PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ((راه موفقیت))

RAMIN PEDRAM
2014/11/06, 20:25
بادرود و سلام، قصد دارم مطالبی رو در رابطه با راه موفقیت در بازار در این جا عنوان کنم. به شخص معتقدم هستم که هیچ راز و رمزی به معنای معما برای موفقیت در بازار وجود نداره.

بلکه راه و روشی باید جست تا درصد موفقیت رو نسبت به شکست بالاتر ببره. همواره معتقد هستم که در نهایت اساس یک موفقیت مستمر در بازار نگاه مناسب با رفتار بازار به اون هست.

یعنی نگاهی که مبتنی بر عدم یافتن دلیل قطعی برای نوسانات بازار و دیدی مبتنی بر احتمال وقوع هر پدیده در بازار قرار داره.

همه اذعان دارند که اولین قدم اساسی تنظیم یک استراتژی مناسب با روحیات شخص تریدر و مدیریت سرمایه حرف اول رو میزنه.

اما یک نکته مهم در این میان فراموش میشه و ان هم این هست که افراد در یافتن استراتژی و تنظیم اون چطور به بازار نگاه می کنند و چه انتظاری از رفتار بازار دارند؟

آیا بازار همیشه باید طبق پیش بینی ما حرکت کنه؟ چند درصد مواقع امکان پیش بینی درست هست؟ آیا با تغییر و تعویض ابزار های تحلیل و این شاخ و اون شاخ پریدن

چیزی به نفع ما تغییر خواهد کرد؟ و بعد از اون پیش بینی های ما به همون شکلی که انتظار داریم رخ میده؟این سئوالات و نظایر اون رو زمانی به درستی می تونیم پاسخ بدیم.که بدانیم چطور داریم به بازار و رفتار اون نگاه می کنیم.

آیا در ضمیر ناخودآگاه مون به دنبال تضمینی نیستیم که در ظاهر اون رو نفع می کنیم؟؟ .....ادامه دارد.

RAMIN PEDRAM
2014/11/07, 08:43
.... با روند نجنگید.... جمله ایی که بعد از 5سال فعالیت مستمر در بازار تازه توی این چند ماه بهش رسیدم و به کنه مطلبش پی بردم!!!؟؟؟ نخندید ! یکی از کلیدی ترین قطعات پازل موفقیت در بازار هست......

نوام چامسکی
2014/11/07, 22:25
ضمن تشکر از جناب پدرام و قدردانی از این عزیز امیدوارم تجارب خودشون رو منتقل کنن

تا چراغی باشه برای موفقیت

برای تشکر و سر ردن به تاپیکشون

با یک هدیه کوچک که مرسوم است در دیدار اول از یک خونه و تاپیک

این مقاله رو تقدیم میکنم

توماس اس بولکوفسکی، متخصص
روانشناسی بازارهای سهام در یکی از مطالب
جذاب خود با عنوان «تعیین اهداف
سرمایه گذاری

با توجه به اینکه متاسفانه از بولکفسکی کتابی ترجمه شده در فارسی وجود ندارد وتنها همین یک مقاله از او انهم در یک نشریه داخلی یک بانک خصوصی
جای تاسف دارد من بازهم لینک دانلود این نشریه رو قرار میدم و توجه دوستان و علاقمندان به مباحث روانشناسی فرد معامله گر رو به ان جلب میکنم

لطفا به صفحات اخر مجله رجوع کنید

http://www.enbank.ir/utils/getFile.aspx?Idn=4281

باشد که مقبول افتد

با نهایت ارادت و احترام

RAMIN PEDRAM
2014/12/15, 22:36
قصد داشتم تاپیک جدیدی تحت عنوان (( گفتمان فارکسی)) ایجاد کنم.دیدم حیفه تاپیکها نیمه راه ابتر رها بشند.لذا تصمیم گرفتم در ادامه همین تاپیک مطالبی رو بویژه از کهنه کاران بازار فارکس

درایران خدمت شما عرض کنم. چند ساعت یش با یکی از همین افراد که 8سال تمام در این بازار بی وقفه کار می کردند.گفت و گویی داشتم.توصیه ایشون این بود که شغل اولتون نباشه

و در کنار کاری دیگر بهش بپردازید. البته خودشون دیگه ترید نمی کردند.چون میزان وقتی که براش میگذاشتند با میزان درامد ماهانه تناسبی نداشته است. همه ما باید تلاش کنیم

در هر کاری واقع بین باشیم.و احساسات و عواطف و خیالات رو با واقعیتهای زندگی درهم نیامیزیم.واقعیت بازار فارکس هم این هست که قربانیان فراوانی گرفته ، می گیرد و خواهد گرفت.

هر اقدام بدون برنامه و طراحی و نظم درونی و بیرونی در این رابطه ضربه مهلکی به ما خواهد زد.با دوتا، سه تا پوزیشن به سود نشسته ی ای بسا شانسی نمی توانیم

بنیان یک روش ترید رو پی ریزی کنیم و بهش غره بشیم.....

rahnama
2014/12/15, 23:31
دوست عزیز ضمن نهایت تشکر از شما , قرار بود مطالبی در رابطه با (راه موفقیت ) مرقوم فرمائید.
بیصبرانه منتظر هستیم.
موفقتر باشی.

RAMIN PEDRAM
2014/12/16, 06:16
.......درود، دوست خوبم راه موفقیت مانند یک جزوه نیست که هریک از ماه با خواندن اون موفق گردیم. این راه را باید تجربه کنیم و بدست بیاریم.اولین قدم و مهترین اون تغییر نگاه اشتباه و غلط

به بازار هست. اگر نوع نگاه ما به بازار اشتباه باشه که در 90درصد موارد همیطور هست. هر چیز بیشتری که بیاموزیم سدی و مانعی میشه در جلو راه موفقیت مان. پس تا اون نوع نگاه درست

به بازار رو کسب نکنیم .آموختن بیشتر دردی رو دوا نمی کنه.این تغییر هم با تلاش مستمر و جدی ما میسر میشه ما باید از عمق وجودمون خواستار اون تغییر باشیم.....

امیر بهرامی
2015/01/08, 10:28
موضوع خوبیه...بالا آوردمش تا استفاده کنیم

RAMIN PEDRAM
2015/04/08, 21:03
با کمال خرسندی مایل عرض نمایم با دوری از فضای خودفریبی، خود نمایی و دورغ پراکنی فرومها پس از 6سال تمام کلنجار رفتن با

خود و بازار در 2 ماه اخیر همگی تریدهام در بازار رو با نظم و انظباطی پولادی به انجام برسانم و در حال حاضر از خوشحالی از این همه
نظم و انظباطی که در معاملاتم بخرج دادم در پوست خود نمی گنجم. در این 2ماه تمامی پوزیشن هام در فارکس با SLو TP بسته

شد.و حتی یک مورد رو دستی و از روی احساسات و هیجان نبستم. همه این قانونمندی که باعث موفقیتم نیز شده مدیون دوری

مطلق از هرگونه فضای مجازی بورسی و فارکسی می دانم. هرکس مرد عمل هست و قصد فریب خود و دیگران رو نداره بسم الله

روز و روزگار بر همه خوش باد. خدا حافظ

امیر بهرامی
2015/04/08, 23:44
با کمال خرسندی مایل عرض نمایم با دوری از فضای خودفریبی، خود نمایی و دورغ پراکنی فرومها پس از 6سال تمام کلنجار رفتن با

خود و بازار در 2 ماه اخیر همگی تریدهام در بازار رو با نظم و انظباطی پولادی به انجام برسانم و در حال حاضر از خوشحالی از این همه
نظم و انظباطی که در معاملاتم بخرج دادم در پوست خود نمی گنجم. در این 2ماه تمامی پوزیشن هام در فارکس با SLو TP بسته

شد.و حتی یک مورد رو دستی و از روی احساسات و هیجان نبستم. همه این قانونمندی که باعث موفقیتم نیز شده مدیون دوری

مطلق از هرگونه فضای مجازی بورسی و فارکسی می دانم. هرکس مرد عمل هست و قصد فریب خود و دیگران رو نداره بسم الله

روز و روزگار بر همه خوش باد. خدا حافظ

زنده باد/:.Heart.:/

امید است از کارگزاری ها هم دوری کنیم که فضای واقعی آنجا مسموم تر است

التماس دعا

RAMIN PEDRAM
2015/04/14, 16:49
به لحاظ اخلاقی خودم رو ملزم دیدم تا به یک نکته بسیار ظریف در مورد معاملات در بازار فارکس اشاره کنم. همیشه و همواره چاره ایی جز این نداریم که به شدت روی رفتارمون کنترل بی رحمانه ایی داشته باشیم.چون سر سوزنی غلتیدن به فضای احساسی و عاطفی کار دستمون میده. نمونه بارزش تو این هفته برام پیش اومد. رو حساب پلن تریدم پوزیشنی باز کردم ولی بازار دلیل کافی برای پیشروی در جهت ترید من ندید و پوزیشن با 70واحد ضرر بسته شد. نکته جالبش این هست که به طرز عجیبی افتادم دنبال جبران این ضرر یعنی دام عاطفی که اگر توجه کافی نداشته باشیم غرق میشیم. پوزیشن بعدی به ظاهر براساس لبه ایجاد شده و پلن بود ولی در لایه های زیرین ذهنم جبران ضرر انگیزه ی ترید بود .که من سعی در ندیدنش داشتم.80پیپ دیگر ضرر .24ساعت دست از ترید کشیدم به دقت خودم رو آنالیز کردم.دوباره پس از پاکسازی و خونه تکونی احساسی به چارت نگاهی دوباره انداختم.سفارشی از نوع stop قرار دادم در نبود من فعال شد و تا به این لحظه 130پیپ وارد سود شده. خیلی بیشتر از بازار مراقب احساسات خودتون باشید تا موفق شوید.

RAMIN PEDRAM
2015/04/16, 21:31
بعد از اینکه تونستم بخودم بیام عملکرد فوق العاده ایی پیدا کردم. و به علت پیروی سر سختانه از قوانین تریدم تونستم به دید بهتری از بازار برسم و سیستم تریدم رو قدری تغییر بدم و نقاط کور

بیشتری برام روشن شد.که اگر در شرایط مشابه در آینده در اکثر موارد پاسخ بازار در چارچوب قوانین من خودش رو نشون بده؟؟(هنوز از بوته آزمایش آماری خارج نشده) .برایند خوب و رضایت بخشی

روبدست خواهم آورد. و این یعنی که به یکی از بزرگترین آرزوهای 7سال اخیر خود خواهم رسید. شاد و پیروز موفق باشید.

پ.ن: دوستان جوان تر بعدها خواهند فهمید که هم زیبایی در سادگی است و هم موفقیت ، چارتهای من جز قیمت هیچی نداره.برای رستگاری قید تمامی اندیکاتورها و اسیلاتورها رو بزنید.

2سال پیش یکی بهم همین رو پیشنهاد داد نپذیرفتم البته دو سال طول کشید تا بفهمم حق با اون بوده. شما هم عجله نکنید!!:D/:.winksmiley02.:/

امیر بهرامی
2015/04/16, 21:53
بعد از اینکه تونستم بخودم بیام عملکرد فوق العاده ایی پیدا کردم. و به علت پیروی سر سختانه از قوانین تریدم تونستم به دید بهتری از بازار برسم و سیستم تریدم رو قدری تغییر بدم و نقاط کور

بیشتری برام روشن شد.که اگر در شرایط مشابه در آینده در اکثر موارد پاسخ بازار در چارچوب قوانین من خودش رو نشون بده؟؟(هنوز از بوته آزمایش آماری خارج نشده) .برایند خوب و رضایت بخشی

روبدست خواهم آورد. و این یعنی که به یکی از بزرگترین آرزوهای 7سال اخیر خود خواهم رسید. شاد و پیروز موفق باشید.

پ.ن: دوستان جوان تر بعدها خواهند فهمید که هم زیبایی در سادگی است و هم موفقیت ، چارتهای من جز قیمت هیچی نداره.برای رستگاری قید تمامی اندیکاتورها و اسیلاتورها رو بزنید.

2سال پیش یکی بهم همین رو پیشنهاد داد نپذیرفتم البته دو سال طول کشید تا بفهمم حق با اون بوده. شما هم عجله نکنید!!:D/:.winksmiley02.:/

بورس رو خط زدم...کارگزاری رو خط زدم

بولینگر رو خط زدم

دوست و رفیق معامله گر رو خط زدم

فعلا ایچیموکو مونده با rsi و macd هر وقت به اون درجه از اطمینان رسیدم اینارم خط میزنم...

فرومم به شدت کمش کردم و مطلب کسی رو نمیخونم

التماس دعا

انشالله مغرور نشید جناب رامین پدرام

برگ ها در اوج دوران طلایی خودشون می ریزند(مارادونا)

واقعا از شما برادر عزیز ممنونم...

موفق باشید

RAMIN PEDRAM
2015/04/16, 22:04
بورس رو خط زدم...کارگزاری رو خط زدم

بولینگر رو خط زدم

دوست و رفیق معامله گر رو خط زدم

فعلا ایچیموکو مونده با rsi و macd هر وقت به اون درجه از اطمینان رسیدم اینارم خط میزنم...

فرومم به شدت کمش کردم و مطلب کسی رو نمیخونم

التماس دعا

انشالله مغرور نشید جناب رامین پدرام

برگ ها در اوج دوران طلایی خودشون می ریزند(مارادونا)

موفق باشید

...... در طی این هفت سال هفتاد هزار نوع مسئله رو پشت سر گذاشتم. یکی از اصول کاری من احترام به بازار هست و خشوع در برابر عظمت فوق العاده اون. فقط بسیار خوشحال هستم.یاد

دارواس گرامی میافتم.

راستی مهمترین کسی رو که باید کنار بگذاری ((خودت)) هستی .برو و ساعتها رو این کلمه فکر کن راه نجات همه در همین کلمه است.( شرمنده یه ذره عرفانی و اشراقی شد)

RAMIN PEDRAM
2015/04/17, 13:58
با کمال خرسندی و افتخار باید عرض کنم که تئوری پله های من تونسته 750 +پیپ رو تو 2 ترید بر روی GBP/USDو USD/CAD :D

برام رقم بزنه .از هفته بعد رو ریل تستش رو آغاز می کنم. به تعداد تریدرها راه هست برای موفق بودن در بازار مثل یک بچه خوب و منظبط سرتون رو بندازید پایین و بدور از هرگونه هیاهو

و جار و جنجال و پوز دادن و فضل فروشی به این و اون در آرامش کامل بدون پی گیری سرسوزنی اخبار از هیچ کجا آنقدر به این چارتهای قیمت و آرایش کندلها نگاه کنید تا همای سعادت به تدریج

پس از یکی یا دو بار کال مارجین شدن :.thumbsdownsmileyanبر سر شانه هاتان بنشیند. باور کنید از فرط خوشحالی فقط توخونه دارم داد و فریاد میزنم و همه فکر می کنند دیونه شدم.نمی دونم شاید شدم!!!!/.:biggrinsmiley.:/:D=))

پ.ن: شرمنده چون حاصل سالها رنج ،درد و تعب من این تئوری هست تصویری از معاملاتم نمی تونم قرار بدم. این لازمه و قانون دنیای تجارت هست.حقوق مولفین و پدیدآورندگان اثرباید حفظ بشه

امیر بهرامی
2015/04/17, 18:55
با کمال خرسندی و افتخار باید عرض کنم که تئوری پله های من تونسته 750 +پیپ رو تو 2 ترید بر روی GBP/USDو USD/CAD :D

برام رقم بزنه .از هفته بعد رو ریل تستش رو آغاز می کنم. به تعداد تریدرها راه هست برای موفق بودن در بازار مثل یک بچه خوب و منظبط سرتون رو بندازید پایین و بدور از هرگونه هیاهو

و جار و جنجال و پوز دادن و فضل فروشی به این و اون در آرامش کامل بدون پی گیری سرسوزنی اخبار از هیچ کجا آنقدر به این چارتهای قیمت و آرایش کندلها نگاه کنید تا همای سعادت به تدریج

پس از یکی یا دو بار کال مارجین شدن :.thumbsdownsmileyanبر سر شانه هاتان بنشیند. باور کنید از فرط خوشحالی فقط توخونه دارم داد و فریاد میزنم و همه فکر می کنند دیونه شدم.نمی دونم شاید شدم!!!!/.:biggrinsmiley.:/:D=))

پ.ن: شرمنده چون حاصل سالها رنج ،درد و تعب من این تئوری هست تصویری از معاملاتم نمی تونم قرار بدم. این لازمه و قانون دنیای تجارت هست.حقوق مولفین و پدیدآورندگان اثرباید حفظ بشه

خوشحالم از خوشحالی شما
یک سوال الان شما میگید چارت خام و بدون اندیکاتور چیزای دیگه
یعنی چی؟
اخه خود شما از استفاده مک دی حرف میزدید
الان چی؟ فقط بر اساس حمایت و مقاومت و خطوط روند؟
ممنون

RAMIN PEDRAM
2015/04/17, 21:00
خوشحالم از خوشحالی شما
یک سوال الان شما میگید چارت خام و بدون اندیکاتور چیزای دیگه
یعنی چی؟
اخه خود شما از استفاده مک دی حرف میزدید
الان چی؟ فقط بر اساس حمایت و مقاومت و خطوط روند؟
ممنون

یادمون باشه که هر کسی با هر ابزاری که راحتر هست می تونه کار کنه و نتیجه مطلوبش رو بگیره پس نسخه واحدی نداریم. من کاملا" به سادگی هرچه بیشتر چارت ایمان آوردم. این اندیکاتورها و

.... همگی جز سردر گمی و خسته کردن ذهن فایده ایی برام نداشتند.حالا چارت برام واضح تر و نوع رفتار بازار برام قابل فهم تر شده پس تصمیماتم هم بهتر از قبل صورت می گیره.کاره خیلی

سختی هست با چارت خالی با بازار طرف بشی ولی مانند مهارت رانندگی تا تنهایی و بدون کمک پشت رل نشینی راننده نمی شی. پاینده باد تئوری پله ها( یکم شلوغش کردم سرگرم شیم چیز

عجیب و غریبی نیست) شب دراز است و قلندر بیدار تا به حالت استیبل رسیدن زمان زیادی لازم هست البته برای همه یکسان نیست.هر قدر تو زندگی آدم غیر احساسی و منظم تری باشی تو

این کار موفق تر خواهی بود.

امیر بهرامی
2015/04/17, 21:41
یادمون باشه که هر کسی با هر ابزاری که راحتر هست می تونه کار کنه و نتیجه مطلوبش رو بگیره پس نسخه واحدی نداریم. من کاملا" به سادگی هرچه بیشتر چارت ایمان آوردم. این اندیکاتورها و

.... همگی جز سردر گمی و خسته کردن ذهن فایده ایی برام نداشتند.حالا چارت برام واضح تر و نوع رفتار بازار برام قابل فهم تر شده پس تصمیماتم هم بهتر از قبل صورت می گیره.کاره خیلی

سختی هست با چارت خالی با بازار طرف بشی ولی مانند مهارت رانندگی تا تنهایی و بدون کمک پشت رل نشینی راننده نمی شی. پاینده باد تئوری پله ها( یکم شلوغش کردم سرگرم شیم چیز

عجیب و غریبی نیست) شب دراز است و قلندر بیدار تا به حالت استیبل رسیدن زمان زیادی لازم هست البته برای همه یکسان نیست.هر قدر تو زندگی آدم غیر احساسی و منظم تری باشی تو

این کار موفق تر خواهی بود.

درسته...منم نمودارامو ساده کردم...هنوز یکی دو تا چیز باهاش هست اما واقعا منم قبول دارم باید نمدار ساده داشته باشیم
این موضوع باعث میشه ما در نمودار جاهای خوب رو ببینیم و نه صرفا با هر حرکت کوچیکه اندیکاتور هیجانی و در نقاط غیر مطمءن ورود کنیم
نمودار خام باعث میشه تعداد معاملاتی کم و مطمئن داشته باشیم
موفق باشید...سال نو هم مبارک...شمارتونو نداشتم تبریگ بگم...

RAMIN PEDRAM
2015/04/20, 13:08
... آغازی آتشین برای تئوری پله ها در ریل ..... شب دراز و قلندر بیدار!!!/:.grlim:./

RAMIN PEDRAM
2015/04/21, 18:55
شکاری دلچسب ! اگر بدانیم چراو چگونه باید ترید کنیم. بازار روی پنهانش رو برایمان آشکار خواهد کرد.زمانی هم که اقیانوس طوفانی و هوا غبار آلود شد.به گوشه ایی می

نشینیم تا غبارها کنار رفته و آبها آرام شوند.شاد و پرسود باشید.

امیر بهرامی
2015/04/21, 18:58
شکاری دلچسب ! اگر بدانیم چراو چگونه باید ترید کنیم. بازار روی پنهانش رو برایمان آشکار خواهد کرد.زمانی هم که اقیانوس طوفانی و هوا غبار آلود شد.به گوشه ایی می

نشینیم تا غبارها کنار رفته و آبها آرام شوند.شاد و پرسود باشید.

تا الان مگه دمو بووووود؟!!!!

/:.weirdsmiley.:/

آقا یادم باشه حتما یک تریدم رو در نفت بزارم نظرتون رو بگید

RAMIN PEDRAM
2015/04/21, 19:08
تا الان مگه دمو بووووود؟!!!!

/:.weirdsmiley.:/

بدون شکلک هم متوجه نوشتتون شدم. اگه حواستون رو جمع می کردید متوجه میشدید که تئوری ((پله ها)) رو این هفته در ریل تست می کنم.

تریدهام تا قبل از این الگوی واحدی نداشت.و چند الگو رو باهم داشتم که از بین اونها این تئوری رو با ساختار بازار و روحیه خودم مناسب تر دیدم.

پس برای اطمینان هفته قبل تماما" رو دمو کار شد.

پ.ن: شرمنده دارم تو نوشتن و ماندن در فروم زیاده روی می کنم.این نا پرهیزی کار دستم میده. شاد و پر سود باشید.

امیر بهرامی
2015/04/21, 20:29
[QUOTE=RAMIN PEDRAM;605968]بدون شکلک هم متوجه نوشتتون شدم. اگه حواستون رو جمع می کردید متوجه میشدید که تئوری ((پله ها)) رو این هفته در ریل تست می کنم.

تریدهام تا قبل از این الگوی واحدی نداشت.و چند الگو رو باهم داشتم که از بین اونها این تئوری رو با ساختار بازار و روحیه خودم مناسب تر دیدم.

پس برای اطمینان هفته قبل تماما" رو دمو کار شد.

پ.ن: شرمنده دارم تو نوشتن و ماندن در فروم زیاده روی می کنم.این نا پرهیزی کار دستم میده. شاد و پر سود باشید.
[/QUOTE

براتون دعا می کنم...ارادت دوست و برادر بزرگوار و عزیزم

RAMIN PEDRAM
2015/04/23, 17:14
همانگونه که برای تحولات عالم نمی توان تئوری واحدی ساخت (بسیاری از تلاش ها شکست خوردند) .برای نوسانات بازار هم نمی توان قانون واحدی نوشت.

هر فردی با توجه به افق دیدو دانش و تجربه کاری می تونه فقط بخشی از حرکات بازار رو به صورت قانون وضابطه در بیاره.پس گاهی شاهد حرکات کم و بیش

مهمی خواهیم بود که توی تور ترید ما نمی افته. هیچ جای نگرانی نیست بسیاری از تلاش های کور و فاقد برنامه ریزی در همین لحظات رخ میده و تمامی

سود کسب شده رو بر باد میده. پس بیاییم فقط به حرکاتی از بازار توجه کنیم که در چارچوب قوانین ما می گنجند.با شکار آنها در مجموع برنده بازی خواهیم بود.

RAMIN PEDRAM
2015/04/27, 19:26
اجر صبریست کز آن شاخ نباتم دادند.

RAMIN PEDRAM
2015/04/28, 21:04
250پیپ در 2 پوزیشن بر روی طلا کسب شد.

هرگاه ترید بر اساس اصولی محکم و خدشه ناپذیر باشدجزء آسان ترین کارهای دنیا خواهد بود.

در غیر این صورت قماربازانه ترین ، پر استرس ترین و بی معنا ترین و در مجموع سخت ترین کار به لحاظ عدم کسب نتیجه مطلوب

خواهد بود.انتخاب با شماست. اگر قوانینی محکم و مشخص ندارید، بالاو پایین زدن توی هر تاپیک در هر انجمنی بی معنا و بیهوده

خواهد بود.و ذره ایی به شما کمک نخواهد کرد.راه میان بری در کار نیست تمامی بازندگان بازارهای مالی در یک چیز مشترک

هستند. بدون هیچ نظم و قانونی ترید می کنند و مدام در سایتها و انجمن ها الافند. و دارند برای هم قصه تعریف می کنند. و فصل

مشترک برندگان بازار دارا بودن نظم و قانون و عمل موبه موی آن قانون است. حال انتخاب با شماست.تا دیر نشده به خود بیایید و

به نفع خودتان اقدامی موثر انجام دهید.

RAMIN PEDRAM
2015/04/30, 18:34
اتفاقی جالب، در فیسبوک با یکی از کهنه کاران ترید بر روی طلا در مورد سود 250پیپ حاصل بای بر روی طلا صحبت می کردم.ایشان نظر شان این بود

که طلا آمادی صعودی دیگرست.

قربونش برم ((تئوری پله های)) من می گفت خیر! لبه ایی برای سل در حال شکل گیری است..تا این زمان که بیخیال طلا شده بودم دوباره بهش پرداختم.

و با قدری تاخیر آن را پس از تاچ1207دوباره در 1204شکار نمودم.ودر 1179بسته شد.

((آخ برم راننده رو اون کلاج و دنده رو.......................گاز و فرمون وببین و شوروحال بنده رو))

پ.ن: البته سایز تریدهای من درحال حاضر0.05لات هست. دوست ندارم رو سرمایه ام قمار کنم.

امیر بهرامی
2015/04/30, 20:39
اتفاقی جالب، در فیسبوک با یکی از کهنه کاران ترید بر روی طلا در مورد سود 250پیپ حاصل بای بر روی طلا صحبت می کردم.ایشان نظر شان این بود

که طلا آمادی صعودی دیگرست.

قربونش برم ((تئوری پله های)) من می گفت خیر! لبه ایی برای سل در حال شکل گیری است..تا این زمان که بیخیال طلا شده بودم دوباره بهش پرداختم.

و با قدری تاخیر آن را پس از تاچ1207دوباره در 1204شکار نمودم.ودر 1179بسته شد.

((آخ برم راننده رو اون کلاج و دنده رو.......................گاز و فرمون وببین و شوروحال بنده رو))

پ.ن: البته سایز تریدهای من درحال حاضر0.05لات هست. دوست ندارم رو سرمایه ام قمار کنم.

اقای قاسمی حقیقتا هیچ کسی جز خود فرد نمیتونه بهترین تصمیم رو بگیره
ی روز ی بنده خدایی گفت بابا نفت کار نکن بدردت نمیخوره.نمیشه سود کرد و...
ولی من باهاش راحتم
یک بار تا 80درصد زیانم رفتم الان سرمابه رو برگردوندم

135918031
2015/04/30, 21:46
امیر اقا سلام میشه نظرتون رو در مورد سبدم که به شرح ذیل است بفرمایید.
1.فاذر
2.بانک دی
3.وساپا
4.بانک انصار
5.خبهمن
6.غاذر
7.غمینو
8.وپترو
9.بیمه دی

امیر بهرامی
2015/05/01, 10:51
امیر اقا سلام میشه نظرتون رو در مورد سبدم که به شرح ذیل است بفرمایید.
1.فاذر
2.بانک دی
3.وساپا
4.بانک انصار
5.خبهمن
6.غاذر
7.غمینو
8.وپترو
9.بیمه دی
با عرض معذرت از صاحب تاپیک

سلام دوست عزیز من چند ماهی هست بازار بورس رو نگاه نمیکنم و دراومدم اما بر اساس اطلاعات گذشتم فقط میتونم به چندتا نکته اشاره کنم
سبد سهام شما متنوع و تقریبا از بیشتر گروه های بازار
این نوع سبد ها کنترلشون سخته و حتی اگر یک گروه مثل بانک استارت صعودی بزنه شاید گروه های دیگه سود شما رو از بین ببرن
من مخالف سبد سهام تعداد بالا هستم و معتقدم یک یا دو سهم خوب و مقداری نقدینگی برای جمع کردن معاملات در ان دو سهم کافی است
بدون شک همه این گروه ها تاپ نیستند و از بین این سهم ها بهترین رو از بهترین گروه انتخاب کنید
من اسمشو میزارم سهم طلایی و نقره ای
زمانی که تو بورس بودمم بیشتر اوقات تک سهم بودم...سرمایه ام نصف سهام بود نصف پول
من به راحتی سهم طلایی خودم رو میتونستم بشناسم به راحتی کنترلش کنم
و به راحتی از بازار در مواقع بحرانی خروج کنم
شما اگر بازار بهم بریزه بین این سهاما میمونی چی کنی...تصمیم گیری سخته...از یک گروهم نیست که راحت بشه تصمیمی واحد برای همه گرفت
البته تکنیکال میتونه در تصمیم گیریه سریع برای این سبد شما موثر باشه
نتیجه:بهترین گروه ها و بهترین اون گروه ها...میتونید با بررسی بازار بفهمید کدام گروه بعد توافق یا بعد شکست توافق خوب خوهاد بود و بهترین او گروه رو انتخاب کنید

قمار باز حرفه ای
2015/05/02, 00:46
http://forums.boursy.com/imported/2015/05/4-1.jpg

RAMIN PEDRAM
2015/05/03, 14:22
.................................................. ......................................!!!!! بدرود !!!!!!! .................................................. ...........................؟؟؟؟

RAMIN PEDRAM
2015/05/11, 19:58
بدون شرح! چون برای کسی مهم نیست.

135918031
2015/05/11, 20:18
سلام امیر اقا نظرت در مورد ومهر چیه قیمتش بنظر خیلی خوبه

RAMIN PEDRAM
2015/05/11, 21:45

دوست عزیز نظر امیرآقا (چه ربطی به این تاپیک داره؟) در مورد یک سهم به چه دردت میخوره شما جماعت فروم نشین کی میخاید به خودتون بیایید.برو تلاش کن

نظر خودت رو داشته باشی امیر کیه؟ رامین کیه؟ برو خودت باش. خدا گواه هست از روزی که تحلیل تکنیکال آموختم هرگز نظر هیچ احدی برام هیچ اهمیتی نداشت.

حالا هم دارم میوه این صبر و سخت کوشی و تلاشم رو می چینم.هیچ کس با این روش معامله گر نمیشه یادت نره. این جماعت فروم نشین بورس زده رو باید بحال

خودشون گذاشت و رفت برای همیشه .فکر می کردم کسی باشه حرفهام رو بفهمه ولی افسوس، همه فکر می کنند نابغه هستند. و با راه میان بر میشه موفق شد. @};-@};-

امیر بهرامی
2015/05/11, 21:55

آقای رامین درست میگن

بخدا منم دلم نمیاد جواب ندم وگرنه بخدا اصلا صحیح نیست برای کسی تحلیل بزاریم...

دوست خوبم برو تلاش کن و بهترین باش

امیر بهرامی کیه...

135918031
2015/05/12, 20:53
متشکرم دوستان

سرمایه گذار
2015/05/15, 11:43
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/14316773874_21.jpghttp://up.boursy.com/uploads/2013-10/143167738112_1.jpg

RAMIN PEDRAM
2015/05/22, 20:12
.... را موفقیت اعتماد به نفس محکم داشتن است.

...... راه موفقیت دوری از فروم نشینی و پرسه زدن درآن است.

...... راه موفقیت داشتن استراتژی موفقی است که هر فرد برای خود طراحی کرده است.

........راه موفقیت لیدر بودن و دوری از تقلید و پیرو بودن است.

...... راه موفقیت دوری گزیدن از اثبات برتری خود به دیگران است.

...... راه موفقیت پذیرش ریسک و ضرر قبل از ورود به هر معامله است.

....... راه موفقیت دور شدن از جمع بازندگان و نگاه آنها به بازار است.

....... راه موفقیت کنار گذاشتن معاملات برای همیشه است زمانی که هیچ طرح و الگو ونظم و برنامه ایی برای آن نداریم .

......... راه موفقیت مطالعه و مطالعه است. هم بر روی رفتار خود و برروی رفتار بازار.

....... راه موفقیت برای کسانی نوشتن و گفتن است که بدون تعصب و رفیق بازی تو را درک می کنند و می فهمند.

........ راه موفقیت دوری از جماعت خواب زده ایی است که جلوتر از نوک بینی خود را نمی بینند.

........ راه موفقیت برای خود بودن است.

كفش‌هايم كو،
چه كسي بود صدا زد: سهراب؟
آشنا بود صدا مثل هوا با تن برگ.
مادرم در خواب است.
و منوچهر و پروانه، و شايد همه مردم شهر.
شب خرداد به آرامي يك مرثيه از روي سر ثانيه‌ها مي‌گذرد
و نسيمي خنك از حاشيه سبز پتو خواب مرا مي‌روبد.
بوي هجرت مي‌آيد:
بالش من پر آواز پر چلچله‌هاست.

صبح خواهد شد
و به اين كاسه آب
آسمان هجرت خواهد كرد.

بايد امشب بروم.
من كه از بازترين پنجره با مردم اين ناحيه صحبت كردم
حرفي از جنس زمان نشنيدم.
هيچ چشمي، عاشقانه به زمين خيره نبود.
كسي از ديدن يك باغچه مجذوب نشد.
هيچ كسي زاغچه‌يي را سر يك مزرعه جدي نگرفت.
من به اندازه يك ابر دلم مي‌گيرد
وقتي از پنجره مي‌بينم حوري
- دختر بالغ همسايه -
پاي كمياب‌‌ترين نارون روي زمين
فقه مي‌خواند.

چيزهايي هم هست، لحظه‌هايي پر اوج
(مثلا" شاعره‌يي را ديدم
آن‌چنان محو تماشاي فضا بود كه در چشمانش
آسمان تخم گذاشت.
و شبي از شب‌ها
مردي از من پرسيد
تا طلوع انگور، چند ساعت راه است؟)

بايد امشب بروم.

بايد امشب چمداني را
كه به اندازه پيراهن تنهايي من جا دارد، بردارم
و به سمتي بروم
كه درختان حماسي پيداست،
رو به آن وسعت بي‌واژه كه همواره مرا مي‌خواند.
يك نفر باز صدا زد: سهراب
كفش‌هايم كو؟

alishafiey
2015/05/24, 19:06
سلام درمورد روشتون بیشتر توضیح میدید

RAMIN PEDRAM
2015/06/02, 13:14
سلام درمورد روشتون بیشتر توضیح میدید

به تعداد معامله گران راه برای موفقیت در بازار وجود داره. س هرکس باید راه خودش رو بسازه و پیدا کنه البته خیلی از این روش ها می تونه شبیه بهم باشه مهم راحت بودن فرد با روشی است که داره باهاش

کار می کنه. جوینده یابنده هست. ولی نکته بسیار مهم تر از روش پایبندی سفت و سخت و محکم به آن روش انتخابی است تمامی بازنده های روش مند در همین جا به زمین می خورند و از کسب سود

مستمر در بازار عاجز هستند. بی روشمندها (قماربازها) که جای خود دارند. پس با تلاش و کوشش مستمر سعی کن روش خودت را بیابی و بسازی و با هیچ چیز دیگر کار نداشته باشی.

نکته دیگر که در مورد خودم بارها پیش آمده کاری است که من بهش میگم دلگی در ترید باید همه معاملات در چارچوب متد و استراتژی از پیش تعیین شده باشه در غیر این صورت با اولین تخطی

راه برای اشتباهات مهک فراهم میشه.

RAMIN PEDRAM
2015/06/10, 12:41
برای اکثریت اهالی محترم ایرانی جماعت راه و ماه مهم نیست .خیلیها دنبال میانبر هستند. راه دلالی و دورزدن هر چی قانون هست. دوشیدن شیر از بز نر هست!!!!

یک شبه به آمال و آرزو رسیدن بدون صبر و تحمل سختی راه آموختن و آموختن.....

موفقیت یعنی حاضر و آماده به همه چیز رسیدن. یعنی از دست رنج دیگران به عنوان نردبان برای رشد خود سود جستن.

موفقیت یعنی تقلب در همه چیز از انتخابات گرفته تا امتحانات مدارس و کنکور و دانشگاه تا تولید خودرو تا دارو تا هرنوع کالا و خدمات

موفقیت یعنی زرنگ بودن از کلاه برداری گرفته تا اختلاس تا رانت تا کلک و فریب و دروغ و زیر پا

گذاشتن هرچی قانو ن موفقیت یعنی هر فرد ایرانی خودش یه قانون ناطق هست اگر به قدرت وثروت

وصل باشه در غیر این صورت له و لورده میشه و...و...... حالا شما بگید در این جامعه کلان اگر کسی

در یک جمعی کوچک (مثل فروم ها) بخاد از راه موفقیت صحبت کنه بیشتر به جوک شبیه نیست؟؟!!!:-h:!!@};-

RAMIN PEDRAM
2015/06/17, 09:52
با سلام؛ چند روز پیش الگوهای خوبی در چندین سهم دیدم و یک سبد نقلی بدون سر سوزنی اطلاعات فاندی ترتیب دادم. خوشگلی الگوها آدم رو به هوس میاندازه

1- خپارس: 77تومان 2- خریخت: 420تومان فاذر: 240تومان

غدیر رو هنوز دارم . ثاباد رو با سودی مختصر خارج شدم.

RAMIN PEDRAM
2015/06/18, 13:37
شکر خدا یکی از بزرگترین آرزوهای من در ترید به ثمر نشست و تونستم یک پوزیشن BUY بر روی GBP/USDرو مدیریت کنم و از دوشنبه تا حالا 370واحد در سود باشم.

((به خودم تبریک میگم)):D:.thumbsupsmileyanim

RAMIN PEDRAM
2015/06/26, 22:52
با سلام؛ سالهای سال هست که وارد بازار سهام و بدنبال یک آشنایی ساده اولیه وارد فارکس شدم. ابتدای کارم در بورس از افراد داخل تالار می پرسیدم چی بخرم؟؟!!!

هر کسی چیزی می گفت و دلایل خودش رو داشت. تمامی دلایل فاندی بود: افزایش سرمایه؛ طرح توسعه و افزایش فروش؛ p/eپایین ؛ افزایش دلار؛ کاهش دلار؛

آزاد شدن قیمتها و حذف یارانه هاو........ اما هیچ کدام به نفع من کاری نکردند. نتونستم با این اخبار در زمان مناسب سهم رو به رشد رو شناسایی و خرید کنم.

رفتم سراغ کتب مختلفی که در این زمینه در بازار بود چندتایی رو خواندم چنگی به دل نزد برام جذابیتی نداشت.چون به راحتی میدیدم سهمهایی در بورس در حال رشد

هستند که هیچ توجیه فاندی ندارند.البته نه همشون و همیشه .گاهی هم میدیدم میشنیدم که این قیمتها کف کف بعد کف ها بود که هی پشت سرهم سراغ میشدند

و من نظاره گر بازار با ضررهای فراوان. تصمیم گرفتم خودم با یاد گیری علم و هنر تکنیکال که برام از فاند و فاند بازی جذابیت بیشتری داشت قدمی اساسی بردارم.

در اول کار مجذوب واگرایی ها شدم عجب چیزی بود.وتوصا اولین خریدم با این نگاه بود اما ماهها گذشت و قیمت بجای بازگشت همچنان به سقوطش ادامه داد؟؟!!!.

خطوط روند؛ الگوهای هارمونیک؛ امواج الیوت؛ بولینگر باند؛ ابرهای ایچیموکو و.....و.....و..... اما و اما هیچ کدام گره از کار فروبسته من باز نکرد؟؟؟!!! تدوین استراتژی با

هر ابزاری برام کارگشا نگشت.رو آوردم به مطالعه کتب و جزوات روانشناسی بازار و ترید. ولی باز در عمل یکجای کار لنگ میزد. ... اما نگاه با حسرت به حرکت قیمتها

در فارکس در طی هفته ها و ماهها و سالها من رو به یک نکته مهم رهنمون کرد .یک ماهیت موجی حرکات بازار و دیگری روند غالب آنها در ظاهر خیلی ساده هستند.

ولی در عمل خیر چون شروع موج کجاست؟ خاتمه آن چطور؟؟ تئوری الیوت هم بارها و بارها ثابت شده نمی تونه از پس شمارگذاری در مواردی فراوان بربیاد.

با تعدادی موج طرف هستیم که بالا و پایین میرند بدون آن که در قالب تئوری الیوت بگنجند؟؟؟!!! چهارمین موج در اولین موج نفوذ میکنه؟؟؟ سومین موج کوتاهترین موج میشه؟؟؟!!

و ......و..... و..... پس چه کار بایدکرد؟؟؟.....

RAMIN PEDRAM
2015/06/27, 23:19
....خب لازم دیدم(به نوعی مجبور شدم) بعضی از زوایای نگاه تکنیکالی و فاندامنتالی به بازار رو بیشتر بسط بدم. در طول تاریخ مکتوب و غیر مکتوب بشر همیشه نبرد و اختلاف نور و ظلمت؛

خیر و شر ؛ اهریمن و اهورامزدا؛خدا و شیطان ؛خوبی و بدی؛ شرق و غرب ؛ راست و چپ، پرسپولیس و استقلال؛ دموکرات و جمهوری خواه ؛ اصول گرا و اصلاح طلب و سرانجام فاندامنتال کارو

تکنیکال کار بوده و خواهد بود......البته باید اعتراف کنم نبردی بیهوده و از روی خامی و جهالت است. پس منظور نظر من اثبات درستی یک نگاه و کوبیدن و تخریب نظر و نگاه دیگر نیست.

همیشه ادعا کاری است ساده و آسان ولی دلیل و مدرک ارایه کردن سخت و مشکل. همه می دانیم که در سراسر دنیا افراد بزرگ و کوچکی هستند که به روش فاندامنتال دارند ترید می کنند

و موفق هم هستند.چه بسیار دیگرانی که بر اساس چارت (چارتیستها) دارند معامله می کنند و موفق هستند. نکته مهم سازگاری یک روش با فرد معامله گر است.من نوعی حالم از هرچه فاند و

فاند بازی بهم می خوره. یکی هم می تونه پیدا بشه و بگه حالم از هرچه تکنیکال و چارت بهم می خوره. هستند افرادی که به هردوی این ها نگاه می کنند و تکنو فاندامنتالی عمل می کنند.

مشکلی نیست و تعصبی هم در کار نیست.مشکل درست از جایی پیدا میشه که افراد فاندنگر بخاند همه چیز رو در فاند خلاصه کنند و تکنیکال رو فاقد اعتبار قلمداد کنندو برعکس...

من به شخصه تونستم (چند تصویر پیوست می کنم) بدون یک ثانیه نگاه به کدال و صورتهای مالی و تحلیل آنها سودهای به نسبت مناسبی کسب کنم.

یکی هم می تونه ادعا کنه بدون سر سوزن نگاه به چارت فقط با بررسی صورتهای مالی و دیگر ابزار فاندی داره سود می کنه.

منتها تنها مسئله زمان خواب سرمایه اولیه و کسب سود در هریک از روشهاست. که می تونه با توجه به روحیات هر فردی مزیت یا عیب تصور بشه. یکی از افرادی که فقط با تکنیکال داره کار می کنه

و تاپیکی هم داره فرشید عزیز هست که خرید و فروش های قشنگی داره می کنه. ای کاش افراد مدعی یک تاپیک تحت عنوان تحلیل های فاندامنتال ایجاد کنند و بدون مراجعه به چارت

(اگر ممکن باشه) فقط براساس ارزش ذاتی و ارزش بازار سهام و هر ابزار فاندی دیگر قیمتهای خرید و فروش و دلایل آن در مورد هرسهم مورد معامله رو بیان کنند.

با گذشت زمان معلوم میشه این کار چقدر ممکن هست و سود نهایی در هر مورد چند درصد خواهد بود.

باز تکرار می کنم به شخصه هیچ برتری و رجحانی رو برای هیچ کدام از روشها قایل نیستم.بلکه راحت بودن خودم با تکنیکال منهای فاند رو دارم میگم.

RAMIN PEDRAM
2015/06/28, 11:54
... این مبحث به شکل فوق العاده مطرح میشه. با توجه به هشدارهای تکنیکالی پولم رو دیروز در فاذر و امروز در خپارس نقد کردم و به خریخت در 555 افزودم .

در بازاری که 500واحد منفی است 30درصد سود خالص نمی تونه مبلغ کمی باشه.در ادامه بد نیست چند جمله ایی رو عینا" از کتاب Trading in The zone

مارک داگلاس نقل قول کنم.

[.... اگر از تحلیل بنیادی در معاملات خود استفاده کنیم؛ نمی توانیم هر زمان که اراده کنیم وارد بازار شویم... تحلیل تکنیکال بهتر از تحلیل بنیادی عمل می کند.

زیرا تمرکز معامله گر بر این هست که بازار با توجه به رفتار گذشته خود چگونه عمل می کند.نه اینکه بر اساس معادلات ریاضی چگونه باید عمل کند.

تحلیل بنیادی وضعیتی را ایجاد می کند که من آن را ((شکاف واقعیت)) می نامم.در واقع بین آن ((چیزی که باید باشد)) و ((چیزی که واقعا" هست))

یک شکاف ایجاد می کند.شکاف واقعیت باعث می شود از انجام بسیاری از معاملات عاجز باشیم.

به جز اندکی معاملات درازمدت که آنها نیز به ندرت قابل بهره برداری هستند.]

امیر بهرامی
2015/06/28, 12:18
... این مبحث به شکل فوق العاده مطرح میشه. با توجه به هشدارهای تکنیکالی پولم رو دیروز در فاذر و امروز در خپارس نقد کردم و به خریخت در 555 افزودم .

در بازاری که 500واحد منفی است 30درصد سود خالص نمی تونه مبلغ کمی باشه.در ادامه بد نیست چند جمله ایی رو عینا" از کتاب Trading in The zone

مارک داگلاس نقل قول کنم.

[.... اگر از تحلیل بنیادی در معاملات خود استفاده کنیم؛ نمی توانیم هر زمان که اراده کنیم وارد بازار شویم... تحلیل تکنیکال بهتر از تحلیل بنیادی عمل می کند.

زیرا تمرکز معامله گر بر این هست که بازار با توجه به رفتار گذشته خود چگونه عمل می کند.نه اینکه بر اساس معادلات ریاضی چگونه باید عمل کند.

تحلیل بنیادی وضعیتی را ایجاد می کند که من آن را ((شکاف واقعیت)) می نامم.در واقع بین آن ((چیزی که باید باشد)) و ((چیزی که واقعا" هست))

یک شکاف ایجاد می کند.شکاف واقعیت باعث می شود از انجام بسیاری از معاملات عاجز باشیم.

به جز اندکی معاملات درازمدت که آنها نیز به ندرت قابل بهره برداری هستند.]

نمیدونم چرا انسان ها تعادل ندارند

یک روز غرق بنیاد می شوند یک روز بیزار از آن

یک روز غرق تکنیکال می شوند و روز دیگر بیزار از آن

به شما پیشنهاد میدهم معتدل تر باشید و از هر دوی این روش ها بهره ببرید

همین ایرادات رو به تکنیکال هم میشه گرفت...

از هر ابزاری که بتواند من را در تشخیص و تحلیل درست کمک کند بهره می برم حال می خواهد داگلاس آن را تایید کند یا نکند

دشمنی با بنیادی که به شما میتونه کمک کنه بیهوده است

RAMIN PEDRAM
2015/06/28, 12:33
ایراد کارت همین جاست که از اولش حرفهام رو به درستی نفهمیدی
من هرگز با فاند دشمنی ندارم و نخواهم داشت و هرگز وهرگز وهرگز برای فاند تره هم خورد نکردم چون با من سازگار نیست و بلد نیستم و هیچ کجا از من درمورد تحلیل بنیادی یک جمله هم پیدا نمی کنی

فقط و فقط دارم میگم بدون نیاز به اون دارم سود می کنم و نیازی هم بهش ندارم. تو رو به خدا تو این ماه رمضان دست از سرم بردار و برو باسیستم متغیرت هرقدر میتونی سود کسب کن. کی بخیل! تو را بخیر و من را به سلامت

امیر بهرامی
2015/06/28, 13:36
ایراد کارت همین جاست که از اولش حرفهام رو به درستی نفهمیدی
من هرگز با فاند دشمنی ندارم و نخواهم داشت و هرگز وهرگز وهرگز برای فاند تره هم خورد نکردم چون با من سازگار نیست و بلد نیستم و هیچ کجا از من درمورد تحلیل بنیادی یک جمله هم پیدا نمی کنی

فقط و فقط دارم میگم بدون نیاز به اون دارم سود می کنم و نیازی هم بهش ندارم. تو رو به خدا تو این ماه رمضان دست از سرم بردار و برو باسیستم متغیرت هرقدر میتونی سود کسب کن. کی بخیل! تو را بخیر و من را به سلامت

روزگاری در همین سایت پستی نبود از من که شما نقدش نکنید
تحمل حرف حق رو نداری بگو ندارم
این بچه بازیا چیه

سنتون بالا هست اما متاسفانه....

استاد دکتر

RAMIN PEDRAM
2015/06/28, 13:43
good by

RAMIN PEDRAM
2015/06/28, 15:30
Amir B, [۲۸.۰۶.۱۵ ۱۴:۳۸]
بنیاد هم برای شما تره خرد نمی کند

جناب استاد مرد بودین بالا فروخته بودین

هر بچه ای بلده در کف بازار نزولی سود کنه

Amir B, [۲۸.۰۶.۱۵ ۱۴:۳۹]
داگلاس انقدر برا مادقیافه نگرفت که شما که گزفتی

از بنیادم فهمی ندارید سکوت کنید

زرت زرت بنیاد بنیاد میکنید

به راحتی میشه شما رو شست اما هی ادامه میدید

Amir B, [۲۸.۰۶.۱۵ ۱۴:۴۰]
ما هم هی کوتاه میایم

شما که بلدی دمبت کو؟

Amir B, [۲۸.۰۶.۱۵ ۱۴:۴۱]
سالیانه ساله هنوز گیر چهارتا حرفه تکرازی هستید و به هیچ کدامش عمل نمی کنید

شما رو بخدا قضاوت کنید کی داره بچه بازی در میاره. ادبیات این فرد رو ببینید یک کلام پاسخی بهش ندادم. ایها الناس من چه حرف خطایی میزنم ؟ من چه کار به کار این آقا دارم؟؟ می گم بدون فاند دارم با تجربه

تکنیکالی خودم سود می کنم.

همین طور که فرشید عزیز بدون سر و صدا و آرام داره همین کار رو میکنه . این فرد انگار مالک و صاحب فاند که به پر قباش بر می خوره وقتی میگم با فاند کاری ندارم.بابا فاند چه ربطی به تو داره؟؟!!! چرا به خودت می

گیری؟؟ برو با فاندت میلیاردها دلار سود کن .ناز شصتت . من رو با تکنیکال خودم به حال خودمون رها کن و کاری هم به کار ما نداشته باش.

RAMIN PEDRAM
2015/06/28, 18:01
[QUOTE=RAMIN PEDRAM;620389]Amir B, [۲۸.۰۶.۱۵ ۱۴:۳۸]

ما هم هی کوتاه میایم

شما که بلدی دمبت کو؟

با وجود افرادی با این سطح از ادب و درک و فهم که جملات بالا را در تلگرام نثار بنده کردند. ومن یک کلمه پاسخ ندادم .دیگر ماندن در فروم خلاف رای اولاالباب هست.

در کنار این خاران گلهایی هم مثل فرشید عزیز پیدا میشند.که دلخوشی من برای تحمل این همه جور جفا بود. عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

روز و روزگار بر همه خوش @};-@};-@};-

orumbourse
2015/07/14, 10:27
good by

درود دوست من
خسته نباشید
تایپک خوبی دارین،حیفه از دست بدین.
کمی استراحت کنید دوباره مطلب بزنید.
بخاطر مسایل حاشیه ای زحمات خودتون رو به هدر ندید،البته نوشتن در تایپک نباید بشکل یه وظیفه باشه بلکه بعنوان یه هوبی یا تفریح میتونه خیلی جالب باشه.
موفق باشید

امیر بهرامی
2015/07/14, 16:50
[QUOTE=RAMIN PEDRAM;620389]Amir B, [۲۸.۰۶.۱۵ ۱۴:۳۸]

ما هم هی کوتاه میایم

شما که بلدی دمبت کو؟

با وجود افرادی با این سطح از ادب و درک و فهم که جملات بالا را در تلگرام نثار بنده کردند. ومن یک کلمه پاسخ ندادم .دیگر ماندن در فروم خلاف رای اولاالباب هست.

در کنار این خاران گلهایی هم مثل فرشید عزیز پیدا میشند.که دلخوشی من برای تحمل این همه جور جفا بود. عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

روز و روزگار بر همه خوش @};-@};-@};-

ای کاش گفته های گوهر بار خودتونم در کنار این نوشته ها میزاشتید تا سراسر غرور و ادبی رو به ملت نشون بدین
برام مهم نیست

سخنان شما سراسر دروغ کنایه و توهین بوده و هست امید است اینده نباشد

به قول مارادونا برگ ها درست اوج دورانه طلایی خود میریزند و به قول شهید بابایی همشهریمون فواره در اوج خودش به زیر میاد

و تاسف بسیار از اینکه درباره کسی اینطور حرف میزنید که بسیار شما رو احترام کرد

هنوز هم در اشتباهید

کمی عرور خودتون کم کنید...دائماز سودهای خو گفتن نشانه کمبود شخصیتی است

RAMIN PEDRAM
2015/07/14, 18:20
[QUOTE=RAMIN PEDRAM;620408]

ای کاش گفته های گوهر بار خودتونم در کنار این نوشته ها میزاشتید تا سراسر غرور و ادبی رو به ملت نشون بدین
برام مهم نیست

سخنان شما سراسر دروغ کنایه و توهین بوده و هست امید است اینده نباشد

به قول مارادونا برگ ها درست اوج دورانه طلایی خود میریزند و به قول شهید بابایی همشهریمون فواره در اوج خودش به زیر میاد

و تاسف بسیار از اینکه درباره کسی اینطور حرف میزنید که بسیار شما رو احترام کرد

هنوز هم در اشتباهید

کمی عرور خودتون کم کنید...دائماز سودهای خو گفتن نشانه کمبود شخصیتی است

... من یک آدم مغرور و نادان ، دارای کمبود شخصیت ؛ دروغ گو ؛ بیسواد نه سهام میشناسم و نه تکنیکال سرم میشه و نه فاند می دونم. هیچ وقت هم شاگرد اول نبودم.

شما یک آدم مودب؛ محترم؛ راستگو ؛ با شخصیت؛ با نزاکت.خدای علوم قدیمه و جدیده شاگرد اول دانشگاه مدیریت ؛ فاندامنتال دان و تکنیکالیست؛ سهم شناس ؛

خبره ؛دانای اسرارو...... ولی جان هرکی و هرچی که دوست داری دست از سرم بردار. این قدر سوهان روحم نباش برو پی کارت. خدا پشت و پناهت باشه

Amir B, [۱۴.۰۷.۱۵ ۱۷:۳۷]
توافق هسته ای رو بر حرفه ای ای بازتر سرمایه و گل سر سبد بورس تبریک میگوییم

Amir B, [۱۴.۰۷.۱۵ ۱۷:۳۸]
کسی که هنوز فرق حق تقدم و سهام را نمی داند

Amir B, [۱۴.۰۷.۱۵ ۱۷:۳۸]
خار باشی اما خر نه

سقراط حکیم
2020/09/20, 19:55
عجب؟؟؟!!! این قافله عمر عجب می گذرد................. ...............دریاب دمی که با طرب می گذرد.

ساقی غم فردای حریفان چه خوری......................... پیش آر پیاله را که شب می گذرد.

الکساندر آلخین
2020/12/31, 12:13
74جکرعد
85جخحت96مز/نر/نبئرجپبئللللللل|،

الکساندر آلخین
2021/03/05, 16:37
ه ئق ؟؟............................حکن

الکساندر آلخین
2021/03/05, 16:38
20ح ئ؟؟فس
@};-
/:.offtopic.:/