PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شهادت سردار قاسم سلیمانی

صفحه ها : [1] 2

بابک 52
2020/01/03, 10:15
با سلام و احترام

خواستم تاپیک جدیدی با توجه به اهمیت موضوع " شهادت سردار قلسم سلیمانی " با عنوان ذیل ایجاد کنم ، که متاسفانه قابلیت ایجاد تاپیک جدید برای اینجانب محیا نیست .

از یکی از ادمین های محترم خواهشمند است تاپیکی با عنوان ذیل ایجاد شود تا همه نظرات دوستان محترم در همین تاپیک عنوان شود :

"تاثیر بازار بورس و دیگر بازارهای موازی ناشی از خبر شهادت آقای سردار قاسم سلیمانی و واکنش های بعدی ایران و آمریکا و نظرات کاربران محترم در این خصوص "

بابک 52
2020/01/03, 10:19
NasimOnline
@NasimOnline_Ir
🔴 جنگنده‌های #ارتش به پرواز درآمدند

🔹هم اکنون چند #جنگنده F14 ارتش عملیات گشت‌زنی در نوار غربی کشور را آغاز کردند.

بابک 52
2020/01/03, 10:28
برگزاری "تظاهرات کوبنده" در تهران

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری "تظاهرات کوبنده" در سراسر این استان خبر داده است.

محسن محمودی گفته است امروز باید "فریاد خشم علیه آمریکا در سراسر ایران اسلامی طنین انداز شود."

قرار است این تظاهرات پس از مراسم نماز جمعه برگزار شود.

بابک 52
2020/01/03, 10:29
کنسرت‌های موسیقی در ایران لغو شدند

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی کشته شدن قاسم سلیمانی از لغو تمامی کنسرت‌ها در تهران و شهرستان‌ها در سه روز آینده خبر داده است.

بابک 52
2020/01/03, 10:31
مشاور حسن روحانی: خطوط سیاسی، امنیتی و نظامی منطقه جا به جا خواهد شد

حسام الدین آشنا، مشاور حسن روحانی گفته است خطوط سیاسی، امنیتی و نظامی در منطقه، "جا به جا خواهد شد"

بابک 52
2020/01/03, 10:32
وزیر دفاع ایران: انتقام خون سردار سلیمانی را می‌گیریم

سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع ایران در پیامی گفته است "انتقام این خون به ناحق ریخته شده از تمامی عاملین و مرتکبین گرفته خواهد شد."

بابک 52
2020/01/03, 10:38
لغو تمامی مسابقات ورزشی

روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان ایران اعلام کرد که "کلیه مسابقات ورزشی در روزهای چهاردهم و پانزدهم دی‌ماه برگزار نخواهد شد".

تمام
2020/01/03, 10:40
هیچی نمیشه
فردا فقط یه عده منفی 5 جمع میکنن و یه نوسان 10 درصدی از فروشنده های هیجانی میگیرن

بابک 52
2020/01/03, 10:53
هیچی نمیشه
فردا فقط یه عده منفی 5 جمع میکنن و یه نوسان 10 درصدی از فروشنده های هیجانی میگیرن

نظر هر فردی بسیار محترمه

ولی بنده به شدت با نظر شما مخالفم .

شاخص این همه رشد کرده

قیمت اکثر سهمها حداقل 3 الی 5 برابر شده اند طی یکسال گذشته

چه دلیلی داره اون فردی که توی سود هست ریسک کنه و بخواد در وضعیت فعلی سیاسی توی بازار بمونه

اتفاقا بیاییم کمی منطقی باشیم

نقد شدن بهترین راه عاقلانه هست

همیشه و در همه حال میشه از بازار بورس سود کرد و هیچوقت دیر نیست

شاخص هم نیاز به اصلاح داشت

فردی که بخواد فردا خریدار باشه سخت در اشتباه هست

توی سوریه جنگ شد بازار بورس ایران به شدت ریخت!

الان که رهبری و همه ارکان نظام علنی اعلام گرفتن انتقام کرده اند ، چه دلیلی دارد که فردی بخواهد نوسان بگیرد!!! مگر پولش را از سر راه آورده باشد!!

بابک 52
2020/01/03, 10:54
مقتدی صدر: برای دفاع از عراق آماده باشید

مقتدی صدر از نیروهای تحت امرش خواسته تا برای دفاع از عراق آماده باشند

تمام
2020/01/03, 11:04
نظر هر فردی بسیار محترمه

شاخص این همه رشد کرده

چه دلیلی داره اون فردی که توی سود هست ریسک کنه و بخواد در وضعیت فعلی سیاسی توی بازار بمونه

الان که رهبری و همه ارکان نظام علنی اعلام گرفتن انتقام کرده اند ، چه دلیلی دارد که فردی بخواهد نوسان بگیرد!!! مگر پولش را از سر راه آورده باشد!!

شما احتمالا نقد شدی
پس انشالله نوسان خوبی بگیری

رادین1
2020/01/03, 11:10
این اتفاق حدودا ۱۰ ساعت قبل رویداده است . تاکنون شورای عالی امنیت ملی بیانیه ای نداده است! این یعنی در حال سبک و سنگین کردن موضوع هستند . در این که ایران واکنش نشان خواهد داد شکی نیست . اما بسیار بعید است بلافاصله و مستقیم واکنش نشان دهد ! بیانیه شورای عالی امنیت ملی می تواند فردا یک شوک ارزی وارد کند!اگر بسیار تند و تهدید مستقیم به جنگ باشد . لذا در شرایط کنونی بعید است این اتفاق بیفتد . من احتمال می دهم تقابل از طریق نیروهای نیابتی در لبنان و سوریه و عراق و افغانستان باشد به احتمال زیاد !
در مورد بورس هم بستگی به شوک ارزی و موضع رسمی ایران خواهد داشت . اگر دلار گران شود طبیعتا بورس هم دوباره بالا خواهد رفت . بخش عمده رشد بورس در یکسال گذشته ناشی از شوک ارزی و بی ارزش شدن پول ملی بوده است . ممکنه نوسانات شدیدتری در این یکی دو هفته داشته باشیم .

بابک 52
2020/01/03, 11:10
شما احتمالا نقد شدی
پس انشالله نوسان خوبی بگیری

خداییش کدام عاقلی فردا می خواهد نوسان بگیرد ؟ اصلا 10 درصد هم نوسان بدهد !!

اصلا در چنین وضعی ارزش ریسک کردن دارد؟

هر فردی بخواهد در چنین وضعی نوسان بگیرد حقش اینه که پولش هم از بین برود .

واقعا شما چه فکری کردی که داری توصیه به نوسانگیری به دوستان می کنی؟ اون هم در چنین شرایطی؟

سالی که جنگ سوریه اتفاق افتاد تمامی بازار بلااستثناء چندین روز متوالی صف فروش بود !!!

الان کافیه فقط ایران خودش علنا" وارد جنگ بشه !!

اونوقت خواهی دید که چه اتفاقی خواهد افتاد!

شما نوسان گیری کن نوش جونت

شما فول سهم بمان نوش جونت

اما توصیه من به دوستان نقد شدن هست

اگر چنین افرادی هستند که تصور می کنند می خواهند نوسان بگیرند شما هم بفروشید به همین اشخاص!!!

ebiman
2020/01/03, 11:13
نظر هر فردی بسیار محترمه

شاخص این همه رشد کرده

دوست عزیز به نظرم اگر احتمالا این خبر تاثیری هم داشته باشه ( تاثیر که صددرصد داره ولی مثبت و منفی بودنش را به نظرم لازمه بحث بشه ) همون یک روز بیشتر طول نکشه . اونوقت به نظر شما فقط قیمت سهام در یک سال گذشته ۳ تا ۵ برابر شده و همه چیز قیمتش رشدی نداشته ! واقعا تعجب می کنم از خودمون که همگی توی یک کشتی نشسته ایم و همیشه یک عده از ما دنبال سوراخ کردن این کشتی هستیم ! /.:blinksmiley.:/

بابک 52
2020/01/03, 11:14
سخنگوی سپاه: سپاه، قاسم سلیمانی‌های "متعددی" دارد

سخنگوی سپاه پاسداران به شبکه خبر گفته است "شادی لحظه‌ای آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها دیری نخواهد پایید و انتقام خون این شهید سرافراز را می‌گیریم."

بابک 52
2020/01/03, 11:15
سخنگوی دولت ایران: پاسخ سخت خواهد بود

علی ربیعی، سخنگوی دولت ایران نیز در حساب توییتر خود نوشته است که "ترامپ وقیحانه مسئولیت این ترور را برعهده گرفت" و آقای سلیمانی "سالها به دنبال شهادت بود" و "پاسخ سخت" خواهد بود.

آقای ربیعی قاسم سلیمانی را "سرمایه نمادین و ملی ایرانیان" دانست.

سخنگوی دولت ایران نوشته است: "بدون شک آزادی‌خواهان و ظلم ستیزان نه فقط در ایران بلکه در پهنه جهانی پاسخ ظالمان را خواهند داد".

بابک 52
2020/01/03, 11:18
رئیسی: از هر قطره خون سلیمانی، صدها سلیمانی در منطقه خواهد رویید

ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه ایران در پیام تسلیتی در پی کشته شدن قاسم سلیمانی نوشته است: "از هر قطره خون پاک آنان، صدها قاسم سلیمانی در منطقه وجهان خواهد رویید".

آقای رئیسی نوشته است که این اتفاق "خواب را از چشم دولت تروریست آمریکا و تروریسم بین‌الملل درسراسر جهان" خواهد گرفت.

رئیس قوه قضائیه ایران همچنین نوشت "بی‌تردید سربازان جبهه مقاومت، انتقام خون حاج قاسم" را خواهند گرفت و این انتقام به "اشد وجه" خواهد بود.

بابک 52
2020/01/03, 11:21
پیام رئیس جمهوری در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی:

بی‌تردید انتقام این جنایت هولناک را ملت بزرگ ایران و دیگر ملت‌های آزاده منطقه، از امریکای جنایتکار خواهند گرفت

رادین1
2020/01/03, 11:21
چیزی که برای من سواله چرا تا کنون روسیه اظهار نظری نکرده در موضوعی به این مهمی؟!

آذرآبادگان
2020/01/03, 11:24
چیزی که برای من سواله چرا تا کنون روسیه اظهار نظری نکرده در موضوعی به این مهمی؟!

همانطور که ترور ابوبکر البغدادی با اطلاع و هماهنگی سرویسهای اطلاعاتی روسیه
بوده این مورد هم به احتمال قوی هماهنگ شده بوده .. روسیه همیشه اهل معامله بوده

بابک 52
2020/01/03, 11:27
دوست عزیز به نظرم اگر احتمالا این خبر تاثیری هم داشته باشه ( تاثیر که صددرصد داره ولی مثبت و منفی بودنش را به نظرم لازمه بحث بشه ) همون یک روز بیشتر طول نکشه . اونوقت به نظر شما فقط قیمت سهام در یک سال گذشته ۳ تا ۵ برابر شده و همه چیز قیمتش رشدی نداشته ! واقعا تعجب می کنم از خودمون که همگی توی یک کشتی نشسته ایم و همیشه یک عده از ما دنبال سوراخ کردن این کشتی هستیم ! /.:blinksmiley.:/

یک روز !!! تاثیر این خبر یک روزه ؟؟!! واقعا شما مطمئنید فقط یک روز بازار منفی خواهد بود؟

من حرف منطقی رو میگم و دوست دارم دوستان سود پولشان را سیو کنند و اتفاقا بفروشند به امثال سهامدارهایی مثل شما که چنین تصورهایی دارند .

نکنه انتظار دارید من بیام بعد این همه سال سابقه بورسی بیام بگم به به و چه چه فردا باید نوسانگیری کنید!!!

اتفاقا اگر دولت از بازار حمایت کرد بهترین موقع خروج از بازار هست .

یک سهامدار حرفه ای هیچوقت و هیچوقت تعصب ندارد و با سهمش ازدواج نمی کند . همیشه و در همه حال یک سهامدار حرفه ای می تونه مجددا" به بورس وارد بشه و سودهای عالی بکنه . خروج از بازار چه مشکلی داره ؟

شما توی این کشتی بمان . امیدوارم بهت خوش بگذره.

زمان بهترین قاضی هست

با هم بازار را هفته بعد مشاهده می کنیم

بابک 52
2020/01/03, 11:31
سفارت آمریکا از شهروندان این کشور خواست فورا عراق را ترک کنند

بابک 52
2020/01/03, 11:44
سردار نقدی: کاخ سفید برای سربازانش سفارش تابوت دهد!

سردار نقدی گفت: کاخ سفید یا همین امروز شروع به برچیدن پایگاه‌های خود کند یا برای سربازانش سفارش تابوت دهد.

بابک 52
2020/01/03, 11:50
احضار کاردار سوئیس در تهران به وزارت خارجه در پی شهادت سردار سلیمانی

در پی شهادت سردار سلیمانی در حمله هوایی آمریکا، کاردار سوئیس در تهران به وزارت خارجه احضار شد.

به گزارش ایسنا، سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در توییتی اعلام کرد: در پی ترور سردار سلیمانی توسط نیروهای آمریکایی کاردار سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا احضار و مراتب اعتراض شدید اللحن ایران به وی ابلاغ شد. به وی گفته شد این اقدام آمریکا مصداق بارز تروریسم دولتی است و رژیم آمریکا مسئول کلیه عواقب آن خواهد بود.

بابک 52
2020/01/03, 11:51
جهش ۳ درصدی قیمت نفت در پی اعلام خبر ترور سردار سلیمانی

پس از حمله هوایی آمریکا به خودروی حامل سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و ابومهدی مهندس معاون الحشد الشعبی در فرودگاه بغداد، قیمت نفت امروز شاهد جهش 3 درصدی بود.

به گزارش رویترز، پس از حمله هوایی آمریکا به خودروی حامل سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و ابومهدی مهندس معاون الحشد الشعبی در فرودگاه بغداد، قیمت نفت امروز شاهد جهش 3درصدی بود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با یک دلار و 94 سنت معادل 2.93 درصد افزایش به 68 دلار و 19 سنت رسید. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدییت آمریکا هم امروز با یک دلار و 66 سنت معادل 2.71 درصد رشد به 62 دلار و 84 سنت رسید.

ادوارد مویا، تحلیلگر بازار نفت در مؤسسه اوآندا گفت: «ریسک بروز اختلال در عرضه نفت خاورمیانه با توجه به تحولات اخیر همچنان بالاست و ممکن است شاهد افزایش بیشتر تنش‌ها بین ایران و آمریکا در عراق باشیم.»

همچنین این خبر باعث شد ارزش اوراق قرضه آمریکا افزایش یابد و شاخص بازار سهام آسیا افت داشته باشد. شاخص سهام اس اند پی 500 در معاملات امروز هنگ کنگ 0.7 درصد سقوط کرد.

شاخص ام اس سی آی آسیا که به بالاترین رقم از ژوئن 2018 رسیده بود در پی خبر ترور سردار سلیمانی 0.26 درصد کاهش یافت. شاخص سی اس آی 300 چین نیز که بهترین عملکرد را در سال 2019 داشت در پی این خبر 0.25 درصد افت داشت.

بابک 52
2020/01/03, 11:53
جلسه فوق العاده شورای عالی امنیت ملی

جلسه فوق العاده شورای عالی امنیت ملی از ساعتی دیگر برای بررسی حمله جنایتکارانه به خودروی سرلشکر سلیمانی و شهادت ایشان برگزار می شود.

ebiman
2020/01/03, 11:54
یک روز !!! تاثیر این خبر یک روزه ؟؟!! واقعا شما مطمئنید فقط یک روز بازار منفی خواهد بود؟

من حرف منطقی رو میگم و دوست دارم دوستان سود پولشان را سیو کنند و اتفاقا بفروشند به امثال سهامدارهایی مثل شما که چنین تصورهایی دارند .

نکنه انتظار دارید من بیام بعد این همه سال سابقه بورسی بیام بگم به به و چه چه فردا باید نوسانگیری کنید!!!

اتفاقا اگر دولت از بازار حمایت کرد بهترین موقع خروج از بازار هست .

یک سهامدار حرفه ای هیچوقت و هیچوقت تعصب ندارد و با سهمش ازدواج نمی کند . همیشه و در همه حال یک سهامدار حرفه ای می تونه مجددا" به بورس وارد بشه و سودهای عالی بکنه . خروج از بازار چه مشکلی داره ؟

شما توی این کشتی بمان . امیدوارم بهت خوش بگذره.

زمان بهترین قاضی هست

با هم بازار را هفته بعد مشاهده می کنیم

به نظرم اگر واقع بینانه و بدون غرض بخایم صحبت کنیم این خبر بیشتر از یک روز تاثیری نداره (البته سوءتفاهم نشه همه می دانیم که چه انسان و سردار بزرگی را از دست داده ایم من منظورم در مورد بورس است ! ) بیشتر واکنش ایران و متحدانش است که میتونه تاثیر گذار باشه که اون هم باید منتظر ماند و دید . مطمئنا اگر جنگ بشه مدت زمان تاثیر می‌تونه متفاوت باشه اینکه دیگه گفتن ندارم همه مان می دانیم

roya123
2020/01/03, 11:57
دوستان چیکار کنیم؟؟؟
کاش اساتید دیگه هم نظر بدن
تا بدونیم چیکار کنیم...

اشراق
2020/01/03, 12:01

وزارت خارجه روسیه در واکنش به ترور سردار قاسم سلیمانی به دست تروریست‌های آمریکایی اعلام کرد این اقدام ماجراجویانه‌ای است که به افزایش تنش‌ها در کل منطقه می‌انجامد.

در جریان حمله به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به شهادت رسیدند.

بابک 52
2020/01/03, 12:01
به نظرم اگر واقع بینانه و بدون غرض بخایم صحبت کنیم این خبر بیشتر از یک روز تاثیری نداره بیشتر واکنش ایران و متحدانش است که میتونه تاثیر گذار باشه که اون هم باید منتظر ماند و دید . مطمئنا اگر جنگ بشه مدت زمان تاثیر می‌تونه متفاوت باشه اینکه دیگه گفتن ندارم همه مان می دانیم

یعنی من الان دارم میگم دوستان اگر سهمشان فرصت فروش داد نقد کنند ، غرض دارم!!!

واقعا دستخوش !!! توی کشورهای دیگه یه اتفاق میفته بازار بورس ایران تاثیر میگیره

الان رهبر و رییس جمهور و سپاه و همه ارکان علنا" گفتند انتقام می گیریم ، شما تصور کردی با یکروز می شه جمعش کرد؟

شاخص زیادی رشد کرده بود . همه دوستان هم این موضوع را خود قبول دارند .

شاخص باید اصلاح میکرد که بهانه اش هم جور شد

حالا دوستان تکنیکالی بگویند حمایت قوی شاخص کجاست؟

نظر من همین هست :

سهمتان فرصت خروج داد در اولین فرصت خارج شوید.

برای سود کردن در بورس همیشه فرصت هست.

منطقی باشید و لجباز نباشید و با سهام خود ازدواج نکنید و سیو سود کنید.

رادین1
2020/01/03, 12:05
دوستان چیکار کنیم؟؟؟
کاش اساتید دیگه هم نظر بدن
تا بدونیم چیکار کنیم...

من قبلا هم گفتم احتمال جنگ مستقیم را زیر ۲۰ درصد می دانم ! موضوع اینه که پیامد این اتفاق بستگی کامل به واکنش ایران دارد ! خوب ما که وضع اقتصادی و سیاسی خودمون را می دونیم . جنگ نیاز به پول و تجهیزات و عزم ملی دارد . اگر ایران الان بخواهد مستقیم جواب بدهد خوب آمریکا هم پاسخ می دهد و این شروع جنگی خواهد بود که سالها ممکنه طول بکشد و صدها هزار کشته برجای بگذارد و میلیاردها دلار خسارت به کشور! چه چیزی عاید کشور میشود! ممکنه در نهایت چند هزار سربازآمریکایی در مقابل چند صد هزار نفر مردم کشته شوند و تمام زیرساختهای کشور نابود بشه . پس منطق حکم می کند جنگ را به داخل خانه نکشانند! برای همین احتمال واکنش در بیرون از ایران و مارگیری با دست دیگران انجام خواهد شد . چیزی شبیه آرامکو!

roya123
2020/01/03, 12:11
من قبلا هم گفتم احتمال جنگ مستقیم را زیر ۲۰ درصد می دانم ! موضوع اینه که پیامد این اتفاق بستگی کامل به واکنش ایران دارد ! خوب ما که وضع اقتصادی و سیاسی خودمون را می دونیم . جنگ نیاز به پول و تجهیزات و عزم ملی دارد . اگر ایران الان بخواهد مستقیم جواب بدهد خوب آمریکا هم پاسخ می دهد و این شروع جنگی خواهد بود که سالها ممکنه طول بکشد و صدها هزار کشته برجای بگذارد و میلیاردها دلار خسارت به کشور! چه چیزی عاید کشور میشود! ممکنه در نهایت چند هزار سربازآمریکایی در مقابل چند صد هزار نفر مردم کشته شوند و تمام زیرساختهای کشور نابود بشه . پس منطق حکم می کند جنگ را به داخل خانه نکشانند! برای همین احتمال واکنش در بیرون از ایران و مارگیری با دست دیگران انجام خواهد شد . چیزی شبیه آرامکو!

مرسی جناب رادین

بابک 52
2020/01/03, 12:16

1) این دفعه رهبر و بقیه ارکان تهدید علنی کرده اند . هر اتفاقی توی منطقه بیفته مشخصه کار ایران هست .

2) امریکا اخطار داده هر گونه اتفاقی بعد از این سر این موضوع بیفته ، تمام مراکز نفتی ایران را با خاک یکسان خواهد کرد.

3)اتفاقا احتمال جنگ بسیار بسیار بالاست . سران ایران اتفاقا دوست دارند جنگ بشود تا مشکلات اقتصادی خار و خفیف بشود و اصلا دیده نشوند و مردم هم بدانند به علت جنگ، مشکلات اقتصادی پیش آمده و احدی حق اعتراض نخواهد داشت. قرار هست مگر چیزی به غیر از این عاید ایران بشود؟ مگر اصلا اینها برای مردم ارزش قائل هستند که تفاوتی داشته باشد برایشان چه چیزی عاید مردم می شود یا نمی شود؟

4) این جنگ جنگ ایران عراق نیست که سالها طول بکشه!! جنگ، جنگ موشک هست نه جنگ تن به تن !!!

roya123
2020/01/03, 12:19
1) این دفعه رهبر و بقیه ارکان تهدید علنی کرده اند . هر اتفاقی توی منطقه بیفته مشخصه کار ایران هست .

2) امریکا اخطار داده هر گونه اتفاقی بعد از این سر این موضوع بیفته ، تمام مراکز نفتی ایران را با خاک یکسان خواهد کرد.

3)اتفاقا احتمال جنگ بسیار بسیار بالاست . سران ایران اتفاقا دوست دارند جنگ بشود تا مشکلات اقتصادی خار و خفیف بشود و اصلا دیده نشوند و مردم هم بدانند به علت جنگ، مشکلات اقتصادی پیش آمده و احدی حق اعتراض نخواهد داشت. قرار هست مگر چیزی به غیر از این عاید ایران بشود؟ مگر اصلا اینها برای مردم ارزش قائل هستند که تفاوتی داشته باشد برایشان چه چیزی عاید مردم می شود یا نمی شود؟

4) این جنگ جنگ ایران عراق نیست که سالها طول بکشه!! جنگ، جنگ موشک هست نه جنگ تن به تن !!!
ببخشیدااااااااا
آمریکا غلط کرده با هفت جد و آبادش
همچین راحت می گید آمریکا گفته این کارو می کنم انگار با یه کشور ضعیف طرفه
امریکا اگه میتونست همچین غلطی بکنه تا حالا کرده بود.

آذرآبادگان
2020/01/03, 12:21
- شورای امنیت ملی برای نخستین بار به ریاست رهبر ، نشست فوق العاده برگزار کرد .
- گردان های حشدالشعبی علیه آمریکا اعلام جنگ کرده و نیروهای خود را به سمت پایگاههای آمریکا حرکت دادند .
- سامانه های پاتریوت آمریکا در بحرین به حالت آماده باش درآمدند
- تشکیل جلسه فوق العاده وزارت جنگ اسرائیل
.
.
.
حال باید دید این تب کی رو به سردی میذاره

بابک 52
2020/01/03, 12:22
ببخشیدااااااااا
آمریکا غلط کرده و با هفت جد و آبادش
همچین راحت می گید آمریکا گفته این کارو می کنم انگار با یه کشور ضعیف طرفه
امریکا اگه میتونست همچین غلطی بکنه تا حالا کرده بود.

بله آمریکا غلط کرده ! من عین خبری که از قول آمریکا بود را عرض کردم !! حالا غلط کرده یا نکرده !!

بحث ما سر نحوه تصمیم گیری دوستان در خصوص سهام خود در تاثیر با این اخبار هست!!

بابک 52
2020/01/03, 12:27
مقام سابق دولت اوباما: کشتن قاسم سلیمانی واکنش شدیدی به همراه خواهد داشت

فیلیپ گوردون، از مقام‌های خاورمیانه‌ای دولت باراک اوباما به بی‌بی‌سی گفته است کشتن قاسم سلیمانی، واکنش "شدیدی" به همراه خواهد داشت.

او به بی‌بی‌سی گفته است "این در واقع اعلان جنگ علیه ایران است. به نظر من ، مسلم است که ایران به نوعی تلافی می‌کند. "

roya123
2020/01/03, 12:32
بله آمریکا غلط کرده ! من عین خبری که از قول آمریکا بود را عرض کردم !! حالا غلط کرده یا نکرده برای ما مهم نیست!!

بحث ما سر نحوه تصمیم گیری دوستان در خصوص سهام خود درر تاثیر با این اخبار هست!!
اون بحثش جداست...
قطعا از تجارب بورسی اساتید با تجربه و همیشه در صحنه استفاده خواهیم کرد.
در بورس ما از نظرات استاد با تجربه ای چون شما بهره می بریم.
البته از زمانی که من در این سایت اومدم حضور شما کمرنگ بوده و من متاسفانه افتخار آشنایی و شناخت تبهر و مهارت شما رو نداشتم.
اما دوستانی که شما رو می شناسند این گونه به من هم القا کرده اند.
من از وقتی در سایت هستم بیشتر شاهد پست های شما برای دور بودن از صحنه بورس بوده ام.
زیاد این پست ها را دیده ام که فرمودید الان باید نقد کنیم و فرصت برای سود بردن از بازار همیشه هست.
من هنوز نمی دونم چیکار کنم اما نظرات جناب ebiman و جناب رادین در مورد این مسائل برام خیلی مهم هست.
چون همیشه در بازار (در سایت بورسی) فعال هستند و سودهای خوبی هم از بازار می کشند.
قطعا این سودها نشانه تصمیمات درست ایشان هست.
اما صحبت من اینه که ...
غلط های زیادی آمریکا رو اینجا ننویسید و مهر تأییدتون هم بهش بزنید.
در ضمن همونطوری که فرمودید اگر جنگی باشد جنگ موشک به موشک است و نه تن به تن
و آمریکا خودش خوب میدونه که ایران کاملا آماده است
و کافیه یه حرکتی بزنه که امریکا رو با خاک یکسان کنه.
ایران از این نظر فوق العاده قوی و آماده است.
شهرهای موشکی زیرزمینی ایران رو لابد ازش خبر ندارین.
شما لابد از قدرت موشکی ایران خبر ندارین...
من یه مدت توی یکی از شرکت های بزرگ عمرانی کار می کردم.
اونا از ساخت و سازهاشون برای سپاه که همه زیر زمین و چشم بسته میرفتن بهم گفتن
ایران کاملا اماده است ... خیلی قوی تر از آمریکا
آمریکا می دونه که هیچ غلطی نمی تونه بکنه. خوووووب میدونه
پس لطفا غلط های زیادی آمریکا رو اینجا تکرار نکنید.

بابک 52
2020/01/03, 12:33
روزنامه همشهری@hamshahrinews
(https://twitter.com/hamshahrinews)

(https://twitter.com/hamshahrinews/status/1213015858970267649)

حضور رهبرانقلاب در جلسه شورای عالی امنیت ملی برای اولین بار /این جلسه اضطراری و فوری برای اتخاذ تصمیم درباره حادثه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی درحال برگزاری است.

مباشر
2020/01/03, 12:37
من هم معتقد به ریزش شاخص هستم و شاید فرصت خروج هم پیدا نشه تا چن روز ولی مسئولین نظام هم به خوبی میدونند خروج پول از بورس باعث تورم شدید در جامعه شده و حتما پیامد مسائل سیاسی اقتصادی و ... در تصمیمهاشون لحاظ میکنن

رادین1
2020/01/03, 12:37

جنگ نخواهد شد به هزار و یک دلیل ! این تهدیدات مسولین هم چیز غیر متعارفی نیست . همین چند روز قبل رهبری گفت کشور را به سمت جنگ نخواهند برد .
وقتی ایران می تواند و ابزارش را دارد بیرون از ایران تلافی کند دلیلی ندارد جنگ را به ایران بکشاند . خوب می دانیم الان مثل ۸ سال جنگ با عراق دیگه خیلی از مردم ممکنه حاضر به جنگ نباشند و شروع جنگ مشکلات اقتصادی را از اینی که هست می تواند تا مرز قحطی بکشاند ! همین دیروز رییس جمهور با افتخار فرمودند ما گرانی داریم اما قحطی نداریم . به نظر من مسئولین عاقل تر از این هستند که کشور را وارد جنگی کنند که ممکنه هزینه های غیرقابل جبرانی داشته باشد .

بابک 52
2020/01/03, 12:39
اون بحثش جداست...
قطعا از تجارب بورسی اساتید با تجربه و همیشه در صحنه استفاده خواهیم کرد.
در بورس من از نظرات استاد با تجربه ای چون شما بهره می بریم.
البته از زمانی که من در این سایت اومدم حضور شما کمرنگ بوده و من متاسفانه افتخار آشنایی و شناخت تبهر و مهارت شما رو نداشتم.
اما دوستانی که شما رو می شناسند این گونه به من هم القا کرده اند.
من هنوز نمی دونم چیکار کنم اما نظرات جناب ebiman و جناب رادین در مورد این مسائل برام خیلی مهم هست.
چون همیشه در بازار (در سایت بورسی) فعال هستند و سودهای خوبی هم از بازار می کشند.
قطعا این سودها نشانه تصمیمات درست ایشان هست.
اما صحبت من اینه که ...
غلط های زیادی آمریکا رو اینجا ننویسید و مهر تأییدتون هم بهش بزنید.
در ضمن همونطوری که فرمودید اگر جنگی باشد جنگ موشک به موشک است و نه تن به تن
و آمریکا خودش خوب میدونه که ایران کاملا آماده است
و کافیه یه حرکتی بزنه که امریکا رو با خاک یکسان کنه.
ایران از این نظر فوق العاده قوی و آماده است.
شهرهای زیرزمینی ایران رو لابد ازش خبر ندارین.
شما لابد از قدرت موشکی ایران خبر ندارین...
من یه مدت توی یکی از شرکت های بزرگ عمرانی کار می کردم.
اونا از ساخت و سازهاشون برای سپاه که همه زیر زمین و چشم بسته میرفتن بهم گفتن
ایران کاملا اماده است ... خیلی قوی تر از آمریکا
آمریکا می دونه که هیچ غلطی نمی تونه بکنه. خوووووب میدونه
پس لطفا غلط های زیادی آمریکا رو اینجا تکرار نکنید.

همه خبرها باید گذاشته بشه و همه می توانند نظرات خود را چه موافق و چه مخالف عنوان نمایند .

مهم تصمیم گیری از نوشته های همه اعضاء محترم و خرد جمعی هست .

نظر هر فردی برای خودش مهم هست

در ضمن شما نمی توانید و در حد و اندازه ای نیستید که به فردی بگویید چه نظری بدهند و چه نظری ندهند!!

اینجا آمده ایم تا همه خبرها را داشته باشیم و نظرات همه را چه موافق و چه مخالف را بشنویم .

عرض کردم آمریکا غلط کرده یا نکرده فرقی ندارد . باید خبرها را شنید و تصمیم گیری کرد .

من عین خبر را گذاشتم . شما حق ندارید با گذاشتن خبرها مخالفت کنید !!

من خودم یک ایرانی هستم و عاشق وطنم . ولی شما لازم نیست به بنده امر کنید که چکار کنم و چه کار نکنم!

roya123
2020/01/03, 12:43
همه خبرها باید گذاشته بشه و همه می توانند نظرات خود را چه موافق و چه مخالف عنوان نمایند .

مهم تصمیم گیری از نوشته های همه اعضاء محترم و خرد جمعی هست .

نظر هر فردی برای خودش مهم هست

در ضمن شما نمی توانید و در حد و اندازه ای نیستید که به فردی بگویید چه نظری بدهند و چه نظری ندهند!!

اینجا آمده ایم تا همه خبرها را داشته باشیم و نظرات همه را چه موافق و چه مخالف را بشنویم .

عرض کردم آمریکا غلط کرده یا نکرده فرقی ندارد . باید خبرها را شنید و تصمیم گیری کرد .

من عین خبر را گذاشتم . شما حق ندارید با گذاشتن خبرها مخالفت کنید !!

من خودم یک ایرانی هستم و عاشق وطنم . ولی شما لازم نیست به بنده امر کنید که چکار کنم و چه کار نکنم!

اوکی شما هر جور دوست دارید پیام های آمریکا رو اینجا قوی اعلام بفرمایید.
به نظر من شیوه ی بیان شما فقط اعلام یک خبر نبود.
جوری در پاسخ به پیام یکی از دوستان نوشتید و جوری زیرش نظرتون رو فرمودید که
کاملا پذیرفته اید که آمریکا قوی و ایران ضعیف است و باید از آمریکا ترسید.
به هر حال
ما هم مختاریم یک سری از پیام ها رو بخوانیم و یک سری از پیام ها رو اصلا نگاه هم نکنیم.
در ضمن من هم به اندازه شما در حدی هستم که نظر بدهم.
نظر دادن من یا هر کس دیگری ربطی به پیش کسوت بودن یا نبودن ندارد.
وقتی نظر می دهید جنبه انتقاد از نظرتان را هم داشته باشید.

بابک 52
2020/01/03, 12:45
مدیرسابق اطلاعات ملی آمریکا: آمریکایی‌ها در منطقه در خطر هستند

جیمز کلاپر مدیر سابق اطلاعات ملی آمریکا گفته است که او "به هیچ وجه فکر نمی کند که ایران واکنشی نشان ندهد". آقای کلاپر معتقد است که پس از این حمله، آمریکایی‌ها در منطقه در خطر هستند. مدیر سابق اطلاعات ملی آمریکا افزوه که این حمله، اوضاع منطقه را بشدت مختل خواهد کرد.

ebiman
2020/01/03, 12:47
یعنی من الان دارم میگم دوستان اگر سهمشان فرصت فروش داد نقد کنند ، غرض دارم!!!

واقعا دستخوش !!! توی کشورهای دیگه یه اتفاق میفته بازار بورس ایران تاثیر میگیره

الان رهبر و رییس جمهور و سپاه و همه ارکان علنا" گفتند انتقام می گیریم ، شما تصور کردی با یکروز می شه جمعش کرد؟

شاخص زیادی رشد کرده بود . همه دوستان هم این موضوع را خود قبول دارند .

شاخص باید اصلاح میکرد که بهانه اش هم جور شد

حالا دوستان تکنیکالی بگویند حمایت قوی شاخص کجاست؟

نظر من همین هست :

سهمتان فرصت خروج داد در اولین فرصت خارج شوید.

برای سود کردن در بورس همیشه فرصت هست.

منطقی باشید و لجباز نباشید و با سهام خود ازدواج نکنید و سیو سود کنید.

دوست عزیز منظورم به شما نبود صرفا . کلی عرض کردم حتی خودم را
نظر بنده هم همان قبلی است . به نظرم برای خروج نباید زیاد عجله کرد و باید منتظر بمانیم ببینیم چه پیش خواهد آمد

بابک 52
2020/01/03, 12:54
دوست عزیز منظورم به شما نبود صرفا . کلی عرض کردم حتی خودم را
نظر بنده هم همان قبلی است . به نظرم برای خروج نباید زیاد عجله کرد و باید منتظر بمانیم ببینیم چه پیش خواهد آمد

من همه نظرات را می شنوم

همه اعضاء برای بنده محترم هستند

همه نظرات محترم هستند

من به شدت مخالف آمریکا و هر گونه کشور بیگانه هستم! من یک ایرانی ام . متاسفانه دوستان به جای تشکر از گذاشتن همه گونه اخبار ، شاکی می شوند!!

همه خبرها را باید شنید . همه نظرها را باید شنید . و فقط و فقط خودتان تصمیم عاقلانه و نهایی را بگیرید .

چه اشکالی دارد که همه گونه خبرها را شنید؟ حتی خبرهای دشمن را هم باید شنید .

تهدید ها ، فرصتها ، همه و همه مهم هستند و همه را باید دید و خواند .

رادین1
2020/01/03, 12:55
برداشت من این است که شورای عالی امنیت یک بیانیه شدیدالحن خواهد داد و در آن ضمن محکوم کردن این حمله بر حق ایران در پاسخگویی متناسب در زمان و مکان مقتضی اشاره خواهد شد. و لذا در چند روز آینده که نیروهای آمریکایی در بالاترین سطح هشدار قرار دارند بعید است اتفاقی بیفتد . (اگر خدای ناکرده جنگی هم رخ دهد فاتحه خیلی چیزها را باید خواند که دیگه بورس اصلا به حساب نخواهد آمد )

FARIBORZ NAEL
2020/01/03, 12:59

احتمال جنگ را زیر صفر بدان
البته بورس حتما چند روزی تاثیر منفی میگیره ولی احتمال زیاد جمهوری اسلامی بعد از این فقط میخاد نشان بده ضربه شدید نخورده
چند دفعه باید تاریخ تکرار بشه تا از گذشته درس بگیریم؟؟
جمهوری اسلامی برای مهره هایش ارزش قایل نیست و موجودیت خودش رو به خطر نمیاندازه
زمان جنگ و قبلتر اونقدر کشته و ترور شدن که اون بنده خدا فقط از اسامی اون کشته ها شعر کربلا کربلا رو درست کرد!!!!فقط از اسامی کشته ها!!!!!!!
وقتی طالبان 15 دیپلمات ایران را در مزار شریف به وحشیانه ترین شکل ممکن کشت جمهوری اسلامی حتی 1 گلوله هم نزد
اونم در مقابل طالبان کوچک و بدون دانش و بدون پول بدون سلاح جنگی پیشرفته
الان میاد در مقابل آمریکا کار احمقانه انجام بده؟؟
بازار ما پر از جوگیر هایی مثل بابک 52 و امثال او هست
تا بابک 52 نباشه نوسان به وجود نمیاد و تا نوسان نباشه بورس جذاب نیست
میگه بورس 5 برابر شده!!چی تو کشور 5 برابر نشده؟؟سکه نشده؟؟دلار نشده؟؟مسکن و ملک نشده؟؟؟
الان فقط بورس باید برگرده و ارزون بشه؟؟
واقعیت بنیادی میگه اگر بخاطر این اتفاق ارز گرونتر بشه به نفع بازار هست تا وقتی که جنگ نشده باشه که نمیشه

بازار بورس رشد کرد فقط و فقط بخاطر نرخ ارز و تورم نه بخاطر رشد و تولید شرکتها!!!پس اگر ارز بخاد رشد بیشتر داشته باشه باز به نفع بورس در بلند مدت تموم میشه

بابک 52
2020/01/03, 13:06
وزارت خارجه حافظ منافع آمریکا در ایران را احضار کرد

وزارت خارجه جمهوری اسلامی در واکنش به کشته شدن فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، کاردار سوئیس در تهران را به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران احضار کرد.

عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران، در پیامی توییتری اعلام کرد: «در پی ترور سردار سلیمانی توسط نیروهای آمریکایی کاردار سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا احضار و مراتب اعتراض شدیداللحن ایران به وی ابلاغ شد.»

سخنگوی وزارت خارجه ایران همچنین تأکید کرد که به کاردار سوئیس گفته شده است: «این اقدام آمریکا مصداق بارز تروریسم دولتی است و رژیم آمریکا مسئول کلیه عواقب آن خواهد بود.»

بابک 52
2020/01/03, 13:10
نانسی پلوسی: این عملیات 'بدون اجازه' و 'حتی مشورت کنگره' انجام شده است

نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، اقدام دولت آمریکا را "تشدید خطرناک تنش‌ها" خواند و گفت که آمریکا و جهان نباید تنش‌ها را به سطح "غیر قابل بازگشت" برسانند.

او در بیانیه خود گفت که اقدام نظامی آمریکا بدون اجازه و حتی مشورت کنگره انجام شده است و تاکید کرده که چنین مسائلی باید با کنگره در میان گذاشته شود.

بابک 52
2020/01/03, 13:11
واکنش لشکر «فاطمیون» به شهادت سردار سلیمانی: در خط مقدم انتقام سخت از آمریکا هستیم

لشکر فاطمیون در واکنش به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد در خط مقدم انتقام سخت از آمریکا حضور خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، لشکر فاطمیون با انتشار پیامی اعلام کردند این نیروها در خط مقدم انتقام از آمریکا خواهند بود.

roya123
2020/01/03, 13:23
منتظر نظر جناب آباد و تصمیم ایشان هستیم.

roya123
2020/01/03, 13:27
البته اگر بخواهیم بر اساس خرد جمعی در سایت تصمیم بگیریم
حداقل در این تاپیک و اعلام نظرات اساتید و دوستان سایت بورسی
نتیجه: سهامداری بود

آقا سید
2020/01/03, 13:30
به نظرم جنگ نخواهد شد.ایران انتقام خواهد گرفت اما در زمان و مکان مناسب.زمان مناسب،نزدیک ترین زمان به انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست. ترامپ معامله گر خوبیه و مایل به شروع جنگ نیست.شاید پشت پرده بده بستان سیاسی عجیب و غریبی راه بیفته.فکر کنید تنگه هرمز بسته بشه و نفت گرون بشه.چین ،ژاپن و اروپا بازندگان قطعی این ماجرا هستند و روسیه برنده اصلی.آمریکایی ها نمی خوان روسیه قدرتمندتر بشه.طرف بازنده یعنی اروپا و ژاپن و چین و کلا شرق آسیا به صرافت خواهند افتاد که نگذارند جنگ بشه
با این همه اگه جنگی بشه امریکایی ها قطعا شرایط یک طرف از پیش پیروز در منطقه رو ندارن.برای جنگ در عراق ،چند ماه طول کشید تا نیروهایی آمریکا در منطقه مستقر بشن.امریکایی ها برای حمله به عراق 800هزار نیرو به منطقه آوردن.الان قطعا این همه نیرو در منطقه ندارن.
فاصله پایگاه های هوایی امریکا در منطقه جنوب خلیج فارس با ایران اینقدر کمه که با موشک های با برد کم هم میشه اونها رو غیر عملیاتی کرد.
پایگاه های امریکا در کویت
پایگاه هوایی علی السالم با 115 کیلومتر فاصله از مرزهای کشورمان قرار دارد. مجموعه آشیانه‌های این پایگاه در دو منطقه جنوب و شمال غربی و محوطه نگهداری هواپیماهای ترابری نیز در شرق آن قرار دارند.
طول باندهای این پایگاه هوایی حدود 3000 متر بوده، بنابراین ظرفیت پذیرش عمده هواپیماهای سبک و سنگین را دارد.
پایگاه هوایی احمد الجابر - کویت
دیگر فرودگاه نظامی کویت که برای آمریکایی‌ها آغوش باز کرده پایگاه هوایی احمد الجابر با 134 کیلومتر فاصله از ایران است
این پایگاه عظیم با چهار مجموعه آشیانه مستحکم بتونی و تعداد زیادی آشیانه سایبانی و باندهایی با بیشینه طول 3000 متر قابلیت پذیرش انواع هواپیماهای نظامی را دارد.

کمپ‌های استقرار نیروهای ارتش آمریکا نیز بجز کمپ درمانی نیویورک شامل کمپ‌های Doha با 94 کیلومتر، Buehringبا 104، Spearheadبا 109، Patriot با 123 و arifjan با 126 کیلومتر فاصله از ایران هستند.
اما به راستی ابَرپایگاه(Super Base) آمریکایی‌ها در منطقه پایگاه هوایی العدید در قطر است.
این پایگاه که تقریباً در مرکز کشور کوچک قطر واقع شده 278 کیلومتر با سواحل کشورمان فاصله داشته و کلکسیونی از انواع هواپیماهای آمریکایی در آن یافت می‌شود.
هواپیماهای بمب افکن تقریباً پنهانکار(رادارگریز) بی-1بی، ترابری سی-17، سی-130، سوخت رسان های کی-سی-135 و کی-سی-10، هواپیماهای گشت دریایی اوریون و هواپیمای جاسوسی الکترونیکی جوینت استارز در این مکان مشاهده می‌شود و گزارش شده که جنگنده‌های اف-16 نیز در آن موجود هستند.

پایگاه هوایی الظفره - امارات متحده عربی

دیگر پایگاه بزرگ آمریکا در منطقه پایگاه هوایی الظفره در امارات متحده عربی است. این پایگاه بسیار بزرگ دارای دو باند اصلی با طول نهایی در حدود 4200 متر و دو خزشراه سرتاسری در کنار هر یک از آنها است.

آشنایی با پایگاه‌های نظامی آمریکا در اطراف ایران

خزشراه راه‌های فرعی متعدد، 50 آشیانه سایه بانی و تعداد زیادی آشیانه بتنی در این محل یافت می‌شود که 253 کیلومتر از سواحل و 184 تا 225 کیلومتر از جزایر کشورمان در خلیج همیشه فارس فاصله دارد.

وسعت تأسیسات این پایگاه که با پایگاه العدید قطر قابل مقایسه است این گمانه را بوجود می آورد که شاید آمریکایی‌ها به فکر روزی که نتوانند از قطر علیه ایران اجرای عملیات کنند بوده‌اند.

پایگاه هوایی thumrait - عمان

پایگاه هوایی thumrait عمان به عنوان محلی که فعالیت‌های آمریکایی‌ها بیشتر در آن به چشم می‌خورد در 963 کیلومتری کشورمان واقع شده است.

با این حال خدا کنه جنگ نشه

math79
2020/01/03, 13:30
من از سالهاست که سایت بورسی رو هر روز چک می‌کنم و نوشته های اکثر اساتید و می خونم .جناب بابک ۵۲ اکثر مطالبش در همین مورد بوده که جو بده به بازار و خروج از بازار . این نیز بگذرد.سران ما عاقل تر از این حرف‌ها هستند که دنبال جنگ باشند.

بابک 52
2020/01/03, 13:34
آماده باش نیروهای ارتش بریتانیا در خاورمیانه

نیروهای نظامی بریتانیا در خاورمیانه به حالت آماده‌باش در آمده و اقدام به بالا بردن میزان امنیت خود کرده‌اند.

اسکای نیوز نوشته است که پس از کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس پایگاه‌های ارتش بریتانیا در منطقه اعلام آماده باش فوق‌العاده کرده‌اند.

roya123
2020/01/03, 13:35
من الان با تمام دوستانم دارم صحبت می کنم.
همه میگن چیزی نمیشه.
فوقش بازار چند روز منفی بشه و سریع برمیگرده.
سهام ارزنده تون رو از دست ندید.
شاید عده ای از این که بازار منفی بشه سود می برند.
همان سهام ارزنده ای که شما را تشویق به فروش می کنند را خریدارند.

sooroosh1315
2020/01/03, 13:36
جواب مشخصه سوال نداره، خود شما بازار هسین!
دوستانی که مثل من تازه کار هستن، اگر نقد باشن عمرا ورود کنند
اگر سهامدار باشن صف فروش تشکیل میدن کسیم نیست که بخره

این ریسک بازار بوده که پذیرفتیم.، اعصاب خودتونم خورد نکنید، بازار شروع به ریزش میکنه، صندوق توسعه ملی و حقوقیا هم هر 15 درصد ریزش ی کچولو از صف فروشا بر میدارن

حدود 30 درصد کلیه سهام می ریزن، بقیه اش هم به تصمیم ایران بستگی داره، که تصمیم ایران هم احتمالا کشتن چنتا از فرماندهای تراز بالای آمریکا تو منطقه اس، که باید ببینیم از پسش بر میان یا نه

بعدش هم ممکنه تو عراق و سوریه بین ایران آمریکا جنگ کوچولو سر بگیره، بقیه دنیا میان وسط میگن صلوات بفرسین!

خلاصه اینکه بازار حداقل 30 درصد میریزه، با عادی شدن جنگ های کوچولو بین ایران و آمریکا، بورس مجدد راه خودشو در پیش میگیره

فعلا برنده کسیه که طلا خریده،

جو درگیری بین ایران و آمریکا تا سال دیگه ادامه داره، آهسته و پیوسته همدیگه رو میزنن، ولی خیلی ظریف و مویرگی

خوشا به سعادت سردار شهید، شهادتشان باعث همبستگی و یکپارچگی مجدد کشور شد. دوباره یادمون اومد که امنیت چقدر مهمه، فتنه ها خنثی شد.

بابک 52
2020/01/03, 13:44
قاسم سلیمانی و جنگ جهانی سوم؛ ترندهای اول توییتر جهان شد

خبر کشته شدن قاسم سلیمانی و فرماندهان حشد شعبی در حملات آمریکا در بغداد، ترندهای اول توییتر را به خود اختصاص داد.

هشتگ های قاسم سلیمانی، جنگ جهانی سوم، پنتاگون، روسیه و چین، ایرانی ها و آمریکا و ایران همه کلماتی بودند که در ساعتهای اخیر در توییتر بیش از همه استفاده شده است.

امیر محمد ۲
2020/01/03, 13:45
سلام

سعی کنیم توانایی اینو داشته باشیم که همه نظرات رو بخوانیم و نسبت به اونها جبهه نگیریم

حالا بازار یه چند روز هم منفی میشه....همش که نمیشه مثبت باشه

کسی که طاقت 10...15 درصد منفی رو نداره بهتره تو بورس فعالیت نکنه

جناب بابک 52 که نظرشان بر نقد شدن هست ...برای کسانیست که خیلی طاقت منفی ندارند
میتونند بفروشن وپایینتر بخرن ....چه اشکالی داره

یادمه مهرماه پارسال دلار بالای 18 تومان معامله میشد ...ایشون فرمودند که دلار تا 10 تومان میاد
تو اون مقطع کسی باور نمیکرد

تو مدت کوتاهی تا 10 تومان اومد

پس شنیدن نظرات دیگران میتونه ما رو از ضرر زیاد حفظ کنه
بنده دوستی داشتم خدا رحمتش کنه جوان بود وسکته قلبی گرد

ایشون کمی دلار داشت ...وقتی نظر جناب بابک رو خوندم بهش گفتم دلارتو بفروش
گوش کرد رو 17600 تومان فروخت هروقت منو میدید میگفت تو از کجا میدونستی

من نمیگم فردا بفروشید یا بخرید ولی این نظرات میتونه راهگشا باشه

من خودم شاید اول وقت فردا اگر بتونم خارج بشم

زیاد هم نگران نباشید این دنیا انقدر ارزش حرص واسترس ونگرانی نداره

امیدوارم که کشور عزیزمان همواره در آرامش و فارغ از جنگ ونا امنی باشد ...انشااله

موفق باشید

بابک 52
2020/01/03, 13:45
سردار سرتیپ قاآنی به فرماندهی نیروی قدس سپاه منصوب شد

در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، سردار سرتیپ قاآنی با حکم فرمانده معظم کل قوا به فرماندهی نیروی قدس سپاه منصوب شد.

Mahdi49
2020/01/03, 13:47
من الان با تمام دوستانم دارم صحبت می کنم.
همه میگن چیزی نمیشه . باسلام واحترام تجربه نشون داده تواین مواقع ازبازارسازهاوحقوقی هامی خواهندکه ازبورس حمایت کنن نمونه اش موقع حمله به مجلس بودکه بورس سبزبودیاهرموقع تحریمی اعلام شده فرداش بورس سبزبود

فوقش بازار چند روز منفی بشه و سریع برمیگرده.
سهام ارزنده تون رو از دست ندید.
شاید عده ای از این که بازار منفی بشه سود می برند.
همان سهام ارزنده ای که شما را تشویق به فروش می کنند را خریدارند. ازبورس حمایت می کنن وریزشی درکارنیست

ebiman
2020/01/03, 13:47
جواب مشخصه سوال نداره، خود شما بازار هسین!
دوستانی که مثل من تازه کار هستن، اگر نقد باشن عمرا ورود کنند
اگر سهامدار باشن صف فروش تشکیل میدن کسیم نیست که بخره

این ریسک بازار بوده که پذیرفتیم.، اعصاب خودتونم خورد نکنید، بازار شروع به ریزش میکنه، صندوق توسعه ملی و حقوقیا هم هر 15 درصد ریزش ی کچولو از صف فروشا بر میدارن

حدود 30 درصد کلیه سهام می ریزن، بقیه اش هم به تصمیم ایران بستگی داره، که تصمیم ایران هم احتمالا کشتن چنتا از فرماندهای تراز بالای آمریکا تو منطقه اس، که باید ببینیم از پسش بر میان یا نه

بعدش هم ممکنه تو عراق و سوریه بین ایران آمریکا جنگ کوچولو سر بگیره، بقیه دنیا میان وسط میگن صلوات بفرسین!

خلاصه اینکه بازار حداقل 30 درصد میریزه، با عادی شدن جنگ های کوچولو بین ایران و آمریکا، بورس مجدد راه خودشو در پیش میگیره

فعلا برنده کسیه که طلا خریده،

جو درگیری بین ایران و آمریکا تا سال دیگه ادامه داره، آهسته و پیوسته همدیگه رو میزنن، ولی خیلی ظریف و مویرگی

خوشا به سعادت سردار شهید، شهادتشان باعث همبستگی و یکپارچگی مجدد کشور شد. دوباره یادمون اومد که امنیت چقدر مهمه، فتنه ها خنثی شد.

دوست گرامی 30 درصد ؟! یکمی کم تخمین نزدی؟ حالا که جا داشت بیشتر می گفتید. مثلاً 40 درصد /.:biggrinsmiley.:/

FARIBORZ NAEL
2020/01/03, 14:01
من از سالهاست که سایت بورسی رو هر روز چک می‌کنم و نوشته های اکثر اساتید و می خونم .جناب بابک ۵۲ اکثر مطالبش در همین مورد بوده که جو بده به بازار و خروج از بازار . این نیز بگذرد.سران ما عاقل تر از این حرف‌ها هستند که دنبال جنگ باشند.

سران شما عاقل نیستن
اگر عاقل بودن امروز وضع مردم ایران این نبود
تورمی داریم که کشورهای جنگ زده ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سران شما مستاصل هستن چه در امور داخل کشور(نمونه اش رو در سیل و زلزله و حوادث طبیعی ببین)
چه در امور بین المللی که می بینی

Dext3R
2020/01/03, 14:08
ایران به صلاحشه هیچ حرکتی نکنه که منجر به پیروزی دوباره ترامپ در سال آینده بشه. باید این مسئله رو با منطقی ترین حالت یعنی سیاسی ترین حالت کشش بده تا نزدیک انتخابات آینده آمریکا. همینکه ترامپ بابت ارسال نیروهاش به دور و بر کلی هزینه یعنی میلیاردها دلار هزینه متحمل بشه خودش بهترین حملس. نباید هیچ بهانه واهی دست آمریکا بدیم تا تمام سلاح هایی که بعد از جنگ جهانی دوم ساخته رو روی ما تست کنه. همینکه نیویورک آماده باش شده یعنی ترس از ایران. یعنی شروع ناامنی برای مردم آمریکا. پس اگه مردم دوباره ترامپ رو انتخاب کنن یعنی خواستار جنگ و ناامنی هستن و این محاله اتفاق بیوفته. بدترین تصمیم عجولانه ترین تصمیمه. لذا امیدوارم لیدرهای ما درک کنن که جنگ دوباره نزدیک و درون خاک ما قطعا ضررهای بسیار بیشتری برا ما داره.

نکته مهم : صف فروش بیشتر به معنی منفی های بیشتر است. پس لطفا آتش به مال خود و امثال خود نزنید.

sooroosh1315
2020/01/03, 14:13
دوست گرامی 30 درصد ؟! یکمی کم تخمین نزدی؟ حالا که جا داشت بیشتر می گفتید. مثلاً 40 درصد /.:biggrinsmiley.:/

خودم سهامدارم، سهامم یکم حبابیه :)
50 درصدم می تونه تو دو هفته بریزه، سهم خودمو میگم

و میدونمم صف فروشش جمع نمیشه، وقتیم جمع بشه موقع رشد دوباره اش و شکستن سقفش هست

در کل نظرم اینه رها کنید، یکی دو هفته، بعد باز در شرایط نرمال تحلیل کنیم

در کل بورس مهم نیست در این مقطع، برای خودم، مثل این میمونه، پول تو ی گاوصندوق نسوز، داخل ی ساختمون در حال سوختن هس، باید صبر کنی ساختمون بسوزه، بریزه، سرد بشه، بعد بری دنبال صندوقت بگردی

arman36
2020/01/03, 14:19
دوستان یه سر به تاپیک جو بازار بزنید نوشته این ایدی بابک بالا اوردم که درست پارسال برج ۴ که بازار میخواست استارت بزنه همجا بوق زد بفروشید اما از همون موقع بازار تا برج۷ یعنی تا ۳ماه هروز مثبت بود و اکثر سهمها ۳برابر شدن
برید خوب ببینید گول این ایدیها بحساب دلسوز رو نخورید

آذرآبادگان
2020/01/03, 14:22
یه نکته جالب در موضع گیریهای مقامات و سیاستمداران دنیا دیده میشه
اونم اینکه اون کسانی که این ترور رو کار درستی نمیدونند نحوه جمله بندی هاشون
طوری انتخاب شده که انگار دارن هندونه زیر بغل ایران میذارن و دارن ایران رو به واکنش
شدید تحریک و ترغیب میکنن
- اسرائیل : از جایی ضربه خواهیم خورد که اصلا فکرش و نکرده باشیم
- عراق : پایگاه های موشکی سپاه ایران در حالت آماده باش جنگی
- استونی : ایران گزینه های زیادی برای انتقام دارد چه مستقیم از آمریکا چه از متحدان آمریکا
- آلمان : ایران از جایی که آمریکا انتظارش را ندارد پاسخ خواهد داد
- رادیو فرانسه : تاریخ شاید از این روز به عنوان لحظه دگرگونی یاد کند
.
.
و هزار موضع مشابه ... دارن بصورت منسجم آتش معرکه رو داغ میکنن

arman36
2020/01/03, 14:26
چهلم سردار میوفته درست ۲۲ بهمن جالب نیست؟بنظرتون اتفاقی بود؟حرفه ای باشید همش برنامه ریزی شده و بازی سیاسی بوده

ebiman
2020/01/03, 14:30
خودم سهامدارم، سهامم یکم حبابیه :)
50 درصدم می تونه تو دو هفته بریزه، سهم خودمو میگم

و میدونمم صف فروشش جمع نمیشه، وقتیم جمع بشه موقع رشد دوباره اش و شکستن سقفش هست

در کل نظرم اینه رها کنید، یکی دو هفته، بعد باز در شرایط نرمال تحلیل کنیم

در کل بورس مهم نیست در این مقطع، برای خودم، مثل این میمونه، پول تو ی گاوصندوق نسوز، داخل ی ساختمون در حال سوختن هس، باید صبر کنی ساختمون بسوزه، بریزه، سرد بشه، بعد بری دنبال صندوقت بگردی

با احترام به نظر شما بعید میدانم بازار اینقدر اصلاح کنه حداقل در مورد سبد خودم که همشون از سهام بنیادی هستند مطمئن هستم که اگر این اتفاق بیفته از هر جا که بشه نقدینگی جور می کنم و همه زندگیم را به پای این سهام می ریزم چون ازشون مطمئن هستم و حبابی رشد نکرده اند !

roya123
2020/01/03, 14:35
توهم توطئه
چیزی که این روزها در میان مردم ایران به شدت بیداد می کند
همه چیز کار خودشونه :))
این جمله رو زیاد این روزها از ایرانی ها می شنویم.
در هر رخداد و حادثه کوچک و بزرگ این را می شونیم. همه چیز کار خودشونه :))
توهم توطئه یک بحث روانشناسی است و اصلا سیاسی نیست.
در علم روانشناسی اثبات شده است. من کاری به سیاست ندارم اصلا

تمام
2020/01/03, 14:42
فردا هیچی نمیشه برید امشب راحت بخوابید
فردا صفهای فروش جمع میکنن و مجدد بالاتر به خودتون میفروشن

محمود گرگانی
2020/01/03, 15:13
شاخص های بورس همچنان صعودی خواهد بود و بیشترین سود برای سهامداران میانمدتی و بلند مدتی است.هیچ بازاری توان رقابت با بورس را نخواهد داشت در شاخص کل تارگت هایی وجود دارد که اگر بنویسم فکر میکنید مخم تاب گرفته.

ebiman
2020/01/03, 15:16
خبر مهم............سازمان بورس در اقدامی هوشمندانه لحضاتی قبل از برگزاری جلسه ای با مدیران ویا نمایندگان ۵۰شرکت برتر و شاخص ساز بورس و مدیران ویا نمایندگان تمام شرکتهای بازارگردان خبر داد این جلسه احتمالا اواخر امشب ویا فردا صبح برگزار خواهد شد خداوردی در خصوص لزوم برگزاری این جلسه اعلام کرد برای حفظ دستاوردهای بورس که یکی از اهرمهای مبارزه اقتصادی میباشد تصمیم گرفته شد نهاد حمایت وتوسعه بورس با همکاری با شرکتهای شاخص ساز بورس و شرکتهای بازارگردان درجهت کنترل هیجانات ناشی از اقدام تروریستی آمریکا دربه شهادت رساندن سردار سلیمانی، در بازار سرمایه جلسه ای را برگزار کند بدین منظور از ساعتی قبل با مدیران تمام شرکتها شاخص ساز و شرکتهای بازار گردان برای برگزاری جلسه ای دراین خصوص هماهنگی صورت گرفته شده درخصوص فراهم نمودن امکان پرواز این مدیران به تهران با سازمان هواپیمایی هماهنگی لازم انجام شده

امیر محمد ۲
2020/01/03, 15:21
http://boursepress.ir/news/142063/%D9%88%D8%A7%DA%A9%D9%86%D8%B4-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D 9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%84%DB%8C

meisam317
2020/01/03, 15:31
http://uupload.ir/files/wk8y_nadia_fxiran-20200103-0001.jpg (http://uupload.ir/)
💡
این عکس رو تو کانال توییتر بورس @twitter_bourse ; دیدم، تو بعضی از قسمتا عیب و نقص هایی داره که اگر ازشون چشم‌پوشی کنیم میشه گفت عکس کامل و درستی هست.
با توجه به عکس تقریبا بیشتر اتفاق های سیاسی منجر به رشد شاخص شدن اما از اونجایی که اهالی بورس همیشه هیجانی عمل می‌کنن، واضحه که شنبه صبح اکثراً سهم هاشونو برای فروش بزارن و "احتمال" زیاد بازار فردا قرمزه(البته مدتیه که اهالی بورس هم به آگاهی لازم رسیدن و شاید هم اینطور نشه)، خود من هم با هیجانات همجهت می‌شم و فردا میخوام بفروشم و سیوسود کنم، ولی این نکته رو در نظر بگیرید که فردا اگه بازار منفی باشه میتونید با خرید یکسری سهم‌هایی که تازه قرمز شدن از آب گل‌آلود ماهی بگیرید!
خودِ منم فردا فقط فروشنده نیستم و خرید هم قراره داشته باشم.
البته امیدوارم شاخص این اتفاق رو بهونه نکنه و وارد اصلاح نشه که هممون به فنا میریم😅
.
.
🚫نکته مهم اینکه احتمال واکنش هیجانی در روز آینده معاملاتی و حتی در هفته آینده دور از ذهن نیست و تحلیلها در هیجانات کلا پاسخ نخواهند داد چون بازار از علم به احساس سوییچ میکنه🚫
سادتون باشه بازار جاییه که پول از جیب افراد عجول به جیب افراد صبور منتقل میشه، #وارن_بافت.
.
شما برای فردا چه تصمیمی دارید؟ خرید یا فروش؟ یا بیننده😁؟
〰️〰️〰️〰️〰️

FARIBORZ NAEL
2020/01/03, 15:33
خامنه ای امروز شخصا در جلسه محرمانه شورای امنیت ملی شرکت کرده است

ebiman
2020/01/03, 15:43
http://uupload.ir/files/154u_a58732ce-1f84-4d39-ab3c-694bd1668d93.jpg (http://uupload.ir/)

roya123
2020/01/03, 15:52
از همه مسائل بورسی و سیاسی که بگذریم
یه چیز برام خیلی عجیب بود و البته حس خیلی خوبی بهم داد.
این که یک نفر چقدر باید محبوب باشد و چه سعادت بزرگی است این محبوبیت
امروز صبح دیر از خواب بیدار شدم.
همینجوری که هنوز در عالم خواب و بیداری بودم گوشیم و برداشتم یه چکی بکنم.
واتساپ و باز کردم و رفتم سراغ وضعیت ها
یهویی دیدم همه از دم یه عکس رو روی وضعیت هاشون گذاشتن
تقریبا 90 درصد کانتکت های گوشیم که اهل وضعیت گذاشتن هستن و هر کدوم با هر تیپ شخصیتی و دیدگاه دینی و سیاسی و اعتقادی
همه عکس سردار سلیمانی رو روی وضعیتشون گذاشته بودن.
از اونجایی که من نه اهل اخبار نگاه کردن و نه کلا اهل دنبال کردن اخبار حتی در فضای مجازی هستم ...
اسم سردار سلیمانی رو فقط از بردارم شنیده بودم همیشه و چهره شون چهره ی نبود که خوب بشناسم
از تعجب داشتم شاخ در میاوردم که چی شد مردم ایران امروز سپاه دوست شدن.
یکی از وضعیت ها رو باز کردم و با دیدن اسم سردار سلیمانی زیر عکس مو به تنم سیخ شد. برای لحظه ای غم بزرگی تمام وجودم رو گرفت.
چون با همون تعریف های برادرم حس خوبی به سردار سلیمانی پیدا کرده بودم قبلاها
بخاطر شجاعت شون
چون من هیچوقت وارد مباحث سیاسی نمیشم و سعی می کنم از حرفهای دیگران تأثیری نگیرم.
و گاهی برادرم ازم لجش می گیره که چرا بی تفاوتم. و چرا اهمیتی به حرفاش نمیدم.
اما در مورد سردار سلیمانی وقتی برادرم ازش حرف می زد یه چیزی درونم نمی زاشت بی تفاوت باشم.
خوشم می یومد گوش کنم. و گوش می کردم.
امروز صبح
و برای لحظه ای با شنیدن خبر شهادت ایشون غم بزرگی روی قلبم نشست و برای لحظه احساس ناامنی کردم.
چون سردار سلیمانی در ذهن من مساوی با ایجاد امنیت هک شده بود.
و چقدر امنیت واژه آرامش بخشی است برای ما خانم ها

ترامپه کثیف؟؟؟ منتظر انتقام خدا باش

meisam317
2020/01/03, 16:55
طبق شنیده ها انتقام خیلی سریع خواهد بود .. شاید ت تا فردا
جنگنده های نیروی هوایی در حال تمرین سوخت گیری هوایی 🇮🇷
.
احتمالا ایران قصد بمباران هوایی اسرائیل و چاه های نفت متحدان آمریکا را دارد
.
جبهه مقاومت عراق لبنان و فاسطین به صراحت تاکید کردند اسرائیل خون بهای شهید سپهبد قاسم سلیمانی است .
#انتقام_سخت

چینی بند زن
2020/01/03, 17:18
نظر هر فردی بسیار محترمه

شاخص این همه رشد کرده

اتفاقا نوشته قرمز رنگ شما دلیل مثبت شدن دستوری فردای بورسه.
وقتی فردا شاخص منفی بشه یا دلار بره بالای 15 هزارتومن.
معنی بدی در رسانه های دنیا داره.
فردا حقوقیها بشدت از بورس حمایت میکنند.

amirsh33
2020/01/03, 17:23
طبق شنیده ها انتقام خیلی سریع خواهد بود .. شاید ت تا فردا
جنگنده های نیروی هوایی در حال تمرین سوخت گیری هوایی 🇮🇷
.
احتمالا ایران قصد بمباران هوایی اسرائیل و چاه های نفت متحدان آمریکا را دارد
.
جبهه مقاومت عراق لبنان و فاسطین به صراحت تاکید کردند اسرائیل خون بهای شهید سپهبد قاسم سلیمانی است .
#انتقام_سخت

ایران چنین حماقتی نخواهد کرد به چند دلیل ... اولا وقتی که به سفارت حمله کرد و اینگونه پاسخ گرفت حالا ببین وقتی به منافع امریکا حمله کند آنوقت خواهی دید که دیگر هیچ چیزی از ایران باقی نخواهد ماند . دوما این رژیم آخوندی یکی دلایل ماندگاریش تا کنون همین رنگ عوض کردن و دست برداشتن از خواسته هاشون در مواقع بحرانی بوده است و با توجه به تجربه لیبی هرگز چنین ریسکی را نخواهند کرد .

FARIBORZ NAEL
2020/01/03, 17:38
آره آقا میثم اینا برای سرگرم کردن ملته
با هواپیمای اف5 چیکار میشه کرد؟؟
خبر خاصی نمیشه منتظر نباش
چند روز دیگه همه چی تموم میشه
چند سال دیگه همه چی فراموش.

تمام
2020/01/03, 17:41
دلار ظهر به 14400 هم رسید
الان رفته زیر 14 تومان تا 13500 قیمت میخوره

تیدی پیور اصل
2020/01/03, 19:11
خودم و خانواده ام فدای ی تار موی سردار سلیمانی ها و کشورم

گور پدر سرمایه مالی من در بورس

تا دسته سهام خریده بودم و قصد نقد کردن سبدمم ندارم

سرمایه ام در بورس صفر بشه مهم نیست

کمترین انتقام خون حاج قاسم سلیمانی

زدن سفارت خونه و پایگاههای نظامی آمریکا در اسرائیل و افغانستان و همه کشورهای عربیه

امثال سردار سلیمانی باعث امنیت ایران و ایرانی بودند و هستند

سرمایه بورسی سیخی چنده؟

امروز یکی از بدترین روزهای عمرم تجربه کردم

انتقام سخت هم مرهم دلم نخواهد شد

رادین1
2020/01/03, 19:13
برداشت من این است که شورای عالی امنیت یک بیانیه شدیدالحن خواهد داد و در آن ضمن محکوم کردن این حمله بر حق ایران در پاسخگویی متناسب در زمان و مکان مقتضی اشاره خواهد شد. و لذا در چند روز آینده که نیروهای آمریکایی در بالاترین سطح هشدار قرار دارند بعید است اتفاقی بیفتد . (اگر خدای ناکرده جنگی هم رخ دهد فاتحه خیلی چیزها را باید خواند که دیگه بورس اصلا به حساب نخواهد آمد )

اینم بیانیه شورای عالی امنیت ملی! همون چیزی بود که انتظار داشتم بیخود آتش به مال خود نرنید .
بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

شهادت سردار رشید اسلام، فرمانده غیور نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، حامل نشان عالی ذوالفقار و دیگر فرماندهان مبارزه با تروریسم به ویژه مجاهد خستگی‌ناپذیر شهید ابومهدی المهندس را به امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری( مدظله العالی)، سلحشوران مقاومت اسلامی، همرزمان و خانواده ایشان و تمامی ملت ایران تبریک و تسلیت عرض می‌نماید.
سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی، مایه عزت و افتخار نه فقط ایرانیان بلکه تمامی مسلمانان ومستضعفان تحت ستم در سراسر عالم بود. شهادت این بزرگ فرمانده مقاومت اگرچه ضایعه بزرگی برای جهان اسلام و مردم بزرگ ایران به شمار می‌رود اما به تعبیر امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی هر پرچمی که از دست توانای سرداری بیفتد سردار دیگری آن را برخواهد داشت .
مگر با شهادت سرداران بزرگی که این ملت تاکنون تقدیم کرده است، خدشه‌ای در حرکت نیروهای مسلح و توانمندی‌های دفاعی کشور پیش آمد که اکنون و با شهادت حاج قاسم سلیمانی پدید اید؟
آمریکا بداند که حمله جنایتکارانه بر علیه سردار سلیمانی، بزرگترین خطای راهبردی آن کشور در منطقه غرب آسیا بوده و آمریکا از تبعات این اشتباه محاسباتی به آسانی رهایی نخواهد یافت .
همانگونه که مقام معظم رهبری در پیام خود فرمودند انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون پاک سردار سلیمانی آغشته کردند.

این جنایتکاران با انتقام سخت منتقمین خون سردار سلیمانی در زمان و مکان مناسب روبرو خواهند شد. بدون تردید خط جهاد ومقاومت با انگیزه‌ای مضاعف ادامه پیدا خواهد کرد و درخت مقاومت هر روز تنومند تر و شکوفاتر خواهد شد.

پیروزی از آن مجاهدان این راه مبارک است و آنانکه به این جنایت دل خوش کرده‌اند بدانند که این گونه اقدامات کور و بزدلانه اراده جمهوری اسلامی ایران را در تداوم بدون تنازل سیاست مقاومت فعال قوی تر نموده و تلخکامی آنان را زود و شدید خواهد کرد.
بدون شک این جنایت، انتقام داعش و تروریست‌های تکفیری از فرماندهان بزرگ مبارزه با تروریسم بود که به دست آمریکا علیه نمادهای افتخارآمیز اضمحلال تروریسم در عراق و سوریه صورت گرفت. در هم آمیختن خون فرماندهان سرافراز ایرانی و عراقی در این مسیر نورانی، نمادی از پیوند ناگسستنی دو ملت ایران و عراق در آینده خواهد بود.
شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در جلسه فوق العاده امروز خود با بررسی ابعاد مختلف این حادثه، تصمیمات مقتضی را اتخاذ نموده و بدین وسیله اعلام می‌کند رژیم ایالات متحده آمریکا مسئول عواقب کلیه تبعات این ماجراجویی جنایتکارانه خواهد بود.
بار دیگر به روح بلند سردارشجاع سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی ادای احترام می‌کند و اطمینان دارد خون این شهید بزرگوار همچون دیگر شهدای انقلاب اسلامی برکات زیادی برای ملت بزرگ ایران و آزادی‌خواهان جهان در پی خواهد داشت
و لاتهنوا فی ابتغاء القوم ان تکونوا تالمون فانهم یالمون کما تالمون و ترجون من الله ما لایرجون و کان الله علیما حکیما
لینک کوتاه

(این زمان و مکان مناسب یعنی جنگ در ایران روی نخواهد داد . نرخ ارز مقداری بالا خواهد رفت و اثر این بالا رفتن نرخ ارز بر بورس مثبت خواهد بود البته با چند روز تاخیر)

رامین حیاتی
2020/01/03, 19:42
چهلم سردار میوفته درست ۲۲ بهمن جالب نیست؟بنظرتون اتفاقی بود؟حرفه ای باشید همش برنامه ریزی شده و بازی سیاسی بوده

منهم نشستم فکرشو کردم بوش میاد سردار رو دم تیغ دادن به هزار ویک دلیل که یکیش عدم شرکت مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات هست

ali_nostro
2020/01/03, 20:32
سلام
چند نکته بگم:
1) ترامپ خیلی احمق تر از چیزی بود که همه ما فکر می کردیم!
2) بابک 52 از قدیمی های سایت و بورس بوده و حرف هاشون از روی تجربه و دلسوزی هست..و مثل همیشه ممنونش هستیم
3) بنده نگرانی از جنگ در کوتاه مدت ندارم
4) فردا بازار قرمزه و به نظرم چند روز ادامه خواهد داشت. پیشنهاد من اینه فردا هر کسی تونست نقد بشه..ولی اگه نتونست دیگه سهامداری کنه.

petter
2020/01/03, 20:45
اولا دوستان اصلا نگران نباشند
ثانیا ایران پاسخ سختی به این زودی نمیده چون اولا آمریکا و اسرائیل مطمئنا در این شرایط آماده هستند، ثانیا باعث ادامه دار شدن تخاصم بین دو طرف و التهاب میشه (آن هم در برهه ی حساس فعلی) پاسخ می ماند برای بعد ... می بینید که میگویند زمان و مکان مناسب و جانشین سردار هم بسرعت مشخص شد و ... حتی شاید ماه ها انتقام به تعویق بیفتد

نگران اوضاع نباشید و آرامش خود را حفظ کنید ... اخبار جنگنده های گشت زنی هوایی ایران و غیره و ذلک را نیز نمیخواد پیگیری کنید ... گشت زنی و تحرک ناوگان هوایی در این شرایط برای چک آپ امنیتی کشور طبیعی و لازم هست

در این مقطع حساسیت شدید در مورد نوسان کوتاه مدت سرمایه من و شما در بازار در کنار رشادت ها و از جان گذشتگی های فردی چون سردار خیلی سخیف و چیپ و پست هست ... همه میدانیم که حتی نوسانات منفی کوتاه مدت خللی در روند قیمتی سهام ایجاد نمیکنند

اما با بسته بودن بازار حداقل برای دو روز کاری موافقم، چون این تعطیلی باعث میشه که همه بفهمند که شرایط آرام باقی می ماند و این تعطیلی، امنیت روانی بیشتری رو به بازار حاکم میکنه

که بعد از دو سه روز تعطیلی بازار، یکی دو روز بورس میتونه منفی بشه و بعد در حالت خنثی و حتی کمی صعودی (ادامه ی روند) قرار بگیره

این نظر من هست ...

roya123
2020/01/03, 21:06
سلام رويا خانم
خوشحالم كه اينقدر احساس كرديد پرشماريد اما فكر نميكنم اين احساستون خيلي واقعي باشه چون من به عنوان كسي كه نظري غير از نظر شما دارم اجازه حرف زدن نداشتم و صبح با اولين پست از طرف سازمانهاي حكومتي تهديد شدم و قراره براي پاره اي توضيحات بعدا مزاحمشون بشم
دوست عزيز دنيا را با حذف كردن مخالفين نميتونيم زيبا تر كنيم اين دنيا وقتي جاي زندگي هستش كه نظر موافق و مخالف در كنار هم باشه نه اينكه با حذف من و امثال من موافقان بولد شوند و جوزده از حجم حمايتها فرياد ما بيشماريم بدهند من هم در خانه ام براي همه كري ميخوانم چون همه از من حمايت ميكنند
ميدونم كه احتمالا اين پست هم برام مشكل ساز ميشه چون موافقان نظام ذره اي جنبه مخالفت ندارند و به شدت جوزده و خودخواه هستند حال اين موافقان حكومتي هستند يا واقعا مردمي
كاش ما هم در اين مملكت جايي داشتيم و فقط موافقان و سينه چاكان نظام حق حيات نداشتند
ببخشید من اصلا متوجه منظور شما از پیامتون نشدم.
1. اولا احساس کردم پرشمارم اصلا یعنی چی؟؟؟
که حالا این احساس واقعی باشه یا فیک؟؟؟
2. نظری مخالف کدام نظر من دارید؟؟؟؟

تیدی پیور اصل
2020/01/03, 23:13
اولا مسخره نبود و جدی گفتم دوما وقتی شورای عالی امنیت ملی میگه در زمان و مکان مناسب یعنی اینکه امثال شما فیتیله رو بکشید پایین

خب اگر از همون اول با همین لحن صحبت میکردی منم خیلی محترمانه جواب میدادم

ولی از مطلب ابتر شما برداشت مسخره کردن داشتم

ولی خب اگه مسخره نبود و جدی بود باید کامل حرف میزدی که نزدی

اینجا هر کسی در مطرح کردن نظرات و مطالب خودش آزاده

من هم نظرم گفتم

فکر کردی با نظر من جنگ جهانی بعدی اتفاق میفته ؟

مشکل از خودته که هنوز یاد نگرفتی چطور حرف بزنی که مخاطب برداشت اشتباه نکنه

تیدی پیور اصل
2020/01/03, 23:32
به خبری که خبر آنلابن تنظیم کرده نگاه کنید..

نوشته اند سلیمانی کشته شد

هر چند دهان سگ دریا را نجس نمیکند

اما کمترین درخواست از دستگاه قضایی برخورد جدی با خط نفوذ انگلیسی در رسانه های داخل کشور است

تیدی پیور اصل
2020/01/03, 23:33
درپی انتشار مطلبی توهین‌آمیز در رابطه با

سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط خبرآنلاین که انتقادات زیادی از سوی افکارعمومی و کاربران فضای مجازی به همراه داشت

مدیرمسئول این رسانه احضار و تحت تعقیب قضایی قرار گرفت

تیدی پیور اصل
2020/01/03, 23:41
http://uupload.ir/files/lr8k_img_20200103_234027_623.jpg (http://uupload.ir/)

اولین ضربه حشدالشعبی عراق به تروریست‌های آمریکا

انفجارهای شدید در پایگاه هوایی آمریکا در عین‌الاسد عراق.
این پایگاه تروریستی میزبان هزاران نظامی امریکایی و صدها تن از عناصر و فرماندهان داعش است.

تیدی پیور اصل
2020/01/03, 23:45
http://uupload.ir/files/xnp3_img_20200103_234522_688.jpg (http://uupload.ir/)

استوری اینستاگرام ریکی مارتین خواننده مشهور اسپانیایی با ۱۳ میلیون فالوور در اینستاگرام

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 00:00
ترامپ مجوز جنگ با ایران را ندارد

http://uupload.ir/files/1apd_img_20200104_000006_002.jpg (http://uupload.ir/)

چاک شومر، رهبر دموکرات‌های سنای آمریکا روز جمعه در پی شهادت قاسم سلیمانی گفت:

از نظر من ترامپ مجوز اعلان جنگ علیه ایران را ندارد.

اگر وی قصد دارد که نیروها و دشمنی را برای مدت بیشتری افزایش دهد، دولت به مجوز کنگره و اجازه مردم آمریکا نیاز دارد.

roya123
2020/01/04, 00:16
ببخشید من اصلا متوجه منظور شما از پیامتون نشدم.
1. اولا احساس کردم پرشمارم اصلا یعنی چی؟؟؟
که حالا این احساس واقعی باشه یا فیک؟؟؟
2. نظری مخالف کدام نظر من دارید؟؟؟؟

والا پاسخی که ندادید به سوالاتم.
ولی من کلا از روی تعصب حرفی نزدم.
فقط حرف از احساسم زدم.
نظر خاصی هم یادم نمیاد داده باشم.
و برای نظرات دیگران هم احترام قائل هستم.

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 01:15
http://uupload.ir/files/qmf3_img_20200104_011603_047.jpg (http://uupload.ir/)

موج وحشت آمریکایی‌ها

ایران عزیز؛ لطفا به ایالت‌های آبی رنگ کاری نداشته باش ، ما بی‌گناه هستیم. (به ترامپ رای ندادیم)

هشتگ Dear Iran در امریکا در حال ترند شدن است.

رادین1
2020/01/04, 03:22
تا الان مسئولین تصمیمات منطقی و معقولی گرفته اند . هر اقدامی در زمان و مکان مناسبش . قرار نیست با تصمیمات احساسی خسران و ضرر به مملکت بیشتر شود .

کریس گاردنر
2020/01/04, 07:05
جناب بابک
پست هایتان با امضایتان هم خوانی ندارد
لطفا امضا خود را پاک کنید یا تعویض
سپاس

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 13:21
برخی فارسی زبانان سعودی از دلبستگی ایرانیها به حاج قاسم بهت زده اند

و با عصبانیت میگویند ۸۵میلیون ایرانی دچار

سندرم استکهلم شده و به گروگانگیر خود عشق میورزند.

بله دل ملت ایران در گرو سردار سلیمانی بود اما شما دچار سندروم پفیوزی شده اید که برای یک تکه نان ، خود را به آل سعود فروخته اید

iligal
2020/01/04, 14:41
گلچین روزگار را چه خوش سلیقه است

میچیند گلی را که میان گلها نمونه است!!!

دیروز درگیر بودم فرصت نشد عرض ارادت و تسلیت کنم!!!
یه کلیپی که بیشتر از همه دلم رو سوزوند و آتیش گرفتم
صحبت دختر یک شهید بود که گفت وقتی خبر شهادت را شنیدم خیلی متاثر شدم و احساس کردم دوباره پدرم را از دست داده ام و بی دفاع شدم
واقعا او یک پدر معنوی بود یک وزنه!!یک دلگرمی!!!
یک حامی و پشت و پناه!!!
بدون وابستگی جناحی و بدون ریا!!!
خدایا آخر و عاقبت همه ما رو ختم به خیر بگردان و در مسیر حاج قاسم و حاج قاسمها قرار بده/:.Heart.://:.Heart.:/@};-@};-@};-

National
2020/01/04, 15:43
برخی فارسی زبانان سعودی از دلبستگی ایرانیها به حاج قاسم بهت زده اند

و با عصبانیت میگویند ۸۵میلیون ایرانی دچار

سندرم استکهلم شده و به گروگانگیر خود عشق میورزند.

بله دل ملت ایران در گرو سردار سلیمانی بود اما شما دچار سندروم پفیوزی شده اید که برای یک تکه نان ، خود را به آل سعود فروخته اید
سلام دوست عزیز
برای اینکه ما از سخنان گرانبهایت فیض ببریم و ضربه ایی به دشمن بزنی و به خاطر اینکه خون شهید پایمال نشود بهتره یه کاری کرده باشی و فقط نشینی پشت سیستمت و فقط شعار داده باشی به عراق برو و چند عدد نارنجک به خودت ببند و خودت را در پایگاههای آمریکایی منفجر کن و چند سرباز اجنبی را به هلاکت برسان و گرنه هر ننه قمری در فضای مجازی میتواند شعار دهد منتظر عملت هستیم

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 17:55
سلام دوست عزیز
برای اینکه ما از سخنان گرانبهایت فیض ببریم و ضربه ایی به دشمن بزنی و به خاطر اینکه خون شهید پایمال نشود بهتره یه کاری کرده باشی و فقط نشینی پشت سیستمت و فقط شعار داده باشی به عراق برو و چند عدد نارنجک به خودت ببند و خودت را در پایگاههای آمریکایی منفجر کن و چند سرباز اجنبی را به هلاکت برسان و گرنه هر ننه قمری در فضای مجازی میتواند شعار دهد منتظر عملت هستیم

گفتن نداره ناسیونال

ولی درخواست رفتن به عراق و سوریه رفتن رو هم داده بودم ولی خب نشد که بشه

یعنی به در و دیوار زدم که برم ولی نشد

به نظرم حکمت داشت

حکمت این که نشد به نظر خودم این بود که اگه هر آدم سر تا پا گناهکاری به همچین جای پاک و مقدسی راه نمیدن

هم لیاقت میخواد هم سعادت

که من هیچ کدومشون نداشتم

ولی خب یه کاری از دستم خوب بر میاد

اونم اینه زبون کسانی رو که امنیت کشور و مقدساتم رو تو همین فضای مجازی به سخره میگیرند خوب بلدم

و مثل بنز از شرمندگیشون در میام

که 90 درصدشون همین وطن فروشای اسهال طلب هستند

شما هم خواستی امتحان کنی در خدمتم

فعلا همین از دستم برمیاد

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 18:17
اصلاح‌طلبانِ بیگانه با عزت ملی

درحالی که سرتاسر ایران در پی شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به دست تروریست‌های آمریکایی به سوگ نشسته، شهاب‌الدین بی‌مقدار نماینده اصلاح‌طلب مجلس در مصاحبه‌ای خواستار مذاکره با امریکا شده است

بی‌مقدار گفته است:

پیشنهاد من خویشتنداری و مذاکره بین ایران و آمریکا است.

او در بخشی دیگر از صحبت‌هایش اظهار کرده است: امیدوارم جنگی بین ایران و آمریکا رخ ندهد.

گروهی دیگر از اصلاح‌طلبان نیز در بیانیه‌ای، خواستار عدم انتقام گیری از آمریکا شده بودند. مصطفی تاجزاده، محمدرضا خاتمی، پروانه سلحشوری، سعید حجاریان و ابراهیم اصغرزاده از جمله کسانی هستند که امضایشان پای این بیانیه دیده می‌شود.

گویا حفظ عزت و شرافت ملی در تفکر این غرب‌پرستان معنی ندارد

sooroosh1315
2020/01/04, 18:29
خبرگزاری فارس:دبیرکل حزب‌الله لبنان با تاکید بر انتقام خون عماد مغنیه از فرماندهان این حزب گفت: پاسخ قاتلان عماد مغنیه همچنان در دستور کار قرار دارد اگر چه این کار زمان برده و شاید زمان بیشتر نیز نیاز داشته باشد.

فیلم/ قصاص خون "عماد"، نابودی اسرائیل است (https://www.mashreghnews.ir/news/833188/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%82%D8%B5%D8%A7%D8%B5-%D8%AE%D9%88%D9%86-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

https://www.mashreghnews.ir/news/833188/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%82%D8%B5%D8%A7%D8%B5-%D8%AE%D9%88%D9%86-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

از تلگرام
=====
#حسن_روحانی

رئیس جمهور ایران می گوید آمریکا نتیجه اقدامش را در سال های آینده خواهد دید. به نظر می رسد که شیخ حسن، آمریکا را به خدا واگذار کرده و نفرین کرده است.

@validhelalat ������

ان شاءا... نابودی رژیم صیهونیستی نزدیکه

ه کتابی روشن شد که رهاورد این سفر معنوی بود. عنوان کتاب این بود: « زوال اسرائیل در سال 2022 » .

کتاب توسط دانشمندی بنام «الزبیدی» تألیف شده بود. اما الزبیدی در این کتاب از دانشمند دیگری نام برده بود بنام «بسام نهاد جرار»
که از دانشمندان سني مذهب و از مبارزان فلسطینی است و سالها در زندانهای رژیم صهیونستی بسر برده است.

پس از جستجوهای فراوان به اصل تحقیقات ایشان دست یافتم و آن را بسیار محققانه و قانع کننده یافتم

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید مجدد بر لزوم برگزاری همه‌پرسی در میان فلسطینیان واقعی اعم از مسلمان، مسیحی و یهودی و شکل‌گیری نظام حکومتی فلسطین بر مبنای این همه‌پرسی، خاطرنشان کردند: برگزاری چنین همه‌پرسی‌ای و تشکیل حکومت فلسطین بر اساس آراء فلسطینی، در واقع به معنای نابودی رژیم جعلی صهیونیستی است که به‌طور قطعی در آینده‌ی نه‌چندان دور محقق خواهد شد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایان سخنان خود تأکید کردند: با نابودی رژیم صهیونیستی، امت اسلامی وحدت و عزت خود را به دست خواهد آورد.

قطعا انتقام سخت خواهد بود و به زدن پایگاه ها یا نیروی های امریکایی نمیرسه..... انتقام سخت همون نابودی اسراییله که استارت خورده ولی زمان می بره و صبر می خواد

ضمن اینکه الان هر لحظه نیروها و نفرات آمریکا در داخل و خارج و هرجایی احساس ترس و نا امنی دارند.... علی الحساب در نا امنی می مانند تا در زمان مناسب اسرایل نابود بشه.

meysam_sh_2020
2020/01/04, 18:48
حاج قاسم عجب تشيع جنازه با شکوهی داره در کربلا...

خوشا به سعادتش...واقعا حقش بود و به آرزوش رسید...:(

به شخصه همینجوری پیش برم در تشیع جنازم ۵۰ نفرم حاضر نمیشن...همه پای سیستم هاشون دارن معامله میکنن (-:

در کل باید ب سمتی بریم که بعدا چهار نفر بیان زیر تابوتمون..
الان سلطان سکه رو اعدام.کردن چند نفر رفتن تشیع جنازه..!!

تشیع جنازه اونو مقایسه.کنیم با سردار!! به نتایج جالبی در زندگی میرسیم!!:(

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 20:19
شبکه المیادین از برخورد موشک به منطقه سبز بغداد خبر داد

رادین1
2020/01/04, 22:43
سرلشکر حسین سلامی در گفتگو با صدا و سیما با بیان اینکه ترور سردار شهید قاسم سلیمانی یک انتقام گیری راهبردی را در پی دارد که مطمئناً به حضور آمریکا در منطقه پایان خواهد داد، گفت: این ترور، باعث شکل گیری یک انرژی جدید در جغرافیای وسیع به صورت خود جوش، آتش به اختیار و مصمم برای یک انتقام گیری سخت می‌شود.

وی افزود: این انتقام گیری در جغرافیای وسیع در طول زمان و با تاثیر‌های تعیین کننده خواهد بود.

roya123
2020/01/04, 23:02
جناب آبااااااد ؟؟؟
چقدر میخونید ؟؟؟؟
خب یه چیزی بگید دیگه لطفا. چشمام کور شد بس که به صفحه گوشی نگاه کردم و هی رفرش زدم که ببینم پیام میزارید یا نه :p

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 23:33
http://uupload.ir/files/0s36_img_20200104_233209_531.jpg (http://uupload.ir/)

روزی که نبویان گفت ظریف تعهد داده سلیمانی را دست بسته تحویل آمریکا بده

خیلیا بهش حمله کردن

ولی برجام منطقه ای یعنی تحقق همین وعده حالا بصورت فیزیکی نه...

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 23:39
صحبت های جالب حجت الاسلام نبویان روز 4 شنبه هفته پیش در برنامه جهان آرا شبکه افق رو میتونید از اینترنت دانلود کنید

در مورد برجام ، اف ای تی اف ، سی اف تی و ....

از همون اول هم قرار بر این بود دولت اصلاحات ( حسن روحانی )

ژنرال قاسم سلیمانی تحویل آمریکایی ها بده

که الان خوشبحال اصلاح طلبان شده

همه اینها در حد حرف نبوده بلکه پای قراردادش امضاء کردند

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 23:44
http://uupload.ir/files/iwlf_img_20200104_234422_133.jpg (http://uupload.ir/)

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش: آمریکایی‌ها ۱۶ کشور را واسطه قرار دادند تا ایران اقدامی انجام ندهد

امیر سرتیپ پوردستان:

بعد از ترور سردار سلیمانی آمریکایی‌ها ۱۶ کشور را واسطه قرار دادند تا ایرانی‌ها کاری نکنند یا اگر کاری هم‌ می‌کنند یکی از سران آمریکا را ترور کنند.

شک نکنید خون حاج قاسم سلیمانی پایمال نخواهد شد و به شدت به اقدام آمریکایی پاسخ خواهیم داد.

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 23:46
http://uupload.ir/files/lo4a_img_20200104_234708_662.jpg (http://uupload.ir/)

در واکنش به ترور سردار سلیمانی، گروه سپر ایرانی، بانک SLCB امریکا را هک کرد.

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 23:50
http://uupload.ir/files/velf_img_20200104_235021_915.jpg (http://uupload.ir/)

شهید مطهری به نقل از حکمای قدیم، تعبیری دارد بنام استسباع.

میگوید برخی حیوانات وقتی مقابل یک حیوان درنده قرار می گیرند، مستسبع میشوند

یعنی اراده و همه چیز خود را از دست می دهند و از ترس بلعیده شدن، بدتر به سمت حیوان وحشی حرکت می کنند.
بزدلان داخلی را شبیه همین حیوان مستسبع ببینید، بلکه بدتر. چون غیر غریزه اش، فکرش نیز تعطیل می شود.

تیدی پیور اصل
2020/01/04, 23:53
سی‌ان‌ان: دولت آمریکا پاسخ ایران را قطعی می‌داند

شبکه «سی‌ان‌ان»:

مقام‌های نظامی، اطلاعاتی و امنیتی آمریکا معتقدند که ایران قطعا به ترور سردار سلیمانی پاسخ می‌دهد.

▫️دولت آمریکا به نمایندگان کنگره اعلام کرده است که انتظار می‌رود ایران ظرف «چند هفته» به این حمله پاسخ دهد.

مقام های آمریکایی به صراحت گفته‌اند که اکنون بحث این نیست که آیا ایران پاسخ می‌دهد یا نه

بلکه بحث این است که این پاسخ چه زمان، کجا و چطور خواهد بود.

مقام‌های آمریکایی حتی هشدار داده‌اند که این پاسخ می‌تواند از آمریکای لاتین یا حتی از داخل آمریکا صورت گیرد.

این مقامات ادعا کرده‌اند که نشانه‌هایی هم مبنی بر افزایش آمادگی ایران برای انجام حملات موشکی کوتاه و میان‌برد وجود دارد.

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 00:07
http://uupload.ir/files/opey_img_20200105_000627.jpg (http://uupload.ir/)

الجزیره اعلام کرد حملات خمپاره ای به مجتمع کاخ ریاست جمهوری در شهر موصل که نیروهای آمریکایی در آن مستقر هستند اصابت کرده است.

فرود دست کم 10 راکت به منطقه قصر ریاست جمهوری در موصل، بنابر گفته منابع عراقی نیروهای ایالات متحده نیز در آن منطقه مستقر هستند.

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 00:21
http://uupload.ir/files/rg6q_img_20200105_002127_358.jpg (http://uupload.ir/)

توئیت معنادار حاج شبل الزیدی فرمانده گردان‌های امام علی از جنبش‌های مقاومت عراق

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 01:01
http://uupload.ir/files/d9qb_img_20200105_010131.jpg (http://uupload.ir/)

ناو "یو اس اس باتان" با حدود 2200 تفنگدار دریایی به سمت خلیج فارس تغییر مسیر داده است.

الحمدلله اهداف خودشون دارن میان

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 01:07
فوری

آیت الله سیستانی فتوای جنگ داد

هم اکنون نجف اشرف؛

شعار "تاج تاج على الراس سيد علي السيستاني" تشییع کنندگان و خواندن دعای جنگ امیر المومنین توسط ایت الله سیستانی (رهبر شیعیان عراق).

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 01:08
پیکر شهدایمان وارد ایران بشود

عراق تبدیل به جهنم امریکایی ها می شود

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 01:11
گردان‌های حزب‌الله عراق:

تمامی نیروهای امنیتی عراق از عصر یکشنبه باید تا شعاع یک کیلومتری از پایگاه‌های آمریکایی دور شوند

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 02:39
http://uupload.ir/files/ql7n_img_20200105_023833_183.jpg (http://uupload.ir/)

عده‌ای شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند

تا مقاومت می‌شود، می‌گویند می‌لرزیم

به جهنم

بروید جای گرم که نلرزید

روحانی طور

ebiman
2020/01/05, 09:18
به نظرم اگر واقع بینانه و بدون غرض بخایم صحبت کنیم این خبر بیشتر از یک روز تاثیری نداره (البته سوءتفاهم نشه همه می دانیم که چه انسان و سردار بزرگی را از دست داده ایم من منظورم در مورد بورس است ! ) بیشتر واکنش ایران و متحدانش است که میتونه تاثیر گذار باشه که اون هم باید منتظر ماند و دید . مطمئنا اگر جنگ بشه مدت زمان تاثیر می‌تونه متفاوت باشه اینکه دیگه گفتن ندارم همه مان می دانیم

.....
جناب بابک 52 بی زحمت باز هم یه سری به این تاپیک بزنید ممنون:.thumbsupsmileyanim

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 12:52
http://uupload.ir/files/ayfu_img_20200105_125240_276.jpg (http://uupload.ir/)

هکرهای ایرانی وبگاه دولتی آمریکا را هک کردند

روزنامه انگلیسی گاردین نوشت، گروهی از هکرهای ایرانی با نفوذ به وبگاه «FDLP» متعهد شدند انتقام خون سپهبد سلیمانی و دیگر شهدای حمله تروریستی واشنگتن را بگیرند.

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 12:59
http://uupload.ir/files/56q2_img_20200105_125839.jpg (http://uupload.ir/)

http://uupload.ir/files/2wee_img_20200105_102825_875.jpg (http://uupload.ir/)

قاآنی فرمانده جدید سپاه قدس و برخی فرماندهان حشد الشعبی و حزب الله لبنان و انصارالله یمن توییتی حاوی جمله"بسم الله الرحمن الرحیم" را منتشر کرده اند

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 13:17
http://uupload.ir/files/bkfu_img_20200105_131732_643.jpg (http://uupload.ir/)

معنای این پرچم ها چیست؟

در مراسم تشییع پیکر سپهبد سلیمانی و ابو مهدی المهندس قبایل عرب خوزستان پرچم های عشیره و قبیله خود را بهمراه آورده اند

وقتی قبایل عرب خوزستان علم و پرچم عشیره و قبیله خود را بلند میکنند این پیام را میدهند که ما آماده ایم و با تمام توان و قدرت و شرف و نفرات خود به میدان آمده ایم...‌.

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 13:20
http://uupload.ir/files/6avm_img_20200105_131935_663.jpg (http://uupload.ir/)

عذرخواهی بازیگر هالیوودی از مردم ایران

گروگان گرفته شده‌ایم

در ادامه واکنش چهره‌های سرشناس هنری به ترور سردار حاج قاسم سلیمانی توسط دولت ترامپ، یک بازیگر هالیوودی به نمایندگی از «۵۲ درصد مردم آمریکا» از مردم ایران عذرخواهی کرد.

مک‌گوان که یکی از مخالفان سرسخت ترامپ است در واکنش به اقدام تروریستی دولت آمریکا در به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی، در صفحه توئیتر خود با استفاده از هشتگ «به ایران نقل مکان کنید» جنجال آفرید.

او با استفاده از هشتگ «سلیمانی» در انتهای توئیت خود نوشت:

«ایران عزیز، ایالات متحده به کشور، پرچم و مردم شما بی‌احترامی کرده است. ۵۲ درصد از ما (مردم آمریکا) عمیقاً معذرت‌خواهی می‌کنیم.

ما با ملت شما صلح می‌خواهیم.

ما توسط یک رژیم تروریستی گروگان نگه داشته شده‌ایم.

نمی‌دانیم چطور باید فرار کنیم. لطفاً ما را نکشید».

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 13:23
http://uupload.ir/files/6rpl_img_20200105_132327_728.jpg (http://uupload.ir/)

پایگاه نظامی آمریکا در کنیا هدف قرار گرفت

منابع دولتی کنیا خبر دادند که گروه شبه‌نظامی «الشباب» سومالی به پایگاه نظامی آمریکا در کنیا حمله کرده است

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 13:28
http://uupload.ir/files/11t2_img_20200105_132850_826.jpg (http://uupload.ir/)

اسماعیل قاآنی فرمانده ی جدید نیروهای سپاه قدس طی پیامی اعلام کرد:

صبور باشید تا اجساد امریکایی ها را در سراسر خاورمیانه ببینید...

بابک 52
2020/01/05, 13:41
جناب بابک
پست هایتان با امضایتان هم خوانی ندارد
لطفا امضا خود را پاک کنید یا تعویض
سپاس

با سلام و احترام و با عرض شرمندگی از تاخیر در جواب شما که به زودی دلیل آن را در تاپیک خودم و تا دقایق دیگر اعلام میکنم ، به استحضار جنابعالی می رسانم که اتفاقا اینجانب با سابقه حدود 18 ساله در بورس بسیار بسیار ریسک می کنم و همیشه و همیشه تک سهم هستم با اینکه خطرات فراوانی دارد و خطر تک سهم شدن را پس از اطمینان از سهم مورد نظرم، به جان خریدارم .

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3893&page=14&p=793224#post793224

این صحبت شما را اصلا قبول ندارم و به نظر من نوسانگیری حتی 10 درصدی در چنین وضع سیاسی ارزش ندارد و عقلانی و منطقی نیست . چون این دیگر ریسک نیست بلکه در چنین وضع سیاسی بنده چنین ریسکی نمیکنم . در حالیکه ریسک تک سهم شدن و خیلی خیلی ریسکهای دیگر را قبول می کنم . بنده اتفاقا با اینکه تحلیل تکنیکال بلد نیستم ، ولی حس بازار خوانی بسیار بسیار عالی دارم و اکثرا در مسابقات اول می شدم ، تعداد بالایی از ستاره های اینجانب وقتی مدت مدیدی از این سایت رفته بودم ، بابت شرکت نکردن در مسابقات حذف شدند و بدون ستاره مجددا" به سایت وارد شدم.

حالا بحث ستاره اصلا مطرح نیست خواستم عرض کنم که بنده علاوه بر آنکه کلا آدم بسیار ریسک پذیری هستم ولی نه در چنین شرایطی، بازار خوانی خوبی هم دارم و من همین الان هم با وجود حمایتهایی از تعدادی از سهام، مجددا" می گویم که در هر گونه امکان فروش سهمتان و امکان نقد شدن ، لحظه ای درنگ نکنید و بازار در کوتاه مدت هیچ بالایی نخواهد داشت و بیایید و منطقی باشید . میشه به راحتی 10 الی 20 درصد بالاتر و در شرایط پایدار به بازار بورس ورود کرد و سود کسب گرد .

اگه نظرات استاد سجاد ملقب به orumbourse در در صفحه 42 تاپیکشان را هر فردی به درستی مطالعه کرده بود متوجه می شد که شاخص در 380000 واحد مقاومت سنگینی دارد !! و حتی نقد شده بود !! شاخص باید می ریخت به دلیل این مقاومت و این همه رشد که ریخت !

درود فراوان بر استاد سجاد عزیز که همیشه و همیشه نظراتشان به واقعیت پیوسته است ، چه پیشبینی هایشان توی قیمت سهام و چه شاخص کل

درود بر شما

البته هنوز من به اطمینان کامل نرسیده ام که این اصلاح کوتاه مدت شاخص تموم شده باشه نمیشه یه روز این مقدار حجم رو بزنه و بگیم اصلاح تموم شده.احتمالش خیلی کم هست که اصلاح در یه روز تموم شده باشه.
ولی اگر در مورد اصلاح حرف نزنیم با توجه به اینکه من اعتقاد دارم شاخص در موج سوم متوسط هست (برخلاف بقیه دوستان که اعتقاددارند شاخص در موج 5 هست) محدوده 380 تا 400 هزار میتونه هدف باشه البته برای موج سه .ممکنه موج 5 پس از طی موج چهار به واحد های 500 هم برسه ولی موج سه رو من در این محدوده میدونم.تا ببینیم چی پیش میاد.فعلا که درگیر این اصلاح هستیم.
البته اینم بگم (هر زمان هم گفتم)شاخص ایران دستوری هست به حرف من و شما نیست.با یه زنگ تلفن بالا پایین میشه

http://uupload.ir/files/hugx_09-18-2019_12-42-29_%D8%A8-%D8%B8.jpg

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3988&page=42

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 13:42
http://uupload.ir/files/vidf_img_20200105_133952_143.jpg (http://uupload.ir/)

نیویورک‌تایمز :

ترور ژنرال سلیمانی احتمالاً خروج آمریکا از عراق را تسریع می‌بخشد

کارکنان نفتی آمریکا از ترس وقوع جنگ میان آمریکا و ایران، از عراق گریخته‌اند.

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 14:18
دستور تیر الحشدالشعبی علیه پرنده‌های نظامی آمریکا

سازمان الحشدالشعبی عراق در استان «دیالی» دستور داد هر پرنده نظامی ناشناس اطراف مقرهای این سازمان هدف قرار گیرد.

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 14:22
http://uupload.ir/files/siui_img_20200105_142204_039.jpg (http://uupload.ir/)

واکنش تند مورگان فریمن، بازیگر مشهور آمریکایی در توئیتر به رییس جمهور آمریکا

دونالد ترامپ، تروریست است، کودک آزار است، نژادپرست است، دغل کار است، بزدل و دورغگو، متقلب و جنایتکار است.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور من نیست.

بابک 52
2020/01/05, 14:26
.....
جناب بابک 52 بی زحمت باز هم یه سری به این تاپیک بزنید ممنون:.thumbsupsmileyanim

با سلام . واقعا" سلام کردن در شروع هر پستی ادب هر فردی را می رساند . ای کاش همگان این موضوع را فرا گیرند!!

من مشکل پسورد آیدی ام جهت ورود به سایت را داشتم که ادمین محترم جناب آقای وحید 20 در جریان این امر هستند وگرنه خیلی زودتر جواب شما را میدادم !!

بنده خودم این تاپیک را ایجاد کرده ام ، چه دلیلی دارد به آن سر نزنم!!!

در ضمن زیاد شاد نباشید . هر گونه فرصت جهت فروش سهم در دیروز یا امروز فقط و فقط نعمت بود . زیاد به این حمایت از بازار خوشبین نباشید . با این وضع سیاسی بازار بورس در کوتاه مدت هیچ بالاییی ندارد و نوسانگیران هم سخت در اشتباهند و حتی نوسان ده درصدی این روزها ارزش ریسک کردن ندارد !!

هر چه حمایت کنند باز فروشنده هست . چون خیلی از صندوقها طبق دستور سهامدارهای تازه وارد مجبور به فروش هستند و ضمنا" خیلی ها هم به قول دوستان نوسانگیری می کنند که همین نوسانگیران هم موجب فشار فروش می شوند!!!

زیاد خوشحال نباشید . بازار بورس فعلا در کوتاه مدت هیچ بالایی ندارد . زمان بهترین قاضی هست !!! برنده فقط و فقط فردی هست که با سیو سود از بازار خارج شود . همیشه و همیشه می توان سود کرد .

شما تصور کردید بازار حمایت شد و از فردا مثل موشک رشد می کند که خندان هستید و تصور می کنید یه روزه بازار جمع شده؟

خیر بازار هیچ جا نمیره و هیچ بالایی نداره . بازار خیلی رشد کرده بود و فعلا در کوتاه مدت هیچ جا نمیره .

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3893&page=15&p=793629#post793629

ebiman
2020/01/05, 14:53
با سلام . واقعا" سلام کردن در شروع هر پستی ادب هر فردی را می رساند . ای کاش همگان این موضوع را فرا گیرند!!

من مشکل پسورد آیدی ام جهت ورود به سایت را داشتم که ادمین محترم جناب آقای وحید 20 در جریان این امر هستند وگرنه خیلی زودتر جواب شما را میدادم !!

بنده خودم این تاپیک را ایجاد کرده ام ، چه دلیلی دارد به آن سر نزنم!!!

در ضمن زیاد شاد نباشید . هر گونه فرصت جهت فروش سهم در دیروز یا امروز فقط و فقط نعمت بود . زیاد به این حمایت از بازار خوشبین نباشید . با این وضع سیاسی بازار بورس در کوتاه مدت هیچ بالاییی ندارد و نوسانگیران هم سخت در اشتباهند و حتی نوسان ده درصدی این روزها ارزش ریسک کردن ندارد !!

هر چه حمایت کنند باز فروشنده هست . چون خیلی از صندوقها طبق دستور سهامدارهای تازه وارد مجبور به فروش هستند و ضمنا" خیلی ها هم به قول دوستان نوسانگیری می کنند که همین نوسانگیران هم موجب فشار فروش می شوند!!!

زیاد خوشحال نباشید . بازار بورس فعلا در کوتاه مدت هیچ بالایی ندارد . زمان بهترین قاضی هست !!! برنده فقط و فقط فردی هست که با سیو سود از بازار خارج شود . همیشه و همیشه می توان سود کرد .

شما تصور کردید بازار حمایت شد و از فردا مثل موشک رشد می کند که خندان هستید و تصور می کنید یه روزه بازار جمع شده؟

خیر بازار هیچ جا نمیره و هیچ بالایی نداره . بازار خیلی رشد کرده بود و فعلا در کوتاه مدت هیچ جا نمیره .

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3893&page=15&p=793629#post793629

ببخشید یعنی من هر پستی که میزارم باید یک بار سلام بالایش بگذارم . در ضمن برای همین سلام را در امضایم گذاشته ام که امثال شما حمل بر بی ادبی نکنید . هر چند که با یک سلام کردن یا نکردن نمی توان نشان داد که با ادب هستیم . بعد هم بنده همین امروز کلی از سهامم را تبدیل به فولاد کردم در قیمت های پایین و در افزایش سرمایه شرکت می‌کنم. شما نگران خودتان باشید و سهام خودتان !
تا جایی که بنده از پست های شما یاد دارم همیشه در حال گفتن همین حرف ها و هشدار برای رشد زیاد بازار و توصیه به خروج از بازار می کرده اید . حالا نمی دانم پشت این حرفها چی هست . انشالله که به قول خودتان از روی خیرخواهی باشد

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 14:57
فوری

سخنگوی وزارت خارجه ایران از یک خبر برجامی مهم که امشب اعلام خواهد شد خبر داد

عباس موسوی:

در خصوص گام پنجم کاهش تعهدات برجامی ایران اقداماتی آماده شده بود ولی با توجه به تحولات جاری که در آن به سر می‌بریم امشب جلسه مهمی برگزار خواهد شد در خصوص گام پنجم که گام هایی که طراحی شده بود تحت الشعاع خودش قرار می‌دهد.

او گفت: در عالم سیاست همه پدیده‌ها به هم مرتبط است. من فکر میکنم اتفاقی که امشب می افتد و تصمیمی که گرفته می‌شود معلوم می‌کند خط مشی ایران در خصوص برجام چه خواهد بود.

باید هر چه زودتر از برجام که باعث تورم 400 درصدی و به زمین ریختن خون شهید سلیمانی شد زودتر خارج شد

برجام نجس

mhjboursy
2020/01/05, 14:59
http://uupload.ir/files/d9qb_img_20200105_010131.jpg (http://uupload.ir/)

ناو "یو اس اس باتان" با حدود 2200 تفنگدار دریایی به سمت خلیج فارس تغییر مسیر داده است.

الحمدلله اهداف خودشون دارن میان
https://i.vgy.me/H4MJRZ.png

؟؟؟؟؟

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 15:17
محمد حسین منبع خبر و کانالی که خبر میزاری مهمه

خبر فوری زیر نظر دولته و اخباری که بنده انتخاب میکنم و تو این تاپیک قرار میدم از خبرگزاری ها و کانال های موثق نزدیک به سپاهه

تو همین کانال خبر فوری هزار تا خبر وجود داره که گرایش خبر هاشون سمت و سوی اصلاح طلبان داره که تو 10 تاش یکیش واقعیت نداره

از یک اتفاق میشه 10 مدل خبر بیرون داد

مهم شنونده است که باید عاقل باشه

بابک 52
2020/01/05, 15:29
با تصمیم هیات مدیره سازمان بورس:

هر ۴ بورس ایران فردا تعطیل شدند/ دعوت از همه فعالان بازار سرمایه به حضور

با تصمیم هیات مدیره سازمان بورس و در پی مصوبه هیات دولت، هر ۴ بورس ایران فردا دوشنبه تعطیل شدند و از همه فعالان دعوت شد تا در تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی حضور داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی مصوبه امروز هیئت دولت مبنی بر تعطیلی فردا و سه شنبه در دو استان تهران و کرمان و با هدف حضور اقشار مختلف مردم برای مشارکت در مراسم تشییع و تجلیل از سردار شهید قاسم سلیمانی ، هیات مدیره سازمان بورس ساعتی پیش تشکیل جلسه داد.

براساس این گزارش، نهاد ناظر بازارسرمایه تصمیم گرفت به منظور ابراز همدردی با اندوه از دست دادن سردار شهید سلیمانی و فراهم کردن حضور فعالان بازار سرمایه و اعلام همبستگی با دیگر اقشار و آحاد مردم ، فردا دوشنبه بورس های اوراق بهادار تهران ، فرابورس ، بورس کالا و بورس انرژی تعطیل شود .

قرار است دقایقی دیگر اطلاعیه رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار در این مورد صادر شود .

در این رابطه یاسر فلاح با تایید این خبر به بورس پرس اعلام کرد: تا دقایقی دیگر اطلاعیه رسمی سازمان بورس در مورد تعطیلی هر 4 بورس ایران منتشر می شود.

علی صحرایی هم به بورس پرس گفت: با این تصمیم از همه فعالان بازار سرمایه دعوت می شود در مراسم تشییع این سردار بزرگ حضور داشته باشند .

پیش از این نیز مجلس اقدام به لغو جلسه فردا کرده بود و جامعه انجمن‌های اصناف و بازار هم از تعطیلی بازار‌های تهران و سراسر کشور در روز دوشنبه خبر داده بود.

در این رابطه سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: این تصمیم پیرو اعلام دولت و به منظور حضور اقشار مختلف مردم در آئین تشییع و تجلیل از مقام والای سردار سرافراز شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهید اتخاذ شده و از اقشار مختلف مردم به خصوص فعالان بازار سرمایه برای حضور در مراسم تشییع و تجلیل از چهره بین‌المللی مقاومت شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی دعوت به عمل می آید.

http://boursepress.ir/news/142156/%D9%87%D8%B1-%DB%B4-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D8%A7-%D8%AA%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%D9%87-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1

mhjboursy
2020/01/05, 16:16
https://i.vgy.me/H4MJRZ.png

؟؟؟؟؟
تویش که نوشته از «العالم» نقل قول کرده.
بگذارید ببینم...
https://fa.alalamtv.net/ (https://fa.alalamtv.net/)
بلی... همان اول تارنمایشان گذاشته‌اند:
https://i.vgy.me/1GfHZX.png

ebiman
2020/01/05, 16:49
ببخشید یعنی من هر پستی که میزارم باید یک بار سلام بالایش بگذارم . در ضمن برای همین سلام را در امضایم گذاشته ام که امثال شما حمل بر بی ادبی نکنید . هر چند که با یک سلام کردن یا نکردن نمی توان نشان داد که با ادب هستیم . بعد هم بنده همین امروز کلی از سهامم را تبدیل به فولاد کردم در قیمت های پایین و در افزایش سرمایه شرکت می‌کنم. شما نگران خودتان باشید و سهام خودتان !
تا جایی که بنده از پست های شما یاد دارم همیشه در حال گفتن همین حرف ها و هشدار برای رشد زیاد بازار و توصیه به خروج از بازار می کرده اید . حالا نمی دانم پشت این حرفها چی هست . انشالله که به قول خودتان از روی خیرخواهی باشد

در ضمن امروز سهم بزرگی مثل فولاد اگر بازار فقط 10 دقیقه دیگه باز بود حتما با صف خرید می بست یا مثلاً تپکو پس از 550 میلیون خرید و فروش سهم با صف خرید بست پس این بازار با این همه حمایت همه جانبه جای نگرانی ندارد . اگر بالفرض فولاد یک منفی هم بخوره من با خرید امروزم یر به یر میشم . ولی نکته ای که برای بنده جالبه اگر شما واقعا طبق گفته خودتان نه پول دارید نه سهام پس اینجا چکار می کنید . من اگر یک موقعی در شرایط شما باشم به کارهای دیگه ام می رسم نه اینکه بیام اینجا جو میدم اونم فقط توی منفی ها !

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 19:31
محمد حسین همون کانال که خبر اول گذاشته بود خبر خبرگزاری العالم رو تایید کرد

خبرها متناقضه

هیچ معلوم نیست قصد لشگر کشی دارند یا فرار

در هر صورت به نظرم اگه آمریکا یی ها بیان جلو خودکشی کردند

و رفتنشون هم دردی ازشون دوا نخواهد کرد

ایرانی ها بسیار باهوش عمل خواهند کرد و ضربه رو به جایی میزنند که آمریکا فکرش نکنه

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 20:33
http://uupload.ir/files/5mlf_img_20200105_203055_013.jpg (http://uupload.ir/)

امریکا انتقام سخت رو خوب درک کرده که جون ژنرال هاش رو برای معامله اورده.

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 20:45
«نوری‌زاده» فعال سلطنت‌طلب:

ایران ۱۰۰ ژنرال آمریکایی را هم بکشد، به اندازه قاسم سلیمانی نمی‌شود

ali_nostro
2020/01/05, 20:59
کاهش تعهدات ایران در برجام
داستان FATF
تنشهای خاورمیانه
رشد شاخص
هجوم بازار به سمت دلار و سکه
نزدیک شدن به اخر سال و فروش حقوقی ها
..
اینا همه یعنی من سهم اگر هم بخرم در کوتاه مدت فقط به دید نوسان چندساعته! یا نهایت دو روزه!

بعد از ویرایش: عدم خروج نیروهای آمریکایی از عراق در آینده ایضا

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 21:09
http://uupload.ir/files/vzwx_img_20200105_211005_120.jpg (http://uupload.ir/)

راز "بسم الله الرحمن الرحیم" ها

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 21:57
http://uupload.ir/files/86j0_img_20200105_220022_116.jpg (http://uupload.ir/)

برجام تموم شد

گام پنجم؛ تقریبا پایان برجام . . .

برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران دیگر با هیچ محدودیتی در حوزه عملیاتی (شامل ظرفیت غنی سازی، درصد غنی سازی، میزان مواد غنی شده، و تحقیق و توسعه) مواجه نیست و منبعد برنامه هسته ای ایران صرفا بر اساس نیازهای فنی خود پیش خواهد رفت

فقط ۶ سال کشور رو عقب انداختین

سایه جنگ بیشتر شد

سردارها هم رفتند

بنزین

دلار

معیشت مردم

بله مقصرش شما خائن های اصلاح طلبید

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 23:07
http://uupload.ir/files/4knj_img_20200105_230502_346.jpg (http://uupload.ir/)

سورپرایز هکرهای ایرانی برای دوست داران سردار دلها شهید سردار سلیمانی

پیج همسر و دختر ترامپ پر از عکسهای پرچم ایران و حاج قاسم سلیمانی

یاد این جمله افتادم:

«ما اگر بخواهیم از این هم نزدیک تر خواهیم آمد»

امضاء سردار سلیمانی

meysam_sh_2020
2020/01/05, 23:18
http://uupload.ir/files/4knj_img_20200105_230502_346.jpg (http://uupload.ir/)

سورپرایز هکرهای ایرانی برای دوست داران سردار دلها شهید سردار سلیمانی

پیج همسر و دختر ترامپ پر از عکسهای پرچم ایران و حاج قاسم سلیمانی

یاد این جمله افتادم:

«ما اگر بخواهیم از این هم نزدیک تر خواهیم آمد»

امضاء سردار سلیمانی

من الان رفتم چنین نبود پیجش!

roya123
2020/01/05, 23:31
دیگه زیادی دارن دروغ سوروغ پخش میکنن همه جا
بسه دیگه
سردار شهید شد. تموم شد.
چقدر شلوغش میکنید بورس هر روز میریزه:D
عامو نمیدونم به کی گیر بدم خب
ای بابا.... نمیزارن یه سود خوش از گلومون پایین بره

Aiming
2020/01/05, 23:38

http://uupload.ir/files/u9og_22.jpg (http://uupload.ir/)

این قسمتی که با فلش مشخص شده اگر کلیک کنید صحت داره..

roya123
2020/01/05, 23:41
http://uupload.ir/files/u9og_22.jpg (http://uupload.ir/)

این قسمتی که با فلش مشخص شده اگر کلیک کنید صحت داره..

تو عکسا نگاه کنید...
52 نقطه حیاتی خیلی باحال بود.
کلی نقطه قرمز گذاشتن رو این اخبارگوی بیچاره آقای حیاتی :))

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 23:49

منم رفتم دیدم تو همون تایمی که گذاشتم تا هشت 9 دقیقه بود

ولی دوباره برگشت به حالت قبل

مطمئنا آمریکا یی ها اجازه نمیدن هک یک سایت یا حساب کاربری اشخاص مهمشون برای ساعت ها طول بکشه

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 23:51
اصابت 2 راکت به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد

رسانه ها نزدیک به آمریکا میگویند در این حمله راکتی دو نظامی آمریکا زخمی شدند

تیدی پیور اصل
2020/01/05, 23:59
http://uupload.ir/files/r4ul_img_20200105_235854_665.jpg (http://uupload.ir/)

اگر انتقام نگیریم جنگ می‌شود

ایران به دنبال انتقام از آمریکاست؛ تجربه تاریخی نشان داده که انتقامِ سخت مانع از جنگ‌افروزی می‌شود و سکوت در برابر حمله و واکنش منفعلانه، زمینه‌ساز جنگ است.

مسئولان سیاسی و نظامی ایران بر انتقام سخت از آمریکا تاکید دارند. در این بین اما یک خط فریب رسانه‌ای تبلیغ می‌کند که انتقام، آغازگر یک جنگ خواهد بود. سوال این است که انتقام‌ ایران، آغازگر جنگ خواهد بود یا اینکه انتقام مانع از وقوع جنگ و عامل بازدارنده در برابر ترامپ و اقدامات دولت وی است؟

تجربه تاریخی نشان داده است که این اقدام، سرآغاز اقدامات بعدی آمریکا در صورت عدم پاسخگویی ایران خواهد بود

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 00:02
http://uupload.ir/files/123n_img_20200106_000258_768.jpg (http://uupload.ir/)

نظر وزیر خارجه ایران در زمان پهلوی در خصوص حاج قاسم سلیمانی

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 01:34
آمریکا از ترس انتقام ایران

از طرق دیپلماتیک و غیردیپلماتیک از ایران درخواست می کند خواهشا بزن ولی زیاد محکم نزن

یکی از طرق غیردیپلماتیک دستور آمریکا به انگل ها و شپش هایی بنام اصلاح طلبان بود

که در بیانیه ای با ۶۰ امضا، مانند عربستان سعودی از ایران خواسته اند در مقابل جنایت وحشیانه آمریکا خویشتندار باشد

ADLER
2020/01/06, 01:42
.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 01:54
ی فحش بنذاز زمین

صاحبش میاد برمیداره

mhjboursy
2020/01/06, 02:46
ببینید طالبان چه گفته!
/.:blinksmiley.:/
https://i.vgy.me/JDUNg7.png

mhjboursy
2020/01/06, 02:48
المیادین: تهران میانجیگیری هیات عمانی را نپذیرفت

mhjboursy
2020/01/06, 04:03
Washington (CNN)Three Americans were killed in Sunday's terror attack in Kenya.

The Americans -- a US service member and two civilian contractors working for the Defense Department -- were killed in the attack carried out by Al-Shabaab, US Africa Command, which is responsible for military relations with nations on the continent, confirmed to CNN. Two DOD members wounded in the attack are now in stable condition and are being evacuated, Africa Command said.
The attack occurred at a Kenya Defense Force in Manda Bay, Kenya. Sources have previously told CNN that the base was used by US Special Operations forces working with the Kenyans.
Africa Command said the US uses the airfield for missions such as providing training to African allies, responding to crises and protecting US interests in the region.

The names of those who were killed and wounded have not been released.
"Our thoughts and prayers are with the families and friends of our teammates who lost their lives today," US Army Gen. Stephen Townsend, commander, US Africa Command, said in a statement. "As we honor their sacrifice, let's also harden our resolve. Alongside our African and international partners, we will pursue those responsible for this attack and al-Shabaab who seeks to harm Americans and U.S. interests. We remain committed to preventing al-Shabaab from maintaining a safe haven to plan deadly attacks against the U.S. homeland, East African and international partners."
Al-Shabaab has previously pledged allegiance to Al Qaeda.
As CNN reported earlier Sunday US and Kenyan aircraft, both rotary and fixed-wing, were damaged in the attack, Africa Command now says six contractor-operated civilian aircraft were damaged to some degree.
US authorities provided more details about the brazen attack which involved indirect and small arms fire. They said forces from Kenya Defense forces as well as those from US Africa Command fought back the attack after an initial penetration of the perimeter of the facility.
"The work that our U.S. forces are doing in East Africa bolsters partnerships, counters malign influence, and maintains critical pressure on terrorist networks," Townsend said. "Our efforts directly contribute to counterterrorism, maritime surveillance, and intelligence sharing missions with our Kenyan partners. This activity enables enhanced security and stability in the region and for America."
This story has been updated with additional developments Sunday.
CNN's Carma Hassan contributed to this report.

گفته در کنیایک عضو سرویس و دو تا غیر نظامی کشته شده‌اند و دو تا هم مجروح شده‌اند. ولی اسامی اینها را هنوز اعلام نکرده‌اند.

mhjboursy
2020/01/06, 04:36
♦️اردوغان: ترور فرمانده ارشد ایران هرگز نمی‌تواند بدون واکنش باقی بماند

رئیس‌جمهور ترکیه:
🔹کشتن فرمانده ارشد یک کشور، بی‌پاسخ نمی‌ماند
🔹ترکیه با مداخله خارجی مخالف است و حمله اخیر آمریکا در بغداد را هم در همین چارچوب می‌بیند.
🔹من به روحانی و ترامپ گفتم از خود خویشتنداری نشان دهند
🔹ترور سلیمانی ثبات و امنیت منطقه را تهدید می‌کند.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 13:15
مقام آمریکایی:

نیروی موشکی ایران در بالاترین سطح آماده باش قرار گرفته است.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 14:37
آمریکا از بیم واکنش ایران، نیرو وارد جنوب یمن کرد

منابع آگاه می‌گویند، آمریکا در اقدامی پیش‌دستانه و از بیم پاسخ ایران به ترور سپهبد سلیمانی

به صورت محرمانه نیرو وارد عدن کرده تا از منافعش در تنگه «باب المندب» حمایت کنند.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 14:57
http://uupload.ir/files/vayd_img_20200106_145728_196.jpg (http://uupload.ir/)

به گزارش رسانه های عربی

ژنرال استیون تاونسند فرمانده چهارستاره فرماندهی آمریکا در کنیا کشته شده است.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 15:12
http://uupload.ir/files/jhn6_img_20200106_134751_658.jpg (http://uupload.ir/)

واکنش کمدین معروف آمریکایی به اعلام جایزه ۸۰ میلیونی برای سر ترامپ:

ما این کار را برای نصف این پول هم انجام می‌دهیم!

او همچنین عکسی را در صفحه توئیترش منتشر کرد که در آن سر ترامپ را به دست گرفته بود

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 16:51
سفیر آمریکا جانش را برداشت و از منطقه فرار کرد

سفیر آمریکا در افغانستان استعفا کرد

نیویورک تایمز به نقل از وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد:

« جان باس»، سفیر واشنگتن در افغانستان پس از ۲ سال خدمت در کابل به شکلی فوری سمت خود را رها کرد.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 17:03
http://uupload.ir/files/esxe_img_20200106_170327_140.jpg (http://uupload.ir/)

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 17:11
صد رحمت به خواجه های حرمسراهای قاجار

تاجزاده و خاتمی و مزروعی و حجاریان و سلحشوری و... یک بیانیه نوشتند و ضمن انتقاد از آمریکا برای ترور سردار سلیمانی, گفتند:

"ما همچنین مسؤلان کشورمان را به پرهیز از افتادن در دامی که جنگ‌سالاران امریکایی و اسرائیلی برای ایجاد اختلال در روند طبیعی تحولات در ایران و گسترش بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه و فروش سلاح بیشتر پهن کرده‌اند، دعوت می‌کنیم و از آنها می‌خواهیم با این جنایت مصیبت‌بار، هوشیارانه و همه‌جانبه مواجه شوند و حفظ امنیت عمومی و ملی و نیز آبادانی و رفاه ملت را بر هر موضوع دیگری اولویت دهند."

احتمالا در آینده و در مقاطع مختلف این بیانیه ها را خواهند نوشت.

بعد از حمله آمریکا به کشور و بمباران تاسیسات نفتی و بنادر و نیروگاهها و شهرها و...

ما تعدادی از افراد زنده مانده پس از حمله آمریکا ضمن انتقاد از آمریکا بخاطر استفاده از بمبهایی که یک کم درد داشت

از مسئولان کشور میخواهیم در دام جنگ طلبها نیفتند و از فرصت باقی مانده برای گفتگو استفاده کنند و توان خود را برای بهبود وضعیت معیشتی همین چهارتا ایرانی زنده مانده صرف کنند.

حالا پالایشگاه و چاه نفت و اینها که مهم نیست... هیزم میریزم توی تنور گرم میشویم دیگر."

بعد از حمله آمریکا و به بردگی بردن پسران و برادران این امضاکنندگان بیانیه:

ما جمعی از اصلاحطلبانِ بی برادر شده ضمن انتقاد از آمریکا بخاطر به بردگی بردن آن تعداد از برادران و پسرانمان که زیر سن قانونی برای کار بودند از سازمان جهانی کار میخواهیم نسبت به پرداخت حقوق این افراد از جمله بیمه, مرخصی, سنوات و... نظارت داشته باشد.

همچنین از مسئولان کشور هم میخواهیم به فکر انتقام نبوده و بجای افتادن در دام جنگطلبان برای همین تعداد افراد باقی مانده شغل ایجاد کند."

بعد از حمله آمریکا و دزدین نوامیس اینها و فروش در بازاری جلوی کاخ سفید:

ما جمعی از بی ناموس شده ها ضمن انتقاد از آمریکا بخاطر اینکه نوامیس ما را مثل گوسفند ریخته در هواپیمای باری و برده

و حتی بلیط اکونومی هم برای آنها نگرفته, از سازمان ملل میخواهیم که آمریکا را لااقل ملزم به استفاده از ابزار جلوگیری از بارداری کند.

ضمنا به ملت میگوییم که اگر خودمان نوامیسمان را داده بودیم آمریکا مجبور به کار زشتِ دزدی نوامیس نمیشد چرا که دزدی در همه فرهنگها کار بدی است

همچنین از مسئولان کشور میخواهیم یک وقت به فکر جنگ و اینها نیفتند

ناموس خودمان بوده, دادیم رفت... به شما چه. شما فقط مراقب باشید در دام جنگ طلبها نیفتید.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 17:12
سید ممد خاتمی از ترس بچش که فرستاده آمریکا اینجا حاضره هر شکری بخوره

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 17:36
گردان‌های حزب الله عراق: پایگاه هوایی آمریکا را به ویرانه تبدیل می کنیم

گردان های حزب الله عراق تهدید کرد اگر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بر باقی ماندن در عراق اصرار کند

پایگاه هوایی آمریکا در عراق را به ویرانه تبدیل خواهد کرد.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 17:39
رسانه آمریکایی:

نمی‌دانیم ایران چگونه پاسخ خواهد داد اما می‌دانیم آن پاسخ خوار کننده است

ایرانی ها استاد جنگ های نامتعارف هستند

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 17:47
اردشیر زاهدی از انقلاب دفاع میکنه و صادق زیباکلام از پهلوی

خلاصه

وضعیت جوری شده حاضرم

زیباکلام رو بدیم اردشیر زاهدی رو بگیریم

۲ تا پفکم روش

http://uupload.ir/files/pl0g_img_20200106_174533_154.jpg (http://uupload.ir/)

واکنش منشوری اردشیر زاهدی

(داماد سابق شاه، وزیر خارجه و سفیر ایران در آمریکا در دوران پهلوی دوم) به تهدیدات ترامپ

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 17:56
http://uupload.ir/files/2npu_img_20200106_175614_142.jpg (http://uupload.ir/)

ما ترکها یه مثل داریم که میگه

اولماق اولماق دی بو نه خرائل داماقدی

نمیشه به فارسی عینا معادلشو گفت و اصل مطلب رو ادا کرد

ولی وقتی بکار میره که دشمن داره ما رو میزنه و تحقیر و تهدید هم میکنه

میگه اگه قرار بمیریم این دیگه چه دست و پا زدنه

باید بزنیم دهن دشمنو صاف کنیم حتی به قیمت جونمون

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 18:02
سی‌ان‌ان:

روش‌های بسیاری برای زدن ضربه نظامی به آمریکا وجود دارد

کارشناسان نظامی به CNN گفتند:

آمریکا از سنگاپور تا جیبوتی، بحرین تا برزیل، آمریکا حدود ۸۰۰ پایگاه نظامی و تأسیسات لجستیکی دارد.

روش‌های بسیاری برای ضربه زدن به نظامیان آمریکا وجود دارد و شما نمی‌توانید از همه آن‌ها محافظت کنید.

ایران از طریق شبکه‌های مخفی خود، دسترسی جهانی دارد.

نیروی دریایی آمریکا ۲۹۳ کشتی قابل استقرار دارد که هرکدام هدف احتمالی محسوب می‌شوند.

رادین1
2020/01/06, 19:13
چیزی که من تا الان از مسئولین دیدم ! فقط تهدید است . که صد البته امری کاملا عادی است . اگر واقعا قصدی بر واکنش مستقیم داشتند . همین الان نیروهای آمریکایی در عراق و افغانستان و کویت و خلیج فارس حضور دارند و براحتی در تیررس هستند . چطور با پرتاب موشک ازایران داعش در سوریه زده شد آیا الان نمیشه با همون موشک نزدیکترش را در عراق و افغانستان و کویت و خلیج فارس زد؟؟؟ به نظرم قطعا امکان پذیر است . لیکن مسئولین به گونه دیگری می اندیشند و آنطور که از صحبتها و سخنان پیداست قصدی برای پاسخگویی مستقیم وجود ندارد حتی دختر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی هم گفتند عمویم شیخ نصرالله انتقام می گیرد!

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 19:21
http://uupload.ir/files/6ow5_img_20200106_192228_236.jpg (http://uupload.ir/)

رادین1
2020/01/06, 19:31
اگر امروز احمدی نزاد رییس جمهور بود ! آیا آمریکا جسارت انجام چنین اقدامی را داشت ؟ بسیار بعید می دانم .

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 19:38
اگر امروز احمدی نزاد رییس جمهور بود ! آیا آمریکا جسارت انجام چنین اقدامی را داشت ؟ بسیار بعید می دانم .

هر چند به اقتصاد تر زد ولی وطن فروش نبود

هم وزن هیکلش وجود داشت

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 21:56
فقط یک احمقی مثل ترامپ میتونست کاری کنه که

وا داده ای مثل محمود صادقی که چهارسال

خودشو واسه برجام و... کشت

هم به این نتیجه برسه که باید از NPT خارج شیم

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 21:57
http://uupload.ir/files/9ei1_img_20200106_215458_985.jpg (http://uupload.ir/)

فقط یک احمقی مثل ترامپ میتونست کاری کنه که

وا داده ای مثل محمود صادقی که چهارسال

خودشو واسه برجام و... کشت

هم به این نتیجه برسه که باید از NPT خارج شیم

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 22:01
http://uupload.ir/files/f2rm_img_20200106_220059_995.jpg (http://uupload.ir/)

اینجوری که مسئولین آمریکایی دارن از ترس استعفا میدن

آخرش ترامپ و پمپئو میمونن و تاجزاده و بیمقدار

meisam317
2020/01/06, 22:28
وضعیت بورس آمریکا ۱۶دی:: قرمز تر از ایران
http://uupload.ir/files/scm8_mytradingslife-20200106-0001.jpg (http://uupload.ir/)

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 23:30
http://uupload.ir/files/9mbr_img_20200106_232719_454.jpg (http://uupload.ir/)

منظور روحانی این بوده که در صورت انجام واکنش از سوی آمریکایی‌ها بعد از انتقام گیریِ ایران

انتقام ۲۹۰ سرنشین ایرباس خود را نیز از آنها خواهیم گرفت و...

اما متاسفانه توییت روحانی بیش از تهدید آمریکایی‌ها

حس تحقیر حامیان انتقام‌گیریِ سخت را به خواننده منتقل میکند

کاش اگر روحانی نمی‌تونه با جسارت بیشتری اظهار نظر کنه ، یا پاسخ به یاوه گویی‌های ترامپ بده لااقل ادمین‌های اکانت‌هاش عوض کنه تا بیش از این گل به خودی نزنند

ابشار
2020/01/06, 23:34
هیچ خبری از انتقام نخواهد شد قبلا هم گفتم فقط باید زود جو را ارام کنن وتموم

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 23:37
http://uupload.ir/files/8blo_img_20200106_233522_643.jpg (http://uupload.ir/)

وحشت نتانیاهو از انتقام سخت ایران؛ وارد دعوای ایران و آمریکا نمی‌شویم!

کانال ۱۳ تلویزیون اسرائیل:

نتانیاهو در نشست کابینه گفته اسرائیل در ترور سردار «قاسم سلیمانی» نقشی نداشته و «این یک
اتفاق آمریکایی است و ما باید از آن بیرون بمانیم.»

مقام‌های امنیتی حاضر گفته‌اند که در حال حاضر احتمال حمله ایران به اسرائیل اندک است.

به عقیده مقام‌های اسرائیلی، ایران بعد از مراسم‌های سوگواری، در مورد پاسخ به ترور تصمیم می‌گیرد.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 23:39
http://uupload.ir/files/rbg_img_20200106_233925_938.jpg (http://uupload.ir/)

افت سود اوراق قرضه آمریکا امروز هم ادامه یافت

تداوم تنش‌ها بین آمریکا و ایران باعث شد تا سود اوراق خزانه‌داری این کشور مجدداً افت کند.

هجوم سرمایه‌گذاران به سرمایه‌های امن نظیر اوراق بهادار و طلا باعث شده است تا قیمت اوراق قرضه بالا رفته و سود آن پایین بیاید.

تیدی پیور اصل
2020/01/06, 23:44
فوری

آمریکایی ها با خروج از عراق طی چند هفته آینده موافقت کردند.

این سند دررسانه های عراقی منتشر شده است ‌و دولت عراق آن را رسما تایید نکرده است

sooroosh1315
2020/01/06, 23:59
ی سریا میگن هماهنگ شده بوده و ایران هم 2 تا از پایگاه های امریکا رو میزنه (که تجهیزات خاصی داخلش نیست) وداستان تموم میشه......خیلی مسخره اس اگر اینجور بشه

سردار دلها و قهرمان ملی رو زدن.....تمام مردم ایران رو سیاه پوش کردن....همه تو دلشون پر از غم هست .....بورس هم که از ی طرف دیگه ریخته.....بعد کلا دوتا پایگاه ؟

کمتر از نابودی اسراییل اصلا مردمو تسکین نمیده.

arman36
2020/01/07, 00:03
ی سریا میگن هماهنگ شده بوده و ایران هم 2 تا از پایگاه های امریکا رو میزنه (که تجهیزات خاصی داخلش نیست) وداستان تموم میشه......خیلی مسخره اس اگر اینجور بشه

سردار دلها و قهرمان ملی رو زدن.....تمام مردم ایران رو سیاه پوش کردن....همه تو دلشون پر از غم هست .....بورس هم که از ی طرف دیگه ریخته.....بعد کلا دوتا پایگاه ؟

همین جوگیری افرادی مثل شما کشورمونو ۱۵۰۰ سال به عقب انداخته
ادم عاقل تو این وضعیت بد اقتصادی نمیاد بخاطر یکنفر جنگ جهانی سوم را بندازه
شما فکر میکنی اسراییل بزنی اونا نگات میکنن؟شک نکن انگلیس و فرانسه و امریکا پشتشن و ده برابر بهمون ضربه میزنن نفست از جای گرم درمیادگلم

sooroosh1315
2020/01/07, 00:09
همین جوگیری افرادی مثل شما کشورمونو ۱۵۰۰ سال به عقب انداخته
ادم عاقل تو این وضعیت بد اقتصادی نمیاد بخاطر یکنفر جنگ جهانی سوم را بندازه
شما فکر میکنی اسرایل بزنی اونا نگات میکنن؟شک نکن انگلیس و فرانسه و امریکا پشتشن و ده برابر بهمون ضربه میزنن نفست از جای گرم درمیادگلم

من ی چیز دیگه میگم

سردار دلها رو 2 شب ترور کردن و ترامپ هم 2 شب توییتش رو زد

ما الان 3 روز وقت دادیم تا اینجا 15 درصد ریخت بازار

حالا ما فردا شب پاسخ می دیم تا اونجا که د جریانم

دوباره هفته بعد بازار سرخی انتقام ما رو داره

بعدش یکی دوماه می خوان فحش توییتری بدن به هم

بعدش سید حسن انتقام جزیی بگیره

بعدش دوباره تویت بازی بشه

هدف اول و اخر انقلاب ما نابودی اسراییل هست

مرگ یبار شیون هم یبار .....تا تنمون داغه بریم دعواها رو بکنیم و بیام .... نه جنگ فرسایشی مضخرف 1000 ساله اخرشم نه اسراییل نابود بشه نه چیزی

arman36
2020/01/07, 00:13
من ی چیز دیگه میگم

سردار دلها رو 2 شب ترور کردن و ترامپ هم 2 شب توییتش رو زد

ما الان 3 روز وقت دادیم تا اینجا 15 درصد ریخت بازار

حالا ما فردا شب پاسخ می دیم تا اونجا که د جریانم

دوباره هفته بعد بازار سرخی انتقام ما رو داره

بعدش یکی دوماه می خوان فحش توییتری بدن به هم

بعدش سید حسن انتقام جزیی بگیره

بعدش دوباره تویت بازی بشه

هدف اول و اخر انقلاب ما نابودی اسراییل هست

مرگ یبار شیون هم یبار .....تا تنمون داغه بریم دعواها رو بکنیم و بیام .... نه جنگ فرسایشی مضخرف 1000 ساله اخرشم نه اسراییل نابود بشه نه چیزی

با قسمت اخر حرف موافقم اینا همش فیلمه اسراییل و امریکا همش بازی سیاسی هست همیشه باید یه دشمنی باشه تا همچی گردن اون بندازن تا وقتی این نظام هست پایه نظام بر مرگ برامریکا و اسراییل بسته شده تا راحت بتونن جیب ملتو خالی کنن و هربلایی سرشون اومد بگن کار امریکاست

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 00:16
همین الان ناتو میگه تو ترور سردار ما هیچ دخالتی نداشیم و خودش خیس کرده و اسرائیل هم که اولش طرف آمریکا رو گرفته بود پشت آمریکا رو خالی کرده و خودش قهوه ای کرده

این دفعه مثل هشت سال جنگ عراق نیست که کل دنیا بخواد بیاد پشت آمریکا

تو اون 8 سال ایران سیم خاردار هم نداشت ولی الان داستان فرق کرده

بعید میدونم کشور های اروپایی خودشون قاطی جنگ کنند

کریس گاردنر
2020/01/07, 00:49
مارک اسپر:واشنگتن هیچ برنامه ای برای خروج از عراق ندارد.

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 00:59
http://uupload.ir/files/sq0u_img_20200107_005857_742.jpg (http://uupload.ir/)

فارن پالسی:

دولت ترامپ ورود محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران را برای سخنرانی در جلسه شورای امنیت سازمان ملل ممنوع کرد

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 01:41
http://uupload.ir/files/2vxe_img_20200107_014026.jpg (http://uupload.ir/)

قاتل هزاران انسان بیگناه

قاتل سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

برای کشتن این قاتل و جانی بالفطره مبلغ ۸۰ میلیون دلار توسط مردم ایران جمع آوری و پرداخت می شود.

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 01:45
http://uupload.ir/files/ruzb_img_20200107_014434_707.jpg (http://uupload.ir/)

ورود یک کاروان های نظامی ایالات متحده به کمپ تاجی، شمال بغداد.

همزمان پرواز متعدد هلیکوپترهای آپاچی ارتش ایالات متحده بر فراز این کمپ نظامی

آمریکا در حال انتقال اسناد محرمانه و خروج از این کمپ میباشد

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 03:00
http://uupload.ir/files/g07_img_20200107_025915_255.jpg (http://uupload.ir/)

ملت شریف ایران یادتون هست...

آمریکا چقدر دنبال کاهش برد موشکهای ایران بود

و سرمایه های اسراییل و آمریکا دنبال برجام موشکی و میگفتیم اگه موشکها رو بدیم میزنند ما رو...

حالا PHD خریت تعلق میگیرد به...

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 03:11
http://uupload.ir/files/m7s_img_20200107_031209_245.jpg (http://uupload.ir/)

بازیگر مورد علاقه من /:.Heart.:/

رادین1
2020/01/07, 11:45
به گزارش «انتخاب»،دریادار «علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی، درباره واکنش‌های احتمالی جمهوری اسلامی ایران به انتقام خون سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و یارانش، تأکید کرد: تابه‌حال در مصاحبه اعضا با رسانه‎ها ندیدم که کسی این موضوع را مطرح کند و لذا این اولین مصاحبه رسانه‌ای است که این مسائل در آن مطرح می‌شود؛ می‌گوییم که آمریکایی‌ها بدانند؛ تاکنون ۱۳ سناریوی انتقام در شورا مطرح شده و حتی اگر بر ضعیف‌ترین سناریو هم اجماع صورت بگیرد اجرای آن می‌تواند یک کابوس تاریخی برای آمریکایی‌ها باشد. فعلاً براساس برخی ملاحظات، نمی‎توانیم اطلاعات بیشتری به رسانه‌ها ارائه کنیم، اما در همین حد به ملت قهرمان وعده بدهیم که عملیات انتقام خون برادر شهیدمان قرار نیست در قالب یک تک‌عملیات صورت بگیرد، چون برمبنای کلیدواژه بیانیه رهبر معظم انقلاب «تمام نیرو‌های محور مقاومت انتقام سردار شهید را خواهند گرفت».

این یعنی از اونچه تا الان فکر می کردیم واکنش بسیار گسترده تر خواهد بود !!!(یعنی یک جنگ تمام عیار از لبنان و سوریه تا عراق و افغانستان و یمن .! )

Ali
2020/01/07, 12:52
«تولسی گابارد» نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و عضو کنگره این کشور ضمن هشدار درباره تبعات ترور سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» گفت: «همین حالا باید نظامیان‌مان را از سوریه و عراق به خانه برگردانیم».

Ali
2020/01/07, 12:53
تولسی گابارد:
جنگ‌‌ ما با افغانستان و عراق در برابر جنگ احتمالی با ایران پیک‌نیک است

Ali
2020/01/07, 12:53
نامه بغداد به شورای امنیت: حمله آمریکا نقض حاکمیت عراق است

Ali
2020/01/07, 13:29
آفتاب‌‌نیوز :
نشریه «فارین اِفِرز» در یادداشتی به قلم «ایلان گلدنبرگ» تحلیلگر آمریکایی و رئیس پیشین میز ایران در وزارت خارجه این کشور، به بررسی ترور سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در حمله هوایی نظامیان تروریست آمریکایی به بغداد پرداخته و نوشت ایران گزینه‌های متعددی برای اجرای انتقام خود دارد.

در ابتدای این یادداشت ضمن اشاره به اینکه سردار سلیمانی یکی از محبوب‌ترین و پرنفوذترین چهره‌های جمهوری اسلامی ایران بود، آمده است: «[او] خصوصا دشمن بزرگ ایالات متحده بود... به دلایل بسیار متعدد، [سردار] سلیمانی، قهرمان [ملی] در ایران و همچنین سراسر منطقه بود».

این نشریه با بیان اینکه آمریکا با ترور مهمترین و قدرتمندترین مرد خاورمیانه، گامی شدیدا تنش‌زا برداشت، تحلیل کرد: «دولت دونالد ترامپ می‌گوید [سردار] سلیمانی یک تروریست بود و ترور او اقدامی دفاعی بود که حمله فوری [به آمریکا] را متوقف کرد. هر دو این ادعاها شاید اشتباه باشد، شاید هم نه اما اگر این سیاست بی‌ملاحظه دولت [ترامپ] از روز اول شروع نمی‌شد، آمریکا مجبور به اقدام علیه این ژنرال ایرانی نبود».

فارین‌افرز، سیاست بی‌ملاحظه ترامپ را خروج از توافق هسته‌ای ایران و در پیش گرفتن کارزار فشار حداکثری علیه تهران دانسته و نوشت:‌ «مهمترین سوال این است که ایران چگونه واکنش نشان می‌دهد. رفتار ایران طی چند ماه اخیر و البته در طول تاریخ مدید آن نشان داده که آنها برای گرفتن انتقام عجله نمی‌کنند. بلکه با دقت و صبورانه رویکردی را که موثر باشد انتخاب می‌کنند و از جنگ تمام عیار با ایالات متحده هم اجتناب می‌کنند».

گلدنبرگ در ادامه تحلیل خود توضیح داد: «در کمترین حالت، ایالات متحده خودش را با شیعیان عراق درگیر خواهد دید که نیروها، دیپلمات‌ها و اتباع آمریکایی را هدف می‌گیرند. عراق جایی است که حمله آمریکا رخ داد پس به همین دلیل عقلانی‌ترین مکان برای واکنش فوری ایران، همانجا خواهد بود».

این تحلیلگر آمریکایی با بیان اینکه تداوم حضور نظامی آمریکا در عراق هم زیر سوال رفته، افزود: «وضعیت امنیتی که اکنون وخیم‌تر نیز شده، تنها مشکل [آمریکا] نیست. ترور [سردار سلیمانی] چنان نقض شدید حاکمیت عراق بود که مقامات عراقی زیر فشار سیاسی گسترده‌ای برای اخراج نیروهای آمریکایی قرار گرفته‌اند».

فارین‌افرز ضمن اشاره به عدم محدود شدن انتقام ایران از ترور سردار شهید سلیمانی به عراق، تصریح کرد: «جنبش حزب‌الله که روابط نزدیکی با ایران دارد... می‌تواند به اهداف آمریکایی در لبنان حمله کند. حتی اگر ایران بخواهد از تنش‌زایی بزرگ در لبنان اجتناب کند، عاملان حزب‌الله در سراسر خاورمیانه حضور دارند و می‌توانند به آمریکا در هر جایی از منطقه حمله کنند».

این نشریه با بیان اینکه ایران می‌تواند به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عربستان سعودی و امارات عربی متحده یا تاسیسات نفتی در خلیج فارس حمله کند، ادامه داد: «ما همچنین باید انتظار داشته باشیم که ایران برنامه هسته‌ای خود را به میزان چشمگیری سرعت ببخشد».

گلدنبرگ اما جدی‌ترین اقدام تلافی‌جویانه‌ای که می‌تواند انجام دهد را حمله در داخل خاک آمریکا یا تلاش برای کشتن یک مقام ارشد آمریکایی دانسته و نوشت: «البته حمله به منافع یا خدمه آمریکا در آن‌سوی آب‌ها می‌تواند برای ایران چالش‌آمیزتر باشد اما می‌تواند از نظر ایران گزینه‌ای مناسب باشد».

در پایان این یادداشت آمده است: «اگر دولت ترامپ باهوش باشد، هر کاری بتواند برای تحکیم تاسیسات آمریکا و حفاظت از شهروندان آمریکایی انجام می‌دهد... همچنین باید از طریق شرکای آمریکا که روابط خوبی با ایران دارند، مانند عمان، تلاش کند ضمن کاهش تنش‌ها، خطوط قرمزی را برای جلوگیری از اشتباه محاسباتی ایران تعیین کند».

math79
2020/01/07, 14:03
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: متاسفانه بر اثر ازدحام و تراکم انبوه جمعیت تشییع کننده در کرمان تعدادی از هموطنان جان خود را از دست دادند و تعدادی از مصدومان نیز به مراکز درمانی منتقل شده اند.پیرحسین کولیوند در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: در حال بررسی ابعاد این حادثه هستیم و به محض مشخص شدن شرایط جسمی مصدومان، اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه ملی اطلاع رسانی خواهد شد.وی گفت: خبر‌های این حادثه را فقط از مراجع رسمی پیگیری کنند.مراسم تشییع سردار سپهبد سلیمانی صبح امروز با حضور جمعیت انبوه مردم استان کرمان و استان‌های همجوار در شهر کرمان برگزار شد.

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 14:07
به نظر میاد فعلا ایران با اسرائیل وارد جنگ نخواهد شد

صحبت های سردار سلامی نشون داد تا ی سردار دیگه ترور نشه اسرائیل از جنگ با ایران در امان خواهد بود

ولی بیرون کردن آمریکا از عراق و سوریه قطعی به نظر میرسه

نظر شخصی

شاید هم برداشت شخصی من اشتباه باشه

amirsh33
2020/01/07, 18:43

آدم رو برق بگیره ولی جو نگیره .....عزیزم تو رو خدا یه خورده کوتاه بیا ... فعلا بدون جنگ 50 نفر تلفات دادیم ......

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 18:56
http://uupload.ir/files/ez9m_img_20200107_185430_397.jpg (http://uupload.ir/)

جناب آقای ظریف

واقعا تصور شما این است که آمریکاییها قانون را نمیدانند؟

چرا فکر نمیکنید قلدری آمریکا از لبخندهای بیمورد شما و وادادگی دولت شما در مقابل آنهاست؟؟؟

برجام

دولت لیبرالها

sooroosh1315
2020/01/07, 19:18
آدم رو برق بگیره ولی جو نگیره .....عزیزم تو رو خدا یه خورده کوتاه بیا ... فعلا بدون جنگ 50 نفر تلفات دادیم ......

50 نفر تو 80-90 میلیون جمعیت چیزی نمیشه (به خانواده و عزیزانشان تسلیت میگم و خدا صبرشون بده)

20 میلیون شهیدم که بدیم باز 60-70 میلیون جمعیت داریم (نرخ بیکاری و جرایم و.... کاهش پیدا میکنه سیستماتیک!)
=====================================

بعدش شما مریض میشی ...میری درمان میکنی یا مسکن مصرف می کنی ؟

مثکه همین امروز 200 میلیون دلار برداشتن برا خرید مسکن (آرام بخش دل ها)

ماه بعد 200 میلیون دیگه

دندون لق رو یبار میکنی میندازی بیرون ...شده از خونریزی کندن دندون بمیری ! بهتر از اینه که ماهی 200 میلیون خرج مسکن کنی براش (آخرشم عفونت میکنه و به بدترین شکل میمیری)

ایرانی
2020/01/07, 19:51
‏ایرانیان برای طراحی و بافتن فرش چند سال وقت می گذارند و استراتژی های ایران هم اینگونه است،تدریجی و حساب شده،در واقع ایران پاسخ استراتژیک نه تاکتیکی خود را که هم باعث جلوگیری از جنگ،تثبیت موقعیت در بلند مدت و ضربه به آمریکا باشد را در عراق انجام خواهند داد.....

Iranian response to Suleimani's assassination will be gradual – and Iraq could suffer for it - The National
https://www.thenational.ae/opinion/comment/iranian-response-to-suleimani-s-assassination-will-be-gradual-and-iraq-could-suffer-for-it-1.961023

Iranian response to Suleimani's assassination will be gradual – and Iraq could suffer for it
Instead of simply using military means, Tehran will work the pliant political system in Baghdad to reduce US presence in the co

https://www.thenational.ae/opinion/comment/iranian-response-to-suleimani-s-assassination-will-be-gradual-and-iraq-could-suffer-for-it-1.961023

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 19:53
http://uupload.ir/files/ez9m_img_20200107_185430_397.jpg (http://uupload.ir/)

جناب آقای ظریف

واقعا تصور شما این است که آمریکاییها قانون را نمیدانند؟

چرا فکر نمیکنید قلدری آمریکا از لبخندهای بیمورد شما و وادادگی دولت شما در مقابل آنهاست؟؟؟

برجام

دولت لیبرالها

http://uupload.ir/files/phrs_img_20200107_194921_386.jpg (http://uupload.ir/)

توهمات و لاشخوری اینا رو:

مقایسه ابوموسی اشعری با مالک اشتر!

ریک سانچز مجری و تحلیلگر راشا تودی و تحلیلگر و مجری سابق CNN و MSNBC :

ایران با تسلیم توانایی هسته ای(برجام) آنها (آمریکا) را برای حمله تشویق کرد

و این اتفاق دقیقا چیزی است که اتفاق افتاد (ترور سردار سلیمانی)

ایرانی
2020/01/07, 20:07
http://uupload.ir/files/phrs_img_20200107_194921_386.jpg (http://uupload.ir/)
توهمات و لاشخوری اینا رو:
مقایسه ابوموسی اشعری با مالک اشتر!
ریک سانچز مجری و تحلیلگر راشا تودی و تحلیلگر و مجری سابق CNN و MSNBC :
ایران با تسلیم توانایی هسته ای(برجام) آنها (آمریکا) را برای حمله تشویق کرد
و این اتفاق دقیقا چیزی است که اتفاق افتاد (ترور سردار سلیمانی)
دوست عزیز، خواهشاً در این روزها که همه طیف های سیاسی و همه مردم ایران چپ و راست ، اصلاح طلب و اصولگرا ، زن و مرد و باحجاب و بی حجاب و همه همه یکدل و یکصدا و یکپارچه شدن ، شما دیگه دست از این جناج بازی و اختلافات و کینه های گذشته دست بردارید؟:-|
مطالب شما شده شبیه نطق چند روز پیش حسن عباسی که الان دادستانی کل کشور ورود کرده و همه جریانات سیاسی خواهان برخورد قضایی با ایشون شدن.
لطفا سردار شهید سلیمانی را مصادره به مطلوب برای خود نکنید.
حال کاری نداریم که بنده در این چند سال هر چی مطالب و پست از شما دیدم ، همه علیه طیف اصلاح طلب و روحانی و ظریف بود.
واقعاً نوع نگاه شما و آتشفشان خشم و دشمنی همیشگی شما در این چند سال برای بنده عجیب و تعجب آور است./:.ohno-smiley.:/
بارها و بارها توسط خود حاکمیت گفته شد که توافق هسته ای و برجام تصمیم کل نظام بود.
آنقدر توسط خود ارکان حکومت گفته شد که فکر کنم کمتر کسی به این موضوع شک و تردیدی داشته باشد.
در ضمن شما از یک وزیر امورخارجه و از یک دیپلمات انتظار دارید که مانند یه نظامی و سردار سپاه عمل و عکس العمل نشان دهد!؟
حال خوب است که همه میدانند که روابط بین شهید سلیمانی با ظریف بسیار صمیمی بوده است و هر هفته سه شنبه ها صبح با یکدیگر دیدار داشتند.
در ضمن قابل توجه شما، آنقدر از این نوشته کانال خبر فوری عصبانی نباشید.
کانال خبر فوری متعلق به جریان اصولگرا و وابسته به خود حاکمیت است که بارها خودشان گفتند و در مرامنامه و اساسنامه شان ذکر شده است.

ایرانی
2020/01/07, 20:43
همین الان زنده در تلویزیون
حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه :
موشکی در کار نیست.
انتقام غیر جنگی است.
انتقام سخت ، خروج آمریکا از منطقه است.

----------------------------------------

فیلم سخنان را ضبظ کردم، یه نفر راهنمایی کنه چه جوری در سایت فایل ویدوئی آپلود کنم.

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 20:48
دوست عزیز، خواهشاً در این روزها که همه طیف های سیاسی و همه مردم ایران چپ و راست ، اصلاح طلب و اصولگرا ، زن و مرد و باحجاب و بی حجاب و همه همه یکدل و یکصدا و یکپارچه شدن ، شما دیگه دست از این جناج بازی و اختلافات و کینه های گذشته دست بردارید؟:-|
مطالب شما شده شبیه نطق چند روز پیش حسن عباسی که الان دادستانی کل کشور ورود کرده و همه جریانات سیاسی خواهان برخورد قضایی با ایشون شدن.
لطفا سردار شهید سلیمانی را مصادره به مطلوب برای خود نکنید.
حال کاری نداریم که بنده در این چند سال هر چی مطالب و پست از شما دیدم ، همه علیه طیف اصلاح طلب و روحانی و ظریف بود.
واقعاً نوع نگاه شما و آتشفشان خشم و دشمنی همیشگی شما در این چند سال برای بنده عجیب و تعجب آور است.
بارها و بارها توسط خود حاکمیت گفته شد که توافق هسته ای و برجام تصمیم کل نظام بود./:.ohno-smiley.:/
آنقدر توسط خود ارکان حکومت گفته شد که فکر کنم کمتر کسی به این موضوع شک و تردیدی داشته باشد.
در ضمن شما از این وزیر امورخارجه و از یک دیپلمات انتظار دارید که مانند یه نظامی و سردار سپاه عمل و عکس العمل نشان دهد!؟
حال خوب است که همه میدانند که روابط بین شهید سلیمانی با ظریف بسیار صمیمی بوده است.
در ضمن قابل توجه شما، آنقدر از این نوشته کانال خبر فوری عصبانی نباشید.
کانال خبر فوری متعلق به جریان اصولگرا و وابسته به خود حاکمیت است که بارها خودشان گفتند و در مرامنامه و اساسنامه شان ذکر شده است.

چون چند تا مطلب با هم مطرح کردی یکی یکی جواب میدم

دم اون با حجاب و بی حجاب که اومدن تشییع گرم

نوکر همشونم هستم

ولی یادتون نره موقع انتخابات چطور از همین جماعت فریب دادند و از احساساتشون سو استفاده کردند و موج سواری کردند

در ضمن جناح بازی و هر چی که اسمش میزاری چند برابر پدر سوختگی و .... بیشترش تو جناح خود شماست

همه جریان های سیاسی خواستار برخورد با حسن عباسی نشدند

فقط جریان اصلاحات خواستار برخورد هستند پس بیخود به همه جا ربطش نده

ما سردار سلیمانی به نفع خودمون مصادره نمکنیم ، سردار سلیمانی متعلق به دلهاست چادری و بی حجاب و با حجاب هم نداره

ولی مفت خوری و لاشخوری فرق داره تو همین لوایح اف ای تی دوستان شما در مجلس و دولت قبول کردند که سردار سلیمانی جز افراد و لیست تروریست ها قرار بدن

هیچ کدوم از نفرات دولت و مجلس حاضر به مناظره با آقای نبویان نشدند چون دستشون با اسرائیل و آمریکا تو یه کاسه است

از علی لاریجانی بگیر که سردستشونه تا ظریف و روحانی و الی آخر

درود بر محمد حسن عباسی

درود بر نبویان

درود بر همه کسانی که کثافت کاری اسهال طلبان رو میارن روی میز و آشکار و بدون ترس مطرح میکنند

درود بر تنها شبکه بدرد بخور صدا و سیما شبکه افق

کل صدا و سیما رو گل بکیرند به جز شبکه افق ، برنامه ثریا

هر چی از من دیدی تو این چند سال درست دیدی در قبالش منم هر چی از شما دیدم همون مطالب سایت ها و روزنامه های اصلاح طلبان بود ، شما موج سواری میکنید به شیوه عمر و عاص

کدوم یک از پیش شرط هایی که در مورد برجام گفته شده بود رعایت شد که جیغ بنفش میکشی ؟

چرا گوزن به شقایق ربط میدی ؟

کانال خبر فوری از شماست و شما هم از همفکراتون از اصلاح طلبان

ایجاد وحدت برای سردار سلیمانی بر خلاف میل باطنی ایشون امری بود اجتناب‌ناپذیر

ولی من ضرورتی نمیبینم با چون شمایی به وحدت برسم

من و شما مثل دو تا خط موازی هستیم که هیچ وقت ب هم نمیرسند

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 21:02
http://uupload.ir/files/wg4a_img_20200107_210234_625.jpg (http://uupload.ir/)

بسم الله القاصم الجبارین

ساعت صفر عاشقی

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 21:07
فوری و تایید نشده

فاکس نیوز : اولین اقدام تلافی جویانه ایران مشخص شده است، ایران از بامداد 3 شنبه؛ همزمان با روز خاکسپاری قاسم سلیمانی تنگه هرمز را مسدود می کند و جهات را با بزرگترین چالش انرژی قرن روبرو می کند

کارشناسان می گویند در صورت مسدود شدن این آبراه حیاتی، بازار نفت دنیا با کمبود 16.5 تا 20 میلیون بشه ای مواجه خواهد شد که در این صورت بهای هر بشکه نفت به حدود 2.5 برابر میزان فعلی یعنی 250 دلار خواهد رسید.

ایرانی
2020/01/07, 21:08
فایل طولانی است و بخش بخش کردم و الان بخش اولش را در سایت براتون آپلود میکنم.

https://yekupload.ir/1a34c95eb2752cfa?pt=VFhRMmQybHRiamhIV2xCNmExWTNael ZPV1hsMlFUMDlPaERoMURMdE9LMEtIU3hKeDB4SzFoOD0%3D

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 21:16
http://uupload.ir/files/oqnv_img_20200107_211242_241.jpg (http://uupload.ir/)

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 22:11
http://uupload.ir/files/kui9_img_20200107_220840_982.jpg (http://uupload.ir/)

چند روزه با ربط دادن شهادت سردار به آبان و پویا بختیاری و داغ خانواده پویا بختیاری و...

حالا جانباختگان و داغ خانواده هاشون براشون مهم نیست، جوک هم میسازن!

در حالیکه همه ما معترض جانباختگان هموطنمان بر اثر بی تدبیری دولت منتخب همینا بودیم

در آخر آدم شهید راه حاج قاسم باشه

ولی دستمال حسن روحانی و سالومه سیدنیا و منوتو نباشه

ebiman
2020/01/07, 22:15
http://uupload.ir/files/kui9_img_20200107_220840_982.jpg (http://uupload.ir/)

چند روزه با ربط دادن شهادت سردار به آبان و پویا بختیاری و داغ خانواده پویا بختیاری و...

حالا جانباختگان و داغ خانواده هاشون براشون مهم نیست، جوک هم میسازن!

در حالیکه همه ما معترض جانباختگان هموطنمان بر اثر بی تدبیری دولت منتخب همینا بودیم

در آخر آدم شهید راه حاج قاسم باشه

ولی دستمال حسن روحانی و سالومه سیدنیا و منوتو نباشه

خب خدا را شکر مسبب مرگ هموطنان هم پیدا شد : دولت
عجب !

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 22:20
خب خدا را شکر مسبب مرگ هموطنان هم پیدا شد : دولت
عجب !

نه پس

عمه ترامپ بنزین گرون کرد !

پویا بختیاری رو همین بی تدبیری روحانی ب کشتن داد

کندور بخور برای حافظه خوبه

اصلاح طلبان حافظه ای دارند استثنایی

azad.
2020/01/07, 22:42
جناب محسن خان. الان دیگه چه اونایی که به حسن روحانی رای دادن و چه اونایی که رای ندادن میدونن که روحانی بی عرضه تر از اینکه که بخواد تصمیمی رو به تنهایی بگیره.شایدم اختیارات نداره ولی قطعاااا به تنهایی تصمیم گیرنده نیست.بیخیال جناح هااا.ما هنوز اندر خم یه کوچه ایم.

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 23:05
جناب محسن خان. الان دیگه چه اونایی که به حسن روحانی رای دادن و چه اونایی که رای ندادن میدونن که روحانی بی عرضه تر از اینکه که بخواد تصمیمی رو به تنهایی بگیره.شایدم اختیارات نداره ولی قطعاااا به تنهایی تصمیم گیرنده نیست.بیخیال جناح هااا.ما هنوز اندر خم یه کوچه ایم.

با اینکه ازتون اصلا شناختی ندارم

ولی شما یه تضمین ب من بده کس دیگه ای مطالب و صحبت های رسانه های اصلاح طلب اینجا تکرار نمیکنه

تا منم به خاطر شما بیخیال شم و دیگه به جز بورس دیگه مطلب سیاسی نزنم

تا خدای ناکرده جنابعالی از دستم مکدر نشید

تیدی پیور اصل
2020/01/07, 23:17
در ضمن وقتی که طرف میاد میگه بسته دیگه خسته شدیم

چقدر از سردار سلیمانی حرف میزنید

خواستم به عرض برسونم این تاپیک به همین منظور ایجاد شده

چند وقته تصمیم گرفتم دیگه تو تاپیک جو بازار مطلب غیر مرتبط نذارم

و سعی کردم بیشتر مطالب مرتبط با بازار بورس تو اون تاپیک بزارم

واقعا اگر نوشته های من باعث آزار دوستان میشه میتونند به راحتی آیدی من در لیست چشم پوشی قرار بدن

یا به این تاپیک سر نزنند ، مگه کسی مجبورتون کرده بیاید تو این تاپیک ؟

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 00:05
http://uupload.ir/files/gal_img_20200108_000503_830.jpg (http://uupload.ir/)

azad.
2020/01/08, 00:23
سلام و عرض ادب مجدد.
این تاپیک رو درست فرمودین که همان طور که از نام تاپیک پیداست در مورد سردار بااشه و صد البته که کسی نمیتونه شاکی باشه.شاید منظور دوستان این بوده که سردار رو به جناح و گروه خاصی مرتبط نکنیم چون در این چند روز مشخص شد که اکثر مردم اعم از پیر و جوان و مومن و بی دین و با‌حجاب و بی حجاب و حتی جناح های مختلف حتی سلطنت طلب هاا یک نقطه مشترک داشتن و آن هم سردار قاسم سلیمانی بود.
به شخصه بعید میدونم چنین فرد محبوب و چنین مراسم تشییعی رو چه در گذشته و چه در آینده مشاهده کنیم و صدددددد حیف که انسان زمانی متوجه نعمت ها میشه که خییلی دیره.
فرموده بودین تضمین بدیم که دیگه بحث سیاسی و جناحی نمیشه.به نظرتون در ایران اونم با این شرایط و اوضاع احوال خاص که همه از بچه ۱۰ ساله تااا افراد مسن اظهارنظر میکنن و نظرات خود رو درست میدونن میشه تضمینی داد؟؟؟؟؟؟؟
هر کسی تا زمانی که به بقیه توهین نکرده اجازه اظهارنظر داره.
حال اجازه فرمایید صحبت رو با شعری از حافظ شیرازی به پایان برسانم که به نظرم از زبان سردار دل هاست و چقدر زیبااااا

azad.
2020/01/08, 00:28
دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند

واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند

باده از جام تجلی صفاتم دادند

چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی

آن شب قدر که این تازه براتم دادند

بعد از این روی من و آینه وصف جمال

که در آن جا خبر از جلوه ذاتم دادند

من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب

مستحق بودم و این‌ها به زکاتم دادند

هاتف آن روز به من مژده این دولت داد

که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادند

این همه شهد و شکر کز سخنم می‌ریزد

اجر صبریست کز آن شاخ نباتم دادند

همت حافظ و انفاس سحرخیزان بود

که ز بند غم ایام نجاتم دادند

کریس گاردنر
2020/01/08, 02:56
محسن جان مژدگانی بده
انتقام سردار را گرفتند

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 02:58
فوری

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفقیت آمیز به نام شهید سلیمانی با شلیک ده ها فروند موشک زمین به زمین پایگاه عین الاسد را در هم کوبیدند

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 02:59
حرومزاده های آمریکایی به جهنم خوش آمدید

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:00
خبرنگار فاکس‌نیوز در پنتاگون:

‏یک مقام ارشد نظامی آمریکا در عراق گفته «زیر حمله موشکی از ایران هستیم.

یا موشک کروز است و یا موشک‌های بالستیک کوتاه‌برد.

در سرتاسر کشور [عراق].

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:02
فوری:

خبرنگار نظامی المانیتور به نقل از یک مقام نظامی آمریکایی:

نه فقط عین الأسد، بلکه تمام پایگاه‌هایمان در عراق هدف حمله گسترده قرار گرفته است.

در این حملات از موشک‌های کروز و بالستیک کوتاه‌برد استفاده شده است

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:03
و الحمدلله قاصم الجبارین مبیر الظالمین

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:06
محسن جان مژدگانی بده
انتقام سردار را گرفتند

داداش صبح تا بحال پای سیستم نشستم خبری نبود

2 دقیقه گلاب ب روت رفتم دستشویی همه پایگاههای نظامی آمریکا رو زدند:)

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:07
سپاه پاسداران خطاب به کشورهای متحد آمریکا:

اگر آمریکا از خاک شما حمله ای انجام دهد

شما هم هدف قرار میگیرید

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:09
سپاه بیانیه داد:

هشدار می دهیم هر شرارت مجدد و یا تحرک و تجاوز دیگر با پاسخ‌های دردناک‌تر و کوبنده‌تری مواجه خواهد شد

اطلاعیه سپاه در این رابطه به شرح زیر است:

امت اسلامی دغدار، ملت بزرگ و شهیدپرور ایران اسلامی

زمان تحقق وعده صادق فرارسید و به اذن خداوند متعال بامداد امروز در پاسخ به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریکایی و انتقام ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه فرمانده قهرمان و فداکار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار پرافتخار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش، رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه طی عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی، با رمز مقدس یا زهرا(س) با شلیک ده‌ها موشک فروند زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به عین‌الاسد را در هم کوبیدند که جزئیات آن متعاقباً به استحضار ملت شریف ایران و آزادگان جهان اسلام خواهد رسید.

سپاه پاسداران انقلاب اسلام به تبریک این پیروزی بزرگ به امت اسلامی و مردم فداکار و عظیم الشان ایران اسلامی اعلام می دارد.

1- به شیطان بزرگ، رژیم صفاک و مستکبر آمریکا هشدار می دهیم هر شرارت مجدد و یا تحرک و تجاوز دیگر با پاسخ‌های دردناک‌تر و کوبنده‌تری مواجه خواهد شد.

2- به دولت‌های متحد آمریکا که پایگاه‌های خود را در اختیار ارتش تروریستی این کشور قرار داده‌اند اخطار داده می‌شود هر سرزمینی، به هر ترتیب مبدأ اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه علیه جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد، هدف قرار خواهد گرفت.

3- به هیچ وجه رژیم صهیونیستی را در این جنایات جدای از رژیم جنایتکار آمریکا نمی‌دانیم.

4- به مردم آمریکا توصیه می‌کنیم برای پیشگیری از خسارت‌های بیشتر، سربازان آمریکایی را از منطقه فراخوانده و اجازه ندهند با نفرت افزایی روزافزون رژیم ضدمردمی حاکم بر ایالات متحده جان نظامیان آن کشور بیش از این به خطر افتد.

و من نصر الا من عندالله العزیز الحکیم

18 دی ماه 1398

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:19
http://uupload.ir/files/yr9e_img_20200108_031738_134.jpg (http://uupload.ir/)

جو بایدن

دو راه درست و غلط برای خروج نیروهای ما از خاورمیانه وجود دارد که بیرون راندن این نیروها طبیعتا کار صحیحی نیست.
قتل سلیمانی اقدام بی هدفی بود و باید پیرامون آن و خطری که در این رابطه ما را تهدید می کرد، به کنگره توضیح داده شود.
ترامپ راهبردی ندارد و تصمیمات غلطش راه را در آینده هم بر ما میبندد.

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:20
گزارشها حاکی از این است که جنگنده های امریکا از امارات بلند شده است

غلطی کنند اموال امارات غنائم جنگی شمرده میشود

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:22
ترامپ در مورد پایگاه عین الاسد چند روز قبل گفته بود:

ایالات متحده یک پایگاه بسیار ویژه و گرانقیمت در آنجا ساخته که بیلیون‌ها دلار هزینه برای این کشور داشته است

وی گفته بود: "ما آنجا(عراق) را ترک نمی‌کنیم، مگر اینکه آنها هزینه این پایگاه را بدهند"

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:23
خبر عجیب المیادین: پایگاه عین الاسد کاملا نابود شده است

‏العراق: مصادر للميادين:

الرد الأولي سيكون بتدمير الجناح الأميركي في قاعدة عين الأسد بالكامل

کریس گاردنر
2020/01/08, 03:28
احتمالا ایران به امارات هم حمله کند
دقایقی پیش چندین جنگنده از امارات به پرواز در آمده اند

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:28
http://uupload.ir/files/ikz0_img_20200108_032826_413.jpg (http://uupload.ir/)

تصويری از پایگاه عین‌الاسد با 4هزار آمريكایی

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:30
http://uupload.ir/files/j8rg_img_20200108_033049_609.jpg (http://uupload.ir/)

خبرنگار نظامی المانیتور به نقل از یک مقام نظامی آمریکایی: نه فقط عین الأسد، بلکه تمام پایگاه‌هایمان در عراق هدف حمله گسترده قرار گرفته است.

در این حملات از موشک‌های کروز و بالستیک کوتاه‌برد استفاده شده است

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:31
فوری

منابع آمریکایی: 35 موشک بسوی پایگاه عین الاسد شلیک شده است

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:32
فوری

"موج دوم" حملات موشکی ایران به مقر پایگاه آمریکایی آغاز شد

تسنیم

شبکه المیادین به نقل از خبرنگار خود گزارش داده است که یک پایگاه نظامی آمریکا در نزدیکی فرودگاه اربیل هم هدف قرار گرفته است.

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:35
http://uupload.ir/files/rksd_img_20200108_033609_037.jpg (http://uupload.ir/)

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:37
این حمله ، اولین حمله نظامی رسمی به یک پایگاه امریکایی بعد از جنگ جهانی دوم است

تیدی پیور اصل
2020/01/08, 03:41
http://uupload.ir/files/htwh_img_20200108_033903_707.jpg (http://uupload.ir/)

عین الأسد پایگاهی است که سال گذشته ترامپ همزمان با عید شکرگزاری در آن حضور یافت

الانم بره خدا رو شکر کنه که خودشم نزدیم