PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانسته ها و بایسته های تحلیل بنیادی

aravil
2013/09/13, 20:20
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز بورسی.

با توجه به اهمیت تحلیل بنیادی و نقش ان در بازار سرمایه و عدم اشنایی مناسب اکثر سهامداران تازه وارد به بورس با مباحث بنیادی و فاندامنتالی لازم دیدم تا تجارب و اطلاعات بنیادی خود رو به اشتراک گذاشته و از نظرات دوستان بهره مند گردم.

همچنین علاوه بر طرح مباحث مرتبط توسط بنده تاپیک میتواند به صورت پرسش و جواب هم پر بارتر گردد.

به هر حال تا انجا که وقت یاری کند سعی خواهم کرد در خدمت دوستان باشم و اطلاعات و دانسته های خود رو به اشتراک بگذارم.

از مدیریت سایت بورسی هم متشکرم. واقعا سایت پربار و بدون حاشیه ای هستش و دوستان قدر این فضا رو بدونند

shahre ghashang
2013/09/14, 12:58
با سلام خدمت شما دوست عزیز
من مبتدی هستم و علاقه مند به مبحث بنیادی و در حال مطالعه
در هر حال اگر کسی باشه و راهنمایی مون بکنه که چی بخونیم و چه مباحثی رو بخونیم و دنبال کنیم مطمئنا مسیر رو راحتتر می شه طی کرد
البته اگر مباحث تئوریک رو به صورت عملی و با کار برروی سهامی خاص پله پله دنبال کنیم فکر می کنم اموزش شیرین تر باشه
و این کار توسط یه نفر که آشنا با مباحث هستش مقدوره

به هر حال من به عنوان یه شاگرد کوچک آماده استفاده کردن از مطالب هستم.

shahre ghashang
2013/09/16, 17:38
کجایین aravil عزیز
بی صبرانه منتظر مباحث شما و شروع مبحث هستیم

narsis78
2013/09/19, 16:14
من نیز چند ماهی هست که با بورس آشنا شدم مشتاقم اطلاعات خودم را افزایش بدهم ممنون میشوم اگه کمک کنید.

risk
2013/10/16, 16:33
سلام. حاضر

M.bagherpour
2013/12/15, 09:11
سلام
منم حاضرم

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)