PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال خیلی خیلی مهم درباره بورس

Mohammad93
2014/07/02, 06:24
سلام اول از همه چیز خیلی مذرت میخوام اگه به قوانین اینجا آشنایی ندارم
اگه به این سوال من جواب بدین خیلی لطف کردید دوستان

من اصلا از بورس سردر نمیارم و به یکی از دوستان یک مبلغی رو دادم که برام تو بورس سرمایه گذاری کنه و حالا که پول لازم شدم دوست من میگه که شرکتی که ازش خریداری کرده نمیزاره بفروشه که پول من رو بتونه بده الان نزدیک به 3 ماهه داره همینو میگه. اسم اون شرکت تو بورس هم شتران یا شترون هست بنظم. میخواستم ببینم باید چکار کنم؟ چرا نمیزارن پولمو بگیرم حتی اگه با ضرر باشه؟ چرا همینطوری قفل کردن اجازه برداشت نمیدن؟ برای شما هم پیش اومده؟

ebiman
2014/07/02, 06:33

من اصلا از بورس سردر نمیارم و به یکی از دوستان یک مبلغی رو دادم که برام تو بورس سرمایه گذاری کنه و حالا که پول لازم شدم دوست من میگه که شرکتی که ازش خریداری کرده نمیزاره بفروشه که پول من رو بتونه بده الان نزدیک به 3 ماهه داره همینو میگه. اسم اون شرکت تو بورس هم شتران یا شترون هست بنظم. میخواستم ببینم باید چکار کنم؟ چرا نمیزارن پولمو بگیرم حتی اگه با ضرر باشه؟ چرا همینطوری قفل کردن اجازه برداشت نمیدن؟ برای شما هم پیش اومده؟

زنگ بزن شرکتش بپرس کی بازگشایی میشه و برای چی بسته است شمارش اینه : 55901021تا55901045
بعد که باز شد میتونی بفروشیش
تو بورس تا دلت بخواد از این اتفاقها میفته مخصوصا تو بورس ایران

rajabnejad
2014/07/02, 08:22

شایدم از پول شما ضرر داده این جوری گفته بلکه بازار برگرده وبتونه مقداریشو جبران کنه/:.sadsmiley.:/

Mohammad93
2014/07/02, 18:06
دوستان ممنون از راهنماییتون. اصلا تا حالا امکان داشته یک شرکت 3 ماه قفل کنه نزاره بفروشی؟ این کلاهبرداری نیست؟
راستی چه ساعتی تماس بگیرم؟

کاظمی
2014/07/02, 18:19
دوستان ممنون از راهنماییتون. اصلا تا حالا امکان داشته یک شرکت 3 ماه قفل کنه نزاره بفروشی؟ این کلاهبرداری نیست؟

دوست عزیز لینک معاملات و هر نوع اطلاعاتی که از شتران می خوای گیر بیاری رو برات میزارم ...هر اطلاعاتی که لازم داری در مورد سهم بهت میده ... از صورتحسابهای مالی و آخرین معامله و تلفن وآدرس تا جون آدمیزاد....امیدوارم موفق باشی

لینک شتران (http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=34066377223628725#)

ahmad m
2014/07/02, 18:25

درود
مورد داشتیم 2 ساله بسته هست پتروشیمی اصفهان . دوره های 6 ماهه و یک ساله و... هم بود مثل تاید واتر خاورمیانه و... حسن بورس در نقد شوندگی هست مشروط به اینکه نماد بسته نباشه البته نمادهایی هم وجود دارند که در صورت باز بودن هم نقد شدن در اون سهم ها مشکلات خودشو داره .

زنگ بزنید به 0216375 علت بسته بودن نماد شتران را برای شما پیگیری میکند.

Mohammad93
2014/07/02, 19:22
درود
مورد داشتیم 2 ساله بسته هست پتروشیمی اصفهان . دوره های 6 ماهه و یک ساله و... هم بود مثل تاید واتر خاورمیانه و... حسن بورس در نقد شوندگی هست مشروط به اینکه نماد بسته نباشه البته نمادهایی هم وجود دارند که در صورت باز بودن هم نقد شدن در اون سهم ها مشکلات خودشو داره .

زنگ بزنید به 0216375 علت بسته بودن نماد شتران را برای شما پیگیری میکند.
یعنی ممکنه تا دو سال نتونم پولمو پس بگیرم؟ اصلا منصفانه نیست.