PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجهیزات هپکو(تپکو)

صفحه ها : 1 [2] 3 4

mahzad
2015/02/07, 10:53
شایعه بازار : تپکو گزارش 94 مناسبی را اعلام می کند

behzad2014
2015/02/08, 01:34
توافق سىاسى اگه انجام بشه تپکو بالاى 80قطعا خواهد رفت اگه هم توافق صورت نگيره يه کم پايين خواهد آمد

milad97
2015/02/17, 13:33
اینجور معاملات رو نمی پسندم یا فروشنده اجازه بده سهم بره بالا یا خریدار نخره تا سهم بیاد زیر 58

این گونه معاملات برازنده هپکو نیست و فقط وقت تلف کردن هستش......به شخصه دوس دارم سهم بیاد پایین

دوستانی هم که قیمت بالا خریدن زیر 58 اضافه کنن ....سهم های بازار پایه باید نوسانش زیاد باشه تا بصرفه خرید کرد

حقوقی دو روز هستش که فروشنده بوده بزارید بفروشه.... هر چی بیاد پایین فنرش بیشتر جمع میشه

milad97
2015/02/18, 12:16
امروز هم معاملات بیخودی داره

سرمایه گذار
2015/02/18, 12:49
امروز هم معاملات بیخودی داره

سهمی که آن هم در بازار پایه نوسانگیران در فعال باشند معاملاتش غیر از حالت نخواهد بود خرید حدود 60 تا 58 فروش حدود 70 تا 80 این سهم را دو ماه رفتارش زیر نظر دارم همین هست که گفتم

تاجر جوان
2015/02/24, 12:22
خریداتون رو در محدوده 60ت انجام بدین...

خیلی منتظر 57/8ت نباشید،لحظه ای این قیمتارو میبینه و بر میگرده...

حقوقیه سهمم اصلا گندش نکنین که حقیقی هایی که رو این سهم هستن قورتش میدن

بعد از معاملات rsi و استوکاستیک رو نگاه کنید،،هر دو به شدت سیگنال خرید رو تایید میکنن...

milad97
2015/02/24, 12:31
در مورد هپکو معاملاتش رو زیر نظر دارم .....به نظرم یه گروه دارن سهم جمع می کنن.....قبلا تا حقوقی شورع می کرد به فروش همه اردر خریدا رو لغو می کردن و بلافاصله در دو روز کلی منفی میخورد ولی الان با وجود فروش بدجور حقوقی خیلی ها بی واهمه میخرن.... و هیچ دست بردار نیستن....یه جور حس می کنی که دارن به کد حقیقی میدن

اگه خبری درباره توافق بیاد هپکو دست نیافتنی میشه ( خودم بر این اعتقادم که در صورت توافق سهمی که بیشتر رشد را خواهد کرد همین هپکو هستش ) .....من تو این قیمت ها یه پله خریدم (20 درصد سرمایه) اگر اومد پایین دوباره اضافه می کنم اگه نه و دیدم میخواد بره بالا یه پله دیگه رو همین قیمت ها یا یکی دو تومن بالاتر میخرم و 40 درصد میکنم که رفت بالا افسوس نخورم....واسه هپکو در قید و بند یکی دو تومان نباشید چون نوسانش زیاده اگه بخواد بره بالا خوب سودی میده

milad97
2015/02/24, 12:34
امام جمعه اراک: اقتصاد مقاومتی راهکار توسعه همه جانبه کشور است
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تنها راه نجات اقتصاد کشورو توسعه همه جانبه، بهره گرفتن از ظرفیت های اقتصاد مقاومتی است.

http://img7.irna.ir/1393/13931201/81513370/81513370-6287408.jpg

آیت الله ' قربانعلی دری نجف آبادی ' در خطبه های نماز جمعه اراک افزود: توجه به تولید ملی و بهره گیری از کار و سرمایه ایرانی و مدیریت جهادی ازمولفه های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب است.

وی بیان کرد: توسعه شرکت های دانش بنیان، توجه به مصادیق مختلف فرهنگ در جامعه و از همه مهمتر تحقق اصل اقتصاد مقاومتی باید به صورت هدفمند اجرایی شود و مردم از توفیقات آن بهره مند شوند.

آیت الله دری نجف آبادی گفت: کاهش واردات بی رویه، بی اثر کردن تحریم ها و عدم وابستگی به اقتصاد نفتی از جمله مصادیق توسعه واحدهای صنعتی در کشور به ویژه استان مرکزی است و اقتصاد مقاومتی در این زمینه نقشی بسزا دارد.

وی اظهار کرد: استان مرکزی با بهره گیری از ظرفیت های خاص صنعتی و کشاورزی خود می تواند به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه اقتصاد مقاومتی لبیک گوید.

امام جمعه اراک اضافه کرد: استان مرکزی با بهره گیری از سه هزار واحد صنعتی بزرگ و کوچک و ظرفیت های مستعد بخش کشاورزی و علمی باید پیشگام تحقق امر اقتصاد مقاومتی باشد.

وی خاطرنشان کرد: در هفته ای که گذشت تعدادی از مدیران و مسولان واحدهای مختلف استان مرکزی گزارش فعالیت های خود در عرصه اقتصاد مقاومتی را ارایه کردند و باید این مهم با درایت و سرعت عمل بیشتری پیگیری شود.

امام جمعه اراک ادامه داد: برخی شرکت های بزرگ صنعتی استان مرکزی همچون واگن سازی پارس و هپکو با توان بالای تولید و مهندسی خود ظرفیت های جدیدی را تعریف کرده اند و باید با سرلوحه قراردادن امر اقتصاد مقاومتی زمینه رونق کار و تولید ملی در استان مرکزی را فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: برخی از شرکت های بزرگ استان مثال آونگان ( تولید کننده دکل انتقال نیرو) نیز با نام خصوصی سازی به زباله دان تبدیل شده اند که باید برای رونق مجدد آنان برنامه ریزی کرد.

آیت الله دری نجف آبادی در خصوص تعیین استاندار مرکزی نیز گفت: از دولت تدبیر و امید انتظار داریم برای اداره این استان، مدیری با کفایت، مدبر، کارآفرین و دردمند برگزیند.

وی درادامه خطبه ها گفت: مواد مخدر دغدغه مهم جامعه و خانواده هاست و به جرات باید گفت که ریشه بیشتر ناهنجاری های اجتماعی و فساد ها از این معضل سرچشمه می گیرد.

امام جمعه اراک افزود: خداوند انسانها را فقیر نیافریده، بنابراین باید با درایت و مجاهدت برای رفع فقرعقلانی، معنوی و فرهنگی در کشور بکوشیم.

بهره گیری از فیوضات ایام فاطمیه، ولادت حضرت زینب (س)، شهادت شهید محلاتی، قیام مردم تبریز در سال 56، توجه به احیای حوزه های علمیه استان مرکزی و تشویق عمومی برای ثبت نام در این حوزه ها از دیگر محورهای خطبه های نماز جمعه اراک بود.

تاجر جوان
2015/02/24, 12:42
دقیقا همینطوره دوست عزیز...

70 درصد معاملات این سهم(بخصوص در روزهایی که حجم پایین هست)کد به کد هست...

خریدار هفته پیش 2/3 تا اردر 1.000.000 میذاشت سهم نمیرفت بالا(چون نمیخواستن)...

اونوقت از اینور حقوقی با 2/3 تا اردر 400.000 تایی سهمو کشید پایین،اونم به کد شخصیشون زدن...

بنده خودم سنگین این سهمو دارم و مطمئنم کسایی که آمار این سهمو دارن خریدشون بالای 5/6 میلیون سهمه
(این سهم تنها سهم بازار پایه با نقدشوندگیه بالاست که سرمایه های سنگین میتونن بهش ورود پیدا کنن)

بزودی دوباره شاهد معاملات روزانه بالای 20م این سهم خواهید بود

milad97
2015/02/27, 19:31
مقدار تولید سه محصول شرکت در چند سال اخیر

به وضوح تاثیر تحریم بر شرکت دیده می شود

امید است با حصول توافق یک بار دیگه شاهد رونق شرکت باشیم

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/74bnd70lee4wla2nl59a-1.png (http://8pic.ir/)

milad97
2015/02/27, 22:22
مبلغ فروش شرکت در چند سال اخیر

به وضوح تاثیر تحریم بر شرکت دیده می شود

امید است با حصول توافق یک بار دیگه شاهد رونق شرکت باشیم

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/672vq8i8l7hy8gs6lce2-1.png (http://8pic.ir/)

مخبرالدوله
2015/03/01, 11:00
خرید شد....

تاجر جوان
2015/03/01, 18:24
اگر صعود اخیر را موج 1 فرض کنیم،،هم اکنون در انتهای موج 2 هستیم که نزدیک به شروع موج 3 رو به انتظار نشستیم...http://forums.boursy.com/imported/2013/06/13.gif

دوستان نظری ندارن؟

مخبرالدوله
2015/03/01, 20:34
اگر صعود اخیر را موج 1 فرض کنیم،،هم اکنون در انتهای موج 2 هستیم که نزدیک به شروع موج 3 رو به انتظار نشستیم...http://forums.boursy.com/imported/2013/06/13.gif
دوستان نظری ندارن؟
با سلام
دوست عزیز
برخی از سهامداران این سهم بدلیل تحلیل غلط از این سهم آسیب دیده اند و به زبانی رم خورده اند....
فروشهای امروز بعداز شروع رونق نسبی خصوصا از طرف حقوقی کاملا مطلب بنده رو تصدیق میکرد!!!

ولی بنظر بنده این سهم در قیمتهای فعلی در کوتاه مدت میتونه سود خوبی را نصیب سهامداران کنه...

milad97
2015/03/06, 15:20
یاد ایام بخیر......

زمانی که هپکو قرارداد 1000 دستگاه بلدوزر رو می بست

یعنی میشه دوباره به اون دوران برگرده......حساب کنید یه قرارداد اینجوری چقدر میشه

زمانی قرارداد به این شکل بود الان درگزارش نه ماهه اومده که فقط 2 تا بلدوزر و بیل فروخته.....اگه تحریم ها لغو بشه چی میشه

http://forums.boursy.com/imported/2015/03/buczobkemk6rci60yh7o-1.png (http://8pic.ir/)

تاجر جوان
2015/03/08, 10:00
با عرض سلام و شب بخیر خدمت دوستان
اگر به صفحه 146 همین تایپیک مراجعه کنید زمانی که بحث مثلت برمودا رو پیش کشیدم و معتقد بودم که صعودی در پیش هست که این اتفاق افتاد و قیمت تا حوالی 74 بالا رفت.زمان فلش نمودار زیر :

http://forums.boursy.com/imported/2015/03/1k8cdq2nwaxs3uhj0t1v-1.png

حالا نیز بر این باورم که این اتفاق در ابعادی گسترده تر اتفاق می افتد که چیزی تا پایان ضلع مثلث باقی نمانده است اما این را باید یاد آور شوم که هیچ کس در این بازار نمیداند که در پایان ضلع مثلث کندل ها به چه طرفی خواهند رفت ولی از آنجا که در محدوده 59-60 حمایت خوبی ساخته بعید میدونم کندل ها این حمایت را از دست بدهند و ریزش کند و همان طور که قبلا هم گفته ام قدر مثلث برمودا بقدری زیاد است که کندل ها بشدت و با محدوده های زیاد حرکت میکنند.

http://forums.boursy.com/imported/2015/03/eou37lrxmgpinwo5u079-1.png

milad97
2015/03/09, 11:56
یکی از دوستان امروز پول لازم بود رو 58 خالی کرد

مگه چی میشه دوستان اجازه بدن من رو 56 یه پله دیگه بخرم:D

milad97
2015/03/09, 13:01
تا 57 اومد;)

56 رو هم فردا مرحمت کنن دوستان :D

ائلچی
2015/03/09, 23:24
تا 57 اومد;)

56 رو هم فردا مرحمت کنن دوستان :D
آقا من 55 تومن رو میبینم، تو با اون دوربین چطور نمی بینی. گیر دادم به اون آواتارت هــــــا/:.smilingsmiley.:/

milad97
2015/03/09, 23:28
آقا من 55 تومن رو میبینم، تو با اون دوربین چطور نمی بینی. گیر دادم به اون آواتارت هــــــا/:.smilingsmiley.:/

تاجر جوان و عمو مخبر نمیزارن وگرنه اونم میشه دید.....ولی 56 میخرم خیال راحت.....تو این سهم در قید و بند یکی دو تومن نباشیم بهتره.....یهو بچه ها میزنن زیرش میره هوا.....بیا و افسوس بخور

اواتار به این خوگشلی مگه چشه :)

ائلچی
2015/03/09, 23:50
تاجر جوان و عمو مخبر نمیزارن وگرنه اونم میشه دید.....ولی 56 میخرم خیال راحت.....تو این سهم در قید و بند یکی دو تومن نباشیم بهتره.....یهو بچه ها میزنن زیرش میره هوا.....بیا و افسوس بخور

اواتار به این خوگشلی مگه چشه :)
اینا هم پولشون ته میکشه ، اونوقت 50 تومن رو هم میبینه آن زمان شما و من میمونیم با یه افسوس و جیب خالی. هی بشینیم دعا کنیم که بره بالا . ئلی خودم رو 55 انشاا... اگه پولی داشته باشم یه پله برمیدارم.

مبتدی2
2015/03/10, 00:01
اینا هم پولشون ته میکشه ، اونوقت 50 تومن رو هم میبینه آن زمان شما و من میمونیم با یه افسوس و جیب خالی. هی بشینیم دعا کنیم که بره بالا . ئلی خودم رو 55 انشاا... اگه پولی داشته باشم یه پله برمیدارم.

استاد عزیز
فرض کنیم کل شرکت رو من با قیمت 60 تومن بخرم چند میشه
بعد آیا زمین بدرد بخور داره یا دارایی مهم که زود پولش کنم
چک برگشتی نداشته باشه یا بدهکار سنگین به بقیه
بعد چقدر می تونم تو فروش محصولاتش پول در بیارم
کلا لطفا توضیح بدیذ سپاس

تاجر جوان
2015/03/10, 00:09
استاد عزیز
فرض کنیم کل شرکت رو من با قیمت 60 تومن بخرم چند میشه
بعد آیا زمین بدرد بخور داره یا دارایی مهم که زود پولش کنم
چک برگشتی نداشته باشه یا بدهکار سنگین به بقیه
بعد چقدر می تونم تو فروش محصولاتش پول در بیارم
کلا لطفا توضیح بدیذ سپاس

دوست عزیز سرتو درد نمیارم،زیادم شلوغش نمیکنم...

شرکت حدودا 1.000.000 متر زمین داره..
یک وام 194 میلیاردی..
بقیشم اگه پیگیر باشی میتونی بری دنبالش آمارشو در بیاری(همین تاپیکو ورق بزن،داراییها گفته شده)
بپیچم براتون/:.coolsmiley02:./:.thumbsupsmileyanim

مبتدی2
2015/03/10, 00:14
دوست عزیز سرتو درد نمیارم،زیادم شلوغش نمیکنم...

شرکت حدودا 1.000.000 متر زمین داره..
یک وام 194 میلیاردی..
بقیشم اگه پیگیر باشی میتونی بری دنبالش آمارشو در بیاری(همین تاپیکو ورق بزن،داراییها گفته شده)
بپیچم براتون/:.coolsmiley02:./:.thumbsupsmileyanim

شما استادید
بهپاکم رو فروختم میام اینو می خرم
راستی زمیناش رو کی می فروشه
کجای ایرانه متری چند خریدار پاشه
این وامش با سود چند درصد
به چه دردش خورده تولیدش رو بالا برده یا بدهیش رو داده
اصلا چی تولید میکنه
سهامداراش کیان
محصولاتش با کیفیتن
مدیرش خوبه

تاجر جوان
2015/03/10, 00:18

سلام بر هر دو اساتید...

آقا ما هرچی میخوایم آسه بریم،آسه بیایم چراغ خاموش ،،دوستان با قلب ضعیفه ما بازی میکنن...

البته سبک معاملاتی بنده با دوستان فرق داره،ما هنوز مثل شما تیز و بز نشدیم..

ولی در توانمون بوده که با حجم بالای 3م سهم، میانگین رو به 60.2ت بروسونم و فعلا با سهم هستیم(البته در این چند ماه نوسانهایی هم گرفته شده/:.winksmiley02.://:.tonguesmiley:./

مبتدی2
2015/03/10, 00:20
سلام بر هر دو اساتید...

آقا ما هرچی میخوایم آسه بریم،آسه بیایم چراغ خاموش ،،دوستان با قلب ضعیفه ما بازی میکنن...

البته سبک معاملاتی بنده با دوستان فرق داره،ما هنوز مثل شما تیز و بز نشدیم..

ولی در توانمون بوده که با حجم بالای 3م سهم، میانگین رو به 60.2ت بروسونم و فعلا با سهم هستیم(البته در این چند ماه نوسانهایی هم گرفته شده/:.winksmiley02.://:.tonguesmiley:./

وای یعنی درست خوندم
استاد حقیقتا تاجرید
من اینقدر پول داشتم اول می رفتم خانواده تشکیل می دادم

تاجر جوان
2015/03/10, 00:28
شما استادید
بهپاکم رو فروختم میام اینو می خرم
راستی زمیناش رو کی می فروشه
کجای ایرانه متری چند خریدار پاشه
این وامش با سود چند درصد
به چه دردش خورده تولیدش رو بالا برده یا بدهیش رو داده
اصلا چی تولید میکنه
سهامداراش کیان
محصولاتش با کیفیتن
مدیرش خوبه

بنده کوچکترین عضو اساتید این فروم هستم...

دوست عزیز جواب همه سوالات شما در همین تاپیک بارها گفته شده..
اندکی صبور باشید و وقت بذارید جهت شکار طعمه خود

بی ادبی نباشه،،نیومده میخوای بری؟؟؟به کجا چنین شتابان....

اکثر اساتیدی که در این تاپیک میبینید که در کف سهم آنرا شکار میکنند و سر 1ت پایین تر چونه میزنند،هفته ها و ماه ها روند این سهم را دنبال کردند...

مبتدی2
2015/03/10, 00:30
بنده کوچکترین عضو اساتید این فروم هستم...

دوست عزیز جواب همه سوالات شما در همین تاپیک بارها گفته شده..
اندکی صبور باشید و وقت بذارید جهت شکار طعمه خود

بی ادبی نباشه،،نیومده میخوای بری؟؟؟به کجا چنین شتابان....

اکثر اساتیدی که در این تاپیک میبینید که در کف سهم آنرا شکار میکنند و سر 1ت پایین تر چونه میزنند،هفته ها و ماه ها روند این سهم را دنبال کردند...

استاد ببخشید فقط نفهمیدم کجا می خوام برم ؟
چرا بی ادبی باشه ؟
شما استادید
هر چی بگید درسته

تاجر جوان
2015/03/10, 00:55
وای یعنی درست خوندم
استاد حقیقتا تاجرید
من اینقدر پول داشتم اول می رفتم خانواده تشکیل می دادم

انشاا...

استاد ببخشید فقط نفهمیدم کجا می خوام برم ؟
چرا بی ادبی باشه ؟
شما استادید
هر چی بگید درسته

منظورم سراغ سهم بعدی بود..

در معامله کردن صبور باشید..
همه ی سود بازار برای شما نیست....
(یعنی فکر نکنید غپاک را 200 میخرید،1000 میفروشید،بعد میای هپکو 70 میخری،200 میفروشی و بعد سهم دیگر و و و ...)

متاسفانه در این فرومها دوستان از ضررهاشون نمیگن یا کمتر میگن و بیشتر به فتوحاتشون میپردازن،،بعضیها که فتوحاتم رویایش میکنن

در هر صورت موفق باشید

milad97
2015/03/11, 12:18
پله دوم خرید شد >:D<

milad97
2015/03/11, 13:32
در تایم فریم روزانه به کف کانال یکساله خود برخورد کرده و بخوبی امروز به آن واکنش نشان داد

با توجه به وضعیت بنیادی سهم انتظار داریم تا سقف کانال صعود کند

http://forums.boursy.com/imported/2015/03/qb0modcqfkiqs5ic9ki8-1.png (http://8pic.ir/)

در تایم فریم هفتگی هم در کف کانال می باشد و در هفته های اینده انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال داریم

http://forums.boursy.com/imported/2015/03/z2nfx96ax1e44dnuttkz-1.png (http://8pic.ir/)

milad97
2015/03/11, 15:51
رو عنوان : مهندس لطف اله سعیدی مدیرعامل شرکت هپکو
عنوان : استفاده حداكثری از ظرفیت های هپكو مسئولیت ملی است
زير عنوان : شرکت هپکو برترین شرکت در حوزه تولید ماشین آلات سنگین در ایران است که علاوه بر خودکفا کردن این صنعت، جلوی خروج ارز از کشور برای تامین محصولات مورد نیاز را گرفته و همچنین با صادرات محصولات خود ارز آوری نیز داشته است

استفاده حداکثری از ظرفیت های هپکو مسئولیت ملی است

http://forums.boursy.com/imported/2015/03/c1faa4b56b2ac358d74fc49e8ad9b8bc-1.jpg

شرکت هپکو برترین شرکت در حوزه تولید ماشین آلات سنگین در ایران است که علاوه بر خودکفا کردن این صنعت، جلوی خروج ارز از کشور برای تامین محصولات مورد نیاز را گرفته و همچنین با صادرات محصولات خود ارز آوری نیز داشته است. فرصتی فراهم شد تا مصاحبه ای جذاب و خواندنی با مهندس سعیدی مدیرعامل این شرکت انجام دهیم . دغدغه اصلی وی حمایت از تولید ملی در جهت تقویت اقتصاد کشور است. به مسئولین کشور پیشنهاد می کنیم این مصاحبه را مطالعه نمایند.

تاثیر برگزاری همایش ها و جشنواره های ملی برای ارزیابی برندها و رتبه بندی آن ها را در رقابتی کردن اقتصاد چه قدر موثر می دانید؟

این گونه اقدامات بسیار مثبت بوده و ما از آن استقبال می کنیم. زیرا روشی است برای شناسایی شرکت هایی که در اقتصاد سهم و وزن بالایی دارند و لازم است از این جهت هم مورد توجه و حمایت قرار گیرند. این قضیه را باید در سطح ملی هم دنبال کرد. نظام اقتصادی و سیاسی برای حمایت از بنگاه های برتر اقتصادی کشور چه برنامه ای دارد؟ بسیار مطلوب است اگر جشنواره ها این سوال را نزد مسئولین اقتصادی و عالی رتبه کشور طرح کند .

در قانون بودجه 91 یا 92 یا قانون کسب و کار، تصویب شد که دولت موظف است از برندها و شرکت هایی که زنجیره ای ازفعالیت ها را در کشور شکل می دهند، هم از نظر مالی، اقتصادی و ... حمایت خاص کند. که جای این حمایت ها در اقتصاد ما خالی است. نباید فقط هدف برگزاری جشنواره و اعلام لیست 500 شرکت برتر باشد، بلکه بایستی به این نکته توجه کرد که این شرکت ها چه سهمی در اشتغال و اقتصاد کشور دارند و چه الزاماتی موجب پایدار ماندن آن ها در این شرایط تحریم و بحران های اقتصادی و رکود در کشور می شود.

این که شرکت ها توانسته اند در این شرایط سخت و دشوار اقتصادی با چنگ و دندان ماهیت خود را حفظ کنند، یک بخش کار است و حمایت و حفاظت از این شرکت ها مسئولیت های ملی را متوجه مسئولین کشور می کند. اگر یکی از این 500 بنگاه اقتصادی برتر کشور سقوط کند باید مسئولین کشور پاسخگو باشد که چرا این اتفاق افتاد؟ حفاظت و حمایت از برندهای برتر نباید تنها توسط خود بنگاه ها انجام شود، بلکه دولت و نظام اقتصادی هم در برابر آن ها مسئولیت دارند. تعریف وظایف حاکمیتی برای تحکیم موقعیت و حمایت از بنگاه های برتر اقتصادی یک وظیفه ملی است که باید در اولویت کار دولت قرار گیرد.

شرکت هپکو براي تولید محصولات خود تا چه اندازه از تکنولوژي روز دنیا استفاده می کند؟

شرکت هپکو از معدود شرکت های بزرگ صنعتی کشور است که ماموریت خود را همگام با تکنولوژی های روز دنیا در تامین ماشین آلات و قطعات قرارداده است. بررسی شرکای تجاری اروپایی و شرقی نشان از وجود فرایندی قابل اعتماد در انتخاب ایشان بوده است. در دوره قبل همزمانی تولید محصول در شرکت هپکو و شرکت مادر، از قدرت تکنولوژی هپکو بود. ولی امروز به دلیل تحریم ها، هپکو و صنعت با محدودیت های انتخاب قطعات و برند با کیفیت و تکنولوژی بالا مواجه است. هپکو سعی کرده است در مورد کار با شرکت های شرقی هم از بهترین ها در تولیداتش استفاده کند.در انتخاب برندهای شرقی نظارت مستقیم و سخت گیرانه ای در تولید و طراحی آن ها داریم و هزینه آن را نیز پرداخت می کنیم. هزینه بیشتر برای خرید یک محصول کیفی از یک شرکت کیفی. در شرایط کنونی تحریم، همچنان تعهد و اصرار داریم که از منابع خرید اصلی قطعه تامین کنیم. در غیر این صورت شرایط سخت تست قطعات را برای تولید کنندگان تعریف می کنیم.

ویژگی محصولات تولیدي شما در مقایسه با محصولات مشابه از نظر کیفیت و قیمت چیست؟

اگر در بازار رقابت، نتوانید محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه کنید، از دور رقابت خارج می شوید. تمام تلاش خود را می کنیم تا محصولی با قیمت قابل رقابت با سایرین را به بازار عرضه کنیم. به طور مثال، هپکو تولید کننده گریدر است و گریدر تولیدی هپکو با محصولات رقبا مثل کاترپیلار و کوماتسو از نظر کیفیت قابل مقایسه بوده و از نظر قیمت حداقل 20 تا 25 درصد تفاوت قیمت دارد. به همین دلیل بازار خوبی داریم. در خصوص سایر محصولات نیز، لودر با موتور کامینز و گیربکس زد-اف انتخاب و عرضه کرده ایم که قیمت ما حداقل 15 درصد پایین تر است.

امسال با توجه به تحریم ها و قطع همکاری با شرکای قبلی، محصولات با کیفیت و با ظرفیت های تولیدی داخلی و توان مهندسی بومی تولید کرده ایم و مطمئنیم این محصولات تولیدی نزد مشتریان جایگاه اصلی خود را پیدا می کنند این مجصولات شامل یک بیل چرخ زنجیری، یک بیل چرخ لاستیکی، دو مدل لودر و یک مدل بکهو لودر و یک مدل گریدر جدید می باشد.

بحث حمایت از تولید ملی طی سال هاي اخیر مطرح شده، به چه میزان این امر محقق شده است؟

دولت در ابتدای سال 93 یک تصمیم خوبی گرفت که الزام کرد همه سازمان ها یا همه کسانی که از بودجه عمومی برای خرید استفاده می کنند برای استفاده از ظرفیت های تولید داخل خرید کنند و این موضوع لازم است مورد توجه و حمایت بیشتری قرار گیرد و عملیاتی شود. این تصیمم دولت به صراحت اعلام می کند که هم سازمان های دولتی و هم پیمانکاران طرح های عمومی دولت که از محل بودجه عمومی استفاده می کنند برای خرید موظف هستند از فهرست مشخص شده از طرف دولت از تولیدات داخلی استفاده کنند. حتی در مصوبه هیئت وزیران که در اردیبهشت سال 93 صادر شده ذیحسابان دستگاه های دولتی موظف شدند، مراقبت نموده و اجازه ندهند که پرداخت انجام شود. مواردی از مناقصات دولتی در سال 93 داشته ایم که از محل بودجه عمومی برای خرید ماشین الات عمرانی پرداخت شده است، متاسفانه این الزام درآن رعایت نشده است. این تصمیم دولت به نظر می رسد که لازم است توسط مراجع مشخصی در دولت مورد دقت و مراقبت قرار گیرد تا از ظرفیت های تولید ملی بهتر و بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار گیرد تا ظرفیت های بازار داخلی را به راحتی در اختیار وارد کنندگانی قرار ندهیم که کیفیتی پایین تر از کیفیت تولید ملی را عرضه می کنند.

ارزیابی خود را از صنعت کشور بیان نمایید ؟

ما پتانسیلهای صنعتی و نیروی انسانی بزرگی در کشور داریم. تواناییهای صنعتی موجود در کنار سرمایه های انسانی که طی سالهای اخیر در دانشگاههای کشور تربیت شده وبه بازار کار ارائه شده اند، توانایی منحصر به فردی را درمقایسه با کشورهای منطقه به ما داده است. این کار در هماهنگی و تلفیق با برندهای بزرگ دنیا میتواند فرصت بزرگی از کسب و کاررا در سطح ملی و در سطح منطقه ای فراهم کند. امروز صنعت نفت عراق یک صنعت رو به گسترش است که میتواند ظرفیت های صنعت ایران را به خود اختصاص دهد . این کار میتواند هم بصورت مستقیم توسط صنایع داخلی مورد توجه قرار گرفته و هم در یک هماهنگی مشترک با تولید کنندگان بزرگ وبین المللی باشد. مثلا صنایع ما میتوانند واحدهایی مانند نمک زدایی را تولید کنند. مجموعه نمک زدایی چهار الی پنج کیت صنعتی دارد که می تواند در صنعت نفت عراق هم مورد استفاده قرار بگیرد. این کار ضمن کاهش قیمت تمام شده ، ظرفیت های شرکت های داخلی را بکار گرفته و فرایندانتقال تکنولوژی هم انجام می شود. دراین بخش نیاز داریم پشیبانی مالی موثرتری را دریافت کنیم. زمانیکه قرار باشد در ایران تولید با هزینه های مالی 25 تا 30 % سود سیستم بانکی انجام و به بازار عرضه گردد ،دیگر کششی وجود ندارد. در چنین حالتی شما نمی توانید از ظرفیتهای صنعت ملی برای صادرات استفاده کنید. از طرف دیگر صندوق توسعه ملی ظرفیتهایی را برای حمایت از صنایع و تولید کنندگان داخلی به منظور صادرات خدمات فنی و مهندسی اختصاص داده است که با کاهش بروکراسی در سیستم بانکی می توان از این ظرفیت بخوبی استفاده نمود.

نقش روش هاي نوین تامین منابع مالی در توسعه صنعت کشور چیست؟

بدون تردید افزایش قیمت ارز و فقدان خدمات بانکی در مبادلات خارجی سبب شده که صنعت و تولید کنندگان داخلی نیاز فزاینده ای به نقدینگی پیدا کنند. صنایع بزرگ تا دیروز امکان این را داشتند از ظرفیتهای یوزانس خارجی استفاده کنند. وقتی که ما به طور مثال در هپکو ازظرفیتهای یوزانس تامین مواد و قطعات استفاده می کردیم با 10 % پرداخت، LC باز می کردیم با 10% پرداخت دیگر قطعات را از گمرک خارج می کردیم. شش ماه یا یک سال وقت داشتیم محصولمان را تولید کنیم، بفروشیم و با سیستم بانکی تسویه کنیم. حداکثر هزینه های یوزانسی که برای اینگونه موارد می پرداختیم بیشتر از 6% نبود. شما این وضعیت را در نظر بگیرید با امروز وقتی به سیستم بانکی مراجعه می کنید سیستم بانکی شما را موظف می کند که 100% وجه خرید را بدهید و35% کل خرید را بعنوان وثیقه نزد بانک تودیع کنید و بعد از ترخیص اقدام کنید.شما به این ترتیب برای یک خرید خارجی 135 % پرداخت خواهید کرد . این در شرایطی است که در بازار داخلی به دلیل رکود اقتصادی تقاضای خرید بشدت کاهش پیدا کرده است. بدلیل کاهش فعالیتهای عمرانی و عدم انجام تعهدات دولت به پیمانکاران طرحهای عمرانی اندازه بازار در داخل کشور بشدت کوچک شده در مقایسه با 6 الی 7 سال پیش به یک هشتم کاهش پیدا کرده است. قیمت ارز هم در این مدت دقیقا سه برابر شده است. امروز بیش از 30 برابر نیاز به نقدینگی افزایش پیدا کرده است، در این شرایط کدام تولید کننده است که بتواند چنین نقدینگی را برای خرید تامین کند. تاکید میکنم متاسفانه متناسب با شرایط و به دلیل فقدان رابطه فعال بانکهای ایرانی و کارگزار در سطح دنیا ، هیچ راهکار جایگزین موثری توسط سیستم بانکی برای حل مشکلات صنعت در کشور ارائه نشده است .

استفاده از بازار سرمایه بعنوان یک روش تامین مالی برای بنگاههای بزرگ روش مناسبی است. ولی بالاخره شما در بازار سرمایه هم حداقل باید بتوانید 30% سود مورد انتظارو نزدیک به 30% هزینه مالی تامین منابع ازطریق بازار سرمایه را پوشش بدهید. تازه سودی هم پیدا کرده و بتوانید صنعت را ادامه بدهید. متاسفانه این شرایط در صنعت کشورفراهم نیست و این راهکارها درتامین منابع برای بنگاههای تولیدی جوابگو نیست.

چه برنامه هایی براي توسعه و گسترش فعالیت هاي خود در آینده دارید؟

فعالیت اصلی هپکو ساخت ماشینهای راهسازی و عمرانی است. همچنین شهرداریها با توجه به حمایت های خوبی که در قانون بودجه در تامین نیازهای آنها شده است، یکی از بازارهای بزرگی هستند که مورد توجه است. قابل ذکر است در مناقصه سازمان شهرداری های کشور هپکو بیشترین سهم را در تامین نیازهای ایشان داشته است. قابل ذکر است که هپکو ظرف 10 سال گذشته هم بیشترین سهم را در ماشین آلات عمران شهری مانند: انواع لودر، غلطک، بکهو لودر، بیل و گریدر داشته باشد. خوشبختانه هپکو توانسته است این جایگاه را حفظ کرده، گسترش داده و بیشترین سهم را داشته باشد. هیچ شرکتی 400 دستگاه ماشین تولید نمی کند. هپکو هم از نظر تعداد و هم حجم ریالی، بالاترین رقم قرارداد را دارد. ما 200 دستگاه لودر و200 دستگاه بکهو لودر را برای این سازمان تولید می کنیم و هیچ کدام از تامین کننده های داخلی این سبد محصول لودر و بکهو را کنار هم ندارند.

در سال جدید همچنین در دو حوزه تامین ماشین مورد نیاز راهداری کشور مشارکت داریم. نخست بازسازی ماشین آلات راهداری؛ با توجه به این که هزاران دستگاه در اختیار سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است این پروژه در سال 93 در هپکو شکل عملیاتی به خود گرفت و تعداد زیادی از این ماشین آلات مورد بازسازی قرار گرفت. و در سال 94 از گسترش بیشتری برخوردار خواهد بود.این یعنی با صرف حدود 25 درصد از هزینه خرید یک ماشین می توانیم ماشینی را که از چرخه فعالیت خارج شده را با بازسازی و اعمال گارانتی و امکان ارائه خدمات یک ماشین نو به چرخه فعالیت برگردانیم .

علاوه بر این در مناقصاتی که سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای در سال93 برگزار کرده، هپکو موفق شده است در تامین بخشی از نیازهای این سازمان به خصوص درگریدر مشارکت نموده و در تامین لودرها و بیل های زنجیری مورد نیاز اعلام آمادگی نماید.

در بخش کشاورزی و مهار آبهای مرزی منابع خوبی اختصاص پیدا کرده است .برای اجرای طرحهای نوسازی واحیاء اراضی پروژه های بزرگی در حال اجرا است که یکی از فرصتهای توسعه کسب و کار را در این مناطق می بینیم و به آنها پرداخته ایم . در تامین ماشین آلات سنگین کشاورزی با توجه به تمهیدات خوبی که وزارت جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی در نظر گرفته ، فرصت خوب توسعه کسب و کار داریم . یکی از مهمترین فرصتهای توسعه کسب و کار در هپکو تامین ماشین الات معدنی است. تولید ماشین الات مورد نیاز استخراج و حمل در معادن ایران یکی از مهمترین حوزه های توسعه فعالیت ماست و خوشبختانه با حمایتهایی که توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت در حال انجام است ، طرح ملی تولید دامپتراک با همکاری برند های برتر جهانی در دستور کار قرار گرفته و مورد حمایت قرار گرفته است که میتواند نقش بزرگی در فعالیتهای ما داشته باشد. ایران یکی از 10 کشور برتر معدنی دنیاست و طبیعتا" به ماشین آلات استخراج و حمل در معادن به صورت گسترده و مستمر نیاز دارد .حیف است کشوری که این نیازها را دارد ، همه آن را از واردات تامین کند. این موضوع مورد توجه و حمایت وزارت صنعت و معدن و شخص وزیرمحترم قرار گرفته که من تشکرمیکنم . و در نهایت جهت گیری هپکو در حرکت از شرایط جایگزینی واردات به سمت گسترش صادرات در آینده می باشد.

تاجر جوان
2015/03/11, 22:31
با تشکر از جناب رحمتی....

همانطور که دوستان در خبر بالا میبینند مدیر عامل شرکت رسما تعدادی از قرار داد های سال بعد رو اعلام کردن...و اگه از نظر تعداد تولید با سال 93 بخواهیم مقایسه بکنیم تعدیل بالای 600،700% رو شاهد خواهیم بود...

****به علاوه اینکه دوستان دقت کنند شرکت مشکل فروش نخواهد داشت،چون قرار دادها بسته شده....

--------------------------------------------------------

حالا بنده یک سوال هم از جناب رحمتی دارم بابت تحلیل قشنگی که گذاشتن..

قربان صعود تا سقف کانال رو که اکثرا میدونیم :D بنده میخوام شما به ما بگین که اگه سقف این کانال سوراخ بشه اونوقت چه اتفاقی میوفته؟؟؟ /:.coolsmiley02:./:.thumbsupsmileyanim

milad97
2015/03/11, 22:55
با تشکر از جناب رحمتی....

همانطور که دوستان در خبر بالا میبینند مدیر عامل شرکت رسما تعدادی از قرار داد های سال بعد رو اعلام کردن...و اگه از نظر تعداد تولید با سال 93 بخواهیم مقایسه بکنیم تعدیل بالای 600،700% رو شاهد خواهیم بود...

****به علاوه اینکه دوستان دقت کنند شرکت مشکل فروش نخواهد داشت،چون قرار دادها بسته شده....

--------------------------------------------------------

حالا بنده یک سوال هم از جناب رحمتی دارم بابت تحلیل قشنگی که گذاشتن..

قربان صعود تا سقف کانال رو که اکثرا میدونیم :D بنده میخوام شما به ما بگین که اگه سقف این کانال سوراخ بشه اونوقت چه اتفاقی میوفته؟؟؟ /:.coolsmiley02:./:.thumbsupsmileyanim

شما لطف دارین داداش عزیز

درصورت گذر قیمت از سقف کانال تا 161 مقاومت خاصی وجود ندارد و با اومدن اخبار بنیادی و گزارشات شرکت این مقاومت به راحتی شکسته خواهد شد.....مقاومت های بعدی 203.....315
و در گام اخر سقف بلند مدت 446 خواهد بود

این نکته رو هم در نظر داشته باشید که با بهبود اوضاع شرکت در مدت کوتاهی مثل خیلی از سهم های این چند وقت اخیر بازار پایه، نماد شرکت به تابلو های برتر فرابورس انتقال خواهد یافت

milad97
2015/03/14, 09:56
چرا رزق بعضی از دوستان اینقدر کوچک است

این سهم برای سه چهار درصد مثبت نیست

به اینقدر سود راضی نباشید

milad97
2015/03/14, 12:32
فروشندگان امروز قطعا پشیمان می شوند

اون تعداد حقوقی هم که فروخته......اردر از قبل داخل سیستم بود.....و چون توسط ناظر تایید شده بود قابل حذف نبود

دیگر از فروش حقوقی خبری نیست

رستگار باشید

تاجر جوان
2015/03/15, 12:15
به نظرم بازیه این سهم اینبار در محدوده 84 تا 94 دیدنی هست...

جایی که اکثرا فکر میکنند روال سهم دستشون اومده و شروع به فروش میکنند،،در صورتی که بعد از دست به دست شدن رکب بدی میخورند../:.ph34r-smiley.:/

milad97
2015/03/18, 16:19
درود بر دوستان عزیز

هپکو در تایم فریم هفتگی هم به کف کانال واکنش نشان داد و برگشت

http://forums.boursy.com/imported/2015/03/xsa76hhkekcnby2incaa-1.png (http://www.8pic.ir/)

تایم فریم روزانه

http://forums.boursy.com/imported/2015/03/3yhmaac0s0hqzikzqhye-1.png (http://www.8pic.ir/)

mahzad
2015/03/25, 11:44
این سهم از بازار توافقی ؟ چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۰۵ 9:21

در 15 دقیقه اول بازار تپکو معاملات جالبی دارد. 2.4 میلیون سهم معامله شد. خریدار محکم نشسته است. طاهرا خبر قرارداد با شهرداری پررنگ شده است. شرکت افق خوبی دارد. اما مشکلات زیادی هم دارد. زیان انباشته دارد. مشکل نقدینگی زیادی دارد. اما قراردادهای خوبی هم دارد. برای نوسان 10 تا 20 درصدی عالی و برای نگهداری تا پایان سال اگر اوضاع بازار خراب نشود هم گزینه خوبیاست. قبل خرید این سهم یک مطالعه بر رروی آخرین گزارشات شرکت شامل : صورت های مالی/ گزارش هیات مدیره / اخبار و شایعات و ..... داشته باشید. تحلیل کنید. اگر به نتیجه رسیدید خرید انجام دهید. قیمت ناز برای خرید 57 تومان است. شاید ندهند. قیمت خوب زیر 60 تومان است. قیمت فعلی معمولی است. برای قیمت خرید هم پله ای اقدام کنید.

milad97
2015/04/03, 10:54
به خاطر این که روز شنبه اکثر بازار صف خرید خواهد بود کسانی که زرنگ بودن به بازار توافقی حمله کردن مخصوصا سهم هایی که از تحریم ها خیلی ضربه دیدن:.thumbsupsmileyanim

تاجر جوان
2015/04/04, 00:15
با سلام به همه دوستان و تبریک سال نو،،امیدوارم که امسال بعد از سلامتی سال پر سودی برای همه باشه.....

ویک تبریک ویژه به دوستان هپکویی که این ریسک بالا رو پذیرفتند و از فردا نتیجه اون رو میبینند

از تالار همسایه.....

U2 نوشته است:

مخبرالدوله نوشته است:

mhmdfree2004 نوشته است:

مخبرالدوله نوشته است:

شنبه سهامي که دامنه نوسان دارن صف خريد ميشن....
نميدونم با اين سهم که دامنه نوسان نداره چکار کنيم http://forums.boursy.com/imported/2015/04/8-1.gif

تا 78 مچ شده رفته پي کارش
هر کي ميخواد بخره بالاي 78 رو بايد بخره

اگه قيمتي که شما گفتيد بخوره ...يک روزه به اندازه يكسال سود بانكي سود تقديم سهامداران ميكنه...
بنده خريدهاي 60 تومني را زير 100 تومن فروشنده نيستم....حتي اگه 3 روز طول بكشه http://forums.boursy.com/imported/2014/01/4-1.gif

يعني واقعن هدف شما از خريد اين سهم 100ت بوده است؟! معتقدم هدف قيمتي اين سهم بايد در حال حاضر و با توجه به توافق 200 و پس از رفع تحريمها حداقل 400 باشد.

در آخر به دوستان توصیه میکنم پست شماره 284# (در صفحه قبل) را نگاهی دوباره بیاندازند

تاجر جوان
2015/04/04, 08:37
دوستان تبریییییییییییییییییییییی ییییییییییییک،،،،،فعلا که ساعت 9:30 هست و 900ريال رو هم تاچ کرده...

دوستان اگه به کندل روز قبل دقت کنن،میبینن که پولبک به محدوده ایچیموکو رو تکمیل کرده و با این کندل پرقدرت و بلند امروز چه شود>:D

milad97
2015/04/04, 08:40
با این حجم معامله کف سهم رو 80 بسته شد

علی علیزاده
2015/04/04, 08:54
با این حجم معامله کف سهم رو 80 بسته شد
با سلام خدمت شما...دوستان عزیز شما اطلاع خاصی دارید درمورد هپکو؟؟منظورم اینه از رشد قیمتی در اینده خبر خاصی دارید و هدف قیمتی چند رو داره؟اگه میشه یه توضیح کامل بدید...با تشکر از شما

milad97
2015/04/04, 09:08
با سلام خدمت شما...دوستان عزیز شما اطلاع خاصی دارید درمورد هپکو؟؟منظورم اینه از رشد قیمتی در اینده خبر خاصی دارید و هدف قیمتی چند رو داره؟اگه میشه یه توضیح کامل بدید...با تشکر از شما

سلام

هپکو یکی از اون سهم هایی هست که بیشترین ضربه رو از تحریم ها دیده البته علاوه بر اون به خاطر جناب زنگنه در دولت قبلی مورد بی مهری قرار گرفت

با روی کار اومدن دولت جدید و جناب زنگنه توجهات خاصی به هپکو شد....حتی تصویب شده که تمام ادارات ادر صورت نیاز باید از ماشین الات تولیدی هپکو خرید داشته باشن

در هفت هشت صفحه اخیر همین تاپیک توضیحات خوبی در مورد روند شرکت گفته شده

در مصاحبه اخیر مدیر عامل شرکت هم از قراردادهای خوبی که شرکت بسته و میخواهد ببندد صحبت شده

milad97
2015/04/04, 09:12
1394/1/11 سه شنبه

سرپرست استانداری مرکزی با معاون وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد در دیدار حسن بیگی با کشاورزیان معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، مسایل و مشکلات جاده ای استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی در این دیدار با اشاره به اینکه شرکت هپکوی اراک از شرکت های با سابقه در تولید ماشین آلات راهداری و راهسازی است، اظهار کرد: این شرکت یکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات راهداری و راهسازی است که از ظرفیت های آن می توان در زمینه بازسازی و نوسازی ماشین آلات راهداری کشور استفاده کرد.
معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور نیز با اشاره به سابقه 40 ساله شرکت هپکو در زمینه نوسازی ناوگان راهسازی، عنوان کرد: از آنجا که استفاده از توانمندی و ظرفیت های داخلی کشور همواره مورد تأکید بوده است در این راستا در سال 94 نوسازی و بازسازی ماشین آلات راهداری کشور به شرکت هپکوی اراک واگذار می گردد و۳۴ گریدر از این شرکت خریداری می شود.
همچنین در این دیدار در خصوص روکش آسفالت ها و زیرسازی جاده های استان مرکزی بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید برای رفع مشکلات این بخش مساعدت شود.
گفتنی است کشاورزیان معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری حمل و نقل جاده ای کشور از جاده های شهرستان های ساوه، زرندیه، تفرش، آشتیان، فراهان، اراک، خمین، محلات و دلیجان بازدید کرد.

negarminavi
2015/04/04, 09:14
کم کم دارم به فروش هپکو فکر میکنم !

milad97
2015/04/04, 09:17
کم کم دارم به فروش هپکو فکر میکنم !

شما که هپکو رو فروختی /:.Heart.:/

negarminavi
2015/04/04, 09:18
شما که هپکو رو فروختی /:.Heart.:/

اختیار دارید ما از قبل از افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی هپکو داشتیم !

تاجر جوان
2015/04/04, 11:20
خب احتمالا خرید های بالای 90 رو گذاشتن واسه فردا نشون بدن(ولی مچ میشه)

میبینید که فردا احتمالا باید بالای 91 خرید بزنید....

تازه امشب یکسری شاخکاشون واسه سهم تیز میشه...

امروز اولین روز بعد از توافقه و مبینید که بازار اصلی قفله تا چند روز و صعود هپکوی ما هم باهاش ادامه داره...

milad97
2015/04/04, 11:37
خب احتمالا خرید های بالای 90 رو گذاشتن واسه فردا نشون بدن(ولی مچ میشه)

میبینید که فردا احتمالا باید بالای 91 خرید بزنید....

تازه امشب یکسری شاخکاشون واسه سهم تیز میشه...

امروز اولین روز بعد از توافقه و مبینید که بازار اصلی قفله تا چند روز و صعود هپکوی ما هم باهاش ادامه داره...

اگه پایانیش میومد بالای 90 خیلی عالی میشد

واسه فردا انتظار مثل امروز نباید داشت

رو 100 احتمالا عرضه خیلی زیاد باشه

hanny
2015/04/04, 14:05
81تومن خریدم انشاالله که خیره

ابشار
2015/04/04, 15:57
سهم پربركتي بود 88 امروز فروختم ووبجاش پترو اصفهان خريدم انشالله براي ساير دوستان خير باشد

تاجر جوان
2015/04/04, 18:33
اگه پایانیش میومد بالای 90 خیلی عالی میشد

واسه فردا انتظار مثل امروز نباید داشت

رو 100 احتمالا عرضه خیلی زیاد باشه

تا 95 مچ شده،،

قربان هیجان بازار حداقل تا 3شنبه بالاست و تا وقتی بازار قفله و اجازه خرید با حجم بالا نمیده توافقی ها میتازن..

البته قبول دارم مثل امروز نمیشه،ولی 10/15% رو پر میکنه فردا هم..

تاجر جوان
2015/04/04, 19:08
دوستانی که تازه خرید کردن یا میخوان خرید کنند حداقل 10/20 صفحه همین تاپیک رو بخونند همه اطلاعات از قبیل زمین ها(حدودا 1.000.000 متر) ،وامها و قرارداد های بسته شده ،،همه و همه توضیح داده شده....

دوستان دقت داشته باشین که مدیرعامل هپکو در مصاحبه ای که در سایت اصلیه شرکت هم هست تعدادی از قرارداد ها رو توضیح داده...

یعنی شرکت مشکل فروش نداره و حداقل تا یکسال آینده باید تعهدات قرارداد هاشون رو انجام بدن....

کل تولید پارسال شرکت زیر 100 دستگاه بوده،،امسال فقط یکی از قرارداد هاش با شهرداری که مدیرعامل هم بهش اشاره کرده 400 دستگاه لودر و بکهو هست(فقط یکی)

سهم در بازار توافقی هست و ملزوم به گزارش پیشبینی سال 94 نیست تا زمان مجمع(اگر پیشبینیه امسال را داده بود قبل از عید بالای 100 تثبیت میکرد خودشو)

milad97
2015/04/04, 20:05
امروز در حین معاملات دوستان در خصوصی و در فروم خیلی درباره هپکو از بنده سوال کردن

لازم دونستم یه توضیحاتی رو در مورد روند هپکو و نوع سهامداری در این سهم عرض کنم

دوستان در نظر داشته باشید که هپکو در بازار توافقی هست و در این بازار به انی سهم بالا میره و به انی هم پایین میاد پس باید چهار چشمی مراقب سهمتون باشید.....سهمتون رو به امون خدا رها نکنید مخصوصا در این برهه از زمان که هیجان در بازار خیلی زیاد هست

در سهام بازار توافقی دوستانی که سهم زیاد دارن با یک اردر نمیشه همه سهامشون رو بفروشن......مثلا کسی که 5 میل سهم هپکو داره نمیشه یهو همه رو در یه اردر تو سیستم وارد کنه چرا که تموم خریدار ها فرار میکنن.....در سهمی مثل هپکو اردرهاتون رو تقسیم کنید اردرهای 300 هزار تایی و کمتر بزارین

سعی کنید همیشه پله ای بخرین و پله ای بفروشین.....مثلا اگر قیمت مورد نظرتون واسه فروش 110 هستش رو قیمت صد یک سوم ....110 یک سوم و 120 یک سوم اخر رو بفروشین چرا که یهو احتمال داره سهم بیاد پایین در حالی که نزدیک به قیمت مورد نظر شما بوده ولی شما هیچ سهمی رو نفروختین و بعد افسوس میخورین توجه کنید که اینجا نوسان واقعا زیاده(من با وجود این که اعتقاد دارم تا 120 بالا میره ولی فردا یه پله میفروشم ....البته میانگین خریدم 59 هست و همچنین 60 درصد سبدم هپکو هست)

خیلی از سهامداران بازار توافقی خود دوستان کارگزاری هستن مخصوصا هپکو.....پس سرعت اردر گذاریشون نسبت به بقیه خیلی زیاده .....به همین منظور مراقب باشین که همه چیز رو واسه دقایق اخر نزارین چرا که در رقابت با این عزیزان شکست خواهید خورد:D

واقع بین باشید خیلی طمع نکنید(مثلا واقیت این هست که امروز هپکو 40 درصد مثبت خورد یعنی به اندازه ده روز کاری وبصادر)...... و خیلی هم کم رزق نباشید(اینگونه سهم ها در هر حرکت حداقل 10 ردصد بالا میره)....در مورد خرید و فروشتون با افراد با تجربه مشورت کنید

و در اخر درصدی از سودهاتون رو به امور خیریه اختصاص بدین/:.Heart.:/

AIDIN90
2015/04/05, 00:32
تو این گروه بیشترین بازدهی از ان تکنو هستش فقط کافیه یکی از قرار دادهاش و یا افزایش سرمایه 167درصدیشو رو کنه
فعلا بازار حواسش نیست
تکنو 180تومنی منو یاد کاذر 155 تومنی سال 92 میندازه که تو همین سایت معرفی کردم بعد چندماه حدودا 10برابر شد
بزودی بالا خواهم اورد
امروز94/1/16
هیچ توصیه ای به خرید وفروش نیست

تاجر جوان
2015/04/05, 11:23
فرصت خرید..

ائلچی
2015/04/06, 10:29
ممد جون آقا دور اول که طمع کردیم بهمون نرسید ایندفعه دیگه هر جور شده می خرم. چند بخریم خوبه؟

milad97
2015/04/06, 10:32
ممد جون آقا دور اول که طمع کردیم بهمون نرسید ایندفعه دیگه هر جور شده می خرم. چند بخریم خوبه؟

چشم ....زمونش برسه اطلاع میدم ....وضع بازار خوب نیست فعلا

664
2015/04/11, 09:49
کم کم دیگه باید منتظر حرکتهای صعودی هپکو باشیم ، از امروز یا خداکثر فردا .

به نظر من امروز آخرین فرصت خرید هپکو زیر 80 تومان است .

ابشار
2015/04/11, 10:02
امروزم رنج تا86 خواهيم داشت

milad97
2015/04/11, 10:15
این سهم کلا واس ماس

تا من نخوام هیچ جا نمیره:D

ابشار
2015/04/11, 10:29
بنظر من كه دوسه روز دارن يه عده از رفقا كه باهم هستن دارن خوب جمع ميكنن چي توسر دارن خدا داند بنظرم حركتش نزديكه وشايدم اعلان قارداد يا چيز ديگه در كار باشه

تاجر جوان
2015/04/11, 15:20
نقل قول (این دوستمون از کارکنان شرکت هستند)

400 دستگاه شهرداری تولیدش شروع شده .
اقای سعیدی مدیر عامل شركت هپکو درسخنرانی خود در شروع سال کاری از تولید 2000 دستگاه درسال جدید خبر داد . ودر ضمن از پرداخت کلیه بدهیای معوق تا پایان سال خبر داد. http://forums.boursy.com/imported/2013/11/6-1.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/11/6-1.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/11/6-1.gif

تولید سال پیش زیر 100 دستگاه بوده،،،،پیدا کنید پرتقال فروش را...

تاجر جوان
2015/04/11, 15:31
نقل از امیر دهقان

http://forums.boursy.com/imported/2013/10/41.gif

http://forums.boursy.com/imported/2013/10/42.gif

فرصتهاي هپكو

22 فروردين 93

- اجراي طرح موفق بازسازي كامل ماشين آلات سنگين .

- مالك اصلي شركت از دوستان قديمي شخ الوزراء است .

- وزير نفت در دوره اي رييس هيات مديره اين شركت بود .

- در دولت جديد جايگاه ارتباطي و حمايتي مالك به واسطه تغييرات بهتر شده است .

- داراي ارتباطات خوب با طيف كارگزاران هستند .

- به علت فعاليت شركت ديگر مالك ( ماشين آلات خدمات شهري )
داراي ارتباط خوب با شهرداريها هستند .

- موضوع عبور اتوبان از اراضي شركت در اراك .

- احتمال افزايش فعاليت به واسطه ارتباط گذشته
با برندهاي مطرح ماشين آلات سنگين با كاهش تحريم .

- ظاهرا حل مشكل اخذ اعتبار و تسهيلات در پايان سال قبل (93)

با آرزوي روزهاي بهتر ... http://forums.boursy.com/imported/2014/06/53-1.gif

تاجر جوان
2015/04/12, 11:32
آقای واس ماس به 72 رضایت میدین یا باس بره پایین تر؟! :D

milad97
2015/04/12, 14:18
آقای واس ماس به 72 رضایت میدین یا باس بره پایین تر؟! :D

شب میام توضیح میدم و یه سری واقعیات رو واسه دوستان روشن می کنم:D

milad97
2015/04/12, 23:50
اما در مورد هپکو

اول این که دوستان صفحات مربوط به شش ماه اخیر رو کامل مطالعه کنن....هم از بنیاد سهم میاد دستشون و هم این که هیچ وقت نبوده که هپکو بره بالا و من داخل سهم نباشم و یا سیگنالش رو نداده باشم این رو از این لحاظ میگم که نگید یه حرفی میزنه الکی

هپکو سهم بسیار خوبی است به همین خاطر هستش که با وجود این که در بازار پایه هست حجم معاملات بالایی داره و همه حواسشون به هپکو هست

سربسته عرض کنم که همیشه در مورد هپکو راهنمایی کردم و این راهنمایی با ایماء و اشاره و به طور ضمنی بوده چرا که نمیتونم خیلی رک حرف بزنم.....نمونه هاش(پست صفحات قبلم نوشتم که واقع بین باشین در یه روز اندازه ده روز وبصادر رفته بالا......یا چند وقت پیش که رو 65و....بود هی نوشتم معاملاتش شایسته هپکو نیست و.....منظورم این بود اجازه بدین بیاد پایین که اومد و رفت بالا......یا قدیما یه بار رو 68 بود اومدم نوشتم رو 70 اردر زیاد هست که دوستان هم اردر گذاشتن.....اونم منظورمون این بود بزارید بیاد پایین)

بازیگران اصلی سهم یه تعداد از کارگزاران و بعضی دوستان بنده هست......بجز من این عزیزان فقط در بازار پایه و بالاخص همین هپکو فعال هستن(حتی فروم نویس هم نیستن و اصلا تو این فازها نیستن).......این عزیزان مثل من و شما نیستن که امروز چهار درصد از فلان سهم بگیرن فردا از فلان سهم.....بلکه فقط سود سالانشون همین هاست یعنی بازار پایه و گل سرسبد اونا هپکو......پس به همین خاطر واسشون نمیصرفه که هپکو چند درصد ناقابل بره بالا و بیاد پایین....چرا که در طول سال چند بار بیشتر سهام بازار پایه مخصوصا هپکو بالا و پایین نمیشن و باید از همین صعود ها سود سالیانه سرمایشون رو بدست بیارن.....پس زمانی وارد میشن که بتونن یه صعود حداقل بالای ده درصد بگیرن

در مورد الان سهم هم بگم که این قیمت بسیار ارزنده هست و حتی نود و صد هم ارزنده هست ولی هرچیزی زمانی داره
ما حدسش رو میزدیم شاخص میاد پایین پس خالی کردیم چرا که نمیشود شاخص و بازار اصلاح کنن ولی هپکو مثبت بمونه و بره بالا(مگر شرایط خاص)

در مورد این قیمت که دوست عزیزم تاجر گفتش.....این رو میتونم بگم که در این قیمت ها قیمت موضوعیتی نداره بلکه روند بازار مهمه.....ما تا زمانی که از بازار مطمئن نشدیم وارد نمیشیم چون وقت رو هدر میدیم و سرمایه مون یه مدت بلوکه میشه.....(تا زمانی که وقتش نرسه هم بنا نداریم خلاف بازار حرکت کنیم) پس فعلا مهم بازاره ....هر وقت بازار اطمینان رو بهمون داد وارد میشیم مهم نیست قیمت چند

در مورد این پست هم سوال نفرمایید که تا همین جا هم زیادی نوشتم

موفق باشین

وحید 20
2015/04/13, 12:55
بیشترین قیمتی که با سرمایه قبلی بهش رسیده بود اگر اطلاعات سایت کامل باشه حدود 450هست که در سال 83 بوده
با توجه به افزایش سرمایه حدود 500درصدی که سال 92 از تجدید ارزیابی داشت قیمت فعلی تقریبا معادل بالاترین قیمت قبلیش هست. منتها چون در افزایش سرمایه های سنگین اینچنینی قیمت پایین میاد بازار استقبال نشون میده وگرنه اگر افزایش سرمایه نمیداد بعید میدونم قیمتش الان بالای 200 250 بود ولی الان بالای 400 هست و راحت هم میخرنش. کلا در این یک سال اخیر خوراک نوسانگیری بوده که با توه به نوسانات شدید بازار پایه و حجم معاملات بالاش خیلی خوب بوده.

قیمت سهم هم که قبل از افزایش سرمایه زیر 100 بود الان با گذشت 1/5 سال بیش از 4برابر شده که یکی از بازدهی های بالای بازاره

پتانسیل بالقوه سهم بالاست و از اونجایی که سهم مبهمی هم هست و سهم های مبهم معمولا بیشتر مورد توجه هستند بازارش همیشه داغه

تاجر جوان
2015/04/13, 13:50
بیشترین قیمتی که با سرمایه قبلی بهش رسیده بود اگر اطلاعات سایت کامل باشه حدود 450هست که در سال 83 بوده
با توجه به افزایش سرمایه حدود 500درصدی که سال 92 از تجدید ارزیابی داشت قیمت فعلی تقریبا معادل بالاترین قیمت قبلیش هست. منتها چون در افزایش سرمایه های سنگین اینچنینی قیمت پایین میاد بازار استقبال نشون میده وگرنه اگر افزایش سرمایه نمیداد بعید میدونم قیمتش الان بالای 200 250 بود ولی الان بالای 400 هست و راحت هم میخرنش. کلا در این یک سال اخیر خوراک نوسانگیری بوده که با توه به نوسانات شدید بازار پایه و حجم معاملات بالاش خیلی خوب بوده.

قیمت سهم هم که قبل از افزایش سرمایه زیر 100 بود الان با گذشت 1/5 سال بیش از 4برابر شده که یکی از بازدهی های بالای بازاره

پتانسیل بالقوه سهم بالاست و از اونجایی که سهم مبهمی هم هست و سهم های مبهم معمولا بیشتر مورد توجه هستند بازارش همیشه داغه

قربان این سهم در دی ماه 92 بعد از افزایش سرمایه تا 160 رو هم حدودا دیده

قیمت این سهم در مقایسه با دیگر تجهیزاتی ها و ماشین سازی های سنگین به نسبت ارزش دارایی ها و برند معتبر و بی نظیر در خاورمیانه بسیار حباب منفی دارد

ارزش بازار هپکو در حال حاضر 165میلیارد و به راحتی تا 500میلیارد جا برای رشد دارد...

(البته با توجه به توافقات و بستر مناسب)

تاجر جوان
2015/04/13, 13:57
ارزش بازار چند شرکت که مشابه با هپکو هستند...
(البته قبول دارم که همچین مقایسه ای درست نیست،،ولی دوستان تاملی داشته باشند)

فاراک 780 میلیارد
خاور 470 میلیارد
خکاوه 260 میلیارد
هپکو 165 میلیارد

زيان انباشه اين سه سهم به ازاي هر سهم .

هپكو 68 تومان .

خكاوه 270 تومان .

خاور 107 تومان .

وحید 20
2015/04/13, 14:44
قربان این سهم در دی ماه 92 بعد از افزایش سرمایه تا 160 رو هم حدودا دیده

قیمت این سهم در مقایسه با دیگر تجهیزاتی ها و ماشین سازی های سنگین به نسبت ارزش دارایی ها و برند معتبر و بی نظیر در خاورمیانه بسیار حباب منفی دارد

ارزش بازار هپکو در حال حاضر 165میلیارد و به راحتی تا 500میلیارد جا برای رشد دارد...

(البته با توجه به توافقات و بستر مناسب)

صحبت من چیز دیگری بود وگرنه منکر ارزندگی سهم به صورت بالقوه نشدم.

اون قیمت که گفتم هم منظورم برای قبل از افزایش و در زمان دور بود ضمن اینکه رشد تا 160 تومان که فرمودید چندان ملاک نبود چون سهم افزایش سرمایه داده بود ولی تا اون موقع ثبت نشده بود و تعداد سهم قابل فروشش همون قبلی بود که با حجم معامله نسبتا کم رشد داشت البته با شرایط بازار.

ابشار
2015/04/13, 17:10
امروز هم سنگين خريدم واعتقاذ خوبي به سهم دارم كه ميانگين خريد سه چاروز اخيرم 73.5برام كل سهم تمام شده

تاجر جوان
2015/04/20, 19:23
با تشکر از جناب فرشید و تحلیل های بی نظیرشون..

من دیگه حرفی نمیزنم،چون دیگه واسه این سهم زیاد بوق زدم

هپکو

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/%D9%87%D9%BE%DA%A9%D9%882.gif

تاجر جوان
2015/04/22, 08:10
دوستان لطفا به اندیکاتورها یک نگاهی بندازن در این سهم...

استوکاستیک،ویلیامز،آر اس آی...

همگی سیگنال خرید هستن...

بعد از معاملات امروز هم یک نگاهی بندازن،اگه برگشت نزده بودن هرچی خواستن بیان بگن...

milad97
2015/04/22, 09:39
برای من خرید در این قیمت ها جذاب نیست

milad97
2015/04/28, 09:54
برو بچ هپکو فعلا رفتن رو تکمبا

ابشار
2015/04/28, 16:25
جناب american دوست عزيز من بنظرم شما دوسه روز در حال خريد اساسي هپكو هستيد من كه از 76تا 69 تا 4روز پيش خريدام كامل شد هرچند ميتونستم 5تا6توماني ارزانتر بخرم كه8ميليوني برام ارزانتر ميفتاد ولي خب اعتقادم بوده وهست اين سهم وفكر كنم حركتش بسيار نزديكه وايندفعه براي 130تومان ومن سري قبل 66خريدم و88 به بازار دادم وايندفعه تاخدا چه خواهد واينم نه اينكه من وامثال من خريده باشيم وبگيم حركتش نزديكه بازار كار بكسي نداره وباتوجه باخبار وبازيگراي خاص بالا پايين ميشه ولي حركت شديد تراز قبلش درراهه موفق باشيد

milad97
2015/04/28, 20:04
جناب american دوست عزيز من بنظرم شما دوسه روز در حال خريد اساسي هپكو هستيد من كه از 76تا 69 تا 4روز پيش خريدام كامل شد هرچند ميتونستم 5تا6توماني ارزانتر بخرم كه8ميليوني برام ارزانتر ميفتاد ولي خب اعتقادم بوده وهست اين سهم وفكر كنم حركتش بسيار نزديكه وايندفعه براي 130تومان ومن سري قبل 66خريدم و88 به بازار دادم وايندفعه تاخدا چه خواهد واينم نه اينكه من وامثال من خريده باشيم وبگيم حركتش نزديكه بازار كار بكسي نداره وباتوجه باخبار وبازيگراي خاص بالا پايين ميشه ولي حركت شديد تراز قبلش درراهه موفق باشيد
درود بر دوست عزیزم
خدا رو شاهد میگیرم که یه دونه سهم هپکو ندارم

تاجر جوان
2015/05/04, 18:52
#تپکو (http://www.sahamyab.com/stocktwits/IRO7HPKP0001)
وزارت راه، مشتری «هپکو» شد pasargadtahlil.com

دوستان با قرار داد هایی که شرکت امسال داره میبنده و در گزارش های 3ماهه تا آخر سال ادامه داره به نظرتون تا آخر امسال قیمت این سهم چنده؟!!!!

ابشار
2015/05/04, 22:14
هپکو.........شرکت هپکو در حال مذاکره با شرکت کترپیلا برای انجام قرار داد بسیار سنگین میباشد.و بعد از توافق بزرگ حرکت شارپی در این سهم خواهیم بود نقل قول ازسايت تالار بورس

milad97
2015/05/05, 11:01
یه پله 65 خرید شد

تاجر جوان
2015/05/05, 11:39
یه پله 65 خرید شد

خوش آمدید جناب اسنایپر...

حقوقی چقدر قشنگ 1میل تقدیم کرد و حقیقی هم دنبالش هل شد داد..../:.yead.://.:biggrinsmiley.:/

farshidu
2015/05/05, 22:50
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/hepco5_13edf.gif

milad97
2015/05/06, 10:07
پیش بتاز ای عشق من..../:.wubsmiley.:/

ائلچی
2015/05/06, 10:08
پیش بتاز ای عشق من..../:.wubsmiley.:/
عاشقانه شد /.:biggrinsmiley.:/

milad97
2015/05/06, 10:11
عاشقانه شد /.:biggrinsmiley.:/

دارم با دوستان رایزنی میکنم تکمبا رو بفروشن بیان رو هپکو......تکمبا نمودارش خوب نیست

اگه بیان یه بار دیگه میریم تا قله

ائلچی
2015/05/06, 10:15
راضی شدن یه ندا هم به ما بده، لامصب بدی بازار پایه اینه که مفید تلفنی واسم می خره اون یکی کارگزارم هم توش پول ندارم

milad97
2015/05/07, 11:25
هپکو :

براساس شنیده ها شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکوی اراک با نماد هپکو موفق شد در مناقصه وزارت راه و شهرسازی برای تولید ۳۴ گریدر برنده شود که تا پایان شهریور امسال اجرایی میشود همچنین قرار تحویل ۴۰۰ دستگاه که درسال گذشته منعقد شده بود قرار است تیر امسال تحویل داده شود.

تاجر جوان
2015/05/22, 22:04
دوستان با سهم هستن؟ یا فقط ما موندیم؟!

سلطان بورس
2015/05/22, 22:47
دوستان با سهم هستن؟ یا فقط ما موندیم؟!
تبلیغ سهم را رو قیمت 90 کردن با هدف 200
بعد خوشون چند تومان بالا پایین فروختن رفتن

664
2015/05/24, 22:17
من که هنوز با سهم هستم ....

قمار باز حرفه ای
2015/06/10, 15:09
نمیدونم این موج شماری چقدر میتونه درست باشهhttp://forums.boursy.com/imported/2015/06/question-1.gif البته ریز موج هاش تو نمودار نزدم چون حسش نبود http://forums.boursy.com/imported/2015/06/rugby-1.png

http://s1.freeupload.ir/i/00085/kk9ylrbi79s8.bmp

ایرج اکبری
2015/06/27, 10:48
قیمت تپکو و حجم معاملات تیکو!!!

تاجر جوان
2015/06/27, 14:24
جالبه که حقوقی نشسته بود،هرچی سرخط فروش زیر 739 میذاشتن میخرید!!!!

تاجر جوان
2015/06/30, 10:06
تا 77 مچ شده..

داریم میریم برای 84..

*سامان*
2015/06/30, 10:27
تا 77 مچ شده..

داریم میریم برای 84..

این تازه قبل توافقه...بعد توافق چی میشه

*سامان*
2015/06/30, 10:32
توافق بشه راحت پیک لوزان رو رد میکنه

تاجر جوان
2015/06/30, 10:37
جناب سامان توافق اعلام بشه فقط،این سهم زیر 100 گیر کسی نمیاد...

یه پیشبینیه 94 خوب بده اونوقت دیگه چی میشه؟!؟!!!!!!!!

ابشار
2015/06/30, 13:32
فرداتا87معاملهميشه وبعدش ميريم شنبه ومذاكرات وادامه روند سهم

*سامان*
2015/06/30, 13:56
فرداتا87معاملهميشه وبعدش ميريم شنبه ومذاكرات وادامه روند سهم

تكنيكي گفتيد يا از مچها اطلاع داريد؟

چون فعلا تا 80 مچ شده

تاجر جوان
2015/06/30, 18:56
فردا باید بالای 20میلیون حجم بزنه تا قدرت خودش رو نشون بده..

این سهم اگه در بازار پایه نبود یکی از لیدر های بازار در صورت توافق بود،مثل خپارس و خکاوه

گرچه همینجوریشم دسته کمی نداره...

zizo
2015/06/30, 19:05
با این فروش بیرحمانه امروز حقوقیها فردا روز دیگریست.........

milad97
2015/06/30, 22:54
چه خبرا دوستان عزیز

zizo
2015/07/01, 00:12
خبرای هپکو دست شماست شما بگو چه خبر

milad97
2015/07/01, 13:05
خبرای هپکو دست شماست شما بگو چه خبر

خبر سلامتی......هپکو سهمی است با پتانسیل بالا که بر همگان اشکار است

از لحاظ بازار هم حرکتش همراه شاخص است.....امروز خیلی ها سیو سود کردن

*سامان*
2015/07/03, 13:23
ديروز كه اخبار مثبت بود رفتن تا 793 ريال مچ كردن

امروزم بقيشو تا 80 مچ كردن

http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=54509759694064219

سلطان بورس
2015/07/03, 13:32

زیان این شرکت بیش از دو برابر کمباین هست
شرکت در بازار پایه هست و کاملا غیر شفاف
شرکت کمباین پارسال به سود رسید و امسال هم روند سودسازی بیشتر
هپکو 80 و کمباین 84
یا کمباین قیمتش پایین هست یا هپکو گرون هست
با این قیمت کمباین ، قیمت هپکو حباب هست

*سامان*
2015/07/03, 14:01
هپکو 80 و کمباین 84

كمباين نونشو داده اما هپكو نه

كمباين با افزايش سرمايش الان 400 500 هست نه 80

*سامان*
2015/07/03, 17:49

موقعي كه اين پستو زدم 1161918 تا فروشنده رو 80 بود...الان شده 361918...800تاشو مچ كردن...تا فردا فكر نميكنم چيزي رو 80 بمونه

سلطان بورس
2015/07/03, 18:00
كمباين نونشو داده اما هپكو نه

كمباين با افزايش سرمايش الان 400 500 هست نه 80
اینجا تاپیک هپکو هست و من از دوستان عذر میخام راجب کمباین نظر دادم
ولی لازم هست نکاتی را به خدمت شما برسونم
کمباین قبل از افزایش سرمایه حدود 230 بوده
حدود 250% افزایش سرمایه از تجدید دارایی داده که میشه حدود 65
الان 84 تومان با پیش بینی سود 6 تومانی
خود شما هم میدونین که افزایش سرمایه از تجدید دارایی نفعی برای شرکت نداره جز شکست قیمت سهم و خروج از قانون 141 در صورت مشمول بودن به این قانون
پس با افزایش سرمایه ه.... مشکلی از نظر سودآوری حل نمیشه . برعکس سرمایه شرکت بیشتر میشه و سودسازی کمتر در گزارش های شرکت
زمانی قیمت هرمز145 بود و قیمت ذوب 160 . با گذشت زمان بازار متوجه شد که ذوب قیمتش منطقی نبود .
ه ... را چند تا سفته باز هر بار 50% در مدت خیلی کوتاه در بازار پایه بالا میبرن و به مردم میندازن و مجدد افت سنگین .
بار آخر 96 روز توافق لوزان انداختن و 60 خریدن .
مجدد تاکید میکنم قیمت این دو منطقی نیست . حالا یا یکی باید بریزه یا اون یکی رشد کنه
من تعداد محدودی کمباین دارم که در پرتفو من حدود 5% هست . ولی لازم بود نکاتی را بگم تا دوستان در جریان باشن
با تشکر آقا سامان

*سامان*
2015/07/03, 18:04
رفتن پاي سيستم ماشالا دارن مچ ميكنن

شد 131918

*سامان*
2015/07/03, 18:11
اینجا تاپیک هپکو هست و من از دوستان عذر میخام راجب کمباین نظر دادم
ولی لازم هست نکاتی را به خدمت شما برسونم
کمباین قبل از افزایش سرمایه حدود 230 بوده
حدود 250% افزایش سرمایه از تجدید دارایی داده که میشه حدود 65
الان 84 تومان با پیش بینی سود 6 تومانی
خود شما هم میدونین که افزایش سرمایه از تجدید دارایی نفعی برای شرکت نداره جز شکست قیمت سهم و خروج از قانون 141 در صورت مشمول بودن به این قانون
پس با افزایش سرمایه ه.... مشکلی از نظر سودآوری حل نمیشه . برعکس سرمایه شرکت بیشتر میشه و سودسازی کمتر در گزارش های شرکت
زمانی قیمت هرمز145 بود و قیمت ذوب 160 . با گذشت زمان بازار متوجه شد که ذوب قیمتش منطقی نبود .
ه ... را چند تا سفته باز هر بار 50% در مدت خیلی کوتاه در بازار پایه بالا میبرن و به مردم میندازن و مجدد افت سنگین .
بار آخر 96 روز توافق لوزان انداختن و 60 خریدن .
مجدد تاکید میکنم قیمت این دو منطقی نیست . حالا یا یکی باید بریزه یا اون یکی رشد کنه
من تعداد محدودی کمباین دارم که در پرتفو من حدود 5% هست . ولی لازم بود نکاتی را بگم تا دوستان در جریان باشن
با تشکر آقا سامان

ممنون از نظراتتون

كمباين قبل افزايش سرمايه از حوالي 100 شروع به رشد كرد و رسيد به 230

بعد از اومدن از افزايش سرمايه هم با گپ بالايي باز شد و بعدش هم رشد خوبي كرد و بعد با بازار اونم افت كرد

شما اگه ميخايد بازدهي اينارو حساب كنيد با هم قابل قياس نيست...مدتها هست كه تپكو داره بين 60 تا 95 نوسان ميكنه

اما از لحاظ بنيادي كمباين يه پله جلوتر هست و توش شكي نداريم و بواسطه بهتر بودن بنيادش سودش رو هم داده...توافق هم كه بشه بازم بالا ميره

اما تپكو هنوز اول راهه و هنوز خيلي بايد بازدهي بده تا برسه به كمباين..البته توافق يه مقدار ازون بازدهي رو تضمين ميكنه اما بازدهي اصليش به اتفاقات بنياديش برميگرده

تاجر جوان
2015/07/03, 18:19
هپکو راه 2سال پیش تکمبا را خواهد رفت

ارزش بازار هپکو 180 میلیارد!!!!حداقل باید به 500 میلیارد برسه

80تومن اول صبح جمعه!!!!! 1میلیون اردر بود،همرو هاپولی کردن..

*سامان*
2015/07/03, 18:25
هپکو راه 2سال پیش تکمبا را خواهد رفت

ارزش بازار هپکو 180 میلیارد!!!!حداقل باید به 500 میلیارد برسه

80تومن اول صبح جمعه!!!!! 1میلیون اردر بود،همرو هاپولی کردن..

رو 80 در واقع 2 ميل فروشنده بود...يه مقدارشو ديروز مچ كردن و بقيشم امروز

تاجر جوان
2015/07/03, 18:28
جناب سلطان بورس خود تکمبا هم از 140 رسیده به 80!!!

هپکو چون در بازار توافقی هست هیجانی تر معامله میشه(بازه نوسان نداره)

شما منتظر بمون پیشبینی 94 و سه ماهه 94 رو ببین،،اگر راه یکسال پیش تکمبا را نرفت،،انشاالله از زیان در میاد امسال و تعدیل های پیاپی....

قرداد های خوبی بسته امسال..

milad97
2015/07/04, 09:45
درود بر دوستان

بنده امروز فروختم و خارج شدم.....سود بسیار عالی داد مثل همیشه

یه تعداد از دوستان با حرف بنده خرید کرده بودن گفتم که بگم در جریان باشن

amir2003
2015/07/04, 20:24
شب دوستان بخیر
هپکو میتونه فردا با تثبیت قیمتی بالای 82 هم راه صعود به 97 را هموار کنه و هم کف قیمتی سهم را بیاره بالای 82 تومان قرار بده.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/7777_8b90d.jpg (http://up.boursy.com/)

safaklar
2015/07/04, 20:55
درود بر دوستان

بنده امروز فروختم و خارج شدم.....سود بسیار عالی داد مثل همیشه

یه تعداد از دوستان با حرف بنده خرید کرده بودن گفتم که بگم در جریان باشن

رحمتی عزیز مثل همیشه کارت عالی بود .

تاجر جوان
2015/07/07, 11:42
تعداد
حجم
خرید
فروش
حجم
تعداد

1
49,950
832
869
5,000
1

1
50,000
831
870
845,100
17

3
226,020
830
876
421,536
3

فقط ببینین چجوری رنج میزنن..

معاملات که بسته شد اولین اردر فروش 842 بود....

تا من کپی کنم 2میلیون حجم خرید کردن

negarminavi
2015/07/07, 17:02
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی نشده)

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 17 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 30 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 85 درصد کاهش
4- زیان خالص : 30 درصد افزایش

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 228 ریال

سلطان بورس
2015/07/07, 18:12
معاملات این سهم را حدود ساعت 2 یادداشت کردم تا ببینیم نتیجه مذاکرات چه تاثیری در روزهای پایانی داره
الان اومدم دیدم تعجب کردم
421000 رو قیمت 87.6 فروشنده بود
560000 رو قیمت 87.7 فروشنده بود
297000 رو قیمت 87.8 فروشنده بود
الان کلا رو این 3 قیمت 80 هزار تا فروشنده موند!!!!

djdream
2015/07/07, 18:48
انگار نه انگار سهم زيانده زيان انباشته دار هست. بخريد :(fight)

تاجر جوان
2015/07/09, 11:59
بازار انتظاری از گزارش 93 نداشت و این سهمو برای 94 به بعد و خوشبینی به توافق که باعث جوینت شدن با شرکت های اروپایی که به واسطه تحریم ها ارتباطشون قطع شده بود میخره

فعلا تا 888 مچ شده.....این داستان ادامه دارد...

سلطان بورس
2015/07/09, 12:22
معاملات این سهم را حدود ساعت 2 یادداشت کردم تا ببینیم نتیجه مذاکرات چه تاثیری در روزهای پایانی داره
الان اومدم دیدم تعجب کردم
421000 رو قیمت 87.6 فروشنده بود
560000 رو قیمت 87.7 فروشنده بود
297000 رو قیمت 87.8 فروشنده بود
الان کلا رو این 3 قیمت 80 هزار تا فروشنده موند!!!!
500 هزار دیروز رو 88 فروشنده بود !!!! کجا رفتن !!!
هنور خبری نشده انگار تا 89 را خریدن . گویا توافق بشه 120 میزنه
خوشبحال کسانی که 60 تعداد خریدن . چندین روز رو این قیمت بود و هر چقدر دوست داشتیم میتونستیم بخریم .
مبارک سهامدارای این سهم . البته در صورت توافق

تاجر جوان
2015/07/09, 12:28
500 هزار دیروز رو 88 فروشنده بود !!!! کجا رفتن !!!
هنور خبری نشده انگار تا 89 را خریدن . گویا توافق بشه 120 میزنه
خوشبحال کسانی که 60 تعداد خریدن . چندین روز رو این قیمت بود و هر چقدر دوست داشتیم میتونستیم بخریم .
مبارک سهامدارای این سهم . البته در صورت توافق

همرو خریدن...احتمالا تا 90 رو بخرن...

ما سعی کردیم دیگه زیاد بوق نزنیم...

به امید توافق و خوشحالی همه سهامدارا...

ابشار
2015/07/09, 17:11
رفقا ما که این سهمو 60تا65داشتم میخریدم داشتن خرده میگرفتن که البته جو بد بازار هم تو خرده گرفتن رفقا دخیل بود وحالا سهمای 60تومانی را 70درصدشو 85رد کردم وبقیشم هفته بعد ولی بجاش سهشنبه لازمای رشد نکرده میخرم تاشنبه هم باز اضافه کنم که سلطان جان موافق این خرید مانیست تا ببینیم این مثل هپکو رشد را خواهد دید یانه

سلطان بورس
2015/07/11, 07:06
اول صبحی تا 80 سهم را مچ کردن !!!

سلطان بورس
2015/07/11, 07:37
صبحی کلی خندیدم . طرف از اینکه جا نمونه قیمت فروش را به اشتباه 95 ریال گذاشت :))
خاک تو سر این افراد کنن

تاجر جوان
2015/07/11, 07:55
بازار انتظاری از گزارش 93 نداشت و این سهمو برای 94 به بعد و خوشبینی به توافق که باعث جوینت شدن با شرکت های اروپایی که به واسطه تحریم ها ارتباطشون قطع شده بود میخره

بازار تا ساعت 10.30 هیجانیه،،مراقب باشید سهمتون رو مفت از دست ندین

سلطان بورس
2015/07/11, 08:43
یکی اشتباهی خرید گذاشت 790 تومان
سریع باهاش مچ کنید/:.Heart.:/

*سامان*
2015/07/11, 09:59
یکی اشتباهی خرید گذاشت 790 تومان
سریع باهاش مچ کنید/:.Heart.:/

تپکو خریدی سلطان؟

سلطان بورس
2015/07/11, 10:05
تپکو خریدی سلطان؟
نه آقا سامان
این چند روز پیگیرش بودم رو حساب مذاکرات . چون سهام های پایه که خودتون میدونید محدودیت زمانی برای معامله ندارن
من همون تکمبا دارم /:.Heart.:/

negarminavi
2015/07/12, 05:55
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/tepco.jpg

negarminavi
2015/07/12, 08:35
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی شده) شرکت مهندسي و توليد ماشين آلات راهسازي و معدني کشاورزي هپکو اراک

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 18 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 45 درصد کاهش

3- زیان عملیاتی : 49 درصد افزایش
4- تحقق زیان خالص

5- زیان محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 52 ریال

negarminavi
2015/07/12, 08:51
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی شده) شرکت خدماتي تجهيزات سنگين همگام (سهامي خاص)

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : بدون تغییر
2- سود ناخالص : 16 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 58 درصد کاهش
4- سود خالص : 63 درصد کاهش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 53 ریال

سلطان بورس
2015/07/12, 08:54
هپکو 80 و کمباین 84
هپکو 84
تکمبا 98 با 10 میل صف

negarminavi
2015/07/12, 09:24
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی شده) شرکت خدمات کمات ماشين شرق

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 41 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 50 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 96 درصد کاهش
4- تحقق زیان خالص

5- زیان محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 21 ریال

negarminavi
2015/07/12, 09:27
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی شده) شرکت فرتاک ماشين

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 962 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 882 درصد افزایش

3- تحقق سود عملیاتی
4- سود خالص : 970 درصد افزایش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 13675 ریال

negarminavi
2015/07/12, 09:30
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی شده) شرکت روغن هپکو صنعت

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 58 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 71 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 94 درصد افزایش
4- سود خالص : 270 درصد افزایش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 21190 ریال

negarminavi
2015/07/12, 09:32
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی شده) شرکت ليزينگ ماشين الات سنگين ايرانيان

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- درآمد حاصل از لیزینگ: 30 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 30 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 54 درصد کاهش
4- سود خالص : 34 درصد کاهش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 105 ریال

negarminavi
2015/07/12, 09:39
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی شده) شرکت مهندسي و قطعات ماشين آلات راه سازي ايران

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 7 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 14 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 45 درصد کاهش
4- سود خالص : 25 درصد کاهش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 282 ریال

*سامان*
2015/07/12, 12:14
هرکسی میخاد ریسک کنه امروز وقتشه

بره واسه فردا مچ کنه

*سامان*
2015/07/12, 12:27
یه نکته جالب به چشمم خورد

در فروشنده های هپکو فروشنده های درشت همه حذف کردن و هر چی فروشنده هست همه خورد هست ..تا قیمتهای 95 تومن تکو توک فروشنده درشت دیده میشه...سری قبل بعد لوزان حساب کار دستشون اومده ...در ضمن تا 87 مچ شده...یه مقدار زیر 87 مونده اونارم مچ میکنن

*سامان*
2015/07/13, 06:51
خب امروز هر کی میخاد بخره باید از 90 تومن بخره...اگه امروز نخرید باز آخر وقت برای فردا حتی تا 100 تومن هم مچ میکنن و فردا شاید قیمت از 100 شروع بشه

این سهم بسیار از تحریم ضربه دیده و با رفع تحریم قیمتای خوبی رو میتونه ببینه

*سامان*
2015/07/13, 12:35
تپکو رو ناظر تیک فعال سازی حذف مچهارو از 90 به بالا فعال نکرده

تا 92 مچ شده ولی از سیستم حذف نشده

امروز حقوقی خوب رو 88 میخرید

از کارگزاری ایمن بورس خرید انجام میشد

مازیار
2015/07/14, 05:04
آیا هپکو افزایش سرمایه از تجدید داره؟

گل یاس
2015/07/14, 07:40
آیا هپکو افزایش سرمایه از تجدید داره؟
داد تموم شد رفت

تاجر جوان
2015/07/14, 08:47
جناب سامان یه آمار میدین چه خبره؟

به نظر هرکی میخواد بخره بالای 92 باید بخره..

این قیمت هایی که ما میبینیم مچ شدست فکر کنم،برای ترسوندن سهامدار و اردر پایین گذاشتن این کارو کردن..

تاجر جوان
2015/07/14, 10:05
حدسم درست بود ،، همین الان با کارگزارم صحبت کردم..

اردرها کار بازیگران سهمه و لابلاش سهامدار بیچاره و از همه جا بیخبر با قیمت پایین میزاره واسه فروش..

رکب این بازیهای کثیف رو نخورید..

توافق هنوز اعلام نشده قیمت سهم رسیده به توافق لوزان...
توافق اعلام بشه تازه بازیه سهم شروع میشه و تازه استارت صعود از پیک لوزان زده میشه

milad97
2015/07/14, 10:10
حدسم درست بود ،، همین الان با کارگزارم صحبت کردم..

اردرها کار بازیگران سهمه و لابلاش سهامدار بیچاره و از همه جا بیخبر با قیمت پایین میزاره واسه فروش..

رکب این بازیهای کثیف رو نخورید..

توافق هنوز اعلام نشده قیمت سهم رسیده به توافق لوزان...
توافق اعلام بشه تازه بازیه سهم شروع میشه و تازه استارت صعود از پیک لوزان زده میشه

دقیقا<):)

milad97
2015/07/14, 10:33
خریدها دارد تکمیل می شود:D

کمربند ها رو ببندید

تاجر جوان
2015/07/14, 16:03
لطفا فقط و فقط اگر قصد سهامداری بلند مدت دارید توجه کنید..

دوستان عزیزی که شایدبتازگی و به علت توجه زیاد به این سهم در این چند روز، مخصوصا به خاطر معاملات بعد از ساعات بازار(تا نیمه های شب) این سهم رو خرید کردن عرض کنم که دو مقاومت سنگین که خطوط روند نزولی:

1.5ساله که در 82 تومان با قدرت از آن عبور کرد،بالای آن تثبیت شد(که در صعود قبلی تا 97 موفق به شکست آن نشده بود)

8ساله که در 140 تومان حدودا به آن میرسیم و اگر شکست انجام بگیرد تا 250 تومان رشد خواهیم داشت

باز هم تاکید میکنم که این ها نقشه راه بلند مدت سهم میباشند

milad97
2015/07/18, 13:50
یادش بخیر قبل تحریم ها هپکو میخواست به یکی از بهترین شرکت های ایران تبدیل بشه

====================
کد خبر: ۱۸۸۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۱ - ۱۴ خرداد ۱۳۸۶ - 04 June 2007

تولید پيشرفته ترين لودر جهان در شركت هپكوي اراك

رييس روابط عمومي شركت هپكو گفت: پيشرفته ترين لودر جهان محصول مشترك شركت هپكوي اراك و دلوي سوئد در اين شركت توليد شد.

به گزارش ايلنا، ايرج رضايي، با اشاره به توليد همزمان لودر L90F در هر دو كشور ايران و سوئد، گفت: اين لودر گيربكس تمام اتوماتيك دارد و قطعات شاسي جلو و عقب, بوم و باكت آن در داخل كشور در شركت هپكو ساخته مي شود و در واقع 30 درصد توليد داخلي آن را شامل مي‌‏شود.

رضايي برنامه توليد براي سال 86 براي اين نوع لودر را 415 دستگاه عنوان كرد و گفت: توليد اين لودر براي هر دستگاه 29 هزار دلار صرفه جويي ارزي خواهد داشت كه در مجموع 4/12 ميليون دلار صرفه جويي ارزي براي كشورمان به ارمغان مي‌‏آورد.

خط توليد اين لودر با حضور متخصصين ماشين آلات راهسازي در يك همايش تخصصي صبح روز پنج شنبه افتتاح شد.

ابشار
2015/07/19, 17:22
جناب امریکن شما یادمه اعلان فروش کردید

m2020
2015/07/21, 17:42
[Forwarded from alireza shayani]
تائید شایعات در مجمع هپکو/برنده شدن در مناقصه شهرداری به ارزش 73 میلیارد تومان/ تغییر کاربری زمین 15 هکتاری برای تهاتر بدهی با بانک تجارت
Bourse24.ir

m2020
2015/07/21, 17:44
[Forwarded from Mahmonir Teymoori]
فروش دارایی‎های جاری غیرمولد برای خروج از ماده141؛
هپکو سودی تقسیم نمی‌کند
ismico.com

miravam
2015/07/21, 18:49
به نقل از مهندس اعتمادی - سهامیاب :

82.000متر مربع از اراضی که در بافت شهر است و درکنار برج 10 طبقه است کاربری تجاری و مسکونی و تفریحی دارد...شرکت پورنام برنده 3 مناقصه در عراق شده که ذینفع هپکو است...سالهای 90 تا 92 معاف از مالیات 20.000.000.000 شده است..

قرارداد با شرکای اروپایی و مذاکره با امریکاییها...سرمایه گذاری در مس طارم که 3 معدن با ذخایر 15.000 تن که در ابان بهره برداری میشود که بزرگترین تحول هپکو است و شرکای خارجی برای 1% از سهام شراکت قیمت 2.000.000 دلار داده اند و اینکه در 6 ماه کل هزینه ی سرمایه گذاری را برمیگرداند و سالانه 7.000.000 دلار سود دارد...

تاجر جوان
2015/07/21, 23:04
دوستان اعداد و ارقام به طرز وحشتناکی بالاست و این کوه یخ تازه نوکش زده بیرون..

در همین حد که بعد از مجمع امروز مطمئن شدم روزی رو میبینم که در قیمت 250 تومن داااااد میزنیم که سهم به استراحت نیاز داره

و یک عده معلوم الحال تارگت 1000تومانی میدهند

این نیز بگذرد..

negarminavi
2015/07/22, 11:13
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه منتهی به 1394/03/31 (حسابرسی نشده)

3 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 63 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 57 درصد کاهش

3- زیان عملیاتی : 104 درصد افزایش
4- زیان خالص : 37 درصد کاهش

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 3 ماهه : 33 ریال

negarminavi
2015/07/24, 11:54
شركت تجهیزات سنگین هپکو (سهامي‌عام)
نماد: تپکو کد: 01-24-29

موضوع: خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 29/12/1393

بدین ‌وسیله به اطلاع می‌رساند، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجهیزات سنگین هپکو (سهامي‌عام) در تاریخ 30/04/94 تشکیل گردید. خلاصة تصمیمات مجمع به ‌شرح ذیل می‌باشد:

1) صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 29/12/1393 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.
2) موسسه حسابرسی آزموده کاران به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی ایران مشهود به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی علی البدل انتخاب گردیدند.
3) روزنامه «اطلاعات» به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال مالی94 انتخاب گردید.
حق حضور اعضاي غير موظف هيأت مديره ماهيانه مبلغ 000ر000ر5 ريال به ازاي حداقل يک جلسه در ماه تصويب گرديد.

mhjboursy
2015/07/25, 11:19
یادش بخیر قبل تحریم ها هپکو میخواست به یکی از بهترین شرکت های ایران تبدیل بشه

====================
کد خبر: ۱۸۸۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۱ - ۱۴ خرداد ۱۳۸۶ - 04 June 2007

تولید پيشرفته ترين لودر جهان در شركت هپكوي اراك

رييس روابط عمومي شركت هپكو گفت: پيشرفته ترين لودر جهان محصول مشترك شركت هپكوي اراك و دلوي سوئد در اين شركت توليد شد.

به گزارش ايلنا، ايرج رضايي، با اشاره به توليد همزمان لودر L90F در هر دو كشور ايران و سوئد، گفت: اين لودر گيربكس تمام اتوماتيك دارد و قطعات شاسي جلو و عقب, بوم و باكت آن در داخل كشور در شركت هپكو ساخته مي شود و در واقع 30 درصد توليد داخلي آن را شامل مي‌‏شود.

رضايي برنامه توليد براي سال 86 براي اين نوع لودر را 415 دستگاه عنوان كرد و گفت: توليد اين لودر براي هر دستگاه 29 هزار دلار صرفه جويي ارزي خواهد داشت كه در مجموع 4/12 ميليون دلار صرفه جويي ارزي براي كشورمان به ارمغان مي‌‏آورد.

خط توليد اين لودر با حضور متخصصين ماشين آلات راهسازي در يك همايش تخصصي صبح روز پنج شنبه افتتاح شد.
سلام محمد عزیز،
در چه قیمتی خرید "خیلی خوب" خواهد بود؟

سلطان بورس
2015/07/25, 11:51
چند روز دیگه مجدد 60
60 میخرن 90 میفروشن . همین طور این بازی ادامه داره

farzen
2015/07/25, 12:13
کسی خبر داره از زملان باز گشایی تپکو؟

سلطان بورس
2015/07/25, 12:21
کسی خبر داره از زملان باز گشایی تپکو؟
امروز باز شد
مچ هم شده و فردا صبح قیمت میخوره
محدوده 68 - 70 امروز مچ شده

milad97
2015/07/25, 16:57
سلام محمد عزیز،
در چه قیمتی خرید "خیلی خوب" خواهد بود؟

سلام محمد حسین بزرگوار

قیمت زیر 64 پله ای بخرید

milad97
2015/07/25, 17:00
چند روز دیگه مجدد 60
60 میخرن 90 میفروشن . همین طور این بازی ادامه داره

ما که راضی هستیم......تا باشه از این بازی ها:D

ائلچی
2015/07/25, 21:56
هر کی با راهنمایی محمد بپره تو این سهم ضرر نمی کنه!

*سامان*
2015/07/25, 22:15
فردا روش زوم هستم

البته نه من خیلیا روش زومن

عطاالملک
2015/07/26, 16:51
پس از موفقيت شركت هپكو در مناقصه 34 دستگاه گريدر HG180D2 و انعقاد قرارداد با سازمان راهداريها و حمل و نقل جاده اي، در روز شنبه مورخ 06/04/94 آقاي مهندس حسن نيا معاون محترم سازمان راهداريها و آقاي ناوي مدير كل دفتر تجهيز ماشين آلات آن سازمان به منظورآگاهي از وضعيت پيشرفت موضوع قرارداد از شركت هپكو بازديد به عمل آوردند.

http://www.hepcoir.com/DesktopModules/News/NewsView.aspx?TabID=4942&Site=Hepcoarak&Lang=fa-IR&ItemID=1985&mid=15318&wVersion=Staging

سلطان بورس
2015/07/26, 17:12
این بار دیگه اجازه ندادن به 60 برسه/:.yead.:/

dav129
2015/07/26, 18:18
هپکو شاید شپلی دیگری باشد شاید!!!!!!!؟؟؟؟؟

تاجر جوان
2015/07/26, 21:52
هپکو شاید شپلی دیگری باشد شاید!!!!!!!؟؟؟؟؟

http://forums.boursy.com/imported/2012/07/229.png

http://forums.boursy.com/imported/2013/01/138.png نوشته شده توسط بابااتی http://forums.boursy.com/imported/2012/01/46.png (http://forum.talarebourse.com/f14/t38521-196.html#post3431020)
تپکو از شپلی بسیار با ارزش تر است ، اولا 100 میلیارد تومان زیانش کمتر از شپلی است و ثانیا صنعت زنده و پویای هپکو قابل قیاس با صنعت ورشکسته و از رده خارج شپلی ندارد .

تنها مشکل هپکو بازی نوسانگیرانی است که اتفاقا در همین تاپیک هم مطلب می زنند و بودن در بازار پایه فرابورس اگر هپکو مثل خپارس و خکاوه و شپلی در بازار بورس یود الان بالای 200 تومان قیمت داشت .

مدیر عامل شرکت در مجمع اعلام کرد 15 هکتار از زمین های کارخانه را قرار است بدهیم بانک تجارت به قیمت کارشناسی 150 میلیارد تومان حالا شما بگیر 100 میلیارد تومان کارخانه 90 هکتار است یعنی فقط کارخانه اراک شرکت حدود 600 میلیارد تومان می ارزد بقیه دارایی های شرکت را هم بگذارید کنار برای بدهی و زیان شرکت فقط و فقط ارزش زمین اراک شرکت سهمی250 تومان است شرکت هایی مثل خپارس و سایپا دیزل اصلا دارایی قابل بحثی ندارد با 4 تا 5 برابر هپکو زیان انباشته

احسنت.... جناب بابا اتی گل گفتی

بارها گفتم،،هپکو مثل خکاوه و ... مشکل فروش و ثبت نام و بازاریابی جهت خرید ماشین آلاتش نداره،بلکه قرار دادهای سنگین فروش بسته با تعداد های بالا

و در 2سال آینده باید 2شیفت کار کنه تا قرار داد هایی که بسته رو بتونه به موقع تحویل بده

دوستان ما یکی از بالاترین درصد منابع معدنی در جهان را داریم(حدود 8تا 10 % دنیا) و بحث ماشین آلات راه سازی هم که در خاورمیانه یکه تاز هست و رقیب ندارد

تنها مشکل این شرکت دار و دسته دولت قبلی بود و واردات ماشین آلات بنجل چینی

(جناب وزیر و اعضای دولت فعلی هوای این شرکت را دارند و در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود که هپکو به دوران اوج خودش بر میگرده)

dav129
2015/07/27, 07:06
سلام منظور من دارائیهاش نبود شما درست میفرمایید منظورم رشد قیمت از حدود۱۰۰ تومان تا حدود۲۵۰ تومان در بدترین شرایط بازار سهام بود
از توجهتون متشکرم

milad97
2015/07/29, 08:34
یه فرقی که بعضی سهم ها مثل هپکو قبل توافق و بعد اون دارن اینه که دیگه مثل قبل فروشنده ندارن

عطاالملک
2015/07/29, 10:17
یه فرقی که بعضی سهم ها مثل هپکو قبل توافق و بعد اون دارن اینه که دیگه مثل قبل فروشنده ندارن

اگر بی مسولیتی و اعمال سلیقه ناظر بازار پایه در تایید معاملات هپکو نبود امروز هپکو تا 80 تومان می رفت .

عطاالملک
2015/08/03, 15:21
همین چند روز یک چنین مناقصه برای تامین 1000 دستگاه دامپتراک از سوی وزارت صنایع و به عاملیت یکی از بانک های بزرگ برای هپکو منتشر می شود

و اونوقت سهم دست نیافتنی خواهد شد

طرح تامین ماشین آلات سنگین معدنی از طریق ارائه تسهیلات توسط بانک ملت

نوع ماشین آلات:
1- دامپتراکهای 35، 100،40 ،150و220 تن
2- بیلهای مکانیکی و شاول معادل PC800-PC1250-PC1800-PC3000-PC4000 PC400-
3- لودر معادل 470 کوماتسو و مدلهای بالاتر
4- بولدوزر D155 و مدلهای بالاتر

لیست شرکت های مجاز به عنوان تامین کننده ماشین آلات:

1. آسان خودرو با برند زوم لایون و NHL

2. هم آوند چکاد با برند نیوهلند و استرا

3. محور ماشین با برند کوماتسو

4. ماشین آلات سنگین آریا با برند کاترپیلار

5. زاگرس ماشین با برند بلاز و OMZ

6. حفار ماشین با برند لیوگونگ

7. آسان راه البرز با برند هیوندایی

8. آریا دیزل با برند چری

9. هپکو و یا آفتاب شرق با برندهای لیبهر ، NHLویا کوما تسوhttp://news.imidro.gov.ir/tender/4013-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AA%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B9%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%AA%D8%B3%D9%87%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA.html

10.صبا ماشین با برند تایتان

ایرج اکبری
2015/08/10, 08:54
معاونت مالی و اقتصادی "تپکو" عنوان کرد: ۱۵۲۷۲۵تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰
صفحه
عقد قرارداد های جدید در شرکت "هپکو"/بازگشت خارجی ها
تمام تلاش هدف شرکت در حال حاضر خروج از زیان سال های اخیر می باشد و امید است با جبران این زیان شرایط خروج از بازار پایه توافقی را فراهم کنیم.
چندی است اخباری در رابطه با عقد قراردادهای جدید در شرکت تجهیزات سنگین هپکو به گوش می رسد.
در همین راستا معاونت مالی و اقتصادی شرکت تجهیزات سنگین هپکو در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز گفت: تاکنون این شرکت دو قرار داد منعقد کرده به این ترتیب؛ یک قرارداد برای فروش 400 دستگاه ماشین آلات به شهرداری و دیگری قرارداد خرید 34 گریدر توسط وزارت راه با شرکت هپکوی اراک انجام شده است.

رمضانی در رابطه با اثر گذاری این قراردادها بر روند سودآوری شرکت گفت: قطعاً فروش این ماشین آلات به روند خروج از زیان شرکت کمک بسیار زیادی خواهد کرد و در پیش بینی سود هر سهم سال مالی 94 اثرات آن برآورده شده است و شرکت می تواند تا حدودی ظرفیت تولیدی خود را تکمیل و بخشی از بدهی ها را پرداخت کند.

این مقام مسئول در رابطه با برنامه های آتی شرکت عنوان کرد: در حال حاضر در حال مذاکره جهت همکاری با شرکت liebherr آلمان هستیم. این شرکت در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات کشاورزی، ماشین آلات ساخت و ساز، لوزام خانگی، قطعات هواگرد و ارائه خدمات مهندسی خودرو فعالیت دارد و قرارداد "تپکو" با این شرکت جهت تکمیل و تولید برخی از محصولات می باشد و در صورت انجام این قرارداد با افزایش تولید و درنتیجه کاهش زیان همراه خواهد شد.

شرکت های liebherr آلمان، کوماتسو ژاپن و ولوو در جریان تحریم های بین المللی همکاری با این شرکت را قطع کرده بودند و از این جهت "تپکو" ضربه های زیادی را متحمل شده بود.

رمضانی در پایان گفت: تمام تلاش هدف شرکت در حال حاضر خروج از زیان سال های اخیر می باشد و امید است با جبران این زیان شرایط خروج از بازار پایه توافقی را فراهم کنیم.

mhjboursy
2015/08/11, 19:27
سلام
اخبار و شایعات هپکو:
تپکو : شنیده می شود این شرکت برای فروش ۴۰۰ دستگاه ماشین آلات با شهرداری قرارداد منعقد نموده است
هپکو: شایعه عقد قرارداد خرید 34 گریدر توسط وزارت راه با هپکوی اراک در ابتدای سال 94 شنیده میشود .
هپکو: براساس اخبار واصله از بازار هپکو بطور جدی پیگیر ادعای خسارت از دولت میباشد.

تاجر جوان
2015/08/11, 21:05
سلام
اخبار و شایعات هپکو:
تپکو : شنیده می شود این شرکت برای فروش ۴۰۰ دستگاه ماشین آلات با شهرداری قرارداد منعقد نموده است
هپکو: شایعه عقد قرارداد خرید 34 گریدر توسط وزارت راه با هپکوی اراک در ابتدای سال 94 شنیده میشود .
هپکو: براساس اخبار واصله از بازار هپکو بطور جدی پیگیر ادعای خسارت از دولت میباشد.

دوست عزیز هر سه موردی رو که فرمودید شایعه میشود و شنیده میشود،نیست.

هر سه مورد به صورت قطعی انجام شده،قرار داد ها بسته شده و در مجمع هم رسما اعلام کردن

جناب وزیر قول بستن قرار داد 1000 عدد دامپتراک رو هم داده و باز هم در مجمع اعلام شد
ادعای خسارت و بحث بدهی ها که با زمین قرار تهاتر بشه تا چند وقت دیگه اعلام میشه و اونوقت قیمت سهم دیدن داره..

تاجر جوان
2015/09/11, 19:55
ببینید هر بار که خبر توافق(لوزان)،خود توافق،و حالا هم کنگره قطعی میشه این سهم جهش وحشتناکی میکنه...
از دیروز تا 69 رو مچ کردن..

آخرین تهدید هم از سر این توافق(کنگره)برداشته شد و به محض اینکه پای شرکت های خارجی(شرکای قدیمی) به این شرکت دوباره باز بشه این سهم پتانسیل چند برابر شدن رو به راحتی داره......داریم به اون دوران نزدیک میشیم

amir2003
2015/10/13, 21:28
با این عکس که یکی از دوستان از انبار هپکو فرستاد دوباره سبدمو پر از تپکو کردم

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/12049610-932462300153692-476663230378469516-n.jpg (http://up.boursy.com/)

negarminavi
2015/10/21, 18:43
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 94 نسبت به 93:

1- فروش : 75 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 72 درصد کاهش

3- زیان عملیاتی : 332 درصد افزایش
4- زیان خالص : 14 درصد افزایش

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 129 ریال

negarminavi
2015/10/21, 18:50
6 ماهه 94 نسبت به 93 :

مقدار تولید : صفر

مقدار فروش : 65.85 درصد کاهش

مبلغ فروش : 74.56 درصد کاهش

negarminavi
2015/10/28, 10:12
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/62_aa474.jpg

تاجر جوان
2015/11/01, 13:58
خبر های خوبی داره از مجمع میاد

[Forwarded from محمد مهدی عشریه (mahdyyy)]
سهم ی بار تجدید ارزیابی از زمین داده بود سال 91 که بابت اون ازش حدود 20 میلیارد مالیات خواسته بودن که با رایزنی های انجام گرفته دولت بخاطر همین شرکت و شرکت های دیگه زمان بندی الزام مالیات از تجدید ارزیابی رو عوض کرد که این 20 میلیارد از بدهی های شرکت پاک شده. برای عبور از ماده 141 قانون تجارت، سهم دو راه داره.

ی زمین به مساحت حدودی 15 هکتار، کنار زمین کارخونه بوده که ی مالکیت درست و حسابی نداشته. بالاخره اون زمین رو با سند شش دانگ به نام شرکت کردند. البته 5 هکترشو به شهرداری دادن و ده هکتارش واسه شرکت مونده. این زمین رو با بانک تجارت بابت بدهی قراره تهاتر کنن. تا حالا 4 بار زمین ارزشگذاری شده که دو بارش رسمی بوده. قیمتی ک بانک داده حدود 45 میلیارد تومنه ولی قیمتی ک کارشناس شرکت به صورت رسمی داده حدود 145 میلیارده. کارشناس قوه قضاییه بالای 200 میلیارد قیمت داده و کارشناس داخلی شرکت هم حدود 165 میلیارد. همین امروز صبح نفر سوم برای کارشناسی حکمش اومد. این نفر سوم قیمت اصلی رو مشخص میکنه

. شرکت گفته اگه قیمت نفر سوم نزدیک به 140 میلیارد نباشه، قراردادش با بانک تجارت مبنی بر تهاتر رو باطل میکنه و بانک مجبوره ازش شکایت کنه. وقتی بانک شکایت کنه از طرف قوه قضاییه قیمت گذاری میشه زمین و کارشناس قوه قضاییه هم که بالای 200 میلیارد قیمت گذاشته. پس بانک مجبوره که با قیمتی که تپکو دوست داره تهاتر کنه ک حدودا 140 میلیارد تومنه. از طرفی شرکت تو تجدید ارزیابی ک کرده فقط زمینش رو تجدید کرده بود. تجهیزات و ساختموناشو تجدید ارزیابی نکرده بود که همشونو ماکزیمم با دلار 7 تومنی دوران شاه خریده و اگه بخواد اونا رو تجدید ارزیابی کنه پیش بینی کردن نزدیک به حداقل 350 درصد باید افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی بدن

در مورد قرار دادای جدید هم گفتند ک هر روز یه شرکت با برند جدید و اشتیاق میاد با ما وارد مذاکره میشه

Babak J, [01.11.15 12:27]
Az 141 kharej mishan ya na?

حجت فروتن, [01.11.15 12:27]
گفت ک باید خارج بشیم و رای هم دادند

پرسیده شد ک اون ۴۰۰دستگاه ی ک با شهرداری بستین شایع شده ک ب ی شرکت چینی واگذار شدع ولی تکذیب کردند و گفتن خودشون تولید میکنند

چینی بند زن
2015/11/12, 20:39
با سلام خدمت بزرگواران سوالی که برام ایجاد شده بود این بود که چرا این دو قرارداد 400و 45 دستگاه در گزارش 6 ماهه جایی نداشت دیروز با بخش مالی شرکت تماس گرفتم اطلاع دادن که گزارش اعلام شده مربوط به هلدینگ هپکو بوده و ارایه گزارش این دو قرارداد که مربوط به شرکت هپکو اراک هست حداکثرتا 15 آذر به صورت گزارش تلفیقی رو کدال خواهد آمد

از این تعداد قرارداد کسی خبر داره چقدر سود عاید شرکت میشود؟

چینی بند زن
2015/11/12, 22:19
كلانتر محله

شماره عضويت: 7044

عضو شده در: يكشنبه، 30 خرداد 1389-8:13

http://forums.boursy.com/imported/2013/10/42.gif

اكثر فعالان بورس هپكو را سازنده لودر و بيل مكانيكي ميشناسند.
ولي داستان چيز ديگريست.

http://forums.boursy.com/imported/2015/11/b9eo90bxrabq03r6ul60_thumb-1.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=b9eo90bxrabq03r6ul60.jpg)

amir2003
2015/11/12, 22:36
[Forwarded from (amir2003)]
۴۰۰ هزار دستگاه راهداری فرسوده در کشور وجود دارد
عصر خودرو: معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: ۴۰۰ هزار دستگاه راهداری فرسوده در کشور وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از ایسنا، داوود کشاورزیان در جمع خبرنگاران گچساران افزود: سازمان حمل و نقل عمومی کشور برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی از محل منابع داخلی این سازمان یارانه مابه‌التفاوت سود پرداخت می‌کند.

وی بیان کرد: در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور 70 درصد قیمت خودرو به صورت وام به متقاضیان پرداخت می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: متقاضیان به بانکها معرفی شده و سازمان مابه‌التفاوت سود را به افراد متقاضی پرداخت می‌کند.

کشاورزیان عنوان کرد: 400 هزار دستگاه راهداری فرسوده در کشور وجود دارد.(قابل توجه سهامداران تپکو)??

وی گفت: به دلیل حجم گسترده ناوگان فرسوده باری کشور منابع داخلی انجام حجم بزرگ نوسازی این تعداد دستگاه را ندارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خاطر نشان کرد: در این راستا به وزارت نفت اجازه داده شده که در پروژه‌هایی که صرفه‌جویی قیمت سوخت دارد، کمک کرده و بخشی را برگرداند.

کشاورزیان بیان کرد: مقدمات کار انجام شده و منتظر آغاز کار از سوی وزارت نفت هستیم.

وی افزود: امید می رود با توجه به سیاست دولت برای خروج از رکود و تحریک بخش تقاضا این مجوز قانونی نیز عملیاتی شود.

چینی بند زن
2015/11/13, 12:10
نسخه چاپيارسال به دوستان 93/08/03 - 18:49
نایب رئیس اتاق بازرگانی قزوین:
بهره‌برداری از صنایع مس طارم تحول عظیمی در صنعت مس کشور ایجاد می‌کند

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان قزوین گفت: با توجه به این‌که سنگ معدن مورد نیاز صنایع مس طارم دارای عیار 1.5 درصد است، بهره‌برداری از این طرح تحول عظیمی در صنعت مس کشور ایجاد می‌کند.
خبرگزاری فارس: بهره‌برداری از صنایع مس طارم تحول عظیمی در صنعت مس کشور ایجاد می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، نیما بصیری تهرانی در دهمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که عصر امروز در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: شركت صنایع مس طارم در سال 86 در منطقه طارم سفلی با مشاركت بخش خصوصی آغاز به ساخت کرد.

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: سنگ معدن مورد نیاز صنایع مس طارم دارای عیار 1.5 درصد است که در مقایسه با عیار 0.2 تا 0.4 درصدی سنگ معدن مس سرچشمه میزان قابل توجهی است.

بصیری ادامه داد: این شركت یکی از 150 طرح شاخص و ممتاز کشوری و مورد تأیید وزارت صنایع و معادن بوده که در طارم سفلی در حال اجرا است.

وی با اشاره به وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه عنوان کرد: صنایع مس طارم از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی برخوردار بوده و تاكنون ساخت سوله، خرید تجهیزات و واردات ماشین‌آلات انجام شده است.

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان قزوین تصریح کرد: مدیرعامل این شركت قول مساعد داده که در صورت تأمین اعتبار در قالب تسهیلات بانکی می‌تواند در مدت زمان پنج ماه پس از آغاز به کار شركت نسبت به پرداخت اصل و سود تسهیلات بانکی اقدام کند.بصیری گفت: پس از رفع موانع تقاضای شركت از طرف بانک برای دریافت 10 میلیارد تومان پذیرش می‌شود که در پیچ و خم امور اداری بانک مسدود مانده است.

وی خاطرنشان کرد: به همین منظور از سوی کمیته صنعت و معدن شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی جلساتی با حضور مدیران بانک‌های ملت، تجارت و صنعت و معدن برای رفع این مشكل برگزار شد.

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان قزوین یادآور شد: با توجه به این‌که این پروژه یکی از طرح‌های شاخص کشوری بوده و در صورت بهره‌برداری می‌تواند تحول عظیمی در صنایع مس کشور ایجاد کند، از مسئولان استان انتظار می‌رود مساعدت لازم را برای بهره‌برداری از این پروژه داشته باشند.

انتهای پیام/77010/غ30/ظ

عیار خاک و بازپرداخت وام قدرت سود سازی معدن را به نمایش میگذارد.

چینی بند زن
2015/11/16, 22:36
درامد حاصل از سرمایه گذاریهای هپکوی اراک از شرکت هپکوی المان 10 سال است بعلت تحریم ها پرداخت نشده و در این 10 سال قیمت مارک المان حداقل 3 برابر شده است.

ایرج سابق
2015/11/18, 11:34
تپکو

ایرج سابق
2015/11/18, 12:50
62 میلیون معامله!!!

djdream
2015/11/18, 15:59
خبري توش نيست. مارك گرون شده و قرار داد بسته و ... همش كشكه. با مدرك صحبت كنيد.

سلطان بورس
2015/11/18, 16:53
خبري توش نيست. مارك گرون شده و قرار داد بسته و ... همش كشكه. با مدرك صحبت كنيد.
خبری هم توش نباشه قیمت 63 هست و فکر نمیکنم خیلی جای نگرانی باشه
فروشنده س ق هست . همین امروز عرضه نمیکرد قیمت 70 بود .
سهم رو محدوده 62 نزدیک 15 میل خریدار داره
شما سود روز شمار اوراق را بگیرید . چیکار دارید که کدوم سهم ارزش خرید داره یا نداره
نگران نباشید . بازار قصد رشد داشته باشه کلی فرصت میده
:.thumbsupsmileyanim
یاد روزهای توافق افتادم که قرار بود حداقل 4 ماه تمدید بشه /:.yead.:/

djdream
2015/11/18, 17:04
خبری هم توش نباشه قیمت 63 هست و فکر نمیکنم خیلی جای نگرانی باشه
فروشنده س ق هست . همین امروز عرضه نمیکرد قیمت 70 بود .
سهم رو محدوده 62 نزدیک 15 میل خریدار داره
شما سود روز شمار اوراق را بگیرید . چیکار دارید که کدوم سهم ارزش خرید داره یا نداره
نگران نباشید . بازار قصد رشد داشته باشه کلی فرصت میده
:.thumbsupsmileyanim
یاد روزهای توافق افتادم که قرار بود حداقل 4 ماه تمدید بشه /:.yead.:/

توافقم كه شد بازار 20% سقوط كرد و من نه تنها ضرر نكردم بلكه سود اوراق رو هم گرفتم و اعصابم هم خورد نشد.
هپكو هم امروز از مثبت 10 تا نزديك صفر تابلو اومد و اگر خبري توش بود بالا ميرفت نه اينكه بياد پائين.
تنها چيزي كه براي من مهمه تحليله نه اينكه بقيه چي ميخرن يا پول پشت چيه.
:(fight)

*سامان*
2015/11/18, 18:20
كسي كه يكم روانشناسي بازارش قوي باشه متوجه ميشه اين سهمو ميخان بالا بكشن...يه حقيقي از عمده هاي سهم ميخاست خالي كنه با هماهنگي داشتن ازش ميخريدن...بازار متوجه شد و وارد بازي شد...هم بازيگراي اصلي خريدن و هم بازار...بازار كه متوجه شد قيمت تا 675 رشد كرد ولي عمده سهمو بازيگرا پايين خريدن

سلطان بورس
2015/11/18, 18:50
كسي كه يكم روانشناسي بازارش قوي باشه متوجه ميشه اين سهمو ميخان بالا بكشن...يه حقيقي از عمده هاي سهم ميخاست خالي كنه با هماهنگي داشتن ازش ميخريدن...بازار متوجه شد و وارد بازي شد...هم بازيگراي اصلي خريدن و هم بازار...بازار كه متوجه شد قيمت تا 675 رشد كرد ولي عمده سهمو بازيگرا پايين خريدن
فروشنده سهم س ق هست که 8.5 درصد شرکت را داشته
تقریبا از 4 ماهه پیش شروع به فروش کرده
اینکه امروز تموم کرده یا نه دقیق نمیدونم
ولی بعد از پایان معاملات آماری که گرفتم این بود که حدود 30 میلیون تا 60 خریدار داره

ایرج سابق
2015/11/18, 19:04
اگر جو بازار دوباره کمی بهبود یابد از اواخر آذر ماه به بهانه رفع تحریم ها دوباره این سهم را می برند تا سقف قبلی 90 تومان دوباره خالی می کنند

*سامان*
2015/11/18, 19:08
فروشنده سهم س ق هست که 8.5 درصد شرکت را داشته
تقریبا از 4 ماهه پیش شروع به فروش کرده
اینکه امروز تموم کرده یا نه دقیق نمیدونم
ولی بعد از پایان معاملات آماری که گرفتم این بود که حدود 30 میلیون تا 60 خریدار داره

اره رو سيستم ديدم...فك كنم ظاهرا تموم كرده...اگه شنبه بازار مطمئن بشه ديگه نداره سهم سريع بالا ميكشه

سلطان بورس
2015/11/18, 20:35
اگر جو بازار دوباره کمی بهبود یابد از اواخر آذر ماه به بهانه رفع تحریم ها دوباره این سهم را می برند تا سقف قبلی 90 تومان دوباره خالی می کنند
شرایط الان جوری هست که باید پرتفو بست . ولی نه به دید یک هفته . به دید 3 ماه آینده
قطعا سود خوبی میشه
کسی که تپکو 62 خریده باشه و 75 هم بفروشه 20 درصد سوده . در صورتی که بانک یک سالش را 20% میده

amir2003
2015/11/18, 22:38
خوب ذوستان تپکو چهارشنبه متفاوتی را پشت سر گذاشت حجم 62 میلیونی خیلی قابل توجه بود ولی چه چیزی باعث این هجوم خرید به سهم شده.آیا خیر مجمع دو هفته پیش باعث این هجوم خرید شده.بیشترین مقدار معامله شده تپکو در امسال مربوط میشد به 15 فروردین که سهم با ثبت معاملات 52 میلیونی تونست رکورد بزنه ولی امروز رکورد اون روز هم با ثبت معاملات 62 میلیونی شکست اما اورن رکورد با این رکورد تفاوتها داره در 15 فروردین سهم بعد از یه صعود دوروزه از 64 تومان به 92 تومان توانست بیش از 40 درصد رشد کنه و به نوعی در سقف کانال خود برخورد کرد و بنوعی92تومان سقف قیمتی سهم هم به حساب میومد که یه عده شناسایی سود کردن و یه عده هم در گرداب هیجان گرفتار شدن.یه عده قلیل از معامله گران 15 فروردین کسانی بودن که ریسک مذاکرات را پذیرفتندو روزهای قبل سهمو در حوالی 64 خریدن البته تعدادشون زیاد نبود و بعد یه نسیم ملایم از مذاکرات از جو بوجو د آمده استفاده کردن و سیو سود کردن و یه عده کلی تر هم که خسته از روند بازار و با عقیده عدم ارزندگی سهم در اون قیمتها سهمشونو فروختن.وپرونده 15 فروردین 94 بسته شد و سهم دوباره بطرف 60 تومان و کف کانال هدایت شد و این داستان یکبار دیگر با کیفیت پایینتر در 20 تیرماه دوباره تکرار شد .و اما تفاوت معاملات امروز با اونروزها رو میخوام یه بالا و پایین بکنیم.دیروز سهم به کف کانال خودش برخورد کرد در قیمت 61 تومان و همزمان خبرهایی از درون شرکت از عقد قراردادهای جدید گرفته تا تجدید ارزیابی اموال شرکت و فروش زمین و پرداخت بدهی ها بگوش میرسه تا دیروز معاملات با حجمهای چند میلیونی جالب توجه بود و جالبتر هر وقت خریدارن بسمت 65 یورش میبردند .(amir2003), [18.11.15 22:25][Forwarded from (amir2003)]
بالافاصله اردرهایی باحجم بالا و اختلاف با درصد پایانی رشد سهمو سرکوب میکردن .و اما به یکباره هجوم به سهم شروع شده و در کمتر از نیم ساعت حجمهای میلیونی در درصدهای مثبت توجه همه را بخود جلب کرد و جالبتر باز هم فروش بالا در سهم ولی اینبار به نیت اینکه سهمهای یه نفر را حراج کردن و بقول یکی از دوستان بزخری کردن اونم در کف قیمتی.اختلاف 10 درصدی در ابتدا و میانه بازار و دوباره برگشت به حوالی نقطه اول نشون داد یه عده خریدن و نوسان گرفتند و اما دوباره از بذل و بخشش امانت دار استفاده کردن و بزخری را انجام دادن.جالبتر اینکه بدونید با توجه به قوانین توافقی بعد بازار دوباره از 61 تومان تا حوالی 66تومان دوباره سهمو مچ کردن و شنبه احتمالا با 4 درصد مثبت سهم بازگشایی میشه و یه جو مثبت از کمند 65 و 67 عبور میکنه.همین الان تعداد اردرهای خرید در سیستم معاملاتی بین بازه 63/7 تا60 تومان حدود 42690000 هزار سهم قرار دادن که بیشترین مربوط به کارگزاری ایساطوسه اگه اشنباه نکنم این نشون میده یه عده از مچ کردن سهم بعد بازار اونم در معاملات توافقی ترسی ندارن و فقط سهمو میخوان البته در بین 63 تا 60.شاید کسی به اونا قولی داده و اما تعداد فروشنده ها هم جالبه تا قیمت 70 تومان حدود 10 میلیون فروشنده تو سیستم موجوده یعنی یک چهارم خریدارها و بعد 70 ناگهان با کاهش فروشنده مواجهیم.باید منتظر بمونیم ببینیم شنبه تقابل خریداران و فروشندگان چی میشه .ایا دوستان منتظر میمونن و مطمئن بشن ببینن امانت داری که چوب حراج زد به اموال موکلش ته حساب رو جارو کرده و یا قراره هنوز به اونا هدیه بده.اون موکل بنده خدا خبر نداره اینجا ایرانه وکیل دنبال تنها چیزی نیست حقوق موکلشه اینجا ایرانه ...������شاید مثل 14 فروردین خبری بیاد که مجاب کنه کارگزارها را ساعت 12 شب برن پای سیستم و کارگزاری را باز کنن .یادمه 14 فروردین از 64 تومان تا 92 در عرض چند ساعت از نیمه شب گذشته همه مچ شدن و فردا ی اونروز ثبت 40 درصدی رشد سهم بود �� پس تا شنبه موفق و پرسود باشید

چینی بند زن
2015/11/18, 23:02

واقعا این بازار بود که باعث 62 میلیون حجم شد. به قول وارن بافت اقای بازار .

*سامان*
2015/11/18, 23:16
واقعا این بازار بود که باعث 62 میلیون حجم شد. به قول وارن بافت اقای بازار .

بازار خورده سهماي تو بازارو جمع كرد...الان رو سيستم 30 40 ميليون اردر خريده كه ميخان ببينن بازم حاضرن بين 61 تا 63 بدن يا نه...اگه فروشنده كسي نباشه اون اردرهاي خريد عمدتا 65 به بالا رو جمع ميكنن...سهماي اون بنده خدارو عمدتا اشخاص خاصي اونم تو محدوده بين 61 تا 63 خريدن

djdream
2015/11/19, 02:00
همه منتظرن اين سهم هفته بعد بره بالا ولي اگر نره بالا بد مياد پايين. ضمنا من خودمم سهم دارم. بيشترش بازار پايه هست. كاگزارم هم امروز گفت همه دارن هپكو ميخرن منم بهش گفتم نه.

*سامان*
2015/11/19, 08:51
همه منتظرن اين سهم هفته بعد بره بالا ولي اگر نره بالا بد مياد پايين. ضمنا من خودمم سهم دارم. بيشترش بازار پايه هست. كاگزارم هم امروز گفت همه دارن هپكو ميخرن منم بهش گفتم نه.

همچی میگی بد میاد پایین که انگار 10 برابر شده..در ضمن تا الان تا 68.5 ریال برای شنبه مچ شده

*سامان*
2015/11/19, 10:09
یکی از دوستان بهم خبر داد اون حقیقیه تموم کرده شنبه هم مچ های طرف تایید میشه

الان اومدم شرکت برای شنبه مچ کنم میبینم تا 67 برای شنبه مچ کردن...بالاترو چک نکردم اما یکی از دوستان بهم گفت تا 68.5 هم مچ شده ولی من خودم چون تا 67 امتحان کردم رقم 67 رو تایید میکنم

تاجر جوان
2015/11/19, 11:19
بازار خورده سهماي تو بازارو جمع كرد...الان رو سيستم 30 40 ميليون اردر خريده كه ميخان ببينن بازم حاضرن بين 61 تا 63 بدن يا نه...اگه فروشنده كسي نباشه اون اردرهاي خريد عمدتا 65 به بالا رو جمع ميكنن...سهماي اون بنده خدارو عمدتا اشخاص خاصي اونم تو محدوده بين 61 تا 63 خريدن

ولی نسبت خریدار به فروشنده اینو نمیگه!!!!

اصلا میشه به تعداد خریدار و فروشنده اکتفا کرد یا خطا داره؟!؟!

سامان ضمن اینکه حقوقی ها هم هنوز خرید چشمگیری نکردن..

djdream
2015/11/19, 11:50
همچی میگی بد میاد پایین که انگار 10 برابر شده..در ضمن تا الان تا 68.5 ریال برای شنبه مچ شده
50 تومن منظورم بود. حقيقتش من چند ماه پيش خيلي رو اين سهم وقت گذاشتم حتي قيمت زمين خيابون سميه و اراك و اينا رو هم حساب كردم ولي ديدم فايده نداره حالا اگه سفته بازي ميخواد بره بالا كه حرف ديگه اي هست. شما سود كني كه چيزي از من كم نميشه.

تاجر جوان
2015/11/19, 12:03
50 تومن منظورم بود. حقيقتش من چند ماه پيش خيلي رو اين سهم وقت گذاشتم حتي قيمت زمين خيابون سميه و اراك و اينا رو هم حساب كردم ولي ديدم فايده نداره حالا اگه سفته بازي ميخواد بره بالا كه حرف ديگه اي هست. شما سود كني كه چيزي از من كم نميشه.

خیلی جالب بود...

اولا که در بازار پایه سهم به بزرگیه هپکو با همچین شناوری وجود نداره... شما با سرمایه های سنگین و حتی چندین بازیگر میتونن ورود کنن

دوما که سفته بازی ماله سهمای با تعداد سهام 100تا 250 میلیون بازار پایست (هپکو 2.3میلیارد تعداد سهمشه یعنی 10 برابر)که اکثرشون هم توو همین رنج هستن برو یه نگاه بنداز بعد بیا مقایسه کن...

هپکو اگه در بازار اصلی بود در حد و اندازه های خکاوه بود بلکم بیشتر

djdream
2015/11/19, 14:19
خوب اينكه بدتره پسره خوب . بالا بردنش سخته

*سامان*
2015/11/19, 14:29

حقوقي زياد رو اين سهم فعال نيست...نسبت خريدار و فروشنده هم اهميتي نداره...يه حقيقي درشت داشت خارج ميشد ازش خريدن تموم شد رفت...خودمونياشون بين 61 و 63 تا خرخره خريدن

تاجر جوان
2015/11/19, 15:52
خوب اينكه بدتره پسره خوب . بالا بردنش سخته

بله خوب ، ولی وقتی اخبار سهم یکی یکی به واقعیت تبدیل بشه سهم راه خودش رو پیدا میکنه ...

در هر صورت این سهم الان حباب منفی داره،نمیدونم شما با چه حساب کتابی دنبال 50 تومن شدنی!!!!!!!

با این همه دارایی و ارتباطات و مشارکت هایی که بعد از رفع تحریم ها(کمتر از یک ماه) میتونه داشته باشه،کمااینکه رایزنی هاش شروع شده(منو شما خبر نداریم)،

این سهم نباید رو 60 دست و پا بزنه..

amir2003
2015/11/19, 17:13
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/تپکو_d54f6.jpg (http://up.boursy.com/)

djdream
2015/11/19, 17:41
نه بابا كجا دنبال 50 تومن شدنم. 50 تومن هم بشه نميخرم. اگه قرارداد خوب بگيره و ادامه دار باشه سهم رشد خوبي ميكنه ولي آيا كسي كه اينهمه سهم داشته و فروخته منظورم خانم سارا قاسمي هست كه يادمه قبلا بيشتر خريدار بوذ تا فروشنده اگر خبري بود كه نميفروخت بالاخره اون ارتباطش با شركت بيشتر از ماها هست. من ادامه نميدم بحث رو. موفق باشيد. ناراحت نباش اين تالار خيلي هم خواننده نداره. پرسود باشيد.

amir2003
2015/11/19, 18:04
نه بابا كجا دنبال 50 تومن شدنم. 50 تومن هم بشه نميخرم. اگه قرارداد خوب بگيره و ادامه دار باشه سهم رشد خوبي ميكنه ولي آيا كسي كه اينهمه سهم داشته و فروخته منظورم خانم سارا قاسمي هست كه يادمه قبلا بيشتر خريدار بوذ تا فروشنده اگر خبري بود كه نميفروخت بالاخره اون ارتباطش با شركت بيشتر از ماها هست. من ادامه نميدم بحث رو. موفق باشيد. ناراحت نباش اين تالار خيلي هم خواننده نداره. پرسود باشيد.

خانوم قاسمی از سهامدارای قدیمیه .یه طلب به بانک سامان داشته و بابت اون بدهی به بانک سامان وکالت داده و از طرف اون فروختن البته یکم کف قیمتی فروختن تا بانکیها هم نصیبی ببرن.دقت کنید در یکی دوماهه گذشته حدود 30 میلیون سهمو حقوقی خریده

سلطان بورس
2015/11/19, 20:53

سامان جان جواب این شخص رو نده . فکر کرده خیلی حالیشه . حالا رفته چند ماهه اوراق خریده فکر کرده شاهکار کرده
نسبت خریدار به فروشنده برای روز 4 شنبه قابل اکتفا نیست . چون نصف بیشتر معاملات را یک نفر فروخته و مشخصه تعداد خریدار بیشتر از فروشنده میشه
سارا قاسمی تا برج 4 حدود 202 میل سهم داشته که به مرور تا امروز فروخته . اینکه 4 شنبه تموم کرده یا نه رو میشه روز شنبه فهمید

*سامان*
2015/11/19, 21:16
تموم كرده سلطان جان...يه مقدارش كه 4 شنبه تاييد شد و باقيشم شنبه تاييد ميشه...خريدهاي سنگيني كه تو محدوده 61 تا 63 ديده ميشه عمدتا مچ شده و شنبه تاييد ميشه...الانم تا 67 براي شنبه مچ شده

سامان جان جواب این شخص رو نده . فکر کرده خیلی حالیشه . حالا رفته چند ماهه اوراق خریده فکر کرده شاهکار کرده
نسبت خریدار به فروشنده برای روز 4 شنبه قابل اکتفا نیست . چون نصف بیشتر معاملات را یک نفر فروخته و مشخصه تعداد خریدار بیشتر از فروشنده میشه
سارا قاسمی تا برج 4 حدود 202 میل سهم داشته که به مرور تا امروز فروخته . اینکه 4 شنبه تموم کرده یا نه رو میشه روز شنبه فهمید

داود سرد
2015/11/19, 21:52
از کجا میدونید این خانم چقدر فروخته میشه بگین ما هم بدونیم

سلطان بورس
2015/11/19, 23:15
از کجا میدونید این خانم چقدر فروخته میشه بگین ما هم بدونیم
شنبه مشخص میشه

حامی94
2015/11/21, 01:37
تپکو مدتي است داخل يک کانال خنثي در بازه قيمتي 57 تا 95 تومان در نوسان است.
با نزديک شدن به کف کانال با افزايش تقاضا و با رسيدن به سقف کانال با فشار فروش مواجه بوده است.
اين بار نيز سهم با رسيدن به محدوده قيمتي 60 تومان واکنش نشان داد و افزايش تقاضا را تجربه کرد.
واگرايي مثبت در اسيلاتور،برخورد سهم با خط ماشه چنگال و خط روند،همچنين وضعيت استوکاستيک احتمال صعود سهم را افزايش ميدهند.
نکته بسيار مهم ديگر در هپکو افزايش چشمگير حجم معاملات است که بر خلاف گذشته که معمولا در سطوح مقاومتي
افزايش حجم را شاهد بوديم، اين بار در سطح حمايتي سهم افزايش قابل توجه معاملات را تجربه کرد.
بنابراين ورود به سهم در بازه قيمتي 60 تا 67 تومان با رعايت حد ضرر 58 تومان
ميتواند ارزنده باشد.مقاومت هاي سهم 677 و 705 و 753و 840.هپکو براي صعود بايد بر فراز 70 تومان تثبيت شود.
بنابراين افراد ريسک گريز بهتر است پس از تثبيت قيمت سهم بالاي مقاومت 70 تومان و با رعايت همين حد ضرر وارد معامله شوند.
با توجه به رفتار گذشته سهم
در صورت شکست سطح 70 و تثبيت بالاي آن انتظار ميرود سهم تا سطح 95 تومان رشد کند.در صورت شکست مقاومت بسيار مهم 95 هدف قيمتي سهم 130 تومان خواهد بود.
در صورت ورود به معامله به حد ضررها پايبند باشيد.
با مسوليت خود معامله کنيد.94/8/29..ارادتمند/حامي

http://forums.boursy.com/imported/2015/11/4mhv53a7r8xxm0r1wpvx-1.png

http://forums.boursy.com/imported/2015/11/6bl3kivm8tg2mgjp9n89-1.png

http://forums.boursy.com/imported/2015/11/3swcbmpvr6flikwqq52t-1.png

*سامان*
2015/11/21, 16:29
قاسمي هم تموم كرد و تا 68 هم براي فردا بعد بازار مچ شد

ديگه قيمت كف فروش رو بايد 68 در نظر بگيريد

امروز به خاطر اينكه پاياني پايين بسته شد بازار صبر كرد

فردا پاياني احتمالا بالاي 68 بسته بشه و بعد بازار فردا براي روز بعدش مچ ميكنن

ایرج سابق
2015/11/29, 12:28
خبرها از هپکو اینگونه به گوش می رسد که این شرکت برای پرداخت مطالبات بانک تجارت، زمین استان اراک را به فروش می‌رساند.

تاريخ تنظيم: شنبه 7 آذر ماه 1394 - 8:47

amir2003
2015/12/07, 21:47
حدود17500000 سهم اردر خرید تا قیمت 60 در سیستم موجوده حدود 43 میلیون سهم هم بعد اون دو روز عرضه آبشاری قاسمی طی 11 روز معامله شده اگر فرض بر افت تا 60 باشه یعنی حدود 60 میلیون سهم براحتی دست بدست شده .سهم آماده صعوده .کف 60 هم براحتی نمیشکنه .باید منتظر چند روز آینده باشیم

ایرج سابق
2015/12/09, 12:24
شنیده ای از این سهم فرابورسی

شنیده ها از هپکو حکایت از عقد قرارداد همکاری این شرکت با شرکت SHUNTUI را دارد .

تاريخ تنظيم: سه شنبه 17 آذر ماه 1394 - 9:14 |

milad97
2015/12/10, 19:52
این هفته یه پله خرید شد

amir2003
2015/12/15, 17:51
سلام بر دوستان و تبریک پیشاپیش بایت بسته شدن پرونده ایران در شورای حکام.ظلمی که براستی ملت ایران تاوانش را در چند سال گذشته پرداختن.نمودار 11 ساله تپکو را برای اولین بار نگاه میکردم جالبه که قیمت در خط میدلاین کانال گرفتاره و تقریبا قیمت در همین حوالی65 چند هفته ایه منتظره شکستن این مقاومته.شکستن این مقاومت و تثبیت بالای 66 تومان یعنی نوید حداقال 120 تومان در سقف کانال .آیا فردا برای تپکو روز دیگری است.ایا 8 نفری که امروز 4 میلیون سهمو خریدن بازیگران جدید سهم میشن.؟آیا 100میلیون معامله سهم درکف قیمتی سه هفته پیش پیغامی برای سهامداران در بر داشته؟من منتظرم فردا سهم سقف 70 تومان را لمس کنه شما چی؟???????

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/هپکو1.jpg (http://up.boursy.com/)

سلطان بورس
2015/12/15, 19:48
بعد اتمام بازار فروشنده کلی محدوده 64.7 بود . الان تا 66.7 هیچی نیست
بعد بازار گویا چند میل مچ در قیمت بالا شده .
سهم بالای 70 تثبیت بشه خیلی خوب میشه
شناور سهم بعد از عرضه قاسمی کمی بالا رفت

تاجر جوان
2015/12/23, 10:39
معامله بلوکی 130میلیون از حقوقی به حقیقی استارت سهم نزدیکه

http://www.tsetmc.com/loader.aspx?Pa...72696087695935 (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=4572696087695935)

ایرج سابق
2015/12/24, 12:38
به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس (http://www.farsnews.com/)؛امروز در نماد معاملاتی شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو بازار سهام بازهم شاهد جابه جایی بلوک 130 میلیون سهمی از کد حقوقی به کد حقیقی در رنج مثبت قیمتی سهام در بازار توافقی پایه فرابورس بود.

94/10/02 - 13:18

قیمت این سهم هم‌اکنون کمتر از ارزش اسمی است و این در حالی است که برخی شایعات مبنی بر عقد قرارداد جدید این شرکت با برخی شرکت‌های خارجی و واگذاری برخی دارایی‌های ثابت در کنار موضوع افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها به نوسانی شدن قیمت این سهم دمیده است.

بدشانس
2015/12/24, 14:48
این خبر واسه کیه؟این 130که گفته واسه یک ماه پیشه؟

ایرج سابق
2015/12/24, 14:54
این خبر واسه کیه؟این 130که گفته واسه یک ماه پیشه؟

خیر مربوط به معامله بلوکی دیروز چهارشنبه می باشد

بدشانس
2015/12/24, 20:06
خیر مربوط به معامله بلوکی دیروز چهارشنبه می باشد
پس چرا تو معاملاتش میزنه 3میلیون معاملات دیروزو؟

چینی بند زن
2015/12/24, 20:52
پس چرا تو معاملاتش میزنه 3میلیون معاملات دیروزو؟

اینجا را نگاه کنید.
http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=4572696087695935

بدشانس
2015/12/25, 13:12
شرمنده پس این چیه؟اصلا حجم معاملاتش با قیمتها فرق داره اینجا زده 601 اونی که شما زدید 620 معلوم هست چجوریه

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=54509759694064219#

amir2003
2015/12/25, 18:52
شرمنده پس این چیه؟اصلا حجم معاملاتش با قیمتها فرق داره اینجا زده 601 اونی که شما زدید 620 معلوم هست چجوریه

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=54509759694064219#

این با هماهنگی ناظر در کد 4 معاملات عمده و خارج از معاملات بازار انجام شده

"heydar"
2015/12/30, 10:59
قیمتش نسبتا خوبه ;;)

amir2003
2016/01/06, 23:15
نمیدونم چرا فکر میکنم طی یکی دو هفته آینده یه خبرهایی تو تپکو میشه که این سهمو مستعد رشد تا سقف کانال میکنه .شاید خوشباورم

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/HEPCO.jpg (http://up.boursy.com/)

amir2003
2016/01/19, 19:18
LIEBHERR در راه ایران :
شرکت Liebherr لیبهر آلمان روز دوشنبه 1394/11/03 از تاسیسات هپکو بازدید و قرارداد همکاری در زمینه تولید جراثقال و ماشینهای راه سازی و معدنی امضا میکنند .شرکت هپکو امروز این خبر را تایید کردند و قرار شد اخبار بعدی در اولین فرصت به سهامداران اطلاع رسانی شود.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/hepco_57a07.jpg (http://up.boursy.com/)

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/liebherr-crawler-tractors.jpg (http://up.boursy.com/)

negarminavi
2016/01/20, 13:52
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی نشده)

9 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 80 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 79 درصد کاهش

3- زیان عملیاتی : 793 درصد افزایش
4- زیان خالص : 48 درصد افزایش

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 196 ریال

negarminavi
2016/01/20, 13:58
9 ماهه 94 نسبت به 93 :

مقدار تولید : صفر

مقدار فروش : 76.47 درصد کاهش

مبلغ فروش : 80.17 درصد کاهش

خوشبخت
2016/01/20, 16:56
#تپکو
تولید تجهیزات سنگین هپکو در دوره ۹ ماهه منتهی به ۹۴/٩/٣۰(حسابرسی نشده) به ازای هرسهم ۱۹۶ ریال زیان ساخته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۸% افزایش داشته که عمدتا بخاطر کاهش ۸۰% فروش میباشد .سایر درآمدهای عملیاتی ۹۳%(معادل ۴ میلیارد ریال ) کاهش داشته ولی خالص سایر درآمدهای غیر عملیاتی ۲۶%(معادل ۵ میلیارد ریال) افزایش داشته است. هزینه های مالی هم با افزایش ۲۷% به مبلغ ۴۰۶ میلیارد ریال رسیده است

تاجر جوان
2016/01/20, 17:17
برید در گروه خودرویی که همه بالای 100 تومن هستند زیان به ازای هر سهمو ببینید!!!!

اونوقت میفهمید که هپکو 70 تومنی (حباب منفی) که تا 1ماهه دیگر زیان انباشتش صفر میشه و سال دیگه سود اعلام میکنه تا کجا جای رشد داره..

amir2003
2016/01/20, 18:47
LIEBHERR در راه ایران :
شرکت Liebherr لیبهر آلمان روز دوشنبه 1394/11/03 از تاسیسات هپکو بازدید و قرارداد همکاری در زمینه تولید جراثقال و ماشینهای راه سازی و معدنی امضا میکنند .شرکت هپکو امروز این خبر را تایید کردند و قرار شد اخبار بعدی در اولین فرصت به سهامداران اطلاع رسانی شود.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/hepco_57a07.jpg (http://up.boursy.com/)

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/liebherr-crawler-tractors.jpg (http://up.boursy.com/)

نمیدونم چرا فکر میکنم طی یکی دو هفته آینده یه خبرهایی تو تپکو میشه که این سهمو مستعد رشد تا سقف کانال میکنه .شاید خوشباورم

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/HEPCO.jpg (http://up.boursy.com/)

اول این کنج را ببینید که سهم تونست با حجم بالا بشکنه و قدرت روند صعودی خودشو به بازار تحمیل کنه .و هدف این سقف کانال حوالی 112 تومانه که بوضوح دیده میشه.یه عده میگن سهم زیان ساخته در 9 ماهه .باید بگیم بخاطر همین قیمتش 60 تومان بود و گرنه این سهم کجا و 60 تومان کجا.مدیریت 8 ساله بیاد ماندنی کشور و تحریمهای تقدیمی به صنایع باعث شد این شرکت به خاک فنا بشینه و حالا با قرارداد با شرکت لیبهر و تهاتر زمین میخواد از خاک بلند شه .قیمت 100 چیزی نیست که بخواهیم واسش دلیل درست کنیم انشاالله بعد عبور از 100 تومان بهتر میشه برای آینده سهم تصویری مجسم کرد.راستی سهم تا 759 برای شنبه مچ شده یعنی 10++

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/hepco1.jpg (http://up.boursy.com/)

amir2003
2016/01/21, 16:16
هپکو در روز پنجشنبه تا 15 درصد مثبت یعنی قیمت 780 ریال مچ شد یعنی شنبه +15 را میبینید در روی تابلو

تاجر جوان
2016/01/23, 15:02
تپکو چند سال پیش بلوکش را خصوصی سازی داد به اقای عطاریان
اما این بلوک تا همین امروز بر سرش حرف و حدیث است
الان خبر هایی مبنی بر عرضه مجدد این بلوک توسط خصوصی سازی است
طبق شنیده های بنده قیمت پایه بلوک 61 درصدی را 180 میلیارد تومان تعیین کرده است خصوصی سازی
یعنی می شود حدود 130 تومان قیمت پایه
باز طبق شنیده های بنده 3 خریدار برای خرید این بلوک اعلام امادگی کرده اند تا اینجا
که هنوز توافق نهایی حاصل نشده
اولیش شرکت کیسون
دومیش اقای چوبدار
و سومیش یک شرکت که فعلا اسمش بماند
اگر این بلوک خبرش رسمی بشود یعنی باید با تپکو زیر 100 تومانی خداحافظی کنیم
اگر هم با خریداران به توافق نرسند که خوب تکو مثل همیشه یک نوسان خوب میدهد و .....
اینها را نگفتم که کسی این سهم را بخرد یا بفروشد چون در محدوده 600 ریال گفتم کف سهم همینجاست
صرفا شنیده هایی بود که اعلام کردم
تا با تحقیق بیشتر خودتان متوجه شوید چه خبر است
باز هم تاکید میکنم شما فرض را بر این بگذار کلا صحبتهای بنده در حد شنیده است
پس خودتان بیشتر بررسی کنید
@MEHDISASANII

amir2003
2016/01/23, 21:46
هپکو در راه رسیدن به هدف

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/hepco2.jpg (http://up.boursy.com/)

mohamad123
2016/01/24, 00:59
امیدوارم که باز هم بتونه کام سهامدارانش را شیرین کنه .

پرنسس
2016/01/24, 20:59
یک خبر تاپ در هپکو , خرید خزنده ی یک حقوقی در کدهای شخصی !!!چرا کد شخصی!!؟؟؟؟ خب معلومه دیگه بازار بیننده هست و سهم مفت !!! عایا میشه محسوس خرید کرد!!!؟؟؟

هپکو در حال تی کاف کمربندها رو صفت کنید :.thumbsupsmileyanim