PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پايلوت بورس تهران در متاتريدر

abtin
2011/04/16, 11:00
این خبر رو جناب Abbas-S در سایت اراد سرمایه معرفی فرمودن .
دیدم جالبه نقل قول کردم دیگر دوستان استفاده کنند.

نقل قول:

شركت رسا با آدرس اينترنتي www.parsrasa.com پايلوت متاي بورس تهران را راه اندازي نمود.
اين پايلوت دقيقا همان پايلوت متا است كه دوستان سالهاست بر روي آن كار ميكنند و اين پايلوت رايگان تنها بابت به هدر نرفتن زحمات دوستان توسط اين شركت ساخته شد.
تنها فرق اين پايلوت اين است كه بجاي سيمبلهاي ها، سيمبلهاي نمادهاي شركتهاي بورسي ايران قرار داده شده و بصورت آن لاين قيمتهاي لحظه اي بورس بر روي پايلوت نمايش داده مي شود.
كليه تحليلها و انديكاتورهايي كه دوستان در اين سايت زحمات زيادي براي آن كشيده اند از اين پس ميتواند بر روي بورس ايران و در همان پايلوت متا بكار گرفته شود.

farhad61
2011/04/17, 12:56
یه نمونه از صفحه نرم افزار
اما یه اشکال داره اون هم پیدا کردن هر نماد هست که وقت میگیره

http://forums.boursy.com/imported/2011/04/16.gif

http://www.pic.iran-forum.ir/images/cdyi6q00khvxkx5dhtyq.gif

حسابدار
2011/05/14, 13:35
خیلی عالیه ولی یه اشکال دیگه ای که داره اینه که نمیدونیم چطوری افزایش سرمایه رو اعمال کنیم

sasha
2012/02/23, 10:57
سلام دوستان عزيز .من هم از نرم افزار متاتريدر بورس ايران كه بهش ميگن پايلوت رسا خوشم اومده .و اتفاقا اون مشكل هم كه شما ميگيد را داره را ميشه حل كرد. به اين صورت كه اول يك مرتبه روي صفحه ماركت واچ كليك نموده . بعد از اون مانند همان روش كه در صفحات ويندوز سرچ ميكنيم ( وقتي دنبال فايلي ميگرديم اسم اون فايل را با سرعت مينويسيم كه خودش ظاهر ميشود ) انجام ميدهيم .
راه دوم اگر اسم نماد را كاملا ميدانيم . فقط كافي است كه قسمت پايين صفحه چارت، سمت چپ ( صفحه مشكي) همان جايي كه تاريخ را نوشته است دبل كليك كرده ، در آن موقع نوار باريك سفيد رنگي مشخص ميشود كه وقتي اسم نماد را بنويسيد .چارت نماد باز ميشود .

sasha
2012/02/23, 11:00
من خودم تحليل گر هم هستم البته با اجازه از اساتيد. راستش روي اين كندل ها بهتر ميشه تحليل كرد چون بر اساس آخرين قيمت معامله شده است . و متاسفانه به اين شكل جا افتاده كه قيمت هايي كه بر اساس افزايش سرمايه تغير ميكنند ميتوانند مبناي تحليلي بهتر باشند . به نظر من اين روش پايلوت رسا بهتر است

Jamhiri
2014/03/05, 16:01
درود من متاتريدر ٥ روي تبلت اپل نصب كردم ولي براي دريافت اطلاعات از سرور بورس مشكل دارم از دوستاني كه ميتواند مرا راهنمايي كنند تشكر ميكنم در اين صفحه پيغام بگذارند