PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتی حباب ترکید ...... !!؟

Amo Hoseian
2011/04/27, 10:06
وقتی که حباب ترکید شما کجا بودید و چه کردید؟ :8:

Amo Hoseian
2011/04/27, 10:07
من که قبل از ترکیدن (انفجار) حباب از تمام سهامی که داشتم بجز یکی (نپرس نمیگم) خارج شدم.

Amo Hoseian
2011/04/27, 10:12
بیش از 100 نماد تابلوی بورس صف فروش است......!

بابک پناهی
2011/04/27, 10:13
یعنی شما میگین الان حبابه؟

مسلم
2011/04/27, 10:21
لطفا اول یک تعریف از حباب ارائه بدید!

iq_son
2011/04/27, 10:27
چه حبابی داداش اینا همش جریان احساسیه!!
وقتی شاخص تا 31 تا بنیادی پتانسیل داره چه حبابی
خلق ا... رو نترسونین با این حرفاااااااااااااااااااا ل ط ف ا

فرزاد ضیایی
2011/04/27, 10:29
توضیحی در مورد وضعیت بازار امروز:

شاخص با رشدی که طی این مدت داشته است خیلی سریعتر از ان چیزی که باید به اینجا رسید و باید مدتی در جا میزد و از اواسط فروردین طی تصمیماتی که از سوی سازمان بورس اتخاذ شد عرضه صف های خرید در دستور کار قرار گرفت و لی دیدیم که این روند توانست فقط شیب سرعت شاخص را کند کند و امروز در راستای تصمیم سازمان بورس شاخص با عرضه های شدید بایست منفی میشد و این روند ایجاد شده خیلی از سهامداران را ترساند که مبادا حبابی در کار بوده که باید میشکست ولی عرض میکنم قیمتهای امروز سهامهای خوب بازار قیمتهاییست که دستوری در حال کنترل است و الا این قیمتها قطعا باید بیشتر از اینها میبود ...اگر کسانی پول نقد دارند که فرصتی مناسب برایشان فراهم آمده است و اگر ندارند دست به سهام خوبشان نزنند و اگر تمایل دارند میتوانند در فرصت کنونی برای تغییراتی در سبد اقدام کنند و سهامی که در بازار مطرح تر هستند و بنیادی خوبی دارند بخرند
حباب زمانی که بترکد این همه خریدار در بازار پیدا نمیشود و حقوقی ها به بلعیدن سهامی که مد نظرشان بود اقدام نمیکردند ولی وقتی صف صدرا و سایپا و مپنا و....بلعیده میشود این نشانه کنترل بازار و همزمان جمع آوری سهم مفت از بازار است که شاید تصمیم درستی بوده باشد و بتدریج انتظار داریم با نزدیک شدن به فصل مجامع اوضاع بهتر شود ....پس بیهوده نگذارید حقوقی ها با سرمایتون بازی کنند

iq_son
2011/04/27, 10:32
آی گفتی فرزاد جان اگه حبابه چرا اینقدر حجم بالا دارن جم میکنن:-/

راشین
2011/04/27, 10:48
لطفا بطور کامل توضیح بدهید حباب چه موقع اتفاق می افتد و وضعیت فعلی چه تشابهی با حباب دارد؟
ممنون

arak_bourse
2011/04/27, 10:58
جناب ضيايي درست فرمودند
مخابرات 70 ميليون معامله شده
خبهمن 14 م
و خيلي سهم هاي ديگه
حجم معاملات بالاست

فرزاد ضیایی
2011/04/27, 11:08
سهام خوب بازار مثل تجهیزاتیا و برخی خودرویی ها و سرمایه گذاری سایپا و مبارکه امروز برگشتند و امیدوارم ار حداقل قیمت امروز منتفع شده باشند دوستان عزیزم

برخی سهام گروه معدنی نیز تا 2 شنبه بر میگردند از جمله گل گهر و چادرملو که تا 8 درصد دیگر اجازه اصلاح خواهند داشت

برخی سهام دیگر مثل وصندوق و بکام نیز در اواخر اصلاح تکنیکال هستند و بزودی نیز روند آنها عوض میشود سطوح حمایتی این دو سهم نیز قیمتهای امروز هستند که باید شنبه ببینیم چه کار میکنند و به نظر من میتوانند دوستاداران این دو سهم پلهای از یکشنبه در این 2 سهم وارد شوند

در گروه روی اصلاح فعلا ادامه دارد

arak_bourse
2011/04/27, 11:27
وقتي اميد يه دفعه برگشت و از 671 رسيد به 700 چه كلاهي سر ما فروشنده هاي ترسو رفت:(

سپه
2011/04/27, 14:20
من که قبل از ترکیدن (انفجار) حباب از تمام سهامی که داشتم بجز یکی (نپرس نمیگم) خارج شدم.

هرچندکه هنوز زوده بش بگیم حباب ولی 10-15%افتم کم نیس
شما که انقد مطمئن بودی وسهمات و دادی لااقل یه خبری چیزی .

noor110
2011/04/27, 15:22
اقای فرزاد ضیایی با عرض سلام و ارادت دیشب بطور اتفاقی تحلیل شما از کالسیمین را خواندم وبلافاصله برای دیدن نمودار عضو شدم بعلت اینکه تحلیل شما بر خلاف اکثر نوشته های سایتها بود خود من نظرم سر و شانه بود و چند روز قبل سودم راشناسایی کردم ولی عاشق این سهمم و سودهای زیادی به من رسونده انشااله دوباره با توجه به شرایط دوباره به این سهم نازنین برمیگردیم مطمئنا بعد از این یکی از خوانندگان پروپا قرص مطالبتان خواهم بود متشکرم.

مصطفی مصری پور
2011/04/27, 18:48
دوست عزیز حبابی درکار نیست
این ریزش هم بدلیل عوامل بیرونی بود
که عمده ترینش دعواهای سیاسی و قیمت سکه اس
یکی از دوستان خبر آورد که این دعوای سیاسی بزودی تموم میشه>:d< و ....

سیب
2011/04/28, 10:15
متاسفانه اینبار هم مثل دفعه های پیش
به حرف این آقایون اعتماد کردیم وارد بازار بورس شدیم و تا حالا 10 تا 15% کل سرمایه نابود شد
در صورتیکه تجربه به من نشان داده است که هر وقت این آقایون دم از سرمایه گذاری مردم در بورس و یا غیره میکنند باید پا به فرار گذاشت یاد پذیره نویسی شرکت غدیر در چند سال پیش افتادم که چقدر مردم بدبخت کردند
واقعا برای خودم و امثال بنده که دل به این حرفهای دروغ اونهم در حضور میلیون ها بینده در تلویزیون میکنند متاسفم
یک مشت دروغگو به ما حکومت میکنند

فرزاد ضیایی
2011/04/28, 10:20
اقای فرزاد ضیایی با عرض سلام و ارادت دیشب بطور اتفاقی تحلیل شما از کالسیمین را خواندم وبلافاصله برای دیدن نمودار عضو شدم بعلت اینکه تحلیل شما بر خلاف اکثر نوشته های سایتها بود خود من نظرم سر و شانه بود و چند روز قبل سودم راشناسایی کردم ولی عاشق این سهمم و سودهای زیادی به من رسونده انشااله دوباره با توجه به شرایط دوباره به این سهم نازنین برمیگردیم مطمئنا بعد از این یکی از خوانندگان پروپا قرص مطالبتان خواهم بود متشکرم.

ممنون دوست عزیزم ...شما لطف دارین ..انشالله همیشه در سود باشید ....سهم بعد از اصلاح یکی از گزینه های خوب بازار خواهد شد و براحتی بازده 50 تا 100 درصد را خواهد داد خوشحالم که قبل از اصلاح سهم را فروختید

meysam_sh_2020
2013/12/21, 15:05
از نظر من بازار وارد حباب شده ..../.:biggrinsmiley.:/ احتمالا تا یک ماه دیگه حباب بترکه ......

"heydar"
2013/12/21, 15:10
سلام میثم جان
تا زمانی که نقدینگی در بازار از این گروه به اون گروه در حال سر کشیدن است
ترکیدن نداریم
ارزش معاملات روزانه بسیار بالاست حتی اجازه اصلاح چند روزه به سهام داده نمیشود
البته با حباب بودن قسمت عمده ی بازار موافقم :x

KEYAN5533
2013/12/21, 15:55
از نظر من بازار وارد حباب شده ..../.:biggrinsmiley.:/ احتمالا تا یک ماه دیگه حباب بترکه ......
باتشکر از شما
دوست عزیز اگرکسی بخواهد سهم نگهداره شما سفارش به چه سهمی سا سهم های میکنید
با تشکروسپاس