PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرمایه گذاری در بورس لطفا اساتید پاسخ بدن ممنون

fun_9990
2012/12/05, 23:43
سوال در مورد سرمایه گذاری در بورس لطفا اساتید پاسخ بدن ممنون

سوال اینه که من چند مدتی هست در حال مطالعه و سرمایه گذاری خیلی اندک توی بورس هستم و دارم کم کم اشنا میشم

سوالم اینه که اگه سبد خوبی در زمان خوبی خریداری بشه به ازای مبنای مالی 100 تومن ( قیمت به عنوان مبنا و سود در نظر گرفته شده )

چقد میشه توی سال در آمد داشت ؟ این میزان می تونه متفاوت باشه اما در بنر تبلیغاتی همین انجمن و یا جاهای دیگه هم دیدم که اعدادی مثل 80 % تا 300 % هم عنوان شده

ایا این اعداد ارقام یعنی به ازای 100 تومن سرمایه گزاری میشه اخر سال 180 یا حتی 400 تومن برداشت داشت !!! یا من اشتباه محسابه می کنم

لطفا این سوال پاسخ داده بشه تا بریم سراغ سوالهای دیگه

مممنون

bashash
2013/01/11, 20:18
سوال در مورد سرمایه گذاری در بورس لطفا اساتید پاسخ بدن ممنون

سوال اینه که من چند مدتی هست در حال مطالعه و سرمایه گذاری خیلی اندک توی بورس هستم و دارم کم کم اشنا میشم

سوالم اینه که اگه سبد خوبی در زمان خوبی خریداری بشه به ازای مبنای مالی 100 تومن ( قیمت به عنوان مبنا و سود در نظر گرفته شده )

چقد میشه توی سال در آمد داشت ؟ این میزان می تونه متفاوت باشه اما در بنر تبلیغاتی همین انجمن و یا جاهای دیگه هم دیدم که اعدادی مثل 80 % تا 300 % هم عنوان شده

ایا این اعداد ارقام یعنی به ازای 100 تومن سرمایه گزاری میشه اخر سال 180 یا حتی 400 تومن برداشت داشت !!! یا من اشتباه محسابه می کنم

لطفا این سوال پاسخ داده بشه تا بریم سراغ سوالهای دیگه

مممنون
باتوجه به گفته هاتون بله اگه 80 یا 300درصد سود دقیقا همون چیزی میشه که گفتید