PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر ساعت بورس از 9 صبح به 15 بعد از ظهر

ONLAINE
2011/04/16, 11:02
سلام به همه دوستان
چند روزیه که به علت بیماری سر کار نمیرم و نشستیم پای بورس
داشتم با خودم فکر میکردم بخاطر رفتن به سر کار چه موقعیت هایی رو در بورس از دست دادم
از طرفی هم نمیشه بیخیال سر کار شد و تمام وقت در اختیار بورس بود
برای همین گفتم این دردودل رو اینجا بنویسم شاید خیلی ها هم مثل من باشند و موافق باشند که سازمان بورس از ساعت 9 صبح به ساعت 15 یا 16 تعقیر بده ساعت کار رو.
خوب شاید بعضی ها مسخره کنند حالا با دلیل عرض میکنم.
1_ساعت بورس ما از بورس کالای جهانی زودتر شروع میشه که این به ضرر کساییه که زود اردر میزارند مثلا در سهام های فلزی
در سایت مثلا مثقال ساعت 9.40 فکر کنم قیمت جهانی جدید رو میزاره
2_ بیشتر مردم ایران دارای کار اداری و یا شرکتی هستند از این رو به سرمایه گذاری در طلا و زمین روی میارند اما اگر بعد از ظهر باشه بورس سرمایه خود رو در بورس میزارند چون وقت کافی دارند برای دیدن سهام ها.
چند تا از دوستان خودم بخاطر اینکه این کار صبح هستش وارد نشدند به بورس
3_ بازار نیویورک که فکر کنم از اولین بازار های جهانی هستش از ساعت 14 به وقت ایران شروع به کار میکنه
حال دوستان نظر بدن
شاید هم بعد از بیماری سرمایه رو از بورس بیارم بیرون و فکر یک مغازه باشم چون اینطوری واقعا نمیشه
منتظر موافقین و مخالفین هستم
امیدوارم مسئولین سازمان بورس هم این تاپیک رو ببینه
دوستان موافق تشکر که نشون دهنده موافقت با نویسنده هستش یادشون نره

آرتمیس
2011/04/16, 11:12
انشالا این طرح زمانی اجرایی میشه که همه ما بازنشسته شدیم و بچه هامون معامله گر شدند!!

اینجا ایران است!! میزان استفاده از زمان 00000000000000000000؟؟

باربد
2011/04/16, 11:48
میگم اون وقت حقوقی ها و شرکتها و بانکها و سازمانها و همه باید ساعت 15 یرن سر کار
چون همه اینها با بورس ارتباط مستقیم دارند

ONLAINE
2011/04/16, 13:49
میگم اون وقت حقوقی ها و شرکتها و بانکها و سازمانها و همه باید ساعت 15 یرن سر کار
چون همه اینها با بورس ارتباط مستقیم دارند
دوست من همین الان هم بانکها تا 6 سر کار هستند که از 7 صبح تا 41.30 و بعد دوباره از 16 تا 18 خوب چه فرقی داره شعب الکترونیکی و بعضی از شعب یکسره تا 18 یا 17 باز باشه
خود شرکت های بورسی هم که همه یکسره کار میکنن
این دلیل درستی نیست

باربد
2011/04/16, 15:57
دوست من همین الان هم بانکها تا 6 سر کار هستند که از 7 صبح تا 41.30 و بعد دوباره از 16 تا 18 خوب چه فرقی داره شعب الکترونیکی و بعضی از شعب یکسره تا 18 یا 17 باز باشه
خود شرکت های بورسی هم که همه یکسره کار میکنن
این دلیل درستی نیست

فقط در شهرستانها بانکها دو تایم بازند
در تهران یکسره تا 4 هستند

ONLAINE
2011/04/17, 07:55
دوست من تا الان ایا شما به بانک رفتی
من که همیشه اینترنتی وجه رو دریافت کردم و همیشه هم اینترنتی واریز کردم

سقراط
2011/04/17, 08:02
سلام به همه دوستان
چند روزیه که به علت بیماری سر کار نمیرم و نشستیم پای بورس
داشتم با خودم فکر میکردم بخاطر رفتن به سر کار چه موقعیت هایی رو در بورس از دست دادم
از طرفی هم نمیشه بیخیال سر کار شد و تمام وقت در اختیار بورس بود
برای همین گفتم این دردودل رو اینجا بنویسم شاید خیلی ها هم مثل من باشند و موافق باشند که سازمان بورس از ساعت 9 صبح به ساعت 15 یا 16 تعقیر بده ساعت کار رو.
خوب شاید بعضی ها مسخره کنند حالا با دلیل عرض میکنم.
1_ساعت بورس ما از بورس کالای جهانی زودتر شروع میشه که این به ضرر کساییه که زود اردر میزارند مثلا در سهام های فلزی
در سایت مثلا مثقال ساعت 9.40 فکر کنم قیمت جهانی جدید رو میزاره
2_ بیشتر مردم ایران دارای کار اداری و یا شرکتی هستند از این رو به سرمایه گذاری در طلا و زمین روی میارند اما اگر بعد از ظهر باشه بورس سرمایه خود رو در بورس میزارند چون وقت کافی دارند برای دیدن سهام ها.
چند تا از دوستان خودم بخاطر اینکه این کار صبح هستش وارد نشدند به بورس
3_ بازار نیویورک که فکر کنم از اولین بازار های جهانی هستش از ساعت 14 به وقت ایران شروع به کار میکنه
حال دوستان نظر بدن
شاید هم بعد از بیماری سرمایه رو از بورس بیارم بیرون و فکر یک مغازه باشم چون اینطوری واقعا نمیشه
منتظر موافقین و مخالفین هستم
امیدوارم مسئولین سازمان بورس هم این تاپیک رو ببینه
دوستان موافق تشکر که نشون دهنده موافقت با نویسنده هستش یادشون نره

دوست عزيز
اولا اصلا هم طرح مسخره اي نيست اتفاقا جاي بحث داره
بيشتر بورسهاي دنيا (به تبع ساعات كار اداري شان) صبح و بعد از ظهر كار ميكنن

اگه در ايران هم ترتيباتي اتخاذ ميشد كه مثلا از ساعت 15 الي 16.5 بورس كار ميكرد خيلي خوب ميشد.

البته اون برداشتي كه بنده از مطلب شما كردم اينه كه متاسفتنه شما كوتاه مدتي به بازار بورس نگاه ميكنين. براي همين موقعيت ها رو از دست ميدين. اگه بلند مدت سرمايه گذاري بكنيد هميشه فرصت خريد و فروش وجود داره

ONLAINE
2011/04/17, 19:05
دوست عزيز
اولا اصلا هم طرح مسخره اي نيست اتفاقا جاي بحث داره
بيشتر بورسهاي دنيا (به تبع ساعات كار اداري شان) صبح و بعد از ظهر كار ميكنن

اگه در ايران هم ترتيباتي اتخاذ ميشد كه مثلا از ساعت 15 الي 16.5 بورس كار ميكرد خيلي خوب ميشد.

البته اون برداشتي كه بنده از مطلب شما كردم اينه كه متاسفتنه شما كوتاه مدتي به بازار بورس نگاه ميكنين. براي همين موقعيت ها رو از دست ميدين. اگه بلند مدت سرمايه گذاري بكنيد هميشه فرصت خريد و فروش وجود داره
سلام دوست من
من هم بلند مدت نگاه میکنم هم کوتاه مدت
اما گاهی سهم میرسه به حد بالای خودش
خوب دو صورت داره یا حمایت میکنن یا میشکنه و میریزه و وقتی میریزه تا 3 روز منفیه و نمیشه فروخت
امیدوارم این طرح درست بشه و شاغلین هم استفاده کنن

آرتمیس
2011/04/17, 22:23
امیدوارم این طرح درست بشه و شاغلین هم استفاده کنن

ماشالا این شاغلین محترم که همه جوره دارن از منابع دولتی، بیمه، بازنشستگی، تعاونی مسکن، تکمیل درمان و... گرفته تا شهریه مدرسه و دانشگاه بچه هاشون، هتل مشهد، ویلاهای شمال و بلیط استخر شنا و ، و، و، ... استفاده میکنند این بورس را بزارید برای فقیر بیچاره هایی مثل ما که هیچ درامدی نداریم 2قرون کاسب بشیم.... ثواب داره بخدا.....

ONLAINE
2011/04/17, 23:52
ماشالا این شاغلین محترم که همه جوره دارن از منابع دولتی، بیمه، بازنشستگی، تعاونی مسکن، تکمیل درمان و... گرفته تا شهریه مدرسه و دانشگاه بچه هاشون، هتل مشهد، ویلاهای شمال و بلیط استخر شنا و ، و، و، ... استفاده میکنند این بورس را بزارید برای فقیر بیچاره هایی مثل ما که هیچ درامدی نداریم 2قرون کاسب بشیم.... ثواب داره بخدا.....
این چیز هایی که شما نام بردید یا ماله استاندار ها یا فرماندارها یا شهردارهایه
داداش مال ما فقیر بیچاره ها و پیمانکار های ادارات نیست