PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تسلیت درگذشت یار گرانقدر بورسی، جناب آقای احمد آذرنوش

عليرضا جمالی
2018/10/04, 01:04
از دیروز که مطلع شدم دوستان پیامی مبنی بر فوت جناب آذرنوش - احمد خان - تو سایت منتشر کردند به کمک بعضی از دوستان همیشه با محبت سایت پیگیر بودیم تا از صحت و سقم این خبر مطلع شیم.
بعد از این که شماره تماس ایشون رو بدست اوردم بارها تماس گرفتم که تقریبا همه بدون جواب بود
تا اینکه دقایقی قبل جواب پیامکی که به ایشون داده بودم رو گرفتم:
"سلام آقای جمالی
آقای آذرنوش به رحمت خدا رفتند"

باورش برام سخته...
احمد خان از اعضای محبوب، عزیز و باوفای سایت بورسی که در جواب پیام دعوتم برای شرکت در مسابقات قرار بود از این هفته در مسابقات بورسی هم شرکت کنه دیگه در بین ما نیست.

درگذشت این یار عزیز رو خدمت اعضای عزیز خانواده بورسی تسلیت میگم.
ضمن عرض تسلیت به خانواده محترمشون، براشون آرزوی صبر و آرامش دارم.
امیدوارم خداوند روحشون رو قرین رحمت و آرامش کنه.

ref
2018/10/04, 01:14
چه انسان دوست داشتنی بود ..روحش شاد و یادش همیشه گرامی خواهد بود

ایرج سابق
2018/10/04, 01:47
انشاالله خداوند رحمتش کند روحش شاد

zorba
2018/10/04, 02:03
جوابک های شیرینت کجا شد...خمش کردی و از گفتار رفتی
زهی داغ و زهی حسرت که ناگه...سفر کردی مسافروار رفتی
کجا رفتی که پیدا نیست گردت...زهی پر خون رهی کین بار رفتی
مولانا جلال الدین

احمد خان کاربر شوخ و شیرین انجمن ما،مردی که تاب خبرهای "منفی" را نداشت و همیشه مثبت نگر بود،از میان ما رفت. چه زیبا گفته نظامی گنجوی بزرگ که : چو بر پایی طلسمی پیچپیچی...چو افتادی شکستی هیچ هیچی....
بنده هم فقدان این مرد دوست داشتنی را اولا به خانواده ایشان و ثانیا به اعضای بورسی تسلیت عرض می کنم.
شعری از سعدی و بریده ای از وصیت نامه گابریل گارسیا مارکز را به این تسلیت نامه پیوست می کنم.امید است که بر ما "ماندگان" موثر اوفتند!

جهان بر آب نهادست و زندگی بر باد

غلام همت آنم که دل بر او ننهاد

جهان نماند و خرم روان آدمیی

که بازماند ازو در جهان به نیکی یاد

سرای دولت باقی نعیم آخرت است

زمین سخت نگه کن چو می‌نهی بنیاد

کدام عیش درین بوستان که باد اجل

همی برآورد از بیخ قامت شمشاد

وجود عاریتی خانه‌ایست بر ره سیل

چراغ عمر نهادست بر دریچهٔ باد

بسی برآید و بی‌ما فرو رود خورشید

بهارگاه و خزان باشد و دی و مرداد

برین چه می‌گذرد دل منه که دجله بسی

پس از خلیفه بخواهد گذشت در بغداد

گرت ز دست برآید، چو نخل باش کریم

ورت ز دست نیاید، چو سرو باش آزاد

نگویمت به تکلف فلان دولت و دین

سپهر مجد و معالی جهان دانش و داد

یکی دعا کنمت بی‌رعونت از سر صدق

خدات در نفس آخرین بیامرزاد

تو آن برادر صاحبدلی که مادر دهر

به سالها چو تو فرزند نیکبخت نزاد

به روزگار تو ایام دست فتنه ببست

به یمن تو در اقبال بر جهان بگشاد

دلیل آنکه تو را از خدای نیک افتد

بسست خلق جهان را که از تو نیک افتاد

بسی به دیدهٔ حسرت ز پس نگاه کند

کسی که برگ قیامت ز پیش نفرستاد

همین نصیحت من پیش گیر و نیکی کن

که دانم از پس مرگم کنی به نیکی یاد

نداشت چشم بصیرت که گرد کرد و نخورد

ببرد گوی سعادت که صرف کرد و بداد
......................
https://www.tarafdari.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86/%D8%B5%D9%88%D8%AA/871616/%D8%AF%DA%A9%D9%84%D9%85%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%DB%8C-%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D9%84-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%A7-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%B8%DB%8C%D8%B1-%D9%88-%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87

orumbourse
2018/10/04, 06:50
تسلیت میگم خدمت خانواده محترم آذرنوش.
خدا رحمتش کنه.

fanos
2018/10/04, 07:55
منم به خانواده محترم ایشون وکلیه بچهای سایت میگم

Abad
2018/10/04, 08:48
گرچه باورش سخت است ، برایش رحمت و برای خانواده اش صبر از خدای بزرگ خواستارم
و به دوستان بورسی در گذشت احمد خان عزیز را تسلیت عرض می کنم

seraj
2018/10/04, 09:25
روحش شاد و قرین رحمت الهی و یادش گرامی باد .

H.samimi
2018/10/04, 10:19
خدا رحمتش کنه
حیف بود

Ali
2018/10/04, 10:29
انشاا... خداوند روحشون رو قرین رحمت و آرامش کنه.
خیلی متاسف شدم

nahamya
2018/10/04, 11:46
ان شاالله مورد رحمت خداوند باشند
شناختی در حد همین انجمن و گروه پلوله داشتم ازش
چندین بار در تلگرام در مورد پلوله صحبت میکردیم

خواستم اینو بگم که چه خوبه مرگ رو همیشه در نظر داشته باشیم
در این صحنه یکتای زندگی بهترین نقش رو ماندگار کنیم
مومن کسی هست که سایرین از دست و زبانش در امان باشند
اخلاق حسنه ایشون حتی در دنیای مجازی باعث این ناراحتی وغم دوستان از فقدانشون شده

پیشنهاد میکنم دوستان در حد توان و وقتشون فاتحه و چند خطی از قرآن برای شادی و مغفرت روحشون قرائت کنند

بازگشت همه بسوی اوست

شفاف سازی
2018/10/04, 12:00
با سلام

واقعا خبر بسیار غم انگیزی است

خدواند متعال روحش را قرین رحمت نماید

برای بازماندگان آن مرحوم آرزوی صبر دارم

یفاتحه ابرای شادی روح آن مرحوم می فرستیم

iligal
2018/10/04, 12:08
با سلام خدمت دوستان عزیز و کاربران محترم سایت بورسی

بنده هم به نوبه خودم ضایعه از دست دادن یکی از دوستان خوبمون رو در سایت بورسی رو خدمت خانواده ایشون و همچنین کاربران سایت تسلیت میگم

Mehdi1400
2018/10/04, 13:10
امام قلی خان عزیز
انگار دنیا را بمن دادند مطلبت را دیدم . سالهای سال شاد و سالم زنده باشید . .......

سلام دوستان

هنوز یک هفته نیست که احمدخان دنیایی را گرفت از بازگشت امام قلی خان از بستر بیماری .
یادم هست که چند وقت پیش از آن هم سراغ امام قلی خان را گرفت.
باور دارم که این جمله احمد از ته قلبش بود

وقتی دنیا را داشته باشی چه نیاز به دنیای دیگر

دنیا با همه‌ی شگفتی هایش به همین نامرادی است

قدر یکدیگر را بدانیم
تا میتوانیم مهر بورزیم
شهره باشیم به حسن اخلاق پیش و بیش از هر شهرت دیگر

محمدیان50
2018/10/04, 16:10
روحش شاد.
خدا رحمتش کند و به بازماندگانش صبر جمیل عنایت کند
صلوات بر محمد و آل محمد.

ایرانی
2018/10/04, 18:25
انالله و انا الیه راجعون
بنده نیز تسلیت عرض میکنم.
آقای آذرنوش ( آیدی احمد خان ) ، تقریباً 19 سال پیش دبیر زبان انگلیسی من بود. بعدها که در بورس همدیگر را میدیدیم.
تقریبا هر هفته همدیگر را ملاقات داشتیم و تلفنی با هم در ارتباط بودیم.
دبیر بازنشسته بود و بنده خدا در بورس خیلی اذیت شد.
آخرین مرتبه که 80% سرمایه اش در های وب گیر بود و سهم تا ماهها متوقف بود و ایشون خیلی از این بابت صدمه دیدن.
خداوند رحمت کند.

بورث
2018/10/04, 22:27
آمدن و رفتن مرام دنیاست و نوسان در ذات بازار.
خرم آن نغمه که مردم بسپارند بیاد.
روحش شاد.

omidbefarda
2018/10/04, 22:34
خدا رحمتش کند و روحش در آرامش باشد.مرد رک و صادقی بود .به ناگهان از جمع پر کشید و رفت.یادش گرامی

مجتبی مصلحMTM
2018/10/04, 23:08
درود
خیلی ناراحت شدم نوشته های احمدخان عزیر همیشه دیدمثبت داشت یادش گرامی به خانواده ایشان صبرراازخداوند خواستارم

ابشار
2018/10/04, 23:39
همشهری ما بود ومیدیدیمش خدارحمتش کنه کامی که از بورس راباید میگرفت را نشد بگیره انشالله کامش از اون دنیا به لطف حق شیرین بشه

ایرانی
2018/10/05, 01:07
سلام مجدد
این عکس آقای احمد آذرنوش ( آیدی احمدخان ) است که با علامت و کادر قرمز مشخص شده است. نمایشگاه بورس 3 سال پیش
خداوند قرین رحمت فرمایند ایشان را
دوستان بزرگوار ، اگر براتون مقدور هست ، حتماً یک فاتحه ( حمد و سوره ) برای این عزیز بخوانید.

http://forums.boursy.com/imported/2018/10/dzyg_5555-1.jpg

وحید 20
2018/10/05, 01:24
روحش شاد و یادش گرامی باد....

بنده هم درگذشت یار قدیمی سایت بورسی رو خدمت خانواده محترم ایشون و همه اعضای سایت بورسی تسلیت میگم. هنوز اغلب نوشته های ایشون در ذهنم هست و خیلی متاثر شدم.

mey
2018/10/05, 04:10
صد..حیف...امیدوارم.روحشان در ارامش باشه..روحشان..شاد...https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTKAsTbkjL1Fv0yNBrxMlkQwULFtLEfO ruK_HH8086bi7qqLmQN

بابک 52
2018/10/05, 06:00
با سلام و احترام

روحشان شاد و خدا تمامی رفتگان، همه اعضاء و مهمانهای محترم را بیامرزه

همه ما دیر یا زود رفتنی هستیم و خداییش چه عالیه که وقتی عازم هستیم همه از آدم به خوبی یاد کنند

سعی کنید زیاد توی این دنیا حرص و جوش نخورید چون مال آدمی اصلا ارزش نداره و هیچ احدی هیچی از مالشو نمی تونه با خودش ببره،

سعی کنید تا زنده هستید خوش و خرم و شاد باشید ،

و مهمترین نصیحت اینکه به پدر و مادر خود خدمت کنید و تا در قید حیات هستند به پایشان بیفتید .

بالاترین نعمت این هست که پدر و مادر از آدم راضی باشند

arad700
2018/10/05, 07:20
حضور خانواده محترم آذرنوش تسلیت عرض می کنم.
ایشالا غم آخرشون باشه و خداوند روح پرفتوح آن مرحوم را بیش از پیش غریق رحمت فرماید.

rad
2018/10/05, 15:59
سلام دوستان

خدایش بیامرزد.

سپاس دار شماییم.

محمود گرگانی
2018/10/05, 16:19
روحشان شاد باشه و خداوند به خانواده شان صبر بدهد و انشالله غم اخرشان باشه.

سرمد سابق
2018/10/05, 22:27
احمد آذرنوش دبیر بازنشسته انگلیسی اینجانب بود و حق دبیری بر گردن من داشت هر از چند گاهی در کارگزاری مفید اورا می دیدم ودر خصوص سهام به تبادل نظر می پرداختیم گویا در اثر سانحه تصادف دار فانی را وداع گفته ادم زحمت کشی بود چند سال پیش در مداران در ضرر وزیان سنگینی بود و دلداریش دادم تا انکه از ضرر خارج شد روحش شاد باد

b-asgharne
2018/10/05, 23:44
روحشون شاد...یادشون گرامی باد...

Captain Nemo
2018/10/06, 01:46
سلام

بنده در سفر بودم و الان برگشتم و این تاپیک را دیدم .

بسیار متاثر شدم خصوصا وقتی عکس ایشان را دیدم بالای صفحه .
امیدوارم خداوند روج ایشان رابیامرزد و همچنین صبر و سلامتی به بازماندگان محترمش عنایت بفرماید .

abed
2018/10/06, 06:41
خدا بیامرزدش. روحش شاد باد. به خانواده وبقیه دوستان تسلیت عرض میکنم.
یادمان باشه که بزرگترین مشاور انسان در زندگی مرگ است ودر حین اینکه سخت کار میکنیم بر حود ودیگران سخت نگیریم

mir48
2018/10/06, 09:08
خداوند رحمتش کنه . بنده هم به خانواده محترمشان و دوستان عزیز ایشان نیز تسلیت عرض میکنم.

مجيد رادمنش
2018/10/06, 11:23
با سلام و عرض تسلیت حضور خانواده محترم آذرنوش و اعضای محترم انجمن بورسی ..

زمانیکه این خبر را شنیدم آرزو میکردم خبر جعلی باشد و هرگز این تاپیک ایجاد نشود اما با نهایت تاسف یکی از اعضای خوب خانواده بورسی به دیار باقی شتافت ... روحش قرین رحمت الهی و یادش گرامی ..

در فضای مجازی با اینکه شاید خیلی از ما بصورت واقعی یکدیگر را نمی بینم اما در همین فضا انس و الفتی بین ما شکل میگیرد که حتی در فضای واقعی ممکنست ایجاد نشود لذا با شنیدن اخبار اینچنینی تکه ای از قلب ما جدا میشود ..

همانطور که دوستان نیز اشاره فرمودند راستی و صداقت و پرهیز از اخبار منفی و مایوس کننده از صفات بارز این دبیر محترم بازنشسته بود که صد حیف از میان ما رفت ...

از خداوند منان برای خانواده محترم آنمرحوم طلب صبر و آرامش مینماییم و امید که اعضای انجمن بورسی را در غم خود شریک بدانید ..

شادی روحش فاتحه و صلوات ..

vet
2018/10/06, 20:32
خدا رحمتش کنه

mehdi110
2018/10/06, 22:29
واقعا حیف شد یکی از دوستان خوبمون مارو ترک کرد ، کاش از این اتفاق ها درس بگیریم و بدونیم که این دنیا اصلا اعتباری بش نیس ، و ممکن است نفر بعدی خود ما باشیم پس قدر همو بیشتر بدونیم ،بنده هم‌ از ایزد تعالی برای این دوست عزیز مغفرت و برای بازماندگانشان صبر جمیل خواستارم ،روحشون قرین رحمت باد

علیرضا123
2018/10/07, 10:28
خدا رحمتش کنه...مرد شریفی بود
خیلی ناراحت شدم این خبر رو دیدم...اما بهرحال مرگ حق هست و دیر یا زود سراغ خود ما هم میاد
برای خانواده محترمش صبر و برای خودش رحمت و مغفرت ارزومندم

آریو
2018/10/08, 08:41
منم به نوبه خودم تسلیت میگم به دوستان عزیزم در خانواده بورسی و همینطور خانواده محترم ایشان و براشون آرزوی صبر دارم ؛ ایشالا غم آخرشان باشد

ایشالا روحشان همیشه در آرامش باشه @};-@};-

mohsen kaveh
2018/10/08, 09:43
واقعا متاثر شدم.تسلیت میگم به همه دوستان روحش قرین رحمت وارامش .

ZORRO
2018/10/08, 13:52
بسیار ناراحت شدم

روحش قرین رحمت و آمرزش خداوند باشد .

امام قلی خان
2018/10/27, 02:41
خدا مرا مرگ بدهد.حالم خیلی بد شد.نمی توانم بنویسم.دیگر در این انجمن نمی نویسم.روحت شاد احمدخان جونم.تو باید سالها بعد از من می رفتی

petter
2019/03/07, 19:10
امروز بعد از گذشت 5ماه، خیلی اتفاقی فهمیدم احمد خان از میان ما رفته ... خدایش بیامرزد ،، روحش شاد
به جد خیلی ناراحت شدم که دیگر در میان ما نیست ... عکسش را که در صفحه 3 این تاپیک دیدم، بغض کردم ... تابه حال ندیده بودمش! ... چهره اش را از روی نوشته هایش خیالپردازی میکردم

یادمه خدابیامرز میگفت از فرهنگیان بازنشسته هست ... حیف این یار عزیز که از میان ما رفت

امام قلی خان
2019/08/25, 19:06
دارد یک سال میگردد که احمدخان جونم مرده است.احمدخان جونم اگر بودی الان هیچکس به اندازه تو در بازار پایه سود ندوشیده و ننوشیده بود.صدتا منم منم نمای بی خاصیت به قربان خاک قبرت بروند.مرگ بر زالوصفتان

امام قلی خان
2019/09/30, 14:04
یک سال شد احمد خان جونم در بین ما نیست.هوای پیرها را داشته باشید.ما معلوم نیست شب بخوابیم صبح بیدار بگردیم.همه تان یک روز پیر می گردید.به پدر مادرهایتان احترام بگذارید.روح احمد خان و همه درگذشتگان این انجمن شاد
یک روحت شاد امام قلی خان هم برای خودم پیشاپیش بگویم چرا که اخیرا بوی حلوا و الرحمن می دهم.همین الان هم قاچاقی و با تک ماده زنده می باشم

mohsen kaveh
2019/09/30, 15:37
روحشون شاد. اما شما چرا اینقدر ناامید هستید امامقلی خان عزیز .از دوست زنجانی تون چه خبر:.thumbsupsmileyanim

iligal
2019/09/30, 15:46
یک سال شد احمد خان جونم در بین ما نیست.هوای پیرها را داشته باشید.ما معلوم نیست شب بخوابیم صبح بیدار بگردیم.همه تان یک روز پیر می گردید.به پدر مادرهایتان احترام بگذارید.روح احمد خان و همه درگذشتگان این انجمن شاد
یک روحت شاد امام قلی خان هم برای خودم پیشاپیش بگویم چرا که اخیرا بوی حلوا و الرحمن می دهم.همین الان هم قاچاقی و با تک ماده زنده می باشم

يکسال گذشت، انگار همین دیروز بود که خبر ضایعه درگذشتش رو شنیدیم و اولش دعا دعا میکردیم حقیقت نداشته باشه ولی خب واقعیت بود و از دوستان تقاضا دارم برای شادی روح آن مرحوم فاتحه ای قرائت کنن و از خدا بخواهیم همه ما رو مورد آمرزش قرار بدهد/:.Heart.:/

یکسال گذشت ،در طلب یار بماندیم
ساغر نکشیدیم که هشیار بماندیم

شیرین سخنم ساخته و از سر اجبار
در گوش و کنار و دل اشعار بماندیم

گفتند فراموش کن این یار پرســــتی
ما ماه پرستیده و دیندار بماندیم

صد درد دوا کرد زمن دوش طبیبم
هجرت زدگانــیم که بیمار بماندیــم

مستضعف چشمت شدم و وام گرفتم
یادت به دلم ماند و بدهکار بماندیم

صد حیف در این قافله ما یار نداریم
صد شکر خدارا که گرفتار بماندیم