PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داده پردازي ايران ( مداران )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

H.samimi
2016/12/20, 18:20
تو این بازار واقعا کولاک کرده
متاسفانه امروز بازار رو نداشتم
حقوقی هم 50 درصد خرید کرده

*سامان*
2016/12/20, 18:26
تو این بازار واقعا کولاک کرده
متاسفانه امروز بازار رو نداشتم
حقوقی هم 50 درصد خرید کرده

اين افتشو كرده واسه همين تو اين بازار ديگه ناي پايين اومدن نداشت

تا الانم اگه يه حامي خيلي كوچيك ميداشت نميزاشت سهم زير 300 بياد

متاسفانه حامي تو سهم نيست همين ميشه كه اول وقتي با 30000 معامله مياد -4

و اونايي هم كه ميفروشن واقعا من نميدونم چند خريدن

كسايي كه ميخان بفروشن صبر كنن تا خريدار جون بگيره بعد شروع به فروش بكنن

اول بازار وقتي هنوز كسي رو سيستم ننشسته براي چي ميفروشيد؟

اون حقوقي هم من نميدونم كي بود اينجوري رنج كشيد

اگه واقعا خريداري نميخاد به سهم جو بدي كف سهمو با همون 300 تا ميتوني رو هر قيمتي كه خواستي ببندي

اگه 300 تارو بهت دادن دوباره 300 تا ديگه بزار

اينجوري هم سهمو ميخري و هم بازار ميفهمه ديگه پايين نداره مياد رو سهم

orumbourse
2016/12/22, 21:41
روی حمایت 280 تومن قرار داره،زیر 270 تومن بیاد یعنی حمایت شکسته شده و خیلی پرنوسان میره برای 215 تومن.
در صورت واکنش مثبت به حمایت 280 تومن ،مقاومت 325 تومن مقاومت مهم ارزیابی میشه.

http://forums.boursy.com/imported/2016/12/lqj27crg2sj9-1.jpg

FARIBORZ NAEL
2016/12/23, 16:40
با احترام به نظر همه دوستان چه مثبت و چه منفی

اما بنظر من این سهم در میان مدت بر میگرده به حوالی 210 تا 220 تومن

بلایی که کنتور سازی سر بازار و اعتماد سهامداران به این گروه آورد به این زودی از خاطر بازار نمیره!

{لطفا ملاک تصمیم گیری نباشه}

H.samimi
2016/12/23, 17:43

بلایی که کنتور سازی سر بازار و اعتماد سهامداران به این گروه آورد به این زودی از خاطر بازار نمیره!

این چه تحلیلیه دیگه؟
اگه اینجوریه که کل بازار یه بازار غیر قابل اعتماده
تحلیل آبکی ممنوع

H.samimi
2016/12/23, 17:44
البته من به بازار بی اعتمادم ولی به سامان اعتماد دارم

ناوارو
2016/12/26, 13:48
خخخخخ سهم ۴۰٪ اومد پایین گول نوشته های کاربر سامان نخورید

هر سهمی که این کاربر گفته ۱کله اومده پایین.

الان هم با نام کاربری mardebozorg داره در تالار بورس مطلب میزنه خخخخخخ

*سامان*
2016/12/26, 13:53

من نام كاربريم تو تالار ساده ي ساده هست و خيلي وقت هم هست به تالار سر نميزنم چون يوزر و پس رو فراموش كردم

ایرج سابق
2016/12/26, 13:56

هیچ کسی نباید با تبلیغات دیگران خرید کند چون ضرر می کنه بارها دیدیم حتی سرمایش هم نابود شده

ناوارو
2016/12/26, 13:58
ماشاالله پس چنتا نامه کاربری داری خخخخ

گول نوشته های این کاربر نخورید

*سامان*
2016/12/26, 14:20
هیچ کسی نباید با تبلیغات دیگران خرید کند چون ضرر می کنه بارها دیدیم حتی سرمایش هم نابود شده

ما كجا تبليغ كرديم؟

پستهاي من تحليلي بوده نه تبليغي

من اومدم گفتم بدو بخر جا نموني؟

تبليغ رو به هيچ عنوان قبول ندارم

ناوارو
2016/12/26, 14:25

[B]کاربر سامان استاد بوق زدن و ضرر کردنه خخخخخ

ایرج سابق
2016/12/26, 14:26
ما كجا تبليغ كرديم؟

پستهاي من تحليلي بوده نه تبليغي

من اومدم گفتم بدو بخر جا نموني؟

تبليغ رو به هيچ عنوان قبول ندارم

منظور من اینکه اگر کسی روی یک سهمی نظر مثبت داره کاربران حتی با نظر مثبت او دست به خرید بزنند چون دید گاه مثبت ممکنه از طرف خریدار منطقی باشه همین !!

ایرج سابق
2016/12/26, 14:29

بنده کاری نه به سامان دارم نه به شخص دیگری فقط این را می دانم که اگر کاربری نمی توان حداقل تحلیل از بازار بورس را داشته باشه نباید خرید و فروش کند چون از رو

دست دیگران خرید کردن ضرر داره ممکنه یک بار هم سود کنند ولی در جایی دیگه ضرر بسیار می کنه و همه سرمایه اش نابود میشه

FARIBORZ NAEL
2016/12/26, 14:39

کاربر سامان آدم محترمی هست،فقط در تحلیلش اوضاع کلی بورس و اقتصاد فشل ایران جای خالی داره که باید در نظر میگرفت

بانک دی هم ما رو بیچاره میکنه،کلی فرصت رو از دست میدیم!=((

شهرقدس
2016/12/26, 20:07
سامان یا همان ساده ساده کارش درسته تو تشخیص سهام بنیادی یکی از بهترینها است

H.samimi
2016/12/26, 23:04

شما نخر
سامان بنیادی کار متبحری هست و خیلی با تکنیکال آشنا نیست
تحلیل مداران هم درسته و هیچ ایرادی در تحلیل نیست
بنده خریدم و ضرر کردم و ربطی هم به سامان نداره همینطور که سود کردن من هم ربطی به سامان نداره شما اگه تحلیلی داری بذار تا بقیه هم استفاده کنن
در ضمن مودب باش

*سامان*
2016/12/26, 23:44
حالا فهميدم داستان از چه قراره

من رفتم مطالب تالار بورسو خوندم...كاربري به اسم مرد بزرگ مطالب منو در مورد مداران در تاپيك مداران نقل قول كرده ايشون هم فك كرده من همون مرد بزرگم

اولا بگم كه از موقعي كه تلگرام اومد من خيلي از بچه هاي سايتو با ايديشون ديگه شناختم

اين كاربر مرد بزرگ هم از دوستان قديمي هست كه قبلا تو سايتها بود و الان در تلگرام با هم دوست شديم

دوما ظاهرا اين كاربر ناوارو يا tar همون كاربر فشاركي هست كه هميشه در گروههاي من ميومد و من همش حذفش ميكردم

حالا فهميديد داستان از چه قراره

اين بابا هم الان مثلا داره اينجوري تلافي ميكنه

اشكالي نداره استاد فشاركي...تلافي كن...ولي چرا اينقد بچگانه تلافي ميكني؟

تلگرام هر بدي اي كه داشت به كنار ...ولي يه خوبي اي داشت و اونم اين بود كه دوستان سايت رو شناختم

ناوارو
2016/12/27, 08:24
من کاربر ناوارو بورکس هستم از قدیمی های اون سایت الکی حرف نزن

orumbourse
2016/12/27, 09:18

بنظرتون ،پست های اخیر خودتون در مورد سامان، شایسته یه کاربر قدیمی هست،فکر نمیکنید کمی زیاده روی کردید؟!
از نظر من تحلیل درست یا غلط مهم نیست،بلکه مهم نیت آدم ها هست.سامان هم تحلیلش درست یا غلط ،نیتش همیشه خیر بوده.

ناوارو
2016/12/27, 09:24
بنظرتون ،پست های اخیر خودتون در مورد سامان، شایسته یه کاربر قدیمی هست،فکر نمیکنید کمی زیاده روی کردید؟!
از نظر من تحلیل درست یا غلط مهم نیست،بلکه مهم نیت آدم ها هست.سامان هم تحلیلش درست یا غلط ،نیتش همیشه خیر بوده.

مگه شما خدا هستید که تشخیص میدید نیتش خیر بوده یا نه من از ناظر این سایت درخواست دارم که با کاربر سامان برخورد کنه به خاطر حرفی که به من زده.!!!

ناوارو
2016/12/27, 09:33
معنی نیت خیر یعنی بیای بالای 380 بوق بزنی و بگی حقوقی داره به کد شخصی میزنه و زمان خرید سهم دوست من از اینجور ادما من در این 19 سالی که در بازار بودم خیلی خیلی دیدم. اقای فشارکی هم من 9 سال هست میشناسم از بورکس و انسان بسیار فهیمی هستن و در اکثر مجامع از حقوق سهامداران حمایت کردن

orumbourse
2016/12/27, 09:33
مگه شما خدا هستید که تشخیص میدید نیتش خیر بوده یا نه من از ناظر این سایت درخواست دارم که با کاربر سامان برخورد کنه به خاطر حرفی که به من زده.!!!

و شما هم مگه خدا هستید که فکر میکنید نیتش بد بوده؟!
اگر شما فکر میکنید که غیر خدا هیچکس نمیتونه از نیت انسان ها با خبر باشه ،پس بایستی بعنوان یه انسان نیت آدم ها رو فقط خوب در نظر گرفت،چون بقول شما،قوه تشخیص نداریم.

*سامان*
2016/12/27, 09:57

به هر حال من الان شك ندارم تو فشاركي هستي

كلا هر كي هستي راه درستي رو انتخاب نكردي

*سامان*
2016/12/27, 09:58
و شما هم مگه خدا هستید که فکر میکنید نیتش بد بوده؟!
اگر شما فکر میکنید که غیر خدا هیچکس نمیتونه از نیت انسان ها با خبر باشه ،پس بایستی بعنوان یه انسان نیت آدم ها رو فقط خوب در نظر گرفت،چون بقول شما،قوه تشخیص نداریم.

سجاد جان با اينا دهن به دهن نزار چون اگه افرادي مثه شما با اينا كل كل كنن الكي بزرگ ميشن

بزار ببينيم با اين حرفا به كجا ميرسه

فردا روز قيمت سهم ميره بالا دوباره ميرن تو سوراخ موش

orumbourse
2016/12/27, 10:04
آخر و عاقبت یه تحلیلگر همینه.
صدها تحلیل درست داشته باشی ولی یکی دو تا تحلیلت غلط باشه ،هستند افرادی که اون یکی دو تا رو اعلم بکنند و بهت انگ سفته بازی و بوق کردن و غیره بچسبونند.
ما ایرانیا اینجورییم.

*سامان*
2016/12/27, 10:26
معنی نیت خیر یعنی بیای بالای 380 بوق بزنی و بگی حقوقی داره به کد شخصی میزنه و زمان خرید سهم دوست من از اینجور ادما من در این 19 سالی که در بازار بودم خیلی خیلی دیدم. اقای فشارکی هم من 9 سال هست میشناسم از بورکس و انسان بسیار فهیمی هستن و در اکثر مجامع از حقوق سهامداران حمایت کردن

اولا اگه 380 هم كسي خريده باشه من هميشه گفتم با مديريت سرمايه بايد بخره و بيشتر از 25 درصد سبد هم نخره

من الان ميانگين خودم 320 شده...امروزم ميخرم

از 380 تومن همينجور پله اي دارم ميخرم

شما برو يه پست از من پيدا كن كه من گفته باشم بدون ملاحظه بريد تو سهم...هميشه مديريت سرمايه مهمه

*سامان*
2016/12/27, 12:37
من ازين ناراحتم كه با حجم پايين و خريدار و فروشنده هاي دوزاري سهم داره منفي ميخوره

اگه درستو حسابي منفي ميخورد دلم نميسوخت

مثلا صف فروش بشه...جمع بشه و دوباره صف فروش بشه و پايين بياد خيلي بهتر از اين شكل معامله هست

خورد خورد و با معاملات پايين هر روز فرسايشي معامله ميشه...

اين شكل معامله كه از بالاي 300 داره انجام ميشه نشون ميده سهم حامي نداره واسه همين فروشنده هاي دوزاري دارن رو سهم مانور ميدن همينطور خريدارها هم ريزن

FARIBORZ NAEL
2016/12/27, 13:04

روی 210-220 تومن آرام میگیره و البته برای مدتی!!!

بعد از اون باید شرایط بازار رو دید

با احترام به نظر سامان عزیز،ولی من هر چی فکر میکنم میبینم این سهم تعدیل قابل توجه نداره
شرکتهای آی تی اگر نتونن پروژه بگیرن هزینه های سربار به شدت افزایش پیدا میکنه
مخابرات و همراه اول رو ببینید!
من فکر میکردم وقتی که همراه اول به شکل گسترده شروع به فروش اینترنت کرد تعدیل میده،اما تعدیل نمیده و سود رو پنهان میکنه،با سرفصل هزینه های سربار و چیزای دیگه

وضعیت کل بازار خراب شده و حتی حرفه ای ها هم نمیتونن سود کنن حتی اگر زیان نکنند
اوضاع روحی خود من که دیگه هر روز داره داغون تر میشه

*سامان*
2016/12/27, 13:15
ماهم بحث قرارداد منظورمون هست ديگه

همين صندوقهاي فروشگاهي مگه قرارداد نيست...يا كارت سلامت...يا پروژه شاپرك كه فيلم مصاحبه مدير عامل توسعه هست كه گفت ما اين پروژه رو از بانك مركزي گرفتيم

ولي هيچ شفاف سازي اي نميشه

كارت سلامت كه خودشون تو مجمع گفتن دنبالشيم و ميدونيد ارزش اين پروژه بالغ بر 900 ميليارد تومن هست؟

اصلا رفاه اومد تو سهم كه همين پروژه عملياتي بشه...رفاه مال خود تامين اجتماعيه

روی 210-220 تومن آرام میگیره و البته برای مدتی!!!

بعد از اون باید شرایط بازار رو دید

با احترام به نظر سامان عزیز،ولی من هر چی فکر میکنم میبینم این سهم تعدیل قابل توجه نداره
شرکتهای آی تی اگر نتونن پروژه بگیرن هزینه های سربار به شدت افزایش پیدا میکنه
مخابرات و همراه اول رو ببینید!
من فکر میکردم وقتی که همراه اول به شکل گسترده شروع به فروش اینترنت کرد تعدیل میده،اما تعدیل نمیده و سود رو پنهان میکنه،با سرفصل هزینه های سربار و چیزای دیگه

وضعیت کل بازار خراب شده و حتی حرفه ای ها هم نمیتونن سود کنن حتی اگر زیان نکنند
اوضاع روحی خود من که دیگه هر روز داره داغون تر میشه

mohamad123
2016/12/27, 13:21
البته کل بازار وضعش خرابه

بعضی سهم ها علیرغم اینکه حمایت های خوبی داشتن الان وضع جالبی ندارن

بعضی سهم ها به کمترین قیمت های چندین سال اخیر رسیدن

FARIBORZ NAEL
2016/12/27, 13:25
سامان جان
تو کنتور سازی خیلی ها تک خوری کردند و صدای بقیه شدید در اومد و پس گرفتن پروژه از کنتور و مابقی مسایل پیش اومد!!!
فعلا سر {پروژه پوزها} دعوا شده و تا حل نشه وضعیت همینه
زور مرقام تو این قضیه مثل کنتور بیشتر از مداران هست!
موفق باشی.@};-

*سامان*
2016/12/27, 13:28
سامان جان
تو کنتور سازی خیلی ها تک خوری کردند و صدای بقیه شدید در اومد و پس گرفتن پروژه از کنتور و مابقی مسایل پیش اومد!!!
فعلا سر {پروژه پوزها} دعوا شده و تا حل نشه وضعیت همینه
زور مرقام تو این قضیه مثل کنتور بیشتر از مداران هست!
موفق باشی.@};-

جفتشون مال كميته هستن...به مرقام 2 تا پفك بدن به مداران يكيش قطعيه

تو نامه اتاق اصناف واضح اسم مداران و مرقام اومده

پروانه مداران و مرقام هم يكي هست به لحاظ تعداد

*سامان*
2016/12/29, 17:08
مداران احتمالا ازين قيمتها يه برگشت به بالا ميزنه و ميتونه تا 290 يا 300 بالا بره...اگر تا اينجاها بالا اومد و همزمان خبر افزايش سرمايه هم به بازار اومد كه ميتونه تا 325 30 هم بالا بياد...اما اين برگشتي كه ميزنه براي افرادي كه تكنيكي كار ميكنن فرصت خروج هست كه بايد اينجاها ميانگين بگيرن تا تو برگشت بدون ضرر خارج شن...من با خريدهايي كه ديروز كردم ميانگينمو اوردم رو 300 تومن...اگر سهمو نگهدارن ديگه براشون خواب پول داره

ماها كه بنيادي خريديم قطعا سهمو نگه ميداريم حالا ميخاد هر چقدر هم پايين بياد ديگه مهم نيست...بالاتر از سياهي هم رنگي نيست

اين گزارش برج 9 كه از سهم اومد تعديل سنگيني كه من منتظرشم تداعي نميكنه

سود شركت 22 تومنه و من انتظار دارم سال مالي رو با اين گزارشها با 28 الي 30 تومن سود تموم كنه كه اين تعديل اون تعديلي نيست كه من دنبالشم

مگر اينكه قرارداد جديد بسته بشه و قراردادهاي بالقوه اي كه حولو حوش شركت مطرحه يكي شاپرك هست كارته سلامته و صندوقهاي فروشگاهي...قراردادهاي مخفي رو هم كه ما ازش اطلاعي نداريم

اما افزايش سرمايه شركت نكته مهمي هست كه بايد بهش توجه داشته باشيد و اين افزايش سرمايه سود شركت رو دو برابر ميكنه و چون شركت اي تي هست به محض اينكه پول افزايش سرمايه دستشو بگيره تجهيزات وارد ميكنه و اجاره ميده كه 2 3 ماه بيشتر طول نميكشه و خود شركت هم گفته از برج 5 اگه افزايش سرمايه انجام بشه ماهي 4 ميلياردو 100 ميليون تومن درآمد ما بالا ميره...پس يه تعديل 100 درصدي فقط افزايش سرمايه در سال 96 داره

اون تعديلي براي من يكي اهميت داره كه سود شركت رو ببره بالاي 45 تومن...تعديل 20 30 درصدي مد نظر من نيست

اما پروژه صندوقها نزديكترين خبري هست كه ميتونه در بازار بپيچه...بايد ببينيم اين پروژه چي ميشه

خلاصه كلام اينكه تكنيكال شركت جالب نيست اما بنياديش هيچ مشكلي نداره...پس كسايي كه خريدن اگه مديريت سرمايه رو رعايت كرده باشن ميتونن بدون ضرر يا با ضرر مختصر تو برگشت ازين سهم خارج شن

انشالا سهم ديگه اي معرفي ميكنم كه اين ضرر رو جبران كنه

احمدخان
2017/01/14, 12:10
Mahdi Ramezanzadeh, [۱۴.۰۱.۱۷ ۱۰:۵۱]
صحبتي كه با دوستان داشتيم
شنيده شده مدير عامل سابق شركت مهندس خالقي زمان رفتن ايشان ٤٩ ميليارد تومان در شركت پول و سود انباشته شانزده ١٦ ميليارد تومان مي باشد
با توجه به برنده شدنه شركت در دو مناقصه جديد و يك قرارداد ده ميلياردي رفاه به شركت و زيان توسعه ريز كامپيوتر هم در نظر بگيريم
در گزارش نه ماه شركت توان اعلام اي پي اس ٣٠ تومان به بالا را دارد مگر دوباره بخواهد حساب سازي و پنهان كاري بكند

gholamk
2017/01/30, 12:21
دوستان من مداران رو با قیمت میانگین 2993 دارم . یعنی از قبل مجمع به قیمت 3200 خریدم و بعد مجمع با خریدهام قیمت میانگین رو آوردم پایین
به نظرتون نگه دارم یا بفروشم؟

"Midas"
2017/01/31, 20:18
مداران 320 هدف اول:

http://forums.boursy.com/imported/2017/01/toydhquu32it-1.png

*سامان*
2017/01/31, 23:34
دوستان من مداران رو با قیمت میانگین 2993 دارم . یعنی از قبل مجمع به قیمت 3200 خریدم و بعد مجمع با خریدهام قیمت میانگین رو آوردم پایین
به نظرتون نگه دارم یا بفروشم؟

اگه به پولش نياز نداريد نگهداريد

gholamk
2017/02/01, 00:41
اگه به پولش نياز نداريد نگهداريد

جناب سامان سلام
نه نیازی ندارم پس نگه میدارم.
ممنونم

orumbourse
2017/03/03, 10:08
من فکر میکنم مداران با شکست حمایت 280تومن، پرنوسان با موج های بیست سی تومنی میتونه تا 215تومن هم پایین بیاد.
این تحلیل با اومدن سهم به بالای 390 تومن فیلد میشه.قیمت کنونی 306تومن

روی حمایت 280 تومن قرار داره،زیر 270 تومن بیاد یعنی حمایت شکسته شده و خیلی پرنوسان میره برای 215 تومن.
در صورت واکنش مثبت به حمایت 280 تومن ،مقاومت 325 تومن مقاومت مهم ارزیابی میشه.

http://forums.boursy.com/imported/2016/12/lqj27crg2sj9-1.jpg

هر چقدر هم نوسان مثبت بکنه ،باز به احتمال 90 درصد، 215 تومن رو خواهد دید.
من اینطور فکر میکنم.

نوام چامسکی
2017/03/03, 19:53
http://forums.boursy.com/imported/2017/03/s6vt_D985D8AFD8A7D8B1D8A7D986-1.jpg

مداران //بنظر با توجه بع رشد اخیری که داشته بصورت کارکشن بوده نتونه سطح فعلی رو حفظ کنه و در ادامه انتظار داریم در محدوده زمانی و قیمتی 200تومن قابلیت بررسی داشته باشه //فعلا نوسانگیری روی سهم

*سامان*
2017/03/04, 22:23
شرکت "داده پردازی" مامور دیجیتال بیس کردن سرویسهای تامین اجتماعی و بانک رفاه شده است/ اپراتور سوم تلفن همراه یا همان رایتل یکی از سرمایه گذاریهای خودرا مربوط به پرداخت موبایل قرارداده است که قرار است این را با بانک رفاه کارگران و سازمان سرمایه اجتماعی(تامین شدگان مستمری بگیران) انجام شود/ تا پایان امسال کل مراکز درمانی تامین اجتماعی در کل کشور دیگر نیازی به دفترچه بیمه نخواهند داشت.

محمد تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ازالکترونیکی شدن دفترچه های بیمه تا پایان سال خبر داد و گفت: بانک رفاه باعنوان زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی با رویکرد بانکداری الکترونیک در مدیریت جدید خود، سرمایه گذاریهای زیادی کرده و یکی از شرکتهای بزرگ فناوری اطلاعات خودرا به نام "داده پردازی" را مامور دیجیتال بیس کردن سرویسها کرده است و قطعا این امر در هزینه های تمام شده تاثیر به سزایی خواهد داشت و ما نیز آن را با خدمات خود در سازمان ادغام کرده ایم.
وی ادامه داد: این کار بدین معنا است که تا پایان امسال کل مراکز درمانی تامین اجتماعی در کل کشور دیگر نیازی به دفترچه بیمه نخواهند داشت، این امرهم اکنون در 22 استان ایجاد شده است و در 8 استان دیگر نیز تا پایان امسال نهایی خواهد شدو در واقع آن را به خدمات بانکی بیمه شدگان و مستمری بگیران اختصاص داده ایم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درادامه سخنان خود با بیان اینکه بانکداری دیجیتالی هزینه های تمام شده برای ارایه خدمت را کاهش می دهد خاطرنشان کرد: در سرویس دهی بانکها ، بانکداری دیجیتالی، هزینه های تمام شده برای ارایه خدمت را کاهش میدهد و سبب ایجاد رضایتمندی بیشتر و افزایش صحت عملیات بانکی نیز میشود.

نوربخش در جواب به سوالی مبنی بر اینکه بانک مرکزی چقدر از منافع بانکها در مقوله بانکداری الکترونیک دفاع می کند اظهار اشت: قطعا یکی از راهبردهای اصلی بانک مرکزی تقویت کلیه خدمات بانکداری الکترونیک است، به عنوان مثال در همین استارت آپها در زمینه فضای کسب و کار در یک الی 2سال اخیر واقعا جهشی جدی صورت گرفته و حاشیه های سودی را هم که ایجاد کرده ، قابل ملاحظه است.

نوربخش استفاده از موبایل paymanet را یکی از جدیترین کارهای سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و گفت: اپراتور سوم تلفن همراه یا همان رایتل یکی از سرمایه گذاریهای خودرا مربوط به پرداخت موبایل قرارداده است که اگر این را با بانک رفاه کارگران و سازمان سرمایه اجتماعی(تامین شدگان مستمری بگیران) لینک کنیم ،هم میتوان رضایت مندی و منافع بیشتری را بدست آورد و هم فضای کسب و کار را احیا کرد.

درباره نیاز مشاغل به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک گفت: ما به عنوان سازمان بیمه گر معتقدیم مشاغل الکترونیک یکی از 10 چالش اصلی همه سازمانهای بیمه های اجتماعی است و حتی در کنگره اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی پاناما نیزبه این موضوع اشاره شد.

وی با اشاره به ساز و کارهای جدید در سازمان تامین اجتماعی اذعان کرد: با توجه به تغییر فضای کسب و کار و تغییر نوع کار و ارایه خدمات، طبیعتا ما نیز در سازمان تامین اجتماعی ساز و کارهای جدیدی را باید در نظر بگیریم، برای همین امر با وزارت خانه های ارتباطات و ارشاد، جلسات متعددی برگزار میکنیم و در آن درباره نوع کسب و کار دیجیتالی از دید بیمه ای به بحث و گفتگو و بررسی میپردازیم.

*سامان*
2017/04/24, 16:41
امروز هم خوب بود

دوستان اگه یه چارت از مداران بدن ممنون میشم

احمدخان
2017/05/05, 12:38
مداران و مرقام دو گاو شیرده که شیرشان تموم نشدنی است.

*سامان*
2017/05/14, 20:19
دوستان در جریان باشن که یه سری از بازیگران مرقام دارن مداران جمع میکنن

علت اینکه فعلا تمایل ندارن بالا بره همینه

این خبری که خدمتتون دادم موثق هست

مظفریان
2017/05/14, 20:23
مداران رو ریز ریز نا محسوس جمع میکنند برا همین اول پایین میزارن قیمتی و نمیخرند بعد که رقابت فروش راه افتاد یهو رنج میزنن تا مثبت میره جمع میکنه

احمدخان
2017/06/20, 21:43
از استاد شهریار

امروز با یه بنده خدایی که که تو صنعت atm دستی داره صحبت میکردم..از یه پروژه بزرگ صحبت میکرد که البته اطلاعاتی ازین پروژه بهم نداد

ظاهرا نسل جدیدی از atm رو دارن روش کار میکنن که مخصوص ادارات و نهادهای دولتی هست

ارزش پروژه هم حدود 200 میلیارد با حاشیه سود حداقل 50 درصد هست

ازش در مورد شرکتها پرسیدم چیزی نگفت

اما هر موقع اسم atm وسط بیاد از مرقام نمیتونن بگذرن

احمدخان
2017/06/20, 21:48
مداران و گزارش مجمع و خبر کارت سلامت و پروژه بالای 1000 میلیارد تومانی و اتمام حجت راجع به این پروژه

احمدخان
2017/06/20, 21:49
این پروژه 1500 میلیارد تومن ارزشش هست که در مرحله ای هست که باید توسط کارفرما ابلاغ بشه

فاز اول پروژه 400 میلیارده که مخصوص مداران و نصب تجهیزات سنگین هست

براورد مدیر عامل مداران از فاز اول این پروژه 130 تومن سود خالص برای هر سهم هست

احمدخان
2017/06/20, 21:52
یکی از بحث های این روزهای مجوز MVNO می باشد و همچنین یکی از برنامه های شرکت ،که این جریان را بخوبی توسط کنسرسیومی پیش برده ،حالا تصویری از برنامه های آینده که این جریان را آورده و فیلم سخنان امروز آقای فیض آبادی ،مخصوصا آنجا که از کاربرد آن می گوید و در اینجا هم بحث کارت سلامت پیش می آید

"heydar"
2018/11/19, 14:55
سهم خبری داره ؟ کارت سوخت بهش میتونه مرتبط باشه نمیدونم ایندفعه به این دادن یا نه؟

orumbourse
2019/04/28, 08:55
یکی از سهم هایی که از بازار عقب مونده مداران هست.یه دوسالی میشه این حوالی بالا پایین میشه الان روی 365 تومن منفی معامله میشه بعید میدونم زیاد پایین بیاد محدوده 340 تا 360 تومن حمایت خوبی برای مداران هست.اخیرا اندک اندک براش خریدار اومده، بالای 420 تومن بیاد میره برای شکست خط روند نزولی در 460 تومن.بنظرم اگه راه بیفته حداقل 560 تومن رو میتونه ببینه.
تا وقتی زیر 306 تومن نیومده این تحلیل معتبره.

بالاخره صف خرید شد

گرگین خان
2019/05/19, 22:41
زیر نظر داشته باشید
خرید مطلوب
محدوده 430~400

abdolhossein
2019/05/24, 23:16
مداران:
به نظر حقیر پولبک به مقاومت شکسته شده در بورس ایران حکم گنج را دارد و باید قدرش را دانست و از آن استفاده کرد.
معمولا رشد مناسبی پس از آن اتفاق می افتد و اگر هم نه لااقل حد ضرر بسیار نزدیک است و زیان چندانی را متوجه تریدر نمی سازد.
پس از عبور از سقف قبلی که احتمالا شنبه یا یکشنبه اتفاق می افتد احتمالا به سمت سقف کانال صعودی حرکت می کند.
باید ریز موج های 3 از 3 تا 5 از 3 به موقع خود تکمیل و تشکیل شوند. حتی شاید سقف کانال هم شکسته شود.
فعلا نیاز به تعیین تارگت های نجومی نیست.
http://s8.picofile.com/file/8361532042/1.jpg

گرگین خان
2019/05/27, 20:49
압바스:
#مداران منظم گزارش نمیدهد سهم در فروردین 82میلیارد ریال درامد داشته است در اردیبهشت به 307 میلیارد ریال رسیده و جمعا دو ماهه 389 میلیارد ریال درامد داشته است فعلا باید دنبال کرد چرا که خیلی منظم نیست

این گزارش سه ماهه چهارم سال گذشته است .:.thumbsdownsmileyan:.thumbsdownsmileyan
#مداران در دی ماه با درامد 177 میلیارد ریالی مواجه شده و در بهمن نیز 80 میلیارد ریال فروش داشته است در اسفند این عدد 211 میلیارد ریال شد و در 12 ماهه به درامد 1649 میلیارد ریالی رسیده در مدت مشابه این عدد 1192 میلیارد ریال بوده و رشد خوبی داشته است:

گرگین خان
2019/05/28, 12:37
300ریال در مجمع بعنوان سود نقدی تقسیم کرد.
قطعا بازدهی باشکوهی خواهد داشت .

Amir.tala
2020/11/18, 00:32
از این سهم کسی خبری نداره؟

خوش نیت
2020/11/18, 07:17
از این سهم کسی خبری نداره؟

چرا خبر هست مهمترین خبر اینه که همینجوری داره میاد پایین

Amir.tala
2020/11/18, 12:48
صف خرید!!

تمام
2021/02/22, 15:28
پدر سوخته بازی در اردر گذاری امروز این سهم موج میزد
ناظر هم مثل همیشه خواب بود

امير حسين بورس
2021/05/24, 12:56
فقط 500 تومان در فروردين و ارديبهشت سال 1400 سود ساخته ،،،،،،،،،، ملت هميشه در صحنه همچنان در صف فروش تقديم حقوقي ميكنن

امروز بسته شد براي مجمع ساليانه 90 تومان هم پارسال سود ساخت

از سال 1392 هم افزايش سرمايه نداشته كلا 80 ميليون شناور داره

در يك كلمه .........طلاي بازاره

abdolhossein
2022/10/22, 22:42
#مداران آپدیت: چقدر شبیه #حتوکا ی آذر ماه 97 شده .
داستانش را ببینید.
https://t.me/sahamvaati

https://s24.picofile.com/file/8454524768/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2_%DB%B1%DB%B0_%DB%B2 %DB%B2_%DB%B2%DB%B2_%DB%B3%DB%B4_%DB%B3%DB%B8.jpg

abdolhossein
2022/11/27, 22:25
#مداران آپدیت: این هم از نخستین زیر موج های روند صعودی جدید.

https://s25.picofile.com/file/8456208934/photo_2022_11_27_22_12_53.jpg

abdolhossein
2023/01/08, 09:58
#مداران آپدیت: این هم از نخستین زیر موج های روند صعودی جدید.

https://s25.picofile.com/file/8456208934/photo_2022_11_27_22_12_53.jpg

#مداران آپدیت: نمودار تعدیل شده پس از افزایش سرمایه.
https://t.me/sahamvaati
https://s27.picofile.com/file/8458149226/photo_2023_01_08_09_47_34.jpg

پروواز
2024/01/18, 15:57
مداران

سود بهار = 12.3 تومان
سود تابستان= 27.3 تومان
سود پاییز = 16.9 تومان

گزارش 9 ماهه 1402= 56.5 تومان
گزارش 9 ماهه 1401= 42.1 تومان