PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد خرید

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23

salmasi
2014/01/26, 08:53
خكاوه!!!!!!!!!

Mesbah68
2014/01/26, 08:53
بزرگترین هیات اقتصادی فرانسه به ایران می‌آید (http://www.tabnak.ir/fa/news/373857/%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%A2%DB%8C%D8%AF)
کد خبر: ۳۷۳۸۵۷

تاریخ انتشار:
۰۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۷ -
26 January 2014
بزرگترین هیات اقتصادی فرانسه متشکل از نمایندگان 110 شرکت بزرگ ابتدای فوریه وارد ایران خواهد شد.

به گزارش ایسنا، براساس جدیدترین اخبار به دست آمده این هیات بزرگترین هیات اقتصادی است که تاکنون از فرانسه وارد ایران شده است.

در این هیات نمایندگانی از 110 شرکت بزرگ فرانسه از بخش‌های مختلف اقتصادی این کشور از جمله صنعت خودرو، صنعت قطعه، نفت، بانکداری و حمل و نقل حضور خواهند داشت.

این هیات در زمان حضور خود در ایران با مسوولان و وزیران مختلف کشور از جمله وزیران صنعت، معدن و تجارت و نفت درباره راه‌های گسترش همکاری با ایران مذاکره خواهد کرد.

در این زمینه شورای سیاست‌گذاری خودرو کارگروهی را مسوول مذاکره با خودروسازان و قطعه‌سازان حاضر در هیات اقتصادی فرانسه برای بررسی راه‌های همکاری کرده است.

حضور قریب‌الوقوع بزرگترین هیات اقتصادی فرانسه در ایران در حالی است که پیش از این رییس‌جمهوری از آمادگی ایران برای مشارکت خودروسازان خارجی در سهام خودروسازان داخلی خبر داده است

"heydar"
2014/01/27, 09:42
با سلام مفاخر پیشنهاد میشود

البته متاسفانه صفش سنگین شد در صورت دادن صف مناسب

سیگنال
2014/01/27, 20:34
برای فردا خیلی از سهمهایی که امروز صف فروش بودند البته صف فروش عمدی فردا احتمالا صف خرید شوند. سهمهایی که افت مناسبی داشته همچون باهنر ، پتایر و شمواد .........

farda1
2014/01/27, 21:00
(16:3) سال آینده خبری از بازار هیجانی نیست

با نگاهی به دوره های پیشین بازار سهام، به وضوح می توان مشاهده کرد که همزمان با ارائه گزارش های 9 ماه...

سال آینده خبری از بازار هیجانی نیست
(1392/11/7 )

سال 93 شاهد نوسانات کمتری در بازار سهام خواهیم بود
سال آینده خبری از بازار هیجانی نیست
با نگاهی به دوره های پیشین بازار سهام، به وضوح می توان مشاهده کرد که همزمان با ارائه گزارش های 9 ماهه ، دوره رکود و استراحت بازارآغاز می شود ، در حالی که از اواسط اسفند تا پایان خرداد ماه به وضوح می توان حرکت رو به رشد را در صنایع مختلف مشاهده کرد . اما در سال جاری به دلیل بررسی زود هنگام بودجه و مسائل مطرح شده در حوزه سیاسی احتمالات در بازار سهام پیچیده تر شد . با توجه به شرایط کنونی در سال 93 نوسانات کمتری را در بازار سهام شاهد خواهیم بود و دیگر از بازار هیجانی و دور از منطق خبری نیست در این باره سید سلمان نصیرزاده ، کارشناس بازار سهام در پاسخ به سو الات آسیا ادامه داد : سقف و کف بازار طبق نموار چه میزان است ؟ مرز مقاومت روانی بازار ۹۰ هزار می باشد و تا زمانی که ابهامات کنونی در صنایع مختلف وجود دارد نمی توان گذر از مقاومت یاد شده را متصور شد . با توجه به این که شاخص کل بر اساس وزن صنایع بزرگی مانند : پتروشیمی ، فلزات ، معادن، پالایشگاهی و تک نمادهایی چون مخابرات و .... در حرکت است، این گروه ها در حال حاضر با ابهامات متعددی در تصمیم گیری های اقتصادی رو به رو هستند .از جمله مهمترین این ابهامات : تعیین نرخ خوراک واحدهای پتروشیمی، افزایش حامل های انرژی ، آغاز فاز دوم هدفمندی در سال 93 ، بهره مالکانه و اخذ عوارض صادراتی از معادن است که البته بخش دیگر این ابهامات عدم تخفیف به خوراک واحدهای پالایشگاهی، اختلاف نظر شرکت های پالایشی با شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی بر سر برگشت درآمد حاصل از فروش نفت خام و فرآورده های نفتی و ... در بازار سرمایه است که این گروهها پس از یک رشد 57 درصدی از 18 شهریور ماه سال جاری با چالش بزرگی مواجه کرده است ، از سوی دیگر ارائه گزارشات 9ماهه نامناسب از صنایع مربوطه ، بر وضعیت رکود فعلی سایه افکنده است . با تو جه به این که ریسک سیستماتیک بازار پس اجرای توافقات ژنو کاهش یافته است ، اما همچنان نکته مبهم در ابعاد این توافق ، وجود دارد.و همچنین در نحوه اجرا و پایبندی به توافقات توسط دوطرف مذاکره کننده نیز ابهاماتی وجود دارد که آثار بی اعتمادی در بازار سرمایه به این ابهامات کاملا مشهود می باشد .حمایت فعلی بازار کجاست ؟نکاتی که در بالا به آن اشاره شد نکات قابل توجهی است که باعث می شود حمایت کانال گونه شاخص که طی 10 ماه گذشته شکل گرفته بود را به زیر بشکند و امید بازار سهام را از برگشت از محدوده 85 هزار واحد را به ناامیدی تبدیل نماید . با شرایط کنونی شاخص وارد کانالی با کف 76تا77 هزار واحد شده است .
شاخص کل تا کجا می تواند حرکت صعودی یا نزولی داشته باشد ؟بررسی شاخص های بلندمدت اهداف صعودی بازار با گذر از مرز روانی 100 هزار به ترتیب 110 و 125 هزار واحد ترسیم می شود ، پیش بینی می شود نزدیک ترین زمان برای رسیدن به اهداف یادشده تا دی ماه سال 94 باشد . اما نکته مهمی که باید بدان اشاره شود شاخص کل در طی 9 سال اخیر در کانالی در حال حرکت بود که شرایط فعلی مقاومت مهم این کانال را نشانه گرفته و می تواند موج 5 را تداعی کند، پس با این شرایط اصلاح قیمت و اصلاح زمانی را می توان انتظار داشت ، بنابراین در حال حاضر باید مراقب بازار بود ، زیرا در این شرایط رخدادها و اخبار منفی سیستماتیک و غیرسیستماتیک وجود دارد که می تواند سدی برای رشد بازار به محسوب شود . اولین حمایت کانال 9 ساله شاخص 76166 واحد می باشد، البته انتظار می رود در این مسیر بازار رفت و برگشت های مثبتی را تجربه کند . خط حمایت بازار چیست ؟ نزدیک ترین خط حمایت بازار 82 هزار واحد بود . به عبارتی در هفته جاری روزهای شنبه تا دوشنبه ( 5 و 7 بهمن ماه ) برای بازار حائز اهمیت است و امیدوار هستیم که وارد کانال زیرین نشود ، در این میان محدوده حمایت16 هفته اخیر 80700میباشد که حمایت ها را افزایش میدهد . لازم به توضیح است که بررسی بولینگر باند و اندیکاتورهایی چون مکدی،آر اس آس ، مومنتوم و استاک استیک در تایم فریم روزانه نشانه های امیدواری را از حداقل برگشت کوتاه مدت خبر می دهد . اما اگر هدف یاد شده شکسته شود بازار را تا مرز77 هزار واحد به زیر خواهد کشاند که کار را برای سرمایه گذاران سخت و موج خروج بعدی سرمایه گذاران و بی اعتمادی را از بازار فراهم خواهد نمود . برخی معتقد هستند که شاخص تا 76 هزار واحد نزولی خواهد شد آیا این تحلیل درست است ؟ امکان این مهم وجود دارد اما انتظار نداریم که این افت یک ریزش سریع و بدون توقف باشد .در مجموع محدوده76تا77 هزار برای بازار حمایتی معتبر به حساب می آید . آیا شاخص کل دوباره صعودی خواهد شد ؟ چقدر زمان می برد تا این امر محق شود ؟ روند کلان بازار صعودی است اما تازمانی که ابهامات مطرح شده در بازار وجود دارد نمی توان حرکتی سریع و جهش گونه را انتظار داشت و عمدتا بازار به حمایت سهامداران بزرگ و گروه های شاخص ساز باید امید داشته باشد.باتوجه به اصلاح 9.5 درصدی شاخص در این شرایط فروش سهام منطقی نمی باشد زیرا انتظار می رود بازار با حمایت مواجه شود و در یک فاز برگشتی حداکثر تا محدوده 83950 تا 85444 واحد برگردد که براساس شرایط بازار می تواند سیکل نزول را رد و تا هدف 90 هزار پیش رود و یا موج 5 افت را از محدوده یاد شده آغاز کند .در مجموع با تمام تلخی افت قیمت بازار در 3 هفته اخیر اما این ریزش را به عنوان یک اصلاح قیمتی تلقی میکنیم وبه فال نیک میگیریم زیرا بازار برای آغازفازی جدی و دستیابی به قله های تاریخی(110 و 125 هزار واحد) نیازمند اصلاحی بزرگ بود که در حال رخ دادن میباشد.به امید روزهای مثبت

haselipoor
2014/01/28, 00:30
با سلام دوباره خدمت دوستان

تاحدودی سبد بنده برای دوستان مشخصه و نمیخوام در مورد هیچکدومشون صحبت کنم چون احتمالا دو سه روز اینده اکثر سهمها مثبتن
ولی بعد از یه بررسی اجمالی چند تا سهمو یادداشت کردم که برای دوستانی که نقد هستن شاید یه کمکی کرده باشم..
همشون باصف فروش امروز به کارشون خاتمه دادن و شاید فردا نوسانی هم مهمانتون کنن..

به ترتیب اولویت

ثشاهد
شمواد
ونفت
خبهمن
پلاسک
وپترو
شلعاب
کگاز
فاذر
کطبس
مرقام
فلامی

از نزدیک تحولاتشون رو دنبال کنید ..
سبد خودم:مفاخر ...غاذر....قشیر.....زمگسال....وچن د تا نفله که رو هم 10 درصد هم نمیشن
التماس دعا

سیدامیر
2014/01/28, 10:14
سلام...
وسکاب با p/e 3....شاید هم 2.5......:D
و تیپیکو ...

ahmoeini
2014/01/28, 10:21
به نظر میرسد یکی از بهترین سهامهایی که میشود پیشنهاد کرد برای خرید سهام خاور است

khademi1350
2014/01/28, 11:13
خرید شمواد از صف فروش حقوقی با پوشش سود 44 درصدی در 3 ماهه و بنیادی خوب سهم

ایرانی
2014/01/28, 11:49
قبلاً هم گفته شد که توافق هسته ای و رفع تحریم ها بیشترین سود و تاثیر مثبت را بر صنعت دارو و شرکتهای دارویی خواهد گذاشت.

تحریم دارو و غذا برداشته شد

تاريخ انتشار: سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۲

عضو ارشد تیم مذاکرات هسته ای از واریز ۱.۵۵ میلیارد دلار از درآمد نفت بلوکه شده ایران به حساب بانک مرکزی تا ۱۵ اسفند در سه قسط خبر داد و گفت: طی شش ماه آینده ۱۴ میلیارد دلار از پول نفت به کشور بر می گردد.تحریم دارو و غذا هم کامل لغو شد.

به گزارش تسنیم، عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین الملل وزیر خارجه و عضو ارشد تیم مذاکرات هسته ای امروز با حضور در نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران افزود:قسط اول به مبلغ 550 میلیون دلار اول فوریه (12 بهمن) به حساب بانک مرکزی واریز می شود.

وی افزود: قسط دوم به مبلغ 450 میلیون دلار 15 فوریه و قسط سوم به مبلغ 550 میلیون دلار 7 مارس به حساب بانک مرکزی واریز می شود.

عراقچی با اعلام اینکه تا 6 ماه آینده حدود 14 میلیارد دلار از درآمد نفت به کشور بازمی‌گردد، افزود: 4.2 میلیارد دلار از این رقم مربوط به پول بلوکه شده نفت است و حدود 10 میلیارد دلار از درآمد نفت با لغو تحریم‌ها، دارو، مواد غذایی و غیره به کشور بر می گردد.

عضو ارشد تیم مذاکرات هسته ای از لغو کامل تحریم دارو و مواد غذایی خبر داد و گفت: با استفاده از درآمد نفت برای واردات مواد غذایی و دارو می توانیم از این پس اقدام کینم.

وی اضافه کرد: برای انتقال پول‌های نفت بلوکه شده ایران یک مسیر بانکی در سه کشور ژاپن، کره و سوئیس برای واردات دارو و غذا ایجاد خواهد شد.

deniz70
2014/01/28, 12:01
دوستان و بیمه هم امروز خریدنی هست.نزدیک مجمع هم هست. حقوقی ها هم دارن همش خرید میکنن

تکنیکالیست
2014/01/28, 19:40
روند صعودی و مثبت بازار مبارک دوستان. بعضی سهمها در این مدت واقعا برای خرید اکازیون هستند. یکی از آنها عرضه اولیه تیپیکو می باشد که با برخورد به شرایط بد بازار نتوانست اون رشد عرضه اولیه ای خود را داشته باشد. این تیپیکو را جدی بگیرید به نظر من از همین فردا در کوتاه مدت گین خوبی به سهامدارانش بدهد

دوستان فباهنر را فقط رصد کنید.احتمال جمع شدنش برای فردا زیاد است

کگاز هم اصلاح مناسبی داشته و از 1200 تا 800 افت کرده . با این پی بر ای عالی شخصا خریدارم.

فرزان
2014/01/28, 21:55
http://forums.boursy.com/imported/2014/01/sharak-1.gif

آقای قاسم پورزارعی (قاسی)

m.amin
2014/01/28, 22:10
من ولساپا و کگاز رو برای خرید پیشنهاد میکنم!

Jamhiri
2014/01/28, 23:24
درود در صورت امكان نظرتان را در مورد شخارك و شراز بفرماييد

تکنیکالیست
2014/01/28, 23:35
من ولساپا و کگاز رو برای خرید پیشنهاد میکنم!

خواهید دید کگاز چه عجوبه ای در این بازار است/:.winksmiley02.:/

vet
2014/01/29, 09:32
امروز شخارک اگه بالای 4140 تومان بسته بشه یک کورس حداقل 20% رو به نظرم داره
البته اگه بسته بشه بالای این قیمت

khademi1350
2014/01/29, 11:38
سهمی با بنیاد عالی و افزایش سرمایه 150 درصدی در پیش رو و پوشش سود 44.44 درصدی در 3 ماهه خود

شمواد

esnoori
2014/01/29, 13:45
ميشه در مورد اين سبد يك توضيح مختصر بديد ثفارس،كفرا،وبملت،اخابر ممنون ميشم

daryadel120
2014/01/29, 14:02
"سدبیر" به نظر من به دلیل اینکه در منفی بازار با جوگیری یک عده بیخودی منفی باز شد و همچنین به دلیل اینکه شناور کمی دارد جز گزینه های ناب است ... البته باید در صف نشست

سرمایه گذار
2014/01/29, 16:17
شپاکسا را با دید 300 درصد افزایش سرمایه و داشتن بنیاد قوی پیشنهاد خرید مطمئن می دانم
موفق باشید

asir
2014/01/29, 20:19
فایرا بخر 3تا ببر

meysam_sh_2020
2014/01/31, 18:21
یه چند تا سهم خوب معرفی کنید ........که 5-6 ماهه بالای 50 درصد بده .....من نمیدونم فردا چی بخرم .....:D

تاپیکو بی دردسر بود که اونم صف شد ....آ.س.پ میخواستم که اون هم گیر نمیاد...فولاد خوب بود که اون هم صف شد .....فولاد گیر میاد که حرکتش مثل مورچست

نمیدونم شیران یا واتی بخرم یا نه

رتکو هم حجم خوبی زده از نگاه سفته بازی >> نمیدونم بخرم یا نه ...اخه کی میره رتکو بخره برا چی اون هم این مقدار جز ...سفته بازا...از طرفی حرکت در وبیمه با شکست روبرو شد >> حداقل برای من و یک نوسان رو نداد.... در رتکو ولی گویا قدر ترن :D

نمیتونم زیاد ریسک کنم

نمدونم چی بخرم...اون چیزایی که من میخوام مثبتن:D

"heydar"
2014/01/31, 18:51
آقا میثم خودرو بخر
دوستان میگند نیم سنت میشه:D
من که نگاه میکنم /:.rolleyessmileyani

daryadel120
2014/01/31, 19:05
در گوشی: "شیران حالش خوب نیست" ...

به نظر من اگه واقعا با دید 6 ماهه میخواهی "رکیش" خوب است.

meysam_sh_2020
2014/01/31, 19:40
آقا میثم خودرو بخر
دوستان میگند نیم سنت میشه:D
من که نگاه میکنم /:.rolleyessmileyani

من منتظرم خودرو رشد کنه ...../.:biggrinsmiley.:/ولی نمیدونم چرا نمیره بالای 400 ....انشالله به 500 که رسید ......میگم در کجا گیر میکنه و اساسی هم گیر میکنه...اون موقع دوست دارم تحلیلگرا بیان ...و اهداف بالاتر بدن .....و بعدش صبر کنیم

فعلا تا 500 هم بره به خاطر تقاضا و ارزش ها و دارایی های شرکت گیر نمیدیم به سهم...

تا 500 مشکلی نیست ....وقتی داره حرکت میکنه نمیشه جلوی حرکت رو گرفت....

ضمنا حرکت خودرو فقط در بازار صعودیست .....

دوس دارم خودرو هم قیمت تاپیکو بشه :D بعد ازش یه کم هم جلو بزنه ...بعد واقعا بخندم به خریدارا...الان جو و پول اخباری پشتشه و فعلا مثبت میخوره

behrouz6262
2014/01/31, 19:48
هنوز وقت ریسک نیست سهام با p/e کم را دنبالش باشید (آقا میسم )

با ساختمانی ها یی که p/e کم دارند موافقم آس ب گزینه خوبی است اگر نتوانستی بخری مادرش ثاخت هم بعد نیست (البته احتمالا شنبه صف خرید شود )

meysam_sh_2020
2014/01/31, 20:54
در گوشی: "شیران حالش خوب نیست" ...

به نظر من اگه واقعا با دید 6 ماهه میخواهی "رکیش" خوب است.

سلام. برا چی حالش خوب نیست؟
شیران مدلش اینه که اولین پیش بینیش پایین باشه ....و سه ماهه تعدیل هم میده معمولا

daryadel120
2014/01/31, 21:10
سلام. برا چی حالش خوب نیست؟
شیران مدلش اینه که اولین پیش بینیش پایین باشه ....و سه ماهه تعدیل هم میده معمولا

تغییر مدیریتی در شیران باعث شده که شپنا دوباره شاخ و شانه بکشد ... برای خرید شیران حداقل تا بعد از گزارش سه ماهه صبر کنید... شاید این بار تعدیل سه ماهه اش منفی باشد

einstein
2014/01/31, 21:36
تغییر مدیریتی در شیران باعث شده که شپنا دوباره شاخ و شانه بکشد ... برای خرید شیران حداقل تا بعد از گزارش سه ماهه صبر کنید... شاید این بار تعدیل سه ماهه اش منفی باشد

من دوستی دارم که از مدیران صنعت سیمان هست ولی با توجه به سوابق کاری و جایگاهش نسبت به خیلی از مدیران عامل شناخت دارد.ایشان مدیر عامل جدید شیران را مدیری بسیار توانمند میدانست که میتواند شرکت را متحول کند.
البته این موضوع نمیتواند نافی مطلبی که دوستمون گفتند باشد، چرا که ممکن است مدیر جدید علیرغم توانمندی، با مجموعه شپنا هماهنگ نباشد.
بدون اشاره به سهم خاصی و بطور کلی خدمت دوستان عرض کنم، اگر یک شرکت در گذشته ابتدا سود پایین اعلام کرد و به مرور تعدیل مثبت داد، اینرا به سالهای بعد تعمیم ندهند.باید دید علت تعدیلات مثبت سال گذشته چه بود؟ایا استراتژی شرکت ارائه محافظه کارانه بودجه هست یا عوامل دیگری باعث این تعدیلات بود که از قبل قابل پیش بینی نبود.در ثانی تغییر در مدیریت یک شرکت نیز میتواند استراتژی شرکت را تغییر دهد.راهکار براورد سود تحلیلی با اطلاعات موجود است.
پ.ن.سهمی از شیران ندارم و توصیه ای به خرید یا فروش هم ندارم.

Sent from my C6802 using Tapatalk

meysam_sh_2020
2014/01/31, 21:58

ممنون.درسته . یعنی 50 -50 ست...نه میشه حرف شما رو رد کرد و نه تایید کرد....از سال پیش میترسیدم که برش های نفتی کار دست شیران بده ولی خوب مدیر عاملش مقاومت کرد...و پیش بینی منفیم محقق نشد :D

با این حساب همان نقد میمونم .....تا یک سهم خوب پیدا کنم:D وقتی سهم خوب به ندرت پیدا میشه .....>>بازار نوسانی خواهد بود ...او بالای زیادی نداره ....

اینو همین الان که دم از حمایت میزنن دارم میگم ......به خاطر اینکه سود بانکی سالیانه بیشتر از >> متوسط پی بر ای بازاره....و بیگدار دیگه به اب نمیزنم ....

بعد از 10 درصد دیگه بازار دوباره به نظرم درجا بزنه

fallah
2014/01/31, 22:32
پكرمان زير ١٠٠٠حواسها باشه

khademi1350
2014/02/01, 09:18
فقط و فقط خرید سهم های بنیادی بازار و با توجه به آخرین اطلاعیه های کدال که خودتان دوستان می توانید بررسی کنید
1-شمواد پوشش 44.44 درصدی در 3 ماهه از ی سهم خوب چی می خواهید دیگه 9 ماه دیگه هم از سال مالیش داره برای شناور 20 درصدی سهم و احتمالا افزایش سرمایه 150 درصدی سهم حقوقی در 2 روز گذشته مقداری عرضه داشت که احتمالا فردا با عرضه خیلی کم شناور 20 درصدی کامل گردد
2- وساپا پوشش 90 درصدی در 9 ماهه و ساختن 34 تومن سود در این مدت که تا پایان سال مقدار ان خیلی بیشتر از این مقدار می باشد
3- وبصادر کم رسیک ترین سهم بانکی و بازار سرمایه با گزارش 9 ماهه عالی که همه منتظر ان هستند
4- ورنا فروش بلوک ایران خودروی ان قیمت های 2 الی 3 برابر فعلی را برای این سهم در پی خواهد داشت

علی علیزاده
2014/02/01, 10:04
خزر قیمت 315 تاریخ 12 بهمن92

جعفرزاده
2014/02/01, 10:53
تکنو / کمباین / خودرو / سدور / بانک کار افرین و تقدمش

khademi1350
2014/02/03, 11:50
خیلی خیلی قشنگ سهم های بنیادی را دارند از دست افراد عجول بازار جمع میکنند و این بهترین چیز برای این بازاره

1- شمواد

2- وساپا

3- وبصادر

4- ورنا

خرید هاتون را تکمیل و به امید فردا نشینید

safaklar
2014/02/03, 21:32
خیلی خیلی قشنگ سهم های بنیادی را دارند از دست افراد عجول بازار جمع میکنند و این بهترین چیز برای این بازاره

1- شمواد

2- وساپا

3- وبصادر

4- ورنا

خرید هاتون را تکمیل و به امید فردا نشینید

خادمی جان بهتون تبریک میگم به خاطر این پشتکار و صبری که دارید .
فکر کنم حدود 3 سال باشه که با این سبد هستید . تنها تغییرش فکر کنم تعویض حتاید با وبصادر باشه. خود بنده هم فرد صبوری هستم و تا نتیجه اصلی مدنظر رو نگیرم ول کن سهم نیستم . ولی در مقابل شما واقعا کم اوردم . موفق باشید.

tplnoor
2014/02/04, 00:11
سلام.من برای کوتاه مدت سبدم نیاز به چندتا سهم خوب دارم که نقدینگیمو ایجاد کنه
ممنون میشم برای بازه کوتاه مدت و نهایتا میان مدت سهم پیشنهاد بدین

سیگنال
2014/02/04, 11:04
خودرویی ها جونی ندارن دیگه

برین به سمت تک سهمها با ارزش و گروههایی همچون پالایشگاهیها الکترونیک . زمان رشد سهمهای بنیادی بازار فرا رسیده است. دیگه سهمی با اما و اگر و شایعه رشد نمیکند.

آینده دار ترین و مطمئن ترین گروه بازار در حال حاضر پالایشی ها هستند.

جعفرزاده
2014/02/04, 11:54
تکنو / کمباین / خودرو / سدور / بانک کار افرین و تقدمش

تکنو / تکمبا بعد از اتمام تقدمهایش / خودرو / سدور / بانک کار افرین و تقدمش / پارسیان/ حکمت/ وگردش / مداران / مرقام/

سیگنال
2014/02/04, 19:54
بازار امروز بسیار معقول و عالی معامله شد. سهمهای با فاند خوب خریدار خودش را داشت و سهمهایی که با هزار شایعه و اما و اگر بالا امده بودند جونی نداشتند . بازار به دنبال سهمهای بنیادی و تک سهمهای با ارزش خواهد رفت خیلی سهمها امروز صف خرید بودند از قبیل شمواد.سمگا.اگروه الکترونیک و بالاس و.......

پالایشی ها هم امروز با قدرت ظاهر شدند و نشان دادند مورد توجه بازار قرار گرفته اند. شبندر به تنهایی 50 واحد شاخص را مثبت کرد.
به نظر خیلی از سرمایه ها در حال شیفت به سمت این گروه می باشند و در آینده فاکتورهای بسیاری است که هر یک جداگانه محرکی قوی برای رشد این گروه می باشد

در بین پالایشی ها شراز و شاوان ( مدیر عامل شاوان : رشد 30 درصدی ظرفیت تولید در برابر تخفیف در نرخ خوراک پالایشی ها ) و (سازمان خصوصی سازی : عرضه بلوک 50 درصدی پالایشگاه لاوان) با توجه به فرابورسی بودن و نداشتن حجم مبنی خیلی راحت میتوانند وارد فاز صعودی شوند.

با توجه به اینکه محور اصلی اقتصاد ایران نفت می باشد و هدف اول گروهها و شرکتهای تجاری اروپایی برای سرمایه گذاری در صنعت نفت ایران است بزودی شاهد صفهای خرید میلیونی برای تمام سهمهای پالایشی خواهیم بود .

ایرانی
2014/02/04, 21:30
ايران دارو سود سال ٩٣ را با تعديل مثبت ٣٣ درصدى نسبت به سال٩٢ مبلغ ١٣٤ تومان اعلام نمود

تبریک به سهامداران دارویی

شرکتهایی دارویی علاوه بر گزارشات خوب 9 ماهه که مدتی پیش اعلام کردند؛ برای سال بعد ( سال 93 ) سودشان را با رقم قابل توجه افزایش دادند.

اما بازار هنوز در خواب است و این گزارشات فوق العاده خوب شرکتهای دارویی را نمی بیند.

تکنیکالیست
2014/02/04, 22:09
مفاخر. سمگا.

احتمال فراوان فردا شبندر صف خرید را بخود ببیند

سیگنال
2014/02/05, 11:54
کماکان منتظر جمع شدن بالاس هستیم

ایرانی
2014/02/08, 10:11
ايران دارو سود سال ٩٣ را با تعديل مثبت ٣٣ درصدى نسبت به سال٩٢ مبلغ ١٣٤ تومان اعلام نمود

تبریک به سهامداران دارویی

شرکتهایی دارویی علاوه بر گزارشات خوب 9 ماهه که مدتی پیش اعلام کردند؛ برای سال بعد ( سال 93 ) سودشان را با رقم قابل توجه افزایش دادند.

اما بازار هنوز در خواب است و این گزارشات فوق العاده خوب شرکتهای دارویی را نمی بیند.

چهارمین شرکت دارویی برای اعلام تعدیل و افزایش سود برای سال 93 متوقف شد. ( سبحان دارو که پیغام آن توسط ناظر بازار اعلام شد)

شرکت های دارویی علاوه بر گزارشات خوب 9 ماهه، برای سال بعد ( سال 93 ) شاهد افزایش سود و رشد سود سودآوری نیز هستند.

تا به امروز بهترین گزارشات و بهترین تعدیل ها و بهترین پیش بینی ها از آن دارویی بوده است. و برای سال بعد نیز جزء معدود شرکتهایی هستند که سودشان را افزایش خواهند کرد.

اما متاسفانه بازار هنوز در خواب است و گزارشات فوق العاده خوب شرکتهای دارویی را نمی بیند.

در این بازار گله ای و هیجانی، تر و خشک با هم در حال سوختند هستند و سهم های خوب و بنیادی دارویی به پای بقیه بازار دارن میسوزند.

اگر بازار از حالت احساسی خارج بشه، اولين گروه برگشتي ، سهام دارویی هستند.

سیگنال
2014/02/08, 11:01
دوستان پای سیستم نشستن و دیدن آب شدن سرمایه زندگیتان فایده ندارد. همگی همین الان باید به نشانه اعتراض برویم سازمان و تجمع کنیم.

این بی شرفها تا دو روز بازار مثبت میخوره شفاف سازی میدن حالا که چندین روزه در حال منفی خوردنه از شفاف سازی به نفع شرکتها هیچ خبری نیست. یک مشت بی سواد آقا زاده نشستن تو راس مسائل اقتصادی مملکت دارن مردم رو بدبخت میکنن. اگر مسولین دوتا آدم با سواد و تجربه واقعی باشن بورس کشور نباید به همچین روزی بیافتد

دوستان تجمع اعتراض آمیز تنها و تنها راه حل موضوع است. تجمعی واقعی حتی اگر به خسارت فیزیکی به خوده ساختمان سازمان منجر شود بهتر است. مسولین باید بفهمند با جان و مال مردم بازی کردن چه تاوانی دارد

سیگنال
2014/02/08, 11:45
صف فروش توریل را رصد کنید فردا بازار مثبت شروع خواهد شد

rajabnejad
2014/02/08, 11:47
دوستان صف نشین ؛از صف فروش سهماتونو بیارید بیرون تا مجبور نشید بعدا" خیلی بالاتر بخرید وافسوس بخورید

حميد اسدي
2014/02/08, 13:36
خرید تیپیکو و اضافه کردن دجابر

سهام دارویی پرپتانسیل ترین شرکتها برای افزایش سود.

هیچ گروهی به اندازه گروه دارو پتانسیل تعدیل ندارد ، علی الحساب دکیمی هم 12% تعدیل مثبت داد :.thumbsupsmileyanim

sajjad1
2014/02/08, 13:51
واقعا که تا حالا فکرشو کردین که خودتون باعث پایین اومدن شاخص هستین چه پیشنهادی وقتی که بازار رو به منفی هست اولین شرط خرید مثبت بودن شاخص کل هست اقا یون معامله گر

تکنیکالیست
2014/02/08, 14:53
با حرکت به موقع بستن پتروشیمی ها و شفاف سازی آنها بازار از فردا بر میگردد و شاخص صفهای خرید میلیونی خواهید بود. عرض کردن بازار از این پایین تر نخواهد رفت. شاخص از فردا به مقاومت 90 هزار چشم میدوزد.
مدیریت امروز بسیار به موقع بود دقیقا همان داستان مپنا تکرار شد و دیدید 4 روز بازار در صف خرید قفل شد.

دوستان دیگر خبر منفی پیش رو نخواهیم داشت. داستان خوراک پترویی ها هم خوب یا بد تمام شد

دیگر دلیلی برای منفی بودن نیست و با توجه اینکه خیلی از سهامداران و حتی صندوقهای سرمایه گذاری در این مدت وارد ضرر شدند از فردا شروع به خرید خواهند کرد.
جایی برای توضیح نیست بروید ببینید گروهها ی بازار را خیلی ساده است. بانکی ها و پالایشی ها، ساختمانیها ، معدنی ها و فولادی ها همه و همه امروز جمع شدند و قسمت اعظم خرید ها از طرف حقوقی هایشان بود و فقط خودروسازها بودند که فروشنده سنگین دارند.
دوستان راه خودرو سازها را که با هزار شایعه بالا امدند جدا کنید از بقیه بازار . این گروه چون شارپ و بدون هیچ دلیلی بالا امدند به همان صورت هم افت خواهند داشت .

شخصا از فردا بازار را سراسر صعودی و سبز تا اسفند میبینم . البته نوسان ذاته بازار است. مهمترین اتفاقی که امروز افتاد و خطر و مسیبتش از سره بازار کم شد همین داستان خوراک پترویی ها بود که با یسته شدن نماد های پترویی این بازی هم تمام شد . بازار مثبت مبارک سهامداران صبور

kor000
2014/02/08, 15:21
مرد میخواهد مثل زمان جنبش تنباکو که قیلان ها را شکستند تا این صف ها بشکنند

negah
2014/02/08, 18:57
فردا با تمام توان از یکی از 4 سهم زیر حمایت میکنم.
1-رانفور
2-خاور
3-وبشهر
4-فاذر

سیگنال
2014/02/08, 21:08
بازار مثبته تا چند روز میتونین از اکثر سهمهای بازار گین بگیرید بجز خودروییها . ولی سهمه بنیادی بخرید خیالتون راحت باشه. در حال حاضر پالایشی ها بنیادی ترین سهمها ی بازارند

ایرانی
2014/02/08, 21:29
در این آشفته بازار که تر و خشک با هم در حال سوختن هستند و سهم های خوب به پای بقیه بازار بی جهت و ناعادلانه منفی هستند ، شرکتهای دارویی پشت سر هم در حال تعدیل و افزایش سود سال آینده ( سال 93 ) هستند.

سهام دارویی علاوه بر گزارشات خوب 9 ماهه، سال بعد نیز با رشد سودآوریی همراه هستند. ( ششمین شرکت دارویی نیز برای سال 93 سودش را افزایش داد)/:.wubsmiley.:/

توقف نمادهاي معاملاتي سبحان1 و سبحانح1 92/11/19 09:31
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نمادهاي معاملاتي شركت سبحان دارو در نماد سبحان1 و حق تقدم خريد سهام شركت مذكور در نماد سبحانح1 بدليل دريافت اطلاعات با اهميت در خصوص اولين پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 93 شركت مذكور، متوقف گرديد.

توقف نماد معاملاتي دالبر 92/11/19 16:30
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت البرز دارو با توجه به اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1393/12/29، متوقف شد. مديريت بازار

چهارمین شرکت دارویی برای اعلام تعدیل و افزایش سود برای سال 93 متوقف شد. ( سبحان دارو که پیغام آن توسط ناظر بازار اعلام شد)

شرکت های دارویی علاوه بر گزارشات خوب 9 ماهه، برای سال بعد ( سال 93 ) شاهد افزایش سود و رشد سود سودآوری نیز هستند.

تا به امروز بهترین گزارشات و بهترین تعدیل ها و بهترین پیش بینی ها از آن دارویی بوده است. و برای سال بعد نیز جزء معدود شرکتهایی هستند که سودشان را افزایش خواهند کرد.

اما متاسفانه بازار هنوز در خواب است و گزارشات فوق العاده خوب شرکتهای دارویی را نمی بیند.

در این بازار گله ای و هیجانی، تر و خشک با هم در حال سوختند هستند و سهم های خوب و بنیادی دارویی به پای بقیه بازار دارن میسوزند.

اگر بازار از حالت احساسی خارج بشه، اولين گروه برگشتي ، سهام دارویی هستند.

banker
2014/02/08, 22:12
ددام!!!

alirezasa
2014/02/08, 22:30
بنظرم مدیران و تحلیلگران باید یه تنه فروش هر سهمی رو تحریم کنن
باور کنید این روش موثر و جواب خواهد داد
یه جورایی همسو بودن بازار
اگه این کار صورت بگیره مطمعنا تالارهای دیگه هم پیروی میکنن
لطفا دوستان اطلاع رسانی کنن
ما خودمون دارم با گفتن شاخص باید اصلاح کنه تا 75000بیاد پایین یه جورایی داریم به بازار نوسان میدیم و یه سری افراد هم جوگیر میشن میرنم تو صف فروش
راستی اگه بازار فروشنده نداشته باشه چی میشه؟

سیدامیر
2014/02/08, 22:35
سلام
غبشهر بادید میانمدت پیشنهاد میشود

amirabbas2011
2014/02/08, 22:42
دوست خوب روحيه اميدوار بودن شما قابل تحسين هست ولي مشكل بازار و منفي هاي پياپي بازار در نبود خبر منفي خاص سايه ترس واحتياط بزرگي را برسربازار انداخته كه به نظر حالا حالاها گريبان گير بازارخواهد بود،توصيه من اينه كه دوستان در خريد هاشون نهايت دقت رو بكار بگيرند،چون با كوچكترين تعادلي در بازار سريع عرضه هازياد ميشه

تکنیکالیست
2014/02/08, 22:48
بازار از فردا مثبت میشه شک نکنین و لی دوستان برین سهمه بنیادی بخرین. سهمهای بنیادی و با حاشیه تقسیم سود بالا شاخص 50 هزار هم شود افتی نمیکنند. شاخص را معیار خرید فروشهایتان قرار ندهید. سهمهای بنیادی مثله پالایشگاهیها و صادرات 100 تومانی افتی نخواهند داشت

sajjad1
2014/02/09, 07:02
دوستان لطفا اگه قصد فروش دارید رو قیمت مثبت بفروشید والا تاثیرداره تا بخوای توصف فروش بشینی

سیگنال
2014/02/09, 19:40
بازار هوشمند عمل کرد.فردا شاخص را سبز و صعودی خواهید دید. البته اگر صف فروش خودروییها جمع شوند احتمالا کمی باعث منفی شدن شاخص شوند که مثبت شدن شاخص را برای 4 شنبه تضمین میکند

سهمهای بنیادی و خوب راه خود را حتی از شاخص هم جدا کرده اند . امروز فولادی ها عالی معامله شدند و با جمع شدن صف فروش فخوز شک نکنید فردا روند صعودی خواهند داشت. ساختمانی هم عالی بودند . صف خرید تثران را هم چیدند و دیگر ساختمانیها همچون آ س پ هم تا صف خرید رفتند.پالایشی ها که لیدر بی چون چرا بازار آینده کشورند
بانک دی در مفاخر تمام عرضه ها درو میکند بروید ببینین مفاخر را چگونه بلعیدن تعداد خریدار و فروشنده در مفاخر خود گویای مطلب است. اگر مفاخر را فردا صف خرید دیدید تعجب نکنید

در روند صعودی پالایشی ها از دو سهم فرابورسی و 5 درصدی شاوان و شراز غافل نباشید. با توجه به اقبال بازار به این گروه در روزهای آینده سهمهای شارپ را انتخاب کنید

تنها
2014/02/09, 19:42
کسرام
شرکتی هست با 3 میلیارد تومن سرمایه سال 1347 تاسیس شده بیش از 45 سال
شرکتی هست که قبل از انقلاب تو بورس شاهنشاهی ثبت شده بود
از سال 84 هیچ افزایش سرمایه ای نداده
50 درصد اصلاح کرده
رکورد تولید توالت فرهنگی رو تو مهرماه زده امسال به راحتی 120 تومن سود میسازه
جالب اینجاس تنها شرکت بورسی هست که با 120 میلیون میشه یک درصد سهم رو خرید

negah
2014/02/09, 21:24
فردا با تمام توان از یکی از 4 سهم زیر حمایت میکنم.
1-رانفور
2-خاور
3-وبشهر
4-فاذر

با سلام.
از خریدامروز در وبشهر و رانفور خیلی راضی هستم.
فردا هم در دوسهم دیگرازفروشنده های محترم استقبال میکنم.

soheil770
2014/02/09, 22:13
با سلام
با توجه به اصلاح خوب و سطح حمایتی
خرید 1-رانفور 2-ونفت 3- خکاوه
از ساختمانیها ثتران توصیه می گردد موفق باشید

تکنیکالیست
2014/02/09, 23:13
مفاخر

تعداد خریدار : 487

تعداد فروشنده : 1033

حقوقی بانک دی 3 میلیون خرید داشت.

با توجه به حجمی که امروز خورد در کف قیمت و جمع شدن با قدرت صف فروش و همچنین خرید سنگین حقوقی و حقیقی خاص. احتمالا فردا صف خرید را بخود ببیند. بیشتر رصد کنید

این را هم توجه کنید این سهمه فرابورسی شناور پایینی دارد.

shirmard
2014/02/09, 23:17
جالب بود از سایت همسایه

گاز گرون آوردیم پتروشیمی رو بردیم

پتروشیمی آوردیم سرمایه ها رو بردیم

سرمایه ها رو بردیم سبد کالا آوردیم

sajjad1
2014/02/10, 10:23
انا لله و ان الیه راجعون.

zohre114
2014/02/10, 10:43
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ عرضه اولیه سهام سازمان بهشت زهرا با نماد(ثقبر1)، از امروز دوشنبه مورخ 21/11/1392 بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت و بدون محدوديت حجمي در هر سفارش (بلوك) به متقاضیان عرضه خواهد شد. مقتضي است كارگزاران محترم مي بايست نسبت به ورود، حذف يا اصلاح سفارش هاي مشتريان خود در سامانه معاملاتي در اسرع وقت اقدام نمايند. مديريت بازار فرابورس ايران

سیگنال
2014/02/11, 19:21
بازار نشان داد سهمهاي بنيادي را خوب ميخرد. همگان ديديم که گروهي که ذاتا ارزشمند باشد مثبت يا منفي بودن شاخص زياد نميتواند روند صعودي آن گروه را تحت تاثير قرار بدهد. برين ببينيد بازار چگونه امروز شبندر و ديگر پالايشي ها همچون شاوان را بلعيد. تعداد خريدار ها را ببينيد خودتان متوجه ميشويد غول سرمايه به کدام سمت ميرود

اقبال بازار به سمت پالايشگاهيها کشيده شده. در ابتداي موج ايجاد شده هستيم. بزودي براي پالايشي ها صفهاي ميليوني خواهيد ديد
چرا؟

1..براساس مصوبه مجلس ماليات بر ارزش افزوده نفت توليدي و فرآورده‌هاي مالياتي فقط يکباردر انتهاي زنجيره توليد و توزيع آنها توسط شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي محاسبه و دريافت مي‌شود.

2.. افزايش تخفيف نرخ خوراك به ميزان 5% براي پالايشگاهها

3..افزايش نرخ دلار از 2450 تومان به 2650 تومان (8% تعديل براي سال بعد)

4..حذف 26% صندوق توسعه ملي و رفع تحريم ها (باعث افزايش صادرات به ميزان بسيار زياد مي شود :نكته: قيمت هاي صادراتي از قيمت هاي اعلامي بسيار بالاترند... حاشيه سود بالاتر)

5..تصويب افزايش نرخ حاملهاي انرژي در سال 93، از قبيل بنزين و گازوئيل و فراورده هاي آنها که از اين قسمت هم تعديلهاي بسيار همراه پالايشي ها خواهد بود

6..ورود شرکتهاي نفتي بزرگ دنيا از قبيل (شل، بريتيش پتروليوم و توتال ) براي عقد قرار دادهاي جديد و طرح هاي توسعه و اقتصادي پيش رو که در اين قراردادها گنجانده ميشود

در کشوري که محور اصلي اقتصاد ، توليد و استراتژيک ترين صنعت آن مربوط به نفت و پالايش است سرمايه گذاري در اين صنعت بدور از هرگونه ريسک خواهد بود.گروه پالايشي همچون سال گذشته با توجه به فاکتورهاي پيش رو ، بزودي تک ستاره بازار بورش خواهد شد

ایرانی
2014/02/15, 09:20
قطار تعدیل مثبت سود 93 دارویی ها به ایستگاه بعدی رسید

دالبر به عنوان چهارمین شركت دارویی سود سال 93 خود را در اولین پیش بینی اعلام کرده است.قبلا سه شركت داروپخش،دجابر و دیران نیز سود سال 93 خود را با تعدیل مثبت نسبت به سال 92 اعلام کرده بودند.

شركت در حالی در پیش بینی اخیر خود برای سال 92 مبلغ 2020 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده که برای سال 93 در اولین قدم 2541 ریال پیش بینی کرده است که نسبت به سود سال 92 رشد 26 درصدی را نشان میدهد

رشد 24 درصدی فروش ( ناشی از تغییر در ترکیب فروش) و افزایش 19 درصدی بهای تمام شده و افزایش 19 درصدی هزینه های عمومی نسبت به سال 92 باعث رشد 32 درصدی سود عملیاتی نسبت به سال 92 شده است

مهمترین محصول شركت فرآورده های تزریقی می باشد که نرخ آن در سال 93 نسبت به سال 92 با رشد 69 درصدی پیش بینی شده است.نرخ مجصولات جامدات و مایعات نیز به ترتیب با رشد 11 و 16 درصدی نسبت به سال قبل پیش بینی شده است.مرجع قیمت گذاری سازمان غذا و دارو می باشد

شركت در سال 92 صادراتی نداشته است ولی برای سال آتی پیش بینی کرده 1 درصد از فروش خود را به صادرات اختصاص دهد که نرخ یورو را برای صادرات 4050 تومان لحاظ کرده است.

همچنین ترکیب خرید مواد اولیه وارداتی و داخلی در سال 92 به ترتیب 49 و 51 درصد بوده است که این ترکیب برای سال 93 به ترتیب 62 و 38 درصد تغییر پیدا کرده است .نرخ تسعیر برای واردات مواد اولیه برای هر یورو 3650 تومان در نظر گرفته شده است

پرشین تحلیل –بهمن ماه 93

تنها
2014/02/15, 18:31
کسرام
از دست ندین مفته
تنها صف خرید گروه ک
کسرام بود
سهمی که از یک ماه پیش تا الان نصف شده قیمتش

سیگنال
2014/02/15, 20:28
پالایشی ساختمانیها

برین ببینین بازار کدوم سهمها رو امروز درو کرد

khademi1350
2014/02/16, 09:18
با قانون جدید معاملات بهترین خرید ها تا قبل از ساعت 12 می باشد و انتخاب از سهم های بنیادی بازار با گزارش های خوب شرکت های مربوطه و سود ساخته شده و سود انباشته و افزایش سرمایه پیش روی

1-وساپا

2- وبصادر

3- شمواد

ایرانی
2014/02/16, 09:26
قطار تعدیل مثبت سود 93 دارویی ها به ایستگاه بعدی رسید

دالبر به عنوان چهارمین شركت دارویی سود سال 93 خود را در اولین پیش بینی اعلام کرده است.قبلا سه شركت داروپخش،دجابر و دیران نیز سود سال 93 خود را با تعدیل مثبت نسبت به سال 92 اعلام کرده بودند.

شركت در حالی در پیش بینی اخیر خود برای سال 92 مبلغ 2020 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده که برای سال 93 در اولین قدم 2541 ریال پیش بینی کرده است که نسبت به سود سال 92 رشد 26 درصدی را نشان میدهد

رشد 24 درصدی فروش ( ناشی از تغییر در ترکیب فروش) و افزایش 19 درصدی بهای تمام شده و افزایش 19 درصدی هزینه های عمومی نسبت به سال 92 باعث رشد 32 درصدی سود عملیاتی نسبت به سال 92 شده است

مهمترین محصول شركت فرآورده های تزریقی می باشد که نرخ آن در سال 93 نسبت به سال 92 با رشد 69 درصدی پیش بینی شده است.نرخ مجصولات جامدات و مایعات نیز به ترتیب با رشد 11 و 16 درصدی نسبت به سال قبل پیش بینی شده است.مرجع قیمت گذاری سازمان غذا و دارو می باشد

شركت در سال 92 صادراتی نداشته است ولی برای سال آتی پیش بینی کرده 1 درصد از فروش خود را به صادرات اختصاص دهد که نرخ یورو را برای صادرات 4050 تومان لحاظ کرده است.

همچنین ترکیب خرید مواد اولیه وارداتی و داخلی در سال 92 به ترتیب 49 و 51 درصد بوده است که این ترکیب برای سال 93 به ترتیب 62 و 38 درصد تغییر پیدا کرده است .نرخ تسعیر برای واردات مواد اولیه برای هر یورو 3650 تومان در نظر گرفته شده است

پرشین تحلیل –بهمن ماه 93

ایرانی
2014/02/16, 09:31
در گروه دارویی که پیشتاز ارایه اولین پیش بینی سود برای سال 93 شده اند با افزایش تقاضا همراه شدند و اکثر نمادها سبز رنگ معاملات امروز را به پایان رساندند ارایه پیش بینی های همراه با تعدیل مثبت برای سال 93 می تواند علت این استقبال سهامداران از این گروه عنوان کرد در همین رابطه دالبر به عنوان چهارمین شرکت دارویی سود سال 93 خود را در اولین پیش بینی اعلام کرده است.
قبلا سه شرکت داروپخش،دجابر و دیران نیز سود سال 93 خود را با تعدیل مثبت نسبت به سال 92 اعلام کرده بودند شرکت در حالی در پیش بینی اخیر خود برای سال 92 مبلغ 2020 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده که برای سال 93 در اولین قدم 2541 ریال پیش بینی کرده است که نسبت به سود سال 92 رشد 26 درصدی را نشان میدهد.
رشد 24 درصدی فروش ( ناشی از تغییر در ترکیب فروش) و افزایش 19 درصدی بهای تمام شده و افزایش 19 درصدی هزینه های عمومی نسبت به سال 92 باعث رشد 32 درصدی سود عملیاتی نسبت به سال 92 شده است مهمترین محصول شرکت فرآورده های تزریقی می باشد که نرخ آن در سال 93 نسبت به سال 92 با رشد 69 درصدی پیش بینی شده است.
نرخ مجصولات جامدات و مایعات نیز به ترتیب با رشد 11 و 16 درصدی نسبت به سال قبل پیش بینی شده است.مرجع قیمت گذاری سازمان غذا و دارو می باشد.

گروه تحلیلگری سایت پرشین تحلیل

khademi1350
2014/02/18, 10:50
مثل اینکه واکنش بازار به قیمت گذاری خوراک پتروشیمی ها تا این لحظه اثر گذار بود و سهامداران شروع به خرید در نماد های بنیادی را شروع کردند بازار دیگه بیشتر از این به این مسله واکنش نشون نمیدهد تا همینجا هم خیلی سهم قربانی این مسله شدند

1- وساپا

2- وبصادر

3- شمواد

حميد اسدي
2014/02/18, 22:40
ماشاالله چه میکنه سهام دارو

تعدیل پشت تعدیل

گزارش خوب پشت گزارش خوب

یکی از یکی بهتر

دسبحا (گروه دارویی سبحان)

76 % تعدیل مثبت

گزارشات دارویی ها عالی و فوق العاده است.

یکی از یکی بهتر

همه شرکتهای دارویی تا اینجا بهترین گزارشات و بهترین تعدیلات مثبت را برای سال 93 اعلام کردن

mohsenakbari
2014/02/18, 23:14
با توجه به گزارش های خفنر ، خنصیر و دیگر قطعه ساز ها
امروز هم خمحرکه برای تعدیل مثبت بسته شد

شنیده شده خمحرکه سود خودش را 37 تومان اعلام کرده که میشود حدود 300% تعدیل مثبت

قطعه ساز ها فکر کنم فردا آخرین فرصت ورود باشند با توجه به اصلاح شدیدی که در این مدت زدن

Nikooravesh
2014/02/19, 00:04
دوستان بازار هنوز صعودی نشده ولی از فردا استفاده کنید سهام بنیادی که سود مجمع خوبی هم دارند رو تو پایین ترین قیمت بخرید
سهام کم ریسک شامل شیران وتوشه واتی والبر شکربن بکام از ساختمانیها و سیمانیها غافل نشید من ثعمرا - ستران -سخزر را ارزنده می بینم

تکنیکالیست
2014/02/20, 21:21
مطمئن ترین و کم ریسک ترین سهمهای بازار دوستان

پالایشی(افزایش حاملهای انرژی و چندین فاکتور مثبت ) ، ساختمانی (افت شدید و پی بر ای پایین گروه) و دارویی (گزارشهای شرکتها را فقط یک نگاه بیاندازید . کل بازار مبهوت گزارشهای دارویی ها شده است ....)

سیدامیر
2014/02/22, 09:23
<:-pسلام...
سیستم....
این گروه بدون ریسک است و بهترین سهم این گروه سیستم ....<:-p

تکنیکالیست
2014/02/23, 00:21
بانک گردشگری با قدرت 200 را پیش سر گذاشت.

ثشرق لیدر گروه ساختمانی

پخش البرز و تیپیکو و دیگر دارویی ها را برای آینده با خیال راحت بخرید

سیدامیر
2014/02/23, 11:59
سلام...
باز هم سیستم پیشنهاد خرید ..
این سهم بسیار ارزنده تر از مفاخر است..<:-p

fartoos
2014/02/23, 17:42
با توجه به افت قیمتی فرآور و اصلاح شاخص فلزات اساسی میتونه گزینه ی خوبی برای خرید باشه.

تکنیکالیست
2014/02/23, 19:40
مفاخر واقعا روی قیمت باور نکردی باز شد. سهم تعدیل بالای 100% داد فقط 15 درصد بالاتر باز شد البته تعداد خریدار فروشنده مشخص بود روند جمع کردن سهم ادامه خواهد داشت.

احتمالا از فردا صف صف خرید سنگین مفاخر را پیش رو داشته باشیم.....

esi_mohammadi
2014/02/23, 21:00
با توجه به افت قیمتی فرآور و اصلاح شاخص فلزات اساسی میتونه گزینه ی خوبی برای خرید باشه.

شاخص فلزات اساسي
در محدوده کف کانال هستيم
http://forums.boursy.com/imported/2014/02/felezat_asasi_231-1.jpg
لینک تصویر (http://pro.bourex.info/files/felezat_asasi_231.jpg)

تکنیکالیست
2014/02/24, 19:04
سهمهاي با ارزش که سود مناسبي ميسازند بخريد اصلا به بالا پايين رفتن شاخص توجه نکنيد. شاخص بورس کشور را همه فهميده اند که مصنوعي است يا عمدا منفي ميکنند با مثبت.

در معاملاتتان به بنياد و سود و البته قيمت سهمها توجه کنيد نه به مثبت يا منفي بودن شاخص. وقتي يک سهم به تنهايي نماد بورس يک کشور را ميتواند منفي کند همانند شبندر و سهمي ديگر نماد اين سازمان از بنياد خراب (بورس) را مثبت ميکند همانند اخابر ، خود تا آخر داستان را بخوانيد. اين نشون ميده بورس مملکت داراي هزاران عيب و مشکل است که با يک سهم بايد اينچنين رنگ آن عوض شود. و مديران سازمان هرچه زود تر بايد يک فکري به حال اين قانون مسخره بکند .
دوستان سهمهاي بنيادي و خوب راه خود را ادامه خواهند داد. گزارش شرکتها هم آمده با خيال راحت سهم مورد نظرتان را پيدا کنيد و سهامداري پيشه کنيد

سهمهايي مثله والبر که زير مجموعه هايش تعديلهاي حتي بالاي 200 درصد داده اند مشخص است که آينده روشني در انتظار آنها مي باشد

فايرا واقعا در اين قيمتها ارزنده است. شک نکنيد فايرا بزودي وارد کانال صعودي خواهد شد

omidvar
2014/02/25, 00:10
ایول به واقعا تکنیکالیست هستی فایرا رو عالی گفتی

mohsen66
2014/02/25, 00:30
پیشنهاد خرید سهام برای فردا که به نوعی کلیت بازار متوجه این سهم ها خواهد بود

1- تو ساختمانی ها به ترتیب ثشرق و ثتران و آ.س.پ و ثباغ که البته دوتای اول باید تو مثبت خرید شوند پس ثباغ و آ.س.پ اگر تو منفی گیر بیاند به نظرم بهتر خواهند بود...

2- تو بانکی ها بانک دی با توجه به حمایت حقوقی و پی بر ای مناسب سال 93 به شدت مورد توجه بازار میباشد...

3- وتوکا رو حتما زیر نظر بگیرید امروز یکی از زیر مجموعه هاش (حتوکا) تعدیل مثبت 68 درصدی داده و اگر توریل زیر مجموعه بعدیش(که اخبار خوبی ازش بگوش میرسد) تعدیل مثبت دهد وتوکا براحتی اوج خواهد گرفت...

4- مداران که بخاطر خروج انفورماتیک از سهم و حمایت همه جانبه کمیته بازار روش مثبت شده...

5- خکاوه در صورت باز شدن با توجه به این که سود عملیاتی خودش رو 589 ریال اعلام کرده زیر 115 تومن برای خرید مناسب خواهد بود

دراخر پیشنهاد میکنم از خرید سهام های انرژی بر که به نوعی با هدفمندی اسیب می بینند بشدت دوری کنید

تکنیکالیست
2014/02/25, 08:48
والبر با این ناو و پرتفوی فوق العاده فرصت ورود است

مجتبی مصلحMTM
2014/02/25, 08:55
سلام
میشه بهم بگید مغاخر کی بفروشم تاچه حد بالامیره باتشکر

تکنیکالیست
2014/02/25, 10:16
این هم گذرا می باشد و همین امروز سهمها با ارزش همچون ثشرق مجددا صف خرید خواهند شد. بازار راه خیلی از سهمها را جدا کرده. گروه های بنیادی راه خود را خواهند رفت.

معیار خرید فروشهایتان را بر اساس گزارشات واقعی شرکتهایی که مد نظرتان است انتخاب کنید. [/B]

هیرکان
2014/02/25, 10:30
تکنیکالیست ..............تو راست میگی عمو جان

سیدامیر
2014/02/25, 10:53
<:-pسلام...
به این نتیجه رسیدم که مطمئن ترین گروه بازار گروه دارویی است..
خرید دالبر ..<:-p

تکنیکالیست
2014/02/25, 19:23
ثشرق و مفاخر

بازار از میانه های بازار فردا با تمام شدن تب عرضه اولیه جمع میشود. و شنبه وارد کانال صعودی خود خواهد شد

zafar3000
2014/02/25, 20:01
سال 82 ارزش بازار کارخانه ای با فروش 40 میلیارد تومان 48 میلیارد تومان بوده است
سال 92 ارزش بازار همین کارخانه با فروش 250 میلیارد تومان برای سال 93 از طرف فروشندگان خرد سهم 27.5 میلیارد تومان پیشنهاد می شود
کل زیان انباشته شرکت 4 میلیارد تومان است که در مقابل فروش 250 میلیارد تومانی شرکت هیچ است
این شرکت خاذین نام دارد
ای کاش و ای کاش پول می داشتم کل شرکت را به 27 تا 28 میلیارد تومان حتما چشم بسته می خریدم
صد حیف از بی پولی

mass0ood
2014/02/25, 20:06
ثشرق و مفاخر

بازار از میانه های بازار فردا با تمام شدن تب عرضه اولیه جمع میشود. و شنبه وارد کانال صعودی خود خواهد شد

جناب تکنیکالیست، به نظر شما ثشرق تو این موج صعودیش تا چند میره بالا؟

murchehh
2014/02/25, 21:01
سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم و البته به عنوان تازه کار چیزهای خوبی رو دارم یاد می گیرم.می خواستم نظر دوستان رو راجع به وبصادر بدونم ، اینکه برای فردا ارزش خرید داره یا نه ،من زیاد وارد نیستم و اولین خرید رو دارم انجام می دم می خوام زیاد تو ذوقم نخوره... در ضمن بودجم هم زیر 500 هستش!!!/:.smilingsmiley.:/

صولت الدوله قشقایی
2014/02/25, 21:11
سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم و البته به عنوان تازه کار چیزهای خوبی رو دارم یاد می گیرم.می خواستم نظر دوستان رو راجع به وبصادر بدونم ، اینکه برای فردا ارزش خرید داره یا نه ،من زیاد وارد نیستم و اولین خرید رو دارم انجام می دم می خوام زیاد تو ذوقم نخوره... در ضمن بودجم هم زیر 500 هستش!!!/:.smilingsmiley.:/

اگه میخای تو ذوقت نخوره برو 3 ماه دیگه بیا:)

tvihn
2014/02/25, 21:33
اگه میخای تو ذوقت نخوره برو 3 ماه دیگه بیا:)

دوستمون درست میگن عجله نکن تو فروم بگرد اطلاعات جمع کن فعلا اوضاع نامعلومه الان دو ماهه ملت سرکارن هر روز تحلیل میکنن جواب نمیده ،ارزو میکنن جواب نمیده ،من خودم از اون بدبیاراشم از اواسط برج 9 وارد شدم سر جمع 5 روز اوضاع خوب نبوده تا الان هم حدود 25 درصد ضررم ولی خب من خیلی پوستم کلفته :D ول کن نیستم همچنان اضافه هم میکنم ،یا من بازار رو از رو میبرم یا کل سرمایم میپره . ولی به هر حال گوش به زنگ باش اگه قرار نباشه بورس رو به کل جمع کنن :what: حداکثر تا دو هفته برمیگرده .

علی علیزاده
2014/02/25, 21:50
طبق تحلیل از طریق اندیکاتور ابوناچی احتمال زیاد فردا چفیبر از -4 تا +4 معامله میشه یا حداقلش 4 درصد نوسان میده...فرصت خرید...6/12/1392

ایرانی
2014/02/25, 21:54
واقعاً من نمیدونم، فروشندگان دتـولیـد پیش خودشون چی فکر کردن!

سهم خوب ، بنیادی خوب ، نقدشوندگی و حجم معاملات خوب.

قبل از مجمع افزایش سرمایه، دتولید 30% اصلاح کرد و از قیمت 2600 تومان به قیمت 1975 تومان رسید. ( یعنی قبل از اینکه بقیه دارویی ها و بقیه سهم های بازار اصلاح کنند، دتولید اصلاح داشت)

حالا هم بی دلیل داره اصلاح میکنه و منفی میشه.

من نمیدونم مگه فروشندگان ، این سهم چند خریدن که دارن به سهم ارزشمند خودشون چوب حراج میزنند.

این شرکت بالاترین تنوع تولید و مجوز تولید را دارد. مجوز 130 نوع دارو .

فروش محصولات با هزینه تمام شده کمتر و حاشیه سود بالاتر

به نظرم دتـولیــد در این قیمت ها فرصت خرید است.

http://forums.boursy.com/imported/2014/02/99561615717418550218-1.jpg

تکنیکالیست
2014/02/26, 07:11
دوستان بازار امروز بر میگردد مواظب سهمهایتان باشید. هفته پیش رو را مثبت و صعودی بدانید

نمیدونم بیاد دارین یا نه تقریبا 2 سال پیش همین زمان ساختمانیها لیدر کل بازار بودند و در سایت رسمی پر حجم ترین سهمها و پر معامله ترین سهمها برای مدتها مربوز به گروه ساختمانی بود.

به نظر تاریخ داره تکرار میشه و ساختمانیها سکان دار این بازار خواهند شد. سهمهای خود را دودستی نگهدارید. بازی این گروه با حجم های خرید سنگین به نظر داره شروع میشه . ثشرق را ببینید چه کولاکی براه انداخته .

ثشرق را باید لیدر کل بازار به حساب آورد

masoud ramezani
2014/02/26, 09:26
اینا با این کاراشون با پول من و تو بازی نمیکنن
اینا با خودشون بازی میکنن یه روزی از بازی خارج میشن(پول کسی خردن نداره ولی اینا خوب میخورن)
از صد جهت میان همه جوره از بورس تبلیغ میکنن همین (رئیس جمهور عزیزمان)
بعد وزیر اقتصاد با پررویی کامل با قیافه دپرس میاد میگه بورس حباب داشت-----خداییش حباب داشت یا پول کم داشتین-
دوباره دو روز بعد با چهره خندون میاد میگه روزهای خوشی در انتظار بورس هست
دوستان درسته بورس بالا پایین داره باید از این فرصت ها استفاده کرد
همش قبول اینا ذاته بورسه
ولی به نظر من این جوری دیگه ذات بورس نیس یه مدل جدید حرام زادگی در جهان سوم میباشد
اگه تا آخر سال بورس هر روز مثبت بشه پول سهامدارای خرد و جز دیگه بر نمیگرده
بخدا این رفتارا برای ایرانو ایرانی زشته

جعفرزاده
2014/02/26, 09:28
خرید خودرو / خکمک : با جمع شدن صف فروش خودرو بازار جان میگیرد

omidvar
2014/02/26, 19:35
اینا با این کاراشون با پول من و تو بازی نمیکنن
اینا با خودشون بازی میکنن یه روزی از بازی خارج میشن(پول کسی خردن نداره ولی اینا خوب میخورن)
از صد جهت میان همه جوره از بورس تبلیغ میکنن همین (رئیس جمهور عزیزمان)
بعد وزیر اقتصاد با پررویی کامل با قیافه دپرس میاد میگه بورس حباب داشت-----خداییش حباب داشت یا پول کم داشتین-
دوباره دو روز بعد با چهره خندون میاد میگه روزهای خوشی در انتظار بورس هست
دوستان درسته بورس بالا پایین داره باید از این فرصت ها استفاده کرد
همش قبول اینا ذاته بورسه
ولی به نظر من این جوری دیگه ذات بورس نیس یه مدل جدید حرام زادگی در جهان سوم میباشد
اگه تا آخر سال بورس هر روز مثبت بشه پول سهامدارای خرد و جز دیگه بر نمیگرده
بخدا این رفتارا برای ایرانو ایرانی زشته
بیامرزه رفتگانت عزیز دیگه به تدبیر وامید هم امیدی نیست بازم به محمود

khademi1350
2014/03/08, 08:38
خودتان بررسی قضاوت و سهم خوب بازار را شناسایی و با خیال راحت خرید و سهامداری کنید

وساپا----------------

خرید وساپا :
1.سود هر سهم : 39.2 تومان
2.سود انباشته هر سهم : 72 تومان
3.طلب 900 میلیاردی از زیر مجموعه ها : به ازای هر سهم 140 تومان
4.احتمال افزایش سرمایه از مجل آورده و سود انباشته
5.تقسیم سود بالا در مجمع به دلیل نیاز نقدینگی سایپا
6.احتمال افزایش سرمایه ی سنگین سایپا از محل تجدید ارزیابی دارایی ها
7.فروش بلوک خودروسازان به شرکت های خارجی
8.معامله ی بلوکی پارسیان توسط خودرو
9.معامله ی بلوکی خودرو توسط ورنا
10.سودسازی 60 تومانی 2 خودروساز سایپا و ایران خودرو در سال 93
11.به سود نشستن پروژه های ساختمانی وساپا در سال 93
12.انتقال حدود 300 میلیون سهم سایپا از خبهمن به وساپا
..................
13. اضافه شدن 2 حقوقی گردن کلفت ..... .......
............ وبعدا خواهیددید دراردیبهشت ماه صف خریدفوق العاده سنگین .....نامه ای که هفته اول اردیبهشت روی کدال خواهدآمد..
هیچ سایت پولی هنوز هیچ مطلبی نزده .......... بعد از عید همه چیزهاکم کم رو میشه.............. خوشبین ترین سهامدار هم فکرنمیکنه که این سهم پدیده اول سال93بورس ایران شود............... زیاددور نیست.... صبر کنید صبر کنید صبر کنید ...... کمتر از 2 ماه صبر....... جمعه 92.12.16...............

2-- وبصادرررررررررررررررررررر ررررررررررررر

3- شمواددددددددددددددددددددد دددددددددددددددد

4- ورناااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا

تکنیکالیست
2014/03/08, 20:15
فردا احتمالا بازار مثبت و صعودی باشد با توجه به توافقی که بین سازمان و حقوقی ها صورت گرفته

شک نکنید با اندک تلنگری در بازار صف خرید میلیونی بمپنا چیده خواهد شد

ایرانی
2014/03/10, 23:17
بمپــــنا ( توليد برق عسلويه مپنا )

مدیر روابط با سرمایه گذاران گروه مپنا با بیان این که عرضه های این گروه در بمپنا به پایان و سقف تعهد شده رسیده است،گفت:این سهم مورد حمایت سهامدار عمده یعنی گروه مپنا قرار گرفته و می گیرد و این حمایت تا زمانی که در این سهم سفته بازی نشود و سهم گرفتار صف فروش و خرید قرار نگیرد، ادامه می یابد.در حال حاضر نیز بازار به خودی خود روند خرید و فروش را در پیش گرفته است و سهم بر اساس عرضه و تقاضا قیمت گذاری می شود.

او در ادامه گفت:گروه مپنا به خاطر تقاضای بازار 10 درصدی از سهام خود در نیروگاه عسلویه را عرضه کرد و حتی فكر می کنم که از 10 درصد هم فراتر سهم عرضه کردیم،بنابراین بازار بداند سهام بمپنا زیر بال و پر گروه مپناست و تحركات سهم و معامله گران آن را به دقت دربازار رصد می کنیم و اگر لازم شد بازارگردانی هم خواهیم کرد.

نادری با بیان این که هیچ گونه معامله بلوکی در دستور کار سهامدار عمده این شركت نیست،اظهار داشت: ما طبق مصوبه هیات پذیرش فرابورس ملزم به عرضه 10درصد از سهم به طور کامل بوده ایم و با موافقت هیات مدیره عرضه های خرد بعدی را انجام می دهیم. همچنین در دستور کار مپنا هیچگونه معامله بلوکی وجود ندارد،هر چند متقاضیانی برای خرید بلوکی سهم وجود دارد،اما گروه مپنا فعلا برنامه ای در این خصوص ندارد.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که تكلیف مطالبات نیروگاه عسلویه از گروه مپنا به کجا رسید ،اذعان داشت: مطالبات این شركت از گروه مپنا قابل پرداخت است که بخشی به صورت پیش پرداخت طرح توسعه سیکل ترکیبی شدن نیروگاه پوشش داده خواهد شد و مابقی هم به این شركت نقدا پرداخت می ‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس بررسی های انجام شده و تصمیمات اولیه مقرر شده که طرح توسعه این شركت در سال 93 آغاز شود.

منبع :اخبار ویژه : بورس 24

zafar3000
2014/03/11, 08:04
خکمک سهمی با تعدیل به راحتی آب خوردن 250 تومانی را حتما در قیمت 150 تومان بفروشید چون خریداریم

تکنیکالیست
2014/03/11, 08:42
بمپنا را بررسی کنید احتمالا امروز با قدرت جمع شود

masoud ramezani
2014/03/11, 09:34
بمپنا را بررسی کنید احتمالا امروز با قدرت جمع شود
فعلا که ثانیه به ثانیه داره صفش سنگین تر میشه

zafar3000
2014/03/11, 09:37
خکمک
حالا از روش میانگین حساب می کنیم
سال 92 میانگین هر قطعه 47 میلیون 85 تومان در می آید بعلاوه 369 تومان قیمت 92 تقسیم بر 2 هر قطعه 227 تومان در می آید ضربدر 51 میلیون قطعه مصرفی به عدد 11.5 میلیارد تومان می رسیم که شرکت 18.9 میلیارد تومان گرفته است که معادل 7.4 میلیارد تومان یا 74 تومان به ازا هر سهم تعدیل سود می شود
به همین روش هر مدولار میانگینش 3783 تومان در می آید و تعدیل 2.5 میلیارد تومانی یا 25 تومان
به همین روش هر واحد ماده اولیه میانگینش 2401 تومان در می آید و 2.1 میلیارد تومان تعدیل یا 21 تومان
و در مجموع برای 92 به تعدیل سود 120 تومانی یا سود 122.5 تومانی شرکت می رسیم
حالا 42 تومان ضرر انباشته دارد معادل 80 تومان قابلیت تقسیم دارد پی به دی پی اس 5 هم بدهیم می شود قیمت سهم می شود 400 تومان نه 140 تومان
محاسبه تعدیل 93 برای بعد
با این روش برای 93 هم سودی معادل 125 تومان بدون افزایش نرخ کمک فنر ها بدست می آید
حالا صف فروش امروز توجیه دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟
یاللعجب

arash1990
2014/03/11, 09:40
فعلا که ثانیه به ثانیه داره صفش سنگین تر میشه

میشه صبر کرد فردا....

نجاT...
2014/03/11, 09:41
پیشنهاد می کنم سهمی نخرید تا تکلیف این بازار مصنوعی مشخص شود

717
2014/03/11, 10:00
بياين از طرف نيمه پر ليوان نگاه كنيم /:.yead.:/آقا هميشه بايد تهديدها را به فرصت تبديل كنيم /:.grlim:./
خب حالا كه داريم ورشكست ميشيم شايد زنمون طلاق بگيره راحت شيم :D <:-p

تکنیکالیست
2014/03/12, 08:40
امروز آخرین موقیت خرید در منفی کامل کاذر را بررسی کنید. سهم در عرض یک ماه بالای 50 درصد افت کرد

arak_bourse
2014/03/12, 09:50
من كه اون دوتا سهم باقي مانده و تتمه را هم فروختم . دوستان دقت كنيد سهم ها ديگه كف محكمي ندارن

تنها
2014/03/13, 21:04
پشنهاد تاپ
وشمال
100 درصد افزایش سرمایه داره مجمع هم اخر فروردینه
24 تومن تو 9 ماهه سود خواسته که تو 12 ماهه بالای 30 تومن میسازه که 80 درصد تقسیم میکنه حدود 25 تومن
تو بازار توافقی هست که مجوز ورود به بازار دوم فرابوس رو گرفته که بعد افزایس سرمایه میاد بازار دوم فرابوس
قیمت سهم حدود 150 تومنه
سهمی با سود 30 تومنی با افزایش سرمایه 100 درصدی که مجوزش گرفته تو کدال هست قیمتش 150 تومنه ایا اکازیون نیست

تکنیکالیست
2014/03/14, 09:39
با این گزارش مپنا مجددا بازار شوک منفی به آن وارد شد. فقط دعا کنید مپنا را بدون محدودین نوسان و با اصلاحی کامل باز کنند وگرنه اگر قرار باشد مپنا صف فروش میلیونی داشته باشد کل بازار منفی خواهد شد . مخصوصا بمپنا متاسفانه

جم1
2014/04/04, 19:18
با سلام و عرض ادب
از آنجا که این مطلب اولین نوشته من در سایت وزین شماست با کسب اجازه از صاحب تاپیک توریل را جهت بررسی و کسب نظر دوستان پیشنهاد میدم.
بنده 2 شنبه وارد سهم شدم. الگوی برگشتی + موج شماری
13371336

تکنیکالیست
2014/04/04, 20:16
فردا به احتمال فراوان اکثر سهمهای بازار صف خرید را خواهند دید. خودرویی ها که دست نیافتنی شدند. شبندر هم با صف خرید بسته شد. مپنا هم با حجم سنگین جمع شد. با اتمام تعطیلات روزهای پر رونقی پیش روی بازار خواهد بود

جم1
2014/04/05, 11:50
با سلام و عرض ادب
از آنجا که این مطلب اولین نوشته من در سایت وزین شماست با کسب اجازه از صاحب تاپیک توریل را جهت بررسی و کسب نظر دوستان پیشنهاد میدم.
13371336

حجم معاملات امروز نوید موج سه قدرتمند بود

جم1
2014/04/06, 14:07
با سلام و عرض ادب
13371336

شاخص 913 واحد منفی، توریل ما مثبت 5. سبد ما مثبت
خدا را شکر

جم1
2014/04/06, 14:08
اکثر اندیکاتورها وضعیت خوبی برای آکنتور نشان نمی دهند اما...
بنده منفی فردا را فرصت مسلم خرید میدانم با هدف بدبینانه 1420 و خوشبینانه 1630 طی یک ماه الی 45 روز آتی

علی علیزاده
2014/04/06, 14:33
ونیرو میتونه گزینه خوبی باشه...

جعفرزاده
2014/04/06, 16:59
خودرویی بخصوص قطعاتش

جم1
2014/04/07, 14:27
پرچم توریل کماکان بالاست. هدف اول: ریتریس 681. حدود 920 تومان

تنها
2014/04/07, 17:49
پشنهاد خرید وشمال
قیمت مناسب
افزایش سرمایه 100 درصدی تا اخر فروردین
35 سود ساخته تو 12 ماهه که 30 تومن تقسیم میکنه
سرمایگذاری تو شیلات و پرورش خاویار
تاسیس مجتمع فولاد بابل
شناوری پایین
به زودی هم میره بازار فرابوس که با پذیرشش مواقت شده
پیش بینی ها از رقم 500 تومنی سهم تا اخر شهریور هست یعتی 200 درصد بازدهی
http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=9761381741308262

محمد 66
2014/04/07, 17:53
شیران:

حمایت سهم = 2250
مقاومت اول = 2470 و مقاومت دوم = 2700

10 درصد سود کوتاه مدت ، خرید در حمایت 2250 و فروش در مقاومت 2470

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/139687957724_1.png

تنها
2014/04/08, 13:57
پشنهاد خرید وشمال
قیمت مناسب
افزایش سرمایه 100 درصدی تا اخر فروردین
35 سود ساخته تو 12 ماهه که 30 تومن تقسیم میکنه
سرمایگذاری تو شیلات و پرورش خاویار
تاسیس مجتمع فولاد بابل
شناوری پایین
به زودی هم میره بازار فرابوس که با پذیرشش مواقت شده
پیش بینی ها از رقم 500 تومنی سهم تا اخر شهریور هست یعتی 200 درصد بازدهی
http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=9761381741308262

پشنهاد خرید حال کردین 2 روزه 20 درصد فرصت ها زود میگذرد تو بازار خرابم میشه سود خوبی کرد
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=9761381741308262

vet
2014/04/09, 07:44
اعتلا رو پیشنهاد میکنم دوستان بخرند البته عجله نکنین و سعی کنین اول تو قیمت های منفی خرید کنین
موفق و پر سود باشید

مهدی999
2014/04/09, 08:08
صحبتهایی از کاهش سود بانکی است. اتفاقی که گفته میشود در اردیبهشت ماه عملی خواهد شد! اگر چنین اتفاقی جامه عمل بگیرد، تاثیر مثبت خوبی در بازار بورس تهران خواهد داشت! انتظار بر این است نزدیک شدن به روزهای سخت بازار و شروع دور جدید صعود بورس تهران!! صعودی که احتمالا در اردیبهشت ماه محقق خواهد شد که اگر داستان کاهش پرداخت سود سپرده های بانکی نیز به حقیقت بپیوندد، در کنار جو مثبت بوجود آمده، میتوان برای بازار در نیمه اول سال ۹۳ انتظار رشد خوبی داشت/:.grlim:./

ahmoeini
2014/04/09, 08:12
صحبتهایی از کاهش سود بانکی است. اتفاقی که گفته میشود در اردیبهشت ماه عملی خواهد شد! اگر چنین اتفاقی جامه عمل بگیرد، تاثیر مثبت خوبی در بازار بورس تهران خواهد داشت! انتظار بر این است نزدیک شدن به روزهای سخت بازار و شروع دور جدید صعود بورس تهران!! صعودی که احتمالا در اردیبهشت ماه محقق خواهد شد که اگر داستان کاهش پرداخت سود سپرده های بانکی نیز به حقیقت بپیوندد، در کنار جو مثبت بوجود آمده، میتوان برای بازار در نیمه اول سال ۹۳ انتظار رشد خوبی داشت/:.grlim:./

با توجه به اینکه قبل از عید اکثر سودهای بالای 22 درصد در دستور کار سه ماهه بانکها قرار گرفت به نظر میرسد گفته شما کاملا به جا باشد
بعد از این تاریخ هم سود بانکی را پائین میاورند و هم هنگام برگزاری مجامع است

جعفرزاده
2014/04/09, 09:48
همچنان خودرویی بخصوص قطعاتش

تکنیکالیست
2014/04/13, 19:41
توصیه به خرید سهمهای بزرگ و شاخص ساز همچون شبندر و مپنا نمیشود حتی اگر جمع شوند و یک روز هم مثبت باشند. روند کلی شدیدا نزولی است. بهترین فرصت ورود برای سهمها و گروههای کوچک بازار فراهم شده. زین پس باید منتظر رشد تک سهمهای مستعد همانند گروه قند شکر و کاشی و سرامیک باشیم

روند قندی را بررسی کنید فردا احتمالا خیلی زود جمع شوند و وارد مدار صعودی قرار گیرند

3156660
2014/04/14, 10:09
بورس انرژی

"heydar"
2014/04/16, 22:35
مهم

دوستان فرصت فروش در ودی قطعی است نمیدونم چگونه دوستمان پیشنهاد خرید اعلام کردند!!!!

هنوز فرصت فروش میباشد
البته اراده بر بالا بردن سهمه
خبری که دیروز درج کردم سهم رو تقریبا ورشکسته خواهد کرد

http://www.akhbarbank.com/vdceff8w.jh8wfi9bbj.htmlزیان 900 ریالی به ازای هر سهم در بیمه دی
دوستان در قبول پیشنهادها مختارند

http://www.akhbarbank.com/vdceff8w.jh8wfi9bbj.html

m.r_moradi
2014/04/17, 10:06
حتما اگ شنبه خگستر منفی بود یه پله بردارید،سهمی با ارزش دفتری 300 تومن+ سهمی حداقل 300 تومن بانک پارسیان...از نظر پی بر ای هم که سود امسال و سال بعد رو 51 تومن پیش بینی کرده و پی بر ای پایینی داره...

منفی کامل شنبه میشه 364 تومن،زیر 370 اگه بدن یه پله(ندن تا 375 هم حتی به نظرم خوبه!!!)،پله بعدی رو هم صرفا به این خاطر میزایریم برای 340 که اگه بازار دوباره منفی شد حداکثر استفاده رو برده باشیم...کف بسیار بسیار مناسب تکنیکالی هم 335-340 تومنه که احتمالش 1% هست که بشکنه!!!

انتظار دارم تو میان مدت حداقل تا 700 تومن رشد کنه و در ضمن اگه مثلا یکسال بعد قیمتش رو 1100 تومن ببینم اصلا تعجب نمیکنم!!!

یه نکته رو عرض کنم البته،منظورم ار جمله قرمز این نیست که این دو تا سیصد تومن رو جمع بزنیم(چون بخشی از همین ارزش دفتری مربوط میشه به همین دارایی بانک پارسیان)...منظورم این بود که کف کف کف کف کف ارزش بنیادی سهم رو نشون بدم...

Nikooravesh
2014/04/19, 18:46
با توجه به اتمام اصلاح و خرید حقوقی بنظر شراز ونفت وبانک وتوشه خبهمن ثعمرا ستران شکربن کم ریسکتینها هستند

S.TRADER
2014/04/19, 20:48
با توجه به عملی شدن هدفمندی یارانه ها در آخر هفته طبق صحبت رییس جمهور و ابهام زدایی در خصوص نرخ حامل های انرژی و... انتظار داریم سود بانکی کاهش پیدا کند که این کار باعث خروج سرمایه ها از بانک ها میشود و اگر بخواهند تورم را پایین بیاورند مجبورند این پول را وارد بورس کنند . اما این پول به سمت کدام صنعت می رود و امسال سال چه صنعتی است ؟ سال خودرو و به خصوص گروه قطعات : 1-حمایت زیاد دولت از این گروه .2-برنامه فروش دارایی ها و اخذ مجوز افزایش سرمایه . 3-برنامه فروش سهام شرکت و شراکت با خودروسازان خارجی . 4-برنامه های تولید خودروهای جدید با تیراژهای بسیار بالا و... همه این دلایل باعث میشود امسال سال خودرو باشد اما فقط و فقط به شرط به هم نخوردن مذاکرات ایران و 5+1 بر سر موضوع هسته ای و رفع تحریم ها.

alijavid
2014/04/19, 21:20
بنظرم فردا هرچی تونستید بخرید. با این اوضاع باید با انرژی به سمت 89000 رفت

Sent from my C6602 using Tapatalk

تکنیکالیست
2014/04/20, 22:25
تتزه از فردا صف خرید خیلی از سهمها دیدنی تر خواهد بود.امروز واقعا بازار عالی جمع شد.
برای فردا حخزر و شنفت را زیر نظر داشته باشید.مخصوصا اگر شنفت از صف فروش بشه خرید عالی است

khademi1350
2014/04/21, 09:52
سرمایه گذاری پردیس ( پردیس )

Nikooravesh
2014/04/22, 22:27
سلام دوستان با توجه به گزارش عالی شاراک عدیل مثیت شاراک روی کدال وتقسیم 80% سود در مجمع برای فردا اگه سهم بدون ریسک و پر بازده می خواهید از وبانک غافل نشید باتوجه به سهامهای سیمانی و 50% شاراک که وبانک داره حمایت بانک ملی هم پشتشه در کوتاه مدت خوبه در میان مدت گنج که آینده متوجه می شوید.

ایرانی
2014/04/23, 09:11
بمپنا ( توليد برق عسلويه مپنا )

در بین شرکتهای حاضر در بورس، توانایی اعلام بالاترین سود و بیشترین تعدیل مثبت را دارد. محاسبه سود بالای بمپنا در زیر آورده شده است.

درود
لطف کنيد تحليلي از سود 2000 توماني بمپنا قيد نماييد

نیروگاه عسلویه طبق قراردادی که با توانیر (دولت) بسته به ازای دریافت گاز طبیعی مجانی, برق را به نرخ مصوب و تضمینی به دولت میفروشد میخواهیم محاسبه کنیم که اگر نیروگاه عسلویه خوراک خود را که گاز باشد مثل پتروشیمی ها از دولت به همان نرخ بخرد و برق خود را هم به نرخ میانگین صادراتی یا به دولت بفروشد ویا صادر کند سودش به چه میزان تغییر میکند
نیروگاه عسلویه دارای شش واحد توربین گازی میباشد این نیروگاه از نوع سیکل باز هست و گاز و یا گازوییل را با هوای فشرده وارد محفظه احتراق میکنند و انرژی حرارتی تولید شده به پره های توربین ها برخورد کرده و باعث حركت توربین ها و نهایت تولید برق میشوند
ظرفیت نیروگاه عسلویه 942 مگاوات در ساعت میباشد ولی با توجه به ارتفاع ان از سطح دریا و دمای هوای عسلویه تولید خالص ان 843 مگاوات در ساعت میباشد با توجه به ظرفیت خالص 843 مگاواتی در ساعت , نیروگاه عسلویه در سال 7,384,680,000 کیلوات برق تولید میکند
طریق محاسبه ان بدین شكل هست که 843 مگاوات در ساعت ظرفیت خالص ان هست ضرب در 24 میکنبم ظرفیت در روز به مگاوات ساعت به دست می اید و عدد بدست امده را ضرب در 365 روز میکنیم و تولید نیروگاه به مگاوات ساعت در یکسال به دست می اید و در اخر عدد به دست امده را ضرب در 1000 میکنیم تا مگاوات ساعت را به کیلووات ساعت تبدیل کنیم و حاصل ان 7,384,680,000 کیلووات تولید برق نیروگاه عسلویه هست در طی یکسال!!!!
قیمت برق صادراتی به ازای هر کیلوات ساعت از 8 سنت تا 13 سنت میباشد حال اگر ما میانه را در نظر بگیریم و نرخ برق صادراتی را به ازای هر کیلووات 10 سنت بگیریم و دلار را هم 3000 تومان در نظر بگیریم 10 سنت به تومان 300 تومان میشود و فرض بگیریم که نیروگاه عسلویه کل تولید خودش را در سال صادر کند و یا دولت کل تولید ان را به نرخ صادراتی بخرد با توجه به تولید 7,384,680,000 کیلووات ساعت نیروگاه در یکسال و با توجه به نرخ 300 تومان به ازای هر کیلووات ساعت , کل فروش نیروگاه 2,215,404,000,000 تومان میشود

حالا میرویم سراغ بهای تمام شده طبق پیش بینی نیروگاه عسلویه برای سال 93 بهای تمام شده را (1,293,137) میلیون ریال در نظر گرفته با توجه به قراردادی که دولت (توانیر ) با نیروگاهها بسته به نیروگاهها گاز مجانی میدهد ودر ازای ان برق را از نیروگاهها بصورت تضمینی و با نرخ مصوب میخرد پس در این بهای تمام شده نرخ گاز وجود ندارد طبق گزارش شركت برای تولید هر کیلووات برق نیروگاه عسلویه 0/321 متر مكعب گاز مصرف میکند

با توجه به تولید 7,384,680,000 کیلووات ساعت نیروگاه در سال و با توجه به مصرف 0/321 متر مكعب گاز به ازای تولید هر کیلووات برق و با یک تناسب ساده مصرف کل گاز نیروگاه در یکسال 2,370,482,280 متر مكعب گاز میشود
اگر در جریان قیمت گاز باشید با توجه به ابلاغیه اخیر معاون اول ریس جمهور قیمت هر متر مكعب گاز 265 تومان اعلام گشته و با توجه به مصرف 2,370,482,280 متر مكعب گاز نیروگاه , اگر قرار باشد زمانی نیروگاه بابت گاز به دولت پولی بدهد کل مبلغی که نیروگاه بابت هزینه گاز باید بدهد 628,177,804,200 تومان میشود

هزینه گار بدست امده را به بهای تمام شده نیروگاه عسلویه که برای سال 93 پیش بینی کرده اضافه میکنیم که به عدد 757,491,504,200 تومان میشود
پس اگر قرار باشد نیروگاه عسلویه بابت گاز به دولت پول دهد بهای تمام شده از (1,293,137) میلیون ریال در پیش بینی سال 93 شركت به 757,491,504,200 تومان تغییر میکند

حال میرویم سراغ سود شركت
طبق محاسبات بالا فروش شركت 2,215,404,000,000 تومان از ان کسر میشود 757,491,504,200 تومان بهای تمام شده 19 میلیارد تومان هم هزینه مالی و 77 میلیارد تومان هم هزینه متفرقه کسر میشود 1,361,912,495,800 تومان سود خالص بدست می اید توجه داشته باشید طبق ماده 132 قانون مالیاتها تا 10 سال معاف از مالیات می باشد
با توجه به سود خالص 1,361,912,495,800 تومانی سود بمپنا به ازای هر سهم 1870 تومان میشود

خلاصه اگر دولت با نیروگاهی مثل عسلویه مثل پتروشیمی ها رفتار کند و پول گاز که خوراک ان هست را از نیروگاه بگیرد و در ازای ان برق را از نیروگاه به نرخ میانگین صادراتی از ان بخرد و یا مثل پتروشیمی ها به نیروگاه عسلویه اجازه دهد تمام برق خود را صادر کند سود هر سهم نیروگاه عسلویه به 1870 تومان تغییر خواهد کرد
خوب واقعی کردن نرخ ها فروش و مواد اولیه تو اكثر صنایع اتفاق افتاده همون اتفاقی که سال پیش در روغنی ها و... رخ داد و نهایتا هم در نیروگاهها رخ خواهد داد
نكته اساسی که در این محاسبات گنجانده نشده دولت بابت بدهی به گروه مپنا 2 نیروگاه سنندج و پرند را واگذار کرده که بخشی از این بدهی مپنا برای نیروگاه عسلویه هست یعنی قاعدتا بخشی از این 2 نیروگاه به نیروگاه عسلویه میرسد حال اگر برای ان 2 نیروگاه هم طبق محاسبات بالا عمل شود سود بمپنا متحول میشود

جعفرزاده
2014/04/23, 09:27
همچنان خودرویی و قطعاتش

حميد اسدي
2014/04/26, 08:19
تحلیل سود بمپنا ( توليد برق عسلويه مپنا ) بر اساس گزارش حسابرسی نشده سال 93 و تحقق سود 550 تومانی به ازای هر سهم

http://forums.boursy.com/imported/2014/04/39002141416149131859-1.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2014/04/35930927828246129482-1.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2014/04/90488673655313085240-1.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2014/04/41602317750004906273-1.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2014/04/97262789145297687852-1.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2014/04/82065728488861157126-1.jpg

peyman_zdfy
2014/04/27, 08:58
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده به عنوان مهندس مکانیکی که در شرکت آذر آب اراک کار میکنم خبر قطعی و تایید شده از اتمام 4 قرارداد این شرکت مربوط به پروژه گاز ونفت این شرکت با پارس جنوبی به ارزش کلی 700 ملیارد دارم . لذا این قرارداد امضا شده میتواند سبب تعدیل مثبت 600 درصدی شود.
لذا توصیه اکید دارم امروز سهام شرکت فاذر را بخرید.

اوصی کم به فاذر
شاد و پر سود باشید.

خسته
2014/04/27, 09:20
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده به عنوان مهندس مکانیکی که در شرکت آذر آب اراک کار میکنم خبر قطعی و تایید شده از اتمام 4 قرارداد این شرکت مربوط به پروژه گاز ونفت این شرکت با پارس جنوبی به ارزش کلی 700 ملیارد دارم . لذا این قرارداد امضا شده میتواند سبب تعدیل مثبت 600 درصدی شود.
لذا توصیه اکید دارم امروز سهام شرکت فاذر را بخرید.

اوصی کم به فاذر
شاد و پر سود باشید.

در مورد فاذر ازین شایعات زیاده من خودم 40 درصد سبدم فاذره
ولی فعلا تا گزارش12 ماهش نیاد چیزی معلوم نیست...
انشالله که حرفتون درست باشه

تکنیکالیست
2014/04/27, 10:29
عرضه ها بالا رفته احتمالا فردا بازار را منفی کنند در خریدها دقت کنید

khademi1350
2014/04/27, 21:48

سیدامیر
2014/04/28, 08:22
سلام...
حسینا و توریل .../:.winksmiley02.:/

تکنیکالیست
2014/04/28, 08:47
بازار امیدوار کننده داره معامله میشه به نظر من احتمالا همین امروز مثبت شود شاخص با بازگشایی حکشتی

به نظر من بازار شدیدا مورد حمایت حقوقی ها و سرمایه های کلان قرار دارد

ali20005
2014/04/29, 21:48
سلام به دوستان گل
به نظرتون ثتران فردا خوبه بخرم؟
دلیل خریدم هم به نظرم داره پولبک میزنه، ضمنا شرایط پولبک صحیح رو کسی میدونه؟ دو تا شو خودم میدونم یکی این که حجم حداقل دو برابر روز های دیگه هنگام پولبک و تعداد 4 کندل اگه اشتباه نکنم. باندهای بولینگر هم بعد از جمع شدگی داره باز میشه
نظر شما چیه؟

http://forums.boursy.com/imported/2014/04/h4mofidsecuritiescotempfilescreenshot172-1.png

سیدامیر
2014/04/30, 08:27
سلام...
حسینا و بعد
بترانس ...
گزارشات زیر مجموعه ها عالی بوده و سهم رشدی نکرده ..../:.winksmiley02.:/

bourse
2014/04/30, 08:37
خکاوه در حال شکست مثلث کنج رو به بالا ...

حميد اسدي
2014/04/30, 08:54
لحظاتی پیش اتفاق افتاد

بازدید مقام معظم رهبری از گروه مپنا

مقام معظم رهبری دقایقی پیش وارد یکی از زیرمجموعه های "رمپنا" یعنی شرکت توگا شد تا از نزدیک فعالیت های این مجموعه را بازدید کند.
لحظاتی پیش باخبر شدیم مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای جهت بازدید از شرکت مپنا و تکنولوژی های آن وارد یکی از زیرمجموعه های این شرکت شد.

براساس گزارش بورس نیوز، مقام معظم رهبری دقایقی پیش وارد یکی از زیرمجموعه های "رمپنا" یعنی شرکت توگا شد تا از نزدیک فعالیت های این مجموعه را بازدید کند.

در پایان این گزارش می افزاید، خبرهای تکمیلی متعاقباً اعلام می گردد.

khademi1350
2014/05/03, 09:06

naruto
2014/05/03, 12:39
ساذری(آذریت)
سهم در بازار توافقی هست.
یکی از چند تولید کننده محصولات آزبستی در کشور که بر خلاف هم سلفاش (که اکثرا ورشکسته و زیانده شدن) نه تنها زیانده نشده بلکه هر از گاهی هم سودهای خوبی تقسیم میکنه!(مثل سال گذشته که 150 تومن بین سهامداراش تقسیم کرد)
با اینکه در حال حاضر اوضاع تولید و فروش محصولات شرکت(ورق موجدار و لوله)تعریفی نداره ولی بزودی شرایط بنیادی شرکت کاملا دگرگون خواهد شد!
ظرف چند سال اخیر تعدیل نیروی انسانی زیادی در شرکت صورت گرفته.خط تولید لوله فشاری شرکت هم تعطیل شده و احتمالا ماشین الات این خط هم به فروش خواهند رسید!
به دلیل طرح توسعه 150 هزار متر مکعبی بتن سبک AAC که به احتمال زیاد تا چند ماه آتی جایگزین خط تولید لوله در شرکت خواهد شد.
با بهره برداری از طرح فوق این شرکت به تولید کننده مصالح ساختمانی سبک و پر مصرف(بخصوص در صنعت آپارتمان سازی) تبدیل خواهد شد.محصولی کاملا برتر در برابر محصولات مشابهی همچون آجر و سفال.
در حال حاضر قیمت هر متر مکعب از محصول فوق بالای 100 هزار تومان میباشد و از حاشیه سود مناسبی هم برخوردار هست.به دلیل وابستگی بیشتر تولید آجر و سفال به انرژی،با اجرای مراحل طرح تحول،قیمت تمام شده این محصولات رشد بیشتری خواهند داشت. و بلوکهای ساختمانی بتن سبک(با وزن و قیمت به مراتب کمتر )در سالهای آتی بخش زیادی از بازار تولیداتی همچون آجر و سفال رو هم به خود اختصاص خواهند داد.
با توجه به سرمایه بسیار پایین این شرکت(فقط 600 میلیون تومان)،این شرکت میتونه ظرف سالهای آتی سود سرشاری نصیب سهامداراش بکنه.
بدهی شرکت فقط به سهامدان عمده هست.
در ضمن شرکت در حدود 10 هزار تن موجودی لوله و ورق موجدار هم داره که در صورت فروش نه تنها بدهی سهامداران عمده رو میتونه پرداخت کنه بلکه هزینه طرح توسعه شرکت رو هم پوشش میده!

البته به دلیل تعداد کم سهام شرکت(فقط 6 میلیون سهم با سهام شناور در حد تنها 1.2 میلیون سهم) خرید سهم در حجم زیاد خیلی سخت هست.به همین دلیل از زدن تاپیک براش منصرف شدم.
این سهم بیشتر به درد سهامدارای پیرمردی همچون بنده میخوره با روش صبرامنتال:D نقدشوندگی سهم خیلی پایین هست.بخصوص موقع فروش.احیانا اگر سهم نظر دوستی رو برا خرید جلب کرد حتما به چنین نکاتی توجه بکنه.;)

3156660
2014/05/03, 17:41
دوستان سهام فرابورس تا 3000 تومان بالا میره کوتاهمدت
فقط بخرید

ashkan zandi
2014/05/03, 17:44
دوستان سهام فرابورس تا 3000 تومان بالا میره کوتاهمدت
فقط بخرید

شیپورت خراب میشه ها

سیدامیر
2014/05/04, 08:15
سلام...

به نظرم بترانس فرصت خرید است .../:.winksmiley02.:/

reza s
2014/05/04, 08:24
تو نه سالی که تو بورس هستم سعی میکردم اکثر سرمایه امو تو نوسانگیری بکار بگیرم اما امسال تصمیم گرفتم چند سهم بنیادی خوب انتخاب کنم و تا 6 ماه اول این تجربه رو بکنم که میان مدت کار کنم اما مثل اینکه تو 6 ماه اول باید فقط اصل پولم حفظ کنم
پرتفوی من تایپکو 470 تومنی
تیپیکوی 630 تومنی
فملی 330 تومنی و بصادر 108 تومنی
پاکشو 1250 تومنی

khademi1350
2014/05/05, 08:12
اصلاح این سهم بخوبی انجام شده و احتمال صف خرید برای سهم هست ( سرمایه گذاری پردیس )

پردیس را از دست ندهید

مصطفی 64
2014/05/05, 09:41
یه سهم با قیمت عالی با بهترین سود هیچ خبر بد هم براش تاثیر منفی نداره
همراه

khademi1350
2014/05/05, 10:25
وبیمه ============= به حجم معاملات ی نگاه بکنید

OMIDSAN
2014/05/05, 10:27
وساخت- ثتران فرصت های ناب خرید. حتی برای نوسان/:.grlim:./

behhzadd
2014/05/07, 11:25
وساخت- ثتران فرصت های ناب خرید. حتی برای نوسان/:.grlim:./

وساخت یک شرکت زیان ده و ورشکسته هست

tvihn
2014/05/07, 18:07
وساخت یک شرکت زیان ده و ورشکسته هست

اینو چطور حساب کردی؟!!

جعفرزاده
2014/05/07, 22:28
همچنان خودرویی و قطعاتش

خودرویی و قطعاتش

khademi1350
2014/05/10, 10:27
پردیس

شمواد

وساپا

khademi1350
2014/05/11, 08:04
1-وقتی صف خرید سهامدار عمده شمواد یعنی شپلی را نگاه میکنید خرید شمواد که دیروز بازگشایی شد گزینه خوبی هست دیروز با دست به دست شدن سهم روند صعودی سهم تا چند روز نباید مشکلی داشته باشه

2- وساپا را به هر قیمتی شده در سبد خود داشته باشید در گزارش خود سود خوبی ساخته و با پایان یافتن بحث 5+1 و افزایش سرمایه سایپا میفهمید که سهم خوبی را تصاحب کرده اید

3- پردیس و ورنا

کيانوش
2014/05/11, 08:14
مهمترين فاکتور اينکه بازار دنبال گروه خودرويي خصوصا خودرو-سايپا-خپارس هست چيست؟
استقبال سرمايه گذار خارجي براي مشارکت در صنعت خودرو خصوصا اين 3تا.
انهايي که ميخرند به بستن قراردادهاي سرمايه گذاران خارجي روي اين سهمها مطمن هستند.
.................................................. ..
احتمالا بعد از توافق بزرگ تاريخي سرمايه گذاران خارجي به بقيه صنايع هم خواهند امد ولي فعلا رو صنعت خودرو زوم کرده اند.
در کشورهاي اروپايي و......قيمت هر سهم صنعت خودرو چند است؟
قطعا خارجيها وقتي مي بينند قيمت هر سهم صنايع خودرويي يک بيستم سهام شرکتهاي خودرويي خودشان هست بيشتر غلاقه مند مي شوند.
...............................................
ايران مي تونه و اين ظرفيت را داره که بعد از توافق بزرگ به مرکز توليد و صادرات صنعت خودروهاي سبک و سنگين در خاورميانه و اسيا تبديل بشه.

فرصت خريد ناب در گروه خودرو.
فعلا خساپا-خپارس-خودرو
بعدش خاور-خخخخخخخخخ

agahi
2014/05/11, 08:29
مراقب سهم هاي خودروئي تون باشيد.

S.TRADER
2014/05/13, 09:26
اگر می خواستیم سهم سود ده بگیریم و ریسک نکنیم میرفتیم پولمون میذاشتیم بانک پس بهترین سهم برای خرید با بازدهی و البته ریسک بالا فقط گروه خودرویی.

farshidu
2014/05/13, 10:00
اين تاپيك تبديل شده به تبليغ سهام سبد اشخاص!
هر كس هر سهمي دارد پيشنهادش به ديگران همان سهم!
پيشنهاد بايد بر اساس بنيادي و يا تكنيكال با دليل عنوان شود تا با بررسي دلايل ترغيب به خريد شويم.

S.TRADER
2014/05/13, 11:39
http://forums.boursy.com/imported/2014/05/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot166-1.png

زامیاد : در صورت شکستن خط بالایی مثلث در قیمت و در RSI اولین هدف میان مدت 200 تومان است .

khademi1350
2014/05/14, 09:00
وساپا و شمواد را از دست ندهید

پردیس --------- ورنا

taranom68
2014/05/18, 19:28
سلام به همه ی دوستان
یه چیزی هست متاسفانه که ضروری دیدم بگم یه عده هستند که برای این که ارزش سهم هایی که خودشون تو پرتفوشون دارند رو بالا ببرند یک سری تبلیغ بی پایه و اساس میکنن که برای دوستانی که تازه وارد هستند و هنوز مارگزیده نشدند و اطلاعات کافی از خرید و فروش سهام ندارند ممکنه نه تنها سوده نباشه زیانده نیز هست خواهش میکنم دوستتتتت گرامی و عزیز اگر پیشنهادی برای خرید یا فروش دارید با تحلیل و با اساس و منطق باشه وگرنه هر آدمی میتونه پیشنهاد بده هر سهمی رو بی اساس و منطق
ازکاربران عزیز هم این تقاضا رو دارم که خودمون دست تو دست همدیگه نذاریم امسال شبندر جان زیاد بشه تو سایتتت که اگر این اتفاق بیوفته عملا ....
ببخشید که پرگویی کردم ولی وظیفه خودم دونستم که بگم درود بی پایان به همه ی دوستان پرسود باشید

نوام چامسکی
2014/05/18, 21:43
سلام به همه ی دوستان
یه چیزی هست متاسفانه که ضروری دیدم بگم یه عده هستند که برای این که ارزش سهم هایی که خودشون تو پرتفوشون دارند رو بالا ببرند یک سری تبلیغ بی پایه و اساس میکنن که برای دوستانی که تازه وارد هستند و هنوز مارگزیده نشدند و اطلاعات کافی از خرید و فروش سهام ندارند ممکنه نه تنها سوده نباشه زیانده نیز هست خواهش میکنم دوستتتتت گرامی و عزیز اگر پیشنهادی برای خرید یا فروش دارید با تحلیل و با اساس و منطق باشه وگرنه هر آدمی میتونه پیشنهاد بده هر سهمی رو بی اساس و منطق
ازکاربران عزیز هم این تقاضا رو دارم که خودمون دست تو دست همدیگه نذاریم امسال شبندر جان زیاد بشه تو سایتتت که اگر این اتفاق بیوفته عملا ....
ببخشید که پرگویی کردم ولی وظیفه خودم دونستم که بگم درود بی پایان به همه ی دوستان پرسود باشید

درود

با حرف شما هم موافق هستم

ولی وقتی کسی برای اموزش خودش اوقات صرف نمیکنه

بنظر تون توان اینرو داره بفهمه این تحلیل درسته یا غلط

من به شما میتونم تا شب 100 پست نشون بدم که طرف از تکنیکال فقط

پلتفرم متا تریدر و شنیده و دوتا اندیکاتور

و با این ارایه دلیل به اصطلاح باعث بدبختی خودش و دیگران شده

علاجش فقط اموزش خودمون و دانستن اینکه در یکی از سخترین کارهای دنیا وارد شدیم است

موفق باشید

S.TRADER
2014/05/19, 06:44
بعضی وقتا همون دو تا اندیکاتور و دو تا الگوی ساده و چنگال و Rsi می تونه هدف قیمتی را نشان بده که 1000 تا الیوت و ایچیموکو و درصدهای فیبو با برنامه هایی مثل Dynamic Trader و Elwave و Advanced Jet و Meta stockنمی تونن نشان بدن و بستگی داره هر کسی در روش خودش چقدر مهارت داره.

deh-ab
2014/05/19, 12:02
با سلام :
دوستان یه تحلیل از خمحرکه بزارید خیلی خیلی ممنونم.کم کم داره حد ضررم فعال میشه و موندم چیکار کنم.
"چرا دروغ بگم از سهام خودرویی میترسم چون خیلی سفته بازی تو اونا زیاده منم می خوام جلوی ضرر بیشتر را بگیرم و 2 تا سهم بنیادی بخرم بندازم کنار تا خیالم راحت باشه"

ممنون میشم دوستان رو خمحرکه و خموتور نظر بدن.

khademi1350
2014/05/20, 07:18
1----------------- وساپا

2----------------------------- شمواد

3--------------------------------------------- پردیس

4--------------------------------------------------------------ورنا

agahi
2014/05/20, 07:46
آبسال اين سهم بايد براي تعديل سنگين بسته بشه ( هر وقت مطلعين به تعداد و قميت مد نظر بخرند ) حتماً نماد رو مي بندند

نوام چامسکی
2014/05/22, 02:31
بعضی وقتا همون دو تا اندیکاتور و دو تا الگوی ساده و چنگال و Rsi می تونه هدف قیمتی را نشان بده که 1000 تا الیوت و ایچیموکو و درصدهای فیبو با برنامه هایی مثل Dynamic Trader و Elwave و Advanced Jet و Meta stockنمی تونن نشان بدن و بستگی داره هر کسی در روش خودش چقدر مهارت داره.

درود برشما رفیق

با هرچی میخواهی تحلیل کن و سود کن در نهایت سودت مهم است

ولی اگر با ابزاری که کار کردی و دیدی بیشتر از یک حد معقولی دارد به شما سیکنال غلط میدهد در جهت فیلتر و بهینه کردن ان بکوش

هر چیزی که به شما نشان بده الان قدرت خریدار و یا فروشنده زیاد شده است عالی است

و گرنه با یک سکه هم میشود معامله کرد و امکان اینکه یک جهت رو درست نشان بدهد 50 درصد است

هر احمقی میتونی 50 درصد روند رو درست تشخیص بده چون روند یا بالا یا پایین میره

ولی باید استراتژی داشته باشی این 50 درصد رو به میزانی قابل قبول بالا ببرد

حالا با هر ابزاری میخواهی کار کن فقط احتمال موفقیت بیشتر از 50 باشه

یاعلی

S.TRADER
2014/05/22, 08:08
درود برشما رفیق

با هرچی میخواهی تحلیل کن و سود کن در نهایت سودت مهم است

ولی اگر با ابزاری که کار کردی و دیدی بیشتر از یک حد معقولی دارد به شما سیکنال غلط میدهد در جهت فیلتر و بهینه کردن ان بکوش

هر چیزی که به شما نشان بده الان قدرت خریدار و یا فروشنده زیاد شده است عالی است

و گرنه با یک سکه هم میشود معامله کرد و امکان اینکه یک جهت رو درست نشان بدهد 50 درصد است

هر احمقی میتونی 50 درصد روند رو درست تشخیص بده چون روند یا بالا یا پایین میره

ولی باید استراتژی داشته باشی این 50 درصد رو به میزانی قابل قبول بالا ببرد

حالا با هر ابزاری میخواهی کار کن فقط احتمال موفقیت بیشتر از 50 باشه

یاعلی

کاملا با شما موافقم 50 درصد مثل این می مونه که اصلا تحلیلی نداری . با این که روش کار من خیلی سادس و فقط rsi و الگوهای مثلثی است اما تا حالا خوب جواب داده . شما هم اگه تونستی تست کنی بد نیست.

3156660
2014/05/22, 10:23
وسپه با داشتن سهامهایی مانند کگل و کچاد به نظر مفت میاد

ehsasia
2014/05/22, 15:54
یک پیشنهاد داریم (http://boursiha.blogfa.com)

پرنسس
2014/05/25, 23:44
رتکو وخزامیاد را برای خرید بررسی کنید.

arminfar
2014/05/26, 01:49
با درود
خکار
حخزر
وبشهر
به نظر این حقیر اینها از عرضه اولیه هم بهترند
پر سود باشید

علی علیزاده
2014/05/26, 08:06
ختراک

حميد اسدي
2014/05/26, 08:25
بـمپنا ( تولید برق عسلویه ) فرصد خرید

معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي:

روان‌شدن صنعت‌برق با سه بخش شدن توانير

معاون امور برق و انرژي وزارت نيرو با ابراز اميدواري نسبت به روان شدن کار صنعت برق با تغييرات ساختاري، گفت: قيمت تمام شده ي برق در اين مسير، شفاف تر شده و آهنگ فعاليت هاي صنعت برق نيز سرعت بيشتري خواهد گرفت. :.thumbsupsmileyanim

مـــرســـي ، خبر خوبي است /:.grlim:./

معاون وزير نيرو :

قيمت برق از يک پيامک هم ارزان‌تر است و بايد قيمت برق واقعي شود

علی علیزاده
2014/05/26, 08:25
ختراک
صف شد/:.Heart.:/

محمد یزدی
2014/05/26, 08:51
ولساپا حد ضرر هم 250

زنبور عسل
2014/05/26, 08:56
خرید شپلی.....

محمد یزدی
2014/05/26, 09:10
----------------

peyman_zdfy
2014/05/26, 09:17
فاذر هدف کوتاه مدت 430
ورنا هدف کوتاه مدت 170

ایرانی
2014/06/03, 08:31
حوزه اقتصاد کلان و بودجه93/03/13 - 15:13

با تصويب هيات دولت انجام مي‌شود

پرداخت خسارت تأخير در قراردادهاي خريد برق از نيروگاه‌هاي خصوصي

با ابلاغ معاون اول رئيس‌جمهور، مصوبه دولت درباره مبالغ پرداختي شركت مديريت شبكه برق ايران، بابت خسارت تأخير در پرداخت قراردادهاي خريد برق از نيروگاه‌هاي بخش خصوصي اجرايي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روزنامه رسمي جمهوري اسلامي ايران، معاون اول رئيس جمهور مصوبه هيات وزيران در خصوص مبالغ پرداختي شركت مديريت شبكه برق ايران، بابت خسارت تأخير در پرداخت قراردادهاي خريد برق از نيروگاه‌هاي بخش خصوصي را براي اجرا به وزارت نيرو و وزارت امور اقتصادي و دارايي ابلاغ کرد.

هيأت‌وزيران در جلسه 4/3/1393 به پيشنهاد شماره 100/20/37811/92 مورخ 2/9/1392 وزارت نيرو و به استناد ماده (147) قانون مالياتهاي مستقيم ـ مصوب 1366ـ و اصلاحات بعدي آن تصويب کرد:

مبالغ پرداختي شركت مديريت شبكه برق ايران، بابت خسارت تأخير در پرداخت قراردادهاي خريد برق از نيروگاه‌هاي بخش خصوصي به عنوان هزينه قابل قبول مالياتي تلقي مي‌شود.

معاون اول رئيس جمهور ـ اسحاق جهانگيري

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930311001077

ایرانی
2014/06/03, 08:35

با ابلاغ معاون اول رئيس‌جمهور، مصوبه دولت درباره مبالغ پرداختي شركت مديريت شبكه برق ايران، بابت خسارت تأخير در پرداخت قراردادهاي خريد برق از نيروگاه‌هاي بخش خصوصي اجرايي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روزنامه رسمي جمهوري اسلامي ايران، معاون اول رئيس جمهور مصوبه هيات وزيران در خصوص مبالغ پرداختي شركت مديريت شبكه برق ايران، بابت خسارت تأخير در پرداخت قراردادهاي خريد برق از نيروگاه‌هاي بخش خصوصي را براي اجرا به وزارت نيرو و وزارت امور اقتصادي و دارايي ابلاغ کرد.

هيأت‌وزيران در جلسه 4/3/1393 به پيشنهاد شماره 100/20/37811/92 مورخ 2/9/1392 وزارت نيرو و به استناد ماده (147) قانون مالياتهاي مستقيم ـ مصوب 1366ـ و اصلاحات بعدي آن تصويب کرد:

مبالغ پرداختي شركت مديريت شبكه برق ايران، بابت خسارت تأخير در پرداخت قراردادهاي خريد برق از نيروگاه‌هاي بخش خصوصي به عنوان هزينه قابل قبول مالياتي تلقي مي‌شود.

بازار هنوز گیج است و اهمیت این خبر مهم را برای بمپنا درک نكرده.

بمپنا 80 میلیارد تومان بابت خسارت تاخیر در پرداخت های توانیر و دولت ، به سودش اضافه میشود.

80 میلیارد تومان، تقسیم بر 728 میلیون تعداد سهام

110 تومان به ازای هر سهم به سود بمپنا اضافه میشود

مبارک سهامداران باشد. :.thumbsupsmileyanim

ایرانی
2014/06/03, 08:39
اهمیت خبر بالا که امروز منتشر شد را با مصاحبه چندی پیش مدیران بمپنا در نظر بگیرید.

بزودی تعدیل مثبت بالای سهم و میزان آن از طریق کدال و سایت رسمی سازمان بورس اعلام خواهد شد.

گروه اقتصادی / حوزه بورس / خبرگزاری فارس

شماره: 13921228000529
نسخه چاپي
یک مقام مسئول شركت خبر داد

تعدیل با اهمیت در EPS عسلویه مپنا/ دریافت ۸۰۰ میلیارد ریال از مطالبات

مدیر ارتباط با سرمایه‌گذاران گروه مپنا، گفت: طبق قرارداد فی مابین با شركت توانیر، این شركت بابت تاخیر در پرداخت مطالبات، ۱۲ درصد جریمه دیركرد به فروشنده پرداخت خواهد کرد و تعدیل با اهمیتی را در ای‌پی‌اس سال ۹۳ شاهد خواهیم بود.

خبرگزاری فارس: تعدیل با اهمیت در EPS عسلویه مپنا/ دریافت ۸۰۰ میلیارد ریال از مطالبات

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، طبق آخرین اطلاعات کسب شده، شركت تولید برق عسلویه از بابت تاخیر در دریافت مطالبات خود از شركت توانیر بیش از 800 میلیارد ریال جریمه دیر کرد دریافت می‌کند.

در این باره، مدیر سرمایه‌گذاری و روابط سرمایه‌گذاران گروه مپنا با تایید این مطلب، به فارس گفت: طبق قرارداد فی مابین با شركت توانیر، این شركت بابت تاخیر در پرداخت مطالبات، 12 درصد جریمه دیر کرد به فروشنده پرداخت خواهد کرد.

معراج نادری فصیح در پاسخ به این سوال که رقم دقیق این مطالبات چقدر است، گفت: این رقم بطور دقیق محاسبه نشده ولی قطعا بیش از 800 میلیارد ریال است که پس از مشخص شدن رقم دقیق از طریق سامانه کدال به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

وی درباره طرح توسعه این نیروگاه نیز گفت: سیکل ترکیبی کردن نیروگاه‌های گروه مپنا از اولویت‌های اصلی این شركت است و بخشی از تامین مالی اجرای این پروژه‌ها از طریق بازار سرمایه انجام خواهد شد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، طرح توسعه نیروگاه عسلویه از سال آینده آغاز می‌شود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921228000529

بورس 24 :

خبری مهم از نیروگاه عسلویه/توانیر با پرداخت جریمه دیركرد مطالبات موافقت کرد

یک مقام مسئول در گروه مپنا اعلام کرد:شركت تولید برق عسلویه از بابت تاخیر در دریافت مطالبات خود از شركت توانیر بیش از 800 میلیارد ریال جریمه دیر کرد دریافت می کند .

مدیر سرمایه گذاری و روابط سرمایه گذاران گروه مپنا که باخبرنگار بورس 24 سخن می گفت، خاطرنشان کرد : طبق قرارداد فی مابین با شركت توانیر ، این شركت بابت تاخیر در پرداخت مطالبات ، 12 درصد جریمه دیر کرد به فروشنده پرداخت خواهد کرد .

معراج نادری فصیح در پاسخ به این سوال که رقم دقیق دریافت این مطالبات چقدر است ، گفت : این رقم به طور دقیق محاسبه نشده، ولی قطعا بیش از 800 میلیارد ریال است که پس از مشخص شدن رقم دقیق از طریق سامانه کدال به اطلاع سهامداران خواهد رسید و البته به ما اعلام شده که وزارت نیرو با پرداخت این عدد موافقت کرده است.

وی توضیح داد:قراردادهای نیروگاه عسلویه با توانیر 20 ساله است که سال گذشته 5 سال نخست آن تمام شد،از این رو بابت تاخیر در پرداخت مطالبات در این پروسه 5 ساله،عددی معادل 800 میلیارد ریال بزودی به مپنا پرداخت می شود.

نادری درباره طرح توسعه این نیروگاه نیز گفت : سیکل ترکیبی کردن نیروگاه های گروه مپنا از اولویت های اصلی این شركت است و بخشی از تامین مالی اجرای این پروژه ها از طریق بازار سرمایه انجام خواهد شد .

وی افزود : بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ، طرح توسعه نیروگاه عسلویه از سال آینده آغاز می شود.

گفتنی است،با نهایی شدن این پرداخت 80 میلیارد تومانی،111 تومان به پیش بینی سود 173 تومانی بمپنا در سال 93 افزوده خواهد شد.[/quote]

ایرانی
2014/06/03, 08:40

بازار هنوز گیج است و اهمیت این خبر مهم را برای بمپنا درک نكرده.

بمپنا 80 میلیارد تومان بابت خسارت تاخیر در پرداخت های توانیر و دولت ، به سودش اضافه میشود.

80 میلیارد تومان، تقسیم بر 728 میلیون تعداد سهام

110 تومان به ازای هر سهم به سود بمپنا اضافه میشود

مبارک سهامداران باشد. :.thumbsupsmileyanim

علی علیزاده
2014/06/03, 09:12
ختراک....سهمی که کسی حواسش بهش نیست و هم بنیادی عالی هس هم تکنیکال

مجيد رادمنش
2014/06/03, 09:51
در حال حاضر شاهد معاملات متعادل تکمبا در قیمت 155 تومان هستیم

با توجه به بهبود شرایط بنیادی و افت قیمت، در قیمتهای فعلی کم ریسک و مناسب ارزیابی میشود.

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=30719054967088301#

Aiming
2014/06/03, 10:02
ختراک....سهمی که کسی حواسش بهش نیست و هم بنیادی عالی هس هم تکنیکال

یکی دیگه از نکات مثبتش به جز تکنیکال و بنیادی همونیه که اول فرمودید ...اینکه کسی حواسش بهش نیست;)

سیدامیر
2014/06/03, 10:17
سلام..

ختوفا....فرصت عالی /:.smilingsmiley.:/

پرنسس
2014/06/03, 10:19
زامیاد برای تعدیل 93 هفته بعد متوقف میشه .:.thumbsupsmileyanim

محمد حسین
2014/06/04, 19:16
اختصاصی مهر؛
مجوز ارائه خدمات نسل سوم و چهارم موبایل صادر شد/ شروط لازم برای ورود به 3G

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مجوز ارائه خدمات نسل سوم موبایل را صادر کرد که براساس این مصوبه شرکت مخابرات ایران و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل ملزم به اجرایی کردن رومینگ ملی و طرح ترابردپذیری موبایل به عنوان پیش نیاز ارائه سرویس های باندپهن موبایل - 3G و 4G - شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به اهمیت و نقش پهنای باند در میزان پیشرفت کشور و استفاده از موبایل باند پهن به عنوان پیشران توسعه، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 186 خود اصول حاکم بر نحوه اصلاح و ارتقای پروانه فعالیت اپراتورهای موبایل را برای ارائه خدمات باندپهن تعیین و تصویب کرد.
این اصول با توجه به پایان دوره حفاظت اپراتور سوم موبایل – رایتل- در 31 مردادماه سال جاری، با تاکید بر ایجاد توزان و رقابت عادلانه در تخصیص فضای فرکانسی، فراهم کردن صدور مجوز اپراتورهای مجازی، اجرایی کردن رومینگ ملی، اجرای طرح ترابردپذیری شماره های تلفن همراه ( تغییر اپراتور بدون تغییر شماره) و یکنواخت شدن شماره گذاری و تعرفه ها و حمایت از تولید داخل به تصویب رسیده است.
در این مصوبه منظور از ارائه خمدات باندپهن موبایل، شبکه ارتباطی تلفن همراه نسل سوم و بالاتر مبتنی بر فناوریهای UMTS و LTE و LTE پیشرفته براساس استانداردهای ITU و 3G و یا ETSI است.
همچنین اپراتور مجازی موبایل به اپراتوری اطلاق می شود که دارای امکانات شبکه ای ارائه خدمات نیست و با عقد قرارداد با اپراتورهای موبایل دارای شبکه، از امکانات و ظرفیتهای آنها برای ارائه خدمات موبایل استفاده می کند.
شرایط لازم برای ارائه خدمات نسل سوم موبایل
براساس شرایط این مصوبه، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می تواند براساس درخواست اپراتورهای متقاضی، بعد از اتمام دوره حفاظت اپراتور سوم موبایل، نسبت به صدور مجوز ارتقا برای اپراتورهای متقاضی اقدام کند. این سازمان همچنین می تواند برای تامین باندفرکانسی مورد نیاز، فرکانس 2100 و 3600 مگاهرتز را به صورت FDD و با دریافت حق امتیاز به اپراتورهای متقاضی واگذار کند که البته این به معنای دریافت مجوز ارائه خدمات نبوده و اپراتور ملزم به تامین تمامی شرایط این مصوبه خواهند بود.
در این مصوبه هر اپراتور برای فعالیت در حوزه خدمات 3G و 4G باید مبلغ 3 هزار میلیارد ریال حق امتیاز به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقدام کند. این اپراتورها موظفند بدهی ها و حسابهای مالی خود را قبل از دریافت مجوز، تسویه کنند.
اپراتورهای متقاضی می توانند با استفاده از فناوری وای فای به صورت برون ساختمانی، این خدمات را به مشترکان خود ارائه دهند.
اپراتورهای موبایل موظف به اشتراک گذاری سایتهای BTS براساس نظر رگولاتوری هستند و موظفند حداکثر 18 ماه پس از صدور مجوز، نسبت به ارائه خدمات ترابرد شماره موبایل – امکان تغییر اپراتور بدون تغییر شماره برای مشترک – اقدام کنند.
در این مصوبه برای نقض تعهدات هر یک از اپراتورها در بخش توسعه، کیفیت خدمات، تعهدات رقابتی و مالی و نظارتی نیز اخطاریه کتبی و جریمه درنظر گرفته شده است.

ایرانی
2014/06/10, 09:00
به دوستان توصیه میکنم که مطالب جناب کاوه در خصوص بمپنا - تولید برق عسلویه را با دقت مطالعه کنند.

با سلام مجدد
از لطف و محبت همه دوستان نهایت تشكر را دارم. مخصوصاً دوستانی که در پیام ابزار لطف داشتند. به خصوص دیدن دوست قدیمی که مدتی بود جمع ما را ترک کرده بود و منتظر حضور مجدد ایشون در تاپیک خودشان هستیم.

همانطور که عرض شد امروز جلسه ای نسبتاً خصوصی در خصوص نیروگاه عسلویه با حضور مدیر توسعه عسلویه و مدیر عملیات و اجرایی عسلویه و آقای نادری مدیر سرمایه گذاری گروه مپنا و همچنین نماینده نیروگاه پرند و بخش بین الملل شركت و نماینده شركت مهتاب گستر و نماینده چند شركت حقوقی برگزار شد.

اهم مطالب گفته شده در جلسه را بطور خلاصه وار عرض میکنم.

1- مطالبات عسلویه تا پایان سال 92 بیش از 600 میلیارد تومان است. یعنی به ازای هر سهم 825 تومان از توانیر طلب دارد و قرار شده که به بخاطر دیركرد 14٪ سود بگیرد. ( همان 80 و 110 میلیارد تومان جریمه دیركرد مطالبات که در خبرها داشتیم)
مطالبات و طلبهای امسال و از ابتدای فروردین تا اكنون در جلسه اعلام نشد.
دستورالعمل بخشنامه پرداخت سود دیركرد با مهر و امضاء معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو چیت چیان به شركت ارسال شده است.
یعنی در واقع هم اصل طلب و هم سود دیركرد قطعی است و ردخور نداره.

2- در خصوص خریداران سهم که مدتی است در سایتها عنوان میشود.
خریداران حقوقی بمپنا تا معاملات دیروز که لیست آنها آماده شده بود.
شركت نفت نیرو
نفت ماهان
هواپیمایی ماهان
مجموعه بانک پاسارگاد
شركت توسعه نیروتوانا
صندوق توسعه به نیابت از بانک تجارت
شركت مهتاب گستر
شركت نور دنا
توسعه جنوب
و مجموعه نفت. ( در ابتدار تصور کردم که منظورشان صندوق نفت است. اما زمانی که لیست را مشاهده کردم، منظور شركتهای زیرمجموعه وزارت نفت است.)
تا معاملات دیروز حوالی 14 میلیون سهم خرید داشتند.

3- به مدیران شركت گفته شد که بازار تشنه شفاف سازی و اطلاعیه جدید است.

آقای نادری معاون بین الملل و سرمایه گذاری و اطلاع رسانی شركت گفت که تا الان ظرف چند هفته اخیر دو مرتبه نامه و اطلاعیه جدید برای بورس و کدال فرستادیم اما سازمان از انتشار آنها طفره رفته.

اعلام کردن که مرحله دوم آماده سازی و احداث سیکل ترکیبی از 5 روز پیش شروع شده و همان روز به بورس نامه نوشتن در خصوص سیکل ترکیبی اما بورس فعلاً برای اعلام آن دست نگه داشته.

4- طبق قراردادی که بین عسلویه و سهامدار عمده مپنا منعقد شده، مپنا متعهد شده که مراحل احداث و توسعه و تبدیل و تكمیل سیکل ترکیبی را برای شركت انجام دهد.

نكته مهم که به نظرم مهمترین خبری که امروز در جلسه از زبان مدیران مطرح شد اینكه، طبق مصوبه هیئت دولت و دستورالعمل وزارت نفت که حتی دستورالعمل با مهر امضا نفر دوم وزارت نفت به حضار در جلسه نشان داده شد، شركت تولید برق عسلویه، نیروگاه سیکل ترکیبی را به انجام برساند. وزارت نفت طبق قانون موظف است که تمام هزینه های آن را به شركت پرداخت کند. ( برای عسلویه 1200 میلیارد تومان پرداخت خواهد شد)
چندین مرتبه از طرف مدیران تاکید شد که عسلویه بابت تبدیل نیروگاه گازی به نیروگاه سیکل ترکیبی؛ یک ریال هزینه نمیکند و شركت عسلویه بابت مطالباتی که از مپنا طلب دارد. مپنا متعهد است که سیکل ترکیبی را برای شركت بطور کامل انجام دهد.

به قول مدیران مجموعه، 1200 میلیارد تومان پول به عسلویه پرداخت خواهد شد و آنهم پولی که برای آن یک ریال هم هزینه نكرده است.

5- در مورد ترازنامه و وام ارزی و تسعیر ارز سوال شد.
اعلام کردن که این از اشتباهات بازار است که به درستی آنرا متوجه نشده است.
گفتند که از صندوق ذخیره ارزی به عاملیت بانک ملت وام با بهره 2٪ گرفته شد که حتی اگر پرداخت آن تاخیر بیفته با این سود اندک به نفع شركت است.
بهشون گفتم بخاطر این تسعیر ارز تعدیل منفی نمیدهید؟ با تعجب پاسخ دادن که تعدیل منفی برای چی!!!

مجدداً اعلام کردن که ترازنامه و امید نامه شركت را به درستی متوجه نشدید.
گفتند که همه این ها در پیش بینی شركت آورده شده و تعدیل منفی نخواهیم داشت. ( چندین مرتبه درباره تسعیر ارزی از آنها سوال شد و چندین مرتبه اعلام کردن که همین الان شركت از 3 ناحیه توانایی اعلام تعدیل مثبت را دارد.)

6- اعلام شد که مجمع سالانه شركت 10 تیرماه است و تقسیم سود بالای 50٪ خواهیم داشت.

7- در خصوص میزان مالکیت و درصد عسلویه در پرند و سنندج سوال شد که پاسخ دادن، در این خصوص خیلی ها میپرسند، اجازه بدهید در مجمع و یا در اطلاعیه و جلسه بعدی با توضیحات کامل شرح دهیم.
فكر کنم نماینده نیروگاه پرند که در جلسه امروز بود، بی ارتباط با این قضیه نبود.

8-سند مالکیت قطعی زمین نیروگاه 65 هكتار است که سند مالکیت 49 هكتار دیگر به شركت اضافه شده است.
به قول مدیران ، عسلویه اولین و تنها نیروگاهی است که سند مالکیت قطعی دارد.

9- در خصوص ارزش جایگزینی سوال شد، اعلام کردن با توجه به شرایط امروز، ارزش جایگزینی عسلویه 1800 میلیارد تومان است.
یکی از حاضرین گفت که در جلسه معارفه گفته شد که ارزش جایگزینی شركت 1500 میلیارد تومان است!
پاسخ دادن آن زمان که در جلسه معارفه عنوان شد، نرخ و هزینه ها و طرح ها بخاطر نزدیکی به زمان عرضه بطور دقیق محاسبه نشده بود و اگر بخواهیم سیکل ترکیبی و طرح توسعه ای را در نظر بگیریم از ارقام 1800 میلیارد تومان فراتر خواهد رفت.

10 - سعی شد مطالب گفته شده در بالا، دقیق و صادقانه و با رعایت کامل امانت در گفته های مدیران ذكر شود. ( البته مطالب فنی و تخصصی در خصوص مسایل نیروگاهی گفته شد که جدا از مسایل بورسی و سهامداری است)
اگر کم و کاستی در نقل مطالب رخ داد، به بزرگواری خودتان ببخشید. اگر نیاز شد فایل صوتی جلسه ارائه خواهد شد.

موفق باشید.

khademi1350
2014/07/12, 09:57
غالبر============ مجمع پیش روی -------- به کف خوردن سهم و تکنیکال مناسب سهم --------- افزایش 3 درصدی قیمت لبنیات که بعد از ماه رمضان اجرا می شود

khademi1350
2014/07/12, 09:58
]غالبر============ مجمع پیش روی -------- به کف خوردن سهم و تکنیکال مناسب سهم --------- افزایش 30 درصدی قیمت لبنیات که بعد از ماه رمضان اجرا می شود [/SIZE]

omid2014
2014/07/31, 01:58
با توجه به به کف خوردن شاخص خودرو و همچنین واکنش نشان دادن سهام خودروییها نسبت به فيبوناچی ریتریسمنت سهم های این گروه برای کوتاه مدت خوب هستند.

khademi1350
2014/08/02, 09:25
ورنا با هدف 154 -------------- محرک اصلی سهم فروش بلوک ورنا توسط وساپا

غالبر-------------------------------

omidvar
2014/08/06, 08:34
فایرا با قیمت 410 تومن فعلی هدف میانمدت 2400 تومن>:D< اسا تید تکنیکال برسی نموده خلاف انرا ثابت نمایند توجه شمارا به نمودار تعدیل نشده در مفید تریدر وگپ ایجاد شده وهدف گپ 2400 تومن جلب مینمایم:.thumbsupsmileyanim

حميد اسدي
2014/08/09, 08:10
بمپنا - تولید برق عسلویه

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=39807886630843041

گزارش فــــــــــــــردا بـــــازار

فردا و هفته پیش رو پیش بینی میشود که کلیت بازار مثبت باشد و بمپنا ، رمپنا بابت خبر رسمی پرداخت مطالبات پیمانکاران صف خرید را تجربه خواهند کرد. با توجه به اینکه بمپنا بیش از 900 میلیارد تومان مطالبات از توانیر طلب دارد ، هفته آتی قیمت بمپنا رشد خوبی خواهد داشت.

علاوه بر خبر پرداخت مطالبات، معامله بلوکی 15 درصدی بمپنا که طبق شنیده ها، آگهی آن هفته آینده از طرف بورس اعلام خواهد شد و همچنین افزایش سرمایه 130 درصدی بمپنا ، موجب اقبال بازار بر این سهم خواهد بود.

جعفرزاده
2014/08/09, 10:04
کرمان / بمپنا / رمپنا / ثاباد / ثتران

احمدخان
2014/08/09, 10:09
پلوله - شمواد - شکربن

dpi
2014/08/09, 17:57
تايرا:حمايت 450 هدف 500-520
وايران : حمايت مهم:170 هدف 220 و 244
ثغرب :حمايت 240 هدف 300-340
وخارزم حمايت 152-155 هدف 172-185-200
مپنا:حمايت:700-740 هدف 780-800-840
فاسمين:حمايت 370-380 هدف420-480-530
كروي:حمايت 215-230 هدف 260-280-300

شبندر
2014/08/09, 19:57
همچنان فروش سهام

سیدامیر
2014/08/17, 09:26
سلام...

بترانس

تو این قیمتها هیچ ریسکی نداره..

میان مدت بازدهی خوبی خواهد داشت ....

حميد اسدي
2014/08/17, 09:28
نوشته شده توسط کاوه از سایت بورکس: ( حتماً مطالعه کنید )

بمپنا از سهم ها و شرکتهای است که بدان خوش بین و مثبت هستم. این سهم مولفه ها و برگ های برنده بسیاری دارد که هر سهامداری را برای بررسی مشتاق و احیاناً برای خرید جذاب میکند.

البته بنده ، بمپنا را شرکتی پیمانکاری در نظر نمیگیرم، چون بمپنا شرکتی است تولیدی که در همه حال برق را بصورت تضمینی و همیشگی به توانیر میفروشد. یعنی اگر کل کشور ركود و کساد فرا بگیرد ، این شركت سود و فروش همیشگی و دائمی و تضمینی خودش را خواهد داشت.
طبق قرار داد فی مابین توانیر و عسلویه، حتی اگر شركت برق هم تولید نكند، توانیر موظف است که 90 درصد مبلغ فروش را به شركت پرداخت کند. ( یعنی شركت بابت چیزی که حتی تولید هم نكند، پولش را دریافت میکند )

در مورد ارزندگی سهم و سایر موارد از جمله، ارزش گذاری و ارزش بازار و ارزش جایگزینی ، فرآیند سیکل ترکیبی و طرح توسعه ای بزرگ شرکت ، پرداخت مطالبات ، افزایش سرمایه ، معامله بلوکی و گزارش اخیر شرکت و پوشش خوب و سود عملیاتی عالی سهم به قدر کفایت صحبت شده است.

اکنون از زاویه دیگر و نرخ فروش داخلی و فروش صادراتی و مقایسه قیمت برق با سایر کشورها به موضوع نگاه میکنیم.

در پیش بینی امسال نرخ فروش برق هر کیلو وات ساعت 506.2 ریال است که طبق فرمول خاصی که بر مبنای شاخص ترکیبی بهای مصرف کننده (نرخ تورم ) و نرخ ارز مورد تعدیل ماهیانه قرار میگیرد.

در خبرها هم داشتیم که امسال در فصل بهار و تابستان بخاطر پیک مصرف ، تعرفه دولت برای برق خريداري شده از نیروگاهها به 550 ريال و نیز 650 ریال افزایش یافته است.

در حال حاضر دولت هر متر مکعب گاز را با قیمت 13 سنت به صنایع مختلف میفروشد.( البته در شرایط فعلی دولت گاز را به نیروگاه ها بصور رایگان و مجانی میدهد)
در نیروگاه های گازی هر متر مکعب گاز 3 کیلو وات برق تولید میکند و در نیروگاه های سیکل ترکیبی این تولید به 4 کیلو وات و نزدیک 5 کیلو وات میرسد.

یعنی الان برای دولت قیمت هرکیلو وات برق 130 تومان تمام میشود و امروز شاهد هستیم که این قیمت برق که برای خود دولت هر کیلو وات 130 تومان تمام شده به قیمت 60 تومان به مصرف کننده میدهد.

( روز چهارشنبه 25000 مگاوات برق به ارزش 1.5 میلیارد در بورس انرژی معامله شد که از برآیند آن عدد 60 تومان برای هر کیلو وات بدست میآد)

دولت و وزارت نیرو و توانیر تا یک حد و مرحله ای میتوانند تاوان و هزینه سوبسید برق را بپردازند و بعد از مرحله ای به ناچار و از سر اجبار به مانند سایر کالاها سوبسید و یارانه برق را حذف خواهند کرد و به قیمت واقعی و عادلانه خواهند رساند.

همین برنامه و کاری که در سایر کالاها از جمله بنزین و گازوییل و سایر کالاها انجام شد و سوبسید مربوطه را حذف کردند.

در خبرها داشتیم که ایران به دنبال صادرات برق به امارات و سایر کشورهای عربی است.

دیپلماسی جدید برقی در آسیای میانه؛
آغاز مذاكرات برقی ایران و اعراب/ برق ایران ابوظبی را روشن می‌کند

معاون وزیر نیرو با اشاره به آغاز مذاكرات با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس از احتمال آغاز صادرات برق ایران به ابوظبی امارات خبر داد و گفت: احداث 2 مسیر جدید انتقال برق بین ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان در دستور کار قرار دارد.

http://www.mehrnews.com/detail/News/2349551

در حال حاضر ایران به کشورهای ترکیه و عراق و ارمنستان صادرات برق دارد و سیاست جدید دولت صادرات برق به کشورهای عربی و به دنبال آن مصر و کشورهای شمال آفریفا است.

نرخی که دولت برق را از نیروگاه های داخلی میخرد برابر با 1 سنت و یا حداکثر 2 سنت است و آن را نرخ 12 و 13 سنت به کشورهای منطقه میفروشد.

در خبرها داشتیم که به نیروگاه ها خصوصی اجازه داده شده که خود اقدام به صادرات برق داشته باشند.

در صورتی که طبق اساسنامه عسلویه، شرکت مجوز صادرات 300 مگاوات برق را دارا میباشد.

حال نگاهی بیندازیم به نرخ فروش برق در سایر کشورها :

این تصاویر و لینک زیر بهترین سند برای قیمت برق در سایر نقاط جهان است. ( البته نرخ ها مربوط به 3 سال پیش یعنی سال 2011 است و بالطبع امسال به نسبت هزینه ها و تورم این نرخ های برق افزایش یافته است.)

http://forums.boursy.com/imported/2014/08/zhh9o8xhr6g9rmz5823k-1.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2014/08/lk9u1w5g8jlz6zsr9l96-1.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2014/08/7slkyr6ahtp4zo15vuuu-1.jpg

همانطور که ملاحظه میکنید، پایین ترن قیمت برق مربوط به کشور هند است که برای هر کیلو وات ساعت برابر با 8 سنت است و بالاترین نرخ فروش برق مربوط به آلمان با 35 سنت و دانمارک با 41 سنت است.

http://shrinkthatfootprint.com/average-electricity-prices-kwh

نکته جالب و مهم موضوع این است که نرخ فروش برق نیروگاه های تولید برق داخلی به دولت 1 و 2 سنت است. ;)

این تفاوت و این اختلاق قیمت در نوع خودش جالب و وسوسه انگیز است. /:.wubsmiley.:/

قبلاً هم گفتم که در کل و تمام 700 شرکت حاضر در بورس، تنها سه صنعت و سه گروه قیمت فروش محصولات و تولیدات آن از قیمت ها منطقه و سایر کشورها کمتر است و یکی از این صنعت ها و گروه ها ، صنعت تولید برق و نیروگاهی است.

تصاویر و مطالب خود گویای همه چیز است. به نظرم بمپنا ، نیروگاه تولید برق عسلویه ارزش سرمایه گذاری و سهامداری را دارد.

شرکتی که با اختلاف زیاد دارای مزیت نسبی در فروش و نرخ و تولید است.

khademi1350
2014/08/17, 23:52
از گروه مواد غذایی با بیشترین حجم معاملات در جند روز گذشته ( غالبر

از گروه مواد شیمیایی که اسن سهم تا چند روز اینده باید پیش بینی سال 94 خود را ارایه دهد که احتمال بسته شدن نماد هم میرود ( شمواد

از گروه خودرویی سهام ورنا و وساپا را بخرید که سهامی را در کف قیمت خود خرید کرده اید ورنا هم باید تا چند روز دیگه پیش بینی سال 94 خود را با تعدیل مثبت به بازار ارایه بدهد ( ورنا وساپا

اسمان
2014/08/20, 11:02
دوستان خبهمن جهت بررسی و خرید ...
سهم در کف کانال هست ...
در حال حاضر به اندازه قیمت فعلی سود انباشته دارد ...

مات
2014/08/20, 11:05
ونفت فلوله وپترو گزینه های خوبی هستند برای خرید

غفران
2014/08/20, 11:06
کروی:
حل مشکل خاک
افزایش قیمت جهانی روی و پیش بینی افزایش بیشتر با تعطیلی 3معدن بزرگ در کانادا و استرالیا
و...

اسمان
2014/08/20, 11:39
سهم در کف کانال هست ...

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=26824673819862694
;);):x

milad617
2014/08/20, 20:43
سهم در کف کانال هست ...

حقوقی خیلی آشغالی داره

اسمان
2014/08/20, 21:37
حقوقی خیلی آشغالی داره

شما هر سهمی رو بر اساس صورتهای مالی متشر شده شرکت و بنیادی ان به همراه فاند خوب ان بخر ....
ضمن اینکه ازپی به ای معقولی برخوردار باشد .
خبهمن تمامی موارد بالا را دارا میباشد ...در حال حاضر حقوقی هم طی این دو روزخوب کف سهم و بسته و حمایت میکنه
بنده به دوستان در این قیمتا پیشنهادخرید دادم همراه با بررسی سهم...
حالا شما سهمی که از 350 شده 150 تومن و به کف سالیانه خود رسیده را دوست نداری بخری اختیار سرمایتو داری و صاحب اختیار
ولی بدون حقوقی هم به منفعت خود فکر میکنه و قطعا روزی از ان سود،، سیو خواهد کرد

milad617
2014/08/20, 21:58
شما هر سهمی رو بر اساس صورتهای مالی متشر شده شرکت و بنیادی ان به همراه فاند خوب ان بخر ....
ضمن اینکه ازپی به ای معقولی برخوردار باشد .
خبهمن تمامی موارد بالا را دارا میباشد ...در حال حاضر حقوقی هم طی این دو روزخوب کف سهم و بسته و حمایت میکنه
بنده به دوستان در این قیمتا پیشنهادخرید دادم همراه با بررسی سهم...
حالا شما سهمی که از 350 شده 150 تومن و به کف سالیانه خود رسیده را دوست نداری بخری اختیار سرمایتو داری و صاحب اختیار
ولی بدون حقوقی هم به منفعت خود فکر میکنه و قطعا روزی از ان سود،، سیو خواهد کرد

درارزندگی سهم شکی نیست ولی متاسفانه گروه خودرو نگاهش به لیدر گروه است

اسمان
2014/08/20, 23:30
درارزندگی سهم شکی نیست ولی متاسفانه گروه خودرو نگاهش به لیدر گروه است

متاسفانه این واژه (لیدر) را ما سرمایه گذاران ایرانی مد کردیم ..
هر شرکت صورت های مالی مجزا همراه با ای پی اس ودی پی اس جداگانه دارد و کاملا از نظردرامد و وضعیت تولید با سایر شرکتها و نمادها تفاوتهای بزرگ و فاحش دارند
قرار نیست سهمی که به اندازه قیمت فعلیش فقط سود انباشته دارد را ( خبهمن ) با بعضی از هم گروهی ها که زیان انباشته دارند سنجیده شود
و یا به قولی نمیشه همه را به یه چوب راند .بالاخره در بازه زمانی سهم سوده راهش را از سایر جدا خواهد کرد ..خواه خبهمن باشد خواه....;)

khademi1350
2014/08/27, 07:30
غالبر ================= 50 برابر حجم مبنای خود در معاملات دیروز را یک سیگنال قوی خرید بدونید شرکت های لبنیاتی سودهای خوبی به جیب زده اند گول این گزارشات حسابرسی نشده بعضی سهم ها مثل همین غالبر را نخورید

شمواد========= شاید سهم بزودی بسته بشه برای گزارش پیش بینی سال 94 خود و با قیمت خوبی بازگشایی بشه سهم شمواد را از دست ندهید

ورنا ======= ببینید این سهم فقط به ازای هر سهم خودش چقدر ایران خودرو و سایپا داره و با چه قیمتی داره معامله میشه

وساپا============ پارسال شهریور ماه در قیمت 120 بسته شد و 210 باز شد سهم پتاسیل ای تکرار را بازم داره سهم وساپا را از دست ندهید

hamid26967
2014/08/27, 08:12
کاذر سیگنال خوبی در اندیکاتور استوک ایجاد کرده و قیمتش در کف کانال هست

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/کاذر_27411.png (http://up.boursy.com/)

hamid26967
2014/08/27, 08:20
چکارن هم احتمال برگشت از 470 تومن وجود دارد تو واچینگ لیست باشه بد نیست

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/چکارنDaily_d90b1.png (http://up.boursy.com/)

hamid26967
2014/08/27, 08:35
هم کاذر و هم چکارن صف خرید شدن

milad617
2014/08/30, 22:33
ALBORz

saeedyose
2014/08/31, 08:42
سلام دست درد نکنه با این پیشنهاد خوبت=لطف میکینین نظرتون درباره ثرود هم بگین

amin ge
2014/08/31, 14:07
پتایر93/6/9

سهم در کف کانال صعودی است وامروز(9/6)به خط روند نزولی خود برخورد کرد قطعا فردا رد می کند اما فردا نیاز ینیست در مثبت کامل خرید شود خرید در صفر تابلو عالی است

هدف سهم در میان مدت حدودا 650 است لذا سیکل حرکتی سهم بدین صورت است

مقاومت 465 و 504و 565 را در پیش رو دارد

amin ge
2014/08/31, 15:01
خگستر9/6/93

هدف میان مدت سهم 500 است لذا روند صعودی سهم بدین صورت است

فعلا در کوتاه مدت اهداف زیر را دارد347و 360

amin ge
2014/08/31, 15:42
البرز:فردا از منفی یا صفر سهم قطعا صف خرید می شود

amin ge
2014/08/31, 16:06
-دانا: فردا از منفی یا صفر سهم قطعا صف خرید می شود

مجتبی مصلحMTM
2014/08/31, 16:22
سیگنال پرتفو۲۴ولصنم و وبیمه امروز داده گفتم ب دوستان بگم ولی خریدو فروش دست خودتونه

fattahi
2014/08/31, 18:47
بهمنی از بحران ارزی 91 می گوید
بهمنی از بحران ارزی 91 می گوید
رئیس کل سابق بانک مرکزی با اشاره به وضعیت تورمی فعلی کشور و زمانی که وی زمام دار ریاست بانک مرکزی بود، عنوان کرد:
محمود بهمنی در مورد دلایل سکوت خود در ماه‌های گذشته گفت: این سکوت به این دلیل بود که نمی‌خواستم در کار دوستان بسیار محبوبم دخالت کنم و بعضاً مواردی که مورد نظر آنها نباشد را مطرح کنم.

رئیس کل سابق بانک مرکزی با اشاره به وضعیت تورمی فعلی کشور و زمانی که وی زمام دار ریاست بانک مرکزی بود، عنوان کرد: در سال‌های 90 و 91 نرخ ارز از 1226 به 2477 تومان ناگهان افزایش یافت که دلیل اصلی آن کاهش صدور نفت کشور به دلیل تحریم‌های اعمال شده بود.

وی با اشاره به اینکه در این حالت درآمدهای نفتی (ارزی) کشور به یکباره به 40 درصد کاهش یافت، بیان کرد: در این حالت قیمت مواد اولیه واردات و مواد اولیه کارخانجات با افزایش نرخ مواجه شد، زیرا کشور با کاهش میزان ارز و در نتیجه افزایش نرخ ارز مواجه شد.

2 برابر شدن ناگهانی قیمت ارز همه چیز را بهم ریخت

بهمنی، یکی از دلایل اصلی افزایش نرخ ارز را در آن شرایط، "کمبود ارز" دانست و تصریح کرد: در این وضعیت مسایل تحریم، تحریم بانک مرکزی و نظام بانکی کشور و مشکلات نقل و انتقالات پولی کشور مزید بر علت بود و در عین حال تحریم طلا هم اعمال شد.

رئیس کل بانک مرکزی ادامه داد: ما مجبور بودیم که کشور را با تمام این شرایط اداره کنیم و به خوبی هم اداره کردیم اما افزایش قیمت ارز به یکباره باعث شد که نقدینه خواهی جامعه بالا برود، یعنی واحدهای تولیدی ما اگر با 100 میلیون یا میلیارد می‌توانستند نیازهای خود را تامین کنند، تنها با 40 درصد 50 درصد ظرفیت کار می‌کردند.

وی افزود: اگر واحدهای تولیدی با اتمام نقدینگی مواجه می‌شدند، مجبور بودند که با همان پولی که در گذشته هزینه می کردند، نصف کالا و مواد اولیه مورد نیاز خود را خریداری کنند. تهیه نصف کالاها باعث می‌شد که ظرفیت تولید کاهش پیدا کند اما ما به درستی نقدینگی واحدهای تولیدی را تامین کردیم.

بهمنی گفت: رکودی که امروز با آن مواجه هستیم، باید دو سال قبل با آن مواجه می‌شدیم، دلیل آن هم این است که نقدینه خواهی جامعه مانند افزایش نرخ ارز ناگهان دو برابر شد. اما ما توانستیم نرخ تورم سال 88-89 را تک رقمی کنیم و آن را به حدود 9.8 درصد برسانیم اما مجددا این نرخ در سال 89 به حدود بیش از 12 درصد رسید.

وی اضافه کرد: با اجرای هدفمندی یارانه ها و تحریم‌هایی که به آن اشاره شد، تورم در پایان سال 91 به 30.5 درصد رسید. این کار را ما در مقابل نجات واحدهای تولیدی انجام دادیم و شرایط این وضعیت را ایجاب می‌کرد. در اصل علت افزایش تورم، افزایش ناگهانی و دو برابری قیمت ارز بود، ولی تورم یکبار اتفاق می‌افتد، افزایش دو برابری قیمت ارز هم یکبار رخ می‌دهد.

بهمنی با ذکر این مطلب که برنامه ریزی کرده بودیم که نرخ تورم را به کمتر از 5 درصد ظرف دو سال برسانیم، در مورد رکود فعلی حاکم بر اقتصاد گفت: کارخانجات تولیدی با ظرفیت 40 و 50 درصد فعالیت می‌کنند و توان مالی ظرفیت بالا برای تولید را ندارند و چون با ظرفیت پایین کار می‌کند، تعدیل نیرو انجام می‌دهند.

رئیس کل سابق بانک مرکزی ادامه داد: در این شرایط این واحدهای تولیدی نیروهای کار را اخراج می‌کنند و اگر نیرو اخراج نکنند، قیمت تمام شده کالا برای آنها بالا می‌رود، چون ظرفیت پایین است و نرخ سربار بالا است. از سوی دیگر، توان مردم بر اثر افزایش قیمت‌ها کاهش پیدا می‌کند و چون توان مردم بر اثر افزایش قیمتها کاهش می یابد، این وضعیت ایجاد رکود می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که کارخانجات با تمام ظرفیت کار نمی‌کنند، دلیلی ندارد که بخواهیم طرح‌های جدید را کلنگ بزنیم و منابع مالی به آنها بدهیم که آنها به ظرفیت کامل برسند. در حال حاضر ایجاد یک شغل جدید 50 میلیون تومان هزینه دارد، اما در صورتی که با واحدهای موجود بخواهیم اشتغالزایی داشته باشیم، هزینه استخدام برای ایجاد اشغال آنها 15 میلیون تومان است. یعنی هزینه یک به 10 است. اشتغال کامل قدرت تقاضا را بالا می‌برد و بعد خرید کالا صورت می گیرد و از آن حالت رکود می توانیم خارج شویم.

تعیین نرخ مشص روزشمار "شبهه ربوی" دارد

بهمنی درباره تعیین نرخ مشخص روز شمار برای بانکها توسط بانک مرکزی گفت: در بانکداری بدون ربا یا بانکداری اسلامی، عنوان "نرخ مشخص روزشمار" - چه در بخش تسهیلات و چه در بخش سپرده گذاری- شبهه ربوی ایجاد می‌کند.

وی گفت: پرداخت روزشمار در بانکداری اسلامی به این معنا است که از پول استفاده نشده است اما در بانکداری بدون ربا بانک، وکیل سپرده گذار است و پول را می‌گیرد و در پروژه ها به کار می برد و براساس عقود مختلف از سود حاصل حق الوکاله را برمی‌دارد و بقیه را به صورت مشاع با توجه به مبلغ و مدت توزیع می‌کند.

تورم معقول به مراتب بهتر از رکود مطلق است

بهمنی در پاسخ به این سئوال که طهماسب مظاهری در زمان ریاست بر بانک مرکزی اعلام کرد که خزانه بانک مرکزی را سه قفله کرده اما به نظر می‌رسد که در حال حاضر قفل‌های زیادی برخزانه بانک مرکزی زده شده است؟ گفت: تورم معقول به مراتب بهتر از رکود مطلق است. رکود مطلق، اشتغال را از بین می‌برد.

وی با بیان اینکه باید تورم معقول را در شرایط رکودی بپذیریم و سپس آن را کاهش دهیم، افزود: طی یک یا دو سال نمی‌توان به یکباره تورم را 30 یا 40 درصد کاهش داد و آن را به صفر رساند. اگر به یکباره کل منابع و تسهیلات قفل شود، شوک بزرگی به بنگاه‌های اقتصادی و اقتصاد کشور وارد خواهد شد.

بهمنی با تاکید بر اینکه رکود و تورم باید با یکدیگر در نظر گرفته شوند، گفت: چاره ای جز کمک به واحدهای تولیدی نداریم.

اقساط بدهی‌های خارجی را پرداخت کردیم

رئیس کل بانک مرکزی، بدهی خارجی کشور در سال 88 را حدود 26 میلیارد و 526 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: با وجود تحریم‌ها، سختی در گشایش ال سی ها و مشکلات فراوان اجازه ندادیم که پرداخت اقساط بدهی ها به تعویق بیفتد و در عین حال، بدهی خارجی کشور در پایان سال 91 با کاهش 13 میلیارد دلاری به 7 میلیارد و 682 میلیون دلار تقلیل یافت.
منبع خبر: خبرگزاری مهر

omid2014
2014/09/01, 10:21
خفناور هم برای خرید خوبه دوستان همچنین ثتران

Tehrani
2014/09/01, 14:06
زامياد

1.خودرويي با سود انباشته
2.تقسيم سود نسبتا مناسب امسال در شرايطي که هيچ خودرويي تقسيم سود نداشت
3.قيمت نزديک به قيمت اسمي
4.سهم نسبتا کوچک با سرمايه کمتر از بقيه و اهرم بالا تر
5.سهم 4 بار به قيمت کنوني واکنش نشان داده و هر بار رشد بسيار خوبي داشته است
6.شکست کانال نزولي کوتاه مدت و اتمام پولبک
7.سود سازي بيش از قيمت کنوني طبق تحليل قرار داده شده در تاپيک زامياد

http://forums.boursy.com/imported/2014/09/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot414-1.png

milad617
2014/09/01, 20:39
دوستان عزیز
بازار خیلی پفکی شده خیلی مراقب اصل سرمایه باشید به نظر این حقیر تا نماد وبصادر بالای 100تومان نیامده احتیاط کنید

اسمان
2014/09/01, 21:28
خبهمن را در منفی احتمالی فردا در نظر داشته باشیدیکی از کم ریسکهای بازار محسوب میشه
سهم ارزش دفتریش بیش از 200 هست
افزایش سرمایه از محل انباشته
سود انباشته به میزان قیمت فعلی سهم داره
گزارشات عالی زیر مجموعه ها را در کارنامه خود داره
اصلاح بیش از حد معمول بازار از 350 شده 150!!!!!
یک چهارم NV داره معامله میشه و خلاصه بنیاد، عالی به همراه فاند خوب و پی به ای معقول
قیمت 150 تومن !!!!!!!!,,

seraj
2014/09/01, 21:32
خبهمن را در منفی احتمالی فردا در نظر داشته باشیدیکی از کم ریسکهای بازار محسوب میشه
سهم ارزش دفتریش بیش از 200 هست
سود انباشته به میزان قیمت فعلی سهم داره
گزارشات عالی زیر مجموعه ها را در کارنامه خود داره
اصلاح بیش از حد معمول بازار از 350 شده 150!!!!!
یک چهارم NV داره معامله میشه و خلاصه بنیاد، عالی به همراه فاند خوب و پی به ای معقول
قیمت 150 تومن !!!!!!!!,,
جسارتا افت خوبی داشته ولی بازیگردان و حقوقی خوبی نداره.

اسمان
2014/09/01, 21:36
جسارتا افت خوبی داشته ولی بازیگردان و حقوقی خوبی نداره.

سهم بنیادی راه خودش و خواهد رفت
حقوقی هم به دنبال سود کردن هست

اسمان
2014/09/01, 23:16
وارن بافت میگه جایی ک مردم از شدت ضرر از اسم بورس فرار میکنن و همه ناامید هستن از دنبال کردن اخبار بورس و کتابها و اموزش ها فرار میکنند جایی است که بازار با قدرت می خواهد برگردد