PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی تکنیکالی بازار و سهام

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

pani
2011/01/27, 20:20
احتمال اینکه سر وشونه کف بشه خیلی زیاده ..من که امیدوارم بشه تا بتونم بیشتر بخرم

دست گلتون درد نکنه
راستی اقای عباس زاده این مداران ما را چه میشود؟

baradaran
2011/01/27, 21:44
تحليل بانك صادرات ( وبصادر )
رشد هيجاني از آخر ديماه و از قيمت 138 تومان آغاز و اينك به 154 رسيده است .
قيمت در راه رشد تمام مقاومتهاي تاريخي را پشت سر گذاشته و اينك با آخرين مقاومت تاريخي در 155 مواجه است هرچند سايه قيمت به مقاومت فوق نفوذ كرده است .
چنانچه قيمت موفق شود آخرين قلعه را فتح كند فرار بزرگ را آغاز خواهد كرد و پرچم قيمت را در قله هاي جديد برافراشته خواهد كرد .
اكنون rsi در منطقه هيجان خريد در خط 87 واقع شده است و البته واگرائي منفي كوچكي دارد .
بر خلاف rsi كه واگرائي منفي دارد macd همگرائي مثبت نشان ميدهد .
همچنين در mfi نيز همگرائي ديده ميشود .
اسيلاتورهاي مشاور فعلا سيگنالهاي متفاوت صادر كرده اند كه هم نشانه صعود و هم نشانه افت ميتواند باشد .
حجم معاملات افزايش قابل توجهي دارد كه در اين قيمت ميتواند نشانه خروج سرمايه عمده باشد ولي از طرفي آخرين روز با صف خريد به پايان رسيده كه نشانه وجود تقاضاي خريد است .

نتيجه : با توجه به موارد بالا وضعيت نمودار با نكات مثبت و منفي مواجه است .چنانچه قيمت بطور كامل موفق شود 155 را پشت سر گذارد تا 180 جاي رشد دارد .
ولي به نظر من ورود به سهم فوق با ريسك همراه است و معتقدم هر چند قيمت احتمالا بطور نسبي آخرين مقاومت را پشت خواهد گذاشت و كمي رشد خواهد كرد ولي فعلا رشد رياد براي قيمت متصور نيستم .

soroush
2011/01/27, 22:55
وتوسم فروختنی است؟
کسی میدونه پول مجمع توکا و وتوسم کی داده میشه؟

mohseni1353
2011/01/28, 00:03
من وتوسم دارم زنگ زدم گفتن تا آخر سال سود را می دهند من یک کپی از شناسنامه و کارت ملی با شماره حساب سیبا و آدرس فکس کردم ظاهرا تو سایت و کدال فرم هم داره که میتونید پر کنید

MTZ
2011/01/28, 12:02
دست گلتون درد نکنه
راستی اقای عباس زاده این مداران ما را چه میشود؟

امواج مداران خیلی پیجیده است..اما به نظر میاد وارد سیکل جدید الیوت و موج 3 بزرگ شدیم

MTZ
2011/01/28, 12:04
وتوسم فروختنی است؟
کسی میدونه پول مجمع توکا و وتوسم کی داده میشه؟

به نظر میاد هدف امواج تصحیحی abc وتوسم 127 تومان است و از انجا موج 3 بزرگ البوت باید شروع بشه

کریم زاده
2011/01/28, 17:12
سود سهام 40 تومانی وتوکا صرف افزایش سرمایه میشه (پرداخت نمی کنن)

soroush
2011/01/28, 17:18
سود سهام 40 تومانی وتوکا صرف افزایش سرمایه میشه (پرداخت نمی کنن)

یعنی چی؟
یعنی سهام میدن چه جوریه؟

arak_bourse
2011/01/28, 17:25
جناب محمود خان ميشه يه تحليل تكنيكال از غپينو براي بنده بزاريد و اينكه خريد در اين قيمت ها خوبه يا نه؟
ممنونم

arak_bourse
2011/01/28, 17:29
پیرو اعلام سیگنال خرید فسرب که با وقفه زمانی کمی رالی صعودی اش رو شروع کرد . همونطور که قبلا هم گفتم موج 5 رو شروع کرده و بصورت تقریبی 520 تومان رو من براش می بینم. ولی در مورد خرید در اینطور موارد خیلی سخت می شود گفت که به زودی یک اصلاح کوچک دارد یا نه! ممکن است یک نفس بالا برود ممکن است اصلاح کند که در اینصورت موقعیت خوبی برای خرید است. در هرصورت با توجه به اشباع خرید rsi ، خرید با دید کوتاه مدت اصلا توصیه نمی شود.

جناب آنابيز خريد فاسمين با توجه به منفي بودن و رشد هم گروه ها چطور است؟ به نظرتون تا چند بايد اصلاح بشه. تحليل تكنيكالي داريد؟

4321
2011/01/28, 17:30
سلام
سود مجمع باما پرداخت نمی شه ؟کو پس خبری نیست

محمود شریعت
2011/01/28, 17:52
جناب محمود خان ميشه يه تحليل تكنيكال از غپينو براي بنده بزاريد و اينكه خريد در اين قيمت ها خوبه يا نه؟
ممنونم

تحليل سايت بورس بازان:
در نمودار شمعی شاهد شکل گیری الگوی مثلث صعودی میباشیم.این در حالی است که در نمودار خطی شاهد شکل گیری الگوی 2 قلو کف میباشیم که واگرایی مثبت موجود در RSI نیز تاییدی بر اتمام روند نزولی قیمت میباشد.

در صورت شکسته شدن 287 تومان هدف 2 قلو کف و روند افزایشی قیمت باند 320-317 تومان خواهد بود.باند مقاومتی 3030-300 تومان در راه رشد قیمت به دلیل حضور تصحیح 38.2% و MA55 از اهمیت بالایی برخوردار است .از دیدگاه موج شماری الیوت نیز این گونه به نظر میرسد که در ابتدای موج 5 قرار داریم.با این وجود که موج 4 اندکی به قله موج 1 نفوذ کرده است اما روند قیمت به گونه ای نیست که الگوی الیوت را FAIL شده دانست.

http://forums.boursy.com/imported/2011/01/11.jpg

در حال حاضر مقاومت 300 توماني نيز شكسته شده و سهم صف خريد قابل توجهي دارد. قيمت توانايي رشد تا 330 و حتي بالاتر (در قالب موج 5 اليوت) را نيز دارد

esi_mohammadi
2011/01/28, 21:49
سلام دوستان
با اجازه از اساتید و همینطور دوستانی که زحمت زیادی در این تالار میکشند تحلیلی در مورد قند نیشابور ارائه می کنم
همانطور که در تایپیک های قبلی مشاهده کردید خیلی ها در مورد سهم فند نیشابور اختلاف نظر داشتند
دلیلی که بنده این سهم را در سبد هفتگی خود معرفی نمودم به این شرح هست که یکی از پر قدرت ترین الگوهای تکنیکال به نام WOLFE WAVES BULLISHدر این سهم طبق قواعد الگو ، شکل گرفته است
http://forums.boursy.com/imported/2011/01/12.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2011/01/13.jpg

همانطور که در شکل بالا مشاهده میکنید قواعد این الگو به شکل زیر می باشد :
1- نقطه شماره یک باید از یک LOW واظح یا انتهای یک ریترس واضح باشد
2-نقطه شماره دو باید بالاترین نقطه در پترن ما باشد.
3- نقطه شماره سه باید پایین تر از نقطه یک باشد.
4-نقطه شماره چهار باید بالاتر از نقطه یک و پایین تر از نقطه دو باشد.
5-امتداد خطی که که از نقطه یک تا سه رسم میشه نقطه پنج که محل گرفتن پوزیشن خرید می باشد( دوستان دقت کنند که این خط حتما باید نزولی باشد)
6-خطی که نقطه دو را به نقطه 4 وصل می کند باید حتما نزولی باشد و خطی که نقطه یک را به سه قطع می کنه را در نقطه ای قطع کند.
خط عمودی که از محل برخورد امتدادهای دو خطی که از یک تا سه و همچنین از دو تا چهار رسم میشه به نام ETA معروف است که مخفف تارگت تخمینی زمانی هست و زمان احتمالی رسیدن قیمت به تارگت EPA یا خطی که از نقطه یک تا چهار رسم میشه رو پیش بینی می کنه .
من شخصا در فارکس از این سیستم معاملاتی همیشه سوهای خوبی گرفتم که این الگو با واگرایی در آر اس آی و مکدی نیز تایید گردیده.
امیدوارم به هدفش بشینه
موفق و پر سود باشید
یا حق

Alireza.J
2011/01/29, 13:04
قابل توجّه دوستان ساکن مشهد:

درصورت تمايل به شركت در كلاس فاندامنتال آقاي كديور (برناانديشه) در مشهد، حتماً اين مطلب (http://www.irborna.ir/index.php?option=com_kunena&Itemid=149&func=view&catid=2&id=66#66) را در بخوانيد.

با تشكّر

کریم زاده
2011/01/29, 13:31
جناب سروش عزيز
شركت وتوكا قصد افزايش سرمايه (از محل مطالبات سهامداران و شايد هم اندوخته ) داره ظاهرا كارهاي قانوني داره انجام ميشه و مجوز لازم هم اخذ شده فقط مونده مجمع فوق العاده

soroush
2011/01/29, 13:50
جناب سروش عزيز
شركت وتوكا قصد افزايش سرمايه (از محل مطالبات سهامداران و شايد هم اندوخته ) داره ظاهرا كارهاي قانوني داره انجام ميشه و مجوز لازم هم اخذ شده فقط مونده مجمع فوق العاده

پس صرف به نکه داشتن؟

farhad.fathi
2011/01/29, 15:20
سلام دوستان

سئوالي داشتم

چطور ميتونم نمودارهاي تحليلي رو تو وبلاگ بزنم انگار با فروم فرق ميكنه

ممنون

soroush
2011/01/29, 16:43
با توجه به بازگشایی کچاد الان بعد این تعدیل نظر دوستان چیست؟
بفروشم؟
به نظر الان بهترین ومعادن برای سرمایه گذاری است چون یه تعدیل دیگر هم دارد

arak_bourse
2011/01/29, 18:19
محمود خان كجايي؟ جواب سوالاتمو نفرستادي

shahsavan
2011/01/29, 21:56
هشداربه سهامداران پست بانک
قیمت سهام مذکورازابتدای خصوصی سازی (230تومان)رشدی بیش از300درصدداشته واین قصه درقیمت 9880ریال به پایان رسیدوقیمت نتونست 4رقمی بشه.
امااکنون باواگرایی منفی درRSIوMACDوحجم بالای معاملات درسقف نشانه ضعف درجبهه خریداری بوده وفروش دراین محدوده وشناسایی سودکاری منطقی وحرفه ای به شمارمی رود.(هرچندکه ممکن است هیجان بالای بازارقیمت راکمی بالاترببرد.)
حمایتهای پیش روی سهم:
1-سطح800تومان:میانگین20روزه-23.6درصدتصحیح
2-سطح700تومان:38.2تصحیح
3-سطح500تومان:61.8درصدتصحیح-میانگین55روزه
به نظرمن دربازارمتعادل این سهم شاهدافت تاقیمت500تومان خواهدبود.
http://irupload.ir/images/97033184986079609731.jpg

arak_bourse
2011/01/29, 22:14
جناب شاهسون در مورد گل گهر تحليل تكنيكي نداري؟
بفروشيم روي 900 يا نه؟

shahsavan
2011/01/29, 22:14
نظردوستان درموردخچرخش
این سهم هم یه جورایی همه چیزش جوره
حمایت 210تومان محل تلاقی میانگین200روزه-61.8تصحیح-خط روندبلندمدت-حجم خوب معاملات درکف-38.2بسط فیبوناچی
http://irupload.ir/images/21260174321885986226.jpg

arak_bourse
2011/01/29, 22:20
دوستان خوبم در مورد خريد وپارس 335 نظرتون چيه؟ به نظرتون حمايت سهم چنده?

shahsavan
2011/01/29, 22:35
بفروشيم روي 900 يا نه؟

واقعاسخته درموردگل گهرنظردادن-باتوجه به کندل مردآویزان درrsiبالای 70نشانه افت درروزهای آتی می باشد
فقطچیزی که میتونم بگم اینه که اگه توسودهستی وقت فروش شده ونگهداری این سهم درشرایط کنونی ریسک بالایی داره
باندحمایتی800-810اولین حمایت به شمارمیرود که خیلی مهمه

arak_bourse
2011/01/29, 22:53
شاهسون جان در مورد وپارس هم نظرت را ميگي؟

arak_bourse
2011/01/29, 23:04
زامياد رو فكر مي كنيد از چه نقطه اي برگرده

shahsavan
2011/01/29, 23:25
شکربن
این سهم هم به نظردرکف قیمتی به سرمی بردوآماده شکار
حمایت 100تومان محل تلاقی میانگین200روزه-76.4تصحیح-کف کانال صعودی--200درصدبسط فیبوناچی
دوستان من پیش اساتیدخودم دارم درس پس میدم واین نکته هم به نظرم ارزش یادآوری هست که درموردمیانگین های قیمت(مخصوصا200-55روزه)یک سری سهم هاهستند(مثل فولاد-شکربن و...)که باتوجه به تاریخچه قیمتی آنها واکنش به این میانگین هامشاهده میشود ودوستان خوبه که درتحلیل هاشون به این نکته هم توجه داشته باشند.
http://irupload.ir/images/26170875955463702324.jpg
118تومان اولین مقاومت محسوب میشود
هدف قیمتی دربلندمدت200تومان است

shahsavan
2011/01/29, 23:29
شاهسون جان در مورد وپارس هم نظرت را ميگي؟

سقفه ولی به نظرمن در290-270بیادبرای خریدخوبه
بعدا من یایکی ازدوستان حتماتحلیل کاملی خواهیم گذاشت

shahsavan
2011/01/29, 23:31
زامياد رو فكر مي كنيد از چه نقطه اي برگرده

هروقت که واگرایی درکف داد
شاید215-190-175
بعدا من یایکی ازدوستان حتماتحلیل کاملی خواهیم گذاشت

soroush
2011/01/29, 23:34
بفروشيم روي 900 يا نه؟

در بازار امروز عمده ترین اتفاق بازگشایی نمادهای سنگ آهنی بود ، که ومعادن و گل گهر 5% و چادرملو با رشد حدود 15% بازگشایی شد ، گفته می شود این شرکت ها تا آخر سال حدود 15% دیگر تعدیل مثبت دارند ، خرید ومعادن در 670 ، گل گهر 870 و چادرملو در 560 توصیه می شود .

soroush
2011/01/29, 23:36
در مورد زامیاد فقط باید منتظر باز شدن سایپا و... باشیم
در نماد ونیکی شرکت بانک تجارت بشدت خریدار می باشد ، سطح 1700 ر یال برای خرید کم ریسک می باشد با هدف 2100 ریال .

arak_bourse
2011/01/30, 07:13
خريد عرضه اوليه وگستر در فردا چطوره؟

صبور
2011/01/30, 23:06
سلام دوستان
با اجازه از اساتید و همینطور دوستانی که زحمت زیادی در این تالار میکشند تحلیلی در مورد قند نیشابور ارائه می کنم
همانطور که در تایپیک های قبلی مشاهده کردید خیلی ها در مورد سهم فند نیشابور اختلاف نظر داشتند
دلیلی که بنده این سهم را در سبد هفتگی خود معرفی نمودم به این شرح هست که یکی از پر قدرت ترین الگوهای تکنیکال به نام WOLFE WAVES BULLISHدر این سهم طبق قواعد الگو ، شکل گرفته است
http://forums.boursy.com/imported/2011/01/12.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2011/01/13.jpg

همانطور که در شکل بالا مشاهده میکنید قواعد این الگو به شکل زیر می باشد :
1- نقطه شماره یک باید از یک LOW واظح یا انتهای یک ریترس واضح باشد
2-نقطه شماره دو باید بالاترین نقطه در پترن ما باشد.
3- نقطه شماره سه باید پایین تر از نقطه یک باشد.
4-نقطه شماره چهار باید بالاتر از نقطه یک و پایین تر از نقطه دو باشد.
5-امتداد خطی که که از نقطه یک تا سه رسم میشه نقطه پنج که محل گرفتن پوزیشن خرید می باشد( دوستان دقت کنند که این خط حتما باید نزولی باشد)
6-خطی که نقطه دو را به نقطه 4 وصل می کند باید حتما نزولی باشد و خطی که نقطه یک را به سه قطع می کنه را در نقطه ای قطع کند.
خط عمودی که از محل برخورد امتدادهای دو خطی که از یک تا سه و همچنین از دو تا چهار رسم میشه به نام ETA معروف است که مخفف تارگت تخمینی زمانی هست و زمان احتمالی رسیدن قیمت به تارگت EPA یا خطی که از نقطه یک تا چهار رسم میشه رو پیش بینی می کنه .
من شخصا در فارکس از این سیستم معاملاتی همیشه سوهای خوبی گرفتم که این الگو با واگرایی در آر اس آی و مکدی نیز تایید گردیده.
امیدوارم به هدفش بشینه
موفق و پر سود باشید
یا حق

سلام اقاي محمدي مي شه اين الگو را در تكنوتار هم پياده كرد؟

http://up.iranblog.com/images/5w6yldco9e02cpzxt8i2.jpg

esi_mohammadi
2011/01/30, 23:57
سلام دوسته من
الگو زمانی بهینه میشه که قیمت در نقطه 5 از نقطه سه کمتر باشد( حالت کلاسیک) اما با وجود واگرایی در آر اس آی و مکدی قابل قبول است .
برای اینکه با جزئیات بیشتر این الگو آشنا شوید این قایل pdf را دانلود (http://clipuni.persiangig.com/Wolfe%20Waves.pdf) کنید
همینطور اگر نیاز به مثالهای بیشتر از این الگو داشتید نیز این فایل را هم میتونید دانلود (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://clipuni.persiangig.com/wolfewave_files.zip) کنید

esi_mohammadi
2011/01/31, 00:12
سلام
این سهم ها را جهت فالو کردن خدمت دوستان معرفی می کنم :
دسبحا
دلقما
دجابر
دارو
بتک
وتوسم
بشهاب
قپیرا
غگرجی
فنوال
فلوله
کقزوی
حتوکا
سخاش
شتولی
شصفها
شپارس
شنفت
ونفت
در ضمن چند تاشون سیگنال خرید دارند و بعضی از اوون ها هم صرفا باید فالو شوند
موفق و پر سود باشید
یا حق

محمود شریعت
2011/01/31, 09:38
دوستان تپكو را دريابند

محمود شریعت
2011/01/31, 10:14
كندل امروز نشانه روز برگشتي هست كه ان شاءالله ميخواد بره براي 90
450000 تا هم امروز تا اين لحظه معامله شده و به تعادل رسيده
قيمت در حال حاظر روي حمايت خودش يعني خط گردن قرار داره.

http://015.img98.net/out.php/i55037_1607166216031608.jpg

arak_bourse
2011/01/31, 11:06
شپترو 432 تومني چطوره استاد؟

محمود شریعت
2011/01/31, 11:18
سفارود روي 1144 فروختني بود اما الان داره به حمايت 110 و 108 توماني واكنش نشون ميده
احتمال برگشت و صعود بالاست.
دوستان پيگيري كنند

soroush
2011/01/31, 13:03
سلام دوستان با لعابیران باید چه کرد مدد؟

arak_bourse
2011/01/31, 16:25
دوستان يه نمودار از سفارود و خاور ميتونيد بزاريد. ببينيم تكنيكالشون چي ميگه؟

محمود شریعت
2011/01/31, 17:00
روي 1094 و يا حدودا 1075 احتمال حمايت و برگشت زياده. بايد معاملات رو زير نظر گرفت

http://015.img98.net/out.php/i55900_158716011575158516081583.jpg

pani
2011/01/31, 17:14
صدرا
تاپیک صدرا روزها میگذره و تکونی نمیخوره گفتم در اینجا این بحثو داشته باشم بلکه بقیه هم ببینند و مشارکت کنند .مدیریت محترم اگه خواستند لطفا بعدا اونو منتقل کنند
اقای برادران تو تالار بورس 24 گفتند استاد هلالات گفته اند نمودار صدرا شاید پرچم بشه.فکر کنم منظور استاد از پرچم کانال صعودی فرضی 2-3 ماه پیش است چون من جای دیگه ای نمیتونم این پرچمو ببینم.
پرچم در نیمه راه یک روند بوجود میاد واین یک پرچم نزولیه و با این تفاسیر بعد از پرچم روند نزولی ادامه داره و هدف این پرچم براحتی افت تا محدوده 150و بیشتره
ولی از اون طرف شرایط بنیادی سهم یه چیز دیگست:
اعتصام گفته امسال تعدیل نداریم و نتیجه قراردادها وپروژه ها خودشو تو گزارش سال 90 نشون میده
گفته میشه صدرا گزارش سال 90 را تا پایان ماه جاری به بورس ارائه میدهد
تو تالار بورس 24 اخباری پیچیده مبنی بر اعلام سود 20 تومانی در گزارش سال 90(از همون منبعی که قبل از بسته شدن فاراک در حالیکه هیچ جا خبرش نبود خبر بسته شدن نماد فاراک را در ابتدای معاملات روز شنبه تو همین تاپیک زدم)
و گفته میشود برنده پل خلیج صدرا و فاراک بوده اند فاراک به عنوان پیمانکار تولید کننده و تامین کننده ماشین الات و تجهیزات این پروژه عظیم و صدرا به عنوان مجری طرح.یعنی صدرا هم تو این پروژه عظیم سهمی داره
و...چندین و چند دلیل دیگه که همه ثابت میکنه اینده صدرا روشنتر از امروز ان است...

با این وجود شما چی فکر میکنید؟ایا صدرا واقعا با تشکیل این پرچم مصیبت بار میخواد سقوط کنه یا اینده بهتر است؟
لطفا تکنیکی و بنیادی نظرتونو بدین.با سپاس

arak_bourse
2011/01/31, 18:03
دوستان عزيز
خريد فاسمين روي 870 خوبه و كي به هدف بعدي يعني 920 ميرسه؟
نمودارهاي تكنيكاليش چي ميگه؟ اگه ممكنه كمي تكنيكالشو نگاه و نتيجه را براي من شرح دهيد.
ممنونم از شما

analyst
2011/01/31, 19:47
این پرچم رو هرکس دیده به ما هم نشون بده بفهمیم که کدوم طرفیه؟ انشاا... که قصد براندازی نداشته باشه!
اگر چه همونطور که فرمودید استاد هلالات یه پرچمی چند ماه پیش نشون دادن ولی دیدیم با اینکه قصد خیر داشت و می خواست صعود کنه به هدفش نرسید!

arak_bourse
2011/01/31, 20:04
جناب آناليز هدف تكنيكالي اخابر را چند مي بينيد؟ خريدش چقدر ريسك داره روي 300؟

analyst
2011/01/31, 20:26
جناب آناليز هدف تكنيكالي اخابر را چند مي بينيد؟ خريدش چقدر ريسك داره روي 300؟
78% احتمال افت کوتاه مدت رو براش در نظر میگیرم. اما هدفش رو به عنوان تمرین پیدا کنید.

arak_bourse
2011/01/31, 20:49
دوستان ختراك براي نوسان چطوره؟
من تكنيكال بلد نيستم شما كه استاديد يه بررسي بفرماييد.
به نظر من rsi پاييني داره و قابليت رشد رو داره.
منتظر نتيجه بررسي هاتون هستم.

esi_mohammadi
2011/01/31, 21:56
سلام
در مورد خصدرا با توجه به وضعیت آر اس آی و مکدی احتمال تشکیل دو قلوی سقف وجود دارد .
البته این طور نیز میشه بررسی نمود که از نوسانات قیمت در کوتاه مدت الگوی باترفلای با هدف 232 تومان در حال تکمیل شدن می باشد . به هر حال درصدی که برای افتش میشه در نظر گرفت ، بیشتر از صعوده سهم می باشد.
به نظره بنده فروش در حداکثر قیمت فردا می تونه کم ریسکترین گزینه باشه .( نظره شخصی )
موفق و پر سود باشید
یا حق

HOLY
2011/01/31, 22:12
صدرا
تاپیک صدرا روزها میگذره و تکونی نمیخوره گفتم در اینجا این بحثو داشته باشم بلکه بقیه هم ببینند و مشارکت کنند .مدیریت محترم اگه خواستند لطفا بعدا اونو منتقل کنند
اقای برادران تو تالار بورس 24 گفتند استاد هلالات گفته اند نمودار صدرا شاید پرچم بشه.فکر کنم منظور استاد از پرچم کانال صعودی فرضی 2-3 ماه پیش است چون من جای دیگه ای نمیتونم این پرچمو ببینم.
پرچم در نیمه راه یک روند بوجود میاد واین یک پرچم نزولیه و با این تفاسیر بعد از پرچم روند نزولی ادامه داره و هدف این پرچم براحتی افت تا محدوده 150و بیشتره
اعتصام گفته امسال تعدیل نداریم و نتیجه قراردادها وپروژه ها خودشو تو گزارش سال 90 نشون میده
تو تالار بورس 24 اخباری پیچیده مبنی بر اعلام سود 20 تومانی در گزارش سال 90(از همون منبعی که قبل از بسته شدن فاراک در حالیکه هیچ جا خبرش نبود خبر بسته شدن نماد فاراک را در ابتدای معاملات روز شنبه تو همین تاپیک زدم)
و گفته میشود برنده پل خلیج صدرا و فاراک بوده اند فاراک به عنوان پیمانکار تولید کننده و تامین کننده ماشین الات و تجهیزات این پروژه عظیم و صدرا به عنوان مجری طرح.یعنی صدرا هم تو این پروژه عظیم سهمی داره
و...چندین و چند دلیل دیگه که همه ثابت میکنه اینده صدرا روشنتر از امروز ان است...

با این وجود شما چی فکر میکنید؟ایا صدرا واقعا با تشکیل این پرچم مصیبت بار میخواد سقوط کنه یا اینده بهتر است؟

این پرچم رو هرکس دیده به ما هم نشون بده بفهمیم که کدوم طرفیه؟ انشاا... که قصد براندازی نداشته باشه!
اگر چه همونطور که فرمودید استاد هلالات یه پرچمی چند ماه پیش نشون دادن ولی دیدیم با اینکه قصد خیر داشت و می خواست صعود کنه به هدفش نرسید!

تقدیم به دوستان ..............

http://www.sparksun.co.cc/images2/20gciwp6jrd1znzvvk6.png

arak_bourse
2011/01/31, 22:25
holy جان
ميشه از ختراك و وسپه و فباهنر هم يه نمودار بزاري؟
ببخشيد زياد شد. هر كدوم كه فكر مي كني سيگنال خريد ميده ومناسب خريد هست رو بزار.
ممنونم دوست عزيز

baradaran
2011/01/31, 22:47
صدرا

سلام پاني خانم من جمعه با استاد هلالات صحبت كردم گفت صدرا احتمالا داره پرچم ميشه ولي من هم به ايشون گفتم كه پرچمي ديده نميشه .
البته جناب هلالات هدف پرچم رو 325 ذكر كرد پس احتمالا پرچمي كه شما ميگيد نبوده .
حالا چه با پرچم چه بي پرچم من هم فكر ميكنم هدف قيمت فعلا 320 قرار داره .

matrix2010
2011/01/31, 22:49
دفرا الگوي سر و شانه كف نداره؟ اصلا معامله نمي شه!

pani
2011/01/31, 22:52
ممنون holy
ابن پرچم خوشبینانه است.
عالی بود.خیالم راحت شد

pani
2011/01/31, 23:34
ممنون اقای برادران
میتونم حدس بزنم به چه دلیلی هدف پرچم رو تو اون تالار نگفتید واسه همین رفتم تو فاز منفی و پرچم نزولی
اصلا فکرم رو این پرچم قشنگ نرفت ولی فکر کنم الان دیگه وقت خوبی باشه اونجا یه تحلیل توپ از صدرا بزنید مطمئنم هفته دیگه به هدف مورد نظر شما میرسه
اونجا همه طرفدار صدرا و صد البته طرفدار تحلیلهای خوبه شما هستند
با سپاس فراوان.پانی

pani
2011/01/31, 23:36
ممنون اقای برادران
میتونم حدس بزنم به چه دلیلی هدف پرچم رو تو اون تالار نگفتید واسه همین رفتم تو فاز منفی و پرچم نزولی
اصلا فکرم رو این پرچم قشنگ نرفت ولی فکر کنم الان دیگه وقت خوبی باشه اونجا یه تحلیل توپ از صدرا بزنید مطمئنم هفته دیگه به هدف مورد نظر شما میرسه
اونجا همه طرفدار صدرا و صد البته طرفدار تحلیلهای خوبه شما هستند
با سپاس فراوان.

HOLY
2011/01/31, 23:41
holy جان
ميشه از ختراك و وسپه و فباهنر هم يه نمودار بزاري؟
ببخشيد زياد شد. هر كدوم كه فكر مي كني سيگنال خريد ميده ومناسب خريد هست رو بزار.
ممنونم دوست عزيز

والا دوست من ،من الان کشیک هستم ،وقتی به سیستم خودم دسترسی نداشته باشم نمودارهام در دسترسم نیست ،
اما اطلاعاتی که تو ذهنم هست رو تقدیم میکنم ،
در مورد فباهنر ظاهرا ریش قرمز این سهم رو داره و مترصد ردکردن به خلق الله این بنده خدا هم از سفته بازهای قهاره که بسیار بدسابقست و اعتقاد من اینه دنبال سهمای این بنده خدا نریم بهتره ،از بابت
خود سهم هم اشتباهی که دوستان میکنن اینه که چون مس رفته بالا و فملی صعود کرده باید فباهنر هم بره ،ولی فملی تولید کننده مس هست و با صعود مس اینم گرونتر میفروشه ولی فباهنر تبدیل کننده مس هست ،یعنی مس رو میخره ،روش فعالیت انجام میده و میفروشه پس اگر گرون میفروشه باید گرون هم بخره وکلا من اینو پیشنهاد نمیکنم حتی اگه با سفته بازی بالاهم بره چون نمیتونی خروجت رو با اونا هماهنگ کنی جا میمونی و بعد صف و ......
ختراک رو روش کار نکردم ولی دیدم دوستان نمودارشو زده بودن ،میتونی از اون دوستمون بپرسی.
اما وسپه جزو پرتفوش هم سنگ آهنی کچاد داره و هم خودرویی از دوطرف میتونه منتفع بشه ،اونجوری که تو ذهنمه خریدش زیر 140 -135 باید خوب باشه
امیدوارم کمکت کرده باشه این اطلاعات.

Amo Hoseian
2011/02/01, 15:31
دوستان ختراك براي نوسان چطوره؟
من تكنيكال بلد نيستم شما كه استاديد يه بررسي بفرماييد.
به نظر من rsi پاييني داره و قابليت رشد رو داره.
منتظر نتيجه بررسي هاتون هستم.

سلام دوست من تحلیل تکنیکالی را توی تایپیک "ختراک تا کجا؟" گذاشتم و هر روز گزارش مختصری از اون توی تایپیک میزارم.
پاینده باشی و پر سود.

shenagar
2011/02/02, 00:56
یه سوال از دوستان
من مقداری دانا از عرضه اولیه دارم . می خواستم نظرتون رو بگید که نگه دارم و تو افزایش سرمایش شرکت کنم بهتره یا اینکه با پست بانک عوض کنم و تو افزایش سرمایه اون شرکت کنم؟
با تشکر

baradaran
2011/02/02, 11:00
تحليل توسعه ساختمان ( ثاخت)
شركت پس از افزايش سرمايه در نيمه ديماه بازگشائي شده و با ايجاد شكاف نزولي قيمت از 300 تا 257 افت داشته و اينك پس از كمي افت و خيز در قيمت 258 قرار دارد .
به نظر ميرسد در طول يك ماه گذشته قيمت در كانال افقي قرار گرفته كه كف آن 255 و قيمت سقف در 267 تومان واقع شده است .
بنابراين فعلا قيمت 255 به عنوان حمايت مهم و 267 به عنوان مقاومت پيش رو تلقي ميشود .
نمودار به دو شكل تعديل شده و تعديل نشده قابل بررسي است .

قيمت در برخورد با خط 30 rsi به خوبي حمايت شده و rsi اكنون در نقطه 34 واقع شده است .
مقاومتهاي پيش رو در قيمتهاي 267 و 274 و 285 و 300 تومان قرار دارد .
نتيجه :
به نظر ميرسد فعلا قيمت در كانال افقي 255 تا 267 در نوسان باشد چنانچه قيمت كف كانال را به پائين شكست توصيه به خروج و اگر قيمت سقف كانال را رو به بالا بشكند توصيه به خريد ميشود .
در حال حاضر خريد در محدوده كف كانال 255 تومان كم ريسك ارزيابي ميشود هرچند سيگنال خريد ندارد .

esi_mohammadi
2011/02/02, 11:23
در مورد ثاخت سطح حمایتی 250 سطح بسیار معتبری هست که با توجه به وضیعت مکدی و آر اس آی و همینطور فیشر ، احتمال شکست این سطح 1 درصد می باشد .
مهمترین مقاومت سهم در کوتاه مدت 276 تومان است خرید در محدوده 255 و فروش در محدوده 276 برای نوسان گیری مناسب می باشد.
موفق و پر سود باشید
یا حق

baradaran
2011/02/02, 12:11
تحليل بانك ملت ( وبملت )
نمودار بانك ملت بسيار شيبه به نمودار بانك صادرات ميباشد و قيمت در هر دو سهم به مقاومتهاي مهم برخورد كرده اند .
در مورد وبصادر در تحليل هفته گذشته عرض كردم قيمت در عبور كامل از 155 با مشكل مواجه است و اعلام كردم با توجه وجود صف خريد توصيه به خريد نميشود .
و اما در مورد وبملت شرايط مشابه وبصادر است و اكنون قيمت در عبور از مقاومت 200 تومان با مشكل مواجه شده است هرچند سايه قيمت چند مرتبه به بالاي 200 نفوذ داشته است .
اكنون rsi در منطقه بالاي 70 قرار دارد و واگرائي منفي كوچكي نيز دارد .
همچنين در اسيلاتور macd واگرائي منفي ديده ميشود .
اولين حمايت مهم در 180 تومان قرار دارد .
بنابراين فعلا تا زماني كه مقاومت 200 بطور كامل شكسته نشده توصيه به ورود نميشود هرچند با توجه به واگرائي منفي احتمال عبور كامل قيمت از 200 ضعيف ارزيابي ميشود .
چنانچه قيمت 195 به پائين شكسته شد توصيه به خروج ميشود .

zagros
2011/02/02, 13:52
سلام

از دوستان خواهش می کنم تحلیلی هم از رتکو و کفرا ارائه دهند. قیمت خرید هم ذکر شود.

با تشکر

baradaran
2011/02/02, 16:40
سلام

از دوستان خواهش می کنم تحلیلی هم از رتکو و کفرا ارائه دهند. قیمت خرید هم ذکر شود.

با تشکر

رتكو به نظر من با توجه واگرائي منفي rsi فعلا تو اين قيمتها توجيه خريد نداره .
نمودار كفرا هم به نظر نزوليه و آخرين كندل كه ابر سياه بزرگي ايجاد كرده نشون از بازار منفي ميده ولي تو 335 تومن حمايت خوبي داره .

baradaran
2011/02/02, 16:49
دوستان تو نمودار صدرا اگه دقت كنيم از خرداد تا حالا RSI نتونسته خط 70 رو به بالا بشكنه در حالي كه 3 مرتبه به خط 70 رسيده ولي شكست خورده و برگشته .
الان RSI تو 65 قرار داره و اگه شنبه قيمت بالاي 300 بسته بشه تقريبا به خط 70 ميرسه .
به نظر شما اين مرتبه ميتونه 70 رو به بالا بشكنه يا نه ؟
به نظر من اگه rsi خط 70 رو بشكنه تا روند هيجاني افزايش قيمت شروع ميشه .

rhhk610
2011/02/02, 19:11
جناب برادران و سایر دوستان اگه زحمتی نیست روند ثمسکن، پسهند، غپینو رو هم یه نگاهی بندازید
با تشکر

baradaran
2011/02/02, 19:34
ثمسكن
قيمت سهام ثمسكن اكنون در اوج هيجان خريد در قيمت 198 تومان قرار دارد در حالي كه قيمت به بالاي 200 هم نفوذ داشته است .
اسيلاتور rsi در منطقه بسيار هيجاني 90 واقع شده است .
به نظر ميرسد قيمت در عبور از مقاومت 200 تومان فعلا با مشكل مواجه است .
آخرين كندل ايجاد شده مرد آميزان با بدنه بلند تيره با سايه رو به پائين ديده ميشود كه نشانه روند منفي معاملات آينده است .
حمايتهاي پيش رو در قيمتهاي 186 _ 180 _ 174 _ 165 قرار دارد .
بنابر اين ورود به سهام فوق در قيمت كنوني توصيه نميشود .
با توجه به افت احتمالي قيمت شناساي سود و خروج از سهام منطقي به نظر ميرسد .

(حجت)
2011/02/02, 22:50
سلام به همه
اعلام نتایج برگزاری چهار هفته مسابقه سبد برتر هفته ، با جایزه 100 هزار تومانی،

بهترین سبد هفته اول:
برای آقای مهدی فنودی یکی از بهترین تکنیکالیستها و دانشجویان برنا اندیشه با 8.24 درصد بازدهی

بهترین سبد هفته دوم:
برای آقای مصطفی رستمی فاندامنتالیست سایت بورسی با 7.62 درصد بازدهی

بهترین سبد هفته سوم:
برای آقای محمود خان یکی از تکنیکالیستهای سایت بورسی با 7.65 درصد بازدهی

بهترین سبد هفته چهارم:
برای آقای Yusef_sbm12 یکی از دوستان سایت تالار بورس با 9.11 درصد بازدهی

فکر میکنید درصد بازدهی سبد انتخابی شما در هفته آینده چند درصد هست؟

شرکت در مسابقه رایگان آخرین مهلت ارسال 20.59 هر جمعه

لینک ارسال سبد (http://forums.boursy.com/showthread.php?180-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87/page1000)

shenagar
2011/02/02, 22:54
یه سوال از دوستان
من مقداری دانا از عرضه اولیه دارم . می خواستم نظرتون رو بگید که نگه دارم و تو افزایش سرمایش شرکت کنم بهتره یا اینکه با پست بانک عوض کنم و تو افزایش سرمایه اون شرکت کنم؟
با تشکر

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

arak_bourse
2011/02/03, 13:13
از آقای Yusef_sbm12 كه رتكو را براي سبد هفته بعد معرفي كردند خواهش مي كنيم كه يك تحليل تكنيكي و بنيادي هم بطور مختصر از سهم در اينجا بنويسند. اين سهم حجم مبناي خيلي پاييني داره و كمي هم رشد داشته است.

pani
2011/02/03, 17:18
اینم یه خبر خوب دیگه از "فاراک عزیز"

مدیر کارگاه سنگین شرکت ماشین سازی اراک از ساخت قطورترین برج تقطیر پالایشگاهی کشور در این شرکت خبر داد و گفت: نصب و راه اندازی برج مذکور در طرح توسعه پالایشگاه شازند با هدف افزایش ظرفیت بنزین کشور محقق می شود. بابک رونقی در گفتگو با خبرنگار مهر در اراک افزود: این برج به وزن 700تن ، طول 60متر و قطر ده متر مربع به همت متخصصان شرکت ماشین سازی و برای طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی شازند طراحی و ساخته شده است.
وی در ادامه افزود: عملیات ساخت این سازه فلزی عظیم در مدت هجده ماه با صرف 10میلیون یورو انجام شده است

mohseni1353
2011/02/03, 18:18
استاد پانی از اون خبر های خوبت که در bourse24 به دوستان هدیه میکردی اینجا هم بگو و دل شادمان بکن کی باز میشه این فاراک و سایپا و کروی وسایپا و ورنا؟

baradaran
2011/02/03, 18:46
دوستان تو نمودار خبهمن و زامياد وگرائي منفي هم تو rsi , وهم تو macd ديده ميشه در حالي كه هر دو صف خريد داره من فكر ميكنم هر دو يه اصلاح قيمت اساسي در پيش دارن .

baradaran
2011/02/03, 19:38
.حفاري
اكنون rsi در منطقه 63 قرار دارد و البته واگرائي منفي كوچكي نيز دارد .
همچنين در MACD نيز واگرائي منفي ديده ميشود .
سابقه سهم نشان داده كه rsi در يك سال گذشته توان عبور از مقاومت خط 70 را نداشته است

اولين مقاومتهاي پيش رو در قيمتهاي 255 و باند مقاومتي 260 تا 263 قرار دارد.
اولين حمايت مهم در قيمت 240 واقع شده است .
نتيجه : با توجه به موارد فوق در كوتاه مدت رشد قابل توجه براي سهم متصور نيستم و احتمالا قيمت توان عبور از مقاومت 260 تا 263 را نخواهد داشت ورود به سهام با ديد كوتاه مدت توصيه نميشود و احتمال اصلاح قيمت تا240 نيز وجود دارد .

arak_bourse
2011/02/03, 20:00
به نظرتون زامياد را شنبه بفروشم من روي 260 خريدم تازه به قيمت خودم داره ميرسه.
اما در مورد بهمن اين سهم را هروقت فروختم پشيمون شدم و ديگه 1 دانه هم ازش نمي فروشم تا مجمع. حتي اضافه هم مي كنم

shahsavan
2011/02/03, 20:41
در كودكـى دستم به دست مـادرم بود وقتى به درگاهت رضاجان مـى رسیدم

آواى هر گلدسته ات را گرم و پرشور با گوش جـان از بیكرانها مـى شنیدم

آن روز هم چون روزهاى خوب دیگر شور طوافت در دل من شعله ور بود

گرم و سبكبال و رها، بى تاب بى تـاب گویى مرا شوق حریمت بال و پر بود

مادر تمام غصه ها را با تو مـى گفت از رنج جانسوز و غم و درد نهـانش

مى شد كه نقش غم زلوح سینه اش خواند از گـریـه آرام و اشك دیـدگـانش

همچون كبوتر شاد و بى آرام و خرسند بر گرد بام روضـه ات پرواز كردم

تـا بیكـران آسمـانهـا نـور دیـدم وقتى كه چشم خـویشتن را باز كردم

مهرت همیشه در سرم، عشقت به جانم چون ریشه سرو وصنوبر پاگرفته است

تـو هـشتمین نور شب یلداى مایـى عشق تو درجان و دل ما پاگرفته است

تا بـار دیگر روى مـاهـت را ببینم بـا التـفاتى حاجت ما را روا كـن

بستم گـره بر پنجره، چشـم انتظارم تا باز گردم، این گره را نیز وا كن
http://irupload.ir/images/16752411221601322124.jpg
شهادت امام رضارابه تمام دوستداران آن امام همام تسلیت عرض می نمایم

pani
2011/02/04, 00:54
.حفاري
اكنون rsi در منطقه 63 قرار دارد و البته واگرائي منفي كوچكي نيز دارد .
همچنين در MACD نيز واگرائي منفي ديده ميشود .
سابقه سهم نشان داده كه rsi در يك سال گذشته توان عبور از مقاومت خط 70 را نداشته است

اولين مقاومتهاي پيش رو در قيمتهاي 255 و باند مقاومتي 260 تا 263 قرار دارد.
اولين حمايت مهم در قيمت 240 واقع شده است .
نتيجه : با توجه به موارد فوق در كوتاه مدت رشد قابل توجه براي سهم متصور نيستم و احتمالا قيمت توان عبور از مقاومت 260 تا 263 را نخواهد داشت ورود به سهام با ديد كوتاه مدت توصيه نميشود و احتمال اصلاح قيمت تا240 نيز وجود دارد .

ممنون از تحلیلهای خیلی خوبتون
در رابطه با حفاری یکی از اشنایان که از نزدیک با حفاری اشناست بهم گفت هنوز متاسفانه حفاری مشکلات زیادی داره و فکر نکنم تا پایان امسال سهم رشد زیادی داشته باشه و خلاصه کلی نا امیدم کرد.هر چند نموداری امید زیادی به رشد سهم داشتم:(
روی نمودار یه الگوی مثلثی مشاهده میشه که کفش حدود 242 تومان است

soroush
2011/02/04, 01:50
در رابطه با حفاری یکی از اشنایان که از نزدیک با حفاری اشناست بهم گفت هنوز متاسفانه حفاری مشکلات زیادی داره و فکر نکنم تا پایان امسال سهم رشد زیادی داشته باشه و خلاصه کلی نا امیدم کرد.هر چند نموداری امید زیادی به رشد سهم داشتم:(

عجب ضد حالی این حفاری بعضی سهم ها واقعا ضد حالا با اینکه خیلی دارم اونم با قیمت بالا عطاش به لقاش بخشیدیم

soroush
2011/02/04, 01:54
· در نماد باما شرکت دانایان پارس شروع به خرید مجدد نموده است با توجه به رشد قیمت های جهانی امکان رشد قیمتی اسن سهم تا 1750 تومان وجود دارد .

· در نماد سرمایه گذاری صنعت و معدن هم صبا تامین و هم آتیه دماوند شروع هب عرضه نمودند ، امکان تعادل قیمتی در محدوده 1350 الی 1400 ریال وجود دارد .

· در نماد لعاب ایران بانک رفاه بعد از مدت ها مجدد خرید نمود ، محدوده 4000 ریال که همواره نقش مقاومتی داشت این بار می تواند نقش حمایتی بازی کند ، امکان رشد کوتاه مدت تا 4500 ریال وجود دارد .

h_gonabadi
2011/02/04, 01:57

pani جان
سلام
بنده هم یک کم دارم ردش کنم بره . خیلی خسته ام کرده .

soroush
2011/02/04, 02:08
ظاهرا تا 265 اینا میره رو این قیمتا ردش کن

arak_bourse
2011/02/04, 08:31
استاد پانی از اون خبر های خوبت که در bourse24 به دوستان هدیه میکردی اینجا هم بگو و دل شادمان بکن کی باز میشه این فاراک و سایپا و کروی وسایپا و ورنا؟

دوست گرامي خبرهاي خوبتون را براي بچه هاي خوب اين تالار هم بزار.اگه خبري از بازشدن وساپا و خودرويي ها داري.

MTZ
2011/02/04, 11:02
دوستان تو نمودار خبهمن و زامياد وگرائي منفي هم تو rsi , وهم تو macd ديده ميشه در حالي كه هر دو صف خريد داره من فكر ميكنم هر دو يه اصلاح قيمت اساسي در پيش دارن .

به نظر میاد هر دو سهم در حال تشکیا پترن های برگشتی تفریبا بزرگی هستند..هم زامیاد هم خبهمن دارند زورهای آخرشون را میزنند و خیلی پر ریسک شدند

MTZ
2011/02/04, 11:37
دوستان من تا حالا خیلی زیاد اسن سایت بورکس را می شندیدم امروز وقتی به اونجا مراجعه کردم انگار خیلی وقته دیگه آپدیت نمیشه؟؟
کسی میتونه بگه قضیه چیه؟؟؟

arak_bourse
2011/02/04, 11:47
به نظر میاد هر دو سهم در حال تشکیا پترن های برگشتی تفریبا بزرگی هستند..هم زامیاد هم خبهمن دارند زورهای آخرشون را میزنند و خیلی پر ریسک شدند

mtz گرامي اگر نمودارش را هم اينجا قرار دهي بد نسيت. ولي اين صف خريد را چي ميگي؟و وضعيت بنيادي بهمن كه شايد تكنيكال نتونه جوابگوي آن باشه.
نهايت مقاومت بعدي خزاميا و خبهمن چند ميتونه باشه؟

مصطفي رستمي
2011/02/04, 13:10
به نظر میاد هر دو سهم در ال تشکیا پترن های برگشتی تفریبا بزرگی هستند..هم زامیاد هم خبهمن دارند زورهای آخرشون را میزنند و خیلی پر ریسک شدند

شما تعريفت از پرريسك چيه؟؟
خبهمن با پي به اي زير 3 معامله مي شه .سود امسالش بيش از 100 تومانه. يك نگاهي به گزارشش بيندازيد

arak_bourse
2011/02/04, 13:59
بهمن شايد تنها سهمي كه در عين رشد هنوز ارزشمنده و به جايگاه خودش نرسيده. ممكنه چند توماني بياد پايين تر اما باز كف بالاتري مي سازه.

baradaran
2011/02/04, 16:42
تحليل خبهمن
در دو تحليل گذشته در قيمت 200 و 220 تومان توصيه به خريد شد و در آخرين تحليل عنوان شد مقاومت 250 مهمترين مقاومت است و گفته شد چنانچه 250 به بالا شكسته شود فرار بزرگ قيمت آغاز و قيمت تا 300 و نهايتا 320 جاي رشد خواهد داشت اكنون با تحقق تحليلهاي قبلي ادامه روند مورد بررسي قرار ميگيرد .
نكات منفي :
Rsi در منطقه 73 قرار دارد و واگرائي منفي نيز در آن ديده ميشود .
همچنين در اسيلاتور macd نيز واگرائي منفي واضح ديده ميشود .
در mfi نيز واگرائي منفي ديده ميشود .
نكات مثبت :
اينك قيمت به 285 رسيده و هيچ مقاومت تاريخي در برابر قيمت قرار ندارد .
از طرف ديگر آخرين روز با صف سنگين خريد به پايان رسيده است كه نشانه هيجان شديد جبهه خريد است كه ميتواند نشانه تداوم روند صعودي تلقي شود كه با واگرائيهاي منفي موجود همخواني ندارد .

نتيجه : از برآيند نكات مثبت و منفي اينگونه ميتوان نتيجه گرفت كه هر چند ماشين جبهه خريد همچنان با سرعت در حركت است اما به نظر ميرسد بنزين آن در حال اتمام است و چراغ هشداراتمام بنزين روشن شده است هرچند تا تمام شدن كامل سوخت قيمت باز هم رشد خواهد داشت كه اين رشد ميتواند تا محدوده قيمت 300 ادامه داشته باشد .
بنابراين در قميتهاي فردا توصيه به خريد نميشود .
سهامداراني كه اهل ريسك نيستند توصيه ميشود در قيمتهاي مثبت يكي دو روز آينده با سود مناسب از سهم خارج شوند .
سهامداراني كه اهل ريسك هستند توصيه ميشود روند معاملات را به دقت زير نظر داشته باشند و با ديدن اولين معاملات منفي از سهم خارج شوند .

mohseni1353
2011/02/04, 19:16
اساتید یک نگاهی بندازن این سایت کدال را کروی تعدیل منفی داده؟

amir2003
2011/02/04, 20:01
اساتید یک نگاهی بندازن این سایت کدال را کروی تعدیل منفی داده؟

كجاش منفيه من نميتونم ببينم
سود پیشبینی شده 324 ریال نسبت به پیشبینی قبلی که 254 ریال بود 27% افزایش

pani
2011/02/04, 22:07
دوستان اگه خبری هم میذارم دوستانم تو تالار بورس 24 میگن
احتمالا کروی فردا بازگشایی میشه و فاراک و خساپا هم میگن این هفته
دلیلشو هم میگن اینه که خیلیها به شاخص 22000 تا 22 بهمن معتقدند و این بازگشاییها به رشد همگروهاشون و رسیدن شاخص به 22000کمک زیادی میکنه
والا حفاری رو دوست و استاد عزیزم زهره جان معتقد به نگهداریش هستند و میگن مطمئنا بزودی رشدشو شروع میکنه منم حفاری قیمت بالا دارم ولی فعلا اصلا نمیفروشم.فکر میکنم پایین زیادی نداشته باشه فقط مشکلش اینه که رشد نمیکنه

pani
2011/02/04, 22:10
دوستان اگه خبری هم میذارم دوستانم تو تالار بورس 24 میگن
احتمالا کروی فردا بازگشایی میشه و فاراک و خساپا هم میگن این هفته
دلیلشو هم میگن اینه که خیلیها به شاخص 22000 تا 22 بهمن معتقدند و این بازگشاییها به رشد همگروهاشون و رسیدن شاخص به 22000کمک زیادی میکنه
والا حفاری رو دوست و استاد عزیزم زهره جان معتقد به نگهداریش هستند و میگن مطمئنا بزودی رشدشو شروع میکنه منم حفاری قیمت بالا دارم ولی فعلا اصلا نمیفروشم.فکر میکنم پایین زیادی نداشته باشه فقط مشکلش اینه که رشد نمیکنه

Alireza.J
2011/02/04, 23:20
با توجّه به واگرائی منفی قیمت و اسیلاتورها، به نظر می رسد موج صعودی جدید کاذر، شروعی هیجانی و زودتر از موعد داشته و افت نزولی قبلی نتوانسته تمامی توان فروشندگان احتمالی را تخلیه کند و در نتیجه احتمالاً در روزهای آینده سهم کمی تا قسمتی افت کند!
مسلماً این به معنای ارزشمند نبودن سهم نیست و فقط فرصتی برای خرید خواهد بود. انتظار می رود قیمت پس از افت دوباره صعود خود را برای رسیدن به هدف سر و شانه از سر گیرد.
درصورت افت همچنان محدوده 120 تومان حمایت محکمی برای سهم بوده و پس از آن در رشد قیمت نیز محدوده‏ی 140 تومان مقاومت بعدی قیمت خواهد بود.

Amo Hoseian
2011/02/05, 00:50
تحلیل سفارود از نظر این شاگرد در تاپییک تحلیل سهام مسابقه درج شد.
لطفا اساتید گل یک نظر بیندازند و ما را از نظراتشون بی نصیب نذارن.
ارادتمند (عمو حسین)

soroush
2011/02/05, 02:21
گفته می شود دو سهم معادن روی و فرآوری در ابتدای هفته نمادشان باز می شود ، شایعاتی در خصوص بازگشایی فرآوری در 5600 و کروی در 3500 ریال وجود دارد
گفته می شود شاخص کل بورس تا انتهای هفته منتهی به 22 بهمن به صورت هیجانی رشد کند و در روز چهارشنبه شاهد حجم سنگین عرضه در بازار باشیم

محمود شریعت
2011/02/05, 11:33
كسرا (صنعتي اردكان) داره بندري ميزنه!
اگر بتونه 300 و در مرحله بعد 314 را رد كنه مثل موشك تا 400 ميره ..

arak_bourse
2011/02/05, 14:56
اساتيد بورسي محترم
يه نگاهي به شپارس مي اندازيد كه ببينيد تا چند نزول مي كنه و سيگنال خريدش كي صادر ميشه؟

soroush
2011/02/05, 14:57
سلام دوستان در مورد کروی و وگستر لطفا نظر بدهند
بهترین سهم بازار تا 4 شنبه کدام است؟

محمود شریعت
2011/02/05, 15:47
اساتيد بورسي محترم
يه نگاهي به شپارس مي اندازيد كه ببينيد تا چند نزول مي كنه و سيگنال خريدش كي صادر ميشه؟

ظاهرا الان براي خريد مناسبه

محمود شریعت
2011/02/05, 16:28
همانطور كه در اشكال ذيل مشاهده مي كنيد نمودار قيمت كربن ايران در قالب كانال صعودي بلند مدت در حال نوسان است كه اكنون در محدوده كف كانال قرار دارد. حال انتظار دارم قيمت از سطح 109 يا 107 تومان برگشته و صعود را در دستور كار خود قرار دهد.
در صورت عبور از 116-118 به بالا هدف اوليه و ميان مدت سهم حدود 130 تومان مي باشد. البته در شرايط فعلي كه جو بازار مثبت است در كوتاه مدت نيز توانايي رسيدن به هدف مذكور را دارد.

پارازيت: بنده امروز نيمي از مقدار مورد نظرم را خريداري كردم

http://forums.boursy.com/

baradaran
2011/02/05, 17:47
تحليل بيمه دي ( ودي )
در تحليل قبلي در اوائل ديماه اعلام شد خريد در محدوده 180 تومان كم ريسك است هرچند قيمت به زير 180 نيز نفوذ كرد ولي به سرعت بازگشت و اينك با دو اصلاح قيمت به 215 تومان رسيده است .
قيمت درراه رشد چندين مقاومت را پشت سر گذاشته و مقاومتهاي پيش رو عبارت است از :
مقاومت برخورد rsi با خط 70 كه در همين قيمت 215 تومان واقع شده است .
باند مقاومتي 220 تا 224 تومان به دليل لايه مقاومت تاريخي و برخورد با مقاومت 38.2 فيبوناچي
قيمت 240 به دليل مقاومت مهم تاريخي و 50 درصد فيبوناچي
آخرين كندل ايجاد شده الگويي شبيه به مرد آويزان است كه ميتواند نشانه اشباع جبهه خريد باشد .
البته در rsi و macd واگرائي ديده نميشود و كاملا منطبق بر قيمت هستند كه نشانه مثبتي است .
حجم معاملا افزايش محسوسي دارد كه نشانه خوبي نيست .

نتيجه : با توجه به موارد فوق هر چند به نظر ميرسد در ميان مدت قيمت توانائي عبور از مقاومتهاي مذكور را دارد ولي فعلا عبور از باند مقاومتي 220 تا 224 بسيار مشكل به نظر ميرسد .
در حال حاضر سيگنال خريد و فروش ديده نميشود ولي با توجه به موارد گفته شده خريد در قيمتهاي كنوني توصيه نميشود و احتمال تصحيح قيمت تا محدوده 200 تومان نيز دور از ذهن نيست .

arya
2011/02/05, 18:30
احتمال عرضه شدن کل صف فولاد فردا هست فردا میشه حدود 20 درصد رشد وبعد ازعرضه تکلیف بقیه بازارم معلوم میشه و لیدر بعدی ......

baradaran
2011/02/05, 20:46
تحليل صدرا :

قيمت آخرين مرحله رشد هيجاني را از سوم بهمن در قيمت 257 تومان آغاز و اينك به 305 رسيده است .
اولين مقاومتهاي پيش رو در قيمتهاي 314 و 325 تومان واقع شده است .
اكنون rsi دقيقا در منطقه 70 و مماس بر مقاومت 70 ميباشد .
نكته اي كه از نظر من خيلي مهم است و خانم پاني هم در جريان هستند همين رسيدن rsi به خط 70 است
دقيقا از ابتداي خرداد تا كنون rsi موفق نشده خط 70 را به بالا بشكند در حالي كه سه مرتبه به خط رسيده ولي با شسكت مواجه شده و اكنون براي چهارمين مرتبه به اين مقاومت برخورد كرده است .
البته اينبار به نظر ميرسد جبهه خريد با قدرت بيشتري وارد ميدان شده و شكست اين مقاومت دور از ذهن نيست .
بنابراين فردا براي سهم روز مهمي است اگر rsi نتواند 70 را بشكند احتمالا كمي قيمت اصلاح خواهد شد .
ولي چنانچه خط 70 به بالا شكسته شود فاز جديدي از روند قيمت آغاز خواهد شد و قيمت وارد منطقه هيجاني خريد خواهد شد .
حجم معاملات در چند روز گذشته بسيار مناسب بود ولي احتمالا براي فردا شاهد افزايش قابل توجه خواهيم بود .

نتيجه : به لحاظ تكنيكال قيمت كاملا توانائي رشد بيشتر را داراست هر چند احتمالا در راه رشد با استراحت و اصلاح همراه خواهد شد .

rahimi
2011/02/05, 22:11
شفارس با این مثلثی که ترکونده !
کاش زودتر می جنبیدم
تکنو هم بزودی موج 3 رو شروع می کنه با حدود 15 تا 20 درصد گین

arak_bourse
2011/02/05, 22:27
اساتيد عزيز ضمن عرض سلام
نظر فني خود را در مورد شپنا با اين قيمت ها 512 بيان نماييد؟
همچنين اگر كسي مي تواند يه نگاه تكنيكالي به شپارس بكند.
ممنونم

baradaran
2011/02/06, 00:22
اساتيد عزيز ضمن عرض سلام
نظر فني خود را در مورد شپنا با اين قيمت ها 512 بيان نماييد؟
همچنين اگر كسي مي تواند يه نگاه تكنيكالي به شپارس بكند.
ممنونم

شپنا واگرائي منفي داره و سيگنال فروش صادر شده .
شپارس نقد شوندگي ضعيف داره .

soroush
2011/02/06, 01:40
شنیده می شود بلوک 50 درصدی حفاری شمال که مدتهاست خصوصی سازی درصدد واگذاری آن می باشد ،تا پایان سال واگذار خواهد شد. این شنیده ها حاکی است 30 درصد از بلوک حفاری به شستا برای رد دیون واگذارشده و بر این اساس طی دو هفته آینده تکلیف بلوک دیگرحفاری شمال نیز مشخص خواهد شد . افزایش قیمت اخیر حفاری شمال با این خبر بی ارتباط نیست

محمود شریعت
2011/02/06, 14:00
بالاخره ما هم دل را به دريا زديم و به سهامداران بالاس پيوستيم!
اين دفعه نه از روي تكنيكال و نه از روي بنيادي بلكه از طريق خبر اقدام به خريد كردم.
كسي ميدونه هدفش چنده؟

soroush
2011/02/06, 14:40
اين دفعه نه از روي تكنيكال و نه از روي بنيادي بلكه از طريق خبر اقدام به خريد كردم.
كسي ميدونه هدفش چنده؟

در نماد بیمه البرز ، شایعاتی از تعدیل عایدی هم تا 740 ریال به گوش می رسد ، گفته می شود شرکت برنامه افزایش سرمایه 50% را نیز در دستور کار قرار دارد ، امکان رشد قیمتی سهم تا 7600 ریال قبل از افزایش سرمایه وجود دارد .
اون چیزی که من شینیدم بالاس حدود 2000 تا 2500 مطمئن نیستم زیاد

pani
2011/02/06, 16:09
كسي ميدونه هدفش چنده؟

خرید خیلی خوبی داشتید بازدهی 35-60 درصدی در کوتاه مدت دور از انتظار نیست من هنوز از عرضه اولیه دارم.سهم دست حقوقیها افتاده و با این شناوری کم و 5% چه شود!!

سقراط
2011/02/06, 19:15
http://s27.aks98.com/images/11024622498743943565.jpg
http://s27.aks98.com/images/56263526176572248870.jpg

baradaran
2011/02/08, 20:25
صدرا :
در مورد صدرا مختصر عرض ميكنم :
همانگونه كه در تحليل دو شب گذشته اعلام شد باز هم rsi موفق نشد خط 70 را بشكند و اكنون rsi در منطقه 65 قرار دارد .
در حال حاضر اولين مقاومت كه قبلاهم گفته شد در 314 تومان واقع شده است .
اولين حمايت هم در قيمت 300 تومان قرار دارد .
حمايت بعدي در 288 تومان واقع شده است .
چنانچه در معاملات چند روز آينده حمايت 300 شكسته نشود با توجه به حمايت رواني عدد روند قيمت فوق ميتواند به حمايت بسيار محكم تبديل شود .

جناب حجت خان چند روزه به اتفاق آقا مهدي تو اين تاپيك غيبت دارين .

baradaran
2011/02/10, 21:25
تحليل تكنيكال پست بانك :
سهام فوق اوائل آبانماه در قيمت 230 تومان در بورس رو نمائي شد و به سرعت روند افزايشي در پيش گرفت و اينك به محدوده قيمت 1073 تومان رسيده است.
هر چند به دليل اينكه سابقه تاريخي سهم بسيار كوتاه ميباشد تحليل تكنيكال بر روي سهام مذكور از اعتبار بالائي برخوردار نيست ولي به تحليل نسبي ميپردازم .
اكنون rsi در منطقه 79 يعني هيجان خريد قرار دارد و واگرائي منفي واضحي در آن ديده ميشود .
همچنين اسيلاتور macd نيز واگرائي منفي نشان ميدهد .
واگرائي منفي در mfi نيز به خوبي مشهود ميباشد .
افزايش حجم معاملات نيز ميتواند تائيدي بر واگرائيهاي صادره توسط اسيلاتورهاي مشاور باشد .
البته ذكر اين وضوع ضروري است كه قبلا يك واگرائي منفي نمودار غير معتبر شده است .
اولين حمايت پيش رو در قيمت 1000 واقع شده است .

نتيجه : به نظر ميرسد ورود به سهام فوق در قيمتهاي كنوني بسيار پرريسك ميباشد و توصيه نميشود .
با توجه به واگرائيهاي منفي موجود و اينكه ممكن است سهام فوق بسته شود شناسائي سود و خروج از سهام منطقي به نظر ميرسد .

shelman
2011/02/11, 13:36
بیمه دی دارای الگوی سر و شانه کف با هدف قیمتی 250 تومان

baradaran
2011/02/11, 17:29
بيمه پارسيان
بيمه پارسيان نيز همانند پست بانك به دليل اينكه سابقه بورسي كوتاه دارد از درجه اعتبار تحليل كم مي كند ولي كلا تحليل تكنيكال با اولين پيوت كف و يا سقف ممكن ميشود .
پارسيان اواخر آبانماه با قيمت 330 تومان در تالار بورس رونمائي شد و مطابق معمول عرضه هاي اوليه به سرعت روند صعودي در پيش گرفت و تا نيمه اذر به قيمت 410 تومان رسيده و سپس با ايجاد قله روند نزولي در پيش گرفته و با شيب ملايم پس از چند اصلاح اينك به محدوده 357 تومان رسيده است .
محدوده قيمتي 352 تا 355 باند حمايتي بسيار محكمي به نظر ميرسد كه طي همين مدت كم سه مرتبه در برابر كاهش قيمت مقاومت كرده است .
اكنون rsi در منطقه 36 واقع شده و واگرائي مثبت كوچكي نيز دارد .
با نگاهي به macd , و باند بولينگر به نظر ميرسد امواج هيجاني كاهش محسوسي داشته است و ممكن است قيمت مدتي در همين محدوده استراحت داشته باشد .

نتيجه : به نظر ميرسد قيمت تقريبا در منطقه كف قرار دارد و خريد در محدوده قيمت 350 تا 355 كم ريسك ارزيابي ميشود بنابراين با ديد ميان مدت خريد در محدوده مذكور توصيه ميشود .

baradaran
2011/02/11, 21:48
تحليل حمل و نقل توكا ( حتوكا )

روند نزولي از اواخر ابان و از قيمت 302 تومان آغاز و اينك پس از چند اصلاح به 237 تومان رسيده است .
قيمت در راه افت حمايتهاي متعددي را پشت سر گذاشته و حمايت 230 به دلايل ذيل بسيار مهم است .
به دليل برخورد با تصحيح 100 درصد فيبوناچي روند چهار ماهه
برخورد با تصحيح 61.8 فيبوي روند ميان مدت .
برخورداري از حمايت مهم تاريخي .
برخورد rsi با حمايت خط 30
بنابراين حمايت 230 بسيار محكم به نظر ميرسد كه احتمال شكست آن فعلا ضعيف ارزيابي ميشود .
چنانچه قيمت 230 به پائين شكسته شود قيمت احتمالا تا محدوده 200 افت خواهد كرد .
در اسيلاتور macd واگرائي مثبت خفيف و در mfi واگرائي مثبت واضح ديده ميشود .

نتيجه : به نظر ميرسد روند موج نزولي رو به پايان است و حمايت 230 به احتمال زياد مانع افت بيشتر
قيمت خواهد شد .

soroush
2011/02/11, 22:03
یه مومن به من بگه با وگستر چه کنم؟

MTZ
2011/02/11, 22:16
یه مومن به من بگه با وگستر چه کنم؟

مرد مومن مگه چقدر داری که حالا جوشش میزنی ؟؟ ..به ما که خیلی کم رسید ولی اگه ریسک پذیریت پایین فردا نصفش بفروش.. چون بعیده که دیگه بورس بزاره قضیه بالاس و پست بانک تکرار بشه

MTZ
2011/02/11, 22:20
آقا حجت این چه وضعیه برادر ؟؟ چرا اینقدر زود تاپیک مسابقه را می بندید؟؟ خوب نمیگی یکی آخر شب تازه میرسه؟؟؟
برادر این هفته دوم من جا می مونم....

ولی حالا اونجا که نمیشه اینجا سبدمونو معرفی می کنیم..گرچه میدونم شما آدم سخت گیری هستی و قبول نمی کنی

1- تراک : ماشین آلات تراکتورسازی ..ایجاد الگو 2 قلو کف
2-بکام : حمایت مهم در 185
3-فنوال : این هم انگار میخواد دوقلو کف بزنه

در پایان : من چارتیست نیستم اما چارتیست ها را دوست دارم

soroush
2011/02/11, 23:42
مرد مومن مگه چقدر داری که حالا جوشش میزنی ؟؟ ..به ما که خیلی کم رسید ولی اگه ریسک پذیریت پایین فردا نصفش بفروش.. چون بعیده که دیگه بورس بزاره قضیه بالاس و پست بانک تکرار بشه

کم برادر اما خوب اصلش اینه که ادم با همین قدم سود خوب بکیره

arak_bourse
2011/02/12, 13:37
اساتيد تكنيكال عزيز با سلام
نظرتون رو در مورد واتي و كاذر و خريدشان چطور است؟

Amo Hoseian
2011/02/14, 21:59
با سلام
سیگنال فروش "غپینو"
با بوجود آمدن واگرایی منفی در RSI - MACD در محدوده هیجان خرید (خط سبز) فروش سهم را تایید می نماید.
ولی آنچه در مورد کوتاه مدت سهم میتوان تصور کرد، تشکیل الگوی سر و شانه سقف می باشد که هدف قیمتی 295 تا 300 تومان (خط قرمز تیره) را در دستور کار دارد. (افزایش حجم معاملات در شانه راست نیز مشهود است)
ناگفته نماند که محدوده 295 تا 300 تصحیح 61.8% فیبو و 50% بسط فیبو نیز می باشد، لذا در زمان رسیدن قیمت به این محدوده، احتمال رسیدن MA200 به این ناحیه حمایتی نیز ممکن است و تراکم حمایتها را در این محدوده خواهیم داشت.

http://up.iranblog.com/images/umlobcg3eljxax4cq3sn.jpg (http://up.iranblog.com/)

پر سود و پیروز باشید

Amo Hoseian
2011/02/15, 00:54
با سلام
اصلاحیه: در پست قبلی (افزایش معاملات در شانه چپ)صحیح است.:t:
با عرض پوزش از دوستان عزیز :by:

محمود شریعت
2011/02/15, 15:37
نوسانات اخير نمودار قيمت كگاز را ميتوان به دو صورت برداشت نمود:
1. مستطيل ادامه دهنده كه پس از شكست مستطيل (160 تومان) به پايين، روند نزولي قبل از مستطيل ادامه خواهد يافت.
2. الگوي 3 قلوي كف با هدف 200 تومان (در صورت عبور از 180 تومان)

البته با نگاهي به RSI واگرايي محسوسي بين آن و قيمت مشاهده ميكنيم كه نشان از اشباع جبهه فروش است. در نتيجه مي توان به الگوي سه قلوي كف اميد بشتري داشت. (در نمودار شمعي) كندل اخير نيز احتمال برگشت را بالا ميبرد.
البته در نمودار خطي هيچ شباهتي به سه قلو ندارد و ميتوان انتظار داشت سروشانه كف مركب تشكيل شود كه در اين صورت احتمال افت تا 155 تومان نيز دور از انتظار نيست.
اما در كل خريد در محدوده فعلي به نظر بنده مناسب است.

esi_mohammadi
2011/02/15, 23:14
برای کگاز به نظره بنده بهتره اجازه بدیم ترند نزولی شکسته بشه و سپس در پول بک منفی به ترنده مذکور وارد سهم شویم
کلا سهامهایی که شناوریی پایینی دارند که با یه 18 چرخ نمیشنه تکونشون داد بهتر است در هنگامی که سهم به بازار اعتماد سازی نموده وارد سهم شویم که سرمایه خواب نداشته باشد.
به هر حال اینم نظره من بود
دوستان خودشان استاد هستند

hamid.e
2011/02/17, 16:25
من مومن نیستم ولی برادر نگهشدار تازه اگه تونستی میان مدت بخرش بد نمیبینی؟ موفق باشی

rahimi
2011/02/17, 21:13
سلام
یه تکنیکالیست بگه کهرام موج اصلاحیش تمام شده یا نه؟
یه فاندامنتالیست هم بگه چی بشه چی میشه؟

baradaran
2011/02/18, 11:01
تحليل سرمايه گذاري غدير ( وغدير )
آخرين مرحله رشد قيمت از اواخر مهرماه و از قيمت 300 تومان آغاز و باشيب ملايم و البته چند اصلاح قيمت اينك به محدوده 500 تومان رسيده است .
نمودار در دو سال گذشته با شيب كم روند صعودي داشته است .
اكنون rsi در منطقه 76 قرار دارد و واگرائي منفي واضحي نيز در آن ديده ميشود .
همچنين اسيلاتور macd نيز واگرائي منفي بروز داده است .
در mfi نيز واگرائي منفي نمايان است .
حجم معاملات در اخرين روز بطور محسوسي افزايش داشته است .
با نگاهي به كندلهاي سه روز آخر به نظر ميرسد محدوده قيمت 500 تا 512 باند مقاومتي محكمي در برابر قيمت تشكيل داده كه عبور از آن دشوار به نظر ميرسد .
اولين حمايتهاي پيش رو در قيمتهاي 477 و 462 و 446 واقع شده است .

نتيجه : باتوجه به موارد فوق و واگرائي منفي اسيلاتورهاي مشاور و سيگنال حجم معاملات به نظر ميرسد سيگنال فروش صادر گرديده و ورود به سهام پر ريسك ارزيابي و توصيه نميشود .
همچنين شناسايي سود و خروج از سهام منطقي به نظر ميرسد .

fm2006
2011/02/18, 14:24
شفن :
الگوی پرچم و خروج قیمت از ضلع بالایی

http://forums.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/)

4321
2011/02/18, 15:57
آقا حجت این چه وضعیه برادر ؟؟ چرا اینقدر زود تاپیک مسابقه را می بندید؟؟ خوب نمیگی یکی آخر شب تازه میرسه؟؟؟
برادر این هفته دوم من جا می مونم....

ولی حالا اونجا که نمیشه اینجا سبدمونو معرفی می کنیم..گرچه میدونم شما آدم سخت گیری هستی و قبول نمی کنی

1- تراک : ماشین آلات تراکتورسازی ..ایجاد الگو 2 قلو کف
2-بکام : حمایت مهم در 185
3-فنوال : این هم انگار میخواد دوقلو کف بزنه

در پایان : من چارتیست نیستم اما چارتیست ها را دوست دارم

جنابmtz این الگوی دو قلوی کف که ب رای تراک فرمودید هدف قیمتی میان مدتش چنده؟ با تشکر

Amo Hoseian
2011/02/18, 17:44
دوستان کسی میتونه توضیح بده که بازگشایی همراه روی وسینا چه تاثیری داره؟

Amo Hoseian
2011/02/18, 21:16
با سلام به همه دوستان و شرکت کنندگان عزیز
مطابق روال هر هفته گزارشی مختصر از سهام های معرفی شده در مسابقه تقدیم دوستان می گردد.
آنچه که در طی دو هفته گذشته و پس از بازنگری در قوانین مسابقه به چشم می خورد که مهمترین آن ارائه دلیل انتخاب سهم می باشد، شاهد ریزش حدود 35% تعداد سبدهای پیشنهادی میباشیم که این میتواند دلیلی بر موثر بودن اصلاح قوانین باشد.
نکته جالب توجه دیگری که در 2 هفته اخیر شاهد آن هستیم، کاهش در تکرار سهام در سبدهای پیشنهادی میباشیم بطوری که در این دو هفته اخیر به سختی تکرار به عدد 4 رسیده است.
توجه شرکت کنندگان به سه گروه مالی (در صنایع مختلف) ، شیمایی و معدنی بسیار مشهود است و جالب اینکه در گروه بانکی در 4 هفته گذشته تنها سهام وسینا در نوک پیکان دید شرکت کنندگان بوده است و تقریبا با بالاترین تکرار در هر هفته به روی تابلوی مسابقه آمده است.
در هر صورت گزارش هفته اول اسفند ماه به شرح ذیل در قالب 23 سبد و 34 سهم و یک حق تقدم تقدیم حضورعلاقه مندان می گردد، امید است که مفید واقع شود.
http://up.iranblog.com/images/u1x960ue1zo8706eh0me.jpg (http://up.iranblog.com/)

در پایان از 2 :star::star: این مسابقه (آقای رستمی) به دلیل اشتباه در خصوص عدم درج ومعادن در گزارش هفته گذشته عذر خواهم.

پر سود ، پاینده و پیروز باشید.
عموحسین :by:

(حجت)
2011/02/18, 22:09
آقا مرتضی ظاهرا این هفته هم جا موندی از مسابقه، دوست عزیز، برای شرکت در مسابقه دو روز و نیم وقت داری. چرا میزاری لحظه پایانی؟؟

h_gonabadi
2011/02/18, 23:41
عمو حسین سلام
خداقوتت بده . نماد " رتکو " رو یادت رفته تو جدول بزاری. با تکرار 2 تا .
متشکرم

Amo Hoseian
2011/02/19, 12:44
عمو حسین سلام
خداقوتت بده . نماد " رتکو " رو یادت رفته تو جدول بزاری. با تکرار 2 تا .
متشکرم

با عرض پوزش از دوستان گرامی به دلیل عدم درج نماد "رتکو" در تابلوی مسابقه.
بدینوسیله اصلاحیه تقدیم میگردد.

اقلیدس
2011/02/19, 13:15
با سلام
توليدفروموليبدن كرمان پس از اصلاح بیش از 78.6% موج صعودی قبلی الگوی سه قلوی کف را با هدف 78 تومان ساخته است که با توجه به سیگنال نوسان غلط در کف توسط RSI انتظار رشد داریم ولی با توجه به روند نزولی بلندمدت تنها نوسانگیری کوتاه مدت پیشنهاد می شود.

دستور خریدهای امروز سهم بالای 150 هزارتا بود. ( البته رو منفی) ایا خبری شده؟

Amo Hoseian
2011/02/20, 13:30
با سلام به دوستان عزیز
این سهام غپینو چه عجله ای برای رسیدن به هدف داشت (توجه به پست 621 در صفحه 42 همین تایپیک)
امروز خط گردن را با افزایش حجم معاملات شکست و الگوی سر و شانه را تایید کرد.
غپینو با سرعتی بیشتر از تصور ما به هدف رسید ولی برای خرید عجله نکنید ، این هدف کلاسیک قیمت بوده و با توجه به rsi این سهم هنوز جا داره بیاد پاینتر و باید تحت نظر دوستان باشد.
امیدوارم در قیمتی که سیگنال فروش صادر شده بود موفق به فروش در قیمت مناسبی شده باشد.
پاینده و پیروز باشید.

http://up.iranblog.com/images/pkzfb1dsdwe1w8ofxneq.jpg (http://up.iranblog.com/)

mohseni1353
2011/02/22, 19:01
اساتید با توجه به واگرایی مشهود در macd و eps سال بعد نظرتون راجب خرید دجابر چی هست؟

baradaran
2011/02/22, 21:49
فاذر
روند موج نزولي از 305 تومان از نيمه بهمن آغاز و اينك به محدوده 260 رسيده است .
حمايتهاي پيش رو :
260 تومان به لحاظ برخورداري از حمايت مهم تاريخي و همچنين حمايت 61.8 فيبوي روند كوتاه مدت حمايت بسيار مهمي محسوب ميشود .
چنانچه 260 به پائين شكسته شود قيمت در مرحله اول تا 250 و بعد نهايتا تا 240 جاي افت دارد كه البته احتمال آن بسيار ضعيف ميباشد .
اكنون قيمت از باند بولينگر خارج و rsi در منطقه 37 واقع شده است .

نتيجه : در حال حاضر سيگنال خريد و فروش مشاهده نميشود ولي قيمت در محدوده 260 از حمايت خوبي برخوردار ميباشد كه ميتواند سد راه موج نزولي شود .

pani
2011/02/23, 19:35
تحلیل فاراک

با توجه به نمودار زیر سهم در موج 5 صعودی قرار دارد

اهداف موج 5 طبق کتاب مرجع امواج الیوت:

1-وقتی موج 3 بزرگتر از 161.8 باشد(مثل فاراک)نسبتهای موج 5 برابر طول موج 1 یا برابر 161.8 طول موج 1 یا 61.8 مجموع طول موج 1و3 میباشد

در فاراک:

اگر موج 5 برابر طول موج 1 باشد:

طول موج 1 از 26 تومان تا 155 تومان برابر 129 تومان میباشد بنابراین به هدف 162+129=291 تومان میرسیم

و اگر موج 5 برابر 161.8 موج 1 باشد(این هدف کمتر پیش می اید)به هدف 370 تومان میرسیم

و اگر موج 5 61.8 مجموع طول موج 1 و 3 باشد به هدف 309 تومان میرسد

یک هدف دیگر هم برای موج 5 بیان شده به اینصورت که با توجه به نمودار زیر انتهای موج 2 و 4 را بهم متصل میکند و از انتهای موج 3 خطی موازی ان بصورت کانال ترسیم میکنند موج5 نمیتواند از بالای این کانال فرضی معمولا فراتر رود سقف کانال فعلی در محدوده بالای 325 تومان واقع است
http://uploadtak.com/images/rwvvwfq3f1ogi2utx3uu.png (http://uploadtak.com/)

با توجه به نمودار زیر سهم در 250 تومان با تشکیل نقطه D الگوی هارمونیک Breash Bat که یک الگوی نزولی میباشد شاهد تصحیح احتمالی در امروز و شاید در چند روز اینده باشیم
http://uploadtak.com/images/lqzkpw7yzh8039podzch.png (http://uploadtak.com/)

سهم همینک در ریز موج 3 از 5 صعودی قرار دارد
این ریز موج میتواند 161.8 یا 261.8 از ریز موج 1 باشد.161.8 برابر 232 تومان و 261.8 معادل 276 تومان میباشد.سهم در محدوده بین این دو بازگشایی گردید و با تشکیل نقطه Dدر الگوی خفاش نزولی رو به تصحیح قیمتی گذاشته است

طبق کتاب مرجع امواج الیوت موج نزولی 4 در بازاری قدرتمند فقط تا 14%موج 3 تصحح میشود یعنی در فاراک هدف احتمالی 237 تومان

دومین هدف احتمالی تصحیح سطح 23.6 ریز موج 3 میباشد یعنی 230 تومان

البته قبل از این محدوده حمایت قوی 232 تومان که معادل 161.8 فیبویEXT ریز موج 1 است قرار دارد

حمایت یعدی تصحیح 38.2 میباشد معادل 217 تومان

و در اخر تصحیح 50% معادل 206 تومان.

از انجا که طبق قواعد الیوت موج 4 نمیتواند وارد حریم موج 2 گردد.نهایت تصحیح سطح 206 تومان میباشد

soroush
2011/02/24, 09:44
دوست عزیز یعنی فاراک منفی خواهد خورد
الان بفروشم در قیمت پایین بخرم؟

pani
2011/02/24, 13:30

با سلام.دوست عزیز 50%فاراک با میانگین 190 تومان دارم ولی دیروز حتی یک سهمو نفروختم وتصمیم دارم تا رسیدن به هدف نهایی در 290-310 سهمو نگهدارم
جو بازار خیلی بده واقعا سهمی باتعدیل نزدیک 300% باید اینجوری باز گشایی میشد

pani
2011/02/24, 13:42

با سلام.دوست عزیز من 50%فاراک با میانگین 190 تومان دارم ولی دیروز حتی یک سهمو نفروختم وتصمیم دارم تا رسیدن به هدف نهایی در 290-310 سهمو نگهدارم
جو بازار خیلی بده واقعا سهمی باتعدیل نزدیک 300% باید اینجوری باز گشایی میشد
البته من اشتباه کردم ولی از بازی حقوقیها سر در نمیارم دیروز دانایان و یه کارگزاری معروف نزدیک به 9 میلیون سهم فروختند!!
به هر حال خفاش نزولی جزو الگوهای قدرتمند نزولی محسوب میشه و من دیروز بعد از بازار متوجه این موضوع شدم کلا دو قلوهای کف و سقف مستعد تشکیل این الگو هستند

mohseni1353
2011/02/24, 17:14
اساتید گزارش وسپه رو در کدال مطالعه بفرمایید؟؟؟؟

baradaran
2011/02/25, 11:59
صدرا :
نمودار قيمت را با هم بررسي ميكنيم هر چند با توجه به پيچيدگيهايي موجود تحليل در شرايط كنوني دشوار است .
همانگونه كه در آخرين تحليل گفته شد قيمت باز هم موفق به شكست مقاومت خط 70 rsi نشد و پس از چند روز استراحت با بروز اخبار نامناسب به سرعت تشكيل صف فروش داد .
صف فروش سنگين در مقابل عدم وجود خريدار نشانه غلبه مطلق جبهه فروشندگي است كه پيامد آن افت هيجاني قيمت خواهد بود .
موج نزولي در راه افت با حمايتهايي مواجه است كه عبارت است از :
282 تومان برابر با حمايت MA 200 روزه
277 تومان برابر با حمايت 61.8 فيبوي روند كوتاه مدت و حمايت تاريخي
269 تومان برابر با حمايت كف باند بولينگر به همراه حمايت MA 55 روزه
258 تا 260 تومان برابر با حمايت MA 100 روزه و تصحيح 100 درصد فيبوناچي روند كوتاه مدت به همراه حمايت نسبتا مهم تاريخي .
البته در صورت افت بيشتر قيمت حمايتهاي ديگري وجود دارند كه فعلا ذكر نميشود.

با توجه به قانون رفع گره حداقل قيمت شنبه در محدوده 261 قرار دارد .
بنابراين قيمت براي افت تا 261 بايد چندين حمايت را پشت سر گذارد .
اكنون سئوال مهم اين است آيا جبهه فروش كه اينك با 50 ميليون صف در مقابل خريداران اندك قرار دارد توانائي شكست تمام حمايتهاي فوق و تشكيل صف فروش در محدوده 261 را دارد ؟
پاسخ به سئوال با توجه به روانشناسي سهامدارن خرد و نحوه عمل سهامداران عمده دشوار است .

اما به لحاظ اصول تحليل تكنيكال من معتقدم هر چند به نظر ميرسد جبهه فروش با مانع جدي مواجه نيست ولي به نظر من اين جبهه بر خلاف ظاهر توانائي تشكيل صف متداوم فروش در محدوده 261 تومان را ندارد و در صورت تشكيل صف تا پايان وقت صف فروش جمع آوري خواهد شد .
از بين حمايتهاي بالا معتقدم حمايت 269 تومان بسيار مهم است و حتي احتمال اينكه قيمت در محدوده 267 تا 270 واقع شود را زياد ميدانم .
با ديد ميان مدت شش ماهه افت كنوني قيمت موقت است و پس از مدتي استراحت احتمال شروع موج جديد صعودي دور از ذهن نيست .

arashmidos
2011/02/25, 12:42
تحلیل فاراک

با توجه به نمودار زیر سهم در موج 5 صعودی قرار دارد

اهداف موج 5 طبق کتاب مرجع امواج الیوت:

1-وقتی موج 3 بزرگتر از 161.8 باشد(مثل فاراک)نسبتهای موج 5 برابر طول موج 1 یا برابر 161.8 طول موج 1 یا 61.8 مجموع طول موج 1و3 میباشد

در فاراک:

اگر موج 5 برابر طول موج 1 باشد:

طول موج 1 از 26 تومان تا 155 تومان برابر 129 تومان میباشد بنابراین به هدف 162+129=291 تومان میرسیم

و اگر موج 5 برابر 161.8 موج 1 باشد(این هدف کمتر پیش می اید)به هدف 370 تومان میرسیم

و اگر موج 5 61.8 مجموع طول موج 1 و 3 باشد به هدف 309 تومان میرسد

یک هدف دیگر هم برای موج 5 بیان شده به اینصورت که با توجه به نمودار زیر انتهای موج 2 و 4 را بهم متصل میکند و از انتهای موج 3 خطی موازی ان بصورت کانال ترسیم میکنند موج5 نمیتواند از بالای این کانال فرضی معمولا فراتر رود سقف کانال فعلی در محدوده بالای 325 تومان واقع است
http://forums.boursy.com/[/URL][/IMG]

با توجه به نمودار زیر سهم در 250 تومان با تشکیل نقطه D الگوی هارمونیک Breash Bat که یک الگوی نزولی میباشد شاهد تصحیح احتمالی در امروز و شاید در چند روز اینده باشیم
http://forums.boursy.com/[/URL][/IMG]

سهم همینک در ریز موج 3 از 5 صعودی قرار دارد
این ریز موج میتواند 161.8 یا 261.8 از ریز موج 1 باشد.161.8 برابر 232 تومان و 261.8 معادل 276 تومان میباشد.سهم در محدوده بین این دو بازگشایی گردید و با تشکیل نقطه Dدر الگوی خفاش نزولی رو به تصحیح قیمتی گذاشته است

طبق کتاب مرجع امواج الیوت موج نزولی 4 در بازاری قدرتمند فقط تا 14%موج 3 تصحح میشود یعنی در فاراک هدف احتمالی 237 تومان

دومین هدف احتمالی تصحیح سطح 23.6 ریز موج 3 میباشد یعنی 230 تومان

البته قبل از این محدوده حمایت قوی 232 تومان که معادل 161.8 فیبویEXT ریز موج 1 است قرار دارد

حمایت یعدی تصحیح 38.2 میباشد معادل 217 تومان

و در اخر تصحیح 50% معادل 206 تومان.

از انجا که طبق قواعد الیوت موج 4 نمیتواند وارد حریم موج 2 گردد.نهایت تصحیح سطح 206 تومان میباشد

سلام
با همهٔ مطالبی که گفتید موافقم
تنها فقط یه اشکالی تو نمودار میبینم.
شاید اشتباه از من باشه
ولی موج ۳ برابر ۱۴۳% بسط موج ۱ هست.نه ۱۶۸.۱%
اشکال کار کجاست به نظرتون؟
http://uploadtak.com/images/jv395vgfbaqmzc0e359.jpg (http://uploadtak.com/)

baradaran
2011/02/26, 20:48
سلام به حجت خان
چون تو تاپيك مسابقه نميشه مطلب داد اينجا عنوان ميكنم .
در حسن نيت حجت عزيز هيچ شكي نيست همين هفته گذشته بود كه سبد جناب عباس زاده رو به دليل تاخير قبول نكرد حالا اين مورد هم سهموا پيش آمده ولي از شانس شما باز اين هفته سبد محمود خان مشكل داره چون با سبد 4 يكي است و طبق قوانين مسابقه نبايد پذيرفته بشه .

(حجت)
2011/02/27, 13:40
سلام ممنون از تذکرت،
کپی پست شما به تاپیک مربوطه منتقل شد؛ ضمنا سبد متخلف از مسابقه حذف خواهد شد.

محمود شریعت
2011/02/27, 15:05
مطلب زير را در وبلاگ (بورس توليد ثروت سهامداران) خواندم و صلاح ديدم اينجا هم نقل قول كنم. حالا اگر از نظر ادمين مشكلي داشت خودشون پست را پاك كنند.
---------------------------------

مطلب زیر را یکی از دوستان گرامی برای بنده بصورت پیام خصوصی ارسال نمودند که بنده بدلیل شرایط خاص آنرا در معرض دید همگان قرار خواهم داد:

... با توجه به اینکه آریا تحلیل جزو لینکهای پیوند شما بود سری به آن زدم وبعنوان کاربر ویژه و پیامک مبلغ 100000 ریال به حساب آقای مهدی رحیمی واریز نمودم هنگامیکه خواستم اطلات را واریز کنم سایت آریا تحلیل مشکل داشت به مدیریت سایت ایمیل زدم وپرداخت وجه را ایمیل نمودم چند ساعت بعد شماره تماسی در سایت گذاشتن تا در صورت اشکال در ارسال تماس بگيریم (09399195846 ) از ساعت 8 شب مدیریت سایت برای من تماسهای بی مورد میگیرند و کاملا مشکل اخلاقی دارند و کاربری من را نیز مسدود نموده اند .لطفا راهنمایی فرمایید چگونه با ایشان برخورد کنم با توجه به اینکه به دلیل ارسال وجه اینترنتی مشخصات حساب بانکی و نام و نام خانوادگی مرا میدانند. با تشکر

4321
2011/02/27, 16:39
مطلب زير را در وبلاگ (بورس توليد ثروت سهامداران) خواندم و صلاح ديدم اينجا هم نقل قول كنم. حالا اگر از نظر ادمين مشكلي داشت خودشون پست را پاك كنند.

مطلب زیر را یکی از دوستان گرامی برای بنده بصورت پیام خصوصی ارسال نمودند که بنده بدلیل شرایط خاص آنرا در معرض دید همگان قرار خواهم داد:

... با توجه به اینکه آریا تحلیل جزو لینکهای پیوند شما بود سری به آن زدم وبعنوان کاربر ویژه و پیامک مبلغ 100000 ریال به حساب آقای مهدی رحیمی واریز نمودم هنگامیکه خواستم اطلات را واریز کنم سایت آریا تحلیل مشکل داشت به مدیریت سایت ایمیل زدم وپرداخت وجه را ایمیل نمودم چند ساعت بعد شماره تماسی در سایت گذاشتن تا در صورت اشکال در ارسال تماس بگيریم (09399195846 ) از ساعت 8 شب مدیریت سایت برای من تماسهای بی مورد میگیرند و کاملا مشکل اخلاقی دارند و کاربری من را نیز مسدود نموده اند .لطفا راهنمایی فرمایید چگونه با ایشان برخورد کنم با توجه به اینکه به دلیل ارسال وجه اینترنتی مشخصات حساب بانکی و نام و نام خانوادگی مرا میدانند. با تشکر

این بنده خدا که مشکل داره زنه یا مرده میخوای من مشکلشو حل کنم خودت می دونی که دوست دارم محمود خان استاد خودمی

محمود شریعت
2011/02/27, 18:26
این بنده خدا که مشکل داره زنه یا مرده میخوای من مشکلشو حل کنم خودت می دونی که دوست دارم محمود خان استاد خودمی
شما خيلي لطف داري. ما مخلص شما هم هستيم
در مورد پست بالا هم اين طور به نظر ميرسه كه خانم باشن كه اين مشكل براشون پيش اومده. واقعا جاي تاسف داره.

arya
2011/02/27, 19:11

به نظر میاد با توجه به شماره تماس با شکایت قابل پیگیری باشد و 1 نکته اینکه هیچ مزاحمی مزاحم پررو نمیشود مگر اینکه فرد را ضعیف فرض کند پس ازاین به بعد قوی باشید تا چنین با اعصابتون بازی نشه مخصوصا اگه خانوم هستید

(حجت)
2011/02/28, 01:24
maysam.moradi wrote:

سلام
آقاحجت نظرتان راجع به زامیاد چیه ؟
267 خرید سنگین داشتم ولی داره می یاد پایین. گیج شدیم رفت

سلام دوست گرامی
زامیاد رو استاد هلالات در سایت و روزنامه دنیای اقتصاد تحلیل نموده اند. که به نظر بنده سیگنال خروج از سهم با ادبیات ایشون مشخص بود. اما از نظر بنده:
خزامیا:
در روند بلند مدت (تصویر 1) در زمان شکست خط روند هیستوگرامهای حجم نشان از معاملات سنگین در این محدوده قیمتی دارند، که با توجه به نظر آقای جان مورفی این مطلب نشان از تایید شکست روند نزولی و ورود به یک روند صعودی هستیم.

http://up.iranblog.com/images/oi9wrrminorw2ehtcmvn.png

اما در میان مدت (تصویر 2) سنگین ترین معاملات در محدوده قبل از شکست خط گردن بوده، که نشان از خرید دوستان تکنیکی با توجه به الگوی سر وشانه کف داره. این الگو پس از شکست خط گردن در یک پول بک یک ماهه؛ صعود خودش رو استارت زده و پس از محقق کردن هدف تکنیکی به سطح هیجانی 2670 رسید. در این محدوده با تشکیل واگرایی قیمت در سقف با آر اس آی نزولی؛ عرضه بر تقاضا غالب شده است و این مهم به تایید استوکاستیک نیز رسیده که میتونه در کوتاه مدت روند نزولی رو برای این نماد در پی داشته باشه. اما باید به خاطر داشته باشیم، این تحرکات در سهم میتونه یک پول بک باشه به روند بلند مدت. اکنون سهم بالای روند صعودی کوتاه مدت در حال نوسان هست،مادامیکه این سطح شکسته نشده ، نماد صعودی خواهد بود. اما در صورت واقع شدن این اتفاق محدوده روانی 2300 در پیووت تاریخی سهم و میانگین 55 روزه در محدوده 2200 و محدوده روند میانمدت محدوده 2100 در روند صعودی میان مدت همچنین محدوده 1850 در محدوده پیووت تاریخی دیگر و در نهایت محدوده خط نزولی بلند مدت سهم میتونه حمایتهای معتبری محسوب بشه. در صورت صعود می توان محدوده 2670 در پیووت تاریخی نماد رو به عنوان یک مقاومت مهم در نظر داشت.

http://up.iranblog.com/images/m1hf4dy30zgwu8077wla.png

پر سود باشید.
hojjat.ganjali@gmail.com

diesel29
2011/02/28, 09:54
سلام به همه دوستان عزیز چارتیست
ایا خرید کروی در قیمت 310 مناسب و ایا احتمال ریزش سهم از این پایین تر هم با توجه به مرز 312 به عنوان حمایت وجود دارد یا خیر ؟

pani
2011/02/28, 12:15
سلام
با همهٔ مطالبی که گفتید موافقم
تنها فقط یه اشکالی تو نمودار میبینم.
شاید اشتباه از من باشه
ولی موج ۳ برابر ۱۴۳% بسط موج ۱ هست.نه ۱۶۸.۱%
اشکال کار کجاست به نظرتون؟
http://uploadtak.com/images/jv395vgfbaqmzc0e359.jpg (http://uploadtak.com/)

خیلی ممنون از دقت نظر همه دوستان.
الان واسه خودمم سوال پیش اومد.شما در نمودارتون 143 فیبوی extموج 2 را در نظر گرفتید.ولی بنظر من باید موج 1 را فیبو بزنیم.چون من گفتم فیبوی موج 1 بیشتر از 161.8 باید باشد.شما فیبوی موج 2 را زدید.
ممنون و منتظرم
http://uploadtak.com/images/0gawagrn17ppyqipwozg.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/02/28, 12:36
دیشب تو وبلاگم در مورد صدرا یه توضیحی نوشته بودم که امروز نصفش تحقق پیدا کرد
http://panimirzamohamadi.persianblog.ir/

در مورد تشکیل کندل 8دیمارک در صدرا و در معاملات دیروز نوشته بودم و گفته بودم امروز کندل 9 واسه سهم خیلی حساسه
بسیاری مواقع سهم با تشکیل کندل 9 دیمارک برمیگرده و یا حجم معاملات با تشکیل این کندل افزایش محسوسی پیدا میکنه.
امروز حجم معاملات افزایش چشمگیری داشت ولی هنوز سهم برنگشته
در دیمارک از 9 تا 13 را برگشت سهم در نظر میگیرند و در کندل سیزدهم برگشت بسیار قطعیست.مگر در شرایطی که سهم در هیجان خرید و فروش خیلی بالایی قرار داشته باشه
امروز تشکیل کندل نهم بود باید ببینیم صدرا در 4 روز اینده با دیمارک چه کار میکنه.
فقط اینو اضافه کنم که خیلی مواقع سهم با تشکیل کندل سیزدهم برمیگرده یه نمونه عینی که خودم با تشکیل کندل سیزدهم معامله کردم.بیمه دی در قیمت 170 تومان بود که سهم عالی برگشت.

سپه
2011/02/28, 13:09
سلام حجت خان
استاد هلالات تو سایتشون برای زامیاد سناریو شما ا هم پیش بینی کردن واحتمال این سناریو را بیشتر دونستن

baradaran
2011/02/28, 20:08
صدرا :
در تحليل قبل عنوان شد حمايت 260 حائز اهميت است ولي با شكسته شدن آن فردا قيمت به مهمترين حمايت برخورد خواهد كرد .
اكنون در نمودار صدرا دو الگوي مثلث متقارن صعودي و همچنين كانال صعودي همزمان ديده ميشود كه با وجود افت قيمت همچنان معتبر ميباشند .
محدوده حمايت 240 به دلايل ذيل بسيار مهم است .
قيمت 240 در برخورد با حمايت بسيار مهم خط روند بلند مدت قرار دارد لازم به ذكر است اين حمايت در يكسال گذشته شكسته نشده است .
همچنين اين حمايت همزمان در كف مثلث و كف كانال صعودي قرار دارد .
بنابراين چنانچه حمايت 240 بطور كامل شكسته شود ضمن اينكه حمايت مهم خط روند يكساله شكسته خواهد شد هر دو الگوي مثلث و كانال صعودي نيز غير معتبر ( faill)خواهد شد .
اكنون RSI نيز به حمايت بسيار مهم خط 30 رسيده است .
البته در قيمت 245 تومان نيز حمايت 61.8 تصحيح فيبوي چهار ماهه قرار دارد .
در صورت شكسته شدن حمايت 240 حمايت مهم بعدي در 220 واقع شده است .

نتيجه : محدوده قيمت 240 تا 245 بسيار مهم است و احتمال اينكه اين حمايت بتواند در مقابل افت قيمت مقاومت كند زياد است ولي چنانچه بطور كامل شكسته شود قيمت وارد منطقه هيجان فروش خواهد شد .
ضمنا در حال حاضر سيگنال خريد و فروش ديده نميشود .
http://up.iranblog.com/images/pf4arduzmf61262vxgz.jpg

(حجت)
2011/02/28, 20:21

در مورد تشکیل کندل 8دیمارک در صدرا و در معاملات دیروز نوشته بودم و گفته بودم امروز کندل 9 واسه سهم خیلی حساسه
بسیاری مواقع سهم با تشکیل کندل 9 دیمارک برمیگرده و یا حجم معاملات با تشکیل این کندل افزایش محسوسی پیدا میکنه.
در دیمارک از 9 تا 13 را برگشت سهم در نظر میگیرند و در کندل سیزدهم برگشت بسیار قطعیست.مگر در شرایطی که سهم در هیجان خرید و فروش خیلی بالایی قرار داشته باشه
امروز تشکیل کندل نهم بود باید ببینیم صدرا در 4 روز اینده با دیمارک چه کار میکنه.
فقط اینو اضافه کنم که خیلی مواقع سهم با تشکیل کندل سیزدهم برمیگرده یه نمونه عینی که خودم با تشکیل کندل سیزدهم معامله کردم.بیمه دی در قیمت 170 تومان بود که سهم عالی برگشت.

سلام جناب پانی؛
توضیجات شما عالی بود، راستش مطلب جدیدی توی نوشته شما بود. در خصوص دیمارک راستش خوب متوجه نشدم، اگر محبت کنید توضیحات کاملتری بدید. ممنون میشم.

(حجت)
2011/02/28, 20:40
سلام جناب برادران، آقا التماس دعا.
دوست گرامی تصویر زیر نمودار بلند مدت خصدرا هست. میخوام بدونم چه دلایلی دارید که این سر و شانه در سقف (با تایید حجم) نیست؟
میدونیم که در الگوی سر و شونه حجم معاملات در شانه چپ زیاد و در سر بیشترین مقدار هست (که اینجا دیده میشه.) . ضمن اینکه سر و شانه (با یک واگرایی در سقف) به تایید آر اس آی رسیده، به نظر شما نمیتونیم بگیم وارد موج C شدیم؟ در این صورت مگر AB=BC نباید باشه؟ به نظر شما هدف 1800 در اصلاح 61.8 درصد فیبوناچی یا سطح 1320 در محدوده 76.4 درصد فیبوناچی دور از انتظار هست. چرا؟

البته در صدرا یک نکته وجود داره، اگر این الگوی سر و شانه باشه، هنوز خط گردن شکسته نشده، و میتوان تا انجام این مهم این مطلب رو در حد یک احتمال داشته باشیم.

http://up.iranblog.com/images/t77hj8c8ofdtyztfpijk.png

baradaran
2011/02/28, 22:17
جناب حجت چه عجب ؟ جاي آقاي شاهسون خالي ببينه استاد خودش كلي غيبت داره .
كي جرات داره رو حرف شما حرف بزنه. در مورد تصوير نمودار صدرا البته نمودار روند بلند مدت تر هم داره .
اگه سرو شانه سقف فرض كنيم حداقل اينه كه RSI بالاي 30 قرار داره و ميدونيم كه سروشانه وقتي خيلي اعتبار داره كه rsi زير 30 باشه .
اگه قرار باشه شانه راست هم شكل بگيره باز هم فعلا بايد تو 240 حمايت بشه تا شانه راست ساخته بشه .
راجع به نظرتون كه در موج C هستيم راستش وقتي دقت كردم ترسيدم چون كاملا اين فرضيه شما محتمل است كه هدف موج c تو 180 باشه ولي اينطوري كه سهامدارا نابود ميشن ولي من فكر ميكنم تو محدوده 200 تا 210 باند حمايتي خيلي خوبي داريم .
به هر حال فكر نميكنم تحليل من نفي كننده تحليل شما باشه من رو حمايت خط روند تاكيد كردم پس اگه قرار باشه هر اتفاق بدي پيش بياد اول بايد اين خط شكسته بشه پس تا زماني كه شكسته نشده صبر ميكنيم و اگه علائم شانه راست رو از جمله كاهش حجم رو ديديم خارج ميشيم .

(حجت)
2011/03/01, 09:37
كدخبر: ۴۴۷۱۱
تاريخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۲

اعلام برنده مناقصه پل خلیج فارس در حضور خبرنگاران + تصاویر تاسف بار !!!

برندگان قرارداد یک میلیارد دلاری تنها 27000دلار سرمایه دارند و در سال جاری تاسیس شده اند و تا کنون هیچ پروژ ه اجرایی در این زمینه نداشته اند !!! آیا به نظر شما این اقدام استفاده بهینه از توان شرکتهای داخلی است ؟ نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی نباید بر موارد این چنینی نظارت کنند ؟

به گزارش خبرنگار اعزامی بورس نیوز به محل بازگشایی پاکتهای مناقصه پل خلیج فارس در بلوار اسفندیار ( دفتر مرکز امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ) کنسرسیومی به رهبری پترو ساحل توسعه خلیج فارس + شرکت هدایت سرمایه گذاری ایده برنده این مناقصه شده اند و حمید بقایی معاون رییس جمهور ضمن اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار امیدواری کرده که پیمانکاران داخلی به بهترین نحو این پروژه را به انجام رسانند .

رقم دقیق اجرای پروژه 650 میلیون یورو است که 15% آن را دولت تعهد کرده و مابقی از طریق تامین اعتبار کنسرسیوم سرمایه گذاری می شود و پروژه باید طی سه سال انجام شود و از پایان سال جاری کلید می خورد .

در ضمن در این جلسه علیرضا موحدی معاونت توسعه و مدیریت حقوقی و امور مجلس رییس جمهور و سید رضا موسوی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز حضور داشتند .

معاون رییس جمهور در پاسخ به سوال خبرنگار بورس نیوز در خصوص احتمال استفاده از توان فنی صدرا و ماشین سازی اراک در این پروژه گفت : قطعا توان تخصصی این دو شرکت بالاست اما استفاده از توان آنها در این پروژه منوط به نظر برندگان مناقصه است .

به این تصاویر تاسف انگیز نگاه کنید و بیاندیشد که چگونه در زمانی که این همه شرکت با سهامداران فراوان و سرمایه کلان در کشور وجود دارد ساخت چنین پل عظیم و ملی به دو شرکت کاغذی که یکی تنها چند روز و دیگری چند ماه قبل تاسیس شده و با سرمایه اندک و حتی 100 هزار تومانی ثبت شده اند واگذار می شود ؟ واقعا سرنوشت پروژه ای با این منوال به کجا خواهد انجامید ؟

آیا سهامداران و اعضای هیات مدیره این شرکتها جز از مابهترون هستند که با سرمایه 100 هزار تومانی به جنگ ساخت پروژه 650 میلیون یورویی می روند ؟

آیا این استعمار پیمانکاران توانمند کشور نیست که پروژه ملی بدست شرکتهای کاغذی بیافتد و آنها با پیمانکاران توانمند کشود قرارداد دست دوم ببندند و از این طریق ره صد ساله را یک شبه بروند ؟

آیا علاج واقعه قبل از وقوع نباید کرد و از همین ابتدا جلوی این رویه ناصواب در پروژه را گرفت تا در سالهای بعد به مشکلهای مختلف بر نخوریم و دوباره شاهد تاخیر های طولانی بهره برداری از این سازه ملی نباشیم .

شرکتهای صدرا نور و شرکت ساختمانی وریج که سهامدار اصلی شرکت سرمایه گذاری ایده پارس یکی از برندگان مناقصه است نیز متعلق به خانواده ایرانی شاد است و با توجه به اینکه هر دو شرکت سایت اینترنتی دارند سابقه آنها در ایجاد پروژه های ساختمانی است و نه پروژه های ملی و تجهیزاتی !

http://sadranoor.com/

http://www.veridg.com/

لینک خبر (http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=44711)

baradaran
2011/03/01, 10:52
جناب حجت چه عجب ؟ جاي آقاي شاهسون خالي ببينه استاد خودش كلي غيبت داره .
كي جرات داره رو حرف شما حرف بزنه. در مورد تصوير نمودار صدرا البته نمودار روند بلند مدت تر هم داره .
اگه سرو شانه سقف فرض كنيم حداقل اينه كه rsi بالاي 30 قرار داره و ميدونيم كه سروشانه وقتي خيلي اعتبار داره كه rsi زير 30 باشه .
اگه قرار باشه شانه راست هم شكل بگيره باز هم فعلا بايد تو 240 حمايت بشه تا شانه راست ساخته بشه .
راجع به نظرتون كه در موج c هستيم راستش وقتي دقت كردم ترسيدم چون كاملا اين فرضيه شما محتمل است كه هدف موج c تو 180 باشه ولي اينطوري كه سهامدارا نابود ميشن ولي من فكر ميكنم تو محدوده 200 تا 210 باند حمايتي خيلي خوبي داريم .
به هر حال فكر نميكنم تحليل من نفي كننده تحليل شما باشه من رو حمايت خط روند تاكيد كردم پس اگه قرار باشه هر اتفاق بدي پيش بياد اول بايد اين خط شكسته بشه پس تا زماني كه شكسته نشده صبر ميكنيم و اگه علائم شانه راست رو از جمله كاهش حجم رو ديديم خارج ميشيم .

آقا شرمنده اين بازار منفي حواسم رو پرت كرده يه سوتي دادم واسه اعتبار سر و شانه سقف rsi بايد بالاي 70 باشه كه من اشتباها زير 30 نوشتم .

pani
2011/03/01, 11:59
سلام جناب پانی؛
توضیجات شما عالی بود، راستش مطلب جدیدی توی نوشته شما بود. در خصوص دیمارک راستش خوب متوجه نشدم، اگر محبت کنید توضیحات کاملتری بدید. ممنون میشم.

با تشکر از توجه شما
در مورد خود دیمارک باید عرض کنم شخصی به نام تام دیمارک (معامله گر و مشاور سرمایه گذاری در بازارهای مالی است که در کتاب جادوگران بازار سهام (Stock Market Wizards) از ایشان به عنوان جادوگر جادوگران (Wizard's Wizard) نام برده شده است.)

وی با یک سری الگوها و اسیلاتورها کار میکرده که الان هم به نام خود ایشان معروف است دیمارک در تحقیقات و معاملات خود بر اصول و تحلیل زمانی بازار (Market Timing) تکیه می کند.

بعضی از نرم افزارهای پیشرفته دارای اسیلاتورهای ابداعی دیمارک میباشند.البته خود من با این نرم افزارها کار نمیکنم .از اشنایانم که با DT کار میکنند یکی از اسیلاتورهای دیمارک را دارد که منم استفاده میکنم.البته ده ها اسیلاتور ابداعی دیمارک هم وجود دارد که وجه اشتراک همه معیارهای زمانی در بازار است.

بازم اگه سوال رو بد متوجه شدم یا کامل جواب ندادم در خدمتم
راستی دوستان به وبلاگم سر بزنید و نظر بدهید:
با تشکر.

baradaran
2011/03/01, 17:31
سرمايه گذاري توسعه ملي ( وتوسم )

رشد قيمت با شيب ملايم از بهمن 88 و از قيمت 65 تومان آغاز و اينك به محدوده 137 تومان رسيده است .
در حال حاضر قيمت از بالا مماس بر ميانگين متوسط قيمت 20 روزه واقع شده است و چنانچه اين حمايت به پائين شكسته شود سيگنال ضعيف خروج محسوب خواهد شد .
حمايتهاي پيش رو :
136 تومان به لحاظ ma 20 روزه و حمايت تاريخي
130 تومان به لحاظ حمايت تاريخي نسبتا مهم .
125 تومان به لحاظ حمايت 61.8 فيبوي كوتاه مدت
حمايت بسيار مهم در قيمت 115 واقع شده است .
مقاومت بسيار مهم و در واقع سقف قيمت در محدوده 146 تا 150 واقع شده است .
حجم معاملات بطور محسوسي در آخرين روز افزايش داشته كه در اين قيمت نشانه خوبي نيست .
rsi در ميانه راه افت در منطقه 52 قرار دارد .

نتيجه : در حال حاضر سيگنال خريد و فروش قطعي مشاهده نميشود ولي با توجه به نزديكي قيمت با قله تاريخي فعلا رشد زياد براي سهم متصور نيستم چنانچه قيمت كلوز از 135 به پائين شكسته شد خروج از سهم منطقي به نظر ميرسد .

esi_mohammadi
2011/03/01, 23:29
سلام
در شاخص انبوه سازی ، بانکی ، فراوردهای نفتی و بسیاری از شاخص صنایع مختلف واگرایی مخفی صعودی کوتاه مدتی دیده میشه
در شاخص بیمه نیز واگرایی مثبت میان مدتی و کوتاه مدتی در مکدی و آر اس آی دیده میشود ( در این گروه سهام ارزنده بیمه پارسیان الگوی دو قلوی کفی با هدف 370 تومان تشکیل شده هست که به تایید آر اس آی و مکدی نیز رسیده است)
به نظر میرسه در هفته آینده شاخص یه رشد مقطعی داشته باشد
انشالله

اقلیدس
2011/03/02, 00:10
سلام
سود مجمع باما پرداخت نمی شه ؟کو پس خبری نیست

من سود باما را گرفتم.

esi_mohammadi
2011/03/02, 00:13
بیمه پارسیان
http://forums.boursy.com/imported/2011/03/1.jpg

محمود شریعت
2011/03/02, 08:49
وساپا:
به نظر من 285 تومان حمايت مهمي براي وساپا هست كه در صورت برگشت از اين قيمت هدف تكنيكال قيمت ميشود 365 تومان!!

محمود شریعت
2011/03/02, 09:05
امروز روز خوبي براي سود كردن بدون حتي يك ريال سرمايه بود.
سايپا و وساپا را ميشد امروز در منفي خريد و در مثبت فروخت و بازده حداقل 6 درصدي كسب كرد.

baradaran
2011/03/03, 18:28
شيشه قزوين ( كقزوي )

افت قيمت از ارديبهشت و از قيمت 456 تومان آغاز و اينك به 144 تومان رسيده است .
در دو ماه گذشته شيب موج نزولي با زاويه كمتري ادامه داشته و باند بولينگر كم عرض شده است .
اكنون rsi در منطقه 27 واقع شده و واگرائي مثبت واضحي نيز نشان ميدهد .
با نگاهي به معاملات يك ماهه اخير به نظر ميرسد محدوده 140 به حمايت محكمي تبديل شده است .

نتيجه : با توجه به واگرائي مثبت به نظر ميرسد خريد در محدوده 140 تومان كم ريسك ميباشد .
البته دوستان توجه داشته باشند سهم eps منفي دارد و از نظر فاندامنتال بايد مورد بررسي واقع شود .
با توجه به eps منفي در صورت خريد درصد كمي از سبد و حداكثر 10 درصد اختصاص دهيد .
نكته ديگر اينكه احتمال اينكه قيمت مدتي در محدوده 140 تا 150 استراحت كند محتمل است بنابراين خريد با ديد ميان مدت باشد و نكته آخر اينكه در صورتي كه 140 به پائين شكسته شد توصيه به خروج ميشود .

khademi1350
2011/03/04, 01:03
با سلام جناب برادران ی تحلیل از وکار میشه بزنید ممنون

arak_bourse
2011/03/04, 13:33
دوستان ديگه كسي از وتوسم نمينويسه
به نظرتون 132 خريدش خوبه يا نه؟
با توجه به بازشدن شاراك تاثيرش بر وتوسم چگونه خواهد بود؟

fm2006
2011/03/04, 14:58
-وتوکا

http://up.iranblog.com/images/a3jlqr1tlq38svg2bnbc.png (http://up.iranblog.com/)

نمودار قیمت سهم در تایم روزانه با کف باند بولینگر برخورد داشته که این نقطه با نقطه برخورد با خط روند همپوشانی داره . rsi هم در حال نزدیکی به نقطه حمایتی بولینگر هست و میانگین 50 روزه سهم در 168 تومان در حکم نقطه حمایت دیکه ای برای سهم محسوب میشه .

http://up.iranblog.com/images/j3u0hpw3zsehb5o8wd8o.png (http://up.iranblog.com/)

سهم در برخورد با خط بالایی ابر ایچیموکو با افزایش تقاضا و بالا رفتن حجم معاملاتی روبرو بوده که میتونه نوید برگشت از نقطه فوق باشه در حالیکه در محدوده فوق شاهد تراکم میانگین های بلند مدت و کوتاه مدت هستیم که میتونه روند سهم رو برای ماه های آیانده مشخص کنه .

http://up.iranblog.com/images/c6duc4rkmw492nptfqb.png (http://up.iranblog.com/)

سهم با نزدیک شدن به 61.8 % فیبو با افزایش تقاضا روبه رو بوده لذا میشه امیدوار بود در صورت برگشت از این نقطه با همراه شدن با جو مثبت فلزات در هفته پیش رو احتمال تشکیل الگوی دوقولوی کف هم وجود داره البته باید دید در برگشت با نقطه بسیار با اهمیت 185 که خط میانی الگوی فوق هست چیکار خواهد کرد .

با تشکر از تمامی اساتید و بزگواران . امیدوارم روزهای خوب و پر سودی در پیش داشته باشین .

baradaran
2011/03/05, 20:59
با سلام جناب برادران ی تحلیل از وکار میشه بزنید ممنون

سلام دوست عزيز وكار به نظر فعلا تو محدوده 400 تا 420 نوسان ميكنه و 400 حمايت خوبي واسش شده و سيگنال خريد و فروش هم نداره .
البته به نظر ميرسه داره كنج صعودي ميسازه كه البته هنوز معتبر نيست .

hitm@n
2011/03/05, 21:06
سلام دوستان
بنده از شاگردان استاد هلالات هستم
امیدوارم بتونیم در کنار هم به سودهای خوبی برسیم
البته مهم تر از سود،سلامتیه

arak_bourse
2011/03/05, 21:08
جناب برادران فجر و وتوسم سيگنال خريد ندادند؟
چه سهامي براي فردا سيگنال خريد دارند؟(مرقام چي)

pani
2011/03/06, 11:35

سلام دوستان.
ملاحظه کردید دیمارک معجزه میکنه
امروز با تشکیل کندل 13 سهم برگشت

Amo Hoseian
2011/03/06, 15:46
سلام دوستان.

سلام
میشه لطف کنید و در مورد ماهیت دیمارک (یعنی نحوه استفاده و محل کاربرد) را توضیح دهید.
سپاس گذارم

mohseni1353
2011/03/06, 17:44
جناب برادران فجر و وتوسم سيگنال خريد ندادند؟
چه سهامي براي فردا سيگنال خريد دارند؟(مرقام چي)

جناب اراک بورس نظر شما را به وتوسم جلب مبکنم این سهم امروز 10 میلیون حجم زد فکر میکنید خبری هست؟

محمود شریعت
2011/03/06, 21:25
ولغدر هم خوب به خط چنگال اندروز واكنش نشون داد!
واگرايي در مك دي و قيمت هم مشاهده ميشه

arak_bourse
2011/03/08, 13:01
محمود خان
در مورد شپنا نمودار تكنيكي نداريد؟ به نظرت كف محكم سهم چنده؟
براي فردا به نظرتون چه سهم هايي خوبه؟ من امروز كمي از خبهمن را فروختم مي خواستم يه سهم ديگه هم اضافه كنم.

(حجت)
2011/03/11, 11:39
نمودار کندل روزانه شپنا:
فعلا روی روند کوتاه مدت صعودی قرار داره، اما آر اس آی و مکدی سیگنال مناسبی برای ورود ندارند.

http://up.iranblog.com/images/nwktxhzyelnodtwggy3n.png

arak_bourse
2011/03/11, 13:19
حجت جان مرسي
در مورد پكوير نظر تكنيكي شما يا دوستان ديگر ندارند ؟ به نظرم در اين قيمت ها خوبه

(حجت)
2011/03/11, 16:29
سلام به همه
دوستان که در ایمیل از وساپا سوال کردند، این سهم سیگنال فروش داده، واگرایی در سقف هم داره؛ بنده پیشنهاد میکنم، از سهم موقت خارج بشید، در صورت دریافت سیگنال ورود، مجدد وارد بشید.
همه پر سود باشید.

(حجت)
2011/03/11, 17:24
حجت جان مرسي
در مورد پكوير نظر تكنيكي شما يا دوستان ديگر ندارند ؟ به نظرم در اين قيمت ها خوبه

سلام
با دید میان مدت و بلند مدت، بله، هنوز روند میان مدت رو نشکسته، سیگنال قطعی برای ورود به سهم صادر نشده، اما استوکاستیک میگه توی این قیمتها با دید بلند مدت، ارزنده هست.
پر سود باشید.

مصطفی مصری پور
2011/03/11, 17:33
حجت جان..یه نگاهی به کچاد میندازی؟

arak_bourse
2011/03/11, 17:35
حجت جان فولاد را در چه قيمتي صلاح مي دانيد؟ با هدف چند؟

baradaran
2011/03/11, 17:39
ايران خودرو :
رشد قيمت از اواخر مهرماه و از قيمت 192 تومان آغاز و پس از چند استراحت و اصلاح اينك به محدوده 460 تومان رسيده است .
اسيلاتور rsi در منطقه هيجان خريد در نقطه 87 واقع شده است و واگرائي منفي نيز بروز داده است .
همچنين در macd و اسيلاتور mfi نيز واگرائي منفي ديده ميشود .
نمودار قيمت قبلا نيز در قيمتهاي 310 و 360 واگرائي منفي داشته كه هر دو مرتبه واگرائي شكسته شده كه البته اين شكست واگرائي به ندرت انجام ميشود .
حجم معاملات چند روز گذشته به شدت افزايش داشته كه در اين قيمت سيگنال منفي است .
آخرين كندل ايجاد شده موسوم به مرد آويزان در اين قيمت نشانه منفي ديگري است .

نتيجه : با توجه به موارد فوق هر چند قبلا دو مرتبه سيگنال فروش غير معتبر شده است ولي با در نظر گرفتن علائم منفي فراوان ورود به سهام فوق در قيمتهاي كنوني بسيار پرريسك ميباشد .
با در نظر گرفتن واگرائي منفي اسيلاتورهاي مشاور سيگنال فروش صادر گرديده و هر چند ممكن است قيمت كمي رشد موقت داشته باشد ولي خروج از سهم توصيه ميشود .

(حجت)
2011/03/11, 17:42
حجت جان..یه نگاهی به کچاد میندازی؟

یک واگرایی در سقف مخفی داره، آر اس آی و استوکاستیک پیشبینی ریزش میدن. اگر بتونه مقاومت 6200 رو در کوتاه مدت بشکونه، میشه نوسانات کنونی رو یک مثلث صعودی ادامه دهنده در نظر گرفت. در اون موقع میشه هدف کلاسیک رو روی 7800 در نظر داشت.
پر سود باشی.

(حجت)
2011/03/11, 18:10
حجت جان فولاد را در چه قيمتي صلاح مي دانيد؟ با هدف چند؟

سلام به نظر خودم توی این قیمتها سیگنال ورود داره.

diesel29
2011/03/11, 18:40
سلام دوستان.

pani جان خسته نباشی از هر نظری که دوست داری میتونی این 4 تا را بررسی کنی فکر کنم تو شرایط فعلی خیلی مناسب باشه
فجر
غشان
شپنا
مرقام

diesel29
2011/03/11, 19:31
pani عزیز راستی این بلاگ خوشگل موشگلت جایی باسه تشکر نداره ها بعدا" نگی من بیمعرفتم ها انقدر علاقه داشتی به صدرا یادم باشه برا تولدت قایق بگیرم

diesel29
2011/03/11, 19:34
pani و همه دوستان چارتیست به نظرتون فجر رو میشه فردا خرید و اصلا با این سود جدید که برای 90 داده نظرتون راجع بهش چیه ؟

esi_mohammadi
2011/03/11, 19:45
سلام
به نطره بنده فولاد مبارکه خریدش تو این قیمت های همراه با ریسک هست چون دقیقا روی مقاومت مهمش قرار داره احتمال افت تا 220 تومان وجود دارد

arak_bourse
2011/03/11, 20:44
سلام
به نطره بنده فولاد مبارکه خریدش تو این قیمت های همراه با ریسک هست چون دقیقا روی مقاومت مهمش قرار داره احتمال افت تا 220 تومان وجود دارد

با نظرتون موافقم و خودم هم منتظرم كه 220 بشه و يه خريدي انجام بدم.

(حجت)
2011/03/11, 21:33
سلام
در فولاد؛
2300 یک حمایت حجم درست کرده، توی نمودار دیده میشه، برای ریزش تا 2200 باید این سد رو بشکنه. اما با کندلی که توی نمودار داره، یکم سخته بگیم میریزه.

(حجت)
2011/03/11, 21:40
با تشکر از جناب عمو حسین

با سلام به شرکت کنندگان و علاقه مندان به مسابقه
خبرهای تازه ای از مسابقه ماهانه ستاره داران بورسی در سال 90 به گوش رسیده است که این نشان از همت والای برگزار کنندگان مسابقه دارد که جا دارد از طرف خودم و سایر علاقه مندان از این دوستان کمال تشکر را داشته باشم.
امید می رود که این فضای رقابتی محلی برای تقویت تحلیل ها و مفید واقع شدن برای کاربران سایت بورسی باشد.
اینک گزارش هفته پایانی سال 89 را با 19 سبد و 34 سهم به شرح ذیل تقدیم علاقه مندان می گردد.

امیدوارم امسال را پر سود به پایان برسانید

لینک تاپیک مسابقه (http://forums.boursy.com/showthread.php?180-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87/page10000)

عبدالله محمدی
2011/03/11, 23:22
حجت عزیز قانون ۴ را نمی دانستم ۳سهم معرفی شده بو ولساپا صف بود اون رو حذف کنید تا ما هم با ۲سهم در مسابقه باشیم

-سهم معرفی شده نباید آخرین روز کاری هفته قبل دارای صف خرید باشد در اینصورت کل سبد حذف خواهد شد.

باتشکر

arak_bourse
2011/03/12, 13:32
دوستان عزيز محمودخان و راشين و برادران و همه دوستان تكنيكال
به نظر شما پكوير به زير 155 ميره ؟ نمودارهاي آر اس آي و مك دي به نظرتون چي ميگه؟

(حجت)
2011/03/12, 13:39
سلام پکویر؛ به نظر من میتونه تا 1400 هم بیاد، اما روی 1490 یک پیووت حمایتی داره.

hitm@n
2011/03/12, 14:42
سلام پکویر؛ به نظر من میتونه تا 1400 هم بیاد، اما روی 1490 یک پیووت حمایتی داره.

حجت جان سلام ،با عرض احترام به نظر من یه کف دوقلوی خوشگل رو 1490 میزنه،البته فرمایش شما ارجح تره

(حجت)
2011/03/12, 15:41
حجت جان سلام ،با عرض احترام به نظر من یه کف دوقلوی خوشگل رو 1490 میزنه،البته فرمایش شما ارجح تره

سلام شما بزرگواری،
من دقیق بررسی نکردم، از روی حمایت های ساده این اهداف رو گفتم، با توجه به آر اس آی باید حرف شما بشه احتمالا، اما اگر بازار همراهی نکنه، نهایت میتونه تا 1400 هم بره و اونجا تشکیل یک واگرایی در کف واضح رو بده. اما من هم بیشتر به همون 1490 اعتقاد دارم.

baradaran
2011/03/12, 18:13
ليزينگ رايان سايپا ( ولساپا )

رشد هيجاني قيمت از ابتداي ديماه و از 360 تومان آغاز و در مرحله اول تا 460 تومان ادامه داشته و سپس با ايجاد شكاف صعودي تا 590 پرش و با ادامه روند صعودي اينك به 641 تومان رسيده است .
اكنون RSI در منطقه 89 قرار دارد و واگرائي منفي نيز در آن ديده ميشود .
برخلاف RSI در MACD واگرائي منفي ديده نميشود .
حجم معاملات در چند روز گذشته افزايش قابل توجهي داشته است .
اگر روند دوسال گذشته را بصورت كانال بلند مدت صعودي فرض كنيم ( البته كانال فوق هنوز كامل نيست ) به نظر ميرسد اكنون قيمت به سقف كانال رسيده است .

نتيجه : هر چند هنوز پيوت سقف شكل نگرفته و در MACD نيز واگرائي منفي ديده نميشود ولي ساير پارامترها ميتواند سيگنال فروش محسوب شود .
بنابر اين با توجه به اينكه هنوز پيوت سقف ديده نميشود و ممكن است قيمت اندكي به رشد ادامه دهد ولي ورود به سهم بسيار پر خطر است .
با توجه به موارد فوق شناسايي سود و خروج منطقي به نظر ميرسد .
http://up.iranblog.com/images/ktv8qhhgxxvuv0ww3dr.jpg

FENCER
2011/03/13, 09:43
فشار فروش بازار برای تسویه حساب پایان سال گرفته شد.

arak_bourse
2011/03/13, 15:41
دوستان تكنيكاليست هپكو در منفي فردا چطور است؟

راشین
2011/03/13, 15:44
ليزينگ رايان سايپا ( ولساپا )

رشد هيجاني قيمت از ابتداي ديماه و از 360 تومان آغاز و در مرحله اول تا 460 تومان ادامه داشته و سپس با ايجاد شكاف صعودي تا 590 پرش و با ادامه روند صعودي اينك به 641 تومان رسيده است .
اكنون RSI در منطقه 89 قرار دارد و واگرائي منفي نيز در آن ديده ميشود .
برخلاف RSI در MACD واگرائي منفي ديده نميشود .
حجم معاملات در چند روز گذشته افزايش قابل توجهي داشته است .
اگر روند دوسال گذشته را بصورت كانال بلند مدت صعودي فرض كنيم ( البته كانال فوق هنوز كامل نيست ) به نظر ميرسد اكنون قيمت به سقف كانال رسيده است .

نتيجه : هر چند هنوز پيوت سقف شكل نگرفته و در MACD نيز واگرائي منفي ديده نميشود ولي ساير پارامترها ميتواند سيگنال فروش محسوب شود .
بنابر اين با توجه به اينكه هنوز پيوت سقف ديده نميشود و ممكن است قيمت اندكي به رشد ادامه دهد ولي ورود به سهم بسيار پر خطر است .
با توجه به موارد فوق شناسايي سود و خروج منطقي به نظر ميرسد .

سلام و تشکر برای تحلیل کاملتان
یک سوال دارم با توجه به تفاوت نمودار من با شما آیا سود نقدی در نمودارتان اعمال کرده اید؟
با اینکه مثل شما اعتقاد به اصلاح سهم دارم و این اصلاح را فرصت خرید در قیمتهای مناسب می دانم اما در نمودار من حتی در rsi هم واگرایی منفی دیده نمی شود و سقف کانال بلند مدت سهم قیمت حدود 800 را نشان میدهد

baradaran
2011/03/13, 19:51
پست بانك

در تحليل قبل در قيمت 1090 تومان اعلام شد سيگنال فروش ديده ميشود و توصيه به خروج شد .
اينك به بررسي روند پيش رو مي پردازيم .
البته مجدد يادآور ميشوم با توجه به اينكه سن بورسي سهم كوتاه است از اعتبار تحليل كم ميشود .
روند كاهش قيمت اواخر بهمن و از قيمت 1100 تومان آغاز و اينك به محدوده 700 رسيده است .
RSI از منطقه 79 در قيمت 1100 اينك به نقطه 22 رسيده است و واگرائي در آن ديده نميشود .
نكته مثبت نمودار واگرائي مثبتي است كه در اسيلاتور MACD در حال شكل گيري است .
حمايتهاي پيش رو :
روند قيمت با توجه به عمر كوتاه سهم فاقد حمايت تاريخي قابل توجهي است .
حمايت 670 تومان كه مطابق با تصحيح 50 درصد فيبوناچي است .
در همين قيمت 670 حمايت بادبزن فيبو نيز قابل مشاهده است .
حمايت بعدي در 640 كه حمايت تاريخي است .
حمايت بعدي در قيمت 600 به لحاظ حمايت رواني مناسب .
مهمترين حمايت در قيمت 565 تومان واقع است كه برابر با حمايت بسيار مهم 61.8 فيبو و همزمان حمايت تاريخي است .

نتيجه : احتمال اينكه قيمت در هر يك از حمايتهاي مذكور برگشت و يا حداقل استراحت كند محتمل است
670 حمايت نسبتا خوبي است كه ميتوان به ان اميد داشت .
در حال حاضر سيگنال خريد و فروش ديده نميشود .

نكته : مدير عامل پست بانك در مصاحبه امروز گفته نميدانم قيمت سهم چند است .
اين همان مدير محبوب قبل است كه در 1100 قيمت مناسب را 2000 تومان ميدانست .
اين هشداري است كه هرگز بر اساس اين گونه مصاحبه ها نبايد تصميم گرفت .
http://up.iranblog.com/images/7ihznxld3i4g4cx9du0f.jpg

baradaran
2011/03/13, 20:00
در جواب جناب راشين در مورد ولساپا عرض ميكنم واگرائي rsi واگرائي كوچكي ولي واضحي است و در مورد كانال بر اساس نمودار من در همين قيمت واقع است البته امروز در بورس 24 هم تحليل اين سهم رو زدن و سقف رو 790 اعلام كردن ولي من بر اساس نمودار سقف رو 645 ميدونم .
منظور شما رو از اعمال سود نقدي متوجه نشدم .

راشین
2011/03/13, 20:43
در جواب جناب راشين در مورد ولساپا عرض ميكنم واگرائي rsi واگرائي كوچكي ولي واضحي است و در مورد كانال بر اساس نمودار من در همين قيمت واقع است البته امروز در بورس 24 هم تحليل اين سهم رو زدن و سقف رو 790 اعلام كردن ولي من بر اساس نمودار سقف رو 645 ميدونم .
منظور شما رو از اعمال سود نقدي متوجه نشدم .

این نمودار اندیکاتور rsi :
http://up.iranblog.com/images/pjxygbzq386q5iy6q17d.png (http://up.iranblog.com/)

منظورم از اعمال سود نقدی این هست که آیا سود تقسیمی در مجمع را در نمودار لحاظ می کنید؟

(حجت)
2011/03/13, 21:39
سلام جناب راشین،
کلا دوستانی که شاگردان جناب هلالات هستند، با توجه به دلایل قانع کننده ای که ایشون در کلاسهاشون در این خصوص میارن، از اعمال سود و سرمایه در نمودار پرهیز میکنند، جسارتا آر اس آی استاندارد 14 روزه هست. اما این که شما گذاشتین دوره 15 روزه داره.

دوره 14 روزه به استناد کتاب تحلیل تکنیکال در بازارهای سرمایه نوشته جان مورفی؛ صفحه 225

arak_bourse
2011/03/13, 22:29
دوستان تكنيكاليست هپكو در منفي فردا چطور است؟

جواب بنده را راشين عزيز در تايپيك ديگري دادند.
ممنونم از ايشون

(حجت)
2011/03/13, 22:32
سلام هپکو فعلا سیگنال خرید موثقی نداره.

راشین
2011/03/13, 23:00
سلام جناب راشین،
کلا دوستانی که شاگردان جناب هلالات هستند، با توجه به دلایل قانع کننده ای که ایشون در کلاسهاشون در این خصوص میارن، از اعمال سود و سرمایه در نمودار پرهیز میکنند، جسارتا آر اس آی استاندارد 14 روزه هست. اما این که شما گذاشتین دوره 15 روزه داره.

دوره 14 روزه به استناد کتاب تحلیل تکنیکال در بازارهای سرمایه نوشته جان مورفی؛ صفحه 225

سلام دوست عزیز
من افزایش سرمایه را در نمودار اعمال می کنم اما اعتقادی به اعمال سود تقسیمی ندارم دلیل سوالم از ایشون به خاطر تفاوت نمودارها بود میخواستم دلیل اختلاف را بدانم

در مورد عدد rsi که من همیشه از 15 روزه استفاده می کنم، البته فرمایش شما کاملا متین است اما حتی با انتخاب 14 باز هم واگرایی دیده نمی شود در واقع هیچ تغییرخاصی در این اختلاف یک روزه اتفاق نمی افتد

ممنون از توجهتون

راشین
2011/03/13, 23:10
در مورد اعمال و عدم اعمال افزایش سرمایه و سود نقدی، من در مورد چند سهم هر سه روش را که امتحان کردم در نهایت با کمی اختلاف به اهداف یکسانی رسیدند شکل نمودارها متفاوت است اما در این چند مورد بعنوان مثال رایان سایپا زمانی که در قیمتهای حدود 360 در جا میزد هر سه نمودار اهداف یکسانی به روش های مختلف نشان می دادند

(حجت)
2011/03/13, 23:20
سوال:
واگرایی از نظر شما چه معنی میده، منظورم اینه که واگرایی رو چطور می فهمید؟

(حجت)
2011/03/13, 23:27
به نظر شما این دوخط کشیده شده روی نمودار قیمت و آر اس آی واگرایی نیست؟؟؟

http://up.iranblog.com/images/og4jert63w5vehtsv3w.png

(حجت)
2011/03/13, 23:30
ببخشید ظاهرا بحث سر ولساپا بود، بنده اشتباها وساپا رو نمودار زدم.

(حجت)
2011/03/13, 23:34
در ولساپا هم شرایط بر همین هست، قیمت رشد کرده در صورتی که آر اس آی به اون نسبت رشد نداشته. پس واگرایی شکل گرفته؟ درسته؟

http://up.iranblog.com/images/uc9wh11md8z64j5p7yr.png

arak_bourse
2011/03/14, 08:24
دوستان امروز وصنعت اگر زير 115 آمد اضافه كنيم يا پايين تر ميره؟

اقلیدس
2011/03/14, 08:30
فسدید چارتش چجوریه دوستان؟
میشه یه گین خوب ازش گرفت؟ یا نه؟

راشین
2011/03/14, 08:47
هر کسی که به تکنیکال آشنایی دارد می داند واگرایی چه مفهومی دارد
حجت عزیز من نمودار جناب برادران و شما را دیدم در نمودارتان واگرایی منفی هست، اما در نمودار من نیست. دلیل سوالهایم برای این بود که این اختلاف در نمودار مشخص شود که شد .در نمودار اندیکاتور rsi که پیوست کرده ام مشخص است که شیب نمودار در انتها هم به طرف بالاست و واگرایی وجود ندارد .

ممنون از مشارکتتون

(حجت)
2011/03/14, 08:56
سلام، بنده فکر کردم، دیدگاهی دیگری هم در مورد واگرایی وجود داره. که شاید بنده اطلاعی ازش ندارم. عذر خواهی میکنم. موفق و پر سود باشید.

matrix2010
2011/03/14, 15:43
بايد مشكل از نرم افزار مبنا باشه. تو امي بروكر كه واگرايي وجود ندارد

arak_bourse
2011/03/14, 17:25
دوستان خريد بموتو براي فردا چطوره؟

آریو
2011/03/14, 17:31
دوستان خريد بموتو براي فردا چطوره؟

منفی فردا میتونه گزینه خوبی باشه ولی بعید میدونم بدن .....

راشین
2011/03/14, 18:07
منفی فردا میتونه گزینه خوبی باشه ولی بعید میدونم بدن .....

به نظر من منفی امروز خوب بود و روی خط حمایتش قرار داشت اگر فردا منفی باشه که زیاد جالب نیست

آریو
2011/03/14, 18:18
به نظر من منفی امروز خوب بود و روی خط حمایتش قرار داشت اگر فردا منفی باشه که زیاد جالب نیست

***بموتو***
کلا بموتو حساسیت خوبی به 230 داره و منم خاطره های خوبی از بموتوی 230 تومنی .... فکر کنم حمایتش 230 باشه البته تکنیکال زیاد بلد نیست، منظورم حمایت های خوبی که سهم قبل از مجمع تو این قیمت داشته.... ولی خرید بموتوی 230 تا 235 تومنی میتونه کم ریسک باشه با توجه به وضعیت بنیادی سهم و خبرایی که در آینده در مورد این سهم می تونه وجود داشته باشه .... امیدوارم فردا منفی باشه

arak_bourse
2011/03/14, 18:19
راشين خانم
وضعيت تكنيكي كاذر را چگونه مي بينيد؟ كف سهم چنده

اقلیدس
2011/03/14, 18:59
راجع به کف دوقلو اطلاعات میخوام دوستان. لینکی سراغ دارین که اطلاعات کاملی داشته باشه.

راشین
2011/03/14, 19:04
کاذر الان تو نقطه حمایتی خیلی خوبیه در واقع درصد منفی امروز درست روی خط حمایت خوب سهم قرار گرفته پس خرید در این قیمت حتی برای نوسان خوبه و حد ضرر کمی هم میشه براش گذاشت چون درست روی خط حمایته

گاهی یکسری سهمها را می گذاریم که بعدا بیاییم سراغش اما یادمون میره این یکی از همان سهمها بود ممنو برای این یادآوری به جا
اولین مقاومتش هم 122

راشین
2011/03/14, 19:05
***بموتو***
کلا بموتو حساسیت خوبی به 230 داره و منم خاطره های خوبی از بموتوی 230 تومنی .... فکر کنم حمایتش 230 باشه البته تکنیکال زیاد بلد نیست، منظورم حمایت های خوبی که سهم قبل از مجمع تو این قیمت داشته.... ولی خرید بموتوی 230 تا 235 تومنی میتونه کم ریسک باشه با توجه به وضعیت بنیادی سهم و خبرایی که در آینده در مورد این سهم می تونه وجود داشته باشه .... امیدوارم فردا منفی باشه

چون شیب خط حمایت سهم مثبت است پس هر بار باید کف سهم بالاتر بیاید برای همین می گویم پایینتر از درصد منفی امروز خوب نیست

راشین
2011/03/14, 19:11
راجع به کف دوقلو اطلاعات میخوام دوستان. لینکی سراغ دارین که اطلاعات کاملی داشته باشه.

http://stockcharts.com/help/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patt erns:double_bottom_revers

آریو
2011/03/14, 20:07
چون شیب خط حمایت سهم مثبت است پس هر بار باید کف سهم بالاتر بیاید برای همین می گویم پایینتر از درصد منفی امروز خوب نیست

درسته راشین عزیز
امروز باید تو صف فروش خرید میکردم، کمی که به عمق فروشا توجه کردم دیدم که یک نفر می خواد سهمشو خالی کنه و دوبار سهمو با رنجاش صف فروش کرد ولی فردا هنوز امیدوارم که بتونم تو همین قیمتا یا منفی خرید کنم .... اگه از لحاظ نمودارای تکنیکال می خواد حالش خراب شه بذار بشه فوقش پایینتر بازم میخریم و 300 می فروشیم چون سهم از لحاظ فاند وضعیت مناسبی داره ***بموتو***
پیروز و پر سود باشید

(حجت)
2011/03/15, 17:15
سلام به همه
قیمت طلا حدود 40 دلار و نفت برنت حدود 5 دلار کاهش پیدا کرد. خدا آخر و عاقبت همه رو بخیر کنه.

نمودار آنلاین طلا (http://freeserv.dukascopy.com/chart/?stock_id=333&stock_id=333&interval=86400&points_number=300&view_type=candle&width=400&height=300&show_labels=true&osc_type=RSI&rfi=false&height=300&p1=14&p2=0&p3=0&c=315727&detach=true&copyr=true&refcode=97d11821a745678234a4838323b5f7dfd78a484113 b6b6afd71147e72763c36f747770682f6e7a77)

نمودار آنلاین نفت برنت (http://freeserv.dukascopy.com/chart/?stock_id=505&stock_id=505&interval=86400&points_number=300&view_type=candle&width=400&height=300&show_labels=true&osc_type=RSI&rfi=false&height=300&p1=14&p2=0&p3=0&c=3151459&detach=true&copyr=true&refcode=97d11821a745678234a4838323b5f7dfd78a484113 b6b6aad71148e02861c8607273657062396e797a)

مصطفی مصری پور
2011/03/15, 17:27
درود
دوستان،دو روزه تحرکات مثبتی توی وتوشه اتفاق افتاده...نمودارش چی نشون میده؟؟
سپاس بیکران:]

farhad61
2011/03/16, 20:36
سلام آقا حجت
میشه یه تحلیل از سهام سایپا داشته باشید چون من مقداری سهم در قیمت 266 خریدم میخام بدونم تا چه قیمت ( البته میدونم سقف محکم 290 که یک سال هست شکسته نشده جلوی سهم هست) و تا چند وقت دیگه به بالاترین حد خودش میرسه

سعید امینی
2011/03/19, 21:30
با سلام و درود به تمامی دوستان عزیز این اولین تایپک من می باشد
امیدوارم بتونم برای بالا بردن سطح دانش و بار اطلاعاتی این فروم به دوستان کمک کنم
البته با اجازه از استادان گرامی و اقای حجت گنجعلی

(حجت)
2011/03/20, 01:27
سلام به همه
معرفی میکنم؛ جناب استاد سعید امینی از تحلیلگران برجسته و بااخلاق سایتهای boursi و تالار بورس و از دانشجویان برتر استاد هلالات هستند، که در سایت boursi به دوستان سهامدار و علاقمند تاکنون سودهای فراوانی رسوندند. روز شنبه در تالار کارگزاری مفید با ایشون ملاقات داشتم، از ایشون دعوت کردم در کنار چارتیستهای دیگه در این سایت هم، فعالیت داشته باشند تا بتونیم در کنار ایشون جهت ارتقاء سطح دانشمون بهره بگیریم. سعید جان بسیار محبت کردی، و به تاپیک خودت خوش آمدی.

zagros
2011/03/20, 01:37
بنده هم به نوبه خود حضور جناب امینی را به ایشان خیر مقدم عرض میکنم و باعث خوشحالیست حضور چنین اساتیدی و امیدوارم شاگرد خوبی برای اساتید باشیم

جناب امینی منتظر تحلیل های موشکافانه جنابعالی هستیم

(حجت)
2011/03/20, 02:09
سلام آقا حجت
میشه یه تحلیل از سهام سایپا داشته باشید چون من مقداری سهم در قیمت 266 خریدم میخام بدونم تا چه قیمت ( البته میدونم سقف محکم 290 که یک سال هست شکسته نشده جلوی سهم هست) و تا چند وقت دیگه به بالاترین حد خودش میرسه

سلام فرهاد جان،
سایپا در میانه موج صعودی تشکیل یک پرچم داده بود، که اکنون تونسته از اون خارج بشه، هدف کلاسیکش محدوده 3400 هست. در این مسیر همینطور که شما گفتی مقاومتهای 2900 و مرز روانی 3000 رو هم پیش رو داره. آر اس آی هم بروی روند صعودی در حرکت هست.
پر سود باشید.

farhad61
2011/03/20, 07:03
سلام حجت جان
عید چند ساعت دیگه رو بهت تبریک میگم :d
ممنون بابت توضیحاتت
یه سوال دیگه : من متاسفانه یه مقدار سهام دارویی کوثر رو توی قیمت 290 خریدم فکر میکنی سال آینده به محظ باز شدن بازار بفروشمش یا ممکنه تا قیمت خرید من هم بره
یه تحلیل از این سهم هم داشته باش
بازم از راهنمایهات ممنونم

(حجت)
2011/03/20, 14:53
سلام به همه و شما؛ عید همه کاربران سایت مبارک
پیشنهاد میکنم این سهم رو برای میان مدت نگه داری.

سعید امینی
2011/03/20, 22:06
با سلام و تبریک عید نوروز به تمامی عزیزان
اقا حجت لطف دارند بنده باید شاگردی ایشان رو بکنم و همین طور بقیه دوستان

به امید خدا با استارت خوردن بازار در خدمتتان خواهم بود
ارادتمند شما

mohseni1353
2011/03/20, 22:13
سلام حجت جان سال نو پيشاپيش مبارك از اينكه زمينه ورود اساتيد رو به فروم فراهم آوردي كمال تشكر را دارم:)

vahid_lok
2011/03/21, 00:25
سلام به همه و شما؛ عید همه کاربران سایت مبارک
پیشنهاد میکنم این سهم رو برای میان مدت نگه داری.

جناب حجت نظرتون در مورد بانک سینا چیه؟پست بانک و کچاد تا کجا رشد می کنند؟نظر شخصیتون رو می خوام بدونم!

amir2003
2011/03/21, 06:57
با عرض سلام و تبريك سال نو خدمت دوست خوبم حجت عزيز و تمام سروران گرامي سايت بورسي .اميدوارم سالي خوب و پرسود پيش رو داشته باشيد.
قربان همگي دوستان
امير

mohseni1353
2011/03/21, 21:30
سلام حجت جان نظرتون راجب بسويچ مي خواستم بدونم

(حجت)
2011/03/21, 21:38
سلام به همه
ممنون از اظهار ارادت همه در اینجا و ایمیل،
بنده هم برای همه عزیزان و خانوادهاشون، سال سرشار از سود و سلامتی آرزو دارم. برای همه عزیزان لحظه سال تحویل در حرم امام رضا (ع) دعا کردم و امیدوارم در هر فعالیتی هستید، پیروز باشید. انشاءالله در امسال بتونیم با به اشتراک گذاشتن اطلاعات خودمون، همچون گذشته، به سود سازی به یکدیگر در بورس ایران کمک کنیم. بنده همیشه با سایتها و تحلیلهای پولی مخالف بودم و هستم و اعتقاد دارم، اگر سودی قراره کسب بشه، اون سود برکتی هست که خدا از بابت سود رسانی به دیگران در معاملات به ما اعطا میکنه. از Admin سایت هم تشکر میکنم. که با مدیریت خوبشون مراتب رشد سایت رو فراهم کردند، به نحوی که تعداد بازدید سایت، از کمتر از 1000 بازدید در روز به بیش از 5000 بازدید در روز رسیده است. برای ایشون هم آرزوی سلامتی و توفیق دارم. یکی از اهداف ما در سایت ارتقاء سطح دانش معاملات و رسیدن به برترین فروم بورسی با بیشترین سود آوری برای کاربرانش هست. برای رسیدن به این مهم دست یاری به سمت همه اساتیدی که با اهداف ما موافق هستند، دراز میکنیم.
موفق باشید.

(حجت)
2011/03/24, 12:26
1

فاراک خصدرا
خعتبار وساپا
مپنا گروه بهمن
رتکو شلعاب
حفاری کاذر
وسدید ودی
کروی پارسیان وسینا
می خوام سبد سهامم کمتر از نصف شه بعضی اینا رو من تقریبا بیش از 6 ماه که دارم