PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حرکت در بازار سرمایه با مهربان

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۰۱:۰۳
بنام خدا
----------------

دوست که نه ،برادر عریزی دارم که باعث افتخار منست در محضرش دانش آموزم ،در طب که او استاد آنست افتخار من اینترنی اوست ،در بازار سرمایه هم که دانسته هایش بر همه روشنست ........
اما در این مکاره بازار رنگ و ریا ،چون او راستگو کمتر دیدم ، نه زدو بند برمیتابد نه دل به مطاع پوچ میسپارد که جوانمردیست که خصائل نیکش را از عیاران یادگار دارد ،استاد فتوتست و مردانگی ........

چندین سال قبل وقتی از فروم نویسی منصرف شدم ،عهد کردم وارد این وادی نشوم مگر در جایی با این مشخصات :

من دلم می خواهد خانه ای داشته باشم پر دوست ، کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند آرام ، گل بگو گل بشنو ، بر درش برگ گلی می کوبم ، با قلم سبز بهار می نویسم ای یار، خانه ی دوستی ما اینجاست تا که دیگر نپرسد سهراب خانه ی دوست کجاست ، هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفامان گردد شرط وارد گشتن شستشوی دلهاست شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست........

خوشحالم این فروم تا حال اینگونه بوده و خوشحالم که روز به روز افرادی به این فروم اضافه میشوند که خود استاد صفا و صمیمیتند ،از مهربان عزیز در خواست حضور در این جمع صمیمی را کردم و خوشبختانه بر بنده منت گذاشتند و درخواستم را اجابت گفتند ،بیصبرانه منتظر حضور این عزیزم ........

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۰۱:۲۴
ما هم از نوشته اي مهربان عزيز در سايتهاي همسايه استفاده كرده ايم.منتظر حضورشان هستيم

CAPTAIN NEMO
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۰۱:۳۰
بهنامخدادکترجانبیادیگه عزیزمنازنکنولینازتممنخرید ارم.....

طيب
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۱۳:۴۶
باسلام
چي ميشه
همچنان منتظريم

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۱۴:۰۱
پشت ايدي مهربان معرفتيه كه يك چشمه آن به بنده نوعي رسيده است...
دكتر منتظريم

کاشف
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۱۵:۲۱
دکترجان سلام
اینجا همه منتظرنگارش زیبای حضرت عالی هستندماچشم انتظارمیمانیم.

مصطفی مصری پور
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۲۰:۱۶
دکتر کارش درسته ،همه جوره
خصوصا مربع،هذلولی روی :))

مسلم
۱۳۸۹/۱۲/۱۳, ۲۰:۳۲
دوستانی که در بورکس عضوند لطفا برای دکتر مهربان از طرف بچه های سایت بورسی دعوت نامه بفرستند... احتمالا از وجود این تاپیک و این سایت خبر نداره...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۰:۴۲
....حمدوسپاس و ثنا ...به پیشگاه خداوندی که هر چند بنده رو از نعمت عقل بی بهره گرداند:sad2:....ولی به کرم و فضل ربوبیت دوستان خوبی رو به من ارزانی داشت که محبتشون به من مایه دلگرمی خاطر پریشانم و کلامشون ره توشه مسیر پر تلاطم زندگی من شد....
...در طول دوران فروم نویسی این حقیر از پارس پورتفولیو تا این فروم که در خدمت دوستانم با بسیار عزیزان و اگاهان چه در دنیای مجازی و چه در فضای خارچ بصورت حضوری برخورد و همسخن شدم و یاد خیلی از این دوستان برای من عزیز و محترم و دوستیشون باارزش بوده اما به جریت میگم هیچ دوست گرامی...که کلامی به جفا گفتم هیچ برادری در دل من به اندازه سید بزرگوارم همکار پیشکسوتم فرزاد گرامی نشسته و خاطر و قلب و یادم مشتاق دیدن اثری و رد پایی از این پیر و مرشد عزیزم نبوده...تا دست لطف الهی از استین بنده نوازیش بیرون امد و به نسیم سحری عطر دلاویز حضورش رو در این فروم به مشام جان من رسوند و زمانی که بر منت نهادو به دست مهرو عطوفتش کلبه ای که نه قصری در این فروم به این کمترین حبه کرد سر از پانشناخته کورکال کورمال به دنبال رد مهرو اشناییامدم...
...از علیرضا جمالی عزیز بانی سایت برای تشکیل محیطی حرفه ای و پر مهر خارج از تعلقات خاطر و وابستگی های جناحی وسیاسی تشکر میکنم و از حسن نظر و رای صایبش برای انتخاب یکی از زبده ترین بااخلاق ترین کاربران همه دوران نویسی من فرزاد عزیز به سمت نظارت افرین میگم...
....بهامید خدا...و یاری و نظر پرمهر دوستان...سعی میکنیم این فروم رو به جایگاهی که شایستگی اون رو داره برسونیم..از نظر لطف همه دوستان و عززان بویژه جوون اگاه و با محبت و محجوب محسن دوست خوبموسید عظیمالشان دوست من کاپیتان نمو و سایر عزیزان تشکر میکنم...حق یار همگی...

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۱:۳۰
مهربان عزیز ،
نثرت شیرین و دلنشین و محبتت به من زایدالوصف و پیوستست ،محبتی که نه سزاوارشم و نه لیاقتش رو دارم بل از سر کرم صاحب کرم به من ارزانی شده ،قدم برچشمانم گذاشتی ،افتخارم اینه زنگ رو برات به صدا دربیارم و لنگ رو جلو پات پهن کنم ،بسم الله .........

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۲:۰۸
...فرزاد گرامی برادر بزرگ من سالاری....
...به دوستانی که بند هر ودر خرید و فروشهای موشکاف و دقیقم :ezpi::biglaugh:همراهی میکنن عرض کنم که اینها رو مو به مو و پیوسته تعقیب کنن تا در فاصله زمانی 5الی 6 ماهه به سودی یکی دودرصد بالاتر از سود بانکی :smiling:دست یابند...نهایتشم دیدید که ترید ها به موفقیت قرین نیست که خوب جاشونو تو سبد عوض میکنیم...مثلا شیفت از سبد کوتاه مدت به بلند مدت....بنده الان 100 درصد سبدم بلند مدته ...:mi:...پس هوشیارانه تعقیقب کنید...فروش غپینو با 15 درصد ضرر...خرید گروه بهمن قبل از صف خرید...

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۲:۱۳
مهربان عزيز شپنا بخريم 560 خوبه؟

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۱۹:۵۳
مهربان عزيز شپنا بخريم 560 خوبه؟

....سلام عزیزم..متشکرم که منو به عنوان مشاور سهام سبد خودت انتخاب کردی...من فرم قرار داد رو بعدا به ای میلت میفرستم..عارضم که...ببین سهم مالیی نیست...یعنی خیلی لری برات بگم...سهم ÷ر استرس و همچین ستمیه...شاید تحلیل منو خیلی به دقت متوجه نشی یا کمی نمودارا و اعداد برات عجیبو گنگ به نظر برسه خلاصه اش اینکه تا اردیبهشت تا 670 -680 میبینم ولی چرا کالسیمینو انتخاب نمیکنی...یا اجازه نمیدی صدرا تا 180 اصلاح بشه برا موج 5-3 بره تا 500 بخری...یا فاراک کف قیمت...نیم نگاهی به چادر و معادن نداری...یا گروه بهمن تو همین رنج قیمتی...

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۲۰:۲۰
ممنون دكتر جان از لطفت
بنده به شما دورادور اردات داريم و در بوركس هم نوشته هاي شما را مطالعه مي كردم
خبهمن را دارم
فاراك هم خوبه ولي منتظرم صف صدرا جمع بشه تا تكليفشو روشن كنه
چادر رو شايد بعد عيد سوارش شدم

malavan
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۲۱:۰۳
بعضی وقتها با خودم می شینم می گم خدایا چطور ممکنه اون قدیمیها اینقدر باهوش و احیاناً زجر کشیده بودند که برای هر چیزی نشستند و ضرب المثل درست کردند
خوب حالا چی شده این را گفتم می گم اما قبلش ضرب المثل را بگم.... عدو شود سبب خیر
من از همین جا دست مریضاد به کاربرهای محترم و دوآتیشه بورکس از جمله جناب اسد :smiling:و بقیه می گم که باعث شدند بتوانیم از محضر اساتیدی خوبی مانند نظری ،،،، پناهی،،، راشین،،، استفاده کنیم
حالا که حضور دکتر مهربان را دیدم مصداق این شعر شد
همه چی آرومه،،، من چقدر خوشبختم

اونجا جناب آقای سرقندی سیم خاردار چند لایه کشیده و نمیذاره پشه هم وارد بشه
خلاصه خیلی خوشحالم که می تونم از مظهر تک تک این استید استفاده کنم البته اگر اجازه بدند:heart:

امپراتور7
۱۳۸۹/۱۲/۱۴, ۲۱:۳۷
دکتر عزیز با اشناییتی که با مطالب بورکس شما دارم قطعا تاپیک مفیدی خواهد بود منتظر نقطه نظراتتون هستیم پرسود باشید

راشین
۱۳۸۹/۱۲/۱۵, ۰۰:۳۹
مهربان عزیز خوش آمدید

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۵, ۰۸:۲۶
...با سپاس و تشکر از حضور دوستان خوبم راشین ملوان و امپراطور عزیز...برای من این حضور دوستان مثل سفر به دیاری دیگر و اشنایی با عزیزانی دیگر و ورود به حالو هوایی جدید داره...
..خیلی خوشحالم که راشین عزیز ...بانوی فرهیخته و ممتازو همچنان در این محیط قلم به دست و توانا میبینم....راشین عزیز...از اینکه مجدد مطالب ارزنده شمارو میخونم خوشحالم و از اون خوشحالتر اینکه ایران زمین چنین دخترانی رو تو دامان خودش پرورش داده..موفق باشید...

hitm@n
۱۳۸۹/۱۲/۱۵, ۰۹:۵۵
فکر کنم جمع دوستان با آمدن مهربان عزیز کامل شد

راشین
۱۳۸۹/۱۲/۱۵, ۲۲:۵۵
مهربان جان شما همیشه به من لطف داشتید ممنون

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۶, ۲۳:۲۲
...راشین عزیز حضور تو در هر فروم بورسی level اون فروم رو حداقل 3 پلاس بالا میبره...من زیر امضاها اثری ویادی از یکی از دوستان و عزیزان دیرین خودم در فرابورس میبینم...یاد ناهید و همدم عزیز هر دو بخیر...ناهید جان سلام میکنم و خوش امد میگم حضور شمارو...

malavan
۱۳۸۹/۱۲/۱۶, ۲۳:۳۹
مهربان خان مهربان :ezpi:
ای متخصص تحلیلهای ناب از فاسیمین
این بنده خدا نگین ساحل رویال هیچ خیری از این حفاری ننه مرده ندید همچنان که من ندیدم
خیر سرمون گفتیم خودمان که حفاری البته از نوع ملی اش کار می کنیم گه گداری یه پاتک ،، حالا با واسطه یا بی واسطه به این هدایت ا... منظورم همون خادمی خودمان است که یه زمانی مدیریت مهندسی مان دستش بود که حالا برای خودش مدیر عامل قدری شده،،، یه اطلاعاتی ، رانتی چیزی بگیرم ازش ،،، اما اصلا دم به تله نداد که نداد :Cry:
و ما همچنان اندر خم یه چندر قاز سود از این حفاری موندیم:Cry:
کجا بودیم
آهان
می خاستم بپرسم آیا این بنده خدا نگین ساحل می تونه یه تکون اساسی به این فاسیمین بده یا نه اون بقیه پولی هم که براش مونده اینجا نابود میشه:Question:
مرسی

LEON
۱۳۸۹/۱۲/۱۷, ۰۱:۱۹
ای جان.آقا دکتر.آقا این برادر منم داره پزشکی میخونه(یه پزیم دادیم)من دارم روش کار میکنم شما رو الگو کنه بیاد تو بورس مث من ورشکست شه
خلاصه مه مشعوف مندم دکی جون

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۷, ۱۲:۲۱
مهربان خان مهربان :ezpi:
ای متخصص تحلیلهای ناب از فاسیمین
این بنده خدا نگین ساحل رویال هیچ خیری از این حفاری ننه مرده ندید همچنان که من ندیدم
خیر سرمون گفتیم خودمان که حفاری البته از نوع ملی اش کار می کنیم گه گداری یه پاتک ،، حالا با واسطه یا بی واسطه به این هدایت ا... منظورم همون خادمی خودمان است که یه زمانی مدیریت مهندسی مان دستش بود که حالا برای خودش مدیر عامل قدری شده،،، یه اطلاعاتی ، رانتی چیزی بگیرم ازش ،،، اما اصلا دم به تله نداد که نداد :Cry:
و ما همچنان اندر خم یه چندر قاز سود از این حفاری موندیم:Cry:
کجا بودیم
آهان
می خاستم بپرسم آیا این بنده خدا نگین ساحل می تونه یه تکون اساسی به این فاسیمین بده یا نه اون بقیه پولی هم که براش مونده اینجا نابود میشه:Question:
مرسی
...سلام ملوان عزیز ...اقا خادمی و جوادی و هوشنگی رو ولش کن...خیلی موجز وخلاصه عرض کنم خدمت شریفت...تا مجمع نگهش دار زیر 1500 بامید خدا این سهمو با 150 سود مجمع نمیفروشی....دیروز صحبتی با حمید اعرابی عزیز تو بورکس داشتیم که به گفته ایشون و خوب شنیده های من که البته کمی کمتر بود اعلام سود 190 کالسیمین بزودی زود قطعیه....
..من نظرم اینه رو این قیمتا و کمی پایین تر یه نیم نظری رو کروی داشت هباشید یه 20 درصدی تا اردیبهشت حداقل توش هست...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۷, ۱۲:۲۴
ای جان.آقا دکتر.آقا این برادر منم داره پزشکی میخونه(یه پزیم دادیم)من دارم روش کار میکنم شما رو الگو کنه بیاد تو بورس مث من ورشکست شه
خلاصه مه مشعوف مندم دکی جون
...اقا تا اومدم تاپیکو بازکنم که چشمم به جمال اسمت روشن شد منو بردی به گذشته های دور دست و ژان رنو و ناتالی پورتمن و حرفه ای عجب فیلم تاثیر گذاری بود من از روزی که این فیلمو دیدم از طرفدارای پروپا قرص این دوتا هنرپیشه شدم که البته شنیده ام که ناتالی هم یه نیمچه کهخوب....ولش کن جاش اینجا نیست....به همقطار من سلام برسون و ببین اگه میخوای روش کار کنی وقت بیشتری بزار دیگه وقتی متقاعد شد به شهریور و مهر نکشه که تو تلاطم افت بازار و بگیرو ببند دوزار ده شاه بالا رفتن پایین اومدن باشه...یه چند چلسه فشرده همچین به روش امنیتی و اعتراف گیری روش کار کن جلسات فشرده تر الات شکنجه در دسترس ذهنی جسمی تا اخر سال دیگه متقاعد شده باشه...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۹, ۱۲:۳۱
....اقا ما از صبح نشستیم پای کامپیوترو این قیمت روی رو از کیتکو رفرش میکنیم و بر این باوریم که همونطور که در پای میز صبحانه 10 سال پیش با ای ندوجواهر چشمانمان برخورد هواپیماها رو با برجهای دوقلو دیدیم الان هم در خلسه فروریختن قیمتهای جهانی بسر میبریم یا خییررر...فلذا....خدایا....کالس مینو بفروشم؟؟؟...

arya
۱۳۸۹/۱۲/۱۹, ۲۰:۵۳
سلام اقا دیدیم تو تایپک دکتر مهربانیم گفتیم این دعا را مرقوم کنیم که خداوندا به انان که بدخواه مدخواه این دکتر مایند یا به کالسیمینش نگاه چپ کنند 1 هفته اسهال مکرر عنایت بفرما

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۱۹, ۲۳:۵۴
سلام اقا دیدیم تو تایپک دکتر مهربانیم گفتیم این دعا را مرقوم کنیم که خداوندا به انان که بدخواه مدخواه این دکتر مایند یا به کالسیمینش نگاه چپ کنند 1 هفته اسهال مکرر عنایت بفرما

...سلام اقامن فدات شم امین امین ....اسهالشم اسهال چرب باشه که با تست گزیلوز هم مثبت نشه....خدا قذافی رو که کالسیمین مارو به این روز انداخت ب هاسهال مسافرتی ای کولای انترو همورازیک مبتلا کنه ...یا شیگلوز...که خودم یه بار گرفتم میدونم چه دردیه....

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۲۰, ۱۴:۲۳
دكتر ناسلامتي تو سيدي دست خير داري بابا يه دعايي چيزي كن اين مردك قذافي كارش تموم بشه يه دنيا از شرش راحت بشن يه پيشنهاد دارم به هر كدوم از مريضهات بگو يه دست به دعايي براي سقوط اين مردك ببرن بالا....
پينوشت: ميترسيم قذافي بياد پايين اين عربها هم جو گير عربستان اوضاعش قمر در عقرب بشه اونوقته كه شپنا و شبريز يه 50 درصدي ميدن و مموتي كه كول كولش ميشه ...

اميرمحمدبورس
۱۳۸۹/۱۲/۲۰, ۲۱:۱۲
با سلام
فولاد مباركه،فولاد هرمزگان و معدن سنگان رت خريده.پشتوانه خوبي داره.6% گل كهر و 11 % چادرملو.30% ومعادن كه فكر كنم مي خواست بفروشه و طرح توسعه شهيد خرازي 2.5 مسليون تني ولي به زودي جواب نمي ده.به ديد 2 ساله عاليه. تا نظر دوستان چي باشه؟

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۱:۵۱
...صبح در حالي ساعت 10 از بستر خواب بلند شدم كه معني ضرب المثل سحر خيز باش تا...رو به خوبي و ملموس درك كردم...وقتي چشم هار ودر صبحي ديگر از بهار زندگيم كه ميره به سمت تابستونش و نگرانم پاييزش برسه باز كردم ديدم دراز كش در منظري روحاني و بسيار مقدس به سقف خيره شده ام...يك ان مثل هزاران بار در طول عمر شريف و كوتاهم گامن كردم كه باز پروردگار منو برا ماموريتي برگزيده كه وقتي ديدم سردرد ناشي از بيخوابي و شب زنده داري من در كنار دوستان در فضايي بيريخت واكنده از دود سيگار وجود نداره فهميدم كه بايد لااقل 7 ساعت خوابيده باشم....وقتي كه سعي كردم 5 حس اصلي رو جمع و جور كنم و با حس لامسه ساعت رو از گردن مجسمه بتهوون پايين بيارم ديدم بعلههه...10 صبحه...گفتم قبل از باز كردن تي اس اي اول بوركس و باز كنم از اه و ناله بچه ها ببينم بازار كجاي كاره...كه وقتي خيلي سهاداران و نعره زنان و گيس كشان از اطراف خودم فراري و دوان دوان ديدم فهميدم كه كجاي كار هستيم...زير چشمي نماد كالسيمينو باز كردم ...بعد اهسته اون چشم...بعدش جفت چشم...بعد ديدم كه حقيقت تابنده تر از اونيه كه تو با بازو بسته كردن پلكت بخواي تغييرش بدي...با جفت چشم خيره شدم و وحشتي عظيم رو كه در برابرم خودنمايي ميكرد بلع كردم...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۱:۵۴
دكتر ناسلامتي تو سيدي دست خير داري بابا يه دعايي چيزي كن اين مردك قذافي كارش تموم بشه يه دنيا از شرش راحت بشن يه پيشنهاد دارم به هر كدوم از مريضهات بگو يه دست به دعايي براي سقوط اين مردك ببرن بالا....
پينوشت: ميترسيم قذافي بياد پايين اين عربها هم جو گير عربستان اوضاعش قمر در عقرب بشه اونوقته كه شپنا و شبريز يه 50 درصدي ميدن و مموتي كه كول كولش ميشه ...
....سلام بر جوان نیکو کرفت کرتار محسن...این مریضای من اگر مستجاب الدعوه بودن برا خودشون دعا میکردن وقتی میان تو مطب طوری شروع به شکایت و فغان میکنن که یهو من خودمو وسط مشکلاتشون میبینم...ولی محسن اوضاع دنیا قمر در عقربه ها اونور سیل و زلزله اینور صاعقه وطاعون اونطرفتر اشکان رضوانی و شهرزاد پت پستچی و بیل گیتس...
...÷س یه چیزی...قیمت نفت بره بالا این پالایشگاهیا خوب میشن ....اره...من هی میگفتم اینا به چه وصلن چی باید چی شه تا اینا چی شن...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۱:۵۵
با سلام
فولاد مباركه،فولاد هرمزگان و معدن سنگان رت خريده.پشتوانه خوبي داره.6% گل كهر و 11 % چادرملو.30% ومعادن كه فكر كنم مي خواست بفروشه و طرح توسعه شهيد خرازي 2.5 مسليون تني ولي به زودي جواب نمي ده.به ديد 2 ساله عاليه. تا نظر دوستان چي باشه؟
....من موافقم..سرمایه گذاری بلند مدتو خوبی کردی...فقط یه چند درصد احتمال انقلابو تغییر دولت و برخورد سهابسنگ به فولاد مبارکه رو هم در نظر بگیر به اولادتم جای برگه سهامو نشون بده...یه تحلیل عنقریب از این سهم میزنم اینجاا...

mehran
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۲:۰۲
دکتر جان الآنه که بیان مطبو به جرم فعالیت هرمی ببندنا:shangol:

آخه دکتر...محسن...بورس...کلا مشکوکه:sad3:

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۲:۴۰
دکتر جان الآنه که بیان مطبو به جرم فعالیت هرمی ببندنا:shangol:

آخه دکتر...محسن...بورس...کلا مشکوکه:sad3:
...وقتی به نون شب محتاج باشی...وقتی بچه هات با چشمانی وق زده و جسمی نحیف و لاغر به تو خیره شدن به امید تکه نانی...فعالیت هرمی و استوانه ای هم میکنی...سمساری هم میزنی...

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۳:۱۲
درود بر برادر عزیزم
مهربان عزیز قصد عرض ارادت بود کران تا کران .... بنده فعلا بر لب جوی نشستم وگذر عمر میبینم نه خریدی نه فروشی ،آخ مهربان من ، عجب صفایی داره با جمعی از دوستان فارغ از بورس و قیل و قال دنیا و فارغ از مرگ و میر و زلزله و فارغ از قیمتهای جهانی ، نه مدت طولانی فقط یک روز بی هیاهو ...........
مرگ یک انسان فاجعه است ولی مرگ صدها انسان فقط آمار .......... :-(

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۴:۵۴
درود بر برادر عزیزم
مهربان عزیز قصد عرض ارادت بود کران تا کران .... بنده فعلا بر لب جوی نشستم وگذر عمر میبینم نه خریدی نه فروشی ،آخ مهربان من ، عجب صفایی داره با جمعی از دوستان فارغ از بورس و قیل و قال دنیا و فارغ از مرگ و میر و زلزله و فارغ از قیمتهای جهانی ، نه مدت طولانی فقط یک روز بی هیاهو ...........
مرگ یک انسان فاجعه است ولی مرگ صدها انسان فقط آمار .......... :-(
...سلام بر پیرو مرادو مرشدم و تنها پزشکی که بهش ارادت قلبی دارم...این اخری رو فقط افراد شاغل در این رشته متوجه میشن چیه...طبع زیبا پسند و خوش بین تو نازنینم این صحنه های پر از اضطرابو دلواپسیو رو اینطور عالی و در جمع دوستان میبینه فرزاد خودت دیگه تو این رشته هستی میدونی چه خبره داستان منم میدونی وقتی رزیدنت سال 4 قلب بگه قبض موبابلمو پولشو ندارم بدم تو بده یعنی چی...بقیه اشونم دارن پخشو پلا میکنن تو شهرستانا یکیشون کولیت عصبی گرفته اون یکی تیک پیدا کرده سیگار میکشه با خودش حرف میزنه....ولی فرزاد...جمع ما پزشکیا جمعه....چون بودنمون کنار هم مثل برگشتن یه تعداد سرباز قدیمی از میدون رزمه که تو دوره ها جمع میشن و از اینکه میبینن بقیه جان بدر بردن خوشحالن و متعجب...و منتظر شنیدن ماجرای زندگی...اون جمله اخریتم خیلی باحال بود من نشنیده بودم....نمونه اشو تو عراق بعد از بمبگذاریا میدیدیم دیگه شنیدن امار کشته ها ادمو خسته میکرد...

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۵:۴۷
...سلام بر پیرو مرادو مرشدم و تنها پزشکی که بهش ارادت قلبی دارم...این اخری رو فقط افراد شاغل در این رشته متوجه میشن چیه...طبع زیبا پسند و خوش بین تو نازنینم این صحنه های پر از اضطرابو دلواپسیو رو اینطور عالی و در جمع دوستان میبینه فرزاد خودت دیگه تو این رشته هستی میدونی چه خبره داستان منم میدونی وقتی رزیدنت سال 4 قلب بگه قبض موبابلمو پولشو ندارم بدم تو بده یعنی چی...بقیه اشونم دارن پخشو پلا میکنن تو شهرستانا یکیشون کولیت عصبی گرفته اون یکی تیک پیدا کرده سیگار میکشه با خودش حرف میزنه....ولی فرزاد...جمع ما پزشکیا جمعه....چون بودنمون کنار هم مثل برگشتن یه تعداد سرباز قدیمی از میدون رزمه که تو دوره ها جمع میشن و از اینکه میبینن بقیه جان بدر بردن خوشحالن و متعجب...و منتظر شنیدن ماجرای زندگی...اون جمله اخریتم خیلی باحال بود من نشنیده بودم....نمونه اشو تو عراق بعد از بمبگذاریا میدیدیم دیگه شنیدن امار کشته ها ادمو خسته میکرد...

مهربان عزیزم
پیرو مرشد و مراد که شمایی عزیز برادر ،من اگه مرید خوبی برای تو بزرگوار باشم نهایت افتخارم هست ،بحث پزشک و پزشکی هم که هزار توی غریبیست ....... بماند ......
اما این شعر از مهدی اخوان ثالث عزیز که بسیار زیبا سروده تقدیم تو بزرگ مرد و دیگر دوستان با نام خوان هشتم .......

یادم آمد هان

داشتم میگفتم : آن شب نیز

سورت سرمای دی بیداد ها می کرد

و چه سرمایی ، چه سرمایی

باد برف و سوز وحشتناک

لیک آخر سرپناهی یافتم جایی

گرچه بیرون تیره بود و سرد ، همچون ترس

قهوه خانه گرم و روشن بود ، همچون شرم

همگنان را خون گرمی بود.

قهوه خانه گرم و روشن ، مرد نقال آتشین پیغام

راستی کانون گرمی بود.

مرد نقال – آن صدایش گرم نایش گرم

آن سکوتش ساکت و گیرا

و دمش ، چونان حدیث آشنایش گرم -

راه می رفت و سخن می گفت.

چوبدستی منتشا مانند در دستش .

مست شور و گرم گفتن بود.

صحنه ی میدانک خود را تند و گاه آرام می پیمود

همگنان خاموش.

گرد بر گردش ، به کردار صدف بر گرد مروارید، پای تا سر گوش :

هفت خوان را زاد سرو مرو

یا به قولی "ماه سالار " آن گرامی مرد

آن هریوه ی خوب و پاک آیین – روایت کرد :

خوان هشتم را

من روایت می کنم اکنون ...

همچنان میرفت و می آمد.

همچنان می گفت و می گفت و قدم می زد:

قصه است این ، قصه ، آری قصه ی درد است

شعر نیست،

این عیار مهر و کین و مرد و نامرد است

بی عیار و شعر محض خوب و خالی نیست

هیچ- همچون پوچ- عالی نیست

این گلیم تیره بختیهاست

خیس خون داغ رستم و سیاوش ها ،

روکش تابوت تختی هاست

اندکی استاد و خامش ماند

پس هماوای خروش خشم ،

با صدایی مرتعش لحنی رجز مانند و دردآلود، خواند :

آه ، دیگر اکنون آن عماد تکیه و امید ایرانشهر ،

شیر مرد عرصه ناوردهای هول ،

پور زال زر جهان پهلو ،

آن خداوند و سوار رخش بی مانند ، آن که هرگز

-چون کلید گنج مروارید

گم نمی شد از لبش لبخند ،

خواه روز صلح و بسته مهر را پیمان،

خواه روز جنگ و خورده بهر کین سوگند

آری اکنون شیر ایرانشهر

تهمتن گرد سجستانی

کوه کوهان، مرد مردستان، رستم دستان ،

در تگ تاریک ژرف چاه پهناور ،

کشته هرسو بر کف و دیوارهایش نیزه وخنجر،

چاه غدر ناجوانمردان

چاه پستان ، چاه بی دردان ،

چاه چونان ژرفی و پهناش ، بی شرمیش ناباور

و غم انگیز و شگفت آور.

آری اکنون تهمتن با رخش غیرتمند.

در بن این چاه آبش زهر شمشیر و سنان گم بود

پهلوان هفت خوان اکنون

طعمه دام و دهان خوان هشتم بود

و می اندیشید

که نباید بگوید هیچ

بس که بی شرمانه و پست است این تزویر.

چشم را باید ببندد،تا نبیند هیچ

بعد چندی که گشودش چشم

رخش خود دید ،

بس که خونش رفته بود از تن

بس که زهر زخمها کاریش

گویی از تن حس و هوشش رفته بود و داشت می خوابید،

او از تن خود

- بس بتر از رخش –

بی خبر بود و نبودش اعتنا با خویش .

رخش را می پایید.

رخش، آن طاق عزیز، آن تای بی همتا

رخش رخشنده

به هزاران یادهای روشن و زنده...

گفت در دل : " رخش!طفلک رخش ! آه! "

این نخستین بار شاید بود

کان کلید گنج مروارید او گم شد

ناگهان انگار

بر لب آن چاه

سایه ای دید

او شغاد، آن نا برادر بود

که درون چه نگه می کرد ومی خندید

و صدای شوم و نامردانه اش در چاهسار گوش می پیچید......

باز چشم او به رخش افتاد – اما ... وای!

دید

رخش زیبا ، رخش غیرتمند ، رخش بی مانند

با هزارش یادبود خوب ،

خوابیده است آنچنان که راستی گویی

آن هزاران یادبود خوب را در خواب می دیده است........

بعد از آن تا مدتی دیر ،

یال و رویش را

هی نوازش کرد، هی بویید ، هی بوسید،

رو به یال و چشم او مالید...

مرد نقال از صدایش ضجه می بارید

و نگاهش مثل خنجر بود:

"و نشست آرام، یال رخش در دستش ،

باز با آن آخرین اندیشه ها سرگرم :

جنگ بود این یا شکار؟ آیا

میزبانی بود یا تزویر؟"

قصه می گوید که بی شک می توانست او اگر می خواست

که شغاد نا برادر را بدوزد

– همچنان که دوخت -

با تیر وکمان

بر درختی که به زیرش ایستاده بود ،

و بر آن تکیه داده بود

و درون چه نگه می کرد

قصه می گوید

این برایش سخت آسان بود و ساده بود

همچنان که می توانست اواگرمی خواست

کان کمند شصت خویش بگشاید

و بیندازد به بالا بر درختی، گیره ای سنگی

و فراز آید

ور بپرسی راست ، گویم راست

قصه بی شک راست می گوید .

می توانست او اگر می خواست.

LEON
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۵:۵۵
ای جانم دکتر جون خودمم فکر میکنم بهترین بازیم بود :smiling: خلاصه ما بازیگرا متعلق به همتونیم

جدا از شوخی با وجودی که در هیچ کدوم از لیست فیلم برتر های تاریخ اسم این فیلم نیس
برای من یکی از top10 های همیشگیمه:dasdas:

برادرم یه 10 تونی داش.میخواس ماشین بخره اومدم روش کار کنم بیا بزن تو کار.
بعد از یه مدت گفتمان به این نتیجه رسیدم منم برم ماشین بگیرم.دلایل برادرم قانع کننده تر بود.
گفت خودتو بد بخت کردی چه اصراری داری منم بیچاره کنی:sad1:
ولی از اونجا که نرود میخ آهنین در سنگ من هنو در خدمتم:mi:

اميرمحمدبورس
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۹:۱۴
....من موافقم..سرمایه گذاری بلند مدتو خوبی کردی...فقط یه چند درصد احتمال انقلابو تغییر دولت و برخورد سهابسنگ به فولاد مبارکه رو هم در نظر بگیر به اولادتم جای برگه سهامو نشون بده...یه تحلیل عنقریب از این سهم میزنم اینجاا...

سلام بر استاد مهربان
من تازه اومدم تو اين فروم. يه دونه سهم فولاد هم ندارم(به غير از سهام مفتي ترجيحي) . فقط خواستم اينارو بگم و يه تحليل هم از دوستان بشنوم. ولي خداييش فکر کنم در آينده خوب بشه. شايدم برا وراث عزيز.

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۲۱, ۱۹:۲۲
مهربان جان سلام
شما فولاد را در چه قيمتي براي خريد صلاح مي دانيد؟ به نظرت 220 ميرسه

راشین
۱۳۸۹/۱۲/۲۲, ۱۶:۳۵
مهربان عزیز ممنون که در فروم قدیمی یادی از ما می کنید اما مطمئن باشد رفتن ما از آنجا باعث خوشحالی و پایکوبی یک عده شده و الان سر از پا نمی شناسند، این موضوع در لا به لای نوشته هایشان پیداست
از طرفی آمدن به این فروم باعث خیر بزرگی شد که آنرا به فال نیک می گیریم

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۰:۰۸
ای جانم دکتر جون خودمم فکر میکنم بهترین بازیم بود :smiling: خلاصه ما بازیگرا متعلق به همتونیم

جدا از شوخی با وجودی که در هیچ کدوم از لیست فیلم برتر های تاریخ اسم این فیلم نیس
برای من یکی از top10 های همیشگیمه:dasdas:

برادرم یه 10 تونی داش.میخواس ماشین بخره اومدم روش کار کنم بیا بزن تو کار.
بعد از یه مدت گفتمان به این نتیجه رسیدم منم برم ماشین بگیرم.دلایل برادرم قانع کننده تر بود.
گفت خودتو بد بخت کردی چه اصراری داری منم بیچاره کنی:sad1:
ولی از اونجا که نرود میخ آهنین در سنگ من هنو در خدمتم:mi:

....بسیار فیلم تاثیر گذاری بود لیون...یه فیلم با یه فیلمنامه ساده و روان و بازی کاملا باور پذیر ژان رنو....من این ناتالی رو خیلی دوست دارم بخصوص تو فیلم اخیرش فکر کنم جایزه اسکار بهترین بازیگر زن رو برد ولی تازگیا تو فیلما خیلی بی ادبو راحت بازی میکنه...چه کودکی معصومی داشت....
....ولش کن بنده خدارو این 10 تومنشو بزار به زخم زندگی بزنه بابا نون نداریم بخوریم الان من سنگ به شکم بستم پشت سیستم نشستم دور خودم کرباس پیچیدم لباس نداریم بپوشیم به کی بگم...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۰:۱۲
سلام بر استاد مهربان
من تازه اومدم تو اين فروم. يه دونه سهم فولاد هم ندارم(به غير از سهام مفتي ترجيحي) . فقط خواستم اينارو بگم و يه تحليل هم از دوستان بشنوم. ولي خداييش فکر کنم در آينده خوب بشه. شايدم برا وراث عزيز.

...مچکرم عزیزم..ما اساتید مثل خیلی از فیلسوفا و ر وشنفکرای خودمون رو وقف مردم و سهامدارا کردیم که در این برهوت ظلمت و سرگشتگی مثل چراغی حالا چراغ که نه ولی قدر کرم شب تاب که هستیم ..نیستیم...نور بدیمو همه جا رو روشن کنیم...تا شما عزیزان به دست نااهل و نامحرم نیافتید...یه باقیات صالحاتی هم کردی اصلا شاید فردا نوه نتیجه رو بردن تو فولاد مبارکه استخدام کردن...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۰:۱۳
مهربان جان سلام
شما فولاد را در چه قيمتي براي خريد صلاح مي دانيد؟ به نظرت 220 ميرسه
...اراک جان من نظرم بیشتر رو حق فولاده تا خود بی صاحبش...خودشم رو 225 یه حمایت خیلی قوی در حد شورای امنیت داره...

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۰:۱۷
مهربان عزیز ممنون که در فروم قدیمی یادی از ما می کنید اما مطمئن باشد رفتن ما از آنجا باعث خوشحالی و پایکوبی یک عده شده و الان سر از پا نمی شناسند، این موضوع در لا به لای نوشته هایشان پیداست
از طرفی آمدن به این فروم باعث خیر بزرگی شد که آنرا به فال نیک می گیریم
....راشین عزیز تو دختر محکم و باارزشی هستی مهم نیست که کجا هستی چراغ وهر جا بزاری نور میده و همه دورش جمع میشن...مطمین باش که اون یه عده هم خودشون بزودی با سرشکستگی راه هجرتو در پیش میگیرن...ایشالله فرصت باشه چندتاشونو خودم میفرستم.....
..این فروم که در ابتدای راه رشد و تعالیش هست به کمک عزیزانی مثل تو و محسن و البته در کمال فروتنی خودم(هی هی هی)و مدیریت خوب علیرضا و دوست نازنینم فرزاد بزودی تبدیل به مکانی بی حاشیه و ایده ال برای انجام مباحث بورسی میشه....

diesel29
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۰:۲۸
سلام مهربان باحال صبحت بخیر
قبلا که ارادت خدمت دکتر holy پیدا کرده بودم حالام نوبت شماست
پستهای اینجا و زبان شیوای شما باعث شد وسط ساعت بازار بشینم کل پستهای این تاپیک بخونم
بازارم که انچنان سبز شده که انگار دهن کجی به هر چی مشکلات سبز +سفید+قرمز
دوستان اگر تو سود هستند که انشااله همیشه باشند اما امیدوارم بازار بر حسب وجود روز دوشنبه و اخرین محلت نقد شدن مردم تا اخر وقت رنگ قرمزم ببینیم که بشه زنبیلی برای سال بعد جمع کنیم

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۰:۳۸
سلام مهربان باحال صبحت بخیر
قبلا که ارادت خدمت دکتر holy پیدا کرده بودم حالام نوبت شماست
پستهای اینجا و زبان شیوای شما باعث شد وسط ساعت بازار بشینم کل پستهای این تاپیک بخونم
بازارم که انچنان سبز شده که انگار دهن کجی به هر چی مشکلات سبز +سفید+قرمز
دوستان اگر تو سود هستند که انشااله همیشه باشند اما امیدوارم بازار بر حسب وجود روز دوشنبه و اخرین محلت نقد شدن مردم تا اخر وقت رنگ قرمزم ببینیم که بشه زنبیلی برای سال بعد جمع کنیم

...دیزل عزیز از حسن ظن و لطفت ممنونم....باور کن اگر دوستان سهامدار یکبا...فقط یکبار این تاپیکو بادقت از اول به اخر بخونن حداقل برای 3 ماه اتی خریدو فروش سهام بارشونو بستن...انچنان درتحلیل شرکتها من ریز شدم و نکات باریکتر از مو رو از صورتهای مالی کشیدم بیرون که گهگداری از امور مالی شرکتها زنگ زدن به من که...بابا....تو دیگه کی هستی...بعید میدونم که بشه انتظار منفی انچنانی رو داشت ولی حمایتهایی که روی سهام شکل میگیره میتونه یه سیگنالی باشه برای اونور عید وسهام باارزش رو مارک میزنه...

diesel29
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۱:۰۶
حرفت متین مسیله سر خرید کردنه
سهمی مثل کچاد که دوست کوچیکت روی 580 نمیخره حالا باید صفش نگاه کنه دیگه توی این قیمت ارزش ندار از صف فروش برداشتن که فایده نداره
روی مرقام دارم سعی میکنم روی قیمت پایین برشدارم فکر کنم هنوز جا داره
سهم خودروییهاک که اصلا نذاشتن بریزه خیلی منتظرم اصلاح بشه بردارم ولی انگار اینور سال فعلا بعیده
فعلا نگاه میکنیم ببینیم تا کی این سبزی ادامه داره

diesel29
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۱:۰۹
مهربان عزیز این دو تا سهم یه نگاه بنداز تو دیتا هات ببین نظرت چیه
خکار برای سال بعد 108 سود پیشبینی کرده طرح توسعه ام زیاد داره بازار ازش قافل فعلا
بموتو هم دو روز پشت سر هم داره منفی میخوره حجمهای سنگینیم داره میزنه فعلا تو این بازار این دو تا یه خورده عقب موندن

diesel29
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۴:۵۷
دکتر مهربان عزیز
وقتی حقیری هم چو من که از دید بینای تکنیکال عاجز و در بورس به عنوان سصهم اولی صداش میکنن در تشخیص قیمت ورود سهم به مشکل میخورد نتیجه این میشود که سهم هایی که زیر نظر داشتی تا وارد شوی به علت فقدان تجربه و تشخیص قیمت کف حالا نظاره گر صف و پرواز به سوی سقف بورس باید بنشینم و همچنان سهم ها ی عزیز را زیر نظر داشته باشم تا دلیلی موجح بر سیگار روشن کردن داشته باشم
استاد عزیز مهربان دکتر
با توجه به عدم افت بازار در این هفته ایا افتی برای بازار و قیمتهای سر به فلک کشیده ای همچون : کچاد + فملی+فولاد+خزامیا+وساپا + همراه
متصور هستین و فرصت خرید محیا میشود به دید مجمع و خرداد و اردیبهشت ماه
در مورد فاسمین روی دوست داشتنی با توجه به قیمت روی در جهان ریزشی متوجه قیمتهای جهانی نیست و خرید در این قیمتها معقول میباشد
نظر حضرت حسابگر صورتهای مالی شرکتها و شناسایی شرکتها برای بلند مدت نسبت به خکار و غشان در قیمتهای فعلی چگونه میباشد ؟
مهربان عزیز خرید واحدهای صندوق سرمایه گذاری با توجه به رشد مجدد شاخص را برای پدر عزیزم چطور میبینید و ایا خرید در این ور سال بهتر است یا انور نا معلوم ؟
بسیار شرمنده بابت پر حرفی اینجانب امیدوارم به عنوان شاگردی علاقه مند به سرمایه گذاری و بازارهای مالی اینجانب را در سنگر این سایت و حضور رزمند ه های با معرفتی همچون دکتر HOLY + محسن خان گل + راشین عزیز بانو + منم بابک ! + عزیز تکنیکالی که کم ازش یاد میشه analyst+و شما مهربان مرد تحمل کرده و این جوان سهم اولی را در مدت گزران دوران آموزشی یاری نمایید

HOLY
۱۳۸۹/۱۲/۲۳, ۱۵:۰۵
سلام بر دیزل عزیز
تا دکتر مهربان نیامده اجازه بدین من بعنوان منشی بیمار(بازار)را ویزیت کنم .
جای نگرانی نیست دوست من ،این بیمار (بازار)بارها ایست قلبی خواهد کرد و بارها احیا خواهد شد تا بتواند از این بیمارستان مرخص شود ........ :4:
موفق باشید

مهربان
۱۳۸۹/۱۲/۲۴, ۲۳:۳۹
دکتر مهربان عزیز
وقتی حقیری هم چو من که از دید بینای تکنیکال عاجز و در بورس به عنوان سصهم اولی صداش میکنن در تشخیص قیمت ورود سهم به مشکل میخورد نتیجه این میشود که سهم هایی که زیر نظر داشتی تا وارد شوی به علت فقدان تجربه و تشخیص قیمت کف حالا نظاره گر صف و پرواز به سوی سقف بورس باید بنشینم و همچنان سهم ها ی عزیز را زیر نظر داشته باشم تا دلیلی موجح بر سیگار روشن کردن داشته باشم
استاد عزیز مهربان دکتر
با توجه به عدم افت بازار در این هفته ایا افتی برای بازار و قیمتهای سر به فلک کشیده ای همچون : کچاد + فملی+فولاد+خزامیا+وساپا + همراه
متصور هستین و فرصت خرید محیا میشود به دید مجمع و خرداد و اردیبهشت ماه
در مورد فاسمین روی دوست داشتنی با توجه به قیمت روی در جهان ریزشی متوجه قیمتهای جهانی نیست و خرید در این قیمتها معقول میباشد
نظر حضرت حسابگر صورتهای مالی شرکتها و شناسایی شرکتها برای بلند مدت نسبت به خکار و غشان در قیمتهای فعلی چگونه میباشد ؟
مهربان عزیز خرید واحدهای صندوق سرمایه گذاری با توجه به رشد مجدد شاخص را برای پدر عزیزم چطور میبینید و ایا خرید در این ور سال بهتر است یا انور نا معلوم ؟
بسیار شرمنده بابت پر حرفی اینجانب امیدوارم به عنوان شاگردی علاقه مند به سرمایه گذاری و بازارهای مالی اینجانب را در سنگر این سایت و حضور رزمند ه های با معرفتی همچون دکتر HOLY + محسن خان گل + راشین عزیز بانو + منم بابک ! + عزیز تکنیکالی که کم ازش یاد میشه analyst+و شما مهربان مرد تحمل کرده و این جوان سهم اولی را در مدت گزران دوران آموزشی یاری نمایید

...با کسب اجازه از برادر عزیزم فرزاد که در یه جمله جان کلام رو گفت و عرصه رو بر من حقیر تنگ....
...اما...خیلی خوشحالم از جوونای تاز هاشنا شده با بورس که خوب با توجه به گستردگی دامنه گفتگوی الکترونیگی پیرامون سهام در فضای مجازی و دیدن نامها و اسامی مختلف که هرکدوم تحلیلگر بعضا مغرض جریان و یا نهاد مالی هستن خیلی سریع صره رو از ناصره و گوهرو از خاک تشخیص میدن...برای حسن انتخابت که با چند پست متوجه شدی من یکی از اون اساتید هستم کفی مرتب میزنم و به این دید بصیر که فقط مختص خواص بابصیرته تبریک عرض میکنم...اما عارضم که...ببین دیزل جان...من اونچه رو که بنظر قاصرم میرسه بهت میگم...همه اون سهامی که در بالا گفتی بجز وساپا ر من در کف قیمتیشون میدونم...فملی بنظر من تا مجمع تا 1500-1600 بالا میره ولی من از قول یه اوسکولی تو اتیه اندیشان 1800 هم شنیدم..فولاد به راختی تا 340 تا شب مجمع بالا میره...ایضا...زامیاد تا 400....چرا کف گیری نمیکنی به روند معاملاتی فاراک دقت کن یه پله الان رو 210 بردار....اگر از تجربیات و نظرات عزیزانی مثل راشین و محسن نازنین و فرزاد گل من استفاده کنی بارها تارگتهای ورود و خروج رو اشاره کردن و حداقل یه محدوده قیمتی از حرکت سهم رو میتونه تو ذهنت ترسیم کنه...ببین فاسمین من رو 800 گرفتم و پول زیادی روش گذاشتم و بدبینانه انتظار دارم تا مجمع 1300 روببینه نمیدونم خوب برای خودت یه چارچوب معاملاتی درست کن و حتما حد ضرر براش بزار مهم نیست که از اون حتی از اون حد ضررت بگذره و تو بفروشی و مجددا برگرده تو خریدو فروشت رو بر اساس یه مدیریت محکم بنا کردی که میتونه خیلی راهگشا باشه ...
...من روی صندوقهای سرمایه گذاری برای تریدر های ریسک گریز خیلی موافقم با حداقل استرس و یا یه حاشیه سود مشخص که بعضی از این صندوقها دارن میتونی ارامش خاطر بیشتری داشت هباشی و در این فاصله با مطالعه و زوم رو خریدو فروشها و جهتگیریهای بازار به تجربه ات اضافه کنی...خوشحا شدم از اشناییت و برات ارزوی موفقیت میکنم...

سعیدد.
۱۳۸۹/۱۲/۲۵, ۰۱:۲۵
...با کسب اجازه از برادر عزیزم فرزاد که در یه جمله جان کلام رو گفت و عرصه رو بر من حقیر تنگ....
...اما...خیلی خوشحالم از جوونای تاز هاشنا شده با بورس که خوب با توجه به گستردگی دامنه گفتگوی الکترونیگی پیرامون سهام در فضای مجازی و دیدن نامها و اسامی مختلف که هرکدوم تحلیلگر بعضا مغرض جریان و یا نهاد مالی هستن خیلی سریع صره رو از ناصره و گوهرو از خاک تشخیص میدن...برای حسن انتخابت که با چند پست متوجه شدی من یکی از اون اساتید هستم کفی مرتب میزنم و به این دید بصیر که فقط مختص خواص بابصیرته تبریک عرض میکنم...اما عارضم که...ببین دیزل جان...من اونچه رو که بنظر قاصرم میرسه بهت میگم...همه اون سهامی که در بالا گفتی بجز وساپا ر من در کف قیمتیشون میدونم...فملی بنظر من تا مجمع تا 1500-1600 بالا میره ولی من از قول یه اوسکولی تو اتیه اندیشان 1800 هم شنیدم..فولاد به راختی تا 340 تا شب مجمع بالا میره...ایضا...زامیاد تا 400....چرا کف گیری نمیکنی به روند معاملاتی فاراک دقت کن یه پله الان رو 210 بردار....اگر از تجربیات و نظرات عزیزانی مثل راشین و محسن نازنین و فرزاد گل من استفاده کنی بارها تارگتهای ورود و خروج رو اشاره کردن و حداقل یه محدوده قیمتی از حرکت سهم رو میتونه تو ذهنت ترسیم کنه...ببین فاسمین من رو 800 گرفتم و پول زیادی روش گذاشتم و بدبینانه انتظار دارم تا مجمع 1300 روببینه نمیدونم خوب برای خودت یه چارچوب معاملاتی درست کن و حتما حد ضرر براش بزار مهم نیست که از اون حتی از اون حد ضررت بگذره و تو بفروشی و مجددا برگرده تو خریدو فروشت رو بر اساس یه مدیریت محکم بنا کردی که میتونه خیلی راهگشا باشه ...
...من روی صندوقهای سرمایه گذاری برای تریدر های ریسک گریز خیلی موافقم با حداقل استرس و یا یه حاشیه سود مشخص که بعضی از این صندوقها دارن میتونی ارامش خاطر بیشتری داشت هباشی و در این فاصله با مطالعه و زوم رو خریدو فروشها و جهتگیریهای بازار به تجربه ات اضافه کنی...خوشحا شدم از اشناییت و برات ارزوی موفقیت میکنم...

دکتر مهربان
توی بورکس غلط املایی بقیه رو می گرفتی ...
اینجا خودت غلط املایی داری که!
با عرض معذرت : سره و ناسره صحیحه!
:)

محسن نظري
۱۳۸۹/۱۲/۲۶, ۰۰:۴۰
اين دكتر رو ميبينيد تا دو روز پيش داشت اينجا موهاشو ميكشيد كه اي واي كالسيمينم ال شد و بل شد حالا الان كه كالسيمينش رفت كه به هدفش برسه نيست كه نيست البته طبق اخرين اخبار واصله دكتر داره باز كرور كرور ادم رو به اغوش اسلام دعوت ميكنه...
دكتر سرت خلوت شد يك سري بزن اينجا ببينيم اوضاعت با كالسيمنيت چطوري پيش ميره.....

FENCER
۱۳۸۹/۱۲/۲۶, ۰۱:۱۶
http://www.sparksun.co.cc/images2/mei27pft4bnf0dwlsza.jpg (http://www.sparksun.co.cc/)

diesel29
۱۳۸۹/۱۲/۲۷, ۱۷:۴۹
سلام بر بزرگ مرد نیکو سخن یار دکتر فرزاد
دو عزیزی که جای خرید فروش باید مکتبی باز کنن تا جوانانی همچو من:"> برای تربیت نسل اینده اماده کنند تا از تجربیات از دست دادن فرصتها برای بقیه سخنرانی ها کرده و دیگران را نسبت به دید گریز از امنیت شغلی و در جهت رسیدن به ازادی واقعی روشن کنند
دکتر عزیز که حرفهایت همچو گوهر زبانت همچو باقلوا شده ام گوش همچو فیل:o تا گیرم پندی تا شود ره توشه سر منزل مقصودم ........
با توجه به اتمام سال 89 و اخرین روز کاری در بورس تصمیم به ورود به نمادهایی دارم که قصد مشورت مثل همیشه از شما دارم
با توجه به افزایش قیمت کچاد بازم گزینه اول من شده
بین خسایپا و خبهمن یه کدوم
مهربان یار عزیز ایا به نظرت از وساپاهای در قیمت 294 خرید شده خروج کنم و اگر جوابت مثبته با چه سهمی تعویض کنم و اگر مثبت نیست نظرت نسبت به افزایش سهم چیست ؟
امیدوارم جواب بدی زودتر تا فردا باید تصمیم بگیرم

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۰۱, ۰۲:۲۲
...بسیار خوب...ساعتی دیگر به زمان تحویل سال جدید و سپری شدن سال کهنه باقی نمونده و حالا ما مانده ایم وسرور وشادی برای گذران تکه ای 365 روزه از زندگی که نوار پیچی شده اسم سال روش گذاشتیم....برای زمانی که شاید روزگاری برای هر انی از اون که به غفلت گذشت اشک ندامت و اه حسرت بکشیم و هنوز در شگفتم که پایکوبی برای چه و دست افشانی چرا...
...اما علی ایهالحال ما هم چیزی جدا از سنت و عرفمون نیستیم و بامید تازگی و طراوت هر بهار به استقبال امیدی خاموش و پنهان به تولدی دیگر و همراه با طبیعت جوانه زدن ارزوها و غلیانو جوشش نیرو و توان از دست رفته رو جستجو میکنیم و امید داریم و خود رو سزاوار هستی و پیدایشی نو در افکار و بلاغتی در گفتار و روشنی در دل و توانی در کالبد میرویم....باشد این چنین...
...برخودم واجب میدونم...که سال نو رو...به دوست و برادر و همکار عزیز و نورچشمم...سید فرزاد عمادی...تبریک عرض کنم....خیرو خرمی و خوبی رو و برای خانواده اش ارزو کنم ....و دوستی و برادریشو در طول سال جدید برای خودم جستجو کنم...تشکری و شادباشی برای علیرضا جمالی عزیز که این محیط بی تنش فارغ از هیاهو و جنجال رو برای کاربران فراهم کرد داشته باشم...
....و....برای پسر بلند همت و نیک کردار محسن دوست خوبم وراشین عزیز دختر گرامی وسید عزیزم سید رضا و اقا فرهاد شمشیر زن بی معرفت!!! و سایر دوستان خوب و جدیدم در این فروم که نامشون برای بنده عزیز و گرامی است طلب بهروزی وگردش ایام رو به کام دلشون ببینم...
....به امید تعجیل در ظهور اقا و مولای ما حضرت صاحب الامر و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و خاندان پاک و معصومش..

diesel29
۱۳۹۰/۰۱/۰۱, ۰۲:۴۶
سلام دکتر فرزاد نیکو گفتار
هر دفعه به امید دیدن جواب سوال و گرفتن راهنمایی میومدیم تاپیک
اما این دفعه بهانه ای داشتم برای آغازی مجدد و تحکیم کردن دوستیه نه چندان قدیمی
انشااله که سالی پر بار تر نیکو تر در پیش داشته باشی در کنار خانواده و تمام عزیزانی که با انها شاد هستی

عید واقعی از آن کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد نه آغاز آن را
نه زمستانی باش که بلرزانی
و نه تابستانی که بسوزانی
بهاری باش که برویانی
بهار جدید زندیت مبارک

نویسنده فرزاد (holy):
درود و عرض سلام دارم ،بر دوست عزیزم دیزل گرامی
دیزل جان لطفت بر این حقیر مستدام باد ،بنده هم آرزوی شادترین لحظات رو در کنار خانواده محترم برای تو عزیز دارم
و امیدوارم سال آینده برات سراسر شادی و سلامت و موفقیت باشه.......
ارادتمند فرزاد

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۰۱, ۰۲:۵۰
درود و سلام بر برادر عزیز و نوردیده ام ،مهربان گرامی
این حقیر هم سال نو رو برتو طبیب حاذق ،یار محرومان و آرام دردمندان تبریک میگم و از قادر حی برای تو بزرگوار و خانواده محترمت آرزوی روزهایی شاد همراه با سلامت دارم........
مهربان یار گرامی ،برایت هرچه به باشد همان خواهم ...........
ارادتمندت فرزاد

محسن نظري
۱۳۹۰/۰۱/۰۲, ۲۳:۴۸
من بايد چند تا تبريك به مهربانم بگم
اول تبريك سال نو كه براش ارزوي بهترينها را دارم
دوم تبريك به خاطر سهامش مخصوصا كالسيمنهاش
سوم ومهمترين تبريك به خاطر معرفتش كه بيسته و سرشار.....

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۰۷, ۰۹:۱۰
...سلام به همه دوستان...محسن عزیز...من کنسانتره روی ایرانم...:D....
...سبد سهام بنده...فولاژ...گروه بهمن....حفاری...فاراک....شبریز. ...کالسیمین...کروی....خمحرکه.... .بیمه دی...چادر ملو....معادن فلزات.....همراه...حق تقدم فولاد مبارکه.....حال کنید....:-s

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۰۷, ۰۹:۵۳
سلام برادر عرض ارادت
آقا پارسال دوست امسال آشنا ،من فدای خط و ربطتم ،احوال مارو نمیپرسی ............ :x

Moradad
۱۳۹۰/۰۱/۰۷, ۱۰:۲۲
...سلام به همه دوستان...محسن عزیز...من کنسانتره روی ایرانم...:d....
...سبد سهام بنده...فولاژ...گروه بهمن....حفاری...فاراک....شبریز. ...کالسیمین...کروی....خمحرکه.... .بیمه دی...چادر ملو....معادن فلزات.....همراه...حق تقدم فولاد مبارکه.....حال کنید....:-s

سلام بر دکتر مهربان و holy گرامی

آقا چه میکنه این سال جهاد اقتصادی ..... فقط خدا کنه که ادامه دار باشه ، اگر نه که .....
دکتر ، فاراک...کروی.....بیمه دی...حق تقدم فولاد مبارکه..... را من هم هستم :-> فقط یک لطفی کنید وقت خروج یک ندا هم بدهید باز هم همراه باشیم:)

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۰۷, ۲۱:۵۰
..خدا اگاهه...و میدونی فرزا برادرم که اهل پیچوندنو دروغ نیستم...از معدود افرادی هستی که در کانکت باهاشون انرژی مثبت میگیرم...و ارادتم به تو...گل سر سبد جامعه پزشکی...قلبی... وتوام با خلوص نیت و فروتنیه....این برادر کوچکت در انجام وظیفه کوتاهی میکنه....میخوام اون سفته باز 150 سانتی نباشه تا الان که خدمت تو هستم...کشیک بودم ...از روز 3 عید ...تا بدینجا...
...به گرامیداشت دم مسیحاییت...یه داستانی مینویسم...که خاطر دوستان منبسط شه...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۰۷, ۲۱:۵۹
سلام بر دکتر مهربان و holy گرامی

آقا چه میکنه این سال جهاد اقتصادی ..... فقط خدا کنه که ادامه دار باشه ، اگر نه که .....
دکتر ، فاراک...کروی.....بیمه دی...حق تقدم فولاد مبارکه..... را من هم هستم :-> فقط یک لطفی کنید وقت خروج یک ندا هم بدهید باز هم همراه باشیم:)
...سلام مراداد عزیزم...خلاصه بهت بگم...فقط کافیه شطحات منو رو کاغذ دنبال کنی...تا اخر مرداد ماه...شاید بیشتر از 7 درصد سود نکرده باشی...اما...میتونی بری جلوی اینه بایستی...نگاهی معنی دار به شکلو شمایلت بندازی....و با خودت اینطور بگی...من...در برهه ای از زمان...و تکه ای از مکان ....اونجا حضور داشتم...:d
...حالا کمی جدیتر وارد بحث شیم...من فاراکو تا 300 تو حرکت اول نگه میدارم...کروی رو نمیفروشم...بیمه دی رو امروز فروختم چون بنظرم میاد توان عبور از 245 رو فعلا نداره...حق مبارکه رو هم نگه دار...اشتراک یکساله این تحلیل میشه 150 هزار تومن...شماره حساب بدم...؟؟؟:d

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۰۱:۰۶
..خدا اگاهه...و میدونی فرزا برادرم که اهل پیچوندنو دروغ نیستم...از معدود افرادی هستی که در کانکت باهاشون انرژی مثبت میگیرم...و ارادتم به تو...گل سر سبد جامعه پزشکی...قلبی... وتوام با خلوص نیت و فروتنیه....این برادر کوچکت در انجام وظیفه کوتاهی میکنه....میخوام اون سفته باز 150 سانتی نباشه تا الان که خدمت تو هستم...کشیک بودم ...از روز 3 عید ...تا بدینجا...
...به گرامیداشت دم مسیحاییت...یه داستانی مینویسم...که خاطر دوستان منبسط شه...

سلام بر برادر عزیزم
مهربان عزیز ،سابقه ارادت من به شما و محبت شما به من خاص یکی دو روز نیست که از عمق ذهن
نیکوکارت بیخبر باشم ،کاملا میشناسم و درکت میکنم .
اما بارها خدمتت عرض کردم از بورس و این فضاش خسته ام ،از بازاری که یه حقوقی بیاد با عمال نفوذ به ناظر فاراک رو که راحت 270 تا 300 بازمیشد 250 باز کنه و با چندتا رنج صف فروشش کنه و بیاره تا 202 (اسمشم بزاره دعوا مدیریتی)بعد که همه فروختند و دوستان سوار شدند هر روز حجم مبنا رو تو صف بده تا سهمو دوباره بیاره بیاره رو 250 خسته ام ،از این که اون روز من سهامدار باید بپذیرم دعوا مدیریتی بوده و امروز باید بپذیرم آشتی مدیریتی اتفاق افتاده خسته ام ،از اینکه منو تو موقعیتی قرار بدن که خودمم برای راحتتر بودن ذهنم مجبور به دروغ گفتن به خودم بشم یا مجبور به باور دروغای اونا خسته ام ،مهربان عزیز نه این مطالب برای اون باشه که تو فاراک ضرر کردم ،نه،به رفاقتمون سوگند فاراک رو من از صف فروش قبل از بسته شدن تو قیمت 210 برداشتم زمانی هم که همه از ریزشش تا 170 صحبت میکردند پست هام و نمودارام هست توصیه به نگهداری سهم کردم ،موضوع من سود و ضرر شخصیم نیست ........
وخلاصه کلام اینکه آرزو دارم روزی بیاد حضوری بشینیم و با هم عقده دل باز کنیم ......

گر به تو افتدم نظر چهره به چهره رو برو
شرح دهم غم تو را نکته به نکته مو به مو
از پی ديدن رخت همچو صبا فتاده ام
خانه به خانه در به در کوُچه به کوچه کو به کو
ميرود از فراق تو خون دل از دو ديده ام
دجله به دجله يم به يم چشمه به چشمه جو به جو

گرگین خان
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۰۱:۳۷
مهرداد کلا بچه با معرفتیه
پس بالطبع دوستانی هم که داره دارای همین مشخصه اخلاقی هستند.
من تو این چندساله که میشناسمش ازش بدی ندیدم.شاید از لحاظ تفکر180درجه باهم فرق داشته باشیم.
ولی بشخصه برای من قابل احترام وارزشمنده!

اینا رو از اون باب گفتم تا بدونه اگه فردا فاراک عرضه شد،بدونه کار من نبوده>:)

پ.ن:شاخص صنعت سرمایه گذاری
پ.ن2:وصنعت
پ.ن3:امروز روی یکی از نمادها بیش از60%معاملات را دوتا حقوقی خریدند!;)

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۰۴:۳۱
سلام گرگین عزیز
عید شما مبارک
در مورد پ.ن 3 میشه بگید چه سهمی بوده که 60 % را 2 حقوقی خریدند ؟؟
با سپاش

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۰:۰۹
سلام بر برادر عزیزم
مهربان عزیز ،سابقه ارادت من به شما و محبت شما به من خاص یکی دو روز نیست که از عمق ذهن
نیکوکارت بیخبر باشم ،کاملا میشناسم و درکت میکنم .
اما بارها خدمتت عرض کردم از بورس و این فضاش خسته ام ،از بازاری که یه حقوقی بیاد با عمال نفوذ به ناظر فاراک رو که راحت 270 تا 300 بازمیشد 250 باز کنه و با چندتا رنج صف فروشش کنه و بیاره تا 202 (اسمشم بزاره دعوا مدیریتی)بعد که همه فروختند و دوستان سوار شدند هر روز حجم مبنا رو تو صف بده تا سهمو دوباره بیاره بیاره رو 250 خسته ام ،از این که اون روز من سهامدار باید بپذیرم دعوا مدیریتی بوده و امروز باید بپذیرم آشتی مدیریتی اتفاق افتاده خسته ام ،از اینکه منو تو موقعیتی قرار بدن که خودمم برای راحتتر بودن ذهنم مجبور به دروغ گفتن به خودم بشم یا مجبور به باور دروغای اونا خسته ام ،مهربان عزیز نه این مطالب برای اون باشه که تو فاراک ضرر کردم ،نه،به رفاقتمون سوگند فاراک رو من از صف فروش قبل از بسته شدن تو قیمت 210 برداشتم زمانی هم که همه از ریزشش تا 170 صحبت میکردند پست هام و نمودارام هست توصیه به نگهداری سهم کردم ،موضوع من سود و ضرر شخصیم نیست ........
وخلاصه کلام اینکه آرزو دارم روزی بیاد حضوری بشینیم و با هم عقده دل باز کنیم ......

گر به تو افتدم نظر چهره به چهره رو برو
شرح دهم غم تو را نکته به نکته مو به مو
از پی ديدن رخت همچو صبا فتاده ام
خانه به خانه در به در کوُچه به کوچه کو به کو
ميرود از فراق تو خون دل از دو ديده ام
دجله به دجله يم به يم چشمه به چشمه جو به جو
...سلام فرزاد گلم داداش عزیزم...در ادامه فرمایشت فکر اینو کن که اینوسط چقدر سهامدار خسته و عاجز از تحلیل این روند عجیب و غیر منطقی به سهامشون چوب حراج میزنن و چقدر امیدو ارزو پرپر میشه و این پتانسیل منفی ناشی از شکست چطور به درون خانواده ها واجتماع ما کشیده میشه...مشکل هم اینجاست که راه دیگه ای هم به تصور نمیرسه میگه اقا بازار سهامه پول دارم تواناییشو دارم اینرو هم شما انتخاب کردید بازار ریسک داره...نمیگه این ریسک ناشی از تحلیل نیست ریسک ناشی از اقدام ناجوانمردانه شماست...شما برادرم دانایانو مثال زدی منم یه مثال بزنم بیمه ایران و چند تا سفته باز کوچولو که کنارش همگام با اون خریدو فروش میکنن...این فرصت و سعادت رو داشته باشم که بعد از مدتی مدید روی گلتو زیارت کنم مثل شمس و مولوی...:x

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۰:۱۳
مهرداد کلا بچه با معرفتیه
پس بالطبع دوستانی هم که داره دارای همین مشخصه اخلاقی هستند.
من تو این چندساله که میشناسمش ازش بدی ندیدم.شاید از لحاظ تفکر180درجه باهم فرق داشته باشیم.
ولی بشخصه برای من قابل احترام وارزشمنده!

اینا رو از اون باب گفتم تا بدونه اگه فردا فاراک عرضه شد،بدونه کار من نبوده>:)

پ.ن:شاخص صنعت سرمایه گذاری
پ.ن2:وصنعت
پ.ن3:امروز روی یکی از نمادها بیش از60%معاملات را دوتا حقوقی خریدند!;)
...سلام عباس عزیز دوست خوب من خوب قطعا از جهت ریشه های اعتقادی من وتو مسایل جای بحث زیادی داریم ولی این موضوع چیزی از ارادت و دوستی من به تو که مدیر خوب وتوانای اینجایی کم نمیکنه....لطف تو در حق من مستدام تو هم برای من عزیز و بزرگی....عباس...چرا زیر نوشته ای تو خطوط قرمز میاد....چرا بافاراااک اینطوری کردی...x-(:d

Moradad
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۰:۲۴
آقا عجب بازار مکاره ای داریم و نمیدانستیم
تا حالا فاراک 12 برابر حجم مبنا معامله شده که 10برابر حجم مبنا حدود 4300000 تای آن 242-243 تومان معامله شد یعنی +2.2 % ولی قیمت پایانی 0.6 بالا آمد (!!!!) حدود 1 میلیون هم رو 1.5% منفی معامله شد که قیمت پایانی را 0.2 پایین آورد ( بازم !!!!!)

آقا یکنفر میتونه بکه چه خبرهاست ؟؟؟

FENCER
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۰:۴۴
آقا عجب بازار مکاره ای داریم و نمیدانستیم

آقا یکنفر میتونه بکه چه خبرهاست ؟؟؟

داد همه در اومده

http://www.sparksun.co.cc/images2/qjglhzel17yyw2cdr7d.jpg (http://www.sparksun.co.cc/)

mohseni1353
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۰:۵۳
برفوشيم نا نرفوشيم فاراكو مسئله اين است دوستان كمك كنيد اين دانايان نميزاره رد بشه فاراك از 250

FENCER
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۱:۳۶
اینم یه فرم از داد همه !!!! البته کمی بعد از داد اول ;)

http://www.sparksun.co.cc/images2/qccj13b7y4ick0cs4jvf.jpg (http://www.sparksun.co.cc/)

گرگین خان
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۹:۰۰
سلام گرگین عزیز
عید شما مبارک
در مورد پ.ن 3 میشه بگید چه سهمی بوده که 60 % را 2 حقوقی خریدند ؟؟
با سپاش
سلام کاپیتان گرامی
ان سهم سرمایه گذاری پردیس است
امروز هم بخش عمده خریدها توسط دو سهامدار عمده شرکت انجام شده
شرکت یک افزایش سرمایه 30%ی از محل انباشته دارد.
هدف تکنیکالی سهم200تومن است.

مهربان گرامی اگر مرورگر خودرا عوض کنید وازفایرفاکس استفاده کنید نوشته های بنده را بی نقص مشاهده خواهیدکرد.
درمورد فاراک بنده بخشی ازسهم خودرا بخاطر وصنعت فروختم.
از جناب holyهم درخواست ترسیم نمدار وصنعت داریم
یکی ازدوستان بنیادی کار ناو سهم را 220 حساب کرده اند.
هدف سهم 170 تومن در یک بازه زمانی 15روزه کاری است.

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۱۹:۳۴
....نه مراداد عزیزم روحیه اتو حفظ کن فاراک اول رالی صعودیشه....طبق موج شماری من الان تو ریز موج x 3-1-2 بزرگ هستش فعلا رالی اول 285....
....به عمو فرهاد...پارسال دوست امسال صاحبخونه...بفرما تو...دم در بده....
...عباس جان فایر فاکس چیه...؟؟؟

FENCER
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۲۱:۵۷
....به عمو فرهاد...پارسال دوست امسال صاحبخونه...بفرما تو...دم در بده....

بوی یوسف میدهد پیراهنت پیر کنعانم برای دیدنت

farhad61
۱۳۹۰/۰۱/۰۸, ۲۳:۱۸
سلام مهربان جان
یه لطفی بکن و اهداف قیمتی فولاد خساپا و خودور رو در کوتاه مدت و البته مقاومت های پیش رو بررسی بفرمایید

Moradad
۱۳۹۰/۰۱/۰۹, ۰۰:۱۵
دکتر مهربان و دیگر اساتید

واقعا از اینهمه لطف که میکنید و وقتی که میگذارید برای مبتدی ها ( خودم را عرض میکنم ) بسیاااار سپاسگذارم. :)

این گروه تجهیزات مثل لیگ فوتبال ایران ، فقط اعصاب خرد میکند و نتیجه اش هم اصلا معلوم نیست نه بسته شدنشون نه باز شدنشون میگید نه ، حالا ببینید صدرا کی باز میشه ..........x-(

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۰:۲۹
سلام مهربان جان
یه لطفی بکن و اهداف قیمتی فولاد خساپا و خودور رو در کوتاه مدت و البته مقاومت های پیش رو بررسی بفرمایید
...خواهش میکنم فرزندم....من مثل مشعلی تابان در پیش روی شما دوستان هستم که راهو از بیراهه تشخیص بدید....فولد که د این مقطع به هدف قیمتیش رسیده ولی شب مجمع 340 رو میبینه....
...خساپا زیر 400 سهمتو نفروش...هر چند من فروختم....:d..نکشیدی...نکشیدی بدونی بدهی چه دردیه...خودرو رو انتهای تارگت موج 5 من حلو حوش 560 میبینم ...نمودارشم ...دیگه این سوسول بازیا درست نیست خاکی باش...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۰:۳۰
دکتر مهربان و دیگر اساتید

واقعا از اینهمه لطف که میکنید و وقتی که میگذارید برای مبتدی ها ( خودم را عرض میکنم ) بسیاااار سپاسگذارم. :)

این گروه تجهیزات مثل لیگ فوتبال ایران ، فقط اعصاب خرد میکند و نتیجه اش هم اصلا معلوم نیست نه بسته شدنشون نه باز شدنشون میگید نه ، حالا ببینید صدرا کی باز میشه ..........x-(
...مراداد فرزند دلیرم...ممنونم از اینکه خیلی سریع اساتیدو شناسایی کردی...خیالت ازاین گروه راحت باشه...تا تیرماه فاراکو زیر 500 نمیفروشی...صدرا هم 500 رو میبینه....ولی بعدش اما عجیب بریزه هاااا...

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۰:۳۶
دكتر مهربان در مورد وصنعت نظر تون چيه؟
يكشنبه بخريم زير 135 اگه دادند؟

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۱:۳۰
سلام بر برادر عزیزم ،مرد کشیکهای متوالی
امیدوارم سلامت و شاد باشی و در این وادی همچنان پرتوان .......
امروز به لطف نوشتار زیبایت ،صبح(ظهر) رو با لبخند آغاز کردم و امیدوارم حداقل اجر این محبتت لبخندی باشه بر لبانت و روزی خوش تا انتها ،صمیمی ترین درودها رو تقدیم تو عزیز میکنم .......
امروز روز شادیست ،دلتنگی ها برای وقتی دیگر .........
ارادتمندم

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۱:۵۰
دكتر مهربان در مورد وصنعت نظر تون چيه؟
يكشنبه بخريم زير 135 اگه دادند؟
...برخود ذره ای تردید روانده...اگه ضررکردی ادرس تاپیک کامیار فراهانی رو دارم برای پی ام میکنم...:d

طيب
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۱:۵۶
باسلام
دكتر مهربون عزيز لطفا يه تحليل جامعي دررابطه با حذف 3صفر از پول ملي بنويسيد.سپاسگزارم
دكي جان اين كارگزاريها بايد افتخار كنند كه شما به اونا مقروضيد؟!
كارگزاريتنيچنده؟!!!!!!!!!!!!!!!!

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۱:۵۷
سلام بر برادر عزیزم ،مرد کشیکهای متوالی
امیدوارم سلامت و شاد باشی و در این وادی همچنان پرتوان .......
امروز به لطف نوشتار زیبایت ،صبح(ظهر) رو با لبخند آغاز کردم و امیدوارم حداقل اجر این محبتت لبخندی باشه بر لبانت و روزی خوش تا انتها ،صمیمی ترین درودها رو تقدیم تو عزیز میکنم .......
امروز روز شادیست ،دلتنگی ها برای وقتی دیگر .........
ارادتمندم
...سلام بر برادر عزیزو بزرگوارم فرزاد که دیدن پستش در تاپیکم برای خوشحالی و کسب نیرو توان کافیه...در کنار تو بودن برای من همیشه سرافرازی و شادکامیه...برادر امروز روز خوبی برات باشه...در کنار خانواده و بچه های گلت....ما که جامون گوشه خونه است...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۲:۰۰
باسلام
دكتر مهربون عزيز لطفا يه تحليل جامعي دررابطه با حذف 3صفر از پول ملي بنويسيد.سپاسگزارم
دكي جان اين كارگزاريها بايد افتخار كنند كه شما به اونا مقروضيد؟!
كارگزاريتنيچنده؟!!!!!!!!!!!!!!!!

...سلام بر طیب و طاهر عزیز من...حتما...اتفاقا پس فردا شورای پولو اعتبار یه جلسه ای در این باب داریم...جان من ننویس اینو کارگزارم رفیقمه وحید قاضیه نفسمو میبره ها....ولی پسر ماهیه خیلی هوامو داره...فقط سر پول شوخی نداره..الان کیلویی حساب میکنن مظنه بازار دستم نیست...

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۲:۱۹
...برخود ذره ای تردید روانده...اگه ضررکردی ادرس تاپیک کامیار فراهانی رو دارم برای پی ام میکنم...:d

ممنون دكتر
اين تايپيك كاميار فراهاني كه همشهري خودمون هم هست رو برام بفرست. ببينيم چي گفته.
بابك پناهي عزيز و همه بزرگان سايت هم به اين وصنعت علاقه خاصي دارند.
روي 120 خيلي ها توصيه خريد داشتند. همين محمودخان گرامي داشت مي خريد.
يعني از اولويت هاي خريدم همين وصنعت خواهدبود

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۲:۲۵
...اخرين سبد من...
...خمحركه...خبهمن....خپارس...
...كروي...كالسيمين...كچاد...ومع ادن....
....شبريز....
...همراه....
...وبملت...
...وصنعت...
...فاراك...حفاري....
...فولاي...فولاژ....

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۳:۰۷
جناب مهربان شبريز كف محكمش به نظرتون چند و تو چه قيمتي خريدش را توصيه مي كنيد؟
در ضمن هدف كوتاه مدت اين سهم چقدره؟ آيا شپنا بهتر از شبريز از جهت بنيادي نيست؟

4321
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۱۳:۱۹
جناب مهربان یه تحلیل هم از سرماافرین(لسرما) بنویس و فکر میکنی تا 180 بره؟

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۲۲:۰۷
جناب مهربان شبريز كف محكمش به نظرتون چند و تو چه قيمتي خريدش را توصيه مي كنيد؟
در ضمن هدف كوتاه مدت اين سهم چقدره؟ آيا شپنا بهتر از شبريز از جهت بنيادي نيست؟
....اراک جان من بلند نمیگم ریا نشه....بین 240 تا 225 پله پله بخر فعلا رالی اول 280....بنیادی منیادی سیری چنده سهم رشدی نکرده 4 شنبه با 6 میلیون حجم معامله الارم خرید خوبی داد...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۲۲:۱۰
جناب مهربان یه تحلیل هم از سرماافرین(لسرما) بنویس و فکر میکنی تا 180 بره؟
...سلام عزیزم تو چرا تموم میشی...ببین...خارج از شوخی....این تجربه مدت حضور طولانی مدت من تو این بازاره شاید بدرد تو هم بخوره...هیچوقت در نیمه اول سال و یا لااقل تو 3-4 ماه اول سراغ سهامی از این دست نرو...تمرکزت رو روی سهام تاپ بازار باصطلاح شرکتهای لیدر و پیشرو در هر صنعت بده گین مناسب روروی اونا بگیر بعدش با درصدی از پول سود دراوران افت و یا اصلاح بازار میتونی رو سهامی از این دست نوسان بگیری....الان سراغ سهامی پرریسک از این جنس رفتن ضایع کردن وقت و سرمایه است...

عادل
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۲۲:۴۶
سلام استاد
به نظر شما بنده فردا اقدام به خرید وساپا بکنم یا نه ؟ آخه بدجوری جای خالیش رو در سبدم احساس میکنم

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۳, ۲۲:۵۳
سلام استاد
به نظر شما بنده فردا اقدام به خرید وساپا بکنم یا نه ؟ آخه بدجوری جای خالیش رو در سبدم احساس میکنم
....خدایا به من توان بده....به من توان بده که جوابگوی این چشمهای نگران باشم....منو از خودتون بدونید سلام عزیزم....
...کمترین پی بر ای تو گروه سرمایه گذاری چنده...نه چنده....نه خوببگو دیگه...4 که کمتر نداریم...حالا تو سهمی رو در نظر بگیر که لااقل تو مجمع 140 سود تقسیم میکنه زیر 600 فروش داره....بخر بنداز یه گوشه ...

عادل
۱۳۹۰/۰۱/۱۴, ۰۰:۲۲
....خدایا به من توان بده....به من توان بده که جوابگوی این چشمهای نگران باشم....منو از خودتون بدونید سلام عزیزم....
...کمترین پی بر ای تو گروه سرمایه گذاری چنده...نه چنده....نه خوببگو دیگه...4 که کمتر نداریم...حالا تو سهمی رو در نظر بگیر که لااقل تو مجمع 140 سود تقسیم میکنه زیر 600 فروش داره....بخر بنداز یه گوشه ...

از شیوه نوشته هات خیلی خوشم میاد :) خیلی باحالی
مرسی استاد

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۰۹:۰۶
...دیروز ابتدای صبح بر ان شدیم که بر خلاف سنت مالوف مثلا زرنگ بازی در بیاریم سقف و بدیم و کف وبخریم...پس هنوز صبح نشده زدیم تو کار شناسایی سود در حالیکه ایدل غافل ...اون سقف نبوده سقف کاذب بوده تا فروختیم زد بالا نامرد...
...بعدش دیگه افتادیم به ادعیه و اوراد و خواهش و تمنا که پروردگارا مارو رو سیاه نکن به هر ضربو زوری بود کشیدمش پایین...

Moradad
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۰۹:۵۴
دأکتر جان من این یکی دو روزه ناپرهیزی کردم خریدهای زیر را داشتم. میتوانم خواهش کنم راهنمایی فرمایید
همراه 5100
وتوسم 156
وصندوق 300
وصنعت 140.5
مپنا 406
شپنا 590
خفاری 294
وصنا 217
#:-s
با تشکر

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۰۹:۵۵
...بادرایتی که دیروز در فروش کچادو خبهمن نشون دادم نگاه کردن صف خرید هردوتاشون واقعااا...واقعااا...حزن انگیزه...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۰۰
دأکتر جان من این یکی دو روزه ناپرهیزی کردم خریدهای زیر را داشتم. میتوانم خواهش کنم راهنمایی فرمایید
همراه 5100
وتوسم 156
وصندوق 300
وصنعت 140.5
مپنا 406
شپنا 590
خفاری 294
وصنا 217
#:-s
با تشکر

...متعلق به جامعه سهامداریم...همراه تا 5600 مجمع....
...وتوسم حواست بهش باشه 200-210 یه تجدید ارزیابی کن بخاطر معامله عمده داره میره بالا...الان فصل مسکنی نیست...
...وصندوق...450...اشکان رضوانی رو زیر خاک کنم ...
..وصنعت...ببین بدی این سرمایه گذاریا اینه که رشدشون وابسته به محاسبه ان ای وی هست...دو همیشه 5 درصد پایین 80 درصد ان ای وی بیا بیرون..یعنی دیگه 167-170 اماده شو برا خارج شدن...
...مپنا...هیییی...550 شب مجمع...
...شپنا...نمیدونم چرا هیچوقت باهاش حال نکردم...730...
...حفاری ...فعلا تو رالی اول 330-350 متعادل میشه...
...وصنا...این دیگه چیه؟سهمه...؟...

rojan
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۰۳
dبا سلام و صبح بخیر

اقای دکتر مهربان والله با خواندن پستهای شما در اینجا و بورکس حتی خشمی که از ترید اشتباهم داشته باشم فرو خورده میشود
ولی دکتر با پوزش مگه رفتین میدان تره بار هر چی سهام در هم تو سبد شماست:
شرمنده شکلکها اعمال نمیشود grin happy

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۱۱
دکتر جان سهامات داره میترکه ........
وصنعت و عشق است .......
آقا از طبقه سوم چه خبر .......:x

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۱۶
dبا سلام و صبح بخیر

اقای دکتر مهربان والله با خواندن پستهای شما در اینجا و بورکس حتی خشمی که از ترید اشتباهم داشته باشم فرو خورده میشود
ولی دکتر با پوزش مگه رفتین میدان تره بار هر چی سهام در هم تو سبد شماست:
شرمنده شکلکها اعمال نمیشود grin happy
....سلام عزیزم سلام دخترم...الان که این پستو مینویسم یه چشمم اشکه یه چشمم خون ...این خبهمن و کچاد نازنینمو دیروز دادم دست گرگ جماعت الان اشک تو چشام حلقه زده...
...کلا من هرچی رو که خوشم بیاد میخرم یعنی تا نخرم ویرش نمیخوابه...از برادر فرزاد سوال کن ببین در اصطلاح پزشکی بهش چی میگن...تو سبدت چیه؟...

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۱۶
وصنعت و عشق است .......

جناب كاپيتان شما خلبان هستي ؟

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۱۷
وصنعت و عشق است .......
...سلام بر عشق دیرینه و پایدار من سید رضا...دیروز خیهمن و کچادو دادم رفت دارم پماد میمالم....دورادور خبری ازش ندارم...تو چی خریدی...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۱۸
جناب كاپيتان شما خلبان هستي ؟
...سید رضا نمیگه اراک جان یهوقت ریا نشه...منو سیدرضا زمان جنگ همرزم بودیم...بله حدس شما درسته ایشون خلبان نظامی هستند منم بهداریشون بودم...>:d<

rojan
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۳۲
با سلام مجدد
خدا نکند یک چشمتان اشک و دیگری خون باشد بگذارید خیرتان به دیگران برسد
من صدرا فاراک خاور وصنا و وتوصا فاذر را به خاطر اشتباه کارگزارم خرید نشد با سرمایه میلیونییییییییییییییییییی :d
من کاربران را با ایدی میشناسم نمی دانم اقای فرزاد کیست ولی فکر کنم مشکل شما همان وسوسه خرید است که در خانمها شایغ است وووواللله چی بگم

سبز و پر سود باشید

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۴۰
با سلام مجدد
من صدرا فاراک خاور وصنا و وتوصا فاذر را به خاطر اشتباه کارگزارم خرید نشد با سرمایه میلیونییییییییییییییییییی :d
من کاربران را با ایدی میشناسم نمی دانم اقای فرزاد کیست ولی فکر کنم مشکل شما همان وسوسه خرید است که در خانمها شایغ است وووواللله چی بگم

سبز و پر سود باشید

روگان خانم اين كارگزارها هم كه نوبرن به خدا
بهشون زنگ ميزني جونشون بالا مي آد. فقط بلدند حق معامله بيخودي بگيرند

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۰:۵۹
با سلام مجدد

سبز و پر سود باشید

سلام و درود بر برادر عزیزم ،محبوب القلوب بزرگوار ،مهربان عزیز

روژان جان دکتر مهربان ما ،از جهاتی شباهت به سعدی شیراز داره ،سعدی اکثرا تو گلستان مثالهای ناروا رو بخودش میزد (البته بدون اینکه حقیقت داشته باشه) تا دیگران پند بگیرن .....

اما حکایت سهامدار و کارگزار ،طولانی تر از این حرفاست ،سالی چندین مورد منم دارم ،همه دارن ،ایشالا موقعیتهای بعدی .........

درود برشما

Moradad
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۱:۰۷
...متعلق به جامعه سهامداریم...همراه تا 5600 مجمع....
...وتوسم حواست بهش باشه 200-210 یه تجدید ارزیابی کن بخاطر معامله عمده داره میره بالا...الان فصل مسکنی نیست...
...وصندوق...450...اشکان رضوانی رو زیر خاک کنم ...
..وصنعت...ببین بدی این سرمایه گذاریا اینه که رشدشون وابسته به محاسبه ان ای وی هست...دو همیشه 5 درصد پایین 80 درصد ان ای وی بیا بیرون..یعنی دیگه 167-170 اماده شو برا خارج شدن...
...مپنا...هیییی...550 شب مجمع...
...شپنا...نمیدونم چرا هیچوقت باهاش حال نکردم...730...
...حفاری ...فعلا تو رالی اول 330-350 متعادل میشه...
...وصنا...این دیگه چیه؟سهمه...؟...

^:)^^:)^

...وصنا...این دیگه چیه؟سهمه...؟
خوب جوانی دیگه بعضی وقتها هم آدم کجکی میره :">

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۶:۴۱
دكتر مهربان و استاد Holy عزيز
در مورد خمحركه خريد زير 430 چطور است؟

diesel29
۱۳۹۰/۰۱/۱۵, ۱۷:۰۹
سلام مهربان دکتر بورس
مهربان جان هر چی دلت خواست راجع به کچاد گریه کن که پایتم وحشتناک
از 580 این سهم دنبال میکردم انقدر دست دست کردم تا بهونه داشته باشم هر روز هرس بخورم
بهمنم که امروز بعد از 1000 تا امار گیری تصمیم گرفتیم ورود کنیم انگار دارم زن انتخاب میکنم ...........نشستم دست به سینه صفش نگاه میکنم
با این حال روزی که من توی این هیجان بازار میبینم هر روزی که ادم سعی میکنه تحلیل کنه بپرس امار بگیره خرید کنه چیزی جز ضرر نداره حالا که موج دادن به کل بورس اگر سوار شدی که هیچ نشدی باید دنبالش بدوی همیشم اینجوری نیست
به هر حال اینا تو همی چی دارن تک میشن بورسم از این قاعده مثتثنی نیست
مهربان عزیزم فردا پایه ولساپا هستی ؟؟؟
امروز اخر وقت خعتبارم راه داد فکر کنم بشه روش حساب کرد حالا که بهمن داره میره باسه پرواز بریم سراغ اون
توی یه چیز هم سنگریم که خیلی پایشم اونم کالسیمینه رو چند میخوای ردش کنی مهربان یا اصلا به نظرت موافقی اضافه کنیم روی 1290 داشتم نگاه میکردم به زنبیلم دیدم واقعا معدنی چیزی ندارم بشه بهش نازید جز همین یه خرده کالسیمین ؟
به نظرت توی این بازار که همچی داره میره بالا شاخصم رفته بالا فملی برداریم روی این قیمت ؟؟
فراوری چطور میبینی قیمتش زیاد نرفته بالا؟

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۰۷:۵۷
با سلام مجدد

سبز و پر سود باشید
...ببین دختر من...بنظر من قبل از اینکه اقدام به خریدو فروش سهم کنی باید راههای مدیریت ذهن و استرس رو یاد بگیری...چون فرصتها در این بازار ما چون باد در گذرن وزمان استفاده از این فرصتها محدود وگاهی هیجان یا قرار گرفتن تو شک ودودلی میتونه نتیجه یهسرمایهگذاری مطمین رو پوچ کنه...البته در این بازار بعضا بی تحلیل باید برایندی از این عوامل بکارت بیاد تا منجر به نتیجه بشه....
...فرزاد برادر بزرگ من(holy)هست که من افتخار اشنایی وشاگردیشو دارم...اما در مورد کارگزار ببین روجان جان خیلی سعی میشه که نقششو با گفتن این جمله که اگر تو استراتژی وتحلیل داشته باشی حالا کارگزارت هرکاری بکنه مهم نیست برعکس بنظر من خیلی مهمه...نقش کارگزار تو معاملات خیلی تعیین کننده است بنظر من 30-40 درصد یه ترید موفق به یه کارگزار خوب برمیگرده..در مورد مشکلا ت که خوب من موژگل:Dزیاد دارم افرین من کلا دچار اختلالال وسواسی جبریم...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۰۸:۰۰
سلام و درود بر برادر عزیزم ،محبوب القلوب بزرگوار ،مهربان عزیز

روژان جان دکتر مهربان ما ،از جهاتی شباهت به سعدی شیراز داره ،سعدی اکثرا تو گلستان مثالهای ناروا رو بخودش میزد (البته بدون اینکه حقیقت داشته باشه) تا دیگران پند بگیرن .....

اما حکایت سهامدار و کارگزار ،طولانی تر از این حرفاست ،سالی چندین مورد منم دارم ،همه دارن ،ایشالا موقعیتهای بعدی .........

درود برشما
...سلام بر بر مراد من فرزاد عزیز...
...فرزاد جان اون قیاس به نفسها درسته در این وادی شتر ما مدام به طمع بوته خاری حقیر راه بیابون میزنه همه حسرت بودو حیرت...

farhad61
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۰۹:۰۷
سلام مهربان خان جان
آقا این شب مجمع که میگن چی شبیه که همه منتظر رسیدنش هستن
در مورد فولاد و خودرو و سایپا منظورم هست

diesel29
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۰۹:۳۵
سلام صبحت بخیر
فقط اومدم تبریک کالسیمینت بگم برم
امروز بهمن برداشتم 11000 روی 337 فعلا چشمم از اشک درومد
ولی خون کچاد ادامه داره نشستم صف وامید

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۰۹:۴۲
دكتر مهربان و استاد Holy عزيز
در مورد خمحركه خريد زير 430 چطور است؟
...میدونی چیه اراک جان....من درمورد این سهم بهیه نکته ای اشاره کنم....ازاون دسته سهامیه که زمانیکه بازار روبه اصلاح میره رشد خودشو شروع میکنه....فرمایش راشین عزیز هم ضمیمه کنم که کف 430 رو حمایت محکمی برا سهم دونسته....خریدا باحوصله رو 430 نشسته فعلا قصدش جمع اوری سهامه....رشدشو بزودی شروع میکنه...

rojan
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۰۹:۵۶
با سلام و صبح بخیر

جناب holy
فاراک را فروختم ولی وصنعت و وتوصا را نفروختم چون به دیاگرام شما ایمان دارم
خواهشنا بگویید کار درستی انجام دادم :">

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۱۰:۰۵
با سلام و صبح بخیر

جناب holy
فاراک را فروختم ولی وصنعت و وتوصا را نفروختم چون به دیاگرام شما ایمان دارم
خواهشنا بگویید کار درستی انجام دادم :">

البته روژان عزیز اینجا تاپیک برادرم مهربان عزیز است و من هم چون شما مهمانم و زحمت پاسخگویی با ایشان است.
در ارتباط با وصنعت و وتوصا به اعتقاد من کار بسیار خوبی انجام دادید ،این سهام در راه صعود مشکلی ندارند و این تغییر فاز از مثبت به صفر یا منفی یا معکوس این جزو ذات بازار است ، به هدف خواهند رسید به امید خدا ........
در ارتباط با فاراک هم ایشالا خیر است ،ولی یک بار دیگه عرضم رو تو تاپیک فاراک مطالعه بفرمایید، علی الخصوص در پاسخ به جنابعالی در پست 136 ..............
درود بر شما

rojan
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۱۰:۰۸
اقای holy
با تشکر از پاسختان
ولی من نمی دانم تاپیک شما کجاست که بتوان سوال کرد ؟
اگر دکتر مهربان هم جواب میداند که منت گذاشته بودند

diesel29
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۱۰:۰۹
دکتر جون حالا یه روزم تو بازار میبینمت جواب پیغام مارو نمیدی باشه این رسمش نیست .............
مهربان جان با ورود به فاراک موافقی خرید قبلیم 216 بوده میخوام اضافه کنم ............

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۱۰:۱۵
سلام مهربان دکتر بورس
مهربان جان هر چی دلت خواست راجع به کچاد گریه کن که پایتم وحشتناک
از 580 این سهم دنبال میکردم انقدر دست دست کردم تا بهونه داشته باشم هر روز هرس بخورم
بهمنم که امروز بعد از 1000 تا امار گیری تصمیم گرفتیم ورود کنیم انگار دارم زن انتخاب میکنم ...........نشستم دست به سینه صفش نگاه میکنم
با این حال روزی که من توی این هیجان بازار میبینم هر روزی که ادم سعی میکنه تحلیل کنه بپرس امار بگیره خرید کنه چیزی جز ضرر نداره حالا که موج دادن به کل بورس اگر سوار شدی که هیچ نشدی باید دنبالش بدوی همیشم اینجوری نیست
به هر حال اینا تو همی چی دارن تک میشن بورسم از این قاعده مثتثنی نیست
مهربان عزیزم فردا پایه ولساپا هستی ؟؟؟
امروز اخر وقت خعتبارم راه داد فکر کنم بشه روش حساب کرد حالا که بهمن داره میره باسه پرواز بریم سراغ اون
توی یه چیز هم سنگریم که خیلی پایشم اونم کالسیمینه رو چند میخوای ردش کنی مهربان یا اصلا به نظرت موافقی اضافه کنیم روی 1290 داشتم نگاه میکردم به زنبیلم دیدم واقعا معدنی چیزی ندارم بشه بهش نازید جز همین یه خرده کالسیمین ؟
به نظرت توی این بازار که همچی داره میره بالا شاخصم رفته بالا فملی برداریم روی این قیمت ؟؟
فراوری چطور میبینی قیمتش زیاد نرفته بالا؟
...سلام دیزل عزیز...چشمم قی کرده از بس گریه کردم....
..من یه بار دیگه یه همچین بازاری خاطرم هست میدونی چی جالبه اتفاقا تو اون بازارم لیدرخودرویی ها بودن خودرو 1100 و گروه بهمن 600 هفته ای 25 درصد سود میداد بعد که بازار ریخت همه صرعی و غشی و موجی شدن...
...نه ولی ببین برا من این وضعیت کالسیمین عجیبو غریبه وقتی رو 1340 صف خرید میشه یعنی بعد تعدیل میخوان 1500 -1600 بازش کنن...ولی میدونی یه جوری دل نمیده برا خرید من رو 800 خرید دارم...فملی رو پایه اتم اساسی امروز خریدم یعنی فکر میکنم خریدم ...فراوری که سهم سفته بازاست یکیشونم تاپیک بغل مشغول فعالیته ...کاملا درسته اینجا نشستن فاندای سهم درواردنو پرس وجو کردن وقت تلف کردنه فقط تارگتو سیم ثانیه مشخص کن بپر توش...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۱۰:۲۰
سلام مهربان خان جان
آقا این شب مجمع که میگن چی شبیه که همه منتظر رسیدنش هستن
در مورد فولاد و خودرو و سایپا منظورم هست
....منم شنیدم میگن کم از شب پادشاهی نیست....نه اون که یه چیز دیگه است...;):d
...باور کن خودشونم نمیدونن همشونم 10 درصد پایین اون تارگت که میگن میفروشن....ولی بنظر من سهامی مثل خودرو و سایپا با دی پی اس بالا و پی بر ای حالا الان تا حدی منطقی و فشاری که پشتش برا بالا بردن گذاشتن ارزش سهامداری رو داره...ولی حواست باشه...بازی خودروییا اردیبهشت تموم میشه زمان بیرون پریدن دستت باشه...هر چند بنظر من اصلاح انچنانی نخواهند کرد...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۱۰:۲۱
سلام صبحت بخیر
فقط اومدم تبریک کالسیمینت بگم برم
امروز بهمن برداشتم 11000 روی 337 فعلا چشمم از اشک درومد
ولی خون کچاد ادامه داره نشستم صف وامید
...دیزل پی ام رو چک کن...

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۱۰:۳۹
اقای holy
با تشکر از پاسختان
والا روژان عزیز من دیر رسیدم تاپیک تموم شد ،به من گفتن هرجا نوشتی نوشتی ،اگه ننوشتی هم که خوب لابد ندیدی که ننوشتی ،خلاصه شرمنده .......... @};-

دکتر مهربان طرفدارهات رو دریاب ،آقایون خانومها به نوبت ،من نفر اولم ............. :d

iq_son
۱۳۹۰/۰۱/۱۶, ۲۱:۰۲
والا روژان عزیز من دیر رسیدم تاپیک تموم شد ،به من گفتن هرجا نوشتی نوشتی ،اگه ننوشتی هم که خوب لابد ندیدی که ننوشتی ،خلاصه شرمنده .......... @};-

دکتر مهربان طرفدارهات رو دریاب ،آقایون خانومها به نوبت ،من نفر اولم ............. :d

دکتر holy انقدر شکسته نفسی میکنید که کسی ازتون چیزی نپرسه؟این رسمش نیستا دکتر:(;)

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۷, ۰۹:۳۳
اقای holy
با تشکر از پاسختان
...]چیرو گلم...من همیشه مترصد جواب دادنم...بپرس تا بگم....ببین اگر تو فارکو رو 25-260 خریده باشی خوب نوسان گیری خیلی دوراز ذهن نیست ولی من قیمت خریدم 207و 216 هست دیگه با نوسان وایناش کاری ندارم بخصوص اینکه تحلیل خوب برادرم فرزاد و دیگران بزرگان تکنیکالیست هم پشت سهمه...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۷, ۰۹:۳۹

...قلبا خوشحالو شادم که در کنار تو برادر عزیزم اینجا جاجیی برای جمع شدن دوستانه....بهر حال در اسمان تحلیلی ایران زمین ستاره ای مثل من هر 10 سال یکبار طلوع میکنه...:d;)

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۷, ۰۹:۴۰
دکتر جون حالا یه روزم تو بازار میبینمت جواب پیغام مارو نمیدی باشه این رسمش نیست .............
مهربان جان با ورود به فاراک موافقی خرید قبلیم 216 بوده میخوام اضافه کنم ............
...دیزل من استنباط شخصی خودمو از روند حرکتی سهام مینویسم بنظر من اگر تونستی در کف اصلاح بخری بخر وگرنه ....

ناهید
۱۳۹۰/۰۱/۱۷, ۰۹:۴۷
...قلبا خوشحالو شادم که در کنار تو برادر عزیزم اینجا جاجیی برای جمع شدن دوستانه....بهر حال در اسمان تحلیلی ایران زمین ستاره ای مثل من هر 10 سال یکبار طلوع میکنه...:d;)
دكتر پا تو كفش ستاره ها نداشتيما.............................

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۱/۱۷, ۲۳:۳۴
دکتر جان از خرید واتی و وصنعت این روزها غافل مشو
این دو سهم قراره امسال ضرر نادان نکبت رو برای من جبران کنند .....;)

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۱/۱۷, ۲۳:۵۱
كاپيتان هدف وآتي چنده؟ من امروز بادادن صفش ترسيدم و نصف آتي ها رو دادم رفت.

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۱/۱۸, ۰۰:۰۶
كاپيتان هدف وآتي چنده؟ من امروز بادادن صفش ترسيدم و نصف آتي ها رو دادم رفت.
اراک جان
من بلند مدتی هستم و زیاد اهل نوسان نیستم
واتی هدفش بالای 200 تومنه وصنعت هم صحبت 220 اینها را من شنیدم .
وصنعت را سنگین در 100 الی 115 خریدم و واتی را هم در حدود 120 وارد شدم
به شما و دیگر دوستان هم توصیه اکید دارم که تا آخر سال با اینها سهامداری کنید و
مطمئن باشید که بازدهی فوق العاده ای خواهد داد .
در کل امسال سال گروه صنعت و معدنه

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۱۸, ۰۰:۵۴

ناهید;[/SIZE]11205]دكتر پا تو كفش ستاره ها نداشتيما.............................

جز او را مدان کردگار سپهر ----- فروزنده ماه و ناهید و مهر

شکر گزار کردگار گردون سپهرم که در آسمان سایت بورسی در خدمت این دوستاره بزرگوارم ........
درود بر شما عزیزان

ناهید
۱۳۹۰/۰۱/۱۸, ۱۰:۵۱
دکتر هولی عزیز اگر ستاره ایی درخشش داشته باشه بخاطر آسمان صاف و آبی است دراسمان ابری و سیاه هیچ موقع ستاره دیده نمی شه آسمان آبی این سایت و فرابورس بخاطر وجود شما و آقای نادرعلی همیشه صاف و آبی است که من کاربر میل به نگاه کردن ولذت بردن از این آسمان را دارم
البته مهربان عزیز همیشه در حال درخشش است بخاطر قلب پاک و خوش نیتش و دل صافش که مملو از صدافت است
و من فقط اسمم یاد ستاره را تداعی می کند و نه حضورم که نه رنگی دارد و نه ثمری
به هرحال خوشحالم از اینکه درکنار شما عزیزان نام من هم کم سویی نور دارد اون هم به واسطه صافی آسمانش

diesel29
۱۳۹۰/۰۱/۱۸, ۱۶:۴۰
سلام مهربان یار خوبی
عزیز به هر حال شما یه جورایی جای پدر کالسیمینی یادته یه صحبتی از یه اشکولی میکردی که گفته بود کالسیمین 1800 هم میبینه حالا یکی به من گفته 3000 حالا من موندم تنهای تنهاااااااااااااا کاسیمین در یابم یا وساپا یا ولساپا رو
دیشب داشتم فکر میکردم نمیدونم این کرم فقط تو من انقلاب کرده یا بلا نصبت دوستان بورسی اونام یه مدل دیگش دارن که میخوایم هر چی سهم که تو بازر هست و قرار صعود کنه رو داشته باشیم .................... کاش پرتفوی غدیر داشتم خیالم راحت بود ..............
حالا ببین بین روی که خانوادش انگار قرار منفجر بشن چکار کنیم برداریم یا نه ؟ خودت این روزها که چراغ خاموش میایی داری چه سهمی رو از ریشه در میاری راستش بگو ؟؟؟

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۸, ۲۳:۳۹
دكتر پا تو كفش ستاره ها نداشتيما.............................
....تو که سیاره ای ناهید...وقتی بچه بودم کتابای فضایی میخوندم...جنگ بشقاب پرنده ها با هواپیماهای زمینی ادم فضایی مثلم برمودا جو گیر شدم با یکی از دوستام با یه لوله که توپای پارجه رو دورش میپیچیدنو یه دوتا عدسی یه چیزی مثلا شبیه تلسکوپ درست کردم....تو منطقه اول شد....باهاش همیشه ناهیدو نگاه میکردم...اون زمان چقدر به خدا نزدیکتر بودم...حالا هرچی فهمم بیشتر بیشه ازش دورتر میشم...هیییی...:-s

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۱۹, ۰۰:۲۴
دکتر جان از خرید واتی و وصنعت این روزها غافل مشو
این دو سهم قراره امسال ضرر نادان نکبت رو برای من جبران کنند .....;)
...سلام سید رضا...من نمیدونم چرا اصلا با این دوتا حال نمیکنم...با وصنعت هم همینطور فقط در حد یه نوسان 10 درصدی باهاش بودم...ولی تو باید بترکونی...یادته بهت میگفتم ببین رضا...اگر این دوران سیاهو دیدی یه کم صبور باش روزای خوب هم درپیشه...

خراباتی
۱۳۹۰/۰۱/۱۹, ۱۶:۵۹
وصنعت سهم خوبی است

عادل
۱۳۹۰/۰۱/۱۹, ۲۳:۲۵
دکتر مهربان فاسمین رو در کوتاه مدت و بلند مدت چطور میبنید؟ نگهداری یا فروش؟

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۱/۱۹, ۲۳:۳۶
...سلام سید رضا...من نمیدونم چرا اصلا با این دوتا حال نمیکنم...با وصنعت هم همینطور فقط در حد یه نوسان 10 درصدی باهاش بودم...ولی تو باید بترکونی...یادته بهت میگفتم ببین رضا...اگر این دوران سیاهو دیدی یه کم صبور باش روزای خوب هم درپیشه...
مهرداد عزیزم
از این دو تا خوشت نمیاد بازم سهم خوب یه استادی بهم معرفی کرده بهت میگم اونها رو بخر
آقا شما قلبت پاکه ما رو هم دعا کن از این چاله ای که بیمه نکبت ما رو انداخت توش نجات پیدا کنیم
خدایا سگیم به درگاهت ما رو دریاب .......

iq_son
۱۳۹۰/۰۱/۲۰, ۰۰:۱۷
مهرداد عزیزم
از این دو تا خوشت نمیاد بازم سهم خوب یه استادی بهم معرفی کرده بهت میگم اونها رو بخر
آقا شما قلبت پاکه ما رو هم دعا کن از این چاله ای که بیمه نکبت ما رو انداخت توش نجات پیدا کنیم
خدایا سگیم به درگاهت ما رو دریاب .......

بیمه پارسیان چاله نیست چاهه:(:( منم توشم با 30% سبد:((

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۱/۲۰, ۰۸:۵۴
بیمه پارسیان چاله نیست چاهه:(:( منم توشم با 30% سبد:((
دوست خوبم
منظورم بیمه دانا بود
2600 بر اثر یک اشتباه محاسباتی تعداد سنگینی خریدم و 1600 به زور خارج شدم
حدود 35 تومن ضرر دادم ........:((

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۲۰, ۱۵:۰۶
دکتر هولی عزیز اگر ستاره ایی درخشش داشته باشه بخاطر آسمان صاف و آبی است دراسمان ابری و سیاه هیچ موقع ستاره دیده نمی شه آسمان آبی این سایت و فرابورس بخاطر وجود شما و آقای نادرعلی همیشه صاف و آبی است که من کاربر میل به نگاه کردن ولذت بردن از این آسمان را دارم
البته مهربان عزیز همیشه در حال درخشش است بخاطر قلب پاک و خوش نیتش و دل صافش که مملو از صدافت است
به هرحال خوشحالم از اینکه درکنار شما عزیزان نام من هم کم سویی نور دارد اون هم به واسطه صافی آسمانش
..ناهید عزیز تو یکی از کاربرای قدیمی و دوستی فراموش نشدنی و عزیز برای همه ما هستی...من به عنوان یه کاربر و همکار و پزشک ارادت خاص وقلبی به برادر فرزاد دارم و البته فقط افرادی که تو این صنف هستند میدونن که وقتی یه طبیب به همکارش چنین ارادتی داره چه مفهومی درش هست...ناهید و فرزاد عزیز ...قلبا هردوی شمارو دوست دارم...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۲۰, ۱۵:۲۴
سلام مهربان یار خوبی
عزیز به هر حال شما یه جورایی جای پدر کالسیمینی یادته یه صحبتی از یه اشکولی میکردی که گفته بود کالسیمین 1800 هم میبینه حالا یکی به من گفته 3000 حالا من موندم تنهای تنهاااااااااااااا کاسیمین در یابم یا وساپا یا ولساپا رو
دیشب داشتم فکر میکردم نمیدونم این کرم فقط تو من انقلاب کرده یا بلا نصبت دوستان بورسی اونام یه مدل دیگش دارن که میخوایم هر چی سهم که تو بازر هست و قرار صعود کنه رو داشته باشیم .................... کاش پرتفوی غدیر داشتم خیالم راحت بود ..............
حالا ببین بین روی که خانوادش انگار قرار منفجر بشن چکار کنیم برداریم یا نه ؟ خودت این روزها که چراغ خاموش میایی داری چه سهمی رو از ریشه در میاری راستش بگو ؟؟؟
...سلام دیزل جان چطوری برادر....فکر میکنم امروز جواب سوالتو گرفتی حداقل خوبی گروه روی اینه که با یه نگاه به قیمتای جهانی دلیلی برای رشد یا عقبگرد اون سهم پیدا میکنی...ولی منطقا گروه خودرویی نباید این قیمتا رو داشته باشن...اما خوب درگیر مسایل حاشیه ای هستن و کی از پول بدش میاد...نه چند تا حرکت اخرم خیلی جالب نبود...البته جو یهو رو خودرویی برگشت وگرنه حساب ویژه ای روشون باز کرده بودم....حالا ببینیم که این فقط یه اصلاحه یا داستان چیز دیگه ایه...دیدی که امروز روه معدنی و فلزی خوب مقابل عرضه ها مقاومت کردن..

ناهید
۱۳۹۰/۰۱/۲۰, ۱۵:۲۶
مهرداد عزيز هيچ موقع فكر نمي كردم در دنياي مجازي دوستي پيدا كنم كه از دوست دنياي واقعي براي من با ارزشتر باشه ولي صداقتت ، رفتارت ، نوشته هاي زيبا كه نشان دهنده ساده گي قلبت است تو را يكي از بهترينها كرده اميدوارم هميشه در زندگيت موفق باشي و آنچه را شايسته آن هستي كه صددرصد بهترينهاست خدواند برايت رقم بزنه
و به خود مي بالم كه دوستي چون تو دارم و همچنين به خود مي بالم كه دكتر فرزاد ( هولي عزيز) اين مطلب را بيان داشتند (شکر گزار کردگار گردون سپهرم که در آسمان سایت بورسی در خدمت این دوستاره بزرگوارم ........
درود بر شما عزیزان )
و همچنين بازهم به خودم افتخار مي كنم كه با دوستان خوبي كه دراين سايت هستن هم پست مي شوم

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۲۰, ۱۵:۳۵
وصنعت سهم خوبی است
...یه اصلاح کنه برا خرید خوب میشه...

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۲۰, ۱۵:۳۶
دکتر مهربان فاسمین رو در کوتاه مدت و بلند مدت چطور میبنید؟ نگهداری یا فروش؟

...عادل عزیز...تاکید به نگهداری تا زمان خبر تعدیل دارم...این سهم قیمتش اینا نیست...

diesel29
۱۳۹۰/۰۱/۲۰, ۱۵:۵۷
سلام مهربان عزیز
داداش اگر از خانواده سایپا خبری داشنی بگو
خرید وساپا و نفروختنش درس بزرگی بود برام
سر فرصت درس بزرگم جهت اموزش همگانی میکنم فعلا میخوام برم زار بزنم
راستی رفیق جفتمونم امروز رفتم تو صف خریدم اصلا حال نمیکنم قیمت پایین بردارم افت داره چیزی که میرزه باید بابتش پول دادا ............ 1447خریدم..

LEON
۱۳۹۰/۰۱/۲۰, ۱۶:۵۹
دوست خوبم
منظورم بیمه دانا بود
2600 بر اثر یک اشتباه محاسباتی تعداد سنگینی خریدم و 1600 به زور خارج شدم
حدود 35 تومن ضرر دادم ........:((

:-?

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۲۱, ۱۰:۳۳
مهرداد عزيز هيچ موقع فكر نمي كردم در دنياي مجازي دوستي پيدا كنم كه از دوست دنياي واقعي براي من با ارزشتر باشه ولي صداقتت ، رفتارت ، نوشته هاي زيبا كه نشان دهنده ساده گي قلبت است تو را يكي از بهترينها كرده اميدوارم هميشه در زندگيت موفق باشي و آنچه را شايسته آن هستي كه صددرصد بهترينهاست خدواند برايت رقم بزنه
و به خود مي بالم كه دوستي چون تو دارم و همچنين به خود مي بالم كه دكتر فرزاد ( هولي عزيز) اين مطلب را بيان داشتند (شکر گزار کردگار گردون سپهرم که در آسمان سایت بورسی در خدمت این دوستاره بزرگوارم ........
درود بر شما عزیزان )
و همچنين بازهم به خودم افتخار مي كنم كه با دوستان خوبي كه دراين سايت هستن هم پست مي شوم

..ناهید عزیزم...اینرو از ته دل میگم نوشته پر از لطف و مهرت به من قوت قلب داد و متوجه شدم که هنوز تو دنیای تاریک و ظلمانی ما ادما یه جرقه هایی از رفاقت صمیمیت و دوستی وجود داره...وهستند افرادی که ارتباط رو برای ارزشهای انسانی اون وارتقاش میخوان...میزان ارادت من به تو از فرابورس قدیم تا الان بر هیچ کس ÷وشیده نیست و تو رو لایق بهترینها میدونم و خودم رو شایسته اینهمه لطف نمیدونم...دوستیت در حق من پایدار و عمرت دراز و سایه غم واندوهت کوتاه...
...راستی ناهید....اگر کسی منو نشناسه و پست تورو بخونه اون قسمت صداقت و سادگی و اولین چیزی که به ذهنش میرسه اینه که یارو چه اوشکول و پپه ایه...;):d\:d/(شوخی)...

ناهید
۱۳۹۰/۰۱/۲۱, ۱۱:۰۶
.راستی ناهید....اگر کسی منو نشناسه و پست تورو بخونه اون قسمت صداقت و سادگی و اولین چیزی که به ذهنش میرسه اینه که یارو چه اوشکول و پپه ایه[/b]...;):d\:d/(شوخی)...[/b]
ممنون از همه لطفي كه بهم داري
ضمنا" مهرداد اونايي كه نمي شناسنت رو بي خيال اونايي كه تورو مي شناسن چقدر به من مي خندن ;)

مهربان
۱۳۹۰/۰۱/۲۱, ۱۱:۱۳
سلام مهربان عزیز
داداش اگر از خانواده سایپا خبری داشنی بگو
خرید وساپا و نفروختنش درس بزرگی بود برام
سر فرصت درس بزرگم جهت اموزش همگانی میکنم فعلا میخوام برم زار بزنم
راستی رفیق جفتمونم امروز رفتم تو صف خریدم اصلا حال نمیکنم قیمت پایین بردارم افت داره چیزی که میرزه باید بابتش پول دادا ............ 1447خریدم..
...سلام دیزل عزیزم نه از حرکت امروز رو این یارو سایپا خوشم اومد مشخصه که تحت کنترل و حمایته...نه نگران وساپا نباش ببین دیزل اخر شهریور بازیشون تموم میشه تا اون موقع نگه دار...بالا خریدی یه کوچول ولی دیزلیه بابا نگهشدار البته با اینقیمت خرید زمان حرکتو بنداز اواسط اردیبهشت...

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۲۴, ۱۳:۱۴

با عرض پوزش که اظهار لطف و شکسته نفسی ناهید عزیز و بزرگوار را بدلیل عدم حضور در سایت ندیده بودم و امیدوارم این حقیر را عفو بفرمایند.

ناهید عزیز ،حضور جنابعالی حکم ستاره ایی پرفروغ را دارد که تلالو آن باعث هرچه زیباترشدن آسمان این سایت و هر سایتیست
حضور جنابعالی هم از باب علم و هم از باب تجربه ای که دارید و هم از باب اخلاق حسنه -که الحق استاد هستید- افتخاری برای بنده و این سایت است.
در پناه حق باشید

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۲۴, ۱۳:۲۲
عرض سلام و ارادت دارم بر برادر عزیزم،
مهربان عزیز چندیست که از لطف حضورت در سایت بی بهره ایم ،امیدوارم هرجا هستی در پناه ایزد منان اوقات به خوشی سپری کنی، به غایت دلتنگ حضورت هستیم...
اما اون نوشته بالا کتابیش بود .
اگه بخوام از ته دل و چون مریدی که مرادش ازش دوره عرض کنم میگم :
اگرچه دوست به چیزی نمیخرد مارا ×××× به عالمی نفروشیم مویی از سر دوست

واما اصل قصیه اینکه ،برادر عزیزم دلتنگ دیدارت هستم هرچند امکان ملاقات حضوری میسر نیست ،پس بر من با نوشتارت منت بگذار .......
ارادتمندم مهربان یارم
:x

اقلیدس
۱۳۹۰/۰۱/۲۴, ۱۳:۴۲
دکتر مهربان چقدر یار و یاور داری عزیز.
ای کاس منم میرفتم تجربی میخوندم و الان یه امپول زنی چیزی میشدم و میومدم مطبت و یار و یاورت میشدم.
رفتم ریاضی خوندم و حالا که شدم اقلیدس، کامپیوتر اومده و دیگه همه حساب کتاباشونو با اون انجام میدن و کسی محلم نمزاره.
میشه برم هلال احمر و مدرک امپول زنی بگیرم؟ اونوقت تو مطبت به من کار میدی؟

طيب
۱۳۹۰/۰۱/۲۴, ۱۴:۱۴
باسلام
ببخشيد بايد در قسمت شايعات ! مينوشتم نميدونم چرا اينجا؟!
شايع شده دكتر مهربون رفته شاخ افريقا؟!
سوغاتي چي مياره خداميدونه؟!
خدايا هر كجا هست سلامت دارش

ناهید
۱۳۹۰/۰۱/۲۴, ۱۴:۴۵
با عرض پوزش که اظهار لطف و شکسته نفسی ناهید عزیز و بزرگوار را بدلیل عدم حضور در سایت ندیده بودم و امیدوارم این حقیر را عفو بفرمایند.

ناهید عزیز ،حضور جنابعالی حکم ستاره ایی پرفروغ را دارد که تلالو آن باعث هرچه زیباترشدن آسمان این سایت و هر سایتیست
حضور جنابعالی هم از باب علم و هم از باب تجربه ای که دارید و هم از باب اخلاق حسنه -که الحق استاد هستید- افتخاری برای بنده و این سایت است.
در پناه حق باشید
زبانم قاصر از تشكر از شماست خوشحالم كه قطره كوچكي هستم دراين درياي بزرگ
با آرزوي سلامتي و موفقيت

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۱/۲۵, ۰۰:۴۱
خبر رسید که دکتر رفته خوانسار
دکتر جان خوانسار کاری داشتی بگو من آشنا زیاد دارم اونجا
راستی سرچشمه برو حتما و واسه ما گز عصاری هم بیار
بدون گز بیای میگم اینجا ایدیت بسته بشه ......:d:d

گرگین خان
۱۳۹۰/۰۱/۲۵, ۰۰:۵۱
اینجور که بنده اطلاع دارم.
ایشون چندی پیش وطی یک عملیات سوپر انتحاری مبلغ گزافی بابت خرید سهم سایپا در نوک موج5هزینه کرده بودند.
علی ایحال احتمالا دچار افسردگی شده اند و بهبودی ایشان همچون همیشه مدت مدیدی بطول خواهد انجامید.

پ.ن:وقتی کسی را پیدا نمیکنیم که سر به سرش بگذاریم میاییم سراغ مهرداد!:->
این رئال مادرید خونخواربا قساوت تمام درحال حذف کردن تاتنهام سختکوش است!x-(

mehran
۱۳۹۰/۰۱/۲۶, ۱۳:۴۷
دکتر جان کجایین دلمون تنگ شده

طيب
۱۳۹۰/۰۱/۳۱, ۰۰:۰۸
خدايا دكتر مهربون ما را هر كجا هست سلامت دارش
دكتر فاسمين هم بسته شد تعديل خوبي هم داره
ببينم سوغاتي چي مياري ميلياردر شدي؟!
كروي هم بايد ببنده واسه تعديل

HOLY
۱۳۹۰/۰۱/۳۱, ۰۰:۱۶
مهربان عزیز چندیست که از لطف حضورت در سایت بی بهره ایم ،امیدوارم هرجا هستی در پناه ایزد منان اوقات به خوشی سپری کنی، به غایت دلتنگ حضورت هستیم...

واما اصل قصیه اینکه ،برادر عزیزم دلتنگ دیدارت هستم هرچند امکان ملاقات حضوری میسر نیست ،پس بر من با نوشتارت منت بگذار .......
ارادتمندم مهربان یارم

مهربان عزیز
من هم برات آرزوی سلامت دارم هرکجا هستی .......

حقیقتش دکتر مهربان قبلا من رو هم بیشتر دوست داشت ،براش اس ام اس هم زدم پاسخ نداد ،فردا دو باره امتحان میکنم ............

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۰:۰۸
...به نام خالق یکتا خدای مهربانیها و نزدیک کننده نهادهای پاک...
...با سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم این فروم و دوستان عزیزی که بر من منت گذاشتند و از من یادی کردند بخصوص ..برادر عزیز و بزرگوارم که بر من حق ولایی داره فرزاد عزیزم بنده رو بخاطر این کوتاهی در حضور ببخشایند...
...برادر مهربانم فرزاد...اس ام اس پر مهر و بنده نوازتو دیروز گرفتم دوبار سعی در ارسال جواب کردم که میسور نشد خدا بر من ببخشاید...
...فرزاد عزیزم...الان که فروم رو نگاه میکنم میبینم که حجم بازدید کننده نسبت به قبل دوبرابر شده اونهم در خیلی فروم ها و خبرگزاریهای بورسی این فروم جوان و نوپا به مدیریت خوب علیرضا جمالی و تو بزرگوار نازنین به جایی امن و بیحاشیه بدون قید بردگی و ترس بر کاربرانش برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بورسی شده...چنین باشد چنین ادامه یابد....
...جای دوستان خالی...به یاد ابن بطوطه سفری به ان سوی ابهای نیلگون خلیج همیشه فارس داشیتم و چندی و لختی رو در سرزمین اعراب بدوی ساحلی که جز دوخط اتوبانو برجهای سر به فلک کشیده نداشت اما حتی در این دوران رکود ÷ذیرای هجوم توریست از 4 گوشه جهانه شدیم و با دیدن تفاوتها و فاصله ها و خیلی موارد دیگر که در این مجمل نمیگنجد کوهان شتر بر سر زدیم...
...دوستدار همگی...مریدتم برادر گلم فرزاد....

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۰:۱۰

ارادتمندم مهربان یارم

....خدا عالمه فرزاد که نه بعنوان کاربر که بعنوان یه همکار بهت میگم تنها و تنها پزشکی هستی که نسبت بهت ارادت قلبی و حس برادری و نزدیکی دارم...

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۰:۱۲
دکتر مهربان چقدر یار و یاور داری عزیز.
ای کاس منم میرفتم تجربی میخوندم و الان یه امپول زنی چیزی میشدم و میومدم مطبت و یار و یاورت میشدم.
رفتم ریاضی خوندم و حالا که شدم اقلیدس، کامپیوتر اومده و دیگه همه حساب کتاباشونو با اون انجام میدن و کسی محلم نمزاره.
میشه برم هلال احمر و مدرک امپول زنی بگیرم؟ اونوقت تو مطبت به من کار میدی؟
....اینها یارو یاور نیستن سرور و مهترن...بابا خیال میکنی کاری داره...یه سر برو جهاد دانشگاهی 3 ماه دوره ببین خودتم با سیب زمینی یه مهر درست کن بیشتر از من پول در میاری...اقا گفتی اقلیدس این معادله درست کرده بود...نه جان عزیزت بی شوخی فکر کنم همون بود که اهان یادم اومد هندسه اقلیدسی میگفت دو خط بهم نمیرسن مگر اینکه تو کجش کنی و اینا...امپول زنی چیه کلاس کارو میاری پایین انژگسیون..

mehran
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۰:۱۲
وای وای وای وای در به درم کردی.............بچه ها بیاین ببینید کی اومده..............مقدمت گلباران..بوس

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۰:۱۵
باسلام
ببخشيد بايد در قسمت شايعات ! مينوشتم نميدونم چرا اينجا؟!
شايع شده دكتر مهربون رفته شاخ افريقا؟!
سوغاتي چي مياره خداميدونه؟!
خدايا هر كجا هست سلامت دارش
...سلام طیب و ظاهر عزیز...والا از این شایعه فقط قسمت شاخش مورد وثوق بود که خیلی هم تیز بود فعلا هم مشغول مهتری ودرمان محل ضایعه میباشیم...سوغاتی؟..کم بود تو فرودگاه برا پول برگشت بیافتم با کلاه دوره پول جمع کردن...محبت داری فدا...

rojan
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۰:۲۳
با سلام

دکتر مهربان
به به خوش امدید قدم رنجه فرمودید
می گفتید برایتان red carpet پهن میکردیم
جدا جایتا ن بسیار خالی بود

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۰:۲۴
خبر رسید که دکتر رفته خوانسار
دکتر جان خوانسار کاری داشتی بگو من آشنا زیاد دارم اونجا
راستی سرچشمه برو حتما و واسه ما گز عصاری هم بیار
بدون گز بیای میگم اینجا ایدیت بسته بشه ......:d:d
....سلام سید من فدای خاک پات...بابا رضا با لنج قاچاقی رفتیم اونور اب ضایع نکن تریپ مارو فکر کنن داخلی بوده ولی رضا خوانسارو باید با هم بریم رضا چقدر حوری پری ریخته بود اونور اب من عضلات گردنم هنوز اسپاسمه لامصب شانس و باش همه رو برق میگیره منو کرم شب تاب بین اینهمه ادم من با یه پسر روس اشنا شدم خیلی خاطره دارم حالا میگم ..

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۰:۲۶
دکتر جان کجایین دلمون تنگ شده

..من کوچیکتم مهران اونجا تا میشستم پای اینترنت دختره بر میگشت میگفت همینکه نشستی میشه 10 درهم هر دقیقه هم دودرهم من تا یه صفحه میخوندم میدیدم که باید یه 100 دلاری رو خورد کنم دعوا هم نمیشد کرد ناچارا از شام شب میزدیم...

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۰:۳۷
مهربان عزیز
من هم برات آرزوی سلامت دارم هرکجا هستی .......

حقیقتش دکتر مهربان قبلا من رو هم بیشتر دوست داشت ،براش اس ام اس هم زدم پاسخ نداد ،فردا دو باره امتحان میکنم ............
...برادرم حکایت من جلوی تو مثل اون شعر حافظه که میگه چراغ مرده کجا شمع افتاب کجا...

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۲:۰۶
...سبد سهام من برا اینکه یادم نره....;)
....فاراک...فاذر...مپنا...خمحرک ...سایپا...زامیاد...معادن...هم اه....پردیس...ملی مس...

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۲:۳۶
...به نام خالق یکتا خدای مهربانیها و نزدیک کننده نهادهای پاک...
...با سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم این فروم و دوستان عزیزی که بر من منت گذاشتند و از من یادی کردند بخصوص ..برادر عزیز و بزرگوارم که بر من حق ولایی داره فرزاد عزیزم بنده رو بخاطر این کوتاهی در حضور ببخشایند...
...برادر مهربانم فرزاد...اس ام اس پر مهر و بنده نوازتو دیروز گرفتم دوبار سعی در ارسال جواب کردم که میسور نشد خدا بر من ببخشاید...
...فرزاد عزیزم...الان که فروم رو نگاه میکنم میبینم که حجم بازدید کننده نسبت به قبل دوبرابر شده اونهم در خیلی فروم ها و خبرگزاریهای بورسی این فروم جوان و نوپا به مدیریت خوب علیرضا جمالی و تو بزرگوار نازنین به جایی امن و بیحاشیه بدون قید بردگی و ترس بر کاربرانش برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بورسی شده...چنین باشد چنین ادامه یابد....
...جای دوستان خالی...به یاد ابن بطوطه سفری به ان سوی ابهای نیلگون خلیج همیشه فارس داشیتم و چندی و لختی رو در سرزمین اعراب بدوی ساحلی که جز دوخط اتوبانو برجهای سر به فلک کشیده نداشت اما حتی در این دوران رکود ÷ذیرای هجوم توریست از 4 گوشه جهانه شدیم و با دیدن تفاوتها و فاصله ها و خیلی موارد دیگر که در این مجمل نمیگنجد کوهان شتر بر سر زدیم...
...دوستدار همگی...مریدتم برادر گلم فرزاد....
به به به به .....
درود بر برادر عزیزم ،
مهربان عزیز کم کم داشتم از جواب دادن اس ام اس ها ناامید میشدم ،آقا بنده بیشتر ارادت دارم ،شما مرادی و من مرید ،تازه دوتا اس ام اس داده بودم خدمتت ،هنوز کارها داشتم ،نزدیک بود بیام تهران دنبالت برادر ......
خوب پس مسافرت تشریف داشتی ،ایشالا خوش گذشته باشه و همیشه شاد باشی ....
من درد تو را زدست آسان ندهم ×××× دل برنکنم ز دوست تا جان ندهم
از دوست بیادگار دردی دارم ×××× کان درد بصد هزار درمان ندهم
البته تو عزیز برادر هم دردی و هم درمان ....
گر طبیبانه بیایی به سر بالینم ××× به دو عالم ندهم لذت بیماری را
آقا ارادت بنده نسبت به شما انقدر زیاده که قابل شمارش نیست ،اگه چند روز دیگه میگذشت و نمیومدی ،فروم بورسی رو تبدیل به فروم ادبی اونم از نوع غزل میکردم ........
بسیار ارادتمندم

طيب
۱۳۹۰/۰۲/۰۳, ۱۳:۳۷
...سلام طیب و ظاهر عزیز...والا از این شایعه فقط قسمت شاخش مورد وثوق بود که خیلی هم تیز بود فعلا هم مشغول مهتری ودرمان محل ضایعه میباشیم...سوغاتی؟..کم بود تو فرودگاه برا پول برگشت بیافتم با کلاه دوره پول جمع کردن...محبت داری فدا...

:(:DX-(

عليرضا جمالی
۱۳۹۰/۰۲/۰۴, ۱۲:۴۲
سلام بر دكتر مهربان عزيز
رسيدن به خير
آقا كجايي دلمون برات تنگ شده بود؟!
بي خبر ميري اونور آب كه سوغاتي نياري؟! :-?
دكتر "همدم" هم اومده و تو بخش آزاد تاپيك "همراه با همدم" رو راه انداخته، اونجا هم سر بزني خوشحال ميشيم...
ارادتمندم

diesel29
۱۳۹۰/۰۲/۰۴, ۲۰:۳۴
سلام علیکم به به ببین کی اینجاست

مهربان جان عزیزم برو بیا خوش بگذره اما حداقل به کالسیمینت بگووو اینجوری نکنه خوب

تو رفتی اونم از رفتن تو زد پوکوند ملت ....بیا باسش یه نسخه بپیچ

اینجوری میگی این سهم فلان بمان تو سبدت نیست ..........

مهربان دارم منفجر میشم از کالسیمین سه پارت زدم تو گوشش باسه اینکه میانگین بیارم پایین همش یه فاز ازش عقبم چکار داره میکنه برنامش چیه اینو جواب بده که اگر براش نسخه ای داری بگو که فردا راند 4ام بزنم

نزدیک 10م تو این سهم با میانگین 1335 بازم میخوام میانگین بیارم پایین دستم به فروشش نرفت امروز مرقام با ضرر کم باسه ترس از ضرر بیشتر پیاده شدم تکنیکالش حمایتهاش عمل نکرد گفتم باهاش به گاز نرم پیاده شدم

ا

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۰۱:۲۰
به به به به .....
درود بر برادر عزیزم ،
مهربان عزیز کم کم داشتم از جواب دادن اس ام اس ها ناامید میشدم ،آقا بنده بیشتر ارادت دارم ،شما مرادی و من مرید ،تازه دوتا اس ام اس داده بودم خدمتت ،هنوز کارها داشتم ،نزدیک بود بیام تهران دنبالت برادر ......
خوب پس مسافرت تشریف داشتی ،ایشالا خوش گذشته باشه و همیشه شاد باشی ....
من درد تو را زدست آسان ندهم ×××× دل برنکنم ز دوست تا جان ندهم
از دوست بیادگار دردی دارم ×××× کان درد بصد هزار درمان ندهم
البته تو عزیز برادر هم دردی و هم درمان ....
گر طبیبانه بیایی به سر بالینم ××× به دو عالم ندهم لذت بیماری را
آقا ارادت بنده نسبت به شما انقدر زیاده که قابل شمارش نیست ،اگه چند روز دیگه میگذشت و نمیومدی ،فروم بورسی رو تبدیل به فروم ادبی اونم از نوع غزل میکردم ........
بسیار ارادتمندم

...سلام بر برادر گلم...عزیز دلم فرزاد...برادر ..دیروز 3 بار ادای وظیفه کردم سمتت نمیاومد دیگه ناچارم کردی اخر برج هم بیام پابوس امام رضا هم زیارت رو گل تو...نمیگن ما سهامدار همراهیم...خوب...چرانمیای...بی تعارف...بیا یه 2-3 روزی باهم چرخ بزنیم ببرمت جردنو شهرک غرب بازارچه گلستان یه چند تا رفیق پزشک بی مخو تعطیل مثل خودم دارم نمیزارم بهت بد بگذره دمتن گرم فرزاد ابروی رشته مایی وقتی پزشک میبینم با این مختصات گلی به گوشه جمالت...
..فرزاد...تو این جایی که من ورزش میکنم یه دکتریه میاد برا ورزش...ببین یعنی تو نیگاش کنی مثل این بازیکنای هاکی فقط یه جفت چشم ازش میبینی ...ساق بندو مچ بندو حفظ رونو 4 تا حرکت میزنه اخرشم میره ماکارونی میخوره هفته بعد که میبینمش میبینم شیکمش یه تیکه چربی حجم داده...:d
...فرزاد جات خالی زدم اونور اب با دوتا روس (از بدبختی من بینوا پسر)اشنا ایمیلو اینا...نمیرم محلای خریدو این جلف بازیا میرم تو مردم میگردم اشنا ÷یدا میکنم این عینکم قیافه امو مثبت میکنه همه فکر میکنم فرانچسکوی قدیسم راحت ارتباط برقرار میکنم فرزاد باید یه تریپ باهم بریم...لطف وبرادریت...و بزرگواریت در حق من پایدار...

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۰۱:۲۴
سلام بر دكتر مهربان عزيز
رسيدن به خير
آقا كجايي دلمون برات تنگ شده بود؟!
بي خبر ميري اونور آب كه سوغاتي نياري؟! :-?
دكتر "همدم" هم اومده و تو بخش آزاد تاپيك "همراه با همدم" رو راه انداخته، اونجا هم سر بزني خوشحال ميشيم...
ارادتمندم
...سلام علیرضا...چطوری رییس...فرزاد خیلی تعریفتو میکنه وقتی فرزاد میگه کارت درسته یعنی کارت درسته...منم همینطور برای این فروم قشنگ و بیحاشیه ای که درست کردی اگر تا اخر کار این مرامو در این حد حفظ کنی بزودی جایگاه درخورشو پیدا میکنه...من بخاطر تو و برادر عزیزم فرزاد اینجا حاشیه درست نمیکنم...سوغاتی؟...ای بابا کویرو یه مشت شن سوغاتی چیه این حرفا...:d;)
...اااا...الان دیگه باید مامان همدم شده باشه ...نکنه منتظره من برم تا÷یکش...چرا اینجا نیومده به من خوش امد بگه؟...X-(
....الان میرم تا÷یکشو میفرستم قاطی باقالیا...عجب دختری بود اینطور دختر ندیده بودم یه متر زبون داشت...

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۰۱:۲۸
مهرداد عزیزم
آقا ما رو نزن
خوانسار هم میبرمت بزار سوناتا بخرم بعد
ماشاا... سرعت تایپت مثل سرعت نوره http://www.bourex.com/images/smiles/13.gif
من هم الان رفته بودم تو جوب پشت خونمون شنا
چه حالی داد ولی هوری و موری و دوتیکه سه تیکه ندیدم
یه چند تا بچه غورماغه و کرم و یه مارمولک و یه سوکس مرده دیدیم فقط http://www.bourex.com/images/smiles/20.gif
من رفتم بخوابم عزیزم فردا مفصل توضیحات در مورد این 2 پست حضرتعالی
عرض خواهم نمود . شب خوش http://www.bourex.com/images/smiles/18.gif

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۰۱:۲۸
سلام علیکم به به ببین کی اینجاست

مهربان جان عزیزم برو بیا خوش بگذره اما حداقل به کالسیمینت بگووو اینجوری نکنه خوب

تو رفتی اونم از رفتن تو زد پوکوند ملت ....بیا باسش یه نسخه بپیچ

اینجوری میگی این سهم فلان بمان تو سبدت نیست ..........

مهربان دارم منفجر میشم از کالسیمین سه پارت زدم تو گوشش باسه اینکه میانگین بیارم پایین همش یه فاز ازش عقبم چکار داره میکنه برنامش چیه اینو جواب بده که اگر براش نسخه ای داری بگو که فردا راند 4ام بزنم

نزدیک 10م تو این سهم با میانگین 1335 بازم میخوام میانگین بیارم پایین دستم به فروشش نرفت امروز مرقام با ضرر کم باسه ترس از ضرر بیشتر پیاده شدم تکنیکالش حمایتهاش عمل نکرد گفتم باهاش به گاز نرم پیاده شدم

ا
....سلام دیزل..چطوری رفیق...نه دیگه البته دیزل بالا خریدی کالسمینو ولی به دید مجمع یه 20 درصدی فکر کنم توش خوابیده باشه...من نصفشو بعد از تعدیل رد کردم با نصفش میرم مجمع...دیگه ولش کن دست به میانگینش نزن این گزارش حسابرسی نشده اشه حسابرسی شده اش هنوز مونده بدون سود زیر مجموعه هاست توکلت به خدا باشه...دور معدنیا تموم نشده...خدا کنه قیمتای جهانی باهاشو نبیاد من خودمم تو معدنیا گیرم...مرقام...اتفاقا خیال خریدشو داشتم که یهو اون گزارش ناجورو داد یه بابایی رو که زده بود رنجش کرده بود صف خرید براش چیده بود قد حدودای 150 رو ضایع کرد به حمدالله...:d:);;)

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۰۱:۳۲
مهرداد جونم
به تاپیک من هم سری بزن تو بخش آزاد و چند خطی توش بنویس تا نورانی بشه
ولی حواست باشه موشکها اونجا ضامن هاشون کشیده شده
خطرناکه ....حسن ....

عليرضا جمالی
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۰۱:۵۱
...سلام علیرضا...چطوری رییس...فرزاد خیلی تعریفتو میکنه وقتی فرزاد میگه کارت درسته یعنی کارت درسته...منم همینطور برای این فروم قشنگ و بیحاشیه ای که درست کردی اگر تا اخر کار این مرامو در این حد حفظ کنی بزودی جایگاه درخورشو پیدا میکنه...من بخاطر تو و برادر عزیزم فرزاد اینجا حاشیه درست نمیکنم...سوغاتی؟...ای بابا کویرو یه مشت شن سوغاتی چیه این حرفا...:d;)
...اااا...الان دیگه باید مامان همدم شده باشه ...نکنه منتظره من برم تا÷یکش...چرا اینجا نیومده به من خوش امد بگه؟...X-(
....الان میرم تا÷یکشو میفرستم قاطی باقالیا...عجب دختری بود اینطور دختر ندیده بودم یه متر زبون داشت...
قربونت برم دكتر
آقا فرزاد لطف داره و از بزرگي و خوبي خودشه
سايت رو هم من كاري نكردم، فقط خوش شانس بودم كه بزرگاني كه همه بي حاشيه هستند و به رعايت اخلاق مشهور، قابل دونستند و اومدند تا اين جو تحليلي و دوستانه شكل بگيره>:d<
دكتر به ما كه رسيد شد كوير برهوت؟!... بابا اين همه سود كردي اين مدت يه سوغاتي دلخوشكنك كه اين حرفا رو نداره، اصلا از همين تهران يه برند بگير بگو از اونور اوردم اگه من چيزي گفتم! :D (ولي برند باشه ها B-) )
همدم هم تو اولين پستش يادت كرده دكتر، خدا رو شكر جمعمون داره جمع و جمع تر ميشه;;)

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۱۹:۱۹
مهرداد عزیزم
آقا ما رو نزن
خوانسار هم میبرمت بزار سوناتا بخرم بعد
ماشاا... سرعت تایپت مثل سرعت نوره http://images.boursy.com/
من هم الان رفته بودم تو جوب پشت خونمون شنا
چه حالی داد ولی هوری و موری و دوتیکه سه تیکه ندیدم
یه چند تا بچه غورماغه و کرم و یه مارمولک و یه سوکس مرده دیدیم فقط http://images.boursy.com/
من رفتم بخوابم عزیزم فردا مفصل توضیحات در مورد این 2 پست حضرتعالی
عرض خواهم نمود . شب خوش http://images.boursy.com/
...رضا خیلی باحال بود خیلی خندیدم...
...بابا محلو بد انتخاب کردی...تو gymاونجا میرفتم ورزش...یه پسر روس هم بود که قیافه جالبی داشت...3 تا حرکت زد دیدم همه حواسش رفته پی یه کره ای که اونجا داشت ورزش میکرد...من داشتم تمرین میکردم که دیدم یه دختر المانی کوچولو ناز امدش برا تمرین...دیدم همه روغلط قلوط میزنه ببین رضا هتلش نامبر وان بود همین gym خودش یه مربی بدنسازی داشت من سوسکم حسابش نمیکردم رفتم پیش دختر المانیه اموزش بدنسازی در کمال شفقت و مهربانی کاملا پدرانه حرکات صحیح رو یادش دادم تا اخر وقت با هم دوست شدیم....
..یه کنیایی بود اسمش فردریک بود سیاه مثل قیر با هم تریپ رفاقت ریخته بودیم تو سالن ورزشش من یه طرف تمرین میدادم اون طرف دیگه...;;)

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۱۹:۲۰
مهرداد جونم
به تاپیک من هم سری بزن تو بخش آزاد و چند خطی توش بنویس تا نورانی بشه
ولی حواست باشه موشکها اونجا ضامن هاشون کشیده شده
خطرناکه ....حسن ....
...رضا تاپیکت کدومه بخش ازاد ...من ندیدم...

ناهید
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۱۹:۲۴
...رضا تاپیکت کدومه بخش ازاد ...من ندیدم...
سلام دکتر
سفر بخیر ، خوش گذشت ؟
اسم تاپیک کاپیتان نمو ا فسانه تامکت در بخش آزاد هست

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۱۹:۲۶
قربونت برم دكتر
آقا فرزاد لطف داره و از بزرگي و خوبي خودشه
سايت رو هم من كاري نكردم، فقط خوش شانس بودم كه بزرگاني كه همه بي حاشيه هستند و به رعايت اخلاق مشهور، قابل دونستند و اومدند تا اين جو تحليلي و دوستانه شكل بگيره>:d<
دكتر به ما كه رسيد شد كوير برهوت؟!... بابا اين همه سود كردي اين مدت يه سوغاتي دلخوشكنك كه اين حرفا رو نداره، اصلا از همين تهران يه برند بگير بگو از اونور اوردم اگه من چيزي گفتم! :d (ولي برند باشه ها b-) )
همدم هم تو اولين پستش يادت كرده دكتر، خدا رو شكر جمعمون داره جمع و جمع تر ميشه;;)
...علیرضای عزیز من فدات شم البته من به هر چی معروفم جز به اخلاق...:d
...بهترین ها رو انتخاب کردی و گزینشی موثر داشتی الان یکی از بی حاشیه ترین فروم های بورسی رو داری اگر در دیدگاه خودت نسبت به جو و وضعیت فروم دچار تردید شدی از ما که از اینسمت با حاشیه باز تر فروم رو نگاه میکنیم بپرس من بخاطر روی گل برادرم هم که شده و البته خود تو عزیز هر کمکی که لازم باشه برای ارتقای کیفیت این فروم انجام میدم...
....علیرضا اوضاشون جالب نبود من برند ندیده بودم با تخفیف 75 درصد ولی اونجا بخصوص تو دوبی مال چند تا برند بودن که از همه شیکتر و ممتاز تر بودن مثلا زارا همیشه شلوغ بود یا گوچی با چه دم و دستگاهی ولی کاملا مشخص بود که دوبی تو موج اصلاحی بزرگ خودش قرار گرفته و نمیتونه مقاومت خودشو به سمت بالا بشکونه....رو چشم سایزتو بزار اینجا من دوباره میرم دوبی...
...حالا بیا هی برو بگو همدم دیدی چطور منو ضایع کرد به همه خوش امد گفت جز من خوب مگه من چی گفتم گفتم دترای سبزی شناسی مگه چه فرقی با گیاه شناسی داره کلاس میزارن بابا فوقشم بگیری اخرشم پوشک بچه است دیگه ...مگه نه...:d;)...وقتی رفتم تاپیکشو پر کردم از اخبار اقتصادی وسیاسی امار میاد دستش...

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۱۹:۲۸
سلام دکتر
سفر بخیر ، خوش گذشت ؟
اسم تاپیک کاپیتان نمو ا فسانه تامکت در بخش آزاد هست
...سلام خواهرم ناهید چه خبر...:d:o...اییی ..جای شما خالی یه المانیه زیگیل شده بود تا پای پلکان هواپیما میگفت نرو میبرمت مملکت خودم...دیدی این همدم چطور منو ضایع کرد نیم وجبی...x-(

ناهید
۱۳۹۰/۰۲/۰۵, ۱۹:۳۰
...سلام خواهرم ناهید چه خبر...:d:o...اییی ..جای شما خالی یه المانیه زیگیل شده بود تا پای پلکان هواپیما میگفت نرو میبرمت مملکت خودم...دیدی این همدم چطور منو ضایع کرد نیم وجبی...x-(

مهربان پست شما را ندیده بود بعد که بهش گفتم مهربان هم برات پیغام گذاشته بود عذرخواهی کرد گفتم میام جبران می کنم بهش گفتم خدا بهت رحم کنه :d

HOLY
۱۳۹۰/۰۲/۰۶, ۰۳:۱۱
...سلام بر برادر گلم...عزیز دلم فرزاد...برادر ..دیروز 3 بار ادای وظیفه کردم سمتت نمیاومد دیگه ناچارم کردی اخر برج هم بیام پابوس امام رضا هم زیارت رو گل تو...نمیگن ما سهامدار همراهیم...خوب...چرانمیای...بی تعارف...بیا یه 2-3 روزی باهم چرخ بزنیم ببرمت جردنو شهرک غرب بازارچه گلستان یه چند تا رفیق پزشک بی مخو تعطیل مثل خودم دارم نمیزارم بهت بد بگذره دمتن گرم فرزاد ابروی رشته مایی وقتی پزشک میبینم با این مختصات گلی به گوشه جمالت...
..فرزاد...تو این جایی که من ورزش میکنم یه دکتریه میاد برا ورزش...ببین یعنی تو نیگاش کنی مثل این بازیکنای هاکی فقط یه جفت چشم ازش میبینی ...ساق بندو مچ بندو حفظ رونو 4 تا حرکت میزنه اخرشم میره ماکارونی میخوره هفته بعد که میبینمش میبینم شیکمش یه تیکه چربی حجم داده...:d
...فرزاد جات خالی زدم اونور اب با دوتا روس (از بدبختی من بینوا پسر)اشنا ایمیلو اینا...نمیرم محلای خریدو این جلف بازیا میرم تو مردم میگردم اشنا ÷یدا میکنم این عینکم قیافه امو مثبت میکنه همه فکر میکنم فرانچسکوی قدیسم راحت ارتباط برقرار میکنم فرزاد باید یه تریپ باهم بریم...لطف وبرادریت...و بزرگواریت در حق من پایدار...

سلام بر برادر عزیزم
عزیز برادر خیلی وقته به من قول دادی میای پیشم و من هنوز چشم به راهم ،مشکلات و گرفتاریها و .......همه رو میدونم ولی خوب کار کاره دل دیگه.....
آقا من شهرک غرب نمیدونم کجاست که ،مجتمع تجاری گلستان نمیدونم کجاست ،فرحزاد نمیدونم کجاست که ،میام گم میشم تو تهران ها :-)
من همه جوره فداتم من بیام تهران ایشالا یه چهاردیوار میخوام و خودت و برو بچه های سایت ،بشینیم گل بگیم و گل بشنویم ،ایشالا ......
من بودم و دوش آن بت بنده نواز ×××× از من همه لابه بود و از وی همه ناز
شب رفت و حدیث ما به پایان نرسید ×××× شب را چه گنه حدیث ما بود دراز

diesel29
۱۳۹۰/۰۲/۰۶, ۱۸:۵۴
سلام مهربان جان عزیزم رفتی باسه خودت اونور اب اصلا همه چی رو بیخیال شدی

کالسیمین خودش بکشه بره تو گره بره تو سنگ قلاب بازم نمیتونه تا مجمع به میانگین من برسه چه به 20% سود

مجمعش 18 همین ماه فردام که حتما تو منفیه از شنبه 10 فقط 5 روز مهلت داره خلاصه موندیم توش رفتیم با تغییر استراتژِی برای بلند مدت ....................

با اینکه جز هییت مدیرشی این دبی هواست پرت کرد .....اون دوتا روسم الان که بیشتر فکر میکنم بعید پسر باشن

راستی مرقامم احتمالا افزایش سرمایه در پیش داره ....

یه راهنمایی بکن امیدوارم تا فردا جواب بدی با این اوضاع و احوال فردا رو -4 اندازه الان خرید کنم میانگینم خیلی میاد پایین البته این برای فروش در هفته اینده است وگرنه ترجیح میدم با همین برم مجمع و کمتر نقدینگی واردش کنم ...........

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۰۹:۳۶
سلام مهربان جان عزیزم رفتی باسه خودت اونور اب اصلا همه چی رو بیخیال شدی

کالسیمین خودش بکشه بره تو گره بره تو سنگ قلاب بازم نمیتونه تا مجمع به میانگین من برسه چه به 20% سود

مجمعش 18 همین ماه فردام که حتما تو منفیه از شنبه 10 فقط 5 روز مهلت داره خلاصه موندیم توش رفتیم با تغییر استراتژِی برای بلند مدت ....................

با اینکه جز هییت مدیرشی این دبی هواست پرت کرد .....اون دوتا روسم الان که بیشتر فکر میکنم بعید پسر باشن

راستی مرقامم احتمالا افزایش سرمایه در پیش داره ....

یه راهنمایی بکن امیدوارم تا فردا جواب بدی با این اوضاع و احوال فردا رو -4 اندازه الان خرید کنم میانگینم خیلی میاد پایین البته این برای فروش در هفته اینده است وگرنه ترجیح میدم با همین برم مجمع و کمتر نقدینگی واردش کنم ...........
...سلام دیزل ..چطوری جیگر من...اون دوتا دخترن؟..راست میگی...بزار یه نگاه بندازم...:d...
....ببین وقتی بازار فرسایشی و رو اعصاب میشه من دیگه سهاممو نگاه نمیکنم میرم بخش ازاد...
...یه مقدار این قیمتای جهانی کارو خراب کرد لعنتی ولی بعیده زیر 1200 بیاد خوب قیمت خرید من پایینه یه مقدار اعصابم روش راحته ولی اگر هم میخوای میانگین کم کنی صبر کن تو کف قیمتی تخمینی اونجا میانگین بیار پایین...ولی من خیلینگرانش نیستم تو هم زیاد خودتو نگران نکن...فکر کنم یه تعدیل دیگه هم داره...تو پیش بینی سود حسابرسی شده...

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۱۰:۰۷
...اگر...این شرایط بازار به هفته بعد هم تعمیم داده بشه و قرار باشه که ای نروند خنثی و رکودی ادامه دار بشه دیگه باید یه فکر جدی برای بازار کرد...چیزی که فعلا مایه امیدواریه حجم خوب حمایتی هست که پشت سهام تاپ بازار قرار گرفته....الان اغلب سهام شاخص بارار تو کف حمایتی خودشون قرار دارن...

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۱۱:۱۴
دکتر جان
بیمارستان فوق تخصصی برای سکته ایها سراغ داری ؟!
فعلا بریم بستری بشیم پول نداریم که فوقش بعدا میبرنمون بیابونهای قم پرتمون میکنن .......
کیهههههههههههههههههه.......... ........ چیههههههههههههههههههههههه ..............
چه خبر شدهههههههههههههههههه ......................

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۱۱:۲۵
=(( فاسمین صف فروشه
میشه لطفا راهنمایی کنید آیا روی به کف خود رسیده ؟:-s
..خواهرم الان درد تو فاسمینه من هرگوشه از قلبمو یه سهمم فشار میده...فعلا که روی زیر 2300 نوسان میکنه...بیاد بالا 2300 میشه یه نیمچه حسابی روش کرد..

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۱۱:۲۶
دکتر جان
بیمارستان فوق تخصصی برای سکته ایها سراغ داری ؟!
فعلا بریم بستری بشیم پول نداریم که فوقش بعدا میبرنمون بیابونهای قم پرتمون میکنن .......
کیهههههههههههههههههه.......... ........ چیههههههههههههههههههههههه ..............
چه خبر شدهههههههههههههههههه ......................
....رضا باز خوبه که تو باکلاس درد میکشی خیلی high level پشت جناغ سینه ات میسوزه من در وضعیت های مشابه دچار دل پیچه میشم...

iq_son
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۱۱:۳۵
دکتر جونم چای نبات بیارم فروم اخه همه دل درد داریمممممممممممممممممممم!: (
;)

hiva
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۱۱:۳۵
همه چی منفی شد من چقدر خوشبختم
یه سهامی دارمx-( به خودم می بالم

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۱۱:۳۷
دکتر جونم چای نبات بیارم فروم اخه همه دل درد داریمممممممممممممممممممم!: (
;)
...ایکیوی عزیز...نیگاکن..هیوا رو نیگا کن...همینه...ما همینو میخوایم...روحیه در حد فشفشه...ذوق و قریحه ادم از شرایط بالقوه به شرایط بالفعل میرسه...

iq_son
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۱۱:۴۴
دکتر مام یه چای نبات بزنیم سازمون کوک میشه هاااااا/:)
واقعا بازار هیجانیه من این شرایط و استرسشو دوس دارم

Moradad
۱۳۹۰/۰۲/۰۷, ۱۷:۰۶
جای همگی خالی .......
گل گاو زبان و سنبلطیب زدم با دوتا ایبوبروفن 400 الان رو ابرها دارم راه میرم
عه، یک پرنده جمبو همین الان رد شد :d
برنامه نماز جمعه این هفته هم الان اس ام اس شد. سخنران احمد خاتمی - از هفته دیگه بد حجابها حواسشون باشه ...... X-( #:-s
دکتر جان تکمیلی مواد ی که گفتم چی تجویز میکنی که تا اواخر هفته دیگه همین جاها دور بزنم .. ;;)

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۱۷, ۱۴:۳۱
کافر چو منی گزاف و آسان نبود
محکم تر از ایمان من ایمان نبود
در دهرچو من یکی و آن هم کافر
پس در همه دهر یک مسلمان نبود

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۲/۱۷, ۱۴:۵۳
كاپيتان جان تو اين بازار همه به زودي به درد همون پير مرده تو قهوه تلخ دچار ميشيم كه ..ميگه كي بود ......كي در زد:))

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۱۷, ۱۶:۳۹
كاپيتان جان تو اين بازار همه به زودي به درد همون پير مرده تو قهوه تلخ دچار ميشيم كه ..ميگه كي بود ......كي در زد:))

تا مهرداد کوه کن را داریم غمی نداریم اراک جان .... L-)

سقراط
۱۳۹۰/۰۲/۱۷, ۲۰:۱۷
دکتر جان حالا که رفتی انور آب جان من رعایت کن[-X[-X
ماشاا... خودت دکتری و خوب این چیزای که من میگم رو درک میکنی

خدای ناکرده میای بعد دو ماه یه چیزای جیز جیز از آزمایش میاد بیرونا!!!:-SS

به قول داریوش ارجمند تو او سریال پدر درآر :اوووفتاد؟؟؟؟:-q

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۱۸, ۱۲:۴۸
...اينهمه ذم مشايي رو ميكنيد و عليه اش مطلب ميزنيد...تاپليدر جريان انحرافي و نخاله نهاد رياست جمهوري يه سوالي دارم ازتون فكر ميكنيد كه الان بازارو كي داره جمع ميكنه...شما سهمي رو تواين 3-4 روز اخير سراغ داريد كه ردپايي از بانك ملت توش نباشه...اگر ديوان دره اي رفيق فاب مشايي نبود الان وضع بازار برميگشت به سالهاي 83-84 و اون ريزش بزرگ...
...الان ديگه همه تير كردن كه اينبار ديگه زير اب مشايي رو درست وحسابي بزنن همين سايپا اصلا گير مجلس به مشايي براي زاكاني برا چيه چون ميبينه كه منابع عظيم مالي دست اين شخص مياد حالا گر مشايي بره تمام مديرايي هم كه از دوستاي نزديكش بودن هم بايد برن هم از سايپا هم از بانك ملت تمام مديراي رده مياني بايد عوض بشن شما گمان كن كه ديگه كيه كه از 2-3 تا گروه مهم و بزرگ بازار حمايت كنه...

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۱۸, ۱۲:۵۰
....سید من سید رضا...مراداد عزیزم....اراک بورس....طیب....و سقراط نازنین....
...سقراط جان ما هیچ جای پر خطری بدون لوازم جانبی تردد نمیکنیم....

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۲/۱۸, ۱۳:۵۵
....سید من سید رضا...مراداد عزیزم....اراک بورس....طیب....و سقراط نازنین....
...سقراط جان ما هیچ جای پر خطری بدون لوازم جانبی تردد نمیکنیم....

مهربان جان لوازم جانبي شما در بورس چيه؟ از كجا تهيه اش كرديد.

Moradad
۱۳۹۰/۰۲/۱۸, ۱۵:۰۵
دکتر جان یک سری رفته بودم سایت همسایه یک سرکی بکشم ، چشمت روز بد نبینه داداش دوقلوت اونجا معرکه ای راه انداخته بیا و ببین.
دکتر این داداشت چقدر اخبار رانتی داره؟؟؟ یعنی ....... :((:((:((

به داداشت میگفتی اقلا یک 2-3 هفته ای زودتر بوق رو میکشید ، حالا دیگه راهی برام نمونده جز اینکه ایستاده بمانم حتی اگر .......

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۲۴, ۱۰:۱۲
دکتر جان الان با تالار حافظ صحبت میکردم
گفت احتمالا تا 10.5 درست میشه
و زمان بازار هم احتمال زیاد تمدید میشود ....
راستی اماده باش تا درست شد کل سهام ها رو بفروشیم فرار کنیم به لبنان علیا

طيب
۱۳۹۰/۰۲/۲۴, ۱۰:۳۸

سلام كاپيتان عزيز خوبي؟
اين بوركس مشكل داره؟

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۲۴, ۱۰:۴۲
سلام كاپيتان عزيز خوبي؟
اين بوركس مشكل داره؟
سلام بر دوست عزیز و بزرگوارم طیب گرامی ...
یه بنده خدایی گفت که بورکس را تعمدا قطع کرده اند
البته من فکر کنم آنهم دارند سرورش را ارتقا میدهند
و بزودی به مدار برمیگردد .

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۲۴, ۲۳:۲۳
دکتر جان یک سری رفته بودم سایت همسایه یک سرکی بکشم ، چشمت روز بد نبینه داداش دوقلوت اونجا معرکه ای راه انداخته بیا و ببین.
دکتر این داداشت چقدر اخبار رانتی داره؟؟؟ یعنی ....... :((:((:((

به داداشت میگفتی اقلا یک 2-3 هفته ای زودتر بوق رو میکشید ، حالا دیگه راهی برام نمونده جز اینکه ایستاده بمانم حتی اگر .......
...مراداد عزیز....من از روش انداختن در دل حادثه استفاده کردم....گفتم از 2 حالت خارج نیست....یا طرف اوضاع قلبی عروقیش خرابه و یدفه یه stroke و بعدش شهادت و لقاالله...یا حال عمومیش خیلی خوبه و به علت شدت و وصعت حادثه بازهم یه stroke ,و لقاالله...:D

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۲۴, ۲۳:۲۴
مهربان جان لوازم جانبي شما در بورس چيه؟ از كجا تهيه اش كرديد.

....اراک جان این لوازم جانبی من خارج از بورس بکار میاد...تو بورس که خلع سلاحیم....

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۲۵, ۰۰:۵۸

....سلام بر حماسه هوانوردی ایران رضای عزیز...من امروز رفتم پیش بچه ها یکمی تو سرو کله هم بزنیم دیدم همه اومدن بیرون زیر پنجره اتاق پرسنل عمدتا خانم مجموعه که مشغول رتق و فتق امور سهامدارای زبان بست هبودن نشسته و دارن از جملات و واژه های بکار رفته در دیدار استقلال و النصر میگفتن از قبیل شیر سماور و ...این ابیات طناز...خلاصه منم جو گیر شدمو یه چند تا خاطره از دیدار ایران ایرلند اومدم وسط که یهو دیدم یکی از خانما سرشو از پنجره اورد بیرون گفت....من گفتم ابجی بازی حساس بود یه مقدار غلظت بداهه های تماشاگرا بالا رفته بود...:d

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۲۵, ۰۹:۳۵
دکتر جان وصنعت و وآتی را دریاب
چقدر بگم ......
ظاهرا باید نسخه بنویسم برات عزیزم .... >:)

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۲۶, ۱۱:۱۴
دکتر جان وصنعت و وآتی را دریاب
چقدر بگم ......
ظاهرا باید نسخه بنویسم برات عزیزم .... >:)

مهرداد عزیز
وآتی را در نمیابی وصنعت را دریاب
تا 10 روز دیگه اگر ضرر کردی من میدم
اگر هم سود تپل بردی یه ساندیس به ما بده ..... ;)

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۲۶, ۱۱:۲۲
مهرداد عزیز
وآتی را در نمیابی وصنعت را دریاب
تا 10 روز دیگه اگر ضرر کردی من میدم
اگر هم سود تپل بردی یه ساندیس به ما بده ..... ;)
...رضا...تجهیزاتیا رو داری...من نابود شدم....فردا میان منو دست بسته میبرن زندان...الان دارن به من قنداب میدن...:d
...اهان راستی..رضا...امکانش هست تو ضررشو جلوتر;;):D بدی بعد من بخرم...

طيب
۱۳۹۰/۰۲/۲۶, ۱۱:۲۸
...رضا...تجهیزاتیا رو داری...من نابود شدم....فردا میان منو دست بسته میبرن زندان...الان دارن به من قنداب میدن...:d
...اهان راستی..رضا...امکانش هست تو ضررشو جلوتر;;):D بدی بعد من بخرم...

ماشاء الله دلاور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قندآب؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
دكتر مواظب سهامت باش

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۲/۲۶, ۱۱:۳۱
...اهان راستی..رضا...امکانش هست تو ضررشو جلوتر;;):d بدی بعد من بخرم...
مهربان جان
الان اوس طیب میاد منو میزنه
تجهیزاتیها فعلا علی رغم ارزندگی بالا نداره تا اطلاع ثانوی ....:(
وصنعت را دریاب ...... این 10000 بار .... X-(

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۲۲:۲۶
...من منتظرت هستم...يك روز در ظلمت چه مدته...ياهفته....حالا اتش خاموش و هوا بطرز خوفناكي سردست...
...ما خواهيم مرد...غني از عشق و حقايق....انچه رو كه بلعيده ام ميچشم....بدنهايي رو كه وارد شده ايم و چون رود جاري...و ترسهايي كه در ان نهان شده ايم مثل اين غار متروك...ميخواهم بدنم نشاني از اين داشته باشد...كشورهاي واقعي ما هستيم...نه مرزهاي كشيده شده بر نقشه ها بااسامي مردان مقتدر...ميدانم كه ميايي تا مرا بهقصر بادها ببري...تنها چيزي است كه خواسته ام...قدم زدن در چنين مكاني...

ali1763
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۲۲:۳۴
دکتر هنوز فاراکو داری؟

مهربان
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۲۳:۰۴
دکتر هنوز فاراکو داری؟

....بشدت....

ali1763
۱۳۹۰/۰۲/۳۱, ۲۳:۱۱
....بشدت....

دمت گرم دکتر واقعا که صبر ایوب میخواد.x-(

محسن نظري
۱۳۹۰/۰۳/۰۱, ۱۳:۳۶
ببين دكتر دارم يه وام ميگيرم نصفشو بريزم تو پست نصفشم تو اين فاراك يا بدبخت ميشيم و ميريم گوشه زندان يا جزاير قناري كه نه همين بغل ميريم انتاليا
خلاصه اينكه با اون موقعيت شغلي اون مدرك دكتريت برو پيش اميران يه وام بگير بزن تو گوش فاراك يا فوق تخصصت رو ميگيري يا به درجه....:( نزول پيدا ميكني خلاصه اينكه تحليل بنيادي واسه تو بود گوش كني بردي گوش نكني يه عمر حسرت ميمونه گوشه اون دل نازكت راستي ميتوني از خير اون ماشين و اين چيزاتم بگذري خلاصه يه پول و پله درست و حسابي و فاراك 180-190 تومني بخري و 300 هم به اميد خدا تا چند ماه ديگه بفروشي و 4 تا 4 تا بياري به اغوش اسلام....

وحید83
۱۳۹۰/۰۳/۰۱, ۱۵:۰۹
ببين دكتر دارم يه وام ميگيرم نصفشو بريزم تو پست نصفشم تو اين فاراك يا بدبخت ميشيم و ميريم گوشه زندان يا جزاير قناري كه نه همين بغل ميريم انتاليا
خلاصه اينكه با اون موقعيت شغلي اون مدرك دكتريت برو پيش اميران يه وام بگير بزن تو گوش فاراك يا فوق تخصصت رو ميگيري يا به درجه....:( نزول پيدا ميكني خلاصه اينكه تحليل بنيادي واسه تو بود گوش كني بردي گوش نكني يه عمر حسرت ميمونه گوشه اون دل نازكت راستي ميتوني از خير اون ماشين و اين چيزاتم بگذري خلاصه يه پول و پله درست و حسابي و فاراك 180-190 تومني بخري و 300 هم به اميد خدا تا چند ماه ديگه بفروشي و 4 تا 4 تا بياري به اغوش اسلام....
با اجازه بزرگترا بعله این قسمتو من هم هستم دکتر بدادم برس در ضمن عمرا من فاراکو توی این قیمتها بدم بره دکتر بیا سر صبر توی این سهم شرط ببندیم راستی دکتر سینا رو دیدی :p

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۳/۰۲, ۱۱:۲۶
بازگشت همه بسوی اوست

ناصر حجازی درگذشت

http://up.limotorsh.net/images/j95q5w8plv4g15lffva.jpg

مهربان
۱۳۹۰/۰۳/۰۴, ۰۱:۱۷
...كجاست اين تاپيك من...اهان....
...امروز دوست دندانپزشكم به من زنگ زد...من هم خيليييي با شهامت و بي ريا گفتم فدات شم 30 درصد تو ضرري...فكر كنم به ارامش عميقي رسيد...حرفايي زد كه مو به تنم سيخ شد...ميگفت مشايي رو گرفتن...ولي صداشو در نميارن...يا تو چند روز اينده قراره بگيرنش....
...ميگفت گفته كه حضرت اقا ظهور كرده اند و با اصحاب و ريدانشون از جمله ايشون به شكلي خفا در ارتباط هستند...عجبببب....ميگفت كه مشايي گفته من شعيب صالحم ....خوب شد نگفته كه من شترشم... ...و 14 خرداد فرمان خروج دارم...پناه برخدا از اينهمه اوهام و شايعات....به دوستم گفتم اينارو نري اينور اونور داد بزني بيان دندوناتو بكنن بزارن كف دستت...
....اونم گفت...تو جيب مارو نزن...نميخواد دلسوزي كني...

مهربان
۱۳۹۰/۰۳/۰۴, ۰۱:۲۱
....خوب همینه میگم از تو تحلیلگر در نمیاد وام بگیری بریزی تو سهم بیا با هم نصف کنیم نه حرص و جوشی انتالیا کجا بود تو وامو بگیر بیارش من تو رو میبرم باهاماس ...اون که اوضاش از تو خرابتره چند روز ÷یش به من میگفت به محسن بگو یه سهمی رو داغ کنه بکونیم تو پاچه خلق الله در بریم میگفت همین خففناور خوبه که من با تیغی تیز از میان به دونیم تقسیمش کردم...درادامه صحبت اون دوست 150 سانتیش شد که بعد از رنج زدن مرقام الان تو ای سی یو در کما بسر میبره....عزیزم خوب با سفته بازی که نمیشه جلو رفت یه بار تو ÷اچه رفقا کردی 2 بار کردی بار سوم اینطوری یه دفه یه کیس میره ....بعلللههه....روحش شاد...گفتی فاراک....دوباره یادم افتاد....:-s

مهربان
۱۳۹۰/۰۳/۰۴, ۰۱:۲۳
با اجازه بزرگترا بعله این قسمتو من هم هستم دکتر بدادم برس در ضمن عمرا من فاراکو توی این قیمتها بدم بره دکتر بیا سر صبر توی این سهم شرط ببندیم راستی دکتر سینا رو دیدی :p

...سلام عمو وحیدددد بههه دیدی این هاشم چاخانو خپارسشو فروخت بابا اینکاره نیستی دیگه چرا اینقدر بخودت فشار میاری لیدر ایدر میکنی اصلا تو اسید اوریکت بالاست خدا یه حوری هم نثارت کنه فشارتم بالا میره دیگه نمیشه جمع و جورت کرد عمو وحید سر مسایلی مثل صبرو استقامتو لجبازی و اینا با من شرط نبند من خمیره مایه ام اتش دوزخه کم نمیارم....سینارو؟؟....نه ...به من گفت میره شمال مگه تهرانه هنوز....:d;;)

مهربان
۱۳۹۰/۰۳/۰۴, ۰۱:۲۵
بازگشت همه بسوی اوست

ناصر حجازی درگذشت

http://images.boursy.com/

...سلام رضا حال امروز من شده حال تو بعد از بیمه دانا ولی صبرو توکل رو نباید از دست داد میدونم جایی از این زندگیم خطای بزرگی مرتکب شدم که خدا داره گوشمو میپیچونه و حسبی الله غمی نیست خدارحمتش کنه مرد بود مرد بود رضا جون ÷ایینش یه عکس درو دافی چیزی هم بزار دیگه دپرسیم الانه برم تومایه های انتحارو این حرفا...

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۳/۰۹, ۰۰:۲۵
مش مهرداد سلام
آمارتو دارم یواشکی میای تو سایت و میری ها
یه نرم افزار نصب کردم که هروقت میای تو سایت بوق میرنه ....
بابا بازار درست میشه
غصه نخور سود و زیان تو بورس همیشه هست ...
یادته اون روزهای سنگین مهر ماه رو تو کارگزاری رفیقمون ..... چی داشت به من میگذشت .....
ولی خب به قول دوستی روزهای خوب مجبورند به سراغ ما بیایند .... بیا بنویس کمی از فشار
عصبی این روزها خارج یشی .... البته شما دکتری .... من چی دارم میگم ....
ولی دیدم میای و میری تو سایت و هیچی نمینویسی گفتم یه چاق سلامتی کنیم ....
شب خوش

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۳/۱۲, ۲۱:۴۰
امروز آمار دکتر را در آوردیم فهمیدیم رفته لبنان
حالا ببینیم سوغاتی میاره واسمون یا نه ..... :d

محسن نظري
۱۳۹۰/۰۳/۱۲, ۲۲:۲۸
امروز آمار دکتر را در آوردیم فهمیدیم رفته لبنان
حالا ببینیم سوغاتی میاره واسمون یا نه ..... :d
بازم لبنان!!!!!!!!
نميدونم اونجا اين كي رو زير چشم گرفته.....
مهربان دعا كن گذرم به اون بيمارستانه كه خانم بچه هات هستن نيفته...........

محسن نظري
۱۳۹۰/۰۳/۱۲, ۲۲:۳۰
....خوب همینه میگم از تو تحلیلگر در نمیاد وام بگیری بریزی تو سهم بیا با هم نصف کنیم نه حرص و جوشی انتالیا کجا بود تو وامو بگیر بیارش من تو رو میبرم باهاماس ...اون که اوضاش از تو خرابتره چند روز ÷یش به من میگفت به محسن بگو یه سهمی رو داغ کنه بکونیم تو پاچه خلق الله در بریم میگفت همین خففناور خوبه که من با تیغی تیز از میان به دونیم تقسیمش کردم...درادامه صحبت اون دوست 150 سانتیش شد که بعد از رنج زدن مرقام الان تو ای سی یو در کما بسر میبره....عزیزم خوب با سفته بازی که نمیشه جلو رفت یه بار تو ÷اچه رفقا کردی 2 بار کردی بار سوم اینطوری یه دفه یه کیس میره ....بعلللههه....روحش شاد...گفتی فاراک....دوباره یادم افتاد....:-s
دكي اينا خوب ميدونن من با جماعتشون بر نميخورم از اين پيشنهادها نگه دارن واسه دوست جونهاشون......
اخر عاقب اون سفته بازه كه 40 ميل ناقابل تو يه پارت ضرر داد و كه يادته اين قصه هاي پند اموز رو براشون تعريف كن تا شايد اصلاح شوند شدند كه هيچ نشدند ببرشون اغوش اسلام......
امان از بي اسمايلي......

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۳/۱۲, ۲۳:۱۹
مهربان جان كم پيدايي؟ تو اين بازار نظرت چيه صبر پيشه كنيم ؟

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۳/۲۲, ۰۱:۴۸
مژدگانی

به یابنده صاحب این تاپیک تعداد قابل توجهی سهام فاراک به عنوان
مژدگانی داده میشود . لطفا در صورت هر گونه اطلاع از ایشان مراتب
را به اطلاع بنده رسانده و جایزه خود را دریافت نمایید .

ستاد پیگیری و ردیابی دکتر مهربان

محمود شریعت
۱۳۹۰/۰۳/۲۲, ۰۱:۵۷
مژدگانی

شايد اگر جاي فاراك، شخارك مژدگاني بديد زودتر پيدا بشه

راستي اگر خودش با پاي خودش بياد و خودشو معرفي كنه. خودش ميتونه جايزه رو بگيره و خودش حالشو ببره؟ يا اينكه جايزه به خودش نميرسه؟
بزار بشمرم ببينم چند بار از كلمه خودش استفاده كردم ... دي:

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۳/۲۲, ۰۲:۰۸
شايد اگر جاي فاراك، شخارك مژدگاني بديد زودتر پيدا بشه

راستي اگر خودش با پاي خودش بياد و خودشو معرفي كنه. خودش ميتونه جايزه رو بگيره و خودش حالشو ببره؟ يا اينكه جايزه به خودش نميرسه؟
بزار بشمرم ببينم چند بار از كلمه خودش استفاده كردم ... دي:
خب اگه بازار مثبت بشه شاید جای فاراک بهش شخارک دادیم
خودش کلی بدهکاره شام و ناهار و غیره ....

مارال صفا
۱۳۹۰/۰۳/۲۲, ۰۲:۳۰
کاپیتان دکتر هر از گاهی میان سایتها را میبنن اما خب مهر سکوت زدند

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۳/۲۲, ۰۲:۴۷
کاپیتان دکتر هر از گاهی میان سایتها را میبنن اما خب مهر سکوت زدند
بنده هم همین احتمال را میدهم
احتمالا الان بدون آیدی اینجاست و داره منو مسخره میکنه .....

ali.n
۱۳۹۰/۰۳/۲۲, ۰۹:۴۱
فاراک فایده نداره
بیاید با زیتون پرورده براش دام بذاریم

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۴/۰۳, ۱۳:۰۲
ای وای بر اسیــری کز یاد رفته باشــد

در دام مـانده باشـد صیـاد رفتـه باشـد

آه از دمــی که تــنها با داغ او چو لاله

درخون نشسته باشم چون باد رفته باشد

آواز تـیشــه امشــب از بیستـون نــیامـد

شاید به خواب شیرین فرهاد رفته باشد

خونش به تیـغ حســرت یارب حلال بادا

صیدی که از کمندت آزاد رفتـه باشــد

از آه درد نــاکـی سـازم خـبـر دلـت را

وقتی که کوه صبرم بر بـاد رفته باشـد

رحــم از بر اسیری کـز گرد دام زلفـت

با صد امـیدواری نـاشـاد رفتــه باشـــد

شـادم که از رقـیبـان دامن کشـان گذشتـی

گو مشت خاک ما هم بر باد رفته باشـد

پرشور از حزین است امروز کوه و صحرا

مجنون گذشتـه باشـد فرهـاد رفتـه باشـد

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۴/۰۳, ۱۳:۲۸
سرا پا اگر زرد و پژمرده ایم ... ولی دل به پاییز نسپرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره ... پر از خاطرات ترک خورده ایم
اگر داغ دل بود ما دیده ایم ... اگر خون دل بود ما خورده ایم
اگر دل دلیل است آورده ایم ... اگر داغ شرط است ما برده ایم
اگر دشنه دشمنان، گردنیم ... اگر خنجر دوستان، گرده ایم
گواهی بخواهید: اینک گواه ... همین زخمهایی که نشمرده ایم
دلی سربلند و سری سر به زیر.. از این دست عمری به سر برده ایم

محسن نظري
۱۳۹۰/۰۴/۰۳, ۱۵:۲۴
اي بابا اين دكتر چقدر ناز ميكنه خوبه تيتيش ماماني تهروني نيستي و لري پاشو بيا يه پست بزن جماعتي نگرانتن وگرنه بگم بگم ميگما!!!!

Amo Hoseian
۱۳۹۰/۰۴/۰۳, ۱۵:۵۲
مژدگانی

کاپیتان مژدگانی رو بده بیاد که من دکترو پیدا کردم
رفته نویسنده خاطرات شده، همین امروز توی تایپیک حکایتهای شنیدنی دیدمش و هر کاری کردم نیومد که تحویلش بدم ولی من این حرفا حالیم نیست. یالا فاراک جایزه بده.

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۴/۰۳, ۱۷:۰۳
کاپیتان مژدگانی رو بده بیاد که من دکترو پیدا کردم
رفته نویسنده خاطرات شده، همین امروز توی تایپیک حکایتهای شنیدنی دیدمش و هر کاری کردم نیومد که تحویلش بدم ولی من این حرفا حالیم نیست. یالا فاراک جایزه بده.
مژدگانی شما محفوظ است
فردا صبح بیا مطب دکتر مهربان جهت دریافت مژدگانی ....

CAPTAIN NEMO
۱۳۹۰/۰۴/۱۷, ۰۰:۲۰
نميدانم

نميدانم پس از مرگم چه خواهد شد

نميخواهم بدانم کوزه گر ازخاک اندامم چه خواهد ساخت؟

ولي بسيار مشتاقم که از خاک گلويم سوتکي سازد

گلويم سوتکي باشد به دست کودکي گستاخ وبازيگوش

واو يکريز وپي درپي دم گرم خودش رادر گلويم سخت بفشارد

وخواب خفتگان خفته را آشفته و آشفته تر سازد

بدين سان بشکند هردم سکوت مرگبارم را

دکتر علی شریعتی

HOLY
۱۳۹۰/۰۴/۱۷, ۰۰:۳۱
هر موقع میام تو سایت و این تاپیک یاد این شعر داریوش میوفتم .
یاور همیشه مومن ......