PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع رسانی فــوری درباره سایت

Admin
2012/10/12, 03:16
سلام

به دلیل بروز رسانی و تغییر سرور و dns های سایت و تداخل با ip اشتراکی سایتی دیگر مشکلاتی در مشاهده سایت دیده می شود که با تغییر دی ان اس ها در کلیه نقاط مشکل بزودی برطرف می شود چنانچه در مشاهده سایت با مشکل روبرو هستید سعی کنید با فشردن همزمان دکمه های ctrl و F5 روی صفحه اصلی سایت کش را خالی کنید.

ضمنا به دلیل اینکه آخرین بکآپ سایت چند ساعت پیش از زمان بروز رسانی گرفته شده بود تعدادی از پست ها حذف شده است.

متاسفانه دیگر قادر به بازیابی آنها نیستیم و از کاربران عزیز تقاضا داریم چنانچه مطلب مهمی را ارسال کرده بودند و مطلبشان حذف شده مجددا آنرا ارسال نمایند.

همچنین در صورت بروز مشکل با مرورگر گوگل کروم یا مرور دیگری غیر از فایر فاکس می توانید وارد سایت شوید...

چنانچه مشکل دیگری مشاهده کردید لطفا مدیران را مطلع کنید...
با تشکر

saeedte
2012/10/12, 11:38
سایت رو برا من فیلتر نشون میده متاسفانه
الان با فیلتر شکن تونستم وصل بشم
و انجمن گفتگوهای بورسی رو هم میزنه "انجمن وجود ندارد"

آمن خادمی
2012/10/12, 11:57

سلام
با مرور گر دیگری غیر از فایر فاکس وارد سایت بشید :)

بابک 52
2012/10/12, 11:59

با سلام

خیر انیطوری نیست و هر isp و مرورگری فرق می کنه

برای من هم مثلا" دیروز در ساعتهایی از isp پارس آنلاین که منزلم دارم باید با فیلتر شکن وصل میشدم ، ولی با وایمکس ایرانسل محل کارم به راحتی وصل میشم.

ضمنا" همون پارس آنلاین هم دیروز فقط یه ساعتهایی اینجوری بود و امروز کلا" مشکلی نداشت.

بعضی از isp ها این روزها با مشکل روبرو هستند و برخی دیگر خیر

مثلا" همین الان که شما میفرمایید باید با فیلتر شکن وصل بشوید ، من بدون نیاز به هیچ فیلت شکنی به سایت وصل هستم و صبح هم از isp پارس آنلاین وصل بودم.

پس ایراد از سایت نیست و سایت فیلتر نشده ، بلکه isp ها مشکل دارند.

ضمنا" سعی فرمایید از مرورگر google chrome استفاده نمایید.

با تشکر

saeedte
2012/10/12, 21:00
متاسفانه از منزل (شاتل) با هیچ کدام از مرورگرهای اکسپلورر ، گوگل کروم و موزیلا نمیتونم وصل بشم
چه با فیلتر شکن چه بی فیلتر شکن
ممنون میشم اگه مسئولین محترم سایت تدبیری اندیشه کنن

saeedte
2012/10/12, 22:48
عجیبه که فقط و فقط توی قسمت "گفتگوهای بورسی" نمیتونم برم :(
البته با اکسپلرر
با کروم و موزیلا که کلا دسترسی ندارم