PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بانک دی ( دی )

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

تمام
2013/03/16, 08:33
بانک دی نمودار قشنگی ساخته عبور از 135 تومان یعنی هدف 157 تومان و عبور از 157 یعنی رسیدن به محدوده 200 تومان نمودارشو وقت کردم میزارم

ata007
2013/05/28, 23:08
امروز مقداری بانک دی خریداری شد
با افت قیمتی که در این سال داشت 115 تومان فک کنم کف قیمت سهم باشه
گرچه گروه بانکی چندان جذاب نمی باشند ولی با توجه به نزدیکی مجامع میتونه گزینه کم ریسکی باشه

ata007
2013/05/28, 23:09
تمام گروه ها راحت 60 70% اومدن بالا به غیر از گروه بانکی
ولی گروه بانکی هم نباید انتظار صعود شارپ ازشون داشت

ata007
2013/05/29, 08:10
نه چشم نزنم خوب داره معامله میشه
ماشاا...

ata007
2013/05/29, 13:18
رنج مثبت آخر وقت خیلی چسبید >:D<

ata007
2013/06/01, 08:07
حمایت های خوبی میشه
همچنان با گروه بانکی هم هستیم

satyr
2013/06/01, 11:50
مهمترین نکته اینه که حقوقی فروشنده نبوده دو سه روزه
به وقتش حرکت سنگینی رو شروع خواهد کرد

morteza93
2013/06/01, 20:37
شاید بشه به دی اینجوری نگاه کرد!
اساتید میشه؟
لطفا شلوغی نمودار رو به بزرگی خودتون ببخشید... بیشتر منظورم سر و شونه کفه!

http://charts.mql5.com/1/695/h1-mofid-securities-co-2.png

وحید 20
2013/06/10, 16:57
اختلاس در بانک دی دلیل اصلی تصویب طرح تحقیق و تفحص در مجلس

یک نماینده مجلس با بیان اینکه امروز نمایندگان به طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران رأی مثبت دادند، گفت: اختلاس در بانک دی و عدم پرداخت مطالبات جانبازان از عوامل اصلی این مصوبه مجلس بود.

عباس فلاح باباجان در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس افزود: مطالبات بیمه و مسکن جانبازان و ایثارگران نیز پرداخت نشده است.

وی با بیان اینکه 64 درصد از نمایندگان به این مصوبه رأی مثبت دادند، ادامه داد: یکی از بحثهای اساسی اکثر نمایندگان عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران در رسیدگی به جانبازان بود.

وی ادامه داد: رها کردن مسئله اشتغال جانبازان و مشکلات درمانی آنان و همچنین مشکل آسایشگاه بقیةالله از عواملی بود که نهایتا منجر شد تا طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید امور ایثارگران رأی بیاورد.

به گزارش فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران را بررسی و تصویب کردند.

امیر خجسته که به عنوان طراح طرح تحقیق و تفحص بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجلس سخن میگفت، با بیان اینکه تحقیق و تفحص از مدیریت بنیاد شهید است نه از خود بنیاد گفت: شفاف نبودن عملکرد مالی بنیاد شهید، عدم توجه کامل به ایثارگران و مشکلات مدیریتی از جمله دلایلی است که 90 نماینده مجلس را برای تحقیق و تفحص از بنیاد شهید مصمم کرده است.

وی افزود: در بنیاد شهید مباحثی درباره اختلاس 15 میلیارد تومانی مطرح شده است که باید مورد توجه باشد.

بر اساس این گزارش حجت الاسلام ابوترابیفرد که ریاست جلسه علنی امروز مجلس را به عهده داشت بعد از استماع گزارش کمیسیون اجتماعی، این طرح را به رای نمایندگان گذاشت که مجلس با 129 رای موافق و 18 رای مخالف و 16 رای ممتنع آن را تصویب کرد.

شبندر
2013/06/19, 08:47
بانك دي فرصت خريد داده

گرگین خان
2013/06/25, 14:16
صف خرید وبازگشایی بوعلی نشون داد تو بانک دی چه خبره
ایشالا سود خوبی نصیب سهامداران خواهدشد.>:D

rajabnejad
2013/07/11, 17:25
شفاف سازی در «بانک دی»

به استحضار سهامداران محترم مي رساند که مطابق نامه شماره 123025/3/92001 مورخ 10/04/92 شرکت بانک دي اعلام نموده بود که "با انتشار آگهي فروش ملک توسط اين بانک در روزنامه همشهري به تاريخ 05/04/92، چنان چه تحقق اين رويداد منجر به تغيير بااهميتي در پيش بيني سود هر سهم بانک گردد در اسرع وقت براي اطلاع رساني اعلام خواهد شد". با توجه به پيگيري هاي صورت گرفته جهت اعلام اثرات فروش ملک، شرکت مطابق نامه شماره 124578/3/92001 مورخ 17/04/92 اعلام نموده است" که تا تاريخ تعيين شده براي شرکت در مزايده (15/04/92) ، متقاضي براي خريد ملک موصوف مراجعه ننموده و بدين ترتيب موضوع تغيير بااهميت در پيش بيني بانک ناشي از فروش ملک مذکور در اين مرحله منتفي مي باشد.

سرمایه گذار
2013/07/25, 18:52
شركت بانک دی (سهاميعام)
نماد : دی کد صنعت : 651952

موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه
بدینوسیله به اطلاع میرساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک دی (سهامیعام) در تاریخ 31/04/92 تشکیل شد. خلاصه تصمیمات مجمع بهشرح ذیل میباشد:

1) صورتهای مالی سالیانه منتهی به 30/12/91 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.
2) سود نقدی هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/91 به مبلغ 200 ریال تصویب گردید.
3) سازمان حسابرسی بهعنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی البدل شرکت انتخاب گردید.
4) روزنامه اطلاعات بهعنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهیهای شرکت انتخاب گردید.
5) حق حضور اعضای غیر موظف هیئتمدیره بابت حداقل یک جلسه در ماه به مبلغ 000ر000ر7 ریال تصویب گردید.

موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی فوقالعاده
بدین وسیله به اطلاع میرساند مجمع عمومی فوقالعاده شرکت بانک دی(سهاميعام) در تاریخ 31/04/92 تشکیل گردید. خلاصة تصمیمات مجمع بهشرح ذیل میباشد :
مطابق نامه شماره 23943 مورخ 02/02/92 بانک مرکزی ، اساسنامه شرکت بصورت ذیل اصلاح گردید:
" بانک به وسیله هیئت مدیره ای مرکب از هفت یا پنج نفر عضو اصلی حقیقی اداره می شود که به وسیله مجمع عمومی عادی از بین صاحبان سهام انتخاب می شوند و عزل و انتخاب مجدد آن ها صرفا با مجوز بانک مرکزی انجام پذیر می باشد."

aligoldday
2013/07/30, 20:24
دوستان من ۲۵۰۰۰ تا سهام بانک دی دارم
دو ساله خریده بودم
بعد مجمع ۲۹ تیر قیمتش از ۱۳۵ به ۱۱۵ هم رسید و قرار تا ۶ ماه دیگه ۲۰ تومان سود سالیانه بده... نظرتون چیه ؟ بفروشم؟

سرمایه گذار
2013/07/30, 22:32
سلام بر شما
با توجه به افزایش سرمایه 400 درصدی که در پیش داره و انتظار افزایش قیمت سهام بانکی به نظر من می شه تا میان مدت با آن سهام داری کرد.
این سهم تنها نقطه ضعف آن شناوری بالا آن است و الا خیلی وقت پیش (2 ماه پیش) بایستی 150 تومان را رد می کرد
باز هم تصمیم گیری با خود شماست
موفق باشید

negah
2013/07/30, 22:36
دوستان من ۲۵۰۰۰ تا سهام بانک دی دارم
دو ساله خریده بودم
بعد مجمع ۲۹ تیر قیمتش از ۱۳۵ به ۱۱۵ هم رسید و قرار تا ۶ ماه دیگه ۲۰ تومان سود سالیانه بده... نظرتون چیه ؟ بفروشم؟

20 تومن رو 6/15 به حسابتون واریز میکنند چه بخواهید چه نخواهید.

با این جوی که برای انتخاب رئیس کل بانک مرکزی پیش اومده سهام بانکی بعد این دستگاه چاپ پول محسوب میشه.

سرمایه گذار
2013/08/16, 10:46
بانک دی نمودار قشنگی ساخته عبور از 135 تومان یعنی هدف 157 تومان و عبور از 157 یعنی رسیدن به محدوده 200 تومان نمودارشو وقت کردم میزارم
دوست عزیز ما ؛ تمام در اسفند ماه91 این مطلب را نوشته

فکر کنم همین محدوده (200 تومان)الان باشه اگه نماد بانک باز بشه

Mohsen 1348
2013/08/16, 11:50
لطفا اسم تاپیک رو اصلاح کنید ودی نماد بیمه دی است

building-future
2013/08/19, 12:46
پس چرا هيچ خبري از باز شدن اين سهم نيست؟
كاش الان كه بانكي ها همه مثبت هستند باز بشه

aligoldday
2013/08/19, 20:39
من با رییس کارگزاری بانک دی حضوری ، روز قبل از مجمع صحبت کردم ، معتقد بود بیشتر از ۱۶۰ نمیاد !
با این حال من ۲ سال هست این سهام رو دارم و تا بالای ۱۴۰ نیاد ، نمیفروشمش

rajabnejad
2013/08/23, 14:23
بانک دی در سه ماهه واقعی نخست امسال مبلغ 46 ریال به ازای هر سهم محقق کرده است.در سه ماهه مشابه سال قبل 20 ریال محقق کرده بودافزایش سود تسهیلات اعطایی و سود حاصل از سرمایه گذاری ها و سپرده گذاری ها علت پوشش خوب شرکت بوده است

building-future
2013/08/26, 09:06
علي آقا جسارت نشه اما اين بدترين نوع سهام داري هستش كه آدم بگه تا به فلان قيمت نرسه نميفروشم، بازار سرمايه نياز به انعطاف خيلي بالايي داره،
البته اينو كلي ميگ نه واسه اين سهم خاص

mahan20
2013/08/27, 08:48
سلام دوستان
امیدوارم امروز این فروشنده های بی صبر، سهم رو تو کف قیمتی بفروشن و از سهم خارج شن که این سهم از فردا مسیر خودش رو دنبال کنه. شک نکنید که الان تو کف قیمته، اگه یه نگاه به سهمهای بانکی بندازید متوجه مفت بودن قیمت این سهم میشین. به امید پر سود بودن.

مخبرالدوله
2013/08/27, 17:01
جزئیاتی جدید از اختلاس در بنياد شهيد (http://aftabnews.ir/fa/news/207716/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%86%D9%8A%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D9%87%D9%8A%D8%AF)
كارگروه تحقيق و تفحص از بنياد شهيد و امور ايثارگران در حالی از دست داشتن برخی مديران این بنياد در اختلاس اخير خبر داده که مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید می گوید چیزی از سرمایه بانک دی سوخت نشده، همه اموال عوامل آن توقیف شده اند و منتظر رای دادگاه هستیم.

آفتاب: 18 اردیبهشت ماه سال 89 بود که بانک دی توانست از بانک مرکزی مجوز بگیرد و فعالیت خود را رسما آغاز کند. روزهای نخست کسی نمی دانست این بانک از سوی چه شخص و یا چه نهادی تاسیس شده است. برخی می گفتند بانک منتسب به تیم اسفندیار رحیم مشایی است، برخی این بانک را به کارگزاران و برخی هم به نزدیکان رئیس جمهور سابق نسبت می دادند. ولی بعد از مدتي اعلام شد اين بانك با سهام بنياد شهيد ايجاد شده است.

اختلاس از بنیاد شهید
هنوز چند سالي از ايجاد اين بانك نگذشته بود كه تيتر خبرگزاري مهر موضوع اختلاس در بنياد شهيد را در رسانه هاي كشور مطرح كرد. تيتري كه موجب شد تا مديرعامل خبرگزاری مهر به دادگاه فراخوانده شود. موضوع اختلاس در مرداد ماه سال 91 رخ داد. ماجرا از این قرار بود که ماموران سازمان بازرسی کل کشور در جریان بررسی وضعیت مالی بنیاد شهید متوجه شدند یکی از مسئولان باسابقه بخش تسهیلات در حالی که مبلغ بدهی بنیاد به شرکت بیمه ۵ میلیارد تومان بوده مبلغ ۹ میلیارد تومان به حساب این شرکت واریز کرده است.

ابتدا رقم این اختلاس 15 میلیارد تومان اعلام شد ولی مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید اعلام کرد این اختلاس 6 میلیارد تومان بیشتر نبوده است. و حالا این پرونده در دادسرای خارک تهران در حال بررسی است.

اختلاس در بانک دی طرح تفحص از بنیاد شهید را تصویب کرد
متعاقب آن اتفاق، خبر اختلاس از بانک دی جامعه ایثارگری را دوباره شوکه کرد. این خبر دست آویزی شد تا موج شکایتهای مردمی به نمایندگان مجلس سرازیر شود تا اینکه خردادماه سال جاری نمایندگان مجلس تصویب کردند که از بنیاد شهید و امور ایثارگران تحقیق و تفحص انجام شود. عباس فلاحیان نماینده مجلس نهم اختلاس در بانک دی و عدم پرداخت مطالبات جانبازان را از دلایل این مصوبه مجلس اعلام کرد و گفت: مشکلات بانک دی، رها کردن مسئله اشتغال جانبازان و مشکلات درمانی آنان و همچنین مشکل آسایشگاه بقیة الله از عواملی بود که نهایتا منجر شد تا طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید امور ایثارگران رأی بیاورد.

همچنين امیر خجسته که به عنوان طراح طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجلس سخن می گفت، با بیان اینکه تحقیق و تفحص از مدیریت بنیاد شهید است نه از خود بنیاد گفت: شفاف نبودن عملکرد مالی بنیاد شهید، عدم توجه کامل به ایثارگران و مشکلات مدیریتی از جمله دلایلی است که 90 نماینده مجلس را برای تحقیق و تفحص از بنیاد شهید مصمم کرده است.

همچنین در بنیاد شهید مباحثی درباره اختلاس 15 میلیارد تومانی مطرح شده است که باید مورد توجه باشد اما مسعود زریبافان بعد از یکسال سکوت خود را شکسته و در مورد اختلاس در بانک دی در گفتگو با یکی از سایتهای خبری می گوید: بانک مقررات مخصوص خودش را دارد. امکانش هست بعضی ها کلاهبرداری کنند. اختلاس یعنی من از اختیاراتم استفاده کنم و یک پولی را به نفع خودم صادر کنم اما این اتفاق در بانک دی نیفتاده است. بلکه همین قضیه خرید و فروش ارز که در بانک دی هم بخشی با مجوز بانک مرکزی به عنوان صرافی مشغول بودند،صورت گرفته است. من نظارتم در حدی هست که میتوانم بگویم بانک!دی استخدام ایثارگران اولویت دارد یا بانک دی! مراقب باش اگر بانک مرکزی تذکر قانونی داد من مراقب و متذکر شما هستم و اگر مدیری از بانک تخلف کند من برخورد می کنم. اما در مسائل مالی بانک نمی توانم دخالت کنم. اما اگر می گفت زریبافان! می خواهم افزایش سرمایه بدهم و از من کمک می خواست من جلسه می گذاشتم و به آنها کمک می کردم. رئیس بنیاد شهید گفت: الان از مدیر بانک بپرسید تا الان زریبافان کسی را معرفی کرده تا وام بگیرد؟ من هیچ کس را معرفی نکردم.

زريبافان گفت: قضیه صرافی بانک هم این بود که بالاخره وظیفه صرافی این هست که ریال بگیرد و ارز بدهد. تا رسید به زمان افزایش قیمت دلار. چون بانک با توجه به اعتبار افراد،حتی بیشتر از سرمایه طرف هم وام میدهد. حالا اگر طرف از بانک وام و سرمایه گرفته و فرار کرده می شود گفت رییس بانک اختلاس کرده؟ نه. طرف گذاشته فرار کرده و کلاهبرداری کرده. این اتفاق در بانک دی هم افتاد و بعضی ها در زمان اختلاف ارزش ارز آن مقدار ریال را در اختیار بانک قرار نداده بود.

ما هم به محض اطلاع اقدامات قانونی را انجام دادیم و اموال افراد بدهکار ارزی را بلوکه کردیم و به پلیس اینترپل خبر دادیم و الان حکم دست دادگاه است که ببینیم چکار می توانیم انجام دهیم.

خانواده ای 8 نفره عامل اختلاس از بانک دی
از زریبافان سوال شد این افراد چه کسانی هستند که پاسخ داد: حدود 7-8 نفر و خانوادگی هم هستند. از این قضیه 5 ماه میگذرد و ما خیلی کارها برای بازپرداختش انجام دادیم. خیلی کارها کردیم، از گرفتن توقیف اموال و جلسه با اینترپل و ممنوع الخروج کردن افرادی که هنوز داخل کشور هستند. در حقیقت چیزی از سرمایه بانک از طریق این افراد سوخت نشده و همه اموال این افراد توقیف شده و منتظر رای دادگاه هستیم. بعد من وقتی نظارت مالی بر بانک ندارم چرا این اقدام را ناشی از ضعف مدیریت من می دانند. همین آقای خجسته نمانیده مجلس مدام میگه زریبافان! چرا اوضاع وام بانک اینجوری شده است. اگر من حق دخالت ندارم چرا منو بازخواست می کنید؟ من فقط دخالت های مدیریتی می کنم نه مالی. همین الان هم بانک دی یک بانک موفقی هست که سراسر نکات مثبت داره. اگر می توانستیم بانک دی سرمایه 5000 میلیاردی پیدا می کرد که در مقابل بانک های دیگر بیشترین سرمایه رو پیدا می کرد و بزرگترین بانک خصوصی با 700 هزار عضو و سهامدار می شد که هیچ بانکی این تعداد عضو ندارد.

متهمان قطعا دادگاهي مي شوند
حالا عضو هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجلس مي گويد: رد پای اختلاسهای مالی در روند تحقیق و تفحص از بنیاد شهید دیده شده است. به طور حتم رئیسجمهور نباید از بدنه بنیاد شهید و امور ایثارگران رئیس انتخاب کند زیرا بسیاری از روسایی که در راس هرم بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند در این تخلفات نقش مهمی دارند.

غلامعلی جعفرزاده ایمنآبادی اظهار داشت: چند روزی فعالیت این کمیته به دلیل بررسی صلاحیت وزرا روند کندی به خود گرفته بود که در روزهاي گذشته کار با جدیت دنبال شد و قرار است طی روزهای آتی نیز با برگزاری جلسات پیدرپی این کار استمرار یابد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه تاکنون دراین مرحله از تحقیق و تقحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران اختلاسهای مالی دیده شده است كه به طور حتم افرادی که متهم به اختلاسهای مالی هستند را به دادگاه میکشانیم. بدیهی است که این مهم را با جدیت دنبال خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت که مانند دیگر تحقیق و تفحصها نیمه تمام رها شود.

جعفرزاده ایمنآبادی، یادآور شد: متاسفانه در این تحقیق و تفحص به مستنداتی رسیدیم که پای بسیاری از روسایی که در راس هرم بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند درمیان است.

به گزارش مهر،عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وجود خسارات مالی و تخلفات متعدد در بنیاد شهید باعث زیانهای وارده جبرانناپذیری به ایثارگران و خانواده معظم شهدا شده است، افزود: این خسارتها به حیثیت، درمان، سلامت و آبروی خانوادههای ایثارگر وارد شده که هیچ یک قابل برگشت نیست و بدونشک همین امر جرم آقایان را تشدید میکند.

برچسب ها: جزئیات (http://aftabnews.ir/fa/tag/1/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA%20) ، جدید (http://aftabnews.ir/fa/tag/1/%20%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%20) ، اختلاس (http://aftabnews.ir/fa/tag/1/%20%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B3%20) ، بنياد شهيد (http://aftabnews.ir/fa/tag/1/%20%D8%A8%D9%86%D9%8A%D8%A7%D8%AF%20%D8%B4%D9%87%D 9%8A%D8%AF)

امیر2309
2013/08/27, 17:32
كسي سود مجمع و گرفته؟؟

negah
2013/08/27, 18:18
الان از بانک دی پیامک رسید که بابت هرسهم حقیقی از 6/15 مبلغ 200 ریال به حساب واریز میشه.

negah
2013/08/27, 18:21
شرکت قصد دارد افزايش سرمايه را از 400 درصد به 900 درصد افزايش دهد

(نقل قول از سایت همسایه)

شبندر
2013/08/28, 05:05
بهترين خريدها زماني است كه خبرهاي بد منتشر ميشه و سهم ريزش ميكنه و بهترين فروش ها زماني هست كه خبرهاي خوب منتشر ميشه وسهم صعود ميكنه.
خريد دي

4321
2013/08/30, 21:35
البته در قیمتهای حدود 100 تومن گرچه سهمهای ارزنده تر و در زمان بازگشت بازار پر سودتر زیاد است مثل ولساپا 150 و یا ولصنم160 تومن که خواهد رسید

سرمایه گذار
2013/08/31, 11:33
بازگشت رونق به سپردههای بانكی
دولت سابق محمود احمدینژاد از آغاز به کار، یکی از مشکلات کشور را نظام بانکی و نرخ سود دستوری دانست و با دخالت مستقیم او بانک مرکزی مجبور شد تا نرخ سود تسهیلات خود را به صورت چشمگیری کاهش دهد. با این اقدام بهطور طبیعی بانکها مجبور به کاهش سود بانکی سپردهها شدند و این آغاز بحران خروج سپردههای بانکی مردم از نظام بانکی بود. ولی با آغاز بهکار دولت جدید و انتصاب رییس کل جدید بانک مرکزی به نظر میرسد شاهد بازگشت سپردهگذاری مردم و سرمایههای سرگردان آنها به بانکها باشیم.
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرده که نرخ سود پایینتر از نرخ تورم معنا ندارد و باید با رصد شرایط واقعی اقتصاد کشور نرخ را منطقی کرد. به اعتقاد سیف، نمیتوان به شکل دستور نرخ سود سپرده و تسهیلات بانکی را تعیین کرد و تغییر داد بلکه باید براساس اصول و شرایط منطقی آن را محاسبه کرد.
میزان نرخ سود و عدم بازنگری آن از سوی بانک مرکزی در یک سال گذشته باعث شد تا بانکها نتوانند در حفظ ارزش سرمایههای مردم موفق عمل کنند و در نتیجه افراد تمایلی به سپردهگذاری در بانکها نداشته و سرمایههای خود را به سمت بازارهای ارز و سکه هدایت کردند.
این در حالی است که طبق قانون برنامه پنجم توسعه، بانک مرکزی موظف است نرخ سود بانکی را بهگونهای تعیین کند که از میزان تورم کمتر نباشد.
در این زمینه علی طیبنیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی، با تاکید بر اینکه تعیین میزان سود بانکی دستوری نخواهد بود، اعلام کرده که بانکهای ما در ظاهر سود بسیار بالایی میدهند و در بسیاری از کشورهای جهان سود بالای 20درصد مشاهده نمیشود اما فرض کنید اگر فردی یکمیلیون تومان در یک بانک پسانداز کند و پس از یک سال با سود 20درصدی آن را تحویل بگیرد، حدود 200هزار تومان بر اندوختهاش افزوده شده اما باتوجه به میانگین آمارهای تورمی، تورم ما در طول سال گذشته قطعا بیش از 30درصد بوده و این به آن معناست که اگر آن فرد سرمایه خود را در بانک نگه دارد 200هزار تومان سود کرده و 300هزار تومان از قدرت خرید خود را از دست داده است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد: بسیاری از کسانی که وارد پسانداز در بانک میشوند از سرمایههای کوچکی برخوردارند که به دلیل نداشتن توان لازم برای ورود به کارهای تولیدی به بانک روی آوردهاند، به همین دلیل باید کاری کرد که آنها نسبت به این امر ترغیب شوند و سرمایههای خود را به بازارهای کاذب نفرستند.
اما درباره میزان نرخ سود بانکی کارشناسان براین باورند که تعیین نرخ سود کار پیچیده اقتصادی و ریاضی است و به سادگی نمیتوان درباره میزان آن اظهارنظر کرد و به بررسیهای لازم نیاز دارد.
در اینباره محمدحسین عادلی، رییس اسبق بانک مرکزی با اشاره به اینکه با نرخ سود 20درصد نمیتوان تورم را پایین آورد و تجربه 30سال گذشته در کشور اشتباه بودن این کار را اثبات کرده، معتقد است: افزایش نرخ سود سپردهها به معنای آن نیست که قرار است همیشه نرخ تورم 40درصد باشد بلکه باید به دنبال کاهش آن بود که این امر از بالا به پایین امکانپذیر است و باید ابتدا بر آن مسلط شد و سپس بهتدریج آن را کاهش داد.
آنچه در این راستا مطرح میشود این است که در صورت افزایش سود سپردهها هزینه تسهیلات نیز افزایش مییابد که این امر به نفع بخش تولید نیست و حتی گفته میشود در بخش تولید و صنعت امکان پرداخت نرخ سود بالا وجود ندارد.
در اینباره ولیالله سیف، رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اساسا نرخ سود زیر نرخ تورم معنا ندارد، معتقد است: اگر نرخ سود سپردهگذار را حدود نرخ تورم بگیریم، نرخ تسهیلات هم زیر نرخ تورم دیگر معنایی ندارد و دو الی سهدرصد بالاتر از نرخ تورم برای تسهیلات بانکی منطقی خواهد بود. در کشورهای دیگر همه براساس این قوانین و منطق کار میکنند، اگر این منطق نباشد یعنی یکنفر به صورت مصنوعی یک فنری را نگه میدارد و یک روزی این فنر باز میشود.
بنابراین گزارش اگرچه دولت یازدهم اعلام کرده که تلاش میکند با کنترل پایه پولی کشور و کاهش تورم کاری کند که سود اختصاص یافته در بانکها حقیقی شود و مردم از پسانداز خود ضرر نکنند، اما باید منتظر ماند و دید که سکانداران اقتصادی دولت تدبیر و امید که اولویت خود را بهبود شرایط اقتصادی و معیشت مردم اعلام کردهاند، نرخ سود بانکی که از متغیرهای تاثیرگذار در اقتصاد است را چگونه اصلاح میکنند و آیا موفق میشوند که سرمایههای مردم را مجددا به بانکها باز گردانند؟
بورس نیوز

eslami
2013/09/08, 10:18
بنظر رالي بانك دي هم شروع شده............
قيمتش خيلي چشمك ميزنه براي خريد.

eslami
2013/09/08, 10:30
روز قبلش 30 ميل حقيقي خريد كرده.............
حقوقي فروخته..حقيقي جم كرده!!!
و الانم صف شد.......

سرمایه گذار
2013/09/08, 12:19
در بازار بورس که بیشترنماد ها قرمزرنگ هستند برای خیلی ها سوال است چرا بانک دی سبز رنگ و صف خرید شده است؟
جواب:1-قیمت پایین 2-افزایش سرمایه (از 900 درصد گفته اند تا 400 درصد که باید بیاد در کدال ولی حتما رخ می دهد )

سرمایه گذار
2013/09/08, 15:23
بانک دی بدون هیچ خساستی سود خود را از 15 شهریور واریز کرده و من که بالای 100 داشتم همین ساعت واریز شد.(همان20 به ازای هر سهم )/:.rolleyessmileyani

fiona
2013/09/08, 15:42
[QUOTE=سرمایه گذار;375255]بانک دی بدون هیچ خساستی سود خود را از 15 شهریور واریز کرده و من که بالای 100 داشتم همین ساعت واریز شد.(همان20 به ازای هر سهم )/:.rolleyessmileyani[/QUOT
طبق اطلاعیه خود سایت بانک سهامدارای بالای 50 هزار سهم قراره ار یک ابان سودشون واریز بشه
شما مطمنید سودتون واریز شده ؟ منظور از 100 تا 100 هزار سهم هست؟

سرمایه گذار
2013/09/08, 18:56
[QUOTE=سرمایه گذار;375255]بانک دی بدون هیچ خساستی سود خود را از 15 شهریور واریز کرده و من که بالای 100 داشتم همین ساعت واریز شد.(همان20 به ازای هر سهم )/:.rolleyessmileyani[/QUOT
طبق اطلاعیه خود سایت بانک سهامدارای بالای 50 هزار سهم قراره ار یک ابان سودشون واریز بشه
شما مطمنید سودتون واریز شده ؟ منظور از 100 تا 100 هزار سهم هست؟
صدرصد ،از یک آبان متعلق به شرکت های حقوقی است ؛حقیقی ها از 15 شهریور تا 25 شهریور (10 روز) بانک پرداخت سود دارد

samanmba
2013/09/09, 06:47
با سلام خدمت همه دوستان
بنده گمان میکنم بانک دی بزودی افزایش سرمایه رو داشته باشه چرا که در روز شنبه معامله این سهم خیلی مشکوک بود
من تو کل تایم انلاین بودم
خیلی شکیل حقوقی 27ملیون سهم رو ظرف 5 مین داد به حقیقی اون هم به قیمیت مشخص نه بالا نه پایین 1100 ریال !!!!!!!!
تو سهمی که هر روز تقریبا فقط 1-3 ملیون معامله میشه کمی جای شک وجود داره برای 27 میلیون معامله ظرف کمتر از 5 مین
و البته این انتقال هم در راستای افزایش شناوری است تا بتونن افزایش سرمایه رو بگیرن
نتیجه: انتقال 27 میلون سهم با برنامه قبلی بوده پس حواستون به سهامتون باشه

سرمایه گذار
2013/09/18, 08:22
بانک دی را دریابید تارگت اول 140 دوم 160

سرمایه گذار
2013/09/18, 08:28
دی را دریابید تارگت اول140 دوم 160

شبندر
2013/09/18, 10:54
بانك دي را دريابيد بزودي خبرهاي نابي از اين بانك خواهد آمد

سرمایه گذار
2013/09/18, 11:05
بانك دي را دريابيد بزودي خبرهاي نابي از اين بانك خواهد آمدبا اینکه جناب شبندر در بخش خودرو یه مقدار بزرگنمایی می فرمایند در این مورد با ایشان موافق هستم
خبرهای ناب حتما از نظر ایشان:افزایش سرمایه و رسیدن به تارگت اول آن یعنی 140 است

سرمایه گذار
2013/09/21, 08:51
بانک دی با داشتن 10 میلیون صف خرید برای اولین بار به افق های روشن می نگرد

سرمد سابق
2013/09/21, 14:01
1. افزایش سرمایه حداقل 400 درصدی
2. واگذاری برخی از بلوکها از جمله بوعلی
3. فروش ساختمان در مشهد و احتمال سود سازی حداقل 40 تومان به ازای هر سهم
4. واگذاری نیروگاه برق دماوند و زاگرس به بانک دی
5. پی ب ای پایین و احتمال اقبال بازار به ان
6. توجه و اهتمام دولت جدید به بانکیها
7. قیمت سهام هنوز رشد نکرده است
8. پشتوانه ای به نام بنیاد شهید

سرمایه گذار
2013/09/21, 15:19
ولی آقای سرمد سابق سهامداران حقیقی و همچنین حقوقی خوبی ندارد امروز حقیقی ها از حقوقی بیشتر فروخت(14 م حقیقی و 7 م حقوقی )در حالیکه می دانستند این سهم رشد می کند من که تارگت اول آن را رد کنه از آن خارج می شوم

شبندر
2013/09/21, 15:19
1. افزایش سرمایه حداقل 400 درصدی
2. واگذاری برخی از بلوکها از جمله بوعلی
3. فروش ساختمان در مشهد و احتمال سود سازی حداقل 40 تومان به ازای هر سهم
4. واگذاری نیروگاه برق دماوند و زاگرس به بانک دی
5. پی ب ای پایین و احتمال اقبال بازار به ان
6. توجه و اهتمام دولت جدید به بانکیها
7. قیمت سهام هنوز رشد نکرده است
8. پشتوانه ای به نام بنیاد شهید
بانك دي بيشترين بازدهي را در بين بانك ها خواهد داشت هنوز بازار به پتانسيل دي پي نبرده اين روزها فقط فرصت خريده من امروز هم خريدم

Shivana44
2013/09/22, 07:34
با سلامم
ممنون میشه اگه کسی یه تحلیل تکنیکال از دی بزاره

masoudrom
2013/09/22, 07:51
تکنیکال فقط بانک صادرات داره........

شبندر
2013/09/23, 09:16
بانك دي ليدر بانكي هاست برگشت بانكي بواسطه دي بود والا امروز هم اصلاح مي كردند.

خبرهاي داغي براي دي خواهد آمد كه تا 200تومان راحت بالا ميره

شبندر
2013/09/23, 09:26
موفق ترين بورس باز جهان اصلا تكنيكال كار نكرد بگممممممممممممم

شبندر
2013/09/23, 09:32
بزودي بازار به الماس بودن دي پي ميبره

شبندر
2013/09/23, 09:43
بانكي ها بواسطه دي تا يك شنبه هفته بعد مثبت مثبت هستند

شبندر
2013/09/23, 09:59
بانك دي الماس بانكي هاست 400درصد افزايش سرمايه يعني چهار برابر شدن سهم يعني در عرض كوتاه مدت 400تومان

yosef
2013/09/23, 10:00
یکی جلوی دی رو بگیره صف خریدش داره میترکه .

شبندر
2013/09/23, 10:11
از فردا حجم مبناي دي را من مي دهم چون كسي حاضر نميشه بفروشه مگر اينكه ... هر روز يك سهم

جعفرزاده
2013/09/23, 10:13
چه خریدار گردن کلفتی پیدا شده

hamid-reza
2013/09/23, 18:01
تبريككككككككككككككككككككك
سویفت بانک خاورمیانه فعال شد

بزرگنمایی
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۲/۷/۱کد خبر: 21223
ایستانیوز: بانکداری بین‏ المللی و خدمات ارزی بانک خاورمیانه با فعال شدن سویفت بانک خدمات متنوع تری را به مشتریان عرضه می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی( ایستانیوز) امور بین‏ الملل بانک خاورمیانه با حضور کارکنان متخصص و کارآزموده آمادگی دارد تا با توجه به شرایط موجود برای مشتریان خود و همچنین سایر مشتریان نظام بانکی، خدمات ذیل را به مشتریان ارائه نماید.
•افتتاح انواع سپرده های ارزی
•حوالجات ارزی وارده و صادره
•خرید و فروش ارز
•گشایش اعتبارات اسنادی ریالی و ارزی
•صدور و دریافت بروات اسنادی
• صدور ضمانتنامه های ارزی
•صدور ضمانتنامه های متقابل
سویفت (SWIFT )‏، مخفف عبارت " انجمن جهانی ارتباطات مالی بین بانکی" (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication)‏ یک انجمن تعاونی غیرانتفاعی است که بیش از ۷۰۰۰ مؤسسه در ۱۹۷ کشور جهان عضو آن هستند. مرکز اصلی شبکه سویفت در کشور بلژیک است و طبق قوانین آن کشور عمل می کند و کشورهای آمریکا، هلند، انگلیس و هنگ کنگ به عنوان مراکز پشتیبان اعضا فعالیت دارند. سویفت در هر کشوری داری یک SAP یعنی نقطه دسترسی است. سیستم سویفت برای ارسال و دریافت هرگونه پیام ارزی در بین واحدهای ارزی بانکهای داخل کشور و بانکهای خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم برای سرعت بخشیدن به انجام معاملات ارز و همچنین هماهنگی تمام عملیات ارزی در سطح جهانی با استفاده از یک نرم افزار استاندارد استفاده می شود.

سرمایه گذار
2013/09/26, 23:56
بانک دی همانند سایر بانکی ها فکر کنم وارد مرحله اصلاح شده اند این بانک تا 124 حداکثر اصلاح دارد
لطفا این نمودار را ملاحظه فرمایید

http://www.up.boursy.com/uploads/2013-08/138022719312_day.jpg

masoudrom
2013/09/27, 11:05
http://www.tabnak.ir/fa/news/347447/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D9%81%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%84%D8%BA%D9%88-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85%E2%80%8E%D9%87%D8%A 7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

prg86mirshd
2013/09/28, 07:13
تکنیکال دی (http://hamzei.com/index.php/analysis/stock/dey/507-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%AF%DB%8C-6-%D9%85%D9%87%D8%B1-1392.html)

منحنی قیمت بانک دی را در فاصله زمانی 19 خرداد تا 6 مهر 1392مشاهده می کنید. نمودار در تایم روزانه رسم شده است. پیش بینی می شود که منحنی در حال تکمیل الگوی مثلث افزاینده باشد. این نظر با سقوط منحنی تا محدوده 1250 ریال الی 1300 ریال تقویت می شود. نوع کندل شوتینگ استار نیز احتمال افت منحنی را تقویت می کند. تشکیل سقف در مقاومت 1500 ریال را هم پیوت تایید می کند و هم بسط فیبو روی 1.272. با شواهدی که گفته شد انتظار می رود منحنی به سقوط کوتاه مدت خود تا محدوده بالای 1250 ریال ادامه دهد و پس از آن مجددا با سیگنال های احتمالی به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/704.png

تمام
2013/09/28, 07:32
دی این هفته 180 رو فتح میکنه

سرمایه گذار
2013/10/03, 15:26
دی این هفته 180 رو فتح میکنه

با این خبر (در کدال )فکر کنم سفته بازی روی این سهم تمام شود چرا که هم خبری از افزایش سرمایه نیست و هم از تعدیل

http://www.up.boursy.com/uploads/2013-10/138080156710_,mm.jpg

سرمایه گذار
2013/10/03, 15:39
بانک دی همانند سایر بانکی ها فکر کنم وارد مرحله اصلاح شده اند این بانک تا 124 حداکثر اصلاح دارد
لطفا این نمودار را ملاحظه فرمایید

http://www.up.boursy.com/uploads/2013-08/138022719312_day.jpg

با این خبر (در کدال )فکر کنم سفته بازی روی این سهم تمام شود چرا که هم خبری از افزایش سرمایه نیست و هم از تعدیل

جهت اطلاع رسانی و خروج از ضرر فقط اطلاع رسانی شد روند بازار و یا کسانی که پشت این سهم هستند را من نمی دانم شاید آن را سر پا گیر دهند شاید هم با سود خارج شوند ویا شده اند

سرمد سابق
2013/10/03, 16:07

http://www.up.boursy.com/uploads/2013-10/138080156710_,mm.jpg

دوست عزیز فکر میکنید اگر خبر افزایش سرمایه 400 درصدی و یا تعدیل ناشی از فروش زمین مشهد و... روی کدال بشیند به همین قیمتهای کنونی معامله میشود ؟
خبر افزایش سرمایه به طور ضمنی در مجمع عنوان شد فروش زمین هم دوبار اگهی شد
موفق و موید و پرسود باشید

سرمایه گذار
2013/10/03, 16:52
دوست عزیز فکر میکنید اگر خبر افزایش سرمایه 400 درصدی و یا تعدیل ناشی از فروش زمین مشهد و... روی کدال بشیند به همین قیمتهای کنونی معامله میشود ؟
خبر افزایش سرمایه به طور ضمنی در مجمع عنوان شد فروش زمین هم دوبار اگهی شد
موفق و موید و پرسود باشیدh
سلام و درود بر شما دوست گرامی من وسایر دوستان دیگر با همین خبر های تعدیل و افزایش سرمایه خرید و یا به سهم هایمان افزودیم و الا مزیت های زیادی مثل سینا و پاسارگاد در موجودی این بانک مشاهده نمی شود که به قیمت بالای برسد باز هم 150 تا 180 که نظر شماست در این روز گار پر از تورم برای یک بانک کم است ولی یک نفر که یک سهمی بانکی را می خرد اول توان آن را نسبت به دیگر هم گروه ها می سنجد و بعد از بین آنها یکی را انتخاب می کند حالا بانک های بهتری با نزدیکی این قیمت وجود دارد که ارزندگی بیشتری داشته باشد یا نه ؟من که سعی می کنم از سنگینی این سهم در پرتفو خود بکاهم نظر با خود شماست.مطلب من اطلاع رسانی اگاهی کدال امروز بود.

محمد طا ها
2013/10/04, 07:53
بانک دی تازه از حالا به بعد در حال مارجین سازیست اگه به شفاف سازی کدال دقت کرده باشید یه دفعات به کلمه تا کنون اشاره کرده مراقب سهم خود باشید بانکی ها با توجه به غیر فعال شدن بازارهای موازی جایگاه امنی برای افراد کم ریسک هستند و فرصت مناسب برای سرمایگذاری بانکها نتیجتا افزایش سود بانکها به رشد PE بانکها فکر کنید در میان بانکها دی ابستن رخ داد های مثبت خواهد بود

مازیار
2013/10/04, 10:52
اکثرا بعد ازیک حجم سنگین معامله تو صف خریدشفاف سازی میاد رو کدال واقعا چرا؟

hamid-reza
2013/10/04, 10:57
شفاف سازي از نوع واقعا مسخره اي بوده

اين سهم بخاطر افزايش سرمايه كه تو مجمع بهش اشاره شده و در حدود 400 درصده دارن ميخرند

زمين املاك هم 2 باره به مزتيده گذاشتند و با توجه به قابليت بالا كوهستان پارك مشهد
يا فروش رفته يا بزودي ميره..........

حالا اومده شفاف سازي كرده تا كنون ما افزايش سود نداشتيم.!!!!!!!!!!

سرمد سابق
2013/10/05, 08:34
شفاف سازي از نوع واقعا مسخره اي بوده

اين سهم بخاطر افزايش سرمايه كه تو مجمع بهش اشاره شده و در حدود 400 درصده دارن ميخرند

زمين املاك هم 2 باره به مزتيده گذاشتند و با توجه به قابليت بالا كوهستان پارك مشهد
يا فروش رفته يا بزودي ميره..........

حالا اومده شفاف سازي كرده تا كنون ما افزايش سود نداشتيم.!!!!!!!!!!

این شفاف سازی الارم خرید را صادر می کند

مازیار
2013/10/05, 14:26
این هفته 165 تومان خواهد دید.

amirabbas2012
2013/10/05, 15:19
هدفشان بزخریه، این بازی شفاف سازی رو سرمهرام هم آوردند، اطلاعات مهرام تو کدال هنوز هست، تو 540 تومان خبر شفاف سازی با امضای خودمدیرعامل اش تو کدال اومد، تا 480 تومان افت کرد بعد چنان صفی شد تا 1000 تومان سهم رفت.دوستان فقط مواظب این بازیهای کثیف باشند.

zorba
2013/10/05, 15:32
هدفشان بزخریه، این بازی شفاف سازی رو سرمهرام هم آوردند، اطلاعات مهرام تو کدال هنوز هست، تو 540 تومان خبر شفاف سازی با امضای خودمدیرعامل اش تو کدال اومد، تا 480 تومان افت کرد بعد چنان صفی شد تا 1000 تومان سهم رفت.دوستان فقط مواظب این بازیهای کثیف باشند.
فاذر هم چند وقت پیش شفاف سازی کردند!!!
چی بگم والا!!!

amirabbas2012
2013/10/05, 21:37
گروهي كه روي ايران خودرو كار مي كرد حالا به سراغ بانك دي رفته و در حال روند سازي روي سهم است . البته اين گروه دو شايعه فروش زمين مشهد و فروش نيروگاه دماوند را مطرح كردند كه تاثير بسزايي بر سهم دارد اما شركت نيز در واكنش بلافاصله شايعات را تكذيب كرده است اما برخي معتقدند اين مورد جدي نيست .

سرمایه گذار
2013/10/05, 21:50
گروهي كه روي ايران خودرو كار مي كرد حالا به سراغ بانك دي رفته و در حال روند سازي روي سهم است . البته اين گروه دو شايعه فروش زمين مشهد و فروش نيروگاه دماوند را مطرح كردند كه تاثير بسزايي بر سهم دارد اما شركت نيز در واكنش بلافاصله شايعات را تكذيب كرده است اما برخي معتقدند اين مورد جدي نيست .

به نظر من یک بنگاه اقتصادی معتبر هیچ گاه یک اطلاعیه را در جهت رد این شایعات در کدال نمی آورد و بعد از مدتی بگه اشتباه شده الان سودآور شده ام (کوتاه مدت ) و به اعتبار خود ضربه بزند چون بانک دی بیش از اینکه به بورس پاسخ گو باشد به افراد تحت پوشش سهام یعنی بنیاد شهید و ایثارگران باید جواب گو باشد.

yousef
2013/10/05, 21:53
چند نکته در مورد بانک دی...

1- بعد از بازگشایی دی تاکنون نزدیک به 325 میلیون سهم در قیمت 140و بالای 140 معامله شده...

2-بانک دی ابتدای امسال 125 تومن بود و امروز 150 تومن و نسبت به ابتدای سال فقط 20 درصد رشد کرده بنابراین نسبت به
بانکهای دیگه و همچنین سهم های گروه های دیگر که بعضا رشد بالای 100 درصد هم داشتن جای بسیاری برای رشد داره

3-بانک دی از لحاظ p/e هم یکی از کمترین p/e ها رو بین بانکی ها داره و از این لحاظ هم جای رشد داره...

4-نکته مهم :اگر نگاهی به میزان سرمایه و ارزش بازار کنونی بانکیها بندازین اکثرشون ارزش بازارشون بیش
از 2.5 برابر سرمایه شونه و بعضا به سه برابر حتی بیشتر هم میرسه (فقط وپاسار کمی کمتر از دو برابره)...
ارزش بازار کنونی بانک دی کمتر از 1.5 برابر سرمایه ش هست و تازه در قیمت 250 تومن ارزش بازارش 2.5
برابر میزان سرمایه اش شده و به بانکهای دیگه میرسه به شرطی که بانکهای دیگه تا اون موقع رشدی نکنن!...

amirabbas2012
2013/10/05, 21:54
مگر تجربه مهرام وهمین اواخر فاذر رو فراموش کردید، در مهرام که گزارشش روتو کدال می تونید بخونید ، پای نامه شفاف سازی اش امضای مدیرعامل شرکت بود، مگر بورس کاری کرد؟ یا همین فاذر.... حالا قضاوت با دوستان عزیز.......

yousef
2013/10/06, 13:46
چند نکته در مورد بانک دی...

1- بعد از بازگشایی دی تاکنون نزدیک به 325 میلیون سهم در قیمت 140و بالای 140 معامله شده...

2-بانک دی ابتدای امسال 125 تومن بود و امروز 150 تومن و نسبت به ابتدای سال فقط 20 درصد رشد کرده بنابراین نسبت به
بانکهای دیگه و همچنین سهم های گروه های دیگر که بعضا رشد بالای 100 درصد هم داشتن جای بسیاری برای رشد داره

3-بانک دی از لحاظ p/e هم یکی از کمترین p/e ها رو بین بانکی ها داره و از این لحاظ هم جای رشد داره...

4-نکته مهم :اگر نگاهی به میزان سرمایه و ارزش بازار کنونی بانکیها بندازین اکثرشون ارزش بازارشون بیش
از 2.5 برابر سرمایه شونه و بعضا به سه برابر حتی بیشتر هم میرسه (فقط وپاسار کمی کمتر از دو برابره)...
ارزش بازار کنونی بانک دی کمتر از 1.5 برابر سرمایه ش هست و تازه در قیمت 250 تومن ارزش بازارش 2.5
برابر میزان سرمایه اش شده و به بانکهای دیگه میرسه به شرطی که بانکهای دیگه تا اون موقع رشدی نکنن!...

بانک دی امروز با صف سنگین بست...اگه فردا هم بالای 160 تومن با صف ببنده به راحتی میره به سمت 200 تومن

و اگه خبر افزایش سرمایه اش بیاد....؟

هامد
2013/10/06, 14:04
بعید بدونم فردا مشکلی پیش بیاد، امروز که عرضه چندانی نداشتیم، مثه اینکه وپست هرچی داشته عرضه کرده و تموم کرده و راحت میتونیم پرواز کنیم :D
ینی واقعا عالی بود صفشا، یه روز بعد از شفافسازی صف خرید میلیونی شد! قیافه مسولای بورس امروز دیدن داشت ;)) فقط خدا نکنه کرم ریختنشون باز گل کنه بخان سهمو الکی ببندن ...

شبندر
2013/10/06, 17:03
فردا عرضه بانك دي زياد خواهد بود دوستان تا ميتونند خريد كنند تا 200تومان مشكلي نداره

yousef
2013/10/07, 15:16
درصد رشد قيمت بانکها از 5 فروردين 92 تاکنون ( 15 مهر ) :

وپست 138.5 درصد.............وبصادر 125.7 درصد...............وبملت 100 درصد

سمايه 76.2 درصد..............وتجارت 74.8 درصد ..............ونوين 74.3 درصد

وسينا 48.4 درصد...وانصار 48.4 درصد...وپاسار 46.6 درصد...وپارس 46.3 درصد...وکار 43.5 درصد

بانک دي 29.6 درصد.......................................... .... ....................

آيا بانک دي بنيادش از همه ي بانکها ضعيف تره ؟ آيا از لحاظ رشد قيمت نبايد عقب موندگيش

نسبت به بقيه بانکها جبران بشه؟...اگر معتقد به ادامه رشد بانکيها در ميان مدت و تا پايان سال

هستيم چرا رو بانک دي سرمايه گذاري نکنيم ؟...

morteza93
2013/10/07, 22:57
بانک دی داره میره که قله تاریخیشم بزنه...
http://forums.boursy.com/imported/2013/10/378.png

yousef
2013/10/08, 10:30
اگر امروز بانک دي با حجم معاملات بالا مثبت بسته بشه صعودش بسيار تسهيل ميشه

و ميره در پله اول به سمت 200 تومن...باز هم سئوالم رو تکرار ميکنم چرا بانک دي از اول

سال تاکنون بايد 29 درصد رشد قيمتي داشته باشه و مثلا سمايه 76 درصد؟...بعضي دوستان

روند گاه معکوس حرکت اين روزهاي بانک دي نسبت به ساير بانکيها براشون عجيبه در حالي که

همچنان که ذکر کردم اين گپ رشد قيمتي ساير بانکها نسبت به بانک دي بايد پر بشه...ضمنا از لحاظ بنيادي

هم اگه دوستان نگاهي به گزارش 3 ماهه 92 بانک دي بندازن متوجه تغييرات بسيار مثبت عملياتي در اين

بانک نسبت به 3 ماهه 91 و همچنين نسبت به پايان 91 ميشن چرا بانکي با اين تحولات بسيار مثبت عملياتي (حتي بدو ن

توجه به بحث فروش زمين و ملک و بحث افزايش سرمايه ) رشد قيمتش بسيار کمتر از بانکهاي ديگه باشه؟...نکته ديگر اينکه

اين جريان پولي قدرتمندي که وارد بانک دي شده به راحتي ميتونه تصورات تکنيکي و سقف تاريخي و اين مسائل رو بشکنه...

راستي چرا با اين حجم بالا بانک دي رو ميخرن؟...خوشبختانه از لحاظ p/e و مسائل اينچنيني هم مشکلي نداره که دوستان

منتقد مثل نماد خودرو رو اون مانور بدن . p/e کنوني بانک دي حتي از ميانگين p/e گروه بانکي هم کمتره در حاليکه بانک دي

پتانسيل بسيار بالايي براي تعديل سود داره....باز هم توصيه ميکنم در روند صعودي بانک دي دنبال

نوسان گيري نباشين چون پول قدرتمندي که وارد بانک دي شده ممکنه شما رو جا بزاره!....

رها519
2013/10/08, 10:58
قیمت به خاطر برخورد با خط میانی چنگال و رسیدن به سطح 100% فیبواکستنشن رالی قبل در فاصله 160-165 داره واکنش نشون میده
با توجه به بنیادی خوبی که داره و صحبت هایی که اخبرا راجع به سهم شده به نظر میرسه بعد از توقف کوتاهی در این حوالی به حرکتش ادامه بده . 172 میتونه ایستگاه کوتاه بعدی در 161.8% فیبو باشه .
443

yousef
2013/10/08, 20:33
چند نکته مهم معاملات امروز :
1-عدم فروش صندوق نفت و دیگر سهامداران عمده حتی در قیمت 169 تومن...

2-خریدهای گسترده گروهی و حقوقی جمعا به میزان 15.755 میلیون سهم
که 5 میلیونش رو یک حقوقی خرید...کسی این حقوقی رو میشناسه؟

3-باز هم در حالیکه اکثر گروه بانک منفی بودن و عرضه هم زیاد بود مثبت بسته شد
و آخرین معاملات هم بیش از یک درصد بالاتر از قیمت پایانی بود...

4-با احتساب دیروز نزدیک 71 میلیون سهم بالای 160 تومن معامله شده...بانک دی در روند
صعودی که در پیش گرفته مرتب کف سازی جدید داره میکنه قبلا 140 و بعد 150 و حالا کف سازی روی
160...به نظر میرسه فردا حجم زیادی معامله بشه و حمله کنه به سمت بالای 170 تومن....

NEO
2013/10/09, 10:36
az doostan kasi midoone chera banke dey emrouz intori moamele mishi?

alireza32
2013/10/09, 10:45
بانک دی هنوزاصلاح داره وقت خریدنیست

هامد
2013/10/09, 11:20
اینجا چرا انقد خلوته!؟
الان یه سره 20% اومده طبیعیه بخاد چن روز اصلاح که هرچن اصلاح قیمتی زیادی به نظرم نداشته باشه و بیشتر اصلاح زمانی هست ...

سلطان بورس
2013/10/09, 14:58
دیروز بازار داشت تعداد رو قیمت های 165 تا 169 میخرید و امروز جالب بود که حتی چند لحظه تا -5% سهم را هم فروختن .
در کل ده دقیقه پایانی از سهم خوب حمایت کردن .

مازیار
2013/10/09, 16:03
احتمال پوپک به کانال شکسته شده حداکثر افت 147 تومان

aligoldday
2013/10/10, 00:46
دوستان راهی هست ک بشه معامله گران رو شناخت ؟ مثلا اونی ک اومده زیر قیمت پیش داده رو میشه شناخت ؟؟‌

yousef
2013/10/10, 17:21
به دوستان توصیه میکنم این خبر رو که مربوط به 14 تیر بوده خیلی خیلی دقیق بخونن...

چهاردهم تير 1392

سهام کم ارزش دماوند و زاگرس بايد تبديل به سهام دي شوند!!!

به گزارش بشرا، سيد مهدي اميني معاون توسعه مديريت بنياد شهيد و امور ايثارگران شروع اجراي طرح فرآيند پرداخت مطالبات ايثارگران به صورت سبد سهام را روز شنبه (8 تيرماه 1392) اعلام کرد و اظهار داشت:1- درخصوص نيروگاه دماوند ميزان سهام هر يک از ايثارگران مشخص شده (44% نسبت طلب هر ايثارگر) و چون براساس وکالت نامه مسئوليت سهام مذکور را به بنياد واگذار کرده اند؛ لذا بنياد سهام فوق را به قيمت واگذار شده از طرف سازمان خصوصي سازي و احتساب هزينه هاي مربوطه به بانک دي واگذار خواهد کرد تا بانک مذکور1- پس از افزايش سرمايه بانک دي2- پس از مجوز بانک مرکزي3-پس از قدرت نقدشوندگي در سازمان بورس4- نسبت به اهداي سهام خود (سهام بانک دي نه دماوند يا زاگرس) اقدام کند .وي بيان کرد: البته تا قبل از اين نيز، گواهي صورتحساب نحوه مشارکت ايثارگران در بانک دي به ميزان طلب سهم نيروگاه دماوند صادر تا در صورت درخواست ايثارگران واجد شرايط پس از 6 ماه از تاريخ مجوز بانک مرکزي با رعايت مقررات مربوط با احتساب 20درصد سود سالانه به صورت روزشمار از طرف بانک فراهم شده است .

لينک خبر بالا:http://porsyar.com/m-1273926-1-1.html

اگه خبر بالا رو خيلي خوب بخونين متوجه ميشين که به زودي

بانک دي بايد افزايش سرمايه سنگيني بده (بعضي دوستان ميگن 400 درصد) و بعد از افزايش سرمايه بايد

قيمت سهمش به حدي برسه که با واگذاري سهام بانک دي به ايثارگران طلبشون تسويه بشه و اين يعني؟...دوستان نظر بدن!

فکر میکنین وقتی خبر افزایش سرمایه بیاد کسی بتونه دی زیر 200 تومنی بخره؟....

yousef
2013/10/12, 07:57
مرور بعضي نکات بانک دي..............

1-کمترين رشد قيمت رو بين بانکيها در سال 92 داشته و نسبت به ابتداي سال قيمتش فقط 29 درصد رشد کرده...

2-همچنان p/e بانک دي از p/e گروه بانکي کمتره...

3-حدود 50 درصد وبوعلي رو داره که چون مديريتيه بسيار ارزشمنده و در صورت فروش اين بلوک
تعديل بسيار خوبي ميتونه بده...

4-در شفاف سازيهاي قبلي گفته که در مزايده اواخر تير زمين 59 هکتاري به فروش نرفته و فعلا تعديل نداره...
پس شکي نيست که زمين 59 هکتاري مشهد با قيمت پايه 200 ميليارد تومن جزو املاک بانک دي بوده و با
فروشش تعديل بسيار خوبي ميتونه بده...

5-در خبرهاي رسمي اومده بود که بنياد ميخواد به جاي سهام نيروگاه دماوند و زاگرس سهام بانک دي رو به ايثارگران بده
و تا بانک دي افزايش سرمايه سنگين نده اين کار شدني نيست..
افزايش سرمايه سنگين بانک دي با برنامه اي
که رسما توسط بنياد مطرح شده حتميه...

6-بعضي حقوقي ها تازه دارن در بانک دي خريد سنگين انجام ميدن...در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه يک
حقوقي در هر روز 5 ميليون سهم و جمعا 10 ميليون سهم خريد و شايد همين روزها بايد شاهد ورود حقوقي هاي جديد
به جمع سهامداران عمده بالاي يک درصد بانک دي باشيم...ضمنا در روزهای اخیر سهامداران عمده حتی
در قیمتهای بالای 165 تومن هم هیچ فروشی نداشته اند...

7-از اول مهر تاکنون (19 مهر) و فقط طي 13 روز کاري نزديک به 418 ميليون سهم در بانک دي معامله شده
و روند کلي قيمت صعودي بوده...وقتي حجم بالايي معامله ميشه و قيمت در مجموع صعود ميکنه
يعني
بانک دي رو دارن خوب مي خرن...چرا؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------
سعيد درخشاني :

بانک سرمايه با 4000 ميليارد سپرده کل سودي که به اونا در سال 91 داده 490 ميليارد تومن بوده .. دي با نزديک همين مقدار جذب سپرده براي امسالش نزديک 800 ميليارد تومن هزينه سود سپرده ديده يعني حدود بيست درصد در حاليکه اين بايد فوقش باشه 15 -16 درصد که از اين محل بيش از صد ميليارد مياد رو سود شركت يعني 20 تومن .

از طرفي شركت نسبت به سال مالي 91 حدود هزار ميليارد تومن جذب سپرده در اين سه ماهه اول داشته که فقط 300 تاش رو استفاده کرده که سود يکسال اين 1000 ميليارد تومن حتي اگه 900 ميلياردم تسهيلات بده بالاي 200 ميليارد تومنه ..

دي بابت طلب سهامدار عمدش از دولت دو تا نيروگاه گرفته که قرار هست از محل فروش اينا افزايش سرمايه بده . صحبت از 400 درصد تا 800 درصد هست که حتي 400 درصد هم بده ميشه سرمايش 2 هزار ميلياردي که ميشه دو سوم پاسارگاد !!

دي به نظرم پرپتانسيل ترين بانکي بازار هست که تا بحال بازار بهش توجهي نكرده . امسال به نظرم کف 50-60 تومن عملياتي ميسازه و اگر سود فروش دارائي هاي که در برنامه داره رو هم بهش اضافه کنيم که خيلي رويايي ميشه .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظرم پستهاي سعيد درخشاني رو بايد دنبال کرد و البته طبق تحليل و بررسي شخصي دقيق
اقدام به خريد کرد...مسلما هيچ تحليل گري نميتونه ادعا کنه تمام بررسي ها و پيش بيني هاش درست در مياد...
اون طور که پستهاي اين تحليل گر جوان رو دنبال کردم قبلا اشتباهات زيادي داشت ولي طي يک سال اخير
بيشتر تحليلهاش درست بوده (بيشتر نه همه!)...يکي از بررسي هاي طلاييش در زمستان 91 در مورد غبشهر در قيمت
حدود هزار تومن بود که بررسي کرده بود شايد به همين قيمت بتونه سود بسازه و رشد قيمتش رو بالاي 4000 تومن
پيش بيني کرده بود که اين اتفاق افتاده!...بررسي عالي بعدش در مورد خودرو چند ماه قبل در قيمت هاي حدود 100 تومن بود
که ميبينيم چه رشدي کرده...سعيد درخشاني همين اواخر و حدود قيمت 150 تومن وارد بانک دي شده...

هامد
2013/10/12, 10:28
سهم تو این قیمتا خشک شده دیگه انگار، بعید بدونم تو این قیمتا دیگه بتونن حجم جم کنن و مجبورن بیان بالاتر، همون خریدارا قبلی بیان دوباره بالا 20 میل صف داریم، این دفه دیگه احتمالا وپستی هم نیست که بخاد صف رو عرضه کنه ....

yousef
2013/10/13, 07:59
از اول مهر تاکنون ( 20 مهر ) و در طي 14 روز کاري بيش از 435.5 ميليون سهم بانک دی با ميانگين قيمت 1522 ريال

معامله شده و 152 تومن نقطه حمايت قوي اين سهمه و اگه به اين قيمت برسه به شدت خريدنيه نه فروختني!

گر چه بعضي دوستان عادت دارن در حمايتهاي قوي سهمشون رو بفروشن و برن سهم ديگري رو که

رو مقاومت قوي خودش هست بخرن و وقتي اون منفي خورد با ضرر بفروشنش و

برگردن مجددا سهم قبلي خودشون رو با قيمت چند درصد بالاتر بخرن!....
-----------------------------------------------------------------------------
امروز به احتمال زیاد و به دلایل زیر شاهد افزایش تقاضا و برگشت بانک دی خواهیم بود :

1-عدم فروش حتی یک سهم توسط سهامداران عمده و خریدهای عالی گروهی و حقوقی در روزهای اخیر
بخصوص دیروز که خرید حقوقی حدود 4.5 میلیون سهم بیشتر از فروشش بوده...

2-همچنانکه ذکر کردم حجم زیادی از شناور سهم با میانگین بالای 152 تومن معامله شده و
بیشتر معامله کنندگان کنونی سهام بانک دی میانگین خریدشون بالای 150 تومنه بنابراین
اکثر معامله کنندگان کنونی سهم انگیزه ای برای فروش در زیر قیمت 155 تومن ندارند

3-بعضیها در روزهای قبل به خاطر سود بردن در گروه پترو و پالایش سهامشون رو فروخته و وارد اون گروه ها شدن
ولی مسلما امروز انگیزه ی خیلی کمتری برای فروش دی با ضرر و در منفی و خرید سهام پترو پالایش در مثبت وجود داره

4-قیمت حدود 152 تومن به نظر بیشتر تکنیکالیستها حمایت قوی هست
و همین باعث میشه که هم انگیزه فروش کمتر باشه و هم
خیلیها که تکنیکالی خرید و فروش میکنن فردا جزو خریداران بالقوه دی باشند...
ضمنا شاخص گروه بانکی هم اواخر اصلاحشه...

آرتا
2013/10/13, 11:41
من كه با ضرر تقريبا زيادي خارج شدم

سرمد سابق
2013/10/14, 13:58
من كه با ضرر تقريبا زيادي خارج شدم
مگر شما با چه قیمتی خریدید

هامد
2013/10/14, 15:27
کلن نزدیک سقفشه من نمیدونم ضرر زیاد منظوره دوستمون چیه مهم درصده که بعید بدونم بیشتر از 3-4 بوده باشه که اگه یکم صبر میکردن اخره وخت بدون ضرر میتونسن خارج شن!
در کل به نظر سهم دوباره برگشت و امیدوارم این سری از 165 عبور کنه ...

amirabbas2012
2013/10/14, 17:59
پس از یک دوره بحران سخت:
افضلی حکم گرفت، بانک دی نفس کشید

اکو ویژن - بانک مرکزی پس از مدتی مقاومت سرانجام با انتخاب محمود افضلی به سمت مدیر عامل بانک دی موافقت کرد و بدین ترتیب زمینه را برای کاهش بحران در این بانک فراهم آورد.

به گزارش اکو ویژن،‌ بانک مرکزی ج.ا.ایران که در دوران تصدی محمود بهمنی بر این نهاد پولی حاکمیتی و به دنبال بروز مشکلات مدیریتی و تراز نشدن حساب ها و البته تصویب طرح تحقیق و تفحص مجلس از بنیاد شهید انقلاب اسلامی و بانک دی، با تصمیم هیات مدیره این بانک مبنی بر تغییر جعفر جمالی و انتصاب محمود افضلی با عنوان مدیر عامل بانک دی موافقت نکرده بود، بالاخره با این انتخاب موافقت کرد و روز گذشته با صدور حکمی انتصاب افضلی را به سمت مدیریت عاملی بانک دی تایید و ابلاغ نمود.

پیش از انتخاب افضلی به سمت مدیریت عامل بانک دی در اوایل مرداد ماه 92، مجلس شورای اسلامی بر انجام تحقیق و تفحص از بنیاد شهید تاکید کرده بود که از جمله دلایل انجام این امر، عدم شفافیت مالی و وجود شائبه های مختلف در بخش‌های اقتصادی بنیاد و کشف اختلاس ۱۵ میلیارد تومانی و حیف و میل بیش از ۱۷۰ میلیارد از دارایی های بانک دی در صرافی های آن در امارات متحده عربی بود که منجر به دستگیر تعدای از کارمندان این بانک و همچنین فرار عده ای دیگری از آنها به خارج از کشور شده بود.

با مقاومت بانک مرکزی و عدم تأیید مدیر عامل جدید ، هیأت مدیره جدید بانک دی نیز رسمیت پیدا نکرد و از این رو برای مدتی علاوه بر بحران مالی و قانونی شکاف مدیریتی نیز در این بانک دهان باز کرد، موضوعی که باعث شد افضلی به عنوان سرپرست هدایت این بانک را بر عهده بگیرد در حالی که رئیس هیأت مدیره پیشین نامه ای را خطاب به اعضای هیأت مدیره جدید و قدیم و بانک مرکزی با موضوع ادامه فعالیت اعضای قبلی هیات مدیره ارسال کرده بود؛ حال با موافقت بانک مرکزی، پیش بینی می شود با تغییرات مدیریتی در بانک دی این شکاف تا حدودی ترمیم شود.

محمود افضلی مدیر عامل و عضو هیات مدیره بانک دی متولد 1351 در میانه است و دارای مدرک کارشناسی اقتصاد ، کارشناسی ارشد اقتصاد و برنامه ریزی و دکترای بانکداری است .

وی استاد رشته علوم بانکی در دانشگاه شهید بهشتی بوده و تا کنون 400 پروژه تحقیقاتی را در زمینه بانکی هدایت کرده است .

افضلی همچنین سابقه مدیریت عاملی پست بانک ایران و عضویت در هیات عامل و معاونت واگذاری و امور سهام سازمان خصوصی سازی را نیز در کارنامه کاری خود دارد .

گفتنی است سهامدار عمده بانک دی بنیاد شهید انقلاب اسلامی ایران می باشد.

سلطان بورس
2013/10/14, 18:27
فردا به راحتی از سقف قیمت خارج و صف خرید میشه

taherishahram
2013/10/14, 21:50
فردا به راحتی از سقف قیمت خارج و صف خرید میشه

به شدت خوشبینم به این قضیه..
به قول یکی از اساتید وقتی موقع حرکت یه سهم میشه یه خبر خوب هم چاشنیش میشه
مدیرعامل دار شد این بانک...
ببینیم حرکت خودشو شروع میکنه

چاردیواری
2013/10/14, 23:24
بابابابابانک ددددددددی ی ی ی سال آینده پدیده بورس خواهد شد شک نکنید

yousef
2013/10/18, 12:49
بانک دي...............بانک دي...............بانک دي

به دوستان توصيه ميکنم اين خبر رو که مربوط به 14 تير بوده خيلي خيلي دقيق بخونن...
چهاردهم تير 1392
سهام کم ارزش دماوند و زاگرس بايد تبديل به سهام دي شوند!!!
به گزارش بشرا، سيد مهدي اميني معاون توسعه مديريت بنياد شهيد و امور ايثارگران شروع اجراي طرح فرآيند پرداخت مطالبات ايثارگران به صورت سبد سهام را روز شنبه (8 تيرماه 1392) اعلام کرد و اظهار داشت:1- درخصوص نيروگاه دماوندميزان سهام هر يک از ايثارگران مشخص شده (44% نسبت طلب هر ايثارگر) و چون براساس وکالت نامه مسئوليت سهام مذکور را به بنياد واگذار کرده اند؛ لذا بنياد سهام فوق را به قيمت واگذار شده از طرف سازمان خصوصي سازي و احتساب هزينه هاي مربوطه به بانک دي واگذار خواهد کرد تا بانک مذکور
1- پس از افزايش سرمايه بانک دي
2- پس از مجوز بانک مرکزي
3-پس از قدرت نقدشوندگي در سازمان بورس
4- نسبت به اهداي سهام خود (سهام بانک دي نه دماوند يا زاگرس)
اقدام کند .وي بيان کرد: البته تا قبل از اين نيز، گواهي صورتحساب نحوه مشارکت ايثارگران در بانک دي به ميزان طلب سهم نيروگاه دماوند صادر تا در صورت درخواست ايثارگران واجد شرايط پس از 6 ماه از تاريخ مجوز بانک مرکزي با رعايت مقررات مربوط با احتساب 20درصد سود سالانه به صورت روزشمار از طرف بانک فراهم شده است .

اگه خبر بالا رو خيلي خوب بخونين متوجه ميشين که به زودي
بانک دي حتما افزايش سرمايه سنگيني خواهد داشت (بعضي دوستان ميگن 400 درصد) و
فکر ميکنين وقتي خبر افزايش سرمايه بياد کسي بتونه دي زير 200 تومني بخره؟....
------------------------------------------------------------------------------------------
مرور بعضي نکات بانک دي..............

1-کمترين رشد قيمت رو بين بانکيها در سال 92 داشته و نسبت به ابتداي سال قيمتش فقط 34 درصد رشد کرده...

2-همچنان p/e بانک دي از p/e گروه بانکي کمتره...

3-حدود 50 درصد وبوعلي رو داره که چون مديريتيه بسيار ارزشمنده و در صورت فروش اين بلوک
تعديل بسيار خوبي ميتونه بده...

4-در شفاف سازيهاي قبلي گفته که در مزايده اواخر تير زمين 59 هکتاري به فروش نرفته و فعلا تعديل نداره...
پس شکي نيست که زمين 59 هکتاري مشهد با قيمت پايه 200 ميليارد تومن جزو املاک بانک دي بوده و با
فروشش تعديل بسيار خوبي ميتونه بده...

5-در خبرهاي رسمي اومده بود که بنياد ميخواد به جاي سهام نيروگاه دماوند و زاگرس سهام بانک دي رو به ايثارگران بده
و تا بانک دي افزايش سرمايه سنگين نده اين کار شدني نيست..
افزايش سرمايه سنگين بانک دي با برنامه اي که رسما توسط بنياد مطرح شده حتميه...

6-بعضي حقوقي ها تازه دارن در بانک دي خريد هاي سنگين و ميليوني انجام ميدن
و شايد همين روزها بايد شاهد ورود حقوقي هاي جديد به جمع سهامداران عمده بالاي يک درصد بانک دي باشيم....

7-از اول مهر تاکنون (25 مهر) و فقط طي 17 روز کاري بيش از 508 ميليون سهم در بانک دي با ميانگين بالاي 154 تومن
معامله شده و روند کلي قيمت صعودي بوده...وقتي حجم بالايي معامله ميشه و قيمت در مجموع صعود ميکنه يعني
بانک دي رو دارن خيلي خوب مي خرن...چرا؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------
بد نیست نقل قولی هم ازسعيد درخشاني که در یک سال اخیر تحلیل های بسیار موفقی داشته
که طلایی ترینشون غبشهر در قیمت حدود 1000 و خودرو در قیمت حدود 100 تومن بوده داشته باشم :

بانک سرمايه با 4000 ميليارد سپرده کل سودي که به اونا در سال 91 داده 490 ميليارد تومن بوده .. دي با نزديک همين مقدار جذب سپرده براي امسالش نزديک 800 ميليارد تومن هزينه سود سپرده ديده يعني حدود بيست درصد در حاليکه اين بايد فوقش باشه 15 -16 درصد که از اين محل بيش از صد ميليارد مياد رو سود شركت يعني 20 تومن .
از طرفي شركت نسبت به سال مالي 91 حدود هزار ميليارد تومن جذب سپرده در اين سه ماهه اول داشته که فقط 300 تاش رو استفاده کرده که سود يکسال اين 1000 ميليارد تومن حتي اگه 900 ميلياردم تسهيلات بده بالاي 200 ميليارد تومنه ..
دي بابت طلب سهامدار عمدش از دولت دو تا نيروگاه گرفته که قرار هست از محل فروش اينا افزايش سرمايه بده . صحبت از 400 درصد تا 800 درصد هست که حتي 400 درصد هم بده ميشه سرمايش 2 هزار ميلياردي که ميشه دو سوم پاسارگاد !!
دي به نظرم پرپتانسيل ترين بانکي بازار هست که تا بحال بازار بهش توجهي نكرده . امسال به نظرم کف 50-60 تومن عملياتي ميسازه و اگر سود فروش دارائي هاي که در برنامه داره رو هم بهش اضافه کنيم که خيلي رويايي ميشه .
----------------------------------------------------------------------------------

چاردیواری
2013/10/18, 13:54
در مورد دی کاملا بانظر یوسف موافقم مطمئنا شنیده ها ازافزایش 400%ازتجدیدارزیابیست باپی به ای پایین وقیمت مفتی که داره باید سال آینده منتظرتحول عظیمی دربانکیها مخصوصا دی-وبصادرو...بود.

yousef
2013/10/20, 20:35
سلام دوستان...نکاتي در مورد معاملات مهر ماه بانک دي (بانک دي حداکثر شناورش يک ميليارد سهمه ) :

1-قيمت 31 شهريور 1346 و قيمت کنوني 1690 ريال .يعني کسي که در مهر ماه با بانک دي سهامداري کرده
باشه هم اکنون طي کمتر از يک ماه 25.5 درصد در سوده...بعضي دوستان به خيال نوسان گيري مرتب خارج
و وارد ميشن و گمون نکنم اين دوستان مثل دوستان سهامدار بانک دي اکنون سبدشون 25.5 درصد رشد کرده باشه...
خود من هم در اين ماه يکي دو بار قسمتي از سهمم رو فروختم و بعد بالاتر جايگزين کردم!

2-حجم معاملات مهر ماه تاکنون بيش از 550 ميليون سهم بوده که حجم معامله بالا در روند صعودي نشاندهنده
ادامه صعود با قدرتي بيش از پيشه...

3-در معاملات مهر ماه نزديک به 200 ميليون سهم در کانال 140 تومن (140 تا 150 ) و بيش از 159 ميليون سهم
در کانال 150 تومن و بيش از 182 ميليون سهم در کانال 160 تومن (160 تا 170 ) معامله شده.
با توجه به حجم بالاي معامله در کانال 160 تومن و روند معاملات امروز و خروج بيشتر فروشنده هاي بالقوه به احتمال زياد
فردا بانک دي با قدرت هر چه تمام تر در کانال 170 تومن صف خريد خواهد شد. صف خريد فردا :1774 ريال...
البته به نظرم از حدود 170 تومن شروع ميکنه و با تخليه تدريجي فروشندگان صف خريد ميشه که اميدوارم قبل از صف حجم
زيادي هم بزنه و کلا بد نيست باز هم بيش از 30 ميليون سهم معامله بشه...
يک نکته ديگه اضافه کنم : در نيمه اول مهر ماه شاهد عرضه هاي فراوان حقوقي بوديم و فروش حقوقي
کاملا بر خريدش مي چربيد ولي در نيمه دوم مهر ماه و از 16 مهر تاکنون اين رويه برعکس شده و در مجموع
خريد حقوقي خيلي بيشتر از فروشش بوده که نقطه عطفش امروز بود که حقوقي 8.776 ميليون بيشتر از فروشش
خريد...کلا در نيمه دوم مهر و از 16 مهر تاکنون حقوقي ها 14.291 ميليون سهم بيشتر از فروششون خريدن...البته
خود من شخصا خريد و فروش حقوقي رو يک سيگنال مهم نميدونم چون تحليل دقيق چرايي فروش حقوقي
به اين سادگي نيست ولي در مورد بانک دي برام جالبه حقوقي ها در قيمتهاي پايين تر
و در نيمه اول مهر مي فروختن و حالا در قيمتهاي بالاتر دارن مي خرن و احتمالا بالاي 200 تومن بيشتر وارد ميشن!...
باز هم به دوستان توصيه ميکنم از نوسان گيري بر روي اين سهم پرهيز کنين تا هم به صعود سهم بيشتر کمک کنين
و هم اينکه مجبور نشين بالاتر جايگزين کنين يا برين تو يک سهم ديگه ضرر کنين!...همچنانکه در بندهاي قبل گفتم اگر
کسي 31 شهريور بانک دي رو ميخريد و سهامداري ميکرد تاکنون و در کمتر از يک ماه 25.5 درصد بازدهي نصيبش ميشد
ولي دوستاني که به زعم خود نوسان گيري کردن بعيده چنين بازدهي کسب کرده باشن...

amirabbas2012
2013/10/20, 21:32
گزارش شش ماهه علیرغم رشد قابل توجه سپرده های دریافتی نتوانسته پوشش بالائی داشته باشد ، به نظر میرسد درنیمه دوم سال با تبدیل این سپرده ها به تسهیلات وضعیت سوددهی شرایط متفاوتی راتجربه کند، شنیده میشود که این بانک افزایش سرمایه 400% رانیز دردستورکار دارد

Aiming
2013/10/21, 08:39
سلام

یوسف جان در 6 ماهه 76 ريال از 270 ريال پیش بینیش رو پوشش داده ( 28% )!! .. نظرت چیه؟!

هامد
2013/10/22, 12:58
سهم موج 3 خوبی رو داره طی میکنه و اولین هدفش 200 بعد 250، این منفیا به نظرم فقط فرصت خریده ...

یولداش
2013/10/22, 17:08
از صف فروش 100 هزار تا برداشتم .

شبندر
2013/10/22, 21:04
بانك دي شگفتي ساز بانكي ها خواهد شد امروز بايد صف خريد ميشد نه صف فروش ،بزودي تعديل مثبت سنگين و بازگشايي قدرتمندانه خواهد داشت

داروساز
2013/10/22, 21:52
من امروز 200 اضافه کردم ولی واگرایی داریم توی نمودارش:(... منفی بودنش فردا خطر ناکه/:.nono.:/....

هامد
2013/10/23, 11:18
خب ایم از این :) امیدوارم دوستان ازین فرصت چند روزه استفاده کرده باشن ...

nesvatb
2013/10/24, 20:11
دوستان سرمایه بانک دی چقدر است ؟

چاردیواری
2013/10/25, 01:20
دوستان سرمایه بانک دی چقدر است ؟

پانصد میلیاردتومن

رها519
2013/10/26, 10:51
شفاف سازی بانک دی روی کدال
؟!!

mohsen2010
2013/10/26, 12:35
سلام دوستان.من امروز 200000 سهم خریدم.به قیمت هر سهم 171 تومان.تا چه قیمتی بالا میره؟

aligoldday
2013/10/26, 13:10
سلام دوستان.من امروز 200000 سهم خریدم.به قیمت هر سهم 171 تومان.تا چه قیمتی بالا میره؟

طبق پیش بینی ها 200 تومان هدف این سهام هست
اگر این صف های فروش بی مورد اجازه بدن!!

امیددار
2013/10/26, 20:02
با سلام
بانک دی یه 5 موجی رو تکمیل کرده (میشه گفت موج یک از 5 بزرگ) اما تا 173 بالاش تثبیت نشه فعلا می چرخه با توجه به اینکه فعلا ار اس ایش واگرایی منفی داده و اگر فیلد بشه اولین هدف بالاش 185 و اولین محمایتش حدود152 http://forums.boursy.com/imported/2013/10/06087264810238119429-1.jpg

mohsen2010
2013/10/26, 22:47
یعنی تا چه مدت به 200 تومن میرسه؟

nesvatb
2013/10/27, 00:14
سلام
ممکنه بفرماییدکه با جه دلیلی این مقدار سهم دی خریدید ؟ ایا خبر خاصی ازسهم شنیده اید؟یا چون گروه بانکی همه صف بودند وفقط این رامیشد خرید؟

mohsen2010
2013/10/27, 13:52
سلام
ممکنه بفرماییدکه با جه دلیلی این مقدار سهم دی خریدید ؟ ایا خبر خاصی ازسهم شنیده اید؟یا چون گروه بانکی همه صف بودند وفقط این رامیشد خرید؟

به هر دو دو دلیل ذکر شده

چاردیواری
2013/10/27, 21:54
باسلام خدمت دوستان-آنطورکه شنیده میشودبانک دی به فکر افزایش سرمایه ازمحل تجدیدارزیابی از400%به بالابوده-وباتوجه به اینکه نسبت به بقیه بانکیایه طورایی عقب افتاده وگفتها ازساختن سود تا65تومانی تامجمع که اگرپی به ای 5یا6 به آن بدهیم آنوقت خودتان حساب کنید که این سهم توی این قیمتها مفت مفته-ضمنا استادبهنام درتایپیک تحلیلهای تلفیقی توصیه به خریدبانکیها خصوصا صادرات وبانک دی میکردن.

mohsen2010
2013/10/28, 01:00
باسلام خدمت دوستان-آنطورکه شنیده میشودبانک دی به فکر افزایش سرمایه ازمحل تجدیدارزیابی از400%به بالابوده-وباتوجه به اینکه نسبت به بقیه بانکیایه طورایی عقب افتاده وگفتها ازساختن سود تا65تومانی تامجمع که اگرپی به ای 5یا6 به آن بدهیم آنوقت خودتان حساب کنید که این سهم توی این قیمتها مفت مفته-ضمنا استادبهنام درتایپیک تحلیلهای تلفیقی توصیه به خریدبانکیها خصوصا صادرات وبانک دی میکردن.
سلام.لطفا اگه زمان افزایش سرمایه رو هم میدونید عنوان کنید.ممنون

امیددار
2013/10/28, 06:15
یعنی تا چه مدت به 200 تومن میرسه؟

با سلام
فعلا از نظر الیوتی داره اصلاحی می زنه و بستگی به زمان اصلاح داره که بنظرم (البته با توجه به اطلاعات فعلی) خیلی زمانبر نباشه اما از نظر قیمتی زمانی که 173 تومان بشکنه و بالاش تثبیت بشه می شه گفت موج 3 شروع شده فعلا ممکنه تا مرحله اول 160 و اگر جمع نشه نهایت 152 هم (البته ممکنه ) بیاد پایین ولی بنظرم با توجه به حجم معاملاتش روند کلیش صعودیه و خیلی جای نگرانی نداره و برای میان مدت گزینه خوبیه

mohsen2010
2013/10/29, 13:25
با سلام.دوستان کسی از افزایش سرمایه بانک دی از محل تجدید ارزیابی دارائی ها و زمان اون خبری داره؟

چاردیواری
2013/10/29, 22:16
سلام.لطفا اگه زمان افزایش سرمایه رو هم میدونید عنوان کنید.ممنون

باسلام-زمانش زیاد مهم نیست مهم اینه که خبرصحت داشته باشدکه ظاهراشنیده هاحاکی ازانجام آن داردوبرای آنکه دیون ایثارگران رابدهد چاره ای جزاین نیست که افزایش سرمایه ازمحل تجدید ارزیابی بدهدآنهم سنگینش.پرسودباشید.

mohsen2010
2013/10/30, 08:28
[QUOTE=چاردیواری;399986]باسلام-زمانش زیاد مهم نیست مهم اینه که خبرصحت داشته باشدکه ظاهراشنیده هاحاکی ازانجام آن داردوبرای آنکه دیون ایثارگران رابدهد چاره ای جزاین نیست که افزایش سرمایه ازمحل تجدید ارزیابی بدهدآنهم سنگینش.پرسودباشید

ممنون از راهنماییتون

arak_bourse
2013/10/30, 17:16
نقل قول از عليرشا بورسي تو سايت همسايه
http://forums.boursy.com/imported/2013/10/669.png نوشته اصلی توسط arak_bourse http://forums.boursy.com/imported/2013/10/670.png (http://boursebazan.ir/showthread.php?p=239026#post239026)

جناب عليرضا خان
شب خوش
توي بانكي ها نظرم روي دي جلب شده.به نظرت نوسان داره به پايين يا نه؟
حقیقتش منم یه چیزایی شنیدم . اتفاقا چند روزی هم با دوستان در خصوص این موضوع بحث کردیم
وضعیت تکنیکی مناسبی داره براساس شنیده . منتها هنوز با دوستان تکنیکی تاپیک رصدی صحبتی در این مورد نداشتم
شایعه افزایش سرمایه بالا هم شنیده شده
راستش حکایت شنیده های من در خصوص این سهم مثل پولشمار بورس ( شاوان ) است . ارقامی که قرار در یکی از سه تایم بورسی ببینه . که منطقی اون گزیته آخر است
با این حال عنوان این ارقام در همچین تاپیکی قبل از مستنداد امکان پذیر نیست
امیدوارم درست باشه . ضمن آنکه به نتیجه رسیدم حتما اعلام می کنم . به وقتش
از بازیهای سهم نیز نمی شه غافل شد ..........................................
.
اول سلامت دوم پرسود باشید

چاردیواری
2013/10/30, 22:04
باسلام-دوستان امروز من بازهم بانک دی رااضافه کردم چون به این سهم ایمان دارم-شما روند رو به بالای سهم رانگاه کنید سهم قرارنیست همیشه مثبت باشد.خواب دیگه پس بازار بورس چه معنایی دارد.بانک دی روند قیمتی سهم روبه بالاست وفکر کنیدروزی راکه ازمحل تجدیدارزیابی400تا800!!!درصداف ایش سرمایه بده وگروه کارشناسی که به وین رفته تادر موردلغو تحریمهاگفتگوکندبه نتایج مثبتی برسدآنوقت سهام بانکیهاو...نایاب خواهدشد.عزیزان بانک دی شایدوپست دیگری باشد البته این نظرشخصی بنده میباشدوهیچگونه پیشنهادی به خرید ندارم .باتشکر.

سرمایه گذار
2013/10/30, 23:13
صلاح سود بانکی روی میز شورای پول و اعتبار

http://forums.boursy.com/imported/2013/10/13103020515041_450242_-1.jpg
اقتصاد > پول ‌و بانک- بررسی و اتخاذ تصمیم‌ درخصوص تغییر نرخ سود بانکی به جلسه هفته آینده شورای پول و اعتبار موکول شد.
بانک مرکزی این خبر رسمی را اعلام کرد. دومین نشست شورای پول و اعتبار در دولت تدبیر و امید حسن روحانی، در حالی سه‌شنبه شب در بانک مرکزی برگزار شد که پیش از این وزیر اقتصاد بارها از پایین نگه‌داشتن نرخ سود بانکی به نسبت تورم انتقاد کرده بود. اما اعضای شورای پول و اعتبار به ارزیابی آخرین تحولات اقتصادی ایران در بخش‌های واقعی، تحولات مسکن مهر و آثار پولی آن پرداختند. میانگین نرخ سود سالانه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری در ایران در حال حاضر 21درصد است و نرخ تورم از مرز 40درصد گذشته، اما دولت می‌گوید: اولویت نخست را به مهار تورم می‌دهد.

سرمایه گذار
2013/10/30, 23:14
منبع خبر قبلی همشهری آنلاین

رها519
2013/11/04, 10:23
تالار در اختیار بانکی‌ها

در بازار روز گذشته نمادهای بانکی بیشتر از سایر نمادها مرکز توجه بودند به این ترتیب که این نمادها در گروه‌های بیشترین تاثیر بر رشد شاخص، بیشترین حجم و ارزش معاملات و همچنین بیشترین رشد قیمت و صف خرید نمایندگانی داشتند تا نشان دهند این روزها مرکز توجه بازار سهام هستند. به گزارش سنا، در نتیجه دادوستدهای روز جاری سرمایه‌گذاران تالار شیشه‌ای بیش از ۷۳۸ برگه سهم و حق‌تقدم را دست به دست کردند که ارزش این مبادلات رقمی بالغ بر سه هزار و ۳۲۹ میلیارد ریال بود.
همچنین در این روز ارزش روز بازار نیز نسبت به روز گذشته با رشدی نزدیک به یک‌هزار میلیارد تومان از رقم ۳۶۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد. در دادوستدهای روز یکشنبه شاخص کل با رشدی ۲۶۱ واحدی به عدد ۷۳ هزار و ۷۶۶ رسید. شاخص صنعت نیز ۱۴۰ پله بالا رفت و شاخص بازار اول در حالی ۲۴ پله پایین آمد که شاخص بازار دوم با رشدی یک هزار و ۶۷۷ واحدی مواجه شد. نمادهای هلدینگ خلیج‌فارس، بانک ملت، مپنا، بانک پاسارگاد و بانک صادرات بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص داشتند.
این در حالی بود که نمادهای پالایش نفت بندرعباس و فولاد مبارکه با بیشترین تاثیر منفی بر شاخص مانع رشد بیشتر این متغیر شدند. در روز یکشنبه از ۷۳۸ میلیون برگه سهمی که مورد داد و ستد قرار گرفت بیش از ۹۷ میلیون سهم متعلق به نماد بانک صادرات، ۴۴ میلیون سهم متعلق به نماد بانک ملت و ۳۴ میلیون سهم متعلق به نماد مپنا بود که بیشترین حجم معاملات را ثبت کردند. همچنین بانک پاسارگاد، زامیاد، تاپیکو و بانک ملت نیز بیشترین حجم معاملات را داشتند.

سرمایه گذار
2013/11/04, 14:42
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/13835635164__78_01.jpg

arad700
2013/11/04, 15:04
سرمایه گذار عزیز این یعنی اینکه حرکت مثبت بانک دی داره شروع میشه و منفی تمام شد؟

سرمایه گذار
2013/11/04, 17:21
سرمایه گذار عزیز این یعنی اینکه حرکت مثبت بانک دی داره شروع میشه و منفی تمام شد؟

سلام ، دقیقا ،یکی از موانع رشد این بانک بلا تکلیفی تعیین مدیر عامل بود ،از این به بعد می شود به تبدیل شدن شایعات افزایش سرمایه به واقعیت خیلی امیدوار بود و اینکه این بانک طرح های برای افزایش سود دهی داشته باشد و......
به امید رسیدن این بانک به جایگاه واقعی خود در میان سایر گروه بانکی

soroush
2013/11/04, 19:58
امیدوارم خستمون کرده دیگه

PersianLord
2013/11/04, 22:01
سهم در این قیمت ها خریدنی هست

رها519
2013/11/05, 10:15
دیروز با یک کندل نزولی بلند به بولینگر باند پایینی برخورد کرد . این بچه همیشه به بولینگر باند خودش احترام گذاشته و الانم فوری راهشو کج کرده
اگه بتونه یک کندل پوششی ای چیزی بسازه رفته !

soroush
2013/11/05, 11:01
معلوم نیست می خواد چه کار کنه!!!

امیددار
2013/11/08, 21:17
بانک دی
توی تایم روزانه احتمال تکمیل یه 5 موجی رو داره و داره احتمالا b رو می سازه اگر احتمال تکمیل موج b رو بدیم احتمال رشد تا 172 می شه داشت خبر خوبش اینه که اگر معاملات شنبه مثبت باشه شکست خط روند نزولی ار اس ای تثبیت می شه
اما توی تایم هفتگی احتمال تکمیل موج یک و قرار گرفتن در موج 2 اصلاحی داره http://forums.boursy.com/imported/2013/11/57081277908550243435-1.jpg

risk
2013/11/09, 23:16
بانک دی
توی تایم روزانه احتمال تکمیل یه 5 موجی رو داره و داره احتمالا b رو می سازه اگر احتمال تکمیل موج b رو بدیم احتمال رشد تا 172 می شه داشت خبر خوبش اینه که اگر معاملات شنبه مثبت باشه شکست خط روند نزولی ار اس ای تثبیت می شه
اما توی تایم هفتگی احتمال تکمیل موج یک و قرار گرفتن در موج 2 اصلاحی داره http://forums.boursy.com/imported/2013/11/57081277908550243435-1.jpg

سلام خسته نباشید
من نمیدونم شما ها از این نمودارا چه قانونی در میارین ولی اینکه دی رو اینجوری پیشبینی کردین اشتباهه.دی وارد فاز صعودی شده و چیز دیگه ای از اصلاحش نمونده این ریز موجهام مربوط به یک سهمی که جو مثبت بازار و خبر افزایش سرمایه به همراه داره جواب نمیده فقط بازیه نوسانگیراست تموم .

شبندر
2013/11/11, 10:37
بانك دي با 400درصد افزايش سرمايه در راه است
بزودي اعلام ميشه اونوقت خريد واقعا سخت خواهد بود

dpi
2013/11/11, 10:48
دوستان الان محمود افضلي منتظر كه اعضاي مجمع قبلي بانك دي جلسه تشكيل بدهند بعدش افضلي به طور رسمي مدير عامل اين بانك ميشه و با توجه به شناختي كه از آقاي افضلي دارم حتما از سهم حمايت ميكنه اساسي پس تو اين قيمتها فروشنده نباشيد.

mohsen2010
2013/11/11, 11:33
بانك دي با 400درصد افزايش سرمايه در راه است
بزودي اعلام ميشه اونوقت خريد واقعا سخت خواهد بود

میشه زمان افزایش سرمایه رو گفت چه موقعی هست؟ 400 درصد از کجا اومده؟

risk
2013/11/11, 21:48
امروز هم بانک دی اضافه شد
فرصت همیشه پیش نمیاد از این روزا باید استفاده کامل و ببرید

امیددار
2013/11/16, 18:13
بانک دی
روی 160نتونست تثبیت بشه هرچند خط روند نزولی ار اس ایشو شکوند و فعلا
اندیکاتورا نشان از نزول دارند
که نهایت نزول رو من 151 و 150 می بینم چون دوتا فیبو داره و حمایت ار اس ای و احتمال تکمیل موج اصلاحی رو اونجا داره و از اونجا احتمال برگشت و شروع موج 3 بزرگ هفتگی رو داره
به خودم توصیه نگهداری می دمhttp://forums.boursy.com/imported/2013/11/51712329731279857771-1.jpg

شبندر
2013/11/16, 20:12
چه بلاي سر اين بانك آوردند تقريبا دوماه است در اين قيمت مونده

vito
2013/11/16, 21:21
ببخشید بنظر شما تا چقدر جای رشد داره؟؟

risk
2013/11/16, 22:18
ممنون اقای امیددار یه سوالی واسم پیش اومد
منظور از موج 3 هفتگی چیه؟ ایا شما نمودار مکدی بانک دی را هم انالیز کردید ؟
جسارت نباشه درسته بانک دی سیگنال ضعیفی نشون داده هنوز ولی از نظر من با تحلیل روانشناسی سهم نظرم اینه که حتی از همین فردا امکان شروع صعود داره به چند میرسه بر میگرده نمیدونم ولی میدونم تا اخر این هفته شروع میکنه و تا 200 به راحتی صعود میکنه پیشنهاد به خرید دارم .
با سپاس

madio
2013/11/17, 11:37
اقایون شبندر هم اومد رو این سهم در ریم/:.weirdsmiley.:/
فکر کنم 150 کف خیلی خوبی برا خرید باشه و بعیده
از این پایین تره بره البته از نظر من که کارشناسی هم
نیست تا وقتی سود بانکها اصلاح نشه خیلی رشد
نخواد داشت و خرید بشرط توجه به سال 93 صرف داره

mohsen2010
2013/11/19, 09:31
آقایون پس این بانک دی چه زمانی شروع میکنه به بالا رفتن؟ خسته شدیم............ :(

رها519
2013/11/19, 16:58
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد
طرح افزایش نرخ سود بانکی در شورای عالی پول
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: روحانی با افزایش نرخ سود بانکی به 27 درصد موافقت کرده و قرار است این طرح به‌زودی در شورای عالی پول و اعتبار مطرح شود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920828000063

the.end
2013/11/19, 17:15
اطلاعات و صورت هاي مالي تلفيقي گروه وشرکت اصلي دوره مالي شش ماهه منتهي به 31/06/1392(حسابرسي نشده ) اومد رو کدال

arak_bourse
2013/11/19, 18:09
همه بانکی ها رشد خوبی کردن ولی این دی چرا درجا میزنه نمیدونم. به هر حال جناب بهنام به این اسهم خیلی اعتقاد دارن. ممکنه مثل وپتروی 210 تومنی بشه/:.yead.:/

چاردیواری
2013/11/19, 18:22
همه بانکی ها رشد خوبی کردن ولی این دی چرا درجا میزنه نمیدونم. به هر حال جناب بهنام به این اسهم خیلی اعتقاد دارن. ممکنه مثل وپتروی 210 تومنی بشه/:.yead.:/

بنظرم مشکل بانک دی مدیریتیست که آنهم ظاهرا باانتخاب مدیر عامل جدید که گفته میشود ازسهم خوب حمایت میکندوخواب این پروسه یکم زمان میبردوسهمی که یه مدت درجامیزنه دلیل بد بودن آن نیست.بلکه ثابت شده که هرچه سهمی بیشتر درجا بزنه قدرت حرکت شارپی آن قویترخواهد بودوحتمامانند وبصادر-وپترو-آذرآب و...سهامداران خود راشادمان خواهد کرد.

/.:biggrinsmiley.:/

بابک پناهی
2013/11/19, 18:36
بانک دی
روی 160نتونست تثبیت بشه هرچند خط روند نزولی ار اس ایشو شکوند و فعلا
اندیکاتورا نشان از نزول دارند
که نهایت نزول رو من 151 و 150 می بینم چون دوتا فیبو داره و حمایت ار اس ای و احتمال تکمیل موج اصلاحی رو اونجا داره و از اونجا احتمال برگشت و شروع موج 3 بزرگ هفتگی رو داره
به خودم توصیه نگهداری می دمhttp://forums.boursy.com/imported/2013/11/51712329731279857771-1.jpg

سلام

یک موجی هم بین 2 و 3 هست...یا اینکه شما اعتقاد دارید اون نویزه؟!!!

banker
2013/11/19, 19:53
نقل قول از مجید تهرانی:

گزارش فوق العاده بانک دی تلفیقی و اصلی روی کدال آمد، سود تلفیقی نسبت به سال گذشته 2.5 برابر شده و در شش ماهه اول 15.1 تومن تلفیقی ساخته است.

حالا مسابقه برای فروش بگذارید و روی 150 تا 160 مفت فروشی کنید، این چند وقته بسیار خریدیم، و با این گزارش استحقاق سهم برای حرکت به سمت بازه 250 تا 270 مشخص شد.

گزارش تلفیقی بانک دی اما و اگر ها را برطرف کرد و مشخص کرد این بانک تا آخر سال به راحتی بالای 30 تومن و برای سال 93، 50 تومن خواهد ساخت، ارزش بازاری 750 میلیاردی این بانک بسیار مسخره و خنده دار است.

راجب بانک سرمایه هم یکی از دوستان مطلبی نوشته اند و من هم مطالبی راجب این بانک دارم لکن به وقت مقتضی بیان خواهم کرد و فعلا زود است.

از فردا باید شاهد رالی سهمگین بانک دی باشیم.

تبریک به سهامداران بانک دی به خاطر صبوریشان.

Mehdi1400
2013/11/19, 19:58
سلام

یک موجی هم بین 2 و 3 هست...یا اینکه شما اعتقاد دارید اون نویزه؟!!!

بابا آقا مهندس یه حالی بدید دیگه
شما که حق استادی دارید.
اشتباه شاگردها رو تصحیح بفرمایید

امیددار
2013/11/19, 19:59
با سلام
جناب اقای پناهی
دوست عزیز اقا ما خودمون از خوانندگان پرو پاقرص تحلیهای بنیادی شما هستیم
راستش منظورتون از موج بین دو وسه نفهمیدم ولی با توجه به هم درجه بودن موج 2 و 4 اگر موردی هم اون وسطا باشه احتمالا ریز موج موج 3 باید باشه (شاید این تصویر واضحتر باشه)
این اپدیت امروز بانک دی یا موج 2 رو تموم کرده و c همینجاها تموم و یا اینکه شاید اصلاحمون پیچیده باشهhttp://forums.boursy.com/imported/2013/11/46984192703807983436-1.jpg

بابک پناهی
2013/11/19, 21:03
بابا آقا مهندس یه حالی بدید دیگه
شما که حق استادی دارید.
اشتباه شاگردها رو تصحیح بفرمایید

من همچین جسارتی نمیکنم.تنها میخواستم اطلاعات خودم بیشتر بشه

بابک پناهی
2013/11/19, 21:10
با سلام
جناب اقای پناهی
دوست عزیز اقا ما خودمون از خوانندگان پرو پاقرص تحلیهای بنیادی شما هستیم
راستش منظورتون از موج بین دو وسه نفهمیدم ولی با توجه به هم درجه بودن موج 2 و 4 اگر موردی هم اون وسطا باشه احتمالا ریز موج موج 3 باید باشه (شاید این تصویر واضحتر باشه)
این اپدیت امروز بانک دی یا موج 2 رو تموم کرده و c همینجاها تموم و یا اینکه شاید اصلاحمون پیچیده باشهhttp://forums.boursy.com/imported/2013/11/46984192703807983436-1.jpg

سلام
جناب امیددار قربان من تکنیکالیستم /:.smilingsmiley.:/

منظور من اینه که این موجی که تو شکل زیر من دایره انداختمو شما نویز حساب میکنید یا زیر موج؟اگر نویز هست که فکر نمیکنیم نوبزی باشه که هم اندازه ی موج باشه! اگر subwave هست داخل کدوم موجه؟اگر داخل موج 3 شماست که اون موج 3 باید از 5 موج impulse تشکیل بشه!پس اون موجی که داخل دایره نشون دادم چندمی زیر موج از موج 3 شماست؟

http://forums.boursy.com/imported/2013/11/1384882740091-1.jpg (http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/)

Mehdi1400
2013/11/19, 22:43
من همچین جسارتی نمیکنم.تنها میخواستم اطلاعات خودم بیشتر بشه

من هم نه تنها قصد جسارت نداشتم، بلکه قصد مکدر کردن حال نیکوی شما را هم نداشتم.
ماشاالله علم شما در قله هاست. ارشیو سایت بورسی گواه آن است.
حتما مشغله اجازه فعالیت بیش از این به شما نمیدهد.
اما ذکات علم نشر آن است.
امیدوارم شاهد فعالیت دوباره شما در سایت باشیم. برای امثال من تازه کار
هر کجا هستید موفق و پرسود باشید.

Masoud F
2013/11/20, 08:29
/:.grlim:./

mohsen2010
2013/11/20, 12:26
به نظر آقایون اساتید تا 1 ماه آینده به 200 تومان هر سهم میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟

arad700
2013/11/20, 13:18
ظاهرا حرکت بانک دی هم شروع شد دیگه داشت خستم می کرد

risk
2013/11/20, 13:19

دوست عزیز توقع شما ازین سهم خیلی کم است
فکر نمیکنم با نتیجه + مذاکرات این سهم زیر 200 باشه
اگرم مذاکرات مثل همیشه باشه که باید ببینیم چی میشه

علی خان
2013/11/20, 13:26
با توجه به صفحه 29 گزارشش:
شرکت سرمایه گذاري بوعلی بدلیل تکلیف مجمع عمومی بانک مرکزي در سال 1392 به بانکها مبنی بر فروش سرمایه گذاریها تا پایان شهریور سال 1392 و همچنین قصد مدیریت براي
واگذاري آن در سال مالی مورد گزارش از تلفیق مستثنی شده است
سرمایه گذاري در املاك مربوط به شرکت توسعه دیدار ایرانیان و عمدتا شامل مبالغ 1.484.600 میلیون ریال ملک خیابان ولیعصر ، 1.749.000 میلیون ریال ملک سوهانک ، 329.070
میلیون ریال مجتمع مسکونی ورد آورد ، 907.692 میلیون ریال ملک بلوار کاج و اقاقیا ، 94.238 میلیون ریال پروژه سپند 143.000، 1 میلیون ریال مغازه دزاشیب ، 118.650
میلیون ریال زمین شهرك گلستان و 47.400 میلیون ریال ملک لاله زار می باشد .
و.....

masiha1364
2013/11/21, 10:08
در صورت فروش بوعلی بالای 250 تومان هم خواهد رفت...

امیددار
2013/11/22, 18:52
با سلام
امیدوارم نتایج مذاکرات مثبت باشه و همه دوستان خوشحال باشن
این نمودار بانک دی که احتمال صف خرید شدنش (البته مذاکرات مثبت باشه) خیلی زیاده زیرا تمام اندیکاتوراش نشان صعود دارند و یه واگرایی جالب هم هم توی مک دی زده مقاومت اصلی که سقف قبلیشم هست 172 اونو بزنه رفتیم جام جهانی:D
در ضمن
استاد عزیز جناب پناهی
راستش من توی تایم 4 ساعته هم رفتم اما زیر موج نتونستم پیدا کنم و من اون چیزی که فرمودید رو نویز گرفتم باز هم خوشحال می شم نظر شما رو بدونم ممنونم http://forums.boursy.com/imported/2013/11/22900319508075804443-1.jpg

رها519
2013/11/23, 09:13
امیدوارم همه چیز ختم به خیر بشه واین بچه هم بتونه این بار 172 رو بزنه بره بالا
[-o

mohsen2010
2013/11/24, 08:13
سلام دوستان.انگار امروز دیگه با این توافق مهم به قول دوستمون رفتیم جام جهانی :)

رها519
2013/11/24, 09:50
پیش به سوی 190 و 220 در برخورد با خطوط پایینی ومیانی چنگال جناب اندروز

mohsen2010
2013/11/24, 13:51
آقایون اساتید به نظرتون تا آخر سال این بانک تا چه قیمتی جار رشد داره؟

soroush
2013/11/24, 16:13
[QUOTE=mohsen2010;410583]سلام دوستان.انگار امروز دیگه با این توافق مهم به قول دوستمون رفتیم جام جهانی :)[/QUOTE

در متن توافق نامه امده که تحریم بانک مرکزی و 42 بانک و موسسه مهم مالی باقی می ماند :(

امیددار
2013/11/26, 19:17
با سلام
دی فکر می کنم یه دو سه روزی منفی و یا متعادل باشه و تا زیر 172 (قیمت پایانیش ) نره هنوز گارد صعودیش داره این موجشماری جدید منه و ممکنه اشتباه باشه
185تا 186 مقاومت سنگین داشت که واکنش نشون داد انشالله بعد از اتمام موج 2 ( حدود 173)اونو رد کنه اولین مقاومت سنگین 207 حدودا دوتا فیبو داره و طی هفته های اتی اونو رد کنه انتهای احتمالی موج 3 (با اطلاعات فعلی) 242 حدودا چون یه 7و8 تا فیبو در کمینشن
از دیدن نظر دوستان خوشحال خواهم شدhttp://forums.boursy.com/imported/2013/11/43305848349485559687-1.jpg

mohsen2010
2013/11/26, 23:13
با سلام
دی فکر می کنم یه دو سه روزی منفی و یا متعادل باشه و تا زیر 172 (قیمت پایانیش ) نره هنوز گارد صعودیش داره این موجشماری جدید منه و ممکنه اشتباه باشه
185تا 186 مقاومت سنگین داشت که واکنش نشون داد انشالله بعد از اتمام موج 2 ( حدود 173)اونو رد کنه اولین مقاومت سنگین 207 حدودا دوتا فیبو داره و طی هفته های اتی اونو رد کنه انتهای احتمالی موج 3 (با اطلاعات فعلی) 242 حدودا چون یه 7و8 تا فیبو در کمینشن
از دیدن نظر دوستان خوشحال خواهم شدhttp://forums.boursy.com/imported/2013/11/43305848349485559687-1.jpg

یعنی تا 1 ماهه دیگه به نظر شما به 250 تومان میرسه؟

امیددار
2013/11/27, 08:32
با سلام
راستش دوست عزیز چون فیبو های زمانی نرم افزار چندان دقیق نیست نمی تونم اظهار نظر کنم
ولی ممکنه برسه چون فعلا دور بانکی و خودرو و اگر هم با تاخیر باشه بنظرم سهامداری بد نیست چون ارزشمندند

banker
2013/11/28, 09:55
با تایید بانک مرکزی

شفیع زاده سرپرستی بانک دی را بر عهده گرفت
» سرویس: اقتصادي - بانك، بيمه، بورس
کد خبر: 92090604714
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۶

با تایید رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی و حکم حجه‌الاسلام و المسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر احمد شفیع زاده سرپرستی بانک دی را برعهده گرفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بانک دی روز چهارشنبه ششم آذرماه سال جاری در محل ستاد مرکزی بانک برگزار شد، در این نشست دکتراحمد شفیع زاده براساس مصوبه هیات مدیره بانک دی، به عنوان نماینده هیات مدیره، مدیریت بانک را برعهده گرفت و از زحمات دکتر افضلی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

این نشست با حضور سردار انصاری، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکترشفیع زاده سرپرست بانک دی، دکتر افضلی و دکتر جمالی مدیران اسبق بانک دی،‌اعضای هیات مدیره،‌معاونین، رؤسای ادارات و رؤسای شعب بانک دی برگزار شد.

===============================

قبلا مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری مهر بوده....
پیشبینی رشد قیمت سهام با حضور ایشون....

سرمایه گذار
2013/11/30, 14:50
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/138581041316_Codal_p_81307_0_01.jpg

سرمایه گذار
2013/11/30, 15:26
هنوز فرصت ورود به بانک زیر 200 تومان در بورس وجود دارد1- بانک دی با شکستن مقاومت 187 سریع به 250 می رسد2- بانک صادرات هم 130 رو رد کنه 160 اولین مقاومت پیش رو آن می باشد

سرمایه گذار
2013/11/30, 20:00
دوستان عزیز همچنان که از نمودار ترسیمی مشخص است مقاومت 187 دی با آن درگیر است که فکر کنم با روند بازار سریع رد کنه و 250 که تارگت آن است را تصاحب کند
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/138582872235_1_01.jpg

mohsen2010
2013/12/01, 09:41
دوستان چرا پس بانکیها امروز اینجوری شدن؟این صف های فروش رو که میبینم میگم هر چی به سر یک عده ای بیاد حقشونه

امیددار
2013/12/01, 12:55
امروز بازم دی اضافه کردم
میان مدت سهم خوبیه/:.rolleyessmileyani
و تا زیر 172 نره هیچ مشکلی نداره بنظرم داره جا پا محکم می کنه برای عبور از 186

امیددار
2013/12/01, 13:10
دوستان سهامی مثل دی هیچ نگرانی نداره هم جو و هم بنیادی و هم تکنیکال(تا بالای 172) باهاش همراهه
دی الان منو یاد ایرانخودرو وقتی 260 شکوند افتادم تا 300 رفت و حتی برگشت و روی 262 صف فروش شد و بعدش الان می بینین که چقدر صف داره روزی رو می بینم که دی هم همونجوری بشه انشالله

mohsen2010
2013/12/02, 10:16
حالا اونایی که دیروز میزدند تو صف برای فروش دارند میسوزند.تا آخر هفته میره تا 200 تومان.((عجله کردن ممنوع))

تمام
2013/12/02, 16:43
به نظرم بانکی ها چند وقتی نوسانی خواهند بود

alijavid
2013/12/02, 17:17
اخبار بسیار مثبتی در سهم هست که یکیش افزایش سرمایه 400 درصدی هست.اگر علنی بشه به زودی.......
پس صف خرید و خرید حقوقی بی دلیل نیست

امیددار
2013/12/02, 19:34
با سلام نمودار دی
تا 213 انشالله مشکلی نیست فعلا:Dhttp://forums.boursy.com/imported/2013/12/47638965046959175209-1.jpg

رها519
2013/12/03, 11:34
این هم یک شمای دیگه از دی
192 رو رد کنه میافته داخل چنگال و 220 به میدلاین میخوره
چند وقتیه منحرف شده /:.winksmiley02.:/

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/13860577456_dDaily.png

Ship Storm
2013/12/04, 22:32
این سهام هم خوب چند روزه اومده روی صف خرید و ارزش خرید رو داره

امیددار
2013/12/05, 18:15
دی
میریم به سمت 214 اولین مقاومت و بعد250 انشاللهhttp://forums.boursy.com/imported/2013/12/77533887869381865536-1.jpg

haminik
2013/12/05, 19:09
اینم از من به یادگار داشته باشین بانک دی میره برای اینکه سری تو سرها دربیاره 590

mohsen2010
2013/12/07, 11:16
به زودی بانک صادرات کار خودش رو شروع میکنه.قبل از پایان سال هیچ بانکی نباید زیر 200 تومان باشد. :.thumbsupsmileyanim

Ship Storm
2013/12/07, 19:41
با تحلیل های موجود و روند صعودی بانکی ها و حرف هایی که از فعالان بازار من شنیدم این سهام براحتی در مرحله اول 250 رو میبینه

mohsen2010
2013/12/09, 09:45
واقعا خرید سهام این مردم رو باید گل گرفت.خوردشونم گیجند.نمیدونند دارند چه کار میکنند./:.yead.:/

mohsen2010
2013/12/09, 09:47
این ملت خیلی به صف علاقه دارند.امروز کلی خندیدیم:D

امیددار
2013/12/09, 10:21
دی تا زمانی که پایانیش بالا 212 باشه نگرانی نداره
این سهم بنظرم خیلی زود 250 ببینه (یکی دوماه حداکثر)

karafarin
2013/12/09, 11:15
در حالیکه شایعه افزایش سرمایه سنگین بانک دی مطرح بود امروز این بانک این شایعات را تکذیب کرد.بانک دی اعلام نموده شایعه افزایش سرمایه این بانک فاقد صحت می باشد و علی رغم مکاتبات اولیه و موافقت ضمنی بانک مرکزی با کلیات موضوع و از طرفی عدم موافقت بانک با روش های پیشنهادی عملا امکان پیگیری و اجرا نمودن افزایش سرمایه میسر نبوده و این طرح در حال حاضر مسکوت گذاشته می شود.

سرمایه گذار
2013/12/09, 13:10
در حالیکه شایعه افزایش سرمایه سنگین بانک دی مطرح بود امروز این بانک این شایعات را تکذیب کرد.بانک دی اعلام نموده شایعه افزایش سرمایه این بانک فاقد صحت می باشد و علی رغم مکاتبات اولیه و موافقت ضمنی بانک مرکزی با کلیات موضوع و از طرفی عدم موافقت بانک با روش های پیشنهادی عملا امکان پیگیری و اجرا نمودن افزایش سرمایه میسر نبوده و این طرح در حال حاضر مسکوت گذاشته می شود.

علاوه بر این موضوع ، اگر صحبت های اوباما در خبر نبود این قدر افت نداشت-کل بانک ها و حتی گروه خودرو ریخت و الا آخر باز موقتا واکنش نشان داد ولی بازار ایران واکسینه است به این اخبار ،جای نگرانی نیست

banker
2013/12/09, 15:43
به شخصه یک نامه بلند بالا برای مدیریت بانک دی ارسال کردم! جلوی غضنفرهاشو بگیره!

اعلا
2013/12/10, 09:35
دی یکی از سهام های بانکی خوب می باشد. بواسطه پشتوانه قوی و ساپورت خوبی که وجود دارد و همچنین گروهی که از این بانک حمایت میکند توصیه به نگهداری این سهم را دارم. چه افزایش سرمایه سنگین داشته باشد چه نداشته باشد توصیه به نگهداری می شود . یک نکته اینکه بانک مرکزی تمام بانکها را مجبور کرده است که سرمایه های خود را به حد استاندارد برساند پس بانک دی نیز حتما افزایش سرمایه را انجام خواهد داد .امسال اگر نه حتما سال دیگر این کار را می کند مطمئن باشید .من خودم این سهم را دارم و تا پایان سال 93 با ان هیچ کاری ندارم. تارگت قیمتی خوبی دارد پس فریب جو ساختگی بازار را نخورید و سهام ارزشمند خود را نگهدارید

vet
2013/12/10, 09:51
همه بانک ها جامه سبز به تن کردن به جز بانک دی
بانک دی هم تا الان حدود59 ملیون معامله داشه و نمودارهاش نشون میدن که این امکان داره که بر گرده
هر چند هنوز ممکنه کم کار داشته باشه تا بخواد کامل بشه روندش

شبندر
2013/12/10, 11:04
صادرات 118 توماني با ظرفيتهاي بسيار بالا صفخريد نشه باعث تعجبه
دي با هزاران فرصت خوب در منفي معامله ميشه فقط فرصت خريده

عارف
2013/12/10, 12:26
به نظر میرسه کلیه بانکی ها تا قبل از پایان سال پی به ای بالای 10 بگیرند.

در سال آینده میانگین پی به ای این گروه به بالای 15 هم خواهد رسید.

در بین سهام بانکی، بانک دی و بانک انصار از پتانسیل بیشتری برای رشد برخوردارند.

taherishahram
2013/12/10, 16:08
شفاف سازی هایی با قدرت تاثیر یک روزه !!!!

سیگنال
2013/12/10, 18:00
با این حجمی که امروز زد فردا مجددا شروع رالی و صف خریدی بانک دی را خواهید دید

شبندر
2013/12/10, 22:24
بانك دي بزودي كيميا خواهد شد و براي پر كردن حجم مبنا بايد يكي يك دونه سهم ايثار كنه

taherishahram
2013/12/10, 22:45
بانك دي بزودي كيميا خواهد شد و براي پر كردن حجم مبنا بايد يكي يك دونه سهم ايثار كنه

من خودم تقبل میکنم هر روز ...روزی یه دونه میدم 5% ش بخوره laughingsmiley
یه مدت نبودی بر و بچ بساط خنده نداشتنا /:.grlim:./

mohsen ho
2013/12/11, 21:14
به نظر بنده دی زیر300 تومان تا پایان دی ماه خاطره خواهد شد

پدیده ی گروه بانکی قیمت های بالایی را در اینده خواهد دید

فرشته کوچک
2013/12/13, 19:23
فردا روز خرید بانک دی؛یه حجم 10م فردا داریم؛از دست ندید
هدف سهم 320

mohsen ho
2013/12/13, 21:11
فردا فرصت اخر برای خرید خواهد بود

vet
2013/12/14, 09:41
خدا کنه امروز حجم خوبی بزنه
بعدش صف خرید بشه
هنوز زوده برای صف شدنش

vet
2013/12/14, 10:11
خدا کنه امروز حجم خوبی بزنه
بعدش صف خرید بشه
هنوز زوده برای صف شدنش

راضی ام ازش
خوشگل شد

vet
2013/12/14, 11:53
بانک دی قصد قربت کرده 5 % امروزش رو پر کنه
اینجوری که داره معامله میشه آدم هم میترسه هم وسوسه میشه

Smart Trader
2013/12/16, 20:55
با سلام خدمت سروران گرامي
سهم طبق تحليل قبلي که در مورخه 1392/9/16 خدمت شما عزيزان ارائه شد امروز به TP1 رسيد
سهم در مسير فقط دچار يک اصلاح بابت شفاف سازي شد اما با قدرت تمام به مسير ادامه داد

اهداف قيمتي "بانک دي"

در چارت ....قيمت سقف کانال را شکسته و در جهت کانال موازي به عنوان تارگت اول در حرکت مي باشد

همگرايي TEN-Kij باعث تشديد قدرت صعودي سهم در حرکت به سمت هدف مي باشد

ابر Up KUMO کاملاً موافق با روند و صعودي

Chinku-Span در فضاي آزاد

سيگنال مثبت A/O

و اما چارت آپديت شده که با توجه به پتانسيل هاي بانک دي سهم به سمت TP2 ادامه مسير خواهد داد
و همقطاران عزيز از آن بهره مند خواهند شد
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1392-9-25-Daily.png (http://up.boursy.com/)

mohsen ho
2013/12/16, 21:54
سهم طبق تحليل قبلي که در مورخه 1392/9/16 خدمت شما عزيزان ارائه شد امروز به TP1 رسيد
سهم در مسير فقط دچار يک اصلاح بابت شفاف سازي شد اما با قدرت تمام به مسير ادامه داد

و اما چارت آپديت شده که با توجه به پتانسيل هاي بانک دي سهم به سمت TP2 ادامه مسير خواهد داد
و همقطاران عزيز از آن بهره مند خواهند شد
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1392-9-25-Daily.png (http://up.boursy.com/)
دوست عزیز تارگت بعدی سهم چند می باشد؟؟ در کوتاه مدت

vet
2013/12/25, 10:33
به نظرم یک مقدار اصلاح خواهد داشت و ممکن هست صف فروش بشه(ابته نظر شخصیه)

سرمایه گذار
2013/12/25, 10:45
به نظرم یک مقدار اصلاح خواهد داشت و ممکن هست صف فروش بشه(ابته نظر شخصیه)

با فروش دولت از سهام بانکی برای تامین نقدینگی یک مقدار که نه ،یک اصلاح در گروه بانک را احتمالا در هفته آینده شاهد خواهیم بود

Mehdi1400
2013/12/25, 10:52
از منظر تکنیکال
دی پس از خارج شدن از سقف کانال صعودی میان مدتش داره پولبک میزنه
امروز این پولبک تمام میشه و فرصت خرید مناسبی خواهد بود
پیش بینی اینجانب پرواز سهم در هفته آینده است

پ ن: سهامدار دی نیستم

vet
2013/12/28, 08:19
بانک دی چرا ممنوع شده؟؟؟

فروغ فرخ زاد
2013/12/28, 08:30
بانک دی چرا ممنوع شده؟؟؟

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

blakcat
2013/12/28, 09:20
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي بانك دي (دي1)، جهت برگزاري مجامع عمومي فوق العاده و عادي بطور فوق العاده صاحبان سهام در روز يکشنبه مورخ 08/10/1392، در پايان معاملات امروز چهارشنبه مورخ 04/10/1392 متوقف مي گردد. مديريت بازار فرابورس ايران

سرمایه گذار
2013/12/28, 10:28
بانک دی همیشه بد شناس بود ،موقع بازگشایی همیشه در منفی بانک ها بود ولی این بار خوش شانس در منفی بانک ها متوقف است پس نقیض تاریخ تکرار می شود را این بار تجریه شد

salmasi
2013/12/29, 23:57
دوستان كسي از مجمع خبر داره؟

engmohsen
2014/01/06, 10:39
یکی بیاد یه شعر تازه تر بگه ...

دوستان و اساتید گرانقدر وضعیت دی رو چطور ارزیابی می کنند ؟/:.sadsmiley.:/

vet
2014/01/11, 11:28
احتمالا تا 210 تومان بره پایین
ولی خرید پله اول رو تو این قیمت به نظرم مناسب باشه

vet
2014/01/11, 11:38
احتمالا تا 210 تومان بره پایین
ولی خرید پله اول رو تو این قیمت به نظرم مناسب باشه

گویا دوستان پله اول رو زیاد برداشتن کلا صف جمع شد
اگه برگرده میره اون بالا بالاها

گویا حقوقی هم حسابی از صف فروش برداشت و نمیذاره کار به 210 تومان برسه

javad.ghaderi
2014/01/11, 14:30
کم کم داره به قیمت جذاب من در 205 میرسه

طرلان
2014/01/11, 19:48
http://charts.mql5.com/3/548/d1-rahbar-sarmaye-asia-4.png

خرید دی فردا به دلایل تکنیکی ذیل می تونه تایید شده باشه! http://forums.boursy.com/imported/2014/01/blueclair24-1.gif

1- قرار داشتن در کانال دو خط موازی (رنگ آبی) و برخورد به لاین پایینی آن؛

2- تبدبل شدن خط مقاومت قرمز رنگ به یک حمایت با تمام شدن پولبک به این خط؛

3- برخورد به خط حمایت قرمز رنگ در RSI؛

4- از دید الیوت هم شروع موج 5 صعودی با تکمیل موج 4 دیده می شود:

اگر حمایتهای مهم فوق فردا شکسته شود آنوقت ..... http://forums.boursy.com/imported/2014/01/kaosliccasmiley037-1.gif . ولی اگر تحلیل درست از اب در بیاد تا 350 انتظار دارم بره. ببینیم چی میشه!! http://forums.boursy.com/imported/2014/01/noir22-1.gif

http://forums.boursy.com/imported/2014/01/Green_009-1.png

Mesbah68
2014/01/11, 19:58
~X(http://forums.boursy.com/imported/2014/01/Green_009-1.png

شبندر
2014/01/11, 20:44
هر خريدي در بانك دي يك فرصت هست
اين بانك نسبت به بقيه رشد كمتري داشته با وجود افزايش سرمايه 400درصدي كه بزودي تاييد خواهد شد

Mahdi49
2014/01/14, 12:57
باسلام دوست عزیزافزایش سرمایه هست ولی 400درصدنیست .

nikravesh32
2014/01/14, 15:21
افزایش سرمایه کی اعلام میشه بتازگی هم که رفت مجمع فوق العاده ولی چیزی مطرح نشد

Mahdi49
2014/01/14, 18:36
افزایش سرمایه کی اعلام میشه بتازگی هم که رفت مجمع فوق العاده ولی چیزی مطرح نشد
امسال افزایش نداره ولی سال آینده بیشتراز100درصدوکمتراز400درصد ه

Ship Storm
2014/01/18, 23:36
بانک دی دوستان چرا روند نزولی رو داره طی میکنه ؟ علت چیه ؟

majid664
2014/01/19, 02:06
بانک دی دوستان چرا روند نزولی رو داره طی میکنه ؟ علت چیه ؟

دلیل خاصی نداره. الان تمام سهمها دارن روند نزولی رو طی میکنن!

Ship Storm
2014/01/19, 18:54
دلیل خاصی نداره. الان تمام سهمها دارن روند نزولی رو طی میکنن!

یعنی روند صعودی مجددا شروع میشه ؟

( احمدي )
2014/01/19, 19:18
حمايت اول: 202تومان...حمايت دوم: 195تومان....حمايت سوم: 180تومان...
مقاومت اول: 220تا225....مقاومت دوم: 248....مقاومت سوم: 262

salmasi
2014/01/22, 08:45
تو اين قيمت ديگه فروشنده نداره

aarc
2014/01/23, 00:05
عمرآ يدونه سهممو تو اين بلبشوي بازار بفروشم. لجبازي نميکنم با خودما. افت داره همچين کاري

Mesbah68
2014/01/23, 03:49
حالا دیدم خیلیها گفتند زنگ بزنند دفتر روحانی.....بورس نیوز....داد قال کنند ...هیچ فایده ندارد به ریشتان هم میخندند
چون مدیران بورس گفتند بازار خوب است و نقدینگی از ان خارح نشده است.......و از انجا که همه حداقل یک چند درصدی نقدند...درخواست برداشت بزنند....حالا فوقش خریدی کردند بعدا تا سه روزهم میتوانند پول بپردازند..منتها ظاهرا مدیران بورس به میزان خروج نقدینگی حساسند....کافیست صد هزار حقیقی در بورس برداشت از حساب مثلا 10ملیونی بزنند خروج 1000میلیارد نقدینگی انوقت شاید سازمان بورس بترساند ضرری هم ندارد لازم نیست دو روز اوراق مشارکت در بورس بخرید برداشت بزنید بیرون بخرید یا بانک بگذارید ....اگر یک جو عمومی شود در این کار محاسبات شاخص ابادی بهم میریزد

Ship Storm
2014/02/02, 20:32
این سهم هم خیلی زود از هر دو طرف صف میشه ، اصلا اروم قرار نداره انگار /:.happysmiley:./

alireza9967
2014/02/08, 01:20
http://charts.mql5.com/3/824/d1-mofid-securities-co-temp-file-screenshot-31735-png.png
حمایت قوی در حوالی 177 تومان.

طرلان
2014/02/21, 00:11
نقل قول از مجید خالقی: http://forums.boursy.com/imported/2014/02/lapicligne-1.gif

در ثشرق، بانک دی بالای یک درصدی ها آمده احتمال تهاتر زمین شادی بانک دی واقع در مشهد با پروژه های آماده به تحویل ثشرق وجود دارد.

http://forums.boursy.com/imported/2014/02/ZSwc-1.png

vet
2014/02/24, 19:40
خوب دیگه امروز 1 ملیون سهم رو مفت از صف فروش برداشت حقوقی
احتمال حمایت برای فردا روی سهم هست
باید نشست و دید این یک ملیون رو که از صف برداشت حمایت میکنه یا نه

hanny
2014/02/24, 19:51
منم امروز وارد شدم انشاالله که خیره

AkB@R
2014/02/26, 09:48
بانک دی برا هفتته بعد حداقل 16 درصد سود داره جا نمونین 190 یادتون باشه

تمام
2014/02/27, 21:36
فکر کنم شنبه خیلی ریب بزنه تا جهتش مشخص بشه

تمام
2014/02/28, 10:37
نمودارشو بررسی کرده به نظرم یه منفی دیگه در پیش داره اگه جمع کنن و صف فروشی براش نمونه نمودار قشنگی داره که هدف قشنگی پشتش هست ولی به نظرم فردا رو باید منتظر بود و دید حمایت میشه یا نه!؟

alijavid
2014/02/28, 13:09
اگر الگوی سروشانه تکمیل بشه شنبه در مثبت فرصت ورود میده اونهم اول وقت. جای منفی نداره

Sent from my C6602 using Tapatalk

تمام
2014/02/28, 21:59
اگر الگوی سروشانه تکمیل بشه شنبه در مثبت فرصت ورود میده اونهم اول وقت. جای منفی نداره

Sent from my C6602 using Tapatalk

دوست عزیز تکمیل شدن این الگو زمانی است که سهم 220 رو رد کرده باشه ولی هنوز الگویی شکل نگرفته که شما روی منفی و مثبتش بخث میکنی

Mohamad Hamzeh
2014/03/03, 16:17
حل مشکل فعلی فقط با تعویض مدیریت بورس امکان پذیر هستش. آدمی که تفکرش تفکر احمدی نژادیه و فکر می کنم صلاح همه رو بهتر از خودشون می دونه. مصاحبه امروزش حالم رو بهم زد. تو قانون، سازمان نباید دخالت کنترلی داشته باشه ولی دخالت می کنه. برای چی؟ چون احساس می کنه بقیه چیزی نمی فهمن. میگه تو بازار سفته بازی می کنن. خوب این با ذات بازار سرمایه تو کل دنیا اجینه. مگه میشه بازار سرمایه بدون نوسانگیر و سفته باز رو متصور بود؟
دیگه جایی برای این نوع تفکر لااقل تو این زمان نیست. این آقا هم به این راحتی ول کن ماجرا نخواهد بود. چون اگه از ریاست سازمان کنار گذاشته بشه باید بره همون پادگان امام صادق حسابداریشو بکنه.
اگه دقت کرده باشید این افت از انتقال 14 نماد به بازار توافقی شروع شد و اعتماد همه رو بازار از سرمایه صلب کرد. سوالی که اون زمان برای همه مطرح شد این بود که "اگه سهم من هر زمانی، به هر علتی رشد کنه، چه تضمینی وجود داره که به نحوی سرکوب نشه؟!"
سرتون رو درد نیارم نظر من تجمع اعتراضی گسترده ولی آرام برای تعویض ریاست سازمان هست که تمام این مشکلات رو پیش آورده. به نظر من فردا (سه شنبه) ده صبح روبروی سازمان بورس مناسب هست. بازم اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بگن.
با تشکر
محمد حمزه