PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حرکت در بازار سرمایه با مهربان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

ata007
2013/06/22, 17:43
دکتر جون لاوان و امروز 1900 وکالتی معامله میکردن :D

مهربان
2013/06/22, 18:04
دکتر جون لاوان و امروز 1900 وکالتی معامله میکردن :D
....کلبه حقیر من به قدوم محب آل علی روشن شد....
....جان آتا بیا 2.400 از من بخر برم بانکی بخرم...:DB-)

ata007
2013/06/22, 18:35
....کلبه حقیر من به قدوم محب آل علی روشن شد....
....جان آتا بیا 2.400 از من بخر برم بانکی بخرم...:DB-)

مخلصیم دکتر
آقا قیمت تند میدی!!
راستی کلا" وکالتی رو چطوری میخرن؟!

مهربان
2013/06/22, 19:07
مخلصیم دکتر
آقا قیمت تند میدی!!
راستی کلا" وکالتی رو چطوری میخرن؟!
....من خودم واست میپرسم....بابا 2200...نه ...2150...بابا اصلا 790...خوبه....

مهربان
2013/06/22, 19:22
[QUOTE=علی کرمی;339488][B][/COLOR]

سلام دکی چه طوری ....

1- خوشحالم که روش تحلیل تو هم مثل من و مهرداد هست ... :D ... لینکشو میزارم چک کن ببین درسته یا نه ........ ولی حتما درسته .... وگرنه من پیش تو نبودم ;;)

تورو ارجاع میدم به صفح 9 پست شماره 82 تاپیک خارج از عرف مهرداد و مندی کامل بخونش

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2371&page=9

2- دکی بزار برات بگم .... بازر چهارشنبه رو تا ساعت 9:30 رصد میکردم و دیدم که شراز رو دادند که اگه نداده بودند احتمال صحیح بودن فرضیه من در رابطه با پارسان قوت میگرفت .....
هم شراز و هم شیراز یعنی واحد پترو کمپلکس شیرازی پارسان صف اول صبحشون هرکدوم 200 میلیارد بود و دیدم که پارسان هم تقاضا داشت که با عرضه شراز شل شد ....

بزار بهت بگم چرا این حرفو زدم ....

الف- واحد اوره پتروشیمی شیراز سود سنگینی برا پارسان میسازه و یه حرکت مثل قبل عید بهش میده و تا 1000 اجازه نفس کشیدن نمیده .... تحلیلشو شفاف سازی زده میتونی ببینی که سود 400 تونی برای پترو شیراز محاسبه کرده .....

ب- دلیل دوم
دلیل دومم بر میگرده به گزارش شیران و نرخ خرید نفت سفیدی که تو بودجه دیده ....سه ماهه آخر 91 که میشه سه ماهه اول سال مالی شیران نرخ خرید نفت سفیدش بیش از نرخی هست که شپنا برا سال 91 گرفته ....

گزارش اخیر شیران که مربوط به پیشبینی بر اساس سه ماهه هست ..... در صفحه 7 آورده 68105 تن نفت سفید رو 1614180 میلیون ریال خریده که میشه تنی 23.701 میلیون ریال ......

جرم حجمی نفت سفید برابر 0.780 هست یعنی شیران نفت سفید رو متر مکعبی 18.487 میلیون ریال خریده ...

اما شپنا

با توجه به صورت های مالی 9 ماهه حسابرسی شده و 12 ماهه حسابرسی نشده نرخ فروشش رو مترمکعبی9.750 میلیون ریال گرفته گرفته ..... ( برا سه ماهه آخر)

این تفاوت قیمت تو سه ماهه آخر یه تعدیل حدود 200 میلیاردی فقط از بابت نفت سفید براش میاره که میشه سهمی 48 تومن ..... البته دلت به این 48 تومن خوش نباشه چون نفت خام رو هم گرونتر پاش حساب می کنند ..... البته اینم بگم که نفت سفید کلا 5 درصد فروش شپنا بیشتر نیست .....

ولی در کل این گزارش شیران مهر تاییدی بر تعدیل 91 شرکت های پالایشی تو سه ماهه اخر هست ....

البته قبلا تو بورس کالا محصولاتی مثل وکیوم قیر حلال لوبکات بالاتر از نرخ صورت های مالی میفروختند که کلا این محصولات مبلغ فروش کلیشون کمه ولی چون نفت سفید جزء فراورده های اصلی هست خیلی مهمه و این نشون میده که نفت گاز و نفت کوره که حجم بیشتر تولیدات شپنا رو به خودش داده به قیمت بالاتری به فروش رسیده ....

شراز و شبریز هم برادر شپنا هستند و نرخ فروش اینا هم مستثنی نیست ..... و انتظار داشتم که بازار به این هلدینگ پترو پالایش واکنش مثبت نشون بده ..... که نداد ...

3- دکی حواست به گروه روی باشه این گروه اکثر محصولاتشون رو صادر میکنند و مبنای فروششون قیمت های جهانی هست و افت قیمت های جهانی تاثیر زیادی روشون میزاره ولی در عوض فملی و فخور و فولاد که صادرات ندارند و تو داخل قیمت گذاری میشند کاری به افت و خیز جهانی ندارند ..... بیلت کاهش پیدا کرده ولی چند روز پیش نرخ های فروش فخور 10 درصد افزایش قیمت گرفتند .... ( فخور تعدیل مناسبتری نسبت به بقیه فولادسازا میتونه داشته باشه ولی ذوب آس فولادی هاست )

4- خوارزمی تو گروه سرمایه گزاری هاست که بانک پاسارگاد و وبصادر زیاد داره .... بانکی ها نافشون به بانک مرکزی وصله ..... تحریم شدن یا نشدن بانکا زیاد مهم نیست مهم رفع تحریم بانک مرکزی هست اصل اینه ..... اگه تحریم سویفتت برداشته بشه که میترکونند ..... یه چیز هم بگم که پی به ای بازار رو بانکی ها تعیین میکنند ... اینو تازه متوجه شدم ....

5- دکی تو این 8 سال اخیر خشکسالی منطقه ما رو جارو کرد و تمام باغ ها خشک شد ..... و هیزمشون هم تبدیل به ذغال شد و رفت ..... زحمت های چندین و چند ساله بر باد فنا رفت ..... دکی اگه بخوام ادامه بدم اصاب مصابم میریزه به هم ولش کن ..... ولی به هر حال مهمون نوازیمون سر جاشه ..... قدمتون رو تخم چشم .... ما بین شیراز و جهرم واقع شدیم یه منطقه به اسم خفر .... 110 کیلومتری شیراز و 70 کیلومتری جهرم ...... مسیرتون اون طرفا بود یه ندا بدید تو خصوصی به هر تعداد که باشید صاحب خونه اید ....
[B]...اینایی که میان تو تاپیک و خیلی هاشونو جدید میبینم زیرپست علی تشکر میزنن زیر پستای من نمیزنن....حالا دارم براشون....
...ببین علی جان.......1....کاملا باهات موافق هستم....بزنیم مندی رو بترکونیم....
....2...درمورد 2...اون قسمتای اول تا شپنا رو هیچی نفهمیدم...اقا اینا چیه مینویسی زیر دیپلم حرف یزن علی جان....ولی از اون قسمت شپنا به بعدش...متوجه شدم تو 3 ماهه اخر تعدیل دارند...خوب...با اونا الان ای پی اس سهم 200 تومنه....حالا 48 تومن هم از محل نفت سفید....این هم از این....بعد الان 200 تومن هم مالیات بر ارزش افزوده....خوب پس 91 تا اینجا شد 450 تومن..علی اگه اشتباه میکنم بگو...حالا محل از محل تفاوت قیمت نفت فوب خلیج و ایناا بماند... والبته و صدالبته افزایش نرخ فروش تو بورس کالا....علی اگه اشتباه میکنم نگو....:D....بزار خوش باشیم....
...درمورد روی البته من کروی رو بعنوان هولینگشون خریدم و فکر میکنم رو 240 حمایت داره....افت قیمت های جهانیو این شفاف سازی کارو خراب کرد.....شاید فردا ردش کردم رفتم ت وبانکیاا...مگه گیر میاد...یخورده پاسار دارم....
...4...ا...هی میگم این سهم فولادی چیزیه....نگو سرمایه گذاریه......
....5...داش علی...حالا که به ما رسید افت زدو ملخ اومدو تاتار و مغول دوبار رفت و برگشتن عبور ومرو ر کردن و بارون نیومد سوختنو....بابا علی جون دست بردار...آقا ما همون بیابونو قبول داریم ...دیگه چی....مگه میشه تخم خشک بشه....:D...ازاون حرفا بودااا...:">....امیدوارم امدن روحانی بارو نهم بیاد و دسترنج مردم زحمتکش روستا نشین به بار بشینه....بابا اخه من اونجا رو چطور پیدا کنم من بعد از 6-8 سال هنوز از ملاصدرا بدون دردو بدبختی نمیتونم برم تو ونک....افتادیم به ستاره شمال و قطب نما....علی جان....برنامه اینجوریه....اول میریم قم خدمت مراد نامرد....حالا زنگ میزنی میگه وقت نماز بود حرم بودم انتن نمیداد...بعد میریم خدمت دوستان اصفهانی....بعد خدمت شما....بعد خدمت ممد شکوفه اگه کوسه چیزی ازش باقی گذاشته باشه...اگه کسی از دوستان هم بود تو این مسیر پی ام بده بنده قبول زحمت میکنم میام ....:D....مندی فدات....

مهربان
2013/06/22, 19:24
ممد دکیو دست کم نگیر ...... به همین خاطره که به طور خلاصه براش شرح میدم ...

منفی 1 درصد مطلبو گرفته ......:^o:D

پ.ن: این چند روزه داشتم تریاک جابه جا میکردم ... بخش سی سی یو بیمارستان ...

عزیزی از اقوام دچار سکته قلبی شده بود که کمی اعتیاد به تریاک داشت .... ما هم یه شبانه روز پیشش بودیم .... لذا طرق مختلف نقل و انتقال تریاک رو یاد گرفتیم ....

یه نفر هم بود پزشک بود که به قیافش میخورد عاشقش بشم ..... حیف که دیر اومد سرکار و ماشین ما داشت میرفت و همراه بیمار عوض کردیم ..... فردا دوباره میرم پیشش :x؟؟
....فوت و فن داستان پیش خودمه....به من مراجعه کن روشنت کنم....تا چه مرحله ای میخوای پیش بری...خواستگاری....حنا بندون....؟؟؟

مهربان
2013/06/22, 19:26
ییلاقتونو میگم
...مهرداد یطوری گفت که من خیال کردم خرم شهره تازه الان شهر آزاد شده...علی جون داداش ما خودمون ختمیم...بی خیل....

مهربان
2013/06/22, 19:31
مندی جان
سلام
اینو داشته باش

سیاست
دامادی که همسرش را هدیه می دهد! + عکس
امشب، شب عروسی من است. من آماده ام تا همسرم را به مجاهدین [(شورشیان سلفی)] در سوریه هدیه دهم تا بشار اسد را ساقط کنند.
پارسینه :تازه داماد لیبیایی، این عکس را با افتخار در مراسم عروسی اش انداخته است.

بر روی پلاکارد نوشته شده است:

«امشب، شب عروسی من است. من آماده ام تا همسرم را به مجاهدین [(شورشیان سلفی)] در سوریه هدیه دهم تا بشار اسد را ساقط کنند.»

گفتنی است گروه کثیری از علمای وهابی با صدور فتوایی که به «جهاد نکاح» مشهور شده است، از زنان جهان عرب خواسته اند تا به سوریه روند و بدون ازدواج دائم، خود را در اختیار شورشیان مسلح قرار دهند تا نیاز جنسی آنان ارضا شود.
رذالت و بی شرفی و حماقت و پستی برای بعضیها بلا نسبت دوستان پایانی نداردX-(
انجاست که دین نما آفت جان و مال و ناموس مردمان کج اندیش خود میشوند
....ساسان عزیز....
....کثیف تر از این سلفی ها که داعیه برگردوندن خلافت شامی و معاویه و یزید رو دارند نداریم....حزب الله خوب زدشون تو القصیر ترکوندتشون....یه چرت و پرتایی میگن واقعا باعث شرم جامعه اسلام و مسلمین هستند....

اسمان
2013/06/22, 19:56
دكي جان سلام.....بابا يزد هم يه مقدار اب به امام حسين داد .....دكي از تشنگي تلف شدم......;)

هنوز وقتش نرسيده نسخه ما رو بپيچي.......:-SS

مندی
2013/06/22, 20:47
بابا بیا ممد ..حالا ناراحت نشو ..اینهمه به من توپیدی من ناراحت نشدم
یه روز ممد شکوفه اومد پیشم که مندی بیا با این ساتیر یه تاپیک بزنین گفتم آخه چطوری ...گفت غمت نباشه من این کارو میکنم ..خلاصه یه عکس یادگاری انداختیم اینم سندش:D
ممد ...یادته ..هی روزگار ..انگار همین دیروز بود=))

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/516.png

خودشکوفا
2013/06/22, 20:51
:))
پس مهربانش کو... خوب خودتو لو دادی خائن>:)

مندی
2013/06/22, 21:01

مهری رو که میشناسی .. یا داره با اینو اون دعوا میکنه یا داره بخیه گونی مانند میزنه درِ مردم ...اون موقع ام داشت با این بیلی اینا میجنگید ..این سندش ..کلن دعواهای مهری خرکیه=))

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/520.png

satyr
2013/06/22, 21:04
مندی خیییلللیییی بیشعوری

حداقل عکس اسب مینداختی خاکتو سر

satyr
2013/06/22, 21:05
بالاخره یه روز میبینمت که

مندی
2013/06/22, 21:16
مندی خیییلللیییی بیشعوری

من فدای تو ساتیر جان ..باور کن امشبی فدای این ممد شهلا شدی ...

مهربان ناراحت میشد ...اون اسب که مال مهربان بود عزیزم

اصن ..مرداد بیا درستش کردم ...خوبه این دیگه که ..از مال عکس مهری جون هم قشنگتر شد

satyr
2013/06/22, 21:19

جرات نکرده با مهربان شوخی کنه چون میدونسته که خون به پا خواهد شد

satyr
2013/06/22, 21:21
مندی pm

مندی
2013/06/22, 21:24

اون یارو که رو هوا معلقه ..عمه ی منه پس:D

مهربان
2013/06/22, 21:34
....:D.....
...دقیقا مهرداد ....باهوشه....ولی مهرداد....نمیدونم چرا ازش خوشم میاد...

خودشکوفا
2013/06/22, 21:35
داداش ما که حرف اطفال رو جدی نمی گیریم.. تازه الاغ خیلی هم لطیف و دوست داشتنیه .. من ترجیح میدم هرچیزی باشم تا مندی نباشم...:D
دکتر اماده باش که امشب قراره یه افتابه رو از ماتحت مندی با جراحی خارج کنی=))

satyr
2013/06/22, 21:37
....:D.....
...دقیقا مهرداد ....باهوشه....ولی مهرداد....نمیدونم چرا ازش خوشم میاد...

صد درصد اون هم تو رو دوستداره مهربان جون دل به دل را داره

مندی
2013/06/22, 21:45
داداش ما که حرف اطفال رو جدی نمی گیریم.. تازه الاغ خیلی هم لطیف و دوست داشتنیه .. من ترجیح میدم هرچیزی باشم تا مندی نباشم...:D

دوباره پررو نشو ممد شهلا :* هنو امکان ویرایش اون پستو دارما :D ..بزار لاقلکم مهلت ویرایش تموم بشه بعدش هوچی بازی درار;)

علی الحساب اون آفتابه رو که گذاشتم تو تاپیک خودم برو پر کن بیار.. کارم تموم که شد تکلیفشو با ساتیر معین میکنیم=))

فعلاً نظرم رو تو مثبته ...:D

satyr
2013/06/22, 21:51
مندی احترام به مهربان و شکوفا از واجبات هست حتی اگه جریان اون افتابه رم هندل کنن

مندی وقت کردی یه نمودار از صادرات بگذار ببینیم چجوریاست یه کاری کن یه کله تا 200 بره>:)

مهربان
2013/06/22, 21:52

...اوهوکیی...حالا که بحث الاغ شد منم باید باشم....اگه حوری بهشتی share میکردید یادی از من میکردید....گربه؟؟؟...این دیگه فوله....مندی باید قبلی روبزاری....
....دیشب...یه میخچه از پای یه بابایی کشیدم بیرون سفیدو زرد شد ....یه لات بیسروپایی مست کرده بود با موتور خورده بود زمین سینه اش که هیچ حالا ....دهنش از لب تا توی دهنشو دندونش گرفته بود پاره کرده بود....کثافتو رفتم بالا سرش بو گند اون گهی که خورده بود میخورد تو صورتم....دوستاش اومده بودن یکیشون هی میگفت....دکتر...اینجا رو دوتا بزن....اینجا رو 3 تا بزن...گفتم شما دکترید؟؟؟...گفت دارم کمکت میکنم دکتر....گفتم نظر شمارو نخواستم برو بیرون واستا تا اخر کارم پاتو نمیزاری تو...در همین اثنا دیدم یه مشتی خورد تو سینه ام...اصلا حیرون شدم...دیدم یهو یه دست سمت من دراز شد...طرف گفت درست صحبت کنااا...رفیق منه...دیدم خود اون موتوریه است که پاره شده....همینطور مات مونده بودم...رفقاش رفتن بیرون....دیدن هوا پسه....به سلام علیکی که باه م داریم قسم مو جلو سرشو گرفتم فشارش دادم رو نخت گفتم زربزنی زنگ میزنم 115 همتونوبکنه تو گونی ببره....خفه میشی...مست و پاتیل بود....18 ساله...نخو گرفتم...بی حس که نمیشد....دهنشو باز کردم یه کوکی میزدم (بجان مادرم دلم نیومد تر بزنم تو کار)...دیدم جووونه هی میگه صورتم نابود شد....صورتم رفت....ولی ..نش پاره شد...یه 200 تومنم ازش گرفتم تا بچسبه اونجایی که باید بچسبه...از من موقع پول دادن پرسیدن گفتن چقد...گفتم 300...پسره گفت یوووخخخ باباااا...گفتم 350....تا اومد حرف بزنه گفتم نفست به من بخوره 400....اخرشم 200 گرفتم....چی بگم....
...بع داز اون یکی دیگه اومد....کف پاش ترکیده بود....دیدم همراش یه ادم سیه چرده موهای دوطرف سرشو المانی زده بود اومد تو گفت این با موتور خورده به پشت ماشین من....کپ کردم یارو رو دیدم...خود پسره تازه فهمیدم جزو تیم موی تای شهریاره جیک نمیزد جلو این....دیدم نه دیگه این غول بیابونی شوخی بر نمیداره...خوابوندیم پسره یه ننریم بود یه قرو قمیشی رو تخت میاومد گفتم بابا چرا رقص کمر میای...میگفت دکتر درد داره....گفتم خوب میخوای ماچش کنم...البته راستم میگفت کف پا چون پوست کلفتی داره بخوبی بی حس نمیشه....کله اتو بدوزم بیل گیتس....مگه کسی از همراهای پسر زخمی جرات میکرد به این پسر سیاهه چیزی بگه....رو سرو صورتش یه جای سالم نبود....درهمون اثنا دیدم یه دختری سراسیمه اومد تو تا ااومد تو اتاق رو رکرد به پسر سیاهه بدون ترس و ملاحظه گفت...کور بودی زدی....نفسمون بند اومد گفتیم الان میخوابونه زیر گوش دختره....پسر سیاهه اروم برگشت گفت آبجی حق با شماست ببخشید....تو دلم گفتم عجب شیر دختریه...نامزد پسره بود....اینهمه دمبلو هالتر و آیروبیکو پیلاتس میریم تا طرفو دیدیم زاییدیم....
...در ادامه کاشف بعمل امد که بله این پسر زخمی لر کوهدشت و مشخصا چغابل جایی ه که من 15 ماه کشیک بودم اونجا.....اقا کلی آشنا بازی...داداشش که اومد گفت دکتر ...تو برای من آشنایی ...یدفه یادته خواهرم سم خورده بود ساعت 2 شب اومدیم پیشت...تو دلم گفتم بزنم زیر گوشش چون یاد میاد از خستگی کار صبح مثل مرده میافتادم روتخت و اینا نباید میاومدن ولی من هر کی می اومد میدیدم ....گفتم بعله ....واقعا هم مشعوف شدم...البته یادم نمیاومد ولی میدونستم که از اون شبایی بوده که تا صبح دهنم سرویس شده....القصه...کجا بودیم...اهان....مندی وممد دهنتون سرویسه.....

مهربان
2013/06/22, 21:53
مندی احترام به مهربان و شکوفا از واجبات هست حتی اگه جریان اون افتابه رم هندل کنن

مندی وقت کردی یه نمودار از صادرات بگذار ببینیم چجوریاست یه کاری کن یه کله تا 200 بره>:)
...مهرداد این چیزا حالیش نیست این پسر....حال که داریمیزاری یه زحمتبکش مندی یه نمودار از معادن یکی هم از ملت یکی هم از شدوص بزار....

مهربان
2013/06/22, 21:56
....نه اقا...این که درست نیست....شماها شدید گربه برا من عکس اصغر قاتل گذاشته....ممد جان خودم تا آخر سال عکس فکو شامپانزه و اورانگوتان و دلفین میزاره اسم ماهارم میزاره پاش....اگه موافق باشی یه نشست اضطراری بخاطرش تشکیل بدیم....

مهربان
2013/06/22, 21:59
دوباره پررو نشو ممد شهلا :* هنو امکان ویرایش اون پستو دارما :D ..بزار لاقلکم مهلت ویرایش تموم بشه بعدش هوچی بازی درار;)

علی الحساب اون آفتابه رو که گذاشتم تو تاپیک خودم برو پر کن بیار.. کارم تموم که شد تکلیفشو با ساتیر معین میکنیم=))

....مندی....علیرغم میل باطنیم....و عشق مفرطی که به تو دارم...مجبورم که تورا در پیشگاه یاران قربان کنم....یا باید از تو گذشت یا از عهد با یاران...و صد البته از تو میگذرم...
...عزیزان لطفا اتاق جراحی اماده شه....به فرموده ممد....فعلا دوتا نخ سیلک 1-0...دوتا کرومیک 5-0 چون دوختو دوز از تو هم داریم....بقیه چیزهار و هم در حین عمل....:O

satyr
2013/06/22, 22:01
نه ردیفش میکنیم یکم هایپره فقط دکتر بعضی روزا که اون قرصشو نمیخوره میزنه بالا

مهربان
2013/06/22, 22:01
....بیا ..شام هم الان رسید... کشک بادمجون....اخه اهل البیت من با این جونی که میکنم وفعالیتهای فوق برنامه اخه این کشک بادمجون چه خاصیتی داره....کسی نیست پول یه بندر دونونه رو به من بده....خواهش میکنم....

خودشکوفا
2013/06/22, 22:02
مهربان, جون من یه سر برو تاپیک این گمراهان تا حساب آفتابه دستت بیاد...
این مندی از کف توالت پاک کنی کارش به کجاها که نرسید!!!

مهربان
2013/06/22, 22:03
دكي جان سلام.....بابا يزد هم يه مقدار اب به امام حسين داد .....دكي از تشنگي تلف شدم......;)

هنوز وقتش نرسيده نسخه ما رو بپيچي.......:-SS
...سلام اسمان عزیزم...شرمنده بخاطر کوتاهی....
...فردا مطلب بطور عمومی بحث پیرامونش در تاپیکم و بطور خصوصی خدمت خودت ارسال میشه....میخوام بتون بترکونی....

satyr
2013/06/22, 22:04
....بیا ..شام هم الان رسید... کشک بادمجون....اخه اهل البیت من با این جونی که میکنم وفعالیتهای فوق برنامه اخه این کشک بادمجون چه خاصیتی داره....کسی نیست پول یه بندر دونونه رو به من بده....خواهش میکنم....

مهری جون شام ندادی اون موقع الان توقع داری ملت برات دونونه بپیچن ؟

مهربان
2013/06/22, 22:05
....ممد...بجون عزیزت از خواب پلکامو نمیتونم باز کنم....یه چند تا پی ام از یاران و دوستان هستن که حسب وظیفه جواب بدم فردا صبح اختصاص به تاپیک مهرداد و مندی دودوست خوب و بیل گیتس همیشه در صحنه داره....ممد...درستش میکنیم این برادر مونو...

مهربان
2013/06/22, 22:06

....خوب مهرداد جان ....حداقل پول یه کلاپ رو که دیگه میتونن بدن....اونم رو دوتا چشمام....

خودشکوفا
2013/06/22, 22:36

....خوب مهرداد جان ....حداقل پول یه کلاپ رو که دیگه میتونن بدن....اونم رو دوتا چشمام....
شام دوم هم افتادیم گردن مهری...
سومیش هم پای خودته مرداد جون...
نه و اما تو کار نیار که دارم خودمو اماده می کنم این خروس لاری مندی رو پیاده کنمش یه شام مشتی...
می مونه مراد چلمنگ و علی دمبل....

m.r_moradi
2013/06/22, 22:41
در حد یه شام فلافل هم میتونید رو من حساب کنید ;)

satyr
2013/06/22, 22:48
شام دوم هم افتادیم گردن مهری...
سومیش هم پای خودته مرداد جون...
نه و اما تو کار نیار که دارم خودمو اماده می کنم این خروس لاری مندی رو پیاده کنمش یه شام مشتی...
می مونه مراد چلمنگ و علی دمبل....

الو الو انتن نمیده

خودشکوفا
2013/06/22, 22:49
همون هم قبوله... مهم ارادتته مراد...:*:x

satyr
2013/06/22, 22:55
مندی یه دفعه کپ کردی بیا بابا از تهدیدات اینها نترس اینا همگی یه دل دارن قد گنجشک ولی به گنجایش دریا

مندی
2013/06/22, 22:57
باور کنین این نمودار ومعادنو واسه مهربان نمیذاشتم دهنمو صاف میکرد فردا صبح :D من بیشتر از این سر در نمیارم مهری جون :-B اون خطوط حمایتی (پایینی) آر اس آی و داشته باش به نظر میخاد تا انجا پایین بیاد
ولی درکل هدف این سهمو فعلاً اون خط بالایی چنگال میبینم ..بین 725 الی 740 ...اون دوتا خط آبی کم رنگم تو نمودار خطوط حمایت و مقاومت ان

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/522.png

ata007
2013/06/22, 22:58
....من خودم واست میپرسم....بابا 2200...نه ...2150...بابا اصلا 790...خوبه....

صحبت از بازگشایی 2500 میشه دکتر جون
انشاا... تو این سهم یه حال اساسی میکنیم
دکتر از قبل بهت علاقه داشتم،تخصص دارین؟! ;;)

مندی
2013/06/22, 23:00
ساتیر اینم وبصادر ...همونی که نوشتم ...دویست بعد از رد کردن خط بالایی چنگالL-)

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/523.png

satyr
2013/06/22, 23:04
nice mandy

مندی
2013/06/22, 23:14
این شدوص هم بزارم تا منو نصافیده ...مهری جون اون چارتا خط آبی نهایت افت سهم ان ...هدف سهم خط بالای چنگال که تو نرم افزار من مشخص نیس عددش ..پس بدون خیلیه:D

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/524.png

مندی
2013/06/22, 23:19
آخ ...خسته شدم ..این آهنگ عربیو رو بزارم یه ذره حال بیام ..سرویس کردین منو شما سه تا:D

http://www.mediafire.com/?fn9ifg2e4d0hyfe:x

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/475.png

BETA
2013/06/23, 00:17
مندی..با اون عکس و نوشته هات از ادم دل میبری..:x یاد سعید کرمانی میافتم که میخونه...
نمی دونی که چه ملوسه مگه میشه منو نبوسه وای همش خواب می بینم دوماد منم اون عروسه وای چقدر ملوسه وای وای چقدر ملوسه وای چقدر ملوسه دوماد منم اون عروسه جیگر منی تو ذلیل مرده:)):)):">
لینک اهنگی هم که گذاشتی پرمیژن دینایده دادا..

مندی
2013/06/23, 01:45
مندی..با اون عکس و نوشته هات از ادم دل میبری..:x یاد سعید کرمانی میافتم که میخونه...
نمی دونی که چه ملوسه مگه میشه منو نبوسه وای همش خواب می بینم دوماد منم اون عروسه وای چقدر ملوسه وای وای چقدر ملوسه وای چقدر ملوسه دوماد منم اون عروسه جیگر منی تو ذلیل مرده:)):)):">
لینک اهنگی هم که گذاشتی پرمیژن دینایده دادا..

مرصی بتا جان ..محبت شما مارو شرمنده کرد:">

بوسه ای پر از عشق و دوستی ، همچون سرخی آتش ،هدیه ی مندی به لبانت ..باشد که گرمابخش دل وجانت شود

از این لینک (www.samfonibox.org/Arabi/Jannat/Jannat%20-%20Hob%20Emtelak/10.Gaialak.mp3)میتونی برا دانلود آهنگ بهره مند بشی:x

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/1805.jpg

m.r_moradi
2013/06/23, 16:54
....کاشک....بچه های لاوان دار یکی مثل علیزاده رو داشتن....قطعا وضعیت بهتری مترتب بود...به برو بچ شبندر تبریک میگم و امیدوارم که پر سود باشید....برا ما لاوان دارا وشپنا دارا هم دعا کنید....:(...ما خیلی کوزتیم....

دکتر این قسمتش یه حس عجیبی واقعا بوجود میاره،شما و این لطافت؟!به قول این دوستانِ مندی: الـــــــــــــــــــــــ ــــــهــــــــــــــــــ ی...:x

خودشکوفا
2013/06/23, 16:57
مهری چه کرده ای.. هر تاپیکی رفتم رد پات بود... ماشالله بیکاری خورده به پستتا...:p
دارم بساط شام رو ردیف می کنم.. فقط گیرمون شده مندی.. اون با تو...B-)

مهربان
2013/06/23, 17:00
دکتر این قسمتش یه حس عجیبی واقعا بوجود میاره،شما و این لطافت؟!به قول این دوستانِ مندی: الـــــــــــــــــــــــ ــــــهــــــــــــــــــ ی...:x
...انسان جمع اضداده....یه بوس بده مراد بابا...نمیدونم این ومعادن رو بفروشم یا نفروشم....یه چیزی بگو مراد ....

مهربان
2013/06/23, 17:01
مهری چه کرده ای.. هر تاپیکی رفتم رد پات بود... ماشالله بیکاری خورده به پستتا...:p
دارم بساط شام رو ردیف می کنم.. فقط گیرمون شده مندی.. اون با تو...B-)
...بساط شام چیه ممد...دارم بلیط میگیرم بیام بندر....:D...بوس ...ای لاو یو پی ام سی....

خودشکوفا
2013/06/23, 17:13
دکی خودتو به اون راه نزن که یه شام افتادیم گردنت... بندر هم نوکرم.. قدمت رو چشام:*

این افتابه رو هم یا در بیار یا بذار سرجاش.. خونواده مندی میرن شیکایت می کننا!!!:->

m.r_moradi
2013/06/23, 17:13
...انسان جمع اضداده....یه بوس بده مراد بابا...نمیدونم این ومعادن رو بفروشم یا نفروشم....یه چیزی بگو مراد ....

دکتر جان هنوز هم شک داری؟!نظر کارشناس برجسته اقتصاد رو ندیدی؟!!!بابا میخوای صبر کنی ومعادن روی 390 تومن بفروشی!!!بفروش بابا جان بفروش و خودت رو خلاص کن!X-(

ببخشید اون روی ضد ام یه لحظه خودشو نشون داد،الان به قول مندی یه نگاه قاشق چنگالی بهش میندازم ببینیم چند چندیم!;):x

m.r_moradi
2013/06/23, 17:17
بابا یکی این بنده خدا رو از برق بکشه،سرویس کرده همه تاپیکا رو!تو تاپیک شبندر نوشته صنعت پالایش نابود میشه!:))

میترسم همینجوری پیش بریم بگه بانکها چند میلیارد دلار موجودی دارن و با افت دلار زیان ده میشن!یواش یواش بگه کلا بورس منفجر میشه...

این دیگه کیه بابا!:o)

ساسان
2013/06/23, 17:31
بابا یکی این بنده خدا رو از برق بکشه،سرویس کرده همه تاپیکا رو!تو تاپیک شبندر نوشته صنعت پالایش نابود میشه!:))

میترسم همینجوری پیش بریم بگه بانکها چند میلیارد دلار موجودی دارن و با افت دلار زیان ده میشن!یواش یواش بگه کلا بورس منفجر میشه...

این دیگه کیه بابا!:o)

مراد جان خواستم بهش ادرس درست را نشون بدم:->
دیدم
اونجا هم دیدم یاد گاری گذاشته;)

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2381&page=14

فقط جالبی این دوستان جدید بودنشونه

بزارید خوش باشن:))

ساسان
2013/06/23, 17:34
بیا موعود هنگام قیام است
جهان مجروح یک جو التیام است
زمان لبریز شوق و انتظار است
زمین بر رجعتت امّیدوار است
بیا امشب شب قدر است ما را
علمدار تو در صدر است ما را
میلاد آخرین شکوفه ی باغ احمدی، حضرت مهدی(عج) مبارک

m.r_moradi
2013/06/23, 17:43
دکتر جان ومعادن داره یه پولبک خوشگل میکنه،به شخصه اگه برسه به 575 خریدارم...

محدوده ی حمایتی قوی در 600 -575 تومن داره...انشالله که از دست نمیره!اندیکاتورها هم نشونه هایی از ادامه ی صعود میدن...

پ.ن:کف کف ومعادن به نظر من 565 تومنه و تقریبا محال میبینم که تو کوتاه مدت بره زیر این قیمت!

البته یه استراتژی دیگه هم میتونه تعویض با سهم های منطبق با جو بازار باشه...;)

خودشکوفا
2013/06/23, 18:08
ساسی دهن سرویس معلومه کجاهایی؟؟ کپشیر رو زدی به رگ و در رفتی!!! از چنگال عدالت نمی تونی فرار کنی داداش... محض خاطرت عرض کنم یکی از سربازام, نوکرت مندی چنگال بازه در حد تیم ملی... اونم نه هر تیم ملی.. تیم ملی ماداگاسکار;)

پ.ن.
البته یه عمل جراحی در پیش داره.. اگه زنده موند بعدش...

داش مهدی
2013/06/23, 19:36

مهربان، عزیز دلم، اون ومعادنت تو حلقم، سهم به این خوبیو چرا بفروشی؟
اصن خودم 20 تومن بالاتر ازت میخرم
ولی به همین شب عزیز اگه خواستی سمت بانکی یا اخابر بری قبلش یه ندا بده من نقد کنم:D

مندی
2013/06/24, 09:29
تبریک عرض میکنم خدمت خاندان عصمت و طهارت ، شیعیان ، منتظران و دوستداران حضرتش ...دیدیم تاپیکی بمناسبت امروز زده نشد رو این حساب اینجا هدیه امو تقدیم میکنم http://forums.boursy.com/imported/2013/06/124.gif

نیا نیا گل نرگس جهان که جای تو نیست ...... دو صد ترانه به لبها یکی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس که در زلال دلی .... هزار آینه نقش و یکی ز خال تو نیست

نیا نیا گل نرگس به جان تشنه عشق ... دعا دعای ظهور است ولی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس نیا به دعوت ما .... هزار نامه کوفی یکی برای تو نیست

نیا نیا گل نرگس فدا شوی مولا ... برای عصر عجیبی که خواستار تو نیست

http://www.rasekhoon.net/userfiles/news/1391/NASER/2/04/14/1.jpg

ساسان
2013/06/24, 10:59
ساسی دهن سرویس معلومه کجاهایی؟؟ کپشیر رو زدی به رگ و در رفتی!!! از چنگال عدالت نمی تونی فرار کنی داداش... محض خاطرت عرض کنم یکی از سربازام, نوکرت مندی چنگال بازه در حد تیم ملی... اونم نه هر تیم ملی.. تیم ملی ماداگاسکار;)

پ.ن.

عید مومنین مبارک
ممد شهلا
اره
داداش
دهنم با این دو نا بچه سرویسه حسابی
کپشیر خدا را شکر خوب بود
50% ش اول شد فولاژ و وصنعت و بعد بانک پاساگارد و انصار
دیروز هم انصار دادم به صف خرید
الان هم منتظر واتی و فباهنرم

فباهنر شاید تا اخر سوال 800
بد نیست
نه

مندی نظر شما چیه

دکی ومعادن را بیخیال
داداش

خودشکوفا
2013/06/24, 15:01
درود ...:x
از دوستان بابت تاخیر در ادامه نگارش مطالب سینمایی در تاپیکم پوزش می خوام..
حمیدجان جوابت درج شد.. اگه عمری باشه جواب درخوری به داش مهدی هم خواهم داد... ;;)
بووووووووس!!!:*

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2356&p=341193#post341193

خودشکوفا
2013/06/24, 17:56
با 3 ساعت فاصله, جواب داش مهدی هم در منبع بالا درج شد.

مندی
2013/06/24, 20:40
آقا ما بعد مدت ها یه فیلم دیدیم ..ینی میدونین فکر کنم شش ماهی میشد من فیلم ندیده بودم ..نمیدونم وقتمو چیکار میکنم اینطور زود تموم میشه :D

حالا بزارین قضییشو بگم ...دیروز دیدم یکی از همکارام بدو بدو داره میاد طرفم ..گفتم خدا بخیر گردونه دوباره ...اومد پیشمو گفت مندی بیا این فیلمو بگیر ببر ببین فقط بدرد خودت میخوره:">

گفتم چی هست حالا ..صحنه محنه نداشته باشه یدفه :D ... گفت ..تا جفت پا نیومدم تو شیکمت برو :)) ..ما هم گفتیم حالا زیر نویس داره من انگلیسی فرانسه یُخ ..گفت خفه شو وقت ندارم میخام برم زود باش بیگیر . همه چی داره ... منم گفتم چشم;;) ..خدایی حال میکنین رفقای مارو 0:-)

خلاصه امروز وقت کردم که ببینم ..فیلمش این بود FIRED UP اثر MARK S ALLEN

دیدم نه ..کم کم باید فیلمم تو برناممون بگونجونیم :D

حالا اینا رو بیخیال... عاقا امروز همینطوری داشتم چرخکی تو نت میزدم ییهو به مطلب دختران پارکور در ایران بر خوردم ..خیلی حال کردم ..ینی کیف کردم ..واقعاً من با این تیپ دخترا خیلی حال میکنم ..ذهن آزاد جسور شجاع ..خلاصه خیلی حالیدم ..دمشون گرم ...خیلی کارشون درسته .. منم خودم به این ورزش داره کم کم علاقه مند میشم

راستی یدونه کلیپ هم تو آپارت هست اینم آدرسش ..خاستین ببینین ...واقعاً حال کردم با این حرکاتشون...چنتا عکسم به افتخارشون میزارم ...دم چینین دخترایی گرم ...
http://www.aparat.com/v/QTyE6

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/581.png http://forums.boursy.com/imported/2013/06/583.png
http://forums.boursy.com/imported/2013/06/587.png
http://forums.boursy.com/imported/2013/06/590.png

وحید نصیری
2013/06/24, 20:47
....علی خوب شد سریع عکسو انداخت...چون میخواستم قلت بخورم اینور....اون هم که دیده میشه داش ممد عضلات رون نیست....اون عضلات سرینی و کپلو ماتحته.....به زبان علمی گلوتیوس ماگزیموس ومدیوس....اسماش شبیه سردارای رومی میمونه نمیدونم شاید تو یه جنگی با شمشیر زدن اونجای چند تا سردار رومی از کار افتادن ایمشونو گذاشتن رو موضع تزیرق امپول....:D:D:D

دکی خوب شد قلت نخوردی .... چون خیلیا پی به رازت میبردند که چرا تا حالا ازدواج نکردی یعنی کسی حاضر به ازدواج با شخص شخیص شاخص شما نشده .... ;)

دکی من عکسو که دیدم اولش خیال میکردم که این بابا بزرگ که شد میخواد عکاس بشه .... دوربینش تنظیم بود و با دیدن دوربین خنده ملیحی بر لبای حضار نقش میبست که انگاری واژه ی سیب رو با اعماق وجود دارند ادا میکنند .... به کودک درونت یه سر بزن شاید یه حس نوستراژادیک عکاسی داشته باشی :D

در رابطه با ییلاق : میگم دکی شما یه سر برو شمال اونجا خوش آب و هوا تره .... یا میخوای برو شاگلی تبریز پیش عطا منم میام اونجا ... به واقع مردم ما این دوره بدبختی زیاد کشیدند کم مونده تو هم یه سری بزنی و همه چی کن فیکون کنی ..... بزار یه دو سه سالی بارندگی بشه اونوقت قدمت رو تخم چشمام :)

ممد این آفتابه که میگی گیر کرده کجای مندی گیر کرده بنده دوتا فیلم دیدم در رابطه با جراحی میتونم کمک کنم .... یه خورده هیزم میاری آتیش درست میکنی اونوقت شمشیر میزاری رو آتیش سرخ که شد محل رو که قبلا ضربدر زدی یه برش سراسری میدی ..... لازم به ذکره که یه چیزی باید بزاری دهن بیمار که صداش در نیاد ..... سپس آفتابه رو میکشی بیرون و تا بدنش داغه اون قسمت برش داده شده رو به هم نزدیک میکنی و دوباره شمشیر رو داغ میکنی و روی محل میکشی تا پوست آب بشه و جوش بخوره ...... بعد با یه تیکه پارچه یا تیوپ اون قسمت رو محکم میبندی ...... سریع خوب میشه .. اینو تو اسپارتاکوس دیدم ..... حالا کجاش گیر کرده :-/:D:D

مندی
2013/06/24, 21:14
علی ..اون آفتابه جایی گیر نکرده ... قضییش از این قرار بود:D

میگم مرداد ...آبا قطع هست بپر سوپری دوتا آب معدنی بگیر بیار یه چایی دبش درس کن ...:D
سر رات به داش مهدی ام بگو یدونه روغن ماساژ با خودش بیاره ..تایلندی باشه :p
دبه رو هم بده علی بره سر چشمه آب بیاره میخام وان حمومو پر کنم برم توش:))

راستی مرداد.. یادم رفت .. قربون دستت این آفتابه رو هم بده ممد شکوفه آبش کنه بیاره=))

http://forums.boursy.com/

[/B]

خودشکوفا
2013/06/24, 21:19
بچه پررو کاملش رو بگو :))
الان واسه علی همش رو میارم تا بفهمی دنیا دست کیه>:)

مندی
2013/06/24, 21:30
بچه پررو کاملش رو بگو :))
الان واسه علی همش رو میارم تا بفهمی دنیا دست کیه>:)

=))=)) ..غلط کردم =))=))

داش مهدی
2013/06/24, 21:31
لازم به ذکره که یه چیزی باید بزاری دهن بیمار که صداش در نیاد ..... D:D

:D

مندی
2013/06/24, 21:37

همین که داش مهدی تو اونجا نیستی خودش کلی نعمته ..:D

ینی حسابشو بکن بعد اون جراحی سخت :)) یه نفر بگیرد زیر مشت و لگد استخوناتو خورد کنه:D

پ.ن

عاقا میگم این نوشته هاتونو چطوری رنگی میکنین ..به منم یاد بدین:*

خودشکوفا
2013/06/24, 21:40
میگم مرداد ...آبا قطع هست بپر سوپری دوتا آب معدنی بگیر بیار یه چایی دبش درس کن ...
سر رات به داش مهدی ام بگو یدونه روغن ماساژ با خودش بیاره ..تایلندی باشه ...
دبه رو هم بده علی بره سر چشمه آب بیاره میخام وان حمومو پر کنم برم توش..

راستی مرداد.. قربون دستت یادم رفت این آفتابه رو هم بده ممد شکوفه آبش کنه بیاره=))
[/B]

X-(X-(X-(

ایشالله با کمک دکتر مهری یا سرت رو تو همون آفتابه فرو می کنیم یا آفتابه رو تو حلقت...

بابا بیا ممد ..حالا ناراحت نشو ..اینهمه به من توپیدی من ناراحت نشدم
یه روز ممد شکوفه اومد پیشم که مندی بیا با این ساتیر یه تاپیک بزنین گفتم آخه چطوری ...گفت غمت نباشه من این کارو میکنم ..خلاصه یه عکس یادگاری انداختیم اینم سندش...

ممد ...یادته ..هی روزگار ..انگار همین دیروز بود=))

مندی خیییلللیییی بیشعوری

من فدای تو ساتیر جان ..باور کن امشبی فدای این ممد شهلا شدی ...

مهربان ناراحت میشد ...اون اسب که مال مهربان بود عزیزم

اصن ..مرداد بیا درستش کردم ...خوبه این دیگه که ..از مال عکس مهری جون هم قشنگتر شد

....مندی....علیرغم میل باطنیم....و عشق مفرطی که به تو دارم...مجبورم که تورا در پیشگاه یاران قربان کنم....یا باید از تو گذشت یا از عهد با یاران...و صد البته از تو میگذرم...
...عزیزان لطفا اتاق جراحی اماده شه....به فرموده ممد....فعلا دوتا نخ سیلک 1-0...دوتا کرومیک 5-0 چون دوختو دوز از تو هم داریم....بقیه چیزهار و هم در حین عمل....:O

....ممد...بجون عزیزت از خواب پلکامو نمیتونم باز کنم....یه چند تا پی ام از یاران و دوستان هستن که حسب وظیفه جواب بدم فردا صبح اختصاص به تاپیک مهرداد و مندی دودوست خوب و بیل گیتس همیشه در صحنه داره....ممد...درستش میکنیم این برادر مونو...

دکی خودتو به اون راه نزن که یه شام افتادیم گردنت... بندر هم نوکرم.. قدمت رو چشام...

این افتابه رو هم یا در بیار یا بذار سرجاش.. خونواده مندی میرن شیکایت می کننا!!!:->

ساسی دهن سرویس معلومه کجاهایی؟؟ کپشیر رو زدی به رگ و در رفتی!!! از چنگال عدالت نمی تونی فرار کنی داداش... محض خاطرت عرض کنم یکی از سربازام, نوکرت مندی چنگال بازه در حد تیم ملی... اونم نه هر تیم ملی.. تیم ملی ماداگاسکار...

پ.ن.

داش مهدی
2013/06/24, 21:42
ولی به هرحال یه نفر باید واسه هوش اوردن بیمار حاضر باشه
منکه آپشن ماساژ دادن هم رومه
یاد سیب خنده و مصدوم آمادس افتادم

مندی
2013/06/24, 21:44
لینک دانلود آهنگ (http://www.profile-musics.tk/out.php/i169844_ModernTalking01YourMyHeartYoureMySoulmp3le mon.net.mp3):x You're my heart, you're my soul

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/1914.jpg

satyr
2013/06/24, 21:49
این جریان افتابه بعدها معروف خواهد شد به( قاعله افتابه )

وحید نصیری
2013/06/24, 21:54
خوب مندی جان باید با دکترت رو راست باشی ..... میخواستم با یه عمل سرپایی کارتو تموم کنم تو هم شلوارتو بعد از ماساژ داش مهدی بپوشی بری .....

فی الواقع هرچی هست بیا بگو وگرنه مجبور به قطع عضوت میشم .....

دکتر محرم اسراره .... سابق یه بیمار داشتیم شبیه تو با همین مشکل که به علت عدم همکاری سر و تهش عوض شد شد عین این بابا ......

http://s4.picofile.com/file/7817344080/7880_665492453464346_1028137978_n.jpg

این عکس بهتر میتونه وخامت عدم همکاری رو به بیمار القا کنه :D=))

خودشکوفا
2013/06/24, 21:58
مرداد تو که غریبه نیستی.. اصلش این بود که واسه فرار از سانسور حلقش رو نوشتم!!!
وگرنه عاقلان خودشون بهتر می دونند چرا سه روزه مندی نمیتونه هیچ جا بشینه=))

مندی
2013/06/24, 22:07
مرداد تو که غریبه نیستی.. اصلش این بود که واسه فرار از سانسور حلقش رو نوشتم!!!
وگرنه عاقلان خودشون بهتر می دونند چرا سه روزه مندی نمیتونه هیچ جا بشینه=))
دهنی من از شما سه چارتا سرویس کنم اون سرش ناپیدا ..بزارین بوقتش

جون علی اون عکسو بزار صفحه بعد ..با اون عکس من قاطی میشه ..حیفه:D ... بابا حالم بهم خورد ..:-&

چقده بد سلیقه این شماهاL-)

satyr
2013/06/24, 22:09
----------------------------

داش مهدی
2013/06/24, 22:09
پارسال که فیلم آخرین لحظه های قذافی و اون قمه ای که به ماتحتش فرو میرفت منتشر شده بود، عین بی جنبه ها به هر کسی که میرسیدیم اونو رو موبایلمون نشون میدادیم

تا اینکه یکی وقتی دید گفت اینکه چیزی نیست، تو ده ما دو تا بچه با هم دعواشون میشه، بعد پدر یکی شون از سر زمین میره داسشو میکنه همون جای بابای اون یکی>:)

گفتمش برو خالی نبند، که در کمال تعجب موبایلشو در اورد یه عکس از مرد با داس نشونمون داد:(

اینم واسه اینکه دل مندی بسوزه

به عمرم همچین تحقیر نشده بودم

وحید نصیری
2013/06/24, 22:10
دهنی من از شما سه چارتا سرویس کنم اون سرش ناپیدا ..بزارین بوقتش

جون علی اون عکسو بزار صفحه بعد ..با اون عکس من قاطی میشه ..حیفه:D ... بابا حالم بهم خورد ..:-&

چقده بد سلیقه این شماهاL-)

داداش عکس آپ تو دیت شد ..... سلیقه هم چاشنی کار شد اساسی

ata007
2013/06/24, 22:13
لینک دانلود آهنگ (http://www.profile-musics.tk/out.php/i169844_ModernTalking01YourMyHeartYoureMySoulmp3le mon.net.mp3):x You're my heart, you're my soul

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/1914.jpg

این آهنگ همون آهنگ گروه مدرن تاکینگ مگه نیست؟!

وحید نصیری
2013/06/24, 22:18
نه عطا جان این آهنگ ما خود مندیه که قراره بعد از عمل جراحیش بره رو آنتن .....

خط اولو داشته باش ...

..... در اعماق وجودم شعله های سوزان زبانه میکشد .....

=))=))=))

ata007
2013/06/24, 22:18
نه عطا جان این آهنگ ما خود مندیه که برای بعد از عمل جراحیش قراره بره رو آنتن .....

خط اولو داشته باش ...

..... در اعماق وجودم شعله های سوزان زبانه میکشد .....

=))=))=))

:D:D:D

داش مهدی
2013/06/24, 22:20

خودشه، الان نمیفهمم چه دلیل داشت که یه پسر 13 ساله که دو کلوم هم انگلیسی حالیش نبودبا این آهنگا حال میکرد
یکی دیگش بود که میخوند
you can win if you want
if you want it you will win
take my hand follow me
life is more than fantasy
....

خودشکوفا
2013/06/24, 22:20
آی خدا مردم از خوشیییی=))

مهربان کجایی که ببینی چجوره سوکسش کردیم>:D<

پ.ن.
همین الان دکتر مهربان زنگ زد گفت تشکر ویژه از ساتیر و علی و مهدی بکن واسه به خاک مالوندن پوزه این میخ!!!=D>

مندی
2013/06/24, 22:21

بله اتا جان ...من باهاش کلی خاطره دارم ...برا بار اول تو تاکسی یادمه گوش کردم ..بعدش دیدم مد شده بود همه اینو گوش میکردن

اون موقع که ما چیزی حالیمون نبود که :D یه تیکه از آهنگ تو ذهنمون بود ..خلاصه وقتی پیداش کردم خیلی خوشحال شدم

امیدوارم به همه عزیزان چسبیده باشه>:D<

مندی
2013/06/24, 22:36
اینم واسه اینکه دل مندی بسوزه

به عمرم همچین تحقیر نشده بودم

آی خدا مردم از خوشیییی=))

مهربان کجایی که ببینی چجوره سوکسش کردیم>:D<

پ.ن.
همین الان دکتر مهربان زنگ زد گفت تشکر ویژه از ساتیر و علی و مهدی بکن واسه به خاک مالوندن پوزه این میخ!!!=D>

عمراااااااااً ...داداش ... نه ما تحقیر شدیم نه سوسک ..هنو مونده پوز مارو خاکی کنین شما جوجه ها :D

کلهم من تو عمرم یه بار سوسک شدم ولی خیلی خوب جمع و جورش کردم که طرف خودش ضایع شد:D

قضیشم این بود ..سوار وانت بودم با دوسه تا از شوخترین رفیقام تو جاده البته ..قضییه مال 12 سال پیشه:D

من بلند شدم تو وانت شروع کردم به رقصیدن ماشینا هم پشت سرمون هی بوق میزدن و دست ..کر کر خنده بودیم که یدفه ...:D

این رفیق هفت خط ما نمیدونس من شرت نپوشیدم :"> پرید شلوار کردی مارو کشید پایین =))

ماهم دستامون رو هوا آویزون =)) منم محل نذاشتم گفتم دیگه آبرومون رفته .. خلاصه همونطوری لختکی داشتم میرقصیدم =))

سرنشینای ماشینای پشت سرمون از خنده روده بر شده بودن ...نزدیک بود چندتا ماشین تصادف کنه=))

دیدیم بچه ها دارن میگن دیوونه شلوارتو بکش بالا ... محل نذاشتم گفتم هر کی کشیده پایین خودشم بکشه بالا :)) خلاصه طرف ضایع شد خودشم کشید واسم بالا=))

هر چن یه مقدار نسبت به جوونیا نازک نارنجی تر شدیم ولی هنو به این مرحله ای که شما انتظارشو دارین نرسیدیم:D

ata007
2013/06/24, 22:37
بله اتا جان ...من باهاش کلی خاطره دارم ...برا بار اول تو تاکسی یادمه گوش کردم ..بعدش دیدم مد شده بود همه اینو گوش میکردن

اون موقع که ما چیزی حالیمون نبود که :D یه تیکه از آهنگ تو ذهنمون بود ..خلاصه وقتی پیداش کردم خیلی خوشحال شدم

امیدوارم به همه عزیزان چسبیده باشه>:D<

آره اکثر مردم هم نمیدونستن تو عالم خودشون میخوندن :یوماهووو،یوماسووو... :D:))

خودشکوفا
2013/06/24, 22:44
مندی جان فقط امیدوارم وقتی مهربان اعترافاتت رو میخونه دو سه تا همکار کنارش باشن که اگه سکته زد سریع به دادش برسن...:D
جلوی قاضی و ملق بازی؟؟؟ بچه پررو پیش دکی طالبان این حرفارو زدی؟؟ خدایت بیامرزد... 0:-)
مرداد اصلا کسی وساطتش رو نکنه...:-$
راستی مندی یه تحلیل سرپایی از وپارس برام بکن.. خواهشا نشینی که جاش عفونت نکنه!!:p

پ.ن.
علی کرمی عکس مندی رو داشتی و تا امشب رو نمی کردی؟ ازت دلخور شدم[-(

داش مهدی
2013/06/24, 22:44
عمراااااااااً ...داداش ... نه ما تحقیر شدیم نه سوسک ..هنو مونده پوز مارو خاکی کنین شما جوجه ها :D

کلهم من تو عمرم یه بار سوسک شدم ولی خیلی خوب جمع و جورش کردم که طرف خودش ضایع شد:D

قضیشم این بود ..سوار وانت بودم با دوسه تا از شوخترین رفیقام تو جاده البته ..قضییه مال 12 سال پیشه:D

من بلند شدم تو وانت شروع کردم به رقصیدن ماشینا هم پشت سرمون هی بوق میزدن و دست ..کر کر خنده بودیم که یدفه ...:D:D

این رفیق هفت خط ما نمیدونس من شرت نپوشیدم :"> پرید شلوار کردی مارو کشید پایین =))

ماهم دستامون رو هوا آویزون =)) منم محل نذاشتم گفتم دیگه آبرومون رفته .. خلاصه همونطوری لختکی داشتم میرقصیدم =))

سرنشینای ماشینای پشت سرمون از خنده روده بر شده بودن ...نزدیک بود چندتا ماشین تصادف کنه=))

دیدیم بچه ها دارن میگن دیوونه شلوارتو بکش بالا ... محل نذاشتم گفتم هر کی کشیده پایین خودشم بکشه بالا :)) خلاصه طرف ضایع شد خودشم کشید واسم بالا=))

آی مردم از خنده، بتترکی مندی

حالا چرا شرت نپوشیده بودی؟
ظاهرا با آفتابه الفتی دیرینه داری

خودشکوفا
2013/06/24, 22:52
دوستان عزیز گه مایلند در همین مکان تا دور هم جمع هستیم شوری کنیم و مثل ملکه انگلیس که لقب شوالیه به بزرگان میده ما نیز به مندی عزیز لقب افتابه سوار رو اعطا کنیم.. >:D<
البته خود دکتر مهربان وظیفه اجرای مراسم رو خواهند داشت:x

مندی
2013/06/24, 22:58
آی مردم از خنده، بتترکی مندی

حالا چرا شرت نپوشیده بودی؟
ظاهرا با آفتابه الفتی دیرینه داری

الهی که همیشه لباتون پر از خنده باشه جوونای عزیز میهن ...غیر از این مندی هدفی نداره:D حتی اگه آبروش هم بره اونم سر یه شرت بی ارزش :D

راستش رفته بودیم شنا ...تو یه کانال بزرگ آب رد میشد اونجا محل بچه بازیامون بود ..هی روزگار عجب دورانی بود ...همشون رفتن زن گرفتن .. عجب عزیزانی داشتم ...چقدر دلم تنگ شد واسه اون روزا

من مانده ام تنهای تنها ... من مانده ام تنها میان سیل غم ها :D :D

مندی
2013/06/24, 23:22
راستی مندی یه تحلیل سرپایی از وپارس برام بکن.. خواهشا نشینی که جاش عفونت نکنه!!:p

ممدی ..این تحلیل من در مورد شاخص بانکیهاس ..اون دوتا خط یکیش فیبوی 141 درصد هست ..یکیش فیبوی 162 ....همونطور که میبینی کندل آخری کوتاه تر شده ...حالا یا میخاد به فیبوی 141 واکنش نشون بده یا اینکه نمیدونم دیگه ..:D
ولی بنظرم در ابتدای امر یا بدون توقف یا با توقف حتماً به فیبوی 162 درصد میرسونه خودشو ..که این وسط پارسیان حرفای خوبی واسه گفتن داره ..بعدش ایشاله هدفش خط بالای چنگاله

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/595.png

خودشکوفا
2013/06/24, 23:29
می دونی مندی فکر کنم فردا صف فروش شه..:(
دلیلش رو هم از رفتار بیلی فهمیده ام...هر شب که دیدی بیلی بعد ساعت 11 شب اومد گفت فلان سهم طلاست فرداش سهم به گ. رفته;)
امشب هم کلی تعریف بانکا رو کرده:((

مهربان
2013/06/25, 10:47
....تا صفحه 307 مطالب یارا نرو دارم میخونم در طی گپی کوتاه با داش ممد ملتفت قضیه شدم....
.....یعنی باور کنید دچار پارادوکس عجیبی در نوشتن مطلب و دادن جواب شده ام که نمیدونم چطور باهاش کنار بیام....بقدری مطالب جالب و لطیف وهجمه بجهت تخریب مندی سنگینه که اصلاح طلبان عالیجناب سرخ پوش رو تخریب نکرده بودند....
....دوستان اجازه بدید یه بار که از جلو امدم عقب یه بار هم از عقب برم جلو به یه جمع بندی برسم....فعلا مریض برای جراحی npoباشه تا با بقیه پزشکان به شور بشینم....
....علی جان...فقط این جا نیافته...بابت خط اول متن شور انگیز و الهام بخشت....:D....بله درشته....رو اون درشته بیشتر فوکوس کن در صنعت ایهام دستگاه شور خیلی مطالب رو میرسونه....اگر برمیگشتم که صفحه سیاه میشد دیگه عکسی نبود....

ساسان
2013/06/25, 14:25
....ساسان عزیز....
....کثیف تر از این سلفی ها که داعیه برگردوندن خلافت شامی و معاویه و یزید رو دارند نداریم....حزب الله خوب زدشون تو القصیر ترکوندتشون....یه چرت و پرتایی میگن واقعا باعث شرم جامعه اسلام و مسلمین هستند....

سلام
بر کلیه دوستان منجمله دکی مهربان

پیشنهاد بازیگر فیلم های پورنو به تروریست ها در سوریه!
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:

رفتار زشت و غيرانساني تروريستها در سوريه، عراق، مصر و... تحت عنوان "جهاد در راه خدا" چنان دين اسلام را زير سؤال برده كه مورد تمسخر دشمنان اسلام قرار گرفته است. ساني لين، يكي از بازيگران فاسد آمريكايي كه در فيلمهاي پورنو بازي ميكند، نسبت به اقدامات تروريستها عكسالعمل نشان داده و در گفتگو با شبكه فاكس گفته: من به تروريستها پيشنهاد ميكنم به جاي اينكه براي رفتن به بهشت و رسيدن به حوريهاي بهشتي خود را ميان افراد بيگناه منفجر كنند، من خودم را در اختيار آنها قرار ميدهم تا هم آنها زنده بمانند و هم كمتر شاهد كشته شدن افراد بيگناه باشيم.

ALEN
2013/06/25, 14:48
خدایی باید دیونه باشن قبول نکنن :))
تو google image search کنین
Sunny Leone (http://en.wikipedia.org/wiki/Sunny_Leone);)

خودشکوفا
2013/06/25, 20:58
درود
مندی جان ازت خواهش می کنم دو تا پست قبلی رو اصلا نخونی.. :-s
ما همینجوری هم واسه کنترلت مشکل داریم به خدا:((

پ.ن.
عمو ساسی مگه که من مادر بچه ها رو زیارت نکنم... :->
یک آشی برات بپزم روش یه وجب روغن وایسته!!!:-w

m.r_moradi
2013/06/25, 21:12
ممد بانکی ها رو شدید زیر نظر بگیر،یه رالی دوباره به زودی در پیش داریم ;)

از بین بانکی ها کدوم به نظرت شارپ تره؟!

خودشکوفا
2013/06/25, 21:21
ممد بانکی ها رو شدید زیر نظر بگیر،یه رالی دوباره به زودی در پیش داریم ;)

از بین بانکی ها کدوم به نظرت شارپ تره؟!

مراد نامرد موندم اول تو رو شهید کنم یا اون قولوی فاسق فاسد فاجرت مندیِ آفتابه باز رو !!!X-(X-(

خونت مباحه مراد8-|

m.r_moradi
2013/06/25, 21:26
مراد نامرد موندم اول تو رو شهید کنم یا اون قولوی فاسق فاسد فاجرت مندی رو !!!X-(X-(

خونت مباحه مراد8-|

چرا?!!!! :(

منو باش که میخواستم یه سهم آس برات رو کنم :((

مهربان
2013/06/25, 21:30
مراد نامرد موندم اول تو رو شهید کنم یا اون قولوی فاسق فاسد فاجرت مندیِ آفتابه باز رو !!!X-(X-(

خونت مباحه مراد8-|
....ممد دششویی بودم....با اون قسمت فاسق فاجر موافقم...با مراد نامردم موافقم....نمیکنه تو تاپیکش بعنوان پدر معنوی تاپیک برا ما دوتا یه جلسه نکو داشت بگیره....
...مراد جان ...اون سهم چی بود عزیزم....من طرف توام...:D

خودشکوفا
2013/06/25, 21:30
چرا?!!!! :(

منو باش که میخواستم یه سهم آس برات رو کنم :((

آخه چلمنگ جون تو میخوای حاجیت رو رنگ کنی؟؟[-X
تو که گفتی سرما خورده ای...b-(
از صبح امار دارم 27 تا پست گذاشته ای... فقط روز شیفتت دستت چلاق شده بود نیومدی مطلب بنویسی؟؟>:/
بزنم بکشمت؟؟ ریز میبینمت مراد!!! اصلا نمی بینمت'@-@

....ممد دششویی بودم....با اون قسمت فاسق فاجر موافقم...با مراد نامردم موافقم....نمیکنه تو تاپیکش بعنوان پدر معنوی تاپیک برا ما دوتا یه جلسه نکو داشت بگیره....
...مراد جان ...اون سهم چی بود عزیزم....من طرف توام...:D

دکی نامرد تو الان طرف منی یا طرف این خیانتکار دودره باز... نذار با تطمیع اون حرص و آز سیری ناپذیرت سر یه نماد پشمکی خام بشی..یه همکاری کن بزنیم جفتشون رو با هم بترکونیم خلاص شیم...اگه دلش رو نداری هم گوشتو بچسب%-(

مندی
2013/06/25, 21:36
درود
مندی جان ازت خواهش می کنم دو تا پست قبلی رو اصلا نخونی.. :-s
ما همینجوری هم واسه کنترلت مشکل داریم به خدا:((

پ.ن.
عمو ساسی مگه که من مادر بچه ها رو زیارت نکنم... :->
یک آشی برات بپزم روش یه وجب روغن وایسته!!!:-w

این که چن بار بهت گفتم بین ذهن من و تو تله پاتی برقرار هست (اووووووووع )... تو هی باور نکن ..:D

باورت نمیشه ..به حدی بهم ریختم سر این حرف سانی که نگو ..الانم داشتم تو نت میگشتم این ایمیلشو پیدا کنم هر چی دهنم درمیاد حوالش کنم بگم آخه نامسلمون تا وقتی من هستم اونم خاطرخاه شش دانگت ورداشتی به این حروم زاده ها پیشنهاد میدی... X-(X-(
داشتم با خدا هم شاخ وشونه میکشیدم بدجور ... میگفتم اگه دست این آشغالای پست فطرت حروم زاده به سانی برسه اونجاس که حجت بر من تمومه ..دنیا و آخرتتو میبوسم میزارم کنار ..هر چه بادا باد ..کله خر تر از منم نیس
حداقل هم اگه میرسه:(( خبرش به گوش من نرسه ...X-(
من میگم این عمو ساسی هم باید یه حالی بهش بدیم ...نمیدونه من رو این موضوعات حساسم ورداشته اینو زده

چطور دلش اومد این حرفو بزنه و اینطور با قلب من بازی کنه:((http://forums.boursy.com/imported/2013/06/142.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/143.gif

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/2005.jpg

مهربان
2013/06/25, 21:46
....بار دیگر نوشته های دوستان در باب این معضل خلقت مندی رو بررسی کردم...و درحیرتی شگرف مغروق شدم...
...ممد...به نکاتی عجیب و لاینحل برخوردم...و استنباط شخصیم اینه ...که ما موجود خطرناک و مهیبی رو در کنار مهرداد در تاپیک گذاشتیم...و خطر جانی مهردادو تهدید میکنه....چه بسا استباط همه دوستان که ما چند مورد عشق آتشین رو هم بدنبالش شاهد بودیم دختری زیبا و فتان با صورتی بسان قرص ماه شب 14 ...(البته جای قرص میتونیم از کپسول یا شیاف هم در موارد ضروری تر استفاده کینم)..قدو بالایی چون سرو ...گیسوانی مشکین و کمند(رفته بودم پیش خاله ام میگفت برا پزشکای چشم ابرو مشکی میمیرن اونجا..گفتم خاله مکرمه...چشمون که 4 تاست بر این تارک هم چیز قابل عرضی باقی نمونده )حالا هیکل بماند...پوستی چون برف سفید....چشمانی خمار و مژگانی چون تیر توارانی و ابروانی همچون شمشیر کشمیری هلال....
...آمممااا..آممممآآآآ....ممد... نکته اینجاست...همینجا....که این صورتک و ماسکی بر درونی اهریمنی و شیطانی بیش نیست...
...من توجه تو وشرلوک هلمز رو به نکته ای جلب میکنم...متهم در برابر استدلال منطقی علی مبنی بر وجود آفتابه به ناگهان از کوره در میره و همون اشتباهی رو که ما منتظرش بودیم بروز میده...ذره بینو بیار جلوتر....جلو آفتاب نگیر دستم سوخت...متهم به پوشیدن شلوار کردی و رقصی شیطانی بر بالای وانت همراه با تنی چند راهزن و قطاع الطریق اعتراف کرده...بنظرت کی شلار کردی میپوشه>؟؟؟..وکجا میپوشه؟؟؟؟..و چرا بالای وانت پوشیده؟؟؟...اساسا رو وانت چیکار میکرده...مگه گوسفنده...که بعید بنظر میاد...چون تونسته برقصه....امااا...اماااا....یه نکته ای که باز منو سردرگم کرده اینه که در برابر پایین کشیده شدن شلوار کردی عکس العملی نشون نداده...چرا....آیا ممکنه که دلیلی برا ناراحتی وصل نبوده باشه که ناراحت نبوده باشه...هان...متوجه میشید که.....
...متهم شلوار کردی پوشیده....قطعا متعلق به کوهپایه های زاگرس و احیانا از نزدیکان ملا مسعود بارزانی و از اهالی سلیمانیه عراقه....چرا رو وانت بوده....جواب مشخصه....گوسفندا رو فروختن و در حال برگشت بودن....چرا آفتابه....چرا مثلا لوله مسی نه....مشخصا این فرد متعلق به یکی از اردوهای اموزش تروریستهای پ.ک.ک . در نواحی روستا نشین و سنگلاخی کوهستانهای مرزی کشورمونه....
..چرا در برابر نگاههای مشتاق و اویزان جمعیت با خونسردی به رقص مرگ خویش ادامه میداده....مشخصه...حیا رو خورده یه ابم روش...بخاطر جنایتهای بیشماری که مرتکب شده انسانیت در وجود شریرش خشکیده....قطعا کودکان و زنان بسیاری به دستش به قتل رسیده اند....افتابه اسم رمز گروهشونه....
...من بنظرم مندی سرکرده یه باند تروریستیه....از دوستان خواهشمندم به اعترافاتش بیشتر دقت کنند....یاران به شور بشینیم...

مهربان
2013/06/25, 21:49
از صبح امار دارم 27 تا پست گذاشته ای... فقط روز شیفتت دستت چلاق شده بود نیومدی مطلب بنویسی؟؟>:/

دکی نامرد تو الان طرف منی یا طرف این خیانتکار دودره باز... نذار با تطمیع اون حرص و آز سیری ناپذیرت سر یه نماد پشمکی خام بشی..یه همکاری کن بزنیم جفتشون رو با هم بترکونیم خلاص شیم...اگه دلش رو نداری هم گوشتو بچسب%-(
..ممد...برا هر تصفیه خونینی میتونی رو من حساب کنی....ولی اول بزار سهمشو مراد معرفی کنه....مندی نمودارشو بزاره....بعد نفله اشون کنیم....:D:D:D

m.r_moradi
2013/06/25, 21:49

ممد به خدا حالم خرابه،فقط ساعت معاملاتی بودم و پست میزدم،هم سرما خوردم هم دارم از دندون درد میمیرم،هم از هفته دیگه امتحانام شروع میشه!:-<

دکی همون که گفتم طرفش نرو،صورت مالی هاش رو نگاه کن،حالت رو سرجا میاره ;)
به ازای هر سه سهمش یه سهم پاسارگاد داره+ نصف سهم صادرات+کلی خرت و پرت دیگه... :D
لا مصب رو میخواستیم سکرت بمونه یه کم افت کنه بیشتر بخریم،حالا نمیدونم همه مثل ما فکر میکردن یا من احمق سوتی دادم که سهم ولو شد:D
امیدوارم یه منفی دیگه بخوره حداقل ;)

خودشکوفا
2013/06/25, 21:50
این که چن بار بهت گفتم بین ذهن من و تو تله پاتی برقرار هست (اووووووووع )... تو هی باور نکن ..:D

باورت نمیشه ..به حدی بهم ریختم سر این حرف سانی که نگو ..الانم داشتم تو نت میگشتم این ایمیلشو پیدا کنم هر چی دهنم درمیاد حوالش کنم بگم آخه نامسلمون تا وقتی من هستم اونم خاطرخاه شش دانگت ورداشتی به این حروم زاده ها پیشنهاد میدی... X-(X-(
داشتم با خدا هم شاخ وشونه میکشیدم بدجور ... میگفتم اگه دست این آشغالای پست فطرت حروم زاده به سانی برسه اونجاس که حجت بر من تمومه ..دنیا و آخرتتو میبوسم میزارم کنار ..هر چه بادا باد ..کله خر تر از منم نیس
حداقل هم اگه میرسه:(( خبرش به گوش من نرسه ...X-(
من میگم این عمو ساسی هم باید یه حالی بهش بدیم ...نمیدونه من رو این موضوعات حساسم ورداشته اینو زده

چطور دلش اومد این حرفو بزنه و اینطور با قلب من بازی کنه:((http://forums.boursy.com/imported/2013/06/142.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/143.gif

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/2005.jpg

مندی امار این سانی کامل دستمه.. \m/
ایشالله بعد اصلاح توی آفتابه باز و اون مرادکفترباز نوبت سانیه...:-"
مهربان قراره واسه یه عملیات جهادی بره به جنگش:-bd

مهربان
2013/06/25, 21:53

چطور دلش اومد این حرفو بزنه و اینطور با قلب من بازی کنه:(([/B]http://forums.boursy.com/imported/2013/06/142.gif http://forums.boursy.com/imported/2013/04/143.gif

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/2005.jpg[/QUOTE]
...مندی حالا جالب اسنجاست که ساسان که عکسو و شرح حالو گذاشت رفتم تو گوگل عکساشو سرچ کردم...لامصب ...سنگ تموم گذاشته بود...تازه کارگردانی هم میکرده....
...صد بار بهت گفتم مندی از بکار بردن جملات کفر الود و یا شبه کفر الود خودداری کن....شاخو شونه با خدا یعنی چی....همینه که شلوار کردی رو کشیدن پایین تو بیتفاوت بکارت ادامه دادی....اگه دلیلی برا شرمندگی بود خوب باتفاوت میشدی...:D:*;)

مهربان
2013/06/25, 21:56
ممد به خدا حالم خرابه،فقط ساعت معاملاتی بودم و پست میزدم،هم سرما خوردم هم دارم از دندون درد میمیرم،هم از هفته دیگه امتحانام شروع میشه!:-<

به ازای هر سه سهمش یه سهم پاسارگاد داره+ نصف سهم صادرات+کلی خرت و پرت دیگه... :D
لا مصب رو میخواستیم سکرت بمونه یه کم افت کنه بیشتر بخریم،حالا نمیدونم همه مثل ما فکر میکردن یا من احمق سوتی دادم که سهم ولو شد:D
....ممد...بزار یه 48 ساعت دیگه زنده بمونه تا امار خوارزمو برامون در بیاره...پسر حواس جمعو باهوشیه....منو تو دایناسور شدیم بزار از ذهن فعال اینجوونا ارتزاق کنیم...
...مراد ...برا دندونت...یدونه قرص مترونیدازول رو ردار بزار روش تا آب شه....یا اگر خیلی درد داشت...شیاف ایندومتاسین هم موثره.....فردا من فکر میکنم تا 152-3پایین بیاد بعد برگرده...

m.r_moradi
2013/06/25, 21:59
....ممد...بزار یه 48 ساعت دیگه زنده بمونه تا امار خوارزمو برامون در بیاره...پسر حواس جمعو باهوشیه....منو تو دایناسور شدیم بزار از ذهن فعال اینجوونا ارتزاق کنیم...
...مراد ...برا دندونت...یدونه قرص مترونیدازول رو ردار بزار روش تا آب شه....یا اگر خیلی درد داشت...شیاف ایندومتاسین هم موثره.....فردا من فکر میکنم تا 152-3پایین بیاد بعد برگرده...

ممنون:x

خودشکوفا
2013/06/25, 22:00

عزیزم اعترافت مثه اب رو آتیش آرومم کرد... :)
خیلی نکته عمیقیه که یه کفترباز به حماقت خودش واقف باشه..:D
آفرین.. :xبوووس... :*
هوی...مندی آفتابه, یاد بگیر ازین قولوی گلت:->

پ.ن.1
دکتر تو بقراط و جالینوس رو هم رد کرده ای ها... شیاف چکار داره به دندون؟؟#:-S#:-S
پ.ن.2
وخارزم امروز زیر نگاه تیزبینم بود اما به دلیلی از خریدش منصرف شدم.. وپارس برام هنوز جای امید گذاشته... پول فروش شراز رو هم ترجیح دادم بین شیران و کهمدا وارد شیران بشم...

خودشکوفا
2013/06/25, 22:05
...مندی حالا جالب اسنجاست که ساسان که عکسو و شرح حالو گذاشت رفتم تو گوگل عکساشو سرچ کردم...لامصب ...سنگ تموم گذاشته بود...تازه کارگردانی هم میکرده....
...صد بار بهت گفتم مندی از بکار بردن جملات کفر الود و یا شبه کفر الود خودداری کن....شاخو شونه با خدا یعنی چی....همینه که شلوار کردی رو کشیدن پایین تو بیتفاوت بکارت ادامه دادی....اگه دلیلی برا شرمندگی بود خوب باتفاوت میشدی...:D:*;)

دکتر یه دنیا ممنون..:))این همه آدم بیسواد مطلب رو خوندن و نکته رو نگرفتن.. :-Bخوشم اومد از تیزهوشیت...8-| اصلا حالا بهتر میشه ماجرای مندی و افتابه رو هم تفسیر کرد...8-}

blue_eb1982
2013/06/25, 22:12
[QUOTE=m.r_moradi;342101]چرا?!!!! :(

منو باش که میخواستم یه سهم آس برات رو کنم :(([/QUOT
نکنه این سهم آس وخارزم ؟ما را هم بی نصیب نذارید<:-p

مندی
2013/06/25, 22:16
...صد بار بهت گفتم مندی از بکار بردن جملات کفر الود و یا شبه کفر الود خودداری کن....شاخو شونه با خدا یعنی چی....همینه که شلوار کردی رو کشیدن پایین تو بیتفاوت بکارت ادامه دادی....اگه دلیلی برا شرمندگی بود خوب باتفاوت میشدی...:D:*;)[/B]

اگه اون عکسایی از سانی که من دیدم شما هم دیده بودین ..از اونطر ف عکس این سلفی های حروم زاده رو هم میدیدن اونوقت میفهمیدین من چه حالی بهم دست داد .... اگه خون به مغزتون رسید

بازم خوبه ما یه دونه از اعترافای ساده و خیلی سبک وزنشو رو کردیم ..اگه سنگیناشو میگفتیم الان معلوم نبود چه بلایی سر ما آورده بودین :D :D:*0:-)

در ضمن شما که عقل کلی بگو تو اون لحظه چی کار میکردی ... بزار دقیق صحنه رو واست بگم ...حدود شش تا هفتا ماشین پشت سرت باشن ...تو ماشینم همه جور سرنشین

بچه ..جوان ...میانسال ..پیرمرد .....مونث و مذکر ... وصد البته داف:x

مهربان
2013/06/25, 22:18
عزیزم اعترافت مثه اب رو آتیش آرومم کرد... :)
خیلی نکته عمیقیه که یه کفترباز به حماقت خودش واقف باشه..:D
آفرین.. :xبوووس... :*
هوی...مندی آفتابه, یاد بگیر ازین قولوی گلت:->

پ.ن.1
دکتر تو بقراط و جالینوس رو هم رد کرده ای ها... شیاف چکار داره به دندون؟؟#:-S#:-S
پ.ن.2
وخارزم امروز زیر نگاه تیزبینم بود اما به دلیلی از خریدش منصرف شدم.. وپارس برام هنوز جای امید گذاشته... پول فروش شراز رو هم ترجیح دادم بین شیران و کهمدا وارد شیران بشم...
..ممد جان..تو سطل اب یخ میزاشتی به همون اندازه ارامش بخش بود...
....من فدات شم...تو دانشگاه به من میگفتن دکتر بارنارد...خوب اگه قرار بود تو ارتباطشو بدونی که باید این مهر دست تو میبود نه من...این مهر مثل افسر پادشاهیه...حکم ناموسو داره...
...بامید خدا...فردا...من باب قولی که به اسمان عزیز داده بودم و البته میدونم که همتون هم مایل بدونستنش هستید در باب آندروپویز یا همون یایسگی مردونه با هم گپی مبسوط میزنیم....:D;)....و البته ارایه راهکارهای عملی برای کم کردن تبعات مشکل...برید حالشو ببرید بگید مهربان دکتر علفیه.....

مهربان
2013/06/25, 22:21
اگه اون عکسایی از سانی که من دیدم شما هم دیده بودین ..از اونطر ف عکس این سلفی های حروم زاده رو هم میدیدن اونوقت میفهمیدین من چه حالی بهم دست داد .... اگه خون به مغزتون رسید

بازم خوبه ما یه دونه از اعترافای ساده و خیلی سبک وزنشو رو کردیم ..اگه سنگیناشو میگفتیم الان معلوم نبود چه بلایی سر ما آورده بودین :D :D:*0:-)

...عزیزم..پسرم..گل گلابم...اگه من داستان یکشب اقامتم تو هتل بروجردو که تو فرابورس نوشته بودم و تا یکسال بعدش همه خواستار تجدیدچاپش بودن اینجا بگم دیگه کسی طرف این تاپیک پیداش نمیشه....
....مندی جان....ما پیر خراباتیم...اون سنگین خودتو بگو من سبکمو میزارم این ور ترازو...

مندی
2013/06/25, 22:31
.
....مندی جان....ما پیر خراباتیم...اون سنگین خودتو بگو من سبکمو میزارم این ور ترازو...

قضییه ی مندی قضییه سگ اصحاب کهف هست ...:DB-)0:-)

خودشکوفا
2013/06/25, 22:33
دکتر چیزی بهش نگو... :)]
--------------------------------------------------ویرایش شد-------------------
تنها فایده این روایت مندی سرکار رفتن نیمی از تحلیلگرای درجه یک بورس بود.. ندیدی امروز چقدر ملت و کاگزاریا ضرر کردن؟؟!!!:-q

مندی
2013/06/25, 22:40
دکتر چیزی بهش نگو... :)]
یکی از بزرگان بورس ایران ........:-q

------------------:D:*:x0:-)

خودشکوفا
2013/06/25, 22:49
باحال بود...=))=))

برو آفتابه بازززززززززز:))

دیگه وقتمو نگیرین باید برم سراغ پرونده یکی به نام کریشتف کیشلوفسکی:x
خیلی نوکرشم.. البته مهربان جان نوکر تو هم هستم... خیلی دوست دارم و استاد مایی... اما خواهشا اسرار رو هویدا نکن و بذار اطفال تو کفش بمونند;)

وحید نصیری
2013/06/25, 22:54
مندی یه دوستا لینک مشتی بزار مشتاق شدم ببینم اون عکسایی که دیدی و وجدان بیدارت آگاه شده چی بوده .....

تا من میرم تو این فرم یکیو واسه دعوا پیدا کنم لینکو بزار ....... فعلا تو تاپیک بانکیا منتظر یه شیر مردیم ......

مهربان
2013/06/25, 22:56
قضییه ی مندی قضییه سگ اصحاب کهف هست ...:DB-)0:-)
...قضیه مهربان و تو داستان نوح و کنعانه....حالا سرچ کن تو گوگل ببین کنعان کی بود....

مهربان
2013/06/25, 23:01
باحال بود...=))=))

برو آفتابه بازززززززززز:))

دیگه وقتمو نگیرین باید برم سراغ پرونده یکی به نام کریشتف کیشلوفسکی:x
خیلی نوکرشم.. البته مهربان جان نوکر تو هم هستم... خیلی دوست دارم و استاد مایی... اما خواهشا اسرار رو هویدا نکن و بذار اطفال تو کفش بمونند;)
....ممد جوون...داستان مندی این شعر حافظه....که حدیث از مطرب و می گو و راز دهر کمتر جو....فعلا در مکتب استادی چون شما همچون طفلی نواموز و مشتاق میبینمش...باید قطره قطره کامشو از دریای تجربه ات سیراب کنی....

مهربان
2013/06/25, 23:06
...برگشت کاویانی یاری از جمع یاران تاپیک رو خوش امد میگوییم...
...این مطلب فقط به جهت شفاف سازی...
....مندی بعنوان یاری از جمله یاران تاپیک تبعه و پاسپورت تاپیک مهربان رو داره هر جا که باشه....حکم دشمنی و محاربه با هرکدوم از یاران تاپیک که بعدا لیست افراد مشمول به اطلاع خواده رسید حکم جنگ با هرکدوم از یاران تاپیک رو داره....
...یکی برای همه...همه برای یکی....
....بزودی لیست اعلام و از همه افراد پیمان گرفته خواهد شد....

وحید نصیری
2013/06/25, 23:06
مثل اینکه مهربان و مندی کل دارند سر چیزای بدهی که میشه به راحتی اثباتش کرد که کی راستشو میگه.........

وعده ما نمایشگاه بورس سال بعد غرفه 1 تا 39 سالن a تا z ..... برنامه ها متعاقبا توسط ممد اعلام میشه

ببینیم قپی میاید یا نه واقعا .....

خودشکوفا
2013/06/25, 23:10
....ممد جوون...داستان مندی این شعر حافظه....که حدیث از مطرب و می گو و راز دهر کمتر جو....فعلا در مکتب استادی چون شما همچون طفلی نواموز و مشتاق میبینمش...باید قطره قطره کامشو از دریای تجربه ات سیراب کنی....

دکی جان من کسی نیستم که بشه گفت سواد دارم چه رسه به مقام استادی...

دوستی دارم که در فلسفه و علوم انسانی دستی به آتش داره..
چند روز پیش دو ساعت فحش بهم داد و گفت از نظرش روز به روز دارم پسرفت می کنم و طبق طبقه بندیش از مقامات دوستی, گرچه هیچوقت دوست حقیقی نبودم اما دوستی ویژه بودم.. ولی دیگه یه آدم و دوست ویژه نیستم و فقط یه دوست معمولی شده ام:)
تفسیرش با خودت....

......friendship never ends....

ata007
2013/06/25, 23:19
دکتر جون داروی عاشقی چیه؟! :D =(( :D :D

مهربان
2013/06/25, 23:19
خدایی باید دیونه باشن قبول نکنن :))
تو google image search کنین
Sunny Leone (http://en.wikipedia.org/wiki/Sunny_Leone);)

...سلام بر ساسان عزیز و خوش امد گویی به آلن دوست جدید....

مهربان
2013/06/25, 23:23
دکتر جون داروی عاشقی چیه؟! :D =(( :D :D
...اتا جان..دنبالش نرو.....خانمانسوزه و بنیاد برافکن...فرجام عشق تباهیه....خارج از شوخی و بدور از کنایه چیزی جز تستوسترون و libidoنیست.....
....مممد....دوست همیشگی...

ata007
2013/06/25, 23:24
...اتا جان..دنبالش نرو.....خانمانسوزه و بنیاد برافکن...فرجام عشق تباهیه....خارج از شوخی و بدور از کنایه چیزی جز تستوسترون و libidoنیست.....
....مممد....دوست همیشگی...

ول کن نیست آخه ... :(

کاویانی
2013/06/25, 23:28
درود بر دکتر، محمد، علی، مهرداد، مندی، مراد، ساسان، داش مهدی و ..... سایر دوستان

یعنی باورم نمیشه اینجا سایت بورسی باشه.....کلا سایت رو گذاشتید رو سرتون....
دمتون گرم....روحمون شاد شد...

یه پست زدم تو تایپیک "خارج از عرف" ( کلا مگه جایی که مندی باشه عرف هم رعایت میشه که اسم تایپیک رو گذاشتید خارج از عرف؟ همون اسم مندی که تو تیتر بیاد خودش گویای همه چیز هست ) اینجا هم کپیش میکنم. یه راهنمایی بکنید لطفا، از فردا دوباره میخوام فکوس کنم رو بازار:

درود بر همه ی دوستان. تایپیک جدید هم مبارک باشه.
یه چند وقتی نبودم، یعنی بودم ها ولی انقدر دچار کمبود زمان هستم که نمیتونم بازار رو پیگیری کنم. اگر شبانه روز به جای 24 ساعت برای من 48 ساعت بود خیلی خوب میشد.
آقا فردا اول وقت میخوام با 50 درصد پولم شیرجه برم تو یه سهم. چی بخرم؟ فقط لطفا داستان تشکیل سبد و ... رو برام ننویسید، سبد با 4 یا 5 سهم مال کسی هست وقت داشته باشه نه من.

خیلی ارادت داریم، ممنون

خودشکوفا
2013/06/25, 23:28
دکتر جان جسارتا عشق رو زیر سوال نبر...
گرچه من هم معتقدم 99 درصد موارد عشق مردم یا احتیاجه یا اعتیاد یا عادت...
اما افراد اگاهی هم وجود دارند که عاشق بشند...
طبق تعریف من عشق فرزند آگاهیه

مندی
2013/06/25, 23:31
هشدار هشدار .... کمک کمک ...خطر خطر ...وضعیت قرمز قرمز از نوع لبای سرخاب مارتیکی:D

مهربان ..ممد ...جلو این علی گوربگور شده رو بگیرین :-SS

مهربان
2013/06/25, 23:32
..اتا جان....جوونیو پاک و دلو قلب جوونت بیتابه پذیرایی از همنشین و جان شیفته ایه....از من به تو نصیحت....وادی کر بو بلا ست و برهوت سردرگمی و حیرت عنان اختیار و بدست منطق بده....تاروپود قالی سرنوشت منو از هم گسست اتا احساس میکنم از نوع پستات پسر عاطفی و هیجانی هستی ....الان که بزرگتر شدم بنده بیشتر از منظر بیولوژیک قضیه رو میبینم...میدونی تنها صفت بشریه که خواستگاهش معلوم نیست و ژنی براش شناخته نشده...عاشق حسین گم کرده ره نمیشه....ساقی دشت کربلا نگهدارت...از سرورمون حجت ابن الحسن روایت شده که هر وقت خواستی ابالفضل العباس رو به یاری بخوانی به ابالغوث خطاب کن....
...بالا 35تا 55 سال فردا مطالب تاپیکو بخونن میخوام پیچای شلو ولتونو سفت کنم....یواشکی هم اومدید نیگا بندازید تو خیالی نیست....

ata007
2013/06/25, 23:35
..اتا جان....جوونیو پاک و دلو قلب جوونت بیتابه پذیرایی از همنشین و جان شیفته ایه....از من به تو نصیحت....وادی کر بو بلا ست و برهوت سردرگمی و حیرت عنان اختیار و بدست منطق بده....تاروپود قالی سرنوشت منو از هم گسست اتا احساس میکنم از نوع پستات پسر عاطفی و هیجانی هستی ....الان که بزرگتر شدم بنده بیشتر از منظر بیولوژیک قضیه رو میبینم...میدونی تنها صفت بشریه که خواستگاهش معلوم نیست و ژنی براش شناخته نشده...عاشق حسین گم کرده ره نمیشه....ساقی دشت کربلا نگهدارت...از سرورمون حجت ابن الحسن روایت شده که هر وقت خواستی ابالفضل العباس رو به یاری بخوانی به ابالغوث خطاب کن....
...بالا 35تا 55 سال فردا مطالب تاپیکو بخونن میخوام پیچای شلو ولتونو سفت کنم....یواشکی هم اومدید نیگا بندازید تو خیالی نیست....

قلم نوشته هات به دلم میشینه این رو بدور از تعریف و تمجید الکی میگم!
ولی این دردیست کهنه (5 ساله) که گریبانم شده =((

مهربان
2013/06/25, 23:36
درود بر دکتر، محمد، علی، مهرداد، مندی، مراد، ساسان، داش مهدی و ..... سایر دوستان

یعنی باورم نمیشه اینجا سایت بورسی باشه.....کلا سایت رو گذاشتید رو سرتون....
دمتون گرم....روحمون شاد شد...

یه پست زدم تو تایپیک "خارج از عرف" ( کلا مگه جایی که مندی باشه عرف هم رعایت میشه که اسم تایپیک رو گذاشتید خارج از عرف؟ همون اسم مندی که تو تیتر بیاد خودش گویای همه چیز هست ) اینجا هم کپیش میکنم. یه راهنمایی بکنید لطفا، از فردا دوباره میخوام فکوس کنم رو بازار:
...سلام بر تو و خوش امد میگم حضورتو....تاپیک یاران مثل ساقه نیلوفر رداب در حال پیچیدن بر تن بورسی هست....بزودی بورسی برابر میشه با یاران ....
...فعلا بزار وبملت یه اصلاح کوچیک کنه با یه سهم از کاشی بردار..

مهربان
2013/06/25, 23:39
دکتر جان جسارتا عشق رو زیر سوال نبر...
گرچه من هم معتقدم 99 درصد موارد عشق مردم یا احتیاجه یا اعتیاد یا عادت...
اما افراد اگاهی هم وجود دارند که عاشق بشند...
طبق تعریف من عشق فرزند آگاهیه
...ممد...در هر سنی میشه عاشق گونه رفتار و تبادل احساسات داشت ولی بنظر من در سنین بالا باز هم بخاطر همون دیدگاه بیولوزیکی بنده خیلی از فاکتور ها ومزایاشو از دست میده و ترحم گونه میشه....از هردو طرف...

مهربان
2013/06/25, 23:41
هشدار هشدار .... کمک کمک ...خطر خطر ...وضعیت قرمز قرمز از نوع لبای سرخاب مارتیکی:D

مهربان ..ممد ...جلو این علی گوربگور شده رو بگیرین :-SS
...علی جان...مندی به ما پناه نیاره به کجا بره....پشت این در گرگها کمین کردن بزار این بره در بین سگهای گله امشبو باسودگی صبح کنه....
...بیل گیتس امشب پیداش نشد دمغم...این شبندر هم دم به تله نمیده...

m.r_moradi
2013/06/25, 23:42
دکی وبملت اگه بیاد حوالی 150 خیلی هلو میشه... ;)

اون سهم اسمشو نبر رو هم جدی بگیر،یه 33 درصد کوتاه مدتی تو گلوش گیر کرده به نظرم...خجم معاملاتش به خوبی گویاست... ;)

مهربان
2013/06/25, 23:43
قلم نوشته هات به دلم میشینه این رو بدور از تعریف و تمجید الکی میگم!
ولی این دردیست کهنه (5 ساله) که گریبانم شده =((
....من فدات شم...منم باهات حال میکنم...درد منم 5 ساله بود...رستم گونه وضع حمل کردم نوزاد شیره جون منو مکیدو منو ناتوان و بیمار گوشه ای انداخت....به آغوش زن بابا پناه برد شیره جانم اتا....اتا...قدر 20-30 زندگی رو بدون...

مهربان
2013/06/25, 23:44

اون سهم اسمشو نبر رو هم جدی بگیر،یه 33 درصد کوتاه مدتی تو گلوش گیر کرده به نظرم...خجم معاملاتش به خوبی گویاست... ;)
...مراد...جان خودم تایید تو افتاد پا خریدش فردا میزنم زیر گوشش در مورد وبملت هم کاملا با تو همنظرم...کروی رو اعصابم رفته...

ata007
2013/06/25, 23:46
....من فدات شم...منم باهات حال میکنم...درد منم 5 ساله بود...رستم گونه وضع حمل کردم نوزاد شیره جون منو مکیدو منو ناتوان و بیمار گوشه ای انداخت....به آغوش زن بابا پناه برد شیره جانم اتا....اتا...قدر 20-30 زندگی رو بدون...

:-<
ما که چیزی ندیدم از این سن 20-30 سال
خدا بخیر بگذورنه 30 به بعد رو...

داش مهدی
2013/06/25, 23:52
اون پرنوگرافی که چند صفحه فبل تو مطالبتون بود یعنی چه؟
اصطلاح پزشکیه؟ یه چیزی تو مایه های سونوگرافی؟

m.r_moradi
2013/06/25, 23:54

مهدی تو بهترینی :))

مهربان
2013/06/25, 23:58
...مهدی جان پرتو درمانیه فدات شم....بیا بریم سهم تحلیل کنیم...

ساسان
2013/06/25, 23:58

مرادی جان
فباهنر گرفتی یا نه

وسینا هم بد نبود
وبملت خیلی ..............

مندی
2013/06/26, 00:04
ممد شهلا ...جزیره فراموشت نشه:D:*
پی ن :تففففففف

خودشکوفا
2013/06/26, 00:09
جزیره باکلاس شده پسر........

m.r_moradi
2013/06/26, 00:09
مرادی جان
فباهنر گرفتی یا نه

وسینا هم بد نبود
وبملت خیلی ..............

هعییییییی،این فباهنر فقط ساخته شده تا دل منو بسوزونه... :(

عمو وبلمت خیلی چی؟! رو کن اگه چیزی میدونی که بدجوری تو نخشم... ;)

ساسان
2013/06/26, 00:16
مراد جان و بملت
صاحب داره گروه مالی ملت خوب هواشو داره
خبرهای ناموثقی از تعدیلش به گوش میرسه

داش مهدی
2013/06/26, 00:23
...مهدی جان پرتو درمانیه فدات شم....بیا بریم سهم تحلیل کنیم...

اونوقت این یارو سانی لئون پرتودرمانگره؟
مندی این وسط چه کارست که رگ گردنش باد کرده؟
نکنه روش جراحی آفتابه رو به پرتودرمانی واسه مندی تغییر دادید؟
هزینه اش چقدره؟شبی چند؟
وای خدا دارم دیوونه میشم

همون بهتر بریم بکنیم سهمارو تحلیل....

m.r_moradi
2013/06/26, 00:25
مراد جان و بملت
صاحب داره گروه مالی ملت خوب هواشو داره
خبرهای ناموثقی از تعدیلش به گوش میرسه

خوب پس اوضاع مساعده... مرسی عمو :x

خودشکوفا
2013/06/26, 00:26
دوستان پیام خصوصی من غیر فعال شده...
شما چطور؟

مندی
2013/06/26, 00:45
دوستان پیام خصوصی من غیر فعال شده...
شما چطور؟

=))=))=))=))

آخ آخ جیگرم خنک شد .... مال من کاملاً سالمه http://forums.boursy.com/imported/2013/06/148.gif

خودشکوفا
2013/06/26, 00:49
نون بازوت رو بخور مندسن...
از بس به مدیران گفتم این رو درست کن و اون رو درست کن خسته شده ام...
باید فکری بهتر کنم....

ALEN
2013/06/26, 06:51
تبریک میگم دکتر فان ترین فروم اینجا مال شماست >:D<

تا یه ذره دلگیر میشم میام اینجا
این سانی لئون انگار خیلی جواب داده
بقیه گروهشونم اعلام آمادگی کردن
میخوای به اسم بیارم :))

خودشکوفا
2013/06/26, 07:08
لئون جان خوب ککی به تنبون این عمو ساسی و مندسن انداختی... ;)
ببینم می تونی کاری کنی, آخر هفته ای این ساسان جوگیر رو نیمکتای بلوار کشاورز بخوابه یا نه....:D

مهربان
2013/06/26, 08:15
.....ممد خیلی حال کردم....جالب اینجاست که این دختره از یه خانواده متعصب کشمیریه....
....آلن جان اگه امکان داره این ضعیفه هارو با اسم و مشخصات و عکس معرفی کن سعی کنیم قدم خیری هم برداریم واینها رو از مرحله هیزم جهنم به حورالعین بهشتی برسونیم...جلسات فشرده ایدیلوزی بقا و دگردیسی بعهده ممد و مندسن....

ALEN
2013/06/26, 08:40
.....ممد خیلی حال کردم....جالب اینجاست که این دختره از یه خانواده متعصب کشمیریه....
....آلن جان اگه امکان داره این ضعیفه هارو با اسم و مشخصات و عکس معرفی کن سعی کنیم قدم خیری هم برداریم واینها رو از مرحله هیزم جهنم به حورالعین بهشتی برسونیم...جلسات فشرده ایدیلوزی بقا و دگردیسی بعهده ممد و مندسن....
Shyla Stylez (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FShyla_S tylez&ei=bHjKUbvvG4TLPebagJAC&usg=AFQjCNH-zwDAVFIKQMJs3eZLhAQstR0pbg&sig2=IxNAb5kWO2lnuyI31BCgog&bvm=bv.48340889,d.ZWU)
Jenna Jameson (http://en.wikipedia.org/wiki/Jenna_Jameson)
Kira Kener (http://en.wikipedia.org/wiki/Kira_Kener)Sunrise Adams (http://en.wikipedia.org/wiki/Sunrise_Adams)

همشون اعلام آمادگی کردن :))

وحید نصیری
2013/06/26, 08:54
دکتر الان وقت تقسیم غنائمه مگه ما چیمون از این سلفی ها کمتره ......

آلن جون 5 تا برای یاران تاپیک پیدا کردی دمت گرم ...... یه درشت مجلسی هم برا ما پیدا کن ..... مجلسی باشه ها

همین الان بگم سر سانی کسی دعوا راه نندازه .....

ALEN
2013/06/26, 08:58
دکتر الان وقت تقسیم غنائمه مگه ما چیمون از این سلفی ها کمتره ......

آلن جون 5 تا برای یاران تاپیک پیدا کردی دمت گرم ...... یه درشت مجلسی هم برا ما پیدا کن ..... مجلسی باشه ها

همین الان بگم سر سانی کسی دعوا راه نندازه .....
Aletta Ocean (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDMQFjAB&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FAletta_ Ocean&ei=o3vKUai2CMOWPfDzgcAP&usg=AFQjCNEFgMBu9W5jEmutSIJRVNCCRkGXdQ&sig2=Kb2q4a3KetKloiI9Z0sHaA&bvm=bv.48340889,d.ZWU)مبارکه ایشالا همه جوونا سر و سامون بگیرن

مهربان
2013/06/26, 09:02
....از خنده مردم...آلن خیلی باحال بود بی تربیتای بی شعور جای درس خوندن رفتن بی ادبی....حالا به درستی مفهوم این جمله پشت وانت بارارو میفهمم که مینویسن عاقبت فرار از مدرسه....
.....علیی خیلی باحال بود ...بخصوص اون درشت مجلسیش....:D
....همین الان از قسمت نظار به من پیغامی رسیدکه مهربان و یاران لطفا کوتاه بیاین...صبر کنید ایشالله وقتی جان به جان افرین دادید با حور العین محشور بشید....
....بحث و عوض کنیم...
///...آلن از امروز تو یکی ازیاران تاپیکی....ولی خاطره شونو حفظ کنید....:">

ALEN
2013/06/26, 09:06
مرسسسی دکتر جون >:D<
باعث افتخار ماست (اشک تو چشام حلقه بسته)

اره بحث عوض شه خیلی بهتره الانه که جوونای مجرد هجوم بیارن
آیتم انطوری با خانواده هم که میدونی کم گیر میاد خدایی ;)

ALEN
2013/06/26, 09:11
دکتر اجازه هست یه سوال مرتبط با سایت بپرسم
امروز چرا بازار اینطوری مثبته؟

داش مهدی
2013/06/26, 09:40
....بحث و عوض کنیم...

خلبـانان ، خلبـانان
ای امید و فخر ایران
.....

خودشکوفا
2013/06/26, 10:11
دکتر از آلن پرسیدی کار و بارش چیه؟؟
سوالش رو جدی نگیر.. خودش اینکاره است انگار...;;)
پ.ن.
بابا ما زن و بچه دارا رو بدبخت نکنین با این عکساتون!! نیگا به این ساسی نکنین بیش فعاله.. من پاک پاکما..../:)

ALEN
2013/06/26, 10:22
پ.ن.
بابا ما زن و بچه دارا رو بدبخت نکنین با این عکساتون!! نیگا به این ساسی نکنین بیش فعاله.. من پاک پاکما..../:)

تو رانفور رئیس بودجه ام عزیزم . رزومه بدم؟ من فکر کردم دکتر پیمان برادری رو با خون و اینجور چیزا می بنده !!!

خودشکوفا
2013/06/26, 10:35
الن جون تو جوری دکی رو نمک گیر کردی که مطمئنم از امروز بهت میگه برادر....
ما قبولت داریم داداش...

ساسان
2013/06/26, 10:39
پ.ن.

ممد
از تو بعیده
عزیزم
من فقط مطلب سایت انتخاب را نقل کردم
از این سلفی ها حالم به هم میخوره
بوی از انسانیت و شرافت نبردن
مطلب این چینی را من گاه گاهی از سایتها میخونم
توی تونس نا مردهای خواهران بیوه اش را برای جهاد جنسی اعزام سوریه کردن.............
داماده شب عروسش زنشو پیشکش تروریستها سوری میکنه

اینها اینها همه توی دنیا به اسم اسلام اعلام میشه متاسفانه
ای شرم به این فرقه ها ساختگی

بازم
بنازم به اون فکر باز اون زنه و برای نجات افراد بی گناه حاضر خودشو در اختیار این نامردها روزگار بزاره

یاد اون شعر فروغ فرخزاد افتادم

مهربان
2013/06/26, 16:15
دکتر اجازه هست یه سوال مرتبط با سایت بپرسم
امروز چرا بازار اینطوری مثبته؟
...بله با تشکر و امتنان...خواهش میکنم....
....امروز 4 شنبه چون دلار رفت بالا سهاما جو گیر شدن رفتن بالا....دورنمای مثبت صنعت پتروشیمی....پی بر ای پایین اغلب سهام بخصوص سهامی که من دارم....دورنمای مثبت سود اوری شرکتها....مثلا همین شپنا....تا دیروز میمیردن 2500 بخرن...الان رو 2850 براش صف نشستن....بزور هم حجم مبنا میده....
...الن عزیز...یاران این تاپیک...گوشت همو میخورن ...استخونای همو دور نمیریزن....من باب مثال...به نوع تعامل ما با مندی توجه کن...آیا ابرویی برای ما در سرتاسر قلمرو فروم باقی گذاشته..ولی میگیم..عیبی نداره....از خودمونه....
..در مورد ممد شکوفه....اگر تو بدونی چه طلاییه...چه کیمیاییه...مرد همیشه بهاری....تو دیگه از یاران این تاپیکی...

مهربان
2013/06/26, 16:27
...یه چیز جالب الان بورکس خوندم....
...طبق معمول ناوارو رفته سهام بانکی خریده با سنج و طبلو مزقون افتاده تو تاپیکا به به چه چه....به دیوید میگه...دیوید....بنظرم دومینوی بانکی ها شروع شد...دومینو....
....لطف کنید به ناوی بگید مهربان سلام رسوند و یه بوس فرستاد و گفت روزی 20 تا غلط املایی ازت میکرفتم حالا این دومینو رو کی یادش داده....:D:D:D

خودشکوفا
2013/06/26, 16:29
ممد
از تو بعیده
عزیزم
من فقط مطلب سایت انتخاب را نقل کردم
از این سلفی ها حالم به هم میخوره
بوی از انسانیت و شرافت نبردن
مطلب این چینی را من گاه گاهی از سایتها میخونم
توی تونس نا مردهای خواهران بیوه اش را برای جهاد جنسی اعزام سوریه کردن.............
داماده شب عروسش زنشو پیشکش تروریستها سوری میکنه

اینها اینها همه توی دنیا به اسم اسلام اعلام میشه متاسفانه
ای شرم به این فرقه ها ساختگی

بازم
بنازم به اون فکر باز اون زنه و برای نجات افراد بی گناه حاضر خودشو در اختیار این نامردها روزگار بزاره

یاد اون شعر فروغ فرخزاد افتادم

ساسی جون من بیگناهم.. مقصر مهری هست که میگه نوبتی سربه سر بچه ها بذاریم.. >:)
امروز قرعه به نامت افتاد.. البته دلت هم که به تاپ تاپ افتادB-)

ALEN
2013/06/26, 17:58
...بله با تشکر و امتنان...خواهش میکنم....
....امروز 4 شنبه چون دلار رفت بالا سهاما جو گیر شدن رفتن بالا....دورنمای مثبت صنعت پتروشیمی....پی بر ای پایین اغلب سهام بخصوص سهامی که من دارم....دورنمای مثبت سود اوری شرکتها....مثلا همین شپنا....تا دیروز میمیردن 2500 بخرن...الان رو 2850 براش صف نشستن....بزور هم حجم مبنا میده....
...الن عزیز...یاران این تاپیک...گوشت همو میخورن ...استخونای همو دور نمیریزن....من باب مثال...به نوع تعامل ما با مندی توجه کن...آیا ابرویی برای ما در سرتاسر قلمرو فروم باقی گذاشته..ولی میگیم..عیبی نداره....از خودمونه....
..در مورد ممد شکوفه....اگر تو بدونی چه طلاییه...چه کیمیاییه...مرد همیشه بهاری....تو دیگه از یاران این تاپیکی...

مرسی دکتر جان لطف داری شما .یک سالی هست تو این سایتها میام اما عضو نشدم همیشه از مطالب شما لذت بردم . (شوخ و بی ریا)
من فکر می کنم یکی از این سه آیتم یا هرسه باشه
1-بازنشدن شبندر که خیلیا نقد بودن و براش نقشه داشتن که فعلا خبری نیست
2-بالا رفتن ارز
3-ریزش چند روز گذشته ارز و سکه که تقریبا 3 4 روز طول کشید تا بیاد سمت بورس
خودم با 3 موافق ترم چون هم یه چند وقتیه که بعد بالا رفتن شاخص تحرکی تو شاخص دیده نمیشد و کسی سود و زیان شناسایی نکرده بود که بخواد اینطوری بازارو بکشه بالا
و دوم اینکه خیلی از سهما صف خرید بودن و خیلی بی فکر بازار رفت بالا کسی انگار نگاه نمیکرد چه سهمی خوبه چه سهمی بد که این نشون میده یه سری ناشی ها هم دارن خرید میکنن
اگه شنبه نریزه فکر کنم تا 51 مشکلی نداریم :) بگو ایشالا >:D<

ALEN
2013/06/26, 18:00
...یه چیز جالب الان بورکس خوندم....
...طبق معمول ناوارو رفته سهام بانکی خریده با سنج و طبلو مزقون افتاده تو تاپیکا به به چه چه....به دیوید میگه...دیوید....بنظرم دومینوی بانکی ها شروع شد...دومینو....
....لطف کنید به ناوی بگید مهربان سلام رسوند و یه بوس فرستاد و گفت روزی 20 تا غلط املایی ازت میکرفتم حالا این دومینو رو کی یادش داده....:D:D:D
به نظرم بدترین کاربر ه تمام سایتها این ناوارو دیونه میکنه آدمو با این شیپور دست گرفتناش . معمولا 99 درصدم حرفاش اشتباهه :)

وحید نصیری
2013/06/26, 19:06
گزیده ای از خاطرات مندی

الان دوست دخترم بهم زنگ زد و گفت :
میخوام باهات کات کنم و ما به درد هم نمیخوریم و باید از هم جدا شیم !
منم موندم چی کار کنم که نره ، بهش گفتم
" ازت حامله ام "

مهربان
2013/06/26, 19:43
...ممد دودره باز....هم زیر پست من تشکر میزنه هم زیر پست سردار بورسی...

خودشکوفا
2013/06/26, 19:58
دکتر جان بناست به تمرین دمکراسی... تو که می دونی من مشکلی با عقاید مخالف ندارم تا وقتی منجر به زیرپا گذاشتن اخلاقیات نشه...
وجدانم قبول نکرد چون با عقیده طرف مخالفم بابت ابراز عقیده اش ازش تشکر نکنم!0:-)

مهربان
2013/06/26, 22:39
...اعصابم ناجور بهم ریخته....ناجوررر....
....شبم بهم ریخته....
...امروز کروی هارو فروختم جاش وبملت و فباهنر قبل از صف گرفتم...البته یه حسی به من میگه فعلا 380....بالاتر نداره....
....شدوصایی که جمع کرده بودم فعلا صف خریده...حرکت خوب یبود...پاسارگادم بسته است..میدونید...خرید خودم نبود...روز قبل از بست هشدن عصرش یکی به من زنگ زد گفت 40 هزار تا برات گرفتم...
....ولش کن حرفم نمیاد برم یه دوش بگیرم اعصابم خیلی خراببههه.....

مهربان
2013/06/26, 22:46
..وقتی وقاحت....بی حیایی ...گستاخی....عر ف باشه....
.....زمانیکه نون خوردن به هر قیمتی یه فضیلت اخلاقی باشه و رندو کلاش و دزدو کلاهبردار علنا و در روز روشن به افتخار از زیرکیشون برا برداشتن کلاه دیگران دم بزنن و خندان از این پستی رذالتشونو به بالای لوایی نصب کنن و همه رو مرعوب شده خودشون بدونن و همگان در سکوت به سر ببرن اونزمانه که فریاد عدالت خواهی و ترحم و دستایی که به آسمان برای کمک دراز شده نصیبی جز عذاب ندارن....

ata007
2013/06/26, 22:47
دکتر می بینم که امشب اعصابت خورده؟!
چرا؟ چی شده؟! :(

مهربان
2013/06/26, 22:57
دکتر می بینم که امشب اعصابت خورده؟!
چرا؟ چی شده؟! :(
....آتا....یه چیزی رو از من بعنوان برادر بزرگت به امانت نگه دار....وقتی مقابل اولین سنگری رسیدی که وظیفه دفاع از او نرو داشتی ومسامحه کردی و سکوت کردی و به فردایی انداخنتی که قویتر شی و مصمم تر به خودت میای میبینی که مقابل خیلی چیزا مسایل پاک باخته بودی و قدم به قدم پس زده شدی و در اخر چیزی یعنوان یه ارزش که بهش تکیه کنی نداری....
...من درس عبرتی به این تریدر ... بدم که بین همه هم صنفیاش بپیچه....
...ببینم ورزش میکنی؟؟؟...

ata007
2013/06/26, 23:01
....آتا....یه چیزی رو از من بعنوان برادر بزرگت به امانت نگه دار....وقتی مقابل اولین سنگری رسیدی که وظیفه دفاع از او نرو داشتی ومسامحه کردی و سکوت کردی و به فردایی انداخنتی که قویتر شی و مصمم تر به خودت میای میبینی که مقابل خیلی چیزا مسایل پاک باخته بودی و قدم به قدم پس زده شدی و در اخر چیزی یعنوان یه ارزش که بهش تکیه کنی نداری....

دکتر زیاد خودتو ناراحت نکن،تا بوده همین بوده و تا هست همین است
آره،بدنسازی کار میکنم ;;)

خودشکوفا
2013/06/26, 23:04
برای سلامتی مبارزین اسلام عزیز صلوات...;)
دکی تو که حرفت رو زدی... دیگه ناراحتیت واسه چیه؟

ساسان
2013/06/26, 23:04
...اعصابم ناجور بهم ریخته....ناجوررر....
....شبم بهم ریخته....
...امروز کروی هارو فروختم جاش وبملت و فباهنر قبل از صف گرفتم...البته یه حسی به من میگه فعلا 380....بالاتر نداره....
....شدوصایی که جمع کرده بودم فعلا صف خریده...حرکت خوب یبود...پاسارگادم بسته است..میدونید...خرید خودم نبود...روز قبل از بست هشدن عصرش یکی به من زنگ زد گفت 40 هزار تا برات گرفتم...
....ولش کن حرفم نمیاد برم یه دوش بگیرم اعصابم خیلی خراببههه.....

سلام
بر دکی قهرمان
امدیم تایپک اون کلنگ :D
که دیدیم پرونده اش را بستی<:-p
اقا دمت گرم:x

فعلا در فباهنر بانک پاساگارد به هم همرزمیم;)
دکی
واتی
شیران
وسینا
کپشیر
هم بد نیستا>:D<

خودشکوفا
2013/06/26, 23:14
عمو ساسی کار از بیل و کلنگ گذشته...
بازی یه طرفه شد.. تو بلند مدت که سهله در میان مدت هم مهری و بیلی دیگه تو این سایت جاشون نمیشه... البته بوی توطئه هم به مشام میرسه.. بعضیا در داخل و خارج سایت ازین درگیری نفع می برن:-?

وحید نصیری
2013/06/26, 23:23

=D>=D>

خیلی جمله قشنگی بود ...... به دلم نشست ......

مهربان
2013/06/26, 23:30
دکتر زیاد خودتو ناراحت نکن،تا بوده همین بوده و تا هست همین است
آره،بدنسازی کار میکنم ;;)
....
...اتا...اون زمان که طر حبودم یه منطقه ای بود 3/5...این ضریب یعنی اوج دوری و محرومیت...جاده...مگه فقط اسمش....اب...اخرین باری که اب زلال خورده بودن یادشون نمیامد....
....جای عجیبی بود...اسمش چم پلک بود...اگه لری داشته باشیم میدونه چی میگم....خیلی خوشگل بودن ...خیلی....زیبااا....مثال زدنی....میگفتن دخترای جوونشون فقط با پیر مردا ازدواج میکنن...شنیده بودم...ولی رفتم اونجا ب هعینه دیدم...تنها ساختمان اونجا که بویی از مدرنیته داشت مسجد بخش بود که میگفتن یه تهرانی اومده بوده اونجا ...یه پیر مردی یه دختر ازشون گرفته بود این مسجدو یادگار گذاشته بوده اونجا....
...خلاصه...ته ته اون منطقه....یعنی دیگه اخر دنیا...یه جای بود باسم....خدایااا...چی بود...اهان هفت چشمه....همه سید بودن اونجا...جالب بود که اونجا که همه لکی حرف میزدن اون قسمت همه فارسی رو سلیسو روون حرف میزدن...
....آقا قرار بود بریم پایش...اونم با چه جونورایی...دوتاشون که دایم ال چت بودن...یا نعشه نعشه یاخمار خمار....حالا فکر کن اینا رو ببری کوه و کمر ذخیره شیره اشون تموم شه....اقا وضعی بود....هر چی غر زدنو اهو ناله ومن شوهرم غیرتیه نمیزاره....من زنو بچه دارم...گفتم باید بریم....بخصوص که سید هم بودند....من دوتا مامای سید داشتم...یکیشون واقعا شبیه یه فرشته اسمانی بود....دوست داشتنی وانسان...مادر ترزای بود از مهربانی...اون یکی جونوری بود که منو بیچاره کرد تو اون یه سال...اقا بردمشون...یه شب هم بین راه کف یه چشمه خشک چادر زدیم....اتا....داداشتو نمیشناسی...اونم نمیشناسه...صبر کن....

ALEN
2013/06/26, 23:33
دکتر جان ناراحت نباش کلا با دو تا جمله من سعی می کنم همه چیزو راحت (کمی احمقانه ) ازش بگذرم.
1- وقتی داری نابود میشی = ایشالا درست میشه
2-وقتی نابود شدی = حتما قسمت نبوده
غمتو نبینممم !!! ;)

مهربان
2013/06/26, 23:34
برای سلامتی مبارزین اسلام عزیز صلوات...;)
دکی تو که حرفت رو زدی... دیگه ناراحتیت واسه چیه؟
...مخلصم....ممد فتح المبینی بود...ممد ...پیرو اون فقره که اس ام اس کردی...داداشت فکر همه جارو کرده.....همه میزاریم میریم...همه....تاپیکم قفل میکنم کلیدشم میدم به مندی....
...زدم مواضع دشمن بعثی رو ترکوندم...هر دوماه یه بار تاپیکشو میبندم قد قد میکنه همی....خوب شکلاتی شد....دلم خنک شد....میدونم الان بالشتشو بغل کرده داره گریه میکنه....

مهربان
2013/06/26, 23:38
سلام
بر دکی قهرمان
امدیم تایپک اون کلنگ :D
که دیدیم پرونده اش را بستی<:-p
اقا دمت گرم:x

فعلا در فباهنر بانک پاساگارد به هم همرزمیم;)
دکی
واتی
شیران
وسینا
کپشیر
هم بد نیستا>:D<
...مخلصم ساسان جان...وقتی یاران تاپیکو اینجا دور خودم میبینم خستگی عملیات از تنم در میره....ولی میدونی چیه ساسان....اینهمه مارفتیم اونجا شکلاتیش کردیم یه بار جرات نکرد بیاد اینجا....کاریزمارو حال میکنی....نه جون داداش....اون چیزایی که از مندی و علی و ممد دیده خودش حواسش جمعه....اینجا کنام شیر بچه هاست....
...ساسان باهنر پله اول 380.....بعد یه مدت استراحت....پاسارگاد 300....نمیدونم چرا با دارو دسته واتی حال نمیکنم....وبملت دارم....
...بزار یخورده ابا از اسیاب بیفته یکی دوماه دیگه میرم تاپیک سردار بورسی....B-):O:->

خودشکوفا
2013/06/26, 23:46
دکتر جان حالا مگه آدم قحطیه که کلید رو بدی به ممدسن؟؟:D

مهربان
2013/06/26, 23:47
عمو ساسی کار از بیل و کلنگ گذشته...
بازی یه طرفه شد.. تو بلند مدت که سهله در میان مدت هم مهری و بیلی دیگه تو این سایت جاشون نمیشه... البته بوی توطئه هم به مشام میرسه.. بعضیا در داخل و خارج سایت ازین درگیری نفع می برن:-?
....ممد جون الان با علیرضا در حد دوخط اختلاطی کردیم....
...دیگه مشکل فروم نیست....ما کلا در جهان هستی نمیتونیم کنار هم باشیم...جا برای هردو تنگه....فکر کنم باید یه صحبتی فردا با سینا و ممد الی گولی و حمید براتی اینا کنم...معرفی این عزیزان بمونه برا بعد....فقط اولی روزی 3 گرم شیشه میزنه بعد میادباشگاه 3 ساعت تمرین بعد میره رزمی به منم میگه فقط ازت خواهش میکنم به من بگو یه کاری برا ت انجام بدم....حالا بقیه بماند....یه نصفه طالبی زدم کمی بهتر شدم....تمام سرم مثل سرب گداخته شده بود....

وحید نصیری
2013/06/26, 23:47
دکتر داشتم خودمو برا راند دوم آماده میکردم که زدی همه چیو کن فیکون کردی ..... فرصت نشد بیایم ازت حمایت کنیم زود تاپیکو بستند و پستت هم پاک شد ....

ایشالا دفعه بعد .....

فقط اگه این کلیدو بدی دست مندی خوب میشه هر روز باید بره حموم پشتش لیف بکشه تا کلیدو بگیره

مهربان
2013/06/26, 23:49
=D>=D>

خیلی جمله قشنگی بود ...... به دلم نشست ......
....علی جان..اینجانب.کنفوسیوس...در خدمتم....:D

مهربان
2013/06/26, 23:52
دکتر جان ناراحت نباش کلا با دو تا جمله من سعی می کنم همه چیزو راحت (کمی احمقانه ) ازش بگذرم.
1- وقتی داری نابود میشی = ایشالا درست میشه
2-وقتی نابود شدی = حتما قسمت نبوده
غمتو نبینممم !!! ;)
...والا آلن جان الان یه 5 دقیقه است دارم شماره 1و2 رو باهم مقایسه میکنم ببینم چه نتیجه اخلاقی از توش درمیاد میبینم که همه مراحل روبه نابودیه فلاح ورستگاری خبری نیست....من چاکرتم نه جان آلن من غمگین نمیشم فقط عصبی میشم......بقول ممد مندسن به فدات...ولی کار درستو تو میکنی....

مهربان
2013/06/27, 00:01
....دوستان...همین الان یه نازنینی یه پی ام به من داد گفت بابا ولش کن این احمقو ادم درست و درمونی نیست مال خیلیارو خورده فردا یه بلا میارن سرش میگن کار تو بوده....
....من کاری بکارش ندارم..ولی سعی کنه طوری زندگی کنه که جلو چشم من ظاهر نشه....خدا سنتی داره باسم استدراج که سنت عجیبو خطرناکیه و خیلی مصداقش به این حضرت اقا میخوره....خودش بموقش سزای کارش رو میده....ما فعلا سعی میکنیم همینجا ...1....به کسانی که به تاپیکش برا خریدو فروش سهم مراجعه میکنند هشدار های لازم رو بدیم....2.....هر از چندی با کمک دوستان قهوه ای یا شکلات یا وانیلیش کنیم....علی جان منهم خودمو داشتم برا ادامه مبارزه اماده میکردم که ناغافل گفتن بعلت شرایط بد جوی ادامه مسابقه به بعد موکول شد....تو بانک ملت گند زده حالا میگه هر 4 روز یه بار میام....:D

داش مهدی
2013/06/27, 00:09
جدای از همه مباحث و موارد

یه سوال شخصی دارم ازت ممدشکوفه

تا حالا شده عصبانی بشی؟ یا بهتره بگم عصبانیتتو به شکل معمول اون بروز بدی؟

خودشکوفا
2013/06/27, 00:16
=)) تو اولین نفر نیستی که می پرسی مهدی...
نمی دونم چرا اینقد این موضوع برای اطرافیانم مهمه:-/:-??

ata007
2013/06/27, 08:45
دکتر چه گرد و خاکی راه انداختی بابا ایول
دکتر سنگر شکن که میگن همیـــــــــــــــــــــن ه همیــــــــــــــــــــــ ــــنه

قاتل بروسلی
2013/06/27, 09:05
دکتر من الان اومدم دیدم باز زدی تاپیک بیل رو ترکوندی که.بابا ول کن این بنده خدا رو.چیکارش داری؟
تازه تاپیک جدید زده بودا.

مهربان
2013/06/27, 09:57
جدای از همه مباحث و موارد

یه سوال شخصی دارم ازت ممدشکوفه

تا حالا شده عصبانی بشی؟ یا بهتره بگم عصبانیتتو به شکل معمول اون بروز بدی؟
...بابا مهدی جان عصب نداره که ممد...یه تعدادی نورون تو بدنش پخشه گه گداری سردش میشه گرمش میشه ....همین....:D

مهربان
2013/06/27, 09:58
دکتر چه گرد و خاکی راه انداختی بابا ایول
دکتر سنگر شکن که میگن همیـــــــــــــــــــــن ه همیــــــــــــــــــــــ ــــنه
...من غلام معرفتتم اتا...در طلب مقصود باید سرو جان بدی فوق کلیه که سهله.....قابل توجه عاشقان....

مهربان
2013/06/27, 10:03
دکتر من الان اومدم دیدم باز زدی تاپیک بیل رو ترکوندی که.بابا ول کن این بنده خدا رو.چیکارش داری؟
تازه تاپیک جدید زده بودا.
....بروس جان دیگه تاپیک حال نمیده تکراری شده....ایندفه باید بزنیم خودشو بترکونیم....

خودشکوفا
2013/06/27, 10:44
...بابا مهدی جان عصب نداره که ممد...یه تعدادی نورون تو بدنش پخشه گه گداری سردش میشه گرمش میشه ....همین....:D

تو یه چیز بهم نشون بده که ارزش عصبانیت رو داشته باشه؟؟.. هر مشکلی رو با آرامش راحت تر میشه رفع کرد...
دکتر منتظر جوابتم.. یا الله .. دیر شد ها...

مهربان
2013/06/27, 11:27
تو یه چیز بهم نشون بده که ارزش عصبانیت رو داشته باشه؟؟.. هر مشکلی رو با آرامش راحت تر میشه رفع کرد...
دکتر منتظر جوابتم.. یا الله .. دیر شد ها...'
...بابا ممد بی خیال شو...ممد...ممکنه از شبندر خوشم بیاد از لیست تحریمیا خارجش کنم...رو فایرا خیلی مثبته....فکر کنم بتونیم بزاریم یه تاپیک بزنه....

خودشکوفا
2013/06/27, 11:35
این دایره گشاد عواطفت ما رو کشته.... شبندر و بیلی جفتشون قپی میان.. اما بیلی تحویلت نمی گیره اخه.. شبندر تحویلت می گیره خوبه...
;;)

دکی و مادر ترزا ... مساله این نیست... وسوسه این است!!!:D

ALEN
2013/06/27, 11:40
دکتر جان خبر جدیدی از فایرا داری ؟
دیگه گوشه پرتفوی من داره کپک میزنه صورت مالی 12 ماهشو حسابرسی کرده؟ آخه واسه گزارش عدم اظهار نظر حسابرس بسته نگهش داشتن

مهربان
2013/06/27, 11:51
....ممد جان برا من دوغو دوشاب یکیه من ایکی ثانیه خلقم برمی گرده مشکلی از این باب ندارم...نه فعلا داره از فایرا تعریف میکنه.....بیلی که میمیره با من دوست بشه هی بانازو ادا با من صحبت کرد دید نه اینکارا با اونکاراش جور در نمیاد....بابا ادم رفیقی مثل تو داشته باشه دیگه دشمن برا چیشه.....من الان با فلورانس نایتینگلم...بدمت کوسه های خلیج همیشه فارس یه لقمه چپت کنن....

مهربان
2013/06/27, 11:53
دکتر جان خبر جدیدی از فایرا داری ؟
دیگه گوشه پرتفوی من داره کپک میزنه صورت مالی 12 ماهشو حسابرسی کرده؟ آخه واسه گزارش عدم اظهار نظر حسابرس بسته نگهش داشتن
...اره اوضاش خوب به بالاست آلن جان یعنی فکر میکنم بازای این مدت بسته بودن حال مشتی بده.....من 12 ماهه رو این شنیدم.....مقدار زیادی از موجودیانبارو داده اینور 3 ماهه اش محشره.....

مهربان
2013/06/27, 12:06
یادم آمد هان

داشتم میگفتم : آن شب نیز

سورت سرمای دی بیداد ها می کرد

و چه سرمایی ، چه سرمایی

باد برف و سوز وحشتناک

لیک آخر سرپناهی یافتم جایی

گرچه بیرون تیره بود و سرد ، همچون ترس

قهوه خانه گرم و روشن بود ، همچون شرم

همگنان را خون گرمی بود.

قهوه خانه گرم و روشن ، مرد نقال آتشین پیغام

راستی کانون گرمی بود.

مرد نقال – آن صدایش گرم نایش گرم

آن سکوتش ساکت و گیرا

و دمش ، چونان حدیث آشنایش گرم -

راه می رفت و سخن می گفت.

چوبدستی منتشا مانند در دستش .

مست شور و گرم گفتن بود.

صحنه ی میدانک خود را تند و گاه آرام می پیمود

همگنان خاموش.

گرد بر گردش ، به کردار صدف بر گرد مروارید، پای تا سر گوش :

هفت خوان را زاد سرو مرو

یا به قولی "ماه سالار " آن گرامی مرد

آن هریوه ی خوب و پاک آیین – روایت کرد :

خوان هشتم را

من روایت می کنم اکنون ...

همچنان میرفت و می آمد.

همچنان می گفت و می گفت و قدم می زد:

قصه است این ، قصه ، آری قصه ی درد است

شعر نیست،

این عیار مهر و کین و مرد و نامرد است

بی عیار و شعر محض خوب و خالی نیست

هیچ- همچون پوچ- عالی نیست

این گلیم تیره بختیهاست

خیس خون داغ رستم و سیاوش ها ،

روکش تابوت تختی هاست

اندکی استاد و خامش ماند

پس هماوای خروش خشم ،

با صدایی مرتعش لحنی رجز مانند و دردآلود، خواند :

آه ، دیگر اکنون آن عماد تکیه و امید ایرانشهر ،

شیر مرد عرصه ناوردهای هول ،

پور زال زر جهان پهلو ،

آن خداوند و سوار رخش بی مانند ، آن که هرگز

-چون کلید گنج مروارید

گم نمی شد از لبش لبخند ،

خواه روز صلح و بسته مهر را پیمان،

خواه روز جنگ و خورده بهر کین سوگند

آری اکنون شیر ایرانشهر

تهمتن گرد سجستانی

کوه کوهان، مرد مردستان، رستم دستان ،

در تگ تاریک ژرف چاه پهناور ،

کشته هرسو بر کف و دیوارهایش نیزه وخنجر،

چاه غدر ناجوانمردان

چاه پستان ، چاه بی دردان ،

چاه چونان ژرفی و پهناش ، بی شرمیش ناباور

و غم انگیز و شگفت آور.

آری اکنون تهمتن با رخش غیرتمند.

در بن این چاه آبش زهر شمشیر و سنان گم بود

پهلوان هفت خوان اکنون

طعمه دام و دهان خوان هشتم بود

و می اندیشید

که نباید بگوید هیچ

بس که بی شرمانه و پست است این تزویر.

چشم را باید ببندد،تا نبیند هیچ

بعد چندی که گشودش چشم

رخش خود دید ،

بس که خونش رفته بود از تن

بس که زهر زخمها کاریش

گویی از تن حس و هوشش رفته بود و داشت می خوابید،

او از تن خود

- بس بتر از رخش –

بی خبر بود و نبودش اعتنا با خویش .

رخش را می پایید.

رخش، آن طاق عزیز، آن تای بی همتا

رخش رخشنده

به هزاران یادهای روشن و زنده...

گفت در دل : " رخش!طفلک رخش ! آه! "

این نخستین بار شاید بود

کان کلید گنج مروارید او گم شد

ناگهان انگار

بر لب آن چاه

سایه ای دید

او شغاد، آن نا برادر بود

که درون چه نگه می کرد ومی خندید

و صدای شوم و نامردانه اش در چاهسار گوش می پیچید......

باز چشم او به رخش افتاد – اما ... وای!

دید

رخش زیبا ، رخش غیرتمند ، رخش بی مانند

با هزارش یادبود خوب ،

خوابیده است آنچنان که راستی گویی

آن هزاران یادبود خوب را در خواب می دیده است........

بعد از آن تا مدتی دیر ،

یال و رویش را

هی نوازش کرد، هی بویید ، هی بوسید،

رو به یال و چشم او مالید...

مرد نقال از صدایش ضجه می بارید

و نگاهش مثل خنجر بود:

"و نشست آرام، یال رخش در دستش ،

باز با آن آخرین اندیشه ها سرگرم :

جنگ بود این یا شکار؟ آیا

میزبانی بود یا تزویر؟"

قصه می گوید که بی شک می توانست او اگر می خواست

که شغاد نا برادر را بدوزد

– همچنان که دوخت -

با تیر وکمان

بر درختی که به زیرش ایستاده بود ،

و بر آن تکیه داده بود

و درون چه نگه می کرد

قصه می گوید

این برایش سخت آسان بود و ساده بود

همچنان که می توانست اواگرمی خواست

کان کمند شصت خویش بگشاید

و بیندازد به بالا بر درختی، گیره ای سنگی

و فراز آید

ور بپرسی راست ، گویم راست

قصه بی شک راست می گوید .

می توانست او اگر می خواست.

m.r_moradi
2013/06/27, 12:08
عاشق اخوانم،خدا بیامرزدش...:x

لحظه ی دیدار نزدیک است،باز من دیوانه ام مستم،باز میلرزد دلم دستم،باز گویی در جهان دیگری هستم...

مهربان
2013/06/27, 12:10
...مراد...این یادگار بهترین دوستم بود....همون که بدعوتش اینجا اومدم و سیدی بود وارسته و در حرفه طب حق استادی بگردنم داشت....و من دوسش داشتم....:(

خودشکوفا
2013/06/27, 12:14
دکتر یه بار قرار بذار دوتایی بریم خدمت این دوستت...

داش مهدی
2013/06/27, 12:44
دکتر منتظر جوابتم.. یا الله .. دیر شد ها...

محمد جان، خودتو گول نزن
خیلی چیزها تو جامعه و محیط اطراف هستن که آدم مسئولی مثل تو رو آزار میده.
حالا بخوای با درونگرایی و به قول خودت آرامش باشون برخورد کنی بحث دیگه ست
ولی بهت بگم بالاخره این حفظ آرامش تصنعی یه جا کار دست سلامتیت میده. دیدم که میگم

در ثانی همه مشکلات دو سر دارن، اگه اون طرف مشکل از شعور و انسانیت قد سوسک هم بارش نباشه، راه حلش پیف پاف یا دمپاییه
حالا اگه تصادفا زور و برش یارو هم قد الاغ باشه راه حلش فراره

سرت رو درد نیارم. تو این ده روزه دوباره(صدباره) احساس کردم ولمعطلیم. مخصوصا تو بورس که واسه دو زار سود خودمونو به در و دیوار میزنیم

این دو تا لینکو داشته باشید:
http://www.yazdannews.com/mirase-yazd/6201-%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87%E2%80%8C-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87%E2%80%8C-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AC%D8%B9%D9%81%D8%B1-%DB%8C%D8%B2%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%AD%D9%81%D8%A7%D8%B8%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DB%8C-%DB%8C%D8%B2%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F!!.html

http://www.yazdannews.com/mirase-yazd/6206-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D9%84%D8%AF%D9%88%D8%B2%D8%B1%D9%87%D 8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DB%8C-%DB%8C%D8%B2%D8%AF!-3-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%A8-%D8%B4%D8%AF.html

ببین با کیا دوماهه (البته ده روزه کنتاکتمون رودررو شده) داریم سروکله میزنیم
دارن خونه های مردمو میخرن متری 200 تومن، بندازن سر امامزاده. بعد قبرشو بفروشن متری 50 میلیون
بعد با متری 200 تومن الان اونی که خونشو بفروشه، یه جای درست و حسابی هم نمیتونه رهن کنه
حالا این وسط خار بافت تاریخی هم گ.... میشه
متاسفانه شعورشون قد سوسک و زورشون هم از یه طویله الاغ بیشتره
دیروز و امروز هم که تخریب با بولدوزر شروع شده بود و .....

خودشکوفا
2013/06/27, 12:49
پسرم داش مهدی اینگونه به نظر میرسه تو بین احساس خشم و هیجان عصبانیت تفاوتی قائل نمیشی...
همه ی راز من اونجاست....

خودشکوفا
2013/06/27, 12:56
چی؟ این مجموعه مطالب را اهدا می کنم به دوست خوبم ممرضا...
چرا؟ محض ارا... هویجوری...

نگاهی به خشم و عصبانیت

قسمت اول
درود به یاران بورسی

پیرو قولی که به خودم و مهربان و ممرضا داده ام مطلبی خواهم نبشت پیرامون عصبانیت. دراولین پست نگاهی کوتاه به خشم و عصبانیت و تفاوتشان خواهم انداخت و در ادامه 7 مرحله ای که هیجان عصبانیت تشکیل می دهند را شرح کوتاهی می دهم. در پست های آینده نیز با مثال هایی عملی شکل گیری آن ها در افراد را بررسی می کنم.

بین خشم به عنوان یه احساس (feeling ) و عصبانیت به عنوان هیجان (emotion) باید تفاوت قائل شد.

احساس پیام و ادراکی هست که در مغز ما با تجزیه و تحلیل رخدادها پیدا میشه و در نتیجه این تحلیل حالتی مثبت یا منفی درون ما شکل می گیره, مثلا کسی به شما می گه بی سواد و مغز شما با تحلیل واژه بی سواد و بار منفی که براش قائله پیامی تلخ و منفی مخابره می کنه و ما احساس و حالت بدی پیدا می کنیم.
اما هیجان رفتاری هست که بر مبنای تحلیل برگرفته از احساس از ما سر می زنه و نمودش می تونه گفته ای یا حالتی در بدن و رفتار تندی باشه. مثلا بعد از حالت منفی ناشی از شنیدن واژه بی سواد شما فحش می دین یا تو گوش طرف می خوابونین یا پلک شما می پره و صورتتون قرمز می شه....

هر انسان سالم در طول روز چند بار ممکنه احساس خشم رو تجربه کنه اما معتقدم به نسبتی که از نظر روانی متعادله ازش هیجان عصبانیت کمتر بروز می کنه. زیرا در همون مرحله ادراک و تجزیه و تحلیل از اتفاقات ناخوشایند با تفکر درست و نگاه منصف و واقع بینانه ای که به موضوعات داره احساس منفی خشم رو مدیریت می کنه و هیچ اتفاقی نمی افته. می تونم با یه تشبیه قضیه رو اینطوری بشکافم واستون... انسان در طول حیات مانند یه اتومبیله که در جاده ای در حال حرکته. فکر می کنم همه قبول داریم ی ماشین زمانی می تونه با امنیت حرکت کنه که مسیر راست خودش رو بره و هرگونه پیچش به سمت چپ و راست امکان واژگونی یا چپ کردن ماشین رو به وجود میاره... حالا میشه گفت این هیجانات و رفتارها هر یک در حکم یه پیچش به چپ و راست می باشند...

در نتیجه مطلوب ما مدیریت بر هیجان عصبانیت هست که از نظر من روش آن همان جلوگیری از پیدایش آن هست. یعنی هر کاری که برای دفع این حال بد باید کرد در مرحله آغازین احساس و ادراک هست والا وقتی ماشین از جاده خارج شد و چپه شد که دیگه کنترلش مفهومی نداره. به این معنا که در زمان بروز احساس خشم با نگاه و تفکر دقیقی مانع از حرکت روان انسان به سمت پله بعد یعنی هیجان عصبانیت شد.

برای این منظور در پست بعدی 7 پایه استدلال فکری که مغز بر مبنای آن ها به احساس خشم می رسد رو بیان می کنم و با اشاره به ایرادات و لغزشهای منطقی و علمی این مراحل در نهایت به توانایی جلوگیری از شکل گیری خشم و عصبانیت خواهیم رسید....

ادامه دارد...

داش مهدی
2013/06/27, 12:59
گاهی اگه جواب ابلهان رو با خاموشی بدی، سکوتت رو واسه خودشون علامت رضا تعبیر میکنن

خودشکوفا
2013/06/27, 13:12
داش مهدی جان ..عسلم.. گلم..
مملکت قانون داره.. تو بهم بگو کسی رفته شکایت کنه؟؟؟ کارشناسان اعلام کرده اند که بافت تاریخیه یا فرسوده؟؟؟ تا این چیزا معین نشه که نمیشه همه رو متهم کرد... عشق اول و آخرم!!!!
یه پیشنهاد دارم. رستگاری در شاوشنک رو یه بار ببین..
پ.ن.
برات سو تفاهم نشه.. مفهوم عصبانی نبودن مساوی با ساکت موندن نیست.. به تجربه دیده ام آدم عصبانی حتی به حق طبیعیش هم نمیرسه... من عصبانی نمیشم اما حرفم رو میزنم و اعتراض هم می کنم.. محض اطلاعت این روزها در کمال آرامش دارم پیگیری افشای یه باند احتمالی اختلاس در بیمه دانای بوشهر رو می کنم.. اگه بدونی وسطش چقدر می خندم!!!

داش مهدی
2013/06/27, 14:11
داش مهدی جان ..عسلم.. گلم..
1-مملکت قانون داره.. 2-تو بهم بگو کسی رفته شکایت کنه؟؟؟ کارشناسان اعلام کرده اند که بافت تاریخیه یا فرسوده؟؟؟ تا این چیزا معین نشه که نمیشه همه رو متهم کرد... عشق اول و آخرم!!!!
یه پیشنهاد دارم. 3-رستگاری در شاوشنک رو یه بار ببین..
پ.ن.
4-برات سو تفاهم نشه.. مفهوم عصبانی نبودن مساوی با ساکت موندن نیست.. به تجربه دیده ام آدم عصبانی حتی به حق طبیعیش هم نمیرسه... من عصبانی نمیشم اما حرفم رو میزنم و اعتراض هم می کنم.. محض اطلاعت این روزها در کمال آرامش دارم پیگیری افشای یه باند احتمالی اختلاس در بیمه دانای بوشهر رو می کنم.. اگه بدونی وسطش چقدر می خندم!!!

محمد داداش گلم، اصلا پدرم، پدربزرگم، جنتی ام :D
1- این جمله اعتقاد قلبیته؟ واسه من که اعتقاد اونجامم نیست
مطمئنی دیشب چیزی نزدی پیش بچه ها؟>:)

2- ما که پشم نیستیم. خودشون از شورای شهر بهمون خبر دادن که ما زورمون نمیرسه. فشار از پایینو خیلی ملو شروع کنید که جری نشن( که شدن البته بیشتر به خاطر نتیجه انتخابات)
من که بافت تاریخی و اینا به ت.... نیست(بیشتر به خاطر مردم اونجا جیزم)، هرچند که دوستای هنر و معماریمون که خیلی خوب هم همکاری میکنن واقعا دغدغه دارن.
ولی بافت تاریخیه به ثبت هم رسیده. الان هم اگه خبر رو جرس و اینا نزده بودن خیلی راحت تر بودم، نگران دانشجوهایی هستم که اون هفته رفتن جلو فرمانداری

3- شاوشنک رو حسابش دررفته چندبار دیدم، اگه بگی دوباره هم میبینم
فقط مشکلش اینه که باید 3 تا دیگه هم فیلم روش ببینم
جانگو، به سوی خوشبختی و جان کیو
هر وقت احساس میکنم مشکلات داره ...م میذاره، این چهارگانه رو میبینم آروم و قوی میشم

4- بهترین عکس العمل اینه که طرف فکر کنه عصبانی هستی در صورتی که شیرفلکه عصبانیتت دست خودت باشه;)
ممد موارد با هم فرق فوکوله، فکر کن بخوای جلوی یه روانی رو بگیری که تا 5 دقیقه دیگه یکیو میکشه، بازم وسطش خندت میاد
بابا تو دیگه کی هستی

خودشکوفا
2013/06/27, 20:03
داش مهدی جوابش طولانیه و من بی انرژی برای حرف جدی نگاشتن!!:D
یه بار تلفنی مشکل تو رو به صورت بنیادین جراحی و ریشه کن می کنیم... به گونه ای که از فرداش اگه مندی انگشت به سوراخ صندوق صدقات سر کوچه تون کرد هم بگی به یه ورش... /:)
پ.ن.
مثبت اندیش باش.. منظورم یه ور صندوق بودا0:-)

خودشکوفا
2013/06/27, 23:47
دوستان خوبم محبت کنند و بیان بنویسن بزرگترین حسرت زندگیشون چیه....:)

بزرگترین حسرت خودم اینه که دست نجنبوندم و صفحه ی آخر تاپیک بیلی و مکالمه عاشقانه مهری و بیل رو ذخیره نکردم:((

اونجایی که این دو بزرگوار به سر کچل هم گیر داده بودند از درخشان ترین قله های ادبیات مشرق زمینه:D

ازین به بعد تلاش می کنیم هر از چندی تکه هایی از اون شاهکار ادبی هنری عشقی فلسفی رو بازخوانی کنیم و برای باقیمانده عمرمون توشه ها برگیریم...0:-)

مندی
2013/06/28, 01:53
دوستان خوبم محبت کنند و بیان بنویسن بزرگترین حسرت زندگیشون چیه....:)

-)

ممد جان ..من بزرگترین حسرت زندگیم اینه که چرا اون چارپایه ای که تو تاپیک خارج از عرف گذاشتم رو گنده تر نکشیدم=))=))=))=))

خلاصه مهری جون ازم راضی باش:D

m.r_moradi
2013/06/28, 02:25
بزرگترین حسرتم اینه که چرا مثل احمق ها اون رشته ای که دانشگاه تهران قبول میشدم رو تو فرم انتخاب رشته وارد نکردم!!!

البته راضیم به رضای خدا...

Hamid Broker
2013/06/28, 02:31
بزرگترین حسرت زندگیم اینه که هیچوقت حسرت رو درک نکردم...

خودشکوفا
2013/06/28, 02:56
جالبه که از تعریف حسرت دوستان, دارم ابله ترین نفر تاپیک رو هم پیدا می کنم:D
بله.. خودشه.. مندیییییییییی<:-p<:-p

ALEN
2013/06/28, 09:36
حسرتم اینه که چرا با دوست دختر قبلیم بهم زدم (خاک تو سرش سه سوت شوهر کرد) البته یکم تکراری شده بوود الان که فکر می کنم میبینم خیلیم دوسش نداشتم =((
فکر کنم کارم درست بود
فکر کنم این دوست دختر جدیدمم بد نیستا :-?
شاید یه جدید تر بد نباشه =P~
برم دنبالش فعلا بای ;;)
مرسی دکتر این تاپیکو گذاشتی آدم مجبور میشه یکم فکر کنه ;):-?

Amirhm
2013/06/28, 14:25
Hope Floats -1998 با اینکه رتبش تو IMDB عدد پایین 5.5 ثبت شده ولی بدکم نیست راستش داشتم دنبال منبع این آهنگ (http://s3.picofile.com/file/7822161719/Bryan_Adams_When_You_Love_Someone.mp3.html) میگشتم که بهش رسیدم بازی ساندرا بولاک بنظرم خیلی قشنگ بود .بنظرم رتبه 6.5 براش مناسبتره ! /:)
محمد جان فیلمهایی که بعنوان آواتارت انتخابشون میکنی همه رو میبینم از سلیقت تو زمینه علمی تخیلی لذت میبرم کاش فیلمهایی رو که بنظرت خوبن رو معرفی کنی راستی فیلم Total Recall رو دیدی ؟ در دو نگارش یکی 1990 با بازی آرنولد یکی هم 2012 با بازی کولین فارل . این جناب کولین فارل یرای من یاد آور دو فیلم فوق العاده In Bruges (http://www.imdb.com/title/tt0780536/) و Minority Report (http://www.imdb.com/title/tt0181689/) هستن .

خودشکوفا
2013/06/28, 15:13
سلام
امیر جون مخلصم...:x
برادرم واسه این که تو و حمیدبروکر علایق سینمایی تون رو با من دنبال کنید یه تاپیک ساخته ام در تالار فرهنگی که خودت هم جاش رو بلدی..:D
مطالب سینمایی رو اونجا اگه طرح کنین حتما خودم رو موظف می دونم جواب درخوری بدم... به نظرم همین پستت رو اونجا هم بیار... بذاریم سوال و جوابا از حالت مسیج و انفرادی خارج بشه و دیگران هم استفاده کنند... مثل دو سه پیشنهاد فیلمی آخرم...قابل توجه حمید بروکر عزیز هم می تونه باشه...;)

پ.ن.1 باز هم لینکشو می ذارم.. انقد اینکارو می کنم تا دکی مجاهد رو تبدیل به اسپایدرمن کنم!!!
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2356

پ.ن.2
اگه مشکل زبان نداشته باشین همین الان میشد حدود 100 لینک تورنت رو براتون تو نت بذارم به برترین آثار تاریخ سینما.. از ژاپن تا فرانسه.. از امریکا تا آلمان.. از صامت تا 2010... تقریبا همه گونه ها رو در بر می گیره.. این مجموعه رو خودم برای 3 ماه اینده باید دانلود و نگهداری کنم... اگرم حالشو ندارید بذارید بیام تهران بعد یه فکری می کنیم.../:)
http://www.mediafire.com/download/ui0e9nhni5f12h5/TORRENTS.zip
شمردم 98 فیلم بود...

پ.ن.3
امیر جون درباره فیلمی که ذکر کردی نکته جالب اینه که بیشترین طرفدارانش خانمهای بالای 45 سال و بیشتر مخالفانش پسران زیر 18 سال بودند... نه فروش موفقی داشته, نه نظر منتقدین رو به خود جلب کرده و نه توجه سینمادوستان رو برانگیخته... دیگه من چی بگم... انقد شاهکار ببین تا این آثار اصلا به چشمت نیان... :->

مهربان
2013/06/29, 10:16
...به جان جمیع جمع وقتی در تاپیک رو باز میکنم و اینطور یاران تاپیک رو دور هم جمع میبینم دچار انچنان انبساط خاطری میشم....دچار انچنان انبساطی میشم....آنچنان انبساطی ....حالا ولش کن....
...ممد....هیچ دقت کردی محسن محتاری چه زرنگ بازی در میاره....سریع در تاپیک رو باز میکنه پستشو میزاره دوباره قفلش میکنه.....ممد تاپیک محسنم تو برنامه بزار....:D:D
...سلام به همه اتون و ممد از طرف من دست همه اتونو میبوسه....
....روز 5 شنبه به آریانپور به جهت گذروندن کلاسهای ایلتس واصل شدم.....روز تعیین سطح بودکه باید ساعت 3 اونجا میبودم...خلاصه ما تا خشتک مشتکو جمع کنیم بریم اونجا هن هن کنان خودمونو بندازیم تو کلاس listeningتموم شده بود....قبل از امدن داشتم فکر میکردم که چرا من وقتمو اینطوری تلف کردم و بهتر بود مستقیم میرفتم ایلتس رو امتحان میدادم تا یه 6-6.5 میگرفتم ....لامصب هر جا میخوای بری حتی اگر زبان بومیش با این فرق داشت هباشه ایلتس میخوان...بی شعورا.......خلاصه رفتیم تو دیدم همه نشستن یه پیر مردی هم پشتش به منه داره نوشت های روی دیوارو میخونه...از اینا که شلوارشون با این دوبنده ها که کمرو دور میزنه ....آدما میبندن بامزه میشن...اره همونا....رفتم جلو گفتم hello....خیلی قیافه ام مضحک شده بود....برنگشت...دوباره گفتم...برنگشت...دوباره دوباره....دیدم فایده نداره....اووهوم....اوهومم...یه دفه برگشت ترسید...منم ترسیدم....
....اومدم انگلیسی حرف بزنم خسته هولم شده بودم انگلیسیم بیشتر به قوقولی قوقو میمونست....دیدم فایده نداره طرفم فقط میخواد انگلیسی حرف بزنه رفتم تو کار پانتومیم....ب ایما اشاره...خلاصه فهمید گفت بابا بیشینن...حالا من کاغذا رو گرفتم با دوتا کیف خودکارم ندارم...ای بدبختی...دیگه درنگ جایز نبود دختره که جلوم نشسته بود چقدر ناز...مداد...مداد نوکی...مداد تراش...خودکار سبز ..ابی ...چنگ زدم مداد نوکی رو گرفتم یه thank uگفتم....هینیگا میکردم نمیفهمیدم چی به چیه بدبختی...قسمت اولو که ننوشتم...ناظر آزمون منو با تعجب نیگا میکرد....
....خلاصه با هر بدخبتی بود قسمت 2-3 رو نوشتم رفتیم که بریم مرحله بعد یه متن داده بودن بخونیم بعد استنباطمونو بنویسیم اصن یه دری وری هایی ...یه اوسکولی تو برزیل به این نتیجه رسیده بود که این سب ک وشیوه اموزش در زندگی واقعی بیشتر از 3-4 درصد بکار نمیاد و اون یه موسسه ایجاد کرده بود خلاصه ا این جفنگااا...حالا باید استنباطمونو مینوشتیم....خلاصه یه وضیییییی....
...امتحان تموم شدو اومدیم پایین من تو boardدنبال تایم کلاسای ایلتسم میگشتم که 7-8 ماهه بزنم زیر گوشش...
..خلاصه اونجا دختر پسرایی همچون حوری وغلمان دور هم جمع شده بودند اب نارگیل میخوردن یکی از نیویورک میگفت یکی از لندن یکی میگفت بابام برام جت اسکی خریده خرابه قطعاتش گیر نمیاد ما هم مثل اوسکولا دستمون تو دماغمون تنها کسی که تریپ کاری و عیالواری داشت من بودم...منم نامردی نکرده بودم نشسته بودم رو یه صندلی کیفمو گذاشته بودم رو صندلی کناری....همچنان دست تو دماغ....
...speakingاتاق شیشه ای در بازی بود که یکی از مدرسین اونجا مینشست و با بچه ها بین یه ربع تا 20 دقیقه صحبت میکرد....درم باز بودو همه هم بیرون در کاملا شنوا بودن...طرف که میاومد بیرون با دست و هلهله و هورا ازش استقبال میکردن....
..نوبت بنده حقیر که شد طرف فهمید من مصیبت زده با این جغله پغله ها...ببخشید اینو یادم زفت بگم(...اصل بد نیکو نگردد انکه بنیادش بد است)...رفتیم توو...بازم گفتمhelllooo....طرف به انگلیسی گفت چرا listeningرو ننوشتی ....میخواستم بگم شیفت بودم آقا هر کاری میکردم جمله اش نمیاد بیرون..هی زور میزدم چشام داشت از کاسه میاومد بیرون هیی اوووو اووو میکردم طرف همینطور مونده بود من چرا اینجوری شدم...بعد به انگلیسی گفت میخوای شما هم فرار کنی...باز من گوز تو..نم گیر کرده بود...لامصب میفهمیدم...منو میگییی....خیس عرق...تف....آبروریزی شد...با اون تیپ و یالو کوپال...بعد از یکی دوتا سوال دیگه اصلا طرف از دقیقه پنجم شیشم دیگه بیخیال شد...برگشت گفت ببین اقای دکتر اینجوری شما حداقل 1.5 کار داری...گفتم من وقت زیادی ندارم....گفت دکتر جان...شما نیاز به مهارتهای گفتاری داری نه اینکه بعد از هر سوال مثل بز بشینی منو نیگا کنی:D....من اشک تو چشام حلقه زد....:D...کاری هم نمیشد کرد....یه چیزی رو کاغذ نوشت....من گرفتم اومدم بیرون ...مگه توان بود که سرمو بالا ببرم....جلو اونهمه دختر وپسر ....کاغذو گرفتم رفتم سمت پذیرش....گفت دکتر جان کی وقت داری ...گفت برا ایلتس ؟؟؟..گفت نههه...برا elementary 1-2...میدونید کجاست.....شما اطفال و نوزادا رو دیدی که یه کتاب apple catمیدون دستشون....این stageبنده یدونه بالای اوناست....یعنی من باید 3 تا ...3 تا...stageدیگه رو رد کنمتا تازه برسم پری ایلتس...هر stage هم 1-4 هست....فکر میکنید عمر من کفاف میده....؟؟؟؟:(:((

ALEN
2013/06/29, 10:22
دکتر جان باهنر خریدم روند قبلی رو شکوند ایشالا یه 25 % داره ;)
با بقیه سبدم که میزنم این دوست دختر جدیدم خوب میرقسه :))
با این قضیه حسرت باعث شدی 6 تا دوست دختر دیروز به سبدم اضافه شه خدایی حال داد :)

مهربان
2013/06/29, 10:37
....آلن عزیز...خودمو متعلق و وقف شما نسل جوون میدونم....باهنرو با صدتا کلک خریدم باور نمیکنی....یه 3 تومن داری تا سر برج بریزی به حساب....

ALEN
2013/06/29, 10:48
0 ام دکتر امروز تا خرخره باهنر خریدم :)

خودشکوفا
2013/06/29, 10:57
دکتر کجایی؟؟
به دادم برس که بیرون روی و حالت تهوع شدیدی دارم......

sinashavandi
2013/06/29, 11:06
دوستان فباهنری خدا بهتون صبر بده دکتر وارد سهم شد

مهربان
2013/06/29, 11:06
....ممد...چه تلفن قدم خوش یمنی داری...دیشب که بهت گفتم بزرمریضو ببنیم بیام....یه بخیه مامان بود....
....tab metronidazol 250
....tab dompridon 10mg
....tab diphenoxilat....
....serum ringer 1 liter....
...amp plasil....
....amp dicyclomin.....
..amp cefazolin 500..نباید به پنی سیلین و همخانواده ها حساسیت داشت هباشی....
...amp b12+bcomplex
....amp vit b6
....تماس با امور کفن و دفن بهشت زهرا.....

مهربان
2013/06/29, 11:19
دوستان فباهنری خدا بهتون صبر بده دکتر وارد سهم شد
...شب بخیر.....سینا جان....دیگه ما داریم یواش یواش رفع زحمت میکنیم...ببین کی بهت گفتم...این سهم از اون دسته سهامیه که تا اخر سال چندین بار نوسانای خوب و در انتها یه تعدیل سود مشتی بده....

خودشکوفا
2013/06/29, 11:23
نه بابا .. حساسیت دارویی چیه؟؟؟ اول صبح خوب خوب بودما... یه اشتباه کردم دو دقه تاپیک فولای و چی خریدی چرا؟؟ رو باز کردم... پستای خنک و مزخرف و بی مزه ی این مراد چلمنگ رو که خوندم اسهال استفراغ شدیدی گرفته ام!!!:D

nadan
2013/06/29, 11:35
بزرگترین حسرتم اعتماد به دوستانی بوده که امتحانشون نکرده بودم

وحید نصیری
2013/06/29, 12:27
دکتر جان خوب میگفتی ...

عای واظ این شیفط .... (لهجه ثوث امیریکن ) اینطوری سطحت تغییر میکرد البته اگه با لگد پرتت نمیکردند ....

دکتر دستم به دامنت .... دچار یه مشکل شدید شدم ......

از زیر کلیه راست تا روی :"> ( اسم علمیش چیه ؟) دچار درد گهگهایی میشم و گاهی وقتا سمت راستیه درد شدیدی میگیره ....... مشکل چیه ؟

اینم بگم که من تقریبا 7 ساله بیمارستان یا مطب نرفتم فقط یه بار 7 سال پیش به علت در رفتگی مچ پا به دکتر مراجعه کردم که تو ورزش در رفته بود ..... یه دفترچه روستایی هم دارم که چهارسال پیش باید تمدید میکردم و نکردم .... خانوادگی کم مریض میشیم .....

خلاصه دکتر از کلیه سمت راست تا توپ سمت راستی و ایضا خود توپه درد داره .... کجا باید برم چی باید بخورم از چی باید پرهیز کنم .... خلاصه چی بکنم ؟ یه خورده نگرانم

از لحاظ روحی هم یه یکی دوماهی هست حوصله هیچی ندارم ... نه خودم نه رفیق و نه خانواده .... اعصابم نسبت به قبل خیلی بیشتر میریزه به هم ..... بگو چه مرگمه ؟

برد غیور مردان ایرانی هم بهت تبریک میگم .... ایشالا قسمت بشه پزشک تیم والیبال بانوان ایتالیا بشی از سوئد بهتره تیم شناشون هم بدک نیست.... دکتر رو زبان ایتالیایی کار کن اول هم از فحشاش شروع کن

وحید نصیری
2013/06/29, 12:38
Hope Floats -1998 با اینکه رتبش تو IMDB عدد پایین 5.5 ثبت شده ولی بدکم نیست راستش داشتم دنبال منبع این آهنگ (http://s3.picofile.com/file/7822161719/Bryan_Adams_When_You_Love_Someone.mp3.html) میگشتم که بهش رسیدم بازی ساندرا بولاک بنظرم خیلی قشنگ بود .بنظرم رتبه 6.5 براش مناسبتره ! /:)
محمد جان فیلمهایی که بعنوان آواتارت انتخابشون میکنی همه رو میبینم از سلیقت تو زمینه علمی تخیلی لذت میبرم کاش فیلمهایی رو که بنظرت خوبن رو معرفی کنی راستی فیلم Total Recall رو دیدی ؟ در دو نگارش یکی 1990 با بازی آرنولد یکی هم 2012 با بازی کولین فارل . این جناب کولین فارل یرای من یاد آور دو فیلم فوق العاده In Bruges (http://www.imdb.com/title/tt0780536/) و Minority Report (http://www.imdb.com/title/tt0181689/) هستن .

سلام

امیر جون درباره فیلمی که ذکر کردی نکته جالب اینه که بیشترین طرفدارانش خانمهای بالای 45 سال و بیشتر مخالفانش پسران زیر 18 سال بودند... نه فروش موفقی داشته, نه نظر منتقدین رو به خود جلب کرده و نه توجه سینمادوستان رو برانگیخته... دیگه من چی بگم... انقد شاهکار ببین تا این آثار اصلا به چشمت نیان... :->

امیر جون حقیقتا سوالی ذهن منو درگیر کرده ...... خودت قبل از اینکه بپرسم جواب بده .. :)

Amirhm
2013/06/29, 13:38
امیر جون حقیقتا سوالی ذهن منو درگیر کرده ...... خودت قبل از اینکه بپرسم جواب بده .. :)

من قویا تکذیب میکنم ! :D

has456
2013/06/29, 15:20
سلام به دوستان تاپیک
من چند وقتی بود نبودم تازه اومدم سری زدم دیدم این چند روزه چه قدر خبر بوده جریان مندی و افتابه و بیل گیتس و دکتر و ...
بسلامتی بعد از 20 روز که رفتم کارگزاری بانک کشاورزی بالاخره امروز شناسه کاربری online رو گرفتم .
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند حالا چی بخرم ....;;)

ALEN
2013/06/29, 15:34
سلام به دوستان تاپیک
من چند وقتی بود نبودم تازه اومدم سری زدم دیدم این چند روزه چه قدر خبر بوده جریان مندی و افتابه و بیل گیتس و دکتر و ...
بسلامتی بعد از 20 روز که رفتم کارگزاری بانک کشاورزی بالاخره امروز شناسه کاربری online رو گرفتم .
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند حالا چی بخرم ....;;)
سلام با اجازه برادر بزرگوار دکتر مهربان
به نظر من باید خریداتو زودتر میکردی چون یکم به روز تحریم جدید آمریکا نزدیک شدیم
فکر کنم منطقی تر باشه تا 3 شنبه یا 4 شنبه صبر کنی و در منفی خریداتو تکمیل کنی .
پرسود باشین

ALEN
2013/06/29, 15:48
این بیلی کیه انقدر تو جوه ه ه ؟!!!

manazmerrikh
2013/06/29, 15:58
این بیلی کیه انقدر تو جوه ه ه ؟!!!

بابا منم جرئت نمیکنم ازش سوال بپرسم
به چی مشکوکه آخه؟

ALEN
2013/06/29, 16:33
کلا حس کرده واقعا بیل گیتس ه
جو دیگه آدم میره بالا
دوباره میاد پایین
دلش هوای دکتر و میکنه ، دکترم که همیشه آماده رفت جوابشو داد ;)

Amirhm
2013/06/29, 16:47
جهت تنویر افکار عمومی ! هالوپریدول (http://anjoman.tebyan.net/newindex.aspx?pid=17257&threadID=394349) =))

خودشکوفا
2013/06/29, 18:25
دکتر مهربان عزیز با سلام و عرض ادب و احترام:-&

ای جالینوس و بقراط زمان:^o
بنا به حرمت نون و نمکی که با هم خوردیم باید به عرضت برسونم این مرداد نامرد می خواست من رو گول بزنه و شما رو تبدیل به کلنگ کنه...B-)
اما من در رفاقت شما خیانت نکردم و مثل شیر جلوش وایسادم و گفتم اگه یه بار دیگه به دکی حزبل بگی دکی ک... خونت رو می ریزم..:->
به جان مراد و ممدسن دارم راست می گم.../:)

باقی بقات:*:x

satyr
2013/06/29, 18:40
سندش موجوده داداش