PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حرکت در بازار سرمایه با مهربان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

خودشکوفا
2013/05/07, 07:04
مندی جان L-)
اگه نیم درصد هم امید به رفع حصرت بود با دسته گلی که دیشب به آب دادی و رو اعصاب کاپی, پیاده روی که چه عرض کنم, یورتمه رفتی و اسکیت فرمودی..:p
. حالا حالا در گوانتانامو خواهی ماند...:->

has456
2013/05/07, 09:32
ابزارهاي ذهن
تشکر کردن ابزاری خوب ولی فراموش شده!
سيدمحمداعظمی نژاد*
اغلب ما در جستوجوی يافتن اشتباهات انجام شده هستيم. آیا تاکنون برای شما پيش آمده است که بررسی کنيد چه کاری درست و مناسب انجام شده است؟ و اینکه تاکنون چقدر از افراد برای انجام کار درستشان، حتی اگر رييس آنها نيستيد، تشکر کردهايد؟

بسياری از ما در محيط کاری مان بابت انجام کار درست از ديگران تشکر نمیکنيم. جالب اينکه تقريبا همه از جمله همکاران، مشتريان و حتی یک رییس، دوست دارند اگر کاری را به درستی انجام دادند، به طور صادقانه از آنها قدردانی شود.
در اين نوشتار، با هم مرور میکنيم چرا بايد تشکر کنيم و چه ابزاری برای تشکر کردن مناسبتر است؟
چرا تشکر کردن مهم است؟ دلايل متعددی وجود دارد که اهميت تشکر کردن را به ما گوشزد میکند. بديهی است که افرادی که از آنها تشکر و قدردانی میشود، فکر میکنند کار آنها مورد فراموشی قرار نگرفته است.
در اين صورت فردی که از او تشکر شده، خود را بيشتر درگير کار میکند، تعهد بيشتری به گروه کاری و شرکت خود دارد؛ زيرا که میداند در حال خلق يک تفاوت واقعی است. اين موضوع به خصوص برای سازمانهايي که برای دادن پاداشها دارای محدوديت و بودجهبندی هستند، خيلی مهمتر است.
تشکر صادقانه، به توسعه مناسب روابط بين شما و همکاران کمک زيادی میکند. از جنبههای جالب «تشکر کردن»، واکنشهای هورمونی است که درون بدن ما اتفاق میافتد. تحقيقات نشان میدهد، وقتی چيزی را که دوست داریم، میشنويم مغز ما شروع به ترشح دوپامين میکند. دوپامين مادهای است که در اثر ترشح آن در مغز، فرد احساس شادی، غرور، رضايت و رفاه میکند.
تشکر کردن برای بهبود روابط در کار يک ضرورت است. درک اين موضوع نيز مهم است که در قبال انجام اين کار، نبايد توقعی از افراد داشت. پس بهتر است بابت قدردانی و انرژی مثبتی که بابت اين کار دريافت میکنيد، لذت ببريد!
موانع تشکر کردن: برای برخی افراد تشکر کردن کاری دشوار است؛ اگر برای شما نيز اينکار سخت به نظر میرسد، بايد دلايل و ريشههای اين امر را شناسايي کنيد. سعی کنيد فرصتهايي را که میتوان از کارهای خوب ديگران تشکر کرد، از دست ندهید و پس از آن به صورت رودررو، ارسالايميل، يک تماس تلفنی از آن فرد تشکر و قدردانی کنيد.
چگونه تاثير تشکر کردن را بالا ببريم؟ همانقدر که قدردانی کردن مهم است، نحوه ارائه آن اهميت دارد. به هر ميزانی که شما به يادماندنیتر و براساس هوشمندی اين کار را انجام دهيد، يکپارچگی و تعلق خاطر افراد به شما، در گروه کاری بالاتر میرود.
راهکارهاي بهبود برای ارائه تشکری به يادماندنی و صادقانه را با هم مرور میکنيم:
1- متفاوت باشيد: احتمالا همه ما عباراتی شبیه به اين را در پانويسهای روسا در گزارشهايي که به آنها ارائه میدهيم ديدهايم؛ «ملاحظه شد» يا «متشکرم»؛ واژگانی تلگرافی! اما میتوان جمله جايگزين نوشت:«نظم و دقت گزارش خوب شما، روز مرا زيباتر کرد؛ موفق باشي!»؛ هنگامي که پيام تشکری شبيه به اين ارائه شود علاوه بر يک اثر مثبت بر فرد آن را به يادماندنی میکند.
2- اغلب اوقات تشکرکنيد؛ با ارائه قدردانی صادقانه به اطرافيان میتوانيد به آنها نشان دهيد چه چيزهايي برای شما مهم است.
اين موضوع به خصوص برای زمانی که شما نقش مسوول در گروه کاری خود داريد و تلاش میکنيد برای گروه کاری جديد خود چارچوب رفتاری و اخلاقی ترسيم کنيد، اهميت بيشتری پيدا میکند.
سعی کنيد در تعاملات خود نسبت 3 به 1 را رعايت کنيد. يعنی در 4 تعامل، حداقل3 مورد قدردانی و انتقال احساس مثبت به افراد اتفاق بيفتد. اين باعث میشود تا به تدريج افرادی خلاق و انعطافپذير و با انگيزه مثبت در گروه خود داشته باشيد.
3- تشکر خود را در عمل نشان دهيد: سعی کنيد راههايي غير از تشکر به صورت کلامی يا نوشتاری پيدا کنيد. به عنوان مثال میتوانيد از کسي که میخواهد مورد قدردانی قرار گيرد، بخواهيد به عنوان مربی به فرد جديدی که وارد گروه شده، تخصص و روش کاری خود را آموزش دهد؛ يا مسووليت يک کارگروهی را به او واگذار کنيد تا بتواند توانايي مديريتی خود را نشان دهد.
4- متناسب با شخصيت افراد تشکر کنيد: هر فردی در گروه شما شخصيت مستقل و متفاوتی دارد؛ بنابراين روش تشکر برای هر فردی به اقتضای شخصيت اوست. بعضی علاقه دارد در جمع از آنها قدردانی شود؛ برخی ديگر قدردانی به طور خصوصی و بدون حضور ديگران را میپسندد.
خیلی مهم است که قبل از تشکر، بدانيد برای فرد مورد نظر، چه روشی مناسبتر است. برای اين کار از ابزار میتوانيد از نظريه نيازهای انگيزشی سهگانه استفاده کنيد.
نکته مهم استفاده از اين ابزار، توجه به بلوغ فرهنگی افرادی است که با آنها در تعامل هستيم. در بعضی از کشورها استفاده از اين ابزار نشان دهنده تقويت کار تيمی و ايجاد انگيزه است، اما برای برخی ديگر وقتی فردی تشکر میکند، افراد تلقی میکنند که وی در موضع ضعف قرار گرفته است. بنابراين در استفاده از اين ابزار سطح فرهنگی مخاطبان را ارزيابی کنيد.

ساسان
2013/05/07, 09:38
با سلام
خدا را شاکرم
وپترو که تا کنون بالای 60% بازدهی داشته
شکربن هم بست برای تعدیل 100%ی
شبندر را هم 989 تا 992 تومن بازار از من خرید
تا صید دیگر

با سلام

امروز وپترو را هم دادیم رفت
واقعا چندش اوره
این بازار سرخو
صف48.5م شبندر
چی میکشه اون بنده خدایی که شنبه این سهم را 1000 تومن خریده
نا الانش 15% ضرر X-(

space_mohamad
2013/05/07, 09:44
با سلام

امروز وپترو را هم دادیم رفت
واقعا چندش اوره
این بازار سرخو
صف48.5م شبندر
چی میکشه اون بنده خدایی که شنبه این سهم را 1000 تومن خریده
نا الانش 15% ضرر X-(

به نظر من از فردا میره برای +
اخبار خوب توی بودجه برای این گروه هست . البته این خبرها برای مردم خوب نیستا .....
گرون شدن بنزین از این دست خبرهاست که میتونه شپنا را حسابی حالی بهش بده ........

ساسان
2013/05/07, 10:05
به نظر من از فردا میره برای +
اخبار خوب توی بودجه برای این گروه هست . البته این خبرها برای مردم خوب نیستا .....
گرون شدن بنزین از این دست خبرهاست که میتونه شپنا را حسابی حالی بهش بده ........

با سلام
دوست عزیز
هدف اصلی من توی بورس سیو سود و زیان شناسایی نکردنه
توی کمتر از یک ماه وپترو 67% خالص نون رسوند
بعد از اونش ان شاا.. برای نفر بعدی هم سود داشته باشه
ولی
شبندر
حرفها از این گروه زیاده
زت زیاد

satyr
2013/05/07, 21:36
نتایج لاتاری گرین کارت us هم اومد
بیشرف بازم انتخاب نشدیم شتتت

کاویانی
2013/05/08, 01:26
راستی مندی من دارم میرم استرالیا دنبال یه پایه هستم طلبه بودی بیا باهم بریم

از همونجا هم ترید میکنیم انتون >:)هم هست خودش میگه چه سهمی بگیریم

مهرداد به جان عزیزترینم قبل از اینکه مطب تو رو بخونم دیشب به فکر نوشتن این مطلب بودم ولی دیشب نتونستم آنلاین بشم.

هفده هجده که بود بدجوری رویای رفتن تو فکرم بود، یادمه 2 بار هم تو لاتاری گرین کارت شرکت کردم ولی نشد. نمیدونم چی شد که در طی این 12 سال دست از رویاهام دست کشیدم تا دیشب که فشار حکومت منو یاد نوجونویام انداخت و اشتباه خودم که پیگیر رفتن نشدم. الان که فکرش رو میکنم میبینم بهترین دوران عمرم رو سپری کردم، جونونیمون تموم شد یا بهتر بگم سوخت شد. اگر دید واقع بینانه داشته باشید باید درک کنید که اینجا جای زندگی نیست هرچند شاید بشه خوب پول درآورد ولی همه چیز پول نیست.
امیدی نیست به این ملت. خشک و تر با هم میسوزن! دیگه نه انگیزیه ای هست نه توانی. دیگه نه تنها انگیزه ای نیست برای پیاده رفتن از میدان فردوسی تا میدان آزادی برای رسیدن به آزادی، نه توانی. پیر شدیم.
رفتن ما هدف دشمن هست ولی ماندن ما هم دردی رو دوا نمیکنه، فقط باعث میشه خودمون این وسط تباه بشیم. فقط یک معجزه میتونه ما رو نجات بده و از اونجایی که به معجزه اعتقادی ندارم درنتیجه هیچ امیدی باقی نمیمونه.

اگر فردا راهی بشم مطمئنا 12 سال از زندگی عقبم، هر چند بازم دیر نیست. ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است!
چیزهای زیادی هست که با رفتن دلم براشون تنگ میشه ولی در مقابل چیزهای بسیار بسیار زیادی هست که دلم میخواد ازشون دور بشم.

مردم ایران مثابه بیمار فشارخونی هستند که هرچه بهشون میگی نمک برات بده، درجواب میگویند نه، این نمک نیست که باعث بیماری ما میشه بلکه مشکل از نمک فروش است!

مندی اگر میتونی بری لحظه ای در رفتن شک نکن، زندگی دکمه ی برگشت نداره، امیدوارم وقتی به سن من میرسی افسوس گذشته رو نخوری.

satyr
2013/05/08, 18:37
هرکسی که امکاناتش رو داره و نره بزرگترین اشتباه رو داره میکنه
امید به اصلاح این مملکت یک امید واهی هستش حداقل تا سه نسل دیگه خبری از اصلاح نخواهد بود و مسیری که این کشور و جامعه تو اون افتاده به قهقرا هست
شاید خیلی هم تورفاه (ولی از نوع گوسفندی) باشیم ولی در واقع اسیری بیش نیستیم حتی نمیتونیم اونجوری که فکر میکنیم حرف بزنیم و بالاجبار باید دروغ بگیم و چه ساده و راحت دروغ میگیم دروغ این مادر همه بدی ها

به هر حال من که دارم تلاش میکنم بکنم برم اول قانونی اگر نشد غیر قانونی

خودشکوفا
2013/05/08, 18:48
نامردی اگه حاجی مندی رو تو چمدون یا گونی نکنی و با خودت نبری...:D

از الان گفته باشم:-w

roohe-khashen
2013/05/08, 18:52
اقا معذرت میخوام الان ای دی دکتر مهربان تو این تاپیک کدومه؟ الته با عرض پوزش منظورم همون دکتر مهربلنی هست که تو خیابان شادمان مطب دارن (داش مهرداد حودمون):D

satyr
2013/05/08, 18:54
جالبش هم اینه که وقتی دروغ رو میگی تشویقت هم میکنن جایزه هم بهت میدن بعد هرچی دروغ بزرگتری بگی جایزه بهتری میگیری مثل نوحه خونا مثلا . بعد کمکم این دروغها مزه میده و با خودت میگی به به دروغ که چیز بدی نیست اونجاست که دیگه دروغ نهادینه و جزیی از ذات ادم میشه.

satyr
2013/05/08, 19:02
نامردی اگه حاجی مندی رو تو چمدون یا گونی نکنی و با خودت نبری...:D

از الان گفته باشم:-w
بی مندی که اصلا را نداره اونجا پس کی میخواد سرگرممون کنه

satyr
2013/05/08, 19:05
اقا معذرت میخوام الان ای دی دکتر مهربان تو این تاپیک کدومه؟ الته با عرض پوزش منظورم همون دکتر مهربلنی هست که تو خیابان شادمان مطب دارن (داش مهرداد حودمون):D

ایدیش همون مهربان هست البته روایتهای تایید نشده ای هم هست و زمزمه هایی به گوش میرسه از اینورو اونور

satyr
2013/05/08, 19:10
تن های هرزه را سنگسار می کنند

غافل از آنکه شهر پر از فاحشه های مغزی است

و کسی نمی داند که مغزهای هرزه

ویرانگر ترند تا تن های هرزه

"فروغ فرخزاد"

وحید نصیری
2013/05/08, 21:24

این عزیز از دست نرفته 500 تا شتران داشته با سود ناقابل 1000 درصدی حدود 40 میل بدون سوزوندن فسفر کاسب شده و برنامه سفر به اماکن مذهبی اقصی نقاط جهان داره از تایلند و آنتالیا و ریو گرفته تا سواحل کالیفرنیا و حیفا و قناری و بعد از اون قصد عزیمت به قطر و دبی داره جهت کمک به مستمندان آن دیار .....

فعلا از اماکن مذهبی تایلند و آنتالیا دیدن کرده و مشغول عبادت در معابد ریو هستند (اونم با دلار 4000 تومنی ).... بعد از سیر و سلوکشون حتما یه سر به تاپیک میزنند ...... و بعد ادامه سفرشون .......

خودشکوفا
2013/05/08, 23:01
خبر فوری

دقایقی پیش با دکتر مهربان تماس داشتم :)]
ایشان که با پول های فروش شتران در حال زیارت و عبادت در تایلند هستند برای همه عزیزان سلام رساندند=;
ضمنا فرمودند به همه دوستان سفارش می کنم تایلند رو از دست ندید!!!:D

داش مهدی
2013/05/08, 23:44
خصوصا امامزاده پاتایا سفارش اکید شده است در منابع

خودشکوفا
2013/05/08, 23:54
:))
با شناختی که از شخصیت پر وسواس دکتر مهربان دارم محاله یه دونه از این مکان ها رو رد بده!!!:D

وحید نصیری
2013/05/09, 00:06
چی کار میکنه این دکی (با لهجه فرودوسی پرو بخونید):->

قرار بود بعد از تایلند و آنتالیا و ریو بره جاهای دیگه ولی مثل اینکه نه ...... آورین دکی آورین =D>..... چیزی جا گذاشتی یا چسبیده بهت یا اینکه برنامه رو تغییر دادی به اقامت دائم در تایلند ..... >:)

بی صبرانه منتظرم دکی بیاد و خاطرات تایلندش برامون تعریف کنه به خصوص از ماساژوراش ......:x:x

البته اگه تصمیم به اقامت دائم در تایلند گرفتی دست مندی و ساتیر هم بگیر ببر .. همونجا راحت میتونی یه دکه باز کنی و ماساژور خونه راه بندازی ...... مندی ماساژ میده انواع و اقسام ماساژها ..... به خصوص تایلندی اصل ....... با تمام جزئیات ........;)

یه اسم خفن هم براش انتخاب کن مثلا اسنشو بزار ماساژور خانه یانگومB-)

مندی
2013/05/09, 01:33
بدون شرح ..=))
ماساژوری مندی وشرکا ... آماده ارائه خدمتی ناب و بینظیر به تمامی ملل دنیا ..با مجربترین و ورزیده ترین کادر پرسنلی ... پیشرفته ترین تجهیزات... تحت لیسانس مندی ایزو 2014 .....:D
هدف ما جلب رضایت شماس ... با خرید بلیط مندی پر طلایی در قرعه کشی هزار دستگاه پراید شرکت نمایید... :D

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/407.jpg

sinashavandi
2013/05/09, 09:36
سلام محمد جان
ی سوالی داشتم و این که این گزینه ی more activity پیج من غیر فعال شده باید چی کارش کنم؟=((
در روایتی هست الدکمه الاکتیویتی فی معامله المومنین حسنه0:-)

خودشکوفا
2013/05/09, 16:23
راستش اصلا نمی دونم کجای صفحه رو میگی سینا جان...
در خصوصی کمی برام توضیح بده تا شیرفهم شم/:)

مندی
2013/05/09, 22:24
مرصی م.... جان ..عزیز دلمی ..ما که نمیتونیم پیام بفرستیم مجبوریم اینجا بگیم ...

حقیقتش اگه مرام شماها نبود که تا حالا ما رفته بودیم ... مندی اونقده دلش بزرگه که اگه یه نفر هم دلش با ما باشه ما تنهاش نمیذاریم .... باور بفرمایید ما برا دشمنانمون هم طلب عاقبت بخیری میکنیم چه برسه به دوستان ... همیشه در دعامون یاد همه دوستان هستیم ....

هر جا هستین تنتون سالم باشه ..دلتون شاد ..گیرندگی آنتنتون بالا ....:D

این شعر به همراه لرزش سینه و قر کمر هدیه به همه با معرفتاش .....http://forums.boursy.com/imported/2013/04/75.gif

دختره ی آبادانی ...چه سبزه و مامانی
دختره ی آبادانی ...چه خوشکل ومامانی
تو بلم پای بندر ...میشینوم تا بیایی
http://forums.boursy.com/imported/2013/05/433.jpg

خودشکوفا
2013/05/09, 23:56
مندی پیام خصوصیت رو چک کن!!!

الان کاپی چه فکرها که نکنه....

پ.ن.1
گفتنی ها خیلیاش رو برات نوشتم خیلی ها رو هم ننوشتم...0:-)
می دونی که از بالا منبر رفتن هم خوشم نمیاد... خیلی خلاصه عرض کنم خدمتت که آدم باش!!!:->
اگه در دوران عمر یه چیز رو خوب فهمیده باشم اون هم اینه که دلیل همه مشکلات ما در رفتار خود ماست.../:)
هر چی هم دوست داری فحش و دری وری بارم کنی بکن... پیام خصوصیه و رازیه بین من و خودت...;;)
فقط اگه رفقا می دونستن روزانه چه مطالب حیرت انگیزی بین من و تو, رد و بدل می شه از حسادت دق می کردن;)

پ.ن.2
مگه امتحان پایان ترم نداری؟؟ بتم.. سر درست!!:D

پ.ن.3
اینجا خیلیا دوستت دارن.. علی کرمی و ساتیر و من و مهربان و کاوی جای خود...رفیقم سورنا که زیاد نمی شناسیش هم شیفته وشیداته... بازم هستند و حضور ذهن ندارم...
پس لوس نشو...B-)

پ.ن.4
علی دمبل گفته می خوام برم ببینمش شبیه چیه!!!:))

خودشکوفا
2013/05/10, 09:52
درود و آدینه به کام...
با عرض سلام به پیشگاه مندی و امامش مهری نکاتی به استحضار خوانندگان تاپیک می رسد...

1. تاپیکی که به حق باید آن را چنین خواند
حرکات فوق تخصصی در بازار سرمایه با مهری و مندی !!!;)
دوستان باور بفرمایند هنوز که هنوزه خاطره شرکت با مهربان در تاپیک فاسمین در ذهنم مثه روز روشنه...
اونجایی که استاد خیلی محکم فرمود فاسمین 500 تومانی می ریزه و میشه 400 تومان... کجا بودین که ببینین فاسمین سر هفته بعدش 700 تومان شده بود...
حقیقتا بعد از اون گند مهری جرات نکرده ام از گروه سرب و روی خرید کنم... نه که جرات نکنما... اصلا حیا می کنم#:-S

2. دسترسی ما ایرانیان وحشی!!! به سایت های دانلود زیرنویس بسته شده تا دینمون از دست نره... از طرفی من هم تا برای یه فیلم هر چی زیرنویس وجود داره نرم در بیارم و از بینشون صحیح ترین گزینه رو انتخاب نکنم اصلا دست و دلم به دیدنش نمی ره ... پس چاره کار رو در به تماشا نشستن فیلم های سینمای بهشتی صامت دیدم و شب گذشته فیلم زیر رو که از برجسته ترین نمونه های کاری هارولد لوید کمدین بزرگ تاریخ هست به تماشا نشستم... چه حالی بردیم جای اهل دل خالی... به حرمت استاد مدتی با پوستر فیلم های ایشان روز رو به شب خواهیم رساند:x

http://www.imdb.com/title/tt0015841/?ref_=fn_al_tt_7

3. بعد عمری هوسی به سرم افتاد و پا شدم رفتم تو مسابقات شرکت کردم... چشم تون روز بد نبینه که تا الان شصتاد دفعه!! اصلاحش کرده ام و قبول نشده..
اما مبارز می طلبم... مرد میدون هر کی هست بیاد جلو تا بزنم در عرصه مسابقات بترکونمش...
ما از سه تا صف فروش ترسی نداریم داداش.....B-)

sourena
2013/05/10, 10:33
درود و آدینه به کام...
با عرض سلام به پیشگاه مندی و امامش مهری نکاتی به استحضار خوانندگان تاپیک می رسد...

1. تاپیکی که به حق باید آن را چنین خواند
حرکات فوق تخصصی در بازار سرمایه با مهری و مندی !!!;)
دوستان باور بفرمایند هنوز که هنوزه خاطره شرکت با مهربان در تاپیک فاسمین در ذهنم مثه روز روشنه...
اونجایی که استاد خیلی محکم فرمود فاسمین 500 تومانی می ریزه و میشه 400 تومان... کجا بودین که ببینین فاسمین سر هفته بعدش 700 تومان شده بود...
حقیقتا بعد از اون گند مهری جرات نکرده ام از گروه سرب و روی خرید کنم... نه که جرات نکنما... اصلا حیا می کنم#:-S

2. دسترسی ما ایرانیان وحشی!!! به سایت های دانلود زیرنویس بسته شده تا دینمون از دست نره... از طرفی من هم تا برای یه فیلم هر چی زیرنویس وجود داره نرم در بیارم و از بینشون صحیح ترین گزینه رو انتخاب نکنم اصلا دست و دلم به دیدنش نمی ره ... پس چاره کار رو در به تماشا نشستن فیلم های سینمای بهشتی صامت دیدم و شب گذشته فیلم زیر رو که از برجسته ترین نمونه های کاری هارولد لوید کمدین بزرگ تاریخ هست به تماشا نشستم... چه حالی بردیم جای اهل دل خالی... به حرمت استاد مدتی با پوستر فیلم های ایشان روز رو به شب خواهیم رساند:x

http://www.imdb.com/title/tt0015841/?ref_=fn_al_tt_7

3. بعد عمری هوسی به سرم افتاد و پا شدم رفتم تو مسابقات شرکت کردم... چشم تون روز بد نبینه که تا الان شصتاد دفعه!! اصلاحش کرده ام و قبول نشده..
اما مبارز می طلبم... مرد میدون هر کی هست بیاد جلو تا بزنم در عرصه مسابقات بترکونمش...
ما از سه تا صف فروش ترسی نداریم داداش.....B-)

آقا حاضرم امتیاز شتران و شراز را بهت واگذار کنم
حالا بگو ببینم ستاره ش چند برات میارزه
به بالاترین قیمت پیشنهادی واگذار میگردد

خودشکوفا
2013/05/10, 11:04
هععیییی ممرضا جان ستاره سیخی چند...
به قول کارتون محبوب دوران کودکیم پشت اون ستاره حلبی ما قلبی از طلا داریم...

به جای این حرفهای پوچ دنیوی چند تا مطلب خوشگل در بزرگداشت همین مجموعه براتون میارم...

1. متن زیر در معرفی دوبله این شاهکار کوچولوی صداپیشگان ایرانیه... انقدر تو نت همه جا نقل شده که خودم هم نمی دونستم منبع اصلیش کی هست که نویسنده متن رو معرفی کنم...
اما جوینده یابنده است..

منبع: کتاب سال سینمای ایران. اسفند ۸۴ نویسنده: نوید غضنفری
کارتون معاون کلانتر قبل و بعد از انقلاب پخش می شد و خیلی از بچه های اوایل انقلاب آن را کاملا به یاد دارند. نقش معاون کلانتر با صدای ایرج رضایی از تیپ های معروفی شد که هنوز هم در حافظه خیلی ها باقی مانده، یک معاون بی دست و پا که مرتب از ماسکی و یک موش کور رودست می خورد. نقش ماسکی را مینو غزنوی می گفت و مهدی آژیر به جای موش کور حرف می زد. به جای کلانتر هم عباس سعیدی حرف می زد. مدیریت دوبلاژ معاون کلانتر را ناصر ممدوح انجام داد و عنوان بندی پایانی این کارتون را هم که یادتون هست چه طور ماسکی معاون کلانتر را سرکار می گذاشت و پرده نمایش را وقتی او داشت خودش را معرفی می کرد می کشید. معاون کلانتر هم جلوی همه تماشاچیان کنف می شد و بعد صدایش از پشت پرده می آمد که: «خدا لعنتت کنه ماسکی» و...

2. منبع و نویسنده متن زیر رو که بسیار هم لطیف و کامله پیدا نکردم...

كاراكتر دپيوتی داگ (همان معاون كلانتر خودمان) را شركت TerryToons Cartoon خلق كرد. سریهای كوتاه مدت تلويزيونی اش (هر اپيزود هفت دقيقه) تهيه شد و از اوايل دهه 1960، چهار اپيزود از آنها در يك نمايش تلويزيونی نيمساعته پخش ميشد. آن صحنه مشهوری كه ماسكی و وينس، معاون را زوركی روي سن نمايش ميكشانند تا حسابي جلوي همه كنفاش كنند و ما خيال ميكرديم تيتراژ است، در واقع ربط دهنده اپيزودها به هم بود.
معاون کلانتر، با آن شكم جلو آمده و كلاه و ژيله اش ، از تمام نشانههای مجری قانون بودن فقط نشان روي سينه را دارد و يادآور كاراكترهای اين شكلی وسترنهاي فورد و هاكس است. همه امور زندگی معاون در زندان كلانتری ميگذرد. ماسكی (Musky Muskrat) موش آبی و وينس (Vince Van Gophe) يك موش حفار، دوستان معاون هستند و بيشتر ماجراهاي كارتون، سر و كله زدنهای ديوانهكننده اين دو با معاون فلک زده است.
اين دو در تنبلی و علافي لنگه ندارند و نهايت فعاليتشان ماهیگيری در كنار رودخانه است. گاهی كلانتر به معاون دستور میداد كه آن دو را به مدرسه برگرداند تا تكاليفشان را انجام بدهند. در عوض برای ديوانه كردن معاون، سريعتر از خودشان پيدا نميشود.
در يك قسمت از ماجرا، كلانتر صد دلار جايزه براي «تنبلترين» فرد به عنوان برنده تعيين ميكند و اطمينان دارد كه دوباره هم معاون برنده می شود. اما ماسكي نقشهاي ميكشد و با دستبرد به مرغداني و بلند كردن تخممرغها، قصد تحريك معاون را دارد
دوبله مجموعه معاون کلانتر از بهترین دوبله هاست به جای کلانتر هم عباس سعیدی حرف می زد. مدیریت دوبلاژ معاون کلانتر را ناصر ممدوح انجام داد و عنوان بندی پایانی این کارتون را هم که یادتون هست چه طور ماسکی معاون کلانتر را سرکار می گذاشت و پرده نمایش را وقتی او داشت خودش را معرفی می کرد می کشید. معاون کلانتر هم جلوی همه تماشاچیان کنف می شد و بعد صدایش از پشت پرده می آمد که: «خدا لعنتت کنه ماسکی»

3. این هم لینک معرفیش در IMDB
http://www.imdb.com/title/tt0204767/?ref_=fn_al_tt_1

javad60
2013/05/10, 14:32
مندی پیام خصوصیت رو چک کن!!!

الان کاپی چه فکرها که نکنه....

پ.ن.1
گفتنی ها خیلیاش رو برات نوشتم خیلی ها رو هم ننوشتم...0:-)
می دونی که از بالا منبر رفتن هم خوشم نمیاد... خیلی خلاصه عرض کنم خدمتت که آدم باش!!!:->
اگه در دوران عمر یه چیز رو خوب فهمیده باشم اون هم اینه که دلیل همه مشکلات ما در رفتار خود ماست.../:)
هر چی هم دوست داری فحش و دری وری بارم کنی بکن... پیام خصوصیه و رازیه بین من و خودت...;;)
فقط اگه رفقا می دونستن روزانه چه مطالب حیرت انگیزی بین من و تو, رد و بدل می شه از حسادت دق می کردن;)

پ.ن.2
مگه امتحان پایان ترم نداری؟؟ بتم.. سر درست!!:D

پ.ن.3
اینجا خیلیا دوستت دارن.. علی کرمی و ساتیر و من و مهربان و کاوی جای خود...رفیقم سورنا که زیاد نمی شناسیش هم شیفته وشیداته... بازم هستند و حضور ذهن ندارم...
پس لوس نشو...B-)

پ.ن.4
علی دمبل گفته می خوام برم ببینمش شبیه چیه!!!:))

خودشکوفا جان
سلام
اینقد این مندی رو نصیحت نکن این روش تربیتی دیگه منسوخ شده ;)
بذارین راحت باشه و خودشو خالی کنه، براش عقده میشه به پنهان کاری میوفته و میره یه جا دیگه رو به ....... میکشه ها :D

خودشکوفا
2013/05/10, 15:05
جواد جان گل گفتی و در سفتی...
خبرش رسیده که درخشش مندی داره جهانی میشه...:-w

sinashavandi
2013/05/10, 16:20
محمد جان دوتا لینک دانلود از این فیلم هایی که معرفی میکنی برامون بزار تا یکم مستفیض شیم

خودشکوفا
2013/05/10, 17:44
سینا جان در سایه سار حکومت ولایی دکتر مهری تداخل مسئولیت ها بی معناست... :-B
یافتن لینک داتلود فیلم ها به کاوی واگذار شده که ایشان هم در حال نامزدبازی هستند و دو تا خانواده و کل تاپیک معطل ایشون ... :-?
من اگه جای عموجانش بودم افسار یابو هم دست این پسر نمی دادم چه رسه به...#-o
استغفر الله!!!!!!X-(

Hamid Broker
2013/05/10, 17:51
سلام خودشکوفا جان نوکرم. آقا آواتار جدید مبارکه:D
یه فیلم دیگه به نام Freshman هستش با بازی مارلون براندو و گریم گادفادر! این با اون ارتباطی داره؟

sinashavandi
2013/05/10, 18:27
بیچاره دختر عموش با چه امیدی رفته خونه ی بخت#-o

خودشکوفا
2013/05/10, 18:35
سلام خودشکوفا جان نوکرم. آقا آواتار جدید مبارکه:D
یه فیلم دیگه به نام Freshman هستش با بازی مارلون براندو و گریم گادفادر! این با اون ارتباطی داره؟

خوش امدی حمید جان...
مطالب صفحه گذشته حقیر اکثرا سینمایی بود و خوراک جناب عالی...
فیلمی که شما اشاره می کنید محصول 1990 و به کارگردانی جناب اندرو برگمن و یه کار ضعیف از نظر بنده است...
به هر حال هنرمندان بزرگی مثل براندو هم برای گذران زندگی تن به بازی در فیلم های نازل دادند و می دهند.. شما نادیده بگیر...
گریم پدرخوانده اش دیگه مرتبط با داستان فیلمه.. شخصیت براندو در فیلم یه پدرخوانده سینمایی است...

اما فیلم نشسته بر آواتار بنده The Freshman در سال 1925 ساخته شده و محصول تیم موفق کارگردان-بازیگر کمپانی هال روچ جنابان نیومایر و لوید هست...
مشهورترین اثر شان فیلم ایمنی آخر از همه! ! Safety Last می باشد که حتما همه دوستان صحنه های بالا رفتن هارولد از دیوار یه برج رو به خاطر میارن... جالبه بدونی در کمدی های اولیه صحنه های خطرناک رو بدون استفاده از بدل می ساختند و همه این کار بزرگ رو خود هارولد انجام داده.. ایشون در صحنه یکی از فیلم هاشون در اثر انفجار یکی از انگشتانش قطع شده بود و برای پوشاندن این مطلب دستکشی به دست می کرد... در عکس های همین فیلم هم اگه دقت کنی متوجه دستکش دست استاد می شی... شبیه همین داستان برای باستر کیتن هم اتفاق افتاده و مهره های گردن ایشون در یک فیلم شکست... باستر که جدا دیوانه ای بود در این قضایا... عاشق همه شون هستم:x

Hamid Broker
2013/05/10, 19:15
ای ول بابا کیف کردم از این همه اطلاعات سینمایی;)

خودشکوفا
2013/05/10, 19:28
اوچیکتم!!!:D
من عاشق گفتگو های سینمایی و پرسش های این گونه ام اما دوستان در بورس نگاهشان به سمت دیگریه:">
حالا که این گفتگو به پا شد یادم افتاد در نوروز چند تا از رفقا مطالب سینمایی طرح کردند که فرصت نشد براشون وقت بذارم.. در فراغت های پیش رو یکی یکی بهشون جواب خواهم داد... :)

خودشکوفا
2013/05/10, 20:25
فیلم های مورد علاقه من

1- The Shawshank Redemption الحق که این فیلم عنوان اثر کامل سینمایی رو یدک میکشه

2- Leon اینم دست کمی از شائوشنک نداره

در کنار اینها فیلم هایی مثل inception و in time فیلم های معرکه ای هستند

فیلم هایی مثل taken1 و taken2 هم توی ژانر خودشون عالیند

علی ای حال دم همتون گرم، برادر خودشکوفایی ما فکر میکردیم تو فیلم دیدن شاخیم، حالا میفهمیم که در محظر شما مو هم نیستیم. گفته بودی یه فیلم نام ببرید، 5 تا فیلم مشابه جایزه بگیرید.
اون هفته لینک یه فیلم درپیت رودیدم، عنوانش به سبب ارتباط با مسائل مالی جذبم کرد. اسم فیلم margin call هست که الحق فراتر از انتظارم بود. حالا دیگه خودت زحمت جایزه ما رو بکش

اینم لینک آی ام دی بی فیلم:http://www.imdb.com/title/tt1615147
لینک دانلود هم اگه پیدا نکردید یه ندا بدید حلش کنم

درود و تبریک سال نو به دوستان عزیز.....
با اجازه صابخونه و دوستش جناب شکوفا.... دیدم بحث فیلم تو این تاپیک داغ شده آخر سالی و من که دیگه مریض فیلم و این داستانا نتونستم جلو خودمو بگیرم اومدم اینجا خلاصه......
البته با شناختی که من از پست های خودشکوفا دارم گویا تو این زمینه مخصوصا" از نوع کلاسیکش خیلی حرفه ای تشریف دارن و یه جورایی استاد واسه خودش....
علی الحساب واسه شروع گفتم با معرفی یکی از کارگردانای صاحب سبک و نسبتا" نام آشنای آمریکایی شروع کنم که اصافا" خودم عجیب شیفته کاراشم.....

Darren Aronofsky
آرونوفسکی متولد سال 1969 نیویورک با وجود اینکه چندتا فیلم فقط تو کارنامه سینماییش داره ولی شدیدا مورد توجه منتقدین قرارگرفته..
فیلمهی آرونوفسکی بیشتر مضامین عمیق فلسفی دارند که پرداخت بسیار قوی این کارگردان اونارو برای مخظبین غیر حرفه ای هم جذاب کرده

pi 1998
Requiem for a Dream 2000
The Fountain 2006
The Wrestler 2008
Black Swan 2010
موفق ترین کار این کارگردان که دوست داشتنی ترین فیلم خودمم هست Requiem for a Dream مرثیه ای برای یک رویا...... که پیشنهاد میدم اگه کسی تا حالا ندیده حتما توعید ببینه این فیلمو..این فیلم ازنظر شخصی من هیچی کم نداره و با موزیک فوق العاده کلینت منسل شاهکاری بیش نیست
سبک خاص فیلم برداری و پلان بندی آرونوفسکی تو این فیلم کاملا" مشهوده....
دیگه تا همین جا کافیه فکر کنم باید برم واسه سال تحویل سال همگی خوش فعلا" بای.........

برای اینکه با حال و هوای تاپیک هم جور در بیاد من دیدن فیلمهای زیر رو پیشنهاد میکنم :

1 : The Miracle of Bern (http://www.imdb.com/title/tt0326429/) که نشاندهنده گوشه ای از مصیبتهای روحی مردم آلمان بعد از جنگ و وضع اسرای آزادشده یک ملت شکست خوردس . قهرمانی در جام جهانی 1954 شاید مرهمی بر دردها و امیدی برای آینده باشه .

2: American History X (http://www.imdb.com/title/tt0120586/) سعی در ریشه یابی انگیزه های نژاد پرستی در نسل جوان آمریکا داره با بازی زیبا و بیاد ماندنی ادوارد نورتون .

ولی برای اینکه کمی خنده رو چاشنی تعطیلات عید کنیم دیدن فیلم the Dictator (http://www.imdb.com/title/tt1645170/?ref_=sr_1) رو از دست ندید . :D

مشخصه که دشمنان اینچنین فیلمهای تبلیغاتی رو بر علیه نژاد برتر بسازن
حقایق رو جای دیگه باید جستجو کرد

مندی یه فیلم پیدا کردم خوراک خودته

1- 100Girls

قضیش اینه که یه پسر دانشجو که خودت باشی با یه دختر دانشجو وارد یه آسانسور میشند که یهو برق میره و اونجاست که پسره و دختره عالم معنا و ناسوت رو طی الطریق می کنند B-)و داستان از همینجا کلید میخوره و پسره عاشق دختره میشه...و چون خاموشی مطلق بوده قادر به شناسایی بصری همدیگه نبودند و تنها شناسایی لمسی صورت میگیره ......... ولی ولی دختره یه تیکه از لباسش رو برای پسره به عنوان یه سر نخ جا میزاره ;) از اون به بعد پسره در قالب یه تعمیرکار وارد خوابگاه مومنات میشه جهت پیدا کردن معشوقش .. البته در این حین باید به تمام اتاقا سر بزنه و اون تیکه از لباسیو که داره با بقیه لباسای موجود ست کنه :-B ......

2- Mean Girls 2 2011

این فیلم هم جالبه ....... و جالبتر اینه که یه دختر تو فیلمه هست که اسمش مندیه ..... این مندی ریس دار و دسته یه گروه از مومنات هست

3- یه فیلم طنز جالب هست که اسمش یادم رفته ولی قضیش اینه که ...... یه دختر، که عاشق فوتباله تغییر قیافه میده و به جای داداشش میره تو خوابگاه مومنون =P~ ... اینو حتما نگاه کن از خنده روده بر میشی

4- سریال اسپارتاکوس هم برا تعدیل روحیه خوبه یه نظر هم به این بنداز.....سریال داستانی تاریخی جالبی هست البته اگه قول بدی که به زیر نویساش دقت کنی و خود فیلم حواست رو پرت نکنه و هی جلو عقب نکنیش :(fight)

البت از دوست صاحبنظرم ممد تقاضای رفع نقایص معرفی فیلمهای معرفی شده برا مندی رو دارم ?@_@?و یه تضمین هم بده که اگه مندی این فیلما رو دید تو تاپیک تعریف نکنه .... وگرنه برا گرفتن تاییدیه پستاش باید یه سر به جنتی بزنه که برای این مورد باید یه سفر زمانی عمیــــــــــــــق بره...... فعلا که برو بچ مدیریت خوب فیتیله پیچش کردند خووووووووووووووب :D:D ولی اینو بگم که زهی خیال باطل .... حتی بسته شدن آیدی مندی چیزی نیست که بتونه جلو همت بلندش رو بگیره

البته شم پوارویی من میگه که پستای مندیو مهربان کنترل میکنه .... چون به محض تایید پستای مندی تشکرای مهربان :ar!میشینه پای مطالب

با سلام
یکی از بهترینها
مالانا با بازی خیره کننده و تحسین شده مونیکا بلوجی
و دیگری بی وفا

از اونجا که شاد بودن اینجا جرم سنگینیه، و من دوست ندارم دوستان گلم مجرم باشن، تصمیم گرفتم یه فیلم توپ
رو واستون معرفی کنم تا یه چند وقتی دپرس باشین:
Dancer in the dark
http://www.imdb.com/title/tt0168629/

یکی از بهترین فیلمهایی هست که به عمرم دیدم، فقط تو موسیقی متنش صدای داریوشو کم داره;)

دیروز فیلم salt را بطور تصادفی دیدم
با بازی درخشان آنجلینا جولی
توصیه میکنم ببینیدش

http://www.imdb.com/title/tt0944835/?ref_=fn_al_tt_1

برای روزهای تعطیل باقیمانده دیدن فیلمهای زیر رو پیشنهاد میکنم :

1- Once (http://www.imdb.com/title/tt0907657/?ref_=fn_al_tt_2) محصول سال 2006 ایرلند . داستانی ظریف که بر پایه اجرای ترانه های بسیار زیبا بنا شده ! لهجه خاص ایرلندی و نوع اجراها یه جورایی آدمو یاد ترانه های دهه هفتاد آمریکا میندازه .
2- Twelve Monkeys (http://www.imdb.com/title/tt0114746/?ref_=fn_al_tt_1) ژانر علمی تخیلی برد پیت تو این فیلم استعداد فوق العاده خودشو بنمایش میذاره .
3- A.I-Artificial Intelligence (http://www.imdb.com/title/tt0212720/?ref_=fn_al_tt_4) یا همون هوش مصنوعی اثر اسپیلبرگ البته ظاهرا پروژه ناتمام استنلی کوبریک مرحوم بوده .
4- What Women Want (http://www.imdb.com/title/tt0207201/?ref_=sr_1) کمدی زیبا با هنرنمایی مل گیبسون .
5 - Android (http://www.imdb.com/title/tt0083557/?ref_=sr_2) محصول 1982 .باز هم علمی تخیلی ! باید بگم که این کلمه از ترکیب دو کلمه یونانی Andros بمعنای انسان و Oid بمعنای شبیه تشکیل شده .

دوستان فیلم باز، صبح بخیر!
الان از دیدن فیلم
The Devil's Advocate
http://www.imdb.com/title/tt0118971/?ref_=sr_2
با بازیهای درخشان

Keanu Reeves, Al Pacino, Charlize Theron
فارغ شدم.معرکه بود

امروز فیلم Lincoln (http://www.imdb.com/title/tt0443272/?ref_=sr_2) رو دیدم، روایتی سنمایی از آبراهام لینکن شانزدهمین رییس جمهور آمریکا و مبارزات اون برای برچیدن برده داری در آمریکا. فیلم به کارگردانی استیون اسپیلبرگ هست و برنده ی 2 جایزه ی اسکار اخیر.

این همه پست های سینمایی نوروز امسال بودند که بی جواب ماندند یا جواب درخوری به انها داده نشد.. یواش یواش اقدام خواهد شد....;;)

خودشکوفا
2013/05/11, 00:17
علی ای حال دم همتون گرم، برادر خودشکوفایی ما فکر میکردیم تو فیلم دیدن شاخیم، حالا میفهمیم که در محظر شما مو هم نیستیم. گفته بودی یه فیلم نام ببرید، 5 تا فیلم مشابه جایزه بگیرید.
اون هفته لینک یه فیلم درپیت رودیدم، عنوانش به سبب ارتباط با مسائل مالی جذبم کرد. اسم فیلم margin call هست که الحق فراتر از انتظارم بود. حالا دیگه خودت زحمت جایزه ما رو بکش

داش مهدی عزیزم
ضمن پوزش بابت تاخیر...
فیلم Margin Call یه درام هست از گونه تریلر... برجسته ترین فیلم های که الان می تونم بهت از این خانواده معرفی کنم این هاست:

Leave Her to Heaven او را به خدا بسپار
محصول 1945 به کارگردانی جان ام. استال
بازیگر: جین تیرنی و کرنل وایلد
انگلیسی زبان

5 Fingers رباینده
محصول 1952 به کارگردانی جوزف ل. منکه ویتس
بازیگر: جیمز میسن و دانیل داریو
انگلیسی زبان

Woman in the Dunes زن شنزار
محصول 1964 به کارگردانی هیروشی تشیگاهارا با بازی ایجی اوکادا و کیوکو کیشیدا
ژاپنی زبان

The Collector کلکسیونر
محصول 1965 به کارگردانی ویلیام وایلر
بازیگر: ترنس استمپ و سامانتا اگر
انگلیسی زبان

Amores Perros عشق سگی
محصول 2000 به کارگردانی الخاندرو گونزالز ایناریتو
بازیگر: امیلیو اچه وریا و گایل گارسیا برنال
اسپانیایی زبان

The Skin I Live In پوستی که در آن زندگی میکنم
محصول 2011 به کارگردانی پدرو آلمودووار
بازیگر: آنتونیو باندراس و النا انایا
اسپانیایی زبان

m.r_moradi
2013/05/11, 00:40
ممد برگردم شهیدی...X-(

خودشکوفا
2013/05/11, 01:58
امروز فیلم Lincoln (http://www.imdb.com/title/tt0443272/?ref_=sr_2) رو دیدم، روایتی سنمایی از آبراهام لینکن شانزدهمین رییس جمهور آمریکا و مبارزات اون برای برچیدن برده داری در آمریکا. فیلم به کارگردانی استیون اسپیلبرگ هست و برنده ی 2 جایزه ی اسکار اخیر.

کاوی عزیز فیلم مورد اشاره ات از خانواده درام های تاریخی هست که به زندگی شخص خاصی می پردازه و جنبه بیوگرافی داره.. 5 تا اثر برجسته از این گونه خدمتت معرفی می شه:

The Passion of Joan of Arc مصائب ژاندارک
محصول 1928 به کارگردانی کارل تئودور درایر
بازیگر: ماریا فالکونتی و یوجین سیلوان
صامت

Andrei Rublev آندری روبلف
محصول 1966 به کارگردانی آندری تارکوفسکی
بازیگر: آناتولی سالینیتسین و ایوان لاپیکوف
روسی زبان

Patton پاتن
محصول 1970 به کارگردانی فرانکلین ج. شفنر
بازیگر: جرج سی اسکات و کارل مالدن
انگلیسی زبان

Downfall سقوط
محصول 2004 به کارگردانی الیور هرشبیگل
بازیگر: برونو گانز و الکساندرا ماریا لارا
آلمانی زبان

The King's Speech سخنرانی پادشاه
محصول 2010 به کارگردانی تام هوپر
بازیگر: کالین فرث و هلنا بونهم کارتر
انگلیسی زبان

ساسان
2013/05/11, 16:03
نگاه کردن به این عکس، میزان استرس خود را محک بزنید!
فقط با نگاه کردن به این عکس استرستان را کم کنید وبقیه عمرتان را با آسودگی خاطر و آرامش بیشتر سپری کنید.

http://namehnews.ir/News/Item/40570/33/%D8%A8%D8%A7-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B9%DA%A9%D8%B3--%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%AD%DA%A9-%D8%A8%D8%B2%D9%86%DB%8C%D8%AF-.html

مندی
2013/05/11, 16:14
من الان به همراه حاجی مندی در حال رفتن به ساختمان فاطمی برای ثبت نام کاندیداتوری ریاست جمهوری هستیم....:D

اینجا خیلی شلوغه ....نفسم بالا نمیاد ...ما الان داریم اسکورت میشیم با هلیکوپتر ... موتورا دارن تک چرخ میزنن...

مومنات دارن با چه سر و وضعی حاجی رو بدرقه میکنن.... مندی پرطلایی ..امید مومناتی ...=D>

همه دارن بندری میرن وسط خیابون ... اِ وا خاک تو سرم همه ی مومنات روسری ها رو درآوردن ...الان من نمیدونم چرا این مومنین بی جنبه تمبوناشونو دران در میارن ..... این چه وضعشه

خلاصه عجب شور وحالیه اینجا ... جا همتون خالیه ...:D

ا ِحاجی بیا پایین میزنن ترورت میکنن ...حاجی رفته رو کاپوت داره واسه ملت قر میده ..... حاجی پرطلایی ...امید مومناتی

حاجی این شیکمتو ببر اونور ..خفم کردی ...وای نفسم ..نزدیک بود خفه شم ...اوووووووع ... دارم بالا میارم

عجب ملت جو گیری داریم ما ...همه دارن لخت میشن اینجا :-B ....

اوه اوه حاجی عجب هلیکوپتری زد ...دمت گرم ..بابا اینکاره ....

..............

خودشکوفا
2013/05/11, 17:43
نکنه حاجی مندی همون شیر پیر معروفه؟؟!!#-o

وحید نصیری
2013/05/11, 20:06
سلام برو بکس

جاتون خالی رفتم نمایشگاه کلی تقویم و دفترچه گرفتم هزینه ورودی جبران شد ...... بهترینش مال چادرملو بود البته تقویمش ..... دفترچه های بورس انرژی هم خوب بودند ..... یه سه جهارجای دیگه هم دادند ولی این دوجا بهتر بودند .... خیلیا رو دیدم و این باعث خرسندی بود ولی حیف هیچکدومو نمیشناختم.... خلاصه نمایشگاه پرباری بود البته بعدش میخواستم برم امیر آباد پیش آبجیم که راهو گم کردم و جاتون خالی تا ته نواب اومدیم .... یخورده پیاده اومدم و اون منطقه رو زیارت کردم ماشالا همش قلیون خونه بود و در کنارش آکواریوم میفروختند .... از نظر شهرسازی بدترین جای تهران لقب گرفته چون فضای مخفی زیادی داره و جرم و جنایت در فضای مخفی زیاده ..... حقیقتش هم همینطوره جای زیاد جالبی نبود ......

جونم واستون بگه که خیمه زده بودم تو قسمت بورس و کودک که مندی رو ببینم ولی نشد .....

آخه مندی بی معرفت این چه رسمشه من اومدم تهران اونوقت تو یه تعارف خشک و خالی هم نکردی .... به جون داداش اگه میومدی شیراز ما میگفتیم قدمت رو جفت چشم تخمام ...هییییی روزگار ....

یه عکس توپ دارم البته مال چندین سال قبله اینو چطوری باید بزارم عکس قشنگیه و به حال و هوای اینروزا میخوره

satyr
2013/05/11, 20:07
خب ما هم رسیدیم خونه جاتون خالی بود
عطر گلهای بهار نارنج دیوونه میکرد ادمو یه حال عجیبی به ادم دست میداد

میبینم که مندی هم حضور به هم رسونده
مندی منظورت این نیست که اجیانا شهر نو منتقل شده به ساختمان فاطمی این تعاریفی که کردی بیشتر به اونجا میخوره

مندی
2013/05/11, 20:41
علی جان ..شرمنده ...ای کاش اینارو نگفته بودی ..کلی مارو شرمنده کردی ..ایشاله بوقتش واست جبران کنم ...اینقده جبران کنم که از دلت دربیاد ...مندی تو عمر چندین ساله ای که از خدا گرفته محال ممکنه که دل کسی رو رنجونده باشه ...قدمات رو دوتا تخم چشمام ...جبران می کنم .... علی الحساب این بوسو داشته باش تا بقیش هم برسه http://forums.boursy.com/imported/2013/05/66.gif

علی حق کگلمو حال میکنی ...ساتیر ر...دی ...:D

خدایی هنوز مونده تا عمق دید مارو بدست بیارین ...ما تو این بازار هر چی باشه شش هفتا پیراهن بیشتر از شماها پاره کردیم ....

مندی
2013/05/11, 20:51
ساتیر ...میدونی حاجی بهم چه وعده ای داده ... گفته بزار ریس جمهور بشم تو میشی وزیر مسکن شهر نو ...:D
من الان اینطوریم....
http://forums.boursy.com/imported/2013/05/67.gif

satyr
2013/05/11, 20:58
کگل مگل که از فردا به ف رفتن همشون از فردا با سه میلیون سهام بانکی و مسکنی در خدمت بازار خواهیم بود هه هه ......مندییییییه

خودشکوفا
2013/05/11, 21:00
مهرداد چرا رو سهام بانکی مثبتی؟؟
و مسکنی؟؟؟ یه کم توضیح بده...

satyr
2013/05/11, 21:14
مهرداد چرا رو سهام بانکی مثبتی؟؟
و مسکنی؟؟؟ یه کم توضیح بده...

خب از اون موقع که بازار صد دویست و 300 درصد بالا رفته علارغم داشتن پتانسیل بالا این سهام درجا زدن و فقظ منتظر یه محرک بودن که با اومدن رفی ردیف شد
زمان عبده بالاترین پی بر ای برای ساختمانیها بود عبده کی بود اها ادم رفی بود این فقط یه دلیلشه و مهمترین دلیلش.
رفی میاد که خیلی چیزهارو ثابت کنه همین امروز با اعلام اومدن اکبر دلار یه صدتومانی در جا اومده پایین از فردا این روند شدیدتر خواهد شد هیچ دلیل خاص منطقی نداره ها و هیچ چیز جدیدی به این اقتصاد داغونمون اضافه نشده ولی جو روانی رو دست کم نگیرید که خیلی تاثیر گذار خواهد بود

satyr
2013/05/11, 21:16
ساتیر ...میدونی حاجی بهم چه وعده ای داده ... گفته بزار ریس جمهور بشم تو میشی وزیر مسکن شهر نو ...:D
من الان اینطوریم....
http://forums.boursy.com/imported/2013/05/67.gif
یاد جزایر قناری افتادم بچه ها به همین سبک و سیاق بودن

خودشکوفا
2013/05/11, 21:23
مهرداد زمونه خیلی عوض شده..
رفی مملکت تحویل نمی گیره.. اقتصاد حتی یه ویرانه هم نیست.. مموتی کاری با مملکت کرد که صدام نتونست!!!

تازه تو از کجا مطمئنی می ذارن رای بیاره....

satyr
2013/05/11, 21:24
این مهربان کجاست پس ؟یه شام تو نارنجستان به بچه های این تاپیک نده خیلی بی مرامه
شتران هارو فروخته دیگه خبری ازش نیست
یه پی ام بهش دادم فکر کنم ارزش 10تا شام تو نارنجستان داشته باشه
دکتررررر....بیااااا......شاااا ااامممم

satyr
2013/05/11, 21:28
مهرداد زمونه خیلی عوض شده..
رفی مملکت تحویل نمی گیره.. اقتصاد حتی یه ویرانه هم نیست.. مموتی کاری با مملکت کرد که صدام نتونست!!!

تازه تو از کجا مطمئنی می ذارن رای بیاره....

همونطوری که مطمین بودم کاندید میشه
بقیه نامزدها اصلا در حدی نیستن که بخوان باهاش رقابت کنن خود رژیم هم هدفش بیمه کردن خودش حداقل برای 4 سال هست و این به غیر از چراغ سبز نشون دادن به این نامزد شاید اامکان پذیر نبود

Captain Nemo
2013/05/11, 21:30
با سلام

ظاهرا دکتر مهربان درگیر بیماری پدرشان هستند و زیاد حضور ندارند ...
امیدوارم که خداوند به پدرشان شفا عنایت فرماید .

پیغام دادند که تاپیکشان را فعلا بایگانی کنم ...
تاپیک جدیدی در بخش آزاد دوستان میتوانند در کنار تاپیک خودم افتتاح کنند و ادامه امور را آنجا پیگیری نمایند .
با سپاس از همگی شما

satyr
2013/05/11, 21:31
ثتران ثباغ دی صادرات >:)

satyr
2013/05/11, 21:33
با سلام

تاپیک جدیدی در بخش آزاد دوستان میتوانند در کنار تاپیک خودم افتتاح کنند و ادامه امور را آنجا پیگیری نمایند .
با سپاس از همگی شما

اقا این کارها یعنی چی ؟

خودشکوفا
2013/05/11, 22:19
بگذار تا بگریم روز وداع یاران..........:)

خب دوستان انگار راز دکی برملا شده...
چند شب پیش که باش صحبت کردم خودش مایل نبود چیزی بگه... فقط گفت اوضاع خرابه و اصلا دل و دماغ نداره...
با این همه صاحب خونه ایشون هستند و ما مهمان... تصمیمیش برام محترمه....8->

به مدیریت سایت خرده نمی گیرم بابت رعایت اصول شناخته شده حساس بودند و باشند.. گرچه در همین ایام در تاپیک های همسایه بی اخلاقی و رفتارهایی دیدم که عرق شرم رو به پیشونی نشاند اما خب عمده مطالب ما بورسی نبود و تو چشم بودیم دیگه;)

دیشب نگاه می کردم ببینم از چه صفحه ای وارد این تاپیک شده ام دیدم صفحه 43 بود... سپس به آخرین صفحه نگاه کردم خودم تعجب کردم نزدیک 200 صفحه باش جلو اومده ایم....
دوست داشتم واسه 200 مین صفحه حضورم مطلب درخوری بذارم اما انگار قسمت نیست.../:)

ما جمع چندان بزرگی نبودیم و تعدادمون شاید تو شلوغترین روزها به 15 نفر هم نرسید اما شما تک تکتون بهترین رفقای منید...برام افتخاری بود که با شما و در کنار شما از دل گفتیم و شنیدیم و از غوغای بورس غافل شدیم... چون ممکنه کسی از قلم بیفته نام نمی برم... اکثرتون شماره تماس منو دارید.. اونایی هم که ندارید برید از اونایی که دارند بگیرید!!!&[]
اگه لطف کنید شماره هاتون رو خصوصی بدید که چه بهتر.. ساسی و کاوی و داش مهدی و محسن کاوه و جواد 60 و و و و

از فرصت استفاده می کنم و روی ماه آقایون رو می بوسم و دست خانمها رو به گرمی می فشارم.. :">

اگه در این نزدیک به 200 صفحه مطلب تندی یا شوخی گزنده ای از جانب من باعث آزار دل عزیزی شد همینجا پوزش می خوام.. نیتمون تقریبا پاک بوده... تحقیقا نمیشه تضمین داد...
در مورد فایده حلالیت خودم هم تردید دارم اما شما حلال کنید!!! واسه خودتون خوبه;;)

خلاصه که فیتیله تاپیک تعطیله.............

الوداع...................................... ..=;

ارادتمند همه ی شما: محمد مشهور به خودشکوفایی... خودشکوفا... شکوفا... شکوفه....شهلا... شهره و غیره

وحید نصیری
2013/05/11, 22:45
این تاپیک یه جنس دیگه است ..... تاپیکی که در روز چندین بار بهش سر میزنم همینه و بعد از اون هم تاپیک بیلی با دعواهاش .....

این تاپیک منو یاد یه داستانی میندازه که دست و پاشکسته براتون تعریف میکنم ..... هرجاش اشتباه بود خودتو تکمیل کنید ......

میگند یه روزی یه بابایی از یه رودخونه ای ماهی میگرفت و رزق روزانشو از رودخونه میگرفت و مابقی روز رو با رفیق رفقا به خوشگزرونی طی میکرد تا اینکه یه بچه کچل زشتی اومد گفت چرا ماهی بیشتر صید نمیکنی گفت برای چی گفت پول بیشتری به دست میاری و بعد از اون میتونی قایق بخری .... ماهی گیر گفت بعدش چی ... گفت میتونی بعد با تلاش زیاد یه قایق رو بکنی دوتا و همینطور اضافه کنی تا اینکه یه شرکت بزنی و بعد اونو تو بورس عرضه کنی و درآمد سرشاری کسب کنی ...... ماهی گیر گفت بعدش چی ..... پسره گفت هیچی دیگه از اون به بعد میتونی با دوستات خوش بگزرونی و دم غروب لب رودخونه با رفیق رفقا بشینی و قلیون بکشی و بگی بخندی ...... ماهیگیر یه نگاهی به پسره کرد /:) ...... و هیچی نگفت ......

این تاپیک برا من مثل لب رودخونه برا ماهیگیر میمونه .......

امیدوارم که پدر دکتر مهربان هرچه زودتر خوب بشند و شوخی هایی که به علت عدم آگهی از احوال ایشون باهاش کردیم رو حمل بر بی ادبی نکنند گرچه میدونم شخصیت ایشون بزرگتر از اینی هست که ما میبینیم ....@};-@};-

خودشکوفا
2013/05/11, 23:01
علی جان و مندسن گوجه و دیگر عزیزان حقیقتا به مهربان لطف دارید و من به یقین می گم دکی لایق این تعریفات نیست!!!!!!:D

آرزوی من هم بازگشت سلامتی همه بیماران هست.... بابای دکتر هم ایشالله خوب بشن...

در هفته ای که گذشت متاسفانه مادر خودم هم در طی یک جراحی ناموفق و بر اثر عفونت بینایی چشمش رو از دست داد... اما دنیاست دیگه... کاریش نمیشه کرد...

گر چه نوبت ما هم می رسه... من که اعتراضی ندارم.. فقط از خدا می خوام وقتی لحظه ی مرگ می رسه حاجی مندی سرپا بمیره... و البته بشه سریع بعدش از سرویس بهداشتی خارجش کرد:->

مندی و علی و دوستان از من راجع به اینده جمع پرسیده اند و این که چه باید شود...
از اونجا که فرد عمیقا دموکرات منشی هستم:p چند گزینه می ذارم و هر کس یه عدد رو تو پستش بنویسه تا بعد بر مبنای خواست جمع تصمیمی گرفته بشه:

1. تا بازگشت دکی مهربان و به حرمت ایشان مطلبی نگاشته نشه و جمع منتظر برگشتش بمونند...

2. تاپیکی مشابه در بخش آزاد تشکیل بشه تا مجلس به هم نخوره و عیش رفقا ناقص نشه...

3. اصلا دکی رو ول کنید و در همین تاپیک پافشارانه مطلب بذارید...

4. کلا این تاپیک باید بسته بشه و بورس که جای این بچه بازیا نیست..

5. شما جاتون در سایت بورسی نیست.. می تونید جل و پلاستون رو جمع کنید و هرجا دوست دارین برین...

6. پیشنهاد دیگر....

اما مردونه بیایید پیشنهادتون رو درست و حسابی تشریح کنیدا.... !!!

پ.ن.
این حق طبیعی همه کاربران سایته که بیان راجع به این تاپیک لوس و خنک نظر بدن.. پس مخالفان هم می تونند بیان و رای بدن....

Captain Nemo
2013/05/11, 23:10
جناب قنبری

بسیار متاثر شدن برای مادرتان ...
امیدوارم خداوند همه بیماران را من جمله پدر مهرداد عزیز را شفا بدهد .... آمین ...

خودشکوفا
2013/05/11, 23:13
تشکر دارم ازت کاپی جان!!!
زیاد غصه نخور عزیزم... هنوز یکی از چشماش سو داره..:x

Amirhm
2013/05/11, 23:18
محمد جان خیلی ناراحت شدم انشا.. بتونن روحیه خودشون رو حفظ کنن ...
امیدوارم پدر دکتر مهربان عزیز هم سلامتیشون رو دوباره بدست بیارن ...
بنظرم چون قراره تاپیک بایگانی بشه مورد 2 اجباری باشه .

مهربان
2013/05/11, 23:34
....با سلام ....
.....من برگشتم.....اینبار برای همیشه.....
....تاپیک مهربان هیچ جا نمیره.....تا مهربان زنده است این تاپیک برند مهربانه و قراره سالیان سال پا برجا و برقرار بمونه.....
....متاسفانه در زمانی که اماده میشم در کنار جمع گرم وصمیمی یاران تاپیک بمونم استرسها و مشکلات ناخواسته ای که جبر زندگی و قضای الهی است پیش میاد و بنده رو که علاوه بر کار سنگین و فشرده و برداشتن چند هندوانه با یه دست درگیر موضوعاتی خارج از عرف و استرس زا میکنه که ناچار میشم تاپیکو رها کنم و بعد از برگشت که البته هر بار با اعلان و تماس یکی ازبزرگان مدیر و البته اینبار دوست خوب و عزیز من کاپیتان نمو (عمو رضا) هست با نوشته ایی روبرو میکنه که دود از کنده خود من ...اولا...و بعد ممد....(مثلا سپردم دستش تاپیکو)...دوییما....بلند میکنه....
....عزیزانم....این تاپیک هیچ جا نمیره تا زمانی که مهربان نفس میکشه....و رفتن این تاپیک به جایی بغیر از جایی که هست برابره با درخواست برای بستن ایدی من برای همیشه......
...آما...آمااا...درخواستی دارم....جمعتون جمعتر و حضورتون پررنگ تر و پرصلابتترولی خواهشا در نوشته هاتون خط قرمز هارو رعایت کنید....حضور تک تک شما در این تاپیک برای من عزیز و مغتنم هست و منت دار شما دوستان هستم از ممد دوست خوب و انزنینم تا علی کرمی و مهرداد و مراد نامرد و مندسن گوجه سبز (یه پوستی ازت دبااغی کنم:D;))و امیر اچ ام و داش مهدی و وووووو.....
...فلذا....از فردا صبح این تاپیک مثل قبل به راه خودش ادامه میده و منهم برگشتم سر خونه زندگی و تشکر و امتنان بسیار از دودوست خوب و عزیزم علیرضا جمالی و کاپیتان نمو دارم....عمو رضا ممنون و مخلصم...فرصت شه در خدمتت باشم....
...از ماه آینده هم صندلی داغ رو دوباره فعالش میکنیم مجری هم خود بنده هستم....مهمون اول هم بیل گیتسه...

مهربان
2013/05/11, 23:43
با سلام

با سپاس از همگی شما
...به...سلام عمو رضای گل....دادا مارو بازنشست کردی که....حداقل یه حقوق تقاعدی....بیمه ای چیزی....
.....من پست تورو ندیدموپست زدم....
.....دوستان...با صحبتی که با داش رضا داشتم....فعلا تاپیک همینجا هست.....فقط خواهشا بخصوص مندسن خط قرمز هارو رعایت کنید....تاپیک مهربان با خود مهریان میمیره.....کاپیتان موقع غرق کشتی تو اتاق فرماندهی دست به سکان کشتی میره زیر آب....
....مندسن.....

مندی
2013/05/11, 23:56
مهربان ...مهربان ...مهری جون :((... میگما ..یه چراغ سبز به ممد تو خصوصی نشون دادم ...میتونی تو هم انجامش بدی ... بی تارف... ممد که بی تارف انجامش داد ..

حالا هی به من گیر بده ..بابا من کدوم خط قرمزو رد کردم ..من که همه پستام بعد تایید میان ... من که نمیتونم بیام اینجا روضه بخونم ...:((

:((

مهربان
2013/05/11, 23:57
....بنده باوجود این که دوست عزیز و همیشگیم ممد رو زحمت داده بودم و ایشون هم تاپیک اداف و هم اینجا رو میگردوند دیدم یه مقدار اوضاع داره بهم میریزه و من هم نیستم و مدیران یه کمی گله گی میکردن و خوب تا اینجا هم حرمت این موی سفید و عضلات ستبر مارو داشتن ;)....
....داش رضا بارها با من صحبت کرده و گفته بود که از حضور این جمع متشکل و این دوستی و صمیمیت خیلی خوشحاله ولی خوب گاهی تاپیک میزنه جاده خاکی و این خیلی خوش ایند فضای فروم نیست...منهم دیدم که اینطوریه ازش خواهش کردم که برای جلوگیری از دلخوری عزیزان تا برگشت من تاپیکو به بخش ازاد منتقل کنند که خوب مشکلات زودتر از اونجه که فکر میکردم به سمت حل شدن پیش رفت و امشب که یعنی دقیقا الان که برگشتم متوجه خداحافظی دوستان شدم ولی پست عمو رضا رو دنیدم که با صحبتی که با ایشون داشتم درخواست کردم که تاپیک با توجه به حضور مجدد من دوباره در همین بخش باقی بمونه که داش رضا هم رفاقتو در حق من تموم کرد و این مهم به انجام رسوند....
....رضا جان....ممنونم که حرمت این دوستی و این موی سفید رو نگه داشتی....دوست خوب من....

مهربان
2013/05/12, 00:01
...سبد سهام....فایرا...شپنا.....معادن.. .مپنا....لاوان....کنور....
....چند تا حرکت قشنگ کردم....مپنا رو 339 دادم رفت 303 اضافه کردم.....شترانو 92 تومن دادم رفت....به شوهر دختر خاله ام همون موقع گفتم تو بخر....:D....فایرا و لاوان هم که بنظر عاقبت بخیر بشن....شبندر رو 938 دادم رفت.....تا اینجا حرکات خوب بود....
..بعد یدفه یه پیچ نیم وارو دوبارو جمع زدم و شپنای خرید 2500 رو 2910 فروختم ...یهو شیطون زد پس کله ام 2900 اضافه کردم...بعدش نشستم گریه کردم...
...یه مدت هم هست که معادن جمع میکنم....فعلا تا 670-680 تضمینه....

خودشکوفا
2013/05/12, 00:03
وااااااا.... مهربان تو زنده ای؟؟؟:-?

راستش من داشتم یواش یواش بچه ها رو اماده می کردم که خبر شهادتت رو بدم#:-S

مندسن... های مندسن... تو که گفتی کارش تموم شده!!!:-/

مهربان
2013/05/12, 00:09
وااااااا.... مهربان تو زنده ای؟؟؟:-?

راستش من داشتم یواش یواش بچه ها رو اماده می کردم که خبر شهادتت رو بدم#:-S

مندسن... های مندسن... تو که گفتی کارش تموم شده!!!:-/
...سلام ممد رفیق...این مشی لیبرال دموکرات تو منو یاد مرحوم مصدق میندازه....یعنی داشتیم اثاث رو میزاشتیم بالا خاور هاااا....
.....ممد....من میگم بیا درمورد مندسن اتاق بحران تشکیل بدیم.....B-)
....الان هم دارم از خستگی میافتم رو لپ تاپ ....فعلا در 4 جبهه دارم تبادل آتش میکنم....خدمت عمو رضای گل با اس....حضور سرور ارجمند علیرضا جمالی در پیام خصوصی....تاپیک....و با انگشت اشاره دست راست این کمرمو میخارونم...دستم نمیرسه بهش....اون وسطه.....لامصب....

مهربان
2013/05/12, 00:21
مهربان ...مهربان ...مهری جون :((... میگما ..یه چراغ سبز به ممد تو خصوصی نشون دادم ...میتونی تو هم انجامش بدی ... بی تارف... ممد که بی تارف انجامش داد ..

حالا هی به من گیر بده ..بابا من کدوم خط قرمزو رد کردم ..من که همه پستام بعد تایید میان ... من که نمیتونم بیام اینجا روضه بخونم ...:((

.....قولی که ممد تو پیام خصوصی دادی و قرار شده به من بگه رو یادت نره من روش حساب میکنم....:D:D:D;).....مندسن با ممد صحبت کردم فهمیدیم این حالو هوای تو حالو هوای حوزه و طلابی هستش...میخوایم بفرستیمت مدرسه طالبان پاکستان.....
.....حالا میزنی تاپیک منو میبری به بیراهه....امشب که نای حرف زدن ندارم...باشه فردا صبح شهیدت کنم....

خودشکوفا
2013/05/12, 01:24
با سلام
یکی از بهترینها
مالانا با بازی خیره کننده و تحسین شده مونیکا بلوجی
و دیگری بی وفا

با توجه به این که تاپیک بسته نشد و من هم به قولم وفا نکرده ام ادامه بحث معرفی فیلم رو پی می گیرم

اما...
1. عمو ساسی به نظرم دیگه از سن و سال من و تو گذشته که فیلم محبوب زندگیمون مالنا باشه!!! ;;)
حالا من بچه ندارم.. تو که وقت ازدواج دختر خانومت هم رد شده!!:p

بگذریم...

مالنا یه کمدی درام عاشقانه محصول ایتالیا است...اول بهت فیلم های برجسته ای از خانواده مالنا معرفی کنم

The Shop Around the Corner فروشگاه سر نبش
محصول 1940 به کارگردانی ارنست لوبیچ
بازیگر: جیمز استوارت و مارگارت سولاوان
انگلیسی زبان

His Girl Friday دستيار همه كاره‏ ى او
محصول 1940 به کارگردانی هاوارد هاوکس
بازیگر: کاری گرانت و رزالیند راسل
انگلیسی زبان

The Apartment آپارتمان
محصول 1960 به کارگردانی بیلی وایلدر
بازیگر: جک لمون و شرلی مک لین
انگلیسی زبان

That Obscure Object of Desire میل مبهم هوس
محصول 1977 به کارگردانی لوئیس بونوئل
بازیگر: فرناندو ری و کارول بوکه
فرانسوی زبان

Tootsie توتسی
محصول 1982 به کارگردانی سیدنی پولاک
بازیگر: داستین هافمن و جسیکا لنگ
انگلیسی زبان

Silver Linings Playbook دفترچه ای با خطوط نقره ای
محصول 2012 به کارگردانی دیوید او. راسل
بازیگر: بردلی کوپر و جنیفر لارنس و رابرت دنیرو
انگلیسی زبان

و بی وفا هم یه تریلر عاشقانه هست که چند فیلم مهم هم خانواده اش رو خدمتت معرفی می کنم...

Notorious بدنام
محصول 1946 به کارگردانی آلفرد هیچکاک
بازیگر: کاری گرانت و اینگرید برگمن
انگلیسی زبان

Seven Days in May هفت روز در ماه مه
محصول 1964 به کارگردانی جان فرانکن هایمر
بازیگر: برت لنکستر و کرک داگلاس
انگلیسی زبان

Witness آپارتمان
محصول 1985 به کارگردانی پیتر ویر
بازیگر: هریسون فورد و کلی مک گیلیس
انگلیسی زبان

Broken Embraces آغوشهای گسسته
محصول 2009 به کارگردانی پدرو آلمودووار
بازیگر: پنه لوپه کروز و لوئیس هومار
اسپانیایی زبان

مهربان
2013/05/12, 09:19
....نمیدونم این کدوم نفهمیه که هی رو معادن رنج منفی میکشه.....بزنم تو دهنش..
.....در ادامه عرایض دوست گل خودم ممد شکوفه توجه شمارو به دیدن فیلمهای پلهای مدیسن کانتی....بیوفا....و پیشنهاد بیشرمانه جلب میکنم....

مهربان
2013/05/12, 09:27
....یه خبری برای بازار پیش اومده....
....معدنی فلزیا رو زدن زیر گوششون منفی کردن.....یه میلیونم صف کگل رو دادن....فکر کنم دستوری بود.....
...در ادامه عرایض ممد شکوفه یکی بزنم زیر گوش مندسن....

has456
2013/05/12, 09:34
با سلام
دکتر مهربان عزیز گویا حال ابوی گرامی رو به بهبودی گذاشته از این بابت خوشحالم برای ایشان آرزوی سلامتی دارم و برای شما آرزوی موفقیت.
آقا محمد عزیز برای مادر شما هم آرزوی سلامتی دارم . انشاءالله که خداوند همه بیماران را شفا دهد.

مهربان
2013/05/12, 09:55
با سلام
دکتر مهربان عزیز گویا حال ابوی گرامی رو به بهبودی گذاشته از این بابت خوشحالم برای ایشان آرزوی سلامتی دارم و برای شما آرزوی موفقیت.
آقا محمد عزیز برای مادر شما هم آرزوی سلامتی دارم . انشاءالله که خداوند همه بیماران را شفا دهد.
....سلام و باتشکر....البته تغییر چندانی حاصل نشده ولی راضی هستیم به مشیت الهی...
...بنده هم برای شفای مادر گرامی ممد عزیز دعا میکنم....

مهربان
2013/05/12, 10:54
....یه نقلی از یکی از دوستان شنییدم که منفی کردن بازار دستوری وبخاطر گرفتن جو مثبت حضور هاشمی بوده و توسط دولت انجام شده......حالا خدا داند....

satyr
2013/05/12, 11:12
....با سلام ....
.....من برگشتم.....اینبار برای همیشه.....
....تاپیک مهربان هیچ جا نمیره.....تا مهربان زنده است این تاپیک برند مهربانه و قراره سالیان سال پا برجا و برقرار بمونه.....
....متاسفانه در زمانی که اماده میشم در کنار جمع گرم وصمیمی یاران تاپیک بمونم استرسها و مشکلات ناخواسته ای که جبر زندگی و قضای الهی است پیش میاد و بنده رو که علاوه بر کار سنگین و فشرده و برداشتن چند هندوانه با یه دست درگیر موضوعاتی خارج از عرف و استرس زا میکنه که ناچار میشم تاپیکو رها کنم و بعد از برگشت که البته هر بار با اعلان و تماس یکی ازبزرگان مدیر و البته اینبار دوست خوب و عزیز من کاپیتان نمو (عمو رضا) هست با نوشته ایی روبرو میکنه که دود از کنده خود من ...اولا...و بعد ممد....(مثلا سپردم دستش تاپیکو)...دوییما....بلند میکنه....
....عزیزانم....این تاپیک هیچ جا نمیره تا زمانی که مهربان نفس میکشه....و رفتن این تاپیک به جایی بغیر از جایی که هست برابره با درخواست برای بستن ایدی من برای همیشه......
...آما...آمااا...درخواستی دارم....جمعتون جمعتر و حضورتون پررنگ تر و پرصلابتترولی خواهشا در نوشته هاتون خط قرمز هارو رعایت کنید....حضور تک تک شما در این تاپیک برای من عزیز و مغتنم هست و منت دار شما دوستان هستم از ممد دوست خوب و انزنینم تا علی کرمی و مهرداد و مراد نامرد و مندسن گوجه سبز (یه پوستی ازت دبااغی کنم:D;))و امیر اچ ام و داش مهدی و وووووو.....
...فلذا....از فردا صبح این تاپیک مثل قبل به راه خودش ادامه میده و منهم برگشتم سر خونه زندگی و تشکر و امتنان بسیار از دودوست خوب و عزیزم علیرضا جمالی و کاپیتان نمو دارم....عمو رضا ممنون و مخلصم...فرصت شه در خدمتت باشم....
...از ماه آینده هم صندلی داغ رو دوباره فعالش میکنیم مجری هم خود بنده هستم....مهمون اول هم بیل گیتسه...

سلام دکتر جان

اینجوری هم که نمیشه هر کی از را برسه هی ضد حال بزنه تا میاییم بریم با تاپیک یکی بشیم یکی میاد پارازیت میفرسته
اینجوری دیگه فایده نداره
امیدوارم همگی دوستان همیشه در کنار خانواده خوش و خرم باشند

پ .ن :ولی اوضاعت ردیف شد شام نارنجستان یادت نره
بدرود همگی

ساسان
2013/05/12, 11:22
با توجه به این که تاپیک بسته نشد و من هم به قولم وفا نکرده ام ادامه بحث معرفی فیلم رو پی می گیرم

اما...
1. عمو ساسی به نظرم دیگه از سن و سال من و تو گذشته که فیلم محبوب زندگیمون مالنا باشه!!! ;;)
حالا من بچه ندارم.. تو که وقت ازدواج دختر خانومت هم رد شده!!:p

بگذریم...

مالنا یه کمدی درام عاشقانه محصول ایتالیا است...اول بهت فیلم های برجسته ای از خانواده مالنا معرفی کنم

انگلیسی زبان

و بی وفا هم یه تریلر عاشقانه هست که چند فیلم مهم هم خانواده اش رو خدمتت معرفی می کنم...

اسپانیایی زبان

ممد جان
سلام
من فیلم کم میبینم ولی فیلم خوب را چند بار می بینم
مالنا
اوج یک فیلم
به مصادیق حدیث نبوی که ادم فقیر دین وایمان نداره
درست حال روز امروز این مملکته

و به هر فرد در هر سن وسالی و هر جنسیتی من دیدن این فیلم را با زیر نویس فارسی را در خلوت تنهایی خودش پیشنهاد می کنم
چه خوب شکم گرسنه را به تصویر میکشه
چه خوب بلوغ یک نوجوان را به تصویر میکشه
چشم چرانی را معرکه منعکس میکنه
و...............

فیلم بی وفا هم به کلیه افراد متاهل چه زن و چه مردش پیشنهاد اکید میشه
این فیلم نیز ارزش چند بار دیدن داره
کلاس اموزشی خیلی خوبیه برای جوانان این زمونه

محمدرضا
2013/05/12, 11:23
سلام خدمت دکتر مهربان دوست عزیز و خوبم

مهرداد جان مشتاق شنیدن صدات . چند بار تماس گرفتم. حمید رضا هم جویای احوالت بود که متاسفانه ازت بی خبر بودم

ایشالا که همیشه خوش و سرحال ببینمت

مهربان
2013/05/12, 11:26
سلام خدمت دکتر مهربان دوست عزیز و خوبم

مهرداد جان مشتاق شنیدن صدات . چند بار تماس گرفتم. حمید رضا هم جویای احوالت بود که متاسفانه ازت بی خبر بودم

ایشالا که همیشه خوش و سرحال ببینمت
...من جلوی تو وحمید رضا بخصوص تو چاره ای جز پاک کردن عرق صورت و پیشونی ندارم....یکمی به من زمان بده ....خیلی مخلصیم محمد رضا جان.....

مهربان
2013/05/12, 11:29
سلام دکتر جان

اینجوری هم که نمیشه هر کی از را برسه هی ضد حال بزنه تا میاییم بریم با تاپیک یکی بشیم یکی میاد پارازیت میفرسته
اینجوری دیگه فایده نداره

بدرود همگی

...سلام مهرداد جان.....من خداحافظ مداحافظ و این برنامه ها سرم نمیشه....هیچ جا نمیری همینجا هستی....لوس بازی در نیار.....بخاطر تو مندسن رو میندازم تو بشکه قیر....مهرداد از اینکارا نمیکنیااا....تازه من اومدم تو جمع دوستان.....

ساسان
2013/05/12, 11:30
جناب قنبری

بسیار متاثر شدن برای مادرتان ...
امیدوارم خداوند همه بیماران را من جمله پدر مهرداد عزیز را شفا بدهد .... آمین ...
با سلام مجدد

ارزوی عاقبت برای کلیه پدر و مادران کلیه سروران عزیز
این بازارو و این تایپک فقط بهانه ای بیش نیست;)

خودشکوفا
2013/05/12, 18:28
با سلام

درود به شما دوست گرامی...
گرچه با این آیدی افتخار گفتگو نداشته ام اما حس ششم بهم می گه ارتباطی قبلا بین ما وجود داشته... حالا کجا و چطورش رو نمی دونم...;;) اگه یه کم آشنایی بدید و از خودتون بگین قطعا رفتار سزاوارانه ای هست...

از دعای نیک شما سپاسگزارم.. راستش اوضاع زیاد تعریفی نداره... آخر هفته خودم دارم میام خدمتشون... برنامه داشتم تهران که رسیدم به زیارت دوستان تاپیک مهربان و اداف بروم... اما الان خودم هم نمی دونم چی پیش میاد...:-<

سلام دکتر جان

اینجوری دیگه فایده نداره

بدرود همگی

مهرداد جان یه دانگ از شش دانگ تاپیک مال خودته.. اگه تو بری کی جناح آوانگارد تاپیک رو لیدری بفرماید؟؟/:)

m.r_moradi
2013/05/12, 18:45
انشالله زودتر بهبودی حاصل میشه محمد جان...:x

وحید نصیری
2013/05/12, 19:40
ممد جان انشالله که بهبودی حاصل بشه

مندی
2013/05/12, 23:51
....یه خبری برای بازار پیش اومده....
....معدنی فلزیا رو زدن زیر گوششون منفی کردن.....یه میلیونم صف کگل رو دادن....فکر کنم دستوری بود.....
...در ادامه عرایض ممد شکوفه یکی بزنم زیر گوش مندسن....

ینی بعد اینهمه مدت با این سن دایناسوریت نفهمیدی که چه خبری برا بازار پیش اومده ...هان ... تا دیروز بازار مثبت بود از وقتی تن لشتو ورداشتی اوردی بازارو منفی کردی :D..بخاطر خریدی که تو نفله تو ومعادن داشتی مجبور شدم حق کگلمو بفروشم ...http://forums.boursy.com/imported/2013/05/12.gif
اینهمه سهم تو بازار مجبوری بیای خودتو به ما بچسبونی ...مرده شور برده ... http://forums.boursy.com/imported/2013/05/13.gif

میگم مهری جون ..قبلاً خدمت دوستان عرض کردیم که اگه بری سر چارراه قاطر خرید و فروش کنی هم به نفع بازار سرمایه اس هم بنفع خودت http://forums.boursy.com/imported/2013/05/69.gif...جون مندی بیا و اقلکم دست از این شلغم بازیات وردار تا یه دونه زردک به خوردت ندادم ...http://forums.boursy.com/imported/2013/04/74.gif

خودشکوفا
2013/05/13, 00:26
مندی جان مزاحم اوقات دکتر نشو که داره گشت ارشادبازی درمیاره... نیت کرده رفیقمون بیلی رو تبدیل کنه به عبدالله!! :p
بیلی هم از ترسش دیگه پا نذاشته تو سایت...:D

امروز تحویل نگرفتی ... نگاه کردم دیدم پیام و نامه ای نفرستاده بودی...:-?

ولی خداییش خیلی با این بحث ادامه عرایض ممد شکوفه و چک دکتر زیر گوشت حال کردم.. هر چند مگه من مرده بودم که دکی چک بزنه و من واستم تماشا کنم.. خودم اقدام می کردم:))

ناگفته نمونه این شکلک محشرت که با چماق تو فرق دکتر می زنی هم صفایی داشت.. امیدوارم فردا دکی این طرفا نیاد که قطعا شهیدیییییییی=))

مندی
2013/05/13, 00:42
مندی جان مزاحم اوقات دکتر نشو که داره گشت ارشادبازی درمیاره... نیت کرده رفیقمون بیلی رو تبدیل کنه به عبدالله!! :p
بیلی هم از ترسش دیگه پا نذاشته تو سایت...:D

امروز تحویل نگرفتی ... نگاه کردم دیدم پیام و نامه ای نفرستاده بودی...:-?

ولی خداییش خیلی با این بحث ادامه عرایض ممد شکوفه و چک دکتر زیر گوشت حال کردم.. هر چند مگه من مرده بودم که دکی چک بزنه و من واستم تماشا کنم.. خودم اقدام می کردم:))

ناگفته نمونه این شکلک محشرت که با چماق تو فرق دکتر می زنی هم صفایی داشت.. امیدوارم فردا دکی این طرفا نیاد که قطعا شهیدیییییییی=))

یه ذره نصیحتش کن ممد ..... اومده میگه منم چراغ سبز میخام :D... نفله ... من چی چیزا که از شما دوتا ورپریده ندیدم ...;)...کیه که بفهمه ...

اگه به دفاع کردن تو بود که عمراً ...یه دونه هم تو میخابوندی تو گوشم ...شما دوتا رو من نشناسم باید برم چراغ سبز به همه نشون بدم ..=))

جون عمت ... همون چندتایی که واست فرستادم عملیش کن ..تو قرار بود یکی از اون عکسا رو بدی محسن ..اولیه خیلی بهتر بود:D

خودشکوفا
2013/05/13, 00:55
یه ذره نصیحتش کن ممد ..... اومده میگه منم چراغ سبز میخام :D... نفله ... من چی چیزا که از شما دوتا ورپریده ندیدم ...;)...کیه که بفهمه ...

اگه به دفاع کردن تو بود که عمراً ...یه دونه هم تو میخابوندی تو گوشم ...شما دوتا رو من نشناسم باید برم چراغ سبز به همه نشون بدم ..=))

جون عمت ... همون چندتایی که واست فرستادم عملیش کن ..تو قرار بود یکی از اون عکسا رو بدی محسن ..اولیه خیلی بهتر بود:D

سوتفاهم شد انگار.. من نخواستم از تو دفاع کنم.. عرض شد کمک دکتر می کنم....:D
شر به پا نکن پسر.. من اگه یه دونه از اون عکسا رو که گفتی واسه مخی میفرستادم شب زنش خونه راش نمی داد!!#:-S

مهربان
2013/05/13, 10:02
گرچه با این آیدی افتخار گفتگو نداشته ام اما حس ششم بهم می گه ارتباطی قبلا بین ما وجود داشته... حالا کجا و چطورش رو نمی دونم...;;) اگه یه کم آشنایی بدید و از خودتون بگین قطعا رفتار سزاوارانه ای هست...

از دعای نیک شما سپاسگزارم.. راستش اوضاع زیاد تعریفی نداره... آخر هفته خودم دارم میام خدمتشون... برنامه داشتم تهران که رسیدم به زیارت دوستان تاپیک مهربان و اداف بروم... اما الان خودم هم نمی دونم چی پیش میاد...:-<

مهرداد جان یه دانگ از شش دانگ تاپیک مال خودته.. اگه تو بری کی جناح آوانگارد تاپیک رو لیدری بفرماید؟؟/:)
....در قسمت تشریفات فرودگاه با ترومپتو سنج و طبل آماده برای استقبال هستیم.....
.....ممد....منم یه حس آشنایی خاصی باهاش دارم....نمیدونم چرا و کی و کجا...ولی احساس میکنم که جایی یا همدیگرو دیدیم یا با هم همکلام شدیم....خدا به حق آل علی مادرو شفا بده....ایضا مندسنو....با هونگ بکوبم تو سرش....
....ممد جان....تو تا حالا 14 دونگ از این تاپیکو بین بچه ها تخس کردی ....یه دووجب جاشو واسه من بزار این پامو توش بکشم....مهرداد شوخی میکنه مگه میتونه جایی بره....رفته یخورده نفس تازه کنه برمیگرده...

مهربان
2013/05/13, 10:10
ینی بعد اینهمه مدت با این سن دایناسوریت نفهمیدی که چه خبری برا بازار پیش اومده ...هان ... تا دیروز بازار مثبت بود از وقتی تن لشتو ورداشتی اوردی بازارو منفی کردی :D..بخاطر خریدی که تو نفله تو ومعادن داشتی مجبور شدم حق کگلمو بفروشم ...http://forums.boursy.com/imported/2013/05/12.gif
اینهمه سهم تو بازار مجبوری بیای خودتو به ما بچسبونی ...مرده شور برده ... http://forums.boursy.com/imported/2013/05/13.gif

میگم مهری جون ..قبلاً خدمت دوستان عرض کردیم که اگه بری سر چارراه قاطر خرید و فروش کنی هم به نفع بازار سرمایه اس هم بنفع خودت http://forums.boursy.com/imported/2013/05/69.gif...جون مندی بیا و اقلکم دست از این شلغم بازیات وردار تا یه دونه زردک به خوردت ندادم ...http://forums.boursy.com/imported/2013/04/74.gif
....یعنی ضربه بهت نزنم....همین پامو بکشم از اون ور شیکمت اومده بیرون.....قطعا فرصتی پیش میاد تا در عالم حقیقی منو در هاله ای از ابرو نور مشاهده کنی و اگر من از موی تارکت نگرفتم و تو رو به سرزمین مردگان نینداختم مهربان نیستم.....
....از بس برای تو ریش گرو گزاشتیمو پا در میونی کردیم نه اعتبار مونده نه ابرو....ممد این فسقلی چند سالشه....هومانا میخوره یا نان 3....
....مندسن بخاطر تو چندین بار این تاپیک داشته تعلیق میشده...بی دلیل و یا با دلیل ازت خوشم میاد دوست دارم اینجا پست بزنی ولی جان خودم جان خودت اگر بلایی سر این تاپیک بخاطر شلنگ تخته اندازیای تو بیاد آمار منو از برو بچی که باهاشون سرو کار داشتم بگیر ....خیلی تو رنج دکتر مکتر نمیزنمااا...بیشتر رو اون قسمت لری داستان حساب کن....X-(:*X-(:*X-(:*.....یه مقدار فیتیله نوشته هاتو بکش پایین....
.....ممد....شماره منو بهش بده عیبی نداره میخوام ببینم مثقالی چند صناره....مندسن اذیت میکنی منو.../:)

مهربان
2013/05/13, 10:16
....تماس های متعددی از دوستان و فعالان بازار سرمایه داشتیم مبنی بر درخواست برای تحلیل وضعیت موجود و پیش امده....
....علیرغم گرفتاری و مشغله زیاد وضعیت رو براتون تحلیل میکنم.....
.....ببینید دوستان....اگر خاطرتون باشه کلید مخالفت با حذف 26 درصد تو مجلس رو لاریجانی و باهنر زدن...حالا چرا؟؟..ایول....اونها دیده بودن که جریان انحرافی داره با پول پالایشگاهیا بنیه خودشو برا انتخابات تقویت میکنه یه پاتک به دولت زدن و با عدم حذف 26 درصد سعی کردن هم با بلوکه کردن پول در پالایشگاهیا جلوی تقویت بنیه مالی جریان انحرافی رو بگیرن هم با منفی کردن بورس یکی از مهمترین نقاط قوت دولت رو از جهت مانور تبلیغاتی ببندن....اگر دقت کرده باشید جمع اوری مداوم صف فروش در اول وقت مقاومت دولت بود که بعد دید راه به جایی نمیبره....
....الان چاره ای جز انتظار نیست و باید با هم بنظاره بشینیم....

has456
2013/05/13, 10:18

سلام
متاسفانه از قبل همدیگه رو نمی شناسیم و البته آشنایی شما و دیگر دوستان افتخاری برای من محسوب می شود. من اسمم حسن هست و در بخش IT یکی از شرکتهای توزیع دارو در تهران کار می کنم . چون بورس رو بلد نیستم طبعا حرفی برای گفتن ندارم فقط خواننده مطالب دوستان هستم . از چندین سال قبل به فرومهای بورسی گاها سر می زنم . با تاپیک دکتر مهربان از زمانی که تو بورکس می نوشت آشنا شدم
با خاطراتی که می نوشت و درگیریهایی که داشت;). به بورس علاقه دارم ولی تا حالا خودم بصورت جدی واردش نشدم یکبار اواخر دوره ریاست جمهوری آقای خاتمی به توصیه دوستان خریدهایی کردم که همش در اوج بود و ضرر زیادی هم کردم و این وسطا هم باز وارد بورس شدم فقط تونستم اصل پولم را در بیارم فعلا هم که نظاره گر هستم با امید روزی که معامله در بورس رو یاد بگیرم.

has456
2013/05/13, 10:37
....در قسمت تشریفات فرودگاه با ترومپتو سنج و طبل آماده برای استقبال هستیم.....
.....ممد....منم یه حس آشنایی خاصی باهاش دارم....نمیدونم چرا و کی و کجا...ولی احساس میکنم که جایی یا همدیگرو دیدیم یا با هم همکلام شدیم....خدا به حق آل علی مادرو شفا بده....ایضا مندسنو....با هونگ بکوبم تو سرش....
....ممد جان....تو تا حالا 14 دونگ از این تاپیکو بین بچه ها تخس کردی ....یه دووجب جاشو واسه من بزار این پامو توش بکشم....مهرداد شوخی میکنه مگه میتونه جایی بره....رفته یخورده نفس تازه کنه برمیگرده...

سلام دکتر جان
شما لطف دارید . من بیشتر پای منبر شما از صحبتهاتون استفاده میکردم .;;)

صبا
2013/05/13, 10:41
....تماس های متعددی از دوستان و فعالان بازار سرمایه داشتیم مبنی بر درخواست برای تحلیل وضعیت موجود و پیش امده....
.....ببینید دوستان....اگر خاطرتون باشه کلید مخالفت با حذف 26 درصد تو مجلس رو لاریجانی و باهنر زدن...حالا چرا؟؟..ایول....اونها دیده بودن که جریان انحرافی داره با پول پالایشگاهیا بنیه خودشو برا انتخابات تقویت میکنه یه پاتک به دولت زدن و با عدم حذف 26 درصد سعی کردن هم با بلوکه کردن پول در پالایشگاهیا جلوی تقویت بنیه مالی جریان انحرافی رو بگیرن هم با منفی کردن بورس یکی از مهمترین نقاط قوت دولت رو از جهت مانور تبلیغاتی ببندن....اگر دقت کرده باشید جمع اوری مداوم صف فروش در اول وقت مقاومت دولت بود که بعد دید راه به جایی نمیبره....

سلام دکترشما یه سایت پولی چیزی بزن .......واسه 1 همچی روزای خوبیم که همه سرشار از شعفندمندسنو بزار 1 چیزی هی ورد زبونش بود میخوند..... اها دختر احمداباد ..... واینا بخونه.....

وحید نصیری
2013/05/13, 12:30

دکی اشتپ زدی به عنوان یه مقام آگاه عرض میکنم که این موضوع هیچ دخلی به دولت و جریان انحرافی نداره .....

همش به خاطر اون 10000 تا شاوانی هست که روز آخر خریدی .... :-<

دکی زودتر وکالتی به قیمت اسمی بده بره وگرنه کل بازار با خاک یکسان میشه .....:((:((

همین الانش منو ممد و سورنا و خیل عظیم دیگه ای از دوستان عزا داریم ..... گره کار دست خودته یه یاعلی بگو ضررش بزن پای سود شتران بازار رو از مهلکه بدر کن ....

خودشکوفا
2013/05/13, 18:52
....یعنی ضربه بهت نزنم....همین پامو بکشم از اون ور شیکمت اومده بیرون.....قطعا فرصتی پیش میاد تا در عالم حقیقی منو در هاله ای از ابرو نور مشاهده کنی و اگر من از موی تارکت نگرفتم و تو رو به سرزمین مردگان نینداختم مهربان نیستم.....
....از بس برای تو ریش گرو گزاشتیمو پا در میونی کردیم نه اعتبار مونده نه ابرو....ممد این فسقلی چند سالشه....هومانا میخوره یا نان 3....
....مندسن بخاطر تو چندین بار این تاپیک داشته تعلیق میشده...بی دلیل و یا با دلیل ازت خوشم میاد دوست دارم اینجا پست بزنی ولی جان خودم جان خودت اگر بلایی سر این تاپیک بخاطر شلنگ تخته اندازیای تو بیاد آمار منو از برو بچی که باهاشون سرو کار داشتم بگیر ....خیلی تو رنج دکتر مکتر نمیزنمااا...بیشتر رو اون قسمت لری داستان حساب کن....:*X-(........یه مقدار فیتیله نوشته هاتو بکش پایین....
.....ممد....شماره منو بهش بده عیبی نداره میخوام ببینم مثقالی چند صناره....مندسن اذیت میکنی منو.../:)

دکتر جان یه گلایه از شما دارم... چرا انقد طفل معصوم رو دعوا می کنی؟؟ می دونی این مندسن گوجه و مراد چلمنگ نمایندگاه دهه 70 خورشیدی در بورس ایرانند؟؟/L-)

مراد الان 21 سالشه مندسن هم گمان کنم 17 یا 18 ساله است...:p

برای حودت کسر شانه دهن به دهن این دو تا نوجوون بذاری!!!/:)

ضمنا خواهش می کنم اون هونگ رو شما دست نگیر... مگه من مرده باشم شما بزنی تو سرش... خودم با پتک واسه ات سرویسش می کنم... واللااا:D

سلام
متاسفانه از قبل همدیگه رو نمی شناسیم و البته آشنایی شما و دیگر دوستان افتخاری برای من محسوب می شود. من اسمم حسن هست و در بخش IT یکی از شرکتهای توزیع دارو در تهران کار می کنم . چون بورس رو بلد نیستم طبعا حرفی برای گفتن ندارم فقط خواننده مطالب دوستان هستم . از چندین سال قبل به فرومهای بورسی گاها سر می زنم . با تاپیک دکتر مهربان از زمانی که تو بورکس می نوشت آشنا شدم
با خاطراتی که می نوشت و درگیریهایی که داشت;). به بورس علاقه دارم ولی تا حالا خودم بصورت جدی واردش نشدم یکبار اواخر دوره ریاست جمهوری آقای خاتمی به توصیه دوستان خریدهایی کردم که همش در اوج بود و ضرر زیادی هم کردم و این وسطا هم باز وارد بورس شدم فقط تونستم اصل پولم را در بیارم فعلا هم که نظاره گر هستم با امید روزی که معامله در بورس رو یاد بگیرم.

حسن آقا ما نوکرتیم... خوب تاپیکی وارد شدی.. بهت قول می دم تمام ضررهای بورسیت تو سه ماه یادت بره... البته نه به خاطر ترفندها یا اخبار رانتی دوستان... صرفا به خاطر تفریح از خرابکاری های مندسن, عشق تمامی ادوار زندگی دکی... شاید باور نکنی از روزی که مندسن تو بورس پیداش شده دکتر کل موهای سرش ریخته...8-}

دکی اشتپ زدی به عنوان یه مقام آگاه عرض میکنم که این موضوع هیچ دخلی به دولت و جریان انحرافی نداره .....

دکی زودتر وکالتی به قیمت اسمی بده بره وگرنه کل بازار با خاک یکسان میشه .....:((:((

همین الانش منو ممد و سورنا و خیل عظیم دیگه ای از دوستان عزا داریم ..... گره کار دست خودته یه یاعلی بگو ضررش بزن پای سود شتران بازار رو از مهلکه بدر کن ....

علی جان اگه شما تو یه گروه از دست مهربان, این موجود شورچشم بدقدم!! عذاب می کشید من بداقبال, هم تو پالایشی گرفتارشم هم در معدنی هم در فلزی..:((

m.r_moradi
2013/05/13, 18:55
ممد یه سال سن منو کم نکن!22 سال اقا جان!22...کم الکی نیست که!:D;)

خودشکوفا
2013/05/13, 19:03
....مندسن بخاطر تو چندین بار این تاپیک داشته تعلیق میشده...بی دلیل و یا با دلیل ازت خوشم میاد دوست دارم اینجا پست بزنی ولی جان خودم جان خودت اگر بلایی سر این تاپیک بخاطر شلنگ تخته اندازیای تو بیاد آمار منو از برو بچی که باهاشون سرو کار داشتم بگیر ....خیلی تو رنج دکتر مکتر نمیزنمااا...بیشتر رو اون قسمت لری داستان حساب کن....:*X-(........یه مقدار فیتیله نوشته هاتو بکش پایین....

دکتر جان یه گلایه از شما دارم... چرا انقد طفل معصوم رو دعوا می کنی؟؟ می دونی این مندسن گوجه و مراد چلمنگ نمایندگاه دهه 70 خورشیدی در بورس ایرانند؟؟/L-)

مراد الان 21 سالشه مندسن هم گمان کنم 17 یا 18 ساله است...:p

برای حودت کسر شانه دهن به دهن این دو تا نوجوون بذاری!!!/:)

ضمنا خواهش می کنم اون هونگ رو شما دست نگیر... مگه من مرده باشم شما بزنی تو سرش... خودم با پتک واسه ات سرویسش می کنم... واللااا:D

ممد یه سال سن منو کم نکن!22 سال اقا جان!22...کم الکی نیست که!:D;)

اوا خاک عالم !!!ببخشین 22.. :-&
شیطونه می گه بلند شما ....X-(
خیلی دلم می خواست سن الان شما دو تا رو داشتم .. البته اصلا دوست ندارم مجموع عقل و فهم و شعور شما دوتا رو با هم , حتی در 80 سالگی تون رو داشته باشما!! گفته باشم>:P;)

خودشکوفا
2013/05/13, 20:18
دوستان فیلم باز، صبح بخیر!
الان از دیدن فیلم
The Devil's Advocate
http://www.imdb.com/title/tt0118971/?ref_=sr_2
با بازیهای درخشان

Keanu Reeves, Al Pacino, Charlize Theron
فارغ شدم.معرکه بود

درود بر ممدرضا فیلم دوستِ پالایش پسندِ پترو طلب!!

عزیزم حالا که شما به وکیل مدافع شیطان علاقه مندی من هم چند فیلم مهم که با این فیلم همخانواده اند در تاپیک معذفی می کنم... تریلر معمایی ژانر بسیار محبوبیه و فیلم های بزرگی در تاریخ سینما از این گونه برآمدند...

Rebecca ربه کا
محصول 1940 به کارگردانی آلفرد هیچکاک
بازیگر: لارنس اولیویه و جوآن فونتین
انگلیسی زبان

The Fallen Idol بت سرنگون شده
محصول 1948 به کارگردانی کارول رید
بازیگر: رالف ریچاردسن، میشل مورگان
انگلیسی زبان

The Conversation مکالمه
محصول 1974 به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا
بازیگر: جین هکمن و جان کازال
انگلیسی زبان

The Return بازگشت
محصول 2003 به کارگردانی آندری زویاگینتسف
بازیگر: ولادیمیر گارین و ایوان دابرونراوف
روسی زبان

The Secret in Their Eyes راز چشمهایشان
محصول 2009 به کارگردانی خوان خوزه کامپانلا
بازیگر: ریکاردو دارین و سولداد ویلامی
اسپانیایی زبان

Black Swan قوی سیاه
محصول 2010 به کارگردانی دارن آرونوفسکی
بازیگر: ناتالی پورتمن و میلا کونیس
انگلیسی زبان

مندی
2013/05/13, 20:38
سلام دکترشما یه سایت پولی چیزی بزن .......واسه 1 همچی روزای خوبیم که همه سرشار از شعفند مندسنو بزار 1 چیزی هی ورد زبونش بود میخوند..... اها دختر احمداباد ..... واینا بخونه.....

میگم صبا :

1- سبد بورسیتو واسم میگی؟

2- صبا اگه پول زیادی داری بیا بده من :p..واسه چی میخای پولتو حروم این مهری نفله بکنی ؟ ..ها:-B

3- شعر و آهنگشو عوض کردم واستون تو یه پست دیگه میزارم برین حالشو ببرین ....http://forums.boursy.com/imported/2013/04/75.gif

فقط اگه بعضیا با ما رفتار مناسبتری تو این سایت داشتن کلیپ رقصی که با این آهنگ داشتم رو واستون میزاشتم بفهمید که خردادیان باهاس بیاد پیش من لنگ بندازه ....:D http://forums.boursy.com/imported/2013/04/74.gif

مهربان
2013/05/13, 20:52
....ممد...میخوام از دست این شاهکار تو که الان پستش بالای پست منه گریه کنم....

خودشکوفا
2013/05/13, 21:04
:((:((
دکتر جان خوبه تو فقط داری گریه می کنی... من که همین الان 100 تا قرص خوردم تا خلاص شم و انقد خجالت نکشم!!!!:((

مندی
2013/05/13, 21:04
....مندسن بخاطر تو چندین بار این تاپیک داشته تعلیق میشده...بی دلیل و یا با دلیل ازت خوشم میاد دوست دارم اینجا پست بزنی ولی جان خودم جان خودت اگر بلایی سر این تاپیک بخاطر شلنگ تخته اندازیای تو بیاد آمار منو از برو بچی که باهاشون سرو کار داشتم بگیر ....خیلی تو رنج دکتر مکتر نمیزنمااا...بیشتر رو اون قسمت لری داستان حساب کن.......یه مقدار فیتیله نوشته هاتو بکش پایین....

دکی الکی .....http://forums.boursy.com/imported/2013/05/80.gif

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/81.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/05/82.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/05/83.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/05/84.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/05/85.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/108.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/05/86.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/05/87.gif

http://forums.boursy.com/imported/2013/04/76.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/76.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/76.gif

m.r_moradi
2013/05/13, 21:05
....ممد...میخوام از دست این شاهکار تو که الان پستش بالای پست منه گریه کنم....

گریه کن گریه قشنگه،گریه سهمه دله تنگه...:((

خودشکوفا
2013/05/13, 21:10
مراد نامرد چلمنگ.. تو که خودت همدست این آنارشیست هرج و مرج طلبی X-(
پس دیگه واسه چی داری گریه می کنی؟؟:-/

وحید نصیری
2013/05/13, 22:25
خاطرات آقوی همساده در بازار سرمایه ......

آقو به ما گفتند برید تو بورس پول بزارید سر سال دوبرابر بهت میدند ....... مام خوشحال خوشحال 5 میلون رفتیم سهم بخریم .....:x

از هر که پرسیدیم چی بخریم گفتند شبندر بخر آقو ما رفتیم کار گزاری ثبت نام کردیم بعد که کد گرفتیم نیگا کردیم دیدیم حسابمون منفی و 10000 تا سهم شبندر با قیمت 2000 تومن تو حساب ماست ..... آقو اصلا شبندر به 2000 نرسیده بود ولی برا من به قیمت 2000 تو سبدم بود یعنی خورد خاکشیر شدم ..... رفتم کارگزاری گفتم آقوی متصدی من تازه کد گرفتم .... گفت نه شما خودتون زنگ زدید و اعتباری گفتید بخر به هر قیمتی ... ...... از قضا سهم از روزی که اومد تو سبد ما منفی خورد ...هی منفی خورد ...... آقا له له شدم وقتی رفتم پرسیدم که چرا منفی خورده بهم گفتند سهم 26 درصد صندوق توسعه است و مجلس مخالف حذفشه ..... والو چی بگم از بین همه سهما سهم من شده بود 26 درصد :-< ......آقا سهم ما رسید به 500 تومن که فهمیدیم یکی دیگه هم یه سهمی داره که مشابه ماست و سهم صندوق توسعه ملی داره ...... یعنی وقتی فهمیدم دکتر مهربان هم سهم صندوق توسعه ملی داره بورسو بوسیدم گذاشتم کنار سهمو به قیمت 500 تومن فروختم و در آخر 10 میلیون هم بدهکار شدیم اومدیم بیرون ........ ها ها ها :D:D...... دیگه ریسکش داشت میرفت بالا خدا رو هزار مرتبه شاکرم که زود از این مساله خبر دار شدم آقو وگرنه الان جسدم دم در کارگزاری دراز پهنا افتاده بود #:-S...

مندی
2013/05/13, 23:14
http://forums.boursy.com/imported/2013/04/75.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/75.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/75.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/112.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/114.gif

شما خونتون مورچه داره؟ ... نه نداره! .. پس چرا اينجورم ميشه ؟ هي داره مورمورم ميشه؟ .. پس چرا جونم ميخاره؟ حرصمو داره در مياره؟ .. شما خونتون مورچه داره؟ ... نه نداره! ...

مثی که داره ! ... بابا نه نداره ! .... پس چرا ميلرزه تنم ؟ گُر افتاده تو دامنم؟ :D.. شما خونتون مورچه داره!..:-B

شما كه سوات دارين.. واسه هر سوال ... هزار و يك جواب دارين ..رتبه دارين مقام دارين آواتور دارین .. جون من بگین من تب دارم؟ مرگ من بگین من تب دارم؟ ... نه نداري! ...

پس چرا من تب مي كنم؟ فكراي بد بد ميكنم؟ :Dپس چرا داغه بدنم؟ هي داره مي سوزه تنم؟ آتيشش گرفته دامنم؟:D هاااااااا ؟! http://forums.boursy.com/imported/2013/05/89.gif .... شما خونتون مورچه داره!

شما خونتون مورچه داره؟ ... میگم نه نداره ! ... واسه ی فرار کوچه داره؟... نه نداره! .... میگم داره .. والا داره .... بگو که اره ... نه نداره ....آجر پاره ...نه نداره ....چه بیحال!!!!:x

www.samfonibox.org/Khanom/Monalisa/Monalisa%20-%20Barikala%20To/Moorche_Dare.wma

خودشکوفا
2013/05/14, 00:37
http://forums.boursy.com/imported/2013/04/75.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/75.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/75.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/112.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/114.gif

شما خونتون مورچه داره؟ ... نه نداره! .. پس چرا اينجورم ميشه ؟ هي داره مورمورم ميشه؟ .. پس چرا جونم ميخاره؟ حرصمو داره در مياره؟ .. شما خونتون مورچه داره؟ ... نه نداره! ...

مثی که داره ! ... بابا نه نداره ! .... پس چرا ميلرزه تنم ؟ گُر افتاده تو دامنم؟ . شما خونتون مورچه داره!..

شما كه سوات دارين.. واسه هر سوال ... هزار و يك جواب دارين ..رتبه دارين مقام دارين آواتور دارین .. جون من بگین من تب دارم؟ مرگ من بگین من تب دارم؟ ... نه نداري! ...

پس چرا من تب مي كنم؟ فكراي بد بد ميكنم؟ پس چرا داغه بدنم؟ هي داره مي سوزه تنم؟ آتيشش گرفته دامنم؟:D هاااااااا ؟! http://forums.boursy.com/imported/2013/05/89.gif .... شما خونتون مورچه داره!

شما خونتون مورچه داره؟ ... میگم نه نداره ! ... واسه ی فرار کوچه داره؟... نه نداره! .... میگم داره .. والا داره .... بگو که اره ... نه نداره ....آجر پاره ...نه نداره ....چه بیحال!!!!:x

www.samfonibox.org/Khanom/Monalisa/Monalisa%20-%20Barikala%20To/Moorche_Dare.wma

وای خدای من....#-o

دٍ لامصـــــــــــــب ، مشکلت با من چیـــه شومـــــا...؟؟؟؟! ;););)

در ادامه عرایض دکتر مهربان جفت پا برم تو شکم این مندسن گوجه با اون مورچه هاش... X-(
حالا دکتر به جهنم...:->
از آرمان های امام راحل حیا کن:D

has456
2013/05/14, 09:09
حسن آقا ما نوکرتیم... خوب تاپیکی وارد شدی.. بهت قول می دم تمام ضررهای بورسیت تو سه ماه یادت بره... البته نه به خاطر ترفندها یا اخبار رانتی دوستان... صرفا به خاطر تفریح از خرابکاری های مندسن, عشق تمامی ادوار زندگی دکی... شاید باور نکنی از روزی که مندسن تو بورس پیداش شده دکتر کل موهای سرش ریخته...8-}

ارادتمندیم قربان . به نظر من مندی نمک این تاپیک :) فکر می کنم کودک درونش یکخورده بیش فعالی داره دست خودش نیست نباید اذیتش کرد باید هواش و داشت سرخورده نشه . احساس می کنم دکتر بخاطر گرفتاریهاش یک مقداری تمرکزش کم شده وگرنه ایشون طبیب حاذقی هستند و راه درمانش و خوب بلده .;)

satyr
2013/05/14, 14:39
مندی زده تو کار روحوضی جدیدا

ساسان
2013/05/14, 16:06
http://bourse24.ir/photo.php?id=1008

مهربان
2013/05/14, 17:21
سلام دکتر جان
شما لطف دارید . من بیشتر پای منبر شما از صحبتهاتون استفاده میکردم .;;)

....سلام حسن جان....پای این منبرو ول نکن که نوابغی مثل ممدو مرادو مندسن نفله ازش اومدن بیرون....

خودشکوفا
2013/05/14, 17:32
دکتر جان حتما اطلاع داری مندسن مطب شما رو به عنوان تاپیک اختصاصیش ضبط کرده...L-)
مدیریت هم تاپیکش رو آورده کنار گوش شما...:p
حتی خبر دارم داره مریض ویزیت می کنه...#:-S

مهربان
2013/05/14, 17:42
سلام دکترشما یه سایت پولی چیزی بزن .......واسه 1 همچی روزای خوبیم که همه سرشار از شعفندمندسنو بزار 1 چیزی هی ورد زبونش بود میخوند..... اها دختر احمداباد ..... واینا بخونه.....
.....سلام بر بزرگ بانوی تاپیک.....البته واقعا خارج از شوخی فکر اینم که در همراهی با ممد این تاپیکو گسترشش بدم و واقعا تبدیل به یه میعادگاهش کنم.....یکم زمان دشمن طرحها و برنامه هاست....
....در مورد مندسن اخرین حکمی که براش صادر شده قیر مالی و اعدام با گیوتینه.....

مهربان
2013/05/14, 17:56
دکتر جان حتما اطلاع داری مندسن مطب شما رو به عنوان تاپیک اختصاصیش ضبط کرده...L-)
مدیریت هم تاپیکش رو آورده کنار گوش شما...:p
حتی خبر دارم داره مریض ویزیت می کنه...#:-S
....ممد رفییق....مشکل اینجاست که این بچه کل ایام شباب و طفولیت و شفیرگی و نوزادیشو جمع کنی تازه میشه دوسال بعد فروم نویسی من....هنوز خبری از قرار دعواها و فروم بندیای داداشت نداره.....نمیدونه که با نصف اساتید فرومها قرار دعوا گذاشتم....
.....ممد....اگر موافق باشی با مهردادو مرادو علی کرم براش یه اتاق بحران تشکیل بدیم....
....جمجمه اش از مغز تهی هست...ولی دوسش دارم....بموقش درستش میکنم...

مهربان
2013/05/14, 18:05

...علی مخلصم....تو رو از یاران تاپیک میدونم حضور معنوی و کمرنگتو قطع نکن.....من هرروز باید جای انگشتای تورو رو دیوار تاپیک ببینم....
.....بابا....بعد از عمری سر پیری یه سهم ما خریدیم دوقرون به ما سود داد.....حالا اون هیچی شبندرو چه مشتی پریدم بیرون....938.....
...نمیدونی چه خوابو خیالا با لاوانم میدیم....حکایت همون مرد روغن فروش....هی...علی...شونه اتو بیار جلو اشک امونم نمیده....بغض راه گلومو بسته....
...ولی خداییش تحلیلو حال کردی....خداییش دوگوله ات به اینجا میرسید....قضیه ازدواجت چی شد....
...یه مدت هست توسط مندسن بی خرد در فرومها و تالارهای بورسی شایعاتی مبنی بر طاسی من در جریانه....بنده در اولین فرصت یه عگس بصورت مورب از تارک سرم میندازم میزارم تو همیین تاپیک تا امار بیاد دستتون....زلف پرییشون..:D;;)

- - - Updated - - -

...علی مخلصم....تو رو از یاران تاپیک میدونم حضور معنوی و کمرنگتو قطع نکن.....من هرروز باید جای انگشتای تورو رو دیوار تاپیک ببینم....
.....بابا....بعد از عمری سر پیری یه سهم ما خریدیم دوقرون به ما سود داد.....حالا اون هیچی شبندرو چه مشتی پریدم بیرون....938.....
...نمیدونی چه خوابو خیالا با لاوانم میدیم....حکایت همون مرد روغن فروش....هی...علی...شونه اتو بیار جلو اشک امونم نمیده....بغض راه گلومو بسته....
...ولی خداییش تحلیلو حال کردی....خداییش دوگوله ات به اینجا میرسید....قضیه ازدواجت چی شد....
...یه مدت هست توسط مندسن بی خرد در فرومها و تالارهای بورسی شایعاتی مبنی بر طاسی من در جریانه....بنده در اولین فرصت یه عگس بصورت مورب از تارک سرم میندازم میزارم تو همیین تاپیک تا امار بیاد دستتون....زلف پرییشون..:D;;)

مهربان
2013/05/14, 19:14
...یه سوال جدی دارم.....امیدوارم دوستانی باشند که بتونند بنده رو راهنمایی کنند....
.....کسی از دوستان هست که از شرایط مهاجرت به کشور سوید و کار در اونجا بخصوص برای صنف پزشک اطلاعی داشته باشه....آیا کسی هست....میتونه راهنمایی کنه....آیا..
...همینطور از وضعیت زندگی اونجا.....و کیفیت و هزینه زندگی...کسی از دوستان بوده که مدتی رو اونجا گذرونده باشه......

خودشکوفا
2013/05/14, 19:17
...یه سوال جدی دارم.....امیدوارم دوستانی باشند که بتونند بنده رو راهنمایی کنند....
.....کسی از دوستان هست که از شرایط مهاجرت به کشور سوید و کار در اونجا بخصوص برای صنف پزشک اطلاعی داشته باشه....آیا کسی هست....میتونه راهنمایی کنه....آیا..
...همینطور از وضعیت زندگی اونجا.....و کیفیت و هزینه زندگی...کسی از دوستان بوده که مدتی رو اونجا گذرونده باشه......

درود به مهربان
اگه اعصاب معصاب درستی داری ساتیر و مندسن می خوان مهاجرت کنن.. چرا با اونها نمی ری؟؟

فکر کنم ساتیر به عنوان مغز متفکر گروهشون اطلاعات مناسبی داشته باشه...

satyr
2013/05/14, 19:47
درود به مهربان
اگه اعصاب معصاب درستی داری ساتیر و مندسن می خوان مهاجرت کنن.. چرا با اونها نمی ری؟؟

دمت گرم دیگه ممد جون یعنی فقط تو گروه دونفره اون هم وقتی نفر دوم مندی مغز فندقی هست من مغز متفکرم دیگه ارههههه؟

satyr
2013/05/14, 19:50
این امضاتو دیدنی یاد اون دیالوگ مشایخی میافتم که میگفت ((من همونم که با همین مشتام اجرو از دیوار میکشیدم بیرون ))

satyr
2013/05/14, 19:53
....ممد رفییق....مشکل اینجاست که این بچه کل ایام شباب و طفولیت و شفیرگی و نوزادیشو جمع کنی تازه میشه دوسال بعد فروم نویسی من....هنوز خبری از قرار دعواها و فروم بندیای داداشت نداره.....نمیدونه که با نصف اساتید فرومها قرار دعوا گذاشتم....
.....ممد....اگر موافق باشی با مهردادو مرادو علی کرم براش یه اتاق بحران تشکیل بدیم....
....جمجمه اش از مغز تهی هست...ولی دوسش دارم....بموقش درستش میکنم...

دکتر یه بار این افسانه مرتضی بورسی رو برای این بچه ها تعریف کن تا بلکه درس عبرتی گرفته باشند :-SS

satyr
2013/05/14, 20:00

اتفاقا یکی از بستگان رو با مصیبت فراوون فرستادیم همون سوید یه چند روزی صبر کنی یه امار دقیق بهت میدم
ولی پاییه استرالیا بودی با مندی داریم میریم خواستی بیا وسط راه قراره یه سر هم به همون جزیره ای که پاپیون یه مدت رفته بوووود بریم خیل جای قنجی بود
ولی شام یادت نره
بابا من اگه مثل تو تو شتران سود میکردما کل بچه های تاپیک مهربان که سهله کل بورسی رو شام میدادم

خودشکوفا
2013/05/14, 20:25
1. مهرداد جان تو بالاخره 15 سال ازش بزرگتری.. باید مراقبش باشی خب...;;)
2.من هم با مهرداد ساتیر موافقم.. اگه میرید بیرون از ایران, کشور انگلیسی زبان باید در اولویت باشه..
امریکا.. کانادا.. انگلیس.. زلاند نو.. استرالیا و و و>:D<

beny_63
2013/05/14, 21:01
یه سوال بزرگی که وقتی تاپیک گردی می کنم برام پیش میاد اینه که وقتی شماها دایم تو تاپیکا مطلب می نویسین خانوماتون کجان؟؟ اعصابشون خرد نمیشه؟؟
البته این فضولی رو بذارید به حساب کنجکاوی! و صد البته دلسوزی برای خانمهای تنها...یا یک سوال در مایه های روانشناسی اجتماعی ;;)

خودشکوفا
2013/05/14, 21:04
بنی جان معلومه دل پردردی داری..;)
تا اونجا که می دونم اکثر دوستان یا مجردند یا مثه بنده هزار کیلومتر دور از خانه و در حال انجام ماموریت.../:)

beny_63
2013/05/14, 21:17
آها!!!!
بله دل پردرد دارم یعنی بیشتر می ترسم از اینکه در آینده دچار این مشکل بشم چون فعلا ازدواج نکردم. ولی بشخصه رو این مسئله وسواس پیدا کردم واقعا سخته برام یه روزی تو آشپزخونه مشغول پختو پز و بشورو بساب باشم اونوقت آقا لب تاپ در بغل لم داده رو کاناپه جلوی تلویزیون در حال چرخیدن تو اینترنت باشه!!! کاش دکتر مهربانتون روانشناس بود... مشکل اکثر مردم الان بیماری جسم و تن نیست!!

راستی جناب خودشکوفای عزیز.......... ان شاء الله با این روحیه بزنم به تخته در درجه اول برای خانومتون بعد خانوادتون و بعد کل جامعه سرزنده و برقرار باشید. به شخصه خیلی جوابتون تاثیر مثبت روی من گذاشت. و یک بار دیگه فهمیدم که نباید زود قضاوت کنم. ...

خودشکوفا
2013/05/14, 21:32
بنی گرامی ما مخلص شماییم... من وقتی کنار همسرم هستم خیلی کمتر میام نت.. الا ساعات اولیه یا پایانی روز که چون بنا به طبیعتم خواب کمی دارم بیدارم و ایشان استراحت می کنند... به هر حال نزدیک ترین و بهترین دوستم ایشونه و لذت مصاحبت ایشون رو حتی به خواباندن زیر گوش مندسن هم نمی دم:p

دکتر مهربان که روانشناس بزرگی هستند... حقیقتا علمی وجود نداره که مهربان درش به مرتبه مرجعیت نرسیده باشه...;;)

درباره خلق و خو هم دیگه کاریش نمیشه کرد.. فقط ایرادش اینه که دوستان و همکاران نود درصد اوقات نمی فهمند کی شوخی می کنم و کی جدی... خلاصه بساطیه.. مثلا رئیسم کاملا نسبت به حرف زدنم آلرژی داره.. کافیه بگم خسته نباشید که سریع صد تا سناریو تو ذهنش از نیت پلیدم واسه خودش بتراشه و بگه تیکه ننداز.../:)

و نهایتا جهت قضاوت به شما توصیه می کنم فیلم راشومون رو ببینید.. حقیقتا کی راست می گه و کی موضوع رو درست درک می کنه؟:-?

صبا
2013/05/14, 21:39
آها!!!!
بله دل پردرد دارم یعنی بیشتر می ترسم از اینکه در آینده دچار این مشکل بشم چون فعلا ازدواج نکردم. ولی بشخصه رو این مسئله وسواس پیدا کردم واقعا سخته برام یه روزی تو آشپزخونه مشغول پختو پز و بشورو بساب باشم اونوقت آقا لب تاپ در بغل لم داده رو کاناپه جلوی تلویزیون در حال چرخیدن تو اینترنت باشه!!! کاش دکتر مهربانتون روانشناس بود... مشکل اکثر مردم الان بیماری جسم و تن نیست!!

راستی جناب خودشکوفای عزیز.......... ان شاء الله با این روحیه بزنم به تخته در درجه اول برای خانومتون بعد خانوادتون و بعد کل جامعه سرزنده و برقرار باشید. به شخصه خیلی جوابتون تاثیر مثبت روی من گذاشت. و یک بار دیگه فهمیدم که نباید زود قضاوت کنم. ...

سلام ورودتون رو به این تاپیک خیر مقدم میگم موید باشید

خودشکوفا
2013/05/14, 21:41
خانم صبا می بینم که جناح بانوان داره قدرت پیدا می کنه...<):)
به زودی همه ما رو جارو می کنید بیرونا...:-SS
هر چند بچه ها دسته جمعی دارند میرن گینه بیسائو و نیستن که بشه اخراجشون کرد=))

صبا
2013/05/14, 21:49
از وقتی دکتر این مندی رو فرستاده مهدکودک از این گرونا و این طفل معصوم اونجا رفته شعر مورچه و ....رو یاد گرفته وایضا تو تاپیک مطب دکتر مهربان مشغول افاضات ببخشید طباباتن .....اینورا نمیاد..... بانوان فعلا میتونن با احتیاط از کنار تاپیک فعلا رد شن تا ببینیم این امنیت وارامش برقرار میمونه یانه ......

خودشکوفا
2013/05/14, 21:58
تو رو خدا راجع به مندی مثبت فکر کنین... خیلی بچه خوبیه.. فقط یه کم انرژیش زیاده... من عاشق دل پاکش هستم.. :x
جدیدا هم مطب واکرده و میخواد پزشک بشه..شما هم دعا کنین موفق شه..8-}
انگار می خواد در کنارش مشاوره سبدگردانی هم به شما بده.. خوش به سعادتتون.. چه سودها بکنین.. من از حسادت دارم می میرم....;)

beny_63
2013/05/14, 22:15
مندی همینوراست..... دنبال جواب دندون شکن و زدن ضربه نهاییه! رد پاش تو تشکرا پیداست!!

صبا خانوم خیلی ممنون از استقبال شما...........

خودشکوفا
2013/05/14, 22:37
کی؟؟ مندی؟؟ :-?
نه بابا... من خیالم راحته دیگه عمرا بیاد این تاپیک پست بذاره.. قول مردونه داده اینجا مطلب نذاره...:->
ازین به بعد با آرامش زیرابشو می زنم...:D
تازه با من میثاق بسته دیگه جایی اشاره به سر کچل جناب دکتر نکنه...:-@

مندی
2013/05/14, 22:44
خدا بگم چیکارتون نکنه ...هی منو تحریک کنین ..:D جاتون خالی امشبی خسته بودیم 2 دور با این آهنگ مورچه رقصیدیم سرحال شدیم شنگول منگول حبه انگور ....http://forums.boursy.com/imported/2013/04/74.gif..شما خونتون مورچه داره:D

قرار بر این شده من کمتر بیام اینجا مطلب بزارم <:-p...عوضش تو تاپیک مطب مهربان در خدمتتون هستیم ....:x

قابل توجه اونایی که سبد مارو مسخره میکنن معروضیم که پریروز کل حق های کگلو که فروختیم پش بندش رفتیم فسرب خریدیم تاخرخره حتی تمبونمون رو هم فروختیم :p...ولی خدایی به جون مندی راس میگم یه ذره به خاطر مثبت بودن سهمم حال نکردم چرا که دیدم سبد دوستام همش منفیه ... :(

پ.ن : اینهمه مدت ما اینجا قلم فرسایی کردیم شما خانوما نیومدین ..حالا که ما داریم میریم اومدین ...ولی اشکال نداره خوش اومدین.. جای مارو پر کنین:* ..اینجا بهترین تاپیک هس ..بهتون خوش میگذره قطعاً ...>:D<

مهربان
2013/05/15, 00:44
درود به مهربان

......با مندسن ...؟؟؟؟..ممد منظورت با مندسنه؟؟؟...ازت خواهش میکنم.....no way....به بهشت نمیرومب اگر مندسن انجا باشد....حوری پرونه....:-s:O=((
....حالا داش مهرداد خوبیش اینه که تا اونجا بحثهای عمیق فلسفی و دینی میکنی میاریش تو خط...قبلا هم در معیتشون بودیم....اهل دل و صفاست....

مهربان
2013/05/15, 00:49
اتفاقا یکی از بستگان رو با مصیبت فراوون فرستادیم همون سوید یه چند روزی صبر کنی یه امار دقیق بهت میدم
ولی پاییه استرالیا بودی با مندی داریم میریم خواستی بیا وسط راه قراره یه سر هم به همون جزیره ای که پاپیون یه مدت رفته بوووود بریم خیل جای قنجی بود
ولی شام یادت نره
بابا من اگه مثل تو تو شتران سود میکردما کل بچه های تاپیک مهربان که سهله کل بورسی رو شام میدادم
..مهرداد جان....اونچه که گفتم کاملا جدیه....و یه تصمیم مقطعی نیست....چند روزی میشه که به این نتیجه رسیدم....البته دل کندن از مادر وطن خیلی سخته.....ولی یادش همیشه در قلب من زنده است....پسر خاله ام ساکن اونجاست و البته چند نفر از بهترین دوستانم....
....ممنون میشم اگر اطلاعاتی به هر طریق داری در اختیار من قرار بدی....بخصوص اگر کسی رو سراغ داشتی که اونجا پزشک بود....
...بابا داداشم من بعد از عمری یه دوزار سود رو این شتران کردم اگر زرد الو کیلویی 12تومن....روغن توتال 65 تومن....

مهربان
2013/05/15, 00:53
1. مهرداد جان تو بالاخره 15 سال ازش بزرگتری.. باید مراقبش باشی خب...;;)
2.من هم با مهرداد ساتیر موافقم.. اگه میرید بیرون از ایران, کشور انگلیسی زبان باید در اولویت باشه..
امریکا.. کانادا.. انگلیس.. زلاند نو.. استرالیا و و و>:D<
....ممد...هیچوقت با زندگی تو آمریکا و کانادا حال نکردم....بیا ببرمت سوید با اینگرید برگمن آشنات کنم...

خودشکوفا
2013/05/15, 00:54
......با مندسن ...؟؟؟؟..ممد منظورت با مندسنه؟؟؟...ازت خواهش میکنم.....no way....به بهشت نمیرومب اگر مندسن انجا باشد....حوری پرونه....:-s:O=((
....حالا داش مهرداد خوبیش اینه که تا اونجا بحثهای عمیق فلسفی و دینی میکنی میاریش تو خط...قبلا هم در معیتشون بودیم....اهل دل و صفاست....

دکتر جان حقیقتا مراقب باش.. :-t
مثلث طلایی تو و مندسن و ساتیر حقیقتا اگه لب مرز گیر نیفتید معجزه هست...:-"
مطمئنم این مندسن یه سوتی میده همگی لو میرید...:->

....ممد...هیچوقت با زندگی تو آمریکا و کانادا حال نکردم....بیا ببرمت سوید با اینگرید برگمن آشنات کنم...

اینگرید سال هاست به رحمت خدا رفته مهرداد.. عجب بازیگری بود لامصب...:x

مهربان
2013/05/15, 00:58
یه سوال بزرگی که وقتی تاپیک گردی می کنم برام پیش میاد اینه که وقتی شماها دایم تو تاپیکا مطلب می نویسین خانوماتون کجان؟؟ اعصابشون خرد نمیشه؟؟
البته این فضولی رو بذارید به حساب کنجکاوی! و صد البته دلسوزی برای خانمهای تنها...یا یک سوال در مایه های روانشناسی اجتماعی ;;)

...از طرف خودم...ممد...و یاران مقیم تاپیک به سرکار خانم بنی خوش آمد میگم...شما دومین بانوی این تاپیک هستید.....
...حقیقت مطلب اینه که من که زن ندارم ولی فکر میکنم که اگر با این سوال مواجه بشم در مقام جواب بگم که عزیزم اگر به مطالب بورسی سر نزنم از کجا بیارم شیکمتو سیر کنم...از کجا بیارم اجاره خونه بدم....از کجا بیارم خریدو خواروبار و پوشک بچه رو بدم....فکر کردی پول از زمین سبز میشه یا من فدرال رزروم...با کامرز بانکم....پول سفر سالی دوبار شما به اونور آبهااااا رو قلاب میندازم از تو دریا در میارم....میخوای این دوزار پولمون تو بورس هم بخاطر ناخوش ایندی شما خانوم بپره....اصلا با تداعی شدن این صحنه ها اعصابم بهم ریخت طلاقش میدم.....
...زندگی من از هم پاشید با همین یه سوال....:D

مهربان
2013/05/15, 01:01
دکتر جان حقیقتا مراقب باش.. :-t
مثلث طلایی تو و مندسن و ساتیر حقیقتا اگه لب مرز گیر نیفتید معجزه هست...:-"
مطمئنم این مندسن یه سوتی میده همگی لو میرید...:->

اینگرید سال هاست به رحمت خدا رفته مهرداد.. عجب بازیگری بود لامصب...:x
...ممد ...فکر میکنی جو میدم ولی در اندرون وجودم نزدیک خم طحالی سمت چپ دوسش دارم....حس خوبی بهش دارم...خیلی شانس داره....یعنی اگر بصورت غریزی دوسش نداشتم با این خرعبلاتی که اینجا مینویسه تا نمینداختمش جلو کوسه ولش نمیکردم....ممد...تریپ پستشو داری...مثلا قهر کرده....نفله رو....:D
....ممد کتاب خاطراتشو دارم و چند بار خوندم....فیلم استرامبولی و اتوبوسی بنام هوس و کازابلانکاشم دیدم....ممد...کاشک کتاب خاطراتشو میخوندی....سرطان گرفت مرد....

خودشکوفا
2013/05/15, 01:10
دکتر اگه اینگرید باز شدی بهت چراغ گاز و بدنام رو هم توصیه می کنم ببین... بازیگر قدری بود... دخترش هم اگه بشناسی بازیگره.. از کارگردان مشهور ایتالیایی روسلینی دختری داره به نام ایزابلا.. در فیلم مخمل آبی زیبا درخشیده^:)^

مهرداد اگه پیام های خصوصی که بین من و مندسنت روزانه رد و بدل می شه بخونی دو حالت بیشتر نداره.. یا عاشقش می شی یا می کشیش...;))

خودش می گفت مهربان ادم شناس نیست.. داره باورم میشه!! قهر کجا بود.. بنده خدا می گه از ترس اینکه سوتی بدم و تاپیک مهربان بره رو هوا کمتر مطلب می ذاره..راست و دروغش گردن خودش.. اما می گه تو رو بهترین دوست خودش می دونه...:-??

پ.ن.
راستش من ساده دل هم دروغ های این شیاد رو باور کرده بودم تا مدرک زیر رو پیدا کردم... قضاوت با خودت... از نظر من که خونش مباحه:p

اینجا محیط خلوتیه .. اینجور جاها رو دوس دارم ...آرامش ..سکوت ....وزش نسیم ملایم ....صدای شرشر آب .....سایه درخت ....صدای شاخه های درخت .... صدای دارکوب ... خرگوش بازیگوش ...آغوش گرم ...

بزودی این تاپیک خانه ی مندی خواهد شد.....

جناب دکتر تبریک عرض میشه مطب نو...<:-p
زودتر می فرمودید با کیک و شیرینی خدمت می رسیدیم...:">
حالا چه تخصصصی داری شما؟؟:-/

چی فکر میکردیم چی شد .... اما در مورد سوالت در مورد تخصص ما به همین عکس بسنده میکنیم ..بیشترم خاصی توضیح میدیم ....:D

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/646.jpg

....اولا اوشکول اون قمبله نه قنبل....ولی مندسن اگر یه روزی یه جایی دستم بهت برسه یه آمپولی بهت بزنم که یاد قضای حاجت که بیافتی اشک تو چشمات جمع بشه........
...ممد شماره این نفله دهن سرویس رو داری؟؟....

دکتر جان من که گرخیدم از این تهدیدات...به نظر من یه پزشک نباید عمدا مریضش رو عذاب بده. حالا خود دانی... x_x
اما پیرامون تلفن... هنوز ازش ردی ندارم... اگه داشته باشم هم بهت نمی دم.. حقیقتا ممکنه خونش بیفته گردنت..[-X
یه ذره دیگه هم با مندسن جلو برید به امید خدا هر دو تون از سایت اخراجید:-j

has456
2013/05/15, 07:46
....سلام حسن جان....پای این منبرو ول نکن که نوابغی مثل ممدو مرادو مندسن نفله ازش اومدن بیرون....

دکتر نتایج کار نشون میده قطعا منبر پر فیضی هست . مندسن که ادعای طبابت کرده مراد هم که مستقل شده باسه خودش یک حجره وا کردده . تو همه اینا فکر کنم ممد از همه موفق تر بوده خانمش تهران خودش هزار کیلومتر اونورتر
خیلی مخلصیم محمد آقا تدریس خصوصی قبول میکنین ؟;)

has456
2013/05/15, 07:55

سلام خانم بنی . کجا دائم تو تاپیک هستیم ؟ وقتی میرسیم خونه جرات روشن کردن کامپیوتر و نداریم Email چک کنیم چه برسه به تاپیک گردی . یعنیا اگر یک همچین اتفاقی بیفته اوه اوه ..... حتی فکر کردن بهشم اصلا خوشایند نیست:-s
یادش بخیر یک رفیقی داشتیم که میگفت وقتی میرم خونه زن و بچه همشون موش میشند میرند یک گوشه فقط تلویزیون نگاه میکنند جیکشونم در نمی اد . منم مثل یک شیر پیش بندمو میبندم میرم تو آشپزخونه

has456
2013/05/15, 08:02
مردی که مغزش از بینی اش چکه می کند!

آبریزش بینی مشکلی است که در هنگام سرماخوردگی یا بروز حساسیت های فصلی به وفور آن را مشاهده می کنیم. این امر مشکلی نیست که به خاطر آن بخواهیم به دکر برویم یا دارو مصرف کنیم.
"جویی نگی" آمریکایی نیز فردی است که برای 18 ماه دچار آبریزش بینی شده بود تا اینکه تصمیم گرفت بعد از این مدت بالاخره سری هم به پزشک معالج بزند. او در مطب پزشک متوجه شد که در این مدت مغزش در حال چکه کردن بوده است نه بینی آن.
او میگوید 18 ماه پیش برای یک مدت کوتاه آبریزش بینی داشتم که خوب شد اما ناگهان به طرو عجیبی بازگشت و تمام روز و حتی شب نیز از من گرفت چون همیشه یک دستم کارها را انجام می داد و دست دیگرم تنها آب بینی را جمع می کرد.

با این حال او این مدت طولانی را دوام آورده است ولی حال پزشکان متوجه شده اند که مغز او سوراخ شده است و باید سریع عمل جراحی روی او انجام گیرد. این سوراخ در تمام مدت باعث بروز ابریزش بینی شده بوده است.

has456
2013/05/15, 08:05
روشن کردن کولر در غیاب شوهر برای زن حرام است!

یکی از سلفی های وهابی که بر روی صفحه تویتر، خود را " علامه ابوالبراء " می خواند، با صدور فتوایی اعلام کرد: روشن کردن کولر برای زن، در غیاب شوهر حرام است.

این علامه سعودی در توجیه این فتوا تاکید کرد: اقدام زن در روشن کردن کولر در غیاب شوهر، مساله ای بسیار خطرناک است و می تواند به رواج فحشا در جامعه بیانجامد.

وی افزود: وقتی زنی در غیاب شوهر خود کولر خانه را روشن کند، ممکن است همسایه متوجه شود که زن در منزل است و به همین سبب مرتکب زنا و فحشا شود.

ساسان
2013/05/15, 09:15
متن ابراهیم نبوی را در چند سال پیش حتما خوانده اند ولی تکرارش هم خالی از لطف نیست:

پدرآمرزی!

در روزگار گذشته مردی بود که کفن مردگان می دزدید و نان زن و فرزند خویش می داد و عمری به این کار مشغول بود و همه این سالها، به لعنت خلق گرفتار!
در بستر مرگ فرزند را صدا کرد که: فرزندم، من عمری به این کار مشغول بودم و سالهاست که به لعنت خلق گرفتارم ، بیا و بعد از من تو کاری کن که آمرزشی باشد برای پدرت.
پدر مُرد و پسر چندی بعد شغل پدر را دنبال کرد. با این تفاوت که کفن مردگان را که می دزدید هیچ، در ماتحت آنها چوبی طویل نیز فرو می برد !
مردم انگشت به دهن جملگی می گفتند که:
خدا پدرش را بیامرزد که فقط کفن می دزدید ، اینکه هم کفن می دزدد و هم از خجالت مردگان به در می آید !
و پسر خوشحال که وصیت پدر را بجای آورده است .

به قول مرحوم عمران صلاحی، (نقل قول از ابراهیم نبوی) حالا حکایت ماست، در این مرز پر گهر هر که بر مسندی می نشیند خلق الله باید پدر بیامرزی برای فرد رفته بگویند.

ساسان
2013/05/15, 13:00
روی این 10 جمله فکر کنید

1. Prayer is not a "spare wheel" that you pull out when in trouble, but it is a "steering wheel", that directs the right path throughout.

دعا لاستیک یدک نیست که هرگاه مشکل داشتی از ان استفاده کنی بلکه فرمان است که تو را به راه درست هدایت می کند.

2. Know why a Car's WINDSHIELD is so large & the Rear view Mirror is so small? Because our PAST is not as important as our FUTURE. So, Look Ahead and Move on.

می دونی چرا شیشیه جلوی ماشین اونقدر بزرگه ولی آینه عقب اونقدر کوچیکه؟! چون گذشته به اندازه آینده اهمیت نداره. بنابراین همیشه به جلو نگاه کن و ادامه بده.

3. Friendship is like a BOOK. It takes few seconds to burn, but it takes years to write.

دوستی مثل یک کتابه. چند ثانیه طول می کشه که آتیش بگیره ولی سالها طول می کشه تا نوشته بشه

4. All things in life are temporary. If going well enjoy it, they will not last forever. If going wrong don't worry, they can't last long either.

تمام چیزها در زندگی موقتی هستند. اگر خوب پیش می ره ازش لذت ببر، برای همیشه دوام نخواهند داشت. اگر بد پیش می ره نگران نباش، برای همیشه دوام نخواهند داشت

5. Old Friends are Gold! New Friends are Diamond! If you get a Diamond, don't forget the Gold! Because to hold a Diamond, you always need a Base of Gold!

دوستهای قدیمی طلا هستند! دوستان جدید الماس. اگر یک الماس به دست آوردی طلا را فراموش نکن چون برای نگه داشتن الماس همیشه به پایه طلا نیاز داری.

6. Often when we lose hope and think this is the end, GOD smiles from above and says, "Relax, sweetheart, it's just a bend, not the end!

اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این اخر خطه، خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه: آرام باش عزیزم، این فقط یک پیچه نه پایان...

7. When GOD solves your problems, you have Faith in HIS abilities; when GOD doesn't solve your problems HE has Faith in your abilities.

وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو ایمان داره...

8. A blind person asked St. Anthony: "Can there be anything worse than losing eye sight?" He replied: "Yes, losing your vision!"

شخص نابینایی از سنت آنتونی پرسید: ممکنه چیزی بدتر از از دست دادن بینایی باشه؟ او جواب داد: بله، از دست دادن بصیرت.

9. When you pray for others, God listens to you and blesses them, and sometimes, when you are safe and happy, remember that someone has prayed for you.

وقتی شما برای دیگران دعا می کنید، خدا می شنود و انها را اجابت می کند و بعضی و قتها که شما شاد و خوشحال هستید یادتان باشد که کسی برای شما دعا کرده است

10. WORRYING does not take away tomorrow's Trouble, it takes away today's PEACE.

نگرانی مشکلات فردا را دور نمی کند بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند...

مندی
2013/05/15, 18:32
..مهرداد جان....اونچه که گفتم کاملا جدیه....و یه تصمیم مقطعی نیست....چند روزی میشه که به این نتیجه رسیدم....البته دل کندن از مادر وطن خیلی سخته.....ولی یادش همیشه در قلب من زنده است....پسر خاله ام ساکن اونجاست و البته چند نفر از بهترین دوستانم....
....ممنون میشم اگر اطلاعاتی به هر طریق داری در اختیار من قرار بدی....بخصوص اگر کسی رو سراغ داشتی که اونجا پزشک بود....

براستی که ما انسان را در شرایط سختی و مشقت آفریدیم ....L-)

براستی که بندگان ما در دنیا بدنبال راحتی و آرامش اند در حالی که ما راحتی و آسایش را در آخرت قرار دادیم ....>:D<

براستی مژده باد بر مندی به داشتن هزاران حوری ...:D

براستی شما خونتون مورچه داره ؟...http://forums.boursy.com/imported/2013/04/75.gif

ساسان
2013/05/15, 18:48
دوستان ببخشید

ممد
تماس را جواب نمیدی:-w
صندوقت هم تا خرخر پره
راه تماس دیگی هم داری:-?

m.r_moradi
2013/05/15, 19:10
سلام دوستان،تازه چه خبر؟!

کی رد صلاحیت شد؟کی تایید شد؟!

راستی مندسن دمت گرم با این شما خونه تون مورچه داره!:)) دو روزه دارم همش اینو گوش میدم!:D

یکی از دوستان گفته بود مراد نامرد رفته خودش حجره باز کرده،جا داره همینجا تکذیب کنم،من بعد از بیانات قاطعانه ی جناب ممد(شما بخون رفسنجانی تاپیک) به دامان پر فیض این منبر بازگشتم...

علی کرمی هم یادمه گفته بود مراد از رو دست این و اون تحلیل مینوسه که جا داره همینجا به هوش بالاش تبریک بگم!واقعا از کجا فهمیدی علی؟!:D

دکی جون شوما هم اینقدر حرص نخور،حکمت خداست این مندسن...;)

خودشکوفا
2013/05/15, 19:19
درود

در ادامه عرایض مهربان عرض میشه که مندسن و مراد ... با هم شهیدید...

عمو ساسی خودم بهت می زنگم.. شرمنده دستم بند بود..

یه مسیج بفرست فقط اشتبا نکنم!!

مهربان
2013/05/15, 19:24
.....یه پست بزنم امروز سر شونه جلو بازو دارم....
...گفته باشم...ممد...مراد نامرد...مندسن نفله...ساسی....یاران تاپیک.....
....اگر تاپیک بیل گیتس باز بشه بقیمت رفتنم از این فروم اجازه نمیدم که دیگه مطلب بزاره.....خودش میدونه که باعث و بانیه بیرون انداختنش از بورکس من بودم....من بودم که باعث شدم از فارابی اخراجش کنن.....خودش میدونه....
....تا بعد...مندسن...براستی که تصویر تو بعد از فرو کردن در پیت قیر و مالیدن پر بالش آیا ستودنی نیست....آیا؟؟؟...

خودشکوفا
2013/05/15, 19:31
د لا مصببببببببب!!!!!!!!:D
دکتر جان اگه ممکنه دعواهای خیابونیت رو لطفا بیرون در بذار و تو تاپیک نیار.../:)
چشم و گوش مندسن همین جوری هم دریده هست... :->
همین یه قلم رو کم مونده از شما یاد بگره و از فرداست که بره تاپیک این و اون رو ببنده...#:-S
دیگه بعدش ما به چه رویی تو صورت رفقا نیگا کنیم؟؟[-(

صبا
2013/05/15, 19:36
این اهنگ مورچه مندی به 1 دردی خورد موقع غذا دادن به بچه ها بزارینش همچین سوپشونو هورت میکشن که نگو مندی شما 1 استعداد بی بدیلی که تو این تاپیک کشف شدی.....

آرش 64
2013/05/15, 20:13
دوستان عزیز خبری که بدستم الان رسید تایید آقای هاشمی ورحیم مشاعی مستجل شده
رهبری دستور به حضور پرشکوه داده با تمام اعقاید
بازار شنبه + خواهدبود

خودشکوفا
2013/05/15, 20:25
ممنون از اطلاع رسانی شما...
مهربان قرار بود بیاد و بازار رو تحلیل کنه که خبری نشد...
راستش نگرانم. گمان می کنم مثبت شنبه منفی یکشنبه رو در پی داشه باشه و الی آخر...
خیلی از دوستانم امروز معتقد بودند شاخص وارد روند نزول شده...:(

satyr
2013/05/15, 20:59
ممد جون بازار اوضاعش خرابه اون غافلگیری که یه بار باهم صحبتشو میکردیم داره اتفاق میافته خیلی باید حواسهارو جمع کنیم
من که دارم رو یه سهم کاملا بی ریسک تک میشم تا اخر انتخابات
هممون میدونیم این انتخابات هم معمولی نخواهد بود و ابستن حوادث بسیاری هست و تاثیر مستقیم بر بازار ما خواهد داشت البته از نوع تخریبیش
پس بهتره با وعده این به خودمون که فردا بازار بهتر خواهد شد خودمونو سر کار نگذاریم و تا فرصت باقی هست فکر اساسی کنیم

خودشکوفا
2013/05/15, 21:12

ممد جون بازار اوضاعش خرابه اون غافلگیری که یه بار باهم صحبتشو میکردیم داره اتفاق میافته خیلی باید حواسهارو جمع کنیم
من که دارم رو یه سهم کاملا بی ریسک تک میشم تا اخر انتخابات
هممون میدونیم این انتخابات هم معمولی نخواهد بود و ابستن حوادث بسیاری هست و تاثیر مستقیم بر بازار ما خواهد داشت البته از نوع تخریبیش
پس بهتره با وعده این به خودمون که فردا بازار بهتر خواهد شد خودمونو سر کار نگذاریم و تا فرصت باقی هست فکر اساسی کنیم

ایول مهرداد.. حالا یکی پیدا شد حرف ما رو قبول کنه...
من برای بعد از انتخابات خیالم تخته که هر کی بیاد جز بالا بردن شاخص عملی نخواهد کرد...
اما....این یه ماهه رو چه خاکی به سر بعضیا بریزیم;)

نوسان گیری از خود سهم یا ورود به نمادهای کم خطر... یا اصلا خروج از بازار؟؟/

نظر بدن دوستان خوشحال می شم

satyr
2013/05/15, 21:28
نوسان و این حرفها همگی معکوس خواهد بود
یا این مدت باید از بازار کلا بیرون کشید و به سود بانکی و اوراق ساخت و یا...... یه سهم کاملا بی ریسک یعنی ریسک صفر درصد اگر سودی هم نداد به هیچ عنوان زیانی هم نداشته باشه

مندی
2013/05/15, 21:34
راستی مندسن دمت گرم با این شما خونه تون مورچه داره!:)) دو روزه دارم همش اینو گوش میدم!:D

دکی جون شوما هم اینقدر حرص نخور،حکمت خداست این مندسن...;)

این اهنگ مورچه مندی به 1 دردی خورد موقع غذا دادن به بچه ها بزارینش همچین سوپشونو هورت میکشن که نگو مندی شما 1 استعداد بی بدیلی که تو این تاپیک کشف شدی.....

شما بندگان کدامین نعمت های پروردگارتان را انکار میکنید .. بی تردید ما مندی را آفریدیم و به میان بندگانمان فرستادیم تا به واسطه ی او شاد شوید و از غم وغصه آزاد شوید ..پس به دامان او

چنگ زنید و از او رقص بیاموزید ...مبادا اورا بیازارید که عذاب الهی بر شما ناسپاسان دفعتاً نازل خواهد گشت ... وما حجت را بر شما تمام کردیم ....:D

باشد که رستگار شوید ....http://forums.boursy.com/imported/2013/05/94.gif

در ادامه ی آفرینشمان ما http://forums.boursy.com/imported/2013/05/80.gif را خلق نمودیم تا با دیدن او بچه ها ترسیده و سوپ خوردنشان به شکل هورتی شود ... http://forums.boursy.com/imported/2013/05/95.gif

خودشکوفا
2013/05/15, 21:39
خب تا اونجا که می دونم بانکی ها از اولین گزینه ها در این روش هستند...
تو گروه دیگری رو پیشنهاد می دی؟؟

خودشکوفا
2013/05/15, 21:42
فیلم های مورد علاقه من

1- The Shawshank Redemption الحق که این فیلم عنوان اثر کامل سینمایی رو یدک میکشه

2- Leon اینم دست کمی از شائوشنک نداره

در کنار اینها فیلم هایی مثل inception و in time فیلم های معرکه ای هستند

فیلم هایی مثل taken1 و taken2 هم توی ژانر خودشون عالیند

علی جان این هم جایزه ای که قول داده بودم..
رستگاری در شاوشنک رو نقدا از من قبول کن.. از شاهکارهای سینمای جهان در گونه ی درام های جنایی...
طبق روال چند همخانواده اش رو معرفی می کنم...
راجع به سایر فیلم های محبوبت در آینده مطلب خواهم گذاشت...
ارادتمندم....

On the Waterfront در بارانداز
محصول 1954 به کارگردانی الیا کازان
بازیگر: مارلون براندو و کارل مالدن
انگلیسی زبان

Band of Outsiders دسته جداگانه
محصول 1964 به کارگردانی ژان لوک گدار
بازیگر: آنا کارینا و دانیل ژرار
فرانسوی زبان

Au Hasard Balthazar ناگهان بالتازار
محصول 1974 به کارگردانی روبر برسون
بازیگر: آن ویازمسکی و والتر گرین
فرانسوی زبان

Once Upon a Time in America روزی روزگاری در امریکا
محصول 1984 به کارگردانی سرجو لئونه
بازیگر: رابرت دنیرو و جیمز وودز
انگلیسی زبان

City of God شهر خدا
محصول 2002 به کارگردانی فرناندو میرلس
بازیگر: الکساندر رودریگوئز و آلیس براگا
پرتغالی زبان

A Prophet یک پیامبر
محصول 2009 به کارگردانی ژاک اودیار
بازیگر: طاهر رحیم و نیلس آرستراپ
فرانسوی زبان

satyr
2013/05/15, 21:47
دقیقا
اما بی ریسک ترین اونها که همون بانک صادرات باشه
از دلایل: بازار سازی روی صدتومان به میزان بینهایت و نقد شوندگی بی برو برگرد اگه بازار خوب شد سریع بفروش بپر رو سهام دیگه
در پیش بودن مجمع و تقسیم حدافل بیست تومان تیرماه درست زمانی که همه ابها از اسیب افتاده و همه چیز به حالت نرمال برگشته
در پیش بودن افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی به میزان صد درصد
رفتار این روزهای صادرات درست مثل سه چهار ماه پیش ملت هست خریدهای بی پایان در صد تومان و بعد یه بازدهی سی درصدی

خودشکوفا
2013/05/15, 21:55
خب مهرداد حتما خبر از دو دادگاه بانک ملت در لوکزامبورگ و بخشیدگی محرومیتش توسط اتحادیه اروپا داری...
دلیل رشد خرکیش همین بود...
صادرات هم تحریم بوده؟؟؟

وحید نصیری
2013/05/15, 22:04
ممد تا وقتی بانک مرکزی تحریمه یعنی همه بانکا تحریم اند ..... اینو یه بنده خدایی تو غرفه بانک ملت گفت ....

یه سوال دارم .... اونایی که سال 88 تو بورس بودند.....اوضاعش بعد از اون بلبشو چه طوری بود ؟

satyr
2013/05/15, 22:05
خب مهرداد حتما خبر از دو دادگاه بانک ملت در لوکزامبورگ و بخشیدگی محرومیتش توسط اتحادیه اروپا داری...
دلیل رشد خرکیش همین بود...
صادرات هم تحریم بوده؟؟؟
نه اتفاقا دلیلش اون نبود دلیش بازار سازی و خشک کردن سهم و سیاستهای حمایتی از سهم خودشون بود
از وقتی 600 میلیون سهم اتیه صبا بود چی بود دقیقا یادم نیست خریدن سهم شروع به رشد کرد
من اصلا در نظر میگیرم صاردات تا مجمع هم بالا نره قطعا حد اقل بیست تومان سود مجمع خواهد داد و به احتمال زیاد طبق اماری که از امور سهام گرفتم هم تا مجمع خبر افزایش سرمایه خواهد امد و شخصا فکر میکتم مجمع سالانه مجمع افزایش سرمایه هم خواهد بود یا تصویب خواهد شد
صاردات هم داره کم کم خشک میشه دیگه تو حجم بالا فروشنده نداره

خودشکوفا
2013/05/15, 22:10
یه سهمی هم من میشناسم به نام وتوس..
از اونایی که حقوقی ها هی می خرن و هی می خرن..
مدتهاست تو نخش هستم بفهمم جریانش چیه اما چیزی دستگیرم نشده...

ساسان
2013/05/15, 22:16
ممد
شترانها را چه کار کردی

satyr
2013/05/15, 22:21
یه سهمی هم من میشناسم به نام وتوس..
از اونایی که حقوقی ها هی می خرن و هی می خرن..
مدتهاست تو نخش هستم بفهمم جریانش چیه اما چیزی دستگیرم نشده...

این ریسک داره ولی اون ریسکش صفره یعنی تو صد تومان بینهایت خریداره و هر وقت که بخوایی میتونی بفروشی بیایی بیرون این خیلی مهمه که اگه بازار نرمال شد بتونی راحت بفروشی و رو سهم دیگه ای کار کنی

خودشکوفا
2013/05/15, 22:23
ساسی جان فدای اون ساست بشم!!:p

مرد حسابی من روزی بیست تا میس دارم.. حالا تو کی زنگ زده بودی؟؟:-?

شتران ها رو هم دارم... به تو که دوست خوبمی وکالتی می فروشم 130 تومان...0:-)

اشکبوس کهنه سوار
2013/05/15, 22:33
سلام ممد جون...گوشیتو گم کردی؟ یا دست مندسنه یا ممد؟ شایدم رفتی برای تایید صلاحیت رفقا...در هر صورت به یادتیم...راستی خونه ما مورچه داره:-SS

ساسان
2013/05/15, 22:56
ده نشد
ممد
ساعت حدود 18 82**2292-021
زود تایید میکنی یا نه
مصاحبه یارو قالی را داشتی
از افراد چشم ............. باید حذر کرد
صندوق خالی شد یا نه

خودشکوفا
2013/05/15, 23:00
ساسی جان خالی کردم.. بفرست.. اما جون هر کی دوست داری زگیل بازی درنیار که شتران رو بیا 125 بده... 130 کمتر عمرا راه نداره...:D

ساسان
2013/05/15, 23:04
باشه خریدارم
ولی یک شرط کوچک داره
یا 1 اولش بنداز یا 0 اخرشو
o.k.
شماره کارت بده همین الان بریزم بحساب

داش مهدی
2013/05/15, 23:08
نکات مثبت بانک صادرات

مجمع پیش رو و تقسیم سود- بعد از مجمع سهم باید سریع به قیمت 100 تومن برگرده. اصلا خوش ندارن سهم بانکی زیر ارزش اسمی معامله بشه

مدیریت جدید: بعد از ریخت و پاش های جهرمی که مدیریت سیاسی روی بانک داشت( مدیریت های سیاسی بزرگترین آفت کشوره) مهندس پیشرو به معنی واقعی کلمه مدیریت تخصصی داره روی مجموعه(البته نسبت به مدیریت قبلی- پر واضحه که تو حوزه مدیریت خیلی با مطلوب مون فاصله داریم). بچه محل ما هم هست و یزدی بازی رو (خسیس بازی) رو نهادینه کرده و خبری از هزینه های اضافی نیست.
طرح های تخیلی زمان جهرمی( سپرده طلا و ....) و تبلیغات پر خرج تلویزیونی برای اونها( بین دو نیمه فوتبال کامل تبلیغ بانک صادرات بود) همه شون خاطره شدن.

قانون بانک مرکزی مبنی بر الزام بانک ها به کاهش شعبه ها: هم هزینه ها رو کاهش میده و هم برای بانک صادرات که مالک بسیاری از شعب خودشه درآمدهای غیر عملیاتی هنگفتی رو برای سال 92 در پی داره

فاصله گرفتن ارزش بازار از ارزش داراییها

و ....

قیمت های 200 تومنی (با احتساب سود مجمع ) در 6 ماهه دور از دسترس نیست
به شرطی که ایران نترکه(به قول سعید درخشانی)

داش مهدی
2013/05/15, 23:38
ممد تا وقتی بانک مرکزی تحریمه یعنی همه بانکا تحریم اند ..... اینو یه بنده خدایی تو غرفه بانک ملت گفت ....

یه سوال دارم .... اونایی که سال 88 تو بورس بودند.....اوضاعش بعد از اون بلبشو چه طوری بود ؟

سال 88 رو من نبودم ولی قشنگ منفی بوده، در حد قفل، خیالت راحت باشه. صبح تا شب ، شب تا صبح تو خیابون پلاس بودیم بورس کیلویی چند بوده

اما یه بابایی میگفت سال 84 که دو مرحله ای بوده، یک هفته ی بین مرحله اول و دوم به یمن رای آوردن ایت الله بازار مثبت شدید بوده، وقتی هم که ا.ن رای میاره.....
نکته اش هم این جاست که فروش سهم 4 روزه بوده. یعنی وقتی میخریدی روز کاری 4 ام بعد از خرید میتونستی سهمتو بفروشی.
حالا سجده شکر و استغفار رو با هم به جا بیاریم که از انلاین گله میکنیم

ساسان
2013/05/16, 11:39
اعتراف عجیب یك همسرکش!
«جولي، همسر عزيزم، الان که اين نامه را مي خواني جنازه من در استخر حياط غوطه ور است. فراموش نکن خودکشي من تقصير تو بود. شوهرت استفان»

جولي نامه را خواند و از اتاق آمد بيرون، به حياط که رسيد جنازه من را در استخر ديد که از پشت در آب غوطه ور بود، با عجله شيرجه زد داخل استخر تا من را نجات دهد؛ اما يادش نبود که شنا بلد نيست، من هم از استخر آمدم بيرون!

خودشکوفا
2013/05/16, 19:00
ساسی جان مندسن به فدای ساست..:-B

اولا این شماره منزله یا محل کار.. دوما روز زنگ بزنم یا شب.. سوما خودت جواب می دی یا منشی یا همسر یا ....
دارم نگرانت می شم کم کم.../:)
کلا سیاست مدار کم شعور و کم توان اما مدیر توانمندیه... به درد ریاست جمهوری نمی خوره اما برای وزارت یا معاونت کاملا مناسبه...
ولی با این نوار فاتحه اش خونده است... هرچند تکذیب کرده متن نوار رو....
اما این که چشم رنگی و فلان از اون حرفاست ها... اگه اسمت جلوش نبود می گفتم مراد چلمنگ یا مندی گوجه این سخنان رو مکتوب کرده اند.. اما خوب دیوار حاشا بلنده.. تو هم مثه رفیقمون قالی تکذیبش کن...;)
می بینم با رهبر فکریت مهری می رید تاپیک می بندید.. خدا قوت مجاهد...
به جای این که بگید حق نداره اینجا بنویسه بهتر نبود شما هم کنارش مطالب مودبانه خودتون رو خدمت کاربران درج کنید... این طوری هم هدف شما براورده می شد و هم فرصت جهت براندازی آزادی به مخالفین داده نمی شد.. نگرانم روزی نوبت مندسن برسه...:-<
بزخری ممنوع... شتران به زودی دود از کله ات بلند می کنه.. من براش دو احتمال قائلم... یا میرسه به 200 یا می خوره به 20...
این رو می گن تحلیل... یه نمه قدرت نمایی کردم تا حالت جا بیاد....8-}

داش مهدی
2013/05/16, 22:51
لبخند تورا چند صباحی است ندیدم
یک بار دگر خانه ات آباد بگو سیب

این دیگه آخرشه. احتمالا دکتر واسه مندسن سروده

مندی
2013/05/17, 10:26
http://forums.boursy.com/imported/2013/05/759.jpg

http://www.mediafire.com/download.php?6rcvqj8r6dm8ajc

خودشکوفا
2013/05/17, 10:40
مندسن طرف ایشون بود؟؟!!!:O#:-S#-oبهت تسلیت می گم....:-"

آواتار جدید و امضای نو رو داری... تا چشات دراد.../:)

پ.ن.1
دیشب فیلم seconds رو دیدم.. دیوانه وار بود...
تریلری معمایی از خانواده علمی - تخیلی...فکر کن با یه شرکت قرارداد کنی که برات یه مرگ ساختگی ترتیب بدن و بعد صورتت رو جراحی پلاستیک کنن و بفرستنت تو زندگی.. چه شود.. فیلم محشریه...:x از سینمایی ترین فیلم هایی بود که این چند ماهه دیدم.. تدوین عالی.. بازی محشر از راک هادسن .. قصه غافلگیر کننده.. موسیقی خارق العاده از جری گلداسمیت.. تیتراژ ابتدای فیلم شاهکار دیگری از سال باس... کارگردانی درجه یک جان فرانکن هایمر.. در زمان ساخت کسی تحویلش نگرفت اما الان از فیلم های مرجع در خانواده خودشه...

http://www.imdb.com/title/tt0060955/

اما امضا:
هر گونه شباهت مفهوم امضا با دنیای خارج از روی تصادفه و من تکذیبش می کنم...:->:-$

شاه ورفت... خر ویومد...8-}

پ.ن2
در ادامه عرایض مهربان به اطلاع می رسد که مندسن خاک تو گورت!!!:-B

مندی
2013/05/17, 10:56
مندسن طرف ایشون بود؟؟!!!:O#:-S#-o

بهت تسلیت می گم....

آواتار جدید و امضای نو رو داری... تا چشات دراد.../:)

پ.ن2
در ادامه عرایض مهربان به اطلاع می رسد که مندسن خاک تو گورت!!!:-B

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/110.gif

اشکبوس کهنه سوار
2013/05/17, 16:34
تقدیم به ممد خودشکوفا که اشک مندسن را در آورد و با خواندن مطلب زیر خواهد گریست:

توضیح عزتالله انتظامی درباره همراهی با مشایی در روز ثبت نام
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن کامل این نامه بدین شرح است:
«پروردگارا کمک کن بتوانم حرف دلم را بزنم...
برای مردم سرزمینم...
شنبه 21 ادریبهشت ماه 1392 ساعت 3 بعدازظهر بود که از دفتر ریاست جمهوری به من اطلاع دادند ' آماده باشید ماشین می آید دنبالتان'. خوشحال شدم. ماه ها برای ثبت بنیاد دویده بودم.

چند روز قبل از مراسمِ اعطای نشانِ درجه یک هنری در بهمن ماه 1391 (که به علت بیماری نتوانستم در مراسم شرکت کنم) ما چند هنرمند منتخب را به دفتر ریاست جمهوری دعوت کردند تا از مزایای مادی و معنوی این نشان با خبرمان کنند. آنجا درخواست بنیاد فرهنگی و هنری را مطرح کردم. چند روز بعد آقای رییس جمهور نامه فوری زدند به وزرا ی مربوطه فرهنگ و ارشاد و کار... مدتی گذشت... نتیجه ای حاصل نشد.

ناچار فکر کردم دست به دامن آقای مهندس مشایی شوم. هفته ی قبل به ایشان پیغام داده بودم که واجب العرضم و برای مذاکرات باید خدمت برسم. فورا لباس پوشیدم. چیزی نگذشته بود که خبر دادند ماشین آمده. با سرعت رفتم پایین. شخصی که در مسیر مرتب با بی سیم صحبت می کرد به کسی که آن طرف خط بود گفت 'بله ایشان آمدند.' حرکت کردیم. راننده چراغِ گردانِ قرمز رنگ را بالای ماشین قرار داد، با سرعت خیابان ها را طی می کرد و شخص بی سیم به دست هم مرتب خبر می داد که ما کجا هستیم و کی میرسیم. من جلوی ماشین پهلوی راننده نشسته بودم. مردم با حیرت نگاهم می کردند که مرا با این ماشین و با این سرعت کجا می برند!

نزدیک کاخ ریاست جمهوری با بی سیم شماره، رنگِ ماشین و اسم سرنشینان را گفتند تا برای ورود هماهنگ شود. دستور دادند از درب خیابان ولی عصر داخل شویم. به جلوی ساختمان رسیدیم. محوطه پر از مردهای پیر و جوان و پلیس بود. مرا پیاده و بلافاصله سوار ماشین دیگری کردند. مدارک و اسناد موزه قیطریه و بنیاد را با خودم برده بودم، حتی برای آقای بی سیم به دست هم مطالب خودم را تعریف کردم. خیلی با محبت گفت 'چیزی نیست. انشاالله همین امروز تمام میشود.'

ناگهان آقای مشایی سمت ماشین ما آمد شیشه ماشین را پایین کشیدم و گفتم مختصرعرضی دارم که به کمک شما احتیاج است. گفت با ما بیایید همین امروز انجام می دهم. آقای مشایی سوار ماشینِ بزرگِ سفید رنگی شد و ما بلافاصله پشت سر او حرکت کردیم. بالاخره بنیاد داشت ثبت می شد... دوندگی هایم به نتیجه میرسید و نگرانی هایم رفع میشد... 'بنیاد فرهنگی و هنری عزت الله انتظامی'... ناگهان دیدم میدان فاطمی هستم... گلدسته های مسجد نور... ماشین با سرعت جلوی یک درب آهنین ایستاد. تازه فهمیدم اینجا وزارت کشور است! همه جا پراز پلیس بود. ماشین آقای مشایی جلوتر رفت. به محوطه که رسیدیم من را از راهروهای طولانی بردند... به جایی رسیدیم که مملو از جمعیت بود. آقای رییس جمهورو مشایی و عده ای دیگر، همه آنجا بودند. مرد جوانی آمد و مرا همراه خودش باز به راهروهای تودرتو دیگری برد. واقعا خسته شده بودم... مجبور بودم با عصا پا به پای او راه بروم. به سالن بزرگی رسیدیم. آنجا یک صندلی سه نفره فلزی آبی رنگ دیدم خودم را به آن رساندم و روی صندلیِ وسط نشستم. مردِ جوانِ همراهم گفت باید برویم جلوتر. گفتم نمی توانم از اینجا تکان بخورم.

بههرحال او رفت و مرا تنها گذاشت. نمی دانستم آنجا چه خبر است فقط پر ازسروصدا و آدم های جورواجور بود... کمی گذشت... درب سالن ناگهان باز شد و جمعیت حمله کرد داخل. صندلی ای که من روی آن نشسته بودم یک وری شد و به زمین افتادم. فقط سعی می کردم به زحمت پاهای جراحی شده ام را حفظ کنم که لگد نخورند و زیر دست و پا له نشوم. با داد و فریاد من بالاخره دو سه نفر به دادم رسیدند. صندلی را درست کردند و من را روی آن نشاندند. جمعیت به داخل سالن هجوم برد. حیران مانده بودم چه کار کنم؟ ناگهان دیدم آقای مشایی و آقای رییس جمهور و چند نفر دیگر که همراه آنها بودند از روبرو به طرف من می آیند. آقای مشایی طرف چپ من و آقای رییس جمهور طرف راست من نشستند. ناگهان اطرافمان پر شد از دوربین های عکاسی. آقای مشایی گفت 'چی شده؟ یه خرده شاد باشین! ' من حرفی نداشتم که بزنم. عکاس ها تند و تند عکس می گرفتند. عکسشان را که گرفتند محل را ترک کردند و من بازهمان جا بهت زده وسط آن صندلی سه نفره تنها ماندم. مرد جوان که آمد مرا ببرد خانه گفتم چه شد؟ گفت 'امروز که دیگه نمیشه بعدا انشاالله اوراق و براتون میاریم'...

مردم سرزمینم!
من برای شما همیشه همان عزتم، همانی که از سیزده سالگی در تماشاخانه های لاله زار با تشویق های شما بزرگ شده ام... همانی که همراه شما با درد های ایران بسیار گریسته ام و با شادی هایش لبخند ها زده ام... برای شما من همیشه همان عزتم... بچه ای از سنگلج...
بنیاد فرهنگی و هنری یادگاری است از من برای جوانان و مردم سرزمینم... آرزومندم این میراث ماندگار را همراه شما بنا کنم...

عزتالله انتظامی / جمعه، 27 اردی بهشت ماه 1392 / تهران »

http://www.khabaronline.ir/Images/News/Larg_Pic/27-2-1392/IMAGE635044042468962009.jpg

مهربان
2013/05/17, 19:39
http://forums.boursy.com/imported/2013/05/110.gif
....سلام و عرض ادب و احترام به یاران تاپیک ....
....ممد...تا من دهن بیل گیتس رو سرویس میکنم نوع اشکی که این هفت خط روزگار میریزه مشخص کن تا متناسب با اون نسخه اشو بپیچم....
....این خاطره ه م تقدیم به دوستان....
...من مسوول فنی یه کلینیک ترک اعتیاد هستم....صبح وبعداز ظهر....کار خاصی ندارم بیشتر حضور فیزیکی من رو صندلی به جهت بازرسهای محترم معاونت مهمه....البته این بغیر از اون وضعیتیه که من شبها میرم سمت جاده ساوه تو یه کلینیک وحشتناک کشیک میایستم....
....یه مریض داریم....عینهووو زبل خان...همون جور...55 ساله کوچولو موهاشو که مثل یه دسته جاروی سفید رنگه از پشت میبنده....آدم جالبیه....هرروز میادمتادونشو میگیره و حالو احوالی با روانشناسمون که رفیقشه و میره....دفعه پیش من نشسته بودم داشت میه فیلمو به انگلیسی میدیدم(عجیب تو فکر رفتنم...عجیب هااا)....هی فیلمو رو استاپ میزدم هی لغتو گیر میکردم هی کفرم در مویاومد دیدم این اومد ...همون روزیک ه تگرگ بدی داشت میاومد...(بیل گیتس خااااک بر سرت)....داشتم میگفتم...چی میگفتم ..اهان...دیدم اومدم نشست پیش من...شارزرشو زد به برق و موبایلم به شارژرو....
....فهمیدم میخواد سر صحبتو باز کنه....گفتم از خودت بگو...شرح زندگیشو داد....
...همه ای دنیا رو گشته بوده...افتخارش این بود که تو ترکیه و انگلستان زندانی بوده....میگفت تو یه شوفاژ تو ترکیه 10هزار دلار قایم کردم....پلیسا ریختن فرار کردم...هنوز تو فکر اون پول بود...گفتم بابا الان اون که تبدیل به انرژی گرمایی شده....
...میگفت یه بار تو ایران منو بخاطر قاچاق مقدار زیادی تریاک و حشیش و اینا گرفتن...بردن قزا حصار...یه روز صبح دیدم اومدم همه رو بخط کردن که وقت رفتن سمت زندانه رجاییه....
....فهمیدیم که کار تمومه....اخر بازیه....اونجا میرن برا اعدام..54 نفر بودیم...میگفت هر روز صبح میاومدن 6 تا 6 تا میبردن ....اسمش مهدی بود....میگفت دکتر نمیودنی چه حالی داشت....وقتی اسمارو میخوندن میم ش رو که میگفتن میگفت دکتر دوبار خیس کردم....
...گیفت یه بار یه افغانی رو که بردن برا اعدام دیدم طرف یه چیزی انداخت تو سلول ما...بازش کردم دیدم 20 گرم شیره فرد اعلا....با یه پاکستانی هم سلول بودیم...گفتم مارو که قراره آره کنن...میگفت به پول اونموقع میشد 1 میلیون...بیا با هم بکشیم صفا کنیم....
...میگفت از بازی روزگار این که یه روز صبح گفتن سلولتونو تمیز کنید....رفیقم گفت میکشن مارو...گفتم نه...فکر کنم پریدیم...ما دوتا روبردن...از 54 نفر ما دوتا ازاد شدیم...میگفت قبل از رفتن اون رفیق پاکستانی من رو کشتن...من فقط موندمم....من....10 سال زندان رفتم....
...میگفت تو همین انختابات میخواد یه شری را بندازه بعد ازش برای پناهندگی سیاسی استفاده کنه....گفتم مهدی...تو این سن...وقت ارامشت نیست....راحت و فارغ ابال بشینی...گفت ..نه دکتر...الان نه.....
....بیل گیتس....این سودها و این خوشی ها تورو عاقبت بخیر نمیکنه....بعید میدونم بتونی زندگی خوبی ادامه بدی....درد ورنج جایی یقه اتو میگیره...نمیزارم بنویسی....

offline.dc
2013/05/17, 20:23
آقای دکتر مهربان ما چطور به شما پیغام خصوصی بدیم
با سلام

satyr
2013/05/17, 20:31
این توده حافظه تاریخی ندارد، حافظه دستجمعی ندارد، هیچگاه از تجربیات عینی اجتماعیاش چیزی نیاموخته و هیچگاه از آن بهرهای نگرفته است و درنتیجه هر جا کارد به استخوانش رسیده، به پهلو غلتیده...
از ابتذالی به ابتذال دیگر!

«احمد شاملو»

satyr
2013/05/18, 08:48
به نظر من بازار فقط به دلیل مسایل مربوط به ریاست جمهوری نیست که منفی شده بازار به شدت بالا رفته بود بعضی سهام به شدت حباب شده بودن و فقط دنبال یه بهانه برای ریزش و اصلاح شدید بودن که اون هم با این جریان ریاست جمهوری محیا شد و این اصلاح به نظرم حالا حالا ها ادامه پیدا خواهد کرد

وحید نصیری
2013/05/18, 09:25
ساتیر بازار نباید افت داشته باشه ..... نهایت بدبینی هم که داشته باشیم بازار باید تو همین محدوده نوسان کنه .....

بازار بیشتر لج و لجبازیه یه عده کله گنده است وگرنه پی به ای 5 و 4 مجمع نرفته صف فروش باشه نوبره به خدا ...... اونم با این همه افزایش نرخی که شرکتا هم از سازمان حمایت میگیرند و هم نمیگیرند و خودشون اعمال می کنند .... دلار 3500 هم که جای خودش رو داره ....

اردرای فروش شبندر تو این چند روزه که همش میگه فروشنده ها بالقوه هستند ......

بازارهای موازی طلا و مسکن پتانسیل ندارند ولی بورس پتانسیل داره ..... این افت چند روزه .... افتی ادامه دار نمیتونه باشه و نهایت افتش به نظرم همین حدود هست ....

پ.ن: دکی برو جلو هواتو دارم ....

پ.ن 2 : مندسن یه نقاشی از شاخص عنایت کن ای نقاش قلب کش

مهربان
2013/05/18, 09:28
آقای دکتر مهربان ما چطور به شما پیغام خصوصی بدیم
با سلام
...بابا مارو گرفتی یا واقعا آف کردی....بقیه چطور میدن.....میخورمتااا...
.....جای همه برو بچ خالیی.....دیروز انداختیم رفتیم دیزین و هتل گاجره.....رفتیم همونجایی که آریا مهر با صدام تو اون هتل اون نطق معروفو کردن....چه هوایی....چه منظره ای...چه طبیعتی....نکنه خیال کردید ما از اون مرفهین بی دردیم که فارس رو رو قیمت بالا خرید کرده باشیم و با پول یه مشت سهامدار جز مظلوم زده باشیم کوه برا اسکییی....نه...هنوز پول حروم تو گلو ما گیر میکنه و کلاه گذاشتن سر دیگرونو فرصت شناسی بازار نمیدونیم....رفتیم تو هتل یه چایی بخوریم....یه چشم منم به آمپر بنزین بود....همسفر میگفت چرا با سرعت نمیری...گفتم ببین.....
....دوخط بنزین دارم....رفت و باید با 50 تا سرعت برم برگشتو باید قل بخوریم...وگرنه بایداز دل همین کوه کمر بنزین استخراج کنیم.....

satyr
2013/05/18, 10:26
ساتیر بازار نباید افت داشته باشه ..... نهایت بدبینی هم که داشته باشیم بازار باید تو همین محدوده نوسان کنه .....

بازار بیشتر لج و لجبازیه یه عده کله گنده است وگرنه پی به ای 5 و 4 مجمع نرفته صف فروش باشه نوبره به خدا ...... اونم با این همه افزایش نرخی که شرکتا هم از سازمان حمایت میگیرند و هم نمیگیرند و خودشون اعمال می کنند .... دلار 3500 هم که جای خودش رو داره ....

اردرای فروش شبندر تو این چند روزه که همش میگه فروشنده ها بالقوه هستند ......

بازارهای موازی طلا و مسکن پتانسیل ندارند ولی بورس پتانسیل داره ..... این افت چند روزه .... افتی ادامه دار نمیتونه باشه و نهایت افتش به نظرم همین حدود هست ....

پ.ن: دکی برو جلو هواتو دارم ....

پ.ن 2 : مندسن یه نقاشی از شاخص عنایت کن ای نقاش قلب کش

شبندر حباب رسیده ای بود که ترکییییید

الان تنها شانسی که بازار اورده اینه که دم مجامع هستیم وگرنه خیلی افتضاحتر از اینی که هست بود

ساسان
2013/05/18, 11:22
.....جای همه برو بچ خالیی.....دیروز انداختیم رفتیم دیزین و هتل گاجره.....رفتیم همونجایی که آریا مهر با صدام تو اون هتل اون نطق معروفو کردن....چه هوایی....چه منظره ای...چه طبیعتی....نکنه خیال کردید ما از اون مرفهین بی دردیم که فارس رو رو قیمت بالا خرید کرده باشیم و با پول یه مشت سهامدار جز مظلوم زده باشیم کوه برا اسکییی....نه...هنوز پول حروم تو گلو ما گیر میکنه و کلاه گذاشتن سر دیگرونو فرصت شناسی بازار نمیدونیم....رفتیم تو هتل یه چایی بخوریم....یه چشم منم به آمپر بنزین بود....همسفر میگفت چرا با سرعت نمیری...گفتم ببین.....
....دوخط بنزین دارم....رفت و باید با 50 تا سرعت برم برگشتو باید قل بخوریم...وگرنه بایداز دل همین کوه کمر بنزین استخراج کنیم.....

دکی
اینکه عصبانیت نداره
این دوست عزیز باید بالای 100 پست ارسال کنه که صندوقش فعال بشه:D

m.r_moradi
2013/05/18, 11:29
اقو یه سر برید تاپیک جو بازار ببینید این داش علی گرمی چه قلم فرسایی کرده..;)

ساسان
2013/05/18, 11:43
چرا جرم و جنایت در ایسلند بسیار نادر است؟
کشور ایسلند جزیره ای است در شمال اقیانوس اطلس با ٣٠٠ هزار نفر جمعیت و دسترسی آسان به اسلحه گرم، اما این کشور دارای کمترین آمار جرم توام با خشونت در جهان غرب است.

به گزارش بی بی سی، اندرو کلارک، یک دانشجوی حقوق آمریکایی که برای تحقیق در خصوص آمار بسیار پایین جنایت در ایسلند به آن کشور رفته می گوید خیال مردم چنان از لحاظ ایمنی آسوده است که کودکان به راحتی و بدون نظارت و سرپرستی در خیابانها یا اماکن عمومی وقت صرف می کنند.

به موجب یک تحقیق سازمان ملل متحد در سال ٢٠١١ در خصوص قتل، نرخ قتل در ایسلند بین سالهای ١٩٩٩ تا ٢٠٠٩ هرگز بالاتر از ١.٨ نفر در یکصد هزار نفر جمعیت نبوده است.

این در حالی است که نرخ قتل در ایالات متحده آمریکا در همان دهه چند برابر ایسلند بوده است.
به عنوان نمونه، در سال ٢٠٠٩ در ایسلند یک قتل انجام گرفت، در دانمارک ٤٧ قتل، در بریتانیا ٧٢٤ قتل، در آمریکا ١٥٢٤١ قتل و در برزیل ٤٣٩٠٩ قتل.

اما دلیل پایین بودن آمار جرم و جنایت در ایسلند چیست؟

یافتن یک جواب صریح و همه جانبه به این سوال مشکل است اما اولا می توان گفت که اختلاف طبقاتی در ایسلند وجود ندارد و لذا میان طبقات مختلف اجتماعی تنش وجود ندارد.

نتایج یک تحقیق در خصوص نظام طبقاتی ایسلند - که البته جامع نبوده است - نشان می دهد که تنها ١.١ درصد از جمعیت آن کشور خود را متعلق به طبقه بالا توصیف می کنند و تنها ١.٥ درصد از جمعیت خود را از طبقه پایین جامعه تلقی می کنند.

مردم ایسلند دوچرخه های خود را در خیابان زنجیر نمی کنند

بیورگوین سیگوردسون، نماینده پارلمان ایسلند که پیشتر رهبر ائتلاف سوسیال دموکراتها بوده است می گوید مساوات و عدالت اجتماعی بزرگترین دلیل پایین بودن آمار جرم در این کشور است.

سیگوردسون می گوید "اینجا فرزندان ثروتمندترین افراد با فرزندان مردم عادی به یک مدرسه می روند."

او همچنین گفت که نظام آموزشی و رفاه اجتماعی ایسلند مروج مساوات بوده اند.

سهولت دسترسی به اسلحه

آمار یک موسسه تحقیقاتی وابسته به دانشگاه سیدنی حکایت از آن دارد که در ایسلند حدود ٩٠ هزار قبضه اسلحه وجود دارد، یعنی سه اسلحه برای هر ده نفر جمعیت.

اما علی رغم این که دسترسی به اسلحه در ایسلند گسترده و آسان است، استفاده از اسلحه به عنوان ابزار جرم و جنایت در آن کشور بسیار نادر است.

پلیس ایسلند هم غیر مسلح است. تنها یک واحد مسلح پلیس در کل این کشور جواز استفاده از اسلحه دارد و آن واحد به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد.

یک باشگاه تیراندازی: دسترسی به اسلحه در ایسلند گسترده و آسان است
اما استفاده از اسلحه به عنوان ابزار جرم و جنایت بسیار نادر است

استفاده از مواد مخدر و روانگردان هم در ایسلند رواج ندارد. یک گزارش سازمان ملل متحد در خصوص مصرف مواد مخدر و روانگردان حکایت از آن دارد که در میان افراد ١٥ تا ٦٤ ساله استفاده از کوکائین، انواع آمفتامینها و همچنین قرص اکس محدود به حدود دو درصد از جمعیت است.

سنت سیاسی رایج در ایسلند سیاست پیشگیری از جرم است.

دلیل نهایی پایین بودن آمار جرم و جنایت در ایسلند هر چه که باشد، مطالعه نظام اجتماعی آن کشور برای کشورهای دیگری که به دنبال یافتن راه حل برای مشکل بزهکاری خود هستند، قطعا مفید فایده خواهد بود.

offline.dc
2013/05/18, 12:23

دکی
اینکه عصبانیت نداره
این دوست عزیز باید بالای 100 پست ارسال کنه که صندوقش فعال بشه:D
خوب شد ساسان عزیز گفت والا داشتم به چشام شک میکردم,چون هرچی دقت میکردم,پیغام خصوصی پیدا نمیکردم:D
پس ما رفتیم تا موقعی که ارسالامون بشه 100 تا :D

ساسان
2013/05/18, 12:49
دکی مطلب 2446 را زدم
برای اینه بدونیم کیا مسلمونن>:D<

و بعدشم
شما به جا سوید برید ایسلند:D

rohollaahh
2013/05/18, 14:05
با سلام و درود به اهالی این تاپیک
خیلی تاپیک باهالی دارین از این به بعدهر روز به این تاپیک سر میزنم
شاد باشید:o)

Amirhm
2013/05/18, 16:19
اطلاعیه مهم ! (http://forums.boursy.com/showthread.php?1606-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%8A%D8%B4-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D8%A8%D9%86%D8%AF%D8%B1%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%28-%D8%B4%D8%A8%D9%86%D8%AF%D8%B1-%29&p=323945&viewfull=1#post323945):D

Hamid Broker
2013/05/18, 16:19
سلام دکتر مهربان. اون اتفاق خفنی که قرار بود واسه کنور رخ بده چی شد؟ موشک؟ جنگ؟ انفجار؟ =))

مهربان
2013/05/19, 09:36
سلام دکتر مهربان. اون اتفاق خفنی که قرار بود واسه کنور رخ بده چی شد؟ موشک؟ جنگ؟ انفجار؟ =))
...منکه فروختم....مگه قرار بود اتفاقی بیافته واسش....؟؟؟....سهم خوبیه...سلام....:D

مهربان
2013/05/19, 09:44
...عزیزان و مشتاقانی که این تاپیک رو به جهت خریدو فروش سهم پیگیر هستند...:D....
....با عرضه بلکو شراز و کاهش جو بدگمانی و منفی نهایت افت سهامها یه دوتا 4 درصده.....:D
...الان دیگه وقت فروش سهم نیست....

وحید نصیری
2013/05/20, 05:52
گدایان بهر روزی طفل خود را کور می خواهند ......... طبیبان جملگی مخلوق را رنجور می خواهند

تمام مرده شویان راضیند بر مردن مردم ........ به نازم مطربان را خلق را مسرور می خواهند

.
.
.
.

به نظرتون بورس بازا بیشتر شبیه کدومند ........ گدا؟ طبیب؟مرده شو؟ یا مطرب؟...... شما چه طور؟

مندی
2013/05/20, 21:10
گدایان بهر روزی طفل خود را کور می خواهند ......... طبیبان جملگی مخلوق را رنجور می خواهند

تمام مرده شویان راضیند بر مردن مردم ........ به نازم مطربان را خلق را مسرور می خواهند

به نظرتون بورس بازا بیشتر شبیه کدومند ........ گدا؟ طبیب؟مرده شو؟ یا مطرب؟...... شما چه طور؟

ما که حقیقتاً در این عمر ناچیزی که خدای مهربون به ما عطا کرده با افتخاراعلام میکنیم که همیشه ی خدا جز مطربان بودیم وخاهیم بود دیگه اینو هر که ندونه بچه های این تاپیک خوب میدونن که ما دروغ نمیگیم سندش هم دست ممد شهلاس :D...خلاصه با ما باشین تا پست بعدی ...فقط وفقط به عشق بهترین دوستام .....

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/870.jpg

وحید نصیری
2013/05/20, 21:39
مندسن بیا دکتر یاسر برات کار پیدا کرده ..... با این نبوغی که داری حیفی ....... من میدونم که پر از پتانسیل نهفته ای به همین خاطر نمیزارم دچار مفت سوزی بشی ...

درود بر همه عزیزان؛

از دوستان اگر کسی هست که ویژگی های زیر رو داشته باشه:

1- توانایی تحلیل خوبی داشته باشه (چه بنیادی و چه تکنیکال)
2- دید کلان داشته باشه نسبت به محیط اقتصادی
3- ترجیحا آشنایی با مباحث برنامه ریزی استراتژیک داشته باشه

برای حضور پاره وقت و مشاوره ای در یک شرکت سرمایه گذاری بسیار معتبر، رزومه کاریتون رو به ایمیل بنده بفرستید. yasser_shariat@yahoo.com

البته اگه وقت کردی هیئت مدیره خلیج فارس رو بپیچونی به عنوان شغل دوم درآمد خوبی داره ......

میری اونجا میشینی رو یه صندلی هرکی هرچی گفت چشاتو مثل لامپ مهتابی تکون میدی ..... یکی در میون میگی موافقم موافق نیستم اطلاعی ندارم .... اعتمادشون رو جلب میکنی ....

بعد یه خورده حرفای اینا رو زیر و بالا کن طبعا از اونایی که اونجا هستند یه دو سه تاشون مثل خودتند ... دو سه تاشون مثل مراد ..... اینا رو فاکتور بگیر و تحلیلای اونایی که واردند رو بیار بده به من و ممد ......

ما هم قول میدیم که با عمو موسن و کپیتان یه رایزنی کنیم و برات دو سه تا ستاره بگیریم و رنگت هم عوض کنیم ...... هر رنگی خواستی ( صورتی .....مشکی... سیاه ..سسفید..نارنجی و زرد ... توت فرنگی .. لیمویی آب پرتقال نارگیل شربت آناناس هلو هویج موز و حتی قهوه ای)

satyr
2013/05/20, 21:58
mk سخن نمیگویی ...تقدیم به تو و شکوفای عزیز این زخم خوردگان روزگار

بهار، خنده زد و ارغوان شکفت

در خانه، زیر پنجره، گل داد یاس پیر

دست از گمان بدار

با مرگ نحس پنجه میفکن

بودن به از نبود شدن خاصه در بهار...

وارطان سخن نگفت؛

سرافراز، دندان خشم بر جگر خسته بست و رفت...

وارطان سخن بگو

مرغ سکوت، جوجه مرگی فجیع را در آشیان به بیضه نشستهست

وارطان سخن نگفت؛ چو خورشید

از تیرگی درآمد و در خون نشست و رفت...

وارطان سخن نگفت

وارطان ستاره بود

یک دم در این ظلام درخشید و جست و رفت...

وارطان سخن نگفت

وارطان بنفشه بود، گل داد و مژده داد:

«زمستان شکست» و رفت... [۲]

مندی
2013/05/20, 22:06
ما سخن ها گفتیم مِرداد ...خصوصاً درباره شعر علی ولی کو نمایش پست .....این جیگر خون است از دست ممد شهلا ....

ولی علی در مورد ستاره واین حرفا شما یه دونه ستاره خانم خوشکل به ما بده ما دوسه تا نخاستیم ...در مورد رنگم فقط سرخی لژ لب ...

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/871.jpg

وحید نصیری
2013/05/21, 00:06
مندسن به جان خودمو خودت که هایده تاپیک باشی ..... من یه مدت جزء مرده شو ها بودم ..... اما کمکم با ضررهایی که کردم اصلاح شدم و وسط دوتا مصرع آخری هستم ایشالا اگه کسی زیر پامو نکشه از مصراع سه میرسیم به چهار میایم پیش خودت ..

مندسن ستاره خانم نداریم اما آقا ستار هستند ....... مهربان هم هست .... یکیشون وردار ایشاالا به مرادت برسی .....

رنگتم حل میشه ایشالا ..... تو که از تیم مدیریت چیزی بهت نرسید ولی خداکنه یه روز هم که شده برا شاد شدن دلت رنگت رو لژ لبی کنند .

Hamid Broker
2013/05/21, 01:00
...منکه فروختم....مگه قرار بود اتفاقی بیافته واسش....؟؟؟....سهم خوبیه...سلام....:D

منم چند روز پیش تو اوج فروختم. یه بار پیشگویی کرده بودید واسه کنور. ممد خودشکوفا در جریانه!
السلام علیکم و رحمت الله و برکاته:D
پستها دارن غیب میشن. علائم آخرالزمان که میگن اینه؟!!!!!!1

خودشکوفا
2013/05/21, 10:18
دوستان گرامی
از لطف و توجهات شما در حق این کمترین, نهایت سپاس رو دارم...

عدم درج مطلب توسط حقیر رو به حساب بی خیالی یا مهم نبودن فرمایش هایتان نگذارید...
راست و حسینیش اینه که به قول مندی زیر سرم روحی روانی رفته ام....
اتفاقات و مسایل دو هفته اخیر طبع حساس من رو چنان به هم ریخت که حتی برای لحظاتی با خود عهد کردم پایم رو از محیط پرتعفن بورس بکشم بیرون و عطایش رو به لقایش ببخشم...
دوستان من... اعتراف می کنم که کشش ندارم... کشش ندارم کسی بیاد جلوی چشمم هر کار ناپسندی دوست داشت بکنه و حق همنوعانم رو زیرپا بذاره و هرجور دوست داشت سخن که چه عرض کنم.. لجن از دهانش به پرتاب کنه و من وایستم تماشاش کنم...
در همین راستا به دوستانم پیشنهاداتی جهت پیگیری قضایی خساراتی که چند چهره منفور بازار سرمایه به سهامداران زده اند ارائه دادم که امیدوارم در آینده این جانوران انسان نما رو تحویل قانون بدیم...

در کنار مورد بالا اولین راهکار اعتراضم به حضور و فعالیت یکی از این بدنامان در همسایگیمان, گرفتن روزه سکوته.. تا وقتی این عناصر نامطلوب زیرگوشم قلم فرسایی می کنند و با هزار مکر و حیله سهم باد می کنند و به خلق غالب می کنند, نوشتن رو تعطیل می کنم و از کناری شما رو نظاره می کنم...

ارادتمند شما خوبان:
محمد

مهربان
2013/05/21, 10:30
...برای دوست خوبم ممد....
...که به همه لوازم وفضایل اخلاقی آراسته است حق میدم....حافظه تاریخی ما ملت خیلی زود اتفاقات ناخوش آیند و اعمال زشت و ناپسند افراد رو فراموش میکنه و انگار همیشه منتظر اینه که به گذشت زمان اندکی به سمت دیگه بچرخه....
..ولیکن....ممد...تو دوست خوب و یار غار من تو ای نتاپیکی و عدم حضور تو باعث دلسردی و دلمردگی من میشه و از همه مهمتر خیل عظیم دوستانی که بخاطر تو مراجعه میکنند پراکنده....
...برعکس...فکر میکنم که باید در برابر این افراد قلمی پرحرارت و عملی دوچندان داشت تا هرچه بیشتر به حاشیه برن....
...در ارتباط با مطلبی هم که نوشتی پیرو صحبتهامون من قبلا بهش اخطار دادم...و این کاملا بستگی بخودش داره....

Hamid Broker
2013/05/21, 11:42
دوستان گرامی

عدم درج مطلب توسط حقیر رو به حساب بی خیالی یا مهم نبودن فرمایش هایتان نگذارید...
اتفاقات و مسایل دو هفته اخیر طبع حساس من رو چنان به هم ریخت که حتی برای لحظاتی با خود عهد کردم پایم رو از محیط پرتعفن بورس بکشم بیرون و عطایش رو به لقایش ببخشم...
دوستان من... اعتراف می کنم که کشش ندارم... کشش ندارم کسی بیاد جلوی چشمم هر کار ناپسندی دوست داشت بکنه و حق همنوعانم رو زیرپا بذاره و هرجور دوست داشت سخن که چه عرض کنم.. لجن از دهانش به پرتاب کنه و من وایستم تماشاش کنم...
در همین راستا به دوستانم پیشنهاداتی جهت پیگیری قضایی خساراتی که چند چهره منفور بازار سرمایه به سهامداران زده اند ارائه دادم که امیدوارم در آینده این جانوران انسان نما رو تحویل قانون بدیم...

در کنار مورد بالا اولین راهکار اعتراضم به حضور و فعالیت یکی از این بدنامان در همسایگیمان, گرفتن روزه سکوته.. تا وقتی این عناصر نامطلوب زیرگوشم قلم فرسایی می کنند و با هزار مکر و حیله سهم باد می کنند و به خلق غالب می کنند, نوشتن رو تعطیل می کنم و از کناری شما رو نظاره می کنم...

ارادتمند شما خوبان:
محمد

سلام محمد جان
اگرچه جواب نادانان خاموشیست اما در این مورد من شما رو نه تنها از سکوت بر حذر میدارم بلکه دعوت به فعالیت بیشتر و افشاگری میکنم. مطمئنم خیلیها تو این سایت (از جمله خودم) هنوز شخصیت اصلی بعضیها رو نمیشناسن و با خوش بینی دنبال راهنمایی گرفتن هستن غافل از اینکه دارن وارد تار عنکبوت مبشن. باید افراد بد طینت و بد نیت به بچه ها شناسونده بشن. لازمه این کار هم فعالیت بیشتر در راستای روشنگریه.
با توجه به اینکه شما یکی از افرادی هستید که پستهاش همیشه مورد توجه فراوان اهالی اینجاس لذا قطعاً اثر بخشی حرفهای شما بیشتر خواهد بود و تاثیر بسزایی در معرفی بدخواهان خواهد داشت.
در پایان منتظر قلم گرم و پرجوشش شما هستم
ارادتمند@};-

has456
2013/05/21, 13:30
دوستان گرامی

ارادتمند شما خوبان:
محمد
سلام محمد جان
منهم با نظر دوستان موافق هستم . شما و امثال شما که وجهه خوبی در فروم دارید باید ماهیت این افراد را برای بقیه بخصوص تازه واردین روشن کنید
که آنها هم گرفتار بازی کثیف افراد متقلب نشند . من فکر میکنم شما باید فعالتر از گذشته حاضر باشی و اجازه ندی که اونها به اهدافشان برسند.

has456
2013/05/21, 13:32
سلام بر دکتر مهربان
من دنبال یک دکتر متخصص داخلی خوب که تشخیص هاش حرف نداشته باشه میگردم تو تهران . کسی و میشناسی بهم معرفی کنی . ترجیحا غرب تهران باشه بهتر.
با سپاس

noori
2013/05/21, 23:02
دوستان گرامی

ارادتمند شما خوبان:
محمد
بعد از بلایای غیرطبیعی یک به یک بر سرمان نازل میشود:((=(( ( اخریش هن ساعتی پیش خراب شد سرمون)نگید که میخواهید سکوت کنید من دق میکنم اگراینجا سوت و کور باشه یا شما و دوستان نباشید بابا بعد ار یک روز شلوغ شب میام تاپیکو میخونم و حال میکنم و انرژی میگیرم. امیدوارم باز بنویسید و پر انرژی بنویسید
در ضمن از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشی است نه جواب کلاه برداران

BETA
2013/05/22, 00:10
درود بر دوستان مهربان..
این فروم مث کلاسه درسه... همه جورشخصیتی داخل این کلاس هست...یکی بچه مثبته..یکی شر و شیطون ویه سری خنثی..یکی هم مبسر کلاسه(مبسر با س یا ص؟:D) ...این مبسرکلاسه که خوبها وبدها رو رصد میکنه.. حضرت عباسی من نسبت به این حجم هشدار نسبت به ب.گ حساس شدم..مخصوصا وقتی این تناقض و تو گفته هاش دیدم...( من فقط به خدا پاسخگو هستم ..ویه جای دیگه که گفت اصلا به خدا اعتقاد نداره..)کاری به اعتقادش ندارم.. اعتقادهرکسی محترمه حتی ناخداباوران..تناقض این گفتار یه لامپ قرمز:-? توذهنم روشن کرد...هرچند فعلا اگه تمام جنبه های + وـ موجود ایشون وزن دهی کنم وجمع بزنم..نهایتا همون شاگرد شروشیطونه بشه(منو یاد تی بگه پریزون برک میندازه)..واون تصور سیاه ودراکولایی و ازشون ندارم..
به نظر من(اگه محترمه) میدون وخالی نکنید..دلسردی وسستی جایی که ایمان وانرژی وجود نداره رشد میکنه..این تیزبینی شما سوزنی است بر سهم بادکنها.. والارمی برای من که رزومه چندانی ازفعالین دنیای مجازی ندارم..به شرطی که منصفانه وعلمی و عاری از تورش وتعصب باشه...(اگر بینی که نابینا و چاه است اگر خاموش بنشینی گناه است)

یزدان نیرو بخشد..

مندی
2013/05/22, 00:56
جای هیچ گونه نگرانی نیس ...قرار شده بعد از جلسه با مقام عظمی همه ی کان دیداها به نفع حاجی مندی این سلحشور پرطلایی کنار برن ...:D

حالا بیا وسط ..لرزش سینه ...<:-p

دخترآبادانی بی قراره ...عاشق شده وخبر نداره

اینم یکی از وزیران حاجی مندی ....فعلاً نمیگم کدوم وزیره که تو کفش بمونین ..:">

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/891.jpg

البته ما در دولتمون تغییرات اتوبوسی نداریم ...اینا هم استثنی هستن ....فقط همین یدونه اتوبوسو داریم ...:p

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/892.jpg

اینم وزیر ورزش حاجی مندی ...:-B

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTKv5fczNiHc65HpYskU1jO1-feiwRSeV9O55lRNdMNgyyqm9xG

و وزیر جنگ ...الهی تیرت بخوره تو چش بدخاه حاجی مندی...

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/894.jpg

اینم ارتش حاجی مندی .. ببینم کدوم کشور غلط اضافی میکنه جرات کنه با حاجی دربیافته ....

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSSPJn4vOD1tDf7_74lhF3eXuIN3KDkG VMOfdXPLlHbrBtIuBnl

وزیر ارتباطات ....ای جونم ...الو الو بیا جلو ... ای شیطون .. لا لا :D

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/912.jpg

خوبیت نداره همه اسرار دولتی رو الان بگیم ..بقیش واسه بعدن ....

خودشکوفا
2013/05/22, 05:30
درود به دوستان
از همه شما کمال تشکر رو دارم...
با دقت سخنان همگی رو خوندم و بنا به دلایل زیر تصمیم گرفتم سکوت نکنم.

1. پیام های خوصی مندی!!
حقیقتا در برابر استدلالات مندسن کم آوردم و تصمیم گرفتم قبل از اینکه کارم به جنون بکشه برگردم.;)

2. تنها نگذاشتن مهربان... مثل روال همیشگی صف بندی تاپیک به صورت زیره:
مهربان پشتش مندسنه.. پشت مندسن هم مندی.. پشت مندی هم حاجی مندی:-&.. پشت حاجی هم علی کرمی... خب ادامه ندم اما این صف که پشت مهربان جمع شده اند سر به فلک می زنه... #:-S
ما هم دکتر رو تنها نمی ذاریم.. اما از الان بگم دکی یه روز پشیمون میشی... من تو این قضیه با کسی شوخی ندارم.. یه باره دیدی پرم به پر رفیقای قدیمت خورد نیای غرغر کنیا...:->

3. توصیه حمید آقا و حسن آقا به معرفی این شخصیت های خطرناک... چشم.. ذره ذره روش کار می کنیم.. اما یه نکته رو بگم.. خداوکیلی حق با BETA هم هست... من کاری به گناه متقلبان ندارم... کسی که فکر نمی کنه و هر حرفی رو چشم بسته و سریع قبول می کنه اتفاقات خطرناکی در کمینشه... این مقصره و اون مجرم... (:|

4. مشکل حسن در یافتن یه پزشک حاذق در غرب تهران... پیشنهاد میدم دکتر مندسن در شرق رو هم تست بفرمایید... حقیقتا دست طلاست#-o

5. ابراز لطف جناب نوری... آقا ما چاکریم... مهربان بارها به من می فرمود این تاپیک خواننده زیاد داره.. من هم می ذاشتم به حساب سادگیش... داره نظرم تغییر می کنه...

6. لطف BETA جان.. دوست عدالت کیشِ عدالت محورِ عدالت منشِ عدالت بوس!!:*
خدا وکیلی این طبقه بندی گونه های جانوری تاپیک رو خوب اومدی.. مایلم در این باره بیشتر کار کنی...

راجع به تناقضات رفتار و مسایل این چنینی در کاربران که حق با توست..
اما یادمون نره هیچ آدمی در ذات خودش بد یا خوب نیست.. ترکیبی از خوبی ها و بدی ها در وجود افراد غل غل می کنه.. اون کاربر هم مثه همه.. بزرگترین ایراد کار هم ادبیات تند و پرچالش ایشونه و مقداری خودشیفتگی... گرچه من با هیچ کدوم اینا مشکل شخصی ندارم.. ناراحتی من از ضرری بود که مراجعین کرده بودند.. ایشون هم آب پاکی رو روی دست همه ریخت... باش بخر و باش فروش... قانون خوبیه.. من هم موافقم.. کسی که بعد 1 ماه تازه وارد فارس شده بود خب رو مقاومت خرید و شد آنچه شد:(

پ.ن.
دیروز یکی از دوستان لینکی برام ارسال کرده از سایتی در همسایگی.. که به رایگان بهت مسیج می زنیم و بهت نماد معرفی می کنیم...
حقیقتا باید دست این عزیزان و مهربانان رو بوسید!! تو این دوره و زمونه به نظر شما کدوم گربه میاد واسه رضای خدا موش بگیره.. کاش می دونستم نماد مورد اشاره و روزانه اون گروه چیه تا از بغلش هم رد نشم...

محض نمونه عرض میشه یکی دیگه از همین استاد بزرگان چند روز پیش تبلیغ فاراک و فسرب رو کرده.. فرداش نماد منفی کامل شده.. دو نفر از رفقا دارند زحمت رصد ایشون رو می کشند... هر دو مدعیند خود اون بزرگوار سهمشو به مردم انداخته و در رفته...

یه گروه سفته باز دیگه هم مدتیه دارند به صورت فرمایشی واتی رو صف فروش می کنند.. روایت میشه استاد بزرگ گروه به مدیرش پیغام داده با آبروی من بازی نکن و پاتو از سهمی که من معرفی می کنم بکش بیرون... فعلا رابطه ها شکراب شده... شاید بنده خدا فریب خورده و هدفش از همکاری با گروه مذکور شرکت در برنامه های ان چنانی نبوده.. به هر حال موضوع اینه: تشکیل یه تاپیک خصوصی و نمادهایی که شب به اعضای ویژه معرفی می شن و خریدا که تکمیل شد میان عمومیش می کنن و عشاق سینه چاک استاد, با خریدهاشون نماد رو از مقاومت پیش رو عبور می دن...

دیروز هم حتاید رو بررسی می کردم.. از چند هفته پیش روش فعال شده گروه مذکور.. صف خرید اول وقت رو دیدم.. وسطای بازار صف فروشش رو هم دیدم.. بیچاره اونی که به توصیه لیدرای گروه تو مثبت 4, خرید کرد=((

Hamid Broker
2013/05/22, 07:45
به افتخار ممدجان بزن دست قشنگه رو>:D<

has456
2013/05/22, 07:57
سلام محمدجان
خوشحال شدم که تصمیمت و عوض کردی امیدوارم همیشه موفق و پاینده باشی

در خصوص دست طلا بودن مندی شک دارم فکر میکنم عواملش دست طلاتر از خودش باشند با اون وزارای انتخابیش;)

noori
2013/05/22, 09:11
خوشحالم کردید
من اسمم بهاره است گفتم بگم تا دفعه بعد بهم نگید حاجی=))

خودشکوفا
2013/05/22, 11:46
چشم بهاره خانوم... صداتون می کنیم حاجیه خانوم/:)
البته ناگفته نمونه شما سومین شیرزنی هستین که جرات داشتین تو این تاپیک مطلب بذارید;;)
قبل شما خانم ها صبا و BENY این رشادت رو به دنیا نشان دادند...=D>

ساسان
2013/05/22, 11:50
چشم بهاره خانوم... صداتون می کنیم حاجیه خانوم/:)
البته ناگفته نمونه شما سومین شیرزنی هستین که جرات داشتین تو این تاپیک مطلب بذارید;;)
قبل شما خانم ها صبا و BENY این رشادت رو به دنیا نشان دادند...=D>

ممدی
4 مین خانم
ارزو خانم را جا انداختی

خودشکوفا
2013/05/22, 12:14
آرزو خانوم؟؟؟:-/
یه چیزایی داره یادم میاد.. اما اون قبول نیست!! مهم اینه که کی تعداد پستاش به 10 برسه.. :->
مطلب زدن تو تاپیک مهربان مثه قهرمانی در لیگ برتر انگلیس سخته.. اما سخت تر از اون تداومه.../:)
خود مهری هم توان این امر رو نداره چه رسه به مومنات گرامی..:p
ضمنا مندسن تعداد پست هاش باید در 5 ضرب بشه.... چون اکثر پست هاش تایید نمی شه و میره وزارت ارشاد;)

وحید نصیری
2013/05/22, 12:26
...ممد ... شک نکن مهربان 24 ساعته تو تاپیکه ...... خودشو نمیبینه خیال میکنه ما هم نمیبینمش ....

...تو این دو سه روزی که استایل تاپیک برا من متفاوت از بقیه بود ...... تو هر تاپیکی که میرفتم اسامی افرادی که تو اون تاپیک بودند رو میزد .....

دیروز من شش هفت بار آن و آف شدم ........هر دفعه مهربان تو تاپیک بود ....

...... نشون به این نشون که دیشب از سر شب تا ساعت 12 که من بیدار بود یه پاش تو تاپیک (تاثیر ریاست جمبوری بودی :D) بود یه پا دیگش تو تاپیک خودش (البته این پاشو هی قطع و وصل میشد )

مچتو گرفتم .. :->

خوب ... که همیشه آن هستیو تشکر هم پای مطالب نمیزنی ...... L-) .... ممد نسخشو بپیچ ..... >:)

ساسان
2013/05/22, 13:25
...ممد ... شک نکن مهربان 24 ساعته تو تاپیکه ...... خودشو نمیبینه خیال میکنه ما هم نمیبینمش ....

...تو این دو سه روزی که استایل تاپیک برا من متفاوت از بقیه بود ...... تو هر تاپیکی که میرفتم اسامی افرادی که تو اون تاپیک بودند رو میزد .....

دیروز من شش هفت بار آن و آف شدم ........هر دفعه مهربان تو تاپیک بود ....

...... نشون به این نشون که دیشب از سر شب تا ساعت 12 که من بیدار بود یه پاش تو تاپیک (تاثیر ریاست جمبوری بودی :D) بود یه پا دیگش تو تاپیک خودش (البته این پاشو هی قطع و وصل میشد )

مچتو گرفتم .. :->

خوب ... که همیشه آن هستیو تشکر هم پای مطالب نمیزنی ...... L-) .... ممد نسخشو بپیچ ..... >:)

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 134 نفر از این انجمن دیدن می کنند. (62 عضو و 72 مهمان)

ساسان,
717,
ahmad1350,
alibaghdadi2010,
alijavid,
alireza51,
amir2003,
aveen,
Ayat,
behruz,
boss_stock,
d.b,
django,
farhad894,
Fundamental,
hamed322,
heghbali,
hey,
kashef,
m.k.f,
majid190cm,
mas,
mehdyand2amir,
meshgyposh,
meysam,
mobin,
Mohsen 1348,
MOHSEN54,
najafi613,
naruto,
peyman.,
PULP,
ron,
SAHAMY,
sasa,
space_mohamad,
tajerman,
Tyrion,
فواد,
فشارکی,
محمدسعید,
محاد,
مصطفي رستمي,
کلانتر12,
yesman,
آذرآبادگان,
امیر303,
اشکبوس کهنه سوار,
بهزاد,
بورس تبریز,
بارسا,
تمام,
جعفری,
خوشبخت,
دومان,
داود,
سلطان بورس,
سپهسالار,
علی کرمی

این هم برای رو گل علی اقا
کجاست دکی

mehdipour2000
2013/05/22, 13:30
سلام

خودشکوفا
2013/05/22, 14:15
سلام بر شما جناب مهدی پور:)

به تاپیک دکتر مهربان, فوق تخصص بیماری های گوارشی خوش اومدین>:D<

لطفا همین اول بفرمایین:
تو سبد بورسی تون چی دارین و بلند مدتی هستین یا نه؟؟L-)

دکتر خیلی رو این مسایل غیرتی تشریف دارند... اگه کنور یا ومعادن در سبد ندارین قطعا با دکتر کارتون به کتک کتری خواهد رسید.. اما اگه از مال باختگان صدرایید که قدم سر چشمای ایشون بذارید....;)

ضمنا شما رو چی باید صدا کنیم ؟؟0:-)

وحید نصیری
2013/05/22, 14:25
کاربران در حال مشاهده این انجمن
.
.
این هم برای رو گل علی اقا
کجاست دکی

عمو ساسان زود پرید بیرون .... وگرنه موقعی که من اومدم تو تاپیک اسمش جزء حاضرین بود ..... >:)

خودشکوفا
2013/05/22, 14:27
علی سلام.. خوبی؟؟ ومعادن و کگل رو خریدی یا نه؟؟
یادته عید گفتم کگل می ترکونه.. فعلا این اولیش بود. 22 درصد تعدیل مثبت..تا چشای این مراد چلمنگ کور شه:x

وحید نصیری
2013/05/22, 14:28
خوشحالم کردید
من اسمم بهاره است گفتم بگم تا دفعه بعد بهم نگید حاجی=))

من ندانم کیستی یا از کجایی چیستی .............. اخم اگر کردی یقین دانم که از ما نیستی @};-

وحید نصیری
2013/05/22, 14:49
سلام ممد ..... قربانت ..... نه نخریدم ....فعلا دارم سهما رو یکی یکی قربانی شتران میکنم .... اینطوری که دارم پیش میرم یحتمل سبد رو بزنم به نام شراز و شتران ..

ممد ...... سهمایی که هم قیمت کگل هستند تعدیلاشون در همین اندازه بلکه یه خورده بیشتر هم هست ......

فرزین .... کرماشا ... شرانل ....

این تعدیل با سرمایه قبلیه ...... که با سرمایه جدید کمتر میشه ...

کگل رو به خاطر چیز دیگه ای میخرند ..... همون قضیه صادراتش و گهر زمین .....

ولی از حق نگذریم ... بهترین رو بین معدنیا انتخاب کردی .... اینجاست که فرق تحلیلگرا مشخص میشه ..... @};-

مراد :-& ..... آخرین تحلیلی که ازش دیدم مال قندیا بود انصافا زده بود تو خال :^o

خودشکوفا
2013/05/22, 14:54
ای بابا علی چه فایده...:-s
بزرگترین اشتباه من این بود که به مندسن گوجه اعتماد کردم..:(
والا الان از دارویی ها 50 درصد گرفته بودم:((

وحید نصیری
2013/05/22, 15:20
مندسن که یه رانتامنتال سفته باز قهاره ... خودشم رو نمیکنه اما برا من دستش رو شده .... ;) ...... حتما میتونه جبران میکنه

این تحلیلگرای بدبخت بیچاره هستند که باید با هزار اما و اگر صبر کنند و ضرر و افسوس بخورند ... همین گزارش کذایی شتران رو ببین ..... بینی بین الله حساب کتاب نمیخواد شرکت تو شش ماهه اول 2800 ساخته اونوقت تو شش ماهه دوم 700 تومن آخه اینو کی قبول میکنه .......به هرکی کی نشون بدی حساب کتابم که بلد نباشه نمیتونه قبول کنه ..... چه کار کنیم که مرکز علم فقاهته ..... ولی ما صبر میکنیم .... خورشید همیشه پشت ابر نمیمونه ....

ممد جان خودمو خودت .... افت پالایشی ها قابل پیشبینی نبود اگه بازار روال عادیش رو میرفت الان همه رو یه سود مشتی بودیم .... قضیه سهم صندوق و لاشی بازی باهنر و خریدای سنگین اعتباری رو شتران و ایضا بلوک شراز کار رو خراب کرد ....

خودشکوفا
2013/05/22, 15:32
نه بابا کجاش قهاره؟؟!!8-}
مرد حسابی تو نماشگاه امسال 600 هزار تومن به مهربان ضرر زده...:))
یه هفته قبل نماشگاه با من تماس گرفت و گفت تو چون راهت دوره که نمیشه بیای تهران... مهربان هم به دلیل کچلی جرات نداره پا تو مجامع عمومی بذاره.. پس شما بیایید من رو ساپورت کنید عوضش من بشم چشم و گوش شما و هر چی اخبار و تحلیل مشتیه براتون میارم.. فقط خرج شام و ناهارم با شما!!=P~
من که دستم تنگ بود و رو زدم به مهربان... دکی هم درجا و جیلینگی ورداشته 1 ملیون داده به آقا... فکر کن بعد یه هفته که دنبالش بودیم فقط 400 تومن پس آورده!!#:-S
خودم زنگ زدم به رستورانی که آدرس داده و فاکتور آورده... تایید کردن نکبت رو به همراه 3 نفر از مومنات...
می گم اینا کی بودن؟؟ میگه جاسوسام تو شیران و درازک و خزامیا...B-)

حالا بگو نتیجه چی بوده؟؟

طبق اطلاعات آقا شیران و درازک رشدشون پیشخور شده بود و خزامیا در ابتدای راه... :^o

چشمت روز بد نبینه که تا اینجا مهربان تو 300 ملیون ضرره.. شیران و درازک هاش رو داد رفت و سنگین خزامیا خرید...
مطمئنم که می کشدش=))

وحید نصیری
2013/05/22, 15:50
=))=))

به هر حال تدارک کابینه با وزیر وزرای اینچنینی خرجی داره که از عهده هر کسی بر نمیاد ... :D و مجبور میشی به چند نفر رو بزنی ...

تا کابینه تشکیل نشه بازم خرج هست ..... فقط باید دعا کنیم حکم حکومتی براش صادر نشه چون بریز بپاش انتخاباتیش زیاده .... کلی قر تو کمر هست و لرزش سینه که وارد موج سه میشند .... البته اگه دید بلند مدت باشه مهربان میتونه با رانتی که حاجی مندی بهش میده سهامدار عمده صدرا بشه .... و متحولش کنه .... چنان که شاعر گفته و شجریان خونده ... حول حالنا الی احسن المال

m.r_moradi
2013/05/22, 15:56
علی سلام.. خوبی؟؟ ومعادن و کگل رو خریدی یا نه؟؟
یادته عید گفتم کگل می ترکونه.. فعلا این اولیش بود. 22 درصد تعدیل مثبت..تا چشای این مراد چلمنگ کور شه:x

ممد حیف اونهمه زحمتی که برات کشیدم و کف این گلگلی جونت رو برات در آوردم!X-(

علی دماغ ات رو عمل کن خیلی ضایع اس ! :D

بده پدر ژپتو برات با اره ببره!:))

اصلا خودت یه تحلیل از قندی ها بزن ببینم چند مرده حلاجی اینقد به من گیر میدی! :p

satyr
2013/05/22, 16:01
دوستان یه یادگاری از من داشته باشید برید تک سهم رایان بشیداخر سال 500 بفروشید>:)

satyr
2013/05/22, 16:13
سلام ممد ..... قربانت ..... نه نخریدم ....فعلا دارم سهما رو یکی یکی قربانی شتران میکنم .... اینطوری که دارم پیش میرم یحتمل سبد رو بزنم به نام شراز و شتران ..

ممد ...... سهمایی که هم قیمت کگل هستند تعدیلاشون در همین اندازه بلکه یه خورده بیشتر هم هست ......

فرزین .... کرماشا ... شرانل ....

این تعدیل با سرمایه قبلیه ...... که با سرمایه جدید کمتر میشه ...

کگل رو به خاطر چیز دیگه ای میخرند ..... همون قضیه صادراتش و گهر زمین .....

ولی از حق نگذریم ... بهترین رو بین معدنیا انتخاب کردی .... اینجاست که فرق تحلیلگرا مشخص میشه ..... @};-

علی کرمی مواظب باش این شتران به خیلی ها ضربه خواهد زد قبلا هم به دوستان گفتم مواظب این سهم باشید این قیمت سهام برای بازار ما خیلی بزرگه و ...

وحید نصیری
2013/05/22, 16:20
باشه مراد اینم تحلیل از قندی ......

قندیا دو دسته هستن یه گروه که تو کار تصفیه شکرند مثل قچار یه گروه هم تو کار تولید مثل قصفها ......

چیزی که میتونه سود اینا رو ببره بالا افزایش قیمته ... اما این افزایش قیمت تا چه اندازه رو سود تاثیر میزاره خیلی باید دقیق بررسی بشه چون زیادی حساس هستند ..... گزارشای جدید میگه که نرخ فروش افزایش نداشته اما بازار چیز دیگه ای میگه .... مثلا نرخ فروش قند شکسته از 2200 رفته رو 2600 و قند حبه از 2100 رفته 2400 ( اینا چیزی هست که ما از سوپری میخریم )

.. سیکل افزایش قیمت تو ایران از بالا به پایین هست .... یعنی اول فراورده نهایی رشد میکنه و همینطور به مراتب میاد پایین تر تا برسه به ماده اولیه ...

اگه نوشابه رو محصول نهایی بگیرم در طول یک سال اخیر سه بار جهش قیمتی داشه .. یه بار از 1000 رفته رو 1200 و بعد رفت رو 1500 و بعد 2000 (نوشابه پپسی میراندا ) این به دلیلی هست که تولید های محصول نهایی دست پیش میگیرند که پس نیفتند واین سیاست بیشتر تو مواد غذایی هست در موارد دیگه هم هست ولی به شدتی که تو مواد غذایی هست تو مواد دیگه نیسته .....

از طرفی مجوز افزایش قیمت گرفتن هم اینطوریه که ابتدا افزایش قیمت توسط کارخونه صورت میگیره و بعد توسط سازمان مجوزش داده میشه ..... کاری که شرکت های پالایشی نفتی سال قبل انجام دادند افزایش قیمت روغن موتور پراید گویای همه چیز هست .... قندی ها هم قیمت رو بردن بالا ولی هنوز مجوز نگرفتند و به نظر میرسه تو این بلبشو انتخابات کارشون سخت باشه ولی در آخر میتونند بگیرند ..... چون هم نرخ دلار رفته بالا و هم ماده اولیه

در آخر باید بگم که گروه یا سهمی که به نوسانگیراش سود بیشتری بده تا به سهامداراش قید بررسی اون گروه رو باید زد .....

همین امروز نمیدونم دقت کردی یا نه به محض اینکه عده ای فکر کردند بازار منفی میشه رفتند دنبال سهمای بتا منفی که گروه قندی در اولویتشون بود ...... این حرکت نشون میده که شرکتای قندی هنوز خودشون رو آماده پذیرش سهامدار نکردند و فعلا دارند با سفته بازا و نوسانگیرا روزگار میگزرونند ......

قبول دارم این گروه پتانسیل یه رشد شیرین رو داره ولی نه الان ..... این گروه رو یه عده تو آب نمک خوابوندند که بعدا وارد بشند چون از پتانسیل سودسازیشون با افزایش مقدار کمی در قیمت فروش واقفند ....

باهات شوخی کردم ...:^o :D;)

وحید نصیری
2013/05/22, 16:27
علی کرمی مواظب باش این شتران به خیلی ها ضربه خواهد زد قبلا هم به دوستان گفتم مواظب این سهم باشید این قیمت سهام برای بازار ما خیلی بزرگه و ...

ساتیر چی بگم ......

قیمتش که قبول دارم خیلی درشته و یه نکته منفی برا سهمه اما گزارشای شرکت میگه خیلی مفته ..... اگه بخوایم عدد رقم بدیم یه عده فکر می کنند اکس ترکوندیم ...:D

ولی باشه چشم منم این ریسک رو دیگه انجام نمیدم و همین تعدادی که تو سبد هست دست بهش نمیزنم و زیاد نمی کنم ......:*

ساسان
2013/05/22, 16:49
دوستان یه یادگاری از من داشته باشید برید تک سهم رایان بشیداخر سال 500 بفروشید>:)

ساتیر جان رفتی همکار بیلی شدی ؟ نه
بابا این خودروها ماشین نداران بفروشن
از کجاشون ماشین در بیارن بدن به این بابا قسطی بدن به خلق ا.... ؟

ساسان
2013/05/22, 16:59
علی کرمی عزیز
ببین
شترانتو تبدیل به شراز
چرا نمیکنی

Amirhm
2013/05/22, 17:06
علی جان حالا که اینقدر تو پالایشی فعالی بگو چرا شپنا اینجوری شد ؟

m.r_moradi
2013/05/22, 17:12
باشه مراد اینم تحلیل از قندی ......

قندیا دو دسته هستن یه گروه که تو کار تصفیه شکرند مثل قچار یه گروه هم تو کار تولید مثل قصفها ......

چیزی که میتونه سود اینا رو ببره بالا افزایش قیمته ... اما این افزایش قیمت تا چه اندازه رو سود تاثیر میزاره خیلی باید دقیق بررسی بشه چون زیادی حساس هستند ..... گزارشای جدید میگه که نرخ فروش افزایش نداشته اما بازار چیز دیگه ای میگه .... مثلا نرخ فروش قند شکسته از 2200 رفته رو 2600 و قند حبه از 2100 رفته 2400 ( اینا چیزی هست که ما از سوپری میخریم )

.. سیکل افزایش قیمت تو ایران از بالا به پایین هست .... یعنی اول فراورده نهایی رشد میکنه و همینطور به مراتب میاد پایین تر تا برسه به ماده اولیه ...

اگه نوشابه رو محصول نهایی بگیرم در طول یک سال اخیر سه بار جهش قیمتی داشه .. یه بار از 1000 رفته رو 1200 و بعد رفت رو 1500 و بعد 2000 (نوشابه پپسی میراندا ) این به دلیلی هست که تولید های محصول نهایی دست پیش میگیرند که پس نیفتند واین سیاست بیشتر تو مواد غذایی هست در موارد دیگه هم هست ولی به شدتی که تو مواد غذایی هست تو مواد دیگه نیسته .....

از طرفی مجوز افزایش قیمت گرفتن هم اینطوریه که ابتدا افزایش قیمت توسط کارخونه صورت میگیره و بعد توسط سازمان مجوزش داده میشه ..... کاری که شرکت های پالایشی نفتی سال قبل انجام دادند افزایش قیمت روغن موتور پراید گویای همه چیز هست .... قندی ها هم قیمت رو بردن بالا ولی هنوز مجوز نگرفتند و به نظر میرسه تو این بلبشو انتخابات کارشون سخت باشه ولی در آخر میتونند بگیرند ..... چون هم نرخ دلار رفته بالا و هم ماده اولیه

در آخر باید بگم که گروه یا سهمی که به نوسانگیراش سود بیشتری بده تا به سهامداراش قید بررسی اون گروه رو باید زد .....

همین امروز نمیدونم دقت کردی یا نه به محض اینکه عده ای فکر کردند بازار منفی میشه رفتند دنبال سهمای بتا منفی که گروه قندی در اولویتشون بود ...... این حرکت نشون میده که شرکتای قندی هنوز خودشون رو آماده پذیرش سهامدار نکردند و فعلا دارند با سفته بازا و نوسانگیرا روزگار میگزرونند ......

قبول دارم این گروه پتانسیل یه رشد شیرین رو داره ولی نه الان ..... این گروه رو یه عده تو آب نمک خوابوندند که بعدا وارد بشند چون از پتانسیل سودسازیشون با افزایش مقدار کمی در قیمت فروش واقفند ....

باهات شوخی کردم ...:^o :D;)

منو تو تیم خوبی میشم علی;)

بنیادش با تو،تکنیکالش با من!:D;)

تکنیکال منم همین ها رو به یه زبون دیگه میگه...;)

خودشکوفا
2013/05/22, 17:17
قم بالا قم بالا.........<:-p<:-p

وحید نصیری
2013/05/22, 17:28
عمو ساسان شراز رو دارم فک کنم الان یه 100 درصدی بهم داده ..... شراز در حال حاضر آینده دارترین پالایشی هست به همین خاطر بود که پارسان حاضر بود به هر قیمتی بخره ....

هم اینکه نفتشو دیگه از میادین سروستان که نزدیک ترند میگیره و هزینه کمتری براش داره و هم اینکه فراورده بیشتری ازش میتونه بگیره ...... علاوه بر اینا داره میزنه تو کار تولید محصولات با سود بیشتر مثل وکیومی که داره تبدیل به قیر میکنه ... علاوه بر این پتانسیل اینو داره که یه پالایش نفتی بشه چون مواد اصلی مورد نیاز تولید پالایشگاه های روغنی مثل لوبکات و وکیوم و آیزو رو تولید میکنه ..... علاوه بر اون تولید این محصولات باعث میشه که دروازه صادرات براش باز بشه و از این بابت سود کلانی نصیبش میشه ..... شما فرض کن نفت رو با تخفیف 95 درصد میگیره اما فراورده رو با قیمت جهانی میفروشه یعنی حداقل 5 درصد بیشتر از بقیه سود میکنه چیزی که سود شپنا رو با فروش حلال 402 تغییر زیادی میده .... قیمت فروش با قیمتی که تو بودجه دیده زمین تا آسمون فرق میکنه ......

شتران رو ارزنده ترین پالایشی میبینم ..... به وقتش راه میفته این سهم ظرفیتش تقریا 6 برابر شراز هست و دو برابر شبریز و با اینکه محصولاشون به یه قیمت فروش میره و مواد خامشون به یه قیمته نباید ارزش بازارشون به این نسبت باشه شتران باید ارزش بازارش حدودا 2 برابر شبریز باشه و یا نسبت به شپنا بخوایم حساب کنیم این سهم باید حدودا 90 درصد شپنا باشه ..... این گپ قیمتی رو گزارشای کذایی درست کردند که به مرور از بین میرند ...... یعنی الان در قیاس با شپنا قیمتش باید 90 تومن باشه .....

امیر جان عارضم به خدمتت که جواب سوالت رو میتونی تو تاپیک سید یاسر پیدا کنی .....
این سهم معامله بلوکی داره و قراره که بلوک تاپیکو به فروش بره ظاهرا خریدارش هم پارسان هست ....... بنابراین این فرضیه هست که معامله بلوکی میتونه قیمت سهم رو کنترل کنه .......
اما با رشد کلیت بازار این سهم تو این قیمتا نمیمونه و اونم رشد میکنه ..... چون بازار نمیتونه قبول کنه که شراز و شپنا یه قیمت باشند .....
شتران و شراز که رشد کنند شپنا هم رشد میکنه این سهم هم گزارش کذایی داده و بیش از سودی که اعلام کرده تو گزارشش میشه پیدا کرد ..... حداقل 180 تومن دیگه میشه از گزارشش کشید بیرون ....

قدرت سودسازی پالایشی ها خیلی زیاده .... تازه الان با کلی چکش کاری و بدون برگشت مالیات پی به ایشون معادل پی به ای بازار هست .....

پارسان هم داره برا خودش یه غول میشه در آینده میتونه رقیب جزیی خوبی برا هلدینگ باشه ...... پالایشگاه ها رو داره درو میکنه .....

m.r_moradi
2013/05/22, 17:29
قم بالا قم بالا.........<:-p<:-p

مثه اینکه قم خیلی بهت خوش گذشته؟!:))

کم پیدا شدی نارفیق؟!
قدیما یه تک زنگی میزدی...;)

وحید نصیری
2013/05/22, 17:32
باز این سریش پیداش شد #:-S ممد میگی چی کار کنم ..... تا دیروز چسبیده بود به تو الان هم ول کن ما نیست :D

m.r_moradi
2013/05/22, 17:41
باز این سریش پیداش شد #:-S ممد میگی چی کار کنم ..... تا دیروز چسبیده بود به تو الان هم ول کن ما نیست :D

کی؟؟!!من؟!!!بچسبم به ممد؟!!!!مگه از جونم سیر شدم...;)

من همون مندسن و با اون تحلیل های ابدوخیاریش ترجیه میدم!:p