PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیگ برترفوتبال

yousef
2012/08/19, 19:05
بعدازیورو2012والمپیک لندن که تایپک مخصوص به خودداشت ونشون دادعلاقمندان به ورزش این سایت کم نیستن

شایدبدنباشه لیگ برترهم تایپکی داشته باشه تابه دورازاسترس سیاست واقتصادوبورس

شاهدکل کل های دوستانه پرسپولیسی هاواستقلالی هاوسپاهانی هاوتراکتوری هاوملوانیهاو

علاقمندان سایرتیم هاباشیم...گرچه فوتبال مون مدتهاست چنگی به دل نمی زنه ولیگ هم فعلا

تنورش داغ نشده...به هرحال به عنوان یک پرسپولیسی اصلاازعملکردتیم بااین همه ریخت وپاش

راضی نیستم...بااینحال پرسپولیس سروره!

بابک 52
2012/08/19, 20:09
[*=right]داماش 10 نفره پرسپولیس را شکست داد

داماش 1 - پرسپولیس 0

yousef
2012/08/19, 20:14
[*=right]پرسپوليس داماش 10 نفره پرسپولیس را شکست داد !
[*=center]0-1
[*=left]داماش گيلان

واقعاکه!این بازیکنان میلیاردی دوزارهم نمی ارزن!...فوتبالمون آئینه تمام نمایی ازجامعه مون هست...دلا ل بازی تو فوتبال معادل فساداقتصادی...
مدیریت ضعیف فوتبال معادل با...بگذریم بزاریم اینجاسیاسی نباشه ودورهم کل کل دوستانه داشته باشیم...ببینیم دربی چی میشه...

بابک 52
2012/08/19, 20:19
پرسپوليس حريف تيم 10 نفره هم نشد

پرسپوليس در آستانه دربي سومين شکست خود را در رشت تجربه کرد.
ديدار تيم هاي داماش و پرسپوليس از ساعت 19:10 در ورزشگاه عضدي رشت با حضور بيش از 12 هزار تماشاگر آغاز شد و در پايان تيم داماش با نتيجه يک بر صفربه برتري رسيد.

اين بازي در نيمه اول با برتري نسبي داماش بدون رد و بدل شدن گل به پايان رسيد. در نيمه دوم با 10نفره شدن تيم داماش شرايط بهتري براي پرسپوليس فراهم شد تا بتواند دروازه ميزبان خود را باز کند و تلاش هايي هم انجام داد اما اين فرصت ها نتيجه اي براي سرخپوشان نداشت.

اين تيم داماش بود که 10 نفره در دقيقه 67 توسط حسين ابراهيمي توانست دروازه پرسپوليس را باز کند. شاگردان ژوزه بعد از دريافت گل تلاش هايي براي جبران گل خورده انجام دادند اما اين حملات به اندازه کافي موثر نبود.

پرسپوليس اين بازي را شکست خورد تا بعد از 5 هفته ثابت شود اين تيم در نيمه هاي دوم نمي تواند برنده باشد.

قضاوت اين مسابقه بر عهده احمد صالحي بود. وي به نظيف کار و بروش از داماش و غلامرضا رضايي از پرسپوليس کارت زرد نشان داد. بروشي به دليل گرفتن کارت زرد دوم هم در دقيقه 46 از بازي اخراج شد.

پرسپوليس با اين شکست 4 امتيازي باقي ماند و يک رده پايين تر قرار گرفت و پانزدهم شد. داماش نيز با اين پيروزي 8 امتيازي شد.

سرخپوشان با ادامه ناکامي هاي خود به استقبال دربي رفتند. اين بازي جمعه هفته جاري برگزار مي شود.

بازيکنان داماش:

ميلاد فرهاني، محمد مختاري، عليرضا جهانبخش(65- افشين چاووشي)، هادي سهرابي، محمدرضا مهدوي، رسول بروش، مهدي کياني، حسين کوشکي، مصطفي حاجتي، عليرضا نظيف کار، حسين ابراهيمي

سرمربي: اميد هرندي

بازيکنان پرسپوليس:

نيلسون، رضا نورمحمدي، سيدجلال حسيني، اميرحسين فشنگچي، سيف اللهي( 78- کريم انصاري فرد)، سامان آقازماني، حسين ماهيني، مهرداد پولادي، غلامرضا رضايي( 61- محمد قاضي)، هادي نوروزي ( 46- علي کريمي) و ايمون زايد

بابک 52
2012/08/19, 20:24
شکست خانگي سپاهان 10 نفره مقابل سايپا

تيم فوتبال سپاهان اصفهان 10 نفره برابر سايپا شکست خورد.

هفته پنجم ليگ برتر امشب با انجام يک بازي در اصفهان ادامه پيدا کرد و سپاهان از ساعت 22 به مصاف تيم سايپا رفت که بازي با نتيجه 2 بر صفر به سود سايپا به پايان رسيد.

سجاد شهباز زاده در دقيقه 29 . ميلاد غريبي در دقيقه 93 براي سايپا گلزني کردند.

محسن ترکي داور مسابقه فرشيد طالبي مدافع سپاهان را در دقيقه 55 از ميدان اخراج کرد. جواهر سوکاي از سپاهان نيز کارت زرد دريافت کرد.

با اين باخت سپاهان 10 امتيازي باقي ماند و به لطف تفاضل گل بهتر صدرنشين ماند و سايپا هم 10 امتيازي شد و به رده پنجم جدول صعود کرد. 5 تيم اول جدول 10 امتيازي هستند.

جمعه شب نيز 4 ديدار از ليگ برتر برگزار شد و يکشنبه شب نيز با انجام 4 مسابقه هفته پنجم به پايان مي رسد که استقلال و پرسپوليس به مصاف حريفان خود مي روند.

کیان
2012/08/19, 20:34
با اینکه پرسپولیس رو خیلی دوست دارم ولی هیچ تیمی تراختور نمیشه،،،
یل یاتار
طوفان یاتار
یاتماز تراختور پرچمی

بابک 52
2012/08/19, 20:39
من هم استقلالی هستم ;)

ولی تراکتور رو هم دوست دارم

واقعا" تیم تراکتور تیم محبوبیه

حتی استقلالی ها و پرسپولیسیها هم این تیم رو دوست دارند

تراکتور سازی 3 - نفت آبادان 2

بابک 52
2012/08/19, 20:41
صدرنشيني تراکتور با برتري مقابل نفت آبادان

ديدار تيمهاي تراکتورسازي با نفت آبادان در چارچوب هفته پنجم ليگ برتر با برتري 3 بر 2 تراکتورسازان به پايان يافت.
ديدار تيمهاي تراکتورسازي و نفت آبادان که از ساعت 19:40 در تبريز به مصاف يکديگر رفته بودند در پايان به برتري 3 بر 2 تراکتورسازان انجاميد.

در اين بازي سجاد مشکلپور (1) و روح الله عرب (63) براي نفت آبادان و فلاويو لوپز (11)، محمد ابراهيمي (26) و گل به خودي مدافع نفت (94)، براي تراکتورسازي گل زني کردند.

اين ديدار با حواشياي نيز همراه بود که از آن جمله ميتوان به سياه پوش بودن تماشاگران تراکتورسازي براي همدردي با زلزلهزدگان آذربايجان شرقي و سر دادن شعارهايي در همين مزمون اشاره کرد.

همچنين دو تيم پيش از شروع بازي يک دقيقه سکوت کردند تا به درگذشتگان زلزله اخير اداي احترام کرده باشند يکي از هواداران تراکتورسازي نيز درجريان بازي و پس از دريافت گل دوم تيمش دچار ايست قلبي شد و به بيمارستان انتقال يافت.

تراکتورسازي با اين تساوي 11 امتيازي شد و موقتا به صدر جدول جدول صعود کرد. نفت آبادان هم با اين شکست و با يک امتياز، همچنان در رده هفدهم باقي ماند.

بابک 52
2012/08/19, 20:44
گلزنان لیگ برتر

• جلال رافخايي(ملوان)
[*=center]6گل

• مجتبي شيري(راه آهن) • ميلاد نوري(صباي قم) • يعقوب کريمي(نفت تهران)
[*=center]4گل

• رادومير دالوويچ(سپاهان) • محمدحسين مهرآزا(نفت تهران) • مهدي نظري(فجر سپاسي)
[*=center]3گل

• حسين ابراهيمي(داماش گيلان) • هادي تاميني(سپاهان) • عليرضا جهانبخش(داماش گيلان) • افشين چاووشي(داماش گيلان) • احسان حاج صفي(تراکتورسازي) • سيد محمد رضا حسيني(فجر سپاسي) • رامين رضائيان(صباي قم) • سجاد شهباززاده(سايپا) • محمدرضا .. طهماسبي(پيکان) • روح الله عرب(نفت آبادان) • ميلاد غريبي(سايپا) • فلاويو لوپز(تراکتورسازي) • رضا ناصحي(آلومينيوم) • عبدالله کرمي(فولاد)
[*=center]2گل

Merita
2012/08/19, 21:27
شکست استقلال برابر ملوان در نيمه نخست
تيم فوتبال استقلال در پايان نيمه نخست ديدارش برابر ملوان با شکست يک بر صفر به رختکن رفت.

تيم فوتبال استقلال در نيمه نخست ديدارش برابر ملوان در ورزشگاه آزادي با يک گل شکست خورد. تک گل ملوان را در اين نيمه محمد نزهتي در دقيقه 23 به ثمر رساند.

Merita
2012/08/19, 21:28
حاشيه ديدار استقلال و ملوان
پيش از آغاز ديدار تيم هاي استقلال تهران و ملوان انزلي، 25 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادي به همراه بازيکنان دو تيم با يک دقيقه سکوت به جانباختگان زلزله آذربايجان شرقي اداي احترام کردند.

ديدار تيم هاي استقلال و ملوان در هفته پنجم ليگ برتر باشگاه هاي کشور از ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادي تهران آغاز شد.

در آغاز اين ديدار اميرقلعه نويي و ديگر مربيان استقلال به سمت نيمکت ملوان انزلي رفته و به کادر فني ميهمان خوش آمد گفتند.

هواداران استقلال از شکست پرسپوليس برابر داماش گيلان به شادي پرداخته و براي دقايقي طولاني امير قلعه نويي را تشويق کردند.

پيش از آغاز اين ديدار، ''پژمان منتظري'' مدافع ملي پوش استقلال بازيکنان اين تيم را جمع کرد و براي لحظاتي با آنان به صحبت پرداخت و به حساسيت هاي ديدار با ملوان اشاره کرد.

بازيکنان استقلال و ملوان با بازوبند و ربان هاي سياه رنگ به ميدان آمده اند. برروي پيراهن ملواني ها با رنگ مشکي نام آذربايجان نقش بسته است.

حدود 200 هوادار پرشور ملوان نيز خود را از انزلي به ورزشگاه آزادي رسانده و در جايگاه پرسپوليسي ها مستقر شده اند.

هواداران استقلال با سردادن شعارهايي براي پرسپوليس ها شروع به کري خواني کرده و ديدار شهرآورد تهران که روز جمعه برگزار مي شود را يادآوري کردند.

زماني که بازيکنان دو تيم وارد ميدان شدند، مازيار زارع''، ''پژمان نوري'' و ''حسين بادامکي'' بازيکنان ملوان که سابقه حضور در پرسپوليس را دارند با اعتراض هواداران استقلال روبرو شدند.

در ثانيه 15 اين ديدار، ''جلال رافخايي'' مهاجم ملوان انزلي در محوطه جريمه و در صحنه اي مشکوک به پنالتي متوقف شد که داور اعتقادي به پنالتي نداشت. اين تصميم داور مورد اعتراض کادر فني ملوان قرار گرفت.

''خسرو حيدري'' مدافع ملي پوش استقلال در دقيقه هفتم اين ديدار آسيب ديد و جاي خود را به ''علي حمودي'' داد تا فهرست بازيکنان مصدوم استقلال بيشتر از قبل شود.

حاشيه ديدار استقلال و ملوان2
بر روي پيراهن بازيکنان تيم فوتبال استقلال بازهم اسپانسري ديده نميشود.

بر روي پيراهن بازيکنان استقلال در ديدار با ملوان هم اثري از اسپانسر ديده نميشود. البته پشت پيراهن بازيکنان استقلال نام دو حامي مالي ديده ميشود.

* بر روي پيراهن بازيکنان ملوان نام آذربايجان را حک شده و به اين ترتيب باشگاه ملوان با زلزله زدگان آذربايجان شرقي همدردي کردند.

* صادق درودگر مديرعامل و غفور جهاني پيشکسوت ملوان در جايگاه حضور دارند.

*علي اميري، امير عرب، سيد مهدي علوي از معاونان باشگاه استقلال و امين نوروزي معاون پزشکي استقلال نيز در جايگاه ويژه حضور دارند.

بازي دو تيم تا دقيقه 40با نتيجه يک بر صفر به سود ملوان در جريان است.

Merita
2012/08/19, 21:29
پس از شکست پرسپوليس مقابل داماش؛
کريمي: چيزي براي گفتن ندارم

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس خطاب به خبرنگاران گفت: چيزي براي گفتن ندارم.

پس از شکست يک بر صفر پرسپوليس مقابل داماش گيلان علي کريمي کاپيتان سرخپوشان توسط خبرنگاران دوره شد اما وي درخطاب به آنها گفت: من اعصاب ندارم. دست از سرم برداريد. چيزي براي گفتن ندارم. باختيم. همين خداحافظ.

Merita
2012/08/19, 21:30
آقازماني: ما هم نگرانيم

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: سريال بازيهاي گذشته براي ما تکرار شده است.

سامان آقازماني پس از شکست يک بر صفر مقابل داماش عنوان کرد: در اين مسابقه 10 توپ به سمت دروازه حريف زديم اما هيچ کدام گل نشد اما آنها يک حمله کردند و گل زدند. سريال بازي هاي گذشته براي ما تکرار شده است.

وي افزود: زمين بازي را هم ديديد و من ديگر چيزي نمي گويم. نمي دانم شرايط مان چه مي شود اما همه بچه ها اصلا راضي نيستند و مثل هواداران بسيار نگران هستند و آرزو مي کنيم که از اين شرايط خارج شويم.

Merita
2012/08/19, 21:32
ليگ برتر جام خليج فارس

تيم
بازيها
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتياز

1
تراکتورسازي
5
3
2
0
7
4
3
11

2
سپاهان
5
3
1
1
10
5
5
10

3
صباي قم
5
3
1
1
10
5
5
10

4
فجر سپاسي
5
3
1
1
9
4
5
10

5
ملوان
4
3
1
0
7
3
4
10

6
سايپا
5
3
1
1
6
3
3
10

7
نفت تهران
5
2
2
1
9
5
4
8

8
داماش گيلان
5
2
2
1
7
6
1
8

9
استقلال
4
2
1
1
3
2
1
7

10
پيکان
5
2
1
2
9
13
4-
7

11
راه آهن
5
1
3
1
7
6
1
6

12
فولاد
5
1
2
2
5
6
1-
5

13
آلومينيوم
5
0
4
1
2
3
1-
4

14
مس
5
1
1
3
2
4
2-
4

15
گهر زاگرس
5
1
1
3
5
8
3-
4

16
پرسپوليس
5
1
1
3
4
7
3-
4

17
نفت آبادان
5
0
1
4
6
14
8-
1

18
ذوب آهن
5
0
0
5
1
11
10-
0

yousef
2012/08/19, 22:40
استقلال 1-ملوان 1....ملوان صدرنشین لیگ برترشد...استقلال نهم وپرسپولیس شانزدهم!

بابک 52
2012/08/19, 23:28
هفته پنجم لیگ برتر فوتبال/

استقلال به سرنوشت پرسپولیس گرفتار نشد/ ملوان صدرنشین شد

تیم فوتبال استقلال که باید روز سوم شهریورماه در دیدار سنتی تهران به مصاف پرسپولیس برود در شرایطی از شکست برابر ملوان گریخت که رقیب آنها به داماش گیلان باخته بود تا شاگردان امیرقلعه نویی با روحیه بهتر خود را آماده برگزاری دربی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر از ساعت 21:30 امروز یکشنبه بین تیم های استقلال و ملوان در ورزشگاه آزادی آغاز شد و در پایان دو تیم به تقسیم امتیازات پرداختند. در این دیدار که به قضاوت تورج حق وردی برگزار شد، ملوان در دقیقه 23 توسط محمد نزهتی به گل رسید و استقلال در دقیقه 73 توسط آرش برهانی گل تساوی را به ثمر رساند.در نیمه اول استقلال شرایط مطلوبی نداشت و نتوانست موقعیت خطرناکی را روی دروازه مهمان شمالی خود ایجاد کند اما در نیمه دوم برای جبران گل خورده به میدان رفت و صاحب موقعیت های خوبی نیز شد اما مهاجمان این تیم نتوانستند از این موقعیت ها به خوبی استفاده کنند.شاگردان امیرقلعه نویی که حالا برای دربی تهران یک گام از پرسپولیس جلوتر هستند و بازی قبل از دربی را مساوی کردند، در دقایق پایانی دیدار با ملوان چند موقعیت خوب گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند تا در نهایت به یک امتیاز این بازی خانگی اکتفا کنند.استقلال با این تساوی 8 امتیازی شد و ملوان هم با 11 امتیاز به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به تراکتورسازی به صدر جدول رده بندی صعود کرد.

بابک 52
2012/08/19, 23:31
ژوزه پس از باخت به داماش:

پرسپولیس از فصل گذشته ضربه میخورد/ دربی را هم ببازم اخراج نمیشوم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اینکه مشکلات این تیم از فصل گذشته برجای مانده و بازیکنان هنوز ذهنیت شان را درست نکرده اند گفت: بعید می دانم حتی اگر دربی را هم ببازیم مدیریت باشگاه فرد جدیدی را جای من بیاورد.

به گزارش خبرنگار مهر، مانوئل ژوزه پس از شکست یک بر صفر یکشنبه شب تیمش برابر داماش گیلان در جمع خبرنگاران گفت: نیمه اول را خوب شروع کردیم و بازی را در دست داشتیم و به شانس و موقعیت هم رسیدیم اما از فرصت ها استفاده نکردیم و بازهم به حریف یک موقعیت تقدیم کردیم که باعث شکست مان شد.وی کیفیت بازی داماش - پرسپولیس را قابل قبول خواند و گفت: حریف کار خاصی نکرد و در شرایطی که ما از برتری نفری خود استفاده نکردیم و در حالی که می توانستیم برنده شویم باختیم. ما در این بازی می توانستیم برنده شویم اما اینکه نتیجه را واگذار کردیم ما را اذیت می کند. این برای چندمین بار است که به حریف موقعیت گل تقدیم می کنیم و شکست می خوریم.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرشنان کرد: تیمی که می خواهد قهرمان شود نباید اینگونه حرکت کند و چنین گل خوردن برای تیم ما قابل قبول نیست. متاسفانه در دیدارهای گذشته هر زمان که گل خوردیم تیم از نظر روحی و روانی مرد و همین مسئله برای ما بسیار گران تمام شده است.مانوئل ژوزه ضمن یادآوری اینکه بازیکنانش می باید پس از تقدیم گل به تیم داماش با ذهنی بازتر بازی می کردند افزود: تیم ما از فصل گذشته ضربه می خورد و متاسفانه نفرات جدید هم نتوانستند با جو تیم خود را هماهنگ کنند. من امروز خیلی ناراحتم از شکست تیم و اینکه خودمان باعث شدیم داماش برنده شود.وی عوض کردن ذهنیت باشگاه و بازیکنان را راه حل خروج پرسپولیس از بحران موجود خواند و گفت: پرسپولیس با عجله بسته شده است. ما باید فکری کنیم و این مشکلات را برطرف کنیم.این مربی پرتغالی ضمن اذعان به اینکه تیمش شروعی بسیار بد در لیگ برتر داشته است گفت: داریم روی ذهنیت بازیکنان کار می کنیم و اگر می خواهیم موفق شویم تنها راهش این است که ذهنیت بازیکنان را تغییر دهیم. من جادوگر نیستم که مشکل پرسپولیس را یک شبه حل کنم. تیم ما از نظر ذهنی مشکل دارد. متاسفانه تیم را از یک جا درست می کنیم از یک جای دیگر مشکل جدید درست می شود. دستش را می کشیم پایش بیرون می ماند، پایش را می کشیم دستش بیرون می ماند و ..این مربی پرتغالی خاطرنشان کرد: می دانستم پرسپولیس چه مشکلی دارد و قبول مسئولت کردیم. امروز هم می گویم مسئولیت شکست و ناکامی تیم با من است.وی اعتراض هواداران پرسپولیس را طبیعی خواند و گفت: ما هم ناراحتیم. این شکست ها برای من هم بد است اما درست می شود. من کم کم دارم روی فوتبال ایران و پرسپولیس شناخت پیدا می کنم. شناختی که قبلا نداشتم.ژوزه پذیرفت که بازیکنان خوبی دارد و گفت: بازیکنان خوبی داریم اما هنوز به شرایط ایده ال نرسیده ایم. من همین جا مسئولیت شکست برابر داماش را برعهده می گیرم و تاکید دارم که بازیکنان مقصر نیستند چرا که هنوز از نظر ذهنی آماده نشده اند. امروز تنها کمبود تیم پرسپولیس خواستن برای رسیدن به پیروزی بود.خبرنگاری به ژوزه گفت؛ شما روزی که به پرسپولیس آمدید گفتید که قطعا این تیم را دوازدهم نمی کنید اما امروز در جدول شانزدهم هستید. سرمربی پرسپولیس در پاسخ گفت: شما خیلی عجله دارید. هنوز خیلی به پایان فصل مانده است!سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تاسف از اینکه بازیکنانش ضد حمله را به بازیکنان حریف تقدیم می کنند گفت: متاسفانه تیم ما در چند پست سه چهار بازیکن دارد و در برخی پست ها کمبود بازیکن دارد. ما اگر می خواهیم قهرمان شویم علاوه بر تغییر نگاه باید این مشکلات را هم برطرف کنیم.ژوزه خیلی با اطمینان از آینده اش در پرسپولیس صحبت کرد و گفت: 36 سال است که دارم کار می کنم اما در این مدت فقط سه بار اخراج شده ام. این آمار خوبی است و خوبتر اینکه آخرین اخراج من از یک تیم برمی گردد به 15 سال پیش. این بخشی از زندگی من است و شاید در یک باشگاه دوام نیاورم و اخراجم کنند. می دانم که تماشاگران ناراحت هستند و مدیران باشگاه هم ناراحتند. متاسفانه در این شرایط کسی جام ها و افتخارات من را نمی بیند چرا که در باشگاه های بزرگ کسی صبر و تحمل ندارد. من مثل همه ناراحتم اما این را بدانید که در پرسپولیس می مانم و روزی هم که بروم با سر بالا می روم چون هر انچه دانسته ام را برای این تیم انجام داده ام.وی افزود: فکر نمی کنم مدیریت باشگاه شخص دیگری را به جای من بیاورد اما اگر شخص دیگری هم بیارود اطمینان داشته باشید در این شرایط تیم درست نمی شود و یک گام به عقب برمی دارد. ما باید کاری کنیم پرسپولیس آماده تر شود نه اینکه با تغییرات انتظار موفقیت تیم را داشته باشیم.ژوزه همچنین یادآور شد: روزی که می خواستم به پرسپولیس بیایم همه به من گفتند چرا می خواهی به این تیم بروی اما بنده با تمام وجود قبول مسئولیت کردم چون احساس کردم مدیر عامل باشگاه می خواهد در این تیم تغییراتی بوجود بیاورد و من به خاطر ایشان به این تیم آمدم. اطمینان داشته باشید که ایجاد این تغییرات به آسانی و در زمان اندک آسان نیست.خبرنگاری پرسپولیس را به ارکستری با تک نوازانی خوب تشبیه کرد که به صورت هماهنگ کار نمی کنند و به این مربی پرتغالی احتمال کم کاری شاگردانش را گوشزد کرد که ژوزه گفت: این موضوع را باور نمی کنم. آنها همه توان خود را به کار می گیرند.وی همچنین در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس دربی را ببازد حتما برکنار می شود گفت: من اینطور فکر نمی کنم و ما تمام تلاش خود را برای این بازی خواهیم کرد.وی بیرون گذاشتن بازیکنان ملی پوش و تاثیرگذار از ترکیب پرسپولیس را تصمیم تاکتیکی خواند و گفت: هیچ کجای دنیا ندیده ام بازیکنان ملی پوش را بگیرند و در فاصله دو روز مانده به بازی در اختیار باشگاه قرار دهند. ما برای این بازی فقط یک روز ملی پوشان را در اختیار داشتیم. با این شرایط آیا انتظار داشتید از ملی پوشان استفاده کنم.وی در خاتمه در خصوص اینکه چرا بعد از گل داماش سر امیرحسین فشنگچی فریاد کشیده است گفت: مسئولیت شکست با من است اما متاسفانه فشنگچی اشتباه بدی کرد. این برای اولین و دومین بار نیست که او چنین اشتباهی را مرتکب می شود.

بابک 52
2012/08/19, 23:33
فرهاد پورغلامی:

بازیکنانم غفلت کردند و پیروزی را از دست دادند/ دو تعویض اجباری به ما لطمه زد

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مصدومیت دو مدافع میانی تیمش را در رقم خوردن نتیجه تساوی برابر استقلال موثر دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد پورغلامی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر استقلال در ورزشگاه آزادی ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: ما بازی را کنترل کردیم و در نیمه اول به گل رسیدیم اما به خاطر مصدومیت دو مدافع میانی و تعویض اجباری که انجام دادیم تمرکزمان برهم خورد و گل تساوی را دریافت کردیم.وی با بیان اینکه به بازیکنانش هشدار داده بود که مراقب ضربات ایستگاهی و سانتر از جناحین استقلال باشند خاطرنشان کرد: وقتی دو مدافع میانی را به خاطر مصدومیت تعویض کردیم استقلال فشارش را بیشتر کرد و روی غفلت بازیکنان ما به گل تساوی رسید. با این حال کسب یک امتیاز از تهران هم برای ما باارزش است.پورغلامی با بیان اینکه مشکلات مالی ملوان برطرف شده و کادر فنی دیگر دغدغه ای مسائل را ندارد در مورد پیشنهاد کارلوس کی روش مبنی بر استفاده از مازیار زارع در خط دفاعی گفت: از دید من این دخالت در امور تیم نیست بلکه پیشنهاد یک همکار است که باید در مورد آن فکر کرد.سرمربی تیم فوتبال ملوان تمارض بازیکنانش در دیدار با استقلال را رد کرد و گفت: دو بازیکنی که تماشاگران نسبت به مصدومیت آنها اعتراض داشتند به خاطر همین مصدومیت تعویض شدند که به ما ضربه زد. این که می گویند بازیکنان ما تمارض کردند را قبول ندارم.

بابک 52
2012/08/19, 23:43
تبریزیها با پیراهن مشکی آمدند/ ایست قلبی تماشاگر تراکتور (http://www.mashreghnews.ir/fa/news/147313/%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%D9%8 7%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86-%D9%85%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%AF%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%82%D9%84%D8%A8%DB%8C-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1)
بازیکنان تیم تراکتورسازی برای دیدار با نفت آبادان برای همدردی با زلزله زدگان شمال غرب کشور با پیراهن مشکی وارد زمین شد.
به گزارش مشرق به نقل از فارس، دیدار تیمهای فوتبال تراکتورسازی تبریز و نفت آبادان از ساعت 19:40 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شد.
* تراکتوریها به دلیل همدردی با زلزلهزدگان شمال غرب کشور با پیراهن مشکی وارد زمین شدند؛ این در حالی است که پیراهن نخست این تیم قرمز است و پیراهن دومش هم سفید.
* بسیاری از تماشاگران هم به دلیل همدردی با آسیب دیدگان زلزله آذربایجان با پیراهنها مشکی وارد ورزشگاه شدند.
* برای ورود خبرنگاران به جایگاه ویژه مشکلاتی وجود داشت که با وساطت مسئولان برطرف شد.
* پیش از آغاز بازی، بازیکنان دو تیم به دلیل زلزله در آذربایجان و کشته و زخمی شدن بسیاری از هموطنانمان یک دقیقه سکوت کردند و فاتحه خواندند.
* یکی از طرفداران تراکتورسازی در دقیقه 70 مسابقه دچار ایست قلبی شد که با کمک سایر تماشاگران و با آمبولانس راهی بیمارستان شد.

بابک 52
2012/08/20, 08:50
http://forums.boursy.com/imported/2012/08/1031.jpg

Merita
2012/08/20, 09:51
ليگ برتر جام خليج فارس

تيم
بازيها
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتياز

1
ملوان
5
3
2
0
8
4
4
11

2
تراکتورسازي
5
3
2
0
7
4
3
11

3
سپاهان
5
3
1
1
10
5
5
10

4
صباي قم
5
3
1
1
10
5
5
10

5
فجر سپاسي
5
3
1
1
9
4
5
10

6
سايپا
5
3
1
1
6
3
3
10

7
نفت تهران
5
2
2
1
9
5
4
8

8
داماش گيلان
5
2
2
1
7
6
1
8

9
استقلال
5
2
2
1
4
3
1
8

10
پيکان
5
2
1
2
9
13
4-
7

11
راه آهن
5
1
3
1
7
6
1
6

12
فولاد
5
1
2
2
5
6
1-
5

13
آلومينيوم
5
0
4
1
2
3
1-
4

14
مس
5
1
1
3
2
4
2-
4

15
گهر زاگرس
5
1
1
3
5
8
3-
4

16
پرسپوليس
5
1
1
3
4
7
3-
4

17
نفت آبادان
5
0
1
4
6
14
8-
1

18
ذوب آهن
5
0
0
5
1
11
10-
0

Merita
2012/08/20, 09:52
[*=center]هفته 6 جام خليج فارس

پنجشنبه 02 شهريور

19:10
[*=right]فولاد
[*=center]-
[*=left]راه آهن

[*=right]آلومينيوم
[*=center]-
[*=left]سايپا

[*=right]سپاهان
[*=center]-
[*=left]پيکان

جمعه 03 شهريور

18:35
[*=right]داماش گيلان
[*=center]-
[*=left]مس

18:45
[*=right]گهر زاگرس
[*=center]-
[*=left]فجر سپاسي

19:00
[*=right]تراکتورسازي
[*=center]-
[*=left]ذوب آهن

[*=right]استقلال
[*=center]-
[*=left]پرسپوليس

19:15
[*=right]نفت تهران
[*=center]-
[*=left]ملوان

20:15
[*=right]صباي قم
[*=center]-
[*=left]نفت آبادان

آریو
2012/08/20, 13:51
آخ دوستان یه کل کل برا بازی جمعه راه بندازن ...........

اس اس >:d<

کیان
2012/08/20, 15:27
فکر نمیکنم امسال هم پرسپولیس بتونه قدعلم کنه،،

دوستان اگه قدری دندون رو جیگر بزارن با **** تراختور**** خدمت همه تیمها خواهیم رسییییییییییییید

yousef
2012/08/20, 16:24
پرسپولیس برنده حتمی دربی.
اصلاتاحالاهمش باخته وشانزدهم
هست که انرژیش برای دربی ذخیره بشه!
راستی این تایپک مگه منتقل نشده پس چراتو گفتگوهای اصلی دیده نمی شه؟

milad97
2012/08/20, 17:40
http://forums.boursy.com/imported/2012/08/1355.jpg

کیان
2012/08/21, 13:29
ساعت دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس و استقلال از سوی سازمان لیگ تغییر کرد.

سازمان لیگ در برنامه قبلی خود ساعت بازی تیم های پرسپولیس و استقلال در هفته ششم را 19:10 اعلام کرده بود اما امروز اعلام کرد این مسابقه ساعت 18 برگزار می شود.

بدین ترتیب این دو تیم از ساعت 18 روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند تا برگزار کننده هفتادوپنجمین دربی پایتخت باشند.

بابک 52
2012/08/21, 19:58
وضعیت سه بازیکن پرسپولیس برای حضور در دربی 75 مشخص نیست

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس از آخرین وضعیت مصدومیت بازیکنان تیم پرسپولیس پیش از هفتادوپنجمین دربی پایتخت خبر داد و گفت: هنوز وضعیت بهبودی مصدومیت سه بازیکن برای دربی پایتخت مشخص نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، وجیه الله چشمه سری از آخرین وضعیت مصدومیت بازیکنان پرسپولیس پیش از بازی با استقلال خبر داد و ضمن بیان مطلب فوق گفت: هادی نوروزی در بازی با تیم داماش به دلیل ضربه مستقیم و شدیدی که روی عضله چهار سر و ناحیه داخلی زانویش خورد، دچار کوفتگی شدیدی شد. او در آن صحنه نتوانست به بازی ادامه بدهد و خونمردگی باعث ایجاد کبودی زیادی در ناحیه مصدومیت وی شده است.وی در همین خصوص افزود: بلافاصله بعد از مصدومیت نوروزی ما اقدامات لازم را شروع کردیم. در تمرین صبح امروز نیز اقدامات دیگری از جمله فیزیوتراپی و بانداژ با دارو را برروی این بازیکن انجام دادیم. و برای حضور این بازیکن دردربی پایتخت باید آخرین وضعیت بهبودی مصدومیت او در روزهای آینده بررسی شود.پزشک تیم پرسپولیس در خصوص مصدومیت سامان آقازمانی نیز تصریح کرد: سامان آقازمانی نیز به دلیل ضربه ای که در جریان بازی با تیم داماش بر روی مچ پایش خورد از ناحیه رباط های داخلی و خارجی مچ پا دچار کشیدگی شده است. این بازیکن روز چهارشنبه معاینه می شود و امیدواریم شرایط او برای حضور در بازی مقابل تیم استقلال نیز مشخص شود.چشمه سری در خاتمه در خصوص آخرین وضعیت بهبودی مصدومیت روبرتو سوسا نیز گفت: سوسا تمرینات را زیر نظر مربی بدنساز تیم دنبال می کند و همزمان به فیزیوتراپی نیزنیاز دارد. همه چیز بستگی به پیشرفت کار او با بدنساز تیم دارد تا مشخص شود که وی به بازی داربی می رسد یا خیر؟

بابک 52
2012/08/21, 20:06
رويانيان: از ژوزه حمايت ميکنم
پرسپوليس عليه پرسپوليس
جام جم آنلاين: مدیرعامل پرسپولیس ضمن حمایت مجدد از مانوئل ژوزه گفت: آقاياني كه پرسپولیسیاند نباید در این تیم دنبال پنهانکاری و علیه مدیرعامل باشگاه باشند. اگر من مدیرعامل باشگاه باشم یا نباشم، فرقی ندارد؛ پرسپولیس بزرگ نباید ضربه بخورد. روزی که به پرسپولیس آمدم گفتم تا آخر عمرم دست از این تیم بزرگ برنمیدارم. هرکجای دنیا باشم از پرسپولیس به هر نحوی که امکان دارد حمایت میکنم اما در این بین افرادی که فوتبالیاند و فقط میگویند ما پرسپولیسیایم چرا اینقدر مخفیانه باید ما را بزنند؟

محمد رویانیان درباره حضورش در تمرین امروز پرسپولیس اظهار داشت: امروز به تمرین پرسپولیس رفتم تا از آخرین وضعیت تیم آگاه شوم. میخواهم حس اتحاد، همدلی و رفاقت را در تیم در فاصله چند روز مانده به دربی بیشتر کنم. این یکی از وظایف من در باشگاه پرسپولیس است.
رویانیان با بیان اینکه ناراحت است، تاکید کرد: ناراحتی من مربوط به امروز نیست و از گذشته است و مربوط به کسانی میشود که در فصل نقل و انتقالات جلسه گذاشتند و گفتند ما در پرسپولیس مدیر فوتبالی میخواهیم.
من تاکنون این حرف را نزده بودم؛ ناراحتی من از دست افرادی است که فقط ادعا میکنند پرسپولیسی هستند ولی با پول، نفوذ و مصاحبهها به دنبال تخریب روحیه پرسپولیس هستند و در قلب خود میخواهند ما موفق نباشیم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: این افراد هیچ ترسی ندارند که تخریبها به بازیکنان ما لطمه بزند، ناراحتی من از این افراد است که میخواهند رویانیان موفق نشود. من کسی نیستم که بخواهم موفق شوم یا نشوم اما دوست ندارم پرسپولیس بزرگ ضربه بخورد. آقایانی که مدعی هستند پرسپولیسیاند نباید علیه پرسپولیس توطئه کنند.
وی افزود: آقایانی که پرسپولیسیاند نباید در این تیم دنبال پنهانکاری و علیه مدیرعامل باشگاه باشند. اگر من مدیرعامل باشگاه باشم یا نباشم، فرقی ندارد؛ پرسپولیس بزرگ نباید ضربه بخورد. روزی که به پرسپولیس آمدم گفتم تا آخر عمرم دست از این تیم بزرگ برنمیدارم. هرکجای دنیا باشم از پرسپولیس به هر نحوی که امکان دارد حمایت میکنم اما در این بین افرادی که فوتبالیاند و فقط میگویند ما پرسپولیسیایم چرا اینقدر مخفیانه باید ما را بزنند؟
رویانیان یادآور شد: چرا باید در اولین شکست در فصل جاری علیه مربی شورش و موضعگیری کنند؟ چرا الان باید دیگران موضعگیری کنند که آیا ژوزه باید در پرسپولیس باشد یا نباشد؟ آقایان چرا مخفیانه جلسه میگذارید و میگویید رویانیان باید از پرسپولیس برود؟ به دنبال چه هدفی هستید؟ نمره من را هواداران باید بدهند.
وی عنوان کرد: من کسی نیستم و از همه چیز مهمتر، پرسپولیس است. اینها نگرانی و ناراحتیهای چند وقت اخیر من بود که در دلم نگه داشتم. من امروز آمدم تا بازیکنان را از این کارها مطلع کنم و از برخی از اتفاقاتها برحذر بدارم.

با قدرت از ژوزه حمايت ميكنممدیرعامل پرسپولیس ضمن حمایت مجدد از مانوئل ژوزه به فارس گفت: ژوزه را با تأیید کمیته فنی به پرسپولیس آوردم. اصلا بر فرض که کمیته فنی تشکیل نشده و مانوئل را تأیید نکرده باشد اما من ایشان را به پرسپولیس آوردم و پای او میایستم و از وی با قدرت حمایت میکنم.
رویانیان اضافه کرد: شما به عملکرد مانوئل در چند سال قبل توجه کنید. 20قهرمانی در 12سال مگر مسئله کوچکی است؟ 6 دوره در لیگ قهرمان شده و در جامهای حذفی دو قهرمانی دارد، عنوان سومی جام باشگاههای جهان را دارد و با تیم خود رئال مادرید را شکست داده و 4 قهرمانی در سوپرلیگ دارد. 4 قهرمانی در جام باشگاههای آفریقا هم در کارنامه ژوزه دیده میشود. ژوزه در سال 2009 مرد سال فوتبال پرتغال شده، آیا این کارنامه بدی است؟ او در سال 2006 بهترین مربی قاره آفریقا شده، اینها مسأله کوچکی است؟
وی گفت: ژوزه با این کارنامه به ایران آمده و آیا شایسته است که در اولین بازی با این شکل به او بتازند و همچنان ادامه بدهند؟ قطعاً ژوزه از نتایج راضی نیست. من میتوانم این افراد را تا حدودی به شما معرفی کنم، اینها استقلالی نیستند که ما را میزنند حداقل میتوانم همین حرف را بزنم. مردم خودشان میدانند چه کسانی دنبال چه اهدافی هستند اما باز هم میگویم اینها استقلالی نیستند. استقلالیها با ما در زمین بازی رقابت میکنند، کری میخوانند اما دست به این کارها نمیزنند. رقیب اصلی ما در فوتبال ایران، استقلال است اما آنها ما را نمیزنند. افرادی این کار را میکنند که از خودمان هستند. فقط باید در این شرایط بگویم متأسفم.
وی در پاسخ به این سؤال که با این شرایط چقدر به موفقیت در دربی روز جمعه امیدوار هستید، گفت: خیلی امیدوارم در دربی موفق شویم. من با قدرت میگویم به موفقیت در دربی امیدوارم.

استيلي آمد تا به بازيكنان روحيه بدهدرویانیان درباره حضور حمید استیلی در تمرین امروز پرسپولیس گفت: شب گذشته جلسه بسیار خوبی با استیلی داشتم و با او مشورت کردم. برخی از پرسپولیسیها دلسوز تیم ما هستند و همیشه سعی میکنم با آنها دور یک میز بنشینم. برخی از پیشکسوتان از ما و پرسپولیس حمایت کردهاند و من از آنها تشکر میکنم. پیشکسوتانی که عاشق پرسپولیس هستید؛ من از شما که دلسوزانه صحبتهای خود را انجام میدهید تشکر میکنم اما متأسفانه برخی پشت پردهها هم وجود دارد که برخی از آن بیخبرند. امروز استیلی آمد تا به بازیکنان ما روحیه بدهد و به آنها خسته نباشید بگوید.
مدیرعامل پرسپولیس درباره دعوت علی کریمی به باشگاه گفت: چنین موضوعی نبوده و ما کریمی را نمیخواهیم که با او برخورد کنیم. کریمی کاپیتان پرسپولیس است و باید مثل همیشه ظرف امروز و فردا با او خصوصی صحبت کنم. این مسئله حادی نیست.
رویانیان در پایان درباره دستیار ایرانی مانوئل ژوزه گفت: سه گزینه داریم و در حال صحبت کردن با ژوزه هستیم. ایشان باید نظر نهایی را اعلام کند و در صورت موافقت وی اسم یکی از این مربیان را اعلام خواهیم کرد، مهمترین مسئله این است که ژوزه در این باره نظر بدهد.

بابک 52
2012/08/22, 03:40
نیکی کریمی در تمرین استقلاللیگ برتر - نیکی کریمی برای تهیه مستند روزی روزگاری فوتبال بعد از ظهر امروز در تمرین استقلالی ها حاضر شد.
http://www.iranianuk.com/db/pages/2012/08/21/043/zimg_001_untitled.jpgبه گزارش خبرآنلاین؛بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون بعد از ظهر امروز در تمرین آبی پوشان شرکت کرد.نیکی کریمی که در حال ساختن فیلمی مستند است چند روز قبل هم به اصفهان رفت و در تمرین سپاهانی ها شرکت کرد.
عوامل تولید این مستند که روزی روزگاری فوتبال نام دارد گفت و گوهایی را ابا امیر قلعه نویی و بازیکنان استقلال انجام دادند.این اتفاق در حالی افتاد که نیکی کریمی به هیچ عکاسی اجازه نمی داد تا از او عکس بگیرند.

بابک 52
2012/08/22, 15:17
پروین : وقتی استقلال بهتر بوده پرسپولیس برده استرئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد هر وقت یکی از دو تیم پرسپولیس و استقلال آماده بوده، تیم حریف برده است.

http://www.iranianuk.com/db/pages/2012/08/22/010/zimg_001_9.jpgعلی پروین در آستانه دیدار روز جمعه پرسپولیس و استقلال در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس صحبتهای زیر را انجام داد.
آقای پروین چرا در این شرایط سکوت کردهاید؟
بهتر از این است که بخواهم با اظهارنظری دل بچهها را خالی کنم. متأسفانه پرسپولیس دچار شرایط عجیبی شده که باورکردنی نیست. انشاءالله هرچه زودتر از این شرایط خارج شود.
بازی با داماش را دیدید؟
بله، مگر میشود بازیهای پرسپولیس را نبینم؟ بچهها بد بودند و داماش هم از فرصت خود خیلی خوب استفاده کرد. الان تیمها فرصتطلب شدهاند و قدر تک فرصتهای خود را مقابل پرسپولیس و استقلال بیشتر میدانند.
قبول دارید شرایط پرسپولیس بحرانی است؟
در پنج هفته اخیر بچهها خودشان نبودند و دچار افت شدند اما اشکالی ندارد، یک سیب را وقتی که به هوا پرتاب میکنیم هزار چرخ میزند. پرسپولیس هم تازه در هفته پنجم است. من مطمئنم بچهها خودشان را جمع و جور میکنند و به شرایط ایدهآل میرسند و همان پرسپولیسی میشوند که هواداران توقع دارند.
نظرتان درباره دربی روز جمعه چیست؟
این بازی حساسیت خاص خودش را دارد. بچهها با جنگندگی و دعوای 90 دقیقهای میتوانند از گردابی که داخل آن افتادهاند خارج شوند و به بالای جدول برسند. همه ناراحتند که پرسپولیس در رده شانزدهم جدول است ولی اتفاقات در فوتبال غیرقابل پیشبینی است و شاید بدبینترین هواداران و کارشناسان این اتفاقات را پیشبینی نمیکردند اما انشاءالله بعد از یک برد شیرین در دربی همه چیز درست میشود.
خیلیها میگویند استقلال شانس بیشتری برای پیروزی دارد...
این حرفها نیست. هر وقت استقلال بهتر بوده پرسپولیس برده و هر وقت هم پرسپولیس بهتر بوده استقلال برده است. این بازی قابل پیشبینی نیست. 5 هفته پرسپولیس ناکام بود و باید لحظات، دقایق و همه چیز 5 بازی گذشته فراموش شود. بچهها میتوانند با پیروزی در دربی به خیلی از حرفوحدیثها پایان دهند. بچهها این پتانسیل را دارند و فقط باید خودشان را باور کنند.
پرسپولیس با رمز رفاقت، یکدلی و جنگندگی میتواند به 3 امتیاز برسد هر کدام از بازیکنان یک وزنه سنگین برای تیمهای سابق خود و حتی تیم ملی بودند. نباید آنها را دست کم گرفت هر چند شرایط دربی فرق دارد.
منظورتان از این فرق چیست؟
روز باید روز یک بازیکن و یک تیم باشد تا موفق شود. با توجه به بازیکنانی که در دو تیم هستند به نظرم دربی زیبایی را شاهد خواهیم بود. وزنه برابر است و همه چیز در 90 دقیقه مشخص میشود و امیدواریم رنگ تیم برنده قرمز باشد.
احتمال دارد هواداران پرسپولیس کمتر از استقلال به ورزشگاه بیایند؟
خیر، تا حالا اینطور ندیدم. من مطمئنم نصف ورزشگاه و شاید بیشتر برای هواداران پرسپولیس است. البته به تیم استقلال و امیر قلعهنویی هم احترام میگذارم چون امیر مربیای است که کارش را بلد است و بچهها باید مراقب او باشند.
چرا در چند وقت اخیر به ورزشگاه نرفتید؟
دوست ندارم خدای ناکرده پرسپولیس نتیجه نگیرد و میکروفنها برای مصاحبه به سمت من بیایند و من هم یک حرفی بزنم. انشاءالله در بازیهای آینده سعی خواهم کرد به ورزشگاه بیایم. من صدبار گفتهام و هزار بار دیگر تکرار میکنم اگر علی پروین صحبتی میکند فقط دلش برای پرسپولیس میسوزد. موهای خودم را در پرسپولیس سفید کردم و تا آخر عمرم هم عاشق پیراهن قرمز و هواداران باتعصب و با غیرت هستم. سعی میکنم در چند وقت اخیر بیشتر سکوت کنم تا خدای ناکرده فکر نکنند پروین دنبال هدفی است.
در پایان اگر حرفی دارید بگویید؟
به بچههای پرسپولیس میگویم تصور کنند لیگ برتر از جمعه شروع میشود، چه عیبی دارد؟ما از هفته پنجم بازیهای خودمان را شروع میکنیم.

بابک 52
2012/08/23, 18:34
کرکریهای سرخ آبی؛ هفتاد و پنجمین رویارویی استقلال و پرسپولیس

استادیوم آزادی در انتظار دربی،
دو تیم استقلال و پرسپولیس روز جمعه برای هفتاد و پنجمین بار در مهمترین دربی ایران با هم روبرو میشوند.
هواداران و اعضای دو تیم پیش از شروع این دربی کرکری خواندن برای یکدیگر را شروع کردهاند.
غلامرضا رضایی مهاجم تیم پرسپولیس با اشاره به ناکامیهای این تیم به مهر گفته است که شرایط این بازی با سایر مسابقه های لیگ متفاوت است و در این بازی نتیجه میگیریم. سیاوش اکبرپور مهاجم تیم استقلال اما با اطمینان به خبرآنلاین گفته است که تشنه گل زدن به پرسپولیس هستم و طرفداران استقلال مطمئن باشند که امیر قلعه نویی دربی را نمیبازد.

در حالی هوادارن دو تیم برای همدیگر کرکری میخوانند که بیشتر شرکت کنندگان در نظرسنجی وبسایت خبرآنلاین پیروزی استقلال را محتمل دانسته اند. در این نظرسنجی که تا این لحظه بیش از ۱۳ هزار نفر در آن شرکت کردهاند، ۴۹ درصد شرکت کنندگان گفتهاند استقلال این بازی را خواهد برد، نزدیک به چهل درصد گفتهاند پرسپولیس پیروز میدان است و ۱۱ درصد نیز گزینه تساوی را انتخاب کرده‎اند.

نتایج ضعیف تیم پرسپولیس در بازیهای لیگ برتر باعث شده است که با وجود پرطرفدارتر بودن این تیم، هوادارانش نامطمئنتر از همیشه از پیروزی حرف بزنند.

بتازگی تیم پرسپولیس در پنجمین هفته مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای ایران برای سومین بار شکست را تجربه کرد و در مقابل داماش گیلان با نتیجه یک صفر باخت.

مانوئل ژوزه پرتغالی که از تیرماه به عنوان مربی به این تیم پیوسته نتوانسته است روزهای خوبی را از سر بگذراند و بهروز رهبری فرد بازیکن سابق پرسپولیس به خبرآنلاین گفته است که من اگر جای رویانیان بودم دو روز قبل برای ژوزه بلیت یک طرفه به مقصد پرتغال میگرفتم.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال محسن ترکی را برای قضاوت بازی فردا در پایتخت معرفی کرده و هدایت تیم پرسپولیس بر عهده مانوئل ژوزه، مربی پرتغالی است و سرمربی تیم استقلال با امیر قلعه نویی است.

دربیهای پیشین

آخرین بازی میان این دو تیم فوتیال در ۱۳ بهمن سال گذشته بوده است که با پرسپولیس توانست با سه گل در مقابل استقلال که دو گل به ثمر رسانده بود به پیروزی دست یابد.

در طول ۷۴ دربی که تا به حال برگزار شده، استقلال ۲۴ مرتبه و پرسپولیس ۱۸ مرتبه در دربی پیروز شده است و در ۳۲ بازى دیگر، دو تیم به نتیجه تساوى رضایت دادهاند.

دربی میان این دو تیم از ۴۴ سال گذشته آغاز شده است و برتری ۶ بر صفر پرسپولیس در شانزدهم شهریور سال ۵۲ مهمترین و تاریخیترین پیروزی دربی این دو تیم محسوب میشود.

امیر قلعه نوعی، سرمربی استقلال گفته است که تیماش با وجود مشکلات مالی «شرایط خوبی» دارد اما افزوده که این احتمال هم وجود دارد بازی مساوی شود.

ابراهیم آشتیانی، عضو کمیته فنی پرسپولیس نیزگفته است که ارتباطی بین مانوئل ژوزه و این کمیته وجود ندارد و «توقعهای مردم زیادتر شده، به مساوی هم راضی نیستند و این یکی از مهمترین اهرمهای فشار روی بازیکنان و مشکل آنها روحی و روانی است.»

در لیگ برتر فوتبال ایران که هفته ششم آن جریان دارد، پرسپولیس سه بازی گذشته خود را باخته است و استقلال دو بازی آخر خود را با نتایج تساوی به پایان رسانده است.

در خبری دیگر، غلامرضا بهروان، سرپرست سازمان لیگ برتر با اعلام اینکه فروش بلیت از ساعت هفت صبح فردا آغاز خواهد شد و از حضور ناظرانی خارج از ورزشگاه برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه بلیت خبر داده است.

او همچنین گفته است که با همکاری شهرداری منطقه ۲۲ تهران، چادرهایی همراه با سیستمهای خنک کننده در اطراف ورزشگاه آزادی برپا شده که در آن به تماشاگران شهرستانی «شام پنجشنبه شب و صبحانه صبح جمعه و ناهار ظهر جمعه داده خواهد شد.»

نتایج بازیهای میان این دو تیم از بهار سال ۸۶ تا پاییز سال ۸۸ با شش مساوی همراه بود و منتقدان ورزشی گفته بودند که این نتایج برای پیشگیری از بروز اختلاف میان طرفداران متعصب این دو تیم است.

در همین زمینه، امروز فتح الله تیموری، معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران گفته است که بیش از ۵۰ آتشنشان تامین ایمنی بازی روز جمعه پرسپولیس و استقلال را بر عهده دارند.

بابک 52
2012/08/24, 13:17
ژوزه: اگر ببازیم و اخراج شوم، اشتباه کردهاند/ آخرین باری که اخراج شدم ۱۵ سال قبل بود

ایسنا نوشت:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تیمش نیاز به یک جرقه برای شروعی دوباره دارد و امیدوار است که این جرقه در دربی 75 اتفاق بیفتد.
مانوئل ژوزه در نشست خبری پیش از دربی 75 قبل از شروع پرسشهای خبرنگاران اظهار کرد: حضور ما در کنفرانس برای دربی بزرگ فرداست. این بازی، دیداری است که همه مربیان و بازیکنان دوست دارند در آن شرکت داشته باشند. این دربیها هستند که عشق و علاقه به فوتبال را بیشتر و بیشتر میکنند. من بیش از دهها بار دربی را تجربه کردهام. بازیهای خاص و پرشوری هستند. امیدوارم که فردا هم بازی خوبی داشته باشیم.
وی ادامه داد: چیزی که درباره بازی فردا فکر میکنم این است که ما میخواهیم شرایطی که در آن قرار داریم را تغییر دهیم. در دو سال آخری که در عربستان و مصر بودم تنها در یک بازی باختم و آن هم در بازیای بود که 74 نفر کشته شدند و به خاطر داور در آن بازی شکست خوردیم.
وی افزود: در دوران کاریام این بدترین شروعی است که داشتم و دلیلش هم این است که کارها خیلی سریع انجام شده است و ما هم کمی بدشانس بودهایم اما در 5 بازی گذشته نزدیک به 22 موقعیت گل داشتیم ولی گلهای کمی به ثمر رساندیم. ما یک اشتباه میکردیم و حریف به گل میرسید. در فوتبال گاهی اتفاق میافتد که شرایط برای یک تیم منفی است و وقتی که این گونه باشد اعتماد به نفس بازیکنان پایین میآید و عصبی میشوند و نمیتوانند نمایشی که باید را از خود به نمایش بگذارند.
سرمربی پرسپولیس با اشاره به بازی گذشته برابر داماش گفت: در این بازی 11 به 10 بودیم ولی حریف از یک اشتباه ما استفاده کرد و گل زد. نیمه اول آن بازی در دست ما بود ضمن اینکه داور دو پنالتی را هم برای ما نگرفت. در آن بازی روی یک اشتباه شکست خوردیم. تیم ما به یک جرقه احتیاج دارد تا شروع دوبارهای داشته باشد. امیدوارم که این جرقه فردا زده شود.
ژوزه افزود: در دربی معمولا بازیکنان تاکتیکی حضور دارند و جزئیات کوچک است که باعث میشود یک تیم پیروز شود. باید از اشتباه حریف استفاده کرد. امیدوارم که فردا ما اشتباه نکنیم و از اشتباه حریفمان بهره ببریم و شانس هم با ما یار باشد. ما یک گروهی هستیم که در حال پیشرفتیم اما تاکنون نتایج خوبی را کسب نکردهایم ولی به هر حال فوتبال همین است و فردا با آرامش میرویم تا در بازی پیروز شویم.
مانوئل ژوزه در ادامه در پاسخ به این سوال که به نظر میرسد قلعهنویی نسبت به شما رابطه بهتری با بازیکنانش دارد گفت: این موضوع طبیعی است چرا که مربی استقلال ایرانی است و آنها با هم از یک ملیت هستند. او زودتر کارش را شروع کرده و من تازه 15 روز قبل از فصل به پرسپولیس آمدم. وقتی به پرسپولیس آمدم بازیکنان را نمیشناختم و فقط اسم کریمی و مهدوی کیا را شنیده بودم. ما دنبال این هستیم که روابطمان دوستانهتر شود اما چون بازیهای گذشته را با نتایج خوبی پشت سر نگذاشتیم این کار انجام نشده است. اما در دربی قضیه فرق میکند. ما باید احساسات خودمان را کنترل کنیم و اگر این کار را بکنیم شانس بیشتری برای برنده شدن داریم. رابطه بهتر مربی با بازیکنان در بازی زیاد دخالتی ندارد چرا که بازیکنان خودشان بازی میکنند.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در دربیهای قبلی که در تیمهای مختلف حضور داشته شرایطی مثل وضعیت کنونی پرسپولیس را تجربه کرده یا خیر گفت: وقتی در بنفیکا بودم شرایط سختی داشتیم. فصل بدی را پشت سر گذاشته بودیم اما من دربیها را بردهام. در عربستان 5 تیم بزرگ وجود دارند که من هیچ دربیای در این کشور نباختم. در مصر هم یک بار شرایطمان سخت بود و دربی رفت را به الزمالک باختیم اما بازی دوم را 6 بر یک بردیم. در بنفیکا هم همین اتفاق افتاد و اسپورتینگ لیسبون را 7 بر یک بردیم. اینها نتایجی است که شاید فقط یک بار اتفاق بیفتد. من در الاهلی در بیست و چهار دربی حضور داشتم که فقط 5 بار مساوی کردیم و دو بار باختیم. بقیه دربیها را بردیم. دربی همیشه مهم بوده است. من همیشه در دربی موفق بودهام اما معلوم نیست که فردا هم موفق باشم یا نه. همین بازیها هستند که بازیکنان را در تاریخ باشگاه بزرگ میکنند.
وی در ادامه درباره این موضوع که چرا ترکیب پرسپولیس در بازیهای قبل با تغییرات زیادی مواجه بوده گفت: این هم مشکل دیگری است که ما داریم. من دنبال بهانه نیستم و مسئولیت نتایج بد را قبول میکنم. از این نتایج فرار نمیکنم و گریه هم نمیکنم. در کنفرانس قبلی هم گفتم که این تیم را خودم نبستهام. اگر من بودم هیچ وقت تیم را با این تعداد بازیکن نمیبستم. ما 30 بازیکن در تیم داریم و کار کردن با این تعداد بازیکن واقعا سخت است. در هر بازی باید 18 نفر را مشخص کنیم که 12 نفری که باقی میمانند علیه ما میشوند. در این شرایط کارمان سخت میشود اما من این کار را قبول کردم.
وی افزود: بازیکنانی که از لیست بیرون میمانند خودشان یک تیم میشوند. من نمیتوانم همیشه یک تعداد بازیکن مشخص را در لیست داشته باشم چرا که ممکن است برخی بازیکنان احساس کنند بین آنها فرق میگذارم. ما در بعضی پستها مشکلاتی داریم. مثلا 4 ـ 5 بازیکن برای یک پست داریم اما برای یک پست دیگر تقریبا هیچ بازیکنی نداریم. با این شرایط انتخاب از میان 30 بازیکن سخت است و من میخواهم عادل باشم. آمدهام که راه حل پیدا کنم. شاید این بازیکنان راضی نشوند اما تصمیمهایی که میگیرم تکنیکی و تاکتیکی است و هیچ مشکلی با هیچ بازیکنی ندارم. من روی همه بازیکنان برای کل فصل حساب میکنم.
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: اگر بازیهای قبلی را میبردیم اعتماد به نفس بازیکنان خیلی بیشتر میشد اما استقلال هم با وجود اینکه در جدول از ما بالاتر است هنوز بازیهای خوبی ارائه نداده و اعتماد به نفسشان کامل نیست. طبیعی است که وقتی دو تیمی که به اعتماد به نفس لازم نرسیدهاند به مصاف هم میروند عصبی باشند. در دربی احساس، حرف اول را میزند و این باعث میشود مسئولیت و وظایف بازیکنان سختتر شود.
خبرنگاری از ژوزه پرسید، هواداران پرسپولیس با محسن ترکی داور این بازی خاطرات خوبی ندارند. شما نگران داوری بازی فردا نیستید که وی در پاسخ گفت: درباره داوری زیاد بحث نمیکنم. اگر به بازی قبلی نگاه کنم میتوانم از داور اشکال بگیرم اما او هم مثل بازیکنان و مربیان دچار اشتباه میشود. شاید از تلویزیون تصمیمگیری راحتتر باشد اما در یک بازی بزرگ و یک ورزشگاه پر تصمیمگیری در آن واحد سخت است. من به داور اعتماد کامل دارم و نگران این مسئله نیستم بلکه نگران کار خودم هستم. امیدوارم داور قضاوت خوبی د ر این بازی داشته باشد و در پایان بازی ما اعتراضی به او نداشته باشیم.
سرمربی پرتغالی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چقدر تلاش میکند برای آشنا شدن بیشتر با بازیکنان به نظر هواداران و افرادی به غیر از دستیارانش گوش دهد گفت: من تجربه زیادی در مربیگری دارم و 50 سال است که در فوتبال هستم. در کشورهای دیگر هم که بودم بازیکنان را زیاد نمیشناختم. وقتی به مصر رفتم فقط اهرام مصر را میشناختم اما در این کشور 22 قهرمانی به دست آوردم. از زمانی که به اینجا آمدهام دو ماه گذشته است. میدانم روابط بازیکنان با هم چگونه است. اگر امسال نتوانستم قهرمان شوم میخواهم آینده تیم را درست کنم و کاری کنم فصل بعد قهرمان شویم و حتی اگر امکانش باشد در لیگ آسیا قهرمان شویم.
وی افزود: اگر نتیجه بازی فردا بد باشد و من را اخراج کنند اشتباه بزرگی است چرا که تیم خیلی بد بسته شده است و ما باید یک تیم قوی درست کنیم که اگر امسال موفق نشدیم، سال بعد قهرمان باشیم. میخواهم به هواداران تیم این قول را بدهم که برای قهرمانی به پرسپولیس آمدهام. قرارداد من یک ساله است اما اگر من و باشگاه به توافق برسیم یک سال دیگر هم میمانم. فکر میکنم دو سال دیگر بازنشسته شوم بنابراین میخواهم با قهرمانی از پرسپولیس بروم. پس بگذارید این تیم را درست کنم. من پیراهن قرمز پوشیدهام و تا زمانی که در این تیم هستم این لباس را از تنم بیرون نمیآورم. امیدوارم تیم و تماشاگران آماده باشند که تیم خوبی درست کنیم. قبل از اینکه به الاهلی بیایم این تیم هیچ قهرمانی نداشت اما من 6 قهرمانی پشت سر هم با این تیم به دست آوردم. در آنجا هم وقتی رسیدم تیم خوب نبود و با هم درستش کردیم. زندگی ادامه دارد. هیچ کس همیشه پیروز نیست. وقتی میبازم خودم را بدترین مربی دنیا نمیدانم و برعکس وقتی میبرم هم نمیگویم بهترین مربی دنیا هستم. اگر مربی خاصی در دنیا وجود داشته باشد فقط مورینیو است که همشهری من است.
ژوزه در پایان درباره فشاری که روی رویانیان برای برکناری او در صورت نتیجه نگرفتن در دربی وجود دارد گفت: این سوال را باید از رویانیان بپرسید. من جلسهای با او نداشتم و فقط با بازیکنان و مربیان زمانی که او به تمرین آمده بود جلسهای برگزار کردیم تا اعتماد به نفس هم را بالا ببریم.واقعا نگران برکناری نیستم. آخرین باری که اخراج شدم 15 سال پیش بود.

بابک 52
2012/08/24, 13:20
هفته ششم ليگ برتر فوتبال؛
سايپا به صدر رسيد،سپاهان بازهم شکست خورد
تيمهاي ميزبان عصر امروز در آغاز هفته ششم ليگ برتر به پيروزي رسيدند.

مسابقات هفته ششم ليگ برتر امروز عصر با برگزاري سه بازي از ساعت 19:10 آغاز شد.

نتيجه سه ديدار فوق به شرح زير است:

راه آهن 2 - فولاد خوزستان يک

گل: عليرضا عباسفرد (18) و بهادر عبدي (89)براي راه آهن، مهدي نوري (30)پنالتي براي فولاد

تيم راه آهن با اين پيروزي 9 امتيازي شد و در رده هشتم جدول قرار گرفت. تيم فولاد خوزستان نيز با اين شکست 5 امتيازي باقي ماند.

سايپا يک - آلومينيوم هرمزگان صفر

گل: سعيد دقيقي (41)

تيم سايپا با اين پيروزي 13 امتيازي شد و در صدر جدول قرار گرفت. تيم آلومينيوم هرمزگان نيز 4 امتيازي باقي ماند.

پيکان يک - سپاهان صفر

گل: ايمان مبعلي(93) پيکان

تيم پيکان با اين پيروزي 10 امتيازي شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت، سپاهان نيز با اين شکست 10 امتيازي باقي ماند.

بابک 52
2012/08/24, 13:21
تعداد تماشاگران به بيش از 45 هزار نفر رسيد

در فاصله 4 ساعت مانده به دربي تهران، جمعيت حاضر در ورزشگاه آزادي به بيش از 45 هزار نفر رسيد.

هواداران استقلال مرحوم ناصر حجازي را در چند نوبت تشويق کردند.

به گزارش فارس ،دعاي فرج توسط هواداران دو تيم خوانده شد.

تعدادي از مسئولان با پرچم هاي استقلال، پرسپوليس و ايران دور ورزشگاه رژه رفتند.

حدود 20 جانباز در جاگاه خود مستقر شدند.

دست هواداران دو تيم پرچم هاي يا زهرا ديده مي شود.

يک پرچم 30 متري استقلالي در ورزشگاه توسط هواداران اين تيم نصب شده است.

سرود بازي جوانمردانه از ورزشگاه پخش شد.

در فاصله 4 ساعت به بازي بيش از 45 هزارنفر در ورزشگاه آزادي حضور پيدا کرده اند که همچنان هواداران استقلال بيشتر از پرسپوليسي ها هستند. در جايگاه هواداران اين تيم جاي خالي هنوز است اما طبقه اول رفته رفته در حال پر شدن است.

گروه موزيکي در حال اجراي موسيقي براي طرفداران است.

ديدار تيم هاي پرسپوليس و استقلال از ساعت 18 آغاز مي شود.

بابک 52
2012/08/24, 19:52
دربی ۷۵ مساوی شد / بازی به جای گل، سنگ و آجر داشت! http://forums.boursy.com/لیگ برتر - دربی ، حتی دربی بازنده ها هم 100 هزار نفر را کشانده بود به ورزشگاه آزادی.
به گزارش خبرآنلاین؛ یک ساعت قبل از بازی ورزشگاه پر بود. کسی اصلا به این فکر نکرده بود که پرسپولیس از آخر جدوم سوم است و استقلال از همان سمت هفتم. آمده بودند دربی ببینند. دربی کهکشانی های میلیاردر را قبل از بازی اصلا از یاد برده بودند همه باخت ها و مساوی های این چند هفته تیم های شان را. دوباره همان ها که این روزها در دقایق پایانی ، بی غیرت می خواندن شان را با تمام وجود فریاد می کردند . جمعیت در این روزهای خاص تهران به دلیل برگزاری اجلاس سران ، از همه ایست بازرسی ها گذشته بودند تا دربی ببینند.
شروع بازی به رسم همه روزهای معمول بود. از همان گرم کردن دو تیم کری ها شروع شده بودند. آبی ها از بنگر گل می خواستند و قلعه نویی شان را به اصرار ویژه لیدرها تشویق می کردند ، اگرچه لباس های استقلال بر تن شان یا شماره 7 و اسم فرهاد مجیدی را داشتند و یا شماره 8 مجتبی جباری پشت شان نقش بسته بود.
در سوی مقابل اما کریمی پرستاره ترین ستاره بود. ستاره محبوب همه جمعیت. مهدوی کیای شان را هم با تمام وجود دوستش داشتند و با نقش بستن تصویرش روی اسکوربورد چه ها که برایش نمی کردند.
قلعه نویی که به سمت نیمکت راه افتاد ، صاف رفت به سمت مانوئل دربی باز ، مانوئل که یکدست قرمز پوشیده بود هم دقایقی با او خوش بش کرد تا دربی رسما آغاز شود. در وسط زمین ، پرسپولیسی ها نیمی از تاریخ باشگاه شان را به دست داشتند . از عمو محراب گرفته تا پرویز دهداری ، حمید شیرزادگان ، مجید سبزی ، فریبرز مرادی ، صفر ایرانپاک و سلیمانی. آنها که دیگر نام شان تنها برای قرمز ها به یادگار مانده و رفته اند به دیار باقی.
بعد از مراسم مربوط به عکس یادگاری ، کریمی هم سرخ ها را دور هم جمع کرد. حلقه اتحادشان شکل گرفت و رفتند که شاید پایانی بدهند بر یک سال ناکامی در بازی های لیگ.
استقلالی ها هم که انگار حسودی شان شده بود ، سریع مهدی رحمتی را صدا کردند تا تیمش را بردارد و پیش شان ببرد که مهدی هم همین کار را برای شان کرد و بعد سوت ترکی بود برای شروع بازی.
قبل از بازی شاید همه از برتری مطلق استقلال می گفتند. چند لحظه ای هم شرایط به همین شکل بود اما ورق برگشت. پرسپولیس نبض بازی را در دست گرفت. شوت کریمی ، موقعیت قاضی ، فرارهای غلام رضایی، ضربه کاشته مهدوی کیا در برابر شوت جانواریو ، موقعیت برهانی ، شوت نصف و نیمه زندی ...
بازی با این اتفاقات در نیمه اول به پایان رسید تا بعد از سوت داور ، قلعه نویی به سرعت خودش را برساند به ترکی. فریادهای اعتراضش طوری بود که ترکی عصبانی شود اما مجید صالح سعی کرد داور را آرام کند.
در نیمه دوم، قلعه نویی ایستاده کنار خط ، دست به کمر و با اعصابی که کاملا پیداست خرد است. برهانی رفته به خط هافبک ، حنیف از خط دفاع رفته به نوک حمله ، درست مثل آن سال که پورحیدری هاشمی نسب را گذاشته بود نوک حمله و جالب این است که استقلال فورواردی چون امین منوچهری را نشانده روی نیمکت. این تغییرات امیرخانی بود برای جبران نیمه اول. نیمه ای که پس از 10 دقیقه اولش دیگر استقلال تیم برتر زمین نبود. . تغییرات ابتدایی استقلال در شروع نیمه دوم در دقایق آغازین آنها را برتر از پرسپولیس کرده بود و این برتری اما هرچه دقایق می گذشت کمتر و کمتر می شد تا جانباز عشق پرسپولیسی که کنار نیمکت این تیم نشسته بود ، با هیجانی بیشتر ، پرچم سرخ در دستش را تکان دهد. قلعه نویی اما در دقیقه 58 امین منوچهری را به جای حمودی فرستاد توی زمین تا دوباره بازی را در دست داشته باشد. این تعویض درست وقتی باید انجام می شد که علی کریمی رفته بود برای کشیدن ضربه کرنر. جایی که تماشاگران پشت دروازه استقلال داشتند به سوی او بطری آب می انداختند. بازی دقایقی وقفه داشت. تماشاگران استقلالی داشتند شعارهای منشوری نی دادند. فحش هایی که از کریمی و پرسپولیس شروع شد و به بنگر رسید . فحش هایی این قدر غلیظ که امیر قلعه نویی ناچار به دخالت شود. بعد از این جمعیت طرفدار تیم آبی پوش شروع به تشویق تیم شان کردند.
بازی هیجانی دوباره گرفته بود البته این بار روی سکوها ، آبی ها مدام نام دایی را فریاد می کردند و پرسپولیسی ها هم مجیدی تا تلافی کرده باشند.
بازی به حاشیه کشیده شده بود. حاشیه ای که با از جریان انداختن چند دقیقه ای بازی قطع شد. آن هم به خاطر پرتاب سنگ به داخل زمین، توسط هواداران هر دو تیم. چند کرنر و کمی فشار از استقلال ، در ادامه بازی نشان از این داشت که قلعه نویی نمی خواهد دربی را ببازد. او ساموئل هم به زمین فرستاد اما تعویض دقیقه 77 پرسپولیس کریم انصاری فرد. بود که شاید بتواند خاطره ایمون زاید را برای قرمز ها تکرار کند.
مانوئل از بین پرسپولیسی ها فقط محمد نوری را فرستاده بود برای گرم کردن و انگار برنامه ای نداشت برای استفاده از زاید. شاید مانوئل هم شنیده بود محسن ترکی که داور دربی می شود همین طور خودجوش مردم یادشان می افتد دربی مساوی شود. برای همین زاید را که پرسپولیسی ها از او گل می خواستند به زمین نمی خواست بفرستد.
سرانجام در دقیقه 87 محمد نوری به جای علی کریمی به زمین آمد تا شاید گره بازی به دست او باز شود. استقلال هم چند دقیقه قبل از این تعویض پرسپولیس، یک تعویض انجام داد که رودریگو توزی را به زمین فرستاد.

در دقیقه نود، داور چهارم 5 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد تا شاید در این 5 دقیقه گلی رد و بدل شود. اما باز هم گلی زده نشد تا دربی 75 با تساوی بدون گل به پایان برسد.

بابک 52
2012/08/24, 20:03
اوج تکنولوژی برای دربی؛ دوربین پرنده در ورزشگاه آزادی+ عکس http://forums.boursy.com/لیگ برتر - مسئولان صدا و سیما برای پخش دربی از تکنولوژی جدید بهره گرفتند.
به گزارش خبرآنلاین ؛ مسئولان صدا و سیما که یکسال بعد از صرف هزینه چند میلیاردی برای دوربین عنکبوتی از این دوربین بهره زیادی نبردند ، از ورزشگاه آزادی جمعش کردند و به جای آن هلیکوپتری کنترل از راه دور گرفتند تا نماهای بالا را با استفاده از دوربینی پرنده ، به نمایش بکشند.
http://www.khabaronline.ir/Images/News/Larg_Pic/3-6-1391/IMAGE634814302457935952.jpg
تصاویری که بینندگان دربی شاید از تماشای شان از تلویزیون های شان ، برای شان جدید بوده است.
http://www.khabaronline.ir/Images/News/Larg_Pic/3-6-1391/IMAGE634814302466515967.jpg
4141

yousef
2012/08/24, 20:09
نیمه اول کمی قابل تحمل بودوپرسپولیس کمی بهتربودومی تونست گل هم بزنه...ولی نیمه دوم بسیارخسته کننده

وافتضاح بودودوتیم هیچ تاکتیکی جززیرتوپ زدن وسانترهای بی هدف نداشتن...تعویض های ژوزه هم مسخره بودبه جای رضایی

وفشنگچی ومهدوی کیاتنهابازیکنی که پرسپولیس بهش امیدداشت یعنی کریمی تعویض شدجالبه که موقع تعویض کریمی باقدرت

دویدشایدمی خواست نشون بده اصلاخسته نیست!...خلاصه به حال فوتبال این مملکت بایدگریست که مهم ترین بازی داخلیش

این بازی بی روح وصفرازلحاظ فنی هست...

بابک 52
2012/08/30, 07:40
پرسپولیس با عهدنامه قهرمانی شانزدهم شد!

تیم فوتبال پرسپولیس با توقف برابر فولاد خوزستان یک پله در جدول سقوط کرد.

http://www.iranianuk.com/db/pages/2012/08/29/036/zimg_003_29b.jpg
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار فولاد و پرسپولیس از ساعت 20 در ورزشگاه تختی اهواز در حضور 15 هزار تماشاگر آغاز شد و با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
در نیمه اول، بازی بیشتر در اختیار بازیکنان فولاد بود. این تیم در دقیقه 12 روی حرکت پورخسروانی و با خطای ماهینی به پنالتی رسید اما نیلسون ضربه پنالتی ایوب کلانتری را مهار کرد.
در دقیقه 42 فولاد روی یک ضربه زیبا توپ را به تیر دروازه زد و در برگشت بختیار رحمانی توپ را وارد دروازه کرد اما این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسید. در دقایق پایانی نیلسون یک بار دیگر توپ را به خوبی مهار کرد تا پرسپولیس در نیمه اول با درخشش دروازه بان برزیلی خود گل نخورد.
در نیمه دوم با حضور کریمی و زاید در ترکیب پرسپولیس، این تیم کمی به خود آمد و در دقیقه 74 محمد قاضی با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد.
این بازی تا دقایق پایانی با همین نتیجه ادامه داشت اما ایوب کلانتری که یک پنالتی را از دست داده بود در دقیقه 90 بازی را به تساوی کشاند تا پرسپولیس به یک امتیاز این مسابقه قناعت کند و 6 امتیازی شود. این تیم که پیش از این بازی عهدنامه قهرمانی امضا کرده بود، با این امتیاز در رده شانزدهم قرار گرفت و یک پله سقوط کرد.
قضاوت این مسابقه بر عهده علیرضا فغانی بود. وی به آرش افشین از فولاد کارت زرد نشان داد.
ترکیب فولاد:
ارشاد یوسفی، عبدالله کرمی، ایوب والی، مهرداد جماعتی، امید خالدی، شهاب کرمی، بختیار رحمانی، ساسان انصاری، ( 58 آرش افشین) ایوب کلانتری، عباس پورخسروانی(71 مهدی نوری) و اسماعیل شریفات( 81 سروش رفیعی)
سرمربی: حسین فرکی
ترکیب پرسپولیس:
نیلسون، سید جلال حسینی، رضا نورمحمدی، محسن بنگر، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، مهدی مهدوی کیا، امیر حسین فشنگچی(11 میثم نقی زاده)محمد نوری، (62 ایمون زاید) غلامرضا رضایی(61 علی کریمی) و محمد قاضی
سرمربی: مانوئل ژوزه

پرتاب بطری آب، این بار در ورزشگاه اهواز / پیشانی حسین فرکی را شکستندhttp://www.iranianuk.com/db/pages/2012/08/29/036/zimg_004_0.jpg
تماشاگران مسابقه فولاد - پرسپولیس، پیشانی سرمربی فولاد خوزستان را شکستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ یک هفته پس از دربی جنجالی پایتخت که با پرتاب سنگ و بطری آب و گوجه به داخل زمین همراه بود، تماشاگران حاضر در ورزشگاه اهواز با پرتاب بطری آب یخ زده، پیشانی حسین فرکی را شکستند. پس از این که پرسپولیس گل اول مسابقه را زد، تلویزیون صحنه هایی را نشان داد که مشخص بود از سر حسین فرکی خون می آید. گزارشگر مسابقه هم گفت که تماشاگران با پرتاب بطری آب یخ زده باعث این اتفاق شده اند

بابک 52
2012/09/05, 04:04

ليگ برتر جام خليج فارس

تيم
بازيها
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
تفاضل گل
امتياز

1
نفت تهران
7
4
2
1
13
6
7
14

2
سپاهان
7
4
1
2
11
6
5
13

3
سايپا
7
4
1
2
7
4
3
13

4
راه آهن
7
3
3
1
10
7
3
12

5
ملوان
7
3
3
1
9
7
2
12

6
تراکتورسازي
7
3
3
1
8
7
1
12

7
صباي قم
7
3
2
2
11
7
4
11

8
فجر سپاسي
7
3
2
2
9
5
4
11

9
پيکان
6
3
1
2
10
13
3-
10

10
استقلال
6
2
3
1
4
3
1
9

11
داماش گيلان
7
2
3
2
7
7
0
9

12
آلومينيوم
7
1
4
2
3
4
1-
7

13
مس
7
2
1
4
3
5
2-
7

14
فولاد
7
1
3
3
7
9
2-
6

15
گهر دورود
7
1
3
3
7
10
3-
6

16
پرسپوليس
7
1
3
3
5
8
3-
6

17
نفت آبادان
7
1
2
4
10
17
7-
5

18
ذوب آهن
7
1
0
6
4
13
9-
3

کیان
2012/11/16, 00:17
اینو علی الحساب بزارم اینجا ، هروقت تراختور برد بهش استناد کنیم

ناسااعلام کرد۳چیزازفضادیده میشود!

1.دیواربزرگ چین
2.اهرام مصر
3.بیرق تراختور

وحید 20
2012/11/16, 02:01
آشتيكنان علي كريمي و ژوزه+تصاوير

گروه ورزشي: علي كريمي عصر امروز پس از شركت در جلسهاي با حضور ژوزه به تمرينات پرسپوليس بازگشت. کریمی امروز پس از 55 روز بالاخره به تمرینات پرسپولیس بازگشت. جادوگر محبوب فوتبال آسيا که مدت ها با بی مهری مانوئل ژوزه از پرسپولیس اخراج شده بود با این مربی آشتی کرد. هر چند که وی روی چندان خوشی به این مربی نشان نداد اما بازگشت کریمی حداقل برای مردم اتفاق خجسته ای است. ابتدا کریمی با استقبال شیرینی و خیل عظیم همراهان وارد دفتر مانوئل ژوزه شد.

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1250.jpg (http://baharnews.ir/vgla.unih49n0051g.kwv4k4h4e.,.html)

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1251.jpg (http://baharnews.ir/vglc.iqe52bqmml8y.ain2a2521.,.html)

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1252.jpg (http://baharnews.ir/vgld.x09lyt055a6m.2s-y2ylys.h.html)

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1253.jpg (http://baharnews.ir/vgle.w8prjh8ff9ik.be-jbjrjx.2.html)

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/4.gif

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1254.jpg (http://baharnews.ir/vglf.0dv,w6deega7.it2wiw,wm.p.html)

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/4.gif http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1255.jpg (http://baharnews.ir/vglh.in-y23nqqfd1.tqs2t2y2x.u.html)

وحید 20
2012/11/16, 02:03
اسامي داوران هفته پانزدهم ليگبرتر اعلام شد
کميته داوران اسامي داوران و ناظران هفته پانزدهم ليگ برتر را اعلام کرد.
http://forums.boursy.com/imported/2012/11/112.gif

به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال، کميته داوران اسامي داوران هفته پانزدهم ليگ برتر را به اين شرح اعلام کرد.

شنبه 27/8/91:

راه آهن - نفت آبادان، ساعت 15:15، ورزشگاه راهآهن اکباتان تهران

حسن اکرمي، بابک داوري، امير بهرام حسيني نقوي، رضا عادل، ناظر داوري: عليرضا رجبلو

مس کرمان - فجر شهيد سپاسي ، ساعت 15، ورزشگاه امام علي کرمان

موعود بنيادي فر، رسول فروغي، آرمان اسعدي، محمد کماني، ناظر داوري: حسين عرب براقي

پيکان - ملوان، ساعت 15:15، ساعت تختي تهران

محمد رضا اکبريان، غلام آموزگار، عليرضا کناري، رسول رهبرفام، ناظر داوري: غلامرضا سليماني

آلومينيوم-گهر، ساعت 16:15خليج فارس هرمزگان

محسن قهرماني، سعيد علي نژاديان، محمد رضا غنو، پيروز سيف الله پور، ناظر داوري: سيد رضا غياثي

يکشنبه 28/8/91:

داماش-نفت تهران، ساعت 15:15، شهيد عضدي گيلان

سيد احمد صالحي، مصطفي فراهاني، بابک عباسقلي زاده، بابک وسيله بر، ناظر داوري: حاتم بک پور

سايپا-صباي قم، ساعت 15:15، انقلاب البرز

رضا کرمانشاهي، حسين طالقاني، سخاوت سليمان نژاد، اشکان خورشيدي، ناظر داوري: نادر جعفري

سپاهان - استقلال ، ساعت 15:15، فولادشهر اصفهان

سعيد مظفري زاده، محمد رضا منصوري، بهرام کياني، سيد حسين زرگر، ناظر داوري: جواد تقي پور

فولاد خوزستان - تراکتورسازي، ساعت 16:40، تختي خوزستان

يدالله جهانبازي، مجيد ويشگاهي، مهدي عاليقدر، قاسم واحدي، ناظر داوري: محمد علي فروغي

دوشنبه29/8/91:

پرسپوليس-ذوبآهن، ساعت 17:30، آزادي تهران

محسن ترکي، عليرضا کهوري، حسن يوسفي، سيد مهدي سيد علي، ناظر داوري: بهرام مهر پيما

ماهور
2012/11/16, 02:21
سربازی دسته جمعی ستاره های فوتبال

ورزشی - امیر حسین فشنگچی، محمد نوری، محسن یوسفی و عادل کلاه کج در لباس سربازی

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1259.jpg

بابک 52
2012/11/16, 02:22
کریمی رسماً به پرسپولیس بازگشت

علی کریمی پس از حضور در جلسه سه ساعته با مسئولان باشگاه پرسپولیس رسماً به جمع سرخ پوشان برگشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کریمی که از سوی ژوزه به دلیل برخی اتفاقات کنار گذاشته شده بود، امروز پس از پادرمیانی برخی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در تمرین امروز قرمزپوشان شرکت کرد.

کریمی که از ساعت 12:30دقیقه در ورزشگاه درفشیفر حضور پیدا کرد ابتدا دقایقی به فیزیوتراپی رفت و سپس جداگانه درجلسهای با نژادفلاح عضو هیئتمدیره، خانبانی روانشناس پرسپولیس شرکت کرد.

پس از اینکه طرفین به تفاهم لازم رسیدند در جلسهای با ژوزه شرکت کردند و بالاخره با پادرمیانی استیلی و زادمهر، ژوزه با بازگشت کریمی به پرسپولیس به شرط اینکه در چارچوب تیم حرکت کند موافقت کرد، اما سؤال عجیب ژوزه در هنگام ورودش به ورزشگاه درفشیفر از مسئولان باشگاه پرسپولیس این بود که آیا کریمی که در تمرین حضور پیدا کرده عذرخواهی انجام داده یا خیر؟ که مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز به او اعلام کردند که کریمی این کار را انجام داده است.

با این حساب علی کریمی از امروز رسماً به تمرینات پرسپولیس بازگشت، البته مابین ژوزه و کریمی برخورد چندان گرمی امروز برقرار نشد.

بابک 52
2012/11/18, 23:55
استقلال با درخشش رحمتی طلسم ۱۱ ساله را شکست

در ادامه رقابتهای هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال در یک بازی پرحاشیه با برتری مقابل سپاهان علاوه بر تثبیت صدرنشینی، طلسم ۱۱ ساله پیروز نشدن در اصفهان را نیز شکست.

فحاشی و الفاظ رکیک از روی سکوها که حتی در حین پخش زنده نیز شنیده میشد، اخراج جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران و درخشش خیره کننده مهدی رحمتی نکات بارز این دیدار بود. خسرو حیدری در دقیقه ۱۵ تک گل استقلال را به ثمر رساند.

در سایر بازیها فولاد خوزستان به مصاف تراکتورسازی تبریز رفت و ۳-۲ به پیروزی رسید. لوسیانو پریرا، ایوب والی و ایوب کلانتری برای فولاد گلزنی کردند. گلهای تراکتورسازی را هم فرزاد حاتمی و احسان حاج صفی به ثمر رساندند.

داماش گیلان مقابل نفت تهران با دو گل افشین چاووشی و علیرضا جهانبخش پیروز شد. سایپا البرز نیز با همین نتیجه صبا قم را مغلوب کرد. مجید غلام نژاد و کاوه رضایی گل های سایپا را وارد دروازه صبا کردند.

در جریان نیمه دوم دیدار استقلال با سپاهان به دلیل عملیات خاکبرداری در طرح منوریل، گردوغبار غلیظی در فضای استادیوم ایجاد شده بود که بازیکنان دو تیم را آزار داد.

استقلال با این پیروزی ۲۸ امتیازی شد و صدرنشینی خود را تثبیت کرد. سپاهان نیز ۲۴ امتیازی است و در رده چهارم قرار دارد. قلعهنویی پس از کسب دو پیروزی با سپاهان مقابل پرسپولیس با هدایت کرانچار و با تراکتورسازی مقابل سپاهان تحت هدایت کرانچار، سومین پیروزی را مقابل این مربی با تجربه کسب کرد.

قضاوت این دیدار برعهده سعید مظفری زاده بود که در امتداد بازی بارها با اعتراض هر دو تیم و هواداران شان مواجه شد. او در دقیقه ۹۲ و پس از درگیری در میانه میدان، جواد نکونام را از بازی اخراج کرد. نکونام پس از این مسابقه در مصاحبه با سایت باشگاه استقلال از داور بازی عذرخواهی کرد.

در ترکیب استقلال مهدی رحمتی، امیر حسین صادقی،( ۸۰- میثم حسینی)، پژمان منتظری، علی حمودی،هاشم بیگ زاده،خسرو حیدری،جواد نکونام، میثم بائو ( ۹۲- حنیف عمرانزاده)، جی لوید ساموئل،آرش برهانی (۹۰- میلاد میداودی) و امین منوچهری به میدان رفتند.

قلعه نویی: ضرغامی گفت به قلعه نویی حمله کنید

به رغم آن که حواشی این بازی بر ابعاد نه چندان بارز فنی آن چربشی آشکار داشت، امیر قلعه نویی در پایان بازی گفت: «این بازی یک فوتبال زیبا بود که من را به یاد بازی فرانسه و برزیل انداخت. اگر این مسابقه را ۱۰ بار هم ببینیم کم است. مثل بازی فرانسه و برزیل بود که فرانسویها در پنالتی برزیل را شکست دادند. هر وقت این مسابقه پخش شود مردم از دیدن آن سیر نمیشوند.»

قلعهنویی بدون نام بردن از مدیران سابق باشگاه سپاهان گفت: «بعد از اینکه از سپاهان رفتم، دو برابر به بازیکنان پول دادند و فقط هدفشان این بود که قلعهنویی را زمین بزنند اما آنها را به حضرت زهرا واگذار میکنم. آنها ماموریت دارند که جمعیت صد هزار نفری را به سه هزار نفر برسانند. آیا لیاقت مردم اصفهان این است که استادیوم نقش جهان به این روز بیافتد؟ این آقایان مثل موریانه فوتبال را نابود میکنند و در همه جا هم حضور دارند.»

قلعه نویی در ادامه گفت: آیا بعد از رفتن من آقایان سقف قرارداد را رعایت کردند؟ سپاهان تبدیل به پایتخت ورزش ایران شده بود اما همین شما دیدید که در ورزشگاه نقش جهان موش و شتر و خفاش زندگی میکردند.

سرمربی استقلال با اشاره به زمان حضورش در تیم ملی گفت: «یک آقایی میگفت در صدا و سیما گاهی اوقات میگویند یک آهنگ نباید پخش شود و ضرغامی هم روی تابلو نوشته بود تا میتوانید به قلعهنویی حمله کنید. جرم من این بود که بدون قرارداد به مالزی رفتم و به عنوان سرباز وطن برای تیم ملی خدمت کردم.»

زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان نیز به خبرنگاران گفت: رحمتی دروازهبانی بسیار خوبی داشت و موقعیتهای زیادی از تیم ما گرفت. او از عوامل پیروزی استقلال بود. سپاهان با وجود باخت در این بازی روند خوبی داشت. تا روزهای آخر لیگ رقابتها برای قهرمانی نفسگیر خواهد بود.

بابک 52
2012/11/19, 01:53
همه چیز از دیدارهای ذوب آهن و پرسپولیس
کاملترین تاریخچه بازی پرسپولیس و ذوب آهن

آخرین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن برگزار می شود. تیمهای پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان تاکنون 45 بار در لیگ به مصاف هم رفته‎اند که حاصل آن 21 برد برای سرخپوشان تهرانی بوده و 9 بار برتری از آن تیم ذوب آهن شده است و 15 دیدار دو تیم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

امروز در آخرین بازی این هفته لیگ برتر، تیمهای پرسپولیس و ذوب آهن در تهران به مصاف هم می روند.

به گزارش «تابناک»، اولین بازی تاریخ دو تیم در چارچوب اولین دوره جام تخت جمشید در تیر ماه سال ۱۳۵۲ در اصفهان برگزار شد که تیم پرسپولیس با گلهای کلانی (دو بار) و رضا وطنخواه با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید.

پرسپولیس ۶۸ بار دروازه ذوب آهن را گشوده و ۴۵ گل نیز از این تیم اصفهانی دریافت کرده است. همه دیدارهای پرسپولیس و ذوب آهن در چارچوب لیگ بوده و در جام حذفی تاکنون باهم روبرو نشده اند.

در لیگ برتر دو تیم 22 بار باهم بازی کرده اند که سهم پرسپولیس 8 برد و ذوب اهن هم 7 برد بوده و 7 بازی نیز به تساوی انجامیده است. پرسپولیس 32 گل به ذوب اهن زده و 29 گل نیز دریافت کرده است !

نگاهی داریم به همه بازیهای دو تیم در چارچوب لیگ از سال ۵۲ تاکنون با ذکر گلزنان پرسپولیس ؛

سال محل بازی عنوان نتیجه گلها

۱۳۵۲ اصفهان رفت اولین دوره تخت جمشید ۳ – صفر (پرسپولیس) کلانی (۲ گل) و رضا وطنخواه
۱۳۵۲ تهران برگشت اولین دوره تخت جمشید ۲ – ۰ (پرسپولیس) پروین و معینی
۱۳۵۳ تهران رفت دومین دوره تخت جمشید ۴ – ۰ (پرسپولیس) کلانی (۲ گل)، خوردبین و حاج‎رحیمی‎پور
۱۳۵۳ اصفهان برگشت دومین دوره تخت جمشید ۱ – ۰ (پرسپولیس) پروین
۱۳۵۴ تهران رفت سومین دوره تخت جمشید ۲ – ۱ (پرسپولیس) پروین و فتاحی
۱۳۵۴ اصفهان برگشت سومین دوره تخت جمشید ۰ – ۰

۱۳۵۵ تهران رفت چهارمین دوره تخت جمشید ۱ – ۰ (پرسپولیس) زادمهر
۱۳۵۵ اصفهان برگشت چهارمین دوره تخت جمشید ۱ – ۱ ایرانپاک
۱۳۵۶ تهران رفت پنجمین دوره تخت جمشید ۲ – ۱ (پرسپولیس) عزیزی و ویلیام مک ایلروم
۱۳۵۶ اصفهان برگشت پنجمین دوره تخت جمشید ۲ – ۱ (ذوب آهن) آلن ویتل

۱۳۷۲ اصفهان رفت جام سوم آزادگان ۲ – ۲ شاهرودی و منافی
۱۳۷۲ تهران برگشت جام سوم آزادگان ۱ – ۱ پیوس
۱۳۷۳ اصفهان رفت جام چهارم آزادگان ۶ – ۱ (پرسپولیس) دایی (۳)، پیوس (۲) و منافی
۱۳۷۳ تهران برگشت جام چهارم آزادگان ۲ – ۲ دایی (۲)

۱۳۷۵ تهران رفت جام ششم آزادگان ۲ – ۱ (پرسپولیس) محرمی و مهدوی‎کیا
۱۳۷۵ اصفهان برگشت جام ششم آزادگان ۰ – ۰
۱۳۷۶ تهران رفت جام هفتم آزادگان ۳ – ۱ (پرسپولیس) مهدوی کیا (۲) و هاشمی نسب
۱۳۷۷ تهران رفت جام هشتم آزادگان ۲ – ۰ (پرسپولیس) کریمی و هاشمی‎نسب

۱۳۷۷ اصفهان برگشت جام هشتم آزادگان ۱ – ۱ محرمی
۱۳۷۸ اصفهان رفت جام نهم آزادگان ۱ – ۱ رأفت
۱۳۷۸ تهران برگشت جام نهم آزادگان ۲ – ۰ (ذوب آهن)
۱۳۷۹ تهران رفت جام دهم آزادگان ۰-۰
۱۳۷۹ اصفهان برگشت جام دهم آزادگان ۲ – ۰ (پرسپولیس) پیروانی و انصاریان

۱۳۸۰ تهران رفت اولین دوره لیگ برتر ۳ – ۰ (پرسپولیس) انتظاری، نوبری و تقی‎ پور (مدافع حریف)
۱۳۸۰ اصفهان برگشت اولین دوره لیگ برتر ۱ – ۱ انتظاری
۱۳۸۱ تهران رفت دومین دوره لیگ برتر ۱ – ۰ (ذوب آهن)
۱۳۸۱ اصفهان برگشت دومین دوره لیگ برتر ۳ – ۲ (ذوب آهن) انتظاری و کاظمیان
۱۳۸۲ اصفهان رفت سومین دوره لیگ برتر ۱ – ۰ (ذوب آهن)

۱۳۸۲ تهران برگشت سومین دوره لیگ برتر ۲ – ۱ (پرسپولیس) خانمحمدی و انتظاری
۱۳۸۳ تهران رفت چهارمین دوره لیگ برتر ۱ – ۰ (پرسپولیس) انتظاری
۱۳۸۳ اصفهان برگشت چهارمین دوره لیگ برتر ۳ – ۲ (ذوب آهن) کاظمیان و انتظاری
۱۳۸۴ تهران رفت پنجمین دوره لیگ برتر ۱ – ۱ علیزاده
۱۳۸۴ اصفهان برگشت پنجمین دوره لیگ برتر ۳ – ۰ (ذوب آهن)

۱۳۸۵ اصفهان رفت ششمین دوره لیگ برتر ۳ – ۲ (پرسپولیس) معدنچی، نیکبخت و بادامکی
۱۳۸۵ تهران برگشت ششمین دوره لیگ برتر ۳ – ۱ (پرسپولیس) معدنچی، زیاد‎شعبو و حاجی‎زاده
۱۳۸۶ تهران رفت هفتمین دوره لیگ برتر ۲ – ۱ (پرسپولیس) حیدری و کریم باقری
۱۳۸۶ اصفهان برگشت هفتمین دوره لیگ برتر ۲ – ۰ (ذوب آهن)

۱۳۸۷ تهران رفت هشتمین دوره لیگ برتر ۲-۲ توره و کریم باقری
۱۳۸۷ اصفهان برگشت هشتمین دوره لیگ برتر ۳ – ۱ (ذوب آهن) توره
۱۳۸۸ اصفهان رفت نهمین دوره لیگ برتر ۱ – ۱ و کریم باقری
۱۳۸۸ تهران برگشت نهمین دوره لیگ برتر ۱ – ۱ خلیلی

۱۳۸۹ تهران رفت دهمین دوره لیگ برتر ۲ – 0 (پرسپولیس) نوروزی و نوری
1389 اصفهانبرگشتدهمین دوره لیگ برتر 3– 0 (پرسپولیس) امیرحسین فشنگچی، وحید هاشمیان و محمد نوری
1390 اصفهان رفت یازدهمین دوره لیگ برتر 2 - 2

بابک 52
2012/11/20, 19:54
حساس ترین دیدار هفته دوم به سود داماش بابل تمام شد/ خارجیها به میدان رفتند

دومین هفته از رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد در حالی با انجام چهار دیدار برگزار شد که تیم داماش بابل در حساس ترین دیدار این هفته موفق به شکست تیم فولاد ماهان سپاهان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوم رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد عصر امروز سه شنبه با انجام سه دیدار در شهرهای مختلف استان مازندران و یک دیدار به میزبانی سبزواری ها برگزار شد که در حساس ترین دیدار این هفته و در گروه دو تیم داماش بابل در یک دیدار نزدیک و نفس گیر با نتیجه 4 بر 3 از سد میهمان خود تیم فولاد ماهان سپاهان گذشت.

این پیروزی در حالی نصیب تیم داماش بابل شد که سرنوشت دیدار به نتیجه کشتی 120 کیلوگرم گره خورد و در نهایت با پیروزی محمدرضا آذرشکیب در این دیدار، نتیجه نهایی هم به سود تیم داماش بابل به پایان رسید.یکی از نکات جالب توجه این دیدار حضور کشتی گیران خارجی در ترکیب هر دو تیم بود، بطوریکه واسیلی فدروشین اوکراینی با دوبنده فولاد ماهان سپاهان و عبدالسلام گادیسوف روس در ترکیب تیم داماش بابل به میدان رفتند.

بابک 52
2012/12/03, 23:21
پرسپولیس با خاطره تلخ تراکتور به تعطیلات رفت

پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برابر تراکتورسازی شکست خورد تا نیم فصل بد خود را با باخت به پایان برساند.

پرسپولیس با خاطره تلخ تراکتور به تعطیلات رفت

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 18 هزار تماشاگر برگزار شد، که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

سیدمهدی سیدصالحی در دقیقه 82 تک گل بازی رابه ثمر رساند.

پرسپولیس که بدترین نتایج تاریخش را در این فصل گرفته در پایان نیم فصل نیز با یک شکست خانگی به تعطیلات رفت تا کابوس سرخ همچنان ادامه داشته باشد.با این شکست شاگردان ژوزه ششمین شکست خود را در فصل جاری تجربه کردند. شکست خانگی پرسپولیس برابر تراکتورسازی باعث شد این تیم در رده یازدهم باقی بماند.

تراکتورسازی هم 28 امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد.

سعید مظفریزاده داور مسابقه به مهدویکیا و سامان آقازمانی از پرسپولیس و محمد نصرتی و مرتضی اسدی کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس در این بازی محسن بنگر، هادی نوروزی و کریم انصاری فرد را به دلیل سه اخطاره بودن و محرومیت در اختیار نداشت.

*ترکیب پرسپولیس:

نیلسون کوریا، سید جلال حسینی، علیرضا نورمحمدی( از دقیقه 30 سامان آقازمانی)، محمدرضا خانزاده، حسین ماهینی، امیرحسین فشنگچی، میثم نقیزاده، محمدنوری، مهدی مهدویکیا( از دقیقه 58 حمید علی عسگر)، جواد کاظمیان( از دقیقه 70 روحالله سیف الهی)و غلامرضا رضایی

سرمربی: مانوئل ژوزه

*ترکیب تراکتورسازی:

مهدی ثابتی،مصطفی اکرامی، میلاد فخرالدینی، محمدنصرتی، مرتضی اسدی، مهدیکیانی،قاسمدهنوی( از دقیقه 90 سیدمحسن حسینی)، فلاویو لوپز، محمدابراهیمی( از دقیقه 82 مهدی کریمیان)،احسان حاج صفی، سید مهدی سید صالحی

سرمربی: تونی اولیویرا

بابک 52
2012/12/04, 23:28
داماش گیلان برد تا سپاهان قهرمان نيم فصل ليگ برتر شود

آخرين ديدار نيم فصل ليگ برتر فوتبال ايران، حکم به قهرمانی سپاهان اصفهان داد. در شرايطی که استقلال مقابل ميزبان خود داماش گيلان به يک تساوی نياز داشت، شکست خورد تا قهرمانی نيم فصل را به سپاهان که مدافع عنوان قهرمانی است واگذار کند.

سپاهان و استقلال ۳۱ امتيازی هستند و با تفاضل گل در ردههای اول و دوم قرار دارند. فولاد، ملوان، راه آهن و تراکتورسازی نيز با اختلافی ناچيز در ردههای بعدی هستند.

ديدار داماش و استقلال از هفته هفدهم ليگ برتر قرار بود روز دوشنبه و همزمان با ساير رقابتها برگزار شود. اما تعويق اين مسابقه به دليل لغو پرواز از تهران، باعث شد تا به سه شنبه موکول شود.

هم تيم داماش به اين ماجرا معترض بود و هم سپاهان. موضوعی که دوشنبه شب حدود يک ساعت از وقت برنامه پر بيننده تلويزيونی ۹۰ را به خود اختصاص داد.

سرانجام عصر سه شنبه و در ورزشگاه عضدی مملو از تماشاگر عضدی رشت، اين بازی با برگزار شد و در نهايت تيم داماش با يک گل استقلال را شکست داد تا حکم قهرمانی اصفهانیها را صادر کند. در دقيقه ۴۰ ساموئل هافبک آبیپوشان از زمين اخراج شد.

در نيمه اول، داماش روی حرکات چاووشی و ابراهيمی میتوانست به گل برسد اما رحمتی اجازه گلزنی به اين تيم نداد. در دقيقه ۴۴ ابراهيمی در موقعيت تک به تک توپ را به آسمان زد تا نيمه اول با وجود ۱۰ نفره شدن استقلال با تساوی بدون گل به پايان برسد.

در دقيقه ۸۵ بوبکر که به، بازيکن بورکينافاسويی و خوش تکنيک داماش با يک ضربه زيبا دروازه رحمتی را باز کرد. اين گل روی حرکت زيبای تيمی به ثمر رسيد. پاس دقيق جهانبخش ستاره تيم ملی جوانان به محمد آب شَک و پاس عمقی زيبای او به مهاجم سابق استراسبورگ، منجر به فروپاشی دروازه مهدی رحمتی کاپيتان استقلال شد.

بوبکر برای اولين بار در ترکيب تيمش قرار گرفته بود و آب شک نيز پس از چند ماه دوری به دليل مصدوميت، فرصت حضور در زمين را پيدا کرد.

داماش باز هم میتوانست توسط چاووشی به گل برسد اما او موقعيت تک به تک را به زانوی رحمتی کوبيد. لحظاتی بعد و با اتمام وقت اضافی، استقلال از قهرمانی نيم فصل باز ماند و تيم داماش نيز با اين نتيجه ۲۲ امتيازی شد تا بالاتر از پرسپوليس در رده يازدهم بايستد.

برای داماش حسن رودباريان، مصطفی حاجتی، عليرضا نظيف کار، مرتضی ابراهيمی، محمد سياه (بوبکر که به)، ابوالفضل حاجی زاده(محمد آبشک)، محمدرضا مهدوی، عليرضا جهانبخش، هادی سهرابی، حسين ابراهيمی و افشين چاووشی (امين متوسل زاده) بازی کردند.

در تيم استقلال هم مهدی رحمتی، اميرحسين صادقی، پژمان منتظری، علی حمودی، جی لويد ساموئل، ميثم بائو (ميثم حسينی)، جواد نکونام، سياوش اکبرپور، خسرو حيدری، آرش برهانی و امين منوچهری به ميدان رفتند.

قلعهنويی: تاکنون اين فحشها را نشنيده بودم

سرمربی استقلال پس از دست دادن عنوان قهرمانی نيم فصل به خبرنگاران گفت: «مبارک داماشیها باشد اما آقايان جو را خراب کردند و اين مسابقه از لحاظ رفتاری فوقالعاده بد بود. من که بچه نازی آباد هستم تاکنون چنين فحشهايی را نشنيده بودم که تماشاگران در اين مسابقه به زيان آوردند.»

امير قلعه نويی در توضيح اين ماجرا گفت: سمت چپ جايگاه، تماشاگران باکلاسی نشسته بودند اما در سمت راست، حرف هايی زده میشد که جای تأسف دارد.

يکی از خبرنگاران درباره علت شکست اين تيم پرسيد و قلعه نويی در پاسخ گفت: در نيمه دوم آنها موقعيتی نداشتند ولی استنباط من اين است که اخراج ساموئل اشتباه بود و پنالتی صد در صد ما را نگرفتند. چيزی به نام قهرمانی نيم فصل نداريم ولی از ديشب همه ايران بسيج شدند که اين اتفاق بيافتد. جالب است ما در راه بوديم و داماش در حال استراحت، اما همه به ما تاختند.

در ادامه اين نشست خبری، جو جلسه تا حدودی متشنج شد. خبرنگاران گيلانی نسبت به صحبتهای قلعه نويی که گفته بود «جو بدی راه افتاد»، واکنش نشان دادند. سرمربی استقلال ضمن ابراز تاسف برای يکی از خبرنگاران، در پاسخ گفت: به مردم اطلاعات درست بدهيد. همه اتفاقات به اين دليل بود که وقتی داماش باخت، جو منفی ادامه داشته باشد. چهار سئوال کارشناسی بپرسيد و به جوان ها اطلاعات درست بدهيد.

درخشان: چهره استقلال خدشهدار شد

حميد درخشان پس از پيروزی يک بر صفر تيمش در جمع خبرنگاران گفت: بازيکنانم را از نظر روحی برای يک بازی سخت آماده کرده بودم. مهم اين بود که بتوانيم از نظر تاکتيکی بر حريف غلبه کنيم، نقاط قوت حريف را کنترل و از نقاط ضعفش استفاده کنيم.

سرمربی داماش درباره اين که استقلالیها معتقدند عليه آنها جوسازی شده، گفت: فدارسيون و مدير عامل استقلال تصميم غلطی درباره اين باشگاه گرفتند و با به موقع نرساندن تيم به رشت، شخصيت اجتماعی استقلال را زير سئوال بردند تا چهره اين تيم را نزد مردم رشت خدشهدار کنند.

کاپيتان سابق تيم ملی فوتبال ايران با اشاره به بازيکن گلزن تيمش گفت: او از کشوری ديگر و با آب و هوايی متفاوت آمده و هنوز شرايط آشنايی با تيم را نداشت. اما فوتبال حرفهای را میشناسد. به همين خاطر او را در نيمه دوم به ميدان فرستادم. در ابتدا کمی گيج بود ولی بعد از چند دقيقه خودش را پيدا کرد و با کنترل خوبش، گل سه امتيازی زد.

درخشان درباره اين که با استفاده از آب شک و بوبکر ريسک کرده است،گفت: قطعاً ريسک کردم، يک مربی بايد ريسک کند. اما اگر نتيجه نمیگرفتيم اولين سئوالها اين بود که چرا آب شک و بوبکر را بازی دادی.

درخشان در پايان وعده داد که ضمن تلاش برای قهرمانی در جام حذفی، داماش را به جمع پنج تيم بالای جدول برساند.

REZA1
2015/07/22, 10:16
هفته 1 جام خلیج فارس

پنج‌شنبه 8 مرداد

18:00
استقلال
-
سیاه جامگان

19:35
استقلال خوزستان
-
سپاهان

استقلال اهواز
-
صبای قم

گسترش فولاد
-
سایپا

جمعه 9 مرداد

18:00
نفت تهران
-
تراکتورسازی

18:50
ذوب آهن
-
ملوان

پدیده
-
پرسپولیس

REZA1
2015/07/23, 21:40
رحمتی مصدوم شد
مهدی رحمتی در اوایل بازی دوستانه با استقلال خوزستان مصدوم و از زمین بازی تعویض شد.
http://forums.boursy.com/imported/2015/07/00998204-1.jpg

به گزارش "ورزش سه"، رحمتی جای خود را در ترکیب اصلی به طالب لو داد تا این دروازه بان فرصت داشته باشد توانایی های خود را نشان بدهد.

اگر مصدومیت رحمتی جدی باشد می تواند در آستانه شروع لیگ خبر بدی برای استقلالی ها باشد هرچند آنها یک دروازه بان آماده به نام طالب لو را هم کنار خود دارند.

بازی دوستانه استقلال برابر استقلال خوزستان با نتیجه یک بر یک در جریان است.

REZA1
2015/07/23, 21:41
حسرت پیروزی برای پرویز مظلومی

پرویز مظلومی در سومین بازی تدارکاتی برابر حریف نه چندان قدرتمند استقلال خوزستان هم به تساوی رضایت داد.

http://forums.boursy.com/imported/2015/07/00938877-1.jpg

به گزارش "ورزش سه"، استقلال که پیش از این برای آماده سازی پیش فصل دو بازی دوستانه دیگر نیز با نیروی زمینی و پیکان برگزار کرده بود در کسب پیروزی ناکام ماند تا پرویز مظلومی در بازگشت به استقلال همچنان در حسرت پیروزی باشد.

استقلال پرویز مظلومی پیش از این برابر نیروی زمینی به تساوی رسیده بودند و برابر پیکان هم با شکست زمین را ترک کرده بودند. آنها امروز در زمین شماره دو آزادی برابر شاگردان عبدالله ویسی قرار گرفتند و به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

البته استقلال در یک دیدار دوستانه موفق شده بود تیم بهمن نوین کرج را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد که با توجه به قانونی نبودن زمان بازی (بازی در 70 دقیقه برگزار شد) این دیدار محاسبه نشده است.

استقلال در هفته لیگ برتر باید به مصاف سیاه جامگان مشهد برود و باید دید.

REZA1
2015/07/23, 21:44
پرسپولیس با سه محروم به مصاف پدیده می‌رود
پرسپولیسی ها در هفته اول لیگ برتر، فصل را با سه بازیکن محروم آغاز خواهند کرد.
http://forums.boursy.com/imported/2015/07/01032829-1.jpg

به گزارش "ورزش سه"، سوشا مکانی و علیرضا نورمحمدی دو بازیکنی هستند که به دلیل محرومیت نمی توانند در هفته اول لیگ برتر در ترکیب پرسپولیس برابر پدیده مشهد به میدان بروند و به نظر می رسد در صورت توافق مسوولان پرسپولیس محمدباقر شعبانی در این دیدار حساس درون دروازه این تیم جای سوشا مکانی قرار گیرد.

مهدی طارمی نیز به دلیل اخراج در آخرین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، اولین مسابقه رسمی تیمش را از دست داد و نمی تواند در برابر شاگردان رضا مهاجری در ترکیب قرار گیرد. از بین این سه بازیکن دو تای آن مطمئنا جزو ترکیب اصلی برانکو ایوانکوویچ در فصل پیش رو خواهند بود و سرمربی کروات با توجه به این محرومیت باید فصل را بدون این دو بازیکن آغاز کند.

negarminavi
2015/07/28, 07:59
http://forums.boursy.com/imported/2015/07/IMG15060348-1.jpg

http://nasimonline.ir/detail/Photo/1016060/237