PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ===== سهام کاشی و سرامیک ======

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۶, ۱۰:۲۶
بنویسد تا همه استفاده کنیم

گرگین خان
۱۳۸۹/۰۸/۰۶, ۱۸:۰۶
دراین گروه بنده سهامدار کسرا وکابگن هستم

کسرارا باتوجه به وضعیت بنیادی مطلوب واخبار رانتی موثق

کابگن با توجه به وضعیت تکنیکالی فوق العاده خریداری نموده ام

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۷, ۱۳:۰۳
دراین گروه بنده سهامدار کسرا وکابگن هستم

کسرارا باتوجه به وضعیت بنیادی مطلوب واخبار رانتی موثق

کابگن با توجه به وضعیت تکنیکالی فوق العاده خریداری نموده ام
کسرا رو خوب اومدی . دست کم 700 رو میبینه

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۸, ۱۵:۲۴
منتظر یه تعدیل باشید . گرگین خان . کسرا تا 250ت هم تعدیل داره .

گرگین خان
۱۳۸۹/۰۸/۰۹, ۰۰:۲۵
باسلام
بنده امروز درمنفی 4به تعداد بالا خرید داشتم.

فردا امارفروشنده ایی که رو منفی 4عرضه میکرد را در میارم.

دوستان حواستان به سهمتان باشد ودربازی اقتصادنوین گرفتارنشوید.

این شرکت دریای سوداست.

بنده فردا هم درصورت عرضه خریدارم.

satyr
۱۳۸۹/۰۸/۰۹, ۱۸:۲۶
ما هم دیروز و امروز خودمونو خفه کردیم با کسری
این سود مورد اشاره دوستان رو بنده هم امار شو داشتم ولی حقیقتا چون یکم ارقام نجومی بود جرات نوشتنشو نداشتم ولی واقعیت داره فقط صبر میخواد تا این جریان معامله بلوکی تموم بشه
البته این طول کشیدن یه خوبی هم داره و اون هم اینه که اونایی که واقعا به سهم اعتقاد دارن میتونن تو قیمتهای خوب سهم رو جمع کنن و تا جایی که میتونن معدلشونو بیارن پایین
بنده خودم از 350 خرید داشتم تا به امروز

گرگین خان
۱۳۸۹/۰۸/۰۹, ۲۱:۱۳
خدمت دوستان وسروران،اعلام میدارم شرکت با توجه به وضعیت عالی بنیادی ودرپیش بودن معامله بلوکی،(که درپی ارتباط با شرکت حداقل قیمت را برای انجام ان 6500ریال اعلام کردند)
خریدش دراین قیمتها خالی از لطف نمی باشد.
حالا دراین بین وباتوجه به اخبار واصله، شرکت درپی فروش چند دستگاه اپارتمان نیزمیباشد.که علاوه بر اعلام تعدیل عملیاتی ازاین طریق هم یک تعدیل غیرعملیاتی دیگر در خواهد داشت.

علی ایحال طبق شنید ه ها خریداربلوکی سهم،بانک اقتصادنوین است،من باب همین موضوع درپی عرضه سهم است تا معامله بلوکی را در کمترین قیمت انجام دهد.

دوستان گرامی در این بین شایعاتی نیز درموردسود هرسهم ازگوشه وکنارشنیده میشودکه گاها از سود2500ریالی با احتساب تعدیل غیرعملیاتی شنیده میشود.

به گواه کارشناسان بنیادی کار، از لحاظ بنیادی شرکت توانایی اعلام سود110تومنی عملیاتی را برای هرسهم داراست.

پ.ن:این سهم دریای سوداست.

گرگین خان
۱۳۸۹/۰۸/۰۹, ۲۱:۱۳
ازلحاظ تکنیکی282تومن یک نقطه حمایتی محکم برای سهم است.
فروشنده این چندروزه که سهم را تامنفی رنج میکشیدجناب گودرزی بودند.
علی ایحال با همکاری دوستان، سهم های جناب گودرزی را درمنفی خریداری کردیم وفکرکنم ایشون ودوستانشان چیزی برای عرضه نداشته باشند.

مگراینکه اقصادنوین درجهت پایین اوردن قیمت معامله بلوکی دست به عرضه های وحشتناک بزند که مسلما انهم باتقاضاهای سنگین خریدبی پاسخ نخواهدماند.

این سهم با دیدمیان مدت،سود خوبی نصیب سهام دارانش می کند.

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۱۲, ۲۱:۲۵
ازلحاظ تکنیکی282تومن یک نقطه حمایتی محکم برای سهم است.
فروشنده این چندروزه که سهم را تامنفی رنج میکشیدجناب گودرزی بودند.
علی ایحال با همکاری دوستان، سهم های جناب گودرزی را درمنفی خریداری کردیم وفکرکنم ایشون ودوستانشان چیزی برای عرضه نداشته باشند.

مگراینکه اقصادنوین درجهت پایین اوردن قیمت معامله بلوکی دست به عرضه های وحشتناک بزند که مسلما انهم باتقاضاهای سنگین خریدبی پاسخ نخواهدماند.

این سهم با دیدمیان مدت،سود خوبی نصیب سهام دارانش می کند.

گرگین خان . تو این چند روز که حدود 300 محکم مقاومت کرده . منتظر استارت بازار میمونیم .

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۲۹, ۲۰:۵۷
تبریک میگم . هم دانشگاهی من مدیر امور مالی بهشهر هستش . امروز با تاکید میگفت از همکارهاش شنیده سود 90 تومانی کسرا برای 9 ماهه حتمی هستش . امید وارم موفق باشیم

آیدین اکینچی
۱۳۸۹/۰۹/۰۶, ۱۸:۴۸
سلام بر دوستان کسرایی صبور. من حدود 80 درصد سبدم رو کسرا تشکیل میده و از 360 خریدم تا به حال . ولی یه اعتراف ، یه جورایی از بابت جا موندن از سهامهایی مثل اخابر زیاد احساس خوبی ندارم . چندین بار خواستم کسرا رو سبک کنم و برم سمت اینا و هر بار ترسیدم از رالی سهم جا بمونم . تا حالاش که مقاومت کردیم بعدشم ببینیم چی میشه! ولی خودمونیم روان نبودن و نقد شوندگی پایین مخصوصا برای کسی مثل من که تعداد داره عذاب آوره و عملا بعضی وقتا و موقعیت ها کاری از دستت بر نمیاد!

گرگین خان
۱۳۸۹/۰۹/۰۷, ۲۳:۲۷
سلام بر دوستان کسرایی صبور. من حدود 80 درصد سبدم رو کسرا تشکیل میده و از 360 خریدم تا به حال . ولی یه اعتراف ، یه جورایی از بابت جا موندن از سهامهایی مثل اخابر زیاد احساس خوبی ندارم . چندین بار خواستم کسرا رو سبک کنم و برم سمت اینا و هر بار ترسیدم از رالی سهم جا بمونم . تا حالاش که مقاومت کردیم بعدشم ببینیم چی میشه! ولی خودمونیم روان نبودن و نقد شوندگی پایین مخصوصا برای کسی مثل من که تعداد داره عذاب آوره و عملا بعضی وقتا و موقعیت ها کاری از دستت بر نمیاد!
شاید اشتباه شما حجم بالای خریدتان به نسبت سبدتان بروی سهم باشد.
حالا نه تنها این سهم بلکه این سیستم در قبال همه سهمهای بازار صدق میکنه!

بنده امروزهم همچون چندروزگذشته در درصدمنفی برای خریدنشسته بودم که عرضه نشد.
بنده به دلیل وضعیت مساعدبنیادی سهم فعلا با سهم میمانم.(چون به خریدخوداعتقادارم)
فراموش نکنیداکثرسهمهای مطرح بازار هم دچار ریزش های نسبتا شدیدی بودندویا معاملات در یک قیمت خاص در بازه زمانی طولانی!
من جمله صدرا-مپنا-ولغدرو...
باتوجه به سرمایه وسهم شناورپایین سهم!رالی سهم فوق العاده سرعتی خواهدبود.

آريامنش
۱۳۸۹/۰۹/۰۹, ۱۱:۱۱
تحليل بنيادي كاشي و سراميك اردكان
http://www.bt-broker.com/show.file?mainfile=true&userfile_id=12854725&showType=1

آیدین اکینچی
۱۳۸۹/۰۹/۱۰, ۰۹:۴۵
قابل توجه تمام دوستان ، رالی سهم به گمانم شروع شد. صف خرید انفجاری الان نوید از رالی مورد انتظار میدهد. خوش باشید و پرسود

sahar
۱۳۸۹/۰۹/۱۴, ۱۳:۵۲
تبریک میگم . هم دانشگاهی من مدیر امور مالی بهشهر هستش . امروز با تاکید میگفت از همکارهاش شنیده سود 90 تومانی کسرا برای 9 ماهه حتمی هستش . امید وارم موفق باشیم

فکر کنم خبر تعدیل زده بیرون که 5 میل صف چیدن براش

آیدین اکینچی
۱۳۸۹/۰۹/۱۴, ۱۴:۳۴
فکر کنم خبر تعدیل زده بیرون که 5 میل صف چیدن براش

حالا هم که حجم مبنا رو هم نمیدن!! تشنه ماندن بر لب دریا خوش است!

صادقی
۱۳۸۹/۰۹/۱۴, ۱۶:۲۰
خبرای خیلی خوبی از سهم شنیدم
شاید باورتون نشه ولی اینو از من یادگاری داشته باشین, هدفش800 تومن که تا 5-6 ماه دیگه میبینه!

گرگین خان
۱۳۸۹/۰۹/۱۴, ۲۳:۱۲
باسلام.بنده میخواستم حجم کسرارا با سهمهایی که در270 خریده بودم بدهم.که نتوانستم خودم را متقاعدکنم.
صف خریدی که برای سهم درست شده است حداقل 20%گین توش خوابیده!
جالبه درحالیکه اکثرنمادهای فعال بازار بشدت از فشارعرضه رنج مبرند،کسرا از نبودعرضه رنج میبره!

محمود شریعت
۱۳۸۹/۰۹/۳۰, ۰۹:۵۸
معلوم هست چی سر کسرا اومده؟

آیدین اکینچی
۱۳۸۹/۰۹/۳۰, ۲۱:۴۰
دیگه داره جمع و جور میشه . امروز کم حوصله ها هم فروختند رفت و آخر وقت به ما نرسید! تعدیل نه ماهه این سهم را جذاب تر خواهد کرد و فروش سال دیگش هم میگن از همین امسال تضمینیه

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۰۸/۲۶, ۱۰:۰۹
این تاپیکو از اعماق تاریخ آوردم بیرون

بد نیست در مورد کاشی و سرامیک هم بحثی داشته باشیم

اغلب شرکتهای این گروه صادرات به عراق و سایر کشورهای همسایه دارن

پی به ای مناسبی هم داره گروهش

aliiiiii
۱۳۹۰/۰۸/۲۶, ۱۰:۴۴
این تاپیکو از اعماق تاریخ آوردم بیرون

بد نیست در مورد کاشی و سرامیک هم بحثی داشته باشیم

اغلب شرکتهای این گروه صادرات به عراق و سایر کشورهای همسایه دارن

پی به ای مناسبی هم داره گروهش

من سال قبل مجمع کچینی رو شرکت کردم . ظاهرا سهم آروم و بی دردسری هست وسودی رو که اعلام کرده بود ، تو مجمع کمی بیشتر رو تصویب کرد . امسال بیشترش کردم . با توجه به برنامه هائی که مدیر عاملش عنوان میکرد یه حسی به من میگه که ممکنه برنامه برای افزایش سرمایه داشته باشه .
توصیه به خرید یا فروش ندارم .

بابااتی
۱۳۹۰/۰۸/۲۶, ۱۲:۱۲
شاخص MACD کفرا دیروز آلارم ورود را صادر کرد .لطفا دوستان تکنیکال در مورد مباحث تکنیکال سهم نظر بدهند .( باربد عزیز لطفا یک نگاهی به سهم بیانداز )

اما فاندامنتال سهم :
پوشش 58% در گزارش 6 ماهه شرکت
p/e پایین و تقسیم سود مناسب در مجمع
اعلام سود 90 تومان تا پایان سال
راه اندازی دستگاه پرس جدید شرکت از حدود یک ماهه پیش و افزایش ظرفیت و سود آوری شرکت در سال آتی

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۰۸/۲۶, ۱۵:۱۰
شاخص MACD کفرا دیروز آلارم ورود را صادر کرد .لطفا دوستان تکنیکال در مورد مباحث تکنیکال سهم نظر بدهند .( باربد عزیز لطفا یک نگاهی به سهم بیانداز )

اما فاندامنتال سهم :
پوشش 58% در گزارش 6 ماهه شرکت
p/e پایین و تقسیم سود مناسب در مجمع
اعلام سود 90 تومان تا پایان سال
راه اندازی دستگاه پرس جدید شرکت از حدود یک ماهه پیش و افزایش ظرفیت و سود آوری شرکت در سال آتی

خوبه ولی کفرا که جزو این گروه نیست

ناشناس
۱۳۹۰/۰۸/۲۷, ۲۲:۵۷
گروه كاشي و سراميك؛ شركتهاي با سرمايه هاي كوچك كه بيشترين سرمايه را كاشي الوند در اختيار دارد. نسبت p/e اين گروه حدوداً 8 است كه در اين ميان كچيني و كساوه كمترين نسبت را دارند و هر دو با ديد مجمع گزينه هاي مناسب و كم ريسكي هستند. كترام نيز هم اكنون در كف قيمتي قرار دارد و به زودي با ورود نوسان گيري احتمال رشد حداقل 10% را در كوتاه مدت دارد.

http://www.irupload.ir/images/x6l4xd86iymi09lr6hj.jpg (http://www.irupload.ir/)

ناشناس
۱۳۹۰/۰۸/۲۷, ۲۳:۰۴
گمان مي كنم در نمودار شاخص اين صنعت پس از شكسته شدن حمايت سطح 23.6% فيبو شاخص به اين سطح پولبك كرده است و با توجه به اوضاع بازار و اقبال به شركتهاي كوچك احتمال اقبال به اين گروه وجود دارد. شركتهايي مثل كترام و كچيني پتانسيل صعود را دارند.

http://www.irupload.ir/images/zl9xb2p0z8z1g8bee2dv.jpg (http://www.irupload.ir/)

ATP
۱۳۹۰/۰۸/۲۸, ۱۱:۲۵
......من احتمال میدم این گروه یه نوسانکی داشته باشن که روی همین حساب و با توجه به وضعیت خوب سفارود روی 54 تومن خرید کردم!!!!!!!

ناشناس
۱۳۹۰/۰۸/۲۸, ۱۲:۴۶
......من احتمال میدم این گروه یه نوسانکی داشته باشن که روی همین حساب و با توجه به وضعیت خوب سفارود روی 54 تومن خرید کردم!!!!!!!
با درود و خير مقدم
جسارتاً ارتباط سفارود با صنعت كاشي و سراميك چيست؟
باسپاس

ATP
۱۳۹۰/۰۸/۲۸, ۱۳:۳۱
ممنونم از لطف شما
اشتباه لپی بود.....ممنون که گوشزد کردین!!!
بله سفارود در صنعت کانه های غیر فلزی هستش که به اشتباه کاشی و سرامیک نوشتم !!!
هر چند من خیلی متوجه این گروه بندی ها نشدم ....مثل همین مپنا که معلوم نیست جز پیمانکاریها باید بزاریمش یا که خیر.......
در ضمن این رو هم خدمتتون عرض کنم که استراتژی بنده نوسانی هستش(کشیدن چند درصد سود)!!!:)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۰۸/۲۸, ۲۳:۵۸
امروز قیمت 250 کف کانال کساوه بود که البته فروشنده حاضر به فروش در اون قیمت نشد

پی به ای سهم هم به نقطه خیلی مطلوبی رسیده .

این سهم فقط یک مشکل بزرگ داره . اونم سهامدار عمده غیر فعال.

وگرنه با یک رنج حداکثر 20 تایی میشه صف خریدشو تشکیل داد .( اگرچه که تنها فروشنده امروز1533 دونه سهم واسه فروش گذاشته بود )

با یه نگاه به ساختار سرمایه کهرام و پی به ای فعلی میشه به پتانسیلهای کساوه برای رشد پی برد

ناشناس
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۱۰:۰۴
گروه كاشي و سراميك؛ شركتهاي با سرمايه هاي كوچك كه بيشترين سرمايه را كاشي الوند در اختيار دارد. نسبت p/e اين گروه حدوداً 8 است كه در اين ميان كچيني و كساوه كمترين نسبت را دارند و هر دو با ديد مجمع گزينه هاي مناسب و كم ريسكي هستند. كترام نيز هم اكنون در كف قيمتي قرار دارد و به زودي با ورود نوسان گيري احتمال رشد حداقل 10% را در كوتاه مدت دارد.

كترام با حجم بالاي معاملات امروز آيا صف خريد خواهد شد؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۱۰:۰۹
كترام با حجم بالاي معاملات امروز آيا صف خريد خواهد شد؟

احتمال زیادی داره ولی هم گروهیاش همراهی نمیکنن

این گروه با وجود ارزندگی بالا هنوز اسیر جو منفی بازاره

ناشناس
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۱۰:۱۱
من گمان مي كنم با ورود سهام قندي به دوره استراحت بخشي از سرمايه ها به سمت اين گروه خواهد آمد.

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۱۰:۱۵
درسته امروز شیفت کردن بازار روی برخی سهما کاملا مشخص بود

تپمپی و کهمدا که نمونه بارزش بودن