PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی روند شرکتهای بازار سرمایه

صفحه ها : [1] 2

مارال صفا
2011/02/05, 06:16
انشالله برخی دیدگاههای خودم را در این تاپیک ارایه خواهم داد
فقط نکته ای که دوستان باید توجه داشته باشند دیدگاههای من به منزله پیشنهاد خرید یا فروش نیست
هدف اصلی تبادل دیدگاه تکنیکی روند شرکتها و رسیدن به سطوح مناسب خرید میباشد

مارال صفا
2011/02/05, 08:43
دوستانی که تحلیلهای منو خوانده اند دیدگاههای من کلا ساده است لازم نیست از کلیه اندیکاتورها و اسیلاتورها برای تحلیل روند استفاده شود
یک تحلیل درست باید سطوحی را در اختیار شما بگذارد که شما بتوانید با ان قیمتها تعیین استراتزی نمایید
از اینرو به عنوان مثال نگاهی ساده به سهام ولغدر می اندازم
در نگاه اول من این چنگال را رسم مینمایم پس بدون توجه به مکدی یا rsi اولین نتیجه ای که میگیرم هدف اول را سقف این چنگال در نظر میگرم
در مرحله بعدی هدف میان مدت را بررسی میکنم
خب ریزموج اخر را شناسایی میکنید و بر مبنای فیبوناچی هدف اول را 161.8% و هدف دوم را 261.8 درصد محاسبه میکنیم
ولغدر هدفی تا 107 تومان میتواند داشته باشد اما باید توجه داشت انچه این سهم را با دید میان مدت ارزنده میکند شکست همین سقف چنگال میباشد که میتواند در بلند مدت هدفی تا 125 را برای سهم به دنبال داشته باشد
باید توجه داشته باشید سهم در سطح 98 تا 100 با عرضه مواجه میشود این سطح در اینده اهرم حمایتی سهم برای اهداف بعدی خواهد بود پس شکست سطح فوق میتواند سهم را با تقاضا خوبی مواجه کند

مارال صفا
2011/02/05, 10:07
ولغدر خرید شد کاش تحلیل سهم را زودتر اینجا درج کرده بودم در وبلاگم تحلیل کرده بودم همان سطح 98 تا 985 خریدم

FENCER
2011/02/05, 10:11
ولغدر خرید شد کاش تحلیل سهم را زودتر اینجا درج کرده بودم در وبلاگم تحلیل کرده بودم همان سطح 98 تا 985 خریدم

سلام مارال عزیز ، خوشحالم دوباره محفلی برای هم صحبتی با دوستان پیدا کردم
ولغدر رو از 915 باهاشم و ایضا" وتوسم ، حضور شما هم تو سهم دلگرمی برای بنده

مارال صفا
2011/02/05, 10:18
ودی امروز با سقف این کانال فرضی برخورد داشت نظر شخصی من برگشت تا حوالی 205 هست دوستان اگر خرید میکنند هدف را 225 تا 235 قرار بدن
خودم امروز 217 با ولغدر عوض کردم
http://www.sparksun.co.cc/images2/w7bdjhvp5vwgd0wg7bmi.gif

مارال صفا
2011/02/05, 10:22
سلام مارال عزیز ، خوشحالم دوباره محفلی برای هم صحبتی با دوستان پیدا کردم
ولغدر رو از 915 باهاشم و ایضا" وتوسم ، حضور شما هم تو سهم دلگرمی برای بنده

سلام بر فرهاد عزیز چه روزگارانی در فرابورس بود همه به خاطره تبدیل شده امیدوارم محیط این سایت پر از انرزی مثبت باقی بمونه
دوستان خوبی را اینجا میبینم اسم این سایت نیز در نظرم بسیار جالب است زیرکانه انتخاب شده ;)

FENCER
2011/02/05, 10:30
سلام بر فرهاد عزیز چه روزگارانی در فرابورس بود همه به خاطره تبدیل شده امیدوارم محیط این سایت پر از انرزی مثبت باقی بمونه
دوستان خوبی را اینجا میبینم اسم این سایت نیز در نظرم بسیار جالب است زیرکانه انتخاب شده ;)

الحق روزگاری بود که خب به قول شما گذشت اما زندگی جاریه حتی اینجا
ایشالا یه جمع صمیمیه دیگه راه بیفته در کنار تحلیلهای خوب و بجای دوستان

مارال صفا
2011/02/05, 10:42
دوستان در روند حفاری شمال توجه به ماکسیمم قیمت ماهها اخیر باید داشت
2584 فراکتال اول میباشد مادامی که قیمت زیر این سطح باشد میتوان به یک موج نزول هر چند ضعیف اعتقاد داشت
معاملات امروز تمام بشه تحلیل از سهم خواهم داشت

HOLY
2011/02/05, 12:10
سلام مارال عزیز
از طرف خودم و سایر دوستان حضورتون رو در سایت خیر مقدم می گم ،بنده هم امیدوارم موقعیتی پیش بیاد که در کنار دوستان قدیم و البته با حضور دوستان جدید ،خاطرات شیرین فرابورس رو زنده کنیم
ارادتمندم.

arak_bourse
2011/02/05, 12:11
مارال خانم ورود شما به اين سايت را خوش آمد مي گويم بنده نوشته هاي خوب شما را در بوركس خوانده بودم. و از اينكه عضو اين سايت شديد خرسند شدم.
سوال من در مورد واميد و اينكه هدف اين سهم تا شب عيد چند است؟
با تشكر

حبیب
2011/02/05, 12:37
مارال خانم ضمن تشکر از حضور شما . اگر ممکنه تحلیلی هم از خاور داشته باشید ممنون میشم یادمه در وبلاگتون گفته بودید تا 125 مشکلی نداره ولی با گزارش تعدیل منفی سهم منفی شد آیا هنوز میتوان به 125 امید داشت ؟؟؟ امکان داره سهم در موج 2 باشه و بخواد 3 را شروع کنه ؟؟

مارال صفا
2011/02/05, 15:43
مارال خانم ضمن تشکر از حضور شما . اگر ممکنه تحلیلی هم از خاور داشته باشید ممنون میشم یادمه در وبلاگتون گفته بودید تا 125 مشکلی نداره ولی با گزارش تعدیل منفی سهم منفی شد آیا هنوز میتوان به 125 امید داشت ؟؟؟ امکان داره سهم در موج 2 باشه و بخواد 3 را شروع کنه ؟؟
در مورد خاور به اعتقاد من در موج سوم دستیابی سهم به حوالی 200 نیز ممکن است
اما انچه در روند سهم شاهد هستیم ادامه تکمیل شدن زیک زاک میباشد
میتوان با سهم اینگونه رفتار کرد
از نظر حجم بین 102 تا 103 مقاومت ساخته البته امروز لمس شده در این سطح شناسایی نمود اگر مجدد لمس شد
حد ضرر زیر 90 تومان
ورود به سهم با شکست 110 تا 112 مجدد باشد از بالای این سطح سیگنال خرید قوی صادر خواهد شد
اما بصورت کلی خاور باید با دید بلند مدت در سبد باشد

felermo
2011/02/05, 16:17
خیلی خیلی خوشحالم که باز میبینم عزیزانی مثل شما دست به قلم شدن . خیلی از دوستان مطلع فروم های بورسی رو ترک کرده بودن ولی امروز با دیدن مجدد اسم شما خیلی خوشحال شدم

مارال صفا
2011/02/06, 10:30
ممنون از لطف شما راستش من اين هفته دايما در مسافرتم هماكنون نيز در كافينت هستم
منفي شدن صدرا در نوع خود جالب بود هدف اول سهم را 305 گفته بودم مثلا حفاري فراكتال قبلي بالاتر نرفت و هماكنون همان موج منفي كه مد نظرم بوده در حال رخ دادنه
صدرا را در حالت بدبينانه من 278 ديدم براي خريد با هدف 320 حفاري نيز فكر ميكنم 245 تا 237 موقيعت پيش امد تا شب تحليل هر دورا ميگذارم
اما ولغدر نيز جالبه كه هنوز با 98 درگيره خريد خود من 98 ميباشد اما خب يك فروش درست رو بيمه دي اما خريد ولغدر در قيمت بهتر هم ميتوانست باشد منتظر ميمانيم

مارال صفا
2011/02/06, 19:58
نگاهی به روند تجهیزاتیها بود که روز 5 شنبه رو وبلاگ درج کرده بودم

نگارش در تاريخ پنجشنبه چهاردهم بهمن 1389 توسط Elliot Wave
با نگاهی سطحی به گروه پیمانکاری تجهیزات و مپنا البته سه سهم حفاری شمال مپنا و صدرا میتوان سناریو روند انها را به اینگونه تعریف کرد

حفاری شمال: روند سهم در دو سطح خرید مناسب ۲۴۵ و ۲۵۵ بنظر میرسد اگر در معاملات اینده سهم به لمس سطح ۲۶۰ تومان برسد انگاه در نوسان تا ۲۵۵ این سطح مناسب خواهد بود اما بصورت کلی سقف قبلی سهم ۲۵۸۵ ریال میباشد با دقت در معاملات اینده سهم باید به معاملات سهم حتی ۱ ریال بالاتر از فراکتال ۲۵۸۵ باید توجه شود

درصورت عدم عبور ۲۵۵ تا ۲۴۵ دو پله خرید بنظرم میتوان سناریو رشد تا ۳۰۰ را میان مدت درنظر گرفت اما برای این هدف ۲۴۵ و ۲۵۵ را به خاطر داشته باشید در ارسال بعدی چارت سهم را با یکسری تغییرات در دیدگاه ارسال میکنم

مپنا سهمی است که در شرف افزایش سرمایه است اما در تحلیل قبلی سطح خروج کوتاه مدتیها ۴۲۰ ارزیابی کردم روند را از به بعد ان دنبال نکردم

شخصا برای مپنا روزهای سختی را پیشبینی میکنم پیشنهاد من رصد معاملات بالای ۴۱۵ میباشد اما سطح خرید مناسب برای بلند مدت ۴۰۰ و ۳۸۵ میباشد

صدرا به هدف اول رسید در صورت عبور معاملات شنبه و یکشنبه از ۳۰۵ میتوان ۲۹۵ را برای نوسان تا ۳۳۰ ارزنده دید

در صورت جو منفی گروه ۲۸۰ تا ۲۷۵ برای صدرا بسیار ارزنده خواهد بود

من ۳ سهم حفاری مپنا و صدرا را در ارسالهای بعدی دقیق نشان خواهم داد

در این وبلاگ اهداف صدرا به درستی اخیرا پیشبینی شد تنها ایرادی که میتوان گرفت از نظر زمانی بود مثلا صدرا به نظر من سریع به ۲۹۵ رسید نزول حفاری انچه که در تصور من بوده محقق نشده گرچه سطح ۲۵۵ در اینده میتواند تکلیف سهم را روشن کند

در سهمهای حفاری و مپنا من شخصا طول موج نزول را نمیپسندم مثلا حفاری اگر موج ۲ باشیم مادامی که سهم فراکتال ۲۵۸۵ را نشکسته نمیتوان موج صعود تعریف کرد اما از طرفی ۲۵۵ تبدیل به حمایت نسبتا خوبی شد

یا سهم مپنا اگر این سیکل صعود ۵ موجی و سیکل نزولی که شاهد بودیم از دیدگاه الیوت ساختار از دید من ناقص بنظر میرسد و نمیتوان تکیه بر صعود کرد اگر سناریو نزول در میان مدت محقق شود ۳۵۵ هدف خواهد بود اما مثلا سطح ۳۸۵ برای خرید حداقل برای بزرگان سطح مطمنی نشان داده و ۳۵۵ را میتوان بعد از افزایش سرمایه در نظر گرفت انشالله دقیقتر با چارت نشان خواهم داد

مارال صفا
2011/02/08, 02:16
در پی نزول ولغدر

اگر روند سهم را در این چنگال در نظر بگیریم ۹۴ تا ۹۵ سطح برگشت خواهد بود

هدف میان مدت میتواند ۱۰۸ تا ۱۱۰ تومان باشد

http://016.img98.net/out.php/i73991_VALGHADR.GIF

مارال صفا
2011/02/08, 02:18
صدرا و حفاری
http://016.img98.net/out.php/i73463_sadra.GIF

http://016.img98.net/out.php/i73464_hafar.GIF

یکی از سهمهایی که اعتقاد زیادی به روند بلند مدت ان دارم حفاری شمال است

اما میبینیم بازی سهم همچنان زیر فراکتال اول دنبال میشه

میتوان فعلا روند را اینگونه دید مادامی که سهم روند قرمز رنگ را پشت سر نگذاشته نمیتوان به حرکت کوتاه مدت سهم امیدوار بود ضمن اینکه روند همگرا یعنی صدرا نیز امروز با سقف کانال میان مدت درگیر بود

همچنین اگر فرض کنیم صدرا به هدف رسیده باشد و نیاز به مدتی استراحت داشته باشد همچنین حفاری در کوتاه مدت نتواند از این مقاومت عبور کند شاید بتوان حفاری را در قیمتهای بسیار ارزنده دید البته در اینده

سنسور رشد حفاری عبور از سقف قبلی است صدرا نیز شکست سقف کانال است از دید من کوتاه مدت بعید است

صدرا اگر از سقف کانال عبور کند تا سقف چنگال پیش میرود در غیر این صورت اصلاح سهم تا ۲۷۵ چندان بعید نیست

چارت صدرا درگیری سهم با مقاومت امروز که پیشنهاد من عجله نکردن در ورود به سهم بود

مارال صفا
2011/06/01, 02:05
ای بابا این تاپیک امده این بخش

arak_bourse
2011/06/01, 18:00
يادش بخير يه زماني حفاري 230 بود كه مارال خانم ازش دفاع مي كرد... كاش بازم 230 ميشد

مارال صفا
2011/06/01, 21:30
حفاری شمال از تحلیلهای خوبم بودم چون همان نکته ای که گفتم شاید توجه بیشتر به ساختارهای بزرگ و بلند مدت میتواند نتیجه تحلیل را تا حد زیادی مشخص کند
فرق حفاری و صدرا در همین بود صدرا در یک سیکل بزرگ نزولی و حفاری صعودی بوده صدرا در میان مدت ریزش کرد حفاری نوسان و راکد بوده

iq_son
2011/06/02, 11:44
با سلام خدمت خانم صفا
استاد یه تحلیل از وغدیر بزنید تا تایین تکلیف بشیم لطفا!
خرید میانگین 429 قبل از سقوط آزاد!!!!!!

arak_bourse
2011/06/02, 11:47
حفاری شمال از تحلیلهای خوبم بودم چون همان نکته ای که گفتم شاید توجه بیشتر به ساختارهای بزرگ و بلند مدت میتواند نتیجه تحلیل را تا حد زیادی مشخص کند
فرق حفاری و صدرا در همین بود صدرا در یک سیکل بزرگ نزولی و حفاری صعودی بوده صدرا در میان مدت ریزش کرد حفاری نوسان و راکد بوده

مارال عزيز يه تحليل جديد از حفاري اگه بزني خيلي خوب ميشه؟ به نظرت افت داره بازم يا نه.
در مورد مپنا و خبهمن نظرتون چيه. دوست دارم باز برگردم سراغ اين سهم هايي كه يه زماني خيلي دوسشون داشتم.

مارال صفا
2011/06/02, 12:35
حتما اما مشکل اینجاست من نتوانستم دیتا سهام را بروز کنم فکر میکنم باز سرور سازمان بورس مشکل داره
در مورد حفاری شمال شخصا ترجیح میدم بعد از مجمع به خرید فکر کنم اما کسانی هم که سهم را دارند با دید یک ساله باید نگهداری کنند با سود مجمع از همین قیمتها بازدهی بالای 70 درصد خواهد داشت
شخصا سطح 245 تا 250 را برای خرید بلند مدت میپسندم

مارال صفا
2011/06/02, 12:47
دوستان من یک نکته در مورد روند شرکتها بنظرم رسید الان مثلا میگوییم موج b خیلی از شرکتها مثلا خودروییها اغاز شده اینکه موج b خطر ناک است اینطور نیست اما سرمایه گذاری در این موج باید استراتزیک و دقیق باشد چه بسا موج b یک پروسه زمانبر است اما این موج در یک سیکل بزرگ نزول واقع شده است خیلی وقتها شده حتی پروسه موج b تا 6 ماه نیز زمان برده است

arak_bourse
2011/06/02, 13:44
مارال خانم يعني چي كه دقيق باشه؟ مثلا اگه بخوام حفاري بخرم به نظرت تا كي درجا ميزنه

مارال صفا
2011/06/03, 03:08
مارال خانم يعني چي كه دقيق باشه؟ مثلا اگه بخوام حفاري بخرم به نظرت تا كي درجا ميزنه

قیمت محبوب من در این سهم به ترتیب
225 245 تا 255 270 میباشد اهداف بلند مدت 320 360 440 650 تا 360 را مطمنا خواهد دید حال خودتان بررسی کنید من شخصا بعد از تقسیم سود این سهم را مد نظر دارم

arak_bourse
2011/06/03, 06:36
مارال جان عشق من حفاري 230 تومني است.

iq_son
2011/06/03, 08:26
با سلام خدمت خانم صفا
استاد یه تحلیل از وغدیر بزنید تا تایین تکلیف بشیم لطفا!
خرید میانگین 429 قبل از سقوط آزاد!!!!!!

:(:(:(:(

مارال صفا
2011/06/03, 09:39
:(:(:(:(

در مورد غدیر دیدگاهها زیادی وجود داره
دیدگاه اول من این است سهم در یک بازه صعود و رکود و نزول در بلند مدت پله اول به بالای 500 تومان برسد
در این بین سقف قبلی و 485 مهمترین سطوح مقاومتی است

یک دیدگاه نیز وجود دارد که افت سهم پله اول 340 را تایید میکند این در صورتیست که سیکل صعود سهم را در 459 تمام شده بدانیم در صورتیست که افزایش سرمایه را اعمال کنیم
اما ابهام سهم موجشماری ان میباشد

اما دیدگاه شخصی من
سهم پس از افزایش سرمایه گپ بزرگی را ایجاد کرده من اعمال نکردم و این گپ را عامل صعود سهم در اینده میدانم من بیشتر به دیدگاه اولم معتقدم
این چنگال حرفهای زیادی برای گفتن داره
http://031.img98.net/out.php/i370721_vaghadir.GIF

مارال صفا
2011/06/03, 14:00
نفت چارت اول لگاریتمی چارت دوم خطی
http://031.img98.net/out.php/i371345_naft1.PNG
در چارت لگاریتمی کانال معتبری تشکیل شده کف کانال 110 دلار میباشد البته کلیت روند نفت به نظر من مثبت است اما با توجه به استراتزیک بودن چارت دوم من بیشتر بر مبنای چارت خطی و چنگالی که در اختیار من گذاشته مد نظر دارم میدلاین در محدوده 107 دلار میباشد در بلند مدت نیز 138 و 145 دلار اهداف نفت میباشد
کف چنگال در محدوده 84 دلار
http://031.img98.net/out.php/i371346_naft2.GIF

مارال صفا
2011/06/03, 15:41
فاسیمین بنظر میرسه ورود به سهم در این محدوده کم ریسک باشد
هدف اول سهم حوالی 1200 تومان
http://031.img98.net/out.php/i371591_fasimin.GIF

مارال صفا
2011/06/03, 16:28
فاذر کوتاه مدت تا 320 رشد میکند و شکست این کانال را تایید میکند
اما این پایان راه نیست احتمالا سهم از همان محدوده یا مجمع میرود یا وارد افزایش سرمایه میشود
پس کوتاه مدتیها تا 320 رشد سهم را ببینند
http://031.img98.net/out.php/i371670_fazar.GIF

مارال صفا
2011/06/03, 17:16
من از چارت مپنا خوشم میاد
اولا گپ محدوده 420 تا 450 را باید پر کنه
افت اخیر سهم در کف چنگال قرار گرفته حرکت بالینگر باند قابل توجه است
سوالی که مطرح میشود ایا مپنا ارزان است خودتان قضاوت کنید
http://031.img98.net/out.php/i371750_mapna.GIF

iq_son
2011/06/03, 17:48
با تشکر از تحلیل های نابتان
خانم صفا

مارال صفا
2011/06/03, 20:57
موج تلخی که اخیرا بازار سرمایه تجربه کرد افت شدید گروه تجهیزات بود
در پستی نوشتم اخر این بازی مشخص است خیلی از سهامدارن جز کف قیمت سهام را شناسایی خواهند کرد
با این تفاسیر ایا کف قیمت این گروه ثبت شده است؟
اما هدف من از این تاپیک تحلیل این گروه نیاز به یک همفکری چه از نظر بنیادی و تکنیکی است ایا شروع رشد این گروه موقتی است یا اهدافی بالا دارند برای این منظور بنده فکر میکنم نیاز به شناخت دقیق ساختارها و الگوهای برگشتی است بنده به تنهای نتوانستم نتیجه ای بگیرم چه بسا ادامه افت و تعدیل قیمت این گروه را به واسطه افزایش سرمایه دانسته ام خب خیلی ها با این نظر مخالف هستند
به هر حال یک همفکری همگانی در تشخیص روند این گروه از دید من خالی از لطف نیست

مارال صفا
2011/06/03, 21:18
اما تحلیل خود من چون تصمیم گرفتم پله پله جلو بروم
حرکت مثبت این گروه را فعلا کوتاه مدت دیده ام
مثلا فاذر تا 320
و فاراک را خوشبینانه تا 245
خصدرا 235 تا 245 همچنین سطوح 210 تا 225 سابقه عرضه بالایی دارد با این حال 225 را برای صدرا سطح استراتزیک قرار دادم

بوف کور
2011/06/03, 21:19
موج تلخی که اخیرا بازار سرمایه تجربه کرد افت شدید گروه تجهیزات بود
در پستی نوشتم اخر این بازی مشخص است خیلی از سهامدارن جز کف قیمت سهام را شناسایی خواهند کرد
با این تفاسیر ایا کف قیمت این گروه ثبت شده است؟
اما هدف من از این تاپیک تحلیل این گروه نیاز به یک همفکری چه از نظر بنیادی و تکنیکی است ایا شروع رشد این گروه موقتی است یا اهدافی بالا دارند برای این منظور بنده فکر میکنم نیاز به شناخت دقیق ساختارها و الگوهای برگشتی است بنده به تنهای نتوانستم نتیجه ای بگیرم چه بسا ادامه افت و تعدیل قیمت این گروه را به واسطه افزایش سرمایه دانسته ام خب خیلی ها با این نظر مخالف هستند
به هر حال یک همفکری همگانی در تشخیص روند این گروه از دید من خالی از لطف نیست

سلام مارال جان
ممنون از مطلب خوبتون
منم با شما هم نظرم و افت تجهیزات از نظر قیمتی به نظرم تمام شده ولی از نظر نموداری نه و این به همون معنی افزایش سرمایه است
کما اینکه وامید و روز قبل از مجمع من از ریزشش نوشتم و از اون طرف واگرایی مخفی مثبت داده بود که گیج شدم
یعنی هم الگوی ریزشی داشت و هم واگرایی مخفی مثبت و نتیجه این شد که سهم بی سر و صدا رفت مجمع و افزایش سرمایه داد
به نظرم با توجه به واگرایی هایی که تجهیزات دادن و از اون طرف الگوی های ریزشی که دارن می شه تا درصد بالا یی به این ریزش با اعمال فزایش سرمایه خوش بین بود

مارال صفا
2011/06/03, 23:46
من از چارت مپنا خوشم میاد
اولا گپ محدوده 420 تا 450 را باید پر کنه
افت اخیر سهم در کف چنگال قرار گرفته حرکت بالینگر باند قابل توجه است
سوالی که مطرح میشود ایا مپنا ارزان است خودتان قضاوت کنید
http://forums.boursy.com/
اما مپنا یک 5 موجی تا حوالی 480 داشتیم موج بزرگ A تا حوالی 360 اصلاح کرد صعود اخیر تا سقف چنگال موج B قدرتمند بوده و نهایتا موج بزرگ c تا کف چنگال من انتظار دارم سهم در یک 5 موجی به بالای 500 بلند مدت برسد

Mousavi
2011/06/04, 00:16
بسیار عالی
از زحماتتون کمال تشکر رو دارم

مارال صفا
2011/06/04, 00:25
جناب موسوی این تحلیلها نیاز به نقد داره من نمیدونم اما الان در چند سهم من دیدم افزایش سرمایه گپ عمل کرده و عامل رشد سهم در بلند مدته خیلیها این تحلیلهای منو قبول نمیکنند اما شخصا به این نتیجه رسیدم مپنا در این قیمتها باید سهامداری کرد فاراک همینطور فاذر همینطور
فاراک موج B میره 245 تا 255 ریزش و نهایت افزایش سرمایه 2 هدف خواهد داشت یا 155 تا 165 یا 138 تا 140 موج C را تمام خواهد کرد
صدرا نیز موج C میباشد اما تحلیل این سهم در موج c کار من نیست کوتاه مدت مانند الگوی فاذر برای لمس کانال گام برمیدارد 225 تا 235 نهایت 245
شحصا فکر میکنم سهامدارانی که در گروه تجهیزان تا پایان سال 91 سهامداری کنند تا 200 درصد هم میتوانند بازدهی بگیرند

مارال صفا
2011/06/04, 13:15
در این تاپیک قصد دارم به انالیز روند مپنا فاراک خصدرا فاذر بپردازم از مپنا شروع میکنیم نظر دوستان برای من بسیار مهم است
فقط دوستان خواهشمندم با توجه به صحبتی که با مدیریت سایت داشتم با توجه به سیاست عدم پراکندگی مطالب اگر تحلیل تکنیکی یا بنیاد از سهام فوق را داشتین بجز این تاپیک در در تاپیک مختص ان موضوع یک نسخه از تحلیل را کپی کنید ممنونم

مارال صفا
2011/06/04, 13:25
ساختار روند مپنا از دید من

http://031.img98.net/out.php/i373824_mapna.GIF

مارال صفا
2011/06/04, 13:43
ساختار روند صدرا که پایان موج C میتواند 140 تا 155 باشد

http://031.img98.net/out.php/i373850_khesadra.GIF

PASHA
2011/06/04, 13:59
به نظرمن تازمانی که اوضاع سیاسی درست نشوددرمورد تجهیزاتی ها وکل بازار نمی شود نظر چندانی داد
من خودم به شخصه به تکنیکال در بازار ایران اعتقادچندانی ندارم کمااینکه افت اساسی بازار هم به دلیل سیاسی بوده
وبادرست شدنش هم به راحتی بازمی گردد بورس ایران غیرقابل پیش بینی است چون بیشترش دستوری ونه براساس یک تحلیل درست وحسابی است آینده گروه تجهیزات در گرو اوضاع سیاسی و اتفاقاتی است که درآینده خواهد افتاد
ویا اینکه سهامداران عمده از تجهیزاتی ها بخصوص صدرا حمایت خواهندکرد یانه ..
هرچند به نظرمن ریزش اصلی صورت گرفته و افت دیگری را شاهد نخواهندبود مگراینکه ...
(نظر شخصی )

مارال صفا
2011/06/04, 14:08
ممنونم ریسک سیاسی همواره هست اما برای یک تکنیکالیست ریسک سیاسی در موج سوم معنایی ندارد که البته شخصا سیاست را در بورس دخیل نمیکنم اما خب نظر همه دوستان محترم است
اما نکتهای که در مورد این گروه من نتیجه گرفته ام یا موج b هستند یا موج c موج b را با تعدیل و عرضه و تقاضا پرخواهد کرد موج c را با افزایش سرمایه به پایان خواهند برد دوستان میدانند پس از اتمام یک سیکل نزول ABC شاهد شکلگیری یک 5 موجی خواهیم بود حالا شرایط بنیادی این گروه بسیار قابل توجه است مخصوصا تا پایان سال 91 اولا شرکتهای زیانده به سود رسیده اند دوما افزایش سرمایه باعث تسریع روند سوداوری شرکتها میشود برای همین است فکر میکنم با دید 1 سال الی 2 سال فاذر فاراک صدرا تا 200 درصد میتوانند بازدهی دهند
بازهم تکرار میکنم بنده در موج شماری افزایش سرمایه را اعمال نمیکنم

PASHA
2011/06/04, 19:12
ممنونم ریسک سیاسی همواره هست اما برای یک تکنیکالیست ریسک سیاسی در موج سوم معنایی ندارد که البته شخصا سیاست را در بورس دخیل نمیکنم اما خب نظر همه دوستان محترم است
اما نکتهای که در مورد این گروه من نتیجه گرفته ام یا موج b هستند یا موج c موج b را با تعدیل و عرضه و تقاضا پرخواهد کرد موج c را با افزایش سرمایه به پایان خواهند برد دوستان میدانند پس از اتمام یک سیکل نزول ABC شاهد شکلگیری یک 5 موجی خواهیم بود حالا شرایط بنیادی این گروه بسیار قابل توجه است مخصوصا تا پایان سال 91 اولا شرکتهای زیانده به سود رسیده اند دوما افزایش سرمایه باعث تسریع روند سوداوری شرکتها میشود برای همین است فکر میکنم با دید 1 سال الی 2 سال فاذر فاراک صدرا تا 200 درصد میتوانند بازدهی دهند
بازهم تکرار میکنم بنده در موج شماری افزایش سرمایه را اعمال نمیکنم
باسلام
شمابرای بلند مدت (1تا2 ساله)بازدهی تا 200٪ را پیش بینی می کنید بازدهی که این گروه برای 6 ماهه آینده ویا امسال خواهددادرا چگونه می ببینید نظرشخصی اتان چیست؟چون اکثر کسانی که این سهم را می خرند به دید نوسانگیری می خرند
بعد ریسک سیاسی که الام ماداریم خیلی با ریسک سیاسی فرق نداره ؟ من فکر کنم ماالان فکرکنم الان دیگه ریسک سیاسی نیست خوده سیاسته (خود افت شدید تجهیزاتی ها از قهر چیز شروع شد )
نقش سهامدار عمده و حمایتهایی هم که می کنه وشناوری این سهامها به نظر من می تونه خیلی مهم باشه
که نمونه بارزش به نظرمن مپنااست.
بعد این نمودار صدرا را که گذاشتید واقعا به 140 ت می رسد؟یا احتمالات دیگری هم هست؟چون نمودارهای زیادی در مورد صدرا زده میشه؟
ودر انتها تشکر می کنم بابت تایپیک هاوراهنمایی های خوبتان واز اینکه وقت می گذاریدو عذر خواهی ازاینکه زیاد سوال کردم .
good luck

مارال صفا
2011/06/04, 21:15
من بدبینانه گفتم البته دوستان بنیادی بر مبنای سود و پی به ای که سال 91 این شرکتها میگیرند بهتر است نظر بدن اما مثلا فاراک سال 91 فکر میکنم توانایی دارد سود خود را تا 50 تومان نیز بالا ببرد
در هر صورت وقتی صحبت از 5 موج جدید میشود باید بازدهی این 5 موج را نهایتا دید چه بسا این بازدهی میتواند در یک بازه زمانی تا حد ایدهال باشد که شما 2 سال هم صبر نکنید
در مورد قیمت صدرا شرکت با حساب افزایش سرمایه 100 تا 120 درصد خواهد بود به این قیمت خواهد رسید
ببیند من سال جهاد اقتصادی معتقدم باید سهامداری کنیم نمونه ان همین به سود رسیدن شرکتهای زیانده تحول بزرگی خواهد و مطمنا دستخوش تغییرات شگرف خواهند شد چرا که میتوانند نقشی کاملا استراتزیک در سبد هر سهامدار داشته باشند

iq_son
2011/06/05, 09:18
با سلام خانم صفا
نظرتون راجع به تعویض شپنا با شبریز در این قیمتها چیست؟
با تشکر

مارال صفا
2011/06/05, 10:51
با سلام خانم صفا
نظرتون راجع به تعویض شپنا با شبریز در این قیمتها چیست؟
با تشکر

سلام شپنا فکر میکنم بعد از مجمع بهتر بتونه رشد کنه سهم با واسطه تقسیم سود تا 480 جای افت داره
شبریز 225 مقاومت سنگینی داره ادامه رشد سهم در کوتاه مدت باید از سد 225 عبور کنه در نوسان از 225 باید وارد شد 207 تا 213

در مورد تعویض نظری ندارم هر دو در یک صنعت هستند و شما شاید در بلند مدت یک نتیجه را بگیرین شپنا موج سی را هنوز تمام نکرده از 480 اهداف بالایی را میشه براش متصور بود و سهم محکمی است
شبریز سهم سرکشی است چه از نظر بنیادی چه تکنیکی

Mousavi
2011/06/05, 12:08
جناب موسوی این تحلیلها نیاز به نقد داره من نمیدونم اما الان در چند سهم من دیدم افزایش سرمایه گپ عمل کرده و عامل رشد سهم در بلند مدته خیلیها این تحلیلهای منو قبول نمیکنند اما شخصا به این نتیجه رسیدم مپنا در این قیمتها باید سهامداری کرد فاراک همینطور فاذر همینطور
فاراک موج B میره 245 تا 255 ریزش و نهایت افزایش سرمایه 2 هدف خواهد داشت یا 155 تا 165 یا 138 تا 140 موج C را تمام خواهد کرد
صدرا نیز موج C میباشد اما تحلیل این سهم در موج c کار من نیست کوتاه مدت مانند الگوی فاذر برای لمس کانال گام برمیدارد 225 تا 235 نهایت 245
شخصا فکر میکنم سهامدارانی که در گروه تجهیزان تا پایان سال 91 سهامداری کنند تا 200 درصد هم میتوانند بازدهی بگیرند

با شما موافقم و تحلیل های شما قابل تقدیرن ولی راستشو بخواین اگه بخوایم از لحاظ روانی رو سهم هایی مثل فاراک و صدرا بحث کنیم من به شخصه از این دو سهم بدبینم
بازم میگم من خودمم با تحلیلای شما موافقم و با فاراک 250 تومنی هم که شما میفرمایین هم موافقم ولی با این همه این سهم رو نمیخرم.
کسی که هم از لحاظ روانی رو سهم مثبته و هم تکنیکال میتونه موفق شه ولی بنده ترجیح میدم رو مپنا تک سهم بشم !
نظر شما چیه؟

مارال صفا
2011/06/05, 12:15
با شما موافقم و تحلیل های شما قابل تقدیرن ولی راستشو بخواین اگه بخوایم از لحاظ روانی رو سهم هایی مثل فاراک و صدرا بحث کنیم من به شخصه از این دو سهم بدبینم
بازم میگم من خودمم با تحلیلای شما موافقم و با فاراک 250 تومنی هم که شما میفرمایین هم موافقم ولی با این همه این سهم رو نمیخرم.
کسی که هم از لحاظ روانی رو سهم مثبته و هم تکنیکال میتونه موفق شه ولی بنده ترجیح میدم رو مپنا تک سهم بشم !
نظر شما چیه؟
مپنا از نظر بنیادی سهم خوبیست و تکنیکی اگر بخواهیم میان مدت به سهم نگاه کنیم مهمترین هذف که سهم وارد اصلاح قیمت زمانبر خواهد شد محدوده 420 تومان است

Mousavi
2011/06/05, 13:53
مپنا از نظر بنیادی سهم خوبیست و تکنیکی اگر بخواهیم میان مدت به سهم نگاه کنیم مهمترین هذف که سهم وارد اصلاح قیمت زمانبر خواهد شد محدوده 420 تومان است
توکل به خدا فردا اگه بتونم خساپا و آرین و آرین ح رو روی سود بدم مپنا خرید میکنم
از شما هم تشکر میکنم بابت تمام زحماتتون

majid
2011/06/05, 14:37
خانم صفا- با سلام
لطفا در خصوص اهداف و روند کوتاه مدت و میان مدت شرکتهای وصنا و وصنعت توضیحی بفرمائید. با تشکر

مارال صفا
2011/06/05, 16:17
سلام دیدگاه ساده به وصنعت اهمیت این چنگال در روند بلند مدت اهمیت عبور از 138 تا 145 در کوتاه مدت اما انچه افق روند سهم را در بلند مدت روشنتر خواهد کرد شکسته شدن همین چنگال میباشد اهدافی دستکم تا 170 را برای سهم میتوان دید
http://031.img98.net/out.php/i377056_vasanaat.GIF

arak_bourse
2011/06/05, 16:30
مارال خانم در مورد خبهمن و فولاد نظرشما چيه؟به نظرتون افتي دارن يا نه

مارال صفا
2011/06/05, 16:40
مارال خانم در مورد خبهمن و فولاد نظرشما چيه؟به نظرتون افتي دارن يا نه
خبهمن را من دوست دارم اما کلا در گروه خودرویی زیاد کار نکردم
ساختار نزولی خوبی را تکمیل کرده بازهم بهتره از سد 290 تا 300 عبور کنه اما بلند مدت من خبهمن بالای 400 میبینم
فولاد را نه در میان مدت خوشبین نیستم واگرایی منفی داره

majid
2011/06/05, 18:24
مارال خانم- سلام
ضمن تشکر از توضیحات در خصوص وصنعت لطفا در خصوص وصنا نیز که جزو سوالم بود در صورت امکان توضیح دهید. با تشکر فراوان

مارال صفا
2011/06/06, 07:30
مارال خانم- سلام
ضمن تشکر از توضیحات در خصوص وصنعت لطفا در خصوص وصنا نیز که جزو سوالم بود در صورت امکان توضیح دهید. با تشکر فراوان

سلام نظر دقیقی نمیتونم بدم در نگاه کلی تکنیکی سهم پتانسیل چندانی در میان مدت نخواهد داشت ناو سهم مهمه ببینید چند درصد ناو معامله میشه و استراتزی تعیین کنید از دوستان بنیادی کمک بگیرین

fiona
2011/06/06, 11:49
مارال خانم وضعيت وساپا رو چطور ميبيني؟

مارال صفا
2011/06/08, 09:59
مارال خانم وضعيت وساپا رو چطور ميبيني؟

سلام در روزهای تعطیل سعی میکنم سهام شرکتها را بیشتر بررسی کنم ببخشید این روزها خیلی در بازار نبودم

Mousavi
2011/06/08, 15:53
سلام
مارال خانوم اگه به نمودار مپنا نگاه کنین امروز یه پول بک اتفاق افتاد
حالا تا چه قیمتی انتظار میره افت کنه

مارال صفا
2011/06/09, 00:36
اگر ممکنه این تاپیک با بررسی روند ادغام شود ممنون میشوم

مارال صفا
2011/06/09, 00:41
سلام
مارال خانوم اگه به نمودار مپنا نگاه کنین امروز یه پول بک اتفاق افتاد
حالا تا چه قیمتی انتظار میره افت کنه

سلام
من روند مپنا را این شکل دیده بودم فعلا با جو بازار باید پیش رفت macd سیگنال خرید قطعی صادر نکرده اما در میان مدت و بلند مدت روند سهم در داخل چنگال صعودی خواهد شد
شما با این چنگال استراتزی بچین من فکر میکنم تا 316 نیز نوسان کند

ساختار روند مپنا از دید من

مارال صفا
2011/06/09, 00:46
پتروشیمی اصفهان
واگرایی مثبت macd الگو پرچم احتمال زیاد رشد سهم در میان مدت تا 620 تومان
http://031.img98.net/out.php/i387368_pesf.GIF

majid
2011/06/09, 07:23
مارال خانم- سلام
لطفا در صورت امکان در خصوص وصنا نيز تحليلي داشته باشيد.با تشکر فراوان

حبیب
2011/06/09, 10:25
اگر فخوز را هم تحلیل بفرمایید ممنون میشم

مارال صفا
2011/06/09, 11:41
مارال خانم- سلام
لطفا در صورت امکان در خصوص وصنا نيز تحليلي داشته باشيد.با تشکر فراوان

سلام وصنا در نگاه کلی موج سوم را تمام کرده اگر فرض کنیم موج سوم هنوز تمام نشده باشد برای ادامه صعود نیاز به پتانسیل بالایی دارد
سهم تا 261% یک سیکل را تمام کرده الان میشه گفت در یک روند فرسایشی است شما ناو سهم را بررسی کنید و سپس استراتزی تعیین کنید نظر من رسیدن تدریجی سهم به 170 میباشد البته تقسیم سود مجمع و مسایل دیگه مثل افزایش سرمایه یا .. میتونه در این نزول دخیل باشه برای همین حتما با دید بنیادی با سهم رفتار کنید
من واگرایی منفی macd را نیز مشخص کردم
http://031.img98.net/out.php/i387999_vasna.GIF

پر ریسک
2011/06/09, 12:04
خانم مارال با سلام خسته نباشید ایا الگوی پرچم که برا پترو اصفهان قرار دادید برا شاراک هم صادقه نمودار این دو تا خیلی شبیه هم ست ................با تشکر

مارال صفا
2011/06/09, 13:53
خانم مارال با سلام خسته نباشید ایا الگوی پرچم که برا پترو اصفهان قرار دادید برا شاراک هم صادقه نمودار این دو تا خیلی شبیه هم ست ................با تشکر

سلام
خیر شاراک الگو پهن شونده داره البته شاراک نیز رشدی است اما اهداف صعود شاراک را باید بررسی دقیقتری داشته باشم بجز این الگو سرو شانه کف را کوتاه مدت تکمیل میکنه ;)

مارال صفا
2011/06/09, 14:07
روند نفت
درگیری با 100% فیبو البته اهداف مشخص هستند فعلا کلیت روند نفت مثبت است گرچه کوتاه مدت میتواند در همین حوالی در نوسان باشد

http://031.img98.net/out.php/i388603_br.GIF

امیرعلی
2011/06/09, 14:08
خانم صفا یکی دو. جا پرسیدم فعلا جوابی نگرفتم نظرتون راجع فسرب و حقش با توجه به افزایش دلار چیه هرچند که میگن فسرب صادرات انچنانی نداره با توجه به صعود گروهش رشدی برای سهم از نظر تکنیکال وفاند براش قایلید مرسی

مارال صفا
2011/06/09, 14:16
شاراک حداقل کوتاه مدت رشد خوبی خواهد داشت بالینگر باند سقف الگو قرار گرفته گپ نیز دارد کوتاه مدت گپ را پرخواهد کرد به سقف نیز خواهد رسید
http://031.img98.net/out.php/i388627_sharak.GIF

مارال صفا
2011/06/09, 14:20
خانم صفا یکی دو. جا پرسیدم فعلا جوابی نگرفتم نظرتون راجع فسرب و حقش با توجه به افزایش دلار چیه هرچند که میگن فسرب صادرات انچنانی نداره با توجه به صعود گروهش رشدی برای سهم از نظر تکنیکال وفاند براش قایلید مرسی

من تکنیکالی نظر میدم مثلا شاراک و شصفها بازدهی کوتاه مدت خوبی خواهند داد نشان میدهد حداقل جو بازار کوتاه مدت رو این شرکتها مثبت است و قیمت دلار نیز باید قبول کنیم بالا امده هر چند موقتی
فسرب را بررسی میکنم حتما

آریو
2011/06/09, 14:42
سلام وصنا در نگاه کلی موج سوم را تمام کرده اگر فرض کنیم موج سوم هنوز تمام نشده باشد برای ادامه صعود نیاز به پتانسیل بالایی دارد
سهم تا 261% یک سیکل را تمام کرده الان میشه گفت در یک روند فرسایشی است شما ناو سهم را بررسی کنید و سپس استراتزی تعیین کنید نظر من رسیدن تدریجی سهم به 170 میباشد البته تقسیم سود مجمع و مسایل دیگه مثل افزایش سرمایه یا .. میتونه در این نزول دخیل باشه برای همین حتما با دید بنیادی با سهم رفتار کنید
من واگرایی منفی macd را نیز مشخص کردم

سلام به مارال عزیز
ممنون از تحلیل های بسیار خوبتون ... خیلی استفاده کردیم ممنون

تحلیل بسیار خوبی از وصنا ارائه نمودین
بد نیست نگاه بنیادی هم به سهم داشته باشیم و هدف 170 تومانی شما

ان ای وی سهم در محدوده 330 تومان قرار داره یعنی حداقل ارزش سهم باید 230 تومان باشه ... شرکت40 تومان سود برای سال 89 محقق کرده یعنی با پی به ای 6 باید باز هم به عدد 230 یا 240 برسیم اما سهم مورد بی مهری قرار گرفته به علت نداشتن حامی حقوقی خوب ....
طبق برسی 5 سال گذشته شرکت همیشه تقسیم سود حداکثری در مجمع داشته ... اگه شرکت با قیمت 205 تا 210 به مجمع بره و 30 تا35 تومن سود تقسیم کنه با قیمت 170 تومن بازگشایی میشه یعنی هدف تکنیکی شما...این افت تدریجی نخواهد بود بلکه با تقسیم سود خواهد بود که اشاره نمودین

موفق باشید

نادری
2011/06/09, 16:50
سلام به مارال عزیز
ممنون از تحلیل های بسیار خوبتون ... خیلی استفاده کردیم ممنون

تحلیل بسیار خوبی از وصنا ارائه نمودین
بد نیست نگاه بنیادی هم به سهم داشته باشیم و هدف 170 تومانی شما

ان ای وی سهم در محدوده 330 تومان قرار داره یعنی حداقل ارزش سهم باید 230 تومان باشه ... شرکت40 تومان سود برای سال 89 محقق کرده یعنی با پی به ای 6 باید باز هم به عدد 230 یا 240 برسیم اما سهم مورد بی مهری قرار گرفته به علت نداشتن حامی حقوقی خوب ....
طبق برسی 5 سال گذشته شرکت همیشه تقسیم سود حداکثری در مجمع داشته ... اگه شرکت با قیمت 205 تا 210 به مجمع بره و 30 تا35 تومن سود تقسیم کنه با قیمت 170 تومن بازگشایی میشه یعنی هدف تکنیکی شما...این افت تدریجی نخواهد بود بلکه با تقسیم سود خواهد بود که اشاره نمودین

موفق باشیددوستان وصنا حامیان بز خر دارند .ارزش این سهم فراتر از این حرفها است.ولی نمی گذارند بالا رود این سهم.حدود 7.5%ونوین داره با 50 میلیارد سرمایه.تازه ونوین یک معوق 100 میلیارد تومانی از وپترو میخواهد در واقع وپترو فروخت مروارید و اون یکی پترو شیمکی را برای ونوین این سهم و ثنوسا و سایر سهام ونوین دار غوغا میکنند .حامیان کلاش دارند که دستشان تو دست هم است وساختی ها و بهشهری ها و اگرنه قیمتشان باید حداقل دوبرابر این قیمت ها وساختی ها 3 برابر این قیمتی که هستند باید می بود ولی از آنجاییکه وپترو نقدینگی دستش میرسه با توجه به داغ کردن وساخت و فروش آن وساخت را به اوج میرساند این پیش بینی من است مدیران مرموزی داره وپترو.خنده داره از کجا به کجا رسیدم

مارال صفا
2011/06/09, 17:27

من چارت سهم را دیدم نتیجه ای نگرفتم البته دیتا من تعدیلی نیست اگر لیست افزایش سرمایه های سهم را داشته باشم میتونم بررسی دقیقی داشته باشم اما کلا در روند صعودی تا 320 سهم مقاومت معتبری است

مارال صفا
2011/06/09, 17:54
فخوز اگرچه در یک کانال بلند مدت صعودی میتواند با هدفی حداقل 1200 حرکت کند اما واگرایی منفی در کوتاه مدت سهم را دچار چالش خواهد کرد بخصوص زمان درگیری سهم با روند روند ابی رنگ شاید برای مجمع و تقسیم سود باشد
شکست روند ابی رنگ باید سهم مجدد بررسی شود در هر صورت با دید بلند مدت باید سهم را 1180 تا 1200 دید
کف کانال 800 تومان میباشد شخصا سهمی که واگرایی منفی داره فعلا نظاره گر خواهم بود
http://031.img98.net/out.php/i388984_fakhoz.GIF

مارال صفا
2011/06/10, 02:18
روند نفت
درگیری با 100% فیبو البته اهداف مشخص هستند فعلا کلیت روند نفت مثبت است گرچه کوتاه مدت میتواند در همین حوالی در نوسان باشد

در تایم 30 دقیقه نفت تکمیل پرچم و صعود بالای 119 دلار
http://031.img98.net/out.php/i390089_br.GIF

مارال صفا
2011/06/10, 13:17
بکام حرکت احتمالی به سمت سقف چنگال در محدوده 325 تومان البته این مقاوت اصلی در مسیر موج 5 ام میباشد

http://031.img98.net/out.php/i390624_bekam.GIF

مارال صفا
2011/06/10, 14:00
وپست که قولش را داده بودم تا 700 الی 710 میره نزول کوتاه مدت سپس در میان مدت سقف چنگال را نشونه میگیره انچه ریسک وپست را بلند مدت حیلی کم کرده پر کردن یک سیکل کامل نزولی است که تا 580 رخ داد
سهم میتواند 670 تا 635 نوسانی باشد اما اهداف 700 تا 710 و هدف دوم میان مدت 800 تا 820
http://031.img98.net/out.php/i390745_vapost.GIF

مارال صفا
2011/06/10, 14:52
پاسا در میان مدت موج 5 را تا سقف چنگال احتمالا تمام کند hd+ در macd دلیل بر ادامه روند صعودی است

http://031.img98.net/out.php/i390963_pasa.GIF

راشین
2011/06/10, 18:32
پتروشیمی اصفهان
واگرایی مثبت macd الگو پرچم احتمال زیاد رشد سهم در میان مدت تا 620 تومان

مارال جان به نظرم الگوی مورد نظرتان بیشتر به کنج صعودی شباهت دارد تا پرچم،خصوصیات پرچم را ندارد شرط تحقق الگو هم عبور از 420 است 440 هم به نظرم توقف و پول بک باشه ،عبور از 440 مهمتر از 420

mehran
2011/06/10, 18:54
استاد صفا میشه نظرتون رو در مورد قشکر بدونم؟؟ تو تاپیک مسابقه هم تو انتخابام اشاره ای بهش داشتم...

مارال صفا
2011/06/10, 19:55
مارال جان به نظرم الگوی مورد نظرتان بیشتر به کنج صعودی شباهت دارد تا پرچم،خصوصیات پرچم را ندارد شرط تحقق الگو هم عبور از 420 است 440 هم به نظرم توقف و پول بک باشه ،عبور از 440 مهمتر از 420

راشین جان روشی که من بیشتر رو چارتهام دارم با کمک چنگال و بالینگر باند میباشد که صحبت شما را تایید میکند در واقغ سطح مورد نظر شما مماس بر میدلاین چتگال و بالینگر باند است میتواند تا حدی اعتبار این چنگال را تایید کند
موج اصلاحی اخیر شصفها نیز ریز موجها بر اساس فیبو تا 61.8 درصد اصلاح کردند از اینجهت ساختار نزول بنظر میرسه کامل و استاندارد تمام شده پس ورود به سهم حتی قبل از پولبک بنظر میرسه ریسکی نداشته باشه
از طرفی واگرایی مثبت مکدی صعود را هفته اتی قطعی خواهد کرد
در مورد پرچم بیشتر صعود یکدست و پایدار را دیدم و در دیدگاه منطقی با شما موافقم کنج صعودی ست با توجه به اینکه شیب کنج نیز منفی است

مارال صفا
2011/06/10, 19:59
استاد صفا میشه نظرتون رو در مورد قشکر بدونم؟؟ تو تاپیک مسابقه هم تو انتخابام اشاره ای بهش داشتم...

سلام باز که گفتین استاد
خب فشکر من خوشبینانه کوتاه مدت تا 195 میبینم اما جو قندیها را نیز باید مد نظر قرار داد روند بلند مدت باید بررسی دقیقتری داشت

rojan
2011/06/10, 20:18
با سلام

مارال جان با تشکر فراوان از وقتی که برای ما کاربران میگذاری
در یکی از پستهایتان اشاره کردید که تا تیر در بازار خواهید بود آیا این در رابطه با ریزش بزرگی است که بعضی دوستان گفته اند که تیر از بازار خارج شویم و پاییز مجددا وارد بازار سهام شویم ؟
آیا شما هم این باور را دارید ؟

مارال صفا
2011/06/10, 20:47
با سلام

مارال جان با تشکر فراوان از وقتی که برای ما کاربران میگذاری
در یکی از پستهایتان اشاره کردید که تا تیر در بازار خواهید بود آیا این در رابطه با ریزش بزرگی است که بعضی دوستان گفته اند که تیر از بازار خارج شویم و پاییز مجددا وارد بازار سهام شویم ؟
آیا شما هم این باور را دارید ؟

سلام اشتباه برداشت کردین خیر فعلا قصد خروج ندارم اما تیرماه مسافرتی در پیش دارم که در فرومها کلا نیستم در حدی که بیایم قیمت سهامم را چک کنم کلیت بازار را فعلا مثبت میبینم

مارال صفا
2011/06/10, 21:44
پاسا در میان مدت موج 5 را تا سقف چنگال احتمالا تمام کند hd+ در macd دلیل بر ادامه روند صعودی است

دوستان این نمودار پاسا نیست یا اپدیت نشده من این سهم را الان در سایت تی اس ای دیدم 920 تومان بود خب سهم مسابقه من بود شانس بیارم پولبک نکند دیتا را مجدد چک کردم حال این نمودار چه سهمی بوده خدا داند در امی بروکر گشتم پیدا نکردم
به هر حال در صورت پولبک 885 تا 890 سطح خرید خواهد بود کلیت روند تا 1150 میان مدت مثبت است
http://031.img98.net/out.php/i391998_pasa.GIF

مارال صفا
2011/06/11, 13:14
وپارس فردا به روندحمایت قدرتمند خود خواهد رسید منفی امروز و فردا بنظر رشد سهم اغاز خواهد شد وجود hd+ در rsi مویینگر 200 روزه تا 318 و 313 مماس بر روند
http://031.img98.net/out.php/i393800_vapars.GIF

مارال صفا
2011/06/11, 13:25
پاسا طبق تحلیل امروز پولبک داشت قاعدتا فردا باید مثبت بشن وپست نیز بنظر من منفی امروز خوب بود بزودی به سطح 700 تا 720 خواهد رسید قبل از ان 675 مقاومت است
شاراک عجیب بود امروز استقبالی نشد با اینکه این سهم نیز تکنیکال مثبتی دارد قبلا بررسی کردم

راشین
2011/06/11, 13:31
مارال جان شاراک فکر می کنم دلیل منفی خوردنش رو بشه در اندیکاتور rsi پیدا کرد یک سر و شانه در این اندیکاتور همزمان با شکست مقاومت آن و نیز یک الگوی کف دوبل در نمودار قیمت که برای تایید باید منتظر عبور از 520 باشیم
احتمالا امروز پول بک بوده

راشین
2011/06/11, 13:37
مارال جان شاراک فکر می کنم دلیل منفی خوردنش رو بشه در اندیکاتور rsi پیدا کرد یک سر و شانه در این اندیکاتور همزمان با شکست مقاومت آن و نیز یک الگوی کف دوبل در نمودار قیمت که برای تایید باید منتظر عبور از 520 باشیم

یا بهتر بگویم شکست روند نزولی در rsi

مارال صفا
2011/06/12, 03:28
یا بهتر بگویم شکست روند نزولی در rsi

شاراک حداقل کوتاه مدت رشد خوبی خواهد داشت بالینگر باند سقف الگو قرار گرفته گپ نیز دارد کوتاه مدت گپ را پرخواهد کرد به سقف نیز خواهد رسید
البته در این چارت دیتا من بروز نبوده rsi را دیدم حق با شماست در حال پولبک است اما بصورت کلی روند باید گپ را پر کند الگو سرو شانه هم البته من شخصا ترجیح میدم همان پهن شونده را ببینم با هدف سقف حوالی 600 باشد
من در این چارت دیتام کمی عقب بوده در واقع کف قیمت شاراک اینجا با این چنگال در 483 شناسایی شده
فکر میکنم نوسانات سهم نهایت تا 495 تمام شود مینیمم قیمت باشد

مارال صفا
2011/06/17, 22:53
روند نفت

نفت چارت اول لگاریتمی چارت دوم خطی
در چارت لگاریتمی کانال معتبری تشکیل شده کف کانال 110 دلار میباشد البته کلیت روند نفت به نظر من مثبت است اما با توجه به استراتزیک بودن چارت دوم من بیشتر بر مبنای چارت خطی و چنگالی که در اختیار من گذاشته مد نظر دارم میدلاین در محدوده 107 دلار میباشد در بلند مدت نیز 138 و 145 دلار اهداف نفت میباشد
کف چنگال در محدوده 84 دلار

به نظر من نفت تا میدلاین اندروز 107 دلار جای افت دارد

بابک پناهی
2011/06/17, 23:00
به نظر من نفت تا میدلاین اندروز 107 دلار جای افت دارد

به نظرم منظورتون از مدل لاین!!! پائینترین چنگال اندرو باشه درسته؟؟؟

در ضمن شما به شاخص دلار نگاهی انداختین؟؟؟

ثانیا شما افت نفت تا 107 رو بر چه اساسی میفرمائید فکر میکنم با "فکر میکنم" نمیشه کاری از پیش برد!

مارال صفا
2011/06/18, 14:07
بابک جان البته واضح است من چندین بار پست شما را خواند متوجه نشدم ایا رسم چنگال من از نظر فنی مشکل دارد یا اینکه شما میگین باید شاخص دلار را ببینم بعد نظر قطعی بدم ؟
من شخصا همیشه دلایل افت و صعود در خود ان چارت بررسی کردم

بابک پناهی
2011/06/18, 14:57
بابک جان البته واضح است من چندین بار پست شما را خواند متوجه نشدم ایا رسم چنگال من از نظر فنی مشکل دارد یا اینکه شما میگین باید شاخص دلار را ببینم بعد نظر قطعی بدم ؟
من شخصا همیشه دلایل افت و صعود در خود ان چارت بررسی کردم

آره دقیقا منظورم اینه که اگر نیم نگاهی به شاخص دلار بندازید شاید در تشخیص آینده قیمتی نفت و سایر فلزات کمک فراوانی کنه.دیروز و پریروز با اینکه قیمت جهانی روی نزدیک 100$ کاهش پیدا کرد ولی امروز روییها منفی نشدن!چرا؟؟؟

شاید دلیلش افت us index باشه که این باعث شده آینده روشنی از نفت و فلزات در ذهن سرمایه گزارن پدیدار بشه

بابک پناهی
2011/06/18, 14:59
آره دقیقا منظورم اینه که اگر نیم نگاهی به شاخص دلار بندازید شاید در تشخیص آینده قیمتی نفت و سایر فلزات کمک فراوانی کنه.دیروز و پریروز با اینکه قیمت جهانی روی نزدیک 100$ کاهش پیدا کرد ولی امروز روییها منفی نشدن!چرا؟؟؟

شاید دلیلش افت us index باشه که این باعث شده آینده روشنی از نفت و فلزات در ذهن سرمایه گزارن پدیدار بشه

مثلا کسی بخواد پوزیشنی از یورو دلار بگیره اگر us index رو سرلوحه تحلیل خودش قرار نده احتمال موفقیت خیلی کم میشه

بوف کور
2011/06/18, 15:25
به نظرم منظورتون از مدل لاین!!! پائینترین چنگال اندرو باشه درسته؟؟؟

در ضمن شما به شاخص دلار نگاهی انداختین؟؟؟

ثانیا شما افت نفت تا 107 رو بر چه اساسی میفرمائید فکر میکنم با "فکر میکنم" نمیشه کاری از پیش برد!

بابک جان چه خشن :-SS:D
اما در مورد این نظرتون ببینید درسته که us index رو باید بهش توجه کرد اما بحران اروپا رو هم نمی شه ندید گرفت که ممکنه باعث فرار سرمایه از سرمایگذاری در صنعت بشه ریزش بازاره های جهانی و افزایش نرخ طلا رو به دنبال داشته باشه

بابک پناهی
2011/06/18, 15:46
بابک جان چه خشن :-SS:D
اما در مورد این نظرتون ببینید درسته که us index رو باید بهش توجه کرد اما بحران اروپا رو هم نمی شه ندید گرفت که ممکنه باعث فرار سرمایه از سرمایگذاری در صنعت بشه ریزش بازاره های جهانی و افزایش نرخ طلا رو به دنبال داشته باشه

سلام زهره جان

منو خشانت ت ت ت!!! امکان نداره ه ه ه :x

کلا اقتصاد جهانی رو به وخامت بگذاره و دامن امریکارم بگیره همه چی خواهد ریخت.نفت طلا فلزات اساسی شاخص بورس های جهان و ...همچنان که در اواسط سال 2008 این حالت رخ داد یعنی بحران اروپا و امریکا ( و در کل جهان ) طلا رو از قیمت 930 کشوند 680 یعنی بیش از 35% کاهش نفتم که دیدن چی شد

خلاصه اینکه دوس دارم همه اینا نشه و یه قیامی تو عربستان بشه تا ببینم کی میتونه از افزایش قیمت نفت جلوگیری کنه!;)

بوف کور
2011/06/18, 16:10
سلام زهره جان

منو خشانت ت ت ت!!! امکان نداره ه ه ه :x

کلا اقتصاد جهانی رو به وخامت بگذاره و دامن امریکارم بگیره همه چی خواهد ریخت.نفت طلا فلزات اساسی شاخص بورس های جهان و ...همچنان که در اواسط سال 2008 این حالت رخ داد یعنی بحران اروپا و امریکا ( و در کل جهان ) طلا رو از قیمت 930 کشوند 680 یعنی بیش از 35% کاهش نفتم که دیدن چی شد

خلاصه اینکه دوس دارم همه اینا نشه و یه قیامی تو عربستان بشه تا ببینم کی میتونه از افزایش قیمت نفت جلوگیری کنه!;)

/:)
بابکـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ جان ؟!
تا اینجا ( دستم و اوردم نزدیک دهنم :d:d ) سهم پتروشیمی خریدیا
می گما منم دوست دارم یه کشور دیگه قیام بشه ؛ شک نکن که قیمت نفتم خیلی می ره بالا ووووووووووووووولی خودمون بیچاره می شیم :))

بابک پناهی
2011/06/18, 16:55
/:)
بابکـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ جان ؟!
تا اینجا ( دستم و اوردم نزدیک دهنم :d:d ) سهم پتروشیمی خریدیا
می گما منم دوست دارم یه کشور دیگه قیام بشه ؛ شک نکن که قیمت نفتم خیلی می ره بالا ووووووووووووووولی خودمون بیچاره می شیم :))

نه خدا وکیلی پتروشیمی نخریدم روی خریدم ولی اگر این دفعه 2100 رو به پائین قطع کنه از سهم خارج خواهم شد وگرنه باهاش میمونم...( دیدی پتروشیمی نبود ؟ :d )

مارال صفا
2011/06/18, 19:43
متاسفانه سایت بورکس ف ل ت شد

بوف کور
2011/06/18, 22:14

آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
:((

Captain Nemo
2011/06/18, 22:33
آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
:((
از بس سیاسی نوشتند
و چپی ها و راستی ها مدام به هم گیر میدادند .
امیدوارم زودتر رفع فیلتر بشه

Mousavi
2011/06/18, 22:56

سلام

من یه ایمیلی به زیرساخت فیلترینگ زدم مبنی بر اینکه سایت بورکس رو اشتباها فیلتر کرده اند در جواب ایمیل من اینو نوشتن :

با سلام
سایت مذکور با حکم دادستانی فیلتر گردیده است

واقعا که !

Moradad
2011/06/19, 08:07
با تشکر از اساتید گل این سایت ( به قول بابا اتی )

من تو آن سایت عضو نبودم ولی یک 7،8 تا نخاله آنجا بودند که به هر بهانه ای شلوغ بازی در می آوردند و دیگران را تحریک میکردند و ..........
که امیدوارم اینجا همانطور که تا حالا خیلی داغ نبوده ، بعدش هم نباشد تا دوستانی که با اطلاع هستند به افرادی مثل من که کمتر از احوال بازار و تکنیکال و فاندامنتال سررشته دارند هم در جریان قرار بگیرند.

mehran
2011/06/20, 00:14
سلام باز که گفتین استاد
خب فشکر من خوشبینانه کوتاه مدت تا 195 میبینم اما جو قندیها را نیز باید مد نظر قرار داد روند بلند مدت باید بررسی دقیقتری داشت

ای وای مارال خانم دیدی چطوری از دستمون در رفت فعلا 35 تومان غیر عملیاتی تعدیل داده عملیاتیشم هست....

مارال صفا
2011/06/20, 10:40
مهران سیستمم را فرمت کردم فعلا سلاح ندارم تا عصر مجهز میشم

مارال صفا
2011/06/20, 15:10
ای وای مارال خانم دیدی چطوری از دستمون در رفت فعلا 35 تومان غیر عملیاتی تعدیل داده عملیاتیشم هست....

خب این قشکر همان حالتی که رو شبریز هست را داره
واگرایی مخفی منفی و واگرایی مثبت الگو چیه سرو شانه کف البته با این دیدگاه تا سقف چنگال بلند مدت رشد میکنه
کوتاه مدت تا همین جا نز سریع رشد کرده ولی من نظرم توقف کوتاه روند صعودی در همن 194 هست
امی بروکر را تازه نصب کردم رنگ فابریک
http://032.img98.net/out.php/i419441_gheshekar.GIF

mehran
2011/06/20, 15:20
خیلی متشکرم مارال جان....حالا که شد 210 تومان چه؟؟؟ به نظرت تا حوالی 190 میریزه؟؟
این بخشش غیر بورسیه: مارال جان خواهرم یه گل داره بد جور به خرج افتاده اذیت میکنه میگم ردش کن بره میگه نه تو میتونی بیای باهاش یه صحبتی بکنی آخه از یکی از دوستان پرسیدم گفت دیگه واست ماشین نمیشه یادمه یه زمانی گل داشتی>

مارال صفا
2011/06/20, 15:26
خیلی متشکرم مارال جان....حالا که شد 210 تومان چه؟؟؟ به نظرت تا حوالی 190 میریزه؟؟
این بخشش غیر بورسیه: مارال جان خواهرم یه گل داره بد جور به خرج افتاده اذیت میکنه میگم ردش کن بره میگه نه تو میتونی بیای باهاش یه صحبتی بکنی آخه از یکی از دوستان پرسیدم گفت دیگه واست ماشین نمیشه یادمه یه زمانی گل داشتی>
رو قشکر باید بلند مدت کار کرد اما کوتاه مدت همان حوالی 195 فروشش بد نیست الگو سرو شانه کف باشه رشد نسبتا سریغی خواهد داشت و بلند مدت دیدن سهم ارجحیت داره

گل الانم دارمش متاسفانه باید بگم بفروشین ضرر میکنید مگر اینکه بخواهید ماشین را تا یک ماشین 30 میلیونی ارتقا بدین چون زیر 20 بخواهید ماشین بخرین چه ماشینی میخرین ماشینهای ایران خودرو یا سایپا؟؟ این ماشین شما هم خیلی خوب باشه فکر نکنم بالای 14 بخرند نمی ارزه راهی است که من رفتم و رانندگیش از ماشینهای صفر کیلومتر کارخانه های مذکور :دی بسیار بهتر است

مسلم
2011/06/20, 15:34
مارال جان اگه تعدیلش بدی خیلی قشنگتره.

amir2003
2011/06/20, 15:39
رو قشکر باید بلند مدت کار کرد اما کوتاه مدت همان حوالی 195 فروشش بد نیست الگو سرو شانه کف باشه رشد نسبتا سریغی خواهد داشت و بلند مدت دیدن سهم ارجحیت داره

l
سلام مارال خانم
فکر کنم نرم افزارتون آپدیت نیست قیمت امروز حوالی 210 یعنی با توجه به جو قندیها فکر میکنید سهم اصلاح بشه یا به رشدش تا سقف کانال ادامه میده.؟
http://up.iranblog.com/images/0m27oo1u27widcn2jgd1.jpg

مارال صفا
2011/06/20, 15:55
ممنون امیر خان من تازه فهمیدم سهم تا 210 امده بالا پس این الگو سرو شانه جدی بوده و الان در مسیر سقف چتگال است اما اهداف بعد از 195 را باید بررسی کنم اما گپ ایجاد شده را باید بررسی کنم الان پر خواهد شد یا در اینده

مارال صفا
2011/06/20, 21:10
در مورد قشکر من نظرم اینه صعود سهم فعلا میتواند ادامه دار باشد البته در سطح 220 تا 205 نیز نوساناتی خواهد داشت
البته باید اینئ در نظر داشته باشین سهم موج 3 وجود گپ طبیعیه و میتونه بلند مدت اونو پرکنه شخصا این سهمو داشته باشم اصلا فکر نوسانگیری نمیکنم

امپراتور7
2011/06/20, 21:17

دوستان فعلا از ادرس زیر استفاده کنید بچه رفتن با بچه های بالا صحبت کنن
http://www.bourexpro.com/

کاشف
2011/06/21, 00:20
با ادامه روند منفي بازار سهام
اعتراض كارگزاران بورس به رئيس بانك مركزي شدت گرفت

خبرگزاري فارس: درپي پابرجاماندن آثار نوسان نرخ ارز بر بازار سرمايه و عدم ثبات و ابهام در تصميم گيري هاي بانك مركزي، امروز هم شاخص بورس منفي شد تا اعتراض كارگزاران بورس به رئيس بانك مركزي شدت گيرد.به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، فعالان بازار سهام در حالي اين روزها برخلاف سال هاي گذشته شاهد روند صعودي قيمت ها و شاخص نيستند كه امروز هم بورس اوراق بهادار علاوه بر تداوم آثار منفي نوسان نرخ ارز و ادامه ابهام در آينده اين متغير ، نظاره گر اثر منفي افت قيمت هاي جهاني محصولات هم بود.
براساس اين گزارش ، اين دو رويداد هر چند موجب تكرار كاهش روزگذشته ارقام شاخص بورس با 93 واحد افت و ثبت عدد 25 هزار و 120 واحدي شد كه اغلب كارگزاران با اعلام اينكه نوسان قيمت هاي جهاني امري طبيعي است، تير انتقاد از سياست هاي بانك مركزي و رئيس آن را بيشتر كردند.
در اين ميان يكي از كارگزاران بر اين باور است شخص بهمني برخلاف همتايان خود در ديگر كشورها نه تنها نتواسته اعتمادعمومي را جلب كند بلكه با اظهار نظرهاي متفاوت خود مانع تعيين تكليف نرخ ارز و شكل روند مثبت يا منفي طبيعي ديگر بازارها شده است.
كارگزار ديگري قديمي معتقد است در حالي با اعلام مواضع ديگر روساي بانك هاي مركزي در ديگر كشور ها، اقتصاد كشور به سمت وسويي حركت مي كند كه گفته هاي مكرر و بدون عمل يا عمل اندك رئيس كل بانك مركزي كشور دردسرهاي جديدي را براي همگان رقم زده است.
ديگر كارگزار بورس هم خاطر نشان كرد، مهمترين نكته در رويه روزهاي اخير مسئولان بانك مركزي عدم ثبات و ابهام در تصميم گيري هاي اعلام شده است.بطوريكه شايد كمتر كارشناس و مسئول و تحليل گيري قادر به پيش بيني شرايط نرخ ارز در روزهاي آينده باشد. به همين دليل ما كارگزاران و فعالان بازار سهام حاضريم مسئولان بانك مركزي نرخ ارزي مانند دلار را يا هزار و 200 و حتي هزار و 500 تومان و يا هزار و نهصد تومان اعلام كند اما در تصميم اعلامي ثابت قدم باشد تا همگان بدانند آينده كوتاه مدت ارز چه خواهد شد. وگرنه در اين شرايط پر از ابهام هيچ كسي قادر نخواهد بود در بازار سهام سودي كسب كند.يك كارگزار ديگر هم خطاب به رئيس كل بانك مركزي گفت: اگر آقاي بهمني به جاي مصاحبه هاي متعدد و گاه متناقص خود اقدام به عمل براي كنترل و مهار نوسان ارز مي كرد مي شد به آينده شرايط اميدوار بود اما متاسفانه چنين نبود و نيست.از طرف ديگر اگر وي متوجه آثار تصميم گيري ها و اظهار نظرهاي خود بر همه جوانب اقتصاد كشور مي شد شايد در موضع گيري هاي خود تجديد نظر مي كرد.
اين انتقادها در حالي نسبت به گذشته از شدت و حدت بيشتري برخوردار شده كه برخي ديگر هم از كاهش محسوس حجم روزانه معاملات ابزار نگراني مي كنند. گروه ديگري هم براين باورند اين وضعيت منفي بازار سهام تا چند روز ديگر هم ادامه خواهد داشت اما با نزديك شدن به زمان برگزاري مجامع شركت هاي بزرگ بورسي، مي توان شاهد تثبيت روند صعودي بازار سهام بود.
اين همه در حالي است كه به دليل عدم قطعيت در بازارهاي سهام نمي توان با قدرت از آينده منفي يا مثبت بورس در روزها و هفته هاي آينده سخن گفت و بايد منتظر رويداد و فعل و انفعالات مسئولان بود.
انتهاي پيام/ص

وحید 20
2011/06/23, 23:23
امیدوارم اوضاع سیاسی در هفته پیش رو تاثیر منفی نگذارد.
امروز علياصغر پرهيزكار و ملک زاده دو تن از نزدیکان م رو دستگیر کردند که شاید زمینه چینی برای گرفتن.... باشد
در هر حال ممکنه دولت واکنش تندی به این اقدامات داشته باشه و اختلافات تشدید بشه ضمن اینکه مجلس هم که قبلا دستوری ساکت بود الان دستورری......
فقط امیدوارم تاثیر نگذارد.
قیمت جهانی نفت هم افت چشمگیری داشته است که البته باید دید فردا چگونه است.
در بین فلزات هم فقط سرب وضعیت خوبی دارد و در حال رشد است که به بالای 2500 رسیده است.

mehran
2011/06/24, 09:29
سلام بر مارال خانوم.....میشه اگه زحمتی نیست 3 نگاه به این 3 سهم می اندازید....
1-ختوقا 2-پلوله 3 -کساوه <البته میدانم اعتقاد شما بررسی سهم های پر حجم تر و معروف تر هست >

mehran
2011/06/29, 01:07
دوستان مارال خانومو ندیدین::(

mehran
2011/07/02, 18:53
سلام مارال خانوم ........

نظرتون در مورد صدرا و ثاخت؟ با تشکر...

mehran
2011/07/02, 18:54
سلام مارال خانوم ........

نظرتون در مورد صدرا و ثاخت؟ با تشکر...

mehran
2011/07/02, 20:14
به یابنده مارال خانوم 20000 سهم ایران مرینوس مژدگانی میدم<:-p:D

behnam
2011/07/02, 20:39
مارال خانم آخرین بار ساعت 18:26 امروز در سایت بورکس و در تاپیک صدرا دیده شده:d

مارال صفا
2011/07/04, 01:40
سلام من که گفته بودم تیرماه نیستم در حد اینکه سهامم را چک کنم می ایم و میروم سایت بورکس برایم راحت باز میشد ممنون از بهنام و مهران بازار هم که ماشالا جالب نبوده قصد دارم روند نفت نگاهی بندازم

مارال صفا
2011/07/04, 01:55
مهران دسترسی به امیبروکر الان ندازم اما روند صدرا را سعی میکنم دوباره بررسی کنم اصلاح قیمت از 194 انتظار داشتم رخ بده اما نه اینقدر البته دلیل بر ادامه ریزش نیست من تصور الگو سرو شانه کف رابرای سهم دارم با هدف 245
فقط در مورد بازار مساله ای که نگرانم کرده میزان شاخص است شاید دوران رکود بازار 2 چندان شود دیدگاه قبلی بنظر میرسه به کل باطل شده دوستان اگر دیدگاهی دارند ارایه بدن منهم باید مجدد نگاه کنم

مارال صفا
2011/07/05, 13:50
روند نفت که اینروزها هرچی میبینم حس صعود را دارم اما اینکه بتونه 121 دلار را پشت سر بگذاره مهم است شک دارم مرحله اول بتواند عبور کند اگر غبور کند به جرات میتوان هدف بلند مدت را بالای 200 دید دلیل نیز همین چنگالیست که رسم کردم عملا نفت بالای 100 دلاری تثبیت خواهد شد
http://033.img98.net/out.php/i452056_br.GIF

مارال صفا
2011/07/05, 13:57
خب در نمای نزدیک روزانه نفت شرایط صعود تا 121 دلار فراهم شده الگو سرو شانه کف در نفت

http://033.img98.net/out.php/i452076_br2.GIF

مارال صفا
2011/07/07, 19:07
چشمها به روند قیمت نفت است انان که میدانند اگر از سد سقف این چنگال عبور کنیم تغییات شگرفی در قیمت نفت در بلند مدت خواهیم دید
الگو سرو شانه که اشاره به ان داشتم در حال تکمیل شدن است قیمت نفت امروز 118 دلار را دید پیشبینی من رسیدن قیمت به محدوده بسیار قدرتمند 121 دلار است

http://033.img98.net/out.php/i458324_br.GIF

آریو
2011/07/07, 19:41
خب در نمای نزدیک روزانه نفت شرایط صعود تا 121 دلار فراهم شده الگو سرو شانه کف در نفت

مارال جان بسیار ممنون از تحلیل خوبتون
تو رو خدا جلوی رشد نفت رو بگیرید، یه الگوی دیگه ...یه نقش دیگه که مانع رشدش بشه :)
من هنوز پرتفوی وابسته به نفت خودمو کامل نکردم.... انتظار رشد نفت رو داریم تا محدوده 140 دلار که بازار ما هم باید با اون حرکت کنه
من فکر میکنم کف شاخص ما برای حرکت خودش به سمت 30000 واحد هنوز شناسایی نشده که یه عاملش افت جهانی قیمت نفته.. در غیر این صورت نباید انتظار شاخص 23000 واحدی رو داشته باشیم و باید خرید کرد !!!!!!!!!!!

بابک پناهی
2011/07/07, 19:44
مارال جان بسیار ممنون از تحلیل خوبتون
تو رو خدا جلوی رشد نفت رو بگیرید، یه الگوی دیگه ...یه نقش دیگه که مانع رشدش بشه :)
من هنوز پرتفوی وابسته به نفت خودمو کامل نکردم.... انتظار رشد نفت رو داریم تا محدوده 140 دلار که بازار ما هم باید با اون حرکت کنه
من فکر میکنم کف شاخص ما برای حرکت خودش به سمت 30000 واحد هنوز شناسایی نشده که یه عاملش افت جهانی قیمت نفته.. در غیر این صورت نباید انتظار شاخص 23000 واحدی رو داشته باشیم و باید خرید کرد !!!!!!!!!!!

آریو جان شما دعا کنید 120 هم بزنه بالا و بالای یه خطی که در صورت شکست عرض خواهم کرد تثبیت بشه اونموقع همه چی حله <:-p

majid
2011/07/08, 08:59
استاد پناهی عزیز خانم مارال- با سلام
در صورت رشد نفت چه سهم هائی را پیشنهاد مینمائید؟ همچنین از شبریز خبری دارید؟با تشکر فراوان

مارال صفا
2011/07/08, 12:25
من بررسی بر سهام بازار نداشتم بیشتر سبد خودم را متمرکز بودم روند قیمت نفت از نخستین ساعات معاملاتی امروز با نوسانات منفی شروع شد البته این طبیعیست قیمت در حال پولبک یا به عبارتی تایید شکست روند نزولی 3 ماهه بر امده رشد بعدی قیمت حوالی 121 تا 123 دلار خواهد بود
من به شاخص بورس تا 35 هزار واحد معتقدم با چشم انداز مثبت قیمت نفت رشد بورس ایران انکار ناپذیر خواهد بود
در مورد شبریز نیز حتما دیدگاهم را ارایه خواهم داد
http://033.img98.net/out.php/i459631_brent1440.gif

مارال صفا
2011/07/08, 13:55
استاد پناهی عزیز خانم مارال- با سلام
در صورت رشد نفت چه سهم هائی را پیشنهاد مینمائید؟ همچنین از شبریز خبری دارید؟با تشکر فراوان
صنایع پالایشگاهی قطعا از ارزنده ترینهای بازار خواهند بود در بازار رشدی رشد چندانی نداشتند در بازار کاهشی نیز افت چشمگیری را ندیدیم
شبریز میتواند با همان قیمت بسته شدن بازگشایی شود سناریو دیگر در روز بازگشایی تا 185 تومان سهم نوسان داشته باشد اما بصورت کلی رشد سهم همگام با شپنا که بعد از تقسیم سود بنظر میرسه با اقبال بازار مواجه شود کلید خواهد خورد
بنظر من شپنا و شبریز تا 12 ماهه 100 بازدهی را خواهند داد

Sonic
2011/07/08, 21:43
پیش بینی شرایط هفته آینده بازار در گفتگو با کارشناسان
بازار هفته آینده به کدام سو می رود؟

تغییر نرخ فروش سیمان ، بیشتر شرکت های این گروه را با صف خرید مواجه کرد. قیمت های جهانی مواد خام در هفته گذشته از ثبات برخوردار بود و در خصوص برخی فلزات اساسی نیز رشد پیدا کرد با این وصف کارشناسان بازار هفته آتی سهام را پیش بینی کردند. کارشناسان بر این باورند که سیمانی ها هفته جذابی را پیش رو خواهند داشت گرچه بیشتر شرکت های این گروه ، شرکت های کوچک هستند که با توجه اخباری مبنی بر افزایش نرخ فروش، تاثیر چندانی بر شاخص نخواهند داشت.

هفته ای مثبت در پیش است

امیر حیدری کارشناس بازار سرمایه در خصوص پیش بینی هفته آینده گفت:" هنوز نوسانات قیمت های جهانی ادامه دارد و احتمال ادامه و تقویت آن وجود دارد ." وی افزود:" مس ، سرب و روی با توجه به ثبات و رشد قیمت های جهانی و فولاد نیز با توجه به این فاکتور می توانند سبب تقویت ارزش سهام شرکت های مربوطه شوند. همچنین با مشخص شدن تاریخ برگزاری مجمع آن ها می توان انتظار داشت که فلزات اساسی در هفته آتی پیشتاز باشند."

این کارشناس بازار هفته آینده را مثبت ارزیابی کرد و افزود:" هفته آتی را می توان مثبت پیش بینی کرد چراکه حضور آیتم های اقتصادی قوی تر از آیتم های سیاسی است."

وی خاطر نشان کرد:" از دیگر صنایع بورسی می توان به سیمانی ها اشاره کرد که با توجه به اخباری مبتنی بر تغییر نرخ فروش ،می توان هفته جذابی را برای آنها متصور بود."

روزهای مهم برخورد با خطوط روند

وحید عباسیون کارشناس بازار سرمایه درباره پیش بینی هفته آتی سهام گفت:" اتفاق خاصی نه در بعد اقتصاد و نه در بعد سیاست رخ نداده است و به نظر می رسد که نوسان مثبت و منفی بازار را تا پایان فصل مجامع شاهد خواهیم بود." وی ادامه داد:" نزدیک شدن به پایان تیر ماه، بازار را درانتظار ارائه گزارش های سه ماهه قرار می دهد همچنین نزدیک شدن به پایان فصل مجامع از دیگر فاکتور های تاثیر گذار بر تعیین روند بازار خواهد بود."

وی افزود:" گرچه به لحاظ تکنیکال نیز این احتمال وجود دارد که بازار خط روند یکساله صعودی و دو ماهه نزولی را لمس کند." وی گفت :" با این وصف حرکت بعدی بازار مهم است و این که خط روند بازار مرز صعودی یا نزولی را رد می کند ." وی توضیح داد:" گزارش های سه ماهه شرکت ها که تا کنون ارائه شده، محافظه کارانه بوده است. همچنین مجامع برخی شرکت های بزرگ بورسی که نزدیک به تاریخ برگزاری می شود، می تواند در تعیین این خط روند موثر باشد."

وی ابراز داشت:" در هفته آینده عرضه پتروشیمی زاگرس را نیز خواهیم داشت که باعث تحرکات گروه غدیر خواهد شد ." وی گفت:" به نظر می رسد که بازار تعادل را در هفته آتی در همین سطح کنونی خواهد داشت و از اواخر تیر ماه و پایان برگزاری مجامع بزرگ بورسی، می توان روند کلی بازار را تشخیص داد."

این کارشناس بازار سرمایه در خصوص معرفی صنایع پیشتاز هفته آتی گفت:" گروه بانکی با توجه به نزدیکی مجامع روند صعودی را خواهند داشت و البته برخی شرکت های معدنی و فلزات اساسی که برگزاری مجمع را پیش رو دارند، می توانند مورد اقبال قرار گیرند. همچنین سیمانی ها که تحت تاثیر اخبار مثبت در خصوص تغییر نرخ فروش قرار دارند، به روند صعودی خود ادامه خواهند داد."

هفته آتی صعودی نیست

علیرضا محمودی از کارشناسان بازار سرمایه با مثبت خواندن گروه سیمانی به پیش بینی بازار هفته آتی پرداخت و گفت:" جو سیمانی ها در هفته جاری به دلیل اخبار مثبت، روند صعودی را طی کرد گرچه این اخبار هنوز از مرجع رسمی به طور کامل بیان نشده است و با اعلام آن، بورس باید از شرکت های ذی نفع گزارش شفاف سازی بخواهد ." وی ادامه داد:" با این وصف و مثبت بودن این گروه نمی توان تحرکات مثبت آنها را در شاخص چندان موثر دانست چرا که شرکت های این گروه حجم چندانی از معاملات بورسی را تشکیل نمی دهند."

این کارشناس افزود:" به رغم ثبات و رشد قیمت های جهانی، رویکرد سرمایه گذاران بر ورود به بازار یا فعالیت دراز مدت قرار ندارد چون جو حاکم مانع چنین رویکردی است. بنا بر این مهم نمی توان بازار هفته آتی را صعودی پیش بینی کرد."

وی در معرفی صنایع پیشرو به سیمانی ها اشاره کرد و گفت:"گرچه در هفته آینده پتروشیمی زاگرس نیز عرضه می شود ولی سیمانی ها با توجه به آنچه گفته شد، به دلیل کمی حجم معاملات تاثیری بر شاخص نخواهند داشت همچنین برخی تک سهم ها را می توان در زمره سهام پیشتاز هفته آتی قرار داد."

مارال صفا
2011/07/16, 11:20
بهترین چنگال فاراک همینه
بهترین و محکمترین حمایت فاراک نیز مشخص شده
تشکیل یک مثلث دیاگونال و اشتباه خیلی تحلیلگران بر شکست حمایت مهم سهم
بنظر من سهم تا 195 پله اول توانایی رشد داره اما در سطح 175 تا 178 با مقاومت مدلاین چنگال مواجه خواهد شد
http://034.img98.net/out.php/i478361_fara.bmp

Sonic
2011/07/16, 11:49
بهترین چنگال فاراک همینه
بهترین و محکمترین حمایت فاراک نیز مشخص شده
تشکیل یک مثلث دیاگونال و اشتباه خیلی تحلیلگران بر شکست حمایت مهم سهم
بنظر من سهم تا 195 پله اول توانایی رشد داره اما در سطح 175 تا 178 با مقاومت مدلاین چنگال مواجه خواهد شد
با کمال احترام
به نظرم من چنگال شما معتبر نیست.
اولا پیووت B ماژور نیست. دوما در یک چنگال ایده آل نقطه C باید بین 38 تا 100 درصد موج AB اصلاح شود. ولی در چنگال شما نقطه C بیشتر از 100% AB ریترس کرده.
به نظرم ه جای رسم چنگال H&Sh کف را مد نظر بگیریم بهتر هست!

mehran
2011/07/18, 21:10
سلام خدمت بانو مارال....

بی زحمت یه نگاهی به ثاخت و حکشتی میندازین....بسیار ممنون...

مارال صفا
2011/08/16, 13:56
سلام خب من امدم دوستان یک سری سهم ینویسید بررسی کنیم
اخرین سبد من
حفاری شمال شبریز
صدرا

mehran
2011/08/16, 14:02
سلام مارال خانوم.........من اول اومدم....اول نوبت منه......

خساپا...زامیاد

shadi
2011/08/16, 15:25
سلام مارال خانوم

قبلا سهامدار فاراک بودید واعتقاد زیادی بهش داشتید و میگفتید تا افزایش سرمایه باهاش هستید چی شد دیگه بهش اعتقادی ندارید اخه منهم فاراک زیاد دارم و هر روز هم

اضافه میکنم لطفا نظرتون را بفرمایید.

بعد هم شبریز و وکار

مرسی

مارال صفا
2011/08/16, 16:11
اول شفاف سازی کنم در مورد فاراک
هنوز هم اعتقاد به سهم دارم اما دیدم سهم در کوتاهترین زمان ممکن به 225 رسیده بود و همچنین جفاری شمال در حوالی حمایت خود در نوسان بود ترجیح دادم کلا به استراتزی اول سالم برگردم و کلا بر روی حفاری تکسهم شوم من وقتی فاراک را فروختم اعلام کردم سهم صف خرید 3 میلیونی داشت بازار هم در حال خرید بود
بصورت کلی من گروه تجهیزات را به سمت حفاری خواهم برد اما گروه نفتی چون در زیان هستم فعلا نمیخواهم شناسایی کنم و فکر میکنم مثلا شبریز میانگین 225 را فعلا دست نزنم بهتر است البته شبریز را علاقه زیادی بهش دارم
فاراک اصلاح روندی تا 180 تخمین زدم داره اما برگشت و سازماندهی موج صعود قوی از سهم کمی زمانبر میتونه باشه دلایلش را در پستهای بعدی خواهم گفت فقط و فقط تکنیکالی
دوستان در جو بازار چند ماه پیش گفتم استرتزی فعلا برگشت زیان است
اثرات موج 4 شاخص هنوز در سبد من هست

مارال صفا
2011/08/16, 16:13
سلام مارال خانوم.........من اول اومدم....اول نوبت منه......

خساپا...زامیاد

دیتا را بروز میکنم اول سایپا را بررسی میکنم

يگانه
2011/08/16, 16:57
دوستان عزيز مهران و مارال عزيز
اين قنيشا و كبافق رو هم يه تحليل ميكنيد من چيزي ازشون نميفهمم>:d<

مارال صفا
2011/08/16, 17:27
سایپا را من هفتگی دیدم البته ساختار نزول سایپا بنظر میرسه در موج بزرگ B هستیم در تایم هفتگی واگرایی مخفی مثبت داریم
بصورت کلی هدف و سازماندهی موج جدید میتواند در حالت نرمال تا 280 باشد روند را بصورت کلی گذاشتم گپ کوچکی هم در محدوده 260 تا 280 هست انهم پر خواهد شد این تحلیل میان مدت است
پینوشت رسیدن به 280 بنظر من زمانبر است
http://0000.2.img98.net/out.php/i9531_saipa.gif

ali2
2011/08/16, 17:42
مارال خانم سلام شما که زحمت می کشید زحمت وساپا را بکشید

برديا
2011/08/16, 18:30
ببينيد بهنوش يه خط جديد زده به نام دلستر شيشه اي كه مي گفتند اين طرح تو خاورميانه بي نظيره چون هم خط توليد كلا از طراحي گرفته تا قطعاتش ماله آلمانه و تمام اتوماتيك ، ولي ما با اين چيزها كاري نداريم ما مي خواييم ببينيم تاثير اين خط تو سودآوري اين شركت چقدره ؟

ببينيد 48000 بطري در ساعت يعني 1152000 هزار شيشه در 24 ساعته
420480000 شيشه دلستر در يك سال

قيمت فروش هر شيشه رو اگه 4500 ريال به صورت تقريبي بگيريم مي شه فروش 1892160000000 ريال و اگه حاشيه سود 15 درصد رو بگيريم مي شه 283824000000
يعني به ازاي هر سهم مي شه 3448 ريال

اين در حاليه كه سود كنوني شركت به ازاي هر سهم 3020 ريال و اگر مقدار سود حاصل از خط جديد رو هم اضافه كنيم به سود 6468 ريال مي رسيم .

خودتون مي بينيم كه حاشيه سود رو خيلي كم در نظر گرفتم كه حداقل سود حاصله رو حساب كنم .

شركت يه افزايش سرمايه 100 درصدي هم داره كه تا حداكثر يه ماهه ديگه مي بنده .

به نظرم بهنوش امسال يه بازده رويايي به سهامدارانش هديه خواهد داد .

اين هم لينك هاي مربوط به خبرش :

http://www.irmf.ir/News/ShowHoldingNews.aspx?RelatedID=hwfghjjh&HID=vnvivnbj&PIdx=vnvi

http://www.irmf.ir/News/ShowHoldingNews.aspx?RelatedID=hwfghjjh&HID=vnvivnbj&PIdx=vnvi

http://donya-e-eqtesad.com/PDF/Vijeh/907.pdf

دماوند
2011/08/16, 18:32
مارال خانم عزيز
ميشه لطفا يه ارزيابي هم از روند كلي شاخص داشته باشيد؟
ممنون از تحليل هاي شما .

برديا
2011/08/17, 06:22
ببينيد بهنوش يه خط جديد زده به نام دلستر شيشه اي كه مي گفتند اين طرح تو خاورميانه بي نظيره چون هم خط توليد كلا از طراحي گرفته تا قطعاتش ماله آلمانه و تمام اتوماتيك ، ولي ما با اين چيزها كاري نداريم ما مي خواييم ببينيم تاثير اين خط تو سودآوري اين شركت چقدره ؟

ببينيد 48000 بطري در ساعت يعني 1152000 هزار شيشه در 24 ساعته
420480000 شيشه دلستر در يك سال

قيمت فروش هر شيشه رو اگه 4500 ريال به صورت تقريبي بگيريم مي شه فروش 1892160000000 ريال و اگه حاشيه سود 15 درصد رو بگيريم مي شه 283824000000
يعني به ازاي هر سهم مي شه 3448 ريال

اين در حاليه كه سود كنوني شركت به ازاي هر سهم 3020 ريال و اگر مقدار سود حاصل از خط جديد رو هم اضافه كنيم به سود 6468 ريال مي رسيم .

خودتون مي بينيم كه حاشيه سود رو خيلي كم در نظر گرفتم كه حداقل سود حاصله رو حساب كنم .

شركت يه افزايش سرمايه 100 درصدي هم داره كه تا حداكثر يه ماهه ديگه مي بنده .

به نظرم بهنوش امسال يه بازده رويايي به سهامدارانش هديه خواهد داد .

اين هم لينك هاي مربوط به خبرش :

http://donya-e-eqtesad.com/PDF/Vijeh/907.pdf

........

مارال صفا
2011/08/19, 22:22
من در روند فاذر خیلی کار کردم دوستان دیدگاهشون را بدن من شخصا فکر میکنم باید در شرایطی خاص سوار این سهم شد و ریسک بالایی داره

بورس تبریز
2011/08/19, 22:27
خانم صفا شرایظ بازار فردا را باید ببینیم به نظر شخصی من میل به منفی زیاد خواهد بود صدرا هم گزارشش نیومده تجهیزاتی ها با روند کوتاه مدت خود بیکباره با چرخش ناگهانی روند صعودی خواهند گرفت ولی حالا فکر نکنم

pani
2011/08/19, 22:36
سلام مارال جان
بابت خروج به موقعت از فاراک بهت تبریک میگم
شنیدم با حفاری عوضش کردی هرچند دیدگاهمون در مورد حفاری با هم فرق داره ولی امیدوارم موفق باشی.@};-

مارال صفا
2011/08/19, 22:40
خانم صفا شرایظ بازار فردا را باید ببینیم به نظر شخصی من میل به منفی زیاد خواهد بود صدرا هم گزارشش نیومده تجهیزاتی ها با روند کوتاه مدت خود بیکباره با چرخش ناگهانی روند صعودی خواهند گرفت ولی حالا فکر نکنم
بورس جان من چون فقط تکنیکالی میبینم و با توجه به واگرایی منفی macd و فاذر این احتمال را میدم که فاذر توان عبور از سقف چنگال را نخواهد داشت به هز حال دوستان اگر قصد خرید دارن با شکست سقف این چنگال و تایید شکست وارد شوند و حتی المکان در جوالی سقف چنگال شناسایی کنند من جرات نکردم بورکس بنویسم چون به من حمله میکنند و متعصب زیاد داره این سهم:-s
به هر حال نمیگم ریزشیه اما با این چنگال تعیین استراتزی کنند

http://0000.2.img98.net/out.php/i14015_fazar.gif

مارال صفا
2011/08/19, 22:41
سلام مارال جان
بابت خروج به موقعت از فاراک بهت تبریک میگم
شنیدم با حفاری عوضش کردی هرچند دیدگاهمون در مورد حفاری با هم فرق داره ولی امیدوارم موفق باشی.@};-

سلام بر شما پانی عزیز
در مورد حفاری توضیحاتی خواهم داد میخواهم استفاده جالب اسیلاتور تایو را در اینجا با فاراک مقایسه کنیم

مارال صفا
2011/08/19, 23:01
اول چارت حفاری را میگذارم
البته فقط از روی چارت نشان میدهم که سهم روند نزولی خود را شکسته سیکل نزول نیز بنا به دلایلی تمام شده
میشه از واگرایی مثبت قیمت در تایو فهمید البته همین شرایط در فاراک بود من اخرین خرید خودم را بر مبنای تایو در 178 انجام دادم
شماتیک حفاری شمال مقاومت اصلی سقف چنگال
پولبک صورت گرفته اگر rsi را نیز نگاه کنید کاملا واضح است پس دلیلی برای نزول وجود ندارد
البته دلیلی هم برای صعود سریع وچود ندارد مثلا من میگویم 255 تا 260 احتمالا وارد نزول کوتاه مدت شود اما کسانی که 235 تا 245 خریده اند قیمت بسیار ارزندهای بوده
میانگین خود من 240 هست
http://0000.2.img98.net/out.php/i14063_hafar.gif
چارت خطی
http://0000.2.img98.net/out.php/i14068_hafari.gif

مارال صفا
2011/08/21, 20:42
بورس جان من چون فقط تکنیکالی میبینم و با توجه به واگرایی منفی macd و فاذر این احتمال را میدم که فاذر توان عبور از سقف چنگال را نخواهد داشت به هز حال دوستان اگر قصد خرید دارن با شکست سقف این چنگال و تایید شکست وارد شوند و حتی المکان در جوالی سقف چنگال شناسایی کنند من جرات نکردم بورکس بنویسم چون به من حمله میکنند و متعصب زیاد داره این سهم:-s
به هر حال نمیگم ریزشیه اما با این چنگال تعیین استراتزی کنند

بچه ها حرکت سهم بسوی سقف چنگال کلید خورده البته همان سطح 278 که با حجم کم روز شنبه معامله شد نوشته بودم شکست حمایتها را امروز جدی نگیرید اما فاذر به دلیل واگرایی منفی من انتظار رشد از سهم ندارم و بهترین استراتزی را خروج در حوالی سقف چنگال میدانم

مارال صفا
2011/08/21, 20:49
یک نکته دیگه در مورذ فاذر بگویم من بنیادی را با تکنیکال دخیل نمیکنم اما اگر فرض کنیم سهم در همین حوالی در نوسان باشد میتواند وارد افزایش سرمایه شود البته شخصا ورود به این سهم را در صورتی مجاز میدانم که سقف چنگال شکسته شود با شکسته شدن نیز فرصت ورود خواهد داد
اما فعلا فرض را بر این میگیریم که موج بزرگ سی اغاز شده است که افزایش سرمایه نیز میتواند جزیی از ان باشد

بنان
2011/08/21, 21:04
مارال خانم من امروز با قيمت 2769 از فاذر خارج شدم در مورد صدرا بعداز بازگشايي نظرت چيه تو چه قيمتي بنظرت سوارش بشيم

مارال صفا
2011/08/21, 21:14
مارال خانم من امروز با قيمت 2769 از فاذر خارج شدم در مورد صدرا بعداز بازگشايي نظرت چيه تو چه قيمتي بنظرت سوارش بشيم

من در مورد همین فاذر هم اظهار نظر کردم اشتباه کردم دوست ندارم برای کسی تعیین خرید و فروش کنم
صدرا را خودم سهامدار سهم هستم من فکر میکنم در جو خوبی بازگشایی شود اما خودم قصد شناسایی و تعویض با حفاری شمال را دارم
البته من در صدرا در سود هستم اما صدرا چنس صغود خوبی دارد و من اهداف بالایی را برای سهم متصورم
روز بازگشاین با دامنه نوسان باز میشود میتوان انتظار عرضه صف خرید و نوسان سهم تا حوالی 228 را داشت
البته این نوسانات در صورت لمس 245 میتواند کمی زمانبر شود نظر شخصی بود
بازهم تحقیق کنید ممنون

behnam
2011/08/21, 21:39
من در مورد همین فاذر هم اظهار نظر کردم اشتباه کردم دوست ندارم برای کسی تعیین خرید و فروش کنم
صدرا را خودم سهامدار سهم هستم من فکر میکنم در جو خوبی بازگشایی شود اما خودم قصد شناسایی و تعویض با حفاری شمال را دارم
البته من در صدرا در سود هستم اما صدرا چنس صغود خوبی دارد و من اهداف بالایی را برای سهم متصورم
روز بازگشاین با دامنه نوسان باز میشود میتوان انتظار عرضه صف خرید و نوسان سهم تا حوالی 228 را داشت
البته این نوسانات در صورت لمس 245 میتواند کمی زمانبر شود نظر شخصی بود
بازهم تحقیق کنید ممنون
مارال خانم صدرا در شرف افزایش سرمایه قرار داره و به خاطر همین رشد قیمت خوبی خواهد داشت
سود صدرا تا پایان سال خیلی فراتر از 98 ریال خواهد بود ولی حفاری از لحاظ رشد سود آوری به هیچ وجه قابل مقایسه با صدرا نیست
صدرا میتونه تا پایان سال حدود 100% سود بده ولی حداکثر سودی که حفاری خواهد داد 30-25 درصد خواهد بود
البته این نظر شخصی من هستش

مارال صفا
2011/08/21, 21:48
بهنام جان در بورس اصل اول برای من ضرر نکردن است صدرا را خیلی قبول دارم در این مورد هنوز مردد هستم صادقانه نوشتم که بعد اما و اگر نباشد
اما فاذر در نمودار خطی من واگرایی منفی نشان میدهم دوستان به جو سازی برداشت نکنند

http://0000.2.img98.net/out.php/i16813_fazar.gif

مارال صفا
2011/08/21, 21:53
اخرین تحلیل من از صدرا در بورکس این بود در جواب به اقای حمید اعرابی طبق همین تحلیل هدف اول سهم بزودی خواهد رسید میتواند در بازه ی 245 حتی تا 265 در شرایطی نوسان کند
شکست سقف چنگال دوره جدید را برای سهم رقم خواهد زد

حميد جان اينها يك تكنيكال دستوري را رو سهم پياده كردند البته ادعاي شروع موج سوم براي من به عنوان يكي از سهامداران كوچك صدرا هنوز قطعي نيست ولي فعلا سهم را تا 250 كه از 165 تارگت داده بودم ميبينم
اين چنگال اعتبار خود را ثابت كرده البته اينكه به لاين مياني رسيد بدبينانه بود و بدبينانه تر اين بود كه سهم تا 125 مطابق با 161.8 درصد نه تا كف چنگال زير 90 تومان سقوط كندكه شخصا اين امر را تقريبا غير ممكن ميدانستم وگرنه خريد صدراي 150 توماني خيلي سختر از خريد 230 توماني بود مطمنم بازار به اين حد از صدرا وحشت داشت
http://0000.2.img98.net/out.php/i16820_sadra-165.gif

vaita
2011/08/21, 22:10
سه شنبه و چهارشنبه, روز شبریز هست ؟ ( با توجه به گزارش اخیر )

behnam
2011/08/21, 22:11
بهنام جان در بورس اصل اول برای من ضرر نکردن است صدرا را خیلی قبول دارم در این مورد هنوز مردد هستم صادقانه نوشتم که بعد اما و اگر نباشد
اما فاذر در نمودار خطی من واگرایی منفی نشان میدهم دوستان به جو سازی برداشت نکنند

مارال جان بنده در فرابورس هم تحلیلهای شما رو می خوندم و به صداقت گفتار شما ایمان دارم
شما در سهامداری خیلی خوب عمل می کنید
برای نمونه مخابرات که فکر کنم حدود 2 سال نگهش داشتین و سود خوبی بردید
راستش من به صدرای 400 تومنی قبل از افزایش سرمایه خیلی امیدوارم و فکر میکنم که مثل پارسال یک جهش سریع خواهد داشت
در هر حال امیدوارم موفق باشید

مارال صفا
2011/08/22, 10:44
سه شنبه و چهارشنبه, روز شبریز هست ؟ ( با توجه به گزارش اخیر )

این صحبت را در ان سایت بغلی نوشتم البته میدونید تکنیکال برای من وسیله نوسانگیری یا دور زدن بازار نیست ما بیشتر باید به دنبال فاکتورهایی باشیم که به من بگوید روند نزولی تمام شده نه اینکه مثلا سهم تا کجا بالا میره کجا اصلاح میزنه و ..
دوستان در مورد حفاری بحث میکردند که این مقاومت را 3 شنبه بشکانیم و ...

در مورد روند سهم نکات زيادي وجود دارد بيشتر از منظر تکنيکال اعتقاد شخصي من اين است تکيه بر فاکتورهايي داشته باشيم که روند نزولي سهم به پايان رسيده است و مطمن هستيم در اينده سود خوبي از اين سهم خواهيم

این صحبت را در مورد شبریز هم میزنم

حالا باید دید ایا روند نزولی سهم تمام شده یا خیر سوال اول من از دوستان ایا موجشماری درستی از سهم کسی داشته ؟ من شخصا طول موج دوم را در موج اول بزرگ نمیپسندم و فکر میکنم شبریز یک موجشماری دیگر دارد البته اینکه سهم موج سوم بزرگ را شروع کند احتمال انرا زیاد میدانم
نکته جالب دیگر واگرایی مثبت سهم در تایم هفتگی میباشد یک جورایی به من ارامش خاطر زیادی در افق سهم به من میدهد

http://0000.2.img98.net/out.php/i17226_shabriz.gif

scrooge
2011/08/22, 16:58
سلام خانم مارال صفا
بابت چنگالهاي قشنگي كه در نمودارهاي شما ترسيم ميشه از شما سپاسگزارم. به شخصه چنگالهاي زيادي رو در نمودار سهمهاي مختلف ديدم كه به درستي عمل كردن و اين ناشي از تبحر خوب شما در اين ابزار داره. سپاس

fm2006
2011/08/22, 17:55
http://irupload.net/images/97832370359903148667.png (http://irupload.net/)

پتروشیمی آبادان در حال شکستن ترند نزولی میان مدت خودش هست . به نظر میاد در صورت تثبیت بالای خط روند سهم بعد نواساناتی راهی 640 تومان بشه .

وضعیت sto هم موید مطلب فوق هست . حالا باید دید در روزهای آتی موفق به این مهم میشود یا خیر .

اساتید رفع اشکال کنند خوشحال میشیم .

مارال صفا
2011/08/23, 11:08
دوستان شرمنده من 2 هفتهای نیستم خیلی گرفتارم سعی میکنم کم کم فعالیتم را در سایت بورسی فقط ادامه بدم از دوستانی هم که به بنده همیشه لطف داشتنند ممنونم

مارال صفا
2011/11/30, 03:40
دوستان سلام چه خبر مدتي سايت بورسي نبودم البته دورادور پيگير مطالب دوستان هستم داشتم تحليلها را مرور ميكردم جالب بود
شاهكارش اخري فاذر بود موج سي هم بنظرم به هدف اول رسيد سوال اينجاست ايا موج سي تمام شده است؟

oplus
2011/12/03, 09:29
دوستان سلام چه خبر مدتي سايت بورسي نبودم البته دورادور پيگير مطالب دوستان هستم داشتم تحليلها را مرور ميكردم جالب بود
شاهكارش اخري فاذر بود موج سي هم بنظرم به هدف اول رسيد سوال اينجاست ايا موج سي تمام شده است؟
سلام خانم صفا
با تشکر از اینکه برگشتید
در خصوص فاذر الگو هارمونیک با اصلاح تا 158 کامل میشود
هر چند با توجه به شیب نزولی کمتر موجc_c_4 میتوان حد اصلاح رو کمتر از الگو در نظر داشت
منتظر نظر شما هستم
با تشکر

shadi
2011/12/03, 17:25
جناب اپلوس فعلا اولین مقاومت سر راه فاذر را لطف میکنید بفرمایید

oplus
2011/12/03, 20:35
جناب اپلوس فعلا اولین مقاومت سر راه فاذر را لطف میکنید بفرمایید
با سلام و ارادت خدمت شما
اولین مقاومتma10 هست و بعد از اون تا فیبوی 23.6(2046) که همزمان هست با در گیریma20 وروند نزولی کوتاه مدت،مقاوت دیگه ای نمی بینم(دوستان یه نگاهی به واگراییmacd و سیگنالrsi هم بکنن بد نیست)

مارال صفا
2011/12/07, 17:56
سلام خانم صفا
با تشکر از اینکه برگشتید
هر چند با توجه به شیب نزولی کمتر موجc_c_4 میتوان حد اصلاح رو کمتر از الگو در نظر داشت
منتظر نظر شما هستم
با تشکر

سلام فاذر را مجدد بررسی خواهم کرد من مانده ام بورکس بنویسم یا بورسی :">

بنان
2011/12/07, 18:39
سلام فاذر را مجدد بررسی خواهم کرد من مانده ام بورکس بنویسم یا بورسی :">
خانم صفا اگه از جونت سير شدي برو تو بورگس ( شوخي ) تو اين سايت اگه برخلاف ميل دوستان هم پستي بزني كسي خدايي ناكرده توهين نميكنه هرچه دل تنگت ميخواهد بگو

حیدر بابا
2011/12/07, 20:05
شرمنده دوستان
tse clientشما عزیزان هم اپدیت نمی شه؟

oplus
2011/12/07, 20:17
شرمنده دوستان
tse clientشما عزیزان هم اپدیت نمی شه؟
دوست عزیز برای من که آپدیت شد

shadi
2011/12/09, 18:49
نوشته اصلی توسط oplus
سلام خانم صفا
با تشکر از اینکه برگشتید
منتظر نظر شما هستم
با تشکر

سلام فاذر را مجدد بررسی خواهم کرد من مانده ام بورکس بنویسم یا بورسی

سرکار خانم مارال منتظر نظرات شما هستیم.

hamid-reza
2011/12/23, 09:49
صر فا جهت اطلاع

خوب در مورد گروه هاي بعدي بازار من دو تا نكته بگم... به نظر من زماني آن رسيده كه كف قيمتهاي گروه معدن مشخص شده باشد... در برهه فعلي افزايش قيمت دلار همونطور كه قبلا هم گفتم باعث رشد بورس خواهد باعث رشد گروه معدني در ابتدا و سپس گروه سرمايه گذاري هاي مرتبط مي شود... درا ين بين... كم كم حجم گردش پول در اين سهم ها نم نم بالا مي رود تا بازار به كل روي اين گروه بيآيد. كف قيمتي رو ميشه براي اكثر سهام اين گروه متصور بود... بالاخره با تمام شرايط موجود هم... هر سهمي يك كفي داره... كه گروه معدني به نظرم به اين كف رسيده اند..... اين نكته رو هم كه سهم هاي سنگين نمي تونن حركت ككند رو هم قبول ندارم وقتي يك كالا ارزشمند شد و جذاب از نظر قيمت... پول هم توش مي آيد... نكته بعدي به نظرم درا ين برهه بعد از تثبيت قيمت دلار كه انجام ميشه و من در بودجه ۱۲۵٠ و در بازار ۱٤٠٠ شيده ام باعث ميشه براي كنترل بيشتر تورم افزايش نرخ سود بانكي انجام بگيره... كه اون هم مي تونه گروه بانكي رو مورد اقبال قرار بده.... بنابراين گروه بانك و معدن گروه مناسبي براي سرمايه گذاري سه ماهه مي تونه باشه.... يه نكته ديگه... اينكه... خيالتون راحت باشه... هيچ كشوري قدرت و جرات حمله به ايران رو نداره... چون كل دنيا به آتيش كشيده ميشه.... پس.... خيلي ذهنتون رو درگير اين داستانها نكنيد و از فرصتها استفاده كنيد.... در ضمن از اين دو گروه هم هر سهمي رو نخريد _________________

hamid-reza
2011/12/23, 09:51
صرفا جهت اطلاع

شکر شاهرود فروش دفتر مرکزی شرکت منتفی شد. پشم و شیشه شایعه تعدیل مثبت. سرمایه میراث فرهنگی و گردشگری افزایش سرمایه شرکت به ثبت رسید. فنر زر شایعه تعدیل منفی. سرمایه البرز افزایش سرمایه شرکت به ثبت رسید. آلومینیوم ایران در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده هیئت مدیره انتخاب کرد. پتروشیمی مارون ۹٠ را با سرمایه ٤٠٠٠ میلیارد ریال در گزارش ٦ ماهه ۲٠٤۵ ریال پر کرده است البته اگر گزارش شرکت اشتباه نباشد. همکاران سیستم ۹٠ را با سرمایه جدید ۲۵٠ میلیارد ریال ٦٣٤ ریال اعلام کرده در گزارش ٦ ماهه ۲٦ درصد پر کرده است. فرابورس ۹٠ را با سرمایه ۱٠٠میلیارد ریال ۹۹۵ ریال اعلام کرده در گزارش ٨ ماهه ٧٣ درصد پر کرده است. مس ایران حق تقدم های استفاده نشده را عرضه می کند. قند پیرانشهر طی اطلاعیه شفاف سازی احتمال داد تولیدش افزایش یابد. بازار ارز دلار ۱۵٣٠ تومان معامله شد با افزایش دلار گروه مس ، روی ، پتروشیمی ها و بعضی سیمانی ها که صادرات داشتند، بانک ها که ذخیره دلار داشتند وضعیت بهتری پیدا می کنند و تجهیزاتی ها و خودروئی ها که قطعات وارد می کردند و شرکتهائی که طرح و توسعه دارند و نیازمند واردات هستند و شرکت هائی که بدهی ارزی داشتند آسیب پذیر می شوند. خوراک دام برای تعدیل بسته شد. نورد و قطعات فولادی برای تعدیل بسته شد. سیمان تهران حق تقدم های استفاده نشده را عرضه می کند. سیمان ایلام برای تعدیل بسته شد. تاید واتربرای تعدیل بسته شد. نمادهائی که بازگشائی شدند : دکتر عبیدی ، سرمایه مسکن شمال شرق ، بیمه دانا ، حق تقدم استفاده ایران ارقام. وضعیت بازار بورس منفی بود شاخص با ۹٤ واحد کاهش به ۲٤٤۹٤ واحد رسید. دلار ۱٦٠٠-۱۵۵٠ تومان معامله می شود. بازار جهانی طلا افزایش یافت ۱٦٣٣ دلار است. ادامه دارد چهار شنبه ٣٠ آذر ۹٠ پاکزادیان

hamid-reza
2011/12/23, 09:53
صرفا جهت اطلاع

آینده ومعادن چگونه است؟ بورکس
bourexpro.com (٣٤ بازدید)
- توجه کنیم که فلسفه تاسیس سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ، تقویت صندوق بازنشستگی فولاد بوده و هست ، شبیه شستا برای تامین اجتماعی یا ساتا برای صندوق نیروهای مسلح . - کمک شرکتهای فولادی قبلا هم وجود داشته ولی با این قضیه در قالب منسجم تری انجام خواهد شد و طرحهای توسعه و قیمت کف فولاد جهانی همه نوید بخش روزهای بهتری برای آنهاست . - مدیران فولادی و سنگ آهنی همه یکی هستند و یه زمانی همه زیر مجموعه شرکت ملی فولاد بودند و حالا دست روزگار کمی اونها رو پخش کرده ولی کماکان از طریق ایمیدرو همه یکی میشوند . - بسیاری از مشاوران و مدیران تصمیم ساز یا بازنشته شده اند و یا در شرف بازنشستگی هستند و با تقویت صندوق فولاد موافق . - به نظر من تصمیمات اخیر در دید کلی باعث تقویت ومعادن خواهد شد زیرا موسس و سهامدار عمده آن صندوق بازنشستگی فولاد است . و همه این قصه ها برای تقویت این صندوق است . کاهش فشار روی صندوق فولاد یعنی کاهش فشار روی ومعادن . - حال شما در نظر بگیرید که بسیاری از معادن سنگ آهن که حتی دارای اسامی غلط انداز مانند گل گهر ۲ ، گل گهر ٣ یا امثالهم هستند و البته دولتی ، اینها هم پول بیشتری به صندوق فولاد بدهند ، باز هم تقویت صندوق فولاد و کاهش فشار به ومعادن بارز میباشد . به این مقوله سنگ آهن میشدوان ، بافق و امثالهم را هم بیفزایید . - ضمنا طرحهای توسعه شرکتهای سنگ آهن و احتمال کمبود سنگ آهن برای صنعت فولاد در سالهای آتی ،افزایش نرخ ارز ، ارز آوری ملی مس و گل گهر و ... که شما نیز اشاره داشتید ، همگی به نفع این شرکتها و نهایتا ومعادن خواهد بود .

hamid-reza
2011/12/23, 23:31
بعدازاعلام خبر دولت برای عزم اجرای مرحله دوم هدفمندیها در سه شنبه گذشته هیچ فولادسازی محصولاتشان راعرضه نکرده اندوبدون معامله ٤٠تومان قیمت افزایش داشته وشایددرفولادی هاخبری شود.

مارال صفا
2012/01/25, 19:17
این صحبت را در ان سایت بغلی نوشتم البته میدونید تکنیکال برای من وسیله نوسانگیری یا دور زدن بازار نیست ما بیشتر باید به دنبال فاکتورهایی باشیم که به من بگوید روند نزولی تمام شده نه اینکه مثلا سهم تا کجا بالا میره کجا اصلاح میزنه و ..
دوستان در مورد حفاری بحث میکردند که این مقاومت را 3 شنبه بشکانیم و ...

این صحبت را در مورد شبریز هم میزنم

حالا باید دید ایا روند نزولی سهم تمام شده یا خیر سوال اول من از دوستان ایا موجشماری درستی از سهم کسی داشته ؟ من شخصا طول موج دوم را در موج اول بزرگ نمیپسندم و فکر میکنم شبریز یک موجشماری دیگر دارد البته اینکه سهم موج سوم بزرگ را شروع کند احتمال انرا زیاد میدانم
نکته جالب دیگر واگرایی مثبت سهم در تایم هفتگی میباشد یک جورایی به من ارامش خاطر زیادی در افق سهم به من میدهد

در مورد شبریز با احتیاط برخورد کنید بنظرم فعلا باید اصلاح کنه رشد خیره کننده سهم واگرایی مثبت هفتگی بود

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/94.gif (http://up.vatandownload.com/)

مارال صفا
2012/01/27, 03:08
ماشین سازی اراک یک دیدگاه ساده البته کوتاه مدت با دید نوسانگیری قیمتهای کنونی تا 175 هدف اول میباشد به اندازه عرض کانال نزولی شکسته شده

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/103.gif (http://up.vatandownload.com/)

habib1362
2012/01/27, 10:56
دوستان يه تحليل از رمپنا ميخواستم،سپاسگذارم.

مارال صفا
2012/01/27, 14:30
دوستان يه تحليل از رمپنا ميخواستم،سپاسگذارم.
تاریخ و مقدار افزایش سرمایه را به من بگین عالی میشه اما در اینکه سهم موج بزرگ سی هست مطمنم
در مپنا ما شاهد موج b قدرتمند بودیم باید هدف موج سی را دقیق محاسبه کنم

boursbazan
2012/01/27, 16:06
خانوم صفا، لطفا یه تحلیل هم از وساپا بفرمایید

امیر
2012/01/27, 16:34
با سلام و تشکر از شما در صورت امکان یک تحلیل از کسرا بفرمایید.

rezaei360
2012/01/27, 16:58
سلام خانم صفا. نمودار شبریز من چرا اینطوری هستش؟ خط مقاومت را شکونده.

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/43.png

مارال صفا
2012/01/28, 16:59
سلام خانم صفا. نمودار شبریز من چرا اینطوری هستش؟ خط مقاومت را شکونده.

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/43.png

احتمالا نمودارتان خطی است و لگاریتمی نیست بازهم با معاملات امروز باید بررسی کنیم

مارال صفا
2012/01/28, 17:32
حفاری شمال فرض میکنیم ریز موج 4 تمام شده باشه هدف صعود جدید پله اول 275 و دوم 261.8 درصد میباشد
برای من شکست 275 اهمیت زیادی داره اگر فرض کنیم سهم در موج سی از ریز موج 4 قرار بگیره تا 210 میتونه پایین بیاد انوقت الگو سرو شانه کف چارت هفتگی قوت میگیره بنظر میرسه سهم وارد صعود جدیدی شده ریزموج دو را نیز توجه کنید نسبت به ساختار قوی بوده
فردا روز مهمی برای کلا گروه تجهیزات و حفاری هست
در کوتاه مدت تثبیت سهم بالای 238 240 اهمیت دارد

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/105.gif (http://up.vatandownload.com/)

behnam
2012/01/28, 17:38
با سلام خدمت مارال خانم
با توجه به معاملات صدرا میشه به این نتیجه رسید که شناور سهم به شدت کاهش پیدا کرده
به نظر بنده همیشه بعد از یک روند نزولی و خسته کننده باید منتظر یک موج صعودی قوی باشیم
چیزی شبیه مخابرات 158 تومنی یا مپنای 315 تومنی و البته صدرای 145 تومنی دو سال پیش
صدرا در حال حاضر زیان انباشته داره ولی با انجام تجدید ارزیابی و همچنین استمهال بدهی ها،وضعیت بنیادی سهم کاملا عوض میشه
به شخصه منتظر یک موج صعودی قوی مثل 2 سال پیش برای صدرا هستم
به احتمال زیاد صدرای 400 تومنی رو یک بار دیگه خواهیم دید
البته در یک بازه 3-2 ماهه
البته این مواردی که عرض کردم نظر بنده است
حالا به نظر شما از نظر تکنیکی هم میشه به این قیمتها تا 3-2 ماه آینده فکر کرد ؟
اگه طولانی شد بنده رو ببحشید

مارال صفا
2012/01/28, 18:08
سلام ممنونم
در صدرا من سعی کردم نظر زیاد ندهم و بیشتر این سهم را به عنوان سهم استراتزیک معاملات خودم مد نظر داشته باشم مقداری سهام از سهم دارم
اما صدرا قبل از مجمع تکنیکالی که من بلد بودم توانستم روند را تشخیص بدم اما عملا از 280 انتظار سقوط سهم را نداشتم
در ظاهر امروز نکته منفی سهم از دید من تکمیل نشدن نزول ایده ال در واقع همین قیمتها اما macd جا داشت روزانه بهتر عمل کند
نکته مثبت سهم شکلگیری مثلث دیاگونال میتواند نوید اتمام روند نزول باشد و تارگت کوتاه مدت سهم 195 230 که بازهم قبلا نوشته بودم همچنان اعتقاد دارم
فردا سهم در 171 باید پرحجم عمل کند اما در صورت نزول مجدد بازهم نگرانی نداره فکر میکنم هم حفاری هم صدرا در 2 سناریو فعلا باید عمل کنند

مارال صفا
2012/01/28, 18:28
این یک دید کلی به صدرا فعلا خارج شدن از مثلث باید مد نظر داشت نزول مجدد به منزله پر کردن مجدد گپ قرمز میشخص کردم فردا سهم 171 با ضلع بالایی مثلث درگیر میشه
من شخصا هم در صدرا هم حفاری نزول مجدد را میپسندم گرچه فرق چندانی ندارد
الگو سرو شانه را نیز هم در صدرا و هم حفاری شاهد هستیم من در بلند مدت صدرا را بالای 500 میبینم

سطوح مهم در این چارت مشخص شده

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/106.gif (http://up.vatandownload.com/)

alireza64
2012/01/28, 18:29
فن اوا و فولاژ با توجه به اخبار موجود به نظر خوب باشن،نظر دوستان؟
:-?:-?

behnam
2012/01/28, 23:44
این یک دید کلی به صدرا فعلا خارج شدن از مثلث باید مد نظر داشت نزول مجدد به منزله پر کردن مجدد گپ قرمز میشخص کردم فردا سهم 171 با ضلع بالایی مثلث درگیر میشه
الگو سرو شانه را نیز هم در صدرا و هم حفاری شاهد هستیم من در بلند مدت صدرا را بالای 500 میبینم

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/106.gif (http://up.vatandownload.com/)
مارال خانم،از بابت پاسختون بینهایت سپاسگزارم
شاد و سلامت باشید

مارال صفا
2012/01/29, 11:40
حفاری شمال فرض میکنیم ریز موج 4 تمام شده باشه هدف صعود جدید پله اول 275 و دوم 261.8 درصد میباشد
برای من شکست 275 اهمیت زیادی داره اگر فرض کنیم سهم در موج سی از ریز موج 4 قرار بگیره تا 210 میتونه پایین بیاد انوقت الگو سرو شانه کف چارت هفتگی قوت میگیره بنظر میرسه سهم وارد صعود جدیدی شده ریزموج دو را نیز توجه کنید نسبت به ساختار قوی بوده
فردا روز مهمی برای کلا گروه تجهیزات و حفاری هست
در کوتاه مدت تثبیت سهم بالای 238 240 اهمیت دارد

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/105.gif (http://up.vatandownload.com/)

سلام ممنونم
در صدرا من سعی کردم نظر زیاد ندهم و بیشتر این سهم را به عنوان سهم استراتزیک معاملات خودم مد نظر داشته باشم مقداری سهام از سهم دارم
اما صدرا قبل از مجمع تکنیکالی که من بلد بودم توانستم روند را تشخیص بدم اما عملا از 280 انتظار سقوط سهم را نداشتم
در ظاهر امروز نکته منفی سهم از دید من تکمیل نشدن نزول ایده ال در واقع همین قیمتها اما macd جا داشت روزانه بهتر عمل کند
نکته مثبت سهم شکلگیری مثلث دیاگونال میتواند نوید اتمام روند نزول باشد و تارگت کوتاه مدت سهم 195 230 که بازهم قبلا نوشته بودم همچنان اعتقاد دارم
فردا سهم در 171 باید پرحجم عمل کند اما در صورت نزول مجدد بازهم نگرانی نداره فکر میکنم هم حفاری هم صدرا در 2 سناریو فعلا باید عمل کنند

دوستان صدرايي نگران نباشين اين نزول بنظ من طبيعي بود كمي ديگر صبور باشين درست ميشه

مارال صفا
2012/01/30, 18:54

من در تحلیلم به حرکت macd خیلی اهمیت میدم اگر فرض کنیم سهم از 170 عبور میکرد بنظر من رفتار ایده الی در این اسیلاتور نبود
البته رفتار ایده ال در macd را من همیشه به دنبال ان بودم در شبریز ما در چارت هفتگی یک رفتار ایدهال شاهد بودیم
در صدرا باید منتظر رسیدن سهم و واکنش در 153 باشیم کف مثلث
البته من شخصا در مورد الگوی که تایید نشه و با قطعیت صحبت نمیکنم با اینحال با مفروضات فوق با حرکت سهم از سطح 153 بسیار خوشبینم

مارال صفا
2012/01/31, 17:06
ماشین سازی اراک یک دیدگاه ساده البته کوتاه مدت با دید نوسانگیری قیمتهای کنونی تا 175 هدف اول میباشد به اندازه عرض کانال نزولی شکسته شده

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/103.gif (http://up.vatandownload.com/)

به چارت فاراک نگاهی مجدد داشته باشیم
http://up98.org/upload/server1/01/a/zhydkmxyg62fftsxv5o.gif (http://up98.org/)

مارال صفا
2012/02/01, 20:11
بنظر میرسد همچنان در موج سوم صعودی باشیم شبریز فعلا یک دوره استراحت را سپری میکند البته بر مبنای این دیدگاه اهداف بالای 600 تومان را میتوان برای شبریز متصور بود

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/21.gif (http://up.vatandownload.com/)

مارال صفا
2012/02/03, 19:58
محدوده خرید در حفاری مشخص شده بنظر میرسد سهم در حال تکمیل شانه راست الگو سروشانه باشد ۲۱۵ تا ۲۲۰ ورود به سهم ارزنده است
http://forums.boursy.com/imported/2012/02/50.gif

سرداربورسی
2012/02/16, 16:03
مارال جان بی زحمت یک تحلیل از کاشی سعدی ارئه دهید
ممنون

مارال صفا
2012/02/16, 18:55
مارال جان بی زحمت یک تحلیل از کاشی سعدی ارئه دهید
ممنون
من نمودارش را چشمی دیدم بنظرم تا 380 جا رشد داره ولی اونجا احتمالا وارد یک اصلاح نسبتا زمانبر میشه
از لحاظ ساختاری در موج 5 صعود بنظر میرسه بشه

مارال صفا
2012/02/17, 15:37
فاذر
قبلا در وبلاگم بررسی کردم
سطح برگشت را 217 معرفی کردم سهم تا حوالی 205 را پر کرد فکر میکنم برمیگشت به ساختار شمعی و فضای خالی از رشد سریع بود
http://forums.boursy.com/imported/2012/02/230.gif (http://up.vatandownload.com/)

مارال صفا
2012/02/18, 13:04
روند صدرا به این شکل بود در تاپیک خودش هست

دوستان سلام امید تکنیکی ها به شکلگیری دیاگونال در انتهای نزول بود البته فکر میکنم خود من بحث دیاگونال در فرومها زیاد مطرح کردم حالا بنظر شما اینکه تحلیلگران میگویند دیاگونال کنسل شده بنظر شما نمیتوان هنوز به این الگو امید داشت ببینید قیمت بسته شده سهم در نهایت حوالی ضلع مثلث بوده و میشه هم علاقه سهم به لمس این اندروز و همچنین در ضلع بالایی به عدم تثبیت روند نسبت داد
جان مورفی معتقده قیمت میتواند تا درصدی بالا یا پایین خط حمایت نوسان کند فکر میکنم نهایتا 1 درصد نر دوستان چی هست

نماد حفاری نیز برای پیشبینی 91 متوقف شد

فاذر نیز تثبیت روند و پولبک را تمام کرد باید منتظر صعود بود
تصور من از روند صدرا همین دیدگاه بالاییست اما معامله گران را در حالت تردید نگهداشته اند

سرداربورسی
2012/02/18, 16:42
من نمودارش را چشمی دیدم بنظرم تا 380 جا رشد داره ولی اونجا احتمالا وارد یک اصلاح نسبتا زمانبر میشه
از لحاظ ساختاری در موج 5 صعود بنظر میرسه بشه
ممنونم مارال جان
اگه براتون امکان پذیره ،نظرتون را درباره مپنا هم بفرمایید @};-@};-@};-@};-

مارال صفا
2012/02/18, 17:05
بررسی میکنم اما از دوستان هر کی لیست افزایش سرمایه شرکتها را در اکسل داره به من بده
مپنا نیز برای بررسی نیاز به دیتا تعدیلی دارم

مارال صفا
2012/02/18, 18:48
اما روند صدرا من هنوز در ان دیاگونال متمرکزم جالب بودن معاملات امروز این بود که سهم تا منفی کامل معامله نشد البته شاید بعد از این گفته من حقوقی سهم روزهای بعد تا منفی کامل نیز معامله کند اما بصورت به اعتقاد من اگر گزارش منفی بود و روند نزولی دلیلی نداشت تا امروز از دادن گزارش خودداری کنند و مسلما پش پرده سهم بازی دیگری در حال طرحریز یست ضمنا دوستان در روند فردا سطح 153 را به خاطر بسپارید;)
این دیاگونال هنوز فیلد نشده
http://forums.boursy.com/imported/2012/02/248.gif (http://up.vatandownload.com/)

مارال صفا
2012/02/19, 10:12
اما روند صدرا من هنوز در ان دیاگونال متمرکزم جالب بودن معاملات امروز این بود که سهم تا منفی کامل معامله نشد البته شاید بعد از این گفته من حقوقی سهم روزهای بعد تا منفی کامل نیز معامله کند اما بصورت به اعتقاد من اگر گزارش منفی بود و روند نزولی دلیلی نداشت تا امروز از دادن گزارش خودداری کنند و مسلما پش پرده سهم بازی دیگری در حال طرحریز یست ضمنا دوستان در روند فردا سطح 153 را به خاطر بسپارید;)
این دیاگونال هنوز فیلد نشده
http://forums.boursy.com/imported/2012/02/247.gif (http://up.vatandownload.com/)

دوستان در معاملات امروز سطح 153 را بخاطر بسپارید تا الان بیشترین قیمت بودهb-)

FENCER
2012/02/19, 10:25
فکر کنم امروز روز وداع یاران با صدرا باشه

مارال صفا
2012/02/19, 10:29
این شیوه تحلیل سطوح معاملاتی من مدتیست انجام ندادم اما در فرابورس دوستان یادشان هست یک تاپیک در مورد سطوح استراتزیک ایجاد کرده بودم نمیگم در انحصار خودمه اما خب کم دیدم در تحلیلهای تکنیکی به سطوح استراتزیک توجه بشه
ماهیت این سطوح معمولا در معاملات ساعتی خیلی مهمه مثلا من اگر بگویم صدرا الان تا 153 نوسان کرده منتظر میشم در ساعات اینده بالای 153 معامله بشه هرچه این زمان جمع اوری حقوقی زیر این سطح بیشتر باشه با رنج بالای این قیمت حمایت بیشتری را شاهد خواهیم بود این روش و سطوح استراتزیک میتواند تا حدی خریدار سهم را روانشناسانه نشان دهد که چه هدفی را دنبال میکند

behnam
2012/02/19, 10:38
فکر کنم امروز روز وداع یاران با صدرا باشه
فرهاد خان منظورتون اینه که صدرا میاد پایین تر از 145و باید فروخت ؟، یا بنده اشتباه متوجه شدم ؟

FENCER
2012/02/19, 10:54
فرهاد خان منظورتون اینه که صدرا میاد پایین تر از 145و باید فروخت ؟، یا بنده اشتباه متوجه شدم ؟

شما درست متوجه منظور بنده شدین اما امیدوارم من اشتباه کنم

FENCER
2012/02/19, 11:01
مثلا من اگر بگویم صدرا الان تا 153 نوسان کرده منتظر میشم در ساعات اینده بالای 153 معامله بشه هرچه این زمان جمع اوری حقوقی زیر این سطح بیشتر باشه با رنج بالای این قیمت حمایت بیشتری را شاهد خواهیم

تفکر امروز من و مارال در مورد وضعیت صدرا هم جهت شده

طيب
2012/02/19, 11:22
باسلام وعرض ادب

کنده شدن از این محل نیاز مبرم به خبرای بنیادی دارد که نیازش تامین خواهد شد خیلی زود

البته با یه جهش

مارال خانم بی نهایت از شما سپاسگزارم

ماهور
2012/02/19, 12:34
سلام و تشکر از مارال خانم
به خاطر تحلیل های خوبتون یک دنیا ممنونم:x
نظرتون درباره وپست چیه؟یک نموادر تکنیکالی هم اگر بزارین که لطف بزرگی کردین
دست شما درد نکنه

مارال صفا
2012/02/19, 20:18
سلام به ماهور عزیز جالبست بدانید وپست در لیست من میباشد برای تکسهمی بعد از حفاری شمال

وپست را دیدگاهی دارم اما خب در یک سیکل نزول هستیم البته به اعتقاد من میتواند تا هدف نهایی با افزایش سرمایه همراه شود حتما چارتی نشان میدهم گرچه دیدگاه چندان معتبری نمیتواند باشد

asal
2012/02/19, 20:23
مارال جان تبریک میگم بهت حفاری 48.8 برای سال 91 اعلام کرد.http://www.codal.ir/Reports/Exports/oNnhttp://www.codal.ir/Reports/Exports/oNn%40WSjK90bvaOkZrNQaKw%3d%3d.pdf%40WSjK90bvaOkZr NQaKw%3d%3d.pdf

مارال صفا
2012/02/19, 20:50
چارت وپست را رسیدم خونه میگذارم اما در نگاه ظاهری سهم با واگرایی مثبت روزانه توانایی رشد تا حدود 470 را داره اما سهم در یک ساختار بزرگ 5 موجی بزرگ نزولی است
شاید قیمت 230 تومان ارزانترین قیمت سهم برای ورود باشد که میتواند با افزایش سرمایه باشد بازهم نیاز به بررسی داره
ضمنا این تارگت میتواند با تعریف افزیش سرمایه نیز باشد

مارال صفا
2012/02/20, 01:34
چارت وپست را رسیدم خونه میگذارم اما در نگاه ظاهری سهم با واگرایی مثبت روزانه توانایی رشد تا حدود 470 را داره اما سهم در یک ساختار بزرگ 5 موجی بزرگ نزولی است
شاید قیمت 230 تومان ارزانترین قیمت سهم برای ورود باشد که میتواند با افزایش سرمایه باشد بازهم نیاز به بررسی داره
ضمنا این تارگت میتواند با تعریف افزیش سرمایه نیز باشد
http://forums.boursy.com/imported/2012/02/270.gif (http://up.vatandownload.com/)

وپست در موج 5 نزول است هست اما ساختاری مینواند یک a b c تا 470 به سمت سطح کانال شکسته شده سازماندهی نماید باید توجه داشت واگرایی مثبت روزانه میتواند گواه این نوسان باشد اما نهایتا سهم مجدد وارد وارد فاز نزول خواهد شدبسته به شکل موج جدید صعود است
من شخصا 230 را مد نظر دارم اما خب میتواند 265 هم باشد

مارال صفا
2012/02/22, 15:12
در مورد حفاري من به شکلگيري سرو شانه کف چارت هفتگي اشاره داشتم امروز نميشد اسمش را پولبک گذاشت اما به نوعي 236 نيکلاين مجدد لمس شد و احتمالا روزهاي اينده حرکت سهم را به سمت سقف چنگال خواهيم داشت
سطح 236 که امروز ديد مماس بر نيکلاين بود من چارت را بروز نکردم تا 250 نوسان و کندل امروز بين 236 تا 250 بود ميشه به همين براي ادامه صعود کفايت کرد
http://forums.boursy.com/imported/2012/02/313.gif (http://up.vatandownload.com/)

ماهور
2012/02/25, 11:38
سلام دوباره مارال جان
می خواستم نظرت رو درباره " وپترو" و "
كبافق" بدونم
ممنونم

alireza64
2012/02/25, 14:32
سلام دوستان
فاراك امروز بسته شد،كسي خبر نداره تعديل مثبته يا منفي؟با تشكر

مارال صفا
2012/02/26, 01:44
ومعادن در محدوده خرید است دوستان سهم را مد نظر قرار بدن
http://forums.boursy.com/imported/2012/02/355.gif (http://up.vatandownload.com/)

طيب
2012/04/15, 10:03
در مورد حفاري من به شکلگيري سرو شانه کف چارت هفتگي اشاره داشتم امروز نميشد اسمش را پولبک گذاشت اما به نوعي 236 نيکلاين مجدد لمس شد و احتمالا روزهاي اينده حرکت سهم را به سمت سقف چنگال خواهيم داشت
سطح 236 که امروز ديد مماس بر نيکلاين بود من چارت را بروز نکردم تا 250 نوسان و کندل امروز بين 236 تا 250 بود ميشه به همين براي ادامه صعود کفايت کرد
http://forums.boursy.com/imported/2012/02/296.gif (http://up.vatandownload.com/)

باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

تحلیل های شما استاد عزیز همیشه بی نظیر بوده وخواهد بود.

این تایپک باید بیاد بالا

حفاری آماده صعود

ماهور
2012/04/23, 15:33
آخرين پيش بيني سود و زيان 36 شركت بورسي اعلام شد

آخرين وضعيت سود و زيان صنايع بورسي نشان مي دهد كه 326 شركت بورسي از ابتداي سال تاكنون 205 هزار و 747 ميليارد ريال سود و زيان پيش بيني كردند.

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، پيش بيني سود(زيان) خالص صنايع حاضر در بورس در فروردين ماه نشان مي دهد كه 36 صنعت حاضر در بورس از ابتداي سال تاكنون 205 هزار و 747 ميليارد ريال سود پيش بيني كردند كه اين ميزان نسبت به اسفند ماه 736 ميليارد ريال افزايش نشان مي دهد.

تطبيق سود و زيان پيش بيني شده شركتها در فروردين نسبت به ماه گذشته نشان مي دهد كه تعداد 22 شركت با افزايش،9 شركت با كاهش مواجه شده و 295 شركت تغييري در پيش بيني سود و زيان نداشتند.

به اين ترتيب ساير واسطه گري هاي مالي، رايانه، شركتهاي چند رشته صنعتي، ساخت راديو وتلويزيون،فرآورده هاي نفتي،خودرو و ساخت قطعات، ماشين آلات و تجهيزات، انبوه سازي املاك، بيمه و صندوق بازنشستگي، لاستيك و پلاستيك، فلزات اساسي، محصولات غذايي، قند و شكر و ساخت محصولات فلزي به ترتيب پيش بيني سود خود را نسبت به اسفند ماه افزايش دادند.

در اين ميان محصولات شيميايي 158 ميليارد ريال، منسوجات 36 ميليارد ريال، سيمان، آهك و گچ با 18 ميليارد ريال، ساير محصولات كاني غير فلزي 8 ميليارد ريال و محصولات كاغذي 7 ميليارد ريال از پيش بيني سود خود كاستند.

بر اساس اين گزارش از ميان صنايع حاضر در بورس، بانكها و موسسات اعتباري با پيش بيني سود 47 هزار و 750 ميليارد ريالي در مقام اول ايستاد و محصولات شيميايي با كاهش 158 ميليارد ريالي پيش بيني سود نسبت به اسفند ماه 24 هزار و 888 ميليارد ريال سود پيش بيني كرده و در مقام دوم قرار گرفت.

اما در اين ميان شركتهاي چند رشته صنعتي با افزايش 151 ميليارد ريالي پيش بيني سود مواجه شد و با پيش بيني 23 هزار و 19 ميليارد ريالي در مقام سوم قرار گرفت.

فلزات اساسي نيز 15 ميليارد ريال پيش بيني سود خود را افزايش داد و با 22 هزار و 914 ميليارد ريال پيش بيني سود در جايگاه بعدي قرار گرفت؛ مخابرات نيز بدون تغيير پيش بيني سود،19 هزار و 83 ميليارد ريال سود پيش بيني كرد.

اما صنايع محصولات چوبي يك ميليارد ريال و محصولات كاغذي17 ميليارد ريال زيان پيش بيني كردند؛در اين ميان صنعت ساخت راديو كه پيش بيني خود را 113 ميليارد ريال افزايش داده بود، در فروردين ماه 64 ميليارد ريال زيان پيش بيني كرد و در انتهاي جدول قرار گرفت.
http://isna.ir/fa/news/91020401816/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D9%8A%D8%B4-%D8%A8%D9%8A%D9%86%D9%8A-%D8%B3%D9%88%D8%AF-%D9%88-%D8%B2%D9%8A%D8%A7%D9%86-36-%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85

مارال صفا
2012/04/25, 12:28
سلام به همه دوستان دیدم تاپیکم صفحه اول هست خوشحال شدم
بی تعارف حرف دلم را بزنم دوستان ادم بعضی وقتها این قدرت را حس میکنه داره که روندها و قیمتها را درست پیشبینی کنه یعنی این قدرت را در خودش میبینه اما خب انتظاراتی هم که از یک نفر ایجاد میشه باعث میشه دیگه نتونه مثل سابق بنویسه چون اشتباه در همه هست وممکنه اشتباهات من باعث ضرر و زیان خیلیها بشه تکنیکال تیوری نیست باید با علاقه با چارت بازی کرد من نظرات خودم را بر مبنای تعیین استراتزیک برای خودم و رفتار با سهم میدهم
در تکنیکال روش خودم بیشتر معتقدم تکنیکال باید جنبه تعیین استراتزی داشته باشد تا تعیین هدف و غیره حالا شاید در نظر خیلیها اماتور یا غیر علمی باشد
اما کلا تحلیل تکنیکال باید در جهت تعیین رفتار من با سهم در اینده عمل کند نه اینکه کلا تیوریک بر تمام قوانین را با تعصب برروی سهم اعمال کنیم در اخر هم سر دو راهی بمانم و از اما اگر در تعیین هدف استفاده کنم

مارال صفا
2012/04/25, 12:48
مثلا طبق نظر بالا من رو فاراک دیدگاه ساده و سطح خرید معتبر 148 تومان را معرفی میکنم
اولا در روند اخیر شاهد دو گپ در روند روزانه بودیم این روند فاراک منو یاد صدرا انداخت البته بصورت خیلی ساده تر و کم عمقتر
خب گپ دوم در ناحیه 148 پرخواهد شد
رسم فیبو اینجا استراتزیک هست ناحیه 261 درصد ناحیه اتمام اصلاح قیمت است رو اندیکاتور هم میتوان نشان داد
http://forums.boursy.com/imported/2012/04/218.gif (http://up.vatandownload.com/)

مارال صفا
2012/04/25, 13:10
پتروشیمی پردیس بنظر من بازار در مورد این سهم روز گذشته احساسی رفتار کرد و میتوان اصلاح سهم را در یک بازه زمانی درنظر گرفت گرچه هنوز نزولی تایید نشده اما دوستان احتیاط کنند.

مارال صفا
2012/04/25, 13:20
چارت پردیس رسیدن به هدف شکست کانال
رسیدن به 261 درصد
وجود دو گپ و احتمالا شروع یک ساختار نزولی تا محدوده پایین 3000
بارهم بگم؟ بگو:دی
احتمال تشکیل واگرایی منفی روزانه rsi بررسی با دوستان
http://forums.boursy.com/imported/2012/04/219.gif (http://up.vatandownload.com/)

daryadel120
2012/04/25, 13:31
پتروشیمی پردیس بنظر من بازار در مورد این سهم روز گذشته احساسی رفتار کرد و میتوان اصلاح سهم را در یک بازه زمانی درنظر گرفت گرچه هنوز نزولی تایید نشده اما دوستان احتیاط کنند.

به نظر شما سهمی که 27 درصد تعدیل مثبت داده باید در روز بازگشایی چطور معامله میشد که احساسی نباشه ؟؟؟

مارال صفا
2012/04/25, 13:46
به نظر شما سهمی که 27 درصد تعدیل مثبت داده باید در روز بازگشایی چطور معامله میشد که احساسی نباشه ؟؟؟
مثل این است بگوییم سهمی که بنیاد خوب داره چرا فروشنده داشته بالاخره یا خریدار برنده است یا فروشنده در تکنیکال اصولا ما میتوانیم هیجان را تعریف کنیم حال سهمی که از نظر تکنیکی از دیدگاه من به هدف رسیده و احتمالا از دیدگاه شما بر اساس استراتزی معاملاتی و دیدگاهتان مستعد رشد است
هیجان را در بازار و در همین فرومها میتوان دید ضمن اینکه من هیجان رو در اندیکاتورها تعریف میکنم .
حالا اگر نظری غیر از این دارید تکنیکی بیان کنید که منهم متوجه بشم ;)

جواد1979
2012/04/25, 14:49
سلام بر مارال خانم جای خالیتون در میان تحلیل گرا واقعا خالی بود و از این که دوباره تحلیل های زیبا تون رو به نمایش می گذارید ممنونم و اگر براتون مقدوره می خواستم یه تحلیل از ونفت ارایه بفرمایید . متشکرم

مارال صفا
2012/04/25, 19:21
سلام بر مارال خانم جای خالیتون در میان تحلیل گرا واقعا خالی بود و از این که دوباره تحلیل های زیبا تون رو به نمایش می گذارید ممنونم و اگر براتون مقدوره می خواستم یه تحلیل از ونفت ارایه بفرمایید . متشکرم
سلام ممنون یک اطلاعاتی در مورد شرکت در اختیار ما بگذارید مثلا افزایش سرمایه یا بنیادی شرکت
من میتونم یک چارت از سهم بگذارم اما در موجشماری سهم مشکل دارم
بصورت کلی اهداف خوبی میتوان در ونفت دید اگر اطلاعاتی یا در پیام خصوصی به من بدین ممنون میشم

مارال صفا
2012/04/26, 14:03
ونفت را چارت سهم اینطوریه حالا دوستان هم بررسی کنند بنیادی سهم را هم دوست داشتین بنویسید
من نظرم هدف 170 واسه سهم هستش در یک دوره صعود در محدوده 120 نیز مقاومت قابل توجهی داره اما هدف 170
حالا ناو سهم و بنیادی سهم مهمه تکنیکال سهم که اوکی هستش
این سهم میتواند یک موج سومی هم باشد
http://forums.boursy.com/imported/2012/04/224.gif (http://up.vatandownload.com/)

مارال صفا
2012/04/29, 12:13
بیمه اسیا بنظر میرسه صعود تا حوالی335 340در سر داره اما به اعتقاد من همچنان در موج سی خواهد بود و یک نزول دیگه از این سطح تجربه خواهد کرد شکست سقف این چنگال نظر من رو رد خواهد کرد پس فعلا تا رفتار سهم در سطح 335صبر میکنیم

http://forums.boursy.com/imported/2012/04/249.gif (http://up.vatandownload.com/)

کيانوش
2012/04/29, 13:53
استاد مارال خسته نباشيد.
ممنون ميشم اگه يک تحليل از مس باهنر و بکام برامون بزنيد.چون اين دو سهم خيلي داره اذيت ميکنند.
پيشاپيش از زحمت و محبت جنابعالي سپاسگزارم.

مارال صفا
2012/04/29, 21:12
دلیل رشد اخیر فباهنر چی بوده ریز موج سوم را تکمیل کرده وارد موج چهارم شده در صورت نوسان مثبت از سهم خارج بشین من نظرم سطح 117 تومان برای خروج است موج چهارم را احتمالا ترکیب سه موجی تا شاید حتی 95 تومان اصلاح کنه
هدف میان مدت نهایتا 130 میباشد اما کوتاه مدت بعید میدونم خبری در این سهم باشه تکنیکی نیز پتانسیلی برای رشد نداره اما اگر خیلی بلند مدت بخواهیم شرکت را تحلیل کنیم و الیوتی باید بررسی بیشتری بشه

مارال صفا
2012/04/29, 21:19
کیانوش در مورد بکام نظر خودت چیه من تکنیکال این سهم رو خیلی دوست دارم نظر خودت چیه بنیادی رانتی چه اخباری از این سهم داری؟

13661366
2012/04/29, 21:27
با سلام خدمت مارال خانوم
ممنون میشم تحلیلتون رو درباره وساپا بدونم؟

کيانوش
2012/04/30, 07:20
کیانوش در مورد بکام نظر خودت چیه من تکنیکال این سهم رو خیلی دوست دارم نظر خودت چیه بنیادی رانتی چه اخباری از این سهم داری؟
با تشکر از جنابعالي
من خبر و رانتي در اين سهم ندارم.ولي چند موضوع در اين سهم نظر من را جلب کرده است.
-اول اينکه هفته پيش دولت تصويب کرد شرکتهاي صادراتي ارز حاصل از صادراتشون را مي توانند توافقي يا ازاد در اختيار ديگران قرار دهند يا با ان کالاي جديد وارد کنند.و تعهد و پيمان سپاري ارزي حذف شده است.لذا بکام از محل فروش 40 ميليون يوروي ارز حاصل از صادرات خود قادر خواهد بود در سال 91 400 درصد تعديل مثبت سود دهد و سود 28 توماني را حداقل 100 تومان برساند.مثل داستان شصفها و بقيه پتروها.
-دوم ومعادن روزي نيست که بکام را از بازار نخرد .در اصل ريسک کاهش سهم بسيار پايين هست اين نشان مي دهد که ومعادن علاقه مند است روزي اين سهم را از زيانده بودن پرتفوي خارج کند.قيمت تمام شده بکام براي ومعادن 300 تومان هست.
-سوم سهام شناور ازاد بکام در بازا بسيار کم شده است که با کوچکترين تحريکي سهم صف خريد و به گره خواهد رفت.
-چهارم اينکه اگه مواد اوليه بکام حدود 10 درصد گران شده است بکام محصولات خود را تا50 درصد بالا برده است.
-پنجم بکام ملکي هم دارد که قرار است بفروشد .

مارال صفا
2012/05/01, 09:48
http://forums.boursy.com/imported/2012/02/253.gif (http://up.vatandownload.com/)

وپست در موج 5 نزول است هست اما ساختاری مینواند یک a b c تا 470 به سمت سطح کانال شکسته شده سازماندهی نماید باید توجه داشت واگرایی مثبت روزانه میتواند گواه این نوسان باشد اما نهایتا سهم مجدد وارد وارد فاز نزول خواهد شدبسته به شکل موج جدید صعود است
من شخصا 230 را مد نظر دارم اما خب میتواند 265 هم باشد
باید وپست بررسی بشه از دید من به هدف رسید
راستی چقدر دیر این تحلیل مربوط به اول اسفند بود

کيانوش
2012/05/02, 13:30
استاد مارال
خسته نباشيد.
ممنون مي شوم نمودار تکنيکي بکام را بررسي فرماييد چون ما هم اين نمودار را خيلي دوست داريم.
بسيار سپاسگزارم

مارال صفا
2012/05/07, 10:12
کیانوش جان ببین بکام هنوز موج 4 بزرگ هستش یعنی شما اگر سهم رو دارین حفظ کنید اما اگر قصد اضافه کردن داری من انتهای موج 4 ام را رو خیلی پایینتر احتمال میدم اما حرکت موقت و سازماندهی موج صعود سهم در شرایط فعلی شاید تا 210 تومان بیشتر نباشد بعد از ان وارد فاز اخر نزول موج 4 ام میشود رو تارگت موج 4 هنوز نتونستم به نتیجه ای برسم در بلند مدت من معتقدم موج 5 ام تا حوالی 1000 پیشروی کند
بنابراین شما الان هر خریدی انجام بدی تارگت رو باید 200 210 در نظر بگیریb-)

rajabnejad
2012/05/07, 10:49
کیانوش جان ببین بکام هنوز موج 4 بزرگ هستش یعنی شما اگر سهم رو دارین حفظ کنید اما اگر قصد اضافه کردن داری من انتهای موج 4 ام را رو خیلی پایینتر احتمال میدم اما حرکت موقت و سازماندهی موج صعود سهم در شرایط فعلی شاید تا 210 تومان بیشتر نباشد بعد از ان وارد فاز اخر نزول موج 4 ام میشود رو تارگت موج 4 هنوز نتونستم به نتیجه ای برسم در بلند مدت من معتقدم موج 5 ام تا حوالی 1000 پیشروی کند
بنابراین شما الان هر خریدی انجام بدی تارگت رو باید 200 210 در نظر بگیریb-) با سلام خدمت مارال خانم، همش دنبال بکامم .پستتون رو دیدم خوشحال شدم یه بهونه ای داد دستم این سهمو خیلی وقته دارم دیگه کلافه ام کرده روی 174تا 180 می چرخه نظر شما رو در پست بالا خوندم گیج تر شدم ....به نظر شما چیکارش کنم همین جوری لی لی به لالاش بزارم یا ردش کنم

ماهور
2012/05/07, 13:15
مارال خانوم سلام
قربون شکلت نظرت :"> درباره وملت چیه؟
ممنونم دخترم :x

مارال صفا
2012/05/07, 14:37
من دیدگاهم به بکام این شکلیه الان موج c از ریز موج چهارم تا 210 تکمیل میشه موج 5 از موج بزرگ چهارم رو شروع میکنه تا حدود 150 میتواند باشد بازهم باید به وقتش تحلیل کرد الان تارگت فروش به اعتقاد من باید حوالی 210 باشد خیلی جالبه اما بعد از اتمام موج بزرگ چهارم این سهم اهداف بالایی در موج بزرگ 5 خواهد داشت
http://151.0.img98.net/out.php/i328862_bekam.gif

تحلیل تکنیکال
2012/05/10, 16:53
حفاری - 20 اردیبهشت

یک نگاه من به نمودار حفاری ، الگوی سر و شونه معکوس خیلی زیبایی قابل مشاهده است. هدف الگو در صورت شکست خط گردن (حوالی 260) 320 تومان می باشد.
قیمت زیر 240 با سود مجمع آینده (حوالی 30 تومان) به جذابیت های سهم اضافه میکنه.

http://forums.boursy.com/ (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

در اندیکاتورها نیز سیگنالهای صعودی بوضوح قابل مشاهده اند.

http://forums.boursy.com/ (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

سربلند و پیروز باشید

ماهور
2012/05/20, 11:59
عبور نمادهای بازار پایه فرابورس از هفتاد شرکت

در جریان معاملات امروز سه نماد جدید در بازار پایه فرابورس درج و معامله شرکت هواپیمایی ویژه قطعی شد.

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13910230000957

ماهور
2012/05/30, 11:05
شهرداری اصفهان آماده ورود به هیئت مدیره یک شرکت بورسی شد

شهرداری اصفهان معامله 34.6 میلیارد تومانی27 درصد از سهام قند نقش جهان را قطعی کرد تا آماده حضور در هئیت مدیره این شرکت بورسی شود.
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13910310000085