PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل لاگین کردن در سایت

عليرضا جمالی
2019/08/04, 09:11
سلام و عرض احترامضمن عرض پوزش از کاربران عزیز بورسی به استحضار میرسانیم با توجه به مشکلات اخیر سایت بورسی در اثر حمله و ایجاد اخلال از سوی گروهی ناشناس، درصدد رفع مشکل هستیم.هرچند با حذف نام های کاربری فیک و سخت کردن روند ثبت نام و نصب فایروال، بخشی از مشکلات ایجاد شده رفع شده است اما هنوز موفق به رفع مشکل لاگین کردن نشده ایم.با این حال و تا چاره اندیشی برای این مشکل ، نیاز به چند بار تلاش برای ورود است و توصیه میشود با تیک زدن باکس «ذخیره» در زمان لاگین کردن، در سایت باقی بمانید.به محض رفع مشکل اطلاع رسانی خواهد شد.

shamim
2019/08/05, 10:35
جناب مشکل ارسال پیام خصوصی نیز که مشکل بنده وبرخی اعضا هست رو هم میشه لطفا پی گیری بفرمایید ممنون

roya123
2019/08/06, 09:42
با سلام خدمت مدیران محترم سایت. خواستم بدونم مشکل سایت به کجا رسیده؟ آیا به این زودی ها درست میشه یا مشکل اساسیه؟؟؟

azad.
2019/08/09, 09:41
سلام. خسته نباشید
چراااااا تاریخ ها به سال میلادی شده ؟؟؟؟؟لطفا بررسی شود

اسد-ص
2019/08/09, 22:33
سلام وخدا قوت به زحمتکشان سایت خیلی مشکل تونستم وارد بشم . برای ورود تیک را هم بزنید

roya123
2019/08/09, 23:01
با سلام. تشکر هم که زیر پست ها می زنیم یه ارور میده.

عليرضا جمالی
2019/08/13, 18:17
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز سایت بورسی

بعد از چند روز کلنجار رفتن با مشکل نامشخصی که مانع لاگین کردن در سایت میشد مجبور شدیم مثل یک سایت جدید سایت رو بالا بیاریم و طبیعیه که پلاگین ها و تنظیمات بسیاری هم به حالت پیش فرض برگشت.

در نهایت بعد از اینکه مشکل رو با کلیه تغییرات لازم تو سایت بورسی پیدا نکردیم به سراغ هاست ایرانیمون (مبین نت) رفتیم که بعد از کلی تیکت زدن و اختلاط بدون اینکه توضیح واضحی ارایه بدند تغییراتی که بدون هماهنگی و احتمالا برای محدود کردن دسترسی ما (یا اعمال دسترسی های بیشتر خودشون) داشتند رو به حالت قبل برگردوند تا سایت بعد از حدود دو هفته بالاخره بدون مشکل در دسترس قرار بگیره!

این هم از مزایای هاست وطنی که تو سه چهار سال اخیری که سایت رو بهش منتقل کردیم بدون هماهنگی سایت رو میبنده، مطلب حذف میکنه، لینک فیلتر میکنه و یا مثل این مورد اخیر با تغییراتی نامعلوم برامون مشکل ایجاد میکنه....

امیدوارم دیگه شاهد چنین مواردی نباشیم و با یاری هم بتونیم محیطی رو که برای ساختنش با اعضای عزیز خانواده بورسی زحمت کشیدیم بدون مشکل حفظ کنیم.

با توجه به تغییرات اخیر بعضی از تنظیمات که به حالت پیش فرض نرم افزار تغییر پیدا کرده به زودی تنظیم خواهد شد.

با تشکر

آگراداد
2019/08/13, 18:30
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز سایت بورسی

بعد از چند روز کلنجار رفتن با مشکل نامشخصی که مانع لاگین کردن در سایت میشد مجبور شدیم مثل یک سایت جدید سایت رو بالا بیاریم و طبیعیه که پلاگین ها و تنظیمات بسیاری هم به حالت پیش فرض برگشت.

در نهایت بعد از اینکه مشکل رو با کلیه تغییرات لازم تو سایت بورسی پیدا نکردیم به سراغ هاست ایرانیمون (مبین نت) رفتیم که بعد از کلی تیکت زدن و اختلاط بدون اینکه توضیح واضحی ارایه بدند تغییراتی که بدون هماهنگی و احتمالا برای محدود کردن دسترسی ما (یا اعمال دسترسی های بیشتر خودشون) داشتند رو به حالت قبل برگردوند تا سایت بعد از حدود دو هفته بالاخره در دسترس قرار بگیره!

این هم از مزایای هاست وطنی که تو سه چهار سال اخیری که سایت رو بهش منتقل کردیم بدون هماهنگی سایت رو میبنده، مطلب حذف میکنه، لینک فیلتر میکنه و یا مثل این مورد اخیر با تغییراتی نامعلوم برامون مشکل ایجاد میکنه....

امیدوارم دیگه شاهد چنین مواردی نباشیم و با یاری هم بتونیم محیطی رو که برای ساختنش با اعضای عزیز خانواده بورسی زحمت کشیدیم بدون مشکل حفظ کنیم.

با توجه به تغییرات اخیر بعضی از تنظیمات که به حالت پیش فرض نرم افزار تغییر پیدا کرده به زودی تنظیم خواهد شد.

با تشکر
خسته نباشید

seraj
2019/08/14, 08:14
با درودو عرض ادب و احترام

خسته نباشد و خدا قوت به تمامی عزیزان و بزرگواران . میتونم بگم هیچ جا مثل خونه خودمون نمیشه . عزیز و راحت و با احترام . پاینده و شادکام .

arashh
2019/08/14, 09:18
تشکر از دوستان زحمت کش بابت پیگیری و رفع مشکل سایت

20reza
2019/08/17, 10:24
با سلام و عرض ادب جناب جمالی ..خسته نباشید
یه موضوع رو لازم میدونم بازگو کنم
سایت بورکس قدیم از سال 85 ( یا 84 فکر کنم )شرو ع بکار کرد و من از اواسط سال 85 عضو شدم ....یه بار 88 با مشکل مواجه شد یه بار 91 سال 91 تمام آرشیو سال های قبل از بین رفت فکر کنم ...سال 95 ( اگر اشتباه نکنم ) هم کلا به تاریخ پیوست آنهمه مطلب و اطلاعات و تحلیل از اقتصادی و مالی (حسام حسینی و محمود الوندی و ...) تا فلسفی و عرفانی ( شاهین اردلان و ...) همه و همه از بین رفت که رفت ... یعنی زحمتهای عده زیادی از متخصصین که نوشته بودند و آرشیو شده بود نابود شد ....البته دلایل سیاسی هم فکر میکنم داشت ...

تالار بورس اقای صراحتی با روشهایی ...( فروش پک های آموزشی و ...) و ( شاید عدم ارسال مطالب غنی و پربار سیاسی) سر پا مونده و اطلاعات قدیمی اون هم سر جاش هست هاستش داخلی هست یا نه نمیدونم ...اما به هر حال هست ... ضمن اینکه همه نوع اطلاعاتی داخلش پست میکنند اما به لحاظ محتوای علمی به پای بورکس قدیم نمیرسه ...

یه خواهشی دارم از شما ...این سایت رو ... ***فروم بورسی ***...به هر طریق ممکن حفظ کنید حق عضویت بگیرید... محدودیت بزارید ...نمیدونم ...خلاصه حفظش کنید ...اگر هاست داخلی هست به نظرم یه بکاپ خارجی هم باشه ... یا هر روش دیگه ای .....
حیفه که بعد سالها در نهایت خدای ناکرده مثل بورکس بشه ...
( اسامی که نام بردم از حافظه بود که خاطره شده ...)

موفق و موید باشید.
البته همین مشکل میشه برای کانالهای تلگرامی هم پیش بیاد ..اونجا چطور میشه پشتیبان گرفت نمیدونم