PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ببخشید شما......

mehran
2011/04/14, 19:03
خب دوستان حالا که به یاری خداوند و تلاش مدیران و اساتید سایت یه محیط مناسب ایجاد شده و بین دوستان رابطه صمیمی و خوبی برقراره و تعداد کاربران و اعضا به حد مناسبی رسیده میخوام از دوستان تقاضا کنم بیان و خودشونو معرفی کنن ضمنا در صورت تمایل مدت زمان فعالیتشون تو بورس..روش آشناییشون با بورس و بهترین دوست زندگیشون رو هم معرفی کنن<با تشکر از مدیران سایت امیدوارم اجازه بدن این تاپیک تا معرفی دوستان تو بخش اصلی بمونه>:x

mehran
2011/04/14, 19:16
اول از همه خودم:
من مهران هستم......23 ساله ...لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان......3 ساله که با بورس آشنا شدم...از طریق بهترین دوست زندگیم امید که امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشه...من اصلا نمیدونستم بورس چی هست شاید به خاطر رشتم اما امید رشتش اقتصاد بود <اما خودش قسم میخورد تو رشتشون هیچی از بورس نمیگن> بیشترین ضررم و در واقع تنها ضررم تو صدرا بود و بیشترین سودم تو ایران ترانسفو...قند مرودشت و مینو.
واسه همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

mehran
2011/04/14, 23:07
دوستان ؟؟؟؟؟؟
بیاین دیگه منتظرم.........ماشالا همه خجالتین انگار دوس دارم استاد نظری و پناهی اول خودشونو معرفی کنن تا بقیه هم تشویق شن...

بابک پناهی
2011/04/14, 23:28
با اجازه
من بابک پناهی متولد آبان 59 هستم
در تبریز بدنیا اومدم و عاشق شهر و هموطتنامم
بعدش...
مهندس مکانیکم و در مجتمع فولاد بناب قسمت QC یا همون کنترل کیفی کار میکنم و انواع اقسام میلگرد از 8 گرفته تا 32 رو میزنیم..میلگردم بخواین در خدمتیم ;)

از سال 82 کم و بیش با بورس آشنا شدم
هر روز دوس دارم یاد بگیرم
به استراتژی در معامله بیشتر از همه چیز اهمیت میدم
عاشق تکنیکالم و دوستای حوبی مثل شماها دارم و همیشه قدرتونو میدونم :x

همین دیگه ... :">

iq_son
2011/04/14, 23:36
سلام
بنده حامد هستم متولد مهر 65
اهل تبریز!
مهندس الکترونیک هستم و در پتروشیمی تبریز در واحد ابزاردقیق مشغول به کارم!
با بورس خیلی وقت نیست که آشنا شدم
در کنار اساتید محترم آموزش میبینم و از ترید لذت میبرم!
همگی شادو سلامت و سپس پر سود باشید:x
مخلص همگی دوستانم هستیم داداش;)

Amo Hoseian
2011/04/15, 01:44
سلام
بنده هم حسین هستم . متولد آذر 59
ساکن مشهدم و از طریق کلاس های اقای هلالات با بورس آشنا شدم.
مدت 6 ماه فعالیت بورسی دارم و احساس میکنم تازه فهمیدم که چیز زیادی نمیدونم و باید از محضر دوستان با تجربه استفاده کنم.
رشته مهندسی ماشین آلات کشاورزی از دانشگاه شهید باهنر کرمان دارم ولی پیمانکار صنعت سیمان هستم و تا الان سیمان آزادگان یزد، لار سبزوار، شاهرود فاز 2 ، پیوند گلستان کار پیمانکاری کردم.
بهترین دوست من به دور از هر حاشیه ای همسرمه. (زن زلیل که میگن منم ;) )
کلی پول طلبکارم که کارفرمایان محترم از پرداخت آن به طرق مختلفی دریق میکنن و شاید جالب باشه که بدونید من بورس را با وام 27 درصدی شروع کردم.:d

آرتمیس
2011/04/15, 08:53
به به عجب تاپیکی... من شیفته صداقت و روراستی هستم... کلا از دنیای مجازی زیاد خوشم نمیاد ... دوست دارم آدما خودشون باشند....

من آرتمیس هستم... خانه دار... بله خانه دار و دارای یک گل پسر.... ;)یه مدرک کامپیوتر سال 81 از دانشگاه آزاد اراک گرفتم ولی تا حالا موفق نشدم ازش استفاده کنم... چقدر اینجا سن ادم را میپرسند؟؟؟...;;) توی تاپیک تولد نوشتم.... شهرم هم... اراک....
سال 86 چندتا خرید برای کسب تجربه داشتم و رهاش کردم تا سال 87 که جدی وارد بورس شدم... شاید باورتون نشه ولی این راهی بود که خدا جلوی پای من گذاشت بدون اینکه چیزی بدونم... خودش باعث شد با یه کارگزار خوب آشنا بشم... و یه آدم خیلی خوب سرراه من قرار داد تا توی سرمایه گذاری کمکم کنه... خدارا شکر تا اینجاش هم بد نبوده...
از سرمایه بگم... برعکس اکثریت خانمها =))من با فروش طلاهام سرمایه گذاری را شروع کردم... باورکنید ... البته ناگفته نماند که طی دومرحله این کار را کردم و حدود 320گرم طلا فروختم و ریختم توی این حندق بلا(بازار بورس) .... تا اینجا هم یک ریال حمایت مالی نداشتم ... خودم بودم و خودم.... از اینکه به اینجا هم رسیدم بسیار خوشحالم .... درسته خیلی پیشرفت چشمگیری نداشتم اما با شرایطی که داشتم از خودم خیلی راضی هستم و این برام خیلی مهمه....
نمیتونم بگم بهترین دوست کیه چون هر کس بجای خودش و در موقعیت خاص میتونه بهترین باشه اما یه دوست خوب توی بورس خیلی کمکم کرد، چیزیایی ازش یاد گرفتم که فقط تجربیاتش بود و توی هیچ دوره و کلاسی نمیشد اونا را آموزش دید....
درضمن یه سبد خیلی خوشگل کوچولو برای پسرم چیدم از خزامیاد117، خبهمن105،اخابر155، رانفور2200،مداران270... که میخواستم با همون دومادش کنم .... ا

درست است که من همیشه از نگاه نادرست و طعنه تاریک ترسیده ام؛
درست است که در زیر بوته باد سربرخشت خالی نهاده ام؛
درست است که طاقت تشنگی در من نیست؛
اما، با این همه
گمان مبر در برودت این بادها خواهم برید!!

(حجت)
2011/04/15, 09:19
سلام به همه
بنده حقیر، حجت گنجعلی هستم، متولد 21 خرداد 1358 شهر تهران؛ دریا و دریانوردی خوندم، اما هیچ وقت دنبال کار دریا نرفتم. در مشهد زندگی میکنم. شاغل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران (مجتمع مشهد) هستم، از سال 82 با بازار بورس آشنا شدم، برای دو سال، به صورت دمو برای خودم خرید مجازی و فروش مجازی میکردم. از سال 85 با 500 تومن شروع کردم، تاکنون از اون 500 تومن حدود 17 میلیون برداشت کردم. از سال 88 با استاد فرید هلالات آشنا شدم، از کلاسهای ایشون تکنیکال یادگرفتم، در سایت فرابورس در جوار استاد کاظم نادر علی و استاد مارال صفا دانشم رو افزایش دادم، برای همیشه این بزرگواران رو استاد خودم میدونم. بهترین دوستم در بورس استاد فرید هلالات تحلیلگر دنیای اقتصاد و جناب عباسزاده مدیر سایت بورسبازان هستند.

باربد
2011/04/15, 10:10
بنده مهدی هستم
متولد 21 اذر 58
لیسانس مدیریت بازرگانی دارمو کار بورس را از سال 86 از تالار بورس اراک شروع کردم
اینو برای اولین بار فقط توی این سایت دارم میگم که منم اراکیم
بعد از یک سال کارم کشید به کار گزاری ها تهران و ....
پیشرفتم عالی بود و از نظر خودم خیلی سود کردم
اما هنوزم در پیش اساتیدی مثل شما بسیار مبتدی محسوب میشم
از شاهکار های خریدم میتونم خگستر 140 تومنی و وساپای 160 تومنی و رانفور 2200 تومنی و مپنای 160 تومنی را نام ببرم
که غیر از رانفور بقیه را هنوزم دارم
من ساکن اراکم
یه پسر کوچولو دارم که اسمش همین ایدیمه(باربد)
عاشق سفرم اونم با خانوادم

mehran
2011/04/15, 10:11
به به عجب تاپیکی... من شیفته صداقت و روراستی هستم... کلا از دنیای مجازی زیاد خوشم نمیاد ... دوست دارم آدما خودشون باشند....

من آرتمیس هستم... خانه دار... بله خانه دار و دارای یک گل پسر.... ;)یه مدرک کامپیوتر سال 81 از دانشگاه آزاد اراک گرفتم ولی تا حالا موفق نشدم ازش استفاده کنم... چقدر اینجا سن ادم را میپرسند؟؟؟...;;) توی تاپیک تولد نوشتم.... شهرم هم... اراک....
سال 86 چندتا خرید برای کسب تجربه داشتم و رهاش کردم تا سال 87 که جدی وارد بورس شدم... شاید باورتون نشه ولی این راهی بود که خدا جلوی پای من گذاشت بدون اینکه چیزی بدونم... خودش باعث شد با یه کارگزار خوب آشنا بشم... و یه آدم خیلی خوب سرراه من قرار داد تا توی سرمایه گذاری کمکم کنه... خدارا شکر تا اینجاش هم بد نبوده...
از سرمایه بگم... برعکس اکثریت خانمها =))من با فروش طلاهام سرمایه گذاری را شروع کردم... باورکنید ... البته ناگفته نماند که طی دومرحله این کار را کردم و حدود 320گرم طلا فروختم و ریختم توی این حندق بلا(بازار بورس) .... تا اینجا هم یک ریال حمایت مالی نداشتم ... خودم بودم و خودم.... از اینکه به اینجا هم رسیدم بسیار خوشحالم .... درسته خیلی پیشرفت چشمگیری نداشتم اما با شرایطی که داشتم از خودم خیلی راضی هستم و این برام خیلی مهمه....
نمیتونم بگم بهترین دوست کیه چون هر کس بجای خودش و در موقعیت خاص میتونه بهترین باشه اما یه دوست خوب توی بورس خیلی کمکم کرد، چیزیایی ازش یاد گرفتم که فقط تجربیاتش بود و توی هیچ دوره و کلاسی نمیشد اونا را آموزش دید....
درضمن یه سبد خیلی خوشگل کوچولو برای پسرم چیدم از خزامیاد117، خبهمن105،اخابر155، رانفور2200،مداران270... که میخواستم با همون دومادش کنم .... ا

اما، با این همه
:o:o:o
مادر جان............این سبدو چجوری جمو جور کردی اینجوری قبول نیست 2 زار کار خیر بکنید از سود این سبد میتونید آستین جوجه مهندسای بی پولی مثله منم بالا بزنید........ولی دور از شوخی خوش به حال شازده پسر با داشتن این مادر فهیم..با شخصیت و موقعیت شناس....
امضاتونم واسه خودش یه کتاب تفسیر داره...پیروز باشین

amir3236
2011/04/15, 10:30
بنده مهدی هستم با آیدی پسرم امیر

متولد سال55 کارشناس شیمی .وشاغل در شرکت نفت شاهرود .توسط دوست خوبم سعید بورسی درسال 87 بابورس آشناشدم وفعالیت میکنم وعاشق بورس هستم وهرروز سعی میکنم بر معلومات خودم بیافزایم که در اینراه از تجربیات همه دوستان استفاده میکنم .

آرتمیس
2011/04/15, 10:39
:o:o:o
مادر جان............این سبدو چجوری جمو جور کردی اینجوری قبول نیست 2 زار کار خیر بکنید از سود این سبد میتونید آستین جوجه مهندسای بی پولی مثله منم بالا بزنید........ولی دور از شوخی خوش به حال شازده پسر با داشتن این مادر فهیم..با شخصیت و موقعیت شناس....
امضاتونم واسه خودش یه کتاب تفسیر داره...پیروز باشین

دیگه نشد.... که اینجا بما بگید مادر جان....;)
از یک سالگی براش سهم خریدم و قصد داشتم بزارم برای 18 سالگیش... اما متاسفانه بخاطر جراحی که هفته آینده در پیش داره مجبورم سبدش را خالی کنم... براش دعا کنید...

mehran
2011/04/15, 10:56
مطمئن باشین که عمل خوبی خواهد داشت و مطمئنا الان همه بچه های سایت از صمیم قلب عمل موفق رو برای پسرتون آرزو میکنن دعا کردن واسه سلامتی نه زمان میشناسه و نه اینکه طرفو میشناسی یا نه پس با تمام ایمانی که دارم دعا میکنم..........
<اون مادر جان هم از روی تعجب واسه سبد بود ببخشید اگه جوری نوشتم که جسارت شد>

iq_son
2011/04/15, 11:38
از یک سالگی براش سهم خریدم و قصد داشتم بزارم برای 18 سالگیش... اما متاسفانه بخاطر جراحی که هفته آینده در پیش داره مجبورم سبدش را خالی کنم... براش دعا کنید...

خدا براتون حفظ کنه ایشا لا سالم و سلامت مرخص میشه0:-)

pani
2011/04/15, 11:43

آرتمیس عزیزم, چقدر ناراحت شدم

برای عزیزت دعا میکنم.انشالله هر چه زودتر سلامتیشو بدست بیاره:*

malavan
2011/04/15, 12:51
آرتمیس عزیزم, چقدر ناراحت شدم

برای عزیزت دعا میکنم.انشالله هر چه زودتر سلامتیشو بدست بیاره:*

به شخصه همیشه از تحلیلهایتان استفاده می کنم...
ممنون
بای تا های

farhad61
2011/04/15, 13:09
به به اینجا که همه لیسانس و مهندسو دکترو .... هستن
من هم فرهاد کرمی ( البته اسم کوچیکم فرهاده واسم شناسنامه ایی ......) فوق دیپلم مکانیک
تا قبل از ازدواج اصفهانی بودم بعد از اون میبدی شدم :d ( میبد - یزد)
تازه با بورس و فارکس آشنا شدم . جریان خرید هرکدوم از سهام هایی که خریدم یه داستان کمدیه که با چه تحلیل های چرتی سهام خریدم آخرین شاهکارم بعد از کلی تحقیق خودور 468 تومنی بود که هرچی فکر میکنم نفهمیدم چرا این سهم رو توی این قیمت خریدم. احتمالا دچار آلزایمر شدید هستم=))
در حال حاضر چند ماهه به جرگه شریف بیکاران پیوستم اما هیچ وقت به آینده به اندازه این روزها امید نداشتم
عکس آواتارم هم گل پسر 8 ماهمه که امیر مهدی اسمشه

بابک پناهی
2011/04/15, 13:10
بنده مهدی هستم با آیدی پسرم امیر

متولد سال55 کارشناس شیمی .وشاغل در شرکت نفت شاهرود .توسط دوست خوبم سعید بورسی درسال 87 بابورس آشناشدم وفعالیت میکنم وعاشق بورس هستم وهرروز سعی میکنم بر معلومات خودم بیافزایم که در اینراه از تجربیات همه دوستان استفاده میکنم .

سلام منو به سعید بابایی عزیز برسون بگو خیلی میخوامش :x

بابک پناهی
2011/04/15, 13:12

اما، با این همه

آرزوی سلامتی برای دلبندتان دارم.خدا حفظش کند

malavan
2011/04/15, 13:25
سلام
من سیامک هستم.
متولد بندرانزلی
فوق دیپلم مکانیک موتورهای دریایی از دانشگاه نفت
لیسانس مکانیک
یه مدتی به صورت کارآموز روی کشتی های شرکت ملی نفتکش ایران شاغل بودم اما در حال حاظر کارمند شرکت ملی حفاری ایران هستم و ساکن اهواز
به صورت عملی از سال 89 وارد بورس شدم
و قبلش بیشتر مطالعه و دمو بود
خدارا شکر با اینکه در پاییز 89 ضرر وحشتناکی کردم اما هم اکنون علاوه بر جبران اون ضرر (فاذر و صدرا) با مجموع گین 60% در یک سال راضی هستم.
عاشق تیم محبوب شهر خودم ملوان هستم...
از مطلب تمام دوستان استفاده می کنم به خصوص اساتید محترم آقایان پناهی...نظری...حجت...راشین..پا ی...امینی... مهربان ... و سایر دوستان که به خدا خاطر نیم ایند...
اما کسانی که مطلبی را در باب تبلیغ سهم خودشان می زنند اعصابمو خرد می کنه و نمی تونم ساکت بشینم و حرفمو می زنم حتی اگر اون بهترین دوستم باشه....
متاهل و دارای یک دختر کوچولو به نام آیناز هستم...
خوب بسه دیگه...
بای تا های

amir3236
2011/04/15, 16:43
سلام منو به سعید بابایی عزیز برسون بگو خیلی میخوامش :x

سعید هم تورو خیلی میخواد .از خوبیهات برام گفته .

mehran
2011/04/15, 18:07
آقا من همون قلبه رو میخام ستاره دوس ندارم .............قلبه به آدم بیشتر انرژی میداد:((:((

بابک پناهی
2011/04/15, 19:55
آقا من همون قلبه رو میخام ستاره دوس ندارم .............قلبه به آدم بیشتر انرژی میداد:((:((

منم اونو بیشتر دوس داشتم :x

mohseni1353
2011/04/15, 22:00
من هم سيد مسعود محسني فر هستم ليسانس كامپيوتر دانشگاه آزاد مشهد متولد 30/6/1353 ساكن مشهد در دوره 9 استاد هلالات وارده بورس شدم پيشتر كار كامپيوتر الان چند ماهه تو كار بورسم هرچند كم كم عيالات متحده داره از خونه بيرونم ميكنه روزي 6 ساعت خبر مي خونم تحليل اساتيد ميبينم خيلي هم از اينكه با دوستاني مثل شما آشنا شدم خوشحالم حجت جان اينجا يك پا فيس بوك شد منم واسه سلامتي فرزندتون دعا ميكنم دوست عزيز

HOLY
2011/04/16, 05:57
آرتمیس عزیز
بچه ها فرشتگان خداوند برروی زمین هستند ،خداوند مهربان خودش حافظ اونهاست ،نگران نباشین و مطمئن باشین سریعتر از اونکه فکر کنین با خوشی و سلامت در کنار عزیزتون خواهید بود و در طی این مسیر ما همه درکنار شما هستیم ......

محمود شریعت
2011/04/16, 08:36
اول از همه براي گل پسر آرتميس عزيز آرزوي سلامتي ميكنم ....

بنده هم كوچيك همتون محمود شريعت هستم. به ناچار دانشجوي فيزيكم اما هنوز قانون اول نيوتن را نميدانم چيست!!!!!
شغل اولم: يه شركت كامپيوتر كوچولو دارم كه البته رفيق ناباب مارو كشيد تو اين كار :D
شغل دوم: همون شغل دوم درامد اول معروف كه همه ميگن .... اگر بخام نحوه آشنايي و ورود به بورس را براتون بگم فكر كنم چند صفحه اي طول بكشه. برا خودش داستاني داره ...

تكنيكال را در دوره اول استاد هلالات در مشهد شروع كردم و الان كه با اساتيدي چون Holy, استاد پناهي، راشين، Pani، بوف كور، مسلم، H_gonabadi، عمو حسين ، حجت analyst و ديگر دوستان آشنا شدم ميفهمم كه هنوز هيچي از تكنيكال ياد ندارم و تا حالا فقط خيال ميكردم كه ميفهمم...

محمود شریعت
2011/04/16, 09:01
منم اونو بیشتر دوس داشتم :x

ايضا ...

HOLY
2011/04/16, 09:02
ميفهمم كه هنوز هيچي از تكنيكال ياد ندارم و تا حالا فقط خيال ميكردم كه ميفهمم...

دوستان جدی نگیرید،محمود عزیز اهل شکسته نفسیه ، اتفاقا تو نمودارهاش که دقت کنین میبینین دیدش به نمودار خیلی عمیقه ......

محمود شریعت
2011/04/16, 09:07
دوستان جدی نگیرید،محمود عزیز اهل شکسته نفسیه ، اتفاقا تو نمودارهاش که دقت کنین میبینین دیدش به نمودار خیلی عمیقه ......

:">:">:">

rojan
2011/04/16, 10:45
با سلام

روژان هستم متولد 1984 تهران ساکن کانادا تازه ار تهران برگشتم در رفتن به ان سوی ابها من فقط تابع بودم ولی اگر نظر من را هم جوبا بودند می گفتم : همه ایران سرای من است
شاد و یک کمی فقط یک اپسیلن شیطان هستم لیسانس ار تهران و اینجا سرگردان دانشکده های پزشکی و .................
عاشق شعر و ادبیات هستم و نمی دانم من در این رشته چکار میکنم ؟
2 سال و اندی با بورس اشنا شدم از تحلیها و مشورتهای سروش عزیر بسیار بهره بردم و سودهای میلیونی البته به ریال و نه دلار کسب کردم :d
پدرم مشوق من است و حمایت بی دریغ او اعتماد بنقس مرا در این بازار بشدت لجام گسیخته دو چندان کرده است
الان هم که از محضر اساتید این سایت و تالاز بورس فیض میبرم
راستی اقای پناهی نه که شما تحلیل گر قابل و تکنیکال قوی هستید فکر میکنم سال تولدتان به میلادی باشد 1959
جناب نظری خواهشنا چون راه من خیلی دوره در صورت امکان جواب سوالات مرا در اولویت قرار دهید:D

rojan
2011/04/16, 10:52
آرتمیس جان

پست زیبا و تاثیر گذارتان را بارها خواندم و درود و صد درود بر شما مادر هوشمند فهمیم

ای آنکه در بیماری خواندمش و شفایم داد
در تنهای صدایش کردم و جمعیتم بخشید
خواندمت پاسخم گفتی
از تو خواستم عطایم کردی
به سوی تو آمدم آغوش رحمت گشودی
به تو تکیه کردم نجاتم دادی
چگونه نا امید باشم
در حالی که تو امید منی
یا رب یا رب یارب

ناهید
2011/04/16, 11:18
آرتمیس عزیز
بچه ها فرشتگان خداوند برروی زمین هستند ،خداوند مهربان خودش حافظ اونهاست ،نگران نباشین و مطمئن باشین سریعتر از اونکه فکر کنین با خوشی و سلامت در کنار عزیزتون خواهید بود و در طی این مسیر ما همه درکنار شما هستیم ......
آرتميس عزيز ديدي هموني كه ديشب توي پيغام خصوصي بهت گفتم امروز آقا فرزاد عزيز هم همينو گفتن ، پس خيالت راحت راحت باشه

rhhk610
2011/04/16, 11:25
سلام
بنده حامد هستم متولد مهر 65
اهل تبریز!
مهندس الکترونیک هستم و در پتروشیمی تبریز در واحد ابزاردقیق مشغول به کارم!
با بورس خیلی وقت نیست که آشنا شدم
در کنار اساتید محترم آموزش میبینم و از ترید لذت میبرم!
همگی شادو سلامت و سپس پر سود باشید:x
مخلص همگی دوستانم هستیم داداش;)
حامد جان با تعجب نوشتی اهل تبریز، اهری نیستی؟(البته ببخشید اسم اهر رو به ohaio تغییر دادند)
راستی کدوم ناحیه کار میکنی؟
البته اینم بگم من تبریزیها و یا بصورت کلی تورکها رو دوست دارم....
یاشاسین آذربایجان...یاشاسین تراختور...یاشاسین....

iq_son
2011/04/16, 11:32
حامد جان با تعجب نوشتی اهل تبریز، اهری نیستی؟(البته ببخشید اسم اهر رو به ohaio تغییر دادند)
راستی کدوم ناحیه کار میکنی؟
البته اینم بگم من تبریزیها و یا بصورت کلی تورکها رو دوست دارم....
یاشاسین آذربایجان...یاشاسین تراختور...یاشاسین....
بزرگ شده تبریزم ولی متولد مراغه!;)
الفین داداش:x
میدونم شما هم کارمند پتروشیمی هستید!
سلامت باشید

rojan
2011/04/16, 11:37
با سلام مجدد

نه خیر از خواب خبری نیست تا این جت لگ من درست بشه طول میکشه
موقع امدن عزیزی برایم اهنگ بجه های البرز با صدای معین را بلوتوث کرد و خوب میدانست که معین فیوریت من نیست
ولی دستش درد نکنه تا اینجا فقط اشک ریختم حتما گوش کنید
آرتمیس جان اگر اندک عزت و قربی نزد پروردگار داشته باشیم همگی دست به دعا میبریم و میدانم که میشنود و بی اعتنا نخواهد گذشت

گفت : اول بار که گفتی خدا آنجنان به شوق آمدم که حیفم آمد بار دگر صدای تورا نشنوم
تو با ز گفتی خدا و من مشتاق تر برای شنیدن خدایی دیگر
من می دانستم تو بعد از علاج درد بر خدا گفتم اصرار نمی کنی
و گرنه همان بار اول شفایت میدادم
گفتم : مهربانترین خدا دوستت دارم
گفت : عزیزتر از هر چه هست من دوست تر دارمت

rhhk610
2011/04/16, 11:43
بزرگ شده تبریزم ولی متولد مراغه!;)
الفین داداش:x
میدونم شما هم کارمند پتروشیمی هستید!
سلامت باشید
ببخشید حامد جان یه پرمیت داشتیم، یکی از pt های بالای t-304 مشکل داره، لطف کنید تشریف بیارید(فقط مواظب باشید باد میاد، میدونی که کدوم تاور رو میگم)
با عرض معذرت از دوستان که صحبت خارج از بحث زده شد
راستی من خودم هم اهل شهری هستم که یکی از پلهای معروف ایران در اون شهره و عکس آواتار بنده هست

iq_son
2011/04/16, 12:46
خیلی مخلصیم داداش
شما تاور که جا خود برج ایفلم بگید براتون pt فلش میکنیم;)

محسن نظري
2011/04/16, 12:56
به به اینجا که همه لیسانس و مهندسو دکترو .... هستن
من هم فرهاد کرمی ( البته اسم کوچیکم فرهاده واسم شناسنامه ایی ......) فوق دیپلم مکانیک
تا قبل از ازدواج اصفهانی بودم بعد از اون میبدی شدم :d ( میبد - یزد)
تازه با بورس و فارکس آشنا شدم . جریان خرید هرکدوم از سهام هایی که خریدم یه داستان کمدیه که با چه تحلیل های چرتی سهام خریدم آخرین شاهکارم بعد از کلی تحقیق خودور 468 تومنی بود که هرچی فکر میکنم نفهمیدم چرا این سهم رو توی این قیمت خریدم. احتمالا دچار آلزایمر شدید هستم=))
در حال حاضر چند ماهه به جرگه شریف بیکاران پیوستم اما هیچ وقت به آینده به اندازه این روزها امید نداشتم
عکس آواتارم هم گل پسر 8 ماهمه که امیر مهدی اسمشه
گفتي ميبد و داغ منو تازه كردي يادش بخير 2 ماه اموزشي خدمت سربازي اونجا بودم خاطراتشو نميگم چون هيچكدومش خوب نبود:(
انشالله قصد دارم يك بار بيام اينبار با خاطرات خوب برگردم....

HOLY
2011/04/16, 13:12
آرتميس عزيز ديدي هموني كه ديشب توي پيغام خصوصي بهت گفتم امروز آقا فرزاد عزيز هم همينو گفتن ، پس خيالت راحت راحت باشه

درود بر ناهید خانم عزیز و بزرگوار @};-@};-
آرتمیس عزیز حتما همینطوره که ناهید خانم عزیز هم تو پی ام فرمودند ،آرتمیس جان ،با توجه به حرفه ایی که دارم ،به اندازه چندین صفحه دلیل و شاهد مدرک میتونم برات بیارم که همه رو هم با چشم دیدم ،
مطمئن باش عزیز و با آرامش توکل کن ..........@};-@};-

آرتمیس
2011/04/16, 13:38
دوستان عزیز
از همدلی همهتون واقعا سپاسگزارم!! @};-@};-@};-
من در کل آدم آرومی هستم، و بقول دوستان اعتماد به نفسم هم یه جورایی چسبیده به سقف!!....
:D:D

یه اس برام امده بود "اگه میتونستی از هر آدم یه خصوصیت واسه خودت برداری ازمن کدوم را انتخاب میکردی؟؟"" من به15 نفر فرستادم 13 نفرشون آرامش و اعتماد به نفس و امید به زندگی را در من خصوصیت بارز میدونستند!!:x:">
دوستان !! من توی زندگی امتحاناتی پس دادم که این امتحان الهی برام یه تست 4گزینه ای... البته بامیدخدا... خدارا شکر هزینه بالای این امتحان را هم خداوند متعال پارسال عنایت فرمودند که بنده حقیر ،محتاج خلق الله نباشم.>:D<

اما، با این همه

malavan
2011/04/16, 17:13
آقا قبول نیست
چرا اساتید که همه این تاپیک را خوندن و حتی خاطره هم تعریف کردن خودشونو کامل معرفی نکردند....
جناب Holy (مقدس),جناب نظری...
بسم ا...

راستی ملوان عجب حالی داد :x

سقراط
2011/04/16, 19:33
موندم این دکتر مهندسا چی از جون این بورس می خوان؟ :-/:-/

آقا خوبه ما حسابدارا بیام تو کار شما دخالت بکنیم؟

آخیش دلم خنک شد. :d

راستی خانم آرتیمس اولا آرزوی سلامتی کامل دلبندتون رو دارم و ثانیا شعری که نوشتین خیلی زیباست.

HOLY
2011/04/16, 19:49
سلام ملوان عزیز،چشم......
سیدفرزاد عمادی هستم ،تهران خیابان مولوی(سلیمانخانی) بدنیا اومدم و تا حدود 12سالگی اونجا بودیم ،بعد رفتیم مشهد و اونجا ساکن شدیم بعد دانشجویی و بعدش هم مدتی شمال ،مدتی خراسان جنوبی ،یه مدت باجگیران و یه مدت نهبندان و ...... به بورس از بچگی علاقمند بودم ،وقتی تو تلویزیون میدیدم یه عده دور هم جمعند و با دست به هم اشاره میکنند و ....... یه حس خوبی داشتم ،البته بعدش یه مدت هم تو همون بچگی خیلی دوست داشتم راننده تریلی بشم :-) ،اما خوب اولش رفتم دنبال رشته تحصیلی اصلیم و بعد هم حدود 84 بود به سمت بورس کشیده شدم ،خیلی اتفاقی با خوندن یه مقاله علاقه ایی که در من وجود داشت باعث شد به سمت بورس بیام ،اما تو زندگی بورسی من فرهاد (fencer) عزیز خیلی بر من تاثیر گذاشت که ایشالا یه روزی برای دوستان کاملا مطلب رو عرض میکنم ،فروم نویسی رو هم از 8-7 ماه قبل از راه انداری فرابورس (اولین فرابورس)تو یه فروم دیگه شروع کردم ،بعد هم با افتتاح فرابورس تقریبا از اولین اعضاء بودم ،بعد از اینکه از فرابورس اومدم بیرون حدود 2 سالی هیچ جا ننوشتم (خیلی به ندرت شاید ماهی یه مطلب تو بخش بورسی سایت قیمتها که ادمین اونجا جناب رامین پورمند عزیز که از دوستان عزیز بنده هستند) ،دوستان عزیز بسیارزیادی از فرابورس قدیم دارم که الان هم تعداد این عزیزان روز بروز در حال افزایش هست و از این بابت خیلی خوشحالم والان هم که در خدمت دوستان عزیز هستم .......

علامه
2011/04/16, 20:54
با سلام به همه دوستان
قبل از اینکه خودمو معرفی کنم میخاستم برای پسرکوچولوی آرتمیس عزیز دعا کنم. امیدوارم هرچه زودتر خوب خوب بشه
منم مجتبی هستم متولد سال 62 مجرد لیسانسم مهندسی برق قدرت بوده از دانشگاه ازاد یزد و فوق لیسانسم هم مدیریت اجرایی از دانشگاه علامه طباطبایی چند سالی هست که سهامداری میکنم ولی از وقتی با فرومهای بورسی اشنا شدم خیلی سود بیشتری می کنم و خیلی خوشحالم که دوستان خوبی مثل همه شما عزیزان دارم
و بدون تعارف میگم جو این تالار از نظر من خیلی با فروم های دیگه فرق داره و هر روز هم داره بهتر میشه علاوه بر بار علمی که داره
ارزوی سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان دارم

آرتمیس
2011/04/16, 21:02
من هم سيد مسعود محسني فر هستم

سیدفرزاد عمادی هستم

به به!! چه افتخاری!! سادات والامقام جمع هستند... !!@};-@};-
از این به بعد یادتون باشه به این عزیزان احترام ویژه ویژه باید بزاریم!! یکی بخاطر جدبزرگوارشون و یکی هم بخاطر خودشون!!
بنده هم اگه قابل باشم این افتخار نصیبم شده و از سلاله پاکان هستم!!:)

آمن خادمی
2011/04/17, 01:26
سلام بر دوستان عزیز

آمن خادمی هستم متولد سال 1361.

سال 79 با اینکه رتبه خوبی داشتم؛نتونستم در رشته حقوق دانشگاه تهران قبول بشم(چون رتبه زیر 50 می خواست) و انتخاب دوم رشته روزنامه نگاری بود.الان خوشحال که حقوق قبول نشدم؛چون اون موقع سرکارم با دادسرا و جرم و جنایت بود اما الان سر کارم با هنرمندا...:x
به من میگن قدم نحسی دارم چون تو هر روزنامه ای که کار کردم بستنش...آخرین اونم روزنامه اعتماد ملی بوده ....البته روزنامه یاس نو،اعتماد ،اقبال ،نوروز ،هفته نامه فکر و.....هم در پرونده نحسی ما هستند ؛الان هم در خبرگزاری ایلنا کار می کنم (معلوم نیست اینم کی ببندن)...می ترسم این سایت هم اینجوری بشه:D
عاشق موسیقی وبه ویژه موسیقی فولکلور ایران زمینم.موسیقی سنتی را خوب می شناسم و از ریشه های فرهنگی آبا و اجدادیم سر در می آرم...بلند پرواز،جسور و نترسم!;;)
تفریحاتم کتاب خوندن،مسافرت،عکاسی است...دوست دارم تفریحات دیگه مثل اسب سواری،ماهگیری،رالی هم داشته باشم که نیست متاسفانه!
تو حیونا عاشق یوزپلنگم...به قول پدرم که میگه دخترای مردم عاشق بلبل و قناری پروانه ان و دختر ما عاشق شیر و پلنگ و یوزپلنگ..:">

اگه روزنامه نگار نمی شدم حتما عطاری باز می کردم و اگر اونم نمی تونستم حتما یک زمین کشاورزی می گرفتم و توش سبزی و میوه می کاشتم.>:D<
پارسال به پیشنهاد یکی از دوستام وارد بورس شدم.قبلا اعتقادی به این کار نداشتم اما الان عاشقشم....

خوشحالم از اینکه تو این جمع بورسی هستم....البته بیشتر در بخش آزاد فعالیت می کنم....;)

مصطفي رستمي
2011/04/17, 06:19
سلام به همه دوستان
مصطفي رستمي هستم . متولد 55/2/18 جنوب تهران .
فوق ليسانس حسابداري دارم و كارمند بيمه ايران هستم (خيلي از دوستان فكر ميكنند من براي بيمه خريد ميكنم ولي والا بلا من خودم خريد و فروش ميكنم . البته برخي مواقع از دوستان تو سرمايه گذاري بيمه ايران راهنمايي ميگيرم) .
بيش از 8 ساله كه تو بورس فعاليت دارم و بيشتر با بورس حال ميكنم تا اينكه دنبال درامدش باشم .
ديگه بايد چي بگم :-/

سقراط
2011/04/17, 07:27
سلام به همه دوستان
مصطفي رستمي هستم . متولد 55/2/18 جنوب تهران .
فوق ليسانس حسابداري دارم و كارمند بيمه ايران هستم (خيلي از دوستان فكر ميكنند من براي بيمه خريد ميكنم ولي والا بلا من خودم خريد و فروش ميكنم . البته برخي مواقع از دوستان تو سرمايه گذاري بيمه ايران راهنمايي ميگيرم) .
بيش از 8 ساله كه تو بورس فعاليت دارم و بيشتر با بورس حال ميكنم تا اينكه دنبال درامدش باشم .
ديگه بايد چي بگم :-/

آقا مصطفي
الان شما براي من حكم برادر رو داريد.
داشتم ميون اينهمه مهندس و دكتر احساس غربت ميكردم.
عزيز فوق ات رو از كجا گرفتي؟
من كه تا لب ديوارش بالا رفتم اما نتونستم اون طرفش بپرم. موندم بالاي ديفار
حالا كه شما هم هم بنيادي كار ميكنيد يه سوال فلسفي پيش مياد
چرا اين دكتر مهندساي ما همشون تكنيكال كار ميكنن؟ :-/

تو مجتمع سعدي بيمه ايران هستين؟

مصطفي رستمي
2011/04/17, 07:38
آقا مصطفي
الان شما براي من حكم برادر رو داريد.
داشتم ميون اينهمه مهندس و دكتر احساس غربت ميكردم.
عزيز فوق ات رو از كجا گرفتي؟
من كه تا لب ديوارش بالا رفتم اما نتونستم اون طرفش بپرم. موندم بالاي ديفار
حالا كه شما هم هم بنيادي كار ميكنيد يه سوال فلسفي پيش مياد
چرا اين دكتر مهندساي ما همشون تكنيكال كار ميكنن؟ :-/

تو مجتمع سعدي بيمه ايران هستين؟

همه دوستان براي من حكم برادر رو دارند و همشون رو دوست دارم.
من تهران مركز گرفتم(سال 81).
نه عزيز من تو حسابرسي داخلي شركتم.

ناهید
2011/04/17, 08:06
سلام دوستان تا كارا شروع نشده من هم بگم از خودم
ناهيد هستم اسمم در دنياي واقعي هم ناهيد هست اما در شناسنامه نام ديگري دارم ولي با ناهيد بيشتر خو گرفتم
منم مثل آمن عزيز دلم ميخواست وكيل بشم ولي خب نشد كه نشد، ليسانس مديريت دولتي هستم ،شاغلم و يك پست مديريتي دارم ، اهل ريسكم ، نترسم ،اهل فكر كردنم ، كم حرفم ،دوست ندارم كسي ازم برنجه ولي خب صددرصد نميشه كه بشه ، بورس رو خيلي دوست دارم و اگر سهم نداشته باشم يك گمشده دارم توي دنياي مجازي يك برادر خوب خدا بهم داد و يك دوست خيلي خوب ولي يك چيزي رو ازم گرفت و اون هم اعتماد رو
دنياي مجازي رو دوست دارم بخاطر اينكه ميتونم خودم باشم دوست ندارم خيلي منو بشناسن چون ميخوام خودم باشم ميخوام وقتي دلم ميگيره بيام شعر بزنم وقتي دلم ميگيره بيام اينجا حرف بزنم بدون اينكه كسي برداشت كنه يكماهي رفتم فيس بوك عضو شدم ديدم اونجا بايد خودم باشم چون من مي شناسن اونجا اگر شعر بنويسم ميگن ناهيد.... ناهيد...... ناهيد...... ناهيد ........... و خودمو حذف كردم و از فيس بوك اومدم بيرون
ولي دنياي مجازي ديگه نميدونه ناهيد چكاره است ناهيد كيه فقط خودم ميدونم ناهيد خودمم اينجا ميتونم دوستامو دوست داشته باشم ميتونم باهاشون حرف بزنم اينجا ميتونم مهر بگيرم و مهر بدم بدون اينكه كسي برداشت كنه اينجا ميتونم شاد باشم ، بخندم ، گريه كنم
اين سايت رو هم خيلي دوست دارم و حس خوبي بهش دارم
پس بذاريد من در حد همين ناهيد يك كاربر ولي خودش باشه

آمن خادمی
2011/04/17, 09:22
سلام دوستان تا كارا شروع نشده من هم بگم از خودم
ناهيد هستم اسمم در دنياي واقعي هم ناهيد هست اما در شناسنامه نام ديگري دارم ولي با ناهيد بيشتر خو گرفتم
منم مثل آمن عزيز دلم ميخواست وكيل بشم ولي خب نشد كه نشد، ليسانس مديريت دولتي هستم ،شاغلم و يك پست مديريتي دارم ، اهل ريسكم ، نترسم ،اهل فكر كردنم ، كم حرفم ،دوست ندارم كسي ازم برنجه ولي خب صددرصد نميشه كه بشه ، بورس رو خيلي دوست دارم و اگر سهم نداشته باشم يك گمشده دارم توي دنياي مجازي يك برادر خوب خدا بهم داد و يك دوست خيلي خوب ولي يك چيزي رو ازم گرفت و اون هم اعتماد رو
دنياي مجازي رو دوست دارم بخاطر اينكه ميتونم خودم باشم دوست ندارم خيلي منو بشناسن چون ميخوام خودم باشم ميخوام وقتي دلم ميگيره بيام شعر بزنم وقتي دلم ميگيره بيام اينجا حرف بزنم بدون اينكه كسي برداشت كنه يكماهي رفتم فيس بوك عضو شدم ديدم اونجا بايد خودم باشم چون من مي شناسن اونجا اگر شعر بنويسم ميگن ناهيد.... ناهيد...... ناهيد...... ناهيد ........... و خودمو حذف كردم و از فيس بوك اومدم بيرون
ولي دنياي مجازي ديگه نميدونه ناهيد چكاره است ناهيد كيه فقط خودم ميدونم ناهيد خودمم اينجا ميتونم دوستامو دوست داشته باشم ميتونم باهاشون حرف بزنم اينجا ميتونم مهر بگيرم و مهر بدم بدون اينكه كسي برداشت كنه اينجا ميتونم شاد باشم ، بخندم ، گريه كنم
اين سايت رو هم خيلي دوست دارم و حس خوبي بهش دارم
پس بذاريد من در حد همين ناهيد يك كاربر ولي خودش باشه

ناهید جان همان بهتر که نشد ؛من که خوشحالم....اینو سال 87 بهش رسیدم و اینکه از خونه ما دزدی شده بود و تو محیط دادسرا بود که یه خانم وکیلی رو دیدیم...........هر طرف این خانم می رفت یا یه یکسری آخوند(قاضی) هی بهش زیر چشمی نگاه می کردن و یا یه عده سرباز آش خور یا یک عده روان پریش که جرمی مرتکب شده بودن یا یه عده مثل من که می گفتن حیف این خانم که تو این محیط کار می کنه.........پس بخند عزیزم...:x
البته منم اوایل سعی می کردم تو عالم واقعیت خودم نباشم اما الان فهمیدم باید برای خودم زندگی کنم....و این کار هم انجام دادم...اولش یه ذره برای دوستام غیر قابل تصور بود اما الان منو با همان خصوصیات واقعی می شناسن و بهش اعتقاد پیدا کردن...شاید شما هم بتونی ناهید عزیز;)

آرتمیس
2011/04/18, 11:59
دیگه کسی نیست ..............
همه خودشون را معرفی کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مصطفی مصری پور
2011/04/18, 14:18
خوب بذارید منم بگم
من مصطفی متولد 6 خرداد 70
همونطور که از سنم پیداس دانشجوام
اقتصاد میخونم توی دانشگاه اصفهان
یک سالی هست بورس رو میشناسم...اما به 5ماهه که سرمایه دار شدمو وارد شدم
مثل جناب رستمی با خود بورس حال میکنم نه سودش
از اینکه اینجا عضوم و با دوستان عزیزی چون شما آشنا شدم خیلی خوشحالم
یه چیزم توضیح بدم:خیلیا فک میکنن بچه های اقتصاد خیلی از بورس میدونن فقط اینو بگم که این حرف کاملا اشتباهه
توی این رشته فقط یه سری تئوری قدیمی دوباره بررسی میشه که به نظر من با فضای واقعی خیلی فاصله داره
حسن اقتصاد اینه که دید فردو باز میکنه اما باید حواستون باشه که ایده آلیست نشید!!!
با تشکر

آرتمیس
2011/04/18, 22:04
...........

NAZGOLI
2011/04/18, 22:09
نوشته ارتیمیس خیلی تاثیرگذار بود

NAZGOLI
2011/04/18, 22:18
کمتر خانمی مثل شما پیدا مبشه.:)امیدوارم موفق باشید

اما، با این همه

سقراط
2011/04/18, 22:30
امراً و طاعتاً

(البته تا آنجایی که یادم میاد تو یکی دو تا از فرومها خودم رو معرفی کردم)

مهدی هستم.متولد 26 بهمن62 . مدرک تحصیلی ام لیسانس حسابداری هست( بر عکس آقا مصطفی که میگه رشته اقتصاد ربطی به بورس نداره رشته من کلا مرتبط با بورسه)

کارمند ام. اما اگه امکانش وجود داشت دوست داشتم تو شغل مرتبط با بورس کار کنم. خدا رو چی دیدین شاید روزی این کار رو کردم.

از سال 82-83 در جریان کم و کیف بورس هستم . بعد از سال 84-85 که بحران اقتصادی و بعد از اون ریزش بازار شروع شد از بورس کمی دور شدم اما از اوایل سال قبل بازم به صورت کمی تا قسمتی جدی فعالیتم رو زیادتر کردم.

در حیطه رشته تحصیلی ام از مباحث مدیریت مالی و ریاضیات مالی خوشم میاد به همین خاطر جذب بورس شدم.

می بینم خیلی از هم تالاریها متاهل اند اما بنده هنوز پیروزمندانه مجرد باقی موندم .البته سنی ام ندارم تازه رفتم تو 28 سال

غیر از اینها باس دیگه چی میگفتم؟؟؟

مصطفی مصری پور
2011/04/19, 12:42
سقراط عزیز بنده هم مثل شما علاقه زیادی به مدیریت مالی و ریاضیات مالی دارم
در کل بورس به ما بچه های مالی احتیاج زیادی داره;)
باید بیشتر هوای همو داشته باشیم بین اینهمه دکتر مهندس تکنیکالی :d
جسارت به دوستان نشه ...خواستیم یکم نوشابه باز کرده باشیم@};-

مصطفي رستمي
2011/04/19, 12:46
امراً و طاعتاً

.................
مهدی هستم.متولد 26 بهمن62 .....................
می بینم خیلی از هم تالاریها متاهل اند اما بنده هنوز پیروزمندانه مجرد باقی موندم .البته سنی ام ندارم تازه رفتم تو 28 سال

مهدي جان
مثل اينكه همه حسابدارها مجردن ;)

سقراط
2011/04/19, 14:28
مهدي جان

جان من نگو که شما هم مجردین

شما دیگه چرا؟

والده شریفه بنده از الان گیر سه پیچ داده که یالا من عروس میخوام یالا

بنده هم با ترفندهایی که در مخیله بنی بشری خطور نمیکنه از زیر بار این خوشبختی هولناک در میرم

شما که ماشاا... همه چی تموم هستین . نکنه کیس مناسب پیدا نکردین.

خدا رو شکر خانم های تالار هم کم نیستن یه اشاره بکنید چند تا دختر وارسته و خانم نشونی میدن.

reza55
2011/04/19, 14:39
رضا هستم از استان فارس متولد 55
رشته تحصیلی من مهندسی الکترونیک از دانشگاه شیراز می باشد
در حال حاضر در یک شرکت دولتی در بندرعباس مشغول بکار هستم
بورس را از اواخر سال 1387 از طریق آشنایی با سایت فرابورس و استاد کاظم نادرعلی و خرید بترانس شروع کردم
الان هم که در خدمت شما دوستان و اساتید گرانقدر هستم
انشاالله که بتونم دوست خوبی برای همتون باشم
خداوند مهربان هم یک همسر خوب و یک گل پسر بهم عطا فرموده که همه زندگی من هستند
انشاالله که بچه آرتمیس خانم هم هر چه زودتر شفا پیدا کنه

farhad.fathi
2011/04/19, 14:44
دوستان شرنده این سئوال رو اینجا میپرسم چرا صفحه اول تو کامپیوترم اینطوری شده ؟؟؟

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/46.png (http://www.pic.iran-forum.ir/)

آرتمیس
2011/04/19, 18:27
مهدي جان

شاید هم همه مجردها حسابدار....?@_@?

pani
2011/04/19, 22:00
چقدر این تاپیک رو دوست دارم.
بچه های این تالار همه بهترینند مخصوصا از نظر اخلاق و صداقت ...

محمود شریعت
2011/04/20, 15:08
چقدر این تاپیک رو دوست دارم.
بچه های این تالار همه بهترینند مخصوصا از نظر اخلاق و صداقت ...

اين حرفها و تعريف ها براي اينكه از زير معرفي خودتون در بريد فايده نداره!!

نوبتي هم كه باشه نوبت شماست!؟

محمود شریعت
2011/04/20, 15:09
شاید هم همه مجردها حسابدار....?@_@?
:D:D

مصطفي رستمي
2011/04/20, 15:16
جان من نگو که شما هم مجردین

شما دیگه چرا؟

والده شریفه بنده از الان گیر سه پیچ داده که یالا من عروس میخوام یالا

بنده هم با ترفندهایی که در مخیله بنی بشری خطور نمیکنه از زیر بار این خوشبختی هولناک در میرم

شما که ماشاا... همه چی تموم هستین . نکنه کیس مناسب پیدا نکردین.

خدا رو شکر خانم های تالار هم کم نیستن یه اشاره بکنید چند تا دختر وارسته و خانم نشونی میدن.

مگه مجرد بودن بده ;)

محمود شریعت
2011/04/20, 15:24
مگه مجرد بودن بده ;)

اتفاقا خيليم فاز ميده ....

يادمه يه روز به مامانم گفتم؛ مامان، برام زن بگير.

جواب داد: كسي زنشو به تو نميده ....!!!

:))

مصطفي رستمي
2011/04/20, 15:26

يادمه يه روز به مامانم گفتم برام زن بگير.

=))
به من هم همين رو ميگن :d

آرتمیس
2011/04/20, 15:43

آخ ....آخ .....اینجا معلوم شد شما دونفر مورد دارین... یالا خودتون بگید ... مورد چیه؟... شرعی.. ^:)^منکراتی...:-" پزشکی... b-(اجتماعی... :Dفرهنگی....:D اقتصادی.... :))سیاسی... :(( یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه... دل پول خرج کردن ندارید

خلاصه بگذریم... مهم ازدواج نیست ... مهم اینه که توی قلبتون چقدر احساس خوشبختی میکنید!!@};-

=))
به من هم همين رو ميگن :d

محمود شریعت
2011/04/20, 15:57
آخ ....آخ .....اینجا معلوم شد شما دونفر مورد دارین... یالا خودتون بگید ... مورد چیه؟... شرعی.. ^:)^منکراتی...:-" پزشکی... b-(اجتماعی... :Dفرهنگی....:D اقتصادی.... :))سیاسی... :(( یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه... دل پول خرج کردن ندارید

خلاصه بگذریم... مهم ازدواج نیست ... مهم اینه که توی قلبتون چقدر احساس خوشبختی میکنید!!@};-

هرچي فكر ميكنم نميدونم كدوم يكي از مواردي كه گفتين رو ندارم!!

آرتمیس
2011/04/20, 16:34

اینطوری که میگی خیلی اوضاعت خرابه!!... بخواب یه فاتحه برات بخونیم داداش....:d:d
(شوخی کردم خدا عمر نوح بهتون بده تا بتونید زوج مناسب و ایده آل تون را پیدا کنید)

مصطفي رستمي
2011/04/20, 16:38

منم خوب فكر كردم و ديدم كليه مواردي رو كه نام بردند رو ندارم ;)

iq_son
2011/04/20, 16:50
بیایید از من یاد بگیرید ای جوونای مجرد!!!!![-X
من با 25 سال سنم متاهل هستم و واقعا احساس خوشبختی میکنم:p(الکی الکی;))
واقعیتش من از روزی که خانمم وارد زندگیم شده زندگیم از این رو به اون رو شده و پیشرفت خوبی داشتم امیدوارم تمام جونا تو زندگیشون موفق باشن:-bd

فرزاد ضیایی
2011/04/20, 16:55
من فرزاد ضیایی هستم ..مهندس عمران 35 ساله ..از تهران ..متاهل ..صاحب یک فرزند

خواهشمند است بنده را هم پذیرا باشید

آرتمیس
2011/04/20, 16:57

خوش آمدی مهندس
بیشتر از خودتون بگید!!... خیلی خلاصه کردید....

مصطفي رستمي
2011/04/20, 16:59

>:D<

آرتمیس
2011/04/20, 17:04
مهندس ضیایی به تاپیک تولد هم سری بزنید و تاریخ تولدیتون را وارد کنید....
جناب رستمی اونجا بانی خیر شدن و برای بچه های تالار جشن تولد میگیرن.....آخرین جشن هم برای خودمه....
آقای رستمی ارادتمند....درضمن... جسارت بنده را ببخشایید....

مسلم
2011/04/20, 19:40

این درد مشترک همه مجرداست
=))

NAZGOLI
2011/04/20, 22:08

خیلی خوش امدید.امیدوارم میزبان خوبی باشیم البته اینجا متعلق به خودتونه.

artmis
2011/04/21, 11:50
خوب اگر از خودم بخوام بگممممممممممم:
34 سالمه ، فوق لیسانس مدیریت صنعتی ، توی qc و qa شرکتهای مختلفی فعالیت کردم ( یزد ، مشهد ، قزوین ، اردبیل) 10 سالی را دو از خانه بودم ، الانم توی شهر خودم تهران مدیر فروش یک شرکت هستم البته در زمینه مشاوره استقرار سیستمهای کیفیت و شش سیگما هم فعالیت می کنم.
در دوران دبیرستان ( سال 72) توسط یک مقاله توی همشهری با بورس آشنا شدم و اولین خریدمم صنایع بهشهر با مبلغ سرمایه گذاری 10 هزار تومان :D بود.
از سال 81 بصورت علمی خرید و فروشم را در بورس شروع کردم . الانم به سختی پشیمانم که چرا اون موقع فعالیت حرفه ای و اختصاصی در بورس را شروع نکردم.
در حال حاضر 50% فعالیتم در زمینه تخصصم می باشد و 50% را به بورس اختصاص دادم و برنامه دو سال آینده ام رساندن سقف فعالیت به 80% در بورس می باشد ( از کار کردن در یک زمینه خوشم نمیاد).
در کل باید بگم که عاشق بورس هستم. در فرمهای بورسی خیلی کم می نویسم ولی معمولا نوشته اساتید را دنبال می کنم.
بیشترین بازدهی سالهای قدیمی مربوط به صدرا، شکربن ، وپترو ، وغدیر ، سپاها ، خودرو و لوله گاز بود ، در دو سال اخریم صدرا ، شبهرن ، وغدیر ، رپارس بوده.
توی همه فرومها هم با اسم ARTMIS می نویسم و شرکت می کنم از پارس پورتفولیو گرفته تا اینجا.

محمود شریعت
2011/04/21, 13:19
این درد مشترک همه مجرداست
=))

عه! پس شما هم؟
اين سربازي هم معظلي شده واسه جوونا ....
هرجا ميري ميگن كارت پايان خدمت داره؟

به اين نگاه نميكنن كه طرف با اين سن و سال كمش هم درس ميخونه هم كار ميكنه و هم وضعيت مالي مناسبي داره و هم خوش اخلاق، خوش تيپ، خوشگل، صادق، با مرام و ....8->:-@
:d

مسلم
2011/04/21, 13:38
عه! پس شما هم؟
اين سربازي هم معظلي شده واسه جوونا ....
هرجا ميري ميگن كارت پايان خدمت داره؟

به اين نگاه نميكنن كه طرف با اين سن و سال كمش هم درس ميخونه هم كار ميكنه و هم وضعيت مالي مناسبي داره و هم خوش اخلاق، خوش تيپ، خوشگل، صادق، با مرام و ....8->:-@
:d

شما انگار در ذهن من نشسته اید و سخن میگویید!
اخه این چه مسخره بازی هست؟!
نمیدونم چه مصلحتیست که این جور آدما افتادن تو پوستین خلق!

محمود شریعت
2011/04/21, 19:04
شما انگار در ذهن من نشسته اید و سخن میگویید!
اخه این چه مسخره بازی هست؟!
نمیدونم چه مصلحتیست که این جور آدما افتادن تو پوستین خلق!

ها اي كه الان گفتي، اي يعني چه؟:-/

محمود شریعت
2011/04/21, 19:30
بحث شيرين ازدواج:
http://forums.boursy.com/showthread.php?554-معظل-جووناي-دم-بخت-(ازدواج-lt-gt-سربازي)

بهروز نعیمی
2011/04/25, 14:12
سلام

ادمین این سایت در سایت تالار بورس آیدی دارد ؟ اگر دارد لطفا یکی از افراد آیدی ادمین سایت را برای من ارسال نماید .

معرفی :

بهروز نعیمی
متولد 3 مرداد 1363
مجرد
قد 182
وزن 75

به قول دیگران خیلی دقیق و حساس و نکته بین هستم .
دانشجوی انصرافی رشته نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد و در حال حاضر دانشجوی سال آخر رشته حسابداری .
فعالیت در بازار بورس تهران از سال 1383
فعالیت جدی در بازار های جهانی از سال 1384
مدتی برای شرکتی در دبی تحلیل طلا انجام می دادم و به دلیل عدم توافق در مورد مبلغ قرارداد این همکاری ادامه پیدا نکرد .

سال 83 زمانی که فقط 20 سال سن داشتم به سمت بورس اومدم و شروع به معامله روی کد پدرم کردم ( به دلیل سرمایه نسبتا خوب و اعتبار نزد کارگزار ) تا چند روز پیش که تصمیم گرفتم بعد از 7 سال برای خودم کد سهامداری بگیرم و سرمایه ام را جدا کنم .

بعد از آشنایی با فارکس با علاقه زیادی شروع به یادگیری تحلیل تکنیکال کردم و کتاب های زیادی در مورد تحلیل تکنیکال خواندم که همگی به زبان انگلیسی بود و فقط کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی را با ترجمه فارسی خواندم .
علاقه و امیدی که به بورس داشتم باعث میشد که شب های زیادی تا صبح به خواندن و کسب اطلاعات در اینترنت بپردازم و گاهی پشت سیستم خوابم می برد ( اون موقع این همه منبع برای تحلیل تکنیکال به زبان فارسی نبود و خلاصه یخ حوض شکستیم :)) )

در مدتی که در بازار فارکس در جا می زدم فشارهای عصبی زیادی از طرف آشنایان و فامیل بهم وارد می شد اما بیدی نبودم که با این بادها بلرزم و به کارم ایمان داشتم و مصمم تر از همیشه به راهم ادامه دادم . تصمیم گرفتم برای جلوگیری از فشار عصبی ارتباطم را با آشنایان کم و یا قطع کنم و هیچ وقت برای هیچ کس میزان سود ها و ضرر ها را نگم و این کار را کردم .

در دوران دانشگاه اولم دوستانی که هم دوره ام بودند زیاد به بورس اهمیت نمی دادند و فکر می کردند بورس رویایی هست و خلاصه جدی نمی گرفتند . چندی است به دلیل نوشتن با نام اصلی در سایت های مختلف تعدادی از هم دانشگاهی های آن دوران که اهل بورس نبودند و تازه به سمت بورس آمده اند در سایت ها پیدام کرده اند و پیام خصوصی می گذارند که 7-8 سال پیش که تو شروع کردی ما اصلا تو باغ نبودیم و حالا تازه ما شروع کردیم و درخواست راهنمایی در مورد نحوه پیشرفت در این بازار دارند .

اعتقاد دارم که باید به ایده ها بها داد . شاید اون ایده ای که بهش بها ندادیم می توانست باعث تحول بزرگی شود .

ایده ها زندگی را می سازند .
موفق باشید.

آرتمیس
2011/04/26, 21:32
.....................................

مهربان
2011/04/26, 21:53
....این چیه...این تاپیک چیه...مهران بیا اینجا ببینم...اقا کپی رایتم دیگه ....اره دیگه....ببخشید شما برند من در تاپیکی مشایه در فرابورس بود...(مهران جان ببخشید من بعنوان پزشک یه مقدار عوضی هستم تو به فرزاد نیگا نکن مدل من هم هست:dx-(....چرا جایی که ادم میره رو انتن به من خبر نمیدید من عاشق درخشیدنم...مثل لامپ مهتابی...مثل کرم شب تاب....بزودی اتو بیوگرافی درخشان و مهیج این کمترین مهربان رو به منصه دید همه علاقه مندان میزارم...)

arak_bourse
2011/04/26, 22:38
به نام حق
من هم اگر از خودم بگم از اسم و رسم ام زياد نمينويسم.ساكن تهران هستم و تو يك شركت در زمنيه نفت و گاز كار مي كنم. فقط از حرفه ام بگم كه من فوق ليسانس مهندسي نفت دارم. 8 سالي ميشه دارم در زمينه رشته ام كار مي كنم.خيلي هم در حال سفر هستم به خاطر همين گاهي ميشه غيبت ام تو سايت زياد ميشه.
با بورس هم سال 83 بود كه از طريق دوستي كه هم خونه بوديم آشنا شدم كه پسر خيلي خوبي بود و از بس ازش سوال كردم كلافش مي كردم. اونموقع خيلي هم سود نكردم چون بعدش بورس ريخت و فقط سرمايه ام رو از دست ندادم.
يك سال و اندي پيش بود كه نميدونم چطور شد دوباره به اون دوستم زنگ زدم وبانك سينا رو معرفي كرد و رفتم خريدم. بعد دوباره وارد اين بازار پر استرس شدم. البته اگه تو قيمت پايين سهم بخري استرس نداري اما وقتي حالا بخري بي استرس شب نميشه.
بورس رو خيلي دوست دارم اما گاهي خيلي ازش ميترسم و همه سودهام رو به ضرر تبديل مي كنم.:(
2 تا دوست خوب دارم كه هميشه پيشنهادهاي خوبي بهم مي دادند اما خيلي حرف گوش كن نبودم و سرمايه ام هم اونروزها كم بود. البته سرمايه ام رو بيشتر تو كارم بدست آوردم تا تو بورس. بورس بيشتر سرگرمي بوده برام. گاهي فكر مي كنم خيلي بورس ما مزخرفه چون دست اندركارهاي خوبي نداره.
تو مدتي همكه تو اين فروم هاي بورسي بودم دوستان خوبي پيدا گردم و انسانهاي خوبي هم پيدا كردم. ولي گاهي هم كساني رو ديدم كه فقط به فكر خودشون بودند. انشالله اخلاق مداري راس همه كارهاي ما قرار بگيره.

shade
2011/04/26, 22:52
سلام
جسارتا گفتم من هم بگم تا تایپم قوی شه . کوچک شما متولد 48 پزشک عمومی شاغل در یکی از بیمارستا ن های صنعت نفت مملکت . سال 76 یه روز رفتم سوپری نزدیک خوابگاه چیزی بخرم دست تو جیبم کردم و ..... اقا ما عاشق اقتصاد و حسابداری و اینجور چیزا شدیم استعداد هم که نبود می خوندیم دوباره یادمون می رفت .این چند سال اخیر هم تکنیکال .کم کم یه چیزایی یاد گرفتیم ولی هنوزم شاگرد تنبل کلاسم .اوایل کارم فکر می کردم بورس یه چیز شانسیه....... بعد .... اقتصادیه.......بعد ......یه روز یه ادم متشخص بهم گفت بچه جون یه زحمت به خودت بده برو این صورت مالی ها رو پیدا کن یه قلم کاغذ بردار حساب کتاب کن و.......بعد هم ....نمودار و شکل اینجور چیزا ....خدا را شکر با همه کم استعدادی تو این 6-7 سال اخیر کمی بهتر شدم . موفقیت و تندرستی و شادی همه سروران گرامی را از خداوند منان آرزو می کنم .
خیلی خوشحالم که این زیر خاکی و ( سایت ) پیدا کردم . مثل یه گنج می مونه .=((

iq_son
2011/04/27, 09:35
خیر مقدم دکتر جون:d

آرتمیس
2011/04/27, 15:44
به نام حق
من هم اگر از خودم بگم از اسم و رسم ام زياد نمينويسم.ساكن تهران هستم و تو يك شركت در زمنيه نفت و گاز كار مي كنم. فقط از حرفه ام بگم كه من فوق ليسانس مهندسي نفت دارم. 8 سالي ميشه دارم در زمينه رشته ام كار مي كنم.خيلي هم در حال سفر هستم به خاطر همين گاهي ميشه غيبت ام تو سايت زياد ميشه.
با بورس هم سال 83 بود كه از طريق دوستي كه هم خونه بوديم آشنا شدم كه پسر خيلي خوبي بود و از بس ازش سوال كردم كلافش مي كردم. اونموقع خيلي هم سود نكردم چون بعدش بورس ريخت و فقط سرمايه ام رو از دست ندادم.
يك سال و اندي پيش بود كه نميدونم چطور شد دوباره به اون دوستم زنگ زدم وبانك سينا رو معرفي كرد و رفتم خريدم. بعد دوباره وارد اين بازار پر استرس شدم. البته اگه تو قيمت پايين سهم بخري استرس نداري اما وقتي حالا بخري بي استرس شب نميشه.
بورس رو خيلي دوست دارم اما گاهي خيلي ازش ميترسم و همه سودهام رو به ضرر تبديل مي كنم.:(
2 تا دوست خوب دارم كه هميشه پيشنهادهاي خوبي بهم مي دادند اما خيلي حرف گوش كن نبودم و سرمايه ام هم اونروزها كم بود. البته سرمايه ام رو بيشتر تو كارم بدست آوردم تا تو بورس. بورس بيشتر سرگرمي بوده برام. گاهي فكر مي كنم خيلي بورس ما مزخرفه چون دست اندركارهاي خوبي نداره.
تو مدتي همكه تو اين فروم هاي بورسي بودم دوستان خوبي پيدا گردم و انسانهاي خوبي هم پيدا كردم. ولي گاهي هم كساني رو ديدم كه فقط به فكر خودشون بودند. انشالله اخلاق مداري راس همه كارهاي ما قرار بگيره.

فرمایشات شما متین مهندس جان....
اما من کمی ضریب هوشم پایینه:d ... شما را نشناختم....;)
جسارتا ببخشید شما......:-/

arak_bourse
2011/04/27, 18:49
خوب به نظرم اينجا خيلي كم پيدا ميشه كسي كسي را بشناسد. هركسي با يك نام و نشاني در اين سايت مينويسد. خيلي آدم معروفي نيستم يه آدم معمولي مثل خيلي ها.به قول معروف جزو خواص نيستيم. يه زماني هم شايد جزو نخبگان بوديم;) .
راستي من گرچه سالهاست در تهران درس خوندم و كار كردم ولي بچه اراك ام.
آرتميس جان ضريب هوشي شما هم پايين نيست اين من هستم كه خودم رو خوب معرفي نكردم.ديگه خلاصه دستم نميره بيشتر از اين از خودم بنويسم.

حسين صابري
2011/04/29, 07:43
سلام
حسين صابري هستم از شيراز 34 ساله.
مهندسي برق - الكترونيك از دانشگاه شيراز .
شاغل در پالايشگاه اول پارس جنوبي -عسلويه.
متاهل و داري يك پسر شيطون بنام آراد .
سال 82 با بورس آشنا شدم ولي چون چندان موفقيتي نداشتم كنار گذاشتمش.
در سال 87 اقدام به تاسيس كارخانه نايلون و نايلكس در جنوب استان فارس كردم ولي به علت ركود بازار سود آنچناني نداشت .
سال قبل در محضر آقاي جمالي دوست و همكار محترم با واژه تبادلات ارزي آشنا شدم و چندي در محضر ايشان تلمذ كردم.
خدا را شكر ميكنم كه در نا اميدي بسي اميد است كه فقط بايد به اون اعتقاد داشت .
در اين راه تلاش زياد كردم و البته ضرر زياد....ولي اميد دارم بتونم ظرف يكسال آينده با كمك دوستان واساتيد محترم به نتايج بسيار خوبي برسم.
با تشكر

حیدر بابا
2011/04/29, 12:41
سلام
اسمم سعید هستش
مهندسی عمران دارم در دوران دانشجویی وحشتناک موفق بودم (بیشتر در بخش پژوهشی) از بیشتر کشور ها دعوت نامه دارم ولی برو نیستم
برتامه ای برای ادامه تحصیل ندارم چون در دوران کارشناسی تا اخرشو دیدم و فهمیدم کی به کیه
بورس رو از سال 84 پی گیرش بودم ولی از 86 شروع به معامله کردم ولی به علت همین مدارک و مقام های بی خود , به صورت حرفه ای کار نکردم و می خوام از حالا حرفه ای ادامه بدم
در ضمن دوستان اگه در مورد بتن های ویژه سوالی داشتین در خدمتم

آمن خادمی
2011/04/29, 23:37
می گم ما که توی این سایت چند تا حسابدار داریم........بیان بشمارن ببنیم چقدر کارمند شرکت نفتی و صنایع وابسته به اون داریم تو این سایت........بشمار یک،بشمار دو............یکی به من بگه اینجا چه خبر؟؟!!......./:)

hp1353
2011/04/30, 09:26
سلام
حسام پاینده ..متولد 1353/01/05 ساعت 8 شب موقع پخش سریال مرادبرقی :d.مهندس مکانیک ...از دانشگاه بابل .... ساکن بابل..
با بورس از سال 1384 آشنا شدم تو هتل اطلس تهران !!
از عسلویه ماموریت اومده بودم تهران
(اون موقع من ناظر پتروشیمی جم بودم )
یکسالی تو ساخت تلمبه خانه نکا ری تو ساری بودم بعد رفتم عسلویه حدود 5 سال بودم( خاکبرداری فاز 4و5 و ساخت پتروشیمی آروماتیک و پتروشیمی جم) بعد هم 1.5 سال ناظر صدرا تو نکا بودم بعد هم 8 ماه با خاتم الانبیا کار کردم الانم حدود 3 سال خودم شرکت پیمانکاری دارم . فعلا هم به مقدار لازم از ادارات دولتی طلبکارم(حدود 90 میلیون تومان) ...
متاهل وی یه دختر 4 ساله دارم به اسم بهار (از زندگی خانوادگیم کاملا راضیم)

arak_bourse
2011/04/30, 09:42
ماشالله همه دكتر و مهندس اند. خدا رو شكر از اين بابت كه تو اين سايت آدم هاي تحصيل كرده زياد داريم انشالله از محضر همشون فيض ببريم.

mehran
2011/05/01, 15:44
خواهر آرتمیس کجایی؟؟؟

آرتمیس
2011/05/01, 18:30
خواهر آرتمیس کجایی؟؟؟

بفرمایید برادر!!!
امری، فرمایشی....

mehran
2011/05/01, 19:37
خواهر تاپیک محاسبه nav ازتون سوال داشتم واستون پیام خصوصیم فرستادم .........

مهربان
2011/05/02, 09:35
....بزودی ب اشرح حالی مهیج و سوزناک شوری دوباره به اش شله قلم کار حالو هواتون میزنیم...

malavan
2011/05/02, 10:01
....بزودی ب اشرح حالی مهیج و سوزناک شوری دوباره به اش شله قلم کار حالو هواتون میزنیم...

كشتي ما را....بگو ديگه.....

ملكه اليزابت هم موقع بله گفتن اينقدر ناز نكرده بود....

قروبون دكتر طناز خودمون
منتظريم...
باي تا هاي

ولي دكتر جان از حق نگذريم اين نقطه چين گذاشتن هم دنيايي داره ها....

آذرنوش
2011/05/02, 17:04
سلام
من مدتهاست که خواننده فرومهای بورسی هستم اما تا بحال اقدام به نوشتن نکردم و تازه حالا تصمیم به این کار گرفتم
با سرمایه ای اندک از تالار بورس اراک شروع کردم.
دوست دارم اینجا اراکیهای تالار که ماشالا تعدادشون هم کم نیست یه کم بمن بکنند و راه و رسم کار را بمن یاد بدهند
متاسفانه محیط تالار طوریه که اکثرا سنشون بالاست و نمیشه راحت باهاشون ارتباط برقرار کرد و ازشون چیزی یاد گرفت امیدوارم همشهریهای جوانم اینجا بمن کمک کنند.
مخصوصا دوستان خوبی مثل اراک بورس (که ماشالا تعداد پستهاش خیلی بالاست) آقای نعیمی و بارید و آرتمیس بمن کمک کنند.
منتظرشون هستم

arak_bourse
2011/05/02, 17:49
در خدمت همشهريان عزيز و همه دوستان گرامي هستيم.

کلیداسرار
2011/05/02, 19:27
با سلام ، من هم کلیداسرار هستم
مدیریت مالی خوانده ام و در حال حاضر در یک شرکت فعال در بورس مشغول هستم و یک کارگزاری دارم یک زمانی در تالار شیشه ای مشغول بودم. و هم زمان مدیر فروش یک شرکت وارد کننده لوازم آرایشی و بهداشتی هستم ، ژیلت را برای اولین بار بنده به ایران وارد کردم.
در حال حاضر در بازار روی برند های معروفی از جمله نیوا ، پمپرز ، هد اند شولدرز ، کار می کنم.
و فروش محصولات کدکس ، که 65 درصد بازار ایران را در اختیار دارد ، در اختیار شرکت ما است. (جهت اطلاع گفتم ، شاید اتفاقی شخصی در این مورد فعالیت داشت و توانستیم همکاری کنیم.)

1 سال مدیر بازاریابی p&g بوده ام. در ایران

در حال حاضر بورس درآمد اعظم زندگی ام را تشکیل می دهد. و تقریبا با تمام فعالان بازار بورس ایران(حقوقی. و بعضا حقیقی) ارتباط دارم.

از علائقم ، قدم زدن در خیابان ولیعصر ، و خیابان دربند است.

از دوستان فرومی ، محسن نظری را خیلی دوست دارم.
کسری (کانوکیا) ، دنیای ادب و احترام است.
سعید درخشانی الگوی جسارت است.
نیما آزادی ، یک آدمی است که از همه لحاظ بیانگر یک انسان بزرگ است. اگر تحلیل بنیادی هم تسلط داشت ، به نظرم می توانست بزرگترین بورسیت ایران باشد.
کامیار یک دنیاست.
گرگین خان نیز انسان عزیز و محترمی است.

بهترین تحلیلگر های بورس ایران ، به نظرم

دکتر شمس ، مدیر صندوق بازنشتگی صدا و سیما است.
و همچنین نفر دوم را دکتر مرضیه بیات ، مدیر صندوق امین کار آفرین می دانم.
نفر سوم هم دکتر شواخی مدیر صبا تامین می دانم.
کامیار را هم جزو 10 نفر اول ایران می دانم.

arak_bourse
2011/05/02, 20:00
با سلام ، من هم کلیداسرار هستم
مدیریت مالی خوانده ام و در حال حاضر در یک شرکت فعال در بورس مشغول هستم. و هم زمان مدیر فروش یک شرکت وارد کننده لوازم آرایشی و بهداشتی هستم ، ژیلت را برای اولین بار بنده به ایران وارد کردم.
در حال حاضر در بازار روی برند های معروفی از جمله نیوا ، پمپرز ، هد اند شولدرز ، کار می کنم.
و فروش محصولات کدکس ، که 65 درصد بازار ایران را در اختیار دارد ، در اختیار شرکت ما است. (جهت اطلاع گفتم ، شاید اتفاقی شخصی در این مورد فعالیت داشت و توانستیم همکاری کنیم.)

2 سال مدیر بازاریابی p&g بوده ام. در ایران

در حال حاضر بورس درآمد اعظم زندگی ام را تشکیل می دهد. و تقریبا با تمام فعالان بازار بورس ایران(حقوقی. و بعضا حقیقی) ارتباط دارم.

از علائقم ، قدم زدن در خیابان ولیعصر ، و خیابان دربند است.

از دوستان فرومی ، محسن نظری را خیلی دوست دارم.
کسری (کانوکیا) ، دنیای ادب و احترام است.
سعید درخشانی الگوی جسارت است.
نیما آزادی ، یک آدمی است که از همه لحاظ بیانگر یک انسان بزرگ است. اگر تحلیل بنیادی هم تسلط داشت ، به نظرم می توانست بزرگترین بورسیت ایران باشد.
کامیار یک دنیاست.
گرگین خان نیز انسان عزیز و محترمی است.

بهترین تحلیلگر های بورس ایران ، به نظرم

دکتر شمس ، مدیر صندوق بازنشتگی صدا و سیما است.
و همچنین نفر دوم را دکتر مرضیه بیات ، مدیر صندوق امین کار آفرین می دانم.
نفر سوم هم دکتر شواخی مدیر صبا تامین می دانم.
کامیار را هم جزو 10 نفر اول ایران می دانم.

دوست عزيز
خوشحالم انسان باتجربه اي چون شما در اين فرومها مي نويسد.
راستي من يه دوست هم خوابگاهي در دانشگاه تهران داشتم به اسم علي شواخي. نكنه اين دكتر شواخي همون دوست منه. از وقتي رفت براي دكترا نديدمش.ماشالله ديگه مدير هم شده پس.
اگه ازش خبري داري تو پيغام خصوص به من بگو.
مخلصيم

Captain Nemo
2011/05/02, 23:36
سلام
من مدتهاست که خواننده فرومهای بورسی هستم اما تا بحال اقدام به نوشتن نکردم و تازه حالا تصمیم به این کار گرفتم
با سرمایه ای اندک از تالار بورس اراک شروع کردم.
دوست دارم اینجا اراکیهای تالار که ماشالا تعدادشون هم کم نیست یه کم بمن بکنند و راه و رسم کار را بمن یاد بدهند
متاسفانه محیط تالار طوریه که اکثرا سنشون بالاست و نمیشه راحت باهاشون ارتباط برقرار کرد و ازشون چیزی یاد گرفت امیدوارم همشهریهای جوانم اینجا بمن کمک کنند.
مخصوصا دوستان خوبی مثل اراک بورس (که ماشالا تعداد پستهاش خیلی بالاست) آقای نعیمی و بارید و آرتمیس بمن کمک کنند.
منتظرشون هستم
سلام
ضمن عرض خوش آمد گویی خدمت شما
ببخشید میپرسم
شما با آقای آذرنوش که در سازمان غله اراک هستند نسبتی دارید ؟!
البته اگر مایل بودید جواب دهید
موفق باشید

کلیداسرار
2011/05/04, 13:22
دوست عزيز
خوشحالم انسان باتجربه اي چون شما در اين فرومها مي نويسد.
راستي من يه دوست هم خوابگاهي در دانشگاه تهران داشتم به اسم علي شواخي. نكنه اين دكتر شواخي همون دوست منه. از وقتي رفت براي دكترا نديدمش.ماشالله ديگه مدير هم شده پس.
اگه ازش خبري داري تو پيغام خصوص به من بگو.
مخلصيم

سلام ، علیرضا شواخی.
البته ایشون علاوه بر اینکه انسان با دانشی است ، فرد با دل و جراتی نیز هست.
مثلا بعضی از افرادی که به مسائل خیلی ساده می نگرند ، می گویند مدیران صبا تامین ، اول سهم را می خرند ، و بعد چاق می کنند.

یک سوال؟؟
کدام صندوق یا شرکت سرمایه گذاری در دنیا وجود دارد ، که تحلیل کنند و به ارزشمندی سهمی پی ببرند و در نهایت بدون خرید شخصی ، خودشان بخرند؟؟
مثل این می ماند که شما اعتقاد دارید زامیاد 400 می ارزد ، برای صندوقتون قصد خرید سنگین دارید ، اول از همه برای خودتون نمی خرید؟ والا قضیه پیچیده ای نیست. فقط یک لحظه خودتون را بگذارید جای آنها.

دکتر شواخی ، علاوه بر اینکه سود به خودش و مدیران صبا می رساند،،،،،، خود صبا را هم روی هر سهمی به سود های بالای 50 درصد می رساند. واقعا ایشون پدیده ای در عرصه مدیریت صندوق و شرکت هاست.

من به ایشون تعلق خاطر ندارم ، ولی واقعا یک تریدر است. قاطع می خرد و قاطع می فروشد. به موقع می خرد به موقع می فروشد. ترس ندارد.

اینها را گفتم که افراد موفقی مثل ایشان برای منه مبتدی ، یک الگو می باشد. و بیشتر به خرید و فروش هایشان دقت کنیم.

بانک ملت نیز تیم تحلیل گری قدری دارند. که می تواند هر ترید آنها برای ما یک کلاس درس باشد. آنوقت است که می توان قضاوت کرد که همه چیز به داشتن پول زیاد نیست. چرا بانک رفاه گند می زند ، چرا بانک صادرات راندمان کاری بالایی نداشته ، چرا بانک پارسیان به آن عظمت به همچنین. و چرا بانک تجارت روی رپارس انقدر زیبا عمل می کند و غیره.

موفق باشید.

bs151
2011/05/04, 21:24
سلام
من عموماً خواننده مطالب اساتید هستم پس فکر نکنم کسی حتی ایدی منو بشناسه ولی خودمو معرفی میکنم :
عادل
متولد شهریور 69
دانشجوی مهندسی کامپیوتر ، صنعتی قم ، تهران زندگی میکنم .
تقریباً 9 ماه توی بورس ایران فعالیت داشتم .
توی این ایدی هایی که خودشونو معرفی کردن یه نفر از من کوچیک تر بود ( مصطفی 70 ) ماشاا.. توی این فروم همه سن بالان ، پس منه کوچکتر رو هم توی جمع خودتون پذیرا باشین .

توی اساتیدی که توی سایت های مختلف مینویسن از همه بیشتر سپهبد و سهند رو قبول دارم البته ببخشید از اساتید این سایت نام نبردم چون تقریباً هیچ کدومشون رو نمیشناسم .
فقط از تکنیکال سر در میارم و الان در حال یادگیری به صورت خودجوش هستم :دی .
ببخشید از اینکه وقت دوستان رو گرفتم .

NAZGOLI
2011/05/04, 23:37

اما، با این همه

ارتمیس جان برای خودت و پسرت ارزوی سلامتی می کنم.و امید وارم پسرت همیشه سالم باشه و قدردان تلاشت.:)

بوف کور
2011/05/04, 23:50
سلام ، علیرضا شواخی.
البته ایشون علاوه بر اینکه انسان با دانشی است ، فرد با دل و جراتی نیز هست.
مثلا بعضی از افرادی که به مسائل خیلی ساده می نگرند ، می گویند مدیران صبا تامین ، اول سهم را می خرند ، و بعد چاق می کنند.

یک سوال؟؟
کدام صندوق یا شرکت سرمایه گذاری در دنیا وجود دارد ، که تحلیل کنند و به ارزشمندی سهمی پی ببرند و در نهایت بدون خرید شخصی ، خودشان بخرند؟؟
مثل این می ماند که شما اعتقاد دارید زامیاد 400 می ارزد ، برای صندوقتون قصد خرید سنگین دارید ، اول از همه برای خودتون نمی خرید؟ والا قضیه پیچیده ای نیست. فقط یک لحظه خودتون را بگذارید جای آنها.

دکتر شواخی ، علاوه بر اینکه سود به خودش و مدیران صبا می رساند،،،،،، خود صبا را هم روی هر سهمی به سود های بالای 50 درصد می رساند. واقعا ایشون پدیده ای در عرصه مدیریت صندوق و شرکت هاست.

من به ایشون تعلق خاطر ندارم ، ولی واقعا یک تریدر است. قاطع می خرد و قاطع می فروشد. به موقع می خرد به موقع می فروشد. ترس ندارد.

اینها را گفتم که افراد موفقی مثل ایشان برای منه مبتدی ، یک الگو می باشد. و بیشتر به خرید و فروش هایشان دقت کنیم.

بانک ملت نیز تیم تحلیل گری قدری دارند. که می تواند هر ترید آنها برای ما یک کلاس درس باشد. آنوقت است که می توان قضاوت کرد که همه چیز به داشتن پول زیاد نیست. چرا بانک رفاه گند می زند ، چرا بانک صادرات راندمان کاری بالایی نداشته ، چرا بانک پارسیان به آن عظمت به همچنین. و چرا بانک تجارت روی رپارس انقدر زیبا عمل می کند و غیره.

موفق باشید.

دوست عزیز !
ظاهرا شما یا خیلی در جریان موضوع نیستید یا موضوع رو اون طور که می پسندید تحلیل می کنید
بحث صبا تامین از این گذشته که یک نفر با ای دی مجازی بتونه توجیه اش کنه
این که خود مدیر صبا تامین وقتی سهمی رو تحلیل میکنه می خره صد در صد منطقیه
مورد صبا تامین و کارمندانش فرای این موضوع است
این که کارامندای صبا تامین خودشونو انگشت نمای بازار کردند بر کسی پوشیده نیست
این که سهم رو خیلی قبل تر از خرید های صبا تامین می خرند و تو پیک قیمت اگر فروشنده ای نباشه به خود صبا تامین می فروشند و متاسفانه به بازار جای هیچ گونه دفاعی برای این افراد نذاشته
و این نویدم بهتون بدم که انشالله در حال پیگیری کدهای شخصی وابسته به این گروه در معاملات خگستر هستیم و انشالله از خجالتشون در خواهیم اومد و بازرسی هم در جریان کامل مسئله قرار گرفته
البته شما چون خوشبختانه تعلق خاطری به ایشون نداری قطعا نباید این مسئله براتون مهم باشه و قطعا تو این پیگیری ها نگران موضوعی نخواهید شد
ارادت

arak_bourse
2011/05/05, 07:24
زهره خانم جريان چيه؟
اين مدير صبا تامين نه اينكه دوستم بوده باشه و بخواهم ازش خوب بگم ولي انسان شريفي است. از اون آدمهايي است كه جوان و پرانرژي ست و از همه مهمتر باسواد در زمينه كار خودش.
به نظرم مدير جوان با اين لياقت كم پيداميشه تو اين كشور و به زودي اين شخص پله هاي ترقي بالاتري را طي خواهد كرد. ولي من از كارمنداش خبري ندارم.

بوف کور
2011/05/05, 09:19
زهره خانم جريان چيه؟
اين مدير صبا تامين نه اينكه دوستم بوده باشه و بخواهم ازش خوب بگم ولي انسان شريفي است. از اون آدمهايي است كه جوان و پرانرژي ست و از همه مهمتر باسواد در زمينه كار خودش.
به نظرم مدير جوان با اين لياقت كم پيداميشه تو اين كشور و به زودي اين شخص پله هاي ترقي بالاتري را طي خواهد كرد. ولي من از كارمنداش خبري ندارم.

دوست عزیز متاسفانه مسائل پشت پرده ای وجود داره که در صورتی که پیگیری نشه کم کم بورس ما رو نابود می کنه و با توجه به این که دولت در حال حاضر به بورس اهمیت ویژه ای می ده فکر میکنم بزودی دست یکسری از این رانت خواران و سو استفاده کنند گان رو از این بازار کوتاه کنه
چون بازرسی بورس به شدت در حال بررسی موضوع است و قطعا پیگیری های ما می تونه مفید باشه
همون طور که الان با همین پیگیری ها روی مجموعه صبا تامین و کارمندانش متمرکز شدند

arak_bourse
2011/05/05, 10:02
زهره خانوم حالا شايد شما بيشتر دنبال اين مسايل باشيد. ما فقط چندتا سهمي كه فكر مي كنيم خوبه مي خريم و مي فروشيم. كار زيادي به اين حقوقي ها هم نداريم. دركل اگه حقوقي ها بازار رو ول كنند سهامدار جز هم نميتونه تو اين بازار دوام بياره چون ساختار بورس ايران اينجوري شكل گرفته فعلا. درسته بعضي حقوقي ها گاهي يه كارهايي مي كنند خوب كه براساس سياست شركتها است و به سهامدار جز هم ضرر مي زنند ولي سودهاي ما هم در قبال ساپورت كردن سهام توسط حقوقي ها است.
بنده با مدير صبا تامين هم كه صحبت كردم خودش مي گفت شما ها توي اين تالارهاي بورسي همش از ما بد مي گيد ولي ما كار خودمون رو مي كنيم. با توجه به روحيه قاطع اين مدير عزيز صبا هيچ چيزي نميوته در اراده محكم اون تاثير بزاره. به نظرم اونها به مثابه يك شركت خوب براي منافع جمعي شركت خودشون كار مي كنند. مديران كمي هستند كه منافع جمعي رو به شخصي ترجيح بدن.
اميدوارم ايشون يه روزي اينجا عضو بشن و از تحليل ها و پيشنهادات خوبشون بهره ببريم. >:d<

کلیداسرار
2011/05/05, 16:03
زهره خانوم حالا شايد شما بيشتر دنبال اين مسايل باشيد. ما فقط چندتا سهمي كه فكر مي كنيم خوبه مي خريم و مي فروشيم. كار زيادي به اين حقوقي ها هم نداريم. دركل اگه حقوقي ها بازار رو ول كنند سهامدار جز هم نميتونه تو اين بازار دوام بياره چون ساختار بورس ايران اينجوري شكل گرفته فعلا. درسته بعضي حقوقي ها گاهي يه كارهايي مي كنند خوب كه براساس سياست شركتها است و به سهامدار جز هم ضرر مي زنند ولي سودهاي ما هم در قبال ساپورت كردن سهام توسط حقوقي ها است.
بنده با مدير صبا تامين هم كه صحبت كردم خودش مي گفت شما ها توي اين تالارهاي بورسي همش از ما بد مي گيد ولي ما كار خودمون رو مي كنيم. با توجه به روحيه قاطع اين مدير عزيز صبا هيچ چيزي نميوته در اراده محكم اون تاثير بزاره. به نظرم اونها به مثابه يك شركت خوب براي منافع جمعي شركت خودشون كار مي كنند. مديران كمي هستند كه منافع جمعي رو به شخصي ترجيح بدن.
اميدوارم ايشون يه روزي اينجا عضو بشن و از تحليل ها و پيشنهادات خوبشون بهره ببريم. >:d<

خوشحالم که جنابعالی از دوستان نزدیک دکتر هستید. بسیار فرد دوست داشتنی است. حتما از راهنمایی های ایشان بیشتر بهره ببرید.
و در فروم ها صحبت های ایشان را بزنید، دوستان استفاده کنند.
موفق و موید باشید.

PASHA
2011/05/05, 16:39
من اکبر پاشا هستم متولد 1364 یاسوج
دانشجوی سال اخر مهندسی صنایع
شغل اصلی هم با پدرم دامداری است ودر روسنا زندگی می کنیم من یک ترک قشقایی هستم واز اینجا به همه ترکهای ایران مخصوصا قشقایی ها عرض ادب دارم
واز اینکه دوستان مرادراین تالار درجمع خودپذیرفته اند متشکرم من از سال 85 دربورس سرمایه گذاری کردم وتا سه ماه پیش توی هیچ فرومی شرکت نکرده بودم که پس از دادن امتحان فوق و باتوجه به آوردن مبلغ خوب به بورس جهت سرمایه گذاری تو تایپیکها شرکت کردم.

iq_son
2011/05/05, 16:57
خوشگلمیسن پاشا جان:x

arak_bourse
2011/05/05, 18:07
خوشحالم که جنابعالی از دوستان نزدیک دکتر هستید. بسیار فرد دوست داشتنی است. حتما از راهنمایی های ایشان بیشتر بهره ببرید.
و در فروم ها صحبت های ایشان را بزنید، دوستان استفاده کنند.
موفق و موید باشید.

دوست عزيز من
من قبلا نوشته هاي شما رو توي تالار بورس و بوركس مي خوندم. از دور به شما هم ارادت داشتيم.
شما هم اگه با دكتر صحبتي داشتي پيشنهادات و حرفهاش رو بزن.
جناب شواخي خيلي نازنين است. بيست بيسته
همون موقع هم تو دانشگاه خيلي از اون طرز رفتار و منشش خوشم ميومد.
حتما اگه پيشنهادي داد من با اجازه خودشون ميزنم تا اگه كسي خواست استفاده كنه. سهم هايي كه ايشون ميگه فقط براساس تحليل و ديد خودشون است و خيلي ارزنده است . چون سابقا چندتا سهم به من معرفي كرده بود عالي از كار دراومده بود.>:d<

Karampor
2011/05/14, 00:33
من ماهرو کرم پور هستم...
از بچگی علاقه داشتم نویسنده بشم ولی سر از اتاق عمل و کاشت مو درآوردم....رشته دانشگاهیم اتاق عمل از دانشگاه چمران هست
هر از گاهی نقاشی می کنم...به کارهای فرهنگی بسیار علاقه مندم ....بورس برای من هیجان داره و اعتقاد دارم که مثل قمار می مونه..........خنک آن قماربازی که بباخت آنچه بودش.... بنماند هیچش الا ، هوس ِ قمار دیگر....
از پارسال توسط یکی از دوستام با بورس آشنا شدم

S H A H R A M
2011/08/09, 11:01
با سلام
دیدم بخش مهمی مثل آشنایی با کاربران جدید ندارین تا توی اون کاربرها و دوستانی که تازه به سایت میان خودشون رو اونجا معرفی کنند و بقیه با اون آشنا بشن گفتم اولیش مال خودم باشه

S H A H R A M
2011/08/09, 11:07
خوب با سلام مجدد
من شهرام هستم حدود 35 سالمه متولد شهریور هستم و تکنسین برق و الکترونیک هستم.
حدود سه سال پیش از همسر سابقم خیلی مسالمت آمیز و دوستانه از هم جدا شدیم و آلان با مادر و خواهر کوچکترم زندگی میکنم.
به موسیقی فوق العاده علاقه دارم و بدون اون زندگی برام غیر ممکنه مطالعه و بازیهای کامپیوتری هم از کارهاییه که موقع بیکاری دوست دارم با اونا خودم رو سرگرم کنم و البته اینترنت که حدود ده سالی است تنها دوست و همدم تنهاییهامه.
امیدوارم بتونم دوست خوبی براتون باشم و از آشنایی با همتون خیلی خوشحالم.

سعید راد
2012/02/26, 19:06
>:D<

سعید راد
2012/02/26, 19:08
داشتم اطلاعات دوستان را می خوندم واقعا خوشحال شدم گنجینه ای دانش در اختیار این سایت است که اگر به درستی هدایت شود خود یک بمب اطلاعات می شود

سعید راد
2012/02/26, 19:53
به نظر من اگر دوستان روی یک سهم خاص زوم کنند (یا حداقل بصورت گروهی باشند) هر کدام از زاویه ای صورتهای مالی و.. را تحلیل کنند خیلی چیزها دستگیر آدم میشه

Anssa
2012/02/27, 12:12
با سلام خدمت همه دوستان و پيشكسوتان
احمد هستم و 28 سال دارم و ليسانس زيست شناسي و ساكن مشهدم....
كارم را تازه شروع كردم و توي اولين خريدم (40 روز قبل) وپارس با قيمت 2680 خريدم و مشكلات اقتصادي و تحريم هاي بي سابقه و آقاي دكتر احمدي نژاد همگي دست به دست هم دادند تا در عرض يكماه بيشتر از 15% افت قيمت پيدا كنه (15%- در يكماه بي سابقه بود!!!) ....
الانم خپارس خريدم و اونم فعلا در بادهاي سياسي كشور شناور روي هواست و فكر ميكنم حالا حالا ها بايد منتظر چراغ سبز سبد پرتفوي ام باشم...

يا حق...

نوسترداموس
2012/02/27, 12:41
نوسترداموس بچه هاي قديمي ميشناسن
سلام

Captain Nemo
2012/02/27, 21:04
نوسترداموس بچه هاي قديمي ميشناسن
سلام
سلام ما که شما را نمیشناسیم
لطفا بیشتر معرفی بفرمایید .

سعید راد
2012/02/27, 21:10
سلام

سن 32 دانشجوی سال اخر دکتری مدیریت بازرگانی . مدرس دانشگاه و از سال 82 در بورسم و در ضرر و خیلی بدشانس. در ضمن در یک سازمان م. صادرات و واردات هستم

سيد ياسر شريعت
2012/02/27, 21:19
اون موقع که ما عضو شدیم دیگه معرفی ها تموم شده بود! برای همین الان معرفی می کنیم خودمون رو:p

سید یاسر شریعت هستم متولد 1365 تهران؛ در حال حاضر هم ساکن تهران هستم
متاهلم که آبان امسال شدیم که داش مهران به اطلاع همه دوستان رسوند! :D

تحصیلاتم هم مهندسی صنایع از پلی تکنیک فارغ التحصیل 87
MBA از دانشگاه امام خمینی قزوین در حال فارغ التحصیل شدن!
امسالم اگه خدا بخواد کنکور میدیم با دعای دوستان ان شالله برای دکتری :-s

الانم دو ساله که توی یه شرکت سرمایه گذاری کار میکنم به عنوان کارشناس استراتژی سرمایه گذاری، یک سایت هم در کنار هم کلاسی های سابقمون داریم در مورد تمام مطالب مدیریتی و مهندسی صنایع که امسال کاندید بهترین وبسایت علمی و اقتصادی شده بود. در کنارش در خدمت بورس و بورسی ها هم هستیم;)

از تحلیل های بنیادی و کلان پیرامون صنعت ها و سازمان ها واقعا لذت می برم و در کنار این، هیجان کار در بورس واقعا برام جذابه!

پایان!

بورسیون
2012/02/27, 21:45
محمد هستم.متولد 60.ساکن تهران.فوق لیسانس مدیریت صنعتی هستم.از اوایل امسال بود که وارد بورس شدم ولی از شانس بد ما فکر کنم بدترین سالی بود که میتونستم وارد بورس بشم.:(
6ماهه اول زیاد ضرر کردم که بیشترش رو صدرا بود. ولی شش ماهه دوم حرفه ای تر شدم.:d

roohe-khashen
2012/02/27, 23:34
منم خودمو معرفی کنم دیگه منم مهدی بخشایش هستم متولد 61 البته همه میگن 64 میخوره بهت;) مهندسی کشتی خوندم شغل اولم هم هرز گاهی با کشتیرانی یه کارایی میکنیم شغل دوم هم بماند شغل سوم هم تو بورس مشغولیم کمربند مشکی دان 3 کاراته به صورت حرفه ای ورزش میکنم البته الان بیشتر بدن سازی بر خلاف ای دیم که روح خشن هست زیاد خشن نیستم اما اگه خشن بشم و با کسی دعوام بشه یا خودم نقص عضو میشم یا طرفم !!:d عاشق بورس و بورس بازی هستم و ریسکهای عجیب غریبی هم میکنم

bourse
2012/02/27, 23:59
احمد زین العابدینی هستم متولد 19 بهمن 1366 ساکن اصفهان . لیسانس عمران دارم البته گذاشتمش روی طاقچه وقتی میخوام برم تالار نگاش میکنم :d. اولین سهمی که خریدم حدود 5 سال پیش بود معادن روی 270 تومنی به پیشنهاد کارگزارم بود که چند ماه بعدش 600 فروختم ( شیرین ترین سودم توی بورس تا الان ). البته بعدش بخاطر کنکور یه دو سه سالی از بازار دور بودم تا اینکه دوباره از پارسال با جدیت بیشتری وارد بورس شدم و الان هم در خدمت دوستان گل این تاپیک هستم . :)

Captain Nemo
2012/02/28, 00:02
احمد زین العابدینی هستم متولد 19 بهمن 1366 ساکن اصفهان . لیسانس عمران دارم البته گذاشتمش روی طاقچه وقتی میخوام برم تالار نگاش میکنم :d. اولین سهمی که خریدم حدود 5 سال پیش بود معادن روی 270 تومنی به پیشنهاد کارگزارم بود که چند ماه بعدش 600 فروختم ( شیرین ترین سودم توی بورس تا الان ). البته بعدش بخاطر کنکور یه دو سه سالی از بازار دور بودم تا اینکه دوباره از پارسال با جدیت بیشتری وارد بورس شدم و الان هم در خدمت دوستان گل این تاپیک هستم . :)

جناب بورس
جسارتا اگر تمایل داشتید میتونید بگین که اصالتا اهل کجایید ؟؟
البته اجباری نیست میتونید پاسخ ندید ...
ممنون

bourse
2012/02/28, 00:24
جناب بورس
جسارتا اگر تمایل داشتید میتونید بگین که اصالتا اهل کجایید ؟؟
البته اجباری نیست میتونید پاسخ ندید ...
ممنون

درود بر کاپیتان نیمو عزیز . بنده اصالتا بچه خود خود اصفهونم :d

Captain Nemo
2012/02/28, 00:46

ما هم از زین العابدینی های نراق کاشان هستیم
ارادتمند همه بچه های باصفای نصف جهووووووون .....

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/141.gif

مصطفی مصری پور
2012/03/05, 23:09

سلام همشهری;)

alireza64
2012/03/05, 23:29
عليرضا هستم،متولد1364 ،اهل شاهرود،كارشناس نرم افزار،شغلم...بماند،به پيشنهاد يكي از دوستان (كه البته بسيار با تجربه هستند در بورس و10سالي سابقه فعاليت)در سال 88 وارد بورس شدم و تقريبا تمامي خريدام به پيشنهاد ايشون هست و الحمدا.. سود خوبي داشتم تا الان،بسيار ريسك پذير و...،در همينجا از تمامي دوستان كه از نظراتشون تو اين سايت بهرمند ميشم تشكر ميكنم،موفق و پرسود باشيد.

ژولیده
2012/03/31, 12:41
محمود هستم ملقب به ژولیده./:) متولد و ساکن تهران هستم. سال 61 به دنیا اومدم. مجرد هستم. چند ماهی میشه با بورس آشنا و وارد آن شدم. 8 سالی میشه سخت مشغول شغل اصلیم هستم و چندرغازی که پس انداز کردم رو وارد بورس ( یا به قول دوستمون خندق بلا ;) ) کردم. این سایت رو از طریق گوگل پیدا کردم و امیدوارم بتونم از درسها و اطلاعات خوب اساتید این سایت استفاده کنم و شاگرد خوبی باشم.

bourse
2012/03/31, 13:52
ما هم از زین العابدینی های نراق کاشان هستیم
ارادتمند همه بچه های باصفای نصف جهووووووون .....

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/141.gif

کاپیتان جان من قبلا خدمتتون ارادت ویژه داشتم حالا که دیگه هم فامیل شدیم ارادتمون دو چندان شد;)

bourse
2012/03/31, 13:54
سلام همشهری;)

چاکر آقا مصطفی گل:x

مصطفی مصری پور
2012/03/31, 14:21
چاکر آقا مصطفی گل:x

سالاری
خوشحالم چنین افراد با دانشی همشهریمونم هستن.

bourse
2012/03/31, 14:34
سالاری
خوشحالم چنین افراد با دانشی همشهریمونم هستن.

چوبکاری میکنید . ما فعلا باید خدمت اساتید بزرگواری همچون شما درس پس بدیم.

محمدسعید
2013/05/31, 01:16
سلام
تو این تاپیک می خوایم به معرفی خودمون بپردازیم. هرکی اگه دوست داشت به سوالات زیر جواب بده:

1-نام و نام خانوادگی: ؟
2-سن: ؟
3-محل اقامت: ؟
4-میزان تحصیلات و نوع آن: ؟
5-مجرد یا متاهل: ؟
5-شغل:؟
6-میزان رضایت از بورس: ؟
7-درصد سود ماهیانه و سالیانه از بورس: ؟

در باره هرچیز دیگری هم که به ذهنتون رسید اطلاع رسانی کنید. می خواهیم همدیگر رو بهتر بشناسیم

با تشکر

یا علی

محمدسعید
2013/06/04, 22:34
سلام
تو این تاپیک می خوایم به معرفی خودمون بپردازیم. هرکی اگه دوست داشت به سوالات زیر جواب بده:

در باره هرچیز دیگری هم که به ذهنتون رسید اطلاع رسانی کنید. می خواهیم همدیگر رو بهتر بشناسیم

با تشکر

یا علی

گفتم یه نوایی به این تاپیک بدم(حیف نیست داره خاک می خوره؟)
تو صفحات قبلی هم گشتم و فعالای امروز سایت خودشون رو معرفی نکرده بودن.
امیدوارم با دوستان آشنا بشیم

نام و نام خانوادگی: محمد سعید . . .
محل اقامت: تهران
میزان تحصیلات و نوع آن: مهندسی مکانیک ، کارشناسی
مجرد یا متاهل: مجرد دیگه
شغل: دانشجوی سال آخر
میزان رضایت از بورس: بالای 100% ، در کل لذتی وصف نشدنی داره(هم ضررش و هم سودش و هم هیجانش، ولی هیجانش یه چیز دیگه است)
درصد سود ماهیانه و سالیانه از بورس: والله ما که تازه آشنا شدیم و بعد چهار ماه تو یه سود 25 درصد به سر می بریم. به سال هم که نرسیدیم هنوز

منتظر نظر اساتید محترم هم هستم

یا علی

m.r_moradi
2013/06/06, 18:44
سلام

محمدرضا مرادی
22 سال
قم
دانشجوی سال اخر مهندسی عمران،دانشگاه صنعتی قم
متاهل
فعلا فقط بورس،اما در گذشته کارای مختلفی رو امتحان کردم،از کار اداری گرفته تا منبت کاری و صحافی و پارچه فروشی و ... خلاصه که میشه گفت : "من مرد دو هزار شغله" ام ... ;) :D
عالیه،اما اعتیاد اور،اونقدر زندگیم رو تغییر داده که دیگه نمیخوام تو زمینه عمران ادامه تحصیل بدم،تصمیم گرفتم ارشد رشته ای رو بخونم که بیشتر به درد بورسم بخوره... شاید برم اقتصاد،شاید هم مدیریت،خدا رو چه دیدی...!;)
دقیق که نمیتونم بگم اما چند وقت قبل یه حساب سر انگشتی کردم متوسط سود ماهیانه ام حول و حوش 10 درصد باید باشه...

علاقه شدیدی به ادبیات و موسیقی دارم،بعضی وقتها هم دست به قلم میشم،اما اونقد هنوز قلمم پخته نشده که قابل انتشار باشه...

گرایش سیاسی خاصی ندارم اما اگه مجبور باشم بین اصلاحات و اصولگرایی یکی رو انتخاب کنم،اصلاحات رو انتخاب میکنم...

دیگه فکر نمیکنم چیزی مونده باشه که نگفته باشم!

یا حق

سلام

با تشکر

یا علی

sinashavandi
2013/06/06, 19:12
سلام

محمدرضا مرادی
22 سال
قم
دانشجوی سال اخر مهندسی همران،دانشگاه صنعتی قم
متاهل
فعلا فقط بورس،اما در گذشته کارای مختلفی رو امتحان کردم،از کار اداری گرفته تا منبت کاری و صحافی و پارچه فروشی و ... خلاصه که میشه گفت : "من مرد دو هزار شغله" ام ... ;) :D
عالیه،اما اعتیاد اور،اونقدر زندگیم رو تغییر داده که دیگه نمیخوام تو زمینه عمران ادامه تحصیل بدم،تصمیم گرفتم ارشد رشته ای رو بخونم که بیشتر به درد بورسم بخوره... شاید برم اقتصاد،شاید هم مدیریت،خدا رو چه دیدی...!;)
دقیق که نمیتونم بگم اما چند وقت قبل یه حساب سر انگشتی کردم متوسط سود ماهیانه ام حول و حوش 10 درصد باید باشه...

علاقه شدیدی به ادبیات و موسیقی دارم،بعضی وقتها هم دست به قلم میشم،اما اونقد هنوز قلمم پخته نشده که قابل انتشار باشه...

گرایش سیاسی خاصی ندارم اما اگه مجبور باشم بین اصلاحات و اصولگرایی یکی رو انتخاب کنم،اصلاحات رو انتخاب میکنم...

دیگه فکر نمیکنم چیزی مونده باشه که نگفته باشم!

یا حق
سلام محمد جان
اگه میخوای اقتصاد رو برای بورس بخونی همین الان بیخیالش شو من خودم دانشجوی ارشد اقتصادم مباحثش هیچ ربطی به بورس نداره
مدیریت بخونی به نظرم خیلی بهتره

m.r_moradi
2013/06/06, 19:20
سلام محمد جان
اگه میخوای اقتصاد رو برای بورس بخونی همین الان بیخیالش شو من خودم دانشجوی ارشد اقتصادم مباحثش هیچ ربطی به بورس نداره

ممنونم سینا جان!
خوب پس اقتصاد حذف شد!همون مدیریت رو عشقه...;)

"heydar"
2013/06/06, 21:06
ممنونم سینا جان!
خوب پس اقتصاد حذف شد!همون مدیریت رو عشقه...;)
آقا من هم نظرم رو مدیریت
ولی کدام گرایش مدیریت؟
دوستان لطف کنند در مورد گرایش ها راهنمایی کنند
m.r_moradi
2013/06/06, 21:12
آقا من هم نظرم رو مدیریت
ولی کدام گرایش مدیریت؟
فقط به خاطر اسمش، مدیریت استراتژیک،خیلی خوشم میاد از این اسم با مسما!!!:D

"heydar"
2013/06/06, 21:16
فقط به خاطر اسمش، مدیریت استراتژیک،خیلی خوشم میاد از این اسم با مسما!!!:D

فکر کنم مدیریت مالی،گزینه ی خوبی باشه
مدیریت استراتژیک داریم؟

m.r_moradi
2013/06/06, 21:17
فکر کنم مدیریت مالی،گزینه ی خوبی باشه
مدیریت استراتژیک داریم؟

مدیریت مالی به نظرم خیلی به کارمون بیاد...

بله تا اونجا که من میدونم مدیریت استراتژیک داریم:D

"heydar"
2013/06/06, 21:32
mbaیا اجرایی چطوره؟

محمدسعید
2013/06/07, 01:23
سلام

با تشکر

یا علی

سلام محمد جان

آقا من هم نظرم رو مدیریت
ولی کدام گرایش مدیریت؟

mbaیا اجرایی چطوره؟

دوستان منتظر آشنایی با شما نیز هستیم.(با تشکر از M.r moradi عزیز)

یا علی