PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حرکت در بازار سرمایه با مهربان

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۳:۰۳
بنام خدا
----------------

دوست که نه ،برادر عریزی دارم که باعث افتخار منست در محضرش دانش آموزم ،در طب که او استاد آنست افتخار من اینترنی اوست ،در بازار سرمایه هم که دانسته هایش بر همه روشنست ........
اما در این مکاره بازار رنگ و ریا ،چون او راستگو کمتر دیدم ، نه زدو بند برمیتابد نه دل به مطاع پوچ میسپارد که جوانمردیست که خصائل نیکش را از عیاران یادگار دارد ،استاد فتوتست و مردانگی ........

چندین سال قبل وقتی از فروم نویسی منصرف شدم ،عهد کردم وارد این وادی نشوم مگر در جایی با این مشخصات :

من دلم می خواهد خانه ای داشته باشم پر دوست ، کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند آرام ، گل بگو گل بشنو ، بر درش برگ گلی می کوبم ، با قلم سبز بهار می نویسم ای یار، خانه ی دوستی ما اینجاست تا که دیگر نپرسد سهراب خانه ی دوست کجاست ، هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفامان گردد شرط وارد گشتن شستشوی دلهاست شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست........

خوشحالم این فروم تا حال اینگونه بوده و خوشحالم که روز به روز افرادی به این فروم اضافه میشوند که خود استاد صفا و صمیمیتند ،از مهربان عزیز در خواست حضور در این جمع صمیمی را کردم و خوشبختانه بر بنده منت گذاشتند و درخواستم را اجابت گفتند ،بیصبرانه منتظر حضور این عزیزم ........

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۳:۲۴
ما هم از نوشته اي مهربان عزيز در سايتهاي همسايه استفاده كرده ايم.منتظر حضورشان هستيم

CAPTAIN NEMO
۱۳۸۹/۱۲/۱۲, ۲۳:۳۰
بهنامخدادکترجانبیادیگه عزیزمنازنکنولینازتممنخرید ارم.....

طيب
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۱۱:۴۶
باسلام
چي ميشه
همچنان منتظريم

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۱۲:۰۱
پشت ايدي مهربان معرفتيه كه يك چشمه آن به بنده نوعي رسيده است...
دكتر منتظريم

کاشف
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۱۳:۲۱
دکترجان سلام
اینجا همه منتظرنگارش زیبای حضرت عالی هستندماچشم انتظارمیمانیم.

مصطفی مصری پور
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۱۸:۱۶
دکتر کارش درسته ،همه جوره
خصوصا مربع،هذلولی روی :))

مسلم
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۱۸:۳۲
دوستانی که در بورکس عضوند لطفا برای دکتر مهربان از طرف بچه های سایت بورسی دعوت نامه بفرستند... احتمالا از وجود این تاپیک و این سایت خبر نداره...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۰۸:۴۲
....حمدوسپاس و ثنا ...به پیشگاه خداوندی که هر چند بنده رو از نعمت عقل بی بهره گرداند:sad2:....ولی به کرم و فضل ربوبیت دوستان خوبی رو به من ارزانی داشت که محبتشون به من مایه دلگرمی خاطر پریشانم و کلامشون ره توشه مسیر پر تلاطم زندگی من شد....
...در طول دوران فروم نویسی این حقیر از پارس پورتفولیو تا این فروم که در خدمت دوستانم با بسیار عزیزان و اگاهان چه در دنیای مجازی و چه در فضای خارچ بصورت حضوری برخورد و همسخن شدم و یاد خیلی از این دوستان برای من عزیز و محترم و دوستیشون باارزش بوده اما به جریت میگم هیچ دوست گرامی...که کلامی به جفا گفتم هیچ برادری در دل من به اندازه سید بزرگوارم همکار پیشکسوتم فرزاد گرامی نشسته و خاطر و قلب و یادم مشتاق دیدن اثری و رد پایی از این پیر و مرشد عزیزم نبوده...تا دست لطف الهی از استین بنده نوازیش بیرون امد و به نسیم سحری عطر دلاویز حضورش رو در این فروم به مشام جان من رسوند و زمانی که بر منت نهادو به دست مهرو عطوفتش کلبه ای که نه قصری در این فروم به این کمترین حبه کرد سر از پانشناخته کورکال کورمال به دنبال رد مهرو اشناییامدم...
...از علیرضا جمالی عزیز بانی سایت برای تشکیل محیطی حرفه ای و پر مهر خارج از تعلقات خاطر و وابستگی های جناحی وسیاسی تشکر میکنم و از حسن نظر و رای صایبش برای انتخاب یکی از زبده ترین بااخلاق ترین کاربران همه دوران نویسی من فرزاد عزیز به سمت نظارت افرین میگم...
....بهامید خدا...و یاری و نظر پرمهر دوستان...سعی میکنیم این فروم رو به جایگاهی که شایستگی اون رو داره برسونیم..از نظر لطف همه دوستان و عززان بویژه جوون اگاه و با محبت و محجوب محسن دوست خوبموسید عظیمالشان دوست من کاپیتان نمو و سایر عزیزان تشکر میکنم...حق یار همگی...

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۰۹:۳۰
مهربان عزیز ،
نثرت شیرین و دلنشین و محبتت به من زایدالوصف و پیوستست ،محبتی که نه سزاوارشم و نه لیاقتش رو دارم بل از سر کرم صاحب کرم به من ارزانی شده ،قدم برچشمانم گذاشتی ،افتخارم اینه زنگ رو برات به صدا دربیارم و لنگ رو جلو پات پهن کنم ،بسم الله .........

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۰:۰۸
...فرزاد گرامی برادر بزرگ من سالاری....
...به دوستانی که بند هر ودر خرید و فروشهای موشکاف و دقیقم :ezpi::biglaugh:همراهی میکنن عرض کنم که اینها رو مو به مو و پیوسته تعقیب کنن تا در فاصله زمانی 5الی 6 ماهه به سودی یکی دودرصد بالاتر از سود بانکی :smiling:دست یابند...نهایتشم دیدید که ترید ها به موفقیت قرین نیست که خوب جاشونو تو سبد عوض میکنیم...مثلا شیفت از سبد کوتاه مدت به بلند مدت....بنده الان 100 درصد سبدم بلند مدته ...:mi:...پس هوشیارانه تعقیقب کنید...فروش غپینو با 15 درصد ضرر...خرید گروه بهمن قبل از صف خرید...

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۰:۱۳
مهربان عزيز شپنا بخريم 560 خوبه؟

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۷:۵۳
مهربان عزيز شپنا بخريم 560 خوبه؟

....سلام عزیزم..متشکرم که منو به عنوان مشاور سهام سبد خودت انتخاب کردی...من فرم قرار داد رو بعدا به ای میلت میفرستم..عارضم که...ببین سهم مالیی نیست...یعنی خیلی لری برات بگم...سهم ÷ر استرس و همچین ستمیه...شاید تحلیل منو خیلی به دقت متوجه نشی یا کمی نمودارا و اعداد برات عجیبو گنگ به نظر برسه خلاصه اش اینکه تا اردیبهشت تا 670 -680 میبینم ولی چرا کالسیمینو انتخاب نمیکنی...یا اجازه نمیدی صدرا تا 180 اصلاح بشه برا موج 5-3 بره تا 500 بخری...یا فاراک کف قیمت...نیم نگاهی به چادر و معادن نداری...یا گروه بهمن تو همین رنج قیمتی...

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۸:۲۰
ممنون دكتر جان از لطفت
بنده به شما دورادور اردات داريم و در بوركس هم نوشته هاي شما را مطالعه مي كردم
خبهمن را دارم
فاراك هم خوبه ولي منتظرم صف صدرا جمع بشه تا تكليفشو روشن كنه
چادر رو شايد بعد عيد سوارش شدم

malavan
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۹:۰۳
بعضی وقتها با خودم می شینم می گم خدایا چطور ممکنه اون قدیمیها اینقدر باهوش و احیاناً زجر کشیده بودند که برای هر چیزی نشستند و ضرب المثل درست کردند
خوب حالا چی شده این را گفتم می گم اما قبلش ضرب المثل را بگم.... عدو شود سبب خیر
من از همین جا دست مریضاد به کاربرهای محترم و دوآتیشه بورکس از جمله جناب اسد :smiling:و بقیه می گم که باعث شدند بتوانیم از محضر اساتیدی خوبی مانند نظری ،،،، پناهی،،، راشین،،، استفاده کنیم
حالا که حضور دکتر مهربان را دیدم مصداق این شعر شد
همه چی آرومه،،، من چقدر خوشبختم

اونجا جناب آقای سرقندی سیم خاردار چند لایه کشیده و نمیذاره پشه هم وارد بشه
خلاصه خیلی خوشحالم که می تونم از مظهر تک تک این استید استفاده کنم البته اگر اجازه بدند:heart:

امپراتور7
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۹:۳۷
دکتر عزیز با اشناییتی که با مطالب بورکس شما دارم قطعا تاپیک مفیدی خواهد بود منتظر نقطه نظراتتون هستیم پرسود باشید

راشین
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۲۲:۳۹
مهربان عزیز خوش آمدید

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۵, ۰۶:۲۶
...با سپاس و تشکر از حضور دوستان خوبم راشین ملوان و امپراطور عزیز...برای من این حضور دوستان مثل سفر به دیاری دیگر و اشنایی با عزیزانی دیگر و ورود به حالو هوایی جدید داره...
..خیلی خوشحالم که راشین عزیز ...بانوی فرهیخته و ممتازو همچنان در این محیط قلم به دست و توانا میبینم....راشین عزیز...از اینکه مجدد مطالب ارزنده شمارو میخونم خوشحالم و از اون خوشحالتر اینکه ایران زمین چنین دخترانی رو تو دامان خودش پرورش داده..موفق باشید...

hitm@n
۱۳۸۹/۱۲/۱۵, ۰۷:۵۵
فکر کنم جمع دوستان با آمدن مهربان عزیز کامل شد

راشین
۱۳۸۹/۱۲/۱۵, ۲۰:۵۵
مهربان جان شما همیشه به من لطف داشتید ممنون

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۶, ۲۱:۲۲
...راشین عزیز حضور تو در هر فروم بورسی level اون فروم رو حداقل 3 پلاس بالا میبره...من زیر امضاها اثری ویادی از یکی از دوستان و عزیزان دیرین خودم در فرابورس میبینم...یاد ناهید و همدم عزیز هر دو بخیر...ناهید جان سلام میکنم و خوش امد میگم حضور شمارو...

malavan
۱۳۸۹/۱۲/۱۶, ۲۱:۳۹
مهربان خان مهربان :ezpi:
ای متخصص تحلیلهای ناب از فاسیمین
این بنده خدا نگین ساحل رویال هیچ خیری از این حفاری ننه مرده ندید همچنان که من ندیدم
خیر سرمون گفتیم خودمان که حفاری البته از نوع ملی اش کار می کنیم گه گداری یه پاتک ،، حالا با واسطه یا بی واسطه به این هدایت ا... منظورم همون خادمی خودمان است که یه زمانی مدیریت مهندسی مان دستش بود که حالا برای خودش مدیر عامل قدری شده،،، یه اطلاعاتی ، رانتی چیزی بگیرم ازش ،،، اما اصلا دم به تله نداد که نداد :Cry:
و ما همچنان اندر خم یه چندر قاز سود از این حفاری موندیم:Cry:
کجا بودیم
آهان
می خاستم بپرسم آیا این بنده خدا نگین ساحل می تونه یه تکون اساسی به این فاسیمین بده یا نه اون بقیه پولی هم که براش مونده اینجا نابود میشه:Question:
مرسی

LEON
۱۳۸۹/۱۲/۱۶, ۲۳:۱۹
ای جان.آقا دکتر.آقا این برادر منم داره پزشکی میخونه(یه پزیم دادیم)من دارم روش کار میکنم شما رو الگو کنه بیاد تو بورس مث من ورشکست شه
خلاصه مه مشعوف مندم دکی جون

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۷, ۱۰:۲۱
مهربان خان مهربان :ezpi:
ای متخصص تحلیلهای ناب از فاسیمین
این بنده خدا نگین ساحل رویال هیچ خیری از این حفاری ننه مرده ندید همچنان که من ندیدم
خیر سرمون گفتیم خودمان که حفاری البته از نوع ملی اش کار می کنیم گه گداری یه پاتک ،، حالا با واسطه یا بی واسطه به این هدایت ا... منظورم همون خادمی خودمان است که یه زمانی مدیریت مهندسی مان دستش بود که حالا برای خودش مدیر عامل قدری شده،،، یه اطلاعاتی ، رانتی چیزی بگیرم ازش ،،، اما اصلا دم به تله نداد که نداد :Cry:
و ما همچنان اندر خم یه چندر قاز سود از این حفاری موندیم:Cry:
کجا بودیم
آهان
می خاستم بپرسم آیا این بنده خدا نگین ساحل می تونه یه تکون اساسی به این فاسیمین بده یا نه اون بقیه پولی هم که براش مونده اینجا نابود میشه:Question:
مرسی
...سلام ملوان عزیز ...اقا خادمی و جوادی و هوشنگی رو ولش کن...خیلی موجز وخلاصه عرض کنم خدمت شریفت...تا مجمع نگهش دار زیر 1500 بامید خدا این سهمو با 150 سود مجمع نمیفروشی....دیروز صحبتی با حمید اعرابی عزیز تو بورکس داشتیم که به گفته ایشون و خوب شنیده های من که البته کمی کمتر بود اعلام سود 190 کالسیمین بزودی زود قطعیه....
..من نظرم اینه رو این قیمتا و کمی پایین تر یه نیم نظری رو کروی داشت هباشید یه 20 درصدی تا اردیبهشت حداقل توش هست...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۷, ۱۰:۲۴
ای جان.آقا دکتر.آقا این برادر منم داره پزشکی میخونه(یه پزیم دادیم)من دارم روش کار میکنم شما رو الگو کنه بیاد تو بورس مث من ورشکست شه
خلاصه مه مشعوف مندم دکی جون
...اقا تا اومدم تاپیکو بازکنم که چشمم به جمال اسمت روشن شد منو بردی به گذشته های دور دست و ژان رنو و ناتالی پورتمن و حرفه ای عجب فیلم تاثیر گذاری بود من از روزی که این فیلمو دیدم از طرفدارای پروپا قرص این دوتا هنرپیشه شدم که البته شنیده ام که ناتالی هم یه نیمچه کهخوب....ولش کن جاش اینجا نیست....به همقطار من سلام برسون و ببین اگه میخوای روش کار کنی وقت بیشتری بزار دیگه وقتی متقاعد شد به شهریور و مهر نکشه که تو تلاطم افت بازار و بگیرو ببند دوزار ده شاه بالا رفتن پایین اومدن باشه...یه چند چلسه فشرده همچین به روش امنیتی و اعتراف گیری روش کار کن جلسات فشرده تر الات شکنجه در دسترس ذهنی جسمی تا اخر سال دیگه متقاعد شده باشه...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۹, ۱۰:۳۱
....اقا ما از صبح نشستیم پای کامپیوترو این قیمت روی رو از کیتکو رفرش میکنیم و بر این باوریم که همونطور که در پای میز صبحانه 10 سال پیش با ای ندوجواهر چشمانمان برخورد هواپیماها رو با برجهای دوقلو دیدیم الان هم در خلسه فروریختن قیمتهای جهانی بسر میبریم یا خییررر...فلذا....خدایا....کالس مینو بفروشم؟؟؟...

arya
۱۳۸۹/۱۲/۱۹, ۱۸:۵۳
سلام اقا دیدیم تو تایپک دکتر مهربانیم گفتیم این دعا را مرقوم کنیم که خداوندا به انان که بدخواه مدخواه این دکتر مایند یا به کالسیمینش نگاه چپ کنند 1 هفته اسهال مکرر عنایت بفرما

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۹, ۲۱:۵۴
سلام اقا دیدیم تو تایپک دکتر مهربانیم گفتیم این دعا را مرقوم کنیم که خداوندا به انان که بدخواه مدخواه این دکتر مایند یا به کالسیمینش نگاه چپ کنند 1 هفته اسهال مکرر عنایت بفرما

...سلام اقامن فدات شم امین امین ....اسهالشم اسهال چرب باشه که با تست گزیلوز هم مثبت نشه....خدا قذافی رو که کالسیمین مارو به این روز انداخت ب هاسهال مسافرتی ای کولای انترو همورازیک مبتلا کنه ...یا شیگلوز...که خودم یه بار گرفتم میدونم چه دردیه....

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۲۰, ۱۲:۲۳
دكتر ناسلامتي تو سيدي دست خير داري بابا يه دعايي چيزي كن اين مردك قذافي كارش تموم بشه يه دنيا از شرش راحت بشن يه پيشنهاد دارم به هر كدوم از مريضهات بگو يه دست به دعايي براي سقوط اين مردك ببرن بالا....
پينوشت: ميترسيم قذافي بياد پايين اين عربها هم جو گير عربستان اوضاعش قمر در عقرب بشه اونوقته كه شپنا و شبريز يه 50 درصدي ميدن و مموتي كه كول كولش ميشه ...

اميرمحمدبورس
۱۳۸۹/۱۲/۲۰, ۱۹:۱۲
با سلام
فولاد مباركه،فولاد هرمزگان و معدن سنگان رت خريده.پشتوانه خوبي داره.6% گل كهر و 11 % چادرملو.30% ومعادن كه فكر كنم مي خواست بفروشه و طرح توسعه شهيد خرازي 2.5 مسليون تني ولي به زودي جواب نمي ده.به ديد 2 ساله عاليه. تا نظر دوستان چي باشه؟

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۰۹:۵۱
...صبح در حالي ساعت 10 از بستر خواب بلند شدم كه معني ضرب المثل سحر خيز باش تا...رو به خوبي و ملموس درك كردم...وقتي چشم هار ودر صبحي ديگر از بهار زندگيم كه ميره به سمت تابستونش و نگرانم پاييزش برسه باز كردم ديدم دراز كش در منظري روحاني و بسيار مقدس به سقف خيره شده ام...يك ان مثل هزاران بار در طول عمر شريف و كوتاهم گامن كردم كه باز پروردگار منو برا ماموريتي برگزيده كه وقتي ديدم سردرد ناشي از بيخوابي و شب زنده داري من در كنار دوستان در فضايي بيريخت واكنده از دود سيگار وجود نداره فهميدم كه بايد لااقل 7 ساعت خوابيده باشم....وقتي كه سعي كردم 5 حس اصلي رو جمع و جور كنم و با حس لامسه ساعت رو از گردن مجسمه بتهوون پايين بيارم ديدم بعلههه...10 صبحه...گفتم قبل از باز كردن تي اس اي اول بوركس و باز كنم از اه و ناله بچه ها ببينم بازار كجاي كاره...كه وقتي خيلي سهاداران و نعره زنان و گيس كشان از اطراف خودم فراري و دوان دوان ديدم فهميدم كه كجاي كار هستيم...زير چشمي نماد كالسيمينو باز كردم ...بعد اهسته اون چشم...بعدش جفت چشم...بعد ديدم كه حقيقت تابنده تر از اونيه كه تو با بازو بسته كردن پلكت بخواي تغييرش بدي...با جفت چشم خيره شدم و وحشتي عظيم رو كه در برابرم خودنمايي ميكرد بلع كردم...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۰۹:۵۴
دكتر ناسلامتي تو سيدي دست خير داري بابا يه دعايي چيزي كن اين مردك قذافي كارش تموم بشه يه دنيا از شرش راحت بشن يه پيشنهاد دارم به هر كدوم از مريضهات بگو يه دست به دعايي براي سقوط اين مردك ببرن بالا....
پينوشت: ميترسيم قذافي بياد پايين اين عربها هم جو گير عربستان اوضاعش قمر در عقرب بشه اونوقته كه شپنا و شبريز يه 50 درصدي ميدن و مموتي كه كول كولش ميشه ...
....سلام بر جوان نیکو کرفت کرتار محسن...این مریضای من اگر مستجاب الدعوه بودن برا خودشون دعا میکردن وقتی میان تو مطب طوری شروع به شکایت و فغان میکنن که یهو من خودمو وسط مشکلاتشون میبینم...ولی محسن اوضاع دنیا قمر در عقربه ها اونور سیل و زلزله اینور صاعقه وطاعون اونطرفتر اشکان رضوانی و شهرزاد پت پستچی و بیل گیتس...
...÷س یه چیزی...قیمت نفت بره بالا این پالایشگاهیا خوب میشن ....اره...من هی میگفتم اینا به چه وصلن چی باید چی شه تا اینا چی شن...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۰۹:۵۵
با سلام
فولاد مباركه،فولاد هرمزگان و معدن سنگان رت خريده.پشتوانه خوبي داره.6% گل كهر و 11 % چادرملو.30% ومعادن كه فكر كنم مي خواست بفروشه و طرح توسعه شهيد خرازي 2.5 مسليون تني ولي به زودي جواب نمي ده.به ديد 2 ساله عاليه. تا نظر دوستان چي باشه؟
....من موافقم..سرمایه گذاری بلند مدتو خوبی کردی...فقط یه چند درصد احتمال انقلابو تغییر دولت و برخورد سهابسنگ به فولاد مبارکه رو هم در نظر بگیر به اولادتم جای برگه سهامو نشون بده...یه تحلیل عنقریب از این سهم میزنم اینجاا...

mehran
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۰:۰۲
دکتر جان الآنه که بیان مطبو به جرم فعالیت هرمی ببندنا:shangol:

آخه دکتر...محسن...بورس...کلا مشکوکه:sad3:

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۰:۴۰
دکتر جان الآنه که بیان مطبو به جرم فعالیت هرمی ببندنا:shangol:

آخه دکتر...محسن...بورس...کلا مشکوکه:sad3:
...وقتی به نون شب محتاج باشی...وقتی بچه هات با چشمانی وق زده و جسمی نحیف و لاغر به تو خیره شدن به امید تکه نانی...فعالیت هرمی و استوانه ای هم میکنی...سمساری هم میزنی...

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۱:۱۲
درود بر برادر عزیزم
مهربان عزیز قصد عرض ارادت بود کران تا کران .... بنده فعلا بر لب جوی نشستم وگذر عمر میبینم نه خریدی نه فروشی ،آخ مهربان من ، عجب صفایی داره با جمعی از دوستان فارغ از بورس و قیل و قال دنیا و فارغ از مرگ و میر و زلزله و فارغ از قیمتهای جهانی ، نه مدت طولانی فقط یک روز بی هیاهو ...........
مرگ یک انسان فاجعه است ولی مرگ صدها انسان فقط آمار .......... :-(

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۲:۵۴
درود بر برادر عزیزم
مهربان عزیز قصد عرض ارادت بود کران تا کران .... بنده فعلا بر لب جوی نشستم وگذر عمر میبینم نه خریدی نه فروشی ،آخ مهربان من ، عجب صفایی داره با جمعی از دوستان فارغ از بورس و قیل و قال دنیا و فارغ از مرگ و میر و زلزله و فارغ از قیمتهای جهانی ، نه مدت طولانی فقط یک روز بی هیاهو ...........
مرگ یک انسان فاجعه است ولی مرگ صدها انسان فقط آمار .......... :-(
...سلام بر پیرو مرادو مرشدم و تنها پزشکی که بهش ارادت قلبی دارم...این اخری رو فقط افراد شاغل در این رشته متوجه میشن چیه...طبع زیبا پسند و خوش بین تو نازنینم این صحنه های پر از اضطرابو دلواپسیو رو اینطور عالی و در جمع دوستان میبینه فرزاد خودت دیگه تو این رشته هستی میدونی چه خبره داستان منم میدونی وقتی رزیدنت سال 4 قلب بگه قبض موبابلمو پولشو ندارم بدم تو بده یعنی چی...بقیه اشونم دارن پخشو پلا میکنن تو شهرستانا یکیشون کولیت عصبی گرفته اون یکی تیک پیدا کرده سیگار میکشه با خودش حرف میزنه....ولی فرزاد...جمع ما پزشکیا جمعه....چون بودنمون کنار هم مثل برگشتن یه تعداد سرباز قدیمی از میدون رزمه که تو دوره ها جمع میشن و از اینکه میبینن بقیه جان بدر بردن خوشحالن و متعجب...و منتظر شنیدن ماجرای زندگی...اون جمله اخریتم خیلی باحال بود من نشنیده بودم....نمونه اشو تو عراق بعد از بمبگذاریا میدیدیم دیگه شنیدن امار کشته ها ادمو خسته میکرد...

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۳:۴۷
...سلام بر پیرو مرادو مرشدم و تنها پزشکی که بهش ارادت قلبی دارم...این اخری رو فقط افراد شاغل در این رشته متوجه میشن چیه...طبع زیبا پسند و خوش بین تو نازنینم این صحنه های پر از اضطرابو دلواپسیو رو اینطور عالی و در جمع دوستان میبینه فرزاد خودت دیگه تو این رشته هستی میدونی چه خبره داستان منم میدونی وقتی رزیدنت سال 4 قلب بگه قبض موبابلمو پولشو ندارم بدم تو بده یعنی چی...بقیه اشونم دارن پخشو پلا میکنن تو شهرستانا یکیشون کولیت عصبی گرفته اون یکی تیک پیدا کرده سیگار میکشه با خودش حرف میزنه....ولی فرزاد...جمع ما پزشکیا جمعه....چون بودنمون کنار هم مثل برگشتن یه تعداد سرباز قدیمی از میدون رزمه که تو دوره ها جمع میشن و از اینکه میبینن بقیه جان بدر بردن خوشحالن و متعجب...و منتظر شنیدن ماجرای زندگی...اون جمله اخریتم خیلی باحال بود من نشنیده بودم....نمونه اشو تو عراق بعد از بمبگذاریا میدیدیم دیگه شنیدن امار کشته ها ادمو خسته میکرد...

مهربان عزیزم
پیرو مرشد و مراد که شمایی عزیز برادر ،من اگه مرید خوبی برای تو بزرگوار باشم نهایت افتخارم هست ،بحث پزشک و پزشکی هم که هزار توی غریبیست ....... بماند ......
اما این شعر از مهدی اخوان ثالث عزیز که بسیار زیبا سروده تقدیم تو بزرگ مرد و دیگر دوستان با نام خوان هشتم .......

یادم آمد هان

داشتم میگفتم : آن شب نیز

سورت سرمای دی بیداد ها می کرد

و چه سرمایی ، چه سرمایی

باد برف و سوز وحشتناک

لیک آخر سرپناهی یافتم جایی

گرچه بیرون تیره بود و سرد ، همچون ترس

قهوه خانه گرم و روشن بود ، همچون شرم

همگنان را خون گرمی بود.

قهوه خانه گرم و روشن ، مرد نقال آتشین پیغ