PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلت فرم های متاتریدر بروکرهای فارکس

Admin
2010/11/15, 18:42
در این بخش ضمن قرار دادن پلت فرم های مختلف فارکس برای دانلود امکانات آنها را نیز بررسی خواهیم کرد

عليرضا جمالی
2010/11/17, 04:17
قابلیت معامله سهام آمریکا و اروپا ,فلزات و نفت خام
منبعی برای دیتا نفت خام و مس:
اسپرد : 1 تا 2 پیپ (برای حساب مینی 3تا 4 پیپ)
حداقل موجودی برای حساب مینی: 50 دلار

shahsavan
2010/12/16, 19:01
سلام
آقابه ماهم یادبدین
من الان حدود200درصددر15روزسودکردم
الان موجودی شده 32000تا
ناگفته نمندکه یک حساب5000تایی قبلا بازکردم 0شد!!
ولی الان خیلی عالی داره جواب میده-99درصدسودازطلابوده باتوجه به واگرایی منفی دراسیلاتورها وسقف بودن قیمت سیگنال فروش صادرشده

مهندس
2011/01/08, 23:27
رفيق اين حسابي كه ميفرماييد دمو بوده يا ريل

سلام
آقابه ماهم یادبدین
الان موجودی شده 32000تا
ولی الان خیلی عالی داره جواب میده-99درصدسودازطلابوده باتوجه به واگرایی منفی دراسیلاتورها وسقف بودن قیمت سیگنال فروش صادرشده

shahsavan
2011/01/25, 00:01
دمو
من هم ازهمین تعجب کردم
می خام ببینم اگه واقعا فرقی بین دمو وریل نیست بریم تو کارش

farhad61
2011/07/10, 19:38
شه سون جان سلام
آقا ما هم همین فکرها رو میکردیم اما داستان به این سادگی ها هم نیست وقتی وارد ریل میشی میبینی تفاوت از زمین تا آسمان است میتونی یه نگاه به بحت فعالیت من توی فارکس داخل همین فرم سر بزنی

راه سبز
2013/07/16, 20:52
اقا فرهاد شما با چه بروكري كار ميكنيد؟

مرتضی 6038
2013/09/23, 12:54
سلام
دوستان نحوه انتقال پول در فارکس با توجه به تحریم ها چگونه است
چطوری حساب باز کردید؟
بروکر معتبر کدومه

راز نما
2013/09/23, 14:35
سلام
آقابه ماهم یادبدین
الان موجودی شده 32000تا
دوست عزیز این امکان هم دارد چنین کاری کسی انجام دهد من هم میتونم یک حساب را در روز دو سه برابر کنم با فول مارجین اما بقیه کار مهمه یک اشتباه مساوی با صفر شدن. کسی بهتون میگه که 5سال در فارکس کار کرده و خیلی سود کرده اما در نهایت وقتی توسط بروکر کال میشوی با قطع سرور وریکوت و غیره چه فایده ای دارد.به هیچ عنوان با پول خودتان کار نکنید . بهتر هست در مسابقات خودتان را محک بزنیدشاید برنده شوی و تجربه شما زیاد گردد. فارکس برای سرگرمی خوبه نه برای پول گذاشتن اون هم با شرکت در مسابقه ویا یک حساب 1دلاری واقعی میشه خودتان را کنترل کنیدو محک بزنید. چطور همون تحلیلها در فارکس میکنی ولی نهایت در ضرر میری ولی در بورس ایران خیر در واقع باید گفت این دادن مارجین مساوی هست با مرگ شما بنابراین کسانی تا الان در فارکس موندن که حداکثر لوریج آنها 1:20 بوده اون هم کسی که قواعد بازار را بلد باشه . بنده تمام ضررم را در بورس ایران جبران کردم و به هیچ وجه طرف فارکس نخواهم رفت اون هم با مبالغ بالا فقط چرا که هیچ چیز توش نیست. هر چند تجربه بازار به من نشان داد میشه سود کرد اما چه موقعی و چطور
1- معاملات محدود در روز و ساعات خاصی که برای خود تعیین میکنید.
2- لوریج حداکثر 1:20
3- شناسایی سود فقط 20 پیپ و بستن آن
4- حد ضرر 50 پیپ
5-خارج شدن از حساب بعد از سود دهی در روز و معامله نکردن مجدد.(اکثر کسانی که کال میشوند این قاعده روانشناسی را رعایت نمیکنن)
بنابراین بهتر هست در مسابقات و یا بروکرهایی که شارژ اولیه میدهند خودتان را محک بزنید.
لیست زیر بروکرهای معتبری که مسابقه برگزار میکنن و پول جایزه را هم بهتون میدن نشون میده پس بهتره با اینها کار کنید تا ببینید کار خیلی را حتی نیست. خیلی ها را میشناسم ضرر زیادی کردن ولی درنهایت آمدند بورس خودمان.
http://my.roboforex.com/?a=dhka
مسابقات این بروکر چهار شنبه به 10 نفر اول - پنج شنبه به 10 نفر اول - مسابقه ماهانه - مسابقه روزانه به نفر اول در ضمن در صورتی که در فروم این سایت عضو بشوید ودادن هر5 پیام به شما جایزه دلاری میدهند و میتوانید در حسابتان معامله کنید.
http://www.liteforex.com/?fid=1265014
مسابقات این بروکر دوشنبه به 10 نفر اول - چهارشنبه به 10 نفر اول - مسابقه هفتکی
در ضمن مسابقات در قسمت contests سایت بروکرها میشه مشاهد کرد.