PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معاملات بر خط Online Trading

صفحه ها : [1] 2

بابای دارا
2011/01/22, 00:02
سلام
به اطلاع دوستانی که نمی دونند برسونم:

آغاز ارائه مجوز معاملات آنلاین شروع شده. عزیزانی که مجوز ندارند می تونند به کارگزاری مفید مراجعه کنند و پس از تکمیل فرم های مربوطه و گذروندن کلاس آموزشی و قبولی در آزمون ( که زیاد هم سخت نیست ) مجوز معاملات آنلاین دریافت و ازش لذت ببرن.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 7674610 -0511 تماس بگیرید و یا به سایت http://www.emofid.com مراجعه بفرمایید.

اگه دیر گفتم یا دوستان می دونستند و جسارت کردم عذر می خوام.

بابای دارا
2011/01/22, 00:17
مزایای معاملات برخط ( Online Trading)

سرمایه گذار مطمئن است كه سفارش او دقیقاً در زمان مورد نظر وارد سامانه معاملات می شود.
نقل و انتقال وجوه بدون نیاز به مراجعه به کارگزاری و بانک است و در کسری از ثانیه انجام م یشود.
سرمایه گذار مطمئن است اطلاعاتی كه دریافت میكند، لحظ های است و هیچ تاخیری ندارد و افرادی زودتر از او به این اطلاعات دسترسی ندارد و این باعث بهبود فضای رقابتی می شود.
سرمایه گذاران م یتوانند اطلاعات صور تحساب خود را در لحظه مشاهده نمایند.
از آنجایی که مسئولیت ارسال سفارش با خود مشتریان است، اختلافات احتمالی میان کارگزاری و مشتریان در خصوص زمان ورود سفارش حذف می شود.
به سبب اینكه مشتریان سفار شها را وارد می کنند، اولاً تعداد نقاط ورود سفارش به شدت نسبت به وضعیت فعلی ( حدود 600 ایستگاه معاملاتی ) افزایش م ییابد.
تصمیم گیری خریدار و فروشنده متاثر از اطلاعات و تحلیل خود آنهاست نه افراد معامله گر کارگزاری.
چون تمام امور الكترونیك است، م یتوان سفارشات برنامه ریزی شده ( خودکار) تعریف كرد كه در آن صورت تعداد معاملات، به شدت افزایش خواهد یافت.
به كارگیری ابزارهای مدیریت ریسك آسا نتر خواهد شد.
چون تمام كنتر لهای لازم قبل از ارسال س ارش به سامانه معاملات انجام می شود، ریسك انجام نشدن معامله در سامانه معاملات بورس تهران، بسیار كم م یشود.
به سبب دسترسی بهتر مشتریان به سامانه معاملات، سرمایه گذاری تسهیل شده و به همین دلیل فعالان جدید به بازار خواهند آمد و روز به روز توسعه بازار بهتر خواهد شد.
با کمرنگ شدن ورود اطلاعات دستی توسط معامله گرانِ شركتهای كارگزاری، هزینه نیروی انسانی كارگزاران، كم می شود و كارگزارن می توانند این هزینه را صرف امور توسعه ای بازار كنند و خدمات بهتری به مشتریان عرضه كنند.

سامانه معامالت برخط Online Trading تدبیرپرداز به گونه ای است كه با حداقل پهنای باند اینترنتی، كار میکند. به همین دلیل از تمام نقاط كشور و دنیا می توان به این سامانه وصل شده و سفار شهای خرید و فروش اوراق بهادار را در لحظه ارسال كرد. بنابراین کارایی بازار سرمایه به ارتقاء پیدا کرده و انبوهی از سرمایه هایی كه تاكنون در این بازار فعال نبودند، به بازار سرمایه راه می یابند.

مرصاد
2011/01/22, 09:04
من ماههاست که با این سیستم کار میکنم خیلی عالیه . توصیه میکنم عزیزان از این فرصت استفاده کنند.

sarcheshmehpour
2011/02/11, 19:06
به نقل از دنیای اقتصاد:

سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز فعالیت 3 کارگزار دیگر برای معاملات بر خط (آنلاین) را صادر کرد.

شرکتهای کارگزاری سهم آشنا، آزمون بورس و پارسیان پس از فراهم کردن زیرساختهای لازم، مجوز فوق را دریافت کردند.

بنابراین مسوولان این سه شرکت کارگزاری باید قبل از انجام هر گونه تغییر در شرایط دریافت مجوز ارائه خدمات دسترسی بر خط بازار تاییدیه لازم را از سازمان بورس دریافت کنند.

پیش از این سازمان بورس مجوز فعالیت معاملات بر خط 17 شرکت کارگزاری آبان، مفید، بانک سامان، برهان سهند، سرمایه و دانش، نهایت نگر، تامین سرمایه نوین، سیمان گون، توسعه فردا، مهر ایرانیان، ارگ هومن، بورسیران، بانک توسعه صادرات، بورس بیمه ایران، بانک تجارت، بانک مسکن و امین سهم را صادر کرده بود.

محمود شریعت
2011/02/11, 20:29
بعضي از قوانين معاملات برخط واقعا تبعيض آميزه ....

سید مرتضی مصلائی
2011/02/12, 09:17
چهارشنبه رفتم کارگزاری سامان برای گرفتن اکانت آنلاین جاتون خالی یه امتحانی گرفتن در حد تیم ملی
20 سوال بود باید 13 تاش رو درست جوای میدادی با این که من خیلی تو این 8ماه که اومدم تو بورس مطالعه کردم خیلی برام سخت بود خلاصه برگه رو که داشت تصحیح میکرد نمرم دقیقا شد 13:smiling:
من اینترنتی با این کارگزاری کار میکنم و ازشون راضی بودم امیدوارم آنلاینشون هم خوب باشه
نرم افزارشون هم مال تدبیر پرداز بود
فقط بهم گفتن لازم نیست شماره حساب ملت بدی و همون شماره حساب سامان کافی هست
ازشون پرسیدم شماره حساب سامان هم همون مزایای ملت رو داره که گفتن داره حالا خدا میدونه!!

سید مرتضی مصلائی
2011/02/12, 22:28
دوستان همون طور که میدونید نرم افزار آنلاین توسط دو تا شرکت پیاده سازی شده یکی شرکت تدبیر پرداز و یکی هم شرکت رایان هم افزا
میخوام یه سری از کارگزاری ها یی رو که با نرم افزار رایان هم افزا سرویس آنلاینشون رو راه انداختن به همراه
وب سایتهاشون خدمتتون معرفی کنم:

1-شرکت کارگزاری آبان http://www.abanbroker.com
2-شرکت کارگزاری سهم آشناhttp://www.abco.ir/ (http://www.abco.ir)
3-شرکت کارگزاری سهم یارhttp://www.sahmyar.ir
4-شرکت کارگزاری بورس بهگزینhttp://www.behgozinbroker.com
5-شرکت کارگزاری نهایت نگرhttp://www.nahayatnegar.com
6-شرکت کارگزاری امین سهم http://www.aminsahm.com
7-کارگزاری بانک تجارتhttp://www.bt-broker.com

sarcheshmehpour
2011/06/21, 15:16
از امروزکلیه محدودیتهای آنلاین تریدرها حذف شد و بزودی مشکل تخصیص سهمیه اولیه هم مرتفع خواهد شد. به امید بازاری با ثبات و منطقی

مجيد رادمنش
2011/06/25, 01:43
با توجه به اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار برخی از محدودیتهای معاملات آنلاین تعدیل شد.

بر این اساس در مورد هر کدام از بندهای این بخشنامه توضیح مختصری می دهیم و در صورت لزوم با محدودیتهای فعلی مقایسه ای انجام خواهیم داد.

لازم به ذکر است طبق اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار، محدودیتهای مفاد این بخشنامه جایگزین تمامی محدودیتهای قبلی ماده ۱۰ دستورالعمل اجرایی معاملات بر خط (که در حال حاضر اعمال می شود) خواهد شد و محدودیتهای جدید از تاریخ اول تیر ماه ۱۳۹۰ در نرم افزار معاملات آنلاین اعمال خواهد گردید.

در ادامه به بررسی این متن این بخشنامه می پردازیم (متون نوشته شده داخل { گيومه } توضیحات نگارنده می باشد):

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۱- محدودیت در نوع سفارشات:

سفارشات مجاز برای مشتریان بر خط، از لحاظ قیمتی سفارش Limit، از لحاظ زمانی بدون محدودیت (شامل Day، Date و Open) میباشد.

{ این بند همانند ماده ۱۰ دستورالعمل فعلی می باشد و تغییری نیافته است. }

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۲- محدودیت در حجم سفارش:

در حال حاضر محدودیتی جهت حجم سفارش علاوه بر محدودیت های عادی هسته معاملات وجود ندارد.

{ این بند همانند ماده ۱۰ دستورالعمل می باشد و تغییری نیافته است. در حقیقت محدودیتی را اعلام نمی کند.}

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۳- محدودیت در زمان معاملات:

الف- ساعت ورود سفارش از ابتدای زمان مجاز ورود سفارشات در سامانه معاملاتی لغایت ساعت ۱۲:۰۰ میباشد.

{ در این بند محدودیتهای قبل برداشته شده است. پیشتر کاربر آنلاین می توانست از ساعت ۰۸:۳۰ تا ۰۹:۰۰ همانند سایر معاملهگران ارسال سفارش به هسته معاملات داشته باشد اما از ساعت ۰۸:۵۰ تا ساعت ۰۹:۰۰ امکان حذف آن را نداشت در حالی سایر معاملهگران از این امکان بهره می بردند.}

ب- سفارشات با اعتبار روزانه (DAY) مشتریان برخط باید بلافاصله پس از اتمام ساعت معاملات (ساعت ۱۲:۰۰) توسط سیستم نرم افزاری برخط، حذف گردد.

{ این بند نیز کاربر آنلاین را از محدودیت دیگری رها می کند. پیش از این کاربر آنلاین از ساعت ۱۱:۵۵ تا ۱۲:۰۰ امکان ورود سفارش «Day» به سیستم معاملات را نداشت که از اول تیر ماه این محدودیت نیز برداشته خواهد شد. }

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۴- محدودیت در عرضه های خاص:

الف – مشتریان معاملات بر خط در زمان حراج نمادهای بازگشایی شده امکان ورود سفارش با رعایت محدودیتهای قیمتی سفارش را دارند.

{ در دستورالعمل قبل امکان ورود کاربران آنلاین به مکانیزم حراج وجود نداشت اما از اول تیر ماه شما کابران نیز می توانید در این مکانیزم شرکت کنید؛ البته با رعایت محدودیتهای ذکر شده در همین بخشنامه. }

ب – بورس یا فرابورس باید سهمیه مجزایی را برای هر مشتری معاملات بر خط در کلیه عرضههای اولیه تعیین نمایند. مشتریان معاملات بر خط میتوانند با رعایت محدودیت حجم معامله مشتری برخط به میزان سهمیه تعیین شده، در عرضههای اولیه اقدام به خرید نمایند.

{ طبق این بند از این پس همه کاربران آنلاین می توانند در رقابت برای خرید سهم عرضه اولیه شرکت کنند. بر این اساس پیش از شروع رقابت، سقف قابل رقابت برای هر مشتری به اطلاع مدیر معاملات آنلاین رسانده میشود و مدیر معاملات آنلاین این سهمیه را در نرم افزار آنلاین اعمال می نماید و پس از شروع رقابت، کاربران می توانند تا سقف تعیین شده سفارش خرید سهم عرضه اولیه وارد سیستم نمایند. }

ج – مشتریان برخط حق رقابت و انجام معامله عمده را ندارند.

{ این محدودیت پیش از این هم وجود داشته است. از نظر ساز و کار انجام معاملات، بین معاملات عمده و خرد تفاوت زیادی وجود دارد و عدم دسترسی کاربران آنلاین به انجام معاملات عمده منطقی به نظر می رسد. }

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۵- محدودیت های قیمتی سفارش :

الف – درصد تفاوت مجاز قیمت سفارش با دامنه مظنه بازار صرفاً درخصوص ورود سفارش در زمان حراج بازگشایی و عرضه اولیه به شرح زیر اعمال میگردد :

۱- قیمت سفارش خرید مشتری معاملات برخط نمیتواند بیشتر از بهترین مظنه خرید بازار باشد.

۲- قیمت سفارش فروش مشتری معاملات برخط نمیتواند کمتر از بهترین مظنه فروش بازار باشد.

۳- درصورتیکه سفارش خرید یا فروشی در زمان ورود سفارش مشتری وجود نداشته باشد، محدودیت مذکور اعمال نمی شود.

{ پیش از این محدودیتهای قیمتی سفارش بر تمامی سفارشات اعمال میشد اما از این پس این محدودیتها تنها بر سفارشاتی که در مکانیزمهای حراج و عرضه اولیه وارد هسته معاملات میشوند اعمال خواهد شد که با توجه به اینکه اکثر معاملات در قالب غیر از این دو مکانیزم صورت میگیرد بنابراین رفع محدودیت بزرگی صورت گرفته است. }

{ بر اساس تبصره های بند الف از محدودیت های قیمتی سفارش، در صورتی که سفارشی در مکانیزم حراج یا عرضه اولیه به هسته معاملات ارسال شود تنها باید حائز یک شرط باشد. آن شرط این است که اگر سفارش وارده سفارش خرید باشد نباید قیمتی بالاتر از بهترین مظنه خرید وارد شده در سیستم معاملات باشد و در صورتی که سفارش وارده فروش باشد، قیمت آن نباید پایین تر از بهترین مظنه فروش باشد. }

{ در تبصره سوم نیز به این نکته اشاره میکند که چنانچه کاربر آنلاین اولین خریدار یا فروشنده در هر سهم خاص در مکانیزم حراج باشد این محدودیت نیز برای او در نظر گرفته نمی شود. }

ب – درصد تفاوت مجاز قیمت سفارش با آخرین قیمت معامله:

۱- درصورتیکه ارزش سفارش وارده کوچکتر یا مساوی یک میلیون ریال باشد، تفاوت قیمت سفارش خرید یا فروش با آخرین قیمت معامله حداکثر دو درصد میتواند باشد. این محدودیت بین ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ اعمال میگردد.

۲- درصورتیکه معاملهای در روز جاری انجام نشده باشد، مبنای قیمت آخرین معامله، قیمت پایانی روز قبل است.

{ در بند ب نیز محدودیت ابلاغ شده قبلی تعدیل شده است. در بخشنامه قبلی چنانچه سفارش شما خرید یا فروش تعداد کمتر از ۱۰۰۰ سهم بود باید علاوه بر محدودیت قیمتی با بهترین مظنه (که در بخشنامه جدید حذف شده است) نسبت به آخرین قیمت معامله شده نیز بیشتر از یک درصد اختلاف نداشته باشد. }

اما در بخشنامه جدید:

{ اولا تعداد ۱۰۰۰ سهم به «ارزش سفارش وارده کوچکتر یا مساوی یک میلیون ریال» تغییر یافته است که این امر رفع محدودیت زیادی را به ارمغان خواهد آورد. چنانکه به عنوان مثال خرید یا فروش «امتیازتسهیلات مسکن» با توجه به قیمت هر سهم آن عمدتا شامل این محدودیت دست و پا گیر میشد. }

{ ثانیا در بخشنامه قبلی محدودیت اعمال شده در این نوع معاملات محدودیت یک درصد اختلاف با آخرین قیمت معامله شده بود که در بخشنامه جدید این محدودیت به دو درصد اختلاف نسبت به آخرین قیمت معامله شده تعدیل شده است }

davood10
2011/08/21, 09:34
سلام.برا فروش این خطای کد رو میده کسی میتونه کمک کنه؟
خطاي كد 001525 : Held quantity of shares is insufficient.

ali.n
2011/08/21, 09:52

فکرکنم مربوط به حجم سفارش باشه

sarcheshmehpour
2011/08/21, 10:12

یعنی تعداد سهم برای فروش کافی نیست اگر نسبت به تعدا سهم اطمینان دارید کارگزار ناظر خود را چک کنید

fm2006
2011/08/21, 10:52
آنلاین قطع شد دزدی در روز روشن برای خرید های شخصی . اسلام به خودش میباله با اینچنین مسلمونایی

مصطفی مصری پور
2011/08/21, 12:07
مال من که باز بود (آپادانا)
گویا مفید و سامان امروز قطع بوده

fm2006
2011/08/21, 12:14
مال من که باز بود (آپادانا)
گویا مفید و سامان امروز قطع بوده

ما هم دوتا آنلاین داریم یکیش مفید یکیشم سامان . شانسو ببین =((

سيد ياسر شريعت
2011/08/21, 12:21

دوست عزیز بعید می دونم مربوط به حجم سفارش باشه
احتمال زیاد می دم این طوری باشه: شما در افزایش سرمایه شرکت کرده اید و کارگزاریتون از اون دسته هست که به محض افزایش سرمایه، سهام جایزه رو تو پورتفوتون درج می کنه که البته تا وقتی سهام جایزه بطور واقعی ثبت نشه نمی تونید معامله کنید. برای مثال من 10 درصد سهام جایزه مپنا تو حسابم هست اما هنوز اجازه معامله ندارم پس وقتی برای فروش اقدام می کنم همین پیغام رو میده که منظورش اینه که شما انقدر سهام رو ندارید که بخواهید بفروشید

davood10
2011/08/21, 12:52
دوست عزیز بعید می دونم مربوط به حجم سفارش باشه
احتمال زیاد می دم این طوری باشه: شما در افزایش سرمایه شرکت کرده اید و کارگزاریتون از اون دسته هست که به محض افزایش سرمایه، سهام جایزه رو تو پورتفوتون درج می کنه که البته تا وقتی سهام جایزه بطور واقعی ثبت نشه نمی تونید معامله کنید. برای مثال من 10 درصد سهام جایزه مپنا تو حسابم هست اما هنوز اجازه معامله ندارم پس وقتی برای فروش اقدام می کنم همین پیغام رو میده که منظورش اینه که شما انقدر سهام رو ندارید که بخواهید بفروشید

ممنونم از همه دوستان.اقا یاسر من دیروز مقداری سایپا به قصد نوسانگیری گرفتم که امروز بفروشم ولی خطای کد میداد.
حالا نمیدونم باید چه کار کنم.

سيد ياسر شريعت
2011/08/21, 14:35
همون کد خطا رو میداد؟! چه تعداد سفارش فروش گذاشته بودین؟ الان تو پورتفوتون چه تعداد موجودی نشون میده؟

davood10
2011/08/21, 16:56
همون کد خطا رو میداد؟! چه تعداد سفارش فروش گذاشته بودین؟ الان تو پورتفوتون چه تعداد موجودی نشون میده؟

اره همون کد بود.همون تعدادی که خریده بودم رو گذاشتم برا فروش.تو پرتفو هم تعداد خریدم رو نشون میده.

بابای دارا
2011/09/07, 09:48
سلام

دوستان من با كاگزاري مفيد كار مي كنم.
ديروز يه درخواست گذاشته بودم تو صف؛ امروز حذفش كردم ولي كل موجوديم تو حساب مسدود شد با كارگزاري تماس گرفتم مي گه بانك ملت تا ساعت 2 رفع مسدودي نمي كنه.

مي خواستم ببينم كسي تاحالا به همچين مشكلي برخورده،
بانك ملت هم تماس داشتم مي گه كارگزاري درخواست حذف نداده.

كي درست مي گه؟

sarcheshmehpour
2011/09/07, 10:10
دوست عزیز اگر تقاضای خرید را ازمحل بانک انجام می دهید، درصورت عدم معامله تا پایان روز حتما باید شخصا دستور خرید را حذف کنید وگر نه با توجه به حذف اوردر از سیستم انلاین طبق روال بعد از ساعت 12:00 ولی موجودی بانک شما به میزان تقاضا مسدود می گردد و باید در روزهای بعد کارگزار با هماهنگی بانک مشکل شما را حل کند.

بابای دارا
2011/09/07, 10:22
فرض كن من سه شنبه دستور باز گذاشتم.
چهارشنبه صبح حذفش كردم ولي مي گن تا آخر وقت مسدوده.

سپه
2011/09/07, 14:45
از این مشکلا زاد برا من پیش اومده

امروز سهم رو فروختم فردا صبح که خواستم درخواست خرید بذارم هیچی پول تو حسابم نیس چند ساعت یا روز بعدش دوبارهول می اد تو حساب
پ

یا اینکه صبح که می خوام درخواست رو بذارم کل موجودی مسدوده
معمولا هم رفع میشه ولی وقت از دست می ره

که وقتم تو مملکت گل وبلبل ما زیاد مهم نیس

hamed89
2011/09/10, 00:25
من یه بار تو صف خرید یه سهم رفتم
سهم بسته شد واسه مجمع
پولم بلوکه موند!
زنگ زدم مفید گفت تا وقتی خود سهم باز نشه پول شما بلوکه میمونه دست ما هم نیست!
شما حواستون باشه این مشکل براتون پیش نیاد

سپه
2011/09/10, 07:31
تازگیا هم همش بعد که دخواست رو میدی پیام میده ارتباط با هسته معاملات مقدور نمی باشد

این دیگه چه جورشه

بابای دارا
2011/09/10, 22:41
بالاخره با پیگیری های مستمر کارشناسان بانک ملت بر طرف شد

يگانه
2012/01/08, 08:55
امروز آنلاين شما هم خرابه ؟؟؟

يگانه
2012/01/08, 08:56
ERROR
The requested URL could not be retrieved

hamid26967
2012/01/08, 08:57
آنلاین منم خرابه - کارگزاری پارس نمودگر

سيد ياسر شريعت
2012/01/08, 08:57
ERROR
The requested URL could not be retrieved

اینجا هم خرابه (کارگزاری فارابی هستم) فکر کنم این ننرم افزار رایان هم افزا قاط زده!

mohseni1353
2012/01/08, 08:59
كشاورزي هم قطع شد

mohseni1353
2012/01/08, 09:00
بورسيران هم قطع هست

وحید 20
2012/01/08, 09:23
اکثر انلاین ها امروز گویا قطع است

سيد ياسر شريعت
2012/01/08, 09:28
یعنی چی آخه 8:50 قطع می کنند؟؟ کسی اردر داده باشه چی؟ بطور کاملا تصادفی نصف بازارم امروز نوسان خواهد داد. بطور تصادفی تر صف فروش ها هم داره تبدیل به صف خرید میشه! جالب این که هیچ کس هم پاسخگو نیست!

pani
2012/01/08, 09:28
مفیدمشکلی نداره . ولی کشاورزی قطع

meysam_sh_2020
2012/01/08, 09:33
از کشاورزی بعید بود قطع باشه !!

sirwan
2012/01/08, 09:33
دنیای خبره هم قطعه همیشه وقتی که بازار از منفی به مثبت بر می گردد این کارگزاری قطع می شود

jamall
2012/01/08, 09:35
ملت هم وصله
مشکلی نیست

بابي چارلتون
2012/01/08, 09:43
کشاورزي قطع هست

زنگ زدم ميگم چي شده ؟؟؟، ميگه در مورد حسابداري و اين حرف ها هست

ميگن اردر فروش رو لغو کن ، ميگه نميتونم چون انلاين گذاشتي ، انلاين بايد لغو کني

عجب داستاني داريم باهاشون

آرش و نوید
2012/01/08, 18:58
امین هم امروز قطع بود

برای لحظاتی حدود 11 باز شد ولی دوباره قطع شد

احـد
2012/01/08, 19:18
بورس بیمه 2روزه قطع شده

ata007
2012/01/08, 19:58
دوستان این پیامی که 2 روزه آنلاینم میگه :حداکثر 2% اختلاف با آخرین قیمت معامله چیه؟!!!! بدجوری کلافم کرده

Saleh.R
2012/01/08, 21:46
خداراشکر برای من (سامان) امروز وصل بود

احـد
2012/01/09, 04:08
بورس بیمه وصل شد.

بابي چارلتون
2012/01/09, 08:42
اين کشاورزي نفله ميره داخل سايت، ولي اصلا چيزي نشون نميده ، نماد ها همشون صفر صفر هستن

دوستاني که از کشاورزي استفاده مي کنند ، همين مشکل رو دارن ؟؟؟؟؟

hamid26967
2012/01/09, 08:46
خدا رو شکر که کارگزاریم رو به مفید انتقال دادم. امروز رایان هم افزا بازم قاط زده

ata007
2012/01/10, 09:08
مفید خرابه دوستان؟!!!!

نيما
2012/01/10, 09:17
مفید خرابه دوستان؟!!!!
ظاهرا خرابه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هر روز بايد يه جاي كارشون لنگ بزنهx-(

fiona
2012/01/10, 09:58
انلاین مفید درست شد

hasan1212
2012/01/14, 22:35
حداقل فروش در معاملات انلاین چقدر است چون از یکی دوستان شنیدم دویست هزار تومان است یعنی زیر دویست هزار تومان همان 2000 تومان کسر می کنند

مات
2012/01/14, 22:50
حداقل فروش در معاملات انلاین چقدر است چون از یکی دوستان شنیدم دویست هزار تومان است یعنی زیر دویست هزار تومان همان 2000 تومان کسر می کنندبستگي به كارگزارت داره ي سري از كارگزاريها هيچي نمي گيرن ي سري زير 500 هزارتومان كميسيون اضافه بر ميدارن

bluetooth
2012/01/14, 22:58
من از کارگزاری آبان استفاده میکنم
حدودا تو این یک ساله مشکلی نداشتیم

تصمیم کبری
2012/01/14, 23:35
اگر سهمی را بصورت انلاین بخریم، ایا میتونیم تلفنی بفروشیم؟
یا برعکس. اگر تلفنی بخریم آیا میشه انلاین فروخت؟
اخه من انلاین نیستم و اینو میپرسم.

کیوان
2012/01/14, 23:58
فکر کنم بشه سینا جان. چون سهم میره تو سبد کارگزاری. قائدتا میشه از طریق آنلاین ، اینترنتی و یا تلفنی هم فروخت.
البته در اینجور مواقع کارگزار کمی ناز هم میکنه!! <):)

مصطفی مصری پور
2012/01/15, 00:02

بله میشه...تفاوتی نداره سینا جان

بابي چارلتون
2012/01/15, 07:41

با سلام
چرا نشه سينا جان
هر دو حالت خريد و فروش وجود داره
به قوا آقا کيوان شايد اولش کارگزاري ناز کنه ولي ميتونه انجام بده :d
تنها چيزي که نميشه براي هر دو انجام داد ، لغو اردر هاي خريد و فروش هست
مثلا خودتون توي انلاين اردر فروش روي قيمتي بزاريد و بريد بيرون ، بعد خبر دار بشيد فروش اشتباه هست ، زنگ بزنيد کارگزاري تا لغو کنه اردر فروش رو. ولي نمي تونه !!!!! به صورت کلي به اردرهاي خريد و فروش هم دسترسي ندارند که بتونند روي هم اثر بزارند

احـد
2012/01/29, 08:53
از روی ساعت دقیقا"8/30 در خرید انلاین بورس بیمه هرچه ارسال میکنم گزینه (شروع بازار 8/30 است )پیام ارسال نمیکند تا 30 ثانیه بعد. خوب بهتر میدانید دیگه به درد نمیخوره چون صف میلیونی تشکیل شده ؟از دوستانی که انلاین خرید و فروش میکنند بفرمایند که انها هم این مشگل را دارند یا خیر ؟در صورت صحیح بودن این تضعیع حقوق ماست توسط سازمان بورس و در اخر چه باید کرد ؟دوستان مطلع لطفا"اطلاع رسانی فرمایند .با سپاس

بابي چارلتون
2012/01/29, 09:04
براي کشاورزي هم ، همين طور هست و براي اکثر آنلاين ها ، تقريبا 15 الي 30 ثانيه عقب تر هست و نميزاره اردر خريد ثبت بشه و زماني ثبت ميشه که صف تشکيل شده است

بايد از طريق کارگزاري اقدام کنيد و کارگزار هم ادم تيزي باشه :d

shayan0711
2012/01/31, 08:34
مفید خرابه دوستان؟!!!!
سلام دوستان
کسی میدونه علت پیغام زیر توسط مفید سر ساعت 08:30 چی میتونه باشه ؟

ارتباط با هسته معاملات برقرار نمی باشد .

fiona
2012/01/31, 08:43
سلام دوستان
کسی میدونه علت پیغام زیر توسط مفید سر ساعت 08:30 چی میتونه باشه ؟

ارتباط با هسته معاملات برقرار نمی باشد .

احتمالامشکل از اینترنتتون هست
چون مفید واسه من درسته

يگانه
2012/01/31, 08:58

بله ميشه فروخت بخصوص مواقعي كه سيستم خرابه يا مسافرت هستيد و دسترسي به اينترنت ندارين
و ميشه تلفني خريد
فقط در هر 2 صورت بايد برگه هاي درخواستي تون رو بريد امضا كنيد يا اگر قراداد اينتر نتي داريد بعد از ظهر براشون درخواستتون رو بفرستين

اگه كارگزارتون آدم با انصافيه و با مرامه بما هم معرفي كنيد
اين كارگزاري ما داره با حقوقي ها كار ميكنه ديگه خردا رو تحويل نميگيره و اعتبار رو هم قطع كرده

Saleh.R
2012/01/31, 09:07
بله ميشه فروخت بخصوص مواقعي كه سيستم خرابه يا مسافرت هستيد و دسترسي به اينترنت ندارين
و ميشه تلفني خريد
فقط در هر 2 صورت بايد برگه هاي درخواستي تون رو بريد امضا كنيد يا اگر قراداد اينتر نتي داريد بعد از ظهر براشون درخواستتون رو بفرستين

اگه كارگزارتون آدم با انصافيه و با مرامه بما هم معرفي كنيد
اين كارگزاري ما داره با حقوقي ها كار ميكنه ديگه خردا رو تحويل نميگيره و اعتبار رو هم قطع كرده

كارگزاري شما چيه ؟
و قبلا چطوري اعتباري كار ميكردين باهاشون ؟؟

ata007
2012/02/01, 08:44
باز این آنلاین مفید از کار افتاده

سجادي
2012/02/01, 08:50
باز این آنلاین مفید از کار افتاده
متاسفانه هر موقع كه لازم تره ناكاراتره

jamall
2012/02/01, 08:57
تا الان که آنلاین کارگزاری بانک ملت هم تعطیله

سجادي
2012/02/01, 09:00
ظاهرا مفيد راه افتاد

بنان
2012/02/01, 09:03
نه بابا هرچی اردر میدی پیام خارج از رنج تعیین شده را میده

سجادي
2012/02/01, 09:15
من دارم كار ميكنم مشكلي نداره

fiona
2012/02/01, 09:23
واسه منم مفید مشکل داره

ata007
2012/02/04, 08:28
بازم این مفید قاطی زده ای بابا...... X-(

hamid26967
2012/02/04, 08:36
عجب مردم آزاری هستن این مفیدیها . چهارشنبه و امروز می خواستم برم صف نتونستم. الانم اردر زدم . اردر نه ویرایش داره نه حذف.

احـد
2012/02/04, 12:23
وزیر نفت گفت: صادرات نفت به برخی کشورهای اروپایی قطعاً قطع میشود.

به گزارش فارس، رستم قاسمی در نشست خبری صبح امروز افزود: در مورد توقف صادرات نفت به دیگر کشورهای اروپایی هم بعدا تصمیم خواهیم گرفت.

بابي چارلتون
2012/02/28, 08:41
امروز که کشاورزي قطع هست

ميثم جان مال تو قطعه ؟؟؟؟

meysam_sh_2020
2012/02/28, 08:46
بله کشاوری قطعه
بورس بیمه هم قطعه

وقتی این دو با هم قطع باشه فک کنم بقیه هم قطع باشه :d

amin68
2012/02/28, 08:51
بابی جان زنگ نزدی به آقای سعیدی ببینی امروز وصل میشه یا نه؟:)]

حامد
2012/02/28, 08:52
سهام گستران هم قطع است

shadi
2012/02/28, 08:53
آنلاین پاسارگاد وصل خوشبختانه

meysam
2012/02/28, 09:01
امین سهام هم قطعه

manam_orginal
2012/02/28, 09:07
بورسیران هم قطعه

amin68
2012/02/28, 09:12
اصلا سود گرفتم قطعه..........:((

Captain Nemo
2012/02/28, 09:24
توسعه صادرات هم قطع است ....
دیشب برای اینکه مردم مراسم اسکار را نبینند چنان
پارازیتی روانه آسمان تهران کرده بودند که ...

meysam_sh_2020
2012/02/28, 09:41
خوب انلاین ها هم درست شد

mohseni1353
2012/02/28, 10:03
نه كاملا ميثم جان واتي رو در كشاورزي يك رديف صف خريد نشون ميده براي شما هم همينطوره

meysam_sh_2020
2012/02/28, 10:11
نه كاملا ميثم جان واتي رو در كشاورزي يك رديف صف خريد نشون ميده براي شما هم همينطوره

الان درست نشون میده

mohseni1353
2012/02/28, 10:15
نه هنوز يك رديفه

meysam_sh_2020
2012/02/28, 10:17
برا من درست نشون میده

FENCER
2012/02/28, 10:39
بنده از مفید استفاده میکنم مشکلی هم ندیدم امروز

amin68
2012/03/03, 08:32
آنلاینم که شده یک روز در میون دیگه چشونه ؟؟؟؟:-ss

meysam_sh_2020
2012/03/03, 08:32
امروز هم خرایه باز؟؟؟؟

سيد ياسر شريعت
2012/03/03, 08:34
امروز هم خرایه باز؟؟؟؟
میثم جان روزهایی که کار می کنه باید اعلام همگانی کرد!!

farid
2012/03/03, 08:36
امروز هم خرایه باز؟؟؟؟
برای منم خرابه.:(

بابي چارلتون
2012/03/03, 08:38
امروز هم خراب هست به سلامتي =))

تا ساعت 10 درست ميشه ان شا الله

بريم تلفني خريد و فروش کنيم

سيد ياسر شريعت
2012/03/03, 08:41
مال من دونه دونه داره سهمام باز میشه تو آنلاین!
:d

mohseni1353
2012/03/03, 08:42
كشاورزي كه نوبره بعضي سهم ها رو داريم رو تابلو خريد و فروششو بعضي ها رو نداريم

farid
2012/03/03, 08:44
كشاورزي كه نوبره بعضي سهم ها رو داريم رو تابلو خريد و فروششو بعضي ها رو نداريم
تجارتم دقیقا همین طور.

sarcheshmehpour
2012/03/03, 10:25
چند روزی است مشکل داره ظاهرا مراحل تطبیقی که با بورس دارن این مشکل رو ایجاد کرده، تازه امروز بنده رو حدود 50000000ریال بدهکار کردن!!!

ali 20
2012/03/11, 16:42
سلام به همه دوستان
کسی با کارگزاری سهم یار کار می کنه ؟ چطوره؟ازش راضی هستین؟
برنامه انلاین تدبیر پرداز واسه معاملات بهتره یا رایان هم افزا؟
ممنون

meysam_sh_2020
2012/05/05, 21:04
به این انلاین ما دو تا گزینه اضافه شده .

معاملات برخط (جدید) و دیگری ( download Jre (java runtime environment که دارم دانلود میکنم ببینم چیه :D

http://img4up.com/up2/24483277969903301774_thumb.png (http://img4up.com/viewer.php?file=24483277969903301774.png)

http://img4up.com/up2/24483277969903301774.png

بابي چارلتون
2012/05/06, 07:50
Java Runtime نصب کنيد ، در معاملات بر خط جديد ، زماني که دستور خريد و فروش وارد ميشود به صورت bold نمايش مي دهد و کاربر را متوجه عوض شدن اردر ها مي کند. سهم هاي بسته شده رو هم ، صفشون رو null نشون ميده. هنوز اين قسمت رو باگش رو نگرفتن ;;) (باگ اساسي نيست ، شايد با اين نماد null ، خواستن بگن که سهم بسته هست :D)
اردر گذاريش رو دوستان تست کردن ببينن بهينه شده يا نه ؟؟؟؟؟؟

rezael
2012/05/14, 08:54
انگاری مفید از همه بهتره
اصلا کارگزاری هایی که سرور شون تدبیر پردازه آنلاینشون خوبه ولی رایان نه خوب نیس قطعی داره و ....

که خوشبختانه بعد نمایشگاه بهتر شده

meysam_sh_2020
2012/05/15, 08:47
این انلاین هم از وقتی معاملات جدید رو اضافه کردن کند تر شده .

مال شما هم همین جوریه؟ یا مشکل از سرعت اینترنت منه؟

amin68
2012/05/15, 09:01
بله نابود شده نه کند تر یکسره قطع ووصل میشه

meysam_sh_2020
2012/05/15, 09:06
بله نابود شده نه کند تر یکسره قطع ووصل میشه

کشتن مارو اینا .
امیدوارم زودتر درست بشه وگرنه اینجوری فایده نداره

سيد ياسر شريعت
2012/05/15, 09:21
اه بابا بسه دیگه پدر مارو در اوردند! جفتش با هم قطعه که باز :-w

sarcheshmehpour
2012/05/15, 09:36
ما هم مشکل داریم، یک لحظه سیستم جدید باز شد و فقط تونستیم پیغامهای ناظر رو ببینم و بعدش کلا قطع

امید1386
2012/05/15, 09:46
برای من کلا قطعه

frouzan
2012/05/15, 10:39
دوستان اميدورام معاملات آن لاين خودتان را با فاير فاكس داخل شده باشيد..l-)

rajabnejad
2012/05/15, 10:47
برای من کلا قطعه

شاید کار گزاری که باهاش کار می کنید مشکل داره وگرنه ما مشکلی نداریم

ژولیده
2012/05/16, 01:15
مژده به تکنیکالیستها و مشترکین کارگزاری مفید.
طی تماسی که امروز با کارگزاری مفید داشتم، قرار شده از هفته ی آینده یک سرور به سرور مخصوص مفیدتریدر اضافه بشه و مشتریان از این به بعد بتوانند توسط نرم افزار مفیدتریدر به جای دیتای خام، دیتای تعدیل شده با افزایش سرمایه و سودنقدی رو به صورت اتوماتیک دریافت کنند. >:d< البته کسانی که روی دیتای خام تحلیل میکنند میتوانند با تغییر سرور دیتای خام را دریافت کنند.

yousef
2012/05/16, 09:19
بازم آنلاینم قطع شد!دوستان آنلاین دارن؟

امید1386
2012/05/16, 09:40
بازم آنلاینم قطع شد!دوستان آنلاین دارن؟

برای من از دیروز بهتره ولی مدام قطع و وصل میشه
قشنگ رو اعصابه.

rezael
2012/05/16, 09:45
باور کنید آنلاین فقط مفید
هر کارگزاری که سرورش تدبیر پرداز باشه قطعی نداره
ولی رایان خیلی اذیت میکنه

امیر2309
2012/05/19, 21:46
با سلام
آقا يه مشكل
من فايرفاكس و نصب كردم بعدش جاوا رو نصب و مراحلش و اكي كردم
الان با معاملات جديد وارد مي شم ارور مي ده
TeprError: document.fataApplet.removeAlllnstrunments is not a function
كسي مي دونه مشكل كجاست
با تشكر

frouzan
2012/05/20, 08:57
با سلام
آقا يه مشكل
من فايرفاكس و نصب كردم بعدش جاوا رو نصب و مراحلش و اكي كردم
الان با معاملات جديد وارد مي شم ارور مي ده
TeprError: document.fataApplet.removeAlllnstrunments is not a function
كسي مي دونه مشكل كجاست
با تشكر
فكر كنم معاملات جديد درست از روز اول خرداد قابل استفاده باشد. در هر حال با كارگزاري خودتان مطرحش كنيد.=;

يگانه
2012/05/20, 09:27
بعد از نصب جاوا
در فاير فاكس- قسمت tools
ade-ons
plugins
java (tm
رو ENEBEL كنيد

مجيد رادمنش
2012/06/09, 11:09
در گفت وگوی فارس با مدیر فناوری سازمان بورس

قطع عمدی معاملات آنلاین در روزهای منفی بازار سهام رد شد

خبرگزاری فارس: مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس عمدی بودن قطع معاملات آنلاین بازار سهام در روزهای منفی را رد کرد و با قبول وجود برخی مشکلات از تدوین بسته جامع نظارتی بر شرکتهای نرم افزاری خبر داد.

علی عبدالهی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی فارس در واکنش به این نکته که به اعتقاد برخی از مشتریان معاملات آنلاین بازار سهام و همچنین تعدادی از کارگزاران، به هنگام منفی بودن بورس، رویه داد و ستد سهام از این طریق قطع میشود،آیا عمدی در کار است؟ اظهار داشت: عمدی در کار نیست .چون سیاستهای ما این نیست؛ این در حالی است که براساس آمارهای دریافتی از شرکتهای نرم افزاری، عمده مشکلات در چنین مواقعی ناشی از بروز مسائل فنی بوده و گزارشهای دریافتی هم حکایت از این موضوع دارد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910320000319

محاد
2012/06/09, 11:25
در گفت وگوی فارس با مدیر فناوری سازمان بورس

قطع عمدی معاملات آنلاین در روزهای منفی بازار سهام رد شد

خبرگزاری فارس: مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس عمدی بودن قطع معاملات آنلاین بازار سهام در روزهای منفی را رد کرد و با قبول وجود برخی مشکلات از تدوین بسته جامع نظارتی بر شرکتهای نرم افزاری خبر داد.

علی عبدالهی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی فارس در واکنش به این نکته که به اعتقاد برخی از مشتریان معاملات آنلاین بازار سهام و همچنین تعدادی از کارگزاران، به هنگام منفی بودن بورس، رویه داد و ستد سهام از این طریق قطع میشود،آیا عمدی در کار است؟ اظهار داشت: عمدی در کار نیست .چون سیاستهای ما این نیست؛ این در حالی است که براساس آمارهای دریافتی از شرکتهای نرم افزاری، عمده مشکلات در چنین مواقعی ناشی از بروز مسائل فنی بوده و گزارشهای دریافتی هم حکایت از این موضوع دارد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910320000319
حالا بر فرض که این قطعی عمدی باشه
یعنی خبرگزاری فارس توقع داره مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس بیاد تاییدش کنه و بگه ما در روزهای اینچنینی سامانه رو قطعش میکنیم :))

lotusnil
2012/06/11, 08:17
سلام به تمامی دوستان عزیز
با توجه به این موضوع که اکثر کارگزاری ها با نرم افزار آنلاین تریدیگ در حال خدمت به سهامداران هستند، جا داره اینجا بگم
کارگزاری بانک کارآفرین علاوه بر اینکه هر روز یک گزارش تحلیلی ارائه میده، هر هفته بولتن پیش بینی داره و اخبار مهم بازار رو رو صفحه اش میذاره،
یک خدمت خاص هم به معامله گران آنلاین خودش میده که اونم ارسال اس ام اس های خبری تحلیلی در حین بازار هست.

اون دسته از دوستانی که تمایل دارن می تونن به سایت مراجعه کنن و اطلاعات لازم رو به دست بیارن.
www.karafarinbrokerage.com
فعلا شماره تماس 88066757 هست که می تونین با بخش معاملات برخط هماهنگ کنین

اینم یه نمونه از اس ام اس های روز 17 خرداد، 20 و 21 خرداد هست
17 خرداد: "1- احتمال گشایش نماد بترانس:رخداد مهم امروز**برگزاری مجمع عادی در روز گذشته وتقسیم850 ریال سود برای هرسهم/سودواقعی90:معادل553ریال/قیمت تعادلی 2759ریال وسود91معادل481ریال**آمادگی برای صورتهای مالی جدید وبانک**افت قیمت مس وفلزات:مهمترین شانس رشدبترانس
2- مهمترین رخدادهای بازار**سیمان بهبهان:تنهاصف خریدباارزش بیش از100میلیون تومان/ رشدسفارس تامحدوده مثبت و احتمال تسری به سایر سیمانی ها/روندشاخص منفی و روبه افت بیشتر/اقبال محدودبه برخی نمادهای صنایع بزرگ/گشایش بترانس در دقایق آتی
3- نمادهای بانکی مورد اقبال نسبی بازار**اقبال بیشتر به سوی بانکهای صادرات و کارآفرین**ویژگی مهم وبصادر:پایین ترین نسبت پی بر ای درمیان بانکهاباوجوددرپیش بودن مجمع**ویژگی مهم وکار:درپیش بودن مجمع عادی و افزایش سرمایه300 میلیاردتومانی ازمحل سودانباشته وتجدیدارزیابی داراییها"

20 خرداد: "1- سه اطلاعیه مهم کدال**تعدیل عایدی سال91 حمل ونقل خلیج فارس از46ریال سودبه60ریال زیان/ تعدیل مثبت13%سودسال90 لیزینگ ایرانیان تا463ریال/ تعدیل مثبت24%سودسال90فولادآلیاژی ایران تا558ریال
2- روند نزولی پررنگ وپرعرضه این دقایق بازار**سه عامل منفی موثر:اظهارات مسئولان ایرانی وغربی وکاهش امیدواری ها به توافق درمذاکرات هسته ای مسکو/روند نزولی بازارهای جهانی/شکست یاتوقف عرضه های مهم هفته گذشته خصوصی سازی**صفهای فروش پرحجم مربوط به نمادهای متاثر ازتحریمها
3- چندنکته مهم بازار**نمادهای پارسان،شیراز ووغدیر:پرحجم ترین صف های فروش اما خریدهای گسترده درصدمنفی ازشاراک و کرماشا/چندنمادمثبت سیمانی وخریدهای درصدمنفی سفارس/پیوستن گروه مالی به نمادهای پرعرضه**پیشبینی بازارهمراه باهیجان بیشتر خرید درابتدای وقت فردا"

21 خرداد: "1- مهمترینها درکدال**تعدیل 35%سودسال90معادن وفلزات تا610ریال/ پوشش83ریال معادل132%درعملکرد9ماهه سال مالی منتهی به پایان تیر91 قندثابت خراسان**ارائه گزارش مجمع عادی نمادهای ونوین،دالبر وکاما واحتمال گشایش آنها
2- روندبهترتقاضا وصعود قیمت سهام**علت مهم احتمالی:حمایت ها از بازار**صنعت برتر:قندبا چند صف خرید**مطرح ترین صف خرید:نماد فولاژ/علت صف:تعدیل مثبت24%اماافت10%دیروزقیمت**حم ایتهاازگروه وغدیر:عامل رشدشاخص**بهبودتقاضاصنعت سیمان بارشدجالب سفارس**پیشبینی تداوم صعودقیمتها
3- تحولات صنعت سنگ آهن**رشد احتمال لغو عوارض صادراتی صنعت**گشایش نمادومعادن با تعدیل35%/رشدقیمت درزمان گشایش/فرض تقسیم سود819ریالی کگل وتعدیل حتمی با احتمال تعدیل سود بیشتر**روندمنفی وامیدپس ازپایان مبادلات بلوکی**اقبال به نماد کنور درپی احتمال لغو عوارض صادراتی وگشایش بد پس از مجمع"

lotusnil
2012/06/11, 08:54
راستی................
ارسال اس ام اس برای معاملات برخطی ها رایگانه............ ;)

erfanslash
2012/06/13, 10:31
دوستان کسی میدونه کدوم کارگزاری اعتبار میده؟

حامد
2012/08/12, 11:07
اقا کسی میتونه راهنمایی کنه
با اوپرا جدید علارغم نصب جاوا بازهم نمیتونم با انلاین جدید کارکنم ولی باقدیم وموزیلا مشگل ندارم
مشگل چیه ؟
ممنون

بمحض اینکه با اوپرا از انلاین قدیم میرم انلاین جدید این ارورمیاد
<online.sahamgostaran.com>

TypeError: 'document.dataApplet.removeAllInstruments' is not a function

بابي چارلتون
2012/08/12, 13:57
اقا کسی میتونه راهنمایی کنه
با اوپرا جدید علارغم نصب جاوا بازهم نمیتونم با انلاین جدید کارکنم ولی باقدیم وموزیلا مشگل ندارم
مشگل چیه ؟
ممنون

بمحض اینکه با اوپرا از انلاین قدیم میرم انلاین جدید این ارورمیاد
<online.sahamgostaran.com>

TypeError: 'document.dataApplet.removeAllInstruments' is not a function

حامد جان اين پيغام که با خروج از قديم به جديد صورت ميگيره ، فکر مي کنم به خاطر لود کردن پيام هاي ناظر باشه

اگه ببينيد ، در اين زمان پيام هاي ناظر رو هم خالي نشون ميده

من که با آنلاين قديم کار مي کنم ، سرعتش خيلي بالاتر از جديد هست ، فقط زماني که مي خوام پيام هاي ناظر رو ببينم به سيستم آنلاين جديد ميرم

meysam_sh_2020
2012/08/27, 07:20
دوستان انلاین شما قیمت ها رو میاره؟ درسته مال شما؟

hamid20
2012/08/27, 07:23
دوستان انلاین شما قیمت ها رو میاره؟ درسته مال شما؟

برای من مفید هستش میاره مشکلی نداره.

meysam_sh_2020
2012/08/27, 07:32
مال ما که خرابه .نمیزاره سفارش بزارم .........

zereshkkk
2012/08/27, 07:33
خرابببببببببببببببببببببب به

mehdi2000
2012/08/27, 07:33
مال مايم خورابه كشاورزي

meysam_sh_2020
2012/08/27, 07:37
تازه داره کم کم اعداد و رقم ها ظاهر میشه .........

بابي چارلتون
2012/08/27, 07:39
کشاورزي سالم هست و سفارش هم ميزاره

فقط سيستم قديمي رو قطعش کردن ، از اين سيستم جديد اصلا خوشم نمياد ، خيلي کند هست

mohseni1353
2012/08/27, 08:07
بابي جان كشاورزي اوردر ميگيره اما اصلا معاملات رو نشون نميده نميدونم برام شراز خريده يا نه براي شما هم اينطوره

meysam_sh_2020
2012/08/27, 08:08
بابی جان کشاورزی که خرابه هنوز ...لامسب تا ضرر نزنه امروز به ما درست نمیشه انگار

milad97
2012/08/27, 08:09
از ما هم خرابه :(
بهگزین

بابي چارلتون
2012/08/27, 08:12
بابی جان کشاورزی که خرابه هنوز ...لامسب تا ضرر نزنه امروز به ما درست نمیشه انگار

راستش مال من سفارش ميزاشت درست ، همون موقع که پست رو زدم و همه چيز درست بود

تنها عيبش اينه که هنوز پيش گشايش زده =)) ، انگار بازار هنوز شروع نشده 8-}

سيد ياسر شريعت
2012/08/27, 08:13
دقیقا برای فارابی هم قبل ساعت 9 درست بود دم معاملات خراب شد!!

milad97
2012/08/27, 08:14
راستش مال من سفارش ميزاشت درست ، همون موقع که پست رو زدم و همه چيز درست بود

تنها عيبش اينه که هنوز پيش گشايش زده =)) ، انگار بازار هنوز شروع نشده 8-}
منم همینطوره پیش گشایش زده

milad97
2012/08/27, 08:17
مال من درست شد:d

سيد ياسر شريعت
2012/08/27, 08:19
مال من درست شد:d

me 2

meysam_sh_2020
2012/08/27, 08:19
ما من درست شد .....برو بریم ........

Aiming
2012/09/07, 11:50
یه سوال .....
اگه تو صف خرید باشی و تو اونروز سهم بت نرسه و به روز بعد موکول بشه باید چیکار کنیم که تو نوبت خودمون تو صف باشیم؟

چون من گزینه ای به نام قیمت روز تو قسمت قیمت سهم نمیبینم یعنی عملا اگه اونروز خرید نکردی روز بعد قیمت خریدی که گذاشتی اتوماتیک 4% مثبت نمیشینه و باید قیمت رو دستی عوض کنیم.

آرش و نوید
2012/09/07, 13:16
منهم یه سوال دارم

آیا با تبلت میشه آتلاین ترید کرد؟؟؟

behnam1480
2012/09/07, 13:49
فقط قربون «مفید» برم که هیچ وقت مشکل نداره...برا همینم چند ساله رتبه 1 شده;;)

Aiming
2012/09/07, 14:27
یه سوال .....
اگه تو صف خرید باشی و تو اونروز سهم بت نرسه و به روز بعد موکول بشه باید چیکار کنیم که تو نوبت خودمون تو صف باشیم؟

چون من گزینه ای به نام قیمت روز تو قسمت قیمت سهم نمیبینم یعنی عملا اگه اونروز خرید نکردی روز بعد قیمت خریدی که گذاشتی اتوماتیک 4% مثبت نمیشینه و باید قیمت رو دستی عوض کنیم.

دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونه؟:(

بابک 52
2012/09/07, 14:32
دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونه؟:(

با سلام و احترام

ببینید اگر تو صف خرید باشید و به اندازه ای معامله شود که قیمت پایانی حتی اندکی تغییر کند باید مجددا" جهت روز بعد در داخل صف خرید جدید بروید

فقط اگر حجم مبنا داده نشود می توانستید با انتخاب گزینه پیشرفته اعتبار سفارش را معتبر تا هر تاریخی می خواهید بگذارید ولی فقط در صورتی در صف باقی خواهید ماند که قیمت پایانی نماد مربوطه تغییر نکرده باشد وگرنه در روز بعد قیمت حداکثر متفاوت خواهد بود و باید مجددا" اگر می خواهید در صف خرید قرار بگیرید ، سفارش خود را مجددا" بگذارید

Aiming
2012/09/07, 14:51
سلام بابک جان

مرسی از پاسختون ...... پس اگه درست متوجه شده باشم باید هر روز مجدد تو صف نشست و رعایت نوبت سفارش دهی فقط تا پایان اونروز اعتبار داره و کسی که اول اونروز و کسی که پایان آنروز تو صف نشستن و بهشون سهم نرسیده فرداش فرقی بینشون نیست و کسی که زودتر تو اونروز سفارش وارد کنه اوله...

ولی یه چیزی این موضوع واسه کسایی که غیر آنلاین و حضوری از کارگزاری خرید میکنن هم صادق هست یا فقط واسه آنلاینا اجرا میشه؟

بابک 52
2012/09/07, 15:02
سلام بابک جان

مرسی از پاسختون ...... پس اگه درست متوجه شده باشم باید هر روز مجدد تو صف نشست و رعایت نوبت سفارش دهی فقط تا پایان اونروز اعتبار داره و کسی که اول اونروز و کسی که پایان آنروز تو صف نشستن و بهشون سهم نرسیده فرداش فرقی بینشون نیست و کسی که زودتر تو اونروز سفارش وارد کنه اوله...

ولی یه چیزی این موضوع واسه کسایی که غیر آنلاین و حضوری از کارگزاری خرید میکنن هم صادق هست یا فقط واسه آنلاینا اجرا میشه؟

با سلام

فرقی نمیکنه دوست من ، آنلاین و غیر آنلاین نداره

خب وقتی قیمت پایانی تغییر کنه همه مجبورند مجددا" در صف خرید فردا بروند

همانطور که گفتم فقط در صورتی که قیمت پایانی تغییر نکند و معامله چندانی انجام نشود:

1)اگر آنلاین هستید که باید از قسمت گزینه پیشرفته ، معتبر تا هر تاریخی را میخواهید بگذارید

2) به غیر از آنلاین هم ، چه اینترنتی و چه تلفنی و چه حضوری ، باید به کارگزارتان بگید که اعتبار خرید تا کی باشد .

ضمنا" همانطور که گفتم اگر قیمت پایانی تغییر کند این اعتبار تاریخها فایده ای نداره و باید مجددا" در صف خرید بروید

Aiming
2012/09/07, 15:12
>:d<
perfect
>:d<

m_r_anari
2012/09/07, 15:26
منهم یه سوال دارم

آیا با تبلت میشه آتلاین ترید کرد؟؟؟

سلام دوست عزیز
فرقی نمیکنه . شما با هرچی آنلاین بشی میشه خرید کرد حتی با موبایل. من خودم یه روز تو خیابون گیرکردم مجبور شدم با گوشی موبایل خرید کنم و موفق هم شدم.

hanny
2012/09/07, 18:32
سلام دوست عزیز
فرقی نمیکنه . شما با هرچی آنلاین بشی میشه خرید کرد حتی با موبایل. من خودم یه روز تو خیابون گیرکردم مجmر شدم با گوشی موبایل خرید کنم و موفق هم شدم.
Doste man salam mishe noe goshitono begin lotfan?man ba nokiya e71 har kari kardan saite online mofid ro baz nakard?
man donbale ye goshi migardam ke betonam berahati bahash trid konam lotfan dostan rahnemaee konand?mamnon

m_r_anari
2012/09/07, 20:27
Doste man salam mishe noe goshitono begin lotfan?man ba nokiya e71 har kari kardan saite online mofid ro baz nakard?
man donbale ye goshi migardam ke betonam berahati bahash trid konam lotfan dostan rahnemaee konand?mamnon

سلام دوست عزیز
گوشی بنده HTC-HD7 هست ولی توصیه میکنم علی الرغم اینکه گوشی بسیار عالی هست یه گوشی دیگه انتخاب کنی. چون سیستم عامل این گوشی Windows 7 هست و کار کردن با اون خیلی سخت. البته من از نرم افزار Internet Explorer در این گوشی استفاده میکنم و نمیدونم با Opera (که عمومیت داره و اکثر گوشی ها با این کار میکنن) میشه تو سایت Online رفت یانه.

hanny
2012/09/07, 22:27
doste aziz mamnon az rahnemaiton , vali ye soal migan ke goshihay htc farsy nistand , aya mishe farsy nasb kard , jesaratan gheimatesh chande?

آرش و نوید
2012/09/08, 00:15
سلام دوست عزیز
فرقی نمیکنه . شما با هرچی آنلاین بشی میشه خرید کرد حتی با موبایل. من خودم یه روز تو خیابون گیرکردم مجبور شدم با گوشی موبایل خرید کنم و موفق هم شدم.

ممنون

ولی من با گلکسی اس 2 نتونستم صفحه آنلاینو باز کنما

hanny
2012/09/08, 05:10
ممنون

Dostane aziz lotfan kasani ke midonand rahnemaee konand ke ba che goshihaee mishe varede onlin shod va kharid o forosh kard?jesaratan hamrah ba fi gishi

بابي چارلتون
2012/09/08, 06:48
ممنون

Dostane aziz lotfan kasani ke midonand rahnemaee konand ke ba che goshihaee mishe varede onlin shod va kharid o forosh kard?jesaratan hamrah ba fi gishi

آرش جان مشکل از گلکسي 2 يا مدل گوشي نيست ، مشکل از بروزر بده ، با بروزر هاي ديگه امتحان کنيد بايد کار کنه(آخه دليل منطقي وجود نداره که رفتن به اينترنت به مدل گوشي ربط داشته باشه ، يه زماني ايرانسل ها نميتونست ايميل ياهو رو باز کنه ، اما دليلش مدل گوشي نبود ، بلکه فيلترينگي بود که روي خط ايرانسل وجود داشت بود)

هاني جان با توجه به بودجه تون مي تونيد گوشي تهيه کنيد ، البته بيشتر گوشي ها ي امروزي تاچ هستن و اکثرا اندروييد هستند ، مي تونيد يکي از گوشي هايي که صفحه تاچ بزرگ و با کيفيتي رو داره انتخاب کنيد ، البته به نظرم تبلت رو هم فراموش نکنيد ، با تبلت راحت تر ميشه کار کرد ، الان مدل هاي ايراني که در بازار هست قيمتشون مناسب هست

موفق و سربلند باشيد

m_r_anari
2012/09/08, 23:00
doste aziz mamnon az rahnemaiton , vali ye soal migan ke goshihay htc farsy nistand , aya mishe farsy nasb kard , jesaratan gheimatesh chande?

سلام
خوب هر گوشی که ابتدا وارد بازار میشه مشکلاتی داره و به مرور زمان رفع میشه. سعی کنید گوشی تازه وارد نگیرید و گوشی که امتحانش رو پس داده استفاده کنید. شما با هرگوشی که بتونید وارد اینترنت بشید میتونید تو سایت Online برید. برای اینکه مشکل فارسی شما هم حل بشه بهتره User name و Password انگلیسی برای وارد شدن به سایت کارگزاریتون انتخاب کنید. بعد از ورود به سایت تمام متون فارسی نشون داده میشه و فقط اعداد هست که انگلیسی هستند البته فارسی ها هم ممکنه برعکس باشند یعنی برای مثال شبندر رو بصورت ردنبش نشون بده که مشکل لاینحلی نیست.
و اما در رابطه با HTC : گوشی مدل بنده فارسی ساز داره که من میتونم هم SMS فارسی بدم و بگیرم و هم فارسی تو اینترنت سرچ کنم. این برنامه رو هم خودم از Marktplace رایگان دانلود کردم و بسیار هم عالی کار میکنه. اکثر گوشی های HTC خصوصا سیستم عامل های اندرویدی با نصب برنامه مرصاد فارسی میشوند.
گوشی HTC-HD7 نو تو بازار نیست (فکر میکنم) ولی قیمت نو اونرو تو روزنامه ابراراقتصادی هر روز 560 تومان اعلام میکنه.

m_r_anari
2012/09/08, 23:07
ممنون

دوست عزیز
پیشنهاد میکنم بروزر Internet Explorer رو روش نصب کنید حتما میتونید وارد سایت بشید. همانطور که عرض کردم ممکنه با Opera و یا سایر Browser ها نشه بری تو سایت های Online ولی با Internet Explorer حتما ممکنه. گوشی گلکسی 2 یکی از گ.شی های بسیار کارآمدی هست و اگه نشه باهاش تو سایت Online بری دیگه چیزی برای عرض اندام نداره. قطعا میشه باید تلاش کنی.
پیشنهاد میکنم به سایت Bazar (یادم نیست با پسوند Ir هست یا com ) برید و Internet Explorer رو دانلود و نصب کنید و سپس امتحان کنید.

meysam_sh_2020
2012/09/22, 08:35
این انلاین ها باز خرابه .............صف ها رو کم نشون میده ........

milad97
2012/09/22, 08:40
این انلاین ها باز خرابه .............صف ها رو کم نشون میده ........
میثم جان
بهگزین هم خرابه

آرش و نوید
2012/09/22, 08:45
آره درسته
میشه دستور گذاشت
ولی حجم و قیمت را نشون نمیده

meysam_sh_2020
2012/09/22, 08:52
آره درسته
میشه دستور گذاشت
ولی حجم و قیمت را نشون نمیده

ما یه سفارش گذاشتیم حالا میخوایم لغو کنیم .....نمیشه ........امیدوارم نخرن :))

meysam_sh_2020
2012/09/22, 08:56
درست شد ......

meysam_sh_2020
2012/09/22, 09:06
باز خراب شده که .........

meysam_sh_2020
2012/10/17, 00:49
ما الان رفتیم سفارش بزاریم (شوخی) دیدم اوهووووووو شکل و شمایل انلاینمون عوض شده .......انلاین کشاورزی منظورمه..........مال بقیه هم عوض شده ؟؟؟

بابي چارلتون
2012/10/17, 08:04
ما الان رفتیم سفارش بزاریم (شوخی) دیدم اوهووووووو شکل و شمایل انلاینمون عوض شده .......انلاین کشاورزی منظورمه..........مال بقیه هم عوض شده ؟؟؟

تبريک ويژه به دوستان هم افزايي

ميثم جان تم خيلي زيبايي روي آن گذاشته شده و از طرفي امکانات اضافي که روي آن گذاشته شده خيلي خيلي عالي مي باشد

يکي از امکاناتي که برايم خيلي مهم بود ، درخواست وجه آنلاين بود که اضافه شده و در هر لحظه مي توانيم درخواست وجه به حساب سپرده اي که در برايش تعريف کرده ايم بديم. ديگر نياز نيست به کارگزاري زنگ بزنيم تا برايمان چک بکشد.

يکي ديگر از امکانات ليست کل سفارشات کاربر هست که در پايين نشان مي دهد ، امکان دريافت موجودي دارايي ها هم خيلي عالي هست

meysam_sh_2020
2012/10/19, 22:09
تبريک ويژه به دوستان هم افزايي

ميثم جان تم خيلي زيبايي روي آن گذاشته شده و از طرفي امکانات اضافي که روي آن گذاشته شده خيلي خيلي عالي مي باشد

يکي از امکاناتي که برايم خيلي مهم بود ، درخواست وجه آنلاين بود که اضافه شده و در هر لحظه مي توانيم درخواست وجه به حساب سپرده اي که در برايش تعريف کرده ايم بديم. ديگر نياز نيست به کارگزاري زنگ بزنيم تا برايمان چک بکشد.

يکي ديگر از امکانات ليست کل سفارشات کاربر هست که در پايين نشان مي دهد ، امکان دريافت موجودي دارايي ها هم خيلي عالي هست

جدای از امکانات لامسب یه بدی داره که وقتی سفارش رو میزنی ازت دوباره میپرسه مطمئنی؟؟/ همین باعث میشه چند ثانیه ای عقب بیوفتی مخصوصا اگه بخوای 8:30 بری تو صف خرید .....

are u sure ? تون دیگه چی بود؟؟ اه ....

کاوشگر
2012/10/19, 22:15
در بین این آنلاینها کسی می دونه کدومشون پرداخت آنلاین بانک ملت داره؟ منظورم درگاه پرداخت اینترنتی ملته واسه واریز وجه به حساب کارگزاری معمولا" بانک پارسیان و کشاورزی دیدم اما بانک ملت رو نه

Fundamental
2012/10/19, 22:20
در بین این آنلاینها کسی می دونه کدومشون پرداخت آنلاین بانک ملت داره؟ منظورم درگاه پرداخت اینترنتی ملته واسه واریز وجه به حساب کارگزاری معمولا" بانک پارسیان و کشاورزی دیدم اما بانک ملت رو نه

کارگزاری من داره :d

تامین سرمایه نوین

negar
2012/10/19, 22:21
جدای از امکانات لامسب یه بدی داره که وقتی سفارش رو میزنی ازت دوباره میپرسه مطمئنی؟؟/ همین باعث میشه چند ثانیه ای عقب بیوفتی مخصوصا اگه بخوای 8:30 بری تو صف خرید .....

are u sure ? تون دیگه چی بود؟؟ اه ....

این خوبه من 2-3 بار فروش داشتم ولی اوردر روی خرید بوده منم دقت نکرده بودم 2 بارش زدم رفت سومبن بار این پیام مانع اشتباه شد
بعد میتوانید ان باکس کنارش را تیک بزنید همون که میپرسه میخواید دوباره این پیام براتون تکرار بشه بگویید نه

meysam_sh_2020
2012/10/19, 22:43
این خوبه من 2-3 بار فروش داشتم ولی اوردر روی خرید بوده منم دقت نکرده بودم 2 بارش زدم رفت سومبن بار این پیام مانع اشتباه شد
بعد میتوانید ان باکس کنارش را تیک بزنید همون که میپرسه میخواید دوباره این پیام براتون تکرار بشه بگویید نه

توجه نکرده بودم تیک داره ....خوبه پس بر میداریم ...ممنون اطلاع رسانی کردید....

negar
2012/10/19, 22:48
توجه نکرده بودم تیک داره ....خوبه پس بر میداریم ...ممنون اطلاع رسانی کردید....

بانک ملت که داره مال شما رو نمیدونم ولی اینها یک جا برنامه نویسی شده اند

meysam_sh_2020
2012/10/19, 22:58
بانک ملت که داره مال شما رو نمیدونم ولی اینها یک جا برنامه نویسی شده اند

نه مال من کشاورزیه .الان که تست کردم تیک نداره .........موردی نداره یه انلاین دیگه دارماز بورس بیمه ایران ......فعلا که عوض نشده ...این بخواد اذیت کنه میریم با همون قدیمی ....حالا یه چند بار دیگه تست کنیم شاید عادت کردیم ........

فقط باید فرم ناظر رو پر کنیم باز .......

بابي چارلتون
2012/10/20, 08:21
ميثم جان محدوديت ها را داشتم ميديدم ، امکان اردرگزاري رو زده از 8:28 براي معامله گر و هم 8:30 براي مشتريان

قبلا که سر خطي ميخواستم بزنم ، کشاورزي 8:31 دقيقه اردر رو قبول مي کرد و اصلا بدرد نمي خورد براي سرخطي ، موندم اون 8:28 منظورش کارگزاري هست يا نه ؟؟؟ از طرفي اگه کسي حرفه اي باشه ميتونه تريگرهايي رو که فعال هست روي اکانتش رو ، دور بزنه و غير فعال کنه و حالشو ببره مخصوصا تريگر (كنترل مانده ريالي براي مشتري )

راستي داخل تنظيمات اکانت کشاورزي بريد دو تا تيک هست که مي تونيد برداريد تا تاييديه ازتون نخواد

دو تا کمک ابزار و دکمه هم اضاف شده براي وارد کردن تعداد سهام و نيز آستانه قيمتي بالا و پايين

zereshkkk
2012/11/04, 12:11
با سلام از دوستان کسی میدونه اگه انلاین مسدود شه راهی نداره دوباره فعالش کرد؟
یکی از دوستان چنتا سهم تو سفارشش قیمت بالا تر از بهترین مظنه وارد کرده بوده بعد انلاینشو بستن اول فکر میکرد رمز اشتباه میزنه بعد از پیگیری کارگزار میگه برای سفارش خرید بالاترت اخطار اومده و مسدود شده و دیگه باز نمیشه !

homework
2012/11/05, 11:20
دوستان من از کارگذاری تدبیرگران فردا استفاده میکنم
و ان لاین مم از اونجاست
دوستان کسی کارگذار بهتری سراغ نداره که هم ان لاینش خوب باشه
هم وقتی سفارش تلفنی داریم انقد ناز نکنه و گاهی ادم تحقیر بشه

خواهشا دوستان که مدت زیادی با کارگذاری ها کار کردن جواب بدن
من واقعا از این کارگذاری خسته شدم

امیر2309
2012/11/05, 13:35
دوستان كسي با سامانه معلاملات بر خط صحرا كار كرده
طريقه ويرايش دستور خريدش چجورياست
حس مي كنم با صفحه مانتورم مچ نيست مثلا تو انتخاب نماد قسمت خريد و فروش كه آخر هست قسمت فروش و نصفه دارم
متشكر مي شم اگه كسي بتونه من و راهنمايي كنه

homework
2012/11/29, 10:50
دوستان
پس از فروش آن لاین
چند روز کاری باید بگذره تا پول فروش به حساب شما واریز بشه ؟؟؟
2 روز یا 4 روز ؟؟؟

meysam_sh_2020
2012/11/29, 11:35
دوستان
پس از فروش آن لاین
چند روز کاری باید بگذره تا پول فروش به حساب شما واریز بشه ؟؟؟
2 روز یا 4 روز ؟؟؟
روز سوم باید بیاد تو حسابت . روز دوم (دو روز کاری بعد از فروش) بعد از فروش قبل از ساعت 12 اگه درخواست وجه بدید فرداش دیگه ساعت 3-4 بعد از ظهر پول میاد تو حساب.....انلاین من که اینجوریه ...

بابي چارلتون
2012/11/29, 15:10
روز سوم باید بیاد تو حسابت . روز دوم (دو روز کاری بعد از فروش) بعد از فروش قبل از ساعت 12 اگه درخواست وجه بدید فرداش دیگه ساعت 3-4 بعد از ظهر پول میاد تو حساب.....انلاین من که اینجوریه ...

مطمئن هستيد ميثم جان ؟

من که به کارگزاري تهران تماس گرفتم ، گفت اگه قبل از ساعت 12 باشه ، 24 ساعت بعد داخل حساب هست و اگه بعد از 12 باشه 48 ساعت بعد داخل حساب هست

البته حرفي از زمان فروش نزد.آيا بايد مدتي هم داخل حساب باشه ؟؟؟؟

براي فعال کردن درخواست پرداخت وجه بايد چه کار کنيم ؟؟ الان براي من وقتي درخواست مي زنم ، ميگه "خطا در ذخيره اطلاعات" ، آيا بايد فعال بشه ؟

ممنون

meysam_sh_2020
2012/11/29, 15:47
مطمئن هستيد ميثم جان ؟

من که به کارگزاري تهران تماس گرفتم ، گفت اگه قبل از ساعت 12 باشه ، 24 ساعت بعد داخل حساب هست و اگه بعد از 12 باشه 48 ساعت بعد داخل حساب هست

البته حرفي از زمان فروش نزد.آيا بايد مدتي هم داخل حساب باشه ؟؟؟؟

براي فعال کردن درخواست پرداخت وجه بايد چه کار کنيم ؟؟ الان براي من وقتي درخواست مي زنم ، ميگه "خطا در ذخيره اطلاعات" ، آيا بايد فعال بشه ؟

ممنون

اره مثلا .شما دوشنبه بفروشی. سه شنبه قبل از 12 درخواست وجه بزنی چهارشنبه ساعت 15 به بعد پول تو حسابه....اگه سه شنبه بعد از 12 بزنی باز یه روز کاری عقب میوفته ..... و احتمالا شنبه ساعت 15 به بعد پول مباد تو حساب..

برای فعال کردن باید زنگ بزنی کارگزاری یا بری کارگزاری از کارگزارت باید بپرسی چی کار کنی یا کارگزاری مرکزی....چون شماره حساب رو باید به اونها بدی

homework
2012/11/29, 16:12
اره مثلا .شما دوشنبه بفروشی. سه شنبه قبل از 12 درخواست وجه بزنی چهارشنبه ساعت 15 به بعد پول تو حسابه....اگه سه شنبه بعد از 12 بزنی باز یه روز کاری عقب میوفته ..... و احتمالا شنبه ساعت 15 به بعد پول مباد تو حساب..

برای فعال کردن باید زنگ بزنی کارگزاری یا بری کارگزاری از کارگزارت باید بپرسی چی کار کنی یا کارگزاری مرکزی....چون شماره حساب رو باید به اونها بدی

میثم جان من با تدبیرگران فردا کار می کنم
اصلا از آن لاینش راضی نیستم
یه لطفی میکنی یه کارگذار که آن لاینش خوب باشه از جهت امکلنات بهم معرفی کنی

meysam_sh_2020
2012/11/29, 16:27
میثم جان من با تدبیرگران فردا کار می کنم
اصلا از آن لاینش راضی نیستم
یه لطفی میکنی یه کارگذار که آن لاینش خوب باشه از جهت امکلنات بهم معرفی کنی

والا من با انلاین کارگزاری کشاورزی کار میکنم .خدماتی هم نگرفتم ازشون تا حالا ....

باید از دوستان بپرسی .من اعتبار هم نگرفتم تا حالا !!! باید با کارگزاری کار کنی که اعتبار هم بده ........

یه تبلیغ از یه کارگزاری دیده بودم که هر 1 میلیارد گردش حساب یه سکه جایزه میداد .........از این کارگزاری ها اگه پیدا کنیم خوبه .....خود انلاین که فک نمیکنم زیاد تفاوتی داشته باشه .....همشون از یک نرم افزار استفاده میکنن فک کنم

کیان
2012/11/29, 16:59
سلام
مفید با نرم افزار تدبیرپرداز کارمیکنه، سرعت انلاینش یه خورده کمه احتمالا به خاطر زیاد بودن کاربر،ولی رفتار و پاسخگویی شون بسیار خوبه ، کارگزاری بانک ملی هم از حدود یک ماه پیش بانرم افزار رایان هم افزا کار میکنه، سرعت انلاینش خوبه ولی درمورد پاسخگویی هنوز نظری ندارم
من باهردوشون کار کردم ، سرعت کم مفید رو به خاطر اخلاق خوب پرسنلش تحمل میکنم
موفق باشید

abedinejad
2012/11/29, 22:16
سلام
مفید با نرم افزار تدبیرپرداز کارمیکنه، سرعت انلاینش یه خورده کمه احتمالا به خاطر زیاد بودن کاربر،ولی رفتار و پاسخگویی شون بسیار خوبه ، کارگزاری بانک ملی هم از حدود یک ماه پیش بانرم افزار رایان هم افزا کار میکنه، سرعت انلاینش خوبه ولی درمورد پاسخگویی هنوز نظری ندارم
من باهردوشون کار کردم ، سرعت کم مفید رو به خاطر اخلاق خوب پرسنلش تحمل میکنم
موفق باشید

من هم با مفید کار می کنم. ولی برخی اوقات مثل شما به مشکل کندی مواجه میشم. چون از نرم افزار تدبیر پرداز خیلی راضی هستم، دنبال یه کارگزاری دیگه هستم که آنلاینش با تدبیر پرداز باشه. قبلا تو سایت تدبیر پرداز لیست کارگزاریهایی که با این نرم افزار کار میکردند، داشت. ولی دیگه تو سایتش نیست.

دنبال یه کارگزاری خیلی کم مشتری، نزدیک خ مطهری تهران هستم، که آنلاینش با تدبیر پرداز باشه. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Aiming
2012/11/30, 00:14
جناب عابدی نژاد کارگزاری بانک سپه بد نیست جاش تو خیابان وزرا هست ولی تعداد مشتریاشو نمیدونم زیاده یا نه....نرم افزارشم تدبیرپردازه

ata007
2012/11/30, 00:26
کارگزاری ایساتیس هم تدبیر پرداز هست
ترافیک کاربران هم زیاد نداره
در کل خوبه

خودشکوفا
2012/11/30, 00:31
کارگزاری اقتصاد نوین هم دقیقا مثل شماست ata
تدبیرپرداز و خلوت...
گاهی میشه پولم رو همون روز درخواست به حسابم می ریزن

کیان
2012/11/30, 00:36
من هم با مفید کار می کنم. ولی برخی اوقات مثل شما به مشکل کندی مواجه میشم. چون از نرم افزار تدبیر پرداز خیلی راضی هستم، دنبال یه کارگزاری دیگه هستم که آنلاینش با تدبیر پرداز باشه. قبلا تو سایت تدبیر پرداز لیست کارگزاریهایی که با این نرم افزار کار میکردند، داشت. ولی دیگه تو سایتش نیست.

دنبال یه کارگزاری خیلی کم مشتری، نزدیک خ مطهری تهران هستم، که آنلاینش با تدبیر پرداز باشه. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

کارگزاری ابراز تدبیر پردازه،،خیابان مطهری نرسیده به سهروردی نبش سنندج پلاک 108 طبقه دوم

http://www.ebrazbourse.com/

کارگزاری بانک توسعه صادرات هم مطهریه ولی رایان هم افزاست، همون ادرس پلاک 102
موفق باشید

مجيد رادمنش
2012/11/30, 16:54
حجم و ارزش معاملات آنلاین دو برابر شده است

سنا- حجم و ارزش معاملات بر خط (آنلاین) در هشت ماهه امسال رشد قابل توجهی را ثبت کرد.

رییس اداره آمار و اطلاعات شرکت بورس با اشاره به اینکه حجم و ارزش معاملات آنلاین از ابتدای سال تا پایان آبانماه امسال رشد قابل توجهی داشته است، گفت: در هشت ماهه ابتدایی امسال 10 هزار و 638 میلیون برگه سهم به صورت آنلاین معامله شده که ارزش این معاملات 5 هزار و 643 میلیارد ریال است.

حمید روحبخش ادامه داد: حجم معاملات درمدت یاد شده در مقایسه با هشتماه سال گذشته 66 درصد و ارزش معاملات 55 درصد رشد داشته است. وی با اشاره به اینکه معاملات آنلاین در این مدت در یک میلیون و 977 هزار نوبت انجام شده است، افزود: 47 درصد از معاملات مربوط به خرید و 53 درصد مربوط به فروش است. به گفته وی سهم معاملات آنلاین از معاملههای خرد و بلوک نیز در مدت یادشده 11 درصد و سهم دفعات معاملات نیز 32 درصد بوده است. این مقام مسوول در شرکت بورس با اشاره به اینکه سهم معاملات آنلاین از معاملات خرد بلوک نسبت به هشت ماهه سال گذشته 67 درصد رشد کرده است، درباره تعداد کدهای معاملاتی آنلاین گفت: تعداد کدهای معاملاتی آنلاین 165 هزار کد است که رقم قابل توجهی به شمار میرود.

روحبخش درباره آمار معاملات آنلاین در آبان ماه نیز گفت: در ماه گذشته دو هزار و 94 میلیون سهم به ارزش 5 هزار و 643 میلیارد ریال در 372 هزار و 865 نوبت معاملاتی به صورت آنلاین داد و ستد شد. به گفته وی، 48 درصد از این معاملات مربوط به خرید و 52 درصد مربوط به فروش بوده است و همچنین سهم خرید و فروش آنلاین از معاملات خرد و بلوک نیز در آبانماه 12 درصد بوده است. وی در ادامه سهم دفعات خرید و فروش آنلاین را از کل معاملات در زمان مورد بررسی 32 درصد اعلام کرد. روحبخش در خاتمه با اشاره به افزایش چشمگیر حجم و ارزش معاملات آنلاین در بازار اظهار امیدواری کرد این روند صعودی ادامه داشته و هر سال تعداد بیشتری به مشتریان آنلاین بازار سرمایه افزوده شود.

abedinejad
2012/11/30, 19:35
ممنون از همه دوستان، که راهنمایی کردند.

چند وقت پیش یه گزارش خوندم، در مورد آمار معاملات آنلاین انجام شده از کارگزاریهای مختلف، در طول سال. اما الان یادم نمیاد کجا خوندم. کسی میدونه این گزارش رو کجا میتونم پیدا کنم.

بابک 52
2012/11/30, 19:48
ممنون از همه دوستان، که راهنمایی کردند.

چند وقت پیش یه گزارش خوندم، در مورد آمار معاملات آنلاین انجام شده از کارگزاریهای مختلف، در طول سال. اما الان یادم نمیاد کجا خوندم. کسی میدونه این گزارش رو کجا میتونم پیدا کنم.

با سلام و احترام

http://www.seba.ir/my_doc/seba/aaza/Amar%20Moamelat/910815-monthly.pdf

http://www.seba.ir/my_doc/seba/aaza/Mojavez_Va_Moshakhasat/910822-Moshakhasat.pdf

http://www.seba.ir/my_doc/seba/aaza/Amar%20Moamelat/910815-cumulative.pdf

موفق باشید دوست من

abedinejad
2012/12/01, 18:42
تو فکر این بودم که اگه بشه یه سایت طراحی کنم که مدیریت سهام رو برای کاربران انجام بده. ولی نمیدونم واقعا همچین برنامه ای چقدر طرفدار داره. اگر واقعا همچین سایتی با امکاناتی شبیه نرم افزار ره آورد نوین ساخته بشه، چند نفر حاضرند تو این سایت عضو بشند، و خرید و فروشهاشون رو تو این سایت ثبت کنند.

من خودم مدتهاست دنبال همچین نرم افزاری هستم که یا به صورت رایگان، و یا با حداقل هزینه ممکن این کار رو برام انجام بده. نرم افزار ره آورد نوین، خیلی خوبه، ولی چند تا مشکل داره.
1- مبلغ عضویت و حق استفاده خیلی بالاست. برای یه سهامدار عادی با سرمایه زیر 10 میلیون خیلی مقرون به صرفه نیست.
2- تحت وب نیست. از این نظر که نمیشه، همیشه و همه جا به پورتفوی دسترسی داشت.

خوشحال میشم اگر چنین سایتی، (حتی غیر ایرانی) میشناسید، که کار مدیریت پورتفوی رو انجام میده بهم معرفی کنید.

negah
2012/12/22, 23:00
باسلام

از دوستانی که در مورد هزینه ومقدار درصد کارگزاریها همچنین میزان اعتبارخرید اطلاعاتی دارند خواهش میکنم به این سوالات پاسخ دهند

1- آیا این هزینه ها در تمام کارگزاریها یکسان است

2-چه راهی را پیشنهاد میکنند که درصد کارگزاریها تعدیل شود

3-بطور معمول کارگزاریها چند درصد سرمایه در جریان اعتبار واگذار میکنند

با تشکر فراوان از ذوستانی که تجربیات خودشونرو به اشتراک میگذارند.

شاهین محلوجی
2012/12/25, 09:02
آنلاین مفید فریز شده:-? tse کار نمیکنه؟؟

meysam_sh_2020
2012/12/25, 09:07
کلا همه چی خرابه انگار......

zereshkkk
2012/12/25, 09:08
سایت ت اس ای و انلاین همه خرابه!!!!!!!!!!!!!!!!

بابک 52
2012/12/25, 09:08
آنلاین مفید فریز شده:-? tse کار نمیکنه؟؟

با سلام

همه چی قاطی پاتی شده!!!

جالبه معامله هم داره انجام میشه با این اوضاع!!

سایت http://www.irbourse.com/

هم بیشترین افزایش یا کاهشو نشون نمیده!!

meysam_sh_2020
2012/12/25, 09:09
بورس نیوز شروع کرد :

قطع سیستم معاملات، نگرانی سهامداران
متأسفانه امروز پس از مدت ها دوباره سیستم معاملات بورس اوراق بهادار دچار مشکل شده و بسیاری از معامله گران قادر به وارد کردن دستور خرید و فروش در سیستم نمی باشند که این امر باعث ایجاد جو نگرانی و ترس در سهامداران گردیده است.
تجربه گذشته نشان داده ، هر زمان سیستم معاملاتی دچار مشکل می شود فشار فروش در اکثر نمادها به شدت افزایش یافته و فروشندگان بر خریداران برتری می بابند . طبیعی است سرمایه گذاران منتظر توضیحات قانع کننده مسئولان در رابطه با مشکل به وجود آمده باشند

خوشبخت
2012/12/25, 09:13
واقعا متاسفم با این سروراشون

محاد
2012/12/25, 09:16
ساعتشون خواب مونده انگاری
تو آنلاین دارن میکشنش جلو:d

architect_maf
2012/12/25, 09:30
با سلام خدمت شما کاربران گرامی به اطلاع مي رساند، با توجه به رفع رخداد فني در سامانه معاملات، شروع معاملات با تاخير و راس ساعت 9:35 خواهد بود. باتشکر

architect_maf
2012/12/25, 09:33
احتمالا مستخدم فقط کلید دستش بوده صبح خواب مونده بورس مملکت با 35 دقیقه تاخیر مستخدم شروع میشه اینجا ایران است

717
2012/12/26, 10:46
سلام از دوستان كسي كارگزاري آنلاين خوب كه اعتبار هم بده سراغ داره؟ممنون

مجيد رادمنش
2012/12/26, 18:33
نمابورس _ روزگذشته معامله گران بورس اوراق بهادار تهران برای دقایقی شاهد از کار افتادن سراسری سامانه معاملات کارگزاران بودند. اتفاقی که اگرچه طی دو سال اخیر برای سرمایه گذاران بازار سرمایه چیز جدیدی نیست اما نسبت به گذشته برای بازگشت به روال عادی زمان کمتری را صرف کرد.

به گزارش خبرنگار نمابورس معاملات بورس تهران در روز سه شنبه هفته جاری در حالی با تأخیر 35دقیقه ای آغاز شد که نهاد اطلاع رسانی سازمان بورس طولانی شدن به روز رسانی داده ها در سامانه سراسری معاملات کارگزاران را دلیل اصلی وقفه چند دقیقه ای معاملات دیروز اعلام کرد. در همین رابطه مدیرعامل شرکت مدیریت فن آوری بورس در گفتگو باخبرنگار ما دلیل اصلی تأخیر در معاملات بورس تهران را افزایش حجم دیتا در سامانه معاملات کارگزاران اعلام کرد و گفت: برخلاف اظهار نظرهای موجود ، سامانه سراسری معاملات بورس با هیچ گونه نقص و یا ایراد فنی که منجر به از کار افتادن آن شود، مواجه نبود.

عباس احمدی افزود: آنچه که در بررسی های اولیه به دست آمد حاکی از عدم نمایش سفارش های خرید و فروش در بخشی از سامانه پس از معاملات بود که از حجم بسیار بالای سفارش ناشی می شد. به گفته وی به دلیل حجم بالای سفارش های خرید و فروش مشتریان در سامانه معاملات کارگزاران، عملیات به روز رسانی این دسته اطلاعات از ساعت هشت و 30دقیقه صبح فراتر رفت و درنتیجه مجوز آغاز معاملات در زمان رسمی فعالیت بازار سهام داده نشد.

این مقام مسؤل با اشاره به برطرف شدن ایرادهای موجود در سامانه معاملات شرکت های کارگزاری بورس اوراق بهادار تهران ، اظهار داشت: باتوجه به افزایش یافتن حجم داده از سوی کارگزاران در سامانه معاملات ، در نخستین گام مهندسان شرکت مدیریت فناوری بورس اقدام به افزودن ظرفیت سامانه و پس از آن گسترش آرشیو پوشه های سفارش های خرید و فروش مشتریان شرکت های کارگزاری در سامانه نمود. براین اساس برطرف شدن ایرادهای موجود در ساعت 9 و 15 دقیقه روز گذشته بلافاصله به مدت 20دقیقه به شرکت های کارگزاری فرصت داده شد تا با تصحیح فرایند سفارش گیری، خود را برای آغاز رسمی معاملات در ساعت 9 و 35 دقیقه آماده کنند.

احمدی در برابر این پرسش که تا چه حد می توان به عدم تکرار چنین مشکلی در سامانه معاملات بورس امیدوار بود؟ پاسخ داد: با توجه به ماهیت سخت افزاری و نرم افزاری سامانه های معاملاتی بورس اوراق بهادار، به طور عام هیچ تضمینی مبنی بر عدم وقوع مشکل و یا ایراد فنی در سامانه ها وجود ندارد. به طور مثال سامانه بورس نیویورک که عملکرد آن تا حد بالایی مشابه به سامانه معاملات بورس تهران عمل می کند در آگوست سال 2012 میلادی بین ساعت 9 و30 دقیقه تا 10 و 20دقیقه صبح با از کار افتادن سامانه معاملات خود مواجه بود. در عین حال بورس توکیو در تاریخ هفتم آگوست 2012 به مدت 95دقیقه قطع شدن سامانه معاملات مشتقه سهام را شاهد بود.

وی ادامه داد: اگر چه در کیفیت و کمیت سامانه های معاملاتی در بورس های مطرح دنیا هیچ شکی نیست اما نباید تصور کرد که مشکل فنی در این گونه سامانه ها هیچ گاه به وجود نمی آید. درحال حاضر شرکت مدیریت فناوری بورس تهران به عنوان مسؤل پشتیبانی و هدایت سامانه های قبل و بعد از معاملات سهام، با ضریب اطمینان 99درصدی مدعی بالاترین امنیت و کیفیت در زمینه قابل دسترس بودن سامانه های معاملاتی را دارد.

به گفته احمدی وقوع و شناسایی ایراد در سامانه معاملات، حاکی از حرکت در مسیر بهبود مستمر داشته و همواره باید دانست که وجود نقص در سرویس های زیرساختی اتفاق غیرمنتظره و نادری نیست. مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس در خاتمه گفت: با همت شبانه روزی مهندسان سایت tsetmc تلاش خواهد شد تا وقفه چند دقیقه ای برای آغاز معاملات بورس دیگر تکرار نگردد.

meysam_sh_2020
2012/12/30, 11:21
گل بود به سبزه نیز اراسته شد ..............انلاین ما که قاط زده ............نمیشه معامله کرد ......

homework
2012/12/30, 11:53
گل بود به سبزه نیز اراسته شد ..............انلاین ما که قاط زده ............نمیشه معامله کرد ......

آن لاین ماهم رفته تو باقالیا :d

milad97
2012/12/30, 12:26
آنلاین ما هم قطع شد
فکر کنم عمدا بعضی کارگزاری ها قطع کردن تا ملت جو گیر نشن سهامشون رو بفروشن

sarcheshmehpour
2013/01/05, 15:08
با سلام نظر به اینکه اینجانب در حال انجام تحقیقی در رابطه با رضایتمندی معامله گران برخط و سنتی بورس (تالار منطقه ای کرمان) می باشم لذا خواهشمند است در صورت امکان دوستانی که در استان کرمان معاملات خود را بصورت online(برخط) انجام می دهند ایمیل خود را به اینجانب از طریق پیام خصوصی ارسال تا نسبت به فرستادن پرسشنامه مربوطه اقدام گردد. سپاسگزار همیاری شما بزرگواران می باشم.

717
2013/01/15, 09:36
سلام از دوستان كسي كارگزاري آنلاين خوب كه اعتبار هم بده سراغ داره؟ممنون
نبود!؟

negah
2013/01/15, 15:30
خرجی نداره. خودت یکی باز کن:D:D

meysam_sh_2020
2013/01/19, 08:28
این انلاین بانک کشاورزی باز چشه ........اصلا صفحه اول رو هم نمیاره که وارد بشیم !!!!!!!111

بابي چارلتون
2013/01/19, 08:36
این انلاین بانک کشاورزی باز چشه ........اصلا صفحه اول رو هم نمیاره که وارد بشیم !!!!!!!111

ميثم جان ادرس رو عوض کردن

مشکلي نداره
از اين ادرس وارد شو

https://agribourse.irbroker.com

امنيت رو بردن بالا

717
2013/01/20, 09:46
آقا چطور ميشه تو سهامي شما اول صف خريد باشين اونوقت سهميه خريد شما پر نشده به نفرات بعدي هم سهم برسه!!!!!!؟=((

milad97
2013/01/20, 10:18
آقا چطور ميشه تو سهامي شما اول صف خريد باشين اونوقت سهميه خريد شما پر نشده به نفرات بعدي هم سهم برسه!!!!!!؟=((

اگه حجم نمایشی رو کمتر از میزان خرید بزارین این اتفاق میافته
تو صف خرید یا فروش فقط به اندازه حجم نمایشی معامله صورت میگره و بعد میره نفر بعدی

milad97
2013/02/04, 15:41
یک کارگزار بورس در گفتوگو فارس اعلام کرد
پیشنهاد اصلاحی در عرضههای اولیه سهام برای معاملهگران آنلاین

خبرگزاری فارس: یک کارگزار بورس با اشاره به بر هم زدن معادلات عرضه های اولیه توسط برخی معاملهگران آنلاین ،پیشنهاد داد، اصلاحاتی در عرضه اولیه سهام شرکتها برای معاملهگران آنلاین انجام شود.

شهرام شهمیری مدیرعامل یک شرکت کارگزاری بورس در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به عرضه اولیه امروز 5 درصد سهام پالایشگاه لاوان در بازار دوم فرابورس، اظهار داشت: در این عرضه هم مانند عرضههای اولیه قبلی، برخی معاملهگران آنلاین موجب برهم زدن معادلات کارگزاران و سرمایهگذاران شده و قیمت سهم را بی جهت افزایش دادند، به طوری که در برابر کشف قیمت 376 تومانی هر سهم این شرکت، قیمتهای 880 تا 999 تومانی هم وارد سامانه معاملات شد.

وی ادامه داد: این اتفاق میتواند ناشی از دو عامل باشد، یا معاملهگران آنلاین اطلاعی از چند و چون وضعیت شرکتها و ارزش واقعی سهام آنها ندارند و یا ممکن است، با وارد کردن قیمتهای بی منطق موجب دستکاری در قمیتها و افزایش گاه تا 2.5 برابری قیمتها شوند.

این کارگزار با تاکید بر اینکه موافق 100 درصد معامله الکترونیکی سهام و گسترش رویه داد و ستد آنلاین سهام در بازار سرمایه کشور است، خاطر نشان کرد: بنابراین و با توجه به تکرار این اشتباه و رویه غلط در عرضههای اولیه سهام توسط برخی معاملهگران آنلاین ، پیشنهاد میشود، تهمیدی اندیشیده شود، تا این گروه بعد از کشف قیمت سهام شرکتهای جدید اقدام به خرید کنند.

مدیر عامل کارگزاری سهم آشنا در پایان گفت: تمام تلاش فعالان بازار و مسئولان سازمانهای بورس و خصوصی سازی و مدیران دو شرکت بورس و فرابورس این است که مکانیزم عرضه و تقاضا متعادل و قیمت سهام شرکتها به ویژه شرکتهای تازه وارد منطقی و بر مبنای واقعیتهای روز باشد، اما متاسفانه برخی معاملهگران آنلاین چنین تلاشی را خنثی میکنند.

alipour477
2013/02/04, 17:48
دوستان با سلام ایا میشود در انلاین همزمان چند سهم را برای خرید یا فروش وارد کرد. متشکرم از پاسخگویی دوستان

بابک 52
2013/02/04, 17:53
دوستان با سلام ایا میشود در انلاین همزمان چند سهم را برای خرید یا فروش وارد کرد. متشکرم از پاسخگویی دوستان

با سلام و احترام

خیر در آنلاین نمی شود در آن واحد دستور خرید و یا فروش چندین سهم را با هم گذاشت و باید درخواستها را به ترتیب وارد نمود .

موفق و سلامت باشید

negar
2013/02/04, 18:57
یک کارگزار بورس در گفتوگو فارس اعلام کرد
پیشنهاد اصلاحی در عرضههای اولیه سهام برای معاملهگران آنلاین

خبرگزاری فارس: یک کارگزار بورس با اشاره به بر هم زدن معادلات عرضه های اولیه توسط برخی معاملهگران آنلاین ،پیشنهاد داد، اصلاحاتی در عرضه اولیه سهام شرکتها برای معاملهگران آنلاین انجام شود.

شهرام شهمیری مدیرعامل یک شرکت کارگزاری بورس در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به عرضه اولیه امروز 5 درصد سهام پالایشگاه لاوان در بازار دوم فرابورس، اظهار داشت: در این عرضه هم مانند عرضههای اولیه قبلی، برخی معاملهگران آنلاین موجب برهم زدن معادلات کارگزاران و سرمایهگذاران شده و قیمت سهم را بی جهت افزایش دادند، به طوری که در برابر کشف قیمت 376 تومانی هر سهم این شرکت، قیمتهای 880 تا 999 تومانی هم وارد سامانه معاملات شد.

وی ادامه داد: این اتفاق میتواند ناشی از دو عامل باشد، یا معاملهگران آنلاین اطلاعی از چند و چون وضعیت شرکتها و ارزش واقعی سهام آنها ندارند و یا ممکن است، با وارد کردن قیمتهای بی منطق موجب دستکاری در قمیتها و افزایش گاه تا 2.5 برابری قیمتها شوند.

این کارگزار با تاکید بر اینکه موافق 100 درصد معامله الکترونیکی سهام و گسترش رویه داد و ستد آنلاین سهام در بازار سرمایه کشور است، خاطر نشان کرد: بنابراین و با توجه به تکرار این اشتباه و رویه غلط در عرضههای اولیه سهام توسط برخی معاملهگران آنلاین ، پیشنهاد میشود، تهمیدی اندیشیده شود، تا این گروه بعد از کشف قیمت سهام شرکتهای جدید اقدام به خرید کنند.

مدیر عامل کارگزاری سهم آشنا در پایان گفت: تمام تلاش فعالان بازار و مسئولان سازمانهای بورس و خصوصی سازی و مدیران دو شرکت بورس و فرابورس این است که مکانیزم عرضه و تقاضا متعادل و قیمت سهام شرکتها به ویژه شرکتهای تازه وارد منطقی و بر مبنای واقعیتهای روز باشد، اما متاسفانه برخی معاملهگران آنلاین چنین تلاشی را خنثی میکنند.

انلاین که نمیتونه تا قیمتی توسط بروکر روی تابلو نیامده قیمت را بالا ببرند هر کاری در عرضه اولیه میکنند میا ندازند گردن انلاینها این چند تا سهم رو هم میخوان با این ترفندها از انلاینها بگیرند اقای مدیر عامل انلاین یک ریال تا بروکر قیمت نگذاشته نمیتواند نرخ را بالا ببرند خجالت بکش به شعور سهامداران توهین میکنی

profit
2013/02/04, 19:44
دوستان میشه همزمان با یک کد بورسی از دو تا کارگزاری خرید آنلاین داشت؟

navid13
2013/02/04, 20:34
دوستان میشه همزمان با یک کد بورسی از دو تا کارگزاری خرید آنلاین داشت؟
برای عرضه اولیه نه ، ولی برای بقیه سهمها می شود ، فقط هر تعداد سهمی را با هر کدام خریدید با همان کارگزار می توانید بفروشید مگر اینکه کارگزار ناطر آن را تغییر دهید.

alizali
2013/02/04, 21:20
مدیر عامل کارگزاری سهم اشنا لطفا اظهار نظر نفرمایند
اول پارتی بازی و گندکاری های که خودشان می کنند را درست کنند بعد به آنلاین ها گیر بدهند
اینها غیر از کارمزد انگار چیز دیگری هم میخواهند بی شرف ها

جعفرزاده
2013/02/04, 23:41
در شرایط عرضه اولیه انلاین را جدی نگیرید.

meysam_sh_2020
2013/02/11, 11:39
دوستان انلاین شما درسته؟

m.r_moradi
2013/02/11, 11:41
بله،مال من درسته
من از تدبیرگران فردا استفاده میکنم...

sinashavandi
2013/02/11, 11:43
اره

homework
2013/02/11, 14:06
بله،مال من درسته

ایول منم تدبیرگران فردام:D
بابا همشهری هم که هستیم
;)

m.r_moradi
2013/02/11, 14:27
ایول منم تدبیرگران فردام:D
بابا همشهری هم که هستیم
;)
اره دیگه،تو شهر ما دوتا کارگزاری که بیشتر نیست،به قول کارمند کارگزاری تدبیرفردا،""کارگزاری مگه مفیدم میشه؟!!"":D
سیستم جدیدشون رو استفاده کردی؟؟خیلی عالی شده،امکان درخواست وجه و دیدن پرتفو رو هم اضافه کردن،به علاوه اینکه پیغام های ناظر بازار رو هم بدون مشکل نشون میده...

homework
2013/02/11, 19:47
اره دیگه،تو شهر ما دوتا کارگزاری که بیشتر نیست،به قول کارمند کارگزاری تدبیرفردا،""کارگزاری مگه مفیدم میشه؟!!"":D
سیستم جدیدشون رو استفاده کردی؟؟خیلی عالی شده،امکان درخواست وجه و دیدن پرتفو رو هم اضافه کردن،به علاوه اینکه پیغام های ناظر بازار رو هم بدون مشکل نشون میده...

آره امروز استفاده کردم
بالاخره هی پیشنهاد دادن و غر زدنا یه تکونی به اینا داد
من بیشتر این خوشحالیم از اضافه کردن ، درخواست وجه بود
که خیلی با کارمند اونجا و تهران صحبت کرده بودم که اضافه کنن
که خدارو شکر انجام شد . امیدوارم بازم ارتقا پیدا کنه
...

جعفرزاده
2013/02/12, 00:28
بله،مال من درسته

روز چهارشنبه باز انلاین خراب و قطع میشود .

homework
2013/02/12, 11:56
دوستان آن لاین شما وصله ؟

negar
2013/02/12, 12:09
دوستان آن لاین شما وصله ؟

مال ما وصله ولی دایم اتصالی دارد

avish_b
2013/02/12, 12:20
با سلام
دو تاسوال داشتم.اگه محبت کنيد و جواب بديد ممنونتون ميشم.ميخواست ببينم چي کار کنم که بعد از شرکت در افزايش سرمايه سهامي که به صورت آنلاين خريدم مجبور نشم حضوري پيش کارگزارم برم و فرم حق تقدم و اينها روبهش بدم در دو حالت زير
1- اگه در افزايش سرمايه سهامي که بصورت آنلاين خريدم شرکت کنم بعد از اينکه حق تقدم به سهم تبديل شد، ميتونم اون رو به صورت آنلاين بفروشم يا بايد به کارگزار مراجعه کنم و حضوري بفروشم و يا احتياج به پرکردن فرم کارگزار ناظر هست؟راهي وجود داره که مثلا بعد از اينکه حق تقدم به سهم تبديل شد به صورت آنلاين مقداري از اون سهم رو دوباره بخرم و اونوقت کلش رو بفروشم.
2- اگه بخوام حق تقدم سهامي که در افزايش سرمايه شرکت کردم رو بفروشم ، ميتونم يه تعداد کمي حق تقدم اول بخرم وبعد کل تعداد جديد بعلاوه اون تعداد قبلي رو آنلاين بفروشم؟

homework
2013/02/13, 11:15
آن لاین ما امروز خیلی بهم ور شده

جعفرزاده
2013/02/13, 12:19
روز چهارشنبه باز انلاین خراب و قطع میشود .

از دیروز انلاین قطع بود . دوستانی که امروز توانستن انلاین بخرند اعلام کنند.

آریو
2013/02/13, 13:10
از دیروز انلاین قطع بود . دوستانی که امروز توانستن انلاین بخرند اعلام کنند.

500 تا بود تمرین خوبی بود :D
این روش رو اصلا نمیپسندم

درویش
2013/02/13, 13:27
http://namabourse.com/news/detail/33944/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%84-%DA%AF%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%AF/

behruz
2013/02/15, 23:03
سلام
یک سئوال داشتم کسی هست که با موبایل ترید کنه؟
من بدلیل شرایط کاریم مجبورم که گاهی اوقات با موبایل معامله کنم منتها نمیدونم با این سرعت اینترنت جواب میده یا نه ؟
لطفا" اگه کسی تجربشو داره جواب بده در ضمن میخوام بدونم با چه موبایلی و چه خطی و کدام کارگزاری بهتر جواب میده؟
ممنون از همکاری شما

reza s
2013/02/15, 23:40
دوستان کسی با مشاوران سهام کار میکنه از بعد از ظهر چهار شنبه سایت انلاینش بالا نمیاد

داروساز
2013/02/15, 23:45
کارگزار منم قطع شده خدا بخیر کنه....
دوستان کسی با مشاوران سهام کار میکنه از بعد از ظهر چهار شنبه سایت انلاینش بالا نمیاد

آذرآبادگان
2013/02/15, 23:51

کارگزار منم قطع شده خدا بخیر کنه....

کارگزاری بانک ملت هم از عصر چهارشنبه قطع شده!!!!

بابک 52
2013/03/03, 00:47
رشد 125 درصدي ارزش معاملات برخط

سنا- مقایسه بهمنماه امسال با بهمن پارسال نشان میدهد که حجم معاملات آنلاین 69 درصد و ارزش معاملات این نوع معاملات 125 درصد افزایش داشته است.
در بهمن ماه امسال، بیش از 18 میلیارد و 449 میلیون سهم در تالارهای منطقه ای و به صورت الکترونیکی در بورس اوراق بهادار داد و ستد شده است.

ارزش معاملات این تعداد از سهام 79 هزار و 511 میلیارد ریال است که بیشترین حجم معاملات متعلق به تهران با دادوستد 14 میلیارد و 726 برگه سهم به ارزش 65 هزار و 736 میلیارد ریال بود.

آمارها نشان میدهد که بیش از 82 درصد معاملات در تالارهای منطقه ای استان تهران انجام شده است. در بهمن ماه سال جاری یک میلیارد و 581 میلیون سهم به ارزش 5 هزار و 958 میلیارد ریال توسط مشتریان آنلاین پایتخت دادوستد شد که 57/8 درصد از کل حجم و 49/7 درصد از کل ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

بررسیها نمایانگر این مطلب است که حجم معاملات آنلاین بورس در بهمن امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 45/69 درصد و ارزش این معاملات 125 درصد افزایش داشته است.

پس از معاملهگران آنلاین، سهام داران اصفهانی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. در یازدهمین ماه سال، 508 میلیون سهم به ارزش یک هزار و 799 میلیارد ریال در این تالار معامله شد که از نظر حجمی 75/2 درصد و از لحاظ ارزشی 26/2 درصد ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

m_r_anari
2013/03/04, 13:44
سلام
یک سئوال داشتم کسی هست که با موبایل ترید کنه؟
من بدلیل شرایط کاریم مجبورم که گاهی اوقات با موبایل معامله کنم منتها نمیدونم با این سرعت اینترنت جواب میده یا نه ؟
لطفا" اگه کسی تجربشو داره جواب بده در ضمن میخوام بدونم با چه موبایلی و چه خطی و کدام کارگزاری بهتر جواب میده؟
ممنون از همکاری شما

سلام دوست عزیز
شما با هر موبایلی که اینترنت اکسپلور و یا اوپرا یا یکی از بروزها رو داشته باشه میتونی ترید کنی. خطش هم فرق نمی کنه با همراه اول یا ایرانسل
ابتدا باید سیستم GPRS رو تو موبایل فعال کنی بعد نرم افزار اینترنت اکسپلور رو نصب کنی بعد بری تو سایت Online ترید کنی فرقی هم نمیکنه با کدام کارگزار و یا نرم افزار Oline کار میکنید.
موفق باشید.

homework
2013/03/15, 14:11
دوستانی که از بر خط تدبیرگران فردا استفاده می کنند
چه جوری تنظیمات پرداخت الکترونیک رو با این نرم افزار جدید انجام داد ند ؟؟؟
هرکاری میکنم نمیتونم پول واریز کنم

m.r_moradi
2013/03/15, 14:30

من از چند نفر پرسیدم،هیچکس نمیتونه انلاین واریز کنه،باید بانک پرداخت کنی فیش رو حضوری ببری کارگزاری...

فکر کنم تنظیماتش رو کارگزاری باید انجام بده که هنوز نداده...

homework
2013/03/15, 15:50
من از چند نفر پرسیدم،هیچکس نمیتونه انلاین واریز کنه،باید بانک پرداخت کنی فیش رو حضوری ببری کارگزاری...

فکر کنم تنظیماتش رو کارگزاری باید انجام بده که هنوز نداده...

lممنون جناب مرادی عزیز
اینا مثه که اومدن ابرو رو درست کنن
زدن چشمو کور کردند:D

navid13
2013/03/15, 20:09
پیشنهاد می کنم سراغ کارگزاریهایی بروید که از نرم افزار تدبیر استفاده می کنند ، نرم افزار آنلاین رایان هم افزا دست کم در این یک سال مشکل زیاد داشته است.

alizali
2013/03/15, 23:19
تو آنلاین مفید میشه اردر هیدن گذاشت؟

علامه
2013/03/15, 23:55

سلام با کارگزاری تماس بگیرین مشکلتون رو حل می کنن

وحید 20
2013/03/19, 04:01
تعداد کاربران معاملات بر خط به بیش از 200 هزار نفر رسیده است

مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس گفت : در حال حاضر حدود 94 درصد از کارگزاری های فعال در بازار سرمایه مجهز به زیرساخت های معاملات بر خط هستند.

آخرین جلسه "کمیته تخصصی تجارت و اقتصاد الکترونیکی، کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت (فاوا)" در سال 1391، با حضور نمایندگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان امور مالیاتی، وزارت تعاون و بانک مرکزی در محل سازمان بورس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در این جلسه دکتر علی عبدالهی، مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس به تبیین جایگاه و نقش بازار سرمایه در اقتصاد و تجارت الکترونیکی پرداخت، و اعلام کرد در حال حاضر حدود 94 درصد از کارگزاری های فعال در بازار سرمایه مجهز به زیرساخت های معاملات بر خط هستند.

وی با اشاره به اینکه در روزهایی که حجم و ارزش معاملات بورس بالاست، بطور میانگین در حدود 450 میلیاد ریال از طریق معاملات بر خط، خرید و فروش صورت می پذیرد، گفت : تعداد کاربران معاملات بر خط در بازار سرمایه به بیش از 200 هزار نفر رسیده است.

نماینده بازار سرمایه در این کمیته تخصصی اعلام کرد با توجه به بررسی های فنی صورت گرفته پیش بینی می شود تا پایان فرودین ماه 92 حدود 25 درصد کارگزاری ها مجهز به زیر ساخت مرکز تماس (Call Center) شوند.

m_r_anari
2013/04/24, 07:25
کارگزاری سرمایه گذاری ملی هم نرم افزار on line خود را از رایان هم افزا به تدبیر پرداز تغییر داد.
انصافا از زمان تغییر این نرم افزار مشکلات قطعی من هم حل شد و اکنون کاملا راضی هستم.

Aiming
2013/09/15, 07:55
سلام

دوستان دیگه هم آنلاینشون مشکل داره؟؟

برای من اطلاعات نماد رو وقتی روش کلیک میکنم نشون نمیده..

داروساز
2013/09/15, 08:10
قالب نمایشی از بخش اطلاعات کاربر عوض کنی درست میشه.. منم این مشکل داشتم...
سلام
دوستان دیگه هم آنلاینشون مشکل داره؟؟

برای من اطلاعات نماد رو وقتی روش کلیک میکنم نشون نمیده..