PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيشنهاد خريد و فروش بورسى

Zabih
2017/05/08, 14:04
بسم الله
مام تاپيك خودمونو راه بندازيم بلكه بونه شه بيشتر بيام و بنويسم
يه خواهشم از مديريت محترم
اگه ميشه همه نوشته هامو بيارين اينجا
با تشكر

Zabih
2017/05/28, 12:47
از اين به بعد نوشته هامو اينجا مينويسم اگه شد تو تاپيك خودشونم ميذارم

Zabih
2017/05/28, 12:48
سهامدارى شغله
نيگا نكنيد اينجا همه دنبال پول يه شبه و درآمد رويايى هستن
آقاجون اگه قرار بود هر سهمى ميخرى يه كله بره بالا كه همه ميومدن بورسى ميشدن
سهم خوب پيدا كنى بخرى ، صبر كنى جوابشو ميگيرى...
طمعم نكنيد نونى كه سهامدارى داره نوسانگيرى نداره
از كماسه خيالتون راحت، فردا رو داشته باشيد
اين خط اينم نشون: معاملات فردا...

سیروس احمدی
2017/05/28, 15:22
خیلی خوش اومدی مشرف

Zabih
2017/05/29, 11:49
قربونت سيروس جان، فدايى دارى داداش

قيمت يه سرى سهما خيلى شيرين شده
حالا كم كم ميگم كدوما اما على الحساب اينو داشته باشين
سيمانيا امسال بالابرون پول داشتيد بخريد

Zabih
2017/05/29, 11:50
سهامدارى شغله
از كماسه خيالتون راحت، فردا رو داشته باشيد������
مرده و حرفش اينم معاملات امروز
از منفى كامل تا صف خريد
حجم معامله كولاااااااك
كماسه اشتباهى برگشته بود پايين

Zabih
2017/05/30, 10:14
پلاسكو از ٧٥ تومن نوشتم خريدنيه كه تا حدود ١٢٠ رفت بالا
بعدم اخطار اصلاح تا حدود ٩٠ و خرده دادم
امروز ٩٢ تومنش خريدنيه
تو اين گروه پكرمان رو هم تو حدود ٣١٠ نوشته بودم بخريد
كل گروه صعود داره اما بنظرم رشد بيشتر اول پكرمان بعد پلاسك

Zabih
2017/05/30, 11:02
معامله امروز كفرا خيلى حرف داره
كفرا از خوباييه كه قبلا نوشتم واسش و باس رشد اساسى كنه
تو يه سال قيمتش بالاى دوبل ميشه

سیروس احمدی
2017/05/30, 15:23
قربونت سيروس جان، فدايى دارى داداش

قيمت يه سرى سهما خيلى شيرين شده
حالا كم كم ميگم كدوما اما على الحساب اينو داشته باشين
سيمانيا امسال بالابرون پول داشتيد بخريد

قربونت داداش خیلی مخلصیم قدر دان زحمات هستیم و خواهیم بود کمتر پیش میاد کسی بدون توقع و چشمداشت

سیگنال بده اونم سیگنال درست و درمون ذبیح جان گفتی سیمانی میشه لطف کنی 3 تا سیمانی تووووپ بترتیب اولویت معرفی کنی تا بخریم؟

البته با مسئولیت شخصی خودمون داداش

Zabih
2017/05/31, 07:43
قربونت داداش خیلی مخلصیم قدر دان زحمات هستیم و خواهیم بود کمتر پیش میاد کسی بدون توقع و چشمداشت

سیگنال بده اونم سیگنال درست و درمون ذبیح جان گفتی سیمانی میشه لطف کنی 3 تا سیمانی تووووپ بترتیب اولویت معرفی کنی تا بخریم؟

البته با مسئولیت شخصی خودمون داداش
لطف دارى عزيز، مخلص شمام هستيم
سيمانيا همه بالا ميرن اما خودم سشرق و ستران بيشتر قبول دارم

اونايى كه اهل نوسانگيرى روزانن امروز فك كنم بشه از بعضى سهما ٧-٨ درصد گرفت

Zabih
2017/06/10, 12:17
اينم از تاپيك تايرا كپى كنم اينجا يادگارى بمونه

حيف تو بورس همه دنبال پول يه شبه هستن
تايرا خواب داره اما ارزشش بيشتر از ٢برابر الانشه
عمر چقد زود ميگذره...انگا همين ٥٠ روز پيشتر بود از تايرا نوشتم...
البته تازه اول بازيه و هنو كه حركت نكرده و تازه يه تعديل مشتى رو كرد...
فقط خواستم يادآورى شه ما رو هوا حرف نميزنيم مث بعضيام تو بازار مثبت و صف خريد سهم معرفى نميكنيم
ما سهميو مينويسيم كه يا منفى باشه يا روون

Zabih
2017/06/10, 12:22
بازار پر سهم خوبه
اكثر قيمتا واس خريد خيلى خوبه
تمام سهمايى كه اين مدت گفتم هنو واس خريد توصيه ميكنم
بازار بزودى مثبت ميشه
بازار مثبت شه و دوباره يه عده از پستو در ميان كه واى فلان سهمو ما تو كف گفتيم و ...
با طناب كسى نريد تو چاه مگه اينكه سابقه اشو داشته باشيد
نوشته ها رو بخونيد مرد اونه كه تو بازار منفى جرات حرف زدن داشته باشه وگرنه بازار مثبت كه همه تحليلگر ميشن...

Zabih
2017/06/10, 12:32
اينم از تاپيك فرصت فروش كپى كنم

وقتى سايپا حدود ١١٥ بود و... گفتم خودروييا نوسان دارن و بالاى زيادى ندارن
چن تا مثبت خورد دوباره تلگراميا شرو كردن قيمت آنچنانى دادن كه خودرو ميشه فلان سايپا ميشه بهمان
چى شد پس؟!!!
هنوزم ميگم خودرويى نوسان داره تو همين دو سه روزه دوباره مثبت ميشه اما بازم نوسان
گول گروه تلگرام و كانال و ... نخوريد
آها دنبال اين نوشته بودم
١٦ ارديبهشت تو مثبتى خودروييا نوشتم كه تلگراميا و جوگيرا خودرو خودرو ميكردن

الانم ميگم خود رولزرويزم با ايران خودرو سايپا قرارداد ببنده فعلا تا يكى دو سال رشد اونطورى نداره خودرو
فقط نوسان
حد نوسانشونم كه باس دستتون اومده باشه

Zabih
2017/08/02, 11:17
بعد يه مدت استراحت امروز ثنوسا خريدم

ثنوسا تو اين قيمتا مفته
قبلا گفتم ساختمونيا رشد خوبى ميكنن، ثنوسا بيشتر از بقيه

تکنیکالیست
2017/08/06, 20:02
دوستان وجامی واقعا به قیمتهای پایینی رسیده

وجامی رو بررسی کنید احتمالا از فردا رشد سهم شروع بشه

Zabih
2017/08/19, 09:20
از فرصتاى خريد استفاده كنين
قيمت خيلى سهما كفه و جاى ريزش نداره هيچ كه باس بالام بيان
نظرم همون سهمايى كه تاحالا گفتمه
بازار زودتر از اونى كه فكرشو كنين مثبت ميشه

تکنیکالیست
2017/08/19, 19:19
دوستان سهمهای بازار ج مشخص شد
با خیال راحت میتوانید از بازار پایه خرید کنید
کابگن یکی از سهمهای بازار پایه که افت مناسبی داشته و آماده صعود مهمتر از همه اینکه کابکن خریدار پر قدرتی نیز دارد

فباهنر کماکان صعودی

وتوصا اگر فرصت داد وارد بشین با توجه به صف خرید میلیونی فایرا ، وتوصا را صف خرید بدانید برای فردا

Zabih
2017/09/23, 14:12
بازار سهامم اينطورى نميمونه و روزاى خوب بازار تا چند وقت ديگه شروع ميشه
بازارم كه مثبت شه همه گروه ها حركت ميكنن بعضى بيشتر و بعضى كمتر
تو شرايط بازار( مسكن و دلار و...) الان سهامدارى بهترين گزينه اس

Zabih
2018/06/13, 15:53
چه بازاری شد امروز... خیلی حرف داش
ایشالا پا بده باز اینجا مینبیسم
یه نگاه هم به سهمایی که قبلا گفته بودم بندازین
نمونش کفرا ۳۰۰ تومنی

Zabih
2018/06/17, 15:24
جو بد جور داغهسهمایی که فرصت خرید بدن (بخصوص اونایی که منفی آن)میتونه گین بده؛ مثالش فلوله ...اینم بگم وسط این مثبت شدنا منتظر چند تا منفی و خین و خینریزی واس بود

rezaeghtedari
2018/06/17, 17:49
سلام دوستان

تا حدود یکساعت دیگه گزارش حسابرسی شده شرکت شیشه وگاز(کگاز) میاد رو کدال و احتمالا 4 شنبه ششم تیرماه یا حداکثر شنبه نهم تیرماه مجمع باشه

امسال 20 تومن تقسیم سود داریم

یه افزایش 100 درصدی افزایش سرمایه ازمحل فروش زمین

وکلی خبرهای جذاب

همتون رو به خدا میسپارم

Zabih
2018/08/14, 11:03
بازار باس بیاد رو سهمای رشد نکرده
ببینید کدوم سهما درجا زدن و منفی ان
گروه ساختمون
گروه لاستیک و تایر
گروه دامداری
...

Zabih
2018/08/19, 20:58
سهمای زیادی امسال باس بالا بره
اما دو تا شاخ بتون بگم:
کفرا و فاذر ۴برابر قیمت امروزشون میارزن و این قیمتارو میبینن

danaisp
2018/08/20, 00:50
سلام اقازبیح نظرتون درمورد کسرا امسال چیه ؟ ممنونم

abed
2018/08/20, 03:58
سهمای زیادی امسال باس بالا بره
اما دو تا شاخ بتون بگم:
کفرا و فاذر ۴برابر قیمت امروزشون میارزن و این قیمتارو میبینن
واحیا چطور؟ البته رشد داشت ولی باز هم خیلی مستعده

Zabih
2018/09/03, 09:43
بورس بدجور از تورم جامونده و باس جبران کنه
سهام رشد نکرده بخرین ...

Zabih
2018/09/03, 09:45
سلام اقازبیح نظرتون درمورد کسرا امسال چیه ؟ ممنونم
کسرا از سهماییه که خودمم تو کوکشم
یه بار دیگه بیاد حدود ۲۰۰ میخرم رشد معرکه ای توش خوابیده

Zabih
2018/09/03, 09:47
واحیا چطور؟ البته رشد داشت ولی باز هم خیلی مستعده
واحیا سهم خوبیه و با اینکه جا رشد داره با منفی شدن همگروهاش استوپ میکنه
رشد نکرده های گروهای دیگه رو ترجیح میدم

arak_bourse
2018/09/03, 10:10
خکمک و پترول بررسی کنید

Zabih
2018/09/05, 10:19
خکمک و پترول بررسی کنید
سواله یا پیشنهاد یا...؟!!!!
بفرض پیشنهاد بررسی میکنم تشکر

Zabih
2018/09/05, 10:27
امروز اومدم یه نکته بگم اینجا یادگار بمونه
برنامه اینه که دلار تا ۱۵ تومن میره بالا و بعدیه مدت میارن بین ۶و۷ تثبیتش میکنن (نمیدونم قراره چی کارکنن... ترامپو قراره ببینن یا اروپا کاری کنه یا.....)
ملت فراموشکارم که یادشون میره این همون دلار ۳۷۰۰ بوده، خوشحال که ارزون شده و....
خلاصه برنامه اینه

mohammad55
2018/09/05, 15:14
سهام رشد نکرده بخرین ...

قربان نظرتون در مورد صدرا چیه؟
زمان رشدش فرا نرسیده؟
ممنون

Zabih
2018/09/09, 10:40
قربان نظرتون در مورد صدرا چیه؟
زمان رشدش فرا نرسیده؟
ممنون
صدرا خودم خریدم اما به کسی پیشنهاد نمیدم(واس خاطر سابقه سفته بازیش و اینکه بعضیا سهامداری بلد نیستن)
اما اگه کسی داره نفروشه، قیمتش رویایی میپره بالا
حواست باشه رو صدرا یکی دو سال سهامداری باس کنی تا اونطوری جواب بده

Zabih
2018/09/09, 10:49
چن تا مورد واس اونایی که از خرید سهام جا موندن
اولا بازار تو این چن وخت یکی دو سه روزی منفی میشه که فرصت خرید تو خیلی سهما هس

دوما این روزا مثبت بازار همه میشن استاد و تحلیلگر و هر کی میرسه میگه من فلان فی الو گفتم بلو گفتم..بخصوص تو تلگرام
نمیدونم بازار منفی اینا کجان؟!!!!!!!!مردی تو بازار منفی ورشد نکرده حرف تحلیل بزن و سهام رو کن چطو اون موقع لال میشی؟!!!!

سوما آتیش که بگیره خشک و ترو میسوزونه... بازارم که مثبت شه سهم آشغالم خریدار داره پ سهم بد گروه خوبم بخرین سود میکنین

چهارما یه رشد اساسی داره پول نگه ندارین و سهامدار شین

prince0fpersia
2018/09/09, 21:44
سلام
پیشنهاد سهم بنیادی برای تا عید چی دارید؟ از بین گزینه های زیر بنظرتون کدوم بهتر جواب میده توی این بازه (پولمو بعد از عید کامل لازم دارم)

1- کسرا
2- غپاک
3- سمگا
4- شپنا
5- حسینا

Zabih
2018/09/24, 11:21
سهام رشد نکرده بخرین ...
بدون شرح

Zabih
2018/09/30, 11:22
چن تا مورد واس اونایی که از خرید سهام جا موندن
اولا بازار تو این چن وخت یکی دو سه روزی منفی میشه که فرصت خرید تو خیلی سهما هس

دوما این روزا مثبت بازار همه میشن استاد و تحلیلگر و هر کی میرسه میگه من فلان فی الو گفتم بلو گفتم..بخصوص تو تلگرام
نمیدونم بازار منفی اینا کجان؟!!!!!!!!مردی تو بازار منفی ورشد نکرده حرف تحلیل بزن و سهام رو کن چطو اون موقع لال میشی؟!!!!

سوما آتیش که بگیره خشک و ترو میسوزونه... بازارم که مثبت شه سهم آشغالم خریدار داره پ سهم بد گروه خوبم بخرین سود میکنین

چهارما یه رشد اساسی داره پول نگه ندارین و سهامدار شین

چه زود میگذره
اونروز ۱۶ شهریور امروز ۸ مهر

تمام
2018/09/30, 12:09
بازار چنان رشدی خواهد کرد که تا سالها در بین مردم نقل محافل خواهد شد
فاهواز که تا چند ماه قبل کسی توجهی نمیکرد هم مانند ذوب 68 تومانی چند ماه قبل پرواز خواهد کرد
بازار روی برندهای مطرح و قدیمی بازار مانند ذوب و فاهواز مانور زیادی خواهد داد
پس فعلا سهامداری کنید از نوسان نترسید و به سودهای کمتر از 300-400 درصد اکتفا نکنیدپ
به سود کم رضایت دادن در این بازار یعنی ضرر کردن و ضرر کردن

Zabih
2018/09/30, 12:42
دور از جون جمع که چن ماه پیشم تو بازار بودن و مینوشتن

تو بازار مثبت همه شدن تحلیلگر
آقاجون اینا تحلیلخرم نیستن دادا
هرکی ا گرد را رسیده سهم معرفی میکنه موندم اینا بازار منفی کجا بودن
اون موقه لال بودن الان زبون وا کردن هرکی یه کانال زده داره میگه این سهم اون سهم
گول اینا رو نخورید بازار بخاطر پولی که اومده پشتش مثبته نه واس این چرت و پرتای تلگرامی که بازم بازار منفی شه میرن تو اونه موشاشون
اینم بگم هر سر بالایی سرازیریم داره
این خط اینم نشون

Zabih
2018/10/01, 10:12
دور از جون جمع که چن ماه پیشم تو بازار بودن و مینوشتن

تو بازار مثبت همه شدن تحلیلگر
آقاجون اینا تحلیلخرم نیستن دادا
هرکی ا گرد را رسیده سهم معرفی میکنه موندم اینا بازار منفی کجا بودن
اون موقه لال بودن الان زبون وا کردن هرکی یه کانال زده داره میگه این سهم اون سهم
گول اینا رو نخورید بازار بخاطر پولی که اومده پشتش مثبته نه واس این چرت و پرتای تلگرامی که بازم بازار منفی شه میرن تو اونه موشاشون
اینم بگم هر سر بالایی سرازیریم داره
این خط اینم نشون
قرمز کردم محض یادآوری

اما چنتا مورد
۱. پول زیادی اومده تو بازار و این منفی شدنا بیشتر فرصت خرید میده نه فروش
۲. تو صف فروش نرو دادا (تو صف خریدم نباس رفت) گیرم بخان سهمتو بخرن یه حساب کتاب کن فرداش بخرن بالاتر از امروزه واس خاطر اینکه قیمت پایانی مثبته خوب فرداش فروش بزن
۳. بازار فعلا قراره مثبت باشه و منفی شدنا یکی دو روزه س اما کلا این روزا تو خاطرت باشه که با چنتا مثبت رویا بافی نکنی

Zabih
2018/10/01, 10:17
تا یادم نرفته :
این به اصطلا اساتید که هر کودوم یه کانال زدن باز رفتن تو سولاخ موشاشون
استاد تو بازار مثبت که همه چی مثبته خوب مینویسی مردی الان بگو باس چی کار کنیم؟

Zabih
2018/10/01, 11:59
قرمز کردم محض یادآوری

اما چنتا مورد
۱. پول زیادی اومده تو بازار و این منفی شدنا بیشتر فرصت خرید میده نه فروش
۲. تو صف فروش نرو دادا (تو صف خریدم نباس رفت) گیرم بخان سهمتو بخرن یه حساب کتاب کن فرداش بخرن بالاتر از امروزه واس خاطر اینکه قیمت پایانی مثبته خوب فرداش فروش بزن
۳. بازار فعلا قراره مثبت باشه و منفی شدنا یکی دو روزه س اما کلا این روزا تو خاطرت باشه که با چنتا مثبت رویا بافی نکنی
اینم که ساعت ۱۰ و ربع نوشتم ته صفحه قبلی موند بیاد اینجا

Zabih
2018/10/02, 10:53
چنتا نکته امروز
۱. از منفی شدن بازار نترسین این منفی شدنا واس بازار خوبه
۲. دلار و خونه و ... فعلا میره کما و پولای سرگردون میان بورس (اونم ‌یه روز میره کما اما نه فعلا)
۳. نوشته بودم برنامه دلار چیه اما امون از مردم ساده که بازی میخورن. اگه صف نمیکشیدن واس خرید قرار نبود بالای ۱۵ ببرن (دیدین که خود رییس جمهورم تو مجلس گفت برنامه خودمونه)
۴.اگه سهم دارین نفروشین اگرم نه تو قیمت خوب بخرین(امروز فردا)

Zabih
2018/10/08, 20:34
رفقا درسته این چند رو همه. آچمز شدیم و بازار وحشتناک منفی شد اما نگران نباشین
بازم خیلی سهما مثبت میشن و سقفای قبلیو میزنن
قیمتا حسابی شیرین شده واس خرید
ایشالا فردا...

Zabih
2018/10/13, 17:32
این چن روز خیلیا رکب خوردن و تو ضررن اما نگران نباشین
قیمتا جایی رسیده که باس برگرده و نهایتش یکی دو روز منفی دیگه داریم و بعد یه حال و هوایی عوض میشه
اگرم سهامداری کنید و دیدتون بلند مدت باشه سود مشتی میتونی بگیرین

گروه بانک و بیمه رو شدیدا توصیه میکنم

Zabih
2018/10/15, 12:31
خیلیا از نزول تموم نشده و .... مینویسن
چنتا مورد:
بورس امسال رویاییه
دلار سقوط میکنه

بذارید ۱۳ آبان برسه ببینیم چه برنامه هایی دارن واس اینکه تو دهنی بزنن به امریکا(بمونه تاحالا تو دهنیاشون بیشتر به ملت اصابت کرده)
خلاصش: دلار پایین و بورس بالا

به نوشته اوناییم که هر روز رنگ عوض میکنن و یه روز داد میزنن من اینو خریدم بورس ال میشه دو روز بعد میگن فروختم بورس بل میشه کاری نداشته باشین
اینا شیرینیشون تو این نوشتناس، نوشته قبلی هرکیو بخونین ببینین چن مرده حلاجه...

Abad
2018/10/15, 12:35
خیلیا از نزول تموم نشده و .... مینویسن
چنتا مورد:
بورس امسال رویاییه
دلار سقوط میکنه

بذارید ۱۳ آبان برسه ببینیم چه برنامه هایی دارن واس اینکه تو دهنی بزنن به امریکا(بمونه تاحالا تو دهنیاشون بیشتر به ملت اصابت کرده)
خلاصش: دلار پایین و بورس بالا

به نوشته اوناییم که هر روز رنگ عوض میکنن و یه روز داد میزنن من اینو خریدم بورس ال میشه دو روز بعد میگن فروختم بورس بل میشه کاری نداشته باشین
اینا شیرینیشون تو این نوشتناس، نوشته قبلی هرکیو بخونین ببینین چن مرده حلاجه...

سال 97 و 98 سال بورس خواهد بود ...............
امید به خدا توافق هم انجام خواهد شد .................

سهامدار 67
2018/10/15, 17:47
وقت به خیر دوستان...@};-@};-@};-

این تاپیک رو الان دیدم!! "پیشنهاد خرید و فروش بورسی" گفتم من هم اینجا یه پیشنهاد خرید به دوستان بدم اگرچه امروز فرصت خرید خیلی بهتری مهیا بود و فردا ممکنه تو قیمت امروزی گیر کسی نیاد!!
غمینو تا 10 روز کاری گذشته یه سقف قیمتی 668 تومن رو زد و بعدش شروع کرد به یک اصبلاح شارپ تا امروز تو قیمت 430 تومن حدودآ یه کف زد و پس از این کاهش قیمتی 238 تومنی بطور تقریبی ریزش 36 درصدی قیمت بلاخره امروز خودش رو تا صف خرید هم کشید بالا!! این سهم از اولش که بازار رشد شارپی رو میکرد از هم گروهی های خودش که رشدهای 100تا 200 درصدی رو تجربه کرده بودند!! عقب بود چه رسد به الان نیز که 36 درثصد قیمتش تو این چند روزه کاهش داشت!! شتاوری سهم کلآ به 9 میلیون یا 9 درصد حجم کل نمیرسه و حجم زیادی هم از این 9 میلیون در اختیار حقوقیها و صندوقهای زیر یک درصد مالکیت قرار دارد بنابراین یک شخص حقیقی یا یک حقوقی تنها با داشتن حجم دو میلیونی این سهم میتونه نقش بازیگر را ایفا کرده و به دلخواه خودش روند سهم رو تغییر دهد دقیقآ مانند غشوکو که بچه همین سهمه و تا دیروز 10 درصد منفی و صف فروش داشته! اما امروز یه صف خرید با 10 درصد مثبت معامله میشد!! در تاریخ هفتم و یازدهم مهر تو قیمتهای 645 تومن و 580 تومن بیشتر حجم رو خورده و سهم دست به دست شد!! این چند روزه پس از این اصلاخ قیمتی 36 درصدی اگه روند معاملاتی این سهم را با دقت بیشتری رصد کرده باشید!! مجددآ در حال دست به دست شدن و پسگیری حجم شناوری توسط بازیگران قبلی سهم بوده و آماده یک رالی دیگه تا اهداف بالاتر از سقف قبلی در یک کانال صعودی است... یا حق@};-@};-@};-

khademi1350
2018/10/16, 09:07
شمواد افزایش سرمایه بالای 1000 درصد در مراحل اخر کارش هست الان موقعه خرید و نگهداری این سهم هست

وسبحان
سرمایه گذاری وسبحان و سرمایه گذاری وامید را ی نگاه بهشون بندازید به eps این دو سهم و تفاوت قیمت این 2 سهم ی نگاه بندازید
وسبحان با این پی به ایی واقعا جای رشد 2 الی 3 برابر شدن داره حتما بررسی کنید

Zabih
2018/10/16, 13:22
هنر من سهم منفی معرفی کردنه وگرنه سهم راه افتاده و صف خرید که ....... نوشته های قبلی رو بخونین و قضاوت کنین

الانم میگم از گروه کف قیمتی ساختمونی جا نمونین: ثنوسا و وساخت و... تو این قیمتا و بعد این همه ریزش و اصلاح یعنی مفت

امروز ۲۴ مهر ۹۷ ساعت ۱ ظهر

ali_nostro
2018/10/17, 01:53
هنر من سهم منفی معرفی کردنه وگرنه سهم راه افتاده و صف خرید که ....... نوشته های قبلی رو بخونین و قضاوت کنین

الانم میگم از گروه کف قیمتی ساختمونی جا نمونین: ثنوسا و وساخت و... تو این قیمتا و بعد این همه ریزش و اصلاح یعنی مفت

امروز ۲۴ مهر ۹۷ ساعت ۱ ظهر
به نظر شما تو این اوضاع خراب این روزها سرمایه گذاری روی سهام ضرر ده منطقیه؟ سهم های بهتری میشه شکار کرد.مگر صرفا یه نوسان گرفت از این سهم ها

Zabih
2018/10/17, 13:26
به نظر شما تو این اوضاع خراب این روزها سرمایه گذاری روی سهام ضرر ده منطقیه؟ سهم های بهتری میشه شکار کرد.مگر صرفا یه نوسان گرفت از این سهم ها

اینا بیشتر پنهونکارن تا ضررده.... بین ضررده و پنهونکارم خیلی فرقه

چن وقت دیگه باز با بحث زمین کیش و ملک .... ثنوسا چنان رشدی کنه که همه کف کنن...
مابقی گروهم با یه بونه دیگه میرن بالا

Zabih
2018/10/18, 15:38
از مپنا غافل نشین
خبراش بیاد بیرون باس دوبل الان شه این قیمتا براش مفته

سهامدار 67
2018/10/20, 15:01
بعد از ظهر دوستان به خیر و شادی...@};-@};-@};-

از زمان معرفی غمینو در رنج قیمتی 430 -450 تومن به دوستان در این تاپیک که چند روزی بیش نمیگذزه! زمانی که همین محدوده قیمتی به عنوان کف قیمتی سهم پیش فرض شد!! سهم تا امروز توانسته فاصله معنا داری با اون رنج قیمتی(430-450) یا همان کف قیمتی پیدا کرده و آهسته و پیوسته حتی در منفی بازار چهار شنبه هفته گذشته نیز رشد کرده و تا امروز به قیمت 511 تومن و با صف خرید اندک رسید!! البته تو این چندر روزه هم حجم زیادی از این سهم عرضه نگردید با اینکه هر روز صف خریدش بسیار اندک بوده و چند هزارتایی بیش نبود! یکی از مشتریان ما در کارگزاری هر روز در سقف قیمتی در صف خرید با حجم پنهان به نیت خرید حجم بیشتر اردر خرید میدهد تا بلکه بتواند حجم بیشتری را جمع آوری کند!! اما عرضه ها نیز مانند صف خریدش اندک است!! بنابراین به دوستانی که از قبل در قیمتهای بالاتر و در قیمتهای 670 الی 640 تومن و در سقف قیمتی قبلی این سهم را خریداری کرده اند و هنوز در ضرر میباشند!! توصیه اکید دارم که چند روز آینده را صبورانه معاملات این سهم را با دقت فقط رصد کرده و هرگز به فکر خروج با ضرر از این نماد نباشند!! چرا که این بار به احتمال یقین در میان مدت و شاید در کوتاه مدت نیز سقف قیمتی قبلی را براحتی شکسته و تا اهداف قیمتی 750 - 800 تومن خواهد رسید انشاءالله... تصمیم با دوستان از غمینو نازنازی که بگذریم! سهم دیگری را میخواهم امروز به شما معرفی کنم که اصلاح قیمتی خود را البته با چند روز تاخیر در مقایسه با غمینو امروز به اتمام رسانیده و صف فروش یک میلیونی همیشگی چند روزه اش به یکباره ناپدید شد! و امروز شاهد برگشت قیمتی ضعیف این نماد بودیم!! کلوند... با توجه به تعدیل مثبت قابل قبول سهم که دو روز گذشته در کدال نشست میتوان این فرض را کرد قیمت 510 تومن که امروز تاچ کرد را به عنوان کف قیمتی سهم در نظر گرفت و مورد حمایت بازار قرار گرفت! کلوند از قیمت 735 تومن تا 510 تومن امروز حدودآ 32درصد کاهش قیمت داشته و به نظر میاد که از فردا شاهد معاملات بهتری و نیز مثبت تری در این نماد باشیم!! این سهم نیز مانند غمینو اهداف قیمتی بالاتری از سقف قیمتی قبلی خود داشته و تارگت نهایی این سهم در میان مدت و بلند مدت 1100 الی 1200 تومن میباشد... به عقیده بنده فردا در قیمتهای صفر تابلو یا درصد منفی خریدنی است... هر چند این دوسهم معرفی شده(غمینو و کلوند) شاید هرگز مانند دو سهم معرفی شده دو ماه قبل(حبندر و ولانا) رشد شارپی و چند صد درصدی را تجربه نکنند!! اما میتوان در میان مدت حداقل شاهد رشد معقول این دو نماد باشیم... یا حق@};-@};-

وقت به خیر دوستان...@};-@};-@};-

این تاپیک رو الان دیدم!! "پیشنهاد خرید و فروش بورسی" گفتم من هم اینجا یه پیشنهاد خرید به دوستان بدم اگرچه امروز فرصت خرید خیلی بهتری مهیا بود و فردا ممکنه تو قیمت امروزی گیر کسی نیاد!!
غمینو تا 10 روز کاری گذشته یه سقف قیمتی 668 تومن رو زد و بعدش شروع کرد به یک اصبلاح شارپ تا امروز تو قیمت 430 تومن حدودآ یه کف زد و پس از این کاهش قیمتی 238 تومنی بطور تقریبی ریزش 36 درصدی قیمت بلاخره امروز خودش رو تا صف خرید هم کشید بالا!! این سهم از اولش که بازار رشد شارپی رو میکرد از هم گروهی های خودش که رشدهای 100تا 200 درصدی رو تجربه کرده بودند!! عقب بود چه رسد به الان نیز که 36 درثصد قیمتش تو این چند روزه کاهش داشت!! شتاوری سهم کلآ به 9 میلیون یا 9 درصد حجم کل نمیرسه و حجم زیادی هم از این 9 میلیون در اختیار حقوقیها و صندوقهای زیر یک درصد مالکیت قرار دارد بنابراین یک شخص حقیقی یا یک حقوقی تنها با داشتن حجم دو میلیونی این سهم میتونه نقش بازیگر را ایفا کرده و به دلخواه خودش روند سهم رو تغییر دهد دقیقآ مانند غشوکو که بچه همین سهمه و تا دیروز 10 درصد منفی و صف فروش داشته! اما امروز یه صف خرید با 10 درصد مثبت معامله میشد!! در تاریخ هفتم و یازدهم مهر تو قیمتهای 645 تومن و 580 تومن بیشتر حجم رو خورده و سهم دست به دست شد!! این چند روزه پس از این اصلاخ قیمتی 36 درصدی اگه روند معاملاتی این سهم را با دقت بیشتری رصد کرده باشید!! مجددآ در حال دست به دست شدن و پسگیری حجم شناوری توسط بازیگران قبلی سهم بوده و آماده یک رالی دیگه تا اهداف بالاتر از سقف قبلی در یک کانال صعودی است... یا حق@};-@};-@};-

Zabih
2018/10/20, 15:12
یه گروه دیگه با ارزش بازار که بش اجحاف شده سیمانیان
تقریبا همه سیمانیا وضعیت خوبی دارن و همه رشد مشتی میکنن

Zabih
2018/11/03, 09:00
اینم آخرین تیر امریکا
درسته که تحریم جدید کارو برا ایران سختر میکنه و مشکلات بیشتر میشه اما اثرشو قبل گذاشته
دیگه حالا به بعد چماقی بالاسر ایران نیس بخواد بترسونه یعنی یه جورایی ترامپ دست امریکا رو خالی کرد

حالا جدی جدی امریکا غلطی نمیتونه بکنه و اگه همین مدیرا و تصمیم گیرا سرکار باشن باس خودشون همه غلطا رو کنن
اگرم عاقل باشن و آدمای درست بیان سرکار (یعنی میشه؟!!!...) میشه کارای زیادی کرد

اینم بگم مسولا از امروز تمام تلاششونو میکنن بگن تحریم اثر نداره پس باس منتظر ریزش دلار و صعود بورس باشیم

Zabih
2018/11/18, 11:57
مملکت مملکت رانت و رانت بازی و کثیف کاریه
تو سیستم اولیگارشی ایرون که باسم دین دست و دهنا رو میبندن پولدار شدن یه عده به قیمت بدبخت شدن یه ملته

دارن بازی کثیفی با سرمایه سهامدار جز میکنن افسوس که هر بلایی سرمون میارن صدامون درنمیاد

زمانیکه دلار ۱۲-۱۳ بود برنامشونو نوشتم، دیدین که بالاتر بردن و الانم دارن پایین میارن
اینجا بازیاشون از قبل مشخصه اما واس خودیا نه مردم

بورسم قراره رشد خفن کنه اما انگار نمیخوان سودش نصیب مردم شه
تو دلار بازی خوردین اینجا بازی نخورین.....

Zabih
2018/11/18, 12:11
دو تا نکته:
هروخت دیدین همه از بورس و رشدش صحبت میکنن و میخوان بیان تو بورس از بورس برین بیرون
هروختم همه از بورس بریدن و خسته شدن بدونین وقته خریده و صعود تو راهه

Zabih
2019/01/09, 13:22
بازار پره موقعیت خوبه و سهم خوب توش زیاده
علی الحساب پیشنهاد خرید وصندوقا تو محدوده حدود ۲۱۰ تومن داشته باشین

Zabih
2019/01/12, 10:12
از مپنا غافل نشین
خبراش بیاد بیرون باس دوبل الان شه این قیمتا براش مفته
مپنا ارزشمنده و زود راشو میره

Zabih
2019/01/27, 12:26
کماسه ۲۵ درصد سهامش معامله شد
باس منتظر حرکتا و خبراش باشیم

Zabih
2019/02/04, 09:00
خرید منفی خیلی سهما تا فردا کم کم ۷-۸ درصد سود میده

Zabih
2019/02/10, 10:40
حواسا به حفاری باشه
خریدش از ۲۲۰ تا ۲۳۰ خرید خوبیه به شرطی صبر داشته باشی مزدش بگیری

اینم اینجا اضاف کنم
بیمه آسیا ۱۵۰ی ارزندس و کمش ۵۰ درصد سود تو ۳-۴ ماه داره

امروز ۲۱ بهمن۹۷

Zabih
2019/02/20, 09:14
با تورم الانه و قیمت دلبر قیمت خیلی سهما داره مفت میشه
فعلا چن تا سهم بگم یادگاری بمونه:
ولساپا حدود ۱۱۰
خشرق حدود ۱۷۰
پلوله حدود ۴۸۰

اول اسفند ۹۷

Zabih
2019/03/13, 11:02
بازار دم عیدی یه نمه شل میشه تا بعد از تعطیلیا دوباره جون بگیره که واس خرید خیلی سهام کف قیمتی فرصت خوبیم هس
سال بعد و نزدیکه مجمعا رشد خوبی تو خیلی سهما میبینیم بنظرم پول تو دس نمونه بهتره سهام بخرین

Zabih
2019/03/16, 10:36
درسته شایعه اف اف‌تی..اف تی تی... اف تی ای.. (همون که متنشم جنتی خودش خونده بود) هر چن وخت به بار شل کن سف کن تو بازار میندازه اما سال بعد رخیلی سهمای کف قیمتی باس رشد کنن
توصیه میکنم از سهمای زیر ۱۰۰ تومن و حدود ۱۰۰ غافل نشین

Zabih
2019/04/10, 08:50
بازار خوب داره میره بالا با این حال کمی محتاط بودن بد نی
شاید چن روزی استراحت بدن و بعدش باز ادامه صعود
فعلا بهتره حواسا جم باشه و دست به عصا باشیم

Zabih
2019/04/13, 10:14
سال ۹۸ سال بورسه
بازار ممکنه یه مدت شل کنه که واس خرید فرصت خیلی خوبیه

Zabih
2019/04/14, 14:43
لطف دارى عزيز، مخلص شمام هستيم
سيمانيا همه بالا ميرن اما خودم سشرق و ستران بيشتر قبول دارم

اونايى كه اهل نوسانگيرى روزانن امروز فك كنم بشه از بعضى سهما ٧-٨ درصد گرفت

۱۰ اردیبهشت ۹۶
دو سال گذشت اما ارزش داشت ستران ۱۱۸ اون موقه تا الان ....
درسه بازار کلیت رشد کرده اما فک کنم اون سهمایی که نوشتم رشدش خیلی بیشتر از معدل بازار بوده
حوصله داشتین سهمایی که تاحالا گفتم و با تاریخ نوشته مرور کنین بد نیس:
کفرا
کماسه
زمگسا وووو.....
سترانو سفارس و چن وخت پیشم که حفاری و آسیا و سشرق وپلوله ووووو که همه نوشتهاش هست

Zabih
2019/04/16, 11:41
سهامدارى شغله
از كماسه خيالتون راحت، فردا رو داشته باشيد
۷خرداد۹۶?

تجربم میگه هر وخهمه از ادامه رشد وحشتناک بازار حرف میزنن محتاط باشم
اینم بگم صعودای خیلی تند وسریع افت طولانی داره پس بهتره بازار گاماس گاماس بره بالا وگرنه منفی شدن بازار طولانیتره
با تموم این حرفا به شرط صبوری ارزش سهام خیلی شرکتا آینده خوبی داره

Zabih
2019/04/22, 11:16
برا هر اصلاحو افتی وقتش که بشه بونش جور میشه دادا
گروهی هس که نقش زیادی تو اقتصادو بورس داره
این همه تغییراتش بیاثر نمیمونه

Zabih
2019/05/09, 12:42
بازار باس اصلاح میکرد و اصلاش با ریزش بالا ۸هزار و بعد ۷هزار شرو شد
بونه و اخبارم برا ادامه نزول زیاده اما طبیعیه همونطور که تو روزای مثبت بعضی روزا شاخص منفیه تو روزا منفی هم بعضی روزا شاخص مثبت شه.
جالب داستان اینه که بعضی از این تلگرامیا تا بازار منفی میشه هیچی واس گفتن ندارن، تو بازار مثبتی هم که چش بسته سهم انتخاب کنی از ۱۰ تا سهم۹ تاش رشد میکنه میگن دیدی اینو من گفتم و نقاشی میذارن و کانالا همدیگه رو معرفی میکنن و میشن استاد و سبدگردون و....
اما بازی رو من بتون میگم چیه....

بازار باس استراحت میکرد هم برا خودش بهتره هم واس من و تو سهامدار و بورسی
اسم جنگ و هسته ای ووو.... بونه استراحته فعلا و شاید بعضی سهما تا کف قیمت یکی دو‌ماه قبلم بیان پایین
بعضیام که رشد زیادی نداشتن و خیلی به شاخص کار ندارن شاید پایین نیان که هیچ بالام برن

ده بار نوشتم و گفتم سهامداری شغله ، قمار بازی نیس دادا... صبر میخواد تحلیل میخواد پیش بینی میخواد
الانم میگم صبر کنیدنونی که این بازار میده نه طلا نه دلار نه مسکن نه هیچ جا دیگه نداره
بعد از یه افت و کلی تهدید و شاید جنگو ....بازار رشدشو چنان ادامه میده که همه راضی باشن اما فعلا باس استراحت کنه....

Zabih
2019/05/09, 12:57
اگه کسی قصد خرید داره بره سراغ سهم رشد نکرده
فعلا با سهام رشد کرده باس محتاط بود مگه اینکه خبری رانتی چیزی داشته باشی

Zabih
2019/05/12, 08:01
سهمایی که به کف یه ساله نزدیک میشن گزینه مناسب خرید هستن
بعضیام تو چند روز آینده میرسن

Zabih
2019/05/19, 09:52
میگن طرف با یه خرما گرمیش میشه با یه مویز سردی حکایت بعضی از این باصطلاح تحلیلگراس
بازار منفی میشه یا اثری ازشون نیس یا تو کانال پیام خدافظی میذارن....
بازارم مثبت میشه اینا مثبتش کردن و هر چی سهمه رفته بالا اینا تو کف شیکار کردنوووووو

بگذریم
سهمای زیادی الان هستن که دوبل و سوبل قیمت فعلی میارزن اما احتمال افتشون تا کفای همین چن ماهه هس
شاخص هنو حداقل یه ۱۵-۲۰ هزار تایی جا واسه ریزش داره که اون موقع واقعا وقت خریده
اگرم بلند مدتی هستین که نگران نباشین

سهمای زیر ۱۰۰ و نزدیک ۱۰۰ و اونایی که تو به سال قبل رشد حسابی نکرده اولویت باشه
چن ماه دیگه سهم زیر ۱۰۰ خاطره میشه
اییشالا امسال همه سود خوبی میکنن

Zabih
2019/06/16, 10:15
فک کنم شاخص و خیلی سهما باس یه مدت استراحت کنن تا نفسی بگیرن واس ادامه رشدشون

Zabih
2019/07/04, 12:56
خدایی چه سهمای مشتی تاحالا تو این تاپیک معرفی کردم
دو سه تا سهم زیرخاکی دیگه هم نشون کردم که خریدم تکمیل شد همینجا مینویسم

Zabih
2019/07/28, 13:51
توصیه:
خرید سهمای کم رشد کرده (حدود ۲برابر) و تجدید ارزیابی

azad.
2019/07/28, 14:34
سلام و عرض ادب
مثلا مثل چی/:.rolleyessmileyani

Zabih
2019/08/05, 09:03
چرا سایت اینجو شده؟
۲۰ بار امتحان کردم تا تونستم وارد شم

کماسه که گفته بودم کمش ۲تومنه امروز ۱۹۰۰ مامله شد اما با این خریدارا که من میبینم بعیده بازیش حالاها تموم شه و باس منتظر قیمتای بالاترش بود

سهام ارزشمند ارزون و جامونده هم زیاد داریم
وصنعت
وخارزم
واتی
وتوسم
بعضی ساختمونیا
بعضی بیمه ها
ووووو....

sina0937100
2019/08/08, 16:17
https://www.sahamyab.com/guest/image/generic/d9837732-3721-4ff3-b227-54e6b53727b5

sina0937100
2019/08/08, 16:21
https://www.sahamyab.com/guest/image/generic/d9837732-3721-4ff3-b227-54e6b53727b5

https://www.sahamyab.com/guest/image/generic/ccc378dd-c7df-4c0f-a116-62e22b913296

Zabih
2019/08/24, 11:05
چرا سایت اینجو شده؟

کماسه که گفته بودم کمش ۲تومنه امروز ۱۹۰۰ مامله شد اما با این خریدارا که من میبینم بعیده بازیش حالاها تموم شه و باس منتظر قیمتای بالاترش بود

وصنعت
وخارزم
واتی
وتوسم
بعضی ساختمونیا
بعضی بیمه ها
ووووو....

یه زمان کفرا ۳۰۰ تومنی نوشتم
یه زمان ....
واقعا چه زود میگذره......

Zabih
2019/08/28, 08:48
فعلا تنها جایی که پول سرگردون میتونه بیاد همین بورسه
پ فعلا نباس نگران بود دادا که منفیای بازار فقط فرصت خرید محضه
با دید بلندمدت(بالا۳ماه) سهام بنیادی کم رشد کرده بخرین که خیلیاش جا دوبل شدن داره

Zabih
2019/09/01, 09:15
این بازار و این حجم جا ترس نداره حتی بازار پایه
حتی اگه قرار شه بازار اصلاح کنه خیلی طول نمیکشه
امسالو سهامدار باش دادا نه نوسانگیر

Zabih
2019/09/04, 10:53
فعلا تنها جایی که پول سرگردون میتونه بیاد همین بورسه
پ فعلا نباس نگران بود دادا که منفیای بازار فقط فرصت خرید محضه
با دید بلندمدت(بالا۳ماه) سهام بنیادی کم رشد کرده بخرین که خیلیاش جا دوبل شدن داره
صرفا یادآوری!
امسال شاخص تا حدود ۴۰۰ هزار رشد میکنه.....سهامداری کن

azad.
2019/09/04, 15:00
لطفا مانند گذشته چندتا سهم خوب معرفی فرمائید.
مممنون

Zabih
2019/09/07, 14:35
لطفا مانند گذشته چندتا سهم خوب معرفی فرمائید.
مممنون

جواب شما:

چرا سایت اینجو شده؟

وصنعت
وخارزم
واتی
وتوسم
بعضی ساختمونیا
بعضی بیمه ها
ووووو....
چن تا اسم بردم
(وصنعت ۲۴۰بود اونوخت)
وخارزم خیلی خوبه
ساختمونی: ثمسکن ثغرب ثاخت ثشاهد ثپردیس و...
بیمه: نوین پارسیان میهن البرز
ذوب کماسه شپنا ووووووو
کلا سهم خوب زیاده اما کمتر رشد کرده ها رو بخری ریسکش کمتره

azad.
2019/09/07, 17:26
ممنون از لطف شما

Zabih
2019/09/11, 11:30
اگه هنو سهام‌ نخریدید شاید بعضی سهما تو هفته بعد و منفی شدن فرصت خوبی بدن
اینم بگم که فشار خرید و پول ورودی خیلی بالاس و منفیا زیاد طول نمیکشه

Zabih
2019/09/11, 11:43
دو تا نکته کنکوری:
۱.سهام بازار پایه رشدشون ادامه داره (اما قبل خرید باس بنیادیش!چک شه، خیلیاشون مفتشم گرونه چه برسه این قیمتا.....)
۲. بانک صادرات و تجارت واس اونایی که قدرت ریسک کمتر دارن و تحمل ضررشون کمه خیلی خوبه.....فقط باس نگاتون بلندمدتی باشه

یاعلی

rezasatari
2019/09/14, 10:02
با سلام شيران شكلر كچاد كگل معادن فرابورس منفي هاشون اخرين فرصتهاي ورود خوب هستش از دست ندين

Zabih
2019/09/17, 10:05
بعضی سهمای کم رشد کرده که امرو منفی بسته میشن تو منفی فردا خریدنیه
کلا سهم خوبو تو منفی بخرید و تا کلیت بازار مثبته نفروشید​

Zabih
2019/09/18, 10:01
بازار منفی که اکثر حقوقیش بیشتر خریداره تا فروشنده ترس نداره
اگه کسی نقده میتونه شیکار خوبی داشته باشه

Zabih
2019/09/24, 11:43
حجم بعضی سهما خیلی جالب شده
خساپا با ۴۰۰میل مامله صف خریده
ثاخت با ۱۲ میل مامله و شناور کم....

گینای خوبی تو اینا خوابیده
سهم خوب زیاده و منفی اکثرشون فرصت خرید

Zabih
2019/09/24, 12:01

ایضا حتوکا و...

Zabih
2019/10/08, 12:03
سهامی که تا دو رو پیش صف خرید سنگین داشتن الان منفی و صف فروشه
ریزش بازار توجیه نداره و فقط فرصت خرید بعد اصلاحه
باس از فرصت استفاده کرد و خرید نه اینکه تو منفی بفروشی

Zabih
2019/10/15, 11:50
اصلاح قیمتا واس بازار لازمه و برا ادامه صعود خوبه
شاید زمانبر شه اینبار اما فردا حمایت داره و برمیگرده
دید بلندمدت و سهامداری داشته باش

Zabih
2020/01/07, 14:54
تسلیت بابت شهادت سردار سلیمانی

بازار خیلی وخت بود رشد شدید داشت و باید بونه اصلاح جور میشد که شد...
اصلاح بازار هنو ادامه داره اما از فردا یا هفته بعد ترمز ریختن بازار کشیده میشه و آرومتر بالا پایین میشه
شاخص ۳۵۵ هزار حمایت داره و بعد کمی رشد دوباره تا حمایت خیلی محکم حدود ۳۳۰ هزار میریزه
کلیت بازار امسال و احتمالا سال بعد صعودیه یعنی حتا واس کسی که تو پیک قیمت تاریخی سهم خریده...... صبر کنه اونم با سود خوب میتونه خارج شه

کسی که اومده تو این کار اگه میخواد راضی بره باس تو بازار سهامدار بمونه نه نوسانگیر

Ali
2020/01/09, 18:59
حراسان گزارش 9ماهه خوبی دارد

Ali
2020/01/09, 18:59
پتایر گزارش 9ماهه خوبی دارد

Zabih
2020/01/11, 09:43
تسلیت بابت شهادت سردار سلیمانی

بازار خیلی وخت بود رشد شدید داشت و باید بونه اصلاح جور میشد که شد...
اصلاح بازار هنو ادامه داره اما از فردا یا هفته بعد ترمز ریختن بازار کشیده میشه و آرومتر بالا پایین میشه
شاخص ۳۵۵ هزار حمایت داره و بعد کمی رشد دوباره تا حمایت خیلی محکم حدود ۳۳۰ هزار میریزه
کلیت بازار امسال و احتمالا سال بعد صعودیه یعنی حتا واس کسی که تو پیک قیمت تاریخی سهم خریده...... صبر کنه اونم با سود خوب میتونه خارج شه

کسی که اومده تو این کار اگه میخواد راضی بره باس تو بازار سهامدار بمونه نه نوسانگیر

کلیوم جماعت جوگیر و احساساتی هستیم
سابقه تاریخی هم داره : «صبح میگفتن درود بر مصدق و عصر مرگ بر مصدق»

تا ۴شنبه تو صف فروش امرو تو صف خرید

اصلاح بازار هنوز تموم نشده....

Zabih
2020/01/15, 12:27
بازار تو رشد باس یه وقتا اصلاح کنه
شاید هفته بعد و شاخص حدود ۴۱۰ هزار ...

Zabih
2020/02/03, 09:26
سال ۹۸ سال بورسه

۲۴ فروردین ۹۸

Zabih
2020/02/03, 11:03
از دو سال پیش
ستران ۱۲۰
کفرا ۳۰۰
کماسه ۱۶۰
پکرمان ۲۲۰
تا چن ماه پیش حفاری ۲۳۰ و آسیا ۱۵۰ و .....
فقط وقتی سهم منفی بوده و میشده خرید نوشتم و کلیوم ترجی میدم وقتی بازار مثبته چیزی ننویسم
اما چون این روزا خیلیا تازه واردا میپرسن چی کار کنن اینجا بگم:
سهام بخرین و ترجیحا سهام قیمت پایین رشد نکرده

اصلاح بازار باش بعد انتخابات مجلس

Zabih
2020/02/18, 11:38
واس من بازار منفی همیشه فرصت خریده
چن تا سهم مد نظرمه از سهما خوب و ارزشمند که از رشد بازار عقبه
بزودی خریدم تکمیل شه ۴–۵ تاش مینویسم

Zabih
2020/02/18, 12:35

۲مهر ۹۸

ثاخت امروز ۱۵۵ میلیون رو ۳۵۳ تومن مامله شده
اون روزا فک کنم ۲۰۰ بود

ماملاتش میگه رشد زیادی قراره داشته باشه

Zabih
2020/02/19, 12:19
ثاخت با این معاملات واس بلند مدت گزینه خوبیه

Zabih
2020/02/23, 11:10
ثاخت با این معاملات واس بلند مدت گزینه خوبیه
ثاخت ماملاتش واقعا عجیبه
این حجم.....با این شناوری..... نمیخونه
حتما برنامه رشد عجیبی پشت سهمه

Zabih
2020/02/28, 19:19
دولت و سازمان بورسو.....از خداشونه ‌ سرمایه بیاد سمت بورس چون اینجوری کنترلش واسش آسونتره و ظاهرا به نفع اقتصاد
از اونور چون پول کمتری میره تو دلالی ارز و خودرو و خونه و جنس و..... تورم چیزا دیگه رو میکشه....
الکیم نیس این همه تبلیغ بورس کردن این مدت و دیگه تو هر شهرستان و دهاتم ملت افتادن تو بورس.....
بااینحال اینا فک نمیکردن شاخص با این سرعت بره بالا
قانون جدید حجم مبنا یه ترمزه واس رشد سریع بازار اما با این پولی که اومده و داره میاد تو بازار بعیده خیلی رشد بازار کم شه تازه خیلی سهما قفل میشه تو صف خرید و با گره بالا میره پس بهتر سهم ارزشمندتون نفروشین

اینم بگم همیشه گفتم بازاری که آروم بره بالا رو ترجیه میدم و بازار باس وقفه و اصلا داشته باشه
اما فک نکنم این قانون خیلی بونه خوبی واس وقفه شه

پس سهامدار بمون دادا

Zabih
2020/03/01, 10:49
دولت و سازمان بورسو.....از خداشونه ‌ سرمایه بیاد سمت بورس چون اینجوری کنترلش واسش آسونتره و ظاهرا به نفع اقتصاد
از اونور چون پول کمتری میره تو دلالی ارز و خودرو و خونه و جنس و..... تورم چیزا دیگه رو میکشه....
الکیم نیس این همه تبلیغ بورس کردن این مدت و دیگه تو هر شهرستان و دهاتم ملت افتادن تو بورس.....
قانون جدید حجم مبنا یه ترمزه واس رشد سریع بازار اما با این پولی که اومده و داره میاد تو بازار بعیده خیلی رشد بازار کم شه تازه خیلی سهما قفل میشه تو صف خرید و با گره بالا میره پس بهتر سهم ارزشمندتون نفروشین

اینم بگم همیشه گفتم بازاری که آروم بره بالا رو ترجیه میدم و بازار باس وقفه و اصلا داشته باشه

پس سهامدار بمون دادا

فروشنده های دیروز= پشیمونای امروز

امان از جوزدگی

Zabih
2020/03/04, 11:48
کماسه....ثاخت.....خصدرا.....وخار زم.....وکلی سهم ارزشمند دیگه که تو تالار بورسی کم طرفداره
اینجا یادگاری بمونه

Zabih
2020/03/05, 12:36

پس سهامدار بمون دادا

مملکت اله بختکی همینه دیگه.......هر کی شب میخوابه صب پا میشه واس خودش قانون عوض میکنه....نه حسابی نه کتابی ......
قانون جدید ۲درصد مث قانون من دراوردی حجم مبناشون واس آروم کردن بورس و ترمز این رشد از دست خارجه

اما نباس نگران چیزی بود، اولا که حجم اعتراضا بره بالا قانونو برمیگردونن (خیلیاشون مطالب من و شما ووووو .... رو میخونن) دوما میخواس با روزی ۵درصد بره بالا الان با روزی ۲ درصد میره و احتمالا خیلی سهما صف خرید قفل میشه

بعید میدونم حتا مث تغییر قانون بازار پایه که بازار پایه رو چن رو منفی کرد اثر خاصی رو بازار بذاره
فعلا همه پولا سرگردون داره میاد تو بورس

نگران نباش دادا اما به این تصمیمای یه شبه و بازیچه کردن ملت حتما اعتراض کن که جواب میده (انقد تو این مملکت همه از همه چی شاکین که اینا سعی کنن شاکی جدید نداشته باشن)

Zabih
2020/03/07, 10:58
بازار منفی فرصت خریده
وقت خوبه از فرصت خرید سهمای خوب استفاده شه

Zabih
2020/03/11, 10:39
فاذر با این همه دارایی و پروژه .... صف فروش!!!!!
فاذر و فاراک این قیمتا خیلی ارزندس
امروز۲۱ اسفند ۹۸ فاذر ۱۸۰۰ فاراک ۶۵۰

Zabih
2020/03/14, 18:48
چنتا نکته کنکوری:
نوسان ذات بازاره
هنوزم منفی بورس فرصت خریده
به دلایل زیادی رشد بازار ادامه پیدا میکنه و شاخص سقفای جدید میزنه
دولت مجبوره از بورس حمایت کنه.... اولا که پول دست مردم کنترل شه و هرجا تورم نبره دوما کمبود بودجه رو با فروش شرکتا (همون عرضه اولیه) جبران کنه
پس خیالتون راحت که این نوسانا گذراس و بورس عاقبت بخیری داره فقط باس دید بلندمدتی و سامداری داشت

Zabih
2020/03/25, 08:07
سال نو مبارک
امسالم اعتقادمه بورس بهترین جا واس سرمایه اس
هنو به سهام معرفی شده این مدت ایمان دارم
اینم بگم اگه نقدی نباس از سهمای منفی بنیادی دار غافل شد
ایشالا سال پرسودی واس همه باشه

Zabih
2020/03/30, 09:45
سال ۹۸ سال بورسه

۲۴ فروردین ۹۸ گفتم....

امسالم که گفتم باز باس فول سهم بود
منفیای بازار..... فرصت خریده
یه رو با خبر کنسلی مجمعا ....یه رو با خرابی هسته..... خلاصه منفی میکنن که اونا که خبر دارن سامشون بخرن....
خلاصش....جا نمونی دادا....

Zabih
2020/04/06, 08:54
با این پولی که اومده و هر روز داره میاد بازار اصلاح های نهایتش دو سه روزه.... فرصت خریده دادا....
اصلاح قیمت واس سهمو بازار لازمه و خیلی خوبه اما..... ظاهرا قرار نیس فعلا اتفاق بیافته
(اینم بگم خودم تا چن وق دیگه منتظر یه استراحت یکی دو هفته ای هسم)

Zabih
2020/04/06, 10:05
اصلاح به یه روزم نکشید

بازار امروز ومعادن برا اونی که دید بلند مدت داره سهم خوبیه

rezasatari
2020/04/06, 10:56
ديروز سصفها رو ت 5 مثبت دادم و دبالك خريدم وقتي اخرش سصفها دوباره صف شد و دبالك منفي تر ناراحت شدم اما خداروشكر امروز برعكس شد خمحور وآپ و افرا هم اخرين مني هاشونه مخصوصا آپ

Zabih
2020/04/08, 08:40
اصلاح به یه روزم نکشید

بازار امروز ومعادن برا اونی که دید بلند مدت داره سهم خوبیه

ومعادن اونروز ۱۸ فروردین نزدیک ۶۵۰ منفی بود امروز صف خرید سنگین تو ۷۰۸

همیشه سهمی معرفی کردم که یا منفی باشه یا بشه راحت خرید ..... سهم رو تو منفی معرفی کردن هنره نه تو مثبت و صف خرید دادا....

امروز ۲۰ فروردین هم میگم وساپا که امروز منفی و نزدیک صفر میشه خرید گزینه بلند مدتی خوبیه

Senator1989
2020/04/08, 10:43
سلام بر شما امروز ومعادن خریدم تارگت میان مدت میفرمایئد همچنین ثاخت را

Senator1989
2020/04/11, 22:14
؟

Zabih
2020/04/12, 09:32
سلام بر شما امروز ومعادن خریدم تارگت میان مدت میفرمایئد همچنین ثاخت را
سلام
واس خاطر مسایلی تارگت دقیقشو نمیشه اینجا گفت اما اگه صبور باشی دوتاش امسال بالای صد در صد میدن (ثاخت که هلوس)

Zabih
2020/04/12, 09:35
بازار مثبت و صف خرید خیلی سهما به راه مام مثل همیشه سهم منفی آیندهدار مینویسم:
بیمه پارسیان برا بلند مدتیا از همینجا تا حدود ۸۰۰ که شاد بریزه فرصت خریده

Zabih
2020/04/14, 10:42
عجیبه که فرصت نمیدن شاخص به نموره اصلا کنه
اصلاح و منفی چن روزه برا رشد بلند مدت بازار بهتره اما وقتی نمیزارن حتا ۳-۴ روز منفی شه برا بازارخونا معنی داره...

Zabih
2020/04/15, 10:18
حواسا به حفاری باشه
خریدش از ۲۲۰ تا ۲۳۰ خرید خوبیه به شرطی صبر داشته باشی مزدش بگیری

اینم اینجا اضاف کنم
بیمه آسیا ۱۵۰ی ارزندس و کمش ۵۰ درصد سود تو ۳-۴ ماه داره

امروز ۲۱ بهمن۹۷

بیمه آسیا ۱۵۰ی ارزندس و کمش ۵۰ درصد رشد تا ۳-۴ ماه میده
۲۱ بهمن ۹۷
چه زود گذشت
سهم ۱۵۰ تومنی اون موقه الان ۱۳۰۰ و خرده ای مامله میشه....گروه بیمه سهم جامونده دیگه هم داره که باس همین راهو برن....

Zabih
2020/04/15, 10:20
لباس مام که مث از ما بهترون سایت آبی پررنگ شد������^:)^

Zabih
2020/04/15, 10:26

۲ مهر ۹۸

اینم از تاپیک ثاخت کپی کنم اینجا

قرار بود چن تا منفی بخوره اما خریدار امون نمیده لامصب
بازر اونقد عطش داره که نمیذارن سهم اصلا کنه
باس قدر این سهمو دونست

نادر کاظمی
2020/04/15, 10:37
۲۱ بهمن ۹۷
چه زود گذشت
سهم ۱۵۰ تومنی اون موقه الان ۱۳۰۰ و خرده ای مامله میشه....گروه بیمه سهم جامونده دیگه هم داره که باس همین راهو برن....
آقا زبیح میش بگین چه سهم گروه بیمه جا مانده؟
Zabih
2020/04/15, 11:00
همونا که منفین و الان میشه خرید پارسیان....ما....اتکام...... نوین هم صفه اما جاموندس

Zabih
2020/04/15, 11:02
یه سهم توپ که بنظرم بازار قدرش نمیدونه بزودی بعد تکمیل خریدام معرفی میکنم.....
سهمی که کم کمش تو ۶ ماه باس ۳ برابرشه

sina37100
2020/04/15, 11:31
http://uupload.ir/files/luug_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB %8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D 9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84_%D9 %85%D8%AD%D8%AA%D8%B1%D9%85_%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8% B3_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8% B1_%D8%B4%D8%AF%D9%86_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8% B1_%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3_%D9%88_%D9%81%D8%B1%D8 %A7%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3.png

Zabih
2020/04/28, 10:18
همونا که منفین و الان میشه خرید پارسیان....ما....اتکام...... نوین هم صفه اما جاموندس
۴۰-۵۰درصد رشد از ۲۷ فروردین .... بازیش ادامه داره دادا.....

Zabih
2020/05/02, 09:29
سال نو مبارک
امسالم اعتقادمه بورس بهترین جا واس سرمایه اس
هنو به سهام معرفی شده این مدت ایمان دارم
اینم بگم اگه نقدی نباس از سهمای منفی بنیادی دار غافل شد
ایشالا سال پرسودی واس همه باشه
۶فروردین۹۸

Zabih
2020/05/12, 09:35
اصلاح واس بازار لازمه.... خیلی دیر اتفاق افتاد و خیلیا رو بد عادت کرده....
این روزای منفی بهترین وخت واس خرید سهام ارزشی بنیادیه
با این حجم پول منفی دوام زیادی نداره دادا....فردا روز دیگس....

azad.
2020/05/12, 09:40
سلام و عرض ادب
میشه لطف بفرمایید و چندتا سهم خوب رو معرفی کنید.
ممنون

Zabih
2020/05/13, 09:38
سلام و عرض ادب
میشه لطف بفرمایید و چندتا سهم خوب رو معرفی کنید.
ممنون
سلام....امسالم اکثر سهما صعودیه اساسی..... اما اگه میخوای به حرف من انتخاب کنی همین سهما که نوشتم و مینویسم همینا رو میگم....

Zabih
2020/05/13, 09:50
اصلاح واس بازار لازمه.... خیلی دیر اتفاق افتاد و خیلیا رو بد عادت کرده....
این روزای منفی بهترین وخت واس خرید سهام ارزشی بنیادیه
با این حجم پول منفی دوام زیادی نداره دادا....فردا روز دیگس....

منم منم کردن تو بازار مثبت درس نیس....کسی ادعاش میشه باس ببینی تو بازار منفی و قبل ۹۸ چی گفته و چه کاره بوده....... بازار مثبت که چشاتم ببندی انتخاب کنی یحتمل سود مشتی میکنی.....(به طرف میگن استاد رو ۳۰۰ تبلیغ بیمه آسیا میکنه مام که شاگردیم میذاریم ۳۰۰ آسیا بیافته ۱۵۰ اونوخت معرفی کنیم...... نوشتهاش هست......)

سال ۹۹ واس بعضی سهما رشدشون از بازار طلایییی ۹۸ بیشتره ولس بعضیام کمتر
اما کلیوم بازار ۹۹ ترس نداره و از همینجا باس تو کوک ۸۰درصد سهما باشی که اساسی ارزش خرید دارن....

Zabih
2020/05/13, 10:53
یه عده خوب دارن بزخری میکنن....دادا چشاتو وا کن....تویی که میشینی صف فروش داری از -۵ شنبه پایینتر میفروشی.... خود زنی نکن دادا...
امروزم یادت باشه که چیا رو مفت از دس میدی تا بعد منم یادت بندازم چه فرصتیه این بازار

Zabih
2020/05/17, 09:06
بازار بزودی فروشندگان عجول و صف فروش نشین (که حتما چن رو پیش خریدارای تو صف خرید بودن) جامیذاره....

Zabih
2020/05/18, 08:44
بازار منفی این چن روز برا تازه واردا که منفی ندیده بودن و فکر میکردن هر رو باس چند درصد بیاد رو پولشون خیلی خوب بود...... اصن عالی بود...
باس بفهمن که اینجا همچینم گل و بلبل نیس و دووم اوردن تو بورس کار هر کسی نیس.....
۲ روز منفی میشه شرو کنی زنگ بزنی و اس بدی که وای انقد از پولم کم شد چه کنم و......
بنظرم بازار از اینجا به بعد منطقی تر میشه
هنوز حرفای قبلمو میگم بازار ۹۹ میتونه بهتر از ۹۸ سود بده..... البته به اهلش.....

Zabih
2020/05/30, 09:30
اصلاح بازار خیلی به موقه و عالی بود.... فعلا خیال بازار تا چن وقت باس راحت باشه...

مجتبی مصلحMTM
2020/05/30, 11:51
ب نظرم معاملات چنگی ب دل نمیزنه خیلی توسهامداری دقت کنید صف های خرید خیلی خوب نشون میدن همه روی دارن میارن ب نوسان هرلحظه خبراردرگزاری سهام عدالت امکانش هست بیادتوچندروزآینده

Zabih
2020/06/02, 08:41
فرصت خرید طلایی بعضی سهما تو منفی رو دریاب که خیلی فرصت خوبیه
عیدی این چند روز تعطیلی هم نمونش: فاذر و وساپا و...

Zabih
2020/06/06, 09:57
صفویان.... بعضیا رو ساختن فقط واسه صف نشستن...... بازار منفی میره صف فروش بازار مثبت صف خرید....اسمشم گذاشته بورسباز....باحالیش اینه سبدگردانیم میکنه تو ضرر شریک نیس تو سود ۳۰درصد سودو برمیداره......
پولتونو ندید دست اینا
سهمایی که تو همینجا گفتم خریده بودی راحت پارسال تالا پولت شیرین ۵ برابر شده بود....(حالا استادتر از مام که تو همین تالار بورسی زیاده.....)

Zabih
2020/06/10, 11:29
سهم شدیدا ارزشی ...... یه سوم ارزشش داره مامله میشه
۲۰ روز پیش حدود ۹۰۰صف فروش..... الان ۱۲۶۰ صف خرید....
واس خیلی سهمای دیگم اوضا همینه : فاذر و خصدرا و واتکام و وسکاب و ......امروز منفی بیس رو دیگه تو صف خرید....

Zabih
2020/06/13, 09:24
به فرض ثبات اقتصادی میگفتیم بورس رشد میکنه....اما تو اقتصاد ونزوئلایی تورم بی نظارت و کنترل در حال افزایشه و انگاری هیچ امیدی هم به درس شدنش نیس باس انتظارمونو از بورس و سهام بالاتر ببریم.....
باز مایی که یه جا پولو گذاشتیم ارزش حفظ میشه....اون بندگان خدایی که تو مملکت امام زمان با زندگی کارمندی کارگری و حقوق سربرج باس سرکنن چه کنن و چی میکشن؟!!!!!!

Zabih
2020/06/15, 10:19
بخی از پرتفو رو واس ثاخت مفت قربونی کردیم......راه رفتنی رو باس رفت جناب ثاخت.....مام که صبرمون زیاده.....جامونده تر از ثاخت تو بازار اونم بین ساختمونیا نداریم....حالا داستان چیه انقد.....بگذریم

Zabih
2020/06/23, 11:05
سال ۹۸ سال بورسه

۲۴ فروردین ۹۸ گفتم....

امسالم که گفتم باز باس فول سهم بود
منفیای بازار..... فرصت خریده
یه رو با خبر کنسلی مجمعا ....یه رو با خرابی هسته..... خلاصه منفی میکنن که اونا که خبر دارن سامشون بخرن....
خلاصش....جا نمونی دادا....
اینم ۱۱ فروردین ۹۹ نوشتم
تا همینجاشم حرف ما ثابت شده است.....اما هنو تا آخر سال باس منتظر بود....

Zabih
2020/07/06, 08:36
بورس حالا حالاها باس مثبت باشه.... رسما گفتن باس درآمد دولت و کسری بودجه از فروش شرکتا تو بورس و مالیات بورس جبران شه....
وسط برنامه آشپزی تلویزیون شروع کردن مثلا کارشناس بورس که معلوم نی کیه و از کجا اوردنش.... بیاد از خوبی بورس بگه و بگه بورس واس خانما خونه دار خوبه و.....
خدا آخر عاقبت مملکتا بخیر بگذرونه..... دلالیو سیستماتیک میارن سمت بورس..... البته واس من بورسباز خوبه اما واس آینده مملکت خدا میدونه چی پیش میاد.....
با سیستم علی اصغریشون میخواستن دنیا مدیریت کنن و تو کاخ سفید حسینیه بزنن.....

Zabih
2020/07/18, 11:14
یه سری سهمای خودرویی و پالایشی زیادی خوش بحالشون شده بود و باس ترمزشون کشیده میشد که انگار شد.....
پول از بازار بیرون نمیاد که هیچ .... پول جدید و همین فروشا میاد تو باقی سهما که این مدت استراحت کردن و نفس گرفتن.....
بازار تهش سفته خیالتون راحت

Zabih
2020/07/18, 11:25
این چند روز یه سهم آس دارم میخرم که اگه تکمیل شه اعلام میشه

CHESTER.2020
2020/07/18, 11:41

داداش خریدت تکمیل شه که بخودمون میفروشی مشتی!!/.:biggrinsmiley.://:.yead.:/

Zabih
2020/07/28, 09:41
سهمی که گفتم وبوعلی بود اما نشد اونقدی که میخاستم تو منفی جم کنم......اما بازم شکر

Zabih
2020/07/28, 09:44
داداش خریدت تکمیل شه که بخودمون میفروشی مشتی!!/.:biggrinsmiley.://:.yead.:/
نه دادا اشتب گرفتی ....ما تو کار نوسان و بنداز در رو نیسیم....سهم بنیادی میخرم و بلندمدت صبر میکنم باس جواب مشتیم بگیرم....

Zabih
2020/07/28, 10:05
از سهم منفی و اصلا کرده غافل نشین.....زمگسا و کفرا و ولصنم و وخارزم و وسکابو.....خلاصش زیادن....

MOSTAFAVI
2020/07/28, 10:12
از سهم منفی و اصلا کرده غافل نشین.....زمگسا و کفرا و ولصنم و وخارزم و وسکابو.....خلاصش زیادن....

الان به غیر سهام مد نظر دولت ، همه سهام بازار اصلاحات عمیق داشتن.بعضی از سهم ها بیشتر از 30% اصلاح کردن.

Zabih
2020/08/05, 09:08
بعضی سهامی که گفتیم استارتشونو زدن... نمونش زمگسا و وخارزم که خوب کندن.....
واس مابقیم نگران نباشین که باس این چن وخته جبران کنه.....

Azi
2020/09/20, 19:44
با سلام و احترام
استاد محترم جناب آقای ذبیح در صورت امکان تحلیلتون از شاخص و بازار را بیان فرمایید.
با سپاس از شما

Zabih
2020/10/03, 12:04
چهارشنبه خرید عمده انجام شد و امروز ته نقدینگی تبدیل به سهم شد.
نوبتیم باشه باز باس نوبت بورس باشه....
هنوزم سهمای زیادی واس خرید راه میدن که کم کم مینویسم

Zabih
2020/10/05, 13:02
کپی تاپیک ثاخت:
با این نرمش قهرمانانه سهم باس منتظر برگشت سهم باشیم.....قیمت ثاخت......با ارزشش خیلی فاصله داره دادا....

Zabih
2020/10/05, 13:06
همه سهامی که تاحالا اینجا نوشته شده هنو سفارش میشه.....
نکته کنکوری: واس خرید سهم بنیاد و ارزشش درنظر بگیر..... بازار پر سهم خوب اصلاح کردس اما بعضیام با اصلاح باز ارزش خرید نداره دادا.....

Zabih
2020/10/11, 11:46
همه صف فروشا جم شد.....نشونه های برگشت بازار تابلوعه......
هنو اونا که صفشون جم شده و منفین ارزش خرید داره

Zabih
2020/11/08, 11:17
لعنت به هرچی دروغگو و فریبکاره..... مخصوص از نوع کلیدسازش که بدجور همه رو زمینگیر کرد.....
بازار تا چن رو دیگه یه جونی باس بگیره.....فروش اکثر سهما تو این قیمتا اشتباس دادا.....
بورس یه الاکلنگیه که هی بالا پایین میشه باس صبور باشی و سهامدار......

قصدم نبود بنویسم اما انقد نامیدی و گله شکایت میشنفم گفتم بنویسم بلکم امیدی باش واس بعضیا.....اما خیالتون راحت که بورس دیرو‌زود داره سوخت و سوز نداره دادا.....

Zabih
2020/11/10, 08:13
خریدا منفی امرو شیکار خوبیه....
دیگه ماهی به دمش رسیده.....باس کم کم منتظر برگشت بازار بود.....

Zabih
2020/11/16, 11:47
بازار باز داره جون میگیره و پول داره برمیگرده تو بازار..... فعلا نباس اصن فکر فروش بود.....
خیلی سهما بعد افت ۶۰-۷۰ درصدی این ۳ماه عالیه....

Zabih
2020/11/29, 10:00
ورود پول و ریختن ترس مردم تابلوعه.....
بازار پر از سهمای خوب اصلا کردس.....
وبوعلی....وسکاب....وخارزم......و دی....ثاخت....مپنا....ثمسکن......ب فجر....اتکام......حفاری......کلی سهم توپه فعلا همینا بسه

Zabih
2020/12/14, 12:02
اینم از تاپیک ثاخت یادگاری بمونه اینجا:
کم کم باس منتظر روزای طوفانی ثاخت باشیم....
امروز ۲۴ آذر ۹۹

Zabih
2020/12/14, 12:32
وپست از سهما بنیادی که تا حالاشم خوب بالا اومده...... باس از همینجا دوبل شه

اینم کپی شه یادگاری.....
اکثر گروه بانکی خوبن اما وپست یه چیز دیگس.....(وتجارت و وبصادر و.....)

Zabih
2021/04/13, 08:27
یه یادگاری واس اونایی که از بورس بریدن.....(امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۰)
درسه قیمتا خیلی افت کرده و از قضا برا خرید شیرین شده اما خیالت راحتتتت که هیچ بازاری امسال اندازه بورس سود نمیده.....
کلیوم باس تو بورس دیدت بلندمدتی باشه دادا......

Zabih
2021/05/11, 07:57
یه قانون کلی: هروخت دیدی همه دارن میرن سراغ یه بازاری (خودرو، مسکن، بورس.....) بدون قراره بازیش تموم شه....
هر وختم دیدی همه از یه بازار و ریزشش شاکین و میخان خارج شن بدون قراره بازارش درس شه....
ترجمش اینه: کلیوم خیالت از بورس و آینده راحت باشه....فقط صبررررر دادا.....

Zabih
2021/06/16, 11:04
بنظر بازار اصن ترس نداره..... آقا این همه سهم یامفت....بخر بنداز یه گوشه خیالت راحت که جواب میده....سهامدار باش صبور باش که هیچ بازاری بورس نمیشه دادا.....

Zabih
2021/07/06, 10:13
بنظرم سیگنال رشد صادر شد
کم کم پول بیشتری برمیگرده بازار و باس منتظر رشد خوب باشی که عقبموندگی بورس از مابقی بازارا جبران شه.....
دلایل سیاسی هم هست که حواس مردم با رشد بورس از چیزای دیگه پرت میشه و......خلاصش برا همه چی یه حکمتی جور میکنن دادا....

Zabih
2021/08/22, 10:50
بنظرم سیگنال رشد صادر شد
کم کم پول بیشتری برمیگرده بازار و باس منتظر رشد خوب باشی که عقبموندگی بورس از مابقی بازارا جبران شه.....
دلایل سیاسی هم هست که حواس مردم با رشد بورس از چیزای دیگه پرت میشه و......خلاصش برا همه چی یه حکمتی جور میکنن دادا....

هنو فرصته..... بازار باس عقب موندگیشو جبران کنه....

اسد-ص
2021/08/22, 13:23
خرید پتروشیمی پارس افزایش سرمایه 6567%

Zabih
2021/08/23, 09:36
اینجام کپی شه واس یادگاری:

وپست واس خاطر خیلی چیزا میتونه رشد بیشتر از متوسط بازار کنه...

امروز ۱ شهریور ۱۴۰۰ قیمت وپست حدود ۲۱۰۰

Zabih
2021/09/04, 10:31
اینم از تاپیک تایرا:

تایرا ۲۵۰ بود.... با حدود ۸۰-۹۰ درصد افزایش سرمایش و قیمت ۱۵۰۰ الان یعنی ۱۲ برابر اونوخت......

سهم بنیاددار و آینده دار که از ۲۵۰ راجبش گفتم..... بازیش ادامه داره

۱۳ شهریور ۱۴۰۰

Zabih
2021/12/26, 09:31
فرصتا زودگذره...... اول آخرش بازار باس صعود کنه و جبران عقب موندن از باقی بازارا حتمیه دادا......

khademi1350
2022/01/07, 20:17
دوستانی که ضرر کرده اند این سهم را گروه های vip سیگنال داده اند رالی صعودی علی داره اگر بتونید بخرید چونکه در صف خرید باید بخرید چهارشنبه هم گزارشات خوبی روی کدال فرستاده کلا شرکت کوچکی هست سهمش را از بازار جمع کرده اند حتما بررسی کنید

khademi1350
2022/01/07, 20:19
دوستانی که ضرر کرده اند این سهم را گروه های vip سیگنال داده اند رالی صعودی عالی داره اگر بتونید بخرید چونکه در صف خرید باید بخرید چهارشنبه هم گزارشات خوبی روی کدال فرستاده کلا شرکت کوچکی هست سهمش را از بازار جمع کرده اند حتما بررسی کنید

شمواد

khademi1350
2022/01/18, 09:31
دوستان شکلر و زکشت را بررسی کنید به احتمال زیاد ی سود خوب بدهند شکلر الان 3180 تومن و زکشت هم 1600 تومن

آريانا
2022/01/18, 09:56
درود
زنگان را یه نگاهی بیاندازید.

قیمت فعلی 5300.

bourse
2022/02/01, 09:28
خگستر امروز فرصت خریده قیمت 242

Zabih
2022/04/27, 10:45
همیشه گفته بودم که روزای خوب باس برگردن.....
با این تورم و اوضا گل و بلبل جامونده تر از بورس پیدا نمیشه دادا

Zabih
2022/04/30, 14:24
حتوکا و شلعاب از گزینها رشد مشتی........

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=1216&p=975707&viewfull=1#post975707

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=1061&p=975709&viewfull=1#post975709

Zabih
2022/05/01, 10:28
با فرمان جدید وزارت اقتصاد سهمای گروه بانکی بیشتر به چش بازار میان.......

وپست از باقیشون سرتره......

Zabih
2022/05/16, 10:33
قبلنا هم واس ثاخت نوشته بودم و توصیه خرید کردم اما امروز باس بگم ثاخت سوپرمفت و تک دل/:.Heart.:/ بازاره......

دیرو نشد بنویسم وگرنه ما تو منفی سهم میخریم و سیگنال میکنیم دادا.... نه تو مثبت (دیروز زیر ۲۳۰ اضاف شد).

Zabih
2022/05/16, 11:00
از خوبای بازار که مثکه یه نمه حواسا ازش پرته.....اینم باس راه رفته رو برگرده دادا.....
محض جمع شدن نوشته تو تاپیک.....تاپیک تایرا.....

Zabih
2022/05/23, 10:48
انقده این خراب شده از تورم عقبه که نباس ذره ای ترس داشت.....
از فرصت خریدا مشتی بازار استفاده کن...... این قیمتا باس گاماس گاماس خاطره شه دادا.....

Zabih
2022/05/24, 10:08
قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری.......
تبدیل بخشی از سبد به ثاخت تو منفی زیر 225...... شده تک سهم بشم تو منفی اضاف میکنم.....

اینم واس یادگاری بیاد قاطی تاپیک خودم.....بوختش یادآوری کنم کی ثاخت خریدم......

Zabih
2022/07/26, 08:29
واس هر سهم حدود ۳۸۰ انباشته داره و سودسازیشم عالیییییییی
از خوبای بازار که حسابی جا رشد داره.......
یادگاری بمونه از تاپیک تایرا : امروز ۴مرداد ۱۴۰۱ قیمت سهم حدود ۱۷۰۰

khademi1350
2022/12/27, 19:27
2 سهم برای فردا معرفی می کنم بررسی کنید
شمواد.... خرید به قصد شرکت در مجمع اواخر همین ماه شنیده ها از اخبار خوب مجمع از قرار داد با پلی اکریل و افزایش سرمایه 2216 درصدی که مشکلش حل شده و مطالبات شمواد از شرکت مادر که مبالغ زیادی میشود

افرا.... برنده شدن در مناقصه هلال احمر و گزارش نوع الف ...... ریزش زیادی داشته این سهم و از 4300 ریخته..... شرکت کوچکی هست با حچم مبنای 1 .... 7 درصدی هست .... روز اخر معامله بالاتر از قیمت پایانی خرید می کرده اند

khademi1350
2023/01/08, 09:01
چند قدمی از بازار جلوتر باشد
با قاتون جدید گه دیروز اعلام شد
شرکت های کوچک بورسی 5 درصدی می شوند
در بین شرکت های کوچک بورسی سهامی هستند که در این چند سال اخیر رشد سود سازی حتی بهتر از شرکت های بورسی داشته اند ولی رشدی در قیمت تابلو نداشته اند
بهترین شرکت از بین شرکت های کوچک بازار پایه از گروه شیمیایی را براتون بررسی کرده ایم

رشد سود اوری در 5 سال اخیر روند صعودی و رو به جلو بوده و ی افزایش سرمایه سنگین در مراحل اخر کار خودش داره می توانید در کدال پیگیری کنید

رشد سود اوری سال اخیر سهم رشد 402 درصدی نسبت به سال قبل داره

ی افزایش سرمایه 2216 درصدی از تجدید ارزیابی ها داره

سقف 3 سال پیش خودش را تا حالا نزده ولی با قانون جدید رشد عالی برای این سهم متصوریم
بهترین موقعیت برای اینکه این سهم را در سبد قرار دهید

تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی با نماد شمواد

khademi1350
2023/01/14, 11:57
افرا

حفارس

شمواد

khademi1350
2023/01/22, 09:19
معرفی سهام ترکیبی

اصلاح چند روز گذشته انجام شده

قدرت خریدار به فروشنده عالی

حمایت حقوقی عالی

وکبهمن

حفارس

National
2023/01/23, 08:57
غپونه
افزایش سرمایه ۵۶ درصدی تا اسفند و مورد تایید سازمان
حداقل ۵۰ درصد بازدهی

Zabih
2023/02/21, 09:35
عمده فعالیت این چن وخت: فروش ملک و تبدیل به سهم.....
کلا فول سهممممم
باس عروسی به کوچه مام برسه

khademi1350
2023/03/05, 21:26
ی حق تقدم عالی دیگه و حتی بهتر از حق وبیمه که سود خوبی داده حتما بررسی کنید و در قیمت های فعلی در سبدتون قرار دهید

سیگنال ویژه فردا

ی زیر خاکی تمام عیار

حق وسپهر

وسپهر
سلام
سازمان خصوصی‌سازی ارزش پایه هر سهم توسعه نیشکر را بیش از ۱۰۸ هزار تومان ارزش‌گذاری کرده است .
بنابراین ارزش ۴۰ درصد توسعه نیشکر که متعلق به وسپهر است بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان می شود و این در حالی است که وسپهر برای توسعه نیشکر حدود ۵۰۰ میلیارد تومان پول داده یعنی شناسایی ۴۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سود .
حتی اگر حق تقدم های وسپهر را هم سهم حساب کنیم این شرکت (با عرضه سهام توسعه نیشکر در بورس) برای هر سهم بیش از ۶۵۰ تومان سود شناسایی خواهد کرد.
قیمت الان سهم ۳۷۵ تومان !!!!!
طبق صورت مالی شرکت ارزش کل وسپهر ۲۹ هزار میلیارد تومان!!!!
فقط ارزش سهام توسعه نیشکر (با ارزش‌گذاری جدید) برای وسپهر ۵۰ هزار میلیارد تومان!!!!
چرا ؟
چون حقوقی وسپهر ۹۵ درصد سهم را دارد و حاضر نیست این سهم به ارزش واقعی خود برسد اما با روشن ارزش وسپهر، حق تقدم ها جریان بازی را عوض خواهند کرد...

khademi1350
2023/03/05, 21:31
حق تقدم وسپهر

وسپهر
امروز مجلس طرح عرضه ۲۰ درصد سهام دولت در توسعه نیشکر را در بورس تصویب کرد که با اختیار سازمان بورس این عرضه احتمالا در ابتدای سال آینده اتفاق خواهد افتاد.
در سال ۱۴۰۰ سهم وسپهر از توسعه نیشکر را ۳۶ هزار میلیارد تومان ارزش‌گذاری کرده بودند که با توجه به اینکه در مورخه ۶ اسفند امسال سازمان خصوصی سازی هر سهم توسعه نیشکر را ۱۰۸/۴ هزار تومان ارزش گذاری کرده است سهم وسپهر ( که حدود ۴۵۰ میلیون توسعه نیشکر دارد) برابر ۵۰ هزار میلیارد تومان برآورد می شود.
جالب است بدانید توسعه نیشکر حدود ۳۵ درصد تولید کل شکر کشور را در اختیار دارد و با افزایش قیمت شکر ارزش آن افزایش می باشد.

Zabih
2023/03/18, 12:29
عمده فعالیت این چن وخت: فروش ملک و تبدیل به سهم.....
کلا فول سهممممم
باس عروسی به کوچه مام برسه

چن ماه دیگه باز اینو بالا میارم ببینیم نتیجشو دادا....

خوش نیت
2023/03/19, 11:28
چن ماه دیگه باز اینو بالا میارم ببینیم نتیجشو دادا....
سلام وعرض ارادت

منم یک ملک اساسی دارم چند وقته به دلم افتاده بفروشم بیارم تو بورس

بد جوری دودلم نمی دونم اساسا این کار درست هست یا نه تو این ایام بد جور کلافم

khademi1350
2023/03/25, 20:54
تک سهم فردا

شمواد

افزایش سرمایه 2800 درصدی از محل تجدید ارزیابی داره

افزایش سرمایه اون قبل از عید شفاف سازی زدند مشکل حل شده

khademi1350
2023/04/17, 08:26
غدانه ..... بررسی ... این شرکت 540 میلیون سهمی که حدودا 140 میلیون شناوری داره 2 روزه حجم های بالای 2 درصد شرکت را خورده و حقوقی فروخته و افراد خاص خریده اند ورود پول حقیقی خوبی داشته و بهترین p/e را نسبت به همگروهی خودش داره ی رشد خوب داره این سهم