PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سليقه خانم ها و آقايون در انتخاب سهم

arak_bourse
2011/04/27, 13:13
با سلام
خانم ها و آقايان سايت بورسي
در اينجا مي خواهيم يه نگرشي بر ديدگاه هاي شما در انتخاب سهام مورد نظرتان داشته باشيم.
به نظر خودم از لحاظ روانشناسي يك تفاوت هايي در انتخاب سهام توسط آقايون و خانم ها بايد وجود داشته باشه.
هركدوم از شما نحوه گزينش سهام براي خريد را در اينجا بياوريد.
تو اين بازار منفي حتما همه بي حوصله شدند اما چه ميشه كرد هميشه هم بازار مثبت نيست و يا هميشه هم منفي نيست.
ارادتمندم

آرتمیس
2011/04/27, 17:26
دوست عزیز
مگه لباسه که سلیقه هامون فرق کنه!!
البته من فکر مینم زنها بخاطر آینده نگر بودنشون بلندمدتی سرمایه گذاری میکنند.

arak_bourse
2011/04/27, 18:17
آرتميس گرامي به نظرم زنها هميشه سهم هاي بهتري رو اتخاب مي كردن

بيشتر خانم هاي سايت اژه بپرسي ميبيني سهم هاي ريسك پذير تر دارند تعداد اندكي هستند سهمهاي بنيادي قوي داشته باشند

shade
2011/04/28, 02:31
با اجازه
من فک می کنم خانوم ها چون محتاط ترند . و مردا به خاطر گل روی تستوسترون .

مصطفی مصری پور
2011/04/28, 09:42
موضوعه جالبیه...من باید فک کنم در موردش

آرتمیس
2011/04/28, 14:26
موضوعه جالبیه...من باید فک کنم در موردش

فکر کنم جونم... فکر...
یک لحظه تفکر برتر از هزار سال عبادت است

arak_bourse
2011/04/28, 18:53
با اجازه
من فک می کنم خانوم ها چون محتاط ترند . و مردا به خاطر گل روی تستوسترون .

دوست عزيز چرا ؟ مگه تاثيري داره!!! شايد باعث استرس و هيجان در مردها ميشه!

mohseni1353
2011/04/28, 19:32
جناب اراك بورس فكر مي كنم خانم ها در انتخاب سهم بسيار محتاط تر و با دقت بيشتري عمل مي كنند مثل رانندگي خانوم ها و دقت شون در اعمال و رفتار آقايون اما آقايون فكر كنم ريسك پذير تر مي باشد
و متضرر تر

آمن خادمی
2011/04/28, 21:35
جالبه.................. هر تاپیکی که من می بینم یه رد پایی از خانم ها اینطورین.......آقایون اونطورین ؟.............یه خبری هست فکر کنم توی این سایت؟!! :d

بگین ما هم بفهمیم..........دیگه کمه بگیم اینکه صدرا میاد 400 تومن بعد میره 200 تومن به خاطر اینکه که خدا زن رو اینگونه آفرید ومرد را آنگونه....................:-/

arak_bourse
2011/04/28, 21:51
جالبه.................. هر تاپیکی که من می بینم یه رد پایی از خانم ها اینطورین.......آقایون اونطورین ؟.............یه خبری هست فکر کنم توی این سایت؟!! :d

بگین ما هم بفهمیم..........دیگه کمه بگیم اینکه صدرا میاد 400 تومن بعد میره 200 تومن به خاطر اینکه که خدا زن رو اینگونه آفرید ومرد را آنگونه....................:-/

آمن جان بازار خرابه و بچه ها ديگه داره ميزنه به سرشون.:d
داريم با اين حرفها سرمون رو گرم مي كنيم تا كمتر غصه ضررها رو بخوريم.
ولي به نظرم خانوم ها كمتر از همه ضر ركردند چون سهم هاي خوبي خريدند و تو ارزوني هم خريد كردن.
ربطي هم به صدرا نداره