PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معدنی‌ املاح‌ ایران‌ (شاملا)

صفحه ها : [1] 2

وحید 20
2012/10/19, 23:27
از سهم های بنیادی خوب بازاره
شناور پایین و همیشه هم تعدیل مثبت داشته
این تاپیک فعلا باشه
منتظر گزارشات هستیم منتها نقد شوندگی پایینه

بابک 52
2012/11/06, 08:45
در گفتگو با مدیر مالی شرکت معدنی املاح ایران اعلام شد:
زمان بازگشایی نماد "شاملا"
در بحث فروش محصولات شرایط همانند سال گذشته است، اما بهای تمام شده محصولات با توجه به رشد هزینه بسته بندی نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است و اگر این افزایش نرخ همچنان پابرجا باشد، شرکت نیز اقدام به افزایش نرخ فروش محصولات خود خواهد کرد.
شرکت معدنی املاح ایران پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 91 خود را با سرمایه 70 هزار میلیون ریال، مبلغ 1701 ریال برآورد کرده که طی عملکرد سه ماهه نخست سال جاری 26 درصد از سود پیش بینی شده هر سهم را پوشش داده است.
با توجه به بسته بودن نماد "شاملا" از تاریخ 91.7.15 تاکنون، این سوال مطرح می شود که دلایل توقف نماد معاملاتی مذکور چیست و چه زمانی این نماد به تابلوی معاملات باز خواهد گشت؟
مرتضی فرشید پژوه مدیر مالی شرکت معدنی املاح ایران در این رابطه به خبرنگار بورس نیوز گفت: نماد معاملاتی شرکت به دلیل تصمیم گیری برای افزایش سرمایه و ارایه درخواست آن به سازمان بورس و اوراق بهادار متوقف شد تا در این فاصله وضعیت برنامه افزایش سرمایه شرکت به نتیجه مشخصی برسد.
وی در ادامه در خصوص برنامه افزایش سرمایه شرکت اظهار کرد: افزایش سرمایه 200 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی های شرکت طبق برنامه ای از سال گذشته مطرح شد و مقرر گردید تا تاریخ 91.7.30 این افزایش سرمایه در صورت های مالی اعمال شود. اما با توجه به ایراداتی که سازمان بورس و اوراق بهادار بر جزییات این برنامه گرفت، افزایش سرمایه مورد نظر تا تاریخ مذکور عملی نشد. از همین رو به احتمال زیاد اجرای این طرح و تأثیر آن در صورت های مالی شرکت به سال آینده موکول خواهد شد.
فرشید پژوه درباره زمان بازگشایی نماد و همچنین ارایه صورت های مالی شش ماهه عنوان کرد: نماد معاملاتی شرکت در روزهای آتی و همزمان با ارایه گزارش های عملکرد 6 ماهه شرکت بازگشایی خواهد شد.
وی در ادامه درباره تعدیل با اهمیت در صورت های مالی شرکت با توجه به عملکرد شش ماهه گفت: تولید شرکت در دوره شش ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل افزایش یافته و به دنبال آن می توان گفت سودآوری هر سهم می تواند با تعدیل مثبت سودآوری همراه شود که آثار دقیق آن به زودی از طریق سایت اطلاع رسانی کدال اعلام خواهد شد.
این مقام مسئول در خاتمه، در خصوص وضعیت کلی شرکت معدنی املاح ایران خاطر نشان کرد: در بحث فروش محصولات شرایط همانند سال گذشته است، اما بهای تمام شده محصولات با توجه به رشد هزینه بسته بندی نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است و اگر این افزایش نرخ همچنان پابرجا باشد، شرکت نیز اقدام به افزایش نرخ فروش محصولات خود خواهد کرد.

بابک 52
2012/11/07, 00:45
در گروه معدنی، شرکت معدنی املاح ایران پیشبینی درآمد هر سهم سال مالی 91 خود را با سرمایه 70 هزار میلیون ریال، مبلغ1701 ریال برآورد کرده که طی عملکرد سه ماهه نخست سال جاری 26 درصد از سود پیشبینی شده هر سهم را پوشش داده است.

مرتضی فرشید پژوه مدیر مالی شرکت معدنی املاح ایران در این رابطه به بورس نیوز گفت: نماد معاملاتی شرکت به دلیل تصمیمگیری برای افزایش سرمایه و ارائه درخواست آن به سازمان بورس و اوراق بهادار متوقف شد تا در این فاصله وضعیت برنامه افزایش سرمایه شرکت به نتیجه مشخصی برسد.

وی در ادامه در خصوص برنامه افزایش سرمایه شرکت اظهار کرد: افزایش سرمایه 200 درصدی از محل تجدید ارزیابی داراییهای شرکت طبق برنامهای از سال گذشته مطرح شد و مقرر شد تا تاریخ آخر مهرماه این افزایش سرمایه در صورتهای مالی اعمال شود.

اما با توجه به ایراداتی که سازمان بورس و اوراق بهادار به جزئیات این برنامه گرفت، افزایش سرمایه مورد نظر تا تاریخ مذکور عملی نشد.

از همین رو به احتمال زیاد اجرای این طرح و تاثیر آن در صورتهای مالی شرکت به سال آینده موکول خواهد شد.

بابک 52
2012/12/21, 19:42
نماد یک شرکت معدنی بدون افزایش سرمایه باز می شود

خبرگزاری فارس: نماد شرکت معدنی املاح ایران که از 15مهر بسته شده ، بدون اعمال افزایش سرمایه باز می شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، نماد معاملاتی شرکت معدنی املاح ایران در حالی از 15 مهرماه برای برگزاری مجمع فوق العاده و به منظور اعمال افزایش سرمایه بسته شده بود که این شرکت 7 میلیارد تومانی در مجمع فوق اقدام به تصویب افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی کرد، اما این اقدام بدون اخذ مجوز افزایش سرمایه از سازمان بورس و اوراق بهادار بود و امکان نهایی شدن آن فراهم نشد.

با این رویداد هیئت رئیسه و سهامداران حاضر این شرکت کوچک بورسی ،صورت جلسه مجمع فوق العاده مبنی بر اعمال افزایش سرمایه را لغو و از این تصمیم انصراف دادند و مقرر شد بعد از اخذ مجوزهای لازم از بورس مجمع فوق العاده ای برای افزایش سرمایه برگزار شود.

به این ترتیب نماد معاملاتی شرکت معدنی املاح ایران طی روزهای آینده آماده بازگشایی خواهد شد.

وحید 20
2013/02/20, 00:59
افزایش 37 درصدی سود هر سهم «شاملا»

گروه بنگاهها – شرکت معدنی املاح ایران پیشبینی سود هر سهم سال مالی 92 را مبلغ سه هزار و 576 ریال اعلام کرده است.
بنابر اطلاعات منتشره از سوی سازمان بورس، این رقم در مقایسه با سال مالی 91 از افزایش 37 درصدی برخوردار است.

فروش «شاملا» برای سال مالی مزبور با افزایش 29 درصدی نسبت به سال مالی قبل بیش از 662 میلیارد ریال پیشبینی شده است.
پیشبینی عملکرد این شرکت برای سال مالی 92 نسبت به پیشبینی عملکرد سال مالی قبل به ترتیب بهای تمام شده کالای فروش رفته 24 درصد افزایش و سود عملیاتی 36 درصد افزایش نشان می دهد. مطابق اطلاعات دریافتی، هیات مدیره در نظر دارد مبلغ دو هزار و 92 ریال به ازای هر سهم (معادل 80 درصد سود خالص) را به منظور تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سال مالی 91 و مبلغ دو هزار و 861 ریال به ازای هر سهم به منظور تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سال مالی 92 پیشنهاد کند.

کامل
2013/05/29, 09:52
شرکت 300 تومان سود نقدی تقسیم کرده

بازگشايي نماد شاملا
1392/03/08

151678
2013/07/21, 07:57
اين سهم چرا معامله نميشه
گره هم نميره!!!

وحید 20
2013/07/27, 10:00
تجدید ارزیابی دارایی ها در انتظار اخذ مجوز

افزایش سرمایه به مبلغ 140 میلیارد ریال از طریق تجدید ارزیابی دارایی ها در برنامه کاری این شرکت قرار دارد. از این رو اقدامات لازم جهت اجرای این برنامه در حال پیگیری است و در مرحله اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار به سر می برد.
شرکت معدنی املاح ایران تنها شرکت بورسی تولیدکننده محصول پودر سولفات سدیم و نمک طعام است که به نظر می رسد روند مناسب سودآوری را طی سال مالی جاری در پیش گرفته است.

رییس حسابداری مالی شرکت معدنی املاح ایران پیرامون ارزیابی عملکرد سه ماهه نخست سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: این شرکت برخلاف افزایش هزینه های سربار و دستمزد طی اوایل سال جاری، موفق به پوشش 24 درصدی سود برآوردی خود همراه با تعدیل مثبت حدود سه درصدی آن طی دوره عملکرد مذکور شده است.

حسین وحیدنژاد افزود: "شاملا" با حداکثر ظرفیت عملی تولید خود که بیش از ظرفیت اسمی شرکت است، به فعالیت خود ادامه می دهد. از این رو امیدواریم این شرکت طبق برآوردها و برنامه هایی که برای سال جاری در نظر گرفته پیش رود، به طوریکه در صورت عدم بروز مسائل با اهمیتی در مسیر تولید همچون قطع گاز مصرفی، می توان گفت به طور حتم بودجه برآوردی خود را به طور کامل پوشش خواهد داد. حال آنکه تعدیل مثبت اندک سود برآوردی طی امسال نیز چندان دور از ذهن نخواهد بود که در صورت قطعیت مراتب از طریق سازمان بورس به اطلاعات سهامداران خواهد رسید.

وی با اشاره به عدم رشد نرخ فروش محصولات طی سه ماهه اول سال جاری گفت: با توجه به رشد نرخ تورم، افزایش قیمت محصولات امری اجتناب ناپذیر است. از این رو انتظار می رود بهای فروش محصولات تولیدی همراه با افزایش هزینه های تحمیلی بر شرکت همچون هزینه های سربار، رشد یابد، به گونه ای که افزایش نرخ هزینه های مذکور را پوشش دهد.

این مقام مسئول در خصوص تأمین مواد معدنی مورد نیاز تولید نیز اظهار داشت: بخش عمده ای از این مواد از طریق معادن تحت تملک شرکت واقع در شهرهای گرمسار و اراک فراهم می شود. همچنین معادن مذکور از پتانسیل استحصال مواد تا چند سال آینده نیز برخوردارند.

رییس حسابداری مالی شرکت معدنی املاح ایران در خصوص تأمین خارجی 10 درصدی مواد مصرفی تصریح کرد: این مواد از کشورهای چین و کره جنوبی و با ارز اتاق مبادلات ارزی فراهم می شود.

وحیدنژاد پیرامون برنامه افزایش سرمایه "شاملا" گفت: افزایش سرمایه به مبلغ 140 میلیارد ریال از طریق تجدید ارزیابی دارایی ها در برنامه کاری این شرکت قرار دارد. از این رو اقدامات لازم جهت اجرای این برنامه در حال پیگیری است و در مرحله اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار به سر می برد.

وی در خاتمه پیرامون طرح های توسعه ای شرکت بیان کرد: "شاملا" در حال بررسی طرح های توسعه ای به منظور افزایش ظرفیت تولیدی خود است که تاکنون به تصویب هیأت مدیره نرسیده، اما امیدورایم که این طرح ها طی سال های آینده تصویب و اجرایی گردد.

rajabnejad
2013/09/10, 16:26
افزایش سرمایه 200 درصدی این شرکت معدنی تایید شد

شرکت معدنی املاح ایران با سرمایه فعلی 7 میلیارد تومانی قصد افزایش سرمایه 200 درصدی از محل تجدیدارزیابی دارایی ها( زمین ) را دارد. موضوع افزایش سرمایه نیز استفاده از مزایای آئیننامۀ اجرائی بند 39 قانون بودجۀ کل کشور و امکان دریافت تسهیلات مالی از بانکها می باشد

amirabbas2012
2013/09/24, 12:25
شاملا دقایقی پیش افزایش سرمایه 200% از محل تجدید ارزیابی وبطور مشخص زمین رو تصویب کردوهمچنین در مجمع امروزتعدیل 35% هم تلویحاٌتایید شد

omidvar777
2013/09/30, 11:18
در صفحه بورسش شاملا قیمت بازگشایی اش رو 11163 اعلام کرده.

Reza1313
2013/09/30, 18:35
در صفحه بورسش شاملا قیمت بازگشایی اش رو 11163 اعلام کرده.

چون 200 درصد افزایش سرمایه بوده قیمت پایانی روز بسته شدن سهم رو تقسیم بر 3 کرده ( سهام شما هم 3 برابر شده )، قیمت در روز بازگشایی با توجه به ارائه اطلاعات سهام و بخصوص تعدیل که احتمالش خیلی زیاده بدون محدودیت از 1 تا دو برابر این قیمت قرار داده میشه و قیمتی هم که میخوره بستگی به اطلاعات داده شده و بخصوص جو بازار داره و اینکه خریدار و فروشنده چه قیمتی رو بزارن و معامله بشه، البته اگه شرکت تغییر با ارزشی در درآمدها نده که احتمالش کمه یا ناظر بخواد لطفشو شامل حال سهم کنه! این قیمت پایانی میشه و 4 درصد پایین و بالا قیمت میخوره.

دوستانی که دفعه قبل بازگشایی نماد، بعد از مجمع رو بیاد دارن دیدن نماد در قیمت حدود 24000 ریال تا 25000 ریال خریدار و فروشنده داشت اما ناظر اجازه معامله رو نداد ولی روز بعد هم با اونکه فروشنده قیمت رو پایین نیاورد یک لحظه خریدار و فروشنده ای رو قیمت 16237 ریال نشستن و معامله انجام شد و دیدید تا چند وقت صف خرید بود و کسی نفروخت تا رسید به 29308 ریال و بعدش دوباره رفت تا 36400 ریال، ایندفعه هم ممکنه ناظر خواب باشه!!! و متوجه نباشه!!! حداقل خودمون ایندفعه حواسمون باشه.

Reza1313
2013/10/01, 19:31
سلام
اینم گزارش شاملا با توجه به افزایش سرمایه سود امسال از 3096 ریال شده 4995 ریال ( 1665*3 ) سه ماهه سال قبل 417 ریال امسال 894 ریال ( 298*3 ):

http://www.codal.ir/Reports/Exports/dWfZWQpxDUHuEecVIGqmww%3d%3d.pdf

موفق باشید.

شاهین محلوجی
2013/10/02, 11:00
سهامدران شاملا در این قیمت ها فروشنده نباشید ....

ehsanksh
2013/10/02, 13:49
سهامدران شاملا در این قیمت ها فروشنده نباشید ....
ممنون از راهنمایی خوب شما تارگت اولیه رو چند میدونید؟

samanmba
2013/10/02, 16:19
40% سود مبارک هممون

شاهین محلوجی
2013/10/02, 16:24
ممنون از راهنمایی خوب شما تارگت اولیه رو چند میدونید؟

خواهش ميكنم دوست عزيز فعلا ٢٠٠٠

151678
2013/10/06, 10:23
خريد شاملا
شاملا يک سهم رويايي

erfanslash
2013/10/06, 10:54
باورم نمیشه تو این قیمت ها شاملا خریدم

erfanslash
2013/10/06, 11:07
http://forums.boursy.com/imported/2013/10/313.png

وحید 20
2013/10/06, 11:13
شاملا در یک سال اخیر حدود 5برابر شده
سال پیش همین موقع زیر هزار بود و الان با لحاظ افزایش سرمایه و سود مجمع تقریبا 5هزارتومان شده

البته برای میان مدت بازهم میتونه بالا بره

151678
2013/10/06, 11:46
وحيد خان به نظرت باز هم اصلاح داره؟

erfanslash
2013/10/06, 11:49
شاملا در یک سال اخیر حدود 5برابر شده
سال پیش همین موقع زیر هزار بود و الان با لحاظ افزایش سرمایه و سود مجمع تقریبا 5هزارتومان شده

البته برای میان مدت بازهم میتونه بالا بره

وحید من با نظرت مخالفم
سهمی که بنیادیش تایید باشه 10 برابر هم بشه مشکلی نیست
به نظرم شاملا در کوتاه مدت هم حرف برای گفتن زیاد داره

وحید 20
2013/10/06, 11:55
وحيد خان به نظرت باز هم اصلاح داره؟
اصلاح چندانی فکر نکنم
از 1550تا اینجا اصلاح مختصری داشت و افت خاصی رو متصور نیستم البته با تبدیل شدن افزایش سرمایه تعداد سهام 3برابر میشه و ممکنه کمی عرضه افزایش پیدا کنه ولی بخاطر بنیاد خوبش نگرانی نداره

وحید من با نظرت مخالفم
سهمی که بنیادیش تایید باشه 10 برابر هم بشه مشکلی نیست
به نظرم شاملا در کوتاه مدت هم حرف برای گفتن زیاد داره
من هم صحبت از مشکل نکردم
خودم به سهم اعتقاد دارم و وقتی کسی به سهم نگاهم نمیکرد زیر هزار تومان تا الان همواره دنبالش کردم و وقتی تاپیکشم زدم زیر هزار بود
منظور من این نبود که جای رشد نداره و فقط خواستم بگم که بخش قابل توجهی از رشدش طی شده(5برابر شدن در 1سال)ولی باز جای رشد داره
در کوتاه مدت احتیاط بازار بخاطر در پیش بودن سهم های جایزست وگرنه تعدیلش حتمیه و نگرانی نداره

erfanslash
2013/10/06, 12:07
اصلاح چندانی فکر نکنم
از 1550تا اینجا اصلاح مختصری داشت و افت خاصی رو متصور نیستم البته با تبدیل شدن افزایش سرمایه تعداد سهام 3برابر میشه و ممکنه کمی عرضه افزایش پیدا کنه ولی بخاطر بنیاد خوبش نگرانی نداره

من هم صحبت از مشکل نکردم
خودم به سهم اعتقاد دارم و وقتی کسی به سهم نگاهم نمیکرد زیر هزار تومان تا الان همواره دنبالش کردم و وقتی تاپیکشم زدم زیر هزار بود
منظور من این نبود که جای رشد نداره و فقط خواستم بگم که بخش قابل توجهی از رشدش طی شده(5برابر شدن در 1سال)ولی باز جای رشد داره
در کوتاه مدت احتیاط بازار بخاطر در پیش بودن سهم های جایزست وگرنه تعدیلش حتمیه و نگرانی نداره

وحید جان بنده احترام زیادی برای شما قائل هستم
اما باز هم انتظار دارم که در کوتاه مدت یک رشد قابل قبول داشته باشه

وحید 20
2013/10/06, 12:31
وحید جان بنده احترام زیادی برای شما قائل هستم
اما باز هم انتظار دارم که در کوتاه مدت یک رشد قابل قبول داشته باشه
انشالله همینجور باشه و دوستان خوبی مثل شما و دیگر دوستان سود خوبی کنن
فروشنده زیادی در سهم وجود نداره و دور از ذهن نیست
گزارش6ماهه هم در پیشه

آرتا
2013/10/13, 12:41
دوستان چرا شاملا اينجوري شده ؟ كاملا خلاف انتظار مرتب در حال ريزش هست ؟

آرتا
2013/10/14, 10:36
آقا وحيد به نظرتان شاملا چقدر ريزش دارد ؟

151678
2013/10/14, 10:48
به نظر من هر چقدر هم بريزه تو ميانمدت سود خوبي مي ده .اينو مطمئن باش

وحید 20
2013/10/14, 10:51
آقا وحيد به نظرتان شاملا چقدر ريزش دارد ؟
با سلام
در پست های قبلی نظرم رو گفتم
در کوتاه مدت بخاطر رشد زیاد و در پیش بودن معامله سهم جایزه انتطار زیادی نمیره ولی اصلاح زیاد هم انتطار ندارم بخاطر بنیادی خوب و گزارش به احتمال زیاد مناسب 6ماهه

آرتا
2013/10/14, 11:30
گزارش 6 ماهه چه زماني لحاظ مي شه ؟ و پيشبيني شما چقدر هستش ؟

وحید 20
2013/10/14, 11:51
گزارش 6 ماهه چه زماني لحاظ مي شه ؟ و پيشبيني شما چقدر هستش ؟
تا چند روز اینده میاد
در مورد مقدار پوشش محاسبه نکردم ولی بر اساس سابقه شرکت انتطار گزارش مناسبی میره

آرتا
2013/10/14, 12:19
تا چند روز اینده میاد
در مورد مقدار پوشش محاسبه نکردم ولی بر اساس سابقه شرکت انتطار گزارش مناسبی میره

ممنون جناب وحيد
به نظرتان آنقدر هست كه ضرر اين چند روز را پوشش بدهد ؟ آخه خريدم خيلي سنگين بوده

وحید 20
2013/10/14, 12:23
ممنون جناب وحيد
به نظرتان آنقدر هست كه ضرر اين چند روز را پوشش بدهد ؟ آخه خريدم خيلي سنگين بوده
اطلاعی ندارم و نظرمو واضح در پست های قبل گفتم

hadi4327
2013/10/14, 18:04
سهام جایزه کی می دن؟

afsh
2013/10/14, 18:25
دوستان سلام
این سهم دیگه داره خسته ام می کنه ، آخر این افزایش سرمایه ای که سهام جایزه اش رو نمی دهند و از طرفی حقوقی آن ، روز باز گشایی یک میلیون سهم رو فروخت و نگذاشت قیمت سهم رشد داشته باشه و حالا هم هر روز داره منفی می خوره و هیچ حمایتی هم از اون نمی شه ، به نطر شما آیا کسی حاضره دوباره رو این سهم سرمایه گذاری کنه ؟
جناب حقوقی ، مسئولین محترم این اولین و آخرین باری است که این سهم رو خریدم ، بابا اشتباه کردم افزایش سرمایه رو هم نمی خواهم و .......

آرتا
2013/10/15, 08:11
دوستان سلام
این سهم دیگه داره خسته ام می کنه ، آخر این افزایش سرمایه ای که سهام جایزه اش رو نمی دهند و از طرفی حقوقی آن ، روز باز گشایی یک میلیون سهم رو فروخت و نگذاشت قیمت سهم رشد داشته باشه و حالا هم هر روز داره منفی می خوره و هیچ حمایتی هم از اون نمی شه ، به نطر شما آیا کسی حاضره دوباره رو این سهم سرمایه گذاری کنه ؟
جناب حقوقی ، مسئولین محترم این اولین و آخرین باری است که این سهم رو خریدم ، بابا اشتباه کردم افزایش سرمایه رو هم نمی خواهم و .......

دقيقا حرف دل من را زدي من كه اميدوارم گزارش شش ماهه بياد بلكه از ضررهام كم بشه ...
متاسفانه هيچگونه حمايتي از اين سهم نميشه ..

afsh
2013/10/16, 18:37
پنجمین روز متوالی منفی----------------------------------------------------------

بابا حقوقی ایول داری ، سهمو خشک کردی ، به ما هم بگو چی می خواهی ؟

fallah
2013/10/16, 22:00
کسانی که شاملا دارن انتظار رشد تو کوتاه مدت نداشته باشن مخصوصا زمانی که افزایش های سهم تبدیل بشه عرضه ها رو سهم بالا میگیره و قیمت افت میکنه
در مورد میان مدت و بلند مدت سهم انتظار رشد وجود داره چونکه سهم تعدیلات پی در پی خواهد داشت

afsh
2013/10/16, 22:17
از: fallah (http://forums.boursy.com/member.php?u=2434)

کسانی که شاملا دارن انتظار رشد تو کوتاه مدت نداشته باشن مخصوصا زمانی که افزایش های سهم تبدیل بشه عرضه ها رو سهم بالا میگیره و قیمت افت میکنه .

دوست عزیز هنوز که افزایش ها تبدیل به سهم نشدن ، اما سهم همینطور داره رو به سقوط میره .

fallah
2013/10/16, 22:21
از: fallah (http://forums.boursy.com/member.php?u=2434)

کسانی که شاملا دارن انتظار رشد تو کوتاه مدت نداشته باشن مخصوصا زمانی که افزایش های سهم تبدیل بشه عرضه ها رو سهم بالا میگیره و قیمت افت میکنه .

دوست عزیز هنوز که افزایش ها تبدیل به سهم نشدن ، اما سهم همینطور داره رو به سقوط میره .
شاملا سهم بلندمدتیه نه کوتاه مدت
بله فعلا تبدیل نشده ولی هرکسی هم قبل افزایش گرفته الان سی درصد رو سوده
من خودم ۶۰هزارتا افزایششو دارم و واسم مهم نیست رشد یا افت کنه چونکه میدونم اول و اخر بعد از تعدیل ۹و۱۲ماهش رو ۲۰۰۰خواهم فروخت
همین پست رو شش ماه دیگه بالا میارم و یه روزی هم تو تاپیک خودم بعد تبدیل شدن افزایشش پیشنهاد خریدشو میدم
فعلا تا زمان تبدیل افزایشش و خروج نوسانگیران صبر میکنیم

afsh
2013/10/16, 23:15
جناب fallah (http://forums.boursy.com/member.php?u=2434) افزایش های سهم در پرتفوی شما آمده است ؟

بنده 13515 سهم رو قبل از افزایش سرمایه خریداری نمودم و تا حالا افزایش ها در پرتفویم نیامده و از مقدار 13515 سهم 13000تاش رو همان روز اول فروختم .

hamid888
2013/10/17, 22:00
سلام
آقا این حقوقی سه شنبه 1365 تومان خریده به احتمال زیاد شنبه1400 تومان می فروشه

Reza1313
2013/10/19, 16:17
کدال : آگهی ثبت افزایش سرمایه در تاریخ 92/7/27

http://www.codal.ir/Reports/Exports/frIoW9EkZ2DtQjRBPgje2Q%3d%3d.pdf

afsh
2013/10/21, 08:38
بالاخره متوقف شد، روش نشد امروز هم منفی بخوره.

alex
2013/10/21, 10:04
شاملا برای چی بست؟ تعدیل مثبته یا منفی؟ کسی خبر داره؟

hadi4327
2013/10/21, 22:29
مثبت آقا مثبت

Reza1313
2013/10/22, 18:03
گزارش شش ماهه 92 مبلغ 1011 ریال شش ماهه 91 مبلغ 353 ریال

http://www.codal.ir/Reports/Exports/nNvrr1y242xJ9AYvyOAszA%3d%3d.pdf

قیمت شاملا با 353 ریال 91 تا چقدر بالا رفت حالا با 1011 ریال 92 ( تازه بدون در نظر گرفتن 200 درصد افزایش سرمایه ) باید چند بشه!!!!

afsh
2013/10/22, 19:32
دوستان سلام
اگر قیمت سهم را در شرایط متعادل 15000 بدانیم با این سود 6ماهه ، شاملا در پایان سال مالی 2000الی 2100 را محقق می نماید ، پس قیمت هرسهم جای رشد از18000 تا 19000 را خواهد داشت ، باید منتظر بازگشایی سهم با قیمت عالی باشیم .

hadi4327
2013/10/23, 00:56
کسی خبر داره سهام جایره در پورتفو میاد؟ اگهی ثبت سرمایه در کدال درج شده چقدر طول می کشه ؟

ehsandady
2013/10/23, 17:54
کسی خبر داره سهام جایره در پورتفو میاد؟ اگهی ثبت سرمایه در کدال درج شده چقدر طول می کشه ؟
حداقل 2 ماه

afsh
2013/10/31, 20:50
دوستان سلام
EPS شاملا از 1665 به 2002 ریال افزایش یافت که این افزایش معادل 20/24 % می باشد ،
همجنین در 6 ماهه 1011 ریال را محقق نموده است که معادل 50 % می باشد .

تبریک به تمامی دوستداران شاملا

151678
2013/11/02, 11:38
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت هاي ايران تاير، معدني املاح ايران، گروه صنعتي سپاهان، كارتن ايران، سيمان شاهرود، روز دارو و كاغذ سازي كاوه با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1392/12/29، ( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشند . مديريت بازار

amin_hamedani
2013/11/03, 03:00
با سلام
ممنونم از تمام دوستان که ارزش این سهم رو میدونید
این سهم سابقه اش رو چک کنید تو دوره های بحران سوریه خم به ابرو نیاورد
امروز هم از تمام دوستان ممنونم که سهم رو مفت ندادند و به قیمت میخواستن معامله کنند
دوستان ایام به کام و پر سود
یاعلی
قیمت:1800تومن مناسبه نه کمتر

polat
2013/11/03, 09:16
پس به نظرتون فعلا دس نگه داریم؟؟؟یه مقدار دارم شاملا

Reza1313
2013/11/04, 10:38
دوستان سهام جایزه(افزایش سرمایه) شاملا اضافه شده، الان هم شاملا صف خریده.

polat
2013/11/11, 11:31
با وضعیت امروز اینده ی شاملا رو چطور میبینید؟؟؟
خیلی یکی جلو دوتا عقب میکنه....

omidvar777
2013/11/13, 10:42
گزارش جدید شاملا بر روی کدال

شاهین محلوجی
2013/11/13, 10:51
http://cdn.tsetmc.com/tsev2/data/CodalData.aspx?t=p&i=80644
شاملا را به ديد ميان مدت نگهداري كنيد احتمالا راه كسرا فعلي را رود ...
روند سودسازيش تمومي نداره ;)

omidvar777
2013/11/13, 13:02
لطفا دوستان نظرتونو راجع به گزارش اخیر بگین.
دوست عزیز جناب محلوجی دلایل خود را نیز بفرمایین.ممنون

سيد ياسر شريعت
2013/11/13, 16:27
لطفا دوستان نظرتونو راجع به گزارش اخیر بگین.
دوست عزیز جناب محلوجی دلایل خود را نیز بفرمایین.ممنون

درود؛
دوست عزیز گزارش حسابرسی شده بود که تفوات خاصی با حسابرسی نشده نداره. اصولا این شرکت بسیار شفاف هست و یک روند نسبتا ثابت صعودی رو دنبال می کنه همیشه

وحید 20
2013/11/16, 09:29
خرید شاملا در منفی
البته از صف فروش موفق نشدم

DJANGO
2013/11/16, 09:36
خرید شاملا در منفی
ایضا همشهری/منم امروز اضافه کردم/البته از صف فروش

سيد ياسر شريعت
2013/11/16, 09:55
درود؛

و اما دلايل خريد شاملا از صف فروش؛
ساختار بهاي تمام شده شركت به گونه ايه كه داره به نقطه بهينه توليد خودش نزديك ميشه. پيش بيني اينه كه اين نقطه در فروش 100 ميليارد توماني محقق بشه كه احتمال زياد امسال محقق خواهد شد. با پيش بيني 100 ميليارد توماني حاشيه سود ناخالص شركت تا 70 درصد افزايش خواهد يافت و به دليل شفاف بودن شركت و اينكه هيچ بدهي خاصي هم نداره فقط از اين 70 ميليارد تومان سود احتمالي بايد ماليات رو كم كنيم.
پيش بيني سود امسالش 260-280 تومان و براي سال آتي 350-400 خواهد بود.

در ضمن شركت داره حدودا 120 درصد ظرفيت اسمي كار مي كنه و طرح توسعه هايي كه داره به مرور به بهره برداري خواهد رسيد.

ali30
2013/11/16, 12:34
سلام دوستان واساتید............................امرو ز سیگنال خرید برای رشد شارپ صادر شده......توسط استاد مصری پور عزیز.................سید بزگوارهم که بنیادی قوی سهم را بیان فرمودن.خرید سهم گزینه مطلوبی میباشد.

madio
2013/11/16, 12:48
اولین سهمی که تو بازار سرمایه خریدم و یادمه مدتها بسته بود ،برام یه جورای نوستالوژیکه
البته امروز دیر سراغش اومدم از دست رفته بود،تقریبا تا مدتها بالاتر از قیمت فردا صف خرید بود
امیدوارم متعادل شه ما هم بتونیم ورود کنیم

مصطفی مصری پور
2013/11/16, 14:33
خرید شاملا در منفی

تقریبا نصف صفو ما جمع کردیم.

Spring2020
2013/11/16, 14:36
تقریبا نصف صفو ما جمع کردیم.

دیگه آقای مصری پور هستید کاریش نمیشه کرد :.thumbsupsmileyanim

reza202
2013/11/16, 15:04
تشکر از برادر مصری پور ما هم امروز وارد شدیم...البته از -3 تا +4 :)

سيد ياسر شريعت
2013/11/16, 16:59
درود؛

و اما دلايل خريد شاملا از صف فروش؛
ساختار بهاي تمام شده شركت به گونه ايه كه داره به نقطه بهينه توليد خودش نزديك ميشه. پيش بيني اينه كه اين نقطه در فروش 100 ميليارد توماني محقق بشه كه احتمال زياد امسال محقق خواهد شد. با پيش بيني 100 ميليارد توماني حاشيه سود ناخالص شركت تا 70 درصد افزايش خواهد يافت و به دليل شفاف بودن شركت و اينكه هيچ بدهي خاصي هم نداره فقط از اين 70 ميليارد تومان سود احتمالي بايد ماليات رو كم كنيم.
پيش بيني سود امسالش 260-280 تومان و براي سال آتي 350-400 خواهد بود.

در ضمن شركت داره حدودا 120 درصد ظرفيت اسمي كار مي كنه و طرح توسعه هايي كه داره به مرور به بهره برداري خواهد رسيد.

نگاهي به طرح هاي توسعه شركت بندازيد بد نيست.
صفحه 25 گزارش فعاليت هيئت مديره به مجمع سال 91

مصطفی مصری پور
2013/11/16, 20:50
نگاهي به طرح هاي توسعه شركت بندازيد بد نيست.
صفحه 25 گزارش فعاليت هيئت مديره به مجمع سال 91

یاسر فعالیت این شرکت خیلی شبیه کخاکه. از معدن میگیره و با حاشیه سود 70 درصدی میفروشه. نقطه سربسرش هم که نزدیک صفره!
یعنی هر چی افزایش سرمایه بده میاد رو سود خالص.
نظرت چیه که اینم راه کخاکو بره؟

سيد ياسر شريعت
2013/11/16, 21:03
یاسر فعالیت این شرکت خیلی شبیه کخاکه. از معدن میگیره و با حاشیه سود 70 درصدی میفروشه. نقطه سربسرش هم که نزدیک صفره!
یعنی هر چی افزایش سرمایه بده میاد رو سود خالص.
نظرت چیه که اینم راه کخاکو بره؟

مصطفی جان شاملا چند تا مزیت فوق العاده داره نسبت به کخاک؛
1- مدیریتش بسیار توسعه گراست و مدام در حال ایجاد طرح های توسعست
2- تنوع کسب و کار داره. بجز سولفات سدیم، نمک طعام هم تولید می کنه و از سال آتی لیتیوم هم به محصولات شرکت افزوده خواهد شد
3- فروش شرکت "کاملا" نقدی انجام میشه و وضعیت نقدینگی شرکت عالیه. این رو میشه از زمان پرداخت سود به سهامداران هم متوجه شد
4- بطور کلی پیش بینی اینه که با فروش تحلیلی امسال حاشیه سودش از کخاک بیشتر بشه

علاوه بر این همون طور که گفتی همه مزیت های کخاک رو هم داره. با توجه به جمیع جهات و فروش بیش از 2.5 برابری شاملا نسبت به کخاک این شرکت باید ارزش بازار حدودا 2.5 برابر کخاک داشته باشه. با توجه به بازگشایی احتمالی کخاک روی 5000 تومان به نظر قیمت تعادلی شاملا در محدوده 2100 تومان خواهد بود در کوتاه مدت

ata007
2013/11/16, 21:17
تبریک به خریداران این سهم ناب

ولی دوستان آیا تک خوری داشتیم؟آیا؟!

:D:D

سيد ياسر شريعت
2013/11/16, 21:30
تبریک به خریداران این سهم ناب

ولی دوستان آیا تک خوری داشتیم؟آیا؟!

:D:D

درود بر اتای عزیز؛
چرا تک خوری داداش؛ ایشالله فردا که می خواد سقف تاریخیش رو رد کنه کمی عرضه وجود داشته باشه که هم ما اضافه کنیم پله بعدی رو هم دوستان همراه بشند :)
راستی حجم معاملات میلیونی امروزش بعد از روز بازگشایی بسیار عالی بود

ata007
2013/11/16, 21:39
درود بر اتای عزیز؛
چرا تک خوری داداش؛ ایشالله فردا که می خواد سقف تاریخیش رو رد کنه کمی عرضه وجود داشته باشه که هم ما اضافه کنیم پله بعدی رو هم دوستان همراه بشند :)
راستی حجم معاملات میلیونی امروزش بعد از روز بازگشایی بسیار عالی بود

مخلص دکتر عزیز و با صفای ما،
سید عزیز امیدوارم فردا عرضه ای شود تا با هم همسفر شویم اگر هم نشد نوش جان دوستان
;)

rajabnejad
2013/11/17, 18:56
نگاهی بر عملکرد 6 ماهه "شاملا"

شرکت معدنی املاح ایران در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 92 مبلغ 1011 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و به 50 درصد از پیش بینی هایش رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت معدنی املاح ایران پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 را با سرمایه 70 میلیارد ریال به صورت حسابرسی شده مبلغ 3576 ریال و در تیر ماه امسال مبلغ 3687 ریال و با سرمایه 210 میلیارد ریال مبلغ 1665 ریال و در آبان ماه مبلغ 2002 ریال اعلام کرده است و طی دوره 6 ماهه نخست سال با اختصاص 1011 ریال سود به ازای هر سهم معادل 50 درصد از پیش بینی هایش را محقق کرد.

بر اساس این گزارش هیئت‌مدیره این شرکت اعلام کرده است در نظر دارد 80 درصد از سود خالص سال مالی 92 را جهت تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سالانه مالی پیشنهاد کند.

پیش‌بینی عملکرد سال مالی 92 نسبت به عملکرد واقعی سال مالی قبل شامل افزایش 57 درصدی فروش،افزایش 31 درصدی بهای تمام شده کالای فروش رفته،افزایش 83 درصدی سود عملیاتی وافزایش 94 درصدی سود پس از کسر مالیات است.

به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام مورخ دوم مهر ماه 92، سرمایه شرکت از مبلغ 70 میلیارد ریال به مبلغ 210 میلیارد ریال (از محل مازاد تجدید ارزیابی داراییها (زمین)) معادل 200 درصد افزایش یافت و این افزایش سرمایه در تاریخ 27 مهر ماه سال جاری مرجع ثبت شرکت ها ثبت شد.

شرکت در خصوص افزایش درآمد سود سپرده های بانکی نسبت به سال قبل اعلام کرده است که دلیل آن تأخیر در زمان پرداخت سود تقسیمی سهم سهامدار عمده است که با توافق با سهامدار عمده حاصل شده است.

"شاملا"پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی 91 را با سرمایه 70 میلیارد ریال مبلغ 1599 ریال و در آخرین پیش بینی مبلغ 2615 ریال اعلام کده بود که مطابق با صورتهای مالی حسابرسی نشده و حسابرسی شده مبلغ 3088 ریال سود به ازای هر سهم محقق شده است.

313
2013/11/18, 01:21
احتکاری نموده ام چندیست ......در سهام نمونه ی شاملا

بعد در منفی دو روز پیش..........بردمش نم نمک ,کمی بالا

وقت آن است تا گریز دگر.........صبح فردا به صف کمی بزنم

تا رسیدن به سقف تاریخی........ بر سبد باز مرهمی بزنم

گفت آبی که انحصاری است..........همچو کگاز و مثل درازک

گفت تا موقع گزارشها.............سود خواهی نمود بی هر شک

گفت امشب جناب مصری پور......هرچه گردد فزون به سرمایه ش

میرود روی سود خالص آن................وزیاد است توسعه هایش

علیرضا123
2013/11/18, 08:10

افرین....عجب طبع شعری.....

ansarim
2013/11/18, 08:57

خوب دیگه سهم صف خرید که میشه طبع شعری تون گل میکنه منم بودم کبکم خروس می خوند/:.wubsmiley.:/

m.r_moradi
2013/11/18, 11:56
مرسی از دوستانی که کمک کردن به حجم مبنا:.thumbsupsmileyanim

منم به وسع خودم کمک کردم،23000 تا تقدیم کردم/:.Heart.:/

-----------

پ.ن: اوه اوه،اخر وقتی چه دست و دل باز شدن،نه به اینکه تا حالا ترس پر نشدن مبنا داشتیم نه به الان که حجمش خوب شد/.:blinksmiley.:/

----------

پ.ن2:البته خیلی بهتره اینطوری،سهمی که با مبنا بره بالا روندش رو خراب میکنن،صعود هرچی پر حجم تر بهتر...

امیدوارم پر حجم بریم بالا.../:.grlim:./

من که دیگه یه دونه هم نمیفروشم/:.ph34r-smiley.:/

---------

پ.ن3:یه چیزی یادم رفت،یه تشکر جانانه از سید یاسر عزیز بابت موشکافی قشنگش/:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.:/

m.n88
2013/11/18, 12:21
مرسی از دوستانی که کمک کردن به حجم مبنا:.thumbsupsmileyanim

منم به وسع خودم کمک کردم،23000 تا تقدیم کردم/:.Heart.:/

-----------

پ.ن: اوه اوه،اخر وقتی چه دست و دل باز شدن،نه به اینکه تا حالا ترس پر نشدن مبنا داشتیم نه به الان که حجمش خوب شد/.:blinksmiley.:/

----------

پ.ن2:البته خیلی بهتره اینطوری،سهمی که با مبنا بره بالا روندش رو خراب میکنن،صعود هرچی پر حجم تر بهتر...

امیدوارم پر حجم بریم بالا.../:.grlim:./

من که دیگه یه دونه هم نمیفروشم/:.ph34r-smiley.:/

---------

پ.ن3:یه چیزی یادم رفت،یه تشکر جانانه از سید یاسر عزیز بابت موشکافی قشنگش/:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.:/

منم از شما تشکر می کنم بابت مکاشفاتت>:D<:x
و البته سید عزیز

شاهین محلوجی
2013/11/18, 13:25
قبل از افزايش سرمايه و حوالي ٢٨٠٠ به سهم ورود كردم كه به احتمال زياد هم تا سال آينده فروشنده نباشم ...
ديد بلند مدت به سهم بهترين گين را خواهد داد...

مصطفی مصری پور
2013/11/18, 22:20
5 تا از کد حقوقی برای حجم مبناش دادیم. بیشتر از این دیگه زورم میومد!

سيد ياسر شريعت
2013/11/18, 22:28
5 تا از کد حقوقی برای حجم مبناش دادیم. بیشتر از این دیگه زورم میومد!

لطف کردی مصطفی جان که 5 تارو دادی و رومون رو زمین ننداختی :)
امروز در مقاومت خودش روی سقف تاریخی و در بازار خراب تا اواخر وقت صبر کردیم تا حجم پر کنه. هرچند بعدش کمی دوستان عرضه هم کردند اما نوع معاملات نشان از آغاز یک فصل جدید در سهم دارد

مصطفی مصری پور
2013/11/18, 23:04
امروز در مقاومت خودش روی سقف تاریخی و در بازار خراب تا اواخر وقت صبر کردیم تا حجم پر کنه. هرچند بعدش کمی دوستان عرضه هم کردند اما نوع معاملات نشان از آغاز یک فصل جدید در سهم دارد

نفرما سیدجون
ولی حیف شد. کاش صبر میکردیم. آخر وقت دادن حجمو:(

یوقت نشه مثل پامچال;)

Reza1313
2013/11/18, 23:10
این متن که پایین میارم رو ، دیدم جناب آقای ساسانی که از اساتید آموزش تکنیکال هست نوشته ، دفعه قبل هم ( قبل افزایش سرمایه ) نظرشون دقیق بود ، انشاالله دوستان استفاده کنند :

نقل قول از ایشون " داشتم گذشته را مرور میکردم دیدم یک جایی نوشته بودم شاملا امسال بالای 600 سود میسازه الان یک نگاه مجدد کردم دیدم اینکه هنوز سال تمام نشده سودش بالای 600 رفته متوجه شدم باید اپدیت کنم بله سود شاملا الان با افزایش سرمایه 200 درصدی شده 2002 ریال یعنی با سرمایه قدیمی حدود 6006 ریال پس تا اینجا یک هیچ به نفع من و شاملا
اما الان میگم سودش با سرمایه جدید بالای 230 خواهد بود یعنی حدود 700 با سرمایه قدیم از دید قیمتی هم دوباره بالای 2000 خواهد رفت این سهم سهامدار می خواهد
آنهایی که دارند سهامداری کنند "

313
2013/11/18, 23:38
اتفاقا من موقعی تکمیل خرید کردم که تکنیکالیستهای محترم حمایت معتبر برای سهم برام فرستادن که اگه کوتاه مدت کار میکنم خارج بشم . و بعضی بنیادی کارهای گرامی هم گفتن که این سهم تا موقع ارائه کردن گزارشهاش راکد میمونه .
بنده 1470خریدم تکمیل شد .
هرچند باز خواهم خرید .
تو همایش این هفته ی ما احتمال زیاد در مورد ارزش ذاتی سهم بحث بشه .هرچند همایش هفته ی پیش جناب آبی گفتند که سهم محصولاتش منحصر به فرده و رقیب نداره ومارو شیفته ی تحلیل بیشتر کردن
حالا برای اینکه کبک بقیه دوستان هم خروس بخونه .خصوصا دوستانی که جا موندن .احیانا اصلاح داشته باشه . مبارکتون باشه خرید @};-

rezasedghi
2013/11/19, 00:20

درود بر سید عزیز بابت اعلام به موقع این سهم. متاسفانه طبق معمول هنوز نتوانستم بخرم اگه خدا قسمت کنه فردا !!؟البته اگه دیر نشده باشه.

سيد ياسر شريعت
2013/11/19, 08:48
نفرما سیدجون
ولی حیف شد. کاش صبر میکردیم. آخر وقت دادن حجمو:(

یوقت نشه مثل پامچال;)

آره نامردا ركب زدند بهمون اگه نه راضي نبودم سهم نازنينتو بفروشي :)

درود بر سید عزیز بابت اعلام به موقع این سهم. متاسفانه طبق معمول هنوز نتوانستم بخرم اگه خدا قسمت کنه فردا !!؟البته اگه دیر نشده باشه.

درود بر جناب صدقي عزيز. من شرمدنم اما خيلي زود بازيش اتفاق افتاد و فرصت ورود كامل رو به خودم هم نداد! اما تو صف نيازي نيست بريد. اساسا مخالف صف نشيني هستم. سهم ارزشمنده اما قطعا در گير و گورهاي احتمالي آتي ميشه خريد مناسبي انجام داد.

و اما بعد...
ديدم كه شاملا رو با كفرا و چند تا سهم ديگه مقايسه كردن و پي بر اي تحليلي سهم رو بالاي 7 و 8 به دست اوردند.
دو نكته لازمه كه توجه بشه:

1- سهمي كه متوسط رشد سود ساليانش بالاي 50 درصد بوده طي چند سال، حاشيه سود بالاي 50 درصد داره و مدام در حال توسعه محصولاتش هست در تمام ادبيان سرمايه گذاري ذكر شده كه بايد حدودا پي بر اي برابر با 1.5 برابر متوسط بازار بگيره. پي بر اي فعلي بازار 6 هست

2- اين سهم امسال بالاي 250 تومان سود و سال آتي نيز بين 350-400 قطعا سود خواهد ساخت. محاسبه پي بر اي تحليلي با خود دوستان

کارآمد
2013/11/19, 10:00
ظاهرا دارن سهمو به زود هلش ميدن پايين /:.zzzzzz.:/
كسي فروشنده باشه اردر 20 30 تايي سرخط فروش نميذاره حداقل مخفيش مي كنه

کارآمد
2013/11/19, 10:23
خيلي از معاملاتش خوشم اومد نوسان گير ها رو خالي كرد و صف خريد . مباررررررررركه سهامدارا ;)

سيد ياسر شريعت
2013/11/19, 10:29
ظاهرا دارن سهمو به زود هلش ميدن پايين /:.zzzzzz.:/
كسي فروشنده باشه اردر 20 30 تايي سرخط فروش نميذاره حداقل مخفيش مي كنه

اون بنده خدا 50 تاييه فكر مي كنم مشكل داشت مشكلش هم حاد بوده احتمالا!
در هر صورت حتي نتونستند سهم رو به 0 قيمت برسونند!!
حجم معاملات براي ادامه روند عالي بود... هر كي هم از شنبه روي سود بود و دوست داشت فروخت. نوش جونشون!

m.r_moradi
2013/11/19, 11:31
سید اگه اون چیزی که تو چارتش دیده میشه و حدس من اتفاق بیوفته چی میشههههههه.../:.grlim:./

قصد کردم یه مدت فقط سهامداری کنم،تقریبا تک سهم شاملا،انشالله تا اخر دی ماه...

یا علی/:.wubsmiley.:/

313
2013/11/20, 01:00
نگفتم امروز اصلاح داره .باز خوب میشد جمع کرد .
امروز فرصتی بود برای اینکه کبک دوستانی که امروز خریدند و به جمع ما اضافه شدند خروس بخونه .

علیرضا1
2013/11/20, 02:16
نگفتم امروز اصلاح داره .باز خوب میشد جمع کرد .
امروز فرصتی بود برای اینکه کبک دوستانی که امروز خریدند و به جمع ما اضافه شدند خروس بخونه .

سلام بر دوستان عزيز شاملا سوار
امروز يه ناخنكي به سهم زدم،معاملات شاملا خيلي جالب بود .

شاهین محلوجی
2013/11/20, 09:52
شاملا سهامدار شیر میخواهد و مرد کهن ...
کف سهم 1570 مقاومت 1700 و هدف ؟

Spring2020
2013/11/20, 11:13

امروز چرا اینطوره؟

m.n88
2013/11/20, 11:23
از صف فروش زوری اضافه شد/:.winksmiley02.:/

313
2013/11/20, 11:29

آفرین.

سيد ياسر شريعت
2013/11/20, 11:37
درود؛
امروز اضافه كردم در منفي كامل تقريبا.

اگر كخاك 6000 تومان بيارزد و در همين محدوده ماندگار شود "قطعا" شاملا بالاي 3000 تومان رو خواهد ديد.

اون دوستان عزيزي كه شنبه وارد شدند تقريبا مطمئنم 90 درصدشون ديروز و امروز خارج شدند. نوش جونشون!

از ديروز يك خريدار پر حوصله نير به سهم اضافه شده كه امروز هم در منفي كامل درحال پذيرايي هستند از فروشندگان محترم

Spring2020
2013/11/20, 11:45
درود؛

اگر كخاك 6000 تومان بيارزد و در همين محدوده ماندگار شود "قطعا" شاملا بالاي 3000 تومان رو خواهد ديد.

اون دوستان عزيزي كه شنبه وارد شدند تقريبا مطمئنم 90 درصدشون ديروز و امروز خارج شدند. نوش جونشون!

از ديروز يك خريدار پر حوصله نير به سهم اضافه شده كه امروز هم در منفي كامل درحال پذيرايي هستند از فروشندگان محترم

مثل همیشه دل گرم کننده و دقیق. از شما و آقای مصری پور عزیز سپاسگزاریم.

m.n88
2013/11/20, 11:45
درود؛

سید جان ما که جز اون 10% باقی مونده هستیم.
امروز هم همراه شما از صف فروش برداشتیم.
باز هم تشکر/:.Heart.:/

313
2013/11/20, 13:12
امروز یک تکه از پولم رو دوبار شاملا خریدم و فروختم راستش سومین بار دیگه نشد .

reza202
2013/11/20, 14:45
خدارو شکر جزء 10% هستم سید جان منم امروز رو -4 اضافه کردم و همچنین دوستانم :) ممنون از شما و آقای مصری پور که همیشه سهام بنیادی معرفی می کنین..

درود؛

مصطفی مصری پور
2013/11/20, 20:21
درود؛

سید جون اون حجم مبناها رو امروز توی منفی کامل پس گرفتیم

میانمدتش 4000 نشون میده.
جالبه با مچینگ کخاک صف فروشش جمع شد

Dr.boursi
2013/11/20, 20:52
درود؛

دکتر شریعت عزیز بچه های سایت شما رو با کفرا 400 تومنی و کسعدی قیمت پایین می شناسند...
می دونن چیزی رو که تائید بفرمائید فروشی نیست...
با تشکر از لطف همیشگی شما

ehsandady
2013/11/20, 22:20

میانمدتش 4000 نشون میده.

دوست عزیز می شود رسیدن به سود 4000 تومان را توی میان مدت توضیح بدهید .چون سود 400 باید کسب کند و ای پی ای 10؟

اژدها
2013/11/21, 00:01
اساتید محترم نظرتون در مورد شاملا چیه وهدف این سهم را چند میبینید

علیرضا1
2013/11/21, 09:43

میانمدتش 4000 نشون میده.
سلام بر دوستان
منم دوباره اضافه كردم،نقدينگي نبود وگرنه بيشتر ميخريدم.
مصطفي جان پس ميشه براي پر كردن حجم روي شما حساب كرد ،منكه شاملا فروش نيستم!! !!!!

Dr.boursi
2013/11/23, 00:14
به نظر میرسه 1560 کف خط روند کوتاه مدت و دو سقف قبلی سهم مکان مناسبی برای پول بک باشه....

ATP
2013/11/23, 09:39
2-3 روزی فقط استراحت کرد.اجازه ی اصلاح بهش ندادند.

Dr.boursi
2013/11/23, 09:47
به نظر میرسه 1560 کف خط روند کوتاه مدت و دو سقف قبلی سهم مکان مناسبی برای پول بک باشه....

این سهم شش ماهه تشریف داره.....نه به اصلاح قبلی نه الانش....امانش نمی دن....

شاهین محلوجی
2013/11/23, 10:58
اینشالا دوستان به اندازه کافی خریده باشند که روزهای بعد مشکل حجم مبنا نداشته باشیم;)

محمدرضا 87
2013/11/23, 11:03
اگر کخاک با این قیمتا باز بشه شاملا میره یه راست برا 2500 .

کارآمد
2013/11/23, 11:57

چه ربطي به هم دارن؟؟؟ اين يه گروهه اون يه گروه ديگه !!!

سيد ياسر شريعت
2013/11/23, 12:03
چه ربطي به هم دارن؟؟؟ اين يه گروهه اون يه گروه ديگه !!!

درود؛

ربط دارند دوست من. هر دو كارشون استخراج كاني هاي غير فلزي و فروش مواد فرآوري شده هست. يكي سولفات سديم و ديگري كائولن.
حاشيه سود شاملا بيشتر از كخاك است اما با فرض حاشيه سود برابر، با توجه به اينكه فروش شاملا 2 برابر كخاك مي باشد طبعا ارزش بازار اين سهم هم مي بايست 2برابر كخاك باشد.

ATP
2013/11/23, 12:16
درود؛

ربط دارند دوست من. هر دو كارشون استخراج كاني هاي غير فلزي و فروش مواد فرآوري شده هست. يكي سولفات سديم و ديگري كائولن.
حاشيه سود شاملا بيشتر از كخاك است اما با فرض حاشيه سود برابر، با توجه به اينكه فروش شاملا 2 برابر كخاك مي باشد طبعا ارزش بازار اين سهم هم مي بايست 2برابر كخاك باشد.

پس بنابراین باید منتظر شاملای 7000-8000 تومنی باشیم.
@};-

سيد ياسر شريعت
2013/11/23, 12:19
پس بنابراین باید منتظر شاملای 7000-8000 تومنی باشیم.
@};-

درود؛
عرض كردم ارزش بازارش 2 برابر بايد باشه نه قيمت روز كه دوست من.:p
ارزش بازار=تعداد سهام ثبت شده * قيمت تابلو

ATP
2013/11/23, 13:13
درود؛

............................
:d

کارآمد
2013/11/23, 14:36
درود؛

ممنون از توضیحاتتون جناب شریعت
میشه بگید با این فرمول ارزش بازار=تعداد سهام ثبت شده * قيمت تابلو به چه قیمتی برای شاملا می رسیم؟
ممنون

Spring2020
2013/11/23, 16:34

کخاک برای تعدیل بسته شده؟ آها باز شد امروز! 35 درصد رشد!!!!

Spring2020
2013/11/23, 16:49
احتمالش هست شاملا برای تعدیل بسته بشه؟

سيد ياسر شريعت
2013/11/23, 19:16
ممنون از توضیحاتتون جناب شریعت
میشه بگید با این فرمول ارزش بازار=تعداد سهام ثبت شده * قيمت تابلو به چه قیمتی برای شاملا می رسیم؟
ممنون
درود؛
با احتساب این آربیتراژ قیمت شاملا الان باید 1800 تومان باشه. به عبارت دیگر کخاک 5400 تومانی برابر است با شاملای 1800 تومانی. هر چه هر یک رشد یا نزول داشته باشند مسلما روی دیگر هم می تونه برای این ارزشگذاری موثر باشه

Spring2020
2013/11/23, 19:31
درود؛
با احتساب این آربیتراژ قیمت شاملا الان باید 1800 تومان باشه. به عبارت دیگر کخاک 5400 تومانی برابر است با شاملای 1800 تومانی. هر چه هر یک رشد یا نزول داشته باشند مسلما روی دیگر هم می تونه برای این ارزشگذاری موثر باشه

/.:blushsmiley:./

کارآمد
2013/11/24, 09:29
جل الخالق!!! با چه ترفندي امروز حجمو پر كرد;)

محمدرضا 87
2013/11/24, 11:26
فرصت خرید هست به نظرم.

DJANGO
2013/11/24, 11:38
فرصت خرید هست به نظرم.
صد در صد شک نکنید فرصت هستش

samanmba
2013/11/24, 17:07
با سلام خدمت دوستان
من از سهم خارج شدم
من این سهم رو 2800 خریدم و تو 60 روز تقریبا 100% ازش گرفتم ولی الان دیگه احساس میکنم بازی سهم افتاده دست تکنیکالی ها و من حداقل دیگه رو این سهم (که واقعا بنیادش عالیست) حوصله بازی تکنیکالی ها رو نداشتم!!!!!و الان هم خیلی ناراحتم !!!!!
پر سود باشید

کاشانیکا
2013/11/25, 01:30
با عرض سلام
آیا شاملا می تواند همانند قبل از افزایش سرمایه اش روند صعودی داشته باشد؟

شاهین محلوجی
2013/11/25, 09:37
با سلام خدمت دوستان
من از سهم خارج شدم
من این سهم رو 2800 خریدم و تو 60 روز تقریبا 100% ازش گرفتم ولی الان دیگه احساس میکنم بازی سهم افتاده دست تکنیکالی ها و من حداقل دیگه رو این سهم (که واقعا بنیادش عالیست) حوصله بازی تکنیکالی ها رو نداشتم!!!!!و الان هم خیلی ناراحتم !!!!!
پر سود باشید

دیروز هدف سرشانه کف کوتاه مدتی داشت که اینگار برخیها با 8% نوسان خالی کردن ولی کف قیمت فعلی تا 1700 بالا اومده...
و ما هم راضی به 8 درصد نیستیم و لذا همچنان سهامدار;)

Dr.boursi
2013/11/25, 09:40
دیروز هدف سرشانه کف کوتاه مدتی داشت که اینگار برخیها با 8% نوسان خالی کردن ولی کف قیمت فعلی تا 1700 بالا اومده...
و ما هم راضی به 8 درصد نیستیم و لذا همچنان سهامدار;)

جناب محلوجی این سهم تکنیکالش تحلیل پذیره؟
من بنا به دستور دو استاد بزگوار شریعت و مصری پور تا رسیدن به اهداف بالا صبر خواهم نمود....
دوستان با تجربه سایت می دانند وقتی ترکیب این دو استاد روی یک سهم زوم شه ...اون سهم یعنی طلا.....

سيد ياسر شريعت
2013/11/25, 09:47
درود بر دوستان؛

از لطفتون بسیار سپاسگزارم اما تقاضا دارم خود دوستان هم روی سهم ها بررسی داشته باشند. این طوری خیلی احساس مسئولیت می کنم و شاید دیگه سهم معرفی نکنم اصلا!
بنده امروز ر منفی کامل تا -3 اضافه کردم و فکر می کنم درصدش رو در سبد تا حدود 15 درصد بالاتر اوردم

sadeghmousavi
2013/11/25, 09:50
درود بر دوستان؛

از لطفتون بسیار سپاسگزارم اما تقاضا دارم خود دوستان هم روی سهم ها بررسی داشته باشند. این طوری خیلی احساس مسئولیت می کنم و شاید دیگه سهم معرفی نکنم اصلا!
بنده امروز ر منفی کامل تا -3 اضافه کردم و فکر می کنم درصدش رو در سبد تا حدود 15 درصد بالاتر اوردم
سید جان ممنون از لطف شما، مسلما هرکسی مسئول خرید و فروش خودش خواهد بود. چه از دست کسی خرید انجام بده چه خودش تحلیل کنه.
منم مترصد فرصت ورود در منفی 3 هستم. دوستان فروشنده لطفا یاری کنید!

شاهین محلوجی
2013/11/25, 09:57
من بنا به دستور دو استاد بزگوار شریعت و مصری پور تا رسیدن به اهداف بالا صبر خواهم نمود....
دوستان با تجربه سایت می دانند وقتی ترکیب این دو استاد روی یک سهم زوم شه ...اون سهم یعنی طلا.....

بله تحلیل پذیره...
این سهم قبل از افزایش سرمایه و قیمت 2500 در سایت ایستگاه بورس پیشنهاد به خرید شد که همچنان پیشنهاد به نگهداری میشه هر چند کسی که از 2500 سهامداری کرده باشه تا امروز بالای 100% سود کرده در 3 ماه ...

کاشانیکا
2013/11/25, 10:14
سلام
من امروز برای دو تا از بستگانم شاملا خریدم. خودم هم زیاد ازش دارم. در جمع همگی 45000 داریم و قراره به 60000 برسونمش. اصلاً هم فروشنده نیستیم تا آخر سال 93. امیدوارم که که این سهم بنده را در مقابل بستگانم شرمنده نفرماید.
با تشکر از اساتید و دوستان در این سایت

sadeghmousavi
2013/11/25, 10:37
به فروشندگان محترم بگویید من فقط نیم درصد پایین تر منتظرم! تشریف بیارین دیگه...........

m.r_moradi
2013/11/25, 11:51
عجب فروشنده ی سمجی!
من یکی که حسابی سیراب شدم امروز.../:.yead.:/
امید به خدا...

فرید
2013/11/25, 12:01
سلام مرادی جان
این سهم عجیب منو یاد خاطرات خوش شما و دکتر یاسر و استاد مصری پور سر سهم فباهنر میندازه...(یادمه مثل الان هیجان زیادی داشتی که البته خوب جواب داد...)

m.n88
2013/11/25, 12:02
عجب فروشنده ی سمجی!
من یکی که حسابی سیراب شدم امروز.../:.yead.:/
امید به خدا...

من که دل درد گرفتم دیگه/:.mellowsmiley.:/

کاشانیکا
2013/11/25, 16:33
سلام دوست عزیز.
دیگه چه سهم هایی را این اساتید بزرگوار با هم پیشنهاد خریدش را داده اند؟ یعنی غیر شاملا چه سهم های طلایی دیگه وجود داره که این اساتید نظرشون روش مثبته؟

Dr.boursi
2013/11/25, 18:19
سلام دوست عزیز.
دیگه چه سهم هایی را این اساتید بزرگوار با هم پیشنهاد خریدش را داده اند؟ یعنی غیر شاملا چه سهم های طلایی دیگه وجود داره که این اساتید نظرشون روش مثبته؟

خودشون حی و حاضر .... من چی کاره بیدم!!!

سیدامیر
2013/11/26, 01:06
سلام...
دیروز بسته 1 کیلویی نمک تابان را خریدم 600 تومن ..
به همین دلیل ( شاید خنده اور) امروز سنگین شاملا خریدم ..
شاید داستان غبشهر و غمارگ تکرار شود ..
جرقه خرید غبشهر هم از فروشگاه رفاه در مغزم افتاد ..
الحمداله 400 درصد سود داد ..
شاملا را جدی بگیرید ...

a.s
2013/11/26, 01:11
سلام
در صفحات قبلی تاپیک خواندم که ارزش بازار شاملا باید دو برابر کخاک باشه.
الان قیمت شاملا 1692 و تعداد سهام اون 210 میلیون است
قیمت کخاک 5753 و تعداد سهام اون 35 میلیون است.
بنابراین نسبت ارزش بازار این ها 1.76 به دست می آید که تا 2 بازدهی حدود 12 درصدی را خواهد داشت ( که چندان زیاد نیست)

از طرفی سهم کخاک چرا باید این قدر بیارزد و حباب نباشد ؟
همچنین چرا شاملا باید دو برابر کخاک بیارزد؟
مجموع این شرایط از دید من یک سهم استثنایی نمی سازد. حالا دوستان لطف کنن دلایل استثنایی بودن این سهم رو بگن شاید به نتیجه برسیم

سیدامیر
2013/11/26, 01:21
سلام ..
دلیل ارزنده بودن سهم به نظر من اینه که شاملا یه شرکت معدنیه .وبه اشتباه اول ان ش میباشد .
استخراج و تسویه ..
کدام شرکت معدنی در بورس مبلغ فروشش نسبت به سال گذشته 100 درصد رشد داشته .. ( تا 150 درصد هم تا پایان سال قابل رشد است )
گزارش کدال را مطالعه فرمایید روند سودسازی شرکت شاید در بین تمامی شرکتهای بورسی کم نظیر باشد ...
سرمایه گذاری در چنین شرکتهایی بازده مناسبی خواهد داشت .. البته بادید میانمدت ..
باتشکر..

سيد ياسر شريعت
2013/11/26, 08:29
سلام
در صفحات قبلی تاپیک خواندم که ارزش بازار شاملا باید دو برابر کخاک باشه.
الان قیمت شاملا 1692 و تعداد سهام اون 210 میلیون است
قیمت کخاک 5753 و تعداد سهام اون 35 میلیون است.
بنابراین نسبت ارزش بازار این ها 1.76 به دست می آید که تا 2 بازدهی حدود 12 درصدی را خواهد داشت ( که چندان زیاد نیست)

از طرفی سهم کخاک چرا باید این قدر بیارزد و حباب نباشد ؟
همچنین چرا شاملا باید دو برابر کخاک بیارزد؟
مجموع این شرایط از دید من یک سهم استثنایی نمی سازد. حالا دوستان لطف کنن دلایل استثنایی بودن این سهم رو بگن شاید به نتیجه برسیم

درود؛

1- منظور از مقايسه اين دو تنها وجود آربيتراژ بود كه بايد از بين برود.
2- اينكه چرا بايد 2برابر باشد رو به تفصيل عرض كردم در صفحات قبل
3- هيچ سهم استثنايي در بازار وجود نداره اما شاملا روند سودآوريش در بلندمدت بين 5 شركت برتر بورس قرار مي گيره
4- اين كه كخاك چرا حباب نيست رو احتمالا سال آينده بازار متوجه خواهد شد (البته اصلا توصيه به خريد ندارم در اين قيمت ها در كخاك اما قطعا حباب هم نيست)
5- كخاك افزايش سرمايه اي خواهد داشت كه بعد از اون ارزش بازارش افزايش خوبي خواهد داشت و فاصله با ارزش فعلي شاملا مشخص تر خواهد شد
6- روي هيچ سهمي تعصب نداريم. هر وقت Over بشه براحتي پوزيشن فروش!

a.s
2013/11/26, 09:10
درود؛

1- منظور از مقايسه اين دو تنها وجود آربيتراژ بود كه بايد از بين برود.
2- اينكه چرا بايد 2برابر باشد رو به تفصيل عرض كردم در صفحات قبل
3- هيچ سهم استثنايي در بازار وجود نداره اما شاملا روند سودآوريش در بلندمدت بين 5 شركت برتر بورس قرار مي گيره
4- اين كه كخاك چرا حباب نيست رو احتمالا سال آينده بازار متوجه خواهد شد (البته اصلا توصيه به خريد ندارم در اين قيمت ها در كخاك اما قطعا حباب هم نيست)
5- كخاك افزايش سرمايه اي خواهد داشت كه بعد از اون ارزش بازارش افزايش خوبي خواهد داشت و فاصله با ارزش فعلي شاملا مشخص تر خواهد شد
6- روي هيچ سهمي تعصب نداريم. هر وقت Over بشه براحتي پوزيشن فروش!

جناب شریعت لطفا درباره ارزش بازار کخاک بیشتر توضیح بدید . به کجا قراره برسه و کی؟ که بشه درباره شاملا یه پیش بینی کرد

m.r_moradi
2013/11/26, 10:52
سلام و درود

شاملا و دیگر هیچ

http://forums.boursy.com/imported/2013/11/30794011811411476281-1.jpg (http://upload7.ir/)

پ.ن:اساتید فن از من ایراد نگیرن که این دیگه چه چارتیه،سادگی چارت دوتا دلیل داره،هم اینکه این یه روش شخصیه و هم اینکه خواستم منظورمو به ساده ترین وجه ممکن برسونم...

پ.ن2:معالمات امروز خیلی قابل توجهه،فشار فروش وحشتناکی دیده نمیشه،بیشتر به نظر خریداران دست به ماشه هستن....اهل فن به من جواب بدن،خجم کم تو روز منفی چی داره میگه با زبون بی زبونی؟/:.grlim:./

m.r_moradi
2013/11/26, 11:57
خوب ممنونم از حقوقی که منتظر بود من پست بزنم و سریع بره منو ضایع کنه:.thumbsdownsmileyan

اقا اصلا این سهم مزخرف ترین سهمه بازاره،کارخونه اش هم اتیش گرفته،کارگراش اعتصاب کردن،دو برابر سرمایه اش هم بدهی داره!بفروشید که یه وقت طلب کارهای شرکت با حکم جلب نیان سراغتون!!!/:.weirdsmiley.:/

من یکی که از این بازیا زیاد دیدم.../:.yead.:/

سيد ياسر شريعت
2013/11/26, 12:02
درود؛

از دوستان هر كسي امكانش هست كمي از اين حقوقي بخره و به بنده اطلاع بده كي هست ممنونش ميشم. برخي واقعا در 7 سالگي باقي مي مونند تا آخر عمر

امروز هم كمي اضافه كردم. فكر كنم بالاي 18 درصد رسيده. فردا هم منفي بدند هم تعداد رو روند مي كنم هم درصد در سبد رو. ببينم تا كجا زوروشن ميرسه

m.n88
2013/11/26, 12:10
خوب ممنونم از حقوقی که منتظر بود من پست بزنم و سریع بره منو ضایع کنه:.thumbsdownsmileyan

اقا اصلا این سهم مزخرف ترین سهمه بازاره،کارخونه اش هم اتیش گرفته،کارگراش اعتصاب کردن،دو برابر سرمایه اش هم بدهی داره!بفروشید که یه وقت طلب کارهای شرکت با حکم جلب نیان سراغتون!!!/:.weirdsmiley.:/

درود؛

از دوستان هر كسي امكانش هست كمي از اين حقوقي بخره و به بنده اطلاع بده كي هست ممنونش ميشم. برخي واقعا در 7 سالگي باقي مي مونند تا آخر عمر

امروز هم كمي اضافه كردم. فكر كنم بالاي 18 درصد رسيده. فردا هم منفي بدند هم تعداد رو روند مي كنم هم درصد در سبد رو. ببينم تا كجا زوروشن ميرسه

نحوه فروش تو 2روز اخیر حس ترحم من رو برانگیخت.
گویا فروشنده به نون شب محتاجه/:.negaran.:/

سیدامیر
2013/11/26, 23:59

سلام....
جناب مرادی اگه یادتون باشه پارسال دوستان غبشهر رو زیر 1000 تومن هم فروختن...:D
به تحلیل خودم ایمان دارم و هیچ چیز برای من مهمتر از روند سود سازی شرکت نیست ...
باید کسانی بفروشند تا ما بخریم..<:-p

شاهین محلوجی
2013/11/27, 09:41
فروشنده چه سعی میکنه بگه روند نزولی شده 1570 آخر اصلاح عرضه کنید انشالا که با 2 کد در خدمتیم ...

سيد ياسر شريعت
2013/11/27, 10:50
فروشنده چه سعی میکنه بگه روند نزولی شده 1570 آخر اصلاح عرضه کنید انشالا که با 2 کد در خدمتیم ...

واي واي شاهين جان به فروشنده بگو ما خيلي ترسيديم. بگو مي خوايم بفروشيم صف فروش بشه :D

سیدامیر
2013/11/27, 10:55
سلام...
مردم هجوم اوردن برا خرید سهام زیانده...
حقوقی ها هم دارن خوب میفروشن...
تو این بازار هرج و مرج برنده اونیه که با تحلیل ترید کنه..
شاملا یکی از 5 سهم برتر بازار سرمایه ... با توجه به روند سود سازی
اینو من نمیگم بلکه گزارشات شرکت میگه ..
ببخشید ولی بعضی ها فقط نوک دماغشون میبینند ...
امروز باز هم خرید شد.....

شاهین محلوجی
2013/11/27, 11:26
واي واي شاهين جان به فروشنده بگو ما خيلي ترسيديم. بگو مي خوايم بفروشيم صف فروش بشه :D

میبینی سید جان مثل روز برام روشن بود حوالی 1800 بایستی بفروشیم پایین تر بخریم ولی گفتیم نوسانگیری رو سهم نکنیم که ...
بگذریم /:.sadsmiley.:/

سيد ياسر شريعت
2013/11/27, 11:52
میبینی سید جان مثل روز برام روشن بود حوالی 1800 بایستی بفروشیم پایین تر بخریم ولی گفتیم نوسانگیری رو سهم نکنیم که ...

قبول دارم شاهين جان حرفت رو. اما نوسان گيري روي سهم هاي بنيادي ريسك خاص خودش رو هم داره. بالشخصه بعيد مي دون خيلي اينجاها بخواد بازي كنه. لااقل بنيادي سهم اين رو ميگه.
تكنيكالش رو شما استادش هستيد و بايد راهنمايي كنيد. ضمن هميشه گفتم هيچ وقت روي هيچ سهمي تعصب ندارم. اگر بفهمم اشتباه بوده اعلام مي كنم و خارح ميشم

meisam_em
2013/11/27, 12:24

سلام استاد
این شلعاب را چه میشود؟دیگه کسی ازش نمیگه هنوز شما هم دارین؟
تا کجا ریزش دارد؟
ممنون

meisam_em
2013/11/27, 12:26
قبول دارم شاهين جان حرفت رو. اما نوسان گيري روي سهم هاي بنيادي ريسك خاص خودش رو هم داره. بالشخصه بعيد مي دون خيلي اينجاها بخواد بازي كنه. لااقل بنيادي سهم اين رو ميگه.
تكنيكالش رو شما استادش هستيد و بايد راهنمايي كنيد. ضمن هميشه گفتم هيچ وقت روي هيچ سهمي تعصب ندارم. اگر بفهمم اشتباه بوده اعلام مي كنم و خارح ميشم

سلام استاد شریعت(سید جان خودمان!)/.:biggrinsmiley.:/
این شلعاب را چه میشود؟دیگه کسی ازش نمیگه هنوز شما هم دارین؟
تا کجا ریزش دارد؟ ردش کنیم یا نه؟
ممنون

علیرضا123
2013/11/27, 12:29
این سهم اهداف بالایی داره....کمی صبر و حوصله میخواد تا سود خوبی را عاید سهامدارهاش بکنه....این سهم با این حاشیه سود و طرحهای توسعه نگرانی نداره....من یک بازه 6 ماهه این سهم را نگهداری میکنم.هیجانات کاذب بازار فروکش میکنه و سهمهای بنیادی خودشون را نشون میدند.

samanmba
2013/11/27, 18:19
با سلام
دوستان همونطور که قبلا گفته بودم از این سهم خارج شده بودم ولی امان از این دل!!!!که گرفتارشم
آخه مگه میشه شاملای 16000 بفروشن و من تو سبدم نباشه!!!(به خدا نمیخوام از این سهم نوسان بگیرم همونطور که قبلا گفتم از اینکه این سهم افتاده دست نوسانگیر ها ناراحتم ولی خب چه میشه کرد، ولی قول میدم تا افزایش سرمایه بعدی(که احتمالا بهار سال بعد باشه اونم از سود انباشته با سهم بمونم)
من تمام شاملا هامو فروخته بودم پارسان گرفتم دوباره همه پارسانامو فروختم شاملا گرفتم!!!!

m.r_moradi
2013/11/29, 22:35
سلام و درود

این جو سکوت تو تاپیک شاملا رو دوست دارم!

ببینیم این فشار فروش مصنوعی این چند روز اخیر فردا با رسیدن به هدف خودش دست از سر سهم برمیداره؟!جدا این چند روز فقط خندیدم از معاملات شاملا...

m.n88
2013/11/30, 12:48
بدجوری دارن این سهم رو بازی میدن ولی شانس آوردن که ما از قماش خودشون نیستیم.
صبرمون هم زیاده/:.rolleyessmileyani

polat
2013/11/30, 14:24
سلام دوستان
درسته که برا اضافه شدن حق تقدم باید مقدار ناچیزی سهم بخریم تا اضافه بشه؟؟؟؟

Spring2020
2013/11/30, 15:45
سلام دوستان
درسته که برا اضافه شدن حق تقدم باید مقدار ناچیزی سهم بخریم تا اضافه بشه؟؟؟؟

برای من که حق تقدم های سهم هام خودش اتومات اضافه میشه. اگر دیدی برای بقیه اضافه شده برای شما نشده زنگ بزن کارگزاریت.

کاشانیکا
2013/12/01, 11:08
سلام
حیف این سهم که چند روزه ما را از بازار عقب انداخت. انگار بچه بازی شده. یارو اومده یکی یکی درخواست خرید می گذاره. ولی چون بلند مدت خریداری کرده ام این چند روز را هم صبر می کنم. امیدوارم که تا 1500 اصلاح نداشته باشه.

polat
2013/12/01, 11:36
برای من که حق تقدم های سهم هام خودش اتومات اضافه میشه. اگر دیدی برای بقیه اضافه شده برای شما نشده زنگ بزن کارگزاریت.
پس هنوز که اضافه نشده حق تقدم شاملای شما واسه افزایش سرمایه اخیر؟؟؟

151678
2013/12/01, 12:06
حق تقدمها خيلي وقته تبديل به سهم شدن
به کاگزارتون بگين يه تعيين کارگزار ناظر براتون بزنه حله

albatross
2013/12/01, 18:27
سلام دوستان
من روی 1770 وارد شدم.بد توی ضررم باهاش.دوستان پیشنهادمیدین چکار کنم؟ردش کنم...میانگین کم کنم..منتظر بشم برگرده ...لطفتون بی انتها

ehsandady
2013/12/01, 19:40
دوستان کسی می دونه بستن شدن دلار روی 2600 روی روند سهم تاثیر می گذارد ایا سود شرکت برای 9 ماهه کاهش می یابد؟

meisam_em
2013/12/01, 19:54
دوستان کسی می دونه بستن شدن دلار روی 2600 روی روند سهم تاثیر می گذارد ایا سود شرکت برای 9 ماهه کاهش می یابد؟

دلار ازاد که تکان نخورده تازه نرخ دلار در بودجه سال اینده ٢۶٠٠ دیده شده تاثیرش را هم سال بعد میگذاره دیگه بعدش هم هنوز تک نرخی شدن یا نشدنش معلوم نیست

ehsandady
2013/12/01, 20:10
نه منظورم بسته شدن بودجه سال بعد روی2600 چون اکثر همگروهیها بخاطر این امروز منفی شدن. سوال کردم ببینم . این منفی چند روزه به علت کاهش سود است ؟ یایک بازی کثیف

Spring2020
2013/12/03, 21:43
بنیادی شکی نیست بسیار خوب است. تکنیکال رو دوستان عزیز شرح بدن. حمایت ها و مقاومت ها؟! با سپاس

majid664
2013/12/03, 22:07
خریدارهای شاملا که از طریق این تاپیک با این سهم آشنا شده اند، با تایید اساتید این تاپیک و قطعا بررسی دقیق اقدام به خرید کرده اند و در کوتاه مدت نیز قصد فروش ندارند. پس با چند روز منفی خوردن که اکثر سهامها از جمله پتروشیمی، بانک و خودروسازها به آن دچارند از میدان به در نخواهند شد.

313
2013/12/03, 22:10
سلام یه حمایت تو 1488 داره به خاطر الگویrev abcd

Spring2020
2013/12/03, 22:14
خریدارهای شاملا که از طریق این تاپیک با این سهم آشنا شده اند، با تایید اساتید این تاپیک و قطعا بررسی دقیق اقدام به خرید کرده اند و در کوتاه مدت نیز قصد فروش ندارند. پس با چند روز منفی خوردن که اکثر سهامها از جمله پتروشیمی، بانک و خودروسازها به آن دچارند از میدان به در نخواهند شد.

صد البته من خرید سهمی رو خودم رو مدیون آقای مصری پور عزیز هستم که در 140 سیگنال دادن و من 169 تونستم بخرم و 370 و 420 فروختم. و همچنین راهنمایی های آقای شریعت نازنین و سایر دوستان بسیار عزیز که باعث دلگرمی ما هستن. در ضمن مسئولیت هر خریدی تنها و تنها بر عهده ی خریدار هست. و این لطف دوستانه که ما رو بی نسیب نمیذارن. سپاس از همتون. این نیز بگذرد و شاملا با این بنیادی تا اوج خواهد رفت. به امید آینده.

سهند بورس
2013/12/04, 02:23
صف فروششو خوب جمع کردن وحتی سهم به صفر درصد هم رسید ولی باز حجم فروش زیاد بود و کشیدنش پایین فکر کنم شیمیاییا منتظر نرخ خوراک هستن اگه خبرای خوبی از قیمت نرخ خوراک بیاد شاملا اولین سهمی خواهد بود که صف خرید خواهد شد

meisam_em
2013/12/04, 11:02
بیشتر از بالای 90 درصد گروه مثبت و شاملا منفی!!!

سهند بورس
2013/12/04, 12:34
بیشتر از بالای 90 درصد گروه مثبت و شاملا منفی!!! اواخر بازار سهم بازیگراش پیدا شد اوایل بازار هم خوب معامله میشد فکر کنم از هفته آینده سهم قیمتای بالاتر معامله بشه

almerindo portfolio
2013/12/05, 19:10
دوستان حمایت سهم رو چنده؟ کسی میدونه....

علی خوش خلق
2013/12/07, 00:46
/:.winksmiley02.:/نمودار تکنیکالش بسیار زیباست

کاشانیکا
2013/12/07, 09:17
سلام و تبریک به خاطر شروع روند روبه رشد سهم. :.thumbsupsmileyanim از امروز باید التماس کنیم یک نفر حجم مبنا پر کنه /.:biggrinsmiley.:/

ehsandady
2013/12/07, 14:09
سلام دوستان . به نظر شما تصویب بودجه روی 2600 روی سهم اثر دارد؟ ممنون

علی خوش خلق
2013/12/07, 16:50
امروز خرید شد بدلیل بررسی دیشب.

سهند بورس
2013/12/07, 21:29
سلام دوستان . به نظر شما تصویب بودجه روی 2600 روی سهم اثر دارد؟ ممنون دلار رو مبادلاتی گرفته دلار آزاد هم از 2700 پایین تر نمیاد

سهند بورس
2013/12/07, 21:31
اواخر بازار سهم بازیگراش پیدا شد اوایل بازار هم خوب معامله میشد فکر کنم از هفته آینده سهم قیمتای بالاتر معامله بشه سهم 1768 مقاومت داره فکر کنم خبرای خوبی از نرخ خوراک بیاد اینبار رد کنه

vet
2013/12/07, 21:36

امروز خواستم بخرم ولی دیدم رفته بالا
گفتم پایین تر میخرم که نشد
نوش جون اونهایی که ریسک کردن و خریدن

karafarin
2013/12/08, 14:36
هدف شاملا 1760 و حمایت مهم 1300 تومان می باشد .

Spring2020
2013/12/09, 22:40
نمیدونم چی بگم به اون بی سوادی که وقتی میبینه رو 1584 داره خرید میشه سفارش فروش 1570 میذاره. آخه بی سواد، بی فکر تو لیاقت سهامداری نداری همون بهتر که دو هزار تا سهمتو بفروشی. هرچند همیشه از اینجور آدما هستن.

Spring2020
2013/12/09, 22:55
نمیدونم چی بگم به اون بی سوادی که وقتی میبینه رو 1584 داره خرید میشه سفارش فروش 1570 میذاره. آخه بی سواد، بی فکر تو لیاقت سهامداری نداری همون بهتر که دو هزار تا سهمتو بفروشی. هرچند همیشه از اینجور آدما هستن.

البته ممکنه اینکار یجور برنامه باشه واسه پایین آوردن سهم و در آوردن سهام از چنگ سهام داران کم سرمایه. سهم خوب بالاخره راه خودش رو خواهد رفت

سهند بورس
2013/12/10, 01:36
سهم 1768 مقاومت داره فکر کنم خبرای خوبی از نرخ خوراک بیاد اینبار رد کنه سهمو از مثبت 4 به صف فروش کشوندن معلومه نوسان گیرای خاصی رو سهم هستن

151678
2013/12/11, 10:56
آقا يکي بگه اين شاملا رو چيکار کنيم
خستمون کرده

کاشانیکا
2013/12/11, 11:11
سلام
نگهش دار

Spring2020
2013/12/11, 12:32
بازار ایران یه چیزیه واسه خودش. بادکنک سازی بالا برره بدون بنیادی صف خرید. شاملا با این بنیادی منفی. /:.yead.:/

سيد ياسر شريعت
2013/12/11, 14:02
درود؛

شاملا اين عقب ماندگي را جبران خواهد كرد....زمان اين مساله را نشان خواهد داد
امروز مجدد اضافه شد حوالي 1470.

kariz9220
2013/12/12, 12:44
سید حان توصیه می کنید که اگه اخابر فرصت خرید داد بیخیال شاملا بشیم ؟

Dr.boursi
2013/12/15, 10:08
http://forums.boursy.com/imported/2013/12/22679743323791393328-1.png (http://8pic.ir/)

بدون شرح...

Spring2020
2013/12/15, 10:18
http://forums.boursy.com/imported/2013/12/22679743323791393328-1.png (http://8pic.ir/)

بدون شرح...

برای ما تازه کارها شرح بدید لطفا /.:biggrinsmiley.:/

Dr.boursi
2013/12/15, 10:26
سهم در کف حمایتی خودش قرار داره......

سيد ياسر شريعت
2013/12/18, 17:59
درود؛

فکر کنم امروز به خاطر مشخص شدن نرخ خوراک امروز رنج منفی کشیدند فروشنده ها /:.yead.:/

Dr.boursi
2013/12/18, 22:46
درود؛

فکر کنم امروز به خاطر مشخص شدن نرخ خوراک امروز رنج منفی کشیدند فروشنده ها /:.yead.:/

دکتر جان شاملا شده گوسفند عزا و عروسی!!!
در هر مراسمی سر شو میبرن....
از اون سهم های بد معامله است....

برام معاملات اون حقوقی جالبه که طفلی با بی پولی تنها روزی 2000 اضافه می کنه....
laughingsmiley

فرید
2013/12/18, 23:24
دکتر جان شاملا شده گوسفند عزا و عروسی!!!
در هر مراسمی سر شو میبرن....
از اون سهم های بد معامله است....

برام معاملات اون حقوقی جالبه که طفلی با بی پولی تنها روزی 2000 اضافه می کنه....
laughingsmiley

دکتر جون بد معامله گفتی کردی کبابم...
خیلی اذیت میکنه ولی بهش شدیدا امیدوارم. امروز هم یه تکونهایی به خودش داد ولی کافی نبود...ضمن اینکه فروشنده جدی هم نداره... به نطرم از هفته بعد معاملات بهتری رو خواهد داشت والبته به قول خودت تو کف قیمتی هم قرار گرفته...
خدارو چه دیدی شاید یکشنبه دوباره اضافه کردیم...
ارادت بی انتها...

علی خوش خلق
2013/12/19, 16:07
شاملا چند تا خصوصیت داره که :
-مثل فیلم های هندی "کودکی بی پدر و مادر " و طرد شده دور و نزدیک بنظر میاد که در یک ربع انتهایی فیلم میفهمن که که نه بابا از خانواده اشراف بوده و تازه مردم میوفتن دورش.اما کودک قدیم همچین خودشو لوس میکنه و محل دیگران نمیزاره تا اینکه ....(فکت قضیه معاملات نیمه مرداد 92 لغایت انتهای مهر 92 حالشو بردن ولی کلا بگی این سهم بغیر اونایی که پای خوابش بودن وصال داد، بیخیال)
- حقوقی این سهم هم اصلا باهاش کاری نداره.چون بهش اعتقاد داره نه میخره و نه میفروشه و نه میزاره سهامدار حقوقی زیاد بشه و خلاصه خیالش راحته یک شرکت سود اوز و به همراه طرح توسعه و نسبتا کوچیک و تقریبا با محصولات یونیک داره و کلا باهاش ور نمیزه.و شعارش در انتها"اخه چه کاریه سری که درد نمیکنه که دستمال نمیبندن"(فکت قضیه هم خرید و فروش های 2000 تایی سهم توسط حقوقی هاش که ادم دلش میخواد خیراتو بده دم خونه شون تا گشنه نمونن)
به هر حال من این سهم رو دارم برای روز مبادا و تو سبدم هست چون از بحران حمله شیمیایی سوریه که بالاتر نداشتیم بازار امسال که ایران رو خلق ا.... یه طرف جنگ میدونستن و کلا حقوقی و حقیقی فروشنده بودن؟
این سهم راه خودشو رفت و شاملا خیلی ها رو خوشحال کرد.

aminborj
2013/12/20, 00:04
من تازه این سهم رو پیدا کردم و از شانس خوبم تو کف قیمت هم بود و 17 میلیون دادم و 11500 تا تو 1480 خریدم والبته میگم کاش به این پول که 60% سبدم میشه دو تا سهم میخریدم ولی بعد که فکر میکنم میبینم تا الان همه رو درست پیش بینی کردم از جمله خرید سفارس تو 300 تومن و فروش تو 400 بعد خرید ذوب تو 370 و فروش تو 420 و بعد خرید غمارگ تو 840 و فروش تو 952 و حالا هم همه پول با سودی که تو این مدت کرده بودم رو دادم شاملا چون اصلا ریسک نداره و من تخصصم پیدا کردن سهم های تو کف قیمته وقتی صورت های مالی رو بررسی میکردم احتمالا طبق روال هر سال تو 9 ماهه تعدیل مثبت داره به خصوص که ارز رو مبادلاتی در نظر گرفته اون طور که کارشناش های بنیادی میکن سودش رو از 202 به 232 تعدیل میده.

Spring2020
2013/12/20, 01:45
من تازه این سهم رو پیدا کردم و از شانس خوبم تو کف قیمت هم بود و 17 میلیون دادم و 11500 تا تو 1480 خریدم والبته میگم کاش به این پول که 60% سبدم میشه دو تا سهم میخریدم ولی بعد که فکر میکنم میبینم تا الان همه رو درست پیش بینی کردم از جمله خرید سفارس تو 300 تومن و فروش تو 400 بعد خرید ذوب تو 370 و فروش تو 420 و بعد خرید غمارگ تو 840 و فروش تو 952 و حالا هم همه پول با سودی که تو این مدت کرده بودم رو دادم شاملا چون اصلا ریسک نداره و من تخصصم پیدا کردن سهم های تو کف قیمته وقتی صورت های مالی رو بررسی میکردم احتمالا طبق روال هر سال تو 9 ماهه تعدیل مثبت داره به خصوص که ارز رو مبادلاتی در نظر گرفته اون طور که کارشناش های بنیادی میکن سودش رو از 202 به 232 تعدیل میده.

گزارش های نه ماه رو معمولا کی اعلام می کنن؟

aminborj
2013/12/21, 00:25
اگه طبق روال 3 یا 4 سال پیش باشه که احتمالا همین طوره دقیقا آخر برج 10 گزارش 9 ماهه میاد یعنی یک ماه بعد.

Spring2020
2013/12/21, 01:09
اگه طبق روال 3 یا 4 سال پیش باشه که احتمالا همین طوره دقیقا آخر برج 10 گزارش 9 ماهه میاد یعنی یک ماه بعد.

ممنون دوست خوب

علی نظامی
2013/12/21, 09:14
سید کجایی که شاملا تو دارن به خاطر گرون شدن گاز میفروشن!!!:))

سيد ياسر شريعت
2013/12/21, 09:37
درود؛

علي جان شاملا كيلو چنده؟ الان نون تو نوسان گيريه... تقريبا همه افرادي كه مي شناسم نوسان گير شدن در حد 1 روز!

البته امروز آخر پاييزه اما جوچجه رو آخر پاييز سال ديگه هم مي شمرند! بعد ميشه مقايسه كرد بازده سهامداري و سفته بازي رو

Spring2020
2013/12/21, 11:13
:)))))))) تو این مملکت جوجه هاتو هر سال آخر پاییز بشمری کم تر شدن. (این حرفم کلی بود) همچنان سهامدار شاملا با امید فراوان

aminborj
2013/12/22, 01:19
اگه قرار بود با یکی دو روز منفی شدن دست و پامو گم کنم جو زده بشم سهام رو تو کف قیمت بفروشم تا الان بیچاره شده بودم .ذوب آهن هم میگفتن باید تو 370 بدم بره سفارس هم تو 300 میگفتن و... ولی من تا سهم به ارزش واقعی خودش نرسه نمیفروشم.اتفاقا الان داره کف سازی میکنه و روند کاملا طبیعیه و با نزدیک شدن به گزارش 9 ماه که آخر برج 10 میاد حرکت شروع میشه هدف اول 1800. الان تازه وارد تو بورس زیاد شده چند بار که ضرر کنن یاد میگیرن که زیادی جوگیر نشن و با تحلیل خرید و فروش کنن .شاملا چه ربطی به گاز داره آخه من نمیدونم البته شاملا استارت نزده هنوز اگه شروع به حرکت کنه بدون شک شارپی خواهد بود درست مثل شمواد و شپاکسان و شلعاب که همه شیمیایی هستن نه پتروشیمی.

سيد ياسر شريعت
2013/12/22, 08:41
درود؛
يه بنده خدايي ديروز گويا زياد پول لازم بوده حدود 45000 تا سهم فروخته اردر سنگين هم مي گذاشت كه در كسري از ثانيه اردر 25000 تاييش بلعيده شد
بعدي مي دونم فروشنده بالقوه تو سهم مونده باشه. روزهاي اخير هم اكثر فروشنده ها نوسانگيران ناكام بودند كه بد سهمي رو واسه نوسانگيري انتخاب كرده بودند :D

313
2013/12/22, 08:48
این از تجربه و تبحر و دانش بورس بازان ایرانیست که چون شاملا و شپارس با شین شروع میشن اونا رو بردن جزءپتروشیمیا و خوراکشون هم خودشون از گاز به مازوت تبدیل کردن بعد رنگش رو رنگ سیمانی تشخیص دادن و جز,تحریمیها حسابش کردن .
اون وقت فروختنش.
جالبه یادمه تو سایتهای مهم و پر بیننده سه ماه پیش از خگستر و وسپه میپرسیدم هیچ کس جواب نمیداد .حالا همه میگن خگستر .
الان هم از شاملا میپرسم هیچ کس تا حالا اسمشو نشنیده .یک ماه دیگه سیگنال ویژه ی سایتها میشه .

خلاصه هر گردی گردوست /.:blushsmiley:./

Spring2020
2013/12/24, 09:37
طبق گفته ی آقای شریعت عزیز گویا فروشنده ی بالقوه وجود نداره دیگه و در قیمت های پایین حاضر به فروش نیستن.

سيد ياسر شريعت
2013/12/24, 11:30
اينهايي كه مثلا ميان رنج منفي بكشند و 30 تا مي فروشند فكر اينجاش رو هم بكنند كه خريدار ممكنه مخفي نشسته باشه

شاملا زير 1500 باي باي

فرید
2013/12/24, 22:52
اينهايي كه مثاملا ميان رنج منفي بكشند و 30 تا مي فروشند فكر اينجاش رو هم بكنند كه خريدار ممكنه مخفي نشسته باشه

شاملا زير 1500 باي باي

سلام
سید جان امروز 20000 تا دیگه اضافه شد از همون اردر مخفیهای باحال ....
جناب اروم بورس هم تکنیکالی خبلی مثبتن رو این سهم...
هستیم حالا حالاها با این سهم پرپتانسیل و البته کم ریسک...

سیدامیر
2013/12/25, 00:44
سلام...
این سهم از بازار خیلی عقب است و به زودی جبران خواهد کرد...
به نظر من هم قیمت زیر 1500 برای این سهم به تاریخ پیوست ...
شاملا یکی از 10 سهم برتر بورس ایران است..
@};-

سیدامیر
2013/12/25, 10:45
سلام...
این سهم از بازار خیلی عقب است و به زودی جبران خواهد کرد...
به نظر من هم قیمت زیر 1500 برای این سهم به تاریخ پیوست ...
شاملا یکی از 10 سهم برتر بورس ایران است..
@};-
سلام...
شاملا از امروز شروع کرد=D><:-P

سيد ياسر شريعت
2013/12/25, 10:52
درود؛

به نظرم روند اين دفعه شاملا قوي تر از بار قبلي باشه چون دفعه قبل 99% نوسانگير بودند كه همراه با ما از صف فروش خريدند و همه هم خارج شدند. اين بار خريدار پر حوصله بود و براي 5-6 درصد وارد نشده
فكر مي كنم بهتر جلو بريم...

m.amin
2013/12/25, 10:57
شاعر میگه گر صبر کنی ز غوره حلوا سازم
فکر کنم دیگه شاملا میخواد جواب صبر ما رو بده
ایشالا........../.:biggrinsmiley.:/

hector
2013/12/25, 11:03
درود؛

به نظرم روند اين دفعه شاملا قوي تر از بار قبلي باشه چون دفعه قبل 99% نوسانگير بودند كه همراه با ما از صف فروش خريدند و همه هم خارج شدند. اين بار خريدار پر حوصله بود و براي 5-6 درصد وارد نشده
درود
10% سبد به شاملا اختصاص یافت،10% دیگر هم در صورت پایین یا بالا رفتن اضافه خواهد شد

ائلچی
2013/12/25, 11:07
خیلی وقت بود زیر نظر داشتمش تا اینکه دیروز وارد سهم شدم، امیدوارم سهم تو این 2- 3 روز سنگین حجم بزنه تا راحتر 1760 رو رد کنیم.

سیدامیر
2013/12/25, 13:49
خیلی وقت بود زیر نظر داشتمش تا اینکه دیروز وارد سهم شدم، امیدوارم سهم تو این 2- 3 روز سنگین حجم بزنه تا راحتر 1760 رو رد کنیم.

سلام ...
بالای 2000 هزار تومن تازه بازار میاد برای تحلیل سهم...
شاملا سهمی بدون ریسک با حاشیه سود فوق العاده..
همه باید این سهم رو در سبد داشته باشند...@};-@};-

hamid26967
2013/12/25, 14:17
درود؛

بخصوص که منم امروز وارد شدم . :D از شنبه دیگه سهم قلف میشه

ائلشن
2013/12/25, 15:06
من هم پله اولو امروز وارد شدم امیدوارم درکنار دوستان سود خوبی بکنیم

DJANGO
2013/12/26, 23:13
هیچی نمیگم فقط به خاطرش بخشی از فولای نازنینمو فروختم تا درصدشو تو سبدم بیشتر کنم.شنیدم بعضیا خیلی موزیانه دارن سهمو جمع میکنن اونم با کدهای حقیقی و به صورت پراکنده

nudnik
2013/12/26, 23:21
من این سهمو دارم خیلی خوب بالا رفته بود تا یک هفته پیش گین خیلی خوبیم داده بود اما الان برگشته رو قیمت خریدم :D حالا باز نمیدونم با چه هدفی نگهش دارم تو سبدم .. نوسان .. یا میانمدت !

samanmba
2013/12/27, 13:30
دوستان چنانچه فردا با صف خرید با حجم بالا باز شد که هیچ چون در این شرایط سهم یک پرچم زده که تا تقریبا 2000 خواهد رفت وگرنه تنها و تنها فرصت خروج میباشد .

Spring2020
2013/12/27, 14:48
تو فاز مثبت همه میشن تحلیل گر. حتی کسی که یه هفته وارد بورس شده باشه. اما تو فاز استراحت و اصلاح پیش از صعوده که آدم از تحلیل اساتید واقعی هم دلگرمی میگیره هم بهره می بره.

ائلشن
2013/12/27, 16:46
دوستان چنانچه فردا با صف خرید با حجم بالا باز شد که هیچ چون در این شرایط سهم یک پرچم زده که تا تقریبا 2000 خواهد رفت وگرنه تنها و تنها فرصت خروج میباشد .

تا کجا پایین میاد؟

سیدامیر
2013/12/27, 20:12

سلام...
فرصت خروج/:.ohno-smiley.://:.nono.:/
به نظر من در هر شرایطی فرصت خرید است...
شاملا با این حاشیه سود تو این قیمتها مفت مفته...@};-

hamid26967
2013/12/27, 20:41
درود بر سامان عزیز .
نمودار شاملا رو نگاه کردم چیز بدی توش نیست به نظر این حقیر . اندیکاتور آر اس ای که و مکدی تازه سیگنال خرید دادن .
از لحاظ بنیادی هم اساتید روش مثبت هستن.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/shamla.png (http://up.boursy.com/)

nudnik
2013/12/27, 20:52
تا چه محدوده قیمتی نگهش داریم ..؟ سال ملیو مجمعش کی هست ؟ واسه تعدیل آبان ماه بسته شده بود؟

bagher1005
2013/12/27, 21:00
تا کجا پایین میاد؟
الان تقریبا کف است ود موقع ورو

سیدامیر
2013/12/28, 10:27
سلام..
امروز فرصت خرید بود..وشاید بازهم فرصت ورود بدهد..
روند پرفدرتی درپیش است ..
باز هم میگویم شاملا جز 10 سهم برتر بورس ایران است ..@};-

وقت شناس
2013/12/28, 18:53
با سلام
نمودار سهم رو با تعدیل دست و پاشکسته آمی بروکر اینطوری میبینم...البته برای من یکی که کارآمد بوده...

http://forums.boursy.com/imported/2013/12/86002208292985265293-1.jpg (http://upload7.ir/)
مقاومت مهم 1750 و بعد سقف 1800...بالای 1800 تحلیلها روش شروع میشه/:.rolleyessmileyani:D

nudnik
2013/12/29, 12:21
با سلام
نمودار سهم رو با تعدیل دست و پاشکسته آمی بروکر اینطوری میبینم...البته برای من یکی که کارآمد بوده...

http://forums.boursy.com/imported/2013/12/86002208292985265293-1.jpg (http://upload7.ir/)
مقاومت مهم 1750 و بعد سقف 1800...بالای 1800 تحلیلها روش شروع میشه/:.rolleyessmileyani:D

فک کنم دفعه پیش هم تو همین قیمت یهو صف فروش شد ..! 1750 ! بنظرتون این دفعه رد میکنه؟

سيد ياسر شريعت
2013/12/30, 11:10
درود؛

اميدوارم با حجمي كه امروز داره ميزنه همه دوستان نوسانگير فروخته باشند. منتظر صف فروش هم نباشيد

151678
2013/12/30, 11:17
اي بابا اين سهم منو داغون کرد.............

nudnik
2013/12/30, 11:18
منفی شد دوباره 1605 :(

وقت شناس
2013/12/30, 11:23
یعنی کدوم نابغه ای بود رو منفی پس فردا میخواست بفروشه؟؟!!!:.thumbsdownsmileyan با بورس خداحافظی کنه به نفعشه!

منفی شد دوباره 1605 :(

دقیقا خورد ب سقف مثلث...تکنیکی باید برگرده و بشکنه!

DJANGO
2013/12/30, 11:27
یعنی کدوم نابغه ای بود رو منفی پس فردا میخواست بفروشه؟؟!!!:.thumbsdownsmileyan با بورس خداحافظی کنه به نفعشه!
یعنی حرکت رو دیدید خیلی باحال بود.همینا هستن شاملا رو میفروشن میرن تو صف غشاذر به جان خودم این حرکت نشان از تحلیل بالای طرف بود.همه کپ کردن از این حرکت.خوش به حال اونکه تو این قیمت نشسته بود/.:blinksmiley.://.:blinksmiley.:/

سيد ياسر شريعت
2013/12/30, 11:29
درود؛

اميدوارم با حجمي كه امروز داره ميزنه همه دوستان نوسانگير فروخته باشند. منتظر صف فروش هم نباشيد

بعضيا رو جون به جونشون كني همينند. روزيشون همين 4درصده خيلي هم خودشون رو زرنگ مي دونند. جالبه دوستان تكنيكاليست هم سيگنال فروشي نمي بينند
خوش باشيد.

ائلچی
2013/12/30, 11:51
بعضيا رو جون به جونشون كني همينند. روزيشون همين 4درصده خيلي هم خودشون رو زرنگ مي دونند. جالبه دوستان تكنيكاليست هم سيگنال فروشي نمي بينند
خوش باشيد.
سید جان بزار رنج منفی بکشن، ولی آخر بازی برنده بازنده معلوم میشه.

nudnik
2013/12/30, 11:58
درود؛

بازم برگشت منفی شد ..! بنظرتون این باز مث قبل تا 1500 نزولی میشه؟

nudnik
2013/12/30, 12:07
خوش باشيد.

380 000 صف خرید صوری بود یعنی؟ یهو خالی شد!

من یه مااهه دارمش .. نوسان میده همش

چی کارش کنم بنظرتون ..
تازه فک کنم تا 1800 هم رفته بوده .. الان تا اونجام نمیره .. هر دفعه زود تر خالی میشه

چرااینجوریه؟

151678
2013/12/30, 12:27
با شاملا خدا حافظي کردم
پاينده باشيد

سيد ياسر شريعت
2013/12/30, 12:50
درود؛
پيشنهاد مي كنم همه مثل اين دوستمون با شاملا خداحافظي كنيد البته جان من تو منفي بي خودي فروشنده نباشيد. حداقل تو مثبت بفروشيد.
من خودم زير 2000 فروشنده نيستم مگر اينكه شرايط خاص و ويژه اي بوجود بياد

Spring2020
2013/12/30, 13:33
قیمت پایانی رشد داشت، حجم معاملات هم خیلی خوب بود نسبت به دوره ی قبل. به مانند آقای شریعت من هم امیدوارم نوسانگیران خارج شده باشن.

nudnik
2013/12/30, 16:06
منم امید وارم خارج شده باشن :) تا 2000 یه کله بره :)

313
2013/12/30, 16:39
حالا نتیجه ی گزارشات که بیاد
سهمهای کوچک منحصر به فرد راهشون رو جدا میکنن .
به قول یکی از کاربران سره از ناسره مشخص میشه
/:.happysmiley:./