PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما به من بگید چیکار کنم؟

آمن خادمی
2011/04/24, 18:07
تصور کنید 16 ساعت راه از تهران را می کوبی و برای دیدن گرم ترین نقطه زمین لحظه شماری می کنی تازه از آنجا از ساعت 9 صبح دوباره راه می افتی و می روی به سمت کلوت های شهداد و بعد هم منطقه گندم بریان.......... که آن هم پنج ساعتی طول می کشد ........حالا یک ساعت پیاده روی در شوره زار را هم حساب نکنیم....

بعد بخشی از عکسای آن را که تاکنون جایی منتشر نکرده اید را در یک سایت بورسی که مدیر بخش آزاد آن هستید،می گذارید و انتظار دارید به قول ما خبرنگارا غوغا به پا کند؛این گزارش کوچک ... اما دریغ می بینید که تعداد بازدید در بهترین حالت 50 بازید و تعداد تشکر در بهترین حالت 5 عدد....چه حال بهتان دست می دهد؟.........

1- پیش خودتان می گویید یا کلا بخش آزاد برای دوستان من در این سایت بی اهمیت است که هیچ!

2- یا عکسها و مطالب من خوب نبوده که باز هم هیچ.......حداقل میشه نوشت که عکسهای شما کیفیت نداشت...

3- یا اصلا این موضوع که برای من خیلی با اهمیت بود یعنی"عکاسی از گرم ترین نقطه زمین" موضوع جذابی نبود........شاید اگر از منطقه استوا عکاسی می کردم یه جور دیگر جذاب تر میشد......کسی نیامد حتی بگوید آخر این موضوع گرمترین نقطه زمین درست است یا غلط؟!!

4- بعد پیش خودتان فکر می کنید که حالا که عکاسی از این موضوع "عکاسی از گرم ترین نقطه زمین"با بی میلی دوستان روبرو می شود ،برخورد دوستان عزیزم مثلا از عکاسی از روستای "ایگل" یا روستای جاده هراز که همین بغل تهران است و نهایتا نیم ساعت پیاده روی دارد اصلا جذابیتی ندارد..........

در آخر یه تصمیم دیگه گرفتم ....گفتم شما دوستانم بهم بگید که چه مباحثی در بخش آزاد برایتان جذاب تر است؟شما پیشنهاد بدید.......من حتما تلاش می کنم ...... خودم مطلب بنویسم یا جمع آوری کنم

منتظر نظرات شما هستم

Captain Nemo
2011/04/24, 18:17
آمن جان
کلا بخش آزاد بازدید کننده کمی داره
شما به فعالیتتون ادامه بدهید
دیگه کاری نمیشه کرد
بازار مثبته همه فعلا دنبال شمردن پولهاشون هستند
دو روز دیگه که کله پا شد شاخص سهامداران برای فراموش
کردن ضررهاشون مجبورا بیان بخش آزاد را بخونند .... :d

آمن خادمی
2011/04/24, 18:27
ممنون آقای کاپیتان که از اول راه اندازی این سایت با ما بودید;)

در حوزه کاری من لینک یه مطلب معمولی رو می زاری تو فیس بوک.......غوغا میشه....;;)

حالا اینجا بیا طنز بگو،اقتصادی بنویس،عاشقانه بنویس،از مسئائل روان شناسی و روان پریشی بنویس،عکس بزار،فرهنگی بنویس ،خودت بکش ..........اصلا ننویس.........اینگار نه اینگار:(

ناهید
2011/04/24, 18:35
آمن عزیز مطالب شما همه جالب و هم بسیار عالیست این ازاین
مورد دیگه اینه که اکثر سایتهای بورسی به همین صورت هستن بخش آزاد آن خیلی پرطرفدار نیست و طرفدارهای خاص خودش رو داره ، بنابراین ناامید نباش عزیزم خصوصا" این سایت که تازه داره شناخته میشه مطمئن باش به زودی این بخش هم طرفدارهای خودش رو با فعالیت شما و مطالب زیبایت جذب خواهد کرد

آمن خادمی
2011/04/24, 18:36
ناهید عزیز از توجه تو دوست عزیزم ممنونم.....
شما همیشه با خوندن مطالب من توجه خودتون رو تو بخش آزاد ثابت کردین........
سپاس بی نهایت مرا بپذیر

ناهید
2011/04/24, 18:46
ناهید عزیز از توجه تو دوست عزیزم ممنونم.....
شما همیشه با خوندن مطالب من توجه خودتون رو تو بخش آزاد ثابت کردین........
سپاس بی نهایت مرا بپذیر
آمن عزیز من از مطالب شما لذت میبرم
یک خواهشی هم قبلا" از آدمین سایت داشتم که هنوز میسر نشده شاید یکی از عوامل عدم بازدید از این بخش این است که مطالبش دربین مطالب بورسی گم میشود من از ادمین عزیز خواستم در صفحه اصلی انجمن تعداد مطالب پست ها را همراه با تاریخ و ساعت افزایش دهند اینطوری مطالب بخش آزاد هم از روی صفحه انجمن دیرتر گم میشود چون احتمالا" اکثر کاربران صفحه اول به نام انجمن را باز می کنند ومتاسفانه فقط 15 تاپیک در آن دیده میشود اگر تعداد تاپیکها بیشتر شوند تاپیک های ازاد هم برروی صفحه بیشتر خواهند ماند

مصطفی مصری پور
2011/04/24, 18:48
آمن عزیز از زحماتت کمال سپاس رو دارم
این به این معنی نیست که کار تو بیهوده بوده،صرفا دلیلش این بوده که خیلی از دوستان از جمله خودم به بخش آزاد سر نمی زنن
خود بنده اصلا نمیدونستم چنین مطالب جالبی توی بخش آزاد مطرح میشه
ازین به بعد حتما از عکسها و مطالب زیبات بهره خواهیم برد
ازت خواهش دارم به جدیت به کارت ادامه بده،حتما نتیجه دلخواهت رو خواهی دید
به امید اون روز
شادکام باشی:)

آمن خادمی
2011/04/24, 18:49
قبلا من یه تاپیکی با عنوان "شوخی اقتصادی- شوخی سیاسی"باز کردم...........همه دوستان با ذوق این سایت :d به ادمین پیام داده بودن که این بخش چه ربطی به بورس داره و از این حرفا..........منم با نظر شما ناهید عزیز موافقم و اگر بشود که عالی است

رضا اسدی
2011/04/24, 18:52
آمن عزیز عکسهای شما قابل تقدیره اما نباید انتظار داشته باشی در این بازار خراب که اکثر کاربران دل و دماغی برایشان باقی نمانده که به بخشهای بورس سری بزنند از بخش ازاد دیدن کنند. با صبر وحوصله ای که شما به خرج میدهید مطمئنم بخش ازاد هم به یکی از بخشهای عالی این سایت تبدیل خواهد شد. البته بنده کمتر به این سایت سر می زدم اما الا ن می بینم که سایت بسیار با محتواییست و از همه نظر عالی می باشد و هم اینجا جا دارد از مدیران زحمت کش تقدیر وتشکر کنم >:d<

ناهید
2011/04/24, 18:52
قبلا من یه تاپیکی با عنوان "شوخی اقتصادی- شوخی سیاسی"باز کردم...........همه دوستان با ذوق این سایت :d به ادمین پیام داده بودن که این بخش چه ربطی به بورس داره و از این حرفا..........منم با نظر شما ناهید عزیز موافقم و اگر بشود که عالی است
حتما" باید بشه چون الان سایت فرابورسیان تقریبا" مثل این سایته و تعداد تاپیکهای اون ( بذار بشمرم الان میگم ) شمردم:d
30 تاست

آمن خادمی
2011/04/24, 18:53
از حسن نیت شما جناب مصطفی 70 تشکر دارم

ممنون از شما و خوشحال میشم نظرات خودتون رو درباره موضوعات جدید بهم بگین

سپاس

محسن نظري
2011/04/24, 18:53
امن جان نظر بنده اين است كه متاسفانه خيلي درگير بازار و كار و پول و ماديات شديم متاسفانه هيجان مصنوعي بازار هم شده تفريحمان مشكل نه از مطالب شماست نه از چيز ديگري مشكل از خود ماست اما خود بنده با توجه به مشغله كاري حداقل سعي ميكنم دو روز اخر هفته را كمي از ماديات فاصله بگيرم كه انشالله بخش ازاد و خواندن مطالب مفيد و جالب ان هم بخشي از تصميم بنده خواهد بود شما هم كماكان به فعاليت خود با همان انرژي سابق ادامه دهيد
شاد و سبز باشيد

آمن خادمی
2011/04/24, 18:59
آمن عزیز عکسهای شما قابل تقدیره اما نباید انتظار داشته باشی در این بازار خراب که اکثر کاربران دل و دماغی برایشان باقی نمانده که به بخشهای بورس سری بزنند از بخش ازاد دیدن کنند. با صبر وحوصله ای که شما به خرج میدهید مطمئنم بخش ازاد هم به یکی از بخشهای عالی این سایت تبدیل خواهد شد. البته بنده کمتر به این سایت سر می زدم اما الا ن می بینم که سایت بسیار با محتواییست و از همه نظر عالی می باشد و هم اینجا جا دارد از مدیران زحمت کش تقدیر وتشکر کنم>:d<

sina عزیز ممنونم......
خوشحال میشم که شما بیشتر به سایت خودتون سر بزنید تا نه تنها من بلکه دیگر کاربران عزیز و مدیران این سایت از نظرات مفید شما برای ارتقاء سایت بهره ببرند ......

موفقیت روز به روز شما را آرزومندم
اگر پیشنهادی در بخش آزاد دارید و به من بگویید... خوشحال می شوم

آرتمیس
2011/04/24, 19:01
آمن جان
من عشق عکاسی هستم.
برام فرقی نداره از کجا ؟از چی؟ از همه چیز عکس دارم !! از کاشی ها قدیمی مساجد و گچبریها تا در ختهای بریده جنگل ، کوه، آبشار، علفزار، رودخانه از درخت خشکیده تا شکوفه بهاری خلاصه خیلی عکس دارم......
با دوربین معمولی گرفته تا حرفه ای و گوشی موبایلم... من از این تاپیک بیخبر بودم!! منم عکسهای زیادی دارم که حتما توی سایت میزارم البته اگه اجازه بدید....

آمن خادمی
2011/04/24, 19:04
امن جان نظر بنده اين است كه متاسفانه خيلي درگير بازار و كار و پول و ماديات شديم متاسفانه هيجان مصنوعي بازار هم شده تفريحمان مشكل نه از مطالب شماست نه از چيز ديگري مشكل از خود ماست اما خود بنده با توجه به مشغله كاري حداقل سعي ميكنم دو روز اخر هفته را كمي از ماديات فاصله بگيرم كه انشالله بخش ازاد و خواندن مطالب مفيد و جالب ان هم بخشي از تصميم بنده خواهد بود شما هم كماكان به فعاليت خود با همان انرژي سابق ادامه دهيد
شاد و سبز باشيد

سپاس جناب آقای محسن نظری
شاید برای من که تازه بورسی شدم و دیدن یه عکس جالب یه مطلب جالب منو به وجد می آره......منم مثل شما دغدغه پول دارم به شدت.......اما یادم هم نمیره که نمی دونم برای فردام چه اتفاقی می افته ......و شاید پولی که الان جمع می کنم به درد فرداهایی که برنامه ریزی می کنم نخوره...
منتظر نظرات شما هستم

آمن خادمی
2011/04/24, 19:10
آمن جان
من عشق عکاسی هستم.
برام فرقی نداره از کجا ؟از چی؟ از همه چیز عکس دارم !! از کاشی ها قدیمی مساجد و گچبریها تا در ختهای بریده جنگل ، کوه، آبشار، علفزار، رودخانه از درخت خشکیده تا شکوفه بهاری خلاصه خیلی عکس دارم......
با دوربین معمولی گرفته تا حرفه ای و گوشی موبایلم... من از این تاپیک بیخبر بودم!! منم عکسهای زیادی دارم که حتما توی سایت میزارم البته اگه اجازه بدید....

ممنون آرتمیس عزیز یا الهه زیبایی ;)

این سایت متعلق به همه کاربران اونه و اگه کسی عناوینی داره فقط برای ساماندهی مطالبه نه بیشتر نه کمتر
خوشحال میشم عکاساتون رو ببینم ....
بی صبرانه منتظر شما در بخش آزاد هستم دوستم

hamed cici 2
2011/04/24, 19:55
با سلام

دوست عزيز

اول اينكه اين يه فروم نسبتا تازه تاسيسه
و بخش اصلي هم آنقدري كاربر يا حتي بيننده نداره
چه رسد به بخش آزاد!

مورد دوم كه دوستان هم اشاره كردن خب اينجا يه فروم بورسي هست
و مثل فروم هاي بورسي ديگه، بخش آزاد چندان بيننده اي نداره!
چون قاعدتا يه سهامدار دنبال اخبار و موارد بورسي مياد توي اين فروم..

سوم هم اينكه شما اگه براي علايقي كه داشتيد و رفتيد دنبالش و مسافت زيادي رو رفتيد و به هدف رسيديد بايد از نفس كار خوشحال و خشنود باشيد
و از اينكه در مسيري كه بايد، قدم برداشتيد خوشحال باشيد

نه اينكه مثلا منتظر بازديد يا تشكر ديگران باشيد

خيلي از چيزها ممكنه چندان طرفداري نداشته باشه
ولي افرادي كه پيگير اون كار ميشن به خاطر نفس راهي كه پيش گرفتن و دنبال كردن علايق دروني خودشون خوشحال هستن
نه به خاطر ديگران..

موفق باشيد

آمن خادمی
2011/04/24, 22:03
با سلام

دوست عزيز

اول اينكه اين يه فروم نسبتا تازه تاسيسه
و بخش اصلي هم آنقدري كاربر يا حتي بيننده نداره
چه رسد به بخش آزاد!

مورد دوم كه دوستان هم اشاره كردن خب اينجا يه فروم بورسي هست
و مثل فروم هاي بورسي ديگه، بخش آزاد چندان بيننده اي نداره!
چون قاعدتا يه سهامدار دنبال اخبار و موارد بورسي مياد توي اين فروم..

سوم هم اينكه شما اگه براي علايقي كه داشتيد و رفتيد دنبالش و مسافت زيادي رو رفتيد و به هدف رسيديد بايد از نفس كار خوشحال و خشنود باشيد
و از اينكه در مسيري كه بايد، قدم برداشتيد خوشحال باشيد

نه اينكه مثلا منتظر بازديد يا تشكر ديگران باشيد

خيلي از چيزها ممكنه چندان طرفداري نداشته باشه
ولي افرادي كه پيگير اون كار ميشن به خاطر نفس راهي كه پيش گرفتن و دنبال كردن علايق دروني خودشون خوشحال هستن
نه به خاطر ديگران..

موفق باشيد

سلام بر دوست عزیز تازه به جمع ما پوسته

ورود شما رو به جمع بچه های این سایت خوش آمد می گویم

1- خواستم خدمت شما دوست تازه واردم بگویم که درست است این فرم تازه تاسیس است؛یعنی کلا شش ماه از تاسیس آن می گذرد اما در همین مدت خیلی کوتاه و بدون از برخورداری از هیچ رانتی توانسته است نزدیک به 1000 عضو بگیرید که از این 1000 عضو ،شاید 100 نفر فعال باشند که نتیجه آن هم روزی 11 هزار بازدید کننده است و باقی دوستان از جمله شما (تا وقت حاضر را می گویم)بیشتر خواننده مطالب و اطلاعات بود ه اند تا اینکه به قول ما خبرنگارا خوراکی تازه برای سایت داشته باشند.

2- همچنین از دیگر نکات که لازم می دانم برای شما دوست تازه واردم عرض کنم اینکه مهمترین اصل در این سایت ارائه مطالب مفید بورسی به همراه تحلیل های خوب به دور از هرگونه حاشیه نویسی است.

3- از دیگر نکات که در هیچ فرومی رعایت نمی شود و در اینجا یکی از اهداف مهم و ساختاری بوده است؛ رعایت احترام کاربران آن است و خوب است شما هم بدانید که همه مدیران سایت در همه زمینه ها با همدیگر همفکری دارند و برعکس سایت های دیگر این سایت شخص محور نیست و به صورت گروهی اداره می شود.

3- خدمت شما دوست تازه واردم بگم که به طور مثال مدیران این سایت و حتی کاربران آن این روش را انتخاب کرده اند که در جواب به پست ها (حتی اگر غلط و حتی اگر بر خلاف نظر شخصی خیلی ها باشد) مطلب که رنگ و بوی توهین شخصی داشته باشد، نوشته نمی شود و بیشتر مطالب در پیغام های خصوصی رد و بدل نشود که دلیل آن هم روشن است ؛یعنی این سایت دنبال حاشیه نیست که کاربران آن به همدیگر فحش بدهند و دیگر بگویند دیددی فلانی چه نوشته بود و دیگری در پاسخش چه گفته بود؟؟؟

4- البته ما و دوستانمان در این سایت می توانیم حاشیه سازی کنیم و با شخصیت کاربران آن بازی کنیم تا آمارها را تا چند صباحی کوتاه بالا ببریم اما هدف ما در چند صباح کوتاه خلاصه نمی شود........

5- در پایان اینکه کاربران این سایت همه با هم دوست هستند و به خاطر همین دوستی هم از نوشتن مطالبی برای چشم و هم چشمی و همچنین بی نزاکت دوری می کنند...

البته این اطلاعات کوتاه را همه کاربران این سایت می دانند و این نامه طولانی من صرفا جهت اطلاع رسانی بود و انشااله که خودتان هم به مرور به این نتایج می رسید

از شما هم ممنونم که در این بخش اظهار نظر کرده اید

منتظر مطالب شما در بخش های مختلف هستیم.....

malavan
2011/04/24, 22:44
با سلام
راستیتش در زمان آغاز فعالیتم در این سایت به بخش آزاد سر می زدم
وقتی مطالب اونجا را دیدم و خواندم خیلی جوش ( جو آنجا) بسیار عالی و علمی و به اصطلاح خیلی سنگین بود که اکثرا هم نوشته های کابر آمن بود
کمتر تو سایتهای دیگر بخش آزاد اینقدر پر بار بود
وقتی بیوگرافی شما را خواندم واقعا لذت بردم چون اینقدر دکتر مهندس و مکانیک و از این رشته های به اصطلاح با کلاس شنیدیم واقعا دور بر خسته کننده شده....
مثلا من پدر خانمم پستچی است...اونقدر از اسم این شغل لذت می برم که نگو و نپرس...
بگذریم ...
قبلا ما تو فرومی یه بخشی دادشتیم که اولش با نام تبریک سالگرد ازدواج شروع شد...اما چشمتان روز بد نبینه..کم کم به جنگ جهانی بین زن ها و مردها کشید..
این هم بگم هیچ وقت کار به کوچترین توهینی نکشید...تعدادی از کاربران آن فروم همین جا هستند وشاهد...
خلاصه احساس می کنم برای خنده و شوخی هم که شده یه تاپیکی با نام

مردان برترند یا زنان :d
:D

باشد حسابی ما آقایان از خجالت زنان این موجودات لاینحل گیتی که با هیچ حلالی قابل حل و با هیچ ترشی و چاشنی قابل هضم شدن نیستند ، در خواهیم آمد..
به امید آن روز

آمن خادمی
2011/04/24, 22:52
حتما جناب ملوان .......

البته قبلا از اینکه از شما خواهش کنم تا این تاپیک رو ایجاد کنید......بگم من به شخصه این موضوع رو قبول ندارم؛یعنی اصلا طرح سوال یه ذره بی انصافیه نسبت به زن و مرد...

اما برای تفریح و اینکه بدونیم کی روشن فکر کی الکی روشن فکر ،کی واقعی روشن فکر.......کی فکر می کنه روشن فکر و کی اصلا فکری نمی کنه...... خیلی جذابه

من فقط اینو می دونم که زن و مرد باید کنار هم باشند و اگر با هم نباشند زندگی لنگ می زنه

فکر خوبیه.........ایجاد این تاپیک رو که اینگار تو تخصص خودتونه و دل پری هم دارید به خودتون واگذار می کنم و خواهش می کنم که دعوت منو بپذیرید....... :d

باربد
2011/04/24, 23:01
امن جان از زحماتت ممنونم
اما یادت باشه بخش ازاد اسمش با خودشه ازاددر اینجور مواقع بخشی که در ان مباحث جنجالی یا به قول خودمونی حرفهایی که دلمونو اروم کنه گفته بشه پر طرفدار تره
مثلا با رعایت موازین و نظارت کافی فکر کنم مباحث سیاسی میتونه مخاطب جمع کنه
یا کل کل های طرف های طرفدار و مخالف دولت و حواشی دولت
یادمه روزی که بحث بین اقا محسن و اقا بابک و راشین خانوم از یک طرف و علیرضا کاشانی و زمزم و اسد از طرف دیگه توی بورکس صورت گرفت طی یک روز 7 صفحه پست زده شد من به درست یا غلطش کار ندارم اما جایی با ازادی بیان عقاید برای افراد میتونه جذابیت داشته باشه

گیر اون قضیه این بود که ناظر خواب بود و وقتی بیدار شد دیگه دیر شده بود

اینم بذار پای درد دل من نه پیشنهاده نه انتقاد ولی میشه در موردش فکر کرد

آمن خادمی
2011/04/24, 23:29
میشه..........فقط ترس از بستن سایت هست......وگرنه من یکی که سرم درد می کنه برای این گونه مطالب

آرتمیس
2011/04/24, 23:44
خلاصه احساس می کنم برای خنده و شوخی هم که شده یه تاپیکی با نام

مردان برترند یا زنان :d
:D

باشد حسابی ما آقایان از خجالت زنان این موجودات لاینحل گیتی که با هیچ حلالی قابل حل و با هیچ ترشی و چاشنی قابل هضم شدن نیستند ، در خواهیم آمد..
به امید آن روز

آقا روی من بعنوان یک خاین حساب کن.... من توی جبهه شما هستم...;)

HOLY
2011/04/25, 05:53
سلام آمن عزیز
عرض تشکر و امتنان دارم برای زحمات فوق العادتون .....
آمن عزیز بنده کاملا واقفم زمانی که انسان مدتی رو صرف پست زدن میکنه (که اونهم مقدماتی زیادی داره که از خیلی قبل از ارسال پست شروع میشه)و بعد میبینه اون جوابی رو که دوست داشت از زحمتی که کشیده نگرفته واقعا دچار احساس بدی میشه ،اما متاسفانه همونطور که دوستان هم اشاره کردند درفرومهای بورسی بخش آزاد یه مقدار مظلوم واقع میشه همیشه .
اما دلایل این امر زیاد میتونه باشه اما شاید یه علتش هم این باشه که خیلی از دوستان تاحالا از بخش آزاد دیدن نکردند یا تاپیکهای مفید اونجا رو ندیدند برای همین پیشنهاد میکنم یک تاپیک رو از بخش آزاد منتقل بفرمایید در بخش بورسی و بعد از چند روز که دوستان این تاپیک رو دیدند و شناختند و چند پستی درش زده شد و خلاصه کاملا روئیت شد دوباره منتقلش کنین به بخش آزاد و مجددا تاپیک بعدی .....فکر میکنم با این روش تاپیکهای مختلف بخش آزاد در معرض دید بیشتری قرار میگیرند و مخاطب خودشونو بدست میارند و بعد از انتقال مجدد به بخش آزاد دوستانی که مخاطب تاپیک هستند کار رو در اون بخش دنبال خواهند کرد ........
براتون آرزوی سلامت و موفقیت دارم.

shade
2011/04/25, 06:19
با عرض سلام و خوشحالم که این سایت کشف کردم و استفاده از تجربه و دانش اساتید .
من فکر می کنم اگر تبلیغ برای قسمت ازاد بشود خوب است .با این بازار پر استرس دستوری این بخش مثل محلی برای تخلیه هیجانات می مونه و در کنار ان استفاده از مطالب مفید ان.
بخش جنجالی غیر سیاسی و غیر عقیدتی باشه خیلی خوب می شه .
با تشکر از زحمات شما .

shade
2011/04/25, 06:27
شرمنده که این ربطی نداره ولی یکی به من بگه چکار کنم ؟
وقتی می خوام به صحفه بعدی برم و صحفه بعدی باز می شه ولی سریع می پره و قسمت زبانه با زبانه جدید پر میشه و من باید دکمه توقف را بزنم و بعد از فهرست زبانه ها صفحه مورد نظر را کلیک کنم تا باز شود . از دوستان و اساتید خواهش می کنم راهنمایی کنند .
با تشکر

hamed cici 2
2011/04/25, 06:53
آمن خان
دوست قديمي سايت!

خوشحال ميشوم تا منظورتان را واضح و روشن بفرماييد!

aligh
2011/04/25, 08:57
با عرض سلام به کلیه دوستان :
یک خبر خبرنگاری دیدم گفتم شاید برای دوستان خبرنگار جالب باشد
معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از تشكيل سراي روزنامهنگاران در هفته جاري در تهران خبر داد و گفت: اين مركز ميتواند فضاي مناسبي براي گردهمايي اصحاب رسانه و مطبوعات باشد تا بتوانند در آنجا به تبادل آرا و نظرات خود بپردازند.
شاید در این فروم هم چیزی شبیه به آن بشه راه انداخت .

ناهید
2011/04/25, 09:01
آمن خان
دوست قديمي سايت!

جناب حامد فكر كنم صفحه كيبورد شما م را نمي زنه

mahdijj
2011/04/25, 16:42
سلام بر آمن
من عگس های رو که گذاشته بودید دیدم ، بسیار ریبا و در خور توجه ، البته پیش خودم گفتم این خانوم با این ذوق اینجا چکار میکنه دلش از این آدم های پر کار در مسیر پول نمیگیره ولی احساس کردم نه مثل اینکه هنوزم خیلی گرفتار نشدیم از شما چه پنهان یه کمی امیدوار شدم ، بگذریم ، تا یک نفر هم هنوز شنونده و بیننده دارید کاملا امیدوار باشید . سبز باشد و استوار

rojan
2011/04/25, 18:15
با سلام

آمن جان با تشکر و سپاس فراوان از ایجاد این تاپیک میتوان نام بحث ازاد یا free discussion را بر ان نهاد
آمن جان من به این باور رسیده ام که همه ما ار ترس قضاوت شدن و پیش داوری شدن ممکن است گاهی خود خودمان نباشیم چشمها را باید شست جور دیگر باید دید
احترام به قواعد اجتماعی و ضوایط حاکم و بزرگترها با تکیه بر فرهنگ غنی 2500 ساله مان و تربیت خانوادگی امری طبیعی است
ولی اگر به راهمان هدفمان و روشمان ایمان داشته باشیم در این راه پر فراز و نشیب زندگی همواره خود خودمان میمانیم
شعر دوستی را به تمامی کاربران هوشمند این سایت وزین تقدیم میکنم

دل من دیر زمانی ست که می پندارد:
« دوستی » نیز گلی ست
مثل نیلوفر و ناز ،
ساقه ترد ظریفی دارد
بی گمان سنگدل است آن که روا می دارد
جان این ساقه نازک را
-دانسته-
بیازارد!

در زمینی که ضمیر من و توست
از نخستین دیدار،
هر سخن ، هر رفتار،
دانه هایی ست که می افشانیم
برگ و باری ست که می رویانیم
آب و خورشید و نسیمش « مهر » است .

گر بدان گونه که بایست به بار آید
زندگی را به دل انگیزترین چهره بیاراید
آنچنان با تو در آمیزد این روح لطیف
که تمنای وجودت همه او باشد و بس
بی نیازت سازد ، از همه چیز و همه کس

زندگی ، گرمی دل های به هم پیوسته ست
تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است
در ضمیرت اگر این گل ندمیده ست هنوز
عطر جان پرور عشق
گر به صحرای نهادت نوزیده ست هنوز
دانه ها را باید از نو کاشت

آب و خورشید و نسیمش را از مایه جان
خرج می باید کرد
رنج می باید برد
دوست می باید داشت

با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد
با سلامی که در آن نور ببارد لبخند
دست یکدیگر را
بفشاریم به مهر
جام دل هامان را
مالامال از یاری ، غمخواری
بسپاریم به هم
بسراییم به آواز بلند
- شادی روح تو !
ای دیده به دیدار تو شاد
باغ جانت همه وقت از اثر صحبت دوست
تازه ، عطر افشان
گلباران باد

hamed cici 2
2011/04/25, 19:06
آريو خان

اگه مشكلي داري pm كن تا منصفانه جواب بدم

اينكه بخواي ناراحتي از چيزي رو جاي ديگه بروز بدي اصلا صحيح نيس

با تشكر از مديريت سايت

آمن خادمی
2011/04/25, 19:44
با سلام

آمن جان با تشکر و سپاس فراوان از ایجاد این تاپیک میتوان نام بحث ازاد یا free discussion را بر ان نهاد
آمن جان من به این باور رسیده ام که همه ما ار ترس قضاوت شدن و پیش داوری شدن ممکن است گاهی خود خودمان نباشیم چشمها را باید شست جور دیگر باید دید
احترام به قواعد اجتماعی و ضوایط حاکم و بزرگترها با تکیه بر فرهنگ غنی 2500 ساله مان و تربیت خانوادگی امری طبیعی است
ولی اگر به راهمان هدفمان و روشمان ایمان داشته باشیم در این راه پر فراز و نشیب زندگی همواره خود خودمان میمانیم
شعر دوستی را به تمامی کاربران هوشمند این سایت وزین تقدیم میکنم

دل من دیر زمانی ست که می پندارد:
« دوستی » نیز گلی ست
مثل نیلوفر و ناز ،
ساقه ترد ظریفی دارد
بی گمان سنگدل است آن که روا می دارد
جان این ساقه نازک را
-دانسته-
بیازارد!

در زمینی که ضمیر من و توست
از نخستین دیدار،
هر سخن ، هر رفتار،
دانه هایی ست که می افشانیم
برگ و باری ست که می رویانیم
آب و خورشید و نسیمش « مهر » است .

گر بدان گونه که بایست به بار آید
زندگی را به دل انگیزترین چهره بیاراید
آنچنان با تو در آمیزد این روح لطیف
که تمنای وجودت همه او باشد و بس
بی نیازت سازد ، از همه چیز و همه کس

زندگی ، گرمی دل های به هم پیوسته ست
تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است
در ضمیرت اگر این گل ندمیده ست هنوز
عطر جان پرور عشق
گر به صحرای نهادت نوزیده ست هنوز
دانه ها را باید از نو کاشت

آب و خورشید و نسیمش را از مایه جان
خرج می باید کرد
رنج می باید برد
دوست می باید داشت

با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد
با سلامی که در آن نور ببارد لبخند
دست یکدیگر را
بفشاریم به مهر
جام دل هامان را
مالامال از یاری ، غمخواری
بسپاریم به هم
بسراییم به آواز بلند
- شادی روح تو !
ای دیده به دیدار تو شاد
باغ جانت همه وقت از اثر صحبت دوست
تازه ، عطر افشان
گلباران باد

سپاس از لطف بی نهایت شما دوست عزیزم
از شعر زیبای که نوشته بودی لذت برد......
منتظر مطالب خوب شما در بخش آزاد هستم >:d<

آمن خادمی
2011/04/25, 19:52
سلام آمن عزیز
عرض تشکر و امتنان دارم برای زحمات فوق العادتون .....
آمن عزیز بنده کاملا واقفم زمانی که انسان مدتی رو صرف پست زدن میکنه (که اونهم مقدماتی زیادی داره که از خیلی قبل از ارسال پست شروع میشه)و بعد میبینه اون جوابی رو که دوست داشت از زحمتی که کشیده نگرفته واقعا دچار احساس بدی میشه ،اما متاسفانه همونطور که دوستان هم اشاره کردند درفرومهای بورسی بخش آزاد یه مقدار مظلوم واقع میشه همیشه .
اما دلایل این امر زیاد میتونه باشه اما شاید یه علتش هم این باشه که خیلی از دوستان تاحالا از بخش آزاد دیدن نکردند یا تاپیکهای مفید اونجا رو ندیدند برای همین پیشنهاد میکنم یک تاپیک رو از بخش آزاد منتقل بفرمایید در بخش بورسی و بعد از چند روز که دوستان این تاپیک رو دیدند و شناختند و چند پستی درش زده شد و خلاصه کاملا روئیت شد دوباره منتقلش کنین به بخش آزاد و مجددا تاپیک بعدی .....فکر میکنم با این روش تاپیکهای مختلف بخش آزاد در معرض دید بیشتری قرار میگیرند و مخاطب خودشونو بدست میارند و بعد از انتقال مجدد به بخش آزاد دوستانی که مخاطب تاپیک هستند کار رو در اون بخش دنبال خواهند کرد ........
براتون آرزوی سلامت و موفقیت دارم.

سلام بر جناب آقای holy بزرگوار

باید خدمت شما دوست عزیز بگم که به شخصه از حضور دوستان فعال و اخلاق مداری چون شما در سایت خوشحالم و آروزی می کنم خداوند امثال شما را زیاد کند ;)
شما که همیشه با خواندن مطالب من و اظهار محبت خودتان مرا شرمنده کرده اید و من هم متقابل از موضاعات شما در بخش آزاد لذت برده ام
ناهید عزیز هم مثل شما چنین پیشنهادی دادند که بسیار پیشنهاد سازنده ای است ......
شاید بهتر است با ادمین صحبت کنیم برای چنین برنامه ریزی.....
موفقیت روز افزون شما را آرزومندم

آمن خادمی
2011/04/25, 19:54
آمن خان
دوست قديمي سايت!

سلام دوست عزیزم
ترجیح می دهم در پیام خصوصی در این زمینه با همدیگر صحبت کنیم
موفقیت شما رو آرزومندم

آمن خادمی
2011/04/25, 19:57
سلام بر آمن
من عگس های رو که گذاشته بودید دیدم ، بسیار ریبا و در خور توجه ، البته پیش خودم گفتم این خانوم با این ذوق اینجا چکار میکنه دلش از این آدم های پر کار در مسیر پول نمیگیره ولی احساس کردم نه مثل اینکه هنوزم خیلی گرفتار نشدیم از شما چه پنهان یه کمی امیدوار شدم ، بگذریم ، تا یک نفر هم هنوز شنونده و بیننده دارید کاملا امیدوار باشید . سبز باشد و استوار

سپاس از شما دوست عزیز که مطالب بخش آزاد رو مطالعه می کردید
منتظر حضور شما در این بخش و دیگر بخش های سایت هستیم
شاد و سربلند باشید

hamed cici 2
2011/04/25, 21:00
ببخشيد آمن خان يا ديگر مديران

قضيه ي اين محدوديت كاراكتر پي ام چيه؟

همين پيام اخير پدرم در اومد تا شد 1500 كاراكتر!!

چون 1500 كاراكتر واقعا كمه!

پ.ن: آمن خان
بايد ببخشيد چون پيام كامل نيس
و نقل قول هم ميخواستم كامل بذارم كه فقط يه قسمت خيلي كمش شد!

آمن خادمی
2011/04/26, 00:09
ببخشيد آمن خان يا ديگر مديران

قضيه ي اين محدوديت كاراكتر پي ام چيه؟

همين پيام اخير پدرم در اومد تا شد 1500 كاراكتر!!

چون 1500 كاراكتر واقعا كمه!

پ.ن: آمن خان
بايد ببخشيد چون پيام كامل نيس
و نقل قول هم ميخواستم كامل بذارم كه فقط يه قسمت خيلي كمش شد!

ظاهرا مثل اینکه سایت توسط ادمین اینگونه تعریف شده.......حتما پیام شما را به ادمین می رسانم:)

arak_bourse
2011/04/26, 13:01
آمن جان من هم با بخش شما موافقم
يك بار هم از من درخواستي كردي اما نتونستم اين تايپيك بخش آزاد را پيدا كنم.
متاسفانه اينجا بيشتر به فكر پول درآوردن هستند. گاهي هم كساني پيدا ميشن كه براي سود خودشون به ضرر بقيه راضي اند.
براي خريد همه خوب سيگنال ميدن اما كمتر كسي سيگنال فروش ميده. تازه تا كسي خودش سهمشو نخريده با نفرخته به ديگران چيزي نميگه.!
به هر حال بنده از كار شما حمايت مي كنم.

راشین
2011/04/26, 17:37
سلام آمن عزیز
من زمانی از طرفداران پر و پا قرص بخش آزاد بودم(البته در بورکس) و عضو فعال آن حتی مباحث بورسی خود را هم آنجا عنوان می کردم اما کم کم فضای ناخوشایندی ایجاد شد و پس از مدتها درگیری و .... تصمیم به ترک بخش آزاد گرفتم و بعد هم کلا از بورکس رفتم
من به دو علت اکنون کمتر به بخش آزاد سر میزنم اول مطلبی که در بالا گفتم و خاطره ناخوشایندی که در ذهنم مانده و دوم مشغله کاری فراوان که چند ماهیست درگیرم کرده ،الان هم که سایت سازمان بورس خراب شده و احتمالا باید تا نیمه های شب بیدار بنشینم،اما امیدوارم بتوانم وباره وارد فضای بخش آزاد بشوم
براتون آرزوی موفقیت می کنم@};-

rojan
2011/04/26, 22:25
سلام

سرمایه دل
این حنجره این باغ صدا را نفروشید
این پنجره این خاطرهها را نفروشید
در شهر شما باری اگر عشق فروشی است
هم غیرت آبادی ما را نفروشید
تنها، بهخدا، دلخوشی ما به دل ماست
صندوقچه راز خدا را نفروشید
سرمایه دل نیست بجز آه و بجز اشک
پس دستکم این آب و هوا را نفروشید
در دست خدا آیینه ای جز دل ما نیست
آیینه شمایید شما را نفروشید
در پله پرواز بجز کرم نلولد
پروانه پرواز رها را نفروشید
یک عمر دویدیم و لب چشمه رسیدیم
این هروله سعی و صفا را نفروشید
دور از نظر ماست اگر منزل این راه
این منظره دورنما را نفروشید

روز خوش

آمن خادمی
2011/04/27, 00:57
سلام آمن عزیز
من زمانی از طرفداران پر و پا قرص بخش آزاد بودم(البته در بورکس) و عضو فعال آن حتی مباحث بورسی خود را هم آنجا عنوان می کردم اما کم کم فضای ناخوشایندی ایجاد شد و پس از مدتها درگیری و .... تصمیم به ترک بخش آزاد گرفتم و بعد هم کلا از بورکس رفتم
من به دو علت اکنون کمتر به بخش آزاد سر میزنم اول مطلبی که در بالا گفتم و خاطره ناخوشایندی که در ذهنم مانده و دوم مشغله کاری فراوان که چند ماهیست درگیرم کرده ،الان هم که سایت سازمان بورس خراب شده و احتمالا باید تا نیمه های شب بیدار بنشینم،اما امیدوارم بتوانم وباره وارد فضای بخش آزاد بشوم
براتون آرزوی موفقیت می کنم@};-

سلام راشین عزیز
از نظرت ممنونم دوست عزیزم........همانطور که خودتون فهمید اینجا درگیری نمیشه.......من هم رسما از شما خواهش می کنم با آمدن خودتون به بخش آزاد یه جلوه دیگه به این بخش بدین تا ما هم از مطالب خوب شما استفاده کنیم.......مشتاقانه منتظر مطالب شما هستم ;)

آمن خادمی
2011/04/27, 01:01
سلام

سرمایه دل
این حنجره این باغ صدا را نفروشید
این پنجره این خاطرهها را نفروشید
در شهر شما باری اگر عشق فروشی است
هم غیرت آبادی ما را نفروشید
تنها، بهخدا، دلخوشی ما به دل ماست
صندوقچه راز خدا را نفروشید
سرمایه دل نیست بجز آه و بجز اشک
پس دستکم این آب و هوا را نفروشید
در دست خدا آیینه ای جز دل ما نیست
آیینه شمایید شما را نفروشید
در پله پرواز بجز کرم نلولد
پروانه پرواز رها را نفروشید
یک عمر دویدیم و لب چشمه رسیدیم
این هروله سعی و صفا را نفروشید
دور از نظر ماست اگر منزل این راه
این منظره دورنما را نفروشید

روز خوش

دوست عزیزم........منم عاشق شعرای قیصر امین پور هستم.......از شما خواهش می کنم که این مطالب واقعا مفید رو یه بخش داریم توی بخش آزاد به عنوان"گزیده های از شعر و ادبیات" اونجا منعکس کنید.....منتظر حضور شما در اون تاپیک و دیگر تاپیک ها هستم :)

آمن خادمی
2011/04/27, 01:03
آمن جان من هم با بخش شما موافقم
يك بار هم از من درخواستي كردي اما نتونستم اين تايپيك بخش آزاد را پيدا كنم.
متاسفانه اينجا بيشتر به فكر پول درآوردن هستند. گاهي هم كساني پيدا ميشن كه براي سود خودشون به ضرر بقيه راضي اند.
براي خريد همه خوب سيگنال ميدن اما كمتر كسي سيگنال فروش ميده. تازه تا كسي خودش سهمشو نخريده با نفرخته به ديگران چيزي نميگه.!
به هر حال بنده از كار شما حمايت مي كنم.

ممنونم دوست عزیز
از این اتفاقا زیاد توی بازار بورس می افته متاسفانه.......
منتظر حضور شما هستم......
سبز و برقرار باشید

rojan
2011/04/27, 06:19
با سلام

با سپاس بیکران از راهنمایی شما
نمی دانستم در بخش ازاد تاپیک شعر وادبیات داریم

abtin
2011/04/27, 08:53
سلام
خانم آمن لطف کنید همه عکس هار در یک تایپیک قرار بدید تا دوستانی که علاقمند هستند بتونند هر روز عکسهای جدید رو در یک مکان مشخص ببینند و از این پراکنگی بخش ازاد رو نجات بدبن .
با تشکر

آمن خادمی
2011/04/27, 13:26
سلام
خانم آمن لطف کنید همه عکس هار در یک تایپیک قرار بدید تا دوستانی که علاقمند هستند بتونند هر روز عکسهای جدید رو در یک مکان مشخص ببینند و از این پراکنگی بخش ازاد رو نجات بدبن .
با تشکر

دوست عزیز....الان همه عکسا داخل تاپیک عکاسی جمع شدن.......از حسن توجه شما سپاسگزارم:)

آمن خادمی
2011/04/28, 01:05
سلام دوستان عزیز ;;)

بعد از اینجاد تاپیک "شما بگید من چیکار کنم؟" به پیشنهاد کاربران عزیز قرار شد که مباحث بخش آزاد به صورت هفته و یا بیشتر در بخش بورسی نمایش داده شود تا تاپیک ها به مرور معرفی و مخاطبان خود را پیدا کنند.......از شما دوستان هم می خوام عکسایی که خودتون گرفتین رو حتما توی این تاپیک بزارید........عنوان تاپیک هست "عکاسی آنلاین"

منتظر همه شما هستم.......دست تنهام نزارید ها;)

ماهور
2011/04/30, 23:26
سلام آمن جان
خیلی بخش آزد خوب شده :*
تبریک می گم بهت عزیزم؛اینجا هم دست وردار نیستی و جنجال به پا کردی >:d<
اگه یه تاپیک به اسم "خاطره ها" باز کنیم شاید کاربران بیان و خاطرات جالب شون رو اونجا نقل کنند

آمن خادمی
2011/05/05, 15:16
سلام خدمت همه دوستانی که تاپیک "عکاسی آنلاین"رو با عکسا و تشکرای خودشون فعال کردن.....خواستم بهتون اطلاع بدم که امشب این تاپیک دوباره به بخش آزاد منتقل میشه و شما می تونید اونجا عکسایی که خودتون گرفتین رو بزارید و همچنین اینکه از امشب به مدت یک هفته دیگر یکی دیگر از تاپیکا های جذاب بخش آزاد به بخش بورسی انتقال داده میشه.....
اگر شما گفتین کدوم تاپیک ؟؟!!! :-/

بابک پناهی
2011/05/05, 15:27
سلام خدمت همه دوستانی که تاپیک "عکاسی آنلاین"رو با عکسا و تشکرای خودشون فعال کردن.....خواستم بهتون اطلاع بدم که امشب این تاپیک دوباره به بخش آزاد منتقل میشه و شما می تونید اونجا عکسایی که خودتون گرفتین رو بزارید و همچنین اینکه از امشب به مدت یک هفته دیگر یکی دیگر از تاپیکا های جذاب بخش آزاد به بخش بورسی انتقال داده میشه.....
اگر شما گفتین کدوم تاپیک ؟؟!!! :-/

http://forums.boursy.com/showthread.php?21-خبر-های-درگوشی-از-همه-جا!/page6

???:-/

آمن خادمی
2011/05/05, 22:46
دوستان عزیز...تاپیک انتخابی این هفته برای بخش "گفتگوی بورسی" تاپیک facebook هست.........منتظر نظرات شما در این تاپیک هستیم.....;;)

arak_bourse
2011/05/05, 23:10
آمن جان مثل اينكه استقبال از اين تايپيك كم است. چون فيس بوك هم فيلتره. اگه كسي فيلتر شكن خواست يه پيغام بده.

pani
2011/05/10, 17:35
سلام بر آمن عزیز و تشکر بابت زحماتتون

حقیقتش اونقدر درگیر بورس و تحلیل و ... شدم که کمتر به مباحث بخش آزاد توجه نشون دادم و امیدوارم پوزش منو ازین بابت بپذیرید.
آمن جان من به عنوان بخش آزاد خاطرات غیر بورسی رو پیشنهاد میدم.فقط غیر بورسی
فکر میکنم شنیدن خاطرات جالب همدیگه خستگی یه روز پر استرس بورسی رو کم میکنه و ازش استقبال خوبی میشه.من خودم مشتری دائمتون میشم.;)

آمن خادمی
2011/05/10, 21:12
سلام بر آمن عزیز و تشکر بابت زحماتتون

حقیقتش اونقدر درگیر بورس و تحلیل و ... شدم که کمتر به مباحث بخش آزاد توجه نشون دادم و امیدوارم پوزش منو ازین بابت بپذیرید.
آمن جان من به عنوان بخش آزاد خاطرات غیر بورسی رو پیشنهاد میدم.فقط غیر بورسی
فکر میکنم شنیدن خاطرات جالب همدیگه خستگی یه روز پر استرس بورسی رو کم میکنه و ازش استقبال خوبی میشه.من خودم مشتری دائمتون میشم.;)

سلام pani عزیز

یه تاپیک به اسم "خاطره..خاطره...خاطره ها "توی بخش ازاد باز کردیم اما هنوز کسی نرفته اونجا چیزی بنویسه ........نمی دونم چرا؟؟!!! :(
منتظر حضور شما هستم
سبز و شاداب باشید....:)

آمن خادمی
2011/05/14, 01:24
تاپیک انتخابی این هفته "افسانه تامکت" هست
منتظر شما هستیم

حامد
2011/05/14, 08:39
آمن جان مثل اينكه استقبال از اين تايپيك كم است. چون فيس بوك هم فيلتره. اگه كسي فيلتر شكن خواست يه پيغام بده.اراك جان درخدمتم
ايدي hamedhoseini13

آمن خادمی
2011/05/19, 13:14
سلام بر دوستان عزیز

خواستم به جناب کاپیتان و دیگر علاقه مندان اطلاع بدم که از امشب تاپیک "افسانه تامکت"دوباره به بخش آزاد منتقل میشه.........منتظر نظرات شما در بخش آزاد هستیم..........حالا اگر گفتین تاپیک انتخابی امشب چه خواهد بود؟؟!!

Captain Nemo
2011/05/19, 20:51
سلام بر دوستان عزیز

خواستم به جناب کاپیتان و دیگر علاقه مندان اطلاع بدم که از امشب تاپیک "افسانه تامکت"دوباره به بخش آزاد منتقل میشه.........منتظر نظرات شما در بخش آزاد هستیم..........حالا اگر گفتین تاپیک انتخابی امشب چه خواهد بود؟؟!!
:-/

آمن خادمی
2011/05/19, 22:18
تاپیک انتخابی این هفته "اینجا فقط شوخی داریم" هست............منتظر حضور همه شما هستیم
سبز باشید و شاداب ...........<:-p

ماهور
2011/05/20, 02:35
تاپیک انتخابی این هفته "اینجا فقط شوخی داریم" هست............منتظر حضور همه شما هستیم
سبز باشید و شاداب ...........<:-p

ممنونم آمن جونم
سعی می کنم زود به زود به این تاپیک سر بزنم از تو هم ممنونم که این تاپیک رو فعال نگه داشتی عزیزززززززززززززززززززززز زززززززززززززززززززززززم ..............>:d<...:*

باربد
2011/05/27, 22:15
ببخشید این موضوع را اینجا عنوان میکنم
اما یک نکته را لازم دونستم عنوان کنم
من دو روز سفر بودم و الان که بر گشتم دیدم در تاپیک مسابقه جناب حجت خیلی از سبدها را رد کرده اند
در اینکه رد شده اند سوالی ندارم
اما بهتر است اگر بر سبدی نقد وارد است ان مسیله عنوان شود
تا دیگران هم استفاده کنند
مثلا اگر سبد بنده یا اقای دیگری مورد تایید نیست دلیل ان هم گفته شود تا به اشتباه خودمان پی برده و از تجریبات اساتید در رفع این اشتباهات بهره مند شویم

آمن خادمی
2011/05/28, 10:43
تاپیک انتخابی این هفته "خاطرات غیربورسی"هست.....منتظر همتون هستم.....