PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه ماهانه ستاره دارن سایت

(حجت)
2011/04/10, 11:10
سلام به همه
با توجه به استقبال دوستان از تاپیک مسابقه، برآن شدیم، یک مسابقه بین نفرات اول مسابقه هفتگی به صورت ماهانه برگزار کنیم. البته این طرح از سال 89 مد نظر بوده، تاکنون در حال نوشتن قوانین اولیه آن بودیم. انشاء الله بتونیم از این طریق سبدهایی معرفی کنیم که هم خودمون سود کنیم و هم به دیگران سود برسونیم. ضمن اینکه در کنار مسابقه از دانش نفرات برتر سایت چه در علم تکنیکال و چه در علم فاندامنتال استفاده کنیم. ضمنا برخی کاربران شرکت کننده در مسابقه هفتگی پس از دریافت یک ستاره تلاش چندانی برای مشارکت در سایت انجام نمیدهند. قصد داریم. با فیلتر کردن ستاره دارانی که فعالیت کمتری دارند. همیشه حدود ده نفر ستاره دار فعال و با دانش بیشتر داشته باشیم. دوستانی که ستاره هاش رو از دست میدهند. مجدد میتوانند در مسابقات هفتگی مشارکت کنند و به مسابقات ماهانه راه پیدا کنند. برای همه آرزوی موفقیت و شادکامی دارم. پر سود باشید.

(حجت)
2011/04/10, 11:44
قوانین مسابقات ماهانه

1- کل سبد انتخاب شده با نفرات قبل یکسان نباشد.

2-مهلت ارسال سبد از بیست و سوم هر ماه تا ساعت 19.30 روز قبل ماه آینده میباشد و در غیر اینصورت از فروم حذف خواهند شد.

3- ملاک امتیاز، میانگین مجموع درصد نوسان قیمت پایانی، سهمهای معرفی شده در آن ماه (مثل مسابقه هفتگی) میباشد.

4-سهم معرفی شده نباید آخرین روز کاری ماه قبل دارای صف خرید باشد در اینصورت کل سبد حذف خواهد شد.

5- درگیری و بحث حاشیه ای در مورد سبد دیگران ممنوع است، پست های با این مضمون حذف خواهند شد.

6- نمادهای متوقف در آخرین روز کاری ماه قبل قابل انتخاب در سبد نمی باشند و درصورتیکه در طی ماه نماد بسته شد از سبد قابل حذف نمی باشد.

7- نمادهای معرفی شده در یک سبد رو نمی توان تغییر داد.

8-فقط کاربران ستاره دار میتوانند در این مسابقه شرکت کنند. پستهای کاربران دیگر با هر مضمونی نیز حذف خواهد شد.

9-ستاره دارانی که در این مسابقه مشارکت نداشته باشند، کم بازده شناخته شده و ستاره آنها حذف خواهد شد.

10- در هر دوره یک ماهه کاربری که بیشترین بازده رو بدست بیاره، ستاره دار طلایی در سایت خواهد بود.

11-سه نفری که کمترین بازده رو داشته باشند ستاره رو از دست خواهند داد.

12-حداقل تعداد سهام 3 و حداکثر 5 می باشد.

13-کاربران میبایست تحلیل کاملی (با توجه به دانش خودشون) ارائه کنند.

14-هر سبد باید تشکر سه کاربر ستاره دار رو داشته باشه. (که به منزله تایید توضیحات میباشد.)

15-برای شرکت در مسابقه تایید یکی از مدیران سایت (جهت بررسی صف خرید و متوقف نبودن نمادهای معرفی شده) در ذیل پست ارسالی الزامیست.

از اهداف مسابقه:
1-از اعتبار بی جا دادن به کسی و سوء استفاده و هدایت بسمت یک سهم کاذب پرهیز بشه.
2-بالا بردن سطح دانش تکنیکال و فاندامنتال

Amo Hoseian
2011/04/10, 11:56
حجت جان سلام
ضمن تقدیر از حرکت جدید که امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد، چند نکته در قوانین به نظرم دارای اشکال بود که شاید نیاز به بازنگری دارد.
1- مهلت ارسال سبدها از 23 هر ماه است و در ماده 4 زمان بررسی صف خرید آخرین روز کاری ماه مد نظر است :-/ . یعنی اگر کاربری در 23 ماه سبدی معرفی نماید و در آخرین روز کاری صف خرید باشد کل سبد حذف می شود.؟؟؟؟!!!!!!!!
2- بند 6 بصورت شفاف بیان نشده و به نظر من دارای ابهام است.
بازهم از زحمات شما سپاسگذارم.

(حجت)
2011/04/10, 12:11
سلام جناب عمو حسین،
حرف شما درسته این قوانین ابتدایی میباشد. باید اصلاحش کنیم. اگر پیشنهادی دارید. ممنون میشم. ارائه بشه. میتونیم ارائه سبد و تاییدش رو برای روز آخر بزاریم. یا دو روز اول ماه رو بزاریم برای انتخاب سبد و تاییدش که ماده 6 قانون رو هم پوشش بده؟

Amo Hoseian
2011/04/10, 12:35
به نظر من اگر ماده 2 و 4 به شکل زیر باشه بهتره:
ماده جایگزین 2 و 4: مهلت ارسال سبد از 27 هر ماه تا ساعت 19.30 روز 31 ماه (6 ماهه اول سال) و روز 30 ماه (6 ماهه دوم سال) میباشد و در روز معرفی سبد ، هیچکدام از سهام پیشنهادی نباید صف خرید باشد ، در غیر اینصورت از فروم حذف خواهند شد.
(توضیح: 23 تا پایان ماه خودش یک هفته کاری محسوب میشه لذا به نظرم 27 تا 30 و 31 مدت مناسبی خواهد بود . از طرفی وقتی سبدی معرفی بشه شاید خیلی از کاربران تمایل به خرید داشته باشند که مهم اینکه در روزی که سبد معرفی بشه صف نداشته باشه)

البته یک نظر دیگه هم دارم و اینکه شاید بهتر باشه هر ماه بورسی را 4 هفته در نظر بگیریم و مهلت ارسال سبدها را مثل مسابقه هفتگی (از ظهر 4شنبه تا 19:59جمعه) در نظر بگیریم ولی با این تفاوت که در آخر هفته پایانی ماه جاری اقدام به معرفی سبد انجام شود.

در هر صورت نظر دوستان و اساتید عزیز ملاک خواهد بود و انچه گفته شد فقط نظر شخصی بنده است.

در مورد ماده 6 نیز به نظرم مهم روز معرفی سبد است که نماد متوقف نباشد.

پاینده و پر سود باشید.

analyst
2011/04/10, 13:20
سلام
با تشکر از حجت عزیز که این مبحث رو شروع کرد:-bd
بنظر من یکی از دو راه زیر برای معرفی سبد مناسب است:?@_@?
1. سبدها در عصر روز 31 ماه (6 ماهه اول سال) و روز 30 ماه (6 ماهه دوم سال) معرفی شوند.
2. سبدها در پنجشنبه و جمعه آخر ماه معرفی شوند . در واقع مدت مسابقه از آخرین جمعه ماه تا آخرین جمعه ماه بعد باشد، که من خودم این گزینه رو می پسندم. (در اینصورت ممکن است یک ماه کمتر از 30 روز و یک ماه بیشتر از 30 روز شود) - (در اینصورت 2 روز برای معرفی سبد در زمان تعطیلی بازار فرصت هست)
اگر دوستان، پیشنهاد دیگه ای هم دارند بزارند کنارش تا انتخاب کنیم.

h_gonabadi
2011/04/10, 23:50
با سلام خدمت جناب حجت حان و مهدی عزیز و سایر دوستان خوبم
و ضمن تشکر از حجت عزیز برای ایجاد این بحث.:-bd:-bd
بنظر میرسه این پیشنهاد آقا مهدی بهتر باشه . هم زمان مناسبیه برای تحلیل نهایی سهم و هم اینکه مدیران محترم با خیال راحت تری نسبت به کنترل و تائید سبدها اقدام خواهند کرد .
سبدها در پنجشنبه و جمعه آخر ماه معرفی شوند . در واقع مدت مسابقه از آخرین جمعه ماه تا آخرین جمعه ماه بعد باشد، که من خودم این گزینه رو می پسندم. (در اینصورت ممکن است یک ماه کمتر از 30 روز و یک ماه بیشتر از 30 روز شود) - (در اینصورت 2 روز برای معرفی سبد در زمان تعطیلی بازار فرصت هست)

ضمنا بند14 قوانین (هر سبد باید تشکر سه کاربر ستاره دار رو داشته باشه. (که به منزله تایید توضیحات میباشد.) ) بنظر میرسه یک کم گنگه . منظور اینه که اگه 3 کارب ستاره دار تائید نکنه توسط مدیر این فروم هم اون سبد از درجه اعتبار ساقطه . پس بنظر میرسه در روز معرفی سبدها تمام کاربران ستاره دار باید آنلاین باشن . که فکر کنم امکان پذیر نباشد .پیشنهاد میشه برای این بند هم یک زمانی در نظر گرفته شود . مثلا دو روز پس از معرفی سبد سهام توسط مدیران فروم میبایست این تائید توسط 3 کاربر ستاره دار انجام پذیرد و درصورت عدم تائید از فروم حذف گردد .
ضمنا برای بند 11 (سه نفری که کمترین بازده رو داشته باشند ستاره رو از دست خواهند داد.)
هم پیشنهاد میشه که تعداد به چهار نفر افزایش یابد . و چهار نفری که در اون ماه در مسابقه هفتگی ستاره دار میشن بتونن در ماه بعد به مسابقه ماهیانه راه پیدا کنن .
آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارم .00

(حجت)
2011/04/11, 09:11
سلام جناب گنابادی،
برای زمان معرفی که آخرین جمعه هر ماه باشه بنده هم موافقم. برای تشکر سه کاربر ستاره دار هم با نظر شما موافقم. فقط در زمینه حذف نفرات، چون امکان داره کسی دو ستاره بگیره و تعداد نفرات مسابقه ماهیانه کم بشه، با حذف سه نفر؛ بیشتر موافقم.
ضمنا دوستان دیگه هم نظرشون رو اعلام کنند تا از این هفته شروع کنیم.

محمود شریعت
2011/04/11, 09:43
به نظرم حذف چند نفر آخر در يك دوره كار جالبي نيست چون ممكنه در يك دوره يكي از سهمهاي سبد اتفاق غير منتظره اي براش پيش بياد و باعث افت شديد سبد بشه.
فكر ميكنم حذف افرادي كه در دو دوره متوالي و يا غير متوالي رتبه هاي آخر را آورده ايند مناسب تر باشد

(حجت)
2011/04/11, 12:55
سلام محمود خان؛
بالاخره اتفاق برای همه هست. ضمن اینکه در ماه بعد سه نفر جدید به مسابقه اضافه میشن. اینجوری کسانی هم که ستاره دارن، تلاش میکنن ستاره دوم رو بگیرن، که اگر یک ستارشون هم از دست رفت، با بعدی در جمع مسابقه دهندگان ماهانه باشند.

analyst
2011/04/12, 14:02
سلام جناب گنابادی،
برای زمان معرفی که آخرین جمعه هر ماه باشه بنده هم موافقم. برای تشکر سه کاربر ستاره دار هم با نظر شما موافقم. فقط در زمینه حذف نفرات، چون امکان داره کسی دو ستاره بگیره و تعداد نفرات مسابقه ماهیانه کم بشه، با حذف سه نفر؛ بیشتر موافقم.
ضمنا دوستان دیگه هم نظرشون رو اعلام کنند تا از این هفته شروع کنیم.

سلام محمود خان؛
بالاخره اتفاق برای همه هست. ضمن اینکه در ماه بعد سه نفر جدید به مسابقه اضافه میشن. اینجوری کسانی هم که ستاره دارن، تلاش میکنن ستاره دوم رو بگیرن، که اگر یک ستارشون هم از دست رفت، با بعدی در جمع مسابقه دهندگان ماهانه باشند.

به نظرم حذف چند نفر آخر در يك دوره كار جالبي نيست چون ممكنه در يك دوره يكي از سهمهاي سبد اتفاق غير منتظره اي براش پيش بياد و باعث افت شديد سبد بشه.
فكر ميكنم حذف افرادي كه در دو دوره متوالي و يا غير متوالي رتبه هاي آخر را آورده ايند مناسب تر باشد

با سلام
من هم با آنچه آقا حجت گفت موافقم. قوانین تقریبا مشخص شد فقط هنوز تایید سه کاربر ستاره دار جای شک داره که اصلا لزومی داره یا نه ؟ (در صورتیکه همه فعال باشند خوبه) . در هرصورت از جناب حجت عزیز می خوام از عصر چهارشنبه این هفته:!! زحمت تایید سبدها رو متقبل بشن.:-h
با تشکر

حامد24
2011/04/12, 14:52
حجت جان بنظر من نباید به کاربری که ستاره تعلق گرفته صرفا به خاطر سبد پیشنهادی کم بازدهش ویا بدون بازدهش ستاره اش پس گرفته شود گاها دیده میشود که تحلیلهای مناسبی از طرف فردی بیان میشود ولی سبد پیشنهادیش شاید با بازدهی توام نباشد بنظرم پس گرفتن ستاره نوعی بی میلی به ادامه ی حضور در اتاق ایجاد میکند
این نظر شخصی من است و ممکن هست اشتباه باشد
ممنون

سپه
2011/04/12, 15:27
سلام حجت خان
تو این مسابقه می خواستم ببینم امکانش هست کسایی (مثلا 2-3 نفر)که تو سایت فعالیت (منظور تحلیل سهام) زیادی دارن شرکت داده بشن این جوری عیار تحلیل ها هم مشخص می شه

(حجت)
2011/04/13, 13:51
حجت جان بنظر من نباید به کاربری که ستاره تعلق گرفته صرفا به خاطر سبد پیشنهادی کم بازدهش ویا بدون بازدهش ستاره اش پس گرفته شود گاها دیده میشود که تحلیلهای مناسبی از طرف فردی بیان میشود ولی سبد پیشنهادیش شاید با بازدهی توام نباشد بنظرم پس گرفتن ستاره نوعی بی میلی به ادامه ی حضور در اتاق ایجاد میکند
این نظر شخصی من است و ممکن هست اشتباه باشد
ممنون

سلام حامد خان، خیلی ارادت داریم.
حرف شما متین هست، اگر دقت بفرمایید، خیلی از اساتید در سایت فعالیت دارند، در مسابقه هم شرکت نمیکنند. این مسابقه قرار نبوده، به کسی اعتبار بده یا از اساتید اعتبار بگیره. هدف اینه این تعداد از ده نفر بیشتر نشن، تنها راه هم فیلتر کردن ماهانه هست. به این صورت دوستان که ستاره دارن، فعالیتشون رو در سایت بیشتر میکنند.

(حجت)
2011/04/13, 13:57
سلام حجت خان
تو این مسابقه می خواستم ببینم امکانش هست کسایی (مثلا 2-3 نفر)که تو سایت فعالیت (منظور تحلیل سهام) زیادی دارن شرکت داده بشن این جوری عیار تحلیل ها هم مشخص می شه

جناب سپه، سلام
دوست گرامی، مسابقه هفتگی راهی هست برای اینکه دوستان خودشون رو محک بزنن. مسلما کاربرانی که اطلاعات مناسبی دارند. حتما میتونند در اونجا ستاره بگیرن. و این راهی هست برای ورود به این تاپیک.

(حجت)
2011/04/13, 14:03
آخرین اصلاحیه قوانین

قوانین مسابقات ماهانه

1- کل سبد انتخاب شده با نفرات قبل یکسان نباشد.

2-مهلت ارسال سبد در پنج شنبه و جمعه آخر هر ماه میباشد. در غیر اینصورت از فروم حذف خواهند شد.

3- ملاک امتیاز، میانگین مجموع درصد نوسان قیمت پایانی، سهمهای معرفی شده در آن ماه (مثل مسابقه هفتگی) میباشد.

4-سهم معرفی شده نباید آخرین روز کاری قبل از معرفی دارای صف خرید باشد در اینصورت کل سبد حذف خواهد شد.

5- درگیری و بحث حاشیه ای در مورد سبد دیگران ممنوع است، پست های با این مضمون حذف خواهند شد.

6- نمادهای متوقف در آخرین روز کاری ماه قبل قابل انتخاب در سبد نمی باشند و درصورتیکه در طی ماه نماد بسته شد از سبد قابل حذف نمی باشد.

7- نمادهای معرفی شده در یک سبد رو نمی توان تغییر داد.

8-فقط کاربران ستاره دار میتوانند در این مسابقه شرکت کنند. پستهای کاربران دیگر با هر مضمونی نیز حذف خواهد شد.

9- در هر دوره یک ماهه کاربری که بیشترین بازده رو بدست بیاره، ستاره دار طلایی در سایت خواهد بود.

10-سه نفری که کمترین بازده رو داشته باشند ستاره رو از دست خواهند داد.

11-حداقل تعداد سهام 3 و حداکثر 5 می باشد.

12-کاربران میبایست تحلیل کاملی (با توجه به دانش خودشون) ارائه کنند.

13-برای شرکت در مسابقه تایید یکی از مدیران سایت (جهت بررسی صف خرید و متوقف نبودن نمادهای معرفی شده) در ذیل پست ارسالی الزامیست.

14- زمان مسابقه ماهانه از آخرین جمعه هر ماه تا آخرین جمعه ماه بعد میباشد.

از اهداف مسابقه:
1-از اعتبار بی جا دادن به کسی و سوء استفاده و هدایت بسمت یک سهم کاذب پرهیز بشه.
2-بالا بردن سطح دانش تکنیکال و فاندامنتال

vahid_lok
2011/04/13, 14:30
اقا حجت میشه از تحلیل های دیگر دوستان (اساتید) برای توضیح دیلیل انتخاب سهم استفاده کرد؟
بطور مثال:انتخاب کالسیمین بدلیل اینکه استاد x طبق نمودار زیر گفتن قیمت روی x دلار می شود!

(حجت)
2011/04/13, 21:57
اقا حجت میشه از تحلیل های دیگر دوستان (اساتید) برای توضیح دیلیل انتخاب سهم استفاده کرد؟
بطور مثال:انتخاب کالسیمین بدلیل اینکه استاد x طبق نمودار زیر گفتن قیمت روی x دلار می شود!

سلام دوست گرامی، این مطلب از نظر بنده موردی نداره، به شرطی که لینک مطلب رو در پست قرار بدین و کل مطلب رو بیان کنید.

vahid_lok
2011/04/13, 23:31
اخرین مهلت ارسال سبدها واسه ماه بعد کی هست؟

(حجت)
2011/04/14, 07:40
اخرین مهلت ارسال سبدها واسه ماه بعد کی هست؟

آخرین مهلت ارسال برای اردیبهشت ماه، جمعه 26 فروردین ساعت 19.59 هست.

(حجت)
2011/04/15, 07:48
یا علی
ظاهرا باید اولین سبد رو خودم معرفی کنند.
سبد من همون سبد هفتگی که معرفی کردم هست.
1-پارسیان
2-البرز
3-حفاری
که در پستهای بعدی بررسی هاشو میزارم.

1-سبد اول

(حجت)
2011/04/15, 08:11
1-پارسیان
این نماد طی معاملاتی ماههای اخیر نوسانات نزولی رو تجربه کرده، به صورتی که تا قیمت بازگشایی پایین آمده، خریدارها در این قیمت سهم رو ارزنده دونستند و با خریدهای سنگین (بیشترین حجم معاملات روی 3300 طی مدت بازگشایی) کف سهم رو روی قیمت 3300 بستند. به نحوی که روند نزولی قیمت در نمودار کندل روزانه درحال شکسته شدن میباشد. واگرایی قیمت و آر اس آی سیگنال ورود رو صادر کرد و این سیگنال با شکسته شدن روند آر اس آی و با عبور مکدی لاین از سیگنال لاین و همچنین در استوکاستیک به تایید رسیده است. یکی از قویترین حمایتهای سهم پایین ترین قیمت نفوذ یافته در محدوده 3250 و سطح حمایتی دیگر محدوده 3300 با توجه به حجم معاملات تاریخی سهم دراین سطح دانست. در روزهای آینده روند صعودی نیز سطح حمایتی مهمی میباشد. همچنین از مهمترین مقاومتهای سهم میتوان به پیوت قبلی سهم در محدوده 3500 و شاید قویترین مقاومت محدوده 3700 در میانه راه نزول اشاره کرد، که در زمان ریزش با چندین بار تاچ شدن شکسته نشده است. به هر حال از لحاظ تکنیکی احتمال رشد سهم حتی تا محدوده های بالای 4100 بالاست.

http://up.iranblog.com/images/wqr3bwvc4wnj3hd3p8r.png
http://up.iranblog.com/images/6r7699donzs86tz7yq7.png

(حجت)
2011/04/15, 12:43
البرز:

این سهم نیز افت زیادی رو تا حد قیمت بازگشایی تجربه کرده، الگوی دوقلو کف و واگرایی ایجاد شده بین قیمت و آر اس آی و هیستوگرامهای مکدی سیگنال ورود صادر کرده، کندلهای قیمت روندهای کوتاه مدت رو میشکنند، به احتمال قوی شکست روند میانمدت با حجم معاملات همراه خواهد بود. از مهمترین حمایتها میتوان به پیوتهای تاریخی سهم در 6200 و 6050 اشاره داشت، و از مقاومتهای سهم میتوان به محدوده میانگین 200 روزه و پیووتهای سهم در روند نزولی قبلش در محدوده های 7000 و 7600 نام برد.

http://up.iranblog.com/images/71qywte83xvi6akarqrr.png
http://up.iranblog.com/images/gpa1nejonfrp9baeek1m.png

(حجت)
2011/04/15, 13:15
داشتم آماده میشدم در مورد حفاری بنویسم، دیدم دوست عزیزم جناب سعید امینی تحلیلی از نماد حفاری در تاپیکش گذاشته، با توجه به اینکه دیدگاه بنده هم همین هست، با اجازه ایشون این بررسی رو نقل قول کردم.

پنجشنبه ، 25 فروردين 1390 ، 20:02 به نقل از سایت boursi.com
http://forums.boursy.com/

سعید امینی - نوسانات اخیر شرکت حفاری شمال در یک کانال صعودی که به کف کانال و اکنش نشان داده و انتظار می رود به سقف کانال با هدف 3.200 برسد

با توجه به نماد معاملاتی حفاری مبنی بر ساخت کانال صعودی که امروز به کف کانال و وتصحیح فیبوناچی 50 درصد که از این قیمت برگشته و روند صعودی به خود گرفته و از انجایی که این روند صعودی را اسیلاتور ار اس ای نیز تایید می کند انتظار می رود قیمت به هدف 3.200 و در میان مدت به 3.600 برسد

zagros
2011/04/15, 13:25
سلام

حجت جان با توجه به اینکه مسابقه ماهانه است در صورت امکان فرصت ارائه سبد تا پایان روز 30 ام هر ماه باشه

با تشکر

(حجت)
2011/04/15, 13:41
سلام جناب زاگرس، اینطور تصویب شده.

vahid_lok
2011/04/15, 18:07
پس هنوز 4 روزی وقت داریم؟ملاک صف خرید نبودن چه روزی هست؟

analyst
2011/04/15, 18:10
آخرین مهلت ارسال برای اردیبهشت ماه، جمعه 26 فروردین ساعت 19.59 هست.

پس هنوز 4 روزی وقت داریم؟ملاک صف خرید نبودن چه روزی هست؟

دوست عزیز، قبلا که گفته شد تا ساعت 8 امشب!!
:-/:-/:-/

vahid_lok
2011/04/15, 18:25
سبد این هفته بنده:
بسویچ: برخورد به روند پاینی خودش (هم روند بالا و هم روند پایین افزایشی هست) در این نماد و من اعتقاد دارم که روند در این هفته به سقف خودش می رسه و با توجه به p/e خیلی پایین این سهم روند رو می شکنه و وارد موج تازه ای از رشد میشه!
پست بانک :به نظرم با توجه به نزدیک شدن به اردیبهشت و مجمع برای افزایش سرمایه و اینکه اگر خبری از افزایش سرمایه این بانک بیاد دیگه کسی 1 دونه سهمم نمی تونه خریداری کنه و جو مثب بازار از گروه بانکی ها و با توجه به سیگنال خرید در مکدی و واگرایی مثبت در rsi من پست بانک رو انتخاب می کنم برای این ماه!
کهمدا:تشکیل الگوی پرچم و p/e پایین در سهم
می دونم تو این مسابقه اخر می شم >:D<
مرسی
ببخشید من بلد نبودم نمودار بزارم اینجا!اگر راهنماییم کنید نمودارهای احمقانه خودمم می زارم اینجا تا کلی سوژه شم بینتون!:D=))
اقا حجت کوچیکیم!

2-سبد دوم

h_gonabadi
2011/04/15, 18:29
باسلام خدمت دوستان عزیز
1- شرکت کویر تایر ایران (پکویر)
2- سرمایه گذاری امید (وامید )
3- كاشي و سراميك سينا ( كساوه)

3-سبد سوم

h_gonabadi
2011/04/15, 18:35
با کسب اجازه از جناب آقای حمزه کریمی سایت سیگنال خرید و فروش بورس اوراق بهادار

شرکت کویر تایر ایران (پکویر)

سهام شرکت کویر تایر ایران (پکویر) پس از افت از محدوده 280 تومان و برگزاری مجمع تقسیم سود و اعلام سود 40 تومانی پس از بازگشایی در قیمتهای 145 تا 150 تومان سیگنال خرید موثق صادر نموده بوده است.

سهام شرکت روند صعودی خود را که میتواند همانند روند قبلی رشد پس از مجمع سال گذشته که بیش از 145درصد بوده است آغاز کرده و حال در محدوده کف کانال پایینی چنگال اندروز در محدوده قیمتهای 177 تا 184 تومان که مقاومتهای 200ma55؛ همچنین 23.60 درصد فیبوناچی نیز می باشد در حال نوسان بوده تا حرکت خود را به سمت 230 و 280 تومان آغاز کند.

نکته مهم وجود عدد rsi در محدوده رشد و همچنین یک خط روند صعودی در rsi که نشانه پتانسیل رشد بالایی در سهم می باشد بوده و rsi میتواند با برگشتی به خط روند صعودی خود با قدرت بیشتر به سمت بالای عدد 70 در محدوده هیجان قرار گیرد.

اما قیمت میتواند در یک بازار منفی باز تا محدوده 170 تومان و کف کانال افت داشته باشد ولی پس از آن در یک روند صعودی قرار گرفته و برای صعود ابتدا بایستی مقاومت مهم 180 تومان را که یکبار در فتح آن ناموفق بوده پشت سر گذارد و پس از آن در 50 و 61.8 درصد فیبوناچی مقاومتهای 215 و 230 تومان را برای رسیدن به قله قبلی و خط میانه چنگال اندروز درمقاومت 280 تومان پیش روی خود دارد.در صورت عبور از محدوده های ذکر شده مقاومتهای بالاتر یعنی 330 و 361 تومان که خط بالایی چنگال اندروز و 161.8درصد فیبوناچی نیز می باشد برای سهم میتوان متصور بود.

http://forums.boursy.com/attachment.php?attachmentid=105&d=1302879888&thumb=1

105

h_gonabadi
2011/04/15, 18:41
شرمنده فایلم خراب شد .

h_gonabadi
2011/04/15, 18:48
هنوز تبحر پیدا نکردم برای الصاق ضمائم . انشالله نوبه بعد .:d
107106

analyst
2011/04/15, 18:51
با عرض سلام به دوستان،
بدلیل ضیق وقت حداکثر بضاعت ما بشرح ذیل است:

1. وکار
استوکاستیک زیر 20 بوده و Stochastic %K مقدار Stochastic %D را Cross نموده. rsi مقدار 30 و میانگین متحرک 14 خود را قطع نموده و CCi هم مقدار 100- را قطع نموده است. و چهارشنبه خط مکدی با خط signal برخورد نمود. تا میانگین متحرک 200 روزه مقاومت مهمی وجود ندارد.

2. وپست
در حالی که قیمت 50% صعود قبلی اصلاح شده است ، واگرایی مثبت قیمت با rs مشهود است که با استوکاستیک زیر 20 همراه شده و Stochastic %K مقدار Stochastic %D را Cross نموده. rsi مقدار 30 و میانگین متحرک 14 خود را قطع نموده و CCi هم مقدار 100- را قطع نموده است. (میانگین متحرک 55 روزه مقاومت مهمی است)

3. فجر
در قیمت 999 ریال، موج 5 الیوت آغاز شده که تا کنون با 19% رشد به 1188 ریال رسیده است. از آنجایی که موج سوم دقیقا 161.8% موج اول می باشد اولین هدف موج 5 یک برابر موج اول الیوت است که برابر 1372 می باشد یعنی 15% و هدف های بعدی عبارتند از 1473 و 1601 و 1972

4-سبد چهارم

h_gonabadi
2011/04/15, 18:53
این یکی هم با اجازه جناب آقای ثروتمند عزیز فروم سهم در کف در سایت همسایه
كاشي و سراميك سينا ( كساوه)
p/e حدود 4.7
سود پيش بيني شده 609 ريال، قيمت امروز 260 تومان
9 ماهه 450 ريال سود محقق كرده
روند تقسيم سود:
سال 86: 42 تومان از 55 تومان
سال 87: 50 تومان از 66 تومان
سال 88: 57 تومان از 64 تومان
سود انباشته: 3881 ميليارد ريال
با افزايش ساخت و ساز مسكن در سال 89 و 90 كه كاملا مشهود است، تحقق سود بسيار محتمل است.

(حجت)
2011/04/15, 19:36
جناب گنابادی بررسی وامید رو من ندیدم؟

vahid_lok
2011/04/15, 20:16
راستش دوست داشتم بیشتر صحبت کنم در مورد انتخابهام همراه با فایل!ولی کم بود وقتم و سرم به شدت شلوغ!دوستان لطف می کنند و منو می بخشند!

(حجت)
2011/04/15, 22:23
باسلام خدمت دوستان عزیز
1- شرکت کویر تایر ایران (پکویر)
2- سرمایه گذاری امید (وامید )
3- كاشي و سراميك سينا ( كساوه)

3-سبد سوم

جناب گنابادی،
با توجه به اینکه احتمال دادم، بررسی نماد وامید جا مونده، سبدتون مورد تایید هست، شما در اولین فرصت بررسی این نماد رو در همین تاپیک بزار. ضمنا با توجه به اینکه این ماه دوستان احتمالا از ایجاد تاپیک بیخبرند. ستاره کسی حذف نخواهد شد.

h_gonabadi
2011/04/15, 22:49
هنوز تبحر پیدا نکردم برای الصاق ضمائم . انشالله نوبه بعد .:d
107106

جناب حجت خان ضمن عرض خدا قوت به شما .در پست 33 گذاشتمش. فقط ایرادی که داره تصاویرش کوچیکه . به لحاظ بنیادی بررسیش کردم و میزان nav رو محاسبه کردم .:d

(حجت)
2011/04/16, 11:56
سلام به همه
همه عزیزان که با گذاشتن تصویر مشکل دارند توجه کنند:
برای اینکه تصویری مطلوب در سایت داشته باشید، اول تصویر رو در سایتهایی که به این منظور هستند؛ بارگذاری (آپلود) میکنید. سایت بعد از بارگذاری چندتا لینک به شما ارائه میده، شما لینک مستقیم رو بر میدارید و بخش پاسخ (همونجایی که متن ارسال رو مینویسید) رو باز میکنید، در قسمت بالای این پنجره تعدادی ابزار هست که اگر توجه داشته باشید یک پاکت نامه در وسط این ابزارها هست. در کنار این پاکت یک ابزاری با تصویر قاب عکس هست، اون لینک مستقیم که از سایت دیگه برداشتید بعد از زدن این ابزار در پنجره باز شده کپی کنید. بعد همه پنجره ها رو تایید کرده و میبندید. تصویر به صورت مطلوب نمایش داده میشه.
یکی از سایتهای آپلود تصویر:
http://up.iranblog.com/

vahid_lok
2011/05/15, 16:26
فکر کنم با نزدیک شدن به پایان ماه بد نباشه نتایج مسابقه رو بزارید!
منکه اخرم:(

vahid_lok
2011/05/18, 16:22
:(

h_gonabadi
2011/05/20, 22:56
حجت خان - آنالیز عزیز سلام
نتایج چی شد ؟