PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بانک سینا ( وسینا )بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۲۶, ۰۹:۳۵
وسینا تو قیمتهای 136 تومن خوووووووب خریدنیه

مخبرالدوله
۱۳۹۲/۰۴/۰۸, ۲۲:۲۳
سلام آقای مخبرالدوله گرامی
بانک سینا در هنگام بازگشایی در چه قیمتی خریداری شود مناسب است؟
با سلام
خرید زیر 150 تومن اگه ممکن باشه خوبه...

کيانوش
۱۳۹۲/۰۴/۰۹, ۱۴:۰۷
سلام آقای مخبرالدوله گرامی
بانک سینا در هنگام بازگشایی در چه قیمتی خریداری شود مناسب است؟

فکر کنم قيمتي که رفته بود مجمع باز بشه.
يعني 174تومان که فرصت خريدي بسيار خوبي خواهد بود.
يعني پي به اي5.4 با سود 32توماني سال 92
از فرداش هم صف خريد خواهد شد.

مصطفي رستمي
۱۳۹۲/۰۴/۰۹, ۱۵:۳۷
خلاصه تصمیمات مجمع اومد رو کدال
به احتمال زیاد فردا باز میشه.
به نظرم به قیمت قبل از بسته شدن باز میشه(275 ریال هم میشه سود کسانی که تو مجمع حضور داشتند)
فکر میکنم پاسارگاد هم فردا بازگشایی بشه و گروه بانکی به صعود مقتدرانه اش ادامه بده

مصطفي رستمي
۱۳۹۲/۰۴/۰۹, ۱۵:۳۹
خلاصه تصمیمات مجمع اومد رو کدال
به احتمال زیاد فردا باز میشه.
به نظرم به قیمت قبل از بسته شدن باز میشه(275 ریال هم میشه سود کسانی که تو مجمع حضور داشتند)
فکر میکنم پاسارگاد هم فردا بازگشایی بشه و گروه بانکی به صعود مقتدرانه اش ادامه بده

ضمنا فردا مخابرات روز پنجمه که صف خریده و ان شاا... 3 شنبه میریم برای 12 درصد . سینا هم پس فردا صف خریده

مصطفي رستمي
۱۳۹۲/۰۴/۰۹, ۱۵:۵۰
ضمنا فردا مخابرات روز پنجمه که صف خریده و ان شاا... 3 شنبه میریم برای 12 درصد . سینا هم پس فردا صف خریده


جلسه مجمع عمومي ساليانه صاحبان سهام بانك سينا با حضور بيش از 94 درصد از سهامداران و به رياست آقاي دكتر عبدالناصر همتي نايب رئيس هيئت مديره و مديرعامل بانك سينا روز شنبه 8 تيرماه جاري در محل هتل پارسيان آزادي تهران برگزار شد.
هيئت رئيسه مجمع مركب از آقايان دكتر عبدالناصر همتي، سيدمرتضي ساداتيان نماينده سهامدار عمده، بهزاد گلكار نماينده شركت مادر تخصصي مالي و سرمايه گذاري سينا، حسين فرزان اصل منشي جلسه و نمايندگان سازمان بورس اوراق بهادار، و سازمان حسابرسي بود.
در اين جلسه دكتر عبدالناصر همتي با اشاره به اهم اقدامات انجام شده و برنامه هاي در دست اجراي بانك، سال 91 را سال حضور فعال بانك سينا در عرصه بانكداري دانست و اهم اقدامات انجام شده بانك سينا را در چهارمين سال فعاليت بانكي به شرح ذيل تشريح نمود.
• اقدامات لازم جهت افزايش سرمايه از مبلغ 4000 ميليارد ريال به مبلغ 6000 ميليارد ريال و ثبت آن در اداره ثبت شركتها.
• بهينه سازي استقرار شعب جديد و افتتاح 7 شعبه در مناطق پر بازده اقتصادي (عمدتاً در تهران).
• جايگزيني و تعديل و بهبود ساختارسازماني و تركيب نيروي انساني به سمت نيروي ماهر، جوان و آشنا به بانكداري نوين.
• توسعه فعاليتهاي بانكداري الكترونيك (ارائه انواع خدمات و سرويسهاي نوين بانكي از طريق سامانه ها و تجهيزات نوين بانكي شامل: اينترنت بانك، همراه بانك، همبانك سينا، موبايل بانك، اس ام اس بانك، ساتنا، پايا، شتاب، گسترش posفروشگاهي و ...).
• تهيه گزارش شناخت و برنامه استراتژيك بازاريابي و تعيين استراتژيهاي توسعه بازار.
• تدوين گزارش شناخت و برنامه استراتژيك توسعه منابع انساني و تعيين استراتژيها جهت ارتقاي سطح دانش و مهارتهاي تخصصي كاركنان.
• راه اندازي سيستم جامع وصول مطالبات در بانك.
• اخذ مجوز و راه اندازي صرافي بانك.
• تدوين برنامه استراتژيك ميان مدت توسعه سه ساله چهارم بانك و تعيين استراتژيهاي آن، جهت توسعه جامع فعاليتهاي بانك در سالهاي 92 الي 94.
• ارائه طرحها و محصولات متنوع بانكي در بازار پول جهت افزايش سهم بازاري (از جمله طرح همبانك سينا، طرح تمجيد، طرح بهارانه، عيدانه و ...)
مدير عامل بانك سينا اظهار داشت بانك سينا در سال 91 عملكرد مناسبي در جذب سپرده هاي مردمي، اعطاي تسهيلات متنوع در بخش هاي مختلف اقتصادي و ارائه انواع خدمات نوين بانكي از خود نشان داده است، بطوريكه در سال 91 حجم سپرده هاي بانك بيش از 44 درصد رشد داشت.
به گفته دكتر همتي عليرغم رقابت سنگين در بازار پول و ورود موسسات اعتباري و بانكهاي خصوصي جديد به عرصه رقابت، بانك سينا ضمن تكميل چرخه فعاليت هاي بانكي خود در سال 91 توانست EPS مناسبي را براي سهامداران تامين نمايد.
عليرغم فراز و فرودهاي اقتصاد و بازار سرمايه كشور، توسعه سبد سرمايه گذاري هاي بانك و بالا رفتن پتانسيل سودآوري مالي موجب استقبال خوب سهام بانك در بورس شد.
دكتر همتي تاكيد كرد: در سال 91 تعداد 146 ميليون سهم بانك به ارزش 293،394 ميليون ريال در 230 روز مورد معامله قرار گرفت و بر پايه معيارهاي قدرت نقد شوندگي، ميزان تأثير گذاري بانك بر بازار و برتري نسبت هاي مالي، نماد بانك سينا در رتبه بيستم در ميان شركت هاي فعالتر بورس اوراق بهادار قرار گرفته است.
وي اظهار داشت در راستاي توسعه و بهينه سازي توزيع گستردگي شعب، بالاخص در مناطق پربازده اقتصادي، در سال 91 تعداد 7 شعبه در تهران و ساير استانها افتتاح نموده بطوريكه تا پايان سال 91 تعداد شعب بانك به 275 شعبه رسيده و تعداد كاركنان آن به 2،420 نفر افزايش يافته است.
وي همچنين با اشاره به سرمايه گذاري هاي انجام شده در سال هاي 91 اظهار نمود كه اين سرمايه گذاري ها در سال جاري و سال هاي آتي به بهره برداري خواهد رسيد كه مطمئناً حاصل اين سرمايه گذاري ها در سودآوري آتي بانك سينا محسوس خواهد بود.
مديرعامل بانك سينا ضمن اشاره به لزوم تدوين برنامه ميان مدت چهارم بانك جهت دستيابي به جايگاه ممتاز و بالاتر در نظام بانكي كشور و تبيين اهداف مصوب اين برنامه و استراتژي هاي پيش برنده كه از سال 92 آغاز و در سال 1394 به پايان مي رسد، به شرح ذيل تشريح نمود.
اهداف راهبردي
• افزايش سودآوري بانك.
• افزايش سهم بازاري بانك در بازار پول.
• توجه به نياز و ارزش مورد انتظار مشتريان و جلب رضايت آنها.
• افزايش بهره وري نيروي انساني.
• ارتقاء جايگاه بانك در حوزه بانكداري بين الملل.
• كسب رتبه برتر در بانكداري الكترونيك.
• افزايش سرمايه بانك.
استراتژي هاي پيش برنده بانك
• ارائه سبد محصولات رقابتي و متمايز
• توسعه فعاليتهاي بانكداري بين الملل
• توسعه سرمايه انساني
• تقويت سيستم اعتبارسنجي و نظارت بر وصول مطالبات
• توسعه بانكداري الكترونيك و تقويت امنيت آن
• ارتقاء پتانسيل ارائه خدمات
• توسعه بازار و بانكداري شركتي و اختصاصي
وي در پايان از اعتماد خانواده بزرگ مشتريان بانك تجليل كرده و از حمايت هاي سهامداران بانك قدرداني و تلاشهاي كاركنان و مديران بانك را ستود.
در اين جلسه پس از قرائت گزارش فعاليت هيئت مديره، گزارش عملكرد مالي و سود و زيان بانك سينا مطرح و به تصويب مجمع رسيد. از جمله مهمترين موارد تصويب شده تصويب و ابلاغ برنامه و بودجه سال 91 و تقسيم سود بانك بين صاحبان سهام بود.
در اين جلسه مقرر شد مبلغ 275 ريال به هر سهم پرداخت شود.
همچنين سازمان حسابرسي به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانوني براي سال مالي 92 انتخاب شد و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمي و كثيرالانتشار تعيين گرديد و مقرر شد كه كليه اخبار و اطلاعات مالي بانك نيز از طريق روزنامه دنياي اقتصاد منتشر شود.

جعفرزاده
۱۳۹۲/۰۴/۱۱, ۱۰:۳۷
وسینا تماما حقیق فروشنده است . این حالت عادیست که پس از دریافت سود مجمع دارند میفروشند. غافل از اینکه مخابرات صف خرید خفنی داره

جعفرزاده
۱۳۹۲/۰۴/۱۶, ۱۱:۱۱
بانکی ها دارند جمع و جور میشوند . وسینا را هم صفش را بردارند سرعتشان بیشتر میشود .

جعفرزاده
۱۳۹۲/۰۴/۱۶, ۱۱:۳۳
اینهم از صف فروش وسینا

یاس وحشی
۱۳۹۲/۰۴/۱۶, ۱۱:۳۶
سینا هم برگشت سهم محکم و صاحب دار به این می گن

shokohit_ar
۱۳۹۲/۰۴/۱۶, ۱۸:۵۴
مجمع بانک سینا دقایقی پیش تقسیم سود 275 ریالی به ازای هر سهم را از تصویب گذراند. در مجمع دیروز این بانک خصوصی از افزایش سرمایه 200 تا 400 میلیارد تومانی شرکت سخن گفته شد،ضمن این که اعلام شد بانک سینا هیچ برنامه ای برای فروش ارز موجودی خود در بازار آزاد ندارد و فعلا این دلارها را نگاه می دارد و منتظر نظر بانک مرکزی در این خصوص می ماند.چرا که این ارز ها با نرخ مرجع در اختیار بانک سینا قرار گرفته است. گفتنی است،بانك سینا امروز در حالی در مجمع خود تقسیم سود 275 ریالی را انجام داد كه این بانك برای سال 91 به سود327 ریالی به ازای هر سهم دست یافته بود. بدین ترتیب بانك سینا امروز سود84 درصدی را بین سهامداران خود تقسیم كرد. لازم به ذكر است از نكات مهمی كه در مجمع این شرکت عنوان شد،بحث موجودی ارزی بانك است كه طبق صورت های مالی حسابرسی شده این بانك دارای موجودی ارزی2.4 میلیون دلاری ، 11.3 میلیون یورویی و 164 هزار درهمی است و این موجودی با نرخ های مرجع تسعیر شده است كه در صورت فروش موجودی ارزی بانك با نرخ های مبادله ای یا بازار آزاد بانك سینا می تواند سود خوبی از این طریق شناسایی نماید. همچنین لازم به ذكر است بانك سینا در سال 91 با رشد بیش از 19 درصدی سود خود به نسبت سال 90 مواجه شده است."

در بانکی ها نکته ای در مجمع وسینا اعلام شده بود که آثار هر گونه تعدیل سیاستهای اقتصادی بر وضعیت بانکی ها و سودآوری آنها به این زودی ها نیز نخواهد بود و کمی زمان بر می باشد.البته همین خوش بینی هاست که رشد قیمتی این گروه را رقم زده و پی بر ای آنها را به بیش از 6 رسانده است


شایعه تعديل وسينا را کسی شنيده؟

rajabnejad
۱۳۹۲/۰۴/۱۹, ۱۶:۱۹
وسینا سود هر سهم سال مالی جاری خود را بر اساس عملکرد سه ماهه همان 320 ریال قبلی اعلام کرده است و در این دوره 163 ریال آن ( معادل 51 درصد) پوشش داده است.شرکت در این دوره 35 درصد درآمدها را پوشش داده است که مناسب می باشد.پوشش مناسب در سود عملیاتی نشان از وضعیت خوب بانک می باشد

shokohit_ar
۱۳۹۲/۰۴/۲۰, ۰۹:۱۲
سيد محمد علوي نوشته است:
بازده دارایی ها بانك سينا

نسبت سود خالص به متوسط مجموع دارایی ها را بازده دارایی ها یا ROA می گویند
بازده دارایی ها ی بانک سینا در سال 89 حدود 2.82 درصد و در سال 90حدود 2.87 درصد بوده است در حالیکه در سال 91 بعلت سیاست های احتیاطی بانک و پرداخت تسهیلات بین بانکی یا خرید اوراق مشارکت بازده دارایی ها با کاهش مواجه بوده و به حدود 2.45 درصد رسیده است.
با کاهش احتمالی تحریم ها در آینده ، انتظار می رود که سطح تسهیلات پرداختی مجددا افزایش یابد و بازده دارایی ها مجددا به حدود 3 درصد برگردد
مجموع دارایی های بانک سینا طی سال های 90 و 91 حدود 39 درصد رشد کرده است
مجموع دارایی ها در پایان سال 91 حدود 9312 میلیارد تومان است که اگر 30 درصد رشد برای آن فرض کنیم مجموع آن در پایان سال 92 حدود 12105 میلیارد تومان خواهد شد و متوسط مجموع دارایی ها طی سال 10708میلیارد تومان می شود.
با فرض بازده دارایی ها مشابه سال های 89 و 90 حدود 2.85 درصد سود خالص شرکت 305 میلیارد تومان خواهد شد
با این روش سود هر سهم بانک سینا در سال جاری به 50.8 تومان مي رسد.یادآوری می شود که بازده دارایها در بانک خصوصی پاسارگاد در سال 91 بیشتر از بانک سینا و بيش از 5 درصد بوده است بنابراین امکان رشد بازده دارایی های برای بانک سینا و افزايش سود خالص بانك نيز وجود دارددر سال 91بازده دارايي هاي بانك كارفرين با 6100 ميليارد تومان سپرده و 7705 ميليارد تومان مجموع دارايي ها حدود 4.1٪ بوده است
ارزش بازار بانك سينا با جدب سپرده بالاتر و شعب بيشتر تقريبا نصف بانك كار آفرين است


احسنت

"وسینا" و عملکرد مناسب 3 ماهه
بانک سینا با سرمایه ای بالغ بر 600 میلیارد تومان برای هر سهم در سال مالی منتهی به اسفند 92 مبلغ 320 ریال پیش بینی کرده و توانسته در عملكرد 3 ماهه 51 درصد ازسود خود معادل 163 ریال را محقق نماید.
علت پوشش مناسب در دوره 3 ماهه، شناسایی درآمدهای حاصل از سرمایه گذاریهای بانك سینا می باشد.
گفتنی است مجمع عمومی فوقالعاده مورخ 91.4.27 افزایش سرمایه شرکت به میزان 50 درصد (از 4.000 میلیارد ریال به 6.000 میلیارد ریال) از محل مازاد تجدید ارزیابی را مورد تصویب قرار داد.

bahmaei.m
۱۳۹۲/۰۴/۲۰, ۱۸:۲۶
با سلام
سود سهام بانک سینا از کی دریافت است

شهرام
۱۳۹۲/۰۴/۲۱, ۱۰:۱۴
با سلام
سود سهام بانک سینا از کی دریافت است

روز شنبه 22/04/92از شعب بانک سینا

کيانوش
۱۳۹۲/۰۴/۲۲, ۱۰:۱۸
فرصت خريد.

717
۱۳۹۲/۰۴/۲۲, ۱۰:۲۹
تعويض وپارس با وسينا گرچه وپارس هم بسيار ارزنده است :x

717
۱۳۹۲/۰۴/۲۲, ۱۱:۴۲
بوي بسته شدن سهم احساس ميشود

farhad894
۱۳۹۲/۰۴/۲۲, ۱۸:۱۳
بدون کارت از خودپرداز پول بگیرید
برداشت وجه بدون کارت از طریق دستگاههای خودپرداز بانک مسکن امکان پذیر شد.

به گزارش تسنیم، رییس اداره خدمات نوین بانک مسکن، با بیان مطلب فوق افزود: این سرویس برای نخستین بار در کشور و تنها بر روی کارتهای بانک مسکن قابل اجراست و در مورد کارتهای شتابی صدق نمیکند.

وی در تشریح چگونگی استفاده از این سرویس گفت: مشتریان با استفاده از شماره تلفن همراه گیرنده وجه و وارد کردن رمز ۵ تا ۱۲ رقمی، مبلغ مورد نظر را (با در نظر گرفتن محدودیت سقف برداشت نقدی روزانه از خودپردازها) از طریق اینترنت بانک و یا دستگاههای خودپرداز به شماره مسکن کارت گیرنده وجه، واریز کرده و یک کد با حداقل ۱۰ رقم به عنوان Ticket دریافت میکنند.

این عدد توسط sms بانک برای گیرنده وجه، ارسال میشود. شخص انتقال گیرنده میتواند با وارد کردن کد دریافتی در دستگاههای خودپرداز، مبلغ مورد نظر را به طور کامل ویا در چند مرحله برداشت کند.

صفری تاکید کرد: Ticket های تولید شده در سیستم، دارای مدت اعتبار محدود بوده که پس از سپری شدن این مدت، مبلغ باقی مانده به حساب شخص انتقال دهنده باز میگردد.

bahmaei.m
۱۳۹۲/۰۴/۲۲, ۱۸:۳۷
با سلام
بانک پارسیان در بین تمام گروه بانکی پایین ترین P/E و با وجود ارزنده بودن تمامی بانک ها پارسیان چیز دیگری می باشد

سهند بورس
۱۳۹۲/۰۴/۲۶, ۱۴:۴۹
کسی از بانک سینا خبر داره؟آیا این منفی ادامه داره؟؟تعدیل داره؟؟؟

مازیار علوی
۱۳۹۲/۰۵/۲۱, ۱۰:۰۰
وسینا از مقاومت در 205 تومان با حجم مناسب عبور کرد،هدف کوتاه مدت 230 تومان است اگر بتواند از 230 عبور کند در میان مدت تا 300 تومان نیز رشد خواهد کرد.

http://signalebours.loxtarin.com/

ghazal
۱۳۹۲/۰۶/۲۳, ۰۹:۴۸
دوستان کسی در مورد بانک سینا نظری نداره؟

در دوماه اخير قيمت وسينا بالاي 180 بوده است .


محدوده 180-190 معاملات سنگيني را شاهد بوديم . تا کنون بيش از 100 ميليون بالاي 215 معامله شده و حدود 200 ميليون هم محدوده 175-190 .
شناور وسينا فقط 6 درصد است در حالي که شناور ساير بانک ها چندين برابر است .
وسينا محدوده 200-180 گزينه عالي براي حقوقي ها با ديد مجمع مي باشد .
امسال مجمع خوبي هم داشت .
وسينا امسال حدود 60 تا 70 تومان سود خواهد ساخت . واقعا تعجب مي کنم چرا بازار اين سهم را با پي به اي زير 3 در 190 يا 180 مي فروشد .

وسینا بنيادي ترين سهم بانکي است .در سه ماه 51 درصد پوشش داده .

shahin.gh
۱۳۹۲/۰۶/۲۴, ۱۱:۰۳
امروز خرید شد. بزودی حرکت سهم شروع میشه

سرمایه گذار
۱۳۹۲/۰۶/۲۵, ۱۱:۱۰
امروز خرید شد. بزودی حرکت سهم شروع میشه
من هم در حجم بالا وارد شدم تا بینیم حرکت سهمگین خود را با آخرین اصلاح اخابر کی شروع می کند

shahin.gh
۱۳۹۲/۰۶/۲۵, ۱۲:۱۵
دوست گرامی مشخص است بازار در حال تثبت قیمتها بعد از اصلاح این چند وقت می باشد حال هر کدام از سهمها هم بهانه ای برای این موضوع دارند سینا خودش را به اخابر وصل میکنه مپنا به عرضه اولیه جم و دیگر سهام هم هرکدام به دلیلی.............. بنظر من مهمترین علت تسویه اخرماه کارگزاریها است. همانطور که صحبت از جنگ سوریه دلیلی برای ریزش شد الانم که دوره بعداز ریزش می باشد و تقریبا سهام در حال تثبت هستند یک خبر مثبت باعث جهش قیمتها می باشد شخصا فکر میکنم باید منتظر خبرهای خوب از سفر اتی رئیس جمهور باشیم اونوقت بازار دیدن دارد بر اساس شنیده ها یکی از اولین تحریمها که برداشته میشود سوئیفت است حالا حساب کنید بانکی ها چه میشوند. به امید روزهای پرسود برای سهامدارانی که سهامداری میکنند

shahin.gh
۱۳۹۲/۰۶/۲۶, ۱۳:۱۰
امروز خرید شد. بزودی حرکت سهم شروع میشه

فردا رو به سلامت رد بشه منتظر 200 و 230 باشید

nazer
۱۳۹۲/۰۶/۲۶, ۱۷:۵۰
بانک سینا 20 درصد سهام فن آوا کارت را خرید

» سرویس: اقتصادي - بانك، بيمه، بورس کد خبر: 92062616376
سهشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۳
بانک سینا در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، 20 درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک فن آوا کارت را خریداری کرد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، استقبال مشتریان از خدمات نوآورانه بانک سینا در حوزه بانکداری الکترونیک از جمله خدمت "همبانک سینا" باعث استقبال و تقاضای روز افزون استفاده از خدمات این بانک در بخش پرداخت الکترونیک خصوصاً بهرهبرداری از پایانههای فروشگاهی متصل به حسابهای بانک سینا شد.بر این اساس بانک سینا جهت حضور قویتر در صحنه پرداخت الکترونیک کشور، برنامهریزی کرد که در اولین گام، خرید سهام شرکت فن آوا کارت را که یکی از شرکتهای توانمند این حوزه می باشد به انجام رساند.انجام این مهم باعث تسریع و تسهیل در ارائه خدمات پرداخت الکترونیک بانک سینا و همچنین زمینه ساز طرحهای نوین در این حوزه از سوی بانک سینا خواهد بود.روابط عمومی بانک سینا در آینده اطلاعات بیشتری در مورد خدمات یاد شده انتشار خواهد داد.

سرمایه گذار
۱۳۹۲/۰۶/۲۷, ۱۱:۳۹
عیب سینا :حقوقی موقع کاهش قیمت بی حد عرضه دارد اما الان خبری از آن نیست .حقوقی اگه حجم مبنا را بدهد سینا هم مثل سایر سایر بانک ها رشد می کند

shahin.gh
۱۳۹۲/۰۶/۲۷, ۱۲:۱۰
فردا رو به سلامت رد بشه منتظر 200 و 230 باشید

روز مهمی بود که عالی رد کرد.

shahin.gh
۱۳۹۲/۰۶/۲۷, ۱۲:۱۲
عیب سینا :حقوقی موقع کاهش قیمت بی حد عرضه دارد اما الان خبری از آن نیست .حقوقی اگه حجم مبنا را بدهد سینا هم مثل سایر سایر بانک ها رشد می کند

نفس رو گرفت بعد حجم رو داد

shahin.gh
۱۳۹۲/۰۶/۳۰, ۱۱:۳۷
براساس شنیده های موثق سهم بعداز تخلیه امروز قفل مثبت میشود

shahin.gh
۱۳۹۲/۰۶/۳۰, ۱۵:۰۷
دوست گرامی مشخص است بازار در حال تثبت قیمتها بعد از اصلاح این چند وقت می باشد حال هر کدام از سهمها هم بهانه ای برای این موضوع دارند سینا خودش را به اخابر وصل میکنه مپنا به عرضه اولیه جم و دیگر سهام هم هرکدام به دلیلی.............. بنظر من مهمترین علت تسویه اخرماه کارگزاریها است. همانطور که صحبت از جنگ سوریه دلیلی برای ریزش شد الانم که دوره بعداز ریزش می باشد و تقریبا سهام در حال تثبت هستند یک خبر مثبت باعث جهش قیمتها می باشد شخصا فکر میکنم باید منتظر خبرهای خوب از سفر اتی رئیس جمهور باشیم اونوقت بازار دیدن دارد بر اساس شنیده ها یکی از اولین تحریمها که برداشته میشود سوئیفت است حالا حساب کنید بانکی ها چه میشوند. به امید روزهای پرسود برای سهامدارانی که سهامداری میکنند
خبر لغو تحریم بانکی سوئیفت امروز در خبرگزاری فارس درج شد!!!

( احمدي )
۱۳۹۲/۰۷/۱۰, ۰۰:۵۸
برای افزایش قیمت تا اوج قیمتی 2256 وسینا ناگزیر است تا از مقاومتهای 1914 و 1992 و 2034 و 2106 و 2199 عبور نماید و برای معاملهگران این سهم این نقاط باید به صورت ویژه مورد نظر باشند چون عكسالعمل قیمت به هر كدام از این نقاط غیرقابل پیشبینی است. در میان نقاط یاد شده باید توجه زیادی به 1992 و 2106 داشت.

دهکده سهام
۱۳۹۲/۰۷/۱۱, ۱۸:۰۱
دیگه با این منفی خوردنش خسته کننده شده ، پس کی میخواد برگشت کنه؟

( احمدي )
۱۳۹۲/۰۷/۱۲, ۰۲:۰۱
شنبه اگه منفي كامل معامله بشه بهترين فرصت واسه خريد سنگين هستش...

بورس تایمز
۱۳۹۲/۰۷/۱۲, ۱۹:۲۰
حمایت و مقاومت وسینا
باند حمایتی وسینا ناحیه بین مرز 170 و 190 می باشد.قیمت فعلی سهم 190 می باشد. که درصورت منفی شدن در چند روز آینده وارد این باند می گردد.
دستور خرید در قیمت 180 گذاشته شود .
حد ضرر 170 می باشد .
در صورت نوسان گیری 189 تارگت فروش است.
مقاومت سهم در 225 است.

جمعه 12 مهر 1392 - 1:17 بعد از ظهر

yousef
۱۳۹۲/۰۸/۰۳, ۱۶:۲۵
سلام دوستان...اگر نگاهي به سابقه عرضه هاي نور دنا در وسینا بندازين متوجه ميشين کاملا هماهنگ شده
و معمولا فقط تو سقف قيمتي و مثبت 4 به تعدادي حقيقي مي فروشه و عرضه هاش
همواره باعث رشد سهم شده....مثلا در تاريخهاي 29/3 و 30/3 و 2/4
و در سه روز کاري پشت سر هم به ترتيب 13 و 20 و 14 ميليون سهم در مثبت 4 فروخته بود و انتظار
ميره اين روند رو که از چهارشنبه شروع کرده و در سقف قيمت و هماهنگ شده با تعدادي
حقيقي 20 ميليون سهم فروخت در روزهاي اول هفته بعد هم ادامه بده و 68 ميليون سهمش
رو در مثبت 4 بفروشه و وسينا چند روز پشت سر هم مثبت 4 بخوره و به راحتي مقاومتهاي قدرش
رو رد کنه...فکر ميکنم وقت سود بردن سهامداران صبور وسينا رسيده...
من هم چهارشنبه در 195 تومن مجددا وارد وسينا شدم...
از لحاظ بنیادی هم ارزشهای وسینا تکرار مکرراته...مالکیت غیر مستقیم 5 درصد اخابر
و مالکیت 20 درصد نیروگاه قم و املاک و ساختمانهای زیاد گوشه ای از داراییهای ارزشمند وسینا
بوده و قیمت 200 تومنی و ارزش بازار کنونی وسینا در مقابل این همه دارایی ارزشمند ناچیز به نظر میرسه...

yousef
۱۳۹۲/۰۸/۰۴, ۱۷:۵۳
سلام دوستان...اگر نگاهي به سابقه عرضه هاي نور دنا در وسینا بندازين متوجه ميشين کاملا هماهنگ شده
و معمولا فقط تو سقف قيمتي و مثبت 4 به تعدادي حقيقي مي فروشه و عرضه هاش
همواره باعث رشد سهم شده....مثلا در تاريخهاي 29/3 و 30/3 و 2/4
و در سه روز کاري پشت سر هم به ترتيب 13 و 20 و 14 ميليون سهم در مثبت 4 فروخته بود و انتظار
ميره اين روند رو که از چهارشنبه شروع کرده و در سقف قيمت و هماهنگ شده با تعدادي
حقيقي 20 ميليون سهم فروخت در روزهاي اول هفته بعد هم ادامه بده و 68 ميليون سهمش
رو در مثبت 4 بفروشه و وسينا چند روز پشت سرهم مثبت 4 بخوره و به راحتي مقاومتهاي قدرش
رو رد کنه...فکر ميکنم وقت سود بردن سهامداران صبور وسينا رسيده...
من هم چهارشنبه در 195 تومن مجددا وارد وسينا شدم...
از لحاظ بنیادی هم ارزشهای وسینا تکرار مکرراته...مالکیت غیر مستقیم 5 درصد اخابر
و مالکیت 20 درصد نیروگاه قم و املاک و ساختمانهای زیاد گوشه ای از داراییهای ارزشمند وسینا
بوده و قیمت 200 تومنی و ارزش بازار کنونی وسینا در مقابل این همه دارایی ارزشمند ناچیز به نظر میرسه...
فعلا شد یک روز از چند روز پشت سرهمی که انتظار داشتم...فردا میشه روز دوم ببینیم چکار میکنه...

taherishahram
۱۳۹۲/۰۸/۰۴, ۲۱:۱۵
بانک سینا که در گزارش شش ماهه حسابرسی نشده 21 تومن پوشش داده بود...تو حسابرسی شده 358 ریال ساخته یعنی بیش از 100% سود اعلامی رو پوشش داده و احتمالا فردا اول وقت بسته خواهد شد..
مبارک سهامداران

PULP
۱۳۹۲/۰۸/۰۴, ۲۲:۵۱
بانک سینا که در گزارش شش ماهه حسابرسی نشده 21 تومن پوشش داده بود...تو حسابرسی شده 358 ریال ساخته یعنی بیش از 100% سود اعلامی رو پوشش داده و احتمالا فردا اول وقت بسته خواهد شد..
مبارک سهامداران

گزارش کدال مربوط به شرکت توسعه سینا هست میشه بیشتر توضیح بدید؟

taherishahram
۱۳۹۲/۰۸/۰۴, ۲۳:۲۹
گزارش کدال مربوط به شرکت توسعه سینا هست میشه بیشتر توضیح بدید؟

تصحیح میکنم اشتباه شد...

محمد حاجیلو
۱۳۹۲/۰۸/۰۵, ۱۳:۳۱
وسینا در گزارش 6 ماهه خودش پوشش 68% داده،و با این پوشش مناسب می تواند 434 ریال تا انتهای سال برآورده کند،با توجه به سود 320 ریالی فعلی وسینا یعنی تعدیل 36% برای این نماد.

بنابراین پیش بینی می شه که به زودی سهم مقاومت 3250 ریال خود را در هم بشکند و آنرا تبدیل به حمایت نماید.

کيانوش
۱۳۹۲/۰۸/۰۶, ۰۸:۴۲
وسينا 11تومان ميتونه از محل تسعير ارز تعديل بده.
ديروز يک حقوقي و گروهي حقيقي در حال خريد سنگين بوده اند.
وتجارت هم که ترکوند.

کيانوش
۱۳۹۲/۰۸/۰۶, ۱۰:۱۵
وسينا ميخواد تک اف کنه.
محکم بشينيد.

کيانوش
۱۳۹۲/۰۸/۰۶, ۱۱:۳۶
خدا را شکر
........................
اين هم از سينا و بانکها
حالا بقيه بانکها بايد رشد تجارت را جبران کنند.
سينا-ملت-پارسيان-پاسارگاد ووووووو
گروه ليزينگ هم بايد رشد کنه مثل ولساپا والغدر و....

irany2
۱۳۹۲/۰۸/۰۶, ۱۲:۰۵
سینا
باتارگت حداقل300
http://images.boursy.com/imported/2013/10/32360455050364224191-1.png (http://www.8pic.ir/)

محمد حاجیلو
۱۳۹۲/۰۸/۰۶, ۱۳:۰۱
قرعه به نام بانکی ها خوردوسینا

تایم فریم 1 ساعته

شکست کانال حمایت امروز رخ دادن و نمودار به این حمایت پولبک کوچکی زد،بعد از تثبیت این پولبک به زودی با قدرت خریداران این سهم به تارگت های خود حمله خواهد کرد.

http://images.boursy.com/imported/2013/10/86739865331489343690-1.png


خرید وسینا به قصد تعدیل مثبتی که در پیش دارد شدیدا توصیه می گردد،به نظرم نمودار تا قبل از تعدیل می تواند خط وسط چنگال اندور را فتح نماید و بعد از تعدیل برای سقف چنگال حرکت خواهد کرد.

دیروز سقف خط مقاومت قهوه ای رنگ را شکست و امروز به خوبی بالای این سقف تثبیت شد.

به زودی در بالای خط وسط چنگال اندرو تثبیت خواهد شد و برای تعدیل بسته می شود.

با اجازه شناسایی سود ناشی از تسعیر ارز به بانکها عملا بانکی ها دارای سود قابل توجه ای می شوند،البته بانک ها اجازه ندارند این سود را به دلیل آثار تورمی تقسیم کنند اما با انباشته شدن این سود در تزار نامه و اتشار در سود و زیان آنها تاثیر بسیار بالایی خواهد داشت،بنابراین تعدیل از این جهت باعث رشد قوی بانکها خواهد شد و دلیل افزایش سرمایه بانکی ها.

محمد حاجیلو
۱۳۹۲/۰۸/۰۷, ۱۲:۲۹
پس از شناسایی اثرات مابه التفاوت نرخ ارز مرجع و مبادلاتی در گروه بانکی، که بطور مثال وتجارت بالغ بر 860 میلیارد تومان سود خالص از این بابت شناسایی کرده است بانک ملت نیز دارای بیش از یک میلیارد دلار تراز ارزی مثبت است که به بیش از 1250 میلیارد تومان سود خالص از این بابت شناسایی خواهد کرد .
گفته شده شناسایی مابه التفاوت نرخ ارز مرجع از مبادلاتی درحساب سود و زیان بانکها از سوی بانک مرکزی بلامانع اعلام شده اما اجازه تقسیم سود مزبور را ندارند.
.
افزایش تولید و فروش در نماد کهمدا و قابلیت تعدیل مثبت بیش از 20 درصدی سود هر سهم از 1094 ریال فعلی به 1313 ریال طی دو نوبت 6 و 12 ماهه سال جاری
.
توجیه پذیر بودن شرکت در افزایش سرمایه 60 درصدی کلوند از محل مطالبات و آورده و افزایش تولید و نرخ فروش محصولات و امکان تعدیل مثبت 46.5 درصدی
.
قابلیت تعدیل مثبت سود هر سهم آکنتور از 1109 به محدوده 1500 ریالی با قراردادهای جدید ... ولی لزوم تخلیه حباب قیمتی سهم و تنزل تا سطح 1000 تومان
.
بانک سینا : در صورت عبور پر قدرت از مقاومت ۲۱۸ تومانی به مصاف هدف ۲۶۰ تومانی در میان مدت خواهد رفت
وسینا مقاومت ۲۱۰-۲۱۲ تومان را شکست و در قیمت ۲۲۲ تومان صف خرید تشکیل داد.
P/e سهم ۶ می باشد. P/e بانکی هاحوالی۶ واحد است که از p/e کل بازار کمتر است.
.
بانک صادرات : شنیده می شود این بانک بلوک ۱۱ درصدی غدیر را عرضه می کند.
همچنین شایعات حاکی از آن است که شرکت قصد دارد بار دیگر نیروگاه قائم را به مزایده بگذارد.
وبصادر مقاومت ۱۲۰ تومانی را پیش روی خود دارد.

.
در گروه بانکی شایعاتی مبنی بر افزایش سرمایه ۴۰۰ درصدی از بانک دی به گوش می رسد که می تواند بر روند سهم تاثیرگذار باشد.

.
در گروه فلزات شایعه شده نماد ذوب آهن طی روزهای آتی افزایش سرمایه شرکت به بازار اعلام خواهد شد.

.
شایعات مثبت افزایش سرمایه ۷۰ درصدی در ایران کیش و عقد قراردادهایی با بانک تجارت و در پیش بودن قرادادهای جدید با ۳ بانک دیگر باعث شده تا رکیش به قیمت های ۱٫۱۰۰ تومانی برسد.
البته نوسان گیران از رکیش خروج کردند و این خبر خوبی برای سهم است. در گروه الکترونیک و آی – تی از نظر بنیادی رانفور و رتاپ هم می توانند جالب باشند.یه سر به برخی از فروم های و سایت های دیگر بزنید ببینید روی وسینا چه خبرهایی در حال پخش شدن هست،بازار هنوز پی به تعدیل وسینا نبرده،سازمان باید از شرکت بخواد که به دلیل پوشش 68% بودجه eps خودش را تعدیل بده و واقعی بکنه.

فردا دوباره نماد به مصاف خط میانی چنگال اندرو می رود در صورت عبور قوی تارگت عوض خواهد شد.


در گروه بانکی فقط سهامداری کنید،بانک دی شایعه افزایش سرمایه اش تو بازار پیچیده،بانک ملت هم سود ناشی از تسعیر ارز دارد مانند وسینا،بانک هایی مانند ملت و سینا و تجارت که ذخیره ارزی دارند با نتایج مذاکرات و خبرهای رفع تحریم سوئیفت دست نیافتنی خواهند شد.

محمد حاجیلو
۱۳۹۲/۰۸/۰۹, ۱۵:۳۴
بانك سينا سومين شركت فعالتر بورس

بانك سينا رتبه سوم 50 شركت فعالتر بورس اوراق بهادار تهران را در سه ماهه اول سال جاري از آن خود كرد.
در گزارش سازمان بورس و اوراق بهادار تهران كه به معرفي 50 شركت فعالتر بورس در سه ماهه اول سال جاري اختصاص دارد، بانك سينا در رتبه سوم شركت هاي بورسي از لحاظ نقد شوندگي قرار گرفته است.
پنجاه شركت فعالتر بورس، شركت هايي هستند كه از وضعيت نقد شوندگي بهتري برخوردارند و بر اساس معيارهاي سه گانه ميزان داد و ستد سهام در تالار معاملات (از لحاظ تعداد و ارزش)، تناوب داد و ستد سهام شامل تعداد روزها و دفعات داد و ستد شده در تالار معاملات و نيز معيار تأثيرگذاري شركت بر بازار كه دربرگيرنده ميانگين تعداد سهام منتشر شده و ميانگين ارزش جاري سهام شركت در دوره بورس است انتخاب مي شوند.
پيشتر نيز بانك سينا به دفعات در فهرست اعلامي 50 شركت فعال تر بورس قرار گرفته بود.

mhjboursy
۱۳۹۲/۰۸/۲۶, ۰۰:۰۰
وسينا 11تومان ميتونه از محل تسعير ارز تعديل بده.
ديروز يک حقوقي و گروهي حقيقي در حال خريد سنگين بوده اند.
وتجارت هم که ترکوند.

تاپیکی هست که رفتار حقوقی ها رو به صورت روزانه رصد کنه ؟ و تحلیل؟

hrnh4966
۱۳۹۲/۰۸/۲۹, ۰۷:۲۵
تحلیل تکنیکال وسینا

http://axgig.com/images/86665820833169016810.jpg

http://axgig.com/images/80954275724323790995.jpg

shahin.gh
۱۳۹۲/۰۹/۰۲, ۱۱:۰۳
روز مهمی بود که عالی رد کرد.

این پست حدود 2ماه پیش زده شد مقاومت 270-275 عالی گذشت مقاومت قابل اعتنا بعدی 360-370 و بعد از ان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahin.gh
۱۳۹۲/۰۹/۰۲, ۱۱:۱۰
سود آوری 2ماه حدودا 60% تا امروز هدف 110 % در 3 تا 4 ماه

mhjboursy
۱۳۹۲/۱۰/۰۷, ۱۲:۴۲
دوستان کسی تحلیل بنیادی از وسینا داره؟

amirabbas2011
۱۳۹۲/۱۰/۱۳, ۰۳:۳۰
سامانه "آریا" در بانک سینا عملیاتی شد (http://www.yjc.ir/fa/news/4691864/%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%B4%D8%AF)

سامانه "آریا" پس از اعلام اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی و تامین پیش نیازهای لازم اعم از برقراری ارتباطات شبکه ای و سایر مراحل فنی مورد نیاز در بانک سینا عملیاتی شد.
http://forums.boursy.com/imported/2014/01/1891086_140-1.jpgبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران، (http://yjc.ir/fa/services/6) این سامانه که در واقع بومی سازی شده و جایگزین سامانه Logical در فرایند عملیات تسویه ناخالص آنی (ساتنا) محسوب می گردد به منظور مدیریت پرداخت ها و وجوه بین بانکی، در تاریخ ۱۶آذر ۹۲ از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی راه اندازی شد.
با آغاز فعالیت سامانه آریا و اتصال بانک ها به این سامانه (که در بانک سینا این مرحله عملیاتی شده)، قابلیت های مختلفی چون جست و جوی دستور پرداخت های صادره و وارده ساتنا، کنترل وضعیت پذیرش دستور پرداخت ها و تهیه گزارش های متنوع از عملیات ساتنا برای کاربران این سامانه فراهم شده است.

گفتنی است این سامانه طی برگزاری جلسات متعدد و پس از مراحل مقدماتی تست و اقدامات فنی لازم در بانک سینا عملیاتی شد.

amirabbas2011
۱۳۹۲/۱۲/۱۶, ۰۱:۰۶
شنیده موثق: وسینا افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها را در سال ۹۳ در دستور کار خود دارد. از طرفی دیگر وسینا قصد واگذاری نیروگاه قم را دارد.

TURK
۱۳۹۲/۱۲/۱۸, ۱۲:۱۰
بانک سینا درآمد هر سهم خود برای سال آینده را ۲۰ درصد افزایش داد.
درآمدهای مشاع این بانک افزایشی در حدود ۴۰ درصدی داشته است. همچنین کل درامدهای این شرکت نیز با افزایشی ۲۶ درصدی پیش بینی شده است. برای هزینه های آن نیز افزایشی ۲۹٫۵ درصدی در نظر گرفته شده است. همه این موارد باعث افزایش ۲۰ درصدی سود هر سهم شده است

وحید 20
۱۳۹۳/۰۲/۳۰, ۱۷:۱۵
شرکت پيش‌بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/92 را با سرمايه 000ر6 ميليارد ريال در تاريخ‌هاي 01/12/91 و 28/12/91(حسابرسي‌شده)، 18/04/92، 27/07/92 و 23/10/92 مبلغ 320 ريال اعلام نموده بود که مطابق با عملکرد حسابرسي نشده اخير مبلغ 807 ريال به ازاي هر سهم محقق گرديده است که دلايل تعديل اخير ناشي از سود فروش سهام شرکت برق و انرژي پيوند گستر به مبلغ 243ر1 ميليارد ريال (مبلغ 207 ريال به ازاي هر سهم) و سود ناشي از فروش واحدهاي تجاري ارم به مبلغ 746ر1 ميليارد ريال( مبلغ 291 ريال به ازاي هر سهم) مي باشد.
http://codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=CK10FVJYj9AvofV AFPZ5MA%3d%3d

MahmoodReza
۱۳۹۳/۰۲/۳۱, ۱۱:۵۴
خیلی مفت باز شد.

سرمایه گذار
۱۳۹۳/۰۴/۱۹, ۱۲:۵۴
سلام
بعد از بانک دی ،امروز بانک سینا قصد خود مبنی بر افزایش سرمایه در روزهای آینده خبر داد.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/140498061510_llll.jpg

nazer
۱۳۹۳/۰۴/۳۰, ۲۲:۰۵
سلام بر دوستان در مجمع بانک سینا 687 ریال سود تصویب شد .که قرار شد تا آخر مرداد از طریق بانک سینا پرداخت می شود

mary
۱۳۹۳/۰۵/۲۲, ۱۰:۱۷
دوستان اخبار بانکی ها و وسینا دیروز 93/5/21 :
[COLOR=#555555][RIGHT]گروهی که این روزها صحبتها پیرامون اون زیاد میباشد ، از طرفی بحش کاهش نرخ سود تسهیلات و از طرفی بخشی از بندهای بسته حمایتی خروج از رکود دولت که بنظر میاد اجرای اون تاثیر بسزایی روی سهمهای این گروه داشته باشه چرا که یکی از موضوعاتی که تو این بسته عنوان شده بحث فروش داراییهای بانکها و خروج بانکها از بنگاهداری و بعد افزایش سرمایه بانکها از همین داراییهای آزاد شده میباشد . تو این گروه بانک سینا که قیمتش این طی ۱۰روز گذشته نزدیک به ۱۵% افت کرده برنامه افزایش سرمایه در پیش خواهد داشت .

dpi
۱۳۹۳/۰۵/۲۶, ۲۱:۵۵
https://charts.mql5.com/5/467/d1-mofid-securities-co-temp-file-screenshot-26371-png.png

وسینا کف کانال قرار دارد
خرید با نگاه میان مدت گزینه مطلوبی خواهد بود

مریم1
۱۳۹۳/۰۶/۲۳, ۱۱:۲۹
سلام
کسی سود بانک سینا گرفته؟

mahzad
۱۳۹۳/۰۶/۲۳, ۱۱:۳۵
سلام
کسی سود بانک سینا گرفته؟
بله سود بانک سینا از 28 مرداد ماه در تمام شعبه های بانک سینا با کارت ملی و کپی آن قابل دریافت است

مریم1
۱۳۹۳/۰۶/۲۳, ۱۱:۴۸
بله سود بانک سینا از 28 مرداد ماه در تمام شعبه های بانک سینا با کارت ملی و کپی آن قابل دریافت است

ممنون http://forums.boursy.com/imported/2014/08/rose-1.gif

"heydar"
۱۳۹۳/۰۷/۰۵, ۲۰:۳۳
مدیرعامل بانک سیناخبر داد
حکم قطعی دادگاه اروپا برای خروج بانک سینا از فهرست تحریم‌ها اجرا نمی‌شود

مدیرعامل بانک سینا با اشاره به رای نهایی دادگاه اتحادیه اروپا مبنی بر لغو تحریم این بانک از فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا، گفت: متاسفانه با وجود قطعی شدن رای دادگاه هنوز این حکم از سوی این اتحادیه اجرا نشده است.
خبرگزاری فارس: حکم قطعی دادگاه اروپا برای خروج بانک سینا از فهرست تحریم‌ها اجرا نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک سینا در حاشیه بازدید از شعب استان کرمانشاه، با اشاره به حکم صادره مورخ 11 دسامبر 2012 دادگاه عالی اتحادیه اروپا به عنوان عالی‌ترین مرجع قضایی این اتحادیه گفت: بر اساس این حکم باید تمامی تحریم‌ها علیه بانک سینا لغو و نام این بانک از فهرست تحریم‌ها حذف می‌شد.

به گفته مدیرعامل بانک سینا، در پی اجرایی نشدن این رای از سوی اتحادیه اروپا، وکلای بانک به ناچار در دادگاه طرح دعوی کرده که خوشبختانه رای به نفع این بانک در روز چهارشنبه 4 ژوئن 2014 (خرداد ماه امسال) صادر شد. متاسفانه با وجود قطعی شدن رای دادگاه که متضمن حذف نام بانک سینا از فهرست تحریم‌ها و همچنین محکوم شدن اتحادیه اروپا به پرداخت چهار پنجم هزینه‌ها است، هنوز این حکم از سوی این اتحادیه اجرا نشده است.

وی تصریح کرد: عمل اتحادیه اروپا در اجرا نکردن رای قطعی دادگاه غیرقانونی بوده و باعث تداوم خسارت و ضرر و زیان به سهامداران و سپرده گذاران این بانک شده است. درخواست ما از اتحادیه این است که ضمن احترام و عمل به رای دادگاه به عنوان یک رکن مهم قضایی، نسبت به خروج نام این بانک از فهرست تحریم ها اقدام نمایند.
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930705001373#sthash.0noRQZTm.dpu f

PETROLEUM
۱۳۹۳/۰۷/۰۵, ۲۲:۰۶
وقتی این بانک ، این قیمت رو داره واقعا" به حال بازار تاسف می خورم
هرچی بیشتر توی صورتهای مالی این شرکت نگاه دقیق می کنم ، ارزشهای این بانک را بیشتر و بیشتر متوجه میشم

mary
۱۳۹۳/۰۷/۰۷, ۰۹:۴۵
دوستان عزیز در مورد وسینا خوندم که:
http://forums.boursy.com/imported/2014/09/1661-1.jpg

مریم1
۱۳۹۳/۰۷/۱۴, ۱۱:۲۵
وسینااااااااا:.thumbsupsmileyanim/:.grlim:./

ایرج اکبری
۱۳۹۳/۰۷/۱۴, ۱۵:۳۴
مدیرعامل بانک سینا،

درخواست غرامت بانک سینا در پی لغو تحریم
تهران - ایرنا - مدیرعامل بانک سینا از درخواست غرامت این بانک در پی لغو تحریم خبر داد و گفت: بانک یادشده در چارچوب رای دادگاه حق و حقوق خود را دنبال می کند.
درخواست غرامت بانک سینا در پی لغو تحریم
کوروش پرویزیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص قطعیت رای دادگاه اتحادیه اروپا برای رفع تحریم بانک سینا، با استقبال از عمل کردن به رای دادگاه و خارج کردن بانک سینا از تحریم ها توسط وزارت دارایی انگستان، افزود: امیدواریم بقیه کشورهای اروپایی نیز نسبت به انجام این امر اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه بانک سینا در چارچوب رای دادگاه حق و حقوق خود را دنبال می کند، اظهار امیدواری کرد: براساس رای اتحادیه اروپا بانک سینا و سایر بانک های تحریم شده از آن خارج شوند.

مدیرعامل بانک سینا گفت: با توجه به اینکه خروج از تحریم ها شامل خارج شدن کشتیرانی وحمل و نقل، بیمه معلم و بانک سینا می شود، موضوعی مهم است.

پرویزیان اظهار داشت: این امر علامت مطلوبی برای ادامه رفع تحریم ها است و براساس آن می توانیم امیدوار باشیم سایر نهادهای مالی، بیمه ای و بانکی که به ناحق تحریم شده اند از آن خارج شوند و شرایط به وضعیت عادی بازگردد.

وی، خروج بانک سینا از تحریم را امتیاز مطلوبی برای این بانک دانست و گفت: امیدواریم خسارات ناشی از تحریم و انجام نشدن فعالیت های خارجی با توجه به رای دادگاه اتحادیه اروپا را دریافت کنیم.

مدیرعامل بانک سینا تصریح کرد: این بانک قصد دارد حق و حقوق خود را از طرق قانونی و حوزه حقوقی ریاست جمهوری و وزارت خارجه پیگیری کند.

پرویزیان در پاسخ به پرسشی در خصوص برآورد میزان خسارت، گفت: هرچند میزان خسارت برآورد شده و اطلاعات آن به وکلا ارایه شده اما پس از دریافت نتیجه قطعی رقم آن اعلام می شود.

یادآور می شود، دادگاه عالی اتحادیه اروپا در حکم صادره مورخ 11 دسامبر 2012 به عنوان عالی ترین مرجع قضایی این اتحادیه رای به لغو تحریم بانک سینا داده بود اما این رای توسط اتحادیه اروپا اجرایی نشد و به همین دلیل وکلای بانک در دادگاه طرح دعوی کرده که رأی به نفع این بانک در روز چهارشنبه 4 ژوئن 2014 (خرداد ماه امسال) صادر شد.

رأی دادگاه متضمن حذف نام بانک سینا از فهرست تحریم ها و همچنین محکوم شدن اتحادیه اروپا به پرداخت چهار پنجم هزینه ها است.

گفتنی است، وزارت دارایی انگلیس در همین راستا روز گذشته 6 فرد و موسسه ایرانی از جمله دانشگاه صنعتی شریف را از فهرست تحریم های خود خارج کرد.

شرکت ملی نفتکش ایران، شرکت بیمه معلم، شرکت سورینت و بانک سینا از جمله موسسه هایی هستند که از لیست تحریم های وزارت دارایی انگلیس حذف شدند.

شبندر
۱۳۹۳/۰۷/۱۵, ۱۱:۲۳
بانك سينا با تقسيم سود 68 توماني در بين بانكي ها بهترين سود را توزيع كرد
به نظرم قيمت اين سهم بايد در حدود 300تومان باشه
خريد بانك سينا

717
۱۳۹۳/۰۷/۱۵, ۱۱:۲۶
بنظرتون چرا اولين بانكي كه از تحريم خارج شد سينا بود /:.coolsmiley02:./ غرب ميخواد از كي دلجويي كنه!؟ <:-p

شبندر
۱۳۹۳/۰۷/۱۵, ۱۲:۱۴
بنظرتون چرا اولين بانكي كه از تحريم خارج شد سينا بود /:.coolsmiley02:./ غرب ميخواد از كي دلجويي كنه!؟ <:-p
كاملا واضحه همين امر باعث ميشه تا وسينا يك سروگردن از بقيه بانكي ها بالاتر بايستد

aminsaffari
۱۳۹۳/۰۷/۱۹, ۱۸:۲۳
وسینا بعدر از شکست خط روند نزولی با صفوف خرید بالای 20 ملیون،پولبکی به خط روند شکسته شده داشته.که امروز شاهد معاملات پرحجم و حمایت خوبی از طرف حقوقی بودیم.به نظر سهم در حال تشکیا الگوی abc با محدوده ی هدفی 185 تا 188 میباشد.وسینا اخیرا هم با خبر لغو تحریم اتحادیه اروپا همراه بوده.


2391

PETROLEUM
۱۳۹۳/۰۷/۱۹, ۱۸:۲۹
به دو روز نکشید صف فروش شد !!!! اون خبر فقط دو روز تاریخ مصرف داشت !!!

البته هنوز هم معتقدم این بانک یکی از بهترین سهمهای گروه بانکی هست :: شبندر این یک حرف رو درست میگه !!
ساختمانی + مخابرات +وام دهنده +اقساط معوق بسیار کم :::شما از یک سهم خوب چی می خواهید ؟ عالی هست :: منتها الان وقت خریدش نیست

قمار باز حرفه ای
۱۳۹۳/۰۷/۱۹, ۲۳:۳۳
http://forums.boursy.com/imported/2014/10/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot142-1.png

مریم1
۱۳۹۳/۰۷/۲۸, ۱۲:۱۶
حجم مبنایم ارزوست......صف خرید 35میلیونی/:.grlim:./

negarminavi
۱۳۹۳/۰۸/۰۳, ۲۳:۱۰
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 1393/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- جمع درآمدهای مشاع : 30 درصد افزایش
2- سهم بانک از درآمدهای مشاع : 6 درصد کاهش !

3- درآمدهای غیر مشاع : بدون تغییر !
4- جمع هزینه ها : 27 درصد افزایش

5- سود خالص : 23 درصد کاهش
6- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 168 ریال

پیش‌بيني سود هر سهم براي سال مالي منتهي به 29/12/93 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/93 شرکت بانک سینا با سرمایه 000ر6 میلیارد ریال مبلغ 384 ریال می‌باشد.

پوشش 48 درصدی سود در 6 ماهه

negarminavi
۱۳۹۳/۰۸/۰۸, ۱۰:۱۴
بسمه‌تعالی


اطلاعیۀ صدور مجوز افزایش سرمایه

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید بانک سینا (سهامی عام)، در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخصات زیر و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.

مبلغ سرمایه فعلی: 000ر6 میلیارد ريال
مبلغ افزایش سرمایه: 000ر4 میلیارد ريال
درصد افزایش سرمایه: 67/66 درصد
تعداد سهام قابل انتشار: 000ر4 میلیون سهم
ارزش اسمی هر سهم: 000ر1 ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه: مطالبات حال شدۀ سهامداران و آوردۀ نقدی
موضوع افزایش سرمایه: توسعۀ فعالیت های بانکی و اصلاح ساختار مالی

مجمع عمومی فوق‌العاده می‌تواند با انجام مراحل دوم و سوم افزایش سرمایه از مبلغ 000ر10 میلیارد ریال به مبلغ 000ر20 میلیارد ریال (مبلغ 000ر10 میلیارد ريال - در هر مرحله مبلغ 000ر5 میلیارد ريال) از محل مطالبات حال شدۀ سهامداران و آوردۀ نقدی، موافقت و اختیار عملی نمودن آن را به مدت 2 سال به هیئت‌مدیره تفویض نماید تا هیئت‌مدیرة بانک پس از اخذ مجوز از سازمان نسبت به عملی نمودن اقدام نماید.

خاطر نشان مي‌سازد، شروع پذیره نویسی حداكثر تا شصت روز پس از تاريخ اين مجوز امكان‌پذير خواهد بود. عدم شروع پذیره نویسی در مهلت مقرر، موجب ابطال اين مجوز گرديده و انجام آن مستلزم أخذ مجوز جديد از اين سازمان خواهد بود.
همچنین مطابق مادۀ 21 قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقررات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطلاعاتی بوده و به منزلۀ تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان نمی‌باشد.


غلامرضا ابوترابی

"Midas"
۱۳۹۳/۰۸/۰۹, ۱۴:۳۱
فروش املاك مسكوني و واحدهاي اداري و تجاري از سوي بانك سينا (http://sinabank.ir/parameters/sinabank/modules/cdk/upload/content/circular_information/File/Agahiamlak.jpg)


كد: 1904


تاريخ انتشار: 06/08/1393http://forums.boursy.com/imported/2014/10/Agahiamlak-1.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2014/10/sigpic3064_1-1.gif (https://pg.tejaratbank.net/paymentGateway/wfp/payment.html)

"heydar"
۱۳۹۳/۰۸/۱۸, ۲۲:۱۵
تحریم چهار فرد و موسسه ایرانی توسط اروپا
اتحادیه اروپا روز جمعه اعلام کرد سه موسسه بانکی و آموزشی، یک سرمایه دار ایرانی را وارد لیست تحریم های خود کرده است.
کد خبر: ۴۴۷۶۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۴ - 08 November 2014
اتحادیه اروپا روز جمعه اعلام کرد سه موسسه بانکی و آموزشی، یک سرمایه دار ایرانی را وارد لیست تحریم های خود کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری دولتی عربستان سعودی، اتحادیه اروپا در تصمیم جدید خود که مورد تایید وزرای خزانه داری و دارایی کشورهای این اتحادیه در نشست دیروز در بروکسل قرار گرفت سه موسسه و یک سرمایه دار ایرانی را بار دیگر وارد لیست تحریم های اروپایی و توقیف حساب های مالی آنها و ممنوعیت ورودشان به کشورهای عضو اتحادیه اروپا کرد.

در همین ارتباط یک منبع مطلع اروپایی در بروکسل با اعلام این خبر گفت این سه موسسه بانکی و آموزشی و سرمایه دار مذکور قبلا هم در لیست سیاه اروپا قرار داشتند اما به دلایل اداری و حقوقی و بنا به درخواست دادگاه اروپا ، چند ماه قبل از این لیست خارج شدند .اما پس از بررسی های صورت گرفته درباره این موسسات و فرد ایرانی و ارزیابی و بررسی تحریم انها براساس قوانین اروپا ، بار دیگر وارد لیست سیاه شدند.

شایان ذکراست بانک سینا، دانشگاه صنعتی شریف، بابک زنجانی، و نیز موسسه "سورینت -ترست – بانکرز" تحت مدیریت بابک زنجانی افراد و موسساتی هستند که از سوی اتحادیه اروپا وارد لیست تحریم‌ها شده‌اند.

مریم1
۱۳۹۳/۰۸/۱۹, ۱۵:۴۷
http://istanews.ir/news/78847/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A7-%DA%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F

http://forums.boursy.com/imported/2014/11/518514041351240-1.jpg

مریم1
۱۳۹۳/۰۹/۰۸, ۱۱:۴۲
http://forums.boursy.com/imported/2014/11/sinabank1-1.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2014/11/0001page001-1.jpg

m.hossein
۱۳۹۳/۰۹/۰۸, ۲۲:۳۳
شنبه, 08 آذر 1393 20:15 پیش بینی سود جدید وسینا http://forums.boursy.com/imported/2014/11/sinabank_4e4d0e1ca674c2eb9fe0e1c25e2efff-1.jpg (http://yektasad.com/item/%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A7.html)
شرح مطلب :
به گزارش سایت یک تا صد وبه نقل ازپایگاه خبری بورس پرس، در پی برگزاری مجمع فوق العاده بانک سینا در سه شنبه گذشته که با تصویب اساسنامه نمونه و اعمال افزایش سرمایه 400 میلیارد تومانی همراه بود، این بانک حاضر در تابلوی فرعی بورس، سود هر سهم سال مالی جاری را با سرمایه هزار میلیارد تومانی 238 ریال پیش بینی کرد. پیش از این سود هر سهم بانک سینا با سرمایه اسمی 400 میلیارد تومانی 384 ریال اعلام شده بود.
براساس این گزارش، بانک سینا تعهد داده افزایش سرمایه فوق را که معادل 66.6 درصد است، قبل از برگزاری مجمع سالیانه سال مالی 93 ثبت خواهد کرد. این درحالی است که مجوز افزایش سرمایه هزار میلیارد تومان دیگری هم برای بانک سینا صادر شده تا طی دو سال و در دو مرحله 500 میلیارد تومانی ، سرمایه اسمی آن به دو هزار میلیارد تومان برسد.

negarminavi
۱۳۹۳/۰۹/۱۷, ۱۱:۴۷
بازگشايي نماد معاملاتي وسينا 93/9/17 11:44

به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت بانك سينا پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تصويب افزايش، بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد.مديريت بازار

hamid888
۱۳۹۳/۰۹/۲۴, ۱۲:۰۱
شنیده می شود این بانک تعدیل مثبت دارد

شبندر
۱۳۹۳/۰۹/۲۶, ۱۰:۰۸
بانك سينا قيمت مناسب براي خريد 110 تومان و بانك صادرات 40تومانه تا اين قيمتها خواهند رسيد عجله نكنيد

negarminavi
۱۳۹۳/۰۹/۲۶, ۱۳:۱۲
موضوع: مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1393/09/03 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 6,000,000 میلیون ریال به‌مبلغ 10,000,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 4,000,000 میلیون ریال، ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ 1393/09/26 لغایت تاریخ 1393/11/25 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده ست.

شماره حساب بانک شعبه
396419749361 سينا شهيد بهشتي

negarminavi
۱۳۹۳/۱۱/۰۱, ۱۰:۲۰
شركت بانک سینا (سهامي عام)
نماد: وسینا كد: 05-19-65

موضوع: پیش‌بيني سود هر سهم براي سال مالي منتهي به 29/12/93

اطلاعات پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/93 شرکت بانک سینا با سرمایه 10،000 میلیارد ریال مبلغ 238 ریال می‌باشد که به پیوست ایفاد می‌گردد.

پوشش 73 درصدی سود در 9 ماهه

ساير اطلاعات:
1) شرکت پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/91 را با سرمایه 000ر4 میلیارد ریال در تاریخ¬های 10/12/90 و 28/12/90 مبلغ 423 ریال و در تاریخ‌های 03/05/91 ، 02/08/91 و 02/11/91 با سرمایه 000ر6 میلیارد ریال مبلغ 282 ریال اعلام نموده بود که مطابق با عملکرد واقعی حسابرسی‌شده مبلغ 327 ریال محقق گردیده است.

2) شرکت پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 را با سرمایه 000ر6 میلیارد ریال در تاریخ‌های 01/12/91 و 28/12/91 (حسابرسی‌شده)، 18/04/92، 27/07/92 و 23/10/92 ، 03/12/93 و 17/12/93 (حسابرسی شده) مبلغ 320 ریال اعلام نموده بود که مطابق صورت‌های مالی حسابرسی نشده و حسابرسی شده مبلغ 807 ریال محقق گردیده‌است.

3) مطابق تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 03/09/93 سرمایه شرکت از مبلغ 6،000 میلیارد ریال به مبلغ 10،000 میلیارد از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران افزایش یافت. همچنین افزایش سرمایه تا مبلغ 20،000 میلیارد ریال به مدت 2 سال در اختیار هیئت مدیره قرار گرفت.

4) شرکت اعلام نموده است افزایش سرمایه از مبلغ 6،000 میلیارد ریال به مبلغ 10،000 میلیارد ریال تا قبل از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی 93 ثبت خواهد شد.

5) شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/93 را با سرمایه 000ر6 میلیاردریال در تاریخ‌های 03/12/92 ، 17/12/93، 31/04/93 و 29/07/93 مبلغ 384 ریال و با سرمایه 10،000 میلیارد ریال در تاریخ 06/09/93 و مطابق پیش‌بینی اخیر مبلغ 238 ریال اعلام نموده است.

negarminavi
۱۳۹۳/۱۱/۰۱, ۱۱:۳۶
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 9 ماهه منتهی به 1393/09/30 (حسابرسی نشده)

9 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- جمع درآمدهای مشاع : 35 درصد افزایش
2- سهم سود سپرده گذاران : 36 درصد افزایش

3- سهم بانک از درآمدهای مشاع : 28 درصد افزایش
4- جمع درآمدهای مشاع و غیرمشاع : 23 درصد افزایش

5- سود خالص : 19 درصد افزایش
6- سود شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 291 ریال

negarminavi
۱۳۹۳/۱۲/۰۵, ۱۰:۴۳
شركت بانک سینا (سهامي عام)
نماد: وسینا كد: 05-19-65

موضوع: پیش‌بيني سود هر سهم براي سال مالي منتهي به 29/12/94

اطلاعات پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/94 شرکت بانک سینا با سرمایه 10،000 میلیارد ریال مبلغ 249 ریال می‌باشد که به پیوست ایفاد می‌گردد.

تعدیل مثبت 4.6 درصدی پیش بینی سود سال مالی 94 نسبت به 93

ساير اطلاعات:

1) شرکت پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 را با سرمایه 000ر6 میلیارد ریال در تاریخ‌های 01/12/91 و 28/12/91 (حسابرسی‌شده)، 18/04/92، 27/07/92 و 23/10/92 ، 03/12/93 و 17/12/93 (حسابرسی شده) مبلغ 320 ریال اعلام نموده بود که مطابق صورت‌های مالی حسابرسی نشده و حسابرسی شده مبلغ 807 ریال محقق گردیده‌است.

2) مطابق تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 03/09/93 سرمایه شرکت از مبلغ 6،000 میلیارد ریال به مبلغ 10،000 میلیارد از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران افزایش یافت. همچنین افزایش سرمایه تا مبلغ 20،000 میلیارد ریال به مدت 2 سال در اختیار هیئت مدیره قرار گرفت.

3) شرکت اعلام نموده است افزایش سرمایه از مبلغ 6،000 میلیارد ریال به مبلغ 10،000 میلیارد ریال تا قبل از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی 93 ثبت خواهد شد.

4) شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/93 را با سرمایه 000ر6 میلیاردریال در تاریخ‌های 03/12/92 ، 17/12/93، 31/04/93 و 29/07/93 مبلغ 384 ریال و با سرمایه 10،000 میلیارد ریال در تاریخ‌های 06/09/93 ، 01/11/93 و مطابق پیش‌بینی اخیر مبلغ 238 ریال اعلام نموده است.

5) شرکت اولین پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/94 را با سرمایه 10،000 میلیارد ریالی مطابق پیش‌بینی اخیر مبلغ 249 ریال اعلام نموده است.

مریم1
۱۳۹۴/۰۱/۱۶, ۱۱:۵۸
:.thumbsupsmileyanim:D

morteza93
۱۳۹۴/۰۱/۱۹, ۲۱:۳۴
وسینا هم خط روندشو شکست
حالا باید منتظر باشیم مقاومت 183 رو رد کنه...

http://forums.boursy.com/imported/2015/04/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot561-1.png

سلطان بورس
۱۳۹۴/۰۱/۱۹, ۲۱:۵۸
کسانی که روز آخر حق تقدم سینا را خریدن حداقل 100 % سود میکنن . مخصوصا استفاده نشده شرکت بفروشه

mehdibursy
۱۳۹۴/۰۱/۲۲, ۲۱:۱۹
کسانی که روز آخر حق تقدم سینا را خریدن حداقل 100 % سود میکنن . مخصوصا استفاده نشده شرکت بفروشه

جناب سلطان
فکر میکنید که چه زمانی اقدام به فروش حقهای استفاده نشده بکنندوچطوری میشه فهمید که چندفروخته اند ایا باید تازمان واریز وجه صبرکردیاانکه راه دیگری هم دارد؟

سلطان بورس
۱۳۹۴/۰۱/۲۲, ۲۱:۴۹
زمان فروش دست شرکت هست . ولی چون قبل از مجمع ثبت میشه پس حداکثر تا اواخر خرداد میفروشن
روز بازگشایی و معاملات حق استفاده نشده مشخص هست و قیمتش هم مشخص میشه
باید تا زمان واریز وجه فروش حق استفاده نشده باید صبر کرد و جز این راهی نیست

negarminavi
۱۳۹۴/۰۲/۰۲, ۰۹:۳۹
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی نشده)

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- جمع درآمدهای مشاع : 17 درصد افزایش
2- سهم سود سپرده گذاران : 33 درصد افزایش

3- سهم بانک از درآمدهای مشاع : 33 درصد کاهش !
4- جمع درآمدهای مشاع و غیرمشاع : 23 درصد کاهش

5- سود خالص : 48 درصد کاهش !
6- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 250 ریال

negarminavi
۱۳۹۴/۰۲/۱۶, ۱۶:۱۲
شركت بانک سینا (سهامي عام)
نماد: وسینا كد: 05-19-65

موضوع: صورت‌های مالی تلفیقی سال مالي منتهي به 29/12/93 (حسابرسی نشده)

اطلاعات صورت‌های مالی تلفیقی سال مالی منتهی به 29/12/93 (حسابرسی نشده) شرکت بانک سینا با سرمایه 10،000 میلیارد ریال در فایل ضمیمه ایفاد می‌گردد.

ساير اطلاعات:

1) شرکت پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 را با سرمایه 000ر6 میلیارد ریال در تاریخ‌های 01/12/91 و 28/12/91 (حسابرسی‌شده)، 18/04/92، 27/07/92 و 23/10/92 ، 03/12/93 و 17/12/93 (حسابرسی شده) مبلغ 320 ریال اعلام نموده بود که مطابق صورت‌های مالی حسابرسی نشده و حسابرسی شده مبلغ 807 ریال محقق گردیده‌است.

2) مطابق تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 03/09/93 سرمایه شرکت از مبلغ 6،000 میلیارد ریال به مبلغ 10،000 میلیارد از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران افزایش یافت. همچنین افزایش سرمایه تا مبلغ 20،000 میلیارد ریال به مدت 2 سال در اختیار هیئت مدیره قرار گرفت.

3) شرکت اعلام نموده است افزایش سرمایه از مبلغ 6،000 میلیارد ریال به مبلغ 10،000 میلیارد ریال تا قبل از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی 93 به ثبت خواهد رسید.

4) شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/93 را با سرمایه 000ر6 میلیارد ریال در تاریخ‌های 03/12/92 ، 17/12/93، 31/04/93 و 29/07/93 مبلغ 384 ریال و با سرمایه 10،000 میلیارد ریال در تاریخ‌های 06/09/93، 01/11/93، 04/12/93 و 01/02/94 (حسابرسی شده) مبلغ 238 ریال اعلام نموده که مطابق صورتهای مالی حسابرسی نشده مبلغ 250 ریال محقق گردیده است.

5) به استحضار می‌رساند، مطابق اطلاعات یادداشت شماره 38، سود حاصل از فروش اموال تملیکی بیش از 25 درصد سود خالص شرکت اصلی برای سال مالی 93 را تشکیل می‌دهد.

negarminavi
۱۳۹۴/۰۲/۱۷, ۱۵:۴۱
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی شده)شرکت صرافی سینا

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 47 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 111 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 410 درصد افزایش
4- سود خالص : 225 درصد افزایش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 1354 ریال

negarminavi
۱۳۹۴/۰۲/۲۰, ۱۱:۱۴
موضوع: اعلامیه پذیره نویسی عمومی

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده 1393/09/03 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 6,000,000 میلیون ریال به‌مبلغ 10,000,000 میلیون ریال ، تعداد 3,844,748,439 سهم با توجه به حق تقدم استفاده شده توسط سهامداران فعلی، و با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور برای تحقق افزایش سرمایه بدین وسیله تعداد 155,251,561 سهم 1000 ریالی برای پذیره نویسی عمومی عرضه میگردد.

مهلت پذیره نویسی عمومی از تاریخ 1394/02/22 لغایت تاریخ 1394/03/20 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده ست.

شماره حساب بانک شعبه
396419749361 سينا شهيد بهشتي

negarminavi
۱۳۹۴/۰۴/۳۰, ۱۱:۱۵
موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1393/09/03 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 6,000,000 میلیون ریال به‌مبلغ 10,000,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 4000000 میلیون ریال ، ) در تاریخ 1394/04/29 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

negarminavi
۱۳۹۴/۰۴/۳۱, ۱۷:۵۸
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه منتهی به 1394/03/31 (حسابرسی نشده)

3 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- جمع درآمدهای مشاع : 23 درصد افزایش
2- سهم سود سپرده گذاران : 28 درصد افزایش

3- سهم بانک از درآمدهای مشاع : 4 درصد کاهش !
4- جمع درآمدهای مشاع و غیرمشاع : 4 درصد کاهش

5- سود خالص : 30 درصد کاهش !
6- سود شناسایی شده برای هرسهم در 3 ماهه : 109 ریال

negarminavi
۱۳۹۴/۰۵/۰۳, ۱۶:۳۳
شركت بانک سینا (سهامي‌عام)
نماد : وسینا كد : 05-19-65

موضوع: خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 29/12/93

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی سالیانة شرکت بانک سینا (سهامی‌عام) در تاریخ 29/04/94 تشکیل گردید و صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 29/12/93 شرکت مورد تصویب قرار گرفت. خلاصة تصمیمات مجمع به‌شرح زیر می‌باشد:

1) مبلغ 200 ریال سود به ازای هر سهم، تقسیم شد.
2) سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و سازمان حسابرسی عنوان حسابرس و بازرس علی‌البدل انتخاب گردید.
3) مبلغ 2،500 میلیون ریال به صورت ناخالص به عنوان پاداش هیئت‌مدیره تعیین گردید.
4) روزنامه دنیای اقتصاد و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت انتخاب شد.
5) حق حضور اعضای غیر موظف هیئت‌مدیره، مبلغ 10 میلیون ریال به صورت ناخالص تعیین گردید.

ایرج اکبری
۱۳۹۴/۰۵/۰۵, ۱۰:۰۶
عرضه بلوکی یک بانک در بورس

دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۳

بلوک ۱۷ درصدی بانک سینا برای اولین بار در روز ۱۸ مرداد در بورس عرضه می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، بانک سینا که با سرمایه 1000 میلیارد تومانی در بورس تهران حضور دارد و در سال جاری با افزایش قیمت مواجه شده است، برای نخستین بار قرار است عرضه بلوک 17 درصدی آن در بورس تهران عرضه شود.به این ترتیب بنیاد مستضعفان به عنوان سهامدار اصلی این شرکت قصد دارد در روز 18 مرداد ماه یک میلیارد و 700 میلیون سهم از سهام بانک سینا را در بورس تهران به فروش برساند و درصد مالکیت خود را کاهش دهد.

به این ترتیب این بلوک به قیمت پایه هر سهم 195 تومان به صورت 20 درصد نقد باقی اقساط از طریق کارگزاری بورس بهگزین در بازار اول معاملات بورس به فروش می رسد.البته خریدار یا خریداران این بلوک مدیریتی باید محدودیت ماده 5 اصل 44 قانون اساسی مبنی بر رعایت سقف مجاز تملک سهام بانک ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم را رعایت کنند.

بنیاد مستضعفان با 63 درصد، موسسه بنیاد علوی با 9.7 درصد و شرکت مالی و سرمایه گذاری سینا با 8.8 درصد از سهامداران عمده این شرکت هستند. نماد این شرکت بانکی در روز 23 تیر ماه جهت برگزاری مجمع سالانه به قیمت 144 تومان متوقف شد و قرار است در روز جاری بازگشایی شود.

zereshkkk
۱۳۹۴/۰۵/۰۵, ۱۰:۵۳
وسینا سودش چه تاریخی پرداخت میکنه؟

سلطان بورس
۱۳۹۴/۰۵/۰۵, ۱۰:۵۸
وسینا سودش چه تاریخی پرداخت میکنه؟
10 روز دیگه
مراجعه به شعب

zereshkkk
۱۳۹۴/۰۵/۰۵, ۱۰:۵۹
10 روز دیگه
مراجعه به شعب

سپاس
خوبه برخلاف بعضی سهامها زود پرداخت میشه

negarminavi
۱۳۹۴/۰۵/۱۰, ۱۹:۵۳
پیش بینی درآمد هر سهم 3 ماهه منتهی به 1394/03/31 (حسابرسی نشده)

اطلاعات پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/94 شرکت بانک سینا با سرمایه 10،000 میلیارد ریال مبلغ 249 ریال اعلام گردیده است.

پوشش 26 درصدی سود در 3 ماهه

negarminavi
۱۳۹۴/۰۵/۲۲, ۱۵:۲۱
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/vesina.jpg

negarminavi
۱۳۹۴/۰۷/۲۹, ۱۶:۲۷
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- جمع درآمدهای مشاع : 27 درصد افزایش
2- سهم سود سپرده گذاران : 25 درصد افزایش

3- سهم بانک از درآمدهای مشاع : 39 درصد افزایش
4- جمع درآمدهای مشاع و غیرمشاع : 27 درصد افزایش

5- سود خالص : 20 درصد افزایش
6- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 121 ریال

negarminavi
۱۳۹۴/۰۷/۲۹, ۱۶:۳۴
پیش بینی درآمد هر سهم 6 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی نشده)

اطلاعات پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/94 شرکت بانک سینا با سرمایه 10،000 میلیارد ریال مبلغ 249 ریال اعلام گردیده است.

پوشش 49 درصدی سود در 6 ماهه

اقای خاص
۱۳۹۴/۰۹/۰۲, ۱۹:۴۱
http://forums.boursy.com/imported/2015/11/jwuh_-1.png (http://uupload.ir/)

جزو معدود سهام بانکی که چارت خوبی داره البته (نظر شخصی) انبوهی از حمایتهاتا سطح 1320رو داره پوشش 49درصدی ششماه رو هم اضافه کنید به چارت خوبش امروز هم معاملات بلوکی داشت

negarminavi
۱۳۹۴/۱۰/۲۹, ۱۱:۱۱
پیش بینی درآمد هر سهم 9 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی نشده)

اطلاعات پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/94 شرکت بانک سینا با سرمایه 10،000 میلیارد ریال مبلغ 249 ریال اعلام گردیده است.

پوشش 70 درصدی سود در 9 ماهه

negarminavi
۱۳۹۴/۱۰/۲۹, ۱۱:۲۷
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی نشده)

9 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- جمع درآمدهای مشاع : 18 درصد افزایش
2- سهم سود سپرده گذاران : 20 درصد افزایش

3- سهم بانک از درآمدهای مشاع : 9 درصد افزایش
4- جمع درآمدهای مشاع و غیرمشاع : 11 درصد افزایش

5- سود خالص : بدون تغییر
6- سود شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 174 ریال

ایرج سابق
۱۳۹۴/۱۰/۲۹, ۱۱:۴۷
از فرصت خرید بانک سینا استفاده کنید قیمت این سهم بالای 200 تومان می باشد

تمام
۱۳۹۴/۱۱/۰۴, ۱۸:۴۵
وسینا فردا اگر در 170 تو نستید بخرید تا آخر وقت صف خرید میشه
گام اول 200 و تا 250 بالا میاد

هوای تازه
۱۳۹۴/۱۱/۰۵, ۰۸:۰۵
وسینا امروز در لیست بررسی خرید

ایرج سابق
۱۳۹۴/۱۱/۰۶, ۱۲:۰۰
وسینا خبرهایی از افزایش سرمایه تجدید ارزیابی سنگین 300 درصدی از محل فروش زمین به گوش میرسد

تاريخ تنظيم: سه شنبه 6 بهمن ماه 1394 - 8:54 | دریافت فایل (http://persiantahlil.com/?cid=CMSContent&content=89473)

ایرج سابق
۱۳۹۴/۱۱/۱۰, ۱۲:۲۹
در بانک سینا خبرهایی جدی از بلوک مخابرات به گوش میرسد

تاريخ تنظيم: شنبه 10 بهمن ماه 1394 - 9:26 | دریافت فایل (http://persiantahlil.com/?cid=CMSContent&content=89579)

ایرج سابق
۱۳۹۴/۱۱/۱۷, ۱۳:۴۴
بانک سینا معامله بلوکی داره http://bourse24.ir/news/127128/%D9%BE%DB%8C%D8%B4%20%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C%20%D 8%AF%D9%88%20%D9%85%D9%88%D8%AC%20%D8%B5%D8%B9%D9% 88%D8%AF%DB%8C%20%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%20%D8%A8 %D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3/%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%20%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A 7%20%D8%AA%D8%A7%20%D8%AF%D9%88%20%D9%87%D9%81%D8% AA%D9%87%20%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%20%D8%A8%D9%87 %20%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D9%81%D8%AA%20%D9%88%D 8%B5%D9%84%20%D9%85%DB%8C%20%D8%B4%D9%88%D8%AF

خوشبخت
۱۳۹۴/۱۲/۰۱, ۱۴:۲۰
#وسینا
شرکت: بانک سینا

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از بانک سینا طی نامه شماره مورخ 1394/12/01 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 10,000,000 میلیون ریال مبلغ 264 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد

سود هرسهم آخرین پیش بینی سال مالی قبل: ۲۴۹ ریال
سود هرسهم پیش بینی جدید: ۲۶۴ ریال
درصد تغییر: ۶% تعدیل مثبت

http://codal.ir/Reports/FirstEPSEstimate.aspx?LetterSerial=j50XGvDGwNDvqVA wHP%2bmwg%3d%3d

negarminavi
۱۳۹۴/۱۲/۰۱, ۱۵:۲۴
اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

بانک سینا پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 10,000,000 میلیون ریال را مبلغ 264 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرده است.

تعدیل مثبت 6.02 درصدی پیش بینی سود سال مالی 95 نسبت به 94

negarminavi
۱۳۹۴/۱۲/۰۴, ۱۱:۳۴
عرضه عمده سهام شركت بانك سينا - وسينا 94/12/4 11:32

به اطلاع مي رساند پيرو اطلاعيه شماره 4401/181 مورخ 1394/11/18 معاونت بازار،امروز سه شنبه مورخ 1394/12/04 تعداد 000ر000ر000ر1 سهم معادل 10 درصد از سهام شركت بانك سينا از طرف بنياد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامي به صورت يكجا ونقد و يا نقد و اقساط (طبق شرايط اعلامي در آگهي عرضه) به قيمت پايه هر سهم 950ر1ريال در نماد وسينا4 عرضه خواهد شد.كارگزاران خريدار در صورتي مجاز به ورود سفارش خريد به سامانه معاملاتي هستند كه 3 درصد ارزش سهام مورد معامله براساس قيمت پايه را نقدا يا به صورت ضمانت نامه بانكي بدون قيد و شرط از مشتري دريافت كرده و حسب مورد به حساب شركت سپرده گذاري مركزي اوراق بهادار و تسويه وجوه واريز يا به اين شركت ارائه نمايند. همچنين خريدار يا خريداران لازم است نسبت به تكميل و ارائه فرم پيوست آگهي معامله عمده شركت مذكور منتشره در سايت بورس اوراق بهادار تهران جهت بررسي و رعايت ضوابط مربوط به شرايط متقاضيان خريد معاملات عمده سهامدر بورس اوراق بهادار تهران قبل از ورود سفارش در سامانه به معاونت بازار اقدام نمايند. مديريت عمليات بازار

negarminavi
۱۳۹۵/۰۲/۰۱, ۰۹:۵۱
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1217.jpg

negarminavi
۱۳۹۵/۰۲/۱۹, ۱۱:۵۹
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1317_3975f.jpg

negarminavi
۱۳۹۵/۰۳/۰۹, ۱۲:۵۲
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی شده)شرکت صرافی سینا

12 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 95 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 4 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 7 درصد کاهش
4- سود خالص : 5 درصد افزایش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 1415 ریال

negarminavi
۱۳۹۵/۰۵/۲۰, ۱۰:۱۹
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم برای سال (دوره) مالی منتهی به 1394/12/29


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
پیرو مجمع نوبت اول مورخ 1395/04/30 که به حد نصاب نرسید از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 16:00 روز شنبه مورخ 1395/05/30 درمحل هتل پارسيان انقلاب واقع در تهران، خيابان طالقاني ، بين خيابان وليعصر و حافظ برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1394/12/29
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
سایر موارد
توضیحات:
ساير مواردي که در صلاحيت مجمع عمومي عادي ساليانه باشد

negarminavi
۱۳۹۵/۰۸/۰۱, ۱۶:۴۵
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1395/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 95 نسبت به 94 :

1- جمع درآمدهای مشاع : 2 درصد کاهش
2- سهم سود سپرده گذاران : 4 درصد کاهش

3- سهم بانک از درآمدهای مشاع : 9 درصد افزایش
4- جمع درآمدهای مشاع و غیرمشاع : 7 درصد کاهش

5- سود خالص : 44 درصد کاهش
6- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 68 ریال

negarminavi
۱۳۹۵/۰۸/۲۲, ۱۵:۴۳
بدترین عملکرد بانک سینا در 8 سال اخیر رقم خورد


http://s1.upzone.ir/83899/sina.jpg


بانک سینا :

6 ماهه 92 : 130.3 میلیارد تومان سود خالص
6 ماهه 93 : 100.6 میلیارد تومان سود خالص ( 23 درصد کاهش )
6 ماهه 94 : 121.4 میلیارد تومان سود خالص ( 20 درصد افزایش )
6 ماهه 95 : 68.2 میلیارد تومان سود خالص (44 درصد کاهش )

بدترین عملکرد در 8 سال اخیر

6 ماهه 95 نسبت به 94 :
جمع درآمدهای مشاع : 2 درصد کاهش
سهم سود سپرده گذاران : 4 درصد کاهش
سهم بانک از درآمدهای مشاع : 9 درصد افزایش
جمع درآمدهای مشاع و غیرمشاع : 7 درصد کاهش
جمع هزینه ها : 25 درصد افزایش
سود خالص : 44 درصد کاهش

روحانی مچکریم !

بابک 52
۱۳۹۶/۱۱/۱۶, ۲۰:۴۴
آگهی فروش آپارتمان‌های « وسینا »


رویکرد فروش دارایی‌های مازاد و تمرکز روی خروج از وظیفه بنگاه‌داری به بانکداری با تاکید سیاست‌گذار در بانک‌ها کم کم رویکرد جدی‌تری به خود گرفته و هر یک از بانک‌ها برنامه فروش اموال و دارایی‌های مازاد را در دستور کار دارند.

در این میان بانک سینا در یکی از برنامه‌های جدید آگهی اعلان فروش آپارتمان‌های مسکونی و واحدهای تجاری/ اداری را منتشر کرد.


اگر چه چند روز پیش بانک سینا مزایده دارایی‌های مازاد را در دستور کار قرار داده بود اما امروز هم «وسینا» برنامه فروش آپارتمان‌های مسکونی و واحدهای اداری/ تجاری با شرایط ویژه را در دستور کار قرار داد.

بازگشایی پاکت‌های پیشنهادی متقاضایان 30 بهمن ماه اعلام شده است.

جزییات این مزایده امروز در روزنامه «همشهری» به چاپ رسید.

http://forums.boursy.com/imported/2018/02/oc2159nmfwlv-1.jpg