PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سراميک صنعتي اردكان ( كسرا )

صفحه ها : 1 [2] 3 4

abmohammadi
2013/11/10, 00:07
قابل توجه کسانی که می گویند سهامدار عمده عرضه کرده است.
حتما به بخش سهامدار این لینک نگاه کنید:
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=4614779520007780

sami
2013/11/10, 00:27
با سلام

همونطوریکه میبینید تازه عضو شدم و تا قبل از این فقط تماشاگر بودم. به هر حال ما هم فکر نمیکردیم بازی تا اینجا پیش بره و شما هم بهتر از من میدونید که قیمت واقعی سهم حتی با در نظرگرفتن طرح و توسعه و زمانی که درش هستیم رو همون عددیه که اعلام کردم ولی فرق ما اینجاست که من الان کسرا ندارم!! در ضمن توصیه میکنم حتما دوباره از منبع خبرتون پرسش کنید.

sami
2013/11/10, 00:31
آقا من خودم طرفدار این سهم هستم و کسرا سهم بسیار خوبیست ولی نه با این قیمت و نه در این زمان.
در ضمن هدف من درست شدن سهمه نه خراب کردنش!

زمانه کهن
2013/11/10, 08:20
دوستان من چند وقتیه که مطالبی رو که راجع به کسرا می نویسید زیر نظر دارم؛ اول بدونید که این سهم و از 2 سال پیش که قیمتش 400 - 450 تومان بود میشناسم و سهامدارش بودم ولی واقعن اتفاقاتی که تو این 2 ماهه واسه سهم افتاده چیزی نیست جز بازی یه عده که قیمت سهم و غیر منطقی بالا بردن و الان که به نظر میرسه آخر بازیه و خوب سودی روش بردن کم کم واقعیت های سهم داره رو میشه و این واقعیت که قیمت سهم در شرایط خوب تا پایان امسال چیزی حول و حوش 5000 تومان است داره رو میشه. این عدد با در نظر گرفتن EPS 600-800 تومانی در آخر امسال به دست میاد.
بهتون بگم که من سود خوبی رو این سهم بردم ولی اینو واسه حقیقی هایی مینوسم که رو این قیمتا دارن میخرن و بنده خداها هالا هالا ها باید صبر کنن تا بخوان سود شناسایی کنن.
اینقدر مانور بی دلیل رو سهم ندید و واسه بازی کساییکه فقط فکر سود خودشونن کف نزنین. هنوز نه خبری از مجمع افزایش سرمایه هست نه طرح و توسعه!!
میدونید که به دلیل مشکلات حقوقی معامله بلوکی به سهامدار حقیقی, افزایش سرمایه ماه ها به تعویق افتاده و شرکت هم از این روندی که واسه سهم پیش اومده ناراضیست.
حتمن هم میدونید که معاملات با این حجم رو قیمت کاذب بعدا چه مشکلاتی برای سهم درست میکنه!
خلاصه ما دیدیم چطور زمانیکه 2 نفر حقیقی( که از آشنایان بنده نیز هستند)که بیشتر سبد سهمشون رو رو قیمتای 450 تا 650 خرید کرده بودن بعد مدت ها رو چه قیمتی خالی کردن و کامنت های کذب دوستان رو هم دیدیم که میگفتن واسه نوسان گیری و پول لازم داشتن سهم فروختن در صورتیکه فقط به این دلیل فروختن که ارزش سهم و تو این مقطع بیشتر از این نمیدیدند!!
خلاصه که داستان این آقا کسرا درازه ....

با سلام

همونطوریکه میبینید تازه عضو شدم و تا قبل از این فقط تماشاگر بودم. به هر حال ما هم فکر نمیکردیم بازی تا اینجا پیش بره و شما هم بهتر از من میدونید که قیمت واقعی سهم حتی با در نظرگرفتن طرح و توسعه و زمانی که درش هستیم رو همون عددیه که اعلام کردم ولی فرق ما اینجاست که من الان کسرا ندارم!! در ضمن توصیه میکنم حتما دوباره از منبع خبرتون پرسش کنید.

آقا من خودم طرفدار این سهم هستم و کسرا سهم بسیار خوبیست ولی نه با این قیمت و نه در این زمان.
در ضمن هدف من درست شدن سهمه نه خراب کردنش!

جناب طرفدار پروپاقرص تبریک که سهمتو فروختی ولی با این تبلیغات منفی نمی تونی سهم رو اونقدر که مدنظرتون هست پایین بکشید که دوباره سوار بشید چطور همین زمانی که سهمتون رو فروختید عضو سایت می شید و در تاپیک کسرا منفی بافی می کنید پس تا حالا کجا بودید. بگذارید کسانی که این سهم را دارند در این تاپیک با بدبختی خود بمانند و شما به خوشبختی خود بپردازید و در این تاپیک دلسوزی نفرمایید.

reza ourom
2013/11/10, 08:53
سلام دوستان هر کسي کسرا زده واسه فروش حذف کنه که خيلي پشيمون ميشه تا آخر وقت صف خريده/:.grlim:./منبع موثق

زمانه کهن
2013/11/10, 08:59
دوست دارم صف کسرا را ببینید 152 هزار در 3دقیقه آخربه 33هزار تبدیل شد. آقا سامی سریع بخر که دیگه کسرا رو از دست خواهی داد. منتظر پایینتر نباش/:.yead.:/

m.r_moradi
2013/11/10, 14:57
این پست باید بالا بمونه...

درود بر شما؛

قطعا بنده در این قیمت ها کسی رو به ورود ترغیب نمی کنم و بعضا پیشنهاد سیو کردن سود رو هم بالای 6000 تومان داده ام به دوستان نزدیکم اما دوست عزیز چرا زودتر این وضعیت بحرانی رو اعلام نکردید؟! اصولا در روند صعودی و هنگامی که سهم مثبته و صف خریده باید سیگنال خروج اعلام کرد نه زمانی که سهم منفی کامل یا صف فروشه... ضمنا اون کامنت های کذب که فرمودید از منبع موثق عنوان شده و اگر لازم باشه از منبع خبر حتما مجدا پیگیری خواهم کرد که خدای ناکرده سهوا یا عمدا خبر اشتباهی گفته نشه. اما فرمودید ازطرح توسعه خبری نیست... میشه بگید قراردادهای جدید به چه علت بسته شده؟ حتما از قیمت اکتیو آلومینا خبر دارید و چون از شرکت مطلع هستید حتما می دونید حاشیه سود این محصول چقدر خواهد بود. با ظرفیتی که برای طرح پیش بینی شده...

ضمنا یک حقوقی بانکی احتمالا صحبت هایی برای بررسی ورود در همین قیمت ها طی روزهای آتی انجام خواهد داد که اگر قطعی بشه حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

امروز هم در یکی دوتا کارگزاری شایعه کردند که سهامدار عمده داره عرضه می کنه که باعث ایجاد تنش شد و دیدیم که خبری نبوده!

در مجموع زمانی سهم رو بررسی کردیم که محدوده 3000 تومان بود و با این نقدشوندگی سهم هر کسی به راحتی می تونه طی 1-2 روز کامل با سود 100 درصدی از سهم خارج بشه یا اینکه بمونه. من خودم سهم های اولیه رو فروختم اما سهم های سود حاصله رو نگه داشتم و هنوز به این نتیجه نرسیدم که خروج کامل داشته باشم. روی هیچ سهمی نباید تعصب داشت و اگر دلیل منطقی کافی پیدا بشه برای فروش کامل حتما درنگ نمی کنم...

موفق باشید

Dr.boursi
2013/11/10, 23:35
به به دوست عزیز....
عزیز تیز هوش....
خوش اومدی مرادی جان.........
جات توی این سایت به شدت حس می شد........
انشالله از تحلیل های نابت ما رو بی نصیب نذاری........

abmohammadi
2013/11/10, 23:36
قابل توجه نوسانگیران محترم فردا سهم را بنگرند./:.Heart.:/
>:D<

"heydar"
2013/11/10, 23:43
سهم یک نفس بالا اومده
فکر نمیکنم فردا برگرده
چند روزی کار داره
بویژه معاملات روز گذشته که بر این مسئله صحه میگذارد

reza ourom
2013/11/11, 00:11
ولی اصلا ترس نداره خودم فردا خریدارم دوست دارم بیاد پایین تر باز بگیرم
سهم یک نفس بالا اومده
فکر نمیکنم فردا برگرده
چند روزی کار داره
بویژه معاملات روز گذشته که بر این مسئله صحه میگذارد

سيد ياسر شريعت
2013/11/11, 09:23
درود؛

احوال فروشنده های کسرا چطوره؟

اردر 50 تایی می گذارید که مثلا سهم بره تو گره؟ :D

اشتباه گرفتید عزیزم بد سهمی انتخاب کردید...
امروز اردر خرید تا 1 میلیون سهم وجود داره. هرکس پایست بسم الله... (یک نگاهی هم به خرید حقوقی بندازید بد نیست)

از کارگزاری ت ف و دوستانشون هم بابت صف فروش کردن سهم تشکر می کنیم. ان شالله با فروششون در جای دیگر سود خوبی خواهند کرد

amirleo
2013/11/11, 11:03
جناب شریعت من از کسرا اومدم بیرون.خواستم ازتون تشکر کنم بابت معرفی این سهم.وقتی شما دارین رو این قیمت میخرید یعنی میارزه.ولی من 3200 و 4800 خریدم.خدا بده برکت.امیدوارم خریدار سهم من هم سود کنه

reza ourom
2013/11/11, 11:16
خدا به دادم برسه بدهيم خيلي رفت بالا با خريد امروزم /:.grlim:./

سيد ياسر شريعت
2013/11/11, 20:11
درود؛
معاملات امروز این سهم به همه ثابت کرد که سهم بدون دلیل بالا نیومده و خریداران قطعا می دانند چه و چرا می خرند! ان شالله طی روزهای آتی کمی اوضاع سودآوری امسال و سال آتی شرکت رو تشریح خواهم کرد.
باز هم عرض می کنم؛ سهمی که بعد از رشد اینچنینی بیشتر از یک روز صف فروش نمی مونه و 2-3 درصد شرکت در یک روز به راحتی معامله میشه خیلی مشخصه که حرف برای گفتن زیاد داره

سيد ياسر شريعت
2013/11/11, 20:38
صرفا جهت ایجاد سکوت مطلق برای کسانی که این سهم رو سفته بازی می دونند....

"ورود بانک اقتصاد نوین به ترکیب سهامداری و خرید 0.5 درصد از شرکت در قیمت 6300 تومان"

http://forums.boursy.com/imported/2013/11/64236421876959767582-1.jpg (http://www.media7.ir/)

abmohammadi
2013/11/11, 20:41
سلام
امروز خبر تازه ای شنیدم به احتمال زیاد هفته بعد تو قسمت سمهامداران دنبال خبر خوبی بگردید:D/:.grlim:.//:.yead.:/

سيد ياسر شريعت
2013/11/11, 21:15
سلام
امروز خبر تازه ای شنیدم به احتمال زیاد هفته بعد تو قسمت سمهامداران دنبال خبر خوبی بگردید:D/:.grlim:.//:.yead.:/

درود بر شما؛

یک حقوقی نام آشنا در شرف درصد است و احتمال داره روزهای آتی بیاد بالای درصد. همچنین با 1-2 تا حقوقی دیگر مذاکره انجام خواهد شد و پس از تشریح وضعیت آتی شرکت احتمالا اونها هم وارد ترکیب خواهند شد

pooya.z
2013/11/11, 21:58
درود بر شما؛

یک حقوقی نام آشنا در شرف درصد است و احتمال داره روزهای آتی بیاد بالای درصد. همچنین با 1-2 تا حقوقی دیگر مذاکره انجام خواهد شد و پس از تشریح وضعیت آتی شرکت احتمالا اونها هم وارد ترکیب خواهند شد

سید کارت درسته:.thumbsupsmileyanim

m.r_moradi
2013/11/12, 07:54
به به دوست عزیز....
عزیز تیز هوش....
خوش اومدی مرادی جان.........
جات توی این سایت به شدت حس می شد........
انشالله از تحلیل های نابت ما رو بی نصیب نذاری........

اختیار دارید قربان،ماشالله شما که خودت استاد مایی،اینطوری میگی من رو شرمنده کنی؟

--------
تکنیکالی تو کوتاه مدت میشه به راحتی بازه ی 7600-8000 تومن رو دید براش،اونجا باز بررسیش میکنیم...

حمایت مهم سهم 5900-5800

اصلا توصیه به ورود ندارم...
--------

یه تشکر ویژه به سید عزیز بدهکارم بابت همه ی خوبی ها و مهربونیاش.../:.Heart.:/ممنون آقا سید/:.Heart.:/

m.n88
2013/11/12, 09:16
اختیار دارید قربان،ماشالله شما که خودت استاد مایی،اینطوری میگی من رو شرمنده کنی؟

--------
تکنیکالی تو کوتاه مدت میشه به راحتی بازه ی 7600-8000 تومن رو دید براش،اونجا باز بررسیش میکنیم...

حمایت مهم سهم 5900-5800

اصلا توصیه به ورود ندارم...
--------

یه تشکر ویژه به سید عزیز بدهکارم بابت همه ی خوبی ها و مهربونیاش.../:.Heart.:/ممنون آقا سید/:.Heart.:/

من هم بازگشت شما رو به بورسی تبریک میگم به همه/:.Heart.:/

m.r_moradi
2013/11/12, 22:14
من هم بازگشت شما رو به بورسی تبریک میگم به همه/:.Heart.:/

ممنون دوست عزیز/:.wubsmiley.:/

---------

خوب،میریم که هفته ی اینده با سقف قبلی درگیر بشیم،امیدوارم مشکل خاصی اونجا نداشته باشیم باتوجه به اینکه سهم خوب دست به دست شد،حجم 2 میلیونی طی دو روز،نزدیک 5% شرکت!!!

کاش سید فرصت میکرد زودتر یه مقدار از شرکت برامون صحبت کنه،تا بدونیم دقیق دقیق که سهامدار چه شرکتی هستیم.../:.winksmiley02.:/

عزاداری هاتون مقبول،التماس دعا/:.Heart.:/

abmohammadi
2013/11/16, 00:27
ماه آبان ماه کسرا
هنوز ابان تمام نشده :.thumbsupsmileyanim

pole
2013/11/16, 18:41
کسی در مورد معاملات امروز کسرا نظری نداره ??

tech
2013/11/18, 19:55
کسی در مورد معاملات امروز کسرا نظری نداره ??
فقط می دانم فردا معاملات خوبی برای کسرا رقم خواهد خورد

مملی فش فشه
2013/11/18, 22:08
سلام دوستان من خیلی وقت تو بازار نیستم میشه بیشتر توضیح بدی در مورد معاملات فردا اینکه روبه بالا+یا رو به پایین-؟

مملی فش فشه
2013/11/18, 22:10
توی بورکس کلید اسرار نوشته که نیاز به اصلاح قیمت داره؟

sepehr.90
2013/11/18, 22:17
سلام دوستان من خیلی وقت تو بازار نیستم میشه بیشتر توضیح بدی در مورد معاملات فردا اینکه روبه بالا+یا رو به پایین-؟
;) برای فروشنده ها فردا و پس فردا فرش قرمز پهن می کنیم...

مملی فش فشه
2013/11/18, 22:39
خدا خیرت بده پس فعلا سهم قرمز؟

sepehr.90
2013/11/18, 23:07
خدا خیرت بده پس فعلا سهم قرمز؟
شما دیگه چرا دوست من شما که بیشتر از من خبر داری ;)

"heydar"
2013/11/19, 00:12
بازی این سهم برای کوتاه مدت و حتی میان مدت به پایان رسیده است

سيد ياسر شريعت
2013/11/19, 08:42
درود؛

اساسا وقتي يك سهم رو تحليل مي كنم ديگه كاري بهش ندارم و اصلا هم خوشم نمياد هر از چندگاهي در تاييد صحبت هاي خودم مطلب بزنم!! بنابراين معمولا سكوت اختيار مي كنم. اما در چند روز اخير واقعا بي رحمانه در سايت ها به اين سهم تاختند كه بسياري از اونها متاسفانه جهت دار بود و بسياري هم از عدم آگاهي نسبت به وضعيت آتي شركت. به نظرم اگر روي سهمي اطلاعات كافي نداريم لازم نيست حتما نظر كارشناسي بديم!
دوستان گفتند كه اين سهم سفته بازيست و پي بر اي تحليلي سهم هم بالاي 15 با اين استدلال كه اين سهم امسال 350 مي سازه و سال ديگه هم بالاي 500 نمي تونه بسازه!

عرض كنم خدمت دوستان كه طرح توسعه اكتيو آلوميناي كروي شركت كه امسال به بهره برداري مي رسه و رد پايي از اون رو در گزارش هاي پاياني سال خواهيم ديد ظرفيت 5000 تن توليد داره كه سال 93 احتمال زياد فول ظرفيت كار خواهد كرد به دليل وجود تقاضاي بسيار زياد اين محصول در صنايع پالايش و پتروشيمي. اما دوستان مي تونند آمار قيمت فعلي اكتيو آلومينا رو از شركت هاي وارد كننده مثل شركت كربوراندم بگيرند. فكر مي كنم قيمت محصول كمتر از 10 يورو نباشه كه با يوروي مبادلاتي 3250 توماني ميشه 32500 تومان. ما فرض مي كنيم شركت نتونه اين قيمت بفروشه و قيمت 18000 توماني رو در نظر مي گيريم براي سال آتي.

با اين احتساب شركت سال آتي فقط از محل اين يك قلم طرح توسعه 90 ميليارد تومان فروش خواهد داشت و با حاشيه سود 50 درصدي 45 ميليارد تومان سود خالص. به عبارتي حدود 1000 تومان فقط از اين محل eps خواهد داشت. از محل افزايش توليد و افزايش راندمان محصولا فعلي پيش بيني ميشه حدود 500 تومان سود سال آينده باشه كه در مجموع به نظر نمي رسه سود سال آتي اين شركت زير 1500 تومان باشه.

البته طرح هاي توسعه ديگري هم در دست اقدام هست كه چون هنوز نهايي نشده روي سود سال آتي حساب نمي كنيم اما همين قدر بدونيم كه قرارداد مربوط به اون محصولات كه در طبقه بالميل ها قرار مي گيره با چيني ها امضا شده.

در نهايت بنده وقتي اين سهم رو معرفي كردم كه 2800 تومان بود و با سود كف 1500 توماني سال آتي و نرخ تنزيل 40 درصدي ارزش فعلي سود سال آتي رو 1100 تومان در اوردم و سهمي با پي بر اي 2.7 خريدم. الان توصيه به خريدي ندارم همون طور كه بارها در تاپيك اعلام كردم و حتي اعلام كردم كه خودم در قيمت هاي محدوده 6700-6800 مقداري از سهم رو فروختم براي كاهش ريسك سبد.

اما واقعا اين همه هجمه كم انصافيست در حق اين سهم. هنوز با همون استدلال فوق اين سهم با پي بر اي محدوده 5 داره معامله ميشه و منتظر اصلاح عميق در اين سهم نباشيد. چون بي دليل بالا نيومده كه بخواد راه رفته رو برگرده. چه اگر اين اتفاق رخ بدهد قطعا دوباره همون حدود 30 تا 40 درصد سبد رو به كسرا اختصاص خواهم داد.

موفق باشيد

reza ourom
2013/11/19, 20:36
امروز تو منفی دوباره اضافه کردم وبصادر هارو رد کردم وبه جاش کسرا گرفتم اگه ورنا نبسته بود اونم میفروختم/:.grlim:./
درود؛

اساسا وقتي يك سهم رو تحليل مي كنم ديگه كاري بهش ندارم و اصلا هم خوشم نمياد هر از چندگاهي در تاييد صحبت هاي خودم مطلب بزنم!! بنابراين معمولا سكوت اختيار مي كنم. اما در چند روز اخير واقعا بي رحمانه در سايت ها به اين سهم تاختند كه بسياري از اونها متاسفانه جهت دار بود و بسياري هم از عدم آگاهي نسبت به وضعيت آتي شركت. به نظرم اگر روي سهمي اطلاعات كافي نداريم لازم نيست حتما نظر كارشناسي بديم!
دوستان گفتند كه اين سهم سفته بازيست و پي بر اي تحليلي سهم هم بالاي 15 با اين استدلال كه اين سهم امسال 350 مي سازه و سال ديگه هم بالاي 500 نمي تونه بسازه!

عرض كنم خدمت دوستان كه طرح توسعه اكتيو آلوميناي كروي شركت كه امسال به بهره برداري مي رسه و رد پايي از اون رو در گزارش هاي پاياني سال خواهيم ديد ظرفيت 5000 تن توليد داره كه سال 93 احتمال زياد فول ظرفيت كار خواهد كرد به دليل وجود تقاضاي بسيار زياد اين محصول در صنايع پالايش و پتروشيمي. اما دوستان مي تونند آمار قيمت فعلي اكتيو آلومينا رو از شركت هاي وارد كننده مثل شركت كربوراندم بگيرند. فكر مي كنم قيمت محصول كمتر از 10 يورو نباشه كه با يوروي مبادلاتي 3250 توماني ميشه 32500 تومان. ما فرض مي كنيم شركت نتونه اين قيمت بفروشه و قيمت 18000 توماني رو در نظر مي گيريم براي سال آتي.

با اين احتساب شركت سال آتي فقط از محل اين يك قلم طرح توسعه 90 ميليارد تومان فروش خواهد داشت و با حاشيه سود 50 درصدي 45 ميليارد تومان سود خالص. به عبارتي حدود 1000 تومان فقط از اين محل eps خواهد داشت. از محل افزايش توليد و افزايش راندمان محصولا فعلي پيش بيني ميشه حدود 500 تومان سود سال آينده باشه كه در مجموع به نظر نمي رسه سود سال آتي اين شركت زير 1500 تومان باشه.

البته طرح هاي توسعه ديگري هم در دست اقدام هست كه چون هنوز نهايي نشده روي سود سال آتي حساب نمي كنيم اما همين قدر بدونيم كه قرارداد مربوط به اون محصولات كه در طبقه بالميل ها قرار مي گيره با چيني ها امضا شده.

در نهايت بنده وقتي اين سهم رو معرفي كردم كه 2800 تومان بود و با سود كف 1500 توماني سال آتي و نرخ تنزيل 40 درصدي ارزش فعلي سود سال آتي رو 1100 تومان در اوردم و سهمي با پي بر اي 2.7 خريدم. الان توصيه به خريدي ندارم همون طور كه بارها در تاپيك اعلام كردم و حتي اعلام كردم كه خودم در قيمت هاي محدوده 6700-6800 مقداري از سهم رو فروختم براي كاهش ريسك سبد.

اما واقعا اين همه هجمه كم انصافيست در حق اين سهم. هنوز با همون استدلال فوق اين سهم با پي بر اي محدوده 5 داره معامله ميشه و منتظر اصلاح عميق در اين سهم نباشيد. چون بي دليل بالا نيومده كه بخواد راه رفته رو برگرده. چه اگر اين اتفاق رخ بدهد قطعا دوباره همون حدود 30 تا 40 درصد سبد رو به كسرا اختصاص خواهم داد.

موفق باشيد

reza ourom
2013/11/23, 20:00
سلام سید وقت بخیر کاش دست نگه میداشتم تو این قیمتا میخریدم البته امروزم خرید کردم میانگین رو اوردم پایین به یهامداراش که نگاه میکردم این اعتماد جم یک میلیون خالی کرده امروز اومده حدود 30هزار تا اضافه کرده یه تحلیلی میکنی واسمون ممنون میشم

سيد ياسر شريعت
2013/11/23, 20:40
سلام سید وقت بخیر کاش دست نگه میداشتم تو این قیمتا میخریدم البته امروزم خرید کردم میانگین رو اوردم پایین به یهامداراش که نگاه میکردم این اعتماد جم یک میلیون خالی کرده امروز اومده حدود 30هزار تا اضافه کرده یه تحلیلی میکنی واسمون ممنون میشم

درود؛
رضا جان مگه روی چند وارد شدین که امروز تازه میانگین پایین اوردید؟
احتمال داره فردا با رسیدن به 5500 شاهد بازگشت سهم باشیم اما برای دید بلندمدتی خیلی فرقی نمی کنه نوسان های چندروزه. اعتماد جم هم سهم نفروخته، معاملاتش بصورت دو طرفه بوده و خریدار هماهنگ بوده و به حقوقی انتقال داده شده. احتمالا از فردا حمایت حقوقی ها هم جدی تر خواهد بود. باز هم عرض می کنم اقتصاد نوین 0.5 درصد سهم روی بالای 6500 تومان خریداری کرده و قطعا بی دلیل و برای سفته بازی این کار رو نکرده!
یک حقوقی که عملکرد درخشانش برای همه بازار کاملا مشخصه کلا خالی کرد و از سهم خارج شد. سهم حقوقی نوسان گیر نمی خواد! کسی نیاز داره که بفهمه سود سال های آتی این شرکت چقدر خواهد بود. من خودم هنوز سهم های فروخته شده در بالای 6700 رو جایگزین نکردم اما احتمال داره فردا بصورت پله ای این کار رو انجام بدم

تندر
2013/11/23, 20:58
سلام
بابت معرفی این سهم از آقای شریعت ممنونم.
من روی 6200 خالی کرده ام. به نظرتون فردا وقت ورود دوباره است؟
ممنون

reza ourom
2013/11/23, 21:42
من میانگینم بالاست 6700.6500.6200.امروزم رو صف فروش ورداشتم نمیدونم نوسان گیرا از این سهم چی میخوان!!!
درود؛
رضا جان مگه روی چند وارد شدین که امروز تازه میانگین پایین اوردید؟
احتمال داره فردا با رسیدن به 5500 شاهد بازگشت سهم باشیم اما برای دید بلندمدتی خیلی فرقی نمی کنه نوسان های چندروزه. اعتماد جم هم سهم نفروخته، معاملاتش بصورت دو طرفه بوده و خریدار هماهنگ بوده و به حقوقی انتقال داده شده. احتمالا از فردا حمایت حقوقی ها هم جدی تر خواهد بود. باز هم عرض می کنم اقتصاد نوین 0.5 درصد سهم روی بالای 6500 تومان خریداری کرده و قطعا بی دلیل و برای سفته بازی این کار رو نکرده!
یک حقوقی که عملکرد درخشانش برای همه بازار کاملا مشخصه کلا خالی کرد و از سهم خارج شد. سهم حقوقی نوسان گیر نمی خواد! کسی نیاز داره که بفهمه سود سال های آتی این شرکت چقدر خواهد بود. من خودم هنوز سهم های فروخته شده در بالای 6700 رو جایگزین نکردم اما احتمال داره فردا بصورت پله ای این کار رو انجام بدم

reza ourom
2013/11/24, 09:19
با سلام دوستان با اطلاعاتي که بدست اوردم قراره تا 9000تومن ببرنش پس همچنان با سهم ميمونم

سيد ياسر شريعت
2013/11/24, 09:38
درود؛
دسته اي از انسان ها هستند كه سن عقليشون در محدوده 7 سالگي مي مونه تا آخر عمر، در نايجه از سه جزء تشكيل دهنده شخصيت، تنها يك كودك درون خواهند داشت از نوع ناسازگار و لجبازر
كودكي ها و لجبازي هاي بچه گانه اي كه بعضا در برخي ميبينيم ناشي از همين سندروم مي باشد.
نمونه اي از ان را در بعضي روزها مي تونيد در سهم كسرا مشاهده كنيد.

به همين سادگي. اميدوارم همه روزي بزرگ بشند!

تندر
2013/11/24, 09:48
چرا اينطور ميگيد آقاي شريعت؟

reza ourom
2013/11/24, 09:55
چرا اينطور ميگيد آقاي شريعت؟
يه نگاهي به صف کذايي بکنين متوجه ميشين

عادل عطایی
2013/11/26, 00:53
با سلام و خسته نباشید.
آقای شریعت عزیز بعد از یه سرچ ساده تو گوگل به نظرم قیمت فوب اکتیو آلومینای کروی بسیار کمتر از 10 یورو باشد. ( حدود 80 سنت تا 1.5 دلار آمریکا) البته من اصلا نمی دونم چی هست و به چه درد میخوره و چند نوع داره. از لینک زیر میتوانید قیمت ها را مشاهده کنید.
http://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=spherical+activated+alumina

سيد ياسر شريعت
2013/11/26, 08:30
با سلام و خسته نباشید.
آقای شریعت عزیز بعد از یه سرچ ساده تو گوگل به نظرم قیمت فوب اکتیو آلومینای کروی بسیار کمتر از 10 یورو باشد. ( حدود 80 سنت تا 1.5 دلار آمریکا) البته من اصلا نمی دونم چی هست و به چه درد میخوره و چند نوع داره. از لینک زیر میتوانید قیمت ها را مشاهده کنید.
http://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=spherical+activated+alumina

درود؛
بله اونها رو بنده هم ديدم. گويا تنوع كيفيتي و قيمتي بالايي داره! شما يك تماس با شركت كربوراندوم بگيريد الان اونها دارند در بندرعباس FOB تحويل مي دهند. قيمت اونها ملاكه.
اين اكتيوآلوميناي مورد نظر براي صنعت پالايش و پتروشيمي استفاده ميشه

رها519
2013/11/26, 11:07
به قول معروف معما چون حل شود آسان شود
کسرا تقریبا یک سالی می شه که از 1045 در قالب یک چنگال در حرکته همونطور که در چارت دیده میشه از حدود 2 ماه پیش از 2777 تا 6800 بدون توقف جدی رشد کرده و از اون نقطه اصلاح خودشو شروع کرده به شخصه احتمال اینکه یه پنج موجی را تموم کرده باشه ، زیاد میدونم ولی هنوز برای قضاوت شاید زود باشه .
اخیرا با برخورد به خط بالایی چنگال که با 61.8% فیبو ریتریسمنت منطبقه ، به این حمایت واکنش نشون داده و با یک کندل پوششی بزرگ و کامل برگشته استوکاستیک در حالت اشباع فروش و RSI به خط 50 رسیده که برای یک برگشت مساعد هستن ... باید دید با 6200 چه میکنه .
خوشحال میشم نظر اساتید وعلاقه مندان به خصوص سید عزیز را بدونم .

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/13854513925_kasraDaily.png

ali30
2013/11/27, 07:23
به قول معروف معما چون حل شود آسان شود
کسرا تقریبا یک سالی می شه که از 1045 در قالب یک چنگال در حرکته همونطور که در چارت دیده میشه از حدود 2 ماه پیش از 2777 تا 6800 بدون توقف جدی رشد کرده و از اون نقطه اصلاح خودشو شروع کرده به شخصه احتمال اینکه یه پنج موجی را تموم کرده باشه ، زیاد میدونم ولی هنوز برای قضاوت شاید زود باشه .
اخیرا با برخورد به خط بالایی چنگال که با 61.8% فیبو ریتریسمنت منطبقه ، به این حمایت واکنش نشون داده و با یک کندل پوششی بزرگ و کامل برگشته استوکاستیک در حالت اشباع فروش و RSI به خط 50 رسیده که برای یک برگشت مساعد هستن ... باید دید با 6200 چه میکنه .
خوشحال میشم نظر اساتید وعلاقه مندان به خصوص سید عزیز را بدونم .

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/13854513925_kasraDaily.png
سلام ودرود دوستان سلام ویژه بر دکتر شریعت...........رهاجان تحلیل خوبی داشتی ولی بنظرمن a-b-c این 5 موج که فرمودین در قیمت 4800 تومان تمام بشه...........هدف تکنیکی سهم خیلی بالاست. موفق پرسود باشید

ali30
2013/12/01, 09:51
اول کسرای 15000 تومانی................و بعد کسرای 24000 تومانی خیلی دیر نخواهد بود- منفی کسرا امروز با قدرت خرید دارد.موفق وپرسودباشید

سيد ياسر شريعت
2013/12/01, 10:04
درود؛

معاملات امروز بسيار بسيار زيبا و پر قدرت بوده... بايد ديد ميتونه اين بار سقف رو رد كنه يا خير

pole
2013/12/01, 14:44
معاملات آخر وفت یکیم خطری شد

m.icehot
2013/12/01, 15:43
احتمالا تا 5600 ریزش داره و دوباره صعودی خواهد شد.

pooya.z
2013/12/02, 15:07
احتمالا تا 5600 ریزش داره و دوباره صعودی خواهد شد.

میشه این رو روی نمودار نشون بدهید. ممنون

آترينا
2013/12/02, 16:43
كسرا تبلور سفته بازارني است با حمايت سازمان.

سيد ياسر شريعت
2013/12/02, 17:36
كسرا تبلور سفته بازارني است با حمايت سازمان.

درود؛

خوشحال میشم تحلیلتون رو کمی برای بنده تشریح کنید. شاید از خواب غفلت بیرون آمدیم...

آترينا
2013/12/02, 17:43
درود؛

خوشحال میشم تحلیلتون رو کمی برای بنده تشریح کنید. شاید از خواب غفلت بیرون آمدیم...

شما استاديد قربان مشخصاً شناور پايين سبب ميشود در اين گونه سهم هاي كوچك بشود تغييرات قيمتي شديدي را ايجاد نمود.
آنچه در اين دسته سهم بيشتر نمود دارد؛ جداي از وجود فاند و يا عدم وجود آن؛ دستكاري و سفته بازي در قيمت است.
مثالهاي بيشماري در اين خصوص وجود دارد كه بر ذهن شما بيشك حك شده اند.
در اين مقال به نظر آنچه بيشتر از فاند( البته اگر وجود داشته باشد) و نيز تكنيكال( كه بيشك در اين دسته سهم درست ميشود كه ناشي از عرضه و تقاضاي مصنوعي است)؛ بازي حقيقي هايي است كه با چند صد ميليون توانايي تغييرات شديد در قيمت را دارند.
موفق باشيد

سيد ياسر شريعت
2013/12/02, 17:57
شما استاديد قربان مشخصاً شناور پايين سبب ميشود در اين گونه سهم هاي كوچك بشود تغييرات قيمتي شديدي را ايجاد نمود.
آنچه در اين دسته سهم بيشتر نمود دارد؛ جداي از وجود فاند و يا عدم وجود آن؛ دستكاري و سفته بازي در قيمت است.
مثالهاي بيشماري در اين خصوص وجود دارد كه بر ذهن شما بيشك حك شده اند.
در اين مقال به نظر آنچه بيشتر از فاند( البته اگر وجود داشته باشد) و نيز تكنيكال( كه بيشك در اين دسته سهم درست ميشود كه ناشي از عرضه و تقاضاي مصنوعي است)؛ بازي حقيقي هايي است كه با چند صد ميليون توانايي تغييرات شديد در قيمت را دارند.
موفق باشيد

در مورد کوچک بودن سهم موافق نیستم، این سهم طی ماه اخیر متوسط 200 هزار سهم روی 5000 تومان معامله شده یعنی روزی 1 میلیارد تومان. تعداد سهم هایی که متوسط روزی بیش از 1میلیارد معامله می شوند بیشتر از 40-30 سهم نیست در بورس

اما سهم های سفتا بازی نشانه های دارند. زمانی که دو بار سهم به سقف 6800 خورد قطعا در صورت سفته بازی بودن باید برمیگشت به زیر 4000 تومان. برای بنده بشمرید کلا چند روزی سهم با صف فروش سنگین بسته شده و قفل شده در این 2 ماه رشد سهم. مساله اینجاست که تحلیل بنیادی یک ایراد خیلی بزرگ داره. معمولا بین 3 ماه تا حتی 1 سال از بازار جلوتر هستی! تا بازار بیاد درک کنه چی داری میگی 6 ماه طول میکشه. بله بنده سهم هایی خاطرم هست که با پول صرف بالا رفتند و بعد ریختند و بعد از یک سال با این همه رشد هنوز به قیمت قبلی نرسیدند. سهم هایی هم خاطرم هست که معرفی شدند و انگ سفته بازی بهشون زده شد و الان با 500 درصد افزایش قیمت و پی بر ای معقول در حال معامله هستند. من گفتنی های کسرا رو به تفصیل گفته ام؛ زمانی هم معرفی کردم که زیر 3000 تومان بود و هیچ کس نمیتونه ادعا کنه با سود زیر 100 درصد از سهم خارج شده. دیگر صحبتی در مورد این سهم ندارم. خودم مقداری رو سیو کردم وقتی دیدم بار دوم سقف رو نشکست و مقداری رو با دید 1-2 ساله نگه داشتم در سبد. مثل شپارس که تحلیل شد و گفتند سفته بازیه و دیگه هیچ پستی اونجا نزدیم اما سهم از 160 تومان تا 1000 تومان بالا اومد با افزایش سودآوریش. اینجا هم زین پس نگاه می کنیم. شاید هم تحلیل ما اشتباه باشه شاید هم درست! تا چه پیش آید...

pooya.z
2013/12/02, 22:49
خیلی زوده کسرا شناخته بشه هنوز ناگفته های زیادی داره.

compiler
2013/12/03, 01:21
سلام دوستان عزیز

من اصلا هیچ آشنایی با داستان سهام و بورس ندارم . کل این تاپیک رو خوندم ولی عملا چیز خاصی دستگیرم نشد .
من 2100 سهم از صنعتی اردکان دارم . میدونم نمیشه جواب ۱۰۰٪ قطعی داد ولی به نظر شما بفروشم فردا یا نه؟فکر میکنید مثلا در چند ماه گذشته چه اتفاقی بیفته؟

و یک سوال دیگه . آیا در ۸ سال گذشته افزایش سرمایه و از این داستانا نداشته این شرکت ؟ یعنی هنوز من همون ۲۱۰۰ سهم رو دارم؟

ببخشید اگر سوالات پیش پا افتاده بود و پیشاپیش از پاسختون سپاسگذارم

هاتف
2013/12/03, 22:47
دوست عزیز کسرا اززمان عرضه در بورس افزابش سرمایه نداشته ولی چهارصددرصدافزایش مصوبه بورس دراختیار هیئت مدیره می باشد که حداکثرتامجمع اعمال خواهد بنظر بنده تا یکسال دیگر سهامداری سود غیر قابل تصور نصیب سهامداران خواهد کرد انشاالله

abmohammadi
2013/12/04, 00:49
سلام دوستان عزیز

من اصلا هیچ آشنایی با داستان سهام و بورس ندارم . کل این تاپیک رو خوندم ولی عملا چیز خاصی دستگیرم نشد .
من 2100 سهم از صنعتی اردکان دارم . میدونم نمیشه جواب ۱۰۰٪ قطعی داد ولی به نظر شما بفروشم فردا یا نه؟فکر میکنید مثلا در چند ماه گذشته چه اتفاقی بیفته؟

و یک سوال دیگه . آیا در ۸ سال گذشته افزایش سرمایه و از این داستانا نداشته این شرکت ؟ یعنی هنوز من همون ۲۱۰۰ سهم رو دارم؟

ببخشید اگر سوالات پیش پا افتاده بود و پیشاپیش از پاسختون سپاسگذارم

دوست عزیز کسرا اززمان عرضه در بورس افزابش سرمایه نداشته ولی چهارصددرصدافزایش مصوبه بورس دراختیار هیئت مدیره می باشد که حداکثرتامجمع اعمال خواهد بنظر بنده تا یکسال دیگر سهامداری سود غیر قابل تصور نصیب سهامداران خواهد کرد انشاالله

در تکمیل گفته های آقای هاتف من از سهام داران قدیمی کسرا هستم.
می توانم بگویم زندگیمو از کسرا دارم دلیلش اینکه از 800 تومان با سهم هستم.
یکی از خصیصه های کسرا این است که برای نوسانگیری قابل پیش بینی نیست و باید سهامداری کرد.
من به امید کسرای 15000 تومانی در سال 93 همچنان سهامداری دارم می کنم و می دانم که سودهای باور نکردنی در این سهم پنهان است.
و اگر این روند ادامه داشته باشه یعنی طرح های توسعه ای خوب راه اندازی شود در سال 94 قیمت کسرا به 26000 تومان هم خواهد رسید.
اگر باور نمی کنید می توانید نظاره گر سهام تا اسفند ماه باشید.
به قول شیخ سخن : من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
موفق باشید.

ali30
2013/12/04, 08:57
در مورد کوچک بودن سهم موافق نیستم، این سهم طی ماه اخیر متوسط 200 هزار سهم روی 5000 تومان معامله شده یعنی روزی 1 میلیارد تومان. تعداد سهم هایی که متوسط روزی بیش از 1میلیارد معامله می شوند بیشتر از 40-30 سهم نیست در بورس

اما سهم های سفتا بازی نشانه های دارند. زمانی که دو بار سهم به سقف 6800 خورد قطعا در صورت سفته بازی بودن باید برمیگشت به زیر 4000 تومان. برای بنده بشمرید کلا چند روزی سهم با صف فروش سنگین بسته شده و قفل شده در این 2 ماه رشد سهم. مساله اینجاست که تحلیل بنیادی یک ایراد خیلی بزرگ داره. معمولا بین 3 ماه تا حتی 1 سال از بازار جلوتر هستی! تا بازار بیاد درک کنه چی داری میگی 6 ماه طول میکشه. بله بنده سهم هایی خاطرم هست که با پول صرف بالا رفتند و بعد ریختند و بعد از یک سال با این همه رشد هنوز به قیمت قبلی نرسیدند. سهم هایی هم خاطرم هست که معرفی شدند و انگ سفته بازی بهشون زده شد و الان با 500 درصد افزایش قیمت و پی بر ای معقول در حال معامله هستند. من گفتنی های کسرا رو به تفصیل گفته ام؛ زمانی هم معرفی کردم که زیر 3000 تومان بود و هیچ کس نمیتونه ادعا کنه با سود زیر 100 درصد از سهم خارج شده. دیگر صحبتی در مورد این سهم ندارم. خودم مقداری رو سیو کردم وقتی دیدم بار دوم سقف رو نشکست و مقداری رو با دید 1-2 ساله نگه داشتم در سبد. مثل شپارس که تحلیل شد و گفتند سفته بازیه و دیگه هیچ پستی اونجا نزدیم اما سهم از 160 تومان تا 1000 تومان بالا اومد با افزایش سودآوریش. اینجا هم زین پس نگاه می کنیم. شاید هم تحلیل ما اشتباه باشه شاید هم درست! تا چه پیش آید...

سلام بر استاد عزیز سید یاسر شریعت........................تحلیل و برسی بنیادی شما بنظر من صحیح میباشد.......حالا دوستان چه نظری دارن خودشون میدانن.................کسرا از حداکثر از روی 4800 -5000 تومان بر خواهد گشت.............وهدف تکنیکی خیلی بالای دارد در پله اول محدوده 15000 تومانی وبعد 24000 تومانی......................بنظر من حداکثر زمان هم 93/2/30 خواهد بود...............وشاید هم زود تر.....حیف وصد حیف پول ندارم.........چندصد درصد سود واقعا باید به دکتر شریعت دست مریزاد باید گفت..............دکتر جون دوست دارم خیلی گلی.موفق وپرسود باشید

ali30
2013/12/08, 18:23
سلام بر استاد عزیز سید یاسر شریعت........................تحلیل و برسی بنیادی شما بنظر من صحیح میباشد.......حالا دوستان چه نظری دارن خودشون میدانن.................کسرا از حداکثر از روی 4800 -5000 تومان بر خواهد گشت.............وهدف تکنیکی خیلی بالای دارد در پله اول محدوده 15000 تومانی وبعد 24000 تومانی.البته فاند سهم که وقتی روبشه اون زمان قیمت این نخواهد بود دوستان میدانند که قیمت جلوتر از aps سهم حرکت میکندمنتظر اعلام سود شرکت باشی باید حوال سقف قیمتی باید بخری این نظر من است.....................بنظر من حداکثر زمان هم 93/2/30 خواهد بود...............وشاید هم زود تر.....حیف وصد حیف پول ندارم.........چندصد درصد سود واقعا باید به دکتر شریعت دست مریزاد باید گفت..............دکتر جون دوست دارم خیلی گلی.موفق وپرسود باشید

e.hamedi
2013/12/09, 21:58
سلام بر دوستان و مخصوصا جناب شریعت

امروز نگاهی به نمودار کسرا داشتم و در بدو امر نمودار جالب آمد سهم بر روی حمایت قرار گرفته است و اندیکاتورها در جای مناسبی برای خرید قرار دارد ...

http://forums.boursy.com/imported/2013/12/23584859524738507854-1.png (http://8pic.ir/)

با اندکی تامل ، نمودار بسیار جذابی به نظر می آید ...

http://forums.boursy.com/imported/2013/12/05312958022868090514-1.png (http://8pic.ir/)

sahar
2013/12/09, 22:38
سلام بر همه مخصوصا قدیمیهای سایت . بعداز چند سال دوری و سهامداری با این سهم شروعی دوباره دارم. وقتی قیمتش رو دیدم شوکه شدم وقتی رزومه شرکت بدستم رسید و خوندم واقعا شگفت زده شدم از اینهمه رشد کارخونه . توصیه خاصی ندارم ولی واقعا شگفت اوره رشد این شرکت درود بر پدر کاشی سرامیک ایران و پسران واقعا درود.راستی یه زمانی اقای نادر علی خوب مینوشت .هنوز مینویسه؟یا نازنین اریانفر ؟

ali30
2013/12/10, 13:02
سلام بر دوستان و مخصوصا جناب شریعت

امروز نگاهی به نمودار کسرا داشتم و در بدو امر نمودار جالب آمد سهم بر روی حمایت قرار گرفته است و اندیکاتورها در جای مناسبی برای خرید قرار دارد ...

http://forums.boursy.com/imported/2013/12/23584859524738507854-1.png (http://8pic.ir/)

با اندکی تامل ، نمودار بسیار جذابی به نظر می آید ...

http://forums.boursy.com/imported/2013/12/05312958022868090514-1.png (http://8pic.ir/)
سلام دوست من.............بنظرم سهم 15000 -24000 تومان وقتی شود اون وقت بعضی از دوستان به جذابیت امواج الیوت و نموداری که شما رسم کردین وهمچنین بنیادی طرح توسعه واعلام سود 93 و افزایش سرمایه سنگین سهم پی میبرن در پایان از زحمت شما متشکرم.موفق وپرسود باشید

ali30
2013/12/11, 11:51
سلام فعلا بهترین سهم از منظر بنیادی وتکنیکی ورشد شارپ .............فقط کسرا فقط........در مثبت کامل هم خرید دارد...............

sahar
2013/12/13, 14:16
210%افزایش نوش جون . معامله عمده انجام شه رشد سریعی خواهد داشت

سيد ياسر شريعت
2013/12/13, 19:05
210%افزایش نوش جون . معامله عمده انجام شه رشد سریعی خواهد داشت

درود بر شما؛

احتمال زیاد قبل از شروع برج 10 اطلاعیش خواهد آمد. معامله عمده هم بحث های حقوقیش نهایی شده و اون هم احتمالل همراه با افزایش سرمایه مرحله اول (210 درصدی) اعلام خواهد شد

compiler
2013/12/19, 12:18
سلام

من ۸ ساله که این سهام رو دارم . تو این مدت افزایش سرمایه داشته گویا ولی میگن به ما تعلق نمیگیره ولی متوجه نشدم چرا . میشه راهنمایی کنین چرا به ما تعلق نمیگیره؟ و این افزایش سرمایه جدید چی؟

پیشاپیش ممنونم

sahar
2013/12/25, 14:21
درود بر شما و بقیه دوستان . این رزومه خوبی از شرکت هستش . خوندش بد نیست . البته خبرهای رانتی رو نمیشه اورد توش ولی این دوستمون همینقدر که اطلاعات محمکی اورده خودش جای بسیار خوشحالی داره در مورد معامله عمده و افزایش سرمایه تا وسط این ماه صبوری لازمه .. پیروز باشید

صنعت کاشی و سرامیک از جمله صنایع بنیادی و مطرح در اقتصاد ایران بویژه در سال های 83-80 کشور بوده است. در حال حاضر میزان کاشی و سرامیک تولید شده در کشور بالغ بر 420،000،000 متر مربع می باشد. در سال های اخیر با اجرای سیاست نادرست تثبیت نرخ ارز در محدوده 10000-8000 ریال برای هر دلار میزان واردات کاشی از کشورهای ترکیه، هند و اسپانیا، فضای اقتصادی برای شركت های این گروه را بامشكل مواجه کرده بود ولی در سال 1390با افزایش نرخ بازار آزاد دلار، صرفه اقتصادی ناشی از واردات کاشی از کشورهای خارجی از میان رفت به طوری که در این سال میزان صادرات صنعت به مرز 400،000،000دلار و 180،000،000 متر مربع رسیده و صادرات به کشورهای همسایه از جمله عراق و افغانستان و حتی اسپانیا صورت گرفته است .

وضعیت پارادایم شیفت صنعت
- افزایش نرخ ارز سبب کاهش واردات و افزایش صادرات و مثبت شدن تراز تجاری این صنعت شده است.
- وضعیت پس از جنگ در کشورهای همسایه از جمله عراق و افغانستان و تاحد زیادی سوریه و نیاز به ساخت و ساز در این مناطق میزان تقاضا برای این محصول را افزایش خواهد داد.
- وضعیت ساخت و ساز در ایران به همراه طرح های وزارت مسكن از جمله مسكن مهر، مسكن ويژه و طرح مسكن اعتباری نیز سبب افزایش قدرت تقاضا خواهد بود . لازم به ذكر است در صورت بروز تحریم های جدی از جانب قدرت های بزرگ شامل گزینه های نظامی، بودجه تخصیص داده شده به پروژه های عمرانی صرف موارد با اهمیت تری خواهد شد.
- شدت رقابت و افزایش طرح های توسعه ای جهت تبدیل تولید از 400 میلیون متر مربع به 800 میلیون متر مربع در سال و تبدیل در ایران به قطب کاشی و سرامیک در منطقه نیاز به مواد اولیه این صنایع را بیشتر از قبل خواهد کرد.
معرفي شركت سراميك هاي صنعتي اردكان
شركت سرامیکهای صنعتی اردكان در سال 1374 توسط شركت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان به ثبت رسید و در سال 1376 به بهره برداری رسید. این شركت به عنوان تنها تولید کننده سرامیک های صنعتی بر پایه آلومینایی و بزرگترین تولید کننده سرامیک های صنعتی بر پایه سیلیکاتی در ایران کار خود را آغاز و وارد بازارهای جهانی شد و طی ده سال اول فعالیت خود موفق گردید ، ضمن حفظ برتری کیفیت تولید با استفاده از تخصص ، تعهد و پشتكار مدیران ، کارشناسان و کارگران خود ، ظرفیت تولید را طی سه مرحله طرح توسعه از 1200 تن به 7000 تن در سال افزایش دهد. افتخار کسب بیش از 30 گواهینامه تاییدیه کیفیت و رضایت از سوی مشتریان داخلی و خارجی خود ، همچنین کسب گواهینامه های بین المللی و استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS گواه تلاش مستمر این شركت در تحقق اهداف والای خود می باشد.

جایگاه شركت سرامیک صنعتی اركان در صنعت

رشد تولید محصولات کاشی و سرامیک در ایران چه از حیث افزایش ظرفیت کارخانه های موجود و چه از لحاظ تولد کارخانه های جدید در این صنعت سبب افزایش شدت تقاضا در مواد اولیه این صنعت شده است. شركت سرامیک های صنعتی اردكان با تولید مواد لازم جهت تولید محصولات این صنعت و کیفیت بالای محصول خود کسب و نگهداری سهم بازار عمده محصولاتش در این صنعت را تضمین کرده است .
شركت فوق با تولید محصولات خود شامل گلوله سایز 20 الی 60 جهت سایش خاک صنعت کاشی و سرامیک و صنعت تولید شیشه به تولید کننده انحصاری در این زمینه و در ایران تبدیل گشته است .همچنین کیفیت بالای این محصولات، به صرفه بودن استفاده از آن نسبت به محصولات مشابه خارجی را ایجاد نموده است. به طوری که ارزانترین نمونه چینی این محصول با سایشی 7/2 برابر نسبت به محصولات این شركت قیمتی برابر با 1.1 دلار دارد و حال آنكه قیمت محصول کارخانه فوق برابر با 52000 ریال می باشد و این نشانه توان افزایش قیمت محصولات شركت در بازار داخلی می باشد. همچنین شركت در سال 89 حدود 40% از محصولات خود را به بازار های خارجی صادر نموده است که در سال 90 و 91 و 92 به علت استفاده از تفاوت نرخ مرجع و دلار آزاد و همچنین پاسخ به بخشی از نیاز داخل و تحريم هاي اتحاديه اروپا، بازار صادراتی نداشته است.
دیگر محصول تولید شركت به نام گلوله های توزیعی جهت منابع پتروشیمی و جهت ایجاد هم ترازی و پایه کاتالیست در برج های پتروشیمی و پالایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد . این محصولات در شركت های پتروشیمی خارک، زاگرس و پالایشگاه نفت بندر عباس استفاده شده است.
استفاده از صفحه های آلومینایی جهت جایگزینی صفحات فولادی در شوتینگ کارخانه فولاد سازی مانند فولاد خوزستان نیز از جمله محصولات سفارشی شركت می باشد.

سرمایه و ترکیب سهامداران
سرمایه شركت در بدو تأسیس مبلغ 50 میلیون ريال ( شامل تعداد 50 هزار سهم ، به ارزش اسمی هر سهم 1000 ريال ) بوده که طی چند مرحله به شرح زیر به مبلغ 42،500 میلیون ريال ( شامل تعداد 42،500،000 سهم ، به ارزش اسمی هر سهم 1000 ريال ) در پایان سال مالی منتهی به 29/12/89 افزایش یافته است .

ردیف نام سهامداران درصد سهام
1 مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان 76/52
2 شركت فرآورده های نسوز آذر 56/14
3 شركت سرمایه گذاری اعتماد جم 84/3
4 شركت سرمایه گذاری پویا همگام 86/1
5 سایر سهامداران 56/26
جمع 100

وضعيت توليد وسودآوري در 5 سال گذشته

مقایسه مقدار تولید واقعی طی سالهای 1387 تا 1391
عنوان 1387 1388 1389 1390 1391
مقدار(تن) 6408 6325 7181 7784 7684

روند سود آوری
حاشیه سود خالص شركت طی سالهای اخیر از رشد مطلوبی برخوردار بوده است .جدول زیر روند حاشیه سود شركت سرامیکهای صنعتی اردكان را نشان می دهد .
سال حاشیه سود خالص میزان رشد
(درصد) EPS
پیش بینی شده EPS
تحقق یافته/تحليلي دلایل رشد
1387 7 - 147 173 - -

1388
13 85%
150
355 افزایش میزان تولید ، رشد صادرات و کاهش
هزینه ها از طریق استفاده از کوره های شركت نسوز .
1389
20 53%
310
628 افزایش میزان تولید به بیش از 7100 تن ، تولید محصولات با حاشیه سود بالاتر ، تغییر سبد فروش .
1390
19 (0.05)
707
761 دليل اصلي در عدم رشد حاشيه سود خالص شركت افزايش نرخ ارز مرجع به ميزان 22.6% و عدم رشد سريع قيمت هاي فروش محصولات مي باشد.
1391
43.3 (128%)
1200
2093 دليل اصلي افزايش سود تحليلي افزايش نرخ ارز و قدرت شركت در رقابت با وارد كنندگان.
1392 47 ( 8.5) 3089 6300 افزایش نرخ فروش، تولید 1000 تن اكتیو آلومینا در سه ماهه پایانی

مهمترين دليل در عدم جهش سود شركت در سال 1390 افزايش ناگهاني نرخ ارز مرجع بوده است كه به علت عدم افزايش نرخ فروش در زمان افزايش نرخ ارز ( به علت استفاده از گشايش اعتبار جهت واردات مواد اوليه)، حدود 350 ريال از سود هر سهم شركت در سال مالي مذكور كاسته است.
در حال حاضر بزرگترين رقيب شركت سراميك هاي صنعتي اردكان، شركت نگين صنعت آرام مي باشد كه وارد كننده گلوله هاي سراميكي تحت نام تجاري كبرا كاربراندم است. لازم به ذكر است كه شركت مذكور در سال 1391 به علت عدم تخصيص نرخ ارز مرجع، 72% افزايش نرخ در محصولات خود اعمال كرده است (نامه آن به پيوست تحليل مي باشد). همچنين مواد اوليه شركت اردكان تا سال 1390 از هندوستان و اروپا (كشور فرانسه) وارد مي گرديده است كه هم اكنون ان مواد از كشور چين و هند با كيفيتي برابر و قيمت پايين تر( به ميزان 30%) وارد ميگردد.لازم به ذكر است كه شركت در سال جاري (به علت طرح افزايش ظرفيت شركت الوميناي جاجرم مشهد) 32.5% از مواد اوليه خود را از داخل تامين مي كند كه اين امر در گزارش سه ماهه شركت مشهود مي باشد.

In put-Out put Analysis associated with Exchange rate:
با توجه به ماهيت شركت و با توجه به نقش واردات مواد اوليه در ساختار توليد به ميزان 70 درصد، تحليل اثر نرخ ارز بر بهاي تمام شده كالاي فروش رفته ضروري مي باشد. براي اين بررسي موارد زير مفروض است :
• حاشيه سود ناخالص شركت 47% و حاشيه هزينه بهاي تمام شده كالاي فروش رفته برابر با 53% لحاظ مي گردد (به منظور رعايت اصل محافظه كاري از اعداد مربوظ به بودجه پيش بيني درآمد هر سهم براي سال مالي 92 استفاده شده است)
• درصد تهيه و استفاده از مواد اوليه در ساختار بهاي تمام شده كالاي فروش رفته برابر با 70% مي باشد.
• درصد تهيه مواد اوليه از خارج از كشور كه مستلزم استفاده از نرخ ارز مي باشد 90% درنظر گرفته شده است (البته با توجه به گزارش سه ماهه و همچنين اظهارات كارشناسان توليد شركت و اظهارات مسئولان فروش شركت الوميناي جاجرم، ميزان واردات مواد اوليه از خارج از كشور می تواند به 70% كاهش یابد)
• نرخ ارز تحليلي در اثر اجراي سياست تک نرخی بانك مركزي براي هر درهم معادل 9000ريال درنظر گرفته شده است.

نتيجه : با در نظر گرفتن موارد فوق و افزايش 24% در قيمت ارز(مابه تفاوت نرخ مبادلاتی و آزاد)، سبب افزايش بهاي تمام شده كالاي فروش رفته به ميزان 11.5% ميگردد و با توجه به حاشيه سود 47% نرخ فروش شركت بايد حداقل به ميزان 5.3% افزايش يابد تا تاثيرات افزايش نرخ ارز خنثي گردد.
قيمت هاي فروش محصولات شركت براي سال مالي منتهي به 30/12/1392
ميانگين نرخ فروش محصولات شركت در سال 13910 برابر با 26500 ريال در هر كيلو گرم بوده است. طبق مصوبات هيئت مديره شركت نرخ فروش محصولات در سال جاري از تاريخ 1/3/1391 براي محصولات شركت برابر با 31500 ريال و از تاريخ 10/5/1391 برابر با 41500 ريال در هر كيلو مي باشد و افزايش نرخ ديگر در تاريخ 26/7/91 معادل 12.5% براي محصولات اعلام شده است. همچنين اين قيمت ها در صورتي اعمال مي گردد كه مواد اوليه با نرخ ارز مرجع (12260 ريال براي هر دلار) براي مصرف 9 ماه شركت وارد گرديده است. اين قيمت ها علاوه بر جبران اثر نرخ ارز سبب افزايش حاشيه سود شركت نيز مي گردد. همچنين به علت توليد محصولات در داخل مي تواند قدرت رقابت شركت در برابر محصولات وارداتي را افزايش و سهم بازار شركت را گسترش دهد و بستر مناسبي جهت اجراي هرچه زود تر طرح هاي توسعه اي فراهم كند. قیمت های مربوط به محصولات جهت سال مالی 1392 به صورت زیر می باشد :

طرح های توسعه ای و زمان لازم جهت اجرا

طرح کوره 13000تنی :
جهت افزایش تولیدات شركت به منظور نیاز به صنایع داخلی(در صورت اجرای طرح های توسعه) و صادرات شركت جهت مثبت کردن تراز ارزی نیازمند مبلغ 1،200،000 دلار سرمایه گذاری می باشد.کوره فوق از کشور چین خریداری و در این راه از منابع داخلی شركت استفاده خواهد شد . زمان لازم جهت بهره برداری از این كوره کمتر از 3 ماه است و استفاده با ظرفیت کامل به 12 ماه زمان نیاز دارد. همچنین تاثیر این طرح بر سود آوری شركت بالغ بر 160میلیارد ریال خواهد بود.
قيمت كوره : 1،500،000 دلار معادل 37،500،000،000 ریال
افزايش سرمايه در گردش : 80،000،000،000 ريال
جمع كل : 116،750،000،000

طرح تولید رولر کاشی و سرامیک:
این رولر به عنوان پایه نگهدارنده کاشی جهت پخت در کوره های کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار می گیرد. در ایران اكنون نمونه چینی آن در بازار وجود دارد که به قیمت هر عدد 600،000 ریال فروخته می شود. هزینه تولید هر رولر 2 دلار می باشد . شركت سرامیک صنعتی اردكان با بهره گیری از دانش فنی شریک چینی خود به نام شركت FCR (دارای برند در این زمینه ) قصد تولید این محصول در ایران را دارد. که سرمایه گذاری توسط شركت اردكان صورت خواهد گرفت و دانش فنی از جانب شركت FCR خواهد بود و درصد مشاركت در سود نیز برابر با 30% سود خالص خواهد بود. شركت سرامیک صنعتی اردكان نیز نیت اجرای طرحی با ظرفیت 500،000 عدد از این رولر در ایران دارد که افزایش ظرفیت تا 300،000 عدد مازاد این مقدار نیز بررسی و فروش آن به خارج از ایران و توسط شركت FCR صورت خواهد پذیرفت.

مشخصات اقتصادی طرح

هزینه طرح برابر با 3،000،000 دلار معادل 73،500،000،000 ريال.
نمونه قیمت داخلی 700،000 نمونه چینی است
نمونه قیمت چینی در چین 15 دلار
نمونه قمت ایتالیایی محصول 40دلار
زمان لازم برای راه اندازی 10 ماه
سود تولیدی مورد انتظار برای هر 100،000 محصول 30میلیارد ریال

طرح توليد اكتيو آلومينا جهت كاتاليزور در صنايع نفتي و پالايشگاهي
اين طرح جهت صنايع نفتي و پالايشگاهي كشور عنوان شده است. مطالعات اوليه و توليد آزمايشي محصول صورت پذيرفته و روش و محصول توليدي شركت به تاييد وزارت نفت رسيده است. در حال حاضر هر كيلو محصول وارداتي قيمتي برابر با 7-12 یورو دارد و شركت سراميك هاي صنعتي اردكان قصد توليد 5000 تن محصول در فاز نخست دارد. باتوجه به عدم وجود محصول توليد داخل، پيش بيني مي گردد با توليد داخلي محصول قيمت آن در بازار كاهش يابد و لي در صورت كاهش قيمت، اين طرح سودآوري معادل637،500،000،000 براي شركت به همراه دارد.زمان شروع توليد محصول در سه ماهه چهارم سال 1392 خواهد بود. حاشيه سود اين محصول بسيار بالا ميباشد و تقاضا براي آن نيز با توجه به افزايش ظرفيت پالايشگاه هاي كشور بالا تخمين زده ميشود.

بررسی تحلیل از سود شركت در سال 92
بودجه تولید و فروش به همراه بهای تمام شده تحلیلی و سود خالص تحلیلی در جداول زیر خلاصه شده است

تحلیل شركت سرامیک های صنعتی اردكان بر اساس مدل CANSLIM
- Current Quarterly Earning Per share
سود سه ماهه شركت در مدت مشابه دو سال گذشته به ترتیب برابر با 43 ، 143 ، 202، 222و 593 ریال و سود 6 ماهه شركت برابر با 128، 318، 392 ، 669،1370 ریال بوده است. (این اعداد نشانگر رشد حداقل 47 درصدی ارقام در فواصل فصلی است)
- Annual Earning per share
سود هر سهم شركت از سال 1387 لغایت 1390 و پیش بینی تحلیلی 92 به ترتیب برابر با 188 ، 355، 628، 761 ، 2093 ،6300 ریال می باشد. که نشان از رشد سودآوری سالانه شركت به میزان حداقل 50% در سال دارد.(لازم به ذكر است علت رشد کم در سال 90 ناشی از سیاست افزایش نرخ مرجع و عدم افزایش قیمت های فروش همزمان با آن بوده است)
- NEW
شركت قصد اجرای سه پروژه توسعه ای جدید در سال مورد نظر را دارد. همچنین قیمت فروش محصولات شركت به ركورد جدیدی رسیده و قیمت سهام در بازار بورس نیز به ركورد های جدید قیمتی خود دست یافته و با حجم بالا آنها را پشت سر گذاشته است.
Supply &Demand Analysis
سرمایه پایین شركت به همراه سهام شناور آزاد آن و بازیگران محدود سبب کاهش مقدار عرضه سهام در بازار خواهد شد و از این رو با کوچکترین تحریک طرف تقاضا رشد قیمت سهام حاصل می گردد. لازم به ذكر است شركت از فاكتور های بنیادی جهت تحریک ناحیه تقاضا برخوردار است.

- Leadership
شركت در تولید محصولات و مواد اولیه کارخانه های کاشی و سرامیک در ایران منحصر به فرد می باشد. تنها محصول رقیب شركت در این محدوده قیمتی نمونه چینی است که سایشی به میزان 2.7 برابر بیشتر دارد.با عنايت به افزايش شديد نرخ ارز در سال 91 عملا خروج وارد كننده محصولات از بازار رقم خورده است.

- Institutional Investors
سهامدار عمده مالك 62 درصدي شركت خواهد بود كه با توجه به سهام مديريتي خود تمايلي براي فروش سهم نخواهد داشت. از طرفی شركت های سرمایه گذاری اعتماد جم و پویا همگام می توانند به کمک یکدیگر حركت سهم را در رسیدن به ارزش ذاتی شركت رقم بزنند.

- Market trend
بازار با کاهش ریسک های سیستماتیک، روندی افزایشی بویژه برای شركت های کوچک و چابک رشدی بوجود آورده است. درصورت عدم تشدید این ریسک ها می توان به آینده سهام شركت های کوچک و لیدر در صنایع مربوطه خود امیدوار بود. همچنین روند بازار در مورد سهام موجود در صنعت این شركت نیز موید توان رشد و سودآوری این شركت می باشد.
نتيجه : با توجه به فاكتور هاي مدل فوق اين شركت مي تواند در سال جاري جهش سودآوري در عمكرد خود به همراه داشته باشد.

abmohammadi
2013/12/28, 11:08
دوستان عزیز سلام
توجه توجه
کسرا حرکت جدیدشو شروع کرد. خبرهای کسرا در راه است.
اولین خبر : دای رضا و گروهش امروز کسرا را درو کردند.
تا خبر بعدی خدانگهدار
/:.Heart.:/:D/:.Heart.:/:.thumbsupsmileyanim

ali30
2013/12/28, 13:14
سلام دوستان.............. احتمالا امروز هرکی کسرا حراج کرد کاملا ضرر کرده..........اینو وقتی میفهمه که قیمت کسرا 15000 -16000 هزارتومان در پله اول...................وبعد24000-25000 هزار تومان در پله دوم و آخر.........برسه.......... بنظرم استارت رشد شارپ زده شده............ موفق وپرسود باشید

compiler
2013/12/28, 15:00
سلام

از افزایش سرمایه خبری نیست؟

rajabnejad
2013/12/29, 11:09
شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در جدید ترین پیش بینی خود سود هر سهم سال 92 را با کاهشی 104 ریالی و تعدیل منفی 3 درصدی نسبت به آخرین پیش بینی مبلغ 2981 ریال اعلام نموده است . که عمده دلیل این کاهش سود مربوط به افزایش هزینه های مالی شرکت میباشد

rajabnejad
2013/12/29, 11:46
نگاهی به اولین گزارش 9 ماهه منتشر شده

کسرا سهمی ست که از ابتدای مهر که 2800 تومان بود به دلیل طرح توسعه مهمی که دارد امروز به بیش از 7200 تومان رسیده است( بازدهی 157 درصدی)!

این شرکت اولین شرکتی ست که گزارش 9 ماهه خود را منتشر کرده است و سود هر سهم 3085 ریالی اش را به 2981 ریال کاهش داده و در 9 ماهه واقعی نیز 68 درصد آن را پوشش داده است

اول اینکه علت رشد سود شرکت در ماه های اخیر مربوط به طرح توسعه افزایش ظرفیت تولید 50 درصدی آن می باشد که طبق اعلام شرکت ، در اواخر سال 94 به بهره برداری می رسد و 544 تومان بر سود هر سهم شرکت موثراست

اما بررسی گزارش 9 ماهه:

در گزارش جدید فروش شرکت کاهش ولی در مقابل کاهش بهای تمام شده نیز باعث شده سود عملیاتی نسبت به پیش بینی قبلی کاهش یابد.اما افزایش هزینه های مالی باعث کاهش سودخالص شده است

مهمترین محصول شرکت گلوله های سایز 20-60 می باشد که 84 درصد مبلغ فروش ریالی آن را تشکیل می دهد.مقدار فروش این محصول در پیش بینی قبلی 6.7 میلیون کیلو گرم بوده است که در پیش بینی جدید به 6.3 میلیون کیلو گرم کاهش یافته است.69 درصد آن را نیز در 9 ماهه پوشش داده است

در مورد نرخ های فروش نیز نرخ این محصول در سه ماهه فصل پاییز 5474 تومان بوده است که برای سه ماهه آخر سال نیز نرخ فروش را 5364 تومان در نظر گرفته است.نرخ فروش در 9 ماهه واقعی نیز 5473 تومان بوده است.بنابراین اگر شرکت کاهش تولید و فروش نداشته باشد می تواند سود خود را محقق کند

ماده اولیه شرکت پودر آلومینا می باشد که عمدتا از خارج وارد می شود.با توجه به اینکه تولید این محصول در داخل با رشد همراه بوده است این شرکت می تواند از واردات این ماده اولیه به تدریج بی نیاز شود و از داخل آنه را تهیه نماید.شایان ذکر است شرکت در 9 ماهه واقعی امسال 5.4 میلیون دلار واردات داشته است که با دلار 2477 تومانی انجام شده است

در مورد افزایش سرمایه نیز گزارش و مجوز آن از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدي در کدال درج گرديده است که با توجه به عدم انتقال سهام سهامدار عمده بنام خريدار جديد در سيستم کدال تا تاريخ ارسال گزارش انجام نپذيرفته است و افزايش سرمايه بعد از انتقال سهام به نام سهامدار عمده انجام خواهد گرديد.

sahar
2013/12/29, 23:00
سلام بر همه . پیش بسوی 12000 تومان . ولی انصافا بعضیها برای تصاحب سهم خوب چه کارهای کثیفی که نمیکنن . ارزو میکنم به راه راست هدایت بشن چون این روش تو تاریخ بشریت به جایی نرسیده اینها که دیگه انگشت کوچیکه قبلیها هم نیستن

pole
2013/12/30, 16:00
با توجه به معاملات امروز رفتیم برای 12000

sahar
2014/01/05, 20:51
سلام مجدد به همه . قیمتهای بعد از افزایش سرمایه بسیار رویایی خواهد بود . 12000 افزایش خواهد داد . بعدش قیمتهای 35000 تومان رو خیلی راحت خواهد دید . یک شبه نه یکساله. باورش خیلی سخته . ولی این اتفاق خواهد افتاد. صبر کنیم تا ببینیم.

abmohammadi
2014/01/09, 18:51
افزایش سرمایه بعد از معامله عمده هست که باید تو این ماه دیگه انجام بشه.
من خیلی امیدوارم که این ماه انجام میشه پس میگم:
ماه دی ماه کسرا

creator_65
2014/01/10, 01:21
سهم شنبه جمع میشه و انشا.. صف خرید،اول صبح خرید خوبی میشه داشت

sahar
2014/01/10, 13:01
سلام.
افزایش سرمایه بهمن یا اسفند . تا اون موقع 12000 تومان

mnasr
2014/01/12, 08:12
سلام
sahar شما کلا توی 12000 گیر کردید.

روی چه حسابی میگید 12000 تومان . این سهم که هر روز داره منفی می خوره

hamed2
2014/01/12, 11:42
با عرض سلام خدمت دوستان
ایشالا وقتی کارخانه دوم به نام نوین کسرا به زودی کاملا وارد خط تولید شد اون موقع متوجه میشی کسراااااااااااااااا یعنی چی.
اون روز زیاد دور نیست قول میدم.
در پناه حق

abmohammadi
2014/01/12, 19:34
امروز برخی شایعات هم وارد حواشی کسرا شد ولی مشاهده شد عرضه کننده زیادی ندارد.
در حقیقت با پخش شایعه معلوم شد که سهامداران کسرا واقعا دارند سهامداری می کنند.

/:.Heart.:/

abmohammadi
2014/01/12, 19:36
سلام
sahar شما کلا توی 12000 گیر کردید.

روی چه حسابی میگید 12000 تومان . این سهم که هر روز داره منفی می خوره

هر روند صعودی یک اصلاح داره به هر حال کسرا هم دو روز منفی شده نباید به این دو روز گفت منفی.
کمی صبر کنید متوجه می شوید که چرا sahar می گه 12000 هزار تومان.
پله اول هم 10000 خواهد بود.

hamid26967
2014/01/12, 21:10
با سلام دوستانی که تو مجمع کسرا بودن خبر دارن سود مجمع کی واریز خواهد شد ؟

faranak56
2014/01/13, 08:03
با سلام دوستانی که تو مجمع کسرا بودن خبر دارن سود مجمع کی واریز خواهد شد ؟

من با امور سهامش تماس گرفتم گفتند فعلا برنامه ای برای واریز سودها ندارند

mnasr
2014/01/13, 13:07
دوستان چکار کنیم؟
هر روز داریم کلی ضرر میدیم

2411604637
2014/01/13, 13:15
فقط صبوری کنید
تکنیکال سهم میگه نهایتا 7200 رو می بینه
کسرا سهمی بلند مدتیه که تا شب عید هم بازدهی خوبی داره!!!!
صبور باشید و پاداش صبرتون رو بگیرید!!!!

2411604637
2014/01/13, 13:17
دوستان چکار کنیم؟
هر روز داریم کلی ضرر میدیم

فقط صبوری کنید
سبز باشید و برقرار

sahar
2014/01/13, 14:33
سلام . سهامدار از اسمش پیداست . سهامداری یعنی سود سرشار سهام بازی یعنی بازنده بودن . این سهم کاری با روند بازار نداره کار با روند تصمیمات مدیریت شرکت داره . هدف قبلی تاکید میشه 12000 تومان قبل افزایش سرمایه . قیمتهای سال دیگه این موقع رو همه میدونن ولی باور نمیکنن . کسی که باور کنه برنده هستش .

taherishahram
2014/01/13, 16:40
فقط صبوری کنید
سبز باشید و برقرار

من ریسک 7200 نکردم و از صف فروشش خریدم .

hrnh4966
2014/01/14, 21:01
تحلیل تكنیکال کسرا

http://www.xum.ir/GR2

http://www.xum.ir/GRT

http://www.xum.ir/GRp

http://www.xum.ir/GRy

mnasr
2014/01/15, 07:51
تحلیل تكنیکال کسرا

http://www.xum.ir/GR2

http://www.xum.ir/GRT

http://www.xum.ir/GRp

http://www.xum.ir/GRy

سلام
ببخشید جناب hrnh4966 (http://forums.boursy.com/member.php?u=8955) شما این تحلیل ها را با چه نرم افزاری میگیرید؟

ممنون

2411604637
2014/01/15, 11:15
درود بر همه
معاملات امروز کسرارو دقیق زیر نظر بگیرید
بهترین نقطه خرید امروزه!!!!!

amin88
2014/01/15, 15:32
میگن که کسرا بالای 20000 خواهد شد

hrnh4966
2014/01/15, 18:59
سلام
ببخشید جناب hrnh4966 (http://forums.boursy.com/member.php?u=8955) شما این تحلیل ها را با چه نرم افزاری میگیرید؟

ممنون

سلام
با نرم افزار مفید تریدر5

sahar
2014/01/17, 11:04
سلام.

با کسرا سهامداری . فقط همین . این گنج رو خیلیها باورش ندارن . راحت میگن مگه میشه این قیمتها برسه؟ وقت میرسه میگن ایکاش میخریدیما و کلی پز این سهم رو اینور اونور میدن چون میدونستن ولی باورش نداشتن . برای جبران افسوسهاشون شروع میکنن به تبلیغش البته موقعی که دیگه دیر شده .

sepehr.90
2014/01/23, 18:07
سکوت قبل از صوفان !!!؟؟؟

sepehr.90
2014/01/23, 18:09
سکوت قبل از طوفان !!!؟؟؟;)

هاتف
2014/01/23, 22:36
سلام.

با کسرا سهامداری . فقط همین . این گنج رو خیلیها باورش ندارن . راحت میگن مگه میشه این قیمتها برسه؟ وقت میرسه میگن ایکاش میخریدیما و کلی پز این سهم رو اینور اونور میدن چون میدونستن ولی باورش نداشتن . برای جبران افسوسهاشون شروع میکنن به تبلیغش البته موقعی که دیگه دیر شده .

باسلام وتشکر
من هر روز در منفی چهار اضافه کردم چون دوسال با این سهم هستم در هر ریزش ظرف 15روز دو برابر آن جبران میکنه بامید
خدا پرسود باشید

sahar
2014/01/25, 14:31
سلام . سهامدار از اسمش پیداست . سهامداری یعنی سود سرشار سهام بازی یعنی بازنده بودن . این سهم کاری با روند بازار نداره کار با روند تصمیمات مدیریت شرکت داره . هدف قبلی تاکید میشه 12000 تومان قبل افزایش سرمایه . قیمتهای سال دیگه این موقع رو همه میدونن ولی باور نمیکنن . کسی که باور کنه برنده هستش .

هرچی سهام باز کمتر بهتر . هرچی سهامدار کمتر بهتر :.thumbsupsmileyanim

hamed2
2014/01/25, 16:48
با سلام خدمت دوستان

بزودی یه تعدیل 100درصدی در راهه ایشالا کسرا دوباره میترکونه

abmohammadi
2014/01/25, 19:26
کسرا از جمله سهم هایی بود که سودهای فراوانی را برای سهامدارانش داشته و این روزها در روند استراحتي قرار گرفته؛ لذا خالی از لطف نيست که در اینجا قصد بازنگری سهم را داشته باشيم و هدفهای بعدی سهم را بررسی نماییم.

http://forums.boursy.com/imported/2014/01/99220973733397571686-1.png

همانطور که مشاهده می کنید کسرا در قیمت 8600 واگرایی داشته که مجبور به اصلاح قیمت شده است اما این اصلاح تا چه قیمتی می تواند ادامه داشته باشد؟
یکی از حمایت های اصلی ابر کومو می باشد: در قیمت 60600 این سهم می تواند حمایت شده و به قیمت های قبلی خود برگردد.
در صورت شکست حمایت احتمال ریزش قیمت تا 55400 ریال وجود دارد.
اما این سهم دو شاخص بسیار مهم دارد که می توان از آنها به عنوان پتانسیل برگشت سهم اشاره نمود:
RSI: آر اس آی 34 یکی از نشانه های برگشت سهم می باشد.
Sto: این شاخص نیز زیر عدد 20 بوده و در صورت مثبت شدن بازار و D% بتواند K% را قطع کند و بالای 20 برود یک سیگنال قوی خواهد بود.
در صورتی که سهم به خوبی حمایت شود هدفهای قیمت چند است:
مقاومت اول سهم در قیمت 66000 ریال خواهد و در صورت عبور از این مقاومت قیمت 86000 ریال را خواهد دید.
سیگنال خرید:
انتظار می رود که پله اول خرید در قیمت های حاشیه حمایت 60620 -59000 ریال باشد وامکان دارد در ابتدای بازار با قیمت پایین باز شود که قیمت وسوسه برانگیز است در صورت رشد سهم و حمایت خوب در قیمت 66000ریال پله دوم وارد سهم شوید

astalla
2014/01/26, 01:31
کسی میدونه این کسرا سود سال قبلشو کی پرداخت میکنه.. کسی گرفته سودشو؟

solt01277
2014/01/27, 08:10
سلام. سود کسرا تا کنون توزیع نشده. بعد از معامله عمده افزایش سرمایه در راه است.

abmohammadi
2014/01/27, 08:52
احتمالا امروز روز کسرا باشه

solt01277
2014/01/27, 17:40
در اخبار بورسی 7 صبح فردا سه شنبه هشتم بهمن ماه جاری مدیران عامل شرکت های سرمایه گذاری بزرگ و صندوق های بازنسشتگی کسپشوری و لشگری به میزبانی علیرضا عسکری مارانی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ملی ایران دور هم جمع خواهند شد تا نحوه حمایت از بازار سهام و جلوگیریس از افت بیشتر قیمتها در بازار سرمایه را بررسی و جمع بندی کنند.
همچنین در پی دنباله دار شدن افت شاخص بورس، کارگزاران بورسی امروز جلسه ای را برای بررسی دلایل افت شاخص برگزار کردند. در این جلسه کارگزاران مطرح کردند که وضعیت فعلی بورس ادامه نخواهد داشت و شاخص بورس به زودی به روند مثبت خود بازخواهد گشت.

sahar
2014/01/27, 18:04
سلام.

بقول شاعر گرانقدر خبر امد خبری در راه است.

solt01277
2014/01/28, 11:26
سلام دوستان . از چه رو تلـخ تر از آئـیـنه ها خنــدانیـم ؟ . بی تکاپو پی یک لقمـه ی نان حیرانیـم؟. گویـی از آمـدن فصـــل خــزان پردردیــم . بی سبـب منتـظر یک هیجـان میگـردیم . در پی همـهمــه ی مبــهم و تکـراری باد . از طـنیــن پـر پــرواز پــرســـتو نـاشــاد . در پی دســت دگـــر تا کـه بـه یـاری آیـد . یا که یک مـعـجــــزه از سـوی نـگاری آیـد .... مثل اینکه امروز صف فروش بشه همش جمع میشه. واقعا خبری در راه است.

hamed2
2014/01/28, 13:00
ما که میدونیم چه خبره و فروشنده هم نیستیم اونایی که خبر ندارن بذار بفروشن حیف که پول ندارم والا وقتشه الان کسرا بخری حیف حیف حیف

solt01277
2014/01/28, 13:14
سلام دوستان . دیگه با صف فروش شدن کسرا باید خداحافظی کرد. بنیان سهم عالی . امروز 247559 سهم حقیقی خرید. 2400 سهم حقوقی و 209000 سهم جابجایی حقوقی. با کمی صبر به زودی شاهد قیمتهای واقعی سهم خواهیم بود. کسرا روی سکوی پرواز...

m.amin
2014/01/28, 19:24
این قیمتا مفت مفته من که خریدارم حیف که نقدینگی ندارم/:.negaran.:/

هاتف
2014/01/28, 22:38
درکف قیمت اضافه شد این هلوی پوست کنده اردکان

sahar
2014/01/29, 15:42
سلام.
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود .نه .....

solt01277
2014/01/29, 16:42
سلام.
زمستان خسته شد از بی بهاری / جهان می لرزد از این بی قراری / گمانم فروشنده ای باقی نمانده / خدایا تا به کی چشم انتظاری ؟ سود سهام رو خرج پروژه ها کردند و باید افزایش سرمایه بدن . اکتیو آلومینا تولید آزمایشی تمام شد و تولید صنعتی رو شروع کردند. حاشیه سود بالا دارد . اگه بخوان امسال این موفقیت رو پنهان کنند مجبورند برای سال 93 همه چی رو اعلام کنند. فقط با کسرا سهامداری کنید . کسرا شترانی دیگر !!!!!!

solt01277
2014/01/29, 16:48
بادبادک ها را دوست دارم..آنها همیشه در آسمان میرقصند... با اینکه تمام زندگی شان را به باد داده اند...با کسرا سهامداری کنید. آینده از آن شماست.

هاتف
2014/01/29, 22:53
سلام.
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود .نه .....

این هلو هنوز کاله وقتی برسه دهن خیلیها آب میفته انشالله اول تیرماه 93

solt01277
2014/02/02, 22:20
چون 8 ماه فرصت قانونی پرداخت سود کسرا تا آخر اسفند به پایان میرسه و احتمام سهامدارا برای دریافت سود بیشتر میشه قطعا افزایش سرمایه را خواهیم داشت. و خیلی ها از این فرصت باقیمانده میخواهند برای خرید سهم استفاده کنند. به احتمال زیاد قیمت به بالای 8000 تومان میرسه. البته خیلی از اساتید فن 9000 تومان را نیز قابل دسترس میدانند.

hamed2
2014/02/03, 11:49
با سلام
افزایش سرمایه اواسط اسفند انجام میشه و قراره رو 12000 تومن افزایش سرمایه بدن.
من که بازم اضافه کردم رو این قیمتا مفته بخدا .

solt01277
2014/02/05, 14:26
با سلام
افزایش سرمایه اواسط اسفند انجام میشه و قراره رو 12000 تومن افزایش سرمایه بدن.
من که بازم اضافه کردم رو این قیمتا مفته بخدا .

سلام جناب حامد. البته قیمت 12000 تومن بعیده برسه ولی برای سال آینده بالاتر از این قیمت نیز میرسه. به نظر من اگه بازار تو اسفند حمایت بشه بین 8500 تا 9000 تومن شاید برسه. جو بازار اصلا خوب نیست و سهم کسرا علی رغم بنیان قوی مجبوره با بازار حرکت کنه . چه بسا اگه بازار تو اسفند حمایت نشه و بالا نیاد حدود 6000 تومن میره واسه افزایش.

sahar
2014/02/05, 19:37
سلام.
نوشته های قبلی تاکید میشه
تا اخر سال 12000 و افزایش سرمایه.
رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود . البته تا اسفند. سال دیگه این قانون باطل هستش فشنگی بالا میره
این سهم 95% روندش با تصمیم مدیرهاش هستش نه بازار.

sami
2014/02/05, 20:00
یکی واسه من ترجمه کنه این اعداد و ارقامو!!! از کجا میارین اینارو؟!!! پست های قبلی من رو ببینید لطفن. چند ماه پیش گفتم که ماجرای این سهم چیه

hamed2
2014/02/05, 21:30
به موقعش شما هم متوجه میشی که این اعداد و ارقام از کجا میاد.یکم صبر داشته باش دوست عزیز

mnasr
2014/02/08, 14:54
یعنی شما حساب کنید از فردا تا آخر اسفند هر روز 4 مثبت بخوره 12000 تومن نمیشه
من نمیدونم روی چه حسابی شما میگید

rajabnejad
2014/02/08, 22:43
احتمال انجام معامله بلوکی کسرا قبل از سال ۱۳۹۳

در روز ۱۳ بهمن شرکت فرآورده های نسوز آذر (کاذر) گزارشی مبنی بر پیش بینی سود منتهی به به ۲۹/۱۲/۱۳۹۲ منتشر نمود که در آن تعدیل مثبت سود به ۱۱۵۹ ریال می باشد.
شرکت مذکور یکی از دلایل تعدیل مثبت را در صفحه دوم گزارش به شرح زیر آورده است :
"فروش سهام سراميکهاي صنعتي اردکان پس از انتقال آن به خريدار از نظر سازمان بورس و اوراق بهادار به قيمت مورد معامله شناسائي خواهد شد."
کاذر در سال گذشته زمانی سهم کسرا را از پرتفوی خود خارج کرده است سود شناسایی نکرده است و طبق آیین نامه هنگامی می تواند سود شناسایی کند که سهم به طور کامل جابجا گردد.
لذا تحلیلی که از این جمله می توان استنباط کرد احتمال انجام معامله بلوکی کسرا قبل از سال ۱۳۹۳ زیاد است.

sami
2014/02/09, 00:26
این معامله بلوکی سال 90 انجام شده با قیمت حدود 600 تومان و نهایی شدن آن فقط وضعیت سهامدار عمده شرکت رو مشخص میکنه. شاید راهی باز شه تا کسرا بتونه مرحله اول افزایش سرمایه رو انجام بده و مام به سود سال 92 برسیم که فعلا خبری از اون نیست!

solt01277
2014/02/09, 00:40
البته در صورتی که شرکت گزارش جدید بده و سهم بسته شه و با نوسان 50 درصد باز بشه امکان داره. خدا رو چی دیدی شاید شد.

solt01277
2014/02/09, 00:42
یعنی شما حساب کنید از فردا تا آخر اسفند هر روز 4 مثبت بخوره 12000 تومن نمیشه
من نمیدونم روی چه حسابی شما میگید

البته در صورتی که شرکت گزارش جدید بده و سهم بسته شه و با نوسان 50 درصد باز بشه امکان داره. خدا رو چی دیدی شاید شد.

solt01277
2014/02/09, 00:48
این معامله بلوکی سال 90 انجام شده با قیمت حدود 600 تومان و نهایی شدن آن فقط وضعیت سهامدار عمده شرکت رو مشخص میکنه. شاید راهی باز شه تا کسرا بتونه مرحله اول افزایش سرمایه رو انجام بده و مام به سود سال 92 برسیم که فعلا خبری از اون نیست!

شرکت داره از زمان استفاده میکنه . 28 اسفند پایان 8 ماهه مهلت قانونی پرداخت سود میباشد. 2 هفته عید تعطیله و 2 ماه هم مهلت افزایش سرمایه و بعد کارای ثبت افزایش سرمایه . یعنی طوری برنامه ریزی کردند که از زمان و پول مردم حداکثر استفاده رو ببرند و دقیقا قبل از مجمع تیر ماه 93 کارا تموم بشه.

sahar
2014/02/09, 23:30
سلام.
نمیدونم چرا اینقدر دوستان عجول هستن . بجای هیجانی خوندن مطالب با دقت بخونید. متوجه خیلی چیزها میشید . باز هم تاکید میکنم 12000 تومان افزایش سرمایه داره تا اخر سال . سال دیکش فشنگی بالا خواد رفت . همه حرکت این سهم با هماهنگی مدیرهاش هستش نه بازار . کسی برنده هستش که صبوری کنه با این سهم همیشه طلوع آفتاب بعد از تاریکترین موقع شب اتفاق میافته. سود تپل خواستن الکی نیست که

solt01277
2014/02/10, 09:15
سلام دوستان دیروز قبل از ساعت 9 تعداد 170000 سهم برا فروش بود امروز 66000 تا . با یه کمی دقت میبینید که خیلی با هماهنگی و پله ای کسرا رو جمع میکنن. مواظب باشیدسهم رو مفت از دست ندید.. لااقل اگه برا فروش میزارید یه بار هم برعکس عمل کنید و رو سقف بزارید . باور کنید زود خرید میشه.!!!

sepehr.90
2014/02/14, 09:10
سلام.
نمیدونم چرا اینقدر دوستان عجول هستن . بجای هیجانی خوندن مطالب با دقت بخونید. متوجه خیلی چیزها میشید . باز هم تاکید میکنم 12000 تومان افزایش سرمایه داره تا اخر سال . سال دیکش فشنگی بالا خواد رفت . همه حرکت این سهم با هماهنگی مدیرهاش هستش نه بازار . کسی برنده هستش که صبوری کنه با این سهم همیشه طلوع آفتاب بعد از تاریکترین موقع شب اتفاق میافته. سود تپل خواستن الکی نیست که
موافقم تا برج 3 بین 10 تا 12 هزار

sahar
2014/02/14, 14:56
موافقم تا برج 3 بین 10 تا 12 هزار

خدا رو شکر یکی تا حدودی گرفت مطالب رو. بعد از افزایش سرمایه تو چند ماه دو سه برابر رشد خواهدداشت .اونم حیرت اور. فقط صبوری میخواد همین

sarin
2014/02/15, 01:10
با سلام وتشكر از دوستان كه اطلاع رساني ميكنند
افزايش سرمايه كسرا منتظر انجام معامله عمده با كاذره. اگه كسي در مورد وضعيت و زمان انجام اين معامله اطلاعي داره ما رو هم در جريان بذاره

solt01277
2014/02/15, 10:32
سلام. من هم فکر کنم تولید صنعتی اکتیو آلومینا شروع شده و حاشیه سود بالایی داره . فقط نمیدونم چرا شرکت اعلام نمیکنه . قرار بود سه ماهه آخر 92 مقدار 1000 تن تولید کنه که حدود 300 تومن به سود فعلی شرکت اضافه میشد.ولی اگه امسال تولید کنند و نفروشند سال آینده مجبورند سود واقعی رو اعلام کنند . احتمالا بین 1500 تا 2000 تومن با سرمایه فعلی سود هر سهم خواهد شد.آنوقت قیمت هر سهم به اعداد 12000 تومان به بالا منطقی خواهد بود.

solt01277
2014/02/15, 10:42
با سلام وتشكر از دوستان كه اطلاع رساني ميكنند
افزايش سرمايه كسرا منتظر انجام معامله عمده با كاذره. اگه كسي در مورد وضعيت و زمان انجام اين معامله اطلاعي داره ما رو هم در جريان بذاره

سلام. فکر کنم به خاطر کار مزد نقل وانتقال تا الآن انجام نشده .چون خریدار 6188000 سهم را رو 600 تومن خریده والان باید به نرخ روز کارمزد رو پرداخت کنه . با قیمت 600 تومان کارمزد حدود 56 میلیون تومانه و با نرخ 5200 تومان 487 ملیون تومان. به همین خاطر خریدار دنبال مجوزی میباشه تا به نرخ قبلی نقل و انتقال انجام بده.امیدوارم این مسئله تا پایان اسفند حل بشه.چون بعد از اون زمانی برای افزایش نمیمونه.

solt01277
2014/02/17, 08:30
سلام دوستان عزیز سهامدار کسرا. دیروز یکشنبه 27 بهمن بالاخره صف فروش کسرا جمع شد. اونایی که تو کف قیمت سهم رو فروختند یه دفعه غافلگیر شدند.شنیده ها حاکی از صعود سهم تا 9000 تومان تو اسفند می باشد.واقعا با این همه طرح و توسعه که کسرا داره چرا این سهم رو میفروشند؟ زمان همه چی رو نشان خواهد داد آنهایی که صبر میکنند مزد خود را خواهند گرفت .سال 93 سال اوج کسرا. انشاالله.

محمد80
2014/02/17, 21:00
سلام. من هم فکر کنم تولید صنعتی اکتیو آلومینا شروع شده و حاشیه سود بالایی داره . فقط نمیدونم چرا شرکت اعلام نمیکنه . قرار بود سه ماهه آخر 92 مقدار 1000 تن تولید کنه که حدود 300 تومن به سود فعلی شرکت اضافه میشد.ولی اگه امسال تولید کنند و نفروشند سال آینده مجبورند سود واقعی رو اعلام کنند . احتمالا بین 1500 تا 2000 تومن با سرمایه فعلی سود هر سهم خواهد شد.آنوقت قیمت هر سهم به اعداد 12000 تومان به بالا منطقی خواهد بود.

سلام
بابا این کسرا که مارو کشت ... من که هیچ ولی 3 تا از دوستان از 200 تومن کسرا دارن ...میلیاردی ... همش هم منتظریم دیگه داریم نگران میشیم .گزارش قبلیش هم که خوب نبود ...نمیدونم کی میخواد تکلیف همه رو روشن کنه...

solt01277
2014/02/17, 23:50
سلام
بابا این کسرا که مارو کشت ... من که هیچ ولی 3 تا از دوستان از 200 تومن کسرا دارن ...میلیاردی ... همش هم منتظریم دیگه داریم نگران میشیم .گزارش قبلیش هم که خوب نبود ...نمیدونم کی میخواد تکلیف همه رو روشن کنه...
با سلام.
کسرا تو دو سه سال اخیر همیشه غیر منتظره رشد عجیبی کرده .شما جهش سود شرکت رو از سال قبل که 200 تومان تو مجمع تصویب شد با امسال که هنوز یک ماه به پایان سال مونده و حدود 300 تومان داره .یعنی 50 درصد رشد سود. حالا پروژه افزایش ظرفیت خطوط تولید خرید کارخانه جدید به نام ساغر که نوین کسرا نام گرفته خرید ماشین آلات تولید رولرهای سرامیکی و تولید اکتیو آلومینا و خرید کوره های جدید که با این همه طرح و توسعه احتمال سود اعلامی 93 بالای 1500 تومان یعنی 5 برابر امسال دور از ذهن نخواهد بود. فقط یه چند ماهی تا مجمع مونده . فقط صبر .انشاالله مزد آن را همه سهامدارا خواهند گرفت..

sahar
2014/02/19, 21:32
سلام.
اگه اشتباه نکرده باشم بازی بزرگ شروع شده البته اهسته و پیوسته. هدف یکساله . میزان سود از قیمت فعلی 400% پایه.

sarin
2014/02/20, 02:38
انگار حمایت 5100 داره کار خودش رو میکنه و از همین جا رشد مجدد شروع خواهد شد.
ولی انگار عده ای به خاطر معامله عمدش نمیخان قیمت فعلا رشدی داشته باشه و تا کی در جا بزنه خدا میدونه.
اگه دوستان خبر جدیدی دارن ما رو هم مطلع کنن.ممنون میشیم:.thumbsupsmileyanim

hamed2
2014/02/23, 19:18
دوستان قراره تا کارای انتقال سند انجام نشه رو همین قیمتا نگهش دارن فعلا حمایتی ازش نمیکنن تا معامله عمده کاراش تموم بشه بعد خواهید دید که کسرا چه میکنه .
سود آخر سالش 700 تومن اعلام میکنه واسه سال بعدم 1500 تومنه.
کسی سهمشو نفروشه اصلا نترسی از این قیمت دیگه پایین تر نمیاد یعنی نمیزارن از 5000تومن پایین تر بیاد فقط صبر داشته باشید حسابی جبران میکنه قول میدم.

solt01277
2014/02/24, 13:44
دوستان قراره تا کارای انتقال سند انجام نشه رو همین قیمتا نگهش دارن فعلا حمایتی ازش نمیکنن تا معامله عمده کاراش تموم بشه بعد خواهید دید که کسرا چه میکنه .
کسی سهمشو نفروشه اصلا نترسی از این قیمت دیگه پایین تر نمیاد یعنی نمیزارن از 5000تومن پایین تر بیاد فقط صبر داشته باشید حسابی جبران میکنه قول میدم.

امروز رو قیمت 49684 ریال صف فروش درست کردند. به راحتی سهم رو پایین میکشند و یه عده هم با این جو از سهم خارج میشوند. امیدوارم زودتر افزایش سرمایه انجام و پیش بینی 93 بیاد رو کدال. بعید میدونم امسال بیش از 300 تومن اعلام کنند.

ebiman
2014/02/24, 13:56
امروز رو قیمت 49684 ریال صف فروش درست کردند. به راحتی سهم رو پایین میکشند و یه عده هم با این جو از سهم خارج میشوند. امیدوارم زودتر افزایش سرمایه انجام و پیش بینی 93 بیاد رو کدال. بعید میدونم امسال بیش از 300 تومن اعلام کنند.

سهمی که فقط با سفته بازی بالا بره بایدم الان اینطور بشه
همین ها اوضاع بورس را خراب کردند

sepehr.90
2014/02/24, 14:59
درست می گند آقای سلطانی امسال بالای 300 نمی سازه اما امان از سود سازی سال 93

نورانی
2014/02/24, 17:30
من این سهمهمی ندارم ولی ممکنه توسهمی که از8000تومن میادزیر5000تومن صف فروشه خبرمثبتی ازش دراد؟

solt01277
2014/02/24, 20:35
سلام دوستان . تبریک . معامله عمده انجام شد. اسناد سهام کاذر به نام آقای امامی زده شد. راه برای افزایش سرمایه باز شد.
:.thumbsupsmileyanim/:.grlim:./

hamed2
2014/02/25, 00:04
با سلام و تبریک خدمت دوستان
معامله عمده تقریبا امروز کاراش انجام شد نه به صورت کامل ولی دیگه سحر نزدیکه ایشالا تا 10روز دیگه اطلاعیه افزایش سرمایش هم میاد.
ایشالا مزد صبوریتونو خواهید گرفت البته اگه تا سال 94 صبر کنی که حسابی میبری اصلا قابل تصور نیست فقط صبور باشید

sepehr.90
2014/02/25, 01:06
امشب چه خبره غوغاست واسه سهام دارای کسرا .... اردیبهشت 12000

taherishahram
2014/02/25, 11:23
چه جالب امروز همه ی صف ها ریخت صف کسرا موند :)

solt01277
2014/02/25, 22:33
سلام دوستان. پیش بینی سود سال 93 بدون در نظر گرفتن سود اکتیو آلومینا 301 تومان . تعدیل سود بعد از افزایش سرمایه و تاببد نمونه ارسالی اکتیو به شرکت نفت و ارسال محموله های اول . در ضمن ماشین آلات رولر نیز خریداری شده . شرکت در مجمع 93 الزامی.. اخبار خوش در مجمع..سهام خود را مفت از دست ندهید.

sahar
2014/02/26, 14:36
سود تپل خواستن الکی که نیست.

solt01277
2014/02/26, 23:58
خبر مهم . خبر مهم .دوستان سلام. کل سهام احیا به نام سهامدار حقیقی آقای امامی شد. درصد سهم شخص حقیقی شده 62 درصد یعنی 26 میلیون سهم .تبریک به همه سهامدارای کسرا . از شنبه شاهد صف سنگین تر خرید باشید.پیش بسوی اخبار خوش بعدی:.thumbsupsmileyanim/:.grlim:./

sarin
2014/02/28, 20:20
با سلام به همه کسرا داران
وضعیت سهامداران اردکان
1196
دوستان این آقای امامی رو میشه بیشتر معرفی کنید که اینهمه سهمو خریده
با تشکر از همه

sahar
2014/02/28, 21:21
اقای امامی پدر کاشی سرامیک ایران . از اون ایرانیهای باغیرت . بنیان گذار بومی سازی صنعت سرامیکهای صنعتی تو ایران چند تا پسر داره با مدارک بالا کاری که این بابا و پسرهاش دارن میکنن تو صنعت سرامیکهای صنعتی داد فرانسویهاو چینیها رو رو در اورده(قبلادست اینها بوده این صنعت تو ایران). این کارخونه که اینها را انداختن الان چند ساله دارن براش تلاش میکنن بومی بشه تحول عظیمی تو سرامیکهای صنعتی تو دنیا ایجاد میکنه . این شرکت اینده جهانی خواهد داشت( ابتکارات جالبی دارن روش کار میکنن) تو 2 سال اینده خیلی ازش خواهید شنید

solt01277
2014/03/01, 00:07
با سلام خدمت دوستان.در رابطه با افزایش سرمایه دو احتمال هست . یکی اینکه بخاطر طلب 200 تومانی در مجمع 92 میزان 200 درصد افزایش سرمایه تا آخر همین ماه اعلام بشه و باقی اگر در مجمع 93 تصویب شد تو سال بعد اجرا بشه. دوم مجمع سال بعد رو جلو بندازند مثلا تو اردیبهشت و افزایش سرمایه رو یکجا اعلام کنند.طلب 92 میزان 200 تومان و 200 تومان هم از مجمع سال بعد بردارند و یکجا 400 درصد افزایش اعلام کنند. به نظر من دومی بهتره .چون یکبار افزایش انجام میشه.حالا اگه کسی خبر جدیدی داره اعلام کنه.

sarin
2014/03/01, 10:58
اقای امامی پدر کاشی سرامیک ایران . از اون ایرانیهای باغیرت . بنیان گذار بومی سازی صنعت سرامیکهای صنعتی تو ایران چند تا پسر داره با مدارک بالا کاری که این بابا و پسرهاش دارن میکنن تو صنعت سرامیکهای صنعتی داد فرانسویهاو چینیها رو رو در اورده(قبلادست اینها بوده این صنعت تو ایران). این کارخونه که اینها را انداختن الان چند ساله دارن براش تلاش میکنن بومی بشه تحول عظیمی تو سرامیکهای صنعتی تو دنیا ایجاد میکنه . این شرکت اینده جهانی خواهد داشت( ابتکارات جالبی دارن روش کار میکنن) تو 2 سال اینده خیلی ازش خواهید شنید
ممنون از شما
بنظرم با این شرایطی که الان پییش آمده و آینده ای که کسرا داره احتمالا از الان تا پایان 93، رشد حداقل 400 درصدی رو براش میشه متصور بود

sarin
2014/03/01, 11:21

با سلام خدمت دوستان.در رابطه با افزایش سرمایه دو احتمال هست . یکی اینکه بخاطر طلب 200 تومانی در مجمع 92 میزان 200 درصد افزایش سرمایه تا آخر همین ماه اعلام بشه و باقی اگر در مجمع 93 تصویب شد تو سال بعد اجرا بشه. دوم مجمع سال بعد رو جلو بندازند مثلا تو اردیبهشت و افزایش سرمایه رو یکجا اعلام کنند.طلب 92 میزان 200 تومان و 200 تومان هم از مجمع سال بعد بردارند و یکجا 400 درصد افزایش اعلام کنند. به نظر من دومی بهتره .چون یکبار افزایش انجام میشه.حالا اگه کسی خبر جدیدی داره اعلام کنه.
به نظر من هم حالت دومش منطقی تره و برنامه قبلی شرکت هم همین بود که افزایش سرمایه اردیبهشت انجام بشه.ولی باید منتظر خبرها و تصمیمات جدید بود

sahar
2014/03/05, 21:58
با سلام.

بدرود تا اردیبهشت 93 .

sarin
2014/03/06, 01:06
با سلام.

بدرود تا اردیبهشت 93 .

منظورتون افزایش سرمایشه؟
پس پیش بینی سودشو میخاد چکار کنه؟

sarin
2014/03/06, 01:09
من احتمال میدم همین روزا بسته شه بره برای افزایش سرمایه و تا اردیبهشت بازش نکنن .
(با برنامه ریزی خاصی دارن حرکت میکنن)/:.ohno-smiley.:/

mnasr
2014/03/06, 08:49
سلام
یه سوال دارم
اگه یه نفر سهم را الان بخره با یه نفر که 4 ماه پیش خریده هیچ فرقی نمی کنه برای افزایش سرمایه؟

ممنون

محمد80
2014/03/06, 10:54
سلام
یه سوال دارم
اگه یه نفر سهم را الان بخره با یه نفر که 4 ماه پیش خریده هیچ فرقی نمی کنه برای افزایش سرمایه؟

ممنون

سلام دوست عزیز
نه فرقی نداره.

sahar
2014/03/06, 22:23
منظورتون افزایش سرمایشه؟
پس پیش بینی سودشو میخاد چکار کنه؟

تو نوشته های قبلی همه چیز گویا هستش . تاکیدقبلی برحدود 12000 تومان قبل افزایش سرمایه همچنان هستش . سال 93 .94 سال برداشت محصولی شگفت اور خواد بود . فقط صبوری میخواد

sami
2014/03/06, 23:11
سود سال 92 کسرا حدودا 10% تعدیل منفی خواهد داشت. برای منبع دوستان میتونید نوشته های قبلی من رو در مورد کسرا بخونید.

solt01277
2014/03/07, 00:01
محصول جدید اکتیو آلومینا میباشد که برای هر 1000 تن آن 300 تومان سود پیش بینی شده . شنیده ها حاکی از تولید 5000 تن در سال بعد میباشد که سود آن میشود 1500 تومان طرح توسعه گلوله و خرید و نصب کوره های جدید و خط رولر سود شرکت رو بالای 2000 تومان متصور میباشد. باید منتظر ماند تا مجمع سال بعد. کسرا شترانی دیگر.

solt01277
2014/03/07, 00:02
سود سال 92 کسرا حدودا 10% تعدیل منفی خواهد داشت. برای منبع دوستان میتونید نوشته های قبلی من رو در مورد کسرا بخونید.
البته سود ابرازی میتونه حدود 3010 ریال باشه بدون در نظر گرفتن پروژه ها..

sarin
2014/03/07, 02:54
سلام.
نوشته های قبلی تاکید میشه
تا اخر سال 12000 و افزایش سرمایه.
رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود . البته تا اسفند. سال دیگه این قانون باطل هستش فشنگی بالا میره
این سهم 95% روندش با تصمیم مدیرهاش هستش نه بازار.

سلام ممنون از اطلاع رسانی شما
بنظرتان اگه بخام تعداد خریدمو بیشتر کنم الان زمان خوبیه یا صبر کنم بعد افزایش سرمایه؟
و دیگه اینکه تا الان منتظر معامله عمده بودن تا افزایش سرمایه بدنو سودارو اعلام کنن،
حالا دیگه منتظر چی هستن امسال هم تموم شد.......انتظار تا کی؟:-SS

solt01277
2014/03/08, 22:22
سلام ممنون از اطلاع رسانی شما
بنظرتان اگه بخام تعداد خریدمو بیشتر کنم الان زمان خوبیه یا صبر کنم بعد افزایش سرمایه؟
و دیگه اینکه تا الان منتظر معامله عمده بودن تا افزایش سرمایه بدنو سودارو اعلام کنن،
حالا دیگه منتظر چی هستن امسال هم تموم شد.......انتظار تا کی؟:-SS

سلام. با توجه به اینکه احتمال اعلام افزایش سرمایه 400 درصد قوت گرفته و به صورت مرحله ای نخواهد بود و پتانسیل بالای سهم بابت رشد قیمت ، خیلی از افراد قبل از افزایش سرمایه اقدام به خرید می کنند. چون احتمال تعدیل سود بعد از افزایش می باشد. به هر حال ریسک خرید در این زمان با خود شماست و سود و زیان آن نیز برای شما بوده وتصمیم با خود شماست . اعداد بین 5200 تا 5300 تومان برای خرید نیز جذاب می باشد.

sarin
2014/03/09, 02:17
سلام. با توجه به اینکه احتمال اعلام افزایش سرمایه 400 درصد قوت گرفته و به صورت مرحله ای نخواهد بود و پتانسیل بالای سهم بابت رشد قیمت ، خیلی از افراد قبل از افزایش سرمایه اقدام به خرید می کنند. چون احتمال تعدیل سود بعد از افزایش می باشد. به هر حال ریسک خرید در این زمان با خود شماست و سود و زیان آن نیز برای شما بوده وتصمیم با خود شماست . اعداد بین 5200 تا 5300 تومان برای خرید نیز جذاب می باشد.

بسيار ممنون از شما
يه سوال ديگه اينكه الان اگه تصميم به افزايش سرمايه 400 درصدي بگيرن بايد اونو به بورس اعلام كنن؟و سازمان اونو تاييد كنه؟
يا اينكه هنوز درخواست هاي قبليشون معتبره

solt01277
2014/03/09, 07:53
بسيار ممنون از شما
يه سوال ديگه اينكه الان اگه تصميم به افزايش سرمايه 400 درصدي بگيرن بايد اونو به بورس اعلام كنن؟و سازمان اونو تاييد كنه؟
يا اينكه هنوز درخواست هاي قبليشون معتبره

سلام. مجوز قبلی باید تمدید بشه . مدیر مالی شرکت دنبال همین کاره.امیدوارم که خیلی زود کارا انجام بشه . موفق و پر سود باشید.

solt01277
2014/03/10, 13:47
سلام دوستان. طبق اطلاعات رسیده نامه مجوز افزایش سرمایه کسرا به بورس ارسال شد. امیدوارم بزودی در کدال درج بشه../:.grlim:./:.thumbsupsmileyanim/:.grlim:./

sarin
2014/03/11, 23:55
سلام دوستان. طبق اطلاعات رسیده نامه مجوز افزایش سرمایه کسرا به بورس ارسال شد. امیدوارم بزودی در کدال درج بشه../:.grlim:./:.thumbsupsmileyanim/:.grlim:./

با تشکر از شما،از مقدارش اطلاعی ندارید؟

solt01277
2014/03/12, 16:56
با تشکر از شما،از مقدارش اطلاعی ندارید؟

سلام . نامه تمدید 400 درصد به بورس ارسال شده ولی باید تا مجمع فوق العاده صبر کنیم.امیدوارم تصمیم خوبی برای همه سهامدارای کسرا گرفته بشه . موفق باشید.

sahar
2014/03/12, 20:50
سلام برهمه.

تواین چند روز باقیمانده سال 92 ارزوی پیروزی برای همه ایرانیهای عزیز دارم .ارزوی پیروزی و سر افرازی برای همه مادرها و پدرهای بزرگ که به ارزوشون همون موفقیت فرزندانشون هستش برسن . ارزو پیروزی برای کشور عزیزم ایران . ارزوی پیروزی و طول عمر برای رهبر عزیزمون اقای خامنه ای که رهبری با درایت و باهوشی هست. ارزوی پیروزی برای رییس جمهور محترم که واقعا روحانی هستش و پر تلاش . ارزوی پیروزی برای خانواده شهدا که عزیز ترین کسشون رو برای اسایش بقیه تقدیم کردن . ارزوی پیروزی برای کسرادارها که با صبوریشون مزد خیلی خوب و بزرگی خواهندگرفت تو 2 سال اینده . قبلا هم گفتم از اردیبهشت 93 تا 94 رشد انفجاری و تعدیلهای پی در پی خواهیم داشت به امید خدا. بقول یکی از دوستان قیمیت دقیقی نمیشه برای کسرا گفت ولی میشه پیش بینی کرد بالای 15000 تومان بعد افزایش سرمایه( نظر خودم خیلی بیشتر از اینهاست) بقو شاعر بزرگی که گفته بوی عیدی بوی سیب بوی کاغذ رنگی .دلتون رنگارنگ قلبتون پر امید .سال جدید رو هم پیشاپیش به همه تبریک میگم فقط فقرا رو فراموش نکنید یا حق .

sarin
2014/03/15, 23:33
با سلام به شما و همه دوستان
سالی که نکوست از بهارش پیداست.
علیرغم زمستانی سخت برای اهالی بورس،انگار روزای سخت داره تموم میشه و جاشو به بهاری پرگلو شاد خواهد داد (((و برای این سرا پرسود)))
کمال تشکر از شما و همه دوستان که ما رو همراهی کرده و روحیه دادند تا پیمودن این مسیر و سپری کردن روزها برایمان آسان باشد
وتشکر ویژه از دوستانی که در سودهایی که خود میتوانند بدست آورند ولی ترجیح میدهند دیگران را نیز در این سودها شریک کنند .:-h:-h:-h:-h:-h:-h
سالی خوش و خرم و سلامتی همه شما در کنار خانواده آرزومندیم

intervention
2014/03/16, 20:34
سلام برهمه.

تواین چند روز باقیمانده سال 92 ارزوی پیروزی برای همه ایرانیهای عزیز دارم .ارزوی پیروزی و سر افرازی برای همه مادرها و پدرهای بزرگ که به ارزوشون همون موفقیت فرزندانشون هستش برسن . ارزو پیروزی برای کشور عزیزم ایران . ارزوی پیروزی و طول عمر برای رهبر عزیزمون اقای خامنه ای که رهبری با درایت و باهوشی هست. ارزوی پیروزی برای رییس جمهور محترم که واقعا روحانی هستش و پر تلاش . ارزوی پیروزی برای خانواده شهدا که عزیز ترین کسشون رو برای اسایش بقیه تقدیم کردن . ارزوی پیروزی برای کسرادارها که با صبوریشون مزد خیلی خوب و بزرگی خواهندگرفت تو 2 سال اینده . قبلا هم گفتم از اردیبهشت 93 تا 94 رشد انفجاری و تعدیلهای پی در پی خواهیم داشت به امید خدا. بقول یکی از دوستان قیمیت دقیقی نمیشه برای کسرا گفت ولی میشه پیش بینی کرد بالای 15000 تومان بعد افزایش سرمایه( نظر خودم خیلی بیشتر از اینهاست) بقو شاعر بزرگی که گفته بوی عیدی بوی سیب بوی کاغذ رنگی .دلتون رنگارنگ قلبتون پر امید .سال جدید رو هم پیشاپیش به همه تبریک میگم فقط فقرا رو فراموش نکنید یا حق .

دوست عزیز علت رسیدن به بالای 15000 تومان چیست

سود کسرا قراره افزایش پیدا کنه یا فقط رشد حبابی به علت افزایش سرمایه و اینچیزاست
میشه لطف بفرمائید و علت این تارگتتون را بفرمائید

solt01277
2014/03/17, 14:39
سلام دوستان . سال نو بر همه شما و خانواده محترمتان مبارک . امیدوارم سالی پر برکت برایتان باشد. در رابطه با کسرا باید عرض کنم به احتمال زیاد ابتدا پیش بینی سود سال 93 رو اعلام کنند و سهم وقتی رشد کرد افزایش سرمایه رو اعلام کنند. خبرهای خوبی در راه است.

"heydar"
2014/03/18, 19:47
با سلام این سهم قیمتش پره،فکر کنم چند ماه پیش هم تذکر دادم و قیمتش در حدود8تومان! بود

solt01277
2014/03/18, 21:24
با سلام این سهم قیمتش پره،فکر کنم چند ماه پیش هم تذکر دادم و قیمتش در حدود8تومان! بود

با سلام. آیا شما از پروژه های کسرا خبر دارید که قیمت آن را حبابی میدانید؟ زمان همه چی را ثابت خواهد کرد . منتظر شما خواهم بود. حداقل تا مجمع 93 و بعد برج 6

A-Mohammadi
2014/03/18, 22:20
http://forums.boursy.com/imported/2014/03/11519962552563151255-1.png

در قالب موج اصلاحی میتونه تا محدوده 7300 و 7800 رشد کنه مقاومت نزدیک سهم 6680 تومان هست

sahar
2014/03/20, 10:25
سلام بر همه دوستان.

کسی باور نمیکرد سهم از 300 تومان 3 ساله برسه به این قیمتها ولی کسایی که پاش ایستادن نوش جون کردن سودش رو( حساب کنیدسودش چند % میشه تورم چند %هستش) .سال 93 و 94 سال انفجار این سهم هستش باز باور نمیکنن قیمتهاش رو و فقط اونایی که پاش بایسن نوش جون میکنن سودش رو . دوستان علت رقمها رو میپرسن ولی اصلا انرژی نمیگذارن تحقیق کنن از سهمی که خریدن حتی نمیرن چند صفحه قبل رو بخونن ببینن روند سهم چیه پس همون بهتر که بفروشن سهمشون رو برن دنبال کار دیگه . هر کاری که انسان میخواد بکنه باید قبلش خوب تحقیق کنه. تقلب ار روی دست بقیه جز ضرر چیزی نداره. عیدی من به همه اینه این سهم400% افزایش سرمایه داره بعدش با قیمتهای خوبی باز میشه ( این بماند) قیمتهای سال دیگه همین موقعها بالای 15000 تومن هستش . این شرکت تو 2 سال اینده تولیدش به 50 هزار تن خواهد رسید وسودش رو خودتون حساب کنید ببینید 15000 تومان کف قیمتیش هستش یا خیلی بالاتر از این حرفها میارزه.پیشاپیش مبارک سال 93 پیروز باشید

solt01277
2014/03/21, 02:05
سلام بر همه دوستان.

کسی باور نمیکرد سهم از 300 تومان 3 ساله برسه به این قیمتها ولی کسایی که پاش ایستادن نوش جون کردن سودش رو( حساب کنیدسودش چند % میشه تورم چند %هستش) .سال 93 و 94 سال انفجار این سهم هستش باز باور نمیکنن قیمتهاش رو و فقط اونایی که پاش بایسن نوش جون میکنن سودش رو . دوستان علت رقمها رو میپرسن ولی اصلا انرژی نمیگذارن تحقیق کنن از سهمی که خریدن حتی نمیرن چند صفحه قبل رو بخونن ببینن روند سهم چیه پس همون بهتر که بفروشن سهمشون رو برن دنبال کار دیگه . هر کاری که انسان میخواد بکنه باید قبلش خوب تحقیق کنه. تقلب ار روی دست بقیه جز ضرر چیزی نداره. عیدی من به همه اینه این سهم400% افزایش سرمایه داره بعدش با قیمتهای خوبی باز میشه ( این بماند) قیمتهای سال دیگه همین موقعها بالای 15000 تومن هستش . این شرکت تو 2 سال اینده تولیدش به 50 هزار تن خواهد رسید وسودش رو خودتون حساب کنید ببینید 15000 تومان کف قیمتیش هستش یا خیلی بالاتر از این حرفها میارزه.پیشاپیش مبارک سال 93 پیروز باشید

سحر عزیز سلام . سال نو مبارک . من مطالب شما را دنبال میکنم . البته باید یاد آور شد اونایی که از سال 89 و 90 وارد سهم شدند هنوز بدلایل خاص از سهم خارج نشدند و آن نیز پتانسیل بالای سهم جهت رشد قیمت می باشد. پیش از این تنها سد پیش رو معامله عمده سهم بود که به لطف خدا اواخر سال گذشته انجام شد و کسرا بدون مشکل راه خود را میرود . بزودی افزایش سرمایه 400 درصدی را شاهد خواهیم بود وپس ازآن تعدیل سود سهم . با پروژه هایی که کسرا داره فکر کنم اولین شرکت بورسی از نظر رشد تو سال 93 بشه . به امید خدا . من ضمن تایید نظر شما به دوستان هنوز پیشنهاد خرید سهم رو دارم . برای همه سهامداران کسرا آرزوی سالی خوش دارم.

sarin
2014/03/22, 23:07
سلام بر همه دوستان.

سلام به شما عيدي جانانه اي بود .متشكر از شما
من نيز مانند شما روز هاي طلايي در اين سهم براي سهامدارانش ميبينم
به اميد آن روز
سربلند و پاينده باشيد/:.grlim:./~^o^~~^o^~~^o^~

sahar
2014/03/25, 12:33
سلام بر همه دوستان وتبریک سال 1393 امیدوارم تا اینجا از روزهای بهاری استفاده برده باشین و خوش گذشته باشه .

گفتنی ها گفته شده نیازی به تکرار نیست . از حالا تا پایان سال رو به 2 بخش تقسیم میکنم 6 ماهه اول و دوم از (مرحله اول) .

مرحله اول سال 93 ومرحله دوم 94 این 2 سال دوران طلایی کسرا هستش فقط صبوری میخواد .با قاطعیت میگم این 2 سال هیچ سهمی و هیچ بازاری( مسکن طلا ارزو...) بیشتر از کسرا سود نخواهد داد . بنشینید و بنگرید چه طوفانی بپا خواهد کردکسرا تبلیغ بیخودی نیست زمان همه چیز رو مشخص خواهدکرد.
پیروز باشید

sarin
2014/03/26, 04:23
سلام به همه دوستان وتبرریک سال نو
تشکر ویژه از sahar عزیز
با توجه به اینکه کسرا هنوز پیش بینی سودی ارائه نداده این اتفاق کی ممکنه بیفته؟
آیا امکانش هست که همین روزا بسته شه برا پیش بینی؟
اصلا محدودیت زمانی داره یا نه؟

solt01277
2014/03/28, 11:50
سال گذشته 19 فروردین پیش بینی سال 92 ارائه شد و معاملات نیز بسته نشد. احتمالا پیش بینی 93 نیز تا آخر فروردین اعلام بشه . اگه عدد و رقم اعلامی خیلی بالا اعلام بشه احتمال بسته شدن سهم هست .در غیر اینصورت میره تا مجمع و افزایش سرمایه.. کسرا روی سکوی پرواز ...

solt01277
2014/04/10, 21:15
یک روز رسد غمی به اندازه کوه / یک روز رسد نشاط اندازه دشت / افسانه زندگی چنین است گلم / در سایه کوه باید از دشت گذشت / . دوستان سلام . به معاملات چند روز اخیر توجه کنید اولا نگذاشتند سهم زیر 6000 تومان بیاد. بدون اینک صف ایجاد کنند دارن سهم رو میخرند و به تدریج نوسان گیرا خارج میشوند .فرصت خوبی برا خرید کردن میباشد . امیدوارم زودتر گزارش پیش بینی 93 بیاد رو کدال .کسرا روی سکوی پرواز...../:.grlim:.//:.yead.://:.grlim:./

sarin
2014/04/12, 00:19
اين روزا خيلي سرنوشت ساز شدن......
دوستان عزيز لطفا نظرتان را درباره تحليل زير از سايت همسايه بفرماييد.
http://portfo24.ir/post/397/signal.html

sarin
2014/04/12, 00:24
دوستان تكنيكاليست لطفا تحليلي از كسرا برامون بذاريد .ممنون

abmohammadi
2014/04/12, 20:01
باید منتظر افزایش سرمایه بود

Sent from my C2305 using Tapatalk

solt01277
2014/04/13, 07:28
باید منتظر افزایش سرمایه بود

سلام دوستان. سال گذشته قبل از معامله عمده سهم نوشتم که منتظر مات کسرا باشید. م آن معامله عمده انجام شد . الف آن افزایش سرمایه که بزودی انجام خواهد شد و سپس ت یعنی تعدیل سود . کسرا روی سکوی پرواز/:.grlim:.//:.grlim:./

mnasr
2014/04/14, 09:26
سلام آقای سلطانی
یعنی واقعا به این بازار میشه امید وار بود
ما همه زندگیمون را گذاشتیم روی کسرا

هر روز هم داره میره پایین
چکار کنیم آخه؟؟؟؟؟؟

mnasr
2014/04/14, 09:27
دوستان تكنيكاليست لطفا تحليلي از كسرا برامون بذاريد .ممنون

من که تکنیکالیست نیستم ولی شما فکر می کنید توی این بازار تحلیل جواب میده؟

solt01277
2014/04/14, 21:28
سلام آقای سلطانی
یعنی واقعا به این بازار میشه امید وار بود
ما همه زندگیمون را گذاشتیم روی کسرا

هر روز هم داره میره پایین
چکار کنیم آخه؟؟؟؟؟؟

سلام جناب mnasr . کسی که میاد تو معاملات سهام باید قدرت ریسک پذیری بالایی داشته باشه تا با نوسان بازار با زیان خارج نشه. به هر حال به اعتقاد بنده کسرا یکی از سهام ارزنده در بورس تهران می باشد. شاید از حوصله خارج باشد که از پروژه ها و کارهای در دست اقدام مجددا صحبت نمود ولی امسال و سال آینده اکثر طرح های مهم کسرا به بهره برداری میرسد که سود بالایی برا سهم متصور خواهد بود . کسرا به درد نوسان گیری نمی خوره چون در زمان صعود قیمتی به سختی گیر میاد پس اونایی که خرید با قیمت بالا دارن میتونند از فرصت استفاده کنند و تا قبل از مجمع خرید کنند . با این روش هم میانگین خرید رو میارن پایین هم تعداد سهم خود رو افزایش میدهند. با اخباری که بارها از دوستان در سایتهای مختلف شنیده شده امسال سال جهش سود و قیمت کسرا می باشد. پس به امید خدا صبر میکنیم تا خبرای خوش بیاد البته مسئولیت خرید و فروش سهم به عهده خود شخص می باشه همینطور سود و زیان سهم . موفق باشید.. کسرا روی سکوی پرواز ..

abmohammadi
2014/04/14, 21:45
با سلام خدمت دوستان
کسرا اینده خیلی خوبی داره و این سهم بیشتر به درد سهامداری می خوره تا موج گیری.
با این حسآب بیشرین چیزی که بر روی این سهم تاثیر داره شاخص منفی و عدم اعلام پیش بینی سال 93 می باشد که ممکن است تا مجمع این روندادامه داشته باشه

solt01277
2014/04/16, 18:19
ز کسرا ندیدم سهم بهتر / نباشد هیچ سهم با آن برابر / اگر تک سهم گشتی تو در این سهم / شوی قارون عصر خود برادر...کسرا روی سکوی پرواز...:.thumbsupsmileyanim:.thumbsupsmileya nim:.thumbsupsmileyanim

abmohammadi
2014/04/23, 19:04
سلام کسی تونسته سود 91 را دریافت کنه؟

astalla
2014/04/26, 00:01

من که نتونستم اول گفتن مهر ماه بعد گفتن 27 آبان به بعد. بعد گفتن تا آخر اسفند حتما واریز میشه تا الانم که هیچی
امور سهامش که اصلا جواب نمیده. توی 6 ماهه گذشته هر روز زنگ زدن شده یه عادت طبیعی واسه من. ولی فقط 2 بار تونستم صحبت کنم. اون 2 بارم یارو پشت تلفن اینقدر هول بود بره که فقط یه چیزی گفتو قطع کرد تلفنو
دیگه من موندم چجوری بگیرم سود اینو....

sarin
2014/04/26, 00:28

كسي دنبال سود نقدي نباشه
سود 91+سود92+سود93=افزايش سرمايه 400 درصدي
نگهش داشتن باهاش مثلا افزايش سرمايه بدن.
كي؟؟
خدا ميدونه و خودشون/:.wacsmiley.:/

solt01277
2014/04/28, 13:00
كسي دنبال سود نقدي نباشه
سود 91+سود92+سود93=افزايش سرمايه 400 درصدي
نگهش داشتن باهاش مثلا افزايش سرمايه بدن.
كي؟؟
خدا ميدونه و خودشون/:.wacsmiley.:/

جناب abmohammadi سلام. یه توضیحی بدم که سود 91 شده 200 تومن و پیش بینی 92 هم که 298 تومنه جمعا میشه 498 تومن . پس با همین مقدار 400 درصد افزایش سرمایه رو اجرا میکنند و نیازی به سود 93 نیست.خبرای خوب رو تو مجمع بشنوید...کسرا روی سکوی پرواز

abmohammadi
2014/04/28, 15:29
خیلی ممنون

sahar
2014/05/01, 13:42
سلام بر همه بزرگوارن که به من لطف دارن . یه کوچولو دچار اشتباه شدن اونم اینکه من مونث هستم در صورتی که من مذکر هستم وخواهشا از بکار بردن خانم تونوشتها استفاده نکنید ممنون میشم . ایدی من سحر به معنی نزدیک صبحگاه هستش .
قبلا گفتم پدر کاشی سرامیک ایران با پسرهاش کاری کردن کارستون که ایران روتو صنعت سرامیکهای صنعتی بسیار خودکفا کردن .نمونش رو دوستان رفتن دیدن تواین چند روز یا شنیدن . الومینیا اکتیو دنیایی داره که با تحقیقات در حال انجام انفجار خلاقیت تو این صنعت توسط ایرانیها اتفاق خواهد افتاد. این شرکت برای چند سال اینده اسمش بسیار تو دنیا خواهد پیچید . سهامدارهاش هم که کیفش روخواهند برد باقیمت سهمشون .فقط بلند مدت فکر کنید همین. .دوستی پرسیده بود تا اخر سال نگهش دارم اینجا میگم تصمیم با خودت هستش سرمایه ای تو بورس میاد که نیازی بهش نداشته باشیم نه نون شب رو بیاری که نگرانش باشی . قانون رو رعایت کنید سود سرشاری میبرید پیروز باشید

صداقت2
2014/05/02, 19:15
سلام بر همه بزرگوارن که به من لطف دارن . یه کوچولو دچار اشتباه شدن اونم اینکه من مونث هستم در صورتی که من مذکر هستم وخواهشا از بکار بردن خانم تونوشتها استفاده نکنید ممنون میشم . ایدی من سحر به معنی نزدیک صبحگاه هستش .
قبلا گفتم پدر کاشی سرامیک ایران با پسرهاش کاری کردن کارستون که ایران روتو صنعت سرامیکهای صنعتی بسیار خودکفا کردن .نمونش رو دوستان رفتن دیدن تواین چند روز یا شنیدن . الومینیا اکتیو دنیایی داره که با تحقیقات در حال انجام انفجار خلاقیت تو این صنعت توسط ایرانیها اتفاق خواهد افتاد. این شرکت برای چند سال اینده اسمش بسیار تو دنیا خواهد پیچید . سهامدارهاش هم که کیفش روخواهند برد باقیمت سهمشون .فقط بلند مدت فکر کنید همین. .دوستی پرسیده بود تا اخر سال نگهش دارم اینجا میگم تصمیم با خودت هستش سرمایه ای تو بورس میاد که نیازی بهش نداشته باشیم نه نون شب رو بیاری که نگرانش باشی . قانون رو رعایت کنید سود سرشاری میبرید پیروز باشید

با سلام

ضمن تایید ارزنده بودن کسرا برای بلند مدت..... شنیده ام که شرکت برای 93 فعلا تعدیل مثبتی اعلام نمیکنه و ممکنه مدتی استراحت قیمتی داشته باشه

به شخصه خرید را برای بعد از مجمع مناسب می دانم.....

hamid26967
2014/05/02, 20:03
با سلام خدمت دوستان و اساتید
من خودم چندین بار سود خوبی از کسرا گرفتم . به نظرم الانم بهترین وقت برای خرید هست البته به صورت پله ای. مطمئنا برای افراد میان مدت گین خوبی خواهد داد

tech
2014/05/03, 00:03
سلام
به نظر بنده این سهم باید به 3500 برسه وتا تیر ماه خبری نیست.
مگر اینکه بتوانه تعدیل مثبت خوبی بزنه. که اونم تا تیر ماه بعید می دانم

sahar
2014/05/08, 11:47
قیمت بعد از افزایش سرمایه400% حدود این قیمتهاست . قدر این سهم رو فقط سهامدارهای واقعیش میدونن سهامداری بلند مدت فقط . بقیه سهام بازها خوش باشن با شایعات

sepehr.90
2014/05/08, 20:50
تبریک فقط سود یکی از محصول ها (اکتیو) 931 تومن

مجیدشمسعلی
2014/05/08, 22:37
#کسرا (http://www.sahamyab.com/stocktwits/IRO1ARDK0001) گزارش کسرا....پیش بینی نسبت به گزارش اولین پیش بنینی در امد سال 92، 25 درصد تعدیل مثبت داره!!!ولی در مقابل آخرین پیش بینی درآمد با 10 درصد تعدیل منفی روبرو شده..نکات قابل توجه در این گزارش محافظه کارانه کسرا عدم افزایش نرخ محصولات و فروش در مقابل افزایش هزینه های تولید عنوان شده و این نوید رو میده که در پایان خردادماه با اعلام افزایش قیمت ها در کلیه صنایع این پیش بینی رنگ سبزی به خودش بگیره...!!و اما شاید بزرگترین سورپرایز این شرکت برنامه افزایش 470 درصدی از محل سود از اورده نقدی و مطالبات سهامداران هست (بهترین نوع افزایش سرمایه اورده نقدی)!!!که در صورت اعلام در زمان مناسب به تنهایی میتونه جرکت فوق العاده ایی را برای سهام به ارمغان بیاره....!!و در پایان بزرگترین و سنگینترین تعدیل رو به جرات در گزاش کسرا میشه دید و هیچ بهونه ایی را برای نگاه با دید سهامداری به این سهام نمی زاره....70 درصد پیشرفت پروژه الومینا...!!!باورش سخته میدونم....!!http://forums.boursy.com/imported/2012/02/94.gif 93101 ریال بایت هر سهم.....از الان نوید اینده ایی درخشان برای سهامداران صبور میده.....!!!!!

صفحه 8 گزارش در کدال موجود است

مجیدشمسعلی
2014/05/08, 22:39
خبرها (شایعه یا واقعیت؟!!!!) از منابع نسبتا موثق از تعدیل عالی سهم (300درصدی) برای امسال و افزایش سرمایه 400 درصدی کسرا ......... توکل به خدا ...... با کسرا هستیم تا او چه خواهد .

مجیدشمسعلی
2014/05/08, 22:45
93101 ریال =معادل 9300تومان

tech
2014/05/09, 09:52
من خودم از سهامدارهای متعصب این سهم هستم
اما کمی احساسی نباید برخورد کرد
احتمال ریزش سهم تا 4000 هزار تومان زیاده. و خودم منتظرم اگر پایین اومد این سهم را دوباره بخرم

y.alizadeh
2014/05/09, 11:55
#کسرا (http://www.sahamyab.com/stocktwits/IRO1ARDK0001) گزارش کسرا....پیش بینی نسبت به گزارش اولین پیش بنینی در امد سال 92، 25 درصد تعدیل مثبت داره!!!ولی در مقابل آخرین پیش بینی درآمد با 10 درصد تعدیل منفی روبرو شده..نکات قابل توجه در این گزارش محافظه کارانه کسرا عدم افزایش نرخ محصولات و فروش در مقابل افزایش هزینه های تولید عنوان شده و این نوید رو میده که در پایان خردادماه با اعلام افزایش قیمت ها در کلیه صنایع این پیش بینی رنگ سبزی به خودش بگیره...!!و اما شاید بزرگترین سورپرایز این شرکت برنامه افزایش 470 درصدی از محل سود از اورده نقدی و مطالبات سهامداران هست (بهترین نوع افزایش سرمایه اورده نقدی)!!!که در صورت اعلام در زمان مناسب به تنهایی میتونه جرکت فوق العاده ایی را برای سهام به ارمغان بیاره....!!و در پایان بزرگترین و سنگینترین تعدیل رو به جرات در گزاش کسرا میشه دید و هیچ بهونه ایی را برای نگاه با دید سهامداری به این سهام نمی زاره....70 درصد پیشرفت پروژه الومینا...!!!باورش سخته میدونم....!!http://forums.boursy.com/imported/2012/02/94.gif 93101 ریال بایت هر سهم.....از الان نوید اینده ایی درخشان برای سهامداران صبور میده.....!!!!!

1541

اصلاح خوبی داشته احتمالا از فیبوی50 روندش برگرده فقط یکم مشکوکه به سروشونه که اندیکاتورا فعلا اجازه افت نمیدن
sto توی تایم 4ساعته و1روزه وهفته ای همگی صعودیه
rsiهم عالی به 30 واکنش نشون داده
macd هم مشکوک به واگرایی مثبت
منم اگه بشه شنبه یه پله میخرم با حد ضرر 4700

sepehr.90
2014/05/09, 13:53
من خودم از سهامدارهای متعصب این سهم هستم
اما کمی احساسی نباید برخورد کرد
احتمال ریزش سهم تا 4000 هزار تومان زیاده. و خودم منتظرم اگر پایین اومد این سهم را دوباره بخرم

عمرا بیاد تا 4000 تومن

solt01277
2014/05/09, 20:35
1541

اصلاح خوبی داشته احتمالا از فیبوی50 روندش برگرده فقط یکم مشکوکه به سروشونه که اندیکاتورا فعلا اجازه افت نمیدن

آقای شمسعلی سلام. در صفحه 8 گرارش اون عدد 93101 سود نبوده و تاریخ 93/10/1 می باشد که اشتباها در ستون سود درج شده . مراتب فقط جهت اطلاع رسانی میباشد.

solt01277
2014/05/09, 20:37

آقای شمسعلی سلام. در صفحه 8 گرارش اون عدد 93101 سود نبوده و تاریخ 93/10/1 می باشد که اشتباها در ستون سود درج شده . مراتب فقط جهت اطلاع رسانی میباشد.

کارآمد
2014/05/09, 21:55
عمرا بیاد تا 4000 تومن

/:.ph34r-smiley.:/

tech
2014/05/09, 22:01
سلام
پس با این حساب اگر با پی بر ای 11 حساب کنیم داریم:
270*11+300=3270
البته میشه همه اینها را مدیون مدیر مالی و مدیران کسرا دونست چون خودشون هنوز سهم را ندارند پس نمی خواهند این سهم قیمتش حالا حالا ها بالا بره

tech
2014/05/09, 22:04
1541

در این نمودار الگوی سرو شانه هم دیده میشه پس می تونه تا 3200 پایین بیاد

sami
2014/05/09, 22:34

سلام دوستان، موقعی که این موضوع رو گفتم شاید خیلیا خوششون نیومد و قبل از اون هم رو کامنت های قبلیم یه سری گفتن حالا که سهم مثبت شده چرا این حرفا رو میزنی و از این دست حرف ها...
الان میتونین گزارش شرکت رو ببینیند رو کدال

کسرا سهم خوبیه ولی نه با این قیمت و نه با مشکلاتی که فعلا شرکت در خصوص نقدینگی داره، باید منتظر یک اصلاح بود تا بعد فرصت ورود به سهم پیش بیاد

sami
2014/05/09, 22:36
سلام دوستان، موقعی که این موضوع رو گفتم شاید خیلیا خوششون نیومد و قبل از اون هم رو کامنت های قبلیم یه سری گفتن حالا که سهم مثبت شده چرا این حرفا رو میزنی و از این دست حرف ها...
الان میتونین گزارش شرکت رو ببینیند رو کدال

کسرا سهم خوبیه ولی نه با این قیمت و نه با مشکلاتی که فعلا شرکت در خصوص نقدینگی داره، باید منتظر یک اصلاح بود تا بعد فرصت ورود به سهم پیش بیاد

تاریخی که گفتم تعدیل منفی 10 درصدی داره 15-12-92 بود

solt01277
2014/05/09, 22:58
سلام دوستان وکاربران عزیز . در رابطه با گزارش پیش بینی سود 93 نکاتی به نظر بنده رسیده که عرض مینمایم . در رابطه با سود سال 92 که شرکت 3025 ریال حسابرسی نشده اعلام شده نکات مثبتی میباشد که باید منتظر گزارش حسابرش شد.ولی از آنجائیکه در سال 92 میزان 67 درصد کارخانه ساغر صنعت خریداری و در حال حاضر گلوله های سیلیسی تولید مینماید وراه اندازی خط تولید اکتیو و انتقال مالکیت 25 درصد معدن سنگ آهن و دفتر اداری در تهران همگی در سال 92 هزینه شده ولی سود شرکت از پیش بینی اولیه که 2403 ریال بوده به 3025 ریال رسیده. حال اگر اقدامات فوق صورت نمی گرفت مبلغ سود 92 قطعا بیش از سه برابر رقم فعلی می شد.
در رابطه با ارقام اعلام شده در پیش بینی سال 93 رشد تولید 7.87 درصد در نظر گرفته شده وپیش بینی اولیه سود 93 با اولین پیش بینی سود 92 از رشد 13 درصدی روبرو می باشد در صورتی که از تولید اکتیو آلومینا در گزارش چیزی ذکر نشده . طبق اظهار مدیر عامل در جلسه بازدید از کارخانه اعلام شد که 1000 تن اکتیو در برنامه تولید سال 93 گنجانده شده و با توجه به نیاز صنعت نفت و امکان تقاضای بیشتر و تولید آن سود شرکت را بطور قابل ملاحظه ای بالا خواهد برد . در بازدید از کارخانه جدید نیز روزانه 6 تن گلوله سیلیسی تولید میشود که قابل افزایش تا 10 تن نیز می باشد. پس تولید گلوله سیلیسی بیش از 2000 تن در سال خواهد شد که در گزارش 1500 تن دیده شده. محصول جدید آجر ضد اسید نیز هنوز در پیش بینی 93 دیده نشده است . مبالغ فروش محصولات مانند سال قبل درج شده که با افزایش نرخ که محتمل میباشد سود شرکت تغییر خواهد یافت .پیش بینی افزایش سرمایه نیز از 400 درصد به 470 درصد افزایش یافته و به محض تایید همزمان با مجمع عادی برگزار خواهد شد.در ص 8 گزارش عدد 93101 در ستون سود آوری هر سهم درج شده که مربوط به ستون تاریخ بهره برداری یعنی 93/10/1 میباشد و به سود اشاره ای نشده است .
با عنایت به موارد ذکر شده احتمال میرود این گزارش اوایل سال تهیه شده و به خاطر دریافت مجوز افزایش سرمایه به تولید اکتیو اشاره نشده که اگر می شد مبلغ 5 میلیارد تومان حدود 130 درصد از افزایش سرمایه کاسته می شد. مورد دیگر که میتوان اشاره نمود به آمار معاملات شرکت در ص 9 گزارش که 3 ماه به 3 ماه ارائه شده از 3ماهه آخر 92 تعداد و قیمت چیزی درج نشده.مورد دیگر در ص 11 گزارش خرید 67 درصد کارخانه ساغر در حال ثبت میباشد که این امر نیز انجام شده است .
به هر حال میتوان به خاطر بعضی از ملاحظات شرکت اقدام به انتشار این گزارش نموده و در مجمع عمومی خیلی از مسائل روشن خواهد شد. حال شما سود اکتیو , افزایش تولید گلوله های سیلیسی , افزایش نرخ محصولات , تولید آجر ضد اسید و .... را درنظر بگیرید در مجموع پتانسیل سهم و آینده بسیار روشنی برای سهامداران متصور می باشد. موفق و پر سود باشید . کسرا بر روی سکوی پرواز...

sami
2014/05/10, 00:13
سلام:
تولید اکتیو آلومینای شرکت که همون طرح و توسع است در 3 مرحله باید انجام شود تا تئلید صنعتی صورت بگیره که مرحله آخر نیز تا نیمیه دوم سال انجام نخواهدشد.
بله کسرا سهم پر پتانسیلی هست و در آینده رشد خواهد کرد ولی این آینده چه زمانیست دقیقا"!!؟؟
فعلن و با این p/e با اجازتون کسرا در سکوی اصلاح قرار دارد نه در سکوی پرواز!

solt01277
2014/05/10, 15:53
سلام:
تولید اکتیو آلومینای شرکت که همون طرح و توسع است در 3 مرحله باید انجام شود تا تئلید صنعتی صورت بگیره که مرحله آخر نیز تا نیمیه دوم سال انجام نخواهدشد.
بله کسرا سهم پر پتانسیلی هست و در آینده رشد خواهد کرد ولی این آینده چه زمانیست دقیقا"!!؟؟
فعلن و با این p/e با اجازتون کسرا در سکوی اصلاح قرار دارد نه در سکوی پرواز!

جناب sami من به اتفاق چند نفر از افراد حقوقی و حقیقی حدود 10 روز پیش از کسرا بازدید داشتیم . اولا پروژه اکتیو از مرحله آزمایش خارج و به تولید صنعتی رسیده است . ولی با توجه به افزایش سرمایه شرکت و هزینه های انجام شده در پیش بینی سود 93 گزارشی ذکر نشده و تولید آن برج 10 ذکر شده است. ولی شما مطمئن باشید پس از افزایش سرمایه 470 درصدی , در اولین گزارش تعدیل سود اعلام خواهد شد..

sami
2014/05/10, 17:22
جناب sami من به اتفاق چند نفر از افراد حقوقی و حقیقی حدود 10 روز پیش از کسرا بازدید داشتیم . اولا پروژه اکتیو از مرحله آزمایش خارج و به تولید صنعتی رسیده است . ولی با توجه به افزایش سرمایه شرکت و هزینه های انجام شده در پیش بینی سود 93 گزارشی ذکر نشده و تولید آن برج 10 ذکر شده است. ولی شما مطمئن باشید پس از افزایش سرمایه 470 درصدی , در اولین گزارش تعدیل سود اعلام خواهد شد..
اگر دقت کنید منظور من از زمان و اینکه آینده چه زمانی خواهد بود همین است: برج 10 امسال حالا یکم بیش و کم ولی از من این رو داشته باشید که 6 ماهه اول امسال اون اتفاقی که منظور شماست نخواهد افتاد! من سعی کردم چیزی رو که میدونستم بهتون بگم حالا تصمیم با خودتونه دوستان

tech
2014/05/10, 18:09
من یادم هست در همان بازدید خود مدیران شرکت گفته اند که سهم یک سهم بنیادی است و بلند مدت باید روی آن حساب باز کنید. و خود مدیران با این حرف اعتراف کردند که این سهم کوتاه مدت چیزی ندارد.

abmohammadi
2014/05/10, 18:15
سلام
با این تعاریف نشون میده در این گروه شیشه همدان برای کوتاه مدت مناسب تر باشه /:.negaran.:/
نمی دانم تبدیل کنم یا توی سهم بمونم؟؟

sepehr.90
2014/05/10, 21:15
سلام
با این تعاریف نشون میده در این گروه شیشه همدان برای کوتاه مدت مناسب تر باشه /:.negaran.:/
نمی دانم تبدیل کنم یا توی سهم بمونم؟؟
آقای محمدی گل شما که خودت از رانتیای این سهم هستی و خیلیم تعصب داری مثل من شما چرا برادر شما که نباید کم بیاری

abmohammadi
2014/05/10, 22:13
کم نیاوردم من کلا کسرا را دوست دارم و تا دوسال تو کسرا هستم یک مقدار پول را هستش نمی دانم چه کنم

abmohammadi
2014/05/10, 22:17
اردتمند همه هم هستم. من به کسرای حداقل 10000 امسال معتقدم

sepehr.90
2014/05/10, 22:55
کم نیاوردم من کلا کسرا را دوست دارم و تا دوسال تو کسرا هستم یک مقدار پول را هستش نمی دانم چه کنم

صبر کن من دارم آمار تکشا رو میگیرم یکی از دوستان خیلی خریده از 300 تا 600 حرف از بالای 1000 میزنند. اگه دوس داشتی به شمام میگم بخر .البته بگم من خودم تک سهم کسرا م منفی بشه مثبت بشه کاریش ندارم چون هنوز از میانگینم خیلی خیلی فاصله داره

abmohammadi
2014/05/10, 23:00
خیلی ممنون من کسرا را میانگین 850 دارم

solt01277
2014/05/11, 20:18
سلام دوستان . پیش بینی کسرا سال 91 = 932 ریال و سود پایان سال 2176 ریال -- پیش بینی سال 92 = 2403 ریال و سود پایان سال 3025 ریال -- پیش بینی 93 = 2716 ریال و سود پایان سال 2716 + سود اکتیو + سود آجر ضد اسید + افزایش نرخ تولیدات شرکت + سود افزایش ظرفیت محصولات شرکت + سود معدن = ؟ .. فکر میکنید سود امسال چقدر بشه؟

sarin
2014/05/11, 21:00
واگرايي مثبت در تايم فريم روزانه و حمايت ميانگين متحرك 200 روزه
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/thumbs/1_abd03.jpg (http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1_abd03.jpg)
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1_abd03.jpg

sahar
2014/05/14, 17:25
سلام برهمه دوستان.

انتظار فرج از نیمه خرداد کشم.

. گفتنیها گفته شده .هدف تغییری نکرده راه یکم اصلاح شده هدف سود سرشار هستش و مهم هدف . پیروز باشید

sepehr.90
2014/05/14, 21:14
سلام برهمه دوستان.

انتظار فرج از نیمه خرداد کشم.

. گفتنیها گفته شده .هدف تغییری نکرده راه یکم اصلاح شده هدف سود سرشار هستش و مهم هدف . پیروز باشید
دوست عزیز میشه یکم واضح تر توضیح بدید که از نگرانی بعضی از دوستان کم بشه. البته بنده شما رو میشناسم همیشه خبرهاتون خوب و موثق بوده
موفق باشید

solt01277
2014/05/18, 06:57
خبر مهم.خبر مهم . افزایش نرخ محصولات کسرا به میزان 20 درصد تصویب شد.. آیا شرکت تعدیل سود را قبل از مجمع اعلام خواهد کرد؟ اگه اعلام کنه فکر کنم پیش بینی اولیه سال 93 مبلغ 4970 ریال بشه..اگه کسی نظری داره بفرماید. موفق و پر سود باشید.کسرا بر روی سکوی پرواز...

hamid26967
2014/05/18, 07:03
خبر مهم.خبر مهم . افزایش نرخ محصولات کسرا به میزان 20 درصد تصویب شد.. آیا شرکت تعدیل سود را قبل از مجمع اعلام خواهد کرد؟ اگه اعلام کنه فکر کنم پیش بینی اولیه سال 93 مبلغ 4970 ریال بشه..اگه کسی نظری داره بفرماید. موفق و پر سود باشید.کسرا بر روی سکوی پرواز...

سلام ببخشید میشه لینک خبر رو بگذارید؟
ممنون

solt01277
2014/05/18, 09:09
سلام ببخشید میشه لینک خبر رو بگذارید؟
ممنون

سلام حمید خان . با توجه به اخبار رسیده کلیه شرکتهای صنعت کاشی و سرامیک در میبد و اردکان افزایش نرخ گرفتند و کسرا نیز درخواست افزایش نرخ داده بود و مورد موافقت واقع شده ولی هنوز در جایی ثبت نشده . ما هم امیدواریم شرکت تعدیل سود رو قبل از مجمع اعلام کنه.اگه اعلام نشه کم لطفی کرده..

hamid26967
2014/05/18, 09:13
سلام حمید خان . با توجه به اخبار رسیده کلیه شرکتهای صنعت کاشی و سرامیک در میبد و اردکان افزایش نرخ گرفتند و کسرا نیز درخواست افزایش نرخ داده بود و مورد موافقت واقع شده ولی هنوز در جایی ثبت نشده . ما هم امیدواریم شرکت تعدیل سود رو قبل از مجمع اعلام کنه.اگه اعلام نشه کم لطفی کرده..

ممنون از بابت پاسختون . من هم کسرا دارم و هم کسعدی . متاسفانه این کسعدی که مارو بد جوری زمین زده و حالا باید منتظر این افزایش نرخ به صورت علنی بشیم تا بلکه کسی بیاد کسعدی ما رو بخره با 50% ضرر

soroush
2014/05/18, 09:30
دوستان نظری در مورد کچینی دارند؟

مجیدشمسعلی
2014/05/18, 10:02
سهامیاب درست شد

hamid26967
2014/05/18, 10:24
دوستان نظری در مورد کچینی دارند؟

سروش جان فعلاً سراغ کچینی نرو . این همه سهم خوب تو باراز هست . من الان چهار ماهه پولم تو گروه کاشی بلوکه شده

sahar
2014/05/22, 13:26
دوست عزیز میشه یکم واضح تر توضیح بدید که از نگرانی بعضی از دوستان کم بشه. البته بنده شما رو میشناسم همیشه خبرهاتون خوب و موثق بوده
موفق باشید

دوست محترم همه چیز گویاست .نگرانی برای سهام بازهاست نه سهامدارها . سهم 1500 تومانی یکساله شده 5000 باز جای نگرانی داره ؟ 470% افزایش سرمایه رسمی جای نگرانی داره؟ واقعا ادم میمونه اینقدر شفاف هستش همه چیز باز نگران هستن بعضی از دوستان؟ سهامدار باشین نه سهام باز مهد کودک نیست بازار بورس . افزایش سرمایه حدود300% سال دیگه هم از من هدیه بگیرید فعلا . معدن طلا هستش کسرا .پیروز باشید

sami
2014/05/22, 14:02
با احترام به نظر دوستان ولی کسرا تا یک اصلاح نخوره شروع به رشد نخواهد کرد. بله اگر میتونید میان مدت صبر کنید( بالای 3 ماه) سهامداری کنید ولی فعلا مطمئنا سهم صعودی نخواهد بود چرا که دلیلی برای صعود ندارد و سهام دیگری در بازار هستند که میشه تا زمانیکه کسرا بخواد روندش رو شروع کنه روی اونها سرمایه گذتری کرد و بعد وارد کسرا شد!
کسانیکه معتقدند کسرا صعودی خواهد بود در کمتر از 3 ماه آینده لطفن بگن به ما هم بدونیم، اگر دلیل خوبی داشتند من خودم اول از همه کسرا میخرم

sarin
2014/05/28, 09:56
شفاف سازي كرده مثلا
به تاريخ نوشتن پاييني توجه كنيد93101
چقدر كارشون تابلو بود
اطلاعيه18/02/93
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1_16569.jpg (http://up.boursy.com/)
اينم اطلاعيه 05/03/93
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/2_3944f.jpg (http://up.boursy.com/)

sahar
2014/05/28, 14:13
سلام برهمه.انشاء ا.... مجمعی عالی خواهیم داشت.تعدیلی عالی تر خواهیم داشت. دوست گفته تو 3 ماه اینده رشدی نخواهد داشت. شما درست میفرمایید . ولی تا 3 ماه اینده خیلی چیزها روشن خواهد شد برای سود رسوندن نیازی به التماس کردن نیست همه عاقل و دارای سواد حساب کتاب کردن . باز هم میگم زمان همه چیز رو روشن خواهد کرد . پیروز باشید تا نیمه خرداد به بعد بدرود

sepehr.90
2014/06/11, 14:10
روز های سکوت کسرا.....

sahar
2014/06/12, 10:46
روز های سکوت کسرا.....

سکوت قبل از طوفان . بعد از افزایش سرمایه رشد هیجانی چند ماهه دیدنیه . شعار همیشگی . سهامداری نه سهامبازی

sepehr.90
2014/06/12, 13:30
سکوت قبل از طوفان . بعد از افزایش سرمایه رشد هیجانی چند ماهه دیدنیه . شعار همیشگی . سهامداری نه سهامبازی

توکل به خدا ... واقعا سهام دارای کنونی کسرا اسطوره صبرن... انشاا... مزد صبرشونو بگیرند

sepehr.90
2014/06/17, 21:42
با احترام به نظر دوستان ولی کسرا تا یک اصلاح نخوره شروع به رشد نخواهد کرد. بله اگر میتونید میان مدت صبر کنید( بالای 3 ماه) سهامداری کنید ولی فعلا مطمئنا سهم صعودی نخواهد بود چرا که دلیلی برای صعود ندارد و سهام دیگری در بازار هستند که میشه تا زمانیکه کسرا بخواد روندش رو شروع کنه روی اونها سرمایه گذتری کرد و بعد وارد کسرا شد!
کسانیکه معتقدند کسرا صعودی خواهد بود در کمتر از 3 ماه آینده لطفن بگن به ما هم بدونیم، اگر دلیل خوبی داشتند من خودم اول از همه کسرا میخرم

دوست عزیز شما انگار خیلی نزدیکی به شرکت حالا این اصلاح برنامه ریزی شده تا کجا هست...