PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخر . بفروش . نگهدار (9 تا 12 )

diesel29
2011/04/07, 16:28
سلام به همه مشتاقان و فعالان بورس
این تاپیک گفتم راه اندازی کنیم که انشااله با کمک اساتید و دوستان با تجربه بتونیم در ساعت کاری بورس که به کمک هم احتیاج داریم در جهت اشتراک نقطه نظرات و اخبار و تحلیل ها در زمان بازار با توجه به قیمتهای روی تابلو در زمان بازار در این تاپیک فعال باشیم و حتی دوستانی که در تاپیکهای خود فعال هستند و به دوستان بی تجربه مثل من کمک میکنن با اجماع در این تاپیک در زمان بازار فکر کنم به بالا بردن سرعت تصمیم گیری و رسیدن به یه تصمیم جامع در خرید . فروش و نگهداری سهم کمک شایانی کند
امیدوارم اساتید و بزرگتر های من در این سایت در صورت موافق بودن با طرح نظر و موافقت خودشون ابراز کنن
به امید سلامتی و شادی همه دوستان با محبت سایت بورسی

arak_bourse
2011/04/07, 16:38
ديزل جان تايپيك خوبيه . ايده خوبي است

mohseni1353
2011/04/07, 17:25
فكر بسيار خوبي بود از شما ديزل جان سپاسگزارم اميدوارم دوستان ديگر هم همكاري بفرمايند تا به سر منزل مقصود برسيم

diesel29
2011/04/08, 13:04
سلام مجدد به همه اهالی بورسی
این تاپیک من فقط ساختم نه اینکه به نام خودم کنم پس هر عزیزی که در وجودش این میبینه که میتونه کمکی کنه امیدوارم دریغ نکنه منت بزاره بیاد مطالبش اینجا بزنه که دیگه توی بازار همه متمرکز یه جا باشیم و همونجا بحث کنیم حالا بعد و قبل بازار بدلیل وجود زمان کافی هر عزیزی میتونه توی تاپیک خودش ادامه تحلیل ها و پاسخ پرسش ها رو بیان کنه
بازم با تشکر از همه اساتید و بزرگواران سایت @};-

arak_bourse
2011/04/08, 15:22
واقعا خوبه اگر هر عزيز كه روي چندتا سهم تمركز داره توي ساعت بازار اينجا يه خطي از وضعيت سهم هاي مورد علاقش بنويسه و همه بتونن به هم كمك كنند. چون بعضي مواقع يك دفعه مي بيني يك فرصت توي يك سهم پيش مياد كه عاليه براي خريد و فروش و به گوش بقيه هم برسونيم. همين مرقام چهارشنبه چه نوساني داد اما من حواسم نبود و گرون خريدم در حالي كه ميشد ارزونتر هم خريد.

diesel29
2011/04/08, 16:40
احتمال داره اراک جان شنبه بتونی اضفه کنی مرقام
ولی شپنا که میدونم داری شنبه اگر اومد زیر 600 بردار مقاومتش 590 هدفش بالای 700 سهم لجدراریه اما بالاخره میره به سمت هدفش

diesel29
2011/04/11, 09:05
ردن نیومدن تاپیک بیارن بالا
اما به هر حال خانواده روی و مس با این قیمتهای جهانی از فردا صفهای خرید زیادی به خودشون میبینن

diesel29
2011/04/11, 09:08
طبق پیشبینی دوستان چارتیست ریزش احتمالی مرقام تا 550 هم براورد شده اما خرید پله ای برای جا نموندن از سهم توی این قیمتها هم ریسک کمی داره

diesel29
2011/04/11, 09:41
ومعادن حمایت969 داره بریزه میاد تا 920 اونم رد کنه میاد تا 870 هدف خیلی بالاست باسه معادن
کالسیمین خیلی زود دارن جمعش میکنن از فردا صف خرید داره
شاخص روی مقاومت 26200 داره گیج میزنه
مرقام حواستون بهش باشه هدف بالایی داره توی این قیمتها ریسکش کمه
ولساپا با دید میان مدت پتانسیل بالا اصلاحی که کرده کم ریسک حمایت 649