PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اول آبان 93, چهار سالگی بورسی مبارک

عليرضا جمالی
2014/10/23, 02:47
با تشکر از اعضای خوب و فهیم خانواده بزرگ بورسی و به یمن حضور کاربرانی فهیم و تحلیلگرانی توانا

چهارمین تولد سایت بورسی را به شما عزیزان تبریک میگوییم.

به امید رسیدن به روزهایی بهتر و سایتی پربارتر

@};-@};-@};-@};-

ایرج اکبری
2014/10/23, 05:39
با سلام ما هم تشکر می کنیم از زحمت شبانه روزی چهار سالگی شما آقای جمالی و مدیران این سایت که تا حالا توانستد علی رغم مشکلات فراوان همپای کاربران عزیز باشند جای تشکر و قدر دانی فراوان دارد با تشکر :x

ali30
2014/10/23, 06:33
سلام وصبح همگی دوستان بخیر
سالگرد تولد این سایت را به همه مدیران واعضای فهیم بورسی تبریک عرض میکنم................واز خداوند منان آرزوی سالی سراسر سلامتی وخوشی وشادابی برای اعضای بورسی میکنم.

sohrab67
2014/10/23, 08:15
بنده هم این روز عزیز رو تبریک میگم خدمت تمام دوستان عزیزم.امیدوارم که همیشه شاداب و سلامت و پر سود باشید.

علیرضا1
2014/10/23, 08:45
سلام بر دوستان و مديران عزيز سايت بورسي
من هم به همه دوستان سالروز تولد سايت بورسي روتبريك ميگم.

kh25
2014/10/23, 09:38
با آرزوی سلامت و موفقیت روز افزون (ببخشید کلیشه ای شد اخه از همون اول انشام ضعیف بود)

mbh686
2014/10/23, 09:45
اين فقط يك شوخي است.

مردی داشت در خيابان
حركت مي كرد كه ناگهان صدايي از پشت گفت: اگر يك قدم ديگه جلو بروي كشته مي شوي.
مرد ايستاد و در همان لحظه آجري از بالا افتاد جلوي پایش.
مرد نفس راحتي كشيد و با تعجب دوروبرش را نگاه كرد اما كسي را نديد.وباخودگفت ايول
بهر حال نجات پيدا كرده بود. به راهش ادامه داد.
به محض اينكه مي خواست از خيابان رد بشود باز همان صدا گفت : بايست
مرد ايستاد و در همان لحظه ماشيني با سرعتی عجيب از کنارش رد شد. بازهم نجات پيدا كرده بود.وباز باخودگفت ايول
مرد پرسيد تو كي هستي و صدا جواب داد : من فرشته نگهبان تو هستم .
مرد فكري كرد و گفت :
اون موقعي كه من داشتم ازدواج مي كردم کدام گوری بودی !!!!!
بنده بهم بنوبه خودم به کلیه عزیزان این تالار تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی پیروزی، شادکامی،پایداری انجمن،دوستانی پایدار و لبهایی خندان را دارم .@};-@};-@};-

مصطفی 64
2014/10/23, 11:18
بنده هم تبریک عرض نموده وآرزوی موفقیت های بیشتر برای این سایت را دارم البته جا دارد از مدیران این سایت کمال تقدیر وتشکر را داشته باشیم که همیشه با هوشیاری مانع از درج مطالب نامربوط و بدور از بحث بورس می شوند
چهار سالگی بورسی مبارک !

majid664
2014/10/23, 11:49
علیرضا جمالی عزیز
سالگرد چهار سالگی سایت بورسی که حاصل مدیریت خردمندانه شماست را تبریک گفته و برای شما و تمامی دست اندرکاران این سایت، آرزوی روزهای بهتر را دارم.

orkideh
2014/10/23, 14:03
بورسی جون تولد چهارسالگیت مبارک/:.Heart.://:.grlim:./

milad97
2014/10/23, 14:14
بنده نیز تولد بورسی رو به هم خانواده ای های عزیزم تبریک عرض میکنم

http://forums.boursy.com/imported/2014/10/pjadidtarinhair266-1.jpg

مجيد رادمنش
2014/10/23, 14:15
با درود و تبریک فراوان بمناسبت چهارمین سالروز تأسیس انجمن بورسی، فرصتی دست داد تا بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را نسبت به زحمات مدیران و دست اندرکاران انجمن بویژه جناب مهندس جمالی عزیز ابراز داشته و از دوستان یزرگواری که دانسته های ارزشمند خود را بی تکلف و بی توقع به اشتراک می گذارند صمیمانه تشکر نمایم.

باشد که سالهای متمادی بتوانیم چنین روزی را کنار یکدیگر به شادی برگزار نموده و با پیوستن عزیزانی که در این عرصه فعالند کماکان شاهد پیشرفت و ارتقای سطح کیفی انجمن باشیم.

@};-@};-@};-@};-@};-

zorba
2014/10/23, 14:22
بورسی خانه ای جادار،گرم،در ارتفاعات شمال شهر،آسوده و امن از گزند دزد و داروغه.....
تولدت مبارک بورسی!;)

Aiming
2014/10/23, 14:49
@};-@};-@};-@};-

درود و عرض تبریک به همه دوستان و اعضای خانواده بورسی عزیزم که در همه لحظات تلخ و شیرین بورس در کنار همدیگه بودیم.
امیدوارم سال به سال در کنار هم پیشرفت بورسی رو ببینیم.

از تمام دوستانم مخصوصا علیرضای عزیز برای فراهم کردن این محفل صمیمی سپاسگزارم.

تولدت مبارک بورسی جان

شاهین محلوجی
2014/10/23, 15:29
درود

بنده هم به نوبه خودم به همه دوستان بورسی ، مدیران سایت و بخصوص برادر خوب و بزرگوارم مهندس جمالی تبریک عرض میکنم @};-@};-@};-

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همگی ..

وحید 20
2014/10/23, 16:05
درود

من هم به نوبه خودم تولد 4 سالگی بورسی رو به همه کاربران فهیم و زحمتکشان سایت تبریک میگم .

http://forums.boursy.com/imported/2012/06/1114.jpg

sarcheshmehpour
2014/10/23, 18:00
به امید موفقیت روزافزون سایت بورسی و همه عزیزانی که دراین راه مساعدت و همکاری می نمایند. با تشکر2450

sam123
2014/10/23, 18:23
سلام به همه ی دوستان و اساتید عزیز

من هم سال روز بورسی رو به همه عزیزان تبریک عرض میکنم

iligal
2014/10/23, 20:03
با سلام خدمت مدیریت سایت وزین و پر از مهر بورسی

4 سالگیتون مبارک /:.Heart.:/
البته 1 سالگی حضور بنده ماه آینده تکمیل میشه و خیلی خوشحالم که در چنین سایت و در کنار دوستانی حضور داشتم
از مدیریت سایت یه درخواست داشتم اگه امکانش هست و به آقا بهنام دسترسی دارید با ایشون صحبت کنید و به خاطر مسائلی که توی تاپیکشون پیش اومد و دلخور بودن صحبت کنید که برگردن و از مطالب مفیدشون در بازار صعودی پیش رو بهره مند بشیم.
باز هم تشکر و قدردانی میکنم از مدیران ناظران و تمام دوستانی که در به روز بودن سایت کمک میکنند!!!

seraj
2014/10/23, 20:54
با سلام
من هم به سهم خودم بعنوان یک عضو کوچک به مدیران و کلیه اعضا تبریک عرض میکنم . به امید روزهایی پر بارتر توام با سلامتی برای یکایک عزیزان .

hector
2014/10/23, 21:28
درود
بنده هم این روز رو به همه اعضای سایت بورسی و مدیران محترم اون تبریک میگم لمیدوارم که سال ها این جو صمیمانه پایدار باشه و بتونیم اطلاعات رو با هم به اشتراک بگذاریم و از دانش دوستان استفاده کنیم
من همیشه گفتم بورسی رو خونه بورسی خودم میدونم و اینجا خیلی چیزها یاد گرفتم و براش بهترین ارزوها رو دارم
تقدیم به دوستان بورسی @};-@};-@};-@};-@};-@};-

Mehdi1400
2014/10/23, 21:51
سلام خدمت همه دوستان و همراهان بورسی

بنده هم وظیفه خود میدانم تشکر کنم از دوستانی که این محیط ارزشمند را فراهم آورده اند
و تبریک بگویم تداوم چهار ساله این محیط صمیمی را و همچنین ارزو کنم استمرارش را با راهبرد بهبود
قریب یک سال حضورم با بعضی از مدیران آشنا هستم و از حضورشان به فیض میرسیم ولی نمیدانم دلیل حضور کم آقای جمالی چیست
احتمالا مشاغل دیگر باعث کمبود وقت است ولی چه خوب میشود که بیشتر حضورشان را حس کنیم
گه گداری پستی بزنید - تحلیلی اراده دهید- حتی درد دل یا واگویه ای هم خوب است، جایی برایش هست

اگر هم میسر نشده ما را همین بس فراهم نمودن محلی که انس و الفت درونش هر روزه رو به فزونی ست

"heydar"
2014/10/23, 21:57
با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیران گرامی سایت
بنده هم تبریک میگویم..
ان شاالله روز به روز شاهد پیشرفت و تعالی فروم بورسی باشیم

arminfar
2014/10/23, 22:07
با درود خدمت مدیران و تمامی دوستان سایت
با عرض تبریک ، آرزوی بهترینها را برای همه عزیزان و سایت بورسی دارم
ارادتمند
آرمین فروهر

rajabnejad
2014/10/23, 22:56
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/14140920317_stylish-birthday-cake-photo-2.jpg

تولدت مبارک بورسی جون ؛انشالله صد ساله شی/:.grlim:./

تبریک به جناب جمالی عزیز ومدیران محترم سایت ودوستانی که بورسی رو مورد لطفشون قرار میدن .4 سال گذشت وبورسی با قدرت پابرجاست که مدیون مدیریت خوب جناب جمالی ودیگر مدیران عزیزیم.

این کیک رو گذاشتم تا آقای جمالی بدونند که تولد خودشون که کیک نمی دن لااقل تولد بورسی رو بهمون کیک بدن /:.wubsmiley.:/باور کنید به کیک یزدی هم قانعیما:.thumbsupsmileyanim

مشتاق
2014/10/23, 23:20
تولدت مبارک بورسی عزیز
امیدوارم تا وقتی یه 4 دیگه کنار این 4 بیاد برقرار باشی

mokhlas
2014/10/24, 02:14
تولد بورسی بر بورسی های عزیز مبارک<:-p<:-P

rahnama
2014/10/24, 19:39
تولد 4 سالگی انجمن را به جناب مهندس عليرضا جمالي عزیز و دیگر مدیران ارزشمند و همه عزیزان انجمن و استاد بهنام عزیزم تبریک عرض میکنم.

والیخان
2014/10/24, 21:51
سالروز تولدسایت وانجمن بورسی رابه جناب آقای مهندس جمالی وهمه مدیران سایت ودوستان عزیزکاربر صمیمانه تبریک عرض میکنم./:.Heart.:/

dr.hamid
2014/10/25, 16:37
سلام
واقعا باورو نمیشه سایتی با این همه جذابیت 4ساله باشه.
امیدوارم همیشه گردانندگان سایت برقرار و سالم باشند.
محیط خیلی خوبی داره، من یکی که این حس را دارم. (قطعا همه اینجوری هستن) امیدوارم وقتی 5سالگیتو جشن میگیری کاربرانت تو سود 100درصدی باشن
درود بر همه دوستان

مدیر نظارت
2014/10/25, 21:22
درود بیکران بر اعضای ارزشمند انجمن بورسی ..

اکنون که پس از گذشت سه سال در آستانه ورود به چهارمین سال فعالیت این مجموعه پرافتخار هستیم چه بسیار فرازو نشیب هایی که پشت سر گذاشتیم تا امروز بعنوان یکی از بهترین انجمنهای پارسی زبان در زمینه بازارهای مالی در خدمت جامعه سهامداران باشیم و بی تردید دستیابی به جایگاه فعلی مرهون درایت مدیران و حاصل تلاش یکایک شما سروران گرام بوده و هست.

ضمن سپاس از لطف و محبت بیدریغ شما بزرگواران، بعنوان آخرین مطلب مختصرأ به چند نکته اشاره مینمایم:

آنچه مسلم است نقش قواین برای جلوگیری از هرج و مرج در تمام جوامع لازم و ضروریست و انجمن بورسی نیز بعنوان یک جامعه مجازی از این قاعده مستثنی نخواهد بود، لذا تیم مدیریت در اجرای صحیح قوانین از هیچ تلاشی فروگذار نیست و تمام سعی ما ایجاد فضایی سالم، صمیمی و به دور از حاشیه برای بحث و تبادل نظر در چارچوب ادب و احترام است تا بتوانیم به اهداف عالیه که همانا توسعه جامعه سهامداری است، جامه عمل بپوشانیم.

متأسفانه دیده میشود که گاهأ مراودات دوستانه مدیران با کاربران انتظاراتی را برای آنها ایجاد می کند که منجر به درخواستهای خارج از اصول شده و طبیعتأ پذیرفته نمیشود، گرچه این موارد بسیار نادر است اما چون نمی خواهیم حتی یکنفر هم از ما رنجیده شود، تقاضا داریم تا کاربران عزیز اخلاق حرفه ای را در این خصوص لحاظ نموده، زیرا انجمن سلسله مراتبی دارد که رعایت ضوابط حاکم و پیروی از آن برای تمام گروههای کاربری لازم الاجراست و چون بر این باوریم که همواره منافع جمعی بر منافع شخصی ارجحیت دارد لذا هرگز بخاطر شخص و یا افراد انگشت شمار تغییری در قوانین و یا راهبرد کلی انجمن داده نخواهد شد.

از آنجا که برخورد قهری و ابزاری را متناسب با شأن و شخصیت اعضای خود ندانسته و در عوض برخورد محترمانه و فروتني را کارسازتر می پنداریم، اما بعضأ مشاهده میشود که عدم دخالت در برخی موضوعات باعث درگیری میان کاربران شده و به ناچار وظیفه داریم تا برای جلوگیری از تنش و حفظ آرامش انجمن اقدام به حذف برخی پستها نماییم که با در نظر گرفتن شرایط حاکم امیدوارم از این بابت عذر ما را بپذیرید.

و نکته پایانی اینکه:

همواره سعی نماییم تا روحیه قدردانی از یکدیگر را در انجمن تقویت بخشیده و برای پیشرفت جامعه سهامداری، دانش، تجربه و توانمندیهای خود را با سعه صدر در اختیار همگان قرار دهیم.

به امید فرداهای بهتر .. در پناه حضرت حق باشید .. @};-

m_r_anari
2014/10/28, 08:01
من هم تولد بورسی عزیز رو به همه دوستان و مدیران این سایت تبریک میگم و امیدوارم با زحمات بی دریغ مدیران و کابران سایت شاهد پیشرفت و موفقیت روزافزون این سایت باشیم.

maryam_00700
2014/10/29, 19:59
با عرض تبریک چهارمین سالگرد. و آرزوی بهترینها برای شما و بورس ایران
مراسم تولد نداریم؟؟

omidvar
2014/10/30, 11:44
با سلام بنده که از این روز خاطره خوشی ندارم چونکه تنها ستاره ام در مسابقه ماهانه حذف شد

arak_bourse
2014/10/30, 12:29
سلام دوستان اول ابان تولد من هم هست[emoji4]