PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قند نيشابور (قنيشا)

صفحه ها : [1] 2 3

محمود شریعت
2011/01/28, 16:02
ظاهر نمودار بسيار شبيه به سرو شانه سقف با هدف كلاسيك (والبته دور از انتظار) 915 ريالي است. خط گردن نيز رو به پايين شكسته شده و ظاهرا الگوي سروشانه تاييد شده است.
فقط با توجه به شرايط رواني قيمت و گپ ايجاد شده احتمال رشد قيمت تا خط گردن و تاييد كامل الگو بسيار بالاست. بنابراين براي نوسان گيري كوتاه مدت ميشه بهش فكر كرد. با تمام اين اوصاف امكان شكست خط گردن رو به بالا و Failed شدن الگوي سروشانه سقف نيز با توجه به خريدار جديدي كه داره محتمل تر به نظر مي رسد.

arak_bourse
2011/01/28, 17:36
حالا با اين نمودار آيا سيگنال خريدش داده شده يا بازم اصلاح داره؟
راستي علت منفي خوردن اين سهم چيه درحالي كه بقيه قندي ها مثبت هستند.

محمود شریعت
2011/01/28, 17:43
علت افت اخير سهم تقسيم سود 100 ريالي و پوشش (53-) ريالي سود(زيان) در سه ماهه است.

محمود شریعت
2011/01/28, 17:45
در گروه قندي قجام براي خريد ميتونه گزينه نسبتا مناسبي باشه

arak_bourse
2011/01/28, 17:55
در گروه قندي قجام براي خريد ميتونه گزينه نسبتا مناسبي باشه

اما متاسفانه اين سهم خيلي ضررده است . و صورت هاي مالي خوبي نداشته

arak_bourse
2011/04/06, 19:38
قنيشا بعد از شكست مقاومت 155 به نظر مياد سيگنال خريد خوبي داده باشه.

مهدي منصوري
2011/04/09, 13:08
آقا فکر کنم نتونست مقاومت اولیه را رد کنه :(

راستی بچه ها خبر ندارند کی این قدر عرضه کرد؟

amintab2001
2011/04/09, 21:06
وملت گدااااااا مث همیشهههههههههههههه

arak_bourse
2011/05/06, 09:16
دوستان وقت خريد قنيشا رسيده .من اين سهم رو ندارم به نظر اساتيد ريزش سهم ادامه دار است؟

MTZ
2011/09/12, 19:21
قنیشا به نظ میرسه رشدش در 500 تومان تموم بشه و سروشانه سقف بزنه

اقلیدس
2011/09/12, 23:59
ظاهر نمودار بسيار شبيه به سرو شانه سقف با هدف كلاسيك (والبته دور از انتظار) 915 ريالي است. خط گردن نيز رو به پايين شكسته شده و ظاهرا الگوي سروشانه تاييد شده است.
فقط با توجه به شرايط رواني قيمت و گپ ايجاد شده احتمال رشد قيمت تا خط گردن و تاييد كامل الگو بسيار بالاست. بنابراين براي نوسان گيري كوتاه مدت ميشه بهش فكر كرد. با تمام اين اوصاف امكان شكست خط گردن رو به بالا و Failed شدن الگوي سروشانه سقف نيز با توجه به خريدار جديدي كه داره محتمل تر به نظر مي رسد.

http://forums.boursy.com/

محمود جان این نمودار را با کدوم نرم افزار بدست اوردی؟

عبدالله محمدی
2011/09/13, 00:31

به نظرما هم اکثر قندیها دارند به پایان رشد شون نزدیک میشوند
خرید در این قیمتها ریسک زیادی دارند

MTZ
2011/09/13, 19:00
قنیشا : سهم همه ویژگی های ایجاد سروشانه سقف با هدف 350 را داره ... سیگنال فروش و قرار داشتن قیمت در سقف بدجورررررررررررررر

راد
2011/09/13, 22:35
گفته می شود:
شرکت قند نیشابور با تعدیل مثبت عایدی در سال مالی 91 خود مواجه شده است برخی شنیده ها از احتمال اعلام عایدی 700 ریالی توسط این شرکت به بازار سرمایه برای سال مالی آینده حکایت دارد . ( به نقل از بورس پرشیا )

آزیکو
2011/09/14, 19:26
قنیشا : سهم همه ویژگی های ایجاد سروشانه سقف با هدف 350 را داره ... سیگنال فروش و قرار داشتن قیمت در سقف بدجورررررررررررررر

با سلام

بیش از یکسالی هست بارها از این سروشونه و کتف و کت وکولها واسه قمرو هم کشیده می شه .................................. متاسفانه هنوز هم عامل اصلی حمایتی قمرو و قنیشا مد نظر قرارنگرفته ................................ اراده سهامدار اونم از نوع عمده اش هیچ تحلیل و تکنیکالی نمی شناسه.................................

در ضمن چرا اینقدر انگشت اتهام بسوی قنیشا نشونه رفته ؟؟؟؟؟؟!!!!!! ................................... قثابت از 150 رسیده به 340 هیشکی نمیگه چرا ، قشیرین همینطور ................................ بقالی سر کوچه هم بگین اینقدر موجودی قند وشکر دارند ، مقدار دقیق تعدیل رو بهتون می گه ................................ ولی از نظر اداره ناشران هیچ گونه تعدیل ، شفاف سازی و گزارشی ضروری بنظر نمی رسه ......................... چند ماهه همه منتظره تعدیل این دوسهم هستند؟؟؟؟؟!!!!!!!!! ...............................

از اون طرف قشکر رو هم بدون هیچ دلیلی باز نمی کنن تا مبادا تو این اوضاع قندیها قیمت بالایی بخوره با این تعدیل 100 درصدیش !!!!!!!!!!!!!!!!! ........................... واقعاً که.....

راد
2011/09/14, 22:40
منتظر عبور قدرتمند قنیشا در هفته آینده از قیمت 500 میمانیم و امیدواریم;)

MTZ
2011/09/14, 22:51
با سلام

بیش از یکسالی هست بارها از این سروشونه و کتف و کت وکولها واسه قمرو هم کشیده می شه .................................. متاسفانه هنوز هم عامل اصلی حمایتی قمرو و قنیشا مد نظر قرارنگرفته ................................ اراده سهامدار اونم از نوع عمده اش هیچ تحلیل و تکنیکالی نمی شناسه.................................

در ضمن چرا اینقدر انگشت اتهام بسوی قنیشا نشونه رفته ؟؟؟؟؟؟!!!!!! ................................... قثابت از 150 رسیده به 340 هیشکی نمیگه چرا ، قشیرین همینطور ................................ بقالی سر کوچه هم بگین اینقدر موجودی قند وشکر دارند ، مقدار دقیق تعدیل رو بهتون می گه ................................ ولی از نظر اداره ناشران هیچ گونه تعدیل ، شفاف سازی و گزارشی ضروری بنظر نمی رسه ......................... چند ماهه همه منتظره تعدیل این دوسهم هستند؟؟؟؟؟!!!!!!!!! ...............................

از اون طرف قشکر رو هم بدون هیچ دلیلی باز نمی کنن تا مبادا تو این اوضاع قندیها قیمت بالایی بخوره با این تعدیل 100 درصدیش !!!!!!!!!!!!!!!!! ........................... واقعاً که.....

در این که در این سهم های کوچک اراده سهامدار عمده حرف اول را میزنه هیچ شکی نیست

اینکه چرا اینقدر به قنیشا همه گیر میدهند چون به نسبت قتدی های دیگه سیگنال های منفی خیلی زیادی داره مثلا قصفها هنوز هیچ سیگنال سقفی نداده با این وجود که 70% رشد کرده

حتی شایعاتی است مبنی بر رشد قیمت قنیشا تا ..... :d

صبا
2011/09/15, 07:10
سلام اینقدرنور همدانیان تو قنیشا خوب بازی میکنه که اگه حرکاتتونو باهاش هماهنگ کنید ضرر نمیکنید کی تو قنیشا تو ضرره ..... تازه قراره ادم نوسان بده تو بازار به همین نوریا بده که خیریه اس موسسه شون لااقل 4 تا فقیر بیچاره رم بهشون کمک میکنه من سایتشونو دیدم واسه خودشون 1 هلدینگن از حمل و نقل تا تولید بتن و سیمان و..... فعالیتشونه تو اصفهان من که بابت کارای خیریه شون و مهمتر از اون تفکر قشنگشون به نظرم از بهترین سهامدارای عمده و حامی سهمن و از طرف دیگه قنیشا رو از اون وضعیت چن سال پیشش دراوردن با حمایتاشون ممنونم و واسشون ارزوی موفقیت میکنم حالا هر کی باید خودش حواسش باشه که 1 سهم رشد کرده رو کی بخره کی بفروشه ممنون

راد
2011/09/15, 10:04
در این که در این سهم های کوچک اراده سهامدار عمده حرف اول را میزنه هیچ شکی نیست

اینکه چرا اینقدر به قنیشا همه گیر میدهند چون به نسبت قتدی های دیگه سیگنال های منفی خیلی زیادی داره مثلا قصفها هنوز هیچ سیگنال سقفی نداده با این وجود که 70% رشد کرده

حتی شایعاتی است مبنی بر رشد قیمت قنیشا تا ..... :d

با عرض سلام خدمت جناب mtz ، خوب دوست عزیز شایعات را باور کنید ، ان شالله که دارید ، و اگر فرصت خرید در قیمتهای پایین داد استفاده می کنید ;) ولی امکان پایین اومدن قیمتش خیلی کمه ...

حامد
2011/09/15, 22:30
با سلام

از اون طرف قشکر رو هم بدون هیچ دلیلی باز نمی کنن تا مبادا تو این اوضاع قندیها قیمت بالایی بخوره با این تعدیل 100 درصدیش !!!!!!!!!!!!!!!!! ........................... واقعاً که.....ازيكو جان شديدا بانظرت موافقم من ستگين روقشرين بودم ومتاسفانه رو350 خارج شدم واردصدرا شدم اشتباه فاحشي كردم وپشيمانم اميدوارم تكرارنشه

حامد
2011/09/15, 22:37
من روقشرين باكمي صرف وقت روصعودش خيلي مطمعن بودم متاسفانه فرصت كافي جهت بررسي بيشتر نداشتم اگه به نتيجه اي خوب درموردقنديها رسيديد ماروبيخبرنذاريدقشرين 2035ريال خريد355 خارج شدم
ممنونم;)

آزیکو
2011/09/16, 07:42
با سلام

طی بیست روز اخیر نور همدانیان بیش از 7% رو دوباره جمع کرده ........................... یعنی شناور ترین بخش سهم کنترل شده ............................ با این کارش شرایط رو برای ادامه هر چه بهتره رشد سهم فراهم کرده.................. اینو از تعداد اردرهای خریدوفروش براحتی می شه فهمید..............................اما فعلاً قصد نور همدانیان تنظیم روند مثبتی آهسته ولی مداوم برا سهم هستش ......................... یکی دو هفته آینده منتظر صف خرید شدن براش نیستم ...................... این کار واسه کف سازی مطمئن بالای 500 ، کنترل اون قضیه شفاف سازی ، خرید زمان واسه مهیا شدن تعدیل سهم ............................... چیزی شبیه وضعیت فعلی قمرو ...................... تارگت این سهم رو بالای 1000 میدونم .......................اینو از زمانی که قیمت 250 بود گفتم و الان ایمان دارم بهش.....................فقط کمی صبوری می خواد و اعتماد به نورهمدانیان ..........در ضمن جهت حفظ روحیه یه کوچولو نوسان گیری هم یادتون نره...

MTZ
2011/09/17, 11:57
اقا ما هي ميگيم اين قنيشا خانم سقفه ...هي بگيد سقف نيست كفه ... :d

آقا اين بريزه ديگه جمع كردنش با كرام الكاتبين هااا ;)

(پست فوق كلا شوخي بود ولي شما جدي بگيريد ) :d

مصطفی مصری پور
2011/09/17, 12:10
اقا ما هي ميگيم اين قنيشا خانم سقفه ...هي بگيد سقف نيست كفه ... :d

آقا اين بريزه ديگه جمع كردنش با كرام الكاتبين هااا ;)

(پست فوق كلا شوخي بود ولي شما جدي بگيريد ) :d

من صف فروش اینو خیلی ترجیح میدم

چون وقتی جمع میشه 8% راحت میده
قنیشا سهم یه روزه س;;)

يگانه
2011/09/17, 12:19
من صف فروش اینو خیلی ترجیح میدم

چون وقتی جمع میشه 8% راحت میده
قنیشا سهم یه روزه س;;)

والبته كار هر كسي هم نيست

صبا
2011/09/17, 17:46
با سلام

طی بیست روز اخیر نور همدانیان بیش از 7% رو دوباره جمع کرده ........................... یعنی شناور ترین بخش سهم کنترل شده ............................ با این کارش شرایط رو برای ادامه هر چه بهتره رشد سهم فراهم کرده.................. اینو از تعداد اردرهای خریدوفروش براحتی می شه فهمید..............................اما فعلاً قصد نور همدانیان تنظیم روند مثبتی آهسته ولی مداوم برا سهم هستش ......................... یکی دو هفته آینده منتظر صف خرید شدن براش نیستم ...................... این کار واسه کف سازی مطمئن بالای 500 ، کنترل اون قضیه شفاف سازی ، خرید زمان واسه مهیا شدن تعدیل سهم ............................... چیزی شبیه وضعیت فعلی قمرو ...................... تارگت این سهم رو بالای 1000 میدونم .......................اینو از زمانی که قیمت 250 بود گفتم و الان ایمان دارم بهش.....................فقط کمی صبوری می خواد و اعتماد به نورهمدانیان ..........در ضمن جهت حفظ روحیه یه کوچولو نوسان گیری هم یادتون نره... /////////// جناب ازیکو من با این تارگت 1000 شما به شدت موافقم /////

MTZ
2011/09/17, 18:49
/////////// جناب ازیکو من با این تارگت 1000 شما به شدت موافقم /////

با عرض معذرت این نقاشی های من که میگه میریزه .. :d

تا حالا فکر کردید ممکنه من یک حقوقی باشم که شما را دارم ترغیب میکنم سهمتون بفروشید تا خودم جمع کنم ؟؟ :d

MTZ
2011/09/18, 21:15
ای بابا من نیمدونم چه گیری دادم به این قنیشا بدبخت

آقا اگه بازار ما هم مثل ف ا ر ک س بود چهارشنبه یک sell مشتی زده بودیم رو قنیشا تا حالا 10% شیرین کاسب شده بودیم :D

راد
2011/09/18, 22:48
ای بابا من نیمدونم چه گیری دادم به این قنیشا بدبخت

آقا اگه بازار ما هم مثل ف ا ر ک س بود چهارشنبه یک sell مشتی زده بودیم رو قنیشا تا حالا 10% شیرین کاسب شده بودیم :d جناب mtz این شما نیستید که به قنیشا گیر دادید بلکه قنیشا به شما گیر داده:d . تحلیل های شما رو همیشه خوندم الحق تحلیل های خوب و مناسبی دارید و از تحلیل های شما استفاده هم کردم از این بابت هم از شما متشکرم . اکثر سهام قندی من مربوط به یک سهم دیگه است که صف خرید هم داره ولی میخوام بفروشمش چون سود مناسب رو برام داده ودر عین حال می خوام به دلیل حمایت سهام دار عمده قنیشا به صورت پله ای از این سهم خرید کنم و..... بگذریم ولی نمی دونم چرا نمی تونم باور کنم که این سهم تا 350 بریزه :-?بعید میدونم این اتفاق بیفته چون برای سهامدار عمدش خیلی رضایت بخش نمیشه ، با این حال منتظریم

بابای دارا
2011/09/18, 23:28
قنیشا 110 - 120 تومنی در مدت کمتر از 4 ماه شده 500 به نظر شما تا کجا قراره بره؟

چند درصد سود داده؟ با ماشین حساب زدم جرات نکردم بنویسم.

دوستان جمع و جور کنن، رسیدن مقصد باید پیدا بشن... التماس دعا

MTZ
2011/09/19, 06:50
جناب mtz این شما نیستید که به قنیشا گیر دادید بلکه قنیشا به شما گیر داده:d . تحلیل های شما رو همیشه خوندم الحق تحلیل های خوب و مناسبی دارید و از تحلیل های شما استفاده هم کردم از این بابت هم از شما متشکرم . اکثر سهام قندی من مربوط به یک سهم دیگه است که صف خرید هم داره ولی میخوام بفروشمش چون سود مناسب رو برام داده ودر عین حال می خوام به دلیل حمایت سهام دار عمده قنیشا به صورت پله ای از این سهم خرید کنم و..... بگذریم ولی نمی دونم چرا نمی تونم باور کنم که این سهم تا 350 بریزه :-?بعید میدونم این اتفاق بیفته چون برای سهامدار عمدش خیلی رضایت بخش نمیشه ، با این حال منتظریم

ممنون دوست عزيز ..كلا هدف 350 يك سناريو پيش فرض بود براي افت قيمت لزوما اين نيست كه تا اونجا بريزه .. من با فرض شكل گيري الگوي سروشانه سقف گفتم كه هنوز تكميل نشده .. اما در رابطه با قندي هاي كلا سهم هايي هستند كه براحتي تا +100% و -100% نوسان ميكنند

پس اگه قنيشا 470 توماني شد 1000 تومان تعجب نميكنم و اگر هم شد 100 تومان بازهم تعجب نمي كنم ..چون اين نوستانات توي ذات سهم هاي قندي است .. اما با توجه به رشد خيلي زيادي كه مكرده و اين همه واگرايي منفي كه داده احتمال ريزش خيلي بيشتر از احتمال رشد است

يگانه
2011/09/19, 07:54
قشرين : به هدف مثلث خودش ديروز رسيد
آر اس آي اشباع و به سقف قبلي خودش رسيده

قثابت نيز ديروز 261% خودش رو رد كرد و همچنين 161% اكستنشن
سقف قبلي سهم 354
آر اس آي اشباع و سقف قبلي نيز رد شد

قشكر مكدي روزانه و هفتگي درحال ريزش

قشهد نتونست از 78% عبور كنه
مكدي و آر اس آي روزانه در حال ريزش

بازار قندي ها تمام شدس مواظب باشين

بابي چارلتون
2011/09/19, 08:10

سقف قبلي سهم 354

قشکر که مدتي هست بسته هست ، تحليل قبل از بسته شدن قشکر هست ؟؟؟؟؟

راد
2011/09/19, 08:18

سقف قبلي سهم 354

احتراما زیاد عجله نکنید دوست عزیز ;)

يگانه
2011/09/19, 09:05
هيچ اصرراري به قبول هيچ تحليلي نيست

اوني كه بايد استفاده كنه ميكنه

انشالله كه هر سهمتون بشه 1000 تومن

ولي سود كردن هم بايد منطقي باشه و بر اساس قيمت جهاني و پي بر اي كه ميگيره سهم تقاضا داشته باشه وقتي تقاضا نباشه ميشه صف فروش مثل كبافق

nazanin
2011/09/19, 11:27
با سلام خدمت یگانه عزیز بنده پس از سود واقعا خوب توی قنیشا هفته قبل خارج شدم ولی یه سئوال داشتم واقعا بازی قندیها تموم شده یا فعلا استراحتند چون بحث قیمتهای جهانی وبازار داخلی نشون میده دوباره یه خبرایی ممکنه بشه شایدم اشتباه میکنم نمیدونم ممنون میشم یه راهنمایی بکنند دوستان بخصوص دوستانی که دستی براین اتش دارند ;)

يگانه
2011/09/19, 16:30
بعضي از قنديها كه پي بر اي پاييني دارند و راه خودشونو بدون سفته بازي و بدور از موشك سواري ادامه ميدن ولي بعضي ديگر حتما بدون عمدهاشون دچار ريزش شديد خواهند بود

آيا پي براي 6 رو با 20 ميشه مقايسه كرد پس يا بايد تعديل بده و سودش رو بالا ببره و يا ولش خواهد كرد

MTZ
2011/09/19, 17:31
بعضي از قنديها كه پي بر اي پاييني دارند و راه خودشونو بدون سفته بازي و بدور از موشك سواري ادامه ميدن ولي بعضي ديگر حتما بدون عمدهاشون دچار ريزش شديد خواهند بود

آيا پي براي 6 رو با 20 ميشه مقايسه كرد پس يا بايد تعديل بده و سودش رو بالا ببره و يا ولش خواهد كرد

تازه قصفهایی که p/e 7 هم داره فعلا باید اصلاح کنخ قنبشا که دیگه جای خود دارد

راد
2011/09/19, 22:02
تازه قصفهایی که p/e 7 هم داره فعلا باید اصلاح کنخ قنبشا که دیگه جای خود دارد والبته قمرو نیز اصلاح کرد:d منتظرررررررررر میمانیمممممممممم ..............

nazanin
2011/09/20, 07:55
تازه قصفهایی که p/e 7 هم داره فعلا باید اصلاح کنخ قنبشا که دیگه جای خود دارد
فکرمیکنید قصفها تاکجااصلاح میکنه ؟ باتشکر

MTZ
2011/09/20, 08:03
فکرمیکنید قصفها تاکجااصلاح میکنه ؟ باتشکر

شب نگاه ميكنم ميگم خدمتتون

mir48
2011/09/20, 08:40
آقا من قصفها رو دارم. قیمتش هم بالای 1500 بود. فکر کنم دعاتون مستجاب شد!!!;)

هيچ اصرراري به قبول هيچ تحليلي نيست

اوني كه بايد استفاده كنه ميكنه

انشالله كه هر سهمتون بشه 1000 تومن

ولي سود كردن هم بايد منطقي باشه و بر اساس قيمت جهاني و پي بر اي كه ميگيره سهم تقاضا داشته باشه وقتي تقاضا نباشه ميشه صف فروش مثل كبافق

يگانه
2011/09/20, 09:17
به جان شما من قشيرين و قنيشا و قثابت رو گفتم

اگه ميدونستم قصفها دارين صحبت از 2000 و 3000 ميكردم

ولي روي 1690 بايد ميفروخيتين
چون به فيبوي 161.8 % رسيده بود
و آر اس آي هم روز قبلش شكسته بود
مكدي پريروز و ديروز هم آلارمش صادر شده بود
با اينكه پي بر ايش پايينه ولي ظرف زمانش پرشده
حالا اگه عمدش حمايت كنه انشالله كه اين سقف 1850 رو هم بشكونه

MTZ
2011/09/25, 23:18

خوب قنیشا تا اینجا که بچه خوبی بوده و همان جور که نقاشی اش را کشیدیم عمل کرده .. حالا ما رو 500 میگفتیم سقفه .. یکی میگفت نخیر کفشه .. دیگه کم کم خودم هم داشتم شک میکردم کف و سقف قاطی شده..

عالی الحساب سهم تا اینحا تا 420 ریخته ..اگر بخواد سروشانه بزنه باید روی محدوده 415-400 تومان دوباره روند مثبت بگبره که فرصت فروش مناسبی است برای افرادی که تا حالا نگه داشتند ..هدف سروشانه بین 350-330 است ... واگرایی در حجم معاملات هم بسیار مهم است

http://up1.iranblog.com/images/ud2vljzltzbmche4muky.jpg

عبدالله محمدی
2011/09/25, 23:54

به نظرما هم اکثر قندیها دارند به پایان رشد شون نزدیک میشوند
خرید در این قیمتها ریسک زیادی دارند
در زمان ارسال اکثر قندیها صف خرید بودند
متاسفانه بعضی از دوستان که سهامدار سهم هستند
برداشت بد میکنندفکر میکنند قصد تخریب سهم را داریم وناراحت میشوند در حالیکه نیت ما خیر است

MTZ
2011/09/28, 09:59
دوستان مثبت شدن قنيشا فقط فرصت فروش است ..ريزش تا 330 تومان در پيش است

تحليل كامل را توي سايت بورس بازان زدم ميتونيد ببينيد

www.boursbazan.com

تصمیم کبری
2011/09/28, 12:58
قنیشا برای سال مالی بعد 355 ریال اعلام کرده. که نسبت به امسال 41% تعدیل دارد.

http://www.codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=QIyfcj04j qRfRSLNgzSiMg%3d%3d

آزیکو
2011/10/11, 15:19

با سلام

بنظر این تحلیل دیگه فیل شده ............. البته اصلاح خوبی هم کرد ....
منتظره یه تعدیل خوب واسه قنیشا باشید ......................... یه چیزی تو مایه های قشکر ........

MTZ
2011/10/11, 22:42
با سلام

منتظره یه تعدیل خوب واسه قنیشا باشید ......................... یه چیزی تو مایه های قشکر ........

ممنون میشم بگیذ چرا قیل شده ؟؟

الان که داره شونه راست را میسازه و اخرین روزهای مثبت و نفس ها رو میکشه ..یکی از اصلی ترین نشونه های سروشانه سقف کاهش حجم شدید معاملات در شانه راست است که الان در قنیشا همین طور شده ..به هر حال هیچ جیز قطعی نیست اما به نظر من یک تریدر حرفه ای توی این موقعیت وارد این سهم نمیشه

راد
2011/10/11, 23:35

الان که داره شونه راست را میسازه و اخرین روزهای مثبت و نفس ها رو میکشه ..یکی از اصلی ترین نشونه های سروشانه سقف کاهش حجم شدید معاملات در شانه راست است که الان در قنیشا همین طور شده ..به هر حال هیچ جیز قطعی نیست اما به نظر من یک تریدر حرفه ای توی این موقعیت وارد این سهم نمیشه

یعنی به نظر شما کاهش شدید شناوری سهام و عدم تمایل دارندگان سهام به فروش نمیتونه از علل کاهش حجم معاملات باشه :-/

محمود شریعت
2011/10/12, 01:21

اینکه قبل از تایید سر و شونه بگید این سر وشونه است یعنی پیش بینی بازار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

آزیکو
2011/10/16, 13:48
با سلام

به اطلاع مي رساند ، نماد معاملاتي شركت قند نیشابور با توجه به مبهم بودن تشکیل الگوی سرو شانه سقف و شفاف سازی در این خصوص ، یواشکی متوقف شد. مديريت بازار

nazanin
2011/10/16, 15:13
به اطلاع مي رساند ، نماد معاملاتي شركت قند نیشابور با توجه به مبهم بودن تشکیل الگوی سرو شانه سقف و شفاف سازی در این خصوص ، یواشکی متوقف شد. مديريت بازار
خبری شده ؟

آزیکو
2011/10/16, 16:52
خبری شده ؟

با سلام

تعدیل به سبک نورهمدانیان :d...................نورهمدانیان مرموز >:)...................تعدیل از بابت فراوری شکر قرمز ....................یه چیزی تو مایه های قشکر....................یاد تون هست که تعرفه واردات شکر قبل از ماه مبارک برداشته شد....................... یه تهدید واسه خیلی از شرکتهای قندی.............یه فرصت واسه شرکتهای زبل قندی.........................قشکر و قنیشا ........................واردات ارزان و فراوان شکر قرمز و فراوری اون..................قشکر تو گزارش 9 ماهه 1 کیلو هم قندوشکر آماده فروش نداشت ................تعدیل 95 درصدی از کجا بود ؟؟؟؟!! ........................... البته بنظر حالا حالاها بسته می مونه......... هنوز 4 ماه بلاتکلیفی تو قمرو یادم نرفته ................

سیاح
2011/10/16, 17:47
قند نیشابور گزارشش اومده فردا هم باز میشه

مصطفی مصری پور
2011/10/16, 20:30
45% رشد سود نسبت به دوره مشابه سال قبل

باید ببینیم پیش بینیش چقدر تغییر میکنه؟

راد
2011/10/18, 11:00
واقعا نگاه کردن صف خریدش خیلی لذت بخشه >:d<

آزیکو
2011/10/18, 15:06
با سلام

با سلام

صف امروز قنیشا دهن کجی نور همدانیان بود به تکنیکال :D.......................سهم از این شفاف تر .......................چند تا تعدیل داده از اول امسال تا حالا ............................. تعدیل اصلی هم که رو نکرد ..........................راستی هنوز هم منتظر تعدیل قثابت و قشیرین هستیم ها :p...................

راد
2011/10/18, 22:52
چه شود اگه روز های دیگه هم مثل امروز شخص حقیقی عرضه بکنه و نور همدانیان هم که خوب کارش رو خوب بلده میدونه کی بفروشه و کی بخره ;) خلاصه سهامداری کنار این سرمایه گذاری ضرر نداره ;)

شهروز1365
2011/10/18, 23:16
چه شود اگه روز های دیگه هم مثل امروز شخص حقیقی عرضه بکنه و نور همدانیان هم که خوب کارش رو خوب بلده میدونه کی بفروشه و کی بخره ;) خلاصه سهامداری کنار این سرمایه گذاری ضرر نداره ;)

من فکر میکنم اون شخص حقیقی با نور همدانیان هم دستن من خیلی وقته حواسم بهش هست از اون موقع که تو قیمتهای 120 میخرید تا اون موقع که نور همدانیان بلوک وملت رو خرید از فرداش بازی شروع شد و تا 500 اومد تا امروز فروشنده نبوده و حتا تو قیمتهای 480 اینا 200000 تا هم خریده ....
مثل اینکه تو این دور صعود قصد خالی کردن داره.....

آزیکو
2011/10/24, 17:19
با سلام

بنظر بازهم عرضه های یه روز در میون نورهمدانیان رو شاهد باشیم....................مثل عرضه های دور قبلی................... یکشنبه عرضه داشت ، امروز نه........................احتمالاً فردا شاهد عرضه نورهمدانیان باشیم.............که فرصت خریده.....

Renjer
2011/12/25, 11:35
امروز قنیشا نیز با صف فروش همراه بود

Renjer
2011/12/25, 19:13
سرمایه گذاری بانک اقتصاد امروز در قشرین 500 هزار سهم خرید کرده
همدانیان هم ذر قنیشا 1000000 سهم خرید کرده

آزنا
2011/12/26, 00:19
سرمایه گذاری بانک اقتصاد امروز در قشرین 500 هزار سهم خرید کرده
همدانیان هم ذر قنیشا 1000000 سهم خرید کرده

باسلام
دوست عزیزفکرمیکنم منظورتان 100000 تا بوده درسته؟چون امروزقنیشاکلا ً190000 تا معامله شده .

meysam_sh_2020
2011/12/26, 00:28
بله 100 هزار تا خریده
http://old.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=111C1614

bahary
2011/12/26, 01:40
توصیه ای دوستانه به همه کسانی که می خواهند کامشان را با قندیها شیرین کنند:
- سقف قندیها فعلا بیش از این نیست.
- بنظر من خیلی ها تبلیغ میکنند برای اینکه خودشان بتوانند قبل از صف فروش سنگین خارج شوند.
-سهمی که از مثلا 100 تومان به 1000تومان رسیده اگر شرکت مربوطه شمش طلا هم تولید و بجای قند بار کامیون کند بیشتر از این رشد نمیکند.
حال خود دانید که کامتان را شیرین کنید یا تلخ تر از زهر

رویش
2011/12/26, 10:37
فردا روز قندی هاست ، منفی امروز بازار با ریزش کاشی و عدم اقبال مناسب به ساختمانی ها راه چاره ای رو باقی نگذاشته تا با روی آوردن مجدد به قندی ها و با مختصر اصلاح صورت گرفته فردا شاهد دور سوم صعود باشیم .

Renjer
2011/12/26, 12:05
در گوشه و کنار شنیده می شود که نور همدانیان برای جمع آوری بسیاری از سهم های گروه قند اقدام به منفی نمودن گروه کرده است و پس از اتمام کار خود باردیگر شاهد رشد قیمت این گروه خواهیم بود . این شایعه شاید بتواند تا حدودی با این شرایط فعلی این گروه سازگار باشد اما باید توجه داشت که قیمت برخی از انها نیز از نظر بنیادی رشد بسیار بالایی را تجربه کردند که منطقی نبود . در حال حاضر پیش بینی می شود که افت محسوس تری را در این گروه شاهد باشیم هر چند روند رشد دلار ، گزارش های۹ ماهه و به طور معمول گزارش مثبت برخی ازاین شرکت ها و افزایش احتمالی قیمت شکر می تواند وضعیت بازار بر روی این گروه را تغییر دهد .

همچنان تاکید می شود دراین گروه اگر کسانی قصد سرمایه گذاری را دارند به سراغ شرکت های بنیادی که پشتوانه ای قوی دارند نظیر اصفهان، نقش جهان، هگمتان و برخی دیگر بروند .

bahary
2011/12/26, 22:10
فردا روز قندی هاست ، منفی امروز بازار با ریزش کاشی و عدم اقبال مناسب به ساختمانی ها راه چاره ای رو باقی نگذاشته تا با روی آوردن مجدد به قندی ها و با مختصر اصلاح صورت گرفته فردا شاهد دور سوم صعود باشیم .
دوست عزیز دلیل موجه بیاور !!!
ساختمانیها باید چطور می شدند که از نظر شما با اقبال مواجه بودند؟ بهتر است اگر تکنیکال می دانید سری به شاخصهای گروه قند و ساختمان بیاندازید.

رویش
2011/12/26, 22:49
دوست عزیز دلیل موجه بیاور !!!
ساختمانیها باید چطور می شدند که از نظر شما با اقبال مواجه بودند؟ بهتر است اگر تکنیکال می دانید سری به شاخصهای گروه قند و ساختمان بیاندازید.واقعا" شما تو این بازار دنبال دلیل موجه می گردید !
در گروه قند و شکری های بورس اما دوباره عرضه سهام را پس از حدود 2 هفته افزایش نسبی قیمت ها شاهد بودیم و حال آنکه بنا به روال همیشه سهامداران عمده فعال در این گروه از جمله سرمایه گذاری نور همدانیان پس از یک دوره روان سازی معاملات سهام، تلاش دوباره ای را برای جمع آوری سهم های واگذار شده از پرتفوی خود آغاز نموده اند.
اهالی تالار با گوشزد کردن روند معاملات این گروه و فعالیت برخی سهامداران عمده این شرکت ها ، بازگشت روند صعودی و شکل گیری مجدد صف های خرید در این نمادها ظرف روزهای آتی را پیش بینی می کنند.
منبع:بورس نیوز

کیوان
2011/12/26, 23:14
در گوشه و کنار شنیده می شود که نور همدانیان برای جمع آوری بسیاری از سهم های گروه قند اقدام به منفی نمودن گروه کرده است و پس از اتمام کار خود باردیگر شاهد رشد قیمت این گروه خواهیم بود . این شایعه شاید بتواند تا حدودی با این شرایط فعلی این گروه سازگار باشد اما باید توجه داشت که قیمت برخی از انها نیز از نظر بنیادی رشد بسیار بالایی را تجربه کردند که منطقی نبود . در حال حاضر پیش بینی می شود که افت محسوس تری را در این گروه شاهد باشیم هر چند روند رشد دلار ، گزارش های۹ ماهه و به طور معمول گزارش مثبت برخی ازاین شرکت ها و افزایش احتمالی قیمت شکر می تواند وضعیت بازار بر روی این گروه را تغییر دهد .

همچنان تاکید می شود دراین گروه اگر کسانی قصد سرمایه گذاری را دارند به سراغ شرکت های بنیادی که پشتوانه ای قوی دارند نظیر اصفهان، نقش جهان، هگمتان و برخی دیگر بروند .
در معاملات امروز جمع آوری سهمهای قندی توسط نور همدانیان مشهود بود. البته این جمع آوری میتواند دلایا خاص خود را داشته باشد ! فردا با احتمالات بالا قندی ها همچنان منفی خواهند بود. لازم به ذکر است که شاخص قندی خط روند صعودی را شکسته. من تنها پیش بینی یک صعود کوتاه مدت به میزان پولبک تا آن خط روند را دارم

Renjer
2011/12/27, 00:06
به دنبال توقف نماد معاملاتی شرکت قند شیرین خراسان مشخص شد:
شناسایی سود از بابت فروش ساختمان دفتر مرکزی
پوشش 80 درصدی eps "قشرین" طی عملکرد 9 ماهه سال مالی گذشته را در حالی شاهد هستیم که شرکت تنها 64 درصد از فروش پیش بینی شده و 25 درصد از سود عملیاتی خود را پوشش داده است

با اعلام پیغام ناظر بازار طی روز گذشته، نماد معاملاتی شرکت قند شیرین خراسان به جهت ارایه تعدیل سود هر سهم متوقف شد.

بنا بر گزارش بورس نیوز، نماد معاملاتی این شرکت در حالی متوقف شده که این شرکت در عملکرد 9 ماهه سال مالی منتهی به 90.6.31 خود از 709 ريال سود پیش بینی شده، 569 ريال سود را محقق کرده است. در نتیجه این شرکت با پوششی 80 درصدی در این دوره همراه بوده و بازار منتظر اعلام گزارش های عملکرد پایان دوره آن است.

افزون بر آن در پیش بینی بودجه سال 91 این شرکت، eps سال مالی 90 آن اندکی تغییر داشته و 7090.1 ريال به 721 ريال تغییر یافته است.

پوشش 80 درصدی eps "قشرین" طی عملکرد 9 ماهه سال مالی گذشته را در حالی شاهد هستیم که شرکت تنها 64 درصد از فروش پیش بینی شده و 25 درصد از سود عملیاتی خود را پوشش داده است.

البته باید توجه داشت عملکرد شرکت های قند و شکری عموماً فصلی بوده بطوریکه در نیمی از سال مشغول به تولید و کسب درآمد می باشند و در دوره های دیگر عمدتاً با هزینه رو به رو هستند و درآمد قابل توجهی ندارند. به همین منظور و بر اساس عملکرد سنوات گذشته شرکت قند شیرین خراسان، به نظر می رسد فروش پیش بینی شده شرکت تا پایان سال مالی 90 محقق شده و این نیز خود می تواند در افزایش سودآوری آن موثر باشد.

شنیده ها حاکی از آن است که شرکت قند شیرین خراسان پس از تغییر دفتر مرکزی خود، با فروش ساختمان دفتر مرکزی سابق توانسته eps خود را با تعدیل مثبت همراه سازد.

البته با توجه به تحقق این برنامه و نظر به اینکه این شرکت به دلیل مواجه بودن با زیان انباشته مشمول ماده 141 قانون تجارت است، به نظر می رسد زیان انباشته شرکت تا حد زیادی و شاید به طور کامل جبران شود.

شایان ذکر است "قشرین" در بودجه سال مالی 90 خود، عمده درآمدهای غیرعملیاتی خود را ناشی از شناسایی سود 3 میلیارد و 757 میلیون و 200 هزار تومانی فروش ساختمان سابق دفتر مرکزی خود عنوان نموده که در حال حاضر محقق شده است.

در پایان گفتنی است این شرکت در بودجه سال مالی 91 eps خود را با 81 درصد کاهش نسبت به آخرین پیش بینی بودجه سال مالی 90 برای هر سهم 137 ريال اعلام کرده است.

محاد
2011/12/27, 00:09
فردا قنیشا روی حمایت قدرتمند در rsi قرار میگیره
در صورت عبور از این حمایت به نظر افت زیادی رو باید منتظرش بود

محاد
2011/12/27, 00:11
اشتباه شد شرمنده

Renjer
2011/12/27, 00:36
[quote=محاد;77129]خب خدا رو شکر بسته شد[/qu
محاد جان چی بسته شد ؟
در معاملات امروز همدانیان 149000 سهم خرید کرده.

eiman
2011/12/27, 00:36
سلام محاد جان
چی بسته شد

محاد
2011/12/27, 00:55
سلام محاد جان
چی بسته شد
شرمنده اشتباه شد

يگانه
2011/12/27, 08:27
امروز روز مهمي براي سهم هست 850 تومان

مقاومت قبلي سهم و اصلاح با اندازه قاعده مثلث و اگر سهم از اينجا برگرده كف دوقلو ميزنه

ببينيم قدرت خريدارها بيشتره يا فروشنده

Renjer
2011/12/27, 08:43
در صورت عرضه گران مارون نقدینگی به گروه و کاشی و تا حدودی قند باز می گردد که می تواند در رشد این سهام و یا صف مجدد موثر باشد .

Renjer
2011/12/27, 08:57
قند نیشابور (قنیشا) : این شرکت پیش بینی سود سال مالی منتهی به ۳۱/۶/۹۱ را مبلغ ۳۳۵ ریال اعلام کرده است. به زودی باید گزارش ۳ ماهه این شرکت منتشر شود. شایعاتی در بازار وجود دارد که خبرهای خوبی از این سهم به زودی منتشر خواهد شد و این سهم را با صف های میلیونی مواجه خواهد کرد. اما توصیه ی همیشگی ما این است که بر اساس خبرهای بی اساس و بدون منبع دست به خریدهای هیجانی نزنند و تا زمانی که خود از خبرها اطمینان حاصل نکردند، سرمایه شان را در خطر نیندازند. به خصوص دراین سهم که ریسکش کمی بالاتر است . همه ی این شرکت ها تقریباً به افزایش مقدار خریداری چغندر اذعان کرده اند. این سهم نیز در معاملات چند روز گذشته به طور کامل منفی ظاهر شده است و شاید همان سناریوی حقیقی پراکنی در این سهم نیز وجود داشته باشد تا بتوانند تا حد امکان حقیقی ها را از سهام بترسانند. اما از نظر تکنیکی هم با توجه به رشد سریعی که داشته اکنون نیاز به استراحت دارد و یکی از نقاط حمایت جدی سهم می تواند قیمت های حدود ۷۰۰ الی ۷۵۰ تومان باشد. بازهم تاکید می شود ریسک قنیشا بیش از سایر اعضای این گروه است .

يگانه
2011/12/27, 10:45
امروز روز مهمي براي سهم هست 850 تومان

مقاومت قبلي سهم و اصلاح با اندازه قاعده مثلث و اگر سهم از اينجا برگرده كف دوقلو ميزنه

ببينيم قدرت خريدارها بيشتره يا فروشنده

خوب قنيشا محرك بقيه قنديها شد
ميريم براي 1000 و 1300

Hossein4000
2011/12/27, 10:55
مبارک قشریییییییییییییننننننننن ن
150 تعدیل

eiman
2011/12/27, 13:50
مبارک قشریییییییییییییننننننننن ن
150 تعدیل
سلام حسین جان
میشه منبع خبر رو بگین؟
ممنون

Renjer
2011/12/28, 10:43
قنیشا هم 930 هزار تا صف خرید فقط قشکر خیلی داره بازی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

يگانه
2011/12/28, 10:50
بخاطر اينكه قشكر اصلاح نكرد

اگه ميذاشتن 12 درصدشو امروز بخوره الان وضعش بهتر بود

Renjer
2011/12/28, 11:35
نماد قشیرین که به تازگی متوقف شده بود موفق شده با فروش ساختمان سود خود را به ۱۰۱۹ ریال برساند در حالی که پیش ازاین سود شرکت ۷۲۱ ریال بود . نکته مهم این است که سود عملیاتی شرکت نیز رشدی ۲ برابری را نسبت به پیش بینی قبلی شرکت داشته است که این نکته جالب توجه برای گروه قند به شمار می رود و نشان می دهد گزارش های ۹ ماهه می تواند شرایط خوبی را برای برخی از آنها فراهم کند . امروز این سهم احتمالاًدر محدوده ۶۸۰۰ تا ۷۰۰۰ ریال بازگشایی خواهد شد .

دیروز هم بیان شد که شرکت هایی مانند اصفهان، پیرانشهر ، نقش جهان و هگمتان شرایط خوبی را تجربه می کنند .

Renjer
2011/12/29, 06:30
اين روزها با رديف شدن قطار تعديل مثبت قنديها شاهد برگشت روند سهام اين گروه بوديم به طوري كه امروز با تعديل مثبت بسيار عالي قند شيرين خراسان شاهد برگشت اعتماد به اين گروه و شكل گيري روند مثبت در سهام قندي بوديم
در بازار امروز و در نماد قند ثابت كه ظاهرا به زودي به جهت تعديل مثبت عايدي سودسال مالي ۹۰ خود متوقف خواهد شد شاهد معاملات مثبت به همراه صف خريد در اين نماد بوديم البته اين روزها شايعاتي مبني بر فعاليت ساتا بر روي اين نماد به گوش ميرسد كه گویا جدی تر شده است .
امروز در نماد قند نيشابور هم شاهد تشكيل صف خريد و روند صعودي در اين سهم بوديم ظاهرا باز هم قنيشا قصد دارد تا بار ديگر به سمت سطوح قيمتي ۱۰۰۰ تومان حركت نمايد قيمتهايي كه سقف قنيشا محسوب شده وکمی خطرناک است .
امروز در نماد قند مرودشت كه اين روزها با شايعه تعديل مثبت عايدي و اعلام سود ۱۰۰ توماني مواجه ميباشد شاهد رشد قيمتي به همراه صف خريد در اين نماد بوديم قمرو نيز به نظر ميرسد براي مرحله اول بخواهد تا سطوح قيمتي ۱۸۰۰ تومان رشد قيمتي را تجربه نمايد. در پایان بازهم باید تاکید کرد که شرکت هایی مانند اصفهان، پیرانشهر ، نقش جهان و هگمتان از نظر بنیادی شرایط خوبی را تجربه می کنند.

چهار گوشه بازار!!!

در بازار امروز توكا فولاد با نزديك شدن به زمان عرضه سهام توكا ريل با معاملات مثبت و حتي صف خريد مواجه شد تحليل بنيادي اين سهم و اثرات عرضه سهام توكا ريل به زودي در سايت قرار خواهد گرفت توكا ريلي كه پتانسيل خوبي براي رشد قيمتي دارد و ظاهرا قرار است تا اخر اين ماه در فرابورس عرضه شودامروز در نماد شيميايي ايران شاهد ادامه داشتن روند صعودي و صف خريد در اين سهم بوديم شيراني كه پتانسيل تعديل مثبت را تا سطوح ۳۰۰-۳۲۰ تومان براي سال جاري دارد و از صادرات بسيار بالايي نيز برخوردار ميباشد به نظر ميرسد شيران نيز به سمت قيمتهاي ۱۴۰۰-۱۵۰۰ تومان حركت كندامروز در نماد پگاه خراسان كه به دنبال افزايش نرخ محصولات خود ميباشد شاهد عبور اين سهم از سد قيمتي ۲۷۵ تومان بوديم غشان با پشت سر گذاشتن اين سد قيمتي به سمت اهداف ۳۰۰ تومان در حال حركت ميباشد غشاني كه ظاهرا طرح احداث نيروگاه كوچكش به دليل افزايش شديد نرخ ارز فعلا با توقف مواجه شده استامروز در نماد سرمايه گذاري سايپا همانطور كه در گزارش ديروز گفتيم اين سهم به حمايت سرسخت ۲۴۰ توماني خود واكنش نشان داده و با برگشت روند قيمتي مواجه شد امروز وساپا در سطوح قيمتي ۲۵۰ تومان معامله شد و به نظر ميرسد ارام ارام به سمت قيمتهاي ۲۷۰ تومان پيشروي نمايد وساپايي كه پتانسيل هاي بسيار خوبي هم بابت تعديل مثبت عايدي و هم افزايش سرمايه از محل سود حاصل از فروش سهام ملي مس دارد. امروز فاسمین با رشد قیمتی مواجه بود که ناشی از افزایش قیمت روی و توجه تکنیکالیست ها به سهم و اصلاح قیمت موقت آن بود . سهمی که از سود ۹۰۰ ریالی در گزارش های پیش رویش خبر می دهند . اما در کنار او فولاد نیز امروز پر حجم ظاهر شد . به زودی خبر هایی از افتتاح کارخانه فولاد هرمزگان می تواند براین سهم اثرات روانی بسیار مثبتی را داشته باشد . سهمی که گفته می شود تولیداتش در سال آینده به بیش از ۸ میلیون تن می رسد که این سود این شرکت را با توجه به افزایش قیمت محصولاتش در محدوده مناسبی قرار می دهد . به نظر میرسد که سه گانه مس،فولاد و فاسمین در صورتی که فخوز هم با قیمت مناسبی به کنار آنها بیاید شرکت های برتر حوزه فلزات اند . اما در گروه خودرو که امروز هم روز پر نوسانی را داشت کم کم به نقاط حمایت جدی رسیده است و این باعث توجه بازار و برخی نوسان گیران به سهم شد که سایپا را مثبت کرد . البته جمع اوری صف ایران خودرو نیز جالب توجه بود که قیمت های ۲۰۰۰ ریال می تواند برای خودرو نقطه برگشت خوبی باشد . در گروه ساختمان امروز وساخت خوب معامله می شد که به نظر میرسد ۱۸۰۰ ریال و جو مثبت گروه برگشت او را رقم بزند . و در پایان باید به دو دارویی اشاره کرد که این روز ها مورد توجه صبا تامین قرار گرفته اند . ین روز ها صبا تامین بیشتر در گروه دارو فعالیت می کند و نکته جالب این است که با رهگیری رد پای او می توان دقیق تر دید که عمده معاملات او در گروه دارو در چند روز اخیر در دو نماد مواد اولیه داروپخش و ابوریحان بوده است .بررسی بنیادی این دو سهم نیز نشان می دهد در سایر اعضای گروه دارو شرایط بهترواحتمال تعدیل قوی تری را دارند . که این دو سهم باید مورد توجه سهامداران نیز باشد .هر دو سهم امروز مورد توجه بازار بودند و البته حق دتماد که ابتدای صبح نیز به آن اشاره داشتیم بازدهی ۸% را همین امروز نصیب سهامداران کرد .

Renjer
2011/12/31, 10:00
در برخی از خبرها شنیده می شود که قند پیرانشهر به زودی برای تعدیل سود هر سهم تا ۱۱۰۰ ریال متوقف می شود . هر چند عرضه شدید سهامدار عمده مانع از رشد قیمتی بر روی این سهم شده است .

Renjer
2011/12/31, 12:01
فرصتی خوب برای ورود به قپیرا 9960 ریال

آزیکو
2011/12/31, 19:23

با سلام

یادش بخیر ............................. این چند روز منتظر بودم باز هم واسه قنیشا یه سروشونه سقف این مدلی کشیده بشه با هدف 680 >:)>:)....................... من هم باز یه همچین پستی بزنم در جواب =;

با سلام

بی خیال ................... باز هم قنیشا داره الگوی فوق العاده قبلی خودش رو تکرار می کنه با هدف 1400............. شناور روز بروز کم و کمتر می شه............... انتهای هفته بعد قنیشا دیدن داره..........

رویش
2012/01/01, 09:30
آخرین روزخروج نوسانگیران از قندی ها ! فردا برای خرید از این گروه باید توی صف رفت .

rezi
2012/01/01, 09:44
آخرین روزخروج نوسانگیران از قندی ها ! فردا برای خرید از این گروه باید توی صف رفت .

دقیقا رویش جان، با این که اکثر نمادها صف فروش هستند ولی حجم عرضه در مقابل خریدهای وحشتناکی که تو نمادهای قثابت و قنیشا در چند روز اخیر شاهدش بودیم خیلی ناچیزه. این نشون میده که هیچکس حاضر نیست سهمشو مفت از دست بده.

علي رهنما
2012/01/01, 10:05
خنده دار ترين نوع تحليل تكنيكال در اين چارت اومده ...

Renjer
2012/01/02, 12:46
۱۲ دي ۱۳۹۰ (۱۰:۱۵ق.ظ)
رئيس هيئت مديره "قهکمت" خبر داد:

تلاش قند هکمتان براي افزايش توليد

خبرگزاري موج - رئيس هيئت مديره قند هکمتان از تلاش اين شرکت براي افزايش توليد خبر داد.

مرتضي عليجاني رئيس هيئت مديره شرکت قند هکمتان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري موج، با اشاره به مطلوب بودن شرايط اساسي و بنيادين اين شرکت، اظهارداشت: بر اساس پيش بيني هاي برآوردي در بودجه سال مالي منتهي 91، نرخ فروش هر کيلو شکر سفيد توليدي به مبلغ 11 هزار ريال ديده شده که در صورت نبود اتفاق غير منتظره در بازار مصرف، شرکت مي تواند با همين نرخ سود پيش بيني شده 10 هزار و 58 ريالي خود را تا پايان سال مالي مذکور محقق کند.
وي به پيش بيني 150 هزار تني جذب چغندر قند در بودجه سال مالي 91 "قهکمت" اشاره کرد که بر اين اساس تا کنون شرکت موفق به جذب 130 هزار تن چغندر قند از کشاورزان شده و به نسبت آن 100 هزار تن شکر تصفيه شده را توليد و براي فروش آماده ساخته است.
عليجاني با اشاره به قيمت گذاري شکر بر مبناي عرضه و تقاضا در بازار مصرف، چشم انداز وضعيت صنعت قند و شکر را چنين تشريح کرد: اگر چه بازار شکر در مجموع براي توليد کنندگان بازدهي رضايت بخشي داشته اما اينکه برخي به تصور فراتر رفتن قيمت شکر در داخل، انتظار وقوع اتفاق خاصي را از اين بابت داشته باشند چندان با واقعيت سازگار نيست چرا که امکان خريد و فروش شکر 14 هزارو 500 ريالي در بازار کمي بعيد به نظر مي رسد.
وي با تاکيد بر نقش دولت در فرايند ايجاد تعادل در عرضه و تقاضا، افزود: در سال گذشته با وجود ذخيره سازي شکر از سوي دولت، گاهي اوقات ديده مي شد که متناسب با نياز بازار و عطش تقاضا، عرضه مناسبي صورت نمي گيرد و ناخودآگاه اين شائبه ايجاد مي شد که نهادهاي دولتي نيز براي انتفاع از وضعيت بوجود آمده در بازار، قصد کسب سود بجاي کنترل عرضه و تقاضا را دارند.
رييس هيات مديره شرکت قند هکمتان از تجهيز به نقدينگي به عنوان اولويت اول کارخانجات قند و شکر نام برد.
وي با اشاره به قرار داشتن در فصل جذب چغندر قند و لزوم پاسخگويي به مطالبات چغندر کاران، به مملو شدن انبارها از شکر توليدي و پاسخگو نبودن بانک ها به نياز مالي شرکت ها اشاره کرد که اين مسائل شرايط دشواري را پيش روي شرکت هاي مزبور قرار داده است.
عليجاني در پاسخ به اين سوال که" آيا در روند بازار سازي سهام "قهکمت" هدف خاصي دنبال مي شود؟" گفت: اينکه برخي سهامداران تصور مي کنند که در فراز و فرود قيمت اين سهم سهامدار عمده حقيقي "قهکمت"، سياستي را اجرا مي کند که باعث متضرر شدن سهامداران خرد اين شرکت شود، به هيچ وجه واقعيت ندارد.
وي تصريح کرد: سرمايه گذاري در اين شرکت با هدف خريد و فروش سهام نبوده است؛ هر چند که گاهي اوقات به توصيه بورس براي افزايش نقدينگي و سهام شناوري شرکت موظف به عرضه بخشي از سهام در بازار شده است.
وي ادامه داد: اين در حالي است که هر چه قيمت سهام افزايش يابد، همه سهامداران شرکت از آن خوشحال مي شوند.
به گزارش موج، سهام شرکت قند هکمتان طي هفته هاي اخير در بيشترين قيمت به نرخ 15 هزار ريال رسيد، اما پس از آن بر خلاف رشد نسبي قيمت سهام در گروه قند و شکر بورس، با نزول قيمت از اين سطح مواجه شد که برخي سهامداران خرد اين شرکت سياست هيئت مديره براي بازگشايي نماد اين سهم پس از برگزاري مجمع عادي ساليانه در پيش رو آنرا علت افت قيمت آن عنوان مي کنند.
قند هکمتان در گروه قندي نسبت قيمت به درآمد آن 11.2 مرتبه است که علاوه بر توليد شکر، به سرمايه گذاري در بانک اقتصاد نوين، بيمه نوين پرداخته و داراي حدود هزار هکتار زمين مزروعي در منطقه ثامنين استان همدان است.
پيش بيني سود هر سهم شرکت کوچک قند هکمتان از محل تصفيه 220 هزار تن شکر با 102 ريال افزايش روبرو خواهد شد.
اين شرکت با سرمايه بيش از 3 ميليارد توماني يکي از شرکت کوچک بورس اوراق بهادار بشمار مي رود که با بازدهي سهام 28 درصدي در 10 ماه اخير مواجه شده است؛ اين در حالي است که بازدهي کل بازار سهام در مدت مذکور اندکي بيش از 19 درصد بوده است.
شرکت 3 ميليارد توماني قند هکمتان براي سال مالي منتهي به پايان شهريور ماه 91، مبلغ
يک هزار و 58 ريال سود را بطور خالص براي هر سهم خود پيش بيني کرده که نسبت به درآمد واقعي آن در سال مالي گذشته، از افزايش 26 درصدي برخوردار بوده است.
"قهکمت" براي سال مالي منتهي به سي و يکم شهريورماه 90، به ازاي هر سهم درآمد هشت هزار و 410 ريالي را محقق کرده که نسبت به اولين پيش بيني در بودجه اين دوره مالي از رشد 45 درصدي برخوردار است.
سود انباشته "قهکمت" تا پايان سال مالي فوق بالغ بر 2 ميليارد و 82 ميليون و 200 هزار تومان اعلام شده که نسبت به کل سرمايه آن تنها 3 درصد فاصله دارد؛ طي سال مالي منتهي به پايان شهريور 89، قهکمت با وجود تحقق عايدي 379 ريالي هر سهم در پايان سال مالي فوق، سودي 400 ريالي را به ازاي هر سهم در مجمع تقسيم کرد.

مصطفی مصری پور
2012/01/02, 14:57
گزارش حسابرسی شده ش که نکته خاصی نداره

bahary
2012/01/02, 17:41
خنده دار ترين نوع تحليل تكنيكال در اين چارت اومده ...

کدام چارت؟L-)

رویش
2012/01/03, 17:45
قندی ها واقعا" ارزندگی خودشون رو با این گزارشات شفاف سازی و تعدیل های پی در پی دارن نشون میدن و دیگر تو هیچ تالاری صحبت از حباب نمیشه ، این یعنی حداقل سود 50 درصدی عمده شرکتهای این گروه تا پایان سال .

وحید 20
2012/01/03, 19:25
موسسه صندوق حمايت بازنشستگي كاركنان فولاد به سهامداران بالای 1درصد قنیشا پیوست.

احـد
2012/01/09, 22:38
امروزاکثر سهامداذان عمده خریدار سهم بودند.پس گفتنیهای سهم یاد است/

احـد
2012/01/10, 01:10
امروز در منفی کامل اضافه کردم.دوستان عزیز در صورت امکان نظر دهند ممنون میشم.

مات
2012/01/17, 11:05
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=x3%2fqz8cFdxN0 hCJ%2frP3b6w%3d%3dگزارش شركت روي كدال امد 3 ماهه 27 ريال معادل 8 درصد پر كرده است

امیرارسلان
2012/01/17, 16:29
با سلام خدمت دوستان
نکته مهم دراین گزارش سه ماهه، موجودی انباری است که نفروخته و درماههای بعدبا قیمتهای بالاتری می فروشدو...>:d<

Renjer
2012/01/17, 22:17
نقل از سپهبد از سایت همسایه
با سلام خدمت دوستان
گزارش قنیشا هم روی سایت آمد .گزارش در حد انتظارات ما و حتی کمی هم فراتر بود .
نا نوشته های گزارش و نکاتی از آنرا خدمت دوستان عرض می کنم .
تولید قنیشا تا تاریخ گزارش یعنی 30 آذر 7293 تن می باشد و فروشش صفر است !!!با وجود اینکه فروش نداشته است در گزارش 3 ماهه اما توانسته 2-3 تومانی سود نشان دهد که دلیل آن تصفیه شکر خام می باشد .اینجا یک نکته وجود دارد و آن اینکه قنیشا تا تاریخ گزارش 53925 تن چغندر خریده است و 25 درصد هزینه های مالی خود را هم پوشش داده است بعلاوه هزینه ای پرسنل و اداری و بدون فروش شکر حاصل از چغندر صورت سود و زیانش مثبت است .این پوشش هزینه ها باعث کاهش بهای تمام شده تولید شکر از چغندر می شود .که انشات... در گزارش بعدی اثرات مثبت آنرا خواهیم دید .
در گزارش 3 ماهه پیش بینی قیمت خرید چغندر 1146 ریال برای هر کیلو می باشد که طبق گزارش واقعی آن 866 ریال بوده است که این هم باعث کاهش بهای تمام شده خواهد شد .
پیش بینی قیمت فروش 10925 ریال می باشد در حالیکه قیمت شکر فله ای امروز 1190 تومان است و این یعنی حدود 100 تومان پایینتر که این مسئله هم باعث افزایش پیش بینی قیمت فروش خواهد بود .
در گزارش شفاف سازی که حدود 2-3 هفته پیش منتشر شد اعلام کرده بود 3500 تن شکر فروخته است به نرخ 1045 تومان که اگر قیمت تمام شده هر کیلو شکر از چغندر را بر اساس قند اصفهام 906 تومان و شکر شاهرود 960 تومان به طور میانگین 930 تومان در نظر بگیریم می توان گفت با فروش 3500 تن که احتمالا در هفته اول دی بوده است و به همین دلیل در گزارش 3 ماهه نیامده است حدود 11 تومان سود داشته است .با توجه به مشکل نقدینگی شرکت و صحبت های تلفنی احتمالا 6 هزار تن بیشتر از موجودی انبار خود را نمی توانند برای سال 91 نگه دارند .بر اساسآمار من تا 10 دی ماه یعنی حدود 20 روز پیش امار جذب چغندر در این شرکت 72570 تن است که با توجه به گزارش 3 ماهه از هر 7.4 کیلو چغندر در این شرکت یک کیلو شکر استحصال می شود یعنی برای 72570 تن چغندر می شود 9806 تن شکر یعنی به احتمال زیاد پیش بینی 10165 تنی شرکت تا الان محقق شده است .با توجه به اینکه قیمت شکر امروز 1185 تومان است اگر فرض کنیم فروش 4.165 تن شکر تولیدی از چغندر با میانگین 1080 تومان انجام شده باشد سود شرکت تا امروز حدود 19 تومان است .چنانچه 6 هزار تن باقیمانده به قیمت حداقل 1400 تومان فروش رود سود شرکت به 100 تومان می رسد .چنانچه به قیمت 1600 تومان به فروش رسد سود شرکت به 130 تومان می رسد و چنانچه با قیمت 1800 تومان بفروش رسد سود شرکت می تواند به بالای 160 تومان برسد .
دوستان توجه داشته باشند که 2 هفته پیش قیمت شکر 1040 تومان بوده است و امروز 1185 تومان و این روند صعودی قیمت با افزایش نرخ های جهانی و قیمت دلار و عبور از فصل تولید شتاب بیشتری خواهد گرفت .
برخی از شرکتها به دیلل توان مالی بالاتر از موجودی خود چیزی نفروخته اند .اگر نیشابور هم اینقدر قدرت مالی داشت که 2-3 هفته دیرتر می توانست شکر هایش را بفروشد و به همین قیمت 1185 تومان برای این 4165 تن می توانست 30 تومان سود شناسایی کند .انشاا... با سودی که امسال عاید شرکت می شود در سال آینده شاهد افزایش ظرفیت تولید و همچنین افزایش توان نقدینکگی و قدرت مانور این شرکت هم خواهیم بود .
توجه داشته باشید که مرودشت 2 سال قبل 120 تومان زیان داشت و سال گذشته 145 تومان سود و این سود بالای 300 تومانی که امسال برای مرودشت صحبت می کنند در نتیجه آن سود 145 تومانی سال گذشته است که علاوه بر افزایش توان تولید و استفاده از پتانسیل های خالی تولید ،قدرت مانور شرکت را هم بالا برده است و می تواند موجودی خود را با تفکر بهتر و آرامتر به فروش رساند .
تا اینجا از پیش بینی ها خارج نشده ایم .دوستانی که با من همراه هستند و در گذشته هم همراه بوده ایم منتظر افزایش قیمتهای داخلی باشند .هر چه به عید نزدیک تر شویم رشد قیمت داخلی شتاب می گیرد و بعد از سال در ماه 2-3 به بالاترین سرعت رشد خواهیم رسید .به نظرم تا ماه 2-3 سال 91 می توان انتظار شکر 1600 تومانی راداشت و در تابستان احتمالا به 1800 و 2000 تومان می رسد .

oplus
2012/01/18, 00:09
شاید سر و شانه در قنیشا

http://www.pic.iran-forum.ir/images/uzrdt6tx4le4b97adnj2.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

ارادت

مات
2012/01/18, 10:26
با توجه به پيغام ناظر نماد شركت اماده بازگشايي مي باشد

جهان شهر
2012/01/18, 14:07
با سلام به دوستان قنيشايي..قيمت تقريبا خوب باز شد.8تا9درصدافزايش.

يگانه
2012/01/18, 17:12
بورس كالا - شكر برزيل- 1350
شركت فروش بسيار پاييني داشته بخاطر همين پوشش كم بوده - سعي در انبار كردن و فروش در قيمت مناسب داره شايد 1400
دلار 1720

قبل مجمع تعدادي براي دوستي گرفته بودم
امروز براي خودم هم برداشتم
يه عددي ميبينم ولي ميترسم به زبون بيارم خدايا خودت به مالمون بركت بده
احتمالا با اين فروش بورس كالا قنديها صفهاي سنگيني رو بايد طي روزهاي آينده تجربه كنن

امیرارسلان
2012/01/18, 19:07
با سلام خدمت دوستان
نکته مهم درگزارش جدید قنیشا ،موجودی آماده به فروش شکر سفید بمیزان ( 21،452 ) تن می باشد که فروش آن در آینده نزدیک با قیمتهای
بالاتر می تواند شگفتی ساز باشد.به امید خدا

meysam_sh_2020
2012/01/18, 23:32
امروز نور همدانیان 48677 سهم اضافه کرد;) همچنین دانایان پارس 20000 سهم اضافه کرد

جهان شهر
2012/01/19, 09:02
دوستان با توجه به گزارش جديد قنيشا ، با تحليل بنيادي سهم چه قيمتهايي رو در كوتاه مدت براي سهم پيش بيني ميكنن؟

rezi
2012/01/19, 09:14
دوستان با توجه به گزارش جديد قنيشا ، با تحليل بنيادي سهم چه قيمتهايي رو در كوتاه مدت براي سهم پيش بيني ميكنن؟

دوست عزیز با توجه شرایط حاضر (اقزایش قیمت شکر و قیمت دلار و حمایت حقوقی و...) وضعیت سهم بسیار مناسب بوده و پیش بینی من قیمتهای بین 1000-1200 در کوتاه مدت می باشد.

جهان شهر
2012/01/19, 09:54
دوست عزیز با توجه شرایط حاضر (اقزایش قیمت شکر و قیمت دلار و حمایت حقوقی و...) وضعیت سهم بسیار مناسب بوده و پیش بینی من قیمتهای بین 1000-1200 در کوتاه مدت می باشد.
جالب و منطقيه... اما با توجه به همين مواردي كه بيان كرديد و گزارش جديد ، من اين قيمت رو حداقل براي بهمن ماه كمي بيشتر از اين ميبينم.

جهان شهر
2012/01/19, 10:02
يه مطلبي رو اضافه كنم كه همه قبول دارن كه اقتصاد اروپا و آمريكا در اين شرايط و بخصوص سال 2012 شرايط مثبتي رو نخواهد داشت و بحران حوزه يورو در سال بعد ميلادي همچنان بحث محافل اقتصادي خواهد بود و همين عامل يكي از بهترين شرايط در در بالا بردن قيمت جهاني شكر ايجاد ميكنه و قطعا قيمت جهاني بيشتر از اين حرفا افزايش پيدا ميكنه و اين نويد بخش روزهاي رويايي براي سهامدان قندي مي باشد..اميدوارم خدا هميشه روزي حلال رو نصيب بندگان خودش بكنه..

amir2003
2012/01/19, 16:15
شاید نوشتن این مطلب د ر این تاپیک ربطی نداشته باشه .چون سهم مربوط به شهر خیامه اینو اینجا مینویسم . دو دقیقه پیش زلزله نسبتا شدیدی نیشابور رو بمدت چند ثانیه لرزوند.امیدوارم تلفات جانی و حتی مالی برای کسی نداشته باشه.:-&

mehran
2012/01/19, 16:39
امیر جان داداش منظورت از نسبتا شدید چیه ؟؟ من یه عزیز اونجا دارم اما در دسترس نیست همراهش؟؟ ممنون میشم از نگرانی درم بیاری

meysam_sh_2020
2012/01/19, 17:51
5.5 ریشتر بوده.ما که مشهد خواب بودیم بد جوری بیدارمون کرد . یعنی من خواب رو با هیچی عوض نمیکنم :))ولی این زلزله دیگه باعث شد بپریم از خواب ولی شدید بود ;)
اما یکی از رفیقهامون که نیشابور بود گفت چیزی نشده . موبایل اون هم مشکل داشت الکی میگفت خاموشه و دردسترس نیست

جهان شهر
2012/01/19, 18:13
شاید نوشتن این مطلب د ر این تاپیک ربطی نداشته باشه .چون سهم مربوط به شهر خیامه اینو اینجا مینویسم . دو دقیقه پیش زلزله نسبتا شدیدی نیشابور رو بمدت چند ثانیه لرزوند.امیدوارم تلفات جانی و حتی مالی برای کسی نداشته باشه.:-&
خبر را در اولين دقايق اتفاق در اينترنت خوندم اما ناراحت شدم واز كنارش گذشتم اما تا اين مطلب رو خوندم خيلي خنديدم تازه فهيمدم اي دل غافل ما سهم قند نيشابور داريم..اينقدر گفتيم قنيشا كه اسم سهم تويه فكرم نبودم....خيلي خنديدم اميرجان ممنون ازت...راستي ارتباط زنده با مشهد داشتيم گفتن چيزي نشده دلهارو گره بزنيد اينجا تا شنبه مثبت بشه...

amir2003
2012/01/19, 19:01
امیر جان داداش منظورت از نسبتا شدید چیه ؟؟ من یه عزیز اونجا دارم اما در دسترس نیست همراهش؟؟ ممنون میشم از نگرانی درم بیاری

معذرت مهران عزیز دسترسی به تلفن و اینترنت کلا قطع شد ه بود تا الان نتونستم تاپیک رو بخونم هنوز موبایل هم آنتن نمیده خسارت تو شهر زیاد نبوده .اما مردم سراسیمه تو کوچه ها و خیابونها موندن.تو دو هفته گذشته این سومین زلزله بوده که قدرت این از بقیه بیشتر بود. کم کم داره مغازه ها باز میشه. فکر کنم فردا نون شیشه برا تو روغنه .خیلی از خونه ها شیشه ها شکسته .نیروهای امدادی هم تو شهر در حالت آماده باشن. این حوادث خوبه که آدم هیچ وقت کار رو به فردا نزاره ممکنه برامون فردایی نباشه .و حسابمون بدهکار خدا و بنده اون باشه و دیگه از دستمون کاری برنمیاد./:)

amir2003
2012/01/20, 00:39
امشب نیشابور بیداره.با اخطار سازمان حوادث غیر مترقبه مردم نیشابور امشب رو تو هوای -7 درجه تو خیابون و توماشینها خوابیدن .من که اومدم خونه راحت بخوابم .اگر فردا صبح نبودیم حلال کنید.بابا خدا یه ذره قدرتش نشون داده همه کپ کردن .قیامت چی بشه.:((

meysam_sh_2020
2012/01/20, 00:48
امشب نیشابور بیداره.با اخطار سازمان حوادث غیر مترقبه مردم نیشابور امشب رو تو هوای -7 درجه تو خیابون و توماشینها خوابیدن .من که اومدم خونه راحت بخوابم .اگر فردا صبح نبودیم حلال کنید.بابا خدا یه ذره قدرتش نشون داده همه کپ کردن .قیامت چی بشه.:((

این رفیق ما میگه 4 بار دیگه از اون موقع زلزله اومده!!! میگه اخریش3.8 ریشتر بوده. انشالله که اخریش بوده .;)

جهان شهر
2012/01/20, 13:26
فردا به اميد خدا صف خريد در قنديها ........موفق باشيد

hamid-reza
2012/01/20, 14:03
کسی از خسارات زلزله به کارخانه قند نیشابور خبر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

شنیده ها حاکی از....................

amir2003
2012/01/20, 18:23
کسی از خسارات زلزله به کارخانه قند نیشابور خبر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

شنیده ها حاکی از....................
نه حمید خان امروز از کنار کارخانه رد شدم بویلر بخار کارخانه قند و همچنین فولاد خراسان مشغول کار بود .فاصله کانون زلزله با کارخانه 40 کیلومتره.در محدوده زلزله 100 تا زخمی داشته.امید بخدا پس لرزه ها داره ضعیف میشه.ترس مردم نیشابور از گذشته تاریخی شهره که تا بحال 4 بار با خاک یکسان شده .یکبار مغول و 3 بار زلزله .پس حق دارن از زلزله بیشتر بیترسن.

جهان شهر
2012/01/21, 11:16
در اين آشفته بازار جهاني و كاهش مداوم شاخص بورس و با اين افزايش قيمت دلار و در آينده نيز بيشتر و از همه مهم تر با توجه به اعلام معاون محترم رئيس جمهور مبني بر اجراي مرحله دوم هدفمندي يارانه ها در سال 1390 ، استقبال از گروه قندي ها براي سرمايه گذاري منطقي است و پيش بيني هايي كه در مورد آينده اين گروه مي شود بسيار خيره كننده است.......

جهان شهر
2012/01/23, 11:36
سلام الان كه نياز به يه مقدار كم عرضه كننده داريم ،كسي پيدا نميشه؟

يگانه
2012/01/23, 18:53
هر که داشته و میخواسته بفروشه قبل مجمع داده رفته
الانم با این وضع دلار و نفروختن موجودی قنیشا باید 1-2 تا گره رو ببینیم

جهان شهر
2012/01/25, 09:09
سلام..دوستان به منظرتون ميره براي گره؟

Renjer
2012/01/25, 09:19
سلام..دوستان به منظرتون ميره براي گره؟

بجز قجام و قثابت این 3 تای دیگه دوشنبه احتمال 99 % میرن برا ی گره 12%
موفق وپرسود باشید تا برای خرید شب عید شرمنده زن وبچه هاتون نشید .
امروز روز اول ربیع الاول هست پیامبر فرمود هرکسی مژده فرارسیدن روز اول ربیع رو به من بده من هم بشارت بهشت رو برای اون میدم وبهشت بر او واجب میشود دو ماه عزاداری تموم شد ونوبت سروره در ضمن امروز روز تولد من هم هست پس همه شاد شاد باشید .

rezaafshari110
2012/01/25, 09:31
سلام همشهری
تولد مبارک انشاالله همیشه سالم و سلامت باشی.

http://www.cheshmack.com/1389/special/Cake/Birthday%20Cacke%201/Birthday%20Cacke%20CHeshmack.com%20%2823%29.jpg

احـد
2012/01/25, 15:05
renjer صمیمانه تولدت مبارک .همین که کره خاکی را با قذومت تبرک نمودی ممنونتیم .

alireza9967
2012/01/25, 15:10
بجز قجام و قثابت این 3 تای دیگه دوشنبه احتمال 99 % میرن برا ی گره 12%
موفق وپرسود باشید تا برای خرید شب عید شرمنده زن وبچه هاتون نشید .
امروز روز اول ربیع الاول هست پیامبر فرمود هرکسی مژده فرارسیدن روز اول ربیع رو به من بده من هم بشارت بهشت رو برای اون میدم وبهشت بر او واجب میشود دو ماه عزاداری تموم شد ونوبت سروره در ضمن امروز روز تولد من هم هست پس همه شاد شاد باشید .
رنجر جان تولدت مبارک

امیرارسلان
2012/01/25, 17:29
Renjer جان تولدت مبارک
امیدوارم هر سال، روز تولدت شاهد تعدیل مثبت قندیها مثل امروز باشیم.
:D

آزیکو
2012/01/25, 17:37
با سلام

اینقدر رو سروشونه این قنیشای بیچاره ور رفتن ............... چاره نکردن >:).................. من هم اومدم یه لنگ ازش بگیرم و بلند کنم ، این شد...........>:)>:)>:)

http://s1.picofile.com/file/7264759030/%D9%82%D9%86%DB%8C%D8%B4%D8%A7.jpg

يگانه
2012/01/25, 17:42
اين 1350 عدد خطرناكيه براش اميدوارم با تعديل ردش كنه

Renjer
2012/01/25, 22:45
از لطف و ابراز محبت همه دوستان گلم ممنونم ان شاءالله همه شما در تمام مراحل زندگی موفق وپیروز وشاد باشید . :x:x:x:">:">:">:">

جهان شهر
2012/01/26, 11:47
بر اساس منابع موثق هجوم بيشتر به قندي ها از روز شنبه ....دوستان گلم به نظر چه نكته قابل توجهي در گزارش قنيشا باعث جهش قيمت آن خواهد شد؟

meysam_sh_2020
2012/01/26, 11:58
خیالت راحت سهمایی که حجمشو به زور میدن میشه رو 8 درصد دیگه روشون حساب کرد (-: رو 4 درصد که شک نکن :d چه حالی کنیم =))

جهان شهر
2012/01/26, 12:39
خیالت راحت سهمایی که حجمشو به زور میدن میشه رو 8 درصد دیگه روشون حساب کرد (-: رو 4 درصد که شک نکن :d چه حالی کنیم =))
8%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عزيز دل برادر 8% كه تا روز يكشنبه است...شما حداقل بايد تا آخر هفته رو بايد حساب كني ..... اي جوونم

يگانه
2012/01/26, 12:47
هگمتان فله رو 1300 فروخته

احـد
2012/01/27, 21:35
از عزیزانی که از فانون فعلی گره مطلعند تمنا دارم اطلاع رسانی فرمایند.اینشاالله قنیشا را در گره ببینیم.!!!!سپاسگزارم

*سامان*
2012/01/27, 21:40
از عزیزانی که از فانون فعلی گره مطلعند تمنا دارم اطلاع رسانی فرمایند.اینشاالله قنیشا را در گره ببینیم.!!!!سپاسگزارم

اگه 5 روز سهامتون تو صف خريد يا فروش بمونه اول دامنه نوسان به 8 درصد و بعد به 12 درصد افزايش پيدا ميكنه

امپراتور7
2012/01/27, 22:13

قنیشا بدون نظر ناظر گره نمیره شرط سرمایه 150 میلیون سهم هم هست علاوه بر 5 روز معامله در 4 درصد

rezi
2012/01/28, 08:35
بر اساس منابع موثق هجوم بيشتر به قندي ها از روز شنبه ....دوستان گلم به نظر چه نكته قابل توجهي در گزارش قنيشا باعث جهش قيمت آن خواهد شد؟

جهان شهر تا اینجا که روسفیدمون کردن. خدا بخیر کنه :))

يگانه
2012/01/28, 08:50

توي گزارش علت پوشش كم سود در ماههاي گذشته عدم فروش بوده
هگمتان فله رو 1300 درب كارخونه فروخته
قنيشا فروش خيلي كمي داشته و ميخواد تو قيمتهاي بالا دست به فروش بزنه
اگر بتونه تا 1400-1500 روانه بازار بكنه تا عيد سود خيلي خوبي رو به شما اهدا خواهد كرد

احـد
2012/01/28, 09:33
سيل افزايش سرمايه و تعديل سود در قندي ها
خبرگزاري موج - گروه بورس

به گزارش خبرنگار خبرگزاري موج، شرکت قند قزوين پيش بيني درآمد هر سهم براي سال مالي منتهي به اسفندماه 90 خود را با سرمايه 43 هزارو 650 ميليون ريال، 220 ريال به طور خالص پس از کسر ماليات اعلام کرده است.
پيش بيني سود هر سهم اين شرکت 120ريال اعلام شده بود که شرکت در پي پوشش 59 ريال از سود خود ظرف 9 ماهه گذشته، سود هر سهم خود را 83 درصد افزايش داد.
اين گزارش مي افزايد: با توجه به جداول توليد و فروش در پيش بيني اخير نسبت به پيش بيني قبلي شرکت مقادير قابل توجهي موجودي محصول در پايان دوره خواهد داشت.
شرکت قند قزوين در نظر دارد تا سرمايه خود را از محل اندوخته طرح و توسعه به ميزان 18 هزار و 407 ميليون ريال پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار افزايش دهد.
از سوي ديگر شرکت شرکت قند نقش جهان نيز پيش بيني درآمد هر سهم خود را براي سال مالي منتهي به اسفندماه 90 با سرمايه 35 هزار ميليون ريال، دو هزار و 834 ريال به طور خالص پس از کسر ماليات اعلام کرده است.
پيش بيني سود هر سهم سال مالي 90 اين شرکت يک هزار و 909 ريال اعلام شده بود که پيش بيني افزايش ميزان جذب چغندر به ميزان 220 هزارتن منجر به افزايش 48 درصدي سود اين شرکت شد.
شرکت قند نقش جهان طي 9 ماهه امسال موفق به پوشش دو هزار و 59 ريال از سود پيش بيني شده خود شده است.
اين شرکت در نظر دارد تا سرمايه خود را به ميزان 100 هزار ميليون ريال از محل سود انباشته و اندوخته طرح افزايش دهد.
اين گزارش مي افزايد: سود هر سهم شرکت از شرکت قند پيرانشهر براي سال مالي منتهي به سي و يکم تيرماه 91، با سرمايه 69 هزار ميليون ريال، 960 ريال به طور خالص پس از کسر ماليات پيش بيني شده است.
شرکت پيش بيني سود هر سهم خود را 749 ريال اعلام کرده بود که اين رشد 28 درصدي سود قند پيرانشهر در پي تغييرات افزايش توليد و فروش با توجه به پيش بيني افزايش جذب چغندر از 270 هزار تن به 365 هزار تن صورت گرفت.
شرکت قند پيرانشهر طي 9 ماهه 203 ريال از سود خود را پوشش داده است.
شرکت اعلام کرده که طولاني شدن دوره بهره برداري چغندرقند شرکت منجر شد تا شرکت از تصفيه شکر خام منصرف شود و الکل توليدي شرکت نيز بدليل ارزان شدن ملاس وکمبود مشتري با يک خط کارکرده وحجم توليد پيش بيني شده از مقدار 2 ميليون ليتر به 1.5 ميليون ليتر کاهش يافته است .
شرکت قند پيرانشهر نيز افزايش سرمايه 31 هزار ميليون ريالي را از محل سود انباشته در دستور کار خود دارد.
و در نهايت شرکت قند هکمتان نيز پيش بيني درآمد هر سهم براي سال مالي منتهي به شهريور ماه 91 خود را با سرمايه 30 هزار و 60 ميليون ريال، يک هزار و 351 ريال به طور خالص پس از کسر ماليات اعلام کرده است.
پيش بيني سود هر سهم اين شرکت يک هزار و 58 ريال اعلام شده بود.
شرکت قند هکمتان نيز طي 9 ماهه امسال 313 ريال از سود خود را محقق ساخته است.

جهان شهر
2012/01/28, 15:17
جهان شهر تا اینجا که روسفیدمون کردن. خدا بخیر کنه :))
حجم معاملات بالايي در قندي ها داشتيم و واقعا هجوم آوردن به سهم قندي ها...
امروز با توجه به افزايش نرخ سود بانكي ، شاخص كل چندان رشدي نداشت و انتظار فراتر از اين بود...
به اميد خدا از فردا مجددا صفهاي خريد در قندي ها را خواهيم داشت....

رویش
2012/01/29, 20:13
حقوقی های قنیشا ، قشکر و قپیرا امروز هم اضافه کردند و هیچ حقوقی قند نفروخت .

rezi
2012/01/30, 09:25
این هم از صف قنیشا. مبارک سهامدارانش. الان دیگه باید منتظر صف ثابت بود.<:-p

rezi
2012/01/30, 09:48
دیگه خبری از دلار تک نرخی و ارزون و ... نیست. ببینیم این دفعه چی در نقش صف شکن ظاهر میشه. B-)

صبا
2012/01/30, 10:34
1 اتفاق جالب تو قنیشا واسم افتاده روز قبل از بسته شدن واسه مجمع زنگ زدم شرکت که بپرسم نماد کی بسته میشه 1 پیرمرد خوشرو گوشیرو برداشت و ازم خواست شماره تماسمو بزارم به محضی که فرد مطلع از این قضیه رو پیدا کرد بهم زنگ بزنه منم با علم به اینکه صد در صد سر کاریه شمارمو گذاشتم ساعت 1 عصر باهام تماس گرفتن و زمان بسته شدنو اطلاع دادن همون زمان تقریبا از پیک قیمتش 20 درصدی قنیشا ریخته بود ومن مردد واسه مجمع رفتن یا نرفتن با این تماس تصمیممو گرفتم در واقع این حرکتو به مشتری مداریشون ربط دادم که قبل از اون تو رایان سایپا م تجربه کرده بودم واین شد که هنوزم قنیشارو دارم و همراه با رایان دو سهمی شدند که هیچوقت به من ضرر نزدن به قنیشا خیلی باور دارم و اعتمادمو جلب کرده

meysam_sh_2020
2012/01/30, 10:41
1 اتفاق جالب تو قنیشا واسم افتاده روز قبل از بسته شدن واسه مجمع زنگ زدم شرکت که بپرسم نماد کی بسته میشه 1 پیرمرد خوشرو گوشیرو برداشت و ازم خواست شماره تماسمو بزارم به محضی که فرد مطلع از این قضیه رو پیدا کرد بهم زنگ بزنه منم با علم به اینکه صد در صد سر کاریه شمارمو گذاشتم ساعت 1 عصر باهام تماس گرفتن و زمان بسته شدنو اطلاع دادن همون زمان 30 درصدی قنیشا ریخته بود ومن مردد واسه مجمع رفتن یا نرفتن با این تماس تصمیممو گرفتم در واقع این حرکتو به مشتری مداریشون ربط دادم که قبل از اون تو رایان سایپا م تجربه کرده بودم واین شد که هنوزم قنیشارو دارم و همراه با رایان دو سهمی شدند که هیچوقت به من ضرر نزدن به قنیشا خیلی باور دارم و اعتمادمو جلب کرده

ای بابا چطور به ما از این اطلاع رسانی ها نمیشه :d خوب قضیه یه کم مشکوک شد =)) (شوخی)

احـد
2012/01/31, 08:42
صفهای خرید قندیها نوش جان سهامدارانش!!!!!!!!

صبا
2012/01/31, 09:02
لیدری قنیشا ملموسه این اگه صفش بمونه بقیه قندیام درصورت عرضه صف میشن

rezi
2012/01/31, 09:08
لیدری قنیشا ملموسه این اگه صفش بمونه بقیه قندیام درصورت عرضه صف میشن

صفش میمونه نگران نباش

صبا
2012/01/31, 09:09
تو قندیا گنجشک روزی نباشید اینا بهترین سهمای بازارن نمونش قنیشا از برج 9 دوتا نوسان عالی داده رشد از 900 تا 1060 بعد اصلاح تا 818 و رشد تا امروز فیکس 30 درصد دیگه چی میخوایم از 1 سهم هر کی تاحالا قنیشا رو خریده به هر قیمتی روسوده اصلا کلا دوتا شرکت نیشابوری فخاس و قنیشا حرف ندارن سر صبحی چه همه نوشابه .........

sanaz
2012/01/31, 09:13
این بحث لیدری باعث اختلاف میشه.
نمیدونم چرا دوستان اینقدر لیدر بودن سهم براشون مهمه.

rezi
2012/01/31, 09:13
با این وضعیت بایستی منتظر گره باشیم. البته ایکاش حجمشو بدن این بهتره.

يگانه
2012/01/31, 09:19
ديرزو نور همدانيان بازم اضافه كرده 37.000 تا
البته تعدادش چيزي نيست ولي همين كه توي اين قيمتها خريداره معلومه كه از آينده خبر داره
حمايتهاي خوبي هم موقع ريزش بخصوص روز قبل مجمع كرد
كسي ميدونه اون بلوكي كه پارسال سرمايه گذاري ملت مفت فروخت كي برداشت و تعدادش چقدر بود

صبا
2012/01/31, 09:21
دقیقا با این فرمایشتون موافقم ولی از حق نباید گذشت حمایت عمدههای شکر و قنیشا 1 جون تازه به کل قندیا داد مهم لیدر بودن نیس وقتی جو گروه مثبته تازه حواسا جم این گروه میشه این گروه مث 1 خانوادن قشکر تعدیل منفی داد و قنیشا مثبت اون که افت میکرد قنیشام سقوط این گروه همشون به هم وابستن ممنون از تذکرتون

صبا
2012/01/31, 10:48
کارم از چایی خوردن گذشته این قندیا اگه با این قیمتا واشن قنیشا خیلی مظلوم بوده واشدنش با اون موجودی انبارش وقیمت شکر برم به این شرکتشون زنگ بزنم توضیح بدن اخه چرا اینجوری کردن باسهم واقعا چرا چرا چرا چرا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آزیکو
2012/01/31, 14:13
ديرزو نور همدانيان بازم اضافه كرده 37.000 تا
البته تعدادش چيزي نيست ولي همين كه توي اين قيمتها خريداره معلومه كه از آينده خبر داره
حمايتهاي خوبي هم موقع ريزش بخصوص روز قبل مجمع كرد
كسي ميدونه اون بلوكي كه پارسال سرمايه گذاري ملت مفت فروخت كي برداشت و تعدادش چقدر بود

با سلام

اون بلوک 10% بود ونور همدانیان رو 190 خریدش............................. بنظرم خبرایی بایستی باشه تو سهم ، اینطور که تو این جو بسیار مثبت حجم مبنا رو نمی دن ........................ تو شفاف سازی هم که شرکت اعلام کرده بود قراره ساختمون رو بفروشه ، یه جای دیگه هم صحبت زمین و چاه آب شرکت بود .....................من که منتظره یه گزارش تعدیل ام...................

صبا
2012/02/01, 08:51
حدس بزنید الان چند نفر در حالت کف کرده دارن صف قندیارو میبینن /////پ ن من کاملا گیجم

بابي چارلتون
2012/02/01, 09:11
حدس بزنید الان چند نفر در حالت کف کرده دارن صف قندیارو میبینن /////پ ن من کاملا گیجم

يه پ ن پ هم براي قثابت ديشب ديدم داخل سايت همسايه

فکر مي کنم اين طور بود

به طرف ميگن قثابتت رو داري هنوز ؟؟؟ ميگه : پ ن پ فروختمش يه آبي هم روش ;)

صبا
2012/02/01, 09:32
حکایت قنیشام جالبه اینقدر حجمشو نمیدن 1 روز مونده به گره 1 رشد 4 درصدی میگنه ارزوی گره میمونه واسه سهامدارا و میشه حکایت تشنه بر لب فرات بابا این صفای چند میلیونی نون واب نمیشه وقتی حجم نمیخوره برادرا و خواهرایی که رو 818 مث هلو میفروختین بالای 800 هزارتا حالا 1 کوچولوم دلتون نمیاد...... به طرف میگن میخوای حجم قنیشا و شکرو بدی ثواب کنی //// پ ن پ نه بابا من نشستم دارم اسفند میریزم چش نخوره قد وبالاشون /////

صبا
2012/02/01, 10:02
من نمیدونستم اینقدر 1 حرف ما تاثیر گذاره 5000 تا قنیشا و شکر دادن ادامه میدیم شاید اینا حجم خورد فقط روشمونو عوض میکنیم ای برادرا وخواهرای مهربون ونوع دوست 1 در دنیا 100 در اخرت خدا بهتون بده پولتون نصیب دوا دکتر...... نشه بدین این 20 هزارتای دیگه رو ثواب داره ... لطفا اونقدر هیجانی نشین کل این صفو بدین تخته توخته مارو بههم بریزین خدا خیرتون بده

صبا
2012/02/01, 11:24
ممنون قنیشا داران وقنیشا دوستان هرچند که 1 کم حساب کتابتون ضعیفه 10 نفر نفری 20 تا دادید سهمو شایدم از شدت دل رحمیتون در هر صورت متشکرم وایندفعه برم تو فکر باشم واسه خودم 1 سایت تحلیل پولی چیزی بزنم با اینهمه تاثیر گذاریم حالا هر دو تا سهم شکر و قنیشا حجم خورد کاش دیروزم مینوشتم حجم میخورد این قنیشا برم تا شنبه خداحافظ وراستی از ناظر محترم خواهشمندم جای عضو عادی اون بالا مرقوم بفرمایند عضو تاثیر گذار متشکرم برم 1 نوشابه ای چایی.........

رویش
2012/02/01, 15:57
ممنون قنیشا داران وقنیشا دوستان هرچند که 1 کم حساب کتابتون ضعیفه 10 نفر نفری 20 تا دادید سهمو شایدم از شدت دل رحمیتون در هر صورت متشکرم وایندفعه برم تو فکر باشم واسه خودم 1 سایت تحلیل پولی چیزی بزنم با اینهمه تاثیر گذاریم حالا هر دو تا سهم شکر و قنیشا حجم خورد کاش دیروزم مینوشتم حجم میخورد این قنیشا برم تا شنبه خداحافظ وراستی از ناظر محترم خواهشمندم جای عضو عادی اون بالا مرقوم بفرمایند عضو تاثیر گذار متشکرم برم 1 نوشابه ای چایی.........به نظر حقوقی های سهم بصورت دستوری این میزان سهم را دادند و این نشانه خوبی از تداوم صعوده .

جهان شهر
2012/02/02, 09:21
نور همدانيان داده...... جاي خودش حمايت هم ميكنه....يكي از بامرام ترين حقوقي كه من تا حالا ديدم همين نور همدانيان بوده....

آیهان
2012/02/03, 19:24
دست این سهامدار عمده درد نکنه ما امروز تونستیم یه مقدار برداریم ان شالله رشد خوبس داشته باشه و ما یه کم از زیان دربیایم

رویش
2012/02/04, 12:35
به نظر شما چرا کل صف رو دادند ؟ کار کی بود ؟

رویش
2012/02/04, 12:44

nazanin
2012/02/04, 13:19
به نظر شما چرا کل صف رو دادند ؟ کار کی بود ؟یک شفاف سازی بموقع از جناب سپهبد که همواره باراهنمایی ایشان سودسرشار نموده ام از سایت همسایه
با سلام خدمت دوستان
در نماد قمرو و قنیشا دانایان پارس عرضه کننده بود و خارج شد .
من هم ظرفیت کوچکی ایجاد کردم تا فردا اگر ریپی مشاهده شد سرویس شود .
اگر عرضه وجود نداشته باشد این حرکت امروز دانایان پارس فراموش می شود و روند دوباره به حالت طبیعی بر می گردد.اگر بازار ذهنش منفی شود و عرضه کند یه چند روزی باید صبر کرد تا معاملات روند اصلی خود را بازیابد .
علاوه بر کنترل عرضه ها توسط تقاضای ایجاد شده خبرهایی هم در آینده نزدیک وجود دارد که می تواند روند را بسرعت طبیعی کند .شامل:
بازگشایی مناسب قند نقش جهان
احتمال اغاز روند جدید صعودیدر قیمت های جهانی
تاثیر خبر عدم تخلیه کشتی های غلات بر قیمت داخلی
نزدیک شدن به مسافرت های خارجی نوروزی و عدم امکان تهیه مناسب ارز و به طبع آن ایجاد هیجان جدید در بازار
-----------------
پایه معاملات را بر اساس خرید و فروش حقوقی تنظیم نکنید .اتفاق امروز در قمرو و قنیشا جزو اتفاقات غیر قابل پیش بینی در روند حجم معاملات این دو قندی بود .این خطا محاسباتی به دلیل عرضه های دانایان پارس بود که با وجود عدم عرضه در باقی نمادها حجم دو قند نیشابور و مرودشت را بالا برد .نکته منفی قضیه عرضه ناگهانی در این دو نماد بود و نکته مثبت تمام شدن سهام دانایان در این دو نماد می باشد .با توجه به کنترل مناسب روی هر دو نماد احتمالا فردا جمع و جور خواهند بود .تا ببینیم چه پیش آید

احـد
2012/02/04, 14:10
به نظر شما چرا کل صف رو دادند ؟ کار کی بود ؟جای نگرانی نیست اینطور شنیده میشود که دانایان شناسایی سود کردند تا نقدینگی جهت جمع کردن بهشت داشته باشند .

meysam_sh_2020
2012/02/04, 14:40

ایول این همون چیزیه که دنبالشیم (-:
ما خودمون تو صف خرید قندی ها گیر کردیم و اونا هم دارن به همین فک میکنن که اونا هم جا موندن و راهش عرضه اینه که سهم متعادل بشه و عطش خرید بیاد پایین من که دست به نقدم =))
اینقدر هم سود کردیم که ریسک کنیم تو سقف قیمت وارد سهمی که دنبالشیم بشیم;)
به نظرم یه روز زود این کارو کرد دانایان =)) یعنی باید فردا یا پس فردا صف رو میداد ;)

شاید هم با کدهای خودشون سر خط بودن از این رکب ها زیاد میشه زد تو بازار سرمایه =))

MUSTANG
2012/02/04, 16:05
با سلام.
بخدا خیلی جرات دارید طرف قند نیشابور میرید تو قندی ها یک کلام قلرست چندتای دیگه البته من کلا قندی ندارم ولی قلرست فکر نکنم فری فلوتش بیشتر از 500000 تا باشه سوداوریشم عالیه .ایشالا با قبول ریسک بالا سود خوبی ببرید

امیرارسلان
2012/02/04, 18:42
سلام خدمت دوستان
همین یک جمله از استاد سپهبد برایمان کافی است و یک تضمین بزرگ
(( من هم ظرفیت کوچکی ایجاد کردم تا فردا اگر ریپی مشاهده شد سرویس شود . ))
>:d<

احـد
2012/02/04, 18:51
شنیده ها اینه که قنیشا سوای سود غیر عملیاتی .یک حقوقی برای صندلی مدیریت تلاش میکند .استاد قندیها جناب غلمان لطف کرده اظهار نظر فرمایند .

rezi
2012/02/04, 21:12
با سلام.
بخدا خیلی جرات دارید طرف قند نیشابور میرید تو قندی ها یک کلام قلرست چندتای دیگه البته من کلا قندی ندارم ولی قلرست فکر نکنم فری فلوتش بیشتر از 500000 تا باشه سوداوریشم عالیه .ایشالا با قبول ریسک بالا سود خوبی ببرید

آقای mustang بسیار متین است که آدم در مورد چیزی که نداره نظر نده. به قول سعدی:

زنبور درشت بی مروت را گوی
باری که عسل نمیدهی نیش مزن

جهان شهر
2012/02/05, 08:33
سلام به دوستان گلم،وقت شما رو زياد نمي گيرم ، اين رو مختصربگم كه گروه هاي قندي هنوز وسط راه هستند و حتي فرصت و نيازي به نوسانگيري هم نيست،تازه وقتي به اوج يا همون سقف كه رسيدن به لحاظ بنيادي با قيمتهاي واقعي خودشون برابر مي شوند..فقط خدا انشالا روزي حلال رو نصيب ما بكنه...

صبا
2012/02/05, 09:29
فروش قندیها تا همینجا مارابس سود بقیهاش نوش جون خریدارا

meysam_sh_2020
2012/02/05, 09:33
این دانایان پارس کار خودشو کرد دیروز و امروز :(

MUSTANG
2012/02/05, 10:12
با سلام خدمت دوستان جناب rezi و جهان شهر حق با شماست ادم وقتی سهمی رو داره خیلی بدش میاد منفی بشنوه یادتون باشه همیشه با حقایق زندگی کنید من یه سوال از شما میپرسم امسال به فرض قندی ها سود زیادی دادند به فرض یک شرکت قندی 500 تومن امسال سود درست کند ایا سال بعد هم قادر به همچین کاری هست؟!مطمن باشید این قندی ها هم کله پا میشوند سودی خوبی است که مستمر باشد.موفق و پیروز باشید و پرسود.

جهان شهر
2012/02/05, 12:08
با سلام خدمت دوستان جناب rezi و جهان شهر حق با شماست ادم وقتی سهمی رو داره خیلی بدش میاد منفی بشنوه یادتون باشه همیشه با حقایق زندگی کنید من یه سوال از شما میپرسم امسال به فرض قندی ها سود زیادی دادند به فرض یک شرکت قندی 500 تومن امسال سود درست کند ایا سال بعد هم قادر به همچین کاری هست؟!مطمن باشید این قندی ها هم کله پا میشوند سودی خوبی است که مستمر باشد.موفق و پیروز باشید و پرسود.
دوست عزيز اميدوارم شما از كساني نباشيد كه فكر ميكنن با اين قيمت قندي ها ريسك نكردند ،،اما هر روز كه ميگذره پشيمون و ناراحت ميشن..روزي دست خداست....دوست گرامي فكرميكنم از نظر بنيادي به قندي ها نگاه نكردي و اصلا از بازارهاي داخلي و جهاني و خيلي موارد ديگه بي خبري...البته اگه وارد نشدي هنوز دير نشده تازه وسط راهيم ...

جهان شهر
2012/02/05, 12:14
در ضمن شما يه سهم معرفي كن كه سودي مستمر دارد....ممنون ميشم

MUSTANG
2012/02/05, 12:47
در ضمن شما يه سهم معرفي كن كه سودي مستمر دارد....ممنون ميشم

منظورم دوست عزیز سودی با رشد مناسب من نمگم قندی بده خیلی ام خوبه خیلی ام خوب خبر دارم از شرکت های قندی تکنولوزی این شرکت ها هنوز مال دوران رضا شاه هست برو ببین.ببین دوست عزیز قیمت در حال حاضر یعنی تنزیل سود های اتی شرکت درسته؟الان قیمت سهمی 2600 تومن به فرض هست سودش 500 تومن سوال من اینه ایا دوره های بعدی هم 500 به بالا رو میتونه بسازه؟یا پایین تر از 500 تومن میسازه ؟احتمال کدومش بیشتره؟اگه فکر میکنی قندی ها سال های بعد هم میتونن چنین سودی بسازن شما سهمامدارش باش نوش جونت در ضمن من اینقدر ها هم کثیف نیستم بیام اینجا مانور منفی بدم خودم بخرم.ایشالا سود خوبی ببری من که بخیل نیستم دوست گرامی همه.موفق باشی

رویش
2012/02/05, 13:03
هیچ اتفاقی نیفتاده ، بعضی قندیها امروز مثبت کامل بودند ( قزوین ، قشهد ، قهکمت ) بعضی متعادل و حتی پایانی مثبت داشتند ( قصفها) بعضی منفی ولی بدون صف فروش ( قثابت ) و تعدادی منفی و صف فروش که صف ها در حجم های بالا براحتی جمع شدند ( قنیشا ، قشکر ، قشرین ) . به نظر مرحله اصلاح و هماهنگی حرکت این گروه است و حداکثر یکی دو روز طول می کشد . هیچ شکی در ارزندگی این سهام نداشته و با سهامتون بمانید .

رویش
2012/02/05, 20:14
فلش های سبز در قنیشا نشانه فردایی مثبت برای این سهم و سایر قندی ها (نور همدانیان و صندوق کارکنان فولادخوب حمایت کردند)

يگانه
2012/02/05, 21:14
تکنیکال رو زیر پا گذاشتم و تعدادی امروز گرفتم

وحید 20
2012/02/05, 22:50
فلش های سبز در قنیشا نشانه فردایی مثبت برای این سهم و سایر قندی ها (نور همدانیان و صندوق کارکنان فولادخوب حمایت کردند)
دانایان تعداد خوبی خریده
تقریبا اون تعدادی که در دو روز فروخت رو امروز یکجا خرید!

يگانه
2012/02/05, 23:34
نور همدانیان 470.000 تا خرید داشته

دلار وارداتی هم از شنبه 1226 اعلام شد

ببینیم شکر برزیل با این نرخ دلار چند در میاد

فردا معلوم میشه تو رینگ

وحید 20
2012/02/05, 23:45
نور همدانیان 470.000 تا خرید داشته

دلار وارداتی هم از شنبه 1226 اعلام شد

ببینیم شکر برزیل با این نرخ دلار چند در میاد

فردا معلوم میشه تو رینگ
حالا قیمت وارداتی یک بحث
مهمتر از اون مشکلاتیه که در بحث واردات کم کم داره اشکار میشه
نمونش این خبر=
در پی تحریمها شماری از بانک‏های اروپایی انتقال اعتبار مالی کالاها به مقصد ایران را متوقف کردهاند. بر این اساس، پیتر فام، از مرکز تحقیقات شورای آتلانتیک، گفت: هرچند این تحریمها برای جلوگیری از تأمین مالی برنامه اتمی ایران طراحی شده؛ اما در کنار آن بر دیگر واردات ایران هم تأثیر میگذارد و واردات غله و دیگر کالاها مانند شکر هم برای ایران به چالش تبدیل خواهد شد.
http://www.marinenews.ir/?show=news&maj=news&type2=showz&catid=11932

وحید 20
2012/02/06, 11:52
اخرین معامله قنیشا ساعت 9.42 دقیقه است.;)

وحید 20
2012/02/08, 18:35
وقتی نورهمدانیان سهم قنیشا رو عرضه میکنه باید خوشحال شد
چون معمولا در موقعی عرضه میکنه که حدس میزنه فرداش بریزه و موقع پایین اومد بلافاصله میخره و به نوعی هم نقد شوندگی سهم بالا میره و هم حمایت از سهم میشه.
تا الان از قیمتهای 400 که تعقیب کردم اینطور بوده
خیلی وقتها بالاتر از قیمتی که فروخته دوباره خریده

وحید 20
2012/02/08, 18:36
نقل قول از کاربر سپهبد=

در روز یک شنبه پستی در این تاپیک خواهد آمد مبنی بر ورد حقوقی جدید به قنیشا که باعث می شود کل گروه روز بعد مقاومت تکنیکالی شاخص قند و شکر را به کمک صف های نریخته و صف های محکم و جدید قنیشا بشکند http://forums.boursy.com/imported/2012/02/95.gifآخر هفته خوبی داشته باشید و شاد باشید تا یکشنبهhttp://forums.boursy.com/imported/2012/02/95.gif

ایرج اکبری
2012/02/08, 18:56
یک خبر در نما بورس نوشته شده که قیمت شکر تحویلی در انبار شرکت 1175 تومان می باشد به نظر دوستان چه تاثیری بر روی سهام دارد با تشکر

يگانه
2012/02/09, 11:25
35% در نرخ كارخانه تعديل داده دولت - قبلا 875 بوده

شايد به حساب پيشخور شدن بره

ولي وقتي به اين نرخ رضايت داده پس به 1300 هم ميشه فكر كرد

يگانه
2012/02/09, 11:27
ديرزو بنياد 500.000 هزار شيروان و 50.000 قزوين فروخته
فدك 200.000 ثابت فروخته
حقيقي 50.000 قشيرين خريده
كاركنان فولاد5.000 قمرو خريده
قنيشا نورهمدانيان 155.000 تا فروخته و كاركنان فولاد 179.000 تا خريده
توسعه صنعتي 500.000 تا پيرانشهر فروخته

البته اينا همش بالاي 1% هستن و بايد ببينيم اين حجم معامله رو كيا خريدن و كيا خارج شدن

rezi
2012/02/12, 09:39
علی رغم اصلاحی که در اکثر نمادهای قندی مشاهده میشه مقاومت قنیشا واقعا مثال زدنیه. کسی حاضر نیست پایین بفروشه. این ارزندگی سهم رو نشون میده.

وحید 20
2012/02/12, 11:15
نقل قول از کاربر سپهبد=

در روز یک شنبه پستی در این تاپیک خواهد آمد مبنی بر ورد حقوقی جدید به قنیشا که باعث می شود کل گروه روز بعد مقاومت تکنیکالی شاخص قند و شکر را به کمک صف های نریخته و صف های محکم و جدید قنیشا بشکند http://forums.boursy.com/imported/2012/02/95.gifآخر هفته خوبی داشته باشید و شاد باشید تا یکشنبهhttp://forums.boursy.com/imported/2012/02/95.gif
اینو چهارشنبه سپهبد زده بود تالار بورس
که محقق شد صف خرید قنیشا اونم در این قیمت با حجم معاملات بالا و اردرهای سنگین

احـد
2012/02/12, 11:20
شفاف سازی اعلام شده بر اساس قیمت شکر11750 ریال:شکر شاهرود و شکر مرودشت اعلام کردند بی اثر---قند خوی شهد 6درصد و قند همدان 20درصد تاثیر گرفته اند .

وحید 20
2012/02/12, 11:40
متوقف شد

مهدي منصوري
2012/02/12, 13:40
خبرها حاکی از ورود مهر اقتصاد ایرانیان به این سهم است!!!!!!!!!!!!!

فرزاد
2012/02/12, 13:56
ورود دانایان پارس

meysam_sh_2020
2012/02/12, 14:08
خبرها حاکی از ورود مهر اقتصاد ایرانیان به این سهم است!!!!!!!!!!!!!

اوه اوه چه شود

meysam_sh_2020
2012/02/12, 14:11
حقوقی های قبلی کار بلد نبودن و انگار نتونستن سهام رو از دست مردم در بیارن حقوقی های نامی وارد میشوند که قشنگ خالی کنن =))

غلمان
2012/02/12, 15:48
منهم امروز از فرصت پيش آمده استفاده كردم و قشهد خوبي خريدم ؛ البته قهكمت هم خريدم
و به نظرم خريد خوبم علاوه بر قشهد همانا قمرو بود
قمرو خيلي به بازار بهكاره ... توكل بر خدا
قمرو تو بازگشايي قبلي زياد بالا باز نشد به نظرم در وهله اول 2675 و در مرحله بعد 3875 رو به راحتي
و البته با افت و خيز كمي تاچ ميكنه
به هر حال باجناقي گفتن ... رقابتي گفتن ... نورهمدانياني گفتن
البته بايد بگم قنيشا رو هم در روز چهارشنبه كه ريخت افزودم اساسي

شفاف سازی اعلام شده بر اساس قیمت شکر11750 ریال:شکر شاهرود و شکر مرودشت اعلام کردند بی اثر---قند خوی شهد 6درصد و قند همدان 20درصد تاثیر گرفته اند .

دروغي بيش نيست اينها ... حتي اونايي كه تعديل الكي دادن هم دروغ گفتن
الان كه داغه اين قشكر بايد 14-15% از دست داده رو جايگزين كنه يا نه ؟
قشهد 6% ؟!!!! بودجه رو 870 ديده و الان 1170 تازه بدون تلرانس 17.5% ميشه 6% ؟! حالا كي گفته قراره تو اين قيمتا بفروش؟!
همشون منتقل ميكنن بعد عيد و مصوبه جديد كه تنظيم بازار شب عيد تموم شده باشه
هكمتان هم يه چيزي پرونده جدي نگيريد
من 10 روز پيش گفتم قنديها از تاريخ 10 روز پيش تا نهايت 6 ماه ديگه 100% ديگه دارن ... ميگين نه از كدال نويس قشكر بپرسين !!!! :)):))

احـد
2012/02/15, 06:45
شکر و خبری جدید دیگر
(1390/11/26 )
بعد از مصوب شدن قیمت شکر درب کارخانه به قیمت 1175 تومان شنیده میشود این بار قیمت شکر فله ای حداقل 1400 تومان و با اضافه شدن هزینه های بسته بندی میتواند تا 1550-1500تومان افزایش یابد این خبر میتواند به شدت برای تک گروه مثبت بازار مناسب باشد

مهدي منصوري
2012/02/15, 08:38
یعنی اگر جو قندی ها همین باشه میتونه بالای 1700 باز بشه؟؟؟؟؟؟

rezi
2012/02/15, 09:45
یعنی اگر جو قندی ها همین باشه میتونه بالای 1700 باز بشه؟؟؟؟؟؟

دیروز قجام همه رو غافلگیر کرد. ببینیم قنیشا چیکار میکنه.

مهدي منصوري
2012/02/15, 13:25
فکرکنم این یکی غوغا کنه!!!!!!!!!!!

rezi
2012/02/15, 16:14
فکرکنم این یکی غوغا کنه!!!!!!!!!!!

به نظر من در محدوده 1550-1600 بازگشایی خواهد شد. فقط باید دعا کنیم هفته بعد باز بشه. زمانی که جو گروه مناسبه.

مهدي منصوري
2012/02/15, 16:42
اگر با این جو باز بشه قطعا بالای 1750 باز میشه و اگر خبر افزایش سرمایش صحت پیدا کنه همون روز صف خرید و ............

rezi
2012/02/22, 00:16
مثل اینکه دست اندر کاران همراه اول هم سهام قندی دارند. امروز به من یک اس ام اس با این متن زده:

((آیا میدانید شکر در قرون وسطی یک کالای اشرافی به حساب می آمده و قیمت آن 9 برابر شیر بوده؟؟؟!!!))

جالبه تو این اوضاع این اس ام اس بهم خیلی روحیه داد.

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/8.gif

مهدي منصوري
2012/02/24, 07:31
به نقل از بورس 24:
عضو هیئت مدیره شرکت صادراتی صنایع بهشهر:
شکر شاهرود به زودی افزایش سرمایه خواهد داشت از 2.8 میلیارد تومان به 3.5 میلیارد تومان اما قند نیشابور در سال آینده افزایش سرمایه نخواهد داشت ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

rezi
2012/02/24, 11:06
به نقل از بورس 24:
عضو هیئت مدیره شرکت صادراتی صنایع بهشهر:
شکر شاهرود به زودی افزایش سرمایه خواهد داشت از 2.8 میلیارد تومان به 3.5 میلیارد تومان اما قند نیشابور در سال آینده افزایش سرمایه نخواهد داشت ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

خوب بذار نده. مهم نیست. ما دنبال چیز دیگه ای هستیم :d

sanaz
2012/02/24, 11:48
من قنیشا ندارم اما میدونم چند تا حقیقی وارد میشن که بدجوری کرد وخاک میکنن.
منم میخوام تا دیر نشده وارد این سهم بشم.
امیدوارم روز بازگشایی عرضه بشه که سهامداری مثل من هم بتونن وارد سهم بشن.>:d<

rezi
2012/02/24, 20:16
من قنیشا ندارم اما میدونم چند تا حقیقی وارد میشن که بدجوری کرد وخاک میکنن.
منم میخوام تا دیر نشده وارد این سهم بشم.
امیدوارم روز بازگشایی عرضه بشه که سهامداری مثل من هم بتونن وارد سهم بشن.>:d<

مطمئن باش که فرصت ورود خواهد داد. قنیشا حامی داره و نگرانیش کمه

مهدي منصوري
2012/02/25, 16:22
البته اگر اون حقیقی هایی باشن که یک مرتبه قبل مجمع وارد شدن تو 1000 تومن و بعد گند زدن به سهم نباشه.....

sanaz
2012/02/25, 19:52
نه دوست عزیز اونا نیستن جدید هستن.

جهان شهر
2012/02/29, 08:35
آگهي ثبت افزايش سرمايه قنقش بر روي كدال

other
2012/02/29, 21:52
درود بر همگی
آیا میدانید :
غیر از چند نماد قندی، چند سهم با پی بر ای بالایی در بورس وجود دارند
خکمک(کمک فنر ایندامین)=249.5
خاذین(سایپا آذین)=154.3
کسرام(پارس سرام)=83.3
پدرخشش(درخشان تهران)=67.3
کایتا(ایتالران)=67
بایکا(کابل سازی ایارن)=58
کاصفا(کاشی اصفهان)=41.3
شرکت هایی اکثرا با کاهش سود آوری و زیان ده ، کسی کاری به کارشون نداره اونوقت میانو میگن که قندی ها پی بر ای نجومی دارند، اونهم سهم هایی با سودآوری فراوانی که در انتظارشون هست
سال 83، تقاضا برای خرید زمین بسیار بالا می رفت، سرمایه گذار، میومد و زمین آبی رو با قیمت متری ده هزار تومان می خرید،سه برابر جریمه میداد و کاربری مسکونی میگرفت. روز به روز قیمت زمین در اثر تقاضا، بالا میرفت. آقایون از اینکه یک عده کشاورز محروم و بیچاره، پول های شگرفی ناشی از فروش زمین هایشون بدست میآوردند، تحمل این وضع رو نداشتند(داشتند میسوختند) و در نهایت کلا خرید و فروش زمین های کشاورزی رو جهت کاربری ممنوع کردند.
کاری که الان با سهم های گروه قندی کردند، سهم های به ظاهر بنیادیشون، افت شدیدی داشتند و اینها از اینکه به قول خودشون سهم های بی بنیه گروه قندی هر روز رشد زیادی میکردند و با درصد های بالا باز میشدن، از سوزش به هر دری میزدند تا بالاخره موفق شدند که یک استراحت کوتاه مدتی به این گروه بدند
رشد این گروه کاملا بنیادی بوده و به کوری چشم حسودان و تنگ نظران، رشد چشمگیری در انتظار این گروه خواهد بود تا جای سوزششان بیشتر بسوزد.
از کلیه دوستانی که نیاز به فروش سهم قندیشون ندارند، از فروش منصرف بشند تا سوزش این آقایون بیشتر بشه

علاء الدین
2012/02/29, 22:21
آگهي ثبت افزايش سرمايه قنقش بر روي كدال
آگهی چند روزه اومده رو کدال و مربوط به افزایش سرمایه ی انجام شده است

رویش
2012/03/03, 18:25
آب زنید راه را
* گزارش شفاف سازی و تعدیل قنیشا روی کدال *
انتظار به سررسید . شمارش معکوس برای بازگشایی سهام قندی

مصطفی مصری پور
2012/03/03, 18:43
شفاف سازیش نکات قشنگی داره.
شرکت در سه ماهه نخست سال مالی 91 هیچ فروش شکری نداشته، همشو (7293تن ) انبار کرده برای بعد از افزایش نرخ.
نرخ پیش بینیش 11295 ریال به ازای هرکیلو
کل سود این سه ماه،حاصل از فروش شکر کارمزدی بوده

meysam_sh_2020
2012/03/03, 18:52
شرکت در سه ماهه نخست سال مالی 91 هیچ فروش شکری نداشته، همشو (7293تن ) انبار کرده برای بعد از افزایش نرخ.

این شفاف سازی ها خوندن داره . من که هنوز ندیدم ولی دقیق میخونم ببینم چه کرده لیدر قندی ها (-:

گزارشش که نخونده 36 درصد تعدیل مثبت داده.

meysam_sh_2020
2012/03/03, 19:05
عجب اطلاعاتی رو بورس خواسته از قندی ها تو شفاف سازی و چه گیری داده نامرد

امپراتور7
2012/03/03, 19:21
به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت قند نيشابور طی نامه شماره مورخ 1390/11/26 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1391/06/31 با سرمایه 36,000 میلیون ریال مبلغ 420 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تبریییییییک به دوستان قنیشایی .........

ata007
2012/03/03, 19:25
به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت قند نيشابور طی نامه شماره مورخ 1390/11/26 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1391/06/31 با سرمایه 36,000 میلیون ریال مبلغ 420 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تبریییییییک به دوستان قنیشایی .........
ای ناقلا تو قنیشا هم داشتی ما خبر نداشتیم :d
فردا دیگه ناهار مهمونیم b-)

meysam_sh_2020
2012/03/03, 19:34

مدیریت خوبی انجام داده و فروشی از شکر نداشته . این یعنی 10500 تن شکر یعنی هر چی بالاتر از 1175 بفروشه میشه سود خالص ;) قیمت شکر 1400 تومنی اون ور سال یعنی یه تعدیل توپل.

اما مصطفی جان نظرت در مورد این بند چیه :
ارزش بازار شركت مبلغ 876 ر 447 ميليون ريال /11/ با توجه به آخرين قيمت هر سهم ( 12،441 ريال ) در تاريخ 23
مي باشد. كه اين مبلغ حدود 8 برابر حقوق صاحبان سهام شركت در پايان سال مالي 90 مي باشد.:(

این بند کمی خطرناک نیست ؟؟

مصطفی مصری پور
2012/03/03, 19:39
مدیریت خوبی انجام داده و فروشی از شکر نداشته . این یعنی 10500 تن شکر یعنی هر چی بالاتر از 1175 بفروشه میشه سود خالص ;) قیمت شکر 1400 تومنی اون ور سال یعنی یه تعدیل توپل.

اما مصطفی جان نظرت در مورد این بند چیه :
ارزش بازار شركت مبلغ 876 ر 447 ميليون ريال /11/ با توجه به آخرين قيمت هر سهم ( 12،441 ريال ) در تاريخ 23
مي باشد. كه اين مبلغ حدود 8 برابر حقوق صاحبان سهام شركت در پايان سال مالي 90 مي باشد.:(

این بند کمی خطرناک نیست ؟؟

خب میثم باید بشینی این 10 هزار تن رو با میانگین همون 1400 حساب کنی و سود آتی رو بدست بیاریم. اگه تونست نسبت ارزش بازار 5 یا 6 رقم بزنه اونوقت توجیه داره..

اما اصولا چیزیکه این مدت توی قندیها قیمت تعیین کرده بنیادی نبوده بلکه فقط جریان پول بوده. الانم فک نکنم خطری باشه.

meysam_sh_2020
2012/03/03, 19:42
البته این بندی که گفتم برای قند لرستان هم این مبلغ حدود 5/3 برابر حقوق صاحبان سهام شركت در پايان سال مالي 90 مي باشد.;)
مشکل فقط همین جاست که با توجه به سرمایه ای که تو گروه قند خیلی جدی نمیگیریم :d چون هیچکی دیگه حاضر نیست پایین تر از قیمتی که خریده سهمشو بفروشه .
تازه قلرست هم یه تعدیل توپل داده و تعدیلش ادامه خواهد داشت;)

meysam_sh_2020
2012/03/03, 19:45
1175-1400=225
10500*1000*225 که تقسیم بر 36 میلیون سهم کنیم 65 تومن به سودش اضافه میشه .

مصطفی مصری پور
2012/03/03, 19:45
یه بند هم در مورد فروش دفترش بود ( همون خبری که اوایل تابستون قنیشا رو ترکوند) گفته برنامه ای برای فروشش ندارن

meysam_sh_2020
2012/03/03, 19:48
دوستان از الان دارن قیمت میدن و میگن :
قنیشا 1600-1500
قلرست 3500 باز میشه :d

امپراتور7
2012/03/03, 20:20
دوستان از الان دارن قیمت میدن و میگن :
قنیشا 1600-1500
قلرست 3500 باز میشه :d

خیلی پایین گفتی نیشابور 1800 رو میبنه به امید خدا
قلرست هم 4 به راحتی باز میشه
یادمون نره بازار دیگه نگرانی از خرید قندی نداره

meysam_sh_2020
2012/03/03, 20:24
خیلی پایین گفتی نیشابور 1800 رو میبنه به امید خدا
قلرست هم 4 به راحتی باز میشه
یادمون نره بازار دیگه نگرانی از خرید قندی نداره

رضا جان هر چی بالاتر باز بشه بهتر :d
اگه مالمیر بزاره داره رو اعصاب راه میره باحرفاش !!!>:)
البته فک نکنم بتونه کاری کنه:D

امپراتور7
2012/03/03, 20:33
دوستان دقت کنن که با شکر کیلویی 11295 ریالی این سود اعلام شده اگه این رقم 1400 در نظر گرفته بشه ....

وحید 20
2012/03/03, 21:05
یه بند هم در مورد فروش دفترش بود ( همون خبری که اوایل تابستون قنیشا رو ترکوند) گفته برنامه ای برای فروشش ندارن
گفته در تاریخ 26/10/90 اعلام کرده تا اطلاع ثانوی قصد فروش نداره و این اعلام مربوط به این شفاف سازی نمیشه.

وحید 20
2012/03/03, 21:12
در کل این مواردی که در شفاف سازی هاشون اومده قبلا هم به نوعی در گزارشات شرکت بوده و چیز جدیدی نیست. حالا شاید برای من حقیقی برخیشون تازگی هم داشته باشه ولی اون هایی که در حجم بالا میخریدن و حقوقیها و سهامداران عمدش همه اینها رو میدونستن!
این تعدیل رو هم که خودش قبل از توقف قندی ها برای شفاف سازی! بسته بود اعلام کنه.
نکته جالب اینه که به نوعی خواسته جو منفی القا کنه.
مثلا درصد رشدشو گفته و چند برابر بودن ارزش بازار به حقوق صاحبان سهام و.... .

اینکه چطور بازبشن و چه بشند مشخص نیست.
البته منظورم در کوتاه مدته.
سازمان به کدهایی که تعداد بالا قندی داشتن در این مدت طبق شنیده ها گیر داده و شاید موقع بازشدن هم محدودیت هایی رو اعمال کنه تا خودشون خراب نشن!
یادتونه که روز اخر قبل از توقف قنیشا چه طوفانی به پا کرده بود.

من با اینکه خودم قندی دارم ولی اگر افت کنن بیشتر خوشحال میشم چون میتونم مجدد اضافه کنم!

امپراتور7
2012/03/04, 10:25
گویا امروز نماد باز نمیشه

وحید 20
2012/03/04, 13:35
در خصوص قزوین گویا افزایش سرمایه جدیدش که اطلاعیش در کدال اومده از محل تجدید ارزیابی دارایی است.
http://codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=WC0x9XOOWs%2fXVU%2bj% 2fwzCbw%3d%3d
نوشته استفاده از آیین نامه اجرایی جز ب بند 78قانون بودجه سال 90 کل کشور و انجام افزایش سرمایه
---------------------------
اینهم متن آیین نامه=

آیین نامه اجرایی جزء «ب» بند (78) قانون بودجه سال 1390 کل کشور

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ـ وزارت امور اقتصادی و دارایی وزارت صنعت، معدن و تجارت
هیئت وزیران در جلسه مورخ 29/8/1390 بنا به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت و به استـناد جزء «ب» بند (78) قانون بودجه سال 1390 کل کـشور، آیین نامه اجرایی بند یادشده را به شرح زیر تصویب نمود:
آیین نامه اجرایی جزء «ب» بند (78) قانون بودجه سال 1390 کل کشور
ماده1ـ اصطلاحات زیر در معانی مشروح مربوط به کار می روند:
الف ـ بنگاه اقتصادی: واحد اقتصادی اعم از شخص حقیقی یا حقوقی که در تولید کالا یا خدمت فعالیت می کند و طبق مقررات قانون تجارت مکلف به نگاهداری دفاتر تجارتی است.
ب ـ دارایی ها: دارایی های ثابت مشهود و نامشهود.
ج ـ مالیات: مالیات بر درآمد مازاد ناشی از تجدید ارزیابی و حق تمبر حسب مورد، موضوع مواد (48)، (105) و (131) قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحیه های آن.
ماده2ـ بنگاههای اقتصادی که از ابتدای سال 1385 تا پایان سال 1389 اقدام به تجدید ارزیابی داراییهای خود ننموده اند، در صورتی که با رعایت مقررات قانونی و مفاد
این آیین نامه، داراییهای خود را در سال 1390 تجدید ارزیابی نموده و مازاد حاصل از آن را به حساب سرمایه منظور نمایند، از شمول مالیات در سال 1390 معاف خواهند بود.
تبصره1ـ در اجرای این ماده، اشخاص حقوقی ملزم به رعایت مواد (106) و (161) قانون تجارت می باشند.
تبصره2ـ اشخاص حقوقی که تا پایان سال 1390 افزایـش سرمایه ناشی از تجدید ارزیابی داراییـهای خود را در اداره ثبت شرکتها ثبت ننـمایند، موظفند مبالغ ناشی از تجدید ارزیابی داراییها را طی سال مذکور در دفاتر قانونی به حساب مازاد ناشی از تجدید ارزیابی منظور و حداکثر تا سه ماه پس از انقضای مهلت تسلیم اظهارنامه سال مالی تجدید ارزیابی، در اداره ثبـت شرکتها ثبت و به حـساب سرمایه در دفاتر قانونی، طی سال 1391 منظور نمایند.
ماده3ـ با توجه به بندهای (34) و (35) استاندارد حسابداری شماره (11) هرگاه یک قلم از داراییهای ثابت تجدید ارزیابی شود، ارزیابی تمام اقلام طبقه ای که دارایی مزبور در آن طبقه قرار دارد، الزامی است.
ماده4ـ به منظور اصلاح مبنای محاسبه استهلاک داراییهای تجدید ارزیابی شده، هزینه استهلاک دارایی به نسبت مازاد ناشی از تجدید ارزیابی دارایی، به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی تلقی نخواهد شد.
ماده5 ـ تجدید ارزیابی داراییها پس از پایان عمر مفید آنها براساس جدول استهلاکات موضوع ماده (151) قانون مالیاتهای مستقیم بلامانع است.
ماده6 ـ در زمان فروش داراییهای تجدید ارزیابی شده، مبنای محاسبه سود یا زیان حسب مورد ارزش دفتری مبتنی بر بهای تمام شده دارایی می باشد.
تبصره ـ چنانچه در بین داراییهای بنگاههای اقتصادی که تجدید ارزیابی می شوند، دارایی یا داراییهای موضوع فصل اول باب سوم قانون مالیاتهای مستقیم و سهام یا سهم الشرکه یا حق تقدم سهام شرکتها وجود داشته باشد، داراییهای مذکور در هنگام نقل و انتقال حسب مورد صرفاً مشمول مقـررات ماده (59) و تبصره (1) ماده (143) قانون یادشده خواهند بود.
ماده7ـ در صورتی که شخص حقوقی پس از تجدید ارزیابی منحل شود، مأخذ درآمد مشمول مالیات آخرین دوره عملیات براساس مقررات ماده (115) قانون مالیاتهای مستقیم و تبصره های آن و همچنین تبصره الحاقی ماده (106) قانون یاد شده تعیین و افزایش سرمایه ناشی از تجدید ارزیابی از حساب سرمایه کسر خواهد شد.
ماده8 ـ تجدید ارزیابی موضوع این آیین نامه و عمر مفید دارایی تجدید ارزیابی شده توسط کارشناس رسمی دادگستری صورت می پذیرد.
تبصره ـ تجدید ارزیابی داراییهای موضوع این آیین نامه در مورد شرکتهای دولتی و شرکتهای وابسته به مؤسسات عمومی غیردولتی طبق نظر کارشناس یا کارشناسان منتخب مجمع عمومی صاحبان سهام صورت می گیرد.
ماده9ـ تجدید ارزیابی داراییها در اجرای این آیین نامه برای هر دارایی فقط یک بار مجاز است.
ماده10ـ بنگاههای اقتصادی برای استفاده از معافیت موضوع این آیین نامه باید تأییدیه سازمان حسابرسی یا یکی از مؤسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ایران را که مستند به گزارش حسابرسی شرکت باشد در موارد زیر دریافت و حداکثر تا سه ماه پس از انقضای مهلت تسلیم اظهارنامه به اداره امور مالیاتی ذی ربط ارایه نمایند:
الف ـ اعلام نظر در مورد عدم تجدید ارزیابی داراییها در پنج سال قبل از سال 1390
ب ـ اظهارنظر در مورد صحت مبنای محاسبه استهلاک دارایی در هر دوره مالی تا دوره مالی منتهی به خروج دارایی و درج در گزارش حسابرسی مالیاتی سال 1390 و بعد از آن.
ج ـ اظهارنظر در مورد صحت اصلاح مبنای محاسبه ارزش دارایی در زمان فروش، معاوضه و انحلال در گزارش حسابرسی مالیاتی
ماده11ـ عدم رعایت هر یک از شرایط مذکور در این آیین نامه توسط بنگاه های اقتصادی موجب محرومیت از معافیت مالیاتی موضوع جزء (ب) بند (78) قانون بودجه سال 1390 کل کشور خواهد بود.
ماده12ـ برخورداری بنگاه اقتصادی از معافیت موضوع این آیین نامه مانع استفاده از سایر معافیت های قانونی نخواهد بود.

معاون اول رئیس جمهور ـ محمدرضا رحیمی
http://rc.majlis.ir/fa/law/show/802369

بابک 52
2012/03/04, 15:32
رشد 18 درصدي سود آوري در يک شرکت قندي
خبرگزاري موج - گروه بورس

به گزارش خبرنگار خبرگزاري موج، شرکت قند نيشابور سودهر سهم خود را براي سال مالي منتهي به شهريورماه 91 از 355 به 420 ريال افزايش داد.
اين افزايش در آمد از محل افزايش نرخ فروش شکر از 11 هزار و 200 به 11 هزار و 750 ريال برابر مصوبه اعلامي از سوي سازمان حمايت از مصرف کنندگان و توليدکنندگان صورت گرفته است.
توليد شکر سفيد در نتيجه افزايش راندمان (ضريب استحصال)، توليد آن از 80 به 82 درصد افزايش يافته است.
اين گزارش مي افزايد: شرکت پيش بيني کرده است که تبديل شکرخام با توجه به شرايط موجود از 80 هزارتن به 64.3 هزار تن کاهش يابد که اين مساله در آمد هاي شرکت را با کاهش مواجه خواهد کرد.

http://www.mojnews.com/fa/Miscellaneous/ViewContents.aspx?Contract=cms_Contents_I_News&r=951579

آریو
2012/03/04, 15:57
افق بازار شکر روشن است؟

قیمت شکر در بازار نیویورک در سال جاری تاکنون 7 درصد افزایش یافته است در حالیکه سال گذشته قیمتها 27 درصد کاهش یافته بود زیرا سال 2011 معاملهگران پیشبینی کرده بودند عرضه بسیار بالاتر از تقاضا خواهد بود. اکنون تحلیلگران میگویند اگر برزیل که بزرگترین تولیدکننده شکر جهان است سهم بالاتری از شکر تولید شده خود را صرف تولید اتانول کند، عرضه شکر به بازارهای جهان به شدت کاهش خواهد یافت. برزیل بخش عمده شکر خود را صرف صادرات و تولید اتانول میکند.

در دوازده ماه منتهی به سپتامبر امسال عرضه شکر نسبت به تقاضا برای آن 9.7 میلیون تن بیشتر است. سال آینده میزان مازاد عرضه نسبت به تقاضا 5.5 میلیون تن خواهد بود. طبق تخمین کارشناسان اگر برزیل بخش بزرگتری از شکر خود را صرف تولید اتانول کند، مازاد عرضه نسبت به تقاضا 50 درصد کاهش خواهد یافت. برزیل برای تامین نیاز خود به اتانول این ماده را وارد میکند و شایعاتی در باره عزم مقامات این کشور برای افزایش تولید اتانول در داخل منتشر شده است.

برآورد شده که امسال و سال آینده متوسط قیمت هر پوند (حدود 450 گرم) شکر به ترتیب 23.9 و 22.1 سنت خواهد بود. اما اگر در عرضه شکر به هر دلیل اختلال یا کاهش پدید آید قیمتها بیش از این میزان خواهند بود.

نکته مهم دیگر اینکه در هند، دومین تولیدکننده بزرگ شکر جهان، تولید این ماده در فصل کنونی به دلیل وضعیت بد آب و هوایی بین 2 تا 3 میلیون تن کاهش خواهد یافت.

http://namabourse.com/news/18580/

وحید 20
2012/03/04, 20:41
نقل قول =

با سلام خدمت دوستان
گزارش 2 شرکت قند نیشابور و قند لرستان هم آمد.
ابتدا نکاتی در مورد قند لرستان می گویم و بعد قند نیشابور
این گزارش شفاف سازی که در مورد بدهی صاحبان سهام و دارایی های جاری و غیره و ذالکه به درد نمی خوره چون این اطلاعات بر اساس ترازنامه استخراج شده است و چون ما د رایران حسابداری تورمی نداریم عملا با واقعیت ها خیلی تفاوت دارد .از گزارش شفاف سازی همون صفحات آخرش به درد می خوره .قبل از اینکه به این صفحات بپردازیم لازمه یک نکته مهم را به مسئولین محترم بورس تذکر بدهم .اینکه به بازار اطلاع داده اند سهم قند لرستان طی یکسال گذشته 723 درصد رشد کرده است ،چه بهتر بود که روند معاملات و تعداد سهام معامله شده را هم می گفتند تا احیانا آه حسرت سهامداران کمتر شود http://forums.boursy.com/imported/2012/02/95.gif
قند لرستان در کل سال 89 و در قیمت 200 تومان 95400 سهم معامله شده است که بدست بازار هم نرسیده چون جابجایی بین کدهای سهامدار عمده بود برای اینکه روزهای معاملاتی را پر کند .
در سال 90 در قیمت 400 تومان 841 سهم!!!!معامله شده است.حجم معاملات از رنج قیمت 500 تومان تا 1000 تومان صفر سهم!!!است.
حجم معاملات در قیمت 1100 تومان 52670 سهم و در 1200 تومان 177551 سهم و در قیمت 1300 تومان 30923 سهم و در 1400 تومان 106977 سهم و در 1500 تومان 177665 سهم و......می باشد کل سهام معامله شده در سال 90 تا حالا 3،192،374 سهم می باشد به ارزش 66 میلیارد ریال یعنی میانگین فروش 20674 ریال !!!
این یعنی شفاف سازی نه آنکه بورس نوشته .یکی بیاد به من بگه این نون 723 درصدی به کی تو بازار رسیده ؟!این را نوشتم که آه از نهانتان بلند نشود.
اگر نیشابور وثابت و شیرین و شکر شاهرود در بازار نقل دهن شد به آن دلیل نبود که بهترین این گروه بودندبه آن دلیل بود که روانترین گروه بودند و می شد این سهام را خرید کرد .ما هم می توانستیم به تاریکی رویم و در هر بار باز و بسته شدن سهم را 100 درصد رشد دهیم اما اینکار را نکردیم .بازی برنده برنده را انتخاب کردیم .بازار به روان بودن و نقدشوندگی سهممان را هدیه داد ما هم سهام پر بازده مان را در اختیار بازار قرار دادیم .
------------------------------
بریم سر شفاف سازی
اولین چیزی که برای من جلب توجه کرده است روند 4 سال مالی گذشته قند لرستان است که در قند نیشابور هم می توان آنرا دید .وارن بافت در کتابش گفته یاد گرفتم سهام شرکتهای را بخرم که اخیرا در آنها تحولاتی شکل گرفته است .تحولات را می توانیم از صورتهای مالی ببینیم.
شکر تولید شده قلرست در سال 88 برابر 5313 تن بوده
در سال 89برابر 7833 تن
در سال 90برابر 19547 تن
در سال جاری برابر 27350 تن
خیلی جالب بود اگر این سهم را در سال 89 کشف کرده بودید نه؟اما شاید انروز هم جرات خرید نداشتید چرا؟چون آینده هنوز نیامده بود و آیا شما می توانستید ریسکش را بپذیرید؟ریسک شرکتی که سود اعلامی اشت زیر 100 تومان بوده است ؟آیا می توانستید 1 سال سهامتان را بدون توجه به باازار و اخبار نگهداری کنید؟اگر جوابتان مثبت است پس از شما م یخواهم گزارش نیشابور را با این گزارش مقایسه کنید.
تولید شکر در سال 88 برابر 2621!!!
در سال 89 برابر 3537
در سال 90 برابر 6127
و در سال جاری برابر 10652 تن
جالبه نه ؟انکار می خواد بگه تاریخ قابل تکرار شدنه و مثلا در سال آینده تولید مثل روند لرستان به 20 هزار تن و بعد هم به 30 هزار تن خواهد رسید .
روند سود هر سهم در لرستان به شرح زیر است:
در سال 88برابر60 تومان
در سال 89 برابر 96 تومان
در سال 90 برابر 327 تومان
و در سال جاری پیش بینی طبق این اطلاعیه 320 تومان است که در ادامه من هم پیش بینی ام را از سود امسال خواهم گفت.
اما همین روند سود در نیشابور هم قابل توجه است :
در سال 88 شرکت زیان کرده است برابر -14 تومان
در سال 89 توانسته 21 تومان سود بسازد .
در سال 91 با 50 درصد افزایش در روند سودآوری به 31 تومان رسیده است
و برای سال جاری پیش بینی کرده 42 تومان که مطمینا تا 2 برابر هم قابلیت تعدیل دارد .
متوسط نرخ فروش شکر خام و همچنین مقدار جذب چغندر دلیل بنیادی روند روبه رشد این شرکتها می باشد که امسال با توجه به روند افزایشی دلار و همچنین مشکلات بوجود آمده در واردات کالا شتاب بیشتری به خود گرفته است .
توجه شما را به روند روبه رشد چغندر جلب می کنم.
برای لرستان در سال 88 برابر 30828 تن
در سال 89 برابر 43600 تن
در سال 90 برابر 128276تن!!!
در سال جاری 186633 تن!!
همین آمار برای نیشابور به شرح زیر است:
در سال 88 برابر 19691 تن
در سال 89 برابر 24480 تن
در سال 90 برابر 41384 تن!!
در سال جاری 75497 تن!!!
و آیا نیشابور با یک فاز تاخیری در حال پیمودن راهیست که لرستان رفته است؟
بهای فروش شکر هم به شرح زیر بوده است:
در سال 88 برابر 5465 ریال
در سال 89 برابر 7358 ریال
در سال 90 برابر 9869 ریال
و در سال جاری تا این لحظه 11175 ریال
بعد از عید طبق قاون قیمت فروش به شرح زیر تعیین می شود :
در فصل برداشت چغندر قیمت تمام شده چغندر باضافه حداقل 8 درصد و حداکثر 17 درصد
در فصل اتمام برداشت چغندر قیمت تمام شده وار دات باضافه حداقل 8 درصد تا حداکثر 17 درصد .الان قیمت وارداتی شکر با نرخ دولتی و گمرگ 8 درصد برابر 1200 تومان می باشد یعنی قیمت فروش بعد از عید که فصل برداشت چغندر تمام شده است می شود بین 1300 تا 1400 تومان و چه جالب تر می شود روزی که قیمت دلار بالاتر رود یا قیمت های جهانی و یا حذف دلار دولتی از شکر و یا رسیدن نرخ مرجع به نرخ بازار .نکته ای که مطمینا در یک بازه چند ساله رخ می دهد .همانطور که در گذشته رخ داده است.http://forums.boursy.com/imported/2012/02/95.gif
---------------
حالا برید از وارن بافت بپرسیدhttp://forums.boursy.com/imported/2012/02/95.gif
بگید آقای وارن بافت ما با گروهی مواجه هستیم که
1-نرخ فروشش در حال افزایش است
2- تولیدش در حال افزایش است
3-در کشور ایران که با گمرگ قیمت ها را بالا می برند تا حمایت کنند و کارخانه ها از بین نروند در این صنعت گمرگ تنها 8 درصد است که بود و نبودش فرقی نمی کند.
4-در کشوری که تحریم ها در واردات برای اکثر کارخانه ها تهدید شده است (چه آنها که مواد اولیه وارد می کردند و چه آنها که صادراتی بودند مثل پتروشیمی ها)برای این گروه فرصت شده است.
بگید که این گروه مواد اولیه اشان را از قشر ضعیف کشاورز می گیرند اما قیمت محصولشان با دلار تعیین می شود.بگویید این رانت 60 درصدی که در دلار ایران وجود دارد بزودی از بین می رود و قیمتها شفاف تر خواهند بود.

بابک 52
2012/03/05, 06:17
بنگاه خبر
شفافسازي قنديها با فرمت جديد آغاز شد

بورس24- شفافسازي قنديها با فرمت جديد در حالی آغاز شدکه در اين فرمت، ترازنامه شركتهاي قندي از سال 87 تا سال 90 منتشر شده كه اطلاعات مقايسه اي از داراييها و بدهيها و حقوق صاحبان سهام شركتهاي قندي در اختيار سهامداران قرار گرفته است؛ از طرفی ديگر در این اطلاعیهها، جدول سود و زيان و فروش شركتهاي قندي از سال 87 تا سال 90 به همراه عملكرد 3 ماهه اين شركتها نیز منتشر شده است.

در همین حال، ميزان توليد و فروش محصولات به همراه مقدار مصرف و خريد مواد اوليه يا همان چغندر قند بخش ديگري از فرمت جديد شفافسازي قنديها ميباشد.سابقه قيمتي و معاملاتي سهم به همراه نكات برجسته صورتهاي مالي و اطلاعات شركتهاي قندی در پايان فرمت جديد شفافسازي قنديها كمك شاياني به سهامداران اين گروه خواهد نمود.اما در نخست فرمت اطلاعرسانی جدید قندیها شركت قند نيشابور نیز كه براي سال مالي منتهي به پايان شهريور ماه 91 سود خود را 355 ريال اعلام نموده بود، با تعديل مثبت 18 درصدي پیشبینی سود جدید خود را رقم 420 ريال اعلام نموده و در عملكرد 3 ماهه موفق به پوشش 6 درصدي سود خود شده است.اما قند لرستان هم كه براي سال مالي منتهي به پايان تير ماه 91 سود خود را 2639 ريال اعلام نموده بود، با تعديل مثبت 21درصدي پیشبینی سود خود را رقم 3200 ريال اعلام نموده و در عملكرد 6 ماهه هم موفق به پوشش 21 درصدي سود خود شده است.این شركت دليل تغيير پيشبيني را اعمال نرخ 1175 تومان براي موجودي شکر قابل فروش دانسته است.

http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=293431

مرتضی20
2012/03/05, 12:37
فارق از بازگشایی مثبت قنیشا (هرچند حقش خیلی بیشتر از این بود) و خوشحالی بابت این قضیه از تودهنی که این دو سهم قلرست و قنیشا به مسئولین عوضی بورس زدن خوشحالترم دم هر دوتاشون گرم.
قنیشا تو قیمتی باز شد که بخری سود میبری و بفروشی اونهایی که قبلا هم خریدند سود میبرند.
صف خرید سنگین فردای این دو سهم را پیشاپیش به دوستان تبریک میگم.
دوستان بازگشایی این دو سهم به دست خود ما انجام شد شکایتهایی که به بورس شده بود بابت بسته شدن الکی سهمها حجمش اونقدر زیاد بود که نتونستند مقاومت کنند
قنیشا رو تا عید 2000 ببینید ان شالله به امید خدا.
به همه تبریک میگم آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان دارم.

meysam_sh_2020
2012/03/05, 12:40
فارق از بازگشایی مثبت قنیشا (هرچند حقش خیلی بیشتر از این بود) و خوشحالی بابت این قضیه از تودهنی که این دو سهم قلرست و قنیشا به مسئولین عوضی بورس زدن خوشحالترم دم هر دوتاشون گرم.
قنیشا تو قیمتی باز شد که بخری سود میبری و بفروشی اونهایی که قبلا هم خریدند سود میبرند.
صف خرید سنگین فردای این دو سهم را پیشاپیش به دوستان تبریک میگم.
دوستان بازگشایی این دو سهم به دست خود ما انجام شد شکایتهایی که به بورس شده بود بابت بسته شدن الکی سهمها حجمش اونقدر زیاد بود که نتونستند مقاومت کنند
قنیشا رو تا عید 2000 ببینید ان شالله به امید خدا.
به همه تبریک میگم آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان دارم.

سلام مرتضی جان
خوبی؟
بیشتر به این سایت بیا :d
راستی یه تحلیل تکنیکال از قشهد و قنیشا میزنی :d

امپراتور7
2012/03/05, 13:38
قیمت امروز توسط حقوقی به نظر میرسه کنترل شد
البته بهتر شد با تخلیه فروشندگان رشد از سر گرفته میشه نگرانی وجود نداره
تبریک به دوستان قنیشایی

وحید 20
2012/03/06, 08:50
در پی ارایه گزارش شفافیت و بازگشایی نمادها

آیا قندی ها شفاف شدند؟!

آنچه مسلم است اطلاعات منتشر شده توسط این دو شرکت که پیش بینی می شود دیگر شرکتهای قندی نیز اطلاعاتی بیشتر از این ارایه نکنند نه تنها جدید و بروز نیست بلکه همچنان با ابهامات گذشته را همراه است و پاسخی به سؤالات مد نظر سازمان بورس برای شفاف تر شدن نداده اند در صورتیکه انتظار می رفت این شرکتها در گزارش های خود ارزش روز دارایی ها، میزان جذب چغندر و مقدار فروش آن تا تاریخ گزارش و قیمت فروش خود را اعلام می کردند.چرا که همین ابهامات رشد قیمت های چند صد درصدی را برای این شرکتها رقم زده است.
http://forums.boursy.com/imported/2012/03/372.jpgطی معاملات امروز در حالی شاهد پیغام ناظر بازار برای بازگشایی نماد دو شرکت قند نیشابور و قند لرستان بودیم که پیشتر نماد تمامی شرکتهای بورسی فعال در صنعت قند و شکر به جهت ارایه گزارش شفافیت با فرمت جدید در نظر گرفته شده از سوی سازمان بورس برای آنها متوقف شده بودند. بر اساس گزارش بورس نیوز دو شرکت قند نیشابور و قند لرستان در حالی گزارش شفافیت خود را به سازمان بورس ارسال کرده اند که دراین گزارش ها هیچ اطلاعات جدیدی به بازار ارایه نشده و این شرکتها اطلاعات قبلی خود را با ظاهری جدید مجدداً به سازمان بورس ارایه کرده اند. بر این اساس در گزارش ارزیابی دارایی های این دو شرکت اطلاعات منتشر شده همان مواردی است که در تراز نامه و صورتهای مالی آنها قبلاً به بورس ارسال شده بود در حالیکه انتظار می رفت این شرکتها ارزیابی جدید دارایی های خود را با توجه به روند تورمی در کشور اعلام می کردند که البته رییس اداره نظارت بر ناشران بورس صراحتاً به این موضوع ذیل گزارش شفاف سازی قند نیشابور در خصوص خالص ارزش فروش 5000 متر زمین واقع در نظرآباد کرج که توسط شرکت مشخص نشده را اعلام داشته است. همچنین این موضوع در خصوص اعلام موجودی کالا و نرخ فروش نیز برای دو شرکت مذکور صادق است و عدم شفافیت در این موارد نیز به چشم می خورد. به عنوان مثال شرکت قند نیشابور مقدار تولید شکر در گزارش سه ماهه خود منتهی به 90.9.30 را 10652 تن و مقدار فروش کالای تولید شده را صفر اعلام کرده بود و این در حالیست در گزارش جدید نیز این میزان بدون هیچ تغییری پا بر جاست و انتظار می رفت در گزارش جدید اطلاعات بروز شرکت تا تاریخ 90.11.30 اعلام می شد. یا در گزارش 9 ماهه قند لرستان منتهی به 90.10.30 میزان تولید شکر 27918 تن گزارش شده بود که در آن زمان 4780 تن نیز بفروش رفته بود در حالیکه در گزارش جدید این شرکت همان اطلاعات مجدداً به بازار منعکس شده است. بر این اساس آنچه مسلم است اطلاعات منتشر شده توسط این دو شرکت که پیش بینی می شود دیگر شرکتهای قندی نیز اطلاعاتی بیشتر از این ارایه نکنند نه تنها جدید و بروز نیست بلکه همچنان با ابهامات گذشته را همراه است و پاسخی به سؤالات مد نظر سازمان بورس برای شفاف تر شدن نداده اند در صورتیکه انتظار می رفت این شرکتها در گزارش های خود ارزش روز دارایی ها، میزان جذب چغندر و مقدار فروش آن تا تاریخ گزارش و قیمت فروش خود را اعلام می کردند.چرا که همین ابهامات رشد قیمت های چند صد درصدی را برای این شرکتها رقم زده است. در پایان از مدیران شرکتهای قندی در خواست می شود به چهار سؤال که سؤال اصلی بازار در خصوص این گروه می باشد و انتظار می رفت در اطلاعیه های شفاف سازی اخیر اشاره ای هر چند کوچک به انها شود پاسخ دهند : 1- با توجه به شرایط موجود و احتمال افزایش نرخ شکر در سال آینده سود این شرکتها در قیمتهای مختلف فروش شکر و باقیمانده موجودی انبار ،چه عددی خواهد بود ؟ 2- چنانچه امکان واردات و ساخت تجهیزات یک کارخانه قند در کشور وجود داشته باشد ارزش جایگزینی تجهیزات چه رقمی است؟ارزش تخمینی روز ساختمان و زمین های کشاورزی این کارخانه ها چقدر می باشد؟ 3- با توجه به روند صعودی تولید در 3 سال گذشته و وجود ظرفیتهای خالی تولید در این کارخانه ها ،آیا روند صعودی تولید در سال های آتی می تواند ادامه دار باشد ؟ 4- با توجه به اینکه حداقل سرمایه لازم برای حضور در تابلوی دوم بورس 200 میلیارد ریال می باشد برنامه آتی شرکت برای افزایش سرمایه چه می باشد؟این افزایش سرمایه از چه محلی انجام خواهد گرفت؟

امپراتور7
2012/03/06, 08:59
قیمت امروز توسط حقوقی به نظر میرسه کنترل شد
البته بهتر شد با تخلیه فروشندگان رشد از سر گرفته میشه نگرانی وجود نداره
تبریک به دوستان قنیشایی

همونطور که پیش بینی کردم فروش کار حقوقی بوده البته نه به منظور تخریب سهم .
احتمالا امروز هم با صف خرید همراه بشه