PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سهام برتر تا مجامع... (تحلیل تکنیکال)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

orion
2011/06/20, 19:08
تا به حال خیلی رو نمودار سهم کار نکردم ولی تا شب میخوام به نمودارش یک نگاه بندازم
مارال جان خیلی رو شبریز کار کردند.

چیزی که من شنیدم اکثریت شروع موج 3 را تخمین میزنند که در اینصورت عالی میشه
یک تحلیل هم از جناب سعید درخشانی دیدم که این منفی خوردن ها رو پول بک به سقف مثلث دانسته بودند.حالا منم تا امشب نظرمو میذارم تو تاپیک.

فقط حواستون به اون واگرایی مخفی منفی باشه. یه ذره دست و دل آدم رو میلرزونه!

محمود شریعت
2011/06/20, 19:46
فقط حواستون به اون واگرایی مخفی منفی باشه. یه ذره دست و دل آدم رو میلرزونه!

زياد هم جدي نگير

امپراتور7
2011/06/20, 19:56
زياد هم جدي نگير

هرکی بتونه جمله محمود خان رو تفسیر کنه جایزه داره =))
مسلماااااان (با لحن خلیفه زبیری مختارنامه)
این یعنی اینکه محمود خان حقوقی هستن و عمرا بذارن سهم بیاد پایین :d
بابا بذار بیاد پایین ارزون بخریم چرا سنگ میاندازی
امروز با 20 هزارتا فروشنده خارزمح رو با اجازتون سوزوندم =)) نشسته بود 1009 در ثانیه های پایانی منم قصد خرید نداشتم گفتم بذار سنگ مفت 20 هزار تا مفت بذار بذاریم رو 1008 ریال ببینیم کی از رو میره =)) دیدم از رو نرفت منم یه ریال بالاتر نخریدم :d بعد بازار زنگ زده بود فروشنده میگفت بیا 1007 بردار گفتم نمیارزه =))
محمودخان من عادت دارم همه خریدهامو روز انجام میدم از قیمت دادن خوشم نمیاد ولی بعضی موافق که طرف معامله زیادی خودش رو تحویل گرفت باید حالش رو گرفت
حالا شبریزم بذار این سوارانش خسته بشن با چند تا فحش و بد و بیراه سهم رو تقدیممون کنن چی میشه اخه ؟؟؟؟؟؟؟:d

esi_mohammadi
2011/06/20, 21:49
سلام
در مورد شبریز فقط وضعیت استوکاستیک هست که زیاد جالب نیست . فکر کنم چند روزی نوسانی معامله بشه .
سهم ترند نزولی خودش را شکسته و در حال پول بک به ترند شکسته شده هست . حالا اگر این ترند به پایین بشکه میتونه اتفاقاته بدی بیفته .
http://up.iranblog.com/images/3as2jsjnox38mc7ndqlx.jpg

aminaran
2011/06/20, 21:58
پانی خانم می خواستم نظرتون را در مورد گروه سیمانی بدونم ....به نظر شما از نظر تکنیکال کدوم سیمانی بهتره ؟.....با تشکر
..............

آریو
2011/06/20, 22:53
سلام
در مورد شبریز فقط وضعیت استوکاستیک هست که زیاد جالب نیست . فکر کنم چند روزی نوسانی معامله بشه .
سهم ترند نزولی خودش را شکسته و در حال پول بک به ترند شکسته شده هست . حالا اگر این ترند به پایین بشکه میتونه اتفاقاته بدی بیفته .
http://forums.boursy.com/

با افت قیمت نفت بعید نیست دوباره برگرده پایین ترند

pani
2011/06/20, 22:54
..............

با سلام.

حقیقتش کوتاه مدت شاخصشون وضعیت خوبی نداره ولی با سیمانیها موافقم فقط به دید بلند مدت (بالای 1-1.5 سال)
فعلا سهم مناسبی رو از این گروه پیشنهاد نمیکنم

امپراتور7
2011/06/20, 23:10
پانی تا نکشوندمت کمیته انظباطی این شبریز دل و رودش رو بریز بیرون:((

pani
2011/06/20, 23:13
امروز بحث شبریز تو این تاپیک خیلی داغ بود.

با اینکه شبریز بنظر در قیمت 197-207 مناسبه ولی با بررسی یک سری اسیلاتورها فعلا به این نتیجه رسیدم که تا تکلیفش با 4 تا از اسیلاتورهای ترکیبی مشخص نشده خرید نکنم

خریدش حداقل برای فردا مناسب نیست و خوشبینانه چند روزی تو همین قیمتها در خدمتش هستیم تا تکلیف خودشو مشخص کنه.

esi_mohammadi
2011/06/20, 23:13
صحبت نفت شد
نفت هم لبه تیغ قرار داره
من احتمال نفته 83 دلاری را هم میدم اما قبلش یه رشدی تا 95 دلار خواهیم داشت . از نظر روانی قیمت نفت با مسکن را بطه مستقیم داره . احتمالا با افت قیمت نفت تب و تابی که داخله بازار مسکن نیز افتاده را فروکش کنه .( البته موقت)
http://up.iranblog.com/images/5igz75ri8k38fltw1wdq.jpg

لینک تصویر (http://up.iranblog.com/images/5igz75ri8k38fltw1wdq.jpg)

pani
2011/06/20, 23:15
پانی تا نکشوندمت کمیته انظباطی این شبریز دل و رودش رو بریز بیرون:((
:D

امپراتور7
2011/06/20, 23:30

ممنون پانی جان از تحلیل خوبت

بوف کور
2011/06/20, 23:35
سلام به همه
اقا این شبریز مرغش یه پا داره
175 تومن یک کلام
:-s:-SS

بوف کور
2011/06/20, 23:38
رضا گل لقد نکردما بشین سر جات دو روز سهم نخر خب :d

در مورد واگرایی مخفی منفی یه نکته جالبی به ذهنم رسید و این که چرا اصلا پیش می یاد و چرا نمی شه ازش چشم پوشی کرد :
در روند های نزولی یا بهتره بگم تصحیحی سهم ها بعد از مدتی ریزش به جایی می رسند که اندیکاتور ها در محل اشباع فروش قرار می گیرند و سهم نمی تونه به این مقادیر بی توجه باشه
مثلا در حال ریزش سهم اندیکاتور ار اس ای به 30 یا ریز 30 می رسه
از طرفی الگو ها و فیبو ها ریزش رو ناتمام نشون می دهند برای این که سهم بتونه به ریزش خودش ادامه بده یک صعود کوچیک میکنه که در اینجا اندیکاتور با قدرت تمام صعود می کنه و از نقطه بحران فاصله می گیره یعنی مثلا در ازی رشد 10 تومنی در سهم اندیگاتور به اندازه 30 تا 40 تومن رشد سهم رشد می کنه و این اخطاری برای ماست که اندیکاتور داره در موقعیتی خودشو قرار می ده تا بتونه با ادامه ریزش سهم هم خوانی داشته باشه
در حال حاضر متاسفانه این اتفاق در شرف وقوعه و امروز دیدم که جناب هالالت در تحلیل هاشون بدون در نظر گرفتن واگرایی های مخفی منفی در سهم از رسیدن اندیکاتور ها به نقطه اشباع فروش گفتند و رشد سهم ها رو پیش بینی کردند که به نظرم نظرشون صحیح نیست و این فقط یک فرصت خروج است و نه فرصت خرید
با توجه به این که شاخص کل هم با زدن پیوت سقف جدید قطعا این واگرایی مخفی منفی رو تائید کرده است به نظرم برای دوستانی که کنترل لحطه ای روی بازار ندارند و یا نوسان گیر نیستند و ممکنه به خاطر یک نوسان 4 درصد ضرر سنگینی رو متحمل بشوند فکر می کنم بهترین گزینه خرید نکردن است
یکی از نکاتی که معامله گر باید بتواند در ان حرفه ای باشد این است که بتواند خرید نکند و به این حرف قدیمی ها بازار همیشه توجه کند که وقتی ازشون می پرسی بهترین سهم برای خرید چیست می گویند :
پول نقد

pani
2011/06/20, 23:42
سلام به همه
175 تومن یک کلام
:-s:-SS

سلام زهره جان
چند روزه با هم تو فروم نیستیم.اتفاقا با عدد شما هم موافقم اگه کف قبلی رو بشکنه

بوف کور
2011/06/20, 23:48
سلام زهره جان
چند روزه با هم تو فروم نیستیم.اتفاقا با عدد شما هم موافقم اگه کف قبلی رو بشکنه
کم سعادتیم خانم >:D<
سایه جان خب اگر قرار بود که واگرایی ها بازم اگر و اما بزارند چرا اختراع شدند ؟
در ضمن به نظرم نه تنها سروشونه معکوس نمی خواد بسازه بلکه هدف سروشونه اش رو که باز کندل امروز اومد زیر خط گردن و می خواد بزنه
در مورد سر و شونه معکوس حجم مطابقت نداره ولی سروشونه رو حجم کاملا تائید می کنه
سهم با چه زبونی بگه تصحیح تموم نشده ؟
:p

امپراتور7
2011/06/20, 23:50
سلام به همه
175 تومن یک کلام
:-s:-ss

میبینم که بوی کودتا میاد :d
زهره نخواستیم =((

بوف کور
2011/06/20, 23:56
میبینم که بوی کودتا میاد :d
زهره نخواستیم =((
کودتا کجا بود رضا جان
هزار تا کار دارم از ترس اینکه بری بخری و نق بزنی یه نگاهی بهش کردم ;;) ولی جدا من فکر می کنم شبریز برای خرید صبر صبر صبر
نه شبریز بلکه کلا صبر
سایه خگستر و دارم هنوز این سهامدار عمده داره بازیشو به هم می زنه می تونه همین طور تا 280 بره و می تونه یه تصحیح کم داشته باشه و بعد 280 و ببینه
نظر شما چیه ؟

امپراتور7
2011/06/21, 00:02
کودتا کجا بود رضا جان
هزار تا کار دارم از ترس اینکه بری بخری و نق بزنی یه نگاهی بهش کردم ;;) ولی جدا من فکر می کنم شبریز برای خرید صبر صبر صبر
نه شبریز بلکه کلا صبر
سایه خگستر و دارم هنوز این سهامدار عمده داره بازیشو به هم می زنه می تونه همین طور تا 280 بره و می تونه یه تصحیح کم داشته باشه و بعد 280 و ببینه
نظر شما چیه ؟

شبریز وابستگی شدید به قیمت نفت داره که اونم روند کاهشی رو به نظر میرسه به خودش گرفته گرچه ممکنه فردا نفت + بشه من شبریز رو حوالی 205 در نظر داشتم ولی خب روند بازار تا حدود زیادی تعیین کننده است
خگستر که شما استادی ولی این جهان که اومد بالای یک درصد حقوقی خیلی خوبیه من بودم نگه میداشتم گرچه در محضر بزرگان اظهار نظر کردن (هیچ عیبی نداره):d

امپراتور7
2011/06/21, 00:07
http://www.ipo.ir/uploads/ipo-900418_5231.pdf

pani
2011/06/21, 00:31
کودتا کجا بود رضا جان
نه شبریز بلکه کلا صبر
نظر شما چیه ؟

زهره جان ماشالله خودتون استادید

خگستر موج بی هست و بنظرم اصلاحش زیگزاگه پس 280 عدد خیلی مهمیه واسه سهم .بی سه موجیه پس باید یک اصلاح حتی خیلی کوچک بشه تا بی سه موجی دربیاد.من بودم ریسک نمیکردم و فردا خارح میشدم

بوف کور
2011/06/21, 00:35
ممنون سایه جان
کروی شاید برای خرید 270
البته در صورت شکست می تونه 240 تومن رو هم ببینه
باید ببینیم با 270 چه می کنه

http://up.iranblog.com/images/pwngv1j1voa39n8k0gbp.jpg

بوف کور
2011/06/21, 00:41
زهره جان ماشالله خودتون استادید

خگستر موج بی هست و بنظرم اصلاحش زیگزاگه پس 280 عدد خیلی مهمیه واسه سهم .بی سه موجیه پس باید یک اصلاح حتی خیلی کوچک بشه تا بی سه موجی دربیاد.من بودم ریسک نمیکردم و فردا خارح میشدم

لطف داری سایه جان
دیروز من خودرویی ها و وساپا رو خالی کردم
از این حجم معاملاتشون خوشم نیومد
سایه جان حگستر موضوع اینه که موج بی رو می تونه تا 300 بزنه و با این حساب می تونه تا 280 بره و بعد برگرده برای 260 و حرکت بعدی تا 300
نمی دونم یکم رفتار سهامدار عمده گیجم کرده امروز 150 تاشو دادم ولی بیشترش مونده
یکم این بازار خسته ام کرده
خرید و فورش های 4 درصدی خیلی بیشتر از درامد ی که می ده انرژی ادم و می گیره از اون طرف اصلاح ها به نظرم خیلی شدیده و نمی دونم بازار توان این اصلاح ها رو داره یا نه
خلاصه که مخلص سایه خانم هستم دربست

pani
2011/06/21, 00:43
اتفاقا هفته گذشته اهداف صعود موقتی سهمو گفتم اولین هدفش 345 تومان بود و دومین 370-375 و سهم متاسفانه به همون کمترین هدفش رضایت داد.
اصلا اوضاع جالبی نداره

pani
2011/06/21, 00:46
لطف داری سایه جان
دیروز من خودرویی ها و وساپا رو خالی کردم
از این حجم معاملاتشون خوشم نیومد
سایه جان حگستر موضوع اینه که موج بی رو می تونه تا 300 بزنه و با این حساب می تونه تا 280 بره و بعد برگرده برای 260 و حرکت بعدی تا 300
نمی دونم یکم رفتار سهامدار عمده گیجم کرده امروز 150 تاشو دادم ولی بیشترش مونده
یکم این بازار خسته ام کرده
خرید و فورش های 4 درصدی خیلی بیشتر از درامد ی که می ده انرژی ادم و می گیره از اون طرف اصلاح ها به نظرم خیلی شدیده و نمی دونم بازار توان این اصلاح ها رو داره یا نه
خلاصه که مخلص سایه خانم هستم دربست

نکته خگستر در اینه که بنظر من موج ای پنج موجی بوده.بنابراین موج بی سهم نمیتونه از 61.8 موج ای بالاتر بیاد یعنی 280

بوف کور
2011/06/21, 00:49
نکته خگستر در اینه که بنظر من موج ای سه موجی بوده.بنابراین موج بی سهم نمیتونه از 61.8 موج ای بالاتر بیاد یعنی 280
سایه جان سه موجی نیستا یبار دیگه زحمت می کشی نگاه کنی ؟

pani
2011/06/21, 00:52
سایه جان سه موجی نیستا یبار دیگه زحمت می کشی نگاه کنی ؟

اشتباه تایپی بود 5 موجیه واسه همون میشه زیگزاگ
قانون بی زیگزاگ در سه حالت طویل ناقص و معمولی 61.8 موج ای هست

بوف کور
2011/06/21, 00:56
اشتباه تایپی بود 5 موجیه واسه همون میشه زیگزاگ
قانون بی زیگزاگ در سه حالت طویل ناقص و معمولی 61.8 موج ای هست
سایه جان
یه موضوع مهم و می خواستم چند روزه بهتون بگم
و اون اینه که لزومی نداره که تمام سهم ها اصلاح مرکب داشته باشند و می تونند یک زیگزاگ ساده داشته باشند و به نظرم تا اندیکاتورا واگرایی مخفی منفی ندادند نباید پیش بینی یک اصلاح مرکب و داشته باشیم
مخصوصا تو خگستر که موج دو یک اصلاح مرکب بوده پوج چهار می تونه یک اصلاح زیگزاگ ساده باشه که چون تا 50 درصد و تصحیح کرده می شه اصلاح و تمام شده در نظر گرفت و حرکت برای 380 تا 400 تومن که طبعا به این سادگی ها هم نیست
نظر شما چیه ؟

pani
2011/06/21, 01:02
سایه جان
یه موضوع مهم و می خواستم چند روزه بهتون بگم
و اون اینه که لزومی نداره که تمام سهم ها اصلاح مرکب داشته باشند و می تونند یک زیگزاگ ساده داشته باشند و به نظرم تا اندیکاتورا واگرایی مخفی منفی ندادند نباید پیش بینی یک اصلاح مرکب و داشته باشیم
نظر شما چیه ؟

درسته زهره جون اتفاقا اصلاح مرکب تو سهمها بسیار کم پیش میاد.
اینو برای خگستر گفتید؟چون اصلاح خگستر یک زیگزاگ ساده است که الان موج بی اونه

pani
2011/06/21, 01:07
سلام آمن عزیز

تشکرهاتونو دیدم گفتم عرض ادبی کرده باشم.-

pani
2011/06/21, 01:26
زهره عزیزم به نظرم در مورد خگستر فقط به همون چیزی که خودتون اعتقاد دارید عمل کنید چون بنظر من اون نظری رو که خودمون بهش ایمان داریم صحیحترین است

محمود شریعت
2011/06/21, 04:07
رضا گل لقد نکردما بشین سر جات دو روز سهم نخر خب :d

مـــــــــــخــــــــــــ ـــــــــالــــــفــــــم

اگر گفتيد چرا؟

محمود شریعت
2011/06/21, 04:11
با اينكه خگستر دارم ولي از صميم قلب آرزو ميكنم يه تصحيح حداقل دو روزه تا محدوده 233 داشته باشه و بعد رشد تا 280 و حتي 300 ;;)

آخ كه اگه بشه چي ميشه. من يكي كه روش تك سهم ميشم.0:-)

چرا شبريز نه؟؟؟؟؟؟ ها ها ها؟؟؟؟؟:-/

بيچاره داره تو يه بازه مشخص هرروز نوسان ميكنه. تو همين چند روز گذشته كلي نوسان ميشد ازش گرفت. گرچه تو اين روزا ما عادت كرديم به نوسان دادن ..... :d

فكر ميكنم شبريز جزو كم ريسك ترين گزينه ها باشه چون هم نقطه ورودش مشخصه (209 تومان) و هم حد ضررش (حدودا 200-نميدونم اين 200 رو از كجا درآوردم. اگر كسي فهميد به منم بگه:() يعني نهايتا 5 درصد ضرر البته در صورت افت

داش رضا حقوقي كجا بود!؟ في الحال كه دارم تو فقر و ف .... دست و پا ميزنم :(( اگر تير هم مثل ارديبهشت و خرداد باشه بايد كمپوت به دست بياي ملاقاتم!!! چي؟ بيمارستان؟؟ نه بابا كاش بيمارستان مي بود ... برو بالاتر ...........

يه بنده خدايي قرار بود هواي مارو هم داشته باشه. نميدونم چرا اين روزا به كل فراموشمون كرده. اميدوارم هميشه سالم و تندرست باشه و در كار و زندگيش موفق.

خـــدايا چنان كن سرانجـام كار .............. كه تو خشنود باشي و ما رستگار

ر بده ...

محمود شریعت
2011/06/21, 06:52
نميدانم چرا حس ميكنم امروز فردا بايد بازار سبز بشود آنهم از نوع پررنگش /:)

محمود شریعت
2011/06/21, 07:27
به نظرم مپنا ميتونه يكي از بهترين و كم ريسك ترين گزينه ها براي خريد باشه البته در محدوده 315 الي 320

http://032.img98.net/out.php/i421111_15851605166216061575.jpg

reihane
2011/06/21, 07:36
نميدانم چرا حس ميكنم امروز فردا بايد بازار سبز بشود آنهم از نوع پررنگش /:)

حس من ميگه فردا .
چون معمولا 2 روز آخر ماه بازار مثبت نيست.( نه اينكه منفي باشه فقط آنچنان مثبت نيست )

محمود شریعت
2011/06/21, 07:48
حس من ميگه فردا .
چون معمولا 2 روز آخر ماه بازار مثبت نيست.( نه اينكه منفي باشه فقط آنچنان مثبت نيست )

منم دو به شك بيدم واسه همين گفتم امروز فردا :d :d :d

آذرپاد
2011/06/21, 08:19
پانی جون سلام به نظرت شرکت تو مجمع کبافق چطوره ؟ آیا اطلاعی داری ؟ قراره 4 تیر بره مجمع + افزایش سرمایه + سود 217تومنی

محمود شریعت
2011/06/21, 08:31
كاش حسم درست نبود. من ميخوام سهم بخرم!!!!!!

شبريز كه بهم نداد

ختوقا هم كه دوروزه درخواست ميذارم نميده حالا هم كه داره صفش به ميليون ميرسه :((

يكي بياد جلوي خگستر را بگيره تا يه كله بالا نرفته!!!!

ARYO
2011/06/21, 08:35
كاش حسم درست نبود. من ميخوام سهم بخرم!!!!!!

شبريز كه بهم نداد

ختوقا هم كه دوروزه درخواست ميذارم نميده حالا هم كه داره صفش به ميليون ميرسه :((

يكي بياد جلوي خگستر را بگيره تا يه كله بالا نرفته!!!!

نگران نباش دوست من
به اندازه كافي و حتي با قيمت هايي پايينتر هم ميتوني بخري ... هر چقدر كه دلت بخواد!!!

امپراتور7
2011/06/21, 08:50
پانیییییییییییییییی فوریییییییییییییییی
لطفا یه تحلیل از ونیکی ارائه کن پانی جان فوری فوتیه
مرسی

محمود شریعت
2011/06/21, 08:53
حس من ميگه فردا .

ميبينم كه حس من قويتر بيد

نگران نباش دوست من
به اندازه كافي و حتي با قيمت هايي پايينتر هم ميتوني بخري ... هر چقدر كه دلت بخواد!!!

كدوم يكي؟

ARYO
2011/06/21, 08:53
مرسی

http://forums.boursy.com/showthread.php?460-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9...-(%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84)/page58

فروشندشو هم پيدا كني كه عالي ميشه برنامه هامو بهم ريخته
ولي نگران نيستم;)

محمود شریعت
2011/06/21, 09:08
ونيكي الان ميتونه يكه از نامزدهاي نوسان گيري باشه

باربد
2011/06/21, 09:12
پانی جون سلام به نظرت شرکت تو مجمع کبافق چطوره ؟ آیا اطلاعی داری ؟ قراره 4 تیر بره مجمع + افزایش سرمایه + سود 217تومنی
اذر پاد جان امروز میبنده برای مجمع
پس راهی جز مجمع نداری
از طرفی تنها 220 ریال تقسیم سود داره
بلافاصله هم افزایش سرمایه از انباشته میده

pani
2011/06/21, 09:31
زهره جان

خگسترو چکارش کردی؟هنوز صفه امیدوارم به ندای قلب خودت گوش کرده باشی

pani
2011/06/21, 09:34
مرسی

این تحلیل هفته قبل من بوده.ببین:

سهم در 168 تومان نقطه d در الگوی bullish bat را تکمیل کرده و سیگنال خرید صادر کرده است.

هدف حداقلی این الگو 195 تومان است که با پشت سر گذاشتن این هدف به 210-220 و 230-250می اندیشد.

محمود شریعت
2011/06/21, 09:36
وبهمن هم داره چشمك ميزنه
----------------
يكي جلوي خريدارهاي سمج خگستر را بگيره!!!!!! آخه من خگستر رو اينجوري دوست دارم.... ببينيد:

پاني خانم. در خگستر زياد دنبال روانشناسي بازار نباشيد. منظورم همون اليوت خودمونه!!

http://032.img98.net/out.php/i421233_15821711158715781585.jpg

pani
2011/06/21, 09:39

سلام.ازیتا جون خودمون هستید دیگه.

من بودم به این قصد سهمو نمیخریدم کلا زیاد با مجمع تقسیم سود و افزایش سرمایه موافق نیستم اکثر مواقع خواب سرمایه رو بدنبال داره

pani
2011/06/21, 09:43
وبهمن هم داره چشمك ميزنه
----------------
يكي جلوي خريدارهاي سمج خگستر را بگيره!!!!!! آخه من خگستر رو اينجوري دوست دارم.... ببينيد:

پاني خانم. در خگستر زياد دنبال روانشناسي بازار نباشيد. منظورم همون اليوت خودمونه!!

[]

مخالفم

اساس و بنیان تحلیل تکنیکال الیوته بدون اون ما نمیدونیم کجا ایستادیم و اکثر مواقع اشتباه میکنیم.
هنوز هم خگستر قانون موج بی یک زیگزاگ رو نشکسته طبق قانونش تا 280 میتونه رشد کنه با یک تصحیح بین دو موج.خودمون رو که نمیخواهیم گول بزنیم

ali2
2011/06/21, 09:52
سلام یک نفر بزگوار هم زحمت تکنیکال ورنا را بکشد

pani
2011/06/21, 10:10
سلام یک نفر بزگوار هم زحمت تکنیکال ورنا را بکشد

سهم امروز در بالاترین قیمت خودش به محدوده گپ رسید ولی موفق به عبور از ان نشد .اگه تاپیک اموزشی مبحث گپ رو که یک ماه پیش قرار دادم مطالعه کرده باشید به ما میگه در این حالت گپ یک محدوده مقاومتی بوجود میاره

اگه به نمودار تعدیل شده سهم نگاه کنیم سهم موج یک از b است و در دو از b یک تصحیح میشه مثل امروز و سپس صعودی دیگر که هر روز اون فرصت خروجه چون سهم بعد از اون وارد موج خطرناک c میشه

http://uploadtak.com/images/555riqds2z1fl7ga9ma.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/06/21, 10:19
آقای شریعت اگه تند صحبت کردم پوزش میطلبم.

امیدوارم منو ببخشید.هر کدوممون نظری داره که هر دو به جای خودش درسته. زهره عزیزم هم با من مخالفند و نظرشون مثل شماست.
شاید من اشتباه میکنم به هر جهت هنوز شاگردیم و جایزالخطا

محمود شریعت
2011/06/21, 10:31
آقای شریعت اگه تند صحبت کردم پوزش میطلبم.

امیدوارم منو ببخشید.هر کدوممون نظری داره که هر دو به جای خودش درسته. زهره عزیزم هم با من مخالفند و نظرشون مثل شماست.
شاید من اشتباه میکنم به هر جهت هنوز شاگردیم و جایزالخطا

نه اين چه حرفيه! شما استاديد ;;)

اين تايپيك ها و بحث ها هم بيشتر براي همفكريست تا اين كه بتوانيم اشتباهاتمان را بر طرف كنيم و به بهترين نتيجه برسيم. منم فعلا به اليوت خگستر وفادارم و مطمئنن با توجه به شرايط آتي مخصوصا در محدوده 280 تصميم گيري خواهم كرد.:-?

:D اما از حق نگذريم مخالفتتون يخورده غلظت داشت. مخصوصا با اون رنگ قرمز :p

pani
2011/06/21, 10:41
نه اين چه حرفيه! شما استاديد ;;)

اين تايپيك ها و بحث ها هم بيشتر براي همفكريست تا اين كه بتوانيم اشتباهاتمان را بر طرف كنيم و به بهترين نتيجه برسيم. منم فعلا به اليوت خگستر وفادارم و مطمئنن با توجه به شرايط آتي مخصوصا در محدوده 280 تصميم گيري خواهم كرد.:-?

اما از حق نگذريم مخالفتتون يخورده غلظت داشت. مخصوصا با اون رنگ قرمز :p

آذرپاد
2011/06/21, 13:20
سلام پانی جون . آره آزیتا خودمون هستم . خوبی .
دستت درد نکنه ولی دیر گفتی بازار تمام شد گمانم فردا می بنده برای مجمع . میگن 400 درصد افزایش سرمایه داره دقیق نمی دونم از محل اندوخته . تو مجمع افزایش رو اعلام می کنه .

باربد
2011/06/21, 13:42
سلام پانی جون . آره آزیتا خودمون هستم . خوبی .
دستت درد نکنه ولی دیر گفتی بازار تمام شد گمانم فردا می بنده برای مجمع . میگن 400 درصد افزایش سرمایه داره دقیق نمی دونم از محل اندوخته . تو مجمع افزایش رو اعلام می کنه .
البته ضمن احترام به نظر پانی خانم باید عرض کنم
جدای از مباحث کلی در چنین سهمهایی دیدگاه سهامدار عمده بسیار موثر است

حالا چند تا سوال
چرا 2 روز پیش ساتا 500 سهم از بازار خرید؟
چرا امروز همه صف را جمع کرد؟
چرا سهم را تا اینجا بالا اورد؟
اگر جواب اینها را پیدا کنی خیلی چیزها برایتان مشخص می شود

نکته اخر
در سهمهایی که افزایش سرمایه از سود انباشته یا به قول معروف جایزه باشد
در کمتر از 1 ماه سهم جدید ثبت می شود

باربد
2011/06/21, 13:47
ببینید دوستان
در سهمهای کوچک سهامدار عمده نقش کلیدی دارد
حالا وقتی یک سهامدار قصد میکند کف محکمی برای سهم خود بسازد
در موازات خطوطی که استید رسم میکنند هم فضای ذهنی و هم بحث علمی سهامدار را تحریک میکند
مثال
اگر سهامدار وپترو اجازه میداد سهمش بالای 110 باز شود به نظر تان الان چند بود
اگر سهامدار رانفور بعد از افزایش سرمایه سهم را تا 1700 حمایت نمی کرد بعد از ثبت قیمت سهم چند بود
و یا اگر روز اخر روی 1400 سهم را از بازار جمع نمیکرد

کلا بازی خوانی برای سهامداری که قصد سود کردن بالای 50 درصد را دارد بسیار مهم است

محمود شریعت
2011/06/21, 13:49
البته ضمن احترام به نظر پانی خانم باید عرض کنم
جدای از مباحث کلی در چنین سهمهایی دیدگاه سهامدار عمده بسیار موثر است

حالا چند تا سوال
چرا 2 روز پیش ساتا 500 سهم از بازار خرید؟
چرا امروز همه صف را جمع کرد؟
چرا سهم را تا اینجا بالا اورد؟
اگر جواب اینها را پیدا کنی خیلی چیزها برایتان مشخص می شود

نکته اخر
در سهمهایی که افزایش سرمایه از سود انباشته یا به قول معروف جایزه باشد
در کمتر از 1 ماه سهم جدید ثبت می شود

باربد خان نظرت راجب آرين چيه؟ داره دچار سرنوشت بيمه پارسيان ميشه
(راستي در حال تهيه اون ليستي كه گفته بودي هستم)

http://032.img98.net/out.php/i422022_1570158516101606.jpg

آذرپاد
2011/06/21, 13:51
ببینید دوستان
در سهمهای کوچک سهامدار عمده نقش کلیدی دارد
حالا وقتی یک سهامدار قصد میکند کف محکمی برای سهم خود بسازد
در موازات خطوطی که استید رسم میکنند هم فضای ذهنی و هم بحث علمی سهامدار را تحریک میکند
مثال
اگر سهامدار وپترو اجازه میداد سهمش بالای 110 باز شود به نظر تان الان چند بود
اگر سهامدار رانفور بعد از افزایش سرمایه سهم را تا 1700 حمایت نمی کرد بعد از ثبت قیمت سهم چند بود
و یا اگر روز اخر روی 1400 سهم را از بازار جمع نمیکرد

کلا بازی خوانی برای سهامداری که قصد سود کردن بالای 50 درصد را دارد بسیار مهم است
جناب باربد با این توضیحات حضور در مجمع کبافق رو چگون ارزیابی می کنید

باربد
2011/06/21, 13:53
مبحث دوم اینکه جو روانی حاکم بر سهامدار چیز دیگریست
مثلا وقتی بازار مدتها به دیدن قیمت کبافق در محدوده 4000 تا 5000 عادت کرده باشد
نا خود اگاه به خرید کبافق 1200 تومنی علاقه نشان میدهد
یا بلعکس
وقتی قلرستان از00 4 تا 1200 رشد کرد بازار با توجه به تعدیل مثبت حتمی از خرید این سهم امتنا میکرد
امثال اینها زیاد است

آذرپاد
2011/06/21, 13:56
معادن بافق 4ميليارد و 50 ميليون تومان افزايش سرمايه ميدهد
به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، شركت معادن بافق درحالي هم اكنون بيش از 10 ميليارد و 12 ميليون تومان سرمايه اسمي دارد كه مجوز افزايش سرمايه 4ميليارد و 50 ميليون توماني را از اداره نظارت بر بازار اوليه سازمان بورس و اوراق بهادار را كه اخيرا " با جابجايي مديريت بازار اوليه و رفتن بهروز زارع و آمدن غلامرضا ابوترابي مواجه شده، دريافت كرد.
براين اساس،اين شركت بابرگزاري مجمع فوق العاده ايي در حداكثر60 روز آينده اقدام به انتشار 40 ميليون و 500 هزار سهم 100 توماني از محل سود انباشته ( به صورت سهام جايزه ) خواهد كرد .
افزايش سرمايه معادن بافق با هدف افزايش ميزان توليد از طريق توسعه خطوط توليد، نوسازي و بازسازي ماشين آلات كارخانه فلوتاسيون و اضافه كردن دو خط جديد به كارخانه فعلي اعمال خواهد شد.

باربد
2011/06/21, 13:58
باربد خان نظرت راجب آرين چيه؟ داره دچار سرنوشت بيمه پارسيان ميشه
(راستي در حال تهيه اون ليستي كه گفته بودي هستم)

ارین کمی بازیش پیچیده شده
به یک گپ 110 تومنی بین حق و سهم نیازه که این امر یا باید با کاهش حق صورت بگیره یا با افزایش سهم
اما متاسفانه بازار این اجازه را نمیده
و این برای سهم بده
اما من همچنان به ارین اعتقاد راسخ دارم
یادم سر بیمه دی هم همین بحث را جای دیگه داشتیم که من سربلند شدم
خدا کنه اینبار هم جواب بگیرم
من به ارین به چشم سینای 130 تومنی نگاه میکنم اما نه به اون عظمت

راستی محمود خان از اون لیست نتایجی در میاری که باورت نشه میشه از یک سهم توی یک ماه 50 درصد به بالا سود گرفت

آذرپاد
2011/06/21, 13:58
معادن بافق براي هر سهم حدود 1000 تومان سود انباشته دارد.400 تومان براي اين افزايش سرمايه اختصاص داده است.بايد ديد براي 600 تومان باقيمانده سهام دار عمده چه برنامه اي دارد.
در گزارش افزابش سرمايه 600% درصد افزايش سرمايه در مرحله بعد از محل اورده مي باشد.نكته ديگر انكه شركت 100% ماشبن الات مورد نياز براي خط جدبد زا خريداري كرده است.همچنين اين طرح تا كنون 70% پيشرفت فيزيكي داشته است.

باربد
2011/06/21, 14:01
جناب باربد با این توضیحات حضور در مجمع کبافق رو چگون ارزیابی می کنید
اذر پاد جان من خواسته و شما ناخواسته به مجمع رفتن تن داده ایم
من کلا به بازی کبافق امید دارم
نکته مهم من الان بالای 60 درصد از کبافق 1 ماهه سود گرفتم و هنوز امید دارم

باربد
2011/06/21, 14:03
معادن بافق براي هر سهم حدود 1000 تومان سود انباشته دارد.400 تومان براي اين افزايش سرمايه اختصاص داده است.بايد ديد براي 600 تومان باقيمانده سهام دار عمده چه برنامه اي دارد.
در گزارش افزابش سرمايه 600% درصد افزايش سرمايه در مرحله بعد از محل اورده مي باشد.نكته ديگر انكه شركت 100% ماشبن الات مورد نياز براي خط جدبد زا خريداري كرده است.همچنين اين طرح تا كنون 70% پيشرفت فيزيكي داشته است.

یک نکته ظریف میگم چون دختر خوبی هستی ته دلت قرص بشه

شرکت تو گزارش افزایش سرمایه گفته قصد 1000 درصد افزایش سرمایه برای امسال داره
حالا شما بگو اگر بره مجمع بعدش 1200 باز بشه
به نظرت با 1200 تومن میتونه بره برای افزایش سرمایه 200 درصدی و 400 درصدی تا پایان سال یا اینکه......

آذرپاد
2011/06/21, 14:07
یه چیز بامزه که الان دیدم معادن بافق در تاریخ 8/1/89 قیمت سهمش 1699 بوده و الان یعنی 31/3/90- 4912 تومان .

آذرپاد
2011/06/21, 14:10
یک نکته ظریف میگم چون دختر خوبی هستی ته دلت قرص بشه

شرکت تو گزارش افزایش سرمایه گفته قصد 100 درصد افزایش سرمایه برای امسال داره
حالا شما بگو اگر بره مجمع بعدش 1200 باز بشه
به نظرت با 1200 تومن میتونه بره برای افزایش سرمایه 200 درصدی و 400 درصدی تا پایان سال یا اینکه......

باربد جان من دیدم افزایش سرمایه ای که می خواست بده 1000 درصد بوده که در این مرحله 400% را عملیاتی می کنه اگه اشتباه شنیدم ، تصحیح بفرمایید.

باربد
2011/06/21, 14:12
باربد جان من دیدم افزایش سرمایه ای که می خواست بده 1000 درصد بوده که در این مرحله 400% را عملیاتی می کنه اگه اشتباه شنیدم ، تصحیح بفرمایید.
مشکل تایپی بود درست شد
ببخشید:">

باربد
2011/06/21, 14:13
یه چیز بامزه که الان دیدم معادن بافق در تاریخ 8/1/89 قیمت سهمش 1699 بوده و الان یعنی 31/3/90- 4912 تومان .
دقیقا این همون چیزیه که من برای این سهم دوباره متصورم اما نه با این شیب تند

aminaran
2011/06/21, 14:25
با سلام.

حقیقتش کوتاه مدت شاخصشون وضعیت خوبی نداره ولی با سیمانیها موافقم فقط به دید بلند مدت (بالای 1-1.5 سال)
فعلا سهم مناسبی رو از این گروه پیشنهاد نمیکنم
منظورتون اینه که در روزهای آینده باید بیشتر اصلاح شوند یا همین قیمتها کف اونها است مثلاسغرب یا سرود افت اینها را تا چند پیش بینی می کنید .........با تشکر

pani
2011/06/21, 15:13
بانک ارین:
کندل اخر بدبینانه است و در محدوده حمایتی 140-142 تومان و کف باند بولینگر قرار داره
اگه این محدوده حمایتی رو بشکنه حمایت بعدی 134 تومان است که تا 127 تومان هم میتونه پایین بیاد و اولین مقاومت بر سر راه رشد 146 و 154 تومان است.

این تحلیل جمعه شب بود که از بانک ارین گذاشته بودم.منم مثلث نزولیشو دیده بودم .هدف این مثلث اگه قاطعانه شکسته بشه محدوده 120 تومان هست.
حمایتها: 134 و 127 که احتمال افت بیشتر از 127 پایینه

pani
2011/06/21, 15:27
منظورتون اینه که در روزهای آینده باید بیشتر اصلاح شوند یا همین قیمتها کف اونها است مثلاسغرب یا سرود افت اینها را تا چند پیش بینی می کنید .........با تشکر

سغرب حدودا شش ماه میشه که در یک کانال صعودی قرار گرفته کف کانال محدوده 157 و سقف کانال محدوده 200 تومان میباشد
فعلا هیچ گونه سیگنال خریدی در سهم دیده نمیشود و افت سهم با شیب کم تا محدوده 168 تومان محتمل است و در صورت شکستن این حمایت کف کانال در محدوده 157 تومان به احتمال زیاد مانع افت بیشتر سهم میشه.

شاخص سیمان هم فعلا میانه راه افته و اینها همه یعنی در کوتاه مدت انتظار خاصی از این گروه ندارم ولی به دید بلند مدت میتوان از با انتخاب یک سهم مناسب از این گروه سود معقولی گرفت.

سرود رو هم نگاه میکنم در ضمن یادمه نظرمو در مورد افت خگستر در موج 2 از بی خواسته بودید اون مورد رو هم دارم بررسی میکنم

pani
2011/06/21, 16:45
وایران دیگه با چه زبونی بگه میخوام نوسان بدم:

http://uploadtak.com/images/obsut1u03xpeq38imuez.png (http://uploadtak.com/)

http://uploadtak.com/images/qb1vjkw1wf3zgjfxvpuk.png (http://uploadtak.com/)

در صورت خرید به قصد نوسانگیری محدوده 240 تومان برای فروش مناسب ارزیابی میشود.ضمن اینکه اگه سطح حمایتی فعلیشو بشکنه حمایت بعدی سهم محدوده 200 تومان قرار دارد.

بنان
2011/06/21, 17:04
ارین کمی بازیش پیچیده شده
به یک گپ 110 تومنی بین حق و سهم نیازه که این امر یا باید با کاهش حق صورت بگیره یا با افزایش سهم
اما متاسفانه بازار این اجازه را نمیده
و این برای سهم بده
اما من همچنان به ارین اعتقاد راسخ دارم
یادم سر بیمه دی هم همین بحث را جای دیگه داشتیم که من سربلند شدم
خدا کنه اینبار هم جواب بگیرم
من به ارین به چشم سینای 130 تومنی نگاه میکنم اما نه به اون عظمت

راستی محمود خان از اون لیست نتایجی در میاری که باورت نشه میشه از یک سهم توی یک ماه 50 درصد به بالا سود گرفت
آقا باربد يه چيزي توي حق آرين منو داره وسوسه ميكنه كه تو حقش حتي شده تك سهم بشم واون اينه كه اگر حق آرين را بخريم و اون 100 تومن را نديم اگر بعداز 2-3 ماه خود سهم مثلا به 200 تومن برسه كه دور از ذهن نيست اونموقع خود بانك آرين بعد از كسر 100 تومن وهزينه فروش يه چيزي حدود 95 تومن به دارنده حق سهم تعلق ميگيره. با توجه به قيمت كنوني حق كه حدود 360 رياله حدود 150درصد بعد از 2-3 ماه سود داره اما اگر 100 تومن را بپردازيم حدود 40درصد سود داره با اين حساب پس هيچ كس 100 تومن را نميپردازه در صورتي كه اينطور نيست خيليها اين مبلغ 100 تومن را ميپردازند اگر ممكنه يه توضيح كامل بده كه ببينم كجاي برداشتم اشتباه است من چند بار اين سوال را از دوستان ديگه پرسيدم اما جواب قانع كنندهاي ندادند آيا هر شركتي در اين شرايط در صورت نپرداختن اين 100 تومن توسط سهامدار خود نسبت به پرداخت آن اقدام ميكنه كه اين رقم بسيار بالايي ميشه و اگر اينكارو ميكنه كه شك دارم بعد از فروش همين مبلغ را برداشت ميكنه يا نه تقسيم به نسبت ميكنه با صاحب حق سهم

بوف کور
2011/06/21, 19:30
ونیکی :
به نظر یکی از گزینه های خوب جهت خرید می باشد
دلایل :
1- برخورد به کف جنگال بلند مدت
2- واگرایی مثبت در مک دی
3- واگرایی مخفی مثبت در ار اس ای ( چه عجب داشتم :D )

http://up.iranblog.com/images/k3cu90wfohtk6hhtbcih.jpg

orion
2011/06/21, 19:32
ونیکی :
دلایل :
2- واگرایی مثبت در مک دی

به همه اونها الگوی Bullish Bat که پانی خانم کشفش کردند رو هم اضافه کنید.

آریو
2011/06/21, 19:38
ونیکی :
دلایل :
2- واگرایی مثبت در مک دی

سلام زهره جان
ممنون از تحلیل خوبتون
امروز یه فروشنده سمج داشتیم که بانک تجارت به دادمون رسید
فروش های آخر وقتش نشون میداد که هنوز تموم نکرده
فردا آمار فروشنده رو میگیرم
خرید خودم 171 بود که با وضعیت امروز 175 فروختم
ماهیت فروشنده برام روش شد دوباره خرید میکنم
ان ای وی سهم در محدووده 280 تا 290 قرار داره
تکنیکال هم که اوکی داده
پس تا فردا

بوف کور
2011/06/21, 19:48
سلام زهره جان
ممنون از تحلیل خوبتون
امروز یه فروشنده سمج داشتیم که بانک تجارت به دادمون رسید
فروش های آخر وقتش نشون میداد که هنوز تموم نکرده
فردا آمار فروشنده رو میگیرم
خرید خودم 171 بود که با وضعیت امروز 175 فروختم
ماهیت فروشنده برام روش شد دوباره خرید میکنم
ان ای وی سهم در محدووده 280 تا 290 قرار داره
تکنیکال هم که اوکی داده
پس تا فردا

سلام اریو جان
پرتفو سهم عالیه و وزنه سنگین بانک های دولتی شاید خبری رو رودتر از موعد داره به ما می ده
با بچه های بانک تجارت که صحبت کردم روی سهم خیلی مثبتند
شاید تعدیل شیش ماه ای چیزی در راه باشه
منتظر می شیم که ببینیم دلیل این حرکت چی می تونه باشه
تا 200 مشکل خاصی رو توی سهم نمی بینم و از اونجا که تعداد کندل های پائین مد لاین خیلی بیشتر از بالای مد لاین است سهم باید خودشو سریع به بالای مدلاینش برسونه تا توازن برقرار بشه

باربد
2011/06/21, 20:29
آقا باربد يه چيزي توي حق آرين منو داره وسوسه ميكنه كه تو حقش حتي شده تك سهم بشم واون اينه كه اگر حق آرين را بخريم و اون 100 تومن را نديم اگر بعداز 2-3 ماه خود سهم مثلا به 200 تومن برسه كه دور از ذهن نيست اونموقع خود بانك آرين بعد از كسر 100 تومن وهزينه فروش يه چيزي حدود 95 تومن به دارنده حق سهم تعلق ميگيره. با توجه به قيمت كنوني حق كه حدود 360 رياله حدود 150درصد بعد از 2-3 ماه سود داره اما اگر 100 تومن را بپردازيم حدود 40درصد سود داره با اين حساب پس هيچ كس 100 تومن را نميپردازه در صورتي كه اينطور نيست خيليها اين مبلغ 100 تومن را ميپردازند اگر ممكنه يه توضيح كامل بده كه ببينم كجاي برداشتم اشتباه است من چند بار اين سوال را از دوستان ديگه پرسيدم اما جواب قانع كنندهاي ندادند آيا هر شركتي در اين شرايط در صورت نپرداختن اين 100 تومن توسط سهامدار خود نسبت به پرداخت آن اقدام ميكنه كه اين رقم بسيار بالايي ميشه و اگر اينكارو ميكنه كه شك دارم بعد از فروش همين مبلغ را برداشت ميكنه يا نه تقسيم به نسبت ميكنه با صاحب حق سهم

بنان جان سلام
توی تاپیک حق بازی فکر کنم توضیح کامل دادم
اگر قانع نشدید پیام خصوصی در خدمتم
اما اینم بگم به این راحتی ها هم نیست که شما میگید

pani
2011/06/21, 20:53
ممنون زهره جان و ممنون جناب orion

ونیکی در cci هم واگرایی + داده که با مواردیکه زهره جان گفتند جمع بزنیم میبینیم در قیمتهای فعلی واقعا کمریسکه.

در مورد الگوی بولیش بات هم که چند روز پیش در مورد ونیکی گفته بودم, d در دو تراز اصلی تکمیل میشود:

88.6% فیبوی ret بازوی xa و 161.8 بازوی bc .

یعنی: 165 و 173 تومان . چند روز پیش هم که گفتم سهم سیگنال خرید داده بدلیل تصحیح سهم تا محدوده 166 تومان بود.

pani
2011/06/21, 20:57
مهم .......... مهم .........

فیبوی سه نقطه ای با نام فیبوی pro به اشتباه در امی بروکر با فیبوی ext ( extension نشان داده شده.

فیبوی ret و ext هر دو 2 نقطه ای هستند و فیبوی pro سه نقطه ای

محمود شریعت
2011/06/21, 20:58
ممنون زهره جان و ممنون جناب orion

ونیکی در cci هم واگرایی + داده که با مواردیکه زهره جان گفتند جمع بزنیم میبینیم در قیمتهای فعلی واقعا کمریسکه.

در مورد الگوی بولیش بات هم که چند روز پیش در مورد ونیکی گفته بودم, d در دو تراز اصلی تکمیل میشود:

88.6% فیبوی ret بازوی xa و 161.8 بازوی bc .

یعنی: 165 و 173 تومان . چند روز پیش هم که گفتم سهم سیگنال خرید داده بدلیل تصحیح سهم تا محدوده 166 تومان بود.

ميشه زحمت تصويرشو بكشيد؟ لطفا

امپراتور7
2011/06/21, 21:03
خیلی برام جالبه تجارت که هر روز 10 هزار تا 40 هزار سهم ونیکی میخرید (به طور متوسط)
امروز چطور 200 هزار سهم خریده اوضاع خیلی مشکوکه اگر به حجم معاملات دقت کنیم ونیکی امروز به اندازه حجم یک هفته گذشته معامله شده باید به انتظار فردا بود اگر فردا هم با حجم بالا معامله بشه حجت برای همگان تمام خواهد شد که قطعا خبری هست
من که به اینده سهم خوشبینم:d

pani
2011/06/21, 21:07
ميشه زحمت تصويرشو بكشيد؟ لطفا

هفته قبل گذاشته بودم!

ونیکی:

سهم در 168 تومان نقطه D در الگوی BULLISH BAT را تکمیل کرده و سیگنال خرید صادر کرده است.

هدف حداقلی این الگو 195 تومان است که با پشت سر گذاشتن این هدف به 210-220 و 230-250 می اندیشد.

http://forums.boursy.com/[/URL][/IMG]

محمود شریعت
2011/06/21, 21:09
هفته قبل گذاشته بودم!

پس با توجه به اين الگو سيگنال خريد تا 195 صادر شده و حتي 200. البته در كوتاه مدت بايد بهش برسه. يعني يه كله بره. درسته؟؟؟

اما بالاتر از 200 كمي كار سخت ميشه.

pani
2011/06/21, 21:16
پس با توجه به اين الگو سيگنال خريد تا 195 صادر شده و حتي 200. البته در كوتاه مدت بايد بهش برسه. يعني يه كله بره. درسته؟؟؟

اما بالاتر از 200 كمي كار سخت ميشه.

تو بیشتر سهمها وقتی الگوهای هارمونیک پدید میاد سهم بسرعت تا 61.8 فیبوی cd میره ولی ونیکی رو که میشناسید حرکتش کنده

آریو
2011/06/21, 21:27
سلام اریو جان
پرتفو سهم عالیه و وزنه سنگین بانک های دولتی شاید خبری رو رودتر از موعد داره به ما می ده
با بچه های بانک تجارت که صحبت کردم روی سهم خیلی مثبتند
شاید تعدیل شیش ماه ای چیزی در راه باشه
منتظر می شیم که ببینیم دلیل این حرکت چی می تونه باشه
تا 200 مشکل خاصی رو توی سهم نمی بینم و از اونجا که تعداد کندل های پائین مد لاین خیلی بیشتر از بالای مد لاین است سهم باید خودشو سریع به بالای مدلاینش برسونه تا توازن برقرار بشه

مرسی زهره عزیز
ونیکی وضعیت خوبی داره پورتفوی ونیکی انگار برای هر نوع بازاری ساخته شده ...عسگری دیگه;)
زهره جان یه سوال داشتم ...مدیریت عسگری مارانی رو چطور میبینید؟؟؟؟
اگه خبری باشه حتما اطلاع میدم !!
فردا باید ببینم کی فروشنده بوده ..این اولین کار منه
گزارس سه ماهه امسال در مقایسه با سال گذشته اش که خیلی بهتر بود ..قطعا شش ماهه هم بهتر میشه
موفق باشید

بوف کور
2011/06/21, 21:52

فیبوی سه نقطه ای با نام فیبوی pro به اشتباه در امی بروکر با فیبوی ext ( extension نشان داده شده.

پانی؟
:d

بوف کور
2011/06/21, 21:53
مرسی زهره عزیز
ونیکی وضعیت خوبی داره پورتفوی ونیکی انگار برای هر نوع بازاری ساخته شده ...عسگری دیگه;)
زهره جان یه سوال داشتم ...مدیریت عسگری مارانی رو چطور میبینید؟؟؟؟
اگه خبری باشه حتما اطلاع میدم !!
فردا باید ببینم کی فروشنده بوده ..این اولین کار منه
گزارس سه ماهه امسال در مقایسه با سال گذشته اش که خیلی بهتر بود ..قطعا شش ماهه هم بهتر میشه
موفق باشید
امار ع م با من خیالت تخت
ولی می دونم که خوب خرید و فروش می کنه و یکم سالم تر از بقیه :-s

pani
2011/06/21, 21:56
پانی؟
:d

زهره جان شک داری.از جناب هالی بپرس تایید میکنند.
وقتی به این قضیه شک کردم از ایشون پرسیدم.امی بروکر اسمشو به اشتباه ext گذاشته

بوف کور
2011/06/21, 21:58
زهره جان شک داری.از جناب هالی بپرس تایید میکنند.
وقتی به این قضیه شک کردم از ایشون پرسیدم.امی بروکر اسمشو به اشتباه ext گذاشته

پانی جون شک که ندارم ؛ چون مشخص بود که اشتباه زدند
با اجازه اقا حجت چاره ای ندارم باید ازش استفاده کنم
:*

امپراتور7
2011/06/21, 22:15
در مورد بنیادی ونیکی چند نکته رو عرض کنم
یکیش پرتفوی عالی این سهمه
ونیکی صاحب 6.3 میلیون سهم خودرو با قیمت 344
10 میلیون ساپیا با قیمت حدودا 175 تومن
فملی حدود 6 میلیون با قیمت حدودا 800
16 میلیون فولاد 198 تومنی
16 میلیون بانک ملت 125 تومنی
و کچاد بترانس وغدیر تایرا و..
نکته جالب اینکه شرکت هر موقع دست به نوسانگیری زده ضرر کرده ولی در انتهای دوره به سود رسیده چون ذاتا پرتفوی ونیکی نوسان ده نیستن و باید بلند مدت خرید و این حقوقی هم با این شیوه همواره تعدیل مثبت داده به نظرم در گزارش 6 ماه هم حرف برای گفتن خواهد داشت

orion
2011/06/21, 22:19

این مسئله رو آقای علی محمدی تو کتاب الگوهای هارمونیکش گفته (صفحه 197). ظاهراً توی متاتریدر هم به اشتباه Fibonacci Expansion نامگذاری شده. در ضمن توی رهاورد نوین هم به اشتباه، بسط فیبوناچی نامگذاری شده.

pani
2011/06/21, 22:25
این مسئله رو آقای علی محمدی تو کتاب الگوهای هارمونیکش گفته (صفحه 197). ظاهراً توی متاتریدر هم به اشتباه Fibonacci Expansion نامگذاری شده. در ضمن توی رهاورد نوین هم به اشتباه، بسط فیبوناچی نامگذاری شده.

و این خیلی بده
چون هر کدوم یک راهی رو میرن برای خودشون.من بیشتر مواقع تو تحلیلم نام فیبویی رو که میزنم میگم

دوستی بهم میگفت سایه نوشتی فیبوی فلان درصد ext باید سه نقطه ای بزنی حالا بیا و ثابت کن این با اون فرق داره و فیبوی ext همون فیبوی معمول خودمونه که دو نقطه ایه و شامل 127.2, 161.8 , ... میشه.

محمود شریعت
2011/06/21, 22:28

مگه با ره آورد چند كار ميكني!؟ رهآورد كه درست نوشته

aminaran
2011/06/21, 22:31
سغرب حدودا شش ماه میشه که در یک کانال صعودی قرار گرفته کف کانال محدوده 157 و سقف کانال محدوده 200 تومان میباشد
فعلا هیچ گونه سیگنال خریدی در سهم دیده نمیشود و افت سهم با شیب کم تا محدوده 168 تومان محتمل است و در صورت شکستن این حمایت کف کانال در محدوده 157 تومان به احتمال زیاد مانع افت بیشتر سهم میشه.

شاخص سیمان هم فعلا میانه راه افته و اینها همه یعنی در کوتاه مدت انتظار خاصی از این گروه ندارم ولی به دید بلند مدت میتوان از با انتخاب یک سهم مناسب از این گروه سود معقولی گرفت.

سرود رو هم نگاه میکنم در ضمن یادمه نظرمو در مورد افت خگستر در موج 2 از بی خواسته بودید اون مورد رو هم دارم بررسی میکنم

ممنون بزرگواری میکنی پانی خانم ببخشید که این همه زحمت بهتون می دم :">

orion
2011/06/21, 22:31
رهاورد ورژن 3. نوشته بسط فیبوناچی که اشتباهه. البته واقعاً نمیدونم به جای کلمه Projection چه کلمه فارسی ای میتونن جایگزین کنند.

محمود شریعت
2011/06/21, 22:35
رهاورد ورژن 3. نوشته بسط فیبوناچی که اشتباهه. البته واقعاً نمیدونم به جای کلمه Projection چه کلمه فارسی ای میتونن جایگزین کنند.

بسط چه مشكلي داره؟

orion
2011/06/21, 22:55
بسط چه مشكلي داره؟

مشکلش اینه که "بسط"، ترجمه کلمه Extension هستش ولی فیبوناچی Extension با فیبوناچی Projection فرق داره. و ره آورد نوین هم منظورش از بسط همون Projection هستش که ممکنه بعضی ها رو به اشتباه بندازه

آریو
2011/06/21, 23:12
در مورد بنیادی ونیکی چند نکته رو عرض کنم
یکیش پرتفوی عالی این سهمه
ونیکی صاحب 6.3 میلیون سهم خودرو با قیمت 344
10 میلیون ساپیا با قیمت حدودا 175 تومن
فملی حدود 6 میلیون با قیمت حدودا 800
16 میلیون فولاد 198 تومنی
16 میلیون بانک ملت 125 تومنی
و کچاد بترانس وغدیر تایرا و..
نکته جالب اینکه شرکت هر موقع دست به نوسانگیری زده ضرر کرده ولی در انتهای دوره به سود رسیده چون ذاتا پرتفوی ونیکی نوسان ده نیستن و باید بلند مدت خرید و این حقوقی هم با این شیوه همواره تعدیل مثبت داده به نظرم در گزارش 6 ماه هم حرف برای گفتن خواهد داشت

دقیقا امپراتور جان ... پورتفوی نیکی بر مبنای سود تقسیمی هستش یعنی انتخاب سهمایی با پی به ای پایین و سود تقسیمی بالا
خیلی کم وارد نوسان گیری میشن ...فعالیتشون خیلی کمه مگر برای کرسی های هیئت مدیره باشه
خیلی کم سهم ها رو صف خرید یا فروش میکنن(هر چند در مورد لپارس بعضی وقتا ...)بگذریم که بعضیا میگفتن صف فروش صدرا از 300 تا 240 و 250 بعد از گزارش سال 90 کار ونیکی بود در حالی که اصلا اینجوری نبود!!
اما نباید فراموش کنیم که حرکت رو به رشد ونیکی نیازمند شرایط خوب بازار و شاخص هستش ....ونیکی بالا نخواهد رفت مگر شاخص بره بالا..چون ونیکی یعنی شاخص ....گاهی وقتا برای دیدن شرایط کلی بازار که وقت ندارم فقط روند ونیکی رو دنبال میکنمالبته در کنار صدرا ....مثلا وقتی میبینم بازار مثبته سنگینه ولی ونیکی داره متعادل یا منفی معامله میشه راحت میتونی پیش بینی کنی که چه کار باید بکنی .....

امیدوارم دوستان سهم رو در نقطه خوبی خرید کنن و سود خوبی بکنن....

امپراتور7
2011/06/21, 23:26
دقیقا امپراتور جان ... پورتفوی نیکی بر مبنای سود تقسیمی هستش یعنی انتخاب سهمایی با پی به ای پایین و سود تقسیمی بالا
خیلی کم وارد نوسان گیری میشن ...فعالیتشون خیلی کمه مگر برای کرسی های هیئت مدیره باشه
خیلی کم سهم ها رو صف خرید یا فروش میکنن(هر چند در مورد لپارس بعضی وقتا ...)بگذریم که بعضیا میگفتن صف فروش صدرا از 300 تا 240 و 250 بعد از گزارش سال 90 کار ونیکی بود در حالی که اصلا اینجوری نبود!!
اما نباید فراموش کنیم که حرکت رو به رشد ونیکی نیازمند شرایط خوب بازار و شاخص هستش ....ونیکی بالا نخواهد رفت مگر شاخص بره بالا..چون ونیکی یعنی شاخص ....گاهی وقتا برای دیدن شرایط کلی بازار که وقت ندارم فقط روند ونیکی رو دنبال میکنمالبته در کنار صدرا ....مثلا وقتی میبینم بازار مثبته سنگینه ولی ونیکی داره متعادل یا منفی معامله میشه راحت میتونی پیش بینی کنی که چه کار باید بکنی .....

امیدوارم دوستان سهم رو در نقطه خوبی خرید کنن و سود خوبی بکنن....

چفیبر پارسال رو یادتون که نرفته اریو جان همین ونیکی چند برابرش کرد

آریو
2011/06/21, 23:36
چفیبر پارسال رو یادتون که نرفته اریو جان همین ونیکی چند برابرش کرد

در چفیبر چیز هایی نهفته که هنوز به ارزشش نرسیده ...شاید چفیبر رشد کرده باشه ولی هنوز به ارزشش نرسیده ....شاید یکی از بهترین خرید های ونیکی باشه ...شاید با ورود ونیکی به این شرکت ذره ای از شفافیت هایی مالی که همه ما در مورد این شرکت نیاز داریم نشون داده بشه !!!!!

بوف کور
2011/06/22, 00:23
و این خیلی بده
چون هر کدوم یک راهی رو میرن برای خودشون.من بیشتر مواقع تو تحلیلم نام فیبویی رو که میزنم میگم

دوستی بهم میگفت سایه نوشتی فیبوی فلان درصد ext باید سه نقطه ای بزنی حالا بیا و ثابت کن این با اون فرق داره و فیبوی ext همون فیبوی معمول خودمونه که دو نقطه ایه و شامل 127.2, 161.8 , ... میشه.

پانی جان من خیلی به این موضوع فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که متاسفانه خیلی از مسائلی که برای ما پیش می یاد تقصیر اصلی متوجه خودمونه
یکی از این مسئل که مشکلات زیادی رو برای ما ایجاد کرده عدم رعایت قانون کپی رایته که ایران نه تنها به این قانون اجترام نمی زاره بلکه ید طولایی در شکست نرم افزار ها داره
به نظرم عدم رعایت قانون کپی رایت مشکلات زیادی رو برای ما ایجاد کرده ؛ جدای از مسائل اخلاقی که جای بحث زیادی داره و نمی خوام وارد اون فیلد بشم باعث عقب افتادگی شدید علمی ما شده ؛ وقتی ما از نرم افزار های کشور های دیگه استفاده می کنیم بدون اینکه بهاشو بپردازیم حق هیچگونه اعتراضی نداریم
مورد دوم که خیلی مهمه اینه که فکر می کنم استادی که در ایران شناخته شده است و اکثر تکنیکالیست های ما رو پرورش می ده ضعف های زیادی در اموزش داره و فکر می کنم بیشتر از این که دنبال کیفیت باشه به دنبال کمیته
افراد کمی رو دیدم که مثل شما باشند و بعد از گذروندن این دوره ها خودشونو به این سطح بالا برسونند و همگام با تکنیکال جهانی پیش بروند
و بیشترشون بعد از مدتی از این علم و ابزار کمکی فاصله می گیرند و بی انگیزه می شوند
در هر صورت به امید روزی که از ابزار و نرم افزارهای خودمون استفاده کنیم و اساتیدی با سطح علمی بالا داشته باشیم

pani
2011/06/22, 00:44
زهره عزیزم , حق کاملا با شماست

ولی دوستمون orion هم درست میگویند الان رهاورد که بابت خدماتش هزینه اشتراک بالایی میگیره به اشتباه به جای فیبو pro از بسط فیبوناچی استفاده کرده

من نتیجه میگیرم به خودش زحمت نداده کار اشتباه امی بروکر رو ترجمه کرده , شده "بسط فیبوناچی" :D

(حجت)
2011/06/22, 08:29
سلام
این بحث فیبوناچی رو من هم خوندم، دوستان لطفا توضیح بیشتر بدین؟ در صورت امکان هر کدوم رو جداگانه توضیح بدین تا ببینیم چه فرقی با هم دارن. ممنون.

مهدی64
2011/06/22, 08:39
باعرض سلام خدمت خانم پانی در صورت امکان تحلیلی هم از وساپا وخساپا بفرمایید باتشکر

محمود شریعت
2011/06/22, 08:52
به نظر اساتيد گرامي ممكنه ونيكي بخواد دستشو به كف چنگال زير برسونه؟

http://032.img98.net/out.php/i424225_16081606161016031610.jpg

http://032.img98.net/out.php/i424224_160816061610160316101.jpg

بوف کور
2011/06/22, 08:59
سلام
این بحث فیبوناچی رو من هم خوندم، دوستان لطفا توضیح بیشتر بدین؟ در صورت امکان هر کدوم رو جداگانه توضیح بدین تا ببینیم چه فرقی با هم دارن. ممنون.
با عرض سلام
توی امی بروکر اشتباها فیبوی pro رو ext نام گذاری کردند

محمود شریعت
2011/06/22, 09:01
با عرض سلام
توی امی بروکر اشتباها فیبوی pro رو ext نام گذاری کردند

ميشه معني اين كلمات رو بگيد. آخه من بي سوات فقط ازشون استفاده ميكنم اما معني كلماتشو نيدونم

محمود شریعت
2011/06/22, 09:03
كسي ميدونه تو خاور چه خبره؟

(حجت)
2011/06/22, 09:06
مگر ما چندتا فیبو داریم:

1- اصلاحی
2- ادامه دهنده
3-فن
4- کانال
5-حلقوی

غیر از اینها بازم هست؟

محمود شریعت
2011/06/22, 09:08
اينجوري هم ميشه ديد:
ونيكي
http://032.img98.net/out.php/i424247_160816061610160316101.jpg

pani
2011/06/22, 09:30
مگر ما چندتا فیبو داریم:

1- اصلاحی
2- ادامه دهنده
3-فن
4- کانال
5-حلقوی

غیر از اینها بازم هست؟

سلام اقای گنجعلی
در یک دسته بندی کلی فیبوها رو به 4 دسته تقسیم کرده اند:

فیبوناچی بازگشتی داخلی ret
فیبوناچی بازگشتی خارجی ext
فیبوناچی انبساطی exp
فیبوناچی پروجکشن pro

بعد بازار توضیحات کاملشو دارم میذارم.راستی زهره جان و من از یک منبع این فیبوناچی ها رو اموزش دیدیم اگه زهره جان تونستند دو تا شو ایشون زحمتشو بکشن

بوف کور
2011/06/22, 09:57
سلام اقای گنجعلی
در یک دسته بندی کلی فیبوها رو به 4 دسته تقسیم کرده اند:

فیبوناچی بازگشتی داخلی ret
فیبوناچی بازگشتی خارجی ext
فیبوناچی انبساطی exp
فیبوناچی پروجکشن pro

بعد بازار توضیحات کاملشو دارم میذارم.راستی زهره جان و من از یک منبع این فیبوناچی ها رو اموزش دیدیم اگه زهره جان تونستند دو تا شو ایشون زحمتشو بکشن
کاملا صحیح فرمودید
چشم پانی جان دو تای اول و شما بفرمائید و دوتای دوم رو من در خدمتم

مهدی64
2011/06/22, 10:08
ببخشید سوال من در مورد روند خساپا ووساپا در چند پست قبل گم شد اگه میشه یه تحلیل جامع بفرمایید

pani
2011/06/22, 10:58
ببخشید سوال من در مورد روند خساپا ووساپا در چند پست قبل گم شد اگه میشه یه تحلیل جامع بفرمایید

ببخشید برام کار پیش اومد نبودم.

حتما تا قبل بازار شنبه با دوستان خوب تکنیکالیست همه خودرویی ها رو یک بررسی کلی میکنیم.

aidinnamazi
2011/06/22, 11:06
سلام پاني جان
ميشه تحليلت در مورد رانفور رو بگي.
با تشكر

pani
2011/06/22, 11:08
به نظر اساتيد گرامي ممكنه ونيكي بخواد دستشو به كف چنگال زير برسونه؟

اقا شریعت با چنگالتون موافقم.

چون حتی سهم اگه بخواد بخوره به کف چنگال باز هم در ناحیه prz الگوی باتش تکمیل میشه و هیچ مشکلی پیش نمیاد.پس مطمئن شدم این نوسانات سهم برای برخورد به کف چنگال بوده وقتی برخورد کامل بشه سهم با قدرت برمیگرده

pani
2011/06/22, 11:28
سلام پاني جان
ميشه تحليلت در مورد رانفور رو بگي.
با تشكر

این تحلیل 2 هفته پیش من از رانفور بودباید ببینیم الان کجاست:

سلام.
بنظر من سهم در موج 4 از 5 از موج 3 اصلی قرار داره(طبق نمودار اول) و یا 4 از 3 اصلی طبق چارت دوم

در هر دو حالت نظرم در ریز موج 4 از 3 اصلیه.

در افت فعلی سهم (که در rsi واگرایی مخفی مثبت hd+ داده و میتواند موجب برگشت سهم از معاملات فردا شود) اگر سهم در نزول خود کف قبلی در 1420 را هم بشکند یعنی هنوز در موج a اصلاحی قرار دارد و در غیر اینصورت موج b.

سهم در پایان موج c میتواند تا سطوح زیر اصلاح شود:

یکی از قویترین حمایتها برای پایان اصلاح سهم برخورد به بال پایین چنگال در محدوده 1220-1250 تومان است.

سایر حمایتها:
1310-1350 و 1170

http://uploadtak.com/images/21dvqmxau2eef7yj90o.png (http://uploadtak.com/)
http://uploadtak.com/images/kszw70o8ca39p1hny7z.png (http://uploadtak.com/)
G]

بررسیش واسه عصر

محمود شریعت
2011/06/22, 11:34
اقا شریعت با چنگالتون موافقم.

چون حتی سهم اگه بخواد بخوره به کف چنگال باز هم در ناحیه prz الگوی باتش تکمیل میشه و هیچ مشکلی پیش نمیاد.پس مطمئن شدم این نوسانات سهم برای برخورد به کف چنگال بوده وقتی برخورد کامل بشه سهم با قدرت برمیگرده

به خاطر همين چنگال امروز از خريد منصرف شدم اما به نظرم خريد در 166 تومان خيلي عاليه

با اون چنگال دومي كه كشيده بودم چي؟ موافقيد يا مخالف :d

pani
2011/06/22, 13:26
به خاطر همين چنگال امروز از خريد منصرف شدم اما به نظرم خريد در 166 تومان خيلي عاليه

با اون چنگال دومي كه كشيده بودم چي؟ موافقيد يا مخالف :d

قیمت حال حاضر ونیکی با قیمتی که میتونه کف چنگال رو ببینه تفاوت چندانی نداره و خرید در قیمتهای فعلی هم خیلی خوبه ولی 2 تا نکته داره اولیش اینکه تا بیاد و کف چنگالو ببینه شاید چند روزی معطلی داشته باشه و دوم اینکه بنظرم با لمس اون قیمت شاهد واکنش سریع سهم خواهیم بود.
حالا بازم باید بررسی بشه شاید نکته دیگه ای هم باشه که تابحال ندیده باشیم.میخوام با دید بدبینانه هم بررسیش کنم ببینم ازش چی درمیاد.

saeed_kazemiyan
2011/06/22, 20:39
سلام پانی خانم
اگه میشه درباره مرقام اظهار نظر کنید
ممنون

محمود شریعت
2011/06/22, 21:43
این تحلیل 2 هفته پیش من از رانفور بودباید ببینیم الان کجاست:

بررسیش واسه عصر

:-?

محمود شریعت
2011/06/22, 21:56
سلام پانی خانم
ممنون

با اجازه خانم محمدي، خط خطي هامو مي گذارم تا اساتيد اشكالاتم را بيان كنند:
همانطور كه در شكل مشاهده ميكنيد قيمت بين حمايتها و مقاومتهاي رسم شده محصور شده است. بايد ديد براي ادامه راه چه مسيري را انتخاب خواهد كرد.
اگر دقت كنيد يه الگوي صعودي بسيار زيبا هم به چشم ميخورد كه البته هنوز تاييد نشده است. درصورت تاييد الگوي مذكور، هدف هاي خوبي ميتوان براي قيمت متصور بود ...

http://032.img98.net/out.php/i426378_16051585160215751605.jpg

pani
2011/06/22, 22:26
رانفور:

در قیمت حداقل امروز سهم حمایت خوبی داشت چراکه الگوی 127.2ab =cd در محدوده 1260 تومان تکمیل میشود در صورت شکستن این حمایت سهم توانایی نزول تا 1220-1200 تومان را دارد.

بوف کور
2011/06/22, 23:00
ببخشید دیر شد همین الان رسیدم
مبحث فیبوناچی ها :

اصول کار با فیبوناچی Retracement و نحوه رسم

فیبوناچی ریتریسمنت ساده ترین و کاربردی ترین ابزار از گروه خطوط فیبوناچی ها می باشد. عموما زمانی که بازار در روندی خاص حرکت می کند در بازه هایی تمایل به بازگشت و تصحیح نسبت به قیمت های قبلی دارد اما پس از مدتی تمایل به ادامه روند غالب پیدا می کند. در یک روند صعودی درصدهای تصحیح بازگشت روند در جهت روند صعودی قبل، به ترتیب درصدهای 23.6 – 38.2 – 50 – 61.8 و 100 درصد می تواند باشد.
خطوط 38.2، 50 و 61.8 برای قیمت حکم رزیستنس را داشته و از ادامه روند صعودی برای مقطعی جلوگیری کرده اند. نکته دیگر در مورد رسم ابزار فیبوناچی ریتریسمنت این است که همیشه از سمت آغاز روند به انتهای روند ترسیم می شود.
اصول کار با فیبوناچی Extension و نحوه رسم

فیبوناچی اکستنشن ابزاری است که نقاط بازگشت بیش از 100 درصد هر موج را برای هدف های قیمتی جلوتر بیش بینی می کند. بازار پس از یک موج صعودی یا نزولی در فیبوناچی اکستنشن 161.8%- 261.8%- 423.6% و یا درصدهای محاسباتی بالاتر می تواند بازگشت داشته باشد

برای استفاده از فیبوناچی اکستنشن در متاتریدر از همان ابزار فیبوناچی ریتریسمنت استفاده می شود با این تفاوت که درصد های ذکر شده161.8، 261.8 و 423 درصد برای ما دارای اهمیت هستند. در صورتی که این درصد ها بصورت پیش فرض روی فیبوناچی ریتریسمنت وجود نداشت میتوان با رفتن به Fibo ProPerties سپس Fibo Levels در قسمت Description درصدهای فیبوناچی اکستنشن را وارد کنیم.
اصول کار با فیبوناچی Projection و نحوه رسم

فیبوناچی Projection ابزاری مانند فیبوناچی اکستنشن می باشد و نقاط بازگشت بیش از 100درصد بازگشت هر موج را نمایش می دهد با این تفاوت که میزان بازگشت تصحیح قیمت در یک موج برای بدست آوردن نقاط بالای 100 درصد آن روند اهمیت دارد. متاسفانه ابزار فیبوناچی پروجکشن در متاتریدر به اشتباه Fibonacci Expansion نامگذاری شده است. در حالیکه به لحاظ تعریف علمی این ابزار کاربرد فیبوناچی پروجکشن را نمایش می دهد.
برای استفاده از فیبوناچی پروجکشن ابزار فیبوناچی اکسپنشن متاتریدر را انتخاب می کنیم سپس از یک بیشینه قیمت به کمترین قیمت آن روند خط رسم می کنیم. نقطه سوم که میزان تصحیح قیمت در این روند نزولی می باشد را در نقطه C تعیین می کنیم. بعد از رسم صحیح فیبوناچی پروجکشن انتظار خواهیم داشت قیمت از درصدهای 61.8- 100- یا 161.8 و حتی 261.8 به روند نزولی خاتمه دهد و روند صعودی پیدا کند. به بیان دیگر این درصدها می تواند ساپورت هایی برای بازگشت قیمت باشند. درصدهای 61.8- 100- 161.8 و261 میزان ادامه روند نزولی می باشند که نقطه آغازین محاسبه آخرین نقطه تصحیح روند (نقطهC) می باشد.

اصول کار با فیبوناچی Expansion و نحوه رسم

فیبوناچی اکسپنشن شباهت بسیار زیادی به فیبوناچی پروجکشن دارد و ادامه یک روند نزولی یا صعودی را تا نقطه پایانش محاسبه می کند. تنها تفاوت آن با فیبوناچی پروجکشن استفاده از دو نقطه به جای سه نقطه است. در یک روند نزولی فیبوناچی پروجکشن درصدهای 61.8- 100- 161.8 و 261 نقاط A تا B را از نقطه آغازین C مورد محاسبه قرار می دادیم تا نقاط D و E بدست بیاید اما در اینجا تنها به درصدهای نقاط A تا B نیاز داریم و با استفاده از درصدهایی که برای فیبوناچی اکستنشن ذکر کردیم انتظار داریم بازار 161.8%- 261.8%- 423.6% از نقطه آغازین حرکت داشته باشد. از همین رو فیبوناچی اکسپنشن را تلفیقی از فیبوناچی اکستنشن و فیبوناچی پروجکشن می دانند. برای رسم فیبوناچی اکسپنشن ابزار خاصی در متاتریدر تعریف نشده است اما میتوان با استفاده از فیبوناچی ریتریسمنت درصدهای بیش از 100 واحد موج اولیه، نقاط بازگشت فیبوناچی اکسپنشن را بدست آورد.

اینو اماده داشتم توی جزوه های قدیمیم
با اینکه نمی دونم زحمت این مطلب رو چه کسی کشیده همین جا براش اروزی سلامتی و بهترین ها رو دارم و ازش تشکر می کنم

pani
2011/06/22, 23:10
مرسی زهره عزیزم. زحمت همشو کشیدید

دوستان اینم تصاویرش:

فیبو ناچی RET
http://uploadtak.com/images/8kgr5uzgtj234tnbg6g.gif

فیبوناچی EXT
http://uploadtak.com/images/0mbm7v7m4barci2qqs1f.gif (http://uploadtak.com/)

فیبوناچی PRO
http://uploadtak.com/images/314jt70w52gknrhem76x.gif (http://uploadtak.com/)

بوف کور
2011/06/22, 23:17
پانی جان دیدم اماده دارم گفتم زحمت شما رو کم کنم یوقت تایپ نکنید
ممنون از شکل هاتون

pani
2011/06/22, 23:19
واقعا ممنون چون من فقط تصاویر رو اماده داشتم و باید مطالب رو تایپ میکردم

esi_mohammadi
2011/06/22, 23:22
سلام
در مورد غدبر فکر میکنم روی 395 تا 400 تومان خریدش کم ریسک باشه با هدق 510 تومان هر چند مهمترین مقاومت سهم در کوتاه مدت که سهم باهاش درگیر است 450 تومان می باشد
دوستان نیز در مورد غدیر نظرشون را بدند.
از نظره من خریدش میتونه کم ریسک تر از ونیکی باشه هم به لحاظ شناوری و هم به لحاظ بنیادی و هم اینکه در یک کانال نزولی هم مثل ونیکی قرار نداره .

بوف کور
2011/06/22, 23:30
سلام
در مورد غدبر فکر میکنم روی 395 تا 400 تومان خریدش کم ریسک باشه با هدق 510 تومان هر چند مهمترین مقاومت سهم در کوتاه مدت که سهم باهاش درگیر است 450 تومان می باشد
از نظره من خریدش میتونه کم ریسک تر از ونیکی باشه هم به لحاظ شناوری و هم به لحاظ بنیادی و هم اینکه در یک کانال نزولی هم مثل ونیکی قرار نداره .

اسی جان در ارزشمندی غدیر بحثی نیست
پانی اگر یادت باشه پارسال که غدیر 280 تا 350 همه رو دق مرگ کرد و عصبانی من عرض می کردم غدیر سال بعد می تونه 1000 تومن بشه و دلیلمم ساختن سود 100 و بالای 100 برای امسال بود که فکر کنم الان تا 800 تومن رفته
اما یه نکته خیلی مهم هست و اونم اینه که بازی غدیر شاید رو به اتمام باشه و سهم در طی این یک سال رشد وحشتناکی رو تجربه کرده ( البته این به معنی این نیست که دیگه رشد نمی کنه ) اما هستند سرمایگذاری هایی که بازیشون هنوز شروع نشده فقط باید دنبالشون گشت
شاید ونیکی
راستش ونیکی و خبهمن بازی مشابهی رو انتظار می کشند
اون کانال نزولی رو اگر به چشم کنج صعودی نگاه کنید خیلی جذاب تر می شه ؛ نمی شه ؟
زمانش شاید امسال

pani
2011/06/22, 23:38
منم خیلی رو سهم کار کردم الان تو محدوده حمایتی خودش قرار داره اگه حمایت سهمو حفظ کنه و 450 رو بشکونه, تا 540 تومان هم توانایی رشد داره

والا در پله اول تا 380 و در گامهای بعدی تا 345-360 سهم میریزه و هنوز دلیل محکمی برای اینکه سهم میخواد کدوم راه رو بره پیدا نکردم .مگر یک روش که اون هم تکلیفش با دو کندل دیگه معلوم میشه

esi_mohammadi
2011/06/22, 23:49
اسی جان در ارزشمندی غدیر بحثی نیست
پانی اگر یادت باشه پارسال که وغدیر 280 تا 350 همه رو دق مرگ کرد و عصبانی من عرض می کردم غدیر سال بعد می تونه 1000 تومن بشه و دلیلمم ساختن سود 100 و بالای 100 برای امسال بود که فکر کنم الان تا 800 تومن رفته
اما یه نکته خیلی مهم هست و اونم اینه که بازی غدیر شاید رو به اتمام باشه و سهم در طی این یک سال رشد وحشتناکی رو تجربه کرده ( البته این به معنی این نیست که دیگه رشد نمی کنه ) اما هستند سرمایگذاری هایی که بازیشون هنوز شروع نشده فقط باید دنبالشون گشت
شاید ونیکی
راستش ونیکی و خبهمن بازی مشابهی رو انتظار می کشند
زمانش شاید امسال

سلام زهره جان
فرمایش شما کاملا صحیح و نظرتون محترم هست . اما من به شخصا شناوری سهم خیلی واسم مهمه چون خریدام سنگین هستند و حد ضررم 2 درصد .
ترجیح میدم سهام سایپا را روی 400 تومان که سقفش بود بخرم اما سهمی که زور میزنه توش دو تا معاملعه بشه را روش اصلا فکر تحلیل کردن هم نکنم چه برسه به خرید
به نظره من بعضی سهم ها که در یه ترند نزولی هستند تا ترنده نزولیشون را نشکندند و به بازار اعتماد سازی نکردند را نباید وارد شد چون مساوی هست با خواب سرمایه و دید بالای یک ماه .
نمونه اش صدرا. اونی که امروز تو صف خرید خرید کرد شاید شنیه 4 درصد گیرش بیاد اما اونی که کلی وقت قبل سهام را خریده و کلی هم نوسان داده و اعصابش را خورد کرده حالا تازه میبینه سهام داره به قیمت خریدش نزدیک میشه یا داره تو سود می اندازدش پس کی برد کرده اونی که امروز با غول سرمایه همراه شده .
مهم نیست که سهم را ارزون بخریم یا گرون .. مهم اینه که وقتی بخریم که رشد کنه نه اینکه نوسان بده . گرون بخر گرون بفروش اما در بازه زمانی کوتاه
ببخشید زیاد حرف زدم
خلاصه غدیر چشمم را بد جور گرفته. در کنار سایپا قصد خرید غدیر را هم دارم چون میدونم با رشد بازار این سهم هم رشد میکنه.

esi_mohammadi
2011/06/23, 00:29
پانی خانم نظرتون راجع به این میانگین متحرک روی نمودار تعدیل نشده غدیر چیه ؟
خیلی جالبه اونجایی که نمودار رو به بالا شکسته شده شاهد حجم بالایی از معاملات هستیم که "اکسپرت اندیکاتور" تایید می کنه !!!
http://up.iranblog.com/images/bydh7q3l756d4ri3lqcl.jpg

pani
2011/06/23, 00:46
من خیلی از میانگین متحرکها استفاده میکنم.

یک روش جالبی داره استفاده از سه میانگین متحرک همزمان 3 و 8 و 13 است که وقتی این سه تا میانگین مثل کلاف تو هم گره میخورن صبر میکنم وقتی کلاف باز شد و نمودار بالای میانگین متحرکهاش قرار گرفت خرید خیلی مطمئن تره.
الان تو وغدیر کلافها تو هم گره خوردن و برای همین گفتم منتظر چند تا کندل اینده هستم.

تمام
2011/06/23, 00:50
اساتید محترم یه بررسی نسوز آذر رو بکنید چون هفته دیگه مجمع داره و یه پول بی صاحب 15 میلیارد تومانی که ظاهرا یه عده از سهامداران براش توی مجمع نقشه های کشیدن

بوف کور
2011/06/23, 01:15
سلام
اسی جان این سه تا موردی که فرمودید برای غدیر و ونیکی فکر می کنم درست نیست
از نظر شناوری : شناوری عدیر بیشتره و حجم سنگین تری داره که به نظرم در این ابعاد شناوری کمتر حسن محسوب می شه
از نظر بنیادی هم برتری بیشتر جز سهم های پتروشیمی نداره که اونم فقط در زمان رشد نفت برتری محسوب می شه
و در مورد کانال نزولی هم مخالفم و به نظرم خیلی وفته سهم کانال نزولی خودشو شکسته و وارد کانال صعودی شده و در حال حاضر این غدیره که با خط کانال صعودی که به علت افزایش سرمایه زیر اون قرار گرفته درگیره

سلام زهره جان
فرمایش شما کاملا صحیح و نظرتون محترم هست . اما من به شخصا شناوری سهم خیلی واسم مهمه چون خریدام سنگین هستند و حد ضررم 2 درصد .
ترجیح میدم سهام سایپا را روی 400 تومان که سقفش بود بخرم اما سهمی که زور میزنه توش دو تا معاملعه بشه را روش اصلا فکر تحلیل کردن هم نکنم چه برسه به خرید
به نظره من بعضی سهم ها که در یه ترند نزولی هستند تا ترنده نزولیشون را نشکندند و به بازار اعتماد سازی نکردند را نباید وارد شد چون مساوی هست با خواب سرمایه و دید بالای یک ماه .
نمونه اش صدرا. اونی که امروز تو صف خرید خرید کرد شاید شنیه 4 درصد گیرش بیاد اما اونی که کلی وقت قبل سهام را خریده و کلی هم نوسان داده و اعصابش را خورد کرده حالا تازه میبینه سهام داره به قیمت خریدش نزدیک میشه یا داره تو سود می اندازدش پس کی برد کرده اونی که امروز با غول سرمایه همراه شده .
مهم نیست که سهم را ارزون بخریم یا گرون .. مهم اینه که وقتی بخریم که رشد کنه نه اینکه نوسان بده . گرون بخر گرون بفروش اما در بازه زمانی کوتاه
ببخشید زیاد حرف زدم
خلاصه غدیر چشمم را بد جور گرفته. در کنار سایپا قصد خرید غدیر را هم دارم چون میدونم با رشد بازار این سهم هم رشد میکنه.
در مورد این مطلبتونم شناوری ونیکی انقدر هست که بشه یکی دو میلیون سهم رو راحت معامله کرد و حقوقی های بهتری هم داره همین غدیر 250 تومنی سالها یکی از منفورترین سهم های بورس بود بعلت حضور ساتا در بین سهامدارانش و خیلی سهم و اذیت کرد
در مورد مثال صدرا برای خرید امروز هم مخاف هستم اونایی که صدرای 420 تومنی می خریدند فکر می کردند با با غول سرمایه هم سویند درست مثل امروز ولی من معتقدم این خلاف حرکت غول سرمایه است
و فریبی بیش نیست
فرای از این صحبت ها با توجه به این که بنده سهم و تکنیکی خرید می کنم در حال حاضر از نظرم ونیکی از نظر تکنیکی سیگنال خرید است و غدیر اماده ریزش و فرصت خروج و این سهم تا 320 ربزش خواهد داشت
در این که ممکنه بنده اشتباه کنم هیچ بحثی نیست ولی اینده به کسی پاداش خواهد داد که الان تصمیم درست و بگیره و به تصمیم اشتباه خودش مصر نباشه :)

pani
2011/06/23, 01:31
یک برتری دیگر ونیکی نسبت به وغدیر:

سهم بسیار بدبینانه تا 158-160 امکان نرول داره ولی وغدیر اگه بخواد بریزه تا 345-320 جای افت داره.هرچند ونیکی هم چند روزی درجا میزنه

بوف کور
2011/06/23, 01:43

سهم بسیار بدبینانه تا 158-160 امکان نرول داره ولی وغدیر اگه بخواد بریزه تا 345-320 جای افت داره.هرچند ونیکی هم چند روزی درجا میزنه
سایه جان شما خودتون در جریان خرید و فروش های من هستید
اگر سهمی رو سیگنال در یافت کنم برای 4 درصد پائین تر و یا بالاتر تعلل نمی کنم
و معمولا راضی هم بودم
همین خگستر وقتی داشتم جمع می کردم کمتر کسی تائیدش می کرد و صحبت از 200 و 190 بود ولی من برای این اعداد صبر نکردم و 320 و روکف در نظر گرفتم و جمع کردم
یا در مورد خودرو هم همینطور با وجود اینکه صحبت از 300 می شد از 340 تا کمترین عدد قبل از بسته شدن جمع کردم و وپارسم همینطور
به نظرم وقتی از برگشت سهم مطمئن می شه بود خیلی صبر برای خرید کف کف استراتژی خوبی نیست چون ممکنه در اون قیمت یا حجم معاملات کم باشه و نشه خرید و یا اون عدد و نبینه
نکته دوم خرید پله ای هست که می تونه کمک خوبی بکنه مثلا برای خرید ونیکی اولین پله رو روی 170 خرید می کنم اگر 165 و دید پله دوم و اگر 160 رو دید پله سوم و اگر هم که از 170 برگشت مهم نیست یک سهم دیگه
این بازار هر روز یه فرصته و بهترین سهم هم که همون پول نقده

orion
2011/06/23, 07:55
ونیکی از نگاه دیگر! (از این نگاه هم، احتمال پایین اومدن قیمت تا حدود 160 وجود داره. ولی ما که خریدیم!)
http://uploadtak.com/images/cgd1jm60mj467laymy5e.png (http://uploadtak.com/)

محمود شریعت
2011/06/23, 09:14
و در مورد کانال نزولی هم مخالفم و به نظرم خیلی وفته سهم کانال نزولی خودشو شکسته و وارد کانال صعودی شده و در حال حاضر این غدیره که با خط کانال صعودی که به علت افزایش سرمایه زیر اون قرار گرفته درگیره

سلام
من اين كانال نزولي را كه ميگوييد شكسته، نمي بينم. ممكن است روي تصوير نشان دهيد؟

محمود شریعت
2011/06/23, 10:32
دوستان عزيز و گرامي

تا مدتي از شر بنده و خط خطي هايم راحت خواهيد بود. <:-p

از فرصت بوجود آمده كمال استفاده را بكنيد. چون ممكن است ديگر اين فرصت گرانبها نصيبتان نشود :d

بدرود =;

pani
2011/06/23, 17:10
سلام پانی خانم
ممنون

اگر سهم کف قبلی در محدوده 503 تومان را نشکند در حال ساختن یک الگوی صعودی بسیار خوب است و در صورت شکست این حمایت توان تصحیح تا سطح 490 -480 تومان را دارد.

ولی در کل نظر من نسبت به مرقام مثبت است و توان صعود را در سهم خیلی بیشتر از افت ان میدانم

امپراتور7
2011/06/23, 22:51

پانی منتظر همچین اعدادی نباش در بازار چهارشنبه این سهم در محدوده 170 هم فروشنده چندانی نداشت برای شکستن جو روانی 170 عرضه های زیادی رو طلب میکنه که شناور کم سهم با توجه به جمع اوری سهم توسط تجارت این اجازه رو نخواهد داد مگر با خبر بد به این قیمت ها برسه که اونم بعیده !!!

pani
2011/06/23, 23:24
پانی منتظر همچین اعدادی نباش در بازار چهارشنبه این سهم در محدوده 170 هم فروشنده چندانی نداشت برای شکستن جو روانی 170 عرضه های زیادی رو طلب میکنه که شناور کم سهم با توجه به جمع اوری سهم توسط تجارت این اجازه رو نخواهد داد مگر با خبر بد به این قیمت ها برسه که اونم بعیده !!!

رضا جان این مطلب برای بحث دیشب من و زهره جان و اقای محمدی بود.

سهم در این قیمتها قطعا ارزنده است و خرید 160-166 خیلی مناسبه

pani
2011/06/23, 23:35
زهره جان شاخص سرمایه گذاری ها هم در وضعیت بسیار خوبی قرار داره

بنظرم وتوشه هم برای خرید بسیار جذاب شده

امپراتور7
2011/06/23, 23:38
رضا جان این مطلب برای بحث دیشب من و زهره جان و اقای محمدی بود.

سهم در این قیمتها قطعا ارزنده است و خرید 160-166 خیلی مناسبه

الان دیدم من کلا خیلی کم ان هستم 6 روز بعد کنکور دارم :((
شنبه بدهیم رو با کارگزار صاف میکنم برم دنبال زندگیم :p
اقا خانوم نخواستیم نوسان بگیریم تو این بازار همه نوسان گیر شدن داره به افت بزرگی تبدیل میشه کلا همواره سعی میکنم خلاف جهت بازار شنا کنم حالا که همه نوسان گیر (البته بهتر بگم نوسان ده) شدن ما هم میان مدت کار میکنیم =))
امیدوارم سلامتی همه بچه ها هر روز تعدیل مثبت بده :D

باربد
2011/06/23, 23:44
الان دیدم من کلا خیلی کم ان هستم 6 روز بعد کنکور دارم :((
شنبه بدهیم رو با کارگزار صاف میکنم برم دنبال زندگیم :p
اقا خانوم نخواستیم نوسان بگیریم تو این بازار همه نوسان گیر شدن داره به افت بزرگی تبدیل میشه کلا همواره سعی میکنم خلاف جهت بازار شنا کنم حالا که همه نوسان گیر (البته بهتر بگم نوسان ده) شدن ما هم میان مدت کار میکنیم =))
امیدوارم سلامتی همه بچه ها هر روز تعدیل مثبت بده :D
اقا رضا این قشهد رو گذاشتی شنبه برای منو رفتی
بابا رفیق ما رو تنها نذار

بوف کور
2011/06/23, 23:45
زهره جان شاخص سرمایه گذاری ها هم در وضعیت بسیار خوبی قرار داره

بنظرم وتوشه هم برای خرید بسیار جذاب شده

پانی جان ممنون از این که گفتید چون من شاخص سرمایگذاری رو ندیده بودم
پانی یه مسئله ای ذهن منو بد جور به خودش مشغول کرده که با محاسباتم جور در نمی یاد
راستش موضوع اینه که سهم ها رو که بررسی می کنم سرمایگذاری ها وضعیت تکنیکی خوبی دارند و نه تنها از واگرایی مخفی منفی خبری نیست بلکه سیگنال خرید و می شه توشون دید
ولی بیشتر سهم ها اینطور نیستند و این باعث شده گیج بشم
حرکت سرمایگذاری ها زودتر از بازار معمول نیست ولی نمودارا نظری خلاف این دارند
در مورد وتوشه خودتون می دونید که از 228 تومن که صف فروش بود صف و برداشتم و تا 210 تومن که حجم کمی تو این قیمت ها معامله شد و نظرم اینه که حرکت خوبی خواهد داشت
چند اتفاق جالب در هفته گذشته در مورد این سهم افتاد
1- خبر ورود پاسارگاد در نیمه اول تیر که به جای فرابورس به بورس می اید
2- انتقال سهم از تابلوی دوم به تابلوی اول
3-خبر افزایش شناوری سهم که بورس دستور داده ؛ اگر یادتون باشه افزایش شناوری در مورد وساپا و خعتبار فبلا دستور داده شد و لازمه این کار اینه که سهم صعودی بشه تا خریدار برای سهم جلو بیاد این سهم واقعا شناوری کمی داره و رسما هیچ فروشنده ای نداره
پانی جان وصنعت و وصندوق هم وضعیت خوبی دارند
اگر شما نکته ای به ذهنت می رسه در این باره ممنون می شم بگید

pani
2011/06/23, 23:56
کاملا موافقم

بنظرم سرمایه گذاریها یا اکثرا در پایان نزولشون قرار دارند و یا یک موج صعودی تا نزول نهاییشون دارند.احتمالا بزودی شاهد حرکت سهام این گروه خواهیم بود.
دارم رو نمودار شاخص سرمایه گذاریها کار میکنم خیلی حرف واسه گفتن داره

pani
2011/06/24, 00:23
سلام و درود بر آمن عزیز

زهره جان اینم شاخص سرمایه گذاری ها.

http://uploadtak.com/images/56jnthi8duchzy8nz.png (http://uploadtak.com/)

بوف کور
2011/06/24, 00:27
ممنون خیلی عالی بود پانی جان
می شه بدون کوچکترین نگرانی وارد این سهم ها شد شاید یکی از دلایلیش این باشه که سرمایگذاری ها سال مالیشون اکثرا برج 9 است و برای تعدیل شش ماه اماده می شوند
منم به امن عزیز سلام خسته نباشید عرض می کنم

آمن خادمی
2011/06/24, 00:33
ممنون خیلی عالی بود پانی جان
می شه بدون کوچکترین نگرانی وارد این سهم ها شد شاید یکی از دلایلیش این باشه که سرمایگذاری ها سال مالیشون اکثرا برج 9 است و برای تعدیل شش ماه اماده می شوند
منم به امن عزیز سلام خسته نباشید عرض می کنم

من به نوبه خودم از دوست عزیزم زهره عزیز و سایه عزیز ممنون به خاطر تحلیل های خوبشون ....از اینکه کنار هم هستیم خوشحالم فراوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووون................افتاد ................@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

بوف کور
2011/06/24, 00:34
شرمنده پانی جان با مطلب من نموداری که شما زحمت کشیده بودی رفت صفحه قبل
اوردمش این طرف

سلام و درود بر آمن عزیز

زهره جان اینم شاخص سرمایه گذاری ها.

pani
2011/06/24, 00:56
وتوشه

http://uploadtak.com/images/3w89c0x2guirt3e9ara.png (http://uploadtak.com/)

احتشام
2011/06/24, 17:41
یالله یالله
یالله
ببینم تاپیکا رو زنونه مردونه کردین؟
3 صفحه رفتم عقب اثری از آقایون نبود
بابا دانشگاها رو قراره از اول مهر تفکیک کنن شما از همین الان تفکیک کردین؟
.
.
خوب در مورد شاخص سرمایه گذاری فکر میکنم شاخص رو حمایت بلند مدت و کوتاه مدتشه. درسته یا چشمای من اینجوری میبینه؟
.
10 دقیقست نشستم عکسه آپلود بشه ولی نمیشه.
عکسو گذاشتم اینجا
http://www.bourexpro.com/viewtopic.php?t=15662&start=1200

محمود شریعت
2011/06/25, 09:23
با اين كه ميخواستم مدتي از فروم دور باشم اما حيفم آمد تصوير زير را برايتان نگذارم.

در نرم افزار ره آورد نوين، در قسمت شاخص ها نموداري داره به نام بازدهي بازار كه تصويرش را در زير مشاهده ميكنيد:

http://033.img98.net/out.php/i427634_157615751586158316071607161015761575158615 751585.jpg

بوف کور
2011/06/25, 10:56
کثافت کاری های صبا تامین

حروم خوری در چه حد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

سود وگستر از 39 تومن به 139 تومن تغییر کرد
اینا با خودشون چی فکر می کنند ؟
سهم و با اطلاعات غلط وارد بورس می کنند و از دست موردم جمع می کنند و بعد از چندی اطلاعات واقعی رو نمایش می دهند
مملکت اسلامی و ووووووووووووووووووووووووو ووووو

:-&:-&:-&

محمود شریعت
2011/06/26, 09:54
دوباره حس من داره از خودش نظريه در وكنه:

ميگه (حسمو ميگم) فردا شاهد صف هاي خريد براي سهمهاي مطرح بازار خواهيم بود.

آخرش اين حس كذايي كار دستم ميده

مصطفا سیمایی
2011/06/26, 10:02

عین بچه های خوب، بیا مطلب بنویس، پست بزن، زندگی کن!
خوب چرا میگی خدافز و من رفتم و از این صحبتا که مجبور شی به بهونه بروز احساسات و نظرات حسی منتال بیای دو کلوم حرف بزنی؟

اعتیاد که فقط به مواد مخدر نیس، بیا، می دونم تو خماری موندی، بیا داداش یه پست بزن روشن شی

مصطفی مصری پور
2011/06/26, 10:02

حس بنده به حس محمود خان نزدیک تر است :))
خارج از شوخی منم باهات موافقم...این حجم معاملات خیلی چیزا رو روشن میکنه....غدیر،فولاد،وپارس،و حتی سایپا به زیبایی دارن بلعیده میشن

بوف کور
2011/06/26, 10:07
منم امروز خریدهای سنگین کردم دو حالت داره یا کمپوت یا slk سواری

بوف کور
2011/06/26, 10:12
ونیکی توی این بازار عالی بود عالی
سهم خیلی مطمئنه
حداقل به سیو پول و ضرر نکردن روی این سهم می شه مطمئن بود

محمود شریعت
2011/06/26, 14:10
عین بچه های خوب، بیا مطلب بنویس، پست بزن، زندگی کن!
خوب چرا میگی خدافز و من رفتم و از این صحبتا که مجبور شی به بهونه بروز احساسات و نظرات حسی منتال بیای دو کلوم حرف بزنی؟

اعتیاد که فقط به مواد مخدر نیس، بیا، می دونم تو خماری موندی، بیا داداش یه پست بزن روشن شی

آره اينو خوب اومدي. جدي جدي معتاد شدم!!!

در نرم افزار ره آورد نوين، در قسمت شاخص ها نموداري داره به نام بازدهي بازار كه تصويرش را در زير مشاهده ميكنيد

اين حمايت هاي كذايي هم شكسته شدند؛

بازدهي بازار:
http://033.img98.net/out.php/i430325_157615751586158316071610157615751586157515 85.jpg

شاخص كل:
http://033.img98.net/out.php/i430350_158815751582158916031604.jpg

حس فوق الذكر هم ميتونه فقط جهت پولبك به حمايتهاي شكسته شده باشه

pani
2011/06/26, 16:41
اگه فردا حمایت 24500 شاخص شکسته بشه تارگت اول سقوط شاخص 23700 هست با حمایت قوی در 24300 و محدوده 24000

pani
2011/06/26, 23:37
حفاری

http://uploadtak.com/images/lofqcut453cnharh9l49.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/06/27, 00:16
خپارس

امکان نزول تا سطح 109 و تشکیل D در الگوی BAT در تراز 88.6 XA و یا نزول بیشتر تا سطح 100 تومان و تشکیل D در الگوی پروانه در تراز 261.8 BC

فعلا واگرایی مثبت در CCI , RSI مشهود است

http://uploadtak.com/images/6uqn7v2wenysjot5fjs6.png (http://uploadtak.com/)

علاوه بر موارد گفته شده سهم در برخورد با خط قرمز حمایت بسیار خوب و مطمئنتری دارد:

http://uploadtak.com/images/aa7mjs4hetnml7t3yhc.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/06/27, 00:29
خپارس از نمایی دیگر

سهم در حداقل امروز حمایت خوب دیگری توسط خط روند شکسته شده (خط روند نزولی چند ساله سهم) داشت.

http://uploadtak.com/images/z59cbgfh0udr1sdk55t.png (http://uploadtak.com/)

بوف کور
2011/06/27, 08:29
من خیلی خیلی شرمنده ام ولی نمی شه غیر از این جمله گفت
احساس می کنم یکی از قصد داره مردم و سرویس می کنه
این رنج منفی ها چیه ؟

همه چی آرومه غصه ها خوابیدن

همه چی آرومه من چقد خوشحالم

من چقدر خوشبختم همه چی آرومه

بگو این آرامش تا ابد پابرجاست

reihane
2011/06/27, 08:37
سلام زهره جان
اينقدر اين چند روزه دپرس شدم كه ديگه دوس ندارم بازارو نگاه كنم . هر كف قيمتي كه پيدا ميكني ، ميشكنه ميره پايين .قربون حجم معاملات بشم كه فقط گول زننده شدن ، انگار بعضي ها ( همون يكي كه گفتي ) ميدونن چيكار كنن تا سهام هاشونو به مردم غالب كنند .
آخه اينم شد بازار بورس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ديگه نه تكنيكال جواب ميده نه فاندامنتال . واقعا كه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reihane
2011/06/27, 08:42
الان فشار خونتون بالا ، قند خونتون پایین و ضربان قلب هم که دیگه نگو ...................

اگر این علائم رو در خودتون دیدید نیازی نیست به پزشک مراجعه کنید چون در میان اهالی بورس ایران ، چنین عوارضی سالیانی است که شایع بوده است !

یادم هست مدتی پیش ( حدود یکسال و ۶ ماه ) یکی از نخبگان علم اقتصاد صحبت جالبی کرد ! می گفت به تجربه دیده یکی دو سال آخر ریاست جمهوری ها بازار بورس نزولی است ... در حقیقت با آمدن رییس جمهور جدید بازار متعادل است و در انتظار ، در دورهء دوم همان رییس جمهور ، وی به لزوم هدایت نقدینگی به بورس علم پیدا نموده و بازار بورس خیلی داغ می شود . همین جناب رییس جمهور خودمان که طبق معزولیتش گوش ما را کر کرده ، می گفت چه کسی گفته بورس نبض اقتصاد است ؟

در هر حال این دو سال آخر ریاست جمهوری احمدی نژاد حالا با پیاز داغ مخالفان ، دل و دماغ برای اهالی بورس نگذاشته و جناب بهمنی عزیز که میدان را باز دیده ، استراتژی های مختلفی را تست می کند تا به معلوماتش بیفزاید ! نرخ ارز و ارزش افزوده سکه و ... از دست گل های نبوغ مالی این حضرات است

به نقل از وبلاگ بورس به توان مثبت بينهايت

pani
2011/06/27, 09:35
سلام بر دوستان عزیزم.

من تو این روزا خیلی نقد کرده بودم و سنگین سبدم همچنان فاراکه....

متاسفانه بنظر من رفتیم برای 3 از c و امید اصلاح مثلث شاخص که خود من از ابتدا اصلا امیدی بهش نداشتم نقش بر اب شد.

من همچنان بر تحلیل یک ماه پیشم از شاخص استوارم(هم در تاپیک شاخص کل گذاشته بودم هم اینجا در تاپیک خودم) :

1- اصلاح تا 23700 (دقیقش 23622)و تشکیل الگوی بات در تراز 161.8 bc

2- اصلاح تا 22000 و تشکیل الگوی بات در تراز 88.6 بازوی xa

3- ترازهای b , c این الگوی هارمونیک به الگوی پروانه نیز مشابهت دارد که در این صورت بسیار بدبینانه شاخص 20000 را هم خواهیم دید.

pani
2011/06/27, 10:14
البته کف کانال صعودی هم حمایت سنگینی داره در محدوده 23700-23900 با توجه به شیب افت شاخص کل

که بنظرم میتونه پایان سه از C و شروع نوسان مثبت 4 از C باشه

http://uploadtak.com/images/hi7038zr232jrjqd9dtp.png (http://uploadtak.com/)

orion
2011/06/27, 10:32
پانی خانم، حرفهای شما کاملاً درست. ولی این بازار در حال حاضر نه فاندامنتال حالیش میشه نه تکنیکال. فقط جو 30 یا 30 منفی، باعث میشه ملت زود جوگیر بشند و این صفهای فروش رو تشکیل بدند. وگرنه الان مثلاً باید برای خبهمن و رمپنا که فاندامنتال عالی دارند و تکنیکالشون هم چشمک میزنه، صف خرید تشکیل میشد نه این صف فروش افتضاح!

pani
2011/06/27, 10:36
پانی خانم، حرفهای شما کاملاً درست. ولی این بازار در حال حاضر نه فاندامنتال حالیش میشه نه تکنیکال. فقط جو 30 یا 30 منفی، باعث میشه ملت زود جوگیر بشند و این صفهای فروش رو تشکیل بدند. وگرنه الان مثلاً باید برای خبهمن و رمپنا که فاندامنتال عالی دارند و تکنیکالشون هم چشمک میزنه، صف خرید تشکیل میشد نه این صف فروش افتضاح!

با شما موافقم

به همین دلیله دارم رو شاخص کل کار میکنم الان اکثر سهمها حمایت قویشونو شکستن و دنباله روی شاخص شدن .بنظرم در محدوده هایی که گفتم موج 3 از c تمام بشه و فرصت خروج در 4 از c بده ولی اونقدر ملت تو ضررند که با اولین مثبت شدن فکر میکنند که دیگه اصلاح تمام شده ولی این قصه سر دراز دارد.

orion
2011/06/27, 10:47
ولی همین شرکتهای بزرگ هستند که شاخص رو درست میکنند. اینکه بگیم دنباله روی شاخص شدند از نظر منطق من ایراد داره. البته شما استاد مایی و من دارم رفع اشکال میکنم در حقیقت.

pani
2011/06/27, 11:07
ولی همین شرکتهای بزرگ هستند که شاخص رو درست میکنند. اینکه بگیم دنباله روی شاخص شدند از نظر منطق من ایراد داره. البته شما استاد مایی و من دارم رفع اشکال میکنم در حقیقت.

این گفتتون که شرکتهای بزرگ شاخص رو میچرخونند کاملا صحیحه بنظر من رابطشون مثل جسم و روح میمونه که اصل همون روحه.شاخص که بخواد اصلاح کنه به عنوان قدرت برتر همه رو تحت تملک خودش قرار میده چون تو تکنیکال هم حمایتها بسیارند و با شکست حمایتها موجب تغییر موج شماری شرکتها میشه پس زیاد رو اون کف خیالیمون رو سهمها نباید حساب کنیم چون با شکسته شدن یک حمایت مهم در سهم موج شماری سهم تغییر میکنه و کفهای جدید بوجود میاد

مثل گفته استاد سعید درخشانی :

سایپا نباید 217 رو بشکونه در اینصورت موج 2 بزرگ سهم بوده و حالا حالاها اصلاح داره.
امیدوارم منظورمو گرفته باشید.

aminaran
2011/06/27, 13:41
یک مثل ژاپنی هست که میگه
اگر نتونستی پیروز بشی حداقل شرافتمندانه بمیر (هاراگیری):((:((:((

pani
2011/06/27, 15:53
این تحلیل 3 هفته پیش من از واتی بود . چقدر سر گزارشش با من چک وچونه زدند که فلانی گفته صف خرید میشه تا 160 میره!

160 تومان تبدیل شد به 96 تومان امروز.......

سر و شانه سقف در واتی؟

مثبت شدن امروز سهم را میتوان پول بک به نک لاین در نظر گرفت(چون واگرایی درکف در rsi , macd هم دیده میشد)
حال در صورتیکه در صعود فعلی سهم بالای 125-124 تومان بسته شود تحلیل فوق فیل میگردد. لازم بذکر است هدف این سرو شانه محدوده 90 تومان میباشد.

امپراتور7
2011/06/27, 16:28
سایه جان این فسرب در چه وضعیه ممنون میشم یه تحلیل ارائه بدی
پورش غلط املایی داشت املا صفر گرفتم

pani
2011/06/27, 16:37
سلام بر دوستان عزیزم.

من تو این روزا خیلی نقد کرده بودم و سنگین سبدم همچنان فاراکه....

متاسفانه بنظر من رفتیم برای 3 از c و امید اصلاح مثلث شاخص که خود من از ابتدا اصلا امیدی بهش نداشتم نقش بر اب شد.

من همچنان بر تحلیل یک ماه پیشم از شاخص استوارم(هم در تاپیک شاخص کل گذاشته بودم هم اینجا در تاپیک خودم) :

1- اصلاح تا 23700 (دقیقش 23622)و تشکیل الگوی بات در تراز 161.8 bc

2- اصلاح تا 22000 و تشکیل الگوی بات در تراز 88.6 بازوی xa

3- ترازهای b , c این الگوی هارمونیک به الگوی پروانه نیز مشابهت دارد که در این صورت بسیار بدبینانه شاخص 20000 را هم خواهیم دید.

البته کف کانال صعودی هم حمایت سنگینی داره در محدوده 23700-23900 با توجه به شیب افت شاخص کل

که بنظرم میتونه پایان سه از C و شروع نوسان مثبت 4 از C باشه

یک حمایت هم در 23900 دیده میشه به شیوه کانال کشی پایین.

با توجه به پستهای بالا از 23620- 24000 احتمال برگشت شاخص بالاست.

http://uploadtak.com/images/wnwqjebvfe35x9o14khm.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/06/27, 16:55
سایه جان این فسرب در چه وضعیه ممنون میشم یه تحلیل ارائه بدی
پورش غلط املایی داشت املا صفر گرفتم

سلام رضا جان
خط روندی رو که پایین برات کشیدم بسیار معتبره هر وقت سهم بهش برخورد داشته واکنشهای خوبی از خودش نشون داده.
توسط این خط روند سهم در محدوده 272 حمایت بسیار خوبی داره.

علاوه بر این حمایت مهم در محدوده 292-302 تومان نیز حمایتهای بسیاری به چشم میخوره.

راستی آقا رضا این قضیه تعدیل شبریز واقعا چیه؟مطلبتونو تو تاپیک شبریز خوندم.خودتون ساکن تبریز هستید و باید اطلاعات خوبی درمورد زمینها و املاکی که گفتید برای فروش گذاشته داشته باشید؟!

http://uploadtak.com/images/48molouygmc2xz3wj7v.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/06/27, 17:03
سلام زهره جان.

بنظرتون خرید منفی کامل کدوم شرکتها برای فردا مناسبتره؟ چون احتمال برگشت رو برای فردا یا نهایتا پس فردا زیاد میدونم.
اخه این چه وضعیتیه ناسلامتی 1-2 هفته دیگه مجمع سایپاست...

امپراتور7
2011/06/27, 17:18
سایه جان منطقه ایل گلی تبریز کنار پارک معروف ایل گلی هستش چند سال پیش زمین در اون منطقه خیلی ارزون بود تا اینکه مترو تبریز کلنگش دقیقا همونجا بخ زمین خورد و الانم تا دوسال اینده افتتاح میشه کم کم زمین های اون اطراف شدن مثل طلا و هم قیمت زمین های مرقوب تبریز این وسط شبریز خیلی اونجا زمین داشت پدر منم چند سال تو پالایشگاه تبریز البته تو قسمت اداری مالیش کار کرده از این شرکت به شخصه بدم میاد و خاطره خوبی ازش ندارم ولی خب بگذریم! الانم گویا داره همون زمین ها رو میفروشه به شخصه تعدیل منفی بده خوشحال تر میشم چون با اطمینان میخرمش ولی خب این مصداق بارز کلاه برداریه ! طی تماسی که با شرکت داشتم این شایعه رو تکذیب کرد حالا راست دروغش الله علم

meysam
2011/06/27, 17:23
پانی خانم لطفا نظرتون را در مورد واتی بفرمایید
با توجه به تحلیل قبلی شما بعد ازقیمت 90 چطور می شود

pani
2011/06/27, 17:23
خیلی ممنون عالی بود و منطقی
راستی خیلی با قسمتی که قرمز کردم موافقم.

سایه جان منطقه ایل گلی تبریز کنار پارک معروف ایل گلی هستش چند سال پیش زمین در اون منطقه خیلی ارزون بود تا اینکه مترو تبریز کلنگش دقیقا همونجا بخ زمین خورد و الانم تا دوسال اینده افتتاح میشه کم کم زمین های اون اطراف شدن مثل طلا و هم قیمت زمین های مرقوب تبریز این وسط شبریز خیلی اونجا زمین داشت پدر منم چند سال تو پالایشگاه تبریز البته تو قسمت اداری مالیش کار کرده از این شرکت به شخصه بدم میاد و خاطره خوبی ازش ندارم ولی خب بگذریم! الانم گویا داره همون زمین ها رو میفروشه به شخصه تعدیل منفی بده خوشحال تر میشم چون با اطمینان میخرمش ولی خب این مصداق بارز کلاه برداریه ! طی تماسی که با شرکت داشتم این شایعه رو تکذیب کرد حالا راست دروغش الله علم

pani
2011/06/27, 17:32
پانی خانم لطفا نظرتون را در مورد واتی بفرمایید
با توجه به تحلیل قبلی شما بعد ازقیمت 90 چطور می شود

سلام.سر و شانه سقف سهم هدفش محدوده 90 تومان بوده.وقتی به اون محدوده رسید بازم بررسی میکنم فعلا که حرفی واسه گفتن نداره.

وقتی تحلیل سهمو سه هفته پیش زدم گویا چند ساعت بعدش گزارشی ازش اومد که خیلیها ریختن تو تاپیک که حالا چی میشه با این گزارش فردا صف خرید میشه و تحلیلتون فیل میشه...

خدا رو شکر که من بوظیفه خودم عمل کردم و به همه اون عزیزان توصیه کردم در صورتی که سهم بالای 125 بسته نشد از سهم دوری کنند ولی سهم از 124 تومان بالاترو ندید که ندید! ...

pani
2011/06/27, 17:44
راستی دوستان امشب زهره جان"بوف کور عزیز" اموزش مبحث مهم واگراییها رو در تاپیک اموزشی فروم برعهده دارند.

امیدوارم از توضیحات خوبشون نهایت استفاده رو بکنید چون یادگیری این مبحث حتی به دوستانی هم تکنیکالیست نیستند در خرید و فروشهاشون کمک فراوانی میکنه.

آریو
2011/06/27, 18:41
سلام به پانی عزیز
پانی جان خسته نباشی
استاد می خواستم یه نگاهی به تکنیکال کچاد بندازید ... سهم وضعیت بنیادی عالی داره ...می خوام بخرم بندازم کنار تا 6 ماه دیگه یا 9 ماه دیگه یه 100 درصد شیرین بگیرم ... فقط نقطه ورود مناسب می خوام که به کمک شما میتونم خرید کنم
اصلاح سهم از نظر تکنیکی چطور هست ؟؟
پیشاپیش از پاسختون سپاس گذارم

بوف کور
2011/06/27, 18:56
سلام زهره جان.

بنظرتون خرید منفی کامل کدوم شرکتها برای فردا مناسبتره؟ چون احتمال برگشت رو برای فردا یا نهایتا پس فردا زیاد میدونم.
اخه این چه وضعیتیه ناسلامتی 1-2 هفته دیگه مجمع سایپاست...

سلام به پانی عزیزم
والا پانی جان خودتون می دونید که اصلاح خیلی دیگه مونده ولی در این بین به نظرم یسری سهم ها تازه اول اصلاحند و یک سری سهم ها در پایان اصلاح اول و برگشت که می شه از بین اینها انتحاب کرد
مثلا به نظرم سهم های خودریی و چند تا از بانکی ها و سرمایگذاری ها حرکت مثبت خوبی دارند و یکسری سهم های شاخصی حرکت منفی بیشتری رو دارند که ممکنه شاخص با اینا به روند منفیش ادامه بده
برای خرید فردا به نظرم خوبه
خودمم فردا خرید می کنم تا میانگین خرید روز قبل و پائین بیارم و پله دوم خریدمم انجام داده باشم
سایه متاسفانه وضعیت سیاسی اصلا خوب نیست و در گیری بالا گرفته با این حساب با توجه به ریزش شدید بازار خیلی جا برای ریزش بیشتر نداریم
اون روزی که شاخص رو دروغین کردند یاد این روزاشون نبودند
سال 81 که اقای رفسنجانی رئیس جمهور بودند شاخص ما 13000 بود و سهم ها همه بالای 1000 تا 14000 تومنم سهم داشتیم و حالا با شرکت های اصل 44 و ورود دی پی اس به شاخص و هزار جور جنگولک بازی شاخص 25000 هزار و کاسه چه کنم دست اقایون
مدیریت جهان :-&:-&:-& واقعـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــا ؟

pani
2011/06/27, 19:11
سلام به پانی عزیزم
والا پانی جان خودتون می دونید که اصلاح خیلی دیگه مونده ولی در این بین به نظرم یسری سهم ها تازه اول اصلاحند و یک سری سهم ها در پایان اصلاح اول و برگشت که می شه از بین اینها انتحاب کرد
مثلا به نظرم سهم های خودریی و چند تا از بانکی ها و سرمایگذاری ها حرکت مثبت خوبی دارند و یکسری سهم های شاخصی حرکت منفی بیشتری رو دارند که ممکنه شاخص با اینا به روند منفیش ادامه بده
برای خرید فردا به نظرم خوبه
خودمم فردا خرید می کنم تا میانگین خرید روز قبل و پائین بیارم و پله دوم خریدمم انجام داده باشم
سایه متاسفانه وضعیت سیاسی اصلا خوب نیست و در گیری بالا گرفته با این حساب با توجه به ریزش شدید بازار خیلی جا برای ریزش بیشتر نداریم
اون روزی که شاخص رو دروغین کردند یاد این روزاشون نبودند
سال 81 که اقای رفسنجانی رئیس جمهور بودند شاخص ما 13000 بود و سهم ها همه بالای 1000 تا 14000 تومنم سهم داشتیم و حالا با شرکت های اصل 44 و ورود دی پی اس به شاخص و هزار جور جنگولک بازی شاخص 25000 هزار و کاسه چه کنم دست اقایون
مدیریت جهان :-&:-&:-& واقعـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــا ؟

خیلی ممنون.عالی بود زهره جان

به چه نکته خوبی اشاره کردید حقیقتا در اون زمان بسیاری از شرکتها براحتی 3-4 برابر قیمت حال حاضر بودند با نصف شاخص الان ولی الان 200-300 تومان هم نیستند...

pani
2011/06/27, 19:46
سلام به پانی عزیز
پانی جان خسته نباشی
استاد می خواستم یه نگاهی به تکنیکال کچاد بندازید ... سهم وضعیت بنیادی عالی داره ...می خوام بخرم بندازم کنار تا 6 ماه دیگه یا 9 ماه دیگه یه 100 درصد شیرین بگیرم ... فقط نقطه ورود مناسب می خوام که به کمک شما میتونم خرید کنم
اصلاح سهم از نظر تکنیکی چطور هست ؟؟
پیشاپیش از پاسختون سپاس گذارم

سلام و درود بر آریو بزرگوار
همیشه به سهمهایی که درنظر میگیرید توجه میکنم چون همیشه دنبال سهم بنیادی هستید و این عالیه

و اما کچاد:

من اول چند تا سطح رو که بنظرم مطمئنتره برای ورود خدمتتون عرض میکنم و سپس حمایتهای بین این دو:

دو سطح مناسب:555-560 تومان و 500 تومان.
اگه قیمت زیر 550 ببنده تا 500 تومان هم احتمال افت وجود داره.

حمایتها:592-600 و 575 و اگه زیر 550 بیاد , تا 500 تومان ,حمایت قوی 520 تومان را دارد

hiva
2011/06/27, 20:17
سلام پانی عزیز. می شه بفرمایید آیا با این وضعیت فسرب ، حقش هم از همین منوال پیروی می کنه یا نه ؟ به نظرتون واسه فردا امید برگشت داره یا به 127 می رسه ؟
پیشاپیش ممنون از وقتی که می گذارید:x

pani
2011/06/27, 20:34
سلام پانی عزیز. می شه بفرمایید آیا با این وضعیت فسرب ، حقش هم از همین منوال پیروی می کنه یا نه ؟ به نظرتون واسه فردا امید برگشت داره یا به 127 می رسه ؟
پیشاپیش ممنون از وقتی که می گذارید:x

سلام هیوا جان.
ای کاش سهم ازم میخواستید ولی حق خیلی اطلاعات کمی برای تحلیل تکنیکال داره.در محدوده 140 حمایت بسیار خوبی داره که اگه شکسته بشه تا 136 و 127 تومان افت میکنه.

امپراتور7
2011/06/27, 21:14
خیلی ممنون.عالی بود زهره جان

به چه نکته خوبی اشاره کردید حقیقتا در اون زمان بسیاری از شرکتها براحتی 3-4 برابر قیمت حال حاضر بودند با نصف شاخص الان ولی الان 200-300 تومان هم نیستند...

خب سایه جان این طبیعیه شرکت ها چندین بار افزایش سرمایه دادند و به این قیمت ها رسیدن نمیشه منکر رشدشون شد بایدم رشد کنن ولی در این میان برخی شرکت ها بودند که نابود شدند مثل پلوله که یادم میاد سال 83 شده بود مثل صدرای سال پیش این شرکت تا تومان 4800 رو هم دید
ولی درکل بنده هم با مکانیزم محاسبه شاخص جدید مخالفم اینکه سود رو کثر میکنن واقعا مزحکه شرکت در مجامع دیگه جذابیتی نداره برای هیچ کس

آریو
2011/06/27, 22:40
سلام و درود بر آریو بزرگوار
همیشه به سهمهایی که درنظر میگیرید توجه میکنم چون همیشه دنبال سهم بنیادی هستید و این عالیه

و اما کچاد:

من اول چند تا سطح رو که بنظرم مطمئنتره برای ورود خدمتتون عرض میکنم و سپس حمایتهای بین این دو:

دو سطح مناسب:555-560 تومان و 500 تومان.
اگه قیمت زیر 550 ببنده تا 500 تومان هم احتمال افت وجود داره.

حمایتها:592-600 و 575 و اگه زیر 550 بیاد , تا 500 تومان ,حمایت قوی 520 تومان را دارد

درود به استاد پانی عزیز
پانی جان اولین سهمی که وارد بازار سرمایه شدم و تحلیلش کردم کچاد بود ...شناختم بهش بد نیست نوع معدن ...شرایطش ...محصولاتش ...روند تولیدش و....
همیشه ارزنده بودنش برام مثل روز روشن بوده ولی حتی یک بار هم واردش نشدم و هر سال هم با کمی صبر سرمایه گذار بیش از 100 درصد بازدهی داده و من فقط نگاش کردم
اما امسال مثلث سرمایه گذاری خودمو روی حفاری ...کچاد و طلا میریزم تا ببینم چطور میشه
اصلاح کچاد همیشه سخت بوده امیدوارم اصلاح بشه ....قیمت های 500 تا 550 واقعا ارزنده
از راهنماییتون بینهایت سپاس گذارم

pani
2011/06/27, 23:07
درود به استاد پانی عزیز
پانی جان اولین سهمی که وارد بازار سرمایه شدم و تحلیلش کردم کچاد بود ...شناختم بهش بد نیست نوع معدن ...شرایطش ...محصولاتش ...روند تولیدش و....
همیشه ارزنده بودنش برام مثل روز روشن بوده ولی حتی یک بار هم واردش نشدم و هر سال هم با کمی صبر سرمایه گذار بیش از 100 درصد بازدهی داده و من فقط نگاش کردم
اما امسال مثلث سرمایه گذاری خودمو روی حفاری ...کچاد و طلا میریزم تا ببینم چطور میشه
اصلاح کچاد همیشه سخت بوده امیدوارم اصلاح بشه ....قیمت های 500 تا 550 واقعا ارزنده
از راهنماییتون بینهایت سپاس گذارم

باور کنید کچاد برای من دومین سهم بود اولیش فملی هست که از 400 تومان تا حالا یادگاری نگه داشتم.

تمام
2011/06/28, 07:29
مجمع نسوز اذر هفته دیگه دوشنبه برگزار میشه امروز فردا و پس فردا آخرین مهلت خرید این سهمه تو مجمع قرار شده در مورد وضعیت 15 میلیارد تومان یعنی 150 تومان به ازای هر سهم این شرکت تصمیم گیری بشه

مصطفی مصری پور
2011/06/28, 07:56
با یه نگاه به بازار قبل از بازگشایی مطمئن شدم امروز خیلی سهما با صف خرید بسته میشن
>:d<

محمود شریعت
2011/06/28, 08:12
بازار كون فيكون شد

كسي ميدونه تو وپارس چه خبره؟؟؟؟ عجب صف خريدي داره

بوف کور
2011/06/28, 08:17
بازار كون فيكون شد

:)

مصطفی مصری پور
2011/06/28, 08:18
بازار كون فيكون شد

مدیریتیه محمود خان!!
یادمه دو سه ماه پیش یه همچین صفی داشت که سازمان نمادشو بست واسه شفاف سازی
بنظرم الان وقت خوبیه واسه خرید خگستر!!!!

مصطفا سیمایی
2011/06/28, 08:18
بازار كون فيكون شد

در وپارس هم تا چند دقیقه دیگه بهتون میگم

reihane
2011/06/28, 08:20
هیأت رئیسه مجلس سوال از احمدي نژاد را به مصلحت ندانست
عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی هر اقدامی که موجب تضعیف و سستی رابطه دولت و مجلس شود به نفع کشور نیست اظهار داشت: در جلسه هیئت رئیسه مقرر شد تعدادی از اعضا با آقای مطهری گفتگو کرده و فضای فعلی کشور را برای وی تشریح کنند تا فعلا سئوال از رئیس جمهور در دستور کار مجلس قرار نگیرد.

محمد دهقان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه طرح سئوال علی مطهری نماینده مردم تهران از رئیس جمهور دیروز به محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تحویل داده شد گفت: اکثریت اعضای هیئت رئیسه طرح سئوال از رئیس جمهور را با توجه به اوضاع کشور، به مصلحت ندانستند .
دوستان يه پيشنهاد :
ميشه رفتار دولت و جو سياسي رو برد روي نمودار ، و تحليل تكنيكال و يا فاندامنتال كرد آيا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شايد بتونيم رفتار دولت و ...... را قبل از اينكه خوابي ببينن ( واسه مردم و .... ) روي نمودار ديد .
خلاصه ما رفتار دولت رو تحليل كنيم فك كنم بهتر جواب بده .

محمود شریعت
2011/06/28, 08:27
:)
ها الان اي شكلك يعني چه؟ وخواي حرص آدم را دربياري؟؟؟؟؟

مدیریتیه محمود خان!!
یادمه دو سه ماه پیش یه همچین صفی داشت که سازمان نمادشو بست واسه شفاف سازی
بنظرم الان وقت خوبیه واسه خرید خگستر!!!!
درسته. الان براي خريد خگستر بهترين فرصت مخصوصا كه 61.8 درصد هم تصحيح داشته

در وپارس هم تا چند دقیقه دیگه بهتون میگم

چند دقيقه تموم نشده هنو؟؟؟؟؟

مصطفا سیمایی
2011/06/28, 08:47
وپارس

معامله بلوكي امروز رو 310 تومن بايد زده مي شد كه سهامدار عمده سوم برا اينكه معامله انجام نشه سهمو صف كرد

اين وضع باشه احتمال دخالت ناظر باز زياده

مصطفی مصری پور
2011/06/28, 08:50
وپارس

معامله بلوكي امروز رو 310 تومن بايد زده مي شد كه سهامدار عمده سوم برا اينكه معامله انجام نشه سهمو صف كرد

احسنت!!!
یه دفه دیگه هم همینطور شده بود.
احتمالا دوباره وپارس برای شفاف سازی بسته میشه.
ممنون جناب سیمایی

محمود شریعت
2011/06/28, 08:57
وپارس

آقا شما كه اينقدر رانت قوي داري دست مارو هم بگير

احمدخان
2011/06/28, 09:15
عزیزانی که در مجمع نسوز اذر شرکت نمی کنند برای وکالت دادن شماره دهند.

مصطفا سیمایی
2011/06/28, 09:17
آقا شما كه اينقدر رانت قوي داري دست مارو هم بگير

شما اول برادریت رو ثابت کن اون قرارداد رو بده بیاد بعد هم یه تشکر زیر پست های من بزن تا ببینم چی میشه

محمود شریعت
2011/06/28, 09:40
شما اول برادریت رو ثابت کن اون قرارداد رو بده بیاد بعد هم یه تشکر زیر پست های من بزن تا ببینم چی میشه

به جان حسن قلي خان تشكر زده بودم اما نميدونم چرا نيومده بود :d

محمود شریعت
2011/06/28, 10:21
زهره خانم از شايعه تعديل منفي خگستر خبر داريد؟؟؟؟؟

راستي خمهر را دريابيد

pani
2011/06/28, 18:16
اگر این خط روند تو نمودار خطی فاراک شکسته بشه واقعا ازش ناامید میشم .سهم در این قیمت حمایت فیبوی 50%ret کل حرکت از 29 تومان را هم دارد.

با شکسته شدن این حمایت سهم امکان افت تا 130 تومان(فیبوی 61.8) را هم دارد.

http://uploadtak.com/images/m5yu8w9k04ry03ok2ip.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/06/28, 18:31
مثبت شدن امروز سایپا هم بدلیل برخورد به خط روند قرمز رنگ(در نمودار خطی) بود.

سایپا نیز بعد از چند روز نوسان مثبت احتمال افت تا خط ابی در محدوده 217 تومان را دارد.

http://uploadtak.com/images/wzt10yulnsrvh3a41o8i.png (http://uploadtak.com/)

ارنست
2011/06/28, 19:19
پانی عزیز موج شماری فاراک از نظرتان چگونه است؟

pani
2011/06/28, 20:49
پانی عزیز موج شماری فاراک از نظرتان چگونه است؟

حقیقتش تا موقعیکه زیر 155 نیومده با موج شماری جدید جناب هالی که سهمو در 4 بزرگ میبینند موافقم.اگه بیاد زیر این قیمت که مشخصا 5 موجشو تموم کرده.

pani
2011/06/28, 22:09
فولاژ و برخورد به خط روند

http://uploadtak.com/images/h9panafcj5ym4b1ufs8v.png (http://uploadtak.com/)

pani
2011/06/28, 22:16
اگر این خط روند تو نمودار خطی فاراک شکسته بشه واقعا ازش ناامید میشم .سهم در این قیمت حمایت فیبوی 50%ret کل حرکت از 29 تومان را هم دارد.

با شکسته شدن این حمایت سهم امکان افت تا 130 تومان(فیبوی 61.8) را هم دارد.

این خط روند هم در سهم خیلی با اهمیته:برخورد احتمالی در 154

http://uploadtak.com/images/d2v7t1zj7khcypuuf5p3.png (http://uploadtak.com/)

aminaran
2011/06/28, 22:20
با سلام.
جواب پایین رو چند روز پیش در جواب دوست دیگری عنوان کرده بودم:

بنظرم امکان نزول سهم بین 152-162 وجود دارد

که بعد از ان انتظار صعودی تا سطح 172-182 و سپس ادامه افت تا سطح 135-147 را دارم.
با تشکراز تحلیل خوبتان از 156 برگشت
آیا در برگشت امکان رسیدن به 200 را دارد ؟

لطفا تکنیکال خاور را بررسی بفرمائید .................................با تشکر

امپراتور7
2011/06/28, 22:20
سایه جان یه تحلیل از بالاس اگر ممکنه لطفا ممنون

pani
2011/06/28, 22:26
با تشکراز تحلیل خوبتان دقیقا از 156 برگشت
آیا در برگشت امکان رسیدن به 200 را دارد ؟

لطفا تکنیکال خاور را بررسی بفرمائید .................................با تشکر

سلام.این تحلیل رو برای کدوم سهم زده بودم.فکر کنم برای یک سهام سرمایه گذاری بود ولی دقیقا یادم نمیاد.

aminaran
2011/06/28, 22:34
سلام.این تحلیل رو برای کدوم سهم زده بودم.فکر کنم برای یک سهام سرمایه گذاری بود ولی دقیقا یادم نمیاد.

ولصنم.............. صفحه 41

pani
2011/06/28, 22:42
سایه جان یه تحلیل از بالاس اگر ممکنه لطفا ممنون

سلام.غیر از واگرایی مخفی در کف در rsi فعلا نقطه روشنی تو سهم نمیبینم.اولین مقاومت سهم 1500 تومان است و حمایتها:1400 و 1460 تومان

ولی قویترین حمایتش بین 1320-1340 تومان قرار داره.

امپراتور7
2011/06/28, 22:49
سایه جان یه زحمت دیگه هم داشتم ارین رو هم میشه تحلیل جدید ارائه کنی ؟ ممنون

pani
2011/06/28, 23:05
ولصنم.............. صفحه 41

ممنون یادم اومد.

و اما ولصنم:

بنظر من با توجه به چارت زیر سهم در موج 2 بزرگ و موج c خود قرار دارد.حقیقتش بین اصلاح فلت و یا زیگزاگ سهم مرددم چون موج b قدری از 61.8 بزرگتر بوده ولی چیزی که مشخص موج اصلاحی c بصورت 5 موج کامل نزولی تکمیل نشده بنابراین با وجودیکه سهم اصلاح زیادی داشته و روی سطح حمایتی 61.8 فیبوناچی هم قرار داره ولی بنظرم بعد یک نوسان مثبت هر جند جزئی سطح حمایتشو در محدوده 150-155 میشکنه و بنزول خودش ادامه میده

http://uploadtak.com/images/ak0o95yc9cwe6jos4exc.png (http://uploadtak.com/)

aminaran
2011/06/28, 23:13
ممنون یادم اومد.

و اما ولصنم:

بنظر من با توجه به چارت زیر سهم در موج 2 بزرگ و موج c خود قرار دارد.حقیقتش بین اصلاح فلت و یا زیگزاگ سهم مرددم چون موج b قدری از 61.8 بزرگتر بوده ولی چیزی که مشخص موج اصلاحی c بصورت 5 موج کامل نزولی تکمیل نشده بنابراین با وجودیکه سهم اصلاح زیادی داشته و روی سطح حمایتی 61.8 فیبوناچی هم قرار داره ولی بنظرم بعد یک نوسان مثبت هر جند جزئی سطح حمایتشو در محدوده 150-155 میشکنه و بنزول خودش ادامه میده

حداکثر تا چند می تونه نزول کنه تا موج c کامل بشه ؟

آریو
2011/06/28, 23:20
مثبت شدن امروز سایپا هم بدلیل برخورد به خط روند قرمز رنگ(در نمودار خطی) بود.

سایپا نیز بعد از چند روز نوسان مثبت احتمال افت تا خط ابی در محدوده 217 تومان را دارد.

مرسی از پانی عزیز
از تحلیل خوبتون سپاس گذارم
پانی جان وضعیت بنیادی سایپا زیاد جالب نیست اگه حاشیه سود شرکت به همین صورت خواسته باشه ادامه پیدا کنه و هر سال نسبت به سال قبل کمتر بشه و فکری برای هزینه های خودش نکنه و سال 91 پایان سود عملیاتی سایپا هست ... و چیزی جز سود زیر مجموعه ها براش نمیمونه
حالا از شما استاد عزیز می خواستم بپرسم آیا در نمودار سایپا نشانه هایی از رشد وجود داره ؟؟
آیا موج 5 که ازش نام برده میشه البته برای شاخص کل شامل حال سایپا هم میشه ؟؟؟
در غیر این صورت ممنون میشم یه بار دیگه نقاط حمایتی رو برامون بگید ؟؟
تصمیمی برای سایپا هست ....بخش اول وضعیت بنیادی بود که ....
و اما بخش دوم تکنیکال که منتظر نظر شما استاد عزیز هستم
سپاس گذارم

pani
2011/06/28, 23:23
حداکثر تا چند می تونه نزول کنه تا موج c کامل بشه ؟

جواب دقیقش در مشخص شدن نوع اصلاحشه که ایا فلته یا زیگزاگ.ولی حداقل تا 147 و حداکثر محدوده 120 تومان.

aminaran
2011/06/28, 23:26
http://forums.boursy.com/showthread.php?457-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-(%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B3%D9%85-%D9%88%D8%B3%D9%BE%D9%87-%D9%88%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%88%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%88......)&p=26633&viewfull=1#post26633

این تحلیل هم قبلا فرموده بودید فکر کنم در 130 موج اصلاحی کامل می شه ؟

pani
2011/06/28, 23:27
سایه جان یه زحمت دیگه هم داشتم ارین رو هم میشه تحلیل جدید ارائه کنی ؟ ممنون

خوب رضا جان تحلیل قبلی از ارین زدم درست در اومد و تا 127 که گفته بودم افت کرد.حالا سهم در برگشت در محدوده 144 به مقاومت سنگینی میخوره هرچند در 137-141 هم مقاومت داره

aminaran
2011/06/28, 23:31
جا داره ازتون تشکر کنم تا این وقت شب جواب سئوالات را سریع ودقیق می فرمائید ...خسته نباشید ...بسیار بسیار سپاسگزارم

esi_mohammadi
2011/06/28, 23:33
سلام پانی جان
نظرت را جع به سایپا تو این موج شماری چیه ؟
http://up.iranblog.com/images/6s0cmj0opsmde4ikn9u.jpg

لینک (http://up.iranblog.com/images/6s0cmj0opsmde4ikn9u.jpg)

pani
2011/06/28, 23:37
مرسی از پانی عزیز
از تحلیل خوبتون سپاس گذارم
پانی جان وضعیت بنیادی سایپا زیاد جالب نیست اگه حاشیه سود شرکت به همین صورت خواسته باشه ادامه پیدا کنه و هر سال نسبت به سال قبل کمتر بشه و فکری برای هزینه های خودش نکنه و سال 91 پایان سود عملیاتی سایپا هست ... و چیزی جز سود زیر مجموعه ها براش نمیمونه
حالا از شما استاد عزیز می خواستم بپرسم آیا در نمودار سایپا نشانه هایی از رشد وجود داره ؟؟
آیا موج 5 که ازش نام برده میشه البته برای شاخص کل شامل حال سایپا هم میشه ؟؟؟
در غیر این صورت ممنون میشم یه بار دیگه نقاط حمایتی رو برامون بگید ؟؟
تصمیمی برای سایپا هست ....بخش اول وضعیت بنیادی بود که ....
و اما بخش دوم تکنیکال که منتظر نظر شما استاد عزیز هستم
سپاس گذارم

حقیقتش اصلاح سهم تا 217 تومان محتمله ولی اگه سهم در حالتی استثنایی بخواد بیش از این قیمتها نزول کنه من الگویی در سهم میبینم که تارگتش خیلی ناخوشاینده.
اما در مورد بحث بنیادیش و جمع بندیش با تکنیکال سهم ازتون این سوالو دارم که ایا شما احتمال تعدیل منفی سهمو برای امسال انتظار دارید یا نه؟

majid
2011/06/28, 23:42
پانی خانم
ضمن تشکر از زحمات شما لطفا در خصوص وسپه نیز راهنمائی بفرمائید.

pani
2011/06/28, 23:45
سلام پانی جان
نظرت را جع به سایپا تو این موج شماری چیه ؟

لینک (http://up.iranblog.com/images/6s0cmj0opsmde4ikn9u.jpg)

با موج شماریتون موافقم.کف کانال دوم چه عددیه؟ :d

pani
2011/06/28, 23:53
پانی خانم
ضمن تشکر از زحمات شما لطفا در خصوص وسپه نیز راهنمائی بفرمائید.

وسپه در 120 و 113 تومان حمایت بسیار خوبی داره .بنظرم وسپه هم در موج 2 بزرگ قرار داره.

esi_mohammadi
2011/06/28, 23:54
ممنون
180 تا 185 تومان
البته باید دید موج b در کجا تمام خواهد شد که محل دقیق موج c شناسایی شود
موج b میتونه زیگزاک یا یه موج پهنه یا فلت باشه که حتی سقف قبلی را هم بشکنه و از اوون فراتر بره
باید رفتار بازار را دید

آریو
2011/06/29, 00:01
حقیقتش اصلاح سهم تا 217 تومان محتمله ولی اگه سهم در حالتی استثنایی بخواد بیش از این قیمتها نزول کنه من الگویی در سهم میبینم که تارگتش خیلی ناخوشاینده.
اما در مورد بحث بنیادیش و جمع بندیش با تکنیکال سهم ازتون این سوالو دارم که ایا شما احتمال تعدیل منفی سهمو برای امسال انتظار دارید یا نه؟

ممنون استاد
اگه شرکت اجازه افزایش نرخ پراید نسبت به اون چیزی که تو بودجه دیده نداشته باشه احتمال تعدیل منفی برای سایپا تو سال 90 وجود داره ...که جزئیات رو حتما فردا اول وقت خدمتتون عرض میکنم
...
حاشیه سود شرکت دائما و هر سال در حال کم شدنه
هزینه های شرکت چه عملیاتی و چه مالی بیشتر از افزایش نرخ خودرو در چند ساله اخیر بوده ...
پانی جان پس باید حواسمون به 217 باشه ....به شخصه احتمال نفوذ به زیر 217 رو میدم ...هر چند برام پذیرفتنی نیست.....خیلی دوس دارم یه موج صعودی حداقل داشته باشه
حتما نکات بنیادی رو مطرح میکنم ...
از پاسختون ممنون

pani
2011/06/29, 00:01
ممنون
180 تا 185 تومان
البته باید دید موج b در کجا تمام خواهد شد که محل دقیق موج c شناسایی شود
موج b میتونه زیگزاک یا یه موج پهنه یا فلت باشه که حتی سقف قبلی را هم بشکنه و از اوون فراتر بره
باید رفتار بازار را دید

کاملا با نظر خوبتون موافقم.

بنظر من اصلاح سهم در موج 2 بزرگ سایپا کاملا میتونه شبیه موج 2 بزرگ خگستر که موج شماریشو 2-3 هفته قبل زده بودم بشه

pani
2011/06/29, 00:08
http://forums.boursy.com/showthread.php?457-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-(%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B3%D9%85-%D9%88%D8%B3%D9%BE%D9%87-%D9%88%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%88%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%88......)&p=26633&viewfull=1#post26633

این تحلیل هم قبلا فرموده بودید فکر کنم در 130 موج اصلاحی کامل می شه ؟

بله الگوی ولف که قبلا گفته بودم...
با توجه به اون الگو 130 تومان حالت خوشبینانه سهمه

esi_mohammadi
2011/06/29, 00:10
در ضمن اینم در نظرتون باشه هیچ موقع قیمت سیر نزولی خود را بصورت مداوم ادامه نخواهد داد .
برای اینکه سهم با شدت ریزش کنه و به حمایت حیاتی خودش نقوز کنه باید یه رشده خوب بکنه.
من احتمال خیلی بالایی برای برگشت سهم از روی 218 تا 220 در قالب موج b انتظار دارم که حداقل آن 270 الی 280 تومان می باشد و شخصا اردر خرید خواهم گذاشتم با حد ضرر زیر 215 .

تمام
2011/06/29, 07:53
احتمالا امروز آخرین روز خرید نسوز آذر خواهد بود چون دوشنبه مجمع داره احتمال داره شنبه اصلا معامله نشه

محمود شریعت
2011/06/29, 08:20
صفهاي خريد امروز واقعا خنده داره!!!

باربد
2011/06/29, 08:29
چرا؟

orion
2011/06/29, 08:30
چرا؟

چون همه کارمون هیجانی هستش!

esi_mohammadi
2011/06/29, 08:31

از همین الان واگرایی های منفی را تو اسیلاتور ها میشه در بزار هفته آینده دید
این مثبت یعنی آخرین فرصت خروج از بازار

باربد
2011/06/29, 08:39
با صحبتها دیشب این صفها پیش بینی میشد
حالا شما وقتی بیشترین تاثیر بر روی شاخص را نگاه کنی همون سهمهایی رو میبنی که صف شدن از اون طرفم دارن عرضه میشن
بابا این مهندسی شاخصم چیز باحالی ها

محمود شریعت
2011/06/29, 08:53
چرا؟

چون بي تحليلي داره موج ميزنه!!!!!! فقط هيجان كاذب!! هموني كه ديروز داشت تو قيمتهاي پايين ميفروخت الان بالاتر از فروشش تو صف خريد واستاده!!!!! نمونه هاي عينيشو در اطرافيانمون هم به وفور مشاهده ميكنيم

pani
2011/06/29, 09:40
با شما موافقم

به همین دلیله دارم رو شاخص کل کار میکنم الان اکثر سهمها حمایت قویشونو شکستن و دنباله روی شاخص شدن .بنظرم در محدوده هایی که گفتم موج 3 از c تمام بشه و فرصت خروج در 4 از c بده ولی اونقدر ملت تو ضررند که با اولین مثبت شدن فکر میکنند که دیگه اصلاح تمام شده ولی این قصه سر دراز دارد.

بدون شرح!!!!