PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فولاد آلیاژي (فولاژ)

صفحه ها : [1] 2

sarcheshmehpour
2011/02/09, 17:25
عرضه اولیه فولاد آلیاژی

مسئولان شركت بورس و سازمان خصوصي سازي آماده عرضه 5 درصدي شركت 560 ميليارد توماني پالايش نفت شازند در بهمن هستند كه عرضه اوليه و 5 درصدي سهام شركت 109 ميليارد توماني فولاد آلياژي (معادل 65 ميليون و 150 هزار سهم) هم با برگزاري جلسه معارفه ايي در دوشنبه آينده (ساعت 15 تا 19 عصر)،در اواخر بهمن يا اوايل اسفند انجام مي شود.
براساس اين گزارش،طبق مصوبه11 مهر سال جاري هيات پذيرش اوراق بهادار كه با پذيرش شركت فولاد آلياژي همراه بود و با توجه به احراز موارد تعيين شده در مصوبه مزبور، از پنجم دي ماه نام اين شركت با نماد معاملاتي "فولاژ (Folaj) "در فهرست نرخهاي تابلوي فرعي بازار اول بورس اوراق بهادار تهران درج شد تا اين شركت به عنوان چهارصد و پنجاه و نهمين شركت پذيرفته شده در بخش "ساخت فلزات اساسي " گروه و طبقه "ساخت آهن و فولاد اساسي " در فهرست نرخهاي تابلوي فرعي بازار اول بورس اوراق بهادار تهران درج شده باشد.
حال آخرين وضعيت عرضه سهام اين شركت حاكي است كه سهام اين شركت بزودي عرضه مي شود.
در اين رابطه هاشم بوذرجمهر مديرعامل كارگزاري بانك صادرات (مشاور پذيرش و كارگزار عرضه كننده سهام اين شركت) به فارس گفت : مسئولان اين شركت در حال تدارك برگزاري جلسه معارفه اي در دوشنبه آينده هستند. به اين ترتيب سهام اين شركت اواخر بهمن يا اوايل اسفند براي عموم عرضه مي شود.
براساس اين گزارش، فولاد آلياژي يكي از سه شركت توليد فولاد خاص كشور و بزرگترين آن با ظرفيت اسمي بيش از 200 هزار تن است كه 60 درصد محصولات آن مصرف خودروسازها و قطعه سازها شده و باقي در بخش فولادهاي ساختماني بكار مي رود.
پيش بيني سود هر سهم شركت براي سال مالي گذشته و جاري 22 و 16 تومان است. درتركيب سهامداري فولاد آلياژي سهام عدالت با 40 درصد، صندوق بازنشستگي فولاد با 22 و سرمايه گذاري غدير با 37 درصد حضور دارند.

stockbroker68
2011/02/27, 01:16
امروز میاد فرابورس
دوستان نظری یا پیشنهادی ندارند؟

HOLY
2011/02/27, 02:26
امروز میاد فرابورس

دوست عزیزم
من شنیده ام ای پی اس سهم 23 تومن برای سال 90 میباشد و همچنین دوستان فاندامنتالیست 195-205 تومن را مناسب برای خرید ارزیابی میکنند .
ارادتمندم

آریو
2011/03/10, 15:18
باید ببینیم هدفای قیمتی سهم چطوره ... عرضه که با قیمت عالی بود من اولین هدفشو 350 میدونم ....
دیروز با هنگ کردن سیستمم 100000 تا مفت از دستم در رفت.... شنبه تحت هر شرایطی باید اول بشم!!!1

نتیجه مجموعه تحلیل هایی رو پیوست کردم ...بقیه رو هم در پوست های بعدی قرار میدم

ممنون میشم دوستان هم نظرشونو بیان کنند
پر سود باشید

stockbroker68
2011/03/10, 18:36
جناب اریو
ممنون استفاده میکنیم
تصایور خیلی کوچک هستند
اگر می توانید بزرگتر پست کنید
آریو
2011/03/10, 19:14
جناب اریو
ممنون استفاده میکنیم
تصایور خیلی کوچک هستند
اگر می توانید بزرگتر پست کنید
دوست عزیزم انگار فرایند عکس گذاشتن برای من تو این سایت کار سختیه .... البته برای من ...شاید اگه میتونستم عکسای بزرگ بذارم خیلی خوب میشد .تلاش میکنم خلاصه تحلیل های بنیادی بیشتری رو که دوستان برای من میفرستن رو اینجا بذارم ...سعی میکنم روش های دیگری رو برای عکس گذاشت یاد بگیرم

گرگین خان
2011/03/11, 23:31
با سلام
ایشالا 300میدیم دست مشتری!
سرمایه پایین شرکت ضامن رشد بالای 20%ی!

موفق ومنصور باشید.

FENCER
2011/03/12, 00:40
امروز میاد فرابورس

استاک عزیز ، نماد بورسی هست ؛ حالا باید منتظر دو حالت بود : پر کردن حجم مبنا بود یا رفتن به گره

stockbroker68
2011/03/12, 09:14
عجب صفی
220 میلیون
فکر کنم بشه پست بانک دوم

گرگین خان
2011/03/13, 00:08
اگر عمده هایش خردمند باشند براحتی می توانند مابقی سهم را در قیمتهایی بالاتر از تصور بازار عرضه کنند.

جو بازار اماده این حرکت است.

کاش سهم فرابورسی بود.http://www.bourex.com/images/smiles/19.gif (javascript:emoticon('@@19'))

FENCER
2011/03/13, 00:32
فولاژ روز شنبه هفته بعد یه عیدی 12% خواهد داد

LEON
2011/03/13, 01:54
باید ببینیم هدفای قیمتی سهم چطوره ... عرضه که با قیمت عالی بود من اولین هدفشو 350 میدونم ....
دیروز با هنگ کردن سیستمم 100000 تا مفت از دستم در رفت.... شنبه تحت هر شرایطی باید اول بشم!!!1

نتیجه مجموعه تحلیل هایی رو پیوست کردم ...بقیه رو هم در پوست های بعدی قرار میدم

ممنون میشم دوستان هم نظرشونو بیان کنند
پر سود باشید

چند هزار تا!!!؟؟؟!!!؟؟؟؟!!!؟؟؟:shangol::eek:
از کدامین خزانه؟؟!!
من یک عمر مدیونن شمام اگر عنایت بفرمایید چطور؟؟؟:dasdas:

stockbroker68
2011/03/13, 10:32
با سلام خدمت دوستان
جناب اریو اگر پیوست ها را دوباره با سایز بیشتر پیوست کنید بهتر است دوستان ناظر و ادمین می توانند شما را راهنمائی کنند
سئوال اصلی و مهم این است:
بعد از اینکه بازار سهم را عرضه کرد باید خرید یا نه؟
پست بانک بعد از عرضه بازار یک 100% داد
باید دید حقوقی دنبال سهم هستند و حاضر به رقابت برای جمع اوری سهم هستند؟

HOLY
2011/03/13, 13:12
دوست عزیزم انگار فرایند عکس گذاشتن برای من تو این سایت کار سختیه .... البته برای من ...شاید اگه میتونستم عکسای بزرگ بذارم خیلی خوب میشد .تلاش میکنم خلاصه تحلیل های بنیادی بیشتری رو که دوستان برای من میفرستن رو اینجا بذارم ...سعی میکنم روش های دیگری رو برای عکس گذاشت یاد بگیرم

با سلام خدمت دوستان
جناب اریو اگر پیوست ها را دوباره با سایز بیشتر پیوست کنید بهتر است دوستان ناظر و ادمین می توانند شما را راهنمائی کنند
سئوال اصلی و مهم این است:
بعد از اینکه بازار سهم را عرضه کرد باید خرید یا نه؟
پست بانک بعد از عرضه بازار یک 100% داد
باید دید حقوقی دنبال سهم هستند و حاضر به رقابت برای جمع اوری سهم هستند؟

با سلام و درود خدمت آریوعزیز و استاک عزیز

آریو جان ،سپاسگزارم از زحماتت شما لطف کن برای آپلود تصاویر از این سایت اقدام کن

http://www.sparksun.co.cc/index.php

و بعد از آپلود لینک یکی مونده به آخر که عنوانش هست "لینک مستقیم برای انجمن ها " رو کپی کن و مستقیما در انتهای نوشته ات قرار بده ،اینجوری تصویر رو بزرگ میتونیم بزرگ داشته باشیم ،اما از بابت اینکه تصویر از گوشه سمت راست و چپ بیرون نزنه و بهتر دیده بشه ،پیشنهاد میکنم عرض تصاویر رو حداکثر 18 سانتیمتر انتخاب کن چون بیش از اون زیاد ظاهر زیبایی پیدا نمیکنه ولی کمتر از 18 سانتیمتر هیچ مشکلی نداره.
موفق باشی دوست عزیز

stockbroker68
2011/03/15, 17:44
فرهاد جان
امروز سه شنبه بود عیدی ما را نداد
کی میره گره؟

آریو
2011/03/15, 18:56
با سلام و درود خدمت آریوعزیز و استاک عزیز

آریو جان ،سپاسگزارم از زحماتت شما لطف کن برای آپلود تصاویر از این سایت اقدام کن

http://www.sparksun.co.cc/index.php

و بعد از آپلود لینک یکی مونده به آخر که عنوانش هست "لینک مستقیم برای انجمن ها " رو کپی کن و مستقیما در انتهای نوشته ات قرار بده ،اینجوری تصویر رو بزرگ میتونیم بزرگ داشته باشیم ،اما از بابت اینکه تصویر از گوشه سمت راست و چپ بیرون نزنه و بهتر دیده بشه ،پیشنهاد میکنم عرض تصاویر رو حداکثر 18 سانتیمتر انتخاب کن چون بیش از اون زیاد ظاهر زیبایی پیدا نمیکنه ولی کمتر از 18 سانتیمتر هیچ مشکلی نداره.
موفق باشی دوست عزیز

دوست عزیزم بسیار بسیار بسیار سپاس گذارم خیلی عالی بود
بازم مرسی ایشالا بعد از عید بیشتر بتونم در خدمتون باشم
امشب خلاصه همه تحلیل ها رو میذارم
بازم مرسی

آریو
2011/03/15, 19:02
با تشکر از دوستان
این هم خلاصه تحلیل ها و قیمت گذاری فولاژ..... نباید فراموش کنیم که علاوه بر عوامل بنیادی درونی شرکت ؛ آیتم های خارجی دیگری نیز نیز وجود دارند که می توانند در روند قیمتی سهم تاثیر داشته باشند... ولی این به معنی بی اعتبار شدن روش های ارزش گذاری نیست

http://www.sparksun.co.cc/images2/6wbewxqus9yfm8lba9f1.png (http://www.sparksun.co.cc/)

http://www.sparksun.co.cc/images2/hw1nyglrm80h5cp9g495.png (http://www.sparksun.co.cc/)

http://www.sparksun.co.cc/images2/8frq6hxprxnamgrex1w.png (http://www.sparksun.co.cc/)

http://www.sparksun.co.cc/images2/hyizyxfrionwj601tmmd.png (http://www.sparksun.co.cc/)

آریو
2011/03/15, 19:06
****فولاژ ***ادامه.....
همفکران می نویسد
در گروه فولادی.... در خصوص فولاد آلیاژی ایران ، پس از عرضه 5 درصدی سهام این شرکت در معاملات روز یکشنبه عدم تداوم عرضه بر روی سهام این شرکت موجب شده سهم با صف خرید بسیار سنگینی مواجه گردد . به نظر می رسد سهامداران عمده این شرکت تمایلی برای عرضه بیشتر سهام این شرکت در بازار را نداشته و همین مطلب می تواند موجب این سهم را به پست بانکی دیگر مبدل نماید . از سوی دیگر برخی شایعات از تمایل برخی حقوقی ها وابسته به سرمایه گذاری غدیر برای خرید 5 درصد سهام شناور این شرکت در بازار نیز حکایت دارد . با توجه به مطالب ذکر شده پیش بینی می شود سهم در یک بازه کوتاه مدتی رشد تا محدوده های 3200 ریال در مرحله اول را تجربه نماید البته قرار گرفتن در گره معاملاتی در روزهای اینده نیز می تواند سرعت بیشتری به رشد قیمتی سهم در این مقطع ببخشد . در هر صورت برخی کارشناسان با توجه به رقابت مدیریتی موجود در این شرکت رشد قیمتی سهم تا محدوده های 7000 ریال در یک بازه میان مدتی را نیز دور از ذهن نمی دانند هر چند که رشد قیمتی سهم و بالا رفتن p/e رفته رفته ریسک سهم را نیز افزایش خواهد داد .

ادامه خلاصه تحلیل های بنیادی

http://www.sparksun.co.cc/images2/w6py7yxrzjdi1d6g4j6.png (http://www.sparksun.co.cc/)

http://www.sparksun.co.cc/images2/fkelwnlutpgv1rr8vpj.png (http://www.sparksun.co.cc/)

FENCER
2011/03/16, 09:19
با توجه به صف فولاژ خرید فولای بسیار منطقی می نمود. جالبه عطش بالایی پشت سهم هست

HOLY
2011/03/16, 10:42
آریو عزیز
درود بر شما خیلی عالی بود ،خیلی زحمت کشیده بودین سپاسگزارم.

HOLY
2011/03/16, 10:42
با توجه به صف فولاژ خرید فولای بسیار منطقی می نمود. جالبه عطش بالایی پشت سهم هست

فرهاد (fencer) عزیز ،احسنت بر شما همیشه صاحب ایده های بکر هستید .

FENCER
2011/03/16, 10:53
فرهاد (fencer) عزیز ،احسنت بر شما همیشه صاحب ایده های بکر هستید .

من مخلص دکتر عزیز هم هستم ، والا حقیقتش بحث صف فولاژ از یک طرف ، حکایت خرید های تعداد هم از طرف دیگه
به عبارتی بازار تازه امروز تونست سوار فولای بشه مخصوصا" با محدودیتی که برای فولای گذاشتن (اوردر 2500 تایی)
میشه گفت استارت اصلی این سهم از امروز شروع شد

FENCER
2011/03/16, 11:46
فولاژ روز شنبه هفته بعد یه عیدی 12% خواهد داد

پیشاپیش عیدی فولاژ مبارک ;)

stockbroker68
2011/03/16, 14:17
سلام فرهاد جان
شنبه رو 12% عرضه شه خریداری؟
FENCER
2011/03/16, 14:29
سلام فرهاد جان
شنبه رو 12% عرضه شه خریداری؟
سلام ارادت

والا حقیقتش آره ؛ منتها جو اون روز هم مهمه ولی امکان اینکه تعداد زیادی هم عرضه نشه زیاده
چون خود این فولاژ رو سهامدار عمده دلش نمی اومد تو این قیمتها عرضه کنه واسه همین شخصا"
بهش معتقدم.

امروز فولای خرید شد.

stockbroker68
2011/03/16, 15:33
آفرین فرهاد جان
حرکت خوبی بود
حالا من این جا نشستم که شنبه بخرم یا نه(فولاژ)
اصلا معلوم نیست گیرمون بیاد

اقلیدس
2011/03/16, 22:57
من مخلص دکتر عزیز هم هستم ، والا حقیقتش بحث صف فولاژ از یک طرف ، حکایت خرید های تعداد هم از طرف دیگه
به عبارتی بازار تازه امروز تونست سوار فولای بشه مخصوصا" با محدودیتی که برای فولای گذاشتن (اوردر 2500 تایی)
میشه گفت استارت اصلی این سهم از امروز شروع شد

اقا فرهاد. این جریان اوردر 2500 تایی برام سوال شده.
اگه من بخوام 5000سهم بخرم باید 2 تا دستور خرید 2500 تایی وارد کنم؟ یا اینکه روزی 2500 تا بیشتر بهم اجازه خرید نمیدن؟

FENCER
2011/03/16, 23:03
اقا فرهاد. این جریان اوردر 2500 تایی برام سوال شده.
اگه من بخوام 5000سهم بخرم باید 2 تا دستور فروش 2500 تایی وارد کنم؟ یا اینکه روزی 2500 تا بیشتر بهم اجازه خرید نمیدن؟

نه دوست عزیز این محدودیت برای وارد کردن اوردر هست نه خرید روزانه ؛ شما برای خرید 5000 سهم باید دو تا اردر وارد سیستم کنی

FENCER
2011/03/25, 12:29
با سلام خدمت دوستان عزیز
سال نو همگی مبارک ، آرزوی بهروزی و شادکامی برای همه دوستان و خانوادهاشون رو دارم.

استاک عزیز نشد که بشه ;)

گرگین خان
2011/03/25, 12:41
دوستان تاریخ ورودسهم به دومین گره چه زمانی خواهدبود؟

نوردوقطعات فولادی؟!

stockbroker68
2011/03/25, 18:24
انشالله که دوستان از تعطیلات لذت برده باشند
فرهاد جان
من از الان امید بستم به 12 % گره بعدی
فکر کنم حتی اگر در 12% بعدی هم بشود خرید بد نباشد

stockbroker68
2011/03/26, 13:43
با این بازار ابر مثبت شاید در گره بعدی هم عرضه نشه

FENCER
2011/03/26, 14:06
با این بازار ابر مثبت شاید در گره بعدی هم عرضه نشه

بالاخره سال جهاد اقتصادیه ؛
دیگه باید به واحدهای نجومی که هر روز شاخص میزنه عادت کنیم;)
بنده هم برای بار دوم معتقدم عرضه نخواهد شد حتی ....

hosein
2011/03/26, 17:14
آلیاژی که ما رو کشته شما را نمی دونم.

مصطفی مصری پور
2011/03/26, 21:14
ای کاش فرابورسی بود...هر روز 5% میخورد روحمون شاد میشد:)

حامد22
2011/03/26, 22:17
وقتی که سهم اجازه خرید نمیده بالا رفتنش واسه ما که نداریم فقط افسوس برجا میذاره . دوستان مگر توانسته اند خرید کنند انهم با این صف؟؟؟؟:-/

HOLY
2011/03/26, 22:28
وقتی که سهم اجازه خرید نمیده بالا رفتنش واسه ما که نداریم فقط افسوس برجا میذاره . دوستان مگر توانسته اند خرید کنند انهم با این صف؟؟؟؟:-/

روز عرضه اولیه بالاخره به هرکدوم از دوستان تعدای رسیده ،اگه مجال ورود هم ایجاد بشه که خوب چه بهتر وگرنه باید باهمون 7000 تا عرضه اولیه ساخت ..........

مصطفی مصری پور
2011/03/26, 22:52
روز عرضه اولیه بالاخره به هرکدوم از دوستان تعدای رسیده ،اگه مجال ورود هم ایجاد بشه که خوب چه بهتر وگرنه باید باهمون 7000 تا عرضه اولیه ساخت ..........
سلام جناب هالی
بنظرشما تا چند میره؟تاکی میتونیم نگهش داریم؟؟

HOLY
2011/03/26, 23:22
سلام جناب هالی
بنظرشما تا چند میره؟تاکی میتونیم نگهش داریم؟؟

سلام دوست من
حقیقتش من کارم با نمودار و تکنیکال هست و اطلاعات زیادی راجع به هدف این سهم نمیتونم الان خدمتتون بدم ،منتها با توجه به شواهد از اونجا که بازار برای این سهم عطش زیادی داره و از طرفی فولای رو هم اگر ببینید رشد خوبی داشته و از طرف دیگه سهامدار این سهم خصوصی سازی نیست که با عرضه های بدون منطق سهمو خراب کنه و از طرف دیگه با توجه به شنیده های من مبنی بر اینکه سهامدار عمده راضی به این قیمتها نیست و از اونجایی که حتی حجم مبنارو هم نمیده این نکته تاییدمیشه ،به نظر اهداف بالایی باید براش متصور بود ،البته سوای این مطالب که عرض کردم از بابت ارزش سهم
دوستان فاندامنتالیست عزیز باید اظهار نظر کنند .........

stockbroker68
2011/03/27, 11:00
حجم را دادند
شاید میخان فردا عرضه کنند که حجم دادند

FENCER
2011/03/27, 13:43
حجم را دادند

استاک جان نظر بنده بر اینه که تا گره دوم هم یکی دو تا حجم مبنا باز بدن

گرگین خان
2011/03/27, 15:52
حجم را دادند
طبق قانون بورس هیچ شرکتی را نمی توان در یک روز بیش از5%عرضه کرد
پس طبق این قانون وباتوجه به صف180میلیونی،حداکثر عرضه بروی سهم 65میلیون سهم خواهدبود.
بنده فکرکنم تا400تومن مشکلی برای فولاژپدیدارنشه!(من 500میفروشم)!!!مگراینکه عمده هافولاژ از رشد سهمشان ناراحت باشند.

نیم نگاهی به سهم هم ردیف فولاژ یعنی فولای خالی از لطف نیست.

stockbroker68
2011/03/28, 11:17
امروز هم حجم را دادند

مصطفی مصری پور
2011/03/28, 12:09
این سهامدار عمده کمی کم حوصله اس...دادن حجم مبنا کار مناسبی بنظر میرسه اما باید مواظب باشیم به یکباره صفو ندن!!!

علی
2011/03/28, 12:21
با توجه به تولیدات خاص این شرکت درخواست برای سهام مدیریتی بسیار بالاست
اگر هم صفو بدند که نمی دند به نظر من هیچ اتفاقی نمی افته
فقط خیلی خیلی خوشحال می شیم:d

FENCER
2011/03/28, 14:12
استاک جان نظر بنده بر اینه که تا گره دوم هم یکی دو تا حجم مبنا باز بدن

با توجه به اینکه غدیر حجم مبنا رو در این دو روزه پر کرد میشه نتیجه گرفت که
هدفش افزایش قیمت برای عرضه های بعدی است (ظاهرا" حداقل 5%) بنابر این
همانطور که عرض کردم قطعا" این کار تا گره دوم ادامه خواهد داشت و باز بر این
عقیده هستم که عرضه ای بر روی سهم صورت نخواهد گرفت چه رسد به عرضه ای
که روند سهم رو عوض کند.

این وسط فولای هم انبساطی به عضلات ما داده ;)

FENCER
2011/03/29, 14:13
با احتساب 4% فردا و 12% روز یکشنبه ، قیمت میشه حدودا" 370 تومن
که باز به نظر من هنوز انگیزه ای برای عرضه نمیتونه باشه

stockbroker68
2011/03/29, 14:54
با سلام
فرهاد جان
شاید یک عده با قیمت 370 تومان از خرید منصرف شوند. مخصوصا که غدیر هم میخواهد 5% دیگر عرضه کند.

FENCER
2011/03/29, 14:59
با سلام
فرهاد جان
شاید یک عده با قیمت 370 تومان از خرید منصرف شوند. مخصوصا که غدیر هم میخواهد 5% دیگر عرضه کند.

سلام استاک عزیز
حقیقتش منم از این انصراف دوستان استقبال میکنم اما فعلا" بعید میدونم عرضه ای آنچنانی صورت بگیره

FENCER
2011/03/30, 20:34
نماد معاملاتی شرکتهاي سیمان ارومیه ، فولاد آلیاژي ایران و توسعه صنایع بهشهر از روز معاملاتی بعد مشمول دستورالعمل رفع گره
معاملاتی می باشند.

آریو
2011/03/30, 21:19
با سلام
فرهاد جان

استاک جان فولاژ طلاست طلا، منتظر ریختنش هستم و منتظر کنار گیری بقیه، 370 هم مفته . 370 تازه میشه ارزش ذاتیش !!!!!!!!!!!11غدیر هم اصلا تمایلی به عرضه نداره و نداشت ولی نمیدونم چرا مجبورش کردن به اندازه حجم بده

FENCER
2011/03/30, 22:15
370 تازه میشه ارزش ذاتیش

370 و عرضه در آن یعنی استارت جدید این 25% گذشته + 12% روز یکشنبه رو اصلا" به حساب نیارین

Captain Nemo
2011/03/30, 23:06
* نماد معاملاتی شرکتهاي سیمان ارومیه ، فولاد آلیاژي ایران و توسعه صنایع بهشهر از روز معاملاتی
بعد مشمول دستورالعمل رفع گرهمعاملاتی می باشند.

ببخشید پست فرهاد خان رو الان دیدم
تکراری شد پستم :(

امپراتور7
2011/03/30, 23:09
لطفا همگی از خرید منصرف بشین به درد نمیخوره چون خودم میخوام بخرم . یه سود بی درد سر 20 درصدی استارتش بعد از گره میخوره امیدوارم همه کنسل کنن بیافتیم اول صف :d

محمد ساده
2011/03/30, 23:53
لطفا همگی از خرید منصرف بشین به درد نمیخوره چون خودم میخوام بخرم . یه سود بی درد سر 20 درصدی استارتش بعد از گره میخوره امیدوارم همه کنسل کنن بیافتیم اول صف :d

با سلام سود 20%...دوست خوبم صحبت 500 مرحله اول و مرحله دوم 800...اینم از من نشنیده بگیرید که بعد از عرضه کل صف...دعوای مدیریتیم روی سهم شکل میگیره....

گرگین خان
2011/03/31, 00:05
نماد معاملاتی شرکتهاي سیمان ارومیه ، فولاد آلیاژي ایران و توسعه صنایع بهشهر از روز معاملاتی بعد مشمول دستورالعمل رفع گره
معاملاتی می باشند.
در صورت عرضه خوب فولاژ، بنده خریدارم.
در مورد وبشهر هم عارضم که اگر صف بطورکامل عرضه نشه،خرید حق تقدم وبشهر خالی از لطف نیست!

امپراتور7
2011/03/31, 10:07
با سلام سود 20%...دوست خوبم صحبت 500 مرحله اول و مرحله دوم 800...اینم از من نشنیده بگیرید که بعد از عرضه کل صف...دعوای مدیریتیم روی سهم شکل میگیره....

محمد جان بنده حداقل رو گفتم یهو نرسید هم شرمنده دوستان نشیم ولی به نظرم اهداف بالایی رو این سهم زیر سر داره غدیر هم اگر قصد عرضه 5 درصد رو داشته باشه مطمئنا نمیاد یه جا عرضه کنه که امیدوارم این کارو بکنه چون تازه بازی شروع میشه مثل خفناور که همه از خریدش نا امید میشن ولی با زیاد شدن عرضه صف هم زیاد میشه

arak_bourse
2011/04/03, 07:24
دوستان به نظرتون امروز فولاژ بريم تو صف به قيمت مثبت بخريم يا نه؟

FENCER
2011/04/03, 08:14
دوستان به نظرتون امروز فولاژ بريم تو صف به قيمت مثبت بخريم يا نه؟

فعلا" یکی پیدا بشه که یه تعداد بده تا از 8% بریم رو 12%

FENCER
2011/04/03, 08:17
ای بابا معلوم چه خبره ؟!!!!

اینا میخوان خیلی بیشتر از 12% قیمت بخوره ، با این قیمت امروز میشه 400 تومن >:)

FENCER
2011/04/03, 09:13
یه عده که ته صف بودن شیطنت کردن قیمت غیر مجاز گذاشتن ناظر هم در حال
حذف اوناست منتها بین حذف سفارش غیر مجاز و صبونش تداخل بوجود اومده
اینهمه کشش داده

ناهید
2011/04/03, 09:33
در گفت وگوي فارس با مدير بازار شركت بورس:
دليل رفع گره معاملاتي فولاد آلياژي ايران اعلام شد

خبرگزاري فارس: مدير بازار شركت بورس ضمن بيان دليل مشمول شدن فولاد آلياژي ايران در دستورالعمل رفع گره معاملاتي، از عرضه بلوك 5 درصدي بانك تجارت در چهارشنبه هفته جاري به عنوان نخستين عرضه بلوكي سهام شركت ها در سال جديد خبر داد.

علي صحرايي در گفت وگو با خبرنگار اقتصادي فارس، در پاسخ به اين سئوال كه با توجه به معاملات روزهاي گذشته سهام شركت فولاد آلياژي ايران آن هم بيش از حجم مبنا، چرا اين شركت امروز مشمول رفع گره معاملاتي شده است، اظهار داشت: طبق دستورالعمل جديد اجرايي نحوه انجام معاملات، شركت هايي كه 5 روز متوالي با حداكثر قيمت يعني 4 درصد معامله شوند، مشمول رفع گره معاملاتي مي شوند.
وي افزود: به همين علت و با در نظر گرفتن معاملات سهام فولاد آلياژي ايران (با نماد فولاژ ) در 5 روز كاري هفته اول سال كه با سقف قيمت انجام شد، اين شركت از امروز تا زمان به تعادل رسيدن بهاي سهام، مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتي بوده و نماد آن در مرحله پيش گشايش با دو برابر دامنه نوسان قيمت (8 درصد) بازگشايي خواهد شد.
صحرايي در ادامه به عرضه بلوك 5 درصدي بانك تجارت به عنوان نخستين عرضه بلوكي سهام شركت ها در سال جديد اشاره كرد و گفت: طبق هماهنگي هاي به عمل آمده با سازمان خصوصي سازي ، از چهارشنبه جاري مورخ 17 فروردين، 678 ميليون و 429 هزار و 950 سهم به قيمت تابلوي بورس در روز عرضه (معادل قيمت بسته شدن روز قبل از عرضه) به اضافه 15 درصد بشرط آنكه از 236 تومان كمتر نباشد، به صورت 25درصد نقد و باقي اقساط 3 ساله در بازار اول معاملات سهام شركت بورس عرضه مي شود. خريدار يا خريداران اين بلوك 5 درصدي بايد ظرف 30 روز كاري بعد از انجام معامله نسبت به پرداخت ثمن نقدي معامله و ارائه اسناد تضميني اقدام كند.
به گزارش فارس ، بانك تجارت در حالي هفته هاي پاياني سال اقدام به اعمال افزايش سرمايه از هزار و 43 به بيش از هزار و 356 ميليارد تومان كرده كه اين بانك در 29 ارديبهشت 87 و بعد از بانك ملت ( 30 بهمن 87 ) به عنوان دومين بانك دولتي مشمول اصل 44 با قيمت هر سهم120 تومان وارد بورس شد.
بعد از عرضه اوليه سهام اين بانك ، بلوك اول و 5 درصدي سهام در 27 تيرماه 88 توسط شركت سرمايه گذاري تامين اجتماعي (شستا) به قيمت هر سهم 1732 ريال و به ارزش تقريبي 87 ميليارد تومان خريداري شد.
سازمان خصوصي سازي دومين بلوك 5 درصدي بانك تجارت را نيز 10 اسفند سال 88 به قيمت پايه هر سهم 145 تومان و به صورت20درصد نقد و 80 اقساط عرضه كرد كه بعد از رقابت چند گروه متقاضي در سه روز كاري، در نهايت 521 ميليون و 869 هزار و 200 سهم اين بانك به قيمت هر سهم 211 تومان و به ارزش 110 ميليارد تومان توسط سرمايه گذاري ملي ( 2درصد) و شركت بين المللي عمران رضوي ( 3درصد)معامله شده بود.
سومين بلوك 5 درصدي بانك تجارت هم در 4 خرداد سال گذشته به قيمت هر سهم 211 تومان و به ارزش 110 ميليارد تومان مجموعه آستان قدس رضوي خريداري شد تا اين نهاد كه پيش از اين مالك 5 درصد از سهام بانك تجارت بود، بطور مسقيم و غير مستقيم صاحب 10 درصد از سهام بانك ميليارد توماني تجارت شود.

FENCER
2011/04/03, 09:39
...........................

کریم زاده
2011/04/03, 09:45
سلام
لطف مي كنيد جواب دهيد : چرا گره اعمال نشد؟
ممنون

FENCER
2011/04/03, 10:16
سلام
لطف مي كنيد جواب دهيد : چرا گره اعمال نشد؟
ممنون

والا آخرش کسی سر از کار این گره جدید در نیاورد

مصطفی مصری پور
2011/04/03, 10:23
گویا باید روی مثبت 4 معامله میشد تا وارد مثبت 12 بشه...اما این معامله تا الان صورت نگرفته
دوستان اگر اطلاعی دارن خواهشا دریغ نکنن....ماکه چیزی نفهمیدیم ازین قانون جدید

FENCER
2011/04/03, 13:42
کسی رو قیمت 8% فروشنده نبود منتها من موندم این 21هزارتا رو چرا رو 8% ندادن و رو 4% دادن
حالا جالبه فردا هم باز تو گره خواهد موند و اگر مجدد معامله نشه پس فردا گره بعدی.........
در نظر بگیرید تا سه شنبه 20% بخوره بعد 4شنبه گره 12% رو بزنه :d>:)

FENCER
2011/04/03, 20:24
کسی رو قیمت 8% فروشنده نبود منتها من موندم این 21هزارتا رو چرا رو 8% ندادن و رو 4% دادن
حالا جالبه فردا هم باز تو گره خواهد موند و اگر مجدد معامله نشه پس فردا گره بعدی.........
در نظر بگیرید تا سه شنبه 20% بخوره بعد 4شنبه گره 12% رو بزنه :d>:)

عذر میخوام از دوستان میشه 12% بنده حواسم نبود امروز شنبه نیست و فولاژ فرابورسی نیست:-"

مصطفی مصری پور
2011/04/04, 10:12
بالاخره 12% خورد#:-s

FENCER
2011/04/04, 10:19
4% دیروز خیلی حال داد ;)

یه بارم ماها از سر بی قانونی سود ببریم خب

FENCER
2011/04/05, 08:54
اگر طبق الگوی حرکتی اخیر بازار حساب کنیم ، فولای نباید بیش از یکی دو روز منفی باشه ؛ ظاهرا" 440 سطح خرید خوبی شده

FENCER
2011/04/05, 10:13
دوستان یه شایعه شنیدم که فولای میخواد برای شفاف سازی ببنده
فقط شایعه است زیاد مطمئن نیستم. این باعث میشه ادم به فروش راغب بشه
تا خرید و الا بد حمایت نشد

مصطفی مصری پور
2011/04/05, 13:23

پس دلیل منفی بودن فولای همینه؟؟

vet
2011/04/05, 19:13
من که فکر میکنم الکی سهامش بزرگ شد ولو اینکه سود خوبی هم به من داد:d

FENCER
2011/04/06, 08:04

توقف نماد معاملاتي فولاي1
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت فولاد آلياژي يزد (فولاي1)،
به دليل ارائه اطلاعات با اهميت، متوقف گرديد. مديريت بازار فرابورس ايران

ناهید
2011/04/09, 13:20
براي سال مالي گذشته:
سود هر سهم فولاد آلياژي ايران به 352 ريال افزايش يافت

خبرگزاري فارس: با افزايش پيش بيني سود هر سهم فولاد آلياژي ايران براي سال مالي گذشته از 304 به 352 ريال، اين شركت براي سال جاري به ازاي هرسهم 330 ريال سود در نظر گرفت.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، عرضه اوليه اوليه و 5 درصدي سهام فولاد آلياژي درحالي با كشف قيمت 250 توماني هر سهم در 18 اسفند سال گذشته به عنوان دومين شركت خصوصي عرضه شده در بورس طي سال گذشته انجام شد كه پيش بيني سود هر سهم فولاد آلياژي ايران براي سال گذشته از 304 به 352 ريال افزايش يافت.
همچنين اين شركت 130 ميليارد توماني با ارسال نامه ايي به اداره نظارت بر ناشران بورسي ، پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 29 اسفند 90 را (حسابرسي شده) 330 ريال پيش بيني كرده است.
در تركيب سهامداري فولاد آلياژي، سهام عدالت با 40 درصد، صندوق بازنشستگي فولاد با 20 و سرمايه گذاري غدير با 31 درصد از جمله سهامداران اصلي آن بشمار مي روند.

FENCER
2011/04/09, 23:44
براي سال مالي گذشته:
سود هر سهم فولاد آلياژي ايران به 352 ريال افزايش يافت
[/B]

قبلا" هم عرض کرده بودم که این سهم حالا حالاها نه تنها عرضه سنگین نخواهد داشت بلکه در اولین عرضه استارت جدید سهم شروع خواهد شد.

مصطفی مصری پور
2011/04/09, 23:53
آقا نمیخواد بره تو گره؟
کسی خبری نداره؟

Zambrotta
2011/04/10, 00:36
آقا نمیخواد بره تو گره؟
کسی خبری نداره؟

سه شنبه تو گره هست

امپراتور7
2011/04/11, 19:51
فردا شاید فرصتی برای خرید فولاژ صف اش دیدنی خواهد بود

kh25
2011/04/11, 21:36
احتمالا فردا صف رو عرضه میکنن این گفته اساتید بازار است
تا چه شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وحید 20
2011/04/11, 22:03
اگر فردا فولاژ عرضه شود مجددا صف خرید خواهد شد

بروکر001
2011/04/11, 22:27
خیالتون راحت!
فردا دیگه غدیر هم عرضه نمی کنه فقط بازار عرضه می کنه اون هم نه زیاد!
این از فولای کمتر نیست 300 درصد رشد داشت
قانون عرضه و تقاضا و همچنین کمیابی این سهم در تیراژ بالا!

FENCER
2011/04/11, 22:53
خیالتون راحت!
فردا دیگه غدیر هم عرضه نمی کنه فقط بازار عرضه می کنه اون هم نه زیاد!
این از فولای کمتر نیست 300 درصد رشد داشت
قانون عرضه و تقاضا و همچنین کمیابی این سهم در تیراژ بالا!

به جان خودم جدی میگه :d;)
:->

بابا این شکلک خنده تا بناگوشو تعمیرش کنین!!!!!/:)

سنگ صبور
2011/04/12, 10:49
تاحلاگفته دوست عزیزمان جناب بروکر درست بوده ببینیم دقیقه90 چه اتفاقی می افتد

مصطفی مصری پور
2011/04/12, 16:24
صف خرید>:d<
غدیر تا حالا عالی کار کرده...
بنظر شما با این تقاضا و عرضه تا چند میره؟؟

ناهید
2011/04/12, 19:39
سرمایه گذاری غدیر در معاملات امروز عرضه ۳۰۰ هزار سهمی را بر روی نماد فولاد آلیاژی ایران صورت داد ،

محمود شریعت
2011/04/13, 08:50
نظر دوستان درباره معاملات امروز سهم تا الان چيه؟

مصطفی مصری پور
2011/04/13, 08:56
صفو که دادن...نگه داریم یا بدیم بره؟

باربد
2011/04/13, 09:03
به ریسک خودتون داره
خرید بهتره
تماشا کنید بد نیست
فروش را صلاح نمیدونم

باربد
2011/04/13, 09:04
امروز با صف میبنده شک نکنید

محمود شریعت
2011/04/13, 09:05
[-o< فولاژ خريدم.... #:-S

محمود شریعت
2011/04/13, 09:16
از روز عرضه اوليه تا ديروز، غدير 46 ميليون سهم عرضه كرده ولي امروز تا اين لحظه حجم معاملات داره به 60 ميليون نزديك ميشه!
اين يعني چي؟

مصطفی مصری پور
2011/04/13, 09:17
و ما نیز ماندیم!!!!
از اردرهای خرید مشخص بود که نقشه دیگر در راهه
چون اکثرا در تعداد بالا خریداری میشد
افسوس واسه اونایی موند که سریعا تسلیم این بازی شدن
نکته ی دیگه این بود که با عرضه یکباره صف،قیمت پایین نیومد و نهایتا در 2% مثبت معاملات پرحجمی انجام شد

باربد
2011/04/13, 09:18
صندوق فولاد داره میخره
کسی از بازی اینا سر در نمیاره
اگر درصد صندوف بیاد بالا غدیر هم تو عرضه هاش ملاحظه میگیره

محمود شریعت
2011/04/13, 09:38
اگر امروز با صف خريد خاتمه پيدا كنه ميشه به صف هاي سنگين خريد از اوايل هفته آتي اميدوار بود.

ناهید
2011/04/13, 10:02
شنيده ميشود صندوق فولاد در حال خرید سنگین فولاژ در بازار می باشد .

باربد
2011/04/13, 10:12
خوب بازی از اینجا شروع شد که سازمان گیر داد باید سهم را ببنده برای اینکه تقاضا روش زیاده
امروزم سر ابان از زیر مجموعه های غدیر در حال فروشه و صندوق فولاد در حال خرید
حالا اگر ابان 26 میلیون سهمی را که داره خالی کنه بازی تکلیفش نعلوم میشه
یک نکته را هم فراموش نکنید امروز به دلیل پایان ماه کلیت بازار منفیه

مصطفی مصری پور
2011/04/13, 10:15
فولاژ دوتا طرح توسعه تو راه داره :
پروژه یزد
پروژه زیر سقفی کوثر

این سهم بازهم تعدیل عایدی تو راه داره

محمود شریعت
2011/04/13, 10:37
خوب بازی از اینجا شروع شد که سازمان گیر داد باید سهم را ببنده برای اینکه تقاضا روش زیاده
امروزم سر ابان از زیر مجموعه های غدیر در حال فروشه و صندوق فولاد در حال خرید
حالا اگر ابان 26 میلیون سهمی را که داره خالی کنه بازی تکلیفش نعلوم میشه
یک نکته را هم فراموش نکنید امروز به دلیل پایان ماه کلیت بازار منفیه

حالا اگر آبان خالي كنه تكليفش چي ميشه؟ اين يعني خوبه يا بد؟

باربد
2011/04/13, 10:55
اونوقت سهم کاملا شفاف میشه و با صف 1 تا 2 میلیونی بالا میره
سازمانم دلیلی فعلا برای یستن سهم نداره

باربد
2011/04/13, 11:03
امروز با صف میبنده شک نکنید
مبارک باشه

محمود شریعت
2011/04/13, 11:10
خدارو شكر.
اينم ختم بخير شد
چه استرسي امروز بهم داد

ناهید
2011/04/13, 15:12
فولاد آلياژي ايران به چه سمتي مي رود؟
چهارشنبه, 24 فروردین 1390 ساعت 09:15

به گزارش فراخبر به نقل از نما بورس،فولاد آلياژي ايران همچنان به نوسان قيمتي و معاملات پر حجم ادامه مي دهد. اين در حالي است که حجم معاملات از 50 ميليون سهم عبور کرده است. يک نکته در شرايط کنوني اين نماد بديهي است و آن اين که شخصيت هاي حقوقي علاقه مند به نماد تازه امروز فرصت خريدهاي گسترده داشته اند. ممکن اين عامل پتانسيلي براي ادامه روند صعودي نماد باشد اما از سويي ديگر رقابت دو سهامدار عمده نيز جالب است.

سرمايه گذاري غدير امروز دست به عرضه گسترده سهم زده و شنيده مي شود صندوق کارکنان فولاد در حال خريد گسترده است. ضمن اين که زمزمه هايي دال بر توقف نماد چه به منظور تعديل عايدي و چه به منظور ارائه اطلاعيه شفاف سازي شنيده مي شود.

در مورد تحليل نسبت پي بر اي بايد گفت، سير صعودي سودآوري شرکت براي سه سال اينده پر شتاب است و بنابراين پي بر اي بالاتر از ميانگين صنعت و بازار توجيه پذير است اما اين که پي بر اي 16 آيا نماد را ارزنده مي نماديد يا خير، سوالي است که بايد به ان پاسخ داد.

پر ریسک
2011/04/13, 15:22
ما فروختیم نوش جان هرکی خرید تا اینجا ما را بس است حوصله بستن وگیردادن واین جور چیزها رو نداریم این همه سهام خوب تو این چند روزه منفی خوردن امیدوارم بشه 1000 تومن

stockbroker68
2011/04/13, 16:17
خرید فولاژ

مصطفی مصری پور
2011/04/13, 19:23
عرضه اولیا تقریبا خارج شدن(بیش از 60 میل معامله)
یه جورایی سهم خشک شد
گفته میشه اعتضاد غدیر هم امروز خریدار بوده
در کل عرضه ای در روزهای آتی نخواهیم داشت
بنظر شما حقوقی هایی که امروز خریدن با دید چند درصد گین وارد شدن؟;)

گرگین خان
2011/04/13, 19:56
با سلام
برای من حجم بالا رو مثبت سیگنال فروش بود وبس!
همیشه از شایعات فراری هستم.

وحید 20
2011/04/13, 22:34
در فولاژ جالب است که وغدیر که هرروز حجم مبنا را عرضه میکرد امروز خریدار بود و 2 میلیون فولاژ خرید و موسسه صندوق حمايت بازنشستگي كاركنان فولاد هم مقداری دیگر خرید.

باربد
2011/04/14, 10:33
ببینید دوستان دو تا موضوع این وسط هست
اول اینکه غدیر دوست نداره از 2 کزسی کمتر داشته باشه و صندوق فولادم از این عرضه ها استفاده میکنه که به 2 کرسی برسه که این برای غدیر یک تهدیده

دوم اینکه این سهم ماله غدیر و دوست نداره مفت بشه
مدیریت مجموعه غدیر را هم که همگان میدونند
من بعید میدونم کف سهم را شل کنه
اگر چه ریسک کار بالا رفته اما موج سواری لذت خودشو داره به شرط اینکه غرق نشی

محمود شریعت
2011/04/17, 11:27
بالاخره طلسم ضرر نكردن امسال ما هم شكست و به خاطر خريد احساسي كمي رفتيم تو ضرر. اما به قول اون خانمه تو يكي از فيلمهايي كه عيد امسال پخش ميكرد: دلم روشنه كه اينم رو سفيدمون ميكنه

محمود شریعت
2011/04/20, 11:30
اينم نتيجه تخلف از استراتژي

كسي ميدونه فولاژ تا چند قراره اصلاح بكنه؟

arak_bourse
2011/04/20, 11:44
محمودخان اينبار اشتباه كردي اساسي

انشالله برميگرده
البته ديروز هميكي به من گفت بخر ولي من نخريدم چون همه سهم ها تو ضرر رفتم

محمود شریعت
2011/04/20, 11:51
محمودخان اينبار اشتباه كردي اساسي

انشالله برميگرده
البته ديروز هميكي به من گفت بخر ولي من نخريدم چون همه سهم ها تو ضرر رفتم

خدارو شكر به دليل نداشتن نقدينگي بالا، روز خريد، كمتر از 8 درصد سبدم ازش خريدم.
تازه قيمتش به صفر هم كه برسه در نهايت، تو اين ماه برايند سبدم مثبت و تو سوده ... و فقط بخشي از سودمو از دست ميدم.

Zambrotta
2011/04/20, 12:41
افت قیمتی این سهم تا کجاست ؟ چه کسی خریدار و چه کسی فروشنده است ؟ سطح حمایتی روی چه قیمتی قرار دارد ؟

sarcheshmehpour
2011/04/20, 14:58
اندکی صبر سحر نزدیک است، وقتی بازی حقوقی ها روی یک سهم شروع می شه (سیاست خرید و فروش غدیر در دو روز متوالی) سهامداران کوچکی مثل ما یا باید صبر کنند یا میانگین خریدشون را پائین بیارند. هر چند طرح های توسعه ای که داره نقاط قوت خوبی هستند.

محمود شریعت
2011/04/20, 15:00
اندکی صبر سحر نزدیک است، وقتی بازی حقوقی ها روی یک سهم شروع می شه (سیاست خرید و فروش غدیر در دو روز متوالی) سهامداران کوچکی مثل ما یا باید صبر کنند یا میانگین خریدشون را پائین بیارند. هر چند طرح های توسعه ای که داره نقاط قوت خوبی هستند.

ما كه فرض ميكنيم 8 درصد سرمايمون كم شده. صبر ميكنيم تا ببينيم چه مي شود.

امپراتور7
2011/04/21, 22:55
یه نوسان به نظر بشه از این سهم گرفت

حامد22
2011/04/22, 14:24
متاسفانه من هم فولاژ خرید کردم . سود عرضه اولیه که پرید بماند .رفتم تو ضرر اساسی . یادم بمونه سهمی که بیشتر از 110 درصد رشد کرده را نخرم . البته تعداد خریدار و فروشنده باعث شد خرید کنم و امیدوار هستم شنبه سهم متعادل بشه . نمیدونم چرا اکثرا تا صف فروش و یا خرید میبینند سریع واردش میشن حالا سهم هر چی میخواد باشه . همین باعث شده که فولاژ تا اینجا افت کنه وگرنه فکر نکنم دلیل دیگری وجود داشته باشه . اگر سهم را ارزنده نمیدانستند میتوانستند هنگام صعود تو بالاتر از این قیمت بفروشن

مازیار
2011/04/22, 16:47
به نظر من اشتباه اونایی که فولاژ خریدن اینه که به حجم معاملات توجه نکردند
حجم معاملات زیاد در روندهای صعودی زنگ خطری برای ادامه حرکت می باشد
در روند نزولی هم با افزایش حجم می توان به توقف نزول امید وار بود.

آریو
2011/04/22, 21:28
متاسفانه من هم فولاژ خرید کردم . سود عرضه اولیه که پرید بماند .رفتم تو ضرر اساسی . یادم بمونه سهمی که بیشتر از 110 درصد رشد کرده را نخرم . البته تعداد خریدار و فروشنده باعث شد خرید کنم و امیدوار هستم شنبه سهم متعادل بشه . نمیدونم چرا اکثرا تا صف فروش و یا خرید میبینند سریع واردش میشن حالا سهم هر چی میخواد باشه . همین باعث شده که فولاژ تا اینجا افت کنه وگرنه فکر نکنم دلیل دیگری وجود داشته باشه . اگر سهم را ارزنده نمیدانستند میتوانستند هنگام صعود تو بالاتر از این قیمت بفروشن

حامد جان خیلی از این بابت ناراحتم و احساس میکنم خودم فولاژ دارم
آرزو میکنم خیلی زود برگرده و از ضرر خارج بشی
اگه به صغحات اولیه این تاپیک توجه کنی اکثر تحلیل ها ارزش ذاتی سهمو محدوده 350 تا 370 تومن ارزش گذاری کرده بودن پس این ارزش ذاتی سهمه 20 درصد بالاتر رفتن سهمو میذاریم به حساب عرضه اولیه بودن سهم یعنی 450 تومن
اما سهم بالاتر رفت تا 550 تومن از اینجا به بعد فقط باید توجه کنی فقط توجه که بعد ریختن صف خرید مشتری حقوقی دنبالش میاد که انگیزه بلوکی داشته باشه یا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ جواب این سوال روزی که صف سهم ریخته میشه معلوم میشه
نوع خرید ها و حجم سفارشات اینو نشون میده که اینطور نبود
نکته دوم که خیلی مهم بود بعد از معامله 60 میلیونی فولاز فقط 1.2 میلیون صف خرید باقی مونده بود این چه معنی میتونست داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اینکه سهمی که 60 میلیون صف خرید امروز داشت این بلا سرش اومد حالا که یک میلیون براش صف خرید مونده فردا چه بلایی قراره سرش بیاد؟؟؟؟ دیدیم صف فروش شد
تنها راه برگشت سهم حمایت سهامدار عمده هست و خریداران بلوکیه به شخصه به امید اونا هیچ وقت سهم خرید یا فروش نمیکنم چون باهاشون بودم امروز یه چیز میگن و فردا یه چیز دیگه امروز 15 میلیون یه سهمو میخوان فردا یه دونه هم نمیخوان
اما نکته روان شناسی که هیچ وقت فراموشش نمیکنم
یه فروشنده پشیمون خیلی بهتره از یه نفروخته پشیمونه
من پست بانک رو 480 تومن فروختم و سهم تا 1100 تومن بالا رفت همینطور رپارس رو 830 که سهم تا 1300 هم بالا رفت اما هیچ وقت ناراحت و پشیمون نشدم
ناراحتی و پشیمونی زیاد زمانی هست که شخص تو ضرر میره نه سود های بیشتر رو از دست بده
بازم ارزو میکنم هرچه زودتر زودتر سهم برگرده و به نقطه سود برسی

مهربان
2011/04/23, 10:23
...فروش فولاد الیاژی....از عرضه اولیه داشتم...سهامی از این جنس با اون شیب تند صعودی بخصوص وقتی سما با خلقیات سهامدار عمده اش در حرکت پاندولی رو سهام اشنا هستید و بازار هم گین مناسب رو از این سهم گرفته در ادامه مسیر حرکتش غیر قابل پیش بینی میشه تا مدتها دیگه از حرکت صعودی خبری نمیشه....

LEON
2011/04/23, 10:34
...فروش فولاد الیاژی....از عرضه اولیه داشتم...سهامی از این جنس با اون شیب تند صعودی بخصوص وقتی سما با خلقیات سهامدار عمده اش در حرکت پاندولی رو سهام اشنا هستید و بازار هم گین مناسب رو از این سهم گرفته در ادامه مسیر حرکتش غیر قابل پیش بینی میشه تا مدتها دیگه از حرکت صعودی خبری نمیشه....

رسیدن به خیر دکتر جون

بورس بازان
2011/04/23, 10:41
فولاژ شرکت محکم و گردن کلفتی هستش منکه اعتماد میکنم بهش و تا 550 امیدوارم صعود کنه

fahime
2011/04/23, 14:43
اینم یه خبر خوب از فولاژ، ببینیم این می تونه صف فروشو جمع کنه؟؟http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=46560

جعفرزاده
2011/04/23, 22:26
یک تحلیل ساده از فولاژ (( به علت نداشتن چارت )):اگر رشد قیمت سهم را از 250 تومان تا 559 تومان را موج 1 در نظر بگیریم و بعد افت قیمت تا 441 تومان که برابر با فیبو 38 درصد میباشد (( به احتمال زیاد شاهد حمایت و جمع اوری سهم شویم )) را موج 2 حساب کنیم و از ان نقطه شاهد رشد قیمت شویم حال وارد موج 3 سهم میشویم که هدف موج 3 حداقل 750 تومان میباشد. ضمنا در اینده نزدیک با توجه به جمع اوری سهم خبرهای مثبتی از سهم خواهیم شنید.

اقلیدس
2011/04/23, 23:37
کاربر محترم 6500400 با توجه به تحلیل شما فردا باید اخرین منفی سهم باشد. ایا تو قیمت منفی فردا فولاژ شکار خوبی میتواند باشد؟
ایا تحلیل شما راجع به فولای هم صدق میکند؟

جعفرزاده
2011/04/24, 23:35
جناب اقلیدس عزیز : بنده فقط تحلیل خود از رفتار سهم را گفتم و بعلت اینکه هر دوسهم فولاژ و فولای جدیدا وارد بورس و فرابورس شده اند چارت مشخصی ندارند که به توان روند سهم را بدرستی تشخیص داد . فقط در این بازار سهامدار عمده است که با میل و اراده میتواند روند سهم را تغییر دهد. (( بی شک غدیر نیز از صف فروش بودن فولاژ راضی نیست )) در صورت تغییر روند سهم توسط سهامدار عمده و تشکیل صف خرید برای ان انوقت است که سهامداران جز نیز به صف خرید می پیوندندو داستان دیگری شروع میشود . ضمنا فولای نیز رفتارش مثل فولاژ میباشد. شب بخیر

جعفرزاده
2011/04/25, 09:12
با توجه به نحوه عرضه سهام شپدیس و صف خرید شدن ان . احتمال جمع اوری سهم فولاژ به نظر میاید. ضمنا شایعاتی مبنی بر اینکه نیمی از صف فروش فولاژ کاذب است .

باربد
2011/04/25, 13:58
به احتمال بسیار قوی خرید های فردا امکان نفوذ به زیر 400 را به سهم نمیدهند

امپراتور7
2011/04/25, 15:34
فردا روند سهم به احتمال بسیار زیاد بر میگرده

pani
2011/04/25, 15:51
فولاژ فردا با حمایت مستحکم 400 (فیبوی 50 Ret و حمایت عدد روانی رند) دست و پنجه نرم میکنه.
احتمال برگشت سهم و واکنش به این حمایت زیاد است.

ناهید
2011/05/09, 09:51
فروش روزانه 3 هزار تن در فولاد آلياژي ايران
ظرفيت فروش روزانه شرکت فولاد آلياژي ايران به سه هزار تن افزايش خواهد يافت.

فقيه خراساني مديرعامل شرکت فولاد آلياژي ايران ،در گفتگو با خبرنگار موج، ميانگين محصول قابل فروش اين شرکت را در حال حاضر به طور متوسط، روزانه 650 تن عنوان کرد.
وي اظهارداشت: با اجراي طرح توسعه پروژه کوثر ميانگين محصول قابل فروش به يک هزار تن در روز خواهد رسيد.
خراساني تصريح کرد: بديهي است که پس از اجراي طرح يزد يک، اين ظرفيت به 3 هزارتن در روز افزايش خواهد يافت.

باربد
2011/05/09, 14:35
فولاز با لمس 370 حالا میشه به صعود دوبارش امیدوار بود

صاحب جم
2011/05/15, 13:26
فولاژ سهم خوبی است به شرط انکه به دید بلند مدت بهش نگاه کنی میان مدت هم گین میده ولی بلند مدتش یه چیز دیگس

محمود شریعت
2011/05/16, 10:33
فولاژ ستونديم

sarcheshmehpour
2011/07/06, 15:36
شركت فولاد آلیاژی ایران (سهاميعام)
نماد: فولاژ كد: 19-10-27

موضوع: خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 29/12/89

بدینوسیله به اطلاع میرساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد آلیاژی ایران (سهامیعام) در تاریخ 15/04/90 تشکیل گردیده و صورتهای مالی سال مالی منتهی به 29/12/89 شرکت مورد تصویب قرار گرفت. تصمیمات مجمع بهشرح زیر میباشد:

1) سود نقدی هر سهم به مبلغ 325 ریال به تصویب مجمع رسید .
2) موسسه حسابرسی فریوران هدف به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی ایران مشهود به عنوان بازرس علیالبدل انتخاب شدند.
3) روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت انتخاب شد.
4) حق حضور اعضای غیر موظف هیئتمدیره مبلغ 000ر000ر5 ریال تعیین گردید.
5) مبلغ 100ر2 میلیون ریال به عنوان پاداش هیئتمدیره تعیین گردید.

فرزند ري
2011/10/10, 14:32
دوستان سلام و دوصد درود
بازار امروز با توجه به زمزمه هائي كه از گزارش 6 ماهه فولاي شنيد اين سهم را به صف خريد كشاند
به نظر دوستان آيا ممكن نيست مشابه چنين گزارشي ( شايد هم بهتر ) براي فولاژ پيش رو باشد ،
به نظر حقير بهتر است با كمي تحقيق ، تا دير نشده يك نيم نگاهي هم به فولاژ داشته باشيم ،
سهمي با كمترين نسبت p/e در ميان هم گروهي ها و حاشيه سود 26% محصولات و ..
شاد و خرم باشيد .
:x

مصطفي
2011/11/01, 23:37
سلام

با توجه به ساختار نمودار و حركت كند اصلاحي شاهد الگوي ab=cd معكوس هستيم و تا 7 نوامبر ظرف زمانش پر ميشه و ما انتظار داريم تا اوايل دسامبر قيمت به محدوده 330 تومان برسه .

http://forums.boursy.com/imported/2011/11/2.gif

مات
2012/01/18, 11:54
http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=VB9H2RL%2b2wPEA F4jZMKikg%3d%3dگزارش 9 ماهه شركت 308 ريال ساخته

کوثر
2012/01/18, 21:04
دوستان فکر میکنند تا چند رو بزنه؟

alireza64
2012/01/20, 12:21
دوستان كي نمادش باز ميشه؟با چند؟ با تشكر.

کوثر
2012/01/21, 22:00
سلام حدثم درست بود فولاژپدیده ای نادره میزنه 350 رو ان شاءالله
می دونید چرا ؟فولای 260 در صورتی که انگشت کوچکه فولاژ هم نیست حداقل سهم فولاز350

کوثر
2012/01/23, 15:31
دوستان اگه میدونستم رو این سهم تک سهمی می شدم

alireza64
2012/01/23, 17:30
سلام
دوستان امروز چرا صف فولاژ ريخت؟بنظرتون 4شنبه وضعيتش چطوري ميشه و مثبت ميشه يا منفي؟باتشكر فراوان.

کوثر
2012/01/24, 13:20
مومن خدااین سهم از اون روزی که رفت تو گره تا حالا25 درصد سود داده ام مطمئن باش تا350 رو راحت میزنه به امید خدا
ریزش صف هم به خاطر ترس از وضع بازار بود که ان شاءالله چهارشنبه درست میشه

alireza64
2012/01/25, 22:00
مومن خدااین سهم از اون روزی که رفت تو گره تا حالا25 درصد سود داده ام مطمئن باش تا350 رو راحت میزنه به امید خدا
ریزش صف هم به خاطر ترس از وضع بازار بود که ان شاءالله چهارشنبه درست میشهپس چرا صف فروش شد؟؟؟؟؟:-?

alireza64
2012/01/26, 22:48
دوستان
پيش بيني ها ويا اگه اخباري از فولاژ دارن بذارن،باتشكر

habib1362
2012/01/27, 11:23
پس چرا صف فروش شد؟؟؟؟؟:-?با توجه به وضعيت نابسامان بازار ارز وطلا و هيجانات سهامداران جز صف فروش شد اما با توجه به تك نرخي شدن ارز(1226تومان)و كاهش قيمت سكه به نظر ميرسه در روزهاي اتي دوباره شاهد صف خريد اين سهم با توجه به ارزندگي اون باشيم.
موفق و پرسود باشيد.

fallah
2012/01/27, 12:33
با سلام
بنده تنها خبری که از فولاژ دارم اینکه در جلسه ای روز چهارشنبه در کارگزاری ایساتیس(کارگزاری که واسه یزده و فولاژ و فولای برا اوناست) با مدیر مالی فولاژ داشتیم تصمیم بر این شد که اگر صف فروش سهم در روز شنبه اول بازار وجود داشته باشد شخص مدیر مالی فولاژ و تنی چند از اعضای آن کارگزاری حدود 600 الی 700 هزار سهم آن را در منفی کامل خریدار خواهند بود.

alireza64
2012/01/27, 12:40
با سلام
بنده تنها خبری که از فولاژ دارم اینکه در جلسه ای روز چهارشنبه در کارگزاری ایساتیس(کارگزاری که واسه یزده و فولاژ و فولای برا اوناست) با مدیر مالی فولاژ داشتیم تصمیم بر این شد که اگر صف فروش سهم در روز شنبه اول بازار وجود داشته باشد شخص مدیر مالی فولاژ و تنی چند از اعضای آن کارگزاری حدود 600 الی 700 هزار سهم آن را در منفی کامل خریدار خواهند بود.ولي من فكر ميكنم اصلا صف فروشي در كار نيست (شايدم صف خريد:-?:-?:-?)

fallah
2012/01/27, 13:15
منظور از پیام قبلی این بود که در قیمتهای پایین سهم طرفدار زیادی دارد.من الجمله خود شرکت فولاژ.من خودم بشخصه یادمه در حوالی قیمت بین 240 تا 270 که سهم متعادل بود خریدهای سنگینی توسط شرکت انجام میگرفت.

saidiy
2012/01/27, 16:56
فولاي هم به نظرتون برا خريد جذاب نشده؟:-/

fallah
2012/01/27, 19:55
فولای بدلیل کوچک بودن سهم بیشتر بازیچه حقیقی های سهم قرار میگیرد.بنده خود بشخصه بدلیل ارتباطی که کم و بیش با این شرکت دارم از چند و چون آن کمی باخبرم و حتی از نزدیک نیز هر دو شرکت فولاژ و فولای را نظاره گر بوده ام.فقط تنها نکته ای که میشود گفت اینکه فولاژ شرکت توسعه یافته ایست که اگر شخصی دید 2 ساله نسبت به سهم داشته باشد بازدهی خوبی خواهد گرفت.فولای هم اگر روش بازی آن را بلد باشید مناسب به نظر میرسد.(خرید در کف قیمت و رشد 20 درصدی و ادامه دادن همین روش)

کوثر
2012/01/28, 09:13
ببین فولاژ چقدر قشنگ داره اماده میشه برا صعود دوباره

mforouzani
2012/01/28, 15:20
دوستان بد نیست قبل از اینکه در فروش این سهم عجله کنند به امور سهام شرکت تماس بگیرندوچرا که طبق تماسی که با امور سهام داشتم فردا قراره گزارش افزایش سرمایه به بورس ارسال بشه چرا که شرکت حتما باید قبل از عید برای توسعه طرحهاش افزایش سرمایه بده.
شماره امور سهام:88324048

کوثر
2012/01/28, 15:35
فولاژامروز جمع شد فردا دوباره شروع به بالا رفتن میکنه به امید خدا

alireza64
2012/01/28, 16:50
دوستان منم با بالا رفتن فولاژ موافقم اما به نظر دوستان 308 قبلي(كه روش صف بود)رد ميكنه وبقول برخي دوستان 320 و پله بعدي360 !!رو ميبينه؟

habib1362
2012/01/28, 18:33
دوستان بد نیست قبل از اینکه در فروش این سهم عجله کنند به امور سهام شرکت تماس بگیرندوچرا که طبق تماسی که با امور سهام داشتم فردا قراره گزارش افزایش سرمایه به بورس ارسال بشه چرا که شرکت حتما باید قبل از عید برای توسعه طرحهاش افزایش سرمایه بده.
شماره امور سهام:88324048منم با نظر اين دوستمون موافقم.

احـد
2012/01/30, 07:24
تحقق 78 درصدي سود هر سهم «فولاژ»

گروه بنگاهها- شركت فولاد آلياژي ايران طي 9 ماه نخست سالجاري از فروش محصولات خود بيش از دوهزار و 106 ميليارد ريال درآمد كسب كرد.بنابر اطلاعات منتشره از سوي سازمان بورس، «فولاژ» پيشبيني فروش سال مالي 90 را مبلغ دوهزار و 778 ميليارد ريال اعلام كرده كه طي دوره يادشده توانست معادل 76 درصد ازاين رقم را محقق كند.

اين شركت پيشبيني سود هر سهم سالجاري را با سرمايه يكهزار و 303 ميليارد ريال مبلغ 397 ريال اعلام كرده كه طي دوره مزبور مبلغ 308 ريال معادل 78 درصد از اين رقم را نسبت به بودجه محقق كرد.پيشبيني عملكرد «فولاژ» براي سال مالي منتهي به 29 اسفندماه 90 در مقايسه با عملكرد واقعي سال مالي قبل به ترتيب فروش 18 درصد افزايش، بهاي تمام شده كالاي فروش رفته 20 درصد افزايش، سود عملياتي 10 درصد افزايش و سود پس از كسر ماليات چهار درصد افزايش نشان ميدهد.

کوثر
2012/01/30, 12:33
فولاژشروع خوبی داشت امروز که بیشتر منفی بودن سبز بود
اصولا سهم بنیان داریه

alireza64
2012/01/30, 21:16
سلام
فولاژ اماده حركت.

sarcheshmehpour
2012/01/31, 08:18
با بازگشایی و تاثیر مثبت امروز معدنی ها و فولادیها جایگاه فولاژ بهتر خواهد شد

sarcheshmehpour
2012/01/31, 09:02
صف خرید مبارک دوستان

کوثر
2012/01/31, 09:09
سلامتی همه دوستان صلوات

bmnb
2012/02/01, 09:34
سلام دوستان فولاژ بهترين خريد اين هفته است قيمت محصولات آلياژي بالارفته

کوثر
2012/02/01, 09:43
قبلا گفته بودم رو این سهم حساب کنید بنیان داره صف خریدشم مبارک دوستان

alireza64
2012/02/01, 22:22
دوستان فولاژ يه مقاومت روي 320 داره،اگه رد بشه 370.

fallah
2012/02/03, 10:32
با توجه به مطلب قبلی عنوان شده خود شرکت سهم را در قیمتهای 290 تا 300 جمع آوری کرد و هر کسی هم که خرید توانست یه بازدهی 8درصدی در صورت فروش در روز شنبه بگیرد.

alireza64
2012/02/03, 12:46
به نظر دوستان سهم شنبه صف خودش حفظ ميكنه يا نه؟

fallah
2012/02/03, 13:30
به نظر دوستان سهم شنبه صف خودش حفظ ميكنه يا نه؟

خود شرکت بیشتر تاکید بر این داشت که سهمو بخرید که رشد میکنه.شنبه اگه صفش بمونه قطعا قیمتهای بالاتری را خواهد دید.
از طرفی شایعه شده اطلاعات جدیدی از شرکت بزودی منتشر میشود.البته خدا میدونه این بزودی کی خواهد بود

آیهان
2012/02/03, 19:15
به نظر بنده این بار تا 350 خواهد رفت وبعد از یک استراحت کوتاه مدت اهداف بالاتر را پیش رو خواهد داشت

مات
2012/02/04, 11:33
يك مرد پيدا ميشه ي تعداد بده تا به منه بينوا برسه يا نه

مات
2012/02/05, 09:30
خريد فولاژ شايد تا چند وقت ديگه 400 تومنش رو ديد

مات
2012/02/06, 09:59
معاملات مشكوكي تو اين سهم در حال انجام شدن ميباشد

مات
2012/02/06, 10:59
صف خريد مبارك دوستاني كه از اين فرصت استفاده كردند

مصطفی مصری پور
2012/02/06, 11:13
شنیده شده علاوه بر تعدیل امسالش، سال دیگه حدود 70 تومن میخواد اعلام کنه.

بنظر میرسه معاملات امروز تایید بر همین شایعه بوده

مات
2012/02/06, 11:20
من حدس ميزنم اين نفت و گاز اينم ميخواد بياره بالا تا مرز 400 بايد ديد ميبينه يا نه

وحید 20
2012/02/06, 19:51
روستاییان و عشایر اومد بالای 1 درصد فولاژ
--------
تعدیل مثبت سهم قطعیه ولی رشد اون با برنامه قبلیه
چند روز پیش که حرکت نکرده بود بهم گفته بودن که میخوان بالا ببرنش و بخر!

مات
2012/02/07, 09:59
امروز درصدشو خورد و صف خريدش 4 ميليون ببينيم تا كجا مي خوان ببرنش بالا

کوثر
2012/02/07, 16:48
همون روز که سهم رو240 تومن میفروختن و به بعضیا میگفتم بابا فولاژ خیلی خیلی داره پایین میاد.قیمتش با فولای که اصلا قابل مقایسه با اون نیست یکیه چرا حالا علتشو فهمیدیم تو این مملکت هیچ ارزونی وهیچ گرونی بی حکمت نیست بشین ببین تا چند ببرنش بالا همین جور که اوردنش پایین و من تعجب میکردم حالا اگه بشه 450 تعجب نمی کنم

kh25
2012/02/07, 18:04
همون روز که سهم رو240 تومن میفروختن و به بعضیا میگفتم بابا فولاژ خیلی خیلی داره پایین میاد.قیمتش با فولای که اصلا قابل مقایسه با اون نیست یکیه چرا حالا علتشو فهمیدیم تو این مملکت هیچ ارزونی وهیچ گرونی بی حکمت نیست بشین ببین تا چند ببرنش بالا همین جور که اوردنش پایین و من تعجب میکردم حالا اگه بشه 450 تعجب نمی کنم
تا جایی که من یادمه موقع عرضه اولیه حقوقیا تا 550خرید دارند
32تومن سود داده کو حالا تا 520 جاداره تازه میشه یر به یر

sarcheshmehpour
2012/02/07, 23:12
واقعا نگهداری بعضی سهام صبر ایوب می خواد

صاحب جم
2012/02/08, 09:49
واردات شمش فولاد با قیمت پایه از سوی دولت

فعالان بازار فولاد معتقدند اعمال کنترل قیمتها از سوی دولت تنها در مقطع زمانی کوتاه قابلیت اجرایی دارد، اما در بلند مدت نتایج زیانباری را برای تولیدکنندگان فولادی بهویژه بخش خصوصی به دنبال خواهد داشت.
عرضه بیلت فولاد خوزستان در بورس موجب تعادل بازار شد
رییس اتحادیه کشوری آهن فروشان در خصوص اعمال دستوری کاهش قیمتها در بورس کالا گفت: تا زمانی که مواد اولیه مورد نیاز کارخانههای تولیدکننده تامین شود مشکلی با اعمال کنترل قیمتها ایجاد نمیشود.
محمد آزاد با اشاره به عرضه 28 هزار تن بیلت از سوی فولاد خوزستان طی هفته گذشته در بورس کالا افزود: این میزان عرضه تاثیر بسزایی در کاهش نرخ شمش و میلگرد داشته است.
به گفته وی، با عرضه 10 هزار تن بیلت از سوی فولاد خوزستان طی معاملات روز چهارشنبه هفته جاری نرخها متعادل تر خواهد شد.
رییس اتحادیه کشوری آهن فروشان با بیان اینکه به تولیدکنندگان براساس نوبت سهمیه بیلت خوزستان تعلق میگیرد، تصریح کرد: چنانچه عرضه مواد اولیه بر همین روال تداوم یابد، شاهد کاهش هر چه بیشتر قیمتها خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: در پی عرضه یاد شده از سوی فولاد خوزستان در بورس کالا، نرخ بیلت و میلگرد با افت قیمت 20 تومانی در بازار آزاد روبهرو شد.
آزاد تاکید کرد: در صورت قطع عرضه مواد اولیه در بورس کالا دوباره شاهد نوسان روبه رشد قیمتها در بازارهای رسمی و غیررسمی آهن خواهیم شد.
وی با اشاره به تاثیر نوسان نرخ ارز بر نرخ مواد اولیه گفت: هماکنون به دلیل عرضه شمش فولاد بر اساس ریال در بورس کالا، نوسان قیمت دلار تاثیری بر بازار آهن نخواهد داشت و این امر تنها در خصوص بیلتهای وارداتی مصداق پیدا میکند.
به گفته رییس اتحادیه کشوری آهنفروشان، هماکنون هر کیلو بیلت در بورس کالا به نرخ 900 تومان عرضه میشود.
کاهش قیمت فولاد مقطعی است
مدیرعامل فولاد جنوب نیز در خصوص اعمال کنترل دستوری قیمتها در بورس کالا افزود: دخالت دولت در بازار آهن تنها به صورت مسکن مقطعی عمل میکند و قیمتها باید بر اساس عرضه و تقاضا تعیین شود.
احمد دنیا نور تصریح کرد: با توجه به نوسان نرخ ارز و وابستگی قیمت فولاد خام، شمش و تختال به واردات، بهطور یقین نرخ واقعی بالاتر از قیمتهای کنونی است.
وی با اشاره به اینکه دخالت دولت در بازار آهن موجب جلوگیری از رشد قیمتها در مقطع زمانی کوتاهمدت خواهد شد، خاطرنشان کرد: دولت نباید تجربه سال گذشته را امسال نیز تکرار کند؛ چراکه کنترل دستوری قیمتها در بازار آهن طی سال گذشته موجب رکود این بازار شده بود، از این رو دولت در نیمه نخست سال جاری برای خروج بازار آهن از رکود در پی ایجاد انگیزههای رونق بازار برآمد که موفق نشد.
مدیرعامل فولاد جنوب با اشاره به عرضه 28 هزار تنی بیلت از سوی خوزستان در بورس کالا، طی هفته گذشته گفت: این میزان تنها برای مصرف یک هفته تولیدکنندگان است و عملا تاثیر زیادی در میزان تولید آنها نخواهد داشت.
وی بهعنوان یک تولیدکننده بخش خصوصی خواستار آن شد تا دولت بهجای دخالت بینتیجه در کنترل قیمتها که موجب اتلاف سرمایه ملی میشود، تجربه شکست خورده سال گذشته را در این بازار تکرار نکند، بلکه با تعیین نرخ ارز به قیمتهای پایه برای واردکنندگان شمش به ویژه تولیدکنندگان نسبت به کنترل واردات از مبدا اقدام کند نه مقصد.
افت قیمت فولاد ناشی از رکود جهانی سردی هوا، سردرگمی خریداران
مدیرعامل نورد قطعات فولادی در خصوص علت کاهش قیمت فولاد در بازار رسمی و غیررسمی گفت: یکی از عوامل اصلی این کاهش افت قیمتهای جهانی فولاد است.
رضا شهرستانی افزود: سردرگمی بازار داخل را نیز میتوان یکی دیگر از عوامل کاهش قیمت فولاد دانست؛ چراکه بر اساس وعده دولت مبنی بر اختصاص ارز دولتی، متقاضیان در انتظار به سر میبرند و از خرید فولاد و محصولات فولادی ممانعت میکنند.
وی وضعیت جوی و سرمای هوا را نیز از جمله کاهش قیمتهای جهانی دانست و تصریح کرد: از این رو مصرف بهشدت کاهش یافته است.
مدیرعامل نورد قطعات فولادی همچنین خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان نیز به علت نیاز به حجم بالای نقدینگی برای تولید، تولیدات خود را در واقع به حراج گذاشتهاند از این رو، افت قیمتها هیچ ربطی به کاهش دستوری قیمتها از سوی دولت ندارد و در واقع ناشی از عوامل یاد شده است.
وی با بیان اینکه گفته میشود عرضه 28 هزار تن بیلت از سوی فولاد خوزستان در بورس کالا طی هفته گذشته، موجب تعادل بازار و افت قیمت شده است، افزود: هماکنون کشور ما سالانه با 3 میلیون تن کمبود بیلت مواجه است که در ماه میشود 250 هزار تن، از این رو 28 هزار تن عرضه شده از سوی خوزستان نمیتواند عامل محرکی برای بازار محسوب شود.
شهرستانی گفت: در صورت تداوم وضعیت کنونی مشکلات تولیدکنندگان از جمله میزان معوقات بانکی و نقدینگی روز به روز بیشتر خواهد شد که این امر آثار زیانباری به دنبال خواهد داشت.
وی پیشبینی کرد: براساس شواهد موجود بازار فولاد در سال 91 با رشد قیمت مواجه خواهد شد.

kh25
2012/02/08, 10:10
واقعا نگهداری بعضی سهام صبر ایوب می خواد

وقتی خوب نگاه میکنم میبینم که سهامداری خیلی ساده هست و سهامبازی و حرص و طمع خیلی بده!!!!!!!

خیلی از سهام در یک حرکت خزنده و با شیب ملایم در حرکتند و نظارت هم نمیخوان فقط زمان و سهامداری
موفق باشید

کوثر
2012/02/09, 23:52
فولاژداره استراحت میکنه هدف بعدی385 ان شاءالله استراحتش کوتاهه

Captain Nemo
2012/02/10, 01:04
خود شرکت بیشتر تاکید بر این داشت که سهمو بخرید که رشد میکنه.شنبه اگه صفش بمونه قطعا قیمتهای بالاتری را خواهد دید.
از طرفی شایعه شده اطلاعات جدیدی از شرکت بزودی منتشر میشود.البته خدا میدونه این بزودی کی خواهد بود

جناب فلاح
با سلام
خبر جدیدی اگر در مورد فولاژ دارید خوشحال
میشویم در اختیار ما و دوستان قرار بدهید .
با سپاس

کوثر
2012/02/13, 12:47
رشد مقاطع فولادی در بازار غیررسمی
گروه بنگاهها - در معاملات نخستین روزپس از تعطیلات اخیر، مقاطع فولادی از سوی بخش خصوصی شاهد افزایش نرخ بود.در معاملات روز یکشنبه 23 بهمنماه جاری، مقاطع فولادی از سوی کرمانشاه، بناب، جهان فولاد غرب، هفت الماس، اصفهان و آریان فولاد رشد نرخ را در بازار غیررسمی تجربه کرد.بهرغم رشد شمش فولاد، اما شمش تولید داخل روی منحنی باثبات قرار داشت.

کوثر
2012/02/17, 11:06
خبر رسیده فولاژمی خواد دوباره تعدیل بده درسته؟

fallah
2012/02/17, 11:34
جناب فلاح
با سلام
خبر جدیدی اگر در مورد فولاژ دارید خوشحال
میشویم در اختیار ما و دوستان قرار بدهید .
با سپاس

با سلام خدمت دوستان فولاژی
در مورد فولاژ همان اطلاعات جدید در گزارش بعدی شرکت به سازمان ارسال خواهد شد.
کسانی که در قیمتهای بین 280تا 310 سهم را در سبد خود دارند جای هیچ نگرانی نیست.این حرف را بنده نمی گویم بلکه مدیر مالی فولاژ عنوان کرده.خود شرکت در محدوده 300 (250تا280 و 290 تا 310) سهم بسیاری در سبد خود دارد.
مشکل ما اینست که همیشه به سهم با دید کوتاه مدت نگاه میکنیم.وقتی خود اعضای شرکت و افراد در جه بالا شرکت سهم را میلیونی خرید میکنند پس حتما خبری هست.میتوانم قول دهم این افراد به سود زیر 50 درصد راضی نمیشوند و به کوتاه مدت سهم کاری ندارند.
در این روزهای قبلی که بخاطر عرضه پارسان مردم سهم خود را مفت میفروختند در روزهای آینده در قیمتهای بالا خریدار خواهند بود.البته این را نیز یاد آور شوم این حرفهای بنده در بازار طبیعی قابل اجرا هست چون احتمال دارد وضع مملکت کمی دگرگون شود و مردم حتی سهم ارزنده خود را در قیمتهای خیلی پایین هم عرضه بکنند.
در کل محدوده 300 برای سهم قیمتی جذاب به شمار میرود و در صورت افت بیش از 300 تومن خود شرکت سهم را از بازار جمع آوری خواهد کرد.(به گفته افراد درجه بالا شرکت که رابطه نزدیکی با آنها دارم).
کسانی که سهم را در قیمتهای پایین دارند نگه داری
کسانی که سهم را در قیمتهای بالا دارند خرید جهت کم کردن میانگینشان
کسانی که سهم را ندارند و قصد ورود دارند در قیمتهای بالا خریداری نکنند(حتی اگه نتوانستند بخرند در قیمتهای بالا خریداری نکنند).البته قیمتهای کنونی قیمتهای مناسبی است.

باز هر اتفاقی و خبری از شرکت خواست به بیرون درج شود خدمت دوستان عرض خواهم کرد.

موفق باشید

saidiy
2012/02/21, 17:55
دوستا ن نظرشونو در مورد فولای هم بگن ممنون میشم

amin68
2012/03/04, 13:14
دوستان درمورد بازگشایی فولاژ اگه اطلاع دارن بزارن باتوجه به باز گشایی این هفته قندی هامرسیl-)

کوثر
2012/03/09, 16:03
ان شاءالله خبر خوبی در راه است به محز قطعیت اعلام میشود

fallah
2012/03/10, 18:06
باسلام بر دوستان فولاژی
همونطور که قولشو به دوستان داده بودم (مخصوصا امین عزیز) قرار بود از اولین پیش بینی در آمد سهم بگویم.
همین امروز که با یکی از مدیران عامل زیر مجموعه فولاژ صحبت میکردم گویا شرکت ای پی اس 50 تومنیه خود را(تعدیل نزدیک 30 درصدی)به سازمان ارسال کرده و مورد موافقت قرار نگرفته و یک گزارش جدید خواستند.
واقعا من موندم که چرا نمیذارن سهمی مثل فولاژ تو این بازار خودشو نشون بده.
حالا این 50 تومنی که سازمان قبول نکرده پیش بینی اولیه بوده و سازمان ترسیده تا پایان سال مالی 91 فولاژ بترکونه(حسودن دیگه)
گذشته از اینها فولاژ خود را در پایان سال مالی 91 نشان خواهد داد و جای هیچ نگرانی نیست
امیدواریم همین ای پی اس 50 تومنی قبول شه تا دوستان فولاژی سال دیگه یه سال پرسود داشته باشند.
بازهم شرمنده که دیر شد(مشغله کاری نمیذاره بخدا)

fallah
2012/03/13, 21:02
گزارش فولاژ اومد.
همانطور که در مطلب قبلی عنوان کرده بودم ای پی اس 50 تومنی(6 ریال کمتر گفتم) خود را اعلام کرده.
حالا این گزارش اول پیش بینی سهمه و با توجه به خبرهایی که پیرامون سهم دارم در هر صورت مالی خود قطعا تعدیلی خواهد داشت.
باز هم خبری بود خدمت دوستان عرض خواهم کرد.فقط سهمتونو محکم بچسبید رفتیم واسه 400.(البته شاید بعد عید)

کوثر
2012/03/17, 17:01
با سلام
معاملات دو روز اخیر فولاژ نشان از قندی بودن این سهم در سال اینده دارد
سهم در حال جمع اوری است

komiser
2012/03/28, 16:58
فولاد آلیاژی ایران

اخبار و زمزمه هایی که از سوی شرکت فولاد آلیاژی ایران در بازار سرمایه به گوش می رسد حاکی از آنست که این شرکت از محل افزایش میزان ظرفیت تولید و فروش انواع محصولات خود با سود مناسبی همراه شده و احتمال تعدیل مثبت عایدی از این محل در شرکت فولاد آلیاژی ایران در گزارش 12 ماهه این شرکت وجود دارد
http://www.boursepersia.com/news/%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1/news-8722.html

mohsen1122003
2012/04/10, 12:04
شکست مثلث با حجم خوب با هدف 412 تومان

پرریسک
2012/04/10, 12:20
شکست مثلث با حجم خوب با هدف 412 تومان
موافقم ...
گروه فولاد نمودار خوبی دارد...
دیروز امروز هم فولاد هم فولاژ خرید شد ...
کم کم بریم سروقت فملی...

کوثر
2012/04/11, 20:10
حیف این سهم نیست اگر بدانید سود امسالش چقدر است غدیر رو ول میکنید میاید میخریدش سود 91 هیچی نباشه 85 الی 100 تومنه

pinar
2012/04/12, 17:16
فولاژ از لحاظ تکنیکالی به جذابترین نقطه ی خرید رسیده و برای صعود آماده ی آماده است.

ناظم
2012/04/12, 22:23
یک عده از افراد از جمله سعید درخشانی اشکان رضوانی امیران توی این یکی دوروزه این سهم را خریده اند

کوثر
2012/04/13, 00:04
یک عده از افراد از جمله سعید درخشانی اشکان رضوانی امیران توی این یکی دوروزه این سهم را خریده اند
منو یادت رفت.تو کل گروه فلزی من فقفط فولاژ

daryadel120
2012/04/14, 11:43
میگن تعدیل مثبت داره.... کسی خبر موثقی داره؟؟؟

mohsen1122003
2012/04/17, 23:26
احتمال برگشت از قیمت 3566 به هدف 2080 . فردا سهمو زیر نظر داشته باشین

Amir P
2012/04/17, 23:57
فولاژ 350 تومنی فکر کنم یه گین 15 درصدی تا 405 بده.....اگه قیمت زیر 350 بره fail میشه

http://forums.boursy.com/imported/2012/04/165.png

کوثر
2012/04/18, 08:39
کف فولاژالان 340الی330 می باشد خود دانید

بابک 52
2012/06/19, 13:31
"فولاژ" و افزایش 14 درصدی نرخ محصولات
شرکت فولاد آلیاژی ایران با سرمایه ای معادل 130 میلیارد و 300 میلیون تومان سهامداران خود را در تاریخ 13 تیر 91 برای شرکت در مجمع عمومی سالیانه دعوت کرده است.
این شرکت در اطلاعات و صورتهای مالی حسابرسی نشده 12 ماهه منتهی به 29 اسفند 90 عایدی خالص هر سهم خود را مبلغ 558 ریال اعلام کرده که نسبت به سال گذشته 47 درصد افزایش داشته است.
شرکت فولاد آلیاژی ایران که در سال مالی 90 با افزایش 55 درصدی فروش، 27 درصدی بهای تمام شده کالای فروش رفته و 72 درصدی هزینه های مالی روبرو بوده، پیش بینی عایدی خالص هر خود را برای آن سال مالی در اسفند 89 مبلغ 337 ریال و بر اساس عملکرد واقعی 6 ماهه مبلغ 315 ریال و نیز طبق عملکرد واقعی 9 ماهه مبلغ 397 ریال اعلام کرده بوده است.
"فولاژ" دلیل تغییر اطلاعات واقعی سال مالی 90 نسبت به اطلاعات قبلی را بشرح زیر اعلام کرده است:
1- پیش بینی سود 3میلیارد و 500 میلیون تومانی از محل درآمد حاصل از سرمایه گذاری ها و تغییر آن به 12میلیارد و 500 میلیون تومان
2- پیش بینی فروش 297 میلیارد و 500 میلیون تومان و تغییر آن به 299 میلیارد و 100 میلیون تومان بعلت افزایش 13 درصدی در تولیدات
گفتنی است این شرکت در پیش بینی حسابرسی شده سال 91 برای هر سهم خود سود خالصی معادل 494 ریال اعلام کرده که نسبت به سال مالی گذشته 11 درصد کاهش داشته است.
عملکرد این شرکت در سال 91 در مقایسه به سال گذشته از افزایش 28 درصدی در فروش ( 14 درصد بعلت شروع به کار پروژه زیر سقفی کوثر از شهریور 91)، 32 درصدی بهای تمام شده کالای فروش رفته و 43 درصدی درآمدهای حاصل از سرمایه گذاری ها ( حاصل از سپرده گذاری 10میلیارد تومان بصورت یکساله در بانک صادرات با نرخ 15 درصد) و همچنین افزایش 11درصدی خالص درآمدهای متفرقه بعلت سود سپرده و اجاره دریافتی از کارخانه آهک برخوردار بوده است.
شایان ذکر است شرکت فولاد آلیاژی ایران که در سال مالی 90 بطور میانگین با افزایش 20 درصدی و طبق پیش بینی های سال 91 با پیش بینی افزایش 14 درصدی در قیمت محصولاتش روبرو بوده است، در نظر دارد در سال 90 و 91 به ترتیب 50 درصد و 70 درصد از سود خالص خود را میان سهامدارانش تقسیم کند.

بهبودی
2012/07/03, 22:31
سلام دوستان
مجمع فولاژ امروز صبح برگزار وسود نقدی توزیع شده به ازای هرسهم 500ریال تصویب شد

آریو
2012/07/08, 10:56
اگه بازار بسترسازی بکنه این سهمو 220 تا 230 خرید ... خیلی عالی میشه

erfanslash
2012/07/31, 11:08
دوستان سود فولاژ رو باید از کدوم بانک دریافت کنیم یا خودشون واریز میکنن؟

بابک 52
2012/08/21, 13:07
با حفظ بازار فروش و مدیریت هزینه ها محقق شد:
"فولاژ" صادرکننده برتر سال 90 کشور
این شرکت در سال مالی 90 موفق به حفظ سهم تولید محصولات فولادی در بازار داخلی و همچنین افزایش بیش از 46 درصدی سود خالص به دلیل مدیریت هزینه ها و فروش شرکت شده است.
شرکت فولاد آلیاژی ایران با سرمایه 130 میلیارد و 300 میلیون که بیش از 32 درصد سهامش در تملک شرکت سرمایه گذاری غدیر است در سال 1390 بعنوان صادر کننده برتر کشور انتخاب شده است.
به گزارش بورس نیوز، "فولاژ" در پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به اسفند 91 بر اساس عملکرد واقعی 3 ماهه 25 درصد از فروش، 24 درصد از بهای تمام شده کالای فروش رفته و 28 درصد از سود خالص هر سهم را پوشش داده و توانسته مبلغ 139 ریال ازسود 494 ریالی هر سهم خود را محقق نماید که در نظر دارد 70 درصد از این مبلغ را بین سهامدانش تقسیم نماید.
گفتنی است رقم 4 میلیارد و 500 میلیون تومانی خالص درآمدهای متفرقه (34ریال به ازای هر سهم) در سال مالی 91 عمدتا بابت پیش بینی 2 میلیارد و 400 میلیون تومان سود حاصل از سپرده های بانکی و پیش بینی مبلغ 1 میلیارد و 200 میلیون تومان بابت اجاره دریافتی ازکارخانه آهک می باشد.
همچنین شرکت فولاد آلیاژی ایران در سال مالی 91 برای فروش 7 درصدی صادراتی و خرید 15 درصدی مواد اولیه خارجی نرخ دلار را مبلغ 1589 تومان و 8 ریال در نظر گرفته است.
"فولاژ" پروژه زیر سقفی (کوثر) را با 91 درصد پیشرفت در برنامه امسال خود دارد که سود آوری آن برای هر سهم مبلغ 153 ریال خواهد بود و درصورت بهره برداری از تمام ظرفیت، این مبلغ به 264 ریال خواهد رسید.
این شرکت که در سال مالی 90 موفق به حفظ سهم تولید محصولات فولادی در بازار داخلی و همچنین افزایش بیش از 46 درصدی سود خالص به دلیل مدیریت هزینه ها و فروش شرکت شده طبق تصمیمات مجمع عمومی برای هر سهم مبلغ 558 ریال سود خالص محقق نموده بود که 500 ریال از آن را بین سهامدارانش تقسیم کرده است.

lotusnil
2012/08/21, 14:47
فولاد آلياژي ايران در عملکرد سه ماهه چگونه عمل کرده است؟ عوامل مؤثر بر سود ايجاد شده چه بود؟ آيا تعديلي وجود خواهد داشت؟

http://www.karafarinbrokerage.ir/show.file?mainfile=true&userfile_id=13425341&showType=1

بابک 52
2012/08/27, 15:30
افزایش سرمایه در فولاژ
شرکت فولاد آلیاژی ایران که در این روزها مورد اقبال سهامداران واقع گردیده و به علت پوشش مناسب 28 درصدی سود در 3 ماهه اول توانسته در چند روز گذشته از رشد قیمت نیز بهره مند گردد، در تازه ترین اطلاعیه خود سهامداران را برای تصمیم گیری در مورد افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق العاده دعوت کرده است.
به نظر می رسد در صورتیکه افزایش سرمایه تصویب گردد، این سهام بتواند به مدد رشد قیمت محصولات و اجرای طرح های توسعه یکی از سهم های پر پتانسیل سالهای پیش رو بوده و بازده مناسبی نصیب سهامداران خود کند

وحید 20
2012/09/18, 20:41
مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1391/06/19 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 1,303,000 میلیون ریال بهمبلغ 1,903,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 600000 میلیون ریال ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ 1391/06/27 لغایت تاریخ 1391/08/25 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده ست.

شماره حساب
بانک
شعبه

0209131354005
صادرات ايران
نبش فجر

rajabnejad
2012/09/19, 09:38
eps فولاژ با سرمایه جدید (اخبار بورس)

فولاژ سود هر سهم سال مالی 91 خود را با سرمایه جدید اعلام کرده است.این شرکت قبلا با سرمایه 130.3 میلیارد تومانی 494 ریال را اعلام کرده بود که با سرمایه جدید ( 190.3 میلیارد تومان ) 339 ریال اعلام کرده است.با این سرمایه در سه ماهه نیز 95 ریال شناسایی کرده است.شایان ذکر است که مطابق با مجمع عمومی فوق العاده 19 شهریور ماه سال جاری افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 1303 میلیارد ریال به 1903 میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده مورد تصویب قرار گرفته است

mkamyab
2012/10/25, 16:06
فولاژ ترکوند :

http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=jMRxZEa2%2btgMl ZKzSEJ%2bhA%3d%3d

meysam_sh_2020
2012/10/25, 18:53
عجب گزارشی داد این فولاژ ...........اوه اوه ............

rajabnejad
2012/10/28, 09:36
گفته شده بدنبال افزایش نرخ ارز و شمش فولادی، محصولات شرکت فولاد آلیاژی ایران نیز با افزایش بیش از 30 درصدی قیمتها همراه شده که جهش سودآوری و تعدیل مثبت عایدی شرکت را فراهم ساخته است بطوریکه اخباری از تعدیل مثبت سنگین سود هر سهم فولاژ از مبلغ 339 ریال فعلی به 1000 ریال در بازار پیچیده است که هنوز از سوی مدیران شرکت به تأیید نرسیده است. فولاژ اخیرأ افزایش سرمایه 46 درصدی انجام داده و سرمایه خود را از 13.3 میلیارد تومان به 190.3 میلیارد تومان افزایش داده است.از دیگر سو، فولاژ در آستانه بهره برداری از چند طرح توسعه ای مهم خود بوده بطوریکه تولیدات شرکت بزودی به حداکثر ظرفیت خواهد رسید. وضعیت فروش خارجی شرکت و صادرات محصولات با وجود مشکلاتی همچون تسعیر ارز و افزایش هزینه ها ، در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و نسبت به عملکرد واقعی 3 ماهه اول سال گذشته، از افزایش بیش از 88 درصدی برخوردار بوده است.

بابک 52
2012/11/05, 20:01
توليد يك محصول جديد در شركت فولاد آلياژي ايران

شرکت فولاد آلياژي ايران براي نخستين بار در كشور، به دانش فني و توليد يك نوع محصول جديد با نام «فولاد سوپاپ4718s » دست يافت.

به گزارش روابط عمومي سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران، غلامرضا قميشي، مدير عامل شرکت فولاد آلياژي ايران، با بيان اين مطلب اظهار داشت: مطالعات ساخت فولاد سوپاپ 4718s از فروردين امسال در اين شركت آغاز شد كه خوشبختانه طبق برنامه، دانش فني آن بومي سازي و محصول ياد شده توليد شد.

وي ادامه داد: اين محصول در سايز 12 توليد شده و در صورت نياز، شركت فولاد آلياژي ايران، آمادگي توليد سايز هاي مختلف را دارد.

به گفته قميشي، قيمت هر كيلوگرم فولاد سوپاپ 4718s بين 7 تا 8 هزار تومان است كه حدود يك دوم تا يك سوم قيمت مشابه خارجي آن است.

مدير عامل شرکت فولاد آلياژي ايران با اشاره به اينكه فولاد سوپاپ 4718s در صنعت خودروسازي كاربرد دارد، تصريح كرد: توليد اين محصول نتايجي همچون «حذف عمليات آنيل شمش در فولادسازي»، «كاهش زمان 30 ساعت عمليات بازگرمايش در كوره هاي چاهي نورد سنگين» و نيز « ايجاد نشدن قراضه درون خط در واحدهاي توليدي» به همراه داشته است.

وحید 20
2012/11/09, 14:31
مدیر صادرات فولاد آلیاژی:
خودروسازان قادر به خرید فولاد آلیاژی نیستند

شركت های خودروسازی به دلیل كمبود منابع مالی قادر به خرید و تامین مواد اولیه مورد نیاز خود از جمله محصولات فولاد آلیاژی نیستند.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، حمید رضا کوچکی مدیر صادرات شرکت فولاد آلیاژی ایران، با بیان این مطلب و با انتقاد از ممنوعیت صادرات فولاد گفت: برخی از محصولات فولادی خاص و صنعتی است و فقط در صنعت خودروسازی و پتروشیمی استفاده می شود و مابقی تولیدات باید به سایر كشورها صادر شود در غیر این صورت در انبارها بدون استفاده باقی خواهد ماند و تاثیری بر كاهش قیمت محصولات فولادی نخواهد گذاشت.
وی با اشاره به كاهش تیراژ تولید خودرو و به دنبال آن كاهش مصرف محصولات فولاد آلیاژی در كشور، اظهار داشت: در زمان اوج تولید خودرو در كشور تنها 160هزار تن از محصولات فولاد آلیاژی مورد استفاده خودروسازان قرار می گرفت و با توجه به اینكه در سال جاری حدود 60 درصد از ظرفیت های تولید در شركت های خودروسازی كاسته شده است از این رو، صادرات محصولات آلیاژی به سایر كشورها امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.
كوچكی در پایان خاطرنشان کرد: هم اكنون 40 هزار تن از این دسته محصولات در انبارها باقی مانده است و شركت های مصرف كننده داخلی توانایی خرید آن را ندارند.

mkamyab
2012/12/18, 17:38
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای6 ماههمنتهی به1391/06/31(حسابرسی شده)

http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=aMj8f1HfGh4ls6Z l9Br%2fYw%3d%3d

mkamyab
2012/12/18, 17:39
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه (حسابرسی شده)

http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=lwsHtLz4TpzbSc 4BGjaDmw%3d%3d

rajabnejad
2012/12/18, 19:50
فولاژ نیز همانند دیگر فولادی ها با تعدیل مثبتی خوبی روبرو شده است و سود هر سهم خود را در گزارش عملکرد بر اساس 6 ماهه از 34 تومان به 77 تومان افزایش داده و با تعدیل مثبت 126 درصدی روبرو شده است.در نیمه نخست سال نیز 37 تومان محقق کرده است

علت تعدیل خوب شرکت افزایش نرخ فروش محصولات متناسب با افزایش نرخ ارز و همچنین افزایش تولید و فروش در پیش بینی جدید بوده است

شرکت همچنین اعلام کرده است که با توجه به افزايش نرخ مواد اوليه و پيش بيني مواد اوليه و پيش بيني افزايش آن در دوره منتهي به پايان سال مالي جاري و لزوم بابت خريد مواد اوليه ضروري شرکت و محدوديت در ارائه تسهيلات بانکي از سوي بانکهاي کشور و تأمين بخشي از سرمايه گذاري در پروژه يزد i از محل منابع داخلي شرکت ، پرداخت 50% سود سال جاري بعنوان dps پيشنهاد گرديده است .

saeedr88
2012/12/19, 00:48
یک تعدیل مثبت 126 درصدی از جنس فولادیک تعدیل مثبت 126 درصدی از جنس فولاد

فولاژ نیز همانند دیگر فولادی ها با تعدیل مثبتی خوبی روبرو شده است و سود هر سهم خود را در گزارش عملکرد بر اساس 6 ماهه از 34 تومان به 77 تومان افزایش داده و با تعدیل مثبت 126 درصدی روبرو شده است.در نیمه نخست سال نیز 37 تومان محقق کرده است
علت تعدیل خوب شرکت افزایش نرخ فروش محصولات متناسب با افزایش نرخ ارز و همچنین افزایش تولید و فروش در پیش بینی جدید بوده است
شرکت همچنین اعلام کرده است که با توجه به افزايش نرخ مواد اوليه و پيش بيني مواد اوليه و پيش بيني افزايش آن در دوره منتهي به پايان سال مالي جاري و لزوم بابت خريد مواد اوليه ضروري شرکت و محدوديت در ارائه تسهيلات بانکي از سوي بانکهاي کشور و تأمين بخشي از سرمايه گذاري در پروژه يزد i از محل منابع داخلي شرکت ، پرداخت 50% سود سال جاري بعنوان dps پيشنهاد گرديده است .
پرشین تحلیل

وحید 20
2012/12/30, 19:09
رشد توليد و صادرات محصولات شركت فولاد آلياژي ايران (http://www.yjc.ir/fa/news/4214429/%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%AF-%D9%88-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%AA-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%8A%D8%A7%DA%98%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86)
مديرعامل شركت فولاد آلياژي ايران از افزايش 50 درصدي «صادرات» و 18 درصدي «توليد» محصولات اين شركت خبر داد.
http://forums.boursy.com/imported/2012/12/2507.jpgبه گزارش سرويس اقتصادي باشگاه خبرنگاران (http://www.yjc.ir/fa/services/6) به نقل از «شاتا» از ايميدرو، غلامرضا قميشي با بيان اين مطلب گفت: شركت فولاد آلياژي ايران در آذر امسال، 2 هزار و 743 تن محصول در قالب گروه هاي عمليات حرارت پذير، سخت شونده سطحي، ابزار سرد كار و ابزار گرم كار به ارزش حدود 2 ميليون و 620 هزار دلار به كشورهاي اروپايي صادر كرد.

وي ادامه داد: اين در حاليست كه در مدت مشابه سال 90، ميزان صادرات محصولات به اروپا حدود يك هزار و 370 تن بود.

مديرعامل شركت فولاد آلياژي ايران با اشاره به افزايش بيش از 39 هزار تني ميزان توليد محصولات اين شركت در 9 ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال 90، تصريح كرد: شركت ياد شده از ابتداي امسال تا آذر، 258 هزار و 500 تن فولاد خام از نوع گروه هاي عمليات حرارت پذير، سخت شونده سطحي، ابزار سرد كار، ابزار گرم كار، ميكرو آلياژ، فنر، كربني و صنعتي توليد كرد.

وي افزود: اما ميزان توليد محصولات اين شركت در مدت مشابه سال گذشته، 219 هزار و 400 تن بود.

به گفته وي، اين محصولات به عنوان مواد اوليه صنايع خودرو سازي، نفت، گاز، پتروشيمي، ماشين سازي، ابزار سازي و ساختمان كاربرد دارد.

mkamyab
2013/01/22, 18:40
9 ماهه :
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=8IW5vHtiHZ8DsL rIHSGHPA%3d%3d

http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=g%2bnOeNYPlNxbr aA1d%2fQDYA%3d%3d

mkamyab
2013/01/22, 19:24
سود وزيان شرکت فولاد وآهن غدير ايرانيان در عمکرد واقعي 9 ماهه لحاظ نشده است

rajabnejad
2013/01/22, 19:55
فولاژ سود هر سهم سال مالی 91 خود بر اساس عملکرد 9 ماهه واقعی را همان 77 تومان قبلی پیش بینی کرده است و در این دوره 69 درصد آن ( 534 ریال به ازای هر سهم ) را نیز پوشش داده است.در پيش بيني درآمد سرمايه گذاري، مبلغ 150 ميليارد ريال درآمد ناشي از سود سهام در شرکت وابسته آهن و فولاد غدير ايرانيان با فرض آن که سود خالص سال 1391 آن شرکت مبلغ 800 ميليارد ريال باشد و 75 درصد آن تقسيم شود شناسايي شده است.در 9 ماهه 250000 میلیون ریال سود خالص شناسایی شده که این تفاوت ناشی از تسعیر بدهی های ارزی طی 9 ماهه سال جاری می باشد.بدین ترتیب شرکت در گزارش 9 ماهه هود هیچ گونه سودی از این بابت شناسایی نکرده است

مقدار تولید و فروش شرکت در دوره 9 ماهه نسبت به دوره مشابه سال قبل به ترتیب با رشد 17 و 18 درصدی روبرو شده است.مبلغ فروش نیز با رشد 75 درصدی مواجه شده است.شایان ذکر است شرکت در این دوره 11.9 میلیون دلار صادرات و 15.8 میلیون دلار واردات داشته که با نرخ دلار 2541 تومان تسعیر شده است

nazer
2013/01/22, 21:18
با سلام دوستان در مورد سود فولاز 77تومانی با سرمایه جدید و تا قبل از مجمع افزایش سرمایه به ثبت خواهد رسید...

Captain Nemo
2013/01/24, 14:45
فولاد آلياژي ايران (فولاژ)

اطلاعيه در خصوص سهام شناور آزاد (به پيوست)

http://forums.boursy.com/imported/2013/01/2.aspx?id=s1h4fv2u1bahuu2b3%2fd4iq%3d%3d

آریو
2013/01/27, 15:44
فردا شاید کلا عرضه بشه رو 620 تومان

حسام
2013/02/07, 01:54
سهم خریدارهای محکمی داره
http://upload.tehran98.com/img1/ch1dpkeaxz6wxs915q87.jpg

جعفرزاده
2013/02/07, 02:02
یه جورایی در منطقه اشباع خرید میباشد. خریداران احتیاط کنند.

مصطفي رستمي
2013/02/09, 09:43
یه جورایی در منطقه اشباع خرید میباشد. خریداران احتیاط کنند.

دوست عزيز
اگر 4 تا پست بالاتر را ملاحظه بفرماييد (پست دوست عزيزم capitan nemo ) ملاحظه خواهيد كرد كه عرضه صرفا به خاطر سازمانه كه شناور سهم را بالا بياورند.
فولاژ فخاس ديگري خواهد بود.
الان هم فرصت خريد داره ميده

homework
2013/02/09, 10:55
دوست عزيز
اگر 4 تا پست بالاتر را ملاحظه بفرماييد (پست دوست عزيزم capitan nemo ) ملاحظه خواهيد كرد كه عرضه صرفا به خاطر سازمانه كه شناور سهم را بالا بياورند.
فولاژ فخاس ديگري خواهد بود.
الان هم فرصت خريد داره ميده

اینجوری که شما می فرمایید باید فروشنده ها حقوقی باشند
و لی بیشتر حقیقی هستند و حقوقی فقط 30 عدد فروخته !!!!1

مصطفي رستمي
2013/02/09, 11:12
اینجوری که شما می فرمایید باید فروشنده ها حقوقی باشند
و لی بیشتر حقیقی هستند و حقوقی فقط 30 عدد فروخته !!!!1

درسته دوست عزيز
ولي شما امار معاملات روزهاي گذشته را ببينيد
مثلا 4 شنبه و 3 شنبه هفته گذشته را
نامه بورس به شركت را هم كه در بالا اورده شده را ملاحظه بفرماييد متوجه خواهيد شد.
شكنداشته باشيد كه به محض اينكه ديگر سهامكداران عمده طبق نظر سازمان ملزم به فروش نباشند اين سهم گير كسي نخواهد آمد. شايد كمي زمانبر باشد ولي به ريسكش ميارزه كه تو سبدمون كمي داشته باشيم.

جعفرزاده
2013/02/09, 12:29
درسته دوست عزيز
ولي شما امار معاملات روزهاي گذشته را ببينيد
مثلا 4 شنبه و 3 شنبه هفته گذشته را
نامه بورس به شركت را هم كه در بالا اورده شده را ملاحظه بفرماييد متوجه خواهيد شد.
شكنداشته باشيد كه به محض اينكه ديگر سهامكداران عمده طبق نظر سازمان ملزم به فروش نباشند اين سهم گير كسي نخواهد آمد. شايد كمي زمانبر باشد ولي به ريسكش ميارزه كه تو سبدمون كمي داشته باشيم.
در ارزندگی سهم شکی نیست. صحبت اینکه چرا 670 یکسری میخرند با توجه به اطلاعاتی که شما دادید و اکثرا هم با خبر هستیم . خوب صبر میکنیم اصلاح قیمتی کند و مثلا درمحدوده 600 تا 620 تومان و یا 640 تومان میخریم . بهتر نیست.

مصطفي رستمي
2013/02/09, 13:56
در ارزندگی سهم شکی نیست. صحبت اینکه چرا 670 یکسری میخرند با توجه به اطلاعاتی که شما دادید و اکثرا هم با خبر هستیم . خوب صبر میکنیم اصلاح قیمتی کند و مثلا درمحدوده 600 تا 620 تومان و یا 640 تومان میخریم . بهتر نیست.

دوست عزيز
سهم اصلاح انچناني نداره.
بهتره هر روز قيمتهاي پايينش رو بشينيد و پله اي خريد كنيد.(نظر شخصي منه)

مصطفي رستمي
2013/02/11, 09:23
تا اين لحظه 568000 سهم معامله شده كه كليه فروشها مربوط به حقيقي ها بوده و 90 درصد هم حقوقي ها خريده اند

وحید 20
2013/02/23, 11:21
فولاد آلیاژی افزایش نرخ گرفت

توقف این نماد معاملاتی در روز سه شنبه یکم اسفند ماه در شرایطی رخ داد که علت اصلی آن اعلام نخستین پیش بینی درآمد هر سهم سال 92 و افزایش آن نسبت به پیش بینی سال مالی جاری می باشد.
میانگین بازدهی شرکت فولاد آلیاژی ایران از ابتدای سال تا کنون بیش از 162 درصد می باشد. در عین حال گروه فلزات اساسی از ابتدای سال تا کنون میانگین بازدهی نزدیک به 45 درصدی را به دست آورده است .گفتنی است که نماد معاملاتی "فولاژ" در روز سه شنبه هفته گذشته به منظور اعلام پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 92 متوقف شد.

جعفری ، مدیر امور سهام شرکت فولاد آلیاژی ایران در گفتگو با خبرنگار بورس ریپورت، در رابطه با توقف نماد معاملاتی "فولاژ" عنوان کرد: توقف این نماد معاملاتی در روز سه شنبه یکم اسفند ماه در شرایطی رخ داد که علت اصلی آن اعلام نخستین پیش بینی درآمد هر سهم سال 92 و افزایش آن نسبت به پیش بینی سال مالی جاری می باشد.

وی ادامه داد: "فولاژ" گزارش مربوط به پیش بینی درآمد هر سهم آتی خود را به سازمان بورس اعلام کرده است اما این گزارش به منظور ایجاد شفافیت بیشتر و همچنین ارائه مستندات لازم به شرکت بازگردانده شد که هم اکنون در حال تشریح موارد خواسته شده هستیم.

مدیر امور سهام فولاد آلیاژی ایران از افزایش سودآوری بودجه سال مالی آتی شرکت نسبت به سال جاری خبرداد و افزود: با افتتاح طرح پروژه زیرسقفی (کوثر) میزان تولید شرکت از افزایش پنج تا10درصد ی برخوردار خواهد شد.همچنین نرخ فروش محصولات شرکت در سال آتی از افزایش حدود پنج درصدی برخوردار است که در همین راستا سود سال آتی شرکت نیز نسبت به امسال از افزایش با اهمیتی برخوردار خواهد بود.

این مقام مسئول با اشاره به نهایی شدن قرارداد مربوط به پروژه یزد یک اظهار کرد: شرکت فولاد آلیاژی ایران پیش تر اقدام به افزایش سرمایه ای به میزان 600 میلیارد ریال نمود که عمدتاً جهت انجام پروژه یزد یک انجام گرفت.

وی ادامه داد: پروژه یزد یک به عنوان یک سوپر پروژه ظرفیت تولید ی شرکت را تا 800 هزار تن در سال افزایش می دهد و بنا بر محاسبات انجام شده به نظر می رسد که این پروژه در اواخر سال 93 به بهره برداری رسد.

جعفری در پایان در رابطه با به تحقق سود پیش بینی شده سال جاری عنوان کرد: با توجه به پوشش 69 درصدی هر سهم در گزارش 9 ماهه(حسابرسی نشده) شرکت قابلیت پوشش سود پیش بینی شده خود در سال جاری را دارد .

بابک 52
2013/03/12, 00:34
«فولاژ» پیشبینی سود 92 را اعلام کرد

گروه بنگاهها- شرکت فولاد آلیاژی ایران پیشبینی سود هر سهم سال مالی 92 را با افزایش هفت درصدی به بازار اعلام کرد. به گزارش بورس و اوراق بهادار، این شرکت برای سال آتی با سرمایه یکهزار و 903 میلیارد ریال مبلغ 821 ریال پیشبینی کرده است.

پیشبینی فروش «فولاژ» برای سال 92 با افزایش 50 درصدی نسبت به سال جاری مبلغ هفت هزار و 755 میلیارد ریال اعلام شده که علت آن را افزایش در مقدار و نرخ فروش محصولات عنوان کرده است.

براساس اطلاعات دریافتی سود پیشنهادی هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سال مالی 92 معادل 50 درصد از سود خالص است.

مصطفي رستمي
2013/03/27, 10:42
سود سال 91 مبلغ 100 تومان پوشش داده شده و همين مبلغ نيز به بورس اعلام شده است.
دوستان ميتونند با اين شماره 7253090-6(0351) تماس بگيرند(داخلي 2526) اقاي جعفري (مسئول امور سهام).
تعديل حدودا 30 درصدي براي سال 91 و همچنين تاييد سود بالاي 120 براي 92

نون و قلم
2013/04/16, 07:23
شرکت فولاد آلیاژی ایران پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه یک هزار و 903 میلیارد ریال به صورت حسابرسی شده مبلغ 830 ریال اعلام کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، اولین پیش بینی سود هر سهم سال مالی 92 را در بهمن ماه سال گذشته مبلغ 1086 ریال و در اسفند ماه 91 مبلغ 821 ریال و در فروردین ماه سال 92 مبلغ 830 ریال اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش سود پیشنهادی هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سال مالی 92 ، معادل 50 درصد از سودخالص اعلام شده است.
پوشش 58 درصدی پیش بینی ها طی 9 ماه

"فولاژ" پیش بینی سال مالی 91 را با سرمایه یک هزار و 303 میلیارد ریال در سال 91 به صورت حسابرسی شده، مبلغ 494 ریال و با سرمایه یک هزار و 903 میلیارد ریال در شهریور ماه 91 مبلغ 339 ریال، در مهر ماه 91 مبلغ 849 ریال و در آذر، بهمن و اسفند ماه 91مبلغ 770 ریال و در فروردین ماه امسال مبلغ 916ریال اعلام کرد و طی دوره 9 ماهه م وفق شد با اختصاص 534 ریال سود به ازای هر سهم معادل 58 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.

لازم به ذکر است هیات مدیره این شرکت در نظر دارد معادل50 درصد از سودخالص را جهت تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سال مالی 91 پیشنهاد کند.

sarcheshmehpour
2013/05/03, 20:31
فکر کنم موقع حرکت سهم شده، البته همگام با فولاد و....

کيانوش
2013/05/04, 11:52
امان ندادند.فقط يک کم به من رسيد.
حيف شد.
به اميد فردا

sarcheshmehpour
2013/05/04, 22:10
فکر کنم موقع حرکت سهم شده، البته همگام با فولاد و....
بازی فلزات شروع شد، امید است دوشنبه قیمتهای جهانی با این حرکت هم راستا باشد.

eslami
2013/06/12, 08:57
فولاژ نمودار خيلي قشنگي داره، بنيادي سهم هم حرفهاي زيادي براي گفتن داره.

بنظرم با حجمي كه امروز زد........... استارت رشدش خورد.

eslami
2013/06/16, 09:20
صفشو دادن.......
ولي همچنان فرصت خريد ميبينم.

eslami
2013/06/16, 09:55
فولاژ در آستانه خشك شدن!!!