PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار رانتی سهام

شاه جهان
2011/03/30, 14:54
از دوستان تقاضا می شود اطلاعات جدیدی که از سهام دارند ما را یاری کنند

mehran
2011/03/30, 22:19
با تشکر از دوستم شاه جهان ولی جسارتا ای کاش هیچ کس اخبار رانتی نداشته باشد......:d

mehran
2011/06/13, 08:55
به ما گفته اند تعدیل مثبت بسیار عالی قشهد در راه است.....

به ما گفته تعدیل مثبت دیگری از قند پیرانشهر در راه است....

به ما گفته اند کساوه...غپینو....تپمپی را بخرید تا 2-3 ماهه دیگر....

توصیه به خرید نیست....:dl-)

اقلیدس
2011/06/13, 09:38
امروز فسدید بسته میشه برای مجمع .شنبه مجمع دارد.
صف فروش را جمع کردند و رو منفی کامل صف خریده!
البته چند روز پیش نماینده های مجلس از شرکت بازدید بعمل اورده بودند.

محمود شریعت
2011/06/13, 09:46

آقا مهران دست مارا هم بگير

arak_bourse
2011/06/13, 10:05
به من گفتند شخارك بخر

آرتمیس
2011/06/13, 10:38
بمن 4شنبه گفتن قند خراسان
انصافا هم خوب جواب داد!!

mehran
2011/06/13, 10:39
معاملات گروه قند وشکر شدیدا مشکوکه........آدم رو به فکرای خوب خوب وا میداره......

roohe-khashen
2011/06/13, 14:48

اخه مهران جان مثلا این تپمپی که تو کل سال 50هزارتا معامله نمیشه نه تو منفی میشه خربدش نه تو مثبت چطوری شما میخری؟؟

باربد
2011/06/13, 15:12
معاملات گروه قند وشکر شدیدا مشکوکه........آدم رو به فکرای خوب خوب وا میداره......
گروه قند و شکر را بنده یک ماه پیش تذکر دادم
الان با توجه به قیمت جهانی شکر و قیمت داخلی و تعدیلات پی در پی این شرکتها
انتظار یک رالی خوب دیگر از این گروه می رود

باربد
2011/06/13, 15:13
کگل سه روز دیگه میبنده برای مجمع عادی و فوق العاده
شنیدم تعذیل تو مجمع میده
از 3 روز باقی مونده استفاده کنید

mehran
2011/06/13, 17:00
اخه مهران جان مثلا این تپمپی که تو کل سال 50هزارتا معامله نمیشه نه تو منفی میشه خربدش نه تو مثبت چطوری شما میخری؟؟

دوست عزیز میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟؟؟ تو کل سال 50 هزار تا!!؟؟؟؟

سهم اواخر اردیبهشت تا الآن حدود 7 میلیون معامله شده که خب همه اونایی رو که سرمایه گذاری سامان از زیر مجموعه ها خرید کم کنیم هم میشه حدود 3 میلیون سهم حدود 40 برابر حجم مبنا....مگه شما چنتا میخوای که نمیتونی بخری من تا الآن حدود 136 هزار تا برداشتم...منظورتون رو از شما چطوری میخری متوجه نشدم اما خب من هم با تلفن خرید میکنم هم اینترنتی:d>:)

masoudsabagh
2011/06/13, 17:34
شنیده شده که: شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در روز یکشنبه مورخه 90/03/22 اقدام به جمع آوری سهام سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی (وصندوق) نموده است.
موفق باشید - مهندس مسعود صباغ

masoudsabagh
2011/06/13, 17:43
درباره وساپا:
همچنان که شرکت دانایان پارس از اواسط اردیبهشت ماه (همزمان با افت عمومی بازار) اقدام به مفت خری سهام وساپا می نمود، دو شرکت سهامدار عمده دیگر این سهم، یعنی شرکت سایپا و شرکت ساختمانی دهکده پاسارگاد نیز به جمع مفت خرهای این سهم اضافه شدند!
موفق باشید - مهندس مسعود صباغ

roohe-khashen
2011/06/13, 18:43
دوست عزیز میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟؟؟ تو کل سال 50 هزار تا!!؟؟؟؟

سهم اواخر اردیبهشت تا الآن حدود 7 میلیون معامله شده که خب همه اونایی رو که سرمایه گذاری سامان از زیر مجموعه ها خرید کم کنیم هم میشه حدود 3 میلیون سهم حدود 40 برابر حجم مبنا....مگه شما چنتا میخوای که نمیتونی بخری من تا الآن حدود 136 هزار تا برداشتم...منظورتون رو از شما چطوری میخری متوجه نشدم اما خب من هم با تلفن خرید میکنم هم اینترنتی:d>:)
اره مهران جان حق با شماست اخه من حرکتهای قدیم سهم یادمه چون یادمه اصلا دارندگان سهم عرضه نمیکردن تو این دو سه ماهه پس معاملاتش میلیونی شده اگه اینطوری باشه بنظر من هم تو این بازار میشه روش حساب کرد بازم ممنون که حواس شما به این جور سهما هست فردا بریم تو کارش;)

mehran
2011/06/15, 07:50

قشکر واسه تعدیل مثبت بست.......

باربد
2011/06/16, 12:06
یک شایعه بنویسیم و بریم
اگر درست در اومد میایم کلی قیافه میگیریم اگر در نیومد میگیم شایعه بوده
از یک کانالی باخبر شدیم به احتمال زیاد جهت شفاف سازی درمورد خریداران و فروشندگان وپترو این نماد احتمالا به زودی متوقف می شود
که در صورت کاهش صف فروش این سهم برای شنبه این مسیله می تواند صحت داشته باشد

mehran
2011/06/18, 08:42
گفته اند ختوقا را بخرید......

محمود شریعت
2011/06/18, 10:14

تقديم به آقا مهران:

http://032.img98.net/out.php/i412676_15821578160816011575.jpg

mehran
2011/06/20, 00:12
قشکر واسه تعدیل مثبت بست.......

به جز تعدیل عملیاتیش فقط 35 تومان از محل فروش دفترش تعدیل مثبت داد......

محمود شریعت
2011/06/20, 09:22

حاج مهران. اين ختوقا رانتيه، تكنيكاليه يا فاندايي؟ خريدتو ميگم

مصطفی مصری پور
2011/06/20, 09:32
محمود جان...ختوقا قراره یه مناقصه برنده بشه!!!
در ضمن سود تلفیقیش بخاطر زیر مجموعه های قدرتمندی که داره بالا اعلام خواهد شد ;)

محمود شریعت
2011/06/20, 09:39

برنده شدنش حتميه ديگه! آره؟
تكنيكالش كه بدجوري داره چشمك ميزنه

فقط مشكل نقد شوندگي پايينشه كه تا حدودي ميشه چشم پوشي كرد

mehran
2011/06/20, 10:03

سلام مصطفی جان.....میدونی مناقصش چیه؟؟

mehran
2011/06/20, 13:11
مزید اطلاع مصطفی جان ما از داین سهم اخباری داریم ولی اصلا ربطی به مناقصه نداره یعنی اصلا فعالیت شرکت!!؟؟؟<قضیه یه سود عملیاتی مناسب از یکی از شرکتای زیر مجموعش و یه سود غیر عملیاتی از فروش زیر مجموعشه در حد تعدیل 40%> البته فک کنم این اخبار هفته پیش وقتی در حال خرید بودیم رانتی بود الآن دیگه دوستان در جریانند.....>
در هر صورت من که در روزهای گذشته گفتم خریدام تکمیل شده امیدوارم رو سفیدم کنه.....محمود جان برداشتی؟؟

محمود شریعت
2011/06/20, 13:19
محمود جان برداشتی؟؟

نه بابا 230 گذاشتم نرسيد

مصطفی مصری پور
2011/06/20, 17:36
شنیدم یه مناقصه در رابطه با ایران خودرو داره....

ایران خودرو زمان باز شدن پاکتهای مزایده فروش ایمن خودرو شرق(100 درصد متعلق به ختوقا) را 3/29 اعلام کرده ختوقا از فروش ایمن خودرو شرق به مبلغ 12.5 میلیارد تومان حدود 35 تومان تعدیل مثبت دارد
قیمت تمام شده برای ختوقا 2.9 میلیارد تومان می باشد

mehran
2011/06/20, 18:27
خب قسمت دومش رو که 2 هفته پیش آمارشو گرفته بودیم اما قسمت اول کسی چیزی نگفته چون دوستان به این سهم بسیار نزدیکن حالا آمارشو میگیرم من فعلا واسه فروش ایمن خودرو با هدف 270-80 خریدم اگه اولی هم راست باشه که البته احتمالش کمه انگار خدا زیادی دوسمون داره...

mehran
2011/06/21, 08:20

:d:) آفرین به آنهایی که دعوت این حقیر را لبیک گفتند=))

مصطفی مصری پور
2011/06/21, 08:28
بنازم به این صف...حتما فعالان بازار هم،"بورسی" میخوانند:d

مصطفي رستمي
2011/06/21, 09:22
از منابع غیر رسمی خبر میرسه بزودی وزارت نیرو طلب مپنا و نیروترانس را میدهد. به همین دلیله که چند روزه بترانس رو خوب میخرند.

مصطفي رستمي
2011/06/21, 10:40
از منابع غیر رسمی خبر میرسه بزودی وزارت نیرو طلب مپنا و

را میدهد. به همین دلیله که چند روزه بترانس رو خوب میخرند.

منظورم بترانسه

یوگی
2011/06/21, 10:57
مصطفی گل چطوری عزیز .......... در مورد بترانس یکی از زیر مجموعه هاش هم انگار میخواد در فرابورس عرضه شه

مصطفي رستمي
2011/06/21, 11:12
مصطفی گل چطوری عزیز .......... در مورد بترانس یکی از زیر مجموعه هاش هم انگار میخواد در فرابورس عرضه شه

قربونت برم یوگی جان .......... بله درسته .

ناظم
2011/06/21, 16:32
جناب رستمی نظرتان در ارتباط با سهم خعتبار چیست

mehran
2011/06/28, 09:22

1390/4/7 - 10:02:53 - توقف نماد معاملاتي ختوقا
به اطلاع مي رساند ، نماد معاملاتي شركت گروه صنعتي قطعات اتومبيل ايران جهت دريافت اطلاعات متوقف شد. مديريت بازار
این یعنی چی اونوقت فک کنم اینقد شایعه واسش درست کردیم بستنش یا شایدم کد منو چک کردن تا دیدن دارم میخرم بستنش....:d:))

مصطفی مصری پور
2011/06/28, 09:25
1390/4/7 - 10:02:53 - توقف نماد معاملاتي ختوقا
به اطلاع مي رساند ، نماد معاملاتي شركت گروه صنعتي قطعات اتومبيل ايران جهت دريافت اطلاعات متوقف شد. مديريت بازار
این یعنی چی اونوقت فک کنم اینقد شایعه واسش درست کردیم بستنش یا شایدم کد منو چک کردن تا دیدن دارم میخرم بستنش....:d:))

باید توضیح بده چرا این مدت مدام صف خرید داشته؟؟
البته خبرش که خیلی وقته درز کرده...اینا چرا حالا میبندنش؟؟;)

mehran
2011/07/10, 07:50
گفته اند :

1- صنعتی بهشهر ظرف 3 روز آینده eps خود را افزایش میدهد
2-شمواد که زیان 2 تومانی را به سود 12 تومانی تبدیل کرد یک تعدیل مثبت دیگر ت حدود 16 تومان به بازار اعلام میکند

مصطفی مصری پور
2011/07/12, 07:34
به ما گفتن ماه رمضون قراره یه عده بازارو مثبت کنن
طرف سبد گردان یه ارگان خاصه که این حرفو زده

ali.n
2011/07/12, 09:51

ممنون
میشه بپرسم با زامیاد چکار کردین؟
الان با ضرر فروشش منطقیه؟

مصطفی مصری پور
2011/07/12, 10:49
ممنون
میشه بپرسم با زامیاد چکار کردین؟
الان با ضرر فروشش منطقیه؟
فعلا نگهش داشتم
چون بنظرم فقط بخاطر جو بازاره که توی این قیمته
پی به ای 3.5...خیلی پایینه واسش

abedinejad
2011/07/12, 11:02
کسی میدونه صف خرید بترانس امروز واسه چی بود؟

مصطفی مصری پور
2011/07/12, 11:13
کسی میدونه صف خرید بترانس امروز واسه چی بود؟

زمزمه های حضور زیر مجموعه ها در بورس

mehran
2011/07/12, 11:51
زمزمه های حضور زیر مجموعه ها در بورس

مصطفی جان چنتا از زیر مجموعه هاش قراره بیان؟؟

به نظر دوستان دیگه ورود زیر مجموعه ها به فرابورس تاثیر قدیمشو رو سهما داره؟؟؟

mehran
2011/07/12, 11:59
جمله ی قرمز
جمله ی آبی
جمله ی سبز
و جمله ی بنفش
جای توضیح بیشتر...بررسی و تامل بیشتر دارند:d

مصطفی مصری پور
2011/07/12, 17:40
مصطفی جان چنتا از زیر مجموعه هاش قراره بیان؟؟

به نظر دوستان دیگه ورود زیر مجموعه ها به فرابورس تاثیر قدیمشو رو سهما داره؟؟؟

والا من شنیدم ایران ترانسفو ری
شاید خبر دیگه،وصول طلبا باشه
درکل منبع من موثق نیست
و بنظرم دیگه اون تاثیر قبلی پابرجا نیست
چون خیلی از تاثیرا پیش خور شده.
مثلا همین غدیر

مصطفی مصری پور
2011/07/12, 17:42
جمله ی قرمز
جمله ی آبی
جمله ی سبز
و جمله ی بنفش
جای توضیح بیشتر...بررسی و تامل بیشتر دارند:d

مهران جان...اگر بگم ممکنه موقعیت شغلیه اون دوستمون به خطر بیفته
به همین بسنده کن که خبر از جای مطمینیه;)
و اون ارگان هم یه حقوقی جزئ نیست
ماه رمضون هم که نیاز به توضیح نداره:d

aminaran
2011/07/12, 17:56
اگر حمايتها بخواد اينجوري باشه كه تا حالا بوده كه خدا رحم كنه ....حمايت از نظر حقوقي ها يه چيزه از نظر ما حقيقي ها شايد چيز ديگه اي باشه ......خداكنه حمايتها جدي باشه:-/

mehran
2011/08/29, 09:47
از فولاد مبارکه:

خرید فولاد اکسین................

اسطوره
2011/08/29, 10:10
مهران عزيز منتظر پاسخ شما هستم

mehran
2011/08/29, 14:29
از فولاد مبارکه:

خب امروز انگار اخبار رانتیمون یکم زیاد شده............اینم اینجا بذارم:

بزودی به مبلغ قرار داد پیمانکاران مسکن مهر مبلغی اضافه میشود که احتمالا در مرحله اول 4% و در مرحله دوم 6% است که سر جمع 10% به مبالغ قرار داد هاشون به دلیل افزایش هزینه ها اضافه خواهد شد.........

اوج تاثیرش بر روی این نمادها است........

آ س پ ... باغمیشه....ثاخت...ثمسکن... ........<البته باز هم باید به اینکه بازار توجهش به چه گروه هایی هست اهمیت داد اما کم کم باید به گروه ساختمان توجه بیشتری کرد>

mehran
2011/09/03, 00:22
از فولاد مبارکه:

زمانی که این خبر و پیشنهاد خرید در شب قبل داده شده بود فولاد روی 298 و 300 در حال معامله بود...

خب دنیای اقتصاد 5 روز بعد از ما خبر رو رسمی کرد....روزنامه دنیای اقتصاد امروز 12 شهریور...جنب پل حافظ...یک بار دیگر تکرار میکنم اخبار ما موثق است...
در بازار چه خبر بود؟
بازار روز سهشنبه بهرغم انتظار برای ضعف نسبی ناشی از سه روز تعطیلی و تلاطمهای بازار جهانی شرایط مناسبی را پشت سر گذاشت که این امر موجب شد تا امیدواریها نسبت به هفته پیش روی بورس افزایش یابد. حجم معاملات نیز روز سهشنبه افزایش نسبی را تجربه کرد که بخش عمده آن مربوط به قطعی شدن دو معامله عمده بود. در نخستین معامله، هلدینگ نفت و گاز پارسیان با قطعی کردن معامله سهام پالایشگاه تبریز به تعداد 264میلیون سهم که بدون رقابت در نرخ 2هزار و 717 ریال خریداری کرده بود توانست مالکیت خود را در این پالایشگاه به 6/28درصد برساند. بيشتر کارشناسان معتقدند پالایشگاه تبریز با توجه به مالکیت ساتا (سهامدار عمده غدیر) به زودی به تملک کامل سرمایهگذاری غدیر (نفت و گاز پارسیان) درخواهد آمد و انتظار میرود مالکیت ساتا در شبریز به زودی به غدیر انتقال یابد.
در همین حال بلوک 5درصدی بانک تجارت نیز روز سهشنبه قطعی شد تا بازار در انتظار تغییر یک کرسی در هیاتمدیره بانک تجارت باشد. 5/3درصد این بلوک در پرتفوی صباتامین قرار گرفته است.
در بازار روز سهشنبه معاملهگران در گروه فلزی شاهد معاملات پر حجم فولادمبارکه بودند که در بیشتر اوقات خریدار سهام عرضه شده در بازار، تجلی سامانه زیر مجموعه مهر اقتصاد ایرانیان بود. رشد بهای جهانی و داخلی فولاد و انتشار خبرهای اولیه ای از توافق مبارکه و تامین اجتماعی برای تعویض سهام فولاد اکسین و فولاد هرمزگان با رشد قیمت مواجه شد.

mehran
2011/09/05, 21:51
تپمپی:

شنیده ایم تپمپی تعدیل مثبت 21% دارد و پیش بینی 49.2 را به حدود 60 تومان افزایش میدهد الآن حجت میگه منبع موثق میگم منبعش خودمم<البته دوستان برعکس قبلیا اینو مطمئن مطمئن نیستم و حدود 90% به واقعیت نزدیکه>

mehran
2011/09/05, 22:37
خب اینم از ثاخت داشته باشیم:

سهم برای همین سال مالی یعنی 90.6.31 تعدیل مثبتی در حدود 16 تومان یعنی حدود 22% را به بازار اعلام خواهد کرد....یعنی سود 71.3 فعلی به حدود 87 تومان خواهد رسید....<این رنج مثبت ها دلیل دارد>

Captain Nemo
2011/09/05, 23:08
تپمپی:

شنیده ایم تپمپی تعدیل مثبت 21% دارد و پیش بینی 49.2 را به حدود 60 تومان افزایش میدهد الآن حجت میگه منبع موثق میگم منبعش خودمم<البته دوستان برعکس قبلیا اینو مطمئن مطمئن نیستم و حدود 90% به واقعیت نزدیکه>
درود بر مهران گرامی
عدد 60 شما را بنده امروز از یک منبع موثق شنیدم .
موفق باشید .

mehran
2011/09/11, 02:00
باغمیشه:

در این هفته اتفاقات جالب و حجم معاملات جالب تری در این نماد خواهیم دید....:)

ناشناس
2011/09/18, 13:52
گران شدن ورق فولاد

مصطفی مصری پور
2011/09/24, 12:33
از فولاد مبارکه:

در گفتوگوی تفصیلی فارس با مدیرعامل اعلام شد:
فروش 8 شرکت سرمایهگذاری صندوق بازنشستگی؛ "فولاد اكسين" فروشي نيست

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900702000149

البته نکته جالب اینجاست که من وقتی با مدیرای فولاد صحبت میکردم با تاکید میگفتن که معامله قطعی شده

احـد
2012/04/18, 05:04
«ثمسكن» 75 ريال سود شناسايي كرد

گروه بنگاه*ها- گروه سرمايه*گذاري مسكن طي سه ماه منتهي به پايان اسفندماه 90 مبلغ 75 ريال سود به ازاي هر سهم كنار گذاشت.
براساس گزارش منتشر شده در سامانه كدال، «ثمسكن» سود هر سهم سال مالي منتهي به پايان آذرماه 91 را با سرمايه دوهزار ميليارد ريال، مبلغ 375 ريال پيش*بيني كرده كه طي فصل زمستان 90 معادل 20 درصد از اين رقم را نسبت به بودجه پوشش داد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------پوشش 18 درصدي سود هر سهم «شتهران»

گروه بنگاه*ها- شركت تهران شيمي در سه ماه منتهي به 29 اسفندماه 90 از فروش محصولات خود بيش از 153 ميليارد ريال درآمد كسب كرد
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پيش*بيني فخوز از سودآوري در سال 91

گروه بنگاه**ها- شركت فولاد خوزستان سود هر سهم سال مالي منتهي به 30 اسفندماه 91 را با سرمايه دوهزار و 192 ميليارد ريال به بازار اعلام كرد.
بنابر اطلاعات منتشره از سوي سازمان بورس و اوراق بهادار، سود هر سهم «فخوز» براي سال جاري مبلغ يك*هزار و 576 ريال پيش*بيني شده كه در مقايسه با سال مالي 90 با كاهش هشت*درصدي مواجه است.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
«دفارا» سود 91 را پيش*بيني كرد

گروه بنگاه*ها- شركت داروسازي فارابي پيش*بيني سود هر سهم امسال را با سرمايه 150 ميليارد ريال مبلغ يك*هزار و 465 ريال اعلام كرده است.
بنابر اطلاعات منتشره از سوي سازمان بورس، اين شركت سود هر سهم سال مالي 90 را نيز مبلغ يك*هزار و 461 ريال پيش*بيني كرده بود.

rajabnejad
2012/06/13, 12:29
مدیرعامل یک شرکت کارگزاری در گفتوگو با فارس:
فولاد در بورس گران شد

خبرگزاری فارس: مدیر عامل یکی از کارگزاریهای فعال در بورس کالا با اشاره به افزایش قیمت فولاد نسبت دو هفته گذشته، گفت: برخلاف کاهش تقاضا در روز گذشته به دلیل نرخ دلار، سفارشاتی که برای امروز اعلام شده بسیار بالا است.

محمود رضا الهیفر در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی فارس در خصوص عرضه و تقاضای رینگ فلزات اظهار داشت: در هفته جاری تقاضا برای مس و فولاد با افزایش روبهرو شد و قیمت این دو کالا نیز با توجه به بازار جهانی حرکت میکند.

وی افزود: در خصوص وضعیت فولاد نیز قیمتها نسبت به دو هفته گذشته رشد کرده است به طوری که میلگردی که در روز گذشته 1380 تومان بود در دو هفته گذشته 1320 تومان معامله شد.

این کارگزار بورس کالا با اشاره به کاهش نرخ دلار در روز گذشته و اثر آن بر روی بازار، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بازار فولاد در روز گذشته مناسب نبود، تقاضا برای امروز به 700 هزار تن رسیده است.

4321
2012/06/15, 14:50
ز این سهم تراک ماشین الات صنعتی تراکتورسازی خبری نیست

مالگا
2015/07/07, 20:18
از صدراقافل نشوید طلا بش نمی رسد

b-asgharne
2016/02/01, 12:25
دوستان به من گفتند من هم اخبار شنیده شده رو می گم فردا نیایید دلخور بشید من هم بر اساس این اخبار امروز خریدهایی کردم ضررهاش مسئولیتش با خودمو شما هم مسئولیت قبول کنید

خساپا که همه می دونید جریان چیه ولی مهمه که بدونید عدد سود بالای 50 خواهد من مخصوصا با احتیاط گفتم البته دراه می بنده
وتجارت هم معامله بلوکی داره و سود خوبی شناسایی خواهد کرد احتمالا تا چارشنبه فرصت خواهد داد البته صف فکر نمی کنم بشه.