PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گاز لوله ( پلوله )

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

عليرضا جمالی
2011/01/13, 23:54
شایعاتی در خصوص عقد قراردادهای جدید در شرکت گازلوله به گوش میرسه. اما با وجود صف فروش این سهم نگاهی به نمودار سهم گواه این هست که احتمالا ریزش قیمت دست کم تا حدود 68 تومان ادامه خواهد داشت.
در صورت شکست این محدوده با حمایت های بعدی در 60 و 53 تومان مواجه خواهد بود.

http://forums.boursy.com/imported/2011/01/4.gif

البته در نگاهی به روند بلند مدت سهم شاهد پایان روند نزولی هستیم و در صعودی که در پی این روند نزولی رخ خواهد داد در بلند مدت باید انتظار رشد قیمت دست کم تا محدوده 230 تومان (یعنی اصلاح 38درصد ) باشیم:

http://forums.boursy.com/imported/2011/01/5.gif

عليرضا جمالی
2011/01/21, 17:26
بنا به دلایل زیادی اعتقاد دارم فردا صف گاز لوله جمع خواهد شد:
گزارش 9 ماهه شرکت حاکی از پوشش 291 ریال زیان (از445 ریال پیش بینی شده) هست که به قول جناب بورس تبریز نوعی تعدیل مثبت هست.

اما نمودار سهم و دیدگاه تکنیکال:
1.سهم فردا به نزدیکی فیبو ریتریسمنت 61.8% میرسه که ناحیه مقاومتی بسیار مهمی هست.
2. RSI بعنوان مهمترین اندیکاتور در بورس تهران (به اعتقاد شخصی و تجربی خودم) به نزدیکی 15 خواهد رسید که بعنوان یک ناحیه حمایتی مهم پیشتر هم با برخورد به این سطح از RSI شاهد برگشت سهم بوده ایم.

http://forums.boursy.com/imported/2011/01/8.gif

7sin
2011/01/21, 18:41
نقل قول

sahmnegar نوشته است:

طبق اخرين شنيدها از بروبچ کارگزاري راه... اقاي دکتر فرموده اند که تا عيد صدرا 500 و گاز لوله 200 پس باز به کمين فروشندگان از همه جا بي خبر مينشينيم و به حضور اين هلو در پرتفوي خود ميباليم

7sin
2011/01/21, 18:47
گام های تازه ایران برای حضور در بازار تجارت جهانی گاز
اوجی: مسیر جدید انتقال گاز ایران از سوریه به اروپا نهایی شد

۱۱:۳۷ (جمعه ۱ بهمن ۱۳۸۹)
اخبار مرتبط
» ضیغمی: ایران 26 درصد سهام پالایشگاه الفروقلوس سوریه را در اختیار دارد
» بررسی زمینههای توسعه همکاری ایران و سوریه در حوزه انرژی
نسخه چاپی
شانا _ گروه گاز: معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر پیگیری مسیرهای مختلف برای انتقال گاز به اروپا، از نهایی شدن مسیر جدیدی برای صادرات این حامل انرژی از طریق سوریه به این قاره خبر داد.

مهندس جواد اوجی در گفت و گو با خبرنگار شانا با اعلام دستاوردهای مهم سفر وزیر نفت و هیئت همراه به سوریه، افزود: پیرو گفت و گو ها و مذاکراتی که از چندین ماه پیش میان دو کشور آغاز شده بود، ایران و سوریه برای انتقال گاز ایران به اروپا مسیر جدیدی را تعریف و در مورد آن توافق کردند.

وی اظهار داشت: با توجه به سند همکاری جدید میان دو کشور، گاز ایران از طریق این خط لوله ضمن تامین مصارف نیروگاهی دو کشور عراق و سوریه، با گذر از خاک این کشور ها، از طریق جنوب لبنان به دریای مدیترانه و از آنجا وارد خاک اروپا خواهد شد.

معاون وزیر نفت با بیان این که پیشتر با عراق نیز در این زمینه گفت و گو و توافق شده است، تصریح کرد: بر اساس این توافق سه جانبه (ایران، عراق و سوریه) ظرف یک ماه آینده مشاور بین المللی به منظور اجرای مقدمات احداث خط لوله (طراحی مسیر و ارزیابی دقیق اقتصادی از مسیر یاد شده) انتخاب خواهد شد.

اوجی تصریح کرد: برآورد می شود این خط لوله 56 اینچ در مسیری به طول دو هزار کیلومتر احداث شود و 700 تا هزار کیلومتر آن(بستگی به مسیر انتخابی ایلام یا خرمشهر خواهد داشت) در خاک جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی با بیان این که ظرفیت انتقال گاز این خط لوله 110میلیون متر مکعب خواهد بود، طول مسیر آن را در خاک عراق را 500 کیلومتر و در سوریه نیز 500 تا 700 کیلومتر اعلام کرد.

وی تصریح کرد: با احداث این خط لوله پیش بینی می شود نیاز گاز عراق به میزان 10 تا 15میلیون متر مکعب در روز، سوریه به میزان روزانه 15 تا 20 میلیون مترمکعب و جنوب لبنان به میزان پنج تا هفت میلیون متر مکعب در روز تامین شود.

معاون وزیر نفت درباره فرمول قیمت فروش گاز نیز گفت: این موضوع در کنسرسیومی که در ساخت خط لوله مشارکت دارند تعیین خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، همچنین ارزش اقتصادی خط لوله جدید برای انتقال گاز به اروپا از طریق عراق و سوریه را دو تا دو و نیم میلیارد دلار اعلام و تصریح کرد: منابع مالی مربوط به این طرح از طریق فاینانس خارجی تامین خواهد شد.

معاون وزیر نفت درباره فرمول قیمت فروش گاز نیز گفت:این موضوع در کنسرسیومی که در ساخت خط لوله مشارکت دارند تعیین خواهد شد.

اوجی گفت: پیش بینی می شود نام "خط لوله اسلامی" برای این طرح و مسیر جدید انتخاب شود.

وی گفت: با توجه به افزایش ظرفیت تولید گاز در سال های آینده و سیاست کلان ایران برای حضور قوی تر در بازار جهانی گاز، تاکنون گام های خوبی در این زمینه برداشته شده است که خط هفتم سراسری برای صادرات گاز به پاکستان، خط لوله گاز ترکمنستان در شمال شرق کشور از آن جمله است.

معاون وزیر نفت تاکید کرد: ایران برای حضور قوی تر خود در بارار تجارت گاز، گزینه های متعددی را پیش رو دارد.

گفتنی است در سفر چهارشنبه و پنج شنبه وزیر نفت ایران به دمشق، جمهوری اسلامی ایران و سوریه برای گسترش همکاری های فیمابین در بخش انرژی به ویژه در زمینه نفت و گاز سند همکاری امضا کردند.

"جواد اوجی" مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و"احمد خالدی" معاون وزیر نفت از طرف کشورمان و "عبدو حسام الدین" معاون وزیر نفت و "علی عباس" مدیر عامل شرکت نفت سوریه این سند همکاری را در حضور وزیران نفت دو کشور و معاون اقتصادی نخست وزیر سوریه امضا کردند.

به گزارش شانا، پیش تر نیز جواد اوجی مذاکرات گازی سه جانبه میان ایران، عراق و سوریه برای انتقال گاز به شرق مدیترانه (لبنان) را از جمله اولویت های مهم شرکت ملی گاز ایران اعلام کرده و گفته بود: گروه های کاری مشترکی میان هیئت های ایران، عراق و سوریه برای ترانزیت گاز به منطقه مدیترانه (جنوب لبنان) تشکیل و با برگزاری نشست های متعدد، این موضوع را پیگیری کرده اند.

اصغر سهیلی پور، مدیر برنامه ریزی شرکت ملی گاز ایران نیز پیش از این نیز در گفت و گو با خبرنگار شانا با بیان این که پیش تر وزارت نفت عراق اجازه ترانزیت گاز طبیعی ایران را به وسیله یک خط لوله گازی از مسیر این کشور به سوریه و کشورهای حاشیه دریای مدیترانه صادر کرده، گفته بود: به زودی دو کشور برای مطالعه و بررسی مسیر این خط لوله گازی کارگروه مشترکی را تشکیل خواهند داد.

وی اظهار داشته بود: ایران و سوریه خواهان احداث یک خط لوله گازی از مسیر عراق به سوریه هستند که در ادامه، این خط لوله از طریق دریای مدیترانه به کشورهای اروپایی امتداد خواهد یافت.

صادقی
2011/01/23, 02:28
بنا به دلایل زیادی اعتقاد دارم فردا صف گاز لوله جمع خواهد شد...

جناب علیرضا خان, بابا دست مریزاد... جمعه گفتی و شنبه جمع شد و شد صف خرید.
خبر مبری از سهم داری برادر؟

4321
2011/01/23, 08:49
نقل قول

sahmnegar نوشته است:

طبق اخرين شنيدها از بروبچ کارگزاري راه... اقاي دکتر فرموده اند که تا عيد صدرا 500 و گاز لوله 200 پس باز به کمين فروشندگان از همه جا بي خبر مينشينيم و به حضور اين هلو در پرتفوي خود ميباليم

به این میگن خبر بادقت نانو چرا اینقدر کارت درسته؟ خدا بهت برکت بده هر چقدر تو این بازار سود کنی حقته کارت درسته.

عليرضا جمالی
2011/01/23, 12:50
جناب علیرضا خان, بابا دست مریزاد... جمعه گفتی و شنبه جمع شد و شد صف خرید.
خبر مبری از سهم داری برادر؟

نه قربان, خبر خاصی ندارم
یه نگاه به نمودار میندازم و بعد یکی دو بار سکه میندازم بالا و با شیر یا خط میام مینویسم! ;-)
به هر حال از محبت شما ممنونم

ماهور
2011/01/23, 18:01
نه قربان, خبر خاصی ندارم
یه نگاه به نمودار میندازم و بعد یکی دو بار سکه میندازم بالا و با شیر یا خط میام مینویسم! ;-)
به هر حال از محبت شما ممنونم
شما هم شکسته نفسی می کنید....می گن درخت هر چه پربار تر سر به زیرتر

جواد277
2011/02/22, 08:28
این هم از تعدیل منفی گاز لوله زیان خود را از 44 تومان درسال 89 به 69 تومان زیان در سال 90 افزایش داد

اقلیدس
2011/02/25, 18:36
این هم از تعدیل منفی گاز لوله زیان خود را از 44 تومان درسال 89 به 69 تومان زیان در سال 90 افزایش داد

من چهارشنبه زدم تو گوشش!
این زیانها بعضی اوقات فرصت خریده.

محمود شریعت
2011/02/26, 10:27
خدارو شكر امروز از ترس صف فروش فقط 30000 تا خريدم. اگر زياد ميخريدم تا الان سكته كرده بودم

اقلیدس
2011/02/26, 22:19
خدارو شكر امروز از ترس صف فروش فقط 30000 تا خريدم. اگر زياد ميخريدم تا الان سكته كرده بودم

اقای محمود خان. حمایت مشدیه کدومه؟ فردا اضاف کنیم یا اینکه طمع پس فردا را داشته باشیم؟

محمود شریعت
2011/02/26, 23:14
اقای محمود خان. حمایت مشدیه کدومه؟ فردا اضاف کنیم یا اینکه طمع پس فردا را داشته باشیم؟

من كه جرات نميكنم اضافه كنم. فعلا ترجيح ميدم فقط وساپا بخرم. طبق هر تحليلي كه توسط هركسي شده سهام شركت دوبرابر قيمت فعلي ارزش داره!

مسلم
2011/02/26, 23:51
داشتم نمودار گازلوله رو نگاه میکردم
حدود 7 سال پیش تو رنج 4000 تومن معامله میشد!!! الان به چه فلاکتی اعتاده زیر قیمت اسمی معامله میشه

4321
2011/02/27, 16:44
داشتم نمودار گازلوله رو نگاه میکردم
حدود 7 سال پیش تو رنج 4000 تومن معامله میشد!!! الان به چه فلاکتی اعتاده زیر قیمت اسمی معامله میشه

عجب کار سخت و پیچیده ای انجام دادی اول یه نوشابه بازکن واسه خودت بعد یه نمودار سال 83 سیمان ارومیه هم رصد کن که 16000 تومن بود

مسلم
2011/02/27, 17:14
عجب کار سخت و پیچیده ای انجام دادی اول یه نوشابه بازکن واسه خودت بعد یه نمودار سال 83 سیمان ارومیه هم رصد کن که 16000 تومن بود

منو یاد داستان دلهای شکسته جناب بارکوفسکی انداختی!
بیچاره کسی که این سهام رو خرید و ولش کرد به امان خدا

esi_mohammadi
2011/02/27, 18:24
اصل اول تکنیکال : در ترندهای نزولی وارد هیچ سهمی نشید حتی اگر سیگنال خریدی همچون واگرایی مثبت دریافت نمودید !!!
همیشه اجازه بدید ترندهای نزولی سهام هایی که در کف قیمتی هستند شکسته شوند و آن وقت وارد معاملعه شوید چون در کف ها وقتی خط 30 آر اس آی شکسته میشه هیجان فروشندگی پشت سهم خواهد افتاد و اوونوقته که واگرایی ها زیاد نمیتونه جلوی افت قیمت را بگیره ، به قول یکی از اساتیدم که می گفت گران بخر و گرانتر بفروش نه اینکه ارزان بخریم و ارزان بفروشیم... میدونم تو بورس ایران حوصله میخواد که یه ترند نزولی شکسته بشه و روند یک سهم صعودی گردد و همینطور اینم میدونم که تضمینی وجود ندارد که بعد از شکست ترند نزولی صف خرید نگردد.
خوش باشید

محمود شریعت
2011/02/28, 12:19
امروز به حمايت 60 توماني واكنش نشون با اين حال بهترين قيمت ورود 58 تومان است

محمود شریعت
2011/03/01, 09:53
اين سهم كه اخيرا با صف فروش سنگيني همراه بوده ، امروز در اين بازار قرمز صف خريد شده. مبارك سهامداراش باشه! ايشالله كه چند روزي با صف بره بالا حالشو ببريم

4321
2011/03/01, 11:38
حالا که صحبت از لوله ساز شد فسدید هم فردا وقت خریدشه یه ذره تا یه جاهایی بالا میاد بعد از اون هم لکما از 180 برگرده یه خورده بازار غشی نباشه تا 220- 230 میره

محمود شریعت
2011/03/01, 11:50
حالا که صحبت از لوله ساز شد فسدید هم فردا وقت خریدشه یه ذره تا یه جاهایی بالا میاد بعد از اون هم لکما از 180 برگرده یه خورده بازار غشی نباشه تا 220- 230 میره

با لكما به شدت موافقم. زير 190 واقعا خريدني است! شناور سهم خيلي پايينه. شايعه افتتاح ايران خودروي پارس كه لكما صاحب 40 درصدشه تا آخر سال بر سر زبان ها افتاده

مسلم
2011/03/01, 11:59

منم با فسدید به شدت موافقم هر چند هنوز نمودارشو ندیدم ولی با این اصلاحی که شد دیگه تو این قیمتا فروشنده آنچنانی نداره امروزم خوب حجم زد

arak_bourse
2011/04/01, 10:03
خريد اين سهم براي نوسان خوب شده يا نه؟

4321
2011/04/02, 12:15
کدوم سهم فسدید پلوله تراک صحبت هر تا واسه فردا هست

تصمیم کبری
2011/05/15, 09:49
پلوله را تا مثبت کامل رنج زدند!

سلطان زمان
2011/07/21, 19:36
كوتاه مدت مي تونه يا نه ؟؟
دوستان منتظر نظرات شما هستم

http://forums.boursy.com/

HOLY
2011/08/05, 23:54
با سلام و احترام
استاد نظرتون راجع به پلوله چيه ؟ با تشكر

با سلام خدمت دوستان عزیز :

گاز لوله را اگر از دید موج شماری ببینیم ،5 موج نزولی را به اتمام رسانده و در امواج اصلاحی بسر میبرد که در حال حاضر در موج بی بزرگ است .

http://forums.boursy.com/imported/2011/08/16.png

اما سوای بحث فوق ،سهم مطابق خیلی از سهام دیگر در حال ساخت سرو شانه معکوس میباشد ،اما در حال حاضر هنوز این پترن قطعی نشده و در صورت شکست خط گردن حدود 50-51 تومن باید گفت الگو تثبیت شده و به سمت هدف حدود 635 ریال حرکت خواهد کرد .

http://forums.boursy.com/imported/2011/08/17.png

اما مقاومتهای سر راه سهم برای هدف فوق بعد از خط گردن مقاومت 55 تومن میباشد و بعد از آن مقاومت 60 تومن قرار دارد و. سپس به هدف سروشانه 635 ریال میرسیم که از طرف دیگر بر هدف پترن سیمتریکال خانم برودن نیز منطبق است که در تصویر مشخص است ،البته نکته قابل ذکر اینکه دلیل نزدیک بودن مقاومتها کم بودن قیمت سهم است (مثلا در نظر بگیرید فاصله مقاومت 55 تا 60 تومن فقط 5 تومن میباشد ،اما از طرفی معادل حدود 10 درصد ارزش سهم است اگر بخواهیم فرض بگیریم ارزش سهم حدود 1200 تومن باشد ان زمان یک مقاومت در 1100 و مقاومت دیگر در 1200 خواهد بود که میبینیم فاصله چندان کمی نیست ، پس بیش از اینکه مقاومتها به هم نزدیک باشد به دلیل کم بودن قیمت سهم اینگونه به نظر میرسد) ،اما اگر سهم نتواند از کمند خط گردن رها شود و اولین حمایت سهم 45 و بعدی حدود 40 تومن قرار دارد و به عنوان آخرین جمله کمترین قیمت سهم تا کنون حدود 33 تومن بوده است که میتواند به عنوان حمایت مستحکم اقدام کند.
براتون آرزوی موفقیت دارم

Ali487
2011/08/09, 01:42
استاد عزیز این سهم را با دید میان مدت چه جوری می بینید ؟
با تشکر ...

reza3120
2011/08/09, 23:42
دوستان عزيز اين سهم و بي خيال بشين

سلطان زمان
2011/08/10, 01:01
با تشکر ...
علت ؟ لطفا
من كلي از سبد رو توقيمت 45 به پلوله اختصاص دادم
فقط به خاطر يه الا كلنگ ديگه
فكر ميكنم چند وقت ديگه شروع ميشه

HOLY
2011/08/10, 04:57
با تشکر ...

سلام دوست من
تکنیکالش رو من در چند پست قبل تقدیم کردم ،اما بیش از این باید ببینیم ایا تغییر بنیادی خاصی هم در سهم روی داده یا خیر بد نیست با دوستان فاندامنتالیست مشورت بفرمایید.

کیوان
2012/01/19, 18:09
چه خاکی گرفته بود این تاپیک! <):)

حدود 3 هفته پیش یکی از دوستان فاند به من گفت یک بررسی رو این سهم داشته باشم. ظاهرا رویدادهای مثبتی در این شرکت زیانده که روزگاری در اوج سپری می کرد افتاده! و من صرفا از رو نمودار بررسی کردم و گفتم :نه! جالب نیست... [-(
چند روز پیش به دوستم گفتم روی چارت به نقطه ای رسیده که با پذیرش ریسک میتوان وارد سهم شد. نمودار نشان میدهد که سهم به قصد شکستن باند بالایی کانال نزولی است و در حال ساخت کفی با شیب مثبت است. روزانه هم در حد حجم مبنا معامله میشد....زدیم تو کار سهم! B-) سه روز پیش که حجم مبنا یهو نزدیک 5 برابر بالا رفت! :D
و حالا در گزارش پلوله زیان نسبت به اطلاعیه قبل کاهش خوبی نشان میدهد و دلیل آنرا به شرح زیر میداند:
بهبود شرايط فروش (حضور در مناقصات با حاشيه سود منطقي ) و تامين به موقع مواد اوليه موجب افزايش حاشيه سود شرکت در نه ماهه نخست سال 90 شده است .بعلاوه ميزان توليد وفروش در نه ماهه مورد گزارش افزايش قابل ملاحظه اي نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است .
همچنین
پيش بيني عملکرد سال مالي منتهي به 29/12/90 نسبت به عملکرد واقعي سال مالي قبل به ترتيب فروش 69درصد افزايش، بهاي تمامشده کالاي فروشرفته 54 درصد افزايش، سود عملياتي 421 درصد افزايش و زيان خالص 23 درصد افزايش نشان ميدهد.
شرکت پيش بيني درآمد (زيان) هر سهم سال مالي 90 را در تاريخ 30/11/89 و 24/12/89(حسابرسي شده) مبلغ (690) ريال زيان، در تاريخ 29/04/90 مبلغ (643) ريال زيان، در تاريخهاي 26/07/90 و 17/08/90 (حسابرسي شده) مبلغ (531) ريال زيان و مطابق اطلاعات پيوست مبلغ (462) ريال زيان اعلام نموده است. شايان ذکر است که شزکت دلايل تعديل پيش بيني را افزايش فروش محصولات ناشي از بهبود شرايط فروش و تأمين به موقع مواد اوليه اعلام نموده است.

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/77.gif

meysam_sh_2020
2012/01/19, 18:13
چه خاکی گرفته بود این تاپیک!
خبری شده مگه؟؟

کیوان
2012/01/19, 18:17
خبری شده مگه؟؟
این بار چندمه که مطالبم تو زدن یک پست گم میشه و من باید از دوباره بازسازی کنم! اون لحظه بقیه مطالبم گم شد!! @-)

meysam_sh_2020
2012/01/19, 18:31
در کف قیمته به نظرم بدک نیست به نظرم (-: همین شرکت های زیان ده با قیمت 40 تومنی بعضی وقت ها سود های 50 درصدی میده (-: پسر عمه ما همین پلوله رو 50 خریده بود 100 فروخته بود ما بهش گفتیم بابا تو چه شانسی داری بیا شریک بشیم با هم ;) بدم نمیاد بخرمش (-: من عاشق این جور شرکت هام که زیان ده هستن بعد یه اتفاق هر چند کوچک و خوبی توشون رخ میده (-:

کیوان
2012/01/19, 18:35
در کف قیمته به نظرم بدک نیست به نظرم (-: همین شرکت های زیان ده با قیمت 40 تومنی بعضی وقت ها سود های 50 درصدی میده (-: پسر عمه ما همین پلوله رو 50 خریده بود 100 فروخته بود ما بهش گفتیم بابا تو چه شانسی داری بیا شریک بشیم با هم ;) بدم نمیاد بخرمش (-: من عاشق این جور شرکت هام که زیان ده هستن بعد یه اتفاق هر چند کوچک و خوبی توشون رخ میده (-:
من با هدف 65 تومن خریدم! یعنی بیشتر از 50% !! واگر بشه خبرهای مثبت بیشتری از تو شرکت کشید بیرون حتی میتونه در بلند مدت 120 رو هم لمس کنه !!! شایدم طمعم کمی زیاد باشه ! شنبه فکر کنم معلوم میشه نمودارم خوابمو تعبیر میکنه یا باید از خواب بیدار بشم!! :d|-)

meysam_sh_2020
2012/01/19, 18:41
من با هدف 65 تومن خریدم! یعنی بیشتر از 50% !! واگر بشه خبرهای مثبت بیشتری از تو شرکت کشید بیرون حتی میتونه 120 رو هم لمس کنه !!! شایدم طمعم کمی زیاد باشه ! شنبه فکر کنم معلوم میشه نمودارم خوابمو تعبیر میکنه یا باید از خواب بیدار بشم!! :d|-)
به نظرم تا تیر یا مرداد بازدهی خوبی بده و 65 تومن رو ببینه;)به 70 تومن هم میشه امیدوار بود;) در یک بازه ی 6 ماهه شاید بازدهیش از بعضی قندی ها هم بیشتر باشه (-: فقط یه فرارداد نون و اب دار کافیه ببنده ;)

7sin
2012/01/20, 18:33
مدیریت به دنبال بانک وبخشش دیرکرد شرکت است به نظرم با این فضا جای امید واری دارد .
این را بگم بنده سال گذشته تو قیمت 50 و 60 خریدم ودر 110 فروختم بله دوستان گفتند سود در این سهم ها است که بازار به آن بی مهر است.

reza537
2012/01/20, 18:53
مدیریت به دنبال بانک وبخشش دیرکرد شرکت است به نظرم با این فضا جای امید واری دارد .
این را بگم بنده سال گذشته تو قیمت 50 و 60 خریدم ودر 110 فروختم بله دوستان گفتند سود در این سهم ها است که بازار به آن بی مهر است.

سلام
منم میخوام ازش بخرم نظرت چیه؟

meysam_sh_2020
2012/01/21, 11:35
عجب حجمی داره معامله میشه احتمال صف شدن در این نماد امروز بعید نیست

کیوان
2012/01/21, 12:04
عجب حجمی داره معامله میشه احتمال صف شدن در این نماد امروز بعید نیست
بزن بزن بود امروز تو سهم!! صبح سهم رو 3.5 مثبت بردند بالا از اونطرف یکی دیگه میخواست سهمو پایین جمع کنه سهمو کشید پایین اونطرف دوباره آروم آروم شروع کرد جمع کردن...1 میل معامله شد!

meysam_sh_2020
2012/01/21, 12:08
معاملات امروش بدک نبود قابل قبول بود ;)

راد
2012/01/21, 12:22
معاملات امروش بدک نبود قابل قبول بود ;)

منم امروز پله اول خرید کردم به نظرم با حجم معاملات امروز میشه بهش امیدوار بود

کیوان
2012/01/21, 12:27
یک عرضه کننده حقوقی فکر کنم داره. رو قیمتهای رقابتی اردزهای 50 هزارتایی میگذاشت و سهمو کنترل میکرد!!

Godfathers
2012/01/21, 12:34
منم 50 هزارتا خریدم به افتخار همه دوستان.;)

سجادي
2012/01/21, 13:04
منم يه چند تايي خريدم اواخر بازار يكي قيمت 416 اردر مخفي گذاشته بود نمي گذاشت بالاتر بره

roohe-khashen
2012/01/21, 17:42
دوستان فقط حواستان باشد یه موقع خدای نکرده اچمز نشوید امروز فارسیت هم بسته گویا دیگر کارخانه ای با این نام نداشته باشیم بسیار محتاط باشید وضعیت بنیادی پلوله هم زیاد تعریفی ندارد

کیوان
2012/01/21, 20:55
خب معلوم شد اون حقوقیه که نمی خواست سهم صف بشه کی بود!
شركت بانك اقتصادنوين
:-?

7sin
2012/01/22, 10:37
مجموعه شرکتهای گاز لوله بسته نخواهند شد . سفارود هم که یک شرکت است بسته نخواهد ماند.

roohe-khashen
2012/01/22, 11:56
مجموعه شرکتهای گاز لوله بسته نخواهند شد . سفارود هم که یک شرکت است بسته نخواهد ماند.
من این هشدار رو به دوستان دادم که یه موقع خدای ناکرده متضرر نشوند اون هم تو این بازار خراب البته تاپیک سفارود رو پیدا نکردم و گرنه اونجا مینوشتم اما این موضوع که شما میگویی مجموعه سفارود یک شرکت است و بسته نخواهد شد رو قبول ندارم الان سفسایت اهواز بسته ایرانیت هم بسته سفارود هم که بست!!! و در نهایت میییند اموال منقول و غیر منقول و جاری و غیر جاری رو میفروشند اول بدهی ها رو میدهند بعد در اخر سهامدار بیچاره اگر چیزی موند میگن بفرما مثلا به ازای هر سهم 30 تومن میدن اینجا ایران است و همه چیز ممکن!!!!! البته از ته دل برای دوستانی که پلوله خریدند ارزو دارم به سود خوبی برسند فقط چون این شرکت هم وضع بنیادی مناسبی نداشت گفتم یک مقدار احتیاط کنند چون فروم شرکتی به مراتب قوی تر از شرکتهای نامبرده بود و دیدید که چه شد!!

کیوان
2012/01/22, 12:12
من این هشدار رو به دوستان دادم که یه موقع خدای ناکرده متضرر نشوند اون هم تو این بازار خراب البته تاپیک سفارود رو پیدا نکردم و گرنه اونجا مینوشتم اما این موضوع که شما میگویی مجموعه سفارود یک شرکت است و بسته نخواهد شد رو قبول ندارم الان سفسایت اهواز بسته ایرانیت هم بسته سفارود هم که بست!!! و در نهایت میییند اموال منقول و غیر منقول و جاری و غیر جاری رو میفروشند اول بدهی ها رو میدهند بعد در اخر سهامدار بیچاره اگر چیزی موند میگن بفرما مثلا به ازای هر سهم 30 تومن میدن اینجا ایران است و همه چیز ممکن!!!!! البته از ته دل برای دوستانی که پلوله خریدند ارزو دارم به سود خوبی برسند فقط چون این شرکت هم وضع بنیادی مناسبی نداشت گفتم یک مقدار احتیاط کنند چون فروم شرکتی به مراتب قوی تر از شرکتهای نامبرده بود و دیدید که چه شد!!

روح خشن عزیز . با تشکر از یادآوری شما .ولی به دیدگاه من این 2 شرکت را با یکدیگر قابل قیاس نیستند. مقایسه گزارشهای آخر این 2 شرکت نشان می دهد که 2 شرکت فوق در جهت عکس یکدیگر حرکت کرده اند. هر 2 در چاه هستند منتها یکی در حال سقوط در چاه و دیگری در تلاش بیرون امدن از چاه. از یکی اخبار منفی بیرون می آید و از دیگری مثبت. باز خوشحال میشم سایر دوستان هم در نقد و بررسی این مقوله مشارکت داشته باشند و از نظر همگی استفاده شود. :)

آخرین گزارش سفارود : "با توجه به توقف 4 ماهه خطوط توليد ورق موجدار و کاهش 22 درصدي مبلغ فروش محصولات اين خطوط، توقف خط توليد لوله و مانشون از خرداد ماه 1390 تاکنون ، بدليل ممنوعيت ورود مواد اوليه آزبستي منجر به محاسبه هزينه هاي جذب نشده در توليد (تعديل شده) به مبلغ 600 16 ميليون ريال گرديده که نسبت به پيش بيني اوليه آن 152 درصد افزايش نشان مي دهد. ضمن اينکه عدم تحقق درآمد سرمايه گذاري در شرکت لوله و الياف بهراد (سهامي خاص) داشته که در بودجه اوليه مبلغ 500 12 ميليون ريال پيش بيني شده بود مورد تعديل قرار گرفت. موارد فوق موجب شده که مبلغ سود هر سهم که در پيش بيني اوليه 145 ريال برآورد شده بود با 226 درصد کاهش به زيان هر سهم به مبلغ 2/182 ريال ، تعديل گرديد.
3 طي 6 ماهه ابتداي سال 1390، معادل 49% فروش پيش بيني شده (تعديل شده) تحقق يافته است. تحقق کامل مبلغ فروش پيش بيني شده منوط به تأمين مواد اوليه و توليد محصول مي باشد. ممنوعيت ورود مواد اوليه، شرايط حاکم بر وضعيت بازار فروش محصولات آزبستي (لوله و ورق) و روند کاهش مقدار فروش طي سالهاي گذشته و تداوم آن ميتواند در تحقق کامل مبلغ فروش پيش بيني شده (تعديل شده) تأثيرگذار باشد. همچنبن بدليل وضعيت فوق، شرکت ناگزير به تداوم فروش اعتباري و پذيرش خطر عدم وصول به موقع مطالبات و متعاقباً اخذ تسهيلات مالي و متحمل هزينه هاي مالي ناشي از آن مي باشد. تداوم روند مذکور مي تواند در تحقق سود برآوردي هر سهم تأثير گذار باشد.
شرکت پيش بيني سود (زيان) هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/90 را در تاريخ 22/12/89 مبلغ 145 ريال ، در تاريخ 30/04/90 مبلغ 33 ريال و در تاريخ 02/08/90 مبلغ ( 182) ريال اعلام نموده است."

آخرین گزارش پلوله : "بهبود شرايط فروش (حضور در مناقصات با حاشيه سود منطقي ) و تامين به موقع مواد اوليه موجب افزايش حاشيه سود شرکت در نه ماهه نخست سال 90 شده است .بعلاوه ميزان توليد وفروش در نه ماهه مورد گزارش افزايش قابل ملاحظه اي نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است .
پيش بيني عملکرد سال مالي منتهي به 29/12/90 نسبت به عملکرد واقعي سال مالي قبل به ترتيب فروش 69درصد افزايش، بهاي تمامشده کالاي فروشرفته 54 درصد افزايش، سود عملياتي 421 درصد افزايش و زيان خالص 23 درصد افزايش نشان ميدهد.
شرکت پيش بيني درآمد (زيان) هر سهم سال مالي 90 را در تاريخ 30/11/89 و 24/12/89(حسابرسي شده) مبلغ (690) ريال زيان، در تاريخ 29/04/90 مبلغ (643) ريال زيان، در تاريخهاي 26/07/90 و 17/08/90 (حسابرسي شده) مبلغ (531) ريال زيان و مطابق اطلاعات پيوست مبلغ (462) ريال زيان اعلام نموده است. شايان ذکر است که شزکت دلايل تعديل پيش بيني را افزايش فروش محصولات ناشي از بهبود شرايط فروش و تأمين به موقع مواد اوليه اعلام نموده است.
:-b

7sin
2012/01/22, 17:43
گفته شد هیچ شرکتی را به علت زیان نخواهیم بست سال گذشته مدیریت بورس . شرکتهای بسته شده دلیل دیگری دارند و خودشان بسته اند .

سجادي
2012/01/23, 09:31
منم يه چند تايي خريدم اواخر بازار يكي قيمت 416 اردر مخفي گذاشته بود نمي گذاشت بالاتر بره
امروز 405 اردر فروش مخفي گذاشتهاست احتمالا بازم شركت بانك اقتصادنوين

کیوان
2012/01/23, 09:37
بازیگر سهم اصلا علاقه ای به تشکیل صف خرید و ورود بازیگران رقیب ندارد. <):) خودش خوب میدونه چه خبره . ما هم بهش اطمینان میدیم کاری به کارش نداریم و همین گوشه میشینیم و تماشا می کنیم. :d
فقط خیلی علاقه دارم بدونم کدهای شخصی! خریدار در قیمت پایین چه کسی میباشد! حدسش کار دشواری نیست! :-?

Godfathers
2012/01/23, 09:41
کیوان جان کاری نداره عزیزم یک مقدار خیلی کم اگر داری بفروش به خریدارها فردا از کارگزارت بپرس که کی ازت خریده.بهت میگه راحت
اسم وفامیل شهر و کارگزاری همه چیز طرف معلوم میشه حتی اگر شخص حقوقی باشه اسم شرکت هم میتونه بهت بگه

کیوان
2012/01/23, 18:31
1 میل امروز هم شرکت اقتصاد نوین عرضه کرد! :-? مطمئنم خریدارش هم کدهای شخصی خودش بود! /:)

Godfathers
2012/01/23, 19:11
شک ندارم شک ندارم این تعدادی که عرضه شد باید سهم به صف فروش می کشید و خریداران عقب نشینی می کردن ولی چنین اتفاقی پیش نیامد و تا آخرین لحظه خریدار سهم بودن به گفته کیوان عزیز خریدار خودشون بودن دارن جیب خودشون رو پر میکنن شک ندارم خبری در راه هست.

7sin
2012/01/23, 19:39
اجازه نمی دهند صف خرید بشه تا از این وضعیت سهم خارج شود ؟

مات
2012/01/25, 11:41
ي دو سه روزيه حجم معاملات به خوبي رفته بالا و امروز تا اين لحظه يك ميليون و چهارصد هزارتا معامله شده شايد 30 درصدي نون بده از اون سهامهايي هم هست كه تو بازار منفي خوب مياد بالا

سعید راد
2012/01/25, 13:12
سلام

گویا شرکت اقتصاد نوین تصمیم به خروج از بازار گرفته و داره به کدهای شخصی خودشان انتقال می دهد.

مات
2012/01/25, 22:16
اقتصاد نوين 1.5 ميليون فروخته و حقيقي 50000 تا خريده ي بوهاي مشكوكي داره مياد اقتصاد نوين تعدادسهامش بره زير 10 ميليون اين سهم دست نيافتني ميشه

مات
2012/01/28, 09:57
خب تا ساعت 10حجم معاملات رفته بالا و به دو ميليون رسيده تا به اين جاي كار خوب بوده يكي دو روزه ديگر بيشتر كار نداره و بعد تمام

کیوان
2012/01/28, 10:38
نزدیک 5.000.000 حجم معامله امروز و صف خرید میلیونی :d;;)

مصطفی مصری پور
2012/01/28, 10:46
نزدیک 5.000.000 حجم معامله امروز و صف خرید میلیونی :d;;)

دقیقا چه خبره توش؟

مات
2012/01/28, 10:55
ميگه سفته بازي ميخوان ببرنش بالا اونم برو بالاي 50 درصد پله اول

سعید راد
2012/01/28, 10:55
سلام

شرکت اقتصاد نوین داره خارج میشه به هر نحوی که شده.

منتهی داره به کدهای خودی می فروشه (می گویند) در ضمن خیلی ها منتظر خروج این حقوقی نابلد بودند (همانگونه که از کسرا خارج شد و بعد از آن سر به فلک کشید)

پلوله امسال 9 ماهه 211 ریال سود عملیاتی داشته که 91 درصد 9 ماهه پوشش داده.

به نظرم امروز فرصت خریده . احتمالا کل صف را بده

کیوان
2012/01/28, 10:57
دقیقا چه خبره توش؟
مصطفی جان ، تو صفحه 3 همین تاپیک مفصل توضیح دادم جریان چیه ;)

محاد
2012/01/28, 11:00
دقیقا چه خبره توش؟
تو چارتش که کلی خبر خوابیده
بقیش با شما :)

7sin
2012/01/28, 17:06
چند سال پیش سهم 4000 تومان بود . روش قراداد عوض شده با پبش پرداخت و با نرخ روز است این بهترین شیوه است و شرکت را به سود رسانده و. مدیریت تلاش می کند هزینه های شرکت را کاهش دهد . تولید داخلی حمایت شده . شرکت به دنبال بخشش بدهی عقب افتاده است . تمام خطوط تولید برای حال وآینده سفارش دارند.بخشی از تولید شرکت به کشورهای حاشیه صادر می شود.

سعید راد
2012/01/28, 20:28
سلام دوستان

شرکت اقتصاد نوین فکر نمی کرد این همه تقاضا پشت سهم باشه. پارسال یکبار تا 120 بردند آنهم بدون تحلیل و سفته بازی. اما این بار فرق می کنه و این فرقها در گزارش 9 ماهه شرکت کاملا مشهود است. امروز اردرهای مخفی زیاد بود. انشاا... با خروج این شرکت از لیست سهامداران. رشد چشمگیری خواهد داشت. شرکت با تمام قوا در حال کار کردن است و اگر بقول دوستمان موضوع بخشش جریمه و دیرکرد هم حل بشه دیگه پرواز واقعی شروع میشه. در ضمن باید این روزها خبر فروش لوله قدر بگوش برسه (شرکتی که منجر به زیاده شدن پلوله شده ) امیدوارم با فروش آن زیانها پاک بشه.

سعید راد
2012/01/28, 20:52
شرکت اقتصاد نوین 4.000.000 سهم خالی کرده بخشی را سهامدار حقیقی (شاید کلک بوده که در سیستم نمایش نده)

مات
2012/01/28, 21:10
اون اقتصاد نوين كارش تموم شدست از پس فردا سهم قفل ميكنه و مي ره براي گره هاي 12 درصدي چه شود

سعید راد
2012/01/28, 22:35
اون اقتصاد نوين كارش تموم شدست از پس فردا سهم قفل ميكنه و مي ره براي گره هاي 12 درصدي چه شود

احتمال اینکه اقتصاد نوین میزان فروش را کمتر نماید وجود دارد. بخاطر اینکه با قیمت بالاتر بفروشد (مگر اینکه خیلی عجله داشته باشد) در ثنوسا هم فروشنده است. به نظر من نباید اول صبح صف کنند مثل امروز باشه. اگر صف بشه طمع می کنه و به قصد فروش های بالاتر فشار فروش را کم می کنه. اگر دو روز دیگه اینطوری خالی بشه سهم برای یک حرکت جانانه نفس تازه ای خواهد گرفت

مات
2012/01/28, 22:43
اون قصدش فروشه مطمئن باش اگر ميخواست بالا تر بفروشه اينجوري تو اين 3 روز رنج نمي زد همش 10 ميليون ديگه داره ي مقداريشم نگه داره چه بهتر سهم حجم مبناشم ميخوره

حامد
2012/01/29, 00:41
بهبود شرايط فروش (حضور در مناقصات با حاشيه سود منطقي ) و تامين به موقع مواد اوليه موجب افزايش حاشيه سود شرکت در نه ماهه نخست سال 90 شده است .بعلاوه ميزان توليد وفروش در نه ماهه مورد گزارش افزايش قابل ملاحظه اي نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است .

کیوان
2012/01/29, 08:25
با اجازه ساده عزیز تحلیل مفیدی که بابت این سهم در تاپیک دیگری بود را اینجا هم جهت استفاده می گذارم :

خب ديدم تاپيك پلوله تو سايتاي مختلف تند تند داره بالا مياد گفتم ببينم ميتونم چيزي ازش در بيارم يانه

پلوله

توابع شركت هزينه هاي شركتو تاييد ميكنه و درجه اهرم مالي 7.2252536 نشون از ريسك بالاي مالي شركت داره كه هزينه هاي مالي سر سام آوري رو به شركت تحميل كرده......خط رگرسيون درجه اهرم عملياتي شركت از قسمت منفي محور مختصات وارد قسمت مثبت محور شده كه نشون ميده شركت داره وضع عملياتي خوبي پيدا ميكنه و تلاقي درجه اهرم مالي و عملياتي در نزديكي مبدا مختصات نشون از يه اتفاق غير منتظره در صورتهاي مالي داره

خب وارد ترازنامه ميشيم و با افزايش سنگين تراز اسناد دريافتني مواجه ميشيم كه نشون از طلبهاي گسترده شركت از دورو ور داره.....اين افزايش سنگين حسابهاي دريافتني نشون ميده شركت در وصول مطالبات مشكل داره ولي اين مطالبات بالاخره وصول ميشه.....اما نكته ديگه اي كه توجه آدمو به خودش جلب ميكنه كاهش همزمان پيش دريافت و پيش پرداختاي شركته كه ميتونه جالب باشه....كاهش پيش دريافت نشون ميده يه مقدار از وجوه نقد از حسابهاي شركت خارج شده و كاهش پيش پرداخت نشون ميده كه اون پولي كه بواسطه كاهش پيش دريافت از حساب شركت خارج شده به صورت نقد خرج تامين مواد اوليه شده و باز جالبتر از همه اينا اينكه به موجودي انبارم اضافه شده....بقيه مبلغ پيش دريافتم وارد موجودي نقد شده و يك ترازنامه شفاف رو به نمايش گذاشته.....پس تا اينجا دليل كاهش پيش دريافت و پيش پرداخت مشخص شد

اما بريم سراغ وامي كه شركت دريافت كرده....شركت نسبت به پارسال 11 ميليارد تومن افزايش وام داشته اما اين وام كجا خرج شده؟
خب يكم وارد موجودي نقد و يكم هم صرف خريد مواد اوليه شده اما بقيش كجا رفته؟

واضح بهتون بگم وام جاي ديگه اي خرج شده اما كجا؟نه خرج دارايي جاري شده نه خرج دارايي غير جاري پس كجا رفته؟

كافيه به درآمد عملياتي درآمد متفرقه و درآمد حاصل از سرمايه گذاري 0 در صورت سودو زيان دقت كنيد.....حالا متوجه شديد كجا خرج شده.....بله دوستان درست حدس زديد شركت وام رو دريافت كرده و سرمايه گذاري كرده تا درآمد متفرقه شناسايي بكنه كه بايد به هوش اين مديريت احسنت گفت.....شركت هزينه بهره وام رو به جون خريده تا سرمايه گذاري بكنه و كاهش پي در پي زيان شركت نشون ميده بازده اين سرمايه گذاريا از بهره پرداختي خيلي بيشتره... احسنت به اين مدير و اين هوشو ذكاوت.......شما شايد در آينده ديگه عدد 0 رو جلوي درآمد حاصل از سرمايه گذاري نبينيد.........

اما وارد صورت سود و زيان كه ميشيم ميبينيم كه شركت در توليد و فروش بسيار عالي عمل كرده و تابع توليدم اينو تاييد ميكنه......هزينه هاي مالي 15 ميليارد تومنيش كاملا با تراز نامه و درجه اهرم مالي هماهنگه و شركت شفاف عمل كرده....اون موقع كه سهم از 50 تا 125 رفت علتش اين بود كه بازار احساس ميكرد سهم داره سود عملياتي ميسازه و شناسايي همين سود عملياتي در صورتهاي ماليش باعث انفجار قيمتش شد و الانم كه ميبينيد 21 تومن عملياتيشو در 9 ماه 91 درصد پوشش داده و تعديل مثبته عملياتي سهم قطعيه......اما الان ديگه سود عملياتي پلوله واسه بازار عادي شده و بازار انتظار رو كردن يه آسه ديگه اي از پلوله داره بايد ببينيم اين آس چيه

نقاط ضعف:علاوه بر ريسك بالاي مالي چون اسناد دريافتني شركت رشد سر سام آوري داشته شركت بايد يه مقدار از اين مطالباتو مشكوك الوصول تلقي ميكرده و براي اون ذخيره ميگرفته كه اين كارو نكرده و ميتونه در دوره هاي بعد با گرفتن ذخيره تعديل منفي به سهم تحميل كنه....تراز ارزي شركت زياد جالب نيست و تسعير ارز به زيان شركت تموم ميشه ضمن اينكه تحريم ميتونه شركتو زمينگير بكنه

نتيجه نهايي اينكه شركت توانايي كاهش زيان رو داره و در گزارش 12 ماهه بازم زيان رو كاهش ميده اما ريسك مالي بالاي شركت بايد به هر طريقي كه شده كم بشه و هيچ راهي نداره جز اينكه زميني ساختموني چيزي بفروشه و مقداري از اين وامو تصفيه كنه و اين تنها راه نجات شركت از اين هزينه هاست...خريد سهم ريسك بالايي رو داره اما متناسب با ريسكش بازدشم بالاست پس وقتي اين سهمو خريديد پيه همه چيزو به تنتون بماليد

در پايان اگه كسي ايرادي به اين 4 خط داشت شماره وار اعلام كنه من در خدمتش هستم......آخر خانم پاني اعصابشون خورد ميشه با يه اردنگي پرتمون ميكنه بيرون:-&

سعید راد
2012/01/29, 09:29
سلام دوستان

خوشم میاد خوشگل دارند جمعش می کنند. بدون تنش و صف. خیلی راحت مثل دیروز. همانطوری که گفتم نباید با صف بردارند همینطوری حجم معاملات بالا بره. همانطوری که وپترو را هم مثل دیروز عمل کردند اول پایین تر نشستند و بدون صف حجم را پر کرد.

سعید راد
2012/01/29, 20:54
سلام دوستان

امروز هم شرکت اقتصاد نوین 1.000.000 پلوله خالی کرده. بقیه را کی فروخته شاید خریداران حقیقی همین چند روزه که احساس کردند شاید اقتصاد نوین روی صفر خالی کن و حرکت زمان بر باشه. ولی این هم بگذرد.

مات
2012/01/29, 21:01
سلام دوستان

امروز هم شرکت اقتصاد نوین 1.000.000 پلوله خالی کرده. بقیه را کی فروخته شاید خریداران حقیقی همین چند روزه که احساس کردند شاید اقتصاد نوین روی صفر خالی کن و حرکت زمان بر باشه. ولی این هم بگذرد.شما خبري از اون سهامدار حقيقي نداريد كه رفته زير يك درصد شايد كار اون باشه

reza537
2012/01/29, 21:34
امروز یک کمکی پلوله خریدم قیمت خرید406 ریال

سعید راد
2012/01/29, 21:42
تا جایی که من میدونم قیمت تمام شده پلوله برای آن حدود 48 تومان بود. اگر فروخته باشه یعنی با ضرر فروخته. کس دیگری هم با این قیمت نخریده که با این حجم (بالای 700 هزار امروز و 1 میلیون دیروز ) بفروشه. اگر فردا اختلاف فروش بین اقتصاد نوین و حجم معامله کم باشه یعنی حقیقی فروخته رفته پی کارش.

reza537
2012/01/29, 22:48
سلام دوستان

خوشم میاد خوشگل دارند جمعش می کنند. بدون تنش و صف. خیلی راحت مثل دیروز. همانطوری که گفتم نباید با صف بردارند همینطوری حجم معاملات بالا بره. همانطوری که وپترو را هم مثل دیروز عمل کردند اول پایین تر نشستند و بدون صف حجم را پر کرد.

سعید عزیز
من وپترو زیاد خریدم (تا خرخره) فکر کنم 100 راحت میزنه
راستی چرا تو تایپیک خودش نظرتو ننوشتی؟

reza537
2012/01/29, 22:57
دوستان یک سوال
میشه بانک جریمه های تاخیر وام شرکتو ببخشه؟
منظورم اینه که اگه ببخشه (طبق مصوبه دولت) آیا دولت این جریمه هارو خودش گردن میگیره؟
چون بانک تحت هیچ شرایطی از حق خودش کوتاه نمیاد .

کیوان
2012/01/29, 23:00
دوستان یک سوال
میشه بانک جریمه های تاخیر وام شرکتو ببخشه؟
منظورم اینه که اگه ببخشه (طبق مصوبه دولت) آیا دولت این جریمه هارو خودش گردن میگیره؟
چون بانک تحت هیچ شرایطی از حق خودش کوتاه نمیاد .
احتمال بخشش بانکی به دلیل تحریمها و فشارها بالاتر از 50% هست.
و در ضمن اتفاقا بانکها در شرایطی هستند که به همون اصل و سود وامشون بسنده می کنند و حاضرند از جریمه تاخیر بگذرند!

سعید راد
2012/01/30, 00:16
سعید عزیز
من وپترو زیاد خریدم (تا خرخره) فکر کنم 100 راحت میزنه
راستی چرا تو تایپیک خودش نظرتو ننوشتی؟

سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه نحوه جمع کردن سهم ملاک بود و روش آن یکی در این تاپیک نوشته شد.

در خصوص پلوله گویا دوستان تکنیکالی می گویند: احتمال شکل گيري دو کف در پلوله

7sin
2012/01/30, 09:13
دریک مدت کوتاه 20 میلیون سهم معامله شده اگر قصد فروش دارید مقاومت کنید مفت ندهید با یک سود معقول خارج شود و فکر دوستانی که بالا خریدند باشید تا بهتر سود ببرید .

تمام
2012/01/30, 09:50
یادمه یه جا نوشته بود اگه گاز لوله 37 تومان رو به پایین بشکنه سرشونه زده با هدف 20 تومان

کلا این سهم تا وقتی اقتصاد نوین توش سهم داره رشد نمیکنه

سعید راد
2012/01/30, 09:55
سلام دوست عزیز

ان 20 تومانی که شما اشاره نمودید در سایت تالار بورس یکی از کاربران نوشته بود که نمودارش کلا غلط بود و سایر افراد هم به اشکالات نمودار اشاره نمودند.

در خصوص خروج اقتصاد نوین هم بزودی صورت خواهد پذیرفت. هر روز 90 درصد معامله را ایشان انجام می دهند. فکر کنم وپترو را هم امروز منفی کرده اند تا راحت تر جمع کنند.

مات
2012/01/30, 10:00
من با اينكه خودم سهامدارشم ولي سوالي ذهن من را درگير كرده كه چرا حقيقي اين وسط خالي كرده؟

سعید راد
2012/01/30, 10:04
همین حقیقی یکبار در 47 الی 48 وارد شد و در قیمت 56-58 خالی کرد. این دفعه هم همین خواب را دیده بود منتهی تیرش به سنگ خورد. خیلی وقت است اسیر این سهم شد و این دفعه معادلاتش در خصوص خروج بهم ریخت نه تنها بالا نرفت بلکه پایین تر هم آمد. (البته اگر خارج شده باشه. گاهی اوقات یک بخشی از سبد را می فروشند که زیر یک درصد باشه و سایت نشان نده)

سعید راد
2012/01/30, 11:56
سلام دوستان

کسی اگر کارگزار آشنا داره بپرسه ببینیم کی داره اینقدر قشنگ با خیالی آسوده می خره. حدود 10الی 11 میلیون سهم شرکت در این چند روزه فروخته شده ولی لیست حقوقی ها تکنون نخره.

مات
2012/01/30, 12:05
اوني كه بايد بخره جوري مي خره كه كسي نفهمه مگه بيكاره اسمشو بياره بالاي يك درصد تا همه بفهمن داره چي كار ميكنه موقع خالي كردن هم جوري خالي ميكنه كه كسي نفهمه

reza537
2012/01/30, 14:29
دریک مدت کوتاه 20 میلیون سهم معامله شده اگر قصد فروش دارید مقاومت کنید مفت ندهید با یک سود معقول خارج شود و فکر دوستانی که بالا خریدند باشید تا بهتر سود ببرید .

سلام عزیز دل
اگه اقتصاد نوین بفروشه تا تموم شه دیگه فروشنده توی این قیمتها نداره ! بعدش قیمت به مرور میره بالا و اونهایی هم که تو ضررند اینشاالله میرند توی سود

دلم میخواد بیشتر ازش بخرم نظرت چیه ؟

مات
2012/01/30, 19:39
امروز اقتصاد نوين چيزي نفروخته اين حجم كار اون حقيقي هست كه رفته زير يك درصد

7sin
2012/01/30, 20:11
لطف بازار شامل سهم است قافل نشوید.

سجادي
2012/02/01, 11:11
فروشنده دوباره 394 اردر مخفي گذاشت نذاشت بالاتر بره

مات
2012/02/06, 11:49
تا به اين لحظه 1.5 ميليون معامله شده ببينيم اقتصاد نوين چيزي فروخته

سعید راد
2012/02/06, 19:19
سلام دوستان

امروز هم اقتصاد نوین 950.000 سهم خالی کرده. می دونید چرا چند روز عرضه نکرد؟ رازی در آن نهفته است که به موقع خواهم گفت.
در ضمن خبرهای خوبی در راه است..........

مات
2012/02/06, 21:16
اگر افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي براي اين بياد اين سهم ي بازي قشنگ داره روند سهم برگشت به قبل و اين خوب شد

کیوان
2012/02/07, 10:47
الان دقیقا تو پلوله چه خبره؟!! :-/

7sin
2012/02/07, 18:10
حقوقی اقتصاد نوین با هر قیمتی در حال خالی کردن سهم است . خودم چند روز پیش با شرکت تماس گرفتم گفت وضع خوبه و قراردادهای زیادی گرفتیم ولی نمی دونم علت خالی کردن سهم چیست کسی می تواند با این حقوقی تماس بگیرد ؟

سعید راد
2012/02/07, 19:09
حقوقی اقتصاد نوین با هر قیمتی در حال خالی کردن سهم است . خودم چند روز پیش با شرکت تماس گرفتم گفت وضع خوبه و قراردادهای زیادی گرفتیم ولی نمی دونم علت خالی کردن سهم چیست کسی می تواند با این حقوقی تماس بگیرد ؟

سلام دوست عزیز

این حقوقی به هر کسی نمی فروشه. اگر دقت کرده باشی اواخر بازار روی قیمتهای بالای 37 تومان نشسته بودند ولی نداد. فکر کنم به افراد خودش می فروشه خوب طبیعی است که این وسط یک عده دیگر هم بخرند. در ضمن این شرکت از ثنوسا هم خارج شد. مثل اینکه کلا داره سبد را فعلا خالی می کنه حالا برای چی نمی دونم

کیوان
2012/02/07, 19:33
سلام دوست عزیز

این حقوقی به هر کسی نمی فروشه. اگر دقت کرده باشی اواخر بازار روی قیمتهای بالای 37 تومان نشسته بودند ولی نداد. فکر کنم به افراد خودش می فروشه خوب طبیعی است که این وسط یک عده دیگر هم بخرند. در ضمن این شرکت از ثنوسا هم خارج شد. مثل اینکه کلا داره سبد را فعلا خالی می کنه حالا برای چی نمی دونم

بله .خیلی ضایعست دارن چیکار می کنند. دست اندرکاران شرکت اقتصاد نوین که می دانند چه خبر است با ضرر زدن به منافع شرکت خود و احتمالا به دور از چشم صاحبان سهام اقتصاد نوین در حال یک بده بستان هستند. سریع در حال خارج کردن سهم از شرکت و خرید توسط کدهای شخصی خود و عوامل خود هستند ، و صد البته با قیمتهای پایین تا بالاترین سود ممکنه عایدشان بشود. یک بازی واقعا کثیف. یعنی طرف حقوق میگیره واسه شرکتش(اقتصاد نوین) سوداوری داشته باشه. میاد از منابع شرکت واسه جیب خودش استفاده میکنه!! به این در اصطلاح حقوقی نمی دونم چی میگن ؟! اختلاس ؟! کلاهبرداری؟!

naruto
2012/02/07, 19:39
محض یادآوری خدمت دوستان
بدهی بانکی شرکت حدود 115 میلیارد تومان(بیشتر از 5 برابر سرمایه شرکت!)
بدهی گروه(بالای 160 میلیارد!)
زیان انباشته هم فعلا 82 میلیارد تومن!که تا آخر سال احتمالا به 90 میلیارد تومن هم میرسه!(4 برابر سرمایه شرکت!)
زیر مجموعه های شرکت هم مثل پلوله یا زیان انباشته سنگین دارن و یا کلا تعطیل شدن!
با تجدید ارزیابی داراییها هم اوضاع سهم روبه راه نمیشه.حتی سهامدار عمده هم حاضر نیست با اجرای افزایش سرمایه و تزریق نقدینگی هم سرو سامانی به شرکت بده!
تو این سهم جز سفته بازی یه عده سفته باز از خدا بی خبر خبر دیگه ای نیست

بورس تبریز
2012/02/07, 19:41
عده ایی به نظر ظاهرا همین طور پایین نگه داشتن که طرف خسته بشه یا پشت یه مذاکراتی داشتند واسه این که این شرکت به راه حلی برای تسویه بدهی هاش برسه عملیاتی گازلوله عالی بود اگه همین جور ادامه بده سال دیگرش انشالله بالای 1000 ریال است

کیوان
2012/02/07, 19:45
naruto جان . یعنی عقیده شما اینه که خروج اقتصاد نوین به دلیل این مساله هست ؟! این مساله که خیلی وقته وجود داشت . چرا اقتصاد زمانیکه ارزش سهم بالاتر بود سهمو رد نکرد و زمانی داره اینکارو میکنه که گزارش عملکرد شرکت تحرکات مثبتی را داشته . و چرا اگر سفته بازی است و می توانست به راحتی با ان اخبار سهم را صف خرید کند و در بالا بفروشد با اردرهای مخفی سهم را پایین می کشد ؟!؟!

naruto
2012/02/07, 19:54
naruto جان . یعنی عقیده شما اینه که خروج اقتصاد نوین به دلیل این مساله هست ؟! این مساله که خیلی وقته وجود داشت . چرا اقتصاد زمانیکه ارزش سهم بالاتر بود سهمو رد نکرد و زمانی داره اینکارو میکنه که گزارش عملکرد شرکت تحرکات مثبتی را داشته . و چرا اگر سفته بازی است و می توانست به راحتی با ان اخبار سهم را صف خرید کند و در بالا بفروشد با اردرهای مخفی سهم را پایین می کشد ؟!؟!
کیوان جان گفتم که اینم مربوط به همون سفته بازی رو سهمه.اگه قصد خروج داره میتونست بلوکی ردش بکنه اونم رو قیمتهای بالاتر و....
منظورم هم از سهامدار عمده وپترو بود.

سعید راد
2012/02/07, 20:24
کیوان جان گفتم که اینم مربوط به همون سفته بازی رو سهمه.اگه قصد خروج داره میتونست بلوکی ردش بکنه اونم رو قیمتهای بالاتر و....
منظورم هم از سهامدار عمده وپترو بود.

سلام دوست عزیز

امروز هم اقتصاد نوین حدود 675000 سهم فروخته و حدود 7.5 میلیون دیگه داره.اگر به ارزش امروز هم محاسبه کنیم چیزی در حدود 280 میلیون تومان.

در این که شرکت زیان انباشه و ... داره شکی نیست اگر اینطوری نبود که الان باید بالای ارزش اسمی بود. منتهی موضوع سود سازی انهم از نوع عملیاتی و با روند صعودی در گزارشات اتی بوده است. در ضمن شرکت در حال مذاکره با شرکت گاز جهت اخذ قراردادهای کلان است و از طرفی شرکت با تمام توان در حال تولید است و قراردادهای خوبی هم منعقد کرده است.

7sin
2012/02/07, 20:59
من خودم خیلی ترسیده بودم طی تماسی که گرفتم پرسیدم شرکت بسته می شود ولی با کمال اطمینان گفتند چنین چیزی نیست شرکت فعالیت قوی دارد مدیریت هم پی گیر بدهی عقب افتاده شرکت و وصول طلب های قبلی و نوع قرداد های شرکت فرق کرده وبا پیش پرداخت است سود عملیاتی خوبی هم به دست آمده .

7sin
2012/02/08, 09:21
دوستان آسوده خاطر باشید بستن تو کارش نیست .

مات
2012/02/08, 11:14
عوضي بازي تو معاملات سهم كاملا مشهوده به زور مي خواد بياره پايين

سعید راد
2012/02/08, 11:20
اگر این نادان 7.5 میلیون را تمام کنه سهم یک تکان اساسی میخوره. هم تکنیکالش موجه است هم بنیادی. جو ساختمانی کاملا مثبته باید گروه وپترو مثبت باشند ولی این .... بازی در میاره

مات
2012/02/08, 12:02
اقتصاد نوين داره زوراي اخرشو ميزنه چند وقته ديگه بازي اين سهم رو خواهد شد شايد تا يك هفته ديگه داشتنه اين سهم تو سبد مشكلي ايجاد نخواهد كرد

7sin
2012/02/08, 19:53
سلام
باشرکت تماس گرفتم، گفتم مشکل خاصی پیش آمد که یک حقوقی به جای کمک به بالا بردن سهم به این صورت بی رحمانه سهم پاین کشیده معلوم هم نیست به کی می فروشد . جواب دادند شرکت مشکلی ندارد فعال است فکرت ازاین برنامه ها راحت باشد اون بابا هم مشکل خودش است ما اطلاعاتی نداریم . دوستان به نظرم خبری شده ؟

سعید راد
2012/02/08, 20:45
سلام دوستان

با توجه به اینکه امروز شرکت اقتصاد نوین هیچ سهم نفروخته یعنی بازار دوباره به استقبال سهم آمده و اینها دوباره دست از فروش کشیده اند (آنهم در منفی) لذا باید چند روزی بگذرد و آبها از آسیاب افتاد دوباره افراد خودی را کاسب کنند.

صاحب جم
2012/02/09, 17:48
از اون جایی که پلوله رو نزولی داره خبر خاصی هم توش نیست ولی روی 34 تومن واگرایی مثت دیده میشه توش رشدش هم تا همون تا 50 تومنه http://www.irupload.ir/images/pjm65eomrx7yl8a5uwas.png (http://www.irupload.ir/)

سعید راد
2012/02/19, 19:17
سلام دوستان

تا سهم آمد جان بگیره و متوجه شدند غیر خودی داره وارد می شه. گزارش سال 91 را به 69.8 ریال زیان اعلام کردند جالبه دلایل تغییر را ببینید چی توضیح داده واقعا تابلو گری و سوتی دادن هم حدی داره:

عدم توان بازپرداخت بدهيهاي بانکي و سخت گيريهاي بانکها نسبت به ارائه ضمانتنامه هاي بانکي جهت حضور در مناقصات شرکتهاي گاز و آب وفاضلب کشور ، سبب کاهش سفارشات توليد گرديده است .بعلوه به جهت
شرايط خاص اقتصادي وعدم عرضه مناسب توليد کنندگان مواد اوليه ، تامين بموقع مواد اوليه يکي از دغدغه هاي آتي شرکت در سال مالي 91 مي باشد

وحید 20
2012/02/19, 19:23
به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت توليدي گازلوله طی نامه شماره مورخ 1390/11/30 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1391/12/30 با سرمایه 225,000 میلیون ریال مبلغ (698) ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پيش بيني عملکرد سال مالي 91 نسبت به پيش بيني عملکرد سال مالي قبل به ترتيب فروش 19درصد کاهش، بهاي تمامشده کالاي فروشرفته 13 درصد کاهش، سود عملياتي 68 درصد کاهش و زيان خالص 51 درصد افزايش نشان ميدهد. شايان ذکر است که شرکت دلايل تغيير پيش بيني را کاهش حجم فروش و عدم توان بازپرداخت بدهيهاي بانکي وافزايش بهره وجرائم (در خصوص هزينه هاي مالي) اعلام نموده است.

مطابق صورت هاي مالي ميان دوره اي 6 ماهه حسابرسي شده، زيان انباشته شرکت اصلي در تاريخ 31/06/90، مبلغ ( 348ر793) ميليون ريال (معادل 5/3 برابر سرمايه شرکت) مي باشد

*سامان*
2012/02/19, 19:27
خب زيان رو عمدا بالا اعلام كرده تا جا واسه تعديل داشته باشه اين گزارشو جدي نگيريد ....البته مطمئن نيستم كه بازارم جدي نگيره

http://codal.ir/Reports/Exports/9KbzX7E8Z9TaY%2b1bOUol3w%3d%3d.pdf

بورس تبریز
2012/02/19, 19:48
واقعا نهایت گند کاری 700 ریال زیان با پیش بینی کاهش تولید و فروش! ( با این تحریمها ) اونم با صف خرید امروز که فقط 200 هزار تا معامله شد بهتره درب کارخونه را ببندند مثل فروم خیال همه راحت بشه

کیوان
2012/02/19, 20:43
خیلی جالبه !!!
وقتی سهم تا 33 ریزش کرده بود یکی از دوستان پیام خصوصی داد و من اونجا گفتم احتمالا سهم برمیگرده و تا 38 حتما میره بالا. اونجا مهمه که چه وضعیتی داشته باشه. اگر با صف و قدرت از 38 رد بشه رشدشو میکنه و میره بالا... امروز وقتی صف میلیونی و معامله حجم مبنا را دیدم دیگه گفتم کنترل از دستشون خارج شد و 38 را فردا با قدرت میشکند.
وحالا دقیقا در 38 گزارشی دادند تا فردا صف را از بین برده و اجازه عبور به سهم از مرز داده نشود!!! یعنی به شدت دارند سهم را کنترل و برای آن برنامه ریزی می کنند! من البته دلیل اصلی آنرا حدس میزنم.

No Problem

کیوان
2012/02/20, 10:36
چه خبره تو پلوله!!! برای حراجی باز شده یک میلیون صف خرید بالای قیمت 395 رقابت میکنند!! بازار بد جوابی به گزارش منفی دیروز داره میده ! :))

*سامان*
2012/02/20, 10:40
چه خبره تو پلوله!!! برای حراجی باز شده یک میلیون صف خرید بالای قیمت 395 رقابت میکنند!! بازار بد جوابی به گزارش منفی دیروز داره میده ! :))

بازار ميدونه چه خبره كيوان جان گزارش كه اومد گفتم جدي نگيريد...اينا همش تو دهنيه

*سامان*
2012/02/20, 10:46
700 تا رو 395 گذاشتن و عملا برنامشونو بهم ريختن اينه قدرته بازار...تو قشكرم يه همچين برنامه اي پياده كردن...اين وپترو اين پلوله منتظر كربن باشيد

کیوان
2012/02/20, 11:22
بازار ميدونه چه خبره كيوان جان گزارش كه اومد گفتم جدي نگيريد...اينا همش تو دهنيه

منکه خودم از اول گفتم بیاین تو پلوله. فکر نمی کردم کل بازار همچین جوابی به اینها بده! الان مطمئنم هاج و واج موندن چه طرح دیگری بندازند! :p

محسن مختاری
2012/02/20, 13:01
پلوله امروز کاری کرد کارستون
هم خط روند نزولی 18 ماهه رو شکوند ، هم دوباره وارد چنگال بلند مدتش شد
http://www.upload.iran-forum.ir/files/pics/pic1/13297333541.png
چند تا مقاوت مهم تو چند روز آتی پیش رو داره که با حرکت امروز بعیده نتونه بشکونتشون
ازین سهم در آینده بیشتر خواهیم شنید

roohe-khashen
2012/02/20, 16:38
منکه خودم از اول گفتم بیاین تو پلوله. فکر نمی کردم کل بازار همچین جوابی به اینها بده! الان مطمئنم هاج و واج موندن چه طرح دیگری بندازند! :p
کیوان پلوله هات رو داری هنوز؟

مات
2012/02/20, 16:40
زهرشونو با اين گزارش ريختن اگر گزارشو مقداري درست داده بودن الان قيمتش خيلي بيشتر از اينها بود

کیوان
2012/02/20, 17:43
کیوان پلوله هات رو داری هنوز؟
آره روح جان. با اون گزارش کذایی دیروز اصلا تصور نمی کردم همچین عکس العملی داده بشه. من منتظر عبور از 38 بودم که بسیار عالی عمل کرد. اگر از 38 بر میگشت پایین به طور موقتی ازش خارج میشدم. اما با جریان امروز فهمیدم که بعدا ممکنه دیگه نتونم سهمو بردارم. سفت دارمش ! ;)

rajoo
2012/02/20, 20:34
فردا روز مهمی برای پلوله هست دوستان یه همتی کنین زیرشو بگیریم هر کی 100تا هم برداره قضیه حله
فقط این اقتصاد نوین اذیت نکنه خوبه (برای خودش یه غضنفره)

rajoo
2012/02/20, 20:37
من امروز طاقت نیاوردم حتی وبیمه رو دادم و پلوله اضافه کردم

roohe-khashen
2012/02/20, 20:55
آره روح جان. با اون گزارش کذایی دیروز اصلا تصور نمی کردم همچین عکس العملی داده بشه. من منتظر عبور از 38 بودم که بسیار عالی عمل کرد. اگر از 38 بر میگشت پایین به طور موقتی ازش خارج میشدم. اما با جریان امروز فهمیدم که بعدا ممکنه دیگه نتونم سهمو بردارم. سفت دارمش ! ;)
عوض میکنی هر 4 تا پلوله یه صدرا:d شوخی میکنم شاید دستهایی توسهم فعال شده باشه خیلیها خریدن

کیوان
2012/02/20, 22:51
عوض میکنی هر 4 تا پلوله یه صدرا:d شوخی میکنم شاید دستهایی توسهم فعال شده باشه خیلیها خریدن

فک کن!! :))<):)

کیوان
2012/02/21, 09:37
منفی امروز پولبک روی 380 هست. البته سهم آنقدر پر زور دیروز ر فته بود بالا که 2 روز پولبکش طول میشکه! :))
ما فردا میریم برای اضافه کردن روی 380 :d

7sin
2012/02/21, 10:31
صف جمع می کنند به این مفتی نفروشید .

7sin
2012/02/21, 10:35
همفکران از ارزش گذاری هر سهم به 1000 تومان گفته است دوستان عضو باید خونده باشند .
شرکت موفق به رسیدن به سود عملیاتی شده . خبر هم میرسد شرکت به صورت کامل خریدار دارد.

7sin
2012/02/21, 10:57
دوستانی که از این تاپیک اطلاعات می گیرند توجه کنند باضرر سهم را رد نکنند گفتم صف جمع می شود امید وارم در جای دیگر جبران کنند .
اطلاعات غلط نمی دهم چون ازنظر انسانی خیلی مساله دارد دوست ندارم با سرمایه دیگران بازی شود .َ
باید به نطرم صف خرید شود.

7sin
2012/02/21, 11:02
boursin:درپیشنهادهای قبلی گاز لوله مطرح شد که سهم در راه رشد می باشد .

پیشنهاد فعلی که رانت اطلاعات دارد فاراک و شسم ، تغییر مثبت در سیاست تقصیم سود .

naruto
2012/02/21, 11:41
boursin:درپیشنهادهای قبلی گاز لوله مطرح شد که سهم در راه رشد می باشد .

پیشنهاد فعلی که رانت اطلاعات دارد فاراک و شسم ، تغییر مثبت در سیاست تقصیم سود .

سیاست تقسیم سود؟! :-/
هر دو شرکت کلی زیان انباشته دارن چطور میخوان سود تقسیم کنن؟!

7sin
2012/02/21, 11:53
گفته رانت . خودم امروز از شسم سوال کردم گفت بله سود تقسیم می کنیم شما می توانید از واحد سهام سوال کنید .در برسی که انجام دادم دیدم هردو شرکت کسب سود عملیاتی می کنند شسم هم با 8000 حجم مبنا مورد حمایت حقیقی و حقوی است. خودم تعدادی خریدم.

وحید 20
2012/02/21, 12:23
سیاست تقسیم سود؟! :-/
هر دو شرکت کلی زیان انباشته دارن چطور میخوان سود تقسیم کنن؟!
سوالات سخت میپرسی ها:d
شسم برای امسال زمبن فروخت و 173تومان به ازای هر سهمش سود داشت اون زمین که زیان امسالش رو پوشش داد و 64تومان سود هم موند برا امسالش
اما زیان انباشته بالایی داره و فکر کنم اگر به این منوال ادامه بده تا چند سال دیگه هم ریالی تقسیم نمیکه برای سال 91 هم که مجدد زیان اعلام کرده. مگر اینکه تحولی در شرکت رخ بده.
پلوله هم که با این زیان انشته شدیدش ورشکسته حساب میشه و اون دفعه هم که میخواستن منحلش کنن گفتن حالا فعلا بمونه. منتها قیمت 30 40 تومانیش برای نوسان گیرها جذابه.
البته پلوله برای سال جاری از لحاظ عملیاتی نسبتا بد نبود ولی وضعیت خرابتر از این حرفهاست مگر خبر های جدیدی پیش بیاد که اونوقت میتونه جرکت کنه.
شسم چون سرمایش پایینه احتمال بهبودش شاید بیشتر باشه چون با یک فروش دارایی یا تغییر درشرکت راحتتر میتونه از زیان به سود برسه.

7sin
2012/02/21, 13:09
بازم خود شما از واحد سهام شسم سوال کنید روی تقسیم سود تاکید داره . کسب سود عملیاتی را در شرکت مد نظر قرار دهید این گزارشها سیا ست این مدل شرکتها است برای مسایل مانند مالیات بانک و غیر .

*سامان*
2012/02/21, 13:23
سوالات سخت میپرسی ها:d
شسم برای امسال زمبن فروخت و 173تومان به ازای هر سهمش سود داشت اون زمین که زیان امسالش رو پوشش داد و 64تومان سود هم موند برا امسالش
اما زیان انباشته بالایی داره و فکر کنم اگر به این منوال ادامه بده تا چند سال دیگه هم ریالی تقسیم نمیکه برای سال 91 هم که مجدد زیان اعلام کرده. مگر اینکه تحولی در شرکت رخ بده.
پلوله هم که با این زیان انشته شدیدش ورشکسته حساب میشه و اون دفعه هم که میخواستن منحلش کنن گفتن حالا فعلا بمونه. منتها قیمت 30 40 تومانیش برای نوسان گیرها جذابه.
البته پلوله برای سال جاری از لحاظ عملیاتی نسبتا بد نبود ولی وضعیت خرابتر از این حرفهاست مگر خبر های جدیدی پیش بیاد که اونوقت میتونه جرکت کنه.
شسم چون سرمایش پایینه احتمال بهبودش شاید بیشتر باشه چون با یک فروش دارایی یا تغییر درشرکت راحتتر میتونه از زیان به سود برسه.

بحث انحلال پلوله يه شايعه بود كه آيدي بارفروش تو تالارا راه انداخت.....مشمول ماده 141 هست ولي تا انحلال خيلي راه داره ....در ضمن انحلال پلوله يه انحلال نونو آب داره.....به نظر من پلوله رو بخريد و دعا كنيد منحل بشه

محاد
2012/02/21, 13:36
بحث انحلال پلوله يه شايعه بود كه آيدي بارفروش تو تالارا راه انداخت.....مشمول ماده 141 هست ولي تا انحلال خيلي راه داره ....در ضمن انحلال پلوله يه انحلال نونو آب داره.....به نظر من پلوله رو بخريد و دعا كنيد منحل بشه
ساده جان میشه بیشتر توضیح بدی
که دعامون از دل باشه:d
--------------------------
محسن جان صندوقت پره برادر

*سامان*
2012/02/21, 13:49
ساده جان میشه بیشتر توضیح بدی
که دعامون از دل باشه:d
--------------------------
محسن جان صندوقت پره برادر

چون شركت دارايي زيادي داره اينا تجديد ارزيابي ميشه بدهي هاي شركت و زيان انباشته ازش كم ميشه هرچي موند ميشه مال سهامدار....30 ميليارد تومن دارايي داره كه 5 ميلياردش ماشين آلات و ملكه ما با 25 ميليارد ديگه كار نداريم....همين 5 ميليارد اگه تجديد بشه كمه كم كه بخايم ارزششو تخمين بزنيم 200 ميليارده....ديگه حداقلشو گفتم.....بدهي و زيان انباشته رو هم 100 ميليارد.....مابه التفاوت ميشه 100 ميليارد....100 ميلياردو به 225000000 تقسيم كنيد واسه هر سهم ميشه 445 تومن......تازه محاسباتو با حداقل حساب كردم.....اصلا نميگيم 200 ميليارد ميگيم 100 ميليارد كه كلا با بدهيا سر به سر بخوره.....اون 25 ميليارد ديگه رو تقسيم 225000000 كنيد ميشه 111 تومن واسه هر سهم.....شما الان سهمو ميخريد 40 تومن با انحلال شركت در حداقل محاسبات ميفروشيد 111 تومن

وحید 20
2012/02/21, 13:56
درسته

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=32595
-------------
من هم با خریدن کمی پلوله و انداختن به یه گوشه موافقم ممکنه یه موقعی خوب نون بده;)

کیوان
2012/02/21, 14:46
من از اینجور دعاهایی که جایی یا کسی رو بترکونه انجام بدم ، زود جواب میده! >:)
نفری 10% پورسانت بهم بدین من منحلش میکنم :d

7sin
2012/02/21, 17:17
من از اینجور دعاهایی که جایی یا کسی رو بترکونه انجام بدم ، زود جواب میده! >:)
نفری 10% پورسانت بهم بدین من منحلش میکنم :d
دوستان من زنگ زدم شرکت خانمی که جواب می داد از کلمه منحل خیلی ناراحت شد گفت شرکت که کار وپروژ داره چرا باید منحل شود با مدیریت صحبت کردم گفت اگر سهامداری چرا این حرفها را قبول می کنی گفتم قبول نکردم گفت ولی برای این برنامه که تلفن زدی ، خلاصه بگم از زحمت مدیریت و پرسنل گفت که شرکت را به سود عملیاتی رساندن . ولی دوستان این دو روزه حدود 6 میلییون سهم خرید و فروش شد نظر دیگر دوستان چیست؟

وحید 20
2012/02/21, 17:33
این مطلب هم مال سال پیشه
در مورد بهره بانکی بالای پلوله
به نظر میرسه مشکل اصلی شرکت این هزینه ها باشه
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=36659

7sin
2012/02/21, 19:05
این چند روزه اقتصاد نوین عرضه نداشته .

کیوان
2012/02/21, 20:35
این چند روزه اقتصاد نوین عرضه نداشته .
چون نمی خواست سهمهاش بیفته دست غیر خودی ها دیگه! ;)

7sin
2012/02/22, 08:35
دوستان در کار گزاری گفتند اقتصاد نوین سهم جمع می کند.

کیوان
2012/02/22, 09:24
امروز کسی نمی خواد عرضه کنه ؟! :( شل کنید دیگه! خبری نیست! :d من اون پایین نشستم b-)

7sin
2012/02/22, 09:54
امروز کسی نمی خواد عرضه کنه ؟! :( شل کنید دیگه! خبری نیست! :d من اون پایین نشستم b-)
من هم خریدارم.

تمام
2012/02/22, 10:02
دوستان برای این سهم تبلیغات نکنید تا یه خریدار با 400-500 میلیون تومان پشت سهم نیاد این سهم حرکت نمیکنه

7sin
2012/02/22, 10:03
امور مالی شرکت ، سود عملیاتی ادامه دارد رای زنی برای گرفتن ارز شرکت از صادرات به عراق .

کیوان
2012/02/22, 10:15
دوستان برای این سهم تبلیغات نکنید تا یه خریدار با 400-500 میلیون تومان پشت سهم نیاد این سهم حرکت نمیکنه

کی تبلیغات کرد؟؟؟ تو این سایت تجزیه تحلیل می کنند نه تبلیغات!

*سامان*
2012/02/22, 10:28
امور مالی شرکت ، سود عملیاتی ادامه دارد رای زنی برای گرفتن ارز شرکت از صادرات به عراق .

خب ارزشو بگيره به چه دردش ميخوره؟

7sin
2012/02/22, 11:31
گفت یک ترکیب مواد لازم است که با ارزدولتی مگیرم و lc این ارزهم باز شده روی هم خرید می کنیم بقیه مواد را از پتر وشیمی اراک می گیرند.

7sin
2012/02/26, 09:35
سرمایه گذارهای وپترو نتیجه داده و تزریق نقدینگی به گازلوله جهت خروج از این شرایط .

سعید راد
2012/02/26, 18:55
سلام دوستان

امروز شرکت اقتصاد نوین 500.000 سهم خالی کرده (جالب فقط روی منفی می ده- اونهم با چند روز وقفه مردم فکر کنند دیگه نمی خواد عرضه کنه دوباره راه می افته) مونده 7.000.000 سهم امروز هم از یکی از کارکنان شرکت شنیدم سه شیفت در حال تولید و قراردادهای خوبی را بسته اند.

سعید راد
2012/02/27, 20:37
سلام دوستان

امروز شرکت اقتصاد نوین 500.000 سهم خالی کرده (جالب فقط روی منفی می ده- اونهم با چند روز وقفه مردم فکر کنند دیگه نمی خواد عرضه کنه دوباره راه می افته) مونده 7.000.000 سهم امروز هم از یکی از کارکنان شرکت شنیدم سه شیفت در حال تولید و قراردادهای خوبی را بسته اند.

سلام دوستان

اقتصاد نوین بطور ناجوانمردانه امروز هم 1.000.000 سهم به افرادی خودی در منفی کامل تقدیم کرد. جالبه به کدهای شخصی اعلام میکنه منفی کامل می نشینند و یک دفعه رنج منفی می کشه. دیگه نفس های آخر را داره می زنه کلا 6.000.000 سهم بیشتر نداره که اگر عرضه کنه نفسش را می برند. شاید هم طبق سایت قبلی چند روزی توقف و پس از اینکه آبها از آسیاب افتاد دوباره دست به عرضه بزنه

7sin
2012/02/28, 09:19
سرمایه گذاری ملت با مقایسه با گاز لوله هیچی ندارد ولی ببین چه صفی تشکیل داده در گاز لوله هم اگر موش کشی نبود با ید در این بازار به 100 رسیده بود. سوال دوستان پشت پرده چه خبره ؟

7sin
2012/02/28, 10:37
خدا بیامرز فکر کنم 1 میلیون تو مثبت داد شاید .

کیوان
2012/02/28, 10:47
خدا بیامرز فکر کنم 1 میلیون تو مثبت داد شاید .

:))

7sin
2012/02/28, 11:35
2 میلیون صف خریده نمی یاد خالی کند از دستش همه راحت شوند .

سعید راد
2012/02/28, 22:12
سلام دوستان

اقتصاد نوین بطور ناجوانمردانه امروز هم 1.000.000 سهم به افرادی خودی در منفی کامل تقدیم کرد. جالبه به کدهای شخصی اعلام میکنه منفی کامل می نشینند و یک دفعه رنج منفی می کشه. دیگه نفس های آخر را داره می زنه کلا 6.000.000 سهم بیشتر نداره که اگر عرضه کنه نفسش را می برند. شاید هم طبق سایت قبلی چند روزی توقف و پس از اینکه آبها از آسیاب افتاد دوباره دست به عرضه بزنه

سلام دوستان

امروز هم اقتصاد نوین اول صبح 1.100.000 سهم خالی شد (البته به کدهای خودی) کل سهام های باقی مانده 4.900.000 که اگر آنها را می داد بازار می بلعید برای روز مبادا و خراب کردن سهم نیاز دارد.

سعید راد
2012/02/29, 20:48
سلام دوستان

امروز هم اقتصاد نوین اول صبح 1.100.000 سهم خالی شد (البته به کدهای خودی) کل سهام های باقی مانده 4.900.000 که اگر آنها را می داد بازار می بلعید برای روز مبادا و خراب کردن سهم نیاز دارد.

نه مثل اینکه این شرکت داره رام میشه 1.000.000 دیگه خالی کرده و 3.900.0000 دیگه داره که انشاا... بزودی خداحافظی میکنه

کیوان
2012/02/29, 21:39
ولی خداییش حال میکنم بازار کار خودشو میکنه . امروز با وجود عرضه و صف خرید ... B-)

rajoo
2012/02/29, 22:36
هنوز فرصت هست برای خرید
مطمئنا هر کی سوار نشه جا میمونه

سعید راد
2012/03/03, 22:40
نه مثل اینکه این شرکت داره رام میشه 1.000.000 دیگه خالی کرده و 3.900.0000 دیگه داره که انشاا... بزودی خداحافظی میکنه

در راستای حرکات قبلی امروز هم جناب اقتصاد نوین 500.000 سهم سبک شده اند کل هم 3.400.0000 باقی مانده

سعید راد
2012/03/04, 09:35
سلام دوستان

جهت اطلاع تولید شرکت وحشتناک شده. آنهم از نوع قشنگش

سعید راد
2012/03/05, 08:50
در راستای حرکات قبلی امروز هم جناب اقتصاد نوین 500.000 سهم سبک شده اند کل هم 3.400.0000 باقی مانده

سلام دوستان

این حقوقی همانطور که گفتم رام شده بزنید به افتخارش 500.000 دیگه خالی شده کل سهم باقی مانده 2.900.000 سهم

کیوان
2012/03/05, 09:27
خب فکر کنم اقتصاد کلا خارج شده باشه. با توجه به رنج ماکزیممی معامله دیگه باید برای پرواز رسمی آماده باشیم.... :)

7sin
2012/03/05, 16:02
یک چند روزی نیاز به استراحت دارد .

کیوان
2012/03/05, 19:04
چرا اثری از فروشنده 4 میلیون سهم امروز در tse نیست؟! /:)

7sin
2012/03/05, 19:18
درسایت قدیمی چک بکن هست .

کیوان
2012/03/05, 19:45
درسایت قدیمی چک بکن هست .

من که نگاه کردم همون اطلاعات سایت جدید هست ! بی زحمت اگر شما میبینید اینجا paste کنید.

سعید راد
2012/03/05, 22:44
من که نگاه کردم همون اطلاعات سایت جدید هست ! بی زحمت اگر شما میبینید اینجا paste کنید.

سلام دوستان

این بی مرام (اقتصاد نوین) امروز فروشی نداشته است. (گفتیم شاید از شرش راحت بشیم اما نشد)

مات
2012/03/05, 22:53
با توجه به جو بازار احتمال منفي بودن سهم بيشتر از مثبت بودنش هست

کیوان
2012/03/05, 23:52
سلام دوستان

این بی مرام (اقتصاد نوین) امروز فروشی نداشته است. (گفتیم شاید از شرش راحت بشیم اما نشد)

ببینم..اگر اقتصاد کل سهمو فروخته باشه و از فهرست خارج شده باشه خب پس نباید در گزارش خلاصه tse درج بشه ! اینطور نیست ؟ اینو میشه از گزارش ریز که فردا در tse قرار میگیره فهمید.

7sin
2012/03/06, 08:20
اقتصاد نفرو خته بورس بازان فروختند.

سعید راد
2012/03/06, 23:04
این ناقلا (اقتصاد نوین) حدود 480.000 سهم فروخته. (گفتم این دوست داره روی منفی و انهم به خودی بفروشه) البته نفس های آخر را می کشه.

سعید راد
2012/03/07, 21:10
سلام

امروز اقتصاد نوین بخشی از سهامهای خود را فروخته و رفته زیر یک درصد (اخرین رمق ها را داره) انشاا... بزودی حرکت سهم شروع خواهد شد. دوستان تکنیکالی (بویژه محسن عزیز) یه توضیحی بدهند

مصطفی مصری پور
2012/03/07, 21:12
تبریک میگم بالاخره این جنازه از یک درصدیای سهمتون خارج شد;)

کیوان
2012/03/07, 21:57
تبریک میگم بالاخره این جنازه از یک درصدیای سهمتون خارج شد;)
8-}
حالا برم یکم تاب سواری کنم!
http://forums.boursy.com/imported/2012/01/121.gif

تمام
2012/03/08, 10:43
مهم تر از خروج اقتصاد نوین اینه که کی سهمو خریده
الان که شناور سهم اونم توی 40 تومان زیاد شده باید مراقب بود چون در صورتی که اوضاع کلی بهم بریزه جمع کردن این سهم سخت میشه

مصطفی مصری پور
2012/03/08, 12:10
مهم تر از خروج اقتصاد نوین اینه که کی سهمو خریده
الان که شناور سهم اونم توی 40 تومان زیاد شده باید مراقب بود چون در صورتی که اوضاع کلی بهم بریزه جمع کردن این سهم سخت میشه

درسته ولی اوناییکه خریدن با یک هدف بالاتر خریدن و اکثرا هم سهامدارای معمولی نبودن چون سهامدار بی خبر وارد اینجور سهما نمیشه. مثبت ترین اتفاق برای پلوله این بود که یه فروشنده بالقوه ازش خارج شد.

7sin
2012/03/09, 09:27
من کمی شک دارم شناور سهم زیاد شده شاید کمی به جون کندن افتاد .

مهدي منصوري
2012/03/09, 09:48
البته اگر عده ای خاص خریدن خیلی حرفه ای گرفتن و جالبتر که هیچ کدومم نیامدن بالای 1 درصد:-/

کیوان
2012/03/09, 12:21
دوستانی که اوضاع سهم را زیر نظر داشتند باید متوجه روند سهم شده باشند.
اولا سهم به شدت تکنیکالی عمل کرده است و بر طبق برنامه پیش می رفت. در اولین اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص اتفاقات مثبت پشت صحنه و افزایش درخواست و خارج شدن کنترل از دست بازیگران، ناگهان روند را به پله پایینتر انتقال دادند تا افرادی که جهت نوسانگیری و یا تشویق به خرید وارد سهم شده اند از چنین تصمیمی منصرف شوند که تا حد زیادی موفق شدند. تنها عده معدودی با سهم ماندند و از این فرصت ها برای اضافه کردن بهره بردند. پس از ان و با نزدیک شدن به اتمام فرآیند واگذاری سهمهای اقتصاد سهم را به روند اصلی و پله بالاتر بازگرداندند.
شناور افزایش نیافته ، ماهیت سهماداران از شفاف به غیر شفاف! تغییر یافت ! B-)

کیوان
2012/04/08, 11:37
محسن جان با توجه به معاملات دیروز و امروز نظرت در مورد سهم چیه ؟! من امروز انتظار + داشتم.

محسن مختاری
2012/04/08, 16:31
سلام کیوان جان
پلوله رو اینطور میبینم:

http://131.0.img98.net/out.php/i284742_plvlh2.gif

ماکسیمم نزولی که ازش انتظار دارم 409 هست و سپس ازش انتظار یه صعود قدرتمند رو دارم

*سامان*
2012/04/22, 12:53
منتظر كاهش زيان پلوله تو گزارش 12 ماهه باشيد....ولي دعا كنيد زيانو كاهش نده اينجوري تعديل 3 ماهش خيلي سنگينتر ميشه....گزارش 3 ماهه پلوله تعديل خوبي داره....

meysam_sh_2020
2012/05/18, 22:30
خوب با توجه به اینکه دو تا از تحلیلگرای خوب تکنیکال این سهم رو مناسب میدونن ما هم به زودی میایم روی پلوله ;)

هر چند از لحاظ بنیادی قبلا که بررسی میکردم چیز جالبی که سهم رو بالا ببره نداشت . البته شدوص رو هم توصیه کردن و شدوص رو یه شب ما با جناب ساده ساده ور رفتیم به گزارشش اون از نظر بنیادی پتانسیل رشد رو داشت شدوص هم وام هاش تصفیه بشه .........

البته دوباره باید بررسی کنم چه خبره تو این سهم از نظر بنیادی .........

meysam_sh_2020
2012/05/18, 22:38
در مورد پلوله قبلا که گزارشش چیزی نشون نداده اما به عنوان شوخی شاید اون اب هایی که قراره از دریای خزر بیارن تو کویر ایران نیاز به همکاری با این شرکت داشته باشن (شوخی ای که میتونه جدی بشه) و قراردادهای خوبی ببندن باهاش .

الیته این پست منو جدی نگیرید

کیوان
2012/05/18, 22:42
در مورد پلوله قبلا که گزارشش چیزی نشون نداده اما به عنوان شوخی شاید اون اب هایی که قراره از دریای خزر بیارن تو کویر ایران نیاز به همکاری با این شرکت داشته باشن (شوخی ای که میتونه جدی بشه) و قراردادهای خوبی ببندن باهاش .

من یک شایعاتی در این مورد شنیده بودم و اسم گاز و لوله هم در لیست اون قراردادهای احتمالی بود. بعید نیست.;)
نمودارهای ما به ما میگه یک همچین چیزهایی هست! حالا این شماها هستید میتونید برید ته و توی ماجرا را دربیاورید دیگه ! :p

meysam_sh_2020
2012/05/18, 22:48
من یک شایعاتی در این مورد شنیده بودم و اسم گاز و لوله هم در لیست اون قراردادهای احتمالی بود. بعید نیست.;)
نمودارهای ما به ما میگه یک همچین چیزهایی هست! حالا این شماها هستید میتونید برید ته و توی ماجرا را دربیاورید دیگه ! :p

به هر حال یه قرارداد میتونه سهم رو تا 100 تومن بالا بیاره ;) البته قرار داد نون و اب دار ;)

ما میریم پیشوازش ... البته عجله هم نمیکنیم . پله ای.........

مات
2012/05/18, 23:07
كاري به پلوله ندارم ولي پروژه انتقال اب از درياچه خزر به كوير ايران انجام نخواهد شد . ا.ن رو توهم گرفته كشورهاي حاشيه خزر نمي ذارند ايران اين كارو بكنه از لحاظ فني تو توان ايران نيست از لحاظ زيست محيطي هم كلي مشكل داره

naruto
2012/05/18, 23:30

میثم جان پلوله،لوله پلی اتیلن تولید میکنه و اونم مخصوص گاز هست.
لوله هایی که تو این طرح کذایی!قراره استفاده بشه از نوع اسپیرال آبی و از جنس فولاد ضد زنگ هست که تولیدکننده بورسی اون هم فسدید هست.و این رشد حدودا 40 درصدی اخیر سهم هم برا همین خاطر بود.هر چند گزارشی که اخیرا داده نشون میده که وضع شرکت اصلا روبراه نیست!

واقعا افرادی که در راس امور اجرایی کشورمون هستن،به جرات میتونم بگم که جزو بیکفایت ترین و نالایق ترین افراد چند دهه اخیرن!!!
کجای دنیا میان آب رو از یک محل پست به یک محل با ارتفاع بالای 1000 متر اونم در مسیری بیشتر از 1000 کیلومتری انتقال میدن؟!
از هر زاویه ای که به این موضوع نگاه میکنی میشه فهمید که به هیچ عنوان صرفه اقتصادی نداره!البته بجز نفع سیاسی!

rezael
2012/05/19, 07:57
پلوله بنظر صف خرید میاد نه؟ !!!
یعنی آیا 45 را رد خواهد نمود؟:-?

13661366
2012/05/19, 13:58
یک سری از دوستان بهم چند روز پیش زنگ زدن که پلوله بخر و گزارش خوبی داره و تا قیمت.... میره بالا. ولی بنده جرات نکردم بیشتر از 200 هزارتا بخرم. حالا ببینم فردا چکار میکنه شاید بازم اضاف کردم.

rezael
2012/05/20, 08:14
پلوله بنظر صف خرید میاد نه؟ !!!
یعنی آیا 45 را رد خواهد نمود؟:-?

بله که رد خواهد کرد;)

meysam_sh_2020
2012/05/20, 08:51
لامسب انگار سهم خشکه خشکه ......... دیروز کاملا نشون میداد که فروشنده زیادی نداره .

البته اگه بزارن ما منتظر قیمت های پایین هستیم . به هر حال یه پله رو خریدیم امروز که روزهای بعد دچار هیجان نشیم =))

به هر حال یه جایی استراحت و افت خواهد داشت ;)

meysam_sh_2020
2012/05/20, 19:16
جو گروهی که توش قرار گرفته فعلا خوبه بنابراین مقاومتشو به نظر میتونه رد کنه . نظر شما چیه محسن جان؟ با قدرت میتونه رد کنه ؟؟ :d
یه چند تا بچه مایه دار هم تو تالار بورس امروز خرید کردن البته اگه راست گفته باشن ;)

کیوان
2012/05/20, 19:37
جو گروهی که توش قرار گرفته فعلا خوبه بنابراین مقاومتشو به نظر میتونه رد کنه . نظر شما چیه محسن جان؟ با قدرت میتونه رد کنه ؟؟ :d
یه چند تا بچه مایه دار هم تو تالار بورس امروز خرید کردن البته اگه راست گفته باشن ;)
در 487 احتمال داره فرصتی خرید بده. اگر هم نده که پس فردا در 500 حتما میده :p;)
از نظر موج شماری هم باید الان در شروع موج 1 از 3 باشیم!

meysam_sh_2020
2012/05/21, 10:43
در 487 احتمال داره فرصتی خرید بده. اگر هم نده که پس فردا در 500 حتما میده :p;)
از نظر موج شماری هم باید الان در شروع موج 1 از 3 باشیم!

خوب کیوان جان فردا میشه 50 تومن خرید؟؟

آرش 64
2012/05/21, 13:15
شگفتی امسال

آرش 64
2012/05/21, 13:18
سلام دوستان عزیز با این سهم سهامداری کنید
بگمان بازی کنتور داره دوباره تکرار میشه

کیوان
2012/05/21, 14:07
خوب کیوان جان فردا میشه 50 تومن خرید؟؟
آره اینطور فکر میکنم که فردا در 500 سهم به یک اصلاح کوچک میره تا 470 و اونجا دوباره صف خرید سنگین انتظار دارم واسه موج 3
البته من قصد نوسانگیری با این سهم را ندارم چون اصلا از اینکه از سهم جا بمونم خوشم نمیاد !:)

آرش 64
2012/05/21, 16:21
آره اینطور فکر میکنم که فردا در 500 سهم به یک اصلاح کوچک میره تا 470 و اونجا دوباره صف خرید سنگین انتظار دارم واسه موج 3
البته من قصد نوسانگیری با این سهم را ندارم چون اصلا از اینکه از سهم جا بمونم خوشم نمیاد !:)

دوست عزیز تکنیکال سهم هدفی فراترو دنبال کردهhttp://www.irfreeup.com/di-KHX8.jpg

rezael
2012/05/21, 16:25

بعید میدونم انقدر قدرت داشته باشه که تا سناریوی دوم بره مگه اینه یه خبر فاند درست و حسابی ساپورتش کنه....

کیوان
2012/05/21, 16:57
دوست عزیز اگر دقت کرده باشید جایی گفتم اینبار درباره اهداف سهم به دلایلی عدد نمی گم چون منهم اونها را بالا میبینم.
این نقطه که گفتم استراحت سهمه.

محمد صالحی
2012/05/21, 23:38
http://acb.web44.net/photos/c8a58fa97c20.png

فردا مقاومتی سخت درگیر است الگوی کلی سر وشانه با هدف محدوده 60

meysam_sh_2020
2012/05/22, 08:04
مثل اینکه قراره صف فروش بشه . ما هر قیمتی نشستیم نه نگفتن.
خرید خوبی بود :d

rezael
2012/05/22, 08:04
پلوله رو ..... عجب فروشنده های با حالی...

meysam_sh_2020
2012/05/22, 08:13
پولام تموم شد تا 502 ازشون خریدم . خدا رحم کنه =)) یه چند تا سفارش هم منفی 4 نشستم

meysam_sh_2020
2012/05/22, 08:15
513 اخرین خریدم بود . ببینیم چی میشه.

احمدخان
2012/05/22, 09:50
من هم اضافه کردم و می کنم چون تمام اطلاعاتش رابررسی کردم و حتی از کارخانه هم بازدید داشتم
شما را هم به بازدید از کارخان در شهرک صنعتی ساوه یشنهاد می کنم تا حسابی مطمین شوید.

meysam_sh_2020
2012/05/22, 14:18
نقل قول از جواد 277 :

با توجه به حجم معاملات همه نوسان گیرها از سهم خارج شدن وبرای رشد قیمت ان بسیار خوب است باز هم تاکید میکنم به دید 6 ماه وسود بالای 150 درصد این سهم را خرید کنید چون این شرکت از برج 4 سال 90 تا حالا قراردادهای خوبی گرفته است که برای 2 سال تولید شرکت یعنی سال 93 مشتری است وجرایم دیرکرد بانکی ان هم بخشیده شده است که شرکت بزودی گزارش شفاف سازی در این مورد خواهد داد.

------------------
البته نوسانگیرا دوباره خریدن :d

توی شکربن هم خبراییه انگار ;) حقوقی وارد شده!!!

فردا یه چند تا دیگه از سهم هام تبدیل میکنم به سهم های گروه وپترو ;)

کیوان
2012/05/22, 14:45
پس حالا که حقوقی هم رو شکربن فعال شده ، اون را هم نگه داریم فعلا ;;)

meysam_sh_2020
2012/05/22, 21:42
فردا اگه ترس از نشست نباشه : شکربن صف خرید لذا وپترو مثبت و از طرفی این دو مثبت نتیجش میشه پلوله هم مثبت .
در غیر این صورت پتایر صف خرید - پاسا صف خرید - پدرخش صف خرید در نتیجه پلوله مثبت و تا صف خرید
در غیر این صورت پلوله صف فروش :))

البته امروز حمایت هایی در سهم شد ولی اینقدر حول بودن که فرصت نوسان گیری به خریدار های امروز دادن بنابراین حجم معاملات زیاد شد . و وسط های بازار فهمیدن که نباید فرصت نوسان بدن لذا سهم رو اوردن روی 49 .......

البته این تصور من در مورد معاملات امروزش بود بنابراین فردا رو روزی مثبت برای این سهم میبینم . این کوتاه مدت کار کردن استرس داره دیگه چه کنیم ...

قاتل بروسلی
2012/05/22, 22:36
فردا اگه ترس از نشست نباشه : شکربن صف خرید لذا وپترو مثبت و از طرفی این دو مثبت نتیجش میشه پلوله هم مثبت .
در غیر این صورت پتایر صف خرید - پاسا صف خرید - پدرخش صف خرید در نتیجه پلوله مثبت و تا صف خرید
در غیر این صورت پلوله صف فروش :))
...
من که هنگ کردم. '@^@|||'@^@|||'@^@|||'@^@|||

meysam_sh_2020
2012/05/22, 22:46
من که هنگ کردم. '@^@|||'@^@|||'@^@|||'@^@|||

چطور ؟

تازه دارم گزارش شرکت رو نگاه میکنم بعد از چند روز خرید !!!
سود عملیاتی شرکت نسبت به پارسال 5 برابر شد!!
مشکل شرکت هزینه های مالیه ;) یه چیزی تو مایه های صدرا ست این پلوله (البته صدرای 50 تومنی ) ;) میشه امید وار بود بهش
البته توی سایت های دیگه خبر از افزایش تولید و 3 شیفته کار کردن شرکت میکنن .
ولی سود عملیاتیش نسبت به پارسال گویای فروش بیشتره شرکته و میشه به گفته دیگران در مورد تولید و فروش بیشتر شرکت اعتماد کرد .

سعید راد
2012/05/22, 22:52
چطور ؟

تازه دارم گزارش شرکت رو نگاه میکنم بعد از چند روز خرید !!!
سود عملیاتی شرکت نسبت به پارسال 5 برابر شد!!
مشکل شرکت هزینه های مالیه ;) یه چیزی تو مایه های صدرا ست این پلوله (البته صدرای 50 تومنی ) ;) میشه امید وار بود بهش
البته توی سایت های دیگه خبر از افزایش تولید و 3 شیفته کار کردن شرکت میکنن .
ولی سود عملیاتیش نسبت به پارسال گویایی فروش بیشتره شرکته .

چند ماهی است که از نظر بنیادی کاملا دگرگون شده و حرف نداره. بالغ بر 50 کامیون روزانه از شرکت بار می زنند و لوله می برند بقدری سرشان شلوغ است که رسید انبار و خروجی کالا در همان محوطه کارخانه صورت می پذیرد. قراردادهای .....هم بسته شده

meysam_sh_2020
2012/05/22, 22:57
چند ماهی است که از نظر بنیادی کاملا دگرگون شده و حرف نداره. بالغ بر 50 کامیون روزانه از شرکت بار می زنند و لوله می برند بقدری سرشان شلوغ است که رسید انبار و خروجی کالا در همان محوطه کارخانه صورت می پذیرد. قراردادهای .....هم بسته شده

گزارش و پیش بینی شرکت بر اساس عملکرد 9 ماهه اینو نشون میده . برای 90 سود عملیاتی هر سهم 211 ریال پیش بینی شده . مسلما برای 91 اینجوری که شما و دیگر دوستانی که گویا بازدید از شرکت داشتن این سود عملیاتی بیشتر خواهد بود.
فقط هزینه های مالی میمونه . برای من سود عملیاتی مهم تر از هزینه مالیه . هزینه مالی رو یه کاریش میشه کرد حالا یا با افزایش سرمایه که این شرکت فعلا نمیتونه بده از اورده نقدی یا بخشش جریمه ها و ...
ولی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها میتونه بده که این افزایش از مجل تجدید ارزیابی داریی ها اصلا خوراک همین شرکت و امثال این شرکته ......

بابک 52
2012/05/23, 00:08
بررسی صفر تا صد مصوبه جدید مجلس در گفتگو با کارشناسان:
انگیزه جدید برای تداوم فعالیت شرکت های زیان ده
چنین رویه ای بیشتر برای شرکت هایی کاربردهای سازنده خواهد داشت که سرمایه اندک و سودآوری به نسبت بالاتری داشته باشند و بتوانند بدون ورود آورده های نقدی به حساب ها، سرمایه خود را رقیق کنند.اجرای این مصوبه آثاری بر شرکت هایی که قصد افزایش سرمایه از این محل را دارند، به لحاظ معافیت مالیاتی آن اعمال می کند. اما باید منتظر تأیید این مصوبه در شورای نگهبان و سپس ابلاغ آن به سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان امور مالیاتی ماند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری، معافیت مالیاتی به مدت پنج سال برای افزایش سرمایه بنگاه های اقتصادی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را با در نظر گرفتن شروطی تصویب کردند تا این موضوع که در قانون بودجه کل کشور برای سال 90 نیز مطرح بود، با شیوه ای جدید به ردیف های بودجه مصوب سال 91 کل کشور راه یابد.
براساس گزارش بورس نیوز، ادامه بررسی طرح یک فوریتی اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات، درحالی روز یکشنبه هفته جاری در صحن علنی مجلس مطرح شد که نمایندگان خانه ملت در ماده 17 بودجه امسال مقرر کردند، افزایش سرمایه بنگاه های اقتصادی ناشی از مازاد تجدید ارزیابی دارایی های آنها، از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون به مدت پنج سال از شمول مالیات معاف باشد.
در این ماده که آیین نامه اجرایی آن از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و نیز وزارت امور اقتصادی و دارایی با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین می شود، دو شرط در نظر گرفته شده تا متعاقب آن به نسبت استهلاک دارایی مربوطه و یا در زمان فروش، مبنای محاسبه مالیات اصلاح شود و افزون بر آن، در بنگاه اقتصادی نباید طی پنج سال اخیر تجدید ارزیابی دارایی ها انجام شده باشد.
طبق قانون، آیین نامه اجرایی این ماده حداکثر ظرف مدت شش ماه از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون باید تصویب هیأت وزیران را نیز دریافت کند.
بر این اساس تصویب معافیت مالیاتی افزایش سرمایه بنگاه های اقتصادی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها می تواند به عنوان مشوّقی برای شرکت هایی محسوب شود که پیش از این قصد افزایش سرمایه از محل مذکور را داشته، اما با توجه به لزوم پرداخت مالیات ناشی از افزایش سرمایه از اقدام در این جهت سر باز زده اند.
حرکت به سوی استانداردهای حسابداری

http://forums.boursy.com/imported/2012/05/966.jpg
در این رابطه عباس هشی، حسابدار رسمی و عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینکه این موضوع در بودجه سال 90 نیز مطرح شده بود، در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: در لایحه بودجه سال 90 کل کشور این ماده عنوان شده بود تا شرکت ها بتوانند تجدید ارزیابی دارایی های خود را انجام داده و در همان سال از محل مازاد دارایی های ارزیابی شده اقدام به افزایش سرمایه کنند.
وی افزود: اگر چه در این فرآیند پول نقدی وارد چرخه سودآوری شرکت نمی شود، اما این امر می تواند با معافیت مالیاتی به عنوان مشوقی برای کمک به نقدینگی واحدهای اقتصادی عمل کرده و اقتصاد را به سوی اجرای کامل استانداردهای حسابداری سوق دهد.
این حسابدار رسمی با اشاره به تاریخ ابلاغیه اجرای این قانون در سال 90، یادآور شد: با وجود ابلاغ آن طی خرداد ماه، آیین نامه اجرایی آن در پایان آذر ماه سال گذشته به تصویب رسید که برای عملی شدن در سال 90 و بهره مندی صاحبان بنگاه های اقتصادی، تا پایان سال فرصت اندکی وجود داشت. از همین رو این ماده مجدداً در بودجه 91 مطرح شده است، اما نباید از نظر دور داشت که تجدید ارزیابی دارایی ها یک نیاز الزامی برای واحدهای تولیدی و اقتصادی است.
هشی یکی از اهداف این مصوبه را اصلاح ساختار مالی (ترازنامه) و تطبیق آن با استانداردهای حسابداری عنوان کرد و گفت: دو محدودیت در این موضوع وجود دارد، اول اینکه تنها دارایی های ثابت تجدید ارزیابی می شوند و دوم اینکه مازاد دارایی های ارزیابی شده فقط در سالی که ایجاد می شود، از معافیت مالیاتی برخوردار است. اما در سنوات بعد این مازاد در دوران مستهلک کردن دارایی مشمول مالیات خواهد بود.
این عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی با تأکید بر اینکه تنها تفاوت مصوبه سال 91 با متن ماده موجود در لایحه بودجه سال 90 در تعداد سال های شمول معافیت مالیاتی است، افزود: با وجود اینکه دوره معافیت مالیاتی از یک سال در بودجه سال 90 کل کشور به پنج سال برای بودجه 91 کل کشور افزایش یافته است، اما هیچ تفاوت و ویژگی خاص دیگری در این مصوبه اخیر وجود ندارد.
این حسابدار رسمی کشور از لزوم روشن شدن و برطرف کردن نیازهای دو گروه از شرکت های فعال در بازار سرمایه سخن گفت و تأیید کرد: اولین گروه شامل شرکت ها و واحدهای تولیدی است که دارایی های ثابت مشهود و نامشهود دارند و می توانند تجدید ارزیابی دارایی های خود را انجام دهند.
اما گروه دوم که عمده بازار سهام را نیز تشکیل می دهند، هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری هستند که دارایی ثابت نداشته و سهام سایر شرکت ها را به عنوان دارایی در اختیار دارند. چراکه این مصوبه برای شرکت هایی که دارایی آنها سهام است، چندان مفید به فایده نیست، مگر آنکه این مصوبه سهام را نیز به عنوان یک دارایی در برگیرد.
وی با اذعان به اینکه این موضوع تنها می تواند منجر به اصلاح ساختار سرمایه شرکت هایی شود که دارایی ثابت مشهود و نامشهود دارند، اظهار داشت: یکی از ایرادات این امر آن است که بعد از سپری شدن مهلت قانونی، دارایی همچنان مورد استفاده است، اما هزینه استهلاک آن غیر قابل قبول بوده و ثبت نمی شود. بنابراین بخش قابل ملاحظه ای از سود سالانه به عنوان هزینه استهلاک ثبت نشده منظور می شود.
کمک به شرکت های زیان ده با معافیت مالیاتی افزایش سرمایه

http://forums.boursy.com/imported/2012/05/143.gif

مصطفی صفاری، کارشناس ارشد بازار سرمایه در همین ارتباط تصریح کرد: شرکت ها و بنگاه های اقتصادی هر پنج سال یکبار امکان تجدید ارزیابی دارایی های خود را دارند، اما در مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی موضوع هزینه های حق تمبر و حق ثبت سرمایه جدید از مالیات معاف است، بطوریکه در این مصوبه این هزینه که معادل دو در هزار مبلغ افزایش سرمایه درخواستی محاسبه می شود، مشمول معافیت مالیاتی خواهد بود.
وی تصویب چنین ماده ای را در راستای کمک به شرکت های زیان ده اصل 44 قانون اساسی دانست و یادآور شد: در کنار شرکت های مشمول این اصل در فرآیند خصوصی سازی، واحدها و بنگاه های اقتصادی وابسته به بخش خصوصی نیز می توانند از این ماده استفاده کرده و ساختار مالی خود را اصلاح کنند.
این اقتصاددان کشور تجدید ارزیابی دارایی ها را برای شرکت های سود ده چندان مناسب ندانست و عنوان کرد: با اقدام شرکت ها برای افزایش سرمایه از این محل، احتمال افزایش هزینه استهلاک دارایی های آنها وجود دارد و می تواند آنها را به سمت زیان ده شدن بکشاند.
اما برای شرکت های زیان ده و مشمول ماده 141 قانون تجارت، این مصوبه انگیزه جدیدی برای تداوم فعالیت ها ایجاد می کند.
از نگاه بانک ها نیز برای اعطلای تسهیلات، حد اعتباری شرکت ها به اندازه حقوق صاحبان سهام آنها محاسبه می شود که افزایش سرمایه از این محل می تواند نکته مثبتی برای شرکت ها به ویژه شرکت های زیان ده باشد.
وی تأکید کرد: چنین رویه ای بیشتر برای شرکت هایی کاربردهای سازنده خواهد داشت که سرمایه اندک و سودآوری به نسبت بالاتری داشته باشند و بتوانند بدون ورود آورده های نقدی به حساب ها، سرمایه خود را رقیق کنند.
صفاری با اشاره به ارزیابی برندهای تجاری در سراسر دنیا در ارزیابی مجدد دارایی ها و اعطای وام به برندهای دارای ارزش، گفت: در ایران چنین موردی وجود نداشته و به موضوع ارزیابی برندها کمتر توجه شده است، در حالی که در دنیا در برخی موارد، مهم نیست که سرمایه یک بنگاه چه رقمی باشد، چراکه برندها به عنوان یک دارایی قابل قبول در نظر گرفته می شود.
وی در خاتمه سخنان خود احتمال افت قیمت سهام شرکت هایی که از این محل افزایش سرمایه می دهند و ارزش بازاری این واحدها به ارزش اسمی آنها نزدیک است، را پیش بینی کرد و اظهار داشت: با افزایش هزینه استهلاک دارایی ها در سنوات بعد از تجدید ارزیابی دارایی ها، احتمال کاهش قیمت سهام این بنگاه ها وجود دارد. چراکه با توجه به عدم تزریق نقدینگی، سرمایه جدید بازده قدیم را نخواهد داشت و حتی احتمال زیان ده شدن چنین واحدهایی می رود.
ساز و کار اجرایی مصوبه ایراد دارد
رضا رحمتی، معاونت مالی و اداری انجمن کارخانه های قند و شکر نیز با اذعان به اینکه تاکنون چندین شرکت این گروه خواستار افزایش سرمایه از این محل بوده اند، به خبرنگار ما گفت: شرکت های قند اصفهان، قزوین، لرستان و شیروان، قوچان و بجنورد اقداماتی در این زمینه انجام دادند. اما بحث این است که در ساز و کار اجرایی این مصوبه مشکلاتی وجود دارد.
وی در بیان مشکلات موجود برای اجرای آیین نامه این ماده اظهار داشت: ارقام حاصل از دارایی های ارزیابی شده شرکت ها باید به تأیید سازمان حسابرسی و سازمان بورس و اوراق بهادار برسد. اما تاکنون این ارقام تأیید نشده و در همین راستا نماد برخی از شرکت های قندی نیز همچنان متوقف مانده است.
معاونت مالی و اداری انجمن کارخانه های قند و شکر در خصوص اجرای این مصوبه خاطر نشان کرد: شرکت های قندی به جز آنهایی که در خطوط تولیدشان طرح توسعه در دست اجرا است، استهلاک چندان زیادی ندارند. بطوریکه استهلاک اکثر آنها در حد صفر و حتی صفر محاسبه می شود.
رحمتی در خاتمه سخنان خود تأکید کرد: اجرای این مصوبه آثاری بر شرکت هایی که قصد افزایش سرمایه از این محل را دارند، به لحاظ معافیت مالیاتی آن اعمال می کند. اما باید منتظر تأیید این مصوبه در شورای نگهبان و سپس ابلاغ آن به سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان امور مالیاتی ماند.

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=66901

meysam_sh_2020
2012/05/23, 08:58
خوب داره معامله میشه . منتظر بالای 505 هستم.
فروشنده زیاده البته خریدار هم زیاده ولی وقتی میشه پایین خرید ...

خوب بازیش داره شروع میشه تا دقایقی دیگر ..............

آرش 64
2012/05/23, 09:19
دوست عزیز بنده هر قیمت می شینم میاد خریدار بالا بنده امروز 500 تا می خوام بخرم تو قیمت 490 چی کار کنم

meysam_sh_2020
2012/05/23, 09:24
دوست عزیز بنده هر قیمت می شینم میاد خریدار بالا بنده امروز 500 تا می خوام بخرم تو قیمت 490 چی کار کنم

نمیدونم امروز رو این قیمت میشه خرید یا نه .
فعلا دارن اروم اروم میخرن کی رنج بزنن معلوم نیست ... سهم حامی داره ;)

احتمالش هست بیاد زیر 50 البته اگه امروز حجم زیادی معامله نشه شاید بشه به زیر 50 فکر کرد. من منتظرم ببنیم 505 رو میزنه بالاخره یا نه :d اگه نزد میشه به زیر 50 فکر کرد

meysam_sh_2020
2012/05/23, 10:44
خوب سهم دوباره برگشت بالای 50 .
کافیه نتایج نشست مثبت باشه ...........

هنوز هم میگم 505 رو یزنه رفتیم که بریم ..

meysam_sh_2020
2012/05/23, 10:51
واینم از اون رنجی که صحبت کردم .......... یوهووووووووووووووو

محمد ساده
2012/05/23, 14:26
واینم از اون رنجی که صحبت کردم .......... یوهووووووووووووووو
;)

meysam_sh_2020
2012/05/23, 19:25
دوستان یه خبر خوب هم براتون دارم : شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد که وارد شکربن شده بود امروز جز سهامدارای پلوله هم شد ................ به افتخارش =d>

پس صف خرید امروز کار این حقوقی بوده ;)

کیوان
2012/05/23, 20:57
دوستان یه خبر خوب هم براتون دارم : شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد که وارد شکربن شده بود امروز جز سهامدارای پلوله هم شد ................ به افتخارش =d>

>:d< رفتیم فضا پس !

meysam_sh_2020
2012/05/23, 21:13
>:d< رفتیم فضا پس !

جنسش خوب باشه میریم =))

آرش 64
2012/05/23, 22:15

دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانیت

تمام
2012/05/24, 06:35

متاسفانه خریدهاش در کربن رو متوقف کرد اون هم در جایی که واقع سهم به حمایتش نیاز داشت به نظر میاد منابع مالی محدودی داشته باشن باید دید آیا شنبه از شکرین حمایت میکنه یا نه . اگه کرد کربن رشد میکنه مگرنه یه افت 15٪ در انتظار کربن خواهد بود این مورد در مورد گازلوله هم صدق میکنه

کیوان
2012/05/24, 06:57
متاسفانه خریدهاش در کربن رو متوقف کرد اون هم در جایی که واقع سهم به حمایتش نیاز داشت به نظر میاد منابع مالی محدودی داشته باشن باید دید آیا شنبه از شکرین حمایت میکنه یا نه . اگه کرد کربن رشد میکنه مگرنه یه افت 15٪ در انتظار کربن خواهد بود این مورد در مورد گازلوله هم صدق میکنه

نمی دونم چطوری با 1 روز نخریدن شکربن همچین نتیجه گیری دارید! دوست عزیز ظاهرا صبا دیروزش را اختصاص به پلوله داده بود پس این حقوقی تازه دارد ورود به 2 سهم ( و شاید هم بیشتر!) میکند. بگذارید عرقش خشک بشود بعد به افت 15 درصدی!!! فکر کنید!

meysam_sh_2020
2012/05/24, 10:18
نمی دونم چطوری با 1 روز نخریدن شکربن همچین نتیجه گیری دارید! دوست عزیز ظاهرا صبا دیروزش را اختصاص به پلوله داده بود پس این حقوقی تازه دارد ورود به 2 سهم ( و شاید هم بیشتر!) میکند. بگذارید عرقش خشک بشود بعد به افت 15 درصدی!!! فکر کنید!
این حقوقی در حال حاضر غیر از شکربن و پلوله دو تا سهم دیگه هم داره : 2.52 درصد ثباغ + 2.63 درصد آ س پ. شاید ثشرق هم بخره بعدا !!!

و بعدش هم خرید پلولش که دیروز بوده!!! میزاره راحت ضرر بده ؟ من شنبه منتظر صف خرید پلوله ام . اگه خبر بدی از مذاکرات نیاد !!

و بعدش حقوقی اگه به خودش نبینه که میتونه بالاتر ببره سهمو صف خرید نمیکنه;) همچنین وارد سهم که در روند نزولی باشه نمیشه!!

سبد ساختمونیش که عالیه . فک کنم کارشو بلده ;) حالا ببینیم چه میکنه بعدا . و بعدشم پلوله 50 تومنی رو اگه 20 میلیون سهم هم بخره میشه 1 میلیارد تومن =))

rezael
2012/05/24, 15:05
بنظر میاد شنبه باید نسبتا پلوله رو رد کرد!!! این 5 بعلاوه چند انگاری خراب کرده:-?

جواد277
2012/05/24, 17:59
بنظر میاد شنبه باید نسبتا پلوله رو رد کرد!!! این 5 بعلاوه چند انگاری خراب کرده:-?

قیمت گاز لوله ربطی به مذاکرات ندارد رشد قیمیت ان مربوط به افزایش بسیار بالای تولید و تغییرات در مدیریت ان است برای همین هم حقوقی جدید که بسیار رند هم است بعد از 6 سال که هیچ شرکت جرات خرید گازلوله را نداشت وارد شرکت شده گازلوله در سال 90 و 91 موفق بستن قراردادهای بسیار خوبی شده و جرایم وام ان که باعث این زیانها شده بود بخشیده شده است که شرکت بزودی گزارش شفاف سازی خواهد داد گازلوله یکی از شگفتیهای 91 خواهد شد این را مطمئن باشید البته اگر هم در مورد تولیدات بسیار بالا و فروش شرکت شک هم دارید میتوانید با هزینه تقریبا 30 الا 40 هزار تومانی یک سری به کارخانه شرکت در شهرک صنعتی ساوه زده و از نزدیک صف کامیونها را که برای بارگیری محصولات شرکت در حال انتظار هستند را از نزدیک ببینید

rezael
2012/05/24, 18:01
دوست عزیز منظور من واس نوسانگیرهاست مث خودم
واس کسانی که یکی دو هفته بیشتر با یه سهم نیستن
در بلند مدت ممکنه تحلیل شما درست باشه و آینده خوبی هم داره ایشالا

meysam_sh_2020
2012/05/24, 18:15
قیمت گاز لوله ربطی به مذاکرات ندارد رشد قیمیت ان مربوط به افزایش بسیار بالای تولید و تغییرات در مدیریت ان است برای همین هم حقوقی جدید که بسیار رند هم است بعد از 6 سال که هیچ شرکت جرات خرید گازلوله را نداشت وارد شرکت شده گازلوله در سال 90 و 91 موفق بستن قراردادهای بسیار خوبی شده و جرایم وام ان که باعث این زیانها شده بود بخشیده شده است که شرکت بزودی گزارش شفاف سازی خواهد داد گازلوله یکی از شگفتیهای 91 خواهد شد این را مطمئن باشید البته اگر هم در مورد تولیدات بسیار بالا و فروش شرکت شک هم دارید میتوانید با هزینه تقریبا 30 الا 40 هزار تومانی یک سری به کارخانه شرکت در شهرک صنعتی ساوه زده و از نزدیک صف کامیونها را که برای بارگیری محصولات شرکت در حال انتظار هستند را از نزدیک ببینید

با سلام و تشکر از اطلاعات شما.

میشه بیشتر از این سهم بگید؟

شما بازدید کردید از شرکت؟؟

این صف کامیون ها برای بارگیری لوله های ابرسانی بوده یا گاز رسانی؟

در کل میشه یه تحلیل جامع ینیادی از سهم بزنید و از هزینه های مالی و چگونگی بخشش جرایم بانکی شرکت بگید و همچنین ارزش شرکت و دارایی های اون به ازای هر سهم ؟ البته اگه اطلاعات دقیق و کاملی در اختیار دارید.

ممنون

meysam_sh_2020
2012/05/24, 18:32
به بنده خدایی که صدرای 50 تومنی رو خریده بود و کماکان با صدراش هست ... البته صدرا رو رو هم با رانت خریده بود
4 شنبه تو کارگزاری ما میگفت پلوله بخرید با مسئولیت من. :d من نمیدونم این چه رانتی داشته ؟؟ البته خودم حضوری نشنیدم یکی از دوستام گفت فلانی گفته پلوله بخریدبا مسئولیت من !!! بندازید کنار.
برام جالب بود که اون شخص از پلوله میگفت . تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها

شنبه میرم کارگزاری ببنیم چه رانتی داره و ازش اطلاعات بکشم ببینم برا چی پیشنهاد خرید داده ;)

سعید راد
2012/05/24, 18:58
با سلام و تشکر از اطلاعات شما.

میشه بیشتر از این سهم بگید؟

شما بازدید کردید از شرکت؟؟

این صف کامیون ها برای بارگیری لوله های ابرسانی بوده یا گاز رسانی؟

در کل میشه یه تحلیل جامع ینیادی از سهم بزنید و از هزینه های مالی و چگونگی بخشش جرایم بانکی شرکت بگید و همچنین ارزش شرکت و دارایی های اون به ازای هر سهم ؟ البته اگه اطلاعات دقیق و کاملی در اختیار دارید.

ممنون

سلام دوست گرامی

در ارزندگی بنیادی سهم شک نکن. تولید سه شیفت. قراردادهای کلان . بخشودگی جرایم و....

meysam_sh_2020
2012/05/24, 19:09
سلام دوست گرامی

در ارزندگی بنیادی سهم شک نکن. تولید سه شیفت. قراردادهای کلان . بخشودگی جرایم و....

تو این قیمت ها که ریسک زیادی نداره . دنبال اهداف بلند سهمم. سهم سود عملیاتی رو ساخته و احتمالا سود عملیاتی در 12 ماهه بیشتر از اون چیزیه که پیش بینی شرکت میگه.

فقط میمونه هزینه های مالی که گویا 15 میلیارد به بانک های خصوصی بدهکاره با بهره 27 درصد . که سالی 6 درصد هم جریمه میشه و گرنه سود عملیاتی خوبی داره.
این هزینه های مالی سهم سهم رو به این روز انداخته و اگه برداشته بشه ...........

من دنبال اطلاعات بیشترم که ببینم از نظر بنیادی چه اتفاقاتی فراره تو سهم بیوفته یا اینکه افتاده و هنوز اطلاع رسانی عمومی نشده!!!

سعید راد
2012/05/24, 21:36
تو این قیمت ها که ریسک زیادی نداره . دنبال اهداف بلند سهمم. سهم سود عملیاتی رو ساخته و احتمالا سود عملیاتی در 12 ماهه بیشتر از اون چیزیه که پیش بینی شرکت میگه.

فقط میمونه هزینه های مالی که گویا 15 میلیارد به بانک های خصوصی بدهکاره با بهره 27 درصد . که سالی 6 درصد هم جریمه میشه و گرنه سود عملیاتی خوبی داره.
این هزینه های مالی سهم سهم رو به این روز انداخته و اگه برداشته بشه ...........

من دنبال اطلاعات بیشترم که ببینم از نظر بنیادی چه اتفاقاتی فراره تو سهم بیوفته یا اینکه افتاده و هنوز اطلاع رسانی عمومی نشده!!!

سلام دوست گرامی

زمانی این مواردی که شما می گویید رو می شود که انهایی که از خودشان هستند و می خواهند سهم را جمع کردند بعدش یکی یکی اخبار مثبت رسما اعلام میشه. من از داخل شرکت خبر دارم که حرف نداره حالا عمده کی حرکت بده و چه بازی در بیاره نمی دونم. فقظ می گویم فرض کن اخبار بنیادی سهم صد در صد تضمین شده . حالا برو فکر کن چرا صبا جهاد رو بازی کرد؟

meysam_sh_2020
2012/05/24, 21:59
سلام دوست گرامی

زمانی این مواردی که شما می گویید رو می شود که انهایی که از خودشان هستند و می خواهند سهم را جمع کردند بعدش یکی یکی اخبار مثبت رسما اعلام میشه. من از داخل شرکت خبر دارم که حرف نداره حالا عمده کی حرکت بده و چه بازی در بیاره نمی دونم. فقظ می گویم فرض کن اخبار بنیادی سهم صد در صد تضمین شده . حالا برو فکر کن چرا صبا جهاد رو بازی کرد؟

سلام دوست عزیز :
جریمه های بانکی بخشیده شده؟ یا چیزیش تسویه خواهد شد؟ اطلاعاتی در این مورد دارید؟ این رو هم اگه بگید دیگه من با بنیادیش کاری ندارم . چون شما گفتید از داخل شرکت خبر دارید اینا رو پرسیدم. ;)

این وپترو هم میتونه کمکش کنه که از شر این وام ها خلاص بشه درسته؟

این وپترو و زیر مجموعه هاش جدیدا خیلی مشکوک و مرموز شدن .بالخره اینا هم بعد از چند سال باید از خواب بیدار بشن .اول رشد وساخت بعدش احتمالا شدوص بعدش شکرین و بعد پلوله..به نظر برنامه ریزی شده میان ;)

در مورد صبا جهاد اینکه نمیشناسمش که چه حقوقی هست سایتشون هم خرابه انگار. ولی یکی از مشاورهاشون رو دیدم تو یکی از سایت ها زده بود سابقه فعالیت زیادی در امر سرمایه گذاری داشت;)
ولی صبا جهاد چرا تو این هفته اومد روی شکربن و پلوله رو نمیدونم باید چند روز معاملاتشو ببینیم بعد نظر بدیم صبا جهاد چی بود و از کجا اومد و چرا اروم اروم خرید نکرد و دیروز صف رو چیند!!!!!! یا اینکه قبلا خریداشون رو با کد های دیگه کرده بودن و حالا موقع شناسایی سوده که این به نظرم بعیده که اینا قبلا خریده باشن ;)

سعید راد
2012/05/24, 23:13
سلام دوست عزیز :
جریمه های بانکی بخشیده شده؟ یا چیزیش تسویه خواهد شد؟ اطلاعاتی در این مورد دارید؟ این رو هم اگه بگید دیگه من با بنیادیش کاری ندارم . چون شما گفتید از داخل شرکت خبر دارید اینا رو پرسیدم. ;)

این وپترو هم میتونه کمکش کنه که از شر این وام ها خلاص بشه درسته؟

این وپترو و زیر مجموعه هاش جدیدا خیلی مشکوک و مرموز شدن .بالخره اینا هم بعد از چند سال باید از خواب بیدار بشن .اول رشد وساخت بعدش احتمالا شدوص بعدش شکرین و بعد پلوله..به نظر برنامه ریزی شده میان ;)

در مورد صبا جهاد اینکه نمیشناسمش که چه حقوقی هست سایتشون هم خرابه انگار. ولی یکی از مشاورهاشون رو دیدم تو یکی از سایت ها زده بود سابقه فعالیت زیادی در امر سرمایه گذاری داشت;)
ولی صبا جهاد چرا تو این هفته اومد روی شکربن و پلوله رو نمیدونم باید چند روز معاملاتشو ببینیم بعد نظر بدیم صبا جهاد چی بود و از کجا اومد و چرا اروم اروم خرید نکرد و دیروز صف رو چیند!!!!!! یا اینکه قبلا خریداشون رو با کد های دیگه کرده بودن و حالا موقع شناسایی سوده که این به نظرم بعیده که اینا قبلا خریده باشن ;)

به نظر من یکی از دلایلی که صبا امد و دیروز رو بازی کرد (فکر کنم روز قبلی هم که حدود 6.7 جمع شد دست داشت) همه نوسانگیرها (حتی کله گنده ها نوسان گیر) فکر می کردند در این دو روز بر میگرده و دوباره سوار میشند هر چی داشتند گذاشتند واسه فروش (هم خالی کنند و هم خریدار عقب نشینی کنه) ولی چون صبا جهاد می خواست خوشگل جمع کنه (زیاد و فله ای بدون دردسر) در نقاط حساس وارد شد. خیلی ها (اکثرا از بچه های قم فعال بودند) رکب خوردند و سهام را از کف رفته دیدند.
در خصوص گروه وپترو پازل شان داره تکمیل میشه (تسویه وام شدوص- فروش زمین شکربن- قراردادهای عجیب و کلان پلوله - تولید انحصاری لوله خط زرد توسط پلوله - حل مشکل جرایم (فعلا رو نخواهد شد و حتی نزدیکان ابزار بی اطلاعی می کنند ولی خبرها حاکی از حل مشکل است)- تولید بی سابقه پلوله نسبت به ده سال اخیر- خرید پلوله توسط کارکنان شرکت- قضیه تجدید ارزیابی شکربن- شدوص - پلوله ) باز هم بگم. به قول دوستمان جواد اینها سرکه 7 ساله هستند. دوستان تکنیکال هم که مهر تایید زده اند.

دوستان تکنیکالی می گویند (تجمیع نظرات):
وپترو بالای 91 باشه بعدش 95 سپس پرواز (خیلی خوشگل بازی دادند در این دو روز می دونید چرا تمام نوسان گیرهای وارد شده زیر 90 تخلیه شدند)
پلوله هدف اول 55 هدف دوم 64 (بقیه را الیوت کار ها بگویند)
شکربن عبور از 96 به معنای رسیدن در هدف اول به 117 سپس 140