PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماشين سازي اراك ( فاراك )

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

amir3236
2011/04/11, 19:22
فاراک از فردا برمیگرده هدف کوتاه مدت 343هدف میان مدت 400

امپراتور7
2011/04/11, 19:47
دانایان هیچ سهمی عرضه نکرده اصلا دلیلی واسه عرضه نیست احتمالا از فردا برگرئه افت بیشتر از این به سود هیچ کس نیست حتی خریداران

pani
2011/04/11, 20:11
دانایان هیچ سهمی عرضه نکرده اصلا دلیلی واسه عرضه نیست احتمالا از فردا برگرئه افت بیشتر از این به سود هیچ کس نیست حتی خریداران

سلام رضا جان.
با خبر پل کارون انشالله این اتفاق بیفته .منم منتظرم

mohseni1353
2011/04/11, 20:35
پاني جان حاج كاظم نادرعلي در سايت شون نوشته 2.5 ميليارد واسه پل كارون 4 دريافت كرده فاراك

pani
2011/04/11, 20:38
زهره جان.تحلیل فاراک...:x

منتظریم:-)/\:-)

بوف کور
2011/04/11, 20:41
بسم الله الرحمن الرحیم

اولین تحلیل در سال جدید را با نام خدا شروع می کنم و برای یکایک دوستان ارزوی سلامتی و موفقیت رو از خداوند مهربان خواهانم

اما فاراک که این روزها کمی سهامدارانش را ازرده و نگران کرده حرفهایی برای گفتن دارد

طبق نمودار سهم بعد از پایان موج 4 در قیمت 165 تومن موج 5 خود را اغاز نموده است و بعد از تکمیل موج یک از 5 و دو از 5 و سه از 5 وارد موج 5 از 5 شده است که در این موج قصد ساختن یک 5 موجی را دارد

در حال حاضر سهم موج 1 از 5 از 5 را در نقطه 289 تومان به پایان رسانده و وارد موج تصحیحی 2 از 5 از 5 شده است که می تواند در قیمت معاملاتی امروز ونهایتا تا 247 تومان فردا ارام بگیرد و شروع موج 3 از 5 از 5 را باهدف قیمتی 350 تا 380 را اغاز کند

لذا برای فردا در قیمت منفی و حتی صفر تابلو یکی از بهترین ابشن های بازار جهت سرمایگذاری یک ماهه می باشد

نمودار تقدیم حضور می شود

http://forums.boursy.com/

mohseni1353
2011/04/11, 20:44
باز دوقلوهاي افسانه اي (پاني جان و زهره جان)بهم رسيدن زهره جان مپنا رو تحليل ازش داري ممنون ميشوم در سايت قرار بدي فكر ميكني فردا برگرده سهم به 500 واكنش نشون بده

pani
2011/04/11, 20:53
بسم الله الرحمن الرحیم

اولین تحلیل در سال جدید را با نام خدا شروع می کنم و برای یکایک دوستان ارزوی سلامتی و موفقیت رو از خداوند مهربان خواهانم

اما فاراک که این روزها کمی سهامدارانش را ازرده و نگران کرده حرفهایی برای گفتن دارد

طبق نمودار سهم بعد از پایان موج 4 در قیمت 165 تومن موج 5 خود را اغاز نموده است و بعد از تکمیل موج یک از 5 و دو از 5 و سه از 5 وارد موج 5 از 5 شده است که در این موج قصد ساختن یک 5 موجی را دارد

در حال حاضر سهم موج 1 از 5 از 5 را در نقطه 289 تومان به پایان رسانده و وارد موج تصحیحی 2 از 5 از 5 شده است که می تواند در قیمت معاملاتی امروز ونهایتا تا 247 تومان فردا ارام بگیرد و شروع موج 3 از 5 از 5 را باهدف قیمتی 350 تا 380 را اغاز کند

لذا برای فردا در قیمت منفی و حتی صفر تابلو یکی از بهترین ابشن های بازار جهت سرمایگذاری یک ماهه می باشد

نمودار تقدیم حضور می شود

ممنون زهره عزیزم
واقعا تحلیل دلگرم کننده ای بود.انشالله فردا فاراکیها رو خوشحال ببینیم

مسلم
2011/04/11, 21:10
بوف کور عزیز من تازه بعد مدتها می خواستم یه نمودار بذارم از قضا همین فاراک که دیدم شما گذاشتید تقریبا همونی که من می خواستم بگم
البته موج شماریشو جور دیگه هم میشه تصور کرد , نظر من این هست که الان در پایان موج 4 از 3 از 5 هستیم و احتمالا دلیل صعود شارپ هفته قبل همین بود که در ریز موج 3 بودیم.
در ضمن اگه از سال 2003 به نمودار تعدیلی نگاه کنیم سهم در حال پولبک هست.
تنک یو

آريانا
2011/04/11, 21:17
دوستان در خصوص فاراک احتمال برگشت سهم از فردا بسيار زياد خواهد بود و امروز نيز حقوقي که قصد خريد سهم را داشت از حرکت رو به جلوي آن در ابتداي معاملات امروز جلوگيري کرد.
در صورت توقف نماد فاذر احتمال بازگشائي صدرا براي هفته آتي بسيار بالاست و قيمت بازگشائي آن در محدوده قيمت فاذر در هنگام توقف خواهد بود.

حامد22
2011/04/11, 21:19
سلام بر همگی . من هم فاراکی شدم اساسی . خداکنه اصلاحش تموم بشه . امروز تا حدودی امیدوار کننده بود اما دقایق اخر یکمی جای بررسی بیشتر داره . فردا اگر اصلاح کنه باز هم خریدار خواهم بود

آريانا
2011/04/11, 21:31
سلام بر همگی . من هم فاراکی شدم اساسی . خداکنه اصلاحش تموم بشه . امروز تا حدودی امیدوار کننده بود اما دقایق اخر یکمی جای بررسی بیشتر داره . فردا اگر اصلاح کنه باز هم خریدار خواهم بود

به شخصه خيلي دوست دارم فاراک فردا ( سه شنبه )نيز اصلاح کنه تا نسبت به اضافه کردن آن با يکي 2 درصد زير کفش اقدام کنم ولي کمي بعيد است البته روز چهارشنبه و بر خلاف خيلي از چهارشنبه ها بازار مثبت و شيريني خواهيم داشت.

HOLY
2011/04/11, 21:36
بوف کور عزیز من تازه بعد مدتها می خواستم یه نمودار بذارم از قضا همین فاراک که دیدم شما گذاشتید تقریبا همونی که من می خواستم بگم
البته موج شماریشو جور دیگه هم میشه تصور کرد , نظر من این هست که الان در پایان موج 4 از 3 از 5 هستیم و احتمالا دلیل صعود شارپ هفته قبل همین بود که در ریز موج 3 بودیم.
تنک یو

سلام مسلم عزیز
من هم از دوستمون که نمودار گذاشتند سپاسگزارم همچنین از پانی عزیز که نمودارهاشون رو قرار میدهند و همچنین سایر دوستان.
از جنابعالی هم خواهش میکنم نمودارتون رو قرار بدین ،من هم تا فردا نمودار فاراک را خواهم زد ......
در ارتباط با اختلافات در کل تحلیل اعم و در موج شماری اخص همونطور که جنابعالی هم میدونید چیز طبیعیست ،بنده هم حقیقتش موج شماریم با موج شماری دوستمون که نمودار زدن تفاوت داره ولی اینها اصلا اهمیت نداره ،مهم تلاش ما برای انجام یک کار مثبت هست ......
ارادتمندم

HOLY
2011/04/11, 21:40
اما با اجازه دوستان بزرگوارم من چند کلی هم با دوستان عزیز تکنیکالیستم صحبت کنم این پست در ارتباط با پی ام دوستان عزیزی هست که در پی ام میفرمایند ،نمودار پست ایکس در تاپیک زد ایراد داره ،چطور شما متوجه این ایراد نشدید یا چرا این ایراد رو تذکر نمیدین و ...........
همچنین ظاهرا در نبود بنده موضوعی پیش اومده و دو تن از تکنیکالستهای محترم بر سر موضوعی اختلاف نظر داشتند و یکی از دوستان برای بنده پی ام داده و نظر من رو خواسته .......
باید عرض کنم ،دوستان عزیزم ،من شخصا به این مسائل اصلا ورود نمیکنم ،تا امروز آیا شما دیدید که من از نمودار عزیزی ایراد بگیرم و بگم این خط را اینگونه بکشید بهتر است به این دلیل ؟
البته بوده که از پترنها یا نمودار بنده در همین سایت ایراد گرفه شده و بنده هم با ذکر منبع و یا بریده تصاویر کتب ریفرنس دلایلم را بیان نمودم )
اما عرض اصلی من اینستکه علت این که درنمودار دوستان مداخله نمیکنم این استکه به اعتقاد شخصی من مهمتر از اینکه دوستی ایراد کوچکی داشته باشد این است که اون دوست به روال و روند نمودار زدن ادامه بده و باعث دلسردی همدیگه نشیم ،اگر تحلیل تحلیلگر ادامه پیدا کنه هرچند ایرادات جزئی داشته باشه خود شخص به مرور با مقایسه نمودار خودش با دیگران ایرادات را حل خواهد کرد ولی اگر فرضا شخصی که تجربه بیشتری داره دائما ایراد دوستی رو بگیره این باعث میشه اون دوست از نمودار زدن دلسرد بشه و مطمئن باشید تکنیکالیستی که نمودا نرنه پیشرفت نخواهد کرد ،بهعبارتی شخصی که نموداری میزنه اول خودش از این کار نفع میبره و بعد دیگران که مطالعه میکنند .
البته این شیوه بندست ،شاید نظر یا شیوه دوستان دیگه تفاوت داشته باشه که نظر هر شخص و هر عضوی از اعضاء برای بنده محترم هست ولی بنده شخصا این روش را دارم .
موفق باشید

pani
2011/04/11, 21:41
به شخصه خيلي دوست دارم فاراک فردا ( سه شنبه )نيز اصلاح کنه تا نسبت به اضافه کردن آن با يکي 2 درصد زير کفش اقدام کنم ولي کمي بعيد است البته روز چهارشنبه و بر خلاف خيلي از چهارشنبه ها بازار مثبت و شيريني خواهيم داشت.

جناب آریانای عزیز
فکر قلب ما هم باشید.;)
منم فکر میکنم شاید فردا سهم در یک لحظه طلایی پایین بیاد و گپ 247-252 پر بشه .انشالله فردا با صف خرید بسته میشه.

amir3236
2011/04/11, 21:41
شاخص بازار دوم که (تجهیزاتیها برروی آن اثرگذارند ) خط مقاومت بلند مدت (زرد رنگ)خودرا شکسته وپولبک انجام شده وامروز باتوجه به اینکه برروی خط حمایت خود قرار گرفته بود مثبت شد واز طرفی درحال گذر ازفیبوی 78.6درصداست به سمت هدف بعدی ومقاومت محکم 33300که مصادف است با سقف کانال ميان مدت .شاخص اهداف بلندی دارد که حکایت از اهداف بلند قیمتی تجهیزاتیها در آینده دارد .Rsiهم پولبک خودرا به خط مقاومت شکسته شده انجام داده وصعود را نشان میدهد .

http://up.iranblog.com/images/9urzwh40y6imqw8o9oxo.png

http://up.iranblog.com/images/6vrmusfc7ae1o3ml21ut.png

مسلم
2011/04/11, 21:42
سلام مسلم عزیز
من هم از دوستمون که نمودار گذاشتند سپاسگزارم همچنین از پانی عزیز که نمودارهاشون رو قرار میدهند و همچنین سایر دوستان.
از جنابعالی هم خواهش میکنم نمودارتون رو قرار بدین ،من هم تا فردا نمودار فاراک را خواهم زد ......
در ارتباط با اختلافات در کل تحلیل اعم و در موج شماری اخص همونطور که جنابعالی هم میدونید چیز طبیعیست ،بنده هم حقیقتش موج شماریم با موج شماری دوستمون که نمودار زدن تفاوت داره ولی اینها اصلا اهمیت نداره ،مهم تلاش ما برای انجام یک کار مثبت هست ......
ارادتمندم

holy جان
با سلام
من هم نظر شما رو دارم و از نمودار بوف کور عزیز واقعا لذت بردم و تشکر هم کردم
بروی چشم نمودار میذارم و منتظر نمودار زیبای شما هم میمونم

FENCER
2011/04/11, 21:47
از قرار به تمام بدهکاران تجهیزاتی ها دستور صادر شده که بدهی خودشون رو
با این گروه هرچه سریعتر تصفیه کنند. منتظر خبرهای تکمیلی و رسانه ای می مونیم .

چند روز پیش خبر رو زدم و خب از قرار بصورت جدی اتفاقی که منتظرش بودیم داره به نحو احسن اجرا میشه

ناهید
2011/04/11, 21:51
اما با اجازه دوستان بزرگوارم من چند کلی هم با دوستان عزیز تکنیکالیستم صحبت کنم این پست در ارتباط با پی ام دوستان عزیزی هست که در پی ام میفرمایند ،نمودار پست ایکس در تاپیک زد ایراد داره ،چطور شما متوجه این ایراد نشدید یا چرا این ایراد رو تذکر نمیدین و ...........
همچنین ظاهرا در نبود بنده موضوعی پیش اومده و دو تن از تکنیکالستهای محترم بر سر موضوعی اختلاف نظر داشتند و یکی از دوستان برای بنده پی ام داده و نظر من رو خواسته .......
باید عرض کنم ،دوستان عزیزم ،من شخصا به این مسائل اصلا ورود نمیکنم ،تا امروز آیا شما دیدید که من از نمودار عزیزی ایراد بگیرم و بگم این خط را اینگونه بکشید بهتر است به این دلیل ؟
البته بوده که از پترنها یا نمودار بنده در همین سایت ایراد گرفه شده و بنده هم با ذکر منبع و یا بریده تصاویر کتب ریفرنس دلایلم را بیان نمودم )
اما عرض اصلی من اینستکه علت این که درنمودار دوستان مداخله نمیکنم این استکه به اعتقاد شخصی من مهمتر از اینکه دوستی ایراد کوچکی داشته باشد این است که اون دوست به روال و روند نمودار زدن ادامه بده و باعث دلسردی همدیگه نشیم ،اگر تحلیل تحلیلگر ادامه پیدا کنه هرچند ایرادات جزئی داشته باشه خود شخص به مرور با مقایسه نمودار خودش با دیگران ایرادات را حل خواهد کرد ولی اگر فرضا شخصی که تجربه بیشتری داره دائما ایراد دوستی رو بگیره این باعث میشه اون دوست از نمودار زدن دلسرد بشه و مطمئن باشید تکنیکالیستی که نمودا نرنه پیشرفت نخواهد کرد ،بهعبارتی شخصی که نموداری میزنه اول خودش از این کار نفع میبره و بعد دیگران که مطالعه میکنند .
البته این شیوه بندست ،شاید نظر یا شیوه دوستان دیگه تفاوت داشته باشه که نظر هر شخص و هر عضوی از اعضاء برای بنده محترم هست ولی بنده شخصا این روش را دارم .
موفق باشید
لذت بردم از این طرز تفکر که البته غیر ازاین هم نمی شد از شما توقع داشت
احسن به شما

FENCER
2011/04/11, 21:52
دو تن از تکنیکالستهای محترم بر سر موضوعی اختلاف نظر داشتند

سلام مخصوص خدمت برادر بزرگوارم فرزاد عزیز و درود به همه کاربران سایت

آقا اختلاف بین علما از قدیم بوده منتها همیشه باید فصل الخطابی هم باشه ;)

HOLY
2011/04/11, 21:54
لذت بردم از این طرز تفکر که البته غیر ازاین هم نمی شد از شما توقع داشت
احسن به شما

بسیار سپاسگزارم ناهید عزیز
تایید جنابعالی باعث خوشحالی بنده است
ارادتمندم

HOLY
2011/04/11, 21:57
سلام مخصوص خدمت برادر بزرگوارم فرزاد عزیز و درود به همه کاربران سایت

آقا اختلاف بین علما از قدیم بوده منتها همیشه باید فصل الخطابی هم باشه ;)
آقا فصل الخطاب اول و آخر که وجود نازنین خودته برادر....... @};-

مسلم
2011/04/11, 23:58
خوب با اجازه دوستان
من احتمال میدم الان در ریز موج 3 از موج 5 باشیم و در پایان ریز موج 4 از 3 به صورت زیر:

http://up.iranblog.com/images/uj40o6w0aonlocjk4k5.jpg

که احتمال میدم از فردا ریز موج 3 در جهت اصلیش حرکتش شروع بشه

اما هدف این ریز موج 320-330 هست که به سقف تاریخیش برخورد میکنه

http://up.iranblog.com/images/n7y5gwngsikcecz6rrw8.jpg

و در این محدوده یک برگشت اصلاحی خواهیم داشت تا ریز موج 4 از موج 5 تکمیل بشه
بعد از رسیدن به هدف و سپس اصلاح ریز موج 4 باز هم یک صعود خواهیم داشت برای پایان یافتن موج بزرگ 5
نمیدونم آیا کانالی که در شکل اول کشیدم کاربرد پیدا میکنه یا نه؟!

بوف کور
2011/04/12, 00:06
تنک یو

مسلم جان
خوبی؟
یک ساعتی با نمودار و زیر و رو کردم ولی دلیلی برای این که موج قبلی رو سه کامل در نظر نگیریم پیدا نکردم
موج قبلی به یک هم نفوذ نداشته که بخواهیم موج شماری را عوض کنیم
البته یه نکته خدمتت بگم در مورد اذراب دقیقا الان در موج 4 از 3 از 5 هستیم ولی در مورد فاراک نمی شه به قطعیت گفت چون تداخلی بین یک از 5 و 4 از 5 نداشتیم
بازم نظرتو بگو

بوف کور
2011/04/12, 00:10
تکراری

بوف کور
2011/04/12, 00:18
ببخشید این پست من با نمودار شما یک زمان اومد
می ریم سر موج شماری شما و تفاوت رو فهمیدم
اون موجی که شما یک از 5 و 2 از 5 گرفتین با توجه به این که موج 2 بیشتر از صد در صد موج یک تصحیح کرده به نظرم نمی تونه موج 5 باشه و ادامه تصحیح 4 قبلی است
حالا شما اگر نظری دارید خوشحال می شم بشنوم تا امشب به یک نتیجه برسیم
خب با دقت بیشتر نگاه کردم مثل این که یک و دو رو مثل هم گرفتیم شرمنده
ولی شما چرا موج بعدی رو که دخولی به یک نداشته سه و چهار نگرفتید؟

مسلم
2011/04/12, 00:29
خب با دقت بیشتر نگاه کردم مثل این که یک و دو رو مثل هم گرفتیم شرمنده
ولی شما چرا موج بعدی رو که دخولی به یک نداشته سه و چهار نگرفتید؟

بوف کور جان اتفاقا دخول داره و به خاطر همین بود که قبلا فکر میکردم فاراک نزولیه و تالار بورس با بچه ها کلی درگیر شدم! که آخر فهمیدم اشتباه از خودم بود و ...!
عدد یک که با مشکی نشون دادم سقفش هست 2060 و عدد دو که با آبی نشون دادم کفش هست 2023

بوف کور
2011/04/12, 00:33
بوف کور جان اتفاقا دخول داره و به خاطر همین بود که قبلا فکر میکردم فاراک نزولیه و تالار بورس با بچه ها کلی درگیر شدم! که آخر فهمیدم اشتباه از خودم بود و ...!
عدد یک که با مشکی نشون دادم سقفش هست 2060 و عدد دو که با آبی نشون دادم کفش هست 2023

ببین مسلم جان اینو دخول در نظر نمی گیرن
حداقل باید یک تا دو کندل کامل در موج قبلی وارد شه تا بگیم موج 4 به موج 1 وارد شده و از این می شه چشم پوشی کرد

soroush
2011/04/12, 00:41
فاراک بخریم فردا؟

مسلم
2011/04/12, 00:44
ببین مسلم جان اینو دخول در نظر نمی گیرن
حداقل باید یک تا دو کندل کامل در موج قبلی وارد شه تا بگیم موج 4 به موج 1 وارد شده و از این می شه چشم پوشی کرد

من اینو نشنیده بودم. اگه اینجوری هست که حق با شماست
ولی فکر کنم یک قانون باشه که موج 4 به هیچ وجه نباید به موج 1 نفوذ کنه ؟ حالا نمیدونم این یه خورده رو صرف نظر میشه کرد یا نه؟! البته یه جا هم خوندم وقتی اخبار منتشر میشه ممکنه در اثر هیجان بازار این اتفاق بیفته.
نمیدانم 8-}
با اجازه من برم فردا الا طلوع باید سر کلاس باشم

HOLY
2011/04/12, 01:04
درود بر دوستان عزیز
مسلم جان دستت درد نکنه ،از نقطه نظرت ممنونم

بوف کور
2011/04/12, 01:07
درود بر دوستان عزیز
مسلم جان دستت درد نکنه ،از نقطه نظرت ممنونم

دکتر عزیز خوشحال می شم نظر شما رو هم بدونم
اگر لطف کنید بی نهایت سپاسگذارم

HOLY
2011/04/12, 01:11
دکتر عزیز خوشحال می شم نظر شما رو هم بدونم
اگر لطف کنید بی نهایت سپاسگذارم
درود بر بوف کور عزیز
شما بزرگوارید ،از نظر بنده هم فرمایش شما هم فرمایش مسلم عزیز ،صحیح است ........
از نمودار زیبایتان ممنونم

هر دو عزیز صحیح میفرمایید ،حالا مشکل چندتا شد :-)
اما حقیقت اینه در بازارهای لوریج دار حتی اورلپ موج یک و چهار رو تا حد 10٪ صحیح میدونند و جناب ماینر برای راحتتر شدن کار میگه اینجور مواقع شما ازنمودار خطی استفاده کنین (به عبارتی اورلپ شدوها ها مهم نیست ) اما نکته بعد اینه که این مال بازارهای لوریج داره که ضریب اهرمی داره ولی در بازارهای بدون لوریج هیچ تداخلی قابل قبول نیست ...........
اینه که عرض میکنم هر دو عزیز صحیح میفرمایین و برای هردو آرزوی سلامت دارم

بد نیست این رو هم اضافه کنم ،که بعضی از اساتید مثل استیون ویلیامز ،این مطلب رو تداخل موج 1و 2و 4 در نظر میگیرند و میگن در بازارهای لوریج دار مقدار 15٪ تداخل موج 4 و دو(تاکید میکنم موج یک اورلپش همون 10٪هست ولی موج دوم از اونجا که اغلب کوچکتر از یک هست اورلپ تا 15٪ پذیرفتست به شرطی که از نظر زمانی این تداخل کمتر از دوروز باشه .)پذیرفتست ولی دربازار بدون لوریج خیر.

http://up.iranblog.com/images/h7y93og0oljdygyoyl05.png (http://up.iranblog.com/)

pani
2011/04/12, 11:06
موج 5 فاراک قطعا یک موج گسترده است

دلیل1:در ساختار پر موجیها وقتی موج 5 گسترده میشودساختار زیر را پیدا میکنند(شکلی شبیه کنج نزولی برعکس و درحالت دیگر شبیه یک کنج نزولی)و هدف موج 5 حداقل به اندازه خط بالا میباشد(یعنی 345)

http://up.iranblog.com/images/2cg1b25vw84owh61a5ff.png (http://up.iranblog.com/)

دلیل2(طبق مرجع کامل امواج الیوت)

اگر طول موج 3 بزرگتر از 161.8 طول موج 1 باشد یعنی موج 3 گسترده است و اهداف موج 5 برابر طول موج 1 یا 1.618 یا 2.618 برابر طول موج 1

اگر طول موج 3 کوتاهتر از 161.8 طول موج 1 باشد یعنی موج 5 به احتمال قوی یک موج گسترده است و اهداف موج 5 برابر 61.8 مجموع کل طول موج 1 تا 3
یا 100% ویا 161.8% این مجموع

در حالت اول هدف موج 5 حداقل: 289- 367

در حالت دوم(موج 5 گسترده):308-398 و 545

http://up.iranblog.com/images/h6g7iph7eguhiegb9ad.png (http://up.iranblog.com/)

طول موج 1: 127
طول موج 3: 181
161.8 طول موج 1: 205
بنابراین طبق توضیحات فوق موج 5 یک موج گسترده است

محمود شریعت
2011/04/12, 13:24
منم بالاخره حسابي فاراكي شدم
ايشالله همه با هم سود خوبي بكنيم

FENCER
2011/04/12, 13:58
از خریداران امروز فاراک که پائینشم جمع میکرد کارگزاری مفید بود که برای یکی از صندوق های تازه تاسیسش اختصاص میداد.

سپه
2011/04/12, 15:46
منم امروز باز یه مقداری اضافه کردم. خدااخر وعاقبت همه رو به خیر کنه. تو هر سایتی هم که سر میزنی یکی از گزینه هاشون بای خریدفاراکه. موندم همه که می گن فاراک بخرین پس این کیه که داره سهموشو می فروشه

ارنست
2011/04/12, 16:51
http://up.iranblog.com/images/6wgc0orpwohsv7be24v.pngیکی از تحلیل های فارک بدون توجه به جو بازار اینه که یک سری 5 موجی را تمام کرده است .http://up.iranblog.com/images/7prycxlgpoudwxk2i2r.jpg می بینیم که app موج 5 دقیقا به اندازه موج 1 است و لزوما نباید اکستنشنی حتما رخ دهد. و این هم توضیح این شکل از کانال کشیدن است که هدف موج 5 را به خوبی نشان داد و دلیل آن شارپ بودن موج 3 است:
If wave 3 makes a bigger, sharp up-move like in figure 7.31, draw the basic trend line through the end of waves 2 and 4, but draw the parallel line through the top of wave 1.
This line will cross wave 3 and give a more moderate target for wave 5

pani
2011/04/12, 17:28
یکی از تحلیل های فارک بدون توجه به جو بازار اینه که یک سری 5 موجی را تمام کرده است .
.... می بینیم که app موج 5 دقیقا به اندازه موج 1 است و لزوما نباید اکستنشنی حتما رخ دهد. و این هم توضیح این شکل از کانال کشیدن است که هدف موج 5 را به خوبی نشان داد و دلیل آن شارپ بودن موج 3 است:
If wave 3 makes a bigger, sharp up-move like in figure 7.31, draw the basic trend line through the end of waves 2 and 4, but draw the parallel line through the top of wave 1.
This line will cross wave 3 and give a more moderate target for wave 5

با سلام خدمت ارنست عزیز
از نمودار و تحلیلتون سپاسگذارم

اینیکه میگم فقط از جنبه تبادل اطلاعاته. مرجع امواج الیوت میگه:

برای بدست اوردن هدف موج 5 انتهای موج 2 و 4 را بهم متصل میکند و از انتهای موج 3 خطی موازی ان بصورت کانال ترسیم میکنند موج5 معمولا نمیتواند از بالای این کانال فرضی فراتر رود سقف کانال فعلی در محدوده بالای 330 تومان واقع است

یه راه دیگه هم اورده که در نمودار اول تحلیل بالا گذاشتم .وقتی نمودار به اون شکل ظاهر میشه در اکثر موارد با یه موج 5 گسترده طرفیم

و یه مورد دیگه وقتی نمودارو بصورت ماهیانه تبدیل میکنیم الان فاراک موج 3 هست و اگه موج 5 تموم شده باشه موج 3 در نمودار ماهانه نمیتونه پیشرفتی بکنه..(مطابق تحلیلی که جناب holy , و اقای سعید درخشانی تو بورکس اورده بودند)

بازم نظر بقیه تکنیکالیستها رو باید ببینیم...

ارنست
2011/04/12, 18:16
با سلام خدمت ارنست عزیز
از نمودار و تحلیلتون سپاسگذارم

اینیکه میگم فقط از جنبه تبادل اطلاعاته. مرجع امواج الیوت میگه:

برای بدست اوردن هدف موج 5 انتهای موج 2 و 4 را بهم متصل میکند و از انتهای موج 3 خطی موازی ان بصورت کانال ترسیم میکنند موج5 معمولا نمیتواند از بالای این کانال فرضی فراتر رود سقف کانال فعلی در محدوده بالای 330 تومان واقع است

یه راه دیگه هم اورده که در نمودار اول تحلیل بالا گذاشتم .وقتی نمودار به اون شکل ظاهر میشه در اکثر موارد با یه موج 5 گسترده طرفیم

و یه مورد دیگه وقتی نمودارو بصورت ماهیانه تبدیل میکنیم الان فاراک موج 3 هست و اگه موج 5 تموم شده باشه موج 3 در نمودار ماهانه نمیتونه پیشرفتی بکنه..(مطابق تحلیلی که جناب holy , و اقای سعید درخشانی تو بورکس اورده بودند)

بازم نظر بقیه تکنیکالیستها رو باید ببینیم...

pani عزیز تشکر از توجه شما
در وهله اول این یک دیدگاه از میان چندین نظر دیگر بود که دوستان در این تاپیک ارائه کردند.
بله در مورد هدف موج 5 در واقع 2 متد وجود دارد و به مقتضی موج 3 از آنها استفاده می شود و تصویhttp://up.iranblog.com/images/q3vf8yyqhve4x8q2p8y.jpgر انچه شما در نظر دارید را می گذارم.
آنگونه که شما هم در تصویر نشان داده اید درست است و اگر منبعی اینترنتی برای رابطه ان الگو و امتداد موج 5 معرفی کنید لطف کرده اید.
یک موضوع دیگر مسئله حجم معاملات است که در موج 5 امتداد باید حجم معاملات از موج 3 بیشتر یا برابر باشد که اندیکاتورهای حجم چنین چیزی را فعلا نشان نمی دهند.
پاینده باشید

amir3236
2011/04/12, 18:38
میخوام بطور کلی صحبت کنم که شامل فاراک هم میشه .تکنیکال باید با بنیادی جور در بیاد.وهمچنین بررسی روند سهم بدون بررسی روند شاخص گروه وهمچنین روند شاخص کل معنایی نداره اگه قبول کنیم که شاخص کل اهداف بالای 30000داره وباتوجه به اینکه طرح هدفمند سازی یارانه ها در چند مرحله که سال به سال اجرا میشه ودولت به بورس نیاز داره برای جمع کردن نقدینگی پس با اهداف بالای شاخص جور درمیاد واز طرفی باتوجه به بودجه ای که از طرح آزاد میشه وبیشتر صرف کارهای زیر ساختی وعمرانی میشه که قسمت اعظم آن درپروژه های پارس جنوبی خرج میشه که وزیر نفت چندروز قبل گفت حدود 90میلیارد دلار در پارس جنوبی سرمایه گذاری جدید میشه تجهیزاتیهاازجمله صدرا وفاذر وفاراک بهره بالایی خواهند برد صحبت از کاهش قیمت کلیه سهامها ازجمله تجهیزاتی معنایی نداره وبایدمنتظر قیمتهای بالایی از سهامهای تجهیزاتی در امسال وسال بعد باشیم .البته نه اینکه اصلاح قیمتی نداشته باشیم اما روند کل صعودیست . سال 90و91 سال شکو فایی بورس واز جمله تجهیزاتیها خواهد بود .

iq_son
2011/04/12, 19:14
من قصد دارم فردا رو 255 اگه بشه پایینتر اضافه کنم البته اینکه بدن یا ندن با خداست:p

pani
2011/04/12, 19:17
pani عزیز تشکر از توجه شما
در وهله اول این یک دیدگاه از میان چندین نظر دیگر بود که دوستان در این تاپیک ارائه کردند.
بله در مورد هدف موج 5 در واقع 2 متد وجود دارد و به مقتضی موج 3 از آنها استفاده می شود و تصویhttp://forums.boursy.com/ر انچه شما در نظر دارید را می گذارم.
آنگونه که شما هم در تصویر نشان داده اید درست است و اگر منبعی اینترنتی برای رابطه ان الگو و امتداد موج 5 معرفی کنید لطف کرده اید.
یک موضوع دیگر مسئله حجم معاملات است که در موج 5 امتداد باید حجم معاملات از موج 3 بیشتر یا برابر باشد که اندیکاتورهای حجم چنین چیزی را فعلا نشان نمی دهند.
پاینده باشید

با تشکر از تحلیل زیباتون

منبع اینترنت که ندارم بر اساس کتاب مرجع امواج الیوت گفتم
خودم 289 و 290 را با دو روش برای موج 5 پیدا کرده بودم.(AB=CD , طول موج برابر موج 5 و موج یک در صورتیکه موج 3 را گسترده بگیریم) ولی با تحلیلهایی که از تکنیکالیستهای خوبی مثل جناب hOLY , سعید درخشانی و ... دیدم منو مجاب کرد که اگه یک عده بر این اعتقادند که فاراک موج 5 است باید این موج, یک موج گسترده بشود...(مثل الگوی فنجان یا قرار گرفتن فاراک در موج 3 در نمودار ماهانه و ...)

بازم منتظر نظر همه تکنیکالیستها.....

HOLY
2011/04/12, 20:09
با سلام خدمت دوستان

وضعیت فاراک باعث نگرانی بعضی از دوستان شده که در پی ام نگرانیشون ر ابراز کردند و از بنده خواستند
چند کلامی بنویسم ،از تمام دوستانی که نمودار زدند تشکر میکنم و من هم دید خودم رو در ار تباط با سهم عرض میکنم .............

اما ابتدا از بحث اتمام نزول شروع کنیم ،تصور بنده بر این است اگر اتفاق عجیب و غریبی رخ ندهد این سهم در مسیر اصلاح نهایتا در یکی از این دو حمایت متوقف خواهد شد (البته این دو خط فقط نمایی از حمایتهاست والا حمایتهای متعددی این خطوط را تایید مینماید)

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/16.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

اما در ارتباط با هدف سهم،

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/17.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

این تصویر را چندی پیش نیز قرار دادم منتها آن زمان هنوز کندلها وارد بخش سه گوش نشده بود ،اما در تفسیر آن باید عرض میکنم ،این تصویر نمایی از روندینگ باتم است با هدف حدود 370-375 (البته میتوان تصویر را کاپ با هندل در نظر گرفت ولی در آن صورت حدود 20٪لبه سمت راست بالاتر خواهد بود پس با توجه به این مطلب من روندینگ باتم معمول( ادامه دهنده) را ترجیح میدهم)
اما در تصویر سه گوشی دیده میشود که استنباط من این است سهم در حال کامل کردن این بخش است
تا با هدف دوپترن کلاسیک روندینگ باتم و پرچم به سمت 370-375 حرکت نماید

اما با توجه در تصویر زیر و الگوی باتر فلای آن

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/18.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

هدف سهم حدود 400 تومن تخمین زده میشود ،اما گفتنی در ارتباط با این پترن بسیار زیاد است ازجمله
accuracy بسیار آن علی الخصوص زمانی که مشخصات های پرفورمنس را داراست ........

و در آخر موج شماری رنکو

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/19.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

با آرزوی توفیق

طيب
2011/04/12, 20:26
من قصد دارم فردا رو 255 اگه بشه پایینتر اضافه کنم البته اینکه بدن یا ندن با خداست:p

باسلام
دوست عزيز كف سهم داره مياد بالا فك نكنم تو اين قيمتها خريد.

mohseni1353
2011/04/13, 09:43
يك نفر اين فاراك در يابه من كه ديگه بهم ريختم صف فروش واقعا كه

HOLY
2011/04/13, 10:44
يك نفر اين فاراك در يابه من كه ديگه بهم ريختم صف فروش واقعا كه

سلام محسنی عزیز من اومدم دریابم فاراکو ..........
ببین دوست من اتفاقات زیادی در کل بازار امروز افتاده که باعث شده اکثر سهمها تقریبا منفی باشند و خاص فاراک نیست اما نمونه دلایلش :
یکیش عرضه فولاژ و جمع آوری کلی نقدینگی که خوب البته اونایی که نقد نیستند و فولاژ خریدن ناچار سهام دیگه فروختند دوم بحث آخر ماه و اعتباریها سوم بازار جهانی که نفت ریخت و مس ریخت و روی ریخت و ...... چهارم عرضه خصوصی سازی و پنجم اینکه تو این مدت بازار با شیب زیاد رفته بالا برای همین هممون عادت به روزی 4٪مثبت داریم در صورتیکه بازار سالم 70٪ باید رنج باشه و 30٪دارای روند ،شماره ها از دستم در رفت :-) و خلاصه نکته آخر این که ........
ای دل پریش مباش ،این نیز بگذرد .......... ;)

alielmi
2011/04/13, 10:48
Holy عزيز به نظرتون چقدر ديكه مياد پايين؟

آريانا
2011/04/13, 10:51
ببین دوست من اتفاقات زیادی در کل بازار امروز افتاده که باعث شده اکثر سهمها تقریبا منفی باشند و خاص فاراک نیست اما نمونه دلایلش :
یکیش عرضه فولاژ و جمع آوری کلی نقدینگی که خوب البته اونایی که نقد نیستند و فولاژ خریدن ناچار سهام دیگه فروختند دوم بحث آخر ماه و اعتباریها سوم بازار جهانی که نفت ریخت و مس ریخت و روی ریخت و ...... چهارم عرضه خصوصی سازی و پنجم اینکه تو این مدت بازار با شیب زیاد رفته بالا برای همین هممون عادت به روزی 4٪مثبت داریم در صورتیکه بازار سالم 70٪ باید رنج باشه و 30٪دارای روند ،شماره ها از دستم در رفت :-) و خلاصه نکته آخر این که ........

دقيقا"
از ديد گسترده شما به بازار و عوامل موثر بر آن لذت مي برم.
و نيز مي توان نقدينگي هدايت شده به سمت صفهاي خريد نسبتا" سنگين بانکيها و تمايل معامله گران به گروه پتروشيمي را هم به فرمايشات شما اضافه کرد.

HOLY
2011/04/13, 11:00
Holy عزيز به نظرتون چقدر ديكه مياد پايين؟
دوست عزیزم
یه صفحه برگرد عقب نمودارشو کامل زدم ،تصویر اول رو نگاه کن دوتا خط کشیدم ،الان هنوز رو خط بالاست ،به نظر من بین این دوخط یا نهایت خط پایینی بیشتر افت نمیکنه مگه اینکه اتفاق عجیب و غریبی بیوفته ،جنگی پیش بیاد ،زلزله ایی ،باز مثه صدرا چندماه قبل بگن جرثقیل شکسته یا مثه حفاری سال قبل دکل از بین بره یا.............

alielmi
2011/04/13, 11:01
آقا فاراك احتمالا تو 5 دقيقه آخر دركندلي 15 دقيقه اي درمك دي واگرايي مثبت ميده هركي ميخواد اضافه كنه يالا فكر كنم دوباره از فردا مثبت ميخوره

HOLY
2011/04/13, 11:02
دقيقا"
از ديد گسترده شما به بازار و عوامل موثر بر آن لذت مي برم.
و نيز مي توان نقدينگي هدايت شده به سمت صفهاي خريد نسبتا" سنگين بانکيها و تمايل معامله گران به گروه پتروشيمي را هم به فرمايشات شما اضافه کرد.

درود بر جناب آریانا عزیز
از لطف شما سپاسگزارم ،همچنین ازتون ممنونم که عرایض بنده رو با فرمایشات دقیقتون تکمیل کردین .......
بسیار ارادتمندم

mohseni1353
2011/04/13, 11:03

استاد سلام پشت گرمي شما هميشه باعث اعتماد به نفس و تقويت روحيه دوستانتون مي شود خدا هميشه پشت و پناهتون باشه به وجودتون افتخار مي كنم

HOLY
2011/04/13, 11:21
استاد سلام پشت گرمي شما هميشه باعث اعتماد به نفس و تقويت روحيه دوستانتون مي شود خدا هميشه پشت و پناهتون باشه به وجودتون افتخار مي كنم
سلام برمحسنی عزیزم
دوست عزیزم من شرمنده محبت شما و سایر دوستان هستم.
بنده هم به داشتن دوستان خوبی چون شما و سایر عزیزان افتخار میکنم ،مهمترین حسن این سایت رو همین صفا و صمیمیتش میبینم که همه دوستان به فکر هم دیگه هستند ،اگه سهمی رو میشناسند معرفی میکنند ،اگه میتونن استرس هم رو کم کنند این کار رو انجام میدنند و امور دیگه و خوشحالم که من هم به عنوان عضو کوچک سایت در این کار شریکم همینطور که بزرگواران دیگه هم این کار رو بهتر از من انجام میدن و عمل اونها سرمشق منه . @};-

آريانا
2011/04/13, 11:22
الان يک بحثي که هست اينست که اگر قرار باشد که فاذر و فاراک همچون قبل به حرکت صعودي خودشان ادامه دهند مشکلي در بازگشائي صدرا بوجود خواهد آمد چرا که نظر آقايان اينست که از يک طرف قيمت بازگشائي صدرا در محدوده قيمت تابلوي فاذر باشد و از طرف ديگر تمايل به بازگشائي صدرا بالاتر از 400 را ندارند لذا لازم مي آيد که تا بازگشائي صدرا قيمت فاذر و فاراک را تحت کنترل بگيرند چرا که در غير اينصورت يعني ادامه حرکت صعودي فاذر و فاراک و بازگشائي صدرا زير 400 و عدم تطابق قيمت صدرا با فاذر باعث ايجاد جو منفي روي کل گروه شده و نه تنها ايجاد تمايل براي خريد صدرا در روز بازگشائي کاسته خواهد شد بلکه بعد از بازگشائي آن حرکت نزولي فاذر و فاراک نيز رقم خواهد خورد پس به نظر مي رسد علاوه بر بحث تکنيکالي, سياست بازيگرداني نيز در وضعيت حال حاضر اين دو سهم دخيل باشد.

LEON
2011/04/13, 11:59
الان يک بحثي که هست اينست که اگر قرار باشد که فاذر و فاراک همچون قبل به حرکت صعودي خودشان ادامه دهند مشکلي در بازگشائي صدرا بوجود خواهد آمد چرا که نظر آقايان اينست که از يک طرف قيمت بازگشائي صدرا در محدوده قيمت تابلوي فاذر باشد و از طرف ديگر تمايل به بازگشائي صدرا بالاتر از 400 را ندارند لذا لازم مي آيد که تا بازگشائي صدرا قيمت فاذر و فاراک را تحت کنترل بگيرند چرا که در غير اينصورت يعني ادامه حرکت صعودي فاذر و فاراک و بازگشائي صدرا زير 400 و عدم تطابق قيمت صدرا با فاذر باعث ايجاد جو منفي روي کل گروه شده و نه تنها ايجاد تمايل براي خريد صدرا در روز بازگشائي کاسته خواهد شد بلکه بعد از بازگشائي آن حرکت نزولي فاذر و فاراک نيز رقم خواهد خورد پس به نظر مي رسد علاوه بر بحث تکنيکالي, سياست بازيگرداني نيز در وضعيت حال حاضر اين دو سهم دخيل باشد.

آریانای عزیز باز شدن بالاس صدرا چه اشکالی داره واسه اقایان!!؟؟؟

آريانا
2011/04/13, 14:00
آریانای عزیز باز شدن بالاس صدرا چه اشکالی داره واسه اقایان!!؟؟؟

مطابق با اطلاعات واصله آقايان تصميم به رشد قيمت سهم متناسب با افزايش اي پي اس در طول سال را دارند و از طرف ديگر قصد دارند تا حمايت سهم در روز بازگشائي را به خود بازار بسپارند و براي نيل به اين هدف قيمت بازگشائي را زير 400 در نظر گرفته اند و در ثاني در صورت تحقق سود 110 ريالي صدرا انتخاب پي بر اي 30 - 35 معقول به نظر مي رسد.

پاپیلو
2011/04/13, 14:42
کی این فاراک حالم روبگیره خدا میدونه از پارسال نه ببخشید از 88تا حالا یعنی از 57تومن همی خریدم هی فروختم تا منو بخ بخت نکنه و نمیکنه یه علاقه خاصی دارم بهش کم کم دارم عاشقش میشم

amir3236
2011/04/13, 21:22
امروز دانایان پارس 1194000فروخته

بوف کور
2011/04/15, 17:04
خوب با اجازه دوستان
من احتمال میدم الان در ریز موج 3 از موج 5 باشیم و در پایان ریز موج 4 از 3 به صورت زیر:

که احتمال میدم از فردا ریز موج 3 در جهت اصلیش حرکتش شروع بشه

اما هدف این ریز موج 320-330 هست که به سقف تاریخیش برخورد میکنه

و در این محدوده یک برگشت اصلاحی خواهیم داشت تا ریز موج 4 از موج 5 تکمیل بشه
بعد از رسیدن به هدف و سپس اصلاح ریز موج 4 باز هم یک صعود خواهیم داشت برای پایان یافتن موج بزرگ 5
نمیدونم آیا کانالی که در شکل اول کشیدم کاربرد پیدا میکنه یا نه؟!

سلام مسلم جان :D
شما تو این موج شماریتون موج 3 رو از یک کوچیکتر گرفتید که این امگان نداره چون موج سه نمی تونه از موج یک کوچیکتر باشه
مگر این که موج سه که شما نوشتین تموم شده ؛ تموم نشده باشه و شامل یک 5 موجی بشه که در این صورت نفوذ به اعداد زیر 250 تومن هم مشکلی نداره
البته روز چهارشنبه یک ریالی به موج قبلی نفوذ کرد
دوستان اگر کسی نظری داره ممنون می شم بگه یکم این فاراک داره پیچیده رفتار میکنه
مگر این که اونی که بنده شماردم درست باشه که در این صورت ممکنه ریزش بیشتری داشته باشیم
که البته با تمام قوانین موج شماری هم مطالبقت داره موج 3 یک 5 موجی شده موج 5 یک موج و موج 3 از تمام موج ها بزرگتره :-s

بابک پناهی
2011/04/15, 17:41
سلام مسلم جان :D
شما تو این موج شماریتون موج 3 رو از یک کوچیکتر گرفتید که این امگان نداره چون موج سه نمی تونه از موج یک کوچیکتر باشه
مگر این که موج سه که شما نوشتین تموم شده ؛ تموم نشده باشه و شامل یک 5 موجی بشه که در این صورت نفوذ به اعداد زیر 250 تومن هم مشکلی نداره
مگر این که اونی که بنده شماردم درست باشه که در این صورت ممکنه ریزش بیشتری داشته باشیم
که البته با تمام قوانین موج شماری هم مطالبقت داره موج 3 یک 5 موجی شده موج 5 یک موج و موج 3 از تمام موج ها بزرگتره :-s

سلام

Wave 3 cannot be less than 1/3 of Wave 1 by price

Wave 3 cannot be more than 7 times Wave 1 by price

موج 3 نمیتونه کوچکترین باشه.یعنی گیریم اون موج شماری تا الان درست باشه موج 5 حداکثر باید به اندازه موج 3 باشه و نه بیشتر

بوف کور
2011/04/15, 18:24
جناب پناهی ممنون که نظر دادین
اگر می شه نظرتونو در مورد این موج شماری هم بفرمائید
چون با توجه به بنیادی سهم به نظرم تمام شدن روند صعودی موج 5 به این سرعت کمی عجیبه و هم خوانی نداره

104
http://forums.boursy.com/images/misc/pencil.png
نمی دونم چرا تصویر و کوچیک می زاره ؟

بوف کور
2011/04/15, 19:01
البته می توان موج 4 بزرگ قبلی رو هم یک اصلاحی مرکب در نظر گرفت که با این حساب شاید روند سهم و بشود بدینگونه بررسی کرد
چون ظاهرا سایر دوستان تکنیکی بعلت نفوذ خیلی کوچکی که موج 4 در موج یکی تصویر قبل که فرستادم دارند معتقدند که نمی توان ان موج شماری رو قبول کرد

اینم نوع دیگر موج شماری :

http://www.irupload.ir/images/yvwes2qltg2mpm2z1ij.gif

مسلم
2011/04/15, 19:04
سلام مسلم جان :d

سلام بوف کور جان :)
شما فکر کنم از موقعی که من موج شماری صدرا رو زدم و اون بحثا با من لجین!
امگان داره!
چون اگه دقت کنید موج 3 من از موج 1 بزرگتره ;)
ولی موج شماری شما کاملا اشتباست! (این قسمت فقط جنبه حال گیری داشت :D:D:D )
راستی موج شماری صدرا داره طبق الگو پیش میرها. من اگه جای شما بودم در صورت بازگشایی زیر 300 میفروختمش در میرفتم! رانتامنتالو دعامنتالو ... هم بیخیال میشدم!
واییی الان جناب holy میاد :-s

مسلم
2011/04/15, 19:24
البته این اورلپ که اشاره کردید نشون میده نهایت اصلاح میتونه تا 230 باشه

بوف کور
2011/04/15, 19:27
سلام بوف کور جان :)
شما فکر کنم از موقعی که من موج شماری صدرا رو زدم و اون بحثا با من لجین!
امگان داره!
چون اگه دقت کنید موج 3 من از موج 1 بزرگتره ;)
ولی موج شماری شما کاملا اشتباست! (این قسمت فقط جنبه حال گیری داشت :D:D:D )
راستی موج شماری صدرا داره طبق الگو پیش میرها. من اگه جای شما بودم در صورت بازگشایی زیر 300 میفروختمش در میرفتم! رانتامنتالو دعامنتالو ... هم بیخیال میشدم!
واییی الان جناب holy میاد :-s

پس خبر نداری
دیشب جناب پناهی فرمودند که موج شماری سایپا رو از ابتدا تا به الان انجام بدم
چشمتون روز بد نبینه ؛ این فرمایش ایشون باعث شد که تا صبح بیدار بودم
و در حال موج شماری یهو رفتم سراغ موج شماری صدرا از ابتدای ورود به بورس و اکتشافاتی کردم که نگو :p:D
در هر صورت صدرا چنانچه بالای 320 باز بشه که با توجه به خبر دیروز که اخبار سراسری اعلام کرد که جرایم دیر کرد بدهی شرکت ها به بانک ها بخشوده شد احتمالش زیاده اون وقت من به شما توصیه میکنم که یکم صدرا بخری :))

در ضمن موج سه شما از یک کوچکتره:)

مسلم
2011/04/15, 19:30
پس خبر نداری
و در حال موج شماری یهو رفتم سراغ موج شماری صدرا از ابتدای ورود به بورس و اکتشافاتی کردم که نگو :p:d
در هر صورت صدرا چنانچه بالای 320 باز بشه که با توجه به خبر دیروز که اخبار سراسری اعلام کرد که جرایم دیر کرد بدهی شرکت ها به بانک ها بخشوده شد احتمالش زیاده اون وقت من به شما توصیه میکنم که یکم صدرا بخری :))

بوف کور جان اگه بالای 300 باز بشه من حتما میخرم.
موج شماری صدرا هم قرار بدید که ممنون میشم

بوف کور
2011/04/15, 19:34
بوف کور جان اگه بالای 300 باز بشه من حتما میخرم.
موج شماری صدرا هم قرار بدید که ممنون میشم

بالای 300 نه بازم می تونه دردسر درست کنه
بالای 320 خیلی مهمه که انشالله نه به خاطر خودم بلکه برای همه کسانی که به هر حال با هزار امید و ارزو این سهم خریدند اینطور می شه

بابک پناهی
2011/04/15, 19:40
جناب پناهی ممنون که نظر دادین
اگر می شه نظرتونو در مورد این موج شماری هم بفرمائید
چون با توجه به بنیادی سهم به نظرم تمام شدن روند صعودی موج 5 به این سرعت کمی عجیبه و هم خوانی نداره

104
http://forums.boursy.com/images/misc/pencil.png
نمی دونم چرا تصویر و کوچیک می زاره ؟

زهره جان در حال حاضر میتونیم چند حالت فرض کنیم.من به شخصه فکر میکنم الان در موج 2 از 5 و از 5 ( 5-5-2 ) قرار داریم.یعنی موج 5 بصورت ایمپالسه.میتونیم هم موج شماری رو مثل شکل مسلم خان در نظر بگبریم.ولی اگر نیم نگاهی هم به پترن ها داشته باشیم خواهیم دید که احتمالا حداکثر افت تا 244 باشه و اگر از اینجا برگرده نوید روزهای روشنی رو بهمون میده در غیر اینصورت افت خواهیم داشت که موج 2 از 5 بزرگ تمام خواهد شد و اونموقع اهداف قیمتی خیلی بیشتر خواهد بود.ولی اصلاحش باید از یکی از دو موج 2 و 4 بیشتر باشه

مسلم
2011/04/15, 19:42
پس خبر نداری
و در حال موج شماری یهو رفتم سراغ موج شماری صدرا از ابتدای ورود به بورس و اکتشافاتی کردم که نگو :p:D

قسمت آخرش رو ندیده بودم:

موج 3 من از 1 بزرگتره :)

بابک پناهی
2011/04/15, 19:44
البته می توان موج 4 بزرگ قبلی رو هم یک اصلاحی مرکب در نظر گرفت که با این حساب شاید روند سهم و بشود بدینگونه بررسی کرد
چون ظاهرا سایر دوستان تکنیکی بعلت نفوذ خیلی کوچکی که موج 4 در موج یکی تصویر قبل که فرستادم دارند معتقدند که نمی توان ان موج شماری رو قبول کرد

اینم نوع دیگر موج شماری :

در شکل قبل موج 4 تون وارد موج 1 نشده اگر هم شده باشه تابوئه که قابل اغماضه.ولی در مورد موج شماری کنونیتون در موج sideways موج w نمیتونه دابل زیگزاگ باشه ;)

Wave W may be any corrective pattern except a Triangle, double or triple

پس موج شماری قبلیتون صحیح بنظر میرسه

بابک پناهی
2011/04/15, 19:47
پس خبر نداری

واااااای ی ی ی ی ..خیلی شرمنده شدم خدائیش :(

ولی من جدا از دید شما به تکنیکال خوشم میاد دید مسلم عزیز هم زیباست.تو موج شماری همیشه بحث هست این قانونه اول و آخر الیوته

بوف کور
2011/04/15, 20:35
واااااای ی ی ی ی ..خیلی شرمنده شدم خدائیش :(

ولی من جدا از دید شما به تکنیکال خوشم میاد دید مسلم عزیز هم زیباست.تو موج شماری همیشه بحث هست این قانونه اول و آخر الیوته

اتفاقا من باید ممنون باشم ازتون :xچون باعث شدید که نکته های خیلی جالبی در مورد روند تجهیزات و خودرویی ها متوجه بشم و در اخر به جای اینکه موج شماری بزارم با خودم گفتم :
بی خود نیست که می گن امسال سال تجهیزات و خودریی هاست>:D<:x

ارنست
2011/04/15, 20:37
اتفاقا من باید ممنون باشم ازتون :xچون باعث شدید که نکته های خیلی جالبی در مورد روند تجهیزات و خودرویی ها متوجه بشم و در اخر به جای اینکه موج شماری بزارم با خودم گفتم :
بی خود نیست که می گن امسال سال تجهیزات و خودریی هاست>:D<:x

خوب فردا با خیال راحت سایپا بخریم

بوف کور
2011/04/15, 20:55
زهره جان در حال حاضر میتونیم چند حالت فرض کنیم.من به شخصه فکر میکنم الان در موج 2 از 5 و از 5 ( 5-5-2 ) قرار داریم.یعنی موج 5 بصورت ایمپالسه.میتونیم هم موج شماری رو مثل شکل مسلم خان در نظر بگبریم.ولی اگر نیم نگاهی هم به پترن ها داشته باشیم خواهیم دید که احتمالا حداکثر افت تا 244 باشه و اگر از اینجا برگرده نوید روزهای روشنی رو بهمون میده در غیر اینصورت افت خواهیم داشت که موج 2 از 5 بزرگ تمام خواهد شد و اونموقع اهداف قیمتی خیلی بیشتر خواهد بود.ولی اصلاحش باید از یکی از دو موج 2 و 4 بیشتر باشه

واویلا :((
جناب پناهی اگر موج پنج ایمپالس باشه و 5 موجی ما تمام شده باشه که می تونه تا مدتی خیلی بد باشه ( واقعا به نظرتون الان این سهم الان در شرایط 50 درصد تصحیح کل این پنج موج هست ؟ با توجه به ای که بنیادیش خیلی بهبود پیدا کرد ه ؟)
خوش بینانه اش هم می شه یه تصحیح پهنه که باز اون c بزرگش خیلی ازار دهنده است ؛ که البته با شناختی که از تجهیزات دارم الگوی پهنه سرشون نمی شه و با یک زیگزاگ همچین سقوط می کنن که بازار نفهمه از کجا خورد :D

بابک پناهی
2011/04/15, 21:37
جناب پناهی اگر موج پنج ایمپالس باشه و 5 موجی ما تمام شده باشه که می تونه تا مدتی خیلی بد باشه ( واقعا به نظرتون الان این سهم الان در شرایط 50 درصد تصحیح کل این پنج موج هست ؟ با توجه به ای که بنیادیش خیلی بهبود پیدا کرد ه ؟)
خوش بینانه اش هم می شه یه تصحیح پهنه که باز اون c بزرگش خیلی ازار دهنده است ؛ که البته با شناختی که از تجهیزات دارم الگوی پهنه سرشون نمی شه و با یک زیگزاگ همچین سقوط می کنن که بازار نفهمه از کجا خورد :D

خوب اینم از احتمالاته ولی از احتمالاته ضعیفه ;)

HOLY
2011/04/15, 21:42

درود بر بابک عزیز
بابک جان خیلی عالی بود ،ممنون

HOLY
2011/04/15, 21:44
عرض سلام خدمت دوستان عزیز
بوف کور عزیز ،مسلم عزیز ،پانی کم پیدا ولی عزیز ،ارنست عزیز و سایر دوستان
از نقطه نظرات تمام عزیزان ممنونم
من هم وسوسه شدم چند خطی بنویسم ،منتها نمودارهام همه از بین رفته ،حقیقتش داشتم رو فراور کار میکردم ،منتها بحث الیوت ادمو جذب میکنه علی الخصوص که همه دوستان جمعند،من هم خدمت میرسم ........

FENCER
2011/04/15, 21:53
سلام خدمت دوستان

عضلات همگی منبسط :d

بوف کور
2011/04/15, 22:01
من هم وسوسه شدم چند خطی بنویسم ،منتها نمودارهام همه از بین رفته ،حقیقتش داشتم رو فراور کار میکردم ،منتها بحث الیوت ادمو جذب میکنه علی الخصوص که همه دوستان جمعند،من هم خدمت میرسم ........
جناب holy اجازه ؟
وقتی شما نیستین مسلم منو اذیت می کنه :))
مشتاقانه منتظر نظر شما هستم
می دونید مثلث ناز نازی فاذر و نوید یه موج 5 از 3 از 5 خوب یخورده با افت بشتر فاراک جور در نمی یاد
کلافه ام کرده این فاراک :-s

امپراتور7
2011/04/15, 22:07
سلام خدمت دوستان

ریلکس ریلکس عضات همگی منقبض . سلام ;)

مسلم
2011/04/15, 22:09
جناب holy اجازه ؟
می دونید مثلث ناز نازی فاذر و نوید یه موج 5 از 3 از 5 خوب یخورده با افت بشتر فاراک جور در نمی یاد

عه؟ holy جان نزن! صب کن توضیح بدم؟ به جان خودم اول خودش شروع کرد
الانم یه موج شماری از صدرا بهم بدهکاره :p

HOLY
2011/04/15, 22:11
اما من هم یه نقطه نظر اصلی دارم با یک الترناتیو که تقدیم میکنم........

اول بیایم رو امواج اصلی بررسی کنیم ،طبق شکل موج سوم اصلی کمتر از 1.618 موج یک هست به عبارتی موج سه اکستند نیست ،پس موج 5 ما احتمال اکستند بودن داره (ذکر شده اکستنشن هم در موج 3 و هم موج 5 غیر ممکن نیست ولی نادر هست )

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/30.png

خوب بعد از این موضوع که احتمال اکستند بودن موج 5 وجود داره ،من در موج شماری همیشه سعی میکنم یه نکته اتکا ،یک کلید یه چیزی شبیه به این پیدا کنم و بعد تحلیل رو بسط بودم اینجا با اجازتون از
مک در 34و5 استفاده کردم (با تشکر از دکتر ویلیامز عزیز در تریدینگ کی اس و با تشکر از تام جوزف که دکتر ویلیامز هم این نکته رو از ایشون گرفت و با تغییر عدد 35 به 34 اسیلاتور awesome خودش رو ساخت که یه زمانی برای خودش انقلابی بود ،بگذریم)
به تصویر زیر عنایت بفرمایین

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/31.png

خوب از اونجایی که مومنتوم سمت راست از چپ بیشتر هست دوتا احتمال داریم و بر مبنای هر احتمال هم من موج شماری در نظر میگیرم ،
احتمال اول چون مومنتوم سمت راست بیشتر است پس ما تازه وارد موج سه شده ایم (اصولا موج سوم بیشترین مومنتوم را دارد و موج 5 مومنتوم کمتری دارد که این مطلب واگرایی منفی بین 5 و 3 ایجاد میکند ) پس بر این مبنا :

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/32.png

اما یک استنثنا مطلب فوق دارد ،در یک صورت مومنتوم موج 5 میتواند بیشتر از موج سوم باشد و آن هم این استکه موج 5 اکستند باشد ،پس این موج شماری آلترناتیو را تقدیم میکنم

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/33.png

اما در این موج شماری تنها یک نکته وجود دارد که یک مقدار میتواند جای بحث ایجاد کند و آن هم اورلپ بین موج 4 و یک است که در تصویر نمایش دادم ،اگر این اورلپ وجود نداشت من این موج شماری را به عنوان موج شماری اول انتخاب میکردم چون همانطور که تصویر اول عرض کردم موج 5 بزرگ ما توان اکستند شدن دارد و حال هم که موج 5 از درجه کوچکتر ما اکستند شده است و همه چیز با هم سازگار خواهد بود.(البته صرفا از دید بنده)
اما در ارتباط با اورلپ موج 4 و یک هم که حرف و حدیث زیاد هست همانگونه که چند شب قبل هم صحبت شد اورلپ این دوموج در بازارهای بدون لوریج را گروهی نمیپسندند و صرفا اعلام میکنند این اورلپ حتی چند پیپ هم اگر باشد خاص بازارهای لوریج داراست ،اما گروهی انقدر این مطلب را سخت نمیگیرند ودر بازار ما که لوریج ندارد هم آن را قابل اغماض میدانند ،همان گونه که جناب بابک عزیز هم این مقدار کوچک را قابل اغماض دانستند ،اما من نظر شخصیم این استکه اگر در بازار بدون لوریج ولی عمیقی قرار داشتیم که
واقعا یک نفر یا یک گروه نمیتوانست برروی قیمتها اثر بگذارد حتی یک پیپ هم ورود را مجاز نمیدانستم
اما حال که دربازار ایران هستیم و با عمق کم که حرکت یک لحظه یک حقوقی یا حتی حقیقی میتواند شدویی ایجاد کند که اورلپ بدهد پس با بابک عزیز همداستانم و مقداری اورلپ را میتوانم نا دیده بگیرم.
اما دوستان عزیز ،اگر شما هم اورلپ را مجاز میدانید بنده تحلیل دوم را بیشتر میپسندم واگر مجاز نمیدانید
تحلیل اول خاص شماست :-)
علت اینکه چند شب پیش فقط تحلیل اول را قراردادم به همین جهت بود که درگیر بحث اورلپ نشویم ،اما حال که بحث گشوده شده بهتر که تحلیل کاملتر را نیز قرار دهم.
اما سخن پایانی :همانگونه که بابک عزیز هم فرمودند ،وجود موج شماری مختلف توسط افراد مختلف طبیعیست و اصلا جذابیت الیوت بر همین اختلاف نظرهاست ........
درود بر تمام دوستان عزیز

HOLY
2011/04/15, 22:16
جناب holy اجازه ؟

عه؟ holy جان نزن! صب کن توضیح بدم؟ به جان خودم اول خودش شروع کرد
الانم یه موج شماری از صدرا بهم بدهکاره :p

ای وای ،دخترا ،پسرا (خانوما،آقایون)باز من نبودم دعواتون شد :D
از الان بگم خانومها مقدمترند ،ولی حق با آقایونه یا برعکس :p
درود برهمه عزیزان ،لذت برم از بحث علمیتون
بابک من کجاست ؟

درود برشما

HOLY
2011/04/15, 22:20
سلام خدمت دوستان

سلطنت عالی مستدام قربان

ریلکس ریلکس عضات همگی منقبض . سلام ;)

سلام و درود بر امپراتور عزیز

وحید 20
2011/04/15, 23:41
این هفته جدا از سایر مسائل از جمله نزدیکی به تعدیل هاو .... دایر بودن نمایشگاه نفت گاز و پتروشیمی میتواند تاثیر روانی مثبتی در گروه تجهیزاتی داشته باشد.

بوف کور
2011/04/16, 07:29
با پوزش از همه دوستان در متن قبلی منظورم ایپالس نباشه بوده است که به اشتباه ایمپالس باشه نوشته ام
دلیلمم این قانون بود که : اگر موج سوم ایمپالس باشه ( که در اینجا هست ) موج 5 باید ساختار ساده ای داشته باشه و نمی تونه ایمپالس باشه
و با این فرض اگر ما تا به اینجا هر انچه اتفاق افتاده را موج یک از 5 بنامیم و در حال حاظر بخواهیم یک 3و 5 از 5 داشته باشیم باید منتظر دو موج ساده و یک موج 3 با قدرت عجیب و غریب باشیم
که نهایتا موج از نظر شمایل با موجی که جناب holy و جناب پناهی در نظر دارند یکسان است و از نظر شمارش با هم فرق دارد
و با این حساب از انجا که جناب holy در مک دی نشان دادند که علائم یک موج قوی ( موج 3 ) در نمودار هویداست به این نتیجه رسیدم که فاراکی ها بزودی جشن و پایکوبی خواهند داشت:x:x

بوف کور
2011/04/16, 09:29
دوستان کسی می دونه بلوک و کی داد و کی گرفت ؟

pani
2011/04/16, 09:41

سلام بر زهره عزیزم@};-@};-

اگه ریا نباشه من بودم(شوخی)
احتمال بالای 90% دانایان

pani
2011/04/16, 09:49

با سلام بر استاد holy بزرگوار

منم نظرم در مورد موج 5 فاراک چند روز پیش دادم که قطعا گسترده است و ریز موج 5 هم با توضیحات کامل شما مشخصه امتداد پیدا میکنه و این بهترین خیر واسه ما فاراکیهاست.
استاد ممنون از تحلیلهاتون که با توضیحاتی که ارائه میکنید واقعا جنبه اموزشی داره@};-

مراليخ
2011/04/16, 11:11

زهره خانم
اون مهريه است كه كي داده كي گرفته :)) :)) :)) :))

طيب
2011/04/16, 12:29

باسلام
اگه يادتون باشه قبلا هم عرض كرده بودم يه حقوقي به ليست اضافه خواهد شد واين بلوك هم مربوط به همان گروه ميباشد كه از نوع فرهنگيان است! وسهام عرضه شده در روزهاي قبل كه مقداري هم توسط دانايان عرضه شده بود همين گروه خريده است.
بوف عزيز كم پيدا بودي؟
ولي خب اينجا چند روزي است كه از مطالبتون استفاده ميكنيم.
موفق باشيد

iq_son
2011/04/16, 12:48
باسلام
اگه يادتون باشه قبلا هم عرض كرده بودم يه حقوقي به ليست اضافه خواهد شد واين بلوك هم مربوط به همان گروه ميباشد كه از نوع فرهنگيان است! وسهام عرضه شده در روزهاي قبل كه مقداري هم توسط دانايان عرضه شده بود همين گروه خريده است.
بوف عزيز كم پيدا بودي؟
موفق باشيد
منم شنیدم زیر گروه فرهنگیان بود که عرضه میکرد و بر میداشت:->

HOLY
2011/04/16, 12:59
با پوزش از همه دوستان در متن قبلی منظورم ایپالس نباشه بوده است که به اشتباه ایمپالس باشه نوشته ام
دلیلمم این قانون بود که : اگر موج سوم ایمپالس باشه ( که در اینجا هست ) موج 5 باید ساختار ساده ای داشته باشه و نمی تونه ایمپالس باشه
و با این فرض اگر ما تا به اینجا هر انچه اتفاق افتاده را موج یک از 5 بنامیم و در حال حاظر بخواهیم یک 3و 5 از 5 داشته باشیم باید منتظر دو موج ساده و یک موج 3 با قدرت عجیب و غریب باشیم
که نهایتا موج از نظر شمایل با موجی که جناب holy و جناب پناهی در نظر دارند یکسان است و از نظر شمارش با هم فرق دارد
و با این حساب از انجا که جناب holy در مک دی نشان دادند که علائم یک موج قوی ( موج 3 ) در نمودار هویداست به این نتیجه رسیدم که فاراکی ها بزودی جشن و پایکوبی خواهند داشت:x:x

با سلام بر استاد holy بزرگوار

منم نظرم در مورد موج 5 فاراک چند روز پیش دادم که قطعا گسترده است و ریز موج 5 هم با توضیحات کامل شما مشخصه امتداد پیدا میکنه و این بهترین خیر واسه ما فاراکیهاست.
استاد ممنون از تحلیلهاتون که با توضیحاتی که ارائه میکنید واقعا جنبه اموزشی داره@};-

از هر دو عزیز برای تحلیلهای زیباشون سپاسگزارم @};-@};-

HOLY
2011/04/16, 13:01
باسلام
بوف عزيز كم پيدا بودي؟
موفق باشيد

مگه میشه فرمایشات طیب عزیز رو فراموش کرد ...
فرمایشات شما رو باید با طلا نوشت جناب طیب عزیز

ارادتمندم :x

javidz
2011/04/16, 13:17
هم چند تا عكس اتمام پروژه ساخت ، نصب و راه اندازی سه دستگاه بویلر تاريخ 26/1/90

javidz
2011/04/16, 13:18
اتمام پروژه ساخت ، نصب و راه اندازی سه دستگاه بویلر 70000 پوندی پتروشیمی شازند توسط گروه دیگ بخار شرکت ماشین سازی اراک

طرح توسعه واحد بخار شامل پروژه بويلرهاي فشار متوسط (MP ) روز سه شنبه

12 بهمن سال گذشتهبه مناسبت آغاز دهه مبارك فجر با حضور مدير عامل، رئيس

مجتمعپتروشیمی شازند و ساير مسئولين وكاركنان شركت به صورت رسمي

افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت.

اين پروژه شاملنصب 3 دستگاه بويلر از نوع Fire Tube و با توان توليدي 32 ton / hr وسایر تجهیزات جانبی ميباشد.

واحد بخار پتروشیمی شازند يكي از حساس ترين واحدهاي ناحيه سرويس هاي

جانبي جهت تأمين بخارمورد نياز این مجتمع مي باشد كه عوامل مختلفي مانند ايجاد واحدهاي جديد و توسعه واحدهايموجود و در نتيجه افزايش ميزان نياز مجتمع

پتروشیمی شازند به بخار، كاهش بهره وري و كاراييبويلرهاي موجود به دليل

استهلاك و فرسودگي و ... باعث شده بود تا در فصل زمستان كهمصرف بخار به

حداكثر مقدار خود مي رسد، به ويژه در هنگامي كه يكي از مصرف كنندگانعمده

بخار نظير واحد الفين و يا EO/EG با توقف ناخواسته مواجه مي شدند عملاً

ظرفيتموجود توانايي تامين نياز مجتمع به بخار را نداشته و به ناچار واحدهاي

مجتمع ازسرويس خارج گردند كه متاسفانه اين امر باعث تحميل ميلياردها ريال

خسارت به شركت پتروشیمی شازند ميشد در سنوات گذشته جهت تأمين بخار

مورد نياز مجتمع در طي ماههاي زمستان يك توربينگازي بصوت بدون بار صرفاً

جهت اطمينان از تأمين بخار در سرويس قرار مي گرفته كههزينه هاي بسيار زيادي

را به این شركت تحميل مي نمود كه با نصب اين 3 دستگاه بويلر اينمشكل رفع

شده و این مجتمع در يك شرايط مطمئن عملياتي قرار گرفته است.

اين بويلرها ازنوع Fire Tube و توان توليدي 32 ton/hr مي باشد.

برنر این بویلر ها با 2 سوخت گاز وگازوئیل کار می کند ونوع سیستم کنترلی که در

این بویلرها استفاده شده برای نسبت ترکیب هوا وسوخت وکنترل PID کنترلر لود (Load )طراحی شده است . این سیستم دارای تعداد 150پارامتر جهت تنطیم وکنترل نسبت هوا وسوخت وکنترل آنالایزر وارتباط باسیستم DTI جهت ارتباط با PC داخل اتاق کنترل می باشد .

نوع برنر های استفاده شده توانایی های بسیار زیادی از نظر صرفه جویی انرژی دارد وهمچنین از راندمان بالایی برخوردار می باشد .

همچنین سیستم کنترلی خریداری شده برای این پروژه دارای امکان کنترل O2 و CO2 محصولات احتراق بوده وهمچنین مقدار آب BLOW DOWN بویلر را بصورت اتوماتیک کنترل می کند . همچنین کلیه پارامتر های بویلر در اتاق کنترل قابل نمایش واندازه گیری است ومهمترین مزیت آن امکان تعویض سوخت از گازوئیل به گاز و بالعکس در هنگام کارکرد دیگ می باشد .

دستاوردهاي پروژه:

-1 افزايش توليد بخار MP به ميزان 96 ton/hr

-2 نصب سيستم كنترل جديد و به روز شده

-3 صرفه جويي 10 تا 15 درصدي در مصرف سوخت در مقايسه با بويلرهاي مشابه
-4 قرار گرفتن توليد بخار بويلرها در شرايط (NCR) توليد پيوسته نرمال و كاهش ريسك واحد بخار
-5 ايجاد توانمندي هاي بيشتر براي تداوم توليد و كنترل بهتر واحد و مجتمع پتروشیمی شازند
-6 قدرت مانور بالا واحد جهت تامين بخار در زمان اورهال با ايزوله كردن كليه بويلرهاي HP كه اين امر باعث كاهش استهلاك ديگر بويلرها مي گردد.

طراحي و ساخت سازه مكانيكي بويلرها ، طراحي PIPING ، مجموعه طراحی فرآیند مذكور توسط شركت ماشين سازي اراك صورت گرفته لذا Burner ها و سيستم كنترل به تقاضاي و سفارش ماشين سازي اراك خریداری ونصب وراه اندازی شده است.

طيب
2011/04/16, 13:20
مگه میشه فرمایشات طیب عزیز رو فراموش کرد ...
فرمایشات شما رو باید با طلا نوشت جناب طیب عزیز

ارادتمندم :x

فدات شم دكتر هميشه تشويقم كرديد ولي ميگم دكتر جان شما هم بعضي وقتها مثل بابك شوخي ميكنيا؟!
دكتر جان فدات شم من كه چيزي بلد نيستم ولي يه جوك ميتونم بگم !موج شماريش هم با خودتون!دوستان هم نطر بدن خيلي خوبه ها!
روزي يه نفر ادم مست را ميگيرند ميبرند پيش قاضي وقاضي اين حكم را صادر ميكند
850ضربه شلاق
10ميلون هم جريمه
12سال زندان
متهم به قاضي ميگه آقاي قاضي يا عرق نخورده اي ويا جريمه پرداخت نكرده اي ويا زندان نكشيده اي و ياحتما هر سه؟!
ميگم دكتر جان فكر ميكنيد اين جوك ربطي هم داره؟!(شوخي) خب حالا كدوم موج بود!
فاراك 2از 5؟!
دكتر جان پس با كي شوخي كنم؟
آقا فرهاد كه نيست؟
آقا بابك هم اين چكاريه پيدا كرده؟! يحتمل مياد بيرون اونوقت شوخي نمره20ميگيره!
آخرش هم ندونستم چي نوشتم. هر چي نوشتم اين دكمه ارسالو فشار ميدم ببينم زورم ميرسه؟!آخيش

HOLY
2011/04/16, 14:30
فدات شم دكتر هميشه تشويقم كرديد ولي ميگم دكتر جان شما هم بعضي وقتها مثل بابك شوخي ميكنيا؟!
دكتر جان فدات شم من كه چيزي بلد نيستم ولي يه جوك ميتونم بگم !موج شماريش هم با خودتون!دوستان هم نطر بدن خيلي خوبه ها!
روزي يه نفر ادم مست را ميگيرند ميبرند پيش قاضي وقاضي اين حكم را صادر ميكند
850ضربه شلاق
10ميلون هم جريمه
12سال زندان
متهم به قاضي ميگه آقاي قاضي يا عرق نخورده اي ويا جريمه پرداخت نكرده اي ويا زندان نكشيده اي و ياحتما هر سه؟!
ميگم دكتر جان فكر ميكنيد اين جوك ربطي هم داره؟!(شوخي) خب حالا كدوم موج بود!
فاراك 2از 5؟!
دكتر جان پس با كي شوخي كنم؟
آقا فرهاد كه نيست؟
آقا بابك هم اين چكاريه پيدا كرده؟! يحتمل مياد بيرون اونوقت شوخي نمره20ميگيره!
آخرش هم ندونستم چي نوشتم. هر چي نوشتم اين دكمه ارسالو فشار ميدم ببينم زورم ميرسه؟!آخيش
قربان جناب طیب عزیز برم،طیب جان من هم پاسخ اون روز بابک عزیز رو عرض میکنم خدمتتون البته با یک انشاء دیگه :
عرایض بنده حقیقت محض هستش جناب طیب عزیز و برای تاکید دوباره هم عرض میکنم "فرمایشات شما رو باید با طلا نوشت جناب طیب عزیز"
درود بر شما

بوف کور
2011/04/17, 02:03
سلام بر زهره عزیزم@};-

اگه ریا نباشه من بودم(شوخی)
احتمال بالای 90% دانایان
سلام سایه جونم
خوبی ؟
بابا من از اون مطلب اخری که زدم دیگه نتونستم وارد سایت بشم
از صبح کلافه ام تا بالاخره الان درستش کردم :x دلم براتون تنگیده بود >:D<
خب نکته ای مهم امروز در معاملات فاراک اتفاق افتاد و اون این هست
قانون :اگر قرار باشه که موج 5 یک موج ممتد باشه باید با حجم معاملات زیادی شروع بشه که امروز با این حجم معاملات یجورایی حجت بر مسلمانان تمام شد :D

زهره خانم
اون مهريه است كه كي داده كي گرفته :)) :))
سلام مرال جان خوبی ؟
خیلی وقته ازتون بی خبرم در هر صورت دیدن نام شما همیشه منو خوشحال می کنه
اون مهریه هم بله ......امان از دست ا ق ا ی و ن :p

باسلام
بوف عزيز كم پيدا بودي؟
موفق باشيد
سلام طیب جان
ممنون از محبتتون منم همیشه تو همه سایت ها در حال خوندن مطالب شما هستم که همچنان در جبهه حق علیه باطل شمشیر می زنید :x:D

دلم شور می زنه
فردا زلزله 10 ریشتری می خواد باز شه اخه
ای خدا :-s

LEON
2011/04/17, 10:34
اگر صدرا پایین باز بشه.
فاراک هم ممکنه بریزه؟؟؟

pani
2011/04/17, 10:51
فاراک

احتمال تشکیل صف خرید تا پایان معاملات وجود دارد.معاملات امروز خیلی خوب بود و احتمالا امروز کندل خوشگلی تشکیل میده

mohseni1353
2011/04/17, 10:52
تبريك فاراك در آستانه صف خريد

pani
2011/04/17, 10:57
صف شد.
تبریک.......:-)/\:-):-)/\:-)

iq_son
2011/04/17, 11:58
روند فردا رو چجور میبینید عزیزان؟:-/

محمود شریعت
2011/04/17, 12:06
روند فردا رو چجور میبینید عزیزان؟:-/

خارج شدن كامل از فاراك در دستور كار دانايان قرار داره. البته سهم زيادي براش نمونده و احتمال اينكه فردا هم با صف خاتمه پيدا كنه زياده

مسلم
2011/04/17, 16:01
شاید هم بشه اینجوری شمرد

http://up.iranblog.com/images/v6aa976c3iamw73skos.jpg

خودش عددی نیست اینقدر تحویلش گرفتیم به زور می خواد بره بالا!
من میگم بفروشید آسیا بخرید!

طيب
2011/04/18, 07:57
سلام سایه جونم
خوبی ؟
بابا من از اون مطلب اخری که زدم دیگه نتونستم وارد سایت بشم
از صبح کلافه ام تا بالاخره الان درستش کردم :x دلم براتون تنگیده بود >:D<
خب نکته ای مهم امروز در معاملات فاراک اتفاق افتاد و اون این هست
قانون :اگر قرار باشه که موج 5 یک موج ممتد باشه باید با حجم معاملات زیادی شروع بشه که امروز با این حجم معاملات یجورایی حجت بر مسلمانان تمام شد :D

سلام مرال جان خوبی ؟
خیلی وقته ازتون بی خبرم در هر صورت دیدن نام شما همیشه منو خوشحال می کنه
اون مهریه هم بله ......امان از دست ا ق ا ی و ن :p

سلام طیب جان
ممنون از محبتتون منم همیشه تو همه سایت ها در حال خوندن مطالب شما هستم که همچنان در جبهه حق علیه باطل شمشیر می زنید :x:D

دلم شور می زنه
فردا زلزله 10 ریشتری می خواد باز شه اخه
ای خدا :-s
باسلام
جبهه هاي حق عليه باطل ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
بوف عزيز تيكه ميندازيا!
داشتيم؟

sanko
2011/04/18, 09:04
این فاراک چرا همچین میشه اخه
اینم از صدرا
معلوم نیست چه مرگشه

محمود شریعت
2011/04/18, 11:19
باز آن سهم شوم به بازار برگشت و سايه شوم و سنگينش را بر كل بازار افكند. اما بيشترين سنگي اش بر فاراك و فاذر بود ....:((

paria
2011/04/18, 11:33
اساتید محترم تا سکته نکردیم یه تحلیلی بفرمایید:(
ممنون

بوف کور
2011/04/18, 11:36
باسلام
جبهه هاي حق عليه باطل ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
بوف عزيز تيكه ميندازيا!
داشتيم؟
اقا طیب تیکه نبود تعریف بود :x>:D<

pani
2011/04/18, 12:22
متاسفانه صدرا خیلی بالا باز شد و با صف فروشش رو وضعیت فاراک و فاذر تاثیر منفی گذاشت

ارنست
2011/04/18, 12:44
دو فرضیه در مورد فاراک می توان مطرح کرد: 1- آنچه که نزدیکترین احتمال است . یعنی در موج 2 از 5 از 5 هستیم.جناب holy هم آوردند.
حالا این اصلاح می تواند تا کف قبلی حدود 210 هم باشد. اما 230 تا 235 حمایت خوبی دارد و حتی ممکن است پایین تر از 240 هم نیاید
2-حالت دوم اینکه یک 5 موجه تمام شده و موج اصلاحی تا 150 یا 160 اصلاح کند. که این دورتر است.
حالا که صدرا باز شده است باید به معاملات آن هم نگاه کرد . صدرا حمایت خوبی در 260 تا 270 دارد .
حالت دوم با شکستن کف 202 قطعی خواهد بود.
البته چون قیمت 4 درصد منفی فردا با 4 درصد منفی امروز یکی است فشار از روی سهم برداشته خواهد شد.

امپراتور7
2011/04/18, 13:04
متاسفانه صدرا خیلی بالا باز شد و با صف فروشش رو وضعیت فاراک و فاذر تاثیر منفی گذاشت

سایه جان کاملا مخالفم صدرا خیلی هم ارزون باز شد این 1 ماهی که بسته بود همه سهم ها نزدیک 30 درصد رشد داشتن حداقل . ولی صدرا 20 درصد بالا باز شد اونم با این تعدیلی که داده بود حالا خوشبختانه یا بدبختانه خیلی ها تو ضرر بودن و 310 به بالا خریده بودن اونم به دید بلند مدت و نفروختن و گرنه الان باید شاهد صف نجومی سهم بودیم اغلب با شناسایی سود فروختن مثل خود بنده . عمده دلیل صف فروش صدرا بی اعتمادی بازار به این سهمه وگرنه واقعا حق اش بود خیلی بالاتر باز بشه تا دوستانی که 310 به بالا هم خریدن به سود برسن . عدم شفافیت این شرکت در ادوار گذشته باعث شده حالا هم که شفاف سازی کرده مورد توجه قرار نگیره.
به شخصه افت زیادی رو برای این گروه پیش بینی نمیکنم به زودی روند متعادلی رو در این گروه به خصوص بر روی نماد معاملاتی فاذر (مورد حمایت دانایان) و همینطور فاراک (شایعه تعدیل سود) خواهیم بود

pani
2011/04/18, 13:28
سایه جان کاملا مخالفم صدرا خیلی هم ارزون باز شد این 1 ماهی که بسته بود همه سهم ها نزدیک 30 درصد رشد داشتن حداقل . ولی صدرا 20 درصد بالا باز شد اونم با این تعدیلی که داده بود حالا خوشبختانه یا بدبختانه خیلی ها تو ضرر بودن و 310 به بالا خریده بودن اونم به دید بلند مدت و نفروختن و گرنه الان باید شاهد صف نجومی سهم بودیم اغلب با شناسایی سود فروختن مثل خود بنده . عمده دلیل صف فروش صدرا بی اعتمادی بازار به این سهمه وگرنه واقعا حق اش بود خیلی بالاتر باز بشه تا دوستانی که 310 به بالا هم خریدن به سود برسن . عدم شفافیت این شرکت در ادوار گذشته باعث شده حالا هم که شفاف سازی کرده مورد توجه قرار نگیره.
به شخصه افت زیادی رو برای این گروه پیش بینی نمیکنم به زودی روند متعادلی رو در این گروه به خصوص بر روی نماد معاملاتی فاذر (مورد حمایت دانایان) و همینطور فاراک (شایعه تعدیل سود) خواهیم بود

سلام رضا جان
حق با شماست ولی صدرا تو بازار امروز کشش این قیمت رو نداشت
خیلی ها مثل من معتقد بودند بهتر است بازگشایی در قیمت پایینتری بود اینجوری هم جو تجهیزات خراب شد هم صدرا در کمال شایستگی احتمال افت تا 261-270 را دارد.
من با بازگشایی در محدوده 270 موافق بودم در اون صورت سهم با صف خرید بسته میشد نه مثل امروز با صف فروش

باربد
2011/04/18, 13:50
واقعا راست میکن سهمی که از خودش اراده نداره به درد نمی خوره
حالا حکایت این فاراک شده که نشسته ببینه صدرا چکار میکنه با بالا رفتن و پایین اومدن اون صف میشه

طيب
2011/04/18, 14:52
باسلام
بازي ادامه دارد؟!
نترسيد عده اي بايد خارج ميشدند از حقيقي ها(متاسفانه)
بيمه پارسيان هم فروخته ؟! ودر طول معاملاتي روزهاي آينده شاهد فروش حقوقي ها مخصوصا بيمه وكدهاي زير گروهش خواهيم بود!
ويه معامله عمده با گروه كاركنان ايران خودرو خواهيم داشت.
واما در روزهاي اتي شاهد حجم بالاي معاملات خواهيم بود.وشاهد روند جديدي در كل تجهيزاتيها خواهيم بود.
انشاء الله

طيب
2011/04/18, 14:59
واما فروشنده صدرا بيمه پارسيان وزير كدهاي بيمه واشخاص حقيقي بود.
واما در نماد فاراك بازهم دانايان پارس فروشنده بوده يحتمل فردا وپس فردا از فاراك خارج خواهد شد.

ONLAINE
2011/04/18, 15:27
صذرا فردا صف خریده
این صفی که دیدید مصنوعی بود
احتمالا میخوان جمع کنن شدید و تا 350 میبرندش بالا

امپراتور7
2011/04/18, 15:49
سلام رضا جان
حق با شماست ولی صدرا تو بازار امروز کشش این قیمت رو نداشت
خیلی ها مثل من معتقد بودند بهتر است بازگشایی در قیمت پایینتری بود اینجوری هم جو تجهیزات خراب شد هم صدرا در کمال شایستگی احتمال افت تا 261-270 را دارد.
من با بازگشایی در محدوده 270 موافق بودم در اون صورت سهم با صف خرید بسته میشد نه مثل امروز با صف فروش

حرف شمارو قبول دارم ولی فاراک هم 250 باز شد اگر یادتون باشه و با عرضه نابخردانه دانایان صف فروش شد قیمت امروز زیاد مهم نبود 270 هم باز میشد صف فروش میشد اولا با بازگشایی 270 اول از همه فاراک میرفت تو کما چون فاصله قیمتیش کم میشد دوما اکثرا با بسته موندن سهم یا نیاز به نقدینگی داشتن یا این که از اقبال بد امروز برای شپدیس نقد میشدند .
سایه جان همیشه از بحث های منطقی با شما لذت بردم به نظر تلفیق بنیادی و تکنیکال میتونه بحث رو شیرین تر کنه اما به نظرم امروز صدرا به هیچکدوم اینا وابسته نبود بلکه فقط و فقط روانشناسی بازار و همون بحث بی اعتمادی به سهم باعث صف فروش شد
اگر مدیران صدرا سر قضیه پل کتمان نمیکردند همه چی رو و از اعلام مذاکره خبر میدادند الان لقب چوپان دروغ گو رو نداشتند معمولا در بورس ما و همه جای دنیا سهم هایی که از ضرر به سود میرسن مورد اقبال قرار میگرن و رشد میکنن حقش بود بالاتر باز بشه ولی جو بازار این اجازه رو نداد اگر روند سهم رو دنبال میکردید به نوعی سردرگمی در معاملات این سهم میرسیدید چند بار محدوده صفر تا درصدهای مثبت و درصد های منفی تا صفر رو دید جبهه فروشنده بیشتر تمایل به فروش داشت حالا به هر قیمتی مهم نبود چون اکثر سفارش ها قیمت روز و خریدار بود به نظرم از قبل هم صف فروش برای این سهم بعد از بازگشایی بدیهی بود ولی به شخصه افت چندانی رو برای این سهم متصور نیستم . امیدوارم اساتید گرامی جناب طیب زهره جان سایه عزیز هولوی ارنست و دیگر دوستان هم اظهار نظر بفرمایند . پرسود باشید

آرتمیس
2011/04/18, 16:05
من فاراک ندارم اما شدیدا دلم برای شما فاراکی ها می تپه!! چرا باید یه عده سهامدار جز تاوان این بازی ها را بدن!! من توی چند تا پیغام خصوصی خدمت جناب holy از چیزایی که از فاراک میدونم را فرستادم، دوستان من همیشه یه شعار برای خودم دارم "برای موج سوارها موج درست نکنم" حتی ریز موج!!... اوضاع شرکت به این خوبی ها هم نیست... یکبار توی یک پست نوشتم" گفتن آش اما نه به این داغی" خلاصه حواستون جمع باشه!! شرکتی که چندبار سابقه ورشکستگی توی رونده کاریش داریه، شرکتی که گاها پیش آمده تا 6 ماه حقوق کارگر خودش را نداده، شرکتی که با حاشیه سازی روی سود غیر عملیاتی تا این قیمتها رسیده اگه نتونه سود عملیاتی محقق کنه چی میشه!!؟؟... خلاصه هر کس از این سهم کام گرفته بده ... من نه فاراک دارم... نه قصد خرید دارم.... نه قصد ایجاد تشویش اذهان عمومی.... به هر حال نسبت به این گروه با احتیاط بیشتری برخورد کنید....

عاقل به کنار جوی تا پل میجست............دیوانه پابرهنه از آب گذشت

طيب
2011/04/18, 16:24
ببخشيد دوباره تاكيد ميكنم روند تجهيزاتيها در روزهاي اتي خيره كننده خواهد بود(چند باره)
باتشكر از آرمان عزيز صنعت ومعدن هم امروز تمامي صدراهاشو فروخته!
واما تعديلهاي خيلي خوب بعد از ارديبهشت ماه خواهد بود.
فعلا حركت بطرف 380صدرا و340فاراك
فاذر هم نمادش بزودي بسته خواهد شد.
فروشنده فاراك دانايان پارس خريدار فرهنگيان؟!

vet
2011/04/18, 17:40
خوب بهترین مقاومت بعدی برای فاراک به نظر 61.8 فیبو میرسه
و به نظر میرسه تو این مدت اشتباه هایی صورت گرفت وخرید هایی نا به جا انجام شد ولی خوبی این بازار ها همینه دیگه اگه قرار باشه آدم تو زندگیش هر چی رو تصور کنه به واقعیت بپیونده که خیلی زندگی بیمزه میشه
ولی میخوام به همه دوستانی که صدرا و فاراک خریدند بگم ناراحت نباشن و هیجانی تصمیم نگیرند و به قول استادholy این نیز بگذرد وروزهای خوبی رو که تو سود هستین رو در نظر بگیرید و اینکه با خودتون میگید کاشکی از اون سهام یکم دیگه خریده بودم.
شاد،سلامت و پر سود باشید

iq_son
2011/04/18, 18:19
عزیزان تاریخ مجمع فاراک کیه؟
اطلاع دارید؟'@-@

nader
2011/04/18, 21:43
سلام به همه بر و بکس
اگه فردا فاذر رو بسته دیدید تعجب نکنید ،اگه هم باز بود باز تعجب نکنید(فان)
شنیدم آذر آب فردا میبنده ،اما اگه فردا نبنده پنجشنبه جلسه مدیران برای اعلام درصد تعدیل داره و هفته آینده میبنده
هر کی تجهیزاتی داره محکم بشینه ،فعلا فقط همین

mohseni1353
2011/04/19, 02:55
به اطلاع دوستان مي رساند ميزان سهام دانايان پارس در ماشين سازي اراك به زير 1 درصد رسيد

sanko
2011/04/19, 07:54
والا معقولش اینه که امروز با توقف فاذر ، فاراکم نمی گم صـــــــف بشه ولی دیگه لااقل مثبت بشه یه مثبت تپل ...

iq_son
2011/04/19, 10:06
مردم ما کی از این خرید و فروش های احساسی دست خواهند کشید خدا داند!:-/
این حقوقی ها هم که واقعا نابغا هرجا صف میشه برا فروش سنگینتر میکنن صف رو و هرجا میان بخرن و صف خرید میشه بازهم سنگین میکنند صف رو!

حسینی
2011/04/19, 10:25
والا معقولش اینه که امروز با توقف فاذر ، فاراکم نمی گم صـــــــف بشه ولی دیگه لااقل مثبت بشه یه مثبت تپل ...
دوست عزیز!معقولش همونیه که شما گفتی ولی یک چیز را از یاد نبر که اینجا ایران است و صف نشینی حرف اول را می زند(عادت32-33ساله)عقلانیت هم........

sanko
2011/04/19, 10:27
حمایتو شکوند تا20 تومنم جا داره دیگه بیاد پایین

pani
2011/04/19, 10:37
صف فروش فاراک ریخت
عدم تمایل فروشنده ها در عرضه تو این قیمتها کاملا نمایانه و این یعنی حمایت بسیار قوی در 247

amir3236
2011/04/19, 10:41
امروز آخرین روز منفی فاراکه .

FENCER
2011/04/19, 10:55
بیخودی یه عده رو جوگیر کردن ، خب کسی که نمیخواد متوجه بشه نمیشه کاریش کرد!!!

محمود شریعت
2011/04/19, 11:06
امروز فقط از صفوف فروش سبدم بسي لذت بردم ........!!!!
اين روزها داشتن نقدينگي هم نعمتيست .....

طيب
2011/04/19, 11:07
بیخودی یه عده رو جوگیر کردن ، خب کسی که نمیخواد متوجه بشه نمیشه کاریش کرد!!!

باسلام
از ته دلم تاييدش ميكنم
آقا فرهاد كم پيدايي ؟
سلام حقير را به دكتر برسون
موفق باشي

سپه
2011/04/19, 12:14
به اطلاع دوستان مي رساند ميزان سهام دانايان پارس در ماشين سازي اراك به زير 1 درصد رسيد

خدا رو شکر سهامش تموم شد رفت پی وپست وخفناور این چند روزه عجب ضد حای می زد می تونست سهمو تو 260 خالی کنه باز تو 4% منفی خال می کرد فکر می کرد می تونه جلو سهمو بگیره غافل از این که بای این کارا سرمایه خیلی بیشتری لازمه

FENCER
2011/04/19, 13:29
باسلام
از ته دلم تاييدش ميكنم
آقا فرهاد كم پيدايي ؟
سلام حقير را به دكتر برسون
موفق باشي
[b]
مخلص اوس طیب؛
والا حقیقتش تدریس و کارای دانشگاه بشدت وقتمو میگیره واسه همین بعد از ساعت
12 به اونا میرسم . اما این از ارادت من به شما و دوستان کم نمیکنه .

طيب
2011/04/19, 14:42
[b]
مخلص اوس طیب؛
والا حقیقتش تدریس و کارای دانشگاه بشدت وقتمو میگیره واسه همین بعد از ساعت
12 به اونا میرسم . اما این از ارادت من به شما و دوستان کم نمیکنه .
مخلصيم
راست ميگي پسر منم هم تدريس ميكنه وهم دانشگاه درس ميخونه از صبح ساعت 7ميره ساعت 10شب هم برميگرده ولي چه كنيم دلما تنگ ميشه
حالا تكليف من چيه؟ دكتر كه نيست ! آقا بابك هم مثل شما گرفتاره!اين بوف هم كه اذيت ميكنه؟!آقاي حسيني هم
فقط ميتونه گوش بپيچونه؟! ما مونديم اين وسط ؟!هر كسي مياد يه شوت ميزنه؟!آدم نميدونه امروزا دلشو به كيا ببنده؟! باشه منم بوقتش گير ميدم صبر كن تعطيلات برسه اونوقت معلوم ميشه؟!
فرهاد جان فردا صدرا ديدني ميشه؟!

بوف کور
2011/04/19, 15:02
مخلصيم
راست ميگي پسر منم هم تدريس ميكنه وهم دانشگاه درس ميخونه از صبح ساعت 7ميره ساعت 10شب هم برميگرده ولي چه كنيم دلما تنگ ميشه
حالا تكليف من چيه؟ دكتر كه نيست ! آقا بابك هم مثل شما گرفتاره!اين بوف هم كه اذيت ميكنه؟!آقاي حسيني هم
فقط ميتونه گوش بپيچونه؟! ما مونديم اين وسط ؟!هر كسي مياد يه شوت ميزنه؟!آدم نميدونه امروزا دلشو به كيا ببنده؟! باشه منم بوقتش گير ميدم صبر كن تعطيلات برسه اونوقت معلوم ميشه؟!

=((:(

pani
2011/04/19, 16:27
در معاملات دو روز قبل فاراک که با صف خرید معاملات به پایان رسید برگشت سهم قطعی بود پس از اینجا به بعد باید نقش پر رنگ عامل دیگر که همه بخوبی میدونم همگروهش صدرا است را وارد معادلات فاراک کنیم.هر چند بعیده فاراک پا به پای صدرا پیش بره ولی نمیشه تصور کرد بتونه بدون صدرا رشد بکنه.

حمایت 247-250 فاراک تا اینجا واقعا خوب عمل کرده بطوریکه در معاملات امروز هم مشخص بود با این حمایت صف فروش برچیده شد.الان تو فرومهای دیگه تحلیلگرا معتقدند شاید با این وضعیت فاراک تا حمایت بعدی در 235(فیبوی 61.8 موج اخیر) افت کنه

هدف الگویی که قبلا تو همین تاپیک واسه فاراک گفته بودم ( هدف ab=cd معادل 291 تومان که سهم به این تارگت رسید) هم نهایت تصحیح تا سطح 61.8 بازوی cd بود یعنی 235.

از ان طرف صدرا در معاملات فردا با حمایتهای خوبی رو بروست:
270 (معادل خط سبز رنگ که در تاپیک سهام برتر تا مجامع.. صفحه 13 تحلیل صدرا رو گذاشتم)
265 (همپوشانی دو فیبوی 50% موج قبل و 38.2 موج فعلی )
ولیکن حمایت بسیار قوی سهم:
255 معادل(خط زرد رنگ و دو فیبوی 61.8 موج قبل و 50% موج فعلی

در مجموع:بنظرم افت بیشتر سهم فقط بدلیل وابستگی به صدرا و البته جو کلی بازاره و احتمال افت بیشتر سهم بدلیل افت صدرا ( ولی نه به اون شدت و بصورت صف فروش) تا 235 تومان محتمل بنظر میرسه.

ارنست
2011/04/19, 16:41
در مورد فارک توجه به امواج اصلاحی کلید پیش بینی حرکت آینده است. حال اگر فکر کنیم در موج 5 از 5 هستیم . اصلاح تقریبا 100 درصدی موج 2 از 5 و اصلاح بیش از 50 درصدی موج 4 از 5 چه کمکی در پیش بینی ما از روند آتی سهم خواهد کرد؟

HOLY
2011/04/19, 20:59
مخلصيم

درود و سلام بر جناب طیب عزیز
از ته دل ارادت بنده رو پذیرا باشین ،طیب جان خوشبختانه با این جو موجود بازار ، هنوز فاراک بین همون دوخطی که تو نمودار آخر (چند صفحه قبل ) زدم قرار داره ،اون ناحیه فوق العاده پرتراکم از بابت حمایتهاست .....

اما دوستان عزیز مطلبی هست نه در ارتباط با فاراک که در ارتباط با کل بازار ،من متاسفانه دیروز مشهد نبودم امروز که اومدم حدود دو ساعتی هست مشغول پاسخگویی محبت دوستان در پی ام هستم ،
محور اصلی فرمایش دوستان بر پرسش از حمایت سهام مختلفشون از فاراک و صدرا تا سایپا و مرقام و ...... هست اماپاسخ کلی که به دوستان داشتم (سوای بررسی موردی نمودارهاشون)این بود که زمانی شما نگران سهمتون بشین که بازار مثبت باشه ولی ببینین سهم شما در حال منفی خوردن هست ،این جا ،جا داره دنبال علت باشیم که دربازار مثبت چرا سهم من داره منفی میخوره ،اما در بازاری که در حال اصلاح هست خوب طبیعیه که سهام منفی بخوره ،اینجا نیاز به علت خاص وجود نداره ...........

اما باز هم از صحبتهای ناخوشایند بگذریم ،دوره این اصلاح هم تموم میشه ،یادم هست قبل از عید که بازار چند روزی منفی بود بورس نیوز برای خودش تحلیلهای آنچنانی میزد که روند مثبت از دست رفت و روزهای سرد بورس رسید و ........ که تو همین تالار هم بنده هم سایر عزیزان ذکر کردیم هنوز اول راه امسالیم و خوب خوشبختانه یه روند مثبت با سود خوب عاید دوستان شد باز هم بنده با اطمینان بالای 90 درصد(باتوجه به نمودارها)عرض میکنم بازار مثبت خواهد شد و تمامی سقفهای قبلی خواهد شکست ،یه مقدار منتها نیاز به صبر هست ،این در ارتباط با کل بازار...روزهای منفی بازار همیشه روزهای ناشکیبایی هستش ولی تموم میشه ،این بار هم میگذره ولی یادمون باشه اینم زنگ خطر بود که بازار این رنگ رو هم داره پس هر سهمی رو به هر قیمت نباید خرید ،یک بار دیگه هم احتمال میدم بازار تا چند وقت آینده یه زنگ خطر بهمون بده که اون رو هم رد میکنه وصعود خواهد کرد ولی دفعه بعد اون ،هرکس در بازار بمونه و نقد نشه ،یا سودش رو باید تقدیم بازار کنه یا وارد ضرر بشه ،اینهم یه ترسیم از آینده چندماه بازار :-)
،
حالا دوستانی که متمایلند در ارتباط با فاراک هم کد خدمتشون بدم ،عرض میکنم ،یه نمودار زده بودیم یه الگو توش معرفی کرده بودیم ،اون الگو زمان دارهست ،چیزی به پر شدن زمان الگو نمونده ......

ارادتمند تمام دوستان عزیز

راشین
2011/04/19, 21:23
[COLOR=darkgreen]درود و سلام بر جناب طیب عزیز
یادم هست قبل از عید که بازار چند روزی منفی بود بورس نیوز برای خودش تحلیلهای آنچنانی میزد که روند مثبت از دست رفت و روزهای سرد بورس رسید و ........ که تو همین تالار هم بنده هم سایر عزیزان ذکر کردیم هنوز اول راه امسالیم و خوب خوشبختانه یه روند مثبت با سود خوب عاید دوستان شد

ارادتمند تمام دوستان عزیز

جان کلام را فرمودید
جالبه که دقیقا در همین زمان عده ای هم داد از دوران رکود طولانی سر می دادند و با مثبت شدن بورس بعد از عید نه تنها سخنان قبل خود را فراموش کردن ،شروع به دادن تارگت های آنچنانی در اوج هیجان خرید برای برخی سهما بدون پیش بینی اصلاح کردند و نتیجه اش را دیدیم

طيب
2011/04/19, 21:44
باسلام
دكتر جان نوشته شما را ديدم خيلي خوشحال شدم
خدا حفظتون كند
بلي فرمايشتان كاملا متين است از روزهاي منفي بايد استقبال بشه چرا كه فرصت خريداست و در روزهاي مثبت فرصت فروش
دكتر جان حقير دوست دارم سهاممو به حقوقي بفروشم؟!هميشه اين برام هدف بوده
هميشه موفق وسلامت باشيد.

وحید 20
2011/04/19, 21:45
احتمال توقف فاراک در چند روز اینده برای تعدیل در گزارش 12 ماهه وجود دارد.

FENCER
2011/04/19, 21:59
طیب جان من مخلصتم ؛ دکتر عزیز هم که تشریف آوردن
در مورد صدرا و کل بازار هم آقا حکایتها داریم هنوز وقت زیاده عزیز;)

طيب
2011/04/19, 22:10
طیب جان من مخلصتم ؛ دکتر عزیز هم که تشریف آوردن
در مورد صدرا و کل بازار هم آقا حکایتها داریم هنوز وقت زیاده عزیز;)

سلام آقا فرهاد گل
بلي دكتر عزيز هم خيلي وقته تشريف آوردند.
منظورت از وقت زياده چي بود؟!
قربان مرامت وخودت

HOLY
2011/04/19, 22:17
باسلام
دكتر جان نوشته شما را ديدم خيلي خوشحال شدم
خدا حفظتون كند
بلي فرمايشتان كاملا متين است از روزهاي منفي بايد استقبال بشه چرا كه فرصت خريداست و در روزهاي مثبت فرصت فروش
دكتر جان حقير دوست دارم سهاممو به حقوقي بفروشم؟!هميشه اين برام هدف بوده
هميشه موفق وسلامت باشيد.

درود بر طیب عزیز
آخ آخ طیب عزیز نکته ای فرمودین که حقیقتش بقول معروف دلم حال اومد :-)
آقا این فروش به حقوقی جماعت عجب لذتی داره ،میدونین ،نه اینکه حقوقیها به علت داشتن رانت از طرفی و سرمایه سنگین از طرف دیگه همیشه یه جورایی به حقیقی ها ظلم میکنند و خلاصه قوانین بازی حقیقی و حقوقی عادلانه نیست ،برای همین فروش سهم در سقف به حقوقی لذت خاصی داره ،شاید لذتی شبیه به لذتی که رابین هود از تصاحب پولهای پرنس جان میبرد یا چیزی شبیه به این :-)

فرهاد جان ارادتمندم ،
آقا درنظر بگیر بنده هم دانشحوی شما ،یه چند ساعتی هم برای ما تدریس کن عزیز(گرچه افتخار دانش آموزی شما رو من چندین ساله که دارم )......
درود بر همه دوستان و ارادت خدمت فرهاد عزیز......

FENCER
2011/04/19, 22:25
منظورت از وقت زياده چي بود؟!

اوس طیب به عبارتی شب دراز است و قلندر بیدار خودمون!!! بذار یه عده هر
چی میخوان بگن سیر بگن آخر سر یه سود مشت از این تجهیزاتیا میگیریم و میریم جزایر قناری

د
فرهاد جان ارادتمندم ،.

داش فرزاد دیگه قرار نشد اذیتمون کنی ؛ اینهمه از تحلیلات دل و جرأت میگیریم برای ادامه کار تو بورس پس اذیتمون نکن

amir3236
2011/04/19, 22:27
فاراک درنمای بلندمدت کاپ شکسته وپولبک کرده هدف بلندمدت حوالی 500

http://up.iranblog.com/images/2osotl4hmd9w0lw24red.png

طيب
2011/04/19, 22:40
اوس طیب به عبارتی شب دراز است و قلندر بیدار خودمون!!! بذار یه عده هر
چی میخوان بگن سیر بگن آخر سر یه سود مشت از این تجهیزاتیا میگیریم و میریم جزایر قناری

داش فرزاد دیگه قرار نشد اذیتمون کنی ؛ اینهمه از تحلیلات دل و جرأت میگیریم برای ادامه کار تو بورس پس اذیتمون نکن

فرهاد جان من ميخوام برم زيارت مكه
جزاير قناري هم پيشكش شما؟!
امان از دست اين جوونها
دكتر هم راست ميگه ها اذيت نميكنه
بزار ليست اونايي كه اذيت ميكنندو بگم
1-آقاي حسيني گوش پيچون
2-بوف عزيز از افعال معكوس استفاده ميكنه
3-اون كلاه چرچيلي هم گير ميده؟!

FENCER
2011/04/19, 23:16
بزار ليست اونايي كه اذيت ميكنندو بگم!

اوس طیب من و شمشیرم همیشه آماده ایم تا بر فرق بدخواهانت فرود بیائیم

http://up.iranblog.com/images/3u30yd9fibwqfaaax2fr.jpg (http://up.iranblog.com/)

طيب
2011/04/19, 23:23
اوس طیب من و شمشیرم همیشه آماده ایم تا بر فرق بدخواهانت فرود بیائیم

http://forums.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/)
فدات شم
فرهاد جان رفورميستي بهتره؟!نه؟!
اينا رويزيونيست شدن !عيب نداره؟!
تمام كمال مخلصيم
فاراكو مديرانش ميخرن(اشانتيون)

حسینی
2011/04/19, 23:41
مخلصيم
طیب جان!ما مخلص شما هم هستیم:x

بوف کور
2011/04/20, 10:45
فاراک :D

http://028.img98.net/out.php/i260408_fa.gif

Unio
2011/04/20, 10:54

http://forums.boursy.com/[/IMG]

انقدر از این فارک گفت شد تا منم امروز فاراکی شدم;)
pani عزیز 300 هم بشه من کلاهمو میندازم بالا چه برسه قیمت توی نمودار=))

pani
2011/04/20, 11:03

http://forums.boursy.com/[/IMG]
:-bd

mohseni1353
2011/04/20, 14:43
پاني خانم اگه ممكنه يك تحليل هم از صدرا بزنيد ممنون شما مي شوم

pani
2011/04/20, 15:22
پاني خانم اگه ممكنه يك تحليل هم از صدرا بزنيد ممنون شما مي شوم

یه تحلیل تو تاپیکم گذاشته بودم که مربوط به افت سهمه
انشالله سهم رشدشو شروع کنه تحلیل مجدد میدم.

طيب
2011/04/20, 21:57
طیب جان!ما مخلص شما هم هستیم:x

باسلام
حسيني جان (بدون علامت !)ما مخلصتريم
واما دوست فرابورسي عزيز هميشه شما دوست من بوديد وخواهيد بود.
زياد سخت نگير!

مصطفي
2011/04/22, 13:10
سلام

فاراك در موج 5 صعودي قرار داره با تارگت محدوده 340 . مهمترين مقاومت پيش روي سهم سطح 300 تومن . از نظر زماني احتمالا تا اواسط خرداد به تارگتش خواهد رسيد .

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/32.gif (http://www.pic.iran-forum.ir/)

ONLAINE
2011/04/23, 00:22
جدیدترین نمودار مربوط به سایپا وصنعت و فاراک

طيب
2011/04/23, 12:24
باسلام
دانايان پارس كلا از فاراك خارج شد.

pani
2011/04/23, 14:19
باسلام
دانايان پارس كلا از فاراك خارج شد.

#:-S^:)^

ONLAINE
2011/04/23, 20:18
http://forums.boursy.com/showthread.php?560-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%88-%D8%A8%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84

iq_son
2011/04/23, 20:49
فاراک هدف اول 300

pani
2011/04/25, 11:44
امروز فاراک به خط روند پول بک کرد و این پول بک در محدوده 245 تومان امروز کامل شد

(از صف فروش امروز بازم خریدم)

http://forums.boursy.com/[/URL][/IMG]

بابک پناهی
2011/04/25, 15:15
صفحه اصلی

کد خبر: 30351496 (1743089) تاريخ انتشار : 03/02/1390 - 11:30

اختصاصي /

دانش فني توليدقطعات فولادي زنگ نزن آستينتي درماشين سازي اراك كسب شد

اراك - با دستيابي متخصصان شركت ماشين سازي اراك به دانش فني توليد فولادهاي زنگ نزن آستينتي، كشور در زمينه توليد اين قطعات صنعتي پايه به خودكفايي رسيد.

مدير گروه متالورژي شركت ماشين سازي اراك روز شنبه در گفت وگوي اختصاصي با ايرنا با اعلام اين خبر گفت: به همت مهندسان اين گروه، نخستين محصولات اين فولادها شامل انواع 'فلنج'،'رينگ' ،'ديسك'، 'سلف رينگ' و چندين نوع اتصالات منطبق با استانداردهاي جهاني و اخذ تاييد كيفي، تحويل صنايع داخلي شده است.
مهندس 'محمدرضا راونجي' افزود: فولادهاي زنگ نزن آستينتي گروه (astm a182_304l،316l) از محصولات صنعتي با ارزش افزوده بالا است كه با توجه به تحريم هاي اقتصادي، دستيابي ماشين سازي اراك به دانش فني توليد آن گامي بزرگ در رفع نياز صنايع داخلي و قطع وابستگي به اين محصول است.
وي گفت: قطعات آهنگري فولادهاي زنگ نزن كاربرد گسترده در توليد تجهيزات نفت و گاز ، مبدل هاي حرارتي، صنايع نظامي، تجهيزات آزمايشگاهي و صنايع غذايي دارد و از اين پس شركت ماشين سازي اراك قادر است نياز صنايع داخلي را به اين محصولات تامين كند.
راونجي اضافه كرد: توليد قطعات فولادي مذكور به لحاظ قابليت آهنگري پايين و شرايط ويژه فولادسازي در حوزه صنعت از اهميت خاصي برخوردار است و دانش فني آنها تاكنون تنها در انحصار شركت هاي معتبر فولادسازي بوده است.
وي ، انتخاب محدوده مناسب عناصر شيميايي براي امكان رسيدن به ساختار مطلوب و قطعه آهنگري سالم، متالورژي ثانويه شامل گاززدايي، حدف و كاهش ناخالصي ها، كنترل متغيرهاي آهنگري به منظور سهولت تغيير فرم و حذف عيوب سطحي و اجراي عمليات حرارتي بويژه مقاومت به خوردگي را از ويژگي هاي دانش فني اين نوع فولاد عنوان كرد.
وي توضيح داد: در اين دانش فني سرب هاي l(كم كربن) با هدف افزايش مقاومت دربرابر خوردگي تا ميزان كمتر از سه صدم درصد است.
وي گفت: خواص مكانيكي مطلوب ، قابليت شكل پذيري مناسب ،مقاومت در برابر خوردگي بالا و مقاومت خزشي در دماي زياد از ويژگي هاي فولادهاي زنگ نزن آستينتي است.
وي افزود: توليد انواع ديگري از خانواده فولادهاي مذكور شامل f347و f321در گروه متالورژي اين شركت در دست اقدام و نهايي شدن است.
شركت ماشين سازي اراك از صنايع مادرتخصصي كشور در زمينه طراحي، ساخت و نصب انواع مخازن تحت فشار، بالابر، واگن معادن، پل فلزي، نوار نقاله، مبدل هاي حرارتي و ديگ بخار است.ك/3
560/557
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30351496

pani
2011/04/27, 17:57
دو روزه تو این تاپیک پرطرفدار هیچ خبری نیست

سهم در مجاورت خط روند قوی در rsi قرار گرفته (خط روند شش ماهه)

rsi 14 امروز به عدد 43.3 رسیده و خط روندش (واسه شنبه) حدود 42 رو نشون میده.البته امروز سهم 3.4- خورد ولی rsi نسبت به دیروز 1.4 پایین اومده...
خط روند رو rsi خیلی با اهمیته دیروز واسه حفاری هم برگشت سهمو با خط روند rsi پیش بینی کردم امروز برخلاف بیشتر نمادها مثبت بود و سیگنال خرید در استوکاستیک داده و واگرایی مثبت کوچکی در rsi هم مشاهده میشه...

باید ببینیم فاراک با rsi چه خواهد کرد.

مسلم
2011/04/27, 19:14
دو روزه تو این تاپیک پرطرفدار هیچ خبری نیست

سهم در مجاورت خط روند قوی در rsi قرار گرفته (خط روند شش ماهه)

rsi 14 امروز به عدد 43.3 رسیده و خط روندش (واسه شنبه) حدود 42 رو نشون میده.البته امروز سهم 3.4- خورد ولی rsi نسبت به دیروز 1.4 پایین اومده...
خط روند رو rsi خیلی با اهمیته دیروز واسه حفاری هم برگشت سهمو با خط روند rsi پیش بینی کردم امروز برخلاف بیشتر نمادها مثبت بود و سیگنال خرید در استوکاستیک داده و واگرایی مثبت کوچکی در rsi هم مشاهده میشه...

باید ببینیم فاراک با rsi چه خواهد کرد.

سلام پانی خانوم.
شما حد ضررو در فاراک برای خودتون چند تعریف کردید؟

pani
2011/04/27, 19:36
سلام پانی خانوم.
شما حد ضررو در فاراک برای خودتون چند تعریف کردید؟

کف کانال صعودی 4 ماهه سهم که چند وقت پیش رو نمودار کشیده بودم یعنی 227 .و این یعنی حداکثر یک منفی دیگر با توجه به کف کانال و همچنین با در نظر گرفتن حمایتی که از rsi انتظار دارم
با در نظر گرفتن چند تومان بالاتر و پایینتر واقعا انتظار افت بیشتری ندارم.
همچنین همگروهاش همه در قیمتهایی هستند که انتظار افت بیشتر از 4%ندارم مثلا صدرا پر کردن گپ بعد از بازگشایی(237)را حد ضرر در نظر گرفته ام
مپنا هم حد ضرر را250-257 میدانم.(حدود4% -)
در مجموع نهایت افت همه همگروهای فاراک را 4% منفی میدانم

حامد22
2011/04/28, 00:03
متاسفانه این سهم مدت زیادیست که داره درجا میزنه و یا منفی میشه . طی این مدت اکثر سهم ها رشد حداقل 20 درصدی داشتند و حالا از اصلاح قیمت اونها داره صحبت میشه اما فاراک همچنان بلاتکلیفه . بالای 40 درصد سبدم فاراک دارم با میانگین 230 تومان . خوشبختانه تو ضرر نیستم اما از بازار استفاده نبردم . خدا کنه زودتر رشد کنه و مزد سهامداریمون را بگیریم . همچنان منتظر می مانیم

HOLY
2011/04/28, 00:29
متاسفانه این سهم مدت زیادیست که داره درجا میزنه و یا منفی میشه . طی این مدت اکثر سهم ها رشد حداقل 20 درصدی داشتند و حالا از اصلاح قیمت اونها داره صحبت میشه اما فاراک همچنان بلاتکلیفه . بالای 40 درصد سبدم فاراک دارم با میانگین 230 تومان . خوشبختانه تو ضرر نیستم اما از بازار استفاده نبردم . خدا کنه زودتر رشد کنه و مزد سهامداریمون را بگیریم . همچنان منتظر می مانیم

دوست من ،مطمئن باش مزد سهامداریتو میگیری.

الان طبق پیشنهاد دوستی یک دور کلی تو سایتهای مختلف زدم ،جل الخالق ........
متاسفانه رسم شده تا بازار مثبت میشه تو هر سایتی نگاه میکنی(جسارت به دوستان عزیزم نباشه ، منظورم سایتهای دیگست که امشب بهش سر زدم نه این سایت چون تو این سایت واقعا همچی موردی ندیدم ) میبینی کلی نمودارهست با اهداف فوق العاده بالا ،آنقدر اهداف رو بالا میگیرن که آدم خجالت میکشه نمودار خودشو بزنه ،اما امان از روزهای منفی بازار درست همون شخص با همون نرم افزار با همون رنگ نوشته ،اهدافی برات مینویسه که تن هر بنی بشری به لرزه میوفته ، والا همه جور چشم و هم چشمی این دوره زمونه دیده بودم جز چشم و هم چشمی رو هدف مشخص کردن ،چه صعودی چه نزولی ،الحمدالله چشممون به جمال این نوع هم روشن شد ........ افسوس.....

pani
2011/04/30, 08:34
دوستان من به شخصه انتظار این افت رو از فاراک نداشتم فقط درصورتیکه در 290 تومان 5 موج فاراک را تمام شده بدانیم و حرکت فعلی سهم را موج a تلقی کنیم.
نظر شما چیست؟جناب هالی اقای بابک پناهی زهره جان جناب مسلم و همه تکنیکالیستها؟

HOLY
2011/04/30, 08:42
دوستان من به شخصه انتظار این افت رو از فاراک نداشتم درصورتیکه در 290 تومان 5 موج فاراک را تمام شده بدانیم و حرکت فعلی سهم را موج a تلقی کنیم.

سلام بر پانی عزیز
پانی جان ،والا نظر من همون نظری هست که چند روز قبل عرض کردم ،موضوع ما الان فاراک یا صدرا یا وصنعت یا .... نیست ،مشکل کل بازار هست ،
حقیقتش تو بازار که نگاه میکنم بیشتر از اون که الگوهای تکنیکال رو ببینم یه جور قدرت نمایی رو دارم میبینم .

shade
2011/04/30, 09:19
با سلام خدمت اساتید گرامی .استاد هولی . استاد پانی . و سایر عزیزان .
من فکر می کنم انگیزه بازارسازی طلا و بازی سیاسی باید تمام شده باشه و یا نزدیک به اتمام باشه . به احتمال زیاد توی این هفته ورق برمی گرده .یک هفته صبر پاداش خوبی باید داشته باشه شاید .
روزهایی می اید که احتمالا و شاید حسرت این روزها را بخوریم و احتمالا شاید .
با تشکر

ارنست
2011/04/30, 10:06
اتفاقی که در یکماه گذشته افتاد این بود که بسیاری از دوستان تکنیکالیست براساس جو بازار شروع به تحلیل کردند بویژه در رابطه با فاراک و در نتیجه برخی از اصول مسلم تکنیکال را نا دیده گرفتند.
اما به نظر من شکست خط روند بلند مدت سهم عواقب بسیار بدی خواهد داشت.یعنی اگر فکر می کنید در روزهای آینده کف 201 شکسته می شود حتما سهم خود را بفروشید. http://up.iranblog.com/images/h5g7zgqn2doein13bn4i.png

بابک پناهی
2011/04/30, 10:13
دوستان من به شخصه انتظار این افت رو از فاراک نداشتم فقط درصورتیکه در 290 تومان 5 موج فاراک را تمام شده بدانیم و حرکت فعلی سهم را موج a تلقی کنیم.

سلام

نظر منم همینه.موج a در 246 تموم شد و رفت موج b که اونم تا 266 رفت.الانم موج c هست که مهمترین حمایتش شاید 215 باشه

pani
2011/04/30, 10:24
متاسفانه 5 موج فاراک تمام شده است و ما در موج C هستیم:(از قبل هم همه تکنیکالیستها اولین هدف موج 5 را 290 ارزیابی میکردند که به ان رسید.منم 290 را هدف الگوی AB=CD بدست اورده بودم)

http://uploadtak.com/images/1bkot65158y9nzolic8.png (http://uploadtak.com/)

اهداف C:
219 تومان: معادل 161.8 فیبوی EXT موج A
207تومان: شروع ریز موج 5-3-4
202-208: برخورد با خط روند ابی رنگ
http://uploadtak.com/images/7khmshwhg9uzxwefoqj.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/04/30, 10:31
اتفاقی که در یکماه گذشته افتاد این بود که بسیاری از دوستان تکنیکالیست براساس جو بازار شروع به تحلیل کردند بویژه در رابطه با فاراک و در نتیجه برخی از اصول مسلم تکنیکال را نا دیده گرفتند.
اما به نظر من شکست خط روند بلند مدت سهم عواقب بسیار بدی خواهد داشت.یعنی اگر فکر می کنید در روزهای آینده کف 201 شکسته می شود حتما سهم خود را بفروشید. [G]

ممنون جناب ارنست.شما دو -سه هفته پیش یادمه در 290 نظرتونو واسه اتمام موج 5 دادید.
من اصلا معتقد به افت زیر 200 نیستم.میخواستم بدونم چرا احتمال میدید کف 201 شکسته میشه؟

سلام

نظر منم همینه.موج a در 246 تموم شد و رفت موج b که اونم تا 266 رفت.الانم موج c هست که مهمترین حمایتش شاید 215 باشه

بسیار سپاسگذارم

طيب
2011/04/30, 10:39
باسلام
فكر نميكنيد تكنيكال جواب نميده؟!
تنها جواب اينه در عرصه قدرت
اتحد اتحدو اتحاد
كه يحتمل انجام خواهد شد.

ارنست
2011/04/30, 11:06
ممنون جناب ارنست.شما دو -سه هفته پیش یادمه در 290 نظرتونو واسه اتمام موج 5 دادید.
من اصلا معتقد به افت زیر 200 نیستم.میخواستم بدونم چرا احتمال میدید کف 201 شکسته میشه؟

بسیار سپاسگذارم

پانی عزیز اگر یک 5 موجی تمام شده باشد و درنتیجه موج 1 بزرگ نیزبه اتمام رسیده است . پس چرا موج 2 بزرگ مثلا 50 یا 61موج 1 بزرگ اصلاح نکند.بین 160 تا 130؟

HOLY
2011/04/30, 11:07
پانی جان ،دلایلی وجود داره که ما در موج 5 از 5 نیستیم ،اگر واقعا ما در موج 5 از 5 باشیم دیگه اصلاح ما 219 و .... نخواهد بود بلکه باید کل 5 موج اصلی رو اصلاح کنه که اون موقع اصلاح 160 یا 130 خواهد بود .
مگر اینکه من منظورتون رو درست متوجه نشده باشیم ،میشه لطف کنین یه موج شماری در تایم هفتگی بزارین ....
البته در بحث موج شماری ،با توجه به وضعیت مومنتوم ،بنده بر همون موج شماری قبلی دال بر اینکه در یک موج 5 اکستند شده هستیم که الان وارد موج دو شدیم هستم به عبارتی اگه دقیق بخوام بگم 2 از 5 از 5 قرار دارییم .....
موفق باشین

بابک پناهی
2011/04/30, 11:15
پانی جان ،دلایلی وجود داره که ما در موج 5 از 5 نیستیم ،اگر واقعا ما در موج 5 از 5 باشیم دیگه اصلاح ما 219 و .... نخواهد بود بلکه باید کل 5 موج اصلی رو اصلاح کنه که اون موقع اصلاح 160 یا 130 خواهد بود .
مگر اینکه من منظورتون رو درست متوجه نشده باشیم ،میشه لطف کنین یه موج شماری در تایم هفتگی بزارین ....
البته در بحث موج شماری ،با توجه به وضعیت مومنتوم ،بنده بر همون موج شماری قبلی دال بر اینکه در یک موج 5 اکستند شده هستیم که الان وارد موج دو شدیم هستم به عبارتی اگه دقیق بخوام بگم 2 از 5 از 5 قرار دارییم .....
موفق باشین

نظر من هم همینه
اگر اینجا بنیادی سهمم وارد ماجرا کنیم فکر میکنم خوب بشه و کمک بیشتری به موج شماریمون بکنه :)

HOLY
2011/04/30, 11:19
ممنونم بابک عزیز
دقیقا بنده هم موافق با فرمایش شما هستم ،ما باید بتونیم از حداکثر توانی که داریم برای نتیجه گیری بهتر استفاده کنیم .

طيب
2011/04/30, 11:21
HELLO DEAR DOCTOR
You are a real HOLY DOCTOR
Arguements will not be so long
Wish the best wishes

pani
2011/04/30, 11:22
موفق باشین

با سلام بر استاد بزرگوار
منم هنوز به موج 5 اکستند که قبلا رو نمودار دلیل اوردم و بحث کردم, معتقدم
و با گفته شما که این تصحیح abc مخصوص موج 2 از 5 اکستند میباشد کاملا موافقم و حقیقتا به این صورت هم میتوان بررسی کرد و با منطق تکنیکال جور در میاد چون تصحیح موج 2 معمولا خیلی قویه
با سپاس فراوان

paria
2011/04/30, 11:23
مگه ساعت کاری تموم نشده؟پس چرا بعد از ساعت 12 از صف فروش کم میشه بدون اینکه حجم بیشتر بشه؟!

HOLY
2011/04/30, 11:24
با سلام بر استاد بزرگوار
منم هنوز به موج 5 اکستند که قبلا رو نمودار دلیل اوردم و بحث کردم, معتقدم
و با گفته شما که این تصحیح abc مخصوص موج 2 از 5 اکستند میباشد کاملا موافقم و حقیقتا به این صورت هم میتوان بررسی کرد و با منطق تکنیکال جور در میاد چون تصحیح موج 2 معمولا خیلی قویه
با سپاس فراوان

درود و سلام بر پانی عزیز
پانی جان ،من هیچ گاه بر تحلیلهای خوب شما شک نکردم و کاملا خاطرم هست شما هم اعتقاد بر اکستند بودن موج 5 داشتید ......
درود بر شما

بوف کور
2011/04/30, 11:31
من نمی فهمم این اصول گرایان و اصلاح گرایان و وزرا و بقیه چی فکر کردن
اینا برای ما کار می کنند و در خدمت ما هستند و برای همین داریم از پول مملکت بهشون حقوق می دیم که وظایفشونو درست انجام بدن
حالا واقعا یکی نیست به این اقایون بگه که بودجه ای که باید بهمن می یومده اردیبهشت اومد و حالا با این همه تاخیر به جای این که شرمنده باشند و صریع کارو انجام بدن
وزرا تو مجلس نیستند برای تصویب بودجه
اقایون اصول گرا هم به جای برسی بودجه جلسات مهم دارند
و از صدقه سر ..... از اونجایی که اکثریت مجلس و اصول گرایان تشکیل می دهند وقتی این حضرات جلسه دارند مجلس رسما تعطیله
بعضی سختی ها با این که سخته ولی ارزش بالایی داره و خیلی چیزا رو ثابت می کنه
کسانی بودند و هستند که برای اثبات موضوعی از خونشون ازادیشون مالشون و... گدشتندولی اونایی که باید می فهمیدند و ادعای فهم .......و هزاران انگ و تهمت و افترا
خدایا شکرت که بازم اثبات کردی دست تو بالاترین دست هاست

pani
2011/04/30, 11:34
درود و سلام بر پانی عزیز
پانی جان ،من هیچ گاه بر تحلیلهای خوب شما شک نکردم و کاملا خاطرم هست شما هم اعتقاد بر اکستند بودن موج 5 داشتید ......
درود بر شما

استاد حقیقتش خیلی با این فاراک بالا و پایین اومدم (از 160 اولین خریدم تا 240 خرید چندوقت اخیرم بالای 60 درصد فاراک جمع کردم و تا به حال اصلا نفروختم)متاسفانه رو این سهم همیشه تعصب داشته ام واین بدترین عملم رو این سهم بوده

pani
2011/04/30, 11:37
من نمی فهمم این اصول گرایان و اصلاح گرایان و وزرا و بقیه چی فکر کردن
اینا برای ما کار می کنند و در خدمت ما هستند و برای همین داریم از پول مملکت بهشون حقوق می دیم که وظایفشونو درست انجام بدن
حالا واقعا یکی نیست به این اقایون بگه که بودجه ای که باید بهمن می یومده اردیبهشت اومد و حالا با این همه تاخیر به جای این که شرمنده باشند و صریع کارو انجام بدن
وزرا تو مجلس نیستند برای تصویب بودجه
اقایون اصول گرا هم به جای برسی بودجه جلسات مهم دارند
و از صدقه سر ..... از اونجایی که اکثریت مجلس و اصول گرایان تشکیل می دهند وقتی این حضرات جلسه دارند مجلس رسما تعطیله
بعضی سختی ها با این که سخته ولی ارزش بالایی داره و خیلی چیزا رو ثابت می کنه
کسانی بودند و هستند که برای اثبات موضوعی از خونشون ازادیشون مالشون و... گدشتندولی اونایی که باید می فهمیدند و ادعای فهم .......و هزاران انگ و تهمت و افترا
خدایا شکرت که بازم اثبات کردی دست تو بالاترین دست هاست

سلام بر زهره عزیزم
دیگه امروز خیلی نگرانت شده بودم.زهره جان چشمم خشکید اونقدر که منتظر تحلیلهای قشنگت موندم

HOLY
2011/04/30, 11:44
HELLO DEAR DOCTOR
You are a real HOLY DOCTOR
Arguements will not be so long
Wish the best wishes

آقا من فدای شما
میبینم این نوشته همش منو داره به سمت خودش جذب میکنه ،نگو نوشته از مراد بنده برای من رسیده ،
خیلی خیلی سپاسگزارم و ارادتمند

HOLY
2011/04/30, 11:47
استاد حقیقتش خیلی با این فاراک بالا و پایین اومدم (از 160 اولین خریدم تا 240 خرید چندوقت اخیرم بالای 60 درصد فاراک جمع کردم و تا به حال اصلا نفروختم)متاسفانه رو این سهم همیشه تعصب داشته ام واین بدترین عملم رو این سهم بوده

پانی عزیز کاملا درک میکنم ،ولی خوشبختانه این علاقتون به سهم برروی تحلیلهای خوبتون تاثیر نذاشته این مهمه ،آفرین به شما

به به ،امروز چشممون روشن شد به حضور بوف عزیز ،اگه تا یک بعد از ظهر نوشته از شما نمیدیدم ،مزاحم پانی عزیز میشدم که پیغام بدم ،تشریف بیارین ،منتظر شما هستیم ،خوشحالم که اینجا حضور دارین و درود بر شما

ارنست
2011/04/30, 11:53
موفق باشین

به نظر من هم تا زمانی که کف 201 شکسته نشود احتمال اینکه در موج 2 از 5 از 5 باشیم وجود دارد. در عین حال باید به خط روند بلند مدت بیشتر بها داد. یعنی شکست آن در 217 یا 218 اولین اخطار است و در نهایت شکست کف در 201 اخطار قطعی برای اینکه روند اصلاحی طولانی در پیش است. مسئله دیگر چگونگی شکست خط روند است که تا حدی آینده را روشن خواهد کرد. دوستان حتما مواجه قیمت با این خط را زیر نظر داشته باشند.

بوف کور
2011/04/30, 11:59
پانی عزیز کاملا درک میکنم ،ولی خوشبختانه این علاقتون به سهم برروی تحلیلهای خوبتون تاثیر نذاشته این مهمه ،آفرین به شما

به به ،امروز چشممون روشن شد به حضور بوف عزیز ،اگه تا یک بعد از ظهر نوشته از شما نمیدیدم ،مزاحم پانی عزیز میشدم که پیغام بدم ،تشریف بیارین ،منتظر شما هستیم ،خوشحالم که اینجا حضور دارین و درود بر شما
دکتر فرزاد عزیز و دوست داشتنی خیلی مخلصم
والا از صدقه سر اقایون تهران رسما اینترنت نداره و امروز هم به سختی وارد سایت شدم
البته الان سر گرمی و دلمشغولیت های جذاب تری هم وجود داره
می شه یه ظرف تخمه دستمون بگیریم و لم بدیم جلوی تلوزیونو تلافی این دو سال غصه خوردن و در بیاریم و از ته دل بخندیم

soroush
2011/04/30, 12:28
دوستان از دوشنبه بازار خوب میشه به لطف خدا!
اما در این بازار چند روزه تکنیکال جواب نمیده فقط باس دعا کرد!!!

shade
2011/04/30, 13:33
با سلام و عرض ادب
انشاا ... تو این چند روز اتی وضعیت برمی گرده . و انهایی که رفتند هم کم و بیش برمی گردند . به یاری خدا .

pani
2011/05/03, 12:18
مشکل امروز فاراک کف کانال صعودی بود.
کف کانال که قبلا حمایت قوی سهم بود و با هیجان فروش چند روز قبل براحتی هرچه تمام تر شکسته شده بود در برگشت سهم رو به بالا تبدیل به مقاومت سهم شده
احتمالا فردا حتی سهم در منفی جزئی هم معامله شود تا پتانسیل لازم را برای شکست کف کانال در معاملات هفته بعد پیدا کند.
سقف کانال در محدوده 290-300 تومان قرار دارد.

http://uploadtak.com/images/0r4vmh8jb31763cwd4h.png (http://uploadtak.com/)

مصطفي
2011/05/03, 13:02
احتمال واگرايي مخفي مثبت سطح 78.6% رو خط روند .

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/6.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

arak_bourse
2011/05/03, 13:09
پاني خانم با اين حساب در منفي فردا بايد خريد يا نه؟يا اينكه با توجه به جو بازار و اينكه امروز خيلي صف ها داده شد به قيمت هاي پايين تر ميرسه.

pani
2011/05/03, 15:57
پاني خانم با اين حساب در منفي فردا بايد خريد يا نه؟يا اينكه با توجه به جو بازار و اينكه امروز خيلي صف ها داده شد به قيمت هاي پايين تر ميرسه.

سلام
بنظرم فردا منفی میخوره شاید جمع بشه ولی تو منفی هم معامله میشه.
با خرید منفی فردا و نگهداری سهم موافقم
بنظرم بین 20الی 45 روز آینده میتونه به سقف کانال برسه.
290-325 رو حتما تا اواخر خرداد خواهد دید.

سپه
2011/05/03, 17:03
تو نموداش واگرایی منفی دیده نمی شه( منظورم بین پیوت 24/12/89 وامروزه)

امیر2309
2011/05/04, 11:06
نام کوچکترین سهامدار ماشین سازی اراک در سامانه بورس ثبت شد !
یکی از بهترین روش های تأمین سرمایه بلند مدت و نوعی پس انداز مدرن ، خرید سهام است . بسیاری از والدین نیز برای کودکان خود اقدام به سرمایه گذاری در بورس می کنند.
در همین راستا در روز گذشته کوچکترین سهامدار بورس نام خود را در بین خریداران سهم "فاراک" ثبت کرد و خانواده این نوزاد در پنجمین روز از بهار عمر او سهام شرکت ماشین سازی اراک را با کد بورسی فرزند خود خریداری کردند .

پدر سروین سادات موسی پناه ، کوچکترین سهامدار و خریدار دیروز بازار سرمایه ، در خصوص هدف از سرمایه گذاری در بورس به نام این نوزاد به خبرنگار بورس نیوز گفت : بسیاری از خانواده ها در جهت سرمایه گذاری برای آینده اقتصادی فرزندشان به سراغ سپرده های بانکی و سرمایه گذاری آتیه مسکن کودکان و نوجوانان می روند و امید دارند با این اقدام آینده فرزند خود را از لحاظ اقتصادی تضمین کنند ؛ اما بنده این دید را در مورد سهام و بازار بورس داشته و با دید بلند مدت اقدام به این کار کردم .

افزون بر این تصمیم گرفتیم در راستای رسیدن به این هدف بلند مدت در این روز "سروین" به نام سهامدار معرفی شود و در آینده فعالیت سرمایه گذاری او را افزایش می دهیم .

وی در خاتمه سخنان خود تصریح کرد : سعی داریم با سرمایه گذاری در بازار سهام برای فرزندمان ، این سرمایه گذاری را به عنوان پس انداز آتی او در نظر بگیریم و در روزهای آتی فعالیتش را افزایش خواهیم داد .

در پایان گفتنی است سروین سادات موسی پناه در تاریخ 90.02.08 متولد شده و از روز گذشته فعالیت خود را در بورس آغاز کرده است .

روشن
2011/05/04, 16:21
پانی خانم عزیروسایر دوستان تکنیکال محترم
سلام:
آیا میتوان گفت فاراک درآرایش پرچم سه گوش قرارگرفته است؟

pani
2011/05/04, 16:43
پانی خانم عزیروسایر دوستان تکنیکال محترم
سلام:
آیا میتوان گفت فاراک درآرایش پرچم سه گوش قرارگرفته است؟

سلام.منظورتون پرچم نزولیه؟
اگه ممکنه نمودارتونو بذارید.

روشن
2011/05/04, 17:07
سلام.منظورتون پرچم نزولیه؟
اگه ممکنه نمودارتونو بذارید.
سلام مجدد:
نه پانی عزیر منظورم پرچم صعودی بوده ومی باشد.

بوف کور
2011/05/04, 17:11
سلام مجدد:
نه پانی عزیر منظورم پرچم صعودی بوده ومی باشد.

به ما رحم نمی کنی به اون بچه 5 روزه رحم کن و صعودیشم بنویس :d

pani
2011/05/04, 17:25
به ما رحم نمی کنی به اون بچه 5 روزه رحم کن و صعودیشم بنویس :d

زهره جون فدات شم خیلی باحالی
روشن عزیز فکر نکنم پرچم باشه.انشا الله هفته اینده هفته تجهییزاتیهاست

روشن
2011/05/04, 17:37
سلام مجدد:
منظورم آغاز یک حرکت سریع باهدف اولیه حدود 3000ریال بوده ومی باشد درنتیجه قدم آن نورسیده انشاالله مبارک خواهد بود برای تمام فاراکی ها

pani
2011/05/04, 17:48
سلام مجدد:
منظورم آغاز یک حرکت سریع باهدف اولیه حدود 3000ریال بوده ومی باشد درنتیجه قدم آن نورسیده انشاالله مبارک خواهد بود برای تمام فاراکی ها

ممنون روشن عزیز
شکست قاطع مقاومت 236 (کف کانال نمودار بالا) و ورود مجدد سهم به داخل کانال صعودی بهترین اتفاق واسه سهم میتونه باشه و سهم مجددا توانایی رسیدن به سقف کانال رو در محدوده 300 تومان پیدا میکنه

زهره جون نظر شما چیه؟

mir48
2011/05/05, 09:08
با سلام
و تشکر از دلگرمیهاتون
من از این تحلیلها سر در نمیارم ، چه باید کنم.
در ضمن 60 درصد سهامم فاراک 250 تومنیه-24% وغدیر 350-16% هم وتجارت 198
البته تازه وارد هستم. حدود 20 روز میشه که خریدامو شروع کردم . لطفاً راهنماییم کنید . با این فاراک چه میشه کرد. ردش کنم بره یا بزارمش.
ممنون همه دوستان هستم.

iq_son
2011/05/05, 10:02
با سلام
و تشکر از دلگرمیهاتون
البته تازه وارد هستم. حدود 20 روز میشه که خریدامو شروع کردم . لطفاً راهنماییم کنید . با این فاراک چه میشه کرد. ردش کنم بره یا بزارمش.
ممنون همه دوستان هستم.

دوست من بیشتر اساتید بر این نظرند که فاراک دارای فاند قوی می باشه و بزودی حرکت صعودی رو آغاز میکنه یعنی باید با اون سهام داری کرد

طيب
2011/05/05, 10:02
با سلام
و تشکر از دلگرمیهاتون
ممنون همه دوستان هستم.

باسلام
دوست عزيز همه سهامي كه خريديد خيلي خوب است واشكالي هم ندارند
واما فاراك را به هيچ وجه نفروش
حداقل رشد قيمتي فاراك تا 300خواهد بود واحتمال رشدتا380را هم دارد ودر بلند مدت به قيمتهاي باور نكردني خواهد رسيد
نظر شخصي
اكثر حاضرين در اين سايت اساتيد بنامي هستند وحقير هم شاگرد تنبل كلاسشون
از اساتيد محترم هم خواهش ميكنم نظر بدن تا دوستمون با نظر اساتيد پيشرفت خوبي داشته باشند
با آرزوي موفقيت شما دوست عزيز
هميشه موفق باشيد

pani
2011/05/05, 13:32
تکنیکالیستهایی که با قانون منطقه محوری کار میکنند شمارش کنند:

فاراک با احتمال 80% تا 16 روز معاملاتی اتی به محور A در محدوده 330-345 تومان میرسد
البته این شمارش را با فرض این گرفتم که کندل C پیوت کف است در غیر اینصورت باید شمارش از اخرین پیوت کف صورت بگیرد
منتظرم.

http://up.iranblog.com/images/6eld6701vze3g3j3sx4x.png (http://up.iranblog.com/)

ع-خاکسار قیری
2011/05/05, 17:34
سلام دوستان محفل گرم و تحلیلی خوبی ایجاد کردید مبارک باشد
بشخصه خوشحال میشوم از اضافه شدن سایتها و تالارهای گفتمان بورسی ازدیاد این فضاها علاوه براینکه از دیکتاتوری گفتمان بورسی جلوگیری میکند و باعث میشود با اشاعه ازاد اخبار نوعی گردش سالم اطلاعات بدور از جوسازی بوجود بیاورد و زحمت کشان این فضاها سهم بسزایی در نهادینه کردن و گسترش فرهنگ سهامداری و بورس نیز دارند.....

بازارهای جهانی فلزات درحال اصلاح است یکشنبه احتمال منفی شدن این گروه هست البته گروه خوبی هستند اما خب ممکنه اصلاح شوند فملی اگر اصلاح شد برای مجمع جذاب هست .....
اما خب بشخصه این اصلاح را حدس میزدم و یه سهم که با این شرایط خوب میشود از گروه برقی را معرفی کردم در وبلاگم....

اما هدفم چیز دیگه ای بود گروه تجهیزات فاراک و خصدرا فاذر.....اینا رابطه معکوسی دارند با روند قیمت جهانی فلزات
بنابراین سهام خودتان را در این گروه دودستی بچسبید که اگر بخصوص اصلاح ادامه دار باشد
صعود خوبی در انتظار انها میباشد......(نظر شخصی) موفق باشید

kade_a55
2011/05/08, 09:13
با سلام دوستان
به نظر من اين سهام با توجه به اينكه خط ماشه خود را شكسته مي تواند تا حدود 2030 ريال پايين امده و آنگاه حركت صعودي خود را آغاز نمايد. لذا كساني كه مايل به خريد اين سهم مي باشند قيمت هاي 2130 ريال و همچنين 2030ريال پيشنهاد مي گردد.

http://i.iimmgg.com/images/is8th/e659fe40a7e0b1c0792f5f90a24ed588.gif (http://www.iimmgg.com/image/82e1fb7b1d31cf0a25fdb6dd0e5c3aa8)

pani
2011/05/08, 10:08
با سلام دوستان
به نظر من اين سهام با توجه به اينكه خط ماشه خود را شكسته مي تواند تا حدود 2030 ريال پايين امده و آنگاه حركت صعودي خود را آغاز نمايد. لذا كساني كه مايل به خريد اين سهم مي باشند قيمت هاي 2130 ريال و همچنين 2030ريال پيشنهاد مي گردد.

با سلام.
چون شیب چنگال زیاده چنگال 50% بهتر جواب میده
تو چنگال 50% 2133 بال پایین چنگاله
بازم دوستان نظر بدن...

حسینی
2011/05/08, 11:24
با سلام.
بازم دوستان نظر بدن...
فکر می کنم توی این بازار باید دنبال یک الگوی دیگری بود!الگوی قاشق و چنگال و...دیگه جواب نمیده;):-/

pani
2011/05/09, 09:40
با سلام.
بازم دوستان نظر بدن...

بنظرم مجاورت با بال پایین چنگال 50 درصدی همانطور که قبلا عرض کردم سهمو حمایت کرد.چون تو این محدوده سهم حمایت دیگه ای نداشت.

اگر به همون 2 از 5 از 5 اصلی پایبند بمونیم سهم حتی تا 99% موج 1 از 5 مجاز به اصلاح میباشد .سهم موقعی خطرناک میشه که امتداد 2-4 اصلی رو بشکنه و فراتر از ابتدای 1 از 5 بره یعنی محدوده 205-200
من با اطمینان میگم کندل دیروز پیوت کف ساخت.(انشالله)

farhad.fathi
2011/05/09, 22:01
سلام بر دوستان گلم

فاراکیها فکر تارگت زمانی رو فعلا فراموش کنیم

فعلا دست به دعا برای گذر از 240 تومن یعنی روز 4شنبه رد کنه تا هفته اول خرداد 310 رو میزنه تو گوشش

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/29.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

مهربان
2011/05/10, 08:23
...دست همه اتونو ميبوسم...
...يادي كنيم پيشاپيش از مرحوم مغفور جوان ناكام خلد اشيان جنت مكان....اميد...ناوارو...
...ناراحتشم كه چرا ترسيدو صبوري نكرد متاسفانه ايناواخر ديد نوسانگيري بهش غالب شده بود و شد..انچه كه بايد ميشد...
...القصه...فاذر و صدرا امروز صف...فاراك متعادل مثبت...
..احساس ميكنم اوني كه امروز روي فاراك كار ميكنه با اين خريدو فروش سعي داره كه سهمو از نوسانگيرا و افراد عوضي و ناتو وبزدل خالي كنه...چون هر 3 سهم در روند منفي نشون دادن كه چه مايه اي هستن و فاراك بخاطر حجم خرد بالايي كه در بازار داره جمع و جور كردنش سخته...
...يكي از معايب فاراك اينه كه حقوقي روش خيلي فعال نيست مگر حقوقيهايي مثل صبا كه خوب بيشتر جنبه نوسانگيري دارن ...دست حقيقي زياد تو كاره...البته من حقوقي هستم...

pani
2011/05/10, 10:23
rsi تو فاراک زیر خط روندش داره سر و شونه کف میسازه
منفی امروز هم واسه تکمیل شونه راست rsi است که باید تا محدوده 39 افت کنه.

http://uploadtak.com/images/6z3j20i2xt1d65gx4il.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/05/10, 15:37
اصلاحیه

دوستانی که در چند روز اخیر تحلیل زمانی منو دنبال کردید. لطفا اصلاحیه منو با دقت بخونید:

من نوشته بودم:
انتظار دارم:

فاراک ظرف مدت 22 روز معاملاتی اینده به محدوده 315

صدرا در 13 روز معاملاتی اینده به محدوده 300

فاذر در 15 روز معاملاتی به محدوده 460 برسد

و اما اصلاحیه:
قیمت طبق قانونی که با استفاده از اون تحلیل زمانی رو میگم عیننا میگه قیمت ظرف مدت n روزی که تحلیلگر محاسبه میکند با احتمال 80% با خط محوری برخورد میکند.
اگر قیمت با محور برخورد کرد به احتمال خیلی زیاد بعد از این برخورد که میتونه 7 یا 15 یا... روز دیگه از n روز باشه قیمت مجددا برخلاف جهت قبلی بازگشت میکند.

یعنی:
انجاییکه گفتم فاراک در 22 روز اینده به قیمت 315 میرسه صحیحش اینه که ظرف مدت 22 روز با احتمال 80% به محورش برخورد میکنه که میتونه این برخورد مثلا در روز 16 با محور باشه و از اونجاییکه محور شیب دار است در قیمتهای متفاوتی میتونه با محورش برخورد کنه

ولی چیزیکه از تحلیل زمانی در این قانون مهم تر است اینه که:

بعد از این برخورد معامله گر باید دقت زیادی به روند سهم داشته باشه چون معمولا سهم پس از برخورد تغییر جهت میده.

kade_a55
2011/05/11, 09:51
با سلام دوستان

با سلام
همانگونه كه در تحليل قبلي گفته شد فاراك به اولين دستور خريد خود يعني 2130 ريال رسيده است. لذا اولين دستور خريد اجرا شده است.
موفق باشيد

مهربان
2011/05/11, 09:51
...سلام پانی جان یکم واضح تر میتونی مثالتو توضیح بدی...با این وضع خریدو فروش امروز میشه گفت 213 یه حمایت معتبره و نفوذ به قیمتای پایین تر بعید....

pani
2011/05/11, 11:05
...سلام پانی جان یکم واضح تر میتونی مثالتو توضیح بدی...با این وضع خریدو فروش امروز میشه گفت 213 یه حمایت معتبره و نفوذ به قیمتای پایین تر بعید....

با سلام خدمت جناب مهربان
تصمیم گرفتم بعد از اینکه تجهیزات پیوت کف قطعی تشکیل دادند کلا این روشو رو نمودار کاملا توضیح بدم .فکر میکنم چون من این روش برام اشناست توضیحاتی که میدم برای بقیه هم ملموسه.
پس وقتی فاراک و تجهیزات پیوت کف قطعی تشکیل دادند روشمو رو نمودارشون کاملا توضیح میدم چون بدون پیوت کف اصلا این روش جواب نمیده

مهربان
2011/05/11, 11:06
..با این وضع خریدو فروش میشه گفت 213 یه حمایت معتبر نیست و نفوذ به قیمت های پایین تر بسیار محتمل...
....رفتیم برا 205....اگر اون مبشکونه ایشالله 188...

سپه
2011/05/11, 16:24

یعنی اگه به قیمتای پان تر نفوذ کنه ومثلا باد زیر 205 تومن کل موج شماری ها می ره زیر سئوالل( موج 5 ناقص ایجاد شده) خدا نکنه

اگه اینجور بشه که بازم خوش به حال دککترا می شه مریضای سکته ای:dشون زیاد میشه

pani
2011/05/11, 17:28
دوستان یه نیم نگاه به دیمارک هم بندازید

شنبه کندل 13 میزنه و احتمال برگشت سهم خیلی زیاده

بنظرتون زیر 210 رو هم میبینه؟

mir48
2011/05/11, 17:37
با سلام و تشکر از راهنماییهاتون خصوصاً توجه جناب طیب عزیز
من همچنان از نظرات ارزشمندتون استفاده میکنم.
ایشالا پر سود باشین.

طيب
2011/05/11, 20:08
با سلام و تشکر از راهنماییهاتون خصوصاً توجه جناب طیب عزیز
من همچنان از نظرات ارزشمندتون استفاده میکنم.
ایشالا پر سود باشین.
باسلام
شما دوست بزرگوار نسبت به حقير لطف داريد
سپاسگزارم
البته اينو عرض كنم خدمتتون كه بنده شاگرد تنبل اين سايت هستم

طيب
2011/05/11, 22:36
باسلام

تحليلهاي مارال خانم هميشه كاملا علمي بوده وجاداره كه همينجا هم از ايشون تشكر كنم

واما دوستاني كه فاراك دارند توصيه ميكنم نفروشند واز روز شنبه هم اضاف كنند

گروه تجهيزاتيها محكوم به صعود هستند

شتر به اين بزرگي را نميشه زير لحاف پنهانش كرد

اونايي كه خودتان بهتر ميشناسيد از اين سايتها با خبر دادن ميخوان سهام تجهيزاتيا را كنترل كنند دير يا زود رسوا ميشن

بالاخره حقوقي هم دير هم بفهمه ولي ميفهمه ؟!

به ذلت كشاندن سهام تجهيزاتي همراهي كردن با گروه تحريم كنندگان است.واين روزها واقعا لباس ذلت براي تجهيزاتيهاست.پرسنل زحمتكش گروه تجهيزاتي شب وروز كار ميكنن وپيشرفتهاي خوبي هم داشته اند وخواهند داشت ولي متاسفانه در گروه بورسي لباس ذلت بتنشان كرده اند تا حدي كه هر كسيكه از راه ميرسه اين وضع را مسخره ميكنه!شده جوك ؟!خودتان قضاوت كنيد با اين حجم قرار دادها قيمتشان در حد يه پفك هم نيست؟!وقتي متوجه ميشن كه كار از كار گذشته !با آبروي خودشان بازي ميكنن !اين نوع برخوردها در تا ريخ بورس كشورمان به يادگار خواهد ماند.

اللهم العن اب الشرور بعدد علمك يا غفور ويا قهار
اينو تو سايت تالار بورس نوشته بودم در تايپك فاراك

طيب
2011/05/11, 22:43
سلام

چه کسي ميگويد که گراني اينجاست؟
دوره ارزانيست!

چه شرافت ارزان
تن عريان ارزان
و دروغ از همه چيز ارزانتر
آبرو قيمت يک تکه نان
و چه تخفيف بزرگي خوردست قيمت هر انسان!

آریو
2011/05/11, 23:07
باسلام

تحليلهاي مارال خانم هميشه كاملا علمي بوده وجاداره كه همينجا هم از ايشون تشكر كنم

واما دوستاني كه فاراك دارند توصيه ميكنم نفروشند واز روز شنبه هم اضاف كنند

گروه تجهيزاتيها محكوم به صعود هستند

شتر به اين بزرگي را نميشه زير لحاف پنهانش كرد

اونايي كه خودتان بهتر ميشناسيد از اين سايتها با خبر دادن ميخوان سهام تجهيزاتيا را كنترل كنند دير يا زود رسوا ميشن

بالاخره حقوقي هم دير هم بفهمه ولي ميفهمه ؟!

به ذلت كشاندن سهام تجهيزاتي همراهي كردن با گروه تحريم كنندگان است.واين روزها واقعا لباس ذلت براي تجهيزاتيهاست.پرسنل زحمتكش گروه تجهيزاتي شب وروز كار ميكنن وپيشرفتهاي خوبي هم داشته اند وخواهند داشت ولي متاسفانه در گروه بورسي لباس ذلت بتنشان كرده اند تا حدي كه هر كسيكه از راه ميرسه اين وضع را مسخره ميكنه!شده جوك ؟!خودتان قضاوت كنيد با اين حجم قرار دادها قيمتشان در حد يه پفك هم نيست؟!وقتي متوجه ميشن كه كار از كار گذشته !با آبروي خودشان بازي ميكنن !اين نوع برخوردها در تا ريخ بورس كشورمان به يادگار خواهد ماند.

اللهم العن اب الشرور بعدد علمك يا غفور ويا قهار
اينو تو سايت تالار بورس نوشته بودم در تايپك فاراك

طیب جان میفهمم چی میگی دوست من
میدونی، من همیشه برام جای تعجب بود که چرا یه حقوقی که میلیاردها تومن پول داره مپنای 330 تومنی یا حفاری 230 تومنی رو نمیخره؟؟؟؟؟همون حقوقی هایی که با من کار میکنن... اما چرا این دو شرکت تو نظرم بود. خب همه مون میدونیم حفاری و مپنا تو این گروه متفاوت تر بودن از لحاظ بنیادی این دو سهم وضعیت مطلوبی داشتن نه تنها بدهی و زیان انباشته ندارن بلکه طلب و سود انباشته داشتن ....باورت نمیشه همین حقوقی ها وقتی مپنا بالای 450 رسید تازه فهمید اه چه سهمیه یا همینطوره, عجبا این حفاری عجب صنعته و چقدر آینده داره .... و شروع به اوردر خرید دادن و تو صف خرید نشستن واقعا براشون متاسفم
اما میدونی چرا این روزا فاراک و اذراب و صدرا مورد بی مهری حقوقی ها قرار میگرن ..... تو این شرایط ابهام و نا مشخص بودن آینده بورس و اقتصاد و سیاست فعلا حقوقی ها به شرکت هایی که از لحاظ بنیادی قوی هستن و تقسیمی خوبی تو مجامع خودشون دارن روی میارن شرکت هایی که سود انباشته دارن ...افزایش سرمایه دارن ... تقسیمی دارن ...نه شرکت هایی که میلیاردها دلار پروژه میگرن و هنوز دنبال اینن که چی کار کنن با بدهی خودشون یا زیان انباشته خودشون و همینطور هزینه های مالیشون من خودم صدرا داشتم و وقتی صدرا بالا باز شد باورت نمیشه که چه شلاق عرضه ای بر تن این بدبخت میکشیدن همینطور فاراک ...خود حقوقی ها هم هنوز به این سه سهم بی اعتمادن ..... اگه حقوقی وارد این سهما شد بدون فعلا دیدش نوسانیه مگر اینکه واقعا صورت های مالیشون به محکمی حفاری و مپنا برسه ....به هر حال پیش بینی روند حرکتی این سه سهم خیلی سخته هر چند فاذر وضعیتش بهتر از فاراک و صدرا ولی اصلا این سه رو جدا ندونیم و هر سه این سهم در نهایت خلاصه میشه در صدرا

mmg
2011/05/11, 23:49
بالاخره اين سهم توي اين بازار به چند ميرسه؟

مصطفي
2011/05/13, 22:59
سلام

با توجه به ساختار نمودار شاهد الگوي هارمونيك ab=cd معكوس و bat رو خط روند هستيم و از نظر زماني ايده آل . و احتمال واگرايي مخفي مثبت تو محدوده 215 تومان وجود داره . خريد سهم تو اين قيمتها كم ريسك و در صورت رشد قيمت انتظار داريم در مرحله اول تا محدوده 250 سپس 300 شاهد رشد سهم باشيم .

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/15.gif (http://www.pic.iran-forum.ir/)

جعفرزاده
2011/05/13, 23:11
جناب مصطفی در نمودار شما ab= cd نیست ضمنا اندیکاتورهای دیگر هنوز منفی میباشند.

pani
2011/05/13, 23:26
جناب مصطفی در نمودار شما ab= cd نیست ضمنا اندیکاتورهای دیگر هنوز منفی میباشند.

حتما منظورشون الگوی ab=cd بطور عموم است چون این الگو 5 حالت داره بازوی برابر ab , cd و 2 حالت برای بزرگتر بودن ab , دو حالت هم برای بزرگتر بودن CDبا نسبتهای 61.8 و 78.6

مهربان
2011/05/14, 05:37
...با سلام خدمت خودم پانی عزیز و مصطفی و بقیه صاحب نظران تکنیکالیست و قوتبالیست....میتونه الان انتهای موج 4 در این سهم باشه...اگر چندو بشکونه خطری میشه....

pani
2011/05/14, 09:26
...با سلام خدمت خودم پانی عزیز و مصطفی و بقیه صاحب نظران تکنیکالیست و قوتبالیست....میتونه الان انتهای موج 4 در این سهم باشه...اگر چندو بشکونه خطری میشه....

اولا جای استاد بزرگ و گرامی این تالار جناب holy (دکتر فرزاد) واقعا خالیه.

در اخرین بحثهایی که با حضور دکتر فرزاد داشتیم امید به موج 2 از 5 از 5 اصلی بود که طبق قواعد الیوت موج 2 تا 99% موج 1 مجاز به تصحیح است.(موج 1 از5 از 5 اصلی در 203 تومان شروع شده است)

از طرفی با توجه به نمودار زیر خط روند آبی سهم در محدوده 200 تومان واقع است.

از طرفی دیروز جناب نیما آزادی به الگوی BAT در سهم معتقد بودند(طبق نموداری که کشیدم) که این الگو نیز در سطح 88.6 کامل میشود یعنی 212 تومان که بعد از تشکیل این الگو سهم صعود خوبی دارد

از مجموع نکات فوق به این تیجه میرسیم که شکست سطح 200 تومان در سهم خطرناک است چون احتمالا سهم تا 185-190 در موج A افت خواهد کرد.هر چند احتمال فوق بسیار ضعیف است و شواهد بسیاری به صعود سهم از سطوح فعلی دلالت دارند.

http://up.iranblog.com/images/1lgoeb8qv1rdsohx5ve6.png (http://up.iranblog.com/)

بوف کور
2011/05/14, 09:37
پانی جونم الان ما در موج 2 از 5 هستیم و به نظرم اون موج شماری فیل شده

pani
2011/05/14, 09:40
پانی جونم الان ما در موج 2 از 5 هستیم و به نظرم اون موج شماری فیل شده

درسته 2 از 5 از 5 اصلی دیگه
wow منظورت کل 160 تا حالا 1 بزرگ.. این عالیه :O ولی تا 203 نشکنه 2 از 5 از 5 اصلی هم درسته

بوف کور
2011/05/14, 09:43
درسته 2 از 5 از 5 اصلی دیگه
wow منظورت کل 160 تا حالا 1 بزرگ.. این عالیه ولی تا 202 نشکنه 2 از 5 از 5 اصلی هم درسته

پانی جونم 2 از 5 اصلی :*

pani
2011/05/14, 09:49

زهره جونم نکنه منظورت اینه که تا 61.8 از 1 مجاز به تصحیحه.
اخه خیلی کم پیش میاد موج 1 اینقدر اکستند بشه

pani
2011/05/14, 10:13

:*
زهره جونم عالیه. 2 از 5 صحیحه

در ضمن زهره عزیزم تولدت مبارک....:x <:-p<:-p<:-p صد سال به این سالها....(این تاپیک تولدت مبارک کجا رفته؟)

بوف کور
2011/05/14, 10:26
:*
زهره جونم عالیه. 2 از 5 صحیحه

در ضمن زهره عزیزم تولدت مبارک....:x <:-p<:-p<:-p صد سال به این سالها....(این تاپیک تولدت مبارک کجا رفته؟)

ممنون از محبتت :x
حالا روز تولدم بورسو تعطیل کردم تا دور هم خوش باشیم
همگی بفرمائید کیک مهمو ن من :D

mohseni1353
2011/05/14, 10:32
استاد تولدتون مبارك ايشاا.. هميشه سالم سلامت باشيد در كنار خانواده شيريني يادتنون نرود ما منتظريم يالا

بوف کور
2011/05/14, 10:34
استاد تولدتون مبارك ايشاا.. هميشه سالم سلامت باشيد در كنار خانواده شيريني يادتنون نرود ما منتظريم يالا

ممنون برای شما هم ارزوی سلامتی دارم دوست عزیزم
شیرینی هم یه روز مرخصی دادم بهتون دیگه :)