PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دانلود کدهای فیلتر نویسی برای نرم افزار ami broker

torkamei
2020/04/14, 15:28
سلام و عرض خسته نباشید
بنده جهت دریافت کدهای فیلتر اندیکاتور های نرم افزار amibroker مشکل دارم و متاسفانه از سایتتون در قسمت تدریس جناب analyst نمی تونم دانلود کنم .اگه امکان داره کمکم کنید .
باتشکراز سایت بسیار مفیدتون .جاداره از جناب analyst بابت زحماتشون تشکر کنم .ممنون/:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.:/

mhjboursy
2020/04/14, 19:03
سلام و عرض خسته نباشید
بنده جهت دریافت کدهای فیلتر اندیکاتور های نرم افزار amibroker مشکل دارم و متاسفانه از سایتتون در قسمت تدریس جناب analyst نمی تونم دانلود کنم .اگه امکان داره کمکم کنید .
باتشکراز سایت بسیار مفیدتون .جاداره از جناب analyst بابت زحماتشون تشکر کنم .ممنون/:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.:/
سلام.
اینها را می‌فرمایید:

کد برنامه:
http://forums.boursy.com/imported/2010/12/8.png

اینها را جناب analyst به صورت عکس قرار داده‌اند! باید حتما از رویش خودتان بنشینید بنویسید!
(نرم افزارهای آفیسِ گوگل یا برخی دیگر از نرم‌افزارها هم هستند که به صورت خودکار این کار را برخط انجام می‌دهند. ولی بهتر این است که خودتان بنویسید.)