PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحلیل تکنیکال بازار فارکس با امیر

PersianLord
2020/06/21, 22:50
با سلام خدمت کاربران و مدیران سایت بورسی
مدتی طولانی هست که دوستان در بخش بازار های مالی فعالیت نمیکنند
اگر ممنوع شده که هیچ
اگر نشده با اجازه مدیران اندک تجربیات و تحلیل های خودم رو در این تاپیک قرار بدم
در ضمن دوستانی که اینجا تایپیک دارن دیگه ادامه ندادن دلیلش چی میتونه باشه؟
برخی دوستان واقعا در تحلیل بازار فارکس استاد بودن و هستن
در ضمن در صورت کسب اجازه از مدیران در این تاپیک نه سیگنال داده میشه و نه پیشنهاد
فقط معاملات احتمالی رو باهم قراره بررسی کنیم
( اینم به دوستان حق میدم که بورس و روند سود آوریش دوستان رو مجذوب کرده ولی یادتون نره که بورس ایرانه ها)

ali0700
2020/06/21, 23:09
سلام
من مدت کمی هست در فارکس فعال شدم اگر چه شنیدم 80 درصد در فارکس شکست می خورند ولی من با راضی شده به سود کم تونستم سریع پوزیشن ها رو در حد سود پایین ببندم روز پنجشنبه و جمعه در روند طلا 20 پوزیشن موفق با 25 دلار سود داشتم

به نظر شما استفاده از حالت invest یا ارایه دهندگان راهبرد منطقیه؟ برا ما کاربران تازه وارد

PersianLord
2020/06/21, 23:16
سلام
من مدت کمی هست در فارکس فعال شدم اگر چه شنیدم 80 درصد در فارکس شکست می خورند ولی من با راضی شده به سود کم تونستم سریع پوزیشن ها رو در حد سود پایین ببندم روز پنجشنبه و جمعه در روند طلا 20 پوزیشن موفق با 25 دلار سود داشتم

به نظر شما استفاده از حالت invest یا ارایه دهندگان راهبرد منطقیه؟ برا ما کاربران تازه وارد

با سلام
در مورد بخش اول صحبت شما باید بگم فارکس رو اگر مثل شغل بهش نگاه کنید و قوانین خودتون رو رعایت کنید و مدیریت مالی داشته باشید و طمع نکنید شکست نداره ( ولی درآمد رویایی هم نداره تا سال ها)
در مورد بخش دوم صحبتتون دوست من موضوع اطمینان کردن به سیستم و یا شخصی هست که ما invest میکنیم
من تا الان اعتماد نکردم اما به نظرم میشه تخم مرغ هارو یکجا نچید و با اندک مبلغی مثلا 100 دلار سرمایه وارد سیستم راهبردی دیگران شد

ali0700
2020/06/21, 23:20
جناب امیر با تشکر از پاسخ شما هدف شما از ایجاد این تاپیک اعلام روند یک جفت ارز یا هر گونه معامله دیگر هست؟ اگر بله امکانش هست مثلا در طول این هفته اعلام کنید که طلا روند کلیش صعودی هست یا یک جفت ارز؟
چون به شخصه اینجور فهمیدم که اگر روند اصلی یک معامله را بدونم بهتر سود می کنم برای مثال هفته گذشته که طلا صعودی بود من تمام پوزیشن ها رو خرید می گرفتم که اگر هم از نظر تکنیکالی جای اشتباهی گرفته باشم خود روند اشتباهم رو جبران بکنه که اتفاقا همینجور هم شد

PersianLord
2020/06/21, 23:24
جنبا لرد با تشکر از پاسخ شما هدف شما از ایجاد این تاپیک اعلام روند یک جفت ارز یا هر گونه معامله دیگر هست؟ اگر بله امکانش هست مثلا در طول این هفته اعلام کنید که طلا روند کلیش صعودی هست یا یک جفت ارز؟
چون به شخصه اینجور فهمیدم که اگر روند اصلی یک معامله را بدونم بهتر سود می کنم برای مثال هفته گذشته که طلا صعودی بود من تمام پوزیشن ها رو خرید می گرفتم که اگر هم از نظر تکنیکالی جای اشتباهی گرفته باشم خود روند اشتباهم رو جبران بکنه که اتفاقا همینجور هم شد

بنده تحلیل هایی که به روش خاص خودم هست رو در اینجا قرار میدم و دوستان با روش خودشون ترکیب میکنن و مثل یک فیلتر عمل میکنه
تحلیل های بنده بر پایه روند بنا شده است
و نکته خوبی رو اشاره کردید دونستن روند درست مهم ترین اصل هست
در پست بعد مثالی میزارم براتون

PersianLord
2020/06/21, 23:31
5497
خب دوست من این نمودار طلا در تایم فریم 4 ساعته هست
خط سبز روند داخلی و صعودی رو نشون میده
خط زرد روند صعودی میان مدت
خط نارنجی روند نزولی کوتاه مدت که چارت به تمام این روند ها واکنش مناسب رو داشته
حالا طلا توی یک الگوی کلاسیک مستطیل گیر کرده و منتظر میمونیم در صورت شکست هر یک از اضلاع مستطیل با یک کندل قوی ( فول بادی ) وارد پوزیشن میشیم
نکته: تا زمان شکست کامل هر یک روند ها وارد پوزیشن نمیشیم
تا زمان شکسته نشدن مستطیل اگر پرایس اکشن بلدیم فقط نوسانات ریز و کوچیک با سرمایه کم داخل مستطیل میگیریم

PersianLord
2020/06/21, 23:34
5497
حالا طلا توی یک الگوی کلاسیک مستطیل گیر کرده و منتظر میمونیم در صورت شکست هر یک از اضلاع مستطیل با یک کندل قوی ( فول بادی ) وارد پوزیشن میشیم
تا زمان شکسته نشدن مستطیل اگر پرایس اکشن بلدیم فقط نوسانات ریز و کوچیک با سرمایه کم داخل مستطیل میگیریم

در ابتدا اگر کسی میدونه چطوری سایز عکس درون پست رو افزایش بدم لطفا راهنمایی کنه
و هر کسی سوالی داشت اعلام کنه تا راهنماییش کنم
راستی خط آبی آسمانی افقی یک ساپورت بسسسسیار قوی و خط قرمز پر رنگ بالا یک مقاومت بسسسیار قوی هست

PersianLord
2020/06/22, 12:34
5497
با عرض سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز
طبق تحلیل بالا که دیشب برای دوست عزیزمون قرار دادم مستطیل خاکستری با یک کندل قوی شکست و پوزیشن بای روی طلا گرفتیم و بستیم تا پولبکش کامل بشه
بنده البته 16 ساعت پیش قبل از شروع بازار دو احتمال اساسی اونس رو داده بودم که در عکس زیر قابل رویت هست
5499

ali0700
2020/06/22, 13:07
تشکر جناب امیر، من روشم اینجوریه گه اگر روند اصلی صعودی باشه حتی اگر در تایم فریم کوتاه هم نزولی باشه پوزیشن فروش نمی گیرم و فقط پوزیشن بای می گیرم

PersianLord
2020/06/22, 15:40
تشکر جناب امیر، من روشم اینجوریه گه اگر روند اصلی صعودی باشه حتی اگر در تایم فریم کوتاه هم نزولی باشه پوزیشن فروش نمی گیرم و فقط پوزیشن بای می گیرم
بله درسته این یکی از مهم ترین اصول جان مورفی هست که میگه هررررگز بر خلاف روند پوزیشن نگیرید
اگه دقت کنید تعداد معاملات کمتر و ریسک کمتری وجود داره

ali0700
2020/06/22, 21:41
جناب امیر جسارتا روی جفت ارزهای هم کار می کنید؟ معاملات طلا تقریبا واضح هست روندش و به نظرم به خاطر بازار بزرگی که دراد دستکاری هم کم می شود ولی در جفت ارزها هنوز مهارت ندارم اگر روند یک جفت ارز مطمن شدید اینجا تحلیلش را بگذارید ممنونم

PersianLord
2020/06/23, 08:58
جناب امیر جسارتا روی جفت ارزهای هم کار می کنید؟ معاملات طلا تقریبا واضح هست روندش و به نظرم به خاطر بازار بزرگی که دراد دستکاری هم کم می شود ولی در جفت ارزها هنوز مهارت ندارم اگر روند یک جفت ارز مطمن شدید اینجا تحلیلش را بگذارید ممنونم
بنده اکثرا روی جفت ارز ها کار میکنم دوست من
حتما
کمی در چگونه ارائه کردن مطالب مردد هستم

5502

متاسفانه بنده در الصاق عکس به پست ها مشکل دارم

PersianLord
2020/06/23, 17:20
http://uupload.ir/files/x2fx_2020-06-23_09h54_18.jpg (http://uupload.ir/)
http://uupload.ir/files/kxp1_2020-06-23_09h55_04.jpg (http://uupload.ir/)
این تحلیل ها برای تست سایز عکس قرار گرفت

negarminavi
2020/06/23, 17:24
شما وقتی عکس رو آپلود کردید،تو پنجره اضافه کردن عکس، آدرس محلی که عکس آپلود شده قرار بدید !

زیر این آدرس یه باکس هست که تیک آبی خورده ! اون تیک رو حذف کنید ! بعد ok رو بزنید !

PersianLord
2020/06/23, 17:27
شما وقتی عکس رو آپلود کردید،تو پنجره اضافه کردن عکس، آدرس محلی که عکس آپلود شده قرار بدید !

زیر این آدرس یه باکس هست که تیک آبی خورده ! اون تیک رو حذف کنید ! بعد ok رو بزنید !
http://uupload.ir/files/dno0_2020-06-23_09h54_18.jpg (http://uupload.ir/)

PersianLord
2020/06/23, 17:28
بالاخره موفق شدم
ممنون از دوستان گرامی برای پاسخگویی

ali0700
2020/06/23, 22:14
آقا ممنون یه تحلیل برا امشب بزارید یه پوزیشن بگیریم انشالا فردا صبح با سود پوزیشن بسته شده باشه

PersianLord
2020/06/24, 07:01
آقا ممنون یه تحلیل برا امشب بزارید یه پوزیشن بگیریم انشالا فردا صبح با سود پوزیشن بسته شده باشه
دوست من در طول شب تقریبا هیچوقت پوزیشن نگیر
چون در هر جفت ارز باید نزدیک به ساعت بازار همون جفت ارز معامله کنی
تقریبا از ساعت 12 تا 5 صبح اکثر بازار ها بسته و بازار به تحلیل ها جواب نمیده
ولی چشم حتما تحلیل میزارم آخر هفته

ali0700
2020/06/24, 07:28
تشکر از شما

ساعت بازار جفت ارزها رو از کجا می تونم بدونم

PersianLord
2020/06/24, 07:40
تشکر از شما

ساعت بازار جفت ارزها رو از کجا می تونم بدونم