PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین کارگزاری برای دریافت اعتبار

takab20
2020/02/27, 00:05
سلام
بهترین کارگزاری برای دریافت اعتبار کدام کارگزاری است که هم راحت تر و هم مبلغ بیشتری اعتبار بدهد؟
تجربه خودتان را از دریافت اعبار از هر کارگزاری به اشتراک بگذارید؟

meisam317
2020/02/27, 12:17
تدبیرگران فردا یا سهامیاب خودمان 50 درصد میده فقط نمیشه بازار پایه خرید
کارگزاری های معروف مثل آگاه مفید فارابی سخت تر میدن

رادین1
2020/02/27, 12:21

سلام .
۵۰ درصد سرمایه را واقعا می دهند؟ با چه نرخی؟

TAJ2014
2020/02/27, 13:13
سه کارگزاری هستن که در همون ابتدای ورود اعتبار تا 100 درصد میدن با توجه به گردش حسابتون
مشاوران سهام
تدبیرگران فردا
مهر اقتصاد
با دوتاشون کار میکنم در حال حاضر و واقعا اعتبار 48 ساعته واریز میکنن و سهام فریز میکنند و
از 18 درصد تا 23 درصد با توجه به میزان معاملات سبدتون در ماه کم وزیاد میشه
تسویه سالیانه هست
سال مالی اینها اخر شهریور هست
بازار پایه هم تعلق میگیره
فقط تک سهم قبول نمیکنند
حتی به فراخور سود سبدتون میتونید در زمانهای مختلف درخواست پول کنید و پول دریافت کنید

matin
2020/02/27, 16:51
سه کارگزاری هستن که در همون ابتدای ورود اعتبار تا 100 درصد میدن با توجه به گردش حسابتون
مشاوران سهام
تدبیرگران فردا
مهر اقتصاد
با دوتاشون کار میکنم در حال حاضر و واقعا اعتبار 48 ساعته واریز میکنن و سهام فریز میکنند و
از 18 درصد تا 23 درصد با توجه به میزان معاملات سبدتون در ماه کم وزیاد میشه
تسویه سالیانه هست
سال مالی اینها اخر شهریور هست
بازار پایه هم تعلق میگیره
فقط تک سهم قبول نمیکنند
حتی به فراخور سود سبدتون میتونید در زمانهای مختلف درخواست پول کنید و پول دریافت کنید

از سقف اعتبار اطلاعی دارید؟
تا جایی که من می دونم تدبیرگران تا سقف 300میلیون تومان اعتبار میدن. اگر اطلاع دقیق دارید ممنون میشم به اشتراک بذارید.

matin
2020/02/27, 16:56

مدتی هست که از فارابی به تدبیرگران کوچ کردم. تعامل خوبی دارند و ظرف چند روز اعتبار نسبتا خوبی تخصیص دادن. مشکلی هم برای خرید بازار پایه یا حق تقدم نداشتم تا حالا.

FARIBORZ NAEL
2020/02/27, 18:21
سلام آقا میثم
آنلاین تدبیرگران چطوره؟کند نیست؟تاخیر نداره؟
من الان اقتصاد نوین هستم زیاد تعریفی نداره مخصوصا ۱۵ دقیقه اول بازار اصلا نمیشه اردر گذاشت یعنی در حال ارسال میمونه اما از مفید خیلی بهتره
من قبلا مفید بودم اما بخاطر زیان غیر قابل جبران که در آتی سکه به من زد آنلاینش از مفید رفتم ولی اکانتم رو نبستم
الان مفید هر روز صبح چک میکنم آنلاینش واقعا افتضاح شده نمیدونم مشتریانش چه میکنند؟
اگه آنلاین تدبیرگران سریع هست من هم اونجا ثبت نام کنم؟

TAJ2014
2020/02/27, 19:35
تا جایی که من می دونم تدبیرگران تا سقف 300میلیون تومان اعتبار میدن. اگر اطلاع دقیق دارید ممنون میشم به اشتراک بذارید.

سقف تا 500 میلیون دستشون بازه میدن ولی همه اینها بستگی به پرتفو وگردش حساب داره
ولی ابتدای ورود رو همشون میگن صد درصد ولی نهایت تا 60 تا70 درصد ارزش پرتفو بیشتر نمیدن
ماه به ماه با توجه به گردش میبرن بالا

meisam317
2020/02/27, 22:22
سلام آقا میثم
آنلاین تدبیرگران چطوره؟کند نیست؟تاخیر نداره؟
من الان اقتصاد نوین هستم زیاد تعریفی نداره مخصوصا ۱۵ دقیقه اول بازار اصلا نمیشه اردر گذاشت یعنی در حال ارسال میمونه اما از مفید خیلی بهتره
من قبلا مفید بودم اما بخاطر زیان غیر قابل جبران که در آتی سکه به من زد آنلاینش از مفید رفتم ولی اکانتم رو نبستم
الان مفید هر روز صبح چک میکنم آنلاینش واقعا افتضاح شده نمیدونم مشتریانش چه میکنند؟
اگه آنلاین تدبیرگران سریع هست من هم اونجا ثبت نام کنم؟

از این نظر فکر کنم خوب باشند خود سایت ودو تا سیستم پرانا تریدر و اکسیر

miravam
2022/07/17, 16:02
سلام
بهترین کارگزاری برای دریافت اعتبار کدام کارگزاری است که هم راحت تر و هم مبلغ بیشتری اعتبار بدهد؟
تجربه خودتان را از دریافت اعبار از هر کارگزاری به اشتراک بگذارید؟
پ.ن : ۹ ساله با کارگزاری رضوی کار میکنم یک ریال اعتبار یا تخفیف کارمزد به ما ندادن، میخوام عوضش کنم، کدوم کارگزاری رو پیشنهاد میکنید ؟

miravam
2022/07/17, 16:03
ادمین محترم اگر ممکنه تاپیک رو به انجمن گفتگوهاي بورسي منتقل کنید تا دیده بشه، سپاس