PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سهام سرمایه گذاری (وبانک-وتوسم-وسپه-وغدیر-واتی و......)

amintab2001
2011/03/30, 22:47
خوب از وتوسم شروع میکنم

این سهم هم پرتفوی خوبی داره و از طرفی با فروش بلوک 100% شفا دارو 14 تومان تعدیل میده که 10 تومان رو تقسیم میکنه

از طرفی وبانک از این بلوک 10 تومان تعدیل + میده

amintab2001
2011/03/30, 22:51
وسپه

داشتن 196 میلیون چادراملو از 179 تومان در پرتفی خود ودر محدوده بسیار عالی قرار داره برای خرید

مصطفی مصری پور
2011/03/31, 01:17
وسپه

داشتن 196 میلیون چادراملو از 179 تومان در پرتفی خود ودر محدوده بسیار عالی قرار داره برای خرید
چرا اینقدر کند حرکت میکنه؟
در عوض وامید به سرعت تارگتشو زد!!؟؟

amintab2001
2011/03/31, 07:17
به علت اینکه اطلاع رسانی درباره این سهم نشده و مورد توجه قرار نگرفته اونجور که لیاقتشو داره مصطفی جان

amintab2001
2011/03/31, 07:23
وغدیر

یکی از گزینه های خوب که با توجه به پرتفوی ارزنده است .این سهم 455 میلیون فولاژ رو از قیمت 67 تومان در سبد خود دارد - 241 میلیون وساخت از 179 تومان و 334 میلیون گروه بهمن از 107 تومان

amintab2001
2011/03/31, 07:28
وامید

2 میلیارد سهم چادراملو از 80 تومان در سبد خودش داره
1.5 میلیارد وسپه 95 تومان
1 میلیارد گل گهر 107 تومان

amintab2001
2011/04/04, 18:43
وصندوق با ورود پتروشیمی امیر کبیر صفهای خرید برای این سهم زیادتر خواهد شد

mohseni1353
2011/04/04, 19:49
به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس ، شركت 20 ميليارد توماني سرمايه گذاري توكا فولاد كه براي سال منتهي به 31 خرداد 90 به ازاي هر سهم 368 ريال سود پيش بيني كرده ، طي 18 روز كاري اخير ( از 14 اسفند سال گذشته تا روز جاري) با رشد قيمت هر سهم از 177 به 269 تومان و بازدهي 57 درصدي سهام مواجه شده است.
اين روند افزايشي قيمت هر سهم شركت موجب شد تا محمد كشاني مديرعامل سرمايه گذاري توكافولاد با ارسال نامه ايي به اداره نظارت بر ناشران بورسي سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام كند هيچ گونه قرار داد جديد و تغيير خاصي كه منجر به افزايش سود يا تعديل سود شركت باشد، رخ نداده است.
وي در اين نامه شفاف سازي اظهار داشت: با توجه به روند صعودي قيمت سهم در هفته هاي گذشته به اطلاع مي رساند شركت سرمايه گذاري توكا فولاد كليه اطلاعات و منافع حاصل از قراردادهاي خويش را (بر اساس آنچه كه در گزارش ها و صورت هاي مالي 6 ماهه كه در تاريخ 16 فروردين 90 ارايه شده) طبق روال قانوني به اطلاع سازمان بورس رسانده است.
وي خاطر نشان كرد: هيچ گونه قرار داد جديد و تغيير خاصي كه منجر به افزايش سود يا تعديل سود شركت سرمايه گذاري توكا فولاد باشد، رخ نداده است و در صورت عقد هر گونه قرار داد و حضور در پروژه جديد مراتب را به اطلاع خواهد رساند.
اين مقام مسئول در ادامه به وضعيت حضور اين شركت در مناقصه ها اشاره و اعلام كرد: در دي ماه سال گذشته شركت فولاد مباركه اسناد مناقصه دو پروژه با حجم تقريبي 400 ميليارد تومان و به صورت عمومي در اختيار كليه شركت ها قرار داد كه شامل عمليات طراحي ، تهيه ، ساخت و نصب و راه اندازي پروژه 7.2 ميليون تن فولادمذاب زير سقف فولاد سازي شامل توسعه كوره هاي يك و دو و همچنين 7و 8 و ايجاد كورهاي پاتيلي 7 و 8 و همچنين عمليات طراحي، تهيه،ساخت و نصب و راه اندازي ماشين 5 ريخته گري است.
كشاني ادامه داد: پس از انجام ارزيابي كيفي و با توجه به تجربيات اين شركت در مورد طراحي ، تهيه ، ساخت و نصب و راه اندازي ماشين هاي ريخته گري 2 و 4 فولاد مباركه، با كمك شركت دماگ آلمان موفق شد رزومه منحصر به فردي را در اين صنعت به جاي بگذارد، بنابراين از طرف فولاد مباركه واجد شرايط تشخيص داده شده و از جمع كثير شركت كنندگان در فهرست دريافت كنندگان اسناد مناقصه نهايي واقع و اسناد مذكور بين 6 شركت از جمله شركت توكافولاد توزيع شد.
وي با بيان اينكه هر يك از شركت ها برنده يكي از دو مناقصه فوق خواهند بود افزود: در ادامه مرحله دوم برگزاي مناقصات مذكور، پاكت هاي ارايه شده قيمت در حال بررسي بوده و تا چند روز آينده نتيجه آن به اطلاع سازمان بورس خواهد رسيد.

amintab2001
2011/04/06, 07:04
ثشاهد

باتوجه به پرتفوی موجود در کدال و احتمال افزایش 50% این سهم یکی از سهممهای معدودی هست که رشدش رو شروع نکرده در گروه سرمایه گذاری ها بیشتر پرتفوی اینشرکت در زمینه کشاورزی بوده که رشد چشم گیر قیمتها را در این زمینه شاهد هستیم واز جمله سبد این سهم

اخابر-همراه-چادراملو-وسپه وبسیاری از سهمهایی هستند که با توجه به رشد قیمتی موجب ارزندگی این سهم میشود

گلادياتور
2011/04/06, 11:43
كمي هم من دارم از اين سهم

amintab2001
2011/04/09, 21:09
وبوعلی شنیده ها از این سهم حاکی از پوشش 17 تومانی سود در 6 ماهه داره البته میگم شنیده ها و توصیه به خرید و فروش نیست

مصطفی مصری پور
2011/04/09, 23:16
وبانک حرکت خودشو آروم ولی پایدار ادامه میده
با توجه به معامله شفادارو و همچنین معاملات بلوکی گروه توسعه ملی...آینده خوبی داشته باشه

pani
2011/04/12, 16:28
ونیکی:

با شکست میدل لاین در معاملات امروز سهم به سقف چنگال می اندیشد(سقف محدوده 235-240)

http://forums.boursy.com/[/URL][/IMG]

در الگو AB=CD نقطه D میتواند در یکی از سطوح زیر تکمیل گردد

AB=CD : در 220 تومان
121.7AB=CD:معادل 240 تومان
161.8AB=CD:معادل 260 تومان

آریو
2011/04/12, 17:01
ونیکی:

با شکست میدل لاین در معاملات امروز سهم به سقف چنگال می اندیشد(سقف محدوده 235-240)

در الگو AB=CD نقطه D میتواند در یکی از سطوح زیر تکمیل گردد

AB=CD : در 220 تومان
121.7AB=CD:معادل 240 تومان
161.8AB=CD:معادل 260 تومان

مرسی پانی عزیز
منتظر یه تحلیل تکنیکی از ونیکی بودم که 25 درصد سبد منه
ان ای وی 300 و با احتساب p/nav هشتاد درصدی میتونیم در گام اول به 240 فکر کنیم.... خب ونیکی برنامه هایی داره که در اینده نه چندان دور رو میکنه.... ورود امید به ونیکی رو هم به فال نیک میگیریم>:D<
پر سود باشید

pani
2011/04/12, 17:08
مرسی پانی عزیز
منتظر یه تحلیل تکنیکی از ونیکی بودم که 25 درصد سبد منه
ان ای وی 300 و با احتساب p/nav هشتاد درصدی میتونیم در گام اول به 240 فکر کنیم.... خب ونیکی برنامه هایی داره که در اینده نه چندان دور رو میکنه.... ورود امید به ونیکی رو هم به فال نیک میگیریم>:D<
پر سود باشید

مبارکتون باشه
دور دور سهام این گروهه(گروه سرمایه گذاری).وصنعت هم داره راه میفته.خودم نصف وتوشه رو دو روز پیش فروختم و الان پشیمونم
گفتم برم سراغ ونیکی که اونم...

مصطفی مصری پور
2011/04/12, 17:25
مبارکتون باشه
دور دور سهام این گروهه(گروه سرمایه گذاری).وصنعت هم داره راه میفته.خودم نصف وتوشه رو دو روز پیش فروختم و الان پشیمونم
پانی جان این وتوشه عجب سهمی شده...هدف قبلی(260)که فتح شد
نظرت واسه هدف بعدی چیه؟؟

آریو
2011/04/12, 17:39
مبارکتون باشه

درسته پانی عزیز
راستش امسال شاید سرمایه گذاری ها جز سه تا صنعت اول باشن در این گروه ونیکی ، وصنا و امید رو انتخاب کردم. نا خوداگاه سبدم داره همش **و** میشه:)
ونیکی فرصت خرید خوبی دو روز پیش داد
وصنا هم نمیدونم چرا فروشنده ها دیروز رو 4 درصد منفی میدادن:d ما هم بهشون بله گفتیم
راستش امید یه خبرایی توش هست . فاندشم بد نیست
وتوصا هم 6 ماهه عالی عمل کرد
غدیر هم که داره معدن طلا میشه
وصنعت هم که به اندازه کافی بحث شده. تو این قیمتا دست شما رو میبوسه با تحلیل های تکنیکی امان بهش ندین
و.....

pani
2011/04/12, 17:47
پانی جان این وتوشه عجب سهمی شده...هدف قبلی(260)که فتح شد
نظرت واسه هدف بعدی چیه؟؟

سلام.امروز واقعا روز حساسی بود چون علاوه بر هدف مثلث به سقف چنگال هم رسید
با این شیب هدف سهم فعلا 280-290 است با احتمال پول بک به سقف چنگال.(البته در معاملات فردا احتمال واکنش به سقف چنگال وجود داره)
من در 200 تومان هم در تاپیک خودم و هم تاپیک وتوشه توصیه به خرید داشتم

pani
2011/04/12, 17:50
درسته پانی عزیز
راستش امسال شاید سرمایه گذاری ها جز سه تا صنعت اول باشن در این گروه ونیکی ، وصنا و امید رو انتخاب کردم. نا خوداگاه سبدم داره همش **و** میشه:)
ونیکی فرصت خرید خوبی دو روز پیش داد
وصنا هم نمیدونم چرا فروشنده ها دیروز رو 4 درصد منفی میدادن:d ما هم بهشون بله گفتیم
راستش امید یه خبرایی توش هست . فاندشم بد نیست
وتوصا هم 6 ماهه عالی عمل کرد
غدیر هم که داره معدن طلا میشه
وصنعت هم که به اندازه کافی بحث شده. تو این قیمتا دست شما رو میبوسه با تحلیل های تکنیکی امان بهش ندین
و.....

آریو عزیز
با "و"ها خیلی موافقم.سهمهای مدنظرتون همگی جای رشد زیادی دارند

مصطفی مصری پور
2011/04/12, 20:45
سلام.امروز واقعا روز حساسی بود چون علاوه بر هدف مثلث به سقف چنگال هم رسید
با این شیب هدف سهم فعلا 280-290 است با احتمال پول بک به سقف چنگال.(البته در معاملات فردا احتمال واکنش به سقف چنگال وجود داره)
من در 200 تومان هم در تاپیک خودم و هم تاپیک وتوشه توصیه به خرید داشتم
سپاس بسیار
دوست عزیز در سهم شناسی شما شکی نیست>:d<
بنده از 180 با این سهم هستم

مصطفی مصری پور
2011/04/12, 20:47
پانی جان
وامید واسه منفی فردا گزینه مناسبی بنظر میرسه
نظر تکنیکی شما چیه؟

وحید 20
2011/04/14, 16:50
بوعلی در گزارش 6 ماهه 182 ریال محقق کرد که با توجه به اینکه پیشبینی سودش 94 ریال بود بنابراین بوعلی در گزارش 6 ماهه 194 درصد پوشش داده است.
هرچند که قسمت اصلی ان بابت سود حاصل از فروش ملک بلوار آيت الله کاشاني میباشد.

amintab2001
2011/04/14, 19:05
وحید جان طبق شنیده های من قادره در سال 90 سود رو بین 22 تا 26 تومان تعدیل بده
بوعلی در گزارش 6 ماهه 182 ریال محقق کرد که با توجه به اینکه پیشبینی سودش 94 ریال بود بنابراین بوعلی در گزارش 6 ماهه 194 درصد پوشش داده است.
هرچند که قسمت اصلی ان بابت سود حاصل از فروش ملک بلوار آيت الله کاشاني میباشد.

amintab2001
2011/04/14, 19:08
سودش رو 182 ریال اعلام کرد که در 5 روز پیش ارسال کرده بودم مطلب رو
وبوعلی شنیده ها از این سهم حاکی از پوشش 17 تومانی سود در 6 ماهه داره البته میگم شنیده ها و توصیه به خرید و فروش نیست

pani
2011/04/14, 19:28
پانی جان
وامید واسه منفی فردا گزینه مناسبی بنظر میرسه
نظر تکنیکی شما چیه؟

سلام
بنظر میاد این تصحیح پول بک به سقف چنگال بوده که در قیمت چهارشنبه این پول بک تکمیل شده
بنظر من احتمال افت تا 580-615 تومان وجود دارد

وحید 20
2011/04/15, 02:16
مدیر عامل سرمایه گذاری سایپا در مجمع روز پنجشنبه به این موارد اشاره کرده اند=

1.طبق آخرين بررسيها سود عملياتي سال 89 اين شركت با سرمايه 175 ميليارد توماني (حسابرسي نشده) 236 ميليارد تومان بود كه به ازاي هر سهم 130 تومان است.

2.به زودي برنامه استراتژيك سرمايهگذاري سايپا به عنوان يك هلدينگ ارائه ميشود.

3.اين شركت از لحاظ سودآوري و بازدهي در ميان 13 شركت سرمايهگذاري حاضر در بورس رتبه اول را دارا است.

4.تلاش ميشود تا در اسرع وقت نماد معاملاتي شركت در بورس باز شود

5.نگاه اين شركت به سهام ملي مس مثبت بوده و با توجه به تغيير و تحولات جهاني و قيمتهاي آن پيشبيني ميشود آينده اين شركت با شرايط بهتري همراه باشد. اين درحالي است از محل خريد اين شركت كه به صورت نقد و اقساط بوده حدود 90 ميليارد تومان سود ناشي از تفاوت قيمت آن هم بدون در نظر گرفتن سود سالانه نصيب اين شركت شده است.

6.در رابطه با بانك پارسيان هم توضيح داد: اين بانك هم مثل ديگر شركتها زمينهاي براي سرمايهگذاري است به طوري كه در كمتر از 6 ماه با خريد سهام آن در بازار بين 30 تا 40 درصد سود نصيب سرمايهگذاري سايپا شد بنابراين تا زماني كه اين سرمايهگذاري مطلوب باشد به اين روند ادامه خواهيم داد اما با توجه به محدوديتهاي موجود در تركيب سهامداري بانكها، سرمايهگذاري سايپا و يا هر شخص حقوقي ديگري حداكثر تا 10 درصد از امكان خريد سهام بانك پارسيان برخوردار خواهد بود.

بخش های مهم صحبت های مدیر عامل وساپا به نقل از فارس
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9001250639

باربد
2011/04/15, 10:39
دوستان یک سوال
فرض بر این میگذاریم کسی فردا قبل از بسته شدن غدیر در 700 وارد این سهم میشه و با اون میره مجمع 29 همین ماه مجمعه
30 تومن تقسیم سود داره
اصولا غدیر یک هفته بعد باز میکنه
5/97 درصد افزایش سرمایه داره
اینجا رو دوستان راهنمایی کنند چقدر از اورده است و چقدراز انباشه؟حالا با این تقسیم سود و افزایش سرمایه تو محدوده چند باید باز بشه؟
اما نکته
روز دوشنبه پردیس میاد تو فرابورس
اونم پردیسی که 6/81 درصدش ماله غدیره
حالا فرض را بر این بگذاریم پردیس با سود 192 تومنیه سال 89 و بیشتر اون برای 90 تو محدوده 1200 تا 1500 قیمت بخوره
خوب با این جو روانی غدیر میتونه چند باز بشه

حالا یک نکته دیگه
کلا 50 میل پردیس روز اول عرضه میشه و گیر کسی تعداد نمیاد
(تا زمان باز گشایی بعد مجمع غدیر) میتونه راحت تا 2000 رشد کنه چون غیر از غدیر سهامدار خاصی روش عرضه نداره
حالا بهتر میشه فهمید خریدار فردای غدیر بدون استرس تا 10 روز اینده چقدر میتونه گین بگیره
اونم با تعدیلی که تو دل این مجمع خوابیده
:->:->

باربد
2011/04/15, 10:50
خوب جواب چند تا از سوالها را دوست عزیز اقای رضا حیدری از سایت بورکس زحمت کشیدند
که به شرح زیره
اگه اطلاعات درصد بقیه پردیس درست باشه ( غدیر مالک 81% پردیس ) ...

51% پردیس که برای غدیر به ازای هر سهم 7 تومان تموم شده !

32% بقیه پردیس برای غدیر به ازای هر سهم 320 تومن تموم شده !

میانگین تموم شده پردیس برای غدیر 127 تومن هست !!

قیمت 1536 تومن زده بشه 1109% میشه ارزش افزوده پردیس برای غدیر هست !

یعنی در کل 1409 میلیارد تومن ارزش افزوده پردیس برای غدیر هست !

غدیر هم راحت تا 1000 تومن رشد میکنه ...

Captain Nemo
2011/04/15, 13:07
سلام بر همگی
دوستان من نه تحلیل تکنیکال بلدم و نه فاندامنتال و نه ...... فقط با اتکا به تجربه این چند ساله و خبر گرفتن از
دوستان خبره تقریبا مطمئن هستم که بازده واتی و وصنعت کمتر از وغدیر و وصندوق نخواهد بود .
منتهی کمی صبوری و تحمل و البته دلار زیاد لازم دارد .
ارادتمند

آریو
2011/04/15, 14:59
سلام
بنظر میاد این تصحیح پول بک به سقف چنگال بوده که در قیمت چهارشنبه این پول بک تکمیل شده
بنظر من احتمال افت تا 580-615 تومان وجود دارد

مرسی از تحلیلهای خوبتون پانی عزیز
اگه شنبه فقط ببینم مقداری داره تو قیمت 650 داره معامله میشه همه رو خالی میکنم و با علم تکنیکال تا 600 صبر میکنم
امیداورم مثل زمانی که صدرا 217 تومن بود این نمودارا جلوی منو نگیرن و نذارن خریدامو کامل کنم چون منتظر صدرای 180 تومنی بودم
من همیشه اعتقاد دارم همون طوری که یک سری فاکتور ها هدفای تحلیل های بنیادی رو بهم میریزن یه سری عوامل هم هستن که هدفای تحلیل های تکنیکی رو بهم میریزن البته این خبرا بیشتر پایه بنیادی دارن!
بی صبرانه منتظر معاملات این گروه و به خصوص وامید در هفته آتی هستم ولی شک ندارم اگه زیر وامید رو چهارشنبه خالی میکردن تا 600 میومد
اما خوب نگهش داشتن تا گروه یه اصلاحی بکنه و متعادل بشه

آریو
2011/04/15, 18:08
ارزشگذاری وپخش
محاسبه ان ای وی
http://forums.boursy.com/imported/2011/04/27.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)
http://forums.boursy.com/imported/2011/04/28.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)
http://forums.boursy.com/imported/2011/04/29.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

با توجه به ان ای وی 1100 تومانی وپخش و لحاظ کردن p/nav معادل 80 درصد ارزش سهم در محدوده 900 تومان قرار میگیرد
نباید فراموش کنیم وپخش قویترین هلدینگ داروییه که در نوع خودش بی نظیره
احتمال اینکه سهام سرمایه گذاری های در سال جاری معادل ان ای وی خود معامله بشن بسیار بالا هست
لذا در نظر گرفتن هدف 1100 تومن نیز دور از ذهن نیست

pani
2011/04/15, 19:50
مرسی از تحلیلهای خوبتون پانی عزیز
اگه شنبه فقط ببینم مقداری داره تو قیمت 650 داره معامله میشه همه رو خالی میکنم و با علم تکنیکال تا 600 صبر میکنم
امیداورم مثل زمانی که صدرا 217 تومن بود این نمودارا جلوی منو نگیرن و نذارن خریدامو کامل کنم چون منتظر صدرای 180 تومنی بودم
من همیشه اعتقاد دارم همون طوری که یک سری فاکتور ها هدفای تحلیل های بنیادی رو بهم میریزن یه سری عوامل هم هستن که هدفای تحلیل های تکنیکی رو بهم میریزن البته این خبرا بیشتر پایه بنیادی دارن!
بی صبرانه منتظر معاملات این گروه و به خصوص وامید در هفته آتی هستم ولی شک ندارم اگه زیر وامید رو چهارشنبه خالی میکردن تا 600 میومد
اما خوب نگهش داشتن تا گروه یه اصلاحی بکنه و متعادل بشه

سلام بر آریو بزرگوار
وامید در قیمت چهارشنبه پول بک رو تکمیل کرده و امکان برگشت سهم در شنبه هم وجود داره.ولی من همیشه سعی میکنم سهمها رو بدبینانه هم نگاه کنم که بدبینانه امکان افت 615-580 وجود داره

pani
2011/04/16, 10:20
سلام بر آریو بزرگوار
وامید در قیمت چهارشنبه پول بک رو تکمیل کرده و امکان برگشت سهم در شنبه هم وجود داره.ولی من همیشه سعی میکنم سهمها رو بدبینانه هم نگاه کنم که بدبینانه امکان افت 615-580 وجود داره

وامید چه قدرتمندانه برگشت.همانطور که گفتم در چهارشنبه پول بک تکمیل شد.
سهام این گروه حقیقتا اجازه تصحیح زیاد رو ندارند
جناب آریو هم معاملات چهارشنبه رو به زیبایی تفسیر کردند.

amintab2001
2011/04/16, 17:49
خبرهایی از افزایش سرمایه بوعلی در راه است با این اوصاف من وبوعلی رو رشدش در کوتاه مدت 120 و در میان مدت تا 150 -160 پیش بینی میکنم

خبر دوم تعدیل 900 درصدی وپتر برای سال 91

برای این خبر یهسودی میشه در اورد و تو قیمتای 105 یا 110 فروختش

artmis
2011/04/23, 20:58
خوب یک بررسی از وضعیت غدیر:
1- شرکت در مجمع عمومی خود برای هر سهم 300 ریال سود نقدی در نظر گرفته که از تاریخ 1/6/90 از طریق شعب صادرات قابل پرداخت می باشد . یعنی اگر 10000 سهم غدیر داشته باشیم 300 هزارتومان از شرکت غدیر طلبکاریم.
2- شرکت در مجمع فوق العاده خود 98% افزایش سرمایه داده است که 68% آن از محل اندوخته و 30% از محل آورده سهامدار می باشد . یعنی اگر 10000 سهم غدیر داشته باشیم 6800 سهم جایزه می باشد و 3000 سهم نیز حق تقدم که به ازای هرکدام 1000 ریال بایستی پرداخت نماییم .
و اما در مورد وضعیت بنیادی شرکت :
دو شرکت خارج از بورسی شرکت در چند وقت اخیر وارد بورس گردید و رشد مناسبی نمود . که از فروش سهام خود سود خوبی شناسایی نموده است . هرچند که پردیس در ظاهر برای شرکت توسعه الوند غدیر می باشد اما فراموش نکنید که 98% سهام این شرکت برای غدیر می باشد.
طبق آخرین اخبار منتشره : شرکت پتروشیمی زاگرس در مرحله ورود به بورس می باشد ، از شرکتهای زیر مجموعه ثاخت باغمیشه و ا اس ب در مرحله پذیرش هستند که این شرکتها در افزایش ناو وغدیر تاثیر بسزایی خواهد داشت.
در حال حاضر شرکت یک هلدینگ پتروشیمی با شرکتهای بسیار خوب می باشد ، اما سیاست کلی شرکت در حال حاضر ورود به صنایع معدنی می باشد که سرمایه گذاری سنگینی هم نموده .
در کل به نظر من هرچند غدیر حرکت خود را از سال 1387 از قیمت 1300 ریال رشد خود را شروع کرد ، در سال 89 از 2400 به 7200 رسید ، اما هنوزم حرفهای زیادی برای زدن دارد.

آریو
2011/04/28, 12:56
انتشار صورت پرتفوي «وصنا»

گروه بنگاهها- سرمایهگذاری صنایع بهشهر فروردین امسال را با تحصیل مبلغ 121 میلیارد و 164 میلیون ریال سهم بورسی و غیربورسی سپری کرد.

«وصنا» بیشترین مبلغ را به میزان 96 میلیارد و 304 میلیون ریال بابت تحصیل سهام مپنا پرداخت کرده است. در همین حال شرکت 35 میلیارد و 842 میلیون ریال از واگذاریهای فروردینماه سود کسب کرده است. بیشترین سود حاصل از واگذاریهای «وصنا» مبلغ 17 میلیارد و 189 میلیون ریال بود. همچنین پرتفوی «وصنا» در ماه گذشته شامل 29 درصد فرآوردههای غذایی و 54 درصد واسطه گری مالی بود. از سوی دیگر در پایان فروردینماه ارزش بازار این شرکت با 40 میلیارد ریال افزایش مواجه شد که در مقایسه با بهای تمام شده ابتدای دوره معادل 124 درصد افزایش نشان میدهد.

دنیای اقتصاد

مصطفی مصری پور
2011/05/04, 18:08
خبرگزاري فارس: معاون عمليات و نظارت فرابورس گفت: شركت سرمايه گذاري گروه توسعه ملي 24ارديبهشت 4درصد از سهام شركت سپرده گذاري مركزي را به قيمت پايه هر سهم 2هزارو 143ريال در بازار سوم فرابورس عرضه مي كند. مي كند.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9002140453

amintab2001
2011/05/04, 20:19
به نظر میاد وساپا با توجه به نزدیک بودن مجمع و تقسیم 100 تومان از 130 بهترین گزینه برای نگهداری میباشد

ناهید
2011/05/04, 22:19
گزارش پرتفوي فروردين 90 سرمايه گذاري غدير
چهارشنبه, 14 اردیبهشت 1390

ارزيابي شرکت هاي خارج بورسي بر اساس سودآوري آنها، ارزش سبد سرمايه گذاري غدير را افزايش مي دهد.

در گزارش اولين پرتفوي سال 90 شرکت سرمايه گذاري غدير با سرمايه 6075 ميليارد ريال قبلي و 12000 ميليارد ريال فعلي، بزرگترين زيرمجموعه شرکت، شرکت توسعه سرمايه و صنعت غدير است که وغدير حدود 33 درصد از سرمايه خود را در اين شرکت متمرکز کرده است. ساير شرکت هايي که سرمايه گذاري غدير به سرمايه گذاري در آن ها اقدام کرده، با ارزش امروز به شرح زير است:

رشد ارزش فولاد آلياژي و گروه بهمن در پرتفوي بورسي باعث شده سهم توسعه سرمايه و صنعت غدير در کل پرتفو در فروردين ماه از 33 درصد به 25.6 درصد کاهش پيدا کند و در عوض فولادآلياژي 14.1 درصد و گروه بهمن 9.4 درصد از سهم ارزش سبد سهم سرمايه گذاري غدير را به خود اختصاص مي دهند.

نکته مهم در شرکت هاي خارج بورسي علاوه بر بزرگ بودن آنها، اين است که ارزش اسمي سهام اکثر اين شرکت ها برابر با 1000 ريال است که با ارزيابي مجدد آن ها، ارزش روز سبد تغييرات زيادي خواهد داشت.

با توجه به اين موضوع که شرکت هاي زير مجموعه هلدينگ پتروشيمي در حال عرضه به بازار هستند و بايد مورد حسابرسي و ارزيابي قرار گيرند، سودآوري آنها مشخص نشده نيست. ضمن اين که سرمايه گذاري غدير برخي زيرمجموعه هاي مهم خود را به شرکت هاي سرمايه گذاري گروه واگذار کرده تا ارزيابي ارزش شرکت دشوارتر نيز شود.

mir48
2011/05/05, 09:58
با سلام و خسته نباشید
من به تازگی وارد این وادی شده ام. تخصصی ندارم و از محضر اساتید استفاده میکنم.
لطفاً در خصوص وغدیر منو راهنمایی کنید. مقداری خرید 350تومنی داشته ام. در خصوص فروشش چطور عمل کنم.
چند وقتا مقداری سهم ماشین سازی خریده بودم ، یه روزه صف خریدش بالا رفت بطوریکه میتونستم هر سهم 16 تومن سودشو بگیرم اما نفروختم . الان هر سهم 26 تومن ضرر کرده (خریدم 250 بوده).
با تشکر از صبر و حوصلتون

مصطفی مصری پور
2011/05/05, 11:35
با سلام و خسته نباشید
من به تازگی وارد این وادی شده ام. تخصصی ندارم و از محضر اساتید استفاده میکنم.
لطفاً در خصوص وغدیر منو راهنمایی کنید. مقداری خرید 350تومنی داشته ام. در خصوص فروشش چطور عمل کنم.
چند وقتا مقداری سهم ماشین سازی خریده بودم ، یه روزه صف خریدش بالا رفت بطوریکه میتونستم هر سهم 16 تومن سودشو بگیرم اما نفروختم . الان هر سهم 26 تومن ضرر کرده (خریدم 250 بوده).
با تشکر از صبر و حوصلتون
دوست عزیز غدیر رو توصیه به نگهداری میکنم....اما شما همون اول که سهمو میخری باید با تارگت قیمتی بخری تا در زمان فروش مشکلی نداشته باشی

m_parhizkar
2011/05/05, 18:40
ساخ موج 5 الیوت برای وتوکا

به نظر بنده طبق الگوی قیمت شرکت سرمایه گذاری وتوکا با تصحیح بر 50 درصد فیبو و با توجه به قرار داشتن نمودار rsi در میانه رشد و همچنین برخورد زود هنگام خط ema 5 با ma 20 روزه به سمت بالا احتمال ساخت موج 5 الیوت بسیار بالا می باشد.
مصطفی...:)

ناهید
2011/05/10, 14:15
مديرعامل سرمايه گذاري رنا در گفت وگو با فارس اعلام كرد:
انتظار سهامداران از بورس براي بازگشايي نماد سرمايه گذاري رنا

خبرگزاري فارس: مديرعامل سرمايه گذاري رنا با اعلام اينكه اطلاعات ارايه شده شركت به سازمان بورس هنوز منتشر نشده گفت: سهامداران اين شركت انتظار دارند سازمان بورس نسبت به بازگشايي نماد و انتشار به موقع اطلاعات ارايه شده اقدام كند.

حسين جوادنيا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي فارس، در رابطه با آخرين وضعيت نماد شركت سرمايه گذاري رنا كه از 25 دي ماه سال گذشته و در پي برگزاري مجمع سالانه تاكنون بسته است اظهار داشت: عليرغم ارايه گزارش ها و مدارك اين شركت به مديريت نظارت بر ناشران اوراق بهادار تهران و مكاتبات عديده، نماد شركت سرمايه گذاري رنا باز نشده است.
وي ادامه داد: حتي با ارسال اطلاعات مربوط به سرمايه گذاري ها و وضعيت پرتفوي (سبدسهام) و صورت ريز معاملات تا 31 فروردين سال جاري و همچنين صورت هاي مالي سه و شش ماهه عملكرد جاري به مديريت مذكور، تاكنون اطلاعات ارايه شده در سايت بورس (كدال) انتشار نيافته و علت عدم انتشار آن براي اين شركت هم روشن نيست.
جوادنيا در خاتمه گفت: به هر حال سهامداران شركت سرمايه گذاري رنا انتظار دارند سازمان بورس كه حامي حقوق آنها بشمار مي رود نسبت به بازگشايي نماد شركت و انتشار به موقع اطلاعات ارايه شده اقدام كند.

Amo Hoseian
2011/05/12, 11:17
دوستان زحمت بررسی و سپه را میکشید؟ به لحاظ تکنیکی در یک قیمت حمایتی بسیار ارزشمندی قرار دارد.
این هم نمودار تکنیکی سهم.
http://up.iranblog.com/images/i886ox41rdg6gkau23j.jpg (http://up.iranblog.com/)

آریو
2011/05/13, 22:11
دوستان زحمت بررسی و سپه را میکشید؟ به لحاظ تکنیکی در یک قیمت حمایتی بسیار ارزشمندی قرار دارد.
این هم نمودار تکنیکی سهم.
http://forums.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/)

باور کنید که اگه ریسک سیستماتیک وجود نداشت اولین گزینه خرید من در کنار وصنا ..... وسپه بود سهمی که هم بنیادی تایید میکنه هم تکنیکال
ولی فعلا چه کنیم که خونه نشینی رو برگزیدیم

مصطفي
2011/05/14, 20:52
وبانك

با توجه به ساختار نمودار موج 5 صعودي در محدوده 350 به اتمام رسيد . اكنون شاهد الگوي سروشانه در سقف هستيم كه با شكسته شدن خط گردن محدوده 288 هدف الگو سطح 250 خواهد بود كه تو اون سطح احتمالا شاهد تبديل سطح و بازگشت قيمت خواهيم بود.

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/17.gif (http://www.pic.iran-forum.ir/)

farhad61
2011/05/14, 21:13
دلیل ورود من به وسپه رسیدن به کف کانال صعودیه خودش توی قیمت 150 بود و انتظار دارم تا 11/3/90 به 168 تومن و سقف کانال خودش برسه ( 10 %سود)

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/39.png

روشن
2011/05/15, 10:45
سلام:
وبانک برای تعدیل بسته شد دوستان مطلع ازنوع تعدیل ومبزان اطلاع رسانی فرمایند.

mohseni1353
2011/05/15, 12:02
منتظر معامله بلوكي شفا دارو بودبم در بهار هنوزم كه انجام نشده

mohseni1353
2011/05/17, 11:14
خبرگزاري فارس: مديرعامل سرمايهگذاري غدير با اعلام واگذاري چند شركت و سه هلدينگ چند هزار ميليارد توماني، ورود به فعاليت هاي تجاري نفت، افزايش سرمايه 100 درصدي، 9 عامل را در اقبال بازار به سهام اين شركت برشمرد.

امیر2309
2011/05/22, 19:52
به بهانه برگزاری مجمع فوق العاده "وامید" در هفته گذشته بررسی شد :
چشم انداز سرمایه گذاری امید پس از افزایش سرمایه

شرکت می تواند سهام جدید را برابر مبلغ اسمی به فروش برساند و یا اینکه مبلغی علاوه بر نرخ اسمی سهم به عنوان اضافه ارزش سهم از خریدار دریافت و عواید حاصل از اضافه ارزش سهام فروخته شده را به اندوخته منتقل و یا به صورت نقدی بین صاحبان سهام سابق تقسیم کند
مجمع فوق العاده شرکت سرمایه گذاری امید در حالی طی چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد که با تصویب سهامداران مقرر شد در راستای برنامه افزایش سرمایه 200 درصدی ، این شرکت در اولین مرحله برنامه افزایش سرمایه مورد نظر خود از 500 به 1000 میلیارد تومان را از طریق سلب حق تقدم از سهامداران فعلی انجام دهد .
در ادامه "وامید" ملزم شد تا پس از این مرحله ، از محل اندوخته سرمایه ای ، سود انباشته ، مطالبات و آورده نقدی سهامداران افزایش 500 میلیارد تومانی سرمایه خود را برای تکمیل میزان سرمایه پیش بینی شده به مبلغ یکهزار و پانصد میلیارد تومان در مرحله بعد پیگیری و محقق نماید .

سرمایه گذاری امید افزایش سرمایه خود را در اولین مرحله در حالی با سلب حق تقدم از سهامداران موجود یا به عبارت بهتر از طریق صرف سهام پیش خواهد برد که افزایش سهام شناور آزاد در بازار سهام و در راستای سیاست های بانک مرکزی و سازمان بورس از اهداف نهایی این روش اعلام شده است .

فایده این روش نیز در کلیت موضوع باعث خواهد شد تا تأمین نیازهای سرمایه ای شرکت با کمترین افزایش تعداد سهام محقق شود . از طرفی جلوگیری از رقیق شدن سهام و مضاعف شدن رشد سودآوری به دلیل وجود منابع قابل توجه صرف سهام در اختیار شرکت علاوه بر غنی شدن قیمت سهم ، کاهش ریسک آن در بازار را در پی خواهد داشت .

گفتنی است در روش افزایش سرمایه از طریق صرف سهام ، پذیره نویسی براساس قیمت بازاری سهم انجام شده و از اینرو اضافه شدن ارزش اضافه شده از مازاد قیمت بازار به قیمت اسمی تحت عنوان صرف سهام در ترازنامه نشان داده می شود . از اینجا به بعد شرکت می تواند سهام جدید را برابر مبلغ اسمی به فروش برساند و یا اینکه مبلغی علاوه بر نرخ اسمی سهم به عنوان اضافه ارزش سهم از خریدار دریافت و عواید حاصل از اضافه ارزش سهام فروخته شده را به اندوخته منتقل و یا به صورت نقدی بین صاحبان سهام سابق تقسیم کند و در غیر اینصورت در ازای آن سهام جدید به صاحبان سهام سابق دهد.

در این رابطه عبدالرضا مددی معاون مالی و پشتیبانی شرکت سرمایه گذاری امید با اعلام اینکه افزایش سرمایه این شرکت در اولین مرحله به میزان 100 درصد سرمایه فعلی خواهد بود در سخنان کوتاهی با خبرنگار ما اظهار داشت : همانگونه که در اطلاعات منتشر شده شرکت در گزارش هیأت مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانه برای عملکرد سال مالی منتهی به 89.10.30 اعلام شده به منظور تأمین مالی بخشی از منابع مورد نیاز برای انجام سرمایه گذاری در صنایع جدید "وامید" افزایش سرمایه ای 200 درصدی طی دو مرحله در دستور کار داشته که بخشی از آن برای ایجاد سرمایه گذاری های جدید در شرکت سرمایه پذیر و بخشی دیگر در زمینه افزایش سرمایه شرکت های تابعه صرف خواهد شد که این موارد قبلاً از طریق شبکه کدال منتشر شده است .

به گزارش بورس نیوز اجرای برنامه افزایش سرمایه از طریق سلب حق تقدم و به تبع آن افزایش درصد سهام شناور شرکت سرمایه گذاری امید در حالی محقق خواهد شد که با توجه به برنامه ریزی های مختلف این شرکت در حوزه های مختلف اقتصادی و صنعتی و نیز اقداماتی همچون تلاش برای فروش ساختمان ، قرارداد 50 میلیارد دلاری با وزارت نیرو و ذخیره سازی 20 میلیون متر مکعبی نفت در جزیره قشم می تواند حاکی از احتمال تعدیل مثبت سود این شرکت در آینده ای نزدیک باشد .

این در حالی است که گفته می شود در حال حاضر "وامید" تمرکز زیادی در شرکت سنگ آهن گهر زمین نموده و حضور فعالی در زمینه اجرای عملیات استخراج سنگ آهن از معادن منطقه عمومی گل گهر به نمایش گذاشته است .

در پایان یادآور می شود : کلیه اطلاعات درج شده در این خبر طبق ماده 6 فصل دوم کلیات دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس مصوب 86.05.03 و بخش 4 ماده 25 دستورالعمل انضباطی ناشران پذیرفته شده در بورس مصوب 87.11.12 استخراج و به رشته تحریر درآمده و کاملاً بر مبنای قوانین مطرح شده است .

mohseni1353
2011/05/23, 10:32
به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، شركت سرمايه گذاري توكافولاد كه داراي سهامداران عمده ايي مانند فولاد مباركه و صباتامين است ، درصدد اعمال افزايش سرمايه 2 ميليارد توماني برآمده تا با برگزاري مجمع فوق العاده اي در حداكثر 60 روز آينده ، سرمايه اسمي خود را به 22 ميليارد تومان برساند.
اين افزايش سرمايه از محل سود انباشته ( سهام جايزه ) و به منظور جبران مخارج تحصيل سهام شركت توكا ريل اعمال خواهد شد.

امیر2309
2011/05/25, 20:14
نوشته شده توسط خبرنگار
سه شنبه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۵۴

سرمایه گذاری صنعت و معدن

شنیده شده است شرکت سرمایه گذاری صباتامین در حال جمع آوری گسترده سهام این شرکت از بازار سرمایه می باشد این در حالیستکه شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن مدت هاست اخباری مبنی بر تعدیل مثبت عایدی را با خود یدک می کشد

amintab2001
2011/05/25, 23:00
به نظر من بوعلی با 181 ریال پوشش در 6 ماهه با این قیمت مناسبه خدا به همه رحم کنه با این بازار

farhad61
2011/05/27, 07:32
سلام
دوستان لطفا نظر خودشون رو در رابطه به کف رسیدن وسپه اعلام کنن

نمودار 5 دقیقه در متاتریدر

http://www.gpic.ir/images/54564833876941402878.png

امیر2309
2011/05/28, 14:13
مدیر عامل غدیر گفت :

با توجه به برنامههاي اعلامي سرمايهگذاري غدير ، افزايش سرمايهاي مجدد در سال جاري اعمال خواهد شد وی افزود: براي افزايش سرمايه از 1200 ميلياردتومان كنوني تا 2400 هزار ميلياردتومان در حال برنامهريزي هستيم و اميدواريم طي سال جاري عملياتي شود. اين درحالي است كه با 2 هزار ميليارد تومان افزايش داراييها از طريق منابع اصل 44 يا خارج از اين اصل، ارزش بازار سهام سرمايهگذاري غدير از مرز 7 هزار ميليارد تومان عبور خواهد كرد.

امیر2309
2011/05/28, 16:05
بازار سرمايه ]
۷ خرداد ۱۳۹۰ (۱۵:۲۵ب.ظ)
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير اعلام کرد:
طي روزهاي آينده براي حمايت از سهام فولاژ و ثباغ وارد بازار مي شويم

خبرگزاري موج - طي روزهاي آينده شرکت سرمايه گذاري غدير به حمايت از سهام شرکت هاي فولاد آلياژي ايران و باغميشه خواهد پرداخت.

به گزارش خبرنگار موج، محسن معماري مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير در جمع رسانه هاي خبري پرتفوي غدير را شامل 62 درصد سهام شرکت هاي پتروشيمي، 18 درصد ساخت و ساز و 20 درصد باقي سهام را شامل شش هلدينگ عنوان کرد.
وي شش هلدينگ سرمايه گذاري غدير را شامل صنايع سيماني، صنعت و معدن، تجاري و مالي، گردشگري، حمل و نقل، برق و انرژي عنوان کرد.
معماري اظهار داشت: براي سال جاري شرکت سرمايه گذاري غدير بين يک هزار تا دو هزار ميليارد تومان افزايش دارايي دارد که بين هشت هلدينگ غدير توزيع خواهد شد.
وي با بيان اين که "بيش از 90 درصد از سود شرکت سرمايه گذاري غدير عملياتي است"، ادامه داد: در سال 1392مجموع سود شرکت سرمايه گذاري غدير از مرز يک ميليارد دلار عبور خواهد کرد.
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير بازده سهام اين شرکت را از بيست وهفتم فروردين ماه سال گذشته تا بيست و هفتم فروردين ماه امسال 127 درصد عنوان کرد.
وي با اشاره به رشد p/e غدير از 3.8 به 8.7 ، گفت: ارزش بازار سهام شرکت سرمايه گذاري غدير در طول يکسال گذشته به چهار هزار و 400 ميليارد تومان افزايش يافته است.
معماري در مقايسه غدير با شاخص، عنوان کرد: طي يک ماه گذشته (از ششم ارديبهشت ماه تا چهارم خردادماه امسال) غدير 15.11 درصد رشد داشته است، در حالي که شاخص کل با افت 3.74 درصدي همراه بوده است.
به گفته وي، از نظر حجم معاملات طي يک ماه گذشته حدود يک ميليارد و 240 ميليون سهم غدير معادل 25 درصد معامله شده است.
وي ارزش معاملات شرکت سرمايه گذاري غدير در بازار سرمايه را 160 ميليارد تومان ذکر کرد.
معماري در ادامه اظهارات خود، در خصوص شايعه خروجش از شرکت سرمايه گذاري غدير گفت: در تصميم گيري ها اسم من براي تغيير و جابجايي در ليست قرار مي گيرد، اما به دليل تعصبي که در فعاليت ها و طرح هاي غدير دارم فکر مي کنم که حضور در اين بخش مثمرثمرتر خواهد بود.
وي ادامه داد: لذا نسبت به گذشته براي ماندن در مجموعه غدير براي به سرانجام رساندن طرح ها مصر تر هستم.
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير به وجود هماهنگي ها ميان سهامداران، مديرعامل و کادر اجرايي غدير اشاره کرد که در حال حاضراين هماهنگي ها به منظور دستيابي به اهداف بلندمدت غدير در اوج قرار دارد.
وي با بيان اين که "شتاب غدير از سال 1391 بيشتر خواهد شد"، اضافه کرد: شرکت سرمايه گذاري غدير به سياست عرضه سهام شرکت هاي زير مجموعه خود ادامه خواهد داد.
معماري به عرضه سهام شرکت هاي هلدينگ توسعه الوند، پتروشيمي زاگرس، شرکت ساختماني آ.اس.پ، شرکت هاي تجاري و خدماتي غدير مانند کالاي سپهر در بورس اشاره کرد.
وي تاخير در عرضه سهام اين شرکت ها در بازار سرمايه را ناشي از قانون و در نظر گرفتن زمان مناسب براي ورود عنوان کرد.
معماري تصريح کرد: بدون هيچ گونه اغماضي تمامي شرکت هاي سرمايه گذاري غدير شفاف و بورسي خواهند شد. لذا تا قبل از بورسي شدن تمامي شرکت هاي زير مجموعه غدير، دست از تلاش بر نخواهيم داشت.
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير در خصوص تلاش غدير براي مالکيت 20 درصدي سهام پتروشيمي مارون، گفت: مذاکره با ساتا براي خريد سهام مارون از سوي غدي ادامه دارد که آنها نيز براي واگذاري اين سهم به غدير تمايل دارند.
وي در خصوص سهام فولاد آلياژي ايران نيز با تاکيد بر حمايت غدير از شرکت هاي زير مجموعه خود، اظهارداشت: در مقطعي بر اساس فشار بورس مجبور به عرضه سهام فولاد آلياژي شديم که اين امر منجر به وارد آمدن آسيب به سهم شد.
معماري تصريح کرد: اما طي روزهاي آينده شرکت سرمايه گذاري غدير به حمايت از سهام اين شرکت و باغميشه خواهد پرداخت.
وي ارزش ذاتي اين سهم را(nav)را حداقل 700 تومان ذکر کرد که با توجه به سرمايه گذاري جديد غدير، ارزش ذاتي غدير از اين رقم افزايش خواهد يافت.

امیر2309
2011/05/29, 11:52
بازار سرمايه ]
۷ خرداد ۱۳۹۰ (۱۵:۲۵ب.ظ)
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير اعلام کرد:
طي روزهاي آينده براي حمايت از سهام فولاژ و ثباغ وارد بازار مي شويم

خبرگزاري موج - طي روزهاي آينده شرکت سرمايه گذاري غدير به حمايت از سهام شرکت هاي فولاد آلياژي ايران و باغميشه خواهد پرداخت.

به گزارش خبرنگار موج، محسن معماري مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير در جمع رسانه هاي خبري پرتفوي غدير را شامل 62 درصد سهام شرکت هاي پتروشيمي، 18 درصد ساخت و ساز و 20 درصد باقي سهام را شامل شش هلدينگ عنوان کرد.
وي شش هلدينگ سرمايه گذاري غدير را شامل صنايع سيماني، صنعت و معدن، تجاري و مالي، گردشگري، حمل و نقل، برق و انرژي عنوان کرد.
معماري اظهار داشت: براي سال جاري شرکت سرمايه گذاري غدير بين يک هزار تا دو هزار ميليارد تومان افزايش دارايي دارد که بين هشت هلدينگ غدير توزيع خواهد شد.
وي با بيان اين که "بيش از 90 درصد از سود شرکت سرمايه گذاري غدير عملياتي است"، ادامه داد: در سال 1392مجموع سود شرکت سرمايه گذاري غدير از مرز يک ميليارد دلار عبور خواهد کرد.
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير بازده سهام اين شرکت را از بيست وهفتم فروردين ماه سال گذشته تا بيست و هفتم فروردين ماه امسال 127 درصد عنوان کرد.
وي با اشاره به رشد p/e غدير از 3.8 به 8.7 ، گفت: ارزش بازار سهام شرکت سرمايه گذاري غدير در طول يکسال گذشته به چهار هزار و 400 ميليارد تومان افزايش يافته است.
معماري در مقايسه غدير با شاخص، عنوان کرد: طي يک ماه گذشته (از ششم ارديبهشت ماه تا چهارم خردادماه امسال) غدير 15.11 درصد رشد داشته است، در حالي که شاخص کل با افت 3.74 درصدي همراه بوده است.
به گفته وي، از نظر حجم معاملات طي يک ماه گذشته حدود يک ميليارد و 240 ميليون سهم غدير معادل 25 درصد معامله شده است.
وي ارزش معاملات شرکت سرمايه گذاري غدير در بازار سرمايه را 160 ميليارد تومان ذکر کرد.
معماري در ادامه اظهارات خود، در خصوص شايعه خروجش از شرکت سرمايه گذاري غدير گفت: در تصميم گيري ها اسم من براي تغيير و جابجايي در ليست قرار مي گيرد، اما به دليل تعصبي که در فعاليت ها و طرح هاي غدير دارم فکر مي کنم که حضور در اين بخش مثمرثمرتر خواهد بود.
وي ادامه داد: لذا نسبت به گذشته براي ماندن در مجموعه غدير براي به سرانجام رساندن طرح ها مصر تر هستم.
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير به وجود هماهنگي ها ميان سهامداران، مديرعامل و کادر اجرايي غدير اشاره کرد که در حال حاضراين هماهنگي ها به منظور دستيابي به اهداف بلندمدت غدير در اوج قرار دارد.
وي با بيان اين که "شتاب غدير از سال 1391 بيشتر خواهد شد"، اضافه کرد: شرکت سرمايه گذاري غدير به سياست عرضه سهام شرکت هاي زير مجموعه خود ادامه خواهد داد.
معماري به عرضه سهام شرکت هاي هلدينگ توسعه الوند، پتروشيمي زاگرس، شرکت ساختماني آ.اس.پ، شرکت هاي تجاري و خدماتي غدير مانند کالاي سپهر در بورس اشاره کرد.
وي تاخير در عرضه سهام اين شرکت ها در بازار سرمايه را ناشي از قانون و در نظر گرفتن زمان مناسب براي ورود عنوان کرد.
معماري تصريح کرد: بدون هيچ گونه اغماضي تمامي شرکت هاي سرمايه گذاري غدير شفاف و بورسي خواهند شد. لذا تا قبل از بورسي شدن تمامي شرکت هاي زير مجموعه غدير، دست از تلاش بر نخواهيم داشت.
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري غدير در خصوص تلاش غدير براي مالکيت 20 درصدي سهام پتروشيمي مارون، گفت: مذاکره با ساتا براي خريد سهام مارون از سوي غدي ادامه دارد که آنها نيز براي واگذاري اين سهم به غدير تمايل دارند.
وي در خصوص سهام فولاد آلياژي ايران نيز با تاکيد بر حمايت غدير از شرکت هاي زير مجموعه خود، اظهارداشت: در مقطعي بر اساس فشار بورس مجبور به عرضه سهام فولاد آلياژي شديم که اين امر منجر به وارد آمدن آسيب به سهم شد.
معماري تصريح کرد: اما طي روزهاي آينده شرکت سرمايه گذاري غدير به حمايت از سهام اين شرکت و باغميشه خواهد پرداخت.
وي ارزش ذاتي اين سهم را(nav)را حداقل 700 تومان ذکر کرد که با توجه به سرمايه گذاري جديد غدير، ارزش ذاتي غدير از اين رقم افزايش خواهد يافت.

شانس اوردیم حمایت کردن

ناهید
2011/06/01, 21:56
غديرسهام فولاد آلياژي و سنگ آهن گل گهر خريد

خبرگزاري آريا- شرکت سرمايه گذاري غدير طي ارديبهشت ماه 90 سهام 6 شرکت را فروخت و در مقابل سهام 2 شرکت را بر سبد سهام خود افزود.
شرکت سرمايه گذاري غدير در ماه گذشته بخشي از سهام بين المللي توسعه ساختمان، صنايع پايين دستي پتروشيمي، پتروشيمي مرجان، پتروشيمي مرواريد، پتروشيمي مارون را واگذار کرد.
براساس اين گزارش اين شرکت 50 هزار سهم از فولاد مبارکه خود را نيز فروخت و در مجموع از اين واگذاري ها مبلغ 13 ميليارد و 27 ميليون ريال سود کسب کرد که عمده سود آن ناشي از فروش 7 ميليون و 400 هزار سهم بين المللي توسعه ساختمان بود.
اين درحالي است که در ماه ياد شده سرمايه گذاري غدير، 202 ميليون و 500 هزار سهم سنگ آهن گل گهر و 6 ميليون و 778 هزار و 709 سهم فولاد آلياژي را به سبد سهام خود افزود.
اگرچه اين شرکت در سبد بورسي خود سهام 59 شرکت را جاي داده است اما بيشترين ارزش بازارپرتفوي غدير از آن سهام بين المللي توسعه ساختمان، توسعه صنايع بهشهر، فولاد آلياژي، گروه بهمن، سيمان سپاهان، موتوژن، ليزينگ خودرو غدير، ليزينگ صنعت و معدن، سرمايه گذاري سپه، پتروشيمي خارک، پتروشيمي فناوران و سنگ آهن گل گهر است.
بنابراين گزارش در ارديبهشت ماه اختلاف ارزش بازار نسبت به بهاي تمام شده پرتفوي بورسي سرمايه گذاري غدير مبلغ 2 هزار و 651 ميليارد و 477 ميليون ريال بود.
شرکت غدير مبلغ 64 ميليارد و 39 ميليون ريال ذخيره کاهش ارزش سرمايه گذاري ها را در حساب خود منظور کرده است .

pani
2011/06/05, 10:17
ولصنم

سهم طبق نمودار زیر در حال تشکیل الگوی "ولف" میباشد

که این الگو در محدوده 2 ماه اینده برای تشکیل پیوت 5 خود تا محدوده 130-135 نزول خواهد کرد و پس از این افت سهم در میان مدت به صعود خود به خط EPA در محدوده 250-260 ادامه خواهد داد.

طبق پیش بینی قبلی که از این سهم داشتم سهم در صعود فعلی خود اهداف 180 و 192 و بسیار خوشبینانه 200 تومان(نهایتا 1 ماهه) را دارد و پس از این صعود به احتمال بسیار قوی به افت خود تا تکمیل پیوت 5 و قیمت 134 تومان ادامه میدهد.و پس از ان به سمت قیمت 250 تومان حرکت خواهد کرد.

* لازم به ذکر است که افت سهم امکان دارد بدلیل افزایش سرمایه که دوستان در تاپیک من به ان اشاره کردند باشند.

http://uploadtak.com/images/v5f4mb6j6oip4kyl48p.png (http://uploadtak.com/)

arak_bourse
2011/06/05, 10:54
پاني خانم و بوف كور عزيز در مورد واتي نظرتون چيه براي يه نوسان. به نظر شما فردا منفيه اين سهم.؟

pani
2011/06/05, 11:55
پاني خانم و بوف كور عزيز در مورد واتي نظرتون چيه براي يه نوسان. به نظر شما فردا منفيه اين سهم.؟

سلام.
نوسانات سهم شبیه سر و شانه سقفه هم rsi رابطه شانه چپ و سرو تایید میکنه هم حجم معاملات.
اگه قیمت بسته سهم زیر 120 بیاد خطرناک میشه البته گاهی سهم زیر خط گردن بسته نمیشه و این الگو فیل میشه.من باشم فعلا وارد این سهم نمیشم.(دیتای روز چهارشنبه هنوز نیامده)ولی با توجه به معاملات چهارشنبه و قرار گرفتن قیمت بسته زیر 120 خیلی خطرناکه.البته احتمال + شدن سهم و پول بک به خط گردن هم وجود داره.در کل اصلا توصیه ای برای ورود به سهم ندارم.
لازم به ذکر است نوسان مثبت چند روز پیش بدلیل واگرای+ در rsi بود.

majid
2011/06/05, 13:19
پانی خانم - سلام
لطفا در خصوص وسپه اعلام نظر فرمائید. با توجه به قیمت پس از مجمع رشد کوتاه مدت خواهد داشت؟ با تشکر فراوان

فرزند ري
2011/06/06, 10:38
عرض ادب و سلام
اثر اعلام بازگشائي نماد شكبير بر روي غدير بطور خاص ، احساس مي شود .
غدير از سمت صفر رفتن به سمت +4 در حال حركت
دوستان تصور كنند وقتي شركتهاي ديگر پتروشيمي غدير همچون زاگرس و ... نمادشان باز شود ، آن وقت غدير چه خواهد شد .

مصطفی مصری پور
2011/06/06, 10:55
عرض ادب و سلام
اثر اعلام بازگشائي نماد شكبير بر روي غدير بطور خاص ، احساس مي شود .
غدير از سمت صفر رفتن به سمت +4 در حال حركت
دوستان تصور كنند وقتي شركتهاي ديگر پتروشيمي غدير همچون زاگرس و ... نمادشان باز شود ، آن وقت غدير چه خواهد شد .
اونوقت شاید بشه انفجار ;)

vet
2011/06/08, 05:54
استاد holy نظر کلی خودتون رو در مورد وبانک و وساپا میشه بگید
باز هم ممنون از لطف شما

وحید 20
2011/06/11, 20:29
سرمايه گذاري آتيه دماوند ( واتي )

تعدیل مثبت حدود 320 درصدی در کدال قرار گرفت.
پیشبینی سود سهم 85ریال بود که مطابق صورتهای مالی 12 ماهه حسابرسی شده 351ریال محقق کرد.
البته گزارش فعالیت هیئت مدیره روز پنجشنبه در کدال قرار گرفته بود که در ان به 351ریال اشاره شده بود که صبح در اتاق یاداوری شد.

vet
2011/06/13, 23:45
دوستان نظر بدن در مورد وبانک
چند روز قبل گفتم یکی نظرشو بده اگه خوبه بخریم
امروز صف خرید شد
فردا بریم سراغش یا نه؟
ممنونم

vet
2011/06/14, 09:36
سلام
وبانک(سرمايه گذاري گروه توسعه ملي) امروز ترکوند
ان شاء الله میرم برا استارت رشد
از نظر تکنیکال خوب نموداری داره
منتظر فردا باید بمونیم

ناهید
2011/06/14, 09:39
در خصوص معامله بلوكي سرمايه گذاري البرز وفروش سهم شتولي نيز شايعاتي پيچيده است

مصطفی مصری پور
2011/06/14, 10:17
سلام
وبانک(سرمايه گذاري گروه توسعه ملي) امروز ترکوند
ان شاء الله میرم برا استارت رشد
از نظر تکنیکال خوب نموداری داره
منتظر فردا باید بمونیم
خبرش چیه؟؟
در ضمن لطف کن نمودارشو بذار
ممنون

مصطفی مصری پور
2011/06/14, 10:49
وبانک با 20 میلیون معامله بازهم با صف خرید به کار خودش ادامه میده....
درحالیکه اکثر سهما در منفی تابلو معامله میشن
شاید خبری در راه است...

pani
2011/06/15, 11:46
ونیکی:

سهم در 168 تومان نقطه D در الگوی BULLISH BAT را تکمیل کرده و سیگنال خرید صادر کرده است.

هدف حداقلی این الگو 195 تومان است که با پشت سر گذاشتن این هدف به 210-220 و 230-250 می اندیشد.

Captain Nemo
2011/06/19, 16:14
در مجمع امروز وآتی مبلغ 10 % از سود عملکرد سال 89 تقسیم شد .
35 ریال مبارک سهامدارانش باد .

نادری
2011/06/19, 20:49
در مجمع امروز وآتی مبلغ 10 % از سود عملکرد سال 89 تقسیم شد .
35 ریال مبارک سهامدارانش باد .خیلی بیشتر از این حرفها میباید پرداخت میکردند ولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان درمورد قیمت بازگشایی سهم کسی چیزی می دونه؟؟؟؟؟؟این ذخایر را چکار باهاش میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟

Captain Nemo
2011/06/19, 22:17
خیلی بیشتر از این حرفها میباید پرداخت میکردند ولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان درمورد قیمت بازگشایی سهم کسی چیزی می دونه؟؟؟؟؟؟این ذخایر را چکار باهاش میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر شخصی من اینه از این گروه فقط شیران و وصنعت بدرد میخوره
مدیر عامل صبح تو مجمع فرمودند که داریم به زیر مجموعه ها وام میدیم و بعد در شرکت مادر بابتش ذخیره میگیریم
یعنی بنگاه خیریه هست ......
گفتند چرا اینکار رو میکنید تو این شرکتهای زیان ده ؟؟!!
فرمودند : به امر دولت جهت جلوگیری از شورشهای کارگری و ایجاد تنش .....
قراره اسپند ببریم برای هیئت مدیره برای خودشون دود کنند یه وقت کسی چشمشون نزنه .... این همه خوب دارند مدیریت میکنند ....

آریو
2011/06/19, 22:29
نظر شخصی من اینه از این گروه فقط شیران و وصنعت بدرد میخوره
مدیر عامل صبح تو مجمع فرمودند که داریم به زیر مجموعه ها وام میدیم و بعد در شرکت مادر بابتش ذخیره میگیریم
یعنی بنگاه خیریه هست ......
گفتند چرا اینکار رو میکنید تو این شرکتهای زیان ده ؟؟!!
فرمودند : به امر دولت جهت جلوگیری از شورشهای کارگری و ایجاد تنش .....
قراره اسپند ببریم برای هیئت مدیره برای خودشون دود کنند یه وقت کسی چشمشون نزنه .... این همه خوب دارند مدیریت میکنند ....

کاپتان جان مرسی از اطلاع رسانی خوبت ...
پیش بینیت از قیمت بازگشایی سهم چطوره ؟؟؟
ممنون

Captain Nemo
2011/06/19, 22:39
کاپتان جان مرسی از اطلاع رسانی خوبت ...
پیش بینیت از قیمت بازگشایی سهم چطوره ؟؟؟
ممنون
خواهش میکنم دوست عزیز
والا این رو باید از صاحب نظران و تحلیلگران بپرسید
ولی من فکر کنم یه نیمچه حمایتی محض جلوگیری از آبروریزی
کل گروه بکنند و حدود 110 بازکنند .
امیدوارم دوستان ضرر نکنند .

بوف کور
2011/06/21, 19:42
ونیکی :
به نظر یکی از گزینه های خوب جهت خرید می باشد
دلایل :
1- برخورد به کف جنگال بلند مدت
2- واگرایی مثبت در مک دی
3- واگرایی مخفی مثبت در ار اس ای ( چه عجب داشتم :D )

http://forums.boursy.com/

Amo Hoseian
2011/06/26, 10:36
وسپه امروز در بهترین قیمت حمایتی خود قرار دارد، انتظار میرود یکی از خریداران امروز در حجم بالا ، سرمایه گذاری مهر باشد.

Amo Hoseian
2011/06/26, 17:27
وسپه امروز در بهترین قیمت حمایتی خود قرار دارد، انتظار میرود یکی از خریداران امروز در حجم بالا ، سرمایه گذاری مهر باشد.

سرمایه گذاری مهر 420 هزار سهام وسپه که حدود 27% سهام مورد معامله امروز بوده را خریده است.
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=111C1614

mohseni1353
2011/06/27, 08:38
به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس محسن معماري در حالي از حدود 3 سال و 4 ماه قبل به سمت مديرعاملي سرمايه گذاري غدير منصوب شده بود كه هئيت مديره اين شركت شب گذشته بعد از چند ماه از ارايه استعفاء نامه وي ، با اين استعفاء موافقت كرد.
با اين رويداد غلامعلي كياني به عنوان مديرعامل جديد سرمايه گذاري منصوب شد و اين تغيير مديريتي هم به اطلاع سازمان بورس رسيده است. همچنين مقرر شده بزودي اخبار جديدي از كياني و برنامه هاي وي ارايه شود.
براساس اين گزارش، در حالي هنوز محل فعاليت جديد معماري مشخص نشده كه از زمان حضور وي در غدير، وضعيت سرمايه گذاري غدير در بورس با تغيير و تحولات مهمي روبرو شد بطوريكه بانك صادرات به عنوان مالك اصلي اين شركت 23 مرداد 87 بلوك51 درصد اين شركت را روي ميز فروش گذاشت و طي آن 3 ميليارد و 98 ميليون و 250 هزار سهم شركت را به قيمت پايه هر سهم 298 تومان عرضه كرد كه اين تعداد سهام به ارزش 923 ميليارد و 287 ميليون تومان توسط مجموعه ساتا خريداري شد.
همچنين بازدهي سهام اين شركت از مديريت معماري تا كنون بيش از 418 درصد بوده كه در ميان شركت هاي هلدينگي و سرمايه گذاري حايز بيشترين سوددهي است.

vet
2011/06/29, 18:44
وبانک
سرمایه گذاری بانک ملی مبلغ325 ریال به ازاء هر سهم به صورت نقدی به سهامداران خود پرداخت می کند.این شرکت قرار است فردا سود سهام هر سهامدار را به حساب آنها واریز نماید.با توجه به اینکه آخرین پیش بینی شرکت درمورد پرداخت مبلغ 250 ریال به صورت نقدی در تاریخ 2/3/90 بوده است اما شرکت مبلغ 325 ریال را به صورت نقدی به سهام داران پرداخت می کند.

روشن
2011/07/01, 09:20
باسلام:
وبانک دارای نکاتی چنددرخصوص وبانک ومقدمات تبدیل به یک هلدینگ واقعی :
- وبانک حدود 70درصد فعالیت خود رادر4گروه سیمان .ساختمان .پتروسیمی وواسطه مالی متمرکزنموده است.
- سیمان بامحوریت سیدکو مشابه سیمان فارس وخوزستان ودرحال آماده سازی به بورس یافرابورس.
- ساختمان بامحوریت بین الملل ساختمان واحداث پروزه های ساخت وساخاز درتهران شهرستان ها
- پتروشیمی بامحوریت شاراک واخیرا بلوک دیگری ازشاراک رانیز به مجموعه هلدینگ افزوده است
- واسطه مالی شرکت توسعه ملی وبرنامه وبانک این است اکثر قابل واگذاری توسط توسعه ملی بفروش برسدازجمله شفادارو.
وبانک حدود 200درصد سرمایه انباشته دارد لکن تاکنون بدلیل برداشت اینکه منع قانونی ازافزایش سرمایه خودداری نموده است درحالی که دربررسی که اخیرا صورت گرفته چون افزایش سرمایه ازمحل انباشته می باشد وسهامدارعمده بانک ملی ایران مجبور به آورده نمی باشد درنتیجه منعی برای اقزایش وحود ندارد درنتیجه درمجمع مدیریت موظف شده ظرف مدت سه ماه مفدمات این افزایش سرمایه رافراهم نماید.
درنتیجه باعنایت به آنجه گفته ومدیریت شرکت مطابق برنامه چیشرفت نماید میباید منتطر حرکت سهم ازحدود یک ماه آینده مباشیم واین نوشتار به منزله خرید نمیباشد بلکه پبیشنهاد بررسی می باشد البته تلاش خواهد شد درصورت کسب اطلاع درمقاطع مختلف اطلاع باسته صورت پذیرد.
-

amir2003
2011/07/07, 12:40
وبوعلی کانال نزولی کوتاه مدتشو بسمت بالا شکونده و در کف کانال صعودی دوساله خود قرار داره با توجه به افزایش سرمایه ای که در پیش داره فکر کنم میتونه براحتی بقله قبلی در 110 دست پیدا کنه .
کانال نزولی کوتاه مدت
http://up.iranblog.com/images/18tahumik14tmhn09csy.jpg

کانال بلند مدت صعودی
http://up.iranblog.com/images/15gkd4if3d70idxuwnl.jpg

s_hashem54
2011/07/07, 17:17
سلام
امیر خان دستمریزاد ، میتونه شروع موج 5 هم باشه !!!

جعفرزاده
2011/07/11, 18:52
دوستان گرامی از سر خوارزمی اطلاعی دارند؟؟؟؟؟؟ با توجه به اینکه 2.5 درصد بانک صادرات و همچنین 1.2 میلیارد سهم بانک پاسارگارد را دارد و حمایت هر روزه دو تا از سهامداران بالای 10 درصد ان . کلا وضعیت و روند قیمتی سهم را چگونه ارزیابی میکنید؟؟؟ با کمال تشکر

آریو
2011/07/11, 20:07
دوستان گرامی از سر خوارزمی اطلاعی دارند؟؟؟؟؟؟ با توجه به اینکه 2.5 درصد بانک صادرات و همچنین 1.2 میلیارد سهم بانک پاسارگارد را دارد و حمایت هر روزه دو تا از سهامداران بالای 10 درصد ان . کلا وضعیت و روند قیمتی سهم را چگونه ارزیابی میکنید؟؟؟ با کمال تشکر

دوست عزیز سرمایه گذاری های قوی تری هم هستن با پورتفوی قویتر
من خودم هر روز فروشنده تعداد زیادی خارزم و خارزمح هستم

جعفرزاده
2011/07/11, 23:51
جناب اریو : در صورت امکان علت فروش حق و سهام خوارزمی را میشود بگویید. با کمال تشکر

جعفرزاده
2011/07/17, 18:51
با توجه به تقسیم سود بالای غیر منتظره گروه بهمن که تاثیر خوبی بر شرکتهای سرغدیر - سر خوارزمی - سر بهمن میگذارد . که هر سه شرکت در بودجه سالیانه خود سود تقسیمی گروه بهمن را خیلی پایین تر از مبلغ تقسیمی در نظر گرفته اند. حال ...

جعفرزاده
2011/07/22, 16:57
سر غدیر - سر صندوق - سر رنا - سر خوارزمی توانایی رشد قیمتی را دارند . :x:):D

آریو
2011/07/22, 20:44
سر غدیر - سر صندوق - سر رنا - سر خوارزمی توانایی رشد قیمتی را دارند . :x:):D

ارائه ان ای وی سهما شاید بهتر بهمون کمک کنه .... چون معیار خوبی برای تصمیم گیری براس سر ها هستن .... منتظریم دوست عزیز

جعفرزاده
2011/07/23, 16:15
سر غدیر و سر رنا برای تعدیل مثبت بسته شدند.

Atisaz2010
2011/07/23, 23:20
به نظرتون وغدیر چند باز میشه؟

مصطفی مصری پور
2011/07/23, 23:31
به نظرتون وغدیر چند باز میشه؟

بستگی به تعدیلش داره دوست عزیز
شایعات هم زیاد شده
ولی بنظرم حداقل بالای 420

farhad61
2011/08/08, 18:24
دوستان به نظرم وسپه داره یه سر و شونه کف میسازه پولبکش رو هم انجام داده و هدف اولیش هم میتونه 143 باشه

http://forums.boursy.com/imported/2011/08/30.png

جعفرزاده
2011/08/08, 23:45
در نماد ونیکی امروز سهامدار عمده بانک تجارت خریدار بوده است.

جعفرزاده
2011/08/12, 22:49
با توجه به بسته شدن نماد وبانک برای تعدیل مثبت و اعلام سود 485 ریالی که بیش از 25 درصد تعدیل مثبت میشود در حالی که وتوسم حدود 6 درصد مستقیم سهامدار وبانک میباشد .[/COLOR[COLOR="red"]] ضمنا تعدیل مثبت وبانک نیز بابت تعدیل مثبت وتوسم میباشد . حال یک مقایسه سود اعلامی وبانک 485 ریال پس از تعدیل مثبت میباشد که قیمت سهم قبل از بسته شدن برای تعدیل مثبت حدود 250 تومان بود در حالی که سود وتوسم 420 ریال میباشد که قیمتش 170 تومان است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! خرید سهام وتوسم به نظر میاید که مناسب باشد . ضمنا ونیکی را نیز فراموش نکنید.

آریو
2011/08/12, 22:57
در نماد ونیکی امروز سهامدار عمده بانک تجارت خریدار بوده است.

دنبال کردن روند معاملات ونیکی به خوبی نشان دهنده کلیت بازار ...قرمزه !!!

مصطفی مصری پور
2011/08/12, 23:01
با توجه به بسته شدن نماد وبانک برای تعدیل مثبت و اعلام سود 485 ریالی که بیش از 25 درصد تعدیل مثبت میشود در حالی که وتوسم حدود 6 درصد مستقیم سهامدار وبانک میباشد .[/COLOR[COLOR="red"]] ضمنا تعدیل مثبت وبانک نیز بابت تعدیل مثبت وتوسم میباشد . حال یک مقایسه سود اعلامی وبانک 485 ریال پس از تعدیل مثبت میباشد که قیمت سهم قبل از بسته شدن برای تعدیل مثبت حدود 250 تومان بود در حالی که سود وتوسم 420 ریال میباشد که قیمتش 170 تومان است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! خرید سهام وتوسم به نظر میاید که مناسب باشد . ضمنا ونیکی را نیز فراموش نکنید.

وتوسم جزو گزینه های کشف نشده بازاره
در ضمن کف سهم در منفی ترین روزهای بازار 145 تومن بود.
در گزارش سه ماهه هم 210 درصد رشد سود نسبت به سال قبل داشت

جعفرزاده
2011/08/13, 17:55
ونیکی امروز یک رنج مثبت کشید و تا درصد مثبت هرچی درسیستم بود را خرید . حال ببینیم وتوسم فردا چه کار میکند . ایا رنج مثبت میزند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ومن ا...التوفیق

ناهید
2011/08/15, 14:38
باعرضه 67.26 درصد سهام در چهارشنبه آينده:
سهامدار عمده سرمايه گذاري بوعلي تغيير مي كند

دومين عرضه بلوكي سرمايه گذاري بوعلي با 67.26 درصد سهام اين شركت 80 ميليارد توماني چهارشنبه آينده توسط سازمان اقتصادي كوثر انجام مي شود كه در صورت فروش، مالكيت اين شركت بورسي تغيير خواهد كرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس ، شركت سرمايه گذاري بوعلي با سرمايه اسمي 80 ميليارد توماني كه در زمينه سرمايه گذاري و مشاركت در شركت ها و طرح ها و واحدهاي توليدي و صنعتي، بازرگاني و نيز مبادرت به هر گونه عمليات مالي فعاليت مي كند با دومين عرضه بلوكي سهام و احتمال تغيير مالكيت روبرو شد.
پيش از اين مديريت سرمايه گذاري بانك مسكن در 23 آذر 88 اقدام به عرضه 4.97 درصد سهام اين شركت به قيمت هر سهم 100 تومان كرده بود.
براساس اين گزارش، سازمان اقتصادي كوثر كه مالك اصلي سرمايه گذاري بوعلي بشمار مي رود تصميم گرفته با عرضه عمده 26/67 درصد از تركيب سهامداري اين شركت بورسي خارج شود. به همين منظور چهارشنبه آينده دوم شهريور ماه 538 ميليون و 152 هزار و 144 سهم سرمايه گذاري بوعلي را با قيمت پايه هر سهم هزار و 50 ريال به صورت يكجا و نقد روي ميز فروش مي گذارد تا در صورت فروش، مالك عمده اين شركت تغيير كند.
اين عرضه از طريق كارگزاري بانك تجارت در بازار دوم معاملات بورس اوراق بهادار تهران انجام مي شود.

amir2003
2011/09/13, 22:20
از سوی مدیرعامل:
آخرین تحولات سرمایه گذاری خوارزمی تشریح شد

خبرگزاری فارس: مدیرعامل سرمایه گذاری خوارزمی از تحولات تازه در این شرکت برای بهینه سازی پرتفوی و افزایش سودآوری آن خبر داد .

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، عرضه بیش از 434 میلیون حق تقدم استفاده نشده سهامداران سرمایه گذاری خوارزمی در حالی از روز 20 شهریور ماه جاری آغاز شده و تا 18 مهرماه سال جاری ادامه می یابد که سود هر سهم این شرکت برای امسال 230 ریال برآورد می شود. پیشنهاد هیأت مدیره برای تقسیم سود نقدی هر سهم معادل 120 ریال است و با برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت، در این خصوص تصمیمگیری نهایی انجام میگیرد .
این شرکت به تازگی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرده در پی انقضای مهلت 60 روزه پذیره نویسی حق تقدم برای سهامداران فعلی شرکت ، بیش از 434 میلیون حق تقدم سهام ۱,۰۰۰ ریالی استفاده نشده سهامداران از ۲۰ شهریورماه تا پایان وقت اداری ۱۸ مهرماه سال جاری برای پذیرهنویسی عمومی از طریق سامانه معاملات بورس اوراق بهادار تهران به فروش میرسد.
در همین حال مهدی کرباسیان،مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با تشریح تحولات تازه در این شرکت برای بهینه سازی پرتفوی خوارزمی و افزایش سودآوری آن با اشاره به پایان سال مالی این شرکت در 31 خرداد ماه 1390 از برگزاری مجمع عمومی سهامداران خوارزمی در مهرماه سال جاری - طبق روال سال های گذشته - خبر داده است.
به گفته وی ، سود هر سهم خوارزمی برای سال جاری 230 ریال محاسبه شده که با برگزاری مجمع عمومی برابر ضوابط قانونی در خصوص میزان تقسیم سود تصمیمگیری خواهد شد.

*تحولات تازه در خوارزمی برای افزایش سودآوری

کرباسیان در تشریح عملکرد شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در ماه های گذشته ، با اشاره به مشارکت 15 درصدی خوارزمی در سهام شرکت تامین سرمایه سپهر، مشارکت در تاسیس بیمه سپهر، مشارکت در تاسیس شرکت گردشگری سپهر ، مشارکت 5 درصدی در مالکیت شرکت انرژی سپهر و همچنین مالکیت بخشی از سهام بانک پاسارگاد و ورود به بازار فرابورس ایران گفت: هدف اصلی هیات مدیره خوارزمی افزون بر صیانت از کیان سرمایه های کوچک ده ها هزار سهامدار خود، خلق ارزشهای تازه و حداکثرسازی دارایی آنان است.
مدیرعامل شرکت خوارزمی با اشاره به حضور بیش از 40 هزار سهامدار خرد درترکیب صاحبان سهام به عنوان یکی از ویژگی های این شرکت افزود: در مجموع شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در ماه های گذشته تلاش کرده است تا با بهینه سازی پرتفوی سرمایه گذاری، امانتداری هوشمند و مطمئن برای سهامداران خود باشد.
وی همچنین با اشاره به ورود شرکت خوارزمی به بازار فرابورس ایران درخردادماه سال جاری گفت: حجم معاملات صورت گرفته و ثبت شده برای سهام خوارزمی در فرابورس طی حدود 4ماه گذشته حاکی از استقبال فعالان آینده نگر وحرفه ای دربازار سرمایه از سهام خوارزمی است.

*ورود به حوزه های جدید سرمایه گذاری

کرباسیان همچنین از ورود این شرکت به حوزههای جدید سرمایهگذاری از جمله بورس کالا، بیمه، انرژی، لیزینگ ،it ، تجارت و صندوق های سرمایه گذاری زمین و مسکن و سرمایهگذاری مشترک خبر داد .
به گفته وی، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در طرح افزایش سرمایه شرکت انرژی سپهر تا سقف ۵ درصد سرمایه این شرکت مشارکت کرد.
شرکت انرژی سپهر که در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی وبرق فعالیت میکند و متعلق به بانک صادرات ایران است، طرح افزایش سرمایه خود را از ۱۰ میلیارد ریال به ۵۰۰۰ میلیارد ریال در دست اجرا دارد. تا کنون افزایش سرمایه این شرکت تا ۱۵۰۰ میلیارد ریال تحقق یافته است.
مدیر عامل خوارزمی افزود: شرکت سرمایه گذاری خوارزمی ۵ /۲ درصد از بلوک ۵ درصدی بانک صادرات ایران (بیش از یک میلیارد و ۸ میلیون سهم) را خریداری کرده است.
مشارکت در تاسیس بیمه سپهر از دیگر اقدامات تازه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی است که کرباسیان به آن پرداخته و تصریح کرد: چند ماه پیش از این، طرح تاسیس بیمه سپهر با سرمایه ای بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به منظور پوشش بیمه ای امور بانک صادرات ایران و حضور در بازار بیمهای کشور به بیمه مرکزی ایران ارایه شده بود. در طرح پیشنهادی تاسیس بیمه سپهر ، بانک صادرات ایران ، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و موسسه همیاری غدیر (صندوق تامین آتیه کارکنان بانک) هر یک با ۲۰ درصد سهم به عنوان موسسان این بیمه معرفی شده بودند.
به گفته وی ، کلیه خدماتی که در حال حاضر توسط شرکت های بیمه بازرگانی در کشور (همچون بیمه عمر ، آتش سوزی، حوادث و ...) ارایه می شود، در بسته خدماتی این شرکت نیز لحاظ شده است.
کرباسیان خاطرنشان کرد: شرکت سرمایه گذاری خوارزمی همچنین در تاسیس صندوق سرمایهگذاری مشترک سپهر اول با سرمایه اولیه ۱۰۰ میلیارد ریال و باحداکثر جذب منابع معادل ۱۵۰۰ میلیارد ریال نیز مشارکت داشته است.
مدیر عامل سرمایه گذاری خوارزمی در این باره گفت: بانک صادرات ایران با سرمایه ای معادل ۸۲ درصد، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با سرمایه ای معادل 17.5درصد و کارگزاری بانک صادرات با مبلغی معادل 0.5 درصد در تاسیس این صندوق سرمایه گذاری مشترک مشارکت کرده اند.
وی با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی پیش از این در تاسیس صندوق سرمایه گذاری مشترک خوارزمی نیز مشارکت داشته است، افزود: از مهمترین ویژگی های صندوق های سرمایه گذاری مشترک آن است که با تجمیع و به کارگیری منابع خرد و کلان اشخاص و با بهره جویی از صرفه جویی های ناشی از مقیاس، امکان کسب بازدهی مناسب در بازارهای پربازده به ویژه بازار مالی کشور را فراهم می آورد.
کرباسیان تاکید کرد: افزون بر این، ماهیت صندوق های سرمایه گذاری مشترک به گونه ای است که در آنها اوراق بهادار منتشر شده در مقایسه با سهام عادی از نقدشوندگی بالایی برخوردار بوده و قابلیت ورود و خروج منـابع مالی کوتـاه مدت، بدون نیاز به طی مراحل قـانونی، افزایـش و کـاهش سرمایه فراهم می شود و بدین ترتیب امکـان بهره مندی سرمایه گذاران خرد از عایدات سرمایه گذاری های بلند مدت میسر میشود.

hamed89
2011/09/17, 18:54
سلام به همه
امروز شاکی از مسول غدیر پرسیدم درباره حراجی حق تقدم ها که گفت ابان باز میشه...گفتم زن حسابی پول مارو خوابوندی اون تو..معمولا یکی دو ماهه باز میشه چه وضعشه چهار ماه؟گفت بزار باشه پولت رو دست نزن غدیر تا ابان رشد خوبی میکنه..خود حق تقدم ها هم بهمن گفت تبدیل به سهم میشه

جعفرزاده
2011/09/17, 22:48
سر غدير - سر شاهد - حق تقدم سر شاهد - سر خوارزمي

راد
2011/09/17, 23:08
سر غدير - سر شاهد - حق تقدم سر شاهد - سر خوارزمي دوست عزیز همشون خوبن ولی سر غدیر و همردیف بقیه ننویسید غدیر چیز دیگریست شاید فردا خودش رو نشون نده ولی تا یک ماه دیگه تفا وتشون مشخص میشه

same1
2011/09/18, 21:45
http://www.upsara.com/images/c4y9hf984gct4ft63l1j.jpg
وتوسم
قیمت به کف روند رسیده با توجه به برخورد قیمت با میانگین 20 روزه احتمالا فردا مثبت میشه سیگنال خرید در استوکاستیک دیده میشه در صورتی که فردا مثبت باشه می تونه تا 185 یا 190 برسه

same1
2011/09/20, 06:42
وتوسم با مثبت دیروز همونطور که تو شکل بالا گفتم سیگنالهای خرید خوبی داده شکستن روند نزولی rsi و نفوذ به بالای 70 برخورد با sar برخورد با باند بالینگر و شکستن cci عدد 100 رو به بالا

same1
2011/10/08, 12:59
وتوشه شکستن مثلث رو به بالا - در حال انجام پولبک به خط بالای مثلث -تارگت سهم 240 تومان
http://www.upsara.com/images/pkdzocu8k0ozv21p6bxr.jpg

مجيد رادمنش
2011/10/09, 12:09
معاون اقتصادی و برنامه ریزی گروه بهمن در گفتگو با بورس نیوزاعلام کرد:

ارزش ذاتی 400 تومانی و جزییات واگذاری بلوک "ونیکی"

شرکت 352 میلیارد تومانی گروه بهمن طی دوشنبه هفته جاری در شرایطی 19 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری ملی را از سبد داراییهای خود واگذار می کند که برخی شنیده ها حاکی از توافق بانک تجارت با این شرکت برای خرید این بلوک به قیمت پایه هر سهم 217 تومان به صورت یکجا و نقد حکایت دارد.

شرکت 352 میلیارد تومانی گروه بهمن طی دوشنبه هفته جاری در شرایطی 19 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری ملی را از سبد داراییهای خود واگذار می کند که برخی شنیده ها حاکی از توافق بانک تجارت با این شرکت برای خرید این بلوک به قیمت پایه هر سهم 217 تومان به صورت یکجا و نقد حکایت دارد.

در این ارتباط سعید موحدی، معاون اقتصادی و برنامه ریزی گروه بهمن در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز بدون اشاره به نام خریدار احتمالی این بلوک، از واگذاری کل سهام شرکت سرمایه گذاری ملی از سبد داراییهای بورسی این شرکت طی دو مرحله سخن گفت و افزود: پس از انجام این معامله، طی دو هفته آینده نیز با آزاد شدن 6.15 درصد سهام "ونیکی" از وثیقه بانک پارسیان، برای واگذاری روی میز فروش قرار خواهد گرفت.

وی شناسایی سود حدود 80 میلیارد تومانی از محل واگذاری بلوک 19 درصدی "ونیکی" در عملکرد مالی گروه بهمن به شرط برگشت ذخایر در نظر گرفته شده از بابت کاهش سود سرمایه گذاری این شرکت را بعید ندانست و یادآور شد: علاوه بر خروج کامل گروه بهمن از مالکیت 25.15 درصدی سرمایه گذاری ملی ایران، در آینده ای نزدیک واگذاری سهام یک شرکت زیانده از مجموعه شرکت های تابعه خود را در برنامه داشته که تأثیرات سودآوری مثبت آن بر هر سهم مشخص نیست اما بنظر می رسد چندان قابل توجه نباشد.

این مقام مسئول با بیان اینکه گروه بهمن در حال برنامه ریزی برای بکارگیری وجوه حاصل از این واگذاری ها در سرمایه گذاری های پر بازده و دارای توجیه اقتصادی است، تأکید کرد: به احتمال زیاد وجوه حاصل از واگذاری های نام برده شده در زمینه حضور در مدیریت شرکت های فعال در صنعت معدن و یا ارتباطات متمرکز خواهد شد.

موحدی مصارف ناشی از وجوه حاصل از واگذاری بلوک های سهام سایپا از سبد داراییهای بورسی شرکت گروه بهمن را یادآور شد و گفت : تقریباً تمامی این وجوه در زمینه مالکیت سهام شرکت های فعال در صنعت معدن و فلزات و نیز بانک تجارت هزینه شده که رقمی در حدود 550 میلیارد تومان می باشد.

به گفته موحدی با واگذاری سهام شرکت سرمایه گذاری ملی ، به طور غیر مستقیم شرکت سرمایه گذاری بهمن نیز منتفع خواهد شد.

وی با اشاره به عملیات پویا سازی ساختار مالی برخی از شرکت های تابعه "خبهمن" برای ورود به بازار سرمایه، افزود: در شرایط کنونی تلاش می شود تا در نیمه دوم سال جاری نسبت به ورود شرکت بهمن دیزل به بورس که در زمینه تولید انواع کامیون و کامیونت ایسوزو فعال است اقدام شود.

موحدی با مناسب دانستن قیمت فعلی سهام "خبهمن" در تابلوی معاملات بورس، ارزش ذاتی هر سهم این شرکت را در حدود 360 تا 400 تومان برآورد کرد و در خصوص عملکرد مالی آن در نیمه اول سال جاری گفت: شرکت هایی همچون گروه بهمن که با حضور در صنایع خودروسازی، سرمایه گذاری و بانکداری، پتروشیمی، انرژی، معادن و فلزات از ماهیت یک هلدینگ برخوردارند، برای تحقق سود خود وابسته به سودآوری شرکت های تابعه بوده که با توجه به اختلاف سال مالی و عملکردی آنها چندان نباید انتظار وقوع پوشش های چشمگیر در پیش بینی های بودجه ای را در حالیکه هنوز یک دوره مالی بطور کامل به پایان نرسیده انتظار داشت.

وحید 20
2011/10/10, 00:38
وبیمه پیشبینی سود سال سال منتهی به 1391/06/31را 293ریال اعلام کرده که گزارش بسیار خوبیست و نسبت به پیشبینی امسال افزایش قابل توجهی یافته است.

باربد
2011/10/10, 00:41
وبیمه پیشبینی سود سال سال منتهی به 1391/06/31را 293ریال اعلام کرده که گزارش بسیار خوبیست و نسبت به پیشبینی امسال افزایش قابل توجهی یافته است.

وحید جان چقدر گفتم منفی امروز را بخر
فکر کنم رفت برای 120 >:d<

Yusef_sbm12
2011/10/10, 01:06

آقایون چقدر گفتم 120 رو میبینه !!! :d

این هم همان 300 که گفتم ( فقط یک 7 ریالی کمتره همین ) و چند روز قبل شایعه اش اومد و الان هم گزارشش ... :*

حالا کی میتونه جلوی این وبیمه رو بگیره ؟؟؟ ;)

روی 120 میرم توی 80 درصد سود واقعا ایول داره این وبیمه ایول ...

same1
2011/10/10, 14:32
با توجه به معامله بلوکی امروز ونیکی و اینکه چهارشنبه هم وسپه یه بلوک 15 درصدی داره عرضه میکنه نظرشون رو وسپه و ونیکی چیه؟

spark
2011/10/12, 09:38
پیرو تماس تلفنی با امور سهام وصنعت سود امسال مبلغ 300ریال وهمین مبلغ را برای سال 91 در نظر گرفتند و از آنجایی که شرکت سرمایه گذاری است خود را ملزم به اعلام کتبی نمی داند. 88781762-5 تلفن تماس شرکت

و با حداقل p/e 5 قیمت سهم 1500 ریال است بعضی از دوستان چنان سهم رو میفروشند گویا شرکت زیانده است .

amir2003
2011/10/21, 20:58
سرمايهگذاري خوارزمي 150 ريال سود براي هر سهم تقسيم ميكند

دنیای اقتصاد - گروه بنگاهها- مجمع عمومي عادي سالانه شركت سرمايهگذاري خوارزمي تقسيم 150 ريال سود به ازاي هر سهم سال مالي منتهي به پايان خردادماه 90 را تصويب كرد.

به گزارش خبرنگار ما در اين مجمع كه با حضور 12/93 درصد سهامداران برگزار شد صورتهاي سود و زيان و ترازنامه شركت به تصويب رسيد.
مهدي كرباسيان، مديرعامل سرمايهگذاري خوارزمي، در اين مجمع ضمن ارائه گزارش هيات مديره برنامهها و چشمانداز آينده شركت را تشريح كرد.
وي گفت: سود خالص شركت در سالهاي 88 و 89 به ترتيب معادل 365 و 540 ميليارد ريال بوده است كه در سال 90 با رشد 67 درصدي به 899 ميليارد ريال رسيد.
در مجمع سرمايهگذاري خوارزمي روزنامههاي دنياياقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه كثيرالانتشار شركت معرفي شدند

hamed89
2011/10/22, 02:32
سرمايهگذاري خوارزمي 150 ريال سود براي هر سهم تقسيم ميكند

دنیای اقتصاد - گروه بنگاهها- مجمع عمومي عادي سالانه شركت سرمايهگذاري خوارزمي تقسيم 150 ريال سود به ازاي هر سهم سال مالي منتهي به پايان خردادماه 90 را تصويب كرد.

به گزارش خبرنگار ما در اين مجمع كه با حضور 12/93 درصد سهامداران برگزار شد صورتهاي سود و زيان و ترازنامه شركت به تصويب رسيد.
مهدي كرباسيان، مديرعامل سرمايهگذاري خوارزمي، در اين مجمع ضمن ارائه گزارش هيات مديره برنامهها و چشمانداز آينده شركت را تشريح كرد.
وي گفت: سود خالص شركت در سالهاي 88 و 89 به ترتيب معادل 365 و 540 ميليارد ريال بوده است كه در سال 90 با رشد 67 درصدي به 899 ميليارد ريال رسيد.
در مجمع سرمايهگذاري خوارزمي روزنامههاي دنياياقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه كثيرالانتشار شركت معرفي شدند

چقدر کم!!!!!!!!!!!نامردا

مصطفی مصری پور
2011/10/22, 08:37
توکا امروز 30 تومن تقسیم میکنه