PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كتاب ها و منابع مناسب

Ehsan13581980
2014/03/14, 19:34
​با سلام خدمت تمامي دوستان خوبم در اين تالار
من حدود یک ماهه که وارد بورس شدم و با راهنمايي دوستان و سرمایه گذاری محدود در چند نما در حال یافتن نکات مربوط به سرمایه گذاری در بورس هستم.
از آنجایی که معتقدم ورود حرفه ای به هر بحثي می بایستی با آگاهی کامل صورت بگیرد مطالعات اینترنتی گسترده ای را آغاز کرده ام.
لطفا راهنمایی بفرمایید که برای شروع کار از کدام منابع و کتاب هامی توان استفاده کرد.هدف من درمرحله اول آشنایی بااصول و قوانین و سپس استفاده از تحلیل های تکنیکال و فاندمنتال است.
بسیار ممنون از وقتی که برای پاسخگویی صرف میفرمایید
یا حق

rahnama
2014/03/14, 21:59
​با سلام خدمت تمامي دوستان خوبم در اين تالار
من حدود یک ماهه که وارد بورس شدم و با راهنمايي دوستان و سرمایه گذاری محدود در چند نما در حال یافتن نکات مربوط به سرمایه گذاری در بورس هستم.
از آنجایی که معتقدم ورود حرفه ای به هر بحثي می بایستی با آگاهی کامل صورت بگیرد مطالعات اینترنتی گسترده ای را آغاز کرده ام.
لطفا راهنمایی بفرمایید که برای شروع کار از کدام منابع و کتاب هامی توان استفاده کرد.هدف من درمرحله اول آشنایی بااصول و قوانین و سپس استفاده از تحلیل های تکنیکال و فاندمنتال است.
بسیار ممنون از وقتی که برای پاسخگویی صرف میفرمایید
یا حق

مقدمت گلباران.
به لینک زیر مراجعه فرمائید:
http://forums.boursy.com/group.php?groupid=14