PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : +++ روز خبرنگار مبارک +++

behnam
2013/08/07, 18:54
درود بر دوستان عزیز

فردا،17 مرداد ماه،روز خبرنگار هستش

این روز رو به خبرنگاران عزیز سایت بورسی،سرکار خانم آمن خادمی عزیز،خانم ماهور گرامی و خانم غزاله عزیز تبریک میگم و براشون آرزوی بهروزی و پیروزی دارم

شاد و سلامت باشید

Captain Nemo
2013/08/07, 19:26
با سلام

بنده هم این روز را خدمت سرکار خانم آمن خادمی و ماهور گرامی و خانم غزاله عزیز تبریک عرض مینمایم .
با آرزوی موفقیت برای هر سه این عزیزان ...

غزاله
2013/08/07, 21:11
از لطف CAPTAIN NEMO و آقا بهنام ممنونم
منم به نوبه خودم روز خبرنگار رو به خانم خادمی و خانم ماهور جاوید تبریک می گم :x

Aiming
2013/08/07, 21:15
تبریک ما رو هم بپذیرید..

در ضمن از حضور کاپیتان نمو عزیز بسیار خوشحالم :x

علی ایرانی
2013/08/08, 02:07
منم تبریک میگم و جای اقای مصطفی مصری پور هم در پست خالیه..به ایشون هم تبریک میگم به نوبه خودم

وحید 20
2013/08/08, 02:24
من هم روز خبرنگار رو به جامعه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران سایت بورسی تبریک میگم.

عليرضا جمالی
2013/08/08, 11:15
روز خبرنگار بر همه خبرنگاران عزیز مبارک باشه.

یه تشکر و تقدیر ویژه هم داشته باشیم از خبرنگاران عزیزی که تو سایت بورسی فعال هستند و انصافا نقش بسیار پررنگی هم در ارتقا سایت داشته و دارند.

سرکار خانم آمن خادمی گرامی, خانم ماهور جاوید, غزاله خانم, دوست تحلیلگرم جناب مصطفی خان مصری پورو...

از همه شما ممنونم وبراتون آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.@};-@};-@};-

مندی
2013/08/08, 12:21
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/200.png
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/731.jpg

داش مهدی
2013/08/08, 16:51
این روز خبرنگار هم تو کشور ما از اون پارادوکساست

اول اینکه این بندگان خدا تا همین چند سال پیش اصلا روز نداشتن

تا اینکه توی افغانستان چندتاشون به دست طالبان شهید شدن.(به دلیل قرائت افراطی طالبان از شریعت)

حالا هم درسته که روزی برای این قشر زحمتکش نامگذاری شده، ولی قرائت افراطی دیگری از شریعت، ایران رو به دومین زندان بزرگ دنیا برای خبرنگاران تبدیل کرده

ضمن گرامی داشتن یاد خبرنگاران شهیدمون، این روز رو به تمامی خبرنگاران تبریک گفته و آرزوی آزادی برای خبرنگارن در بند اسارت رو دارم.

آمن خادمی
2013/08/08, 17:40
ماجرای محمدتقی فهمیم،مختاباد و مصاحبه بر باد رفته من !!!

روز خبرنگار مبارک

کارآموزی روزنامه نگاری را از روزنامه همبستگی در اوسط سال 82 شروع کردم.رفتن من به روزنامه همبستگی جالب بود و ترسناک !چون از طرف پسر دایی مادرم که اون زمان رئیس مالی – اداری استانداری تهران بود، به دبیر حزب همبستگی معرفی شدم ، باعث می شد بیشتر حواسم به کارم باشه و به خاطر همین همیشه استرس مضاعف داشتم

بلاخره ما رو پس از چند ماه پادویی فرستادن نشست مطبوعاتی!اون هم جشنواره باران .بماند که اون روز ما کلی راه اشتباه رفتیم تا ساختمون گفت و گوی تمدن ها رو پیدا کردیم.در ابتدای کار نشست هم با کل کل های محمدتقی فهمیم(خبرنگار کیهان) با عطاالله مهاجرانی مواجه شدیم ولی بلاخره اولین گزارش به اسم خودم چاپ شد...
ماجراها ادامه داشت تا جشنواره موسیقی فجر همان و سال قرار اولین مصاحبه بلند من با عبدالحسین مختاباد!!!اونم چه کسی!!
بلا به دور.با واکمن و یه نوار قدیمی رفتیم خذمتشان وبعد کلی صحبت ..وقت پیاده کردن نوار ،فهمیدیم که بعلههههههههههههههههه...مصا به ضبط نشده...
شما حال قیافه من و صورت مختاباد را که تازه از فرنگ انگلستان هم برگشته را تصور کنید...با چه بدبختی به برادرشان یعنی جناب ابوالحسن زنگ زدیم و ایشان دوباره یه قرار دیگر گذاشت و از آنجا اسم آن مصاحبه را "مصاحبه بر بادر رفته" نام نهادیم.
این روزها مرور این خاطرات لبخندی روی لبم می نشونه..هنوز هم هیجانات کارم رو دوست دارم.../:.wubsmiley.://:.wubsmiley.://:.wubsmiley.:/

سيد ياسر شريعت
2013/08/08, 17:52
درود بر خبرنگاران عزیز بالاخص عزیزان سایت بورسی؛

حقیقتا خبرنگاری از اون دسته مشاغلیست که نیاز به عشق داره! یعنی هرکسی این حرفه رو انتخاب می کنه اون هم با این وضعیت فلاکت بار فعلی کشور در حوزه مطبوعات واقعا باید عاشق کارش باشه...
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید و پر صلابت راهتون رو ادامه بدید

مجيد رادمنش
2013/08/09, 11:36
با آرزوی بهترینها و عرض تبریک خدمت سرکار خانم آمن، خانم ماهور و خانم غزاله، امیدوارم که در فضای جدید سیاسی این قشر فرهیخته بتوانند گامهای موثرتری در جهت ستیز با زیاده خواهی و حق طلبی از مظلومین بردارند، همچنین حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به اعضای محترم سایت بورسی تبریک میگم و از بهنام عزیز که این تاپیک را ایجاد کرد ممنونم.

آمن خادمی
2013/08/09, 17:47
از همه دوستای عزیزم که روز خبرنگار رو تبریک گفتند ممنونم
از بهنام عزیز که این تاپیک را باز کردند
از کاپیتان عزیز که به یاد من بودند
از جناب جمالی،وحید 20 ،غزاله عزیز،مجید 20 و دیگر دوستان عزیز نیز تشکر می کنم
امیدوارم زندگی تون همیشه سرشار از امید و سلامتی باشه @};-@};-@};-@};-@};-@};-