PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خفناور

صفحه ها : [1] 2

امپراتور7
2011/04/05, 19:30
دوستان به نظر یه گین حسابی میشه از سهم گرفت به نظر شما با این شفاف سازی بشه فردا خرید؟ ;) من که چند روزه تو صف خرید هستم به نظرم تازه با عرضه صف بازی جدید شروع میشه

پر ریسک
2011/04/05, 19:35
نمی دونم ولی یه حسی میگه با این شفاف سازی تازه صفش سنگین تر هم بشه چون خیلی ها به امید عرضه شاید برن تو صف................
در ضمن خیلی از بسته شدن سهم ترس داشتن که با این شفاف سازی سهم دیگه بسته نمیشه وحالا برو بالا...........
در ضمن مگه به خاطر تعدیل سود این سهم بالا میرفت که حالا با این شفاف سازی بیاد پایین اسن سهم به خاطر تعدا کم سهام موجود تو بازار داره میره بالا ......
به نظرم فردا فرصت خرید باشه

امپراتور7
2011/04/05, 19:52
نمی دونم ولی یه حسی میگه با این شفاف سازی تازه صفش سنگین تر هم بشه چون خیلی ها به امید عرضه شاید برن تو صف................
در ضمن خیلی از بسته شدن سهم ترس داشتن که با این شفاف سازی سهم دیگه بسته نمیشه وحالا برو بالا...........
در ضمن مگه به خاطر تعدیل سود این سهم بالا میرفت که حالا با این شفاف سازی بیاد پایین اسن سهم به خاطر تعدا کم سهام موجود تو بازار داره میره بالا ......
به نظرم فردا فرصت خرید باشه

موافقم دوست عزیز من دیروز تونستم یه ناخنک بزنم که نصف اش رو کارگزار برداشت چون اونم میخواست بخره جای خوبی هم افتاده بود فردا هم امیدوارم همه فروشنده باشن و بتونیم بخریم فرصت خوبیه به نظرم و تازه بازی اصلی شروع میشه

امپراتور7
2011/04/06, 09:36
فناور فرصت خرید

وحید 20
2011/04/06, 09:43
فناور فرصت خرید

موافقم

محمد ساده
2011/04/06, 12:03
سهم خوبیه...شناوریش کمه و حدود سه میلیون دیگه تو بازار نیست که بشه خرید...(5م دست خنصیر-عمدشه+تعدادیم که امروز معامله و دست به دست شد)
فقط بخاطر حرکت تندش...چند روزی تو این قیمتها نوسان و منفی و بعد حرکت میکنه....حبابم نیست چون با پی ای حدود8 و تعدیل خوبی که داره جای رشد خوبی داره...
من در زمان عرضه اولیه(که به زور 2000ت بهم رسید)گفتم تا 600 یه کله میره...حالا امروزم م بعد از چند روز استراحت تا 800 میره(شفاف سازی...من امروز فرصت خرید نکردم و طی هفته آینده میخرم).موفق باشید.

پر ریسک
2011/04/06, 13:51
16 درصد از سهام شرکت معامله شد ..................بقیش رو خودتون حدس بزنید یعنی تمام سهام عرضه شده در این مدت دست به دست شده..............

وحید 20
2011/04/06, 14:36
خفناور
با توجه به اینکه این سهم در مدتی کوتاه رشد بالایی را تجربه کرد و با شفاف سازی دیروز باعث شد عده زیادی از سهامدارانش دست به عرضه بزنند و شناسایی سود کنند.
البته اینکه گفته شده تعدیل نداریم چندان مهم نیست چون قبلا هم صحبت از تعدیلش نبوده است که الان بگوید داریم یا نداریم!
امروز حدود 17 درصد تعداد کل سرمایه شرکت معامله شد که رقم بسیار چشم گیری است و باعث شد بخش قابل توجهی ار افرادی که در قیمتهای پایین خریده بودند جای خود را به سهامداران جدید بدهند و در واقع انهایی که قصد فروش داشتند عمدتا خارج شدند.
البته با توجه به روند معاملات امروزش احتمالا شنبه با منفی معاملاتش شروع شود واگر حجم خوبی معامله شود میتواند به زودی بازهم رشدش را شروع کند. در واقع استراحت امروز و احتمالا اوایل هفته بعد بعد از رشد زیاد طبیعی است.
برخلاف سهم هایی مثل فولای و... که به خاطر کوچک بودن شرکت رشدهای زیادی کردند فعلا خفناور با وجود اینکه تنها 10 میلیون کل سهام شرکت است و یک چهارم فولای است کسانی که امروز خفناور را در منفی خریدند پی بر ای حدود 7.5 داشت که چندان در این بازار گران نیست انهم با سرمایه به این کمی!
درصورتی که یک حامی در سهم بیاید به راحتی میتوان با جمع کردن سهم رشد انرا موجب شود.
هر کس صد هزار سهم بخرد میشه 1 درصد! و اسم اون به عنوان شخص حقیقی در تی اس ای میاد!
پیشنهاد خرید خاصی برای این سهم به عموم ندارم و فقط افراد ریسک پذیر است. همانطور که دیروز هم مارگارین را برای افراد ریسک پذیر توصیه کردم و با وجود جهش 60 درصدی امروز با صف سنگین همراه شد.

امپراتور7
2011/04/11, 19:44
امروز تا خر خره خریدیم البته سعی کردیم نیایم بالا فقط 1 نفر از دوستان با 120 سهم اومد بالای 1 درصد رشد سهم کلید خورد

hamyy26
2011/04/11, 20:29
سلام امپراطور عزيز امروز و ديروزم مقداري از سبدم رو به اين سهم اختصاص دادم.

امپراتور7
2011/04/11, 22:33
دوست عزیز ما به صورت گروهی در حال خرید سهم هستیم عمده شناور سهم هم دست خودمونه

امپراتور7
2011/04/12, 07:25
امروز هم به احتمال زیاد خرید خواهیم کرد ;)

امپراتور7
2011/04/12, 22:49
سهم به طور کامل خشک شد از فردا منتظر حرکتش هستیم

باربد
2011/04/12, 23:05
فردا اول صبح صفش نمیکنم
تا اگر هنوز کسی فروشنده بود بفروشه بعدا حامد جان تا 300000 باید صفش کنیم

shahrzaad_1387
2011/04/12, 23:25
دوستان این سهامداران بالای یک درصد حقیقی خودتونید؟ یعنی حدود 9 درصد سهام!!

حامد24
2011/04/12, 23:31
فردا اول صبح صفش نمیکنم
تا اگر هنوز کسی فروشنده بود بفروشه بعدا حامد جان تا 300000 باید صفش کنیم

بله همین طوره
فردا خریداران تازه نفسی هم خواهیم داشت

باربد
2011/04/13, 17:08
چند نکته بگم برای این سهم گل

با امور شرکت تماس گرفتم
میگفتند کارخونه قم تکمیل شده و فقط مشکل برقش اگر حل بشه شروع به کار میکنه و با افزایش تولید برای سال نود میتونیم تعدیل سود داشته باشیم
از طرفی هم میگفتند فعلا قصد عرضه روی سهم را ندارند
و خنصیر هم از این بابت عرضه ها بزودی یک تعدیل میده

امپراتور7
2011/04/14, 21:32
سهمی که با وجود منفی بودن سایپا لیدر گروه در استانه صف قرار میگیره ببینید وقتی سایپا صف خرید بشه چه شود >:d< با سهم میمانیم شاید اومدیم بالای یه درصد برای فلش البته بنده به دو کد خریداری کردم ;)

وحید 20
2011/04/14, 22:29
با توجه به اینکه هفته پیش رو سایپا که لیدر خودرویی ها هست به دلیل اصلاح خوبی که داشت و مجمع خوب وساپا و رونمایی خودرو دنا که البته مال ایران خودروست ولی جو خودرویی ها را مثبت میکند خفناور چون دامنه نوسان 5 درصدی دارد میتواند سریعتر رشد کند.

shahrzaad_1387
2011/04/14, 22:46
دوستان عزیز الان کارخونه قم راه افتاده یا نه؟

امپراتور7
2011/04/14, 22:55
مصاحبه 2 اسفند ماه مدیر عامل که با زبان بی زبانی داره میگه 90 تعدیل میدیم

مدیرعامل شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور در آستانه ورود به فرابورس ، از تحقق 92 درصدی پیش بینی سود هر سهم برای سال مالی 89 ، طی دوره 9 ماهه منتهی به پایان آذر ماه خبر داد . آقای قربانعلی حائری، مدیرعامل شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور گفت : این شرکت برای سال مالی جاری مبلغ 749 ریال به ازای هر سهم سود پیش بینی نموده که مبلغ 680 ریال آن در 9 ماهه ابتدایی امسال محقق شده است. وی با اشاره به پیشنهاد تقسیم 60 درصدی سود هر سهم به مجمع تصریح کرد : سال های پیش تا 75 درصد سود بین سهامداران تقسیم می شد که امسال در نظر است در صورت تصویب مجمع تا 60 درصد سود بین سهامداران تقسیم و مابقی به طرح توسعه شرکت تزریق شود.
حائری در خصوص طرح توسعه شرکت نیز تصریح کرد : طرح توسعه شرکت در شهرک صنعتی محمود آباد قم ایجاد و تمامی دستگاه ها و ماشین آلات نصب شده و پروانه بهره برداری و گواهی محیط زیست به زودی اخذ خواهد شد. وی از جمله مزایای این شهرک صنعتی ، به تخفیف مالیاتی 10 ساله آن اشاره نمود  .
مدیرعامل شرکت روان فن آور درخصوص تولیدات این شرکت گفت : این شرکت تولید کننده تخصصی شاتون در ایران است و مصرف کننده عمده محصولات ما شرکت های بزرگ خودرو سازی از جمله سایپا و ایران خودرو می باشند . وی افزایش درخواست مشتریان برای سال 90 را مورد اشاره قرار داد و گفت : درحالی که امسال 800 هزار قطعه شاتون پراید درخواست و تولید شده بود ، سایپا برای سال 90 متقاضی یک میلیون قطعه است و درخواست شاتون نیسان نیز با 50 هزار افزایش به 250 هزار قطعه رسیدهاست ، همچنین درخواست شاتون پژو 400 هزار و شاتون روآ 200 هزار قطعه می باشد. مدیرعامل روان فن آور در خصوص تاثیر هدفمند سازی یارانه ها بر این صنعت گفت: تأثیر پذیری شرکت ما از این موضوع حدود 3 درصد است که بر همین اساس با همفکری و اخذ پیشنهاد از پرسنل شرکت تدابیری صورت گرفته تا بهره وری را افزایش و مصرف را بهینه تر نماییم .

باربد
2011/04/16, 12:02
امان از این فروشنده های عجول
من که میخواستم سهمو رنج کنم به بالا
اونا تو کف قیمت 50000 تا سهم تفدیم کردند

جواد
2011/04/17, 21:56
دوستان این سهامداران بالای یک درصد حقیقی خودتونید؟ یعنی حدود 9 درصد سهام!!
ایول شهرزاد 1387
یواش یواش سهم های عرضه شده جمع میشه
افراد جدید به این سهم ها علاقه نشان نمیدهند
حرفه ای های گیر افتاده مترصد فرار
افراد دارای سهم زیاد خسته میشوند و به فکر نوسانگیری و آزاد کردن پول
البته یهو دیدی بعد از مدتی طولانی و .........یه رشد چشمگیر کرد و دوباره به دلایل خودش یه خودی نشون داد و روز از نو و........

باربد
2011/04/18, 13:31
دوستان هر سهمی برای خودش یک استراتزی داره
من از دوستان میخوام اول وقت از صف فروش بر ندارند تا فروشنده تو صف بزاره
بعدا یکجا بر دارید
من الان تعداد بالا سهم دارم اگر دوستان برای خرید عجله نمیکردند سهم خوب جمع میشد
زور خود را برای صف فروش فردا بگذارید

دوستانی که در این سهم فعالند و تعداد سهم دارند به بنده جهت هماهنگی پی ام بدهند

aliasadiham
2011/04/23, 12:06
سهمی که بیفته دست سفته بازا دیگه از این بهتر نمیشه:-q. برای خرید عجله نکنید. فروشنده هم نباشید @};-

سپه
2011/04/23, 12:54
تجبه من مگه وقتی یه بنیادی کار سهمی رو معرفی می کنه دیر شدن داره ول حتما می شه (امیدوارم تو خفناور که آقای نظری سگنال خرید داده بود بازم ختما بشه) احتمال نشدنش کمه. دوستان نگران نباشین روزا وشن تو راهه(امیدوارم چون خودمم الان تو 10% منفیم وپول ندارم اضاف کنمش این لا م..ا)

وحید 20
2011/04/23, 13:18
امروز تقریبا 5.4 درصد از کل سهم جابجا شد که البته بخشی از اون احتمالا به صورت بلوکی بود.

عادل
2011/04/23, 20:29
به نظر دوستان خفناور چقدر دیگه اصلاح داره؟ اضافه کردن تعداد بالا در این حوالی قیمت توصیه میشه؟

وحید 20
2011/05/04, 11:29
مدیر مالی شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور :
افزایش سرمایه در دستور کار است
در این گزارش با توجه به کسب پروانه بهره برداری تولید یک میلیون قطعه شاتون پراید در فاز دوم شهرک صنعتی محمود آباد در تاریخ 89.11.28 و نظر به اینکه این منطقه جزو مناطق کمتر توسعه یافته است ، شرکت از این تاریخ به مدت 10 سال و به میزان 100 درصد معاف از مالیات می باشد.

موسوی در خصوص این پروژه اظهار داشت : پروژه تولید شاتون پراید در مرحله تولید است و با توجه به کمبود برق ، تاکنون امکان تولید بیشتر این قطعه وجود نداشت . البته سعی داریم پس از راه اندازی خطوط برق لازم ، میزان تولید این خط را افزایش دهیم و خط تولید شاتون پیکان و مجموعه پیستون سازی را در این شهرک راه اندازی کنیم .

وی در خصوص پروژه تولید شاتون EF7 به درخواست شرکت ساپکو تصریح کرد : قرارداد این پروژه در حال انعقاد است و نمونه تولیدی را به ساپکو ارایه کردیم و سعی داریم این قطعه را به سبد محصولات شرکت اضافه کنیم .

افزون بر این پیش بینی شده است که پس از انعقاد این قرارداد 100 تا 150 هزار قطعه را طی یکسال تولید کنیم .

علاوه بر پروژه های یاد شده ، پروژه Q5 برای کار با شرکت ساپکو در "خفناور" مطرح است و نمونه های آن به شرکت ساپکو ارایه شده است و در صورت انعقاد قرارداد با شرکت مذکور ، بحث تولید سالانه 100 هزار قطعه شاتون پژو برای شرکت مطرح می شود .

مدیر مالی شرکت روان فن آور در خصوص افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته اظهار داشت : کمیته نظارت افزایش سرمایه پنج میلیارد ريالی را از محل سود انباشته به مدیریت پیشنهاد کرده است و پس از فراهم شدن گزارش توجیهی لازم ، در مجمع هفته آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از تصویب آن برای افزایش سرمایه شرکت از 10 میلیارد ريال به 15 میلیارد ريال اقدام می کنیم .

وی قسمت اعظم این افزایش سرمایه را در راستای افزایش حجم مبادلات بورسی ، اصلاح ساختار مالی و نیز جلوگیری از خروج وجه نقد و بهبود گردش مالی شرکت بر شمرد .

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود ، با اشاره به اینکه نرخ فروش محصولات برای سال جاری ثابت در نظر گرفته شده است ، بیان داشت : برای افزایش نرخ دو محصول تولیدی شرکت در حال پیگیری هستیم تا قیمت شاتون پیکان و پژو را افزایش دهیم . البته تاکنون برای دریافت مجوز افزایش نرخ موفقیتی حاصل نشده است .

وی در خاتمه با اشاره به اینکه حدس می زنم سود 7893ريالی پیش بینی شده برای سال مالی 89 تا پایان این دوره محقق شده باشد ، گفت : هر چند که هنوز هیچ چیز قطعی نیست و در صورت ثبت کامل اطلاعات قطعاً موارد به سازمان بورس اعلام و از طریق سایت کدال به اطلاع عموم سهامداران می رسد .

وی ادامه داد : پیشنهاد شرکت برای سود تقسیمی در مجمع عمومی سالیانه در حدود 50 تا 60 درصد سود پیش بینی شده سال مالی مذکور است ، البته با توجه به بحث افزایش سرمایه احتمالی شرکت برای سال جاری ، نمی توان در خصوص میزان سود تقسیمی در مجمع به صورت قطعی اظهار نظر کرد.
http://www.boursenews.ir/fa/pages/index.php

عادل
2011/05/04, 11:37
وحید جان بابت اطلاع رسانی در مورد این سهم ممنون:)
موفق باشی

arak_bourse
2011/05/04, 12:19
امروز خيلي چشم دنبال اين سهم بود اما فكر كنم دير جنبيدم. نميدونم خريد شد يا نه؟

arak_bourse
2011/05/06, 09:12
دوستان كسي تحليل تكنيكي اين سهم رو ميزاره.

aliasadiham
2011/05/06, 12:12
دوستان كسي تحليل تكنيكي اين سهم رو ميزاره.

جناب اراک بورس فکر نمیکنم این سهم با تکنیکال جلو بره............ شناور سهم خیلی کمه و بیشترش دست عده محدودیه که میانگینشون از این قیمتا بیشتره و فکر میکنم حدودای 400 باشه
ولی در کل احتمال میدم که سهم رشد خوبی رو پیش رو داشه باشه...........بزودی باید منتظر رشد سهم باشیم و منفی یکشنبه (اگه منفی بشه) یه فرصت عالی برای خریده............. (اینا همه احتمالاته و باید منتظر واقعیت بود)

حامد
2011/05/06, 16:55
اقا اي پي اس چنده توكدال يافت نشد

aliasadiham
2011/05/06, 19:01
اقا اي پي اس چنده توكدال يافت نشد

eps=70.3 p/e=5.1
http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=252343

aliasadiham
2011/05/08, 00:19
امروز صحبتهایی از افزایش سرمایه شنیدم......... اگه کسی خبر داره مارو هم در جریان بزاره............. @};-

arak_bourse
2011/05/08, 07:16
امروز حفناور 4%+ روي شاخشه. اين سهم وضعيت بنيادي خوبي داره كه جنب نظري هم تاييد نمودند.

aliasadiham
2011/05/08, 08:20
...................... ای روزگار.............. اینم فرصت خرید و بعد.............

arak_bourse
2011/05/08, 08:30
منفي شده بخريم؟

aliasadiham
2011/05/08, 08:38
........................................ من که اضافه کردم......................................

aliasadiham
2011/05/08, 08:45
بازار امروز زیاد چنگی به دل نمیزنه ولی این سهم به خاطر شناور کم زیاد با شاخص و بازار کاری نداره........

aliasadiham
2011/05/08, 11:03
امیدوارم دوستان 351 امروزو از دست نداده باشند.......................... @};-

alielmi
2011/05/09, 06:59
اگه كسي اطلاعاتي ازاين شركت داره يا تحليل تكنيكالي لطفا بذاره تاما هم استفاده كنيم متشكرم

aliasadiham
2011/05/09, 09:19
شرح فعالیت
تولید بلبرینگ و قطعات خودرو (شاتون و...) ،تاسیس و راه اندازی واحد های تولیدی ، صنعتی و تحقیقاتی. سرمایه گذاری در سایر شرکت ها . ارائه خدمات مشاوره فنی و مهندسی و....

وب سایت www.rafaco.com

alielmi
2011/05/09, 11:28
شرح فعالیت
تولید بلبرینگ و قطعات خودرو (شاتون و...) ،تاسیس و راه اندازی واحد های تولیدی ، صنعتی و تحقیقاتی. سرمایه گذاری در سایر شرکت ها . ارائه خدمات مشاوره فنی و مهندسی و....

وب سایت www.rafaco.com
آقا خيلي ممنون
آقا

باربد
2011/05/09, 14:30
دوستان مواظب باشید جزو معدود سهمهایی بود که با ضرر خارج شدم
نه افزایش سرمایه داره
نه تعدیل
نه سهامدار عمده با لیاقت(منظورم خنصیره)
از 580 تا 350 سقوط کرده غیر از سهامدارای حقیقی کدوم سهامدار عمده حتی 1 دونه سهم خریده؟

سپه
2011/05/09, 14:38
باربد خان من که تو 560 خریدم ول خوشبختانه کم خریدم وجو گرشدنم کم بود والا منم بعد از خرید دارم به این فک می کنم که 40 -50 درصد خفناور مال نصیر ه .اخه نصیر خودشم شرکت درست وحسابی نست که ولی گذاشتمش کنار ببینم 6 ماه دیگه چی م شه(چون تعداد سهام م دارم) اونم به خاطر دوستان بنیادی که خیلی از این سهم تعریف می کنن وفک می کنم باید تحلیلا بنیادی را میان مدت در نظر داشت

باربد
2011/05/09, 14:50
منم در اولین برگشت شاید دوباره سوار شدم تا این ضررم را جبران کنه
اما اینقدر با شرکت تماس گرفتم که منو به اسم دیگه میشناسند اما در کل به امید اونا نباشید تا یک شرکت بزرگ وارد بازی نشه خبری از صعود نیست
خود خنصیر هم افزایش سرمایه داره هم از بابت فروش خفناور تعدیل
از 372 تا 220 سقوط ازاد داشته هیچکی جلودارش نیست
اینکه دیگه ......
از بقیه بازار میشه گزینه با فاند بالا زیاد پیدا کرد

aliasadiham
2011/05/09, 16:28
كدخبر: ۴۷۱۲۱
تاريخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=47121
من دلیل بعضی حرکتارو نمیدونم............... فقط امیدوارم با نیت خیر باشه

arak_bourse
2011/05/09, 16:41
من امروز اين سهم رو با يه درصد كم فروختم چون سبدم يه كم زياده

محسن نظري
2011/05/09, 16:57
بنده به زودي بخش عمده سبدم را به اين سهم اختصاص خواهم داد و وقتي بازدهي 70-80 درصدي از اين سهم گرفتم تازه انوقت بازار دوزاريش خواهد افتاد....

aliasadiham
2011/05/09, 17:13
اقای نظری لطف کنید اگه زحمتی نیست براتون تکنیکال سهم رو یه نگاه بندازید.......
خیلی خیلی ممنون @};-
من که تکنیکال بلد نیستم ولی یکی از دوستان میگفت: سهم فیبوی 61 درصد ش میشه 348 تومن که اگه تا اونجا بیاد صعود خیلی خوبی میکنه

محسن نظري
2011/05/09, 17:15
اقای نظری لطف کنید اگه زحمتی نیست براتون تکنیکال سهم رو یه نگاه بندازید.......
خیلی خیلی ممنون @};-
من که تکنیکال بلد نیستم ولی یکی از دوستان میگفت: سهم فیبوی 61 درصد ش میشه 348 تومن که اگه تا اونجا بیاد صعود خیلی خوبی میکنه
بنده تكنيكاليست نيستم اما راشين عزيز نيز نظرش مثبت است فكر ميكنم خفناور پست بانك دوم شود به همين دلايلي بنيادي و تكنيكالي است كه بنده از امروز كليد خريد سهم را زده ام

aliasadiham
2011/05/09, 18:50
http://forums.boursy.com/

خفناور فعلا در موج 2 ش قرار داره که بصورت abc میباشد و موج c نیز به اندازه 2.81 برابر موج a اصلاح شد.حمایتها و مقاومتهای فیبو هم در شکل 1 نشان داده شده.واقعیتش چون موج نزولی حالتهای بیشماری داره پس فعلا نمیتونیم بگیم موج 2 تموم شده.(رجوع شود به حفاری شمال که بصورت sidewaves اصلاح شد!).

با تشکر از اقای پناهی

وحید 20
2011/05/10, 00:04
با اجازه از آقای نظری مطلب ایشونو اینجا هم نقل میکنم

نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش ارسال ها
اينو اينجا بذارم براي كساني كه ميگن سهم تعديل نداره!!!
درباره خفناور بنده يك حساب سرانگشتي كرده ام براي سال 90 سود پيش بيني شده شركت 70 تومان ميباشد كه با توجه به احتمال افزايش نرخ برخي محصولات شركت به نظر ميرسد سود شركت تا سطح 80 تومان افزايش پيدا نمايد لازم به ذكر است در عملكرد 9 ماهه امسال شركت 68.4 تومان از سود خود راپوشش داده از طرف ديگر طرح توسعه شركت افتتاح شده است پس طبق گزارش خود شركت انتظار افزوده شدن 30 تومان به سود شركت و رشد سود شركت تا سطوح 110 تومان را داريم پي بر اي متوسط 5 طبق پي بر اي متوسط خودروييها به اين سهم اعمال ميشود اما به دليل پتانسيل افزايش سرمايه 50 درصدي از محل سود انباشته 1 واحد پي بر اي بيشتر اعمال ميشود كه به پي بر اي 6 و قيمتهاي 660 تومان براي سال 90 ميرسيم الان قيمت سهم 370 تومان است پس ميتوان انتظار بازدهي 70-80 درصدي را از اين سهم در بازه ميان مدت داشت در ضمن كوچكي شركت و سهام شناور اندك هم اگر لحاظ شود ميتوان انتظار بازدهي بيشتري از اين سهم داشت

Ehsan Am
2011/05/10, 03:15
بنده به زودي بخش عمده سبدم را به اين سهم اختصاص خواهم داد و وقتي بازدهي 70-80 درصدي از اين سهم گرفتم تازه انوقت بازار دوزاريش خواهد افتاد....

جناب نظری عزیز با عرض سلام و خسته نباشید
من هم بدلیل اعتقاد به تحلیلهای شما به صورت عمده استارت ورود به سهم را خواهم زد.و در جواب دوست عزیزی که پرسیده بودند کدام سهامدار عمده وارد این سهم می شود میگویم مطمئن باشید در آینده نزدیک شاهد ورود سهامداران عمده خواهید بود.

امپراتور7
2011/05/10, 07:30
جناب نظری عزیز با عرض سلام و خسته نباشید
من هم بدلیل اعتقاد به تحلیلهای شما به صورت عمده استارت ورود به سهم را خواهم زد.و در جواب دوست عزیزی که پرسیده بودند کدام سهامدار عمده وارد این سهم می شود میگویم مطمئن باشید در آینده نزدیک شاهد ورود سهامداران عمده خواهید بود.

مهندس شرمنده دیشب خسته بودم خوابیدم حدس میزنم میخواستی چی بگی حالا با هم صحبت میکنیم

سپه
2011/05/10, 12:53
البته برا من که 520 این سهمو خریدم(فک می کردم تا 50 فیبو ناچی بیشتر پایین نمی آد) سهم تو 350 می ارزه یه کم بیشتر اضافه کنم تا حالا که 7-8 نفر حقیقی بالای یه درصد سهمو دارن . یه درصدشم م شه 30 -40 ملیون یعنی این حقیقیا سهمو خالی نمی کنن

سپه
2011/05/10, 12:59
این سهمای تازه وارد فولاژ وفولای ووپست خفناورنمودارشون مثه همه همه بعد صعود 61 درصد اومدن پایین ویه چندمدت همون دور وبر بودن .الان اگه پست بانک بره بالا 780 میشه گفت خفناورم 1 ماه دیگه حرکتشو شروع می کنه( اینم شد تحلیل دیگه)

بورس بازان
2011/05/10, 22:32
من هم امروز 50% از سرمایمو خفناور خریدم.پیش بسوی سوداوری

سپه
2011/05/11, 16:05
من هم امروز 50% از سرمایمو خفناور خریدم.پیش بسوی سوداوری

سلام بابا دمت گرم وسرت خوش بادعجب دل وجراتی داری 50 % سرمایتو خفناور. بابا هر چی هم که سهم خوب باشه وازش تعریف کنن بازم 50% زییاده

لااقل پله ای می خریدی.

ع-خاکسار قیری
2011/05/11, 21:42
در خفناور وقتی rsi به زیر 15 نفوذ کرده تعداد کندلهایی که ایجاد شده بنظرم زیاد بوده و برای روند مجاز نبوده بنابراین با توجه به مقاومت محکمی که در 418 داریم ممکنه سهم برای لمس سطح حمایت قدرتمند خود در 338 تومان برگردد اگر رسید باز باید بررسی شود
البته امیدوارم این تحلیل درست نباشه

aliasadiham
2011/05/12, 01:26
در خفناور وقتی rsi به زیر 15 نفوذ کرده تعداد کندلهایی که ایجاد شده بنظرم زیاد بوده و برای روند مجاز نبوده بنابراین با توجه به مقاومت محکمی که در 418 داریم ممکنه سهم برای لمس سطح حمایت قدرتمند خود در 338 تومان برگردد اگر رسید باز باید بررسی شود
البته امیدوارم این تحلیل درست نباشه
ارش جان نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه ولی 99% تحلیلای شما درسته.......... چون منم چند روزی خرید کردم امیدوارم[-o< این جز اون 1% باشه^:)^

ع-خاکسار قیری
2011/05/12, 09:10
ارش جان نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه ولی 99% تحلیلای شما درسته.......... چون منم چند روزی خرید کردم امیدوارم[-o< این جز اون 1% باشه^:)^

علی جان 99 درصد!!؟؟ البته این نشونه لطف شماست بنده 60% تحلیلهام اگر درست باشه خدا رو شکر میکنم( خفناور جزء 40% هست)
تو بازار مثبت همه تحلیلگر قدری هستند بیشتر دوست دارم شاگرد باشم و سود کنم تا اینکه استاد باشم و زیان کنم!

aliasadiham
2011/05/14, 07:05
علی جان 99 درصد!!؟؟ البته این نشونه لطف شماست بنده 60% تحلیلهام اگر درست باشه خدا رو شکر میکنم( خفناور جزء 40% هست)
تو بازار مثبت همه تحلیلگر قدری هستند بیشتر دوست دارم شاگرد باشم و سود کنم تا اینکه استاد باشم و زیان کنم!
ارش جان من همیشه با تحلیل های عالی شما سود کردم @};- امیدوارم همیشه پر سود و موفق باشید.
----------------------------------
دوستان چهارشنبه یکی از بالای 1% ها فروشنده بوده و سه تا بالای 1% خریدار.......................

aliasadiham
2011/05/17, 23:06
می گویند شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور طرح افزایش سرمایه به میزان 50% را در دستور کار هیئت مدیره خود قرار داده است که این افزایش از محل انباشته می باشد گفتنیست این شرکت با تعدیل مثبت عایدی در سال مالی 90 خود نیز همراه شده ضمن اینکه شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور طرح توسعه ای در دست اجرا دارد که بزودی راه اندازی و افتتاح خواهد شد
http://www.boursepersia.com/news/%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1/news-3267.html

امیر2309
2011/05/22, 16:31
نوشته شده توسط خبرنگار
یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۵:۰۳

مهندسی روان فن آور

گفته می وشد شرکت مهندسی روان فن آور از محل طرح های توسعه در دست اجرای خود با احتمال تعدیل مثبت عایدی همراه شده ضمن اینکه اخباری مبنی بر احتمال افزایش سرمایه نیز از سوی این شرکت در بازار سرمایه به گوش می رسد

aliasadiham
2011/05/26, 10:27
http://up.iranblog.com/images/olq1wirxan9fhhfyoyl5.jpg

سعید امینی - نوسانات اخیر سهام شرکت مهندسی صنعتی روان فرآور و با توجه به حمایت در در قیمت 3.500 انتظار می رود سهم بتواند به قیمت های بالاتری نیز برسد

با توجه به نوسان نمودار قیمت خفناور و حمایت در قیمت 3.500 و وجود تصحیح فیبوناچی 61.8 و واگرایی مثبت در اسیلاتور مک دی انتظار می رود سهم رونی مثبت در پیش گیرد هدف سهم را می توان در قیمت 4.450 دانست

http://www.boursi.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1711:1390-03-02-19-51-43&catid=51:1389-07-28-08-53-04&Itemid=34

aliasadiham
2011/07/03, 11:06
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسي روان فن آور (ذخفناور )

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1389/12/29

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 09:00 روز چهار شنبه مورخ 1390/04/15 درمحل تهران –خيابان سپهبد قرني-بالاتر از تقاطع طالقاني –سالن اجتماعات هتل مهرگان برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورتهای مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1389/12/29
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیرالانتشار
انتخاب اعضای هیئتمدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
سایر موارد
توضیحات:
ساير مواردي که در اختيار مجمع عمومي ساليانه مي باشد.

aliasadiham
2011/07/03, 11:17
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 12 ماهه منتهی به 1389/12/29 که توسط شرکت مهندسي روان فن آور تهیه و طی نامه شماره مورخ 1390/04/04 ارسال گردیده است به شرح زیر ایفاد می گردد.
http://codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=2R06G7OXNR6PMfM kLL%2bQhA%3d%3d

دوستان اگه ممکنه برای شرکت در مجمع نظرشونو بیان کنند. مرسیییییییییی

aliasadiham
2011/07/06, 10:33
کسی از جزئیات مجمع اطلاعی داره؟؟؟

aliasadiham
2011/07/06, 15:44
پروژه تولید شاتون پراید در مرحله تولید است و با توجه به کمبود برق ، تاکنون امکان تولید بیشتر این قطعه وجود نداشت . البته سعی داریم پس از راه اندازی خطوط برق لازم ، میزان تولید این خط را افزایش دهیم و خط تولید شاتون پیکان و مجموعه پیستون سازی را در این شهرک راه اندازی کنیم .
شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور در اولین پیش بینی بودجه سال مالی منتهی به 90.12.29 سود هر سهم خود را با 11 درصد کاهش مبلغ 7029 ريال اعلام کرده است .

موسوی ، مدیر مالی شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور ، در خصوص علت کاهش سود برای سال مالی 90 به خبرنگار بورس نیوز گفت : با توجه به اینکه هزینه سربار ، حقوق و دستمزد و نیز مواد مصرفی سالیانه افزایش می یابد ، این میزان کاهش در سود سال جاری اعلام شده است . حتی اگر این موارد را بر مبنای سال گذشته نیز در نظر بگیریم ، افزایش هزینه ها باعث کاهش سود شرکت می شود .

در این گزارش با توجه به کسب پروانه بهره برداری تولید یک میلیون قطعه شاتون پراید در فاز دوم شهرک صنعتی محمود آباد در تاریخ 89.11.28 و نظر به اینکه این منطقه جزو مناطق کمتر توسعه یافته است ، شرکت از این تاریخ به مدت 10 سال و به میزان 100 درصد معاف از مالیات می باشد.

موسوی در خصوص این پروژه اظهار داشت : پروژه تولید شاتون پراید در مرحله تولید است و با توجه به کمبود برق ، تاکنون امکان تولید بیشتر این قطعه وجود نداشت . البته سعی داریم پس از راه اندازی خطوط برق لازم ، میزان تولید این خط را افزایش دهیم و خط تولید شاتون پیکان و مجموعه پیستون سازی را در این شهرک راه اندازی کنیم .

وی در خصوص پروژه تولید شاتون ef7 به درخواست شرکت ساپکو تصریح کرد : قرارداد این پروژه در حال انعقاد است و نمونه تولیدی را به ساپکو ارایه کردیم و سعی داریم این قطعه را به سبد محصولات شرکت اضافه کنیم .

افزون بر این پیش بینی شده است که پس از انعقاد این قرارداد 100 تا 150 هزار قطعه را طی یکسال تولید کنیم .

علاوه بر پروژه های یاد شده ، پروژه q5 برای کار با شرکت ساپکو در "خفناور" مطرح است و نمونه های آن به شرکت ساپکو ارایه شده است و در صورت انعقاد قرارداد با شرکت مذکور ، بحث تولید سالانه 100 هزار قطعه شاتون پژو برای شرکت مطرح می شود .

مدیر مالی شرکت روان فن آور در خصوص افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته اظهار داشت : کمیته نظارت افزایش سرمایه پنج میلیارد ريالی را از محل سود انباشته به مدیریت پیشنهاد کرده است و پس از فراهم شدن گزارش توجیهی لازم ، در مجمع هفته آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از تصویب آن برای افزایش سرمایه شرکت از 10 میلیارد ريال به 15 میلیارد ريال اقدام می کنیم .

وی قسمت اعظم این افزایش سرمایه را در راستای افزایش حجم مبادلات بورسی ، اصلاح ساختار مالی و نیز جلوگیری از خروج وجه نقد و بهبود گردش مالی شرکت بر شمرد .

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود ، با اشاره به اینکه نرخ فروش محصولات برای سال جاری ثابت در نظر گرفته شده است ، بیان داشت : برای افزایش نرخ دو محصول تولیدی شرکت در حال پیگیری هستیم تا قیمت شاتون پیکان و پژو را افزایش دهیم . البته تاکنون برای دریافت مجوز افزایش نرخ موفقیتی حاصل نشده است .

وی در خاتمه با اشاره به اینکه حدس می زنم سود 7893ريالی پیش بینی شده برای سال مالی 89 تا پایان این دوره محقق شده باشد ، گفت : هر چند که هنوز هیچ چیز قطعی نیست و در صورت ثبت کامل اطلاعات قطعاً موارد به سازمان بورس اعلام و از طریق سایت کدال به اطلاع عموم سهامداران می رسد .

وی ادامه داد : پیشنهاد شرکت برای سود تقسیمی در مجمع عمومی سالیانه در حدود 50 تا 60 درصد سود پیش بینی شده سال مالی مذکور است ، البته با توجه به بحث افزایش سرمایه احتمالی شرکت برای سال جاری ، نمی توان در خصوص میزان سود تقسیمی در مجمع به صورت قطعی اظهار نظر کرد.

وحید 20
2011/07/06, 19:09
مجمع عمومی عادی سالیانه مهندسی صنعتی روان فن آور برگزار شد
پروژه محمود آباد بر تولید خفناور می افزاید

نمابورس، بازار سرمایه_ مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت « مهندسی صنعتی روان فن آور » ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 15 تیرماه با حضور بیش از 78 درصد سهامداران برگزار شد و تقسیم 420 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید.
http://namabourse.com/news/11095/

سپه
2011/07/09, 15:45
مجمع عمومی عادی سالیانه مهندسی صنعتی روان فن آور برگزار شد
پروژه محمود آباد بر تولید خفناور می افزاید

نمابورس، بازار سرمایه_ مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت « مهندسی صنعتی روان فن آور » ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 15 تیرماه با حضور بیش از 78 درصد سهامداران برگزار شد و تقسیم 420 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید.
http://namabourse.com/news/11095/

uعجب سهم خفنیه این سهم. جز معدود سهمای بود که گفتن بخر خریدمش
520 خریدیمش الانم که 320 می رسه . ببخشین وحیدجان سودشو کی می ده ؟ احتمالان برج 12 دیگه نه؟

وحید 20
2011/07/09, 17:52
uعجب سهم خفنیه این سهم. جز معدود سهمای بود که گفتن بخر خریدمش
520 خریدیمش الانم که 320 می رسه . ببخشین وحیدجان سودشو کی می ده ؟ احتمالان برج 12 دیگه نه؟
طبق اطلاعیه کدال در دیماه پرداخت میشه ولی به نحوه دریافتش اشاره نشده
در مورد افت سهم شرایط بد بازار و عدم وجود حامی از سهم مهمترین دلیل افت بود و جو خودروییها هم مناسب نبود مثلا همین خساپا از 390تومان به 247رسیده و الانهم که بسته یا افت زیامیاد و...
از لحاظ بنیادی شرایط شرکت خوب است و اخیرا هم برای سال 90 فعلا 10درصد تعدیل مثبت داد که احتمال زیاد تا پایان سال افزایش میباد منتها مشکل اصلی سهم نبود حمایت است.

سپه
2011/07/11, 09:04
می نویسسم تا ادمون باشه
دستور های خرید این سهم تو 20 تیر89

250 عدد 302.3
150عدد302.2
150عدد 302.1

6800 عدد سهمم معامله شده ( امروز زاد معاملع شده)

aliasadiham
2011/08/15, 11:42
شماره امور سهام چنده؟

راد
2011/09/09, 18:22
شایعاتی درباره افزایش سرمایه این شرکت در بازار به گوش میرسه که احتمالا در هفته آتی اعلام خواهد شد که شاید دلیل حجم بالای معاملات روز چهار شنبه این نماد نیز باشد در صورت صحت این مورد باید منتظر رشد بالایی در ارزش سهام این شرکت کوچک باشیم

shadi
2011/09/09, 19:21
[quote]شایعاتی درباره افزایش سرمایه این شرکت در بازار به گوش میرسه که احتمالا در هفته آتی اعلام خواهد شد که شاید دلیل حجم بالای معاملانماد نیز باشد در صورت صحت این مورد باید منتظر رشد بالایی در ارزش سهام این شرکت کوچک باشیم quote]

امیدوارم این اتفاق هر چه زودتر بیفتد .

راد
2011/09/10, 22:47
شایعاتی درباره افزایش سرمایه این شرکت در بازار به گوش میرسه که احتمالا در هفته آتی اعلام خواهد شد که شاید دلیل حجم بالای معاملات روز چهار شنبه این نماد نیز باشد در صورت صحت این مورد باید منتظر رشد بالایی در ارزش سهام این شرکت کوچک باشیم

دوستان اگه مقاومت 370 فردا رو رد کنه خیلی دیدنی میشه ;)

مصطفی مصری پور
2011/09/11, 00:12
یادش بخیر میخواست تا 800 بره:)

وحید 20
2011/09/11, 10:33
از 300 تا اینجا چه سریع اومد!
احتمالا افزایش سرمایه نزدیک شده
اگر خبرش اعلام بشه بازم میتونه رشد کنه

عبدالله محمدی
2011/09/11, 11:37
هفته گذشته رو 305 برای مسابقه انتخاب شده بود امروز فروختم تا 400هم بنظرم مشکلی نداره باقیه سود هم برای تازه نفسه ها

راد
2011/09/11, 12:29
معاملات امروزش جالب بود عرضه شد دوباره صف شد البته در 2 نوبت ، حجم خوبی هم زد ببینیم چند روز آینده چه کار میکنه . من که امیدوارم ، با این حمایت میره تا ....;)

shadi
2011/09/11, 16:17
نوشته اصلی توسط راد

دوستان اگه مقاومت 370 فردا رو رد کنه خیلی دیدنی میشه

جناب راد امروز 370 را رد کردخب حالا بعدش چی میشه.

اگر هر کدام از دوستان تحلیل تکنیکالی ازش داره لطفا دریغ نفرمایید .متشکرم.

سلطان زمان
2011/09/11, 19:16
كوتاه مدت
http://forums.boursy.com/imported/2011/09/25.png

راد
2011/09/11, 21:15
جناب راد امروز 370 را رد کردخب حالا بعدش چی میشه.

اگر هر کدام از دوستان تحلیل تکنیکالی ازش داره لطفا دریغ نفرمایید .متشکرم.

بهتره دوستان تکنیکالی در اینباره اعلام نظر کنن ولی معاملات فردا هم مهم است تا منتظر عبور از420 باشیم ، هر چند شرایط این نماد ( کوچک بودن سهم و حجم معاملات بالا و افزایش سرمایه) باعث خواهد شد تا شاهد روزهای خوبی برای آن باشیم>:d<

راد
2011/09/12, 10:48
خیلی خوب با صف خرید امروز باید حالا حالا منتظر رشد این نماد تا ............... باشیم=d>

راد
2011/09/12, 22:20
گویا خفناور مجوز افزایش قیمت برخی از محصولات خود را گرفته و نامه ای جهت افزایش سرمایه به سازمان بورس فرستاده تا پس از تایید اعلام نماید .

راد
2011/09/13, 22:17
یادش بخیر میخواست تا 800 بره:)

حالا دوستان به نظرتون با معاملات امروز تا کجا رشد میکنه ;)واگه اونوقت مثل امروز حمایت میشد تاکجا می رفت =d>

راد
2011/09/14, 22:34
خفناو با حمایتهای صورت گرفته همچنان در مسیر رشد ، معاملات امروز رو نگاه میکردم احساس می کردم انگار کسی سهم نداره تا بفروشه;)

aliasadiham
2011/09/18, 23:47
بنظرم شرکت علاقه زیادی نداره قیمت بالای 400 بره. هر بار که 400 رو رد کرده نصیر ماشین صف رو داده:-s. ولی فکر نمیکنم به هیچ وجه زیر 50% بره.

shadi
2011/09/19, 07:04
نوشته اصلی توسط soroush
سلام دوستان عزیز با این شرایظ خمحرکه و حق تقدمشو با ضرر بدیم بره
با اوضاع دلار خفناور رو هم هر جور شده رد کنیم؟

دوست عزيز شفاف سازي خفناور كار خودش را كرد بهتر بود امروز خارج ميشديد احتمال تعديل منفي كه ميدادم با اين شفاف سازي تقريبا به يقين تبديل خواهد شد

میشه بیشتر توضیح بفرمایید در ارتباط با شفاف سازی ،هر کدام از دوستان اطلاعی داره لطفا اطلاع رسانی کنه

بابک 52
2012/06/19, 13:41
روان فن آور و برآورد نرخ فروش محصول
شرکت مهندسی روان فن آور با سرمایه 1 میلیارد تومانی از سهامداران خود برای شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه دوره 12 ماهه منتهی به اسفند 90 که در تاریخ 10 تیر 91 برگزار خواهد شد دعوت کرده است.
این شرکت در سال مالی 90 سود نقدی هر سهم را مبلغ 362 ریال اعلام کرده که در مقایسه با سال مالی گذشته از 57 درصد کاهش برخوردار بوده است.
مقایسه عملکردی "خفناور" در سال مالی 90 در مقایسه با سال مالی گذشته از کاهش 13 درصدی در فروش، 6 درصد در بهای تمام شده و 68 درصدی در سود انباشته خبر می دهد.
این شرکت که عایدی خالص هر سهم سال 90 خود را از اسفند 89 تا مرداد 90 مبلغ 703 ریال وهمچنین ازآبان تا بهمن 90 مبلغ 421 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده بود علت این کاهش را عمدتا ناشی از عدم دریافت قطعات تولیدی طبقmrp اعلام شده از سوی خریدار و همچنین افزایش هزینه ها بعلت حذف یارانه های حاملهای انرژی دانسته است.
"خفناور" در حالی سود نقدی هر سهم خود را برای سال مذکور181 ریال اعلام کرده که سال گذشته سود پیشنهادی هیئت مدیره برای تقسیم 394 ریال بوده ولی مبلغ 420 ریال بین سهامداران تقسیم شده است.
شرکت مهندسی روان فن آور در پیش بینی حسابرسی شده سال 91، عایدی هر سهم را با کاهش 10 درصدی نسبت به سال مالی قبل بطور خالص مبلغ 325 ریال اعلام کرده است و در نظر دارد مبلغ 195 ریال آن را بین سهامداران خود تقسیم نماید.
گفتنی است این شرکت در پیش بینی فروش سال 91، نرخ فروش محصول شاتون پراید به شرکت مگا موتور را به ازای هر قطعه مبلغ 5هزار و 620 تومان برآورد کرده که در مقایسه با سال مالی قبل از افزایش 8 درصدی برخوردار بوده است. از سوی دیگر "خفناور" در برآورد نرخ جدید خرید و مصرف قطعات اولیه محصول مذکور که توسط شرکت مگا موتور تامین می شود هیچگونه افزایشی نرخی را در نظر گرفته نشده است.

محسن مختاری
2012/10/14, 03:26
به نظرم یه رشد اقلا تا سقف کانال قرمز طی 2 ماه آینده داشته باشیم:

http://forums.boursy.com/imported/2012/10/121.png

اونجا باید دوباره نمودار رو بررسی کرد (تا یکی از دو شمارش مطرح در حال حاضر رو رد کنیم -برگشت به فاز نزول با موج Z و یا ادامه ی صعود )

بابک پناهی
2012/12/05, 09:16
یه مقاومت کوچیکم 273 داره
http://forums.boursy.com/imported/2012/12/34.gif

وحید 20
2012/12/13, 03:07
به نظر میرسه دلیل اصلی رشد شارپ خفناور در این چند وقت اخیر ورود تعاونی فرشتگان بود....

شناور سهم خیلی کمه و با همین شناوری ناچیز حدود 8درصدو در این مدت خریده...
در 6ماهه هم که اکثر همگروهاش زیان محقق کردن این سود داشته

با 200 300 میلیون تومان قیمت خفناور 2برابر میشه اگه سهامدار عمده دخالت نکنه!

انگار سودی که فرشتگان در ولغدر کرد خیلی بهش چسبیده;)
در حدود50تومان ولغدر رو خرید و حدود 70 خارج شد و امروزم رفته زیر 1درصد یا کلا خارج شده

در کل این سهمو اگه دارید حواستون بهش باشه

محسن مختاری
2013/02/01, 19:31
پیرو شمارش قبلی (http://forums.boursy.com/showthread.php?1623-****-%D9%85%D9%88%D8%AC-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-****&p=219663&viewfull=1#post219663)، در 5 از 3 میدونمش و انتظار دارم برای تکمیل این موج تا 358 تومن (تا کمتر از یک ماه دیگه ) پیش بره ( هدف 450 تومنی هم برا این موج قابل دست یابیه)

http://forums.boursy.com/imported/2013/02/11.png

*. حداقل هدف بلند مدت سیکل صعودی ای که از 5 ماه پیش شروع کرده 632 تومن هست.

بابک 52
2013/03/07, 01:13
پیشبینی 309 ریال سود از سوی «خفناور»

گروه بنگاهها- شرکت مهندسي صنعتي روان فناور پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 92 را بدون هیچگونه تغییری به بازار اعلام کرد.

به گزارش بورس و اوراق بهادار، این شرکت سود هر سهم سال مالی مزبور را با سرمایه 10 میلیارد ریال مبلغ 309 ریال پیشبینی کرده است.

«خفناور» پیشبینی فروش سال مالی 92 را بیش از 66 میلیارد ریال اعلام کرده که در مقایسه با سال جاری از افزایش 36 درصدی برخوردار است. «خفناور» دلیل تغییر در فروش را پیشبینی افزایش حجم فروش در سال آتی عنوان کرده است.

پیشبینی عملکرد سال مالی 92 در مقایسه با پیشبینی عملکرد سال مالی قبل به ترتیب بهای تمام شده کالای فروش رفته 42 درصد افزایش و سود عملیاتی 9 درصد افزایش نشان میدهد.

موج سوار
2013/06/16, 14:09
جای رضا خدایی عزیز بنیانگذار کبیر این تاپیک خالی. هرجا هست خدایا به سلامت دارش.
کسی بزرگواران تالار هنوز کسی سهامدار خفناور هست ببینیم چندچندیم؟

سلطان زمان
2013/06/16, 16:20
من هم سهامدارشم

سلطان زمان
2013/06/16, 17:32
مقاومت اصلي ترند 270 است كه اگه بتونه بالاي 270 بياد به نظر من ميتونه كوتاه مدت 360 و 400 و 455 رو هم ببينه

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/290.png

سلطان زمان
2013/06/16, 23:21
انتشار دوره پیش بینی واقعی پوشش دوره قبل
92/3/13 سالانه 91 403 130.84% 344

وحید 20
2013/06/23, 12:42
تعدیل مثبت سود "خفناور" با رشد نرخ فروش

رشد نرخ ارز و تحریم های اعمالی بر کشور و به تبع آن موانع به وجود آمده در روند تأمین قطعات و لوازم مورد نیاز دو شرکت بزرگ خودروساز کشور از منابع خارجی، موجب شد تا شرکت های مذکور به سمت تأمین داخلی قطعات مورد نیاز تولید خود روی آورند.
قیمت فروش محصولات تولیدی شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور طی سال گذشته با توافق شرکت های خریدار یعنی ساپکو و مگاموتور، حدود 10 درصد رشد یافته که همزمانی این امر با افزایش نرخ ارز را می توان به عنوان عوامل اصلی و مؤثر در عملکرد مناسب "خفناور" و پوشش 130 درصدی سود برآوردی سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 91 برشمرد.

مدیر عامل شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: رشد نرخ ارز و تحریم های اعمالی بر کشور و به تبع آن موانع به وجود آمده در روند تأمین قطعات و لوازم مورد نیاز دو شرکت بزرگ خودروساز کشور از منابع خارجی، موجب شد تا شرکت های مذکور به سمت تأمین داخلی قطعات مورد نیاز تولید خود روی آورند. از این رو طی سال گذشته تقاضا برای محصولات تولیدی "خفناور" با استقبال همراه شد.

علی اصغر رضایی پیرامون روند تولید و فروش قطعات تولیدی طی سال گذشته ابراز داشت: طی سال اخیر تولید قطعات با افت همراه بوده، چراکه در پی مشکلات به وجود آمده میان شورای رقابت و شرکت های خودروساز در خصوص افزایش قیمت خودرو، تولید شرکت های بزرگ خودروساز و به تبع آن تولید محصولات "خفناور" روند کاهشی را در پیش گرفت.

وی افزود: اما در مقابل شرکت با آغاز تولید سه محصول جدید و بازاریابی های انجام شده قطعات تولیدی "خفناور" برای سال جاری، روند صعودی 23 درصدی تولید را برآورد کرده است.

این مقام مسئول پیرامون نرخ فروش محصولات برای سال مالی جاری اظهار داشت: نرخ فروش در بودجه سال 92 "خفناور" براساس قیمت های سال 91 در نظر گرفته شده، البته در صورت رشد قیمت فروش قطعات تولیدی شرکت، احتمال رشد سودآوری هر سهم برای سال مالی جاری، دور از انتظار نخواهد بود.

مدیر عامل شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور در ارتباط با پروژه ایجاد یک واحد تولیدی جدید نیز عنوان کرد: این پروژه شامل احداث یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی محمودآباد بوده و هم اکنون در مراحل پایانی اجرا به سر می برد، به گونه ای که پیش بینی می شود طرح مذکور تا پایان سال مالی جاری به بهره برداری برسد. البته مبلغ هفت میلیارد ریال از هزینه های مربوط به اجرای این طرح از اندوخته طرح ها که طی سنوات گذشته در حساب شرکت لحاظ شده، تأمین می گردد. علاوه بر این در صورت نیاز، اقدامات لازم بابت دریافت تسهیلات بانکی جهت تأمین مابقی هزینه های برآوردی پروژه مذکور در دستور کار قرار می گیرد.

رضایی پیرامون ارزیابی وضعیت صنعت خودرو در کشور اظهار داشت: اگرچه خودروسازان طی سال گذشته با بحران ها و مشکلات فراوانی رو به رو شدند، اما به نظر می رسد با مدیریت مناسب شرکت های این گروه و همکاری بانک ها برای اعطای تسهیلات و تأمین اعتبارات ارزی مورد نیاز صنعت خودرو، بتوان به چشم انداز مطلوب آینده فعالان این حوزه امیدوار بود.

وی در پایان گفت: مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران در تاریخ 1392.4.2 برگزار خواهد شد و هیأت مدیره شرکت در نظر دارد 50 درصد سود تحقق یافته طی عملکرد 12 ماهه سال گذشته را به منظور تقسیم سود میان سهامداران به مجمع صاحبان سهام پیشنهاد کند.

behnam53
2013/06/23, 13:50
سلام
کسی از دوستان از مجمع خفناور خبر داره؟؟

سلطان زمان
2013/06/24, 18:28
از دوستان كسي مجمع نرفته ؟

موج سوار
2013/06/29, 12:06
عجب سهم مظلومی شده این خفناور این از تاپیکش هم معلومه. امروز بی سروصدا روی 3درصد مثبت بازگشائی شد.

Alidadash
2014/01/13, 18:29
مثل اینکه این سهم خوب فراموش شده.

وحید 20
2014/01/18, 12:50
22دی:
تائيد مجدد پيش بيني عملکرد سال مالي منتهي به 29/12/1392 (به پيوست)
http://codal.ir/Reports/DownloadFile.aspx?ID=LbmV6Agd1FrsELfr2NhviQ%3d%3d

امروز:
توقف نماد معاملاتي شركت مهندسي صنعتي روان فن آور در نماد خفناور1 92/10/28 12:36
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت مهندسي صنعتي روان فن آور (خفناور1)، بدليل تعديل با اهميت در پيش بيني سود هر سهم سال 92، متوقف گرديد. مديريت بازار فرابورس ايران
===========
شفافیت رو در بورس به صورت کامل داریم لمس میکنیم!!
جالبه قبل از 22دی هم یک اطلاعیه شفاف سازی دیگه زده بود که تغییری در سود نیست و یک هفته پیش هم که در نامه با قطعیت از عدم تغییر در سود علارغم پوشش بالا کرده بود و امروز برا تعدیل با اهمیت متوقف میشه!!

پ.ن:خفناور ندارم

pedrammohtashami
2014/01/18, 22:33
22دی:

امروز:
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت مهندسي صنعتي روان فن آور (خفناور1)، بدليل تعديل با اهميت در پيش بيني سود هر سهم سال 92، متوقف گرديد. مديريت بازار فرابورس ايران
===========
جالبه قبل از 22دی هم یک اطلاعیه شفاف سازی دیگه زده بود که تغییری در سود نیست و یک هفته پیش هم که در نامه با قطعیت از عدم تغییر در سود علارغم پوشش بالا کرده بود و امروز برا تعدیل با اهمیت متوقف میشه!!

سلام وحيد جان

به نظرت چند درصد تعديل مثبت ميدن؟دلايل تعديل با اهميت چي هست؟

alireza51
2014/01/18, 22:46
P/E این سهم 28.34 است (گروه 8.14) ، شاید کمی آن را بهبود ببخشد.

آذرآبادگان
2014/01/18, 22:50
P/E این سهم 28.34 است (گروه 8.14) ، شاید کمی آن را بهبود ببخشد.

p/e گروه منفی 8.14 هست( یعنی اکثرشون زیانده هستند ) و خفناور جزو معدود سهمهای سودده این گروه هست

d@vood
2014/01/25, 15:19
تعدیل 96 درصدی خفناور رو کدال نشست.

شرکت: مهندسي صنعتي روان فن آور نماد: خفناور( ذخفناور )
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1392/12/29 دوره 9 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور طی نامه شماره مورخ 1392/11/05 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1392/12/29 با سرمایه 10,000 میلیون ریال مبلغ 575 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.
دليل تغييرات سود هرسهم پيش بيني سال منتهي به 29/12/1392از مبلغ 295ريال به مبلغ 575ريال به ازاي هرسهم،به دليل افزايش نرخ فروش محصولات (شاتون پرايد ونيسان)از ابتداي سال 1392وشاتون پژواز دي ماه سال 1392مي باشد.

وحید 20
2014/01/25, 15:32
اینم از تعدیل مثبتی که تا یک هفته قبلش در شفاف سازی شدیدا منکر شده بودن!
علت تعدیلم افزایش نرخ دونستن که یه دفعه اعلام شده!

d@vood
2014/01/25, 18:19
جالب است شرکت از اول سال قیمت شاتون پرايد ونيسان رو افزایش داده و تا به حال گزارشات 3و6و9 ماهه رو فرستاده رو کدال، تازه اومدن صورت های مالی رو اصلاح کردند و روانه کدال شده.
یک ماه پیش هم شفاف سازی که ما هیچ تعدیلی نداریم.بعد یک ماه تعدیل 96 درصدی روانه کدال میکنند.
پس ما به کی کجا اعتماد کنیم (رانت ، شایعه ، کدال و صورت های مالی ) ؟

مسعود اب
2014/03/14, 17:15
خفناور پیش بینی سود سال 92 خود را با 54 درصد تعدیل مثبت 885 ریال اعلام نمود.

دليل تغييرسود هرسهم منتهي به 29/12/1392از مبلغ 575ريال به ازاي هرسهم (براساس عملکرد واقعي 9ماهه اول سال )به مبلغ 885ريال به دليل افزايش تيراژتوليد وبه تبع افزايش تعداد فروش به درخواست نياز خريداران قراردادي (شرکتهاي مگاموتوروپيستون ايران)درماههاي پاياني سال مي باشد.

شاهین محلوجی
2014/05/07, 11:10
خفناور

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/خفناورDaily.png (http://up.boursy.com/)

با توجه به الگوهای مثلث کلاسیک شکل گرفته و روند فعلی سهم بنظر خفناور با تثبیت بالای 840 دو هدف کلاسیک و اولیه 1000 و 1050 خواهد داشت ...
حمایت محکم سهم در 765 قرار دارد ...

موفق باشید ...

mahdi707
2014/05/15, 23:06
کسی خبر داره کی باز میشه؟

وحید 20
2014/05/26, 11:26
908ریال در 12 ماهه 92 محقق نمود

zorba
2014/05/26, 13:01
22دی:

امروز:
===========

908ریال در 12 ماهه 92 محقق نمود
فقط و فقط در ایران اسلامی!

farzen
2014/05/26, 14:30
شما میدونید حدود چه قبمتی بازمیشه؟

شاهین محلوجی
2014/06/02, 20:39
خفناور

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/135.gif (http://up.boursy.com/)

با توجه به روند سودآوری شرکت و پتانسیل رشد سود شرکت در سال آتی بنظر سهم با تثبیت بالای دو مقاومت 870 و 940 وارد کانال سوم با اهداف بالایی خواهد شد ..
پیش بینی میشود روند صعودی سهم در داخل چنگال پیچفورک (کانال قرمز رنگ) در جریان باشد ..

موفق باشید ...

erfanslash
2014/06/23, 10:48
http://forums.boursy.com/imported/2014/06/b98b99a7d7e8a9ac1-1.jpg

فروشنده انگار اومده خاله بازی

به ترتیب یک 0 از هر کدوم کم کرده /:.yead.:/

به زودی بازی سهم برای جمع آوری به اتمام میرسه

erfanslash
2014/07/02, 09:43

erfanslash
2014/09/02, 11:54
شرکت مهندسی صنعتی روان فناور سود به ازای هر سهم خود برای سال مالی 93 را مبلغ 493 ریال اعلام نموده است که نسبت به سال گذشته کاهش 55 درصدی داشته است.
مدیر عامل شرکت مهندسی صنعتی روان فناور عنوان کرد: این پیش بینی بر مبنای آخرین مفروضات سال 92 ارایه شده است چراکه با توجه به افزایش هزینه های دستمزد و سربار تولیدی و اینکه شرکت در ابتدای سال افزایش نرخی را هنوز لحاظ نکرده سبب کاهش 25 درصدی سود ناخالص شرکت در اولین پیش بینی شده است.

رضایی افزود: پیش بینی قدرت چانه زنی ها برای سال 93 در شرایط فعلی مشخص نیست ولی در سال های گذشته نیز روند به این ترتیب بوده است که از سه ماهه دوم سال با مشتری برای افزایش نرخ وارد چانه زنی می شویم و در 6 ماهه دوم معمولاً این افزایش نرخ اتفاق می افتد.

وی ادامه داد: بنابراین برای افزایش قدرت رقابتی خود در اولین پیش بینی حداقل قیمت ها را لحاظ کردیم که سبب کاهش 25 درصدی سود ناخالص ما برای ابتدای سال شده است ولی همانطور که عنوان شد این تصمیم در راستای حفظ سهم شرکت از بازار اتخاذ گردیده است.

مدیر عامل شرکت مهندسی روان فناور در خصوص شرایط فعلی شرکت ابراز داشت: با توجه به شرایط شرکت های خودروسازی در پایان سال 92 که شروع به افزایش تیراژ تولید کردند شرکت های قطعه ساز با افزایش تقاضا روبه رو شدند که شرکت روان فناور از این قاعده مستثنی نبوده است.

تأمین مواد خام مسئله اصلی

رضایی بیان کرد: در حال حاضر 50 درصد ظرفیت شرکت فعال می باشد که عمده ترین دلیل آن این است که هنوز تأمین کنندگان داخلی مواد اولیه شرکت های قطعه ساز به ظرفیت مورد نظر خودروسازها نرسیده اند که این موضوع سبب کاهش شتاب شرکت های خودروساز شده است.

این مقام مسئول در شرکت "خفناور" در خصوص تأمین مواد اولیه شرکت اظهار داشت: رویه کاری در شرکت ها بدین صورت است که مشتری خود اقدام به تهیه و تأمین مواد اولیه مورد نیاز می نماید بنابراین نوسان نرخ ارز خیلی بر روی شرکت ها به طور مستقیم تأثیرگذار نمی باشد.

برنامه افزایش 30 تا 40 درصدی کارمزد تولید

علی اصغر رضایی با بیان این موضوع که برنامه افزایش کارمزد تولید را داریم ابراز داشت: در حال حاضر برای افزایش کارمزد تولید با شرکت پیستون ایران وارد مذاکره شده ایم که در صورت نهایی شدن می تواند بر رشد بودجه برآوردی شرکت تأثیرگذار باشد بنابراین هرگونه تغییر در سودآوری شرکت از طریق سامانه کدال شفاف سازی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت روان فناور در خصوص طرح ها و برنامه های شرکت ابراز داشت: صحبت هایی با ساپکو در خصوص راه اندازی خط جدید تولید شاتون OHVG شده است که مقدمات آن آماده است که پیش بینی می شود در طول سال 93 به انجام برسد.

این مقام مسئول در شرکت روان فناور پیرامون وضعیت مطالبات و تسهیلات اظهار داشت: از آنجایی که مطالبات ما از سمت مشتریان معمولاً با وقفه صورت می گیرد بنابراین برای تأمین نقدینگی در گردش اقدام به اخذ تسهیلات بانکی خواهیم داشت.

وی افزود: دریافت تسهیلات بانکی برای شرکت ها باعث افزایش هزینه مالی شرکت نخواهد شد چراکه با مذاکراتی که با مشتریان صورت گرفته آنها را به بانک های مورد نظر خود برای دریافت تسهیلات به جای بدهی معرفی می کنند و خود اقدام به بازپرداخت اقساط به بانک می نمایند.بنابراین تعامل با شرکت ها برای وصول مطالبات ادامه دار است.

در خاتمه علی اصغر رضایی پیرامون چشم انداز شرکت در سال 93 ابراز داشت: با توجه به اینکه بسیاری ازمشکلات صنعت خودرو به تدریج در حال برطرف شدن هستند و نیز با بحث کاهش تحریم ها و افزایش قیمت فروش که در برنامه داریم پیش بینی می شود 6 ماهه دوم سال 93 بسیار بهتر از سال گذشته به لحاظ سودآوری برای شرکت باشد و بنابراین در صورت برطرف شدن موانع تأمین مواد اولیه برای صنعت خودرو می توان به صنعت خودرو در سال 93 خوشبین بود.

پارسال حدود 900 eps ساخت

امسال بالای 1500 خواهد ساخت

negarminavi
2014/10/21, 08:00
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 1393/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 126 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 128 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 145 درصد افزایش
4- سود خالص : 210 درصد افزایش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 568 ریال

دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۱۳۹۳/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی

مبلغ 1.031ميليون ريال درسرفصل خالص سايردرآمدهاو(هزينه)هاي عملياتي ،مربوط به فروش ضايعات شاتون وموجوديهاي ضايعاتي مي باشد وهمچنين مبلغ 22ميليون ريال درسرفصل خالص سايردرآمدهاو(هزينه)هاي غيرعملياتي مربوط به مبلغ 356ميليون ريال زيان ناشي از تسعيرارز،مبلغ 311ميليون ريال مربوط به سود سپرده بانکي ومبلغ 67ميليون ريال مربوط به درآمدهاي متفرقه مي باشد.
افزايش فروش ريالي نسبت به سال 1392بدليل افزايش تعدادي فروش به ميزان 67درصدمي باشد و به تبع اين مورد باعث افزايش بهاي تمام شده محصولات وهمچنين سود عملياتي گرديده است.

negarminavi
2014/11/16, 09:56
بازگشايي نماد معاملاتي شركت مهندسي صنعتي روان فن آور در نماد خفناور1 93/8/25 09:41

كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت مهندسي صنعتي روان فن آور (خفناور1)، پس از ارائه اطلاعات پيش بيني، با محدوديت دامنه نوسان قيمت تا سقف 50 درصد، امروز يكشنبه مورخ 25/08/1393 آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار فرابورس ايران

"heydar"
2014/11/17, 19:19
این سهم از نظر بنیادی حرف واسه گفتن دارد و به نظرم هنوز به مقصد نرسیده .. فعلا زیر نظر باشد تا بعد...;;)

".احسان."
2014/11/17, 19:47
این سهم از نظر بنیادی حرف واسه گفتن دارد و به نظرم هنوز به مقصد نرسیده .. فعلا زیر نظر باشد تا بعد...;;)

ديروز خفناور بعد از تعدیل مثبت 70% باز شد، و حدودا 16% سهام شرکت دست به دست شد. سهم ميتونه مرز 1200 رو امسال به راحتي رد کنه، شرکت 80 تومان انباشته داره و امسال طبق پیش بینی 100 میسازه، البته سود امسال حداقل 130 تومن هست، که تا انتهای امسال می شود بالای 200 تومان سود انباشته و پیش بینی سود سال بعد نیز با توجه به اهرمی بودن مبلغ فروش و سرمایه کم شرکت می تواند بین 200 تا 300 تومان باشد. طبق گفته مدیر عامل در مجمع شرکت قصد افزایش سرمایه داره و قاعدتا باید از محل انباشته باشه. یکی از کوچکترین شرکتهای بورسی با یک میلیارد تومان سرمایه و 10 میلیون برگ سهم و ارزش بازار 8.4 میلیارد تومان. بین 600-700 تومان برای خرید پیشنهاد شد.
شما سهمي ميخريد، با بالاي 200 تومان سود انباشته در انتهاي سال و پيش بيني حداقل 150 الي 300 تومان. شما 100 هزار سهم سهامدار يك درصد يك شركت قطعه ساز برند و داراي معاملات گسترده با سايپا، ايران خودرو و زامياد مي شويد.

موفق باشيد.

"heydar"
2014/11/17, 20:18
سلام آقا احسان گل
اطلاع دارید شرکت امسال برنامه ای برای افزایش سرمایه دارد؟

".احسان."
2014/11/17, 20:57
سلام آقا احسان گل
اطلاع دارید شرکت برنامه ای برای افزایش سرمایه دارد؟

سلام حيدر جان، خوبي داداش؟
مجمع شركت كه حضور پيدا كرده بودم، سهامدار عمده و مدير عامل تاكيد داشتند، كه برنامه افزايش سرمايه در دستور كار است. قاعدتا وقتي شركتهاي بورسي بايد به 20 ميليارد تومان سرمايه برسند، يك شركت 1 ميليارد توماني نيز بايد در مرحله اول به 2 يا 3 ميليارد تومان و بعد 10 ميليارد تومان برسد. اما از روند فعلي اين برنامه بي خبرم.

موفق باشيد.

arak_bourse
2014/11/17, 21:19
آقا احسان با ایت قیمتها خریدش بصرفه هست؟

".احسان."
2014/11/17, 21:58
آقا احسان با ایت قیمتها خریدش بصرفه هست؟

بسته به نوع استراتژي سرمايه گذاريتون داره.

arak_bourse
2014/11/17, 22:05
کوتاه مدتی میخواستم

milad97
2014/11/18, 00:09
دیروز یه حقیقی و یه حقوقی بالا یه درصد کلا فروختن و رفتن پی کارشون.......حقیقی های درصدی خفناور همیشه فعال بودن ...پس باید نقششون رو نادیده نگرفت

ائلچی
2014/11/18, 11:46
توی 3 روز 24 % شرکت معامله شده!

"heydar"
2014/11/18, 14:30
فعلا در حال کف سازی
http://cdn.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=15131P&i=7727396367939916&d=20141117
لیست سهامداران نیست که بازار شامه انگار:D

milad97
2014/11/18, 15:19
فعلا در حال کف سازی
http://cdn.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=15131P&i=7727396367939916&d=20141117
لیست سهامداران نیست که بازار شامه انگار:D

یه حقیقی دیگه هم کم شد الان 13 تا

".احسان."
2014/11/22, 23:38
سلام،

اين سهم در صورت خبرهاي مثبت از وين مطمينا تا 1200 تومان توسط بازار هدايت خواهد شد. 85 تومان سود انباشته، 60 تومان در 6 ماه ساخته و تا انتهاي امسال 150 تومان ميسازه؛ كه سود انباشته رو به بالاي 200 تومان خواهد رساند.
سال بعد هم حداقل 150 تومان پيش بيني خواهد كرد.
افزايش سرمايه بالاي 100% از محل انباشته هم پيش رو دارد.

موفق باشيد.

milad97
2014/12/01, 17:43
http://forums.boursy.com/imported/2014/12/88096194932763107229-1.png (http://upload7.ir/)

یه تحلیل دیدم از خفناور هر چند کامل نیست ولی برای داشتن دید کلی بد نیست

لولی بربط زن
2014/12/01, 18:02
http://forums.boursy.com/imported/2014/12/88096194932763107229-1.png (http://upload7.ir/)

یه تحلیل دیدم از خفناور هر چند کامل نیست ولی برای داشتن دید کلی بد نیست

خفناور رو دارن خشکش میکنن، اگه بعد مدتی بردنش بالای 1500 تعجب نکنید

m.hossein
2014/12/02, 21:12
سه شنبه, 11 آذر 1393 20:45 شنیده ها از این قطعه ساز شرح مطلب :خفناور
شنیده میشود خفناور موفق به اخذ مجوز افزایش نرخ 10 درصدی محصولات خود شده است.
گویا از سوی گروه ایران خودرو درخواست افزایش تولید قطعات درخواستی شرکت به خفناور ابلاغ شده است.
میگویند شرکت امسال 150 تومان سود خواهد ساخت

لولی بربط زن
2014/12/03, 07:58
سه شنبه, 11 آذر 1393 20:45 شنیده ها از این قطعه ساز

شرح مطلب :

خفناور
شنیده میشود خفناور موفق به اخذ مجوز افزایش نرخ 10 درصدی محصولات خود شده است.
گویا از سوی گروه ایران خودرو درخواست افزایش تولید قطعات درخواستی شرکت به خفناور ابلاغ شده است.
میگویند شرکت امسال 150 تومان سود خواهد ساخت

افزایش سرمایه از محل سود انباشته به میزان 150 درصد هم داره. /:.winksmiley02.:/

"heydar"
2014/12/07, 19:33
خفناور هم فردا در لیست باشه .
یه بار نامرد ما رو جا گذاشت :D
.
یکی از بهترین قطعه سازها از نظر عملکرد در سال 93 .
حقیقی های درصدی هم فعلا خریدارند

لولی بربط زن
2014/12/08, 07:47
خفناور هم فردا در لیست باشه .
یه بار نامرد ما رو جا گذاشت :D
.
یکی از بهترین قطعه سازها از نظر عملکرد در سال 93 .
حقیقی های درصدی هم فعلا خریدارند

برنامه حقیقی های یک درصدی خشک کردن سهمه و صعود شارپ. /:.winksmiley02.:/

mey
2014/12/08, 08:24
برنامه حقیقی های یک درصدی خشک کردن سهمه و صعود شارپ. /:.winksmiley02.:/
هیچ برنامه ایی حقیقی نداره.........هر چیه زیر سر کارگزاری حافظه..............تو این سهم 10 بار حقیقیاش به هم رکب زدند.....نمونش قرار بود وقتی چند ماه پیش دکتر...حمایت 200 تایی میکنه کسی از دوستان نفروشه....که 600 تا فروختند.........واقعا غیر قابل پیش یبنیه

لولی بربط زن
2014/12/08, 08:27
هیچ برنامه ایی حقیقی نداره.........هر چیه زیر سر کارگزاری حافظه..............تو این سهم 10 بار حقیقیاش به هم رکب زدند.....نمونش قرار بود وقتی چند ماه پیش دکتر...حمایت 200 تایی میکنه کسی از دوستان نفروشه....که 600 تا فروختند.........واقعا غیر قابل پیش یبنیه

بیشتر کسایی که با نوسان فروختند زیر یک درصد بودند. خب معلومه که همه شناوری رو این گروهی که با هم هماهنگن نمیتونن جمع کنند ولی نهایت تلاششون اینه که از نوسانگیر تخلیه اش کنن بعد هم یک صعود خوب. سهم پر پتانسیلیه

لولی بربط زن
2014/12/08, 10:21
اگه بقیه حقیقی ها هم یاری کنند و به فکر نوسان دوزار ده شاهی نباشن حتی توی بازار الاکلنگی تا 1200 میره /:.winksmiley02.:/

لولی بربط زن
2014/12/22, 14:39
در مورد خفناور:

93
92
91
سال

6 ماهه
12 ماهه
6 ماهه
12 ماهه
6 ماهه
12 ماهه
دوره

واقعی حسابرسی نشده
واقعی حسابرسی شده
واقعی حسابرسی نشده
پیش بینی حسابرسی شده
پیش بینی حسابرسی نشده
واقعی حسابرسی شده
واقعی حسابرسی نشده
واقعی حسابرسی شده
واقعی حسابرسی نشده
پیش بینی حسابرسی شده
پیش بینی حسابرسی نشده
واقعی حسابرسی شده
واقعی حسابرسی نشده
واقعی حسابرسی شده
پیش بینی حسابرسی شده
پیش بینی حسابرسی نشده
صورت مالی

93/8/22

93/8/22
92/12/20
92/8/27
92/07/30
93/08/20
93/7/3
91/12/16
91/12/7
92/8/27
92/07/30
92/07/30
91/12/16
91/12/8
زمان ارسال گزارش

614

998
394
183
20
908
908
309
295
85
85
403
308
308
مبلغ سود EPS

541,390

1,254,729
1,213,000
324,130
324,362
832,870
832,870
1,044,000
693,397
360,093
360,093
805,541
844,114
844,114
میزان تولید

540,729

1,254,729
1,213,000
320,602
320,602
834,297
834,297
1,044,000
690,327
369,308
369,308
829,981
844,118
844,118
میزان فروش

با اینکه تولید و فروشش تنها 50 درصد توی این 20 ماه رشد داشته اما EPS سهم 230 درصد رشد کرده.
سود 6 ماهه اول 61 تومانه، 6 ماه دوم قاعدتا بیشتره، چون طبق جدول توی 6 ماه دوم باید 700 هزار قطعه تولید و فروش داشته باشه در حالی که توی 6 ماه اول 540 هزار تا داشته. یعنی توی 6 ماه دوم براحتی 90 تومن سود میسازه که سرجمع میشه 150 تومنی که حدس زده میشه.
سهامدارای حقیقی بالای یک درصد که نه تنها فروشنده نیستن بلکه خریدار هم هستن زیاده، پس حقوقی اذیت کن نداره
فرابورسیه
تعداد کل سهام 10 میلیون برگه
سود انباشته : 14 میلیارد ریال تا کنون ( به ازای هر سهم 140 تومان ) که شایعه افزایش سرمایه 150 درصدی از انباشته هم داره. البته اگه سازمان بخواد محدودیت حداقل سرمایه اولیه 20 میلیارد تومنی رو به این شرکت گیر بده میدونین چقدر باید افزایش سرمایه بده؟ 2000 درصد بله 2000 درصد. من شرکتی کوچکتر از این توی بورس ندیدم اگه دوستان سراغ دارن بگن.
dps: پیشنهادی در اخرین گزارش معادل 50 درصد از EPS

از دیگر پتانسیلهاش اینه تقریبا بصورت انحصاری برای ایران خودرو و سایپا شاتون میزنه. نکته دیگه اینکه سهم دست هر کسی نیست. تصمیم با خودتون

kscaig
2015/01/04, 11:43
خوب میفروشن یا خوب میخرن؟!!
میانگین حجم خرید حقیقی در 12 ماه گذشته 303.740 تا بوده
گزارش نه ماهه که قطعاً تعدیل داره...

لولی بربط زن
2015/01/04, 11:43
دوستان توجه دارند که که این سهم داره با حجم بالا و نادر، از کنج مثلث میزنه بیرون. شایعه تعدیل و افزایش سرمایه هم داره. سهامدارای بالای یک درصد هم هر روز دارن میخرن :D ;)

8 درصد شرکت داره امروز جابجا میشه. یعنی چه خبره ؟ ;)

نمودار زیر به نقل از تالار همسایه:

http://forums.boursy.com/imported/2015/01/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot238-1.png

خفناور کوچکترین سهم بازار است.

خفناور تنها 10 میلیون برگ دارد .

خفناور توانسته در سه ماهه 60 تومان در شش ماهه 100 تومان و گزارش نه ماهه همین ماه اعلام میشود .

خفناور 140 تومان سود انباشته دارد .

خفناور قصد افزایش سرمایه دارد

hanny
2015/01/05, 00:04
دوستان خرید فردا برا خفناور چطوره ؟

علیرضا1
2015/01/05, 03:03
امروز يك شركت حقوقي ٦٠/٠٠٠ تا خريد كرده

لولی بربط زن
2015/01/05, 09:31
فقط اینو بدونید که بانک اینده با کمک یک کارگزاری قصد ورود به این سهم رو داره. با مدیراش هم صحبت کرده. شاید امور سهام خفناور منتقل شد به یکی از طبقات این کارگزاری. البته کارگزاری مربوطه از جهش ناگهانی دیروز سهم شوکه شده، چون قصد داشتند حداقل 20 درصد شرکت رو توی قیمتای نزدیک 800 و طی یکماه درو کنند که موفق نشدند، میدونید چرا؟ چون حقیقی های بالای یک درصد هر روز توی این دوماه داشتن زیر 800 جمع میکردن و بنوعی سهم رو خشک کرده بودند. کوچکترین سهم بازار با پتانسیلهای بالا. سازنده انحصاری شاتون برای ایران خودرو و سایپا. سود تحلیلی پایان سالش هم 150 تومنه. توانایی افزایش سرمایه 150 درصدی از محل سود انباشته رو هم داره.
جالبه که قیمتش فردا میرسه به همون قیمتی که شاخص 75000 بود ;)

سود تحلیلی سال بعدش هم 250 تومنه. دیگه خود دانید.

لولی بربط زن
2015/01/05, 13:34
فعلا که داره خوب پیش میره، توی مچینگ سر صبح، بالای یک میلیون صف خرید داشت. ببینیم روزای بعد چیکار میکنه ;)

لولی بربط زن
2015/01/13, 14:38
توقف نماد معاملاتي شركت مهندسي صنعتي روان فن آور در نماد حخفناور1
93/10/23 14:28

كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت مهندسي صنعتي روان فن آور (خفناور1)، با توجه به تعديل با اهميت پيش بيني سود هر سهم سال مالي 93، متوقف گرديد. مديريت بازار فرابورس ايران

mohamad123
2015/01/13, 16:42
امیدوارم که تعدیل مثبت خوبی بده

کسی خبری داره ؟

negarminavi
2015/01/25, 12:41
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 9 ماهه منتهی به 1393/09/30 (حسابرسی نشده)

9 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 108 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 104 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 97 درصد افزایش
4- سود خالص : 119 درصد افزایش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 1010 ریال

لولی بربط زن
2015/01/25, 14:31
احتمالا پیش بینی سود پایان سالش بالای 130 تومنه

kscaig
2015/02/04, 09:54
چرا گزارشو نمیدن....؟؟؟!!! /:.zzzzzz.:/

لولی بربط زن
2015/02/04, 10:06
چرا گزارشو نمیدن....؟؟؟!!! /:.zzzzzz.:/

منتظر گزارش حسابرسی شده هستن. شایعه اعلام سود بالای 140 تومن هست.

لولی بربط زن
2015/02/09, 16:28
مبارکه. 38درصد تعدیل مثبت. شرکتی که سرمایه ثبت شده اش یک میلیارد تومنه و به ازای هر سهم 170 تومن سود انباشته داره. طبق الزام بورس باید سرمایه اش رو به 20 میلیارد تومن برسونه. یعنی افزایش سرمایه 2000 درصدی ( احتمالا در چند مرحله )

negarminavi
2015/02/09, 17:08
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1393/12/29 دوره 9 ماهه (حسابرسی شده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور طی نامه شماره مورخ 1393/11/19 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1393/12/29 با سرمایه 10,000 میلیون ریال مبلغ 1,373 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تعدیل مثبت 37.6 درصدی پیش بینی سود سالیانه و پوشش 74 درصدی سود در 9 ماهه

سایر اطلاعات:
(1) شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/92 را در تاريخهاي 07/12/91 و 16/12/91(حسابرسي شده) و 22/04/92 مبلغ 309 ريال، در تاريخ 30/07/92 مبلغ 295 ريال ، در تاريخ 05/11/92 مبلغ 575 ريال، در تاريخ 28/11/92 (به بازار منعکس نگرديد) مبلغ 739 ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 908 ريال محقق شده است که بواسطه تجديد ارائه به مبلغ 898 ريال کاهش يافته است.

(2) شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي 93 را با سرمايه 10 ميليارد ريال در تاريخ 28/11/92 (به بازار منعکس نگرديد) مبلغ 405 ريال، در تاريخ 20/12/92 (حسابرسي شده) مبلغ 394 ريال ، در تاريخ 20/03/93(حسابرسي شده) ، در تاريخ 29/4/93 مبلغ 562 ريال ، در تاريخ 20/08/93 مبلغ 998 ريال و مطابق اطلاعات پيوست مبلغ 1،373 ريال اعلام نموده است. شايان ذکر است طبق اعلام شرکت ، دلايل تعديل پيش بيني سود سال 93 به شرح زير اعلام شده است:

الف- افزايش در تعداد توليد و فروش شاتون OHVG
ب- افزايش در نرخ فروش شاتون پيکان
پ- کاهش در بهاي تمام شده نسبت به آخرين پيش بيني به دليل اجراي پروژه هاي بهبود که منجر به کاهش هزينه هاي سربار توليد گشته است.
ت- افزايش در سرفصل ساير درآمدها و هزينه هاي عملياتي به دليل فروش ضايعات مستقيم توليدي
ث- افزايش در سرفصل ساير درآمدهاي غيرعملياتي به دليل فروش دارايي هاي ثابت

(3) پيش بيني عملکرد سال مالي 93 در مقايسه با عملکرد واقعي سال مالي قبل فروش 97درصد افزايش، بهاي تمام شده کالاي فروش رفته 110 درصد افزايش، سود عملياتي 47 درصد افزايش و سود خالص 53 درصد افزايش نشان مي دهد.

(4) مطابق اطلاعات دريافتي، هيئت‌مديره در نظر دارد به ازاي هر سهم، معادل 400 ريال از سود خالص پيش بيني شده سال 93 را جهت تقسيم بين سهامداران به مجمع عمومي عادي ساليانه پيشنهاد نمايد. شرکت قبلا مبلغ سود تقسيمي را 499 ريال اعلام نموده بود.

mey
2015/02/09, 17:31
مبارکه. 38درصد تعدیل مثبت. شرکتی که سرمایه ثبت شده اش یک میلیارد تومنه و به ازای هر سهم 170 تومن سود انباشته داره. طبق الزام بورس باید سرمایه اش رو به 20 میلیارد تومن برسونه. یعنی افزایش سرمایه 2000 درصدی ( احتمالا در چند مرحله )
لولی جون ...سهمه خوبیه....فقط الزام افزایش سرمایه به 20 میل ...مال بورسه...نه فرابورس دادا...........امیدوارم تعدیلش نسوزه تو این بازار

لولی بربط زن
2015/02/09, 17:38
لولی جون ...سهمه خوبیه....فقط الزام افزایش سرمایه به 20 میل ...مال بورسه...نه فرابورس دادا...........امیدوارم تعدیلش نسوزه تو این بازار

مرسی
البته تا اونجایی که میدونم شرط پیش نیازی ورود به بورس هست. یعنی اونایی که توی بورسن و ارزششون زیر 20 تاست باید بکنن 20 تا و اونایی که فرابورسین برای ورود به بورس باید بشن 20 تا. الان بمپنا هم که فرابورسیه توی برنامه اش افزایش سرمایه 180 درصدی داره تا به 20 تا برسه.

mey
2015/02/09, 17:53
مرسی
البته تا اونجایی که میدونم شرط پیش نیازی ورود به بورس هست. یعنی اونایی که توی بورسن و ارزششون زیر 20 تاست باید بکنن 20 تا و اونایی که فرابورسین برای ورود به بورس باید بشن 20 تا. الان بمپنا هم که فرابورسیه توی برنامه اش افزایش سرمایه 180 درصدی داره تا به 20 تا برسه.
لولی جون از شما بعیده.......بمپنا72.8 میلیارده سرمایش

لولی بربط زن
2015/02/09, 18:03
لولی جون از شما بعیده.......بمپنا72.8 میلیارده سرمایش

درست میفرمایید. عوارض پیری. باید برم عینک بخرم /:.wacsmiley.:/

لولی بربط زن
2015/02/17, 08:57
بدلیل تعدیل با اهمیت پیش بینی سود 94 متوقف گردید. امیدوارم تعدیل مثبت باشه و سود رو ببره بالای 180 تومن. /:.winksmiley02.:/

تنها
2015/02/17, 09:58
بدلیل تعدیل با اهمیت پیش بینی سود 94 متوقف گردید. امیدوارم تعدیل مثبت باشه و سود رو ببره بالای 180 تومن. /:.winksmiley02.:/

تعدیلش منفی هست دوست عزیز ..........................

لولی بربط زن
2015/02/17, 10:00
تعدیلش منفی هست دوست عزیز ..........................

خبر موثق دارید؟

تنها
2015/02/18, 21:24
خبر موثق دارید؟

بله مطمین هستم ولی دوست عزیز میشه گفت تعدیل منفی نیست پیش بینی محتاطانه هست مثل پارسال

negarminavi
2015/02/19, 14:42
اولین پیش بینی درآمد هر سهم 12 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده)

شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 10,000 میلیون ریال را مبلغ 566 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرده است.

تعدیل منفی 59 درصدی پیش بینی سود سال مالی 94 نسبت به 93

سایر اطلاعات :
*مزيد استحضار ، با توجه به بندهاي 1 و 2 ذيل، شرکت به طور مکرر پيش بيني خود را تغيير نموده است که در اين خصوص لازم است قابليت اتکاي اطلاعات شرکت مورد توجه قرار گيرد.

(1)شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/92 را در تاريخهاي 07/12/91 و 16/12/91(حسابرسي شده) و 22/04/92 مبلغ 309 ريال، در تاريخ 30/07/92 مبلغ 295 ريال ، در تاريخ 05/11/92 مبلغ 575 ريال، در تاريخ 28/11/92 (به بازار منعکس نگرديد) مبلغ 739 ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 908 ريال محقق شده است که بواسطه تجديد ارائه به مبلغ 898 ريال کاهش يافته است.

(2) شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي 93 را با سرمايه 10 ميليارد ريال در تاريخ 28/11/92 (به بازار منعکس نگرديد) مبلغ 405 ريال، در تاريخ 20/12/92 (حسابرسي شده) مبلغ 394 ريال ، در تاريخ 20/03/93(حسابرسي شده) ، در تاريخ 29/4/93 مبلغ 562 ريال ، در تاريخ 20/08/93 مبلغ 998 ريال، در تاريخ 20/11/93 و مطابق اطلاعات پيوست مبلغ 1،373 ريال اعلام نموده است.

(3) شرکت پيش بيني سود هر سهم سال 1394 را مطابق اطلاعات پيوست، مبلغ 566 ريال اعلام نموده است. شرکت دلايل کاهش سود هر سهم سال 94 نسبت به سال 93 (به ميزان 59%) را به شرح ذيل اعلام نموده است:

الف- افزايش نرخ هزينه هاي دستمزد به ميزان 15% نسبت به سال جاري
ب- افزايش نرخ هزينه هاي سربار توليد بين 10 تا 30 درصد

شايان ذکر است که طبق اعلام شرکت، "مبناي محاسبه تيراژ توليد و فروش و همچنين نرخ فروش طبق قراردادهاي منعقده سال 93 محاسبه گرديده است، بالطبع، موارد ذکر شده منجر به کاهش EPS در سال 94 گرديده است، لذا هر گونه توافقي در خصوص افزايش نرخ محصولات در سال 1394 با خريداران قراردادي صورت پذيرد، سريعا از طريق سامانه کدال به اطلاع آن سازمان و سهامداران خواهد رسيد." (توجه استفاده کنندگان را به نامه پيوست جلب مي نمايد.)

(4) جهت آگاهي استفاده کنندگان، و مطابق اعلام شرکت: "پيش بيني تيراژ توليد درسال 1394برمبناي عملکرد واقعي 10ماهه اول و پيش بيني دوماهه پاياني سال 1393برآورد گرديده است.به دليل اينکه mrp بصورت مکتوب جهت توليدوفروش محصولات از سوي خريداران وجودندارد.لذا افزايش يا کاهش تيراژتوليد درسال 1394نسبت به سال 1393قابل پيش بيني نخواهد بود. "

*همچنين شرکت اعلام نموده است : "نرخ فروش محصولات درپيش بيني سال 1394براساس نرخ هاي مشخص شده درقراردادهاي في مابين با شرکتهاي مگاموتور،ساپکووپيستون ايران درسال 1393مي باشد.لذا هرگونه افزايش نرخي درسال 1394از سوي خريداران محصولات ،متعاقبا" اعلام خواهد گرديد."

(5) پيش بيني عملکرد سال مالي 94 در مقايسه با پيش بيني سال مالي قبل فروش 1 درصد کاهش، بهاي تمام شده کالاي فروش رفته 5 درصد افزايش، سود عملياتي 47 درصد کاهش و سود خالص 59 درصد کاهش نشان مي دهد.

(6) مطابق اطلاعات دريافتي، هيئت‌مديره در نظر دارد به ازاي هر سهم، معادل 200 ريال از سود خالص پيش بيني شده سال 94 را جهت تقسيم بين سهامداران به مجمع عمومي عادي ساليانه پيشنهاد نمايد.

(7)شرکت در نظر دارد در سال 1394 به پيشنهاد هيئت مديره و از محل اندوخته طرح توسعه وسود انباشته به مبلغ 10،000،000،000 ريال (به ميزان 100%) اقدام به افزايش سرمايه نمايد. که البته شرکت در فرم هاي پيش بيني، مبلغ مذکور را به اشتباه 10،000،000،000 (ميليون ريال) درج نموده است.

(8) اطلاعات مربوط به جدول روند سنوات گذشته سود سهام پيشنهادي و تقسيم سودسال هاي 93 و 92 و 91 در ذيل فرم صورت سود و زيان پيش بيني شده ، توسط شرکت به صورت ناصحيح وارد نشده است. همچنين در جدول مقايسه اطلاعات پيش بيني و عملکرد واقعي در سال‌هاي گذشته مبلغ سرمايه ستون مربوط به بالاترين پيش بيني صحيح درج نشده است.

تنها
2015/02/19, 15:24
اینم تعدیل منفی که قبلا پیش بینی کردم

لولی بربط زن
2015/02/19, 16:28
تعدیل منفی نیست بلکه بقول شما بهش میگن پیش بینی محتاطانه. پارسال هم پیش بینی اولیه 93 رو 39 تومن اعلام کرده بود درحالیکه 9 ماهه 55 تومن ساخته بود. امسال سود رو از 39 تومن رسوند به 138 تومن!. سال دیگه همین موقع سود نزدیک 250 خواهد شد. ضمنا برای سال بعد افزایش نرخ در نظر نگرفته و فقط افزایش هزینه دیده اونم تا 30 درصد!

برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی هم از محل سود انباشته داره که توی گزارش اعلام کرده. تازه به اعمال افزای سرمایه باز هم یک میلیارد تومنه دیگه سود انباشته داره که پس از اعمال افزایش سرمایه میشه به ازای هر سهم 50 تومن.

این سهم فقط واسه سهامداریه .

m.rahmani01
2015/02/19, 17:49
پیش بینی ۹۴
--------------------------------
ارفع ۵۱/۹-٪ تعدیل منفی
بالاس ۲۹+٪ تعدیل مثبت
فنوال ۳۲+٪ تعدیل مثبت
دامین ۴+٪ تعدیل مثبت
خفناور ۵۹-٪ تعدیل منفی
حسینا ۳۶+٪ تعدیل مثبت
خکمک ۷+٪ تعدیل مثبت
ولیز ۱۲+٪ تعدیل مثبت
خموتور۳-٪ تعدیل منفی
دزهراوی ۱۰+٪تعدیل مثبت
کپارس ۱۴+٪ تعدیل مثبت
وپخش ۱۲+٪ تعدیل مثبت

kscaig
2015/02/21, 10:59
chaykovski2015 (http://forum.talarebourse.com/u125548)
http://forums.boursy.com/imported/2013/01/25.png
عضو سایت تاريخ عضويت Dec 2014
سن 28
پست ها 113
تشکر 708
تشکرها: 176 بار در 69 پست

http://forums.boursy.com/imported/2012/07/229.png متنی را که بنده در سامانه شکایت ثبت کردم:
http://shekayat.seo.ir/?scn=stock-ex...laint-personal (http://shekayat.seo.ir/?scn=stock-exchange-and-add-complaint-personal)

با سلام و احترام

شرکت روان فن آور ( خفناور ) در اتاریخ 23/10/93 بدلیل تعدیل با اهمیت در پیش بینی سود 93 متوقف و در تاریخ 25/11/93 با اعلام 37 درصد تعدیل مثبت بازگشایی گردید. پس از سه روز معامله در تاریخ 28/11/93 بدلیل تعدیل با اهمیت پیش بینی سود 94 مجددا متوقف شد اما اینبار سود 94 را نسبت به اخرین پیش بینی 93 نزدیک به 60 درصد کاهش داد که تعجب همگان را برانگیخت. روند تولید و فروش این شرکت و سابقه گزارشها نشان میدهد که این شرکت همواره سود خود را مخفی سازی مینماید و گزارشهای کذب به بازار ارسال مینماید.
تعجب بیشتر از ناظر بازار بود که اولا چنین گزارشی را پذیرفت و ثانیا بین گزارش اول و دوم 3 روز سهم باز بود که مسایل ناخوشایندی را به ذهن متبادر میسازد. امار پیش بینی تولید و فروش سهم در سال 94 و همچنین میزان موجودیها نشان میدهد که حداقل سود اعلامی برای سال 94 می بایست بالای 180 تومان باشد. اما مدیریت شرکت هزینه ها را تا 30 درصد برای سال بعد افزایش داده و هیچ افزایش نرخ حتی یک درصد را نیز در نظر نگرفته است. این کار باعث خشم و نارضایتی سهامداران گردیده زیرا بنظر میرسد که مدیریت شرکت در نظر دارد تا با اعلام پیش بینی خلاف واقع سال 94 سهم را از دست سهامداران خرد خارج نماید که روند ناپسندیده ایست. خواهشمند است مجددا سهم را متوقف و گزارش با دقت بیشتری روانه بازار گردد.

لولی بربط زن
2015/02/21, 11:46
chaykovski2015 (http://forum.talarebourse.com/u125548)
http://forums.boursy.com/imported/2013/01/25.png
عضو سایت تاريخ عضويت Dec 2014
سن 28
پست ها 113
تشکر 708
تشکرها: 176 بار در 69 پست

http://forums.boursy.com/imported/2012/07/229.png

متنی را که بنده در سامانه شکایت ثبت کردم:
http://shekayat.seo.ir/?scn=stock-ex...laint-personal (http://shekayat.seo.ir/?scn=stock-exchange-and-add-complaint-personal)

با سلام و احترام

شرکت روان فن آور ( خفناور ) در اتاریخ 23/10/93 بدلیل تعدیل با اهمیت در پیش بینی سود 93 متوقف و در تاریخ 25/11/93 با اعلام 37 درصد تعدیل مثبت بازگشایی گردید. پس از سه روز معامله در تاریخ 28/11/93 بدلیل تعدیل با اهمیت پیش بینی سود 94 مجددا متوقف شد اما اینبار سود 94 را نسبت به اخرین پیش بینی 93 نزدیک به 60 درصد کاهش داد که تعجب همگان را برانگیخت. روند تولید و فروش این شرکت و سابقه گزارشها نشان میدهد که این شرکت همواره سود خود را مخفی سازی مینماید و گزارشهای کذب به بازار ارسال مینماید.
تعجب بیشتر از ناظر بازار بود که اولا چنین گزارشی را پذیرفت و ثانیا بین گزارش اول و دوم 3 روز سهم باز بود که مسایل ناخوشایندی را به ذهن متبادر میسازد. امار پیش بینی تولید و فروش سهم در سال 94 و همچنین میزان موجودیها نشان میدهد که حداقل سود اعلامی برای سال 94 می بایست بالای 180 تومان باشد. اما مدیریت شرکت هزینه ها را تا 30 درصد برای سال بعد افزایش داده و هیچ افزایش نرخ حتی یک درصد را نیز در نظر نگرفته است. این کار باعث خشم و نارضایتی سهامداران گردیده زیرا بنظر میرسد که مدیریت شرکت در نظر دارد تا با اعلام پیش بینی خلاف واقع سال 94 سهم را از دست سهامداران خرد خارج نماید که روند ناپسندیده ایست. خواهشمند است مجددا سهم را متوقف و گزارش با دقت بیشتری روانه بازار گردد.

کار درستی کردید که شکایت کردید. مدیریت شرکت باید بداند که چنانچه بخواهد سود را مخفی نماید مابقی سهام از دست انها خارج و جایگاهشان را در هیات مدیره از دست خواهند داد.

تنها
2015/02/22, 14:38
پیش بینی میکنم تا 740 بیاد پایین

شناوری سهم خیلی بالاست و سهامداری خسته که به امید فروش 1300تومن سهم خریدن الان فروشنده هستن

لولی بربط زن
2015/04/22, 11:05
این سهم خوب داره حجم میخوره. سهامداراش دارن خشکش میکنن.

negarminavi
2015/05/12, 11:37
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی نشده)

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 102 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 63 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 55 درصد افزایش
4- سود خالص : 59 درصد افزایش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 1428 ریال

negarminavi
2015/06/03, 14:05
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/khefanavar.jpg

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/khefanavar1.jpg

negarminavi
2015/06/16, 10:43
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/khefanavar2.jpg

negarminavi
2015/06/21, 17:24
شرکت مهندسی صنعتی روان فناور (سهاميعام)
نماد: خفناور کد: 51-30-34

موضوع: خلاصه تصميمات مجمع عمومي عادي سالیانه مورخ 31/03/94

مجمع عمومي عادی سالیانه صاحبان سهام در تاريخ 31/03/94 به حدنصاب قانوني نرسيد و تصميم گيري در خصوص دستورجلسه به زمان ديگري در آينده موکول گرديد.

negarminavi
2015/06/27, 10:29
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/khefanavar3.jpg

لولی بربط زن
2015/06/27, 11:02
جمع فروش توی سه ماهه بالای 2.5 میلیارد تومان که قاعدتا باید نزدیک 40 تومن سود توی سه ماهه بسازه
هنوز افزایش نرخ هم نگرفته که بگیره میتونه امسال بالای 180 سود بسازه

mhjboursy
2015/07/07, 22:35
سلام
روی این سهم آقای ولیخانی (آیدی کیمیاگران) فعال است.
کسی از سابقه فعالیت های این آقا خبر دارد؟ چه جور آدمی است؟
خودم فکر می کردم آدم خوبی است ولی در سایت تالار بورس گویا یک کارهایی کرده و پشت سرش حرف و حدیث است.

negarminavi
2015/07/09, 17:08
شركت مهندسی صنعتی روان فن آور (سهامي‌عام)
نماد: خفناور کد: 51-30-34

موضوع: خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 29/12/1393 (نوبت دوم)

بدین ‌وسیله به اطلاع می‌رساند، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور (سهامي‌عام) در تاریخ 16/04/94 تشکیل گردید. خلاصة تصمیمات مجمع به ‌شرح ذیل می‌باشد:

1) صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 29/12/1393 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.
2) موسسه حسابرسی کاربرد تحقیق به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی دایا رهیافت به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی علی البدل انتخاب گردیدند.
3) روزنامه «ابرار» به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال مالی94 انتخاب گردید.
4) سود تقسیمی به ازای هر سهم مبلغ 850 ریال تصویب گردید.
5) پاداش هیأت مدیره به مبلغ 425 میلیون ریال به صورت ناخالص مورد تصویب قرار گرفت.
6) حق حضور اعضاي غير موظف هيأت مديره ماهيانه مبلغ 000ر500ر7 ريال ناخالص به ازاي حداقل يک جلسه در ماه تصويب گرديد.

negarminavi
2015/07/20, 14:23
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه منتهی به 1394/03/31 (حسابرسی نشده)

3 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 33 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 57 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 41 درصد افزایش
4- سود خالص : 16 درصد افزایش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 3 ماهه : 197 ریال

دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی

1- افزايش 33درصدي مبلغ فروش نسبت به سه ماهه اول سال 1393به دليل افزايش تيراژفروش نسبت به 3ماهه اول سال 1393مي باشد که اين امرموجب افزايش سود ناخالص وهمچنين افزايش بهاي تمام شده محصولات گرديده است.
2- افزايش هزينه هاي اداري وعمومي به دليل افزايش هزينه هاي توزيع وفروش وهمچنين افزايش هزينه هاي دستمزد وسربارنسبت به 3ماهه اول سال 1393 مي باشد.
3- افزايش 258درصدي هزينه هاي مالي بانکي به دليل افزايش ميزان تسهيلات در3ماهه اول سال جاري نسبت به 3ماهه اول سال 93وهمچنين بخش عمده اي از مانده تسهيلات به دليل دريافت در9ماهه پاياني سال 93بوده است که هزينه هاي مالي آن در3ماهه اول سال 94شناسايي گرديده است.

negarminavi
2015/07/25, 16:42
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29 دوره 3 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور طی نامه شماره مورخ 1394/05/03 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 10,000 میلیون ریال مبلغ 949 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پوشش 21 درصدی سود در 3 ماهه

negarminavi
2015/07/29, 11:47
موضوع: پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه

با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 10,000,000,000 ریال به مبلغ 20,000,000,000 ریال از محل سود انباشته ،اندوخته طرح و توسعه به منظور اصلاح ساختارمالي ،بهبود سرمايه درگردش وتقويت جريانات نقدي درپشتيباني خطوط توليد وبهبود سود آوري که در تاریخ 1394/01/30 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

لولی بربط زن
2015/07/29, 12:24
گزارش حسابرس هم اومد و تایید کرده. این سهم همیشه آدمو غافلگیر میکنه. سهمی جوندار و خوب

negarminavi
2015/08/01, 09:51
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/khefanavar4.jpg

negarminavi
2015/09/04, 10:50
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/khefanavar5.jpg

negarminavi
2015/09/27, 15:19
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/khefanavar6.jpg

negarminavi
2015/09/28, 13:54
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/sod_f962a.jpg

mhjboursy
2015/09/28, 14:13
....

mhjboursy
2015/10/10, 20:58
سلام
خیلی جالب است این سهم
سهم خیلی کوچکی است و با توجه به اینکه شرکت سر پایی است باید چند نفر می آمدند و درصد می بردند بالا و تمام... یعنی طبیعتا با توجه به اینکه سهم کوچکی است باید معاملات خیلی کمی داشته باشد...
ولی اصلا این طور نیست.
میانگین معاملات ماهانه بسیار بالا!
خیلی عجیب است!
جالب تر اینکه آمار سهامداران بالای 1 درصد را هم که نگاه می کنید می بینید تغییرات زیادی دارند...
معلوم می شود که چه؟؟؟؟؟ معاملات اکثرا سوری هستند.
یعنی من امروز بفروشم به تو. تو فردا بفروشی به من... و اینگونه قیمت سهم این نماد کوچک را هر طور که خواستیم بازی بدهیم....
آمار سهامداران عمده را که نگاه کنید دقیقا معلوم می شود دارند بازی می کنند.
===========
در این جور سهم ها باید خیلی مراقب بود.
اگر رفتار این بازیگر ها را می شناسید که خیلی عالی وگر نه بی حساب نباید به سهم وارد شد.

negarminavi
2015/10/20, 12:12
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 4 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 17 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 37 درصد کاهش
4- سود خالص : 58 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 257 ریال

دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی

1-درخصوص سايردرآمدها (هزينه هاي) عملياتي به مبلغ 915ميليون ريال ،مربوط به فروش ضايعات به مبلغ 723ميليون ريال ومبلغ 192ميليون ريال درآمدهاي متفرقه مي باشد.2-درخصوص افزايش 195درصدي هزينه هاي مالي نسبت به شش ماهه اول سال 1393به بدليل اينکه بخش عمده اي ازتسهيلات اخذ شده درماههاي پاياني سال 93بوده است که اين امرمنجر به شناسايي وپرداخت هزينه هاي مالي درسال 94گرديده وهمچنين بخشي از آن مربوط به جرايم ديرکرد درپرداخت اقساط مي باشد..همچنين مبلغ 845ميليون ريال خالص سايردرآمدها وهزينه هاي غيرعملياتي مربوط به 550ميليون ريال سود حاصل از سپرده بانکي ،مبلغ 138ميليون ريال مربوط به سود حاصل از فروش دارايي ثابت ومبلغ 156ميليون ريال مربوط به درآمدهاي متفرقه مي باشد.

negarminavi
2015/10/20, 12:19
6 ماهه 94 نسبت به 93 :

مقدار تولید : 0.12 درصد کاهش

مقدار فروش : 3.99 درصد کاهش

مبلغ فروش : 3.64 درصد افزایش

mhjboursy
2015/10/20, 13:59
سلام این بازی ها بو دار است.
اول که مجمع به حد نصاب نرسید.
الان هم که این جور گزارش داده اند و ...
فکر کنم سهم را می خواهند تا قبل از مجمع کله پا کنند.

تنها
2015/10/20, 20:02
گزارش خیلی بدی داده

negarminavi
2015/10/21, 14:36
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور طی نامه شماره مورخ 1394/07/29 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 10,000 میلیون ریال مبلغ 319 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تعدیل منفی 66 درصدی پیش بینی سود سالیانه و پوشش 81 درصدی سود در 6 ماهه

mhjboursy
2015/10/21, 17:32
http://forums.boursy.com/imported/2015/10/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot268-1.png

همین حدود یک کف خوب برای خفناور بود و فکر کنم خریدار برد کرده. البته انتظار داشتم سهامداران عمده شیطنت کنند و سهم را به زیر بکشند که تا کنون این کار را نکردند.

اگر اشتباه نکنم قبلا بعد از مجمع از سهم خوب حمایت می کردند. ببینیم این بار چه می کنند.

".احسان."
2015/11/14, 23:54
سلام، شب بخير،

در مجمع فوق العاده مدير عامل گفت، كه دليل اصلي تعديل بالاي كه ابتداي سال زده بودن، فشار حسابرس بود، هرچند منطقي نبود اما اين امر اتفاق افتاده بود. اما با تعديل مناسب و واقعبينانه اي كه سهم داشت، در 6 ماه دوم با فروش مناسب كه براي گروه خودرو اتفاق خواهد افتاد، سود شركت تعديل مثبت خواهد شد. بنابراين يكي از قطعه سازي هاي مناسب بازار براي سرمايه گذاري شركت روان فن آور خواهد بود.
اين سهم اگر استارت بخورد، كسي جلو دار آن نخواهد بود.

موفق باشيد.

".احسان."
2015/11/20, 18:41
سلام، شب بخير،

در مجمع فوق العاده مدير عامل گفت، كه دليل اصلي تعديل بالاي كه ابتداي سال زده بودن، فشار حسابرس بود، هرچند منطقي نبود اما اين امر اتفاق افتاده بود. اما با تعديل مناسب و واقعبينانه اي كه سهم داشت، در 6 ماه دوم با فروش مناسب كه براي گروه خودرو اتفاق خواهد افتاد، سود شركت تعديل مثبت خواهد شد. بنابراين يكي از قطعه سازي هاي مناسب بازار براي سرمايه گذاري شركت روان فن آور خواهد بود.
اين سهم اگر استارت بخورد، كسي جلو دار آن نخواهد بود.

موفق باشيد.

سلام،

در تحقيقات در بازارهاي مالي يك اصل اثبات شده وجود دارد، كه بيشترين بازدهي مربوط به سهام كوچك و متوسط است. بازار بورس ايران نيز از اين قاعده مستثني نبوده و نخواهد بود. در گروه خودرو كه انتظار مي رود، با عقد قراردادهاي با كشورهاي پيشرفته در صنعت خودرو سال 95 سال مطلوبي براي آنها باشد، مي توان سهام كوچك و ارزنده اي همچون خفناور را در سبد داشت.
با دريافت نقدينگي بالاي 2500 ميليارد توماني توسط شركتهاي خودروساز قطعه سازها مي توانند اثر مثبت ناشي از دريافت نقدينگي فوري را تجربه كنند.
سه هفته ديگر در رابطه با قيمت خودرو تصميم گيري مجدد خواهد شد. بنابراين افزايش احتمالي نرخ خودرو و قطعه ساز ها نيز مي تواند پارامترهاي اين گروه باشد.
نظر يكي از تكنيكاليستها در مورد روند خفناور، بر اين اساس انتظار داريم، با برخورد به حمايت بلند مدت سهم يعني 300 تومان و واكنش مثبت در صورت ادامه روند صعودي، تارگت 420 تومان را در مرحله اول داشته باشيم. با توجه به حجم كم شناور سهم، اين احتمال دور از ذهن نخواهد بود.

موفق و پر سود باشيد.

negarminavi
2015/11/28, 14:28
موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1394/08/04 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 10,000 میلیون ریال به‌مبلغ 20,000 میلیون ریال ( از محل سود انباشته مبلغ 3000 میلیون ریال ، از محل اندوخته مبلغ 7000 میلیون ریال ، ) در تاریخ 1394/09/07 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

negarminavi
2016/01/16, 16:06
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی نشده)

9 ماهه 94 نسبت به 93:

1- فروش : 22 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 36 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 58 درصد کاهش
4- سود خالص : 78 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 110 ریال

دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی

1-کاهش 34درصدي درسرفصل سايردرآمدهاي عملياتي نسبت به 9ماهه اول سال 1393ناشي از کاهش 47درصدي نرخ فروش ضايعات درسال 94نسبت به سال 93مي باشد.

2-افزايش 247درصدي درسرفصل سايردرآمدهاي غيرعملياتي مربوط به سود حاصل از فروش يکدستگاه خودرو سمند به مبلغ 143م ريال ،افزايش سود سپرده به مبلغ 210ميليون ريال وافزايش درآمدهاي متفرقه به مبلغ 437ميليون ريال مي باشدکه درسال 1393مبلغ 337ميليون ريال زيان ناشي از تسعيرنرخ ارزبوده است.

3-افزايش 162درصدي هزينه هاي مالي به دليل مشکل نقدينگي درسال 1394نسبت به 9ماهه اول سال 1393،منجر به عدم پرداخت به موقع تسهيلات شده ومبلغ 1،177ميليون ريال جريمه ديرکرد اقساط وافزايش نرخ بهره وام 14ميلياردي صندوق توسعه ملي از 16درصددرسال 93 به 28درصد،همراه با جريمه ديرکرد درسال 94شناسايي وپرداخت گرديد.وهمچنين مبلغ 10،000ميليون ريال تسهيلات دريافتي درسه ماهه آخرسال 93دريافت گرديده است که به دليل سرسيد شدن درسال 1394،بخش عمده اي از هزينه هاي مالي آن درسال جاري شناسايي شده است.

negarminavi
2016/01/16, 16:12
9 ماهه 94 نسبت به 93:

مقدار تولید : 19.38 درصد کاهش

مقدار فروش : 25.03 درصد کاهش

مبلغ فروش : 22.20 درصد کاهش

negarminavi
2016/01/18, 11:14
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/969.jpg

negarminavi
2016/01/26, 15:27
گزارش تولید و فروش محصولات 1 ماهه منتهی به 1394/10/30

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/502.jpg

negarminavi
2016/01/30, 15:09
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/522.jpg

negarminavi
2016/01/31, 11:52
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/528.jpg

خوشبخت
2016/01/31, 17:44
#خفناور
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور

با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 20,000,000,000 ریال به مبلغ 35,200,000,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختارمالي که در تاریخ 1394/11/10 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

خوشبخت
2016/02/02, 09:55
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/photo-2016-02-01-09-53-35.jpg

negarminavi
2016/02/03, 10:17
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 11:00 روز یکشنبه مورخ 1394/11/25 درمحل تهران،خيابان افريقا،بالاتر از خيابان ظفر،کوچه نور،پلاک 6 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره

خوشبخت
2016/02/14, 22:43
#خفناور

موضوع: خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده

بدین ‌وسیله به اطلاع می‌رساند، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت مهندسی صنعتی روان‌فن‌آور‌‌‌‌(سهامي‌ عام) در تاریخ 25/11/94 تشکیل گردید. مطابق مصوبه مجمع، اشخاص حقوقی زیر به عنوان اعضای هیئت مدیره برای 2 سال انتخاب شدند:
▪️شرکت مهندسی نصیر ماشین
▪️شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس
▪️شرکت سرمایه گذاری زعیم
▪️شرکت پیشگامان عمران و توسعه استان اصفهان
▪️شرکت اراک خودرو دیزل

negarminavi
2016/02/16, 13:35
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/444_f6b95.jpg

negarminavi
2016/02/17, 13:53
اولین پیش بینی درآمد هر سهم 1 ماهه منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/29 با سرمایه 20,000 میلیون ریال مبلغ 159 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرده است.

خوشبخت
2016/02/17, 14:17
خفناور

روند سنوات گذشته سود سهام پیشنهادی و تقسیم سود
شرح سال ۱۳۹۳
(دو سال قبل) سال ۱۳۹۲
(سه سال قبل) سال ۱۳۹۱
(چهار سال قبل)
سود (زیان) واقعی هر سهم (ریال) ۱,۳۷۴ ۹۰۸ ۴۰۳
آخرین سود تقسیمی پیشنهادی هیئت مدیره برای هر سهم (ریال) ۴۰۰ ۴۵۴ ۲۰۱
سود سهام مصوب مجمع برای هر سهم (ریال) ۸۵۰ ۳۵۰ ۲۰۰
سرمایه ثبت شده در تاریخ برگزاری مجمع (میلیون ریال) ۱۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰

خوشبخت
2016/02/17, 19:36
#خفناور
شرکت: مهندسي صنعتي روان فن آور

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور طی نامه شماره مورخ 1394/11/28 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 20,000 میلیون ریال مبلغ 159 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

سود هرسهم آخرین پیش بینی سال مالی قبل: ۱۶۰ ریال
سود هرسهم پیش بینی جدید: ۱۵۹ ریال
درصد تغییر: ۱% تعدیل منفی

خوشبخت
2016/02/29, 20:27
#خفناور
شرکت: مهندسي صنعتي روان فن آور

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی شده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور طی نامه شماره مورخ 1394/12/10 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 20,000 میلیون ریال مبلغ 159 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

بدون تغییر نسبت به گزارش قبل

*گزارش براساس اولین پیش بینی حسابرسی نشده مقایسه شده است.

▪️افزایش سرمایه

شرکت در نظر دارد در سال 1395/12/30 به پیشنهاد هیئت مدیره از محل آورده نقدي ومطالبات حال شده سهامداران به مبلغ 10,000 (میلیون ریال) اقدام به افزایش سرمایه نماید.

negarminavi
2016/03/01, 12:57
گزارش تولید و فروش محصولات 1 ماهه منتهی به 1394/11/30

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/220.jpg

خوشبخت
2016/03/01, 14:22
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/photo-2016-03-01-02-51-20.jpg

".احسان."
2016/03/04, 13:01
سلام و وقت بخير،

خفناور

در هفته پيش رو احتمال زياد تاييد سازمان مبني بر افزايش سرمايه مهندسي روان فن آور از محل تجديد ارزيابي زمين روي كدال خواهد آمد؛ و با توجه به وضعيت خوب قيمتي و اصلاح قيمتي و زماني مناسب مي توان حركت خوبي را براي سهم متصور شد.

موفق باشيد.

negarminavi
2016/03/06, 12:23
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 11:00 روز چهار شنبه مورخ 1394/12/26 درمحل تهران - خيابان افريقا - بالاتر از خيابان ظفر- کوچه نور- پلاک 6 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :

تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه

سایر موارد
توضیحات:

negarminavi
2016/03/09, 11:15
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/108.jpg

خوشبخت
2016/03/17, 00:02
#خفناور
موضوع: تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام برای سال۸ (دوره) مالی منتهی به 1394/12/29شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور

⬅️دستور جلسه :
تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه

⬅️تصمیمات متخذه در رابطه با دستور جلسه :
مجمع با افزایش سرمایه ۴۷% از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها موافقت نمود.

⬅️زمان بندی ثبت افزایش سرمایه :
با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 1394/12/29 شرکت، افزایش سرمایه فوق تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت خواهد رسید.

negarminavi
2016/03/27, 09:29
اولین پیش بینی درآمد هر سهم 1 ماهه منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده) اصلاحیه

شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه ۲۹,۴۰۹ میلیون ریال مبلغ 108 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

negarminavi
2016/03/29, 10:16
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/191.jpg

negarminavi
2016/04/02, 13:48
گزارش تولید و فروش محصولات 1 ماهه منتهی به 1394/12/29

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/182.jpg

negarminavi
2016/04/04, 14:18
بررسی اولین پیش بینی صورت های مالی شرکت مهندسی و صنعتی روان فن آور(خفناور) برای سال مالی منتهی به 95.12.30

محسن عباسی، مدیرعامل مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر - دوشنبه 16 فروردین 1395 10:42:06 ق.ظ

خلاصه مدیریتی

شرکت مهندسی و صنعتی روان فن آور در سال 1387 با هدف تولید انواع شاتون در زمینی به مساحت 14,000 متر مربع تاسیس گردید .

این شرکت تولید خود را با ماهانه 10,000 شاتون پراید آغاز نموده و ظرفیت تولید 130,000 شاتون در ماه را دارد.

همچنین سهامدار عمده خفناور، شرکت مهندسی نصیر ماشین است.

این شرکت در سال های گذشته روند افزایشی در سود سازی داشته است و با توجه به ظرفیت اسمی تولید محصولات خود ، همچنان پتانسیل رشد سود هر سهم را دارا می باشد و با توجه به پیش بینی های گذشته این شرکت در سود سازی می توان گفت که مدیران خفناور در پیش بینی سود خود محتاطانه عمل میکنند ، کما اینکه این شرکت برای سال مالی 1395 بدون تعدیل مثبت سود خود را پیشبینی کرده است و با توجه به شرایط کنونی کشور و افق پیش رو به نظر می رسد تعدیل مثبت سود هر سهم برای این شرکت وجود دارد

با توجه به شرایط ایجاد توافق هسته ای و شرایط پسابرجام با توجه به پتانسیل رشد صنعت خودرو به واسطه لغو تحریم ها ، ارتباط خودرو سازان ایرانی با خودرو سازارن بزرگ دنیا و شرایط جغرافیایی بسیار مناسب ایران ، صنایع قطعه سازی (از جمله شرکت مهندسی و صنعتی روان فن آور) نیز به واسطه رشد صنعت خودرو در سال 1395 می توانند مترصد رشد باشند.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1108.jpg

اروین
2016/04/12, 10:55
موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1394/12/26 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 20,000 میلیون ریال به‌مبلغ 29,409 میلیون ریال ( از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها مبلغ 9409 میلیون ریال و ) در تاریخ 1395/01/24 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

negarminavi
2016/04/30, 13:57
گزارش تولید و فروش محصولات 1 ماهه منتهی به 1395/01/31

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1281.jpg

negarminavi
2016/05/15, 14:36
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده)

12 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 26 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 38 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 63 درصد کاهش
4- سود خالص : 78 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 101 ریال

دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی

1-کاهش 38درصدي سود ناخالص درسال 94نسبت به سال 93به دليل کاهش 26درصدي فروش مي باشد.
2- کاهش 53درصدي سايردرآمدها(هزينه هاي )عملياتي به دليل کاهش نرخ 43درصدي فروش ضايعات نسبت به سال 93وهممچنين کاهش 11درصدي تعداد ضايعات مي باشد.
3-افزايش مبلغ 2،089ريالي درسرفصل خالص سايردرآمدهاوهزينه هاي غيرعملياتي درسال 94به دليل کاهش مبلغ ذخيره 2،153ميليون ريالي مربوط به حسابرسي بيمه سالهاي 89الي 90به مبلغ 585ميليون ريال ،حسابرسي ماليات برارزش افزوده به ميلغ 600ميليون ريال ،زيان ناشي از تسعيرنرخ ارزبه مبلغ 356ميليون ريال ،حسابرسي ماليلات عملکرد سال 91به مبلغ 417ميليون ريال وجرائم ماليات برارزش افزوده سال 89به مبلغ 195ميليون ريال ،که اين موارد ذکرشده درسال 94هزينه اي دربرنداشته است.
4-افزايش 114درصدي درسرفصل هزينه هاي مالي به مبلغ 3،231ميليون ريال ،مربوط به جريمه ديرکرد عدم پرداخت به موقع تسهيلات به مبلغ 1،335ميليون ريال،افزايش نرخ بهره وام دريافتي صندوق توسعه ملي از 16%به 22%بدليل عدم پرداخت به موقع وبرداشتن يارانه ان به مبلغ 840ميليون ريال والباقي مبلغ مربوط به دريافت 5000ميليون ريال تسهيلات دربهمن ماه سال 93 که پرداخت ان درسال 94 صورت پذيرفته است.

negarminavi
2016/05/15, 14:43
12 ماهه 94 نسبت به 93 :

مقدار تولید : 25.92 درصد کاهش

مقدار فروش : 25.93 درصد کاهش

مبلغ فروش :25.57 درصد کاهش

negarminavi
2016/05/31, 14:01
گزارش تولید و فروش محصولات 1 ماهه منتهی به 1395/02/31

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1560.jpg

negarminavi
2016/06/08, 13:30
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز چهار شنبه مورخ 1395/04/02 درمحل تهران -خيابان افريقا - بالاتر از خيابان ظفر-کوچه نور- پلاک 6 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
سایر موارد
توضیحات:

negarminavi
2016/06/29, 11:36
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1394/12/29

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 11:00 روز شنبه مورخ 1395/04/19 درمحل تهران - خيابان افريقا - بالاتراز خيابان ظفر- کوچه نور- پلاک6 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1394/12/29
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
سایر موارد
توضیحات:

negarminavi
2016/07/02, 14:32
گزارش تولید و فروش محصولات 1 ماهه منتهی به 1395/03/31

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1720_c9657.jpg

negarminavi
2016/10/22, 13:44
6 ماهه 95 نسبت به 94 :

مقدار تولید : 0.57 درصد افزایش

مقدار فروش : 4.31 درصد افزایش

مبلغ فروش : 8.79 درصد افزایش

negarminavi
2016/10/22, 13:45
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1395/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 95 نسبت به 94:

1- درآمدهای عملیاتی : 9 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 6 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 28 درصد کاهش
4- سود خالص : 16 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 74 ریال

دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی

1-کاهش 26درصدي (مبلغ 253ميليون ريال) درسرفصل سايردرآمدهاي عملياتي درسال جاري نسبت به 94/06/31مربوط به کاهش مبلغ 129ميليون ريالي فروش ضايعات والباقي مبلغ 124ميليون ريال مربوط به درامدهاي متفرقه مي باشد.

2-افزايش مبلغ 416ميليون ريالي درسرفصل ساير هزينه‌هاي عملياتي مربوط به جرائم ناشي ازعدم پرداخت به موقع حق بيمه وماليات حقوق پرسنل مي باشد.

3-کاهش 49درصدي درسرفصل ساير درآمدها و هزينه‌هاي غيرعملياتي ،عمده آن مربوط هزينه مبلغ 591ميليون ريال حسابرسي بيمه سالهاي 89الي 90مي باشد که درسال 95قطعي گرديده است.

negarminavi
2016/10/29, 14:17
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي صنعتي روان فن آور طی نامه شماره مورخ 1395/08/08 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 100,000 میلیون ریال مبلغ 86 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پوشش 26 درصدی سود در 6 ماهه

negarminavi
2016/11/14, 16:36
موضوع: مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1395/08/01 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 29,409 میلیون ریال به‌مبلغ 100,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 70,591 میلیون ریال، ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ 1395/08/24 لغایت تاریخ 1395/10/23 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده است.

شماره حساب بانک شعبه
112-850-5022858-2 اقتصاد نوين تجريش

تنها
2016/11/15, 17:16
حق تقدمش نوسان خوبی میده امروز یک پله ما وارد شدیم توکل بر خدا

mhjboursy
2016/11/15, 17:48
حق تقدمش نوسان خوبی میده امروز یک پله ما وارد شدیم توکل بر خدا

سلام
رفتار بازیگران این نماد را می شناسید؟

تنها
2016/11/15, 19:03
سلام
رفتار بازیگران این نماد را می شناسید؟

دلیران همیشه بازیش اینجوری که تو پایینترین قیمت به کد شخصی میزنه تو بالاترین قیمت از شخصی به کد حقوقی برمیگردونه

در هر صورت سهم کوچکی هست و احتمال میدم کانال های سفته باز واردش بشن

فکر کنم طی روزای اینده بالای 150بره

حسم میگه مثل حق بالبر خواهدشد

تنها
2016/11/15, 19:56
خفناور کل ارزش بازار حقش و سهمش 25 میلیارد تومنم نیست این سهم ارزانترین سهم گروه قطعه سازی هست که سوده می باشد

در ضمن 7 میلیارد تومن هم به شرکت از محل این افزایش سرمایه تزریق میشود که باعث قدرت تولید و سرمایه در گردش شرکت میشود

امروز 130 تومن رو بخاطر بسپارین

یادمه بالبر ح روز بازگشایی 130 تومن فروشنده داشت روز بازگشایی بعدش یکله رفت تا 450 تومن

البته من نمیگم اینم باید 450 بشه ولی راحت میتونه 170 تا 200 تومن تاچ کنه

تنها
2016/11/16, 12:14
حجم معاملات خفناور ح بالاست رو 134 هم حقوقیها با هم کد به کد کردن کف سهم 130 بسته شده

به جون گرفتن خودوریها رشد شارپی حق تقدم اغار میشه

بررسی شود

تنها
2016/11/26, 21:48
این سهم قفل شد چه زود دیر میشود
سهم شناس باشی بلاخره ثمرش خواهی دید

لطفا گزارش توجیهی هیت مدیره افزایش سرمایه هیت مدیره بخونین

برا سال جدید

تولید 70%رشد شاتون

فروش 110%رشد

سود خالص 900%رشد نسبت به پارسال،

تعدیل سود سنگین در انتظار سهم هست حداقل 400درصد در پیش بینی 96

farzen
2016/11/26, 22:31
سلام

با توجه به بسته شدن حق واریز 100تومن رو صلاح میدونید؟؟یا استفاده نشده بمونه؟؟