PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معظل جووناي دم بخت (ازدواج <-----> سربازي)

محمود شریعت
2011/04/21, 19:22
.
.
.
هرچه دل تنگت ميخواهد بگو ....
.
.
.

محمود شریعت
2011/04/21, 19:28
ما كه مثل مدير ها اجازه انتقال گفتگو ها رو نداريم براي همين گفتگوهاي مرتبط را نقل قول ميكنم:

مگه مجرد بودن بده ;)

اتفاقا خيليم فاز ميده ....

يادمه يه روز به مامانم گفتم؛ مامان، برام زن بگير.

جواب داد: كسي زنشو به تو نميده ....!!!

:))

آخ ....آخ .....اینجا معلوم شد شما دونفر مورد دارین... یالا خودتون بگید ... مورد چیه؟... شرعی.. منکراتی... پزشکی... اجتماعی... فرهنگی....اقتصادی.... سیاسی... یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه... دل پول خرج کردن ندارید

خلاصه بگذریم... مهم ازدواج نیست ... مهم اینه که توی قلبتون چقدر احساس خوشبختی میکنید!!@};-

=))
به من هم همين رو ميگن :d

بیایید از من یاد بگیرید ای جوونای مجرد!!!!!
من با 25 سال سنم متاهل هستم و واقعا احساس خوشبختی میکنم(الکی الکی;))
واقعیتش من از روزی که خانمم وارد زندگیم شده زندگیم از این رو به اون رو شده و پیشرفت خوبی داشتم امیدوارم تمام جونا تو زندگیشون موفق باشن:-bd

این درد مشترک همه مجرداست
=))

عه! پس شما هم؟
اين سربازي هم معظلي شده واسه جوونا ....
هرجا ميري ميگن كارت پايان خدمت داره؟

به اين نگاه نميكنن كه طرف با اين سن و سال كمش هم درس ميخونه هم كار ميكنه و هم وضعيت مالي مناسبي داره و هم خوش اخلاق، خوش تيپ، خوشگل، صادق، با مرام و ....8->:-@

شما انگار در ذهن من نشسته اید و سخن میگویید!
اخه این چه مسخره بازی هست؟!
نمیدونم چه مصلحتیست که این جور آدما افتادن تو پوستین خلق!

ها اي كه الان گفتي، اي يعني چه؟:-/

مسلم
2011/04/21, 20:08
فعلا اینو بخونید و های های گریه کنید
اینجوری :((

سرآن ندارد امشب كه برآيد آفتابي
چه خيالها گذر كرد و گذر نكرد خوابي
به چه دير ماندي اي صبح كه جان من بر آمد
بزه كردي و نكردند موذنان صوابي
نفس خروس بگرفت كه نوبتي بخواند
همه بلبلان بمردند و نماند جز غرابي
نفحات صبح داني ز چه روي دوست دارم
كه به روي دوست ماند كه برافكند نقابي
سرم از خداي خواهد كه به پايش اندر افتد
كه در آب مرده بهتر كه در آرزوي آبي
دل من نه مرد آنست كه با غمش بر آيد
مگسي كجا تواند كه بيفكند عقابي
نه چنان گناهكارم كه به دشمنم سپاري
تو به دست خويش فرماي اگرم كني عذابي
دل همچو سنگت اي دوست به آب چشم سعدي
عجبست اگر نگردد كه بگردد آسيابي
برو اي گداي مسكين و دري دگر طلب كن
كه هزار بار گفتي و نيامدت جوابي
:((:((:((:((:((

:d:D

آرتمیس
2011/04/21, 22:24
می دونی چرا با ازدواج دین آدم کامل میشه؟
چون تا قبل ازدواج فکر میکنه دنیا بهشته ...!!؟
اما بعدش به جهنم اعتقاد پیدا میکنه!!!؟؟؟؟

آرتمیس
2011/04/21, 22:25
سوال: چرا در اسلام چهار تا زن بيشتر نميشه گرفت؟

پاسخ: چون اگه 5 تا بشه بايد يکيشو خمس بدي!

آرتمیس
2011/04/21, 22:33
اندرين ره می تراش و می خراش
تا دم آخر دمی غافل مباش

120

malavan
2011/04/21, 22:42

:))

محمود شریعت
2011/04/21, 22:50

سوال: چرا در اسلام چهار تا زن بيشتر نميشه گرفت؟

پاسخ: چون اگه 5 تا بشه بايد يکيشو خمس بدي!

:)):))

یزدی
2011/04/22, 10:33
ازدواج هم مثل مرگ است ,چه بخواهی و چه نخواهی یقهی ترا خواهد گرفت.
آدمای زرنگ دیرتر این اشتباه می کنند....

طيب
2011/04/22, 13:15
باسلام
كسيكه ازدواج نكرده ناقص است در تمامي ابعاد وعرصه ها
كسيكه فكر ميكند باازدواج كردن مخارجش زياد ميشود به صفت رزاق بودن ايزد يكتا ايمان ندارد ويحتمل شناختش درتمامي عرصه ها ناقص ويا كاملا اشتباه است
كسيكه ازدواج نكرده حتما ادم ترسويي است
كسيكه ازدواج نكرده ارزشي براي خودش قائل نشده
و................................................ .......؟!

مسلم
2011/04/22, 13:18
باسلام
كسيكه ازدواج نكرده ناقص است در تمامي ابعاد وعرصه ها
كسيكه فكر ميكند باازدواج كردن مخارجش زياد ميشود به صفت رزاق بودن ايزد يكتا ايمان ندارد ويحتمل شناختش درتمامي عرصه ها ناقص ويا كاملا اشتباه است
كسيكه ازدواج نكرده حتما ادم ترسويي است
كسيكه ازدواج نكرده ارزشي براي خودش قائل نشده
و................................................ .......؟!

@-)

مصطفی مصری پور
2011/04/23, 11:54
دو روز شاخص مثبت شد،همه به فکر ازدواج افتادن؟؟؟;)
مگه مجردی چشه خدایی؟
آزادی...صفا...آغوش خانواده>:d<

محمود شریعت
2011/04/25, 12:54
دو روز شاخص مثبت شد،همه به فکر ازدواج افتادن؟؟؟;)
مگه مجردی چشه خدایی؟
آزادی...صفا...آغوش خانواده>:d<

الان برعكسش اتفاق افتاد.
باز دو روز شاخص منفي شد همه بي خيال ازدواج شدن ...

مصطفی مصری پور
2011/04/28, 09:58
پس جوونایی که سرمایشون با بورس درگیره...خواهشا فکر ازدواج نباشن
چون این بازار بالا پایین زیاد داره.....;)

محمود شریعت
2011/04/28, 20:16
ظاهرا ديگه هيچكي به فكر ازدواج نيست؟
يعني همه زن دارن يا كلا بيخيال ازدواج شدن؟

mahdijj
2011/05/01, 21:43
چرا من به فکر ازدواج هستم فقط یه مشگل دارم زنم نمی ...... اوه اومد ....فرارررررررررررررر

به امید رشد
2011/05/01, 22:18
سلام.به به.می بینم که حرفایه خوب از خودتون در ور میکنید.آخه بین این همه دختر کدوم رو انتخاب کنیم؟ :d:dحالا با عاشق شدن آدم از زندگیشم میافته.همش استرس و استرس

آمن خادمی
2011/05/02, 01:32
مهر نوشت:
بانک مرکزی پرداخت وام ازدواج 5 میلیون تومانی را به سیستم بانکی ابلاغ کرد.

در ابلاغیه جدید بانک مرکزی به سیستم بانکی کشور آمده است: در خصوص ابلاغ سیاستهای پولی، اعتباری و نظارتی نظام بانکی کشور در سال 1390، به استحضار می رساند با عنایت به مفاد ماده 12 سیاستهای

ابلاغی ، سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به میزان 25 میلیون ریال برای هر یک از زوجین (جمعا به مبلغ 50 میلیون ریال برای زوجین) تعیین شده است.

بانک مرکزی از مدیران عامل بانکی خواسته است دستور دهند تا مراتب به کلیه واحدهای اجرایی ذی ربط ابلاغ تا تسهیلات یاد شده به هر یک از متقاضیانی که در سال جاری موفق به دریافت آن می گردند (بدون در نظر گرفتن تاریخ ثبت نام) با اعمال سقف جدید مورد اقدام قرار گیرد.

arak_bourse
2011/06/05, 22:29
سرین تهرانی، رئیس مرکز سلامت خانواده و جمعیت وزارت بهداشت ایران می گوید که برخی از زوجهای جوان این کشور، ترجیح می دهند به جای طلاق گرفتن، از هم جدا زندگی کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، خانم تهرانی روز یکشنبه ۱۵ خرداد (دوم زوئن) گفته است که "در حال حاضر، در میان افراد تحصیل کرده جدایی بیشتر از طلاق دیده می شود و این افراد زندگی خود را به این گونه اداره می کنند که فقط ظاهر را حفظ می کنند ولی هر کس برای خود زندگی می کند."

به گفته این مقام وزارت بهداشت ایران، هزینه های جدایی و آسیب هایی که از این طریق به خانواده و کودکان وارد می شود، در مواردی حتی بدتر از جاری شدن طلاق میان زوجین است.

خانم تهرانی، نگاه اخلاقی و سنتی نسبت به مساله طلاق و نبود حمایت های اجتماعی و اقتصادی از زنان و مردان طلاق گرفته را، علت روی آوردن زوج های جوان به جدا زندگی کردن ارزیابی کرده و گفته است که این پدیده بیشتر در میان زوج های تحصیلکرده ایرانی رواج یافته است.

آرتمیس
2011/06/05, 22:50
سرین تهرانی، رئیس مرکز سلامت خانواده و جمعیت وزارت بهداشت ایران می گوید که برخی از زوجهای جوان این کشور، ترجیح می دهند به جای طلاق گرفتن، از هم جدا زندگی کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، خانم تهرانی روز یکشنبه ۱۵ خرداد (دوم زوئن) گفته است که "در حال حاضر، در میان افراد تحصیل کرده جدایی بیشتر از طلاق دیده می شود و این افراد زندگی خود را به این گونه اداره می کنند که فقط ظاهر را حفظ می کنند ولی هر کس برای خود زندگی می کند."

به گفته این مقام وزارت بهداشت ایران، هزینه های جدایی و آسیب هایی که از این طریق به خانواده و کودکان وارد می شود، در مواردی حتی بدتر از جاری شدن طلاق میان زوجین است.

خانم تهرانی، نگاه اخلاقی و سنتی نسبت به مساله طلاق و نبود حمایت های اجتماعی و اقتصادی از زنان و مردان طلاق گرفته را، علت روی آوردن زوج های جوان به جدا زندگی کردن ارزیابی کرده و گفته است که این پدیده بیشتر در میان زوج های تحصیلکرده ایرانی رواج یافته است.

منظورتون طلاق پنهان یا همون طلاق عاطفی ست!!

arak_bourse
2011/06/05, 23:14
محمود خان راستي شما كه وضعت خوبه چرا از اين تايپيك ها درست كردي؟
تو كه سرمايه داري ماشاله ديگه
اينقدر هم نگران نباش ازدواج كني خدا كمكت مي كنه
البته متاهلا دوست دارن بقيه هم تو هچل بيفتند

محمود شریعت
2011/06/06, 09:07
نه بابا:->
به قول دوستي دارم تو فقر و ...... دست و پا ميزنم:d:d:->

بهروز نعیمی
2011/06/06, 10:45
سلام

من شرایط فوق العاده سختی برای ازدواج دارم و محدودیت های زیادی هست که وقتی بررسی میکنم مجردی را ترجیح میدهم .

مهم ترین شرایط :

1- اول اینکه گیاه خوارم و طرف مقابلم حتما باید گیاهخوار باشه چون گوشت اصلا برای خونه نه می خرم و نه خوشم میاد کسی در خونم گوشت بخوره . خوردن گوشت = طلاق :D

2 - همه حق هایی که در اسلام برای زن نسبت به مرد کم در نظر گرفته شده است را به طرف مقابل میدم و معتقد به تساوی همه چیز هستم اما به هیچ عنوان زیر بار مهریه نمیرم چون خودم روی طلا کار میکنم و ارزشش را میدونم و در ضمن ذره ذره سرمایم را با عرق جبین و با تلاش زیاد و تحمل استرس پشت نوت بوک و در حال مبارزه با تریدرهای اجنبی به دست آوردم و برام قابل قبول نیست یک روز هم طرفم بره هم پولم ( شک نکنید جون به عزرائیل میدم اما زیر بار قبول مهریه نمیرم )

شرایط دیگری هم هست اما level اول , دو مورد بالاست . بعد از این level به level های دیگه که اخلاق و چهره و موارد دیگه است میرسیم که اون ها هم شرایط خاص خودشون را دارند تا در نهایت به مرحله خواستگار زنون برسیم :))

با جمع بندی همه این موارد میشه نتیجه گرفت که گشتم نبود نگرد نیست پس مسیر مجردی در پیش می گیریم باشد که رستگار شویم :))

arak_bourse
2011/06/06, 11:11
How can you "SM_LE" Without "I"?
How can you be "F_NE" without "I"?
How can you "W_SH" Without "I"?
How can you be "FR_END" without"I"?
"I" am very important!
But this 'I' can never achieve S_CCESS without 'U'
and that makes 'you' more important than 'I'."

محمود شریعت
2011/06/06, 12:23
سلام

من شرایط فوق العاده سختی برای ازدواج دارم و محدودیت های زیادی هست که وقتی بررسی میکنم مجردی را ترجیح میدهم .

مهم ترین شرایط :

1- اول اینکه گیاه خوارم و طرف مقابلم حتما باید گیاهخوار باشه چون گوشت اصلا برای خونه نه می خرم و نه خوشم میاد کسی در خونم گوشت بخوره . خوردن گوشت = طلاق :D

2 - همه حق هایی که در اسلام برای زن نسبت به مرد کم در نظر گرفته شده است را به طرف مقابل میدم و معتقد به تساوی همه چیز هستم اما به هیچ عنوان زیر بار مهریه نمیرم چون خودم روی طلا کار میکنم و ارزشش را میدونم و در ضمن ذره ذره سرمایم را با عرق جبین و با تلاش زیاد و تحمل استرس پشت نوت بوک و در حال مبارزه با تریدرهای اجنبی به دست آوردم و برام قابل قبول نیست یک روز هم طرفم بره هم پولم ( شک نکنید جون به عزرائیل میدم اما زیر بار قبول مهریه نمیرم )

شرایط دیگری هم هست اما level اول , دو مورد بالاست . بعد از این level به level های دیگه که اخلاق و چهره و موارد دیگه است میرسیم که اون ها هم شرایط خاص خودشون را دارند تا در نهایت به مرحله خواستگار زنون برسیم :))

با جمع بندی همه این موارد میشه نتیجه گرفت که گشتم نبود نگرد نیست پس مسیر مجردی در پیش می گیریم باشد که رستگار شویم :))

با مهريه موافقم
چه معني داره هم وقتمونو بديم هم اعصابمونو هم پولمونو

آرتمیس
2011/06/06, 12:26
سلام

مهم ترین شرایط :

بهروز جان شب دراز است و قلندر بیدار..... حتی اگه این قلندر چماق هم دستش باشه....
می بینمت یه روزی را که دل باختی هم طلا میدی، هم سکه هم آپارتمان بنامش میزنی!!!
شایدم از بخت خوشت رفتی از عشیره دختر گرفتی مجبور شدی شیربها را هم بدی!!!!

ناهید
2011/06/06, 12:31
بهروز جان شب دراز است و قلندر بیدار..... حتی اگه این قلندر چماق هم دستش باشه....
كاملا" با نظرت آرتميس جان موافقم
اين افرادي كه اين طرز تفكر را دارند ازدواج كردن آنها ديدني است
بعد ببينم چه جوري لاشه هاي گوشت مياد خونشون و بوي كباب بره امان از همسايه مي بره

آرتمیس
2011/06/06, 16:16
How can you "SM_LE" Without "I"?
How can you be "F_NE" without "I"?
How can you "W_SH" Without "I"?
How can you be "FR_END" without"I"?
"I" am very important!
But this 'I' can never achieve S_CCESS without 'U'
and that makes 'you' more important than 'I'."

Very beautiful and effective

arak_bourse
2011/06/06, 18:17
دقيقا يكي از دوستان من اينجوري شد حال ديدم براي عقدش فقط 8 نوع ميوه و 8 نوع شيريني مي خواست بخره. گفتم بابا اين عقدت است عروسي چه مي كني؟

بهروز نعیمی
2011/06/06, 19:23

ناسلامتی 27 سال و 10 ماهم هست :)) و این حرف را اگر از یک جوان 20 ساله می شنیدید می گفتید حالا یک حرفی زده نه من که دیگه دارم دهه جوانی را رد میکنم :d

بهروز نعیمی
2011/06/06, 19:31
كاملا" با نظرت آرتميس جان موافقم
اين افرادي كه اين طرز تفكر را دارند ازدواج كردن آنها ديدني است
بعد ببينم چه جوري لاشه هاي گوشت مياد خونشون و بوي كباب بره امان از همسايه مي بره

عمرنات . من گوشت بخورم ؟ =)) دقیقا 20 سال هست که لب به گوشت نزدم :d

امثال این شعر پایین هم برای من اصلا صادق نیست :

آنچه گرگان را کند روبه مزاج
ازدواج است ازدواج است ازدواج

arak_bourse
2011/06/06, 20:31
به همين خاطر است كه ازدواج ها دوام نمياره چون طرفين ميخوان روي هم رو كم كنند.
اگه كسي رو دوست داشتيد بريد ازدواج كنيد. با لج بازي فقط خودتون رو بدبخت مي كنيد
روي صحبتم به همه جوونهايي كه هنوز سرشون داغه

به هر حال خيلي چيزها از بين رفته و زندگي ها سخت شده
سر صحبت رو باز نكنم كه خيلي حرف هست....

ناهید
2011/06/15, 22:10
جوانی می خواست زن بگیرد به پیرزنی سفارش کرد تا برای او دختری پیدا کند.
پیرزن به جستجو پرداخت، دختری را پیدا کرد و به جوان معرفی کرد وگفت این
دختر از هر جهت سعادت شما را در زندگی فراهم خواهد کرد.

جوان گفت: شنیده ام قد او کوتاه است
پیرزن گفت:اتفاقا این صفت بسیار خوبی است، زیرا لباس های خانم ارزان تر
تمام می شود

جوان گفت: شنیده ام زبانش هم لکنت دارد
پیرزن گفت: این هم دیگر نعمتی است زیرا می دانید که عیب بزرگ زن ها پر
حرفی است اما این دختر چون لکنت زبان دارد پر حرفی نمی کند و سرت را به
درد نمی آورد

جوان گفت: خانم همسایه گفته است که چشمش هم معیوب است
پیرزن گفت: درست است ، این هم یکی از خوشبختی هاست که کسی مزاحم آسایش
شما نمی شود و به او طمع نمی برد

جوان گفت: شنیده ام پایش هم می لنگد و این عیب بزرگی است
پیرزن گفت: شما تجربه ندارید، نمی دانید که این صفت ، باعث می شود که
خانمتان کمتر از خانه بیرون برود و علاوه بر سالم ماندن، هر روز هم از
خیابان گردی ، خرج برایت نمی تراشد

جوان گفت: این همه به کنار، ولی شنیده ام که عقل درستی هم ندارد
پیرزن گفت: ای وای، شما مرد ها چقدر بهانه گیر هستید، پس یعنی می خواستی
عروس به این نازنینی، این یک عیب کوچک را هم نداشته باشد.
:d
احمد شاملو

samin
2011/06/19, 13:06
اگر من هنوز ازدواج نکرده ام

تقصیر ساعت کاری ام است که صبح خروسخوان می روم و غروب می آیم و شانس دیده شدن را از دست می دهم
تقصیر خواهرم است که از شوهرش طلاق گرفت و باعث شد نظر همه نسبت به ما عوض شود
تقصیر بابا است که آن قدر پول ندارد که چشم ملت در بیاید
تقصیر مامان است… مگر نمی گویند مادر را ببین دختر را بگیر؟
تقصیر پسرعموست که نفهمید عقد دختر عمو و پسرعمو را در آسمان ها بسته اند
تقصیر استادمان است که جلوی همه به من ابراز علاقه کرد و باعث شد دیگر کسی جرات نکند از من خواستگاری کند
تقصیر مادر شوهر عمه است، می دانم که بختم را او بسته
تقصیر پسر همسایه دست راستی است که به خودش اجازه داد از من خواستگاری کند
تقصیر پسر همسایه دست چپی است که به خودش اجازه نداد ازمن خواستگاری کند
تقصیر تلویزیون است که توی همه سریال هایش همه جوان ها ازدواج می کنند و اصلا به مشکلات ما جوان های ازدواج نکرده نمی پردازد
تقصیر مطبوعات است که توی مطالبشان همه جوان ها از هم طلاق می گیرند و مردم را نسبت به ازدواج بدبین می کنند
تقصیر دولت است که فکری برای حل بحران ازدواج جوان ها نمی کند
تقصیر مجلس است که به جای سربازی اجباری، پسرها را مجبور به ازدواج اجباری نمی کند
تقصیر مردم است که انقلاب کردند و باعث شدند مدارس مختلط جمع بشود
تقصیر رییس جمهور است که نمی آید مرا بگیرد برای پسرش!!؟
تقصیر عراق است که کلی از پسرهای آماده ازدواج ما را به کشتن داد
تقصیر انگلیس است، این که اصلا گفتن ندارد. همه می دانند که همیشه و همه جا کار، کار انگلیس است
تقصیر سازمان ملل است که روی سردرش نوشته شده"بنی آدم اعضای یکدیگرند" اما مشخص نکرده که مثلا من جیگر کی هستم؟
تقصیر کره زمین است که جوری نچرخید که من و نیمه گمشده ام به هم برسیم
تقصیر قمر است که روز به دنیا آمدن من در عقرب بوده

الوند
2011/07/10, 10:05
ازدواج هم مثل مرگ است ,چه بخواهی و چه نخواهی یقهی ترا خواهد گرفت.
آدمای زرنگ دیرتر این اشتباه می کنند....

همه میمیرن ولی یک سری تا اخر عمر مجرد میمونن من زیاد دیدم

ناهید
2011/07/11, 21:40
آرزوی یک زن ...

زن در حال قدم زدن در جنگل بود كه ناگهان پايش به چيزي برخورد كرد.

وقتي كه دقيق نگاه كرد چراغ روغني قديمي اي را ديد كه خاك و خاشاك زيادي هم روش نشسته بود.

زن با دست به تميز كردن چراغ مشغول شد و در اثر مالشي كه بر چراغ داد طبيعتا يك غول بزرگ پديدار شد....!!!

زن پرسيد : حالا مي تونم سه آرزو بكنم ؟؟

غول جواب داد : نخير ! زمانه عوض شده است و به علت مشكلات اقتصادي و رقابت هاي جهاني بيشتر از يك آرزو اصلا صرف نداره

زن اومد که اعتراض کنه

که غول حرفش رو قطع کرد و گفت :همينه كه هست....... حالا بگو آرزوت چيه؟

زن گفت : در اين صورت من مايلم در خاور ميانه صلح برقرار شود و از جيبش يك نقشه جهان را بيرون آورد و گفت : نگاه كن. اين نقشه را مي بيني ؟ اين كشورها را مي بيني ؟ اينها ..اين و اين و اين و اين و اين ... و اين يكي و اين. من مي خواهم اينها به جنگ هاي داخلي شون و جنگهايي كه با يكديگر دارند خاتمه دهند و صلح كامل در اين منطقه برقرار شود و كشورهايه متجاوزگر و مهاجم نابود شون.

غول نگاهي به نقشه كرد و گفت : ما رو گرفتي ؟ اين كشورها بيشتر از هزاران سال است كه با هم در جنگند. من كه فكر نمي كنم هزار سال ديگه هم دست بردارند و بشه كاريش كرد. درسته كه من در كارم مهارت دارم ولي ديگه نه اينقدر ها . يه چيز ديگه بخواه. اين محاله.

زن مقداري فكر كرد و سپس گفت: ببين...

من هرگز نتوانستم مرد ايده آل ام راملاقات كنم.

مردي كه عاشق باشه و دلسوزانه برخورد كنه و با ملاحظه باشه.

مردي كه بتونه غذا درست كنه(!!!) و در كارهاي خانه مشاركت داشته باشه.

مردي كه به من خيانت نكنه و معشوق خوبي باشه و همش روي كاناپه ولو نشه و فوتبال نگاه نكنه(!!!!!)

ساده تر بگم، يك شريك زندگي ايده آل.

غول مقداري فكر كرد و بعد گفت : اون نقشه لعنتي رو بده دوباره يه نگاهي بهش بندازم....!!!

ناهید
2011/08/09, 09:40
چند یادآوری ظریف برای شما عزیزان

1- هیچ وقت در ابتدای رابطه به تب وتاب و هیجانات اطمینان نکنید،زیرا تازگی را با دوست داشتن اشتباه می گیرید ،برای تایید یک رابطه زمان لازم است !

2- رابطه ایی که از ابتدا .......... به همراه داشته باشد ،با کم شدن ........ تمام میشود !

3- کسی که به شما وفا نکند ، به بعدی هم وفا نمیکند !

4- به بد قول هرگز اعتماد نکنید ، کسی که برای حرف خود ارزش قائل نیست برای حرف شما ...................!

5- تا کسی خودش را همه جور به شما ثابت نکرد ، او را وارد حریم خصوصیتان نکنید !

6- سعی کنیددر موارد مختلف او را امتحان کنید ، کسی را که بیش از یک مورد مردودی دارد را از رده خارج کنید !

7- هیچگاه تمام اسرارخود را برایش نگویید، امروز کنارتان است،شاید فردا روبرویتان باشد!

8- اگر میخواهید او را برای همیشه داشته باشید ،از چشم دیگران دور نگهش دارید !

9- به حرفها خوب دقت کنید،بعد از گذشت زمان میتوانید تناقضات و دروغها را پیدا کنید!

10- یادتان باشد : تا مرد سخن نگفته باشد ، عیب و هنرش نهفته باشد !

11- توجیه برای اشتباه را با دلیل اشتباه نگیرید !

12- دوست و یار کسی دیگر برای شما دوست نمی شود !

13- هیچوقت با خسیس یا به قول خودشان حسابگر دوستی نکنید ، چون : هر که از پول گذشت از پل گذشت !!!

14- نظرتان را بگویید ، رک وراست ، حتی اگر نه گفتن باشد ،مهم نیست خوشش بیاید یا نه !! امروز از راست شما برنجد بهتر است از دروغ فردایتان !

15- در نگهداری رابطه تان بکوشید ،اما نخواهید به هر قیمتی او را نگه دارید !

16- رابطه ایی که در آن حریم شکسته شد ، تمام شده است ،کشش ندهید !

17- همه کس و همه چیز را برای او کنار نگذارید ،اگر برود ، همه چیزتان رفته است ،هر کی به جای خود، ولی اولویت بندی کنید !

18- هر چند وقت یکبار کم رنگ و کم حضور شوید ،خیلی چیزها را خواهید فهمید !!

19- صمیمی شدن را با بی احترامی اشتباه نگیرید ، شوخی بیش از حد ،دلخوری و سردی می آورد !

20- کسی که از دوست و رابطه ی قبلی بد گفت قابل اعتماد نیست ، بدانید با شما بدتر میکند و بدتر گوید !!

21- تا برای خودتان ارزش و احترام قائل نشوید ،طرفتان را نمی توانید وادار به احترام کنید !

22- خانمها قدر خود را بدانید و بیش از آنچه دریافت میکنید ،پس ندهید ،لطف زیاد توقع می آورد ، به مردی متعهد باشید که بطور کامل متعهد و مسئول است !

23- کسی که به هر دلیل 1 هفته دوری شما را تحمل کرد ، 1 ماه 1 سال هم می تواند ،پس اگردرزندگیتان شرایط محدودی دارید ،کسی را انتخاب کنید که از شما آزادتر باشد !

24- او را برای یک بار هم که شده عصبانی کنید ، حرفها و رفتار در عصبانیت ،شخصیت اصلی انسان است چون از ضمیر ناخودآگاه می آید و بدون برنامه ریزی است !

25- دوست و دوستی را جدی بگیرید، تاثیر یک دوست در زندگی گاهی چند برابر خانواده و همسر است !!