PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بانک تجارت ( وتجارت )

صفحه ها : [1] 2 3

کیوان
2013/07/06, 22:33
سلام
امروز صورتهای مالی بانک صادرات را نگاه میکردم. بعد از مقایسه با بانک ملت و پاسارگاد (البته به طور اماتور) متوجه شدم که بر خلاف دو بانک دیگر که از تفاوت مابین سود سپرده پرداختی و سود وامهای دریافتی ، سود میکنند ، این بانک تقریبا بابت هر سهم 50 تومان هم ضرر داده است. امسال هم با زور فروش غدیر و تجدید ارزش دارییها ،خالص ارزش دارییهای سهامداران را افزایش بدهد و به 3.2 برابر برساند که در میان دو بانک دیگر بسیار خوب است. اصلا من متوجه نمیشوم در این بانک چه خبر است. در مجمع به زور 5 تومان به سهامدار سود میدهد ولی به مشتری بانک 50 تومان یارانه میدهد!
لطفا اگر کسی اطلاعاتی دارد من را هم روشن کن که چگونه میشود به یک چنین سیستم مدیریتی اطمینان کرد !

صادرات از نظر بنیادی بسیار وخیم و بحرانی است و در حال حاضر بدون هرگونه برنامه مدونی خارج از ضوابط بانک مرکزی با وعده نرخ سود سپرده های بالاتر از سایر بانکها سعی در جذب نقدینگی دارد.

karamkhosh
2013/07/07, 12:14
مدارک و مستندات افزایش سرمایه بانک تجارت اومد رو کدال

rajabnejad
2013/07/07, 15:43
بانک تجارت در نظر دارد سرمایه خود را از مبلغ 1750 میلیارد تومان به 2000 میلیارد تومان ( معادل 14.29 درصد) از محل سود انباشته افزایش دهد. موضوع افزایش سرمایه نیز اصلاح ساختار مالی می باشد

shahabg
2013/07/12, 17:10
سلام

نظر دوستان در مورد سهام وتجارت چیه؟
بابت اين افزايش سرمايه که داده چه تغيير در سهم ايجاد ميشه؟

لطفا نظرتون رو اعلام کنید

عارف
2013/07/12, 18:37
سلام

نظر دوستان در مورد سهام وتجارت چیه؟
بابت اين افزايش سرمايه که داده چه تغيير در سهم ايجاد ميشه؟

لطفا نظرتون رو اعلام کنید

افزایش سرمایه از محل سهام جایزه خواهد بود یعنی نیازی نیست که بابت سهام جدید پولی پرداخت کنید.

معمولا بعد از افزایش سرمایه قیمت سهم تعدیل میشه ولی چون بانک ها وجوه آزاد شده ناشی از افزایش سرمایه رو خیلی سریع وارد چرخه سودسازی می کنند، معمولا در مدت کوتاهی بعد از افزایش سرمایه شاهد تعدیل مثبت پیش بینی سود بانک خواهیم بود.

سعی کنید با بانک تجارت سهامداری کنید. از جمله بانک های خوب کشور است. ضمن اینکه به زودی مجمع عمومی عادی برای تقسیم سود هم برگزار خواهد کرد.

کيانوش
2013/07/13, 08:52
اصلاح مي نمايم.
مازاد ارزي بانک تجارت از 800ميليون دلار شد 1ميليارد و 220ميليون دلار
کزارش رو کدال هست.
اون قسمت وضعيت باز ارزي را نگاه کنيد.
1500ميليارد تومان دلار 1226توماني را.

کيانوش
2013/07/13, 14:19
اقاي نادرعلي نوشته اند.
بانک پاسارگاد گویا47تومن برای92میخواد اعلام کنه یعنی سود38به47تومن فعلا مرحله اول تعدیل داده میشه از محل تسعیر ارز سال92میتونه43تومن دیگه تعدیل بده
.................................................. ................................
امروز پاسارگاد را قرباني کردند.
احتمال ميدهم يک کاسه اي زير نم کاسه باشه.
.................................................. ..............................
امسال از محل خريد بانکها سود خوبي خواهيم کرد.
چشم اندازي که تو زمستان تصور کرده بودم داره بهش ميرسيم.مازاد ارزي
بانک ملت با 2ميليارد و800ميليون دلار يعني 105تومان تعديل سود
بانک تجارت امروز رو کدال نشست 1ميليارد و 222ميليون دلار يعني 86تومان تعديل سود
بانک پاسارگاد را استاد نادرعلي زده اند 43تومان تعديل سود
سينا هم همينطور تعديل داره
و................
.................................................. ....................................
اين موضوع تعديل سود بانکها از محل تسعير ارز اول کار انهاست .
تغيير ارز مرجع از 1226تومان به 2477تومان تاثيرات ديگري هم بر سود اوري بانکها دارد.
1-مبلغ کارمزد ارزي بانکها دوبرابر خواهد شد.چون نرخ ارز مرجع 2برابر شده است.
2-مبلغ سود تسهيلات ارزي دوبرابر خواهد شد چون نرخ ارز 2برابر شده است.
3-بسياري از وامها مي بايست با ارز مرجع جديد تسويه گردد.
4-سود سپرده گذاري بانکها در بانکهاي ديگر و خارجي هنگام تسيعر افزايش خواهد يافت.
در کل بانکهايي که بشکل ارزي کار کنند سودشان افزايش خواهد يافت.
.................................................. .....................
بازار بزودي اين موضوع را در معاملات خود دخيل خواهد کرد.مثل همون موضوعي که قبلا بعنوان مازاد ارزي عرض کردم و عده اي مي خنديدند و حالا حقوقيها و تحليلگران دارند تو تحليلهاي خودشان به اين مطلب اشاره مي کنند.
بانکها اولين گروهي هستند که برخواهند گشت و صف خريد سنگين خواهند شد.
يک تعديل سود ممکنه قيمت انها را بيش از 50درصد بالا ببرد.
بانکها بطرف پي به اي 10خواهند رفت.

rad
2013/07/13, 22:46
سلام دوستان

آقا ما توقیمت1824 ریال وارد بانک تجارت شدیم.
ولیز که متعلق به بانک تجارت است رفت مجمع سود داد وبعداز مجمع(ظرف 20 روز)
چنان رشدی کرد که واقعا دور از انتظار بود.
حالا امیدوارم که سهامداران عمده بانک تجارت(که شخصا خیلی ارادت دارم حضورشان)
همان بازی رو برای بانک تجارت انجام دهند.و50 الی 60 درصد (ظرف 20 روز)
بعد از مجمع سهام را بالا ببرند.
یکی از بانکی هایی که مدیران لایق و سالم داره همین بانک تجارت می باشد.
ببینیم تا یک ماه آینده سهم بانک تجارت تا کجا بالا میرود.
سپاس دار شماییم.
hatef rad

کيانوش
2013/07/15, 09:06
اقاي نادرعلي نوشته اند.
بانک پاسارگاد گویا47تومن برای92میخواد اعلام کنه یعنی سود38به47تومن فعلا مرحله اول تعدیل داده میشه از محل تسعیر ارز سال92میتونه43تومن دیگه تعدیل بده
.................................................. ................................
امروز پاسارگاد را قرباني کردند.
احتمال ميدهم يک کاسه اي زير نم کاسه باشه.
.................................................. ..............................
امسال از محل خريد بانکها سود خوبي خواهيم کرد.
چشم اندازي که تو زمستان تصور کرده بودم داره بهش ميرسيم.مازاد ارزي
بانک ملت با 2ميليارد و800ميليون دلار يعني 105تومان تعديل سود
بانک تجارت امروز رو کدال نشست 1ميليارد و 222ميليون دلار يعني 86تومان تعديل سود
بانک پاسارگاد را استاد نادرعلي زده اند 43تومان تعديل سود
سينا هم همينطور تعديل داره
و................
.................................................. ....................................
اين موضوع تعديل سود بانکها از محل تسعير ارز اول کار انهاست .
تغيير ارز مرجع از 1226تومان به 2477تومان تاثيرات ديگري هم بر سود اوري بانکها دارد.
1-مبلغ کارمزد ارزي بانکها دوبرابر خواهد شد.چون نرخ ارز مرجع 2برابر شده است.
2-مبلغ سود تسهيلات ارزي دوبرابر خواهد شد چون نرخ ارز 2برابر شده است.
3-بسياري از وامها مي بايست با ارز مرجع جديد تسويه گردد.
4-سود سپرده گذاري بانکها در بانکهاي ديگر و خارجي هنگام تسيعر افزايش خواهد يافت.
در کل بانکهايي که بشکل ارزي کار کنند سودشان افزايش خواهد يافت.
.................................................. .....................
بازار بزودي اين موضوع را در معاملات خود دخيل خواهد کرد.مثل همون موضوعي که قبلا بعنوان مازاد ارزي عرض کردم و عده اي مي خنديدند و حالا حقوقيها و تحليلگران دارند تو تحليلهاي خودشان به اين مطلب اشاره مي کنند.
بانکها اولين گروهي هستند که برخواهند گشت و صف خريد سنگين خواهند شد.
يک تعديل سود ممکنه قيمت انها را بيش از 50درصد بالا ببرد.
بانکها بطرف پي به اي 10خواهند رفت.

بازي بانکها هنوز شروع نشده است.
بازار هنوز تاثير عمليات ارزي بانکها را بر سود بانکها را تحليل نکرده است.
خصوصا بانکهايي که با شعب خارج از کشور خود ميتوانند جذب سپرده ارزي کنند.البته با بهره هاي کم...............

MOSTAFAVI
2013/07/15, 09:50
سلام اگرچه این تاپیک مال بانک تجارته اما یکی می تونه بگه چرا بانک انصار صف فروش شد؟

کيانوش
2013/07/16, 11:57
خبر ببينيد حالشو ببريد.
................................
امسال بانکها کولاک خواهند کرد.

خبر: 2097672
بازدید:
نظرات :
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۴/۲۵ - ۱۰:۲۹ سیاسی > مجلس

با 178 رای موافق؛
دو فوریت طرح جلوگیری از تخلف 74 هزار میلیاردی دولت تصویب شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرحی را به تصویب رساندند که در صورت تصویب نهایی آن دولت نمی تواند با اقدام غیرقانونی و کسب درآمد 74 هزار میلیارد تومانی از افزایش قیمت ارز بدهی های بانک ها و شرکت های دولتی را تسویه کند.به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر در جلسه روز سه شنبه دو فوریت نحوه تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال 92 و مصرف سود حاصل از آن به تصویب رسید.

وکلای ملت با 178 رای موافق و 31 رای مخالف و 12 رای ممتنع از مجموع 240 نماینده حاضر در مجلس دو فوریت این طرح را به تصویب رساندند. این طرح به امضای 21 نفر از نمایندگان مجلس رسیده است.

در صورت تصویب نهایی این طرح دولت نمی تواند با کسب درآمد 74 هزار میلیارد تومانی از محل افزایش قیمت ارز بدهی بانک ها و شرکت های دولتی به بانک مرکزی را پرداخت کند، دولت هفته پیش مصوبه ای مبنی بر این اقدام گذرانده بود. این اقدام پول پرقدرت تولید کرده و علاوه بر کاهش مجدد ارزش پول ملی تورم را افزایش می دهد.

بر اساس ماده واحده طرح مجلس بانک مرکزی موظف است بر اساس قانون پولی و بانکی کشور نسبت به تشخیص و سود حاصل از تغییر برابری های قانونی دارایی ها و بدهی های خارجی آن بانک اقدام کند. در خصوص سود حاصل از تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی به شرح زیر اقدام می شود:

1- تصویه بدهی های دولت به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پس از تایید هیئت نظار آن بانک

2- مازاد سود حاصل در حساب ویژه ای ذیل وام ها و سپرده های دولت نزد بانک مرکزی نگهداری شده و ظرف 5 سال صرف موارد زیر می شود:

الف: بازپرداخت بدهی حساب رسی شده دولت به بانک ها

ب: افزایش سرمایه بانک های دولتی

پ: پرداخت یارانه تسهیلات به بنگاه های تولیدی که وزارت خانه های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن تجارت آن ها را در اولویت پرداخت تسهیلات قرار می دهد.

بر اساس تبصره این طرح بدهی های دولت به بانک ها توسط سازمان حساب رسی رسیدگی شده و به تایید دیوان محاسبات کل کشور می رسد. بازپرداخت این بدهی ها مانع از پیگرد قانونی متخلفان که موجب ایجاد بدهی ها برخلاف قوانین موضوعه شده اند نیست و دیوان محاسبات باید خارج از نوبت به این گونه موارد رسیدگی کند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از تصویب دو فوریت این طرح گفت: کمیسیون برنامه و بودجه امروز جلسه داشته باشد تا فردا این طرح در صحن علنی مجلس بررسی شود.

غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه از طراحان این طرح در خصوص فوریت آن گفت: اگر جلوی این اقدام دولت به موقع گرفته نشود ظرف یک هفته این کار از طرف بانک مرکزی بدون حسابرسی انجام شده و 74 هزار میلیارد تومان در اختیار دولت قرار داده می شود تا بدهی هایش را پرداخت کند.

بر اساس این گزارش احمدی نژاد در آخرین نطق تلویزیونی خود ادعا کرد دولت را بدون بدهی تحویل رئیس جمهور منتخب می دهد.

مجلس شورای اسلامی هفته گذشته تعطیل بود و دولت از فرصت این تعطیلی برای اختصاص 74 هزار میلیارد تومان برای تسویه بدهی هایش استفاده کرد.

این کار مورد انتقاد احمد توکلی نماینده مردم تهران قرار گرفت و وی به دیوان عدالت شکایت کرد.

شکایت وی امروز در دادگاه دیوان عدالت در حال بررسی است.

محمدرضا باهنر، احمد توکلی، جعفر قادری، مسعود میرکاظمی، الیاس نادران، جواد جهانگیرزاده، محمدحسن ابوترابی فرد، غلامرضا مصباحی مقدم از چهره های شاخص امضاکننده این طرح هستند.
.......................................
......................................
بدهي دولت به بانکها چقدر هست.
حالا تعديل سود بانکها را دوباره بايد حساب کنيم.
..............................
افزايش سرمايه بانکها را هم همينطور
.............................
تعديل سود تسعير ارز هم همينطور
.................................................. ................................................
بيخود نبود امروز بانک تجارت را اينطور تو اين بازار بد ميخريدند.
بانک تجارت مقاومت را هم شکوند.
بانک تجارت طلب از دولت (تعهدات و تسهيلات به تضمين دولت)ميشه 7000ميليارد تومان طلب دارد.يعني سهمي 400تومان
4000ميليارد تومن تعهدات دولت به بانک تجارت هست..و 3000ميليارد تومان تسهيلات پرداختي به تضمين دولت
ميشه 7000ميليارد تومان طلب از دولت که ميشه سهمي 400تومان
86تومان هم تعديل تسعير ارز داره.
افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي هم بيش از 80درصد

کيانوش
2013/07/18, 14:39
مپنا هر سهم 250تومان مطالبات از دولت داره.
بانک ملت حدود 430تومان مطالبات و تعهدات از دولت ميخواهد.
بانک تجارت حدود 400تومان مطالبات و تعهدات از دولت ميخواهد.
صادرات....
بانکهايي خصوصي تقريبا هيچي.
.........................................
مازاد ارزي هم ملت 2ميليارد و 800ميليون دلار
تجارت هم 1ميليارد و 200ميليون دلار
.................................................. ............
اين دو پتانسيل بالا براي ملت و تجارت تاثير خوبي تو رشد و سوداوري انها خواهد داشت.
خصوصا حالا که مجلس تصويب کرد دولت ظرف مدت 5سال بدهي انها را بهشون بدهد.
با اين دو سهم حتما مجمع خواهم رفت چنانچه با سينا رفتم.
تجارت احتمالا 25تومان سود تقسيم کنه که 5مرداد هم واريز خواهد کرد.و 14درصد افزايش سرمايه از سود انباشته دارد.
شنبه اخرين روز معاملاتي هست که اکثرا فروشنده هستند متاسفانه.

rad
2013/07/19, 12:34
سلام دوستان
به نظر شما بانک تجارت تو مجمع چقدر سود تقسیم می کنه؟
سپاس

کيانوش
2013/07/20, 10:24
سلام دوستان
به نظر شما بانک تجارت تو مجمع چقدر سود تقسیم می کنه؟
سپاس

فکر کنم 25تومان تقسيم کند.
خدا بده برکت.

mehr_bourse
2013/07/21, 00:03
فکر کنم 25تومان تقسيم کند.
خدا بده برکت.
تو منفی کامل پاسارگاد رو با تجارت عوض کردم

کيانوش
2013/07/21, 09:17
تو منفی کامل پاسارگاد رو با تجارت عوض کردم

تجارت قوي تر از پاسارگاد هست.
بخاطر مازاد ارزي سهمي 85تومان
بخاطر مطالبات و تعهدات از دولت سهمي 400تومان
و.......

63morteza63
2013/07/22, 01:46
سلام خدمت اقا کیانوش عزیز

صلاح میدانید بعد مجمع یه تعداددیگه تجارت را اضافه کنیم
در کل روی این سهم چه نظری داری (کوتاه میان مدت یا بلند مدت ) البته با توجه بنیادی بازار

بین سهام ها و گروه های خوب امسال ( دارویی بانکی سیمانی یا ......... ) کدام را اولویت اول برای 50 در صد از سبد پیشنهاد میکنید

einstein
2013/07/22, 03:02
سلام خدمت اقا کیانوش عزیز

صلاح میدانید بعد مجمع یه تعداددیگه تجارت را اضافه کنیم
در کل روی این سهم چه نظری داری (کوتاه میان مدت یا بلند مدت ) البته با توجه بنیادی بازار

بین سهام ها و گروه های خوب امسال ( دارویی بانکی سیمانی یا ......... ) کدام را اولویت اول برای 50 در صد از سبد پیشنهاد میکنید
دوست عزیز ،اگر من مخاطب سوالتون نبودم ولی اجازه می خوام نظرم بگم.
تحلیل من این است که گروه دارویی بخش عمده ای از رشدش را کرده است و از طرفی با توجه به پیامدهای اجتماعی و بهداشتی ان افزایش نرخ دیگری نمی توان برای ان متصور بود.
نظرم روی سشمانی مثبت است زیرا اگر چه رشد قابل توجهی داشتند ولی با توجه به ارزش جایگزینی بالای این صنعت (توجه شود که ماشین آلات سیمانی عمدتاً وارداتی است و با توجه به نرخهای جدید دلار و یورو بهای تمام شده یک کارخانه سیمان را به شدت بالا می برد ) دولت ناگزیر از افزایش بهای سیمان در سالهای آتی است چون در غیر اینصورت کارخانه های دردست ساخت ورشکست می شوند.
ولی بانکها هنوز رشد آنچنانی نداشتند و در صورتی که اقتصاد کشور بخواهد رونقی بگیرد ،این امر مستلزم رونق بانکها بعنوان صنعت مادر همه صنایع دیگر خواهد بود.بنابراین پیشنهاد من اول بانک و بعد سیمان می باشد (البته بین سه گزینه شما) والا من تجهیزاتی ها و معدنی ها را بعد از بانک در رده دوم و سوم قرار می دهم با این پیشفرض که هدف میان مدت و بلند مدتی داشته باشید و هر روز از رشد موقت سایر گروهها و در جا زدن سهام گروه معرفی شده سرخورده نشوید.
به امید موفقیت

gharoon
2013/07/22, 11:14
با سلام خدمت دوستان:

دوستان از مجمع چه خبر؟

kscaig
2013/07/22, 11:21
با سلام خدمت دوستان:

دوستان از مجمع چه خبر؟

21 تومن تقسیم شد

کيانوش
2013/07/22, 11:43
خدا بده برکت.
بانک تجارت
4هزارميلياد تومان طلب از دولت دارد.سهمي 229تومان
3هزارميليارد تومان هم تسهيلات پرداختي به تضمين دولت دارد.که بايد بهش بدهند.ميشه171تومان
جمعا 400تومان
که بايد ظرف مدت 5سال از محل تسعير ارز خزانه کشور نزد بانک مرکزي بهش بدهند.مصوبه اخير مجلس
........................................
220ميليارد تومان مطالبه از بانک مرکزي دارد بخاطر برداشت ماوتفاوت ارز سهمس 13تومان
.....................................
1ميليارد و 220ميليون تومان هم مازاد ارزي دارد.سهمي 87تومان
.................................
سهمي هم 20تومان حداقل مطالبات از مردم دارد.
520تومان پتانسيل سوداوري در بانک تجارت نهفته است.
لذا بانک تجارت ميره براي پي به اي 10
حتما بايد تو پرتفوي داشت.

سرمایه گذار
2013/07/22, 12:07
میگن بانک دی 210 ریال سود تقسیم کرده وافزایش سرمایه تا400 درصد تا پایان سال داره

مبارک سهام داران آن

سرمایه گذار
2013/07/22, 14:09
میگن بانک دی 210 ریال سود تقسیم کرده وافزایش سرمایه تا400 درصد تا پایان سال داره

مبارک سهام داران آن
زیاد مطلب را جدی نگیرید 210 ریال سود تصویبی بانک تجارت است و بقیه مطلب جهت مزاح و ایجاد روحیه ایی شاد در دوستان بود
ببخشید در کنار مطالب جدی هم اینچنین مطالبی هم فکر کنم بد نباشد

gharoon
2013/07/22, 15:08
با سلام خدمت دوستان:

دريافت سود تجارت به چه صورت مي باشد؟

کيانوش
2013/07/22, 15:17
با سلام خدمت دوستان:

دريافت سود تجارت به چه صورت مي باشد؟

از 5مرداد ميده.
برو تو سايتش و انجا فرم را پر کن.
خودشون ميريزند به حساب.

کيانوش
2013/07/22, 15:24
خدا بده برکت.
بانک تجارت
4هزارميلياد تومان طلب از دولت دارد.سهمي 229تومان
3هزارميليارد تومان هم تسهيلات پرداختي به تضمين دولت دارد.که بايد بهش بدهند.ميشه171تومان
جمعا 400تومان
که بايد ظرف مدت 5سال از محل تسعير ارز خزانه کشور نزد بانک مرکزي بهش بدهند.مصوبه اخير مجلس
220ميليارد تومان مطالبه از بانک مرکزي دارد بخاطر برداشت ماوتفاوت ارز سهمس 13تومان
.....................................
1ميليارد و 220ميليون تومان هم مازاد ارزي دارد.سهمي 87تومان
.................................
سهمي هم 20تومان حداقل مطالبات از مردم دارد.
520تومان پتانسيل سوداوري در بانک تجارت نهفته است.
لذا بانک تجارت ميره براي پي به اي 10
حتما بايد تو پرتفوي داشت.

رفقا توجه داشته باشيد.
بانک تجارت 48درصد از منابع پوليش به ارز هست.
تصور کنيد از کل 17.5هزارميليارد تومان 8هزارميليارد و .400ميليون تومانش به ارز بوده است.
حالا ارز 2برابر شده است لذا 8هزار ميليارد و 400ميليون تومان به حجم نقدينگي بانک اضافه شده است.
که اين وسط 1ميليارد و 220ميليون دلار مازاد ارزي مال خود بانک هست.يعني 1500ميليارد تومانش
.................................................. ........................
حالا حساب کنيد در سال 92 به بعد بانک تجارت از اين حجم نقدينگي چقدر بتونه سود بسازه.
حالا منبعد هر گشايش اعتبار براساس 2477تومان خواهد بود يعني دو برابر پارسال.چه براي کارمزد بانکي چه براي تسهيلات و سپرده گذاري
.................................................. ...................
بانک ملت هم 45درصد از منابع پوليش به ارز هست.
اون هم مثل تجارت
......

rad
2013/07/23, 00:26
سلام دوستان
به همه تبریک می گویم.
من وقت نکردم برم مجمع بانک تجارت.
خیلی خوشحال شدم شنیدم 21 تومان سود تقسیم کرده.
دوستانی که به مجمع رفتند درباره افزایش سرمایه چیزی نگفتند؟
بانک تجارتدر آینده چه مقدار افزایش سرمایه می خواهد بدهد؟
سود سال 92 را چقدر پیش بینی کرده؟
سپاس دار شماییم.
hatef rad

کيانوش
2013/07/23, 09:05
سلام دوستان
به همه تبریک می گویم.
من وقت نکردم برم مجمع بانک تجارت.
خیلی خوشحال شدم شنیدم 21 تومان سود تقسیم کرده.
دوستانی که به مجمع رفتند درباره افزایش سرمایه چیزی نگفتند؟
بانک تجارتدر آینده چه مقدار افزایش سرمایه می خواهد بدهد؟
سود سال 92 را چقدر پیش بینی کرده؟
سپاس دار شماییم.
hatef rad

يک 14درصد از سود انباشته
يک 80درصد از تجديد ارزيابي داراايها
................................................
تجارت قيمتهاي بالاي 450تومان را خواهد ديد.
چشم انداز خوبي را برايش متصورم.

717
2013/07/23, 09:14
يک 14درصد از سود انباشته
يک 80درصد از تجديد ارزيابي داراايها
................................................
تجارت قيمتهاي بالاي 450تومان را خواهد ديد.
چشم انداز خوبي را برايش متصورم.
تا كي وقت دادن انجام بشه؟

کيانوش
2013/07/23, 14:47
تا كي وقت دادن انجام بشه؟

احتمالا همين امسال افزايش سرمايه ها اعمال خواهد شد.

کيانوش
2013/07/23, 16:05
رفقا توجه داشته باشيد.
تصور کنيد از کل 17.5هزارميليارد تومان 8هزارميليارد و .400ميليون تومانش به ارز بوده است.
حالا ارز 2برابر شده است لذا 8هزار ميليارد و 400ميليون تومان به حجم نقدينگي بانک اضافه شده است.
که اين وسط 1ميليارد و 220ميليون دلار مازاد ارزي مال خود بانک هست.يعني 1500ميليارد تومانش
حالا حساب کنيد در سال 92 به بعد بانک تجارت از اين حجم نقدينگي چقدر بتونه سود بسازه.
حالا منبعد هر گشايش اعتبار براساس 2477تومان خواهد بود يعني دو برابر پارسال.چه براي کارمزد بانکي چه براي تسهيلات و سپرده گذاري
اون هم مثل تجارت
......

از زاويه ديگر يعني 6ميليارد و 850ميليون دلار ارز دارد.
حالا دقت کنيد به اين نوشته استاد نادرعلي
شرح.
زیر مجموعه های هلدینگ فارس بابت تسعیر ارز بدهی خود به بانکها رقم قابل توجهی زیان شناسایی کردند(برزویه و مبین و...)ذوب و شترات و...هم سود91بابت همین بدهی ارزی به بانکها با ارز مبادله ای زیان تسعیر ارز داشتند این سودها را بانکها شناسایی میکنند منتهی فعلا چون مجوز بانک مرکزی نگرفتند اینا را مستقیم اعلام نمیکنند اما دیر یا زود اینها را اعلام خواهند کرد منتهی بنظر من بازار منتظر نمیمونه تا مجوز و تایدیه بانک مرکزی بیاد با گذر زمان این تاثیرات رو قیمت سهام پیشخور خواهد شد معمولا وقتی خبرهای قطعی و تعدیل میاد که سهما قبلا اونو تو قیمتشون پیشخور کردند البته فارس هم سال93میتونه سود بالایی بسازه سود92فارس تحت تسعیر بدهی ارزی با کاهش مواجه میشه اما سال93از شر این بدهی ها عمدتا خلاص شدند و سود خوبی میتونند بسازند.
پايان شرح.
اين هم يکي ديگر از زوايايي پنهان سود سازي بانکهاست.
اکثر شرکتها دارند اعلام مي کنند که با نرخ 2470توماني بدهي ارزي را تسويه کرده اند.
بعدا تعديلات بانکها مياد.ارام ارام.
يعني
هم از حجم نقدينگي ريالي سودسازي مي کنند هم از خود ارز
اين داستانها را من در زمستان نقل مي کردم ولي جالب اينکه بازار هنوز هم 2رياليش نيفتاده است.فقط تحليلگران تيز بيني همچون استاد کاظم نادرعلي به ان پي بردند و من کيانوش توهم گراي بي سواد.

mehrdad-b
2013/07/23, 16:08
از 5مرداد ميده.
برو تو سايتش و انجا فرم را پر کن.
خودشون ميريزند به حساب.

اگه حساب تجارت نداریم چیکار کنیم؟من حساب تجارت ندارم. :-(

gharoon
2013/07/27, 12:37
با سلام خدمت دوستان:

كسي تونسته سود بانك تجارت رو بگيره؟

کيانوش
2013/07/27, 12:48
امور سهام گفت امشب سود را ميريزند.
.................................................
چه فرصت خوبي را تجارت به بازار داده است.
قيمت خوبي باز شد براي خريدن انهايي که تجارت نداشتند.
بانک تجارت خيلي سريع صف خريد خواهد شد.چون تو بازار منفي بازش کردند با قيمت مفت مفت.

Tyrion
2013/07/27, 13:40
اگه حساب تجارت نداریم چیکار کنیم؟من حساب تجارت ندارم. :-(
تماس گرفتم امور سهام. می گن خواهی نخواهی باید حساب رو باز کنید برای دریافت سود. فردا هم اطلاعاتتون رو ( همون که تو فرم سایت بانک تجارت هست) فکس کنید امور سهام برای دریافت سود.

717
2013/07/27, 14:14
تماس گرفتم امور سهام. می گن خواهی نخواهی باید حساب رو باز کنید برای دریافت سود. فردا هم اطلاعاتتون رو ( همون که تو فرم سایت بانک تجارت هست) فکس کنید امور سهام برای دریافت سود.
ممنون به چه شماره اي فكس كنيم؟

rajabnejad
2013/07/27, 16:35
مدیرعامل بانک تجارت عنوان کرد: افزایش نرخ سود سپردهها در دستور کار نیست

مدیر عامل بانک تجارت با بیان این که افزایش نرخ سود سپردهها در دستور کار نیست، گفت: نرخ مبادلهای یک نرخ منطقی است و نرخ بازار آزاد به آن نزدیک میشود و به نظر می رسد اقتصاد بتواند با این نرخ، شاهد تک نرخ شدن ارز باشد.

محمد رضا رنجبر فلاح در گفتوگو با خبرنگار بانک خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در پاسخ به این که آیا با توجه به نرخ تورم، نرخ سود سپردههای بانکی افزایش مییابد؟ اظهار کرد:افزایش نرخ سود سپردهها در دستور کار نیست.

وی در ادامه با بیان این که بانک تجارت از طریق ذخایر خود، سودهای انباشته، تسعیر نرخ ارز و تجدید ارزیابی داراییها به دنبال افزایش سرمایه است، تصریح کرد:سرمایه بانک تجارت 17 هزار و 500 میلیارد ریال است که برنامه ریزی میکنیم طی دو مرحله تا پایان سال 93 به دو برابر افزایش یابد.

مدیر عامل بانک تجارت با اشاره به این که همواره به دنبال حمایت از تولید هستیم، گفت: در این زمینه مشکل کمبود نقدینگی نداریم و اگر هم مشکلی وجود داشته باشد از منابع صندوق توسعه ملی استفاده میکنیم.

فلاح میزان قرارداد عاملیت بانک با صندوق توسعه ملی را دو میلیارد دلار برای پرداخت تسهیلات ارزی و معادل 200میلیون دلار برای پرداخت تسهیلات ریالی اعلام و خاطرنشان کرد: تا سقف قرارداد به صندوق توسعه ملی طرح فرستادیم.

وی با اشاره به این که پیش بینی می کنیم نرخ سهام بانک در بورس افزایش یابد، اضافه کرد:قیمت سهام بانک تجارت منطقی است و بورس بازی در مورد آن اتفاق نمی افتد.

مدیرعامل بانک تجارت در پاسخ به این که با توجه به حذف ارز مرجع آیا نرخ بازار آزاد به نرخ مرکز مبادله نزدیک می شود؟ اظهار کرد:نرخ مبادله ای یک نرخ منطقی است و نرخ بازار آزاد به آن نزدیک می شود و به نظر می رسد اقتصاد بتواند با این نرخ، شاهد تک نرخ شدن ارز باشد.

امیر2309
2013/07/28, 07:06
سود بانك تجارت واريز شده

63morteza63
2013/07/28, 09:19
با سلام خدمت دوستان:

كسي تونسته سود بانك تجارت رو بگيره؟

بله
امروز هم خرجش میکنیم

کيانوش
2013/07/28, 09:36
شديدا توصيه به خريد بانک تجارت دارم.

mehr_bourse
2013/07/28, 16:29
با سلام به کیانوش عزیز

شما سود بانک تجارت رو گرفتین

من مشخصات خودم روی فرم سایت یانک تجارت پر کردم و send کردم

یا باید فکس کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zavareh88
2013/07/28, 16:52
با سلام به کیانوش عزیز

شما سود بانک تجارت رو گرفتین

من از همین طریق سود را امروز دریافت کردم

یا باید فکس کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zavareh88
2013/07/28, 16:53
من از همین طریق سود را امروز دریافت کردم

bahmaei.m
2013/07/28, 17:25
با سلام
لطفا بفرمایید در کدام سایت با ید جهت دریافت سود بانک تجارت اقدام کرد

kscaig
2013/07/28, 17:51
دوستانی که سود گرفتن تو بانک تجارت حساب داشتن؟؟

zavareh88
2013/07/28, 20:07

63morteza63
2013/07/29, 01:41
دوستانی که سود گرفتن تو بانک تجارت حساب داشتن؟؟

بله
در بانک تجارت حساب باز کنید ودر قسمت سهام بالای سایت اصلی بانک تجارت مشخصات خو د را تکمیل وارسال کنید .
البته با اامور سهام بانک هم یه هماهنگی بکنید چون سود ها رو دیروز واریز کردن

rad
2013/07/29, 21:02
سلام
دم همگی شما گرم.
لطف کنید بگید بانک تجارت پله اول تا چه قیمتی میره بالا؟
سپاس

amir2003
2013/07/29, 21:29
سلام
دم همگی شما گرم.
سپاس
باید اول 220 رو رد کنه تا بشه دقیقتر رو اهداف اون بحث کرد

کيانوش
2013/07/31, 14:48
حاضر نشدند حجم مبنا را هم بدهند.
تجارت از ملت هم قوي تر هست.
گويا حقوقيها از صحرا برگشتند.

کيانوش
2013/07/31, 14:58
تجارت قوي تر از پاسارگاد هست.
بخاطر مازاد ارزي سهمي 85تومان
بخاطر مطالبات و تعهدات از دولت سهمي 400تومان
و.......

ملت و تجارت فوق العاده هستند.

63morteza63
2013/07/31, 15:04
حاضر نشدند حجم مبنا را هم بدهند.
تجارت از ملت هم قوي تر هست.
گويا حقوقيها از صحرا برگشتند.

آب از دست این حقوقی نمیچکه !!!!!!!!!!!

barsa
2013/07/31, 15:48
سلام
افزایش سرمایه تجارت از چه محلی و چند درصد هست؟
مرسی/:.smilingsmiley.:/

63morteza63
2013/08/01, 03:49
سلام
دم همگی شما گرم.
سپاس

فعلا انچه از شواهد پیداست تا حوالی 220-230 بازی میکند .
شکستنن این مقاومت بستگی دارد به شرایط بازار والبته همگروهها
بانک ملت دارد گروه را بالا میکشد .......ورشد را در سهم هایی مثل صادرات وسینا تاحدودی شاهد هستیم
شکست مقاومت 230 یعنی آماده شدن برای 270 که اصلا وابدا بعید نیست
فقط این آخری امکان دارد زمانش یک ماهی (شاید) طول بکشد ( اگر به اصلاح شاخص برخورد نکنیم)

BETA
2013/08/01, 13:23
از پایان مرداد تحولات شگرفی در نظام بانکی رخ خواهد داد منظور همان بحث ازاد سازی نرخ سود بانکی بر اساس نرخ تورم است یقینا دولت بعدی با صنعت بانک داری از دید علمی تری به قضایا نگاه می دهد وام های دستوری در کار نیست نرخ سود منطقی خواهد شد قیمت دلار ثابت خواهد شد افزایش سپرده ها را در بانک ها می توانییم تخمین بزنیم و یک سری از این مسایل که با امدن دولت جدید تا حدود زیادی به نفع بانک ها خواهد بود

کيانوش
2013/08/03, 12:37
بانکها اول راهند.
و خودروايها هنوز راه نيفتاده اند.

جعفرزاده
2013/08/04, 09:38
تجارت داره حمایت میشه . در فی 205 چقدر زیاد معامله میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حقوقی هم تا الان 2 میل خریده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کيانوش
2013/08/04, 10:23
تجارت فرصت خريد هست.
ملت فرصت خريد هست.
وکار فرصت خريد هست.
پاسار فرصت خريد هست.
پارسيان فرصت خريد هست.
بانکها فرصت خريد هستند.

63morteza63
2013/08/04, 11:09
تجارت خیلی خریدیم
(من از شوق بارون به دریا زدم)

63morteza63
2013/08/04, 11:14
تجارت فرصت خريد هست.
ملت فرصت خريد هست.
وکار فرصت خريد هست.
پاسار فرصت خريد هست.
پارسيان فرصت خريد هست.
بانکها فرصت خريد هستند.

وانصار و وسینا .........از قلم افتاد

جعفرزاده
2013/08/04, 11:28
تجارت داره حمایت میشه . در فی 205 چقدر زیاد معامله میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حقوقی هم تا الان 2 میل خریده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حقوقی 5.3 میل خریده است.

امیر2309
2013/08/04, 11:41
جناب 6500400
خريد رو چه قيمتي خوبه؟؟؟

جعفرزاده
2013/08/04, 13:21
همین محدوده 200 حالا 10 بالا یا 10 پایین . مهم دید شما و مدت زمان نگهدارتان

جعفرزاده
2013/08/05, 11:26
امروز خوب خریدنش . تا صف فروش میشد سریع جاروش میکردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کيانوش
2013/08/05, 12:47
رفقا توجه داشته باشيد.
اون هم مثل تجارت
......

گزارش 3ماهه اول 92 امد.
يک مقايسه اي با گزارش 3ماهه 91 بکنيد.
کاملا انچه که من بيان کرده بودم.در مورد کارمزدهاي ارزي بانکي و سود تبادلات ارزي در گزارش مشهود هست.بگمانم براساس همين گزارش 15تومان فقط از همين محلها تعديل مثبت سود رو شاخشه.
در گزارش نکات جالبي وجود دارد.
احتمالا حقوقيها با مطالعه اين گزارش خريدهاي خود را در بانک تجارت اغاز کنند.

کيانوش
2013/08/05, 15:51
سه ماهه اول سال 92 سه ماه اول سال 91
درامدکارمزد 1842201 1320766
نتيجه مبادلات ارزي 264323 88588
.................................................. .................................................. .......................................
2106525ميليون ريال 1409354ميليون ريال
اختلاف 3ماهه امسال با پارسال 697171ميليون ريال يعني تقريبا70ميليارد تومان بيشتر از پارسال
12ماهش ميشه 280ميليارد تومان که تقسيم بر تعداد سهام ميشه سهمي16تومان تعديل مثبت فقط از محل اين دو تا
البته در 9ماهه بعدي سال سود اين عمليات بيشتر خواهد بود.ميشه پيش بيني کرد راخت بالاي 20تومان بشه
35تومان پارسال ساخته بود با اين 20تومان ميشه 55تومان عملياتي
.................................................. .................................................. ................................
در گزارش امده اون 220ميليارد تومان برداشت شبانه بانک مرکزي هم گزارشش را به بانک مرکزي دادند و بانک مرکزي اون را بر خواهد گرداند يعني 13تومان تعديل مثبت سود
.................................................. .................................................. .............................
مازاد ارزي بيش از 60تومان تعديل مثبت سود
.................................................. .................................................. ................
مطالبات از دولت هم حداقل 220تومان به ازاي هر سهم که مصوب مجلس شد که قرار هست تو 5سال به بانکها بدهند.
.................................................. .................................................. .................
و موارد ديگر
مثل مطالبات از مردم
تسويه وامهاي ارزي 1226توماني شرکتها با 2500توماني به بانکها که خودش تعديل خفن ديگري هست توگزارش شرکتهاي پتروشيمي و سيماني و دارويي امده است.که فعلا بانکها دارند لاپوشاني مي کنندکه اين هم تق تعديلش در خواهد امد.
و................................................ .......
رفقا برنامه وزير اقتصاد جديد امد رو خبرگزاري مهر
برنامه اقتصادي ايشان يعني روند بسيار مثبت بازار سرمايه و رشد شديد سهام بانکها

جعفرزاده
2013/08/05, 17:45
گزارش 3ماهه اول 92 امد.
يک مقايسه اي با گزارش 3ماهه 91 بکنيد.
کاملا انچه که من بيان کرده بودم.در مورد کارمزدهاي ارزي بانکي و سود تبادلات ارزي در گزارش مشهود هست.بگمانم براساس همين گزارش 15تومان فقط از همين محلها تعديل مثبت سود رو شاخشه.
در گزارش نکات جالبي وجود دارد.
احتمالا حقوقيها با مطالعه اين گزارش خريدهاي خود را در بانک تجارت اغاز کنند.
**************** بانک تجارت در سه ماهه امسال 7 تومان سود شناسایی کرده است که نسبت به سال قبل 70 درصد رشد داشته است..صف فروش شرکت در معاملات امروز جمع آوری شد *****************
/:.grlim:./

63morteza63
2013/08/05, 22:05
به نظر میرسد بانکی ها منتظر انتخاب رییس جدید بانک مرکزی و........وزیر جدید اقتصاد هستند تا آینده کاری بانک ها مشخص تر شود

einstein
2013/08/05, 22:15
برنامه وزیر پیشنهادی اقتصاد منتشر شده و با مطالعه اجمالی که از این برنامه داشتم ،خوشبین به واکنش مثبت بازار به وزیر جدید اقتصاد هستم بویژه سهام گروه بانکی.البته انتظار دارم تا زمان رای اعتماد به کابینه و پایان ماه رمضان بازار کم رمقی را شاهد باشم.

rajabnejad
2013/08/06, 08:43
بانک تجارت با سرمایه ای برابر با یک هزار و 750 میلیارد تومان صورتهای مالی دوره 3 ماهه منتهی به 31 خرداد 92 را منتشر کرده است.

این بانک در دوره 3 ماهه نخست موفق به تحقق 7 تومان سود برای هر سهم خود شده است که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل خبر از افزایش بیش از 70 درصدی داشته است.

"وتجارت" در دوره مورد بررسی افزایش 20 درصدی در سود تسهیلات اعطایی، 55 درصدی در درآمد حاصل از سرمایه گذاری و سپرده گذاری و 55 درصدی در جمع درآمدها به ثبت رسانده تا کنون برای تسعیر تراز ارزی خود از نرخ ارز مرجع استفاده کرده است.

کيانوش
2013/08/06, 08:59
شديدا خريد بانک تجارت و ملت توصيه مي گردد.
و بعدش بقيه بانکها و وکار که از محل تسعير ارز 21تومان تعديل مثبت سود دارد.

جعفرزاده
2013/08/06, 09:46
"وتجارت" در دوره مورد بررسی افزایش 20 درصدی در سود تسهیلات اعطایی، 55 درصدی در درآمد حاصل از سرمایه گذاری و سپرده گذاری و 55 درصدی در جمع درآمدها به ثبت رسانده تا کنون برای تسعیر تراز ارزی خود از نرخ ارز مرجع استفاده کرده است.

جعفرزاده
2013/08/06, 10:44
سود تجارت 35 و سود صادرات 25 اما صادرات صف خرید بالای 200 و تجارت زیر 200 عجبببببببببببببببب

masoud ramezani
2013/08/06, 16:47
سود تجارت 35 و سود صادرات 25 اما صادرات صف خرید بالای 200 و تجارت زیر 200 عجبببببببببببببببب

تو بورس ایران عادی هست نباید زیاد سخت گرفت

parham82
2013/08/06, 17:15

مگه افزایش قیمت وبصادر به خاطر سودشه
عجیب اینه که ما دوست داریم سهمی رو که داریم بره بالا
وبصادر بخاطر افزایش سرمایه پیش رو داره میره بالا

جعفرزاده
2013/08/06, 21:30
مگه افزایش قیمت وبصادر به خاطر سودشه
عجیب اینه که ما دوست داریم سهمی رو که داریم بره بالا
وبصادر بخاطر افزایش سرمایه پیش رو داره میره بالا
بنده نیز میدانم صادرات افزایش سرمایه داره . خودم قبل از مجمع 160 گرفتم و تا الانم دارمش بعلاوه سود مجمع . p/e صادرات بالاتر از تجارت شده فقط اطلاع رسانی برای افرادی بود که مفت سهمشان را از دست ندهند.

جعفرزاده
2013/08/06, 21:38
نقل قول از بورس نیوز : "وتجارت" در 3 ماهه نخست
بانک تجارت با سرمایه ای برابر با یک هزار و 750 میلیارد تومان صورتهای مالی دوره 3 ماهه منتهی به 31 خرداد 92 را منتشر کرده است.

این بانک در دوره 3 ماهه نخست موفق به تحقق 7 تومان سود برای هر سهم خود شده است که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل خبر از افزایش بیش از 70 درصدی داشته است.

جعفرزاده
2013/08/07, 09:52
عجب حقوقی سمجی داره این تجارت

جعفرزاده
2013/08/07, 11:35
حقوقی خریدار بر حقوقی فروشنده غالب شد و تجارت را صف خرید کرد .

Alidadash
2013/08/07, 11:55
مدیر ﻋﺎﻣﻞ ﺑﺎﻧﮏ ﺗﺠﺎرت از ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﺑﺮای افزایش سرمایه ﺑﺎﻧﮏ ﻃﯽ دو ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺧﺒﺮ داد و ﮔﻔﺖ: سرمایه ﺑﺎﻧﮏ ﻫﻢ اﮐﻨﻮن ۱۷ ﻫﺰار ﻣﯿﻠﯿﺎرد ریال اﺳﺖ ﮐﻪ ﻗﺮار اﺳﺖ در دو ﻣﺮﺣﻠﻪ از ﻣﺤﻞ ﺳﻮد اﻧﺒﺎﺷﺘﻪ، ﺗﺴﻌﯿﺮﻧﺮخ ارز و ذﺧﺎﯾﺮﺑﺎﻧﮏ افزایش سرمایه اﻧﺠﺎم ﺷﻮد. ﻣﺤﻤﺪ رﺿﺎ رﻧﺠﺒﺮ ﻓﻼح ﺑﻪ اﯾﺮﻧﺎ، اﻓﺰود: اﯾﻦ ﺑﺎﻧﮏ ﺑﺎ ﺗﺴﻌﯿﺮ ﻧﺮخ ارز و ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺮاﺑﺮی ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ آن ﺑﻪ ﻃﻮر ﻗﻄﻊ زیان ده ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﺷﺪ. وی در ﺧﺼﻮص ﺗﺎﺛﯿﺮ ﮔﺬاری ﺗﺴﻌﯿﺮ ﻧﺮخ ارز ﺑﺮ ﺑﺎﻧﮏ ﺗﺠﺎرت، اﻇﻬﺎرداﺷﺖ: ﺑﺮاﺳﺎس ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﻫﺎ ﻗﺮار اﺳﺖ ﻫﻢ اﮐﻨﻮن دراﯾﻦ ﺧﺼﻮص اﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ارائه ﻧﺸﻮد اﻣﺎ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﮔﺬاری آن در ﺻﻮرت ﻫﺎی ﻣﺎﻟﯽ ﺷﺶ ﻣﺎﻫﻪ ﺑﺎﻧﮏ اﻋﻼم ﻣﯽ ﺷﻮد.
وی اداﻣﻪ داد: ﻣﺴﺎﻟﻪ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺗﺴﻌﯿﺮ ﻧﺮخ ارز ﺑﺮ وﺿﻌﯿﺖ ﺑﺎﻧﮏ ﺗﺠﺎرت در ﻣﺠﻤﻊ ﺑﺎﻧﮏ ﺗﺠﺎرت ﮐﻪ در ﭼﻨﺪ روز گذشته برگزار شد، بررسی شده است.

rad
2013/08/07, 12:04
سلام دوستان
من احساس می کنم بازیگر سهم بانک تجارت در سرمایه گذاری ملی(ونیکی) زندگی می کند.
امیدوارم حدس من درست باشد.چرا که او دانا و هوشیار است.
او صنعتی بهشهر و مارگارین را به قیمت های باورنکردنی(قیمت های فعلی)رساند.
پس همچنان با بانک تجارت می مانم.
به امید فردای بهتر.
سپاس دار شماییم.

کيانوش
2013/08/08, 09:48
مدیر ﻋﺎﻣﻞ ﺑﺎﻧﮏ ﺗﺠﺎرت از ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﺑﺮای افزایش سرمایه ﺑﺎﻧﮏ ﻃﯽ دو ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺧﺒﺮ داد و ﮔﻔﺖ: سرمایه ﺑﺎﻧﮏ ﻫﻢ اﮐﻨﻮن ۱۷ ﻫﺰار ﻣﯿﻠﯿﺎرد ریال اﺳﺖ ﮐﻪ ﻗﺮار اﺳﺖ در دو ﻣﺮﺣﻠﻪ از ﻣﺤﻞ ﺳﻮد اﻧﺒﺎﺷﺘﻪ، ﺗﺴﻌﯿﺮﻧﺮخ ارز و ذﺧﺎﯾﺮﺑﺎﻧﮏ افزایش سرمایه اﻧﺠﺎم ﺷﻮد. ﻣﺤﻤﺪ رﺿﺎ رﻧﺠﺒﺮ ﻓﻼح ﺑﻪ اﯾﺮﻧﺎ، اﻓﺰود: اﯾﻦ ﺑﺎﻧﮏ ﺑﺎ ﺗﺴﻌﯿﺮ ﻧﺮخ ارز و ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺮاﺑﺮی ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ آن ﺑﻪ ﻃﻮر ﻗﻄﻊ زیان ده ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﺷﺪ. وی در ﺧﺼﻮص ﺗﺎﺛﯿﺮ ﮔﺬاری ﺗﺴﻌﯿﺮ ﻧﺮخ ارز ﺑﺮ ﺑﺎﻧﮏ ﺗﺠﺎرت، اﻇﻬﺎرداﺷﺖ: ﺑﺮاﺳﺎس ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﻫﺎ ﻗﺮار اﺳﺖ ﻫﻢ اﮐﻨﻮن دراﯾﻦ ﺧﺼﻮص اﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ارائه ﻧﺸﻮد اﻣﺎ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﮔﺬاری آن در ﺻﻮرت ﻫﺎی ﻣﺎﻟﯽ ﺷﺶ ﻣﺎﻫﻪ ﺑﺎﻧﮏ اﻋﻼم ﻣﯽ ﺷﻮد.
وی اداﻣﻪ داد: ﻣﺴﺎﻟﻪ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺗﺴﻌﯿﺮ ﻧﺮخ ارز ﺑﺮ وﺿﻌﯿﺖ ﺑﺎﻧﮏ ﺗﺠﺎرت در ﻣﺠﻤﻊ ﺑﺎﻧﮏ ﺗﺠﺎرت ﮐﻪ در ﭼﻨﺪ روز گذشته برگزار شد، بررسی شده است.

به اعتقاد من بانک تجارت در حال حاضر ارزنده ترين بانک هست.و اختلاف قيمت سهمش با بانک ملت نبايد انقدر باشد.
الان قيمت وتجارت بايد حداقل نسبت به ملت يکسان و شايد کمي بالاتر باشد.چون سرمايه اش کمتر از ملت هست.
بزودي با عبور بانک ملت از مقاومت 250تومان تکنيکالهاي حقيقي و حقوقي براي خريد بانک ملت صف خواهند بست انگاه وتجارت و ساير بانکها با قدرت تقاضاي بيشتري عمل خواهند کرد.

جعفرزاده
2013/08/11, 09:54
معاملات امروز گام محکمی بود برای صعود قیمت سهم

azarpad
2013/08/11, 10:23
امروز ملت را فروختم تک سهم تجارت شدم . لیدر بانکی تجارت خواهد شد .

تجارت از همه عقب تر هست .

کيانوش
2013/08/12, 07:54
به اعتقاد من بانک تجارت در حال حاضر ارزنده ترين بانک هست.و اختلاف قيمت سهمش با بانک ملت نبايد انقدر باشد.
الان قيمت وتجارت بايد حداقل نسبت به ملت يکسان و شايد کمي بالاتر باشد.چون سرمايه اش کمتر از ملت هست.
بزودي با عبور بانک ملت از مقاومت 250تومان تکنيکالهاي حقيقي و حقوقي براي خريد بانک ملت صف خواهند بست انگاه وتجارت و ساير بانکها با قدرت تقاضاي بيشتري عمل خواهند کرد.

بازار سخن کيانوش را شنيد.
صف بانک تجارت قويتر شد.
حالا نوبت بقيه بانکها هست.

63morteza63
2013/08/12, 19:44
بانک تجارت هنوز خیلی میتواند رشد کند

یک نگاهی به قیمت سایر بانکی ها بندازید

جعفرزاده
2013/08/13, 09:51
معاملات امروز گام محکمی بود برای صعود قیمت سهم

همچنان استوار . در میان مدت میتواند تا محدوده 340 برود . اساتید نظر بدهند ؟؟؟؟؟؟

Alidadash
2013/08/13, 10:26
این صف بوی افزایش سرمایه رو حس کرده.

کيانوش
2013/08/14, 09:05
با توجه به برنامه قوي وزير اقتصاد جناب طيب نيا و استقلال بانک مرکزي و کنترل نقدينگي و پرداختن به بازار سرمايه و بانکها
به 2ماه نميرسه که پي به اي بانکها ميشه 10

جعفرزاده
2013/08/14, 09:38
لیدر شده برای خودش

جواد مهرابی
2013/08/14, 10:58

سلام و درود بر آقا کیانوش....

معاملات امروز نشون داد که بازار فهمیده تجارت چقدر عقبه.......

یادداشت های توضیحی بانک تجارت بصورت شفاف قید شده که موجودر ارزی را بارز مرجع تبدیل کرده ولی ملت اعلام کرده که با مبادله ای تبدیل کرده پس تجارت باید خیلی خیلی بالاتر بره...... حیف که هنوز دولتیه ...... بابت هرسهم 90تومن تعدیل فقط بابت تسعیر ارز داره/:.winksmiley02.://:.winksmiley02.:/

چون دولتیه این مبلغ رو به سرمایه منتقل میکنه......

درپایان خوشحالم که با شما همسنگرم ....... ملت سنگر مطمئنی نبود.....

کيانوش
2013/08/14, 11:51
سلام و درود بر آقا کیانوش....

معاملات امروز نشون داد که بازار فهمیده تجارت چقدر عقبه.......

یادداشت های توضیحی بانک تجارت بصورت شفاف قید شده که موجودر ارزی را بارز مرجع تبدیل کرده ولی ملت اعلام کرده که با مبادله ای تبدیل کرده پس تجارت باید خیلی خیلی بالاتر بره...... حیف که هنوز دولتیه ...... بابت هرسهم 90تومن تعدیل فقط بابت تسعیر ارز داره/:.winksmiley02.://:.winksmiley02.:/

چون دولتیه این مبلغ رو به سرمایه منتقل میکنه......

درپایان خوشحالم که با شما همسنگرم ....... ملت سنگر مطمئنی نبود.....
رفيق عزيز
در شرايطي که گفتم تجارت ارزنده تر از ملت هست.ولي در مجموع هر دو بايد تا پي به اي 10بالا برند.
شايد تا 2ماه ديگه بانکي زير 10نداشته باشيم./
يعني تجارت 380تومان
ملت 380تومان
پاسارگاد 380تومان
وکار ؟با 22تومان تعديل مثبت از تسعير ارز
اوه اوه بعضي از بانکها خيلي عقبند.
..............................................
طوري نيست جبران مي کنند.
تو خودروايها هم خاور عقب افتاده.اون هم جبران ميکنه.تا چند روز ديگه تو صف خريد قفل ميکنه.مثل زامياد يا خپارس.
هم بانکها هم خودروايها ميرند براي دو براير شدن.فعلا

63morteza63
2013/08/14, 12:52
بانکی ها ............-4 /:.negaran.:/

تجارت ...................+4 /:.tonguesmiley:./

سرمایه گذار
2013/08/14, 13:24
رفيق عزيز
در شرايطي که گفتم تجارت ارزنده تر از ملت هست.ولي در مجموع هر دو بايد تا پي به اي 10بالا برند.
شايد تا 2ماه ديگه بانکي زير 10نداشته باشيم./
يعني تجارت 380تومان
ملت 380تومان
پاسارگاد 380تومان
وکار ؟با 22تومان تعديل مثبت از تسعير ارز
اوه اوه بعضي از بانکها خيلي عقبند.
..............................................
طوري نيست جبران مي کنند.
تو خودروايها هم خاور عقب افتاده.اون هم جبران ميکنه.تا چند روز ديگه تو صف خريد قفل ميکنه.مثل زامياد يا خپارس.
هم بانکها هم خودروايها ميرند براي دو براير شدن.فعلا
با همه گفته های شما موافق ولی بانک دی فراموش نشه: بانک دی اگه باز شه با حداقل 100 درصد افزایش سرمایه و عقب ماندن از قافله بانک ها رو فراموش کردید من برای آن تا 2 ماه دیگه 200 حداقل برآورد نموده ام

کيانوش
2013/08/15, 08:22
امروز روز راي گيري هست.
اگر وزير اقتصاد و صنعت و معدن راي بيارند شنبه بانک و خودرو و بازار ميترکه و 60هزار واحد را در خواهد نورديد.
تجارت مقاومت 220را شکوند ه است.چشم اندازش فعلا 450تومان

نیکا
2013/08/15, 08:34
امروز روز راي گيري هست.
اگر وزير اقتصاد و صنعت و معدن راي بيارند شنبه بانک و خودرو و بازار ميترکه و 60هزار واحد را در خواهد نورديد.
سلام وتشکر از مطلب شما . ایا اطلاعی از میزان دارایی های ارزی بانک دارید که تبدیل بارز مبادله ای شود ؟؟ وسینا هم باپرتفوی خوب هم اطلاع دارید ؟؟ هردو مطلوب است

کيانوش
2013/08/15, 09:59
سلام وتشکر از مطلب شما . ایا اطلاعی از میزان دارایی های ارزی بانک دارید که تبدیل بارز مبادله ای شود ؟؟ وسینا هم باپرتفوی خوب هم اطلاع دارید ؟؟ هردو مطلوب است

1ميليارد و 200ميليون دلار مازاد ارزي دارد بانک تجارت
تو صفحات قبل زدم ميزان مازاد ارزي و طلبهاي بانک تجارت و ملت را.
.................................................. ..............................................
انتظارات نظام بانكي از وزير اقتصاد

کد خبر: DEN-733849 تاريخ چاپ: 1392/05/24 منبع: روزنامه دنياي اقتصاد - شماره 2991
دکتر محمدرضا رنجبرفلاح*
با معرفي اعضاي کابينه دولت يازدهم به مجلس به خصوص وزير اقتصاد اکنون نوبت نهادهاي اقتصادي مرتبط است که مشکلات خود را با وزير خيابان صوراسرافيل در ميان بگذارند تا او بتواند بر اساس نياز اقتصاد و ترتيب اولويتها برنامههاي خود را عملي کند. آشکار است که نظام اقتصادي ايران وابسته به شبکه بانکي خود است و بانکها به عنوان ارکان اين مجموعه داراي مشکلات عديدهاي هستند.
با انتخاب دکتر طيبنيا به عنوان وزير امور اقتصادي و دارايي پيگيري مطالبات بانکها و بانک مرکزي شايد اولين انتظاري باشد که از او ميرود. وزير اقتصاد از آنجا که عضو شوراي پول و اعتبار نيز هست ميتواند در اين رکن هم تاثيرگذار باشد. يکي از مهمترين مشکلات شبکه بانکي پايين بودن سرمايه پايه بانکها است. دکتر طيبنيا که امروز طبيب اقتصاد ايران لقب گرفته است ميتواند از يک سو سرمايه بانکهاي دولتي را بالا ببرد و از سوي ديگر با کمک به کاهش مطالبات از دولت به طور خودکار مشکل افزايش سرمايه ساير بانکها را نيز مرتفع کند. مشکل ديگر ميزان سقفهاي اعتباري است که در حال حاضر جوابگوي سرمايهگذاران کلان بانکها نيست که با برطرف شدن اين نقيصه توليد و اشتغال کشور نيز دچار شوک مثبتي خواهد شد. همچنين در سطح کلان اقتصاد پرداخت تسهيلات سرمايه در گردش به واحدهاي توليدي ميتواند به عنوان برنامهاي مشترک از سوي بانک مرکزي و وزارت امور اقتصادي و دارايي کمبودهاي بخش توليد را برطرف سازد. در اين بين مطالعات دکتر طيبنيا در حوزه بانکداري اسلامي مطمئنا ميتواند در تحقق آرمان بانکداري اسلامي و تبديل شبکه بانکي کشور به عنوان يک الگو کمک شاياني بکند. در حوزه بازار سرمايه شايد اساسيترين مشکل ارتباط بين اين بازار و بازار پول باشد که با برطرف شدن موانع ارتباطي همزمان هر دو بازار دچار تحولي رو به جلو ميشوند. جوانترين عضو کابينه پيشنهادي که خود عضو شورايعالي پول و اعتبار و همچنين از اعضاي شورايعالي بورس خواهد بود و در سياستگذاري هر دو بازار تاثيرگذار، ميتواند در جهت کاهش وابستگي توليد کشور به بازار پول حرکت کرده و ارتباط بخش توليد با بازار سرمايه را مستحکم سازد.اما در خصوص بسته پولي انتقاداتي وجود دارد که وزير اقتصاد با توجه به سوابقي که در کارنامه خود دارد ميتواند در قالب بسته پولي يکسري از ديدگاهها را اصلاح کند. از قضا در اين راستا با شناختي که از دکتر طيبنيا دارم يکي از بحثهايي که وي به آن اعتقاد دارد بحث تامين مالي زنجيرهاي است. او معتقد است براي اينکه تسهيلات تبديل به توليد شود بايد به جاي آن که به يک پروژه تسهيلات دهيم بايد به زنجيرهاي از توليدات که هر کدام نهاده توليد ديگري است، تسهيلات داد تا هم در به ثمر رسيدن توليد شاهد موفقيت خواهيم بود و هم وقتي به يک حلقه تسهيلات ميدهيم فروش وي هم تضمين ميشود. اين ايده خوبي است که قبلا توسط دکتر طيبنيا مطرح شد و البته دنبال تحقق آن هستند. و در نهايت خبر مهمي که از کابينه اين دولت به گوش ميرسد اينکه دولت از هماکنون قول داده است که بودجه سال آينده را تا پايان آذر ماه به مجلس ارائه دهد و اين خود نويد انضباط و نظم کاري در فضاي تصميمگيري کلان اقتصاد کشور دارد.
* مديرعامل بانک تجارت
شيطون ميگه همه بانکها را تبديل به تجارت و ملت کنا.

ile
2013/08/15, 10:20
امروز روز راي گيري هست.
آقا کیانوش بنظرتون کی میتونه به 450 برسه ؟ امسال میرسه ؟

کيانوش
2013/08/15, 11:32
آقا کیانوش بنظرتون کی میتونه به 450 برسه ؟ امسال میرسه ؟
انشالله
بعيد نيست.
اگر تحريم بين المللي بانکها را بر دارند قطعا خواهد رسيد.شايد هم بيشتر بره بالا.

مازیار علوی
2013/08/16, 23:31
شنیده ها حاکی از این است که مستندات افزایش سرمایه 100 درصدی بانک تجارت از محل تجدید ارزیابی داریی ها به سازمان بورس ارسال شده و ظاهرا افزایش سرمایه اواخر شهریور اعمال خواهد شد.

http://signalebours.loxtarin.com/post/94/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C%20%D8%AE%D9%88%D8%B4%20%D 8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85% D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%D9%86 %DA%A9%20%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D8%AA.htm

http://signalebours.loxtarin.com/

سرمایه گذار
2013/08/17, 07:43
تجارت در8:30 دقیقه 24 میلیون صف خرید ،بانک ها بخصوص آنهایی که مثل تجارت افزایش سرمایه دارند فکر کنم بازار دل از آنها نمی کنه هر چقدر هر صنعت در بورس ارزندگی خود را دارد ولی بانکها کم ریسک هستند وسود دهی بالا دارند و هنوز به قیمت های واقعی خود نرسیده اند ،همین بانک تجارت 4 سال پیش تو همین قیمت بود ،چقدر فاصله قیمتی پیدا کرده با ارزش امروز آن؟تصمیم گیری با شماست ،اگه تو این شلوغی سهمی از آن ما شود خدا را شکر می کنیم وبرای شما هم آرزوی موفقیت

عليمردان
2013/08/17, 07:55
تجارت در8:30 دقیقه 24 میلیون صف خرید ،بانک ها بخصوص آنهایی که مثل تجارت افزایش سرمایه دارند فکر کنم بازار دل از آنها نمی کنه هر چقدر هر صنعت در بورس ارزندگی خود را دارد ولی بانکها کم ریسک هستند وسود دهی بالا دارند و هنوز به قیمت های واقعی خود نرسیده اند ،همین بانک تجارت 4 سال پیش تو همین قیمت بود ،چقدر فاصله قیمتی پیدا کرده با ارزش امروز آن؟تصمیم گیری با شماست ،اگه تو این شلوغی سهمی از آن ما شود خدا را شکر می کنیم وبرای شما هم آرزوی موفقیت

بانک تجارت

افزایش سرمایه 100% از محل تجدید ارزیابی ها

در کمتر از یک ماه دیگر

عليمردان
2013/08/17, 10:06
بانک تجارت لیدر تازه نفس گروه بانکی!
امروز 30 میلیون فرصت خرید داد نوش جان آنها که از این فرصت بهره بردن:.thumbsupsmileyanim

کيانوش
2013/08/17, 15:44
فردا قيمت تجارت به ملت ميرسه .
حالا بايد با هم برند بالا با بقيه بانکها.
وصول مطالبات از دولت تدبير و اميد سالي 50تومان تعديل مثبت سود براي تجارت و ملت داره تا 5سال متوالي.
وصول 220ميليارد تومان برداشت ماوتفاوت ارز از بانک مرکزي هم نزديک هست.
و همون حرفهاي تکراي تو پستهاي قبل

جعفرزاده
2013/08/18, 10:35
امروز عالی بود

Alidadash
2013/08/19, 08:45
تجارت اولین بانک امروز که صف خرید شد.

Alidadash
2013/08/20, 11:12
امروز از صادرات هم حجم بالاتری زد. داره لیدر بانکی ها میشه.

سرمایه گذار
2013/08/20, 13:21
منفی این چند روز بانک ها به نظرمن این دالایل را دارد
حقوقی ها
علت کار آنها نقد شدن برای خرید پتروشیمی جم است
حقیقی ها
علت فروش :پرداخت وام خرید اعتباری از کارگزاری ها

کيانوش
2013/08/20, 13:46
فردا بانکها بر مي گردند.
دلار شد3115تومان
خودروايها صف خريد.

سیگنال
2013/08/20, 18:47
نقل قول

با روی کار آمدن دولت جدید یکی از مستعد ترین گروهها برای رشد با توجه به رفع و یا کاهش تحریمها سهام بانکی می باشند. با این حجم بالایی که در بانکی ها معامله انجام میشود و حقوقی و گروهی شدیدا در حال خرید می باشند خیلی خیلی زود گروه جمع خواهد شد و ادامه روند صعودی

فقط یک نگاه به سایت معاملات بیاندازید و ببینید حقوقی چگونه از خجالت فروشنده های حقیقی در آمده است. (مثلا صادرات و تجارت )
دوستان غول سرمایه وارد گروه بانکی شده است و این را حجم بالای معاملات تایید میکند. بدانید روند گروه کماکان صعودی خواهد بود و اسیر دست نوسانات نشوید

rad
2013/08/20, 22:37
سلام دوستان
من فردا در 4% منفی خرید سهام بانک تجارت- بانک ملت-وکار-وسینا-بانک صادرات-سرمایه گذاری خوارزمی-ولصنم
را مناسب می بینم.
سپاس دار شماییم.

امپراتور7
2013/08/20, 22:43
احتمالا فردا با اقبال بازار به این گروه مواجه میشیم و معاملات امروز بیشتر یک شوک خبری بود تا مشکل بنیادی منفی فردای بانک ها مخصوصا وپست وتجارت وپارس وبصادر میتونه جذاب باشه و بتبع رشد اونا وخارزم هم معاملاتش عادی خواهد شد . مگر علت فروش شدن امروز چیز دیگری باشه که احتمالش ضعیفه

تکنیکالیست
2013/08/20, 23:47
بانکی ها فردا مثبت خواهند شد

به خرید حقوقی و خارج کردن سهم از دست حقیقی دقت کردین؟

Alidadash
2013/08/21, 00:04
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1811.jpg

( احمدي )
2013/10/04, 02:03
به احتمال بسيار قوي افزايش سرمايه داره بزودي

mohsen2010
2013/10/08, 13:26
من هر سهم رو 255 خریدم.آیا تا افزایش سرمایه بالا میره؟

taceco
2013/10/09, 10:29
نمیدونم چرا سهام بانک تجارت انقدر متغییر هستش .. چند روز منفی میشه و یک روز دوباره مثبت و همین اتفاق دوباره تکرار میشه ..دوستان گرامی علت این اتفاق چیه ؟

mohsen2010
2013/10/13, 11:13
دوستان عزیز بالاخره نوبت هنرنمائی تجارت هم رسید.40 میلیون حجم معامله.13 میلیون صف خرید>:D

وحید 20
2013/10/13, 19:12
دلیل صف خرید امروز وتجارت علارغم منفی بودن بقیه گروه ورود وتجارت به فملی و فولاد در این چند روزه هست
فعلا930میلیون فولاد و 818میلیون فملی خریده
البته بحث افزایش سرمایش جای خود

کلا پرتفوی خوبی در بورس داره و انگار منابعش رو داره بیشتر وارد بورس میکنه
قبلا هم که بلوک ونیکی رو خریده بود و سهامدار عمدش هست دیگر پرتفوی جای خود

مخبرالدوله
2013/10/13, 19:20
امروز دولت 20 میلیون فروخته....

علیرضا1
2013/10/13, 22:27
امروز دوباره وارد تجارت شدم.
به نظر مياد خبرهاي خوبي در راهه!!!!!!

وحید 20
2013/10/14, 00:20
در گروه بانکی دیروز در حالی معاملات پر حجم فولاد ادامه داشت که براساس شنیده‌ها بخش عمده معاملات سنگین روزهای اخیر در نمادهای فولاد مبارکه تملک وثیقه موجود نزد بانک تجارت بوده است. يادآور مي‌شود بانک تجارت به دلیل عدم پرداخت اقساط یک تسهیلات گیرنده، سهام وثیقه موجود را در دو نماد ملی مس و فولاد مبارکه به تملک خود در آورده است. بانک تجارت در تاریخ 17 مهر ماه دارای 381 میلیون سهم فملی بود و در تاریخ 18 مهر ماه نیز 714 میلیون سهم ديگر را از دولت دریافت و مالکیت خود را به 71/4 درصد رساند.
همچنین در تاریخ 18 مهر ماه بیش از 398 میلیون سهم فولاد در اختیار اين بانك قرار داشت که روز گذشته با تصاحب بلوک این شرکت مالکیت خود را در این سهم به 751 میلیون سهم ( معادل 91/2 درصد) رساند.
با توجه به افزایش ارزش پرتفوی و افزایش سرمایه پیش روی این بانک، سهام آن دیروز با صف خرید همراه شد.

دنیای اقتصاد

mohsen2010
2013/10/14, 18:03
دوستان محترم یکی بانک محترم تجارت رو تحلیل بفرماید ببینیم تا کجا ادامه پیدا میکند رشد این بانک

63morteza63
2013/10/14, 19:05
آقا کیانوش باید بیاد و لطف کنه بگه این بانک تجارت داره چیکار میکنه !!!!!!!!!!!

بهترین بانکیه انصافا

rajabnejad
2013/10/14, 23:54
امروز یک بلوک دیگر فولاد به بانک تجارت انتقال داده شد تا تملک این بانکی در این شرکت فولادی به 1 میلیارد و 35 میلیون سهم برسد.این عرضه ها از سوی ایمیدور بابت رد دیون به بانک تجارت داده می شود.این انتقال سهم از یک سو برای بانک تجارت مفید می باشد از یک سود برای فولاد!
بانک تجارت طبق گفته مدیرعامل برنامه های جدی برای سرمایه گذاری در بورس دارد و در روزهای اخیر تحولات مثبتی در پرتفوی شرکت رخ داده است. مدیرعامل بانک تجارت اخیرا گفته تلاش ما این است که بتوانیم در چهارچوب استراتژی های تعیین شده از سوی هیات مدیره ، اهداف عالی بانک تجارت در حوزه سرمایه گذاری را محقق و شاهد ارتقاء چشمگیر جایگاه بانک در بازار سرمایه باشیم.
در مورد فولاد هم باید گفت که خروج سهم از مالکیت دولت و واگذاری تدریجی آن به بخش خصوصی خیلی بهتر است.حمایت های بانک تجارت از سهام زیر مجموعه همواره قابل قبول بوده است .ممکن است تجارت با سرمایه گذاری در شرکت های بورسی حتی قصد ورود به هیئت مدیره را نیز داشته باشد .

OZZY
2013/10/22, 19:44
بانک تجارت در اولویت لغو تحریم ها قرار گرفت

به گفته مدیرعامل بانک تجارت، این بانک در اولویت لغو تحریم‌ها قرار دارد و بستر لازم برای جهش دوباره فعالیت‌های بین‌المللی این بانک فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، دکتر فلاح در جمع تعدادی از روسای شعب این بانک با اشاره به توفیقات اخیر بانک در بازارهای پول و سرمایه گفت: خوشبختانه روند لغو تحریم‌های بانک تجارت آغاز شده و طی یکسال و نیم گذشته نیز شعبه بانک تجارت در پاریس با وجود محدودیت‌ها، توانسته نقش مهمی در فعالیت‌های ارزی بانک داشته باشد.

مدیرعامل بانک تجارت افزود: شعبه بانک در پاریس در این ایام توانسته بخش‌های زیادی از تعهدات LC خود را عملی کند و با توجه به تاکید نماینده فرانسوی این شعبه مبنی بر سرمایه قابل توجه شعبه و ارتقای نرم‌افزار‌ها، می‌تواند اولین نقطه تماس بین‌المللی بانک برای لغو تحریم‌ها و افزایش فعالیت‌ها و نقل و انتقال‌ها در سطوح بسیار بالاتر باشد.

وی افزود: خوشبختانه لغو تحریم‌ بانک تجارت در دستور کار اتحادیه اروپا قرار دارد و بر اساس آخرین اخبار شعب پاریس و دوشنبه بانک تجارت در اولویت لغو تحریم‌ها قرارگرفته‌اند.

دکتر فلاح در پایان گفت: به زودی شاهد رونق بیشتر کسب و کار بانک تجارت در تمامی ابعاد خواهیم بود. بستر موفقیت و اوج‌گیری بانک فراهم شده و باید با تکریم مشتریان که به معنای واقعی ولی‌نعمت‌ ما محسوب می‌شوند این روند را تسریع بخشیم.

nesvatb
2013/10/23, 21:45
ازدوستان کسی میدونه چرا امروز سهم بسته شد؟

mohsen2010
2013/10/24, 00:35
توی سایت TSETMC نوشته بود به دلیل ابهام در ارائه اطلاعات.ولی باز دقیقش رو نمیدونم

کیان مهر
2013/10/24, 11:59
خبار و اطلاعیه ها اخبار بانک (http://www.tejaratbank.ir/portal/Default.aspx?tabindex=594&tabid=1142) >نمایش اخبار بانک (http://www.tejaratbank.ir/portal/Default.aspx?tabindex=595&tabid=1291) > اخبار - جزئيات اخبار

توضیح بانک تجارت در خصوص بسته شدن نماد معاملاتی «وتجارت»

در پی انتشار خبر توقف نماد معاملاتی بانک تجارت در بورس ، روابط عمومی این بانک توضیحاتی ارائه نموده است.
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت و بنا به اعلام مدیریت امور مالی این بانک، "توقف نماد معاملاتی شرکت بانک تجارت صرفا به دلیل عدم ارائه همزمان صورت‌های مالی میان دوره‌ای منتهی به 31/6/92 و گزارش پیش بینی سود هر سهم برای سال مالی منتهی به 29/12/1392 براساس عملکرد واقعی دوره 6 ماهه به سازمان بورس و اوراق بهادار بوده است."

کيانوش
2013/10/28, 08:53
آقا کیانوش باید بیاد و لطف کنه بگه این بانک تجارت داره چیکار میکنه !!!!!!!!!!!

بهترین بانکیه انصافا

شک نکن.قبلا راجع به بانک تجارت کلي نقالي کرده بودم حالا بايد نشست و نتيجه اش را ديد.
وتجارت گل کاشت.

رها519
2013/10/28, 09:34
"وتجارت" و تعدیل مثبت از محل تسعیر ارز

بانک تجارت با 17 میلیون و 500 هزار سهم پیش بینی درآمد هر سهم در سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 براساس عملکرد واقعی دوره 6 ماهه را با تعدیل مثبت روانه بازار کرده است.
"وتجارت" برای هر سهم در سال مالی 92 برای هر سهم مبلغ 464 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با اطلاعیه قبلی (مبلغ 350 ریال) بیش از 32 درصد افزایش داشته است.
این بانک شرکت در پیش‌بینی سال 92، مبلغ 767 میلیارد و 100 میلیون تومان(438 ریال به ازای هر سهم) سود حاصل از تسعیر ارز شناسایی نموده است که مبلغ 732 میلیارد و 300 میلیون تومان(418 ریال به ازای هر سهم) آن در عملکرد شش ماهه محقق گردیده است.

کيانوش
2013/10/28, 09:52
ديگه بايد به تجارت بالاي 300تومان فکر کرد.
شاخص گروه بانک هم ديروز مقاومت تاريخي را شکونده است.امروز اگر تثبيت بشه عاليه.

کيانوش
2013/10/28, 11:04
مبارک باشه
رفتيم رو 300تومان
گفته بودم به اخر سال نميرسه بانکها پي به اي 10خواهند شد خصوصا تجارت و ملت و سينا و.......
منظورم 100درصد بازدهي خواهند داد.

nesvatb
2013/10/28, 21:00
تجارت عجب سهمی شده است . تازه یکی از پتانسیلهایش ازاد شد انهم نه بطور کامل .
بقیه آسهایی که دارد ورومیکند تابه 400برسد
1- افزایش سرمایه ازمحل تجدید ارزیابی دارایها
2- افزایش سرمایه 130% ازمحل اندوخته
3- قرارگیری درگروه بانکی که تازه رشد خود راشروع کرده است.

اخیرا مقداری هم برای سبد کوتاه وهم بلندمدت خرید کرده بودم ولی حالاحالاها نباید بفروشمش حتی کوتاه مدتیهارا

بقیه رادوستان بگویند

nesvatb
2013/10/28, 23:19
مبارک باشه
رفتيم رو 300تومان
گفته بودم به اخر سال نميرسه بانکها پي به اي 10خواهند شد خصوصا تجارت و ملت و سينا و.......
منظورم 100درصد بازدهي خواهند داد.
سلام بر کیانوش عزیز
یه مشکل سر این راه هست
اگرسودبانکی به حدود30% برسد (برای هماهنگی با تورم) سرمایه های زیادی جذب بانکها خواهد شد انگاه دو مورد زیر
1- خروچ نقدینگی از بورس به سمت بانکها
2- بالارفتن روزانه شاخص ونگرانی مردم ازبیشتر شدن احتمال نزول سهام

مانعی برای این موضوع خواهد بود
سهامداری ازاین بعد دقت زیادی لازم دارد

zorba
2013/10/28, 23:56
سلام بر کیانوش عزیز
یه مشکل سر این راه هست
اگرسودبانکی به حدود30% برسد (برای هماهنگی با تورم) سرمایه های زیادی جذب بانکها خواهد شد انگاه دو مورد زیر

سلام
افزایش سود بانکی خیلی بعید به نظر میرسه.
نه بانک ها توانایی پرداخت سود بیشتری دارند و نه اینکار به تولید داخلی و ایجاد اشتغال کمکی میکنه.
اگز هدف توسعه ی اقتصادی و رشد افسار گسیخته ی تورم باشه، دولت مدلی از جوامع توسعه یافته نخواهد یافت که با افزایش نرخ بهره ی بانکی به اهدافش رسیده باشه.

کيانوش
2013/10/29, 08:46
سود بانکي ممکنه 2درصد تغيير کنه مثلا 22درصد بشه ولي 30درصد بعيد هست.
.................................................. .................................................. .........
به بقيه پتانسيلهاي بانک توجه کنيم.
دو ماه پيش گفته بودم بانکها تا چند ماه ديگه 100درصد بازدهي دارند.
بانک صادرات و تجارت از 100درصد هم فراتر رفتند.
اين تازه اول کارشون هست.
اگر تحريم بانک و سويفت لغو بشه بانکها 100درصد ديگه بازدهي خواهند داد.

armanmodern
2013/10/29, 13:58
من امروز تجارت خریدم، تا دو ماه آتی چه چشم اندازی رو براش پیش بینی می کنید؟

nesvatb
2013/10/29, 23:09
سلام
افزایش سود بانکی خیلی بعید به نظر میرسه.
نه بانک ها توانایی پرداخت سود بیشتری دارند و نه اینکار به تولید داخلی و ایجاد اشتغال کمکی میکنه.
اگز هدف توسعه ی اقتصادی و رشد افسار گسیخته ی تورم باشه، دولت مدلی از جوامع توسعه یافته نخواهد یافت که با افزایش نرخ بهره ی بانکی به اهدافش رسیده باشه.
درمورد افزایش سود بانکی که اینروزها دست اندرکاران درحال بررسی هستند
ضمنا باتوجه به رابطه انکار ناپذیر بین سود بانکی ونرخ تورم (که البته سالها توسط احمدی نژادانکارشد) باتورم 35% نرخ سود بانکی نمیتواند خیلی با ان فاصله داشته باشد عدد 30% راهم ازگفته های خود انها نقل قول کردم .
22% که الان هم خیلی ازبانکها باتوافق به مشتریان ویژه خود میدهند سامان 23% هم میدهد

amirabbas2012
2013/11/03, 19:31
افزایش سرمایه 100درصدز ا محل سود انباشته و تجدید ارزیابی قطعی شده است زمان آن نیز تا پایان سال به گفته مدیرعامل اعلام شده است انتظار میرود تجارت یک تا ماه آینده آگهی افزتیش سرمایه را به بازار اعلام نماید.

63morteza63
2013/11/03, 19:54
سلام بر کیانوش عزیز
یه مشکل سر این راه هست

سود بانکی به هیچ عنوان بالاتر از 22درصد نمیرود و معقول ومنطقی هم نیست
البته به موسسات مالی کار نداریم چون سود اوری ان ها هم متفات است

فقط جمله اخر خوب بود و می پسندم

ایرج اکبری
2013/11/05, 12:47
مدیرعامل بانک تجارت در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد
رفع تحریم‌های بانک مرکزی در دستور کار مذاکرات/ پرداخت تسهیلات خرد در اولویت

» سرویس: اقتصادي - بانك، بيمه، بورس
سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲ - ۰۰:۵۰
مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به این‌که رفع تحریم‌های سیستم بانکی و به ویژه بانک مرکزی در دستور کار مذاکرات قرار دارد، تاکید کرد: بانک تجارت پرداخت تسهیلات خرد را در اولویت قرار داده است.

محمد رضا رنجبر فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار بانک خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره لغو تحریم‌های بانک تجارت اظهار کرد: بهتر است بگوییم اولویت‌های لغو تحریم‌ها که در این راستا ایمیل‌هایی بین شعبه پاریس بانک و خزانه داری فرانسه رد و بدل شده و برنامه زمانی را از ما خواستند تا با توجه به قابلیت‌های این شعبه در صورت لغو تحریم‌ها بتواند نسبت به برقراری سوییفت و نقل و انتقالات بین المللی اقدام کند.

وی در ادامه با اشاره به این که این برنامه زمان‌بندی حداکثر تا پایان سال میلادی جاری تهیه و ارائه می‌شود، تاکید کرد:شعبه پاریس بانک تجارت سرمایه منابع کافی در اختیار دارد و سیستم‌های نظارتی و نرم افزارهای مورد نظر در شعب ایجاد شده است، بنابراین امیدواریم شعبه دوشنبه و پاریس بانک تجارت به زودی فعالیت خود را گسترش دهند تا دروازه‌های ورودی فعالیت‌های بین‌المللی و ارزی بانک تجارت و شبکه بانکی کشور شوند.

مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به این که امیدواریم پس از این اقدامات بانک تجارت بتواند این فعالیت را ایفا کند ادامه داد:رفع تحریم‌های سیستم بانکی و به ویژه بانک مرکزی در دستور کار مذاکرات قرار دارد.

پرداخت تسهیلات خرد در اولویت

رنجبر فلاح در ادامه در پاسخ به این که با توجه به محدودیت پرداخت تسهیلات خرد از سوی بانک‌ها،‌ آیا برنامه‌ای برای توسعه پرداخت این گونه تسهیلات دارید؟ خاطرنشان کرد:بانک تجارت پرداخت تسهیلات خرد و little banking را در اولویت قرار داده و تلاش می کند پرداخت این تسهیلات را توسعه دهد زیرا ریسک عدم باز پرداخت این تسهیلات کم است.

وی با تاکید بر این‌که بر اساس قانون اعداد بزرگ هر چه تعداد تسهیلات بیشتر باشد ریسک کمتری را متحمل می شویم ادامه داد: پرداخت این تسهیلات در بانک تجارت متوقف نشده و تسهیلاتی برای خرید خودرو و کالا پرداخت می‌شود.

کيانوش
2013/11/10, 14:37
با توجه به برنامه قوي وزير اقتصاد جناب طيب نيا و استقلال بانک مرکزي و کنترل نقدينگي و پرداختن به بازار سرمايه و بانکها
به 2ماه نميرسه که پي به اي بانکها ميشه 10

23مرداد بود که مطلب بالا را گفتم.
با اين حرکتي که اقاي وزير اقتصاد کردند بانکها حداقل 60تومان پتانسيل سود سازي دارند.
8برابر شدن وام دهي سرمايه بجاي 5برابر
يعني سود بانک تجارت وملت ميره رو 100تومان
.................................................. .................................................. ......................
پي به اي 6ان ميشه 600تومان
فقط از محل 8برابري قدرت تسهيلات
.................................................. .................................................. .................
به منظور افزايش سقف اعطا/ ايجاد تسهيلات و تعهدات؛

«آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان» اصلاح شد
۱۹ آبان ۱۳۹۲
«آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان» توسط شورای پول و اعتبار اصلاح شد.در اصلاحيه جديد، به منظور افزايش سقف اعطا/ ايجاد تسهيلات و تعهدات، مبناي محاسبه تسهيلات و تعهدات کلان به مبناي«سرمايه پايه» تغيير يافته است.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در این اصلاحیه همچنین با هدف ارتقاي ظرفيت اعتباري بانک‌ها، سقف جمعي تسهيلات و تعهدات کلان از 5 برابر سرمايه و اندوخته به 8 برابر سرمايه پايه افزايش پيدا نموده است. يکي ديگر از موارد اصلاحي، امکان يافتن مجدد ضرايب تبديل در مورد تعهدات مطابق آيين‌نامه کفايت سرمايه است که بدون شک آثار مثبتي بر افزايش ظرفيت اعتباري شبکه بانکي کشور خواهد گذاشت.
علاوه بر اين، به منظور تسهيل استفاده بخش خصوصي از منابع صندوق توسعه ملي و نيز منابع مشابه خارجي، برخي ابهامات موجود در مورد نحوه ثبت«تسهيلات از محل صندوق توسعه ملي» و «تسهيلات اعطايي از محل منابع خارجي (فاينانس و ريفاينانس و ...) »در صورت‌هاي مالي بانک‌ها مرتفع گرديده است.
گفتنی است شوراي پول و اعتبار در يک‌هزار و يک‌صد و شصت و ششمين جلسه مورخ 7/8/1392 در اجراي تکليف مقرر در جزء «پ» ذيل بند (12) تصويب‌نامه شماره 118322/49515 مورخ 21/6/1392 هيأت وزيران در خصوص رفع موانع توليد، سرمايه‌گذاري و اشتغال و ايجاد تحرک اقتصادي و بهبود فضاي کسب و کار و در چارچوب اهداف و برنامه‌هاي دولت تدبير و اميد،«آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان» را با رويکرد روان‌سازي امور مربوط به دريافت تسهيلات، رفع موانع موجود در تأمين مالي طرح‌هاي ملي و بنگاه‌هاي بزرگ اقتصادي کشور و همچنين انطباق آن با مقتضيات و شرايط جديد محيطي از جمله تحولات به وقوع پيوسته در بازار ارز و افزايش هزينه‌هاي طرح‌هاي سرمايه‌گذاري، اصلاح و از شبکه بانکي کشور درخواست نمود با توجه به اين که در آيين‌نامه جديد بسياري از نگراني‌ها و مشکلات بانک‌ها در اجراي نسخه قبلي آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان، رفع شده است، بيش از پيش التزام و اهتمام خود را به رعايت تمامي ضوابط و مقررات نظارتي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و به طور ويژه آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان نشان دهد.

.................................................. .................................................. ...........................
تجارت 1750ميليارد تومان سرمايه دارد.
قبلا مي توانست 8750ميليارد تومان وام بدهد.
حالا 5250ميليارد تومان ميتونه بيشتر وام بدهد با سود خرج در رفته 20درصد که ميشه 1050ميليارد تومان سود خالص يعني سهمي 60تومان
پس بانک تجارت پتانسيل 60تومان ساخت سود جديد را پيدا کرد.
بانک تجارت بيش از 200درصد افزايش سرمايه از محل سود انباشته و تجديد ارزيابي را در دل دارد.
تجارت قوي ترين سهم بانکي هست بعد ملت.
تجارت به ازاي هر سهم 65تومان تعديل سود از محل تسعير ارز دارد
تجارت به ازاي هر سهم بيش از 200تومان مطالبات از دولت دارد.
بانک تجارت هدف بالاي 600تومان دارد.
بانک ملت هدف بالاي 600تومان دارد
بانک صادرات هدف بالاي 300تومان دارد.
همه بانکها هدف دوبرابري قيمت فعلي را ظرف مدت 6ماه اينده در دل دارند.خصوصا اگر تحريم برداشته بشه که هدفشان ميره بالاتر.

کيانوش
2013/11/11, 16:58
نوشته اصلی توسط کيانوش
مصوبه ميگه مبناي تسهيلات دهي 8برابر سرمايه پايه
سرمايه پايه تعريف داره.اون بالا زدم.
.................................................. ...
.................................................. ..
به منظور افزايش سقف اعطا/ ايجاد تسهيلات و تعهدات؛

«آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان» اصلاح شد
۱۹ آبان ۱۳۹۲
«آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان» توسط شورای پول و اعتبار اصلاح شد.در اصلاحيه جديد، به منظور افزايش سقف اعطا/ ايجاد تسهيلات و تعهدات، مبناي محاسبه تسهيلات و تعهدات کلان به مبناي«سرمايه پايه» تغيير يافته است.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در این اصلاحیه همچنین با هدف ارتقاي ظرفيت اعتباري بانک‌ها، سقف جمعي تسهيلات و تعهدات کلان از 5 برابر سرمايه و اندوخته به 8 برابر سرمايه پايه افزايش پيدا نموده است. يکي ديگر از موارد اصلاحي، امکان يافتن مجدد ضرايب تبديل در مورد تعهدات مطابق آيين‌نامه کفايت سرمايه است که بدون شک آثار مثبتي بر افزايش ظرفيت اعتباري شبکه بانکي کشور خواهد گذاشت.
علاوه بر اين، به منظور تسهيل استفاده بخش خصوصي از منابع صندوق توسعه ملي و نيز منابع مشابه خارجي، برخي ابهامات موجود در مورد نحوه ثبت«تسهيلات از محل صندوق توسعه ملي» و «تسهيلات اعطايي از محل منابع خارجي (فاينانس و ريفاينانس و ...) »در صورت‌هاي مالي بانک‌ها مرتفع گرديده است.
گفتنی است شوراي پول و اعتبار در يک‌هزار و يک‌صد و شصت و ششمين جلسه مورخ 7/8/1392 در اجراي تکليف مقرر در جزء «پ» ذيل بند (12) تصويب‌نامه شماره 118322/49515 مورخ 21/6/1392 هيأت وزيران در خصوص رفع موانع توليد، سرمايه‌گذاري و اشتغال و ايجاد تحرک اقتصادي و بهبود فضاي کسب و کار و در چارچوب اهداف و برنامه‌هاي دولت تدبير و اميد،«آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان» را با رويکرد روان‌سازي امور مربوط به دريافت تسهيلات، رفع موانع موجود در تأمين مالي طرح‌هاي ملي و بنگاه‌هاي بزرگ اقتصادي کشور و همچنين انطباق آن با مقتضيات و شرايط جديد محيطي از جمله تحولات به وقوع پيوسته در بازار ارز و افزايش هزينه‌هاي طرح‌هاي سرمايه‌گذاري، اصلاح و از شبکه بانکي کشور درخواست نمود با توجه به اين که در آيين‌نامه جديد بسياري از نگراني‌ها و مشکلات بانک‌ها در اجراي نسخه قبلي آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان، رفع شده است، بيش از پيش التزام و اهتمام خود را به رعايت تمامي ضوابط و مقررات نظارتي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و به طور ويژه آيين‌نامه تسهيلات و تعهدات کلان نشان دهد.

بنظر من بانکها بايد با اين مصوبه رشد صعودي خوبي را تجربه کنند.
منتظر حرکتشون ميمونيم.................................... ............... .................................................. .................................................. ...........................................
يک نگاهي به صورتهاي مالي بانک ملت و تجارت و ...... انداختم.
خيلي جالب هست.
با اين مصوبه جديد.بانکها ميتونند سودهاي بسيار بالايي بسازند.
اگر سرمايه پرداخت شده و اندوخته قانوني بانکها را 5برابر کنيم.و اگر سرمايه پايه بانکها را 8برابر کنيم و انها را از هم کم کنيم و 20درصد ان را بعنوان سود تقسيم بر تعداد سهام بانکها کنيم به سودهاي بسيار بالايي خواهيم رسيد/البته پتانسيل سود بالا.چون بانکها بايد تسهيلات بدند تا سود کنند.
تو اين محاسبه بانکها بشکل زير ميتونند به سودهاي زير برسند.
1-تجارت 308تومان
2-ملت216تومان
3-پاسارگاد 148تومان
4-سينا120تومان
5-صادرات 102تومتن
6-دي44تومان
بقيه را حساب نکردم.
دوستان لطفا صحبتهاي بالا را نقد کنيد.
ايا 5برابر سرمايه و اندوخته همون سرمايه پرداخت شده و اندوخته قانوني هست که من تو محاسبه خودم اوردم.يا سرمايه اصلي و اندوخته قانوني هست.البته اندوخته قانوني خودش تو سرمايه اصلي هست.
.................................................. .................................................. ...
اين بانک تجارت عجب سهم قوي هست.بعدش ملت هست.قبلا من به اين موضوع پرداخته بودم.

armanmodern
2013/11/11, 18:09
هفته قبل رو 305 تومن خریدمش، به نظر شما باز اضافه کنم یا تو بانکی های دیگه سرمایه بذارم؟
در 6 ماه آینده پتانسیل سود دهی وبصادر رو بیشتر میدونید یا وتجارت؟

کيانوش
2013/11/12, 08:19
هفته قبل رو 305 تومن خریدمش، به نظر شما باز اضافه کنم یا تو بانکی های دیگه سرمایه بذارم؟
در 6 ماه آینده پتانسیل سود دهی وبصادر رو بیشتر میدونید یا وتجارت؟

فکر کنم اول تجارت
چون افزايش سرمايه بالاي 200درصدي داره
چون از محل تغيير فرمول تسهيلات بيشترين سود را ميتونه بسازه طبق بررسي بالا
چون از دولت بالاي 200تومان به ازاي هر سهم طلب داره
چون از تسعير ارز ميتونه تعديل بده
چون سرمايه اش کمتر هست
.........
اول تجارت بعد ملت
صادرات هم خوبه چون قيمتش پايين هست بلحاط روان شناسي تقاضاي بازار خوبه

Alidadash
2013/11/12, 09:21
فکر کنم اول تجارت
چون افزايش سرمايه بالاي 200درصدي داره
چون از محل تغيير فرمول تسهيلات بيشترين سود را ميتونه بسازه طبق بررسي بالا
چون از دولت بالاي 200تومان به ازاي هر سهم طلب داره
چون از تسعير ارز ميتونه تعديل بده
چون سرمايه اش کمتر هست
.........
اول تجارت بعد ملت
صادرات هم خوبه چون قيمتش پايين هست بلحاط روان شناسي تقاضاي بازار خوبه
درود بر کیانوش عزیز
تجارت رو شهریور وارد شدم و همون ماه هم خارج شدم. بانک مورد علاقمه
به نظرت با وجود خودرویی ها بازم جایی واسه این سهم در پرتفو در نظر بگیرم؟

کيانوش
2013/11/12, 09:28
درود بر کیانوش عزیز
تجارت رو شهریور وارد شدم و همون ماه هم خارج شدم. بانک مورد علاقمه
به نظرت با وجود خودرویی ها بازم جایی واسه این سهم در پرتفو در نظر بگیرم؟

بانک و خودرو بيشترين بازدهي را خواهد داد.
.................................................. ...
تجارت قويعترين بانک هست.
امروز دارند با بانک تجارت و ملت و صادرات بازي مي کنند.
اون تحليل من مثل يک تخيل و توهم است بعدا اصلاح شده ي ان را ميزنم کامل.فعلا يک چيزي زدم تا نقادها تحليل من را نقد کنند.ولي واقعييت دارد.
بعدا تازه بازار اون تحليل من را خواهند نوشت .من اولين نفر هستم که از اين زاويه به بانکها نگاه کرده ام.

roma.consis
2013/11/25, 02:45
استاد قطب نما:

حتما که نباید مشخصا به رفع تحریم بانک ها اشاره شود. هر تبادل مالی باید از طریق بانک ها صورت بگیرید . 20 میلیارد دلار پول را که نمی شود در چمدان جا به جا کرد.

اینکه تحریم پتروشیمی ها رفع میشود و صادر می کنند پولش را چطور می گیرند ؟ از سیستم بانکی

اینکه صنعت خودرو رفع تحریم شده است پول قطعات وارداتی را چطور پرداخت می کند ؟ از سیستم بانکی

اینکه فلزات گرانبها و طلا معامله میشود پولش چطور انتقال می یابد ؟ از سیستم بانکی

سیستم بانکی محل تلاقی تمام صنایع مختلف است و هر رفع تحریمی یعنی بالا رفتن مبادلات مالی و سود بانک ها

کيانوش
2013/11/25, 08:51
تجارت و بانکها رفتند براي دوبرابر شدن.

armanmodern
2013/11/25, 15:13
تجارت و بانکها رفتند براي دوبرابر شدن.

خبر جدیدی از افزایش سرمایه وتجارت نشده؟

سرمایه گذار
2013/11/25, 16:03
عرضه سهام بانک تجارت در پی افزایش سرمایه و آزادسازی دارایی‌ها
به گزارش خبرنگار اقتصادیخبرگزاری فارس (http://www.farsnews.com/)، از دقایق ابتدای معاملات امروز نماد معاملاتی بانک تجارت که بیش از 190 میلیون صف خرید داشت، از این میزان 160میلیون عرضه شد و صف خرید آن تا حدی پایین آمد.
این سهم در آخرین قیمت 325 تومان و 5 ریال ارزش‌گذاری شده و تا لحظه تنظیم این گزارش 160 میلیون برگ سهم معامله شده است.
به گزارش فارس؛شنیده‌ها حاکی از این است که تمام دارایی‌های خارج از کشور این بانک آزاد شده و همچنین به میزان 140 تا 200 درصد افزایش سرمایه دارد.
بنابراین گزارش، تمام نمادهای بانکی در بازار از جمله ملت، پاسارگاد، انصار، دی، سرمایه، پارسیان، صادرات و سینا با صف خرید سنگینی به واسطه اخبار سیاسی و برداشته شدن تحریم ها رو به رو شده‌اند.

وحید 20
2013/11/26, 08:24
پایان عرضه‌های سهامدار عمده بانک تجارت و افزایش سرمایه ۱۰۰درصدی

یک مقام مسئول از پایان یافتن عرضه‌های چند روزه یکی از سهامداران عمده بانک تجارت خبر داد و گفت: سهامداران عمده این بانک در آینده عرضه‌ای نخواهند داشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در معاملات امروز بازار سهام، برخی نمادهای بانکی از جمله تجارت که از صبح امروز صف خرید بسیار سنگینی برای آن تشکیل شده بود با معامله حدود 220 میلیون برگ سهم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

بر اساس گفته یکی از مسئولان ارشد بانک تجارت، از فردا (چهارم آذرماه)، سهامداران عمده هیچ عرضه‌ای نخواهد داشت؛ به گفته وی تا قبل از پایان سال جاری این بانک بین 100 تا 110 درصد افزایش سرمایه خواهد داد.

به گزارش فارس، امروز 133 میلیون و 76 هزار سهم توسط شرکت بین المللی عمران رضوی-سهامی خاص در بازار عرضه شد.

بنابراین گزارش، معاملات امروز بازار سهام با برتری تقاضا در بسیاری از نمادهای حاضر در گروه بانکی، خودرویی و پتروشیمی آغاز شد و همین امر موجب رکوردشکنی بی‌سابقه شاخص بورس تا قله 81 هزار واحدی در تاریخ معاملات بازار سهام شده است.

امروز ارزش بازار نیز در رکوردی شگفت‌انگیز از مرز 397 هزار میلیارد تومان عبور کرد و در آینده و با ادامه این روند به 400 تریلیون تومان خواهد رسید.

کيانوش
2013/11/26, 10:00
تجارت قويترين بانک بعد ملت.
علت
افزايش سرمايه
طلب 200توماني به ازاي هر سهم از دولت
تسعير 65تومان از محل ارز
عمليات ارزي
و............

almerindo portfolio
2013/11/26, 12:52
تجارت قويترين بانک بعد ملت.
علت
افزايش سرمايه
طلب 200توماني به ازاي هر سهم از دولت
تسعير 65تومان از محل ارز
عمليات ارزي
و............
جناب کیانوش.مفتخریم که در سهم های وزین بانکی و خودرویی همراه شما هستیم.
با اجازه شما یه اصلاح کوچولو به جملتون بزنم.
تجارت در راس هرم بانکی ها و ملت یکی از قدرتمندترین ها!
به لیست مزایای تجارت اینارم اضافه بفرمایید:
آزاد شدن تمام دارایی های بلوکه شده بانک تجارت
افزایش سرمایه 140 تا 200 درصدی تا پایان سال

به گزارش فارس؛ شنیده‌ها حاکی از این است که تمام دارایی‌های خارج از کشور این بانک آزاد شده و همچنین به میزان 140 تا 200 درصد افزایش سرمایه دارد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920904000142

nazokdel
2013/11/26, 19:10
شنیده ها حاکی از این است که بانک تجارت در صدد خرید 5 درصد سهام میدکو می باشد و قیمت روی 8000 ریال نهایی شده است خرید 3 درصد سهام پارس آریان مزیدی بر این علت است زیرا که پارس آریان بیش از بیست درصد سهام این شرکت را در تملک خود دارد.
همچنین شنیده می شود بانک تجارت برنامه افزایش سرمایه خود را بزودی اجرایی می کند

کيانوش
2013/11/27, 09:36
از چند ماه پيش عرض کردم اول تجارت بعد ملت
.................................................. .....
انوقت قيمت تجارت 170تومان بود.
خدايا شکرت.
جا مونده ها از تجارت بزنند به بانک ملت.

کامل
2013/11/28, 01:14
(بانک تجارت )

تکنیکی وتجارت490 را نشانه گرفته است .

کيانوش
2013/11/28, 09:21
(بانک تجارت )

تکنیکی وتجارت490 را نشانه گرفته است .

ديروز سهم خشک شد.
فکر کنم از ساعت 10به بعد تو تجارت 5ميليون سهم هم معامله نشد.
گويا اون سهامدار عرضه کننده فروشهاش را تموم کرد.
تجارت پر پتانسيل ترين سهم بانکي بعدش ملت.
افزايش سرمايه
طلب از دولت
تسعير ارز
8برابر شدن تسهيلات دهي سرمايه پايه بجاي 5برابر سرمايه ثبت شده.
خروج تسهيلات ارزي در محاسبه ميزان تسهيلات دهي
لغو تحريم بانکي
و..........

almerindo portfolio
2013/11/28, 13:28
ديروز سهم خشک شد.
فکر کنم از ساعت 10به بعد تو تجارت 5ميليون سهم هم معامله نشد.
گويا اون سهامدار عرضه کننده فروشهاش را تموم کرد.
تجارت پر پتانسيل ترين سهم بانکي بعدش ملت.
افزايش سرمايه
طلب از دولت
تسعير ارز
8برابر شدن تسهيلات دهي سرمايه پايه بجاي 5برابر سرمايه ثبت شده.
خروج تسهيلات ارزي در محاسبه ميزان تسهيلات دهي
لغو تحريم بانکي
و..........
نکته جالبی رو در قسمت بولد شده اشاره کردید.سهمی که تا سال 94 میتونه با لغو تحریم ها و بنیادش 1000 تومان رو ببینه دیگه فروش نداره.اینم خبرش:
خبر گزاري فارس:
(http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920904001479)
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920904001479

کيانوش
2013/11/28, 13:47
یک مقام مسئول در بانک تجارت خبر داد
پایان عرضه‌های سهامدار عمده بانک تجارت و افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی
یک مقام مسئول از پایان یافتن عرضه‌های چند روزه یکی از سهامداران عمده بانک تجارت خبر داد و گفت: سهامداران عمده این بانک در آینده عرضه‌ای نخواهند داشت.
Tweet
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در معاملات روز گذشته بازار سهام، برخی نمادهای بانکی از جمله تجارت صف خرید بسیار سنگینی برای آن تشکیل شده بود با معامله حدود 220 میلیون برگ سهم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

بر اساس گفته یکی از مسئولان ارشد بانک تجارت، امروز (پنج آذرماه)، سهامداران عمده هیچ عرضه‌ای نخواهد داشت؛ به گفته وی تا قبل از پایان سال جاری این بانک بین 100 تا 110 درصد افزایش سرمایه خواهد داد.

به گزارش فارس، روز گذشته 133 میلیون و 76 هزار سهم توسط شرکت بین المللی عمران رضوی-سهامی خاص در بازار عرضه شد.

بنابراین گزارش، معاملات روز گذشته بازار سهام با برتری تقاضا در بسیاری از نمادهای حاضر در گروه بانکی، خودرویی و پتروشیمی آغاز شد و همین امر موجب رکوردشکنی بی‌سابقه شاخص بورس تا قله 81 هزار واحدی در تاریخ معاملات بازار سهام شده است.

روز گذشته ارزش بازار نیز در رکوردی شگفت‌انگیز از مرز 397 هزار میلیارد تومان عبور کرد و در آینده و با ادامه این روند به 400 تریلیون تومان خواهد رسید
.................................................. ...............
.................................................. ......................
اره ديدم.بقيه هم مي بينند.
شنبه بازم تجارت سرور بانکهاست و بقيه دنبالش.
همچنان با بانک و خودرو و....باشيم.

کيانوش
2013/12/01, 10:01
شايعه شد تو بودجه دلار را 2780تومان ديده اند بانکها صف فروش شدند.
.................................................. ...................................
خنديم به اين تحليل بازار.
چون بانکها از محل تغيير ارز دولتي بابت تسعير تعديل سود خواهند داد.همه شون.تغيير از 2450تومان به 2780تومان
ولي تجارت و ملت بسيار بيشتر.
چون تجارت 1ميليارد دلار و ملت بيش از 2ميليارد دلار مازاد ارزي دارند.
تجارت حداقل 40تومان تعديل مثبت سود خواهد داد.

ashkan2
2013/12/01, 13:11
یعنی سهام تجارت به 400 میرسه؟

کيانوش
2013/12/01, 14:14
1ساله حداقل 600تومان خواهد شد.

almerindo portfolio
2013/12/01, 14:31
در تکمیل فرمایشات جناب کیانوش و داشتن جمع بندی مربوط به بانک تجارت ( آس بانکی ها):
1_افزایش سرمایه 120 تا 200 درصدی
2_اولین بانکیست که خبر لغو تحریم هایش آمده
3_تعدیل سود بابت لغو تحریم ها و آزاد شدن دارایی های بلوکه شده
4_خبر عالی: قصد فروش نیروگاهیی رو داره که پارسال 800 میلیارد در فارس خریده.قیمت جدیدش 2000 میلیارد اعلام شده.بابت هر سهم 60 تومان محاسبه شده
5_پشتیبانی عالی صندوق ها و حمایت حقوقی ها
تک تک این موارد مکتوب و رسمی در خبرگذاری فارس آمده.بخش بورس رو بیارید در چند صفحه اخیرش.
ملاحظه کنید امروز چه قدر عالی تا ساعت 12:35 داشتن جمع میکردن!!!!! 5 دقیقه بعد ساعت کاری.
فردا بعد از این اصلاح قدرتمندانه بر میگرده.
تارگت پایان سال تجارت با ابن همه خبر عالی: 600 تومان

armanmodern
2013/12/01, 20:32
از دوستان با تجریه یک سوال اساسی داشتم. به نظر شما در مورد سهم های بانکی قوی چون وپاسار و وتجارت؛ بهتر است که قبل مجمع در قیمت بالا (حدود 450) فروخت یا سهامداری کرد تا بعد مجمع و گرفتن سود و افزایش سرمایه (مثلا 200٪ افزایش سرمایه محتمل وتحارت)
کدام سود بیشتری داره؟ فروش سهم قوی قبل مجمع یا سهامداری و گرفتن سود و سهام جایزه؟

almerindo portfolio
2013/12/01, 21:42
از دوستان با تجریه یک سوال اساسی داشتم. به نظر شما در مورد سهم های بانکی قوی چون وپاسار و وتجارت؛ بهتر است که قبل مجمع در قیمت بالا (حدود 450) فروخت یا سهامداری کرد تا بعد مجمع و گرفتن سود و افزایش سرمایه (مثلا 200٪ افزایش سرمایه محتمل وتحارت)
کدام سود بیشتری داره؟ فروش سهم قوی قبل مجمع یا سهامداری و گرفتن سود و سهام جایزه؟

دوست عزیز.بنده از بزرگان شنیدم تا بعد از افزایش سرمایه باشیم بهتره.
برای مثال همین وبصادر رو ببینید.به جز 15 درصد که فقط تو روز بازگشایی داد روند خوبیم پیدا کرد که بدون توجه به 2 تا منفی اخیر خواهیم دید وضعیت پایان سالش چه قدر خوبه.
تجارت هم به جز افزایش سرمایه اهرم های دیگه ای داره که بسیار تاپ تر از صادرات عمل خواهد کرد.

shirmard
2013/12/02, 08:24
شنیده شده است که بانک تجارت قصد فروش بلوک نیروگاه فارس به ارزش ۲۰۰۰ میلیارد را بفروش برساند. بهای تمام شده این نیروگاه برای بانک تجارت حدود ۸۰۰ میلیارد
تومان است. در صورت فروش این بلوک بانک تجارت می تواند مبلغ ۶۰ تومان به ازای هر سهم سود شناسایی نماید!

almerindo portfolio
2013/12/02, 10:32
بانک تجارت با توجه به ویژگی هایی که در 2 تا پست بالاتر کامل بهش اشاره کردیم خودشو به عنوان لیدر بلامنازع و نگین بانکی ها نشون داد.
تارگت اولیه :490
پایان سال : 600
دوستان توجه کنند که فارس نیوزی ها دارن تجارتو حال میدن چرا که برادران سپ......رو تجارت فعال شدن.
با تشکر

shahre ghashang
2013/12/02, 13:15
بانک تجارت با توجه به ویژگی هایی که در 2 تا پست بالاتر کامل بهش اشاره کردیم خودشو به عنوان لیدر بلامنازع و نگین بانکی ها نشون داد.
تارگت اولیه :490
پایان سال : 600
دوستان توجه کنند که فارس نیوزی ها دارن تجارتو حال میدن چرا که برادران سپ......رو تجارت فعال شدن.
با تشکر

دوست عزیز
من هر چی گشتم لینک خبری ازش ندیدم
لطفا اگر در دست رس دارین قرار بدین

آترينا
2013/12/02, 17:29
بسيار شارپ و تيز حركت مي كند. تارگت اوليه به نظر من 500 تومان است.
اين سهم واقعا به همراه پاسارگاد و سينا از سهام خوب بازار هستند.

آترينا
2013/12/03, 18:22
بسيار شارپ و تيز حركت مي كند. تارگت اوليه به نظر من 500 تومان است.
اين سهم واقعا به همراه پاسارگاد و سينا از سهام خوب بازار هستند.

به سرعت به تارگت خواهد رسيد و بيرق را به ملت و پاسارگاد ميسپارد.

armanmodern
2013/12/04, 06:09
آینده سهم رو برای پایان سال چطور می بینید؟ 450 یا بیشتر؟

محمدیان50
2013/12/04, 13:20
پوشش خیلی خوب عرضه و تقاضا توسط حقوقی در چند روز گذشته در این بازار پر عرضه در ابتدا مانع از رشد بی رویه سهم و در انتها منفی شدن سهم شد.
به امید خدا شنبه با صف خرید پایان خواهد یافت.

almerindo portfolio
2013/12/05, 18:57
آینده سهم رو برای پایان سال چطور می بینید؟ 450 یا بیشتر؟
دوستان و همراهان عزیز.
ویژگی های این سهم از قبیل افزایش سرمایه بالای 120 درصد و لغو تحریم ها و آزاد شدن دارایی های بلوکه شده اش به تفصیل با ذکر منبع در صفحات اخیر ذکر شده.
این سهم انقدر خبر خوب داره و در ضمن بی ریسکه که الان تازه جمع شده برای پرواز.
شنبه به آرامی تا آخر وقت صف خرید میشه.
و با عبور از 380 تارگت اولیه کوتاه مدت 490 ه.
پایان سال با فروش نیروگاه و اضافه شدن سود 60 تومانی! از این محل به دنبال قیمت های زیر 600 نباشید .به هیچ وجه.
با تشکر

بورس تایمز
2013/12/06, 12:49
در صورت شکست مقاومت 390 ( همراه با فشار تقاضا) یک رالی صعودی بسیار پرقدرت در انتظار نماد می باشد. هدف سهم در کوتاه مدت 500 می باشد. مواردی که باعث قدرت نماد در شکست مقاومت خواهد شد : 1- افزایش سرمایه 100 درصدی قطعی از محل تجدید ارزیابی داراییها ( سه ماه پیش بانک صادرات در همین شرایط قرار گرفت و بازده 30 درصدی در کوتاه مدت داشت) احتمال افزایش سرمایه 200 درصدی هم به عنوان شایعه مطرح می باشد. 2- اعلام تعدیل سود در گزارش نه ماهه. 3- انتخاب بانک تجارت به عنوان یکی از سه بانک عامل در انتقال ارز ناشی از فروش محصولات تحریمی در مدت فرجه شش ماهه. 4- احتمال فروش نیروگاه ( فروش اموال و داراییها با تاکید بانک مرکزی) 5 - سرمایه گذاری در صنعت نفت و پتروشیمی ( شرکت توسعه نفت و گاز سرو و پارسان ) 6 - ورود بیمه تجارت در آینده بسیار نزدیک به فرابورس با امدن بیمه موتور حرکت بانک قوی تر میشود. 7-دارا بودن بالاترین تراز ارزی در بین بانکها 8- با احتمال نرخ ارز 2600 تومنی در بودجه بابت تسعیر ارز سود شناسایی خواهد نمود 9- آزاد شدن املاک وداراییهای خارج از کشور بانک در گام اول از رفع تحریمها 10 - سرمایه گذاری در صنایع فولاد و مس ( فولاد و فملی ) bourstimes.ir

کامل
2013/12/07, 12:55
افزایش 100 درصدی سرمایه بانک تجارت تا پایان سال

محمدرضا رنجبر فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار بانک خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان این‌که به دنبال افزایش 100 درصدی سرمایه بانک تا پایان سال هستیم، اظهار کرد:در حال حاضر سرمایه بانک حدود 1750 میلیارد تومان است که از محل سودهای انباشته و توزیع نشده گذشته و همچنین تجدید ارزیابی دارایی‌ها تا پایان سال به 3500 میلیارد تومان می‌رسد.

لینک خبر :

http://www.isna.ir/fa/news/92091610834/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-100

محمدیان50
2013/12/08, 18:52
امروز حقوقی های بانک تجارت از ابتدا کارشون شروع کردند،وبا عرضه های منفی سهم رو در دستشون گرفتند!!!!!!.
سهم هر لحظه که از بند عرضه های حقوقی خلاص می شد و راه صعود رو می خواست در پیش بگیره با عرضه های منفی حقوقی ها
متوقف می شد ودر جهت خسته کردن سهام دار حقیقی و عصبی کردن اون کم کم قیمت سهم رو پایین می آوردن اما نمی گذاشتن صف فروش بشه!!!! چون صف فروش با توجه به ارزندگی سهم و تقاضا ومیل به صعود باعث می شد خیلی زود جمع بشه و این جور باید خودشون اقدام به عرضه سهم در منفی 4 می کردند که این به ضررشون می شد،پس برای جمع کردن سهام از دست حقیقی هیچ راهی بهتر از حرکت فرسایشی و عصبی کردن سهامدار حقیقی نیست.خلاصه کلام باید خریدشون تکمیل بشه تا سهم حرکتش رو شروع کنه،بنابراین گول بازی حقوقی ها رو نخورید و وارد صف فروش(دام) نشوید.

( احمدي )
2013/12/08, 19:21
امروز حقوقی های بانک تجارت از ابتدا کارشون شروع کردند،وبا عرضه های منفی سهم رو در دستشون گرفتند!!!!!!.
سهم هر لحظه که از بند عرضه های حقوقی خلاص می شد و راه صعود رو می خواست در پیش بگیره با عرضه های منفی حقوقی ها
متوقف می شد ودر جهت خسته کردن سهام دار حقیقی و عصبی کردن اون کم کم قیمت سهم رو پایین می آوردن اما نمی گذاشتن صف فروش بشه!!!! چون صف فروش با توجه به ارزندگی سهم و تقاضا ومیل به صعود باعث می شد خیلی زود جمع بشه و این جور باید خودشون اقدام به عرضه سهم در منفی 4 می کردند که این به ضررشون می شد،پس برای جمع کردن سهام از دست حقیقی هیچ راهی بهتر از حرکت فرسایشی و عصبی کردن سهامدار حقیقی نیست.خلاصه کلام باید خریدشون تکمیل بشه تا سهم حرکتش رو شروع کنه،بنابراین گول بازی حقوقی ها رو نخورید و وارد صف فروش(دام) نشوید.بسيار عالي....تحليل كاملا درستي است...شايد به نظر خيلي ها ليدر گروه بانكي وبملت يا وبصادر و يا حتي وپاسار باشه...اما يقينا ارزشمند ترين بانكي وتجارته...اينده اي نه چندتن دور اين مطلب رو اثبات خواهد كرد...

کامل
2013/12/08, 19:46
بانک تجارت

(4) شرکت در پیش‌بینی سال 92، مبلغ 671ر7 میلیاردریال(438 ریال به ازای هر سهم) سود حاصل از تسعیر ارز شناسایی نموده است که مبلغ 323ر7 میلیاردریال(418 ریال به ازای هر سهم) آن در عملکرد شش‌ماهه محقق گردیده است. در این خصوص، نظر سرمایه‌گذاران محترم را به بند 5 گزارش حسابرس مستقل در خصوص صورت های مالی سالیانه سال مالی 91 جلب می‌نماید.

.

بهجون
2013/12/09, 02:12
معاملات امروز نشون داد حقوقی خیلی سعی در کنترل سهم و جمع کردن سهم داره
هم داره کنترل می کنه هم جمع می کنه تا کنترل بیشتری دستش باشه
مراقبه که اصولا همه رو فراری نده
به هرحال باید سهامدار هم داشته باسه:D

محمدیان50
2013/12/10, 20:05
فردا عرضه ها زیاد است،فقط فریب حقوقی را نخورید،خیلی ها فردا شناسایی سود خواهند کرد.
سلامت و پر سود باشید.

almerindo portfolio
2013/12/10, 20:47
فردا عرضه ها زیاد است،فقط فریب حقوقی را نخورید،خیلی ها فردا شناسایی سود خواهند کرد.
سلامت و پر سود باشید.

چرا فردا عرضه ها زیاد است؟؟؟؟
بعد از این اصلاح سنگین امروز تازه روند بانکی ها برگشته ! کدوم عرضه؟
تجارت بعد از رد کردن 380 اولین تارگت کوتاه مدتش 490 ه.

معامله گر
2013/12/10, 22:24
فلاح مدیرعامل بانک تجارت عنوان کرده که افزایش سرمایه شرکت حداقل 100 درصد خواهد بود که بخش کوچکی از ان از محل تجدید ارزیابی و بخش زیاد ان از محل سود انباشته خواهد بود در مورد زمان هم گفته که اواخر بهمن یا اوایل اسفند سال92 انجام میشه.

محمدیان50
2013/12/11, 21:16
سلام به اهالی تالار.
امروز درنماد وتجارت حدود 14 الی 15 میلیون سهم (اعداد دقیق نیست) در قیمت های380 وبالاتر عرضه شد،سهم می تونست مسیری را که امروز بانک دی طی کرد،برود اما بازهم حقوقی با عرضه های هدف دار خود مانع انجام این مهم شد.380 در نماد وتجارت فتح شده است فقط این حقوقی هست که اجازه عبور و فتح 390 را نمی دهد، اگر شنبه حقوقی اجازه بدهد از 390 عبور خواهد کرد، به امید خدا
تندرست و پرسود باشید

almerindo portfolio
2013/12/11, 23:14
متاسفانه سهم درگیر مقاومت وحشتناک تکنیکی 380 شده.
حرفه ای های بازار متوجه این قضیه شده بودن ! حالا هم میبینیم که برای بار چندمه که رو 380 میمونه!
بلافاصله که چند تومان میره بالای 380 نگهش میدارن!

nazokdel
2013/12/12, 19:55
بانک تجارت بازهم در عبور از 385 تومان با مشکل مواجه شد که در صورت عبور از این محدودهمی تواند تا 415-420 تومان نیز رشد کند.گفته می شود وتجارت قصد فروش بلوک رتاپ رادارد

http://buysignal.mihanblog.com/post/800

tom cruise
2013/12/12, 20:32
وتجارت باید از380شروع کند صعود کند ....تا کندل و روندش صعودی شود....
جالب است افزایش سرمایه اقلا 100دصردی سهم تایید شده....درجا می زند....در حالیکه دی اشیعه افزایش سرمایه اش صف کردش....افزایش سرمایه برای بانکی که بتواند از سپرده اش استفاده کند مفید است مثل بانکهای بزرگ...الان دی همین سپرده هایی که دراد نصفش وام داده و سود کم ساخته..در واقع توان وام دهی شرکت کم است...

محمدیان50
2013/12/14, 13:16
بهتر از این نمی شد!!!!!!!!!!!!!!!!! البته برای حقوقی.

هیچ وقت سهام با ارزش خود تون رو با یک شایعه یا خبر بد اقتصادی یا سیاسی (البته در ظاهر) از دست ندهید.
بانک دی یک نمونه از صدها نمونه بازار می باشد،تحلیل،تجربه،صبر آنچه که یک سرمایه گذار بورس جهت موفقیت به آن نیاز دارد.
تحلیل و تجربه را می توان به رایگان از دیگران آموخت.
تندرست وپیروز باشید.

محمدیان50
2013/12/16, 19:04
امروز 73% خرید توسط حقوقی انجام شد.در مقابل87%فروش رو حقیقی انجام داد.
آیا روش عصبی کردن سهام دار حقیقی وخسته کردن اون جواب داده؟
یا حقوقی از این که بتونه سهم رو در پایین تر بخره نا امید شده؟؟؟
آنچه که مسلم است بیشتر محدوده ی حرکت قیمتی سهم 360 تا 380 می باشد،پس خرید در 360 و فروش در 380 برای حدود4% سود با این بازی که سهامدار حقوقی به راه انداخته فکر نمی کنم ارزشش را داشته باشد.
تندرست و پر سود باشید

بهجون
2013/12/16, 19:41
شاید یک از روش های پیاده سازی افراد حقیقی کم حوصله همینه ... آنقدر روی 380 می مونن تا دوستان کم صبر بذارن برن ... البته توی این بازار اگه هر سهم دیگه ای خریده بودیم تا حالا 25 درصد سود داشتیم .... به نظرم بعضی از سهم ها رو باید به وقتش بیای توش ... حالا بذارید بره باا ببینیم تا کجا میره ... سپاس

محمدیان50
2013/12/17, 10:10
توی 1 ساعت حدود 7 میلیون خرید.
حجم تقاضا بالاست

armanmodern
2013/12/17, 10:14
این جواهر زیر 480 تومان فروشی نیست... اندکی صبر میخواهد و مرد کهن!

محمدیان50
2013/12/17, 11:05
حدود 2 میلیون تقاضا روی 380

armanmodern
2013/12/21, 10:14
بلاخره لیدر بانکی ها یعنی وتجارت عزیز به بالای 400 تومان رفت. قیمت پایانی تا این لحظه 4038 ریال... اینها همه در شرایطی هست که هنوز اطلاعیه افزایش سرمایه روی کدال نیومده... تجارت میره بالای 450 تومان....

armanmodern
2013/12/22, 10:27
بالای 200 میلیون سهم مبادله شده؟ اون حقوقی که فروخت کی بود؟

بهجون
2013/12/22, 16:59
امروز حجم معاملاتش زیاد بود
چه اصراریه این سهم ارزنده رو اینج انگه دارن
سهامداری فقط

کامل
2013/12/23, 17:20
شركت بين المللي عمران رضوي 174mسهم فروخته بلوکی به قیمت روز که اثری روی قیمت سهم نداره

"heydar"
2013/12/24, 18:23
امروز وبصادر معاملات عجیب و غریبی داشت و حجم معاملات خود گویاست
البته بنده به وتجارت در حال فکر کردن هستم
وتجارت تقریبا به مفتی وبصادر هست شاید هم مفت تر
وپارس جزو اولویت های بعدی

مهشید
2013/12/24, 20:37
دلیل افزایش معملاتش چی هستش؟

کيانوش
2013/12/26, 10:01
شنبه ايران خودرو و سايپا به حمايت قوي مي خورند.و اماده ميشند براي فصل جديد رونق بورس.مطالعه فرماييد.
.................................................. ...........................

http://sobhanehonline.com/fa/news/6758
کد خبر: ۶۷۵۸تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۲نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ذخیره اختصاصی صبحانه/
رونق بزرگ بورس با تصمیم مهم دولت/ واگذاری 3 بانک، مخابرات و ایران‌خودرو +سند
طبق مصوبه مهم دولت، سهام جدیدی از شرکت های مشهور و بزرگ دولتی بر اساس دو اولویت در بورس به مردم واگذار خواهند شد.
به گزارش صبحانه، پس از آنکه در جلسه گذشته هیات دولت آخرین وضعیت خصوصی سازی و چالش‌ها و مسایل پیش روی آن با حضور رئیس جمهور بررسی شد و هیات وزیران با تاکید بر ضرورت تسریع در خصوصی‌سازی، وزارت امور اقتصاد و دارایی را مامور کرد تا با هدف تقویت و تسهیل خصوصی‌سازی و تحقق واقعی آن در کشور، نسبت به بررسی دقیق فرآیند و اقدامات انجام شده در موضوع خصوصی‌سازی اقدام و تدابیر لازم را پیشنهاد کند.

حال با گذشت چند روز از اعلام این موضوع، مصوبه مهم دولت در این باره رسما ابلاغ شد.

بر اساس این مصوبه که در نوع خود در ماههای اخیر کم نظیر است، هيئت وزيران در جلسه مورخ 24 آذرماه خود بنا به پيشنهاد شماره ۱۵۷۲۸۶ وزارت امور اقتصادي و دارايي و به استناد بند "ب" ماده ۳ قانون اجراي سياستهاي کلي اصل (۴۴) قانون اساسي مصوب ۱۳۸۶ با واگذاری بخش دیگری از سهام دولت «تا 5 درصد سهام» در 2 شرکت بزرگ بیمه شامل بیمه های البرز و آسیا، سه بانک دولتی خصوصی شده بانکهای ملت، صادرات ایران و تجارت، دو شرکت خودروساز بزرگ کشور سایپا و ایران خودرو و دو شرکت بزرگ دیگر کشتیرانی جمهوری اسلامی و شرکت مخابرات موافقت کرده است.

البته طبق این مصوبه واگذاری سهام دولت در این شرکتها بر اساس سه شرط خواهد بود؛ اول آنکه "فهرست و قيمت آنها در هيئت عالي واگذاري" تصویب شود و دوم آنکه واگذاری این شرکت ها "توسط سازمان خصوصي سازي به صورت نقدي، غيربلوکي" صورت گیرد.

بر اساس شرط سوم در تصویب نامه هیات وزیران نیز فرآيند عرضه و واگذاري این شرکت ها بایستی به صورتی باشد که "همچنان يکي از اعضاي هيئت مديره در اختيار دولت باشد".

این مصوبه که فصل جدیدی در رونق بورس کشور ایجاد خواهد کرد با شماره "۱۵۳۳۳۱/ت۵۰۰۱۰هـ" از سوی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای اجرا به وزارت امور اقتصادي و دارايي، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت – وزارت راه و شهرسازي و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران ابلاغ شده است.
.................................................. ...................................
فصل جديدي در رونق بورس کشور
شنبه کل گروه خودرويي به حمايت خود بر خورد خواهند کرد و اماده ميشند براي معامله سهام دولتي.
البته قبل از عرضه سهام دولتي گروه خودرويي بايد افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي را داده باشند.
احتمال قوي تو فصل زمستان تاييديه افزايش سرمايه تجارت - ايران خودرو-سايپا-خاور-خپارس و....بياد.
شنبه گروه خودرو و بانک و.... مثبت خواهند شد انشالله

aida16955
2013/12/28, 18:32
http:///index.php/borse/tahlil/2665-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D8%AA,%D9%88%D8%AA%D8%AC% D8%A7%D8%B1%D8%AA

mandab
2014/01/01, 11:18
دوستان حواستون به افزایش سرمایه بانک تجارت باشه
به احتمال زیاد در ماه آینده است

"heydar"
2014/01/08, 11:19
مجمع فوق‌العاده بانک تجارت برای افزایش سرمایه اول اسفند برگزار می‌شود
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13921018000337

H.Ahadi
2014/01/29, 10:51
دوستان سلام آقايون نظرتون روي وتجارت چيه بخريم نخريم چيکار کنيم؟

heaven_smile77
2014/01/30, 09:29
در ماه اخیر بیشتر خریدها در این سهم توسط حقوقی ها انجام شده و با اینکه چند بار توسط خصوصی سازی هم عرضه شد ولی باز هم تقریباً افت زیادی رو متحمل نشده.

وتجارت به قیمت های حمایتی واکنش نشان داد تا به قیمت های کمتر از 330 تومان نرسد و امروز با اقبال روبرو شد و به بیش از 370 تومان رسید.سهم توانایی رشد تا 400 تومان را نیز دارد.گزارش 9 ماهه شرکت مهم است و اگر با تعدیل مثبت همراه شود و وعده مدیرعامل نیز مبنی بر افزایش سرمایه در اواخر همین ماه محقق شود مسلما در بیش از 400 تومان تثبیت خواهد شد پرشین تحلیل

با توجه به این تحلیلی هم که دیروز پرشین تحلیل در خصوص وتجارت زده به نظر می رسه خرید سهم در قیمت فعلی از گزینه های کم ریسک بازار باشد.

heaven_smile77
2014/02/12, 09:47
دوستان تاریخ مجمع این سهم کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حداقل بسته بشه اینقدر منفی نخوره

heaven_smile77
2014/02/26, 14:24
به گزارش پرشین تحلیل رییس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه¬ای سازمان بورس و اوراق بهادار در گفتگو با سنا اعلام کرد:سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه بانک تجارت از 17 هزار و 500 میلیارد ریال به مبلغ 45 هزار و 700 میلیارد ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها( 161 درصد) به منظور اصلاح ساختار مالی و بهبود نسبت کفایت سرمایه و توسعه سایر فعالیت های بانکی موافقت کرده است

به زودی مجوز مربوطه در سامانه کدال درج خواهد شد

این خبر اگر بازار در نزول نبود میتونست خیلی به روند سهم کمک کنه. البته این خبر در یک مقطعی امروز باعث صف شده سهم شد که خیلی سریع صف عرضه شد. خیلی امیدوارم کلاً این خبر سهم رو تا 400 ببره

سرمایه گذار
2014/02/26, 17:35
افزایش سرمایخه 161 درصدی در کدال نشست مبارک سهامداران صبور این بانک

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/139342353228_Part1_03.jpg

armanmodern
2014/02/26, 21:21
رفتیم برای 400!

Mohamad Hamzeh
2014/03/03, 16:10
حل مشکل فعلی فقط با تعویض مدیریت بورس امکان پذیر هستش. آدمی که تفکرش تفکر احمدی نژادیه و فکر می کنم صلاح همه رو بهتر از خودشون می دونه. مصاحبه امروزش حالم رو بهم زد. تو قانون، سازمان نباید دخالت کنترلی داشته باشه ولی دخالت می کنه. برای چی؟ چون احساس می کنه بقیه چیزی نمی فهمن. میگه تو بازار سفته بازی می کنن. خوب این با ذات بازار سرمایه تو کل دنیا اجینه. مگه میشه بازار سرمایه بدون نوسانگیر و سفته باز رو متصور بود؟
دیگه جایی برای این نوع تفکر لااقل تو این زمان نیست. این آقا هم به این راحتی ول کن ماجرا نخواهد بود. چون اگه از ریاست سازمان کنار گذاشته بشه باید بره همون پادگان امام صادق حسابداریشو بکنه.
اگه دقت کرده باشید این افت از انتقال 14 نماد به بازار توافقی شروع شد و اعتماد همه رو بازار از سرمایه صلب کرد. سوالی که اون زمان برای همه مطرح شد این بود که "اگه سهم من هر زمانی، به هر علتی رشد کنه، چه تضمینی وجود داره که به نحوی سرکوب نشه؟!"
سرتون رو درد نیارم نظر من تجمع اعتراضی گسترده ولی آرام برای تعویض ریاست سازمان هست که تمام این مشکلات رو پیش آورده. به نظر من فردا (سه شنبه) ده صبح روبروی سازمان بورس مناسب هست. بازم اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بگن.
با تشکر
محمد حمزه

rajabnejad
2014/03/03, 23:46
افزایش 161 درصدی سرمایه بانک تجارت

بینا: به گفته مدیرعامل بانک تجارت با تصویب سهامداران در مجمع فوق العاده، سرمایه بانک تجارت بیش از 161 درصد افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، دکتر فلاح با اشاره به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده این بانک در تاریخ بیستم اسفندماه گفت: با توجه به اخذ مجوزهای لازم از سازمان بورس، سازمان خصوصی سازی و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، دستور کار این مجمع افزایش سرمایه بانک تجارت از محل تجدید ارزیابی داراییها است که با تصویب سهامداران بانک محقق خواهد شد.

مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به وضعیت مالی بانک تجارت در سال جاری گفت: قیمت سهام بانک تجارت از حدود 1400 ریال در خرداد و تیرماه امسال به بیش از چهار هزار ریال در آذرماه سالجاری نیز رسید و حتی اکنون نیز علیرغم کاهش چشمگیر شاخص کل بیش از 3700 ریال معامله می‌شود. ضمن اینکه سود پیش بینی شده هر سهم بانک برای سال مالی جاری نیز کاملا محقق شده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی بانک تجارت، فلاح با اشاره به کسب جایزه ملی مدیریت مالی برای چهارمین سال متوالی توسط بانک تجارت گفت: از زمان حضور فعال بانک تجارت در بازار سرمایه، سهام بانک همواره از وضعیت نقدشوندگی بسیار خوب در بورس برخوردار بوده و تصویب صورتهای مالی بانک تجارت در مجامع عمومی با کمترین مشکل نیز نشان از اعتماد فعالان بازار و سهامداران به ثبات، شفافیت و آینده روشن عملکرد مالی بانک تجارت دارد.

گفتنی است بانک تجارت ، یکی از چهار بانک بزرگ تجاری مشمول سیاستهای کلی اصل 44 است که در تاریخ هفتم اردیبهشت ماه 1388 به طور رسمی وارد عرصه خصوصی سازی شد و در در حال حاضر بیش از 80 درصد سهام آن از مالکیت دولت خارج شده است . سرمایه بانک تجارت هم اینک 17500 میلیارد ریال است که با تصویب مجمع عمومی فوق العاده بانک در بیستم اسفندماه به 45700 میلیارد ریال افزایش خواهد یافت

heaven_smile77
2014/03/05, 12:27
دوستان کسی می دونه این حجم بالای عرضه برای کدوم حقوقیه؟ چون هر چی هم صف خرید باشه حتماً بعد از 12 عرضه می کنه. امروز هم حدود 34 میلیون معامله داشته

سرمایه گذار
2014/03/29, 13:02
گزارش جدید بانک تجارت برای سال 92با افزایش سرمایه جدید 20 در صد تعدیل مثبت داده مبارک سهامداران باشه (بدون در آمد ناشی از تسعیر ارز)مطمئنا تا مجمع یه تعدیل مثبت دیگری را خواهد داد
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/139608543234_jhh.jpg

سرمایه گذار
2014/03/30, 10:41
کد خبر: 81102864 (3926006) | تاریخ خبر: 10/01/1393 | ساعت: 8:58|
نسخه چاپی (http://www.irna.ir/fa/NewsPrint.aspx?ID=81102864) | ارسال به دوستان

مدیر عامل جدید بانک تجارت معرفی شد تهران - ایرنا - جلسه هیات مدیره بانک تجارت با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره پیشین و جدید این بانک برگزار شد و محمد ابراهیم مقدم به عنوان مدیر عامل جدید بانک تجارت معرفی شد.
http://forums.boursy.com/imported/2014/03/811028645594160-1.jpg در این جلسه سید مجتبی فهیم هاشمی به عنوان رئیس هیات مدیره و علیرضا اکبری ماسوله، سیاوش زراعتی سندیانی و سید عباس حسینی به عنوان اعضای هیات مدیره جدید این بانک معرفی شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، در این مراسم که روز شنبه نهم فروردین ماه برگزار شد، علی خورسندیان مدیر کل امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به نقش بانک تجارت در پیشرفت بزرگترین طرح های اقتصادی کشور و حمایت از کارآفرینان بخش خصوصی یادآورشد: طی سه دهه گذشته بانک تجارت همواره از جمله بانکهای پیشرو و با ثبات کشور بوده و اعتبار برند بانک تجارت نشان از عملکرد موفق این بانک و اعتماد والای مشتریان و سهامداران به مدیران و کارکنان آن دارد.

خورسندیان یادآور شد: تعصب و وفاداری مدیران و کارکنان بانک تجارت به اعتبار و نشان این بانک و منافع مشتریان و سهامداران ستودنی بوده و یکی از موجبات اصلی پیشرفت و سرآمدی بانک تجارت بوده است.

وی با اشاره به اینکه انتخاب اعضاء جدید هیات مدیره بانک براساس تصمیمات مجمع سهامداران افزود: ترکیب جدید اعضای هیات مدیره بانک تجارت را نیز جمعی از مدیران کارآزموده و نواندیش شبکه بانکی کشور تشکیل می دهند و امیدواریم که روند حرکتی موفق این بانک و حضور قدرتمند آن در بخش های مختلف اقتصاد کشور را تداوم بخشند.

اقتصام(1)1108**1594

انتهای پیام /*
: ارتباط با سردبير
http://forums.boursy.com/imported/2013/11/mail32-1.png newsroom@irna.ir (%27%3Cnewsroom@irna.ir%27)

blakcat
2014/04/05, 16:38
دلیل افت ناگهانی و غیر معمول ارزش سهم چی هست ؟ !

آریو
2014/04/06, 07:00
دلیل افت ناگهانی و غیر معمول ارزش سهم چی هست ؟ !

افزایش سرمایه 165 درصدی

patogh67
2014/04/06, 08:52
افزایش سرمایه 165 درصدی
خوب حالا ما که تو این افزایش سدمایه شرکت کردیم کی افزایش سهام میادش توی پورتفومون؟؟؟

آریو
2014/04/06, 08:55
خوب حالا ما که تو این افزایش سدمایه شرکت کردیم کی افزایش سهام میادش توی مورتفومون؟؟؟؟؟

چند ماهی طول میکشد ... آگهی آن در سایت کدال قرار میگیرد

patogh67
2014/04/06, 09:08
چند ماهی طول میکشد ... آگهی آن در سایت کدال قرار میگیرد
آقا غبشهر هم همین مصیبترو دارم باش.یعنی باس صبر کرد تا اطلاعیش روی کدال بیاد؟؟؟؟ بعدش افزایش سرمایش میادش توی پورتفوم.

آریو
2014/04/06, 10:40
آقا غبشهر هم همین مصیبترو دارم باش.یعنی باس صبر کرد تا اطلاعیش روی کدال بیاد؟؟؟؟ بعدش افزایش سرمایش میادش توی پورتفوم.

بله در مورد غبشهر هم همینطور هست ... اطلاعیه ثبت افزایش سرمایه بیاد .. سهام شما با کمی تاخیر قابلیت معامله پیدا میکند

کهکشانی
2014/04/11, 17:45
دوست عزیز غبشهر اگهی ثبت افزایش سرمایش اومد و بنده سهام جایزش رو هم فروختم

farazbrs
2014/04/20, 22:14
الگوی کف دو قلو و برخورد با کف روند بلند مدت1417

amirabbas2011
2014/04/25, 23:19
شعبه‌بانک تجارت در ترکيه افتتاح می‌شود

بانک تجارت ژوئیه 2012 خواستار صدور مجوز فعالیت از ترکیه شده بود.
پایگاه اینترنتی «بریکوردر» به نقل از رسانه های ترکیه اعلام کرد بانک تجارت مجوزهای لازم را از ترکیه برای افتتاح شعباتی در این کشور همسایه دریافت کرده است.

رسانه های ترکیه هفته گذشته اعلام کردند تهران و آنکارا در مورد افزایش روابط بانکی توافق کرده اند.

بانک تجارت ژوئیه 2012 خواستار صدور مجوز فعالیت از ترکیه شده بود.

اکرم امیر تاش رئیس اتاق بازرگانی ازمیر روز چهارشنبه گفت کشورش مایل است مبادلات اقتصادی با ایران را گسترش دهد. وی افزود هیئتی اقتصادی از ترکیه قصد دارد به این منظور از ایران دیدن کند.

رئیس اتاق بازرگانی ازمیر خاطر نشان کرد هیئت ترکیه ای قصد دارد فصلی تازه در روابط با ایران باز کند.

وی گفت :« ما برای جذب سرمایه گذاری ، مذاکرات فشرده ای با مقامات ایرانی داشته ایم. هدف ما گسترش تجارت میان دو کشور است. توافقنامه تجارت ترجیحی که ماه فوریه میان ترکیه و ایران امضاء شد نشاندهنده اهمیت همکاری اقتصادی دو کشور است. امیدواریم این توافق اجرا شود.»

سرمایه گذار
2014/05/04, 15:15
دوستان عزیز اگر گزارش پیش بینی بانک تجارت را خوانده باشید که صفحه 3 آن را در زیر آورده ام بانک مستقیما اشاره کرده قبل از مجمع در پیش بینی خود تسعیر ارز را در سود خود لحاظ می کند پس چرا این شاحه به آن شاخه در خرید سهام این سهم حداقل با تعدیل قبل مجمع و سود اعلامی 30 درصد سودآوری برای شما به ارمغان می آورد این یک پیشنهاد بود برای تصمیم گیری شما خود شما در خرید یا فروش مختارید
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/13992039221_kjj.jpg

سرمایه گذار
2014/05/12, 13:00
بانک هایی که از رفع تحریم سوئیفت منتفع می شوند
طبیعتاً افزایش سودآوری بانک های ذکر شده می تواند موجب افزایش اقبال و رشد قیمتی سهام گروه بانکی شود و به نظر می رسد در صورت تحقق این مسائل شاهد جهش یکباره حجم و ارزش معاملات این گروه باشیم.
http://forums.boursy.com/imported/2014/05/56769_384-1.jpgسهام گروه بانکی در ابتدای هفته شاهد اقبال مناسب بازار بود که به نظر می رسد در اثر خوشبینی که نسبت به پیشرفت مثبت مذاکرات وجود دارد تداوم داشته باشد و همین طور در بازار زمزمه هایی از کاهش سپرده قانونی بانک ها نزد بانک مرکزی از 17 درصد به 12 درصد وجود دارد که در کنار کاهش سود بانکی می تواند بر این گروه تأثیرگذار باشد.
در همین راستا، یک کارشناس صنعت بانکداری به خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلاتی که بعد از تحریم ها صنعت بانکداری را تحت تأثیر قرار داده است.مسئله امنیت جابجایی پول در پشت مرزهای کشور می باشد بنابراین رفع تحریم ها در حوزه بانکداری جزء درخواست های مذاکره کنندگان قرار دارد و خواستار رفع تحریم سوئیفت در کوتاه ترین زمان ممکن هستند.
هاشمی با اشاره به تأثیر برداشته شدن تحریم سوئیفت بر بانک های اصل 44 گفت: این مسئله عمده ترین تأثیر را بر روی بانک هایی که بیشترین تعداد شعبه خارجی را دارند خواهد داشت. بنابراین بانک های صادرات، ملت و تجارت که به ترتیب بیشترین تعداد شعب خارجی را در کشورهای منطقه و اروپا دارند اثرات بسیار مناسب و مستقیمی را در سودآوری خود به واسطه حل و فصل مسئله سوئیفت خواهند داشت و دریافت و پرداخت ها در حوزه بین المللی با ایمنی بیشتری انجام خواهد شد.

این کارشناس بانکی افزود: بانک صادرات بیشترین افزایش درآمد جانبی را به واسطه کارمزد جابجایی پول می تواند تجربه کند چراکه تعداد زیادی شعبه خارجی را داراست سپس بانک ملت و تجارت در رتبه های بعدی قرار دارند که اثرات مستقیم بر سودآوری آنها خواهد داشت و درآمد چشم گیری را با فعالیت مجدد حوزه بین المللی خود می توانند داشته باشند.
هاشمی ادامه داد: طبیعتاً افزایش سودآوری بانک های ذکر شده می تواند موجب افزایش اقبال و رشد قیمتی سهام گروه بانکی شود و به نظر می رسد در صورت تحقق این مسائل شاهد جهش یکباره حجم و ارزش معاملات این گروه باشیم.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در برداشته شدن تحریم ها رفع مشکل جابجایی پول جزء اولین آیتم ها خواهد بود بنابراین بازار سرمایه در اثر خوشبینی که وجود دارد به استقبال این موضوع خواهد رفت.
این کارشناس پیرامون کاهش نرخ سود بانکی نیز ابراز داشت: اساساً باید به این موضوع نگاه هزینه و فایده ای داشت چراکه بانک ها با سپرده گیری که انجام می دهند هزینه متحمل می شوند که با کاهش نرخ سود سپرده در واقع هزینه پول کاهش پیدا خواهد کرد و بانک می تواند تسهیلات بیشتر با نرخ های متعادل تری بدهد لذا درآمد آنها افزایش پیدا خواهد کرد که این مسئله تأثیر مثبتی می تواند بر آنها داشته باشد.
هاشمی تصریح کرد: با این اقدام بانک مرکزی ساختار درستی را اجرایی کرده است که یک رقابت سالم را ایجاد خواهد نمود و وضعیت رقابت بین بانک ها از حالت افسار گسیختگی دور خواهد کرد.
در خاتمه این کارشناس صنعت بانکداری در خصوص چشم انداز این صنعت اظهار داشت: با کاهش تحریم های بین المللی این صنعت که در چند سال گذشته بیشترین تأثیر منفی را تجربه کرده بود می تواند از قابلیت های بالقوه ای که دارد استفاده بهینه کند و درآمدزایی مناسبی را به دست آورد بنابراین روزهای مناسبی را برای این صنعت در سال جاری متصور هستم و اعتقاد دارم سرمایه گذاری در سهام بانکی با دید حداقل میان مدت می تواند بازدهی مناسبی را برای سرمایه گذاران به ارمغان آورد.

payman
2014/05/12, 23:40
http://forums.boursy.com/imported/2014/05/04668522032718189065-1.gif

مخبرالدوله
2014/05/13, 06:36
در 8 سال دولت انحراف و دروغ بانکها چون میدیدن سیاستهای ابلاغی از طرف دولت تجویز هرج و مرج و بهم ریختگی
اقتصادی رو درپی داره.....اقدام به کارهای دلالی و خرید و فروش ملک و مسکن و.....کردند که نتیجه رو همه دیدیم!!!!

ولی با سیاستهای اصولی این دولت بانکها راهی بهتر از بانکداری خصوصا گسترش در بانکداری الکترونیکی برای خود نمیابند....
بنابراین در آینده نزدیک سهامداران از بانکها زیاد صحبت خواهند کرد.....

amirabbas2011
2014/05/24, 22:24
قرار است پرونده خروج بانک تجارت ازلیست سیاه اتحادیه اروپا27خردادبرابر17ژوئیه دردادگاه عدالت اروپامورد رسیدگی قرار گیرد

بقراط حکیم
2014/06/09, 11:40
http://forums.boursy.com/imported/2014/06/2mqt1zd-1.png

rajabnejad
2014/06/13, 18:19
پیش بینی 162 ریالی سود هر سهم بانک تجارت در سال 93

شرکت بانک تجارت پیش‌بینی سود هر سهم برای سال مالی 93 را با سرمایه 45 هزار و 700 میلیارد ریال ‌مبلغ 162 ریال اعلام کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)،شرکت بانک تجارت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 93 را در فروردین 93 با سرمایه 45 هزار و 700 میلیارد ریال مبلغ 162 ریال اعلام کرده است.

"وتجارت" پیش بینی سود هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه 17 هزار و 500 میلیارد ریال در نخستین پیش بینی مبلغ 353 ریال، در آبان و اسفند ماه 92 (حسابرسی شده) مبلغ 464 ریال و در تاریخ فروردین ماه 93 با سرمایه 45 هزار و 700 میلیارد ریال مبلغ 178 ریال اعلام کرده است.

براساس مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 20 اسفند ماه 92، سرمایه شرکت از مبلغ 17 هزار و 500 میلیارد ریال به مبلغ 45 هزار و 700 میلیارد ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارائی های ثابت (زمین و عرصۀ املاک) افزایش یافت و تا زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92، به ثبت خواهد رسید.

سرمایه گذار
2014/06/24, 18:10
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/140362076529_kkkk.jpg

بقراط حکیم
2014/06/24, 21:50
دوستان با توجه به ثبت افزایش سرمایه، سهام جایزه کی آزاد میشه؟

سرمایه گذار
2014/07/08, 14:54
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/14048186168_kkkk_01.jpg

heaven_smile77
2014/07/08, 20:22
دوستان با توجه به ثبت افزایش سرمایه، سهام جایزه کی آزاد میشه؟

احتمالا من فکر می کنم بعد از مجمع 31 تیر که سهم باز بشه قابل معامله بشه سهام جدید

سرمایه گذار
2014/07/08, 21:08
احتمالا من فکر می کنم بعد از مجمع 31 تیر که سهم باز بشه قابل معامله بشه سهام جدید

ولی معامله امروز حکایت از آزاد شدن آن بود. در سیستم تسویه وجوه همه جایزه من قابل معامله است ،ولی برای مطمئن شدن از آزاد شدن جایزه ها امتحان نکرد ه ام

ashkan zandi
2014/07/08, 21:17
ولی معامله امروز حکایت از آزاد شدن آن بود. در سیستم تسویه وجوه همه جایزه من قابل معامله است ،ولی برای مطمئن شدن از آزاد شدن جایزه ها امتحان نکرد ه ام

امروز قابل معامله بودن

بقراط حکیم
2014/07/08, 22:03
دوست عزیز امروز به پرتفوم افزوده شد. ممنون از پاسختون

heaven_smile77
2014/07/10, 09:07

امروز قابل معامله بودن

دوست عزیز امروز به پرتفوم افزوده شد. ممنون از پاسختون

بله الان به پروتفو افزوده شده و قابل معامله است. البته بستگی به کارگزاری ها داره چون نیاز به تغییر ناظر داره. به شخصه خودم کارگزاریم بهم گفته باید برگه افزایش سرمایه خودتو از امور سهام تجارت بگیری بیاری اینجا تا توی پورتفوت اعمال کنیم. در حالیکه خود کارشناس سهام تجارت بهم گفت خیلی جاها احتیاج به این کار نیست.
به هر حال اگر کسی مشکل من رو داشت، می تونه هفته بعد بره از امور سهام بانک تجارت بگیره برگه اش رو

bahram1972
2014/07/23, 13:32
تصویب صورتهای مالی بانک تجارت : 201 ریال سود هر سهم

http://forums.boursy.com/imported/2014/07/showimageaspxid30522type1tyw200h200-1.jpg

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت با حضور بیش از 88 درصد سهامداران برگزار شد و سهامداران این بانک ضمن تصویب صورتهای مالی منتهی به 29 اسفند 1392، با توزیع 170 ریال سود به ازاء هر سهم این بانک موافقت کردند .
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت در این مجمع که با حضور نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی ، سازمان بورس و اوراق و بهادار و سهامداران این بانک برگزار شد محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت طی گزارشی با اشاره به مهمترین تحولات این بانک طی سال گذشته اظهار داشت : طی سال 92 شاهد استقبال چشمگیر بازار سرمایه از سهام بانک تجارت بودیم ، به نحوی که میزان سهام معامله شده بانک نسبت به سال 91 از لحاظ تعداد، 12 برابر و از لحاظ مبلغ 27 برابر رشد داشت . برای نخستین بار شاهد بودیم که هر سهم بانک تجارت صعود به قیمت 4100 ریال را نیز تجربه کرد و با توجه به افزایش سرمایه انجام گرفته، سود هر سهم بانک در پایان سال مالی 1392 نسبت به سال مالی پیش از آن بیش از 62 درصد رشد یافته است .
مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به افزایش 161 درصدی سرمایه این بانک گفت : با تصویب مجمع عمومی فوق العاده بانک در تاریخ 20 اسفندماه ، سرمایه بانک تجارت با 28200 میلیارد ریال افزایش تا رقم 45700 میلیارد ریال افزایش یافت . این افزایش سرمایه که بهبود نسبت کفایت سرمایه بانک از 8 درصد به 7/11 را به دنبال داشته که این به معنای افزایش توان بانک در اعطای تسهیلات و توسعه سهم بازار می باشد. وی با اشاره به افتتاح نخستین شعبه تخصصی ارائه خدمات بورسی کشور توسط این بانک در بهمن ماه گذشته اظهار داشت : امید داریم این اقدام بانک تجارت گام موثری برای افزایش تعامل موثر بازار پول و سرمایه و مدیریت بهتر منابع بازار بورس با استفاده از ابزارهای کارا و روزآمدی باشد که باید در شبکه بانکی طراحی شوند. هدف ما این است که با تنوع بخشی به این خدمات و حضور موثر در بازار سرمایه، سهم بانک تجارت را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم.
مقدم با اشاره به مهمترین شاخصهای عملکرد بانک تجارت در بازار پول کشور گفت : در پایان سال 92 بانک تجارت همچنان با فاصله قابل توجه از رقبا ، قدرتمندترین بانک ایرانی در حوزه پذیرش تعهدات اعتبارات اسنادی و تعهدات ضمانتنامه بوده است.
وی افزود : طی سال 92 شاهد افزایش سی درصدی حجم سپرده ها و افزایش 5/29 درصدی خالص تسهیلات و مطالبات بانک بوده ایم . ضمن اینکه علیرغم تداوم مشکلات اقتصادی کشور ، نسبت مطالبات به تسهیلات بانک کاهش یافته که نشان از توفیق همکاران ما در وصول مطالبات معوق بانک دارد . برنامه بانک نیز این است که در صورت تداوم روند بهبود اقتصاد کشور ، مطالبات بانک تا پایان سال 93 همچنان کاهش یابد.
مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به برنامه این بانک برای افزایش درآمد از محل ارائه کارمزد خدمات گفت : در این مسیر ، توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در اولویتهای بانک قرار دارد ، همانطور که طی سال 92 نیز شاهد افزایش چشمگیر دستگاه های خودپرداز ، دستگاه های POS فروشگاهی و توسعه درگاههای پرداخت اینترنتی بانک بودیم ، ضمن اینکه تعداد تجارت کارت های صادره و کاربران سرویس های تلفنبانک ، موبایل بانک و اینترنت بانک نیز به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یافت .
مدیرعامل بانک تجارت کسب جایزه ملی مدیریت مالی ایران برای چهارمین سال متوالی ، جایزه ملی بهره وری و گواهینامه ایزو 1002 در استقرار نظام رسیدگی به شکایات مشتریان را از جمله مهمترین توفیقات بانک تجارت در سال 92 برشمرد و افزود : استقرار نظام بانکداری جامع با تاکید بر بانکداری شرکتی ، بهینه سازی شبکه شعب ، استقرار نظام بانکداری متمرکز و تکمیل سوپرمارکت مالی بانک از جمله مهمترین برنامه های محوری بانک تجارت در سال 93 خواهد بود .
پس از ارائه گزارش مدیرعامل بانک تجارت ، نماینده سازمان و حسابرسی و بازرس قانونی بانک ، گزارش خود در خصوص صورتهای مالی بانک را قرائت کردند که نکات مطروحه در این گزارش از سوی مدیرعامل بانک تجارت پاسخ داده شد و پس از آن صورتهای مالی سال منتهی به ٢٩ اسفند سال ١٣٩٢ مورد تصویب مجمع قرار گرفت و سهامداران با تقسیم ١٧٠ ریال از سود ٢٠١ ریالی این بانک موافقت کردند.
گفتنی است بانک تجارت به عنوان یکی از چهار بانک بزرگ تجاری کشور در راستای اجرای قانون سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی ، از اردیبهشت ماه سال 1388 به جرگه بانکهای خصوصی کشور پیوست .

heaven_smile77
2014/09/13, 09:08
معاملات بانک تجارت چند وقته خیلی جالبه. یک حقوقی که نمی دونم کدوم!!! سهم رو دقیقاً روی 100 تومان بسته و اصلاً اجازه نمیده قیمتش پایین تر بیاد. جالبه که اینکارو چند هفته است داره انجام می ده و باعث شده نمودارش یه حالت عجیبی داشته باشه. با این اوصاف فکر می کنم بد نباشه یه نگاهی بهش کرد. فکر می کنم حداقل تا آخر سال 20 درصد رو بده

negarminavi
2014/10/12, 16:29
گزارش فارس از مجمع فوق‌العاده «وتجارت»
تصویب اساسنامه بانک تجارت/ممانعت از ورود نمایندگان سرمایه‌گذاری‌های سهام عدالت به جلسه

اساسنامه 147 ماده بانک تجارت در مجمع فوق‌العاده بدون حضور نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت تصویب شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، مجمع فوق‌العاده بانک تجارت دقایقی قبل پایان یافت و اساسنامه 147 ماده بانک مرکزی هم تصویب شد.

بر اساس این گزارش، در حالی امروز این اساسنامه با حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی شرکت به تصویب رسید که نمایندگان شرکت‌ سرمایه‌گذاری سهام عدالت که به عنوان اصیل طبق اطلاعات سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال) شناخته شده‌اند، موفق به ورود به جلسه مجمع نشدند.

در این خصوص، ممانعت از ورود نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذاری در مجمع، اعتراضاتی به همراه داشته است.

از طرفی هم دولت طبق مصوبه سال 89 هیأت دولت معتقد است تا زمان آزاد سازی کامل سهام عدالت در مجامع شرکت‌ها نماینده تعیین خواهد کرد.

پیش از این مدیران بانک ملت نیز در مجمع فوق‌العاده با نمایندگان سهام عدالت بر سر اعمال رأی مناقشه داشتند، تا جایی که مجمع به تنفس خورد.

http://www.livedata.ir/u.php?q=fa13930720001114/t%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D8%AA/%D9%85%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B9%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D 9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%DA%A F%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB% 8C-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87

negarminavi
2014/10/19, 10:49
بازگشايي نماد معاملاتي وتجارت 93/7/27 10:46

به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت بانك تجارت پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده مبني بر اصلاح اساسنامه، با محدوديت نوسان قيمت آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار

قمار باز حرفه ای
2014/10/20, 16:39
http://forums.boursy.com/imported/2014/10/w1mofidsecuritiescotempfilescreenshot665-1.png

وتجارت : بولینگر خوب نازک کرده و حجم بالایی هم زد ، یه مقاومت رو 110 تومان داره و باید با حجم بالا ازش عبور کنه ، قمار باز:x:x

مخبرالدوله
2014/11/02, 06:49
تجربه اثبات شده بنده در اين بازار ميگويد.....
حقوقي هميشه(در بازار مثبت) در قيمتي دست بفروش ميزند که حداقل سهم 10 الي 20 درصد
زير قيمت واقعي اون باشه....
چون اگر سهم ارزنده نباشه سهام قابل عرضه جذب نخواهد شد!!!!
ميتوانيم اين عرضه ها را به عرضه هاي اوليه تشبيه کنيم....

بقراط حکیم
2014/11/03, 16:31
بالاخره تجارت حرکتش شروع شد.

کندل بالای کومو برود که با یک مثبت دیگر میرود هر منفی فرصت اضافه کردن است
http://forums.boursy.com/imported/2014/11/2j609eb-1.png

negarminavi
2014/11/05, 21:05
امروز آستان قدس فروشنده 120 میلیون سهم تجارت بوده

"heydar"
2014/11/13, 21:55
عجب گزارش افتضاحی داد ..بوق زن ها کجایند؟..
گروه بانک حرفی برای گفتن ندارند

بقراط حکیم
2014/11/13, 22:55
هنوز سیگنال خروج نداده است ولی در لبه پرتگاه
تنها شانس نتیجه مذاکرات
http://forums.boursy.com/imported/2014/11/2rfq4w5-1.png

تجارت اگر این سطح قیمتی و کانال 110 رو از دست نده و یا مدتی در همین کانال در جا بزنه میشه بهش امید داشت ولی اگر به صورت شارپ ریزش داشت همه امیدها نابود خواهد شد.

تمام
2014/11/14, 20:10
عجب گزارش افتضاحی داد ..بوق زن ها کجایند؟..
گروه بانک حرفی برای گفتن ندارند

دوست عزیز من تا حالا مطلب خاصی روی این سهم نزدم ولی واقعا این گزارش رو باید ایجاد یه فرصت خرید خوب به شمار بیاریم
من فردا میخرمش