PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ===== سهام کاشی و سرامیک ======

sahar
2010/10/28, 11:26
بنویسد تا همه استفاده کنیم

گرگین خان
2010/10/28, 19:06
دراین گروه بنده سهامدار کسرا وکابگن هستم

کسرارا باتوجه به وضعیت بنیادی مطلوب واخبار رانتی موثق

کابگن با توجه به وضعیت تکنیکالی فوق العاده خریداری نموده ام

sahar
2010/10/29, 14:03
دراین گروه بنده سهامدار کسرا وکابگن هستم

کسرارا باتوجه به وضعیت بنیادی مطلوب واخبار رانتی موثق

کابگن با توجه به وضعیت تکنیکالی فوق العاده خریداری نموده ام
کسرا رو خوب اومدی . دست کم 700 رو میبینه

sahar
2010/10/30, 16:24
منتظر یه تعدیل باشید . گرگین خان . کسرا تا 250ت هم تعدیل داره .

گرگین خان
2010/10/31, 01:25
باسلام
بنده امروز درمنفی 4به تعداد بالا خرید داشتم.

فردا امارفروشنده ایی که رو منفی 4عرضه میکرد را در میارم.

دوستان حواستان به سهمتان باشد ودربازی اقتصادنوین گرفتارنشوید.

این شرکت دریای سوداست.

بنده فردا هم درصورت عرضه خریدارم.

satyr
2010/10/31, 19:26
ما هم دیروز و امروز خودمونو خفه کردیم با کسری
این سود مورد اشاره دوستان رو بنده هم امار شو داشتم ولی حقیقتا چون یکم ارقام نجومی بود جرات نوشتنشو نداشتم ولی واقعیت داره فقط صبر میخواد تا این جریان معامله بلوکی تموم بشه
البته این طول کشیدن یه خوبی هم داره و اون هم اینه که اونایی که واقعا به سهم اعتقاد دارن میتونن تو قیمتهای خوب سهم رو جمع کنن و تا جایی که میتونن معدلشونو بیارن پایین
بنده خودم از 350 خرید داشتم تا به امروز

گرگین خان
2010/10/31, 22:13
خدمت دوستان وسروران،اعلام میدارم شرکت با توجه به وضعیت عالی بنیادی ودرپیش بودن معامله بلوکی،(که درپی ارتباط با شرکت حداقل قیمت را برای انجام ان 6500ریال اعلام کردند)
خریدش دراین قیمتها خالی از لطف نمی باشد.
حالا دراین بین وباتوجه به اخبار واصله، شرکت درپی فروش چند دستگاه اپارتمان نیزمیباشد.که علاوه بر اعلام تعدیل عملیاتی ازاین طریق هم یک تعدیل غیرعملیاتی دیگر در خواهد داشت.

علی ایحال طبق شنید ه ها خریداربلوکی سهم،بانک اقتصادنوین است،من باب همین موضوع درپی عرضه سهم است تا معامله بلوکی را در کمترین قیمت انجام دهد.

دوستان گرامی در این بین شایعاتی نیز درموردسود هرسهم ازگوشه وکنارشنیده میشودکه گاها از سود2500ریالی با احتساب تعدیل غیرعملیاتی شنیده میشود.

به گواه کارشناسان بنیادی کار، از لحاظ بنیادی شرکت توانایی اعلام سود110تومنی عملیاتی را برای هرسهم داراست.

پ.ن:این سهم دریای سوداست.

گرگین خان
2010/10/31, 22:13
ازلحاظ تکنیکی282تومن یک نقطه حمایتی محکم برای سهم است.
فروشنده این چندروزه که سهم را تامنفی رنج میکشیدجناب گودرزی بودند.
علی ایحال با همکاری دوستان، سهم های جناب گودرزی را درمنفی خریداری کردیم وفکرکنم ایشون ودوستانشان چیزی برای عرضه نداشته باشند.

مگراینکه اقصادنوین درجهت پایین اوردن قیمت معامله بلوکی دست به عرضه های وحشتناک بزند که مسلما انهم باتقاضاهای سنگین خریدبی پاسخ نخواهدماند.

این سهم با دیدمیان مدت،سود خوبی نصیب سهام دارانش می کند.

sahar
2010/11/03, 22:25
ازلحاظ تکنیکی282تومن یک نقطه حمایتی محکم برای سهم است.
فروشنده این چندروزه که سهم را تامنفی رنج میکشیدجناب گودرزی بودند.
علی ایحال با همکاری دوستان، سهم های جناب گودرزی را درمنفی خریداری کردیم وفکرکنم ایشون ودوستانشان چیزی برای عرضه نداشته باشند.

مگراینکه اقصادنوین درجهت پایین اوردن قیمت معامله بلوکی دست به عرضه های وحشتناک بزند که مسلما انهم باتقاضاهای سنگین خریدبی پاسخ نخواهدماند.

این سهم با دیدمیان مدت،سود خوبی نصیب سهام دارانش می کند.

گرگین خان . تو این چند روز که حدود 300 محکم مقاومت کرده . منتظر استارت بازار میمونیم .

sahar
2010/11/20, 21:57
تبریک میگم . هم دانشگاهی من مدیر امور مالی بهشهر هستش . امروز با تاکید میگفت از همکارهاش شنیده سود 90 تومانی کسرا برای 9 ماهه حتمی هستش . امید وارم موفق باشیم

آیدین اکینچی
2010/11/27, 19:48
سلام بر دوستان کسرایی صبور. من حدود 80 درصد سبدم رو کسرا تشکیل میده و از 360 خریدم تا به حال . ولی یه اعتراف ، یه جورایی از بابت جا موندن از سهامهایی مثل اخابر زیاد احساس خوبی ندارم . چندین بار خواستم کسرا رو سبک کنم و برم سمت اینا و هر بار ترسیدم از رالی سهم جا بمونم . تا حالاش که مقاومت کردیم بعدشم ببینیم چی میشه! ولی خودمونیم روان نبودن و نقد شوندگی پایین مخصوصا برای کسی مثل من که تعداد داره عذاب آوره و عملا بعضی وقتا و موقعیت ها کاری از دستت بر نمیاد!

گرگین خان
2010/11/29, 00:27
سلام بر دوستان کسرایی صبور. من حدود 80 درصد سبدم رو کسرا تشکیل میده و از 360 خریدم تا به حال . ولی یه اعتراف ، یه جورایی از بابت جا موندن از سهامهایی مثل اخابر زیاد احساس خوبی ندارم . چندین بار خواستم کسرا رو سبک کنم و برم سمت اینا و هر بار ترسیدم از رالی سهم جا بمونم . تا حالاش که مقاومت کردیم بعدشم ببینیم چی میشه! ولی خودمونیم روان نبودن و نقد شوندگی پایین مخصوصا برای کسی مثل من که تعداد داره عذاب آوره و عملا بعضی وقتا و موقعیت ها کاری از دستت بر نمیاد!
شاید اشتباه شما حجم بالای خریدتان به نسبت سبدتان بروی سهم باشد.
حالا نه تنها این سهم بلکه این سیستم در قبال همه سهمهای بازار صدق میکنه!

بنده امروزهم همچون چندروزگذشته در درصدمنفی برای خریدنشسته بودم که عرضه نشد.
بنده به دلیل وضعیت مساعدبنیادی سهم فعلا با سهم میمانم.(چون به خریدخوداعتقادارم)
فراموش نکنیداکثرسهمهای مطرح بازار هم دچار ریزش های نسبتا شدیدی بودندویا معاملات در یک قیمت خاص در بازه زمانی طولانی!
من جمله صدرا-مپنا-ولغدرو...
باتوجه به سرمایه وسهم شناورپایین سهم!رالی سهم فوق العاده سرعتی خواهدبود.

آريامنش
2010/11/30, 12:11
تحليل بنيادي كاشي و سراميك اردكان
http://www.bt-broker.com/show.file?mainfile=true&userfile_id=12854725&showType=1

آیدین اکینچی
2010/12/01, 10:45
قابل توجه تمام دوستان ، رالی سهم به گمانم شروع شد. صف خرید انفجاری الان نوید از رالی مورد انتظار میدهد. خوش باشید و پرسود

sahar
2010/12/05, 14:52
تبریک میگم . هم دانشگاهی من مدیر امور مالی بهشهر هستش . امروز با تاکید میگفت از همکارهاش شنیده سود 90 تومانی کسرا برای 9 ماهه حتمی هستش . امید وارم موفق باشیم

فکر کنم خبر تعدیل زده بیرون که 5 میل صف چیدن براش

آیدین اکینچی
2010/12/05, 15:34
فکر کنم خبر تعدیل زده بیرون که 5 میل صف چیدن براش

حالا هم که حجم مبنا رو هم نمیدن!! تشنه ماندن بر لب دریا خوش است!

صادقی
2010/12/05, 17:20
خبرای خیلی خوبی از سهم شنیدم
شاید باورتون نشه ولی اینو از من یادگاری داشته باشین, هدفش800 تومن که تا 5-6 ماه دیگه میبینه!

گرگین خان
2010/12/06, 00:12
باسلام.بنده میخواستم حجم کسرارا با سهمهایی که در270 خریده بودم بدهم.که نتوانستم خودم را متقاعدکنم.
صف خریدی که برای سهم درست شده است حداقل 20%گین توش خوابیده!
جالبه درحالیکه اکثرنمادهای فعال بازار بشدت از فشارعرضه رنج مبرند،کسرا از نبودعرضه رنج میبره!

محمود شریعت
2010/12/21, 10:58
معلوم هست چی سر کسرا اومده؟

آیدین اکینچی
2010/12/21, 22:40
دیگه داره جمع و جور میشه . امروز کم حوصله ها هم فروختند رفت و آخر وقت به ما نرسید! تعدیل نه ماهه این سهم را جذاب تر خواهد کرد و فروش سال دیگش هم میگن از همین امسال تضمینیه

مصطفی مصری پور
2011/11/17, 11:09
این تاپیکو از اعماق تاریخ آوردم بیرون

بد نیست در مورد کاشی و سرامیک هم بحثی داشته باشیم

اغلب شرکتهای این گروه صادرات به عراق و سایر کشورهای همسایه دارن

پی به ای مناسبی هم داره گروهش

aliiiiii
2011/11/17, 11:44
این تاپیکو از اعماق تاریخ آوردم بیرون

بد نیست در مورد کاشی و سرامیک هم بحثی داشته باشیم

اغلب شرکتهای این گروه صادرات به عراق و سایر کشورهای همسایه دارن

پی به ای مناسبی هم داره گروهش

من سال قبل مجمع کچینی رو شرکت کردم . ظاهرا سهم آروم و بی دردسری هست وسودی رو که اعلام کرده بود ، تو مجمع کمی بیشتر رو تصویب کرد . امسال بیشترش کردم . با توجه به برنامه هائی که مدیر عاملش عنوان میکرد یه حسی به من میگه که ممکنه برنامه برای افزایش سرمایه داشته باشه .
توصیه به خرید یا فروش ندارم .

بابااتی
2011/11/17, 13:12
شاخص MACD کفرا دیروز آلارم ورود را صادر کرد .لطفا دوستان تکنیکال در مورد مباحث تکنیکال سهم نظر بدهند .( باربد عزیز لطفا یک نگاهی به سهم بیانداز )

اما فاندامنتال سهم :
پوشش 58% در گزارش 6 ماهه شرکت
p/e پایین و تقسیم سود مناسب در مجمع
اعلام سود 90 تومان تا پایان سال
راه اندازی دستگاه پرس جدید شرکت از حدود یک ماهه پیش و افزایش ظرفیت و سود آوری شرکت در سال آتی

مصطفی مصری پور
2011/11/17, 16:10
شاخص MACD کفرا دیروز آلارم ورود را صادر کرد .لطفا دوستان تکنیکال در مورد مباحث تکنیکال سهم نظر بدهند .( باربد عزیز لطفا یک نگاهی به سهم بیانداز )

اما فاندامنتال سهم :
پوشش 58% در گزارش 6 ماهه شرکت
p/e پایین و تقسیم سود مناسب در مجمع
اعلام سود 90 تومان تا پایان سال
راه اندازی دستگاه پرس جدید شرکت از حدود یک ماهه پیش و افزایش ظرفیت و سود آوری شرکت در سال آتی

خوبه ولی کفرا که جزو این گروه نیست

ناشناس
2011/11/18, 23:57
گروه كاشي و سراميك؛ شركتهاي با سرمايه هاي كوچك كه بيشترين سرمايه را كاشي الوند در اختيار دارد. نسبت p/e اين گروه حدوداً 8 است كه در اين ميان كچيني و كساوه كمترين نسبت را دارند و هر دو با ديد مجمع گزينه هاي مناسب و كم ريسكي هستند. كترام نيز هم اكنون در كف قيمتي قرار دارد و به زودي با ورود نوسان گيري احتمال رشد حداقل 10% را در كوتاه مدت دارد.

http://www.irupload.ir/images/x6l4xd86iymi09lr6hj.jpg (http://www.irupload.ir/)

ناشناس
2011/11/19, 00:04
گمان مي كنم در نمودار شاخص اين صنعت پس از شكسته شدن حمايت سطح 23.6% فيبو شاخص به اين سطح پولبك كرده است و با توجه به اوضاع بازار و اقبال به شركتهاي كوچك احتمال اقبال به اين گروه وجود دارد. شركتهايي مثل كترام و كچيني پتانسيل صعود را دارند.

http://www.irupload.ir/images/zl9xb2p0z8z1g8bee2dv.jpg (http://www.irupload.ir/)

ATP
2011/11/19, 12:25
......من احتمال میدم این گروه یه نوسانکی داشته باشن که روی همین حساب و با توجه به وضعیت خوب سفارود روی 54 تومن خرید کردم!!!!!!!

ناشناس
2011/11/19, 13:46
......من احتمال میدم این گروه یه نوسانکی داشته باشن که روی همین حساب و با توجه به وضعیت خوب سفارود روی 54 تومن خرید کردم!!!!!!!
با درود و خير مقدم
جسارتاً ارتباط سفارود با صنعت كاشي و سراميك چيست؟
باسپاس

ATP
2011/11/19, 14:31
ممنونم از لطف شما
اشتباه لپی بود.....ممنون که گوشزد کردین!!!
بله سفارود در صنعت کانه های غیر فلزی هستش که به اشتباه کاشی و سرامیک نوشتم !!!
هر چند من خیلی متوجه این گروه بندی ها نشدم ....مثل همین مپنا که معلوم نیست جز پیمانکاریها باید بزاریمش یا که خیر.......
در ضمن این رو هم خدمتتون عرض کنم که استراتژی بنده نوسانی هستش(کشیدن چند درصد سود)!!!:)

مصطفی مصری پور
2011/11/20, 00:58
امروز قیمت 250 کف کانال کساوه بود که البته فروشنده حاضر به فروش در اون قیمت نشد

پی به ای سهم هم به نقطه خیلی مطلوبی رسیده .

این سهم فقط یک مشکل بزرگ داره . اونم سهامدار عمده غیر فعال.

وگرنه با یک رنج حداکثر 20 تایی میشه صف خریدشو تشکیل داد .( اگرچه که تنها فروشنده امروز1533 دونه سهم واسه فروش گذاشته بود )

با یه نگاه به ساختار سرمایه کهرام و پی به ای فعلی میشه به پتانسیلهای کساوه برای رشد پی برد

ناشناس
2011/11/20, 11:04
گروه كاشي و سراميك؛ شركتهاي با سرمايه هاي كوچك كه بيشترين سرمايه را كاشي الوند در اختيار دارد. نسبت p/e اين گروه حدوداً 8 است كه در اين ميان كچيني و كساوه كمترين نسبت را دارند و هر دو با ديد مجمع گزينه هاي مناسب و كم ريسكي هستند. كترام نيز هم اكنون در كف قيمتي قرار دارد و به زودي با ورود نوسان گيري احتمال رشد حداقل 10% را در كوتاه مدت دارد.

كترام با حجم بالاي معاملات امروز آيا صف خريد خواهد شد؟

مصطفی مصری پور
2011/11/20, 11:09
كترام با حجم بالاي معاملات امروز آيا صف خريد خواهد شد؟

احتمال زیادی داره ولی هم گروهیاش همراهی نمیکنن

این گروه با وجود ارزندگی بالا هنوز اسیر جو منفی بازاره

ناشناس
2011/11/20, 11:11
من گمان مي كنم با ورود سهام قندي به دوره استراحت بخشي از سرمايه ها به سمت اين گروه خواهد آمد.

مصطفی مصری پور
2011/11/20, 11:15
درسته امروز شیفت کردن بازار روی برخی سهما کاملا مشخص بود

تپمپی و کهمدا که نمونه بارزش بودن

این گروهم پتانسیل جذب نقدینگی رو داره به دلیل سرمایه کم و حقوقی هایی که میلی به عرضه نشون نمیدن

راد
2011/11/20, 11:59
تو این گروه شرکتهایی که سهامدار عمده صدر تامین رو دارند با درایت مثال زدنی و عرضه های حساب شده و مدبرانه صدر از رشد زیاد باز میمونن =))

مصطفی مصری پور
2011/11/20, 18:11
تو این گروه شرکتهایی که سهامدار عمده صدر تامین رو دارند با درایت مثال زدنی و عرضه های حساب شده و مدبرانه صدر از رشد زیاد باز میمونن =))

عموما زیر گروههای شستا همیشه اینطور رفتار میکنن

صبا تامین ، صدر تامین و....

نمونه بارزش کخاک بود

ناشناس
2011/11/26, 19:04
شرکت کارخانه چینی ایران با ارایه گزارش عملکرد شش ماهه اول سال مالی منتهی به 90.12.29 سود 772 ريالی پیش بینی شده خود را 50 درصد پوشش داده است.

قویدل، مدیر مالی شرکت کارخانه چینی ایران، در گفتگو با بورس نیوز به تشریح اقدامات صورت گرفته در راستای تحقق این میزان سود طی دوره شش ماهه اول پرداخت و اظهار داشت: بر اساس اهداف در نظر گرفته شده در بودجه اعلامی مقرر شد تا با فروش بیشتر و نیز حرکت به سوی تولید محصولات جدید این بودجه در حدی معقول پوشش داده شود.

از سوی دیگر در نحوه قیمت گذاری محصولات جدید نیز تغییراتی اعمال شده تا از این طریق به جذب مشتری کمک بیشتری شده و در کنار آن مواد اولیه از منابع مختلف و با قیمت های مناسب تر فراهم شود تا هزینه های شرکت از این بابت کاهش یابد. این موارد باعث شد تا برنامه های شرکت برای تحقق eps سال مالی جاری در حد مورد انتظار برآورده شود.

وی افزود: با توجه به اینکه صنعت کاشی و سرامیک در بازار اشباع شده، از طریق نظر خواهی از مشتریان کاشی و سرامیک، به تولید طرح های جدید و در ابعاد مشتری پسند روی آوردیم و در این دوره نیز اکثر محصولات تولیدی با طرح های نوین به بازار ارایه شد که در نیمه دوم سال مالی جاری نیز همین رویه ادامه می یابد تا آنجا که طرح های مشتری پسند جایگزین طرح های قدیمی شده و موجودی های قبلی نیز به قیمت های مناسب فروش رود.

وی از مساعدت دولت در ارایه تسهیلات با بهره پایین برای مقابله با اثرات منفی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها سخن گفت و خاطر نشان کرد: دریافت تسهیلات با بهره کمتر نسبت به قبل، درصدی از بهای تمام شده محصولات را پوشش می دهد.

افزون بر این برنامه هایی نیز در خود شرکت انجام شد که در کاهش هزینه های ناشی از آزاد سازی نرخ حامل های انرژی اثر گذار بود. برنامه هایی از قبیل انجام ممیزی انرژی در کارخانه برای از رده خارج کردن دستگاه های پر مصرف و زائد و حرکت به سمت بهینه مصرف کردن از جمله این اقدامات بوده است.

مدیر مالی "کچینی" با اذعان به اینکه افزایش نرخ قابل توجهی در قیمت تولیدات اعمال نشده، تنها مصوبه دولت برای ارایه مجوز افزایش حداکثر 10 درصدی قیمت ها را متذکر شد که بر مبنای بهای تمام شده محصولات تولیدی، نرخ گذاری روی آنها صورت گرفته است.

قویدل نوسانات نرخ ارز دلار در سال جاری را در مجموع به نفع شرکت دانست و تصریح کرد: فروش حدود 30 درصدی از طریق صادرات با نوسانات اخیر در قیمت دلار به شرکت برای پرداخت بدهی های ارزی کمک کرده است. چرا که با این نوسانات از محل تسعیر نرخ ارز، سود عاید شرکت می شود. البته در مقابل، عدم دستیابی به منابع ارزی لازم جهت تأمین مواد اولیه از منابع خارجی مشکلاتی را برای شرکت ایجاد می کند، اما در مجموع این تغییرات به نفع شرکت است.

وی 23 میلیارد ريال درآمد حاصل از سرمایه گذاری ها را مربوط به سود سهام شرکت سرمایه پذیر سینا کاشی دانست که جزو هم گروهی ها و رقبای کارخانه چینی ایران می باشد. البته شرکت در حال حاضر برنامه ای از این قبیل سرمایه گذاری ها روی سهام سایر شرکت ها ندارد، چرا که تا زمانی که تولیدات "کچینی" بخش قابل قبولی از بازار مصرفی را در اختیار دارد، با استفاده از منابع مالی موجود و مازاد، از فروش تولیدات خود پشتیبانی و حمایت به عمل می آورد.

قویدل در خاتمه اجرای هر گونه طرح توسعه ای جدید و یا افزایش سرمایه شرکت را در سال جاری رد کرد

ناشناس
2011/11/29, 11:37
من گمان مي كنم با ورود سهام قندي به دوره استراحت بخشي از سرمايه ها به سمت اين گروه خواهد آمد.
...؟

مصطفی مصری پور
2011/11/29, 11:56
خب دیروز صف کساوه جمع شد ؛ امروز هم کترام و کاصفا!

باید بزودی شاهد حرکتشون باشیم

مصطفی مصری پور
2011/12/04, 09:49
کساوه صف خرید شد

yasin1
2011/12/04, 10:17
کساوه صف خرید شد

کساوه تو کف کانال صعودیه و آماده پرواز;;)

مصطفی مصری پور
2011/12/04, 10:22
یاسین چارتشو میذاری؟

yasin1
2011/12/04, 10:37
یاسین چارتشو میذاری؟

مصطفی جان شرمنده سیستمم مشکل داره! هر کاری میکنم آپلود نمیشه.

yasin1
2011/12/04, 10:38
لینکشو گذاشتم
http://up.vatandownload.com/images/j9unfibzb7wpw7xpns3.jpg

مصطفی مصری پور
2011/12/04, 10:49
http://forums.boursy.com/imported/2011/12/51.jpg
لینکشو گذاشتم
http://up.vatandownload.com/images/j9unfibzb7wpw7xpns3.jpg

ممنون یاسین جان

yasin1
2011/12/04, 11:41
این هم از کساوه!>:d<

مصطفی مصری پور
2011/12/04, 11:55
یاسین جان من نگران حجم مبنا بودم که شکر خدا پر شد

fm2006
2011/12/09, 10:20
نگاهی به کسعدی

http://up8.iranblog.com/images/i1u1x8jprau6yq5vwkek.png (http://up8.iranblog.com/)

سهم در تایم هفتگی تشکیل الگوی فنجان داده و در حال تکمیل دسته فنجان هست . در صورتی که قیمت موفق به شکست دسته فنجان و تثبیت بالای محدوده 200 الی 205 بشه الگو تایید میشه و هدف کلاسیک الگو هم 255 تومان هست .
لبه بالایی ابر ایچیموکو هم همانطوری که انتظار میرفت مانع افت قیمت و همچنین برگشت روند قیمت شده که نشونه خوبیه حداقل از این بابت که کف سهم رو فعلا اینجا میبنده . در کل به نظرم ریسک خرید نسبت به سودی که در صورت تایید الگو پیش روست بسیار پایینه و امید به رشد سهم با توجه به شواهد بیشتر از اصلاح قیمت هست . یه مقاومت مهم هم در 215 تومان داریم که گیر اصلی سهم اونجاست .

fm2006
2011/12/09, 10:46
کساوه
http://up8.iranblog.com/images/fu8r6wcjo7qe0jte149.png (http://up8.iranblog.com/)

سهم به خط روند صعودی خودش واکنش نشون داده و با برخورد به خط روند تغییر مسیر داده . از طرفی sar زیر قیمت قرار گرفته و با توجه به صف خرید سهم میشه به یک sar دیگه برای تثبیت روند صعودی امیدوار تر بود . ضمن اینکه شکست sar در نمودار قیمت با سیگنال خرید در sto همراه شده . به نظرم با جمیع جهات میشه به رشد سهم تا سقف قبلی در مرحله اول در محدوده 310 تومان طی یک بازه 1 ماهه امیدوار بود .ضمن اینکه اولین مقاومت سهم روی فیبو رتریس 50% یعنی محدوده 270 تومان قرار داره .

fm2006
2011/12/09, 10:59
نگاهی هم داشته باشیم به کسرا
http://up8.iranblog.com/images/dnam4wl6ydw51ytww1us.png (http://up8.iranblog.com/)

سهم در کانال صعودی میان مدت خودش با برخورد به کف کانال برگشته و تغییر مسیر داده . این تغییر روند در adx هم تایید شده ولی sto هنوز سیگنا خرید نداده . اگه سیگنال sto هم تایید بشه میشه به رشد سهم تا سقف کانال یعنی محدوده های 1080 تومان هم امیدوار بود ولی این اما و اگر هایی داره که در طی زمان بررسیش میکنیم . فعلا اولین مقاومت مهم سهم 820 تومنه که باید ببینیم از پسش بر میاد یا نه .

fm2006
2011/12/09, 11:04
از دوستان اگر کسی دیتای تعدیل شده کهمدا رو داره ممنون میشم ارسال کنه

fm2006
2011/12/09, 11:19
و حسن ختام بررسی گروه کاشی و سرامیک با تحلیل شاخص گروه :
http://up8.iranblog.com/images/n69z6mtgmgmwlmipogmp.png (http://up8.iranblog.com/)

شکست خط روند نزولی اونم درست با واکنش به فیبوی 61.8% و برگشت روند سیگنال خوبی محسوب میشه .ضمن اینکه در macd هم شاهد واگرایی مثبت هستیم .
و در نهایت به یاد یوسف جان و اون سیگنال طلاییش در sto هم شاهد ظهور اون سیگنال طلایی و در کل روند صعودی هستیم .

تصمیم کبری
2011/12/09, 12:31
fm2006 عزیز دست و پنجت درد نکنه.
واقعا سنگ تموم گذاشتی بابت بررسی گروه کاشی و سرامیک.

fm2006
2011/12/09, 15:16
fm2006 عزیز دست و پنجت درد نکنه.
واقعا سنگ تموم گذاشتی بابت بررسی گروه کاشی و سرامیک.

انجام وظیفه ست سینا جان

مصطفی مصری پور
2011/12/10, 09:32
توی این گروه فقط کهرام خوب هدایت میشه. بقیشون کسی رو ندارن که حجمو بده.

امیدوارم بتونیم با گره بالا بریم

سيد ياسر شريعت
2011/12/10, 09:54
توی این گروه فقط کهرام خوب هدایت میشه. بقیشون کسی رو ندارن که حجمو بده.

امیدوارم بتونیم با گره بالا بریم

الوند رو دریاب مصطفی جان... رئیس بزرگشون هم راه خواهد افتاد به زودی!;)

مصطفی مصری پور
2011/12/10, 10:06
الوند رو دریاب مصطفی جان... رئیس بزرگشون هم راه خواهد افتاد به زودی!;)

یاسر جان سلام

من نصف سرمایم درگیر این گروهه...

ولی الوند که دیگه صف شده فک نکنم گیر کسی بیاد.

mehran
2011/12/10, 10:10
حجم عرضه ها در این گروه به شدت بالا رفته کساوه 22 برابر 4 شنبه عرضه داره< بذارید فروشنده ها تحریک شن تابلو نکنید:d>

کسعدی هم 4 شنبه خوب بود و خوبیش این که اجازه داد تعداد برداریم.....امروزم یه سری از خدا بی خبر....:(

مصطفی مصری پور
2011/12/10, 10:14
یه چیز فوق العاده جالب توی کلوند نظر منو به خودش جلب کرد . 97% سهم در دست حقوقیها(زیر مجموعه های شستا) قرار داره. یعنی شناور سهم عددی در حدود4,940,640 عدد سهمه.

حالا ماکه اطلاعی از کدهای شخصی و تعداد سهمشون و یا تعداد سهام کارکنان نداریم.اما واقعیتی که وجود داره، اینه که مابقی سهمهای این گروه هم تقریبا همین وضعیتو دارن. که میتونه انگیزه سفته بازی برخی حقوقیها رو برای ورود به این سهمای کوچیک ، زیاد کنه

کیوان
2011/12/10, 10:14
ای باب فقط یه ذره کسعدی بهم رسید ! :(

fm2006
2011/12/10, 10:23
یه چیز فوق العاده جالب توی کلوند نظر منو به خودش جلب کرد . 97% سهم در دست حقوقیها(زیر مجموعه های شستا) قرار داره. یعنی شناور سهم عددی در حدود4,940,640 عدد سهمه.

حالا ماکه اطلاعی از کدهای شخصی و تعداد سهمشون و یا تعداد سهام کارکنان نداریم.اما واقعیتی که وجود داره، اینه که مابقی سهمهای این گروه هم تقریبا همین وضعیتو دارن. که میتونه انگیزه سفته بازی برخی حقوقیها رو برای ورود به این سهمای کوچیک ، زیاد کنه

بدیش اینه که یا صف خریده یا صف فروش

مصطفی مصری پور
2011/12/10, 11:14
کلوند خریدیم....اما 4000 تاش موند سرخط...

ای کاش حجمو بدن که ماهم کامل سوار بشیم:d

مصطفی مصری پور
2011/12/10, 11:41
خب شکر خدا خریدامون تکمیل شد

بچه ها بقیه هم مثل من با سرعت سایت مشکل دارن؟؟

کیوان
2011/12/10, 14:06
رفتم جایی برگشتم دیدم اردر 50 تایی کسعدیم خرید شد! میدونستم عرضه کننده داره بیشتر اردر میزدم . ولی بازهم دستشون درد نکنه ;;)

کیوان
2011/12/10, 14:09
خب شکر خدا خریدامون تکمیل شد

بچه ها بقیه هم مثل من با سرعت سایت مشکل دارن؟؟
سرعت نت الان مدتیه کلا تعطیله! پهنای باند من مثلا 1 مگه! پول سرعتشو میدم ولی باید با قدرت تخیلم فکر کنم که رو این پهنا دارم راه میرم!!!

ناشناس
2011/12/10, 19:23
با درود
یکی از سهم های این گروه که مشکوک به نظر می رسد کاصفا است. من صورتهای مالی این شرکت را مرور می کردم وضعیت بنیادی خوبی دارد، حدود 7 میلیارد سود انباشته که حدود 50 تومان به ازای هر سهم می شود اما حاشیه سود عملیاتی شرکت به دلیل هزینه های عملیاتی بالا معمولاً کمتر از 4 درصد و در برخی دوره ها منفی است.
شرکت امسال هم پیش بینی 153 ریال سود کرد که به علت عدم راه اندازی طرح توسعه فرآیند تعدیل منفی داد و سود را 42 ریال اعلام کرد. سال گذشته عمده سود شرکت ناشی از فروش دارایی ها بوده است.
حدود 29% از فروش شرکت از ناحیه صادرات است که امسال با 50% کاهش نسبت به سال گذشته حدود 5.7 میلیارد تومان فروش با دلار 1150 پیش بینی کرده است که هر 10% افزایش نرخ ارز 38 ریال معادل 90% سود هر سهم شرکت را افزایش می دهد. از طرف دیگر شرکت حدود 800 میلیون تومان با دلار 1150 خرید خارجی دارد که سناریوی فوق باعث کاهش 5 ریال سود به ازای هر سهم خواهد شد. در ضمن طبق آخرشرکت 11% سهام لعابیران را نیز با قیمت تمام شده 335 در اختیار دارد.
در خاتمه لازم به ذکر است که تغییرات ناشی از نرخ ارز با ثابت انگاشتن سایر متغیرها محاسبه شده، بدیهی است با افزایش هزینه های عملیاتی و غیر عملیاتی سود پیش بینی شده کاهش خواهد یافت.

مصطفی مصری پور
2011/12/10, 21:18
سرعت نت الان مدتیه کلا تعطیله! پهنای باند من مثلا 1 مگه! پول سرعتشو میدم ولی باید با قدرت تخیلم فکر کنم که رو این پهنا دارم راه میرم!!!

من فقط با این سایت،مشکل سرعت دارم

تصمیم کبری
2011/12/10, 21:22
مصطفی جان مهمون نمیخوای؟!
اومدم زنگ درب خونتونو زدم، از پشت ایفون یکی گفت: ظرفیت صندوق پیام های خصوصی مصطفی مصری پور به اتمام است و تا زمانی که اقدام به خالی کردن صندوق نکند نمیتواند پیام خصوصی جدید بپذیرد.

عبدالله محمدی
2011/12/10, 22:22
سلام
مصطفی جان من هم فقط با این سایت مشکل سرعت دارم
در ضمن یه زحمت برات دارم شما که اصفهان تشریف دارین کترام خیلی مشکوکه گزارش هم نداده تا حالا دوست خوبم شانس اخبارشرکت رو نوشته خبرای جدید رو شما زحمتش رو بکشید اگر نظرتون مثبت بود 20 درصد باقی مونده رو کترام بخرین
100%کاشی وسرامیکی میشن خودم تاحالا 370تا جمع کردم احساس میکنم روند بعضی از قندیها رو در پیش بگیرندو بازدهی های بیش از 100% در پیش داشته باشند
نقل قول دوستان عزیزم را میاورم

کترام 2
پیش بینی افزایش 116 درصدی سود عملایاتی کارخانه
( بیشترین میزان افزایش سود عمیلایتی در بین شرکت های کاشی سازی)
مواردی که در ذیل به انها اشاره شده برگرفته از گزارش هیئت مدیره در سال 89 است که میتوان از انها به عنوان مهمترین عامل برای این پیش بینی اشاره کرد

مهمترین عامل
حرکت شرکت به سمت تولید محصولات لعابدار و کالیبره

عوامل ثانویه
الف . تولید سه محصول جدید ( پرسلان لعابدار براق و محصولات سوپر وايت)
علاوه بر تنوع بخشی و توليد و طراحی 20 طرح جديد

پیش بینی افزایش سه برابر ی میزان صادرات به عراق

ب . تعطیلی واحد ساب قدیم با 160 نفر نیرو وتولید 3000متر مربع با هزینه تعمیرات نگهداری سرسام آور و خرید دستگاه ساب جدید با 7000 متر تولید و60 نفر نیرو باکیفیت بالا

ج.کاهش شدید قیمت تمام شده بخصوص سهم مواد اولیه (حدود 30 درصد )
د. قطع ارتباطهای مسیله دار تامین سقف اعتبار برای نمایندگی ها و اعضای هیئت مدیره قطع کامل رابطه با شرکت اسیا سرام ( صفحه 19 گزارش رد یف 14 )

ح . خريد يك دستگاه بسته بندي از طريق ريفاينانس که موجب کاهش هزینه ها تا میزان یک ملیارد تومان میشود ( به زودی در کارخانه نصب خواهد شد )
http://forums.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/viewer.php?file=0cco9b7j1ww7r9r61wmc.jpg)

نکاتی چند در مورد مهندس همتی( خریدار جدید بلوک شرکت )
به نظر کارشناسان صنعت کاشی خرید بلوک تکادو توسط اقای همتی یکی از نکاتی است که در اینده باعث ارزش افرینی سهم میشود
از نکات قابل توجه در مورد این فرد میتوان به مدیریت برجسته بیش از 15 ساله در صنعت کاشی
و اشنایی کامل با این صنعت و نفوذ قابل توجه در شرکت تکادو و همچنین دلسوز بودن نسبت به شرکت دانست
شنیده های ما حاکی از ان است که ایشون در حال رایزنی برای خرید بلوک دوم ( 13 ملیون باقی مانده در دست تکادو ) است
از نکات جالب دیگر که مورد تایید مقامات شرکت قرار گرفته خریددستگاه
بسته بندی فول اتماتیک از مدت ها پیش و به سفارش ایشون با وثیقه کردن ملک شخصی به جهت دریافت وام صورت گرفته ( در حالی که تکادو به شدت کار شکنی میکرد و همانطور که در گزارش هیئت مدیره امده شرکت بار ها و بارها مجبور میشده امکاناتش رو به رهن دیگر زیر مجموعه های تکادو به جهت تامین نقدینگی قرار دهد)
این نکته زمانی بیشتر ارزش افرین میشود که نگاهی به تخصص هیئت مدیره که در جدول زیر قرار داد بیندازیم
به طور مثال جناب حقیقی که که از طرف شرکت تکادو در راس هیئت مدیره قرار گرفته بودن
در شرکت هایی چون نسوزآذر-فولاد افزا- مرغداري شهركرد نیز عضو هیئت مدیره بودن
که عدم تخصص ایشون در زمینه کاشی یکی از عوامل پس رفت شرکت به حساب می امد
امید میرود با توجه به تخصص جناب همتی این مشکل به زودی مرتفع شود

تصمیم شرکت برای افزایش سرمایه و اماده سازی گزارش توجیهی
شرکت در حال تدوین گزارش توجیهی افزایش سرمایه هست که احتمالا بعد از گزارش شش ماه و بلوک دوم صورت خواهد گرفت
فکر کنم بهترین ماخذ برای رجوع گزارش هیئت مدیره باشه

http://forums.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/)

یکی از مهمترین اقداماتی که میتواند باعث شکوفایی سهم شود افزایش سرمایه پیش روی سهم است
این موضوع در گزارش هیئت مدیره 89 به صراحت اشاره شده و شرکت هم اکنون در حال تهیه گزارش توجیهی و ارائه ان به سازمان بورس است
انتظار میرود این امر در زمان ارائه گزارش 6 ماهه به سازمان منتشر شود

با توجه به این که شرکت شامل ماده 141قانون تجارت میباشد و توانایی دریافت وام برای طرح های توسعه ای ندارد هیئت مدیره تصمیم به افزایش سرمایه از طریق تجدید ارزیابی و اورده سهامداران گرفته ( صفحه19 ردیف 7 )
که این امر یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری برای واگذاری بلوک 52 درصدی شرکت تکادو دانست
از مجموعه اقداماتی که برای اماده سازی شرکت جهت افزایش سرمایه تا کنون صورت گرفته
میتوان به افزایش300 صادرات( به دلیل این که صادات به کشور های خارجی به صورت نقد بوده ) به جهت افزایش میزان نقدینگی و کاهش میزان زیان انباشته سهم اشاره کرد

بد نیست این تاپیک متروک را از پستوی انجمن بیرون بیاوریم و دستی به سر و روی آن بکشیم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کترام در سال گذشته از اوایل مهر موج صعودی خود را آغاز کردم و در تایم دو ماهه رشد 50% را تجربه نمود و سپس وارد دوره استراحت شد.
شرکت شهریور امسال معاملات بلوکی و عمده را پشت سر گذاشت که در آن سهام تکادو توسط شخص حقیقی(آقای همتی) و شناخته شده صنعت سرامیک خریداری شد.
شرکت در پیش بینی سال مالی جاری سود هر سهم را 83 ریال دیده است، با توجه به پیش بینی 28 میلیارد فروش صادراتی با دلار 1050 تومان هر 10% افزایش قیمت دلار eps را 5.8 تومان معادل 70% افزایش خواهد داد.
شرکت به دلیل زیان انباشته بالا(حدود 80 تومان به ازای هر سهم) مشمول ماده 141 قانون تجارت است و قصد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را دارد که طبق آخرین گزارش هیات مدیره، طرح توجیهی آن تدوین شده است.از مشکلات این شرکت می توان به رتبه شفافیت بالای آن اشاره کرد کما اینکه هنوز گزارشات 3 و 6 ماهه خود را ارائه نکرده است.
شرکت مواد اولیه را به طور کامل از داخل تهیه می کند و از این ناحیه ارزبری ندارد.

مصطفی مصری پور
2011/12/10, 23:12
سلام جناب محمدی

باشه تمام سعیمو میکنم....احتمال یافتن یه راه برای نفوذ داخل این شرکت خیلی زیاده;)

مصطفی مصری پور
2011/12/10, 23:17
مصطفی جان مهمون نمیخوای؟!
اومدم زنگ درب خونتونو زدم، از پشت ایفون یکی گفت: ظرفیت صندوق پیام های خصوصی مصطفی مصری پور به اتمام است و تا زمانی که اقدام به خالی کردن صندوق نکند نمیتواند پیام خصوصی جدید بپذیرد.

ببخشید سینا جان الان خالیش میکنم

این صندوقا مثل صندوق پیام نوکیا 1100 میمونه!!! هنوز خالی نکرده دوباره پر میشن!!!

nik
2011/12/10, 23:45
آقا مصطفی منم 2روزه که باسرعت این سایت مشکل دارم

fm2006
2011/12/10, 23:49
رفتم جایی برگشتم دیدم اردر 50 تایی کسعدیم خرید شد! میدونستم عرضه کننده داره بیشتر اردر میزدم . ولی بازهم دستشون درد نکنه ;;)
???????????????????????????????????

کیوان
2011/12/10, 23:52
???????????????????????????????????
چی شد؟!؟!؟! متوجه منظورم نشدید؟! اولش یه 10 هزارتا تونستم بردارم بعد دیگه فروشنده ای نبود من در نا امیدی 40 هزارتا دیگه هم اردر خرید گذاشته بودم. بعد مجبور شدم برم بیرون دنبال کاری و وقتی برگشتم دیدم مقدار کمی دیگه هم عرضه شده بود و خرید من هم انجام شده بود !!

کیوان
2011/12/10, 23:53
الان تازه درکت کردم مصطفی جان......چرا اینجوری شده سایت! هی هنگ میکنه!!!! :o

باربد
2011/12/11, 00:28
با سلام
این گروه سهمهای بنیادی کم نداره
اما همه انها به دلایل بنیادی صف خرید نیستند
و مورد توجه قرار نگرفتند
گاها ورود نقدینگی به یک گروه از همه گروه یک رنگ سبز میسازد
اما در گذشت زمان فاکتور های دیگری نیز باید در ذهن باشد تا این رنگ سبز را با اسارت در صف فروش همراه نکند
مثلا کساوه سهم خوبیه
اما وقتی صف میشه حجم نمیخوره
یعنی شاید در دوره کوتاه خلی ها رشد کنند اما کساوه

یا مثلا نقد شوندگی برخی از انها به شدت تهدیده
در مقابل شناور بالای کهرام میتونه نقطه تقابل تقاضا ها باشه

یا اینکه افزایش نرخ ارز برای همگی خوب نیست و گاها مضر هم هست

یا عرضه سهامداران عمده روی بر خی از انها
یادمه کخاک را چندی پیش خودم گفتم
صبا گفته بالا ی 780 عرضه می کنیم
امروز هم دیدیم کمر سهم را ....

اما این گروه شاید بزودی با دلیل و بی دلیل یک صعود را تجربه کنند

مهراز
2011/12/11, 08:57
سلام
کلا عادت صف نشینی رو نمیشه از بورس حذف کرد و جو گیری هم که پایه هستند شدید.
اگه این جو مثبت ادامه داشته باشه فکر کنم بعد از گره هم صف سرجاش بمونه. چون بازیگران سهم گویا ایندفعه با صف شدن کساوه مشکلی ندارند. یادمه دفعه قبل که این سهم داشت بالا میومد اجازه نمیدادند صف بیشتر از یک روز بمونه و با عرضه سریع جلوی سنگین شدنش رو میگرفتند.

مهراز
2011/12/11, 09:42
فکر کن این دوتا سهم رو هم اقا مصطفی رو کساوه دادند تا رنگش سبز بشه.

مصطفی مصری پور
2011/12/11, 10:00
فکر کن این دوتا سهم رو هم اقا مصطفی رو کساوه دادند تا رنگش سبز بشه.

آره دیگه، همه زحمتا گردن ماست/:)

شما ها که نم پس نمیدید:d

بابي چارلتون
2011/12/11, 10:07
مصطفي جان اين کهرام هم مثل قشهد توي قندي ها ، ما مشکل حجم مبنا رو نداريم
حجم رو ميدن بيشتر هم ميدن هوووووووووووووورررررررررر رررررررااااااااااااااا<:-p<:-p

مصطفی مصری پور
2011/12/11, 10:16
مصطفي جان اين کهرام هم مثل قشهد توي قندي ها ، ما مشکل حجم مبنا رو نداريم
حجم رو ميدن بيشتر هم ميدن هوووووووووووووورررررررررر رررررررااااااااااااااا<:-p<:-p

سهامدارای عمده کهرامو کامل میشناسم.( هم شهریامون هستن و باهاشون ارتباط دارم)

به همین خاطر نخریدم;)

مصطفی مصری پور
2011/12/11, 10:33
یکی مردونگی کرد و 70 تا فروخت به صف.

خدا خیرش بده. 58ريال قیمت پایانی رو بالا برد

mehran
2011/12/11, 10:43
مصطفی جان اگه پایه ای 20 تا من میدم....10 تا هم امید و بقیشم شما و دوستانتان بدهید که مثبت 4 امروز را پر کند و مشتی هم بر دهان استکبار بزنیم....اگه پایه ای که بسم الله...

مصطفی مصری پور
2011/12/11, 11:03
مصطفی جان اگه پایه ای 20 تا من میدم....10 تا هم امید و بقیشم شما و دوستانتان بدهید که مثبت 4 امروز را پر کند و مشتی هم بر دهان استکبار بزنیم....اگه پایه ای که بسم الله...

مهران جان از بین دوستانم کسی رو نمیشناسم که اینو داشته باشه.

خودمم نهایت 11 تا دارم.

664
2011/12/11, 11:26
دوستان نظرتون در مورد کچینی جیه ؟؟؟
حجم معاملاتشو دیدین ؟؟؟

آیا همشو تدبیر داره میده ؟؟؟
کی داره میخره ؟؟؟

مصطفی مصری پور
2011/12/11, 11:55
چه رکبی زد کلوند! از اول صبح 3 تا اردر بود که خیلی تابلو رنج منفی میکشید و تونست با همین روش حدود 100 سهم در محدوده صفر تابلو جمع کنه .(البته ماهم کمی خریدیم).
دست آخرم سر سه ثانیه یه رنج مثبت زد و صف خریدو چید .

به قول یکی از دوستان: فروشنده ها رو پرت کرد بیرون!

مهراز
2011/12/11, 12:12

شرمنده مصطفی جان ایندفعه ازش جا موندم
چون عهد کردم دیگه تو صف خرید نخرم.دارم کشیک منفی شدنش رو میکشم>:)
امیدوارم ایندفعه اگه جو بازار بزاره 310 رو رد کنه.>:d

سيد ياسر شريعت
2011/12/11, 13:02
چه رکبی زد کلوند! از اول صبح 3 تا اردر بود که خیلی تابلو رنج منفی میکشید و تونست با همین روش حدود 100 سهم در محدوده صفر تابلو جمع کنه .(البته ماهم کمی خریدیم).
دست آخرم سر سه ثانیه یه رنج مثبت زد و صف خریدو چید .

به قول یکی از دوستان: فروشنده ها رو پرت کرد بیرون!

مصطفی تونستی بخری امروز؟ به نظرم فرصت خوبی بود... از هیچ طریقی نتونستم بیام سایت و پیشنهاد خرید بدم

سيد ياسر شريعت
2011/12/11, 20:28
دوستان توجه داشته باشید این صنعت احتمال زیاد رشد خواهد کرد اما اتفاق ویژه و خاصی فعلا داخل صنعت نیفتاده که برخی از اساتید شروع به تبلیغات آن چنانی کرده اند. با توجه به نوع کارم اطلاع کاملی از وضعیت حداقل نیمی از سهم های این گروه دارم. شرایط صادراتی معمولی است و افزایش قابل توجهی نیافته است. از سوی دیگر این شرکت ها هیچ گاه مشکل مشتری و بازار نداشته اند که صحبت مسکن و تقاضای زیاد و... مطرح شده است. بیشتر مشکلات مربوط به تامین مواد، میزان ضایعات و انرژی و هزینه های از این دست می باشد که همچنان پا برجاست!

از نظر سودآوری و وضعیت تولید و فروش، شرایط مناسب است اما باز هم نه بصورت خیلی عالی و انتظار تعدیل های بالا نداشته باشید!
نکته دیگر این که باید عرض کنم راجع به صبا تامین هست که "زمزمه خروج صبا تامین از صنعت کاشی سرامیک" بعضا مطرح شده. اولا وظیفه اصلی صبا تامین پورتفوگردانی برای هلدینگ های شستاست و در کنار آن است که برای درآمدزایی خرید و فروش انجام می دهد. یعنی صباتامین در سهم هایی که در اختیار هلدینگ های شستاست خیلی آزادی عمل ندارد و تابع سیاست های هلدینگ مربوطه است. اصل موضوع البته صحیح است، یعنی شستا و هلدینگ مربوطش "صدر تامین" قصد خروج از این صنعت را دارند اما نه بصورت دفعی! بلکه طی برنامه بلند مدت قرار است این اتفاق رخ دهد. برنامه زمانبندی فروش ها هم بصورت بلند مدت طراحی شده است.

در نهایت این که در انتخاب سهم های این گروه به جای معامله های بلوکی و کلان به متغیر های بنیادی توجه نمایید و سهم هایی را انتخاب نمایید که در صورت شروع موج صعودی قوی گروه، پیش رو خواهند بود. والسلام

مصطفی مصری پور
2011/12/11, 22:20
مصطفی تونستی بخری امروز؟ به نظرم فرصت خوبی بود... از هیچ طریقی نتونستم بیام سایت و پیشنهاد خرید بدم

یاسر جان دیروز خریدامو تکمیل کردم.....
دیروز که سر صف بودم مجبور شدیم زنگ بزنیم به یکی از دوستان صبا تامین اصفهان، ایشونم لطف کردن از یکی کداشون چنتایی داد..........:d

سيد ياسر شريعت
2011/12/12, 10:12
کم کم سهم های با ارزش ذاتی بالاتر راه خود را سایرین جدا خواهند کرد...
اما من واقعا هنوز متعجب از جو شدیدی هستم که برخی در سایت ها ایجاد کرده اند! در واقع مقداری به خودم و اطلاعاتم شک کردم!;;)

تصمیم کبری
2011/12/12, 10:36

پس دروغ میگن اصفهانیها ... ( ببخشید مصطفی جان و بقیه اصفهانیهای سایت )=;

عبدالله محمدی
2011/12/12, 10:47
سلام
مصطفی جان من هم فقط با این سایت مشکل سرعت دارم
در ضمن یه زحمت برات دارم شما که اصفهان تشریف دارین کترام خیلی مشکوکه گزارش هم نداده تا حالا دوست خوبم شانس اخبارشرکت رو نوشته خبرای جدید رو شما زحمتش رو بکشید اگر نظرتون مثبت بود 20 درصد باقی مونده رو کترام بخرین
100%کاشی وسرامیکی میشن خودم تاحالا 370تا جمع کردم احساس میکنم روند بعضی از قندیها رو در پیش بگیرندو بازدهی های بیش از 100% در پیش داشته باشند
نقل قول دوستان عزیزم را میاورم

سلام
مصطفی جان چه خبر سهم رو که ترکوندن چه معاملات پرحجمی داره نمیدونم خریدی یا نه ؟خوب حال میکنی سبدت پر کاشی ;)انشالله همیشه موفق باشی

کم کم سهم های با ارزش ذاتی بالاتر راه خود را سایرین جدا خواهند کرد...
اما من واقعا هنوز متعجب از جو شدیدی هستم که برخی در سایت ها ایجاد کرده اند! در واقع مقداری به خودم و اطلاعاتم شک کردم!;;)

میگم تو کترام گنج پیدا شده اینجور رنج میزنند وصف خرید براش درست کردند p/eسهم بالا ست نسبت به هم گروهی هاش;)

mehran
2011/12/12, 11:21
یاسر جان اگر مبنا را برای رشد کاشی و سرامیک بخواهیم مسکن مهر و صادرات قرار دهیم....فک میکنم یک شرکت از نظر درصد تعدیل مثبت از همین گروه بتواند رکورد دار تعدیل مثبت شود.....تکنیکالشم جالبه در کف قیمتی هم هست......مثلا شاید بتونه 600-700% و بیشتر تعدیل مثبت بده اگه اینجوریه که بریم اونو بخریم....

وحید 20
2011/12/12, 11:39
چند باری قبلا کساوه میخریدم میفروختم که اینبار جا موندم
احتمالا در گره بشه خرید!!
مهران جان کدوم شرکت منظورته:-/:d

mehran
2011/12/12, 11:49
وحید جان پارس سرام.......یعنی میشه از تو شرکت سنگ توال...... سازی سود بیرون کشید....!!!!=))

664
2011/12/12, 11:56
نکنه آقا مهران منظورتان کسرام است :-/

jamall
2011/12/12, 12:17
نکنه آقا مهران منظورتان کسرام است :-/

هر دو بزرگوار منظورشون یکی است : پارس سرام ( كسرام )

باربد
2011/12/12, 12:32
چه بزن بزنی بود تو این گروه
کساوه که.....
کچینی هم که گویا داره به 370 هم میخنده

کهرام .....
کترام ......
کلوند ......

جالبه این وسط کطبس چه بزن بزنی داره
میگن ساتا اومد داخل بازی
اگر راست بگن......
ساتا منو یاد کبافق 3000 تومنی و منگنز 900 خریدش میندازه

سيد ياسر شريعت
2011/12/12, 12:50
کساوه که.....

کهرام .....
کترام ......
کلوند ......

میگن ساتا اومد داخل بازی
اگر راست بگن......

باربد جان اینجا خیلی بحثش شد که به کطبس وارد بشن یا نه اما به نتیجه نرسیدند آخر! اما ساتا کارش درست تره خدایی، اگه درست باشه خبرت احتمالا شاهد یه بزن بزن اساسی خواهیم بود ;;)

ناشناس
2011/12/12, 13:15
اختلاف فاز سهامداران با بازار یکی از دلایل این صف های خرید و فروش است. این تاپیک مدتها ته غار بود از غار که بیرون آمد کسی با دعوتنامه رسمی هم تمایلی به نوشتن نداشت اما حالا برای سهام این گروه بزن بزن می کنند!

باربد
2011/12/12, 15:10
این بزن بزن فردا توی کچینی هم دیدن داره
از ما گفتن بود

باربد
2011/12/12, 15:13
اقا قضیه چیه این سهمها هر چی میرن بالاتر صف خریدشون بیشتر میشه

الان کخاک را ببینید
ترمز بریده
هم از تقاضا و هم از قیمت
یا همین کطبس

یا....
عجب بازار باهالی داریم ما
خوشمون باشه:-?

وحید 20
2011/12/12, 18:45
این بزن بزن فردا توی کچینی هم دیدن داره
از ما گفتن بود
احتمالا من هم فردا کمی کچینی بخرم و این بزن بزن فکر کنم فرصت خرید باشه;)
البته باز باید شرایط بازارو دید
این چند روزه میخواستم بخرم ولی چون پولم در سهم دیگری بود و انهم در حال رشد از خرید در قیمت پایین محروم ماندم
این چند روزه رشد داشته ولی با جو مثبت گروه و شرایط بنیادی خوب مناسبه
کساوه که دیگه به سختی گیر میاد شاید در گره بشه خرید.....

تصمیم کبری
2011/12/13, 11:46
چند تا دونه برای کمک به پر شدن حجم مبنا کسعدی اهدا کردم.

کیوان
2011/12/13, 12:04
چند تا دونه برای کمک به پر شدن حجم مبنا کسعدی اهدا کردم.
I Love U :x
البته به خودم نرسید اضافه کنم

مصطفی مصری پور
2011/12/13, 12:45
سلام
مصطفی جان چه خبر سهم رو که ترکوندن چه معاملات پرحجمی داره نمیدونم خریدی یا نه ؟خوب حال میکنی سبدت پر کاشی ;)انشالله همیشه موفق باشی

میگم تو کترام گنج پیدا شده اینجور رنج میزنند وصف خرید براش درست کردند p/eسهم بالا ست نسبت به هم گروهی هاش;)

سلام عزیز
آقا سهمتون که داره خوب بالا میره دیگه خبر خوب لازم ندارید;)

نه دیگه نخریدم، بسم بود این همه کاشی تو زنیبل واقعا سنگینی میکنه
خوشحالم که خیلی از بچه های سایت سهام این گروه رو دارن

شما هم موفق باشی;)

باربد
2011/12/13, 14:47
کساوه که.....

کهرام .....
کترام ......
کلوند ......

میگن ساتا اومد داخل بازی
اگر راست بگن......

اقا کسرا هم رفت برای رالیه بعدی
چه حجمی و چه صفی>:d

عبدالله محمدی
2011/12/13, 17:49
فردا کخاک وکساوه در گره هستند
http://www.irbourse.com/newsFiles/FILE/10997Negahi%20900922.pdf

عبدالله محمدی
2011/12/13, 17:56
اقا کسرا هم رفت برای رالیه بعدی
چه حجمی و چه صفی>:d
دوست عزیز حجم امروز را شرکت مهندسی قائم سپاهان داده 900هزار تا 831هزار تای دیگه داره
http://old.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=111C1614

باربد
2011/12/13, 19:01
دوست عزیز حجم امروز را شرکت مهندسی قائم سپاهان داده 900هزار تا 831هزار تای دیگه داره
http://old.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=111C1614
کلش را هم که فردا عرضه کنه
شنبه این سهم دیدنیه
:->

یک شخص حقیقی (بازم اصفهانی)
بشدت داره این سهم را میخره

عبدالله محمدی
2011/12/13, 19:20
کلش را هم که فردا عرضه کنه
شنبه این سهم دیدنیه
:->

یک شخص حقیقی (بازم اصفهانی)
بشدت داره این سهم را میخره
جو گروه مثبته هرچی عرضه بشه خریدار پاش هست در کترام هم سرمایه گذاری تدبیر خالی کرد وسهامش تموم شد فرصتی بود برای کسانی که تعداد میخواستند بردارند
به نظرم از فردا کترام وشنبه کسرا به زور حجمشون رو پرکنند

عبدالله محمدی
2011/12/13, 20:16
الان با یکی از دوستان داشتم صحبت میکردم گفت شخص حقیقی که امروز قثابت رو داده بالای 2میلیون داشت وقنیشا رو هم تعداد داشت خالی کرده قنیشا رو میگفت رکب زده به نور همدانیان چون نورهمدانیان امروزیک میلیون فروخته بود زیرش روگرفته بود که بتونه همه روبفروشه 700تاش رو ایشون داده بود بهشون
گفت فردا کسرا وکخاک میخواد بخره

مصطفی مصری پور
2011/12/13, 20:30
الان دیدم یکی توی بورکس در مورد کسرا زده که :

"دوست گرامی نکته این سهم در معامله بلوکی... دیگه نمیتونم ادامش رو بگم ...فقط اگه فرصت خرید داد که میده استفاده کنید "

این جمله دیگه آخرشه!!!! یجوری نوشته انگار مدیرعامله!

البته کسی منکر رالی پیش روی کسرا نیست ولی صحبت از معامله بلوکی دیگه یکم قدیمی شده. این معامله بلوکی توی تابستون و به صورت قول نامه ای انجام شد و به قیمت جالب 600 تومن!!

بالا رفتن کسرا ریشه در بحث مخفی کردن سود این شرکت داره . اینطور که شنیده شده بخش اعظمی از سود امسال هنوز به بازار مخابره نشده.
خواستم بگم بعضیا واقعا دارن اخبار کذب در مورد این گروه ارائه میدن. صحبتهایی مثل معامله بلوکی صباتامین و.... که یاسر با توجه به موقعیت کاریش کاملا اونها رو در کوتاه مدت رد کرد.

البته اونایی که مث خودم درگیر سهام کاشی هستن.حالا حالاها سهمشونو نگه دارن;)

باربد
2011/12/13, 23:04

"دوست گرامی نکته این سهم در معامله بلوکی... دیگه نمیتونم ادامش رو بگم ...فقط اگه فرصت خرید داد که میده استفاده کنید "

البته کسی منکر رالی پیش روی کسرا نیست ولی صحبت از معامله بلوکی دیگه یکم قدیمی شده. این معامله بلوکی توی تابستون و به صورت قول نامه ای انجام شد و به قیمت جالب 600 تومن!!

بالا رفتن کسرا ریشه در بحث مخفی کردن سود این شرکت داره . اینطور که شنیده شده بخش اعظمی از سود امسال هنوز به بازار مخابره نشده.
خواستم بگم بعضیا واقعا دارن اخبار کذب در مورد این گروه ارائه میدن. صحبتهایی مثل معامله بلوکی صباتامین و.... که یاسر با توجه به موقعیت کاریش کاملا اونها رو در کوتاه مدت رد کرد.

مصطفی جان سلام
اون بنده خدا فکر میکنه
معاملات امروز و فردا ریشه در یک جابجایی توافقی دارد
در حالیکه اینگونه نیست و فروشنده قصد خروج کامل از کسرا را دارد و خریدار اصلی هم یک شخص حقیقی در کنار بازار است

البته اینکه اصفهانی ها خبره کاشی و سرامیک هستند هم بر کسی پوشیده نیست
اما سود این شرکت به مراتب از سود فعلی بالاتره

سيد ياسر شريعت
2011/12/14, 08:55

این معامله بلوکی هم قضیه ای شده واسه خودش ها!:d
هی دارند میگند تامین داره همه بلوک هاشو می فروشه هی من با تعجب به در و دیوار نگاه می کنم:d
هی میگن زود باشید 2روز دیگه معامله دارند هی من به برنامه فروش نگاه می کنم و سوالی در پس ضمیر ناخودآگاهم شکل می گیره و اغلب بی پاسخ می مونه!:-?

jamall
2011/12/14, 09:09
باسلام
دوستان کسی میدونه چرا نماد کساوه ممنوع شده؟
با اینکه 107 دونه معامله شده.

ناشناس
2011/12/14, 09:16
جو گروه مثبته هرچی عرضه بشه خریدار پاش هست در کترام هم سرمایه گذاری تدبیر خالی کرد وسهامش تموم شد فرصتی بود برای کسانی که تعداد میخواستند بردارند
به نظرم از فردا کترام وشنبه کسرا به زور حجمشون رو پرکنند
با درود
من نیز حجم زیادی کترام دارم و از بالا رفتن آن سود زیادی می برم و زمانی که سهم صف فروش داشت در این سایت به آن پرداختم. اما با رویکرد هیجانی و وعده سودهای آنچنانی موافق نیستم. باید دندان طمع را کشید و با یک سود معقول خارج شد بازی اینگونه سهم ها به همین سادگی هم نیست که با خالی کردن تدبیر بازی را تمام شده تلقی کنیم.
با سپاس

abolfazl49
2011/12/14, 09:16
منموع نيست معامله ميشه قيمت 3028

آریو
2011/12/14, 09:20
باسلام
دوستان کسی میدونه چرا نماد کساوه ممنوع شده؟
با اینکه 107 دونه معامله شده.

گره معاملاتی داشت دوست عزیز

اولین معامله سهم ساعت 8:59:30 صورت میگیره یعنی در 8 درصد مثبت
و به مدت یک یا دو دقیقه متوقف میشه و دوباره در 12 درصد مثبت شروع به معامله میکنه

باربد
2011/12/14, 10:43
اینم از کسرا

مصطفی مصری پور
2011/12/14, 16:31
مصطفی جان سلام
اون بنده خدا فکر میکنه
معاملات امروز و فردا ریشه در یک جابجایی توافقی دارد
در حالیکه اینگونه نیست و فروشنده قصد خروج کامل از کسرا را دارد و خریدار اصلی هم یک شخص حقیقی در کنار بازار است

البته اینکه اصفهانی ها خبره کاشی و سرامیک هستند هم بر کسی پوشیده نیست
اما سود این شرکت به مراتب از سود فعلی بالاتره

سلام
درسته باربد جان
اونطوری که من خبر داریم احیا سپاهان و قائم قصد خروج کامل دارن. چیزی هم نمونده دیگه از سهماشون

البته اصولا میبدی ها خبره کاشی هستن;)
یه شهر کوچیک که اندازه جمعیتش کارخونه کاشی سرامیک داره:d

من یه عدد خیلی بالا در مورد سود کسرا شنیدم.....یه تعدیلی در حد تعدیلی که قشکر داد!

مصطفی مصری پور
2011/12/14, 16:36
این معامله بلوکی هم قضیه ای شده واسه خودش ها!:d
هی دارند میگند تامین داره همه بلوک هاشو می فروشه هی من با تعجب به در و دیوار نگاه می کنم:d
هی میگن زود باشید 2روز دیگه معامله دارند هی من به برنامه فروش نگاه می کنم و سوالی در پس ضمیر ناخودآگاهم شکل می گیره و اغلب بی پاسخ می مونه!:-?

یاسر جان چشم ها را باید شست.........:))

به قول افراد نتیجه گرا : ما به فرآیند اتفاقات توجهی نداریم . مهم اینه نتیجه دلخواه ما اتفاق بیفته . حالا این خبرای بلوکی درست باشه یا نباشه مهم نیست. مهم کلونده که هر روز با صف خرید بسته میشه;)

وحید 20
2011/12/14, 17:42
همای سعادت بر صنعت کوچک دیگری نیز نشست
دلایلی برای اقبال به صنعت کاشی و سرامیک

نمابورس، بازار سرمایه _ با گران شدن قیمت کالاهای وارداتی مشابه ،توان رقابتی تولید کنندگان بالارفته و افزایش فروش داخلی و خارجی را برای این شرکت ها به همراه داشته ... با افزایش طرح های توسعه ای در این شرکت ها، فن آوری در این شرکت ها بهینه شده است
دلایلی برای اقبال به صنعت کاشی و سرامیک

شرکت های کاشی و سرامیک بورس یکی از خوش اقبال ترین صنایع بازار امروز بودند. به نظر می رسد که در این مقطع زمانی، این شرکت ها مورد توجه بازیگران بازار هستند. حجم مبنای کم باعث می شود که کوچکترین نوسان در گروه موجب ایجاد موج سبز در گروه شود و سهامداران قدیمی این شرک ها را منتفع سازد.

چرا کاشی؟

غلامرضا جواشی کارشناس بازار سرمایه در این خصوص به نمابورس می گوید:"شرکت های کاشی در شرایط کنونی بازار نشان دادند که بازهم سهم های کوچک در بازار بی رمق بیش از سایر شرکت ها مورد توجه هستند."

وی گفت:" بررسی مقاطع مختلف زمانی که بازار در شرایط منفی یا کم رمق قرار دارد، نشان می دهد توجه و اقبال بازار به سوی شرکت های کوچک و تک سهم هاست." این کارشناس افزود:" شرکت های نظیر کاشی و بیشتر تک سهم ها در کانون توجه بازار قرار می گیرند."

وی ادامه داد:" علت این مهم می تواند اطمینان سرمایه گذاران به کسب بازدهی بیشتر در این شرکت ها باشد چراکه این شرکت ها کوچک هستند و سرمایه گذاران می دانند که می توانند بازدهی راحت تری کسب کنند." جواشی گفت:"بعضی از شرکت های این گروه در ماه های اخیر حدود 70 درصد رشد کرده است که بخشی از این رشد مربوط به اطلاعات مالی نهفته ای است که در سال مالی آتی مشخص می شود یعنی طرح ها و برنامه های افزایش فروش این شرکت ها که آثار آن را می توان در سال مالی آتی این شرکت ها مشاهده کرد."وی ابراز داشت:" این مهم بهانه ای است که بازیگران بازار به آن استناد و اقدام به سرمایه گذاری می کنند."

واردات ضعیف شد

وی در خصوص مشکلات شرکت های تولید کننده کاشی می گوید:" مشکل این گروه ظرفیت و افزایش ظرفیت تولید نسبت به تقاضا در این صنعت است که گاهی منجر به مازاد تولید در این صنعت شده است."

وی ادامه داد:"گ اهی نیز به دلیل قیمت و رقابت با محصولات مشابه واردادتی این شرکت ها نتوانسته اند با کالاهای وارداتی رقابت کنند و از این میدان جامانده اند."

این کارشناس اذعان داشت:" افزایش نرخ ارز از سوی دیگر بر این صنعت تاثیر گذاشته است چراکه با گران شدن قیمت کالاهای وارداتی مشابه ،توان رقابتی تولید کنندگان بالارفته و افزایش فروش داخلی و خارجی را برای این شرکت ها به همراه داشته است."

طرح های توسعه

وی خاطر نشان کرد:" از دیگر نکات قابل توجه در این صنعت این است که با افزایش طرح های توسعه ای در این شرکت ها همچنین افزایش ظرفیت و طرح های توسعه ای، فن آوری در این شرکت ها بهینه شده است."وی گفت:" این مهم از بهای تمام شده این شرکت ها کاسته و موجب رونق در این شرکت ها شده است."

وی افزود:" این شرکت ها در شرایط رونق بازار در حاشیه قرار می گیرند و در شرایط منفی بازار که بزرگان بورسی در حاشیه قرار می گیرند ، با اقبال بازار مواجه می شوند. "
http://namabourse.com/news/15620/

سيد ياسر شريعت
2011/12/14, 19:54
یاسر جان چشم ها را باید شست.........:))

به قول افراد نتیجه گرا : ما به فرآیند اتفاقات توجهی نداریم . مهم اینه نتیجه دلخواه ما اتفاق بیفته . حالا این خبرای بلوکی درست باشه یا نباشه مهم نیست. مهم کلونده که هر روز با صف خرید بسته میشه;)

واسه این میگم که یه عده که موج سوارند حواسشون باشه و به موقع پیاده بشند;;)
خداروشکر که شرمنده دوستان نشدیم تو الوند;)

شهروز1365
2011/12/14, 19:54
اینم شکست مقاومت شاخص کاشی
http://www.pic.iran-forum.ir/images/e8ndwtnhalm1bbhsvk.png

راد
2011/12/14, 20:15
دوستان بعد از تدبیر سرمایه گزاری تدبیر در نماد تکسرام جهت سهامدار شدن ما گویا قصد داره در نماد کحافظ هم برامون یه کارایی بکنه حالا مونده به کرمش ، فلش قرمز که اینو نشون میده . حالا ببینیم چی میشه ;)

باربد
2011/12/15, 00:56
سلام
درسته باربد جان
اونطوری که من خبر داریم احیا سپاهان و قائم قصد خروج کامل دارن. چیزی هم نمونده دیگه از سهماشون

البته اصولا میبدی ها خبره کاشی هستن;)
یه شهر کوچیک که اندازه جمعیتش کارخونه کاشی سرامیک داره:d

من یه عدد خیلی بالا در مورد سود کسرا شنیدم.....یه تعدیلی در حد تعدیلی که قشکر داد!
البته در صنعتش بله
اما در سهامش من هر چی پیکیری میکنم به اصفهانی ها می رسم
مثل سهامدار کترام
یا همین خریدار کسرا
یا شما و اقا مهران که ماشالله استاد شناسایی سهمهای خوب این گروه هستید
کساوه
کسعدی
کسرا

باربد
2011/12/17, 16:45
چه شنبه ای را اغاز کردند این گروه
همگی.....

البته میگن تارگت بعدی شاخصشون 800 هست
حالا با بسته شدن کخاک و کچینی باید ببینیم بقیه چه میکنند

امپراتور7
2011/12/17, 17:55
چه شنبه ای را اغاز کردند این گروه
همگی.....

البته میگن تارگت بعدی شاخصشون 800 هست
حالا با بسته شدن کخاک و کچینی باید ببینیم بقیه چه میکنند
شاانس ما از این گروه همین 2 تا رو داریم که باید ببندن ولی به نظرم خیلی زود بازشون کنن مخصوصا کخاک رو که هدف هایی رویایی در سر داره یادش به خیر این سهم رو 700 پیرمون کرد :d

عبدالله محمدی
2011/12/18, 00:14
سلام
دوستان سودسال بعد کترام به نظر شما چند است؟
شرکتی که با 160 نفر نیرو وساپ قدیم 3000متر تولید داشته حالا باساپ جدید 100نفر نیرو کم کرده وتولیدش رابیش از 2برابر کرده(7000متر) با 60 نفر
وتولیدات جدید وطرحهای متنوع وصادرات 3برابری و دلار بالای 1350 تومنی دلار را 1050 دیده شرکت
سودش را چقدر میتواند تعدیل دهد ؟ امروز حجم 40 تایی رو ندادند!!!!!
دوستان فاندامنتال کار عزیزلطفا جواب بدهندباریدعزیز ومهران خان گل وحید 20 عزیز
باتشکر

مصطفی مصری پور
2011/12/18, 12:01
یاسر این حجمو کلوند که تابلو کار شما بود!

سپاس بیکران

سيد ياسر شريعت
2011/12/18, 12:12
یاسر این حجمو کلوند که تابلو کار شما بود!

سپاس بیکران

زنگ زدم بچه های بالا گفتم اگه اوردر رو انجام ندید میام سراغتون که دیگه حساب کار اومد دستشون;)
مخلصیم مصطفی جون

باربد
2011/12/18, 13:01
خوب حالا باید حساب کنیم کدوما میرن گره
گوشی را برداریم و شماره و ناظر و......:d

اول کساوه که بنده خدا جای 20 درصد با التماس هفته ای 12 تا 14 درصد میره بالا

دوم کسعدی
چند روز دیگه کترام
و بعدش کسرا

اقا شما هم بگید

Jamshidyar
2011/12/18, 13:06
خوب حالا باید حساب کنیم کدوما میرن گره
گوشی را برداریم و شماره و ناظر و......:d

اول کساوه که بنده خدا جای 20 درصد با التماس هفته ای 12 تا 14 درصد میره بالا

دوم کسعدی
چند روز دیگه کترام
و بعدش کسرا

اقا شما هم بگید
شماره اعلام بفرمایید اطاعت امر می کنیم

SHAMSIAN
2011/12/18, 20:13
دوستان نظرتون در مورد حق کحافظ چیه ؟

عبدالله محمدی
2011/12/19, 10:39
کچینی یک روز بیشتر بسته نمیشه عجب فرصت خریدی داد که ما متوجهش نشدیم البته کسرا شکار شد

sirwan
2011/12/19, 11:48
کسرا فرصت خریذ ذاذه

عبدالله محمدی
2011/12/19, 12:14
حجم معاملات امروزگروه کاشی خیره کننده بود فقط در کچینی وکسرا بالاپنج میلیاردو هفتصدمیلیون تومن بود

محمد ساده
2011/12/19, 12:34
حجم معاملات امروزگروه کاشی خیره کننده بود فقط در کچینی وکسرا بالاپنج میلیاردو هفتصدمیلیون تومن بود
تو بیشتر ک ها...1% هایی که امروز بالا میاد باید جالب باشن...
من نیز امروز کچینی دار شدم...و هدف کوتاه مدت سهمو535 میبینم...

وحید 20
2011/12/19, 12:54
احتمال زیاد کچینی بعد از بازگشایی با کاهش عرضه همراه باشه
اونهایی که میخواستن بفروشن اکثرا فروختن...

sirwan
2011/12/19, 12:58
به نظر شما چرا کسرا در اخر وقت قیمتش کاهش یافت؟

باربد
2011/12/19, 16:09
به نظر شما چرا کسرا در اخر وقت قیمتش کاهش یافت؟
برای اینکه من بتونم پله دومم را بخرم و بعدش بتونه صعود کنه;)

meysam_sh_2020
2011/12/19, 16:14
باربد جان ما هم خریدیم امروز چند تایی تا چند میتونه صعود کنه ؟ البته این یکی رو به پیشنهاد جناب عبدالله محمدی خریدیم که در گفتگوی امروز چه کردید و چرا نوشتن خرید کردیم ماهم گفتیم بخریم با بزرگان :d البته مسئولیت این خرید هم با خودمه:d

عبدالله محمدی
2011/12/19, 16:27
کچینی یک روز بیشتر بسته نمیشه عجب فرصت خریدی داد که ما متوجهش نشدیم البته کسرا شکار شد
صف کچینی رو دادند وماهم کچینی را به سبد اضافه کردیم
خدا را شکر هرچی خریدیم صف شد به غیر از کسرا اون هم با بسته شدن کچینی از فردا صفه عرضه زیاد امروز در بازار فقط به خاطر عرضه کچینی بود

SHAMSIAN
2011/12/19, 16:35
luhlghj معاملات امروز گروه کاشی وسرامیک دیدنی بود .

sirwan
2011/12/19, 17:03
نوش جانت باربد عزیز البته خودم هم خریدم

وحید 20
2011/12/19, 17:15
فردا کلوند کنیلو و کسعدی در گره هستند

باربد
2011/12/19, 17:16
باربد جان ما هم خریدیم امروز چند تایی تا چند میتونه صعود کنه ؟ البته این یکی رو به پیشنهاد جناب عبدالله محمدی خریدیم که در گفتگوی امروز چه کردید و چرا نوشتن خرید کردیم ماهم گفتیم بخریم با بزرگان :d البته مسئولیت این خرید هم با خودمه:d
اقا ما عادت کردیم به این 1000
اما این یکی میره بالای 1000 امید بر خدا
یادمه وقتی 750 بود گفتم اگر از 820 رد کنه 4 رقمی میشه

کیوان
2011/12/19, 18:35
فردا کلوند کنیلو و کسعدی در گره هستند

ای جانم >:d<

وحید 20
2011/12/19, 18:55
امروز در کچینی بانک تجارت از لیست سهامداران بالای 1درصد خارج شدهو ونیکی 50 هزارتا خریده
اکثرا معاملات مربوط به زیر 1 ها بوده....

مصطفی مصری پور
2011/12/19, 20:22
قائم سپاهان کاملا از ترکیب سهامداری کسرا خارج شد!

و یک شخص حقیقی به جمع 1درصدی ها پیوست!!

باربد
2011/12/19, 22:38
قائم سپاهان کاملا از ترکیب سهامداری کسرا خارج شد!

و یک شخص حقیقی به جمع 1درصدی ها پیوست!!
مصطفی جان سلام
اینکه سپاهان فروخت را قبول دارم
اما فکر کنم هیچ سهامداری بالای یک درصد نیومده
تا جایی که من خبر دارم
با دو کد زیر 1 درصد 630000سهم توسط دو حقیقی خریده شده

مصطفی مصری پور
2011/12/19, 22:42
مصطفی جان سلام
اینکه سپاهان فروخت را قبول دارم
اما فکر کنم هیچ سهامداری بالای یک درصد نیومده
تا جایی که من خبر دارم
با دو کد زیر 1 درصد 630000سهم توسط دو حقیقی خریده شده

سلام باربد جان
پس تشابه اسمی بوده;)

باربد
2011/12/19, 22:47
سلام باربد جان
پس تشابه اسمی بوده;)
مهم اینه بزودی باید بره بالای 950 جا خوش کنه
شاید مثل 750 یکی دو روز در جا بزنه
اما بعدش.....;)

البته این یک نظر شخصیه و میتونه کاملا اشتباه باشه

مصطفی مصری پور
2011/12/20, 09:21
بازی جالبی توی الوند داره اتفاق میفته

n@vid
2011/12/20, 09:26
به نظر شما دليل كاهش قيمت كفرا و كسرا چيه؟

مصطفی مصری پور
2011/12/20, 09:30
به نظر شما دليل كاهش قيمت كفرا و كسرا چيه؟

وقتی سهمی به صورت بی وقفه رشد میکنه در برخی نقاط نیاز به استراحت داره تا نوسان گیرها از سهم خارج بشن و یه عده دیگه وارد!

n@vid
2011/12/20, 09:39
وقتی سهمی به صورت بی وقفه رشد میکنه در برخی نقاط نیاز به استراحت داره تا نوسان گیرها از سهم خارج بشن و یه عده دیگه وارد!

ْكسي از دوستان تحليلي از اين سهام داره كه نشون بده قيمت هاي ديروز حباب بوده يا نه؟

کيانوش
2011/12/20, 09:47
دوستان افزايش قيمت يورو به 1880 تومان رسيده است.
اين افزايش قيمت ارز چقدر تعديل مثبت بر صنعت کاشي و سراميک دارد.؟خصوصا روي کفرا يا کسرا؟

محمد ساده
2011/12/20, 09:57
با توجه به چیزهایی که شنیدم امروز شاید آخرین فرصت باشه که خیلی از سهم های این گروه رو به قیمت مناسب و به تعداد مناسب خرید کنیم...پس ار فرصت به وجود آمده کامل استفاده کنید.....

مصطفی مصری پور
2011/12/20, 09:59
بازی جالبی توی الوند داره اتفاق میفته

بعد 1.3 میل معامله! دوباره صف خرید شد...

این رنجای منفی اول صبح خیلی حرف واسه گفتن داشت .

یادمه روی 160 تومنم یبار شبیه این انجام شد

مصطفی مصری پور
2011/12/20, 10:23
توقف نماد معاملاتي كلوند
به اطلاع مي رساند ، نماد معاملاتي شركت كاشي الوند با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم،متوقف شد. مديريت بازار

:-/

abolfazl49
2011/12/20, 10:24
بعد 1.3 میل معامله! دوباره صف خرید شد...

این رنجای منفی اول صبح خیلی حرف واسه گفتن داشت .

یادمه روی 160 تومنم یبار شبیه این انجام شد

بسته شدن جهت تعديل نوش جون سهامداراش تبريك:)

وحید 20
2011/12/20, 10:32
کهرام و کترام بعد از عرضه های قابل توجه صف خرید شدند
انهم بیشتر از روزهای قبل....

other
2011/12/20, 10:34
با سلام
با توجه به قیمت های فوق، کدام سهم را برای خرید تو این قیمت ها پیشنهاد میکنید؟
البته سهمی که بشه خرید
با تشکر

SHAMSIAN
2011/12/20, 12:13
احسنت بر کاشی وسرامیک...

باربد
2011/12/20, 13:17
چه بزن بزنی بشه از فردا
جالا حدا را شکر لیدرها بسته بودند و کسرا هم منفی بود
وگرنه
کسعدی بعد از 12 درصد باز هم چون کوه استوار

کترام تازه داره صف چینیش شروع میشه
روز که از مسافرت برگشتم یادمه کهرام 134 بود
الان دو هفته فقط گذشته

کلوند هم که بست برای تعدیل

این کفرا را اگر صبا بگذاره چه حالی به سهامداراش خواهد داد

بقیه هم ......
وای بروزی که کخاک و کچینی با صف خرید میلیونی باز بشوند
چه شود.....

عبدالله محمدی
2011/12/20, 14:30
معاملات کلوند باطل شد

قیمت پایانی1797
http://old.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1412&inscode=32678431934327184

کيانوش
2011/12/20, 14:57
دوستان افزايش قيمت يورو به 1880 تومان رسيده است.
اين افزايش قيمت ارز چقدر تعديل مثبت بر صنعت کاشي و سراميک دارد.؟خصوصا روي کفرا يا کسرا؟
سود کسرا و کفرا با درهم 400 تومان و يوروي 1920 توماني چند؟
سود کسرا و کفرا با درهم 500 توماني و يوروي 2500 توماني چند؟در اينده ؟

عبدالله محمدی
2011/12/20, 15:08
کخاک
خلاصه تصميمات مجمع عمومي عادي بهطور فوقالعاده (به پيوست)
http://forums.boursy.com/imported/2011/12/37.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

مصطفی مصری پور
2011/12/20, 15:38
معاملات کلوند باطل شد

قیمت پایانی1797
http://old.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1412&inscode=32678431934327184

منکه تعجب کردم!!!
دلیلش چی بوده؟

بابااتی
2011/12/20, 15:41
به نظر من باید اتفاقی که در قثابت افتاد در کفرا هم تکرار شود شرکت با این سود و تقسیمی بالا به دلیل سیاست بازی و رانت گروه تامین اجتماعی اینجا دارد در جا می زنه . امیدوارم مثل قثابت ائتلافی از سهامداران حقیقی و حقوقی با هم حداقل یک کرسی از تامین اجتماعی بگیرند و این شرکت را به جایگاه واقعی خود برسانند .

مصطفی مصری پور
2011/12/20, 23:30
جالبه پس از مدتها بنیاد مستضعفین هم به کاشی سرامیکیهای سبدش نگاهی انداخت

امروز 120 تا روی کساوه عرضه کرده!

rojan
2011/12/20, 23:45
باسلام

جناب مصری پور یادم شما فرموده بودید 80 درصد سبدتان کاشی است خصوصا کلوند خیلی سنگین نبود:d
شرمنده از سر کنجکاوی می پرسم آواتار قبلی شما فکر کنم کلینت ایستیود بود ولی این یکی را نمی شناسم

تصمیم کبری
2011/12/21, 03:24
کهرام رو 190 و 200 تومان مقاومت دارد.
کسعدی اگر فردا را به سلامت عبور کند تا 350 تومان هیچ مانعی سر راهش نیست.
کساوه اگر 345 تومان را به سلامت عبور کند دیگر تا 460 تومان چهار نعل میتازد. مصطفی هم باید مواظب باشه که یوقت پاش از تو رکاب درنیاد بیرون!

بابي چارلتون
2011/12/21, 08:19
کساوه اگر 345 تومان را به سلامت عبور کند دیگر تا 460 تومان چهار نعل میتازد. مصطفی هم باید مواظب باشه که یوقت پاش از تو رکاب درنیاد بیرون!

ان شا الله که ميشکنن مياد بالا
من که فقط کهرام دارم رو دارم توي اين گروه کاف، خيلي حال کردم ، کاش خيلي خيلي بيشتر خريد کي کردم ، نه استرسي ، نه حاشيه اي ، قيمت پايين ، حامي خوب ، هر روز هم +4 رو بدون دردسر مي خوره و مياد بالا >:d<
ببينم مي تونه يه گين 100 درصدي بهمون بده و الفرار =)):d

مصطفی مصری پور
2011/12/21, 09:00
باسلام

جناب مصری پور یادم شما فرموده بودید 80 درصد سبدتان کاشی است خصوصا کلوند خیلی سنگین نبود:d
شرمنده از سر کنجکاوی می پرسم آواتار قبلی شما فکر کنم کلینت ایستیود بود ولی این یکی را نمی شناسم

سلام
بله هنوزم هست ولی کساوه سنگین تر از کلونده;)

خواهش. این آواتار ، عکس "آلبر کامو" ه .حتما میشناسین

مصطفی مصری پور
2011/12/21, 09:09

سینا جان کساوه طبق قاعده ش شنبه باید بره توی گره...
پس این مقاومتو خیلی راحت رد خواهد کرد .

مواظبیم;)

مصطفی مصری پور
2011/12/21, 09:14

مواظبیم;)

Hamid-safapour
2011/12/21, 16:33

مواظبیم;)
مصطفی جان فک کنم خوشحال ترین فرد سایت بورسی در حال حاضر شما باشی چون از یک ماه پیش 100 % کاشی سرامیک بودی
احسنت به این بازار خانی شما
ما هم که منتظر ایم تا این کچینی باز شه و اگه خدا بخواد ی حالی به ما بده

وحید 20
2011/12/21, 17:51
کساوه شنبه گره نیست
دلیلشم فکر کنم اون یک روز باشه که بدون معامله موند!

arya89
2011/12/24, 15:30
درود
باتوجه به وارد نشدن بعضی از اقایان احتمال اینکه سهام این گروه جهت شفاف سازی مسدود بشوند میرود ،تا چنانچه خبری بود! وارد سهام این گروه بشوند،البته بعضی از سهام این گروه بدون هیچ دلیل خاص فقط بخاطر جو ی که روی این گروه هست حسابی رشد کرده اند بعدا خصوصا در9ماهه مشخص خواهد شد

مصطفی مصری پور
2011/12/24, 16:18
خب امروز به رغم معاملات میلیونی در کهرام و کحافظ شاهد پیوستگی صفوف خرید بودیم .

در نماد کساوه هم که تنها 150 هزار سهم معامله شد .

به شخصه از بالا رفتن حجم معاملات در این گروه خرسندم ؛ چرا که قدرت صعود گروه تقویت میشه . باید ببینیم در روزهای آتی شاهد گره کساوه هستیم یا کماکان باید انتظار بکشیم .

مصطفی مصری پور
2011/12/24, 16:45
كاشي الوند
مزايده فروش 4220000 سهم صنايع سرام آرا ( چهار ميليون و 220 هزار سهم )
قيمت پايه هر سهم 4388 ريال

مصطفی مصری پور
2011/12/24, 16:50
البته لازم به ذکره که این اطلاعیه مال یک ماه پیش هست و در مورد انجام یا عدم انجام مزایده اطلاع کاملی نداریم.

بنظر میرسه تعدیل از بابت همین مزایده باشه که دیگه خودتون حساب کنید چه رقمی میشه:d

Hamid-safapour
2011/12/24, 19:37
مصطفی جان نظرت راجب کچینی چیه؟
تا چه قیمتی میتونه برسه؟